0

چاقی و لاغری با هم برابرند

چاقی و لاغری
اندازه متن

چاقی و لاغری دو وجه زندگی من هستند که سی و پنج سال از زندگی ام با وجه چاقی گذشت و به لطف خدا چندسال است در حال تجربه وجه لاغری خود هستم.

در این سال ها هموارد در جستجوی روشی برای لاغر شدن بودم از این جهت حرف دل آدم های چاق را به خوبی درک می کنم و مشکلات آنان با چاقی بعنوان وضعیت فعلی و لاغر شدن بعنوان خواسته و آرزویشان را به خوبی می شناسم چون خودم آن را تجربه و درک کرده ام.

زمانی که در مسیر درک لاغری با ذهن قرار گرفتم مهمترین موضوعی که باعث کسب نتیجه عالی برای من شد این بود که لاغر شدن چیزی جدا از من که باید تلاش کنم تا آن را در خودم ایجاد کنم بود.

در تمام سال هایی که تلاش می کردم از طریق رژیم گرفتن و ورزش کردن لاغر شوم عقیده ام این بود که چاقی من ارثی است و چاق شدن از دست من خارج بوده و اکنون باید تلاش کنم لاغر شدن را در خودم ایجاد کنم.

گویی چاقی از ابتدا توسط خداوند در وجود من قرار داده شده است و اکنون من باید سعی کنم لاغری را بعنوان موضوعی گم شده یا ویژگی که خداوند فراموش کرده است در من قرار دهد در خودم ایجاد کنم.

چاقی و لاغری

همه افراد چاق خود را فاقد شرایط لازم برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن می دانند به همین دلیل است که بسیاری از آنها بعد از یکی دو بار تلاش کردن برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتند از این کار منصرف شده و قبول می کنند که سرنوشت آنها چاقی است و باید لاغر شدن را فراموش کنند.

مهمترین مانع ذهنی چاقی و لاغری

امروز که بیش از ۷ سال است در زمینه آموزش لاغری با ذهن فعالیت می کنم بیشتر از قبل اطمینان دارم که تنها مانع لاغری در ذهن افراد باور نداشت به امکان داشتن لاغر شدن است.

در گفتگو با افرادی که با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن نتیجه عالی کسب کرده اند و تا حد زیادی به شرایط ایده آل خود نزدیک شده اند اما نتوانستند به تناسب اندام مورد نظرشان دست پیدا کنند، عدم اطمینان به امکام لاغر شدن به صورت خودبخودی مهمترین مانع ذهنی آنهاست که هنوز موفق به اصلاح آن نشده اند.

آنها عقیده دارند که با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن مقدار قابل توجهی از سایز و وزنشان کم شده است. این تغییرات به حدی است که در تلاش های چندساله آنها برای لاغر شدن هرگز به این شکل لاغر نشده اند مخصوصا اینکه در روش لاغری با ذهن این مقدار کاهش بدون هرگونه تحمل سختی و رنج رژیم یا ورزش کردن رخ داده است.

اما در کنار این نتیجه عالی که سبب شده نگرش لاغر شدن آسان ترین کار دنیا است را به صورت عملی و واقعی تجربه کنند، فرمول ذهنی یا عقیده دیگری در ذهن افراد وجود دارد که برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل باید از برنامه غذایی خاص و همچنین ورزش کردن استفاده کرد.

چاقی و لاغری

درست است که در ذهن ناخودآگاه این افراد باور اینکه: من هرگز لاغر نمی شم،‌ یا من توانایی لاغر شدن را ندارم به شکل قابل قبولی اصلاح شده است اما برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل همچنان نیاز به ایجاد فرمول های صحیح بیشتری دارند یا به عبارتی باید فرمول های اشتباه لایه های زیرین ذهن ناخودآگاه خود را اصلاح کنند.

نکته جالب توجه اینکه بسیاری از افراد متناسب که هرگز مشکلات چاقی را تجربه نکرده اند نیز عقیده دارند برای داشتن تناسب اندام عالی و زیبا باید حتما از برنامه غذایی و ورزشی خاص استفاده کرد. دلیل این ادعای آنها وضعیت جسمانی ورزشکاران و بازیگران مطرح است که همیشه در حال رعایت برنامه غذایی و همچنین برنامه های ورزشی هستند.

این فرمول ذهنی اشتباه شاید برای افراد متناسب مشکل ساز نباشد چون در حالت عادی آنها متناسب هستند و فقط ممکن است به حالت جسمانی افراد فعال در صنعت مد و سینما دست پیدا نکنند.

اما این فرمول ذهنی برای افرادی که اضافه وزن دارند می تواند مانع رسیدن آنها به تناسب اندام عادی افراد متناسب شود.

قبول این باور سبب می شود که همیشه در ذهن افراد لاغری برابر با رژیم گرفتن و ورزش کردن باشد و حتی افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده اند و به فاصله زیادی با شرایط شروع مسیر لاغری با ذهن دارند برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل با مشکل مواجه شوند.

بنابراین اصلاح این فرمول یا نگرش اشتباه درباره تناسب اندام ایده آل لازم و ضروری است.

برای تغییر فرمول های ذهنی باید از منطق قوی استفاده کرد.

انسان موجودی منطق گراست و به همین دلیل برای ایجاد فرمول های ذهنی باید از منطق قوی برای اثبات فرمول های جدید استفاده کرد.

در زندگی روزمره فرمول های زیادی در ذهن ما ثبت می شوند که بسیاری از آنها اشتباه هستند اما به دلیل تکرار شدن و شنیده شدن از کلام افراد مختلف برای ذهن ما منطقی و صحیح جلوه داده می شوند.

این حالت ذهن ناخودآگاه به این دلیل است که ذهن ما اصل را از بدل تشخیص نمی دهد.

هر موضوعی خواه صحیح یا غلط باشد اگر بارها و بارها شنیده یا دیده شود برای ذهن ما به صورت صحیح و منطقی جلوه داده می شود و به واقعیت زندگی مان تبدیل می شود.

بنابراین برای اصلاح فرمول های اشتباه به منطق قوی تر از زمان و شرایط ایجاد فرمول های اشتباه نیاز داریم چون برای ایجاد فرمول های صحیح شما به تنهایی مشغول انجام آن می شوید.

به عنوان مثال همه افراد جامعه عقیده دارند برای لاغر شدن باید از رژیم غذایی و ورزش کردن استفاده کرد.

اکنون اگر شما بخواهید در ذهن خود این فرمول را ایجاد کنید که: (برای لاغر شدن نیاز به رژیم غذایی و ورزش ندارید) در مقایسه با فرمول قبلی به انرژی بسیار بیشتری نیاز دارید.

چون اولا به تنهایی در میان انبوه افرادی که عقیده و نگرش مخالف شما دارند اقدام به این کار کرده اید.

دوما همزمان با سعی در ایجاد فرمول ذهنی جدید همچنان در معرض شنیدن و دیدن مستندات صحیح بودن فرمول قبلی قرار دارید.

مانند این است که در جریان رودخانه تصمیم به احداث خانه کنید. همزمان با کار کردن شما جریان آب آنچه شما ایجاد می کنید را با خود خواهد برد.

بنابراین همانگونه که برای ایجاد سد یا سازه در بستر رودخانه ابتدا جریان آب را منحرف می کنند تا فرصت بستر سازی و ایجاد سازه جدید فراهم شود، برای ایجاد فرمول های ذهنی جدید باید خود را از معرض اطلاعاتی که فرمول قبلی و اشتباه را اثبات و پررنگ می کند دور نگه دارید.

جالب توجه است که اطلاع داشته باشید به همین دلیل در شروع دوره های آموزشی لاغری با ذهن به شرکت کنندگان تاکید می شود از اطلاع رسانی شرکت کردن خود در برنامه های لاغری با ذهن جدداً خودداری کنید.

به این ترتیب ما جریان مخرب تحت فشار قرار گرفتن توسط دیگران را منحرف می کنیم.

ایجاد فرمول جدید ذهنی

برای ایجاد فرمول ذهنی (لاغر شدن نیاز به ورزش و رژیم غذایی ندارد) باید از منطق قوی استفاده کرد و قوی ترین منطق استفاده از قوانین حاکم بر جهان هستی است که برای همه ما قابل قبول و درک می باشد.

 • مرحله اول: پیدا کردن قانون جهان هستی

قانون جهان هستی که برای شروع کار می توان از آن استفاده کرد این است که: در جهان هر چیزی دو وجه دارد، برابر و مخالف یکدیگر

این قانون برگرفته از قانون سوم نیوتن است:

سومین قانون حرکت نیوتون به این صورت بیان می‌شود که “هر عملی را عکس‌العملی است؛ مساوی آن و در خلاف جهت آن .. این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می‌باشد.

منبع: قانون سوم نیوتن

بر مبنای این قانون می توان مثال های متعدد جستجو کرد که برخی از آنها عبارتند از:

 • بالا = پایین
 • چپ = راست
 • سیاه = سفید
 • محبت = خشم
 • چاقی = لاغری

در تمام موارد هر دو جنبه با هم برابر هستند.

 • مرحله دوم: ایجاد ارتباط منطقی بین لاغری و قانون

با همان نیرو و به همان شکلی که به سمت چپ حرکت می کنیم می توانیم به سمت راست هم حرکت کنیم. انتخاب حرکت به کدام جهت بستگی به نیاز و تصمیم ما دارد.

آنچه باعث ایجاد احساس محبت، شادی و … می شود افکاری است که در ذهن خود مرور می کنیم. برای ایجاد احساس خشم، نفرت و کینه به چیز بیشتری نیاز نداریم. فقط کافی است افکار مربوط به ایجاد احساس منفی را در ذهن خود مرور کنیم.

و در نهایت اگر باور کرده باشید چاقی شما به دلیل وجود افکار و نگرش شما درباره خودتان و شکل گیری انتظار چاقی است، بنابراین برای لاغر شدن فقط نیاز به افکار و نگرش هایی داریم که انتظار لاغر شدن را در ما ایجاد می کند.

همان ذهنی که باعث چاق شدن ما شده است می تواند ما را لاغر کند اگر اراده ما برای استفاده از توان ذهن مان تغییر کند.

اگر با افکار و نگرش خود برای چاق شدن اراده کرده باشی حتما چاق می شوی و اگر با افکار و نگرش خود برای لاغر شدن اراده کنید حتما لاغر می شوید.

فکر شما برابر با اراده شماست

اگر فکر می کنید چاق تر خواهید شد، حتما این اتفاق رخ خواهد داد.

اگر فکر می کنید لاغر می شوید، حتما این اتفاق خواهد افتاد.

دقت کنید، تصمیم شما برای چاق یا لاغر شدن ارتباطی با اراده شما ندارد.

مهم اراده شماست و آن چیزی که در ذهن تان ثبت کرده اید اراده شما را معلوم می کند.

شاید با افرادی مواجه شده اید که مدت هاست در تلاش برای چاق شدن هستند اما نتوانسته اند حتی یک کیلو به وزن خود اضافه کنند.

این موضوع ثابت می کند که تصمیم افراد برای تغییر شرایط زندگی خود اهمیتی ندارد. آنچه نتیجه را رقم می زند فرمول ها و نگرشی است که در ذهن ناخودآگاه آنها ذخیره شده است.

اگر در ذهن خود باورهای چاق کننده داشته باشید، اراده شما بر چاق و چاق تر شدن است. در اینصورت تصمیم شما برای لاغر شدن هیچ اهمیت و تاثیری در نتیجه زندگی شما ندارد.
اتفاقی که بارها در رژیم گرفتن و ورزش کردنهای خود و دیگران برای لاغر شدن تجربه کرده یا شاهد بوده اید.

شما به فکری که درباره خود دارید، حتما میرسید و اصلا مهم نیست رسیدن به فکر خود را دوست دارید یا خیر!

این فکر شماست که نتیجه را از قبل مشخص می کند، نه تصمیم شما.

پس اگر نگران چاق تر شدن هستید باید برای تغییر افکار و نگرش خود اقدام کنید.

این تنها راه ممکن برای لاغر شدن و از اون مهمتر لاغر ماندن است.

فکر خود را محک بزنید

به اندازه ای که نگران چاق تر شدن هستید، شما چاق تر می شوید و به اندازه ای که ذوق و شوق و انتظار لاغر شدن دارید، لاغر خواهید شد.

نتیجه گیری

برای رسیدن به هر خواسته ای باید همواره افکار و نگرش خود را مورد بررسی قرار دهید.

اگر تا اندازه ای از شرایط شروع تصمیم خود فاصله گرفته اید و احساس می کنید مدتی است در وضعیت خود ثابت مانده یا حتی در حال عقب گرد هستید باید افکار و نگرش خود درباره ادامه مسیر موفقیت و رسیدن به خواسته تان را بررسی کنید.

برای مثال در مورد لاغر شدن ممکن است همچنان فرمول لاغری با ورزش و رژیم غذایی به دست می آید در حال تاثیر بر تلاش شما برای لاغر شدن می گذارد.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که نگرانی و ناامیدی از نرسیدن به شرایط دلخواه هرگز ارتباط به شرایط محیطی و حتی جسمی شما ندارد و فقط تحت تاثیر نگرش و فرمول های ذهنی شما می باشد.

برای ذهن خود به صورت منطقی اثبات کنید که لاغر شدن به صورت خودبخود در جسم من انجام خواهد شد همانگونه که انسان های بسیاری در نقاط مختلف جهان همواره متناسب هستند.

جسم ما همیشه در تلاش برای متناسب شدن است، اگر تلاش جسم منجر به تناسب اندام ایده آل نمی شود از دو حالت خارج نیست.

 1. رفتار و عملکرد ما در جهت مخالف با تلاش جسم برای رسیدن به هدف است
 2. نگرش و انتظار ما در جهت مخالف با نتیجه تلاش جسم مان است

آگاهی از موانع ذهنی باید موجب افزایش انگیزه و اعتماد رسیدن به هدف شود. با درک موانع ذهنی و سعی برای اصلاح آن در واقع شما مشغول تاثیرگذارترین فعالیت برای رسیدن به هدف خود هستید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

موزیک تجسمی
آیا این مطلب را می پسندید؟
https://tanasobefekri.net/?p=9671
برچسب ها:
9 نظر در مورد چاقی و لاغری با هم برابرند

دیدگاهتان را بنویسید

   آواتار منیره.ف
   1401/03/06 23:59
   مدت عضویت: 1008 روز
   اندازه متن
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه

   سلام استاد شب به خیر

   این مطلب و نوشته خیلی عالی بود و ارزشش در حد کل دورست به نظر من البته 

   استاد  این که برای لاغر شدن و در واقع مانکن شدن یا تناسب ایده ال نیاز به رژیم و ورزش  نیست  چه طورجزو فرمولهای ذهن ناخوداگاهمون کنیم ایا خواندن این متن و باور و ایمان به تک تک کلماتش کاری که من کردم کافیست

   در طی روز خانم های زبادی رو میبینم که متناسبن و چنان در حال روزمرگی هستن در حال گزران زندگی که خود نیز گویی نمیدانن چه قدر متناسبن و چه قدر پاهای استخوانی و لاغرشان که در شلواری نخی و خاکی رنگ ارزوی من است انها در حال بردن بچه هایشان به مدرسه هستن یا با یک دسته پنجاه تایی نان لواش به سمت خانه هایشان میروند انها سه تا چهار تا بربری میخرند و من در صف یکی ها از خود میپرسم نانهای این زن جوان را چه کسی میخورد

   پلاستیک های پر از سبزی توجه من را به خود جلب میکند مگر میشود که اینها اش بخورن چون اش خیلی چاق میکند به انها نمیاید که در کنار این همه مشغله هر روز به باشگاه بدروند و میدانم وسعشان به کباب کردن استیک با روغن هسته انگور و ماهی کبابی و سالاد با سس بالزامیک نمیرسد ان ها صبح نان تست سبوس دار با کره بادام زمینی و قهوه تلخ نمیخورند انها چای شیرین و نان بربری و پنیر و کره مربا و تخم مرغ میخورند البته نیمرو ان هم با روغن مایع

   پس چرا اندامهایشان مثل زنان مدلینگ است در حالیکه بارها در صفحات خبری خوانده و شنیده ایم راز تناسب فلان مدلینگ یا فلان هنرپیشه هالیوودی فاش شد

   او خام خوار گیاه خوار است

   وی ماهی کبابی و سبزیجات میخورد

   او صبحانه بلوبری میخوردو روزی دو ساعت میدود

   اینجا در ایران زنان ابگوشت تلیت میخورند و جلوی تی وی سریال های ترکیه ای میبینند و از فرط لاغری میتوان دنده هایشان را شمرد راز لاغری اینها چیست

   البته من تا قبل دوره این لاغرها را نمیدیدم فقط انهایی را میدیدم که از من چاق ترن ولی فکر میکنم همه ان ها هم با من دوره را خریدن و متناسب شدن چون انگار دیگر نیستن

   چه طور همسایه لاغر من هر روز کیک میپزد و وقتی میگویم چاق نمیشوی میگوید عزیزم من همیشه همینم ۵۸

   ۵۸ اما عددی  در ذهن چنان دست نیافتنیست که با خود میاندیشیدم اگر به بهشت بروم انجا حتما لاغر خواهم بود و البته با کمی شک در ذهنم میگویم و تصور میکنم در باغهای بهشت با لباسی زیبا هستم ولی خیلی لاغر نیستم و حوریان بهشتی انگار با تناسبشان میخواهند به من فخر بفروشند

   اگر من باور کنم میشود میشود

   اینکه استاد این همه فایل میگزارد 

   این همه تمرین

   این همه مثال 

   چون من هنوز مثل شاگردهای تنبل نگاه میکنم و میگم اقا اجازه میشه یک بار دیگه توضیح بدهید

   و او نفس عمیقی میکشد و میگوید

   خوب از یک راه ساده تر میگم تنوع غذایی کم کنید به کانالهای عصبی دقت کنید در بشقاب کوچک بخورید خود را سایز و وزن نکنید نقطه سیریتون پیدا کنید و…..

   این بار فکر میکنم ساده شد کار برایم ولی اول که ساده تر بود

   انگار مثل قوم بنی اسرائیل شده ام پیاز و عدس را به ماعده اسمانی ترجیح میدهم

   استاد میگوید بخور شاد باش و متناسب باش

   و من چون کودکی خنگ هیچ حرفی نمیزنم و با خود میگویم از فردا سعی میکنم کنترل بیشتر و بهتری روی خوردنم داشته باسم و نمیبینم در این مدت که راحت تر از همیشه خوردم متناسب تر از همیشه بودم حالا چی شده برای اینکه دامن پاتختیت اندازه ات شود انقدر فکر میکنی باید کمتر و کمتر بخوری که اصلا انگار داری چاق تر هم میشی و همه چی قاطی شده و همونهایی که تا من میدیدن میگفتن چه لاغر شدی میگن مواظب باش انگاری داری چاق میشیا

   تفاوت انسانها در باورهایمان هست و خدا نیز انسانهایی که باور پاک دارن بیشتر دوست دارد چون شاگرد زرنگهای کلاسن چون خوش بینن و به او اعتماد دارن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار رضا عطارروشن
    رضا عطارروشن
    1401/03/07 09:25
    اندازه متن
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    توضیح شما درباره رفتار افراد متناسب جز رویاهای افراد چاقه و این در حالیه که فقط تفاوت ما در افکاری است که در ذهن خود مرور می کنیم
    چه مثال خوبی زدی اونجا که گفتی: پلاستیک های پر از سبزی توجه من را به خود جلب میکند …..
    دقیقا به مشکل اصلی ذهن چاق اشاره کردید
    اینکه ما از هر موضوعی و صحنه ای به ضرر خودمون استفاده می کنیم
    چاقی رو در ذهن مرور می کنیم و انتظار چاق شدنمون رو تقویت می کنیم
    این تنها تفاوت افراد متناسب و چاق است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام خضرلو
     1401/03/07 10:03
     مدت عضویت: 1035 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 152 کلمه

     سلام استاد عزیز 

     من هم از خوندن این نوشته لذت بردم واقعا عالی بود من تازگی ها بیشتر کسانی که نتایج عالی گرفتن فالو کردم از جمله خانم متناسب شاد وخانم منیره تا انگیزه ام بیشتر بشه .

      

     استاد در مورد تمرین ذهنی مخصوص خودتون اجرا کردین و نتایج عالی گرفتین  چرا برامون چیزی نگفتین

      

     من میدونم که مشکل ذهنی داریم که هر چقدر رفتاره داره بهتر میشه ولی هنوز نتایج آشکار نمیشه .

     میدونم دیر یا زود اتفاق میفته اگر ادامه بدم 

     ولی یه جایی در پیامتون برای دوستی گفته بودین 

     برای دوستی که نتیجه نگرفته بود بعد دو سال ولی نتایج مالی و عاطفی و روابط عالی و…گرفته بو وبعد نتایج جسمی اون هم واضح شده بود

     گفته بودین که این انرژی همون خدا بهتر میدونه اول کجا ها رو درست کنه بعد بیاد سراغ لاغری جسم 

     منم واقعا نتایج عالی از لحاظ شخصیتی و روابط گرفتم و مطمئنم خدا بهتر میدونه اول کجا ها رو درست کنه

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار رضا عطارروشن
      رضا عطارروشن
      1401/03/07 11:57
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 74 کلمه

      سلام و درود
      تمرکزت روی خوبی ها و تغیرات مثبتت باشه
      فکر کن چند سال جسم باعث حال خرابی شما شده
      الان تازه یاد گرفتی که حالت خوب باشه بدون وابسته بودن به جسم
      پس در نهایت هم این موضوع مهمه
      ادامه بده
      جسم تغییر می کنه
      جسم که از جای دیگه دستور نمی گیره از مغز خودت داره دستور می گیره
      وقتی ذهن شما تغییر کنه الگوهای مغزی تغییر می کنه و جسم تابع تغییرات مغز هستش و تغییر خواهد کرد

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار الهام خضرلو
       1401/03/07 18:15
       مدت عضویت: 1035 روز
       اندازه متن
       محتوای دیدگاه: 132 کلمه

       ممنونم استاد عزیزاز توجهتون 

        

       راستی استادمن الان که به منیره جان گفتین در مورد توجه به پلاستیک سبزی گفتین اینم توجه افراد با ذهن چاقه که از هر موضوعی به ضرر خودشون استفاده میکنن 

        

       یادم افتاد که  من وقتی  با دوستم یا خواهر برادر هام یا اطرافیان حرف میزنیم از آدمهایی سوال میکنم که چاق بودن وایا الآن باز هم چاقن یا لاغر شدن ؟

       به خواهرم میگم خواهر شوهرت لاغر شد یا بقیه هم همینطور 

        

       یا وقتی تلویزیون میبینم بازیگرانی که چاق شدن رو میبینم به همسرم یا دخترم میگم اینم چاق شده لاغر بود  ولی اونایی رو هم که لاغر شده هم میگم ولذت میبرم ببین چقدر خوب لاغر شده 

       ولی در مورد جویای احوال چاقی اطرافیان بودن اینکه لا غر شدن یا چاق شدن توجه به چاقی هست این کارم اشتباه هست یا نه؟

        

        

        

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار منیره.ف
      1401/03/07 15:23
      مدت عضویت: 1008 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 19 کلمه

      ممنوندعزیزم موفق و موید باشید صحبتهای استاد الهامات است که اینگونه به جان دل مینشیند با ارزوی تناسب همیشگی

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار shahrbanou1346
    1401/03/07 11:34
    مدت عضویت: 715 روز
    اندازه متن
    همیار لاغری
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    عزیزم ،منیره خانوم  سلام‌

     

    چقدررررر از دیدگاهت لذت بردم  جدن عالی نوشتی دلم از ذوق همچین دیدگاهی ضعف رفت ….

    خدایا  سپاسگزارم که خواندن این دیدگاه رو در این لحظه  روزی من کردی  ..خدایا ازت ممنونم  …..

     

    خدایا ممنونم  توبه منو از چاقی پذیرفتی و هر چه بیشتر جلو  میرم  بیشتر شامل هدایت و حمایتت میشم ..

     

     

    استاد گرامی ام ازت ممنونم که  رابط بین شاگردان  خوش ذوق  و خوشفکر با دوستان شدی 

    لینک این فایل رو سیو می کنم تا سر فرصت  گوش جان بسپارم  ببینم استاد عزیز چه بیاناتی  فرمودن  که همچین دیدگاه قشنگی از توش دراومده   عالی بود واقعا …

     

      دوستدار شما  شهربانو 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار منیره.ف
     1401/03/07 15:23
     مدت عضویت: 1008 روز
     اندازه متن
     محتوای دیدگاه: 41 کلمه

     ممنوندعزیزم موفق و موید باشید صحبتهای استاد الهامات است که اینگونه به جان دل مینشیند با ارزوی تناسب همیشگی

     من بسیار خوشبختم با خانمی مثل شما که چهره ای به این دلنشینی و کلامی با این هم انرژی مثبت دارد اشنا شدم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار الهام خضرلو
      1401/03/07 17:47
      مدت عضویت: 1035 روز
      اندازه متن
      محتوای دیدگاه: 48 کلمه

      ممنونم از محبتت گلم 

      خوشحال شدم از پیامتون برام و انرژی مثبتی که بهم دادین.

      من تازه شمارو فالو کردم به خاطر نتایج شکفت انگیزی که گرفتین تا از شما یاد بگیرم و عمل کنم که چطور فکر کردید و چطور عمل کردین تا لاغر شدید وماندید 

      عزیزمی دوست دارم 

      شاد باشی

       

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم