0

گام ۸۶: چه بخوای چه نخوای لاغر می‌شی

لاغری بدون بازگشت
اندازه متن

بسیاری از افراد چاق باور دارند که چاق شدن آسان و خودبخودی است اما برای لاغر شدن باید سختی و رنج زیادی تحمل کرد و لاغرتر شدن مستلزم تحمل رنج و سختی بیشتر خواهد بود. در نهایت هر چقدر لاغر شده باشی دوباره چاق خواهی شد.

شاید لاغر شدن از هر روشی به این ترتیب که عنوان شد باشد اما لاغری با ذهن روشی آسان و لذتبخش است که منجر به لاغری بدون بازگشت خواهد شد.

لاغری بدون بازگشت

سی و پنج سال از زندگی من با چاقی گذشت و در این مدت بارها از برنامه های رژیمی و سایر روش های لاغری برای کاهش وزن استفاده کردم اما فارغ از اینکه چقدر اجرای این برنامه ها سخت و دشوار بود از دست دادن نتیجه و دوباره چاق شدن سبب می شد که شادی چند کیلو کاهش وزن به رنج و ناامیدی مضاعف تبدیل شود.

داستان چاقی من

زندگی در خانواده ای که افراد چاق زیادی در اطرافیان من حضور داشتند سبب شده بود که بارها خبر لاغر شدن دوستان و اقوام از یک روش لاغری به گوش ما می رسید اما چند هفته یا چند ماه بعد که آن فرد را ملاقات می کردیم همان فردی بود که قبلا دیده بودیم.

دوباره چاق شدن مشکل اصلی افراد چاق در خانواده ما بود و این عقیده در بین آنها رواج داشت که ما خیلی زود و راحت لاغر می شویم اما چه فایده، چون به همان راحتی دوباره چاق می شیم.

شنیدن بارها و بارها این گفتگو از زبان اطرافیانم درباره دوباره چاق شدن سبب شده بود که من باور کنم حتی اگر به هر طریقی بتوانم لاغر شوم اما هرگز نمی توانم لاغر بمانم و تجربه بارها رژیم گرفتن و ورزش کردن در طی سی و پنج سال چاقی صحیح بودن نگرش خانوادگی من را اثبات می کرد.

در آن سالها بارها از اطرافیانم می شنیدم که آرزوی لاغری بدون بازگشت داشتند. بارها در صحبت های آنها می شنیدم که اگر روشی باشد که منجر به لاغری بدون بازگشت باشد هرچقدر سخت یا گران باشد با جان و دل از آن روش استفاده خواهند کرد.

لاغری بدون بازگشت رویای افراد چاق خانواده ما بود که به لطف خداوند من اولین نفر از آن خانواده هستم که لاغری بدون بازگشت را تجربه کردم.

لاغری بدون بازگشت هرگز از طریق رژیم غذایی و ورزش کردن یا مصرف دارو و دمنوش به دست نمی آید چون هرچقدر هم که این روش ها کارآمد و تاثیرگذار باشند به این دلیل که نمی توانید تا آخر عمر از آن روش ها پیروی کنید بنابراین دوباره چاق خواهید شد. اما با آموزش ذهنی از طریق تغییر افکار و نگرش ها درباره چاقی و اصلاح فرمول های چاقی ذهن می توان لاغری بدون بازگشت را تجربه و از آن تا ابد لذت برد.

نگرش افراد چاق درباره لاغری

نگرش افراد چاق درباره چاقی و لاغری

در ذهن بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند چاق شدن آسان و خودبخودی اما لاغر شدن همواره سخت و طاقت فرسا می باشد.

در دوران چاقی، بارها به دیگران گفته بودم که برای چند کیلو لاغر شدن باید انواع سختی‌ها را تحمل کنم اما برای ده‌ها کیلو چاق شدن نیاز به تحمل هیچ سختی و رنجی نیست و به راحتی چاق می‌شوم.

دلیل این تجربه برنامه ریزی ذهن من برای چاق شدن بود که سبب شده بود چاق شدن برای من آسان و لاغر شدن برای من سخت باشد.

به لطف خدای مهربان از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم به وضوح برایم روشن شد که تنها زمانی می‌توانم لاغر شوم که در ذهنم لاغری آسان شده باشد و این کار فقط از طریق یادگیری اصول لاغری با ذهن امکانپذیر می باشد.

مشابه هرکاری که قبل از آنکه آن را یاد بگیریم انجامش برای ما سخت است اما هرچه آگاهی و مهارت ما بیشتر می شود انجام آن کار که زمانی برای ما دشوار بود به مراتب آسان و آسان تر می‌شود.

برای افراد چاق فکر کردن به لاغر شدن هم سخت و رنج آور است چون تصور می کنند برای لاغر شدن باید رژیم بگیرند و ورزش کنند و از آنجاکه در سالهای گذشته بارها از این طریق برای لاغر شدن اقدام کرده و نتیجه نگرفته اند هربار که سخن از لاغری می شود در ذهن آنها به شکل خودبخودی افکار مربوط به سخت بودن لاغر شدن مرور می شود.

نکته جالب توجه اینکه هرچقدر که فکر کردن به لاغر شدن برای فردی که اضافه وزن دارد سخت و رنج آور باشد اما اگر صحبت از لاغری بدون بازگشت شود احساس خوب و اشتیاق و انگیزه برای تجربه آن در ذهن فرد ایجاد می شود.

جون نه تنها من و گذشتگانم بلکه هر فردی که اضافه وزن دارد حاظر است برای اجرای روشی که منجر به لاغری بدون بازگشت شود هر کاری که نیاز باشد را انجام دهد.

موضوع امیدوار کننده اینکه برای تجربه لاغری بدون بازگشت حتی نیاز به تحمل سختی و رنج های برنامه های رژیمی و روش های لاغری مرسوم در بازار نیست بلکه به سادگی هرچه تمام تر و بدون هرگونه نیاز به حرکت کردن و یا اجرای برنامه رژیمی می توانید لاغری بدون بازگشت را تجربه کنید.

لاغری بدون بازگشت

چاق شدن سخت و لاغر شدن آسان است

طبیعت جسم انسان سلامتی است و همواره برای سلامت بودن نهایت تلاش خود را به کار می گیرد.

برای جسم ما خارج شدن از حالت طبیعی کار سختی است که نیاز به استمرار و تلاش انسان دارد. جسم همواره در تلاش برای بودن در بهترین شرایط سلامتی است و هرگونه اختلال جسمی را تلاش می کند تا به سرعت برطرف کند. انسان بعنوان استفاده کننده از جسم خود می تواند با بی توجهی و سهل انگاری به جسم خود آسیب برساند اما جسم بلافاصله با نهایت توان خود در جهت رفع مشکل اقدام می کند.

انسان در فرایند آسیب رساندن به جسم نقش دارد و می تواند آگاهانه یا ناآگاهانه روند آسیب رساندن به جسم خود را به شکلی ادامه دهد که جسم قادر به اصلاح اختلال ایجاد شده در بدن نباشد.

چاق شدن برای جسم ما طبیعی نیست و اگر قصد چاق شدن داشته باشید فقط از طریق برنامه ریزی ذهن می توانید به راحتی و برای همیشه چاق شوید. چون سرعت چاق شدن از طریق جسم به قدری سریع نیست که بتوان مانع لاغر شدن مجدد جسم شد.

این فرایند را در افرادی که لاغر هستند و تلاش می کنند مقداری چاق شوند به سادگی می توان مشاهده کرد.

این افراد تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا از طریق فشار به جسم خود برای خوردن بیشتر یا فعالیت کردن و سپس خوردن مواد غذایی بیشتر مقداری چاق شوند اما از آنجا که چاقی برای جسم طبیعی نیست افراد لاغر قادر به حفظ چاقی و ادامه اختلال وارد کرده به جسم خود نیستند و به راحتی دوباره لاغر می شوند.

این فرایند را به شکل معکوس در افراد چاق جریان دارد. زمانی که افراد چاق با استفاده از هر روشی سعی میکنند مقداری لاغر شوند اما با رها کردن روش لاغری به این دلیل که مجددا به روال زندگی قبل برگشته و همان افکار و رفتار و انتظار را از خود دارند جسم قادر به حفظ وضعیت بهبود یافته نیست و فرد می توان دوباره خودش را به وضعیت قبلی که چاقی است برگرداند.

انسان با توجه به توانایی بی نهایت ذهن می تواند هرکاری را به سرانجام برساند. این توانایی ذهن و مغز انسان را در پیشرفت صنایع و جنبه های مختلف زندگی می توانید مشاهده کنید.

بنابراین زمانی که انسان ذهن خود را برای چاقی برنامه ریزی می کند قدرت ذهن او به همراه عملکرد و توانایی مغز در اجرای دستورات ذهنی منجر به چاق شدن جسم می شود. در این شرایط هرچقدر که جسم در تلاش برای بهبود وضعیت خود به سمت سلامتی باشد نمی تواند به قدرت ذهن غلبه کند.

استفاده از ذهن برای لاغری

برنامه ریزی ذهن برای لاغری

برنامه ریزی ذهن باید به صورت ناخودآگاه و بدون توجه و تمرکز بر خواسته باشد والا این فرایند، کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

فردی که برای چاق شدن تلاش می‌کند تمرکزش بر وضعیت موجود خود که لاغری است می باشد.

در واقع از لاغری خود رنج می کشد و نیاز دارد با مقداری چاق شدن به احساس لذت برسد و رهایی از رنج لاغری برسد. اما بدلیل بودن در وضعیت لاغری که برای او رنج آور است همزمان با تلاش برای چاق شدن تمرکز و حواسش به لاغری خودش است و به همین دلیل نتیجه نهایی جسم او برای همیشه لاغری خواهد بود. چون برنامه ریزی ذهن او همچنان متمرکز بر لاغری است.

در مثال مشابه و آشنا برای ما، قردی که چاق است از چاقی متنفر است و نیاز دارد با لاغر شدن به احساس خوب و رضایت از خود برسید و برای این مهم تلاش می‌کند اما چون در حال حاظر در وضعیت چاقی است تمام تمرکز و حواسش به چاقی خودش است و به همین دلیل علیرغم تلاش فراوان نتیجه نهایی برای آن فرد چاقی بیشتر است.

تا زمانی که در ذهن یک فرد چاق،‌ لاغری سخت و چاقی آسان باشد او همواره در مسیر چاق‌تر شدن خواهد بود و همچنین تا زمانی که در ذهن یک فرد لاغر، چاق شدن سخت و لاغری آسان باشد او همواره در وضعیت لاغری خواهد بود.

تنها راه تغییر وضعیت جسم

تنها راه تغییر وضعیت جسم،‌ تغییر برنامه ریزی ذهن است.

وقتی در ذهن یک فرد چاق، لاغری آسان شود چه بخواهد، چه نخواهد او لاغر خواهد شد.

در دوره های آموزشی لاغری با ذهن از طریق انجام تمرینات تاثیرگذار بر ذهن ناخودآگاه به مرور چاق شدن را برای ذهن سخت و رنج آور و لاغر شدن را آسان و لذت بخش می کنیم و با تکرار و استمرار، ذهن ناخودآگاه باور می کند که لاغری آسان و لاغر شدن آسان ترین کار دنیا است.

اهمیت موضوع یادگیری و باور اینکه لاغری آسان است باعث شد تا در فایل آموزشی چه بخواهید چه نخواهید لاغر می‌شوید اگر ذهن خود را برنامه ریزی کنید درباره این موضوع مهم توضیحات کامل به همراه مثال های متعدد در جنبه های مختلف زندگی را آماده کنم.

اطمینان دارم درک این آگاهی و به کارگیری آن در مسیر تغییر فرمولهای ذهنی به شما دوستان عزیز کمک می‌کند تا به شکل بهتری حرکت خود به سمت لاغری را ادامه دهید و راحتتر باور کنید لاغری آسان است.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین جلسه آموزشی چه بخواهید چه نخواهید لاغر می شوید توصیه می شود ابتدا توضیحات نوشتاری آموزشی را با دقت مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را با تمرکز تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده در بخش نظرات به صورت شرح انشایی پاسخ دهید.

 • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کردید چگونه دوباره چاق شدید؟
 • عقیده شما درباره آسان بودن چاق شدن چیست؟ تجربه خود را شرح دهید.
 • از گذشته چقدر عقیده داشتید که لاغر شدن سخت و طافت فرسا است؟! تجربه خود را شرح دهید.
 • عقیده خود را درباره تاثیر برنامه ریزی ذهن در دوباره چاق شدن های گذشته را شرح دهید.
 • نگرش شما درباره لاغری بدون بازگشت چیست؟‌ آیا این امر امکانپذیر است.
 • نقش ذهن برای تجربه لاغری بدون بازگشت را بنویسید، چگونه این امر امکانپذیر می شود؟!
 • در ویدیوی آموزشی موضوعات بسیار مهمی مطرح شده است که لازم است با دقت ویدیوی آموزشی را تماشا کرده و درباره موضوعات مطرح شده برای خود سوال طرح کرده و پاسخ دهید تا درک صحیح و تاثیر عالی از آگاهی های این فایل آموزشی کسب کنید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.25 از 40 رای

https://tanasobefekri.net/?p=21820
برچسب ها:
60 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار تینا.عالی
   1403/02/04 20:26
   مدت عضویت: 163 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,128 کلمه

   بنام خداوند مهربان یکتا قادر مطلق و همیشه حاضر و ناظر و حامی و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و تمام خیر و کمال و برکت آگاهی و ثروت معنوی و مادی و سعادت دو جهان و آرامش و شادی و اسایش و… از سوی خدا جاری به لحظه های زندگی شما استاد گرامی و ارجمند،

   استاد در ابتدا میخواهم بنویسم برای برنامه ریزی جدید ذهنم،

   بنویسم هر روز بنویسم تا پادشاه ذهن من فرمول‌های ذهنی جدیدم شود،

   لاغری آسان است چرا؟

   چون سلامتی و زیبایی و لذت در لاغری هست و حق من بوده و هست و من از کل جهان یکصدا زیبایی تعادل و تناسب و شادی و آسانی میبینم و میشنوم،

   چطور لاغری را به باد خود بیاوریم و دوباره زیبا سلامت و شادتر شویم ؟

   در ابتدا با قبول مسئولین لاغریمون 

   و در صلح و بدون قضاوت با چاقیمون نه نترس نه قضاوت نه تنفر این سه خصلت را برای همیشه در مورد همه چی رها کنیم 

   بله رها کنیم رها کردن بخشیدن دائمی غذا رو رها کنم چاقی را رها کنم آدمهایی که با من هم مدار نیستن را ببخشیم رها کنیم و میتونیم دیگه نه غذاه به چشممون بیان برای خوردن بیشتر و ترسیدن از غذا و نه چاقی به چشمون تنفراور باش و نه آدمهایی که باهاشون هم مدار نیستیم رو مخمون  ما رهای رها میشیم و،

   با رهایی سرعتمون بیشتر میشه برای رفتن به سوی 

   آنچه که از ته قلبمون همان  لاغری را میخواهیم عاشق لاغری هستیم و اگر واقعا عاشقش هستیم بعد خدا باید با او عاشقی کنیم عشقمونو بهش نشان دهیم دعوتش کنیم ازش مدام مراقبت و مهمان نوازی کنیم براش قصه بگیم لباس بخریم داستان های که باهاش میتونیم داشته باشیم را تصویر سازی کنیم بهش بگیم و نقاشیش کنیم مهربان باهاش باشیم جاهایی خطا کرد رفت با چاقی دوستی کنه ببخشیمش بهش فرصت دوباره بدیم با روی خوش باهاش برخورد کنیم تحقیر و سرزنشش نکنین تا ریشه بگیره درخت بشه قوی بشه تنومند بشه و هیچ دیگه هوس زودگذر و بادو طوفانی از پا درش نیاره رویش اثر نگذارد 

   تصمیم قاطع بگیرد هر روز کاری برای بهتر شدن و قویتر شدن و سبز شدن و رشدشو میوه دادنش کنهمثل درخت‌های پر بار چند هزار ساله بشه،

   تنومند با قامت بلند و هیبت و با صلابت این لاغری با ذهن ماست که باید نمایان بشه با تسلط با قدرت،

   ای ذهن خوبم من تورا می‌بخشم و میدانم تو برای شادی من زحمت می‌کشی و مرا ببخش فرمول‌های اضافی و حاشیه ای ‌‌‌‌‌‌وبرعکس بهت یاد دادم اما الان آگاه شدیم باید باهم همکاری کنیم تا این درختمون ثمر بده تو این مسیر زمستان هست پاییز هست اما بهارو تابستان هم هست ،باید آنقدر قوی بشیم تا در پاییز و زمستان هم قوی ریشه در خاک مقاوم اونموقع هم زیبا جلوه کنیم و نمایان بشیم ،

   تو عزیز منی تو نعمت خدایی تو قدرتمندی اما باید در راستای قانون خداوند تعادل پیش بریم راهی جز این نداریم باید با من همکاری کنیم هر چقدر زمان بخوای بدون محدودیت از هر نوع غذایی صادقانه بهت قول میدم که وجود داره و بهت غذا میدم بدون محدودیت زمان اما در برابرش الان ازت میخواهم متعادل بخوری و بعد کم کم سالم خوری نوع غذات. هم برام تغییر بدی کم کم بعدا تا زمانی که خودت رضایت بدی بدون محدودیت زمانی ،و صادقانه بهت میگم نقشه راهنو  صادقانه با من راه بیا لطفا تو تنها همکاری هستی که موافقتش برام‌ ارزشمندترین اگر دلت میخواد عمر طولانی با شادی و کیفیت داشته باشیم آرام‌آرام بیا تا ماندگار ابدی بشیم با لاغری دوست خوبمون ،

   بعد از خدا از تو کمک میخواهم ای آفریده و نعمت شگفت انگیز خدا،

   احساس خوب و  اعتماد و استمرارم ، بدون محدودیت زمان و نوع غذا و بدون ترس و بدون تحقیر خودم و قضاوتم برای هر اشتباهم من میدانم من خودم را می‌بخشم رها میکنم اما با اقدام متعهدانه قاطع و آرام آرام و با تکرارهای کوچک‌ روزانه و هر روز قدمی برای تغییرم بر میدارم و اخر سر به ثبات میرسم چون می‌خوام آرزوم به تحقق برس از هر نظر لاغری با شغل من در ارتباط مستقیم با اعتماد به نفس و حالت شادی روح من در ارتباط مستقیم در رابطه های من با خدا با خودم با همسرم و خانواده و دوستان در ارتباط،

   وفتی درون من تغییر کند بیرون من تغییر می‌کنه ،

   دنیا پر از نعمت و رو به افزایش و لذت هست،

   و من به لاغری نه وابسته هستم نه نیازمند و نه در حسرتش 

   بلکه حق من هست خودش میاد با سربلندی و بی‌نیازی و پر از غنی بودنم و پر از انرژی مال من هست از قبل و تمام.

   من لاغر میشم چه بخوام چه نخوام چون باور دارم که لاغر میشوم با امید با شجاعت با اطمینان ،

   تو‌ذهن من چه برنامه ای بود؟

   نا امیدی و ناباوری  سریع میگیره منو پس کو نتیجه ات، 

   ترس و نگرانی برای از دست دادن وااای چند ماه شد چی شد،

   مگه من میتونم واقعا ،

   ناباوری خودم شک به خودم ،

   ترس از دیدن غذاها که ببینم باید حتما بخورم ،

   تنها شدم حوصلم سر رفت برای لذت بردن بخورم ،

   من در برابر رشد علفهای هرز فکریم  نه سرعت تناسبش و نه افکار خوبم و  نه قدرت و توانم در برابرشون بیشتر نیست،

   عجله داشتن عجول بودن،

   الان در ذهن من داره چه بذرهایی کاشته میشه.

   چطور وچق میتونستم بشم اما لاغر نه؟

   چطوری همه چی دقیق حتی نتایج مثل دستور پخت و انتظار ما از قورمه سبزی همون قورمه سبزیه،بعد حضور من در این سایت و‌انتخاب و هدایت خداوندم و نتایجم شانسی؟

   من توانایی 

   هیچ چیزی شانسی نیست حتی اون فردی هم که برنده جایزه میشه از قبل تو‌ذهنش برنامه این جایزه اتفاقی را داشته و در خواستش بوده ،

   هیچ چیزی هم بدون طی کردن مسیر تکاملی نمیتونه بشه،

   مگر واقعی که خدا فقطاراده کند که اونم در علم ازلی خدا از قبل ثبت شده هست ،

   حتی سرما خوردگی ما باید مثلا یک چیزیو میکنیم تا سرما بخورم خود من باید حمام رفته باشم در معرض هوای سرد طولانی مدت قرار بگیرم و سردم بشه بعد سرما بخورم ،

    بعد چرا واقعا باید غذایی رو میبینم ول نکنم بخورم ازش؟

   بخاطره باور نادرست و قبول ضعیف بودن توانایی در برابر غذا،

   با حس کمبود و نکنه تموم بشه من نخورمواقها نخورم چی میشه؟چرا باید حتما بخورم از اون غذا ؟

   خدایا کمک کن جواب این سئوال رو هم در درون خودم بیایم راهنماییم کن خدایا؟من قدرتمند آفریده شدم شاید بهم بگن این مواد مخدره این چه دلیلی خوب من دارم آیا باید استفاده کنم ؟ بعد واقعا به بدبختیش می ارزه؟

   وقتی میتونم با درست خوردن تجربه های زیبایی داشته باشم؟

   یک چیز دیگه ما چرا استغفرالله و توبه گذاشته خدا برامون؟

   چونکه حتما راه پاکسازی وجود داره از اون انرژی و مداری که فرستادیم خداوند مارو رها کنه و نتیجه اش به ما نرس و با پاکسازی نتایج آرام‌آرام عالی بشه با سیرتکاملی .

   من باور دارم با برنامه ریزی ذهنی لاغری با ذهن آسانترین کار و لذت بخشترین و ماندگارترین و درستترین راه دنیاست.

    و من قدرت ذهنم را تخریب نمیکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/09/06 18:54
   مدت عضویت: 293 روز
   امتیاز کاربر: 6470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 499 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام 86:چه بخوای چه نخوای لاغر میشی

   کل آموزش لاغری با ذهن هدفش برنامه ریزی کردن ذهن برای لاغری هستش یعنی وقتی ذهن برای لاغری برنامه ریزی بشه دیگه نتیجه به طور حتمی لاغری خواهد بود و چه بخوایم چه نخواهیم لاغر میشیم .همون طوری که وقتی ذهن مون رو برای چاقی برنامه ریزی کردیم نتیجه ای جز چاقی نصیبمون نشد ،وقتی در ذهن لاغری آسان و حالت طبیعی بدن ما باشه دیگه چیزی نمیتونه جلودار اون باشه و حتما لاغر میشیم مثل آدم های لاغری که آرزوی چاقی دارند چون باورشون اینه که اونا لاغر هستن و چاق شدن براشون ممکن نیست پس چاق نمیشن یا ما چاق ها چون باور داریم که چاق شدن طبیعت وجودی ماست و اون رو بارها به زبون آوردیم به مدل های مختلف مثل :آب میخورم هم چاق میشم خیلی سخت وزن کم میکنم و راحت و مثل آب خوردن وزن اضافه میکنم این یعنی با تک تک سلول های بدنمون باور داریم که چاقی حق و طبیعت ماست پس حتما چاق خواهیم شد ولی در مقابل دیدیم که افراد متناسبی هستن که به زبون میارن که من هر چی بخورم چاق نمیشم و واقعا چون اینو باور دارن و برنامه ریزی ذهنی شون متناسب بودن پس اصلا چاق نمیشن و همیشه متناسب هستن چون عقیده و باورشون اینه یعنی خودشون رو لایق متناسب بودن می‌دونن ولی ما چاق ها خودمون رو لایق چاق بودن میدونیم هیچ انسانی لایق چاق بودن ،فقیر بودن،افسرده بودن،عصبی بودن و …… نیست ما اشرف مخلوقات هستیم اشرف مخلوقات یعنی کامل از هر نظر یعنی خداوند مارو متناسب غنی خوشحال و سرزنده آرام آفریده و مارو لایق این ها دونسته ولی ما در طول عمرمون و زندگی در این دنیا بخاطر نجواهای شیطانی و گفت و گوهای اطرافیانمون از اصل خودمون دور میشیم و خودمون رو لایق پست ترین چیز ها میدونیم حالا وقتش رسیده که دوباره به اصل وجودی خودمون برگردیم به اون ورژن اصلی به اون نسخه اصلی که خداوند اونو آفریده زیبا، خوش اندام ،آزاده و رها وقتی برنامه ریزی ذهنی مون رو روی اینها بزاریم دوباره به اصل خودمون برمیگردیم حالا برای این برنامه ریزی اصیل خودمون نیاز نیست که کار سختی بکنیم فقط کافیه یه بروزرسانی بکنیم یه یادآوری یه مرور گذشته وجودیمون، برنامه ریزی اصلی بالا میاد و خودشو نشون میده بدون کمترین زحمت و تلاشی فقط کافیه باور کنیم که اصل وجود ما چیه .اصل وجود ما دوران بچگی مونه چقدر آزاد چقدر سرزنده چقدر زیبا چقدر خوش اندام چقدر پوست زیبا چقدر دید خوب به دنیا چقدر شاداب چقدر خواسته هارو در دسترس میدیم اصلا از خواستن هیچ چیز حراس نداشتیم و خیلی راحت اون چیز رو می‌خواستیم و برای رسیدن به اون پا فشاری میکردیم چون از نظر ما دسترس بود و اینکه بزرگترها اونو سخت و غیرقابل دسترسی میدونستن اعصابمون خراب میشد و گریه میکردیم پس سعی کنیم به دوران بچگی که اصل ماست برگردیم ذهنمون پاک پاک بدون هیچ لکه و فرمول اشتباهی  پس بیایم با همون دید به دنیا نگا کنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/17 07:10
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 713 کلمه

   به نام خدای توانایم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   • حل تمرینات لاغری بدون بازگشت 
   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کردید چگونه دوباره چاق شدید؟
   • در گذشته من چون مهارت لاغری را یاد نگرفته بودم و فقط بر طبق نظر و تجربه دیگران اقدام به انجام روش‌های مختلف لاغری میکردم و خودم برنامه ریزی دقیق و منظمی در ذهنم جهت لاغری نداشتم و فقط بصورت رباتی و اجبار دستورات رژیم‌ها و پزشکان و مربیان را اجرا کردم .و بعد از قطع آن روش‌ها و برداشته شدن فشار موجود من به روال سابق زندگی خودم برمیگشتم که پر بود از فرمول‌های چاقی و به راحتی دوباره چاق میشدم .
   • عقیده شما درباره آسان بودن چاق شدن چیست؟ تجربه خود را شرح دهید.
   • چاق شدن در گذشته برای من خیلی راحت بود و همیشه اعتقاد داشتم من چون استعداد چاقی دارم آب هم بخورم چاق میشوم و همیشه به راحتی وزنم بالا می‌رفت بدون تحمل فشار و رنج و سختی و با لذت چاق میشدم .
   • فکر میکردم  چون من خیلی با لذت و ولع غذا میخورم تمام آن خوردنی ها  به جانم می‌شیند و به آسانی چاق میشوم.
   • از گذشته چقدر عقیده داشتید که لاغر شدن سخت و طافت فرسا است؟! تجربه خود را شرح دهید.
   • در تمام دوران چاقی ام همیشه عقیده داشتم لاغر شدن کاری سخت و طاقت فرسا است .و گمان میکردم تا سختی نکشم لاغر شدنی در کار نخواهد بود .
   • برای همین همیشه دنبال روش‌ها و رژیم‌های خیلی سخت و محدود میرفتم و ورزش‌های سنگین به مدت طولانی انجام می‌دادم تا در اثر رنج و سختی زیاد لاغر شوم .ولی خوب هرگز آن رنجها و سختی ها نتیجه مطلوب لاغری نداشتند .
   • عقیده خود را درباره تاثیر برنامه ریزی ذهن در دوباره چاق شدن های گذشته را شرح دهید.
   • در گذشته من پر بودم از برنامه ریزی های ذهنی برای چاق شدن .قبل از خوردن هر چیزی از قبل کلی در ذهنم برایش برنامه ریزی میکردم .کلا تمام خوردنهای من پر بود از برنامه ریزی های ذهنی و تصویر سازی های ذهنی .
   • حتی قبل پختن غذاها در ذهنم کلی برنامه ریزی میکردم که از چه تکنیکی استفاده کنم تا خوشمزه تر شود .
   • مثلا برای پخت پیتزا تلاش میکردم خوشمزه ترین مواد را تهیه کنم و فکر و برنامه ریزی میکردم که از کدام فروشگاه و کدام برند خرید کنم .قبل زمان پخت هم کلی برنامه ریزی میکردم که پذیرش زیاد باشد و آن کش آمدن و داغی پنیر و لذت خوردنش را بارها تصور می‌کردم و در نهایت هزاران بار قبل آماده شدن پیتزا در ذهنم برای خوردنش نقشه کشیده بودم و در نهایت کلی هم پرخوری میکردم .
   • نگرش شما درباره لاغری بدون بازگشت چیست؟‌ آیا این امر امکانپذیر است.
   • لاغری بدون بازگشت فقط از طریق لاغری با قدرت ذهن امکان پذیر است چون سایر روش‌های لاغری می‌خواهند با توجه به عوامل بیرونی و تحت فشار قرار دادن جسم ما را لاغر کنند و اصلا توجهی به ذهن و تمایلات ما ندارند و بعد از قطع آن روش‌ها ذهن و تمایلات چاقی ما دوباره روی کار می آیند و ما به راحتی چاق می‌شدیم. 
   • نقش ذهن برای تجربه لاغری بدون بازگشت را بنویسید، چگونه این امر امکانپذیر می شود؟!
   • در روش لاغری با قدرت ذهن ما با تغییر فرمولها و باورهای ذهنی چاق برای همیشه با تمایلات و رفتارهای چاق کننده خداحافظی میکنیم و پر واضح است که وقتی رفتار چاق کننده انجام نشود به مرور جسم به سمت لاغری می‌رود و دیگر هرگز چاق نمی‌شود چون خبری از فرمول‌های اشتباه چاقی در ذهن وجود ندارد .و به جای فشار وارد کردن بر جسم توسط عوامل بیرونی مثل انواع رژیم و ورزش و دارو و جراحی و ابزارهای لاغری به آسانی و بدون محدودیت و سختی با تغییر محتویات ذهنی چاق کننده لاغری بدون بازگشت را تجربه میکنیم .
   • خدای عزیزم از تو سپاسگزارم که مرا عاقل خلق کردی تا بتوانم از قدرت ذهنم برای برنامه ریزی زندگی ام استفاده کنم. 
   • خدای خوبم از تو سپاسگزارم که به من جسم سالم دادی تا بتوانم بخوانم و ببینم و بنویسم و لذت ببرم .
   • خدای جانم از تو سپاسگزارم که به من قدرت درک و تحلیل دادی تا خوب یاد بگیرم و در زندگی ام جاری کنم.
   • خدای خوبم استادم را در پناهت حفظ بفرما و از بهترین‌های هستی روزی اش کن 
   • استاد سپاسگزارم برای آموزش‌های پر محتوای شما و چراغ هدایتی که در ذهن و زندگی ام روشن میکنید 
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/16 16:00
   مدت عضویت: 358 روز
   امتیاز کاربر: 716 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,159 کلمه

   به نام خداوند دوست داشتنی ام 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   لاغری بدون بازگشت 

   دلیل اینکه ما در بیشتر کارها شکست میخوریم نداشتن یک برنامه ریزی ذهنی درست و نقشه ذهنی از پیش تعیین شده است ،افرادی که باری به هر جهت زندگی می‌کنند شاهد موفقیت‌های بزرگ در زندگی‌شان نخواهند بود .

   آنها به همان زندگی بخور و نمیری راضی هستند ،به همان درآمد پایین ،به همان روابط زناشویی افتضاح،به همان زندگی اسف بار راضی هستند و در آخر هم همه چیز را گردن خداوند و شانس و سرنوشت می اندازند .

   نه دوست خوبم تو بدشانس نیستی اصلا شانس یعنی تصویر ذهنی که مدام تکرارش کرده ای و حالا کائنات بصورت اتفاقی و یکباره آن را در مسیرت قرار می‌دهد،

   تو سرنوشتت بد نوشته نشده ،خداوند تقدیر را چنین ننوشته 

   تمام این حرفها و باورهای اشتباه را دور بریز ،

   هر کسی خودش خالق زندگی اش است 

   هر کسی با قدرت تفکر و ذهنش زندگی اش را رقم می‌زند 

   حالا یک نفر این راز را فهمیده و برنامه ریزیهای ذهنش را تنظیم کرده و یک نفر دیگر بر همان باورهای اشتباه در حال گذر عمر خودش است .

   حالا اصلا برنامه ریزی ذهنی یعنی چه؟

   برنامه ریزی ذهنی یعنی قبل از انجام هر کاری بدانیم می‌خواهیم در چه زمانی و چه مکانی، چه کاری را انجام دهیم و یک نقشه راه داشته باشیم .

   مثلا من می‌خواهم فردا صبح زود به پیاده روی بروم ؛خوب برنامه ریزی ذهن من به من می‌گوید که من فردا طبق این برنامه باید صبح زود بیدار شوم ،صبحانه مقوی بخورم لباس و کفش  مناسب بپوشم و به کوه فلان محل بروم و  پیاده روی کنم .

   حالا ما در درسهای قبل آموختیم که :

   ذهن انسان مثل یک کامپیوتر است؛

   همانطور که کامپیوتر بدون نصب نرم افزارهای لازم قادر به انجام کار نیست ذهن ما هم برای رسیدن به موفقیت و گرفتن نتیجه مطلوب نیاز به برنامه ریزی دارد .

   مثلا ما در طی سالها برنامه چاقی را به ذهنمان داده ایم و ذهن ما خیلی خوب و موفق ما را به راحتی چاق کرده است . 

   .حالا  چون در طی سالهای متوالی این کامپیوتر ذهنی ما، آلوده به ویروس‌ها و باورهای مخرب شده است ؛

   دیگر زمان آن رسیده که ما کامپیوتر ذهنمان را مجدد برنامه ریزی صحیح کنیم تا بتوانیم به ایده ها و موفقیت‌های بزرگ برسیم .

   مثلا قبلا ویروس لاغر شدن سخت و غیر ممکن است در ذهن ما کلید خورده است 

   حالا با برنامه ریزی مجدد و آموزش اصول ذهنی ویروس قبلی را نابود کرده و لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست را وارد میکنیم .

   وقتی برنامه ریزی های ذهن مجدد آپدیت می‌شود دیگر هرگز به آن برنامه های قبل برنمی‌گردد. 

   دقیقا مثل کامپیوتر که ما زمانی که ویندوز را عوض میکنیم دیگر ویندوز قبلی از کار می افتد و بالا نمی آید ،وقتی آنتی ویروسی نصب میکنیم دیگر ویروس موجود بالا نمی آید و برای همیشه آن مدل ویروس از کار می افتد .

   ما بارها و بارها در زندگیمان تلاش کرده ایم لاغر شویم یا یک کسب و کار بهتری راه بیاندازیم یا پس انداز بیشتری داشته باشیم ولی هر چقدر سخت تر تلاش کردیم بیشتر نتیجه نگرفتیم و برگشتیم سرجای اولمان 

   دلیل تمام این اتفاقات بخاطر این است که ما ذهنمان را درست برنامه ریزی نکرده ایم ،چون ذهن نمیتواند بیشتر از آنچه ما به او برنامه داده ایم به ما تحویل دهد .

   مهمترین و بزرگترین اتفاق برای داشتن یک برنامه ریزی خوب اول از هر چیز داشتن مهارت آن چیز است .

   ذهن ما چیزی را تحویل می‌دهد که یاد گرفته است .اگر خروجی منفی و نامطلوب کسب میکنیم چون عمری ورودی و مهارت منفی آموخته ایم .

   همانطور که به راحتی چاقی را یاد گرفتیم و جسم چاقمان را رقم زدیم باید لاغری را هم یاد بگیریم .وقتی زبان لاعری را آموختیم با تکرار وتمرین به مهارت لازم رسیدیم دیگر هرگز چاق نمی‌شویم. 

   ما در کسب و کارهای مختلف شکست میخوریم چون در آن کسب و کارها مهارت نداریم و فقط طبق یک الگو و باور ذهنی آن را انجام داده ایم .

   خود من علم بورس و سرمایه گذاری را بلد نبودم و اقدام به خرید سهام کردم طبق اطلاعات اشتباه اطرافم و چون مهارت نداشتم پس برنامه درستی هم نداشتم و نتوانستم در این بیزینس موفق شوم و با چند صد ملیون ضرر این بازار را ترک کردم .

   یا گاها چون مهارت افزایش ثروت بدلیل باورها و اطلاعات اشتباه نداشته ام ،نتوانسته ام پولم را رشد دهم ،یکی پیشنهاد طلا داده ،سریع طلا خریده ام 

   دیگری پیشنهاد بورس داده سهام خریده ام 

   دیگری پیشنهاد ملک داده ملک خریده ام 

   اما و اما و اما هیچ وقت خودم به صورت آگاهانه دنبال یادگرفتن مهارت هر کدام از سه بازار (طلا بورس و ملک ) نرفته ام و مثلا : دلیل اینکه طلا خریدم و بعد با ضرر بالا فروختم بدشانسی من نبود بلکه نداشتم مهارت در این زمینه و نبود یک برنامه ریزی درست ذهنی بود .

   با توجه به آموخته های این فایل من به دنبال راه‌هایی هستم که بتوانم ذهنم را بهتر برای اهدافم برنامه ریزی کنم 

   الان مهمترین هدف من لاغری است ؛

   پس من اولین گام موفقیت را برداشته ام یعنی تعیین هدف و اولویت بندی 

   در گام بعدی یاد گرفتم از دیگران تقلید کورکورانه نکنم و خودم دنبال کسب دانش هر خواسته ای که دارم بروم تا موفق شوم .و الان دنبال دانش لاغر شدن هستم و با اشتیاق و انگیزه در حال یادگیری اصول ذهنی لاغری هستم .

   گام بعدی ورودی های ذهنم را کنترل کنم تا در تولید برنامه ریزی جدید دیگر اطلاعات و باورهای اشتباه با من همراه نشوند ؛

   در گام بعدی موفقیت و لاغری را از خودم دور ندانم من فقط یک میلیمتر با لاغری فاصله دارم .

   گام بعدی بدانم که مهم عمل کردن و تلاش برای خواسته ام است و شکست خوردن جز روند طبیعی هر کاری است .

   من یک اصطلاح دارم که همیشه می‌گویم هر موفقیتی اولش خاک خوری دارد .

   لاغر شدن هم نیاز دارد زمانش فرا برسد ممکن است تمام دوره ها را هم طی کنم ولی همچنان چاق باشم و دفعه اول طی کردن مسیر یادگیری نتیجه جسمی نگیرم اما نتیجه تغییرات ذهنی بالاخره جسم من را تغییر خواهد داد چه من بخواهم چه نخواهم .

   پس اگر من استمرار داشته باشم و ادامه بدهم هر چند که در طی زمان طولانی نتیجه جسمی حاصل نشده باشد اما بالاخره چه من بخواهم چه نخواهم جسمم به تبعیت از ذهنم لاغر می‌شود. 

   زمانی که دیگر از هیچ کدام از آن رفتارهای چاق کننده خبری نباشد مگر میشود جسمم لاغر نشود؟!!

   مگر جسم من با من پدر کشتگی دارد که بخواهد مقاومت بیخودی بکند 

   من الان چاقم چون  هنوز ذهنم به اندازه کافی برنامه ریزی درست لاغری ندارد .

   گاهی خوب رفتار میکنم و گاهی بد ؛

   دچار نوسان هستم ولی بالخره این نوسانات تمام می‌شود و من به یک سباط میرسم و آن وقت لاغر شدن حتمی و صد درصدی است .

   هیچ عامل بیرونی قادر به لاغر کردن همیشگی من نیست .

   تنها راه لاغری همیشگی تغییر مجدد برنامه ریزی ذهن بر اساس تکیه بر یادگیری مهارت لاغری از طریق آموزش اصول ذهنی است .

   خدای دوست داشتنی ام از تو سپاسگزارم که امروز هم فرصت زندگی داشتم و گام دیگری در مسیر رسیدن به لاغری ام را برداشتم 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/22 10:25
   مدت عضویت: 407 روز
   امتیاز کاربر: 25440 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 595 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

   خدایا شکرت که توانستم درتاریخ 1402/06/22 گام 86 چه بخواهی و نخواهی لاغر میشوی

   ممنون استاد از این فایلی که گذاشتید دربعضی از مواقع نمیدانم چرااحساس غم دارم و فکر میکنم وزنم کم نمیشه خدا راشکر چون گوش به حرف شما دادم و با هر احساسی هرروز فایلها را گوش میدهم و نظرات دوستان را میخوانم و جالبه دقیقا همان روز فایلی را گوش میدهم که تا یک هفته من شارژ هستم مثل این فایل چه بخواهی و چه نخواهی لاغر میشوی و این یعنی مسیر درسته، پس استمرار داشته باش و عجله نکن تا به سرزمین لاغرها برسی فقط ادامه بده 

   و چقدر این مطلب هم مفید است : تا زمانی که درذهن یک فرد چاق ، لاغری سخت و چاقی آسان باشد آن شخص همواره درمسیر چاق ترشدن خواهد بود و همچنین تا زمانی که درذهن یک فرد لاغر ، چاق شدن سخت باشد و لاغر شدن آسان باشد همواره در وضعیت لاغری است .این مطلب دقیقا خیلی چیزها به ما یاد میدهد وقتی ذهن احساس شادی و بدون سختی را داشته باشد با اشتیاق درآن مسیر خواهد بود کلا ذهن انسان دربرابر هر سختی مقاومت میکند حالا چاق باشی برای لاغری ویا لاغرباشی برای چاق شدن 

   تنها راه تغییر وضعیت جسمی ( چاقی به لاغری و برعکس ) برنامه ریزی و تغییر فرمولهای ذهنی است 

   اگر برنامه ریزی ذهنی داشته باشیم چه بخواهیم وچه نخواهیم لاغر میشویم وقتی انتظار خودت تغییر کنه جسم شما هم خود به خود تغییر میکنه تلاش زیاد شما برای لاغر شدن هیچ کمکی برای لاغری به شما نخواهد کرد فقط تغییر فرمولهای ذهنی چاقی به لاغری شما را متناسب میکند

   وقتی ما ذهنمان را برای پولدارشدن – احساس خوب – شادی – و یا هرچیز دیگری خوب برنامه ریزی کنیم بدون بخواهیم ذهن ما در مسیر آن مدار قرار میگیرد و بدون اختیار ما ان موضوع اتفاق خواهد افتاد و این چقدر شگفت انگیزه و مثل یک معجزه میمونه

   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کردید چگونه دوباره چاق شدید؟با تغییر نکردن فرمولهای چاقی به لاغری درذهن  ما دوباره چاق شدیم
   • عقیده شما درباره آسان بودن چاق شدن چیست؟ تجربه خود را شرح دهید.چون این باور اشتباه را داشتیم که اگر آب هم بخورم چاق میشوم به راحتی دوباره چاق میشدم
   • از گذشته چقدر عقیده داشتید که لاغر شدن سخت و طافت فرسا است؟! تجربه خود را شرح دهید.خیلی چون با خیلی زحمت و رژِیمهای سخت مقداری کم میشدم ولی دوباره بعد ازمدتی دوباره چاق میشدم
   • عقیده خود را درباره تاثیر برنامه ریزی ذهن در دوباره چاق شدن های گذشته را شرح دهید. خیلی ذهن در چاق شدن دوباره من تاثیر داشت چون فرمولهای ذهنی چاقی بود و من فشار به جسم که اخرین مرحله چاقی بود میاوردم و این کار 100% اشتباه بود
   • نگرش شما درباره لاغری بدون بازگشت چیست؟‌ آیا این امر امکانپذیر است.بله 100% الان که متوجه شدیم تمام چاقی ما از ذهن من است و باید ابتدا آن را تغییر بدهم اعتماد 100درصدی دارم که لاغری با این روش بدون بازگشت است
   • نقش ذهن برای تجربه لاغری بدون بازگشت را بنویسید، چگونه این امر امکانپذیر می شود؟! وقتی با تغییر فرمولهای ذهنی مثل ترس از چاقی – پرخوری – به اندازه خوردن – با احساس خوب – بدون سختی رژیم وورزشهای سخت ما لاغر میشویم پس لاغری ما هم بدون بازگشت است اگر دراین مسیر باشیم و دوباره از نقشه ذهنی چاق مسیر را ادامه ندهیم
   • من دراین ویدئو به این مطلب مهم دست پیدا کردم لاغری همیشگی فقط با تغییرات فرمولهای ذهنی چاقی به لاغری امکانپذیر خواهد بود و هیچ راه دیگری نیست پس به این روش اعتماد کامل داشته و ادامه دهیم
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1402/04/25 15:59
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   بنام خدا 

   چه بخواهی چه نخواهی لاغر میشی 

   برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن .

   من از خودم میگم بیش از ۳۰ سال چاق بودم از انواع روش‌ها برا لاغر شدن استفاده کردم اما هرگز من نتیجه ای کسب نکردم چون از همون اول میدونستم که دوباره چاق میشم یعنی ذهن من برای چاقی برنامه ریزی شده اونم طی چندین سال نه مثلا یهویی شب خوابیدم صبح می بینم چاقم نه چند سال طول کشید ولی من نمیدونستم که چاقی از ذهن منه جسم گناهی نداره چندین سال به همین منوال گذشت تابا لاغری با ذهن آشنا شدم و متوجه شدم باید دوباره ذهن خودم را برت لاغری برنامه ریزی کنم و باید باور کنم که از طریق ذهن میتونم لاغر بشم باید ادامه بدم تمرین کنم رها نکنم اگه نا امید شدم بازم ادامه بدم با ادامه دادن در هر مسیری نتیجه همون می‌شود که بخواهیم با ادامه دادن نتیجه چه بخواهی چه نخواهی لاغر خواهی شد منم ناامید میشم ادامه میدم خسته میشم ادامه میدم چاقتر میشم ادامه میدم در هر شرایطی ادامه میدم چون میدونم تنها راه لاغری من آموزش لاغری با ذهن از ذهن هستش 

   من می‌خواهم لاغر شوم و لاغر خواهم شد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/02/21 02:33
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 11065 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 613 کلمه

   سلام و درود . 

   گام ۸۶ 

   وقتی باور کنی لاغری آسونه بخوای نخوای لاغر میشی . 

   اما ما  این باور لاغری آسونه رو در واقعیت ندیدیم . 

   ندیدیم و حس نکردیم  که چربی سوزی هر لحظه داره اتفاق میفته . ولی دیدیم و حس کردیم چربی سازی هر لحظه داره اتفاق میفته . 

   ندیدیم و حس نکردیم بعد از خوردن کلی فرایند روی غذا داره اتفاق میفته که داره انرژی رو مصرف می کنه ولی دیدیم و حس کردیم از طریق غذا کلی انرژی وارد بدنمون شده . 

   ندیدیم و حس نکردیم با هر نفس کلی چربی دارن میسوزن و پر می کشن و میرن ولی دیدیم با هر نفس کلی چربی وارد بدنمون کردیم . 

   ندیدیم و حس نکردیم  در  طول عمرمون  بیش از هزاران کیلو کاهش وزن داشتیم اما دیدیم و حس کردیم در طول عمرمون ۳۰ کیلو اضافه وزن داریم . 

   و … 

   ما لاغری رو ندیدیم و حس نکردیم و هر بار از طریق فیزیکی اقدام کردیم سختمون بود و این تصویر سخت رو لاغری معنا کردیم و این لاغری کاذب رو دیدیم و حس کردیم . 

   در حالیکه معنا و مفهوم لاغری واقعی رو ندیدیم و حس نکردیم . 

   پذیرش لاغری آسان است با تغییر زاویه ی دید به لاغری پدید میاد . ما لاغری به هر روش جسمی رو باید فراموش کنیم و لاغری از طریق ذهن رو جایگزین کنیم . 

   ذهنمون که باور کنه لاغری اون روشها نیست دنبال روش لاغری میگرده  . 

   و راه راحت شدن لاغری رو خودش برامون باز می کنه . 

   خواب منو لاغر می کنه . به همین راحتی .

   خوردن منو لاغر می کنه . 

   لازم نیست براش زحمتی بکشم . 

   فقط کافیه این فرمولا رو اونقدر تکرار کنم تا دیگه بعد از خوردن عذاب وجدان نگیرم و خودمو نیازمندتر به غذا نکنم . 

   تمام زمانهایی که من خوردم احساس نیاز به خوردن پیدا کردم که خوردم و این نیاز فقط یه نیاز جسمی نبود . من با فرمولهای ذهنی ذهن خودمو به خوردن نیازمند کردم . 

   من با هر عذاب وجدان به خوردن نیازمند میشم . 

   در زمان لذت و تفریح به خوردن نیازمند میشم .

   موقع عصبانیت به خوردن نیازمند میشم . 

   موقع هیجان و شادی به خوردن نیازمند میشم . 

   و همه ی این احساس نیازها به علت فرمولاییه که در ذهنم دارم و اونم حس محدودیت مواد غذاییه و محدودیت انرژیه . 

   من باور ندارم انرژی فراوونه و همیشه هست . 

   میل به خوردن به وسیله تک تک فرمولهای ذهنی در من ایجاد میشه . 

   از خواب بیدار میشم حس نیاز به خوردن دارم . 

   میخوام بخوابم حس نیاز به خوردن دارم . 

   و جالبه از خوردن هم که میترسم و حس چاقی برام داره و با هربار خوردن اندوه اضافه وزن + این لقمه های اضافه باز  در من حس محدودیت انرژی میاره و میل من زیاد میشه .

   من خودم به واسطه ی فرمولای ذهنیم در خودم حس نیاز تولید می کنم . 

   این همه فرمول رو من شناسایی کردم . این فرمولا در من جاری هستن و لاغری برام سخت می کنند  در حالیکه یه آدم لاغر هیچ کدوم از این فرمولارو نداره و اون راحت لاغره ..

   منم اونقدر باید تکرار و تمرین کنم تا بپذیرم این فرمولا همه چاق کننده هستن و برای لاغر شدن تمام این فرمولها رو باید رها کرد . 

   انرژی محدود نیست . 

   انرژی به فراوانی یافت میشه . 

   انرژی چاق کننده نیست .  ما فقط محل عبور و مرور انرژی هستیم . انرژی ذخیره نمیشه بلکه مدام از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه . 

   انرژی لاغر کننده هست . چون اصل انرژی ، انرژی تناسب و سلامتیه و این انرژی بیمار کننده نیست . 

   وقتی این فرمولا جایگزین بشن لاغری آسون کم کم قابل باور میشه اما زمانی بیشتر باورمون میشه که اون رو در جسممون مشاهده کنیم . در این صورت بهتر باور می کنیم و دوباره لاغری برامون آسانتر میشه . 

   و با آسان شدن لاغری بخوایم نخوایم لاغر میشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/02/25 20:28
    مدت عضویت: 1417 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 184 کلمه

    سلام برادر عطا  ..ممنون از دیدگاه خوبتون ..دلم خواست  در تایید صحبتات حرفی بزنم▪︎

    تمایل  به خوردن  همیشه  بر اساس نیاز واقعی  نیست . مغز  چاقها تحت تاثیر ذهنشونه   البته  نه همیشه  ..

    در کل شبانه روز  اگر فاصله های  قابل قبولی رو آگاهانه  ایجاد کنیم  احساس گرسنگی واقعی رو از  غیر واقعی  تشخیص می دیم  اینجور خوردن  چاق نمی کنه  پس نباید از خوردن ترسید … وقتی گرسنگی واقعی باشه  دیگه مهم نیست چه چیزی  و چه وقت  می خوریم .  ممکنه  نصفه شب شام بخوریم ، ممکنه  یه روز اصلا صبحانه میل نداشته باشیم و نخوریم ..ممکنه  ناهار ۴ بعدالظهر بخوریم   درست عین متناسبها با رفتار درست …که زمان و نوع غذا براشون اهمیتی نداره …  و وقتی لکر چاق کننده بودن  مواد غذایی رو در ذهنمون کمرنگ و غیر فعال کرده باشیم  اونوقت از چقدر خوردن هم نگران  نمیشیم  و با آرامش به اندازه نیاز می خوریم  …

    پس رمز لاغر شدن ذهنی  اینه  که  علامت گرسنگی واقعی رو  بهش توجه کنیم  و اقدام به خوردن کنیم …به سایر دستورات  مبنی بر خوردن  اهمیت ندیم .اینجاست که باید اراده  بخرج بدیم 

    موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/02/08 11:41
   مدت عضویت: 564 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 594 کلمه

               “به نام یکتا پروردگار مهربان ”

   درود به همگی ؛

   گام هشتاد و ششم : چه بخواهید چه نخواهید لاغر می شوید اگر … ؛

   امروز ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ به یاری خداوند عزیزم توانستم گام هشتاد و ششم را بردارم ، خدایا شکرت.

   دیروز در محل کارم یعنی مغازه ی اسباب بازی فروشی خودم در حال مرور چیزهایی که در این دوره یاد گرفته ام و درک کرده ام بودم که ناگهان به یک باور و انتظار در ذهنم توجه کردم که زیاد برای من واضح نشده بود . همین طور که در حال یاد آوری بودم یکدفعه به این نکته توجه کردم که در طول سال ها من دائما به خودم یا اطرافیانم می گفتم که چاق شدن خیلی خیلی راحت و آسان است حتی از آب خوردن هم آسان تر است ولی در عوض اگر بخواهی لاغر شوی و وزن کم کنی به سختی و تلاش زیاد می توانی در حد دو سه کیلویی کم کنی اما فوری هم دوباره وزن کم شده بر می گردد و چاق تر هم می شوی .وقتی به این باور دقت کردم متوجه شدم که بسیار در ذهنم ریشه دار شده است و شاید به همین دلیل است که من تا به اکنون در جسمم تغییر ایجاد نشده است چون این باور به شدت در ذهن و مغزم ثبت شده است و من از آن آگاه نبودم اما از اینکه بالاخره با وضوح بیشتر و بهتری آن را متوجه شدم بسیار خوشحالم و بیشتر باید بر روی آن کار کنم. هر چند من در اکثر تمریناتم از جمله ی “لاغر و متناسب شدن آسان ترین کار دنیاست ” زیاد استفاده می کنم که به باور من تبدیل شود اما به این باور ریشه دار در ذهنم توجه نکرده بودم که چاق شدن بسیار راحت است ولی لاغر شدن به شدت سخت و دشوار است .اما با آگاهی هایی که از طریق روش لاغری با ذهن به دست آورده ام کاملا درک کرده ام که لاغر شدن همان چاق شدن در جهت برعکس است و بسیار راحت تر از چاق شدن است چون ما قبلا این راه را در جهت دیگر تا به آخر رفته ایم و کافی است که برگردیم و از انتها به ابتدا آن مسیر را برای رسیدن به تناسب اندام و لاغری دوباره طی کنیم و چه کاری راحت تر از این .من به این باور و درک رسیده ام که نه تنها چاقی و لاغری از طریق ذهن ما انجام می شود بلکه فقر و ثروت ، سلامتی  و بیماری ، خوشبختی و بدبختی و هر جنبه ی دیگری از زندگی ما از ذهن ما سرچشمه می گیرد.

   چه بخواهید و چه نخواهید لاغر می شوید اگر من و شما دوستان هم مسیر ذهن خود را بر روی لاغری برنامه ریزی کنیم و انتظار لاغر شدن خود را به طور یقین داشته باشیم پس کافی است برنامه ریزی ذهن خود را از چاقی به لاغری تغییر دهیم تا مغز و ذهن ما بر اساس برنامه ریزی جدید شروع به کار و عمل کند و به طور حتم نتیجه در جسم ما پیدا و نمایان می شود چون دیگر جسم ما نمی تواند در برابر دستوری که از مغز ما دریافت می کند مقاومت کند و ناچار است دستورات جدید را به نحو احسن اجرا کند .

   به خودم و شما دوستان عزیز توصیه می کنم که همچنان با شور و اشتیاق و امید و انتظار رسیدن به تناسب و لاغری به راه و مسیر درست خود ادامه بدهیم و تکرار و استمرار داشته باشیم چون در این صورت چه بخواهیم و چه نخواهیم لاغر و متناسب می شویم .

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/01/11 13:58
   مدت عضویت: 489 روز
   امتیاز کاربر: 34316 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 552 کلمه

   سلام براستادی که توانایی داشت خودش تغییر داد وبازم  خدا وفقط خدا بهش توانایی داد که بوتنه به دیگران نیز این توانایی رو یاد بده تا از گوهر وجود خود گنج دورنشون رو بگشن بیرون .استاد بودن تو این مسیر واقعا اسم برازنده هست که به شما داده شده 

   تنها از چند جوجه  قناری یی جوجه تبدیل به بلبل میشه 

   فقط یی حوجه بقیه فقط فناری هستنن ومیمونن بلبل نخواهن شد 

   خودشون از توانایی که هدیه خداوند هست ودارن ولی خبر ندارن وفکر میکنن خدا بهشون نداده به عدل خدا هم شک میکنن ای بابا ما نمی دونیم خداوند چه عظمتی تو افرینشش هست از توان ودرک ما خارج هست به همه به طور مساوی اره مساوی داده یی عده تونستن ازش کامل بدون دستکاری در درست کار کردش به نتایج عالی برسن چرا چون دستکار تو فرمولهای عالی انجام ندادن تازه تقویتش هم کردن برای اهداف بزگتر وتوان خودشون گذاشتن برای رسیدن به همه اهداف بزگ ودست نیافتی در ذهن ما اونه برای خودشو خیلی اسون کاره انجام شده حساب گردن چون اسون وبا لذت براشون بود ذهن هم که از کاراسون ولذت بخش حمایت میکنا در نتیجه به اهداف بزگشو رسیدن 

   ولی ما چی هر کاری رو تو چشممون سخت دست نیافتی 

   برای خودمون امکان که نمیتونبم انجامش بدیم تلقی کردیم حتی تو جسمون به خودمان بارهاشاید هزا بار گفتیم لاغریی کاره سختی هست ما نمتونیم لاغربشیم با تکرار کارهایی اشتباه وروشهای اشتباه قدرت لاغر نشدن در ذهنو تقویت هم کردیم چرا چون ذهن کارهای سخت رو نمی پذیره حالا باید کلی تلاش کنیم برای همین یی مسئله که بابا این سختی که تو ذهن بوجود اوردید مشکلمون بیشتر کرده باید اسونش کنیم همین باید اسونش کنیم  از لاغریی یی غول بزرگ تو ذهنمو ساختیم هرچه این غول بزکتر شد لاغر شدن هم کمرنک ودست نیافتنی اره دست نیافتنی 

   من با شروع دوره بارهاتو همه مطالب میگفتم من یی تیر دارم که باید به هدف بخوره این اخرین تیر هست که دارم  باید به هدف بخوره حالااره حالا من خودم سیبل بودم هدف هم ذهنم بود ولی داشتم بیرون دنبال به هدف خوردن تیرم به سیبل میگشتم 

   نا ورد تواین مسیر بارها استاد گفتن جه

           (بخواهیم وچه نخوایم لاغر میشیم )

   فقط ما چرا چون این ما هستیم که مبتونیم به خودمون کمک کنیم برای رهایی از وضعییت بوجو  امده که مسوببش خودمون هستیم دنبال راهکاردربیرون میگردیم خود کرده تدبیر نیست تدبیر ش ذهنمون هست ودیگر هیچ اگه تونشتیم اون قسمت ذهن درست کنیم ودرگرفتن نتبجه شگفتی بوحود میاد 

   ذهن من یگی که با افکارهای چاق کننده پر وهمه در پیدا شدن اینه همه مشکل بوجود اوردن حتی دانش بعضی کاره رو داشتم ایده هم داشتم حالا که فکر میکنم فقط تو قسمت یاد گیری ذهنی اصلاکاری نکردیم اره کاری نکردیم خوشا به حالافرادی که با به دنیا امد تو شریط که همه از ذهنشون کامل درست استفاده میکنن اون کودک احتمال بهتر  زندگی کردن براش هم سل وهم اسون  هست اگه خودش این همه برای خودش اسون بدونه 

   حالا که مشکل بوجود امده دست روی  دست بزاریم نه 

   باید حال که خداوند من رو به این مسیرهدایت کرده برای درک بهتر نه تنها درک. بلکه درک بهتر تمرکز وتوجه خودم تا قمست یاد گیری افزایش بدم

                ( نکته طلایی امروز توجه وتمرکز )

   با داشتن وزیاد کردن توقسمت یاد کیری وعمل کردن بهش 

   مشکلم کاملا رفع میشه 

   خدا پشت پناهتون یا حق حق نگه دارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/06/03 10:22
   مدت عضویت: 832 روز
   امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 436 کلمه

   سلام و درود بر همه همسفران عزیز و سلام و درود فراوان بر استاد گرامی 

   واقعا انگار تو سرزمین عجایب هستم .مگه میشه جمله رویایی چه بخواهید چه نخواهید لاغر می شوید را بشنویم و احساس نکنیم تو سرزمین عجایبم.

   البته اون اگر مهم و چند تا نقطه اش که شرط لازم برای تحقق و تکمیل این جمله رو داره و استاد عزیز به آسانترین شکل توضیحش دادند خیلی مهمه و اساسی. 

   واقعا تسلط به این مهارت که برای هر موضوع کمی درنگ کنیم با خلوص نیت و آرامش از خودمون سوال کنیم که آیا در وضعیت رضایت بخش هستیم؟ اگر نه چه افکار و ایده هایی من رو به این وضعیت رسانده؟  رراه حل تغییر این افکار چیه ؟ افکار جایگزین رو چه کسی بهتر از من میتونه کشف کنه و به خودم یاد بده؟ چه کسی میتونه دلسوز تر ، داناتر از خودم به خودم باشه؟ من مسیول وضع موجود و اون قدر قدرتمندم که بتونم تغییرش بدم.همیشه ه تو فیلمهایی که موضوعش برمی گشت به وجود یک آدم زورگو و ازارگر که افراد زیادی رو مورد ستم قرار میداد، عاشق لحظه ای بودم که یک نفر بالاخره سر بالا می آورد و میگفت دیگه بسه!! انگار از اون لحظه جریان همه چیز عوامل میشد خیلی به سرعت و آسانی ابهت غول شکسته میشد و قهرمان که قبلا جزو قربانی ها به حساب می اومد میشد نقش اول و پیروز صحنه. و همه عوامل هم دست به دست هم میداد در همین مسیر.

   و من همیشه میافتم که اون لحظه چه جور بوجود اومد چطور شد که امروز این فرد با دیروز متفاوت شد، الان و بعد از این آگاهی های بی نظیر در سایت تناسب فکری یاد گرفتم که اولا این لحظه برای هرشد کسی میتونه بوجود بیاد هر کسی میتونه یک موقع و یک جا بگه بسه این وضعیت چاقی بسه این شرایط فقر بسه این اختلافات در ارتباطات بسه من میخوام خوشبخت باشم ، شاد باشم ، ثروتمند باشم سلامت باشم رو به پیشرفت باشم و….

   و از اون لحظه چه بخواد و چه نخواهید تبدیل میشه به قهرمان زندگی خودش و مسلما پیروز میشه چون عزمش جزم شده مسیرش هموار شده دیگه سوت پایان وضعیت قبل رو کشیده حالا دنیاش عوض شده  وقدم گذاشته به سرزمین عجایب.

   تو درسهایی استاد الهی قمشه ای شنیدم که تعبیر زیبایی از ظهور امام زمان داشتند و می فرمودند هر انسانی باید وقتی در سرزمین وجودش نادرستی و ناراستی به هر شکل و شیوه می بینه یک روز ظهور کنه و ریشه این ناراستی رو از بین ببره و این یعنی ظهور واقعی.

   استاد عزیزم بی نهایت سپاسگزارم از این مژده درخشان.

   خداوند مهربانمهربان بی نهایت سپاسگزارم از این سیستم عظیم ترین. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/14 21:58
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,613 کلمه

   سلاااام و صد سلام بر دوستان نوری 😍

   چه بخواهید و چه نخواهید لاغر می شوید…اگر

   انقدر این جمله پرانرژی هست که آدم فقط می خواد ببینه رمزو راز کار چیه ؟!

   لاغری آسان و ماندگار فقط از طریق برنامه ریزی ذهن انجام میشه .

   برای خیلی از افراد چاق چاق شدن کار آسونیه و برای افراد لاغر هم لاغر شدن کار آسونیه چرا ؟!چون برنامه ریزی ذهنشون طبق ابن الگو هست .

   سالهای سال خود ناآگاهانه با گفتو شنودهامون در ذهنمون ثبت کردیم که راحت چاق میشم ولی لاغری به راحتی نیست یا منم آب می خورم چاق میشم یا اینکه ما هرکاری کنیم لاغر بشو نیستیم و …

   و دلیلش این بود که هرچه آگاهی و مهارت ما در کاری بیشتر بشه انجام اون کار برای ما ساده تر میشه .

   برای جسم ما خارج شدن از حالت طبیعی خیلی سخت تر هست که با تلاش و استمرار فراوان انجام میشه .چون خیلی از افراد لاغر هم در تلاش هستند که چاق شوند و مدتها در آرزوی چاقی هستند ولی چاق نمئ شوند و دلیلش برنامه ریزی ذهنی آنهاست .

   برنامه ریزی ذهن به صورت ناخودآگاه و بدون توجه و تمرکز بر خواسته باید باشدو گرنه کار خیلی سخت و طاقت فرسایی میشود(جمله طلایی است که ساعتها باید در موردش فکر کرد 🤔)

   هر کاری که در ذهن ما سخت باشه دقیقا مسیر بهمون سخت میگذره پس باید این موضوع را در ذهنمون حل کنیم که لاغرشدن آسانترین کار دنیاست .

   هر چقدر اطمینان بیشتری به این مسیر داشته باشیم راحتتر و با اشتیاق بیشتری در این مسیر حرکت می کنیم .

   و یکی از دلایلی که در روشهای قبلی لاغری مثل رژیم و ورزش و دمنوش و …نتیجه نمی گرفتیم این بود که فقط چند روز اول امیدوار بودیم و بعد با استرس و نگرانی و سختی باید به مسیر ادامه می دادیم که در نهایت هم منجر به رها کردن مسیر و شکست ما می شد.

   در تمام جنبه های زندگی با توجه به عوامل بیرونی تلاش کردیم تا شرایط را بهبود ببخشیم اما نتیجه موفقیت آمیز نبوده مثلا برای بهبود شرایط مالی چندشغل عوض کردیم اما نتیجه همان آش بود و همان کاسه !…در صورتیکه بعضی از افراد در تمام زندگیشون فقط یک شغل داشتند وموفق بودند و فرق این دو فقط در محتویات ذهنیشون هست و در نتیجه باید بدانیم تغییر عوامل بیرونی نتیجه پایدار و البته با لذتی ندارد !…

   برنامه ریزی ذهن شاید کمی زمانبر باشه ولی از پایه و ریشه موارد اصلاح میشه و مثل فردی می مونه که برلی ایجاد یک خط تولید کلی وقت و هزینه و فکر می زاره و در نهایت ثمره اون میشه محصول و اثر خودش و این خیلی تفاوت داره با اینکه بخوای واسطه گری کنی البته در این زمینه هم شاید انسانهای موفقی باشند ولی موفقیت پایدار و به نام برای فرادی است که اثرانگشت خودش را به جهان هدیه می کنه .

   در لاغری با ذهن فقط با برنامه ریزی ذهن هست به اینصورت که هرروز محتوای آموزشی و گوش بدهیم و تجزیه و تحلیل فکری داشته باشیم  البته بنویسیم یعنی مراحل یادگیری را طی کنیم و البته در این مسیر استمرار داشته باشیم تا محتویات ذهنی لاغری در ذهنمون کاملا شفاف و به وضوح دیده شوند. .

   شک و تردید و البته تست کردن مسیر با خیال اینکه حالا بریم ببینیم چی میشه فقط وقت تلف کردنه و شاید خیلی از دوستان استفاده از دوره هدیه را بدون نتیجه بدونند ولی ما بیاییم خودمون حرکت کنیم تجربه کنیم و خودمون به این نتیجه برسیم .من با اینکه حدود یک سال می گذشت با آموزه های ذهنی آشنا بودم ولی به محض رسیدن به این سایت از خواب و خوراک افتاده بودم و همه آگاهی ها برای من تازه و به روز بود انگار ابزار را داشتم ولی طریق استفاده از اون را بلد نبودم وهنوز هم از زیرو بم این فایلها آگاهی های عتیقه ای میان بالا که منو شگفت زده می کنند.بنابراین 

   پذیرش و باور به اینکه برنامه ی ذهن ماست که عوامل بیرونی ما را رقم می زنه یعنی ایمان به کاری که هرروز انجام میدهیم مسیری که مقصدش برای ما روشنه ✨

    برنامه ریزی ذهن یا همون نقشه ذهنی لاغری اگر در ذهن ما شکل بگیره خیلی مسیر برای ما آسونتر میشه و خودبه خودی یعنی چه بخواعیم و چه نخواهیم لاغر میشیم .

   اضافه وزن ما در طی سالها محصول افکار و فرمولهای ذهنی چاق ما هست و یک نتیجه است درسته که رضایت بخش نیست ولی به آسونی انجام شده چون برنامه این بوده که از اموزشهای چاقی طی سالیان سال در ذهنمون به وجود آمده است پس این یک قانونه برنامه ریزی ذهن من عوض بشه صددرصد تضمینی لاغر میشم و اینبار قدرت طبیعی بدنم و کائنات و ذات الهی ام برای اینکه در جایگاه صحیح خودم باشم با منه .افرادی هستندکه در روابط عاطفیشون دچار مشکل هستند و فکر می کنند با ازدواج مجدد یا از سر گرفتن رابطه ای جدید یا مشاوره رفتن یا دور شدن این مشکل حل میشه ولی به هیچ عنوان با این عوامل بیرونی به نتیجه نمی رسند باید محتوای ذهنی و برنامه ریزی ذهن برای یک رابطه عاطفی عاشقانه شکل بگیره .وقتی به گذشته زندگی خود نگاه کنیم میبینیم که شرایط زندگی فعلی ما نتیجه برنامه ریزی ذهنی گذشته ما هست ما هم مثل اکثریت افراد جامعه ذهنمون برای فقر و بیماری و اسارت و یک روابط بی روح برنامه ریزی شده دیدن یک زندگی والدینمون که کارمند بودند و به آب باریکه هر ماه راضی بودند .روابطی که بارها در زندگی اطرافیانمون دیدم که فقط یک نمایش بی روح بود برای اینکه ما با اصالتیم.دیدن بیماریها به وقت بالارفتن سن و قربانی کردن خود برای بچه ها همه محتوایات ذهنی ما بودند که نتیجه هم داشتند.بارها شنیدیم درس هم بخونی کار گیرت نمیاد یا دختر که نون آور خونه نیست کار خوب و مدرک داشته باشه !یا اینکه تا خونه ی پدری !… خوشته فردا که ازدواج کردی خوشیهات تموم میشه …دختر گوشتش زیر دندان داماده ….پسر برای آدم میمونه ….دختر غمخواره و گریه کن سر قبره !..واااای چقدر دلم پر بود 😄ولی خوب شد به این بهانه یهو سر کیسه فرمولهای مخرب ذهنی باز شد …

   نمی دونم واقعا درسته شاید اگر فردی به اون حالت عجز و ناتوانی نرسه و فقط بخواد تفریحی یک کتاب بخونه یا یک دوره شرکت کنه در نهایت چون سریع نتیجه نمیگیره مسیر آموزش ذهنی را رها می کنه ولی کسی که ته خط باشه کوچکترین اتفاقات براش یک نور امیده و یه چیزی ته قلبت با عشق تو را می کشونه او می کشد قلاب را ….

   منم اوایل دنبال نتیجه های بزرگ بودم و اتفاق نمی افتاد اما می دونستم یه جای کارم مشکل داره خیلی تفکر می کردم سعی داشتم سئوالی هم از اساتید نپرسم چون میگفتم خودم نزدیکترین نزدیکم به خودم و جواب می گرفتم …به لطف خداوند و حمایتش ادامه دادم و الان متوجه میشم من اصلا آماده ی دریافت اون خواسته ها نبودم و به جای اونها به خیلی چیزهایی رسیدم که تو فکرشم نبودم اما از کودکی در قلبم بود مثلا من درخواست کیش را داشتم و البته شنا با دلفینها که خیلی عاشقشونم اما شنا بلد نبودم و میترسیدم غرق بشم ولی هدایت شدم به آموزش شنا الآن میگم برنامه ریزی خدا برای رسیدن به خواسته هام کاملا اصولی است .و همه نتایج به ظاهر کوچک ولی خیلی ارزشمند در کنار تغییرات شخصیتی ام باعث شد باور کنم تنها راه تغییر نتیجه زندگی من ،تغییر برنامه ریزی ذهن من هست و هروز زمانی را صرف یادگیری این آموزه ها در تمام جنبه های زندگیم می کنم با عشق این کارو انجام میدهم چون کارهای روزمره قبلی برام پوچه دیگه لذت بخش نیست بارها هم شده تحت فشار قرار گرفتم ناامید شدم و لیز خوردم اما خدارا با تمام وجود صدا کردم و همیشه سایه لطفش بر سرم هست .

   انتظار من از زندگی میشه همون فرمولهای ذهنی من یا باورهام …

   من بارها اضافه وزنم ریزش داشت ولی خودمم باور نداشتم لاغر میمونم لباسهای گشاد را نگه می داشتم مادرم هم خیاط بود و جای دوخت را پهن تر انتخاب می کرد و می گفت چاق شدی جا داشته باشه !…یعنی من تلاش می کردم با خوشحال هم تصمیم می گرفتم اما انتظارم چاقی بود و اتفاق می افتاد .

   مثلا تصمیم گرفتم یک کار خونگی شروع کنم و فکر این بود که باید به سختی کار کنم تا ۵صبح منجوق دوزی می کردم و بعد مدتی درآمدم خوب شد اما انتظارم از خودم همون نداری بود کاری که بیمه و بازنشستگی نداره کاری که همیشگی نیست و خسته میشم و شد .

   تمام پولم را با وام و قرض طلا خریدم و بعد افت شدیدی داشت تا یک سال متضرر شدیم اما یک سال بعد که وارد دوره های آموزشی شدم و حدود ۶ماه گذشت به لطف خداوند ضررم جبران شد و با فروش طلاها یک زمین خریدیم که قیمتش بالای ۱۵برابر شد و این در صورتی بود که همه اطرافیانم مخالفت می کردند اما الهام قلبی ام هدایتم کرد .

   اولین دستگیری این دوره ها همینه که  اول جلوی ضررو زیانت گرفته میشه و به راه درست هدایت میشی.

   پس فرمون زندگی ما توی ذهنمونه ربطی هم به سواد داشتن ما نداره فقط اگر محتوای آموزشی و گوش کنیم و تجزیه و تحلیل فکری داشته باشیم برنامه ریزی ذعن ما عوض میشه و فقط افرادی که مطمئن هستند این مسیر را ادامه می دهند تا نقشه ذهنیشون کامل شکل بگیره هیچ تفاوتی بین استعداد یا جسم و توانمندی ما با شگفتی سازان نیست فقط تفاوت بین تمرکز و توجه ماست که عملکرد ما را رقم می زنه هر چه بیشتر با اشتیاق در این مسیر به درک این موضوعات برسیم احساسمون بهتر و البته اطمینانمون بیشتر و توجهمون به جسممون کمتر و یک زندگی لذت بخش نتیجه رضایت بخشی به همراه داره .

   درود بر استاد عزیز 

   روح پدرو مادرتون شاد 🍃🌸

   دوستان پر مهرم همواره مانا و پایدار باشید    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/11/10 18:02
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 407 کلمه

   سلام
   همیشه یادم میاد ک چاق شدن رو خیلی راحت میدونستم میگفتم من ب اسونی میتونم تو ی هفته ۵ کیلو افزایش داشته باسم اگه رژیم نباسم یا میگفتم اگه ورزش نکنم زودی چاق میشم مثل اب خوردن آبم میخورم چاق میشم
   باورهای اشتباه ک بهانه ای برای
   توجیه چاقیم برای بقیه و خود بود
   اما الان یاد گرفتم ک چاقی حالت غیر طبیعی بدن و من اون موقع
   با ترس و انتظار از چاقی
   چاقی رو وارد بدن خودم کردم
   ذهنم برنامه ریزی شد برا چاقی
   با فرمولها
   وقتی در ذهن یک فرد چاق لاغر شدن اسان شود چ بخواهد چ نخواهد لاغر میشود
   اما باید باور کنیم ک

   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست

   اگر ذهن خود را برنامه ریزی کنید

   چ بخواهید چ نخواهید لاغر میشوید

   برنامه ریزی یعنی چی یعنی بیایم فرمولها رو جایگزین کنیم موانع را از بین ببریم
   و بدونیم ک
   من میتونم لاغر شم جسم من توان لاغر ی دارد
   حتی ب اشتباه از روشهای اشتباه اینو بارها دیدم
   و ذهن من هم طبیعتا لاغری توش هس فقط و فقط باید من لاغری در ذهنم گسترش بدم
   توجه کنم اب بدم بهش تا رشد کنه
   اون موقعس ک رفتار من تغییر میکنه نگرش من تغییر میکنه و من ب تناسب اندامم میرسم
   من در مسیری هستم ک بهش ایمان دارم و میدوم قطعا لاغری برای من هس در درون من هس

   تغییر باید از دون باشه ن ازبیرون من با رژیم های غلط و ورزشهای مزخرف و سخت خودمو تحریک کردم وباعث شد بین ذهن و جسم جنگ روانی پیش بیاد و حرص و ولع منو پر کنه
   و شد نتیجش خستگی من و چاق و چاقتر شدن
   اما الان میدونم ک قدرت ذهن من هس ک تعیین میکنه
   من چاق باشم یا لاغر ن ارثی بودن ن ژن ن استعداد ن متابولیسم ن خواب ن غذا ن ورزش نکردن
   من فروانی لاغری و گستردگی شو دارم میبینم و ب خودم اثبات میکنم ک عزیزم اینها یی ک کردی تو مخت اشتباهه
   اشتباهی گران اما خوشحالم ک خدا هدایتم کرد
   من درستش میکنم
   و ب ایستگاه لاغری خواهم رسید
   من لاغری رو حسش میکنم با تموم وجودم سبکی لاغری اینک راحت میرم خرید رنگهای شاد قرمز زرد زیبا میخرم
   جونتر میشم
   دختر من متناسبه و اونقدر راحت پاشو میاندازه رو ماش ک نگو منم اینطوری میشم چیزی ی روز حسرت داشتم رو مطمئنم ک میشه ک اون از نتایج لاغری خواهد بود برای من من تموم لباس هایی ک کوچیک شدن رو خواهم پوشید
   من سبک بال میشم
   خدا یا شکرت
   ممنون استاد برای این فایل زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amiali2020110@gmail.com
   1400/09/28 17:34
   مدت عضویت: 909 روز
   امتیاز کاربر: 260 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   بنام خدا 

   عرض سلام خدمت دوستان و استاد روشن 

   چه بخواهی چه نخواهی لاغر میشی 

   چه جمله پرقدرتی چقدر کوبنده میگه .

   برنامه ریزی ذهن رکن اصلی و مهم لاغری با ذهن هستش که ما باید آنرا یاد بگیریم و باور کنیم تنها روشی که میتونه ما را به لاغری برسونه آموزش ذهنی هستش .آموزش ذهنی که با شور و اشتیاق انجامش بدیم و هر روز یک گام جدید به سمت رویای خودمان که لاغری هست برداریم .نه اینکه یه روز انجام بشه ۳ روز انجام ندهیم یا بی انگیزه انجام بدیم ایطوری هیچ نتیجه حاصل نمیشه و در آخر هم منصرف میشیم و رها میکنیم .اموزش،ذهنی نیاز به تمرین و استمرار داره ،نوشتن، دیدن تصاویر دوستانی که شگفتی ساز شدن ،گوش دادن فایلها و عمل کردن به آنها چون این عمل کردن هست که در نهایت نتیجه جسم ما را رقم میزنه .من خودم موقع غذا خوردن با میگم من این مقدار غذا را انتخاب کردم و در حین خوردن میگم بدن ما برای زنده ماندن نیاز به انرژی داره و این انرژی را از غذا میگیره پس من به اندازه مورد نیاز،بدن غذا مصرف میکنم و باور کنید گاهی از اون مقدار کمی که میکشم هم همشو نمیتونم بخورم و چه لذتی داره واقعا چون احساس میکنم ذهنم تا حدودی برنامه ریزی شده برا لاغری چون من هر روز تکرار و استمرار،دارم مطالب را و می‌دانم موفق میشوم 

   از شما هم استاد عزیز ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/09/12 11:36
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 23577 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 320 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم

   واقعا که چه اطلاعات ناب و باارزشی در این فایل به ما داده شد

   چه مثالهای قشنگ و ساده و قابل درکی زده شد

   به ما آموخته شد که باور با انتظار فرق میکند و اینکه مدت زمان نتیجه گرفتن برای هر شخصی متفاوت است و این فقط بر میگردد به تمرکز ما به دوره که اطمینان کامل داشته باشیم که وقتیکه برنامه نویسی ذهنمان عوض شد و کدهای لاغری نهادینه شد و با تکرار و استمرار این کدها پررنگ و پررنگتر شد آنوقت است که به قول استاد 

   چه بخواهیم و چه نخواهیم لاغر میشویم

   کدام شخص چاق نخواهد لاغر شود ولی این عبارت که چه نخواهیم اطمینان و اشتیاق در ما بوجود می آورد که گرفتن نتیجه و لاغر شدن ردخور ندارد

   مثال آن دوستی که سواد نوشتن نداشت ولی با تجسم کردن به نوشتن نتیجه گرفته بود اینرا ثابت میکند که واقعا 

   لاغری با ذهن آسانترین کار دنیاست

   ما فقط باید این اطمینان را به خودمان بدهیم و با گذراندن این دوره شگفت انگیز از خودمان انتظار لاغر شدن را داشته باشیم

   مثل تمام دوستانی که عکسشان در آلبوم زیبای شگفتی سازان موجود است

   این دوستان همین مسیر را طی کردند و به این نتیجه های عالی رسیدند پس ما نباید هیچ شک و شبهه ای به خودمان راه بدهیم که آیا نتیجه میگیریم یا نه 

   باید به این فکر کنیم وقتیکه اینهمه افراد توانستند نتیجه بگیرند پس ما هم میتوانیم 

   ما فقط تمرکز به آموختن و به اجرا گذاشتن این آموخته ها داشته باشیم و هیچوقت خودمان را با دیگر دوستان مقایسه نکنیم فقط از دیدن تصاویر آنها به شوق بیاییم که ما هم به این نتیجه میرسیم فقط باید ادامه بدهیم و استمرار داشته باشیم و از بودن در این مسیر زیبا لذت ببریم و چشم از جسم مان برداریم و بگذاریم ذهن باهوش و هنرمندان مان به کار خودش که متناسب کردن ماست برسد و با آرامش داشتن روند کار را برایش آسان کنیم و اختلال در کارش ایجاد نکنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/09/06 07:06
   مدت عضویت: 1006 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   سلام به استاد گرامی و همراهان عزیز 

   چه بخواهید چه نخواهید لاغر میشید 

   چه جمله ای امیدوارکننده و انگیزشی عالی ما باید برنامه ریزی ذهن مون رو عوض کنیم بعدش خودش ناخودآگاه اتفاق می افته چه بخواهیم چه نخواهیم و خودمون هم متوجه نمیشیم

   اگه به کسی می خواهی ‌کمک کنی به اون ماهی نده بلکه ماهیگیری یاد بده 

   این ضرب المثل رو همه مون شنیدیم در مورد ثروت و پول هست اما من فکر می کنم در مورد همه زمینه هاست اگه می خواهیم لاغر شیم باید لاغری رو یاد بگیریم نه با عوامل خارجی خودمون رو چند صباحی لاغر کنیم دوباره برگردیم سر کوچه اول

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/08/27 22:40
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,862 کلمه

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان عزیزم که رویای تغییر کردن دارن .

   اول از همه بگم عاشق اسم این فایل شدم که نوشته  چه (بخواهید چه نخواهید لاغر میشود اگر این   لاغری با ذهن   رو  باور کنید ) پس  بازم  نور ایمان در دلم زیادتر میشه  پس منی که واقعا عاشق این راهم و خوب باورش کردم به زودی زود به تناسب دلخواهم که هر روز دارم به اون نزدیکتر میشم  میرسم و کلی حالم بهتر  میشه و تجربه های جدیدتری از زندگی  خواهم داشت .

   و اما در همین اول فایل استاد  بازم دارن از حال خوب و تاکید بر داشتن اون میگن و بازم من متوجه میشم که چقدر این حال خوب باعث موفقیت ما در تمام جنبه ها میشه  و اصلا همین حال خوب و آرامش و احساس لذتی که در این مسیر  داریم باعث پیشرفت و موفقیت من تا به اینجا  شده برعکس دوران گذشته که  رژیم  داشتم و  همیشه  ترس و نگرانی و استرس و افسردگی و … داشتم که  اینها باعث شده بودن من  به موفقیت نرسم .

   من بارها در گذشته رژیم گرفتم و ورزش سنگین کردم  به  جسمم   کلی فشار آوردم بدون اینکه ذهنم رو تغییر بدم و در نهایت نتونستم برای همبشه موفق بشم و همون فرمولهای ذهنی گذشته من رو دوباره چاق کردند پس من باید راه تغییر کردن فرمولهای ذهنی رو یاد بگیرم تا به صورت اصولی و دایمی من لاغر بشم و راه تغییر کردن این فرمولهای ذهنی رو من میتونیم از طریق این سایت و عمل کردن به آموزشها  یاد بگیرم .من خودم کسی هستم که سالها هست  در این راه استمرار دارم و هر روز قدم برمیدارم و نتایج خوبی  هم گرفتم و از نتایج من  معلومه که ذهنم با این آموزشها تغییر کرده و من  از وقتی که متناسب تر شدم  به این مسیر اطمینان و یا بهتر بگم  ایمان بیشتری  پیدا کردم  که این روش درسته و من به زودی در وزن دلخواهم  قرار میگیرم و هر چقدر بقیه میگفتن و هنوزم میگن که نمیشه این راه فایده نداره و تازه من رو هم مسخره میکردن ولی   من به حرفهای اونها کاری ندارم و اصلا گوش نمیدم و خودم  میبینم که نتایج  من کجا و اما  اونها کجا  هستن ؟؟ من در کمال آرامش،و لذت و آزادی و سلامتی  دارم روز به روز متناسب تر میشم و اونها با زجر و سختی و محدودیت  و حال بد  روز به روز دارن چاقتر و بیمار تر میشن. و من با دیدن اوضاع اطرافیانم که هنوز دارن مثل گذشته ی من زندگی میکنن و خودشون رو میخوان با سختی  لاغر کنن  واقعا به خودم و بودنم در این دوره ها افتخار میکنم و از خداوند به خاطر بودنم در این مسیرهای الهی   بینهایت سپاسگزارم  .من بدون اینکه کسی بخواد من رو مجبور کنه و یا وادار کنه که برو تمرینات رو انجام بده من خودم با عشق و لذت و حال خوب و با حرص،و ولعی که برای شنیدن این آگاهی ها دارم  هر روز در اولین فرصت که  زمانی ازاد داشتم میشینم و این فایلها رو گوش میدم و مینویسم و تازه با انجام این کار حالم بهتر میشه و چون برای من  مهم اون حال خوبه پس با ذوق  و شوق انجام میدم .

   من به خاطر اینکه این مسیر رو باور کردم دارم روز به روز در این مسیر موفق تر میشم و اشتیاق دارم که ادامه بدم تا به نتیجه ی دلخواهم برسم و اصلا کاری ندارم که در دوره ی اصلی استاد نیستم بارها میگم من اگر اهل عمل کردن به آموزشها باشم اگر  فقط و فقط به چند دونه از همین فایلهای رایگان استاد صد در صد عمل کنم من قطعا به لاغری میرسم پس  به زیاد کردن اگاهی نیست من باید بتونم به اونها عمل کنم اگر عمل نکنم  حتی دوره ی اصلی رو هم بخرم من لاغر تر نخواهم شد پس من مدتها هست در مسیرم و با تمام توانم دارم به اونها عمل میکنم و انصافا کلی ریزش سایز داشتم و خودم از  وجود خودم بیشتر لذت میبرم .

   من هم  از وقتی وارد این مسیر شدم کلی نتایج  عالی  گرفتم که شاید برای خیلیها مهم نباشهو اصلا نتیجه حسابش نکن  ،ولی من آگاهم و میدانم  که تمام اینها نتیجه اس و هر کس همه رو با هم داشته باشه اون سعادتمند و خوشبخته و نتیحه فقط،به موفقیت در یک جنبه نیست مثلا فقط ثروت تنها نیست فقط روابط عالی نیست فقط لاغری نیست من از وقتی وارد این دوره ها شدم به دنبال اینم که همه رو با هم داشته باشم و خدا رو شکر الان من ارامش و حال خوب و سلامتی که چقدر ارزشمنده برام رو دارم و  چقدر  روابط،بینظیری با همه دارم  و چقدر  ایمانم و توکلم  بهتر شده چقدر نوع نگاهم به زندگی تغییر کرده چقدر متناسب ترم چقدر آزاد ترم  و اعتماد به نفسم بهتر شده و چقدر  قدرت بیانم در جمع بهتر شده و …کلی نتایج  کوچیک و  بزرگ دیگه که اگر بخوام اینجا  بنویسم مدتها طول میکشه در حالی که در گذشته من فقط در حال سختی کشیدن برای لاغری و محدودیت و بیماری و افسردگی و … بودم چرا ؟؟چون ذهنم برای چاقی برنامه ریزی شده بود و با گریه و ناراحتی که چیزی درست نمیشه پس هر چقدر  تلاش کنی برای رهایی از مشکلات تا ذهنت رو درست نکنی هیچ اتفاقی در زندگیت  تغییر نمیکنه .

   اگر ذهنت رو برنامه ریزی کنی برای چاقی چه بخوایی چه نخوایی چاق میشی .اما اگر ذهنت رو برنامه ریزی کنی برای لاغری چه بخوایی چه نخوایی لاغر میشی پس مطمعن باش اخر این راه رسیدن به تناسب دلخواهم هست  ،درسته ممکنه یه روزهایی کم بیارم ولی با استمرار و ادامه دادنم نمیزارم از مسیر خارج بشم چرا ؟؟چون باور کردم  بودن در این راه باعث لاغری من میشه ،باور کردم تنها راه اصولی و بدون برگشت لاغری همین لاغری با قدرت ذهن هست   .

   منم از اون افرادی بودم که در گذشته  میلیونها بار از اطرافیان شنیدم که دانشگاه رفتن  برای چی   ؟؟.اصلا چه فایده داره ؟؟؟تهش باید کهنه بشوری و ظرف بشوری و اشپزی کنی و منم زمانی که ازدواج کردم با وحود اینکه بسیار درسخوان و زرنگ بودم اما به راحتی دیگه ادامه ندادم و  اصلا دیگه به  دانشگاه رفتن فکر نکردم و گفتم اونها که  فایده ندارن و به درد من نمیخورن و تهش این شد که من  دنبال  درس دیگه  نرفتم . اما در زمینه ی ازدواج و همسر خوب داشتن باورهای درستی داشتم  یا میشه گفت باورهای بدی نداشتم و دقیقا  زندگی  من عین همون باورهای من هست .

   من زمانی که وارد این مسیر شدم تفاوتم با تمام اطرافیانم این بود که من این قانون رو درک کردم و باور کردم و ادامه دادم و  با وجود اینکه هنوز نتیجه ی خاصی نداشتم اما دلسرد و ناامید نشدم و دقیقا این حرفها  انگار برای من بودن و من گفتم  اینقدر  روی خودم کار میکنم و زیر سازها رو درست میکنم تا خط تولیدم راه بیفته و خدا رو شکر تا حالا کلی تولیدات  عالی داشتم و من منتظر تولیدات بزرگتر از خودم هستم و میدونم که در این راه  موفق میشم  پس  همچنان ادامه میدم .

   من انتظارم از زندگی و خودم تغییر کرده که این همون  تغییر برنامه ریزی ذهن  من هست .

   من از وقتی این مسیر رو شروع کردم و جسم من به راحتی شروع کرد به تغییر کردن من دیگه با اطمینان بیشتر به راهم ادامه دادم و ومن وقتی ذهنم رو تغییر بدم جسم من هیچ راهی به جز تغییر کردن نداشته .

   وقتی ذهنم رو برنامه ریزی کنم نتایج برای من  تغییر میکنه .

   میزان نتیجه گرفتن ما بستگی داره به درک کردن ما .

   من مدتها هست در  دوره هستم و هر جا هم خطایی داشته  باشم خیلی عالی میگم به خاطر این هست که هنوز باید ادامه بدم و استمرار بدم تا مهارتم  در این اموزش بیشتر بشه و به خودم میگم این همه مدت رفتار درست داشتم و حالا یه بار هم خطایی داشتم این که مهم نیست به مرور با تکرار کردن آموزشها  تعدا رفتارهای نادرستم کمتر و کمتر میشه و   من به موفقیت میرسم .

   پس ذهن من باید برنامه ریزی بشه اگر فردی فقیر هست ذهنش فقیر هست اینطور نیست که من یه عالمه پول بدم به اون فرد فقیر و اون ثروتمند بشه امکان نداره همچین چیزی  تغییرات باید اول از دورون خود من شروع بشه و بعد بیرون من تغییر میکنه .اون فرد فقیری که نمیتوته ده هزارتومن رو بکنه بیست هزار  تومن پس بهش صدها برابر هم پول بدی نمیتونه اون فرد بیشترش کنه امکان نداره چون بلد نیست و ذهنش برنامه ریزی نشده پس شاید بگه چون پول زیادی ندارن فقیرم اما نه به خاطر این هست که ذهنش فقیر هست و  ثروتمند شدن رو بلد نیست .

   زمان برای رسیدن به هیچ خواسته ای از طریق قدرت ذهن قرار ندین چون با عجله کردن  بیشتر از خواسته ها دور میشین پس برای لاغری هم زمان نزار چون شما از هدفتون دور میشید .پس با اشتیاق هر روز برای لاغری گام بردار   نه از سر رفع تکلیف و رهایی از انجام تکلیف چون به این شکل به هدفت نمیرسی .

   عاشق این جمله هستم  که چه بخواهی چه نخواهی  در نهایت جسم تو عوض میشه  مخصوصا وقتی که از  زبان استاد با این تاکیدی که الان دارن  میگن میشنوم دیگه حالم دگرگون میشه و بازم  باورم قویتر میشه که من میتونم به وزن دلخواهم برسم پس وقتی ذهن من عوص بشه چه بخوام چه نخوام جسم من هم عوض میشه 

   استاد من چند وقته میرم خرید لباس زمستانه و … و  موقع خرید کردن بسیار متوحه تغییرات خودم (هم در جسمم هم در شخصیتم ) میشم باوجود اینکه  اصلا توجهی به سایز لباسها ندارم  (و فقط چشمی نگاه میکنم و میگم خوبه اره حتما اندازم میشه میخرم )و  هر چیز انتخاب میکنم و یکم شک دارم  فروشنده میگه  حتما سایز شما میشه و من راحت برمیدارم  و فقط دارم  ذوق میکنم و لذت میبرم که هر چی بخواهم خیلی راحت  بدون محدودیت برمیدارم و میخرم حتی  لباسهای کوچیک و جمع و جور   که شک دارم   اندازم میشه رو  هم به اصرار فروشنده میارم و  میبینم که راحت اندازم میشه حتی بدون پرو کردن برمیدارم و یه تغییر شخصیتی که پیدا کردم اینه که من به تنهایی میرم خرید کاری که قبلا محال ممکن بود ولی  حالا  تتها خرید کردن رو دوست دارم  چون که فقط به سلیقه ی خودم میخرم و یک تغییر دیگه اینکه  من در کمترین زمان ممکن چند تا  چیز با هم خرید میکنم در حالی که در گذشته کلی باید وقت میزاشتم و تازه خرید هم نمیکردم یا  شاید یک چیز میخریدم ولی حالا با لذت و ارامش خودم با خودم میرم خرید و  من با خیال راحت کلی  خرید میکنم و یک تغییر دیگه اینکه تمام لباسهای من رنگی و رنگی و شاد و خوش مدل  انتخاب میشن که خودم از دیدنشون لدت میبرم و کاملا  تینیجری خرید میکنم چون حس میکنم دوست دارم این سبک لباسها رو دوست دارم و خیلی  حال خوبی بهم میده و چقدر به اندام الانم این لباسها میان و خلاصه اینکه بدون  عداب وجدان و با خیال راحت برای خودم کلی خریدهای جداب و زیبا داشتم که همش به خاطر بودن در سایت تناسب فکری و همراه بودن با چنین استاد نابی  هست بینهایت سپاسگزار خدا هستم که در این مسیر الهی هستم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/09 18:52
   مدت عضویت: 1066 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   سلام
   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست
   ما با برنامه ریزی ذهنمون چ بخواهیم چ نخواهیم لاغر میشیم
   هر ورودی ما خوب باشه در مورد لاغری اگاهی داشته باشیم هی اطلاعات رو هروز وارد کنیم ذهنمون برنانه ریزی میشه
   من خودم رفته بودم بازار گفتم امروز اینو تمرین میکنم ک هر چ ادم متناسب دیدم میگم ببین فریبا اینم متناسب چرا تو ن خدایا شکرت
   باورتون نمیشه تا اون روز من این همه ادم متناسب ندیده بودم ذهنم هنگ کرده بود جز چن نفر اصلا ادم چاق نبود این در حالی بود ک من همش فک میکردم ک ادمها چاق هستن و ادمهای متناسب کم هستن و اونجا ب این مانع ذهنی بر خوردم و گفتم ای دل غافل
   چن دورو ور من همش چاق هستیم فک کردم همه چاقن و دیدم ک ن اینطور نیس و من اون روز ذهنم این اگاهی دریافت و باور کرد ن صددر صد ولی اگه ادامه دار بشه واقعا باور میکنه لاغری هس چن منوتا اون روز اصلا نمیدونستم لاغری هس
   یا در مورد ژنتیک من واقعا ذهنم تعجب کرد ک بابا خواهرم فلانی یا فلانی چرا باید زنتیک چاق کننده باشه همه اینها رو من ثابت کردم ولی هنوز ذهنم ب عنوان اطلاعات اصلی ذخیرش نکرده من با استمرارم در مسیر میتونم جایگزین کنم جای اطلاعات قبلی
   من قبل این سایت اصلا زیبایی ها رو نمیدیدم اسمون درخت ماه ستاره اصلا چن دورو ورم هیچکس نمبینه فقط گله شکایت نداری ولی الان اول ک بیرون میرم اسمونو نگا میکنم ومیبینم چقد حسم بهتر میشه قبلا شنیده بودم ک ماه رو نگا کنی بد یومی میاره و فلان و من نگاش نمیکردم میترسیدم اما الان عاشق ماه شدم باهاش حرف میزنم ب خودم گفتم بابا ماه خدا خلق کرده چ ضرری از افریده خدا ب ادم میرسه ادم ک نیس اون ماه همه میبینن برا همه یکیه اون ماهم قدرتشو از خدا میگیره چی برتر از قدرت خدا رو میشناسی و اینطوری برا ذهنم برنامه ریزی شد
   قبلا هی در قران میشنیدم ک میگفت راه پدرانتان و اجدادتان رو ادامه ندید و فلان من میگفتم اخه الان ک اینطوری نیس عین قدیم نیس ولی الان درک میکنم ک این ایات چی میگه
   من اینا رو ب اطرافیانم میگم میگن اعتقادات مارو عوض نکن یا همسرم جبهه میگیره ک فلان و بهمان من خیلی ب این جمله اعتقاد دارم تا خدا نخواد هیچکس در مسیرش قرار نمیگیره
   خدا یا شکرت منو در مسیر قرار دادی
   ممنون استاد عزیزو زحتمکش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/06/29 11:08
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 571 کلمه

   سلام🙂

   چه بخواهید چه نخواهید لاغر میشین…

   چه زمانی این اتفاق می افته؟

   تنها وفتی که برنامه ریزی ذهنیت به سمت لاغر شدن باشه اونوقت در هر حال لاغر میشی 

   و برنامه ریزی ذهن چطوری انجام میشه؟ نا خودآگاه و زمانی که تمرکز و توجه ات بر خواسته ات نباشه 

   یعنی برای لاغر شدن اگه همواره تمرکزو توجه ات بر چاقی جسمت باشه و برای لاغر شدن عجله داشته باشی و حالت بد باشه و حال خوب و لذت بردن از زندگی رو به بعد از لاغر شدن موکول کنی شما خیییییلی سخت لاغر میشی حتی در لاغری با ذهن که میگیم صحیح ترین روشه…

   زمانی لاغری روان میشه که لاغر شدن برات آسون بشه

   کی آسون میشه؟ وقتی نخوای از چاقیت فرار کنی

   وقتی از جسمت متنفر نباشی

   وقتی لاغری با ذهن رو باور کرده باشی اونم نه در کلام بلکه با تمام وجودت

   وقتی با اشتیاق بیای فایلت رو گوش کنی

   وقتی منتظر لاغری نبودی

   وقتی هی خودت رو چک نکردی

   وقتی از درک کردن فایلها لذت بردی

   وقتی از نوشتن تمرین لذت بردی

   تا زمانی که اونو به عنوان یه رفع تکلیف انجام میدی فایده نداره

   تا زمانی که به امید لاغر شدن و نتیجه گرفتن انجام میدی فایده نداره

   این جا یعنی تو هنوز باور نداری به خودت به توانایی ذهنت به اینکه خودت جسمت رو خلق کردی اونم با ذهنت پس میتونی با همین ذهن لاغرش کنی

   ولی حتی با وجود همه اینا اگه ادامه بدی و کوتاه نیای به این درک میرسی به این لذت میرسی که اگه یه روز تمرینت رو انجام ندی احساست بد بشه یعنی اینقدر برام مهم میشه تمرین نوشتن و فایل گوش دادن درسته که همونم ناراحتی ندارا و به قول استاد از لاغری جا نموندی ولی خودت از اینکه وقت نذاشتی برای خودت ناراحتی

   اوایل منم با این امید و انگیزه وارد شدم که اره لاغری با ذهن راه منه و فقط با این راه من لاغر میشم و شاید تا همین چند وقت پیش برای لاغر شدن و برای اینکه لاغر بشم دیگه فایل گوش ندم وراحت بشم و…فایلهام رو گوش میدادم و تمرین مینوشتم ولی به مرور این اشتیاق در من به قدری زیاد شد که الان برام مثل یه وظیفه است مثل یه امر واجب که با عشق انجامش میدم و بارها با خودم فکر کردم که اگه این مسیر رو رها کنم چه کاری رو انجام میدم روزام چطوری میگذره من که دیگه نه علاقه ای به فیلم و سریال دارم نه اونقدر دوست دارم توی شبکه های اجتماعی بچرخم نه دیگه علاقه به دورهمی رفتن دارم نه علاقه دارم بشینم بپای تلفن و حرف بزنم….واقعا اگه این کارهای مورد علاقه ام رو انجام ندم نمیدونم چجوری باید وقتم رو بگذرونم.اصلا لذت فایل گوش دادن و درک کردن و نوشتن رو با هیچی دیگه نمیتونم عوض کنم…و به یه ایمان و اطمینانی رسیدم که فقط به خاطر ادامه دادن بوجود اومده و این ایمان رو من اصلا اوایل مسیر آشنایی نداشتم

   و خییییییلی لذت بخشه

   شما همیشه میگید خیلی از افرادی که تازه با شما آشنا میشن میپرسن چرا اصلش رو نمیگی؟ و شما با خنده میگین به خدا اصلش همینه چیز دیگه ای نیست و واقعا همینطوره که اصل همین تکرار و استمرار در ادامه دادن آموزشها است و به مرور آگاهیهای عمیقتری رو از فایلها دریافت میکنیم و به قول شما اصلا چاقی رو فراموش میکنیم و فقط میخوایم که با اشتیاق آ گاهی جدید رو دریافت کنیم و در لحظه بودن رو با انجام تمرینات درک کنیم و اون احساس خوب و حال خوبی که شما همیشه ازش حرف میزنین رو تجربه کنیم.😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Vafraze12
   1400/06/18 01:43
   مدت عضویت: 1516 روز
   امتیاز کاربر: 10886 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   با سلام خدمت استاد گرامی و دوستان پر انگیزه در گروه خدا را سپاسگذارم که به من توفیق داد تا باری دیگر در این جمع باشم.من با گوش دادن این فایل خیلی لذت بردم و به دانش من افزوده شد اینکه ما باید برای تغییر به درون خود مراجعه کنیم نه عوامل بیرونی .حالا چه طوری درون خودمان را تغییر بدهیم با برنامه ریزی و وقتی ذهن ما برنامه ریزی شد چه بخواهیم چه نخواهیم به هدفمان که لاغری هست می رسیم حالا چطور برنامه ریزی کنیم ذهن را؟ با تکرار  فایلها شرکت در دوره های جدید نوشتن و تمرینهای دوره . باید اطمینان داشته باشیم تا حرکت کنیم .حالا چرا ما برای چاقی گریه کردیم .چون ذهن ما به وسیله آنچه که در اطراف ما رخ داده برنامه ریزی شده برای چاقی پس نتیجه هم می شود چاقییک محصول برای اینکه تولید بشود به عوامل گوناگون و  زیادی نیاز دارد یهودی که محصول تولید نمی شود ما هم برای اینکه محصول لاغری را بدهیم نیاز هست که تمام مراحل را طی کنیم.از شما استاد عزیز بخاطر تمام تلاشهایتان سپاسگذارم.حرف پایانی شما واقعا مرا تکان داد اینکه ما تمارین را بنویسیم همراه با اشتیاق باشد و یا نباشد نتیجه را رقم می زند هر دو نفر فایلها را گوش می دهند و تمارین را می نویسند اما یکی با اشتیاق و دیگری به اجبار .حالا نتیجه خودش را نمایان می کند.ممنونم به خاطر اینکه همواره به موقع و به جا ما را متوجه مسیر پس کنید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/06/14 17:49
   مدت عضویت: 1417 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   استاد عزیز ،سلام 

        وقتت بخیر و شادی ،

   حرفاتو باید با آب طلا نوشت .

   محتوای آموزشی امروز،عااااالی بود .

   از طریق ایمیل به این محتوا هدایت شدم و لذت بردم .

   خدارو بسیار سپاسگزارم .

   تصمیم گرفتم که وقتی از طریق ایمیل به یک دیدگاهی هدایت میشم  اول  اصل فایل رو نگاه و گوش کنم .

   بعد برم دیدگاه اون دوست خودمو بخونم .

   حس خوبی از این تصمیم دارم .

   و بسیار ممنون از شما که همچین امکانی رو برای ما فراهم کردید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/05/10 04:14
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 66 کلمه

   فایل “لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست”:

   سلام استاد

   لطف کنید بگویید الان در حال حاضر “دوره پیشرفته” شامل چند فایل است؟

   شما در ویدیوی “لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست” توضیح میدهید که دوره 45 فایل دارد ولی من در محتوای این دوره در قسمت محصولات، توضيح توسط شما را در 83 گام میبینم.

   اگر لطف کنیدد ر اینجا توضیح کوتاهی درباره این دوره  برای من  بدهید، ممنون میشوم.  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 74 کلمه

    سلام دوست عزیز
    دوره پیشرفته شامل 84 جلسه است
    هر جلسه شامل چند بخش میشه که یک فایل صبحگاهی که با سبک این فایل ها آشنایی دارید
    فایل آموزشی صوتی و تصویری
    فایل تصویری مربوط به ترس از خوردن
    فایل شبانگاهی
    محتوای آموزشی بر اساس روزهای هفته تنظیم نشده چون خیلی از گام ها بیشتر از یک روز نیاز به تفکر و تمرین داره
    توضیحات دوره پیشرفته در بخش محصولات درباره محتوای این دوره رو می تونید مطالعه کنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار shahrbanou1346
     1400/05/10 13:04
     مدت عضویت: 1417 روز
     امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 79 کلمه

     سلام به استاد گرامی ،

     ضمن تقدیر و تشکر از دوره های ارزشمند جنابعالی ،می خوام بگم کاش مطالب آموزشی دوره مقدماتی هم به شکل  گام به گام تدوین می شدن .و روز خاصی براشون در نظر گرفته نمی شد . اینجوری  بیس کار راحت تر و آسانتر مورد استفاده قرار می گرفت .

      همونجور که فرمودید  محتوای هر فایل آموزشی خیلی بیش از یک روز نیاز به تمرین و تمرکز داره واقعا .

     با تشکر از محبت و توجه شما  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار FARIDEH. T
      1400/06/13 21:17
      مدت عضویت: 1288 روز
      امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 88 کلمه

      سلام دوست عزیز من هم با شما موافقم ،که این فایلها برای یک روز کمه ووقت وزمان بیشتری نیاز داره که آدم روی آن تمرکز کنه وآنهارا انجام بده چون هرفایلی گاهی نیاز به گوش دادن بیشتر داره وخودتمرینات نیاز به تفکر داره وهمه اینها زمانبره ، ومن گاهی نمی رسم که برنامه آنروز را کامل انجام بدم وعجله می کنم تا به برنامه روز بعد برسم .با اینکه روزها حداقل سه یا چهار ساعت زمان می ذارم براشون.بهرحال خواستم بگم من هم با نظر شما موافقم . 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار shahrbanou1346
       1400/06/14 15:56
       مدت عضویت: 1417 روز
       امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 71 کلمه

       سلام فریده جان ،

       وقت بخیر 

       دلیل کندی کار من در گذراندن دوره گام اول فشرده بودنشه و من اصرار دارم که تمرینات هر جلسه کامل انجام بشه بعد برم جلسه بعد .

       به طور میانگین برای هر جلسه تمرین ۴ روز ،زمان اختصاص دادم .

       امیدوارم که  بتونم نکات آموزشی رو به مرحله عمل برسونم 

       .اگر نتونیم عمل کنیم به آموزشها  این نوشتنها این وقت گذاشتنها ،همه بی فایده میشن .

       به امید موفقیت همه هنرجویان 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/13 12:16
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 298 کلمه

   سلام

   الان چند روزه که وقتی کامپیوترم رو روشن میکنم میبینم که صفحه مانیتورم چشمک میزنه اما تصویرش بالا نمیاد .

   تو اینترنت سرچ کردم . روشهای متعددی رو گفتش که امتحان کنم .

   خوب راههای متعددی رو امتحان کردم اومدم کابلی که از کامپیوتر به کیس میخوره رو عوض کردم دیدم درست نشد . اومدم یه مانیتور دیگه گذاشتم با همون کیس . دیدم اینم چشمک میزنه و تصویرش بالا نمیاد .

   اومدم راه آخر که گفته به خاطر کارت گرافیک هستش . چون کارت گرافیک تصویر رو از کیس به مانیتور منتقل میکنه و احتمال داره کارت گرافیک کامپیوترم یا شل شده باشه یا سوخته . بعدش چون این مهارت رو در خودم نمی دیدم تصمیم گرفتم فعلن دست نگه دارم .

   من وقتی فهمیدم به خاطر کارت گرافیک اش هست یاد حرفهای استاد افتادم  درمورد عملکرد ذهن وجسم .که چقد عملکرد کارت گرافیک شبیه ذهن هستش . همانطور که جسم ما و زندگی ما نتیجه عملکرد ذهن ماست دقیقا مانیتور کامپیوترم هم نتیجه کارت گرافیک هستش . و اگه کارت گرافیک درست کارنکنه مانیتور هم خوب کار نمیکنه؟.  

   وقتی کارت گرافیک رو درست کنم خوب مانیتور هم تصویر رو نشون میده چه بخام و چه نخام. 

   ولی قبلن اگه جسم خودمو مانیتور درنظر بگیرم فقط داشتم با روشهای غلط مانیتور رو دستکاری میکردم درحالیکه مشکل از کارت گرافیک یا ذهنم بود و با این کار نه تنها مانیتورم درست نمی شد بلکه ممکن بود با دستکاری زیاد مانیتورم هم خراب بشه . مثل جسمم که درد زانو گرفته بودم .

   خوب ما میتونیم با الهام از محیط پیرامون خودمون این افکار منفی که میگه مگه میشه با برنامه ریزی ذهن جسم رو لاغر کرد بهش ثابت کنیم که میشه . 

   نه تنها با برنامه ریزی ذهن میشه جسم خودمون رو متناسب کنیم بلکه میتونیم کل زندگیم رو به دلخواه خودمون تغییر بدیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/15 15:52
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,003 کلمه

   گام‌ ۸۶ ،،، چه بخواهید چه نخواهید لاغر میشوید اگر..سلام وقت بخیر دوستان و استاد عطارروشن ،،،،امروز قبل از اینکه مقاله رو بخونم و فایلو گوش کنم ،خواستم از شناسایی یک باوری بنویسم که تقریبا ۱۵ روزه پیش در خودم پیداش کردم و من هر از گاهی به   باورهای شناسایی شده م رجوع میکنم و باز هم با خودم در درونم ،واکاویشون  میکنم ،طبق معمول دیروز عصر رفتم پارک محل که یکجای دنجی برای خودم نشون کردم که میتونم راحت بشینم و با خودم لذت ببرم ، من در خودم کشف کردم که وزن مورد دلخواه ذهن خودآگاه من ،بین ۷۵ کیلو تا ۷۸ کیلو ست، ،،حالا چجوری من احساس راحتی کردم در این وزن ؟ قد من ۱۶۷ است و باید بین ۶۵ کیلو تا ۶۷ کیلو باشم ،اگر حرف وزنو میزنم ،نه اینکه خودمو وزن کنم ،میخوام اون حس لاغرتر شدنمو خوب متوجه باشم ،  دیروز با یک سئوال از خودم شروع کردم به شخم زدن ذهنم ،،پرسیدم : فریده وزن نرمال تو باید ۶۵ کیلو باشه، چرا وقتی وزنت میرسه به زیر ۷۸ کیلو خوشحال میشی و فکر میکنی دیگه بسه ،دیگه خوب و عالی شدی ، چرا متوقف میشی؟  من فهمیدم که نقطه پایان کم کردن من حدودای ۷۵ تا ۷۸ کیلوست ،یعنی وزن من نمیره زیر ۷۰ کیلو ،فقط ۱ بار با قرص های لاغری و رژیم بدون چربی ووووزنم بمدت ۱ ماه رسید به ۶۷ کیلو که خیلی هم عالی شده بودم و به محض رها کردن قرص ها ،بسرعت وزنم برگشت ،،،یادمه یکبار که در کنار یک متخصص تغذیه از وزن ۹۰ کیلو به ۷۰ کیلو رسیدم ،و دلم میخواست بازم پایین تر برم ،اون متخصص گفت ،شما دیگه بیشتر از این لاغر نمیشی ،استخون بندی شما درشته ، انگار صحبت های اون متخصص تو مغز من حک شد و تقریبا ۲۰ سال از اون موقع میگذره و من فقط یکبار تونستم اون گفته رو نقض کنم که به ۶۷ کیلو رسیدم ،دیروز از خودم سئوال کردم ،فریده تو بلخره یه روزی  ۶۷ کیلو بودی ،یادته کی ۶۷ کیلو بودی؟ فکر کردم و یادم اومد که شاید تو سن ۱۳ یا ۱۴ سالگیم تو اون وزن بودم ،به خودم گفتم ،آفرین ،پس تو اون وزنو حتی برای ۱ ماه هم تجربه کردی ،چرا حالا فکر میکنی دیگه نمیتونی ؟ بهم گفت ،آخه اون زمان ۱۳ سالم بود ،خیلی اون زمان دوره به من ،دیگه نمیتونم برم تو ۱۳ سالگیم ،بهش گفتم مگه برای ذهن تو زمان و مکان مهمه ؟ همین الان بهت بگم به برج ایفل فکر کن ،ذهنت میره به برج ایفل ،این یعنی ذهن  خیلی قدرتمنده، تو کاری نداشته باش ،تو فقط موانعو رفع کن ،پس تو توانایی بودن در ۶۷ کیلو رو داری ، این طبیعیه که تو هم مثل همه آدم ها بدن نرمالی داشته باشی ، بعد بهش گفتم چرا انقدر دوست داری تو لاین ۷۰ و چند کیلو بمونی ؟ گفت : آخه تو این وزن خیلی عالی هستیم 🤔 متوجه شدم وقتی برای من و ذهنم سخت بوده که به وزن ۶۷ برسم ،برای خودش وزن های ۷۰ و چند کیلورو ،خوب و نرمال تعریف کرده ،آخه تو ذهن من هیچ وقت نمیگنجید که من بتونم نرمال باشم ،همیشه به کم قانع بودم تو این مورد هم به وزن مثلا ۷۵ کیلو قانع شدم  ،تازه میگفتم خدارو شکر زیر ۸۰ کیلو موندم و نزدیک ۱۰۰ کیلو نشدم😭 جمع بندی که از صحبت های دیروزم داشتم ،این بود که مرز زیبایی اندام من ،زیر ۷۸ کیلو تا ۷۴ کیلو ،حدودا بوده،چرا چون  ،برای ذهن من همین اعداد هم نشدنیه ،دیگه زیر ۷۰ که امکان پذیر نبوده و چونکه نمیتونه بپذیره که من میتونم ۶۷ کیلو بشم و تا آخر عمر هم باشم تو اون وزن ،بشدت از لاغرتر کردن من فرار میکنه و منو مجاب میکنه که تو زیر ۸۰ کیلو عالی و زیبایی، ،چونکه براش قابل قبول نیست ،چونکه تصویری که من از خودم دارم تصویر یک خانم چاقو و توپره که هیچ وقت نمیتونه متناسب باشه، این کشفیات دیروز منه که کلی با خودم صحبت کردم و چونکه باور قدرتمندیه که همیشه منو تو مرز ۷۰ و خورده ای شناور نگه میداره و پاشنه نرفتنه پایین وزن منه ،باید خوب روی این موضوع کار کنم تا گره هاییکه در این قسمت دارم باز بشه و من از اون گیر ،رها بشم و بیام در مسیر متناسب تر شدن ،در واقع مسیرهای ذهنی به همین شکله ،در هر قسمتش ،ممکنه موانعی باشه که باید رفع بشن که ما بتونیم به ادامه مسیرمون برسیم ، و مطمئنم که وقتی این موانع شناسایی و رفع بشن ،جریان تناسب در ما جاری خواهد شد و فکر میکنم دلیل استاپ هاییکه ما افراد چاق بهش زیاد باور داشتیم که وزنمون یکجایی دیگه لاغر نمیشه و استاپ میکنه ،میشه به این شکل آزاد بشه و ما با جریان تناسب همسو بشیم ،،، این تجربه رو  دوست داشتم بنویسم که هم برای خودم تکرار بشه هم دوستانی که میخوان بدونن چجوری تمرین کنن ،بهشون کمک بشه ،،،،     لاغری آسان  فقط از طریق  برنامه ریزی ذهن برای لاغر شدن امکان پذیر است ،،،یکی از بزرگترین و محکمترین باورهاییکه من داشتم و هر روز بصورت مکرر تکرار میکردم و مدام به دیگران هم تاکید میکردم که بدونید که من ،مثل آب خوردن چاق میشم و  باید زجر بکشم ،گرسنگی بکشم و ورزشهای سخت انجام بدم تا فقط چاقتر از قبل نشم ، من انتظار لاغر شدن ،از اونهمه سختیو نداشتم ،فقط میخواستم چاقتر نشم ،،  در تمام کارهاییکه خواستیم در اون مهارتی داشته باشیم و تمرین داشتیم و تکرار کردیم ،اوایل شروع ،کار راحتی نبود و به مرور برامون بدیهی تر شد ،اوایل همین دوره هم ،برای من ،یجور غریبی بود ،با اینکه از قبل آگاهی های زیادی داشتم که کمکم میکرد مطالبو زودتر و بهتر درک کنم ولی من به مسیر ناشناخته ای پا گذاشته بودم که همه اطلاعاتش دقیقا برعکس اون داشته های ذهن من بود ،گیج شده بودم ، مثلا تصور کنیم فردا صبح که از خواب بیدار بشیم ببینیم که همه چیز در شهرمون جابجا شده ،مغازه ها تغییر کردن ، ماشین ها برعکس رانندگی میکنن، خونه ها یه شکل دیگه شدن وووو خب طبیعیه که تعجب کنیم ،گیج بشیم و نتونیم خودمونو مدیریت کنیم در اوایلش ،،،  به مرور  که در دوره ها موندم و ادامه دادم ،درکم بهترو و قویتر شد ،،،  در تمام طول زندگیمون که در چاقی گذشت که ما آگاهانه تلاش میکردیم‌ که متناسب باشیم ولی برنامه ریزی ذهن ناخوداگاه ما دقیقا برعکس خواسته ما در حرکت بوده ،  یک جنگ بی فایده ای در درون و ببرون ما بوده که در اول و آخر این ما بودیم که شکست خوردیم و ناامید شدیم و باور کردیم که ما ****انسان های ناتوانی هستیم **** و از خودمون یک تصویر سرخورده ساختیم که تو هر کاری اول حس ناتوانیه بولد شد و اجازه نداد ما بسمت موفقیت حرکت کنیم ،،، در ذهن خود من که لاغر شدن دور از دسترس بوده ،من میلیاردها بار از اطرافیانم شنیدم که ما ارثی چاق هستیم ،فریده که اصلا امکان نداره بتونه لاغر بشه چونکه سلول هاش از بچگی پر از چربی شده و دیگه خارج نمیشه ( این باورو همین الان کشف کردم در خودم) یعنی خاصیت سلول چاق اینه که دیگه نمیتونه چربی هارو خالی کنه 🤔 من چه چیزهایو باور کرده بودم 🙄 فریده که استخون بندیش خیلی درشته ،فریده که پوستش گشاد شده دیگه جمع نمیشه ، فریده پرخوره ، خدا خواسته این شکلی باشه دیگه کاریش نمیشه کرد وووو  با هر بار شنیدن و پذیرفتن این عقاید اطرافیانم ،تناسب اندام از من دورو دورتر شد ،انقدر دور که من دیگه خودمو جزء آدم های نرمال حساب نکردم ،آخ چقدر از اون حس بدم میومد ،اینکه من چرا با دیگران فرق دارم ؟ خدا چه خصومتی با من داشته که منو این شکلی آفریده ؟ چقدر حس کمبود داشتم ،حس ناتوانی،حس شکست 😢چقدر اون حس ها در جنبه های دیگه زندگیم اثرات مخرب گذاشتن ، نمیتونستم هیچ کاریو شروع کنم ،میترسیدم ،اعتمادبنفسم پایین بود،حس  نتوانستن در من موج میزد ، دوست داشتم به آدم ها نزدیک بشم ولی چونکه خودم خودمو قبول نداشتم ،مجبور بودم به دیگران سرویس بیش از حد بدم ،مهر طلب شده بودم ،اگر دیگران ازم انتقاد میکردن ،روزها حالم بد بود 😒 یعنی همین مسئله چاقی ،چقدر منو عقب انداخت در مسیر زندگی ،،،  لاغر شدن آسونه ،چرا ؟ چون من  از ۲ ماه ونیم بعد از شروع دوره ،تغییر سایز داشتم ،انقدر که وجود من آماده متناسب شدنه ،یعنی تو خون و پوستشه ، من براحتی لاغر شدم ،نه به سختی ،ولی قبلا اینجوری نبود ، وقتی اینجوری میتونم لاغر بشم ،فقط باید باورش کنم ،واقعا باور کردن همین موضوع ،که من خیلی با سرعت لاغر شدم ،خب ۲ سایز دیگه هم مثل همون میریزه ، الان ذهنم گفت نه اون شروع دوره بود ،مثل شروع رژیم که یدفعه بدنمون میریخت ، بهش میگم ،این روش با رژیم های قبلی فرق داره ،الان دارم برنامه های ذهنمو تغییر میدم که بنیان گذار جسم منه ،پس جسمم در اختیار فرمان های مغزه منه ،چاره ای نداره بجز لاغر شدن ،فرقی نمیکنه این ۲ سایز آخر با اون ۳ سایز اول ،، با این تمرینات باورهای قبلی کمرنگتر میشن و وقتی منطقی ذهنم بپذیره من یک قدم بسمت از دست دادن سایزم خواهم بود ،،من همونی هستی که فقط در عرض ۲ ماه ونیم یه سایز قابل مشاهده ازم  ریخت ، پس لاغر شدن یه کار  راحتیه و  طبیعیه که من لاغر باشم ،مثل همه آدم ها ،من خودمو جدا از بقیه تصور کردم ،فکر کردم اونا تافته جدا بافته هستن ،بمن فهمونده بودن که تو تا ابد چاقی ،صداتم در نیاد،حرفم نزن ،شکایت هم نکن و منهم که دختر حرف گوش کنی بودم این دروغو قبول کردم ، در بچگی پدرم همیشه میگفت فریده دختر حرف گوش کنه منه ،چونکه بقیه دختراش به حرفش گوش نمیکردن و من بخاطر اینکه تایید پدرمو بگیرم ،شدم دختر حرف گوش کن ،اگر  در بچگی تشویقم میکردن که فریده رو ببینید هر چی بهش میدیم میخوره ،، من حرف گوش میدادم و میخوردم ،،اگر تحقیرم کردن و گفتن ،ببین شکل بچه فیل شدی دیگه انقدر چیز نخور ،منم گوش دادم و نخوردم ووووو  و این قصه تا بزرگسالی من ادامه داشت و من بعد از الگوهام ،خودم شدم یک والد مستبد که میتونستم بدتر از الگوهام خودمو سرزنش کنم و تا میتونم خودمو بکوبم و تخریب و مقایسه کنم ،،،هنوز هم بعضی اوقات که پشت مربی رقصم می ایستم و باهاش تمرین میکنم ،یک صدای زشت هیولایی ،مدام بهم میگه ،مربی تو ببین چقدر ظریفه ،خودتو ببین چقدر چندشی 😶 یادمه زمانی هم که ۶۷ کیلو شده بودم ،درون منتقد من ازم راضی نبود و مدام بهم میگفت زیاد خوشحال نباش ،خیلی زود وزنت به چاقی قبلیت برمیگرده ،،  یعنی این منفی باف درون ،یک لحظه هم ول کن ما نیست ،،، خدارو میلیاردها بار سپاسگذارم که منو با لاغری با ذهن آشنا کرد که بتونم راه درستو پیدا کنم و یک درپوش بزرگ روی باورهای گذشته م و خاطرات تلخم بذارم ، که چقدر اذیت کننده بودن و الان در مسیر لاغر شدن آسان هستم ،راهی که الهیه و با سرشت و فطرت پاک درون من همگامه و وقتی من حالم خوبه یعنی مسیرم درسته 😊 با اینکه وقتی وارد دوره ها شدم با اطمینان شروع کردم و باور داشتم ولی هر چقدر میگذره و بیشتر فایل گوش میکنم و هر روز فرمولی در ذهن من شکسته میشه ، احساس میکنم تازه دارم این مطالبو میفهمم و قبلا چیزی نمیفهمیدم و به درک پارسالم میخندم ،،،پذیرفتن اینکه وقتی برنامه ریزی ذهن انجام بشه چه بخواییم چه نخواییم لاغری شکل میگیره ،برای من در همون ابتدا بوجود اومو ولی با بودن در مسیر پررنگتر شد و هر چقدر پذیرش این باور در من قویتر بشه ،راه من نزدیکتر و راحتر میشه ،،حتی داشتن و قوی شدن این باور هم برای من تکامل داشته ،با هر بار گوش دادن فایلها و تاکید بر قبول کردن این موضوع ،مانعی در ذهنم کشف میکنم که با شناسایش و نقضش ،یک قدم بسمت باورپذیری بیشتر خواهم داشت ،،با پرسیدن یک سئوال میتونیم این موضوع مهمو تغییرش بدیم بسمت تناسب اندام ،، از خودمون بپرسیم که فریده مگه تو در دوره ها نیستی ؟ بله هستم ، خب وقتی در دوره ها هستی ،تمریناتتو خوب انجام میدی،ذهنتو درگیر لاغری کردی،به چاقی توجه نمیکنی ،به غذاها فکر نمیکنی، از خوردن غذاها نمیترسی، به زور و در حالت سیری چیزی نمیخوری، مراقب نجواهای منفی بافت هستی و ازشون کمتر تاثیر میگیری ،وقتی نوشته های دوستانو میخونی و خودت هم مینویسی که در واقع در حال ساخت فرمول های جدید .هستی ،در حال ساخت نقشه های ذهنی هستی و در مسیر صحیح قرار گرفتی ،چرا نباید نتیجه های عالی بگیری ؟ مثل زمانیکه ما در مسیر جاده ای اصفهان هستیم و همه جوانبم در نظر گرفتیم ،با جی پی اس قوی در حرکتیم ،ما مطمئن هستیم از تهران تا اصفهان با ماشین خودمون میانگین ،۵ ساعت تو راهیم و در انتها به اصفهان میرسیم ،آیا در بین مسیر مرتب ماشینو میزنیم کنار جاده و فکر میکنیم که آیا میرسیم ؟ نمیرسیم ؟ راه و جاده درسته ؟     نه  دیگه فقط رانندگی میکنیم تا برسیم ، پس حالا که در حال ساخت باورهای جدید هم هستیم  فقط بریم ،ترمز نکنیم ،راه درسته ،شک نکنیم ،بریم ،انتهای جاده ،فقط سلامتی و تناسب اندام منتظر ماست ،اینهارو به خودم میگم که اجازه ندم شک و ترمز وارد راهم بشه و پر قدرت ادامه بدم ،همه ما مشخص نیست چقدر از هدفمون دوریم ،که مشخص بشه چه زمانی میرسیم ،شاید شهری که من هستم از اصفهان فاصله بیشتری داشته باشه ،شاید شخص دیگه به اصفهان نزدیکتر باشه ،بستگی به میزان آلودگی های ذهنمون داره و حجم آزاد و رهایی که بشه از فضای آرام ذهن بیشتر استفاده کنیم ،اون شخصی که مسائل پیرامونش کمتره ،بهتر نتیجه میگیره تا اون شخصی که وقت نداره سرشو بخارونه از بس ذهنش مشغوله ، پس بهتره ذهنمونو خالیتر کنیم از اخبارو و درگیری های خارج از خودمون تا با خیال آسوده تر به راهمون ادامه بدیم ،،،همین الان که فایلو نگاه میکنم و استاد در حال تعریف کردن از لاغر شدن خودشون هستن ،یه صدایی درون من گفت ،خب استاد چونکه وزنشون بالای ۱۰۰ کیلو بوده اونجوری لاغر شدن ، و صدای دیگه ای گفت ،وزن های بالای ۱۰۰ کیلو پفه و خیلی سریع لاغر میشه ولی تو چونکه زیر ۱۰۰ کیلو بودی و ۱۵ کیلوی آخره که باید کم کنی ، ،اون صدا داره بمن میگه تو بسختی این ۱۵ کیلورو کم میکنی ،،حالا ازش میپرسم چرا ،مگه چه فرقی میکنه ،۱۵ کیلوی اول با آخر ؟ میگه چونکه چربی های آخر انگار سفت شدن ،قدیمی ترن ،سخته آب کردنشون ، بهش میگم ،مگه برای ذهن و فرمان های مغزی فرقی میکنه این چربیها مال چند سال پیشه ،چربی های اولیه است یا آخریه ست ، وقتی فرمان لاغری صادر میشه دیگه صادر شده ،باید تمام چربی هارو لت و پار کنه ،بریزه بیرون ،چرا فکر میکنی آب کردن چربی های آخریه ،سخته و باید طول بکشه ؟ میگه چونکه دیگه به اون ۱۵ کیلو چربی عادت کردی ،حالا باشن هم زیاد مهم نیست ،خیلی که زشت نیستن ،میتونی باهاشون سر کنی ،به سختیش نمی ارزه بخوایی دفعشون کنی 😒 بهش میگم وقتی من دارم ذهنمو جدید میسازم خب این ۱۵ کیلو هم بره که بهتره ،میگه حالا ببینم چی میشه 🙄 البته چونکه این باورو دیروز هم باهاش درگیر بودم ،دیروز انداختمش تو اهرم رنج و لذت و کلی از رنج های بودن در سایز ۴۲ بهش گفتم و حسابی رنجشو براش بزرگ کردم ،هر چند فکر کنم زیاد نترسید و از امروز میخوام از لذت های بودن در سایز ۴۰ و ۳۸ بهش بگم تا رضایت بدهند و بمن کمک کنند 😊   خود من بارها بدلیل داشتن باورهای محدودکننده مالی ، ضربه هایی خوردم و به تکرار پول های زیادیو از دست دادم ،حتی در برهه ای از زندگیم ،قبل از اینکه با این دوره های ذهنی آشنا بشم ،داشتم خونه و ماشینمم میفروختم بخاطر مهاجرت  ، یعنی من وقتی اون  تصمیمو گرفتم ۴ ماه قبلش وارد دوره ها شده بودم و اون دوره ها داشت در من اثر خودشو میذاشت و من از فروش خونه و ماشینم منصرف شدم ،یعنی با تغییر ذهن ،اولین اتفاقی که رخ میده ،جلوی ضرر و زیان ما گرفته میشه و بعد از اونکه زیاد در دوره های ذهنی موندم ، اتفاقات بسمتی رفتن که من وارد مدار فراوانی قرار گرفتم و از اون به بعد در زندگی من شکستی رخ نداد ،نه مالی ،نه عاطفی  و اینها یعنی موفقیت ، با ساختن ذهن ،تمام اتفاقات زندگی ما بسمت روشنایی و فراوانی هدایت خواهد شد ،،اون زمانها که ذهنم مخرب بود ،مدام در مسیرهای سردرگمی بودم ،چاق بودم ، مشکلات زیادی داشتم ،مرتب درگیر خودم و آدم های اطرافم بودم ولی الان اطرافم خالیه از درگیری و فقط بسمت خیر و برکت در حرکت هستم ،گاهی که منفی بافم میخواد کسلم کنه ،منم میشینم ساعتها از تغییراتم در این ۴ سال بهش میگم و وقتی دیالوگ هام با خودم تمام میشه ،متوجه میشم حالم خوب شده ،هر چند که ذهن ،دوست نداره ما از موفقیت هامون بگیم و همه اونهارو ناچیز میدونه ولی اگر کار اشتباهی ،حتی چندین سال پیش انجام داده باشیم ،مدام همونهارو به ما گوشزد میکنه و اجازه میده ما سالها خودمونو سرزنش کنیم ،، که راه موفقیو روی ما ببینده ،  و آگاهانه زندگی کردن یعنی گوش نکردن ذهن قدیممون ،،،هر روز که من در حال نوشتن کامنتم هستم   و حتی الان ،منفی بافم داره بهم میگه ،حالا چیه ،انقدر مینویسی ، خودتو درگیر کردی🤨 ووووو   و من بی توجه فقط  ادامه میدم ،،  یکی از تمرینات خوبی که بمن کمک کرده ،اینه که هر روز در مورد اون آگاهی بعد از اتمام گوش دادن به فایلهای همون روزم ،با خودم در موردش صحبت میکنم ،و در کنار همون صحبت کردن ها، باورهای ریز و پنهان دیگه ای هم شناسایی میشه  و خیلی لذت بخشه که به لایه های پنهان وجودت دست پیدا میکنی ،حلشون میکنی و میری مرحله بعدی ،یجور احساس قدرت خواهی داشت ،،،، پس تمرین امروز تا فایل فردا ،،،،،،**  وقتیکه ذهن ما برای لاغر شدن برنامه ریزی بشود ،جسم ما چه بخواهیم چه نخواهیم ،لاغر خواهد شد **  حتما به این آگاهی تا فردا تفکر خواهم کرد 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 40 از 8 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ملکه عشق
    1400/11/14 20:42
    مدت عضویت: 1256 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 203 کلمه

    سلام و درود بر فریده عزیز😍همواره در مسیر تغییر کردن و شناسایی فرمولهای مخرب ذهنی باشید. 

    دیدگاه پر محتوایی بود سپاس از اینکه پس از شناسایی یکی از موانع ذهنیتون با عشق این موضوع را با ما به اشتراک گذاشتید و البته شرح گفتگوهای خودتون با منفی باف و نتیجه آن عالی بود چون به لطف خداوند نجواهارا می شنوم کاملا متوجه شرح حال شم شدم و لذت بردم .

    خیلی خوبه که با جزئیات می نویسید چون فکر می کنم بعضی از دوستان که تازه با این مسیر آشنا شدند شناخت و درک بهتری نسبت به نجواهای ذهن و شناسایی موانع ذهنیشون پیدا می کنند و البته یک جمله طلاییتون دلمو برد✨✨✨ 

    وقتی در مسیر آموزش ذهنی قرار می گیری اولین کار که انجام میشه اینه که ضررو زیان از شما دور میشه و این یعنی معجزه یعنی یهو فرمان زندگی از حالت سقوط در دره به راه مستقیم میپیچه و این فوق العاده است .♾❤️

    گوشزد این موضوع حال دلمو انقدر عالی کرد که کلی دعای خیر با عشق الآن نثارتون می کنم نور ایمان در وجودم زنده تر شد خداراهزاران با شاکرم که با نشانه هاش هرروز ایمانم را قویتر می کنه .

    شکر وجود پرخیرتون با آرزوی بهترین موهبتهای الهی در مسیر پرخیر زندگیتون🍃🌸

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فریده حسنی
     1400/11/18 17:31
     مدت عضویت: 1643 روز
     امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 127 کلمه

     سلام به شما دوست عزیز

     ممنونم از لطف شما 

     خدارو شکر براتون مفید بوده ،هر زنگی که در مغز ما به صدا در میاد یعنی شروع یک اگاهی و مسیر صحیح 

     هر چقدر بیشتر در مسیر تغییر باشیم از خود قدیم فاصله میگیریم و خدارو شکر در کنار شما دوستان متفاوت قدم برمیدارم خدایا شکرت برای همه چیز که عالیست

     بهترین مزیت استفاده نکردن از محتویات قدیمی ، تجربه نکردن ضررهای تکراریه ،حتی اینو در لاغری با ذهن هم متوجه شدیم که ما ضرر های قبلیو تکرار نمیکنیم یعنی مدام به دنبال رژیم های سابق نیستیم ،حالمون بد نیست ،ورزش های طاقت فرسا نداریم هر چی هست برای لذت و علاقه خودمونه همه اینها یعنی پیشرفت و رشد 

     و مهمترین مزیتش ،احساس آرامشه که همراه ما هست

     موفق باشید دوست خوش قلم 🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
    1401/06/03 09:44
    مدت عضویت: 832 روز
    امتیاز کاربر: 658 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    عالی بود خانم حسنی عزیز عالی مرحبا موفق باشی همیشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/02/31 19:38
   مدت عضویت: 1256 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 390 کلمه

   سلام گام طلایی من قدم ۸۶

   انقدر تکرار کردیم که من خودمو کشتم تا چند کیلو اضافه وزنمو کم کنم لاغری شده پیکر تراشی رو کوه 😅

   چقدر خوبه برعکسش کنیم من انقدر باید سختی بکشم مانع ایجاد کنم تا از حالت طبیعی تناسب برسم به حالت غیر طبیعی چاقی ✅

   ما به صورت نااگاهانه ذهنمون رو برای چاقی و فقر و نداری و شکست عشقی و اسارت و تحمل شرایط برنامه ریزی کردیم و طبق همون برای ما زندگی رقم می خوره من بارها در اطرافیانم می دیدم خانواده ای که در شرایط بد مالی بودند هر روز یه بلایی براشون نازل می شد بیماری ،دزدی ،دعوا …..دل ما هم میسوخت و میگفتیم کمک کنیم بعد مثلا همون پول رو دزد ازشون می زد خلاصه یه روزی یه استادی بهم گفت افرادی که در فاز منفی هستند مثل جاروبرقی عمل می کنند تمام زباله ها رو به سمت خودشون می کشند😇جای فکر داشت اما تو اون شرایط چه طور میشد تو فاز مثبت باشی؟

   خدارا شاکرم در مسیر حقیقی وجودم راه هموار و پرنعمتم قرار گرفتم و با قوانین آشنا شدم .

   برنامه ی ذهن ما مسیر زندگیمون رو خلق می کنه و انتظار ما از خودمون و البته هر برنامه ای نتایجی داره و هرچند ما رضایت نداشته باشیم اما اگر به اتفاقات تکراری زندگیمون فکر می کردم که چرا دوباره اتفاق افتاد شاید زودتر متوجه می شدیم که باید تغییر ذهنی داشته باشیم اما استمرار و تکرار معجزه می کنه و اشتیاق سرعتشه اگر هر چند بار هم تو مسیرمون بخوریم زمین اما باور داریم که به هدفمون میرسیم و این زمین خوردن ها هم باعث میشند بریم و در خودمون جستجو کنیم کجای کارمون ایراد داره دیگه یه کارشناس می شیم که مسیرم برامون لذت بخشه اینکه طبیعت من لاغری است اینکه کاری بسیار ساده است مثل آب خوردنه اینکه من هدف دارم مثل قبلا زندگیم تکرار روزمرگی نیست همش اشتیاقه اینکه تناسب فکری من رو از افراط و تفریط در جنبه های دیگر زندگی به تناسب و تعادل می رسونه و اینکه من هر روز رهاااترم و وزنه های نااگاهی و ترس و نگرانی رو از جسمم میندازم یعنی خود زندگی .

   دوست من شگفتی ساز شدن ما یک جایزه اسکار میخواد 🏆که به راحتی همین الان در ما موجوده 

   و این بزرگترین موفقیت ماست که قدم به قدم بهش میرسیم و شروعی است برای خلق عالیترینهای دنیا و آخرت زندگیمون 🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,651 کلمه
   • سلام دوستان واستاد گرامی گام ۸۶ وقتی ذهنتو برنامه ریزی کنی نه تنها در لاعری بلکه در تمام جنبه های زندگی نتیجه میده وبا خیال راحتر وبا ارامش بیشتری روی ذهنمون کار میکنیموروی برنامه ریزیش فرمول سازیش کار میکنیم یعنی هر چقدر اطمینان به این روش داشته باشیم به نتایج بهتر وعالی تری میرسیم پس در نتیجه وقتی احساست خوب ارامش داری قطعا متیجه مطلوبتر تز زمانیکه استرس ونگرانی درای کار انجام میشه ویکی از دلایلی که ما در روشهای قبلی به نتیجه نرسیدیم این بوده که ما همیشه استرس ونگرانی داشتیم وقتی که رژیم میگرفتیم ورزش میکردیم ویا هر کاری انجام میدادیم برای لاعر شدن به همین دلیل به نتیجه مطلوبی نرسیدیم یا اگر رسیدم برگشته واین ی عامل بیرونی ونمیشه بدون اینکه دهنتو برنامه ریزی کنی بتونی لاعر بشی امکان نداره همون طور که اینهمه روش امتحان کردیم نشد دوست داریماز لحاط مالی پیشرفت کنیم بجای اینکه ذهنمونو برنامه ریزی کنیم میایم شغلمونو عوض میکنیم واز این پله میریم اون پله وهی میگیم که شعل قبلی بدرد نمیخوره ودر نهایت هم شرایط الانش با شرایط که در شغل اولش داشت هیچ فرقی نکرد اول باید دهنو برننامه ریزی کنه خوب مقصرم نیستند چون یاد نگرفتن بلد نیستن در چنین شرایطی باید چکار کنن بجای اینکه از چاه بیان بیرون میرن توی چاه وخیلیها هم هستند که ی شعل دارن واز اون راضی هستند چون دهنشون متفاوت از دیگران ودر اونم خیلی موفقند پس تفاوت در چیه در محتوای دهنی افراد در لاغریم همینجوره رفتیم کلی روش استفاده کردیم رزیم گرفتیم فعالیتمونو افزایش دادیم عملهای مختلفی انجام دادیمواینا همه عوامل بیرونی هستند ونتیجه پایدار ندارن وقتی دهنتو برنامه ریزی کنی  این پروسه زمان میبره تا به هدفت برسی اما کیفت محصول نتیجه خیلی متفاوت از روشهای قبلی دارهداین میمونه که شما هدفت اینکه ی کار خونه تاسیس کنی اما میگی ولش کن الان میرم از چین وارد میکنم اینا نتیجه هاشون کاملا متفاوته اینکه محصول بیاری وبفروشی ی نتیجه داره واینکه تلاش کنی از اول کارخونه رو راه بندازی وبه تولید برسونی ی نتیجه کاملا متفاوت داره که قابل قیاس با هم‌نیستن ودیدیم که راز  بیشتر مردم ثروتمند اینکه خودشون تولید کننده هستند یا تولید وسیله ای یا وسایل اشپزخونه یا تولید محتوا دارن اموزش میدن نتیجه متفاوتهودر لاعریم با دهن مت تساسی کار میکنیم فرمولهای دهنی تغییر میدیمونمیخوام خوردنمون بصورت فرمالیته تغییر کنهدمیخوایم زیر بنایی تغییر کنیم میخوایم بصورت دائم جسمون تغییر کنه واین اتفاق چجوری میافته با تهیه کردن دورهای اموزش لاعری با دهن پاکسازی ذهن در دورهای اموزشی این مراحل گام به گام انجام میشه ودر فایلهای رایگانم میشه دهنو برنامه ریزی کرد با وقتی از دوازده جلسه لاعری با دهن وفایلهای نکات طلایی استفاده میکنیم هم دهنمون برنامه ریزی میشه اما بصورت مختصر ومفید وحالا به اندازهای که بتونی برنامه صحیحوداشته باشیداستمرار داشته باشیدانگیزه داشته باشی از محتوا هم برداشت لازم کسب کنی نتایج عالی میگیرید خیلی داشتیم از این افراد که تونستن با فایلهای رایگان نتایج عالی کسب کنن ودرک عالی داشته باشن وقتی دهن شما برنامه ریزی بشه تغییر کنه جسم شما چاره ای جز تغییر کردن نداره اینو باید باور  کنید تا وقتی باور نداشته باشی روند تغییر در شما کنده وقتی بپدیریدقبول داشته باشی باور داشته باشی نتیجه این کارها که من هر روز دارم با اشتیاق امید انجام میدمولاعر شدنه خیلی نتیجه شما متفاوت میشهدتا اینکه حالا امروزم انجام میدم ببینم چی میشه خدا چی میخواد وقتی یکم تغییر کنیم وبه نتایج اولیه در جسممون برسیم خوب اشتیاق امید استمرارمون بیشتر میشه وتلاش بیشتری میکنیم تا به نتیجه پایانی برسی اونیکه چند روزی اانجام میده رها میکنه ودوباره میاد بازم‌رها میکنه مطمئن نیست اونیکه مطمئنه نتیجه میگیره اصلا رها نمیکنه مثلا اگر به شما بگن طبق این نقشه که بسیار مهم ورسمی ومهر وامضای خداوند زیرشه وبگن زیر درخت فلان در جنگل بیسار در عمق ده متری ی گنجی نهفته ست که مهر وامضا خداوند زده با چه اطمینانی تا این گنج پیدا کنی اصلات برات مهم نیست که چه اتفاقی ممکنه برات بیافتهداصلا مانعی برات وجود نداره هدف برات خیلی مهم میشه وسختی راهتاریکی حیوانات جنگل شما ردش میکنی میری تا به مقصد برسی چون به اون چیز کاملا اطمینان داری میدونی که جای هیچ شک وتردیدی نیست میدونی بری حتما بهش میرسی به اون گنج گنجی که مهر وامضا خداوند روشه میرسی ومیری وبه نتیجه هم میرسی اعریم همین طوره باید مطمین باشیم مگه نه اینکه ما ادمهای خاصی هستیم اشرف مخلوقاتیم خدا ما رو انتخاب کرده خدا ما رو هدایت کرده ودر اول مسیر لاغری گذاشته اینو که هممون قبول داریم پس بقیه اش مربوط میشه به خودت که چقدر این روش قبول داری چقدر باور داری چقدر با اشتیاق تمرین مینویسی وچقدر اون تمریناتو زندگی میکنی وچقدر اطمینان داری که مهر وامضا خداوند زیر این روشه تو به نتیجه میرسی چه مفقیتهایی داشتی من قبلا درسال ۷۶ و۷۵ درس میخوندم با ی بچه چهار ساله ورفتم درسمو خوندم ودیپلمم گرفتم‌ همه هم کلاسهام همش میگفتن اخ شام ندارم خونه رو تمیز نکردم غذا چی بذارم اما من با برنامه ریزی صحیح هیچ کدوم از این مشکلات و نداشتم هیچ تازه غذای دخترمم لقمه میکردم وتو ماشین موقع رفتن بهش میدادم بخوره چون تا خونه میرسدم اون میخوابید و در همون زمان چون رشته ام حسابداری بود باید هم صب میرفتن اموزشگاه برای درسهای تخصص وبعد از هم میرفتم دبیرستان برای درسهای عمومی وهمه اونهارو با بهترین نمرات در مرحله اول پاس میکردم بدون هیچ مسکلی سخت بود بچه داری شوهر داری زندگی ولی من تونستم موفق بشم وبا نمرات عالی قبول بشم رانندگی رو هم همین طور گذروندم در مرحله اول هر دو مرحله رو قبول شد واگر این اطمینان در لاغریم داشته باشم که تا حالا نداشتم نه اینکه خدای نکرده فکر کنم روشم صحیح نیست نه بخاطر اینه تغییر جسمی نداشتم این اطمینان داشته باشیم انقدر اشتیاق ایجاد میشه که تمرین نوشتن فایل گوش دادنوجز علاقه مندیهامون میشه جز کارهای روزمره مون میشه خوب الانم شده وشرکت کننده ها به دودسته تقسیم میشن اونهایی هستند که باور کردن که این روش بهشون کمک میکنه لاعر بشن وبه بهترین شکل انجام میدن وخیلی از ادمها اینجوری نیستند وحاصر نیستند فایلهای رایگان گوش بدن ببینن چقدر نتیجه میده از استاد سوال میکنن که من اگه اینو استفاده کنم لاعر میشم وقتی انقدر شک داری نه موفق نمیشی ووقتیم وارد مسیر بشن با کوچکترین تلنکر رها میکنن اما برای افرادیکه باور میکنن که برنامه ریزی دهنی وقتی انجام بشه نتیجه میده  همه ما در زندگیمون ی سری متایج داریم که دوستشون نداریم راضی نیستیم از این نتایجها یکیش نتایج چاقبربدهکاری کسب کار خراب اینا متیجه ست دیگه چاقی نتیجه ست چند سال تلاش کردیم تا به این نتیجه رسیدیم شاید قبولش نداشته باشیم وباعث شادی ونشاط ما نمیشه ولی نتیجه ستوچون دهن ما برنامهریزی شده بود برای چاقی وچه بخوایم وچه نخوایم ما چاق میشیم ورفتارهای ما هم براساس همین فرمول وما رو به سمت چاقی بیشتر هدایت میکردند وقتی دهن برای فقر برنامه ریزی بشهدهر چی تلاش کنی نتیجه عقر بیشتر هدوقتی ذهن برنامه ریزی میکنی برای لاعری چه بخوایم چه نخوایم لاعر میشیم واگر داری دوره استفاده میکنی وهنوز بهداون وزن مورد نظرت نرسیدی به خودت شک نکن نا امید نشو نگو انگار این دورهدر من تاثیر نداره این نیست مشکل تو هستی تمرینات درست انجام ندادی امکان نداره فردی دوره شرکت کن وبه نتیجه نرسه ببین کجای کار ت مشکل داره ببین چه قسمت از حرفهای استاد گوش نکردی مثل این میمونه که به ما دستور پخت قورمه سبزی بدن با موادشو بگن تهش این میشه قیمه مگه میسه وقتی اون دستور درست انجام بدب نتیجه اش میشه قورمهدواگر مطمین باشی که اینکارها که انجام میدی نتیجه ش میشه لاعری خیلی نتیجه اش فرق میکنه با اینکه شک وتردید داشته باشیراونیکه مطمین ی روزهایی کم میاره خسته میشهداما ادامه میده به گدشته فکر کنیم میبینیم هر چیردر گدشته داریم عقر بی پولی چاقی بدبخی چرا ی جورایی ازبچگی شنیدیم که پول نیست کار نمیشه نداره تاسر ماه بعدی دست که مو نداره تو کی بکن بیا بیا بکن درباره چاقی هر چی بخوری چاق میشه اب بخوری چاق میشه بادار بشی ازدواج کنی چاق میشی وقتی ازدواج کنی بادار بشی اونهایی که قبلا شنیدی رو یکی یکی تجربه ش میکنیوقتی خودت برنامه ریزی میکنی انتطارت از خودت عوض میشه در هر موصوعوعی که مد نطرته وقتی دهنتو برنامه ریزی میکنی برای لاعری انتطاراتت از خودت از جسمت اینکه لاعر بشی همون زمانیکه رژیمم میگرفتیم انتطارمون این بود که فایده نداره این دفعه هم برمیگردمووقتی دهنو برنامه ریزی کنی جسمت چاره ای نداره هیچ کدوم از ما دوست نداشتیم چاق بشیم فقیر بشیم بیمار بشیم اما شدیم چون دهن برنامهدریزی شده بوده اشکالی نداره گدشته ها گذشته ایشالا دوره تهیه میکنیم وخیلی زود تمام این مشکلاتو حل میکنیم الانم داریم بصورت جزی حل میکنیم وقتی دهنمون برای بدبختی برنامه ریزی میشه انتطارمون بدبختی بیشتره واین مشکل در زندگی تجربه میکنیم خیلی تصمیماتی گرفتیم که نتیجه خوبی نداشته اون زمان برامون عادی بود چون همسو بودیم با ذهنمون پس دهنت برنامه ریزی میشهدصد در صد اتفاق میافتهددیر وزوددش بستگی به خودت ارهدکه چقدر باور کردی که تغییر میکنیروقتی برنامه دهنتو عوض کنی تصمیمات در زندگی میگیری تغئ میکنه خیلی عادی تصمیمات متغیرمیگیری ونتیجهاش لاعر شدن این زمان برای همه یکسان نیست وقتی دونفر همزمان در لاعری با دهن شرکت میکنن ویکی شگفتی ساز میشه واون یکی تغییری تو جسمش ایجاد نمیشه بخاطر تفاوت در درک دونفر نیست جون ادم بی سواد داشتیم که شگفتی ساز شده فقط بهش گفتن که نمیتونی بنویسی اشکال نداره فقط تو دهنت مرور کن که چی میخوای بنویسی باور کرده ولاعر شد فکر ننکنن که جسمشون متفاوت فکر نکنن اون فهمید ومن نفهمیدم اون تونست من نتونستمونه شما فقط تمرگز نداشتی روی موصوع توجه نداشتی فقط تمرین نوشتی تا تموم بسه وبری دنبال کارهات باید ادامه بدی تا به نتیجه برسی وقتی برننامه ریزی عوص بشه چه بخوای چه نخوای لاعر میشی جسمت چارهای جز لاغر شدن ندارهدهر روز باید تمریناتوانجام بدی عصیهاش گوش دادیه بعضی هاش شنیدنیه وبغصی هاهم نوشتنی وقتی درست انجام میدی ادامه بدی حتما تغییر میکنی    
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار parham.63@yahoo.com
    1400/02/31 19:15
    مدت عضویت: 1256 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 239 کلمه

    سلام هم مسیرم اولین نشونه ذهن متناسب احساس خوبه و به زودی نتیجه را در جسمتون مشاهده می کنید اتفاقا من در ماه اول و دوم بسیار تغییر جسمی داشتم البته شوق فراوان و تمرکزم روی لاغری بود در طول روز ولی بعد اشتیاقم کم شد افکار منفی و لیز خوردن در مسیر و توقف تغییر جسمی و البته دارم  ادامه می دم چون باور دارم ذهنم داره تغییر میکنه و البته موانع لاغریمو و توقفم رو دارم شناسایی می کنم 

    من قبل از اینکه هدایت بشم به این سایت چندسال اخیر زیر نظر کارشناس تغذیه بودم و این باور غلط برام درست شده که اوایل خیلی خوب اضافه وزن کم می کنم ولی بعد بدنم استپ می کنه و یا اینکه من تو پاییز و زمستون بهتر اضافه وزن کم می کنم و پرخوری من برگشته و در ناخودآگاهم میگه زیاد خوردی بهم میگه کم بخور اما من گولشو نمی خورم از بیرون نیست میخواد باز منفی باف رژیمم بده !من ادامه می دم تجربه لذت بخش اونم داره خود به خود باید به اندازه بخورم و خود به خود میل به ریزه خواری و شیرینی نداشته باشم گاهی هم میگه باید ادامه بدی وگرنه قطع کنی بر می گرده 😜انگار رژیمه خلاصه در گفتمانیم اما در نهایت من به حالت طبیعی و تناسب ایده آلم هرروز نزدیکتر میشم به سادگی و زیبایی و در نهایت سلامتی و زیبایی و جوانی 🥰

    مسیرتون خوش مزه با عطر مستانه ی خدا💟

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/08 19:29
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,245 کلمه

   ما باید با  آرامش بیشتر  و احساس خوب کار کنیم و نتیجه هم برای ما عالی میشه و یکی از علتهایی که ما در رژیم ها نتیجه ی مطلوب نگر فتیم و یا اگر گرفتیم دوباره برگشته چون فقط به جسم  فشار آوردیم و همیشه با حال بد و رنج و سختی و فشار بوده ( هیچ وقت ذهن ما نمیزاره ما در اون شرایط سخت و رنج  اور باشیم و برای همین رژیم برای همیشه غیر ممکن بوده و هست چون ذهن  از حالت سختی و رنج فرار میکنه به سمت چیز اسان و راحت و همراه با لذت حرکت میکنه )

   کس که بارها رژیم گرفته و موفق نشده چون ذهنش رو برنامه ریزی نکرده برای لاغری و آماده نکرده پس جسم خیلی تغییر نمیکنه و یا اگر تغییر کنه دوباره برمیگرده .

   پس تفاوت افراد چاق و لاغر در ذهن افراد هست و همیشه  ما با رژیم و قرص و عمل و .. میخواستیم لاغر بشیم اما اینها نتیجه ی دایمی نداره (من که بارها در رژیم بودم و جسم خودم رو عالی متناسب میکردم اما ذهنم پر از فرمولهای چاقی بوده برای همین همیشه از ذهنم شکست خوردم و در نهایت دوباره چاق شدم و اما در این مسیر عالی لاغری با ذهن  دقیقابر عکس  هست من  اول ذهنم کلی تغییر کرده و بعد کم کم نتایج جسمی دارن برای من میان )  .

   من با این روش دارم از زیر بنا این مشکل رو حل میکنم و دارم از ریشه اون رو حل میکنم .(واقعا عالیه وقتی دیگه ذهن رو آموزش بدیم و  ذهن همش دستور خوردن نده چطور من چاق بشم ؟؟امکان نداره  من چاق بشم و برعکس با این  همه تغییرات غذایی من  انتطارم از خودم لاعری هست ،یه مثال بزنم من در این ایام ماه رمضان هر شب  در موقع افطار به خودم میگم به اندازه نیا ت بخور  بعد اگر دوباره گرسنه شدی هست بخور  حتی اخر شب بود بخور مشکلی نیست  و به حد سیری سعی میکنم بخورم و از عدا دست بکشم و اخر شب  که میشه همش نجوایی هست بخور فردا روزه ای و اما نجوای بلندتر دارم که معده ی تو یخچال نیست که عدا رو برای فردا بزاری داخلش اگر سیری نخور و خودت رو ادیت نکن و واقعا  میلم نمیکشه و سیرم و نمیتونم بخورم و خیلی وقتا میگم اخرشب میوه بخورم ولی  وقتی چایی با خرما بخورم و یا یه تیکه شیرینی دیگه جا نمیمونه هیچ بخورم حتی اون میوه رو هم نمیخورم  و   تا حالا با همون وعده ی افطار  در حد سیری تونستم روزه بمونم و هیچ وعده ی دیگه نخوردم به استثنا یکشب که واقعا احساس گرسنگی کردم و آخر شب  با خیال راحت  در حد نیازم خوردم و لدت هم بردم که در موقع گرسنگی دارم غدا میخورم  )

   کیفیت کار  خیلی بالا میبره   وقتی  خودمون اون جسم ایده ال رو تولید میکنیم و کار اساسی میکنیم و فرمولهای ذهنی رو تعییر میدیم و نمیخواییم ساعت خوردن و حجم خوردن رو تغییر بدیم تا ما لاعر بشیم با عوامل بیرونی نمیخواهیم لاعر بشیم .(واقعا عاشق همینم که خودم  به تنهایی دارم جسم جدید خودم رو خلق میکنم )

    حتی اون فردی که از فایلهای رایگان  استفاده کرده و ذهنش رو برنامه ریزی  می کنه نتایج عالی میتونه بگیره .

   و هر چقدر تلاش کنی و انگیره داشته باشی ما نتیجه ی بهتر میگیریم .

    وقتی ما بپدیریم  و باور کنیم نتیجه ی این کاری که من انجام میدیم لاعرر شدن هست خیلی متفاوت هست با کسی که هر روز با شک و تر دید فایل گوش میده .

   خیلی وفتا ایده ای داشتیم و  اطرافیان گفتن نمیشه نکن وولی چون تو مطمعن بودی رفتی و شده  چون ایمتن داشتیم درسته فریاد نزدیم ولی همون جلو رفتن  بوده .(من خودم بیشتر در دورهای رایگان استاد هستم و دوره ی اصلی رو تهییه نکردم و از همون اول که وارد سایت شدم گفتم چقدر عالی گفتن چقدر حرفهای استاد درسته دقیقا همین علت چاقی من هست  و من با انگیزه و اشتیاق هر روز وارد سایت شدم و روی خودم کار کردم بدون اینکه کسی از اطرافم در این مسییر بوده و نتایج گرفته باشه ولی من باور کردم و هر روز مشتاقتر از روز قبل قدم برداشتم و اولین تعییر تغییر در احساس من بود و بعد تغییر در اون حرص،ولعها و پرخوریها بود که دیگه نداشتم و خیلی بهتر میخوردم و  کلی ریزش،سایز و وزن داشتم و هنوزم بعد از ۵۵۰ روز ادامه دادن با همون اشتیاق دارم ادامه میدم  و حالا در جایی هستم که کلی تغییر رفتار عذاای دارم که واقعا نمیتونم پر خوری کنم و میدونم به زودی یک شگفتی ساز میشم و راهی تا لاغری دلخواهم نمونده )

   هر ادم اگر  در هر جنبه از زندگی باور کنه میتونه  موفق بشه و  بره جلو کارهایی میکنه که بقیه نمیتونن و در لاعری اگر باور کنی میتونی متناسب بشی  میری جلو و هر  روز تمرینها رو انجام میدی بدون اینکه اجباری باشه و کسی هل بده و بگه برو جلو و بدون تدکر به بهترین شکل داری انجام میدی و این افراد درکشون  عالیه .و این افراد قطعا موفق میشن 

    و افرادی که با شک و    تردید وارد  میشن با هرتلنگری خارج میشن ولی  اگر برنامه ریزی دهن انجام بشه چه بخوااهیم چه نخواهیم نتیجه میگیریم ..(من در این مدت چنان با تعهد و انگیزه دارم این مسیر رو دنبال میکنم که باعث حیرت خیلیا شدم که چیکار میکنی همش گوش میدی هر روز مینویسی انگار رفتی مدرسه و درس داری و  یا بارها مورد تشویق استاد قرار گرفتم که عالی داری  میری جلو  فقط ادامه بده درکت عالیه بدون اینکه در  دوره ی اصلی باشم و من نطرم اینه هر کس روی خودش خوب کار کنه و وقت بزاره فایلها رو گوش بده و بنویسه حتی از این  فایلهای رایگان  هم میتونه نتیجه بگیره و موفق بشه چون استاد کم فایل نزاشته و واقعا هم ارزشمند هستن  به انبوه کردن اطلاعات نیست به عمل کردن به اونها هست و این شرط  موفقیت هست . ) 

   برای چاقی من چندین سال تلاش کرده بودم و نتیجه  برای من چاقی بوده ممکنه من از نتیجه ناراصی باشیم اما نتیجه هست هیچ کدوم از ما برای  چاق شدن گریه نکردیم واما برای لاعر نشدن گریه کردیم چرا ؟؟؟چون ذهن ما برای چاقی برنامه ریزی شده و دعا و لتماس و گریه کاری نمیکنه (

   خیلی نتیجها در زندگی ما هست که مورد پسند ما نیست مثلا ممکنه من زود عصبانی بشم  از کوره در برم و نتیجه ی خوبی هم نداشته باشه اون کار من ولی اون نتیجه ی عصبانی،شدن خودم هست خوب اگرنتیجه رو دوست ندارم میتونم عصبانی نشم و حالا از چاقی خوشم نمیاد میتونم تعییرش بدم اما از طریق ذهن و با این روش،منم در مسیر تغییرم و تا حالا کلی تغییر داشتم هم روحی و هم جسمی هم تغییر رفتار عذایی و هم تغییر شخصیتی و هم تغییر در ازادی و … هنوزم دوست دارم تغیر کنم )

   وقتی ذهن فردی برای فقر برنامه ریزی بشه نتیجه اش فقر بیشتر هست  و هر کس ذهنش برای روابط بد برنامه ریزی شده باشه  هرچقدر تلاش کنه ولی نتیجه اش،میشه شکست و روابط بد حالا هی فرد رو عوض کنه اما نتیجه نهایی که  عوص نمیشه (اول باید من تغییر کنم تا دنیای اطرافم تغییر کنه و من چطور تغییر کنم با آموزش دادن به ذهنم از طریق این فایلها من تغییر میکنم و به دنبال اون چه بخوام چه نخوام خودم و شخصیتم و دنیام تغییر میکنه ودر کل جهان اطرافم تغییر میکنه ).

   و افرادی که سیگار میکشن هر چقدر تلاش کنن دیگه سیگار نکشن فایده نداره با یه تلنگر دوباره برمیگردن چون ذهنتون برنامه ریزی نشده 

   اگر در دوره ها هستی و هنوز تاثیر نداشته به خودت شک نکن حتما درست انجام ندادی چون نمیشه نتیجه نده  مثل این هست دستور پخت قیمه بدن به تو  و به تو بگن ته اش میشه قورمه  سبزی امکان ندا ره و تو  مطمعنی میشه قیمه .

   فردی ه که تعهد داره ممکنه یه جاهای خسته بشه ولی رها نکرده چون یه روزی باور کردم این برنامه ریزی ذهن من باعث لاغری  میشه(من با دل و جون پدیرفتم که میتونم لاعر بشم و واقعا  نتیجه دیدم و کلی وزن کم کردم و هیچ وقت خسته و ناامید نشدم و همیشه گفتم باید مشکل رو از ریشه حل کنم و ذهن من باید آموزش ببینه که چطور بخوره و دست ازخوردن بکشه و یا خوردن برای چی هست و  غذاها رو برای چی میخورم و …. در واقع باید اول ذهن رو لاعر کنیم و بعد جسم خود به خود لاعر میشه )

   من بارها شنیده بودم فقط با رژیم و ورزش میشه لاعر شد و فقط با نخوردن ما لاعر میشیم و این عقیده من بود و من فقط زمانی که در رنج و سختی بودم و رژیم بودم به راحتی لاغر میشدم اما به محض رها کردن دوباره چاق میشم .

   من ممکنه اون اویل نتیجه رو نبینم اما نباید ناامید بشم و بگم فایده نداره رها بکنم چون ممکنع اون اوایل  ما با دوره ها زیر ساختها رو اماده کنیم تا یواش یواش خط تولید آماده بشه پس اگر سی سال چاق بودی و حالا یک سال هست داری فایل گوش میدی نباید ناامید بشی و رها کنی و اینقدرادامه بده تا انتطارت از زندگیت عوض بشه وقتی ذهنت رو برنامه ریزی میکنی  انتطارت از خودت تغییر میکنه .

   وقتی لاعری با دهن رو شروع کردم و جسم من شروع کرد به تغییر کردن   دیگه اطمینان داشتم لاعر میشم .(منم با این همه تغییر روحی و تغییر در خوردن ولی هنوز  با اون جسم دلخواهم کمی فاصله دارم  و همین باعث شده بود کمی این هفته های آخر  نجوای منفی باف بلندتر بشه دیدی فایده نداره  و تو نمیتونی ولی من با ادامه دادن  به فایلها اگاهی کسب کردم که سخت ترین مرحله ی لاعری همین هست که تمام رفتارها و ترسها وحال تو تغییر کرده اما هنوز جسمت کامل تغییر نکرده پس نباید ناامید بشی چون تغییر حال ادمها خیلی سریع هست اما تغییر جسم ادمها از شرایطی به شرایط دیگه یک پروسه زمان بر هست فقط باید امیدوار باشی و ادامه بدی و من دوباره به خودم میگم با این همه تغییر چه بخوام چه نخوام لاعر میشم فقط باید عجله نکنم همین )

   هیچ ادمی دوست نداشته اینقدر چاق بشه ولی وقتی ذهن برنامه ریزی بشه نتیجه میشه چاقی بیشتر و همزمانی برای چاقی بیشتر .یا حالا در هر زمینه ی دیگر مثل فقر و بیماری و نداری اگر ذهنت  برنامه ریزی بشه  اونها رو تجربه میکنی  و خیلی راحت نتایج  اتفاق میفته چون ذهنت برنامه ریزی شده( برای من هم که ذهنم برای لاعری برنامه ریزی شده و به راحتی  پرخوری نمیکنم  کاری که قبلا برای من بسیار سخت و محال بود حتی در سیری هم میخوردم و اما حالا نمیتونم بخورم و وخیلی وقتها تعجب میکنم و اما میدونم تعجب نداره چون ذهنم در مسیر درست هست ) .

   عده ی کمی هستن که از اون روز اول با اطمینان کار میکنن و از همون روز های اول حرکت میکنن و  سریع نتیجه رو میبینن .

    میزان نتیجه گرفتن شما برابر هست با میزان درک کردن شما و اگر خوب درک کنی رفتارهای شما تغییر میکنه 

   هیچ چیز اتفاقی نیست که شب بخوابی صبح پا بشی ببینی لاعر شدی نه امکان نداره .

   یواش یواش اگر برنامه ریزی ذهنت عوض بشه تصمیم هات متفاوت میشه ودر نهایت جسم تو تغییر میکنه .و نتیجه برای افراد در زمانهای مختلف اتفاق میفته و این به خاطر تفاوت افراد در استعداد و توانییشون نیست به خاطر این هست که  هر کسی چقدر وقت و تمرکز میزاره برای این کار پس خیلی ساده  هست .

   خیلی فرق داره هر روز با اشتیاق بخواهی تکالیف رو انجام بدی یا بخوای برای رفع تکلیف انجام بدی 

   وقتی ذهن رو برنامه ریزی کنی نتیجه میگیری فقط تکرار و استمرار داشته باش تا این برنامه ریزی انجام بشه و بعد چه بخوای چه نخوای جسم تو عوص میشه اگر ذهن تو عوض بشه  و ذهن تو با انجام دادن تکالیف و گوش دادن چه بخوای چه نخوای تغییر میکنه و بعد چه بخو ای چه نخوای  لاغر میشی (من در این مد ت خیلی تغیرات واصحی داشتم مثلا :

   دیشب کلوچه بود که قبلا  اگر میخریدم تا صبح همه رو به تنهایی میخوردم و اما من یک چهارم یک کلوچه ی متوسط رو با چایی خوردم و اینقدر سیر شدم که دیگه حتی شب نتونستم میوه بخورم و یا هیچ چیز دیگه بخورم .

   من قبلا در موقع افطار اینقدر میخوردم تا بعدش از دل ر درد و شکم درد به خودم میپیچیدم و به اندازه تمام روزم در اون وعده میخوردم اما حالا در حد یک وعده ی نرمال در زمانی که دارم با دهن لاعر میشم در وعده ی افطار میخورم .

   اگر با عدا ماست و یا دسر دیگه بخورم نمیتونم کامل عدای خودم رو بخورم و میمونه مثل دیشب چند قاشق ماست خوردم اون حجم کم از برنجم  که کشیده بودم چند قاشقش موند و نتونستم بخورم .

   و یا اگر خرما بخورم با چایی دیگه نمیتونم شیرینی بخورم یا خرما یا یه مقدار شیرینی دلخواهم باید انتخاب کنم و با هم امکان نداره چون نمیتونم بخورم  .

   و اگر بعد از افطار همسرم و بقیه رو در حال خوردن ببینم میگم چطور داره میخوره یعنی جا داره هنوز بخوره بسیار تعجب میکنم من تا یک ساعت حتی نمیتونم چایی بخورم و چطور بقیه اینقدر میخورن 

   چند شب پیش خواستم اخر شب کمی برنج بخورم اما نمیدونم چرا دستم رفت سمت گوجه و من دوتا گوجه خوردم بدون اینکه بخوام تفکیک کنم غداها رو که نه نخورم چاق میشم و از  این افکار دیگه  تا حد زیادی ندارم  ولی من میلم به غدا نکشید و  دوست داشتم گوجه با نمک بخورم و لدت بردم و خوردم  )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/30 17:05
   مدت عضویت: 1628 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 971 کلمه

    سلام 🙂

   این فایل در مورد اینه که آیا کار کردن روی ذهن نتیجه میده؟ در پاسخ باید برگردی به خودت …آیا تو  باور داری که این کار کردن نتیجه میده؟😏 پاسخ اینه …بر…نامه ریزی ذهن که انجام بشه چه بخوای چه نخوای نتیجه میگیری😊همه ماها کارهایی رو انجام دادیم که از نظر بقیه غیر ممکنه کافیه به خودت یا دآوری کنی… در مورد من   

   من پزشکی رو از مدرسه دولتی قبول شدم در صورتیکه تمام هم دوره ای های من  از مدارس نمونه و غیر انتفاعی و شاهد اومده بودن😏

   یا اینکه من پزشکی رو در عین اینکه نامزد داشتم قبول شدم که برای تمام همدوره ایهام غیر ممکن بود😏

   من پزشکی رو با وجود همسر و فرزند تمام کردم که باز هم از نظر خیلیها حتی مادرم غیر ممکن بود😏

   من قید استخدام دولتی اونم بدون آزمون استخدامی و مراحل گزینش رو زدم و مطب زدم که از نظر خیلیها کار عقلانی ای نیست😏

   به امید خدا متناسب  هم میشم اونم ذهنی که باز هم از نظر خیلیهاامکانپذیر نیست 😉   

    ما  در زندگی نتایجی کسب کردیم  که بعضیهاش دلخواهه بعضیهاش هم از نتیجه اش راضی نیستیم  مثلا چاقی یه نتیجه نادلخواهه😶هیچ کدوم از ماها برای چاق نشدن گریه نکردیم😑ولی تا دلت بخواد برای لاغر نشدن گریه کردیم😑

   باید باور کنیم که ذهن ما برای چاقی برنامه ریزی شدهوقتی ذهن برنامه ریزی شده برای چاقی  دیگه دعا و ثنا و گریه جواب نمیده🤨🤨 مثل اینکه اگه  ذهنی برای روابط عاشقانه برنامه ریزی نشده  باشه با هر کسی در رابطه قرار بگیره نتیجه نمیگیره  نمیخواد ۱۰ نفر رو عوض کنه باز هم نتیجه همونه😑افراد سیگاری وقتی برنامه ریزی میشن برای اعتیاد  دیگه به راحتی نمیتونن ترک کنن با کوچیکترین تلنگر بر میگردن چون ذهنه و ذهن قدرت داره😏اگر دوره رو داری استفاده میکنی ولی به تناسب نرسیدی به خودت شک نکن👌👌👌👌 امکان نداره برنامه لاغری به ذهنت بدی لاغر نشی 🤨🤨اگه مطمئن باشی که این برنامه ریزی ذهن با آموزش نتیجه میده اونو رها نمیکنی👌👌👌ممکنه روزهایی خسته بشی یا نا امید بشی ولی رها نمیکنی🙂🙂🙂وقتی بدونی و ایمان داشته باشی نتایج تو در هر جنبه از زندگیت با برنامه های مشخص ذهنی که نا خودآگاه  از والدین و اطرافیان و…. بدست اومده  اونوقت باور هم میکنی که میشه  تغییر کنه 😏مثلا وقتی کسی بارها شنیده که داشتن  مدرک دانشگاهی بدرد نمیخوره هم رشته بالا قبول نمیشه و هم از مدرکی که داره هم درنهایت استفاده نمیکنه و کاری غیر مرتبط با مدرکش رو انجام میده یا در موضوع ازدواج همیشه از بقیه شنیدیم آزادیت گرفته میشه باید به حرف همسرت گوش کنی  و محدود میشی و…بعد هم همینو در زندگیت میبینی😮😮

   خوب اگه اینها برنامه ریزی ذهن نیست پس چیه؟؟؟؟ برو ببین چقدر نتایج زندگیت با محتویات ذهنت هماهنگه😏خیلیها دوره ها رو میخرن ولی ادامه نمیدن چون نتیجه ای نمیگیرن با خودشون میگن این هم فایده نداره یا برای ما جواب نمیده در صورتیکه اینطور نیست با توجه به اینکه محتویات ذهنت در مورد چاقی چی بود چقدر باورهات محکم بودن و اینکه تو چقدر این آموزش رو باور داری و چقدر براش زمان میذاری و تمرکزت رو روی این موضوع میذاری یا همزمان روی هزاران موضوع دیگه اونوقت نتیجه مشخص میشه  و درنهایت هم 

   باید بپذیریم که موضوعات ذهنی هم زمان میبره و هر کاری پروسه داره ذهن هم همینطوره و باید ادامه بدیم👌👌👌بعد از کار کردن روی ذهن انتظارت از زندگی عوض میشه 🙂🙂وقتی ذهنت رو برای لاغری برنامه ریزی میکنی انتظارت از خودت لآغریه😊😊 و وقتی جسم ات تغییر کرد با ذهن دیگه مطمین باش چاق نمیشی 🤩🤩🤩وقتی ذهن برای فقر برنامه ریزی میشه خیلی عادی و با خوشحالی تصمیماتی میگیریم که ما رو به فقر بیشتر میبره😶مثل چاقی که برنامه ریزی ذهن ما شده بود و عادی و طبیعی تصمیماتی برای چاقی بیشتر میگرفتیم😁👈👈میزان نتیجه گرفتن شما بستگی به میزان درک کردن شما دارهوقتی درک کنی اونوقت انتظارت از خودت میشه لاغر شدن🙂🙂🙂

   من خودم اعتراف میکنم که الان بعد از یکسال و چهار ماه خیلی درکم بیشتر شده و رفتارهای درست من هم خیلی بیشتر شده و انتظارم از خودم لاغری هست 

   سال قبل من فایلها رو گوش میدادم و نظرم رو هم مینوشتم که واقعا درک خیلی پایینتری از الانم بوده و یه مدت فکر میکردم حالا که دارم فایل گوش میدم پس هر چی شیرینی بخورم چاق نمیشم و میگفتم منکه دیگه ترسی از خوردن و چاق شدن ندارم پس وقتی همسرم یه جعبه نون خامه ای میخریدن یه بار ۷و۸ تا ازش میخوردم😶😶😶

   چون فکر میکردم چاقی که با خوردن نیست به ذهنه منم دارم روی ذهنم کار میکنم😁😁😁

   یعنی درکم اینقدر بود که رفتار پرخوری من نیست که منو چاق میکنه پس اشکالی نداره بخورم ولی الان میدونم که اون رفتار پرخوری دستورش از مغز من صادر شده بود و باز هم طبق دستور مغز من معده هم ظرفیت این تعداد نون خامه ای رو در یه بار خوردن داشت ولی الان اینطور نیست و میدونم که نداشتن ترس از خوردن  به معنی بخوریم تا خفگی هم نیست که با این رفتار اشتباه خوردن بخوایم توجیه کنیم اینه نتیجه درک کردن نه صرفا گوش دادن👌👌👌وقتی رفتار خوب ازت سر میزنه اتفاقی نیست برنامه ذهنت داره تغییر میکنه🙂واگه گاهی برمیگرده به برنامه قبلی به خاطر شانسی بودن نتایج خوب قبلی نیست🤨🤨مثل اینکه کسی شانسی به پول زیاد میرسه بعد از مدتی ذهن فقیرش اونو دوباره به همون شرایط برمیگردونه😏😏😏وقتی ذهنت برامه ریزی نشده باشه که یک میلیون رو بکنی یک میلیون وصد باز هم اگه صد برابرش رو داشته باشی باز هم نمیتونی سرمایه ات رو افزایش بدی😉😉😶برنامه ریزی ذهنه که نتیجه رو تغییر میده👌👌👌وقتی ذهنت درست برنامه ریزی بشه برای ثروت خیلی عادی تصمیماتی میگیری که درآمد خوب برات میاره و ثروتت رو افزایش میده🤩🤩🤩برنامه ریزی ذهن برای افراد مختلف زمان متفاوتی میبره تفاوت در استعداد و توانایی افراد نیست فقط ممکنه تمرکزشون متفاوت باشه وقتی هر روز انجام میدی و با اشتیاق و درک هم انجام میدی  حتما نتیجه میگیریباید ادامه بدی تا نتیجه بگیری👌👌👌عاشق این جمله ام…“اگه برنامه ذهنت عوض بشه چه بخوای چه نخوای جسمت عوض میشه”🤩🤩🤩🤩🤩 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1400/01/19 06:49
   مدت عضویت: 1461 روز
   امتیاز کاربر: 22718 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,508 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن🙂روز صدم تكرار , فايل , چه بخواهيد , چه نخواهيد , لاغر مى شويد , اگر …🌟من چه بخوام , چه نخوام , لاغر مى شم , اگر استمرار داشته باشم و در مسير ادامه بدم🚶🏻‍♀️ ===🚶🏻‍♀️===🚶🏻‍♀️===
   من بدون برنامه ريزى ذهنى و بنابه نقشه ى ذهنى خودم طبق آنچه ديده يا شنيده بودم , زندگى مى كردم …جالبه كه هر كى , هر چى مى گفت , باور مى كرديم , بدون اينكه فكر كنيم كه خب شايد اون درست بگه !!! اما اين در مورد همه صدق نمى كنه ! اينم يكى از فريبهاى ذهن منفى بافه كه مى گه , همه همينطورن !!! در حالى كه همه اينطور نيستن . مثال اينكه شنيده بودم هر كى در دوران باردارى , فرزند ش دختر باشه , چاق مى شه ,  در حالى كه خواهر خودم دو تا فرزند دختر داشت اما هيچ تغييرى نكرد !!!مثال رسانه هاى خبرى كه كمبودها , اتفاقات ناگوار و اوضاع مالى مردم رو نشون مى ده , بله اين درسته , اما شامل حال همه ى مردم نيست . اما ذهن ما با ديدن و شنيدن كمبودها , فكر مى كنه همه همينطورن … يا كه جهان بخاطر اوضاع فعلى  بهم ريخته , بله درسته , اما خيليا هم , در شرايط بهترى قرار گرفتن , و تحت تأثير رسانه هاى خبرى قرار نگرفتن
   من در اين شرايط , نگاهم به خداست و نه به رسانه هاى خبرى كه مارو بيشتر  سردرگم مى كنند .  همينطور توجه و نگاهم به لاغرى ست و نه به چاقى , درست بر عكسِ قبل كه دلخوش بودم و خودمو با افراد چاق تَر از خودم مقايسه مى كردم و باعث مى شد كه من به لاغرى فكر نكنم ! خيلى بايد مراقب باشيم كه  تحت تأثير اخبارى كه مى شنويم , قرار نگيريم . سالها با افكار منفى و باورهاى اشتباه ذهنى م , سعى در كاهش وزنم داشتم كه البته تا حدودى نتيجه هم مى داد , اما فكر مى كردم , من كه ورزش مى كنم , ديگه با خيال راحت مى تونم هر مقدار كه دوست داشتم بخورم و نگران خوردن نباشم , و البته اين خطاى ذهنى م بود . وقتى كلاساى ورزش به هردليلى  تعطيل مى شد , و يا مسافرت , مهمانى و … پيش مى اومد , استمرار نداشتم . و در اين مسير آگاه شدم كه استمرار يكى از اركان موّفقيت در هر كارى ست و اينكه در اين مسير دريافتم كه الگوهاى مصرف مواد غذايى م , و باورهاى ذهنى م در باره ى خوردن بايد تغيير مى كرد و اصلاح مى شد . البته چند سالى بود كه با مطالعه در مورد تغذيه كمى بهتر شده بودم و هر چيزى رو نمى خوردم . اما بيشترين مسئله ى من نگرانى ,  ترس و مسائل زندگيم بود كه خداروشكر و سپاس در اين مسير با توجه به شناخت ذهن , خيلى بهتر شده ام . در اين مسير دريافتم كه با ديدن و گوش دادن به فايلها , خود به خود ذهنم , برنامه ريزى مى شه , و الان باور دارم كه ذهنم پُر شده بود از افكار و باورهاى درست و نادرست و در اين مسير , افكار و باورهاى ذهنى درست من , دوباره جوانه مى زنن 🌱🌱و قوى مى شن و به اصطلاح جوون مى گيرن و خود به خود الگوهاى مصرف مواد غذايى م به صورت طبيعى و نرمال برمى گردن . 🌟ذهن من كارگردان بدنم است و افكار و باورهاى ذهنى من روى بدن من تاثير مى زاره . الان يه چيزى يادم اومد و اينكه مثلا بعضى افراد براى رفع درد  بدن , قرص مسكن مى خورن , خب چگونه اين قرص مسكن روى درد قسمتى از بدن ما تاثير مى زاره⁉️🤔روى قرص هاى مسكن كه ننوشته قرص مسكن مخصوص دست يا پا , يا سردرد و يا هر دردى كه در بدن هست , و اون فقط يه قرص مسكن براى درد هست و الان با خودم فكر كردم كه ذهن من ( ما ) به طور قوى باور مى كنه كه اين قرص براى رفع هر دردى ست , و ضد درد است . حتى من شنيده ام كه گاهى دكتر به بيمارش قرصى داده كه به اصطلاح مى گفتن قرص گچى , يعنى قرصى كه دارو نيس و هيچى نداره اما بيمار با خوردن اون قرص بهتر شده , چه جالب هر قرص و دارويى رو دكتر تجويز مى كنه , بدون آنكه بدونيم از چه مواد طبيعى و يا شيميايى درست شده , بدون چون و چرا مى خوريم چون حرف دكتر براى ما , مثِ حرف خداست . حتى در مورد اون دو نفرى كه در آمريكا , تست داده بودن , و جواب تست آزمايش شون بخاطرِ اشتباه پرستار جا بجا شده بود و يكى از اونا كه واقعا بيمار بود , بخاطر تست منفى آزمايش زنده ماند و اون فرد ديگه كه  سالم بود و اما جواب تست آزمايش مثبت بود , متاسفانه روحيه ش رو باخت و بقيه ى داستان رو حتما مى دونيد🙃حالا در ارتباط با لاغرى با ذهن هم همينطور , فكر مى كنم كه خوراك و داروى ذهن ما , افكار و باورهاى ما هستن . ممكنه افكار و  باورهاى منفى و شيميايى در ذهن مون باشه , كه البته هست و بايد اونارو با تكنيك هاى اين دوره ى آموزشى اصلاح كرد , و همينطور افكار و باورهاى مثبت ذهن كه بايد اونا رو با ديدن و گوش دادن به فايلها پرورش داد , دقيقا مثِ گلهاى يه باغ , يا گلدان🪴🌟من خوشحال و سپاسگزارم كه در اين مسير ,  دارم روى ذهنم كار مى كنم و فكرشو كه مى كنم , خداااى من !!! با يه ذهن شلوغ و پلوغ و بهم ريخته و نامتعادل داشتم زندگى مى كردم , و اين مسير براى من بهترين اتفاق و حتى معجزه ى خداوند در زندگيم بوده كه به لطف خداوند مهربان و با رهنمودهاى استاد عزيزم به طور اساسى و حرفه اى ,  در اين مسير هستم , اصلا روزى فكرش رو هم نمى كردم كه هدفى رو انتخاب كنم كه با برنامه ريزى هوشمندانه اينگونه باشه ! لطف خدا اينجوريه , غير قابل پيش بينى . 🌟وقتى من , خودمو با خودم مقايسه مى كنم , اين پاييز و زمستون و الان هم فصل بهار در اين مسير هستم , و صد در صد با سالهاى قبل كه در اين مسير نبودم , افكار و باورهاى ذهنى متفاوتى دارم , و با اطمينان قلبى در اين مسير ادامه مى دم و نتيجه ى عالى مى گيرم , آگاه هستم كه كاراى خدا خارق العاده و شگفت انگيزه , و به طريقى من دوباره به لاغرى طبيعى م بازمى گردم , طورى كه فكر كنم , من هميشه لاغر بوده ام , و يادم بره كه من چاق بودم و يا اضافه وزن داشتم🙃كاراى خدا در زندگى مون طورى انجام مى شه كه متوجه نمى شيم , چى شد !!! مثِ مراحل تكامل نوزاد كه آرام آرام انجام مى شه . حتى رشد و نمو گلها و گياهان🌱☘️🍀🌷گاهى فيلم مستندى از باز شدن يه گل ديده ام كه چقدر زيباست و البته چقدر زمان مى بره تا اين گلها شكوفا بشن . و من ( ما ) فقط نتيجه رو مى بينيم , اما مراحل تكامل يه نوزاد و يا مراحل رشد و نمو گلها رو … نمى بينيم , فقط يهويى مى بينيم كه گياه مون سبز شد يا گل داد…  🌟من ( ما ) دستور پخت بسيارى از غذاها رو ياد دارم  , همينطور من ( ما ) دستور لاغرى با ذهن رو ياد گرفتم . مواد لازم براى لاغرى با ذهن . عبارتند از  ,  فايل صبحگاهى , اجراى ميثاق نامه , ديدن و گوش دادن به فايلهاى تصويرى و صوتى و تمرينات ذهنى و نوشتارى .  دستور اجراى لاغرى با ذهن بسيار ساده س بخاطرِ اينكه كار درونيه و ذهنى , و نه بيرونى , بنابر اين احتياج به ابزار بيرونى نداريم . من لازم نيس كار خاصى انجام بدم چون همه چى خودكار و اتومات در ذهن انجام مى شه و جاى نگرانى نيست .استاد عزيز , اين قسمت از فايل , كه فرموديد , ” با اينكه هيچ نتيجه اى نگرفتم ولى ادامه دادم ” خيلى برام جالب بود .🌟در مورد انتظار , من انتظار داشتم , همسرم تغيير كنه و انتظارم بيشتر از همسرم بود تا انتظار از خدا , و البته در اين مسير با برنامه ريزى اين دوره ى آموزشى , انتظارم از خداوند است , و نه از همسرم , فرزندانم , اطرافيانم , از دولت , و از ديگران و …   وقتى از ديگران انتظار داريم , به نوعى روحيه ى شادى نداريم , اما وقتى انتظاراتمون از خداوند است , با آرامش پاسخ مونو مى ده . انتظار از ديگران , نقشه ى ذهن منفى بافم هست كه من از خودم غافل بشم و همش در انتظار  و تأييد از ديگران باشم !استاد عزيز , جا داره , يادى كنيم از بانوى مهربان , مادر عزيزتون و داستان هاى شنيدنى كه از ايشون تعريف مى كرديد , يادشون هميشه جاودانه , در اين مسير همراه ماست . با تشكر فراوان ,  در آرامش خداوند باشيد🥰💙💙

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/06 20:30
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 15903 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,348 کلمه

   لاغری آسان فقط از طریق برنامه ریزی ذهن یا همان نقشه ذهنی امکان پذیر است در ذهن تمام افراد چاق چاق شدن آسان ولاغر شدن سخت است 
   بارها خودما تلاش زیادی برای رهایی از چاقی به روشهای متفاوت انجام دادیم ولی به سختی لاغر میشدیم واین لاغری ماندگار نبود علت این مسعله فقط ربط به نقشه ذهنی ویا برنامه ریزی ذهنی برای چاق شدن ما بود و ما به سمت چاقی بیشتر میرفتیم وتلاش برای لاغری سخت تر در ذهن ما جلوه میکرد و وقتی در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتیم وآگاهی پیدا کردیم که هر چیزی برای ذهن سخت جلوه کند ذهن آن موضوع را انجام نمیدهد  اگر آن موضوع در ذهن آسان جلوه کند ذهن به راحتی برنامه ریزی میکند تا به آن موضوع یا هدف برسد  وقتی چاقی در ذهن ما آسان جلوه میکرد ما مثل آب خوردن چاق میشدیم چون ذهن کارهای آسان وراحت را دوست دارد وگسترش میدهد اما وقتی لاغری در ذهن ما سخت بود ذهن مایل نبود که برنامه ریزی برای لاغر شدن انجام بدهد زیرا ذهن کارهای سخت را دوست نمیدارد  حالا که با این قانون ذهن آشنا شدیم باید از این قانون به نحو عالی استفاده کنیم ولاغر شدن را در ذهن با دلایل ومدارک آسان جلوه بدهیم وچاقی را سخت بدانیم تا ذهن قانع شود که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست  وبرنامه ریزی برای لاغر شدن را در ذهن طرح کند وانتظار از خودمون در این موقع باید لاغر شدن باشد تا ذهن بیشتر راغب به طرح وترسیم باقی برنامه ریزی ذهن برای لاغری شود  

   وقتی ما باور داشته باشیم که لاغری حق طبیعی ماست  و چاقی یک چیز غیر طبیعی برای جسم ماست وما با برنامه ریزی برای ذهن به طرف چاقی که یک امر غیر طبیعی است پیش برویم لاغر شدن برای ما سخت میشود وچاقی آسان چون برنامه ریزی چاقی در ذهن ما شکل گرفته است 

   حالا برای لاغر شدن باید این برنامه ریزی را تغییر دهیم وبرنامه ریزی کنیم برای لاغری با ذهن وانتظار لاغر شدن از خودمان را با این برنامه ریزی داشته باشیم  باید در این پروسه دلایلی برای ذهن بیاوریم که لاغر شدن آسان است چون با لاغر شدن اعتماد به نفس ما زیادتر میشود چابکتر میشویم هر لباسی با سایز دلخواه میتوانیم بپوشیم روابط ما بهتر میشود حتی در کسب وکار بهتر تصمیم میگیریم  بنابراین لاغر شدن بسیار آسان است  

   اما چاق شدن سخت است با چاقی اعتماد به نفس امان کم میشود لباسهای مورد علاقه امان رانمیتوانیم بپوشیم تحرکمان کم میشود ارتباط امون خراب میشود ودلایلی از این دست که میتواند چاق شدن را در ذهن سخت جلوه بدهد وذهن را قانع کنیم تا برنامه ریزی برای لاغری را انجام دهد 

   در موارد دیگر زندگی هم باید برنامه ریزی برای ذهن داشته باشیم تا موافقت ذهن را بگیریم وبتوانیم مسیر موفقیت را طی کنیم 

   منتها برنامه ریزی ذهن باید به طور ناخودآگاه بدون توجه وتمرکژ برخواسته باشد والاکاری سخت وطاقت فرسا میشود  در واقع باید ذهن را فریب داد چون ذهن اصل را از بدل تشخیص نمیدهد  با دلایل وبرهان ونمونه از اطرافیان برای ذهن ذهن را وادار به برنامه ریزی در جهت خواسته های خود کنیم   وخواسته را آسان جلوه بدهیم  تا از حلقه باورمان در ذهن رد شود وبه ذهن برسد وذهن تصمیم به برنامه ریزی درجهت خواسته ما داشته باشد در آن صورت است که ما چه بخواهیم وچه نخواهیم به خواسته خود میرسیم  

   تنها راه تغییر وضعیت جسم تغییر برنامه ریزی ذهن است 

   وقتی در ذهن یک فرد چاق لاغر شدن آسان شود آن فرد چه بخواهد چه نخواهد لاغر میشود 

   در این دوره با تمرینات ما یاد گرفتیم که چاق شدن سخت است ولاغر شدن آسان است با دلایلی که برای ذهن ناخودآگاه خود آوردیم وبه ذهن قبولانیدم که لاغری امری است طبیعی وجاقی برای جسم امری غیر طبیعی است  ذهن را وادار کردیم که برای لاغر شدن برنامه ریزی کند واین مهم وقتی در ذهن تثبث شود چه بخواهیم وچه نخواهیم لاغر میشویم 

    وقتی برنامه ریزی در ذهن تشکیل شود باعث کسب نتیجه میشود  واطمینان به مسیری که طی میکنیم  باعث آرامش بیشتروحس خوب میشود در نتیجه تاثیر خوب هم خواهد داشت اگر با استرس پیگیر هدفی باشیم و بخواهیم زودتر به نتیجه دست پیدا کنیم همیشه شکست خوردیم بارها در گذشته با انواع رژیم ها یا ورزشها برای لاغری تلاش کردیم ولی بخاطر این که برنامه ریزی برای ذهن نداشتیم شکست خوردیم واین پروسه در تمام جنبه ها زندگی مثل شغل وتحصیل ویا روابط هم بدین شکل است که اگر برنامه ریزی درآنها نباشد اکثرا به شکست میرسد 

   روشهای بیرونی مثل جراحی رژیم ورزش فقط دستکاری در جسم است ودر برنامه ریزی ذهن هیچ دخالتی ندارد وبه شکست میرسد 

   فردی که از زیربنای ذهن روی ذهن با آموزش صحیح کار میکند واز طریق ذهن ریشه افکار و فرمولهای چاقی کار میکند تا این فرمولها را با برنامه ریزی تغییر دهد میتواند به موفقیت ولاغر شدن ماندگار برسد واین اتفاق فقط با استفاده از دوره های آموزشی امکان پذیر است 

   فردی که در دوره ها و حتی دوره های رایگان شرکت میکند وتمرینات را با استمرار وپشتکار انجام میدهد در واقع دارد برنامه ریزی برای ذهن اش میکند تا لاغر شود وباور داشته باشد که این تمرینات واستمرار ها وتکرارها برایش نتیجه میدهد وشکی در این باره ندارد به خواسته اش میرسد وموفق میشود 

    وقتی به هدفی ومسیر هدف اطمینان داشته باشید دیگر هیچ مانعی نمیتواند باعث از دست رفتن هدف شود تجربه هایی که در طی مسیر بدست میاورید برنامه ریزی ذهن را گسترش میدهد وموانع را ازبین میبرد وچه بخواهید چه نخواهید لاغر میشوید 

   در دوره های آموزشی بقدری اشتیاق وامید در مسیر زیاد است که همین اشتیاق باعث بهتر پیش رفتن در مسیر میشود چون نه در غذا خوردن محدودیتی است وبا آزادی وبا آرامش وآسایش میتوان در این مسیر با احساس خوب پیش رفت ونتیجه خوب از انجام تمرینات واشتیاق در این راه گرفت 

   گاهی نتایج مورد قبول ما نیست مانند اضافه وزن  که نتیجه چاق شدن ما بود  ولی برای لاغر نشدن خیلی سختی کشیدیم  ونتیجه خوبی هم نداشتیم  که تمام اینها برنامه ریزی برای جاقی ما بوده چون ذهن ما برنامه ریزی لاغری نداشته و آموزشی برای برنامه ریزی لاغری نداشته  ولی حالا دیگر بدین شکل نباید باشد چون آموزش دیدیم وبرنامه ریزی ذهن ما تغییر کرده وچه بخواهیم وچه نخواهیم لاغر میشویم 

   وقتی ذهن برای فقر برنامه ریزی شود هر پولی را هم که از هر راهی بدست بیاوریم از دست میرود چون برنامه ریزی ذهن برای فقر ترسیم شده است که پولی در دست ما نباشد واگر میخواهیم ثروتمند شویم باید برنامه ریزی ذهن را تغییر دهیم وبرای ثروت ترسیم کنیم تا به پول برسیم  وثروتمند شویم 

   در تحصیل و روابط هم به همین شکل است برای زندگی در هرجنبه اگر میخواهیم موفق شویم باید برنامه ریزی ذهنی داشته باشیم  

   تمام برنامه ریزی ذهنی فعلی ما از دیده ها وشنیده های گذشته ماست وبرای تغییر کردن ناخواسته های ما  باید برنامه ریزی ذهن را عوض کنیم تا به خواسته های قلبی خودمون برسیم  

   فقط در این راه مهمترین کاری که باید انجام دهیم ادامه دادن است واستمرار در آموزش وانتظاری که از تغییر برنامه ریزی برای خودمان داریم این انتظار داشتن مهمترین کار است که در پیرو برنامه ریزی ذهن است واطمینان رسیدن به هدف از این برنامه ریزی است 

   وقتی ذهن برنامه ریزی برای فقر یا چاقی یا روابط بد وغیره میشود انتظار فرد از زندگی اش بدبختی فقر وچاقی  وغیره است همین انتظار داشتن صد در صد همان اتفاق را وارد زندگی فرد میکند  پس حالا که با دوره آموزشی ذهنی آشنا شدیم باید برای خواسته هامون برنامه ریزی های جدید در راستای آن خواسته ها در ذهن طراحی کنیم وانتظار تامون تغییر کند تا موفق شویم 

   وقتی فردی در دوره رفتارهای درست را جایگزین رفتارهای اشتباه میکند  اگر گاهی هم رفتارهای اشتباه گذشته را تکرار کند نباید ناراحت شود  چون تعداد رفتارهای درستش بیشتر است یعنی برنامه ریزی در ذهن اش در حال ترسیم است  و کم کم این رفتارهای درست بیشتر بیشتر میشود  پس نباید نگران رفتارهای گاه به گاه اشتباه شد  

    برنامه ریزی ذهن پروسه ایی بسیار شگفت انگیز است که در تمام جنبه های زندگی تاثیر دارد از این رو باید به این مهم توجه خاص شود وکاملا روی این مورد خوب کار کرد تا بتوانیم یاد بگیریم به دلخواه خود ذهن امان را برنامه ریزی کنیم   تا بتوانیم در تمام جنبه ها به موفقیت دست پیدا کنیم  

   خود من از وقتی که با برنامه ذهنی آشنا شدم  به یاد آوردم که هرگاه در زندگی تصمیمی خواستم بگیرم اگر برنامه ذهنی وانتظارم از آن خواسته موفقیت بود صد در صد موفق میشدم واگر برنامه ریزی ذهن ام براساس شک و دودلی بود واطمینان هم نداشتم که کارم درست است یا نه یا آن کار را انجام نمیدادم ویا اگر انجام میدادم چون برنامه ذهنی ام بر اساس موفق نشدن بود شکست میخوردم  پس برنامه ذهنی میتواند روی نتیجه تاًثیر مثبت یا منفی داشته باشد واین به خود شخص با افکارش بستگی دارد  که چطور ذهن خود را برنامه ریزی کرده آیا برای شکست برنامه ریزی کرده یا برای موفقیت برنامه ریزی کرده 

   با تشکر از استاد عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 2 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شادى
    1400/01/22 05:54
    مدت عضویت: 1461 روز
    امتیاز کاربر: 22718 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 99 کلمه

    دوست عزيز و همراه , فوق العاده عالى و كامل بيان كرديد , موّفق باشيد🥰اين قسمت از ديدگاه ِتون , توجهم رو بيشتر جلب كرد >>> حالا برای لاغر شدن باید این برنامه ریزی را تغییر دهیم وبرنامه ریزی کنیم برای لاغری با ذهن وانتظار لاغر شدن از خودمان را با این برنامه ریزی داشته باشیم  باید در این پروسه دلایلی برای ذهن بیاوریم که لاغر شدن آسان است چون با لاغر شدن اعتماد به نفس ما زیادتر میشود چابکتر میشویم هر لباسی با سایز دلخواه میتوانیم بپوشیم روابط ما بهتر میشود حتی در کسب وکار بهتر تصمیم میگیریم  بنابراین لاغر شدن بسیار آسان است …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1399/12/23 15:05
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 193 کلمه

   به نام خدا
   چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم
   این فایل تلنگری بود برروح من چند وقت قبل با خودم میگفتم که چطور بعضیا اومدن ودر این ۶ ماه اینهمه نتیجه گرفتن واین منو ناراحت میکرد که اونا از من بهترن اما این فایل یک بار دیگه به یادم آورد که اولا اگه جسمم زیاد تغییر نکرده درعوض درکلی چیزای دیگه تغییر کردم که به مراتب با ارزش تر بوده وزندگی منو از این رو به اون رو کرده در ثانی من اشتیاقی که برای تغییر شرایط دیگرم داشتم درتناسب اندام وکسب اون نداشتم ومشکلات وگرفتاریای دیگم بسیار برام الویت داشت حالا متوجه میشم که باید یقین حاصل کنم حالا که در موارد دیگه اینجور کولاک کردم وزندگیم معجزه بارون شده حالا میتونم با تمرکز بیشتر روی تناسب اندامم تمرکز کنم من نیاز داشتم تمرکزم روی چیزای دیگه بگذارم وبدستشون هم آوردم به طرز فوق العاده ای وحالا هم نوبت تناسب انداممه که تمرکزمو بیشتر بگذارم برای تناسب اندامم برای همینم لحظه شماری می کنم تا یک بار دیگه دوره را از اول شروع کنم وبا تمرکز بالاتری شروع زیرا که چه بخوام چه نخوام من قطعا متناسب میشم این تقدیر من وحق منه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/11/29 06:12
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 18772 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   فایل “چه بخواهید چه نخواهيد لاغر میشوید اگر… “: 

   1. به نظر من در ابتدا برای لاغری با ذهن میبایست درک این مساله از طریق درون ما باشد یعنی ما عميقاً به این نتيجه رسیده باشيم که لاغری و تناسب از طریق ذهنی بهترین روش است.😀

   2. دومین مساله رابطه ما با خدا و خودمون است. اگر من به خدا ایمان داشته و خودم را دوست بدارم میتوانم تمرینها را با عشق عمقی انجام دهم و از همراه بودن خداوند در کنارم با قدرت و هوشیاری، مشتاقانه به سوی هدفم بدوم.

   3. سومین مساله خواستن است. البته این خواستن زمانی است که ما بخواهیم کار را برای خودمون اسان کنیم ولی اگر نخواهيم ، شک کنیم و تردید با بودن در دوره هم نتیجه ای نخواهیم گرفت. 😀 

   4. چهارمین مساله به نظر من نقشه ذهنی است که اگر تغییر کند ماصد در صد به لاغری میرسیم. من با اطمينان به این روش ، اشتیاق خودم و ایمان به خدا و خواستن زیاد خودم، دارم نقشه ذهنی ام را به مرور و استمرار با تکرار تغییر میدهم. 😀

   5. پنجمین مساله به نظر من عجله نداشتن است. من وقتی دوره را شروع کردم هر روز موقع وارد شدن به دوره براي انجام تمرینها به عدد روزی که در قسمت” ??روز است که همراه ما هستید ” نگاه میکردم و با تاریخ شروع دوره که در جزوه پرینت شده ورود به سایت نوشته بودم مقایسه میکردم وکلا ذهنم درگیرش بودم ولی چند وقت پیش از فکر در نظر گرفتن زمان ،امدم بیرون و من به خدا توکل کردم ، به خودم اعتماد کردم و به ارامش رسیدم و نتایج جسمی پدیدار شد. 😀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/10/25 00:11
   مدت عضویت: 1725 روز
   امتیاز کاربر: 1575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 201 کلمه

   به نام خدا سلام
   من بااطمینان کامل میگم که این روش تنهاروشی است که محصولش لاغری همیشگی است وقتی برنامه ریزی ذهن رابرروی لاغری تنظیم میکنیم دستوراتذهن عوض میشود وذهنمان دستوراتی به ما میدهد که سالها نمیتوانستیم با عوامل بیرونی اجراش کنیم شاید دردوره لاغری باذهن مثل آدمی که دررژیم باشد عمل کنیم ولی این مانطستیم که این تصمیم را میگیریم وناخودآگاه ماست که به مادستور میدهد وما بدون هیچ فشار وسختی آن را اجرا میکنیم چون برنامه ای که به ذهنمان دادیم این دستور را صادر میکند ومثل همه ی کارهای روزمره مانند راه رفتن کار کردن آب خوردن و…یک مسئله عادی میشود .
   من بعد از ازدواجم هیچ وقت از همسرم نشنیدم که بگه من پول ندارم ودرهر شرایطی به من نه نمیگفت وخدارو شکر ماهیچ وقت بی پول نبودیم حتی مدت زمان کوتاهی که همسرم بیکار بود وبا ومود درآمد کمی که همسرم داشت همیشه زندگی روبه پیشرفت داشتیم وچیزی که برای همه ی اطرافیان غیر قابل باور بود برای ما یه امر خیلی عادی بود چون برنامه ریزی ذهن همسرم هیچوقت رونداشتن یا نشدن نبود ودرمورد لاغری باذهن هم این صدق میکنه وقتی برای ما عادی باشه وعجیب وغریب نباشه حتما به وجود میاد وهیچ شکی دراون نیست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/10/21 00:46
   مدت عضویت: 1562 روز
   امتیاز کاربر: 20855 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 367 کلمه

   با سلام و عرض ادب خدمت استاد و دوستان متناسب
   من از روز اول که وارد دوره شدم به این روش ایمان داشتم و مطمئن بودم که نتیجه پایدار میگیرم چون خداوند منو هدایت کرد و به درخواستم پاسخ داد مدت زیادی از خدا درخواست میکردم که یک روش آسون بدون رژیم و سختی پیدا بشه که بتونم به راحتی لاغر بشم و ماندگار باشه اینقدر از روشهای مختلف سخت خسته شده بودم که وقتی با لاغری با ذهن آشنا شدم گفتم این همون چیزیه که دنبالش هستم ، از همون لحظه اول باورش کردم و چون راحتیش برام مهم بود دیگه به زمانش فکر نمیکردم که چقدر طول میکشه تا لاغر بشم اینقدر این روش را دوست داشتم که با شور و اشتیاق هر روز فایلها را گوش میدادم و تمرین میکردم ، اولویت روزانه ام کار کردن فایلها بود مثل نماز برام واجب شده بود و تا حالا نشده که یک روز ناامید بشم و اولین باره که من ۱۰ ماه یک چیز مداوم را با عشق و لذت دنبال میکنم و خسته نشدم هر روز هم اشتیاقم برای ادامه دادن بیشتر میشه چون لاغری با ذهن یک راه الهیه و آدم را به سمت خودش میکشونه و ما به اصل الهی خودمون داریم برمیگردیم ، ذهن من تو این چند ماه برنامه ریزی شد برای لاغری و نتیجه تبدیل به لاغری شد با احساس خوب و لذت و شادی مثل همون وقتی که که با لذت چاق شدم اونموقع هم ذهنم برای چاقی برنامه ریزی شده بود ، کلا برای هر کاری ذهن ما برنامه ریزی شده ، برای ثروت برای فقر برای خوشبختی برای بدبختی و زندگی همه ما بر اساس برنامه ریزی ذهنیمون شکل میگیره پس برای شرایط زندگیمون اگه راضی نیستیم نمیتونیم کسی یا چیزی را مقصر بدونیم باید افکارو انتظارمون از زندگی تغییرکنه تا بتونیم زندگی عالی را تجربه کنیم مثل الان که برنامه ذهنیم برای لاغری تغییر کرد و انتظارم لاغری شد و به سادگی بعد از چند ماه چه بخام چه نخام لاغر شدم و با دوره رسیدن به آرزوها میخام ذهنمو برای رسیدن به ثروت برنامه ریزی کنم و براحتی مثل لاغری نتیجه بگیرم و چه بخام چه نخام ثروتمند بشم ، هر چیزی با تغییرفرمول ذهنی امکانپذیره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/10/07 02:06
   مدت عضویت: 1717 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   سلام
   چقد لذت برم از این قسمت که گفتید چه بخواید چه نخواید لاغر میشید چون همه ما منتظر شنیدن حرفای امید دهنده هستیم 🙈
   من هروز با علاقه اشتیاق فایل هارو به درستی تکرار میکنم ‌خودمو یجورایی وابسته این فایل ها کردم چون مطمعنم نتیجه میگیرم مثل همه ادمای آین دوره که نتیجه گرفتن پس خسته نمیشم😍 ادامه میدم با نیروی درونی عظیم خودم با اشتیاق زیاد با تمرین زیاد و جا نمیزنم من تمام معادلات مغزمو از چاقی به لاغری تغییر میدم و در این مسیر زیبا کم نمیزارم 🥰
   و میخوام برنامه ریزی های ذهنمو چه برای لاغری چه رابط چه ثروت تغییر بدم و به مثبت ترین شکل ممکن اونو برنامه ریزی کنم تا به کمال آرامش دست پیدا کنم 💕 خدای مهربون مرسی ازین آگاهی های زیبا و کاملی که برای ما قرار میدی و دلم میخواد روزی برسه که هر ثانیه شکرگزار ❤️سلامتی ❤️آرامش قلبی ❤️اندام زیبا برکت بیکران خدا ❤️روابط عالی ❤️نعمت های خداوند باشم خدایا سرانجام ما را چنین کن که تو خشنود باشی ما رستگار خدایا دوست دارم 💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/10/04 18:48
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,208 کلمه

   برنامه ریزی ذهن چیست و چطور به نتیجه تبدیل میشه ؟
   هر چقدر اطمینان ما به این مسیر بیشتر باشه
   و هر چقدر ارامش ببشتری داشته باشیم و احساس بهتری داشته باشیم قطعا نتیجه ی بهتری هم خواهیم گرفت .
   استرس و نگرانی در هر کاری نتیجه رو خراب میکنه و در لاغری با روشهای دیگه هم چون ما همیشه استرس و ناراحتی و نگرانی داشتیم
   پس نتیجه ی مطلوب نگرفتیم و اگر هم گرفتیم خسته شدیم و و یا نا امید شدیم و یا علتهای دیگه زود رهاش کردیم .
   نتیجه ی نهایی در هر زمینه ای رو برنامه ریزی ذهن برای اون برنامه رقم میرنه .
   در تمام روشهای لاغری ما بدون اینکه محتویات ذهنی رو تغییر بدیم ما پارامترهای بیرونی رو تغییر میدادیم مثلا ورزش رو بیشتر میکردیم یا نخوردن را بیشتر میکردیم و این کاملا اشتباه هست .
   در لاعری با ذهن ما فرمولهای ذهنی رو تغییر میدیم و عوامل بیرونی رو تغییر نمی دیم و فقط با دورها و فیلهای استاد این کار امکان داره که ذهن برنامه ریزی بشه .
   منم با استمرار و اشتیاق در دورهای رایگان دارم دهنم رو برنامه ریزی میکنم برای لاغری و نتیجه رو هم دارم هر روز میبینم .
   وقتی ذهن من برنامه ریزی بشه جسم چاره ای جز تغییر کردن نداره .
   من باید بپدیریم و باور کنم نتیجه ی هر روز من لاعر شدن هست و من مطعنم که هر روز دارم لاعر تر میشم و با اطمینان دارم ادامه میدهم
   اتفاقا همین دیشب خاله های من اومده بودن خونه ی مادرم و منم اونجا بودم و خیلی با تعجب
   نگاه میکردن که چقدر تو لاغر شدی چیکار کردی
   و من رو تشویق میکردن و من فقط میخندیدیم و هیچ حرفی نداشتم و همین نشون میده که من ذهنم برنامه ریزی شده برای لاغری و نتیجه رو دارم میبینم .
   پس من دارم طبق نقشه ی ذهنی لاغری با فایلهای استاد به گنج لاغری میرسم و اصلا هیچ مانعی من رو نااامید نمیکنه چون به هدفم بسیار فکر میکنم و علاقه دارم و برام مهم هست و همیشه گفتم میتونم و من ادامه میدم و تا الانم تونستم و از این بیشتر هم نتیجه خواهم گرفت .
   من این روش رو باور کردم و هر روز گوش کردن به فایلهای دوره جز علاقه مندی و کارهای روزانه ی من هست و اگر به هر دلیلی یه روز نشه فردا با حرص و ولع بیشتر دوبرابر همیشه گوش میدم چون علاقه دارم واز روی زور و اجبار هم نیست و خودم دوست دارم و علاقه دارم .
   من خودم جز افرادی هستم که فقط دارم با فایلهای رایگان کار میکنم و اطمینان دارم نتیجه میگیرم چون استمرار و علاقه و اشتیاق فراوان دارم و من هیچ وقت نگفتم و نپرسیدم نه از کسی نه از استاد که اصلا میشه با فایلهای رایگان لاغر شد یا نمیشه ؟؟ با اطمینان گفتم میشه و ادامه دادم و به لطف خدا خیلی راضی هستم و دارم روز به روز لاغر تر هم میشم و اما با صبور بودن یعنی منی که اینقدر در هر روشی عجله داشتم که زود لاعر بشم در این راه چنان ارامش پیدا کردم که الان یه سال و چند ماهی میشه در این مسیرم انگار اصلا عجله ندارم و ارام ارام هر روز یه قدم با حال و احساس خوب و اشتیاق برای لاعری خودم با گوش دادن به فایلها و نوشتن و خوندن بر میدارم .
   ولی وقتی ذهنمون برنامه ریزی بشه چه بخواهیم چه نخواهیم لاغر میشیم و همیشه هم ممکنه نتیجه رو دوست نداشته باشیم حتی چاقی هم یه نتیجه هست شاید من دوستش نداشته باشم و باعث شادی من نمیشه ولی اینم نتیجه هست
   همه ی ما برای جاق شدن بدون زجر و سختی و ناراحتی چاق شدیم ولی برای لاعری با سختی و زجر و ناراحتی لاعر شدیم چرا ؟؟چون ذهنمون برای چاقی برنامه ریز ی شده و وقتی برای چاقی برنانه ریزی بشه نتیجه میشه چاقی و قتی برای فقر برنامه ریزی بشه نتیجه میشه فقر و بدبختی
   پس نتیجه ی هر مسیری با تغییری برنامه ی ذهنی اون راه عوص میشه .
   پس فرد معتاد ذهنش برای اون اعتیاد برنامه ریزی شده و هر چند بخواد ترک کنه نمیشه دوباره میره سراغ اون مواد .

   اگر نتیجه ی مورد نظر رو هنوز به دست نیاوردی ذهنت هنوز برنامه ریزی نشده باید تکرار کنی تا برسی به نتیجه .
   و من مطمعنم نتیجه ی این مسیر لاغری هست هر چند یه وقتایی منفی باف من رو نااامید کرده ولی رها نکردم چون یه روزی من باور کردم باید ذهنم رو تغییر بدم تا به لاغری برسم .
   هر باوری داشته باشی هر چند تلاش کنی ولی نتیجه ی تو با اون باور تو و عقیده ی تو هماهنگ به دست میاد .
   مثلا اگر باور داشته باشی با ازدواج تو بدبخت بشی و گیر میفتی و … واقعا هم همین نتیجه رو به دست میاری .
   پس برنامه ریزی ذهن و فرمولهای ذهنی رو باید تغییر بدی تا نتیجه ی جدید به دست بیاری .
   وونتیجه هم خیلی آرام ارام ظاهر میشه و قدم به قدم باید جلو بری تا نتیجه رو ببینی و یه دفعه نمیشه همه چیز تغییر کنه باید استمرار داشته باشی تا فرمولهای دهنی تو نگرش تو و انتظار تو تغییر کنه و تصاویر ذهنی تو تغییر کنه تا نتیجه تغییر کنه .
   وقتی لاغری با ذهن رو شروع میکنی با اطمینان جلو برو و ادامه بده وقتی ذهنت رو برنامه ریزی میکنی جسم تو چاره ای جز چاق شدن تو نداره .

   من جز اون افراد کم هستم که با اطمینان با دورهای شما اشنا شدم و ادامه میدم و از روز اول گفتم این راه حل مشکل منه و من نتیجه میگیریم و هنوزم که هنوز دارم ادامه میدم .
   وقتی برنامه ریزی های تو تغییر کنه انتطارت از خودت میشه لاعر شدن و اگر بعد از مدتی فکر میکنی رفتارهات دوباره خراب شده این نشون میده که تو هنوز دوره ها رو باور نکردی و فکر کردی اتفاقی و شانسی بوده که یه مدت رفتار های درست داشتی .

   کسی که ذهنش برای ثروت برنامه ریزی نشده باشه هر چقدر پول بهش بدی اون ثروتمند نمیشه و نمیتونه چون ذهنش مملو از افکار فقرو بدبختی هست باید اول ذهنش تغییر کنه که بتونه ثروتمند بشه پس به داشتن پول زیاد نیست ممکنه فردی کلی پول زیاد بهش برسه اما دوباره از دستش میده پس باید ذهن برنامه ریزی بشه و کاری به عوامل بیرونی نداره باید ذهنت رو برای ثروت برنامه ریزی کنید.
   یواش یواش برنامه ریزی ذهنت رو عوض کن تا تصمیمات متفاوتی بگیری و نتیجه رو در جسم هم میبینی و هر کس در زمان خاص خودش به نتیجه میرسه .
   خیلی فرق میکنه هر روز با اشتیاق فایلها رو دنبال میکنی یا از روی اجبار داری دنبال میکنی .
   من اینقدر تکرار میکنم و ادمه میدم این روش ذهنی رو با استاد عزیز تا برنامه ریزی ذهنی من تغییر کنه و من چه بخوام چه نخوام جسم من تغییر میکنه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/09/23 14:15
   مدت عضویت: 1456 روز
   امتیاز کاربر: 3396 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 557 کلمه

   برنامه ریزی ذهن که نتیجه رو رقم میزنه در هر زمینه ای ، نه تلاش های بیرونی مثل رژیم و….
   این فایل تلنگری بود برای من حس میکردم چند روزه آخره و من دیگه اشتیاق قبل رو ندارم و بی اشتیاق دارم ادامه میدم
   اما از الان به بعد فرق کرده
   من از امروز با باروی قوی تر ادامه میدم ، هروز با اشتیاق بیشتر راه صحیحمو ادامه میدم !
   من وقتی مطمئن باشم که میرسم به تنوسب اندام دلخواهم میرم جلوی آیینه و میگم (من تمام مشکلات و سختی های مسیر را با اشتیاق میپذیرم )
   و این رو هروز میگم پس بایدم عمل کنم و برسم به خواسته خودم چون که رسیدن به هدف برای من مهمترین تصمیم زندگیم است.
   وقتی برنامه ریزی ذهن صورت بگیره چه بخوام چه نخوام لاغر میشم!
   حالا که منم نتیجه رو گرفتم و با اطمینان بیشتر برای رسیدن به همون نقطه ای که میخوام همون تناسب اندامی که میخوام ادامه میدم .
   من اشتیاق دارم برای تکرار برای ادامه مسیر و مثل موشک رفتن و رسیدن به خواسته ام
   من از این لحظه به بعد دوباره اشتیاق قبلم رو به دست آوردم برای ادامه ، برای استمرار و تکرار برای نتیاج و درک بهتر برای بالا بردن خط نرمالم برای عادت های صحیح جدیدم ….
   وقتی برنامه ریزی با چاقی باشه تصمیمات هم ، همسو با چاقیه
   وقتی برنامه ریزی با لاغری باشه تصمیمات همسو با لاغریع و این لاغری صحیح و آسان با برنامه ریزی ذهن است
   یه مثال واضحش در من
   من وقتی برنامه ریزی ذهنم روی چاقی بود
   اولویت اولم همیشه خوردن بود در هر شرایطی ، اگر گشنه میشدم دیگه انگار دنیا داره خراب میشه و کلی با سرعت میرفتم که عدا بخورم باید یه چیزی میخوردم غر میزدم عصبی میشدم و دیگه بهم میریختم
   که من الان باید غذا بخورم و هر کاری داشتم رو رها میکردم …
   ولی الان که برنامه ریزی ذهنم روی لاغریه اینطوری نیست من خیلی کم یا شایدم اصلا به غذا فکر نمیکنم و مشغول کار های دیگه امم و یهو میشنوم که صدای غار و غور داره میاد !
   و باز هم ترجیح میدم اول کارمو تموم کنم بعد برم غذا بخورم و دیگه اصلا هول نیستم ، داد و بیداد نمیکنم که غذا کو !
   و اولویت اولم غذا نیست !
   خیلی برام قابل درکه نقشه و برتامه ریزی ذهنی اینجاست توی نقشه ذهنی من که ایستگاه ها دوباره با هم رو به رو شدن
   من
   با اطمینان بیشتر ،اشتیاق بیشتر تمرکز و ووقت بیشتر ادامه میدم مسیر رو و به لطف خدا دوره های دیگه هم تهیه میکنم برای ادامه مسیر لذت بخش و شگفت انگیزه لاغری
   و من چه بخوام چه نخوام لاغر میشم!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/09/08 08:43
   مدت عضویت: 1551 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 184 کلمه

   سلام ،من زماني هايي كه رزيم ميگرفتم و بعد از جند وقتي وزنم برگشت ميخورد و ديكه از رژيم ها خسته شده بودم ديكه هيج وقت كسي كه راهي رو بهم پيشنهاد ميداد قبول نميكردم ميدونستم فايده نداره خدا رو شكر اگاه بودم از اين لحاظش😀
   به خودم سختي نميدادم جون ميدونستم اين سختي ها بي فايده هس
   ولي زماني كه متوجه لاغري از طريق ذهن شدم بدون هيج تحقيقي در اين دوره شركت كردم انكار مطمين بودم كه در اين راه موفق ميشم
   الحمدالله الان هم موفق شدم و باور دارم كه در اين راه به هدفم ميرسم و الان حدود ٦٠-٧٠درصد به نتيجه رسيدم و اشتياق بسيار براي رسيدن به هدف دارم ديشب خواهر همسرم ميگفت حالا ديكه حامله شدي باز جاق ميشي جه فايده ،گفتم من جاق نميشم ديكه
   مطمينم جون ذهنم تغيير كرده و در حال تغييرات بيشتر ،
   من باور دارم همه ي كارها بر اساس ذهن هستش
   كه جطور ذهنت رو برنامه ريزي كرده باشي
   خدا رو شكر در اين مسير با تغيير ذهن ميتونم به هدفم برسم جه بخوام جه نخوام لاغر ميشم جون ذهنم رو تغيير دادم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/08/04 20:13
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 684 کلمه

   روز ۱۰۰تکرار

   سلام وقت بخیر

   هر چقدر بیشتر در مورد ذهن مطالعه میکنم بیشتر متوجه میشم که همه چیز ذهنه و همه چیز بستگی داره به اینکه چطور ضمیرناخواگاهمون برنامه ریزی شده ،چه کار بیهوده ای سالها انجام میدادم، ناآگاهانه ،رژیم میگرفتم که لاغر بشم ،بیخبر از اینکه تا ریشه ها ترمیم نشن نتایج پایدار نخواهند بود،شغل های مختلف امتحان میکردم و تو همشونم شکست میخوردم و به کرات پول های زیادی از دست میدادم ،نگو در ذهن من شکست مالی برنامه ریزی شده بوده و تلاش من بیهوده بوده

   برای بهبود تمام جنبه های زندگی اول باید بریم سراغ داده هاییکه تو کودکی ضبط کردیم ،اگرم نمیدونیم چه چیزهایی در اون هست ،بلندای صدای نتایج زندگیمون حکایت از سر درون میدهد ،یکمی توجه کنیم به خودمون،روابطمون،دارایی هامون،سلامتیمون

   چند روز پیش از خدا هدایت خواسته بودم و کشیده شدم به مطالب و کامنت های سایت دیگری ،انقدر برام اگاهی دهنده بود خوندن نوشته های اون شخص ،توی یکی از جملاتش ،نوشته بود خدای من بزرگتر از خواسته ها و آرزوهای من است ،من به معجزات خداوند عادت دارم،چند روزه دارم اون کامنت هارو میخونم و درون من دگرگون شده ،آخه خداییکه انقدر بینهایته چرا منکه بنده ش هستم انقدر احساس ضعف میکنم،چرا خودمو لایق یه بدن زیبا ومتناسب نمیبینم ؟چرا خودمو لایق رسیدن به خواسته هام نمیدونم؟ مگه خدای من کوچیکه؟مگه خدای من بیماره؟مگه خدای من کمه ؟ پس چرا منکه از او هستم انقدر تو  نجواهای منفی م غرق شدم،از قدرت درونم دور شدم ،این چند روز هر زمان منفی بافم میخواد از چپ وراست بهم ضربه بزنه بهش میگم که من قوی هستم چونکه خدای من قویه،،من به هر انچه میخوام میرسم چونکه خدای من توانمنده و این صداهای قدرتمند کننده تو تمام جنبه های زندگیم بسیار کمک کننده بوده و احساس قدرت وتوانایی بیشتری در خودم احساس میکنم

   در لاغر شدن هم همینطور ،وقتی محتویات ذهن قدیم خودمو نشنوم ،بهش توجه نکنم،آگاه باشم که اون مال من قبلیه و بجای اون نجواهای منفی که میگه تو بیشتر از این لاغر نمیشی ،تو نمیتونی وووووو بهش میگم اتفاقا من باید متناسب باشم و چیزی غیر از لاغریو نمیپذیرم

   اگر قبلا بهم گفتن تو چاقی مدلت چاقه و من کورکورانه پذیرفتم ،حالا هر حرفیو نمیپدیرم ،چونکه در من قدرت خلق کننده گی وجود داره و میتونم زندگیمو اون شکلی که میخوام بسازم واین جملات انرژی زیادیو در من تولید میکنه که میتونم پرقدرت تر به راهم ادامه بدم

   من کاملا تناسب اندام با ذهنو میپذیرم و با اشتیاق در این مسیر هستم و خواهم بود ،متناسب بودن حق الهی منه

   ۲ماه پیش که داشتم با یکی از اساتید ذهنیم صحبت میکردم در مورد راه درامد بالاتر،بهم گفت فریده مگه ۳سال پیش که همکارت تمام پولتو ازت کلاهبرداری کرد تو کار خاصی کرده بودی؟اینهمه ضررهای مالی که دادی مگه تو تلاش خاصی کرده بودی؟ مگه زجر کشیدی؟ تو افتادی تو مسیر اون شخص وخیلی با علاقه کاریو با اون طرف شروع کردی و در انتها ایشون پولارو برداشت ورفت،خیلی راحت تو مسیر موقعیت هایی قرار گرفتی که متضرر بشی ،،استادم بهم گفت تو با اون افکار ناسالم ،پر از آلودگی ،بدون تلاش در مسیر افراد ،موقعیت ها و شرایطی قرار میگرفتی که ضرر کنی ،،هر زمان هم ذهنتو برای پول وثروت تغییر بدی و باورهای قدرتمند کننده مالی بسازی ،بازم باورهات هستن که تورو میبرن تو مسیرهاییکه پول بیشتر وجود دارد تو نمیخواد زیاد زحمت بکشی ،تو وارد دنیای پول وامکانات میشی ،خودبخود وارد دنیای فراوانی میشی ،پس سخت نگیر بذار باورهاییکه داری روشون کار میکنی جون بگیرن
   هر چند از ۳سال پیش که وارد دوره های ذهنی شدم آرام آرام به فرکانس های بالاتری هدایت شدم و نتایج زیادی هم دریافت کردم ولی من بازم میخوام در تمام جنبه های زندگیم با کیفیت تر زندگی کنم وبه حق های الهی خودم برسم

   جالبه هر بار احساس میکنم با شنیدن این جنس مطالب ،تازه دارم یه چیزایی  متوجه میشم وانگار تا حالا هیچی نفهمیده بودم😊انگار تازه بعد از ۱سال متوجه میشم استاد چی میگه 😃چرا فکر میکردم من مطالب ذهنیو خوب میفهمم و درک میکنم ؟ انگار اومدم اول خط
   ممنونم بابت این فایل بینظیر استاد بازم محتویات ذهنی من قشنگتر چیده شد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/24 10:49
   مدت عضویت: 1587 روز
   امتیاز کاربر: 18163 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   واقعا کاری که با اضطراب و نگرانی همراه باشه، به نتیجه مطلوبی ختم نمیشه. منم قبلا که از روش های بیرونی برای لاغر شدن استفاده میکردم هر وقت که کاهش وزن پیدا میکردم، همش ترس این رو داشتم که نکنه دوباره وزنم برگرده و همیشه هم وزنم برمیگشت و اصلا خود این موضوع برام شده بود یه فرمول ذهنی، که از هر روشی کاهش وزنی پیدا کنم دوباره وزنم برمیگرده.
   اما به لطف خدا زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از نحوه عملکرد ذهنم آگاهی پیدا کردم، هر روز با آرامش و احساس خوب در این مسیر حرکت کردم و متوجه شدم که چاق و لاغری ما کاملا ذهنی هست و ذهن من هم به لطف رسانه و جامعه و خانواده و دوستان و … در جهت چاقی برنامه ریزی شده، اما خوبی ذهن این هست که قابل برنامه ریزی مجدد هست و میتونم ذهنم رو در جهت لاغری برنامه ریزی کنم.
   برای اینکه ذهنم رو در جهت لاغری برنامه ریزی کنم وظیفه من این هست که هر روز اطلاعات صحیح در مورد لاغری به ذهنم بدهم با گوش دادن به فایل های صوتی و تصویری، با نوشتن تمرینات، با خوندن نظرات دوستانم و …
   وقتی ذهن من برای لاغری برنامه ریزی بشه، مغز که مرکز فرماندهی بدن من هست دستورات چاق کننده رو متوقف میکنه و دستورات لاغر کننده رو صادر میکنه و به مرور رفتارها و واکنش های من تغییر میکنه و این تغییرات سبب متناسب شدن من میشه و من چه بخواهم چه نخواهم متناسب میشم😊.
   خداروشکر توی این مدتی که در دوره هستم کاهش وزن خوبی داشتم، تقریبا 50 درصد مسیر رو طی کردم و هر روز این مسیر زیبا رو با اشتیاق ادامه میدم و تمام تمرکز و توجهم به هدفم هست و هدفم فقط لاغری نیست بلکه دوست دارم در تمام جنبه های زندگیم تغییر کنم و اینقدر هدفم برام با ارزش هست که دیگه سختی ها رو نمی بینم.
   من باور دارم که برنامه ریزی ذهن، زندگی من رو تغییر میده و من رو به همه خواسته و آرزوهام میرسونه😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره اقاپور
   1399/05/16 01:09
   مدت عضویت: 1735 روز
   امتیاز کاربر: 809 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 75 کلمه

   ستاد ممنونم از راهنمایی ودرسهای بسیار اموزنده تان .
   مشکل در واقع #عادت # من اندازه زیاد پرس وعده غذایی ام هست که دیر سیر میشم و هنوز دقیقا متوجه نشدم احتیاج مصرف غذایی ام چقدر باید باشه .
   ولی از امروز شروع کردم این عادت زیاد خوردن را به عادت متوسط تبدیل کنم . به شما ایمان دارم و دیر یا زود متناسب خواهم شد . با تشکر 🌺🌺🌺🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali13872007
   1399/04/02 21:44
   مدت عضویت: 1622 روز
   امتیاز کاربر: 3447 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   سلام استاد ،چند ماه پیش که دوره پیشرفته رو خریداری کردم ،آگاهی ام نسبت به کارایی های مغز و ذهن پایین بود .در این مدت مطالعه کردم ،در اغلب ساعات و روزها و تغییراتی نیز در زندگیم به وجود آوردم و حالا با درک خیلییییی بیشتر به فایلهای دوره ونکات طلایی گوش می کنم و الان می فهمم که ذهن انسان چه قدرتی داره ،البته تاحدی .چون در حال یادگیری هستم در تمام جنبه های زندگی و این فرآیند تا آخر عمر ادامه داره.باتشکر از این فایل واینکه هر چقدر تکامل خودتون رو طی می کنید اطلاعات بهتری در اختیار ما قرار می دهید .به امید توفیقات بیشتر برای همگی ودستیابی به رویاهامون .😍👏🙋‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tina82
   1399/04/01 13:35
   مدت عضویت: 1682 روز
   امتیاز کاربر: 1967 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 170 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان متناسب:
   مانند همیشە زیبا و دلنشین.
   وقتی مدرسە بودم دو دختر عمو همکلاسی من بودن سال اول راهنمای بودیم خانم معلم وقتی برای اولین بار اسمها رو خوندن متوجە فامیل مشترک شد ازشون پرسید شما فامیل هستید گفتن بلە دختر عمو هستیم قضیە جالب شد خانم گفت جە تفاوت زیادیی یکی چاق و یکی لاغر
   لاغرە شروع کرد خانم من دختر قصاب هستم و ایشون مادرش خیاط
   خانم معلم تایید کرد بلە بلە حالا فهمیدم خوب همیشە همین بودە دختر قصاب لاغر و دختر خیاط چاق
   یعنی این باور را داشتن و خانم معلم هم تایید کردن و من برای اولین بار بود کە می شنیدم و چون دوستام رو در همان شرایط دیدم باور کردم.این باور اشتباە رو من یکبار در زندگیم شنیدم و چون دیدم طوری باور کردم کە هنوز یادام هست.
   یعنی انتظار ما از خودمون هر چە هست همون میشیم.
   از این بەبعد من اموزش می بینم و انتظار من لاغری است و دارم مسیرو برمی گردم. و مطمئن هستم بە تناسب دلخواهم می رسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/04/01 10:01
   مدت عضویت: 1577 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام بر استاد گرامی و تمامی دوستان همراهم 💐💐
   فایل بسیار زیبا ونکات طلایی عالی همراه داشت،
   خیلی باورهای اشتباه در زندگی داشتم ک هرچه تلاش میکردم ک لاغر بشم وضع بد تر و بدتر میشد،
   ولی الان با تمام وجودم عاشق متناسب شدن هستم وبدون اینکه سختی بکشم در مسیر لاغر شدن قرار گرفتم وخیلی خوشحالم ک خداوند من را لایق این راه دونست و در این مسیر هدایت کرد ،روز ب روز مشتاقانه تکالیف رو انجام میدم ،
   جمله بسیار عالی بود چ بخواهیم چه نخواهیم لاغرمیشیم اگ باور کنیم ،اگ ذهنم رو تغییر بدیم،سعی میکنم احساسم خوب باشه تا ب رویای خودم دست پیدا کنم .
   استاد عزیز از شما سپاسگزارم 💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/03/31 18:51
   مدت عضویت: 1667 روز
   امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام
   فایلو تازه زدم دانلود بشه
   اما تیترش فوق العادس
   بعضی اوقات جملات را از زوایایی میگید که ساعتها مطالعه نمیتونه اون تاثیرو داشته باشه
   آفرین به شما استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار s99malekan
    1399/07/14 20:32
    مدت عضویت: 1370 روز
    امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 223 کلمه

    سلام….
    استاد شما معرکه ای. اصلا موضوع فایل قبل باز کردنش آدم رو‌جذب میکنه و سرو پا گوش میشی تا بشنوی استاد چی میگه.‌وقتی ذهنتو برای لاغری برنامه ریزی کنی چه بخوای چه نخوای لاغر میشی.تا اینجا که رسیدم خیلی فایلا اینو از زبون شما شنیده بودم .راز موفقیت همینه….بخونی و گوش کنی و بنویسی و عمل کنی و استمرار داشته باشی تاااااااا اینا به برنامه ریزی در مغزت در جهت لاغری تبدیل شه.‌برنامه ریزی ها باورها و انتظار رو بوجود میارن. عادت های لاغری شکل میگیرن .و در نهایت رفتارهای لاغری بوجود میاد و اینجاست که چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم.‌خدایا شکرت. چقد راحت. چقد آسون. هیچ فکرشو نمیکردم لاغرشدن اینقد آسون باشه.‌ممنونم استاد گرامی.‌من چند روزی هست متوجه تغییر سایز کوچیکی در خودم شدم. این شروعشه. راه زیادی دارم. ولی این شور و شوق رو به دوستانم وعده بدم که تازه وارد ماه دوم شدم. خیلی عالیه. ایمان دارم که لاغر میشم. باورم انتظارم از خودم لاغریه چون من در مسیر صحیح لاغر شدنم.‌همیشه سیرم. هیچ گشنگی در کار نیست. خدا میدونه چهشورو شوقی دارم.‌گمشده مو‌پیدا کردم.‌یادمه استاد جایی گفت بعضیا انگار منتظر بودن با سایت و‌مطالبش آشنا شن و کشش خاصی دارن.‌من اونجوریم. با تک تک سلول های بدنم آگاهی های بی نظیر استاد رو درک میکنم و خدا رو بابت ش شکر میکنم….
    یادم نرفته …بزودی عکس شگفتیمو واستون میفرستم……

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1399/03/31 06:01
   مدت عضویت: 1710 روز
   امتیاز کاربر: 11421 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 147 کلمه

   سلام استاد مثالهاتون عالی بود در مورد برنامه ریزی ذهن یکی از اقوام اول زندگیش خیلی سخت ورشکست کرد و بعد سالها با ارثی که از پدر همسرش رسیده بود دوباره تونست خودش جمع وجور کنه ولی دوباره همون اتفاق ورشکستگی براش افتاد اگر این دوره رو تهیه نکرده بودم مرتب میگفتم خدا چرا؟ ولی الان میدونم اگر دوباره هم بتونه خودش جمع و جور کنه باز هم اون اتفاق میوفته کلا ما همونی میشیم که توی مدارشیم و چاره نداریم جز تغییر باور ذهنیمون دکتر به دوستم گفته که شاید کم کاری تیروئید داشته باشی و پیش متخصص برو اون هم زده علایمش تو نت که اختلال اشتها رو دیده الان خیلی میخوره و داره به سرعت چاق میشه بهش گفتم اخر میری دکتر و میگه تیروئید نداری ولی ده کیلو چاق شدی باورهای ما ما رو میسازند تصاویر ذهنیمون ما رو به همون سمت میبرن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/03/31 03:17
   مدت عضویت: 1564 روز
   امتیاز کاربر: 9498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   چه بخواهید چه نخواهید…
   این عبارت رو همیشه برای چیزهای منفی شنیده بودم. چه بخوای چه نخوای مشکلات هست و.. جملاتی شبیه این.
   بیان این عبارت به صورت مثبت که چه بخواهید چه نخواهید لاغر میشوید خیلی به من انرژی و انگیزه داد. چون همیشه میگفتم من بخوام نخوام چاق میشم همینجوری…
   اما… اینجا سرزمینی هستش که تُ مجبور به خوشبخت شدن هستی. راحت بگم اینجا خوشبختی اجباریه 😂😍🌹😊
   جایی که راحتی از اصول اولیه ش هستش و خبری از سختی و رنج نیست و جذاب تر اینکه چه بخوای چه نخوای نتیجه میگیری.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/03/30 22:58
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 707 کلمه

   سلام وقت بخیر
   هر چقدر بیشتر به فایلها گوش میدم و درک بهتری از این جنس آگاهی های ذهنی پیدا میکنم بیشتر باور میکنم که تو مسیر صحیح هستم بیشتر خوشحال میشم وانگار با گوش دیگه ای مطالبو میشنوم ،احساس میکنم پرده هایی از جلوی چشمام کنار رفتن ومسیر برام واضحتر میشه ،این چند وقت اخیر که بیشتر به کارهای ذهنی میپردازم همین حسو دارم و احساس غرور میکنم که در مسیر ذهنی دارم فعالیت میکنم وخدارو شکر دارم تو تمام جنبه های زندگیم کار میکنم و میدونم ومطمئنم تا سال آینده من یه دختر دیگه ای خواهم بود با یه شخصیت متفاوت از گذشته
   منم چندین بار تو شغل های مختلف شکست خوردم وفکر کردم انتخابم اشتباه بوده ودوباره کار دیگه ایو شروع کردم ومجدد همون اتفاق افتاد ،تا اینکه ۲سال پیش تمام پولمو دادم که کاریو شروع کنم واون شخص تمام پولارو برداشت ومتواری شد وفقط دادگاه ودردسر هاش واسه من موند واز اون به بعد ترسیدم و دیگه تو کاری مشارکت نکردم ومنتظرم باورهای مالیمو درست کنم ومطمئنم اون زمان ایده هایی در مسیرم میاد که با باورهای جدیدم هم راستا هستن
   منم شخصیت عجولی دارم دوست دارم تمام کارهام سریع انجام بدم ولی خوشبختانه تو ورزش بسیار پشتکار دارم وسالها ورزش مورد علاقمو ادامه میدم ،اول دوره ،عجله داشتم زودتر سایزم کم بشه تا به خودم ثابت کنم‌ که راهم درست بوده ودر طی دوره یاد گرفتم آرام باشم واشتیاقمو بیشتر کنم
   من به راه ومسیر ذهنی کاملا مطمئن هستم ومیدونم وقتی ذهنم برنامه ریزی مجدد بشه جسمم چاره ای نداره بجز لاغر شدن واین آگاهی خیال منو راحت میکنه
   یادمه چند سال پیش که رفتم تو مسیرهای ذهنی اطرافیانم مسخرم میکردن ولی من هر کاریو با پشتکار تا آخرش انجام میدم وهنوزم هر روز دارم فایل گوش میدم هم تو دوره لاغری وهم عزت نفس،ثروت،قوانین جهان هستی وتمریناتشونو انجام میدم
   موفقیت های زیادی تو زندگیم بدست آوردم که با به یاد آوردنشون به خودم بیشتر اعتماد میکنم و‌میدونم موفقیت موفقیت میاره
   تمرینات این سایت و دوره ها رو هم مرتب انجام میدم ویکی از راه های باورسازیم نوشتن کامنت وخوندن کامنت دوستانه
   واقعا اشتیاق دارم وبا دل وجون تمریناتو انجام میدم ،از همون روز اولی که وارد سایت شدم اشتیاق داشتم ومیدونستم این همون راه درسته س
   نتایج ما حاصل باورها وبرنامه هاییکه در دوران کودکی در ذهن ناخوداکاهمون ضبط شده و بعد از اون ما سالها اون نوار ضبط شده رو به تکرار زندگی کردیم واگر ذهنمونو تغییر بدیم نتایج جدیدی وارد زندگیمون میشه
   جالبه وقتی من دوره های ذهنیو شروع کردم تقریبا ۱۵نفر از اطرافیانم واقوامو با خودم همراه کردم ودوست داشتم با هم کار کنیم که بعد از ۱ماه متوجه شدم بزرگترین اشتباهم بوده که دیگرانو مجبور کنم به رفتن تو راه موفقیت وهمشون متفرق شدن و فقط من موندم تو این راه و خوشحالم که تو این موندگار شدم ودارم نتایج تلاش هامو میبینم
   یه شلواریو که دیگه برام تنگ شده بود ونمیپوشیدمش،امروز پوشیدم ودیدم خیلی گشادم شده🙂
   من جزء اون افرادی بودم که دقیقا میدونستم من یه مسئله ای تو ذهنم دارم بدلیل اینکه از سالها پیش که دوره های روان تحلیلی ،ان ال پی ،خوندن کتاب های بیشمارو گذرونده بودم وبا کارایی ذهنم آشنا شده بودم ،زمانیکه از چاقتر شدن خودم ترسیدم‌ وعاجزانه از خدا خواستم کمکم کنه وبعد هدایت شدم به قسمت عقل کل سایت استادعباسمنش و اونجا اسم استاد عطارروشنو زیاد شنیدم مطمئن شدم این هدایت خداست ،وبعد از چند روز که بیشتر فایلای سایتو گوش دادم تمام دوره هارو با هم خریدم وبا شور واشتیاق زیاد تمریناتو انجام دادم ونتایج جسمیم بعد از ۲ماه ونیم نمایان شد وهنوزم ادامه داره ومیدونم برای ثباتش باید تمرین وتکرار کنم که بره تو ناخوداگاهم و اونوقت لاغر شدن خودبخود انجام‌ میشه بدلیل اینکه ذهنم تغییر کرده وجالبه دوست من با توضیحاتی که بهش میگم وچندتا راهکار که در دوره یاد گرفتیم وبا گوش دادن فقط ۳یا ۴تا فایل ،سایزش خیلی زیاد ریخته وعکسشو واسه استاد فرستادم ،روش لاغری با ذهن بینظیره 👌اتفاقا تو این چند روزه یدفعه به یه درک دیگه ای از لاغری رسیدم که حس اقتدار وقدرت و صحیح بودن مسیرو بهم نوید میده وحس میکنم محکم تر شدم و بیشتر ترغیب میشم که با میل چندین برابر ادامه بدم

   چه بخواهیم چه نخواهیم جسمم عوض میشه اگر ذهنم تغییر کنه

   جمله بسیار قشنگیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/30 19:36
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 9709 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 94 کلمه

   سلام استادعزیزودوستان همراهم
   ازشنیدن این فایل بسیارلذت بردم همیشه پیش خودم فکرمیکردم که من فقط دارم فایل گوش میکنم وتمرکزروی گفته های استادندارم واسترس اومده بودسراغم ومنفی باف بهم میگفت ولش کن باباچقدرمیخوای هنزفری توی گوشت باشه حین کارفایل گوش کنی فایده ای نداره بروبه بچه هات برس وباهاشون وقت بگذارولی باگوش دادن این فایل به این گفته ایمان بیشتری پیداکردم که خداوندهرلحظه ازهرطریقی هوای مناداره وکمکم میکنه والان متوجه این موضوع شدم که باهمین فایل گوش دادن ذهنم برنامه ریزی میشه وشده واخلاق ورفتاروخواسته ها واهدافم عوض شدندوهیچ نگرانی واسترسی برایم معنانداره ازشمااستادعزیزسپاسگزارم خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1399/03/30 14:54
   مدت عضویت: 1736 روز
   امتیاز کاربر: 23577 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   چه فایل انگیزه بخش و آرامش دهنده و آموزنده ای بود بسیار لذت بردم و اطمینان قلبی ام نسبت به نتیجه گرفتن بیشتر شد و چه جمله زیبایی ” وقتیکه برنامه ریزی ذهن عوض بشه چه بخواهی و چه نخواهی جسمت عوض میشه ” چقدر شنیدن این جمله لذت بخش است ممنونم استاد عزیز باز هم مثل گذشته گل کاشتی 🙏🙏🌹🌹🦋🦋🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم