0

با چاقی زندگی کنید

تاثیر چاقی بر زندگی
اندازه متن

همه افراد چاق دوست دارند لاغر شوند، اشتیاق آنها برای لاغر شدن به حدی است که بسیاری از اقدامات زندگی را به بعد از لاغر شدن موکول کنند. این اقدام آنها به واسطه تاثیر چاقی بر زندگی شان می باشد.

این در حالی است که احساس ایجاد شده در وجود انسان به واسطه زندگی کردن، موتور انگیزاننده او برای ادامه دادن حیات است و اگر انسان زندگی کردن را به خاطر چاقی به تعویق بیندازد عملا انگیزه خود را برای زندگی کردن از دست خواهید داد.

تاثیر چاقی بر زندگی

اعتیاد به چاقی

سالهای زیادی از عمرم تاثیر چاقی بر زندگی گذشت. از این رو احساس افراد چاق را به خوبی درک می کنم و به همین دلیل آموزش های لاغری با ذهن برای همه افرادی که اضافه وزن دارند قابل استفاده و جذاب می باشند.

در سال های چاقی بارها می شنیدم که اعتیاد جرم نیست بلکه یک بیماری است و فرد معتاد مجرم نیست بلکه بیماری است که نیاز به مداوا شدن دارد.

بارها با خودم فکر می کردم که چرا به فرد معتاد میگن بیمار در حالی که من فکر می کنم افراد معتاد بخاطر بی اراده بودن به این مشکل گرفتار شدند، ولی به من که چاق هستم میگن بی اراده درحالی که خودم اصلا دوست ندارم چاق باشم و خیلی تلاش می کردم که لاغر بشم!

به لطف خدا وقتی ایده لاغری با ذهن در من شکل گرفت و قدم در این مسیر شگفت انگیز گذاشتم متوجه شدم که چرا افراد معتاد با این که خیلی هاشون اطمینان دارند که مصرف مواد باعث مشکلات بیشتر آنها خواهد شد اما قادر به ترک کردن یا مقاومت در برابر مصرف آن نیستند.

لاغری با ذهن برای من واضح کرد که نحوه مرور افکار و ترغیب شدن های ذهنی من بعنوان فردی که معتاد به مصرف مواد غذایی است با فردی که معتاد به مصرف مواد مخدر است با فردی که معتاد به مصرف الکل است و با همه انسانهایی که هر کدام معتاد به تکرار یک رفتار هستند شباهت دارد.

همانگونه که همه افراد چاق بارها تصمیم گرفته اند از امروز، فردا یا از روز شنبه رژیم بگیرند تا لاغر شوند احتمالا بسیاری از افراد معتاد به مواد مخدر هم بارها تصمیم گرفته اند که دیگر سمت مصرف مواد مخدر نروند اما موفق به اجرای تصمیم خود نبوده اند.

امروز که در شرایط جسمی و روانی کاملا متفاوت با چند سال قبل هستم بهتر از همیشه درک می کنم که خداوند چه لطف عظیمی در حق من داشته است که لاغری با ذهن را به عنوان راه رهایی از چاقی به من هدیه کرد.

روشی که به شکل ریشه ای و عمیق منجر به اصلاح چاقی از ذهن و پاکسازی تاثیر چاقی بر زندگی و تجربه تناسب اندام همیشگی می شود.

تاثیر چاقی بر زندگی

از همون روزهای اولی که اسم چاق روی من گذاشته شد، محدود شدن فعالیت های روزمره من شروع شد و تاثیر چاقی بر زندگی را تجربه کردم.

تحت تاثیر چاقی بر زندگی، دیگه دوست نداشتم با بچه ها فوتبال بازی کنم که مبادا منو مسخره کنند.

تحت تاثیر چاقی بر زندگی، دیگه دوست نداشتم زنگ ورزش قاطی بچه ها باشم و همیشه سعی می کردم خودم رو به مریضی بزنم که زنگ ورزش رو تو کلاس بمونم.

هرچه بزرگتر شدم،‌ چاق تر شدم و بیشتر تاثیر چاقی بر زندگی قرار گرفتم و محدوده فعالیت های زندگی من کمتر شد.

از حضور در مهمانی ها خودداری می کردم چون طاقت شنیدن حرف های دیگران درباره چاقی ام رو نداشتم.

از انجام کارهای گروهی خوشم نمی آمد چون احساس می کردم بخاطر چاقی نمی توانم مثل بقیه باشم و باعث ناراحتی دیگران خواهم بود.

دیگه دوست نداشتم دوچرخه سواری کنم چون فکر میکردن مردم با دیدن من مسخره ام می کنند یا غصه مرا می خورند که طفلکی داره جون میکنه که لاغر بشه.

موارد زیادی در زندگی ام هست که تحت تاثیر چاقی بر زندگی قرار گرفت و باعث شد من تغییر رفتار داشته باشم.

حتی در مورد خوردن هم تاثیر چاقی بر زندگی قرار گرفتم و از حضور سر سفره و کنار دیگران نشستن رو هم دوست نداشتم و ترجیح می دادم جدا از بقیه غذا بخورم که مبادا کسی به من تذکر بده کمتر بخورم.

چاقی به قدری زندگی منو تحت تاثیر قرار داده بود که برای مهمترین انتخاب های زندگی هم بی تفاوت شده بودم و فقط دوست داشتم اون موضوع به هر شکلی که شده رقم بخوره و از اون فشار ذهنی خلاص بشم.

شاید برای خیلی از افراد دوران خواستگاری جز‌ء شیرین ترین روزهای عمرشون باشه درحالی که برای من بخاطر فشار چاقی ذهن برای من کابوس وار شده بود. بیشتر حرف های در خواستگاری ها درباره چاقی من بود. اینکه باید فکری برای چاقی خودم کنم.

بارها توسط مادرم بهم خبر داده می شد که این خانواده هم قبول نکردند و ظاهرا دلیلشون چاقی داماد بوده.

آنقدر حرف از چاقی من می شد که همش خدا خدا می کردم یه نفر قبول کنه با من ازدواج کنه و از این شرایط خلاص بشم.

اطمینان دارم که همه افراد چاق به شکل های مختلف تاثیر چاقی بر زندگی مجبور به تغییر رفتار یا عملکرد خود در زندگی شده اند. این تغییرات به مرور باعث شکل گیری شخصیت جدید در افراد می شود که بر مبنای چاقی شکل گرفته است و بسیار محدود کننده است.

تاثیر چاقی بر زندگی

زندگی با چاقی راه حل لاغری

همه ما موقعیت های مختلفی را به دلیل تاثیر چاقی بر زندگی از دست داده ایم. موقعیت هایی که بخشی از جریان زندگی ما را تشکیل می دادند و برخی از آنها را هرگز نمی توان جبران کرد.

تصور کنید به خاطر چاق بودن چه شرایط یا موقعیت هایی در زندگی را از دست داده اید؟!

متاسفانه این عادت ذهن چاق است که فرد را وادار به کناره گیری کردن فرد از زندگی کردن به نفع چاقی می کند.

هرچقدر افراد بخاطر چاقی از انجام کارهای زندگی روزمره خود تفره می روند در واقع فرصت بیشتری را برای رشد و گسترش چاقی فراهم می کنند.

موضوع ارتباط بین رفتارها و عادت های روزمره ما با چاقی در ذهن به طور مفصل در جلسات دوره پاکسازی چاقی ذهن توضیح و برای اصلاح فرمول های چاقی ذهن راهکارهای عملی ارائه شده است.

اما جهت اطلاع از این آگاهی در جریان باشید که باید ارتباط بین چاقی و عادت ها و رفتارهای روزمره رو اصلاح کنید. به این معنی که عادت هایی که در زندگی روزمره تحت تاثیر چاقی انجام می دهید را تغییر دهید.

خیلی از افراد چاق زندگی کردن را به بعد از لاغر شدن موکول می کنند. همانطور که بیشتر انسانها زندگی کردن را به بعد از تحقق فلان خواسته شان موکول می کنند.

 • انشاالله مهاجرت کنم اونوقت می دونم چطور باید زندگی کنم.
 • این کنکور لعنتی رو قبول بشم بعد می دونم چطور باید خوشی کنم.
 • مساله کار من حل بشه بعد می دونم چطور باید خوش بگذرونم.

همین نگرش ها به شکل های مختلف تاثیر چاقی بر زندگی در ذهن افراد چاق مرور می شود و باعث ایجاد ارتباط قوی تر بین چاقی و زندگی روزمره می شود.

 • من لاغر بشم اونوقت می تونم از زندگی لذت ببرم.
 • من لاغر بشم می دونم چطور باید لباس بپوشم.
 • من لاغر بشم اونوقت می رم رانندگی یاد می گیرم.
 • من لاغر بشم اونوقت به ازدواج کردن فکر می کنم.

هرچقدر افراد اضافه وزن بیشتری داشته باشند یا دفعات بیشتری برای لاغری اقدام کرده اما نتیجه نگرفته باشند سبب می شود که مسائل بیشتری از زندگی روزمره را به بعد از لاغر شدن موکول کنند. در واقع سابقه ما در چاقی ارتباط مستقیم با قدرت گرفتن تاثیر چاقی بر زندگی می شود.

دلیل این عملکرد افراد چاق این است که هرچه آنها چاق تر می شوند یا با استفاده از رژیم ها و ورزش کردن نمی توانند لاغر شوند اعتماد به نفس شان پایین تر می آید و خود را لایق هیچ کار یا موقعیتی نمی دانند بنابراین بسیاری از تصمیمات معمولی زندگی را به بعد از لاغری موکول می کنند.

این در حالی است که فرد خیلی دوست دارد لاغر شود اما ناآگاهانه از طریق ارتباط برقرار کردن بین چاقی و زندگی روزمره باعث تقویت تصاویر چاقی خود می شود و در این صورت هرگونه تلاش برای لاغری بی تاثیر خواهد بود.

بنابراین برای لاغر شدن باید ابتدا چاقی را زندگی کنید. همانطور که برای چاق شدن به زندگی روزمره خود مشغول بودیم و به مرور با تغییر افکار و رفتارهای خود باعث چاقی مان شدیم اکنون هم که اضافه وزن داریم باید به زندگی روزمره خود ادامه دهیم و همزمان با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن افکار و رفتارهای عادی و روزمره خود را اصلاح کنیم.

در این صورت بعد از مدت کوتاهی مشاهده می کنیم که شرایط جسمی ما دگرگون شده است و ما همان انسان ناامید و افسرده و ناتوان چند ماه قبل نیستیم بلکه یک نسخه جدید از افکار و شخصیت متناسب را در وجود خویش شکل داده ایم که باعث ایجاد تغییر در شریط جسمی ما نیز شده است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.19 از 52 رای

https://tanasobefekri.net/?p=44112
برچسب ها:
18 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار Maahsaaa
   1403/03/27 21:15
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 9270 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 595 کلمه

   با چاقی زندگی کنید 

   مهمترین کار برای زندگی با چاقی در درجه اول پذیرش اون هست.به ابن معنی که بپذیریم چاق هستیم و‌در عین چاقی زیبا و‌دوست داشتنی.یعنی باید خودمون رو‌همینطور که هستیم با هر وزنی دوست داشته باشیم.

   من برای خودن اینطور منطقی می کنم که در خیلی از مناطق مثل قدیم هنوز چاقی یه مزیت و نشانه زیبایی هست.هنوز هستن افرادی که سلیقه شان چاقی است.تو‌محل کارم یه همکار دارم که لاغره و‌همیشه غبطه هیکل منو‌میخوره اوایل تعجب میکردم و باورم نمیشد ولی کم‌کم دیدم سلیقه ها متفاوت و بعضی ها هنوز همون معیارهای قدیمی رو دارن برای زیبایی.

   پس اکه زمان قدیم بود الان ما به موهبت داشتیم به نام چاقی که اتفاقا نشانه ثروتمندان هم بود

   پس خیلی هم بد نیست چاقی فقط سلیقه ها تغییر کرده.از خداوند تشکر می کنم که از همه به من وزن بیشنری داده و سعی می کنم چاقیم رو بپذیرم و دوستش داشته باشم و با صبر و بردباری و سپاسگزاری از شرایط موجود به سمت ایده آلم برم.که خداوند وعده داده هر که صبر کنه پاداش داده میشه .صبر به معنی بودن در شرایط فعلی با آرامش و‌پذیرش و حس خوب هست. 

   پس من چاقیم رو‌دوست دارم و بخاطرش سپاسگزاری می کنم 

   من هم مثل بقیه خیلی از کارهام موکول کردم به بعد از لاغری حتی موضوع مهمی مثل ازدواج اصلا نمیتونم بپذیرم با این هیکل چاق میشه ازدواج کرد و موکول کردم به بعد از لاغری.

   عکس گرفتن لباس خریدن حتی ورزش کردن موکول کردم به بعد از لاغری .البته ورزش طبق نظر پزشک بود که گفت باید اپل ۱۵ کیلو کم‌کنی بعد ورزش.

   تمایلی به شرکت در محالس و‌مهمونی ها ندارم چون از تیپم لذت نمیبرم لباس های دلخواهم نمیتونم بپوشم اقوام ازم ایراد میکرن مثلا چرا مشکی میپوشی چرا لباسهات اینقدر ساده است و انرژی مثبت نمیگیرم از سرکت در مهمونی ها.مول قبل نمیتونم شاد باشم.شخصیتم تغییر کرده فکر میکردم بخاطر افزایش سن رفتن سرکار و مشغله داشتن بوده ولی الان میبینم بخش زیادی از این تغییرات متفی مربوط به چاقی میشه و چاقی انذژی جسمی و  هنی زیادی ازم گرفته بدون اینکه خودم‌ متوجه باشم. در اثر سال های طولانی رژیم های ناموفق اولین و قوینرین الگوی شکست در ذهنم حک شده و باور کردم که نمیتونم . اولین تجربه شکست و‌نتوانستن اغلب ما همین لاغر شدن بوده. خیلی تجربه تلخی است. باور کردم که بعضی کارها در توان من نیست و همیشه نمیشه موفق بود و این باور کم‌کم ریشه دوانیده و به سایر جنبه های زندگی سرایت می کنه

   واقعا چاقی معضلی است که همه جنبه های زندگی فرد رو‌ نادانسته و عمیق تحت تاثیر قرار میده هم‌جسمی هم روحی. ولی اونقدددر عوارضش به چشم نمیاد و فقط فکر می کنیم محدود به همون چند تا مشکل جسمی میشه.

   با بودن در این سایت و کسب آکاهی های ناب که از طرف خداوند میدونم همه اینها رو‌میشه برطرف و‌جبران کرد. خداروسکر رو که زمینه جبران عوارض چاقی در دسترس قرار داده تا بتونیم روح‌و‌جسممون‌رو ترمیم و اون‌جیزی که حق طبیعیمون هست یعنی لاغری و سلامت ذهن و‌جسم و بازپس بگیریم.

   سلامتی و‌نشاط و سبکی رو به جسم نازنین برگردونیم و علفهای هرز باغ ذهن از هرگونه فرمول غلط و ناامیدکننده پاک کتیم.

   چاقی موهبتی است که ناخواسته بدست اومد ولی وسیله ای شد برای رشد و آرامش و آگاهی و بهبود زندگی در همه جنبه ها. 

   ۱-باید با همین هیکل چاق خودم رو تو آیینه ببینم و لذت ببرم  وقتی به این دیدگاه رسیدم شروع بهبود زندگی من میشه

   ۲-باید کارهایی که‌موکول کردم به آینده رو همین الان انجام بدم لباس دلخواهم بپوشم عکس دلخواهم بگیرم اینا یعنی پذیرش و زندگی کردن با جاقی

   ۳-برای جسمم شکرگذاری کنم به همین شکل زیبای کنونی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سرباز امام زمان
   1403/03/26 11:16
   مدت عضویت: 74 روز
   امتیاز کاربر: 2735 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 353 کلمه

                        به نام الله مهربان 

   سلام به همه هدفمندهای سایت

   سلام به استاد عزیز و بزرگوار

    برای لاغر شدن باید ابتدا چاقی را زندگی کنید. همانطور که برای چاق شدن به زندگی روزمره خود مشغول بودیم و به مرور با تغییر افکار و رفتارهای خود باعث چاقی مان شدیم اکنون هم که اضافه وزن داریم باید به زندگی روزمره خود ادامه دهیم و همزمان با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن افکار و رفتارهای عادی و روزمره خود را اصلاح کنیم

   بسیاری از ماها نه تنها توی چاقی بلکه توی خیلی از مسائل زندگیمون همیشه گفتیم که اگه به نتیجه‌مون اگه به نتیجه دلخواهمون برسیم فلان کار رو انجام میدم یا مثلاً

   اگه توی کنکور قبول بشم دیگه می‌دونم چقدر خوش بگذرونم و تفریح کنم

   حالا بعد از ازدواج یاد می‌گیرم چه جوری خونه داری کنم

   کلی کار دیگه که فقط برای اینکه به اون نتیجه برسیم اونا رو موکول می‌کنیم به بعد از رسیدن به اون نتیجه

   و این کار کاملا اشتباهه چون عمر ما که داره می‌گذره و یک روزی میاد که حسرت این لحظه‌ها رو می‌خوریم

   همین الان اگه به ساعت نگاه کنیم می‌بینیم که بدون اینکه توجه کنه که ما یک سری از کارهامونو انداختیم  بعد از رسیدن به نتیجه انجام بدیم داره تیک تیک می‌گذره

   پس بیایم و زندگی کنیم با هر حالی که هستیم

   با هر اندامی که هستیم

   با هر شرایطی که هستیم بیاین و زندگی کنیم

   و لذت ببریم از تک تک این لحظه‌ها چون خدا با ماست و ما رو خیلی راحت تغییر میده اگر خودمون بخوایم و درست پیش بریم

   ما یکو که چاق نشدیم زندگی کردیم و چاق شدیم از همه چی نزدیم که چاق بشیم زندگی کردیم و کنارش آروم آروم چاق شدیم

   پس الانم زندگی می‌کنیم و آروم آروم و لذت بخش لاغر می‌شویم

   با اشتیاق و صبر ادامه میدیم نه با کلافگی

   پس دست بزار روی زانوها توی یا علی بلند بگو و لند شو نگاهت به آسمون باشه و آروم آروم با صبر و اشتیاق گام‌هاتو پیش ببر و قدم بردار

   بهت قول میدم اگه به خدا ایمان داشته باشی و درست و اصولی قدم برداری حتماً به خواسته‌ات می‌رسی

   زندگیاتون سرشار از لحظه‌های شیرین

   یا حق مدد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1403/03/19 23:56
   مدت عضویت: 667 روز
   امتیاز کاربر: 29819 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 664 کلمه

   ب نام خداوند یگانه 

   سلام خدمت همه عزیزان و گرامیان 

   آرامش داشتن،آرامش لازمه هر اتفاقی هست مثلا جای بخواهی بروی ی مرتبه باران خیلی شدیدی اتفاق میفتد در آن لحظه فرد خیلی عصبی می شود خیلی نگران‌ می شود ک ب فرض الان چرا باران‌ می بارد برای من سخت‌ شده چون جلوی کار من را گرفته یا کار من سخت شده،

   خوب الان دیگه چاره ای نیست‌ پس با این موضوع و سختیش باید کنار بیایم یا بایستیم تا باران تمام شود پس ممکنه هر دفعه موردی پیش بیایدپس ما نباید کارمان را متوقف کنیم،کارمان راانجام می دهیم باران هم تمام می شود.

   من فایلها رو هرروز میبینم‌ هرروز مطلب می خونم‌،مثل همه دوستان با اشتیاق می خوانم.ب هیچ عنوان با کلافگی نمی بینم یا مطالب رو نمی خونم.

   درسته همیشه شرایط نوشتن ندارم ولی همیشه حتما مطلب یا مطالب جدید رو می خونم حتما چن مورد مطلب عزیزان رو می خونم.

   در مورد موکول کردن کارها بعد لاغری،بله‌ من ک خیلی خیلی بیشتر از دوستان‌ دری افکار هستم البته استاد فرمودند بخاطر فشار ذهنی چاقی ما افراد چاق اینکار انجام می دهیم یا بخاطر خجالت یا کمبود اعتماد ب نفس،خوب من ک خودم تا ب حال لاغری خودم رو ندیده بودم ولی دوستان ک از اول لاغر بوده اند هیچ وقت زندگی خودشون رو تعطیل نکردن تا چاق شوند پس در چاقی هم باید زندگی کنیم بله واقعا همینه منم همین رو‌ می خوام

   من آرزوی قلبیم اینه گ دقیقا مثل لاغرها زندگی کنم وحتی تو این شرایط ک هستم مثل افراد عادی زندگی کنم،ب نظرم آرزوی همه افراد چاق اینه ک مثال افراد لاغر زندگی خوبی داشته باشند،هم با وجود اینکه ب گفته دوست عزیزمون این طور نیست ک حتی افراد لاغرهم هیچ غم و غصه ای نداشته باشند.هر کی ب نوبه خودش دچار دغدغه های می باشد.ولی من حتی دوست دلرم مثل تمام افراد چاقی ک ب نظرم ظاهرا مشکلی ندارن یا اینکه مشکلشون رو پذیرفتن من دوست دارم‌ مثل اونها زندکی کنم.

   وازینکه شرایط من مقداری اونها حادتره این عذابم میده.چون همون طور ک میدونیم جامعه ما شرایطش طوری هست ک ن در قسمت لباس ن در قسمت امکانات شهری یا حتی بهداشت و درمان اصلا مناسب افراد چاق تعبیه نشده خوب از لباس و بقیه چیزها بگذریم ولی واقعا چرا بهداشت ودرمان همه افراد دارای اضافه وزن را ب سخره می گیرند؟ 

   اگر دندانپزشکی یا یخواهی عکس بردای سیتی اسکن و بقیه مسایل،همش می پرسند وزنتون چنده وبخاطر اضافه وزن ماها رو نمی پذیرند.

   خوب اینها ناخودآگاه ب فرد حس نگرانی دست می دهد.خوب من ک تو این دوره هستم وخیلی مطالب آموختم ومن نمی خوام هیچ دلیلی هیچ دلیلی برای عدم نتیجه خودموپیدا کنم.بله در حین اینکه من مقداری،عجله داشتم ولی این من از مقصد دورو دورتر کرد وبله من الان دچار استرس هستم ولی اوایل اصلا نبودم جون ب این مدت نتیجه نگرفتم الان بله واقعا نگران هستم شاید اون اضطراب و نگرانی من برطرف نشده،خوب دوست عزیزی فرمودن زیاد اضافه ندارند حالا مثلا پنج کیلو،و بیان کردن فشار ذهنی اندازه صد کیلو رو می کشند،یعنی بیست برابر،خالا کسی که بالای ۸۰یا ۹۰ کیلو اضافه ب نظرتون چ فشار ذهنی رو باید تحمل کنه،خوب این هم بیست برابر میشه.

   ولی من اتفاقا خیلی خیلی فرد برون گرایی هستم وهم اعتماد ب نفسم نمیگم در حد خیلی عالی ولی خوبه و اگر چیزی رو موکول کنم ب بعد صرفا صرفا بخاطر مشکل جسمیم هست ونه فشار ذهنی،مثلا جاهای ک پله داره واقعا برای من مشکل هست خوب ولی من زندگیم رک در سال‌های قبل بخاطر چاقیم ترک نکردم من ۲۲ سال حسابدار و رئیس جلسه ک با همسایگانمان داشتیم بودم.

   واین موضوع متاسفانه بخاطر کرونا تموم شد پس من با همین شرایط می رفتم در هر صورت هر کاری ک بخواهیم انجام دهیم لازمه اولش آرامش آرامش و آرامش است امروز ب خودم گفتم بهتره دیگه بی خیال بشم دیگه ب این موضوع فکر نکنم من در یک مواردی استرس،دارم وممکن این استرس،مانع کارم شده ب لطف خداوند ب لطف خداوند من تمامی موانع رو بر می دارم،برای همه دوستان عزیز قلبی پر از عشق شادی و آرامش آرزومندم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/03/19 11:42
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 895 کلمه

   سلام استاد 

   چقدر این فایل آگاهی دارد که ما باید با چاقی زندگی کنیم تا کم کم لاغری را بدست بیاوریم ما هرگز نمیتوانیم زندگی را متوقف کنیم پس باید زندگی کنیم حتی با چاقی باید خود را به خاطر چاقی تحقیر /محروم /و مخفی نکنیم چون با این کار بیشتر استرس و نگرانی به خود وارد میکنیم و با این کار احساس ما بد میشود و خانم منفی باف خوشحال از اینکه توانسته احساس مارا بد کند و به قولی حرفش را به کرسی بنشاند چون چاقی برعملکرد ذهن ما و زندگی ما تاثیر بسیار زیادی میگذارد . زندگی هرگز متوقف نمیشود ولی به خاطر احساس بد چاقی خیلی از کارها که باعث شادی و نشاط درما میشود را انجام نمیدهیم و موکول به زمان لاغری میکنیم درحالی که با داشتن احساس بد لاغری به وجود نمیاید و عجله کردن و تعیین زمان برای لاغری هم بیشتر استرس و نگرانی را برای ما دارد چون تمرکز به نتیجه کاررا خرابتر میکند و لاغری درکار نخواهد بود تنها رها کردن و کاهش فشار ذهن باعث ایجاد احساس شادی میشود چون قدیم میگفتند دربی خبری خوش خبری است پس ما بدون خبر داشتن از نتیجه کار خوشحال درمسیر تناسب اندام هستیم و از هرلحظه زندگی با چاقی لذت میبریم و بهترین عملکرد برای لاغری این است که با چاقی زندگی کنیم و هرکاری را دوست داریم همین الان با همین چاقی و ظاهر انجام دهیم و شاد باشیم و درکنار آن آگاهانه فرمولهای لاغری را یاد بگیریم و درزندگی روزمره ازآن استفاده کنیم تا کم کم لاغر شویم . 

   مشکل اصلی ما چاقها استرس برای لاغر نشدن است چون از خیلی از روشهای اشتباه استفاده کردیم و موفق نشدیم خانم منفی باف هر با ر شکست ها را به ما یادآوری میکند و احساس ما را بد میکند ولی الان دیگر یاد گرفتیم و جنس حرفهای اورا می شناسیم و با تمرکز برتوانایی خودمان برای انجام کارهایی که دران موفق بودیم  مثل تحصیل / آموزش رانندگی / آشپزی/ قالیبافی / بچه داری/ نظافت منزل / شغل/ همسرداری/ و…. و با اطمینان به اینکه من درخیلی از کارها وقتی تصمیم قاطع بگیرم که میخواهم موفق بشوم و دراین کار موفق شدم و درهیچ یک از این کارها من زمان مشخص نکردم و عجله نکردم بلکه با شورو شوق مسیر را سپری کردم و درنهایت نتیجه عالی گرفتم درحالی که بعضی از مواقع خسته میشدم ولی برای سختیها ناله و شکایت نمیکردم و اینها را یک امر عادی میدانستم حالا هم لاغری را یک تصمیم قاطع برای خودم تصور میکنم که باید مدتی من تحت آموزش باشم و استرس و عجله نداشته باشم و با هربار اشتباه کردن درمسیر خودم را سرزنش نکنم که نه تو موفق نمیشوی / دوباره پرخوری کردی / ترک عادت زمان میبرد باید با حوصله و صبر این کارها را انجام دهیم تا نتیجه عالی شود 

   من الان یکسال خورده ای است دراین مسیر هستم ابتدای مسیر خیلی عجله داشتم و روی وزن و ظاهرم خیلی حساس بودم وقتی به استاد پیام دادم و ایشان گفتند فقط ادامه بده و به احساست توجه داشته باش من قسم خوردم دیگر روی ترازو نروم مگر مطب دکتر و خدارا شکر هر بار درمطب دکتر وزن شدم وزن من کمتر از دوره ی قبل بوده است و این یعنی من درمسیر درست هستم و خیلی از تغییرات دراین مسیر داشتم و جالبه من وقتی خودم به ظاهرم توجه میکردم فکر میکردم اصلا لاغر نشدم چون تغییرات را متوجه نمیشدم ولی دیگران وقتی من را می بینند این تغییرات ظاهر و کاهش وزن من را متوجه میشوند و به من یادآوری میکنند چقدر خوب لاغر شدی اصلا هم زشت نشدی و زیباتر شدی و با شنیدن این حرفها شور و اشتیاق من برای بودن دراین مسیر بسیار زیادتر میشود و وقتی هم که جایی باشم و کاری داشته باشم اصلا استرس برای گوش دادن فایلها و انجام تمرینات ندارم من خودم میثاق نامه را حفظ کردم و بعضی از قسمتها را به سلیقه خودم تغییر دادم و انها را تکرار میکنم مثلا من تمام مسئولیت لاغری خودم را بر عهده میگیرم و…و با این کار احساس خودم را شاد نگه میدارم وحتی بعضی از مواقع چیزی را خوردم که نتوانستم مقاومت کنم و به ذهن خودم گفتم اینبار را گوش به حرفت دادم چون هنوز بچه و لوس هستی ولی در دفعات دیگه گوش به حرفت نمیدهم و با این افکار احساس خودم را بد نمیکنم مثل تربیت یک فرزند ابتدا با ناز با او برخورد میکنیم ولی اگر تعداد دفعات درخواست او زیاد شد درمقابل او بی محلی کرده و آن درخواست را انجام نمیدهیم شاید ناراحت شود ولی کم کم به این روش عادت میکند .

   دلیل لاغر شدن ما هر چیزی میخواهد باشد برای مغز ما اهمیت و تفاوتی ندارد . کلافه بودن برای گوش دادن بموقع فایلها و انجام تمرینات باعث ایجاد احساس استرس و نگرانی میشود و این کار مانع لاغری است پس با شورو شوق و اطمینان به اینکه من درمسیر هستم و بالاخره لاغر میشوم دراین مسیر هستم و با این کار مسیر لاغری را برای خود هموار میکنم چون لاغری با ذهن با سختی و فشار برجسم صورت نمیگیرد بلکه با زندگی کردن با چاقی و بودن درمسیر کم کم ما لاغر میشویم چون افکار چاقی درذهن ما کم رنگ میشود و افکار لاغری پررنگ تر وتوجه ما بیشتر بر متناسب شدن است تا لاغری پس باید شرایط فعلی را بپذیرم و با حال خوب و اشتیاق برای ادامه مسیر زندگی کنیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1403/03/17 18:19
   مدت عضویت: 318 روز
   امتیاز کاربر: 1525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام مثل همیشه عالی ودرجه یک 

   اگراجازه بدهید با یک چالش عجیب غریب روبه رو شدم کوتاه وخلاصه بیان کنم و ببینم جواب استاد وهمراهان دوست داشتنی 

   اینکه ۳ سال است در دوره ام در ۱۰ ماه اول عالی  وزن کم کردم اگرچه هنوز به ایده ال نرسیدم ولی موضوع خیلی مهم اینکه هرگز باز نگشتم وباآرامش فعلا ادامه میدهم 

   حالا بخاطر یک موضوعی میبایست فوری فوتی دریک ماه ۱۰ کیلوی دیگر کم کنم من هم به هیچ وجه  هیچ اعتقادی به رژیم و فشار واسترس و محروم کردن وتعیین زمان وعجله ندارم وباوری عالی که غذاها اصلا چاق نمیکنند پیدا کرده ام عدم ترس از غذا خوردن و همه این حکایت های درست وعالی  مسیرمان که همه واقفید

   حالا من مانده ام و این تعیین زمان تعیین کاهش وعجله  که میدانم سم است درجهت تناسب واقعا چه باید کرد 

   البته باخودم به یک جوابهایی رسیده ام ولی از یک طرف  ذهنم نمیپذیرد واز طرفی در اجبار کاهش فوری ام جهت سلامتی 

   پیشاپیش سپاس  از دوستان واستاد گرانقدرمان که راهنماییمان میکنند 

   خوش وخرم باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 128 کلمه

    با سلام به دوست تناسب فکری ام 

    چون نظر من خواننده رو  خواسته بودید اولین فکری که در ذهنم ایجاد شد بیان میکنم 

    به نظر من شما بیشتر از اونیکه نیاز داشته باشید به هر دلیلی که خیر وزن کم کنید بیشتر نیاز به آرامش ذهنی دارید 

    و اولین فکری که در ذهنم ایجاد شد اینکه اگر دوره زندگی با کمک خدا رو پاس هم کردید یکبار دیگه اونو پاس کنید 

    چون به نظر من همه ما نیاز داریم که اول به خدای خودمون ایمان بیاریم باورش کنیم  پس نگرانی و اضطراب از خودتون دور کنید 

    این دوره رو شروع کنید ایمان دارم که با کمک خدا وند قبل از اینکه ۱۰ کیلو وزن کم کنید خداوند خواسته دلتون که نمیدونم چیه فرضا شفا الهی رو خداوند به شما هدیه میکنه الهی آمین 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار اکبر
     1403/03/18 11:57
     مدت عضویت: 318 روز
     امتیاز کاربر: 1525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 38 کلمه

     سپاس بیکران سرکارخانم ابوالحسنی بسیار عالی ودقیق وموشکافانه جواب دادید وچه نکته ظریف وبجای فرمودید باهمین پاسخ شما کلی آرامش گرفتم دمتان گرم و سرتان خوش 

     بله دوره رو همراه بودم وبسیار هم لذت بردم و استفاده کردم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار سحر
    1403/03/19 06:37
    مدت عضویت: 312 روز
    امتیاز کاربر: 9605 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 142 کلمه

    به نام خالق مهربانم❤️

    سلام و درود فراوان خدمت دوست هم مسیرم اکبر آقا

    من از استاد عزیزم آموختم که هر وقت تصمیم گیری برایم سخت شد به احساسم توجه کنم زیرا احساس من دقیقترین و صحیح ترین راهنمای درون من است که براحتی مرا به سمت درست ترین انتخاب هدایت میکند بنابراین اگر احساس شما به انجام این روش وزن کم کردن خوب است اقدام کنید اما اگر حس خوبی نسبت به اینجور وزن کم کردن ندارید با آرامش و صبوری از خالق مهربان بخواهید که با نشانه هایی واضح شما رابه سمت بهترین تصمیم گیری و انتخاب هدایت کند

    امیدوارم شما دوست محترم و همفکرم بتوانید به کمک احساس تان براحتی این مسئله زندگیتان را حل کنید و در سلامتی کامل با آرامش و شادی درونی به حرکت تان در این مسیر الهی ادامه دهید و همواره بهترین های خدا را دریافت کنید🌟💚

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار اکبر
     1403/03/20 10:14
     مدت عضویت: 318 روز
     امتیاز کاربر: 1525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سپاس بیکران از بذل توجه شما وممنون ازخدا بابت همراهان وهمیاران وهم مسیرانی چنین فرهیخته و آگاه 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💕دمتانگرم و روزگاراتان همواره خوش وخرم 🙏❤🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار زهرا
    1403/03/19 11:59
    مدت عضویت: 435 روز
    امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 255 کلمه

    سلام به شما دوست عزیز و هم مسیر 

     ببخشید این را میگویم برایم جالب است که شما بعد از 3 سال بودن دراین مسیر هنوز برای کم کردن وزن دچار شک و تردید شدید و این نشان میدهد که خانم منفی باف درهیچ لحظه ای بیکار نیست و مارا با حرفهای منفی دچار استرس و ناراحتی میکند به قول استاد باید همیشه دراین مسیر باشیم چون فرمولهای چاقی از ذهن پاک نمیشود و با کمی تردید دوباره این فرمولها درذهن پررنگ شده و مورد توجه ما قرار میگیرند 

    اکبر اقا شما فقط باید با احساس خوب که من دراین مسیر باقی بمانید بدون هیچ گونه سختی و فشار و رژیمی ،قبلا شما لاغر شدید حتی به مقدار کم و با اطمینان به این مسیر فقط احساس خود را شاد نگه دارید و دراین مسیر باقی بمانید . وقتی احساس شما شاد باشدهر اتفاقی ممکن است بیفتد  هیچ کس که تضمین نکرده شما تا یکماه دیگر شما 2 یا 5 کیلو کم میکنید یا 10کیلو  چون هربدن و ذهنی بایکدیگر متفاوت است مثل اثر انگشت هر فرد ، پس شما مسیر را با احساس خوب ادامه بدهید و با توکل و اطمینان به خداوند که ترمیم دربدن من جواب میدهد این مسیر را ادامه بدهید انشااله به نتیجه دلخواه خود خواهی رسید فقط با تعیین زمان استرس و نگرانی که مانع لاغری است را برای خود به ارمغان میاورید و مدت زمان لاغری خود را عقب تر میاندازید انشاالله سالم و تندرست باشید و با احساس شادی این مسیر را تا رسیدن به وزن ایده ال خودتان برسید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار اکبر
     1403/03/21 22:37
     مدت عضویت: 318 روز
     امتیاز کاربر: 1525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 68 کلمه

     درود به همراه وهم مسیر گرامی 

     ممنون از راهنماییتون کاملا حق با شماست 

     اما ۳ سال که هیچ بعضی از باورهای مخرب با ۳۰ سال هم محو ونابود نمیشوند اینجا سرزمین امن و آرامش ودنیای کوچک ماست ومسیرتناسب ذهنی مسیری باحال خوب وبدوراز هر استرسی است ما تا عمر داریم هستیم وادامه میدهیم کجا بروم چکاری واجب تر از احساس خوب وآرامش 

     سپاس از پاسخگویی و توجه تان لطف کردید 🙏🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار Maahsaaa
    1403/03/27 20:05
    مدت عضویت: 239 روز
    امتیاز کاربر: 9270 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 98 کلمه

    سلام

    من همچین شرایطی واسم‌پیش اومد اولین پیغامی که دربافت کردم این بود که مثل رژیم نباید تقلا داشته باشم و به زحمت بیوفتم برای طبق برنامه خاص غذا خوردن و‌دومین پیغام استفاده زیاد از سوپ بود که خیلی جواب داد .تفریبا هفته ای ۵ روز سوپ‌داشتم که پر پروتئین و مقوی و درست کردنش راحت هست و خیلی خوب هم لاغر شدم شاید ته ذهنم این بود که سوپ کم کالری و‌لاغر کنندست ولی الان دارم روی بی خطر بودن همه غذاها از کمله برنج و نان و غیره کار می کنم که ذهنم‌تا الان خیلی پذیرا بوده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار اکبر
     1403/03/30 09:12
     مدت عضویت: 318 روز
     امتیاز کاربر: 1525 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     سلام وعرض ادب سپاس از مشارکت وپاسخگوییتون لطف کردید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Sanaz 🌺
   1403/03/17 06:48
   مدت عضویت: 1098 روز
   امتیاز کاربر: 4706 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 792 کلمه

   به نام خدا 

   با عرض سلام و ادب خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم .

   موکول کردن زندگی به بعد از لاغرشدن 

   از اینکه طرز فکر آدمهای چاق اینقدر بهم نزدیکه در شگفتم .

   دقیقا من خودم اضافه وزن زیادی ندارم و از نظر جمع زیادی از دوستان من خوش تیپم و اصلا اضافه وزنم ندارم چه برسه به چاقی ولی دیدگاه خودم متفاوته .

   روزهای اولی که وارد سایت شدم خداروشکر که اون سنگینی چاقی از روی ذهنم برداشته شد و با اضافه وزنم کنار اومدم و گرنه من اضافه وزن چند کیلویی که دارم برام مثل صد کیلو بود .

   تا اونجایی که ذهنم یاری می کنه برای من خرید لباس تنها کاری بود که موکول می کردم برای بعد از  لاغری البته همین الانم نمی تونم خرید کنم و همین یک مانع ذهنی باعث شده بود که برای رفتن به خیلی جاها دچار دردسر بشم ،موقع مهمونی رفتن ها خیلی عذاب می کشم .

   همین الانم چند تا لباس گشاد بیشتر ندارم و نمی تونم خرید کنم و همش میگم بذار لاغر بشم بعد میام می خرم .

   الان دوست دارم بلوز شلوار بپوشم برم بیرون و اونو موکول کردم به بعد از لاغری 😔😔

   مهم ترین نکته اینه که این موکول کردن انگار عادت زشت تمام رفتارهای من شده به طوریکه یاد گرفته بودم همه ی کارهام رو بذارم برای بعد ،همسرم میگه یک کاری که می خوای بکنی صدسال طول می کشه تا عملیش کنی و این بخاطر نداشتن اعتماد به نفسه.

   که از تبعات چاقیه .

   درسته الان بار سنگین چاقی به لطف استاد از روی ذهنم برداشته شده ولی این موکول کردنه هنوز ادامه داره .

   استاد درباره‌ی اعتیاد و چاقی گفتید منم درباره اش فکر کرده بودم فقط اینکه من می گفتم اونا حداقل یک قدم از من جلوترن آخه مواد دیگه همیشه توی خونه جلوی چشمشون نیست ولی غذا همیشه هست .

   آخه برای من نخوردن یک چیزی راحتتر از   اینه که یک کم ازش بخورم .

   اگه نخورم راحت ترم اگه شروع کنم به خوردن کنم،دست کشیدن ازش برام سخته حالا با افکار مختلف لذت بردن از طعم غذا،بخور یک کم مونده ،می خوای اینا رو چکار کنی،  اینا رو بخور از دفعه ی بعد کمتر درست کن  .نعمت خدا اصراف میشه ،همین طور زمزمه دارم تا بالاخره می خورم .

   یاد یک فایلی از شما افتادم که گفته بودید برای هر خوراکی کلی مسافت طی می کردید تا تهیه اش کنید البته من اینطوری نبودم پس برای اعتیاد هم اونا به هر نحوی شده اونو تهیه می کنن .

   اینکه زندگی کردیم و در کنارش چاق شدیم کاملا درسته پس نمیدونم چرا برای لاغری اینطوری نیست دوست دارم اول لاغر بشم بعد حس می کنم زندگی رو که دوست دارم بدست میارم و زندگی قشنگ تر میشه .

   چرا حس می کنم اونایی که لاغر ترن زندگیشون زیباتره.

   کلا نگاشون می کنم لذت می برم آخه من فقط به هیکلشون نگاه می کنم و به ذهنشون کاری ندارم .

   البته استاد تمام آموزش های شما رو سریع دوره می کنم که نمونه ی نقض بیارم .

   اونایی که لاغرن و زندگی ها ی مشکل داری دارن و لاغری نمی تونه خوشبختی و آرامش و آسایش بیاره .

   ولی متاسفانه با لاغرها حس خوبی دارم و ولی با چاق ها حس خوبی ندارم البته در نگاه اول .

   توی یک کتابی خوندم که اگه از کسی خوشت میاد دلیلش اینه که یک چیزی در وجودش داره که تو بهش علاقه داری و اگه از کسی بدت میاد توی وجود اون مثل خودت چیزی داره که تو ازش فراری هستی و فکر کنم برای همین من این افکار بد رو دارم.

   از احساس خوب گفتید و فکر می کنم توی زندگی مهم ترین خوشبختی احساس خوب داشتنه از زمان ورودم به سایت شما ،کلا یک سانازه دیگه شدم .

   حس خوب و آرامش دارم .

   اصلا نمیدونستم من هم می تونم زندگی کنم و تغییرش بدم یا اینکه ذهن من هست و آموخته هاش، که زندگی منو رقم زده .

   مثل یک عروسک بی جان در دست اطرافیان و زندگی بودم.

    هر کسی هر کاری می خواست و هر رفتاری بودبا من انجام میداد ، من میگفتم همینه دیگه و با زجر ادامه میدادم. 

   از شما یاد گرفتم فکر کنم ،تغییر بدم .

   یاد گرفتم این منم،  زندگی منه ،من قدرتمندم ، زندگی  در دستان منه .

   یاد گرفتم اونطوری که دوست دارم زندگی کنم خودم رو تغییر بدم تا دیگران با تغییرات من تغییر کنن .

   من با اینهمه قدرت قادر به رسیدن به لاغری هستم .

   من معجزه تغییر رو در زندگی به لطف خدا و کمک شما دیدم حالا لاغری که فکر می کنم کاری نداره .

   موفقیت ادامه داره و فقط استمرار لازمه و خوب زندگی کردن .

   حس خوب داشتن و امیدوار بودن .

   با آرامش در کنار شما ادامه خواهم داد و به یکی دیگه از آرزوهام خواهم رسید .

   بسیار از لطف و زحمات شما استاد عزیز سپاسگزارم. 

   سپاسگزاریم اندازه محبت شما نیست ،امیدوارم با بزرگواری بپذیرید 🙏🌺

   در پناه حق باشید 🌼

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/03/16 22:05
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 501 کلمه

      به نام خدای مهربان 

   سلام‌ خدمت استاد محترم ودوستان 

   با  چاقی زندگی کنم 

   چاقی برای من 

   وفتی تو افکار من زندگی کردن یعتی لاغری اصلا زندگی کردن‌ نیست این  یی مانع  بزرک  هست  برای  زندگی نکردن 

   وعتی نن این وفشار چاقی روبه شکل کامل درک‌کردم‌که دوره ورد به سزمین لاغرها یی  بخش دارین به واسم نوارزمان تواون بخش وفتی من میخواستن‌وزن رو بنویسن عددوزنم م ن جون بالا هست کمی خجالت میکشیدم‌ گفنم بینم دوستانم چه وزنی رو نوشتن با گمال تعجب دیدن انها عدد وزنی که اروزی من  هست رو عدد شروع نوشتن من اررم دست  یبای به وزن ۶۰ تا ۶۳ هست ولی بعضی ازدوستان تازه شروع وزن جاقی خودشون رو این تو بخش سپاسگرازی ازداشتها ی خودم‌ این جسم‌جاق  اون نعمت دیدم ازخدا برای داستن تشکروسپاسکزاری  شدم جرا چون با داشتن این‌ نعمت من تواین مسیر  قرار  گرفتن که مشکلات این همه سالم  روب رطرف کنم واگه من‌ این‌ نعمت رو  نداشتم  اصلا به این تناسب فکر نمیرسیدم اره نعمت هست بسیار افراد  لاغر که دارن وتو مشکلات دست پا میزنن وهیج راهی برای نجات تزمشکلاتشون به ذهنشونونمرسیه ولی متناسب هستن من این برای افردی میکم‌که همه زندگی اموز تعطیل گرده انتظار میکشن که زمانی دیگه توفرصت دیگه ازاون مانع اول رعد بشن  بعد وتازه زندگی روشروع کنن من برای این مسیر هرروز دارم زندگی. میکنم    

   برای زندگی کردن‌ منتطز لاغری نباش  که اون زمان زندگی کنی همین حالا زندگی کن ولذت ببر اون زمان با نگاه بهتر ازش استفاده کن چون من  اون زمان‌گلی اگاهی عالی برای برطرف کردن وترمیم بخشهای خواهم داشت که زندکی بهبود یافتی رو داشته باشم اگه وامروز توحس بد وناراحنی از جیزی که زمان نیاز داره تا بهش برسم صرف ‌کنم‌ اصلا ازمسیر م خسته شده دل زده میشم واحتمال داره اون هدفی که منتظرش هستم اصلا نرسم چون حسم که خوب نباشه نبود  حس خوب خودش  کلی مشکل در کنارش خواهدداشت 

    پس من واجازه داشتن حالت حس پایین ترازخط نرمال رو برای خودم ونخواهم داصت جون بابد دائم حال حسم دقت بهش داشته باشم‌ که توحال حس خوب طی مسبر کنم‌ با نبود این بخش احتمال زیاد دیگه ادامه ندم 

   جون هرروز دارم زندگی میکنم از بودن هردروز که یی قدم کوجک برای هدفم برمیدارم تو حال حس خوب هستم حتما به لاغزی خواهم رسبد اون وشور شوق اولی روبرای خودم حفظ کردم  انکیزه  دارم عجله که به  شکر خداوند  دیگه ندارم جاقی خودم  رو تودهربخش واقعا قبول کردم که وبا رفع اون من کامل مشکلات یرهر بخش از زندگی  رها خواهم شد  چاقی فقط،درذهن خلاصه نمیشه درکل جنبهای زندگی اون افکار  جاقی تاثیر داره تو لاغر نشدن تو   رابطه تو کسب کار  تو خداشناسی تو ازتباط با فرزندان وراطراف کلی تاثیر میزاره

    پس برای دریافت هدف به این‌ مهمید فبول اینکه  با جاقی زندگی کردن با حس خوب  خیلی بهتراز چاقی زندگی کردن بدون هدف هست که در اینده تناسب رو دریافت میکنم انشالله 

   که تا اون زمان  هم زندگی کردم  وهم از زمان‌که داشتم وازمسبر  کلی حال حس خوب رو به خودم با کمک خداوند هدیه دادم 

   خدا پشت وپتا هتون یا حق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهين خليلى
   1403/03/16 12:45
   مدت عضویت: 510 روز
   امتیاز کاربر: 2430 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 276 کلمه

   سلام عزيزان هم تناسبي خوبم واستاد مهربان

   چقدر اين فايلتون عالي بود

   واقعا با چاقي زندگي كنيد يه دنيا حرف وتجربه داخلش هست

   قبل از اينكه وارد اين سايت بشوم

   دقيقا هر لحظه ميرفتم جلوتر از خودم عصبي تر ميشدم

   چرا دارم بدتر از روز قبل ميشوم واقعا زندگي روبه كام خودم تلخ وجهنمي كرده بود

   تا اينكه با سايت تناسب فكري اشنا شدم واز مجموعه هاي فايل هاي رايگان استفاده كردم

   ديدم چقدر نگاهم به زندگي تغيير كرد

   وتا اينكه تصميم گرفتم اولين دوره ورود به سرزمين هاي لاغري خريداري كردم

   شروع اموزش هاي واقعا برام عجيب ودوست داشتني بود

   فقط به توصيه هاي استاد گوش دادم

   عجله نكردم صبور  بودم وپذيرش زمان حال خودمو داشتم

   هرروز با اميد بيشتر ادامه ميدادم

   تا اينكه دوره تمام شد

   ترجيح دادم دوباره تكرار كنم

   وبرام جالب بود

   تكرار دوره برام عجيب تر وشگفت انگيز تر شده بود

   وتازه فهميدم چقدر به جسمم بي احترامي كردم

   وچقدر با ذهن خسته وفرمول هاي تكراري جسمم ازار ميدادم

   وقتي با چاقيت زندگي ميكني از همه لحظه هات لذت ببري

   فشار به روحت وجسمت نمياري

   ولي به شرط اينكه در مسير يادگيري ودرست قدم ميداريم و

   راهكارهاي درست وصحيح به سمت جلو پيش ميرويم

   ودست از جنك كردن با خودمون برميداريم

   وبا اراده درست تصميم ميگريم وقدم قدم به سوي سلامتي بدن وذهنت برميداري و دنبال مقصر نميگردي

   وقتي ارامش داشته باشي

   متوجه ميشي تمام اتفاقات وچالش هاي زندگيت فقط خودتي

   هر چالشي برات اتفاق ميوفته  خودت مركز اون چالش هستي وغير از خودت كس ديگه وجود نداره

   دوست من فقط با ارامش وصبوري ميتوني تمام مسير لاغري رو پيش ببري ودر انتها با موفقيت پرچم پيروزي بالا ببري

   وبه خودت ثابت ميكني كه توانستم  و ميتوانم و قدرتمند هستم براي خلق يه زندگي جديد وبا تناسب اندام جديد

   وبا  تفكر درست 

   تشكراز استاد مهربان دوباره يه بيداري براي من رقم زديد

   سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/03/16 12:43
   مدت عضویت: 42 روز
   امتیاز کاربر: 9635 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 96 کلمه

   امید داشتن تو زندکی دلیل زندگی هست کسی که امید نداشته باشه ادامه دادن زندکی براش خسته کننده میشه و نا امید ی ریشه تمام مشکلات در زندگی هست 

   به نظر من ایمان به خدا وباور قلبی داشتن به رحمت ولطف خداوند می‌تونه به انسان امید بده وقتی به خدا نزدیک بشیم نیروی شگفت انگیز در ما شکل میگیره برای ادامه زندگی 

   رسیدن به اهدافی که داریم در زمینه لاغری با ذهن هم همینطور هستش

   اگه باور کنیم که راهی که داریم میریم راه درست هست وذهنمون قبول کنه

   باذوق و اشتیاق بسیار زیادی ادامه میدیم وحتما به نتیجه میرسیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/03/16 11:44
   مدت عضویت: 612 روز
   امتیاز کاربر: 8080 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 817 کلمه

   سلام 

   واقعا این سایت ب این فایل نیاز داش 

   من ی زمانی دقیقا درگیر این بودم ک فایل گوش بدم و میدی میرفتیم باغ ومن نمیتونستم گوش بدم کل اون روز من حال بد اون صبح ک نتونستم یا نصفه شد یا گوش میدادم وهمسرم ازم ناراحت میشد 

   این از ترس میاد ترس از این ک اگه گوش ندم لاغر نمیشم واین باعث اون ترس واسترس میشه 

   من خواهرم عروسیش بودمن قشنگ لاغر میشدم تا این وقت عروسی کم مونده بود وما قرار بود لباس بدوزیم همین ی مورد ک من میرفتم خیاط وانقدر درگیر بودم ک شکمم معلومه وفلان باعث شد من چاق بشم من اونقدر درگیر این بودم ک وای بقیه چی میگن میگن حاملس با این شکم 

   همه اینهه  باعث نگرانی واسترس من میشد چقدر انرژی پاش گذاشتم ک نگو الان ی عروسی میشه ی مراسمی میبینم ک این درگیر یه میاد مثل هفته قبلک رفتم عروسی لباسم خراب شد ویکی از فامیلامون لباسشو داد بهم ومن پوشیدم   وشکمم زد بیرون ک اون موقع گفتم شکمم خیلی معلوما اما گفتم فریبا پس اینک جسمتو همینجوری قبول داری الکی بود اینجا جای عمله ومن همون لحظه اون نگرانی واسترس رو بیرون انداخنم 

   یادمه در دوران بارداریم وزن من داش میرف بالا وهی مدام دکتر میگفت نخور چرا میخوری ومن استرس اینو میگرفتم بخدا حتی اصلا زیاد نمیخوردم فقط قرص ویتامین میخوردم ک باورم این بود ک چاق کننده هس واین رژیممو قطع کردم ورزشم وقطع کردن واینها باعث شد من از بارداریم متنفر باشم از خودم وروز ب روز عین بادکنک چاق چاق میشدم فوق العاده دوران بارداری سختی داشتم درحالی ک بچم وزنی نداشت از ۳ کیلو هم کمتر بود 

   بعد از اینک  با لاغری با ذهن اشنا شدم دیدم ک همه چی از چی اب میخورد ومن قرصهارو چاق کننده میدونستم 

   درحالیک اونها فقط قرص هستند برای بهبود تکامل یا ترمیم یا اصلاح نقص تامین ساخته شدند اصلا برای چاق شدن طراحی نشدن وهیچ قرصی چاق کننده نیس 

   وبعدا در دوران بارداری نزدیک ۱ ساعت یا بیشتر پیاده روی میکردم شیرین نمیخوردم ک چاقتر نشم اما روز ب روز چاقترمیشدم ۲۲ کیلو اضافه وزن در بارداری داشتم همه کارهامو   سختی انجام میدادم 

   درحالی الان میبینم ک لاغری همیشه در جریان زندگی ما هس این ما هستیم ک باور نداریم و ب چاق قدرت میدیم مثل اینک کسی با هزار دلیل داره میگه من هستن ولی ما نمیبینمش ومیگیم ن چاقی هس 

   وروز  ب روز قوی وقوی ترمیشه لاعری همیشه هر روز هس بدن رسالتش ب پاکسازی هس ب تناسب هس چن خلق خداونده ومبناش ب فراوانی ثروت و پاکسازی هس 

   من تو این چن روز درزمانی گرسنه نبودم خوردم وی راهی ک بهش اضافه کردم این بود تا نقطه سیری باشه و در بعضی جاها موفق بودم ودر بعضی جاها ن ولی مثل قبل نبودم ب چیزی تغییر کرده بود انگار ک میدونستم این کار کمک کننده نیس وازش حتی اون لذت انی رو نبردم 

   امروزکلی کار دارم ذهنم گف نشین گوش نده وهی داشتم درگیر میشدم واین فایل عجیب هم زمانی بود خدایا شکرت 

   ولی من اونقدر ها درگیرش نشدم گفتم من برحسب اولیت بندی دارم جلو میرم وهمه  اونهارو انجام خواهم داد وحسمو بهتر کردم 

   همه ما لاغری رو دور از خودمون میبینیم واسه همون تا ی روز سایت نمیایم این میاد بالا ترس از اینک نکنه لاغر نشم 

    درحالیک ما اینجا اموزش میبینم یاد میگیریم وتو زندگیمون باید جاریش کنیم مثل اشپری وهزاران زبان وهزاران کار دیگه ما داریم اگاه میشیم ک این اگاهی ها رو باید زندگی کنیم چ سایت بیام چ نیایم 

   و لاغری دور از دسترس نیس اصلا لاغری هس اون کاارشو میکنه لازم ب نگرانیو ترس نیس 

   ما چن چاقی تو ذهنمون گنده کردیم وازش میترسیم درحالیک چاقی ی چیزی ک بما اضافه شده ب دست خودمون بابا من  ساختمش حالامیتونم نسازمش 

   همه کارها خودمونیم این منم ک چاق شدم پس مننم   میتونم چاق نشم لاغری هس لازم ب ساختن نیس فقط باید چاقی رو نسازی 

   طبیعت لاغریه 

   من خودم میبینم ک وقتی حسم خوبه اسمون ابرها ودرختا یجور دیگند اصلا حسمو عالی میکنند ی طور خاص حس میکنم باهام حرف میزنند وانرژی فوقالعاده ای میگیرم اما زمانیک حسم بده میبینم ک حتی نمیتونم نگاشون کنم چیشد ایا اسمون درختها فرق کردند ن اونها همونند من فرق کردم اون زیبایی هس مثل لاغری ک هس این منم ک نمیبینمش چرا چن تو فاز چاقیم وباید اونجا خودمو اگاه کنم بدونم کجام وکجا باید باشم 

   بخدا مسائلی روبرای خودمون گنده میکنیم ک  واقعا ارزش نداره این انرژی ما رو  میخوره وما نیایم با خوردن اروم بشیم ک ب لطف اینجا من دیگه از خوردن دراون مواقع اصلا لذتی نمیبرم خودم میبینم ک چقدزپر کاربیهوده میکنم با این خوردن 

   نخوردن دراون موقع خیلی برام لذتبخشتر از خوردن هس 

   ما هم باید مثل فرد متناسب هم از خوردن لذت ببریم هم از نخوردن 

   نخوردن هم لذت بخشه اما ما نخوردن رو برای خودمون رنج اور کردیم واسه همین ازش لذتی نمیبریم درحالیک نخوردن در زمان ک نیازی نیس خود لذت هس سبکیش باور فراوانیش 

   فریبا تو حقته ک از نخوردن در زمان ک نیازی نیس لذت ببری این حق از خودمون نگیریم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم