0

گنج پنهان (قسمت ششم)

گنج پنهان لاغری
اندازه متن

یکی از ویژگی های مغز انسان الگوبرداری از محیط پیرامون است. این ویژگی به شکل علاقمند شدن به تجربه شرایط و امکانات زندگی دیگران یا حسادت کردن به آنچه دیگران دارند یا به دست آورده اند در وجود انسان شکل می گیرد.

این ویژگی مغز در صورتی که به شکل مناسب مورد استفاده قرار نگیرد می تواند موجب احساس یاس و ناامیدی و حتی افسردگی شود و متاسفانه در بیشتر انسانها تمایل مغز به علاقمند شدن به داشته ها و شرایط دیگران موجب ایجاد احساس یاس و ناامیدی می شود.

جالب توجه اینکه این ویژگی مغز برای رشد و گسترش جهان مادی و بهبود زندگی انسان لازم است اما باید أگاهانه به شکل صحیح از این ویژگی فوق العاده مغز استفاده کرد.

برای استفاده صحیح از این ویژگی مغز باید آگاهانه زمانی که با شرایط و نتایج دیگران مواجه می شویم به جای فکر کردن به اینکه او چطور توانسته است به این شرایط برسد و تمرکز بر نتیجه فرد و مقایسه او با شرایط فعلی خود باید سعی کنیم از کسب نتیجه و شرایطی که به نظر ما عالی است انگیزه و اشتیاق حرکت کردن و تجربه کردن آن شرایط را در خود ایجاد کنیم.

مطالعه نوشته های استفاده کنندگان از آموزش های لاغری با ذهن و آگاه شدن از نتایج عالی آنها در صورتی که آگاه به عملکرد مغز در مقایسه کردن شرایط خود با دیگران نباشیم می تواند موجب ایجاد احساس یاس و ناامیدی در ما شود.

اما اگر در زمان مواجه شدن با نتایج عالی که دیگران با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن کسب کرده اند موجب افزایش اطمینان و اشتیاق در ما برای کسب نتیجه عالی شود می تواند باعث بهبود مسیر حرکت و کسب نتایج عالی برای ما شود.

لاغری با ذهن یک روش یادگرفتنی است و برای کسب نتیجه عالی از این روش باید به اصول یادگیری و به کارگیری آموزش ها توجه داشته باشیم.

تکرار کردن، نوشتن تمرینات، خواندن نوشته های دیگران و عمل کردن به آموزشها چهار اصل مهم در کسب نتیجه عالی از روش لاغری با ذهن می باشد.

تکرار کردن محتوایی آموزشی باعث بهبود درک و نفوذ آگاهی در ذهن ناخودآگاه می شود.

نوشتن تمرینات باعث گسترش آگاهی در ذهن و منطبق شدن با شرایط فردی استفاده کننده می شود.

خواندن نوشته های دیگران باعث به یادآوری و کشف نکاتی می شود که از توجه ما پنهان شده اند.

عمل کردن به آموزش ها باعث تغییر رفتار و واکنش های ما در زندگی روزمره و در نهایت تغییر شرایط زندگی می شود.

در مجموعه فایل های گنج پنهان، نوشته های اعضای سایت در بخش های مختلف انتخاب و بازخوانی می شود و نکات مهم و آموزشی مرتبط با آن جهت درک بهتر و گسترش نکات مهم لاغری با ذهن به اشتراک گذاشته می شود.

به این ترتیب علاوه بر تاکید بر اهمیت خواندن نوشته های اعضای سایت تناسب فکری، الگوی مناسب جهت انجام عالی تمرینات ارائه می شود.

تجربه صالحه عزیز درباره این فایل آموزشی

سلام بر استاد وهمه دوستان هم مسیر 

امروز که آمدم تو سایت وقتی این فایل رو دیدم نمیدانم چرا حس کردم این گنج پنهان برای من هست.

 وقتی تو دوره رایگان فکر کنم تو صد قدم‌ هر زمان شما از دیدگاه دوستان شرکت کننده متنی رو بعنوان نوشته اول فایل میخواندم تو ذهنم هی میگفتم تو یی روزی اگه خوب کاری کنی شاید یکی از این نوشته های قبل فایل مال تو بشه.

ولی وقتی که برای باره اول گنج پنهان رو دیدم دلم به اون خط رضایت نداد و این فایل رو طلب کردم.

به خودم گفتم یی روزی تو اون گنج پنهان در فایل هستی به شرطی که ادامه بدی و تلاش کنی از موانع رد بشی.

به افکار و مرو اونها تو بخش مثبت فکر کنی توانت برای کارهای خودت باشه  شاید اون روز رو بینی و شد امروز. 

من امروز  این نتیجه و این تلاشم خودم‌ رو اول به خداوند که من رو هدایت و حمایت کرد و بانو حضرت زهرا (ص) که واسطه این امر شد و به استاد تقدیم میکنم.

چرا که اون تشویق‌های بی اندازه شما از منی که کلی ناامید، مایوس و انگیزه کمی که دیگه چیزی ازش به شکل خوب باقی نمانده بود و کلی إحساس های بد و مشکل درد پام که تو دیدم بسیار کار رو برام سخت میکرد با تشویق شما خیلی دلگرم شدم.

می دونستم جایی که خداوند من رو به سمتش هدایت کرده نتیجه بسیار بزرگتر رو به من عطا می کنه و من اون عطای خداوند رو به خودم این فایل و تشویق و حسن نظر شما می بینم.

توصیه صالحه عزیز

 دوست داشتم به دوستان یادآوری کنم که من کنار اتاق روی مبل منزلم بدون هیچ ورزشی، بدون هیچ رژیمی و بدون هیچ راه رفتنی که بهش حرکت گفته بشه چون مفصل های پاهام دچار مشکل هستن که دکتر به من تعویض مفصل رو پشنهاد دادن ولی من به همه اونها ثابت خواهم‌ کرد که اون مشکل رو در همین مسیر تو بخش خدا هرگز دیر نمی کند برطرف خواهم کرد.

 چون من با این دو تا مشکل وارد این سایت شدم به شکر خدا تا حدودی دارم از اضافه وزن رها میشم.

تو اون بخش سلامتی پاهام دارم تمرین های خودم رو روز ۸/۸ شر ع کردم به امید خدا  وقتی این دوتا بخش موفق بشم توان و قدرت ذهن که به خودم ثابت شده هست به افردی که کمی با شک بهش نگاه میکنند اثبات خواهد شد.

 باور و قدرت ذهن را به شدت قوی می کنم و می گم من لاغری رو به دست آوردم ولی با ذهنم سلامتی  رو به دست میارم چون دارم خالق این ذهن را به شکل خوب می شناسم. 

 دوست داشتم برای افردی که وارد این سایت میشن بگم برای من با این همه مشکل و بدون حرکت کردن لاغری انجام شد چون من اول خداوند رو خالق ذهن دریافتم‌ و فهمیدم که چه ذهن قوی رو به همه انسانها عطا کرده.

 اگه خودم ذهنم رو با کلی باوره اشتباه انباشته نکرده بودم این همه مشکل رو برای خودم به وجود نمی آوردم.  

ولی بازم نبازم به خداوند مهربان که درست و حساب شده من‌ رو تو این مسیر هدایت کرد. 

خدایا بابت ابن همه لطف و نظر اگه بارها و بارها سپاسگزار باشم کم است و کم است.

با سپاسگزاریی که تو مسیر خدا هرگز دیر نمی کند  که حدود ۶۰ یا۷۰ روز هست دارام انجام میدم این هدیه نفیس رو به من داد. 

تشکر استاد که من رو مورد لطف و تشویق قراد دادید من که این مسیر رو با کمک خداوند تا آخرین لحظه‌ای زندگیم برای خودم نگه خو اهم داشت انشالله خدواند کمک کنه واز لطف نظرش من و همه دوستان این مسیر رو حمایت کنه که حمایت خداوند بیکران  هست اگه من درک درستی داشته‌ باش. 

خدا پشت و پناهتون یا حق نگهدارتون

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن


اطلاعات محتوای این قسمت:

عنوان مطلب آموزشی: دوره ورود به سرزمین لاغرها – هفته ششم – پنجشنبه  (لینک مطلب)

نویسنده دیدگاه: خانم صالحه عزیز (پروفایل عمومی)

محتوای دیدگاه: ۷۳۴ کلمه (لینک دیدگاه)

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.44 از 48 رای

https://tanasobefekri.net/?p=41782
6 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار صالحه
   1402/08/21 14:50
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 168 کلمه

   سلام بر استاد. وهمه دوستان. هم مسیر. 

   از تبرک.  شما.  دوستان. عزیز. تشکر. دارم  امید دارم اول همه دوستان به هدف  زیبای  خودشون. تو این. مسیر برسن  و  این  تبرک  گفتن  به شکل  بزرگتری  به همه دوستان. هم مسیر  پر. تلاش برسه  

   لاغری  با ذهن‌کسترش خودش تو سطح بیشتری پیدا کنه  برای من که توشهر خودم هستم این امکان زبیا رو به وجود اروده که بتوانم ازافکار وایده ای  استاد این مسیر خودم رو رها ازمشکلات توهمین زمان درک کنم. 

   در آینده چقدر کسترش اگاهی به همه ما   چه کمک‌های بزرگی رو هدیه میده. اون  دیگه  خداوند  میدونه برای افراد جوان که وارداین سایت. میشنم میگم‌ چه  زمان زیبای  وارد شدید بسیار قدردان حضورتون تو این مکان باشید که این توفیق شامل حال همه کس نمیشه 

   برای  من‌ تو.  امسال  اتفاق  افتاد  برای شمایی  عزیز تو این  سن. پس  اون نگاه  خداوند و خواست  خودمون هست که زمان بودن رو تواین مکان  مشخص میکنه 

    ازنگاه خداوند دور نباشیم گه بسیار زیبا نگاهی. هست. 

   خدا پشت. وپنا. هتون یا. حق. حق. نگه. دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1402/08/18 09:03
   مدت عضویت: 686 روز
   امتیاز کاربر: 30014 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 25 کلمه

   سلام دوست عزیز و گرامی صالحه خانم ،خیلی خوشحالم ک احساس خوبی دارید امیدوارم همیشه در تمام مراحل زندگی موفق باشید انشالله همیشه سلامت باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 396 کلمه

   به نام خدا 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   «بدن من به ذوق و شوق من برای تغییر کردن و متناسب شدن جواب میده،بدن من تحت تاثیر افکار من تغییر میکنه مهم نیست چه سنی دارم »

   / این جمله عالی بود :فکر کردن به سن ، افکار محدود کننده رو به سمت ما میاره ./

   تشکر میکنم از دوست عزیزمون خانم صالحه ،خیلی خوب نوشته بودید و تجسمتون در مورد گذشته ی لاغریتون و آیندتون که در جسم ایده آلتون هستید خیلی عالی بود .

   خوشحالم از تغییرات خوبی که در اندامتون داشتید و لباسهای گذشتتون شکر خدا الان سایزتونه .

   منم می خوام مثل استاد از این به بعد اهمیتی به سنم ندم و با این بی خیالی ، واقعا احساس بهتری خواهم داشت .

   این حالت حسادت واقعا هست در همه ی انسانها ولی فکر کنم اگر زیاد باشه مشکل ایجاد میکنه چون طرف آرامش نخواهد داشت و این حالت اکثرا در خانمها بیشتر دیده میشه .پس باید از ویژگی حسادتمون به نفع خودمون استفاده کنیم و راهش رو پیدا کنیم .

   راستی استاد خیلی لذت بردم از دیدن ویدئوهای مربوط به سفر شمالتون و خیلی حس خوبی داشت شنیدن آهنگهای زیبای هم وطنهامون در شمال ، خیلی مردم دوست داشتنی هستند .امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید .

   (همین امشب الان که به دخترم شام دادم ، خواستم بخورم بیخیال شدم و گفتم چه عجله ای هست منتظر همسرم میمونم تا منم احساس گرسنگی واقعی داشته باشم و دلیل خوردنم تحریکات بینایی،بویایی نباشه و خوشحالم از این تغییر 🙂

   چقدر فاصله ی بین خوردن و نخوردن کمه !گاهی یه لحظه میگم این رو بخورم حیفه ، دور نریزم اما بعدش کافیه یه کار کوچک پیش بیاد ، مثلا صدام بزنن،دیگه میلم میپره و بعد چند ثانیه اصلا نمیتونم بخورم و میگم آخیش چقدر خوبه که نخوردم :))

   ✓ یکی از ویژگی های افراد موفق اینه که در مسیرشون استمرار داشتن .✓

   چقدر خوبه که در آینده ای نزدیک کفه ی ترازوی سمت لاغری من بسیار سنگین تر از کفه ی چاقی خواهد بود و سمت لاغری پر از افکار ،نگرش ،اطلاعات و فرمولهای لاغرکننده خواهد بود و من هم در اندام ایده آلم در اوج شادی و سلامتی زندگی خواهم کرد .

   {عاشق این جمله هستم که در قرآن اومده ،مؤمن کسی ست که نه ترس داره نه اندوه ،یعنی نه ترسی برای آینده ش داره که چه خواهد شد و نه نگران گذشته ست که  چرا اینجوری شد .}

   در پناه خداوند باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/08/17 19:24
   مدت عضویت: 330 روز
   امتیاز کاربر: 10440 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 306 کلمه

   به نام زیبای تماشایی وجودم❤️❤️❤️

   با سلام و درود فراوان خدمت استاد بی نظیرم سپاسگزارم بابت فایلهای قدرتمند و پر از آگاهیی که سخاوتمندانه در اختیار ما قرار می‌دهید و از اینکه مشتاقِ بهبود فکری و رشد آگاهی های ما هستید از شما بسیار تشکر میکنم راستش زحمات بی دریغ شما برای پیشرفت ما بقدری زیاد است که ما از سپاسگزاری بابت آن عاجزیم و سرعت شما در خدمت رسانی به ما خیلی بیشتر از سرعت ما در قدردانی از شماست بی نهایت سپاسگزار حضور توانمند شما هستم و به شما تبریک می‌گویم که آنقدر در انتقال آگاهی های ذهنی مسلط و مدیر هستید که خدا را شکر دوستان عزیز دارند پشت سر هم نتایج عالی میگیرند و شگفتی می آفرینند و مثل خود شما دعا میکنم که الهی هر کی وارد سایت تناسب فکری میشه و در انجام آموزش‌ها استمرار داره لاغر ومتناسب بشه و آرزوهای قشنگشو تجربه کنه الهی آمین🙏

   به دوست هم سن و هم مسیرم صالحه جان هم خیلی تبریک می‌گویم و ازش تشکر میکنم که با تلاش و نتیجهٔ زیبایش دل استاد عزیزم را شاد کردند و انگیزه عاشقان لاغری را برای ادامه دادن بیشترکردند👌

   و مسئلهٔ قابل توجهی که استادم اشاره کردند در مورد سن بود من خودم مدتهاست به سن و زمان توجهی ندارم و موضوع مهم برای من بهبود و درک آگاهی هایی است که سبب می‌شود من از لحظه لحظه های زندگیم لذت ببرم و زندگی با کیفیتی را طبق قوانین جهان هستی تجربه کنم من از وجود خدای مهربانم هستم و خداوند در بند زمان و مکان نیست بلکه همیشگی و نامیراست و  این شعور قدرتمند در همه جا حضوردارد و در همه چیز جاری است ما هم از وجود این آگاهی قدرتمند هستیم و هیچ چیزی نمی تواند ما را محدود کند

   با تشکر فراوان از استاد بی همتایم امیدوارم همیشه در پناه الله مهربان شاد و سلامت باشید🌹❤️🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/08/17 12:58
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 577 کلمه

   سلام بر استاد وهمه دوستان. هم مسیر 

   امروز که آمدم توسایت. وفتی. این فایل. رو دیدم نمیدنم چرا. حس. کردم این. کنج. پنهان. برای. من. هست. 

   وفتی. تو. دور. رایگان. فکر کنم  تو.  صد  قدم‌  هرزمان. شما. از. دیدگاه. دوستان. شرکت. کننده. یی متنی. رو نوشته. اول. فایل. رو میخواندم. توذهنم. هی. میگفتم. تو. یی. روزی. اگه خوب. کاری. کنی شایدیی. یی خط. تواین نوشته های. فبل فایل مال تو بشه. ولی وفتی که برای باره اول  کنج پنهان رو دیدم دلم. به. اون. خط. رضایت  نداد این فایل رو طلب گرد. به. خودم گفتم یی روزی. تو. یی زمان. تواون کنج. پنهان اون فایل هستی. به شرطی که ادامه بدی. وتلاش. کنی. آز موانع.. رعد. بشی. به. افکار ومرو اونها توبخش مثبت فکرکنی. توانت.  برای. کارهایی خودت باشه  شاید اون روز. رو بینی. وشد امروز 

   من. آمرروز . این. نتیجه. واین تلاشم. خودم‌ رو اول به. خداوند که من هدایت. وحمایت کرد وبانو حضرت. ژهرا. (ص) که. واسطه. این. امر شد و به استاد. تقدیم میکنم. 

   چرا که اون تشویق‌های بی اندازه. شما. ازمن که کلی ناامید مایوس  با  انگیزه کم که دیگه چیزی ازش به شکل خوب نداشتم . وکلی احساسهای بد ومشکل. درد پام که تودیدم  بسیار کار رو برام سخت میکرد

   با تشویق شما. چنان. دلگرم شدم. میدونست. جای که خداوند من رو به سمتش هدایت گرده نتیجه بسیار بزرکتر رو به من عطا میکنه من اون عطایی خداوند رو به خودم این فایل وتشویق و حسن نظر شما میبینم دوست داشم به دوستان یادآوری کنم که من کنار اتاق روی مبل منزلم بدون هیچ ورزشی بدون هیچ رژیمی. وبدن هیچ راه رفتنی که بهش حرکت گفته بشه چون مفصلهای دچارمشکل هستن که دکتر به من تعویض مفصل رو پشناهددادن ولی من به همه اونها ثابت خواهم‌کردکه اون مشکل توهمین مسیر توبخش خداو هرکز دیر نمیکند برطرف خواهم کرد چون من این دوتا مشکل وادر این سایت شدم به شکرخدا تا حدودی اصافه وزن دارم رها میشم تواون بخش سلامتی پام  دار م تمرین های خودم رو روز ۸/۸ شر ع گردم به امیدخدا وفتی این دوتا بخش موفق بشم توان وقدرت ذهنو به خودم ثابت شده هست به افردی که کمی با شک بهش نگاه میکنم  باوره وقدرت ذهن به  شدت قویی  میکنم ومیگم  من  لاغریی روبه دست اوردم ولی با ذهنم سلامتی  روبه دست میارم اون با ذهنم  چون دارم خالق این ذهن رو به شکل خوب میشناسم 

    دوست داشتم برای افردی  وارد این سایت میشنم بگم برای من با این همه مشکل وبدون حرکت کردن انجام شد چون من اول خداوند رو خاقانی ذهن دریافتم‌ وفهمیدم که جه ذهن قویی رو به همه انسانهاعطا گرده اگه خودم دورنش کلی باوره اشتباه انباشته نکرده بودم این همه مشکل رو برای خودم به وجود نمی آوردم  ولی بازم نبنازم به خداوند مهربان که درست وحساب شده من‌. رو تو این مسیرهدایت گرد 

   خدایا بابت. ابن همه لطف ونظر  اگه بارها و  بارها سپاگزارباشم کم است و کم است. با با سپاگزاریی که تو مسیر خدا هرگز دیر نمی کند  که حدود ۶۰ یا۷۰ روز هست دارام انجام میدم این هدیه نفیس رو به من داد به قدری خو شحال شادی دون تومسیر داشتنم ولی امروز به حد عالتری رسیدن 

   تشکر استاد که من رو مورد لطف ونشویق  قراد دادید من که این مسیر رو با کمک خداوند تا آخرین لحظه‌ای زندگیم برای خودم نگه خو اهم داشت انشالله خدواند کمک کنه واز لطف نظرش من وهمه دوستان این مسیر رو حمایت کنه که حمایت خداوند بیکران  هست اگه من درک درستی داشته‌باشم. 

   خدا پشت. وپنا. هتو ن. یا. حق. حق  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/08/17 08:49
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 421 کلمه

   سلام دوستان متعهد سلام استاد

   حسادت در جهت مثبت حسادت نیست و در واقع وسیله ای برای  پیشرفت حسادت یعنی اینکه ما در خودمان لیاقت داشتن ان خواسته رو احساس نکنیم و بخواهیم اون مورد علاقه ما که دست اون فرده نابود بشه و اون هم نداشته باشه چون ما نداریم و امیدوارم هیچ کس اینجوری نباشه چون واقعا درد بزرگی 

   استاد ممنون که در سفر زیباتون ما رو هم همراه کردید

   استمرار حرف اول میزنه یادمه یکی از دوستانم حتی یک خط صاف نمیتونست بکشه و من همیشه دور دفترش پسرش نقاشی میکردم و نقاشیم خیلی خوب بود ولی اون به قدری استمرار در رفتن کلاس نقاشی از خودش نشان داد که الان تابلوهای زیبایی میکشه 

   بعضی از دوستان تو دوره میگن ۹ ماه که این نتایج عالی رو گرفتن خوب اونها ۹ ماه استمرار داشتن در حالیکه ممکن فردی که ۴ سال تو دورس اندازه ۹ ماه استمرار نداشته مثلا یک دوره رو شروع کرده و اوایل خیلی هم شوغ و ذوق داشته بعد مدتیرفقط سعی کرده دوره رو تموم کنه و تا چندین ماه دوره رو رها کرده و هیچ وقت بیشتر از یکی دو ماه تو دوره مستمر نبوده و البته قابل ذکر به اندازه همون چند ماه هم نتایجش رو گرفته و به خاطر همان نتایج نمیتونه رها کنه دوره رو 

   دوست دارم به صالحه عزیز تبریک بگم و از ته دل براش ارزوی بهترینها را دارم

   سمت مقابل این اتفاق قبل دوره بود که وقتی من به سراغ کمد لباسهام میرفتم وقتی مهمونی دعوت بودم تمام لباسها تنگ انگار من کمد لباسیم رو به یک بوتیک اجاره دادم چون هیچ کدوم از اون لباسها اندازه من نبود سهم من فقط از اون لباسها تنگ کردن جام بود چون هر لباسی که میخریدم و میدوختم تنگ میشد چون چاقی رو به رشد بود ولی الان من از بین لباسها انتخاب میکنم و هر کدوم دوست دارم میپوشم واقعا این تغییر چه قدر مهمه

   البته هنوز هم چند تا لباسه که اندازم نشده و اتفاقا خیلی هم خوبه چون نشون میده یک زمانی اون سایز بودم پس دوباره هم میتونم به اون سایز برسم به اون وزن برسم چون اون فرد لاغر من بودم و هیچ کس دیگه ای نبود 

   من هم همراه صالحه عزیز ادامه میدم تا روزی که بتونم اون لباسهای کوچک رو هم به راحتی بپوشم میدونم کت شلواری که ازم خیلی تنگ بود و الان تا حدودی اندازم شده به زودی تو تنم ازاد میشه و میخوام تو یک مهمونی بپوشم و این رویا برام خیلی لذت بخشه اونروز حتما میام تو سایت و مینویسم که به رویام رنگ واقعیت بخشیدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم