0

قانون جذب همان دایره قدرت خداوند است

قانون جذب
اندازه متن

قانون جذب می گوید، به هرآنچه فکر کنی در زندگی شما رخ می دهد یا به واقعیت تبدیل می شود.

داستان آشنای من با قانون جذب

زمانی که با قانون جذب آشنا شدم و کتاب های زیادی درباره آن مطالعه کردم مدت ها به دنبال پیدا کردن ارتباط بین اتفاقات ناخوشایند زندگیم با افکارم بودم.

چرا که شرایط آن روزهای من به شکلی بود که تصور آنکه خودم با افکارم آن را خلق کرده ام غیرممکن بود.

چطور ممکن است خودم، با افکارم این شرایط را در زندگی ایجاد کرده باشم؟

بیشتر از آنکه نمی توانستم باور کنم می شود با استفاده از  قانون جذب، زندگی خود را تغییر داد، نمی توانستم باور کنم که شرایط آن روزهای زندگیم را خودم خلق کرده باشم.

پذیرفتن مسئولیت اوضاع و احوال زندگیم برای سخت و تاحدودی غیرممکن بود.

خیلی سعی کردم این موضوع را درک کنم که چگونه زندگی خود را خلق کرده ام، چون عقیده داشتم:

برای باور کردن اینکه من می توانم زندگی ام را آنگونه که می خواهم خلق کنم باید ابتدا به این باور و اطمینان برسم که شرایط فعلی را خودم خلق کرده ام، و این کار ساده ای نبود.

در تمام نوشته های افراد معتبر درباره قانون جذب صحبت از نیرویی شده بود که مسئولیت تحقق رویاها و آرزوی های ما را به عهده داشت.

نیروی کائنات در قانون جذب را چگونه درک کردم

نیرویی است که احساس ما را دریافت می کند و شرایط و موقعیت هایی همجنس با احساس ما را وارد زندگی مان می کند.

نیرویی است که به آنچه من فکر می کنم واکنش می دهد و مرا به آرزوهایم می رساند.

در بیشتر موارد آن نیرو را “کائنات” نامگذاری می کردند.

و این موضوع بیشتر مرا به خود مشغول کرده بود و سوالاتی در ذهنم ایجاد کرده بود که مشتاق یافتن پاسخ آنها بودم.

چرا کائنات به من پاسخ های را داده که سبب شده در شرایط سخت و ناامید کننده ای زندگی کنم؟

چرا کائنات با من سر سازگاری ندارد؟

چرا افکار من به گونه ایست که پاسخ کائنات به آن همیشه اتفاقات و نتایج ناامیدکننده است؟

چرا هرچه در زندگی تلاش کرده ام نتیجه مناسبی کسب نکرده ام؟

هرچه بیشتر کتاب های قانون جذب را دنبال می کردم بیشتر به عدم شناختم از نیروی کائنات پی می بردم و تصمم گرفتم برای پی بردن به رمز و راز قانون جدب از شناخت کائنات شروع کنم.

با فکر کردن به اینکه کائنات چیست و چگونه عمل می کند، به دانسته هایم درباره کائنات رجوع کردم. اما اطلاعاتی در ذهنم درباره آن نداشتم، هرچه بود درباره خداوند بود.

تا آن زمان کسی از کائنات به من چیزی نگفته بود و همه شنیده های من درباره خداوند بود.

خدایی که سرنوشت مرا رقم زده است.

خدایی که قسمت مرا تعیین می کند.

خدایی که رزق و روزی مرا مشخص می کند.

خدایی که با فرشتگانش همواره در حال تعقیب من است و اعمال مرا ثبت و ضبط می کند تا در روز قیامت به حساب من رسیدگی کند.

کائنات قانون جذب همان خداوند زندگی ما است

هرچه بیشتر به این موضوع فکر می کردم اطمینانم از اینکه، کائنات در قانون جذب همان خداوند زندگی من است بیشتر می شد.

دلیل واضح من، ارتباط دادن شرایط زندگی و سرنوشتم به خداوند بود که از سال ها پیش به آن اعتقاد داشتم و هزاران بار گفته بودم که خدا برای من این شرایط را خواسته و کاری از دست من ساخته نیست و خودم را با این جمله که بارها شنیده بودم ” بنده هایی که در دنیا سختی می کشند در آخرت جایگاهشان بهشت است” تسکین می دادم که اگر در این دنیا روزگارم به سختی می گذرد ولی در روز قیامت در جایگاه عالی در بهشت خواهم بود.

اما فکر کردن به بار گناهانم مرا از وارد بهشت شدن در دنیای ابدی مایوس می کرد.

از آنجایی که عقیده داشتم خداوند تعیین کننده شرایط من در زندگی است و اوست که سرنوشت مرا از قبل مقدر کرده است، پذیرفتن اینکه کائنات و خداوند هر دو یکی هستند برایم ساده تر شد. و قانون جذب را برای خودم به قانون خداوند یا سیستم خداوند تغییر عنوان دادم.

از آن زمان، شور و اشتیاق من برای درک و شناخت خداوندی که همان کائناتی است که شنیده و خوانده بودم به افکار ما پاسخ می دهد بیشتر شد.

از آنجا که منابع قانون جذب کتاب هایی بود که تقریبا همه آنها توسط افراد کشورهای دیگر نوشته شده بود و آن تعداد محدودی که نویسنده آنها ایرانی بودند به شکل گسترده ای محتوای همان کتاب ها را عنوان کرده بودند تصمیم گرفتم برای درک بهتر خدایی که از بچگی درباره آن شنیده بودم به قرآن مراجعه کنم.

و دلیل این تصمیم، واحد بودن و یکی بودن قرآن بود. چرا که کتاب های زیادی درباره قانون جذب وجود دارد اما تنها یک کتاب درباره خداوند وجود دارد و نویسنده های متعددی برای آن نیست گرچه مترجمان و مفسران زیادی برای آن وجود دارد اما با اندکی تحقیق توانستم ترجمه ای که به واقعیت نزدیک تر باشد را پیدا کنم و با اشتیاق برای اولین بار در زندگی ام به دنبال شناختن خداوند باشم.

آنچه از قرآن دربارهقانون جذب آموختم

بسم الله الرحمن الرحیم گفتم و قرآن را باز کردم. سوره فاتحه را خواندم و به سوره بقره رسیدم.

فقط چند ثانیه از شروع مطالعه قرآن گذشته بود که به این آیات نورانی رسیدم:

ذَٰلِکَ الْکِتَابُ لَا رَیْبَ فِیهِ هُدًى لِّلْمُتَّقِینَ ﴿٢﴾ الَّذِینَ یُؤْمِنُونَ بِالْغَیْبِ وَیُقِیمُونَ الصَّلَاهَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنفِقُونَ ﴿٣﴾

این است کتابى که در [حقانیت‌] آن هیچ تردیدى نیست؛ [و] مایه هدایت تقواپیشگان است (۲) آنان که به غیب ایمان مى‌آورند، و نماز را بر پا مى‌دارند، و از آنچه به ایشان روزى داده‌ایم انفاق مى‌کنند؛ (۳)

خداوند ابتدا تاکید کرده است در قرآن هیچ تردیدی نیست و سبب هدایت انسان هاست. و بعد اشاره کرده چه انسان هایی “آنان که به غیب ایمان می آورند” و در همین شروع کار مطمئن شدم که خداوند همان کائنتات قانون جذب است.

شباهت کائنات قانون جذب با خداوند در قرآن

در همه کتاب هایی که خوانده بودم، کائنات را نیرویی معرفی کرده بودند که دیده نمی شود اما به افکار و آرزوهای ما واکنش می دهد و در ابتدای سوره بقره خداوند می فرماید کسانی هدایت می شوند که به غیب یعنی آنچه نمی بینند ایمان می آوردند.

خیلی ساده بیان کرده که اگه می خوای هدایت بشی باید به خدا، نیروی کائنات، یا هر اسمی که براش می ذاری ایمان داشته باشی، ایمان به این معنی که قبول کنیم وجود دارد و آن نیرو قدرت برآورده کردن آرزوی های ما را دارد.

و اینچنین شد که تصمیم قاطع گرفتم زندگی ام را با ایمان به خدایی که دیده نمی شود اما حضور دارد تغییر بدهم.

این تصمیم باعث شد که شجاعت پذیرفتن مسئولیت زندگی ام را به عهده بگیرم و بپذیرم این من بوده ام که با افکارم شرایطی را در زندیگم خلق کرده ام که مورد رضایت و خوشحالی من نشده است.

در تمام آن سال ها من از نیرویی استفاده می کردم که عقیده داشتم خیلی سخت گیر، عذاب دهنده و در عین حال تصمیم گیرنده زندگی من است و به همین دلیل با ترس و نگرانی از خداوند زندگی می کردم و طبیعی است وقتی از تصمیمات خدا در زندگی ام ترس داشته ام، همیشه اتفاقی در زندگی من رخ می داد که خوشایند من نبود.

چون انتظارم از خدا همین بود، که مرا با سختی ها آزمایش و امتحان کند و خدا هم به انتظار من از خودش پاسخ می داد.

درک این آگاهی سبب شد باور کنم اکنون می توانم با تغییر شناختم از خداوند، انتظارم از او را تغییر دهم و همان خدایی که قبلا به انتظارم از خودش پاسخ می داد اکنون نیز به انتظار جدیدم از خودش پاسخ خواهد داد و خوشحال بودم که می توانم به این طریق زندگی جدیدی را تجربه کنم.

چگونه با قوانین الهی توانستم زندگی خودم را تغییر دهم؟

آن تصمیم شیرین سبب شد که در این مسیر یاد بگیرم چگونه با استفاده از این نیروی قدرتمند و غایب از نظر، بدن خودم را متناسب کنم، یاد گرفتم آفرینش های ذهنی داشته باشم، یاد گرفتم چگونه از رستگاران باشم.

و به لطف خدا دوستانی که در این مسیر همراه من شدند با شناخت بهتر این نیرو توانستند تغییرات عالی در شرایط زندگی خود ایجاد کنند.

دوستانی که یاد گرفته اند آفرینش های ذهنی داشته باشند. آنان که زندگیشان (نامه ی اعمالشان) را پر از عشق، ،محبت، انرژی بدنی بالا، سلامتی، ثروت، نعمت و  برکت نماینند، اینان همان رستگارانند .

و آیا تو میدانی  رستگار کیست؟

آنان که به محض هدایت به این مسیر ، اگر تا این زمان زانوی غم بغل کرده و از زندگی کردن ناامید شده اند، نور امیدی در قلبشان جاری می شود و به آنها می گوید، آگاه باش که هنوز فرصت باقی است.

فرصت سرمایه گذاری برای پر کردن ذهنت از آگاهی، بدنت از تناسب، حساب بانکیت از ثروت الهی، تجربه عشق در خانواده ات و فرصت درخشان تر کردن نامه ی اعمالت با تغییر کردن نگاه و عقیده ات نسبت به خداوند است.

آری تو نیز میتوانی با سری بالا در محضر خدا حاضر شوی

وَیَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ فَفَزِعَ مَنْ فِی السَّمَاوَاتِ وَمَنْ فِی الْأَرْضِ إِلَّا مَنْ شَاءَ اللَّهُ وَکُلٌّ أَتَوْهُ دَاخِرِینَ ﴿۸۷﴾

و روزى که در صور دمیده شود پس هر که در آسمانها و هر که در زمین است به هراس افتد مگر آن کس که خدا بخواهد و جملگى با زبونى رو به سوى او آورند

وَنُفِخَ فِی الصُّورِ فَإِذَا هُمْ مِنَ الْأَجْدَاثِ إِلَى رَبِّهِمْ یَنْسِلُونَ ﴿۵۱﴾

و در صور دمیده خواهد شد پس بناگاه از گورهاى خود شتابان به سوى پروردگار خویش مى ‏آیند .

می خواهم به شما مژده دهم که آخرت خواهد آمد .

می خواهم به شما مژده دهم که این دنیا جز فرصتی برای لذت بردن و رستگار بودن چیز بیشتری نیست .

می خواهم به شما مژده دهم که به صور دمیده خواهد شد.

می خواهم به شما مژده دهم که این زنگ بزرگ به صدا در می آید و همه به صف خواهند شد برای گرفتن نامه ی رستگاری والبته شاید برای گرفتن نامه ی پشیمانی.

اگر در گذشته اسم آخرت را می شنیدم ترس و نگرانی و حسرت تمام وجودم را می گرفت .

من زمانی متوجه تغییراتم شدم که وقتی اسم آخرت آمد نه تنها هیچ گونه ترس و نگرانی در من بوجود نیامد بلکه احساس غرور و افتخار به من دست داد.

سربلند از اینکه نامه ی اعمالم را سنگین کرده ام. و البته که هنوز به دنبال سنگین تر کردنش هستم، و هر روز به دنبال رشد و پیشرفت بیشترم.

و آنچه خود دراین مسیر لذت بخش درک می کنم و به کار می بندم و احساس عالی در من ایجاد می کند را از طریق فایل های تصویری با دوستانم به اشتراک می گذارم.

خواندن نوشته های تغییراتی که در شرایط زندگی و احساسی دوستانی که مشتاق یادگیری و تغییر کردن هستند و از این محتوای سرشار از آگاهی الهی استفاده می کنند نامه اعمال مرا سنگین تر می کند چرا که احساس می کنم تاثیر مثبتی در ایجاد احساس بهتر در جهان پیرامونم داشته ام.

فَمَنْ ثَقُلَتْ مَوَازِینُهُ فَأُولَئِکَ هُمُ الْمُفْلِحُونَ ﴿۱۰۲﴾

پس کسانى که کفه میزان [اعمال] آنان سنگین باشد ایشان رستگارانند

و نتیجه رستگاری برای من:

تناسب بیشتر در بدنم

آگاهی بیشتر در ذهنم

ثروت الهی بیشتر در حساب بانکیم

و تجربه ی عشق بیشتر با خانواده ام

و دوستی بیشتر با خدای مژده دهنده ام

خداوند به من مژده داد که “رضا “آخرت خواهد آمد. بلند شو و آنقدر لذت ببر که وقتی آخرت شد حسرت نخوری و با ندای پشیمانی نگویی خدایا خدایا فقط یک روز دیگر فقط یک لحظه ی دیگر به من فرصت زندگی بده من یادم رفته بود که لذت ببرم و خلق کنم و نامه ی اعمالم را از آفرینش های آگاهانه ی بیشتر پر کنم.

وَمَنْ خَفَّتْ مَوَازِینُهُ فَأُولَئِکَ الَّذِینَ خَسِرُوا أَنْفُسَهُمْ فِی جَهَنَّمَ خَالِدُونَ ﴿۱۰۳﴾

و کسانى که کفه میزان [اعمال]شان سبک باشد آنان به خویشتن زیان زده [و] همیشه در جهنم مى‏ مانند

و دیگر نشانه ی تغییرم را زمانی دیدم که وقتی خبر خوش موفقیت بنده ای را شنیدم حسادت نکردم.

و یا اگر فردی را می دیدم که توانسته موفقیت، نعمت و برکت را دریافت کند، حسرت نخوردم که ای کاش من هم آن را می داشتم ای کاش …

من دیگر تغییر کرده بودم

من توانسته بودم ذهنم را تغییر دهم

چگونه خالق زندگی خود باشیم

من توانسته بودم خیلی از فرمول های زشت چاق کننده، بدبخت کننده، حسادت ساز، ناتوان کننده و محدود کننده را از ذهنم پاک کنم.

ترس از چاق شدن، ترس از فقر، ترس از شکست، ترس از  هرآنچه دوست ندارم در زندگی ام رخ داده و تجربه کنم.

این ترس ها این نگرانی ها نقاشی زندگی ما را خط خطی خواهند کرد

هر ترس یک خط سیاه و یک لکه ی زشت بر روی این برگه ی سفید که شما زندگیتان را در آن به تصویر می کشید ایجاد خواهد کرد.

این لکه های سیاه آنجا خواهند ماند تا زمانی که خداوند نقاشی اعمالتان را مشاهده می کند، مگر اینکه قلم تان را تغییر دهید.

رنگ زیبایی، رنگ ایمان، رنگ توکل، رنگ شجاعت، رنگ درک و علم خدایی، رنگ تعهد، رنگ عشق، رنگ قربانی کردن ناخواسته ها برای رسیدن به خواسته ها، رنگ تغییر و رنگ خدایی را انتخاب کنید.

البته برای آنان که بخواهند نقاشی زندگی شان را زشت تر کنند  ایمان دارم خداوند به آنها کمک خواهد کرد و برای آنها نیز رنگ هایی مهیا کرده است .

رنگ تنفر و عصبانی شدن از عزیزانشان، رنگ بی ایمانی، رنگ ترس، رنگ وحشت از تغییر، رنگ ناتوانی، رنگ ای کاش ها، رنگ حسرت و حسادت ها، رنگ عجله و شتاب، رنگ عهد شکستن و رنگ بی خدایی.

بر صور دمیده خواهد شد

من ایمان دارم که مالک یوم الدّین روز آخرت را مهیا کرده است.

و البته که ایمان دارم او الرحمن و الرحیم هم هست.

یعنی سفره ی پر برکت حمایت و تشویق هایش شامل حال همه می شود.

همانگونه که من خواستم متناسب شوم و هدایت شدم به استفاده از قدرت ذهن برای متناسب شدن و سپس متناسب شدم.

آنگاه خواستم در حوضه تناسب اندام و لاغری با ذهن در جهان تاثیرگذار باشم و هدایت شدم و دوره های لاغری با ذهن را خلق کردم با اتکا به نیرویی که دیده نمی شود اما ایمان دارم که حضور دارد و می داند و بدون خساست می بخشد آنچه از آگاهی که مرا به تجربه خواسته هایم هدایت می کند.

و در سوی دیگر آنکه خواست اسلحه بهتری بسازد تا از فاصله طولانی تر و دقتی بالاتر انسانی را هدف قرار دهد، خداوند حمایتش می کند و مقدمات و ابزار مناسب را برایش مهیا می کند و او را هدایت می کند آنچه می خواهد را در جهان مادی تجربه کند، و نام میخائل کلاشینکف را جاودانه می کند، فردی که در نامه ی اعمالش ساخت کلاشینکف را اضافه کرد.

آیا احساس افتخار از اینکه سازنده دوره ی تناسب اندام ذهنی تاثیرگذار در جهان باشی و به هزاران انسان کمک کنی براحتی متناسب شوند و آرزوی لاغری خود برسند بهتر است؟ یا احساس افتخار از اینکه سازنده ی تفنگی باشی که میلیون ها انسان با آن کشته شدند؟

شاید احساس افتحار برای هر دو آفرینش در جهان مادی یکسان باشد اما در دنیای ابدی و در عالمی که پرده حجاب فرو می افتد و نتایج آفرینش های خود را و تاثیرش را بر جهانی که مسافر آن بودیم درک می کنیم فضایی به گستردگی بهشت و جهنم در وجود ما شکل می گیرد.

تفاوت بهشت و جهنم فقط از  یک انتخاب کوچک شروع می شود :

چه چیزی انتخاب میکنی برای آفرینش؟

چه چیزی به نامه ی اعمالت اضافه می کنی؟

به انسانها یاد می دهی از بدبختی هایشان صحبت کنند؟

یا به آنها یاد می گویی از موفقیت هایشان صحبت کنند تا باور توانستن در آنها شکل بگیرد؟

 به دیگران یاد می دهی که در  کسب و کارشان با حالت ضعف، مدام تخفیف بدهند و چانه زدن ها را قبول کنند و ضعف و کمبود و ناتوانی خرید مردم را اینگونه به آنها گوشزد می کنی؟

یا به آنها یاد می دهی با اطمینان خاطر، بهای محصولشان  را دریافت کنند و اینگونه ارزش و لیاقت مشتری هایشان را به آنها گوشزد کنند؟

فقط یک انتخاب ساده میتواند آینده ای پر از سعادت برایمان خلق کند و همان انتخاب ساده می تواند آینده ای پر از حسرت و ای کاش های نا تمام برایمان خلق کند .

همه چیز به ما بستگی دارد

می دانم شاید فکر کنید این سایت و محتوایش مربوط به لاغریست اما هرکسی از این آگاهی استفاده کرده است اولین نتیجه ای که اعلام می کند تناسب فکری است که در او شکل گرفته است که زودتر از متناسب شدن باعث تعادل در افکار و رفتارش شده است و نتایج عالی در زندگی اش رخ داده است.

و زمانی که نوشته ها و نتایج دوستانم را می خوانم، برای من لاغری و تناسب اندام آنها، کمترین اهمیت در مسیر تغییر کردن استفاده کنندگان را دارد. چرا که ایمان دارم، این تناسب اندام نیست که می تواند زندگی آنها را تغییر دهد بلکه مهم تناسب فکری است که منشا خوشبختی و سعادت آنها در دنیا و آخرت خواهد شد.

تناسب اندام نتیجه ی طبیعی تناسب فکری است.

افزایش اعتماد به نفس نتیجه طبیعی تناسب فکری است.

احساس خوب نتیجه طبیعی تناسب فکری است.

درک و شناخت خداوند نتیجه طبیعی تناسب فکری است.

یادگیری چگونه خلق کردن زندگی با افکار و احساس نتیجه طبیعی تناسب فکری است.

تنها راه رسیدن به خواسته ها چیست؟

بدانید و باور کنید فقط یک راه برای رسیدن به همه خواسته ها وجود دارد.

“راه شناخت صحیح خداوند”

بدانید و باور کنید خدا برای ما آسانی خواسته است.

می خواهم در کنار جستجوی لاغری در تناسب فکری به دنبال درک بهتر خدا باشیم، درک بهتر قوانین جهان هستی، افزایش اعتماد به نفس، تسلط بر احساسات و بودن در احساس خوب پایدار و درک فرمول ثابت خلق کردن آنچه می خواهیم در زندگی ما رخ دهد .

تناسب اندام کوچکترین نتیجه طبیعی درک این فرمول ها است و با قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن کار شما تازه شروع می شود برای آفرینش لذت های بیشتر در زندگی.

آنوقت تازه کنترل “بما قدمت ایدیهم” هایتان شروع می شود

آنوقت تازه کنترل ارتعاشات و حرکت قلمتان بر روی صفحات نقاشی های جدید زندگیتان شروع می شود .

وقتی به حرکت قلمتان مسلط می شوید

شور و شعف خلق کردن دیگر خواسته هایتان بعد از آفرینش لاغری خواب را از شما خواهد گرفت .

شور و شوق و انرژی بالای لحظه ی رسیدن به تناسب اندام با شما کاری می کند که برای رسیدن و خلق کردن دیگر خواسته هایتان تلاش می کنید از زمان هایی که برای کارهای بیهوده صرف می کنید کم کنید و مشغول دادن آگاهی های مثبت و تاثیرگذار به ذهن خود شوید چرا که باور کرده اید شما با قدرت ذهنتان به واسطه وجود نیروی که هست، اما دیده نمی شود می توانید در فرصت زندگی هرآنچه می خواهید را در زندگی دنیایی تجربه کنید

اگر خوابیده اید ترجیح می دهید بنشینید، اگر نشسته اید بهتر می دانید که بایستید و اگر ایستاده اید ترجیح می دهید راه بروید و اگر راه می روید آن انرژی بالا ، آن باور توانستن با شما کاری می کند  بدوید و با تکاپو و شور و شوق بالا برای خلق دیگر خواسته هایتان حرکت کنید.

این قدرت آفرینش اگاهانه است.

این قدرت دیدن و تایید کردن نتایج مثبت است.

این قدرت دیدن قدرت آفرینشتان است.

آفرینش تناسب اندام هم مثل دیگر آفرینش های شماست.

من اعتقاد دارم که چربی های اضافه ی داخل بدن هر انسانی خدایی دارند، و به اذن خدا در بدن آن فرد جمع شده اند.

و بهترین راه برای اینکه از شر آن چربی های اضافه خلاص شویم این نیست که به سراغ چربی ها برویم و با آنها بجنگیم تا شکستشان دهیم، زیرا آنها خدای قدرتمندی دارند.

“سر الکس فرگوسن در کتاب خاطراتش می نویسد:

در اولین مسابقه ای که مربیگری می کردم دعا می کردم و از خدا می خواستم که برنده باشم، اما نبردیم

فهمیدم تیم مقابل هم خدایی دارد

پس از آن به بعد به جای دعا کردن، تلاش کردم “

چگونه در مسابقه با چربی ها پیروز شویم

به اعتقاد من بهترین راه شکست آنها این است که به سراغ خدای آنها که خدای ما هم هست برویم، و از خدای یکتا بخواهیم که آنها را از وجود ما پاک کند.

البته نکته ی مهم قضیه این است که این دعا و خواستن باید متفاوت با دعای چربی ها باشد زیرا به هرحال تک تک سلولهای چربی های ما هم خواسته و دعای خودشان را از خدا دارند.

تصور کنید در یک طرف معادله ماییم که دعا می کنیم و از خدا می خواهیم که چربی ها از بدن ما پاک شوند و در طرف دیگر معادله چربی ها هستند که دعا می کنند و از خدا می خواهند که در بدن ما باشند و گسترش پیدا کنند.

درست است، بازی به صورت کاملا خنده داری در این حالت باید مساوی شود.

اما نکته قابل توجه این است که در حالی که ما انتظار نتیجه مساوی را داریم، پیروزی و برتری با تیم چربی ها است.

چرا که ما خسته شده و از دعا کردن (تلاش برای پیروزی) دست بر می داریم اما تیم چربی ها همواره در دعا کردن خود استمرار داشته و به سادگی بر ما غلبه کرده و پیروز می شود و ما چاق تر چاق تر می شویم..

لاغری با ذهن چگونه باعث برتری ما بر چربی ها می شود

لاغری با ذهن به ما می آموزد با کنترل ذهن و پاک کردن تمامی احساست بد مثل ترس از چاقی به انرژی پاک، قدرتمند و خالص الهی بیشتر اجازه می دهیم به نفع ما کار کند و خواسته لاغری را در جسم ما خلق کند.

آری چربی ها تنبل تر از این حرفها هستند که تلاش ذهنی و عملی انجام دهند. چرا که قدرت ذهن ندارند و فقط در حد و اندازه خود می توانند استمرار داشته باشند اما انسان (ما) با اتکا به قدرت ذهن فراتر از حد تصور خود می توانیم تصویرسازی کنیم و خود را غرق شادی و احساس خوب و لاغری و خوشبختی بدانیم، کاری که از چربی ها ساخته نیست.

درست حدس زدید، خدا پارتی بازی هم می کند اگر ما تقوا و کنترل ذهن بیشتری انجام دهیم. اجازه دهید خیالتان را هم راحت کنم، کوچکترین افزایش احساس خوب (تقوا) منجر به تغییر کردن نتیجه می شود.

ولی  برای ثتبیت نتیجه خوبتان باید چند ماه این کار را ادامه دهید تا  تقوای شما به درجه ی ایمان برسد. و هرکس به خدا ایمان دارد پیروزی پایدار همراه اوست، و هرگز بازگشت به عقب نخواهد داشت.

بنابراین اگر دوره ی ورود به سرزمین لاغر ها را تهیه کرده اید آنقدر مطالب شنیدنی اش رو گوش کنید و تمرینات عملی اش را انجام دهید تا  آن آگاهی ها  با پوست و گوشت و خون شما یکی شود.

باید آنقدر این کار را ادامه دهید تا احساسات مثبت درباره ی بدنتان و غذا در شما تثیت و به یک عادت همیشگی تبدیل شوند.

 این راز کنترل ذهن است

این راز قانون جذب است

و هرکس بیشتر ذهنش را آرام کند، نزد خدا عزیزتر و گرامی تر است و نتایج مثبت او ماندگارتر و پایدارتر خواهد بود.

إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِنْدَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ (الحجرات۱۳)

همانا گرامی ترین شما در نزد خدا با تقواترین شماست

منتظر خواندن نظرات ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.23 از 30 رای

https://tanasobefekri.net/?p=20832
13 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فریبا فروغی
   1403/03/16 14:42
   مدت عضویت: 620 روز
   امتیاز کاربر: 15860 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 242 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز 

   امروز هم دوباره به این باور رسیدم که میتونم با باور داشتن قدرت بی‌نهایت جهان هستی ه خواسته‌هام با تغییر افکار و نگرشم برسم،

   من یه بار دیگه باور کردم که خداوند ه انسان‌ها و همه چیز میده و هرچه از جانب خداوند به ما میرسد جز خیر و خوبی نیست،

   اگر باور داشته باشیم کم نیست و بی‌نهایت می‌تونیم از نعمت‌های خوب خداوند استفاده کنیم و لذت ببریم راحت‌تر به خواسته‌هامون می‌رسیم،

   وقتی سپاسگزار باشیم برای داشته‌هامون تفاق‌های بهتری رخ میده که به ما ثابت می‌کنه خداوند به حرف ما و به ذهن ما ستگی داره که چه احساسی داشته باشیم توجه می‌کنیم توجه میکنه به انچیزی که ما توجه میکنیم ،

   پس با احساس خوب من امروز هم تصمیم می‌گیرم که دایره خواسته‌های خودم رو با حال گسترش بدم و می‌تونم که با صبر و حوصله و تمرینات و در مسیر خداوند به همه چیز میرسم،

   وقتی که توی فکر من به وجود اومده پس حتماً در جهان وجود داره وقتی که خدا قدرت انتخاب به من داده پس حتماً نعمت‌های زیادی قرار داده که من انتخاب کنم،

   مثلاً اینکه شک داریم به اینکه خداوند ممکنه نعمتی رو که می‌خوایم به ما نده و فکر می‌کنیم که بخیر صلاح ماست اما خداوند هرگز خسیس نیست و اگر یک نعمتی رو در جهان در ذهن ما و در زندگی دیگران وجود دارد ،مثل خونه ماشین مبایل سلامتی و شادی و همه چیزهای که با افکاری درست انتخاب میکنیم در جهان تجربه کنیم ،

   باتشکرازشما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/01/23 18:04
   مدت عضویت: 620 روز
   امتیاز کاربر: 15860 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 368 کلمه

   با سلام خدمت شما ،

   برای من این فایل خیلی جلب بود که شنیدم چون همیشه به یک سری مسائلی که برای من خواسته های کوچک و پیش پا افتاده‌ای هستند فکر می کنم و میبینم که چقدر راحت به اونها میرسم پس فکر من قدرت خداوند در جهان است که من رو به اون خواسته خودم با تلاش خودم میرسونه در جهان باید در زندگی مادی ما انسان ها حرف اول رو پول میزنه و برای خرید کوچکترین چیزها تا بزرگترین خاصه خودمون باید پول کافی داشته باشید تا به خواسته هایمان برسیم اما در سیستم خداوند در جهانی که قدرت اراده خداوند وجود دارد هرگز ناممکنی وجود ندارد و ما می توانیم با توکل ایمان به خدا و تلاش در راه هدف خودمان به خواسته مان برسیم،  ،،

   قدرت خداوند در جهان هرگز کم نیست چیزی که به ذهن ما  خطور میکند  فکره خاصه خودمان در جهان فکر می‌کنیم در واقع دارد زیرا که تمام انسان ها ثروتمند از  اون نعمت برخوردار هستند پس ما هم می‌توانیم دنبال اهداف خودمان برویم و اون رو به واقعیت تبدیل کنیم اما نکته مهم در رابطه با فکر ما در شناخت خدا و ایمان واقعی داشت نسبت به او این است که خاصی خودمان را چگونه طلب می کنیم آیا با احساس خوب شادی و شکرگزار بودن داشته هایمان می خواهیم یا فقط با التماس گریه و دعا کردن هایی که ممکنه اشتباه باشه می خواهیم این برای من هنوز هم سوال است که آیا دعا کردن چه تاثیری در رسیدن به خواسته های ما دارد اگر به قدرت خدا ایمان و باور داشته باشیم با او هم مسیر و همفکر در راه خواسته مان می شویم،

   خلاصه که زندگی با اراده خداوند و با دیدگاه درست خیلی جالب و دلنشین و لذت بخش است برای آگاه بودن که از این به بعد زندگی خود را چگونه می خواهید سپری کنید پیشنهاد می کنم که در عملکرد خودتان است قطع کنید نسبت به ارتباط خود با انسانها با جهان پیرامون خود و حتی درباره خودتان به شوخی هم حرف‌های منفی نزنید و به خدا ایمان داشته باشید و همیشه عاشق خودتان باشید که خداوند از روح خودش در مورد دمیده است و این نیز عاشق اون بودن هم میشود 

   با تشکر از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/10/01 22:07
   مدت عضویت: 1113 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 593 کلمه

   سلام
   استاد میدونم چجوری م ب این فایل هدایت شدم خدای من من چندین بار این بهش باز کرده بودم ولی اولین بار بود ک من این فایل دیدم وبهترین بی نظیرترین نوشته ای بود خوندم استاد واقعا خوشحالم ک ادمی مثل شما هست تو این دنیا
   چقدر لذت میبرم از احساستون
   از حالتون
   چقدر حالتون زیباس حستون
   چقدر خوب درس یاد گرفتید
   چقدر زیبا خدا رو تعریف کردید
   چفدر زیبا قران دارید میگید کاش بیشتر وبیشتر از دانش خودتون ما رو اگاه کنید در مورد قران
   چقدر از نوشته هاتون لذت بردم اینک منم اول ک قانون جذب فهمیدم واقعا هنگ کرده بودم باورش برام خیلی سخت بود
   اصلا نمیتونسم کائنات چیه
   اولش فهمیدم ک خدا چیه کیه چجوریه سیستمش چجوریه
   منک این همه نمیدونستم ی ذره فهمیدم در حد قطره هم نیس اما این همه دگرگونی حس میکنم
   همیشه خواهرم میگف ک من موافق ازدواج سنتی ک پدر مادرانتخاب کنن
   نبود میگف من با کسی ازدواج میکنم ک منو دوس داشته باشه خودش منو ببینه ن مادرش
   من تو ذهن خودم مسخرش میکردم میگفتم ک الان تو این زمونه چنین مردهایی نیستن پسرا اینطوری نیستن
   ولی دقیقا خواهر من با کسب ازدواج کرد ک شش هفت ماه عاشقش شده بود خواستگاری اومد و خواهر من اولین بار ب کسی اجازه دادتا بیاد خواستاری واقعی
   و این اگه قانون جذب نیس پس چیه
   خواهر من همیشه فردی بود ک میخواست و همیشه خدا بهش میده همیشه با بهترین شرایط و من شاکرم ک خواهرم ندانسته داره طبق قانون عمل میکنه و خوشحالم
   من زیاد شنیده بودم ک دنیا رو هر جوری بگیری اونجوری پیش میره و چقدر بافهمیدن این قانون این حرف برای من تایید شد

   استاد من فردهای زیادی تو اینستا دیدم ک لایوها رو اعلام میکنن و اولین انسانی هستید من میبینم واقعا یجوره دیگه هستید دنبال فالور و تبلیغ نیستید واقعا هدفتون انتشار اگاهیه
   همیشه فایلهای رایگان میبینم دعاتون میکنم و میگم چقدر باید ادم دلش پاک باشه باخدا باشه این گنج اگاهی در اختیار عموم بزاره
   استاد من چندین نفر دنبال میکردم تا اینک یکی از اساتید گفتن تو استوریشون ک ی استاد دنبال کن
   درسهای ی استاد یاد بگیر بعد برو یکی دیگه
   و من واقعا اون موقع حس کردم خدا این حرف ب من زد و از اون موقع شما رو انتخاب کردم و چقدر پیشرفت کردم چقدر افکارم تغییر کرد
   همیشه این ایه قران منو ب فک فرو میبرد ک یعنی چی ک ای کسانی ک ایمان اورید ایمان بیارید
   با اگاهی ک شمامیدیدچقدر درک مطالب رفته بالا
   اینک همه چی بر حسب باوره فکره
   من باور دارم ک خدا بیشتر و بیشتر کمکم میکنه اگاه اگاه ترم میکنه
   قبل ک بیام این فایل
   ذهنم گف برو ی فایل در مورد لاغری باز کن ولی من برگشتم گفتم ب تغییر زندگی خیلی بیشتر ازلاغری احتیاج دارمو
   چقدر از انتخابم راضیم
   چقدر مببینم ک سوالهام جواب داده میشه ب زیبایی
   استاد خوشحالم خوشحالم انسانی مثل شما هس ک خدا بهش افتخار کنه
   من افتخار میکنم ک هم نوع من انقدر خوب خدا رو شناخته
   همیشه تو کودکی لبه پشت بام ک وایمیستادم مامانم و بقیه میگفتن بیا کنار شیطان هلت میده همیشه حس میکردم ک شیطان جسم داره هیچ وقت فک نمیکردم ک در ذهن منه
   اون هیچ تسلطی برما نداره مگه اینک ما بهش قدرت بدیم بها بدیم اون موقع هس ک انگار میوه ک ازتو گندیده و کرمخورده
   در همین لحظه از خدا میخوام درکم واگاهی هروز بیشتر وببشتر کنه
   ما انسانها ار خدا خواستن از یاد بردیم
   از همه میخایم الا خدا
   اطرافم پر امهایی هستن ک اعتقادشون اینه ک بی پوله و بدبختی و سختی نداشتن یعنی خدا ما یاد نگرفتیم خدایعنی بیپایان بیانتها فراوانی
   خدایا منو ببخش ب خاطر تموم غفلتم

   ممنون برای این همه اگاهی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 439 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان 

   وقتی با شرایطی مواجه می شیم که در زندگی می گیم کاش اینطوری بود کاش اون کار یعنی اینکه اینی که به دلمون افتاده امکان واقعی شدنش هست چون خداوند بی نهایت و ما هم جزیی از خداوند هستیم و چون خدا از روحش بر ما دمیده پس چیزی که به ذهن ما میاد خواسته‌ای یا هدفی باید دنبالش و بگیریم یعنی می تونیم بدستش بیاریم الهاماتش و ایده هاش میاد به ذهنمون و خداوند راهنماییمون می کنه .مثلا اون دنیا که می گن یوم الحسرت حسرت می خوریم که چقدر می تونستم زندگی خوبی داشته باشم و ندارم چقدر اسون بود هر کاری و انجام دادن و من غافل بودم از اینها .بی نهایت نعمته که خواستی در ذهنت اومده و تو هم خواستی و در تو شکل گرفته .با همین فکر هایی که میاد توی ذهنمون کاشکی این و اون خدا یعنی داره تلنگر می زنه بهمون .مثلا ماشینت خراب می شه می شه بهترشو داشته باشی یعنی امکانش هست برای یه ماشین جدید.امکان نداره چیزی در دایره خداوند نباشه و بیاد تو فکر شما .در دنیا هر کسی از این بیشتر استفاده می کنه سپاسگزاری و شکرگزاری بیشتره .اگه خدا و بخوای و درست خواسته باشی خدا با سلامتی و پول و ثروت خودش رو نشون می ده اگه فکر کنی نداد درست نیست این شرکه این خیلی مسیله مهمیه همیشه شنیدیم که اگه صلاحت نباشه خدا نمی ده این مسله برای من هنوز کامل جا نیوفتاده خیلی هم فکر می کنم بازم می دونم که نگاه ما قبلا به خدا یه نگاه انسانی بوده و خدا اونجا نگاه نمی کنه که به صلاحش هست به صلاحش نیست می گم اینو من درک نکردم هنوز .همه چی در دایره خدا هست .

   مثلا این چند وقته که من تو خونه ام هر کاری که دوست داشتم و تا حالا نتونستم انجامش بدم یعنی یه موقع ها می گفتم کاش می تونستم اینها رو درست کنم چند نوع غذا که دیگه به دلم افتاد که موقعشه و می تونم ایده هاش اومد و من تونستم به بهترین شکل اونها رو درست کنم و لذت ببرم . و دیگه الان هم به همین فکر می کنم که من تونستم این کارها رو انجام بدم پس همه کار و می تونم .چون جزیی از خداوند هستم جزیی از کل هستم .

   مسله ساعت و تعیین کردن کجا برم فلان ساعت من هم اصلا تعیین نمی کنم همه کارهام یهویی شده هی مامانم اینا می گن اخه کی میای اونجا میگم میام یهویی و یهویی می رم غذا پختنم و خرید کردنم تعیین نمی کنم تا حد امکان که فلان ساعت باید این کار و اون کار .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/04/15 00:26
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 808 کلمه

   فایل “قانون جذب همان دایره قدرت خداوند است”🅾

   من کاملاً با حرف استاد موافقم که فکر و راه حل راجع به مسایل ما خود به خود به ذهن ما خطور میکند. چرا و به چه دلیل است ؟✳

   خدواند همه ما را اشرف مخلوقات خلق کرده است و هیچ تفاوتی بین ما انسانها نگذاشته است، تنها تفاوت در این است که چون ما حق انتخاب داریم خودمون ، اینده و سرنوشت و زمان حال خودمون را متفاوت انتخاب میکنیم و طبق خواسته ها ی خودمون متفاوت از ديگران زندگی میکنیم.✅

   من همیشه وقتی افراد قاتل را که میبینم به خودم میگویم این فرد حتما متفاوت از من تربیت شده والا وقتی این فردبه دنیا امده است، مثل همه نوزادان دیگر پاک و معصوم بوده است.✔

   من وقتی فردی دانشمند را میبینم همیشه به خودم میگویم که این فرد حتماً از تمام فرصتهای زندگیش استفاده کرده است و تفاوت این فرد با من فقط و فقط و فقط تمرین و استمرار ان فرد تنها در ان رشته بوده است.💠

   حتی گاهی میاندیشم که پیامبران هم همانند ما انسانها بوده اند ،تنها تفاوت انها دمیدن روح الهی خداوند در انها بوده است والا انها هم مثل ما جسم شان، ازدواجشان و یا بچه دار شدنشان یا غذا خوردنشان همه مانند ما بوده است.💠

   پیامبران مربيان الهی ما بوده اندتا ما مسیر بیراهه نرویم.  انان در ترقی و رشد افکار ما تاثیر مستقیم داشته اند.💠

   به نظر من برای شناخت خداوند متعال، هر چه بخواهم سعی کنم بنويسم که چگونه من خدا را میتوانم بشناسم باز در تصور من نمیگنجد.⭕

   چون خداوند ایزد دانا ،مانند خورشید همواره میتابد.  من خداوند را دردرونم کاملا حس میکنم. من در هر جایی نگاه میکنم، ترتیب و نظم جهان هستی را میبینم.💠

   جالب تر این که من انسان راسرحلقه خلقت میبینم چون انسان جهان را به قوه عقل و خرد اراسته کرده است.✅

   انسان اشرف مخلوقات است.  ما مثل بقیه کاینات اسیر طبیعت نیستیم ،ما همواره در حال تغییر دادن محیط اطرافمان هستیم.✔

   ما در زمین زندگی میکنیم ولی با استفاده از هواپیما به هوا پرواز میکنیم.  ما در زمین زندگی میکنیم ولی با استفاده از زیر دریایی به زیر دریا میرویم.✅

   ما در زمین زندگی میکنیم ولی با استفاده از دستگاه های مخصوص، نفت را از زیر زمین استخراج میکنیم.  ما به عنوان انسان برای کشف و تغییر به دنیا امده ایم. ✔

   پس دوستان چرا از این همه برکات الهی استفاده نکنیم ؟🚫

   ما در زندگي در این دنیا، رهگذر هستیم پس بهتر است که موثر باشيم تا متاثر.  زندگی خودمون را در جهت مثبت تغییر هستیم تا اینکه اسیر باشیم و ساکنو بس تحرک.❌

   ما میتوانیم هر انچه را که بخواهیم خلق کنیم. ما میتوانیم احساس خودمون را خوب کنیم. ما میتوانیم ثمره حیات خودمون را در این دنیا ببینیم.✅

   ما میتوانیم خدای خودمون را بشناسیم و او را بپرستیم.  میتوانیم چشم خود را پاک و زبان خود را پاک کنیم تا زیباییها را ببینیم.✔

   بیایید نی پر نغمه و اواز باشيم و زندگی ما نغمات شاد اور دمیده شده از نی باشد، یعنی اینکه مثل بیشتر ادمها نقش قربانی را بازی نکنیم و مرتب نگوییم اتفاقات برسر ما بیایید و نی خاموش و بی نوایی نباشيم که به هیچ کاری نمی اید.⛔

   فقط و فقط و فقط باید باور کنیم تایکی یکی به اهداف خودمون برسیم.  روی باور خودمون کار کنیم.  در اخر میخواستم از تجربه خودم در طول این مدتی که در دوره هستم بگویم:

   من شغل مورد علاقه خودم را با شیفت کاری مورد علاقه ام ، مسیر و مکان موردعلاقه ام در محیطی  سالم و با حقوقی مناسب پیدا کردم.💫

   چطور؟⭕

   من باور کردم که این شغل را به دست میاورم و درباره اش نوشتم ، برایم به حقیقت پیوست.  خواسته من با داشته من الان همخوانی دارد. ✔

   رابطه من با همسر و پسرم به طرز فوق العاده ای تغییر کرد،چون من باور کردم که بهترین همسر و بهترین مادر روی کره زمین هستم و درباره اش نوشتم، برایم به حقیقت پیوست. خواسته من باداشته من الان همخوانی دارد.✅

   برای خریدن خانه مورد علاقه ام، به دلایلی وام ما به 2 سال بعد موکول شده است. من نقشه خانه مورد علاقه مان را با کمک همسرم جز به جزکشیدم و هزاران بار خودم را در ان تصور کرده ام.✅

   الان اپارتمانی را پیدا کرده ام که در طول این 2 سالی که منتظرجور شدن وام خانه هستم ،به من ارامش ميدهد و همسایه ما هم ادمهای بسیار با درک و شعور ی هستند.✔

   من به راحتی خستگی ام در این خانه در میاید. امکانات این مجتمع پسر من را به وجد میاورد. من در این اپارتمان ،احساس شادی میکنم.✅

   به راحتی میتوانم خانه را تمیز کنم.  پسرم پیاده به مدرسه و سر کار میرود.  او از امکانات استخر ، جکوزی و باشگاه استفاده میکند.✔

   من به خودم گفتم که حکمتی از جانب خدا در خرید خانه من است که باید تا 2 سال دیگر صبر کنم و ميدانم که خرید خانه به حقیقت میپیوندد .✅

   خواسته من باداشته من برابر خواهد شد ولی مهم این است که احساس الان من، همسرم و پسرم عالی است.💠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/11/20 22:46
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,801 کلمه

   ما خیلی دوست دارییم یه چیزایی تو زندگیمون عوض بشه مثلا خونه ی ما یا ماشین ما عوض بشه و یا رابطه ی من با همسرم عوض بشه و یا رابطه ام با فرزندم عوض بشه و همه چیز ما بهتر بشه در واقع دوست داریم این شرایط رو تغییر بدیم و یا اینکه همش نگاه به اطرافیان میکنیم که اونها چه شرایط ایده آلی دارن و من رو ببین چه شرایطی دارم .
   پس وقتی به مشکلی بر میخوری میگی من این حالت رو دوست ندارم من اون حالت خوب رو دوست دارم( مثلا طرف رابطه ی عالی با همسرش داره و میگی خدا شانس بده من چه رابطه ای دارم و این چه رابطه ای داره )و در اینجا خدا داره به شما نشان میده که نوع دیگر این نعمت هم هست و وجود داره چون در ذهن تو میاد و هست پس وجود داره (در واقع خدا با مشکلات و تضادها میخواد تو رو وارد مسیر اصلی و درست بکنه )
   پس اگر چیزی این امکان براش وجود نداشته باشه که در این جهان باشه فکرش هم به ذهن ما نمیاد چرا ؟؟چون منبع قدرت همه چیز خداوند هست و هر چیزی که در ذهن ما حتی برای
   یه لحظه تصورش میاد اون چیز در دایره ی قدرت خداوند هست و خیلیا چون چیزی به ذهنشون میاد سریع دنبال میکنن و تمام اون اختراعها به همین صورت بوده مثل کسی که لامپ رو خلق کرد و یا موبایل روا ختراع کرده و در واقع اینها در ذاتشون یه فکری و حدسی میزدن که تونستن اختراع کنن و اما اگر این افراد اون فکر رو اون زمان به بقیه میگفتن بهش میخندیدن ولی اون نگفت و رفت دنبالش و تونست اختراعش کنه .
   نمونه اش استاد عطار روشن که تونست با قدرت ذهنش لاغر بشه .
   پس از هر چیزی که خوشت نمیاد قطعا یه فکری تو ذهنت میاد .
   هر چیزی در زندگی شما به نظرت خوب نیست حتما درستش به ذهن شما میاد و ممکنه بگی اه کاش میشد که میشه حتما میشه باید قدرتش رو به خداوند بدی اگر در دایره ی قدرت خداوند نبود قطعا به ذهن تو نمیرسید .
   وقتی در اون دنیا حاضر میشد از شما میپرسن چرا آخرت رو یوم الحسرت میگن ؟؟و خیلیها میگن چون بیشتر نماز و روزه نخوندیم حسرت
   می خوریم ولی اصلا اینطور نیست و به خاطر این هست که ما میتونستیم به هر چیزی که میخواییم ما به آسانی برسیم و داشته باشیم و اما ما نرفتیم و نرسیدیم به خاطر همین قدرتی که خداوند به ما داده و در وجود ما هست که ما بی خبریم .
   پس هر فکری در ذهن تو مرور میشه اون دنیا به تو نشون داده میشه و میگه از این همه افکار تو به کدومشون رسیدی ؟؟و میبینی تو فقط به چند مورد ناچیز رسیدی و این همین نامه ی اعمال تو هست و تو حسرت میخوری که ما یه همچین نیرویی داشتیم که میتونستیم هر چیزی رو داشته باشیم؟؟؟؟ از این اسمش یوم الحسرت هست .
   گام اول این هست باور کن میتونی یه همچین زندگی داشته باشتی .
   در دایره ی قدرت خد اوند هست یه همچین چیزی رو داشته باشیم چون ما جزیی از خدا هستیم و خداوند از خودش در ما دمیده و تمام آسمان و زمین در تسخیر ما هست پس به هر چیزی که فکر میکنی و دوستش داری پس اینا در دایره ی قدرت خداوند هست و این قدرت تقسیم بندی نمیشه برای افراد خاصی نه برای همه هست چه سیاه پوست یا سفید پوست برای همه هست و هر کس بیشتر از این قدرت استفاده کنه سپاسگزاریش بیشتر هست.
   من اگر خدا رو درست خواسته باشم خدا با تمام صفاتش خودش رو در زندگی من نشون میده و نباید بگی اگر خدا به من نده من بازم دوستش دارم این غلطه مگه خدا نمیخواد بده مگه خداوند نداره مگه خداوند میترسه تمام بشه نعمتش این غلطه خداوند بی نهایت هست و ندادن رو به خدا ربط نده این شرکه بارها آدمها میگن به داده و نداده ات شکر این جمله غلطه چرا تو چیزی بخوایی خداوند به تو نده؟؟؟ مگه خصیصه ؟این به خاطر نگاه انسانی ما به خداوند هست و چون بارها اطرافیان به ما گفتن ندارن نیست نمیشه بخریم پس این حس در مور د خدا هم در ذهن ما هست پس نمیگیم خدایا به خاطر داده ها و نداد هات شکر اصلا چرا خدا نباید بده ؟؟اگر نده که بی نهایت نیست و این خدا که ما میگیم که خصیص هست پس فرق این خدا یا پدر من چیه که نداره و نمیده حالا خدا یکم بیشتر بده این خدا هست؟؟ نه این اشتباه هست
   خدا رو فقط میشه از چیزی که خودش در مورد خودش گفته اون رو بشناسید در لابه لای اون همه آیه های قران گفته در قرآن کلی داستان در مورد پیامبران هست و داستانهای عبرت آموز هست و لابه لای اون ها ویژگی های خودش رو هم معرفی کرده و یه آیه هایی که مربوط به ای مردم هست و با ای مردم شروع میشن معمولا صفاتش رو به همه ی مردم ربط میده مثل بخشندگی و رحمان بودنش و …. برای همه ی مردم گفته نه برای ایمان آورندگان و یه سری ویژگی ها برای ایمان آورندگان هست نه برای همه چون ایمان آورندگان یه قدرتی دراونها بیشتر میشه و خیلی آیه ها در مورد کفار هست که میگه اگر کفار ایمان آورده ان دیگه تمام
   و بخشیده میشن و میان جز این دسته و دیگه کشتنی و عذابی در کار نیست و خصاصتی نیست و همه ی اینها درمورد توبه هم هست اگر ما بلافاصله توبه کنیم سریع بخشیده میشیم و تمام و اصلا خدا کاری نداره تا حالا چطور بودیم مهم این هست الان چطور هستیم .
   و ما خیلی حرفهای اشتباه در مورد خدا شنیدیم که قبول نیستن و خدای اصلی در قران اومده و اونجا دنبالش بگرد و دیگه هیچ .
   سختی کار اینجا هست که باور کنی هر چیزی در مورد خدا تا حالا بهت گفتن اشتباه هست و این که الان در مور د خدا میشنوی درست هست که ما اینجور مواقع به دنبال چیزی میگردیم که بگیم نه اینطور نیست و واقعا هم سخته و شجاعت میخاد پذیرفتن خدای جدید .
   پس هر فکری در ذهن تو میاد برای تغییر کردن باید بدونیم در دایره ی قدرت خداوند هست و این فقط با ادامه دادن و دنبال کردن آموزشها به وجود میاد .
   وقتی شما یاد بگیری از قوانین استفاده کنی میتونی بنویسی و انگار کسی به شما میگه و شما مینویسید و خودتون لذت میبرید از این آگاهی ها .
   وقتی زمانت رو صرف خوندن همچین آگاهی ها میکنی میبینی چقدر اگاهی در این نوشته ها هست و کلی تجربه ی جدید در این نوشته ها هست و از همه مهمتر ذهنت رو کنترل میکنی که دنبال هر چیزی نری و میری به دنبال همچین آگاهی ها و اصلا میدونی چرا شیطان رفته تو ذهن شما و اونجا رو گرفته ؟؟؟چرا گلوی شما و یا دست شما رو نگرفته ؟؟ جواب این سوال رو بخوای بدی میفهمی چقدر این ذهن و فکر قدرت داره چون فقط با قدرت ذهن و فکرت میشه دنیات و زندگیت رو بسازی و اما این شیطان رفته یه همچین جایی نشسته که تا تو فکری داشتی اون سریع میاد میگه نه اینطور نیست فلانی شانس داشته بابای پولدار داره و یا خیلی سختی کشیده و .. ولی ما باید بدونیم همه چیز و فکری در دایره ی قدرت خداوند هست حتی یه اسلحه اونم در دایره ی قدرت خداوند هست و اون فرد هم حتما این خواسته رو در ذهنش داشته و اون رو ساخته .
   خیلیها میگن جهانی درسته که جنگ و جدال در اون نباشه چطور ؟؟؟ آخه در دنیایی زندگی می کنیم که پر از قدرت ذهن افراد هست و همه مثل هم فکر نمی کنیم فردی دوست داره در ذهنش جنگ بشه و بره شهید بشه و یکی دوست داره یه ماشین جنگی خاص تولید کنه و باید جنگی باشه تا این افراد از قدرت ذهن خودشون استفاده کنن و همه چیز در این دنیا باید باشه چون هر چیزی به ذهن بیاد در دایره قدرت خدا هست و ممکنه کسی هواپیما اختراع کنه یا موبایل اختراع کنی و یا اصلا میتونی زندگی خودت رو اونطوری که دوست داری خلقش کنی مثل استاد در خونه هستن و تونستن هم کسب و کار و هم روابط و هم سلامتی و هم ثروت و ….رو خودش خلق کنه و زندگی خودش رو بسازه فقط باید اول قبول کنی و بعد میتونی خلقش کنی .
   همزمانی خیلی عالیه و هست و هر کس که نیاز هست با این لایو هماهنگ میشه و این رو میبینه .
   خدا برای همه یکجور هست و هر کس به اندازه ای که خدا رو میشناسه تغییر میکنه .
   وقتی یه فکری در ذهن شما میاد یعنی شما توانایی رسیدن به اون رو دارین وحالا چرا ترس میاد که ممکنه نرسیم ؟؟ اگر شیطان نباشه مثل جت به هدف میرسیم اون بایدبگه نمیشه تا ما به هدف نرسیم و لی هر هدفی داریم امکان واقعی شدنش هست .
   وقتی مسیر لاغری رو رها کنی دوباره برمیگردی باید مسیر رو ادامه بدی تا به هدف برسی تا وقتی که من از فرمولهای لاغری استفاده کنم لاغر میمونم ولی اگر استفاده نکنم دوباره چاق میشم مثل زمین کشاورزی اگر روی زمین کار نکنیم علف هرز در میاد و محصولی رشد نمیکنه ولی اگر روش کار کنی محصول به دست میاد پس تقصیر زمین نیست و هر آدم موفق داره هر روز سعی و تلاش میکنه .
   چرا ترسیدیم دوباره چاق شدم ؟؟ترس شما از کار نکردن روی خودت هست و به شیطان اجازه میدی تو رو بترسونه .
   پردا خت بها تو رو به آرزوی لاغریت نمیرسونه برعکس استاد رو به آرزوش میرسونه که یک نفره دیگه هم ثبت نام کرد پس باید کار کنی روی خودت .

   یه لحظه هایی هست که تند و تند میخوریم مثلا در مهمانی و یا تلویزیون تماشا کردنها همین طور هست چرا :چون ما یه سری افکار از قبل داریم و نمیتونیم انجامش ندیم چون فرمولهاش در مغز شما هست .

   و من انگیزه و اشتیاق دارم برای دنبال کردن این مسیر و من نه غم دارم نه اندوه و نه ترسی خدایا شکرت انشاا… که موفق باشم و در مسیر تغییر کردن باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sohrabbakhtiari0813
   1399/05/18 15:53
   مدت عضویت: 1483 روز
   امتیاز کاربر: 109 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام به استاد عزیز و دوستان خوبم
   امروز این فایل زیبارو گوش دادم
   و وقتی امروز قرار بود که دو صفحه دیگه قرآن بخونم نوبت به آیه 95 تا 101 سوره انعام رسید با دقت و تمرکز بیشتری نسبت به روزهای دیگه معنی رو خوندم و چقدر به صحبت‌های استاد نزدیک بود🌸🌸🌸
   پیشنهاد میکنم که معنی این چند آیه رو بخونید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/27 21:23
   مدت عضویت: 1751 روز
   امتیاز کاربر: 9734 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   سلام استادعزیزودوستان همراه
   ابتداازخداوندبزرگ وقدرتمندم سپاسگزارم که من رابه این مسیرهدایت کردوازاستادروشن گرامی که اینقدرساده ودلنشین مطالب رابیان میکنندکه برای همه قابل درک وفهم باشه
   چندروزپیش به یدورهمی دوستانه دعوت شدم حدوددوسال بودکه دوستانم راندیده بودم وقتی که رفتم خیلی خوب بودهمه چیزولی من خیلی تغییرات راتوی وجودخودم حس کردم وقتی برگشتم تافرداشفقط ازخداوندسپاسگزاری میکردم همه اونهاسرجای قبلیشون داشتنددرجامیزدندبابیماری وفقروکمبودونداری وتمام اون کارایی که دوسال قبل انجام میدادند هنوزم داشتندانجامشون میدادندولی بدون هیچ نتیجه وتغییری توی زندگیهاشون رفتارشون وکاراشون وخلاصه هرچیزی که قبلاخودم توی اون وضعیت قرارداشتم ولی یه روزتصمیم گرفتم روش رسیدن به خداراعوض کنم دیدونظرم رانسبت به خداوندعوض کنم ونتیجه اش راالان دارم میبینم وفقط میگم خدایاشکرت که من راانتخاب کردی واقعااستادبه این حرفتون که میگیدشماانتخاب شده ایدایمان دارم والان حدود۸ماهه توی دوره هستم وهرروزمطالب وتغییرات وآرامش بیشتری بدست میارم وقتی دیدم که خودم هم توی اون وضعیت بودم خیلی خداراشکرکردم که من رانجات دادوایمان دارم که هرلحظه اونهاهم هدایت میکنه فقط امیدوارم که راه درست راانتخاب کنندوزندگی هاشون عوض بشه روششون عوض بشه دیدشون نسبت به خداعوض بشه وهمه چیزراپای اینکه ماتلاش کردیم ولی نشدخوب خدابرامون اینطورخواسته نگذارندودرک وفهمشون بره بالا ازخداوندبراشون آرزوی بهترین هدایت رادارم خدایاسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ho.molavi
   1399/02/22 16:35
   مدت عضویت: 1708 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   سلام استاد فقط می تونم بگم آنچه از دل براید بر دل نشیند من رو به فکر فرو بردید باشد که انشاالله بتونم با افکارم به نتایج عالی برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/02/02 17:48
   مدت عضویت: 1623 روز
   امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   سلام بر خدای عزیزم ک من رو در این مسیر هدایت کرد تا ب استاد مهربان و گرامی آشنا شوم و از این طریق آگاهی های عالی درباره خداوند یکتا ک از رگ گردن ب من نزدیکتر هست کسب کنم.استاد با خوندن مطالب زیبای شما ب قدری ب شوق اومده بودم ک دلم میخواست فریاد بکشم و از خدا تشکر کنم ک من را در این مسیر قرار دا .خدایا شکرت .ممنونم استاد عزیز شما عالی هستید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/02/02 16:23
   مدت عضویت: 1759 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی
   استاد عزیزم خدا قوت چقدر زحمت کشیدید وچه اطلاعات خوب ومفیدی در اختیار ما گذاشتید ممنونم
   من جقدر از نوشته هاتون لذت بردم ومتوجه شدم ک طبق گفته های خودتون نوشتن چقدر ب ما کمک میکنه وارامش میده ومطالب میتونه بهتر در ذهن مون جابیفته منکه تقریبا دوساعت مشغول نوشتن بودم وخیلی لذت بردم وفکر میکنم بهتر یاد گرفتم چون خیلی ارامش داشتم واز صحبتهای شما لذت بردم
   استاد خدا براتون بسازه ک دنیای مارا تغییر دادید
   بی نهایت از زحماتتون سپاسگذارم
   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مژگان آرامش
   1399/02/02 11:09
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 2706 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام استادعطارروشن عزیز،اول ازخدای مهربانم سپاسگزارم که اینقدرسریع الاجابه است که با درخواست قلبیه من، منو به این مسیرزیبا هدایت کرد،که هرروز آگاهی های بیشتری دریافت میکنم وهرروز تشنه تر وعلاقه مندتراز روزقبل هستم،وهرروز منو بیشترعاشق خودش میکنه ودلگرمتر وآرامتروامیدوارترو…..وبعدازشما استادخوبی که دست خداوندهستیدبرای من وهمه ی اونهایی که ازفایلهای شما استفاده میکنن ونتیجه میگیرن، که به من یاددادید که باید هرلحظه از زندگیم سپاسگزارباشم ودریک کلام من سپاسگزاریه واقعی رو درسایت شمایادگرفتم ومطالبی که اخیرأ در ابتدای فایلها است،چقدرآگاهی به من میده وعااالی هستن وانگار جواب سوألات ذهنیه من هستن ودیگه اصلأ تعجب نمیکنم…فقط خداروشکرمیکنم ،چون میدونم وباوردارم کارخودشه.. من دیروز عصرسوألی برام پیش اومد وشما شب فایلی زیبا به همراه مطالبی زیباتر درسایت قراردادین..واقعأ این مطالب ارزشمندن وباهربارخوندن دوباره ودوباره آنها مطالب جدیدتری یادمیگیرم وحتی ایکاش اونها رو به صورت کتاب بنویسین استاد،ومیدونم که منه خوشبخت جزو هدایت شدگانی هستم که خداوند بیشتراز خودمن میخوادکه ازاین مسیر زیبا لذت ببرم وآگاهیهای بیشتری از شناخت خودش کسب کنم.(خدایاهزااااران بارشکررررت).استادهمیشه موفق وسلامت وشادباشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/02/02 00:33
   مدت عضویت: 1611 روز
   امتیاز کاربر: 9998 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 48 کلمه

   سلام استاد چه قدر لذت بردم از نوشته ها و توضیحات قبل از فایل ها که چند فایل اخیر عالی عالی عالی بوده.. انقدر لذت بردم که دوست دارم چند بار بخونمش و حتی از روش بنویسم برای خودم. ممنونم از شما ? من که خیلی لذت بردم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم