0

چاقی و لاغری با هم برابرند

چاقی و لاغری
اندازه متن

چاقی و لاغری دو وجه زندگی من هستند که سی و پنج سال از زندگی ام با وجه چاقی گذشت و به لطف خدا چندسال است در حال تجربه وجه لاغری خود هستم.

در جستجوی روش لاغری

در این سال ها هموارد در جستجوی روشی برای لاغر شدن بودم از این جهت حرف دل آدم های چاق را به خوبی درک می کنم و مشکلات آنان با چاقی بعنوان وضعیت فعلی و لاغر شدن بعنوان خواسته و آرزویشان را به خوبی می شناسم چون خودم آن را تجربه و درک کرده ام.

زمانی که در مسیر درک لاغری با ذهن قرار گرفتم مهمترین موضوعی که باعث کسب نتیجه عالی برای من شد این بود که لاغر شدن چیزی جدا از من که باید تلاش کنم تا آن را در خودم ایجاد کنم بود.

در تمام سال هایی که تلاش می کردم از طریق رژیم گرفتن و ورزش کردن لاغر شوم عقیده ام این بود که چاقی من ارثی است و چاق شدن از دست من خارج بوده و اکنون باید تلاش کنم لاغر شدن را در خودم ایجاد کنم.

گویی چاقی از ابتدا توسط خداوند در وجود من قرار داده شده است و اکنون من باید سعی کنم لاغری را بعنوان موضوعی گم شده یا ویژگی که خداوند فراموش کرده است در من قرار دهد در خودم ایجاد کنم.

چاقی و لاغری

همه افراد چاق خود را فاقد شرایط لازم برای لاغر شدن و از آن مهمتر لاغر ماندن می دانند به همین دلیل است که بسیاری از آنها بعد از یکی دو بار تلاش کردن برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتند از این کار منصرف شده و قبول می کنند که سرنوشت آنها چاقی است و باید لاغر شدن را فراموش کنند.

مهمترین مانع ذهنی چاقی و لاغری

امروز که بیش از ۷ سال است در زمینه آموزش لاغری با ذهن فعالیت می کنم بیشتر از قبل اطمینان دارم که تنها مانع لاغری در ذهن افراد باور نداشت به امکان داشتن لاغر شدن است.

در گفتگو با افرادی که با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن نتیجه عالی کسب کرده اند و تا حد زیادی به شرایط ایده آل خود نزدیک شده اند اما نتوانستند به تناسب اندام مورد نظرشان دست پیدا کنند، عدم اطمینان به امکام لاغر شدن به صورت خودبخودی مهمترین مانع ذهنی آنهاست که هنوز موفق به اصلاح آن نشده اند.

آنها عقیده دارند که با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن مقدار قابل توجهی از سایز و وزنشان کم شده است. این تغییرات به حدی است که در تلاش های چندساله آنها برای لاغر شدن هرگز به این شکل لاغر نشده اند مخصوصا اینکه در روش لاغری با ذهن این مقدار کاهش بدون هرگونه تحمل سختی و رنج رژیم یا ورزش کردن رخ داده است.

اما در کنار این نتیجه عالی که سبب شده نگرش لاغر شدن آسان ترین کار دنیا است را به صورت عملی و واقعی تجربه کنند، فرمول ذهنی یا عقیده دیگری در ذهن افراد وجود دارد که برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل باید از برنامه غذایی خاص و همچنین ورزش کردن استفاده کرد.

چاقی و لاغری

درست است که در ذهن ناخودآگاه این افراد باور اینکه: من هرگز لاغر نمی شم،‌ یا من توانایی لاغر شدن را ندارم به شکل قابل قبولی اصلاح شده است اما برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل همچنان نیاز به ایجاد فرمول های صحیح بیشتری دارند یا به عبارتی باید فرمول های اشتباه لایه های زیرین ذهن ناخودآگاه خود را اصلاح کنند.

نکته جالب توجه اینکه بسیاری از افراد متناسب که هرگز مشکلات چاقی را تجربه نکرده اند نیز عقیده دارند برای داشتن تناسب اندام عالی و زیبا باید حتما از برنامه غذایی و ورزشی خاص استفاده کرد. دلیل این ادعای آنها وضعیت جسمانی ورزشکاران و بازیگران مطرح است که همیشه در حال رعایت برنامه غذایی و همچنین برنامه های ورزشی هستند.

این فرمول ذهنی اشتباه شاید برای افراد متناسب مشکل ساز نباشد چون در حالت عادی آنها متناسب هستند و فقط ممکن است به حالت جسمانی افراد فعال در صنعت مد و سینما دست پیدا نکنند.

اما این فرمول ذهنی برای افرادی که اضافه وزن دارند می تواند مانع رسیدن آنها به تناسب اندام عادی افراد متناسب شود.

قبول این باور سبب می شود که همیشه در ذهن افراد لاغری برابر با رژیم گرفتن و ورزش کردن باشد و حتی افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده اند و به فاصله زیادی با شرایط شروع مسیر لاغری با ذهن دارند برای رسیدن به تناسب اندام ایده آل با مشکل مواجه شوند.

بنابراین اصلاح این فرمول یا نگرش اشتباه درباره تناسب اندام ایده آل لازم و ضروری است.

تغییر فرمول ذهنی

برای تغییر فرمول های ذهنی باید از منطق قوی استفاده کرد.

انسان موجودی منطق گراست و به همین دلیل برای ایجاد فرمول های ذهنی باید از منطق قوی برای اثبات فرمول های جدید استفاده کرد.

در زندگی روزمره فرمول های زیادی در ذهن ما ثبت می شوند که بسیاری از آنها اشتباه هستند اما به دلیل تکرار شدن و شنیده شدن از کلام افراد مختلف برای ذهن ما منطقی و صحیح جلوه داده می شوند.

این حالت ذهن ناخودآگاه به این دلیل است که ذهن ما اصل را از بدل تشخیص نمی دهد.

هر موضوعی خواه صحیح یا غلط باشد اگر بارها و بارها شنیده یا دیده شود برای ذهن ما به صورت صحیح و منطقی جلوه داده می شود و به واقعیت زندگی مان تبدیل می شود.

بنابراین برای اصلاح فرمول های اشتباه به منطق قوی تر از زمان و شرایط ایجاد فرمول های اشتباه نیاز داریم چون برای ایجاد فرمول های صحیح شما به تنهایی مشغول انجام آن می شوید.

به عنوان مثال همه افراد جامعه عقیده دارند برای لاغر شدن باید از رژیم غذایی و ورزش کردن استفاده کرد.

اکنون اگر شما بخواهید در ذهن خود این فرمول را ایجاد کنید که: (برای لاغر شدن نیاز به رژیم غذایی و ورزش ندارید) در مقایسه با فرمول قبلی به انرژی بسیار بیشتری نیاز دارید.

چون اولا به تنهایی در میان انبوه افرادی که عقیده و نگرش مخالف شما دارند اقدام به این کار کرده اید.

دوما همزمان با سعی در ایجاد فرمول ذهنی جدید همچنان در معرض شنیدن و دیدن مستندات صحیح بودن فرمول قبلی قرار دارید.

مانند این است که در جریان رودخانه تصمیم به احداث خانه کنید. همزمان با کار کردن شما جریان آب آنچه شما ایجاد می کنید را با خود خواهد برد.

بنابراین همانگونه که برای ایجاد سد یا سازه در بستر رودخانه ابتدا جریان آب را منحرف می کنند تا فرصت بستر سازی و ایجاد سازه جدید فراهم شود، برای ایجاد فرمول های ذهنی جدید باید خود را از معرض اطلاعاتی که فرمول قبلی و اشتباه را اثبات و پررنگ می کند دور نگه دارید.

جالب توجه است که اطلاع داشته باشید به همین دلیل در شروع دوره های آموزشی لاغری با ذهن به شرکت کنندگان تاکید می شود از اطلاع رسانی شرکت کردن خود در برنامه های لاغری با ذهن جدداً خودداری کنید.

به این ترتیب ما جریان مخرب تحت فشار قرار گرفتن توسط دیگران را منحرف می کنیم.

ایجاد فرمول جدید ذهنی

برای ایجاد فرمول ذهنی (لاغر شدن نیاز به ورزش و رژیم غذایی ندارد) باید از منطق قوی استفاده کرد و قوی ترین منطق استفاده از قوانین حاکم بر جهان هستی است که برای همه ما قابل قبول و درک می باشد.

 • مرحله اول: پیدا کردن قانون جهان هستی

قانون جهان هستی که برای شروع کار می توان از آن استفاده کرد این است که: در جهان هر چیزی دو وجه دارد، برابر و مخالف یکدیگر

این قانون برگرفته از قانون سوم نیوتن است:

سومین قانون حرکت نیوتون به این صورت بیان می‌شود که “هر عملی را عکس‌العملی است؛ مساوی آن و در خلاف جهت آن .. این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می‌باشد.

منبع: قانون سوم نیوتن

بر مبنای این قانون می توان مثال های متعدد جستجو کرد که برخی از آنها عبارتند از:

 • بالا = پایین
 • چپ = راست
 • سیاه = سفید
 • محبت = خشم
 • چاقی = لاغری

در تمام موارد هر دو جنبه با هم برابر هستند.

 • مرحله دوم: ایجاد ارتباط منطقی بین لاغری و قانون

با همان نیرو و به همان شکلی که به سمت چپ حرکت می کنیم می توانیم به سمت راست هم حرکت کنیم. انتخاب حرکت به کدام جهت بستگی به نیاز و تصمیم ما دارد.

آنچه باعث ایجاد احساس محبت، شادی و … می شود افکاری است که در ذهن خود مرور می کنیم. برای ایجاد احساس خشم، نفرت و کینه به چیز بیشتری نیاز نداریم. فقط کافی است افکار مربوط به ایجاد احساس منفی را در ذهن خود مرور کنیم.

و در نهایت اگر باور کرده باشید چاقی شما به دلیل وجود افکار و نگرش شما درباره خودتان و شکل گیری انتظار چاقی است، بنابراین برای لاغر شدن فقط نیاز به افکار و نگرش هایی داریم که انتظار لاغر شدن را در ما ایجاد می کند.

همان ذهنی که باعث چاق شدن ما شده است می تواند ما را لاغر کند اگر اراده ما برای استفاده از توان ذهن مان تغییر کند.

اگر با افکار و نگرش خود برای چاق شدن اراده کرده باشی حتما چاق می شوی و اگر با افکار و نگرش خود برای لاغر شدن اراده کنید حتما لاغر می شوید.

فکر شما برابر با اراده شماست

اگر فکر می کنید چاق تر خواهید شد، حتما این اتفاق رخ خواهد داد.

اگر فکر می کنید لاغر می شوید، حتما این اتفاق خواهد افتاد.

دقت کنید، تصمیم شما برای چاق یا لاغر شدن ارتباطی با اراده شما ندارد.

مهم اراده شماست و آن چیزی که در ذهن تان ثبت کرده اید اراده شما را معلوم می کند.

شاید با افرادی مواجه شده اید که مدت هاست در تلاش برای چاق شدن هستند اما نتوانسته اند حتی یک کیلو به وزن خود اضافه کنند.

این موضوع ثابت می کند که تصمیم افراد برای تغییر شرایط زندگی خود اهمیتی ندارد. آنچه نتیجه را رقم می زند فرمول ها و نگرشی است که در ذهن ناخودآگاه آنها ذخیره شده است.

اگر در ذهن خود باورهای چاق کننده داشته باشید، اراده شما بر چاق و چاق تر شدن است. در اینصورت تصمیم شما برای لاغر شدن هیچ اهمیت و تاثیری در نتیجه زندگی شما ندارد.
اتفاقی که بارها در رژیم گرفتن و ورزش کردنهای خود و دیگران برای لاغر شدن تجربه کرده یا شاهد بوده اید.

شما به فکری که درباره خود دارید، حتما میرسید و اصلا مهم نیست رسیدن به فکر خود را دوست دارید یا خیر!

این فکر شماست که نتیجه را از قبل مشخص می کند، نه تصمیم شما.

پس اگر نگران چاق تر شدن هستید باید برای تغییر افکار و نگرش خود اقدام کنید.

این تنها راه ممکن برای لاغر شدن و از اون مهمتر لاغر ماندن است.

فکر خود را محک بزنید

به اندازه ای که نگران چاق تر شدن هستید، شما چاق تر می شوید و به اندازه ای که ذوق و شوق و انتظار لاغر شدن دارید، لاغر خواهید شد.

نتیجه گیری

برای رسیدن به هر خواسته ای باید همواره افکار و نگرش خود را مورد بررسی قرار دهید.

اگر تا اندازه ای از شرایط شروع تصمیم خود فاصله گرفته اید و احساس می کنید مدتی است در وضعیت خود ثابت مانده یا حتی در حال عقب گرد هستید باید افکار و نگرش خود درباره ادامه مسیر موفقیت و رسیدن به خواسته تان را بررسی کنید.

برای مثال در مورد لاغر شدن ممکن است همچنان فرمول لاغری با ورزش و رژیم غذایی به دست می آید در حال تاثیر بر تلاش شما برای لاغر شدن می گذارد.

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که نگرانی و ناامیدی از نرسیدن به شرایط دلخواه هرگز ارتباط به شرایط محیطی و حتی جسمی شما ندارد و فقط تحت تاثیر نگرش و فرمول های ذهنی شما می باشد.

برای ذهن خود به صورت منطقی اثبات کنید که لاغر شدن به صورت خودبخود در جسم من انجام خواهد شد همانگونه که انسان های بسیاری در نقاط مختلف جهان همواره متناسب هستند.

جسم ما همیشه در تلاش برای متناسب شدن است، اگر تلاش جسم منجر به تناسب اندام ایده آل نمی شود از دو حالت خارج نیست.

 1. رفتار و عملکرد ما در جهت مخالف با تلاش جسم برای رسیدن به هدف است
 2. نگرش و انتظار ما در جهت مخالف با نتیجه تلاش جسم مان است

آگاهی از موانع ذهنی باید موجب افزایش انگیزه و اعتماد رسیدن به هدف شود. با درک موانع ذهنی و سعی برای اصلاح آن در واقع شما مشغول تاثیرگذارترین فعالیت برای رسیدن به هدف خود هستید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.00 از 23 رای

https://tanasobefekri.net/?p=9671
14 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار مهلا
   1402/11/20 13:25
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 354 کلمه

   از وقتی وارد سایت شدم به تعدادی از فامیلامون که تقریبا همشون متناسب هستن زیاد فکر میکنم و البته طرز فکر خودم درباره شوم:

   این فامیلای ما همشون لاغرن و آنقدر ظریف هستن که وقتی باهاشون دست میدی می‌ترسی اگه فشار بدی انگشتاشون له بشه،جالبه که بعضیاشون از لاغریشون به ستوه اومدن و دنبال دوا دکتر بودن برای اینکه چند کیلویی اضافه کنن، برا بعضیاشون موفقیت آمیز بود اما بعد مدتی وزنشون برمی گشت به حالت اول،

   جالبه که خوراک خیلی کمی هم دارن،و من وقتی توی مهمونیا می بینمشون و غذا خوردنشون رو می بینم همیشه میگفتم :حیف غذای خوشمزه برای اینا،غذاها رو با طرز غذا خوردنشون حروم میکنن انگار!😬

   چون موقع غذا خوردن انگار دارن دارو میخورن(البته تا این حد هم خوب نیست)

   اما از وقتی وارد سایت شدم فهمیدم غذای خوشمزه برای اونا حیف نیست که هیچ غذا رو هم حروم نمیکنن با خوردنشون،

   اونا فقط متناسب عمل می کنن،به اندازه ای که بخوان میخورن،به اندازه نیازشون میخورن,غذا رو بعنوان چیزی برای دریافت انرژی میخورن نه برای خوش گذرانی و تفریح و حال روحی خوب،

   بله چاقی هم در بدن اونا هست اما آنقدر متناسب عمل میکنن و ذهن لاغری دارن که چاقی هیچ وقت قدرت خودنمایی در بدن اونا پیدا نکرده،مثل استعدادی که بخاطر بی اعتنایی بهش هیچ وقت بالفعل نمیشه و همیشه بالقوه باقی می مونه،

   خیلیا شنیدم که میگم ما استعداد چاقی داریم برا همین چاق میشیم،حتی در مورد خودم هم میشه مامانم می گفت تو مثل من و آبجیت استعداد چاقی نداری و من هم با همین باور بی استعدادی لاغر موندم اما تا زمانی که فکر و ترس از چاقی به من غلبه کرد و چاق شدم،

   حالا می بینم در بدنم استعداد چاقی هم هست استعداد لاغری هم هست بستگی داره کدومش رو شکوفا کنم،

   برای شکوفا کردن استعداد باید بهش بال و پر بدیم ،تمرین و تکرار کنیم در راهش، و وقتی ما به چاقی بال و پر بدیم چاقی در ما شکوفا میشه و اگه به لاغری بال و پر بدیم و در راه رسیدن بهش آموزش ببینیم قطعا لاغریمون شکوفا میشه!

   پس همه چی دست خودمونه،

   ازین به بعد به استعداد لاغری فکر میکنم تا طبق قانون سوم نیوتن بهش دست پیدا کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/19 10:12
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 597 کلمه

   سلام استاد 

   خدارا شاکرم که درتاریخ 1402/07/19 توانستم این فایل به این مهمی را بخوانم چاقی و لاغری برابرند 

    همه چیز در قانون جهان هستی دو وجه دارد، برابر و مخالف یکدیگر

   مثل چاقی = لاغری   زشت = زیبا    راست = دروغ      خوب=بد    بالا=پایین     سیاه =سفید      کوچک =بزرگ        خنده=گریه          وخیلی دیگر

   استاد دقیقا به خوب موضوعی اشاره کردید که اگر ما چاق هستیم و افراد متناسب لاغر فقط به خاطر فرمولهای ذهنی انها است و اگر ما درمسیر چاقی هستیم وجه دیگر ان یعنی برگشت آن مسیر لاغری است پس باید هم افکار ذهن ما تغییر کند که به طبع رفتار و عملکرد ما هم تغییر خواهد کرد و اگر این اتفاق نمیافتد مشکل از ذهن ما است که به روشهای زیر عمل میکند .

   جسم ما همیشه در تلاش برای متناسب شدن است، اگر تلاش جسم منجر به تناسب اندام ایده آل نمی شود از دو حالت خارج نیست.

   1. رفتار و عملکرد ما در جهت مخالف با تلاش جسم برای رسیدن به هدف است
   2. نگرش و انتظار ما در جهت مخالف با نتیجه تلاش جسم مان است  
   3. درمورد حالت اول: یعنی اینکه ما وقتی در ذهنمان هنوز به چاقی فکر میکنیم و ترس از چاقی داریم در رفتار و عملکرد ما خودش را نشان میدهد و پرخوری داریم و به نقطه سیری را دیر دریافت نمیکنیم . افرادی که دقیقا فرمولهای ذهنی لاغری را خوب درک کرده باشند دقیقا در رفتار و عملکرد آنها مشهود است و نگرش انها نسبت به خوردن غذاها کاملا تغییر میکند درحالی ک خودشان هم درابتدا باور نمیکنند که توانسته باشند ازخوردن فلان خوراکی چشم پوشی کنند چون با گرفتن انواع رژیمها و دمنوشها و… همچنان تمایل خوردن فلان مواد غذایی را دارند و به محض دیدن آن مواد خوراکی ،ذهن چاق  فرمان خوردن را صادر میکند و انسان چاق بدون هیچ مقاومتی آن را با ولع و لذت میخورد و بعد از خوردن همین ذهن چاق سرزنشها را شروع میکند و حال و احساس ما بد میشود .پس باید افرادیکه از فرمولهای ذهنی لاغری استفاده میکنند دقیقا دررفتار و عملکرد انها دیده شود و مثل قبل پرخوری نداشته باشند بلکه به اندازه و با لذت و با احساس خوب غذا بخورندو احساس سبکی داشته باشند و خوشحال ازاینکه بدن اینکه اذیت بشوند آن خوراکی را نخوردند . 
   4. در حالت دوم : درحالی که ما هرروز برای خودمان تکرار کنیم که من دوست دارم لاغر بشوم ولی درته ذهنم از لاغری زیاد واهمه داشته باشم که اگر من زیاد لاغر بشوم زشت میشوم – پوستم شل میشود – و زیاددر ذهنم از سوالهای چطور و چگونه من لاغر میشوم بپرسم و این خود مانع بزرگی برای لاغری است و نگرش و انتظار من را از لاغری کم میکند که این خود مانعی برای سرعت لاغری محسووب میشود و سرعت لاغری را کند میکند و جالبه بعد از مدتی این فکر درذهن من تقویت میشود که وزن من استپ شده و دیگر لاغر نمیشوم که این فکر نیز یک توهم است چون همانطور که رشد مو و ناخن من متوقف نمیشود پس روند لاغری دربدن من هم متوقف نمیشود فقط زمان تغییرات جسم نسبت به تغییرات ذهن کندتر است ووقتی شروع شود خیلی سریع اتفاق میافتد من خودم قبل از اینکه فایل استپ وزن را گوش بدهم چنین نظری داشتم .
   5. استاد خیلی ممنون از شما که چنین اطلاعات مهم و نابی را به ما میدهید که باعث ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس درما میشود که بله ما هم اراده داریم که فلان خوراکی را نخوریم و با اعتماد به نفس بگوییم من میل ندارم – من سیرم . همیشه سالم و تندرست باشید .
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جمال
   1402/07/17 20:10
   مدت عضویت: 448 روز
   امتیاز کاربر: 4930 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 430 کلمه

   سلام وسلام استاد زیبا استاد خوشحالم خوبین ممنون که هستین سپاسگذارم 

   تشکر …

   مدام در خودم بدنبال حس خوب هستم واین حس خوب رو عاشقانه تقدیم میکنم چون با شما تموختم حال خوب برابر با خوشحالی بیشتر ….

   تا وقتی وقتی که مقصر را اوضاع و شرایط بیرونی و دیگران بدانیم ، نمی‌توانیم چیزی را تغییر بدهیم چون تغییرات را به دست تقدیر داده ایم ، زمانی تغییرات ایجاد می‌شود که بپذیریم و باور کنیم که هر آن اتفاقی که برای ما قبلاً افتاده است ، دلیلش و تنها عاملش ، خود بوده ایم ، اگر این را بپذیریم ، میتوانیم تغییرات را ایجاد کنیم و طبق فرکانس‌ها ، باورها و نوع نگرش خود زندگی را به پیش ببریم ، دیگران اطرافیان با هر آب و رنگی که هستند ، رفتارهایشان ، برخوردهایشان ، میتواند منبعی از تضاد برای ما باشد ، ما با این تصمیم وارد این دنیا شده‌ایم که بیاییم و درخواست کنیم ، از دلِ تضادهاست که درخواست‌ها ایجاد می‌شود ، اگر به کسی که برمی خوری و صحبت از بیماری می‌کند ، این یک تضاد است ، ما می‌توانیم باوری مخالف آن را در خود ایجاد کنیم ، اگر در محیطی قرار بگیریم که دیگران زیاد از اوضاع و شرایط شاکی هستند ، این درخواست در ما ایجاد می‌شود که دنبال شرایطی باشیم که اوضاع و شرایط عالی باشد ، و از دل این تضادهاست که باورها زاییده می‌شود ، اگر با شرایط نامطلوبِ بیرونی برخورد می‌کنید ، اگر با کسانی برخورد می‌کنید یا زندگی می‌کنید که شرایطی مخالف ذهنیت‌های شما دارند ، نگران نباشید ، در واقع او به شما کمک می‌کند که اصل و اصالت باورهای خوشبخت گونه یِ خود را کشف کنیفرکانس کسی روی شما تاثیر نداردمگر به آن دقت کنیوقتی دقت می کنی ، مقصر ناملایماتت را او میدانیهیچگاه هیچ رابطه ای به هم نمی خورد ، مگر اینکه خودت ، رابطه با منبع و اصلِ خودت را بر هم زده باشیحتی اکر طرف مقابل شما از روی عَمد ،بخواهد رابطه را بر هم بزنداگر تو بر هم بخوری ، باز هم دلیلش ، خودت هستیاگر درگیر مسائل نادرست شویدلیلش آن است که خودت آن را خلق کرده ایما کنترلی بر دیگران ، بر پدر بر مادر بر فرزند بر همسر خود نداریماما به جای اینکه تحت تاثیر حرکات آنها قرار بگیریمخود را کنترل کنیمو تحت تاثیر احساسات مثبت خودکه با افکار مثبت ایجاد می‌شود ، قرار بگیریمبرای اینکه تحت تاثیر اطرافیان و طرف مقابل خود قرار نگیریمباید ذهن خود را رهسپار خواسته‌های خود کنیمباید ذهن خود را رهسپار اهداف خود کنیمباید ذهن خود را به سمت چیزی که می‌خواهیمو دوست داریم ، ارسال کنیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1401/08/15 19:45
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,184 کلمه

   سلام دلم خواست بازم بیام بنویسم انقدر خوشحالم که حد نداره . 

   بله من مدتی ثابت بودم و مدت کمی عقب گرد داشتم  اما به لطف خدا و این سایت و تلاش خودم دوباره خودم رو در مسیر تناسب پیدا کردم . لاغری من داره اتفاق میفته . لاغری جسمم دوباره شروع شده 

   چون به درک بهتری از  لاغری با ذهن رسیدم .

   چون فهمیدم تاثیر رفتار چاق کننده بر ذهن خیلی زیاده .  باعث میشه من در بیشتر روز فکرم درگیر افکار چاق کننده بشه و در نتیجه لاغریم اتفاق نیفته . 

   و تونستم به تاثیر رفتار متناسب کننده بر ذهنم دست پیدا کنم . 

   رفتار متناسب کننده به تنهایی منو لاغر نمی کنه  اصلا شاید خودشم لاغر نکنه (البته این جمله نیاز به تحلیلهای بیشتر داره ) اما چیزی که میخوام بگم اینه که  رفتار متناسب کننده بر ذهنیت من اثر عالی  میزاره  و منفی های ذهن منو پاک می کنه . 

   من وقتی به اندازه نیازم غذا مصرف می کنم و از نخوردنم لذت میبرم . از پیاده روی روزانه ام لذت میبرم و ذهن چاقمو از اینا جدا می کنم میبینم که این رفتارها ذهنیت لاغر منو فعال می کنند . 

   انتظارمو از خودم تغییر میدن . 

   من با خودم میگم خب من فکرم که متناسب شده عملم هم که با فکر متناسبم انجام میدم و میبینم با انجام عمل متناسب کننده ذهنیت چاقم غیر فعال تر میشه و اجازه میده مغز من کار خودشو کنه پس همه چیز اوکیه و انتظارم هم از خودم لاغری میشه . 

   این ۳ در کنار هم لاغری رو در جسم من رقم میزنند . 

   تاثیر رفتار چاق کننده روی ذهن هست . رفتار چاق کننده ذهن انسان رو دچار چاقی می کنه . ذهن انسان رو سنگین می کنه . تاثیر مخرب روی حال خوب داره و در نتیجه ذهن رو داغون می کنه و بعد متعاقب اون تاثیر ذهن بر مغز باعث میشه اون رفتارهای چاق کننده بیشتر بشن و همینطور  مارو چاق کنند . 

   اما وقتی متناسب رفتار می کنیم داریم به ذهنمون از طریق ورودیها نشون میدیم ببین عمل من در جهت لاغریه۷ پس انتظار لاغر شدن ازت دارم . 

   ذهن حال خوب تولید می کنه . تازه استمرار منو هم که میبینه بیشتر ترغیب میشه این افکار و رفتار رو گسترش بده و جالبتر از اون اینه که دیگه تاثیر مخرب ذهن چاق از روی  دستورات مغز برداشته میشه و متناسب شدن به راحتی و خودبه خود رخ میده . 

   طبیعت ما متناسب بودنه منتها ما به واسطه ی رفتارهای خودمون ذهنیتی خراب و داغون در سرمون ایجاد کردیم که این ذهنیت عملکرد مغز رو دچار اختلال کرده . 

   حالا وقتی رفتار لاغر کننده انجام میدم این رفتار لاغر کننده ذهن لاغر منو  فعال می کنه پس اونم به فرایند طبیعی  مغز و جسم کمک می کنه و لاغری راحتتر و راحتتر رخ میده . 

   اصلا اصل لاغری راحته . خودبخوده . 

   هرچی بیشتر این فرایند درک بشه لاغری زودتر اتفاق میفته . پروسه لاغر شدن خیلی سریعه . 

   به خدا اصلا این حس عجله نیستا . 

   ببینید طبیعت بدن  اینه که همواره در حال پاکسازیه همواره داره  خودشو پاک می کنه لحظه ای ترمبم متوقف نمیشه . 

   خب حالا وقتی ما تاثیر ذهن خراب رو بر مغز و  جسم کم می کنیم طبیعت بدن  دیگه لازم نیست انرژیش رو صرف پاکسازی چاقی کنه بلکه انرژیش رو صرف لاغرتر کردن ما می کنه . 

   لاغر شدن خیلی سریع داره اتفاق میفته . اصلا من نمیدونم ما چطور تونستیم با ذهن خودمون روی طبیعت بدنمون تاثیر بزاریم .

    واقعا که چقدر قدرت ذهن زیاده پس همونجور که در چاقی انقدر زورش زیاد بود که جریان لاغری طبیعی و خودبخودی بدن رو تغییر داد همین حالا هم با کمک ذهن ما جریان لاغری و خودبخودی بدن رو با ذهن لاغرمون خیلی بهتر میتونیم در مسیر لاغرتر شدن کمک کنیم . 

   چرا از ابزار ذهن در جهت لاغریمون استفاده نکنیم . 

   چرا از حواس پنجگانه در جهت لاغریمون استفاده نکنیم . 

   ما از طریق حواس پنجگانه اموزش میبینیم و ذهن لاغرمون رو فعال می کنیم . ذهن فعال تاثیری دو چندان بر طبیعت بدن میزاره و لاغریمون سریعتر رخ میده . 

   البته شاید بگید ما  نمیتونیم قدرت ترمیم رو بالا ببریم . 

   ولی من میگم چطور تونستیم تخریب کنیم پس با قدرت ذهن به  ترمیم بهتر هم میتونیم کمک کنیم . 

   مطمئنم میتونیم . 

   قدرت ترمیم همیشگیه . سرعتش به سرعت نوره . 

   اگه  از نظر ما کُنده به خاطر تاثیر ذهن چاق و تخریب کننده است . 

   اگه ما جلوی تخریب رو بگیریم و بر عکس به روند ترمیم ایمان داشته باشیم میبینیم  مغز و جسم  ما با چه سرعتی داره مارو بهبود میبخشه . 

   من این چند روز که گفتم دارم پیاده روی می کنم خدارو شاهد میگیرم تاثیری که پیاده روی این روزا بر من گذاشته خیلی بیشتر از تاثیر پیاده روی در قبل هست . 

   من فقط چند روزه که دارم راه میرم رانهای پام سخت و محکم شده . سفت سفت شده . در حالیکه  تا حالا سابقه نداشته پیاده روی به این سرعت روی جسمم تاثیر بزاره . 

   من اون زمانها همیشه با خودم میگفتم آخه این ورزشکارها چجوری انقدر سفته بدناشون . حتی من اون زمانیکه باشگاه میرفتم هیچ وقت نشده بود بدنم به این سفتی بشه . 

   قشنگ میفهمم به خاطر کاهش قدرت ذهن چاقمه . قشنگ میفهمم ذهن چاقم دیگه حرف نمی زنه و  متقاعد شده من  دیگه طالب چاقی نیستم و چربی های اضافه دیگه به هیچ درد من نمیخورن . 

   ذهن من داره به ذهن لاغر تبدیل میشه . 

   ذهن من داره با لاغری جسمم همسو میشه و قدرت لاغریم داره چند برابر میشه . 

   البته این قدرت از اولم بود . با کم کردن تاثیر قدرت ذهن چاق این قدرت داره خودشو نشون میده . 

   مطمئنم این بار لاغری من راحتتر رخ میده تازه هر چی بگذره راحتتر و راحتتر میشه . چون مطالب سایت رو دارم با ذهن لاغرم میخونم و میشنوم . تاثیر مطالب سایت روم بهتر و بهتر شده . 

   وای چقدر داره سرعت تغییر من بالا میره . باور کنید اینا رو کاملا دارم در خودم درک می کنم . سر از پا نمیشناسم از شادی . لاغریم جاری شده .  ذهن لاغرم فعال شده . 

   ذهنم داره چاقیشو کنار میزاره . داره از لاغری استفاده می کنه . 

   وای خدا من خیلی شادم . 

   خدایا شکرت لاغریم دوباره شروع شده . لباسام دوباره داره گشاد میشه . 

   خدا میدونه چقدر شادم . 

   بازم تمرین می کنم بازم تکرار می کنم بازم ماهرتر میشم . 

   عجله ای برای تغییر جسم ندارم چون به سرعت آفرینش که در یک طرفه العین هست ایمان دارم . 

   من تغییر ذهنمو دارم میبینم . خدا رو شکر که جسمم از قدرت چاق کنندگی ذهنم رها شده . خدارو شکر چقدر احساس آزادی می کنم . 

   جسمم رها شده مغزم رها شده . 

   ذهن من داره تغییر می کنه . به راحتی . متقاعد شدم و از ابزار رفتار برای متناسب کردن ذهنم دارم استفاده می کنم . 

   رفتار متناسب کننده از نظر من یک ابزار پرقدرته  برای لاغر کردن ذهن . ذهن منو خیلی عالی تغییر میده 

    . 

   خدایا شکرت که این ابزار اینقدر عالی داره ذهنیت منو تغییر میده . انتظار منو تغییر میده . 

   قدرت ابزار رفتار و حواس پنجگانه واقعا زیاده . 

   خدایا شکرت 

   خدایا شکرت 

    چقدر شادم . 

   دارم لاغر میشم . خدایا شکرت . دارم لاغریمو میبینم . لاغری آسان رو دارم میبینم . 

     چقدر عاشق این لاغر شدنم . 

   خدایا شکرت . استاد ممنونم . ممنونم . بی نهایت ممنونم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1401/08/15 01:02
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 461 کلمه

   سلام . 

   در یکی از فایلهای رایگان اتفاقا همین امروز خوندم و فایلش رو گوش دادم که گفتین 

   لاغری با ذهن سه وجه داره 

   اول تفکر ما 

   دوم عمل ما 

   و سوم انتظار ما یا همون باور ما 

   خب من خیلی تونستم تا اینجای کار  تفکر خودمو متناسب کنم . 

   مثل انسانها متناسب فکر کنم . البته انسنهای متناسب اصلا به متناسب بودن خودشون  فکر نمی کنند . 

   وقتی از اونها هم میپرسیم که  رمز لاغریت چیه اصلا نمیدونه که فکرش رمز لاغریشه . میگه فعالیت زیاد دارم یا مثلا غذا زیاد نمیخورم . کلا همینم . همیشه همینجوری ام . غذا منو چاق نمی کنه . حرص میخورم لاغرم و … 

   یعنی کلا دلایل فیزیکیشون رو برای لاغر بودنشون مطرح می کنند . 

   به نظرم اونها از نظر فکری به متناسب بودن خودشون آگاه نیستن و همین موضوع نشون میده ما از اونها متناسبتریم . اما از نظر غذایی اونها اصلا به غذا فکر نمی کنند . وقتی گرسنشون میشه بدون فکر میخورن و وقتی سیر میشن بدون فکر دست از غذا می کشن . بعد از غذا هم اصلا دیگه به غذایی که خوردن فکر نمیکنند و  عذاب وجدان هم ندارند . 

   از نظر دانش لاغری اونها نمیدونند چطوره که لاغرن و وقتی به خر دلیلی چاق بشن نمیدونند چرا چاق شدند و دقیقا دلایل چاقی فیزیکی رو میارن . ازدواج کردم چاق شدم زایمان کردم چاق شدم و … 

   پس ما فکرمون نسبت به شناخت لاغری از فکر انسانهای متناسب باز تر شده . 

   در کل ذهن ما نسبت به متناسب شدن نسبت به انسانهای دیگه خیلی بازتر شده و همین آگاهیها  جای شکر داره . 

   اما از نظر عملکرد انسانهای متناسب عملکردهای متفاوتی دارند . 

   بعضیهاشون کم میخورن بعضیها زیاد . بعضی ها فعالیتشون کمه بعضی زیاد . ولی هر دو گروه لاغرن . 

   شما در فایل ۹۵ صدگام گفتید دلیلش ربط پیدا می کنه به مورد سوم  که همون انتظار از خود هست . 

   اونها انتظارشون از خودشون لاغریست و ما چه زمانیکه زیاد میخوریم چه کم چه زیاد بخوابیم چه کم و چه هر رفتاری انجام دهیم انتظارمون از خودمون چاقیست . 

   پس بهتره برای تصحیح انتظار از خودمون عمل متناسب کننده رو انجام بدیم . 

   من با متناسب رفتار کردن انتظارم از خودم متناسب شدن است . 

   از نظر من رفتار متناسب کننده : 

   لذت بردن از نخوردن لقمه های اضافه . 

   لذت بردن از فعالیت کردن مورد نیاز 

   لذت بردن از خوردن به اندازه نیاز 

   توانایی نه گفتن به مواد غذایی 

   توانایی تجسم چیزهایی که خوردن بیش از اندازه رو برامون زشت و زننده می کنه . 

   عاشق لاغری بودن 

   تعهد به لاغری 

   با احساسات خود به صلح رسیدن 

   وقتی من این کارها را با احساس خوب و نگرش صحیح انجام دهم خواه ناخواه انتظارم از خودم متناسب تر شدن میشود  . 

   لاغری و چاقی با هم برابرند . 

   راه لاغری همان راه چاقیست منتها بر عکس آن . ذهن متقاعد شود که لاغر شدن راحتتر از چاق شدن است او لاغر میشود . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/03/06 23:59
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 642 کلمه

   سلام استاد شب به خیر

   این مطلب و نوشته خیلی عالی بود و ارزشش در حد کل دورست به نظر من البته 

   استاد  این که برای لاغر شدن و در واقع مانکن شدن یا تناسب ایده ال نیاز به رژیم و ورزش  نیست  چه طورجزو فرمولهای ذهن ناخوداگاهمون کنیم ایا خواندن این متن و باور و ایمان به تک تک کلماتش کاری که من کردم کافیست

   در طی روز خانم های زبادی رو میبینم که متناسبن و چنان در حال روزمرگی هستن در حال گزران زندگی که خود نیز گویی نمیدانن چه قدر متناسبن و چه قدر پاهای استخوانی و لاغرشان که در شلواری نخی و خاکی رنگ ارزوی من است انها در حال بردن بچه هایشان به مدرسه هستن یا با یک دسته پنجاه تایی نان لواش به سمت خانه هایشان میروند انها سه تا چهار تا بربری میخرند و من در صف یکی ها از خود میپرسم نانهای این زن جوان را چه کسی میخورد

   پلاستیک های پر از سبزی توجه من را به خود جلب میکند مگر میشود که اینها اش بخورن چون اش خیلی چاق میکند به انها نمیاید که در کنار این همه مشغله هر روز به باشگاه بدروند و میدانم وسعشان به کباب کردن استیک با روغن هسته انگور و ماهی کبابی و سالاد با سس بالزامیک نمیرسد ان ها صبح نان تست سبوس دار با کره بادام زمینی و قهوه تلخ نمیخورند انها چای شیرین و نان بربری و پنیر و کره مربا و تخم مرغ میخورند البته نیمرو ان هم با روغن مایع

   پس چرا اندامهایشان مثل زنان مدلینگ است در حالیکه بارها در صفحات خبری خوانده و شنیده ایم راز تناسب فلان مدلینگ یا فلان هنرپیشه هالیوودی فاش شد

   او خام خوار گیاه خوار است

   وی ماهی کبابی و سبزیجات میخورد

   او صبحانه بلوبری میخوردو روزی دو ساعت میدود

   اینجا در ایران زنان ابگوشت تلیت میخورند و جلوی تی وی سریال های ترکیه ای میبینند و از فرط لاغری میتوان دنده هایشان را شمرد راز لاغری اینها چیست

   البته من تا قبل دوره این لاغرها را نمیدیدم فقط انهایی را میدیدم که از من چاق ترن ولی فکر میکنم همه ان ها هم با من دوره را خریدن و متناسب شدن چون انگار دیگر نیستن

   چه طور همسایه لاغر من هر روز کیک میپزد و وقتی میگویم چاق نمیشوی میگوید عزیزم من همیشه همینم ۵۸

   ۵۸ اما عددی  در ذهن چنان دست نیافتنیست که با خود میاندیشیدم اگر به بهشت بروم انجا حتما لاغر خواهم بود و البته با کمی شک در ذهنم میگویم و تصور میکنم در باغهای بهشت با لباسی زیبا هستم ولی خیلی لاغر نیستم و حوریان بهشتی انگار با تناسبشان میخواهند به من فخر بفروشند

   اگر من باور کنم میشود میشود

   اینکه استاد این همه فایل میگزارد 

   این همه تمرین

   این همه مثال 

   چون من هنوز مثل شاگردهای تنبل نگاه میکنم و میگم اقا اجازه میشه یک بار دیگه توضیح بدهید

   و او نفس عمیقی میکشد و میگوید

   خوب از یک راه ساده تر میگم تنوع غذایی کم کنید به کانالهای عصبی دقت کنید در بشقاب کوچک بخورید خود را سایز و وزن نکنید نقطه سیریتون پیدا کنید و…..

   این بار فکر میکنم ساده شد کار برایم ولی اول که ساده تر بود

   انگار مثل قوم بنی اسرائیل شده ام پیاز و عدس را به ماعده اسمانی ترجیح میدهم

   استاد میگوید بخور شاد باش و متناسب باش

   و من چون کودکی خنگ هیچ حرفی نمیزنم و با خود میگویم از فردا سعی میکنم کنترل بیشتر و بهتری روی خوردنم داشته باسم و نمیبینم در این مدت که راحت تر از همیشه خوردم متناسب تر از همیشه بودم حالا چی شده برای اینکه دامن پاتختیت اندازه ات شود انقدر فکر میکنی باید کمتر و کمتر بخوری که اصلا انگار داری چاق تر هم میشی و همه چی قاطی شده و همونهایی که تا من میدیدن میگفتن چه لاغر شدی میگن مواظب باش انگاری داری چاق میشیا

   تفاوت انسانها در باورهایمان هست و خدا نیز انسانهایی که باور پاک دارن بیشتر دوست دارد چون شاگرد زرنگهای کلاسن چون خوش بینن و به او اعتماد دارن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    توضیح شما درباره رفتار افراد متناسب جز رویاهای افراد چاقه و این در حالیه که فقط تفاوت ما در افکاری است که در ذهن خود مرور می کنیم
    چه مثال خوبی زدی اونجا که گفتی: پلاستیک های پر از سبزی توجه من را به خود جلب میکند …..
    دقیقا به مشکل اصلی ذهن چاق اشاره کردید
    اینکه ما از هر موضوعی و صحنه ای به ضرر خودمون استفاده می کنیم
    چاقی رو در ذهن مرور می کنیم و انتظار چاق شدنمون رو تقویت می کنیم
    این تنها تفاوت افراد متناسب و چاق است

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 9 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهام خضرلو
     1401/03/07 10:03
     مدت عضویت: 1783 روز
     امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 152 کلمه

     سلام استاد عزیز 

     من هم از خوندن این نوشته لذت بردم واقعا عالی بود من تازگی ها بیشتر کسانی که نتایج عالی گرفتن فالو کردم از جمله خانم متناسب شاد وخانم منیره تا انگیزه ام بیشتر بشه .

     استاد در مورد تمرین ذهنی مخصوص خودتون اجرا کردین و نتایج عالی گرفتین  چرا برامون چیزی نگفتین

     من میدونم که مشکل ذهنی داریم که هر چقدر رفتاره داره بهتر میشه ولی هنوز نتایج آشکار نمیشه .

     میدونم دیر یا زود اتفاق میفته اگر ادامه بدم 

     ولی یه جایی در پیامتون برای دوستی گفته بودین 

     برای دوستی که نتیجه نگرفته بود بعد دو سال ولی نتایج مالی و عاطفی و روابط عالی و…گرفته بو وبعد نتایج جسمی اون هم واضح شده بود

     گفته بودین که این انرژی همون خدا بهتر میدونه اول کجا ها رو درست کنه بعد بیاد سراغ لاغری جسم 

     منم واقعا نتایج عالی از لحاظ شخصیتی و روابط گرفتم و مطمئنم خدا بهتر میدونه اول کجا ها رو درست کنه

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 74 کلمه

      سلام و درود
      تمرکزت روی خوبی ها و تغیرات مثبتت باشه
      فکر کن چند سال جسم باعث حال خرابی شما شده
      الان تازه یاد گرفتی که حالت خوب باشه بدون وابسته بودن به جسم
      پس در نهایت هم این موضوع مهمه
      ادامه بده
      جسم تغییر می کنه
      جسم که از جای دیگه دستور نمی گیره از مغز خودت داره دستور می گیره
      وقتی ذهن شما تغییر کنه الگوهای مغزی تغییر می کنه و جسم تابع تغییرات مغز هستش و تغییر خواهد کرد

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار الهام خضرلو
       1401/03/07 18:15
       مدت عضویت: 1783 روز
       امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 132 کلمه

       ممنونم استاد عزیزاز توجهتون 

       راستی استادمن الان که به منیره جان گفتین در مورد توجه به پلاستیک سبزی گفتین اینم توجه افراد با ذهن چاقه که از هر موضوعی به ضرر خودشون استفاده میکنن 

       یادم افتاد که  من وقتی  با دوستم یا خواهر برادر هام یا اطرافیان حرف میزنیم از آدمهایی سوال میکنم که چاق بودن وایا الآن باز هم چاقن یا لاغر شدن ؟

       به خواهرم میگم خواهر شوهرت لاغر شد یا بقیه هم همینطور 

       یا وقتی تلویزیون میبینم بازیگرانی که چاق شدن رو میبینم به همسرم یا دخترم میگم اینم چاق شده لاغر بود  ولی اونایی رو هم که لاغر شده هم میگم ولذت میبرم ببین چقدر خوب لاغر شده 

       ولی در مورد جویای احوال چاقی اطرافیان بودن اینکه لا غر شدن یا چاق شدن توجه به چاقی هست این کارم اشتباه هست یا نه؟

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار منیره.ف
      1401/03/07 15:23
      مدت عضویت: 1756 روز
      امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 19 کلمه

      ممنوندعزیزم موفق و موید باشید صحبتهای استاد الهامات است که اینگونه به جان دل مینشیند با ارزوی تناسب همیشگی

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار shahrbanou1346
    1401/03/07 11:34
    مدت عضویت: 1463 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    عزیزم ،منیره خانوم  سلام‌

    چقدررررر از دیدگاهت لذت بردم  جدن عالی نوشتی دلم از ذوق همچین دیدگاهی ضعف رفت ….

    خدایا  سپاسگزارم که خواندن این دیدگاه رو در این لحظه  روزی من کردی  ..خدایا ازت ممنونم  …..

    خدایا ممنونم  توبه منو از چاقی پذیرفتی و هر چه بیشتر جلو  میرم  بیشتر شامل هدایت و حمایتت میشم ..

    استاد گرامی ام ازت ممنونم که  رابط بین شاگردان  خوش ذوق  و خوشفکر با دوستان شدی 

    لینک این فایل رو سیو می کنم تا سر فرصت  گوش جان بسپارم  ببینم استاد عزیز چه بیاناتی  فرمودن  که همچین دیدگاه قشنگی از توش دراومده   عالی بود واقعا …

      دوستدار شما  شهربانو 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار منیره.ف
     1401/03/07 15:23
     مدت عضویت: 1756 روز
     امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 41 کلمه

     ممنوندعزیزم موفق و موید باشید صحبتهای استاد الهامات است که اینگونه به جان دل مینشیند با ارزوی تناسب همیشگی

     من بسیار خوشبختم با خانمی مثل شما که چهره ای به این دلنشینی و کلامی با این هم انرژی مثبت دارد اشنا شدم

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار الهام خضرلو
      1401/03/07 17:47
      مدت عضویت: 1783 روز
      امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 48 کلمه

      ممنونم از محبتت گلم 

      خوشحال شدم از پیامتون برام و انرژی مثبتی که بهم دادین.

      من تازه شمارو فالو کردم به خاطر نتایج شکفت انگیزی که گرفتین تا از شما یاد بگیرم و عمل کنم که چطور فکر کردید و چطور عمل کردین تا لاغر شدید وماندید 

      عزیزمی دوست دارم 

      شاد باشی

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم