0

گام ۲۹: امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد

امنیت جسمی اضافه وزن
اندازه متن

چاقی مهمترین موضوعی است که امنیت جسم افراد را تهدید می کند.

امنیت یکی از مهمترین موضوعاتی است که بشر به دنبال دستیابی به آن است و به همین دلیل بسیاری از پیشرفت های بشر در زمینه افزایش امنیت است.

اهمیت امنیت

این موضوع در جنبه های مختلف زندگی تعریف می شود:

امنیت ملی، اجتماعی، پرواز، اطلاعات، فردی،  سلامتی و بسیاری موارد دیگر

بالابردن امنیت به معنی مسدود کردن راه های نفوذ عوامل مخرب است، به همین دلیل طبیعی است که به اندازه ای که راه های دسترسی محدودتر می شود، عوامل مخرب هم به شیوه های جدیدتری مجهز می شوند.

عامل تهدید کننده امنیت اطلاعات، ویروس ها و هکرها هستند.

عامل تهدید کننده امنیت ملی، جاسوس ها هستند.

عامل تهدید کننده در هر موضوعی، جزئی از همان بخش است که به دلایل مختلف قصد تخریب کردن آن موضوع را دارد.

عامل تهدید کننده جسم ما، عوامل مختلفی است که در مورد چاقی این عوامل، رفتارها و افکار ما هستند.

امنیت جسمی

چاقی عامل اختلال امنیت

فرد چاق به دلیل داشتن افکار و رفتارهای اشتباه در مورد جسم خود مبتلا به اضافه وزن شده است و چنانچه می خواهد در شرایط متناسب به زندگی خود ادامه دهد باید افکار و رفتارهای اشتباه خود را تغییر دهد.

چاقی یکی از مخرب ترین عوامل تهدید کننده زندگی انسان است چرا که علاوه بر آسیب های جسمی تاثیر بسیار زیادی بر اعصاب و روان فرد دارد.

چاقی باعث برهم خوردن تعادل بین ذهن و جسم فرد می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد چاق نه تنها از نظر جسمی در شرایط مطلوبی نیستند بلکه در بسیاری از جنبه های دیگر زندگی تحت تاثیر چاقی قرار گرفته اند.

چاقی در روابط اجتماعی آنها تاثیرگذار بوده است، در پیشرفت شغلی و تحصیلی، در اعتماد به نفس، در میزان شادی و بسیاری از جنبه های زندگی، عامل تهدید کننده چاقی تاثیرگذار بوده است.

بنابراین افرادی که اضافه وزن دارند و خیلی دوست دارند که شرایط خود را تغییر دهند باید آگاه باشند که باید امنیت خود را افزایش دهند.

با افزایش سطح امنیت افکار و رفتار می توان گام مهمی در جهت بهبود شرایط جسمی و تغییر وضعیت از حالت چاقی به تناسب اندام برداشت..

در این فایل آموزشی ارتباط بین چاقی و پایین بودن امنیت سطح افکار و رفتار را به شکل عالی توضیح داده شده و امیدوارم با استفاده از این فایل تصمیم جدی برای بالا بردن امنیت جسمی خود بگیرید.

ارتباط خوردن با چاقی

ارتباط رفتار با امنیت جسم

تا زمانیکه به آموزشها عمل نکنیم نتیجه خاصی نمیگیریم.  

ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده معمولا به خاطر ترس از چاقی، نفرت از چاقی، حسادت و حسرت به انسانهای متناسب ایجاد میشود. 

در حالیکه ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده باید کاملا دلخواه باشد.

ما عمل متناسب کننده را نباید به خاطر ترسها، حسرتها یا نفرت از چاقی و … انتخاب کنیم  چون زمانیکه به حدی از تناسب برسیم و از ترس، حسرت و نفرت عبور کنیم اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادن تا رسیدن به تجربه جسم ایده آل را از دست می دهیم.

انگیزه لاغر شدن نباید به خاطر ترس باشد. بلکه انتخاب لاغری باید یک امر کاملا دلخواه باشد تا به صوت دائمی لاغر شویم.

امنیت جسم ما به واسطه متناسب شدن باید در سطحی بالاتر از حد رها شدن از ترس از چاقی یا نفرت از چاقی قرار بگیرد.

ما باید خودمان را تا آخر عمر بیمه لاغری کنیم. 

نقطه ی مقابل امنیت داشتن ترس و واهمه داشتن است.

امنیت داشتن یکی از ویژگی های ورود به سرزمین لاغرهاست

پس بیمه کردن تا آخر عمر برای لاغری لازم و ضروریست.

لاغر شدن را تا آخر عمر زندگی کنیم. 

آموزش لاغری با ذهن

لاغری با ذهن برای امنیت جسم

دیروز من  اصلا فرصت نکردم تمرین را بنویسم البته فایلها رو گوش کردم اما فرصت نوشتن نداشتم. سرم خیلی شلوغ بود. 

 با اینکه یکم از غلبه افکار منفی ترس داشتم اما گفتم من به مسیرم متعهدم و به رفتارهای انسانهای لاغر و چاق توجه میکردم تا به نوعی دیگه تمرینم رو انجام داده باشم.

وقتی به آنها نگاه میکردم موقع تعارف کردن شیرینی انسانهای چاق دو دسته میشدن.

یکی از آنها جلوی خودش را میگرفت که شیرینی نخورد و به خود زجر نخوردن میداد و دیگری دلش شیرینی میخواست و به شیرینی میخندید و همه ما میدانیم در ذهنش کلی فکر برای خوردن مرور میشد و میخورد.

شیرینی رو دوست داشت.

دو سه تا بر میداشت حتی یه نفر که از بقیه چاقتر بود وقتی به او شیرینی تعارف کردم یکی برداشت اما بعد که از او عبور کردم برگشت و یکی دیگه هم برداشت تا آخر جشن هم  ظرف شیرینی را جلوی خودش گذاشت و دیگر نفهمیدم چند شیرینی خورد. 

اما یک انسان لاغر واقعی وقتی به او شیرینی تعارف کردم او یکی برداشت و وقتی به او بازهم تعارف کردم و گفتم از این یکی مدل بردارید گفت: نه ممنون یکی کافیه. فرقی نداره. همشون یه مزه هستن. 

فهمیدم ذائقه آنها دچار تنوع نشده. و شیرینی های مختلف برای او یک مزه را میدهد فقط شیرین است و اینکه با تعارف من سست نشد، اما چاق ها با یکبار تعارف کردن سست می شدند.

شیرینی در ذهن چاق با مزه های مختلف تعریف شده است که در نتیجه شیرینی را در ذهن او خوشمزه تر و جذاب تر کرده و خودش نیز تنوع طلب تر شده و دوست دارد همه نوع شیرینی را امتحان کند. 

اما یک انسان لاغر دیگر هم دیدم. با اینکه لاغر بود ولی کبد چرب داشت این شخص ولع عجیبی برای برداشتن شیرینی داشت. او باور نداشت که شیرینی چاق می کند می گفت من به پدرم کشیدم اصلا چاق نمیشم ولی کبدم چرب میشه. او حدودا ۶۰ سال داشت و  اندامش دقیقا مطابق باورش بود. 

تاثیر افکار بر رفتار

زمانیکه بتوانید در همین وضعیتی که هستید لاغری خود را در فکر خود تصور کنید لاغر می شوید.

همه ی ما تا بحال با سعی فراوان غذای مصرفی خود را تغییر داده ایم و البته این کار موقت بوده است.

ما زمانیکه گرسنه هستیم میخوریم و زمانی که سیریم نمیخوریم این طبیعت همه ی ماست.

مابقی آن به فکر ما بستگی دارد که انسانها را دو دسته می کند. 

انسانهایی با فکر لاغر و انسانهایی با فکر چاق.

انسانهای با فکر لاغر، غذا و خوردن غذا را عامل چاقی خود نمیدانند.

انسانهای با فکر چاق، غذا و خوردن غذا  را عامل چاقی خود می دانند.

ما به یک سری از غذاها علاقه داریم و آنها را بیشتر می خوریم ولی واقعا وقتی سیر میشویم همانها را هم نمیتوانیم بخوریم.

چون فرایند گوارش آغاز شده است و میل بدن صرف گوارش غذای مصرفی است. 

باید به قدرت هضم و جذب و دفع بدنمان برای تبدیل انرژی ایمان بیاوریم.

نوشته هنرجوی لاغری با ذهن

هر روز که می گذرد از این که توانستم یک گام دیگر را بر دارم خدا را شاکر هستم.

“امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد.”جمله ای زیبا و قابل تامل است.

همان طور که ما هر گاه احساس درد و ناخوشی در جسم خود داشته باشیم بلافاصله به فکر درمان آن می باشیم و به پزشک مراجعه می کنیم در واقع احساس ناامنی می کنیم در زمان بیماری و برای به دست آوردن امنیت و آرامش دوباره ی بدن و جسم خود تلاش می کنیم.

الان که دارم می نویسم این فکر به نظرم آمد که ما افراد چاق و دارای اضافه وزن در واقع همیشه بیماریم به دلیل چاق بودنمان و احساس نا امنی می کنیم و تقریبا همیشه در حال تلاش و کوشش برای به دست آوردن سلامتی و امنیت جسمی و روحی و روانی خود بوده ایم با گرفتن رژیم های گوناگون و انجام ورزش و فعالیت های سخت و زجر آور.

البته نتیجه ای جز شکست و ناامیدی و در پی آن احساس بد و نا امنی در خود، هیچ نتیجه ی دیگری برای ما نداشته است.

پس نتیجه می گیرم که هر چند ما با افکار و رفتار های اشتباه و تکرار شونده و باورهای غلط و نادرست باعث چاقی خود شده ایم اما دلیل بر آن نمی باشد که ما به فکر امنیت جسمی خود نبوده ایم اتفاقا ما افراد چاق و دارای اضافه وزن بیشتر از هر کسی به فکر سلامتی و امنیت جسمی خود بوده ایم اما راه و روش نادرست انتخاب کرد ه ایم و مسیر را اشتباه رفته ایم .

من کاملا مخالف این نظر هستم که افراد چاق، افرادی تنبل، بی اراده، ضعیف و ناتوان، بدون اعتماد به نفس، ساده لوح، سنگ دل و … هستند.

اتفاقا افراد چاق با گرفتن رژیم های مختلف و گوناگون و ورزش های سخت نشان داده اند که بسیار با اراده، قوی و محکم هستند چون بارها و بارها شکست خورده اند اما دوباره و چند باره از اول شروع می کنند و باز ادامه می دهند.

من افراد چاقی را دیده ام که بسیار باهوش و زیرک هستند و حتی با جثه ی بزرگ خود بسیار فعال و پر جنب و جوش بوده اند پس ما نباید تنها به صرف اینکه یک فرد یا شخصی چاق است و اضافه وزن دارد تمام شخصیت او را زیر سوال ببریم و همه ی جوانب شخصیتی او را مورد نقد مغرضانه قرار بدهیم من کاملا مخالف این دیدگاه هستم.

ما باید چاقی را مانند اعتیاد که  به آن به عنوان یک بیماری نگاه می کنیم، نگاه کنیم و سعی در درمان و برطرف کردن این بیماری از طریق یک روش و مسیر درست باشیم که این روش و مسیر، مسیر لاغری با ذهن می باشد.

نظر من در مورد عکس مورد نظر: به نظر من طراح این عکس خودش لاغر و متناسب است و در زندگی احتمالا با فرد یا افراد چاقی در ارتباط بوده است که حس خوب و خوشایندی نسبت به آنها نداشته است.

همچنین مانند خیلی از ما که قبل از ورود به این مسیر این باور را داشتیم که بی تحرکی و پشت میز نشینی باعث چاقی می شود را باور دارد و همچنین نشان از تنبلی فرد دارد که می خواهد بدون هیچ زحمتی از طریق کار نشستنی دست در جیب مردم و کسب و کار آنها داشته باشد و از این طریق امرار معاش کند و کسب درآمد کند.

درست است که چاقی زیبا نیست و زشت است، حالت طبیعی بدن ما نیست، موجب رنج و عذاب جسمی و روحی ما می باشد، مانند یک اعتیاد، خانمان سوز است و …

اما این تنها یک حالت و شرایط است که ما همان طور که چاق شده ایم خیلی راحت تر و آسان تر از آن، از طریق مسیر لاغری با ذهن دوباره می توانیم لاغر و متناسب شویم و به حالت طبیعی جسم و بدن خود دست پیدا کنیم و امنیت جسمی و روانی خود را تامین کنیم.

همچنین البته خود را از پیش داوری ها و زیر سوال بردن شخصیت واقعی و حقیقی مان توسط اطرافیان جلوگیری کنیم و ذهنیت و عینیت زیباتری برای خود خلق کنیم انشاالله.

✍️ تمرین آموزشی 📖

از طریق دیدن،‌ نوشتن و خواندن می توان هر مهارتی را یاد گرفت و لاغری هم از این قانون مستثنی نیست. بنابراین هر روز باید زمان مناسب صرف تماشای محتوای آموزشی، خواندن نوشته های آموزشی و انجام تمرینات آموزشی کنید تا به مرور افکار و نگرش ذهن شما درباره لاغر شدن تغییر کرده و لاغر شدن خودبخودی را تجربه کنید.

 • باتوجه به توضیحات ویدیوی آموزشی دیدگاه شما درباره استفاده از فرد چاق بعنوان هکر و فردی که مخلل امنیت است استفاده کرده است؟
 • نگرش شما درباره امنیت جسم چیست و آیا مراقب امنیت جسمی خود هستید؟
 • ارتباط چاقی با امنیت جسمی را شرح دهید.
 • علاوه بر امنیت جسمی نگرش شما درباره امنیت ذهنی چیست؟
 • چگونه باید امنیت ذهن و جسم خود را برقرار کنیم.
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا امنیت ذهن و جسم خود را تامین کنید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.16 از 44 رای

https://tanasobefekri.net/?p=14211
برچسب ها:
126 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار abirozeh
   1403/02/15 17:09
   مدت عضویت: 1528 روز
   امتیاز کاربر: 1164 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 433 کلمه

   باسلام خدمت استاد عزیز وهمراهان‌گرامی 

   استاد این که شما به این تصاویر دقت میکنید خیلی جالبه ونشون میده شما دنبال تفاوت افراد چاق ولاغرید 

   به نظر منم مفنیش همینه که یه فردی که خودش امنیت رو رعایت نکرده وسلامتی به خطر افتاده ..همچین فردی مناسبه اینه که امنیت سایت وهم به خطر بندازه واین یه نماد هست وبرای باورپذیری ذهن خیلی بهتر عمل میکنه ..مثل نمادهایی که ما می‌شناسیم وازش مفهوم رو درک میکنیم..

   وامنیت ذهنی وجسمی بسیار مهم است ..حتی بغصی افراد چاق رو من میبینم که دیگه رد دادن واصلا امنیت وسلامتی ..دیگه براشون مهم نیست از اون ور ۱۲۰ کیلو هستن از این طرف هم ناراحت وضعیتشان نیستن ..

   نه تنها مواد غذایی زیاد استفاده می‌کن بلکه افتخارم میکنن. وحتی بعد از غذا گاهی مشروب هم میخورن 

   اینا دیگه واقعا نماد همین تصویر امنیت سایت هستن به نظرم 

   ولی من به نوبه ی خودم خیلی برام مهمه که جسمم وذهنم متناسب باشه چون این نشون دهنده ی اینه که من در درونم یه جایی مشکل هست که بیرونم اضافه وزن داره ..ومن از ریل سلامتی خارج شدم البته من هم ورزش میکنم حالا این ورزش شاید ۵۰ درصدش یا بیشتر به خاطر کاهش وزن بوده ولی به سلامتی هم کمک کرده وعصلات قویتری دارم ودرد زانو وکار ودست وپا وگردن خدا رو شکر ندارم …..

   ولی همیشه برام مهم بوده که امنیت جسمم به هم نخوره ..ودستگاه های داخل بدنم تا زنده هستم سالم باشن ومن در این دنیا لدت ببرم وشاد باشم 

   هر دفه که میام تو سایت انرژ ی خوبی میگیرم از حرفای استاد ..ولی بعدش دباره ذهن چاقم منو ناامید میکنه 

   وزمزمه های منفی میکنه ..میگه آخه کی دیگه تو تاثیر میگیری ..فلانی هم نتیجه گرفت تو چی..دیدی فلانی رژیم گرفته چقد متناسب حالا کمتر بخور حداقل تا زودتر ِاعر شی..حالا شام نخور تا لاغر شی..حالا نهار نخور تا لاغر بشی ..حالا فستینگ رو انجام بده هم برا سلامتیت خوبه هم برا کاهش وزنت …دیدی دیشب گفتی شام نمی‌خورم وخوردی پس تو هنوز کار داری..تو چقد میخا اینا رو بخونی …وکی میخا تغییر کنی ..

   که خدا رو شکر امروز استاد گفت همانطور که باور نکردی وچاق شدی همانطور هم باورنکردنی لاغر میشی ..من میمونم تو این سایت واز محصولی که خریدم دباره استفاده میکنم وبارها وبارها تکرار تکرار تکرار میکنم تا ناخودآگاهم رو تغییر بدم ومدام الاعمر خودم رو بینه میکنم …ونمیدونم میشه ..چرا ..چون چاق شدم 

   پس لاغرم میشم دو روی یه سکه است من به ذهن چاقم قدرت دادم حالا به ذهن لاغرم قدرت میدم 

   ذهن هم که من اربابش هستم ومن دستور میدم پس اونم اجرا میکنه ..نمیدونم چطوری ولی میشه 

   میشه 

   میشه 

   میشه 

   میشه 

   میشه 

   میشه 

   میشه 

   مطمئنم

   مطمئنم

   مطمئنم 

   ایمان دارم 

   ایمان دارم 

   ایمان دارم 

   باور دارم 

   باور دارم 

   خدا رو شکر به خاطر این آگاهی ناب 

   سپاس از استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/12/05 20:33
   مدت عضویت: 269 روز
   امتیاز کاربر: 6830 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 229 کلمه

    با سلام 

   استفاده از افراد چاق برای جلب نظر عموم معمولا استفاده میشه،مثلا افراد بانمک توی فیلم ها و کارتون ها معمولا چاقند.

   ممکنه طراح قبلا با یه هکر چاق مواجه شده باشه و همچین طرحی زده ،بنظر من دلیل خاصی نداشته .

   و اما در مورد امنیت جسم ؛

   من همیشه مراقب جسمم بودم و از موقع مریضیم بیشتر هم مراقبم.

   حتی همیشه مراقب وزنم و تناسب اندام بودم . و همین ترسی که ازش صحبت میکنم خب باعث مراقبت میشه و باعث میشه رفتارهایی داشته باشی که از چاقی پیشگیری کنی مخصوصا وقتی خودت رو از طریق ارث در معرض می بینی،و خب بلاخره این چاقی به ترس و مراقبت و همه چی در من غلبه کرد و من چاق شدم.

   امنیت ذهنی از امنیت جسمی خیلی مهمتره.

   وقتی مراقب جسمت باشی ولی از افکاری که وارد ذهنت میشن مراقبت نکنی ،لاغری و سلامتی جسم برات بی ارزش میشه.

   در امنیت برای هر چیزی ورودی خیلی مهمه.

   خیلی باید مراقب ورودی های ذهن و جسم باشیم.

   اینکه ورودی ها سالمن،مثبتن…کم نباشن زیاد نباشن .

   چطوری وارد بشن ،مثلاوقتی عصبانی هستیم صلاح نیست تصمیم بگیریم صلاح نیست چیزی بخوریم.

   لاغری با ذهن خیلی خوبه استاد،یه جور خود مراقبتی هست،یه جور خودشناسی، خب وقتی با خودشناسی بیشتر و خود مراقبتی خودت رو به سمت خوبی ها و به سمت مثبت ها هدایت می‌کنی ،جسم هم وادار میشه از ذهن تبعیت کنه و به سمت خوبی ها و دلخواه تو در بیاد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1402/11/24 10:54
   مدت عضویت: 289 روز
   امتیاز کاربر: 1890 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 427 کلمه

   باتوجه به توضیحات ویدیوی آموزشی دیدگاه شما درباره استفاده از فرد چاق بعنوان هکر و فردی که مخلل امنیت است استفاده کرده است

   این فرد نشانه ی این است که فرد چاق همیشه در کارهایش ترسوهه و هیچ کاری را با موفقیت کامل انجام نداده است انجام میده ولی بعد از مدتی از انجام دادن ان خسته و ناامید میشه و کارهای خود را تمام نمیکند که  تا به موفقیت برسد 

   • نگرش شما درباره امنیت جسم چیست و آیا مراقب امنیت جسمی خود هستید؟
   • اگر ما همیشه به جسم خود امنیت بدهیم سعی میکنیم که زیاد به بدن خود ضرر نزنیم و همیشه در خوردن خود رعایت کنیم که این جسم ما همیشه امنیت خود را حفظ کند و ما زیاد چاق نشویم که امنیت جسم خود را به خطر بندازیم و خطر جسم ما همین چاقی زیاد است که واقعا اگر از ان مراقبت نکنیم برگشت به حالت قبل خیلی سخت است
   • ارتباط چاقی با امنیت جسمی را شرح دهید
   • وقتی من به فکر امنیت جسمی خود م نباشم این چاقی در ناامنیتی جسمی من فعال میشه که تو دیگه چاقی چاقی تو ارثیه ومن هم این را قبول میکنم و امنیت جسمم را به خطر می اندازم و هیچ چیز در جسم نا امیدی نیست که میتواند بر ان غلبه کند و پیروز شود
   • علاوه بر امنیت جسمی نگرش شما درباره امنیت ذهنی چیست؟
   • امنیت جسمی و امنیت ذهنی با هم برابر هستند اول این ذهن است که فرمان ناامنیتی را به جسم ما میدهد اگر این ذهن ما امنیت خود را کنترل کند امنیت جسمی هم برقرار میشود و جسم ما زیاد چاق نمیشود و من الان که در سایت هستم واقعا فهمیده ام که  ذهن و جسم ما به هم د ر ارتباط هستند این ذهن و فکر ما که درست شود امنیت جسمی ما هم درست میشود و هیچ چیز نمیتواند ان را از بین ببرد
   • چگونه باید امنیت ذهن و جسم خود را برقرار کنیم.
   • من با گوش دادن به فایل ها توانستم که اول ذهن خودم را درست کنم تا بتوانم امنیت جسمی خودم را حفظ کنم وقتی ذهن من امنیت نداشته باشه چگونه توقع داری که جسم من امنیت داشته باشه و همیشه اول ذهن باید درست شود که مابقی هم درست میشود
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا امنیت ذهن و جسم خود را تامین کنید.
   • من با تمرین کردن و گوش دادن به فایل ها توانستم که اول ذهن خودم را درست کنم تا امنیت ذهن و جسمم را تضمین کنم و خیلی خوشحالم که من با این سایت اشنا شدم که بتوانم چیزهای بد را تشخیص بدهم و به ترس های خودم غلبه کنم
   •  
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/10/25 17:04
   مدت عضویت: 163 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 379 کلمه

   به نام خداوند همیشه حاضر و خواهان پیشرفت ما،

   و درود خدا بر استاد ارجمند و گرامی و انشاالله همواره به زندگی شما نور خدا حال خوب برکت و سلامتی جاری باش،و 

   همچنین برای دوستان همراهم در این راه زیبا برای اینکه میفهمیم چقدر فوق‌العاده آفریده شده این و قدرتمند و رها و آزاد و شاد و توانا در همه زمینه ها ،

   همواره تا آخر عمرم ،از خداوند 

   خواهان:

   تغییرات مثبت و امنیت و سلامتی برای جسمم هستم،

   .هر روز که بیدار میشوم به خودم میگویم:

   تینا به !به!

   . تو تا آخر عمرت هر روز با یک نور زیبا امید و خوشحالی که به دل تو میتابد بیدار میشی و او همان مراقبت از ذهنت و جسمت و رسیدن به خود کمال یافته ات هست،

   . من خوشحالم که  این مراقبت را 

   همراه:

    با ازادی رهایی شادی حس خوب و تمرین تکرار و آموزشی هدفمند و یادگیری مداوم با تمرین و تکرار و تمرکز بر کارم و با توجه به زیباییهایی دلخواهم و انتخابات عالیم و ازادم و

    با کیفیتم و با شناخت قدرت و  تواناییهایم بیشتر از قبل انجام میدهم،

   . الهی شکر که هر لحظه را با :

   حس شاد و خوب 

   آرامش 

   با تفکر 

   وآگاهی 

   و خویشتنداری درست و لذت بخش 

   با آزادی تا محدود در انتخاباتم نه تنها در غذا در همه کارهایم بدون هیچ ولع و حرصی صبور شدم ،

   با رهایی 

    و لذت 

   و با انتخابهای نامحدود و آزادی 

   و بدون هیچ فکری به افکار اشتباه و ترسناک و یا موانع و ترمزها 

   و شجاعانه 

   و با تصویر عالی از خودم ازسلامتیم‌از اندامی زیبا از شادی و حال خوبم 

   و حتی :

   از پیشرفتم‌در تمام مراحل زندگیم که من قابل هستم و لایق هستم با استعداد و با اراده و قدرتمند و مسلط به ذهنم هستم 

   و من از روحیه عالیم و اعتماد به نفسم و تواناییهایم باخبر شدم 

   و 

   حالا با آگاهی و هماهنگی عالی بین ذهن و جسمم کاملا آزاد و درست  رفتار میکنم 

   با دانستن اینکه قدرت اصلی درون من هست و او با من همگام هست برای اینکه زودتر و بهتر و عالی‌تر قویتر سریعتر کافی تر لازمتر عالی‌تر تا بینهایت که میخواد من پیشرفت کنم و طبیعت عالی خودم برگردم،

   همان ذهن من که خداوند مهربانم به من عطا و هدیه کرده 

   خداوندا از تو ممنونم بابت این آگاهی ها آموزشها 

   و دستان یاری دهنده ای چون استاد ارجمند و دوستان همراهم در این راه که قوت قلب ما هستید خداوند سلامتی زیبایی همیشه برای شما نثار کند الهی آمین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا پوراشرف
   1402/08/21 14:08
   مدت عضویت: 476 روز
   امتیاز کاربر: 3140 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,387 کلمه

   به نام آرام کننده دلها

   ردپای من در گام ۲۹ مسیر لاغری

   واقعا از محتوای این جلسه لذت بردم  بهم احساس آرامش و سبکبالی داد با نگاه درست و منطقی هر کلام که خوندم و شنیدم

   خدایا شکرت بابت تسلط ذهنی که در این لحظه دارم و با آموزش این جلسه بهترم شد

   اون مطالبی رو که برام عمیق تر بود از محتوا جدا کردم و میخوام درموردشون نگاه خودمو بگم 🙂

   • عامل تهدید کننده هر موضوعی به بخشی از خود موضوع مربوط است:

   در چاقی جسم هم همینطوره چاقی من جزوی از بدنمه و سلول های من باعث ایجاد این چاقی شدن و تنها عاملی که باعث میشه سلول های جسم من برای چاقی فعال باشن و در فرد دیگه لاغری رو براش به وحود بیارن  تفاوتش در نوع دستوری هست که اون سلول دریافت میکنه  هم در جسم من هم در فرد متناسب سلول ها هستند  و پایه اساس همه اش شبیه همه      اما دستورات ذهنی متفاوت هستن و برای هر کسی  بر اساس نگرشش عمل میکنن

   • و در جسم ما عامل چاقی افکار و رفتار ماست:

   دختر خاله من خیلی متناسبه و گاهی بهش میگن تو خیلی لاغری  و جالبه که اون خیلی خیلی خیلی پر خوراکه و میخواد یکم چاق بشه  شما تصور کنید فردی که اونهمه غذا رو بخوره و سلول هاش دستور چاقی داشته باشن دیگه چقدر ترس و واهمه داشته باشه نگران بشه و از ترس چاق شدن حالش بد بشه    ولی این عزیز هررررررررررر چی میخوره هنوزم لاغره  

   فرمول‌های ذهنی اینقدر قدرتمند عمل میکنن حتی بر رفتار های اشتباه غلبه میکنن 

   • ما باید  به اموزشها عمل کنیم و رفتار متناسب کننده داشته باشیم اما این رفتار متناسب کننده باید کاملا دلخواه باشه و نمیشه با پیش زمینه ترس از چاقی نگرانی و نفرت از چاقی رفتار درستی انجام داد و باید این دلخواه بودن عمل باعث ایجاد احساس مثبت به سمت تناسب اندام باشه طوریکه نگرش های جدیدمون هم اون رو تایید کنن:

   من دقیقا توی مدتی که مسافرت رفتم نگرش چاقیم پر رنگتر شد و با حس بد که نگران بودم چاق نشم غذاها روبرای خودم محدود میکردن هیچی نمیخوردم معدم از درد میسوخت ولی احساس می‌کردم به وزنم اضافه شده وقتی میگید باید رفتار غذاییمون دلخواه تغییر کنه و شکل بگیره حس خیلی خوبی میگیرم و حس میکنم که میفهمم کجای کارم اشتباهه من نباید خودمو محدود کنم نباید برای غذا خوردن خودمو مجبور کنم نباید برای غذا نخوردن به خودم سخت بگیرم من باید به بدنم اعتماد کنم و من هر بار که بهش اعتماد کردم جواب خوبی بهم داده وقتی داریم اموزشها رو دنبال می‌کنیم ناخودآگاه عمل درست رو انجام میدیم

   • امنیت مقابل ترس است و ما با امنیت و آرامش لاغری ترس از چاقی رو حذف میکنیم که این پروسه نیاز به بیمه مادام العمر لاغری داره و  این بیمه با آرامش و تمرین کردن به وجود میاد:

   اگه بخوایم لاغر بشیم اول باید اون آرامشی که فرد لاغر داره رو درک کنیم و ببینیم این احساس امن بودن در لاغری رو از کجا در وجودش داره چون آرامش داشتن و جدا شدن از ترس های چاقی مارو نا امید میکنن و بیشتر چاق میشیم  و هر بار که ما این نگرش های افراد لاغر رو بهتر درک کنین و با روند جسممون آشنا بشیم و ریشه رو حذف کنیم موفق به لاغری میشیم

   •  

   فرد چاق با افکار و نگرش های اشتباه خود چاق شده است و برای متناسب شدن باید افکار خود را تغییر دهد

   چاقی مثل گره بین مسیر صاف ذهن و جسم که حالت عادی تناسب دارد است ما با حذف گره چاقی به حالت طبیعی لاغر و متناسب میشیم و میمونیم

   • تا زمانی که به آموزش‌ها عمل نکنیم نتیجه نمیگیریم

   اگه رفتار ما بر اساس ترس از چاقی یا نفرت از چاقی ایجاد بشه و ما متناسب بشیم تا حدی  بعد از اون دیگه متناسب تر نمیشیم چون که اون فشار ها از ذهنمون برداشته شده و انگیزه ای برای ایده آل شدن جسممون نداریم  پس توجه کنیم که این تغییر رفتاری از کجا نشات گرفته:

   این کاملا درسته توی ذهن انسان اولین چیزی که باعث حرکتش میشه رنجی هست که میبره و تاثیر رنج بیشتر از لذت بر روی عملکرد انسان هست و وقتی داریم تازه لاغر میشیم و رنج وفشار چاقی لحظه ای رهامون نمیکنه ما هر لحظه در تکاپو برای لاغری هستیم و هدفمون رو هم مشخص کردیم و وقتی مسیر رو شروع میکنیم و ادامه میدیم و به حدی از تناسب میرسیم دیگه اون فشار  و رنج از ذهنمون و بدنمون برداشته میشه توی این لحظات توقف ما احتمالش زیاده اما ما باید بدونیم از همین اول راه که هستیم برای لاغر شدن زور نزنیم و رنج نکشیم ممکنه با آیت روش نتیجه بگیریم اما این نتیحه ماندگار نخواهد بود چون راهی که در ذهن ما سخت گنجونده بشه در نهایت ما رو بیزار و خسته میکنه  لاغری  برای فرد لاغری سختی نداده زجر نداره خیلی طبیعی جزوی از زندگیشه چه در لحظه شادی چه غم متناسبه ما هم باید یاد بگیریم که وقتی باورمون تغییر میکنه و روی عملکردمون تاثیر میزاره باید در تمام لحظات زندگیمون باشه

   • من نتونستم تمرین بنویسم و به جای اون که اسیر ذهن منفی بافم بشم با تحلیل و بررسی بقیه و روند عادی زندگی تمرین کردم :

   من در این مورد کمال‌گرایی برام برعکس عمل میکنه یعنی منم خیلی دوست دارم مثل استاد وقتی نمیتونم تمرین بنویسم یا فایل گوش بدم در جنبه ها مختلف زندگیم تاثیر لاغری رو ببینم من خیلی از تمرین کردن و وقت گذاشتن در سایت لذت میبرم ولی وقتی زمان کافی و شرایط مناسب ندارم احساس میکنم اون نتیحه ای که باید رو نمیتونم از مطالب سایت بگیرم    همین الان یه ایده به ذهنم اومد که وقتی  توی چنین شرایطی قرار میگیرم فایلهای قبلی که شنیده بودم رو مرور کنم تا هم در فضای لاغری باشم هم گان های قبلی رو مرور کرده باشم و بهتر  بتونم در اون روز تمرین کنم 

   • انسانهای لاغر غذا خوردن را عامل چاقی نمی‌دانند

   انسانهای چاق غذا خوردن را عامل چاقی می‌دانند :

   واقعا این جمله برای من تکان دهنده بود این جمله یه آن برام واضح کرد که سارا تو لازم نیست درگیرغذاها بشی لازم نیست درگیر چقدر خوردن باشی لازم نیست تمرکز کنی 

   چون انسانهای لاغر غذا رو عامل چاقی نمیدونن اونا کار خاصی براش نمیکنن طوری نیست که به خودشون سختی بدن من خیلی نسبت به قبلم بهتر شدم ولی بازم یه صداهای ریزی توی ذهنم هست که هی میخواد لاغری رو تحلیل کنه اما هر لحظه که بیشتر روی لاغری تمرکز دارم مسیر برام هموار تر میشه   شاید اگه این جمله رو روز اول می‌شنیدم برام مثل یه عبارت تاکیدی بود اما الان توی این مقطع حس میکنم این جمله واقعا درسته  این جمله یه عبارت رویایی نیست یه حقیقته واضح و روشنه افراد لاغر واقعا براشون فرقی نداره خیلی راحت غذا میخورن انقد راحتن که حد نداره اصن کاری به این چیزا ندارن اونقدر تمرکزشان به مسائل زیبای دیگه هست که غذا براشون هیچ معنی خاصی جز سیر شدن و تامین انرژی بدن نداره

   • این اشتباهه که فردی رو به دلیل چاق بودنش چیزهای رو درموردش قضاوت کنیم که درست نیستند :

   این جمله واقعا برام یه دریچه بزرگ باز کرد

   جدا برام یه نشانه بزرگ بود 

   همیشه فکر میکردم به خاطر چاقی ساده لوحم 

   فکر میکردم کسی منو به این خاطر دوست نداره

   فکر میکردم تفکر بقیه درمورد من خیلی بده درصورتیکه آدما وقت نمیکنن اونقدر که من تو ذهنم افکار اشتباه داشتم فکر کنن

   احساس می‌کردم تنبل و بی اراده ام به خاطر چاق بودنم 

   همیشه توی باورهام این چیزا و خیلی چیزای دیگه نقش داشت  این جمله به نظر یه جمله میاد ولی وقتی خوندمش زندگیم از جلوم رد شد 

   راستش دلم میگیره وقتی به اون لحظات فکر میکنم و میبینم خیلی جاها خودمو با حرفام ناراحت کردم از خودم توقع زیاد داشتم و این توقع من تموم نشدنی بود و همیشه میخواستم اونقدرررررررر تلاش کنم که زندگیم ازاون حالت دربیاد هیچوقت اونطوری نشد که هیچ  رروی عزت نفس و اعتماد به نفسمم هم تاثیرربرعکس داشت  تو این لحظه که دلم مثل یه دریاچه آرومه  و هواش خوبه این جنبه از فکرم رو توی یه بند خوندم خداروشکر میکنم 

   از ته دلم خداروشکر میکنم واقعا خداروشکر میکنم چون وای داریم رو خودمون کار می‌کنیم و زمان میزاریم ممکنه ندونیم از کجا قدممون اشتباهه ولی وقتی این موضوعات که ته دلمون خونه کرده رو به وضوح میبینم باعث میشه خیلی خیلی روی عملکردمون تاثیر بزاره 

   خداروشکر  خیلی ممنون هم از شما استاد هم ازخدا عزیزم و از خودم که تلاش‌های داره جواب میده و ازشون لدت میبرم خدایا شکرت ❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/02 15:47
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 806 کلمه

   به نام خداوندی که همیشه مراقب من است 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد

   • باتوجه به توضیحات ویدیوی آموزشی دیدگاه شما درباره استفاده از فرد چاق بعنوان هکر و فردی که مخلل امنیت است استفاده کرده است؟
   • اکثر افراد جامعه افراد چاق را افرادی تنبل و راحت طلب می‌دانند که دنبال راحت ترین راه برای پول درآوردن هستند با کمترین حد تحرک ،و تصور جامعه از افراد چاق این است که افراد چاق چون به جسم خودشان رحم نکرده اند به سایر افراد هم رحم نمی‌کنند و امنیت جامعه را بخاطر این فرمول ذهنی به راحتی به خطر می اندازند و آنها بسیار هوشمندانه از تصویر فرد چاق استفاده کرده تا مراقبت از امنیت سایت را در ذهن ما مهم و حیاتی جلوه دهد .
   • نگرش شما درباره امنیت جسم چیست و آیا مراقب امنیت جسمی خود هستید؟
   • امنیت جسم یعنی مراقب جسممان باشیم و کاری انجام ندهیم که جسم ما دچار آسیب شود و سلامتی اش تهدید شود .
   • من تا قبل از ورودم به مسیر تناسب فکری هرگز مراقب امنیت جسمم نبودم و با انجام انواع و اقسام بلاها به جسمم آسیب می‌رساندم. 
   • من چاق بودم و تنها چیزی که برایم مهم بود خوردن بود و تنبلی کردن و اصلا برایم اهمیت نداشت جسم بینوای من در حال تحمل چه فشار بزرگی از چاقی است .
   • از طرفی با انجام انواع و اقسام روش‌های لاغری مدام امنیت جسمم را به خطر می انداختم و انگار با هر بار استفاده از این روش‌ها در حال تنبیه و انتقام گرفتن از جسمم بودم 
   • یادم است دکتر خانوادگی ما از بس من با روش‌های مختلف و انواع دارو و قرص قصد لاغری داشتم بارها با من برخورد تند و بدی انجام می‌داد و حتی یکبار که بخاطر مصرف داروی عطاری و مواد مخدر شیشه موجود در آن به شدت حالم بد شده بود او مرا از اتاقش با عصبانیت بیرون کرد و گفت من مدام تلاش کنم تو سلامتی ات را بدست بیاوری و تو دوباره با یک اشتباه برای لاغر شدن تمام زحمات مرا به هدر بدهی 
   • من آنروز خیلی ناراحت شدم ولی الان میبینم چقدر بیچاره سالها تلاش می‌کرد کارهای اشتباه من که باعث صدمه به جسمم میشد را جبران کند و من چقدر داشتم به بدنم ستم میکردم که داد دکتر در آمد بیچاره بدن بینوایم 
   • خداوندا مرا ببخش که قدر جسمم را ندانستم و مدام سلامتی اش را با رفتارهای اشتباهم تهدید میکردم 
   • خداوندا سپاسگزارم که اکنون بینش من را تغییر دادی تا جسم زیبایم که هدیه بزرگی از سوی توست را بسیار دوست بدارم و مراقب سلامت و امنیتش باشم . 
   • ارتباط چاقی با امنیت جسمی را شرح دهید.
   • فرد چاق اصلا جسمش را دوست ندارد که حالا بخواهد مراقب امنیتش هم باشد .
   • او از خوردن هر چیز مضری برای جسمش به شدت استقبال می‌کند،مثلا :”پیتزا هر چه پر پنیرتر و پر سوسیس و کالباس تر بهتر ،برنج هر چه چربتر و بیشتر بهتر و………..”
   • پس فرد چاق مدام در حال به خطر انداختن جسمش است ،حالا هوای زیبایی به سرش می‌زند،یک عروسی ،یک مهمانی ،یک توهینی ،و شروع می‌کند به استفاده از دارو و رژیم و ورزش و هزار کوفت و زهر مار دیگر تا جسمش را لاغر کند اما تنها چیزی که نصیب این جسم با ارزش می‌شود رنج و بیماری و آسیب است .
   • پس یک فرد چاق در تمام حالات و شرایط مادام در حال به خطر انداختن امنیت جسمش است.
   • علاوه بر امنیت جسمی نگرش شما درباره امنیت ذهنی چیست؟
   • فرد چاق نه تنها امنیت جسمش را به خطر می اندازد بلکه براحتی امنیت ذهنش را هم خدشه دار می‌کند. 
   • او با شنیدن و دیدن و لمس کردن دیدگاه‌های جامعه درباره خودش ،به احساسهای بد روحی می‌رسد و هزاران بار در ذهنش خودش و دیگران را با اهرم خشم و نفرت تکه تکه می‌کند. 
   • یک فرد چاق دارای روحی مسموم و ذهنی متلاشی شده و جسمی که انقریب متلاشی خواهد شد چیزی بنام انسانیت از خودش به جا نگذاشته و خودش را تبدیل کرده به یک سطل زباله بی ارزش .
   • چگونه باید امنیت ذهن و جسم خود را برقرار کنیم.
   • با هماهنگی عناصر وجودیمان به راحتی می‌توانیم امنیت جسم و ذهنمان را فراهم کنیم فقط کافی است حرکت کردن در مسیر چاقی را متوقف کنیم و شروع کنیم به بازگشتن به سمت لاغری و دست از روش‌های غیر اصولی و مهلک لاغری برداریم و فقط از طریق یادگیری اصول ذهنی اقدام کنیم .
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا امنیت ذهن و جسم خود را تامین کنید.
   • ما در مسیر تناسب فکری با آموزش صحیح اصول ذهنی به راحتی می‌توانیم ذهنمان را آرام کنیم و به طبع آن جسممان هم به آرامش می‌رسد،در این مسیر ما یاد می‌گیریم عناصر وجودیمان یعنی روح و ذهن و جسممان را به سمت امنیت بیشتر و آرامش و لاغری با هم همسو کنیم و به کمک قوانین جهان هستی به تمام خواسته های خوبمان برسیم که لاغری هم جز آن خواسته ها است
   • الهی ما را آن ده که آن به 
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/06/26 09:13
   مدت عضویت: 293 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   به نام خدای هستی بخش 

   گام 29 : امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد 

   به نظر من منظور از انتخاب این عکس برای نشان دادن خطر هکر اینکه یه فرد چاق چون خودش  و بدنش رو دوس نداره پس نمیتونه کس دیگه ای رو دوس داشته باشه درنتیجه خوبی کسی رو نمیخواد و در صدد ضرر رسوندن به مردمه یا اینکه یه فرد چاق حق دیگران رو میخوره و مخل امنیت هستش و به سهم خودش راضی نیست و به سهم دیگران هم چشم داره .به نظر من امنیت از لحاظ جسمی یعنی سلامتی و از لحاظ ذهنی یعنی آرامش که هرچیزی این دوتا رو بهم بزنه میشه مخل امنیت مثلاً چاقی هم باعث بیماری ها در بدن میشه هم با افکار مختلف مثل ترس از موادغذایی ، ترس از خوردن ، گرفتن اعتماد بنفس و………باعث برهم زدن آرامش ذهن میشه پس مخل امنیت جسم و ذهن ماست . وقتی عاملی که باعث از بین رفتن امنیت ما شده رو از بین ببریم امنیت جسم و ذهن ما برقرار میشه حالا چطور این عامل ضد امنیت رو که در اینجا چاقیه از بین ببریم ؟؟؟؟؟ با بودن در سایت تناسب فکری . چون با بودن در این سایت اولاً که با گوش دادن فایل ها به مرور زمان به آرامش ذهنی یا همون امنیت ذهنی میرسیم و بعد از اون به آرامی به امنیت جسم یعنی لاغری میرسیم و به همین راحتی مخل امنیت یعنی چاقی رو نابود میکنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/06/14 15:29
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 505 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه

   وقتی فایل رو گوش می دادم و کامنت دوست عزیز خانم حیرت انگیز رو میخوندم متوجه یک باور مخفی که مانع متناسب شدن ایده آلم میشد شدم .

   من باورم در مورد افراد موفق پولدار که دارن بدون رنج وزحمت فیزیکی پول زیادی به دست بیارن این بود که طبیعتا آدمهای هستند که کمی چاق هستند مثل املاکی ها که با گرون شدن خونه خوب درصدشان اتوماتیک بدون زحمتی میره بالا . 

   یا پزشکان که همون کار روانجام میدن اما نجومی دستمزدشان میره بالا . 

   چون این قبیل تصورها بیشتر از تلویزیون نشات میگرفت چون کودک بودیم تا بزرگ بشیم پای این رسانه ها بزرگ شدم .

   حالا چون خودم دارم روی دوره های ذهنی مالی هم  کار میکنم و برام بدیهی است که ثروت زباد ربطی به تلاش فیزیکی زیاد نداره فقط باورهای مالی درست میخاد احساس میکنم که اون باور های گذشته داره رونمایی میکنه .

   باوری که میگه پول راحت میخای چشمب بهت میدم اما جسمتم نباید متناسب باشه . یادت میاد تو سریال مهاجران آقای پتیول خرید وفروش میکرد و چاق بود .

   یادت میاد تو سربال خانه به دوش اصلان کار راحت داشت و چاق بود .

   یا اینهمه اساتید موفقیت چاق هستند .

   منم برای رد این باور میگم که منم در هر حرفه ای کلی از افراد رو میشناسم که متناسب هستند علیرغم اینکه به راحتی دارن پول درمیارن .

   مثلا مارک ذاکربرگ کارش کدنویسی هست وفرد موفق اما متناسبه .یا کلی پزشک میشناسم که به راحتی کسب درآمد میکنن یا خواننده ها  اما متناسب هستند .و…

   اما کارگرانی میشناسم که اتفاقا تعدادشون زیاده وعلیرغم کار سخت وطاقت فرسا چاق هستند .

   پس نوع راحتی یا سختی در کسب درآمد ربطی به جسم طرف نداره  بلکه آنها باورهای متفاوتی دارند که جسم متفاوتی دلرند .

   در مورد تصویر فرد چاق به عنوان حکر سایت من خودم به شخصه  مخالفم . چقدر اختلاس های میلیاردی در کشورمان داریم که اگه تصویرشون رو ببینیم فرد متناسبی هم داخلشون هست . اتفاقا اسمهای مذهبی هم دارند .

   به نظر من هم فردی که این تصویر رو گذاشته فرد لاغری بوده که ممکنه در گذشته دوستان چاقی داشته که ازشون رزومه خوبی ندیده یا تحت تاثیر رسانه ها و… قرار گرفته و یک طرفه قضاوت کرده  اما این دلیل نمیشه به همه افراد چاق تعمیم بدیم .

   در مورد موضوع تناسب اندام هم افکار ها و رفتارهای ما هستند که نتیجش میشه امنیت جسم ما .

   من خوشحالم که امروز تونستم با شناسایی این باورمخرب لاغری گامی دیگر برای امنیت جسمم بردارم .

   چون من بیش لز یکساله که دارم روی موضوعات مختلف ذهنی کار میکنم و همینطور که نتیجه هم دارم می بینم باید حواسم خیلی به امنیت جسمم باشه تا حل یک موضوع باعث عدم امنیت جسمم نشه .

   موضوعاتی مثل به راحتی پول درآوردن که دوماه پیش به راحتی من تونستم پنج میلیون تومان دربیارم .و این داشت درامنیت جسمم باتوجه به باور مخرب گذشتم خدشه وارد میکرد ومنو به سمت اضافه وزن هل میداد .

   و خدا رو شکر و به لطف آموزشهای بی بدلیل استاد عزیز  و کامنت دوست عزیزم یک گام دیگر به سمت متناسب شدن برداشتم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/06/14 08:44
   مدت عضویت: 1056 روز
   امتیاز کاربر: 3627 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,772 کلمه

   به نام خدای مهربان

   سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی سایت تناسب فکری

   گام ۲۹: امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد،

   چاقی مهمترین موضوعیه که امنیت جسم رو تهدید میکنه،امنیت یکی از مهم‌ترین موضوعاتیه که بشر به دنبال دستیابی به اونه و به همین دلیل بسیاری از پیشرفت‌های بشر در زمینه افزایش امنیته،

   مثل امنیت ملی، اجتماعی، پرواز، اطلاعات فردی، سلامتی،بالا بردن امنیت به معنی مسدود کردن راه‌های نفوذ عوامل مخربه،پس این طبیعیه که به اندازه‌ای که راه‌های دسترسی محدودتر میشن عوامل مخرب هم به شیوه‌های جدیدتری مجهز میشن.

   عامل تهدید کننده در هر موضوعی جزئی از همون بخشه که به دلایل مختلف قصد تخریب کردن اون موضوع رو داره،

   عامل تهدید کننده جسم هم عوامل مختلفیه که در مورد چاقی این عوامل رفتارها و افکارم هستن،

   من به خاطر داشتن افکار و رفتارهای اشتباه در برابر جسمم مبتلا به اضافه وزن شدم،

   و اگه میخوام در شرایط متناسب به زندگیم ادامه بدم باید افکار و رفتارهای اشتباهم رو تغییر بدم،

   چاقی یکی از مخرب‌ترین عوامل تهدید کننده زندگیمه، که علاوه بر آسیب‌های جسمی، تاثیر زیادی هم بر اعصاب و روانم  میذاره،چاقی باعث برهم خوردن تعادل بین ذهن و جسمم میشه،چاقی در روابط اجتماعیم تاثیر میذاره،در پیشرفت شغلی و تحصیلی، در اعتماد به نفس، در میزان شادی و بسیاری از جنبه‌های زندگیم عامل تهدید کننده چاقی تاثیرگذار بوده،

   پس اگه می‌خوام شرایط خودم رو تغییر بدم باید امنیت خودم رو افزایش بدم،با افزایش سطح امنیت افکار و رفتارم میتونم گام مهمی در جهت بهبود شرایط جسمی و تغییر وضعیتم از حالت چاقی به تناسب اندام بردارم.

   ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده، معمولاً به خاطر ترس از چاقی، نفرت از چاقی، حسادت و حسرت به انسان‌های متناسب ایجاد میشه،در حالی که ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده باید کاملاً دلخواه باشه،من عمل متناسب کننده رو نباید به خاطر ترس‌ها، حسرت‌ها، یا نفرت از چاقی انتخاب کنم،چون وقتی که به حدی از تناسب برسم و از ترس، حسرت و نفرت عبور کنم، اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادن تا رسیدن به تجربه جسم ایده آلم رو از دست میدم.

   انگیزه لاغر شدنم نباید به خاطر ترس باشه،بلکه انتخاب لاغری باید یک امر کاملاً دلخواه باشه تا به صورت دائمی لاغر بشم،امنیت جسم من به واسطه متناسب شدن باید در سطحی بالاتر از حد رها شدن از ترس از چاقی، یا نفرت از چاقی قرار بگیره،باید خودم رو تا آخر عمر بیمه لاغری کنم،نقطه مقابل امنیت داشتن ترس و واهمه داشتنه،امنیت داشتن یکی از ویژگی‌های ورود به سرزمین لاغرهاست،باید لاغر شدن رو تا آخر عمر زندگی کنم.

   زمانی که بتونم در همین وضعیتی که هستم لاغری خودم رو در فکرم تصور کنم لاغر میشم.

   در بعضی از سایت‌ها تصویری رو میذارن و در مورد امنیت سایت توضیح میدن که مراقب امنیت سایتتون باشید و از تصویر یک فردی که اضافه وزن زیادی داشت استفاده کرده بودن که این شخص نشسته بود پشت لپ تاپ و داشت با لپ تاپ کار می‌کرد،یعنی داره سعی میکنه که وارد سایت افراد دیگه بشه.

   اون شخصی که این رو طراحی کرده خودش اضافه وزن نداره وگرنه اصلاً امکان نداره کسی که خودش اضافه وزن داشته باشه یه همچین تصویری رو بخواد طراحی کنه.

   افرادی که کارشون طراحیه یا اونایی که سینما کار می‌کنن، اینا یه سری ارتباط بین شخصیت افراد و ظاهر افراد توی ذهنشون هست،توی فیلم‌های ایرانی خیلی دیده شده که هر وقت میخوان یه فرد ثروتمند رو نشون بدن همیشه از اسامی خاصی استفاده می‌کنن،مثل داریوش، کیارش،آرش،ولی وقتی میخوان از یه آدم فقیر و مذهبی، آدمی که میخوان نشون بدن ناتوانه، اسامی دینی استفاده می‌کنن،مثل محمد، علی.

   اشخاصی که میخوان نشون بدن خیلی مذهبی‌ان یا آدم‌های خوبی هستن رو با اسامی دینی نامگذاری می‌کنن،اونایی رو که میخوان نشون بدن مثلاً ثروتمندن، آدم بدی ان، ظالمن، با اسامی خاص دیگه اونها رو نامگذاری میکنن و همه این‌ها پشتش تفکر داره و همینجوری نیست،

   قبلاً تصویری که از هکرها میخواستن نشون بدن که این یک هکرِ که میخواد این کارو بکنه و داره سعی میکنه وارد سایتی بشه و امنیت سایت رو از بین ببره یا مخدوش کنه، میومدن اون اشخاص رو نشون می‌دادن که یک چشم بند روی صورتشون بود و مثلاً مثل رابین هود چشم بند داشت و نشون میداد که چاق هم نبود، آدم متناسبی بود و چابک و فرز بود.

   ولی در یکی از این سایت‌ها این تصویر این هکر رو به شکل یک آدم چاق نشون دادن،

   حالا این چه اهمیتی داره؟؟اولین اهمیتش اینه که آدم‌هایی که اضافه وزن دارن خودشون درباره خودشون یه سری افکار دارن، یه سری نظرها دارن،یه سری برداشت‌ها از شخصیت خودشون دارن به واسطه چاقیشون،حالا اینو به صورت فرکانس داریم در جهان متساعد می‌کنیم،یعنی اینو از خودمون خارج می‌کنیم این فرکانسی که درباره خودمون داریم،و این به راحتی توسط افراد دیگه هم دریافت میشه و اونا هم می‌بینی با اینکه خودشون چاق نیستن اما درباره چاق‌ها همچین نظری دارن.

   شاید اینو بارها تجربه کرده باشیم که مثلاً افرادی به ما حرف‌هایی زدن که اتفاقاً خیلی هم ما بدمون اومده،درباره چاقی ما یه چیزی گفتن که بهمون برخورده،

   چرا؟؟چون ما قبل از اینکه اون فرد اصلاً به ما این حرف رو بزنه، بارها و بارها به اون موضوع فکر کردیم،یعنی از موضوع چاقی خودمون بدمون اومده،به همین دلیله که وقتی یه فردی اشاره می‌کنه به موضوع چاقیمون، ما خیلی حالمون بد میشه،چون خودمون قبلاً بارها به این موضوع فکر کردیم و نگران این بودیم که نکنه بقیه هم بهمون بگن،خب اون‌ها هم میگن و ما خیلی بهمون برمی‌خوره،

   چرا میگن؟؟به خاطر اینکه اون‌ها فرکانس ما رو دریافت می‌کنن،وقتی نظری رو من در مورد خودم داشته باشم  دیگران  هم در مورد من میگن،

   پس این تصویر هم نشون میده که افراد چاق اینقدر دیدگاهشون درباره خودشون منفیه که این به راحتی داره در جهان گسترش پیدا می‌کنه و یک طراح به راحتی این به ذهنش میاد که مثلاً می‌خواد یک هکر رو نشون بده، میاد از تصویر یک فرد چاق استفاده می‌کنه که این تصویر هم چند تا از باور افراد چاق رو هم نشون میده،

   یکی از باورهای افرادی که اضافه وزن دارن اینه که چون کار من پشت میزیه، من اضافه وزن دارم، تحرکم کمه اضافه وزن دارم،و تصویر هم فردی رو داره نشون میده که پشت کامپیوتره.

   و این باور افراد چاق رو نشون میده که من چون کارم پشت میزیه یا خیلی پشت کامپیوتر می‌شینم و فعالیت ندارم، پس من چاقم،

   قبلاً افراد هکر رو میومدن با نقاب نشون میدادن، یه چشم بند روی چشمشون نشون میدادن، عکس رو اینجوری می‌کشیدن که این فردی که نقاب داره هکرِ،ولی الان یک فرد چاق رو اونا تصویر کردن و اونو ربط دادن به امنیت سایت و این کاملاً درسته،چون فردی که اضافه وزن پیدا کرده در درجه اول برای امنیت خودش ارزش قائل نبوده،یعنی کسی که نگران امنیت خودش نیست خب مطمئناً نگران امنیت افراد دیگه هم نیست،و یه جورایی میتونه فرد خطرناکی باشه، برای همین این طراح اومده از یک فرد چاق برای نماد خطر، برای نماد اینکه ناامنی به وجود میارن استفاده کرده،یعنی ناامنی سایت رو میخواسته با یک فرد چاق اونو نشون بده.

   و بازم این نشون میده که فردی که اضافه وزن داره برای بدن خودش ارزش قائل نیست، امنیت خودش براش مهم نیست، و این فرد اومده این ناامنی که در وجود یک فرد چاق هست رو به امنیت سایت ارتباط داده و نشون داده که اگه میخوای مراقب امنیت سایتت باشی، باید از این خدمات استفاده کنی و یک فرد چاق رو نشون داده برای اینکه بیشتر به فرد بیننده القا کنه که ببینید مثلاً اینجوری اینا ناامنی به وجود میارن،برای سایت شما هم میتونه ناامنی به وجود بیاره.

   افراد چاق در واقع یک نماد ناامنی هستن،چون آدم از خودش مهمتر که چیزی در دنیا نباید براش وجود داشته باشه،طبیعیش اینه که هر کسی مهم‌ترین موضوع زندگیش باید خودش باشه،پس فردی که اضافه وزن داره و در این شرایط جسمی داره زندگی میکنه و از لحاظ روحی به شدت تخریب شده و داغون شده، خب مشخصه که این فرد برای امنیت جسم  و روح خودش ارزش قائل نیست که به این شرایط رسیده.

   پس وقتی که به سایت لاغری با ذهن هدایت شدیم دیگه باید به فکر خودمون باشیم، باید امنیت خودمون برامون مهمترین موضوع زندگیمون باشه،و وقتی تصمیم گرفتیم دیگه باید ادامه بدیم تا به اون چیزی که می‌خواهیم برسیم،خیلی از افراد هستن که اینقدر اضافه وزن واسشون رنج‌آوره که اصلاً توان و امید حرکت کردن به سمت متناسب شدن رو ندارن،

   چرا؟؟چون چاقی رو خیلی بزرگ کردن توی ذهنشون،اینقدر این وزن چاقی در ذهنش سنگینه که اصلاً توان حرکت کردن رو از این فرد برای متناسب شدن گرفته،

   پس اصلاً مهم نیست که در چه شرایط وزنی هستم،اصلاً مهم نیست چند کیلو هستم یا استاندارد جهانی میگه من باید چند کیلو باشم،مهم اینه که دیگه از امروز تصمیم بگیرم و اقدام کنم برای لاغر شدن.

   و نباید دیگه همش به این فکر کنم که چرا چاقم، یا تقصیر پدر و مادرم بوده، ژن من اینه و باید تصمیم بگیرم و بگم که امروز اینی که من هستم درسته قبوله، من اینو می‌پذیرم،حالا هرچی شده، هرکی مقصره اشکال نداره،اصلاً این هست،حالا من میخوام اینو عوض کنم،بالاخره این جسمِ منه،من که نباید بگم خب چون در ذهنم اینه که تقصیر اطرافیانم  بوده، یا ژنتیک من چاقی بوده،یا تقصیر مواد غذایی،یا چون نمیتونم به روش قانون سلامتی عمل کنم پس بایدم چاق بشم، یا هر چیز دیگه‌ای، 

   نباید این‌ها دلیل بشه که من این جسم رو بپذیرم،هیچ چیزی به من تحمیل نمیشه،همه چیز در ذهنه،وقتی اینو تنظیم کنم نتیجه عوض میشه،پس اصلاً به گذشته خودم فکر نکنم که به خاطر این بود یا به خاطر اون بود.

   فقط باید به خودم بگم که من هم میتونم لاغر بشم.

   درسته شاید الان یکم باورش برام سخت باشه، ولی اگه یه زمانی  بهم میگفتن که یه روزی ۳۰ کیلو اضافه وزن پیدا می‌کنی و امکان نداشت باورش کنم،ولی یه سری افکار نگران کننده هم داشتم و ناخودآگاهم داشت برنامه‌ریزی میشد واسه چاقی و خیلی راحت چاق شدم،الان هم قراره ناخودآگاهم رو برنامه‌ریزی کنم برای لاغری،پس مطمئن باشم که حتماً لاغر میشم و اگر همش این سوال در ذهنم اومد که یعنی منم می‌تونم لاغر بشم،فقط به این فکر کنم که وقتی تونستم چاق بشم، خب می‌تونم لاغر هم بشم، 

   هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست.

   اگه الان روزِ مطمئناً شبی هم بوده که اون شب گذشته و الان روز شده و هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست، چپ هست راست هم هست،بالا پایین،شیرین تلخ،پس چاق داریم لاغر هم داریم،منی که تونستم چاق بشم، مطمئناً میتونم متناسب هم بشم.

   و اصلاً به این فکر نکنم که می‌تونم فقط در یک جنبه موفق بشم،مثلاً بگم دیگه چاق شدم همینه که هست،نه اون ورش هم هست،لاغری هم هست،فقط اطمینان میخواد،اشتیاق میخواد،استمرار میخواد،این سه پارامتر خیلی مهمه،اطمینان یعنی اینکه خودم باور کنم که میتونم لاغر بشم و این باور کردن یک گام بسیار مهمه،اشتیاق میخواد،یعنی اینقدر باید علاقه داشته باشم برای لاغر شدن که وقتی باور کردم دیگه زمین نشینم تا لاغر بشم و ادامه بدم،

    و استمرار هم میخواد تا یواش یواش فرمول‌های جدید جایگزین فرمول‌های قبلی بشه و من در شرایط جدیدی قرار بگیرم.

   سپاسگزارم از شما استاد عزیز💖💖💖🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/05/25 00:01
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,111 کلمه

   به نام خدایی که نگهبان و نگهدار من است 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   امنیت جسم و ذهن 

   خوب این بدنی که به ما خداوند امانت داده نیاز به مراقبت داره حالا این مراقبت هم باید مراقبت جسمی باشه هم مراقبت ذهنی 

   حالا مراقبت جسمی یعنی چه؟

   مراقبت جسمی همونطور که از اسمش معلومه یعنی مواظب بدن خودمون باشیم و اونو از حوادث و بیماری ها و آسیب‌ها حفظ کنیم 

   چطور؟

   خوب ما باید بدونیم چطور باید به بدنمون انرژی برسونیم کی استراحت کنیم و بخوابیم ؛کی ورزش کنیم؛کی دارو مصرف کنیم و سلامتیمون و مدیریت کنیم ،کی و کجا مواظب سلامتمون باشیم که آسیب نبینیم  و….به تمام این مجموعه کارهایی که انجام میدیم برای حفظ سلامت جسمیمون خود مراقبتی میگن ؛

   افرادی که چاق شدن متاسفانه این خودمراقبتی و به درستی انجام ندادن و خودشون و نزدیکانشون و دچار مشکل کردند ؛

   افراد چاق جسم خودشون  و با اشتباهاتی که انجام دادن پارکینگ بیماری ها کردند و امنیت جسمشون و به خطر انداختن و یا حتی برای نجات از چاقی بارها و بارها با روش‌های مختلف لاغری ،که در جامعه مرسوم شده، بخاطر نجات  از چاقی مجدد گول خوردن و  امنیت جسم دوباره بخاطر اطلاعات غلط  و روشهای اشتباه به خطر بدتر از چاقی دچار شده . 

   مثلا با  رژیم های سخت و یا مصرف داروهای لاغری،که واقعا  سلامت و امنیت جسم و تهدید میکنه سعی کردن از شر چاقی راحت بشن ،اما نتیجه ای جز بیماری و هدر رفتن پول و انرژی براشون در بر نداشته .

   اینکه تمام افراد چاق برای سلامتی و جسمشون ارزش قائل نیستن و قبول ندارم ،بلکه به نظر من افراد چاق بسیار با اراده و باهوش هستند ولی اینقدر راه‌های مختلف و رفتن برای تناسب اندام و لاغری که دیگه خسته شدن و گاهی برای مدتی دست از تلاش برمیدارن و تسلیم میشن که سرنوشتشون چاقیه، ولی من و دوستان همگامم که به مسیر درست هدایت شدیم واقعا دیگه باید دست از تلاش برنداریم و با عشق یاد بگیریم و عمل کنیم، تا امنیت جسممون و تامین کنیم و الگویی بشیم برای سایر انسانهای گرفتار در دام چاقی تا اونها هم به این مسیر قدم بزارن و از رنج چاقی نجات پیدا کنند، به امید روزی که تمام انسانها متناسب و به فکر سلامت جسمشون باشند و ریشه چاقی خشکیده بشه؛

   مراقبت ذهنی یعنی چه؟

   مراقبت ذهنی هم یعنی یه مجموعه کارها رو انجام بدیم تا ذهنمون و فعال نگه داریم و از راهکارهای انگیزشی برای پیشبرد اهدافمون استفاده کنیم و مراقب ورودی های ذهنمون باشیم تا چیزهای بد وارد ذهنمون نشه ،باید سعی کنیم برای بالا بردن امنیت ذهنی در زمان حال زندگی کنیم و از فکر کردن به گذشته ای که تمام شده و آینده ای که مبهمه جلوگیری کنیم ،

   البته گاهی ناخواسته ما غرق در افکار میشیم که ممکنه اون فکر منفی باشه هر کس باید برای خودش تکنیکی و طراحی یا کشف کنه تا از شر اون افکار و غرق شدن در اون تفکرات جلوگیری کنه ،من خودم به شخصه اگر ناخواسته غرق در فکر منفی بشم، شرایط محیطی ام و تغییر میدم و با گوش دادن به موسیقی سعی در رهایی و امنیت ذهنیم میکنم ،

   افکار منفی واقعا امنیت ما رو تهدید میکنن و ما رو دچار اضطراب و ترس میکنند و باید تلاش کنیم تا از دچار شدن بهش جلوگیری کنیم ،

   از زمانی که وارد سایت شدم خیلی مراقب امنیت ذهنی ام و جسمی ام  هستم و تلاش می‌کنم که یه مجموعه رفتار و انجام بدم تا این امنیت به خطر نیفته مثل:

   با افراد سمی و پر حاشیه رفت و آمد نمیکنم 

   بیشتر وقتم و در سایت صرف یادگیری میکنم 

   تلاش می‌کنم راحت نه بگم 

   اول به خودم اهمیت بدم بعد دیگران (کاری که هیچ وقت تا به این نکرده بودم)

   خودم و دوست داشته باشم 

   هر روز پیاده روی برم چون واقعا حالم و عالی میکنه

   هر روز ورزش مورد علاقه ام و انجام میدم چون حس بعدش نابه نابه

   به خوردنم اهمیت میدم هر چیزی و نمی‌خورم 

   عادات بد غذایی ام و دارم ترک میکنم

   پرخوری نمیکنم 

   ریزه خواری نمیکنم 

   و………….

   حالا بریم سراغ تصویر فرد چاق که هکر هستش 

   منم به نظرم طراح این تصویر فرد متناسبی بوده ،که از چاقی و چاقها بدش میومده و قصد داشت با به تصویر کشیدن چاقی رفاه طلبی و تنبلی و پشت میز نشینی و پول راحت در آوردن و بدون زحمت به نتیجه رسیدن و نشون بده 

   اما چهره این فرد چاق نشان از خباثت و یه شادی آخ جون من تونستمی، تو نگاهش داره که نشون دهنده ناتوانی افراد چاق در انجام کارهاشون بخاطر اعتماد به نفس پایین میتونه باشه و اون تکونهایی که میخوره باز انگار یه جور رقص بعد موفقیتش در هکری هستش که چون چاقه نمیتونه شادیش و اون طور که باید نشون بده و در حد یه سری حرکات ریز داره شادی میکنه 

   کامنت دوستان و که میخوندم احساس کردم اکثرا حس خوبی به چاقی و افراد چاق ندارند و یه جورایی انگار فرکانس‌های داخلی روحی و روانی افراد چاق در اطرافشون موج میزنه و دیگران اون نگرانی ها و عدم امنیت ها رو دریافت میکنن و دچار این احساسات میشن ،من خودم حس بدی به افراد چاق ندارم فقط دلم خیلی میسوزه از وقتی توی سایت هستم واقعا دلم میسوزه که چرا نمیتونم به همه این آگاهی ها رو بدم تا اونها هم نجات پیدا کنند و واقعا دلم میخواد روزی همه هدایت بشن 

   چند روز پیش یه تبلیغ دیدم خیلی توجهم و جلب کرد هم خوشحال شدم هم ناراحت 

   تبلیغ دکتر کرمانی عزیز بود که زده بودن لاغری با روش ذهنی توسط دکتر کرمانی 

   در ابتدا خوشحال شدم که دکترین تغذیه هم دارن نگرشهاشون و اصلاح می‌کنند و از روش‌های ذهنی هم قصد استفاده دارند 

   و ناراحتی ام برای این بود که به نظرم این یه تبلیغ مارکتی بود چطور میشه کسی که تا دیروز گفته این چاق میکنه این لاغر و فلان و بهمان حالا تونسته باشه به دیدگاه و نگرشی چون استاد روشن که سالهاست دارن در زمینه ذهنی فعالیت میکنن رسیده باشه البته این نظر منه و من برای ایشون احترام زیادی قائل هستم اما نظرم اینه کار را باید به کاردان سپرد 

   یه چیز دیگه اینکه من وقتی وارد پیج اینستا استاد روشن شدم آقایی که صاحب پیج (….. )بودن سریع بهم پیام دادن که به پیج ایشون برم و از دوره های لاغری با ذهنشون خرید کنم ،با یک اکانت دیگه وارد شدم بازم پیام دادن برای ورود به پیج خودشون ،خیلی کار زشتی بود که ایشون مخاطبین پیج استاد روشن و می‌دزديدن و من واقعا حالم بد شد و خواستم بگم که این آقا چاق نبود ولی کارش شبیه همین هکر سایت بود پس چاقی دلیل هکری نیست دلیل دزدی نیست هستن متناسبهایی که میخوان با راحت ترین روش کسب درآمد کنند و امنیت دیگران که زحمات زیادی کشیدن برای کسب دانششون و هدر میدن .

   در انتها برای استاد روشن ضمیرم از خداوند بهترینها رو خواستارم در پناه خداوند باشید همگی 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار متناسب شاد
    1402/06/14 15:40
    مدت عضویت: 1466 روز
    امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 147 کلمه

    دوست عزیزم سلام . وقتت به خیر 

    بعد خواتدن کامنت پرمحتوای شما .تونستم یکی دیگه از باورهای مخرب که مانع تناسب اندام ایده آلم میشد رو شناسایی کنم .

    اونم بخشی از کامنتتون که بهم کمک کرد :

    حالا بریم سراغ تصویر فرد چاق که هکر هستش 

    منم به نظرم طراح این تصویر فرد متناسبی بوده ،که از چاقی و چاقها بدش میومده و قصد داشت با به تصویر کشیدن چاقی رفاه طلبی و تنبلی و پشت میز نشینی 

    و پول راحت در آوردن و بدون زحمت به نتیجه رسیدن و نشون بده 

    ومن مدتی بود داشتم روی دوره های ذهنی مالی روی این باور کارمیکردم و باعث میشد در امنیت جسمم خدشه وارد کنه یعنی مانع متناسب شدن بیشتر میشه  و شما با نوشتن این کامنت فوق العاده بهم خیلی کمک کردی تا به راحتی این مانع رو هم بردارم .

    ازتون ممنونم و آرزوی تناسب اندام ماندگار رو برای شما آرزومندم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/06/15 20:38
     مدت عضویت: 358 روز
     امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 50 کلمه

     سلام دوست متناسبم 

     ممنونم که وقت گذاشتید و کامنت من و خوندید و از خداوند و شاکرم که کامنت من تونسته به شما کمکی هر چند کوچک بکنه امیدوارم در دوره های مالی هم مثل دوره های تناسب بسیار موفق عمل کنید براتون خواستار سلامتی و آرامش و تناسب هستم 

     پاینده باشید 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 4 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/04/19 10:37
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 279 کلمه

   سلام استاد 

   از خدا ممنونم که توفیق به من دادتا بتوانم گام 29 امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد را گوش کنم تا انشاالله برای جسم خودم ارزش قائل باشم 

   همانطور که استاد گفتند فرمولهای ذهن چاقی همگی یکی هستند و دراین عکس که نشان دادند یعنی افراد چاق برای بدن خودشان که اینقدر مهم است امنیت جسمی و مراقبتی ندارند و در این زمینه اعتماد به نفس پایینی دارند . پس عکس یک فرد چاق برای تبلیغ کسی که حالت هکر و بی امنیتی در سایت است را گذاشتند و از آن تبلیغ میکنند و به قول استاد میتوان متوجه شد که این فرد یک فرد لاغر بوده است .

   اتوجه به توضیحات ویدیوی آموزشی دیدگاه شما درباره استفاده از فرد چاق بعنوان هکر و فردی که مخلل امنیت است استفاده کرده است؟ با کمی تفکر میتوان دریافت که این تصویر دقیقا نتیجه را برای افراد متناسب مشخص میکند 

   • نگرش شما درباره امنیت جسم چیست و آیا مراقب امنیت جسمی خود هستید؟ در مورد امنیت جسم تا قبل از آشنایی با این سایت برایمان زیاد مورد توجه نبود 
   • ارتباط چاقی با امنیت جسمی را شرح دهید. افراد چاق زیاد به امنیت چاقی خود اهمیت نمیدهند که اگر اهمیت میدادند چاق نمیشدند که انواع بیماریها را تجربه کنند 
   • چگونه باید امنیت ذهن و جسم خود را برقرار کنیم وقتی امنیت ذهن را کاملا یاد بگیریم به امنیت جسم هم خواهیم رسید 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک میکند تا امنیت ذهن و جسم خود را تامین کنید.وقتی که فرمولهای چاقی را ازذهن پاک کنیم و فرمولهای لاغری را جایگزین کنیم خود به خود امنیت ذهن و بعد جسم ما اتفاق میافتد 
   • بازم ممنون از شما استاد عزیز انشاالله که درست به سوالات تمرینها جواب داده باشم 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام به استاد عزیزم

   باتوجه به اشاره شما به هکرها من یاد حرف خواهر شوهرم افتادم ک وقتی باشگاه میرفتم بهم گف چقدررر لاغررر شدی حالا ک میدونه دیگه نمیرم بهم گف شکم زدیا خب من سری قبلم همین شکمو داشتم این نشون میده افراد لاغر دیگر هم فقط مورد افراد چاق چه ذهنیت هایی دارن یعنی افکار اونا مخصوص افرادی ک از اول در اون شخص چاق دیدن شاید اگه از اول منو لاغر میدید مثل خودش 

   اونوقت دیگه از من انتظار چاقی نداشت 

   پس نتیجه میگیریم حتی افراد لاغر هم از فردی ک تپل هستن فقط انتظار چاقی دارن مگر اینکه باشگاهی برن تا ذهنیت اونام تغییر کنه 

   چون اغلب افراد جامعه هیچ خبری از لاغری با ذهن ندارن 

   من یادمه پارسال ک باشگاه رفتم ودقیقا تا عید بود مثل امسال این فاصله عید تا تیر من چند کیلو هم اضافه تر از قبلم شده بودم 

   ولی امسال ک با لاغری با ذهن آشنا شدم دیگه اون ذهنیت گذشته رو ندارم فکر نمیکنم اندازه پارسال وزنم زیاد شده باشه ، البته خودمو وزن نمیکنم ولی تا همین ماه قبل تازه پنج کیلو هم کاهش وزن داشتم الان رو نمیدونم من با توجه به تغییرات ظاهریم اینو حس میکنم 

   پس نتیجه میگیرم که لاغری با ذهن خود واقعیت وجودی ماست نه تحرک داشتن 

   خب من تو فیلما انقد هرکر لاغرمردنی دیدم که نگو 

   اتفاقا اونا تیزو بز ترن خخخ

   بدن ما کاملا هوشمنده و علاقه شدیدی داره به متناسب شدن فقط کافیه بین فایلا فاصله نندازیم و مدام هر روز به این سایت بیایم و همش به ذهنمون اطلاعات مکرری از لاغری با ذهن بدیم و هرگز رها نکنیم و جا نزنیم 

   من خودم ترمز اصلیم تحرک نداشتن وگرنه من اصلا آدم پرخوری نیستم برا همین میدونم ک فقط باید رو همین زمینه تحرک خودمو همش مجاب کنم ک 

   اشتباس و دلیل های محکمی بیارم 

   دلیل دیگه ک همش باعث سر خوردن من میشه 

   من متاسفانه هنوز رفتر چاق ها رو دنبال میکنم و اونم رفتن به جلو آیینه و برانداز کردن انداممه ک کجا لاغر شده یا نه پر تر شده 

   به امید اینکه بتونم این دوتا مانع رو از سر راهم بردارم برای همیشههههه 

   الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/23 10:11
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 11065 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,501 کلمه

   سلام و درود . 

   نکته ای که در این قسمت توجهمو جلب کرد اینه که فرمودید تا زمانیکه به آموزشها عمل نکنیم نتیجه خاصی نمیگیریم .  

   ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده معمولا به خاطر ترس از چاقی ، نفرت از چاقی ، حسادت و حسرت به انسانهای متناسب ایجاد میشه . 

   در حالیکه ضرورت انتخاب عمل متناسب کننده باید کاملا دلخواه باشه . ما عمل متناسب کننده رو نه به خاطر ترسهامون یا حسرتهامون یا نفرتهامون و … انتخاب کنیم  چون همیشه سطح ما همینقدر می مونه . یعنی همینکه به جایی میرسیم که دیگه نمیترسیم یا نفرت نداریم برامون کافی میشه و انتخابش رو متوقف می کنیم . 

   نیت لاغر شدن نباید به خاطر ترس باشه . بلکه انتخاب لاغری باید یک امر کاملا دلخواه باشه تا برامون دائمی باشه . امنیت ما باید در سطحی بالاتر قرار بگیره نه فقط در مرز رها شدن از ترس .

   ما باید خودمون رو تا آخر عمر بیمه لاغری کنیم . 

    نقطه ی مقابل امنیت ترسه 

    امنیت داشتن یکی از ویژگیهای سرزمین لاغریه . 

   پس بیمه کردن تا آخر عمر برای لاغری لازم و ضروریست .

   لاغر شدن را تا آخر عمر  زندگی کنیم . 

   دیروز من  اصلا فرصت نکردم تمرین را بنویسم البته فایلها رو گوش کردم اما فرصت نوشتن نداشتم . سرم خیلی شلوغ بود . 

    با اینکه یکم از غلبه افکار منفی ترس داشتم اما گفتم من به مسیرم متعهدم و به رفتارهای انسانهای لاغر و چاق توجه میکردم تا به نوعی دیگه تمرینم رو انجام داده باشم .

   وقتی به آنها نگاه میکردم موقع تعارف کردن شیرینی انسانهای چاق  ۲ دسته میشدن. یکی از آنها جلوی خودش را میگرفت که شیرینی نخورد و به خود زجر نخوردن میداد و دیگری دلش شیرینی میخواست و به شیرینی میخندید و همه ما میدانیم در ذهنش کلی فکر برای خوردن مرور میشد و میخورد  . شیرینی رو دوست داشت . ۲-۳ تا بر میداشت حتی یه نفر که از بقیه چاقتر بود وقتی به او شیرینی تعارف کردم یکی برداشت اما بعد که از او عبور کردم برگشت و یکی دیگه هم برداشت تا آخر جشن هم  ظرف شیرینی را جلوی خودش گذاشت و دیگر نفهمیدم چند شیرینی خورد . 

   اما یک انسان لاغر واقعی وقتی به او شیرینی تعارف کردم او یکی برداشت و وقتی به او بازهم تعارف کردم و گفتم از این یکی مدل بردارید گفت نه ممنون یکی کافیه . فرقی نداره . همشون یه مزه هستن . 

   فهمیدم ذائقه آنها دچار تنوع نشده . و شیرینی های مختلف برای او یک مزه را میدهد فقط شیرین است و اینکه با تعارف من سست نشد اما چاقها با یکبار تعارف  سست میشدند . اما شیرینی در ذهن چاق با مزه های مختلف تعریف شده است که در نتیجه شیرینی را در ذهن او خوشمزه تر و جذاب تر کرده و خودش نیز تنوع طلب تر شده و دوست دارد همه نوع شیرینی را امتحان کند . 

   اما یک انسان لاغر دیگر هم دیدم . با اینکه لاغر بود ولی کبد چرب داشت این شخص ولع عجیبی برای برداشتن شیرینی داشت . او باور نداشت که شیرینی چاق می کند می گفت من به پدرم کشیدم اصلا چاق نمیشم ولی کبدم چرب میشه . او حدودا ۶۰ سال داشت و  اندامش دقیقا مطابق باورش بود . 

   من دیروز با برداشتن فیلتر چاقی باز هم تصاویر دیگری از لاغری را تجسم کردم . 

   البته فکر می کنم در مطالب دوستان هم خوانده بودم .  عین عبارات را فراموش کرده ام اما برداشت کلی از این سری دیدگاهها مینویسم . 

   زمانیکه بتوانید در همین وضعیتی که هستید لاغری خود را در فکر خود تصور کنید لاغر میشوید .

   همه ی ما تا بحال با سعی فراوان  غذای مصرفی خود را تغییر داده ایم و البته این کار موقت بوده است .

   ما زمانیکه گرسنه هستیم میخوریم و زمانی که سیریم نمیخوریم این طبیعت همه ی ماست .

   مابقی آن به فکر ما بستگی دارد که انسانها را دو دسته می کند . 

   انسانهایی با فکر لاغر و انسانهایی با فکر چاق

   انسانهای با فکر لاغر غذا و خوردن غذا را عامل چاقی خود نمیدانند .

   انسانهای با فکر چاق غذا و خوردن غذا  را عامل چاقی خود می دانند .

   ما به یک سری از غذاها علاقه داریم و آنها را بیشتر می خوریم ولی واقعا وقتی سیر میشویم همانها را هم نمیتوانیم بخوریم .

   چون فرایند گوارش آغاز شده است و میل بدن صرف گوارش غذای مصرفیست . 

   باید به قدرت هضم و جذب و دفع بدنمان برای تبدیل انرژی ایمان بیاوریم .

   خوردن هیچ غذایی در هیچ مقداری مارا چاق نمیکند . بلکه در تمامی این زمانها بدن دارد کار انجام میدهد و اتفاقا کلی انرژی مصرف میشود . گوارش سه قسمت است :  ۱- هضم ۲- جذب ۳- دفع  

   اما توضیح این ۳ فرایند : 

   ۱- هضم هر غذایی که وارد بدن میشود اول وارد معده هضم میشود و شکسته میشود . بعد وارد روده کوچک میشود و بعد وارد روده ی بزرگ . هضم یعنی فرایند ترشح موادی به غذا که باعث تجزیه شدن غذا میشود . فرایند اصلی هضم در معده توسط اسید معده انجام میشود .

   خب تا اینجا که ربطی به چاقی ندارد . 

   جذب : غذا بعد از هضم دو اتفاق برایش می افتد .

   ۲ قسمت میشود یک سری مواد  از طریق معده و روده ها جذب میشود .(اینجا کمی فکر چاقی وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت . ) 

   و مابقی غذا  که اضافه است از طریق  مدفوع دفع میشود . (فکر لاغری ) پس  ما اصلا نگران اضافه خوریها نباشیم چون غذایی که اضافه است توسط بدن دفع میشود .

   غذایی که مورد نیاز بدن نیست توسط خود بدن دفع میشود . 

   حتی اضافه خوری هم انسان را چاق نمی کند . چون دفع میشود . اما اضافه خوری ذهن ما را چاق می کند و باعث میشود ما افکار چاقی را پرورش دهیم و تجسم لاغری را از بین میبرد .

   اما در اصل بدن مقدار مورد نیازش را بر میدارد و مابقی که اضافه است را دفع می کند .

   ……

   به سراغ جذب میرویم که شاید بعضی بگویند جذب مواد غذایی مارا چاق می کند . اما حقیقت اینست که تمام فرایند جذب تبدیل به انرژی میشود . چگونه ؟ موادی که از طریق معده و روده ها جذب شده اند ۲ اتفاق برایشان می افتد . یا  همان موقع مورد مصرف سلولها قرار می گیرد یا اگر باز اضافه بود در سلولهای چربی وارد میشوند تا اکسید و تجزیه شود . نکته مهم اینجاست .

   چیزی که  فکر ما را چاق کرده است دقیقا در همین نقطه است .

   چربیها برای ذخیره شدن  وارد سلولهای چربی نمیشوند . بلکه سلولهای چربی مثل انباریست که چربیها پس از وارد شدن به آن برای اکسید شدن آماده میشوند و این آمادگی فقط چند ساعت است یا نهایتا ۲ روز . 

   چربیها در سلولهای چربی اکسید میشوند .

   هیچ چربی در بدن باقی نمی ماند . 

   کارخانه چربی سوزی بدن در دل سلولهای چربیست . چربیها در سلولهای چربی ، در دو مرحله هستند یا دارند خود را برای  اکسید شدن و تجزیه شدن آماده می کنند یا در حال تجزیه به سه عنصر هستند .  

   نگرش صحیح اینست :  

   تمام چربیها در بدن اکسید و تجزیه میشوند . 

   چربیها در سلولهای چربی یا به عبارتی زیباتر در کارخانه چربی سوزی :

   به سه عنصر

   اکسیژن ، آب ، دی اکسید کربن

    تبدیل میشوند .

   پس اگر این واقعیت را در فکرم تجسم کنم میتوانم تجزیه شدن چربیها را در ذهنم ببینم و باور کنم . 

   در نتیجه فرایند لاغری با ذهن را بهتر درک می کنم . 

   چربیها مطابق باور واقعیت ، در ذهن من تجزیه میشوند و باور ذخیره چربی در ذهن من تبدیل به اکسید چربی یا تجزیه چربی میشود .

   سلولهای چربی دیگر کارخانه چربی سازی یا ذخیره چربی در ذهن من نیست . 

   بلکه

   تمام سلولهای چربی کارخانه ی چربی سوزیست .  

   پس چربی را در فکرت  ذخیره نکن عطا ‌  آنها را بشکن . چون آنها برای تجزیه شدن آمده اند نه برای ماندن و ذخیره شدن . با خودت بگو چربی  آب و اکسیژن و دی اکسید کربن است .

    آب اضافی که از طریق عرق کردن و ادرار خارج میشود . اکسیژن که  به مصرف سلولها میرسد  و برای کارکرد سلولی از ان استفاده میشود .

   و دی اکسید کربن که از طریق تنفس ازاد میشود .

   خب دیگر چه چیزی برای چاقی باقی می ماند ؟  

   هیچ.پس تمام فرایند گوارش یک فرایند کاملا ایمن و بدون ترس برای لاغر شدن هستند . 

   گوارش انسان را لاغر می کند . 

   پس با این فکر احساس خودمان را نسبت به چاقی پاکسازی می کنیم . 

   احساس خودمان را نسبت به پرخوری پاکسازی می کنیم . 

   این تمرین را که برای  امنیت چاقی قرار دادم برای تمرین تغییر عادت هم میتونستم انجام بدم . 

   به هر حال تمام تمارین مثل رشته های برق به هم اتصال دارند . چون کارخانه مغز و اعصاب دقیقا همانند سیم کشی برق است . 

   نکته بعدی که در فایل به آن اشاره شد مربوط به هکر چاق است . 

   ذهن لاغر ما توسط افکار چاقی هک شده است . 

   آن فرد چاق ذهن چاق منست که ذهن لاغر مرا هک کرده و من هر فایلی را در ذهن لاغرم باز می کنم توسط هکر چاق قابل دسترسیست . 

   البته ما اکنون در حال بیرون کردن هکر چاق از ذهن هستیم و بر عکس  ما داریم او را هک می کنیم و تمام اطلاعات او را مورد بازیابی قرار میدهیم و کامیوتر او را از اطلاعات چاقی پاک میکنیم . 

   پس ما از او هکرتر هستیم  .😁

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/17 13:12
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   سلام وظهز شما بخیرامروز گام ۲۹ 

   وموضوع امنیت هستش 

   خوب که فکر کردم دیدم اولین فکری که بادیدن این تصویر تو ذهنم امد این بود که فرد چاق امنت سایت میتونه بخوره جرا؟

   جونکه اگه به خودش ارزش قائل بود اولبه وجود خودش امنیت می داد وفتی طرف برای خودش تره خورد نمیکنه چطوربرای شما کاری بکنه 

   یی مثل ساده وفتی شماداخل اتاقی باشی ودر اتاق خودت بسته باشی ازنظر فکر وامنیت خیالت اسوده است ولی اگه همین در یی فرد ببنده وبفهمی دیگه نمتونی ا  ز در جارج بشی همین ادم شروع به تلاش برایرهایی ا این وضعیت میکنه تا مورد ناامنی قرارنگیره 

   فردچاق هنوزاز امنیت خوش خبرندار که تلاش کنه برای بهتر و

   بیشترامنیت .شاید وحتما امنیتش در خطر هست ولی خبر نداره از چه لحاظ بدنی ازلحاظ  حرکتی  مریضی نا امنی خودش .

   مابادر نظر گرفتن جسم خودمون وارزش قرا ر دادن به خودمان برای امنیت روح جسمان بایدتلاش کنیم برای کم کردن چاقی وبه نتیجه رسیدن مسیر لاغریی .

   فرد چاق موضوع زندگیش خودش بایدباشه برای امنیت جسم

   وروحش ازش قائل نمیشه مشکل در فرمولهای ذهنی فرد چاقه.

   فردچاق وفتی که میکه  میشه یا نمشه لاغر شد برای خوشون امنیت قائل نیست تصویر مسیرروبرو رو که چاق شدن بوده باعث دلسردی خودش میدونه واقدام نمی کنه برای لاغریی.

   این فرد امیدنداره  وزنشو زیاد میبینه  توان حرکت تویی این مسیر ازخودش گرفته

   اول باید تصمیم بگیره بعد اقدام کنه برای لاغریی بعد قبول کردن وضعیتش  خودش یاد گرفتن و عوض کردن فرمولهای چاقی وحالا میتونه لاغربشه چون در دنیا چیزی یک وجحی نداری هر چیزی مخالف داره مخالف چاقی= لاغریی

   تویی این مسر اول اطمینان + اشتیاق +استمرا = لاغریی

   فومولهایذهنیافراد چاق بایدشناسای بشه دوره این مسیربایدپربارباشه که باعث شوق وانگیزه بشه برای فردچاق برای ادامه دادنویی این مسیر کسی که اضافه وزن دارره امنیت بدنش برای خودش قائل بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/11/10 16:32
   مدت عضویت: 564 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 726 کلمه

               “به نام خداوند هستی بخش و مهربان”

   درود به همه ی هم مسیران و استاد گرامی؛

   گام بیست و نهم : امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد.

   هر روز که می گذرد از این که توانستم یک گام دیگر را بر دارم خدا را شاکر هستم و امروز دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ موفق به برداشتن گام بیست و نهم شدم،خدا را شکر.“امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد.”جمله ای زیبا و قابل تامل است.همان طور که ما هر گاه احساس درد و ناخوشی در جسم خود داشته باشیم بلافاصله به فکر درمان آن می باشیم و به پزشک مراجعه می کنیم در واقع احساس نا امنی می کنیم در زمان بیماری و برای به دست آوردن امنیت و آرامش دوباره ی بدن و جسم خود تلاش می کنیم.الان که دارم می نویسم این فکر به نظرم آمد که ما افراد چاق و دارای اضافه وزن در واقع همیشه بیماریم به دلیل چاق بودنمان و احساس نا امنی می کنیم و تقریبا همیشه در حال تلاش و کوشش برای به دست آوردن سلامتی و امنیت جسمی و روحی و روانی خود بوده ایم با گرفتن رژیم های گوناگون و انجام ورزش و فعالیت های سخت و زجر آور که البته نتیجه ای جز شکست و ناامیدی و در پی آن احساس بد و نا امنی در خود ، هیچ نتیجه ی دیگری برای ما نداشته است.پس نتیجه می گیرم که هر چند ما با افکار و رفتار های اشتباه و تکرار شونده و باورهای غلط و نادرست باعث چاقی خود شده ایم اما دلیل بر آن نمی باشد که ما به فکر امنیت جسمی خود نبوده ایم اتفاقا ما افراد چاق و دارای اضافه وزن بیشتر از هر کسی به فکر سلامتی و امنیت جسمی خود بوده ایم اما راه و روش نادرست انتخاب کرد ه ایم و مسیر را اشتباه رفته ایم .من کاملا مخالف این نظر هستم که افراد چاق ، افرادی تنبل ، بی اراده ، ضعیف و نا توان ، بدون اعتماد به نفس ،ساده لوح،سنگ دل و … هستند.اتفاقا افراد چاق با گرفتن رژیم های مختلف و گوناگون و ورزش های سخت نشان داده اند که بسیار با اراده ،قوی و محکم هستند چون بارها و بارها شکست خورده اند اما دوباره و چند باره از اول شروع می کنند و باز ادامه می دهند.من افراد چاقی را دیده ام که بسیار باهوش و زیرک هستند و حتی با جثه ی بزرگ خود بسیار فعال و پر جنب و جوش بوده اند پس ما نباید تنها به صرف اینکه یک فرد یا شخصی چاق است و اضافه وزن دارد تمام شخصیت او را زیر سوال ببریم و همه ی جوانب شخصیتی او را مورد نقد مغرضانه قرار بدهیم من کاملا مخالف این دیدگاه هستم.ما باید چاقی را مانند اعتیاد که  به آن به عنوان یک بیماری نگاه می کنیم ،نگاه کنیم و سعی در درمان و برطرف کردن این بیماری از طریق یک روش و مسیر درست باشیم که این روش و مسیر ،مسیر لاغری با ذهن می باشد.و اما نظر من در مورد عکس مورد نظر، به نظر من طراح این عکس خودش لاغر و متناسب است و در زندگی احتمالا با فرد یا افراد چاقی در ارتباط بوده است که حس خوب و خوشایندی نسبت به آنها نداشته است و همچنین مانند خیلی از ما که قبل از ورود به این مسیر این باور را داشتیم که بی تحرکی و پشت میز نشینی باعث چاقی می شود را باور دارد و همچنین نشان از تنبلی فرد دارد که می خواهد بدون هیچ زحمتی از طریق کار نشستنی دست در جیب مردم و کسب وکار آنها داشته باشد و از این طریق امرار معاش کند و کسب درآمد کند.درست است که چاقی زیبا نیست و زشت است ،حالت طبیعی بدن ما نیست،موجب رنج و عذاب جسمی و روحی  ما می باشد، مانند یک اعتیاد ، خانمان سوز است و …اما این تنها یک حالت و شرایط است که ما همان طور که چاق شده ایم خیلی راحت تر و آسان تر از آن ، از طریق مسیر لاغری با ذهن دوباره می توانیم لاغر و متناسب شویم و به حالت طبیعی جسم و بدن خود دست پیدا کنیم و امنیت جسمی و روانی خود را تامین کنیم و همچنین البته خود را از پیش داوری ها و زیر سوال بردن شخصیت واقعی و حقیقی مان توسط اطرافیان جلوگیری کنیم و ذهنیت و عینیت زیباتری برای خود خلق کنیم انشاالله.

   “یا حق”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sara
   1401/09/03 13:20
   مدت عضویت: 596 روز
   امتیاز کاربر: 7484 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 141 کلمه

   با سلام خدمت همراهان گرامی.با دیدن تصویر شخص هکر من به یاد عبارت “ از کوزه همان تراود که در اوست” افتادم.و  حس کردم درون یک فردی که اضافه وزن داره پر از نا آرامی و تلاطم هست .فردی که درونش ناآرامی رو فریاد میزنه گرایش داره همون حس رو به دیگران هم منتقل کنه .کسانی که شخصیت آسیب دیده ای دارن اکثرأ باعث آسیب دیدن دیگران می‌شن، حتی به صورت ناخودآگاه. و برعکس کسانی که آرامش درونی بالایی دارن همیشه باعث آرامش دیگران و بالاتر بردن حس عزت‌ نفس در اونا می‌شن. دیدگاه من اینه که طراح به این دلیل از تصویر شخصی با اضافه وزن استفاده کرده که از جانب اشخاصی  با همین مشخصه آسیب دیده ،و این تجربه رو داشته که اکثر آدمای چاق به دلیل رنج درونی که دارن باعث رنجش دیگران می‌شن. تشکر از استاد گرانقدر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/12/09 17:25
   مدت عضویت: 851 روز
   امتیاز کاربر: 350 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 387 کلمه

   سلام به استاد عزیز 

   من امروز به لطف خداوند مهربان گام بیست ونهم را برداشتم 

   چرا تصویر یه هکر آدم چاق است ؟

   به نظر من اون شخصی که این تصویر را گذاشته شاید اینجوری قضاوت کرده گفته فردی که چاق است برای جسم خودش ارزش قائل نیست پس برای روح خودش هم ارزش قائل نیست ومیتونه همون جوری که به جسمش ضربه زده به روحش هم بزنه وپیش خودش فکر کرده یه فرد متناسب نمیتونه این کار را انجام دهد 

   البته من در یه کارتون هم دیدم شخصی که بد بود چاق بود وشخص متناسب انسان خوبی بود خلاصه یه جورایی کسی که متناسب نیست برای هر هدفی در زندگیش باید اول متناسب بشه 

   چون خودم وقتی یه شخص متناسب ببینم یه شخص چاق حتما شخص متناسب را تایید میکنم چون انسان ذاتا به متناسب بودن علاقه مند است چون روح تناسب وتعادل را دوست داره وکلا همه چیزهای خوب در متناسب بودن هست یعنی تفاوت چاقی با متناسب بودن از زمین تا آسمون هفتم است 

   مثلا لباس های  خوش رنگ وزیبا پوشیدن 

   تفریح در کوهستان ها وجنگل ها ودشت ها که با وجود چاقی زیاد لذت بخش نیستند 

   انرژی بیشتر داشتن برای بازی با بچه هایم 

   اینقدر زیاد است که نمیدونم کدومش را بنویسم اصلا ۳۶۰درجه زندگیمون عوض میشه در تمام جهات 

   حالا برای رسیدن به این موقعیت‌های لذت بخش یکی از راه هایش اینه که از  عوامل تهدید جسم من که افکار ورفتارهای اشتباه است جلوگیری کنم تا به جسم عزیز من صدمه نزنند 

   حالا یکی ازاین افکار اشتباه را موقعه نوشتن این متن پیدا کردم 

   من برای افراد متناسب ارزش زیادی قائل هستم بیشتر از خودم واین برای من یک فکر اشتباه است من باید عاشق خودم باشم وتازه دارم یاد میگیرم جسمم را دوست داشته باشم دیروز موقعه پیاده روی واقعا از جسمم تشکر کردم وحس خیلی خوبی را تجربه کردم 

   ویکی دیگه که اونم الان کشفش کردم اینه که من فقط با کاهش وزن اعتماد به نفسم افزایش پیدا میکنه میدونم اینم اشتباه است 

   استاد وقتی من در مورد خودم این افکار ودارم پس معلومه اشخاص دیگر هم ما را اینگونه قضاوت می‌کنند  که شخص هکر باید چاق باشه واین را هم میرسونه که چون افراد چاق تنبل هستند ترجیح می‌دهند به حریم خصوصی دیگران تجاوز کنند تا کسب درآمد کنند چون نمیتونند مثل افراد متناسب در شغل‌های دیگر فعالیت کنند 

   ما آمهای چاق باید یه فکری برای خودمون بکنیم 

   سپاس فراوان از شما 

   خدایا متشکرم دوستت دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/12/08 20:52
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 668 کلمه

   سلام
   دیروز ی فیلمی دیرم ی صحنه از فیلم ک دوبار برام تکرار شد من تو آشپزخونه داشتم کارمو میکردم ک همسرم فیلم میدیم اون صحنه رو دیدم و دیدم ک همسرم میخنده دوتا بچه ک یکی لاغر و باهوش بود و اون یکی چاق این بچه باهوشه از اون چلقه جدول ضرب میپرسیداون جوابهای غلط ومسخره ای میداد من واقعا ی ان ناراحت شدم ک منظور چیه اینجا
   یعنی چاق ها خنگن یا چون فقط ب خوردن فک میکنن دیگه ب چیز دیگه ای فک نمیکنن
   یا چاقها فقط خوردن براشون مهمه ن چیز دیگه
   چاقها فک نمیکنن اگه فک میکردن ب خودشون فک میکردن
   درحالی ک خواهر اون شخص گف اینک مدرسه نرفته ولی من از اون تصویر اینو گرفتم
   در بخشهای دیگه این فیلم این بچه کله پاچه دوست داره این تصویر ب ذهن مخاطب میرسونه ک کله پاچه چاق میکنه مدام خوردنش چاق میکنه
   یا بچه رفته بود بستنی بگیره ب جای ۳ تا ۳۰ تا گرفته بود خب یعنی چی
   یعنی چاقها سیر نمیشن از همه چی میگن زیاد باشه تصویری پرخوری رو دارن ب معرض دید میزارن اینک با یک صحنه ک پرخوری داره نشون میده خنده رو ب طرف مقابل بده
   ودر صحنه های دیگه این بچه هی از همسایشون شکلات میخواد
   خب یعنی چی یعنی چاقها خجالت احترام هیچی نمیفهمن
   همه اینها تحت تاثیر فرکانسهای منفی هس ک منو هزاران افراد چاق ب جامعه ب اطرافیانمون دادیم
   منی ک هربار درمهمونی ها فک میکنم همه دارن ب من نگا میکنن یا درمورد من حرف میزنن درمود چاق شدنم
   اینا
   اینک فرد چاق ب فکر خودش نیس همش ب فکر خوردنه در حالی ک ی فرد چلق همیشه ب فکر رفع این حالت چاقی از خودشه
   همیشه اطرافیانم بخصوص مادربزرگم ک خودشم چاقه نصحیت میکنه یعنی فک مبکنه داره ب طرف درس میده ولی میزنه اعصاب طرف داغون میکنه چاق نشو حیفه باز چاق شدی چ خبرته اونو نخور چاق میکنه داری چاق میشی وهزاران حرفهای دیگه فک میکنن من ب فکر خودم نیستم و اونها میان ب من میگن بفکر خودتت باش
   اینجا مهم بودن خوردن برای فرد چاق ب تصویر کشیده شده بود ک فرد در هر شرایطی فقط و فقط شکمش براش مهمه

   در حالی ک ما انسانهای چاق بیشتر ب فکر اینیم ک دیگران چی میگن فلانی میگه باز دوباره چاق شدی
   در کل جنبه ها چاقها مورد بررسی هستن ک یک فردی هس ک ب فکر خودش نیس
   یک فردی هس ک زشته
   فقط میخوره
   در حالی ک بچه من ک لاغره هم شکلات دوس داره
   در مهمونی ها خودمن بارها دیدم ک این رفتار رو بچه منم اثر کرده ک مادرها بین بچه ها مسابقه میز ارن هرکی زودتر بخوره اون برندس یک رفتار اشتباه
   هی من ب بچم میگم ن عزیزم غذا برنده شدنی نیس اروم بخور وقتی سیر شی نخور
   اما بارها دیدم ک مادرشوهرم گفته هرکی زودتر تموم کنه اون برندس
   و بارها بچم تو خونه یجوری گفته مامان بشقابم تموم شده و بقیه تشویقش کردن افرین خب اینها اموزشه
   یا بچه من بیشتر تنقلات میخواد تا غذا من بهش گفتم ک تو وقتی تنقلات میخوری دیگه میلی ب غذا نداری تنقلاتم هر از گاهی میخورن واینا میبینم بچم‌هی مبگه بببن مامان غذامو خوردم میتونم تنقلات بخورم از این مسائل ک ما چاقی از بچگی ب بچمون یاد میدیم ک پسر برادر شوهرم ی بچه ای بود ک میخورد همون لاغر بود اما یکم بزرگ شده و اطرافیان اون ب خاطر خوردنش تشویق کردن ک متفاوته با نون میخوره و این مسائل پدر شوهرم میگه مثل مرد غذا میخوره یعنی داره ب بچه آموزش میده این بچه وقتی غذا میبینه انگار از اسیری اومده اصلا نمیدونه چجوری حمله کنه از بس ک دیگران بهش توجه کردن ب خوردنش ب طرز خوردنش
   این بچه الان یکم چاق شده
   ما بچه اام۹ونو خودمون چاق میکنیم بعد ک بزرگ شد مورد حمله قرارش میدیم ک کم بخور چاق شدی فلانی

   چاقی چیز ی جز آموزش و یاد گرفتن نیس منم یاد گرفتم چاقی رو اما با باورهای غلط پس میتونم لاغری یاد بگیرم با باورهای درست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohammadmahdiebrahimi@gmail.com
   1400/11/03 10:03
   مدت عضویت: 980 روز
   امتیاز کاربر: 193 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   سلام اسنادواقعا دست مریضاد خیلی عالی بود . با اشتراک گذاشتن تین تصویر مصمم تر شدم که با اشتیاق و علاقه بسیار زیادی به مسیری که به لطف خدا هدایت شدم گام بردارم .من خیلی ناراحت شدم گفتم که نا امنی سایت با یه فرد چاق به تصویر کشیده شده واقعا چرا ؟ خیلی به فکر فرو رفتم که ای وای افراد چاق چقدر از خودشون به طور ناخودآگاه در جامعه ضعف نشون دادن .این تصویر نشون میده که پا افراد چاق چقدر اعتماد به نفس ضعیفی داریم. استاد بسیار ممنونم این تصویر خیلی آموزشها برا من داست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار atefeh.reyhani1989@gmail.com
   1400/11/01 23:12
   مدت عضویت: 862 روز
   امتیاز کاربر: 227 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 419 کلمه

   درود بر استاد ارجمند و دوستان همراه مسیر لاغری با ذهن

   ی شعری بود ک من خیلی دوسش داشتم و براتون مینویسم

   فراوان خزینه فروان غم است کم است اندوه آنرا ک دنیا کم است،من اون خزینه رو فقط به پول تعمیم نمیدم بلکه کاربردش تو چاقیم هستش،که این خزینه(چاقی) ناراحتی های زیادی رو برای ما بهمراه داره،بزرگترین دزد وجودی ما همین چاقی که مهمترین بخش ما ک همون ذهن ماست رو از ما دزدیده و به تاراج برده،وجـود ما رو زندانی کرده در هر شرایطی چاقی مثل ی سیلی رو صورتمون میخوره وقتی با ی مسئله روبرو میشیم و این تاثیرش رو در هوش جمعی گذاشته وقتی خود ما از چاقی حس خوبی نداریم چه توقعی از دیگران میشه داشت، به نظر من میخواست خطرناک بودن رو به تصویر بکشه مثلا ابر ویروسه،ما با چاقی همه چیز رو به لبه ی تیز خطر چسبونیدیم از امنیت گرفته تا شادی که بخوایم بکنیم مثلا من ی بار به سبک خارجیا شادی کردم بعد یکی از دوستان یهو گفت وای این دنبه های زیر بغلت سریعتر از خودت میرقصن،خب خیلی ناراحت کنندست ولی به لطف خدا و استاد بسیار رئوف امشب من با شنیدن این فایل ارشمیدست خودم شدم و یافتم، از تمامی فایل های استاد این نتیجه رو گرفتم ک ما در ذهن خودمون چاقی رو حق خودمون میدونیم با ی مثال بهتر توضیح میدم،وقتی ما در مهمونی قرار میگیریم به خودمون از قبل اجازه ی پرخوری و هرطور خوردنو دادیم،خب آدم میره مهمونی لذتش به خوردنه دیگه باید بخوریم،ذهن ما در مهمانی بطور ناخوداگاه میره سمت پرخوری زمانیکه سفره ی غذا رو میچینن میرم سمت جایی که بشترین چیدمان غذا رو داشته باشه چرا؟ چون تو از قبل هم اجازشو داده بودی و هم فرمان پرخوری و در نهایت چاقی،درصورتیکه نباید برای ما فرقی کنه که الان خونه ی خودمونیم یا در مهمونی،در مورد ارثی بودن یا پشت میز نشستن یا هر کد اشتباه دیگه بهمین صورته،اطمینان داشته باشیم که مسیر لاغری با ذهن بهترین میر لاغری هستش چون ما رو به پویایی وا میداره،اگه اشتیاق نباشه نمیشه حرکت کرد لازمه ادامه مسیر شوقه، گوش دادن با لذت فایل ها و خوندن نظرات بچه ها ست، باید کدهای اشتباه شناسایی بشن و بعد کدهای صحیح جایگزین بشن و بعد از شناسایی و جایگزین کردن باید استمرار داشته باشیم به کدهای صحیح جامع عمل بپوشونیم

   به لطف هوشمندی مطلق و استاد گرانقدر و مهربان در مسیر متناسب شدم گامهای بسیار قدرتمندی ب میدارم و به زودی به جمع شگفتی سازان میپیوندیم

   سرافراز باشید

   خدواندا هزاران سپاس که من رو در این مسیر قرار دادی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/10/04 17:02
   مدت عضویت: 1731 روز
   امتیاز کاربر: 5578 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 344 کلمه

   سلام به همه

   والا من خودم هکر یخچالمونم، یعنی من تو حالت پرخوری باشم هیچی از دستم در امان نیست، در این حد که کل مربا انجیر هامم خالی خوردم و چیزی واسه صبحانه شوهرم نموند،اگه شیرینی یا پیتزایی تو یخچال باشه نمیزارم به شوهرم چیزی برسه، شوهرخواهرم چاقه اگه شیرینی یا غذایی تو یخچال بود من همیشه تو دلم میگفتم تا این هست چیزی به ادم نمیزسه همه رو میخورد، لابد نظر بقیه در مورد منم همین بود، البته من هیچوقت جایی اینکارو نکردم فقط خونه خودم یخچال و خالی میکردم، حالا فکر میکنم میبینم وقتی جلوی کسی پرخوری میکردم در نگاه اون ادم چقد رفتارم زشت بود، یبار رفته بودیم خونه برادرشوهرم من انقد هی الویه کشیدم برا خودم و خوردم که متوجه نگاه بقیه شدم و همونجا انقد خجالت کشیدم چون بقیه فقط دوتا قاشق گرفتن و همونو خوردن، خیلی آروم ولی من با عجله، ازین مدل رفتارا داشتم ولی یاداوریش برام خجالت آوره

   سالهاست مواظب جسمم نیستم، سالهاست رهاش کردم، سالهاست برای رفع خستگی برای شادی برای جشن ها و….  از جسمم مایه میذارم، سالهاست به حرفش که میگه بس کن انقدر وجودم و پر از غذا نکن من لازمش ندارم داره بهم سخت میگذره داره بهم فشار میاد گوش نمیدم، سالهاست نگهبان خوبی برای جسم زیبام نبودم، سالهاست اونو از حالت تناسبش خارج کردم و باهاش بد رفتار کردم، چیکار میتونم بکنم منو ببخشی جز اینکه بقیه عمرم رو فقط به صدای تو گوش کنم و انقدری بهت غذا برسونم که بهت آسیب نرسه، همونقدری که تو میگی نه ذهنم، غذا مال توعه تو باهاش انرژی میگیری نه ذهن، فقط میتونم اینجوری این همه سال و جبران کنم و زمان بدم تا دوباره خودتو بازسازی کنی به شکلی که باید باشی، باید از سر راهت برم کنار تو کارتو خوب بلدی، دیگه حواسم بهت هست، مطمین باش به قول استاد نمیشینم تا لاغر بشم، انقدر ادامه میدم تا عوض بشه شخصیتم، تا جسمم احساس امنیت کنه با من، تا روحم اروم بشه، از امروز باز همه تعهد میدم عمل کنم عمل کنم و عمل کنم و همونی بشم که باید باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/10/04 20:48
    مدت عضویت: 1129 روز
    امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام دوستم موفق باشی عالی و باصداقت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   سلام استاد عزیزم

   چقدر این فایل منو‌بهت زده کرد و‌من رو تکون داد.. اولش خنده م گرفت  و یجورایی ربطش رو‌متوجه نشدم ولی بعد با صحبت های شما و آگاهی شما بیاد اوردم بله…. واقعا این یک آگهی خیلی زیرکانه و عالی بوده و دستمریزاد ب سازنده ی این تصویر.. چقدر قشنگ ب تصویر درآورد و شاید خودش ندونه ک  بطور چقدر عالی در زمینه لاغری کمک کننده هست این تصویر.. 

   مهم ترین چیزی ک خدا بما عطا کرده و از روح‌خودش در ما دمیده جسم نازنین ماست و البته ک‌چاقی مهمترین موضوعی است ک امنیت جسم مارو‌تهدبد می‌کند. 

   من چیزی ک در این تصویر میبینم  ؛ چقدر شبیه فرد چاقی ک سر سفره یا میز غذا خوری درمهمانی هست و در صورتش نگرانی هست از اینکه دستش ب خوراکی ها نرسه…  تقلا  میکنه برای بدست آوردن .. تکون خوردنس و هول زدنش چقدر شبیه فرد چاقی هست ک شاید ما همه چاق ها روزی تجربه ش کرده بودیم و از دید یک ناظر بیرونی چقدر منزجر کننده بوده‌  بوده بدون اینکه بدونیم… 😢😢

   کاری و رفتاری ک افراد متناسب هیچوقت اینجور نبودن و از دیدن افراد چاق و پرخور این دید در آنها در ذهنشون ثبت شده. و از طرف دیگر رفتار های دیگر مثل دستبرد زدن ب غذای دیگران حالا یا از سرشوخی بوده و یا گاهی واقعا دیگران میل نداشتن و‌ما مثل موشک سریع السیر اون تکه ساندویچ یا خوراکی یا کیک‌و… خوردیم و در لحظه اثری از اون ماده غذایی بافی نمونده و چقدر در دید ناظر بیرونی مثل یک تهدید کننده بودیم.

   خداروشکر میکنم صدهزاررر بارررر ک در این مسیر هستم چ چقدر این فایل ذهن منو باز هم قانع تر کرد ک چقدر متناسب بودن خوبه و چقدر احترام ب خودم؛ جسمم و روح‌درونم خدای درون من هست 

   استاد گرانقدر  از شما سپاسگزارم ک پر هر شرایطی امقدر در فکر ایم عوامل و ریشه و اساس این مساله دامن گیر و جهانی هستین ک مو‌را از ماست بیرون میکشید و این آگاهی هارو برای ما هم میفرمایین خدا حفظتون کنه و سپاسگزارم ازتون.. خدا کمک بمن‌بکنه ک استمرار داشته باشم و ادامه بدم و‌چقدر اشتیاق دارم برای لذتتتت لاغرررر بودن و متناسب شدن و چقدر دوست دارم ب نتیجه برسم تا خونواده من هم در این مسیر قرار بگیرن 😍

    بی نهایت سپاسگزارم استاد عزیزم پاینده باشید💐💐💐❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار malakotisomayeh5@gmil.com
   1400/09/21 11:00
   مدت عضویت: 955 روز
   امتیاز کاربر: 12
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   طراح سایت از تصویر یک فرد چاق استفاده کرده چون بزرگی و حجم زیاد طرف مقابل رو ناتوان میکنه از بچگی وقتی می‌خواستند یه چیزی رو بگند ترسناکه اونو بزرگ جلوه می‌دادند اون طرف رحم نداره به خودش رحم نکرده به جسم خودش به زیباییش فکر نکرده تمام تصورش آسیب رساندن به دیگران بوده از این طریق لذت می‌برده 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/09/08 22:39
   مدت عضویت: 1349 روز
   امتیاز کاربر: 12756 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 674 کلمه

   سلااام

   من با این فایل یاد خودم افتادم حتی خودمم از چاقیم میترسیدم چه برسه به دیگران ، همش میترسیدم یکی بخواد باهام شوخی کنه و من عصبانی بشم و محکم بزنمش از بس دستام سنگین بود، احساس میکردم نه تنها دیگران ازم میترسن بلکه خودمم از خودم میترسیدم ، همیشه داییم با دختر داییم که لاغره بازی میکرد و از رو زمین بلندش میکرد ولی به من که میرسید یکم ادای زور زدن در میورد و میگفت تو خیلی سنگینی و نمیشه بلندت کرد و یکم با چاقیم شوخی میکرد ، بعدم همه هم میخندیدن . ولی این موضوع تنفر منو هر روز و هر روز نسبت به بدنم بیشتر میکرد.

   الانم من مثل شما تعجب کردم که چرا از تصویر یه آدم چاق استفاده کردن برای هکری ولی بعدش که توضیحاتتون رو گوش دادم و خودم هم تحلیل کردم فهمیدم که آدمی که این تصویر رو خلق کرده قطعا تصور بدی از آدمای چاق داشته ، یا یکی از افراد نزدیکش خیلی چاق بوده یا یه کسی که همیشه اذیتش میکرده توی این شرایط ترسناک قرار داشته و چاق بوده و علاوه بر اون طراح این تصویر خوب میدونسته توی ذهن همه ، چی درباره ی چاقی میگذره ، میدونسته که همه فکر میکنن عدم تحرک و یه جا نشستن باعث چاقی میشه ، این خودش یه جور تصویر سازیه یعنی اگه این تصویرو بزارن توی یه اداره مطمعنن بعد از یه مدت افراد اون اداره به سمت چاقی حرکت میکنن چون هر روز این تصویر رو میبینن و ذهنشون از روش اسکرین شات میگیره و بعد ذهنشون نتیجه گیری میکنه که این وضعیت جسمی ای که هر روز توی این تصویر میبینه همینطوری الکی شکل نمیگیره و حتما یه دلیلی داره که اون آدم انقدر چاقه توی اون تصویر و بعدش که ذهنش تصویر رو تحلیل کرد می بینه که تنها مورد مورد توجه اون تصویر سر میز نشستن اون فرده، پس میگه منم که الان همش سر میز نشستم ، پس منم باید چاق باشم.

   به همین راحتی این تصویر سازی شکل میگیره و بنا به تصاویری که هر روز در ذهنمون شکل میگیره، برای ما عادی میشه که چاق بشیم .

   ازین گفتید که همکلاسی هاتون از شما میترسیدن که نکنه تغذیه هاشونو بخورید و این برای من هم صدق میکرد وقتی داشتید این خاطره رو میگفتید خیلی خیلی برای من آشنا بود ، اینکه من حتی یه بارم تغذیه های اونارو نخورده بودم ولی اونا این حسو به من داشتن که من قراره از خوراکی های اوناو بخورم . ولی من فقط توی خونه این کارو میکردم یعنی مثلا میرفتم و قایمکی از توی یخچال خوراکی مورد علاقمو برمیداشتم و غرق خوردنش میشدم و یهو به خودم میومدم و میدیدم نصف اون خوراکی رو خوردم در صورتی که به خودم قول داده بودم یکمشو بخورم که کسی نفهمه من بهش دستبرد زدم ولی بعدش یهو نصف میشد و من مطمعن بودم که مامانم میفهمه من کلی پرخوری کردم ، البته مامانم خیلی بهم چیزی نمیگفت ولی بعصی وقتا هم دعوام‌ میکرد و من ازین رفتارم همیشه خجالت میکشیدم.

   ….

   همون طور که اون هکر میتونه بیاد و وارد یه سیستم بشه و امنیتش رو به خطر بندازه ، چاقی هم به عمق وجود ما رخنه میکنه و مثل انگل میچسبه به ما و ازمون تغذیه میکنه ، باید مراقب خودمون باشیم تا کمتر ترسناک به نظر بیایم اول برای خودمون و بعد هم برای دیگران .

   چاقی همه چیزا رو از ما گرفته دقیقا مثل یه ویروس توی یه سیستم کامپیوتری عمل میکنه ، هر روزی که بگذره و ما ویروس کش نصب نکنیم ، سیستم کامپیوتر بیشتر قاطی میکنه و هر چیزی هم که بهش بزنیم مثل فلش یا سی دی اونم قاطی میکنه و ویروسی میشه، این همون تاثیر چاقی ما روی دیگرانه .

   اگر همون زمانی که ویروس رو پیدا کردیم ویروس کش نصب کنیم خیلی زود این مشکل بر طرف میشه ، و فکر نمیکنم هیچ وقت هم دیر باشه ، هر چه زود تر ویروس کش لاغری با ذهن رو توی ذهن ناخودآگاهمون نصب کنیم زود تر شاهد برگشتن کامپیوتر ذهن و جسممون به حالت اولیش هستیم.

   خدایا شکرت

   ممنون استاد عزیز ما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/09/07 21:24
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,239 کلمه

   سلام و درود دوستان آگاه و متعهد در مسیر همیشه سرسبز لاغری 🌿 

   چاقی امنیت جسم و روح و ذهن ما را تهدید می کنه !؟…

   بشر همیشه به دنبال امنیت بوده در مسائل مختلف و امنیت یعنی مسدود کردن راه های تخریبی حتی یک کشاورز هم این رو بلده که امنیت گیاهان و محصولات زراعی خودشو با علف کش زدن تآمین کنه …ما در تمام موارد امنیتی داریم مثل امنیت راهها یا امنیت کارتهای بانکی یا امنیت اجتماعی و فردی و اطلاعاتی ….و کاملا مشخصه که هرچه توجه به امنیت بیشتر میشه افرادسوجو و یا هکرها و جاسوس ها هم بیشتر قصد تخریب کردن می کنند چاقی امنیت فرد را به خطر می اندازه و در واقع افکار و رفتار فرد چاق همون هکرها یا جاسوسها هستند که باعث بی نظمی و ناهماهنگی بین جسم و ذهن و روح افراد چاق می شوند و تأثیرات به سزایی از نظر سلامتی و شکل ناهنجاری های جسمی و اختلالهای ذهنی در ما ایجاد می کنند و عدم داشتن عزت نفس و اعتماد به نفس و شادی و فن بیان و لذت زتدگی  و از جهات بسیاری خسارتهایی در روح ایجاد می کنند به طوری که فرد دائم در شکایت و گله به سر می برد و فرد  بسیار از خود دور می شود بنابراین ضروریست که با تغییر افکار و اصلاح رفتار های چاق کننده این امنیت برای فرد ایجاد شود

   .🌱احساس خوب و شوق و اشتیاق و باور به توانمندی خود و ارزش قائل شدن برای خواسته ها مون میتونه امنیت فوق العاده ای برامون ایجاد کنه 

   در تصویری  که طراح تصویرسازی کرده است هکر بسیار چاق هست و نشسته روی صندلی و پشت کامپیوتر و قصد انجام اختلال و بی نظمی و تجاوز به حقوق دیگران را دارد ….و از این تصویر میتوان احساس ناامنی و ترس بسیاری دریافت کرد .من یادم افتاد که در سنین پایین که بودم تو کارتن ها افرادی که ظلم می کردند و مالیات بسیاری میگرفتند مثل داروغه در انیمیشن رابین هود همه چاق بودند و یا خیلی شکم داشتند حتی در بسیاری از فیلم و سریالها هم اینطور بوده در واقع تمام این تصویرها و فیلمها از فکری نشأت می گیرند همانطور که افراد فقیر را مذهبی و متناسب و با نامهای دینی نشون می دهند و افراد ثروتمند را با اسمهایی مثل چنگیز و بیوک و خشایار و غیره ….و جالبه انقدر قشنگ از طریق این رسانه ذهنمون هک میشه که مثلا مادرم سالهاست عذاب وجدان گرفته که چرا اسم منو آرزو گذاشته و جالبه اسم خودش هم میترا بود و تغییر نام داد به فاطمه !….و البته مدتی اصرار داشت منم تغییر نام بدم که بعد از مرگ جز افرادی باشم که از شفاعت برخوردار میشم …ولی از عظمت روح الهی درونم گفتم من خودم زندگی ام را میسازم که نخوام از نامم کمک بگیرم البته مادرم نمیدونه یعنی تمام رفتار و افکار ما از ناآگاهی ما هست و بی خبری از خویشتن

   خالق بی همتایم هشیارم کن در گفتار و پندار و کردار

   تا نیکو باشم🙏🏻💙  

   در مرحله اول باید گفته بشه که طراح این تصویر خودش متناسب بوده و درکی از چاقی نداشته است وگرنه هکر را چاق طراحی نمی کرد  ولی از تصویر سازی ذهن جمعیت افراد چاق که فرکانسهایی را به جهان صادر می کنند این طرح رو ترسیم کرده است همانطور که بیشتر افراد چاق این باور را دارند که کار پشت میزی چاق می کنه یا کم تحرکی ،این تصویرسازی در جهان فرکانس پیدا کرده و طراح به این صورت فرد هکر را پشت میز طراحی کرده از جهتی چون موضوع ناامنی بوده و همه افراد چاق احساس ناامنی دارند به خاطر حرفهای دیگران و قضاوتهاشون و نگرانی از نگاه دیگران و البته استرسهای که متحمل می شوند از دردو بیماری و محدودیتهاشون و این احساس را با فرکانسی به جهان ارسال می کنند در ذهن طراح این چاقی توانسته القا کننده ناامنی باشه و جالبه ما خودمون با این افکار این افراد را جذب می کنیم که میان در مسیر زندگیمون و ناراحتمون می کنند در واقع جهان و شرایط زندگی ما انعکاس باورهای ماست نسبت به خودمون و البته که شاید این طراحی کمی بی انصافی باشه و ناراحت کننده!….

    چون خود فرد چاق از وضعیتش راضی نیست سالها تلاش کرده و خواسته این بار سنگین روی دوشش را یه جایی بندازه ولی نشده و چون در مسیر صحیحی نبوده همچنان بار چاقی را به دوش می  کشه ولی اگر بخواهیم ریشه ای به این موضوع فکر کنیم کاملا درسته چون خود فرد چاق اضافه وزنشو غول میدونه و خیلی بزرگ و خودش را ناتوان می دونه از اینکه بخواد این موضوع را اصلاح کنه و البته با حجم مصرف غذایی که همیشه بیش از نیازش بوده به نزدیکانش ثابت کرده که قابل اعتماد نیست چون همیشه سهم بیشتری از مواد غذایی را استفاده کرده و تمام این اختلالات فکری و رفتاری نتیجه شده چاقی یعنی ناامنی یعنی تجاوز به حقوق دیگران و خیلی قابل تأمله ..

   پسر من کلاس هفتمه و اضافه وزن زیادی داره و ذهنش مملو از فرمولهای چاق کننده هست و در طول روز در مسیر رفت و آمد به یخچال هست و از هر موادغذایی میخوره و بسیار ریزه خواره (زیتون و خیارشور و سس قرمز اصلا علاقه مندی مفهومی نداره براش فقط یه چیزی بخوره !…مثل خودم …..خیلی وقتها خوراکی که تازه خریداری شده و دیگر اعضا خانواده استفاده نکردند تمام میشه و واقعا احساس ناامنی میده (به طوریکه میخواهیم سهم خودمون را قایم کنیم )و هرچقدر هم باهاش صحبت می کنیم متوجه نیست چون فرمان مغزیشه من به وضوح میبینم که چقدر برای این رفتار تحقیر میشه یا سرزنش میشه ولی دست خودش نیست و ادامه می ده!…گاهی از سر مهر مادری سعی میکنم که فرمول ذهنیشو بهش بگم و از این فشار روح و روان آزادش کنم اما ….گوشش بدهکار نیست و میگه من بچه هستم و برام قابل درک نیست و هنوز زمانش نرسیده که درد و رنج چاقی بر اون غلبه کنه ….خدایا خودت فرزندم را رها کن می سپارمش به خودت هدایتگرم 🙏🏻🦋

   (یعنی این باور چقدر مخربه که من کلاهبردارم یا حق دیگران را می خورم و چقدر میتونه تو مسیر زندگی باعث خسارت بشه در تمام جنبه های زندگی ؟!🤔)

   خب از افرادی که هنوز خبری از این مسیرهای آموزش ذهنی ندارند هیچ انتظاری نیست ولی فردی که هدایت شده و انتخاب شده باید برای امنیت خودش حتما باید کاری بکنه یعنی این گسترده فرکانس و تصویر ذهنی تمام افراد چاق در جهان داره عوامل غیر قابل تصوری را برای افراد چاق ایجاد می کنه و باید به خود بیایم باید به قدرت و توانمندی خودمون اعتماد کنیم و با شوق و باور تصمیم بگیریم برای امنیت جسمی خودمون باید خودمون را باور کنیم تا اینکه جهان هم ما را باور کنه باید روند طبیعی و تناسب را در ذهنمون تصویرسازی کنیم و فرکانس امنیت که از سلامتی و تناسب و شادی و عزت نفس به وجود می آید را به جهان ارسال کنیم .

   در این بعد از  زندگی ما ،همه چیز دوقطبی هست یعنی هر چیزی وجه دیگری داره سیاه و سفید و زیبا و زشت و یا بالا و پایین یا شادی و غم 

   خب ما نمی دونستیم و ناآگاهانه با قدرت خودمون چاقی برای جسممون خلق کردیم اگر تونستیم چاق بشیم حتما میتونیم هم لاغر و متناسب بشیم …فقط کافیه درک کنیم لاغری چیه؟ تناسب چیه ؟و چه امنیت بالایی داره و در مسیر باشیم خود جسم و ذهن ما هماهنگ عمل می کنند و نتایج عالی برامون رقم می خوره و خدایی که تا آخرش هست باهامون .🙏🏻🕊💗

   مسیرتون مستقیم و هموار و پرنعمت (امن امن )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/09/06 19:44
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 702 کلمه

   روز ۵۰ تکرار 

   سلام وقت بخیر

   امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد

   چاقی بنظر من یکی از مهمترین عوامل تخریب افراد چاقه ،در هر زمینه ای ،در واقع ریشه اصلی اتفاقات ناخوب از چاقی میاد 

   چاقی به جسم آسیب میرسونه ،از همون بهم خوردن شکل ظاهریش که بصورت چربی های اضافه و ناهنجاری های جسمی ،شکل بدی به بدن میده ،که خود این پروسه رنج های مخصوص خودشو داره 

   باعث کمر درد ،زانو درد و عوارض بسیاری میشه که فرد نمیتونه زندگی راحتیو داشته باشه ،مدام در درمانها مشغوله و لذت واقعی نمیبره 

   چاقی عزت نفسو از بین میبره که مهم ترین  بخش زندگیه ،اینکه تصویر و حس خوبی به خودت نداری باعث میشه اعتمادبنفست پایین بره و در تمامی مراحل زندگی با شکست روبرو خواهی شد

   وقتی شخصیت بی اعتمادبنفسی بشی ،نمیتونی با دیگران ارتباط قوی برقرار کنی ،نمیتونی ازداوج موفقی داشته باشی ،آرامش نداری ،مدام در خود تخریبی هستی و تصور میکنی هیچ کس دوستت نداره و ناخوداگاه از خودت دور میشی و با جهان زاویه میگیری

   با خدا قهر میکنی چونکه مقصر چاقیت خدارو میدونی و مدام ازش گله داری که چرا منو اینجوری خلق کردی؟ چرا چاق چرا ناهنجار؟

   چونکه آرامش درونی نداری نمیتونی با خانواده ،همسر یا دوستانت ارتباط سالمی داشته باشی ،چونکه با خودت در جنگی با دیگران هم میجنگی و انرژی تاریکت به دیگران هم اثابت میکنه

   مدام درگیر چی بخورم چی نخورم ها هستی و اعصاب و روانت خورده ،میترسی و عذاب وجدان داری ،روی کارهات مسلط نیستی ووووو

   و اینها فقط گوشه کوچکی از چاق بودنه که هر کدوم از ما در اندازه های متفاوتش باهاش درگیر بودیم 

   پس علنا هیچ احساس امنیتی برای ما وجود نداشت و برای همین مدام در فکر پیدا کردن راهی بودیم که بتونیم خودمونو از محدوده چاقی بیرون بکشیم 

   اون زمانها ، هر چقدر که چاقی در نظرم  بزرگتر و قویتر و ماندگار تر میشد من احساس ضعف و کوچیکتر شدن میکردم تا اونجایی که دیگه حتی نمیتونستم به غول چاقی نگاه کنم ،فقط فرمانبردارش شده بودم و پر از ترس و ناامیدی  بودم 

   دنیای بیرون ما از دنیای درون ما نشاءت میگیره ،اگر ما با خودمون فکر کنیم و باور کنیم که فرد بدرد نخوری هستیم این حسو از آدم ها و محیط دریافت خواهیم کرد و برعکسش هم همینطور وقتی من هر روز تمرین میکنم که باور پذیر بشه برام که من فرد خاص،مهم ،بینظیر،شگفت انگیز وووو هستم ،جهان و آدم ها همون هارو در مسیر من خواهند گذاشت  بلخره باورها هر جوری که بتونن  خودشونو به ما ثابت میکنن

   افراد چاق ،معمولا انعکاس خوبی ندارن ،بی اعتمادبنفسی در اونها غوغا میکنه ،خجالتی میشن، حتی نمیتونن توی جمع راحت راه برن ، خودزشت بینی دارن ووو و این انرژی ها به بیرون هم ساطع میشه و در موقعیت های هم شکل انرژی هاشون قرار میگیرن 

   هیکل درشت و گنده یه رعب و وحشتی ایجاد میکنه دزدی و کار هکری هم با یک رعب و وحشتی همراهه ،منکه در بچگی از آدم هایی با بدن گنده میترسیدم ،حتما بخاطر حس ترسی که در آدم ها ایجاد میکنن ، فرد چاقو انتخاب کردن که کارو ترسناک نشون بدن 

   همه افراد چاق باور دارن که میتونن چاق بشن ولی نمیتونن لاغر بشن و این توانایی رو در خودشون نمیبینن که اونم بخاطر خاطرات و مموری سالها تلاش برای لاغر شدن و شکست هاشونه ،چندین بار که شکست خوردن ،حس ناامیدی در اونها باعث شد حس توانمندیشون از بین بره و اعتمادبنفس خدادادیشونم کمرنگ بشه و زمانیکه فردی خلع صلاح میشه از اعتمادبنفس و امید  ،به هر بیراهه ای کشیده میشه 

   پس اگر با قدرت تونستیم چاق بشیم و چاقیو خلق کنیم ،میتونیم لاغر بشیم فقط باید راه و روششو آموزش ببینیم تا مسیرهای لاغری در مغزمون ساخته بشه ،اونوقت راحت مثل زمانیکه چاق شدیم الان لاغر میشیم 

   باید لاغر شدنو برای خودمون کوچیک کنیم و خودمون و قدرت هامونو بزرگ و قویتر کنیم که اگر چیزی برای ذهن ما بزرگ باشه انجامش نمیده پس تا میتونیم لاغر شدنو راحت و کوچیک کنیم و هر چقدر آگاهی های ما بیشتر بشه میزان ترس کمتر میشه و اندازه لیاقت در ما بیشتر میشه، هر چقدر خومونو لایق لاغر شدن و اتفاقات خوب بدونیم در مسیر لاغر شدن قرار خواهیم گرفت 

   تمرین و تکرار و استمرار با حال خوب و اطمینان به خداوند و توانایی هایمان باعث میشه لاغر شدن قرار بگیریم 

   خدارو شکر میکنم برای بودنم در مسیر صحیح و تغییر  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/09/06 18:44
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   سلام
   من داداشم چاقه خواهرم لاغر همیشه خواهرم خوراکی هاشو در سوراخ ها قایم میکنه ک اون پیدا نکنه
   یا مامانم همیشه وقی بیرونه میگه الان مهدی یخچالو خالی کرد
   این تصویرم ب نظر من گویای حریص بود وقانع نبود ن افرد چاق رو میگه ک هیچ وقت راضی نمیشن و همش درگیر اینن ک بیشتر وبیشتر بخورن
   و اینک هر کی وقت زیادی برای کارش بزاره یا حرفه ای اون کار باشه اون فرد چاق میشه چن بفکر خودش نیس همش درگیر کارشه و میشینه کار میکنه
   همش تو فیلمها میبینیم ک فرد لاغر همیشه سهمشو میده ب فرد چاق
   و فرد چاق هیشه سیر نمیشه
   اینم نشون میده فرد چاق ب حق خودش قانع نیس وهمه چیزو در خوردن میبینه و حتی حاضره اضافه
   و حق دیگران رو هم بخوره
   من خودم یادم میاد ک در جمع دوستانه و فامیلامون همش من محکوم بودم ب خوردن حتی قبل اینک شروع کردن ب خوردن اینک من بیشتر خواهم خورد چن من چاقم نمیدونم درحالی ک من همش سعی میکردم یواشتر بخورم
   چن فرد چاق اختیارش دست خودش نیس و وسوسه میشه زیادتر و زیادتر و
   این میشه دیدگاه بقیه در مورد ما
   ک ندید بدید هستیم
   قانع نیستیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا محمدی
   1400/09/03 14:51
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 39
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   سلام همه افراد چاق تنبل میبیند وفکر میکنند دنبال اسانترینراه ولقمه اماده هستند وچشم به مال مردم دارندوبه خاطر چاقی تحرکی ندارند ومیخواهند دست رنج دیگران استفاده کنند وفکر میکنند چون چاقند نمیتواند کارانجام بدهند این تصویر من یاد یه خاطره انداخت دوست مامانم توی خیابان برای اولین بار دیدم چند روز بعد به مامانم گفته بود کی کارای دخترت انجام میده
   من خیلی ناراحت شدم این دقیقا تصورات ادمهای دیگه از چاقهاست که نمی تواند کارهای خودشون انجام بدهند ولی این جور نبود من یه چاق زرنگ بودم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/08/13 00:36
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 15315 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 474 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   فردی که اضافه وزن پیدا کرده نگران امنیت خودش نیست خیلی یاداوری خوبی بود برای من که آدم وقتی مواظب خودش نیست چطور می تونه مواظب خانوادش باشه .

   همیشه اول باید خود آدم حال و احوالش خوب باشه تا بتونه به دیگران کمک کنه و به اونها برسه .آدم باید قبل از هر چیز روی خودش کار کنه که کار سختیه چون توی فرهنگ  ما خودخواهی محسوب می شه .

   حالا یه چیزی بگم که من اون موقع ها خیلی متناسب بودم خواهرم یه کم تپل بود و جالبه که همیشه خالم اینا که از خارج میامدن برامون خیلی خوراکی میاوردن شکلات های مختلف هم می فرستادن هم وقتی میامدن بعد تقسیم می کردن بین ما حالا موضوع امنیت اینجاست که خواهرم همه چیزهاش قایم می کرد مامانم اینا هم همینطور  ولی من تند تند مال خودم و می خوردم حالا اون موقع یادمه سال اول دانشگاه بودم ولی غذا یادمه زیاد نمی خوردم ولی هله هوله چرا این شکلاتهای اسنیکر تو برو تا من بیام که الان نمی تونم یه ذره می خورم دلم و می زنه خلاصه مال خودم که تموم می شد می رفتم می گشتم مال خواهرم و مامانم اینا رو همه رو به مرور خورده بودم بعدا اونها اومده بودن بخورن دیدن هیچی نیست اخه خواهرم همیشه عادت داشت مثلا ته دیگ اش هم می ذاشت آخر سر می خورد .بعد چند سال پیش یه بار مامانم گفت بهم این چاقی الان تو به خاطر همون شکلاتهاست حالا مال بیست سال پیش !یدیروز همونجوری که نشسته بودم به فکرم افتاد که بلند شم مربای هویج درست کنم خیلی دوست دارم همیشه می خریدم حالا گفتم درست کنم اولین بارم بود خیلی هم خوب دراومد مامانم صبح می پرسید چه جوری بعد هم تایید کرد از بس مامانم اینا نمی زاشتن من کاری بکنم همیشه ایراد می گرفتن من الان هم همچنان اعتماد به نفسم پایینه ولی خوب درست کردم و دیگه گفتم یه کارایی که نکردم تا حالا می خوام شروع کنم .

   مقصودم به اینایی که هنوز تصمیم نگرفتن شروع کنن و امروز و فردا می کنن هر چی به ذهنم میاد من دیگه شروع می کنم معطل نمی کنم . من دیروز باور کردم که کاری ندار ه مربا درست کردن من هم می تونم البته از توی یوتوپ نگاه کردم و شروع کردم باور کردم که می تونم چون همیشه مامانم اینا یادمه همه کار رو سخت می کنن مثلا می گیم فلان چی می گن مگه بی خودیه این خیلی کار می بره اینطور اونطور خیلی همه چی رو سخت می کنن تجربه دارن خوب خیلی ولی اسون نمی گیرن .

   حالا مطمینم دفعه بعد که درست کنم بهتر و بهتر می شه ایشالله این هم همینطوره شروع کنه آدم یواش یواش دستش میاد چیکار کنه که بهتر عمل کنه ایشالله چون خدا ما رو هدایت کرده پس می دونسته از پسش بر میایم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/07/19 15:51
   مدت عضویت: 1451 روز
   امتیاز کاربر: 3810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

   به نام خدا 

   هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست.

    برای لاغر شدن باید اول باور داشته باشیم و ایمان داشته باشیم که ما می تونیم لاغر بشیم، دلیلشم اینه وقتی تونستیم چاق بشیم پس میتونیم لاغر بشیم.

    ما باید برای لاغر شدن انقدر اشتیاق داشته باشیم که بگیم یا میمیریم یا لاغر میشیم .ما از چاق شدن  لذت بردیم و با لذت چاق شدیم. ما با لذت و اشتیاق بیش از حد نیازمون  خوردیم و چاق شدیم و حالا هم می‌خواهیم با لذت و اشتیاق به اندازه‌ی نیازمون غذا بخوریم و لاغر بشیم به همین سادگی، چیز پیچیده‌ای وجود نداره و قدم آخر استمرار، انقدر توی این مسیر ادامه میدیم تا یواش یواش فرمول های چاقی کمرنگ و کمرنگ تر بشن و به جاش فرمول های لاغری پررنگ و عملی بشن.

   به نظرم در مورد این تصویر اگه قبلاً برای نشون دادن تصویر دزد از یک فرد متناسب با نقاب استفاده می‌کردند به خاطر این بوده که برای دزدی باید تر و فرز  بود و از در و دیوار بالا می رفتند و قطعاً یه آدم چاق نمی تونست این کارها رو انجام بده ولی الان برای نشون دادن یک هکر از تصویر آدم چاق استفاده کردند چون به نظرشون انسان های چاق  تنبل و بی اراده هستند و حاضر نیستند سر کار برند تا درآمد داشته باشن بلکه پشت این میز و صندلی نشستن و هک میکنن. به خاطر این که اونها با این وضعیتشون خیلی از کارها براشون سخته و برای نشون دادن نماد انسانهای تنبل از تصویر یه فرد چاق استفاده کرده که به قول استاد شاید خیلی هم ادم ناراحت میشه از این کار ولی به هر حال بعضی از حقیقتها رو نشون میده.

   درسته خیلی وقتها انسانهای چاق اصلا هم تنبل و بی‌اراده نبودن فقط مسیر رو اشتباه رفتن. و برای لاغر شدن خیلی هم تلاش کردن و با اراده رفتار کردن ولی واقعا یه جاهایی دیگه شرایط ذهنی و جسمی اجازه انجام خیلی از فعالیتها رو به ما نمیده.

   ما اینجا جمع شدیم که بگیم به فکر امنیت جسممون هستیم. انسانهای با اراده‌ای هستیم که مسیرهای اشتباهی زیادی رو رفتیم و حالابه مسیر درست هدایت شدیم و تا آخر ادامه میدیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/07/13 16:03
   مدت عضویت: 1046 روز
   امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 868 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! آدم ها نسبت به دارایی‌هایی که خودشان به دست آورده‌اند بسیار حساس هستند اما نسبت به جسمشان که هدیه خداوند است بسیار بی مسئولیت رفتار می‌کنند و در نگهداری و حفظ آن تلاش چندانی ندارند. چاقی مهمترین تهدید برای جسم است. در جوامع کنونی امنیت یک عامل مهم برای افراد در زمینه‌های مختلف زندگی شان است و همزمان با پیشرفته روش های امنیتی عوامل مخرب هم پیشرفت می‌کنند و نیاز به افزایش امنیت و توسعه روشهای امنیتی بیشتر احساس می‌شوند. عوامل تخریب کننده هر بخش در واقع جزئی از همان بخش است که به نیتی، قصد تخریب کردن آن موضوع را دارند. مثلاً عامل تهدیدکننده امنیت اطلاعات، ویروس‌ها و هکرها هستند که به خوبی می‌توانند با توجه به اطلاعاتی که از کامپیوتر دارند در آن نفوذ کنند. یعنی چه خود اطلاعات و چه ویروس‌ها هر دو در همان بخش کامپیوتر فعال هستند. عواملی که با ایجاد چاقی می توانند جسم ما را تهدید کنند در واقع رفتارها و افکار ما هستند کسی که اکنون در وضعیت چاقی قرار دارد به دلیل داشتن افکار و رفتارهای اشتباهی که داشته باعث شده جسمش در وضعیت چاقی باشد و اگر بخواهد به شرایط تناسب برگردد، باید این افکار و رفتارهای اشتباه را اصلاح کند. چاقی علاوه بر تاثیری که روی جسم دارد روی سیستم عصبی فرد چاق هم تاثیر می گذارد و حتی بیشتر از تاثیری که بر روی جسم دارد و تعادل بین ذهن و جسم فرد را به هم می ریزد و این موضوع روی تمام جنبه‌های زندگی فرد چاق از جمله اعتماد به نفس، روابط اجتماعی، پیشرفت شغلی و تحصیلی و غیره اثرگذار است. بنابراین خیلی مهم است که فرد چاق بتوانند امنیت جسمی خود را بالا ببرد و ذهن خود را از هک شدن توسط افکار منفی و کدهای مخرب حفظ کند و این کار را تنها با آموزش دادن ذهن می توان انجام داد و اصلاً نباید چاقی را در ذهن خود بزرگ کرد چون هر چیزی در دنیا دو جنبه دارد اگر جنبه چاقی وجود دارد در مقابل لاغر شدن هم وجود دارد و اگر کسی توانست یک جنبه از آن را انجام دهد حتماً می تواند جنبه دیگرش را هم با موفقیت انجام بدهد. بنابراین نگران میزان اضافه وزن خود نباشید، فقط کافی است که تصمیم بگیرید و این مسیر را شروع کنید و در این راه استمرار داشته باشید تا اولاً فرمول ها و کدهای غلط دیگری ذهن تان وارد نشود و با بالا بردن امنیت خودتان از ورود هرگونه عامل مخرب به ذهنتان خودداری کنید و بعد فرمول هایی که تاکنون در ذهنتان بوده است را با فرمول‌های صحیح جایگزین کنید. قطعاً هر آدمی در مورد خودش افکار و تصوراتی دارد و همین افکار را از طریق امواج و فرکانسها به اطرافیان و کسانی که با آنها در ارتباط است منتقل می‌کند. به طور مثال اگر من خودم را فرد نالایق و بی عرضه ای بدانم، دیگران هم همین تصور را از من خواهند داشت. 

   در مورد تصویری که یک فرد چاق را نشان می‌دهد که پشت میز نشسته و با لپ تاپ کار میکند، استاد برداشتهایی را ارائه دادند از جمله اینکه فرد چاق نماد بی امنیتی است چون بدنش نشان دهنده این است که از خودش محافظت نکرده است و به راحتی توسط فرمول‌های اشتباه هک شده است و همین طور باعث تهدید برای دیگران است و بقیه ممکن است خوراکی های خودشان را از جلوی آن شخص بر دارد، چون احساس می کنند به داشته های آنها، چشم دارد! تمام این تعابیر به نوبه خود جالب و درست بود اما برداشت من کاملاً متفاوت است. چیزی که ما تاکنون شنیده بودیم این است که افراد چاق نماد مهربانی و بی آزاری هستند و زندانی های کمتری در دنیا وجود دارند که موقع ارتکاب جرم چاق بوده باشند یا فرد چاقی را ندیده ایم که روی بقیه اسلحه کشیده باشد و خیلی از چیزهای دیگر را به چاق ها نسبت نمی‌دهد و بیشتر شنیده ایم که چاق ها مهربان و با نمک هستند. در اینجا این فردی که نشان داده شده است علاوه بر چاق بودن چند عامل دیگر هم دارد از جمله اینکه کچل است و ابروهای پرپشتی دارند و با پوزخندی که زده ترکیب چهره اش یک حالت خبیث بودن را نشان می‌دهد. چیزی که اصلاً در چهره افراد چاق به چشم نمی‌آید و معلوم است طراح عمدا این حالت چهره را طراحی کرده است، اما یک مورد که دلیل استفاده از چاقی برای نشان دادن شخص هکر است می‌تواند این باشد که اشخاص چاق نماد تنبلی هم هستند و همین طور درست است که افراد چاق اکثراً فکر می کنند کم تحرکی و پشت میز نشینی باعث چاقی آنها شده است بنابراین طراحی این شخص چاق را انتخاب کرده که بگوید چون هکرها افراد تنبلی هستند به جای اینکه خودشان تلاش کنند حاصل دسترنج افراد دیگر را می دزدند و دنبال پول ها و منافع بدون زحمت هستند و همین طور در اکثر فیلم ها چاق ها نمایانگر افراد پولدار و پول پرست و طماع هستند. مثلاً آقای محمدرضا شریفی‌نیا که اضافه وزن دارند در سینمای ایران نمایانگر پولداری، ریاست و تجدید فراش است و ممکن است انتخاب این فرد در این تبلیغ هم نماد کسب پول‌های بادآورده و ثروت زیاد باشد. در هر صورت نظر همه دوستان محترم و قابل تامل است. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/07/12 06:47
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 23577 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   درود به استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم

   این فایل بسیار آموزنده و امید دهنده بود

   تجزیه و تحلیل کردن خطر به هم زدن امنیت با چاقی یک شخص خیلی جالب و به نظر من درست است

   کسی که برای امنیت جسم خودش ارزش قائل نیست چطور میتواند برای امنیت کسان دیگر اهمیت قائل شود

   البته که باعث ناراحتی ما افراد چاق میشود ولیکن باید حقیقت را قبول کرد

   تاکید بر اینکه اگر ما توانستیم چاق بشویم پس میتوانیم لاغر هم بشویم خیلی امیدوار کننده و باعث خوشحالی است

   از سه نکته اطمینان اشتیاق و استمرار هم خیلی خوشم آمد میتوانیم اسم آنها را “سه الف” بگذاریم 

   مسئله دو جنبه بودن هر چیزی هم خیلی جالب بود و باز این تاکید را میتواند داشته باشد که ما امیدمان را از دست ندهیم چون در مقابل هر چاقی یک لاغری قرار دارد

   به نظر من ضربه روحی که چاقی به شخص میزند چندین برابر ضربه جسمی است و باعث کاهش پیشرفت شخص میشود چون اعتماد به نفس شخص چاق پایین بوده و اینرا در خودش نمی بیند که در خیلی از مسائل توانا است و میتواند باعث دگرگونی شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/06/21 00:40
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 539 کلمه

   سلام
   ب نطر من این تصویر مثل این میمونه ک اون نویسنده خواسته نطر خودشو بگه
   مثل همون افرادی ک هی ب ماگفتن چاقی لاغر شو چخبرته شکم ببین و فلان هی زخم زدن ب ما فک کردن از خودما ب ما دلسوزتر ن
   این نویسنده هم ما ادمهای چاق رو قضاوت کرده
   و نظرش این بوده ک چن ما ادمهای چاق ظالم هستیم خودمون نمیبینیم ب خودمون توجه نداریم و ب ظاهر خودمون اهمیت نمیدیم نسبت ب دیگرانم همینیم
   من خودم تو دوران کودکی یکبار بچه های فامیل دسته جمعی چیپس خریدیم من دقیق یادم نمیاد ولی یکی از بچه ها گف فریبا میخوره تموم میکنه من بزرگ شدم ولس هنوز اون حرف یادمه شاید من از اونام کمتر میخوردم و لی چن نسبت ب بچه های دیگه درشتر بودم اونا این فکر میکردن
   نمیدونم چرا بقیه فک میکنن ک ماحق کسیو میخوریم چاقیم
   خوشحالم ک چاق های اطرفم قضاوت نمیکنم و میدونم ک حجم بیشتر چاقی ما ناشی از افکار و باورهای ماست
   یک ادم متناسب میشناسم ک واقعا لاغره همیشه هم خیلی بیشتر میخوره بعد برمیگرده ب همه ک از اونا کمتر میخورن میگه شما چرا زود غذاتونو تموم میکنید چجور انقد تند میخوردید در حالی ک او ۴برابر ما میخوره نمیدونم چرا اصلا ب این فک نمیکنه اون بیشتر میخوره
   ولی چن ما وزنمون بالاست فک میکنه ک ما تند تند میخوریم
   ما ادمهای چاق خیلی از اطرافیان وقضا وتهایشان ضربه خوردیم من یادمه ک بچم تازه دنیا اومده بود. تو دوران شیر دهی بودم وزنم بالا بود خیلی ۲۲ کیلو افزایش داشتم مهمونی بودیم فامیلهای شوهرم مسخرم کردن گفتن از فلانی زدی بیرون ۹۰ب بالاتری انگار ک من چشم ندارم و خودمو نمیبینم اونروز یک بغضی منو گرفت و اومدم یک رژیم پروتئین سخت گرفتم ک تا چند ماه سینه مرغ وسفیده میخوردم الانم فک میکنم حالم بهم میخوره کاهش خوبی داشتم ولی تا کی ب این غذاها ن میگفتم من سر حرف دیگران حتی ب بچم رحم نکردم و رژیم گرفتم و نتیجش ضعف بدن و مریضی پی در پی خودم و دختر بود
   از خداوند میخوام منواز درگیری اطرافیانم رها کنه کمکم کنه رها شم
   من خیلی. ب خودم ضربه زدم ازخودم معذرت میخوام ب خاطر گستاخی اطرافیانم باعث شدم از خودم بدم بیاد دلم شکست خیلی سر حرفها و نگرشهای غلط دیگران
   این تصویر میخواد اینو بگه ما چاقها ادم نیستیم دیگرانو نمیبینیم و دیگران برامون مهم نیس
   در حالی ک این تصور غلطه ذات بد یک ادم ربطی ب چاقی و لاغری یک انسان نداره ماچاقها از مسیر رها شدیم داریم ب خودمون ظلم میکنیم ولی فقط ب خودمون ن اطرافیانون این لاعرهای اطراف من بودن ک همیشه ب من و خیلیا توهین کردن واوناها ظالم هستن ک فک میکنن از من ب من دلسوزترن در حالی ک اونا هر دفعه مارو بیشتر و بیشتر تحقیر کردن
   الان نگاهم فرق میکنه میدونم ک ادم خوب و بد ب ظاهر ادمها ب حجابشون ب چاقی لاغربودن ب ثروتمند بودن فقیر بودن نیس
   من همیشه سعی خواهم. کرد هیچ وقت دیدگاهی ب افراد اطرافم نداشته باشم و بر اساس دید خودم اونا رو قضاوت نکنم
   من‌تموم لاعرهایراطارفمو نمیگم بعضیشان خیلی از افراد چاق هم بودن ک خودشون در حال انفجار بودن بعد امدن برا من نصیحت میکنن کاش ادمها یادبگیرن ک در مورد یقیه نظر ندن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار znady62@gmail.com
   1400/06/18 18:34
   مدت عضویت: 1019 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   سلام استاد من از این دیدگاه فهمیدم کسانی که چاق هستند برای جسم خودشون ارزش قایل نشدند و اینقدر این روند را ادامه داده اند که به این روز افتادند من چاق نیستم وفقط یه کم اضافه وزن دارم اما هر وقت یک آدم چاق از جمله پسر خودم وقتی خونه میاند من با ترس به یخچال نگاه می کنم که حالا این در یخچال دائما بازوبسته می شه نکنه یخچال خراب بشه و این خودش یه نا امینه.           من خیلی دوست دارم که در دوره های آموزشی شرکت کنم اما چون از نظر مالی اوکی نیستم نمی تونم وچون برای جسم و روحم ارزش قائلم دایما در فایل هایی که به طور رایگان گذاشتید دنبال نکته و تجربه هستم تا بتونم  ذهنم را تغییر بدم ودر راستای اون جسمم را هم تغییر بدم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/06/14 02:06
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,379 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 

    هدف استاد از این دوره ها این هست که چطوری لاغری با ذهن رو آسون کنیم و انگیزه و اشتیاق در ما به وجود بیاد تا به سمت تناسب حرکت کنیم و در وضعیت جدید  جسمی قرار بگیریم .؟؟؟؟

    استاد حقیقتا من از وقتی وارد  این سایت شدم شدیدا   حس بدی به  افراد  چاق دارم و در نظر من هم شخص قابل اعتمادی در هیچ زمینه ای نیستن و هزار یک  نکته در ذهن من مرور میشه که مثلا  چرا این فرد به شخصی ترین موضوع خودش که اندامش هست رسیدگی نمیکنه پس دیگه هیچ توقعی  نباید از این فرد داشت و یا اینکه میگم حالا که این فرد به فکر جسم خودش،و سلامتی خودش نیست میخواهی به فکر سلامتی بقیه  و من  باشه و یا اینکه میگم این فرد تا کی در محدودیت و زجر باشه چرا به دنبال آزادی نمیره و خودش رو لاغر نمیکنه و …. قبلا خیلی از اندامهای چاق  افراد خوشم میومد مثل دست و پا ی چاق و یا صورت چاق  دوست داشتم ولی الان به شدت از هر اندام چاقی بدم میاد و  متتفرم و اصلا خوشم نمیاد قبلا از بچه های تپل خوشم میومد ولی حالا اونم دیگه دوست ندارم و هر وقت میبینم بقیه به اون بچه ی تپل عزیزی میکنن من  همش پیش خودم میگم طفلکی این فرد که از بچگی چاقه و اضافه وزن داره وای به حال وقتی که بزرگ بشه و دلم به حال اون بچه میسوزه که داره تحت تاثیر بقیه و والدینش  فرمولهای ذهنیشی تغییر میکنه و از حالت اتوماتیک خارج میشه  و اصلا خوشم نمیاد و برعکس وقتی بچه  ای  اندامش طبیعی باشه و صورت زیبایی داشته باشه اون بچه خیلی به دلم میشینه و از دیدنش لذت میبرم  .

   افراد چاق اینقدر دیدشون و نگاهشون  به خودشون منفی  و بد هست و فرکانس بد میفرستن که بقیه هم  دیدشون به اونها بد میشه و حتی  از تصویر آدمهای چاق برای مطالب بد استفاده میکنن و مثلا اینجا به عنوان هکر سایت استفاده کردن و یه مورد دیگه هم که داره میخو ان بگن کار پشت میزی آدم رو چاق میکنه در صورتی که چاقی و لاغری اصلا ربطی به فعالیت نداره نمونه اش دختر خودم به زور از سرجاش بلند میشه بره آب بخوره و چون  ذهنش و جسمش چاق نیست اصلا برای غذا هم به سمت اشپزخونه نمیاد مگر واقعا  از گرسنگی اذیت باشه که اونم من رو صدا میزنه که غذا براش ببرم داخل اتاق  و بسیار لاغر و متناسب هست و من با دیدن این نمونه  به  خودم میگم ببین بدون هیچ فعالیتی حتی مدرسه هم نمیره که بگم   فعالیت داره و  به خاطر  این شرایط کرونا همیشه داخل خونه  کلاس انلاین داره و پشت میز هست   و یا  بیشتر مواقع  دراز کش هست و  تازه چقدر عالی در این مدت  هم خیلی   لاغر تر  شده و من تمام باورهای غلطم با دیدن  همین نمونه باید  از بین بره که بی تحرکی باعث چاقی میشه و یا خود استاد که الان کارش پشت میزی هست  و  لاغر هم هست و یا خودم از وقتی که باشگاه نمیرم و حتی یک پیاده روی ساده هم نمیرم  و فقط  در سایت هستم و فعالیت دارم  بسیار عالی تر  از گذشته ی خودم  لاغر تر شدم .

    الان یک فرد چاق و اضافه وزن دار در ذهن  من  فرد خطر ناکی  هست  من خیلی این مورد رو در فیلمها و سریالها و کارتونها هم  دیدم که یک نامادری بد جنس چاقه و یا یک فرد خلافکار چاقه و یا یک فرد ناموفق در زندگی چاقه و یا یک فرد بی عرضه و ناتوان چاقه و یا یک فرد بی مسولیت چاقه و الان  از فرد  چاق چیز خوبی در ذهن من  نیست و اما بر عکس افراد خوشتیپ و لاغر و خوش اندام افراد به روز و موفق و صاحب شعل عالی و  و زندگی عالی هستن .و روابط عالی و اعتماد به نفس عالی هستن و …

   فردی که اضافه وزن داره یعنی برای خودش و امنیت جسمی خودش  ارزش قایل نیست و نماد ناامنی هست  و این کم حرفی نیست .

   فردی که با اضافه وزن داره زندگی میکنه و هنوز اقدام نکرده برای لاغری خودش  باید به فکر خودش باشه و سبک خوردن و زندگی خودش رو تغییر بده  تا جسمش تغییر کنه و طعم جدید زندگی که  با طعم  تناسبهست  رو بچشه و لذت ببره باید به فکر خودت باشی . با  خودمم هستم که باید از این بیشتر به این سایت و آموزشهاش متعهد تر باشم که بهتر عمل کنم حقیقتا از دیشب تا امروز خیلی بد با خودم برخورد کردم دو وعده  داشتم که زیادتر از نیازم خوردم یعنی طوری خوردم که فشار شکمی داشتم و واقعا به خودم گفتم چرا اینطور رفتار کردم چرا چی شد که اینطور رفتار پرخوری دارم ؟؟؟نمیدونم مغلوب ذهن چاق خودم شدم که بخور خوشمزه هست و دیشب گفتم ببین زیاده اومده بخور دیگه تموم بشه و من دو لقمه همش شام خوردم اما همون دو لقمه کار رو خراب کرد جون نیاز نداشتم و در اوج سیری خوردم و اذیت شدم   یعنی من با خوردن  دو تکه بیشتر از نیازم از ااون غذا دقیقا به این حالت فشار شکمی میرسم و بد جوری اذیت میشم و بارها به خودم گفتم به قول دوست عزیزی از فلان چیز هم کمتری که وقتی سیر لب به خوردن نمیزنه ؟؟؟و خودم رو تنبیه کردم که دیگه این کار رو نکنم و همین جا تعهد میدم دیگه دوباره همچین کار زشت  و  زننده  و  غیر انسانی و  زجر آور و توهین آمیز و بیماری زا و کار شیطانی  و ….رو انجام ندم .

   و به عواقب کارم فکر کنم و مطمعنم دیگه همچین کاری  رو تکرار نخواهم کرد چون از این کار روحم و خودم و جسمم درد میکشه و بسیار ناهماهنگ با درون من و هدف من هست و بسیار کار ناراحت کننده ای هست پس  به اندازه میخورم و غدا رو قبل از  حس کردن هر فشار شکمی رها میکنم و دوباره سراغ عدا نمیام و خودم رو اذیت نمیکنم .

   اصلا مهم نیست چند کیلو اضافه وزن  داری  و چقدر چاق هستی و مهم نیست چقدر دلیل داری که اشتهام زیاده و یا دارو میخورم و … نبایدبرای من  اینها دلیل بشه که چاقی رو بپذیریم همه چیز در ذهن من هست و اگر ذهن من تغییر کنه من لاغر میشم  و بارها بگو همانطور که قبل از ازدواجم  لاغر بودم و چاق شدم  دوباره هم میتونم لاغر بشم و تغییر کنم و بارها به خودت بگو اون موقع که لاغر بودی و خیلی وزن نرمالی داشتی  و همه چیز هم میخوردی باورت میشد که یک روز تو چاق بشی و جرات خوردن هیچ چیز نکنی و همه چیز رو چاق کننده ببینی  ؟؟باورت نمیشد اما چاق شدی و حالا هم باید باورت بشه دوباره تو لاغر  میشی و افکار درست پیدا میکنی و با خیال راحت از همه چیز در حد رفع نیاز بدنت خواهی خورد در واقع باید بدونی در این دنیا هیچ چیز یک وجهی نیست چاقی هست لاغری هم هست شیرین هست  تلخ هم هست  بالا هست پایین هم هست پس باور کنید شما میتونید لاغر بشید فقط باور و اطمینان و اشتیاق میخواد .

   اطمینان یعنی اینکه باور کنی خودت میتونی لاغر بشی 

   اشتیاق میخوایی  یعنی اینکه وقتی شروع کردی به لاغر شدن زمین نشینی تا لاغر بشی 

   استمرار هم میخواد تا فرمولهای ذهنی شما عوض بشه و شما در حالت جدید قرار بگیری 

   استاد دوباره میگم  برای من که حدود ۲۲ ماه هست در این سایت هستم کاملا حق رو به طراح سایت میدم چون در ذهن من هم افراد چاق افراد  ناامنی هستن  و افراد بسیار ناتوان و ضعیفی هستن در برابر مواد عذایی و اونها برده ی مواد عدایی هستن و معتاد به مواد غدایی هستن و این افراد با وجود اینکه میبینن دارن از خوردن  زیاد ضربه میبینن ولی تکرار میکنن بسیار افراد نادانی هستن که به فکر خودشون نیستن و  اما این افراد پاش که بیفته دم از آزادی و انسانیت و  … میزنن ولی اخه بنده ی خدا تو  اگر راست میگی اول برای چاقی  خودت کاری کن و بعد به فکر بقیه باش  و چنین فردی با این ویژگیها که این همه در مقابل مواد غذایی ضعف دارن  برای من فرد قابل اعتماد با  شخصیت زیبا و درستی نیستن و هرگز در هیچ زمینه ای از زندگیم  که مرتبط با خودم باشه چنین فرد چاقی  رو انتخاب نمیکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار marzieh753@gmail.com
    1400/07/13 16:22
    مدت عضویت: 1046 روز
    امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 199 کلمه

    سلام دوست عزیز، از خوندن متن دیدگاه شما بسیار حس بدی به من دست داد و حتی تا حدودی عصبانی شدم، کاش یاد بگیریم به خودمون اجازه ندهیم به راحتی دیگران را قضاوت کنیم و به آنها توهین کنیم، اینکه توی ذهن اون شخص طراح چی بوده و اصلا برداشتها از این تصویر درست هست یا نه، باعث شده شما طوری جبهه بگیری که انگار واقعا از طرف یه شخص چاق مورد آزار و اذیت قرار گرفته ای در حالی که اینم فقط تصویر سازی ذهن شما هست وگرنه چاق ها همیشه نماد مهربانی و بی آزاری بودند و درسته که ظالم هستند ولی فقط به بدن خودشون ظلم کرده اند و برعکس کاملا نماد امنیت هستند، چرا؟ چون به لحاظ روانشناسی فرد چاق هربار که از سوی جامعه و اطرافیان طرد شده یا مشکلی داشته که نتوانسته بر آن غلبه کند به خوردن پناه برده و با هر لایه چربی که دور خودش کشیده از خود اصلی و رنج دیده اش داشته محافظت میکرده بنابراین این همه نامهربانی و جبهه گرفتن درمورد چاق ها و کلا قضاوت کردن مخلوقات خدا به این حالت خصمانه آن هم صرفا با دیدن یک تصویر و شنیدن یک برداشت شخصی درست نیست😊

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/06/07 21:05
   مدت عضویت: 1545 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,230 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی

   آدمی از وقتی‌ که به دنیا اومده تا زمانی که در قید حیات هست یک سری نیاز هایی برای زندگی کردن لازم داره از بچگی و نیاز به خورد و خوراک و محبت و نوازش گرفته تا بزرگسالی و نیاز به شغل و مسکن و …

   یک سری مسائلی  توی زندگی وجود داره که وجودش حال آدم ها رو خوب میکنه و باعث میشه با خیال راحت و بدون ترس و واهمه زندگی کنند و از زندگی لذت ببرند مثل داشتن امنیت و  آرامش و آسایش و…

   امنیت یکی از مهمترین موضوعاتی است که انسان از اول خلقت  به دنبال دستیابی به آن است

   به همین دلیل برای زندگی اولیه اش غارهای سنگی رو انتخاب کرد تا از گزند جانوران در امان باشد. رفته رفته ابزار جنگی ساخت تا در مقابل حملات دشمن ها جان خودش و خانواده اش حفظ کنه و برای حفظ اموالش یک سری حفره هایی ساختن و طلا هاشون توی خمره کردند و توی حفره ها پنهان کردند تا به مالشون آسیب نرسه و برای نسل های بعدی حفظ بشه .

   همین روند رو پیش گرفتن تا الان که امنیت اینقدر مهم شده که  بسیاری از پیشرفت های بشر در زمینه افزایش امنیت است و هر وسیله ی جدیدی که حافظ امنیت زندگی مردم بشه مورد استقبال مردم قرار میگیره .

   چاقی یکی از مخرب ترین عوامل تهدید کننده زندگی انسان است چرا که علاوه بر آسیب های جسمی تاثیر بسیار زیادی بر اعصاب فرد دارد و اون فرد رو تا مرز افسردگی پیش می بره.

   بالا بردن امنیت به معنی مسدود کردن راه های نفوذ عوامل مخرب است، به همین دلیل طبیعی است که به اندازه ای که راه های دسترسی محدودتر می شود، عوامل مخرب هم به شیوه های جدید تری مجهز می شوند.

   انسان هایی که دنبال لاغر شدن هستند خیلی دنبال یادگیری رفتارهای افراد لاغر هستند و دوست دارند مثل اونا رفتار کنند تا بیشتر به سمت لاغری حرکت کنند .

   همیشه وقتی بحث آدم های معتاد می شد بابام می گفت این ها کسانی هستند که به خودشون رحم نکردند و دیگه هیچ اعتمادی بهشون  نیست که به زن و بچه شون رحم کنند چون به قول استاد آدم عزیز تر از خودش که کسی براش نیست این ها با نابودی خودشون در واقع دارند اعلام می کنند که دیگران خیلی براشون مهم نیستند و از ما توقع رفتار درست و حسابی نداشته باشید.

   افراد چاق هم دقیقا همین جور هستند کسی که چاقه امنیت و سلامتی خودش رو به خطر انداخته و فکر خودش نبوده چطور ما می توانیم انتظار داشته باشیم که سلامتی دیگران براشون مهم باشه .

   دقیقا رفتارشان مثل داستان اون روباهه هست که توی یک دامی می افته و دم خودش از دست میده و خیلی هم سختش میگذره که دم نداره آخه همه روباه ها دم داشتن و مسخره اش می کردند تا اینکه یکم اعتماد به نفس می گیره و میگه اتفاقا دم نداشتن خیلی هم خوب و راحت میشه زندگی کرد دم فقط یه چیز مزاحمی برا ما روباه ها بود. به خاطر همین تعریفش یکی از روباه ها وسوسه میشه و میره خودش رو می اندازه توی تله تا بی دم بشه .وقتی دم خودش از دست میده پیش اون روباه بی دم میره و میگه خیلی درد دارم و حالم خرابه کجای بی دمی خوبه؟ این که جز درد و حسرت چیزی نیست روباهه میگه صداش در نیار و به رو خودت نیار حالا میفهمی من چی میکشم بزار تا بقیه هم مثل ما بشوند و تعدادمون زیاد بشه  تا کمتر مسخره ما کنند.

   دقیقا افراد چاق هم دوست دارند با تعارف مواد غذایی و گشت و گذار و خوردن و مهمونی دادن همه ی اطرافیانشون مثل خودشون بشن و کمتر مورد نصیحت قرار بگیرند و افسرده بشوند.

   اگه به تبلیغات ها هم توجه کنید  معمولا آدم هایی رو انتخاب میکنند که از همه جهت تاثیر گذار باشن وبتوانند با شکل ظاهری و گفتار و رفتار اینقدر  روی مردم  نفوذ کنن تا مردم به سمت اون کالا یا خدمات جذب بشوند.

   قبلا برای نشان دادن هکر ها افراد متناسب و با نقاب قرار می دادند تا  شناخته  نشوند.

   اما الان هکر رو یک فرد چاق نشون داده .آدم چاق یک سری نظرها در مورد چاقیشون دارند و باعث میشه این نظرشون با حرکات و گفتارشون به دیگران به صورت فرکانسی  منتقل کنند‌. اونا فرکانس های ما که پر از  افکار منفیه و تصویر چاقیه دریافت میکنند.  به تبع اون افراد مختلف در مورد چاقی ما نظر میدهند و همین عامل باعث میشه خیلی بهمون بر میخوره و کلی ناراحت بشیم .در صورتی که قبلا بارها بهش فکر کردیم

   یکی از باور افراد چاق اینه که چون تحرک ندارم و شغل پشت میزی دارم پس دلیل چاقیم شغلم و عدم تحرک هست .در صورتی که اصلا اینجور نیست و استاد چند ساله که شغلشون پشت میزی هست و لاغرن.

   برای این هکر رو  فرد چاق نشون داده که بگه فرد چاق فکر سلامتی خودش نیست پس توی کارش هیچ رحمی به حال و روزگار شما ندارند و سلامتی شما رو به خطر می اندازه پس باید از این افراد دوری کنیم .

   فرد چاق رو نشون داده که بگه یک فرد چاق دنبال راحت طلبی هست و به خاطر چاقیش قدرت و توانایی به زحمت انداختن خودش رو نداره پس خیلی راحت با خالی کردن حساب شما نیازهای خودش رو بدون اینکه به خودش زحمت بده برطرف میکنه .

   ما کلا یک حالت دلسوزی توی وجودمون برای افراد ناتوان داریم برای این فرد چاق رو نشون داده که اگه ما متوجه شدیم و فهمیدیم یکم دلمون براش بسوزه که از سر ناتوانی این کارو کرده و توی مجازاتش تخفیف قائل بشیم.

   فرد چاق رو نشون داده چون اغلب ریاست طلب ها اهل خوش گذرونی هستند نشون داده که خیلی ها توی این دام هکرها افتادن و این تن فربه به خاطر اینه که حق خیلی ها خورده شده.

   فرد چاق برای امنیت خودش ارزش قائل نبوده و امنیت دیگرانم براش مهم نیست و در صدد هست که نا امنی برای دیگران بیاورد.

   ولی افراد متناسب برای سلامتی و امنیتشون ارزش قائل هستند.

   هر کسی مهمترین فرد زندگیش خودشه.

   ما کلی روش انتخاب کردیم و نتیجه نگرفتیم الان که به یقین رسیدیم  که صحیح ترین روش  لاغری  با ذهنه

    کسی که  درک کرده وسط اون جاده ای که داره حرکت میکنه یک چاهی وجود داره که اگه مراقب نباشه و ایمنی رعایت نکنه مطمئنا توی چاه می افته ولی با این وجود بیخیالی  پیش می گیره در واقع داره خودش رو به کشتن میده.

   این حالت افرادی هست که درک کردند بهترین روش لاغری با ذهنه ولی هیچ حرکتی برای سلامتی خودشون انجام نمی دهند.

   ما باید امنیت خودمون مهم ترین عامل زندگی خودمون بدونیم.

   خیلی ها تصور اشتباه دارند از چاق شدنشونه و اینقدر اضافه وزنه سریع اتفاق افتاده و حرکت رو ازش گرفته که اصلا باورشون  نمیشه قدرت لاغر شدن دارند. اینا دلیل نمیشه چاقی خودمون رو بپذیریم.

   اصلا مهم نیست چند کیلو اضافه وزن داریم و چقدر با اندام  ایده آلمون  فاصله داریم

   مهم اینه که الان خودمون شروع کنیم و زندگی نو برا خودمون بسازیم .چون ما قدرت و توانایی لاغر شدن رو داریم .

   چون تونستیم چاق بشیم پس میتونیم لاغر بشیم ما همون آدم هستیم .ما ناخودآگاه چاق شدیم الانم ناخودآگاه لاغر میشیم

   هیچ چیز در جهان یک وجهی نیست.

   همون جوری  که چاقی رو آموزش دیدیم و به این مرحله رسیدیم خیلی راحت هم میتونیم لاغری رو آموزش ببینیم فقط کافیه

   اطمینان داشته باشیم یعنی  باور کنیم میتونیم لاغر بشیم

   اشتیاق داشته باشیم یعنی علاقه داشته باشیم که لاغر بشیم

   استمرار داشته باشیم تا فرمول ها صحیح لاغری جایگزین بشن و رفته رفته لاغر بشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/06/07 16:05
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 248 کلمه

   یادم وقتی برای اولین بار زنموهای همسرم دیدم در مورد اون زنموش که چاق بود حس خوبی نداشتم با اینکه خیلی مهمان نواز بود و رفتارش خوب بود و اون زنموش که لاغر بود فکر کردم خیلی خوب

   برای ازدواج پسر برادرم یکی از ایتم هایی که برای هممون مهم بود این بود که حتما لاغر باشه

   و تو مدرسه با افراد چاق دوست نمیشدم

   و همسایمون که زن چاقی بود وقتی کلاس رانندگی ثبت نام کرد اصلا باورم نمیشد گواهی نامه بگیره چه برسه به اینکه خیلی هم زود راننده شد یا وقتی یک بار دیدم خونش خیلی تمیز تعجب کردم

   وقتی میرم دکتر و میبینم که دکتر چاقی با خودم میگم معلوم دکتر خوبی نیست

   کلاس دوم معلممون

   چاق بود و من مرتب گریه میکردم که کلاسم عوض کنند البته نه به این دلیل که،جاق هزاز و یک دلیل میاواردم و الان فکر میکنم به خاطر چاقیش بوده

   همیشه فکر میکنم مامان های چاق مامانهای بدی هستن

   در صورتیکه مامان خودم چاق بود و همیشه عاشقش بودم و خیلی دوسش دارم و خیلی زیباست ولی دوست نداشتم بیاد مدرسه و زنموم که لاغر اون میومد 

   همیشه فکر میکنم که زنهای لاغر مورد علاقه همسرهاشون هستن و مردها زن های چاقشون به اجبار تحمل میکنند در صورتیکه خودم چاق بودم و همیشه مورد حمایت همسرم قرار گرفتم تنها جایی که من از دیدن چاقی حس خوبی بهم دست میده بچه های تپل که عاشقشونم

   و دلیلش نمیدونم که چرا اتقدر از دیدن بچه چاق به وجد میام و از دیدن بچه لاغر اصلا تازه ناراحت هم میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار elahe.shirzad0@gmail.com
   1400/05/17 18:21
   مدت عضویت: 1067 روز
   امتیاز کاربر: 15
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   با سلام خدمت دوستان و استاد عزیز 

   به نظرم یکی از دلایل پرخوری احساس عدم امنیت هست

   همانطور که اجداد ما برای زنده ماندن به دنبال غذا بودند و بعد از هر شکار حسابی غذا میخوردند چون معلوم نبود وعده بعدی کی باشد،  بنابراین برای نجات خود در طول روز مدام بفکر تهیه غذا بودند این فکر و این عدم امنیت همچنان بعد از گذشت نسلها درما هست و ما پرخوری میکنیم چون ذهن میخواد زنده بمونیم

   از طرفی وقتی در شرایط کاری، مالی، عشقی احساس خطر و یا اضطراب میکنیم و یا ترس از دست دادن داریم فورا با غذا خودمونو اروم میکنیم تا اون احساس عدم امنیت با غذا سرکوب بشه

   بنظرم خیلی تصویر درستی رو استفاده کردند چون یک فرد چاق نمادی از شخصی هست که احساس امنیت در زندگی شخصی خودش ندارد…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/10 12:17
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 460 کلمه

   سلام
   ب نظر من نگرش انسان درمورد خودش ک باعث میشه تورفتارش وگفتارش اونو نمایان کنه تاثیر تو برداشت دیگران داره مثلا افراد چاق تو دور و بر من زیاد هستن ک با چاقی شون مشکل ندارن من خودم خواهرشوهرم واطرافیان شوهرم چاق هس ک اصلا ب چاقیش توجهی نداره میگیره میپوشه میخوره بدون اینک توجهی کنه ولی خانواده خودم چاق هستن ولی مدام درحال فکر کردن به اون هستن وباعث شدن من اون رفتار ک ب چاقی فک کنم چاقی زندگی کنم و با اینک انداره ی بچه نمیخورم چاق شدم ب همه چی برچسب چاقی زدم از مواد غذایی ترسیدم چرا واقعا چن از بچگی تو خونه ما چاقی درس داده شده ولی باز خواهرم تو این خونه متناسبه چن اصلا دیگران رو نمبینه خیلی خیلی بیشتر از من میخوره ولی باز متناسبه ما با رفتارمون باعث شدیم ک دیگران در موردمون حرف بزنن این اجازه رو بهشون دادایم وفتی تو یک مهمونی با اینک از ۱۰ نفر ۸نفرشون چاقن ولی فقط یک شخص میاد از چاقی من حرف میزنه این یعنی چی یعنی چن ذهن من چاقه این انرزی رو ب محیطم میدم وباعث میشم دیگران درمورد من جرف بزنن
   هزاران هزار بار شنیدم چه خبرته داری هروز چاق میشی
   بسه ب فکر باش
   باز داری چاق میشی
   اندازه ۱۰۰ کیلو شدی
   داری میترکی
   دیگرلن ب افراد چاق ب عنوان گناهاکار و ظالم نگاه میکنن
   فک میکنن ما حق همه روخوردیم
   این تصویر داره ب نظرمن اینو میگه ک فرد چاق ظالم چن ب خودش ظلم میکنه ب دیگران هم ظلم میکنه چن کسی ک بخودش ظلم میکنه پس دیگران براش مهم نیس والا چاق و لاغری هیچ ربطی ب هکر و دزد بقیه نداره
   این تصویر میگه چن این فرد ماهره وقت زیادی پشت میزه و تو کارش خبرس چاقه چن ب غیر اون هکری ب هیچی توجه نداره حتی ب جسمش همش پشت میزه و شما امنیت ندارید
   واقعا ما افراد چاق یک عمر مورد قضاوت بقیه بودیم همش بهمون توجه شده همش تحقیر شدیم برا چیزی خودمون هستیم تو مهمونی رفتیم درمورد چاقی مون حرف زدن
   مسافرت رفتیم اینطور
   همش خودمونو محدود کردیم از تفریح ها از گردش ها از لباسها ما بزرگترین ظلم ب خودمون کردیم همش خودمون ب خاطر نظر دیگران تحقیر و سرزنش کردیم
   چرا واقعا چرا
   قبلانا لاغر شدم ب خاطر بقیه ولی الان لاغر میشم ب خاطر خودم اصلا دیگران مهم نیستن من عاشق خودم هستم واز خودم بخاطر همه بدی هایی ک بخودم کردم ب خاطر همه. بد وبیراه هایی ک بخودم گفتم خودم خورد کردم ب خاطر دیگران معذرت میخوام معدرت میخوام ک همه رو دیدم وخودمو ندیدم
   من لاغر میشم خیلی راحت فقط برای خودم
   من عاشق لاغری هستم عاشق خودم هستم
   قسم خوردم ک دیگه از دیگران نظر نخوام
   لاغری آسانترین کار دنیاست و من یک متناسبم
   ممنون از استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/04/24 22:58
   مدت عضویت: 1090 روز
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 866 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام بیست و نهم امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد:

   وقتی این فایل را گوش دادم این جمله به ذهنم رسید: مراقبت امنیت ذهن و جسمتان باشید افراد چاق در کمین هستند!!

   تصویری که برای امنیت سایت استفاده شده بود یک فرد بسیار چاق پشت میز و لپ تاپ بود، مطمئناً کسی که این تصویر را طراحی کرده یک فرد چاق نبوده اصلأ امکان نداره کسی اضافه وزن داشته باشه و همچین تصویری طراحی کنه!

   عکس یک فرد چاق چه ارتباطی داره با امنیت سایت؟! توی فیلم های ایرانی برای افراد ثروتمند همیشه از اسامی خاصی مثل داریوش کیارش آرش و … استفاده میکنن و برای یه آدم فقیر و مذهبی از اسامی دینی مثل محمد و علی استفاده میکنند، هیچ وقت نمیبینی نقش یک فرد زورگو اسمش محمد باشه! این ها همه پشتش تفکر داره! 

   چه افکاری در ذهن اون طراح بوده که خطر امنیت را ربط داره به چاقی؟! قبلا برای هکرها با یه چشم‌بند به تصویر کشیده میشدن و متناسب و چابک!!! 

   آدم هایی که اضافه وزن دارن خودشون درباره خودشون یه سری افکار دارند یه سری نظرها و برداشت ها دارند از شخصیت خودشون به واسطه چاقیشون و این رو به صورت فرکانس به جهان میفرستند و به راحتی توسط افراد دیگه دریافت میشه و با اینکه طرف خودش چاق نیس اما در مورد چاق ها همچین نظری داره!!

   شما شاید بارها تجربه کرده باشین که افراد حرفی بهتون زدن که خیلی بدتون اومده، مثلاً درباره چاقی شما یک چیزی گفتن که خیلی بدتون اومده چرا خیلی بتون برخورده؟ چون شما قبل اینکه اون فرد اون حرف رو بزنه بارها و بارها به اون موضوع فکر کردی یعنی از موضوع چاقی خودت بدت اومده به همین دلیل وقتی یک فردی اشاره میکنه به موضوع چاقیمون حالمون خیلی بد میشه چون خودمون قبلا بارها به این موضوع فکر کردیم و نگران این بودیم که نکنه بقیه بهمون بگن و بقیه هم میگن و ما خیلی بهمون بر میخوره!!!! اون چرا میگه؟؟؟! چون اون فرکانس من را دریافت میکنه و هر نظری که من در مورد خودم دارم را دیگران هم بهم میدن! 

   پس این تصویر نشون میده که افراد چاق انقدر دیدگاهشون درباره خودشون منفیه که این به راحتی داره در جهان گسترش پیدا میکنه و میبینید که به راحتی این طراح این به ذهنش میرسه که برای یک هکر از یک فرد چاق استفاده کنه و همین تصویر چندتا باور افراد چاق را هم نشون میده یکیش اینه که: چون کار من پشت میزیه اضافه وزن دارم ، تحرکم کمه اضافه وزن دارم و دیدین که این تصویر هم فردی را نشون میده که پشت کامپیوتره!

   این تصویر کاملا درسته چون فردی که اضافه وزن پیدا کرده در درجه اول برای امنیت خودش ارزش قائل نشده یعنی کسی که مراقب امنیت خودش نیست خب مطمئناً نگران امنیت دیگران هم نیست و یه جورایی میتونه فرد خطرناکی باشه و به همین دلیل طراح از یک فرد چاق به عنوان نماد خطر نماد اینکه ناامنی به وجود میارن استفاده کرده یعنی ناامنی سایت را با یه فرد چاق نشون داده!

   وقتی اضافه وزن داشتیم برای امنیت بدن خودمون اهمیتی قائل نبودیم، الان شاید بگین ما خیلی تلاش کردیم که لاغر بشیم و کارهای مختلفی را کردیم اما بازم این نشون میده که فردی که اضافه وزن داره برای بدن خودش ارزش قائل نیست!! امنیت خودش براش مهم نیس واین فرد اومده این ناامنی که در وجود یک فرد چاق هست را به امنیت سایت ارتباط داده نشون داده که اگر بخوای مراقب امنیت سایتت باشی باید از این خدمات استفاده کنی و یک فرد چاق را نشون داده که بیشتر به بیننده القا کنه که اینا ناامنی به وجود میارن و برای سایت شما هم میتونن ناامنی به وجود بیارن!

   افراد چاق نماد ناامنی هستند!

   برای یک فرد هیچی مهمتر از خودش نباید باشه و طبیعیش اینه که هرکسی مهمترین موضوع زندگیش باید خودش باشه پس فردی که اضافه وزن داره و در این شرایط جسمی داره زندگی میکنه و از لحاظ روحی به شدت تخریب شده و داغون شده مشخص میشه که این فرد برای امنیت جسم و روح خودش ارزش قائل نیست که به این شرایط رسیده کسایی هم که دارن خیلی تلاش میکنن ولی لاغر نمیشن خب مسیرشون اشتباهه اما وقتی به مسیر صحیح میرسن باید ادامه بدن که به چیزی که میخوان برسن!!

   مهم نیست که چقدر اضافه وزن داری مهم اینه که تصمیم بگیری و شروع کنی!!

   مطمئن باش لاغر میشی!! وقتی تونستی چاق بشی پس میتونی لاغر بشی هیچ چیز در این دنیا یک وجهی نیست وقتی الان روزه شبی هم بوده که اون شب گذشته و الان روز شده هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست بالا پایین، شیرین تلخ، چاق لاغر! اونی که تونسته چاق بشه پس میتونه لاغر بشه! فقط اطمینان میخواد اشتیاق و استمرار این سه پارامتر خیلی مهمه اطمینان یعنی خودت باور کنی که میتونی لاغر بشی استمرارم میخواد که یواش یواش فرمول های جدید جایگزین فرمول های قبلی بشه تا توی شرایط جدید قرار بگیری!

   همه نکات مربوط به تصویر گفته شد و نظر من همونیه که در ابتدای دیدگاهم نوشتم مواظب امنیت جسم و ذهنتان باشید که افراد چاق در کمین هستند و همه جوره همه افکار و اعتقاداتشون را به بقیه القاء میکنند و نه تنها برای خود ارزشی قائل نیستن برای دیگران هم اهمیتی ندارند!!!

   مه تاب متناسب و محافظ امنیت بدنم🏅😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/04/24 16:56
   مدت عضویت: 1415 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 502 کلمه

   سلام سلام گام ۲۹درمسیرلاغری من 😊

   ما انسان ها همواره در تلاش هستیم که امنیت خود را حفظ کنیم در همه جنبه ها زندگی 😊☺

   وقتی تازه وارد یک شهر میشیم واسه زندگی کردن اولین سوال این است این منطقه این خیابان امنیت دارد یا نهه 

   وقتی یک سرویس برای مهد کودک ،یا مدرسه فرزند خود میگیریم اولین سوال امنیت دارد فرزند خود را به این بسپاریم 

   برای اموال پول ماشین خونه فرزند کوچک خود شهر محل کار مخصوصا وقتی یک زن بخواهد در جایی مث شیرینی پزی ،لباس فروشی،و هرجا بیرون کار کند دانبال امنیت خود هست ایا صاحب کارم میشه بهش اعتماد کرد امنیت دارد خطری دانبال ام نمیکنید 

   پس همواره انسان ها در هرجایی مکانی دانبال امنیت خود هستند و امنیت بالاترین ارزش رو دارد برای انسان 

   ولی هیچوقت مراقب امنیت جسم خود نبودیم چون جسم ما رو خداوند بی هیچ تلاشی داده بود واسه همین دانبال حفظ امنیت جسم خود هیچوقت نبودیم 

   چاقی یک عامل قوی در تخریب امنیت جسمی هست 

   ما انسان ها همواره تلاش میکنیم امنیت خود را حفظ کنیم تا ارامش داشته باشیم که موفق بشیم در همه جنبه ها زندگی 

   ولی چاقی امنیت روح و جسم ما رو  برهم زده و در همه جنبه ها تاثیر گذار بوده و تاثیر منفی گذاشته این چاقی چه جسمی چه روحی 

   چاقی باعث شده اعتماد بنفس ما بیاد پایین ،قدرت انتخاب از ما گرفته بشه،ازادی نداشته باشیم ،قدرت خوردن از ما گرفته بشه ،تفریح شادی ما روز به روز محدودتر بشه و خلاصه امنیت از ما گرفته شده با چاقی 

   چاقی باعث برهم زدن تعادل بین ذهن وجسم شده است چاقی از ذهن ماست ما سالها تلاش کردیم تا لاغر بشیم و هر راه روش فیزیکی رفتیم و شکست خوردیم تا فهمیدیم که چاقی ذهنی است و باید از ذهن شروع کنیم برای لاغر شدن 

   ما با چاقی امنیت جسمی از خود گرفتیم و باعث شدیم در همه جنبه ها روحی روانی جسمی تاثیر منفی بگذاره  

   پس الان با هدایتمان به این مسیر عالی روش لاغری با ذهن با ادامه دادن متعهد بودن و اموزش دادن ذهن امنیتی که از دست دادیم دوباره به دست میگیریم چون وقتی ذهن اموزش لاغری ببینه متناسب بشه در همه جنبه ها تاثیر مثبت خودش میذاره ☺😊

   چاقی در بین همه مردم یک چیز زشت بوده همیشه مورد سرزنش تحقیر قرار گرفته حتی تو برنامه ها کودک افراد بدجنس و کلک باز چاق طراحی میکنند در فیلم سریال هم همین جوره 😍😉

   پس الان که هدایت شدیم به مسیر صحیح ادامه بدیم و خودمان رو از این شرایط غیرطبیعی رها کنیم با اموزش هایی که میبینیم تعادل بین ذهن وجسم خود ایجاد کنیم تا متناسب بشیم  حق طییعی ماست متناسب شدن 😉☺

   لاغر شدن اینقدر بزرگ نکنیم در ذهن خودمان همین ذهنی که تحت اموزش فرمول ها چاقی به این شکل تبدیل شده و اضافه وزن پیدا کرده با اموزش و باورها صحیح و عمل کردن به ان متناسب میشیم پس باید این مسیر صحیح طی کنیم و ادامه بدیم تا امنیت خود رو پس بگیریم باید مراقب جسم خود باشیم امنیت جسمی یعنی متناسب شدن ☺😊😍

   شاد شاد باشید و مراقب امنیت جسم خود باشیم 😊☺😉😍😍😉☺😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mah.sana.motalebi.khah@gmail.com
   1400/04/22 18:25
   مدت عضویت: 1065 روز
   امتیاز کاربر: 81
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 755 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد

   سلام و درود

   امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد…

   واقعا تا حالا شده فکر کنیم که چرا اون هکر رو چاق کشیدن…

   این نمونه ار این تصاویر هست…

   خیلی به وفور داریم که وقتی میخوان چیزیو مسخره کنن به شکل چاق میکشن…

   وقتی میخوان کاریکاتور بکشن چاق میکشن…

   وقتی میخوان یه شخصیت کارتونی بد درست کنن چاق درست میکنن…

   و خیلی مثال‌های دیگه که به وفور دیدیم…

   واقعا چرا اون هکر رو چاق  کشیدن…

   🔴من تا این تصویر رو دیدم اولین چیزی که به ذهنم اومد این بود که اون طراح داره نشون میده یه آدمی که برای خودش ارزش قائل نیست و به این وزن رسیده برای دیگران هم ارزش قائل نیست و سایت هارو هک میکنه🔴

   🟠طراح میخواد نشون بده کسی که خودشو دوست نداره و خودشو به این شکل میندازه،نمیتونه کسه دیگه رو هم دوست داشته باشه و باعث آزارش میشه🟠

   🟡طراح میخواد نشون بده کسی که به خودش و بدن خودش رحم نمیکنه به دیگران هم رحم نمیکنه🟡

   🟢طراح میخواد نشون بده یه آدمی که کارهای خلاف میکنه نه تنها در مورد دیگران هستش بلکه درمورد خودش هم خلاف میکنه و خودشو به این وضعیت جسمانی میندازه🟢

   🔵طراح میخواد نشون بده برای هوس و خوشگذرانی به بدن خودش رحم نمیکنه برای خوشگذرانی و هوس شمارو هم اذیت میکنه🔵

   🟣طراح میخواد نشون بده یه آدم تنبل دست به چنین کارهایی میکنه🟣

   🟤طراح میخواد نشون بده یه آدم مریض که به فکر هیچی نیست حتی خودش دست به چنین کارهایی میزنه🟤

   خیلی موارد دیگه،مثل موارد بالا میشه اشاره کرد ولی چرا باید با صحل انگاری کاری کنیم که در پس یه طراحی اینهمه مورد پیدا بشه…

   چرا انسان های چاق باید این فرکانس رو به جهان هستی بدهند؟؟؟

   چرا چاقی باید رو همه زمینه های زندگی تاثیر بذاره؟؟؟

   با شنیدن این فایل استاد،،،قشنگ صحبت استاد تو فایل های قبل تو ذهنم مرور شد….

   وقتی چاق میشی انقد اعتماد به نفست رو میاره پایین که حتی نمیتونی تو جمع حرف بزنی،،،تو جمع ها حاضر نمیشیییی…چاقییییی رو بدنت تاثیر گذاشته نه رو زبونت…

   چرا همه چیو باید با هم قاطیییی کنیمممم؟؟؟؟

   انگار عاااادت کردیم همه چیو با هم قاطی کنیم…

   مثل غذا خوردنمون که عادت کردیم همه چیو قاطی با هم بخوریممممم…

   شما به یه روز ماه رمضان نگاه کنید چون یه روز ،روزه میگیریم…افطار آش و زولبیا بامیه و چایی و نون پنیر و یه نوع غذا رو بغلش با هم تو نیم ساعت نهایت میخوریم😣😣😣

   چرااااا آخه چون میخوایم روزه بگیریم چرا سحر بایددددد انقد بخوریم که تا چند ساعت نتونیم تکون بخووووریمممم🙄🙄🙄

   ما وقتی امنیت خودمون رو حفظ نکنیم چرااااا توقع داریم دیگران حفظ کنن…

   ما وقتی خودمون برای خودمون و بدن خودمون ارزش قائل نیستیم چرا توقع داریم دیگران برامون ارزش بزارن…

   ما وقتی خودمون به این فکر نمی‌کنیم که داریم با خودمون چه کار می‌کنیم چرا باید ناراحت بشیم که اون طراح اون هکر رو چاق کشیده؟

   حرف ماه رمضان شد یه خاطره که گویای ماجراااا هستش اومد تو ذهنم…

   ماه رمضان بود و ما برای افطار جایی دعوت بودیم…همه سر سفره نشسته بودن و افطار میکردن…آخر سفره چشمم افتاد به یه دختر نوجوان که رو به روی من نشسته بود….دیدم داره گریه میکنه و هندوانه میخوره و جوری هندوانه میخورد که آب هندوانه از بغل دهانش زده بود بیرون و میریخت😣مامان ازش پرسید چی شده عزیزم چرا گریه میکنی…گفت انقد خوردم دلم درد گرفته🙄مامانم گفت خوب الان اینو  نخور بدتر میشی ،گفت نه باید بخورم دلم میخواد…و به زور یه بشقاب پر هندوانه رو خورد😶😶😶

   وقتی یه آدم انقد برای خودش ارزش قائل نیست که به اندازه بدنش بخوره چی میشه گفت؟؟؟

   یا یک بار دیگه یادمه یه تازه عروس دومادی تو جمع بودن و سفره پهن بود…برای داماد غذا ریختن و تا اومدن برای عروس غذا بریزن،،،عروس گفت برای من کم بریزید……داماد جلو جمع چنان دادی سر عروس زد که چرا میگی کم بریزن…بزار زیاد بریزن بقیشو من میخورم😐

   وقتی یه انسان بالغ به خاطر خوردن کاذب این کارو میکنه خوب فرکانسش رو می‌فرسته که یه طراح بیاد یه هکر رو چاق بکشه…

   ما خیلییی باید مواظب امنیت بدنمون باشیم…

   🟥امنیت بدن ما مساوی هستش با سلامتی،شادابی،اعتماد به نفس،پر انرژی بودن،لبخند رضایت از خودمون🟥

   🟧امنیت بدن ما تمام جنبه های زندگی مارو در بر میگیره🟧

   🟨امنیت بدن ما باعث میشه ما بدرخشیم چون بهترین و عالی ترین لباس هارو میتونیم بپوشیم🟨

   🟩امنیت بدن ما باعث میشه تو عرصه کار و شغل و اجتماع فعال تر باشیم🟩

   🟦امنیت بدن ما باعث میشه یه الگوی مناسبی برای کودکان خود باشیم و اون هارو هم متناسب تربیت کنیم🟦

   🟪امنیت بدن ما باعث میشه ما بهترین و عالی ترین مواد غذایی رو استفاده کنین و برای خودمون ارزش قائل باشیم 🟪

   و خدارو صدهزار مرتبه شکرررر  که من و دوستان عزیزم تو مسیر درست قرار گرفتیم و هر روز بیشتر و بیشتر  امنیت بدن خودمون رو رعایت میکنیم❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/04/21 12:34
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 2783 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 630 کلمه

   با سلا م دوستان گرامی واستاد عزیز در مورد فایلی که صحبت شد میتونم بگم که چرا از این هکر چاق استفاده شده چه احساس نا امنی طراح این هکر در ذهنش داسته است حتما این طراح خودش لاعر هست اخه ما که چاق هستیم ناراحت شدیم اونم اگه چاق میبود این کار رونمیکر د پس اون لاعره ولی حتما با ادمهای چاق زیادی در ارتباط بوده وهمه اونها  یک جورهایی به طراح احساس نا امنی دادند سک ندارم که به ابنصورت بوده حتما اون یک تصاویری از نا امنی در ذهنش بوده که اومده از ادم چاق استفاده کرده  الان توی تلویزیون حتی برای تبلیع شامپواز زنان ومردان متناسب استفاده میکنند مگه بخواهن که یک مورد مواد عدایی رو تبلیع کنند که میان واز ادمهای چاق پرخور استفاده میکنند اخه فک میکنم در مورد خوردن مردم به چاقها بیشتر اطمینان میکنند چون در یک نگاه میگن ادمهای چاق همه چیز رو میخورند وحتما این مواد غذایی رو خوردند وخوب بوده حالا بیاییم در مورد احساس نا امنی که یک ادم چاق بوجود میاره صحبت کنیم چرا اینطوریه اخه ما چاق ها از همون اول وقتی فک میکنیم نماد نا امنی بودیم وقتی حق غذای دیگران رو میخوردیم وقتی تقریبا ته یخچال رو در میوردیم اینها همه یعنی نا امنی دیگه وقتی توی تاکسی یا وسیله نقلیه میشینیم وجای دونفر رو اشغال میکنیم وقتی روی مبل میشینیم وجای دونفر رو میگیریم وقتی توی اتوبوس وایستادیم جای دونفر رو میگیریم روی میز مدرسه جای دونفر رو میگیریم وقتی … اینها هنوز چیزی نیستند که وقتی پارچه میخواهیم باید دوبرابر بخریم یعنی حق افراد خانواده رو داریم تضعیی میکنیم وقتی به رستوران میریم ودوپرس میخوریم حق بقیه افراد خانواده که یک پرس میخورند روضایع میکنیم  کلا افرادچاق در ذهن همه به این صورتند که همه گوشه گیر واعتماد به نفس صفر وهمیشه توی یک گوشه میشینن وفکرهای بیهوده ومتفی در مورد خودشون واندامشون مبکنند به همین خاطر همیشه منزوی هستند وممکن در این گوشه گیری ودراین افکار منفی از این کارهای نادرست انجام بدن وچرا وقتی میخوان یک ادم با کلاس ورییس جایی رو ویک دکتر رو نشون بدن یک ادم متناسب وداری تناسب اندام رو نشون میدن اخه هرچی فک میکنم اینها رو خودمون به سر خودمون اوردیم خودمون این افکار واین ارتعاشات رو به جهان پیرامون خودمون میفرستیم ودیگران بازخوردش رو به خودمون میکنند وناراحت میشیم وما خودمون اینها را با خودمون میکنیم وقتی برای امنیت خودمون ارزش قائل نیستیم پس برای خودمون در حقیقت ارزش قایل نیستیم ودر نتیجه مردم هم برای ما ارزش قایل نیستند وچاقها رو ادمهایی بدون اعتماد به نفس ونشانه بی امنی میدونند پس بیاییم خودمون هم یک بار که شده به خودمون اهمییت واحترام بزاریم وخودمون امنیت جسممون رو برقرارکنیم ولی اگه در اول امنیت ذهنی رو نتونیم برقرار کنیم امنیت جسمی نمیشه چون این نا امنی جسمی به خاطر نا امنی ذهنی بوجود اومده وقتی مانتونستیم سدی برای ایجاد امنیت در ذهنمون بوجود بیاریم یعنی نتونستیم مواظب ورودی ذهنمون باشیم وهر گونه اطلاعات وافکار نادرست رو در ذهنمون راه دادیم واصلا فیلتری جلو ورودی نزاستیم که هر اطلاعاتی نیاید وارد ذهن من بشه وهمه راهش باز بود ووارد میشد وماهم که از خدا خواسته حسابی بهش فکر میکردیم وحتی چه بسا که تصویر سازی میکردیم واحساس بدی هم بوجود میارودیم همه اینها باعث میشد که نتیجه اش بشه نا انی جسمی وچاقی اخه چاقی خودش یک ناامنی جسمی بوجود میاره وهزار مشکل جسمی بوجود میاره ووقتی چاق مبشیم اعتماد به نفسمون کم میسه هزاران مورد دیگه که در بتلا گفتم پس همش تقصییر خودمونه فقط باید مواطب ورودی اطلاعات در ذهنمون باشیم تا امنیت جسم برقرا بشه باید خودمون دیگه از این حالت بیرون بیاییم یک بار برای همیشه وروی افکارمون کار کنیم واستمرار فراوان واشتیاق زیتدی داسته باشیم کم کم خودش حل میسه این مشکلات ان شالله دوباره وهزار بار خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/18 19:09
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 535 کلمه

   سلام🙂

   من هنوز هم با دیدن تصویر افراد چاق به عنوان نا امنی یا پر خوری یا بیماری حسم بد میشه

   هنوز هم با حرف دیگران ناراحت میشم 

   البته که بهتر از قبل شدم و کمتر واکنش نشون میدم ولی ته ذهنم هنوزم ناراحت میشم 

   و به قول شما این نشون میده که فرمولهای چاقی در ذهن ما هستن و باید روشون کار کنیم👌

   خیلی دوس داشتم این برداشت شما رو درباره ذهنیت و برداشت و افکاری که افراد چاق از خودشون دارن و همین باعث میشه انرژی ساطع شده از این افکار و برداشتها بقدری گسترده شده که الان طراحا به جای تصویر قبلی که یه فرد لاغر با چشم بند بود رو عوض کردن و تصویر یه فرد چاق رو گذاشتن👌😑

   اره هم تعداد افراد چاق دنیا بیشتر شده و هم افکار وذهنیتهای اونا گسترده تر شده  و انرژی پایین ساطع شده از این افکار روی انرژی کل تاثیر گذاشته😑😑😑😑

   ما چه کردیم با خودمون؟؟؟؟؟؟

   این چاقی هم روی اعصاب ما اثر داره 

   هم روی جسم ما اثر داره 

   هم روی سلامتی ما

   هم روی فعالیتهامون

   هم روی اعتماد به نفسمون

   هم روی شادیمون

   هم روی ارتباطاتمون 

   هم روی ارتباطمون با خدا

   هم روی لذت بردن از زندگی

   هم روی پوششمون…….

   ما نه تنها امنیت ذهن و جسممون رو به هم زدیم

   روی امنیت اطرافمونهم تاثیر گذاشتیم😶😶😶

   افراد چاق وقتی در یه جمع باشن بقیه از نظر سهم غذاییشون احساس خطر میکنن چون تصور اینه که چاقها بیشتر میخورن

   در مورد جا و مکانی که اشغال میکنن هم چون بیشتر از بقیه است احساس خطر برای بقیه دارن

   مثلا تصور کنید وقتی سوار هواپیما شدین صندلی بغلی شما یه فرد چاق باشه که هم صندلی خودش رو پر کرده و هم قسمتی از صندلی شما رو…..‌چه احساسی دارین؟؟؟؟😬

   در مورد خرج کردن هم امنیت کمتری هست چون اونا همواره گرسنه ان پس پول بیشتری برای خرید غذا باید داده بشه

   و پول بیشتری برای خرید پارچه و لباس ….چون به خاطر پهنای بدن مقداری بیشتری پارچه میخوان

   هنگام معامله افراد متناسب احساس اطمینان بیشتری در فرد مقابل بوجود میارن  نسبت به فرد چاق….

   پزشکی که  متناسب هست حرفش در بیمارش تاثیر بیشتری داره نسبت به پزشکی که خودش چاقه…

   فکر میکنم در بقیه شغلها هم همین وضعیت صادق باشه

   اگه یه فرد چاق توی یه گروه متناسب باشه و برای تفریح پیاده روی یا کوه نوردی  برن همه اون گروه اسیر و معطل اون فرد چاق هستن و هم سرعتشون رو باید کم کنن و هم از آب و آذو قه شون بگذرن و با اون فرد چاق تقسیم کنن و هم احتمالا بارهای او رو هم به دوش بکشن(خاطره ای که شما با اقوامتون تعریف کردین)

   ذکر این مثالها واقعا احساس آدم رو بد میکنه و خاطرات بدی رو به یادت میاره 😶😶😶

   سه تا اصل رو در لاغری با ذهن دوباره یاد آوری کردین که هربار که تکرارش میکنین یه جورایی انگیزه بخشه برای ادامه دادن مسیر 

   👈اطمینان و باور متناسب شدن

   👈اشتیاق

   👈 واستمرار

   باید ادامه بدیم تا از تمام رنجهای روحی و جسمی که بواسطه چاقی برای خودمون بوجود آوردیم رها بشیم و آزادی رو تجربه کنیم👌👌👌

   چاقی امنیت ما و جهان ما رو به هم زده و من واقعا دوست ندارم که بخشی از این حس نا امنی در دنیا باشم پس ادامه میدم حالا که مسیر صحیح رو پیدا کردم فقط کافیه که ادامه بدم با وجودیکه گاهی خسته میشم و گاهی نا امید میشم ولی  باز هم باید ادامه بدم 👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار solmazmilan@gmail.com
   1400/03/16 21:36
   مدت عضویت: 1188 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,056 کلمه

   سلام به استاد عزیز وهمه دوستانی که اینجان.

   گام۲۹امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد.

   مطالبی که از این گام یاد گرفتم:

   ۱ چاقی مهمترین موضوعی است که امنیت افراد را تهدید می‌کند.

   ۲ امنیت مهمترین موضوعی است که بشر به دنبال دستیابی به آن است و به همین علت بسیاری از پیشرفتهای بشر در زمینه افزایش امنیت است.

   ۳ امنیت در جنبه های مختلف زندگی تعریف می شود از جمله امنیت ملی،امنیت اجتماعی،امنیت پرواز،امنیت اطلاعات،امنیت فردی،امنیت سلامتی و بسیاری موارد دیگر.

   ۴ بالابردن امنیت به معنی مسدود کردن و جلوگیری از نفوذ و ورود عوامل مخرب است به همین دلیل طبیعی است که به اندازه ای که راههای دسترسی محدودتر می شود عوامل مخرب هم به مراتب پیشرفته تر می شود.

   ۵ عامل تهدید کننده امنیت اطلاعات ویروسها و هکرها هستند.عامل تهدید کننده امنیت ملی جاسوس هاهستند.عامل تهدیدکننده هر موضوعی جزئی از همان بخش است که به دلایل مختلف قصد تخریب کردن آن موضوع را دارد.

   ۶ عامل تهدید کننده جسم ما هم عوامل مختلفی است که درمورد چاقی این عوامل افکار و رفتار ما هستند. یک فرد چاق به دلیل داشتن افکار و رفتارهای اشتباه در مورد جسم خود مبتلا به اضافه وزن شده است و اگر میخواهد در شرایط متناسب به زندگی خود ادامه دهد باید رفتار وافکارهای اشتباه خودش تغییر دهد.

   ۷ چاقی یکی از مخرب ترین و زیان بارترین عوامل تهدید کننده زندگی انسان است چراکه علاوه بر آسیب های جسمی تاثیر بسیار زیادی در اعصاب و روان فرد دارد.

   ۸ چاقی باعث برهم خوردن تعادل بین ذهن و جسم فرد می شود و به همین دلیل بسیاری از افراد چاق نه تنها از نظر جسمی در شرایط و اوضاع مطلوب و خوبی نیستند بلکه در بسیاری از جنبه های دیگر زندگی تحت تاثیر چاقی قرار می گیرد.

   ۹ چاقی مانند یک زنجیر می ماند که علاوه بر منع کردن فرد برای لذت بردن از جسم خود بر روی تمام جنبه های زندگی هم اثر می گذارد و مانع پیشرفت در هر زمینه ای می شود.

   ۱۰ مثلا در پیشرفت شغلی و تحصیلی در اعتماد به نفس که داغون میکنه در احساس شادی و خوشبختی و لذت بردن از زندگی و کلی از جنبه های زندگی که عامل تهدید کننده چاقی اثر میزاره. 

   ۱۱ بنابراین افرادی که اضافه وزن دارند باید آگاه باشن که باید امنیت خود را افزایش دهند.با افزایش سطح امنیت افکار و رفتار می توان گام مهم و تکان دهنده ای در بهبود شرایط جسمی و تغییر وضعیت از حالت چاقی به تناسب اندام برداشت.

   ۱۲ در مورد فایل و مخصوصا اون تصویر منم اولش واکنش نشون دادم و ناراحت شدم که ما چاقها چقدر مورد ظلم قرارگرفتیم ولی با حرفهای استاد منم متوجه شدم که کار اون طراح کاملا درست بوده  و اون فرد هکر که امنیت اطلاعاتی رو تهدید میکنه آدم چاقی و خطر امنیت سایت رو ربط داده به چاقی.اهمیت این تصویر نشون میده که افراد چاق خودشون یه سری افکار دارن درباره خودشون و شخصیت خودشون و به واسطه چاقیشون این افکار رو به صورت فرکانس در جهان پخش می کنند که به راحتی توسط دیگران دریافت می شود و با اینکه اون افراد چاق نیستند یه سری افکار دارن درمورد افراد چاق و قبلا خیلی پیش اومده بود اگه کسی یه حرفی راجع به چاقی میگفت من ناراحت میشدم و جبهه میگرفتم درمقابلشون چرا چون خودم بارها درمورد اون موضوع فکر کرده بودم که نکنه افراد این حرفو بهم بزنن و نگران بودم و اون فرد افکاری که من درمورد چاقی خودم داشتم رو به صورت فرکانس دریافت کرده واین نشون میده که افراد چاق چقدر در مورد خودشون منفی فکر می کنند.اون فرد هکر هم پشت میزنشین و هم چاق و هم عصبی و ناراحت که این ازخصوصیات آدم چاق در هرموضوعی مخصوصا چاقی زود عصبی میشن چون خودمم اینجوری بودم منم قبلا کارم پشت میزی بود باور اشتباهم این بود که کار پشت میزی باعث چاقی می شود چون همه بهم میگفتن و جالب این بود همکارم که لاغر و متناسب بود اونم بعد چند سال اونم باورش این شد و در نهایت اونم چاق شد.

   ۱۳ پس فرد چاق در درجه اول امنیت بدنش براش مهم نیست وبراش ارزش قائل نیست و کسی که امنیت خودش مهم نیست پس امنیت دیگران هم براش مهم نیست و میتونه فرد خطرناکی باشه و از اون به عنوان نماد خطر و ناامنی استفاده کردند.

   ۱۴ هرکس مهمترین موضوع زندگیش باید خودش باش واین جمله بهم انرژی و انگیزه میده. 

   ۱۵ یکی از دلایل مانع افراد چاق برای لاغرشدن تصورشون از مسیر چاق شدن خودشون است انقدر اضافه وزن براشون رنج آور و دردناک شده که دیگه امید وتوان حرکت به سمت لاغری رو ندارند چرا چون چاقی رو خیلی برای خودشون بزرگ کردند. 

   ۱۶ اصلا مهم نیست در چه شرایطی باشم و چند کیلو اضافه وزن داشته باشم مهم اینه که تصمیم گرفتم تغییر کنم و خودمو از این وضعیت بکشونم به وضعیتی که میخوام و باورش دارم که میتونم تا آخرش برم و جسممو عوض کنم به اون چیزی که میخوام من به هیچ وجه این جسم رو قبول ندارم درسته خودم اونو خلق کردم ولی خودم درستش میکم و به اون اندام دلخواه تبدیلش میکنم.

   ۱۷ همه چیز در ذهن ماست وقتی تنظیمش کردی نتیجه خود به خود عوض میشه مثل این میمونه که وقتی دوچرخه سواری رو یادگرفتی دیگه بقیش خودش درست میشه ویه دفعه به خودت میای و میبینی که کلی پیشرفت کردی و ماهر شدی.

   پس من گذشته چاقی خودمو گذاشتم کنار و اصلا بهش فکر نمیکنم. 

   ۱۸ هیچ چیزی در جهان یک وجهی و یک طرفه نیست هر رفتی یه برگشتی داره من از مسیر چاقی رفتم طی کردم اون مسیر والان میخوام دوباره از همون مسیر برگردم .مثل سیاه و سفید گذشته چاقی من سیاه بود والان داره روبه سفیدی لاغری میره وقرار نیست تو گذشته بمونم.مثل موفقیت وشکست قبلا من شکست بوده ولی الان داره به موفقیت تبدیل میشه ونو امتحان کردم ازش راضی نبودم میخوام اینم امتحان کنم یعنی موفقیت رو و مطمئنم که نتیجش شیرین تر و لذت بخش برام.

   ۱۹ موفق شدن در هر کاری سه پایه داره:اطمینان،اشتیاق و استمرار. اطمینان به اینکه تو توانایی اینو داری که موفق بشی اشتیاق که بنظرم خیلی مهم چون اگه یک هدف برات مهم نباشه نمیتونی در اون تلاش کنی و بهش برسی باید برات خیلی مهم باشه و بهش علاقه داشته باشی که من از بچگی به لاغری و خوش اندامی علاقه خاصی داشتم و استمرار و ادامه دادن باید یواش یواش گامهاتو برداری باید یادش بگیری تا فرمولهای صحیح جایگذاری بشن.اینم برداشت من از این گام.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/12 19:15
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 151 کلمه

   سلام بر همگی

   ما میتونیم به این دید هم  به هدف طراح سایت بنگریم  .

   از اونجایی که چاقی یعنی خارج شدن  از تناسب  اندام . و فرد چاق  به بدنش ظلم کرده با انجام دادن یه سری کارهای غلط چه آگاهانه چه  ناآگاهانه . پس فرد چاق خلافکار هست  هم از مسیر درست خارج شده و هم ظلم کرده . حالا دیگه مهم نیست به کی و چی ظلم کرده . مهم اینه که  ظلم کرده.

   حالا چون هکر یک شخصیت خلافکار هست که خلاف جهت درستی حرکت میکنه و به مردم ظلم میکنه با هک کردن اطلاعاتشون. 

   حالا فرق نمیکنه؟ هکر  باشه  یا وکیل کارنادرست باشه یا پولداری که از راه خلاف ثروت به دست آورده باشه . مهم همشون اینه که از راه درست خارج شدن و همشون ظلم کردن مثل فرد چاق که از راه تناسب اندام خارج شده و به بدنش ظلم کرده حالا یکی به مردم یکی به خانواده

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/02/20 03:28
   مدت عضویت: 1236 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان گلم .گام ۲۹ امنیت جسمی نیاز ب مراقبت دارد .

   در رابطه با موضوع این گام و تصویری ک استاد عزیز در موردش صحبت کردند ب نظر من کسی ک این تصویر رو طراحی کرده یکی از نزدیکانش فرد چاقی بودند و کاملا این مطلب رو درک کرده در مورد یک فرد چاق ،ک فرد چاق با رفتار های نا متناسبش ب خودش و جسم عزیزش رحم نمیکنه و ممکنه ب سایت شما هم رحم نکنه ،من هم با نظر استاد موافقم ک کسی ک این تصویر رو طراحی کرده ادم متنا سبی بوده ،واقعا هم ناراحت کنندس ک در مورد فرد چاق هم چنین نظری دارن و ان شاءالله امسال ما از سر زمین چاق ها ب سررمین لاغر ها سفر کنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/02/15 09:19
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 13804 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 918 کلمه

   به نام خدا .

   به خودم قول دادم که اصلا برای گام ها عجله نکنم بذارم قشنگ بفهمم و با فایل ومقاله های دیگرسایت در ذهنم نهادینه بشه .

   با خودم فکر میکردم بببینم تا الان چی فهمیدم ، دیدم تا الان آرامش نسبی داشتم در دو مرحله که برای من سختترین مرحله بود یکی عید نوروز یکی ماه رمضان .اسمش چاقی برام داشت ناامنی و استرس ولی امسال زیاد نگران نبود .نمیگم اصلا نگران نبودم که هنوز اول راه هستم و خیلی گیج و منگم ولی میدانم وباور دارم که تنها راه رسیدن به تناسبم همینه .دیگر هرکار بکنم نمی توانم رژیم بگیرم و نمی خواهم که بگیرم .

   یاد گرفتم کمتر به چربی های شکم وکمرم توجه کنم ، یا هی جلو آینه بروم و منتظر لاغری باشم .

    از گذشته،که رژیم داشتم بیشتر میخورم و هم شکمم و هم چشمم سیر میشود . بیشتر وقتها سعی میکنم به اندازه نیازم بخورم بعضی وقتها هم که بیشترمیخورم سعی میکنم عذاب وجدان نداشته باشم .توی این مدت هی به خودم میگفتم خوب نگران نباش الان این وعده اینو نخوردی یا کمتر خوردی پس حتما لاغر میشویم ولی تازگی فهمیدم که باید حتی به نخوردنهایم هم فکر نکنم .من کار خودمو بکنم بقیه رو بدنم خودش مهارت لازم رو داره که ببینه چه کار کنه .برای همین تمام سعی خودمو کردم که ذهنمو از روی جسم و خوراکم بردارم وبه انجام تمرین بپردازم .

   دنبال یک عکسی بودم که درآن متناسب باشم .قبلش میگفتم منکه اصلا تناسب نداشتم هیچ وقت 🤔🤔

    آلبوم عکس سالهای پیش رو ورق زدم سالهای دانشگاهم حتی لاغر لاغر بودم .بعد ازدواجم هنوزم متناسب بودم حتی تا شیردهی بچه دوم خوب بودم فقط موقع بارداری که بعدش درست میشدم .

   چرااااا ؟ تمام این مدت احساس چاقی میکردم ؟ چراااا تمام مدت پشت افراد قایم میشدم منکه تا ۱۰ پیش متناسب بودم 😭چرااا از عکس بدم میامد ؟ چرا من از خودم متنفر بودم چرا همیشه عکس رو نگاه میکنم اگه بد باشم سریع پاک میکنم و هیچ وقت هم خوب نبود .من اصلا امنیت جسمی نداشتم طفلک بدن من از دست من چه میکشید .من همیشه هیکلمو از اون چیزی که بود بیشتر تصور میکردم عکسهای که شوهرم میگرفت رو قایم میکردم که نبینم .الان بعد دوماه که درمسیر هستم میبینم من با عزت نفسم چه میکردم حتی از سایه خودم هم متنفر بودم سایه من درست مانند همون هکر بود در صورتی که عکسها نشون میداد که اینطور نبودم ولی ذهن من از جسمم متنفر بود .توی این چند روز فکر کردم چرااا اینطور شدم منکه اینطور نبودم .منکه عمه هام ازتیپ و قدم که بلند بود تعریف میکردند .

   توی عکسها بیشتر کنکاش کردم اکثرا خانواده شوهرم قد کوتاه و خیلی ریزنقش بودند و خیلی لاغرررر، جالبه من اینو نمیدیدم فکرمیکردم که مشکل از منه .

    شوهرم بارها از تیپم تعریف کرده بود وگفته بود مواظب باش وزنت بیشتر نشه .اینقدر توی این ۲۰سال زندگی بامقایسه خودم با خانواده شوهرم استمرار داشتم تا آخرش بعد ۱۰سال اضافه وزن من شروع شد .صحبتی که شوهرم بهم گفته بود مواظب باش هم توی ضمیر ناخودآگاهم بود هی میگفتم آره دیدی آخرش وزنم بالا رفت هی از شوهرم میپرسیدم که من چطوریم اونم میگفت خوبی و من اینطوری دوست دارم .خلاصه شدم ۸۰کیلو وبچه سوم رو حامله شدم و تا ۹۲رفتم .و حالا واقعا همون هکری بودم که چندسال پیش به استقبالش رفته بودم همیشه نگران قضاوت دیگران بودم که جسم منو همانطور چاق ببینن .یا دررستوران موقع صرف ناهار فکرمیکردم بقیه فکر میکنن من دارم از غذاهادیگران  میدزدم .

   درصورتی که من از جسمم از سلامتی از عزت نفسم از اعتماد به نفسم از شادی و نشاط خودم میدزدیم و روز به روز افسرده ترمیشدم .تصمیم به رژیم سخت گرفتم و وزنمو تا ۶۹ کیلو بردم و اون موقع خوسحالی شوهرمو دیدم و فهمیدم همه اش الکی برای دل من میگفته که همینطوری که هستی دوستت دارم 

   حالا ترسم صدبرابر شد با چنگ و دندان یکسال این وزن رو نگه داشتم ولی آخرش برگشتم به ۸۰😢

   قبلا اصلا نمیگفتم ۸۰ کیلو هستم ولی الان که در مسیر هستم میگویم و از داشتن این بدن خدای خوبم رو شاکرم وخیلی خوشحالم .

   این هکر و غولی که از خودم ساختم روز به روز متناسب تر میشود و از آن متنفر نیستم و همواره دوستش دارم برای من زحمت زیادی کشیده و بازهم با من همراه است .ولی اینبار خیلی خوشحال وهمراه است چون میداند آخرش من راه خودمو پیدا کردم و به راحتی به تناسب وسلامتی که تنظیمات کارخانه ماست برمیگردم .چاقی که خلاف جهت بدن ما بود وخیلی از لاغرشدن سخت تر بود در آن مهارت پیدا کردم .دراین راه که مطمئن هستم و ایمان دارم موفق میشوم چون انسان توانمندی هستم که باچاقی کنار نیامدم اینقدر سعی وتلاش کردم تا آخر کلید اصلی رو پیدا کردم.

   سعی میکنم به امنیت جسمم احترام بگذارم اینقدر از مواد غذایی نترسم مواد غذایی که چاق کننده نیست این باور قوی منه که در من اثر میکنه باعث میشه فکر کنم با خوراک چاق میشم و این به خاطر ارث منه جالبه از عمر۴۰ساله من ۳۰ساله اش ارث اثر نداشت .البته برای انهم باور درست کردند چون از ۳۰ رد شدیم سوخت وساز پایین آمده .

   طفلک بدن ما چاقها چقدر باور زیادی برایش درست کردند وقتی درمسیر رژیم قرار گرفتم فکر میکردم اطلاعاتم زیاد میشه و مرتب مطالعه میکردم غافل از اینکه اینها باور های دیگری میشد و در جسم من نفوذ میکرد و امنیت آن را بد وبدتر میکردم .

   دراین مسیر بدن ما امنیتی را که ذره ذره نابود شده رو دوباره احیا میکند فقط باید بهش وقت بدم تا زخم هایش التیام یابد وباور درست کسب کند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار eli_naz_188@yahoo.com
   1400/02/11 11:30
   مدت عضویت: 1132 روز
   امتیاز کاربر: 195 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   سلام به همگي 

   امنيت مالي و امنيت جسمي  

   چه ارتباطي به هم ميتونن داشته باشن ؟

   تو اين تبليغ اول امنيت مالي ما نشانه گرفته شده و بعد كسي كه اون امنيت رو به خطر ميندازه يك فرد چاق در نظر گرفته شده 

   داشتم توي ذهنم به اين فكر ميكردم اگه من آگهي دهنده بودم از چه قيافه يا استايل ظاهري تو عكس تبليغاتم براي جلب توجه بيشتر مخاطب استفاده ميكردم؟

   من نظر اكثر عزيزاي دلمو خوندم و خيلي خوب و ريز بينانه ربط داده بودن چاقي اون فرد رو به آگهي.

   اما اگر من بودم يا خود شما بوديد باز هم فرد چاق رو انتخاب ميكرديد براي مخاطب بيشتر

   استاد عزيزم بهر حال هر عكس نظر خاص خودشو داره و ميدونم موضوع امروز اين فايل اين نيست ولي من به ذهنم اين رسيد اگه من بودم يه آدم لاغر صورت استخوني و زبل رو به عنوان هكر انتخاب ميكردم!

   آخه دقت كرديد اونايي كه خيلي سرشون تو كامپيوتره اونايي كه من ميشناسم البته خيلي لاغرن!

   دوتا از برادراي من بي نهايت وقتشونو صرف كامپيوتر ميكنن هر دوتاشونم خيلي لاغرن! غذارو مامانم ميبره اناقشون ميره ميبينه هنوز نخوردن!

   من نميدونم چرا اگه من بودم آدم چاقو واسه عنوان هكر انتخاب نميكردم!

   چاقارو ديدم بيشتر به عنوان تنبل و شكمو تبليغ ميكنن.

   بعد با خودم فكر كردم شايد اون فرد اگه ميخواست يه دزد رو تبليغ كني يه ادم لاغر با ماسك و نقابو استفاده ميكرد ولي چون اين دزدي مجازيه و نياز به تحرك نداره از يه ادم چاق استفاده كرده كه بگه اين آدم كه ظاهران به هيچ دردي واسه خودش نخورده حالا تمام تبحرشو واسه از بين بردن امنيت مجازي شما انجام خواهد داد .

   شايدم چون من لاغر نيستم آدم چاقو واسه تبليغ اين چيزي استفاده نميكردم شايد اگه من يه آدم متناسب يا لاغر بودم ديد متفاوتي راجع به چاقا ميداشتم 

   واقعا جالبه ما آدمهاي چاق راجع به لاغرا مثبت انديشيم و اونارو مظهر قدرت و اراده ميدونيم اما حالا بيايم برعكس تو نظر يه انسان لاغر اونا مارو واقعا چي ميبينن؟

   من از برادرم كه لاغره لاغره نظرشو راجع به چاقا پرسيدم ميگه اراده ندارن كه نميتونن خودشونو كنترل كنن همش به غذا فك ميكنن ميخورن!

   ببينين تفاوت بزرگ ديد ما رو.

    بنظر من اينكه ماها كه اضافه وزن داريم اينقدر مهربونيم و مثبت راجع به ديگران خيلي نكته ي بارزيه نشون ميده علاوه بر اينكه ما تواماييمون از لاغرها بالاتره تازه مهربونتر و با مرحمت تر هم هستيم 

   تنها چيزي كه بايد خالا تمركز كنيم اينه تمام اين محبت رو به خودم داشته باشيم تا به نتيجه عالي برسيم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عسل سپهر
    1400/04/17 19:30
    مدت عضویت: 1715 روز
    امتیاز کاربر: 6564 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    عزیزم چه قدر حرفتون قشنگ بود. دقیقا ما آدمای خوش هیکل رو مظهر موفقیت و ثروت و خلق و خوی متعادل میبینیم. و خودمون رو مظهر بی اعتماد به نفسی، گوشه نشینی، بی عرضه بودن و…. می‌دیدیم. من به شخصه خیلی خوبی توی بقیه ادما می‌دیدم قبلا. حالا متناسب با نا متناسب. در مورد آدمای متناسب بیشتر. خیلی هم کمک میکردم قبلا و….. ولی هیچوقت در قبالش خودم نمی‌تونستم خوبی رو از بقیه دریافت کنم چون یه جورایی خودمو لایق دریافت خوبی و محبت نمی‌دیدم و فکر میکردم من صرفا یه تماشاچی ام. خوشی و…. مال آدمای متناسبه. مرسی که یادآوری کردید👍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 6272 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 867 کلمه

   بنام خدایی که در این نزدیکیست. گام 29 امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد. کلمه امنیت به معنایی آرامش. راحتی. است . آرامش وراحتی که دلیل تلاش همه جهان برای مبارزه جنگ. موفقیت تولید وجهش است. امنیت معنای زندگیست. بزرگترین وبا ارزش ترین سرمایه هر انسانی که نیاز به امنیت دازد روح وجسم اوست. ما برای حفظ امنیت همه دارایی که خودمان به دست آوردیم تلاش می کنیم اما چون سلامتی را خدا به ما داده وما براش سختی نکشیدبم قدرشو نمی دونیم وتا به خطر نیفته ازش غافلیم. چاقی یکی از بزگترین خطراتی است که امنیت جسم ما را تحدید می کنه. وعواملی که در این تحدید نقش دارند افکار ورفتار ما هستند که امنیت مارا به خطر انداخته وباعث اضافه وزن ما شده اند. چاقی یک ناامنی است یک حس ترس. ناآرامی. چون از طبیعت حقیقی ما فاصله دارد. از وقتی یادم میاد از کارتون های بچگی گرفته تا بعدش سریال هاوتبلیغات تلوزیون از افراد چاق وکرکترهای چاق برای نقش های منفی یا خنگ یا بی خیال یا ساده لوح استفاده کردن.از قتی بزرگ شدم وخودمو یه آدم چاق دیدم دیگه دیدن اون صحنه ها برام خنده دار وجذاب نبود ودر درون خودم خیلی می شکستم. چرا دید بقیه نسبت به یک فرد چاق اینقدر خراب است؟ از طرفی هم به آنها حق می دادم چون خودمم همچنین طرز تفکری داشتم. ما چاق ها خودمان همیشه توانایی هامون رو دست کم می گیریم همیشه در مورد چاقی خودمون رو به کوجه علی چپ می زنیم مثل همین ها که با چاقی خودشون جک می سازن یا استنداپ اجرا می کنن در واقعه می خوان بگن اره ارزش من در همین حده. حالا ما این فرکانس رو به جهان دادیم وهمه اقراد تپل رو مظهر نا امنی می دونن چون از امنیت خودشون تحاوز کردن. چون اونی نیستن که باید باشن. نظر من راجب تصویر فرد چاق وهکر بودن این تصویر پیام اولش بی خیالی وبه سیم آخر زدن یه فرد چاقه به نظرمن. دوم اینکه برای نشون دادن وقدرت خودش که به واسطه چاقی نادیده گرفته شده می خواد دست به کار هک کردن وتجاوز در حریم دیگران بزنه. سوم باور پذیری بی مسعولیتی کسانی که اجازه دادن چاق بشن ومسعول حفظ سلامتیشون نیست. چهارم باور اینکه افراد چاق معمولا توانایی تلاش کار فیزیکی وندارن واز ساده ترین راه کسب درآمد می کنن پنجم باور اینکه افراد پشت میز نشین چاقن واضافه وزن دارن بخاطر بی تحرکی. من از وقتی خودمو شناختم مهربون بودم دل رحم بودم بارها شنیدم آدمای چاق همه مهربون ودل رحم هستن شاید اینم بخاطر همین باشه که ما چون یه کمبودی نسبت به دیگران درخودمون می بینیم خیلی جاها به خودمون احازه اعتراض یا نظر مخالف دادن یا عصبانی شدن نمی دیم. همین دیروز یه آگاهی بازرگانی دیدم که نظرمو جلب کرد یه میدون تیر اندازی بود که یه فرد چاق ولاغر رو نشون می داد تیرهای فرد چاق هیچ کدوم به هدف نخورد تا اینکه یه کنسرو لوبیا آوردن که هدف هم تبلیغ همون محصول بود. تا فرد چاق کنسرو رو دید وخورد قوی شد و کل تیرهاش به هدف خورد . این شکمو بودن وعدم توانایی فرد چاق وهزاران فکر دیگه پشتش هست چرا از یه فرد چاق برا این تبلیغ استفاده شده؟مگه افراد متناسب غذا نمی خورن خلاصه منم جدیدن خیلی به این موضوعات دقت می کنم وسعی می کنم درکم رو بیشتر کنم. ما باید برای هدفمون مبارزه نه چون کلمه مبارزه یک رنج. یک توان بسبار زیادی رو می طلبه باید اشتیاق داشته باشیم اونقدر اشتباق داشته باشبم اونقدرکه تا بهش نرسیدیم ننشینیم. استمرار داشته باشیم وادامه بدیم واز همه مهم تر باور داشته باشم باور خیلی قوی که ما می تونیم لاغر بشیم ولاغر بمونیم چطور چاق شدیم وچاق موندیم شاید این وزنی که الان درش هستیم رو هرگز باور نکردیم روزی بهش برسیم ولی الان رسیدیم وهمون وزن رو داریم پس باور کنیم لاغر شدن ورسبدن به وزن دلخواهمون هم شدنیه. هر چیزی در جهان دو وجه داره. شب و روز. تاریک. روشن. سلامتی وبیماری. چاقی هم وجه دیگرش لاغریه. پس شدنیه وحتما دست یافتنی مهم نیست اضافه وزنمون چقدره مهم اینکه باور اشتیاق واستمرار داشته باشیم وبخوایم حتما می شه استاد بخاطر همه چیز ممنون وببخشین اگر برداشت درستی نداشتم همین که فضایی ایجاد کردین که حرف دلمون رو بزنیم خدا خیر دنیا وآخرت رو بهتون بده سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار FARIDEH. T
    1400/04/01 01:25
    مدت عضویت: 1288 روز
    امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 85 کلمه

    درود فراوان به شما دوست عزیز،  

    درابتدا از خواندن دیدگاه شما بسیار لذت بردم خیلی زیبا ودقیق نوشتید ،راستش من عادت دارم هروقت یک فایلی را گوش می دم ،اول میرم دیدگاه دوستان را می خوانم تا موضوع را برای خودم بیشتر موشکافانه تر کنم وبعد نظر خودم را بنویسم، شما خیلی عالی نوشتید ،ومن مطمئنم که در مدار ومسیر درستی قرار گرفتید واین اشتیاق در شما به خوبی مشهوده،  برای شما و  دیگر همراهان وبخصوص استادعزیز  آرزوی سلامتی وآرامش و موفقیت  می کنم ،🌼🌷🌺🌲

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار عسل سپهر
    1400/04/17 19:36
    مدت عضویت: 1715 روز
    امتیاز کاربر: 6564 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 107 کلمه

    عزیزم دیدگاهتون خیلی خوب بود. واقعا درود بر شما. به نظر من اون مورد چهار خیلی درسته. معنی اون عکس می‌تونه این باشه که آدم چاق راحت طلب و بی عاره ( انگی که بی رحمانه در بچگی میزدن ) و دنبال راحت‌ترین و کم تحرک ترین روش برای پول درآوردن. از اونطرفم حرف صحیح دیگه زدین. بخشی از معریونی ما مخصوصا اگر از بچگی دچار اضافه وزن بوده باشیم مربوط به کمبودی هست که داریم. کمبود عاطفی عمیقی که به مرور بهمون تحمیل میشه و شکل چاقی به خودش میگیره. و تبدیل میشه به کیلوهای اضافه وزنی که حالمون رو بدتر کنه. مرسی که یادآوری کردی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1400/01/28 17:45
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 840 کلمه

   سلام سلام😍😍  . امروز اولین روزی هستش که روزه می گیرم، بعد از ساعت ۱۰ صبح هم کلاس داشتم ،امتحان هم داشتم الان که مینویسم تازه کلاسم تمام شده و ساعت یک ربع به پنج هستش..خیلی خسته بودم🥴 و میخواستم بخوابم🥱 اما تا یادم افتاد گام امروزم رو باید بردارم انگار خون در بدنم به جریان افتاد و سرحال شدم 🤩😌.پس بریم که یک روز عالی رو برای خودمون بسازیم.

   امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد.عنوان گام امروز ، من را به یاد فایل سرعت ترمیم و تخریب انداخت .این مراقبت کردن انگار همان کنترل و کم کردن سرعت تخریب است تا جسم بتواند خودش را ترمیم کند.با ارزش ترین سرمایه ی ما در زندگی که بدون آن هر ثروتی بی ارزش است همین وجود ماست..زنده بودن و جسمی که بواسطه ی آن در این دنیا زندگی می کنیم بزرگ ترین سرمایه های ما هستند و اولین و مهم ترین هدف ما باید تلاش برای ایمنی و سالم بودن این جسم باشد.الان هدفم از متناسب شدن خیلی تغییر کرده و ۱۰۰٪ درونی و به خاطر خودم شده اما خجالت می کشم وقتی روزهایی را به یاد می آورم که به خاطر حرف مردم، یا یک عروسی میخواستم لاغر بشوم.😑😔چاقی به دلیل اینکه مادر بیماری ها معرفی شده بزرگترین تهدیدی است که جسم با آن مواجه است البته جسم که نه ذهن..چون الان میدانم که جسم بسیار قدرتمند در مصرف و یا دفع مواد عمل میکند و آنچه که از دفع میزان ناچیزی تحت عنوان اضافه وزن،جلوگیری می کند ذهن است..قدرت ذهن چاق و آگاهی های اشتباهی که باعث شده دچار توهم چاقی بشود و آن را در جسم هم نمایان کند.💡 عامل تهدید کننده در هر موضوعی ، جزئی از همان بخش است ..خیلی جمله ی عمیق و درستی است ..عاملی که تهدید چاقی محسوب می شود همان ذهنی است که بواسطه ی آن می توانی از چاقی رها شده و متناسب بشوی.به طور معمول ، انسان ها از روی ظاهر قضاوت می شوند و من در اطرافیانم اینطور دیده ام که فرد متناسب نماد اقتدار است و این احساس را القا می کند که بسیار توانمند است و فرد چاق نماد وابستگی و بی اختیار بودن و ناتوانی است.و ناخودآگاه این احساس بی ارزشی از دیدن فرد چاق به ما هم الهام می شود..به نظر من این موضوع اثبات می کند که همه ی ما در عمق وجودمان باور داریم که متناسب بودن درست ترین شیوه ی زندگی و انتخاب خداوند برای ماست و این احساس بی اعتمادی به افراد چاق از همین باور نشات می گیرد..چون درک می کنیم که آن فرد به امانت خداوند وفادار نبوده و آن را دستخوش تغییر زشت و خطرناک چاقی کرده است.

   فایل تصویری💻🎧📖✏:۱.فرکانسی که ما از خودمان ساطع می کنیم توسط دیگران  قابل دریافت است.تجربه ی من :✅مواقعی که احساس خوبی نسبت به خودم دارم بارها شده که این احساس را از کلام دیگران دریافت کرده ام .مثلا یکبار به آرایشگاه رفته بودم ناگهان دختر کوچولویی به مادرش من را نشان داد و گفت : مامان ببین چه قدر خوشگله ..آن لحظه من تعجب کردم چون آرایشی هم نداشتم ولی این بازخورد مثبت را گرفتم..یا مثلا بارها که در فواصل کوتاه به من می گفتند لاغر شدی دقیقا زمانی بود که من قبلش خودم را تحسین کرده بودم..حتی یکبار با دوستانم به میهمانی رفته بودیم .بعد که دوستم عکس ها را به مادرش نشان داده بود او گفته بود که فاطمه(من) از همه ی شما زیباتر است ..حتی به دختر خودش نگفته بود و من کاملا متوجه هستم که احساسی که به خودم داشته ام را توسط کلام فردی دیگر دریافت کرده ام.😊

   ۲.باور کم تحرکی و یا شغل پشت میزی باعث چاق شدن می شود.من از مادرم شاید میلیون ها بار (😅) شنیده ام که: چون همیشه نشستی چاق میشی و یا لاغر نمیشی ..بنابراین این موضوع در اثر تکرار پذیرفته شده ..اما با فایل چاقی هیچ چیز نیست و مثال تردمیل این باور در وجود من منفجر🌋 شد و اثری از آن نیست ..خیلی فایل خوبی بود و باوری بسیار قوی و متناسب کننده در من ایجاد کرد.۳.چطور تونستی چاق بشی همونطور هم لاغر میشی چون هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست.باز هم میخواهم از فایل چاقی هیچ چیز نیست وام بگیرم(خیلی از این فایل لذت میبرم😊) و بگم که به نظر من چاقی خیلی خیلی خیلی سخت تر از لاغر شدن هستش …چاقی ،شرایطی غیرهمسو با طبیعت جسم ما هستش ولی ما  بهش رسیدیم .پس رسیدن به لاغری که اولا طبیعت ماست ،دوما همسو با حرکت جسم در جهت ترمیم و بهبود روند کیفیت هستش ، ۱۰۰ هزار برابر آسان تر از چاق شدنی هستش که ما میگیم به راحتی در ما اتفاق افتاده ..لاغر شدن به قدری آسان است که به صورت خود به خودی در ما اتفاق می افتد ،اتفاق می افتد مطمئن باشیم.😊😊۴.سه پارامتر مهم در لاغری : 😌😍🏃🏻‍♀️اطمینان : یعنی که خودت باور کنی که میتوانی لاغر شوی.اشتیاق:یعنی انقدر شما بایدعلاقه داشته باشی به لاغر شدن که وقتی باور کردی،دیگر زمین ننشینید تا لاغر شوی،ادامه بدی.استمرار هم میخواهد تا یواش یواش فرمول های جدید جایگزین فرمول های قبلی شود و شما در شرایط جدیدی قرار بگیرید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mv.abtahi
   1400/01/28 09:57
   مدت عضویت: 1660 روز
   امتیاز کاربر: 2917 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 835 کلمه

   به نام خداوند بخشنده مهربان

   سلام

   خیلی به تصویر فردی که یک هکر بود و چاق بود فکر کردم

   راستش دیشب این فایلو دیدم و گفتم اول راج بهش فکر کنم و بعد نظرمو بنویسم

   به نظرم یه آدم چاق هیچ ارزشی برای خودش قائل نیست

   البته خودمم هم همینطور بودم ولی عمدی که نبود نمی تونستم و بلد نبودم برای خودم کاری بکنم

   یه آدم چاق چون ارزشی برای خودش قائل نیست دست به کارایی میزنه که بتونه نظر افراد دیگه رو در مورد خودش عوض کنه حالا حتی اگه اون کار خلاف هم باشه یا به ضرر خودش و یه سری آدم دیگه باشه بازم انجام میده چون میتونه نشون بده یه کارایی از دستش بر میاد و البته می تونه از طرف بعضی افراد تو قالب گروه های دیگه که خیلی هم جالب نیستند تایید بشه

   خودم یادمه که دوستان خوش اندام و خوش تیپ زیادی داشتم و چون خودم چاق بودم یه جورایی برای جلب نظرشون رفتارایی می کردم که مورد تایید اونا باشه …..میدونستم درست نیست یا روحم بهم می گفت که مریم تو اهلش نیستی ولی من اونقدر احساس بی ارزشی می کردم که خودمو با خواسته های اونا هم جهت می کردم

   اون آدم چاق هکر خیلی آدم ضعیفیه از نظر شخصیت ولی از طرفی استعدادی داره که داره ازش برخلاف امنیت استفاده می کنه و امنیت دیگران رو به خطر میندازه 

   چرا؟

   چون یه کمی با انجام این کار ، که کار هر کسی هم نیست احساس مهم بودنن و ارزشمند بودن بکنه

   یه پسری ر و میشنناختم که خیلی چاق بود 

   این بنده خدا به شدت هم فعال بود

   مثلا روز چهارشنبه سوری تمام کاراریی رو که باید برای یه جشن عالی انجام می شد رو به تنهایی انجام میداد

   مثل یه خدمه کار می کرد مثل یک کارگر کار می کرد

   با اینکه خودش جایگاه خانوادگی خوبی داشت ولی همش در جهت خوشحالی دیگران فعالیت هایی می کرد که همه از این همه کار و تلاش اون دائم ازش تشکر و قدر دانی می کردن

   یه عالمه چوب و تنه درخت رو خودش به تنهایی جابه جا می کرد و خلاصه خیلی زحمت می کشید

   با این تصویر یاد اون پسر هم افتادم که چقدر برای مهم و ارزشمند بودن تلاش های دیگه ای رو هم می کرد

   یه آدم چاق خیلی خیلی احساس بی ارزشی می کنه

   و برای برطرف کردن این احساس یه کار دیگه ای میکنه

   مثلا سیگار میکشه که بگه منم میتونم آدم بزرگی جلوه کنم ( چون معمولا تو فیلما نشون میدادن آدمای مهم موقع حل کردن مسائل مهم سیگار می کشن و کارشونو جدی تر انجام میدن}

    من بادیدن این تصویر این خاطرات و این برداشت تو ذهنم مروز شد

   یا یادمه یه فیلم از دفاع مقدس می دیدم که اون رزمنده ها باید روی مین میافتادن تا بقیه ازشون عبود کنند ، یه جورایی پیش مرگ بقیه بشن

   یکی از اون رزمنده ها چاق بود

   به خدا این دیالوگش هنوز از بچگی یادمه ( این فیلمو تو بچگی  با بابام دیدم )

   اون آدم چاق گفت :

   من که خیلی چاقم و به دردی نمی خوردم ، بزار بیافتم روی این مین که حداقل به یه دردی خورده باشم

   و دیدم اون صحنه رو 

   که اون فرد چون چاق بود خودشو فدای گروه دیگه ای کرد

   حالا یکی اینطوری از چاق بودنش خودشو تخریب میکنه ، یکی هم میشه هکر و یه جور دیگه به نفع یه سری خلاف کار خودشو تخریب می کنه که بلاخره یه جوری ارزشمند جلوه کنه

    

   در مورد خوراکی های دوران بچگی شما منم یادم به دوران خوراکی خوردن خودم البته تو بزرگسالی افتادم

   یادمه بچه که بودم برای شیر پاستوریزه باید تو صف وایمیسادیم

   یادمه من از بس تمام شیرای تو یخچاق مامان بزرگم اینارو می خوردم دیگه از من بابت یه خوراکی که تو یخچال بزارن می ترسیدن و به هر نحوی که بود قایمشون می کردن

   مثلا فریز می کردن

   جدا عجب دورانی بودا

   تا قبل از کار کردن تناسب فکری دقیقا من همین رفتاراو داشتم

   حتی یه جوارایی حس می کردم که همسرم از بعضی از درخواست های خوراکی من دیگه می ترسه و خدا خدا میکنه که من دیگه دلم چیزی نخواد 

   چون درخواست های من نا تمام بود و اون بنده خدا به خاطر علاقش به من همه رو می خردید ولی روزانه اونقدر برنامه خوراکی های من متنوع بود که خودم اون احساسو می فهمیدم و سعی می کردم خودمو کنترل کنم

   ولی به خدا دیشب دم سوپری همسرم ازم خواهش می کرد یه چیزی بگو بخرم برات و من دلم هیچی نمی خواست 

   بعدش دیگه همینطوری گفتم بادوم خام بگیر

   باور کنید یدونه خوردم و با اینکه از روزه دراومده بودم بقیه شو گذاشتم تو یخچال و اصلا بهش میلی نداشتم

   این نشون میده دوره تناسب فکری چقدر برام معجزه کرده 

   معجزه همین رفتارای منه به خدا

   خدارو هزاران مرتبه شکر می کنم و به دوستانی که هنوز این دوره رو تهیه نکردن میگم که خریدن دوره تناسب فکری با قدرت ذهن رو بزارن اولین و مهمترین اولویت زندگیشون

   من الان دارم ماه رمضون متفاوتی رو تجربه می کنم 

   سالای قبل من نهایت دو یا سه تا روزه می گرفتم ولی امسال ، سال 1400 من حالا روز چهارم از روزه داری هستم و دارم خیلی راحت و متفاوت روزه می گیرم 

   خوشحالم خوشحال 

   خیلی خوشحالم

   خییییییییییییییییییییییلی ممنون خدا خیییییییییییییلی ممنون استاد عزیزم

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikia4040
   1400/01/23 20:54
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 451 کلمه

   چند روز پیش رفته بودم داروخانه که دارو بخرم پشت گیشه متوجه آقای دکتری شدم که بسیار چاق بودن و با دیدن این تصویر که شما نشون دادین یاد اون آقای دکتر افتادم ولی این فکر در ذهنم مرور شد که وقتی یک فردی سالها تلاش کرده که پزشک بشه چرا تا حالا برای خودش کاری انجام نداده در صورتیکه در روز به افراد مختلف برای سلامتیشون دارو و مشاوره میدن و متوجه شدم که ما افراد چاق برای خودمون ارزش قائل نشدیم خودمون را رها کردیم  در صورتیکه افراد چاق توانمندیهای بسیار زیادی دارن ولی راه درست رو بلد نبودن و راه رو اشتباه طی کردن و خسته و ناامید چاقی خودشون رو پذیرفتن وگرنه افراد چاق خیلی از راهها رو امتحان کردن و رنجهای زیادی کشیدن ،اما در مورد این تصویر نظرم اینه که وقتی یک فرد چاق نمی تونه ورودیهای بدن خودش رو محافظت کنه و به بدن خودش ضرر و آسیب میرسونه دیگه قابل اطمینان نیست چه چیزی در دنیا از جسممون ارزشش بیشتره ولی وقتی با بی توجهی بهش صدمه زدیم وبا انواع فشارها ، بیماریها رو براش به ارمغان آوردیم ما به خودمون چه خواسته و چه ناخواسته رحم نکردیم من با دیدن این تصویر یاد فیلم زورو افتادم که یک آدم بسیار شجاع و چابک و متناسب رو نشون میداد که خیلی باهوش بود و یک دستیار لال داشت که همیشه کمکش میکرد که نقشه هاشوعملی کنه و در مقابل یک گروهبان چاق و بی ریخت و بسیار شلخته بود که همیشه از زورو شکست میخورد و به بیننده تداعی میکرد که این فردچاق دست و پا چلفتی و غیر قابل اطمینان و شکست میخوره، یا اگر در بعضی فیلمها دیده باشین وقتی یک پسر چاق دروازه بان یک تیم فوتبال و خیلی راحت گل میخوره و همه حرص میخورن ولی اون بیخیال ،فقط دستهایش به نشانه تسلیم بالا میبره ، ما تسلیم چاقیمون شدیم به چاقی عادت کردیم و پذیرفتیمش،، این حرفها یعنی اینکه درسته که فرمولهای ذهنی چاق شونده در بچگی بدون اینکه ما بخواهیم  در ذهن ما نقش بستن ولی ما آگاهانه تکرارشون کردیم ولی باید راه درست و اصولی که لاغری با ذهن هست رو که خداوند ما رو هدایت کرد رو اول باور کنیم و سپس با استمرار و اشتیاق فراوان دنبال کنیم ما خیلی خوش شانس هستیم که در این مسیر قرار گرفتیم چه بسا افراد زیادی هستن که هنوز دارن با انجام روشهای معمول به جسمشون فشار میارن و هنوز گریبانگیر چاقی هستن امیدوارم که اونها هم هدایت بشن ، قدر این نعمت الهی رو بدونیم ما راه درست رو پیدا کردیم حتی یک لحظه غفلت سالها ما رو از هدفمون دور میکنه پس عجله کنیم که راه هموار و سر منزل مقصود نزدیک است،،خدایاااااا شکرت  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/01/08 20:56
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 768 کلمه

   گام ۲۹

   سلام دوستان و استاد عطارروشن

   توی کارتن های قدیم ،وقتی میخواستن یه شخصیت بد و بدجنسو نشون بدن اول سایه اون شخصو روی دیوار نشون میدادن که اتفاقا چاق و گنده بود که احساس ترس و دلهره رو به وجود تماشاچی بیاره ،شاید نماد چاقی در این عکس بخاطر بدجنس بودن شخص هکر ،کلاهبردار بودنه ،من بیشتر افراد کلاهبرداری که دیدم چاق و گنده بودن یا شاید نمادی از مفت خور بودنه ،یا افراد چاق حاله تکون خوردن ندارن پس ترجیح میدن کلاهبرداری کنن ،چاقی نماد بی تحرکی هم هست ،هر چند که برای من اینجوری نبود ،به هر کسی میگفتم من در روز چندین ساعت ورزش میکنم ،پیاده روی میکنم ،باورش نمیشد ،ازم میپرسیدن پس چرا تپلی ؟

   اولین بار که از دوستم پرسیدم چرا چاقی؟ گفت چونکه کار من مدام پشت میز نشینیه و از صبح تا شب با کامپیوتر کار میکنم ،دلیل چاقیشو بی تحرکیش میدونست،هر چند باور من و خیلی از افراد هم بود ،

   اینکه آدم چاق مراقب امنیت بدنش نیست درسته ،دیروز که رفته بودم عید دیدنی ، که دیروز در مورد خانم میزبان و چاقتر شدنش نوشتم ،با شوهر این خانم هم چند جمله ای صحبت کردم ،خانمش ناراحت بود که شوهرش هر روز چندین وعده نوشابه یا نوشیدنی شیرین بصورت بی رویه مصرف میکنه ،حتی من اونجا بودم، برای منهم ۱ لیوان نوشابه تعارف کرد که من گفتم میل ندارم وقتی من نوشابه رو نخوردم ،شوهرش خوشحال تمام لیوانو سر کشید ،ازش پرسیدم چیه نوشابه رو دوست داری ؟ گفت شیرینی و گازشو ،همه اطرافیان از مریضی دیابت و چاقی میترسوندنش ،اونم میگفت میخوام هر روز چندتا بطری نوشابه بخورم چونکه از ماه دیگه میخوام رژیم بگیرم ،،،متوجه شدم هم اعتیاد به خوردن نوشابه داره و هم ترسیده که نکنه محدودش کنن ،ازش پرسیدم بدنت برات مهمه ؟ آیا دوست داری تخریبش کنی ؟ بهش گفتم آب یک نوشیدنی بسیار مفیدیه ولی اگر زیاد مصرفش کنی دل درد میگیری و عوارض داره ،هر زمان خواستی اضافه بر نیازت بخوری از خودت بپرس خوردن این خوراکی باعث تخریب بدنم میشه یا ترمیم ؟ بهش گفتم تعداد و حجم خوردنتو آروم اروم کمتر کن ، گفت اصلا امکان نداره بتونم و برامم مهم نیست بدنم چی میشه ،اونجا متوجه شدم طرف اصلا برای بدن خودش ارزش قائل نیست و گفتگو باهاشو رها کردم ،بهش گفتم تا جاییکه دوست داری ادامه بده

   منم با تجربیاتی که از خودم و رژیم هام داشتم متوجه شده بودم که ایرادی چیزی در درون منه و من به اشتباه داشتم با عوامل بیرونی تصحیحش میکردم ،امروز با دوستم رفته بودیم  درکه  برای کوهنوردی و تفریح ،پارسال قبل از ورودم به دوره لاغری با ذهن ،وارد یک رژیم سختی شدم که این دوستمم با من وارد شد و تا چند ماه پیش در اون رژیم بود ،ولی من ۱۵ روز بعد اونجا رو رها کردم و بدو بدو اومدم اینجا ،همون روزها یادمه چندتا فایل سایتو برای همین دوستم فرستادم‌ و بهش پیشنهاد دادم بیادو استفاده کنه که ایشون ترجیح داد اونور بمونه ،،امروز داشتم از محسنات این متد براش میگفتم و متناسبتر شدن راحت و آسونه منو دیده ،مجابش کردم بیاد تو سایت و از دوره ۱۰۰ گام استفاده کنه ،تا اون ترس هاش کمرنگتر بشه ،بهش گفتم وقتی این مهارتو یاد میگیری انقدر احساس آرامش و خیال راحت خواهی داشت که قبلا اصلا نداشتی ،بهش گفتم تا کی میخوایی ترس از خوردن داشته باشی ؟تا کی میخوایی رژیم باشی ؟پس کی زندگی میکنی ؟ دوستمم پذیرفت و قرار شد ایمیلش که ساخته بشه خودم ثبت نامش کنم توی سایت ،خوشحال میشم آدم های نگرانو کمک کنم که به مسیرهای بهتری هدایت بشن،البته دوستم تا حدودی این مطالبو میشناسه از بس من بهش گفتم

   یه باور سنگینی داشتم قبلا ،اینکه من براحتی چاق میشم ولی لاغر شدنم کار بسیار سخت و دور از انتظاریه و من پذیرفته بودمش ،برای همین با یک مسافرت ۳ روزه ۳ کیلو چاق میشدم و همون ۳ کیلورو ۶ ماه هم نمیتونستم کم کنم ،البته این باور وصل بود به باور افزایش سن ،مثلا من تا ۳۵ سالگی سریعتر وزن کم میکردم هر چی به ۴۰ نزدیکتر میشدم روند لاغریم کندتر میشد

   باور کردنه این که منم میتونم لاغر بشم خیلی مهمه ، یکی از دوستانم که خیلی چاق هستن و در دوره مقدماتیه ،باور اینکه ایشونم میتونه لاغر بشه خیلی کمرنگه ،میگه من باید ۷۰ ۸۰ کیلو کم کنم و دور از ذهنه براش ،حق هم داره ،یه عمر باور کرده نمیتونه ،حتی خود منهم که چندین ماهه در دوره هستم هنوز این باورم قویتر نشده وگرنه که من فقط ۲ سایز اضافه دارم باید تا الان ریخته بود بلخره موانعی هنوز هست که مرتفع نشده ،پس بودن در مسیر به من کمک میکنه به این باور قویتر برسیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/01/08 14:37
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,483 کلمه

   امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد .

   چقدر این فایل عالی و دقیق بود . وقتی میخوام شروع کنم به نوشتن واقعا نمیدونم میخوام چی بنویسم ولی با دست به قلم شدن به ذهنم اعلام میکنم دریچه های اطلاعات رو باز کن تا بتونم بهترین اطلاعات رو از درونت بیرون بکشم .

   اتفاقا هکرها نیروی خیلی زیادی دارند و اونقدر توانمند هستند که قادرند اطلاعات مخفی و شخصی دیگران رو استخراج کنندو در برنامه های او دخل و تصرف دلخواهشون رو انجام بدن .
   باور کنید ما هم هرکدوم به نوعی هکر البته از نوع خیر هستیم و به راحتی با کمی تفکر می تونیم به اطلاعات مخفی درون ذهن افراد پی ببریم بدون اینکه اونها بخوان به ما چیزی بگن .

   به نظر من قدرت هکری قدرت خوبی هست اما اشکالش اینه استفاده ی نابجا ازش می کنند که باید هدایت بشه .
   درست مثل فرد چاق . فرد چاق نیروی زیادی داره چون تونسته با این نیرو خلاف طبیعت اصلی بدن حرکت کنه . یک فرد چاق درست مثل یک هکر دست به برنامه شده و کلی برنامه های ذهن رو تغییر داده که اگه این نیرو هدایت بشه از این انرژی در جهت انجام کارهای خوب خیلی میتونه استفاده کنه .
   به نظر من قدرت هکری
   به نوعی همون قدرت الهیه . اصل نیرو خوبه و نشان از قدرته اما این قدرت خلاف جهت آفرینش و عدل الهی داره حرکت می کنه و برای همین نتایج مطلوبی برای دارندگانش به همراه نخواهد داشت .

   در این تصویر چاقی و هکری در یک نقطه قرار داده شده و علاوه بر تمام مطالبی که شما در مورد این تصویر بیان کردید میشه موارد دیگری رو هم در تصویر جستجو کرد که نشان از ارتباط بین عدم امنیت و کار هکری و چاقی باشه .

   چاقی یعنی بی ایمانی . با یک مثال عرض میکنم . من دیشب دندون درد گرفتم من میدونم هر وقت دردی میاد سراغم یه فکر نابجا داره توی سرم دور میزنه که در من تولید درد می کنه اون فکر رو پیدا می کنم جایگزین میکنم و بعد کم کم درد خوب میشه .

   دیشب وقتی دندون درد داشتم هر چی افکار مختلف رو زیر و رو کردم به فکر نادلخواهی نرسیدم . هرکاری کردم ریشه رو پیدا نکردم حتی گفتم فیلم ببینم شاید حواسم پرت بشه ساکت بشه . خلاصه خوب نشد . دیگه شب که همسرم اومد و دید تصمیم گرفتیم امروز به دکتر بریم .

   منم که کلا دکتر بیرونی رو علاج دردم نمیدونم با اکراه قبول کردم و شب با درد خوابیدم و صبح با درد از خواب بیدار شدم . ولی جستجو رو ادامه دادم و یهو پیداش کردم .

   از همانجا که رسد درد همانجاست دوا .

   به درد عمیق شو درد اونیه که تو دنبالش می کنی به شکل درد اومده . ببینش خودش دواست . خودش دکتره . ببینش و تبدیلش کن . اول ذهنم مخالفت کرد گفت نمیتونم درد دارم دارم میمیرم چی رو تبدیل کنم ولی خودم فهمیدم گمشده ام همین نقطه است . پیگیر خودم شدم . به خودم گفتم همین حالا درد رو تماشا کن ببین این یک نیروست . ما طبق باورهامون پذیرفتیم این نیرو دردآفرینه . یعنی ما به خودمون ایمانِ وارونه داریم .

   نیرویی که درد رو به این قدرت می آفرینه همین نیرو دوا آفرینه . همینه . خودشه . دوا همینجاست . دوای من خود درده .

   ذهنم هی دست و پا میزد که منصرفم کنه ولی منصرف نشدم و تابع شد و درد من آرام آرام ساکت شد و الان حدودا سه ساعتی هست درد من تبدیل به دوا شد و قدرت تخریب تبدیل به قدرت ترمیم شد .

   این مثال رو برای خودم زدم که چاقیم رو تحلیل کنم . چون وقتی بدن ما داره واکنش چاقی از خودش نشون میده یعنی ذهن خودمون رو هک کردیم و داریم برنامه ی چاق کنندگی در اون اجرا می کنیم . ما با این کار در امنیت بدن اختلال ایجاد کردیم . چاقی ایمانِ وارونه داشتن به خودمونه . چاقی امنیت جسم مارو به هم میزنه
   امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد .
   چاقی برای بدن ایجاد احساس ناامنی می کند . چه بسا زمانهای زیادی شده است که ما به خاطر چاقی از خیلی از موقعیتها اجتناب کرده ایم . مثلا پالتوهایی را که نظرم را جلب میکردند تنها از ترس اینکه حجم مرا بزرگتر از سایزی که هستند نشانم میدهد انتخاب نمی کردم .
   یا مثلا از نردبان بالا رفتن از ترس اینکه وزن سنگینم نردبان را بشکند بالا نمیرفتم یا سوار دوچرخه ی خواهرزاده هایم از ترس وزن زیادم سوار نمیشدم .
   یا تفریحات مختلف . خیلی از تجربیات را از ترس چاقی انجام نمیدادم یا مثلا لباسهای زیبا و دلخواه در عروسی از ترس مسخره کردن دیگران نمی پوشیدم چاقی در ما ایجاد ترس و وحشت زیادی کرده است .
   همین حالا از ترس لاغر نشدن فعالیتی را که دوست دارم انجامش دهم متوقف می کنم .
   نقطه ی امن ما چاقی نیست . حتی ترس از خوردن را نیز چاقی در ما ایجاد کرده است .
   چاقی با احساس ترس و وحشت همراه است .
   چاقی امنیت جسمی مارا به خطر می اندازد . چون ذهنیت مخرب در ما ایجاد می کند و این ذهنیت مخرب سبب تولید احساسات نادلخواه میشود و احساسات نادلخواه رفتار نادلخواه در ما ایجاد می کند و رفتار نادلخواه در ما تولید بیماری می کند و چاقی بیشتر = بیماری بیشتر را برای ما رقم می زند .
   چاقی جنگل آرزوها را ویران می کند .
   عادت کردن به چاقی سبب میشود ما نتوانیم با رضایت خاطر زندگی کنیم .
   چاقی امنیت جسمی و روحی مارا از بین میبرد مراقب امنیت جسم و روح و روان خود باشیم .
   چاقی خود بیماریست و وقتی سلولهای بدن در اثر انتخاب افکار و رفتار و احساس نامتناسب توسط ما سالم ساخته نمیشوند نمیتوانند چربی های موجود در خود را بسوزانند .
   اگر خوب دقت کنیم میبینیم چربیها فقط سلولهایی هستند که انرژی را در خود ذخیره می کنند و به مصرف اندامها نمی رسانند . یعنی از طرفی هر چه چاقی از طرف ما بیشتر میشود احساس ضعف و ناتوانی برای انجام کارهای درونی و بیرونی در ما کم میشود و از طرفی خود سلولهای چربی یا اندازه ی شان بزرگتر میشود . یعنی چاقی از دو طرف برای امنیت ما خطر ایجاد میکند هم خودش بیشتر میشود هم مارا ضعیفتر میکند .
   ما میدانیم هر سلول هوشمند است و هوش مخصوص به خود دارد و برای بقای خود تلاش می کند ‌. اما ما با افکار و رفتار نامتناسب در کارکرد سلولها خلل وارد کرده و آنها را دچار بیماری می کنیم و جسممان را از امنیت خارج می کنیم . در حالیکه اگر مسئولیت چاقی خودمان را بپذیریم و مسئولیت بیماری خود را بپذیریم این پذیرش به سلولهای جسم ما نیز القا میشود و برنامه ای خلاف برنامه ی اصلی و طبیعی به آنها نمیدهیم و انها طبق برنامه ی اولیه ی خود کم کم چاقی و بیماری را از بدن رفع می کند .
   ما برای لاغر شدن اصلا نیازی نیست کار خاصی انجام دهیم همین که مراقب امنیت جسمی خود باشیم و افکار و رفتار چاق کننده انجام ندهیم و کدهای چاقی به خودمان ندهیم کم کم طبیعت اصلی بدن به حالت تعادل پیشفرض خود بر می گردد و ما خودبخود لاغر می شویم .
   متناسب شدن در بدن ایجاد احساس امنیت می کند .
   افراد چاق به خاطر افکاری که دارند فرکانسهایی به جهان هستی می فرستند که افراد دیگه هم به راحتی اونها رو دریافت می کنند . اگر خلق کننده ی اون تصویر ، فرد چاق رو هکر اعلام کرد با اینکار میخواست زشت بودن کار هردوشون رو که در نظرش بودند جلوه بده . هکر و فرد چاق هردو در برنامه های اصلی خلل ایجاد می کند و برنامه های پیشفرض رو به هم زدند . پس هر دو به نوعی دزد برنامه ها هستند و هردو دارن کار شیطانی انجام میدن . هر دو در گمراهی هستند و هر دو دارن شان انسانی رو زیاد سوال می برن . هردو از نیروی درونشون دارن در جهت منفی استفاده می کنند و هردو دارن خلاف طبیعت الهی حرکت می کنند .
   هکر و فرد چاق خیلی به هم شبیهن ولی ما می تونیم این قدرت رو هدایت کنیم و در جهت خیر ازش استفاده کنیم . ما با کارایی ذهن آشنا هستیم و فقط باید سعی کنیم از این نیروی بی نظیر در جهت الهی وجودمون حرکت کنیم تا بهترینها رو خلق کنیم .
   لاغر شدن آسونترین کار دنیاست .
   لاغر شدن کاملا خودبخودی و راحت به دست میاد .
   برنامه های چاقی رو که انجام ندیم کم کم توجهمون از روش برداشته میشه و چاقی دیگه خلق نمیشه وقتی چاقی خلق نشه لاغر شدن خودبخود ایجاد میشه .
   در متناسب بودن بین دهن و جسم تعادل و هماهنگی برقراره و این دو در راستای هم حرکت می کنند .
   لاغر شدن طبیعت اصلی بدن است .
   ما با لاغر شدن با نیروی ذهن نه تنها هیچ رنجی رو به خودمون متحمل نمیشیم بلکه تنها و تنها لذت میبریم و لذتمون از درک لاغری و استفاده ی آسون از اون در زندگی روزمره بیشتر لذت میبریم ‌ .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/01/28 18:10
    مدت عضویت: 1564 روز
    امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 154 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز. متن شما برای من خیلی الهام بخش بود و از خواندن آن بی نهایت لذت بردم.

    عبارتی در نوشته ی شما بود که من رو به فکر فرو برد و آن ایمان وارونه داشتن بود .

    چاقی، ایمان وارونه داشتن به توانایی خودمونه ..

    برداشت من این بود که ما باور داریم که میتونیم تغییر کنیم ولی این باور در جهت اشتباه که همان چاقی هستش داره استفاده میشه . پس ما باید مسیر این ایمان را عوض کنیم به سمت متناسب شدن و اینگونه لاغریِ خود به خودی در ما ایجاد می شود.

    من حتی به این موضوع هم فکر کردم که ما در زندگی مان هم ایمان وارونه داریم که باعث می شود زندگی مطابق میل خود نداشته باشیم . ما ایمان داریم ولی به نمیشه ها ، ایمان داریم به نشدن ها ، ایمان داریم به کمبودها و این ایمان وارونه نتیجه ی نامطلوبی برای ما به همراه داره. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/01/03 21:19
   مدت عضویت: 1402 روز
   امتیاز کاربر: 10077 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 973 کلمه

   سال نو بر استاد گرامی و همه دوستان مبارک باد
   گام ۲۹ با سلام
   خداوند ما را متناسب آفریده و به ما مغزی داده که با آن فکر کنیم تحلیل کنیم زندگی کنیم آنچه را که به مغز می دهیم و تکرار کنیم از مغز ما صادر می شود و تکرار آن باعث می شه که جزه شخصیت ما بشه به نظر من دشمن ما انسان‌ها همون منفی باف ذهن ماست که در مورد هر مسله ای اگر منفی باف را توسعه و گسترش دهیم هر روز ما را بدتر و بدتر می کند .
   چگونه گسترش می دهیم ؟با تکرار های مداوم و بالا و پایین کردن آن در ذهن خود توسعه آش می دهیم
   در سال‌های گذشته خیلی افکار مثبتی داشتم و به منفی ها اصلا توجه و اهمیتی نمی دادم و اگر موضعی مرا آزار می داد آن را روی کاغذی می نوشتم تا آروم بشم ولی متاسفانه چند سالی است رها کردم و گاهی منفی باف مرا گلاف می کند تصمیم دارم دوباره آن روش را انجام بدم می خوام بگم خیلی مهم است که چه غذایی به مغز خود بدهیم همانطور که چگونه خوردن برای جسم ما مهم است چکونه فکر کردن هم برای مغز ما مهم است
   در مورد چاقی و لاغری هم ذهن مثبت و منفی نقش مهمی دارد و اونون ذهن منفی باف آست که باعث می شه ایمان و باورمون در مورد هر موضوعی تغییر کند و شک و تردید، همون ذهن منفی باف است
   بربم سر اصل مطلب ::امنیت جسم نیاز به مراقبت دارد:امنیت جسم ما هم بستگی دارد که منفی باف چقدر بتواند در ذهن افراد موفق بشه اگر در مسیر لاغری با ذهن صبور نباشیم باخته ایم اگر دانش آن را داشته باشیم که جسم ما نیاز به مراقبت دارد صبور خواهیم بود و جای خوشبختی است که همه ما داریم توسط استاد این دانش را می اموزیم🙏
   چاقی یک نوع ناامنی است و این چاقی را خود افراد برای خود ساخته اند .چگونه!!!؟؟
   ثوسط والدین رسانه ها تبلیغات و…با وجود مغز هوشیاری که داریم گول خورده‌ایم چون کورکورانه تقلید کرده ایم و باورهای اشتباه به مغز خود داده‌ایم که نتیجه آن جسم چاق با ذهن چاق و یا ذهن چاق با جسم لاغر (که دومی شامل من می شه جسم لاغر با ذهن چاق )و فکر می کردیم شانس ما همینه و همه چی را مقصر می دانستیم بجزه افکار خودمون چون آگاهی نداشتیم و بلد نبودیم به دکترها و رسانه ها و والدین اعتماد داشتیم و خدا را شکر که توسط آموزش های استاد مسیر درست را می اموزیم و باید صبورانه ادامه دهیم تا دانش ما نسبت به روش لاغری با ذهن جزه شخصیت ما بشه .
   چند روزی است که مجددا در سفر هستم بین ما یک دختر ۲۵ساله بسیار خوش اندام و متناسب هست متوجه شدم که این دختر خانم خیلی کم غذا می خورد و اصلا غذا براش در مرحله اول نیست هر موقع که وقت شد می خورد .یک روز صبح که بیدار شد کفت خیلی گرسنه ام و من حواسم بهش بود که ببینم حالا که گرسنه است چکار خواهد کرد فکر کردم خیلی گرسنه است بلافاصله خواهد رفت چیزی بخورد اما !!!! مشغول کارهای دیگر شد و چند ساعت بعد یک قهوه خورد و چند ساعت بعد یک کوچولو چیزی خورد ازش پرسیدم نظرت راجع خوردن غذا چیست ؟گفت:همانقدر می خورم که سیر بشم اما به یک نکته کلیدی اشاره کرد!!!!گفت:خیلی سخت است که خوردن را stopکنی یعنی تا سیر شدی رها کنی !!!!؟نکته کلیدی کجاست؟؟ذهن چاق !ترس از چاقی مانع خوردش می شه (درست مثل خودم قبل از شروع لاغری با ذهن) و خیلی انتقاد داشت از افرادی که بی رویه می خورند و متوجه خوردن خودشون نیستند (شکر خدا که این روزها من با آرامش غذا می خورم)و اما مادر این دختر خانم چاق بود و بدنی خیلی ناهموار بخاطر چربیهای اضافی و اعتقاد داشت بخاطر تیرویید که دارد اینچنین چاق است و مشخص بود خیلی از این وضعیت ناراحت است چون خودش شروع کرد که چرا چاق است و از دخترش دستور رزیم لاغری را می گرفت که دوست دخترش در حال انجام دادش است و دارد نتیجه می بیند و من در دلم حس خوبی داشتم که دیگر سراغ این برنامه ها نیستم .به نظر من این خانم در خوردن زیادروی داشت تا موقع غذای اصلی دایم در حال خوردن بود قهوه آجیل و می پرسید از کجا این آجیل ها را گرفته اید و موقع غذا خوردن هم کلی غذا خورد و بعد هم یک تکه کیک .
   پدر این خانم شیرینی نخورد که معده آش ترش می کند و آجیل در حد خیلی کم ‌غذایش را تا آخر نخورد و کفت غذا خیلی خوشمزه بود زیاد خوردم و جا برای کیک ندارم بعد دخترش گفت چشمت بزرگ‌تر از شکمت بوده برای همین بیشتر از شکمت داخل بشقاب غذا گذاشتی و از نظر جسمی متناسب هم بود می خوام بگم به وضوح روشن بود که تفاوت در افکار است دوست داشتم طرز رفتار این سه نفر در خوردن را برای دوستان به اشتراک بزارم
   روش لاغری با ذهن اول ذهن خود را آموزش لاغری می دهیم و بعد لاغر می شویم و می دانیم که همچی در این جهان دو وجهی است مثل راست با چب—بالا با پایین—-شب و روز —-چاقی با لاغری و برای هر کدوم از این دو وجهی ها دانش لازم را داریم پس بهتره که در مورد چاقی و لاغری هم دانش لازم را داشته باشیم تا راحت و آسان لاغر بشیم و لاغر بمانیم —اول باید ذهن منفی. را آرام کنیم چگونه ؟؟با استمرار و صبور بودن —ایمان و باور داشتن تا بتوانیم راحت فرمول های لاغری را جایگزین فرمول های چاق کنیم —دانش کافی در مورد خوردن غذاها داشته باشیم-
   در مورد تصویر چاق پشت کامپیوتر —به نظر من شخصی که از این تصویر استفاده کرده ذهن چاقی داشته که نشون می دهد چون پست میز نشسته و فرصت برای ورزش کردن ندارد چاق شده .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1400/01/28 18:28
    مدت عضویت: 1564 روز
    امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 51 کلمه

    سلام دوست عزیز چه قدر برای من جلب بود که شما عنوان کردید جسمی متناسب هستید ولی ذهن چاقی دارید و خیلی خوشحال شدم که با شما در مسیر لاغری هم سفرم . اهمیت تغییر ذهن با نوشته ی شما برای من بار دیگر تایید شد. سپاسگزارم از متن زیبای شما.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   با سلام و درود
   دربتره این کلیپ که سازندش اومده از یک شخص چاقی برای ناامنی که پشت کامپیوترنشسته معرفی کرده و میخواد بگه که همه اونایی که پشت میز نشین هستن چاق هستن کاملا ذهن غلطی داره چه بسا حکرهایی بودن که کاملا پشت میز نشین هستن و اتفاقا خیلی هم لاغر بودن که از طریق اینستگرام معرفی شدن من فکر میکنم کا این سازنده خودش ذهن چاقی داشته و چون چاقی رو یک خطر برای خود شخص میدیده فکر میکرده برای همه افراد هم همین خطر رو داره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 751 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۲۹اگر فکر منفی باف بذاره انگیزه داریم ومیگیریم چند وقته که این فکر میاد تو سرم واذیت میشم ومن زود ردش میکنم که حالا ۸ماهه که داری تلاش میکنی اما چه فایده هنوز یکم لاغر نشدی که به چشم بیاد وبعت بگن لاغر شدی منم زود بهش میگم خوب اینهمه فرمول اشنباه تو دهنمه تا یکی یکی بشناسمش وله فرمول صحیح تو نا خداگاهم تبدیلش کنم زمان میبره بعدش بیا وببین که چقدر لاغر شدم وهر کسی ببینه قبل از احوالپرسی بهم بگه چقد لاغر شدی ومن خیلی دوست دارم مثل شما باشم که دنبال تفاوت ادمهای چاق با لاغر ویا شناسایی فرمولهای اشتباه ذهنی که اون گوشه کنارا قایم شدن باشم اما دوباره سرگیجه اومده سراغم وخیلی اذیتم میکنه طوریکه از زندگی سیر میشم واگه بخاطر بچه هام نباشه ارزوی مرگم میکنم خوب خیلی درد بدی نسیب گرگ بیابونم نشه میخواستم ازتون خواهش کنم درباره فرمولهای اشتباه ذهنی بیماری سازم یخورده صحبت کنید ومن وکسانی که مشکل منو دارن بتونن مشکلشونو حل کنن از همه چیز عقب میمونی الان چند روزه فایل گوش دادم ونتونستم تمرینشو بنویسم ممنون میشم واما این تصویریکه دوستمون برای گفتن نا امنی در سایت گذاشته مشخصه که بر اساس تجربه و فکری که تو ذهنش بوده اینکارو کرده اگه یادتون باشه قبلنا تو مغازه ها ی تصویری بود درباره عاقبت نسیه فروشی وعاقبت نقد فروشی که اونکسیکه نقد میفروخت هم ی ادم چاقی بود وهم پولهاش روی هم گذاشته بود در واقع جمع کروه بود ولی اون مردیکه نسیه داده بود هیچ پولی نداشت وی مد نهیف ولاغری بود اینها براساس منطق درست میشن وپشتش افکاری هست که طراح با در نظر گرفتن اونها ای تصاویر میکشن وانسانها هم بر اساس فرمولهای ذهنیشون اونها رو تحلیل میکنن یکی این تصویر قبول داره یکی نه و طراح چه فکری کرده این تصویر طراحی کرده خوب اون روزا ایجوری بود که نسیه جنش فروشنده میخرید ونقد میفروخت طبعا سود خوبی میکرد و موفق میشد وبه شکل فرد چاق طراحیش میکردن ولی اون مردیکه نسیه میخریده ونسیه هم میفروخته خوب سود انچنانی نمیکرده وهمشم هزینه زندگی میشده ودر نتیجه ور شکست میشد و ی مشکلم اضافه میشد که ی مشت بدهی هم برای خودش درست میکرد وامنیت خودشو از دست میداد این تصویرم همینه بنظر من ادمیکه هر چیزی جلوی دستش میومد ومیخورد واصلا فکر اینو نمیکرد که اینو که میخورم چه فایده ای برای بدنم داره یا نه وامنیت خودشو در نظر نداشت چور میتونه امنیت ی سایت بعده بگیره حلا این حرفا چه اهمیتی داره که ادمهای چاق درباره خودشون ی سری افکاری ونظراتی دارن به واسطه چاقیشون واین افکار بصورت فرکانس خارج میکنن وبه وسیله ی سری ادمهای دیگه جدب میشن واین تصویر باورهای منفئ ادمهای چاق و نشون میده که بی تحرکی کم تحرکی ونشستن پشت کامپیوتر وخسته شدن ودر نهایت خوردن وتکون نخوردن نشون میده که فردیکه امنیت خودشو در نظر نمیگیره چطور میتونه امنیت ی سایت به این مهمی رو در نظر بگیره وباید مهمترین چیز در زندگیمون خودمون ودوست داشتن خودمون باشه باید اول فکر خودمون باشیم وامنیت خودمون ومتاسفانه ما فکر همه چیز بودیم بجز امنیتدخودمون وحالا تصمیم میگیریم که فکر امنیت خودومون باشیم هر چیزی خواستیم بخوریم اول یکم فکر کنیم که اینکه میخوای بخوری چه فایده ای برای بدنت داره اصلا فایده داره یا فقط سیری کاذب میاره واقعا استاد خیلی در ناکه امیدتو از دست میدی برات سنگینه باور نکردنیه خیلی عذاب اوره که در عرض ۹ ماه ۱۹ کیلو به واسطه باردار شدن اضافه کنی ویا بخاطر ی تیروئید در عرض ۱۰۰ روز که داروشو مصرف میکنی ۱۷ کیلو اضافه وزن پیدا کنی در صورتیکه در بدترین نوع تیروئید در طی زمانی ۳۰ سال بین ۳ تا۷ کیلو میتونه به جسم فرد اضافه کنه اون وقت من در عرض صد روز ۱۷ کیلو اضافه کردم بخاطر ی باور غلط وی فرمول اشتباه وما چاقی رو بزرگ جلوه میدیم بخاطر همین اتفاقات ومهم نیست که چقدر چاقیم وچقدر اضافه وزن داریم فقط تصمیم بگیریم واقدام کنیم برای لاغر شدن منیکه تونستم انقدر چاق بشم میتونم خیلی بهتر واسونتر از روش صحیح لاغر بشم بابرنامه ریزی کردن دهن نه خداگاه مون میتونیم لاغر بشسیم چون هیچ چیزی در جهان یک وجهی نیست چاقی ولاغری شب وروز خوب وبد فقط با اطمینان که باور کنی میتونی لاغر بشی وبا اشتیاق اونقدر اشتیآق داشته باشی که لاغر میشی وبا استمرار که یواش یواش فرمولهای جدید وجایگزین قبلیها کنی اونوقت میبینیم که چه معجزه ای رخ میده به امید اون روز منم خوشحالم که با شما استاد گرامی ودوستان عزیزم در این مسیر موفقیت امیز هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 19 کلمه

   سلام استاد وقت بخیر میگم این برنامه ریری ذهن برای ورزش کردن همون پکیجیکه گفتید بزودی تو سایت میذارین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    سلام دوست عزیز
    این محصول درباره نقش ورزش در سلامتی و مخصوصا لاغر شدن است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 421 کلمه

   (َشرح عالی بر اساس محتوا، ذکر مثال برای درک بهتر)
   .
   سلام
   چاقی میتونه متاسفانه نماد مسائل مختلفی در جامعه باشه مثلا تو فیلمها و سریالها بچه های تنبل رو با بچه های چاق معرفی میکردن و یا افراد ساده لوح یا خانمهای بدجنس یا افرادی که گیج و منگ هستن اینها تصور افراد جامعه هستند که اونها رو مرتبط رو به چاقی میدونستن برای مثالی که استاد زدن شاید منظور طراح این بوده که کسانی که با کامپیوتر طولانی مدت کار میکنند چاق هستند چون بی تحرک هستند این یکی از باورهایی هست که خودمون زیاد در موردش صحبت میکنبم‌و به جامعه القا میکنیم مثلا یادمه مادر هم کلاسی پسرم میگفت چون کلاسها مجازی شده پسرم چاق شده چون تحرک نداره و ما ندانسته با این فرمولها ذهن خودمون و بچه ها رو میسازیم و شکل میدیم این باورها خودش مانع بزرگی برای لاغری هست قطعا برای به تصویر کشیدن ادمهای مثبت و باهوش از انسانهای متناسب استفاده میشه البته مثالهای ناقض این اصل بسیار زیاده ولی تصور و میل عموم مردم به این سمت هست
   این تصورات شکل دهنده باورهای کلی ما در زندگی هستن و از اونجایی که ما در معرض بمباران اطلاعات قرار داریم این اطلاعات رو به عنوان واقعیت میپذیریم و به سمت اون حرکت می‌کنیم مثلا همیشه معلمها ادمهای لاغر تا حدی بداخلاق و قد بلند نمایش داده میشن آشپزها ادمهای چاق و خوش مشرب و خوش خنده ادمهای پولدار هم اصولا از تناسب فاصله دارن و در عوض ادمهای فقیر لاغر و استخونی با چشمهای بیرون زده این باورها حتی در مثل ها و داستان ها هم نفوذ کرده
   به نظر من عکسی که استاد دیده بودن نماد آدمی بود که کار پشت میزی و طولانی مدت انجام میده و به خاطر عدم تحرک دچار چاقی هست یا اینکه آدمی که مراقب ورودی های بدنش نیست و دروازه ورودی اش به روی همه خوراکی های سالم و نا سالم بازه و هیچ محدودیت و خط قرمزی برای آنچه که باید وارد بدنش کنه وجود نداره پس در معرض ابتلا به بلایای مختلفی قرار داره افرادی که این روش رو دارن برای بالاترین موهبتی که خدا بهشون داده یعنی اندام و سلامتی شون اهمیتی قائل نیستند و راحت اون رو در معرض خطر میگذراند در عوض افرادی که متناسب هستند برای هر آنچه می‌خورند و مهمتر از همه هر آنچه که به بدن نازنین و محترمشون وارد میشه یک حریم امنیتی در نظر میگیرن اونها تناسب و زیبایی و سلامت خودشون رو به راحتی در خطر نمی اندازند و بدنشون رو تبدیل به زباله دانی مواد خوراکی رنگارنگ نمیکنند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/12/04 20:56
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,733 کلمه

   ما چاقها اگر لاغری رو تجربه کنیم میتونیم یه زندگی جدید و دوباره رو تجربه کنیم (از هر لحاظ از لحاظ اعتماد به نفس و از لحاظ سبکی از لحاظ آزادی از لحاظ لباس پوشیدن از لحاظ سلامتی جسمی و روحی و …ما میتونیم تجربه ی جدید داشته باشیم و زندگی دوباره رو تجربه کنیم و لذت ببریم )
   من هم هر رفتاری از چاقها میبینم کلی فکر میکنم که چرا این رفتار رو داره ولی متناسب نداره و به ودنبال کشف این تفاوتها هستم .(مثلا داخل جمعها یا داخل محیط خونه همیشه به خوردن متناسب نگاه میکنم همین دختر خودم که بسیار اندام زیبایی داره رو نگاه میکنم هر چیزی رو نمیخوره تا گرسنه نباشه نمیخوره و به محض سیری بدون هیچ بهانه ای دست از خوردن میکشه هیچ وقت با دیدن غذا هیجانی نمیشه و واقعا از غدا برای رفع نیاز جسمیش استفاده میکنه نه هیچ علت دیگه ای و بدون ترس غذا میخوره در هر زمانی که بخواد هر چیزی دلش بخواد میخوره و اگر گرسنه نباشه حتی شاید یه روز رو با چند قاشق برنج بگذرونه و هیچ چیز نخوره و میگه سیرم بر عکس چاقها که هر مواد غدایی رو در اطرافشون دیدن بدون فکر اینکه گرسنه هستن یا نه میخوان بخورن )

   استاد یه عکسی رو چند وقت پیش دیدین که خیلی جلب توجه کرده :
   تصویر در مورد امنیت سایت بود که: تصویر یه فرد چاق رو نشون داده بود که خیلی اضافه وزن داره و پشت لپ تاپ هست که میخواد وارد سایت بقیه ی افراد بشه در اصل یه هکر بوده که به این شکل ربطش داده به چاقی

   چرا از تصویر یه فرد چاق استفاده کرده و این تصویر چه ارتباطی داره با امنیت سایت ؟؟؟و چرا با فرد چاق نشون دا ده مواظب امنیت سایتتون باشید ؟؟؟؟(چون افراد چاق نشان دهنده ی کسانی هستن که مواظب امنیت جسمی خودشون نیستن که شخصی ترین موضوع هر فرد در این دنیا هست )

   چه افکاری طراح سایت داشته که خطر امنیت سایت رو ربط داده به چاقی ؟؟؟
   و چرا تصویر هکر یه فرد چاق هست .؟؟
   افراد چاق در مورد خودشون یه سری افکار و نظرات دارن که این رو به صورت فرکانس به جهان صادر میکنن و بقیه هم اون رو دریافت میکنن و شاید بارها تجربه کردید که فردی در مورد چاقی شما چیزی گفته و شما خیلی بدتون اومده چرا بدمون اومده ؟؟ چون خودمون بارها به اون موضوع فکر کردیم و نگران شدیم که نکنه بقیه بگن و اما گفتن و ما رو ناراحت کردن این فرکانسی هست که خودمون ارسال کردیم .(من یادم میاد بعد از بارداری دومم که بسیار اضافه وزن داشتم و خودم از خودم راضی نبودم و حالم بد بود از چاقی که در جسمم میدیدم متنفر بودم و لباسهای بسیار بد فرمی به تنم میکردم چون چاق بودم و همیشه هم یه جایی از بدنم درد و ناراحتی داشت و همیشه به خودم میگفتم انگار با این اندام و هیکل و بیماریها پیر شدم و اصلا به سن خودم نمیخورم و دقیقا یادم میاد همین حرفها رو چند بار از اطرافیانم شنیدم و ناراحت هم شدم حالا میفهمم که خودم فرکانسش رو به جهان صادر کردم)

   فرد چاق خیلی باورهای اشتباه دارن مثلا بی تحرکی و پشت میز بودن من باعث چاقی من هست در صورتی که استاد الان بالای ۱۰ ساعت پشت کامپیوتر هست ولی بسیار لاغر هست پس این باور رد میشه و غلط هست اما این باور غلط خیلی از چاقها هست (منم قبلا میگفتم که حتما باید آدم فعالیتی داشته باشه که لاغر بشه و گرنه بی تحرکی چاقمون میکنه ولی یادم میاد نوجوانی و جوانی خودم که همیشه فقط درس میخوندم و داخل خونه بودم و هیچ فعالیت خاصی هم نداشتم و بسیار لاغر هم بودم و یا اینکه دختر خودم هیچ فعالیتی نداره تازه با این شرایط کرونا که مدرسه هم نمیرن دیگه همش داخل اتاق هست و با گوشی موبایل درس میخونه و بسیار لاغر و خوش اندام هست پس منم این باور رو رد میکنم و غلط هست ) .

   یه فرد چاق رو ربط داده به امنیت سایت کاملا درسته چون فردی که نگران امنیت خودش نیست نگران امنیت بقیه هم نیست و میتو نه فرد خطرناکی باشه و اون طراح هم از این چاقی برای ناامنی استفاده کرده .
   هر فرد چاقی که کلی اضافه وزن داره برای بدن خودش ارزش قایل نیست و برای بدنش امنیت قایل نیست (ما باید آگاه باشیم که هیچ چیز از خودمون مهمتر در این دنیا وجود نداره پس برای خودمون ارزش قایل باشیم و برای این جسممون که امانت الهی هست در دستان ما اهمیت قایل بشیم و با پرخوری و خوردن هر مواد غذای بی ارزشی و بدون کیفیتی جسممون رو تبدیل به پارکینگ بیماریها نکنیم و اینطوری بی امنیتی در بدن خودمون به وجود نیاریم و علاوه بر این بی امنیتی در جسم در بین اطرافیانم هم به خاطر چاقیمون بی ارزش و بی امنیت نشیم ) .

   افراد چاق نماد ناامنی هستن چون از خودت مهمتر چیزی که تو دنیا وجود نداره و اما فردی که در این دنیا با این چاقی زندگی میکنه مطمعناا برای خودشون ارزش قایل نیستن که در این وضعیت هستن (بله چون شخصی ترین موضوع هر فرد که هر لحظه با اون فرد همراه هست جسم اون فرد هست که باید برای شخص مهم باشه که چه جسمی رو دارم با خودم حمل میکنم و اگر جسم ما دچار اضافه وزن هست باید به دنبال برطرف کردن اون از راه صحیحش باشیم و اگر نیستیم مشخص هست که ما برای روح خودمون و جسم خودمون ،و سلامتی خودمون و آزادی خودمون و …. هیچ ارزشی قایل نیستیم ).

   من با این روش ذهنی تونستم راه صحیح رو متوجه بشم و دارم با شوق و انگیزه ادامه میدم و حتی یه روز هم کوتاهی نکردم .(بازم میگم هر روز دیدگاهی که مینویسم گواه این حرفم هست بماند که من در تمام فایلهای استاد ردپای خودم رو میبینم که هر روز یه قدم برای خودم برداشتم )

   هر کس که داره فکر میکنه که با این روش میشه یا نمیشه لاغر شد در واقع خودش رو از خواسته اش دور میکنه و این افراد برای خودشون ارزش قایل نیستن (من که از وقتی چاق شدم بعد از ازداوجم هیچ وقت چاقی خودم رو نپذیرفتم و به دنبال راهی برای برطرف کردنش بودم و خیلی سریع برای لاغری اقدام می کردم و من از سال ۸۲ تا الان که سال ۹۹ هست بیش از ۱۰ بار رژیم گرفتم و هی لاغر کردم اما دوباره چاق شدم ولی هیچ وقت نپذیرفتم باید چاق باشم و حالا متوجه میشم که راهم غلط بوده که من نتونستم نتیجه ی همیشگی بگیرم و گرنه بسیار انسان توانمند و شجاعی بودم که بارها برای لاغری اقدام کردم و لاغر هم شدم اما ماندگار نبوده و همین خیلی من رو اذیت میکرد و همیشه از خودم میپرسیدم چرا ؟تا کی باید رژیم بگیرم ؟؟بدن من چه فرقی با متناسبها داره ؟)

   و بعضیا اضافه وزن آنقدر براشون رنج آور هست که توان و انگیزه ی لاغر شدن رو ندارن و این چاقی رو خیلی در ذهنشون بزرگ کردن که توان حرکت کردن به سمت لاغری رو ندارن .( ولی من یاد گرفتم که تا میتونم هدفم رو کوچیک کنم و بگم این همه آدم متناسب در اطراف من هست که خیلی ساده و راحت و بدون سختی دارن زندگی میکنن و لاغر هم هستن و من هم یکی مثل این افراد هستم و جسم من و اونها هیچ فرقی نداره پس هدفم رو اصلا بزرگ نمیکنم به جاش باورهام رو بزرگ میکنم )

   ولی مهم نیست باید تصمیم بگیری و اقدام کنی به سمت لاغر شدن و کاری به علتها ی چاقیت نداشته باش و کاری به اضافه وزنت نداشته باش و چاقی رو نپذیر و به خودت تحمیلش نکن و فقط همیشه بگو منی که تونستم چاق بشم منم میتونم لاغر بشم (اصلا فکر نکن الان در چه وزنی هستی و باید در چه وزن ایده الی باشی تو به این فکر کن که میخوایی یک کیلو کم کنی و کاری به کل اضافه وزنت نداشته باش و اصلا به علتهای چاقیت کار ی نداشته باش که چون قرص میخورم و کم کاری تیرویید دارم و یا اشتها دارم و …. چاقم چون برای خودت چاقی رو توجیح می کنی و به خودت تحمیلش می کنی و هی نگو کاری از دستم بر نمیاد چون این مشکلات رو دارم پس چاقی من طبیعی هست نه بگو چاقی من بدیهی هست با این افکار و رفتارهام و بگو همینطور که چاقی رو یاد گرفتم و چاق شدم لاغری رو هم یاد میگیریم و لاغر میشم مثل هر هنر دیگه ای که یادش گرفتم مثل آشپزی و رانندگی و یا گلسازی و یا آرایشگری و …و قدم به قدم با استاد عطار روشن جلو برو و هر روز یک فایل گوش کن و تمام حرفهای ایشون رو به عمل تبدیل کن تا نتیجه بگیری و تمرینها رو خوب انجام بده )

   و اطمینان دارم که میتونم لاغر بشم چون در این روش ذهنم رو اول دارم برنامه ریزی میکنم برای لاغری و بعد خودم لاغر میشم و همیشه بگو هیچ چیزی در این جهان یک وجهی نیست هم چپ داریم هم راست و هم بالا داریم هم پایین و هم چاق داریم و هم لاغر فکر نکن فقط تو میتونی چاق بشی (پس باید ذهن رو با خواسته که لاغری هست هماهنگ کنیم تا نتیجه ی عالی رو ببینیم )

   این سه پارامتر در لاغری خیلی مهم هستن :
   *اطمینان یعنی باور کن میتونی لاغر بشی
   *اشتیاق داشته باش یعنی اینقدر علاقه داشته باشی و ادامه بدی
   * استمرار داشته باش یعنی اینقدر تکرار کن تا فرمولهای لاغری جایگزینی فرمولهای چاقی بشه
   به فکر امنیت جسم خودتون باشید

   بارها برای ما چاقها پیش اومده که
   افراد اطراف ما به ما چاقها اطمینان نمیکنن و خورراکیشون رو از ما قایم میکنن و باعث ناامنی در اطرافیان میشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Laleh
    1400/01/22 08:48
    مدت عضویت: 1393 روز
    امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 6 کلمه

    از نوشته شما بسیار لذت بردم،سپاسگزارم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/12/02 16:53
   مدت عضویت: 1331 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   سلام بنظر من این آدم حریص،آدم های حریص حرص مال و جمع کردن حالا هر چی باشه تلاش و سعی میکنن همه چی رو جمع کنن واسه خودشون باشه نتیجه اش این میشه😑بنظر من سلامتی و تناسب اندام خوب داشتن ارزش خیلی زیادی داره من ک با اراده ی قوی این راه رو ادامه میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1399/11/30 23:22
   مدت عضویت: 1455 روز
   امتیاز کاربر: 490 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 476 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان .
   این فایل حقیقتش اول کمی احساسم رو بد کرد چون یاد تلاشای بیش از حد گذشتم و بی فایده بودنشون افتادم ولی خب حقیقت تلخه دیگه ! البته خداروشکر ما این پیچ سخت و رد کردیم و دیگه اجازه نمیدیم نگرانی و ترسمون فرکانس نامناسب به جهان ارسال کنه ذهنمون، چون ارزش خودمون رو درک کردیم خودمون رو دوست داریم رفتارامون و تغییر دادیم با استمرار لیاقت خودمون و نشون دادیم .بریم سراغ هکر چاق!!! این عکس هکر چاق شاید دیدگاه افراد متناسب در مورد افراد چاق رو نشون میده .همونطور که افراد چاق رو آدمای کم تحرک و تنبل میدونن درحالیکه که بیشتر چاق ها تمام روش ها رو رژیم و ورزش و …رو امتحان کردن ولی بازم مورد سرزنش قرار میگیرن که تو تنبلی تحرک نداری یا قده دونفر میخوری سهم بقیه رو هم خوردی که انقد چاق شدی یعنی یه ادم که وزنش بالاست قسم هم بخوره که بابا من هرروز ورزش میکنم رژیم میگیرم باز بقیه میگن اگه ورزش میکردی که وضعت این نبود . خلاصه که این عکس میگه یه هکر مثل یه فرد چاق میخواد بدون تلاش و هیچ تحرکی بشینه پشت میزش تکون نخوره و پول بقیه رو اطلاعات بقیه رو سرقت کنه . و یک موردم که شما فرمودید که وقتی فردی برای خودش امنیتش ارزش قائل نباشه برای امنیت دیگران هم ارزشی قائل نیست . برداشت های زیادی میشه داشت ازاین تصویر . حتی توی خونه یا مدرسه اگه خوراکی خوشمزه ای ناپدید بشه اولین نفر به اون ادم تپلی که تو اون جمع هست شک میکنن که اون حتما خورده چون خوش اشتها و پرخوره . که همون نماد ناامنیه دستبرد زدن به حریم خصوصی افراده! باید تمام تلاشمون رو کنیم که اول جسممون رو همه جوره حتی اگه باب میل دیگرانم نیست و نظرات حکیمانه میدن درمورد جسم ما باز ما عاشق خودمون باشیم باخودمون در صلح باشیم بگیم ما این وضع و بوجود اوردیم خودمونم رفعش میکنیم کسی که ازبیرون این اضافه وزن و به ماتحمیل نکرده فقط خودمون این قدرت و داریم که تغییر درشرایطمون بوجود بیاریم خدارو هم صدهزار مرتبه شکر که هر چیزی درجهان نقطه مقابلشم هست مثل شب و روز سلامتی و بیماری فقر و ثروت و از همه مهمتر چاقی و لاغری.خداوند راهکار هر مسئله ای رو درون خود اون مسئله قرار داده اینا ایات قرآنه که باهرسختی آسانی هست نگفته بعد هر سختی گفته باهرسختی این یعنی اگه چاقی سختی بوده برای ما لاغری درون خوده همین مشکل چاقیه . مثل تک تک ماها که از چاقی به لاغری داریم میرسیم بدون سختی و مشقت . وتازه هرچی بیشتر ادامه بدیم بهتر و بهتر میشیم تاجاییکه به حالت فابریک جسم خودمون که تراشیده و متناسب دنیا اومدیم میرسیم😍خداروشکر با نوشتن نظرم به خطای آخر که رسیدم احساس بدم رفع شد 😊سپاس استاد بابت یه آگاهی جدید دیگه🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/11/30 10:23
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 666 کلمه

   سلام
   من برای دومین بار هست که این فایل رو میبینم و دفعه اول خیلی ناراحت شدم و به قول شما بهم برخورد که چرا هر تصویری رو به چاقی ربط میدید و نظرم این بود که طراح میخواسته یه شکل متفاوتی از هکر بزنه که با بقیه شکلها که فرد لاغر با چشمبند بوده فرق داشته باشه
   ولی امروز با وجود پیش زمینه قبلی وقتی به حرفاتون فکر کردم دیدم که چقدر درسته و با این حرفا موافق بودم اتفاقا علاوه بر هیکل درشت این فرد هکر به صورتش رو توجه کردم که ابروهای پهن دماغ قرمز و لب و لوچه اویزون و ناراحت و سر کچل داشت با خودم گفتم حتی تصویری که از این ادم هست هم یه تصویر زشت و ناراحت هست همون تصویری که خیلی از ماها از خودمون داریم و به خاطر چاقی توجهی به زیباییهامون نداریم و به خاطر چاقی اکثر اوقات ناراحتیم و حالمون بده
   متوجه شدم که اولین باری که ناراحت شدم دلیلش این بوده که منم یاد همه زمانهایی افتادم که کسی چاقی منو بهم یاد اوری کرده بود و من به شدت ناراحت شده بودم که این خاطره بارها و بارها تکرار شده بود توسط نزدیکان و عزیزان و همکارای سابق،دوستای قبلی،فروشنده ها و….. و الان میفهمم که دلیلش هم بازم خودم بودم که بارها به چاقیم توجه کرده بودم و حالم از نافرمیهای بدنم بد بود وچون این فرکانس رو از خودم ساطع میکردم بقیه هم اینو دریافت میکردن و بهم باز میگردوندن حالا میفهمم که میگن دنیا آینه توست یعنی چی 👌👌👌
   من خودم رو دوس نداشتم من نازیباییهای بدن خودم رو نمیپذیرفتم من خودم رو در برابر چاقیم ناتوان میدیدم من خودم رو قربانی چاقی ناشی از ارث و تیرویید و بارداری و… میدونستم من اندام خودم رو دوس نداشتم و همواره توی عکسها زوم میکردم روی شکمم روی بازو هام و روی پهلوها که چقدر بیرون زده یا یه جوری عکس میگرفتم که اینا کمتر مشخص باشه متنفر بودم از عکس از پهلو و میگفتم همیشه عکسهای منو از جلو بگیرید چون این جوری کمتر چاقیها دیده میشد من خووم رو در مقابل شیرینی ها ناتوان میدیدم در مقابل غذای خوشمزه ای که خیلی علاقه داشتم توی مهمانیها عروسیها ودورهمیها و سفرها در برابر تنوع ناتوان بودم و همه این فرکانسهای ضعف و ناتوانی و قربانی بودن و اعتماد به نفس نداشتن و دوست نداشتن خودم فرکانسهتی ضعیفی از من ساطع میکرد و هاله انرژی اطراف من کوچیک بود و از اونجاییکه همه ما انرژی هستیم انرژیهای همدیگه رو هم خیلی راحت درک میکنیم پس اینجا هم مسئولیت این بازخوردهای منفی رو میپذیرم و با تغییر این احساسات انرژیهای خودم رو بالا میبرم
   واین تنها مسیری هست که اول شما احساستون تغییر میکنه انرژیتون بالا میره با دوس داشتن خودتون با پذیرش خودتون با آگاهی ای که درک میکنید هیچ کدوم از عوامل محیطی مثل ارث و تیرویید وبارداری و غذاها مقصر چاقی شما نیستن فقط یه سری فرمول هستن که منجر به چاق شدن ما شدن و به راحتی میشه با جایگزین کردن اونا با فرمولهای متفاوت جسم لاغر و متناسب هم داشت و اینجاس که احساس قدرت میکنید در خلق جسم خودتون در خلق انرژیهای ساطع شده از خودتون و اینجاس که حرف و نظر بقیه براتون کم اهمیت میشه و خیلی اوقات هم بی اهمیت
   این فرمول طلایی لاغری با ذهنه
   باور به اینکه من میتونم لاغر بشم +علاقه و اشتیاق برای یادگیری لاغری+استمرار 🤩🤩
   هر کدوم از این اجزا نباشه لاغری رخ نمیده و جمع اینا باعث لاغری میشه که البته به نظرم لاغری فقط یکی از نتابج این مسیره اعتماد به نفس ،زیبایی،جوانی،شادی درونی،ارامش،عشق به خود،پذیرش خودت و شرایطتت،ایمان و اعتماد به خدا،شناخت عالی خداوند،توجه به خودت و بی توجهی به شرایط جامعه و اطرافیان و تمرکز بر زندگی خودت و حاااااال خوب هم از دیگر نتایج این مسیره🤩🤩🤩🤩🎁🎁🎁🎁
   سپاسگزارم از خدا بابت هدایتم به این مسیر سبز
   و سپاسگزارم از شما استاد بابت به اشتراک گذاشتن همه این آگاهیها
   و سپاسگزارم از همه دوستان هم سفر که خوندن کامنتهاشون کلی به من انرژی میده و درس داره برام🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️حبيبه😊
   1399/11/29 21:30
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 4816 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1 کلمه

   سلام 🙋‍♀️

   امنيت جسمي نياز به مراقبت دارد .

   چقد عميقه🤔🤓

   گام ٢٩ ، ٩٩١١٢٩🪅🪅🪅

   جسم ما نياز به امنيت دارد ، جسم ما سخت افزار وجود ما در دنياست كه اعضا بيروني و دروني دارد .

   چه اعضا بيروني چه اعضا دروني نياز به امنيت و سلامتي داره ، چاقي اين امنيت رو از بين ميبره و سلامتي رو بِه خطر ميندازه …

   امنيت دروني قلب گوارش ، روده ها ، كبد ، معده ، مفاصل زانو و مچ پا كمر و … رو از بين ميبره و بِه مرور اون آرامش دروني اعضا بدنرو با فشار و آسيب از بين ميبره و مريضي هايي رو در بر داره، همينطور امنيت بيرون كشش هاي پوست ، غبغب ، نازيبايي جسم و … رو بِه خطر ميندازه … 

   علاوه بر اين ؛ناامني ذهني به شدت بيشتري نسبت به جسم بِه همراه داره ، ذهني كه از افكار و كد هاي غلط بِه خودش اعتماد نداره ،ناامنه بِه وجود خودش، حالش با خودش خوب نيست ، افكار نازيبا نسبت به خودش داره و فيدبك ارسال فركانس اين ناامني رو آدم هابهمون ميدن و ديگه اين ذهن فقط حالش بده ، سرزنش داره ، با خودش دوست نيست ،

   من هميشه چاقيم بيشتر رو شكمم مشخصه و خيلي به چشم مياد كه گودي كمر و كمردرد و زانو درد ناامني جسمي داره برام و ناامنيذهنيش اونجاس كه آدم ها بهم بگن بارداري!!!! من بگم نه 😡😤 بگن آخه شكمت اينطور نشون ميده و من هميشه حسم بهش بد بود بِهاين شكم و اين تنفر باعث از بين رفتن آرامش ، ناامني ذهني، حس خيلي بد به خودم شده و اين حس بد بيشتر اتفاقات بد برام آورده ،آدم هاي بيشتري بهم گفتن… 

   منم بارها شنيدم شغل پشت ميزي مسبب چاقيه، پهن شدنه… 

   اما من سالهاي گذشته همكاراني داشتم كه با يه ساعت كاري پشت كامپيوتر اما متناسب بودن و تا من باهاشون بودم بعد دو سالهمينطور متناسب موندن و الانم كه عكساشونو ميبينم متناسب شدن، همكاري داشتم همش دنبال لاغري بود گياه خواري و … اما سهبرابر قبلش شده الان و به شدت چاق شده … 

   استاد يه اتفاق جالب برام افتاد تو اين مدت شروع دوره كوه و جنگل نرفته بودم ، ديروز رفتم برام خيلي جالب بود كه هربار سري هاي قبلانقد سختم بود و برام سربالايي رنج بود اما اين بار نبود ! نميدونم ربطش بِه دوره چيه! اما مطمعنم ربط داره 

   استاد خيلي خيلي خيلي حالم با خودم جسمم ذهنم عاليه خيلي خيلي 

   هنوز نجوا هست هنوز گاهي رفتار اشتباه هست ولي حسم خيلي خيلي خوبه 

   خداروشكر خداروشكر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/11/29 21:08
   مدت عضویت: 1415 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 784 کلمه

   به نام خدا سلام گام بیست نهم
   فرد چاق نماد فرد ناموفق از نظر شرایط جسمی روحی است و چون خودش این باور افکار درباره خودش دارد به راحتی این افکار به عنوان فرکانس بقیه افراد دریافت میکنن و ما نگران هستیم که نکنه یکی به ما بگه فلانی چاق شدی واسه همین میایم رفتارهایی از خودمان جلو بقیه نشان میدیم که کمتر دیده بشه چاقی ما. وخیلی استرس ترس داریم و همش توجه ما به چاقی است و انتظار داریم انگار به طور ناخواسته و وقتی یکی میگه ما زود ناراحت میشیم جهبه میگیریم جلو اون فرد و خیلی زور می‌زنیم که بگیم مقصر فلان دارو یا بیماری است و الان در حال انجام روشی واسه رفع چاقی هستیم پس ما افراد چاق اینقدر دیدگاهمون در مورد خودمان منفی است که به راحتی در جهان گسترش پیدا می‌کنه
   چرا یک طراح بخواد برای‌بالا بردن امنیت سیستم و جلوگیری از هکر برنامه بیاد هکر در نقش یک فرد چاق نشون بدهد. نظر من اینه چون فرد چاق در ذهن همه افراد چه متناسب چه چاق یک فرد ناموفق است و خیلی ضعیف که اجازه داده مواد غذایی عوامل پرخوری باور ها اشتباه مانند یک هکر در سیستم ذهنش وارد شده و ذهن اون فرد از سیستم طبیعی خودش خارج کرده و اون فرد به طور رسمی مختل کرده. وکارهایی که حق طبیعی اون فرد است این اضافه وزن که به اسم هکر اسمش میارم جلو روند طبیعی یک فرد گرفته و نمیزاره فرد پیشرفت و قتی فرد چاق اینقدر ضعیف باشه که چند تا فرمول باور جلو رشد طبیعیش در کسب کار در روابط در سلامتی در قدرت خرید لباس خوردن گرفته و فرد چاق اینقدر خودش ضعیف قربانی میدانه که خودش شکسته خورده اعلام کرده و خیلی دیدگاه منفی راجب خودش دارد و خودش خیلی دست کم مبینه‌ من که از این تصویر فهمیدم فرد موفق در ذهن این آقا طراح یک فرد متناسب است چون فرد متناسب در ذهن همه نقش آدم موفق است خوشبخت خوشتیپ باسواد با کلاس باهام معلومات زیاد و کلی پیشرفت داره وادم خوبه است.
   ولی فرد چاق در ذهن این آقا طراح مث یک هکر میمونه چون خودش اینجوری این همه ظلم به خودش کرده با اضافه وزن و همیشه خودش ضعیف دیده و بفکر خودش نبوده به فکر امنیت جسمش نبوده که گذاشته این همه باور مخرب وارد ذهنش بشه و روند طبیعی زندگی فرد مختل کنه دقیقا مث یک هکر عمل کرده و نتیجه شده اضافه وزن که باش دست پنجه نرم می‌کنه و هرکار فیزیکی می‌کنه نمیتونه این هکر از ذهنش پاک کنه و فرد طراح این ناامنی در ذهن فرد چاق رو رو تشبیه کرده به هکر ما به خودمان اهمیت ندادیم که شدیم این باید امنیت جسم خودمان رو ببریم بالا در برابر هکر ها حالا هکرها چی هستن افکار باور رفتار مخرب واشتباه است که به اسم اضافه وزن در جسم ما نمایان میشه و جلو خوشبختی مارو میگیره در همه جوانب زندگی
   حالا قبلا نمیدونستی با روش ها اشتباه پیش رفتی وشکستم خوردی حالا که بهترین روش ازش آگاه هستی شروع کن اگه تا الان شروع نکردی بخاطر اینه امنیت جسمت برات مهم نبوده و ذهنت مث سطل آشغالی رها کردی که هرکسی اومد اشغالی مواد زایدش توش بریزه پس بیاییم خودمان رو از این هکر ذهنی رها کنیم و شروع کنیم مهم نیست چندبار شکست خوردیم تو چه سنی هستی چون قبلا روشت اشتباه بوده الان که دیگه راه از چاه تشخیص میدی حرکت کن همچی در ذهن ما است وقتی ذهن تنظیم بشه نتیجه عوض میشه به گذشته خودت فکر نکن بگو منی که این اضافه وزن خودم برای خودم به وجود آوردم منم میتونم لاغر متناسب بشم چون ذهن توانایی آموزش دیدن دارد هیچی تحمیلی نیست همش زایده ذهن ما است شرایط الان ما اطمینان داشته باش که این بهترین راه است اشتیاق داشته باش وقتی مطمعن شدی اشتیاق یعنی علاقه واسه ادامه دادن به وجود میاد استمرار داشته باش یعنی افکار جدید جایگزین فرمول ها قبلی کن تا شرایط جدید به وجود. بیاد به همین راحتی مراقب امنیت جسم خودمان باشیم و نزاریم این هکر ها که به اسم فرمول ها چاق کننده است بیاد ذهن مارو مختل کنه و نتیجه طبیعی از دست ما خارج کنه
   به امید موفقیت همه دوستان 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1399/11/29 13:26
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   سلام روزتون پر از اگاهی .
   درود برهادی مسیر لاغری من 🌹
   بسیار جالب هست فکر طراح هکر …چقدر این شخص عصبانیه و خشمگین به نظرم کسی که احساس بد داره خشمگین میشه و اینو انتقال میده به جهان و کسی احساس بد میکنه که کنارمنبعش نیست یعنی افکار و رفتارش طبیعی نیست و تمام از شناخت خود میاد ..اینکه ندونی و نتونی درک کنی تو اشرف مخلوقاتی و ارزشمند باعث احساس بد میشه و یک فرد چاق کلی از روند طبیعیش که تناسبه و سلامتیه وزیباییه دور شده و در بیراهه ها عصبانی دنبال خودشه و احساس امنیت نداره و تمام تصورات ذهنیش که دیگران چی می گند باعث تصویر سازی ذهن دیگران میشه و این شخص در نظر دیگران بی ارزش میشه چون خودش نااگاهانه انچه را که با چاقی از دست داده مرور می کنه و بیشتر این موضوع گسترش پیدا می کنه .تصور یک فرد چاق اینه که من سنگینم و نمی تونم فعالیت داشته باشم و احساس خفگی و تنگی نفس داره و این باعث میشه دیگران هم فکر کنند انسانهای چاق تحرک ندارند و تمام این ناامنی ذهنی در روابط اجتماعی و کسب و کار و جسم ما تاثیر گزاره ..تصور بر اینه که چاقها سهم دیگران رو می خورند و الان که فکر می کنم میبینم منم تا زمانی که وارد مسیر لاغری با ذهن نشده بودم نسبت به افراد خانواده سهم بیشتری می خوردم گاهی هم خوراکی ها رو قایم می کردم بعد یواشکی می خوردم احساس بدی هم داشتم ولی انجام می دادم و همین فرکانس باعث می شد از دیگران حرفهای ناراحت کننده ای بشنوم …
   اما روزی که تسلیم حق شدم و گفتم با دست و پا زدن به هیچ جا نمی رسی به طرز شگفت انگیزی این مسیر برام باز شدم هدایت شدم و همون روز باور کردم که من برای همیشه متناسب می شم اونم در یک روش متفاوت ساده اشتیاق خیلی مهمه اینکه با چند کیلو اضافه وزن رو کم کردن هدفت یادت نره که چندسال منتظر همچین روزهایی بودی و تفکر هم خیلی مهمه چون نهادینه میشه در ذهن و واقعاا استمرار هم باید باشه چون خودم در این دوره متوجه تغییرات رفتاریم شدم که یهو به هم می ریخت و این تعهدم به استمرار نجات بخش بود .من با خودم فکر می کنم مقدستر از من نیست و اگر میخوام ردپای خوبی در این جهان بزارم و رسالت بندگی ام رو به جا بیارم باید خودمو بشناسم فرمولهای ذهنیم رو اصلاح کنم تا با فرکانس ذهنم انسانهای دیگر را الوده نکنم و ناامنی رو گسترش ندهم و این یعنی کار پسندیده نزد خدا و عالم ….یک الگوی متناسب که احساس امنیت و حال خوب رو با شادی و ارامش وثروت و اگاهی فرکانس ذهنی خود و دیگران قرار می دهد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1399/11/29 13:15
   مدت عضویت: 1234 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,320 کلمه

   سلااااام حالتون چطوره دوستان همسیرم😊😍
   ایستگاه ۲۹ از مسیر لاغری من (امنیت جسمی ، نیاز ب مراقبت دارد)
   خب من شروع این فایل رو میخام اول راجبه احترام گذاشتن براتون شرح بدم ..😊😍
   🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸

   بچها تا حالا فکر کردید ک ما چقدر ب خودمون احترام میزاریم ؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

   اصلا احترام چیه ؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔

   ما چرا همیشه احترام گذاشتن یا احترام دیدن رو توی دیگران میبینیم ؟؟🤔🤔🤔
   خب بیایید اول ی تعریفی از احترام داشته باشیم :یکی از مهم ترین نیاز های ما انسانها در زندگی نیاز ب احترام گذاشتن و احترام دیدن است .باین وجود هنوز بسیاری از افراد نمیدونن ک احترام چیه یا چگونه ب خود و دیگران احترام بزارن، حتی نمیدونن چقدر لایق احترام دیدنن و این احترام حق مسلم ماست (این تعریفی ک از احترام کردم مختص خودمه ک در ادامه براتون میگم ک چرا راجبه احترام چیزی نمیدونستم )با من همراه باشید بگم خدمتتون👣👣😍😍🙏🙏
   اها اهاا قبلش ی چیزی بگم ک زمانی ک ندونیم احترام چیه و احترام گذاشتن ، و احترام دیدن دچار ناملایمتی ها و بدرفتارهای بیشماری از طرف خود و دیگران میشیم..
   احترام یعنی عزت نفس ، حفظ حرمت ها ، مثبت بودن ، حس عالی داشتن نسبت ب خود ، ارزش قائل شدن برای خود…
   اکثر مردم نگاه رو ب بیرون از خود دارن و توقع داریم ک دیگران ب مااحترام بزارن ، و اصلا راجبه احترام ب خودمون حرف نمیزنیم ، ما همیشه دوست داریم ک دیگران مارو ببینن، از ما مراقبت کنن ، و ب ما احترام بزارن 😐😐☹️
   این دیگران شدن خط قرمز من 😂😂
   اون بالا هم پرسیدم 😊تا فکر کردید ک چقدر ب خودمون احترام گذاشتیم ؟؟چقدر مراقب خودمون هستیم ؟؟چقدر حرمت خودمون رو حفظ کردیم ؟؟
   😔😔😔😔😔😔😔😔
   من ک همیشه ب خودم بی احترامی کردم 😔چراااا؟؟؟؟چون هیچ وقت نظر خودم برام مهم نبوده ، همیشه مهم نظر دیگران بوده ک همیشه اونا درست میگن.😔
   من هیچ وقت برام فرقی نداشته ک چ کاری میکنم ؟ ،کجا میرم ؟ ، چی میخورم ؟ ،😔
   بهم بی احترامی کردن ناراحت شدم ولی ب روی خودم نیوردم و چیزی نگفتم ک نکنه اون طرف ناراحت بشه 😐
   یا گاهی ک منو براثر چاقی مسخره کردن باهاشون خندیدم در حالی ک داشتم با کمک اونا عزت نفس مو لگد مال میکردم ، 😐😔
   ب سلامتی و زیبایی خودم نرسیدم و وقت برای خودم نذاشتم .ولی تاکسی کمکی ازم خواسته آب دستم بوده گذاشتم زمین دوییدم 😐😔
   ب ذهن و روان خودم هیچ اهمیتی ندادم..همیشه ترجیح دادم درد بکشم و از کسی کمکی نگیرم تا برای بهبودی ذهنم هزینه ای پرداخت نکنم.ب ظاهر و زیبایی خودم نرسیدم و همیشه جلو آینه دائم از خودم و بدنم نفرت داشتم 😔
   برای روابط خودم حدومرزی نداشتم ب همه اجازه دخالت دادم ک مبادا تنهام بزارن .
   من همیشه ب میل دیگران زندگی و رفتار کردم و اجازه دادم ک هر نوع رفتاری با من داشته باشند…من بیشتر ب دیگران متعهد بودم تا خودم .
   🔴درک من از فایل امروز:تا کسی ب خودش احترام نزاره دیگران هم بهش احترام نمیزارن.تا کسی برای خودش ارزشی قایل نشه کسی براش ارزش قایل نمیشه.
   اگ فرد چاق از خودش مراقبت و محافظت میکرد و برای خودش حریم خصوصی داشت و حد و مرزی کسی نمیتونست وارد حریم خصوصی و شخصیش بشه و مثلا اون فرد طراح و بکشه و بگ افراد چاق امنتیت ندارن چرا چون برای خودش ارزش قائل نیست ، پس ب دیگرانم ارزشی قائل نمیشه ، برای خودش مهم نیست ، پس دیگران هم براش مهم نیستن ، خودش حریم خصوصی نداره ، حریم خصوصی دیگران براش اهمیتی نداره ،افکار اون طراح این بوده ک فرد چاق تنها چیزی ک بهش اهمیت میده خوردنه ووقتیکه برای دارای خودش (جسم ، ذهن ،روان )ارزشی قایل نیست و این بلا رو بر سر خودش اورده اموال و دارایی دیگران هم براش مهم نیست.من دیگ نمیخام بابی احترامی ب خودم باعث بشم دیگران منو ناامن بدونن و افکارشون رو افرد چاق پیاده کنن…میخام پیشرفت کنم ، هدف داشته باشم و ب آنها متعهد باشم میخام برای شناخت خودم وقت برارم و هروز چیزه جدیدی رو کشف کنم .برای سلامتی ذهن ، روان ، جسم خودم کاری انجام بدم ، میخام دنبال گره های ذهنی روانی و جسمی خودم باشم میخام ب خودم بها بدم، از خودم مراقبت کنم ، غذا مورد علاقه و اندازه نیاز بدنم رو بخورم.موسیقی خوب گوش بدم ، رفتارهای سالم رو یاد بگیرم ، مثبت اندیشی و تمرین کنم و خودم رو همین ک هستم دوست داشته باشم وهروز برای بهتر شدن خودم قدم بردارم .میخام بدنمو مثل کسی ک عاشق هستم دوست داشته باشمو بهش عشق بورزم.هر چی محبت بیشتری ب جسم خودم کنم عشق بیشتری را ب احساس خودم کردم .بنظرم جسم من عقل و شعور داره ک روز قیامت میخاد شفاعت منو کنه پس نا میتونم بهش احترام میگذارم😍😍😍😍🌹🌹👌👌👌👌
   موضوع بغدی ؛هیچ چیز در دنیا یک وجهی نیست همه چی دووجهیه مثل شب و روز، تاریک و روشن ، غم و شادی ، آغاز و پایان ، زن مرد ، وخیلییییی چیزهای دیگ ..این دووجهی بودن در چاقی و لاغری هم صدق میکنه ک مااگه ی زمانی لاغر بودیم الان چاقیم ،،دوباره میتونیم لاغر بشیم ..و این وج با وجهای دیگ ی تفاوتی داره ک ما فرمول هامون رو دستکاری کردیم و برای اینک ب پیش فرضمون برگردیدم باید آموزش ببینیم یادبگیریم ک فرمول های صحیحی رو جایگزین فرمول های اشتباه کنیم .و در ذهن مون افکار رفتار و باورهای درست و صخیحی ایجاد کنیم و این ایجاد کردنها نیاز ب زمان ، اشتیاق استمرار باور صبر صبر صبر و عمل داره …اگ اینا اجرا بشه شک نکنیم ک ما موفق خواهیم شد (انشاءالله)🙏
   موضوع بعدی:آدمهای چاق میتونن نماد نا امنی باشن چون بارها سهم بقیه رو خوردن و هم باعث بی اعتمادی اونا شدن هم بی ارزشی خودشون..پس ماباید یاد بگیریم ک این امنیت رو اول در خودمون ایجاد کنیم و بعددر دیگران ایجاد کنیم ک افراد چاق براثر ی سری افکار و باورها تبدیل شدن ب فردی ناامن واگرنه چاق ها خیلی مهربونن…و همیشه ب بقیه گفتیم ک تو هم بیا بخور😂😂شوخی بود..
   موضوع بعدی:ما نباید چاقی رو بپذیریم از طرفی هم نباید خودمون رو سرزنش کنیم و متنفر باشیم از جسم و خودمون باید با صحبت کردن و محبت و عشق ورزیدن متوجهشون کنیم ک ما همونجوری ک چاق شدیم ..خیلی راحتر و آسونتر و بالذتتر ودراوج آرامش هم میتونیم لاغر بشیم و اصلا کاره سخت و پیچیده ای نیست .ما نباید چاقی رو غول بزرگی بدونیم ک از پسش برنیاییم ..فقط کافیه ذهن و جسم همسو بشن برای لاغرشدن بعد چ بخایمم چ نخاییم مالاغر میشیم💃💃
   حرف آخر این گام😊بیایید ب خودمون ب ذهنمون ب افکارمون ب جسممون احترام بزاریم ..ارزش قایل باشیم و قدم برداریم برای لاغرشدن ک تو مسیر لاغری با ذهن اصلا اصلا کاره سختی نیست فقط کافی شروع کنیم بعد عاشقش میشیم ..شاید کسایی ک هنوز آشنایی چندانی باین روش ندارن بگن ایییییییی ۲ساعت بشینم فایل گوش بدم حوصله داری ..حوصلم سرمیذه وقت ندارم و فلان و خیلی حرفا ..ولی قول نیدم همین ک واردش بشی و باورش کنی هروز عاشقتر وعاشقترش میشی و بجای دوساعت روزی ۱۰ساعت وقت میزاری و باز کمه دوست داری هیچ کاری انجام ندی و فقط فایل گوش بدی انقدر ک لذتبخشه من ک خودم اینجوریم …پس بااحترام و ارزش قایل شدن برای خودمون دیگران هم یاد میگیرن ک ب ما چجوری احترام بزارن برای جسم و افکارمون ارزش قایل بشن و ب خودشون اجازه ندن ک در مورد مااحزارونظر کنن ک چقد چاقی چقد چربی آویزون داری..وقتی حریم خصوصی باشه کسی حق تعرض نداره..خودمون و دوست داشته باشیم عاشق خودمون باشیم واززندگی کردن لذت ببریم ن اینکه فقط روزامون بگذره منتظر معجزه باشیم ..معجزه خودمونیم ذهنمونه ..بجای دیگران بخودمون بها بدیم .همیشه مثبت باشیم اگرم نیستیم تمرین کنیم ازروزی نیم ساعت شروع کنیم فقط نیم ساعت مثبت فکرکنیم نیم ساعت حالمون خوبباشه و هروز بیشتر و بیشترش کنیم….
   بخدا این همه حرف میزنم هی میخام بگم وقت همگی بخیر هی حرف میاد حرف میاد و همه این حرفام لبخن روی لبامه خدا میدونه انقدر ک حالم خوب و عالیییییییخدایا شکرت…
   خدایا عاشقتمممم.و سپاس فراوان از شما استاد خوبیها بابت این هروز فایل خوب حال خوب انرزی عالی و لبخند خدادای همیشگیروز بخیر موفق باشید😍🌹🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار لیلی
    1399/12/01 15:43
    مدت عضویت: 1401 روز
    امتیاز کاربر: 96
    محتوای دیدگاه: 34 کلمه

    دوست عزیزم از کامنتتون لذت بردم خیلی خیلی عالی بود اونقدر حرفهاتون به دلم نشست انگار که حرف دل منو نوشتین دوست دارم هر روز بخونمش
    ممنون و سپاسگزارم بابت این کامنت فوق العادتون🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
     1399/12/02 01:29
     مدت عضویت: 1234 روز
     امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
     محتوای دیدگاه: 17 کلمه

     سلام دوست عزیز و همسیرم…ممنون از انرژی عالی تون…و خداروشکر ک پسندیدیت..ب امید موفقیت و شگفتی شدنمون🙏🌹😍

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/10/26 23:35
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 15315 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   من چندسال پیش که فیس تایم کرده بودم با یکی از فامیلها تو ایران از پشت تلفن بهم گفت پونه چقد چاق شدی ۸۰ کیلو شدی هیچ وقت بهم کسی نگفته بود ولی با این حرف هم خیلی ناراحت شدم و هم باعث شد که به خودم بیام و تو فکر باشم تا بعد به این سمت هدایت شدم خدا رو شکر
   فردی که اضافه وزن داره برای خودش ارزش قایل نیست همش می خواد تقصیر و بندازه به گردن کس یا چیز دیگه مثلا بگه وقت نمی کنم با ید به بچه ها برسم کار خونه کار بیرون مثل من که اون موقع اصلا دیگه بی خیال بی خیال شده بودم و حوصله رژیم و ورزش اصلا نداشتم
   و الان باید یاد بگیریم که مهم‌ترین موضوع زندگی هر فردی باید خودش باشه
   و بعد که با این سایت آشنا شدم یه لحظه هم معطل نکردم سریع شروع کردم اصلا انگار یه گنج بدست آورده بودم و به هیچ کس هم نگفتم یهو دیدم با همون فایلهای رایگان پفم خوابید یه دفعه خدا رو شکر
   و این سه نکته و باید همیشه مد نظر داشته باشیم
   اطمینان – یعنی باور کنی که می تونی لاغر بشی
   اشتیاق- علاقه داشته باشی و ادامه بدی
   استمرار- یواش یواش فرمولهای جدید جایگزین قبلی ها می شن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/10/23 08:17
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 15903 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 684 کلمه

   چرا طراح یک فرد چاق را برای نا امنی سایت طراحی کرده۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   به نظر من طراح با افرادی که هکر بودند بیشترشون افراد چاق بودند واین در ذهن طراح نقش پیدا کرده وفکر میکرده هکرها افراد چاق هستند
   افراد چاق معمولا آدمهای مهربانی هستند البته افراد متناسب هم مهربان هستند ولی معمولا ما افراد چاق را مهربون میدانیم ولی در بعضی از فیلمها افراد بدجنس وثروتمند را چاق با یک اسم اصیل ایرانی نشان میدهند اما در فیلمهای قبل انقلاب فرد چاق مهربون وفقیر را مثل ( زنده یاد همایون ) نشان میدادند واین تفکرات ساخت فیلم مربوط به زمان و فرهنگسازی در جامعه بر طبق امور حاکم است چاقی در کل ناامنی برای جسم وروح وذهن فرد بوجود میآورد کسی که چاقه فکر میکنه چون تحرک نداره چاقه در صورتیکه میشه هزار مثال آورد که فلان شخص متناسبه و۳۰ ساله کارش پشت میزیه وتحرک خاصی هم نداره پس این چاقی فقط باور اشتباه اون فرد چاقه حالا این طراح اومده یک طرح فرد چاق را کشیده تا نشان بده این فرد هکر چون کارش پشت میزه وتحرک نداره ومشغول هک کردنه چاق شده که این باور طراح هم اشتباهه حالا اگر بخواهیم به امنیت سایت ربطش بدیم این طراح فکر میکرده که هکرها چاق هستند چون اولا برای خودش ارزشی قائل نیست چون چاقه دوما هر کسی که برای خودش ارزش قائل نباشه برای کار وزحمت دیگران هم ارزشی قایل نمیشه اگر این تفکر طراح بوده به نظر منم درسته چون یک فرد چاق وقتی به فکر خودش نیست هرچی دم دستشه میخوره اگر بگن بابا چربی نخور وزن ات بالاست دچار چربی خون میشی سکته میکنی یا نمک زیاد نخور فشار خونت میره بالا یا اضافه وزن برات کمر درد میاره فرد چاق اهمیتی به این حرفها نمیده وهمه چی میخوره وهروز هم چاقتر میشه وبرای وجود خودش ارزشی قایل نمیشه در صورتیکه چون پیش فرض ذهن اش لاغری است همیشه با ذهن اش درگیره ومیترسه از چاقتر شدن از حرف مردم از این که دیگران مسخره اش کنند یا بهش تذکر بدن یا نصیحتش کنند چون این تفکرات در ذهن اش وجود داره و فرکانس این فکرها را به جهان هستی میده وصد درصد باز خورد این تفکر را میگیره واین حرفها را میشنوه ولی با این حال ممکنه ارزشی برای امینیت جسم و روح اش قایل نشه وقتی برای خودش برای خودش ارزشی نداشته باشه به فکر سلامتی خودش نباشه ناخواسته بر روی اطرافیان نزدیکش هم این نا امنی تاثیر گذاره حالا چه در خوردن غذا چه در مورد رفتار آن شخص مثلا یک مادر چاق که به خودش اهمیت نمیده بچه ها هم این رفتار ها را یاد میگیرند چه در خوردن غداها چه در مورد به خود نرسیدن چه در مورد عواطف و رفتارها بچه ها هم این موارد را آموزش میبیند وتاثیر گذار است وهمین امر باعث میشه این مادر بطور نا خودآگاه خیلی از رفتارهای بچه هاش را هک کنه و باورهای اشتباه را جایگزین رفتارهای درست وپیش فرض فرزندانش کنه حالا تکلیف چیست ؟
   تکلیف پس از آگاهی داشتن بوجود میاید من تا وقتی که آموزش لاغری با ذهن را بلد نبودم وهر راه اشتباهی را برای رفع چاقی رفتم حالا که آگاه شدم با دیدن این فایل ها آموزش گرفتم پس باید برای خودم در درجه اول چون هیچ کسی مهمتر از خود آدم نبست ارزش قایل شوم وامنیت خودم را در برابر چاقی وچاقتر شدن حفظ کنم وبعد به فکر آدمهای دور برم باشم تا مبادا به آنها با تفکراتم صدمه بزنم وباعث نا امنی در وجود عزیزانم شوم
   این برداشت من از این فایل بود با سپاس از استاد آگاه ودوستان عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/10/13 19:46
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 226 کلمه

   امنیت جسمی یعنی برای خودت ارزش قائل بشی یعنی امن کنم ذهنمو از باورهای غلط یعنی من اگه باورهای غلط دارم باید بدونم که این باور ها نابود کننده هدف متناسب شدنمه من باید بدونم که نمیشه هم باورهای غلط داشته باشم هم لاغر شم باید ذهنمو امن کنم وباورهامو بفرستم به قسمت پشت وانبار وذهنم به جایی مثل زندان مثل انبار جایی که دم دست نباشه باید پلیس ذهنمو فعال کنم واز این لحظه باورهای چاقی رو با تکرار باورهای درست متناسب شدن پر کنم جاشون رو به نظرم ناراحت شدنم نداره که چاقی رو مصادف با یک هکر دزد تمثیل کردن چون واقعا چاقی همین باورهای درست ما رو هک میکنه وذهن مارو مختل میکنه اون هکرم چاقی رفته درونش وذهنشو تسخیر کرده وازش سواستفاده میکنه درست مثل ما که چاقی بهمون اینجوری تسلط پیدا کرده بودو ذهنمون مختل کرده بود ما الان میدونیم که این تنها خود ماییم که بر رفتارمون تسلط داریم نه هیچ کس وهیچ چیز دیگه الان میدونیم که مسئولیت همه کارامون به عهده خودمون وتنها ماییم که مقصریم وهیچ دلیلی در دنیا وجود خارجی نداره که مارو وادار به رفتار نادرست کنه اما اون زمان که چاق بودیم که نمیدونستیم این چیزا رو وخیلی باورهای اشتباه داشتیم ومثل عروسک بازیچه دست چاقی بودیم این چیزی بود که من متوجه شدم امید وارم ذهن شما رو هم روشن کنه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فروغ ریاحی
    1399/10/17 19:25
    مدت عضویت: 1677 روز
    امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 680 کلمه

    من باید لاغری رو برای خودم آسان کنم و انگیزه و اشتیاق داشته باشم تا تصمیم بگیریم برای لاِغر شدن قدم بردارم .
    من از بررسی رفتار چاقها و لاغرها خیلی درس جدید میگیریم و برام لاغری خیلی آسونتر و قابل درک میشه .
    یه تصویر ی هست که یه فرد چاق رو پشت میز کامپیوتر نشون میده که داره وارد سایت افراد دیگه میشه یعنی یه هکر هست ولی چرا تصویر یه فرد چاق رو ربط دادن به تصویر یه فرد هکر .و پشت این تصویر کلی فکر و نگرش بوده در واقع بی امنیتی در سایت رو به چاق بودن هم ربط دادن چرا ؟
    چرا تصویر یه هکر ادم چاق هست ؟
    چون افراد چاقها یه سری برداشتها از خودشون دارن که به صورت فرکانس به اطرافیان خودشون هم فرستادن و سپس اون فرکانس رو دریافت کردن پس با نگرانی و ترس از اینکه بقیه به من این حرف رو نزنن فرکانس رو به حهان ارسال کردیم و دیدیم که خیلی وقتها همون حرف از زبون بقیه شنیدیم .
    و این تصویر یه باور از افراد چاق رو هم نشون میده که چون من کم تحرک هستم و کارم پشت میزی هست
    من چاق هستم .
    و یه علت دیگه انتخاب فرد چاق برای هکر این هست که : فرد چاق در مرحله ی اول برای امنیت بدن خودش ارزش قایل نبو ده و چون برای خودش ارزش قایل نبوده پس بقیه هم به اون اعتماد نمیکنن و ارزشی قایل نیستن .
    فرد چاق برای بدن خودش ارزش قایل نیست و امنیت برای بدنش قایل نیست و این ناامنی در سایت یا همون هک کردن سایت رو با بدن یه فرد چاق نشون داده و بهم ربط داده که ببین میتونن وارد سایتش بشن و اون رو هک کنن .
    افرا چاق یه نماد ناامنی هستن چون از خودت مهمتر و بالاتر در این دنیا هیچ چیز وجود نداره.
    فرد چاقی که به دنبال لاغری نیست و اقدا م نمیکنه واقعا برای جسمش ارزش قایل نیست و امنیت جسمی قایل نیست .
    و همه ی افراد چاقی که برای لاغری اقدام نکردن و به دنبال این هستن که میشه لاغر شد یا نه وقت رو تلف میکنن و باید به فکر خودشون باشن وامنیت خودشون براشون مهم باشه و یکی از چیزهایی که مانع لاعر شدن این افراد میشه این هست که چاقی برای اونها خیلی دردناک و بزرگ هست در ذهنشون که توان لاغر شدن رو نداره ولی باید اگاه باشیم مهم نیست که چند کیلو اضافه وزن داریم مهم این هست که از امروز تصمیم بگیریم و اقدام کنیم و باید بگیم اگه تا امروز من چاق شدم به هر دلیلی باید این چاقی رو عوض کنم چون جسم من هست و من نباید چاقی رو بپذیرم و نباید چاقی رو به خودم تحمیل کنم و به خودت بگو منی که تونستم چاق بشم حالا هم میتونم لاعر بشم و با این طرز فکر به گذشته ی خودت نگاه کن که میتونی لاغر بشی .
    چون ناخود اگاهت برنامه ریزی شده برا چافی ما چاق شدیم و اگر حالا برنامه ریزی بشه برای لاعری میتونیم لاعر بشیم و هیچ چیز در این جهان یه وجهی نیست مثلا شب و روز و بالا و پایین و شیرین و تلخ و …پس چاق و لاغر هم هست
    پس باور کن توفقط در یه جنبه نمیتونی موفق بشی در لاغر ی هم میتونی موفق بشی
    باید باور کنی و اشتیاق داشته باشی و استمرار داشته باشی تا در شرایط جدید قرار بگیری .
    چه چیز در ذهن اون طراح بود که اون تصویر رو ربط داده به ناامنی و اون فرد رو نماد ناامنی کرده ؟؟
    به فکر امنیت جسم خودتون باشید و خودتون رو لاغر کنید و لاغر بمانید
    آدم های چاق میتونن نماد ناامنی باشن چون در زمینه ی خوردن مواد غذایی بارها شده که سهم بقیه رو خوردن و قابل اعتماد بقیه در زمینهی خوردن نیستن و درواقع هم ارزش و هم جایگاه خودشون رو خراب کردن هم بقیه به اونها اعتماد ندارن

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/01 01:08
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 119 کلمه

   فایل “امنیت جسمی نیاز به مراقبت دارد. “:

   به نظر من امنیت جسمی ما در گرو برقراری رابطه پایدار در افکار و باورهای صحيح ماست. زمانی ما امنیت جسمی داریم که زندگی ما مملو از شادی باشد ، سرشار از عشق و ارامش باشد. ما باید خودمون را از چاه تاریک شک ، نا ایمنی ، تردید و ترس به قله لاغری و تناسب اندام رها کنیم. بعد ، میبینیم که ما به قله روشن تناسب اندام و لاغری، یقین و امنیت جسمی ، معرفت و ایمان میرسیم. ما باید به خودمون احترام بگذاریم. ما همه شایسته هستیم که به روح ، جسم و ذهن خودمان احترام بگذاریم. ما وظیفه داریم مراقب امنیت جسمی خودمان باشیم. 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/09/20 19:08
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 354 کلمه

   سلام استاد
   با احترام به نظر شما و همه دوستان این فایل از اون فایلها بود که دیدن و گوش دادنش حس من رو بد کرد و منم مثل شما با دیدن این تصویر خیلی بهم برخورد و ناراحت شدم خوندن نظرات دوستان هم حالم رو بهتر نکرد و اتفاقا خوندن بعضی از اونها که آدمهای چاق رو ادمهای دزد و غیر قابل اعتماد و ضعیف و ناموفق معرفی کرده بودن خیلی ناراحتم کرد و به نظرم اومد که دیگه داریم زیاده روی میکنیم و دیگه به مرحله خود زنی رسیده…که حتی فکر کنیم مهربونی و لبخند زدن به ادمهای دیگه دلیل بر بی ارزشی ادمهای چاقه
   شما بارها و بارها گفتین اصل احساس خوبه و هر حرفی که احساس شما رو خوب میکنه فارغ از اینکه چه کسی داره اون حرف رو میزنه حرف درستیه و هر حرفی که احساس شما رو بد میکنه نادرسته.
   لاغری با ذهن به این دلیل صحیحترین روش هست که ما رو از ترسهایی که از مواد غذایی داریم رها میکنه و قدرت رو به خود ما میده یا خود دوست داشتن و پذیرش خویشتن رو در ما تقویت میکنه .خود باوری رو افزایش میده اعتماد به ذهن و جسممون رو به ما یاد اوری میکنه و بدون محدودیت های رژیمه و بدون رنج و عرق کردن ورزشه و…..کلا با احساس خوب همراهه🙂
   من با این باور که پشت میزنشینی منجر به چاقی میشه واین فرمول اشتباه ذهن افراد چاق که منجر به افزایش وزن شده موافقم و این کار هکرها که کارشون نشستن پشت سیستم هست اینقدر ادامه داره تا به هدفشون که هک اون سایت مدنظرشون هست برسن ممکنه با ترکیب با این فرمول ذهنی منجر به چاقی اون فرد بشه و من احساسم اینه که دیگه اینقدر هم از اون طرف دیوار نیفتیم که همه چیز رو هم به خودمون ربط بدیم و اینقدر خودتخریبی داشته باشیم
   خوب شاید اون طراح یه ذهنیت متفاوت داشته نسبت به هکرها و یا اینکه میخواسته از اون حالت کلیشه ای که هکرها ادمهای متناسب با ماسک هستن رو عوض کنه و یه فرم جدید رو به نمایش بذاره
   اینم یه جور تفکره که حداقل برای من احساس بهتری داره🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1399/09/08 19:32
   مدت عضویت: 1737 روز
   امتیاز کاربر: 14503 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   خیلی جالبه استاد من قبلا بااینکه خودم چاق بودم ولی از سپردن کار به دست افراد چاق حتی اگه مطمئن بودم کارشون درسته ،دودل بودم ونمی تونستم خیلی بهشون اعتماد کنم ،الان می فهمم این از کجا سرچشمه گرفته ،الان بعداز شرکت توی دوره خیلی کم باافراد چاق برخورد می کنم وهمیشه کارم با افراد متناسب می شه چون به تناسب توجه می کنم وهمیشه افراد متناسب رو جذب می کنم وحتی اگه فردی چاق ببینم اصلا دوست ندارم نگاش کنم واصلا روش تمرکز نمی کنم وخیی گذرا نگاش می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/09/05 22:40
   مدت عضویت: 1725 روز
   امتیاز کاربر: 1575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام به استاد گرامی ودوستان متناسبم
   زمان زیادی از عمرم رو صرف رنج چاقی کردم اینکه چرا لاغر نمیشم یا اینکه نمیتونم بارهاو بارها حسرت خوردم وبه اشخاص متناسب حسادت کردم وتو دلم کلی حرص خوردم وعلاوه بر جسم نامتناسبی که داشتم یه روح داغون ونامتناسب هم از خودم ساختم وکلا امنیت جسم وروحم رو بهم ریختم ولی الان به لطف خدا وعلم استادم تونستم روحم را پاکیزه کنم وحسادت وافکار منفی رواز خودم دور کنم وبرعکس ازدیدن افراد متناسب لذت میبرم واز اینکه به زودی من هم میتونم مثل اونها خوش اندام بشم دردلم احساس شادی دارم به نظر من اشخاص چاق چون یه حس حسادت در وجودشون دارند همون حس حسادت میتونه علاوه برخودشون به دیگران هم آسیب بزنه وشاید به خاطر همین این عکس رو طراحی کردند که یعنی مراقب افرادی باشید که به موفقیت شما حسادت میکنند وممکنه به شما آسیب برسانند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1399/08/26 22:08
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 449 کلمه

   به نام خدای مهربان
   سلام استاد عزیز و دوستان شگفتی ساز

   شنیدن این فایل این شعر مولوی را به ذهنم آورد…
   این جهان کوه است و فعل ما ندا
   سوی ما آید نداها را صدا

   دقیقا همینه ماها اضافه وزن داریم همه ی سالهای عمرمون لحظه به لحظه به چاقی فکر میکردیم درباره ی چاقی حرف میزدیم درباره ی چاقی شوخی میکردیم می خندیدیم و خیلی وقتا درباره ی چاقی حرف میزدیم و حرص می خوریم و غصه می میخوریم و توی آینه نگاه میکردیم و همه ی توجه مون روی چاقی مون بود و هی به خودمون بد و بیراه می گفتیم و عصبانی می شدیم و خلاصه همه ی کارهامون حول محور چاقی و اضافه وزن می چرخید انگار هیچ موضوع دیگه ای تو دنیا و زندگی مون وجود نداشت که بهش فکر کنیم و حداقل لحظاتی را ازش لذت ببریم….
   و همین فکر کردن دائمی به چاقی باعث میشد ذهنمون هم برنامه ی زندگی مون را به سوی چاقی بیشتر و بیشتر تنظیم کنه در واقع به آنچه فکر میکردیم به سمت ما برمی گشت و این کار دو نتیجه ی بسیار رنج آور داشت اولا چاقی بیشتر و اعصاب خرابتر و باز هم چاقی و ثانیا چون فرکانس های ما همش درباره ی چاقی بود بازخوردش از طرف اطرافیان و دوستان و خانواده و همکاران و آشنا و غیرآشنا گیر دادن به چاقی ما بود و اینهم بیشتر روی اعصاب مون بود و آزار و اذیت را چندین برابر میکرد و حالمون خرابتر میشد…
   فکر کردن به چاقی فرکانسی را که از ما در جهان هستی ایجاد میکرد توجه به چاق شدن بیشتر بود و جهان هم همون را به خود ما انعکاس میداد و ما چاقتر میشدیم…
   توی این سالها اگر بلد بودیم اینقدر روی چاقی تمرکز نکنیم حتما شرایط جسمی و روحی خیلی بهتری داشتیم و این همون موضوع مهمی بود که در این روش عالی به لطف و زحمات استاد عزیز آموختیم و حالا سعی میکنیم تمرکزمون را از چاقی برداریم و به متناسب شدن تمرکز کنیم…
   من فکر میکنم یکی از دلایلی که طراح سایت فرد چاق را در حال هک کردن نشون داده،در تصور او و خیلی از افراد دیگه ی جامعه در مورد افراد چاق این باشه که این افراد بخاطر چاقی افراد تنبلی هم هستند و برای رسیدن به اهداف شون حاضر نیستن تلاش کنن و راه میون بر را انتخاب می کنن تا با ورود به حریم خصوصی دیگران دسترنج اونها را بدون زحمت بدست بیارن….البته در حقیقت اینطور نیست ولی شاید بشه از این تصویر و دیدگاه مردم در مورد افراد چاق اینگونه برداشت کرد…..
   امیدوارم با تلاش و پشتکار و اشتیاق و علاقه و در راه رسیدن به تناسب اندام استمرار داشته باشیم تا به لطف خدای مهربون به هدف عالی خودمون برسیم.
   با سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار zohre.taheri.345
    1399/08/28 00:01
    مدت عضویت: 1605 روز
    امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلام استاد عزیز
    سپاس از اینکه وقت میذارین و نوشته های ما رو می خونین.
    این همه تلاش و زحمت شما برای رسیدن ما به زندگی بهتر و زیباتر واقعا قابل شتایشه…
    امیدوارم با شگفتی ساز شدن بتونم گوشه ای از زحمات جنابعالی را جبران کنم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/08/18 01:39
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   روز پنجاهم تکرار:
   کسی که به خودش رحم نمیکنه چطور میتونه به دیگران رحم کنه؟
   کسی که به فکر سلامتی خودش نیست به فکر سلامتی خانواده اش هم نمیتونه باشه.
   افراد چاق در حقیقت بزرگترین ظلم رو به خودشون میکنند چون اگر جسم آنها به دلیل چاقی، دچار مشکلات زیادی بشه نمیتونن لذت های مختلف رو تجربه کنند.
   لذت متناسب شدن مثلا وقتی یه لحظه نگات به اینه میوفته و از دیدن اندام متناسبت قند تو دلت آب میشه.
   یا وقتی وارد مغازه میشی و میپرسی که لباس مورد نظرت چه سایزی داره و فروشنده بگه خانوم همه مدل های ما سایز شما رو داریم. لذت بی اندازه ای داره که فقط باید تجربه اش کنی..
   پس به خودت قول بده که تجربه کنی و در زندگی واقعی، لاغر و خوش اندام باشی…
   مراقب امنیت جسمت باش از این جسم فقط یه دونه داری… مواظبش باش..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/08/10 00:38
   مدت عضویت: 1577 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   استاد در مورد تصویر اون آدم چاق ک ب نوعی قارت گر بوده ‘این آدم چاق هرگز میخواسته ب اون اطلاعات سایت دیگران دست رسی پیدا کنه ولی من آدم چاق سلامتی وزیبایی اندام خودم را غارت کردم .مهم ترین وبا ارزشترین دارایی یک انسان سلامتی اون هست ک نا خاسته خودش ب خودش آسیب رسونده’اونقدر ک هیچ کسی ب غیر از خودش نمیتونستم به .خودش آسیب بزنه.
   خیلی برام جالب بود ک این موضوع را مطرح کردین و کلی رو این موضوع فکر کردم .
   من فریبا پیری ۴۲ ساله اینجا ب خودم قول میدم ک از بدنی ک خداوند ب من هدیه داده مراقبت کنم و به بدنم اطمینان بدم ک امنیت داره .وقتی ذهنم مطمعن باشه ک امنیت داره من رو صد در هزار ب سمت متناسب شدن حمایت میکنه .
   خدایا شکرت .ممنونم استاد عزیز ب خاطر آگاهی هایی ک در اختیار ما گذاشتید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/08/10 00:26
   مدت عضویت: 1577 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 351 کلمه

   سلام بر خداوند مهربانم
   سلام بر استاد گرامی و دوستان همراهم
   قبلا خودم مرتب ب بدنم آسیب میزدم و دیگران رو مقصر اصلی حال بدی هام میدونستم.
   من قبلا خیلی سر کوچکترین حرف یا موردی با همسرم بحث میکردم و کلی اعصابم خورد میشد مریض میشدم جسم و روح و روانم را عذاب دادم چراااااا؟ چون اصلا بلد نبودم ک باید از خودم مراقبت کنم
   قبلا تا میتونستم میخوردم تا حد خفگی چراااا؟ چون بلد نبودم از بدنم محافظت کنم وبه اندازه ی نیازم غذا بخورم
   قبلا هر کسی هر کاری داشت اول برای اون کار انجام میدادم وبعد کارهای خودم را با خستگی و اعصاب داغون و استرس انجام میدادم چرااا؟ چون بلد نبودم خودم را دوست داشته باشم و ب خاطر دیگران جسم و روحم را عذاب ندهم
   قبلا با رژیم های سخت کلی ب بدنم فشار وارد میکردم وباعً چاقی بیشتر میشد مثل ی شکنجه ای بود ک ب بدنم میدادم خوب چراااا؟ چون مراقبت کردن از بدنم را بلد نبودم و اینقدر راه های اشتباه را رفته بودم ک دیگه خسته و در مونده شده بودم
   وخیلی چرا های دیگه
   الان ک خودم دارم آموزش میبینم و استفاده میکنم وب دخترم هم یاد میدم میگه چی میشد از اول بلد بودی و اینقدر خودت را عذاب نمی دادی و من را از بچگی بهم یاد میدادی’در جوابش گفتم من و مادرم و مادرش و چند نسل قبل از ما بلد نبودن ک ب ما آموزش بدن من الان ب لطف خدای مهربان دارم یاد میگیرم ک چگونه از این جسمی ک خداوند ب من هدیه داده مراقبت کنم و دیگه بهش آسیب نرسونم و محافظت کنم و توهم یاد بگیر وب فرزندانت آموزش بده و تا اون ها هم ب فرزندانشان واین یک فرهنگ بشه ک هر انسانی با عشق خودش رو دوست داشته باشه واز این بدن ‘این جسم ک روح خداوند در اون دمیده ب طور احسنت محافظت کنه انشاءالله ک دیگه هیچ فرد چاقی روز مره زمین وجود نداشته باشه.
   خداجونم عاشقانه دوست دارم وتو را شاکرم ک من را در این مسیر پراز عشق و نور هدایت و حمایت میکنی.دوست دارتو فریبا پیری ♥️🌹🌹🌹🌹♥️۹’۸’۱۳۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/08/01 09:39
   مدت عضویت: 1461 روز
   امتیاز کاربر: 22718 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 443 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز پنجاهم تكرار ,
   🟧 فايل تصويرى – صوتى , امنيت جسمى نياز به مراقبت دارد .
   هر فردى مسئوليت امنيت جسمى خودش رو به عهده داره و بايد به سلامت فردى ش توجه كنه , سلامتى فردى يعنى سلامتى جامعه , و سلامتى جامعه روى سلامتى و امنيت خانواده ها تاثير مى گذاره . من بايد مراقب خودم و سلامتى خودم باشم , مثلا , يكى از راههاى پيشگيرى در مقابل ويروس كرونا و هر ويروس ديگه اى , تقويت سيستم ايمنى بدنم هست , و من با تقويت سيستم ايمنى بدنم , امنيت و سلامتى بدنم رو حفظ مى كنم . وقتى من مراقب افكار و رفتارهاى خودم باشم , در امنيت ذهنى خودم هستم , و ذهنم در آرامش است . حتى در هواپيما اگه در مواقع اضطرارى مسئله اى پيش بياد , هر فردى اول بايد ماسك اكسيژن خودش رو بزنه تا بتونه به فرزندش و يا ديگرى كمك كنه . و من در صورتى مى تونم به فرزندم و يا ديگرى كمك كنم كه خودم سالم و شاد باشم و احساس خوبى داشته باشم . وقتى من مراقب خودم و امنيت بدنم باشم , مى تونم الگوى سالمى براى فرزندانم و ديگران باشم . من در اين مسير با شادى و احساس خوب آرام آرام ادامه مى دم و فرزندانم و ديگران انرژى مثبت من رو دريافت مى كنند . لاغرى منطقه طبيعى جسم من هست و چاقى , منطقه ى غير طبيعى . در چاقى ذهن و جسم من , مرز و حد و حدودى نداره و من اجازه دادم كه هر فكر و رفتار منفى وارد ذهن من بشه , هر چيزى رو ببينم و بشنوم , ( اخبار و اتفاقات منفى ) و حال و احساسم بد بشه و در ترس و نگرانى و اضطراب زندگى كنم و از منطقه ى امن خودم كه لاغرى طبيعى بوده , خارج بشم . و حالا به لطف خداوند مهربان و با درسهاى آموزنده ى استاد عزيز , و با اصلاح افكار و باورهاى ذهنى و تغيير الگوى مصرف مواد غذايى و … در اين مسير ادامه مى دم و ادامه مى دم و از مسير تناسب فكرى و لاغرى با ذهن لذت مى برم .🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️
   در رابطه با تصوير مرد چاق براى هشدار امنيت وب سايت ,
   من حدس مى زنم كه تصوير اون مرد چاق , ممكنه به خاطر اين باشه كه تصوير به چشم بيننده بياد , و شايدم جلب نظر بيشتر بيننده , و يا مى خوان بزرگ نمايى كنن🙃
   با تشكر فراوان , شاد و سلامت باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/07/28 03:02
   مدت عضویت: 1456 روز
   امتیاز کاربر: 3396 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 328 کلمه

   بی رحم ترین فرد دنیا کی میتونه باشه؟🤔
   ترسناک ترین فرد دنیا کی میتونه باشه؟
   کی میتونه مسئول ایجاد ناامنی ها باشه؟
   از چه افرادی باید ترسید که به ما آسیب نزنند؟
   چه افرادی میتونن به مردم آسیب بزنن؟
   چه افرادی نیاز به هشدار دارن؟
   وجه مشترک هشدار با چاقی کجاست؟
   بی رحم ترین فرد دنیا ترسناک ترین فرد دنیا میتونه یه فرد چاق باشه ، درسته یه فرد چاق فرد چاق اول از همه به خودش به سیستم بدنی خودش آسیب وارد کرده و این ظلم رو در حق خودش انجام داده ،چه تضمینی هست برای کسی که تونسته با خودش این رفتارو داشته باشه ،بتونه با بقیه خوب باشه؟یا به بقیه آسیب وارد نکنه؟
   هشدار برای اینکه چاق تر نشوید …هشدارکه به سیستم ایمنی بدن خودتون آسیب وارد نکنید هشدار که سلامتی خودتونو حفظ کنید و جوری که در شان یک انسانه زندگی و رفتار کنید .
   هشدار که مراقب سایتتون باشید که افرادی که باعث ایجاد ناامنی هستند نتونن وارد سایت شما بشن .مراقب این افراد که مسئول ایجاد ناامنی هستند باشید ،
   هشدار و نگرانی اول که همیشه برای ماها که اضافه وزن داشتیم وجود داشته و همیشه از چاق تر شدن ترس داشتیم ، و این فرکانس رو به جهان دادیم که چاقی بیشتر یک ترس و هشداره! توی این طراحی هم علاوه بر اینکه نشون داده شده یک فردی که به خودش رحم نمیکنه ،،، خیلی خطرناکه و میتونه باعث ایجاد ناامنی برای شما هم بشه و اون فرد خطرناک ترین فرد ممکنه، همچنین هشدار رو هم نشون داده ترس رو هم نشون داده نماد چاقی نماد ترس و استرسه نماد هشدار که بیشتر چاق نشیم و الان هم این هشدار هست که از سایتتون بهتر مراقب کنید ….افراد بی رحم در کمین هستند !

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/07/23 02:46
   مدت عضویت: 1370 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 380 کلمه

   سلام استاد و دوستان خوش ذوقم با نظرهای متفاوتشون…
   من با نظر استاد موافقم.‌گرچه بقول استاد خیلی بهمون بر می خوره و قبولش سخته ولی حقیقته.‌هیچکس بزرگی و‌پیشرفت و‌صفات خوب رو‌ در قالب یه بدن چاق نمیبینه.‌چاق رو‌نماد آدم‌بیمار ،ناراحت،غمگین ،افسرده،ناتوان و درنهایت بی امنیت میدونن.‌واقعا ضرب المثل قدیمی هم هست که میگه عقل سالم در جسم سالمه.‌وقتی چاقی نماد بیماریه پس لابد عقل سالم هم نداره.‌پس پیشرفت و موفقیت هم نداره.‌این ضرب المثل نشون میده گرچه اشتباهه ولی به طراح این طرح خورده ای نیست .از گذشته طرز فکر آدما نسبت به فرد چاق همینه. گرچه بظاهر میگم نه من موافق نیستم.‌خودم هم کارمند موفقیم وهم همسر و مادر توانمندیم و به لطف خدای مهربون دارم بهتر هم میشم و پیشرفتم میکنم ولی…ته دلم قبولش دارم.‌ببینین یه آدم چاق کاهش سطح حرکت داره.به همین دلیل تو کار و زندگیش هم ناموفقه.اعتماد بنفسش که نابوده.‌فشار روحی وجسمی شدیدی داره.‌در سن بالا انواع بیماری که داره پس خطرناک واسه جامعه نه ولی برای خودش هست .مثل اون دوست استاد که بالاخره خودش رو به کشتن داد.اینجام تو اون تصویر برای آدم‌خطرناک یه آدم چاق رو‌گذاشتن. دید عموم جامعه ست.‌میخوای چیکارش کنی.‌بجای اینکه خودتو به زحمت بندازی و‌ثابت‌کنی ‌چاق موفقی هستی بهتره تا دیر نشده بخوذت بیای و تصمیم قطعی تو واسه لاغری بگیری تا دیگه مشمول اون عکس نشی. کاری که من شش هفته پیش کردم..استاد اکه از هر موضوعی یه فایل جذاب میسازه دست خودش نیست. زبان ذهنش تغییر کرده. وقتی میری کلاس زبان مثلا انگلیسی بهت میگه خانوم وقتی زبان روخوب یاد میگیری که دا،م انگلیسی حرف بزنی حتی تو خواب. هر چیز دور و برتو به انگلیسی بگی. خوب استاد سالهاست زبانش زبان شیرین لاغری شده.‌حتی توی قسمت امنیت سایت چشم و گوش و‌هوشش به مقوله لاغری و چاقی ست.‌در وجودش نهادینه شده.‌خوشا به سعادتشون.چنین تغییری رو آرزوست…..
   مرسی استاد بابت زحماتتون.‌ممنونم خدایا بابت هدایتم به این مسیر زیبا
   من توی مسیر زیبای لاغری هستم و بزودی به مقصد میرسم.منم گاهی وقتی دارم‌کارای خونه رو‌انجام‌ میدم با خودم‌جملات زیبای شما رو تکرار میکنم.خوشحالم که الفبای لاغری داره در وجودم تثبیت میشه و‌منم دارم زبان لاغری رو ذره ذره یاد میگیرم.بعد خدا مدیون شماییم جناب استاد روشن….
   من همچنان مشتاقانه دارم فایل گوش میدم و انجام میدم و ادامه میدم.‌ادامه میدم . ادامه میدم. بزودی عکس شگفتی مو واستون میفرستم…..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/05/28 15:31
   مدت عضویت: 1562 روز
   امتیاز کاربر: 20855 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 306 کلمه

   سلام ، من با چاقی امنیت جسمی و روانی ام را به خطر انداخته بودم ، امنیت سلامتی نداشتم چون همیشه درگیر بیماریهای ناشی از چاقی بودم از سن ۲۲ ساگی نمیدونستم یک روز بدون درد زندگی کردن چه مزه ای داره ، امنیت روانیم بخطر افتاده بود چون اعتماد به نفسم پایین بود و همیشه فکر میکردم لاغرها از من بهتر و موفق تر هستن ، تو ذهن خودم چاقی یک غول بزرگ بود و نمیدونستم که با این تفکر چقدر فرکانس چاقی را به جهان هستی ساتع میکردم برای همین تو باشگاه آدمهای حتی چاقتر از من میگفتن تو چقدر چاقی و من ناراحت میشدم که چرا اونا چاقی خودشونو نمیدیدن ،اونموقع من چاقی را پذیرفته بودم که درمان نداره ولی حالا با درک این موضوع که همه چیز در جهان دو وجه داره خیلی احساس خوبی دارم مثل شب و روز ، سردی و گرمی و همینطور چاقی و لاغری ، دیگه چاقی برام یه چیز بغرنج نیست همینطور که ی روزی چاق بودم و افکار و رفتار چاق شونده داشتم ی روزی هم میتونم لاغر باشم فقط باید افکار و رفتار لاغری را انتخاب و اجرا کنم فقط باید با اشتیاق تو مسیر لاغری استمرار داشته باشم و با صبر و حوصله به نتیجه دلخواهم برسم و باور دارم که موفق میشم ، در مورد تصویر ناامنی به نظر من عقیده طراح این بوده چون خودش آدم لاغر و فعالی بوده وتلاش میکرده ، چاقها را آدمهای تنبل و بی تحرک و بدون تلاش میدیده که میخان به راحترین راه ممکن بدون زحمت و با هک کردن و دزدی به خواسته شون برسن و چاقها چون خودشونو آدمهای بی ارزشی میدونن با هک کردن خودشونو لایق کارهای بی ارزشی مثل دزدی میدونن ، کسی که خودشو لایق بدونه هیچ وقت دزدی نمیکنه چه دزدی از دیگران و چه دزدی از جسم خود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها