0

آیا تردمیل برای لاغری موثر است؟!

تردمیل برای لاغری
اندازه متن

استفاده از تردمیل برای لاغری در ذهن شما چگونه تعریف شده است.

برخی از سوالات پرتکرار ذهن چاق درباره ارتباط لاغر شدن با ورزش کردن به شرح ذیل است:

 • آیا با استفاده از تردمیل لاغـــر می شوم؟
 • آیا با پیاده روی کردن می توانم لاغـــر شوم؟
 • برای لاغـــر شدن باید هر روز چند ساعت پیاده روی کنم؟
 • برای لاغـــر شدن صبح ها از تردمیل استفاده کنم یا بعد از ظهر ها؟

سوالات بسیاری درباره پیاده روی و تاثیر آن بر لاغـــری در ذهن افرادی که اضافه وزن دارند وجود دارد.

دلیل تنوع سوالات، باور کردن تاثیر پیاده روی یا استفاده از تردمیل برای لاغری باشد.

در ذهن افراد چاق مهمترین عامل چاقی، مواد غذایی و خوردن آنها می باشد و از طرفی مهمترین راهکار لاغـــری پیاده روی و استفاده از تردمیل برای لاغری می باشد.

این باورها چگونه در ذهن ما ایجاد شده اند؟

زمانی که در معرض چاقی قرار می گیریم از آنجا که این فرایند به آرامی صورت می گیرد، تغییر خاصی در افکار و رفتار خود مشاهده نمی کنیم و به همین دلیل تصور می کنیم اضافه وزن ما به دلیل عاملی بیرونی مانند تاثیر مواد غذایی ایجاد شده است.

زمانی که چاقی در ما گسترش پیدا می کند و بر حنبه های مختلف زندگی ما تاثیر می گذارد تصمیم می گیریم لاغـــر شویم.

از آنجا که چاقی را به دلیل عوامل بیرونی می دانیم برای لاغـــر شدن هم از عوامل بیرونی مانند رژیم، باشگاه، پیاده روی و … استفاده می کنیم.

بیشترین توصیه ای که در 35 سال چاقی از دیگران شنیدن این بود که کمتر غذا بخور و بیشتر فعالیت کن به همین دلیل همیشه برای لاغـــر شدن ابتدا سعی می کردم مقدار غذا خوردنم را کمتر کنم و فعالیت جسمی بیشتری داشته باشم.

در واقع تلاش می کردم ورودی انرژی را کاهش داده و خروجی انرژی را افزایش دهم. اما نتیجه ای از اجرای این فرمول سخت و طاقت فرسا نمی گرفتم و هر بار تصور می کردم من در اجرای این فرمول به اندازه کافی عالی عمل نکرده ام.

ساعت های زیادی را پیاده روی می کردم اما تاثیری در لاغـــر شدن من نداشت به همین دلیل به این نتیجه رسیده بودم که راه رفتن تاثیری بر بالابردن سوخت و ساز بدن من ندارد.

شنیده بودم که چون چربی های بدن من قدمت چند ساله دارند به اندازه ای سفت شده اند که با پیاده روی آب نمی شوند و باید با دویدن سوخت و ساز بدنم را بالاتر ببرم تا از شر این چربی های سفت شده خلاص شوم.

استفاده از پیاده روی و دویدن برای لاغر شدن

دویدن برای لاغـــر شدن از هر کاری سخت تر بود. به شدت از دویدن در خیابان و پارک ها خجالت می کشدیم.

تصور می کردم همه شهر می دانند من برای لاغـــر شدن دارم می دوم و از این حالت به شدت خجالت می کشیدم.

صبح زود حتی قبل از طلوع آفتاب به پیاده روی می رفتم که خیابانها خلوت باشد و بتوانم با خیال راحت با دویدن سوخت و ساز بدنم را افزایش دهم.

با اضطراب اطرافم را زیر نظر داشتم که مبادا کسی من را در حال دویدن ببیند.

بعد از چند روز تحمل سختی های گوناگون برای دویدن، دچار کمردرد شدم.

از چند نفر درباره درد ایجاد شده در کمرم سوال کردم. آنها احتمال می دادند بخاطر استفاده از کفش های نامناسب دچار کمردرد شده باشم.

تاثیر تبلیغات در انتخاب روش های من برای لاغر شدن

اتفاقا در اون روزها کفش مخصوص پیاده روی و دویدن به شدت از رسانه ها تبلیغ می شد.

هر روز بارها از مزایای کفش های طبی مخصوص دویدن می شنیدم و اتفاقا بیان می کردند که مانع آسب های احتمالی به بدن می شوند.

به هر طریقی بود آن کفش ها را تهیه کردم و با ذوق و شوق بیشتری به پیاده روی می رفتم و هر موقعیتی پیش می آمد که کسی در خیابان محل تردد من نبود چند متری می دویدم تا سریع تر لاغـــر شوم.

نتیجه تلاش من برای پیاده روی و دویدن بیشتر با کفش های مخصوص پیاده روی شدیدتر شدن کمردرد و اضافه شدن پادرد به من بود.

انقدر شدت درد در ناحیه کمر و پاهای من زیاد شد که پس از چند روز دیگه از کفش های مخصوص پیاده روی استفاده نکردم.

سال های زیاد از دوران چاقی را صرف پیاده روی و دویدن کردم اما نتیجه از تلاش خود برای لاغری کسب نکردم.

در آن سالها همیشه این سوال در ذهنم بود که چرا افراد لاغـــر پیاده روی نمی کنند ولی لاغـــر هستند اما من هر روز بیش از یک ساعت پیاده روی می کنم و همیشه چـــاق هستم.

عدم آگاهی از علت چـــاقی و چگونه لاغـــر شدن باعث شده بود که هر توصیه ای برای لاغـــر شدن می شنیدم را اجرا کنم.

از برنامه های گام شمار استفاده می کردم تا سرعت راه رفتنم را افزایش دهم.

دور کمرم پلاستیک می پیچیدم و گـــن لاغـــری را روی آن می بستم و راه می رفتم تا فشار بیشتری به خودم وارد کنم بلکه لاغـــر شوم.

حتی مدتی سعی می کردم هنگام پیاده روی کمتر تنفس کنم و بیشتر نفسم را در سینه حبس می کردم تا به این شکل ضربان قلبم را بالاتر ببرم چون شنیده بودم با افزایش ضربان قلب سوخت و ساز بدن افزایش پیدا می کند و چربی های سغت شده راحت تر آب می شوند.

استفاده از تردمیل برای لاغـــر شدن

به مرور که استفاده از تردمیل گسترش پیدا کرد، برخی از نزدیکانم که توانایی مالی داشتند این وسیله را تهیه کردند و با ذوق و شوق از مزایای استفاده از تردمیل برای لاغـــری به نسبت پیاده روی کردن صحبت می کردند.

اینکه نیاز نیست از برای پیاده روی از خونه خارج بشی، اینکه میتونی با سرعت یکنواخت و تنظیم شده پیاده روی کنی، میتونی شیب سطح را جهت افزایش سوخت و ساز بدن تغییر بدی و کلی تعریف و تمجید از تردمیل می کردند.

آرزوی من داشتن تردمیل شده بود مخصوصا اینکه از دویدن در خیابان به شدت خجالت می کشیدم و تصور می کردم اگه تردمیل داشته باشم چقدر راحت تر و بهتر می تونم فعالیت ورزشی برای لاغـــری داشته باشم.

تعریف و تمجید ها و تبلیغات رسانه ای درباره استفاده از تردمیل باعث شد من به این نتیجه برسم که چون تردمیل ندارم نمی توانم لاغـــر شوم.

بارها به خانواده می گفتم اگه تردمیل بخرید من خیلی راحت لاغـــر می شوم. اما پدرم زیربار پرداخت هرینه خرید تردمیل نمی رفت به دلیل اینکه اعتقاد داشت چاقـــی من ارثیه و هرکاری کنم نمی توانم لاغـــر بشم.

قرار گرفتن در مسیر لاغری با ذهن و رهایی از رنج و سختی

به لطف خدا وقتی در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم گویی دریچه تازه ای به روی من گشوده شده بود.

در مسیری قرار گرفته بودم که سراسر شگفتی بود.

مسیری که هرچه بیشتر در آن پیش می رفتم بیشتر مطمئن می شدم نیاز به پیاده روی و استفاده از تردمیل برای لاغری ندارم.

چند سال تلاش کرده بودم با پیاده روی و به اجبار دویدن در خیابان ها و مدتی در پارک بیرون شهر در گرمای وحشتناک تابستان دزفول لاغـــر شوم و هیچ نتیجه ای نگرفته بودم ولی با چند ماه انجام تمرینات ذهنی نتایج خیلی خوبی کسب کرده بودم.

این موفقیت در تغییر رفتار و مقدار اندکی تغییر جسمی برای من بسیار ارزشمند بود چرا که بدون محدودیت غذایی و تحمل رنج و سختی ورزش کردن و دویدن و غیره به دست آمده بود.

گرچه در تلاش های قبلی برای لاغـــر شدن در مدت زمان کمتر نتایج بهتری گرفته بودم اما نتیجه اندکی که از روش لاغـــری با ذهـــن کسب کرده بودم بارها برایم ارزشمندتر بود چرا که احساس می کردم از طریق صحیح دارم برای لاغـــریاقدام می کنم.

از نشانه های صحیح بودن روش جدیدم این بود که:

 • ناراحتی و عصبانیت از اجرای آن نداشتم.
 • احساس گرسنگی و ممنوعیت خوردن غذا نداشتم.
 • نیاز نبود شب ها گرسنه بخوابم و صبح ها را با یک لیوان آب و عصاره لیمو که بسیار ترش و تلخ بود شروع کنم.
 • نیاز به عرق کردن و نفس نفس زدن وخجالت کشیدن برای دویدن در خیابان نبود.
 • در مدتی که از روش لاغری با ذهن استفاده می کردم به کسی نگفته بودم من اینو نمی خورم چون رژیم هستم.
 • در این مدت کسی مرا بخاطر دوباره رژیم گرفتن و لاغر نشدن مسخره نکرده بود.

دلایل زیادی برای لذت بردن از تغییرات اندک در مدت چندماه استفاده از روش لاغری با ذهن داشتم و همین دلایل لذتبخش سبب شد که با اشتیاق و انگیزه بیشتری به مسیرم برای لاغـــر شدن ادامه دهم.

هرچه بیشتر در این مسیر ادامه می دادم از تلاش هایم برای لاغـــری دورتر می شدم و احساس آرامش و اطمینان بیشتری برای لاغـــر شدن در من ایجاد می شد.

تاثیر پیاده روی در هماهنگی ذهن و جسم

در مسیر لاغری با ذهن متوجه شدم هرچه بیشتر جسم و ذهن من در نعادل و هماهنگی قرار بگیرند روند متناسب شدن من بهتر خواهد شد.

به این نتیجه رسیدم که اگرچه پیاده روی و استفاده از تردمیل برای لاغری کاری بیهوده و کسالت آور است اما برای ایجاد هماهنگی بین ذهن و جسم بسیار موثر است.

برای تجربه این آگاهی چند ماه پیاده روی انجام می دادم در حالی که همزمان فایل های آموزشی هماهنگی با درون را گوش می دادم.

نتیجه من در لاغـــری بهتر از قبل شد و مطمئن شدم زمانی که مشغول پیاده روی هستم و فایل موردعلاقه ام را گوش می دهم،‌ ذهن و جسم من به شکل بهتری در هماهنگی قرار می گیرند و این موضوع در روند متناسب شدن من تاثیرگذار بود.

مدتی بعد برای استفاده از پیاده روی به شکل متفاوت اقدام به خرید تردمیل کردم و دو یا سه مرتبه در هفته از تردمیل به همراه فایل های آموزشی استفاده می کردم و از انجام این کار لذت می بردم.

تاثیر استفاده از فایل های آموزشی به هنگاه پیاده روی در فضای باز یا روی تردمیل سبب شد که ایده تهیه فایل های پیاده روی موثر به ذهنم برسد و از آنجایی که سعی می کنم به ایده های خودم عمل کنم اقدام به تهیه این مجموعه بی نظیر کردم.

به لطف خدا نتیجه استفاده کنندگان از این مجموعه بسیار عالی بود و این عزیزان تجربه متفاوتی از هماهنگی ذهن و جسم را تجربه کردند که تاثیر عالی در روند متناسب شدن آنها داشت.

نکته ای که برای من حائز اهمیت است و لازم است با شما دوستانم خوبم به اشتراک بگذارم این است که اطمینان صد در صد دارم که استفاده از پیاده روی یا تردمیل برای لاغری تاثیری ندارد.

اینکه افرادی عنوان می کنند برای احساس خوبی که از پیاده روی می گیرم این کار رو انجام می دهم بیشتر توجیه نتیجه نگرفتن خود از پیاده روی یا استفاده از تردمیل برای لاغری است.

از زمانی که پیاده روی نکردن منظم افراد متناسب برایم جلب توجه کرد به این موضوع شک کردم که پیاده روی در لاغـــر شدن من موثر باشد برخلاف تمام تبلیغات و توضیحاتی که رسانه ها برای تاثیرداشتن پیاده روی برای لاغـــر شدن ارائه می دهند.

تاکید می کنم پیاده روی یا استفاده از تردمیل در صورتی که از فایل های پیاده روی موثر استفاده کنید در هماهنگی بیشتر بین ذهن و جسم شما موثر خواهد بود.

موضوع مهم تاثیر نداشتن استفاده از پیاده روی یا تردمیل برای لاغری را به شکل کامل با مثال هایی واضح و تاثیر گذار در فایل آموزشی این بخش با شما دوستان خوبم به اشتراک گذاشته ام.

ضمن تماشای با دقت این ویدیوی آموزشی تجربه خودتان در استفاده از پیاده روی یا تردمیل برای لاغری را به اشتراک بگذارید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.33 از 9 رای

https://tanasobefekri.net/?p=22823
برچسب ها:
34 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 95 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان هم مسیر 

    امروز با دیدن فایلتون گریه م گرفت که چقدر کالری سنجی کردم تو زندگیم و چقدر حرص می خوردم که چرا مثلا سوختن کالری این همه فعالیت و اذیت شدن باید معادل کالری یه شیرینی ساده باشه،

   واقعا مسخره ست این حساب کردن ها،

   چقدر زندگی راحت و آرومی داشتن اونهایی که متناسب بودن و از این دردسری که ما ناخواسته واسه خودمون درست کرده بودیم بی خبر بودند.

   هر ورزشی که برای چربی سوزوندن نیست خیلی لذتبخش و عالیه .

   خدا رو شکر که دیگه کالری سنجی تموم شده ،

   ممنونم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/03/11 19:14
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 343 کلمه

   سلام

   منم تاقبل آشنایی با این روش ذهنی وقتی تبلیغات تلویزیونی رو برای لاغرشدن میدیدم تمایلم به خواسته تردمیل بیشتر شد وچون پدرم چاق بود ومادرم کبد چرب داشت یه جورایی ترغیب به خریدن تردمیل درآنها میکردم .

   دراین وادی ها بودم که یک روز خواهرم بهم گفت دوستم داره تردمیلش رو می فروشه ‌ ازش علتش رو پرسیدم

   اونم گفت دوستم میگه پیاده روی بهتره چون اونجوری باید فقط دیولر رونگاه کنی تا زمان بگذره . بعدشم آنقدر سروصدا داره که دیگران اعتراضشون درمیاد .

   ومن اونجا بود که درتصمیم درنگ کردم چون نمیخاستم موردتهاجم سرزنش دیگه خانوادم بشم که کمتر بخور و ..‌.

   درشهرما آنقدر باشگاه ورزشی زیاد شده که میشه گفت ازتعداد مدارس و رستوران وبانک هم بیشتر شده ‌ وروز به روز درحال گسترش هستش .

   دیگه فضای مجازی هم که سنگ تموم میزارن .

   چرا ما یکبار ما به خودمان زحمت ندادیم به تقلید دیگران کاری نکنیم . وهمه دنباله روی همدیگه هستیم .

   امروز درمحل کارمون درخواست غذا از رستوران داشتیم و سرظهر بهمون گفتن خورشت قورمه تموم شده اما مرغ و.. هستش .

   مهندس ما که فرد چاقی بود گفتش اون سری ازاینجا غذا گرفتیم به درد نمیخورد و من یک رستوران میشناسم که آدرس رستوران خیلی مسافت طولانی با شرکت ما رو داشت .

   همکارم خیلی تعجب کرد وگفتش بیخود نیست که چاقه . میخوره که اینقد چاقع .

   یه لحظه من توفکر رفتم آخه همکارم هم غذاهاش خوبه وبیشتر گوشت و.. میخوره چرا این حرف رو زد .

   وتازه یاد کامنت دیشبم افتادم . واین علاقه خاص به غذا هست که غذا رو براش لذت بخش کرده وحاضره از یک رستوران راه دور براش غذا بیارن درحالیکه همین رستوران این غذاها رو داشت که مشتری هم داره ..وتازه متوجه شدم که منیکر دوستم هم همین بوده نه مقدارغذا خوردن .

   حالا این لذت وعشق به غذا رو چطوری میشه با تردمیل که راه رفتن روی آن برامون عذاب آوره ازبین برد و به قول خودمان لاغر بشیم .

   ما با ذهنمان که تمایلات ما روبه وجود میاره چاق شدیم پس باید باهمین ذهنمون لاغربشیم .

   خدایا شکرت به این مسیر زیبا .

   تشکر ازاستاد عززز بابت هدایت به این مسیر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/09/22 03:28
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 23767 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان همراهم 

   چقدر این فایل جالب بود و همینطور افسرده کننده برای کسانیکه از این طریق میخواهند لاغر شوند و کالری ها را می شمرند و عقیده به وارد کردن کالری کمتر به بدن با رژیم گرفتن و دفع کالری بیشتر با ورزش کردن دارند که اگر هم با حساب و کتاب ریاضی روی این موضوع فکر کنیم به نظر درست در میاد برای همین خیلی ها این باور را دارند و برای آنها منطقی است و طبق آن عمل میکنند

   این قابل قبول است که افراد با وارد کردن کالری بیش از نیاز بدنشان دچار چاقی شدند اما باید به این فکر کرد که چرا آنها این کار را کردند با وجود اینکه میدانستند این عمل باعث چاقی آنها میشود و البته که آنها دوست نداشتند که چاق شوند

   حالا میخواهند این عمل را با ورزش کردن و دفع کالری های اضافی جبران کنند اما اگر جویای علت عمل وارد کردن کالری اضافی به بدنشان باشند آنوقت است که پی به این می برند که درستش این است که آن دلیل را برطرف کنند مثل حالت جلوگیری کردن از بیمار شدن به جای درمان کردن آن

   ممکن است این افراد اطلاعی از ذهن و کارکرد آن و قدرت آن که میتواند جسم را تغییر دهد نداشته باشند برای همین چون خوردن اضافی بر نیاز بدن را عامل چاقی میدانند میخواهند از یک طرف این خوردن را کنترل کنند که به هیچ وجه موفق نمی شوند تا وقتیکه ندانند باید این تغییر را از ذهن با دادن فرمولهای درست ذهنی ایجاد کنند و از طرف دیگر با ورزش کالری های اضافی را دفع کنند

   وقتیکه آنها یاد بگیرند که با آموزش دادن ذهن به لاغری دیگر احتیاج به ورزشهای سنگین و یا تردمیل برای دفع کالری های اضافی ندارند چونکه کالری های اضافی وارد بدنشان نمیشود

   ذهن علایم سیری را نشان میدهد و شخص با اجرای آن دست از خوردن میکشد و فقط مقدار کالری لازم برای سوخت و تولید انرژی مورد نیاز برای جسم وارد بدنشان کرده اند

   فایلهای پیاده روی موثر خیلی عالی و نشاط آور است و اصلا گذر زمان را متوجه نمی شویم

   من وقتیکه پارسال از سفر خارج از کشور برگشته بودم می بایست دو هفته در خانه قرنطینه باشم 

   در مدت این دو هفته که نتوانسته بودم به پیاده روی بروم و از فایلهای بی نظیر پیاده روی استفاده کنم خیلی دلم برای آنها تنگ شده بود و بعد از دو هفته اولین کاری که کردم رفتن به پیاده روی و گوش دادن به این فایلها بود

   من به همه دوستان  تهیه این فایلها را پیشنهاد میکنم

   تعلیم دیدن هماهنگ کردن ذهن با جسم با انجام تمریناتی که در این فایلها داده میشود واقعا عالی است و به ما در تمام امورات زندگی مان کمک میکند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Vafraze12
   1400/06/27 00:06
   مدت عضویت: 1544 روز
   امتیاز کاربر: 11036 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   با سلام خدمت دوستان پرانگیزه ام.این فایل عالی بود واقعا افراد چاق تنها راهی که برای تناسب اندام می شناسند پیاده روی هست .پیاده روی و تردمیل از عوامل بیرونی هستند و تاثیری ور تناسب ما ندترند اگر داشته باشند موقت است .برای لاغری باید به دنبال عوامل درونی باشیم .پیاده روی و تردمیل خوب هست فقط برای تعادل جسم و ذهن هست  . خوب وقتی تعادل برقرار باشد احساس خوب  می شود. ولی تاثیری در لاغری ندارد من تصمیم دارم برای پیاده روی دوره استاد را خریداری کنم . چون مطمئنم بهترین روش برای پیاده روی است خوشحالم که در کنار شما هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1400/03/08 00:09
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 600 کلمه

   سلام و درود استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊فايل , آيا تردميل براى لاغرى مؤثر است ؟🔸من در دوران تحصيلى … تا قبل از ازدواج پياده روى مى كردم اما هدفم از پياده روى , لاغرى و تناسب اندام نبود , بلكه پياده روى مى كردم تا به مدرسه برسم ,  و دوباره پياده روى مى كردم تا به خانه برسم , و يا به محل كارم برم و برگردم خونه . مسافت هم , زياد بود حدود يه ساعت , هر مسير . دورانى كه پياده روى مى كردم كلماتى مثِ چاقى , چاق شدن , اضافه وزن , و … در ذهنم  خطور نمى كرد ! چون هدفم لاغرى نبود و فقط مى خواستم به مدرسه برسم , و همچنان لاغر و خوش اندام بودم .🔸من دوست نداشتم تردميل بخرم چون ترجيح مى دادم به روش طبيعى پياده روى كنم , علاوه بر اون , مى دونستم كه انجام اين كار توو خونه برام لذت بخش نيست و ممكنه موقتى باشه و ادامه ندم ! دو نفر از فاميل مونم تردميل خريده بودن , و اوايل تمرين مى كردن , اما ادامه ندادن و حتى لاغر هم نشدن , چون تصور من اين بود كه چون  اونا تردميل , توو خونه شون دارن , چقد خووبه , و حتما لاغر مى شن اما اينطور نشد🤔  خودم چند سال پيش به مدت 2 ماه در باشگاه , ورزش مى كردم كه تردميل هم حدود 20 دقيقه قسمتى از كار ورزشى م بود ، و استفاده مى كردم و برام جالب بود . حتى در مورد خريد دوچرخه ى ثابت , در خونه موافق نبودم , و بازم ترجيح مى دادم دوچرخه سوارى كنم . كلا روشهاى طبيعى رو دوست دارم و براى همين در اين دوره ى آموزشى هستم , چون همه چى آرام آرام خودبخود و طبيعى انجام مى شه و جاى نگرانى نيست😍🔸در مورد كالرى و شمردن كالرى بخاطر اينكه رژيم  غذايى رو دوست نداشتم , توجهى هم به كالرى نداشتم , اما با توجه به مستندهاى اين دوره ى آموزشى كه ديده ام , مواد غذايى و خوراكى ها رو با كمترين ميزان درصد نمك و شكر انتخاب مى كنم , و احساس خوبى دارم , ولى بازم توجهم به كالرى و شمردن كالرى نيست , البته برام عجيب بود كه تقريبا در همه ى خوراكى ها درصدى شكر يافت مى شه , حتى در رب گوجه فرنگى , و آب ميوه هاى پاكتى , و با توجه به تبليغات فكر مى كنيم كه اينا همون ميوه هاى تازه است و برامون مفيده !!! من فكر مى كنم ديدن عدد كالرى هم مثِ عدد ترازو , منو نگران مى كنه , و البته شمردن كالرى چيزى ست كه امروزه واقعا  رايج شده . 💫 نكته طلايى متن اين فايل , در مسیر لاغری با ذهن متوجه شدم هرچه بیشتر جسم و ذهن من در تعادل  و هماهنگی قرار بگیرند روند متناسب شدن من بهتر خواهد شد . به این نتیجه رسیدم که اگرچه پیاده روی و استفاده از تردمیل برای لاغری کاری بیهوده و کسالت آور است اما برای ایجاد هماهنگی بین ذهن و جسم بسیار موثر است . وقتى من در مسير لاغرى با ذهن هستم , ذهنم به طور خودكار تحت تأثير آنچه از فايلها مى بينم و يا گوش مى دم ,  قرار مى گيره , و ذهنم با همين اطلاعات دريافتى  هر روز و هر روز تازه تَر مى شه🌱🌱من , ( خود ِ من ) متفاوت هستم با سالهايى كه در اين مسير نبودم و سطح آگاهى م هر روز در  حال افزايشه , و من متفاوت از خودى هستم كه سالها بودم . با تشكر فراوان , زندگيتون شاد و بهارى🥰💟💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا رضاخانی
   1400/03/03 11:07
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 20319 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 274 کلمه

   ۸۰ دقیقه تردمیل ۲۲۰ کیلوکالری مصرف شده و۴تا بیسکویت دایجستیو شکلاتی ۲۵۰ کیلو کالری؟

   با یه حساب کتاب ریز میشه فهمید که با تردمیل و پیاده روی نمیشه لاغر شد.من روزهایی بود که عمرا رژیم شدید وعداهای آبپز آب کرفس ورزش شدید و پیاده روی هم داشتم آره تا ۱۵ تا ۱۸کیلو کم میشدم با بستن شیر گاز و مصرف آب گرم

   ولی ادامه نداشت ترموستات ذهنی نمی گذاشت ادامه بدهم خسته میشدم رها میکردم وباسرعت بیشتر به وزن قبلی بلکه کمی بیشتر برمی گشتم خیلی از اطرافیانم رو دیرم به همین منوال بوده دختر عموم ۴۰ کیلو با رژیم و ورزش کم کرد ودر طی یک سال کامل برگشت دختر خاله ام چندین بار رژیم و ورزش سخت انجام داد و حدود ۳۰کیلو خرده ای کم کرد وباز آرام ارام شد آدم قبلی .دایی همسرم به همین منوال زن دایی شوهرم حتی عمل بای پس معده انجام داد سال اول حدود ۶۰کیلو کم شد و در سال دوم شش ماه دوم شروع به برگشت کرد ودر طی ۲سال ونیم از عملش چون وزن قبل از عمل.من با دیدن این ها به یقین رسیدم مشکل چاقی جایی غیر از بیرونه والان دوساله در مسیرم و لذت میبرم از متفاوت بودنم با تمام اطرافیانم عکس العمل من در قبال حرف های اطرافیان شده لبخند و تمام. چون من میدونم در مسیر صحیح هستم و میدونم ۳۳سال در مسیر چاقی بودم با افکار چاقی رفتار چاقی و شده ۴۰کیلو اضافه وزن پس برای لاغری باید همینجور پشتکار داشته باشم وفقط ادامه بدهم حرف های دیگران مهم نیست فقط من واحساسات من مهمه من این مسیر تا زمانی زنده هستم ادامه میدهم چون صحیح است و لذت میبرم تمامم😍😍😍😍😍😘😘😘

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Salimeh
   1400/01/29 01:41
   مدت عضویت: 1312 روز
   امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,816 کلمه

   بنام حق

   آیا تردمیل برای لاغری موثر است⁉️🤔

   ❌ اکثرا افراد چاق و از جمله خودم سخت و به شدت بر این باور بودم که

   مواد غذایی و خوردن و عدم تحرک و ورزش= چاقی

   رژیم و نخوردن و ورزش و پیاده روی= لاغری

   و همیشه در تمام برنامه ها و روش های لاغری که انتخاب میکردم سعی میکردم به این دو مورد توجه کنم و اونها رو توی برنامه هام جای بدهم.

   این باورها چگونه در ذهن ما ایجاد شده اند؟🤔

   در ابتدای روند و فرایند چاقی ما اصلا متوجه چاقی و چاق تر شدن خودمان نیستم چون تغییر خیلی خاصی در رفتار و افکار خودم نمیبینیم، متاسفانه اعتیاد به چاقی، نوعی اعتیاد هست که آزمایش خون یا ادرار برای تشخیص آن وجود ندارد

   وقتی روند چاقی ما ادامه پیدا می‌کند، بتدریج از تنگ شدن لباس هایمان و تغییر جسممان متوجه این امر میشویم

   کم کم دیگران شروع می‌کنند به اظهار نظر کردن، قضاوت کردن، مشورت دادن، با اصلاح دلسوزی کردن و این امر باعث می‌شود مثل آتش در وجود ما شعله ور شود

   و این جرقه ایجاد میشود که بله چاقی ما بر اساس عوامل بیرونی مثل خوردن زیاد،عدم تحرک کافی و ورزش نکردن، سوخت و ساز پایین، فلان مصرف دارو، خواب ناکافی و دیر خوابیدن،یبوست،افزایش سن،ارث و ژنتیک،ازدواج،زایمان و…. ایجاد شده، بنابراین من باید با استفاده و بکارگیری عوامل بیرونی که مهترین و کارآمدترین و دم دستی ترینشان برایم رژیم گرفتن و نخوردن و پیاده روی و ورزش بوده، این مشکل رو برطرف کنم…📛

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   استفاده از ورزش و پیاده روی و دویدن برای لاغر شدن🏃‍♀️💃🏊‍♀️🏋‍♀️🚴‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🤼‍♀️🤽‍♀️👣

   از بچگی دچار چاقی و اضافه وزن بودم، و همیشه مورد تمسخر،تذکر،قضاوت،سرزنش…دیگران، و همیشه در محدودیت و فشار

   🟣دوران راهنمایی بودم که پدرم به پسرعمه ام که مربی و کارشناس ورزش بود و همیشه در حال ورزش و رزمی کار بود گفت که برای تمرین ورزش برای لاغری من و چاق نشدن خواهرام هفته ای ۳روز به منزل ما بیاید و به ما تمرین دهد، خیلی روزهای سختی بود مخصوصا که بخاطر درس و مشق هامون این امر به تابستان موکول شده بود و هوای گرم و شرجی شمال، و برای چند ماه پسرعمه ام می آمد و ورزش های سخت میداد و با یه چوب ورزشی دست به کمر نظاره گر ما بود که اگه کم یا اشتباه انجام بدید تنبیه میشین🙄 حین ورزش که نباید باهم حرف میزدیم اصلا هیچ چیزی حتی آب هم باید کم و جرعه جرعه مینوشیدیم، و ۲ساعت بعد از ورزش هم حق نداشتیم چیزی بخوریم،شیرین ترین روزهای یه دانش آموز که تابستان هست اما من خدا خدا میکردم که زودتر تابستون تمام بشه و این برنامه ها به دنبالش تمام بشه، خلاصه تابستان هم تمام شد و در عرض اون مدت هیچ وزن و سایزی از ما کم نشد که نشد، و توجیه پسر عمه ام هم این بوده که شما همزمان رژیم نگرفتید و رعایت نکردید و…

   🟣 بعدها باشگاه ثبت نام کردم، بدنسازی و پرورش اندام و ایروبیک، همه خانم های خانه دار و مسن بودند و کوچک ترین فرد باشگاه من بودم، همه نگاه های ترحم آمیز، آخی چند سالته، چقدر اضافه وزن داری،چقدر میخوری،چقدر تحرک داری و باشگاه میای چقدر تا حالا کم کردی و…

   🟣 چند ماهی همراه یه آقا که همسایه مون بود و خیلی چاق بود به همراه اون و خانمش و چند تا خانم های کوچه دسته جمعی میرفتیم پیاده روی، توی جنگل های و مراتع شمال

   اینقدر مسیر سربالایی و خاکی ما رو میبرد که هر روز غصه ام میگرفت که فردا قراره دوباره اون مسیرها رو تکرار کنم…

   نمیگم هیچوقت لاغر نشدم، چرا لاغر میشدم ولی وقتی خسته میشدم و ولشون میکردم، دست از پا درازتر برمیگشتم سر خونه ی اولم😕

   تاثیر تبلیغات در انتخاب روش های من برای لاغر شدن

    افراد چاق همیشه مورد سواستفاده افراد سودجو بودند و بسیار گول تبلیغات را خوردند، افرادی برای افزایش فروش کالای خود و کسب سود بیشتر دست میگذارند روی نقطه ضعف افراد چاق که همان آرزوی لاغر شدنشان است

   ⚠️ چقدر پماد، کرم ها و ژل های لاغری تهیه میکردم و میزدم و روش پلاستیک میکشیدم و گن های پلاستیکی ضخیم میپوشیدم که بیشتر عرق کنم🙄

   ⚠️چقدر باشگاه و پیاده روی و استخر و شنا و سونا میرفتم که بیشتر عرق کنم و سوخت و ساز بدنم بیشتر بشه و لاغر بشم🙄

    ⚠️کفش پیاده روی تن تاک رو با اون قیمتش که اوایل اومده بود تهیه کردم که پیاده روی و روند لاغریم موثرتر باشه🙄

   ⚠️ دوره ای طب سوزنی انجام دادم و ماساژ لاغری که توصیه کردند که بعدش باید پیاده روی انجام بدی🙄

   ⚠️ کاشت نخ یا همون امبیدینگ انجام دادم که بهم گفتند باید بعدش پیاده روی تند داشته باشی تا تاثیر بگذاره🙄

   ⚠️چقدر قرص های لاغری و دمنوش و قهوه لاغری خریدم و خوردم و گفتند وقتی خوردی باید بعدش پیاده روی انجام بدی تا اثر کنه🙄

   ⚠️ برنامه اپلیکیشن کالری شماری خریدم و نزدیک یکسال کالری تمام غذاهای مصرفی و تمام ورزش ها و فعالیت ها رو محاسبه و واردش میکردم🙄

   ⚠️ هم ترازو برای اندازه گیری مواد غذایی خریدم و هم ترازو برای وزن کشی خودم و مدام در حال وزن کردن خودم و هر لقمه ای و چیزی هم قرار بود بخورم اول وزن میکردم و کالری با برنامه حساب میکردم و بعد میخوردم🙄

   اگه قرار بود پیاده روی و ورزش منو لاغر کنه پس چرا باید این همه اقدام دیگه کنارش انجام میدادم⁉️🤔

   همیشه و هیچوقت یه روش رو تنهایی بکار نمیگرفتم، رژیم و پیاده روی و ورزش که پایه ثابت روش های لاغریم بود و در کنارش و هم چند روش دیگه هم ادغام میکردم که تاثیر بیشتر و زودتر بگذاره🙄

   بعد از زایمان دوم اضافه وزن خیلیییییی زیادی گرفتم، تازه بعد از فارغ شدن حدود ۱۲۶ کیلو بودم، یکماه نشده رفتم دکتر تغذیه و برخلاف مخالفت های همسرم،وقتی رفتن مسافرت رفتم یه تردمیل خریدم😅 شوهرم مخالف بود چون میگفت فایده نداره، تو اراده اش نداری ۴ روز میزنی بعد مثل همه چوب لباسی اش میکنی،اکثرا خریدن اولش ذوق و شوق داشتن و بعدش یا انداختن یه گوشه یا با قیمت خیلی کمتر فروختن و… اما من بخاطر این افزایش شدید که هیچوقت تا این حد نرسیده بودم و بخاطر اینکه میگفتم نوزاد دارم و نمیتونم برم بیرون پیاده روی و باشگاه و میتونم هر زمان که بچه خوابه یا بتونم تردمیل بزنم و تازه کالریش هم محاسبه کنم،مصمم شدم و خریدم

   حرف همسرم درست بود اولش خیلی ذوق و شوق داشتم و هر روز استفاده میکردم ولی بعد ۲_۳ ماه بتدریج خسته شدم و دیگه واسم اون جذابیت و اشتیاق اولیه رو نداشت، دیگه ازش لذت نمیکردم که هیچ همش دنبال بهانه بودم که اون روز نزنم، واقعا وقتی ۴۵ دقیقه،یکسال و حتی گاهی بیشتر زمان میگذاشتم و تردمیل میزدم تازه با وجود دیسک کمر و پا درد شیب هم میگذاشتم که کالری سوزیم بیشتر بشه و در نهایت مقدار کمی کالری سوزانده میشد و عددی که بهم به عنوان کالری سوزانده شده با کالري غذاهای دریافتی مقایسه میکردم بيشتر ناامید میشدم و افسردگی میگرفتم😅 مثلا ۱۸۰ تا کالري میسوزندم بعد با خوردن یه بستنی چوبی یعنی نابود میشد و انگار هیچ کاری نکردم، و من از زمانی که وارد بحث کالري شماری و اندازه گیری کالري دریافتی و مقدار کالري سوختن و ترازو و توجه به مقدار و حجم غذا، توجه به نوع مواد غذایی و تفکیک کردن اونها و دسته بندی کردن غذاها به کم کالری و پر کالری، توجه به کالری روی بسته بندی انواع خوراکی ها و این چیزها شدم خیلی عذاب وجدانم بعد از خوردن  و ترس از غذا خوردنم بیشتر و بیشتر شده بود  

   تردمیل زدن منم بتدریج کم و کمتر شد و بالاخره رهاش کردم

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   ❓چرا ورزش و پیاده روی و تردمیل برای لاغری من خیلی موثر نبود و همان کاهش وزنم مجدد برمیگشت⁉️🤔

   ✅ بدلیل اینکه من از باشگاه رفتن، توی گرما سونا رفتن، توی گرما پیاده روی کردن و عرق ریختن و روی تردمیل راه رفتن، ورزش های هوازی برای افزایش ضربان قلب و سوخت و ساز و… واقعا بدم می اومد و هیچ لذتی برام نداشت

   ✅ بدلیل اینکه من به زور و با تحت فشار قرار دادن جسمم میخواستم خودمو لاغر کنم

    وقتی به یه بچه زور و اجبار کنیم یه کاری رو انجام بده برعکس بیشتر لج میکنه و اونو انجام نمیده، دقیقا مثل ذهن وقتی بخوای اجبارش کنیم یه فعالیتی و کاری انجام، اونم لج میکنه و انجام نمیده چون ذهن از زور و فشار و سختی بدش میاد

   ✅ بدلیل اینکه جسم من با ذهن من همسو و در یک جهت نبود و با هم مخالف و در جنگ بودند

   بدلیل اینکه من به عوامل بیرون چنگ زده بودم و پناه برده بودم دریغ از اینکه هر چیزی که باید اتفاق می افتاد، باید تغییر میکرد و اصلاح میشد در درون من بود

   ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئی

   وی آینهٔ جمال شاهی که توئی

   بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست

   در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   استاد عزیز من چند روز پیاده روی رو شروع کردم اما این دفعه با همه ی دفعه های قبل فرق میکنه

   چند روز پیش شیراز بارون قشنگی اومد و بعدش بوی نم بارون و خیلی دلم کشید برم بیرون و قدم بزنم به همسرم گفتم بریم پیاده روی و باهم رفتیم، از اونجایی که خیلی وقت پیاده روی نکرده بودم و اون تقریبا متناسب و من با اضافه وزن حدود ۳۰_۴۰  قبل رفتن بهش گفتم فکر کنم من نتونم همپای تو بیام و عقب بیافتم، ولی جالب اینجا بود که توی مسیر من همش ازش جلوتر بودم و تمام طول مسیر موقع رفت و برگشت هنسفری توی گوشم بود و فایل های شما رو گوش میدادم، خیلی احساس خوبی پیدا کردم و لذت بردم به حدی که به همسرم گفتم از فردا شب تا وقتی که مامانم خونمون هست و میتونه مواظب بچه ها باشه، هر شب بریم پیاده روی

   البته قبلش از خودم پرسیدم و به خودم گفتم تو که نمیتونی خودت و ذهنت رو گول بزنی پس با خودت صادق باش و به این سوال جواب بده، آیا واقعا دلت میخواد و دوست داری بخاطر لذت و سلامتی و اون حس و حال خوب با شوهرت بری پیاده روی یا بخاطر لاغری❓

   خوب بهش فکر کردم و دیدم من واقعا هنوز هم از باشگاه و ورزش هوازی و اون تمرینات سخت مربی ها بدم میاد، خاطره و حس خوب ندارم، حتی الان که توی خونه تردمیل هست و مادرم هرازگاهی گوشزد میکنه واسه لاغری یک کم بزن هم حاضر نیستم ۵دقیقه برم روش😅 و تنبل تر از این حرفها هستم و شدم توی این زمینه ها و خوشحالم از این بابت، چون یاد حرف استاد افتادم که گفتند کسی توی این مسیر لاغری با ذهن قرار بگیره دیگه نمیتونه اون روش های سخت و طاقت فرسای قبلی ها رو انجام بده چون آگاهی هاش زیاد میشه و متوجه میشه و میفهمه که تمام اونا اشتباه بوده و اون تمام این سالها بارها و بارها گول خورده و داشته آب توی هاونگ میکوبیده و مسیر اشتباهی میرفته

   من برای حس و حال خوبم شروع به پیاده روی گرفتم، روحیه ام عوض میشه، تمام مسیر رفت و برگشت هنسفری توی گوشم و فایل گوش میدم، هر وقت خسته بشم آروم میرم،به خودم فشار نمیارم اصلا،هر جور که خودم دوست داشته باشم و بهم آرامش بده….

   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان🧠💪🫀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1400/01/21 10:04
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 498 کلمه

   آیا تردمیل برای لاغر شدن موثر است ؟یکی از سوالات پرتکرار افراد چاق این است که آیا تردمیل وپیاده روی برای لاغری موثر است  یا نه  ؟ بیشتر افراد چاق  جامعه فکر میکنند که پیاده روی و ورزش ویا استفاده از تردمیل در لاغر شدنشان موثر است  از آنجاییکه که خودم کارشناس ورزشی هستم وسالها در انر ورزش فعالیت داشتم نظریه این که ورزش میتواند در تناسب اندام موثر باشد به شرط رعایت کردن تغذیه   واگر به تنهایی خود ورزش بخواهد در امر لاغری موثر باشد  باید فعالیت ورزشی به شکلی باشد که  سوزندان کالری بیشتر از دریافت کالری برای بدن باشد  سالها در ورزش کار کردم وافراد زیادی به عنوان شاگرد تحت نظر داشتم  ولی هیچگاه ندیدم که کسی فقط با ورزش بدون رژیم بتواند لاغر شود  مگر با انجام فعالیت های بیشتر   زمانی‌ که ورزش  یا رژیم را رها کنیم  دوباره به وزن وسایز قبلی برگشت داریم  الان بعد از  ۳۰ سال  به ابن آگاهی رسیدم که لاغر شدن ولاغر ماندن فقط از طریق ذهن امکان پذیر است وهیچ روشی نمیتواند لاغری ماندگار داشته باشد الا روش ذهنی  چون روش ذهنی به ما میآموزد که  چاقی در ذهن ماست واین چاقی توسط افکاری که از کودکی در جامعه آموزش دیدیم  وبه باور تبدیل کردیم  دستورات مغزی ما را تغییر دادند وجسمی چاق را برای ما پدید آورند  وفقط با آگاهی میتوان از آموزش ذهنی صحیح برای تغییر افکار وباورهای اشتباه  استفاده کرد تا باورهای درست جایگزین باورهای اشتباه شوند ودستورات مغزی تغییر کند وآنگاه جسم ما هم لاغر میشود من منکر ورزش برای سلامتی نیستم ولی باور قبلی که ورزش ورژیم تنها راه لاغر شدن است را شکستم ودیگر این باور برای من رنگی ندارد  ورزش برای سلامتی و تناسب اندام  زمانی مفید تر است که ذهن و روح وجسم با هم هماهنگ شوند آنگاه معجزه تناسب هم رخ میدهد   در گذشته باور ما این بود که با ورزش  پیاده روی تردمیل   ورژیم وکالری شماری وزن خود را کم کنیم که بارها هم این تجربه را داشتیم ولی هر بار بعد از مدتی خسته و فرسوده میشدیم ونمیتوانستیم به راهمان ادامه بدهیم چون  در ذهن ما افکار و فرمولهای چاقی وجود داشت و تصویر چاقی در ذهن ما حک بود  شاید میتوانستیم برای مدتی ذهن را ساکت کنیم وبه روش انتخابی خودمان  ادامه بدهیم ولی در نهایت ابن قدرت ذهن بود که مقاومت خودش را نشان میداد و دوباره مارا به ورژن قبلی که در خودش ذخیره داشت برمیگرداند ‌  و ورزش  ورژیم را بی اثر میکرد  پس تا افکار ما تغییر نکند جسم ما هم تغییر نمیکند   وقتی با پیاده روی  و تردمیل  مقداری کالری میسوزانیم ولی‌بعد از خوردن کمی مواد غذایی آن کالری سوخته  شده را جایگزین مبکنیم  دیگر ورزش برای لاغری معنایی ندارد وبی فایده است باید به ورزش وپیاده روی  به چشم سلامت نگه داشتن نگاه کرد  و ورزش را بخاطر آن انجام داد تا ذهن هم آرام بگیرد وبا جسم و روح هماهنگ شود آنگاه نتیجه بهتر را دریافت میکنیمبا تقدیم احترام به استاد عزبزم وهمراهان متناسبم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 43 از 9 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1400/01/28 18:30
    مدت عضویت: 1312 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    دوست عزیزم از دیدگاه شما بسیار لذت بردم، و از آن کلی نکات آموزشی خوب دریافت کردم، ممنون از اینکه به عنوان یه شخص با تجربه و مربی ورزش تجربیات خودتون و شاگرداتون رو در اختیار ما قرار دادید🌹🌹🌹🌹🌹🌹👏👏👏👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سهیلا عظیمی ویشته
     1400/01/28 23:00
     مدت عضویت: 1764 روز
     امتیاز کاربر: 16203 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 16 کلمه

     ممنونم عزیزم از این که مطالعه کردید ونظر شما برای من هم ارزشمنده دوست خوبم  😘😘😘🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار شادى
    1400/03/08 00:18
    مدت عضویت: 1489 روز
    امتیاز کاربر: 22858 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 47 کلمه

    دوست عزيز و همراه , 

    بسيار عااالى و شفاف بيان كرديد . 

    اين قسمت از ديدگاه ِتون توجهم رو بيشتر جلب كرد >>> ورزش را بخاطر آن انجام داد تا ذهن هم آرام بگیرد وبا جسم و روح هماهنگ شود آنگاه نتیجه بهتر را دریافت میکنیم . موّفق باشيد😍 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/12/05 08:24
   مدت عضویت: 1421 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 395 کلمه

   فایل “ایا تردمیل برای لاغری موثر است ؟!”:

   من با قرار گرفتن در این دوره یاد گرفتم که با معیار احساس زندگي کنم. احساس من با روح من در ارتباط است. من با شروع این کار به پیشرفتهای زیادی رسیده ام و همچنان معتقدم که این دوره برای من یکی از بهترین اتفاقات پیش امده در زندگیم است. همانطور که گفتم ما با احساس خود میتوانیم زندگی زیبایی بسازیم. 

   چطور ؟

   اینکه من به دنبال لذت بردن از زندگیم باشم تا احساس خوبی داشته باشم. 😇

   مساله خیلی ساده است ، انقدر ساده که بعضی ادمها باورش نمیکنند.

   من لذتهای خودم را که در طول دوره به انها دست پیدا کرده ام ،اینطور لیست کردم :

   1. شکر گزاری کردن
   2. مهربانی کردن 
   3. خواندن نظرات دوستانم در قسمت نظرات سایت تناسب فکری 
   4. تمرینهای فایلهای زندگی با طعم خدا و مزه مزه کردن طعم لحظات زندگى 
   5.تحرک داشتن 
   6. استراحت کردن 
   7.خوشرو بودن 
   8. هدف تناسب فکری ولاغری را دنبال کردن 
   9. قدر دانی کردن 
   10. خنديدن
   11. زیر باران قدم زدن 
   12. به اواز پرندگان گوش دادن 
   13. بیکار بودن 
   14. حسرت نخوردن 
   15. غذای سالم خوردن 
   16. فیلم خنده دار دیدن 
   17. دعا کردن 
   18. چرت زدن 

   برای من تردمیل احساس لذت در زندگیم نبوده است پس چون انجامش به من لذت نمیدهد، ان را استفاده نمیکنم. ولی همواره موارد فوق به اضافه هزاران مورددیگر برایم لذت بخش است ،چون انجامش به من ارامش درونی میدهد و روحم لذت میبرد و شاد میشود. 

   برای من در دل طبیعت قدم زدن و پیاده روی همواره لذت بخش بوده است. مهم نیست که ما در طول دوره و یا بعد از اتمام دوره ،چه برنامه ورزشی را دنبال کنیم، ولی بسیار قابل توجه است که دریابیم هر کدام از چه چیزی لذت میبریم . اگر تردمیل برایمان لذت بخش است تهیه اش کنیم ، اگر پیاده روی ما را به نشاط میاورد ، فايلها ی پیاده روی را خریداری کنیم ، اگر ورزش نکردن حتی به ما ارامش میدهد ،خودمان را از عضويت باشگاه خارج کنیم. 😇

   من الان متوجه شدم که با دیدن این فایل کوتاه من باید در جستجوی بیشتر در ذهنم باشد تا ببینم چه کارهایی من را به لذت سالم و ارامش میرساند و به محض دریافت اطلاعات و استخراج انها از ذهنم، انها را در عملکرد خود قرار دهم و به انها بپردازم. 

   مهم این است که ما تمرینها را عملی کنیم. سپاس از استاد و همه عزیرانی که تا اینجا کنار من بوده اند و وجودشان به من گرمای زیادی برای دنبال کردن هر روز سایت تناسب فکری است. 😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 6 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1400/01/28 18:34
    مدت عضویت: 1312 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    تغییراتتون هم جسمی و هم روحی بسیار عالی است دوست شگفتی ساز و متناسبم🌹🌹🌹🌹👏👏👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Laleh
     1400/01/29 01:28
     مدت عضویت: 1421 روز
     امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 8 کلمه

     ازلطف شما بی نهایت سپاسگزارم دوست ندیده من.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/11/08 18:43
   مدت عضویت: 1590 روز
   امتیاز کاربر: 21020 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   به نام خدای مهربان ، سلام ، روز ۱۰۶ تکرار

   قبل از دوره عقیده داشتم که برای اینکه لاغر بشی باید حتما رژیم با ورزش سخت انجام بدی و برای اینکه چاقتر هم نشی همیشه باید باشگاه بری و در کنارش هم روزی ۲ ساعت پیاده روی داشته باشی ، یک دوره ای هم که رژیم کالری شمار داشتم خیلی عذاب میکشیدم و روزانه باید کالری همه چیز را حساب میکردم که تا شب موقع خواب بیشتر از ۱۵۰۰ کالری غذا نخورده باشم و خیلی سخت بود یه مقدار کم میکردم و بعد از مدت کوتاهی دوباره وزن بیشتری اضافه میکردم ، الان که چند ماه از دوره ی لاغری میگذره به این روشها میخندم و باور دارم هرچی روش سختر باشه نتیجه ش کمتره ، وقتیکه بچه های باشگاه را میبینم که باچه سختی روی تردمیل میدوند و عرق میکنن و آخرش مقدار کالری کم شده را حساب میکنن و میگن باید هیچی نخوریم تا کالری کم شده را حفظ کنیم دوست دارم بهشون بگم ، بابا آخه هیج نیازی به این سختی نیست و تردمیل براتون نتیجه ای نداره و آخرش لاغر نمیشید ، راه آسونتری هم هست و فقط از ورزش و تردمیل لذت ببرید اما نمیشه چون تو فضای کار ذهنی نیستن اما من فقط یکربع میرم روی تردمیل و از پیاده روی آروم لذت میبرم وقتی هم به قسمت کالری هم نگاه میکنم بهش می خندم میگم برو بابا ، خدا را شکر میکنم که بعد از سالها جنگیدن با چاقی به آسونترین و لذت بخش ترین راه لاغری هدایت شدم که همراه با اندازه خوردن همه چیز با احساس خوب و شادی و آرامش و لذته و لاغر هم شدم بدون یک لحظه رژیم یا ورزش سخت یا پیاده روی های زیاد یا کالری شماری یا داروهای بد مزه گیاهی یا دمنوشهای لاغری ، نتیجه گرفتم و ادامه میدم ادامه……. خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1400/01/28 18:38
    مدت عضویت: 1312 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 63 کلمه

    دوست عزیزم بابت تغییرات و درک عالی تون بهتون تبریک میگم، واقعا الان وقتی یاد روزهای پیاده روی و باشگاه رفتن های خودم می افتم هم خنده ام میگیره و هم ناراحت میشم که چقدر راه های اشتباه برای لاغر شدن رفتیم و مهمتر اینکه چقددددددددر هم براشون اصرار و استمرار داشتیم🙄

    با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان عزیز🧠💪🫀

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/10/14 01:55
   مدت عضویت: 1745 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 85 کلمه

   سلام
   چه روزای سختی بود سختی زوری تمرین کردن کالری شمردن در آخرم که نتیجه نمیگرفتی همه میگفتن پس چیشد نتونستی الکی خودتو خسته نکن انقد ولی الان دیگه ذهنم اروم شده دغدغه کالری شمردن ورزش سخت زوری شنیدن تمسخر دیگران ندارم و حتی اگه بازم منو قضاوت کنن اصن سر سوزن حرفشون برام مهم نیست این دوره با رسیدن به ارامش ذهنی که مارو در این مسیر کمک میکنه خداروشکر که ذهنم ارومه
   متناسب شدن طبیعی طبیعی من لاغر بشم و به اندام ایدالم برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/10/01 17:26
   مدت عضویت: 1484 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 680 کلمه

   بعد از تجربه هایی که در طی سال هایی که چاق بودم واز روش های مختلف استفاده کردم برای لاغری و در این دوره بودم کسب کردم حالا دیگه این برای من مثل روز روشنه که (با هیچ راهی جز راه لاغری با ذهن نمیتوان لاغر شد ) …..
   حتی
   رژیم
   حتی ورزش
   که اصلی ترین راه ها بشمار میان در بین افراد …..ولی وقتی نگاه کنی نه رژیم نه ورزش کاریه که افراد لاغر انجامشون نمیدن !
   خیلیی کم فرد متناسبی رو دیدم که بگه من خیلی ورزش میکنم یا عاشق ورزش کردنم ….افراد لاغری که من دیدم همشون میگفتن خواب برامون لذتبخش ترین کاره از ورزش متنفریم و…..
   دقیقا مثل روز های قبل از دوره که من از صبح بیدار میشدم ناشتا ورزش میکردم ورزش سنگین و برادر لاغر من خواب بود ، و من تا خود شب ورزش کردن رو ادامه میدادم پیاده روی باشگاه …واقعا خیلیی ورزش میکردم اونقدر که برای همه جای تعجب داشت چطور میتونم …..به قول مامانم بروسلی هم انقدر که تو ورزش میکردی واسه مسابقه هاش تمرین نمیکرد !
   و در طی همه این مدت ورزش یخت من برادرم زندگیه نرمالشو داشت …فیلم میدید ظهر میخوابید ، صبح زود بلند نمیشد ، ورزش نمیکرد ، درس میخوند و خیلی عادی زندگی میکرد !
   و هر چی هم شام و ناهار مادر تهیه کرده بود رو میخورد ولی من بعد از این همه ورزش سخت دوتا سیب میخوردم و به ظاهر خوشحال میرفتم میخوابیدم !
   واقعا چه فرقی هست اونی که نه انقدر ورزش میکنه نه رژیم سخت داره خیلی راحت متناسبه ولی من اینطوری….و فشار اینم تحمل میکردم و اخرم وزن قبلیم حتی بیشترش همراه کوله باری از ناامیدی و شکست و افسردگی به من داده میشد ‌‌‌….
   ولی من الان خیلی خوشحااالم بینهایت خدادو سپاس گذارم که من رو به این مسیر درست راهنمایی کرد الان یه فردی هستم درست مثل برادرم تا لنگ ظهر میخوابم !
   حتی عصر ها هم میخوابم
   ورزش نمیکنم
   رژیم نمیگیرم
   و هروزم لاغر ت از دیروز میشم و جوانه های لاغری در من بیشتر رشد میکنه واقعا دیدم دو هفته پیش شلواری میپوشیم که کمی برام تنگ بود اما دیروز که پوشیدم گشاد شده بود به تنم من به این سرعت دارم مسیر متناسب شدن رو طی میکنم در راحتیی تمام و کمال!
   در اوج خوشحالی و لذت
   دیشب که شب یلدا بود من مثل بقیه افراد نشستم سر سفره
   من رژیم نبووم که بخوام دور از سفره بشینم من نشستم و هر تنقلاتی که مورد علاقم بود رو تا جایی که نیازم بود خوردمم و اونقدرر لذت بردم هم از طعم ها هم از اینکه من یه فرد معمولیم فرد معمدلی و متناسب
   وای که افرادیی که از اول متناسب بودن نمیتونن این حس خوب رو تجربه کنن حس اینکه من رفتار معمولی دارم و لاغر هم میشم اصلا نمیتونن بهش فکر کنن ولی من حسش میکنم برای هر لقمه ای که میخورم میگم ایول همینه!
   و چه قدررر لذت بخشه برام
   خداروشکر میکنم که ددیگه نه کالری میشمارم نه دنبال کالری شمردنم و فقط به نیاز جسمم نگاه میکنم و میخورم و لذتم میبرم لاغرم میشم
   و میخوام به امید خدا دوره تغییر فرمول برای ورزش هم تهیه کنم و مسیر لاغری رو بهتر طی کنم و کلی خداروشکر میکنم بابت این همه حس خوب ♥️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Salimeh
    1400/01/28 18:50
    مدت عضویت: 1312 روز
    امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    بهتون تبریک میگم دوست عزیزم بابت تمااااااام تغییرات زیباتون… 👏👏👏👏🌹🌹🌹🌹🌹

    برای یه فرد چاق و دارای اضافه وزن چقدر حس خوب و لذت بخشی که متوجه بشه لباسهاش براش گشاد شده یا لباسی که اندازه اش نبوده و واسش تنگ بوده حالا اندازه اش شده💪☺

    با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان🧠💪🫀

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/09/15 20:36
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 235 کلمه

   سلام به دوستان متناسبم و استاد عزیز و گرامی من سالیان سال پیاده روی میرفتم و بعد از مدتی به دلیل اینکه رفیقی نداشتم تنها میشدم نمیرفتم ولی عاشق پیاده روی هستم قبلا که مستقل نبودیم و خونه ی مادر همسرم بودم با دوستان اون محله به پیاده روی میرفتیم زیاد ولی الان خونه ی خودم کسی نیس باهاش برم چون تنهایی میترسم برم بیرون اخرین باری که به پیاده روی رفتم یک سگی دنبالم زد و میخواست منو گاز بکیره😂روز جمعه بود و خیابون هم خلوت کسی نبود و از قضا سگه هم لنگ بود اگه لنگ نبود منو خورده بود و تمام 😀

   بعد از اون هیچ وقت نتونستم برم چون میترسم
   هیچ وقت از پیاده روی نتیجه نگرفتم ولی احساس خوبی داشتم ازش حالم خوب میشد انرزی میگرفتم و‌تا شب سر حال بودم
   اما تردمیل :من هیچ وقت تردمیل نداشتم چند روز قبل خواهر همسرم گفت من میخام بخرم تو هم بخر ولی من میلی نداشتم بهش چون یکبار تو باشگاه از روش افتادم و باعث شد ازش زده بشم 😀ما دست به هر جی زدیم باعث ترس ما شده هم پیاده روی هم تردمیل 😀توی باشگاه بر سرش دعوا میشه ولی هیچ وقت من نمیرفتم روش چون بعد از اون یکبار افتادن دیگه میلی بهش ندارم
   خدا رو شکر در این مسیر زیبا قرار گرفتم که از درون شادم و نیازی به عوامل بیرونی ندارم برای متناسب شدن و شاد بودن 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/08/11 15:40
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 541 کلمه

   روز ۱۰۵ تکرار

   سلام

   حتما افراد چاق خرید یکبار تردمیلو امتحان کردن ،منم ۳ یا ۴ بار تردمیل خریدم وبعد از مدتی بعنوان جا لباسی ازش استفاده میشد و میفروختم ،دوباره که چاقتر میشدم مجدد مدل بهترشو میخریدم و همون اتفاق تکراری

   آخرین بار ۳سال پیش تردمیلمو فروختم وقسم‌ خوردم که دیگه نخرم چونکه ورزش مورد علاقم نیست وفقط بخاطر لاغر شدن وتحرک بالا استفاده میکردم،توی باشگاه هم که میرفتیم همیشه بخاطر تردمیل دعوا بود واین باورو داشتیم که تردمیل لاغر کننده است و هر چقدر تندتر وبا سرعت تر بریم کالری بیشتری میسوزونیم

   و همیشه اضطراب خوردن خوراکی هارو داشتم ،لیست اندازه ومقدار کالری رو  روی کمدم چسبیونده بودم و میدونستم ۱دونه پرتغال چقدر کالری داره و محاسبه میکردم اگر بخوام مثلا برای نهار کتلت بخورم که بنظرم خوراکی پرکالری بود،فقط ۲ تا دونه کتلت بدون نون وبرنج خالی میخوردم ،مثلا اگر میتونستم ۱۵۰۰ کالری بخورم از صبح تا شب ،برنامه ریزی میکردم هر وعده غذایی مو وهمیشه ناراحت ونالان بودم که این چه وضعیه ،مرتب با هویج و کرفس وسبزیجات معده مو پر میکردم و نفخ شدید معده داشتم ولی ادامه میدادم و فکر میکردم تا آخر عمر باید انجامش بدم و در واقع تسلیم شده بودم

   یادمه زمانیکه دخترم بدنیا اومد و نتونستم باشگاه برم و در دوران بارداری هم چاقتر شده بودم  ،دوباره مجبور شدم رژیم بگیرم ،انگار رژیم بای دیفالت مغزم شده بود،زمانیکه دخترم ۱ساله شد اوایل میخوابوندمش تنها تو خونه وبسرعت میرفتم باشگاه و تا خواب بود برمیگشتم،ولی یه روز که بعد از باشگاه اومدم خونه ،دیدم دخترم در راهرو رو باز کرده و جلوی پله ها وایساده ،خیلی ترسیدم،وقتی منو دید ذوق کرد و میخواست از بالای پله ها خودشو بندازه طرف من ،منم که به اندازه ۱۰ تا پله پایینتر ازش فاصله داشتم ،جیغ زدم گفتم نیا ،و دویدم طرفش که توی پله ها نخوره زمین، بار دیگه وقتی من نبودم بیدار شده بود و رفته بود تو حمام صابون خورده بود و هر چی پودر لباسشویی بود ریخته بود کل خونه و خودشم ازشون خورده بود😄دیگه نتونستم باشگاه برم و اونو خونه تنها بذارم،از اون به بعد میبردمش باشگاه ،اونجا هم کارهایی انجام میداد که مربی م بهم هشدار داد نیارش دخترتو باشگاه،میرفت لباس های خانم هارو از روی گارد لباس میریخت پایین،اون زمان ها باشگاه ها لاکر نداشت،کلمن آب رو خالی میکرد وسط باشگاه، میومد وسط سالن میرقصید😃و در انتها مجبور بودم راه و روش ورزشمو تغییر بدم ،یعنی من برای لاغرتر شدن مشکلات زیادیو پشت سر گذاشتم و تازه بیشترم شد وقتی دختر دومم بدنیا اومد و من مجبور بودم ۵صبح که هر دوتاشون خوابن پیاده روی برم

   در حال حاضر خوشحالم که برای لاغر شدن ورزش خاصی انجام نمیدم ،اون زمان هاییکه از صبح زود میرفتم باشگاه که بتونم ۲ساعت تردمیل برم،دوچرخه ثابت،ال اپتیکال و بقیه وسایلو بشدت استفاده کنم و بعد از ۴ساعت تمرین سخت ،تازه روی ترازو برم وببینم ۱۰۰ گرم هم اضافه کردم ،خسته تر از قبل از میزان غذام‌کم میکردم وبه تمرینات ورزشیم اضافه و فقط نتیجه ش آسیب زانو وکمر شد و یه عالمه تمسخری که شدم که تو که انقدر ورزش میکنی چرا هنوزم توپری ولاغر نمیشی😶

   سپاسگذار خداوندی هستم که من خواستم و او شنید

   و سپاسگذار استاد پر انرژی خودمونم هستم که هر لحظه در مسیر هدایت های بهینه سازیه سایت هستن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mobina Abshavi
   1399/08/01 13:51
   مدت عضویت: 1766 روز
   امتیاز کاربر: 43
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   سلام استاد . شاد باشید.
   من حدود دو سال پیش فایل های شما رو گوش دادم و تمریناتتو رو انجام دادم و الان با اینکه کاملا متناسبم بازم دوست دارم فایل های شما رو دنبال کنم و ازتون واقعا متشکرم بخاطر کمکی که در اختیار دیگران میذارید .
   و در اخر از زندگیتون لذت ببرید دوستان و اینو بدونین به هر چیزی ک واقعا از ته قلبتون بخواهید میرسید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/10 16:22
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 415 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   منم قبلا اضافه وزنم رو به دلیل عوامل بیرونی میدونستم و برای لاغر شدن هم از عوامل بیرونی مانند رژیم و پیاده روی و … استفاده میکردم.
   وقتی هم که از این روشها استفاده میکردم و نتیجه دلخواهم رو نمیگرفتم، مدام گله و شکایت میکردم که این چه وضعشه؟ چرا من لاغر نمیشم و …
   تنها جوابی هم که از اطرافیانم میشنیدم این بود که “کمتر غذا بخور و بیشتر فعالیت کن”. از بس این جمله شنیده بودم دیگه حالم از شنیدن بد میشد.
   تصمیم گرفتم با یکی از دوستانم که اون هم اضافه وزن داشت به پیاده روی برم. دوستم روزای فرد میرفت باشگاه، روزای زوج میرفت پیاده روی.
   منم روزای زوج با دوستم میرفتم پیاده روی، چقدر مسیرهای طولانی رو میرفتیم، رفت و برگشت ما حدود 2 ساعت طول میکشید در طول مسیر رفت و برگشت هم کلی آدم متناسب مشاهده میکردیم و کلی حسرت میخوریم و میگفتیم خوش به حالشون که راحت زندگی میکنند ولی ما همش باید زجر بکشیم و…
   حدود یک ماه این کار رو تکرار کردم و آخرش فقط یک کیلو و نیم از وزنم کم شد. همین موجب دلسردی من شد و پیاده روی رو کنار گذاشتم.

   اما از وقتی که با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و متوجه شدم که این روش، هیچ رژیم و دارو و قرص و دمنوش و ورزشی نداره خیلی خیالم راحت شد.
   وقتی در مسیرش قدم بر میداشتم و یکی یکی فایل ها رو گوش میدادم و تمریناتش واسه خودم انجام میدادم، ذهنم به یه آرامش خاصی رسید. وقتی ذهنم به آرامش رسید کل وجودم به آرامش رسید.
   دیگه مطمئن شدم این روش صحیح ترین روش هست.
   با این روش، کلا زندگیم تغییر کرد چه از لحاظ روحی و چه جسمی، دیگه اصلا گله و شکایتی نداشتم و برعکس اکثر اوقاتم به سپاسگزاری از خدا مشغول بودم که چقدر به موقع من رو هدایت کرد به روشی که بدون عرق ریختن و تلاش فیزیکی، من رو به هدفم نزدیک میکرد و من راحت و بدون محدودیت دارم زندگیم میکنم و در کنارش وزنم کم میکنم.
   راستی خیلی برام جالب بود زمانی که همه بهم میگفتن پیاده روی برو تا لاغر بشی من از پیاده روی متنفر شدم. اما وقتی با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و فهمیدم که پیاده روی نداره، نمیدونید چقدر دلتنگ پیاده روی شدم. خخخخخ ، ولی دلیلش رو همون هفته اول فهمیدم که چرا عاشق پیاده روی شدم. چون قبلا به قصد لاغری، پیاده روی میرفتم ولی الان به قصد لذت بردن و آرامش و سلامتی، پیاده روی انجام میدم😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 3389 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   استاد گرامی طبق فرمایش شما اگر سوالی در ذهن ما ایجاد بشه در مسیر لازم نیست سریع بپرسیم خود را به جواب محدود کنیم و مانع بسازیم صبر کنیم در زمان مناسب و سر بزنگاه جواب داده خواهد شد🥰🥰🥰🥰
   ومن جواب سوال تاثیر پیاده روی را گرفتم😂😂😂😂😂
   من همیشه خود را سرزنش میکردم که اینقدر تنبلم که پیاده روی نمیرم و به هر ترتیبی شده همسرم را راضی کردم که تردمیل بخریم و خریدیم🤔🤔🤔باز هم هر وقت میخواستم شروع کنم باز هم بهانه می آوردم که در این هوای سالم و پاک من در خانه خود را حبس کرده ام و …..
   تا جایی که تردمیل شد چوب رختی و به زور گفتم باید آن را بفروشیم و فروختیم و حالا میبینم هر کاری با لذت انجام شود سرانجام خواهد داشت حس خوبببب 💝💝💝💝💝حس خوببببب💝💝💝💝💝💝💝همین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/06/25 09:26
   مدت عضویت: 1398 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   سلام استاد…
   داغ دل من تازه شد.چه روزایی مه با خستگی از سر کار میومدم و ناهار بقیه رو میدادم و با چشمان خسته و در ولع خواب منتظر بودم همسرم بره سره کار دوباره و پسرم چرت بعدازظهرشو بزنه که من تردمیل بزنم و یک ساعتی رو ورزش کنم و عذاب وجدان خوردن حتی معمولی و ناچیز ناهار رو جبران کنم.روی تردمیل عدد میزد ۳۵۰کالری. اون موقع با لقمه شماری و کالری شماری میدونستم هر لقمه معمولی ۵۰ کالریه.بعد موقع شام که میشد با هفت لقمه معمولی حتی نون و املتی یه ساعت دویدنای با زجر من پر میکشید‌ .همش خودم رو سرزنش میکردم که تقصیر توه.‌خوب شام نمیخوردی. شام که چه عرض کنم من همش چشمم دنبال غذای سفره بود که بهترینا رو رنگارنگ رو سفره میچیدم و خودم شیر و خرما میخوردم.بغض راه گلومو بسته…استاد سوای مسیر متناسب شدن که مطم؛نم چند ماه دیگه شگفتی ساز شما منم ممنونم که اومدی و نجاتم دادی. هستی و من آرومم.بقول خودتون وقتی خوب میخونم گوش میدم مینویسم عمل میکنم و استمرار دارم چه بخوام چه نخوام لاغر میشم.‌جمله هاتونو باید با طلا نوشت.‌چون از دل برآید بر دل نشیند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamabdollahi
   1399/06/17 11:32
   مدت عضویت: 1593 روز
   امتیاز کاربر: 5455 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 143 کلمه

   با سلام عرض ادب وتشکر از تلاش خستکی ناپذیرتان👌🏻🙏🏻🌺👏👏
   منم دقیقا استاد عزیز ، از زمانی که با فایل های پیاده روی از تردمیل استفاده میکنم ویا پیاده روی میکنم ، هم در زمان استفاده، ضمن هماهنگی ذهنم با خواسته روحم غرق در احساس عالی وحس خوب متناسب شدن هستم وهم احساس میکنم جسمم بیشتر از زمان هایی که با ورزش های سخت باشگاهی کار میکردم به سمت متناسب شدن میرود واین حساب نکردن کالری سوختن ها ودر پی آن میزان مصرفی کالر های پس از آن و( وگرفتن حس بد بی فایده بودن آن همه دوندگی)..عالیه چون حس بدی دنبال آن نیست که با کشیدن خودم وگرم به گرم وزن کردم وبدنبال آن دیدن عدد وزنی روی ترازو ورفتن ذهن به بیشتر شدنم دیگر در کار نیست واین یعنی احساس رهایی وشادی، ممنونم از فایل های موثر تون خصوصا پیاده روی 🙏🏻🌺👏👏👌🏻💃💃💃💃

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهی
   1399/06/16 14:11
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 24
   محتوای دیدگاه: 57 کلمه

   سلام، ممنون از شما و آگاهی فوق العاده ای که دراختیار ما می گذارید،
   واقعا خیلی عجیبه که ورزش هم باعث لاغری نمیشه ، و این فکر اشتباه رو من چقد داشتم ، اما حالا اصلاحش میکنم و میدونم با تغییر باورهام و تغییر عادت هام میتونم به لاغری برسم.به امید خدا و فایل های شما استادعزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار angelikia4040
    1399/07/01 17:35
    مدت عضویت: 1412 روز
    امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 145 کلمه

    سلام خدمت استاد گرامی ، چه لحظات سختیه که خودت رو به زور و زحمت روی تردمیل میکشی و باید بیست دقیقه این وضعیت ناراحت کننده رو تحمل کنی من هم موقعی که تردمیل داشتم ازش بدم میومد انگار دارن شکنجه ات میدن خدایا چه لحظات بدی بود یا توی باشگاه مربی میگفت باید بیست دقیقه کار کنی خدایا میدونی وقتی تموم میشد انگار یک کوهی از دوشت برداشته میشد و وقتی هرروز میرفتم پیادهروی برای اینکه مجبور بودم این تن خسته و بدون انرژی رو بکشم زجر عالم می کشیدم و این درحالی بود که خیلی ها روی صندلیهای پارک می نشستند و با هم حرف میزدن و من خودم رو سرزنش میکردم به خاطر اینکه چاق هستی باید زجر بکشی ولی الان بخاطر کرونا نمی رم پارک دلم پر می کشه فقط برای نشاط و تفریح برام پارک خدایا شرکت ممنونم استاد گرامی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار masumehhaidarpur_1
   1399/06/16 12:18
   مدت عضویت: 1544 روز
   امتیاز کاربر: 5211 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   باسلام به همه دوستان
   من هم وقتی یادم میاد چه روزهای رو بخاطر اضافه وزن گذروندم
   توی هوای گرم یک کرم بد بو رو به تمام بدنم میمالیدم و پلاستیک میکشیدم و بعدش لباس پلاستیکی و در هوای گرم تابستان با سرعت زیاد و نفس نفس زنان
   تمام لباسها خیس عرق بودن
   و چه کارهای دیگه که از به یاد اوردنش هم ناراحت که چقد خودم و بدنم را اذیت کردم.
   و هم خندم که فقط مانده بود چربی های بدنم را اتو بکشم🤣
   خدارو شکر میکنم که هدایت شدم به این روش متناسب شدن از طریق قدرت ذهن
   خدا رو بی نهایت سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/06/16 01:11
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 545 کلمه

   سلام به همگی
   استاد من هم خیلی وقت که این رو متوجه شدم البته منظورم از خیلی وقت زمانی هست که تازه وارد سایت شما شده بودم حدودا ده ماه پیش میشه و جلسه های رایگان شما رو گوش دادم متوجه شدم که هیچ عامل بیرونی در چاقی و لاغری من دخالت ندارد و فقط قدرت ذهن من هست که من رو کمک میکنه در رسیدن به هدفم که تناسب اندام دلخواهم هست
   البته استاد خودم تا قبل از شروع دوره های شما به شدت در ورزش کردن مرتب به صورت سه جلسه در هفته متعهد بودم که باید باورزش منظم و رژیم به وزن دلخواهم برسم در واقع بابررسی که کردم دیدم جز دسته ی عاشقان لاغری بودم و هستم که همیشه خواستم به لاغری از راه غلط رژیم و ورزش برسم و متعهد بودم به راهم که در یکی دوسال اخر با وجود ورزش منظم که تحت هیچ شرایطی ترکش نمیکردم و کنارش هم رژیم داشتم حالا رژیم یه وقتهایی بهم میریخت چون برام واقعا زجر آور بود همیشه در رژیم باشم ولی وزنم خیلی روند صعودی داشت و من ناراحت که چرا با این همه ورزش و رژیم حالا گاها رژیم ام بهم میرخت وگرنه نود در صد سال من رژیم بودم ودر کنارش ورزش شدید طوری که به قول شما به کمر درد و زانو درد هم مبتلا شدم در اثر خیلی از حرکات سخت و غیر اصولی و … ولی نتیجه نمیداد و الان متوجه شدم که ورزش رو نباید برای لاغری یا سلامتی بخوام من در اواخر دوران باشگاهم تا قبل از کرونا از اون به عنوان یک کار نشاط آور استفاده میکردم و خیلی هم عالی بود ولی وقتی کرونا اومد همه دوستام استرس چاقی گرفتن که وای با تحرک کم چه بلایی به سر ما میاد اما من در کمال آرامش به آموزشهای خودم در سایت ادامه دادم و اصلا ناراحت که نشدم هیچ خوشحال هم بودم که فرصتم برای گوش دادن به فایل ها بیشتر شده و اصلا لاغری من ربطی به خوردن و ورزش کردن من نداره و فقط از طریق آموزش دهنی و عمل کردن به اونها و باورهای من اتفاق میفته
   اتفاقا زمانی که به این دیدگاه رسیدیم گیج بودم که چه کنم با این همه فکرهای قوی که تا حالا داشتم فقط ورزش و رژیم باید داشت در کنار هم تا لاغر بشم وبه شما پیام دادم و شما من رو راهنمایی کردین که ورزش برای لاغری نیست و خیلی سریع من این حرفهای شما رو پذیرفتم انگار که منتظر باشم برای دریافت این آگاهی ها و مقاومت ذهن نداشتم و سریع تغییر در افکارم به وجود اومد و من پذیرفتم باید با یک نگاه جدید به ورزش به باشگاه برم و خیلی هم عالی بود و هست تغییراتم ولی بخاط کرونا من فعلا در هیچ باشگاهی فعالیت ندارم ولی تغییر سایز و وزن دارم البته از روی لباسهام میفهمم هر چند جزیی هستن ولی مدام به اون تغییراتم توجه میکنم و فقط از این فرصت به وجود اومده برای آگاهی بیشتر کسب کردن استفاده میکنم
   بعضی اوقات دلتنگ ورزش میشم اما نه برای لاغری برای روحیه گرفتن برای شادی برای نشاطم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/06/16 01:01
   مدت عضویت: 1605 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 78 کلمه

   سلام استاد عزیز
   استاد من مدتی ب پیاده روی میرفتم و فایل پیاده روی گوش میدادم ک خیلی عالی بود بعد از مدتی بدنم خیلی ورم کرد وبعد از آزمایش و دکتر رفتن بهم گفتن ک تازه روماتیسم مفصلی گرفتی و تازه شروع شده وبا پیاده روی و ورزش کردن میتونی جلوگیری کنی از پیشرفت بیماری ومن بعد از اون موقع بیشتر ب خاطر این مورد میرم پیاده روی و ب لاغری فکر نمیکنم آیا کارم اشتباهه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 51 کلمه

    سلام دوست عزیز
    همزمان با پیاده روی از مجموعه فایل های مخصوص پیاده روی استفاده کنید
    هماهنگی بین ذهن و جسم که ایجاد بشه سلامتی یکی از نتایج اون خواهد بود
    برای پیاده روی نیاز نیست دلیل و توجیه داشته باشی
    شما میری پیاده روی چون از این کار لذت می بری
    نتیجه رو تعریف نکنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 453 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 215 کلمه

   با سلام به استاد ودوستان عزیز😍
   با شنیدن این فایل یاد سختیهایی افتادم که به خاطر پیاده روی متحمل میشدم
   صبحها با بی میلی واجبار یک مسافت یک ساعت ونیم روطی میکردم وپنج شنبه ها ساعت شش صبح با دوستان به پارکی کوهستانی اطراف شهر رفته ومسافتی سه ساعته رو طی میکردیم که برای من هیچ لذتی نداشت چون میدیدم که هیچ تغییری نمیکنم ودریغ از لاغر شدن ومدام خودم رو سرزنش میکردم که لابد غذام زیاده ویا اینکه پیاده روی رو باید بیشتر کنم وتند تر راه برم وگناه رو گردن کم کاری خودم مینداختم غافل از اینکه هر چی من خودم رو بیشتر ملامت کنم نتیجش چاقی بیشتره وگاهی اوقات هم مشکلاتی در خونه برام پیش میاوردچون مجبور میشدم فرزندم که کوچیک بود به اطرافیان بسپارم وعصرهابه پیاده روی برم
   وباتکرار هر روزه خیلی اذیت میشدم وپیاده روی برام خیلی تکراری وکسالت اور میشد ومدام به خودم قر میزدم که اگر چاق نبودم مجبور نبودم اینهمه خودم رو اذیت کنم
   وحالاخدا رو شکر میکنم که این اگاهی به لطف خدا توسط استاد بهم داده شد که اگر هم پیاده روی میرم برای سلامتی وهماهنگی بین جسم وذهنم هستش وربطی به لاغر شدن نداره وهر وقت که دوست دارم وبه هر میزانی که میخوام این عمل رو انجام میدم 😊😊😊😊😊😍😍😍😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/06/15 03:19
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 10 کلمه

   سلام استاد این فایل مخصوص کسانی هستش که تردمیل دارند؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم