0

آرامش ذهنی در لاغری (قسمت یازدهم)

آرامش ذهنی
اندازه متن

آرامش ذهنی تاثیر مستقیم بر لاغر شدن دارد.

برای رسیدن به آرامش ذهنی باید متعهد باشیم و هر روز آگاهانه سعی کنم در شرایط احساس خوب باشیم.

تاثیر آموزش لاغری با ذهن

بی نهایت سپاسگزار خداوند هستم که به من فرصت و توان لازم را داد تا این جلسات تصویری آماده شوند. وقتی قسمت های این دوره آموزشی را مرور می کنم لذت می برم از آگاهی فوق العاده عالی و تاثیرگذاری که در این طریق در اختیار ما قرار گرفت و خداوند را شکرگزارم که همواه ما را هدایت و حمایت می کند.

ما به مهربانی خدای خود ایمان آوردیم، ما به توانایی خود در لاغر شدن ایمان آوردیم و هدایت الهی شامل حال ما شده است و در مسیر صحیح متناسب شدن قرار گرفته ایم و به لطف حمایت خدای مهربان در این مسیر ادامه می دهیم تا رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنیم.

تاثیر آرامش ذهنی بر لاغر شدن

همه ما تجربه پرخوری کردن در روزهایی که در شرایط احساسی خوب نبوده ایم را داریم و به خوبی نقش احساس بد در حرکت به سمت چاقی بیشتر را می دانیم.

استرس داشتن حالتی از احساس بد است و افرادی که به واسطه قرار گرفتن در شرایطی مانند کنکور یا هر مساله ای که فشار عصبی ایجاد می کند تجربه تغییر در واکنش های غذایی و همچنین افزایش وزن را دارند.

برخورداری از آرامش ذهنی در لاغری موضوع بسیار مهمی است که در بیشتر فایل های آموزشی به شکل های مختلف به آن اشاره شده است تا در ضمیر ناخودآگاه شما این موضوع مهم بعنوان یک فرمول مهم در طی کردن مسیر لاغری ذخیره شود.

از عوامل تحریک کننده ای که به راحتی می تواند آرامش ذهنی در لاغری را دچار اختلال کند “عجله کردن” است.

 • عجله کردن به تنهایی می تواند آرامش ذهنی شما را برهم زده و تمام سعی و تلاش شما برای یادگیری اصول لاغری با ذهن را خنثی کند.
 • عجله کردن می تواند به سادگی انگیزه و اشتیاق شما برای لاغر شدن را از بین ببرد و نداشتن آرامش ذهنی سبب می شود از ادامه دادن منصرف شوید.
 • عجله کردن از موثرترین راهکارهای ذهن منفی باف است تا شما را برای لاغر شدن دلسرد و ناامید کند.
 • عجله کردن عامل اصلی اختلال در آرامش ذهنی در لاغری است.

همه افرادی که اضافه وزن دارند برای چاق شدن هیچ عجله و اصراری ندارند اما زمانی که تصمیم به لاغر شدن می گیرند دوست دارند در یک هفته یا یک ماه لاغر شوند و چون این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد دلسرد شده و از تصمیم خود غافل می شوند و روند چاق تر شدن را ادامه می دهند.

من به اندازه سال هایی که اضافه وزن داشتم برای لاغر شدن عجله داشته ام.

در تمام سال های چاقی نداشتن آرامش ذهنی برای لاغر شدن سبب شد زمان و هزینه های زیادی صرف لاغر شدن کنم درحالی که هیچ نتیجه ای کسب نمی کردم.

آمادگی تحمل کردن هر سختی و فشار جسمی را داشتم اما دوست داشتم در مدت زمان کوتاهی لاغر شوم.

ویژگی های ذهن چاق

عجله کردن برای لاغر شدن در من به حدی شدت داشت که بارها به این موضوع فکر کرده بودم کاش می شد برای مدت کوتاهی به بیماری سختی مبتلا می شدم اما در عوض لاغر می شدم و بعد از به دست آوردن سلامتی از لاغری خودم مراقبت می کردم.

بارها به این موضوع فکر می کردم کاش یه اتفاقی رخ می داد و من خیلی سریع لاغر می شدم و بعد تمام تلاشم را به کار می گرفتم تا از لاغری مراقبت کنم و نذارم دوباره چاق بشم.

این افکار از ویژگی های ذهن چاق است که:

چون باور ندارد می تواند به شکل عادی و خودبخودی لاغر باشد، می خواهد از لاغری مراقبت کند و یا تلاش کند لاغری را حفظ کند.

در تمام روش های لاغری دوره ای با عنوان ثبت و نگهداری وجود دارد که فرد باید در آن مدت سعی کند از مقدار وزن کاهش یافته خود مراقبت کند. این درحالی است که باید راهکارهای موثر برای ثبات آرامش ذهنی نسبت به لاغری داده شود تا فرد دچار استرس و نگرانی چاقی دوباره نشود.

هر بار که از طریق اجرای برنامه های رژیمی مقداری لاغر می شدم اما بعد از مدت کوتاهی دوباره چاق می شدم دلیل آن را عمل نکردن به دستورات دوران نگهداری لاغری می دانستم و باور کرده بودم که من می توانم لاغر شوم اما نمی توانم از لاغری خود مراقبت کنم.

همه این موارد و فرمول های اشتباه که درباره چاقی در ذهن ما ذخیره شده است سبب می شود برای لاغر شدن عجله داشته باشیم و همه ما تجربه رها کردن برنامه های لاغری خود به دلیل عجله کردن را داریم.

روش صحیح لاغر شدن

مسیر لاغری با ذهن را ادامه دهید

از آنجایی که لاغری با ذهن از طریق آموزش ذهنی صورت می گیرد و برای یادگیری و ایجاد فرمول های ذهنی نیاز به زمان و استمرار داریم بنابراین موضوع عجله کردن یکی از عوامل تهدید کننده برای افرادی است که تصمیم گرفته اند از طریق لاغری با ذهن، رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

من عقیده دارم که:

اگر سنگ هم از دوره های لاغری با ذهن من استفاده کند لاغر خواهد شد.

بنابراین نسبت به لاغر شدن خود مطمئن باشید و بدون عجله کردن در این مسیر ادامه دهید.

در یک بررسی ساده به وضوح می توانید به تاثیر موضوع عجله کردن در دلسرد کردن افراد برای لاغر شدن پی ببرید.

به تعداد دیدگاه های جلسات دوره رایگان لاغری با ذهن توجه کنید.

جلسه اول بیشترین تعداد دیدگاه را دارد.

برای جلسه دوم تعداد دیدگاه کمتری ثبت شده است و به ترتیب برای جلسات بعدی تعداد دیدگاه کمتری ثبت شده است.

دلیل این رویداد فقط عجله کردن افراد برای لاغر شدن است.

عده ای با استفاده از جلسه اول آموزشی شور و اشتیاق بالایی برای لاغر شدن پیدا می کنند و به خوبی تمرین مربوط به جلسه اول را انجام می دهند.

اما شور و اشتیاق آنها به اندازه ای است که به جلسه دوم نمی رسند و این مسیر را رها می کنند.

شور و اشتیاق عده ای تا جلسه دوم است و به جلسه سوم نمی رسند و به همین ترتیب شرکت کننده ها از ادامه دادن جلسات آموزشی منصرف شده و این مسیر را رها می کنند.

نکته جالب توجه درباره تاثیر عجله کردن در برهم زدن آرامش ذهنی در لاغری فقط مربوط به دوره ۱۲ قدم لاغری با ذهن نیست بلکه همین روند کاهشی ثبت دیدگاه و انجام تمرینات در دوره رایگان زندگی با طعم خدا نیر مشاهده می شود و جهت اطمینان بیشتر می توانید روند کاهش تعداد دیدگاه از جلسه اول تا بیستم این دوره را بررسی کنید.

بهترین روش لاغری

نشانه صحیح بودن مسیر لاغری

نکته جالب توجه درباره دوستانی که از محتوای سایت تناسب فکری استفاده کرده و بعد از مدتی این دوره ها را به دلیل عجله کردن برای لاغر شدن رها می کنند این است که بیشتر آنها پس از مدتی دوباره تصمیم می گیرند از روش لاغری با ذهن برای خلق رویای خود استفاده کنند.

آنها در مدتی که مسیر لاغری با ذهن را رها کرده اند به تلاش خود برای سریع تر لاغر شدن از روش های دیگر ادامه می دهند اما بعد از مدتی تلاش بی هوده کردن مطمئن تر می شوند که لاغر شدن با عجله کردن به دست نمی آید و کارآمدترین روش برای لاغر شدن همان روش لاغری با ذهن است.

در هفته های ابتدایی دوره ورود به سرزمین لاغرها تمرینات متنوعی برای رسیدن به آرامش ذهنی قرار داده شده است و دلیل توجه زیاد به این موضوع تاثیر آرامش ذهنی در لاغری است.

در هفته های بعدی درباره شناسایی نجواهای ذهنی تمرینات تاثیرگذاری قرار داده شده است تا عزیزانی که در این مسیر حرکت می کنند به گفتگوهای ذهنی منفی باف آشنایی داشته باشند و به راحتی گول حرف های منفی باف درون خود را نخورده و از مسیر لاغری با ذهن خارج نشوند.

اهمیت موضوع آرامش ذهنی در لاغری باعث شد تا در این جلسه آموزشی بیشتر درباره این موضوع با دوستانم صحبت کنم.

اطمینان دارم اگر بتوانید بر نجوای ذهنی درباره عجله کردن برای لاغر شدن غلبه کنید و با اشتیاق و احساس خوب مسیر لاغری با ذهن را دنبال کنید چه بخواهید چه نخواهید لاغر خواهید شد.

مقایسه آرامش ذهنی و عجله کردن

تجربه هنرجوی لاغری با ذهن در بخش نظرات:

عجله کردن اثرگذارترین راههای ذهن منفی بافمان است که ما را برای لاغرشدن دلسرد و ناامید می کند این عجله کردن یک عامل موثر اختلال در آرامش ذهنی لاغر شدن است.

نمونش دختر عمویم بود که بخاطر عجله داشتن و کم حوصلگی حتی حاضر نشد که یک فایل هم گوش کند و بخاطر اینکه زود لاغر بشه عمل معده انجام داده و عضو زیبای بدنش رو ناقص کرد.

در حالیکه که اگه با من شروع می کرد جسمش حالا در حال متناسب شدن بود چون من نزدیک به دو سال چند ماه است که در این مسیر زیبا قرار گرفتم و در آرامش ذهنی دارم به سمت لاغر شدن حرکت می کنم.

اون هم میتونست در این مسیر، رویای خودش را تحقق ببخشد.

هر موقع که صحبت این مسیر را کردم گفت که من حوصله ندارم انجام دهم اعصابم نمی کشه در حالی که در طی این دو سال ده کیلو هم به وزنش اضافه شده بود در نهایت جراحی معده اش را انجام داد.

ما وقتی پیشش رفتیم درسته که می‌گفت شانزده کیلو کم کرده بود بخاط اینک حتی نمی تونست یک قاچ خیلی کوچولو از هندوانه را بخورد.

اونجا بود که شکر گذار خداوند مهربان شدم که منو به این سایت هدايت کرده و شکرگزار حمایت های استاد عزیزم شدم 

چون من در این مسیر زیبا قرارگرفتم و کلی تغییرات شگفت‌انگیز داشتم و با اینکه آرامش ذهنی داشتم کلی لذت می برم هم از خوردن مواد غذای و هم آزادی در انتخاب که می تونم برای خودم داشته باشم.

✍️ تمرین آموزشی 📖

رمز ادامه دادن و موفق شدن از مسیر لاغری با ذهن درک طریق لاغر شدن در این مسیر است. اگر بدانید در مسیر لاغری با ذهن لاغر شدن به چه صورت انجام خواهد شد بنابراین بدون عجله کردن و با حفظ اشتیاق و انگیزه به مسیر خود ادامه می دهید تا به تناسب اندام ایده آل خود برسید.

بنابراین لازم است درک خود از لاغری با ذهن را بررسی کنید. برای این منظور به سوالات زیر به شکل تشریحی پاسخ دهید.

 • لاغری با ذهن چیست و چگونه با شما کمک می کند تا لاغر شوید؟
 • تفاوت روش لاغری با ذهن با روش های قبلی که استفاده کردید چیست؟
 • از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اید چه تغییری در خود مشاهده می کنید؟
 • در روش های مختلفی که برای لاغری استفاده کردید چه مواردی را از دست دادید؟ (وزن،‌ آرامش ذهنی، سلامتی، شادی و …)
 • در روش لاغری با ذهن چه مواردی را به دست آوردید؟
 • چرا لاغری با ذهن تنها روش لاغر شدن برای همیشه است؟

منتظر خوندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن


نتایج برخی از هنرجویان لاغری با ذهن

خانم فروزان از نیوزلند      دانلود

خانم سپیده از تهران       دانلود

خانم سادات از تهران       دانلود

خانم ونوس از یزد       دانلود

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.04 از 108 رای

https://tanasobefekri.net/?p=12749
برچسب ها:
71 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار بی همتا
   1403/02/25 02:26
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 439 کلمه

   لاغری با ذهن چیست و چگونه با شما کمک می کند تا لاغر شوید؟

   لاغری با ذهن امن ترین ، مطمئن ترین، بهترین ، راحت ترین و مناسب ترین راه برای رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل و همیشگی است.

   در واقع با شناخت خودمان و افکار و به تبع آن رفتاری که نتیجه ی فرمول های ذهنی بوده ما می‌توانیم به تناسب اندام برسیم . 

   لاغری با ذهن همان مسیر برگشت از چاقی است چون برای چاقی هم با از مسیر ذهنی بی آنکه خبر داشته باشیم به اضافه وزن رسیدیم پس برای رسیدن و تجربه ی لاغری هم بهترین راه همین است.

   تفاوت روش لاغری با ذهن با روش های قبلی که استفاده کردید چیست؟

   در این روش هیچ زور و اجباری برای خوردن یا نخوردن ورزش کردن یا مصرف قرص و دارویی وجود ندارد.

   لازم نیست که به زندگی روزمره ی خودمان دستی بزنیم حتی خبری از تغییر در برنامه ی غذایی نیست فقط لذت بردن، فایل گوش دادن، در معرض اطلاعات لاغری قرار گرفتن، خود دوستی و احساس خوب است که قرار اسن با خودمان همراه کنیم.

   واقعا خداروشک می کنم که هر وعده هرچی دلم بخواهد می توانم بخورم ..

   خبری از یک دست نان، یک قوطی کبریت پنیر، و سالاد نیست .. 

   لازم نیست هرروز به پیاده روی بروم یا ورزش کنم اصلا هیچ حرکت فیزیکی پیشنهاد نمی شود و این فوق‌العاده است.  

   از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اید چه تغییری در خود مشاهده می کنید؟

   احساس آرامش اولین چیزی بود که تجربه کردم . اینکه قرار نبود در جای دوری دنبال لاغری ام باشم، تناسب اندام من در دست هیچ کسی نبود اینکه به این نتیجه رسیدم لاغری همین‌جاست کنار من و هیچ عامل بیرونی برای تجربه‌ ی لاغری دخیل نیست حس فوق‌العاده زیبایی بود برای من.

   قبلا لاغری را در سرزمینی دور می دیدم که حتی راه رسیدن به آن را هم نمی دانستم.

   اما لاغری با ذهن به من اثبات کرد که من فاصله ای با لاغری ندارم ، به من آموخت که لاغر شدن آسان‌ ترین کار دنياست، اینکه خودم را همینطور که هستم دوست بدارم و حس تحقير و بدبینی را از خودم دور کنم.

   لاغری با ذهن زندگی، افکار،  جهان بینی وجسم مرا دگرگون کرد و مرا با خودم آشتی داد.

   در روش های مختلفی که برای لاغری استفاده کردید چه مواردی را از دست دادید؟ (وزن،‌ آرامش ذهنی، سلامتی، شادی و …)

   وزن کم ترین عاملی بود که از دست میرفت ولی اعصاب  کاملا نابود می شد . شاید برای من اینجوری بود ولی من بعد از هر رژيم یا در حین اجرای اون‌ به شدت بد اخلاق، دم دمی مزاج و زود جوش می شدم طوری که هیچ کس جرئت نمی کرد با من حرف بزنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار yas
   1403/02/01 23:21
   مدت عضویت: 130 روز
   امتیاز کاربر: 2585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 709 کلمه

   یکی از عمده مشکلات منم عجله در لاغر شدن بود اوایل خیلی عصبی و مضطرب میشدم سر این موضوع و شدت رژیم و. ورزشم را افزایش میدادم اما وقتی با لاغری ذهن پیش رفتم شدتش خیلی کمتر شد این اواخر هم اگر به این فکر میکردم که کی لاغر میشم میگفتم من در مدت 5 سال اینقدر وزن اضافه کردم کلید برق هم به این سرعت عمل نمیکنه که من میخوام لاغر بشم .

    لاغری با ذهن آسان ترین راه لاغری است ، بدون آسیب به بدن و با آرامش روان ، که این راه با صبوری به یک نتیجه خیلی زیبا و جاوید خواهیم رسید چیزی که شاید با جراحی و رژیم و ورزش بدست بیاد اما بسیار موقتی و آسیب زاست . دوست دارم هروز راجب لاغری با ذهن فکر کنم راجب عادت های خوبی که میتونم برای خودم ایجاد کنم تصویری از بدن متناسب خودم را تصویر سازی کنم من دفتری دارم که نکات و جملات را با خودکار رنگی مینویسم و اکثر اوقات آنها را مرور میکنم و این قدم خیلی تاثیر گذاره در روند اثر گذاری اینکه هروز خودتو توی آینه ببینی و به خودت لبخند بزنی و خدا را شاکر باشیم .

   من با رژیم وزن کم کردم اما موهام بشدت ریزش پیدا کرد و داشت وزن سابقم برمیگشت اما به لطف این راه خیلی آسان دارم لاغرتر میشم و به راحتی به وزن هدفم نزدیک میشم ، شاید با رژیم و ورزش لاغر بشم اما موقتی و با استرس و کلی افکار مزاحم که نکنه چاق شم و … و بعد از مدتی آدم خسته میشه و رهاش میکنه هر چقدرم که آدم با اراده باشه بالاخره هرکس تا یه جایی میتونه ادامه بده اما این راه تغییر اساسی و بنیادی از ذهن است و با استمرار و تمرین و تکرار به یک عادت اصلی و مهم در ذهن میشه و ذهن میفهمه که میتونه متناسب باشه و برای مدتی طولانی متناسب خواهیم ماند. پس از امتحان کردن چندین موضوع در رابطه با فروانروایی مغز به این پی بردم کنترل همه کار ها و تصمیمات ما با ذهن ماست حالا تصور کنید یک تغییر عظیم مثل متناسب شدن از ذهن شروع بشه این خیلی عالیه قطعا برای مدتی طولانی متناسب میمانیم.

   یه چیزی جدیدا متوجه شدم و اکثر افراد اطرافم هم بهم گفتن که از بعد از عید لاغر تر شدم خودمم احساس میکنم لاغر تر شدم و مثل قبل اصلا احساس ناراحتی و عذاب وجدان و چاقی ندارم خیلی سرحال تر شدم ، من در قسمت پا ها قبلا خیلی چاق بودم اما جدیدا خیلی تغییر کردن و لاغر شدن مخصوصا قسمت ساق پام خیلی تغییر خوبی داشته و واقعا راضیم ، اونقدری که با ذهن آسان و بدون استرس لاغر شدم با رژیم و ورزش لاغر نشدم و بهتر اینکه بدون اسیبی به بدنم و بدون مدت زود گذر بودن این مدت خیلی خوشحالم سر  این قضیه . عادت هام و افکارم خیلی تغییر کردند وبا ارزش ترینش اینه که خیلی از ذهنی بدون استرس و دغدغه ام خیلی خوشحالم و البته لذت میبرم از این مسیری که هستم ، خدا را شاکرم بابت این راهنمایی بزرگ به من .

   در موارد بالا هم اشاره کردم من از نظر ذهنی خیلی اذیت شدم شبانه روز افکارم درگیر (نکنه چاق بشم) بود به حدی که هروز چندین مرتبه از هخانواده میپرسیدم (چاق نشدم؟ ولی فکر کنم چاق شدم ) مدتی بعدش هم وزن اضافه کردم ، بدون داروی خواب آور نمیتونستم بخوابم ، بسیار مضطرب تر شده بودم و دارو مصرف میکردم ، ریزش شدید مو به حدی که همه میگفتن کف سرت مشخصه ، چندین مرتبه تا مرحله غش کردن و بیهوش شدن بخاطر افت قندخون رفتم .

   در روش لاغری با ذهن چه مواردی را به دست آوردید؟ وزن کم کردم و اعضای بدنم متناسب تر شدند مثل پاهام ، آرامش روانی و احساس سرحالی و نشاط و سرزندگی و فعال بودن و زیبایی و درخشش پوست.

   چرا لاغری با ذهن تنها روش لاغر شدن برای همیشه است؟ چون آسان ترین راه برای لاغر شدن ، لاغری با ذهن است . همه اتفاقات زندگی انسان حول فرمان های مغز است و اساسی ترین و بنیادی ترین تصمیمات در ناخودآگاه انسان ثبت می شود و لاغری با ذهن این ساختار های اشتباه را برای همیشه تغییر می دهد و فرد تا همیشه متناسب خواهد ماند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1403/01/11 19:17
   مدت عضویت: 479 روز
   امتیاز کاربر: 19536 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 623 کلمه

   عجله کردن در تمام مواردی که بدنبال لاغری بودم تاثیر گذارترینش برای من ورزش و رژیم بود اون هم به سنگین ترین روش ممکن یادم میاد برای اینکه زودتر جواب بگیرم روزی ۵ ساعت ورزش سخت انجام میدادم چون در ذهنم حک شده بود که هر چقدر تلاش کنی و البته تلاش فیزیکی جواب میگیری از روشهای دیگه استفاده کرده بودم مانند قرص های لاغری یا پمادهای لاغری و یا ویبره ولی هیچ کدوم در ذهن من تاثیر گذار نبودند و برای من همیشه تلاش فیزیکی ملاک بود حتی رژیم گرفتن تنها ملاک نبود اگر در کنارش ورزش نبود اصلا نمیتونستم ادامه دهم در این موقعیت هم مدتی بود ورزش بدنسازی البته به سبک خودم در خونه با شنا و حرکات قدرتی انجام میدادم که حدود یک ماهی میشه که طبق اون نظم انجام نمیدادم که حدود ۱۰ روز بود یه نجواهای چاقی در من شروع شده بود و دلیلش را نمیدونستم تا به لطف خدا امروز هدایت شدم و ندای درونم طنین انداز شد و 

   بهم گفت بخاطر ورزش بود 

   و در پاسخ گفتم که من برای حجم عضله تلاش میکردم 

   که پاسخ اومد که تمرکزت روی شکمت برای سیکس بود و الان که انجام نمیدی این حس درونت ایجاد شده 

   و کلا این یک ماه هم به قول شما استاد فعالیت رومیزی هم ندارم اینقدر در آرامش با جسمم هستم 

   ولی یه نجواهایی دلیل بر فعالیت شروع شده بود که اولین اقدام قطع ورزش بود و تمرکز بر روی تناسبی که بدنبالش هستم و بدست آوردن اون چیزی که میخوام با تمرکز لیرزی و بعد ورزش را شروع کنم و چقدر با همین اقدام فکری آرامش ذهنی ام برگشت و پاشنه آشیلم را کاملا شناختم چه در لاغری و چه در کسب درامد و یا هر کاری که ذهنم فعالیت فیزیکی را دلیل بر بدست آوردنش میدونه که با لطف الهی راه را شروع کرده ام برای حرکت به سمت ایجاد باوری کاملا بنیادین

    و به عنوان ثبت و نگهداری از لاغری هم در من این باور شدید وجود داشت چون زمانهایی که از طریق ورزش لاغری میکردم و یه جاهایی بدنم استپ میکرد دیگه هر کاری میکردم هیچ اتفاقی نمیوفتاد و دست به دامان قرص های لاغری بدنسازی میشدم که به اصطلاح  به بدن شوک بدهم و الان این در همان موقعیت ها هستم و این حالت هم برای ذهنم پیش اومده و با این جمله راحت منطقی کردم ولی کار داره که من نه در ورزش و نه در رژیم هستم که بخواهم کار خاصی انجام بدهم

    این هوشمندی جسم من را میرسونه که کار خودش را بلده من با ورودی های اشتباه سد راهش نشم خودش کار خودشو بلده و داره به زیبایی انجام میده همانطور که با ورود اطلاعات درست هماهنگ با هم شدیم (من و ذهنم) و خیلی راحت در مسیر تناسب افکار و اندام قرار گرفتیم و آنالیز کردن افکار در روند اونچه که میخواهیم باشیم حرکت میکنیم و هر روز قدم به قدم به سمت موفقیت روز افزون.

   من با جرات میگم تموم دوره های آموزشی لاغری با ذهن را پاس کردم و الان که دقت میکنم‌ در تموم اونها من عجله کردم 

   عجله برای کسب آگاهی عجله ای که بدنبال این بودم و هنوز هستم که چی میخواد گفته بشه بدنبال اینکه دنبال عصای موسی میگردم‌ اینکه با یک جمله یک آگاهی تنلگری بهم بخوره و یک اتفاقی بیوفته

    ولی اتفاق خیلی وقته افتاده چون من در مسیر هستم برای اینکه میتونم بگم برای اولین بار در عمرا کاری را برای بار دوم و شروع مجدد با عشق دارم انجام میدم 

   با تموم وجودم و این نشان از عشق هست و طبق هدایت های خدایم دارم حرکت میکنم 

   درسته بازم کمی دارم عجله میکنم ولی روندم با آرامش بیشتری همراه هست با درک بیشتری و آگاهی های آپدیت شده ای نسبت به فرکانس الانم

    پس میدانم این مسیر تا ابد برایم ادامه داره و سراسر عشق هست 

   خداوندا سپاسگذارم

   و خدایی که به شدت کافیست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/12/15 11:28
   مدت عضویت: 297 روز
   امتیاز کاربر: 7195 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 423 کلمه

   لاغری با ذهن یه تکنیکه که اگه یادش بگیریم و روش تمرکز کنیم برای همیشه متناسب می‌مونیم ،یک لایف استایل هست که ما رو تغییر میده و حتی ذهنیت ما نسبت به خودمون رو عوض می کنه.

   لاغری با ذهن از ریشه و درون آدم رو متحول می کنه و تفاوتش با بقیه روش های لاغری همینه.

   بقیه روشها ظاهری هستند و فقط ظاهر ما رو جلا میدن و تا وقتی باشن ظاهر زیبایی برامون می سازند و همین که رهاشون بکنیم اون ظاهر زیبا هم ما رو رها میکنه !

   اما لاغری با ذهن چون ریشه رو پربار می کنه ریشه رو تقویت می کنه کم کم روی ظاهر تاثیر می‌ذاره .

   و چون ریشه و ذهن دستکاری شده و ذهن این خاصیت رو داره که وقتی چیزی رو یاد میگیره دیگه فراموش نمیکنه پس اگر ما بعد از مدتی این روش رو هم رها کنیم ظاهر ما بدون تغییر میمونه ،چون تغییرات اصلی در ذهن و ریشه ما نهادینه شده.

   از زمانی که لاغری با ذهن رو شروع کردم عادتهای من تحت تاثیر قرار گرفته و در حال تغییر کردنه.

   از وقتی فایلهای مربوط به حال خوب و زندگی با کمک خدا رو گوش میدم ،بعضی روزا حالم خوب نیست و افکار منفی گذشته میاد سراغم اما من این رو هم به فال نیک گرفتم و حس میکنم در شرف یک تغییر بزرگتر هستم چون هر شخم زدنی نوید رویش سرسبزی تازه رو میده، امیدوارم بتونم این نوسان حالم رو مدیریت کنم و اجازه ندم مثه سابق منو از پا دربیاره.

   وویس خانم فروزان رو گوش دادم به دلم نشست و بنظرم دلیل اینکه شما تونستین کاری که دکتر باید انجام می‌داده رو برای ایشون انجام بدین ،فقط همزاد پنداریه!

   شما خودتون چندین سال در چاقی بسر بردین بنابراین تمام چاله هاپ فراز و فرود های یک ذهن چاق رو می شناسید .

   درسی که زندگی به آدم میده رو هیچ دانشگاهی نمیتونه بده و شما تمام درس‌هایی که بلدید رو از زندگی گرفتید و این برای ما که پیرو و شاگرد شما هستیم  خیلی با ارزش و دلگرم کننده ست!

   واقعا همینطوری هست که میگید چاق شدن بالذت هست!

   یادمه اوایل که افتاده بودم تو مسیر چاقی با مادرم و خواهرم رفتیم مغازه یکی از فامیلامون که لباس فروشی داره مجبور بودم یکی دو سایز بزرگتر از همیشه بردارم و وقتی پرو میکردم با لذت خودم رو توی آینه نگاه کردم و گفتم اااا چه خوبه چاقیم بد نیستاااا انگار خوش تیپ تر شدم! 😅

   آبجیم که همیشه از چاقیش ناراحته گفت اااا حالا بذار خبرت میکنم .

   من از یه کم چاقی و تپلی خودم کیف میکردم جلو آینه اون حرص میخورد!😂🤦

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/11/17 16:13
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 908 کلمه

   سلام بر خداوند جهان کستر 

   سلام براستاد مسیرتناسب ذهنی وهم‌مسیران 

   لاغربا ذهن رو از نگاه خودم  چطور تعریف میکنم 

   من‌وفتی ازکودکی آموزش دیدم فبول کردم که هرحرفی به من زده میسه درست کامل هست وفتی به اطرافم‌نگاه کردم‌ودیدم‌که مدر وع وچندین نفر توخانوادام‌افردی جاق هستن ودارا از کلماتی کاریی استفاده میکنن که تو نگاه این  بهترین طریق زندگی بود  من شروع کردم طبق آنها رفتارکنم چون تو خانوداه من  خودرن اون درحد زیاد تومجالس یی اپتیازبه حساب میومد مخصوص توبخش آقایون این حرف باره شنببیدهدشده بودم‌که وفتی رفتم اون‌مجلسی تا جای باید غذا خورده شود که جای خالی تومعده نباشه واین‌گفتها با خنده شادی زیادی گفته می‌ شد  وباره بخاطراین رفتا اشتباه توکل خوانده بحث خنده زیادشون من چون‌کودک بودم احساس کردم درمن ایجاد شد این یعتی زندگی با شادی زیاد درطی زمان به انواع مختلف تشویق برای  خوردن صحبت درباره خوردن الکو بردای برای خوردن  درنتیجه کل زندگی زمانی طی کردم که چاق بشم اول اون توذهنم فبول کردم‌لذت بردم واین شد باوره سخت فرمول اشتباه وتصویر چاقی بیشتر من چاق شدم‌تازه حرفها شروع شد که جرا انقدرجاق دارای میشی مواظبت خودت باش که بیشتر چاق نشی وفتی هم خودم و هم اطرافیان  این حرفها رو زدن درپی راه کار کشتم اولین فکر اگه کم‌ بخورم لاغر خواهم  شد و اولین رژیم‌ های من شروع شد لاغر  شد م‌ولی وفتی  ریرژیم کنارگذاشتم‌ به فاصله زمان‌ کم وزن کم شده برکشت کرد وتازه بهش اضافه هم شد  تو مراحل تکرار این برنامه و برکشت بسیار اضافه وزن و باعث شد آرام ارام‌ترس هم بهش اضافه شد و شدچاقی با تعداد ترس زیاد درشکل و انواع مختلف  ابن زمان درطی زمان با تکار این برنامه درانجام مختلف بی  زمان دیگه دست کشیده کارم وفقط  خورن بود وزن دجار باره بیشتری شد و طی این همه سال زمانی مختلف چاقی و لاغری شدن خیلی زیاد هیچ زمانی این لاطعرسدن مدت زمان طولانی برای من باقی نموند وشد وزن بیسار زیاد وپسکل حرکتی بهش اضافه شد وکاره شد دومشکل بزرگ زندگی من 

   حالا وفتی که ازدرخواستم خودم وهدایت. وحمایت  به این مسیر دریافتم‌که چه کار کردم جطور رفتارکردم و چرا یی فرد نامتناسب شدم خوب حال آموزش دیدم‌که کل مسیر رفت رو تواند مخالفش طی کنم‌  دریافتم  بخاطر سختی نامتناسب بودن دوست دارم‌ سریع زد. تند لاغر بشم‌ که از این مشکل خلاص بشم اول خودن راحت بشم و هم دیگران از حرفهای که به من زدن بین من  فردی متناسب شدم اینککارهداولینوبرام اسونکمبودکه کسی ازاین روس من اطلاع نداشته باشم چون تومسبر رژیم که همه اعلام‌ میکردم‌که ومن به فکر خودم‌هستم ودارم رژیم میکیرم تو این‌مسبپر  این کاره رو استاد به من یاد آوری کرده بود به هیج‌ کسی گفته نشه عجله نداشته  باشم واین عجله شد یی سد که باید ازکنارش عبور  می کردم روی خودم بسیار کار کرد.و این‌  مانع رو  من عجول  با کمک خداوند کنار مسیر جا گذاشتم  با خودم همراه نکردم کم کم‌ آموزش دیدم اطلاعات درست رو یادگرفتم 

   جاکزین اطلاعات  اشتباه که با لیل و تحلیل که  درست نیست اول کم  رنک کردن وبا اطلاعات درست استفاده کردم یقین اطمینان باوره داشتم‌ که و این‌ مسیر من رو متناسب خواهد کرد هرروز به این احساس هم‌ رسیدم 

   ودیدم آرام ارم دارمووزن کم می کنم اون با ذهنم  من وزن زیاد داشتم که به شکل طبیعی وزن‌کم‌کنم به چندین سالد ادامه خواهد داشت  دریافت که استاد برای  این زمان طولانی بوده که زمان‌ نباید براش قرار بدم چون تو زمان کم امکان هی این کاره نیست پس بایداون عجله که  زود باش  چرا لاغری  نشدی  چرا نتیجه نمی کیری 

   رو با نگفت این‌مسیر به دیگران از بین بردم پس خودم هستم مسبر زمانی که دردست خودن هست حتی تا آمروز همسر هیج  عنوان ازمسبرمن اطلاعی نداره شاید فرزندانم  گوش زد بهش کردن که هی به من نکه چرا لاغر نمیشی ولی  ازدهان من هیچ حرفی رو نشیند چون با این‌ کاره و. احساس تو حالت خوبش هست آرام ارام توو چندین سال اول از ذهنم‌ کمک گرفته و لاغر می شوم

   لاغری با ذهن‌ درست مسبرمخالف چاقی گه خودم ایجاد گردم‌ وهیچ  زمانی اصلا خودم  رو مقصر نمی دوستم ولی  با این‌مسبر دریافتم کل این‌ مسبر استباه رو من  به تنهایی طی کردم  ولی تو افکار دیگران رومقصر دوستم‌که این اشتباه من رو پوشش بده ولی به شکل واقعی این‌ من بودم‌که واین‌باره ضافه  به جسم تحمیل کردن حتی دیگه خودم قضاوت نمی کنم  که این‌کاره تومسبر برکشت یی اشتباه دیگه هست من‌ کل اشتباه  رو اول فبول کردن‌ وفتی فبول کردم‌. که اشتباه کردم این من بودم که اشتباه کردن جون کاره خودن بود بهتر تواستم روی کل وجودی خودم کاره کنم وامیدارم‌ نتیجه این‌ کاره کردم درسالهای آینده به من به شکل تناسب برکشت کنه ومن یی فر متناسب باشم‌ تصویر این تناسب رو  هر روز تو ذهنم مرو میکنم‌ تو اینه باو نگاه  به خودم به خودمکتاکید میکمم‌که من فرید مفید هستم اشتباهم رو دارم درست میکنم‌ من‌ لایق بهترها هستم خداوند من  رو دوست داره من‌  بنده خداوند هستم وهدایت حماتش شمال حالم شد پس دریافتم ازاین مسیر تناسب ارتباط به خالق ارتباط بهتر تو اطرافم م‌وخیلی دست اودری که تواین کاره به کل جسم هدیه میشه من به شکر خدا این ۱۲ گام رو هم دارم  به اتمام میرسونم کاری که سال فبل نصفه فقط یاد  گرفتم هیج دیدگاهی تو این وبخش نداشتم آمد و ابن‌ مسیررو دوباره طی کردم تا آموزش دیده خودم. دوباره یادآوری کنم ونتبجه بهتری روبه خودم وبدم با تمام  شدن این‌ مسبردوباره مسیر ۱۰۰ قدم روطی کنم تا بین خداوند چه جیزی روبرام درنظز داره 

   خدا پشت. پنا. هتون. یا حق. حق. نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الی
   1402/11/13 20:36
   مدت عضویت: 157 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 316 کلمه

   به نام خدای مهربانم 

   سلام به استاد عزیز و دوستان پرتلاش 

   امروز نمیدونم چرا نا امید شدم یه حالی دارم همش احساس میکنم نمیتونم تا فایل یازده اومد  

   نمیدونم چرا حال غذا خوردن ندارم وقتی غذا میخورم فکر میکنم باز،چاق شدم و راه اشتباه میرم 

   حرفهای استاد تو گوشم تکرار میشه که این ذهن که داره حرف میزنه از،شیطان درون که ذهن هست . مدام وقتی امیدوارم هی میاد میگه ول کن این کارو .اما دلم نمیخواد قبول کنم آخه من میخوام به تناسب اندام برسم .با این همه کارو زندگی و مشغله زندگی مدام تو این سایتم نمیدونم چرا ذهنم میخواد باهام بجنگه 

   استاد آنقدر تغییر های مثبت دیدم تو زندگیم که وجود خدارو کنار احساس میکنم و میدونم خدا خیلی دوسم داره آنقدر عزیزم پیشش که تو همه جا کمکم میکنه .خواسته هامو به زبون میاد بر آورده میکنه 

   یه بار تو یکی از،فایل ها گفتید وقتی بتونی بگی لاغری آسان‌ترین کار دنیاست من چندین بار فایل رو گوش کردم تا بتونم درکش کنم و بدون جنگ ذهنم با دلیل و مدرک که برای خودم آوردم و باهاش کنار اومدم و موفق شدم که بتونم تکرارش کنم من فهمیدم عجله ای نباید بکنم مدام تو ذهنم صدای که نمیتونم .اما من باور هامو قوی کردم و میدونم هیچ حالی تو آدما ماندگار نیست و میدونم من میتونم وقتی  روزی چند ساعت تو سایت هستم و مدام تلاش می‌کنم و میتونم مؤفق بشم این نامیدی در من ماندگار نیست 

   وقتی  دخترک ۱۸ ساله صبای عزیز رو دیدم و حرفهای قشنگش امیدوارم  کرد وقتی  دخترکی با این سن موفق شد پس منم میتونم .

   چند روزی هست که احساس سیری میکنم دلم غذای نمیخواد اما همش فکر می کنم تلقین که خودم به خودم دادم 

   من همیشه معتقد بودم کاری نيست که من نتونم انجام بدم پس تو تناسب اندام و آرامش ذهنم هم میتونم موفق بشم 

   ببخشیداستاد عزیز امروز احساس درونم رو نوشتم تا کمی آروم بشه ذهنم .

   تشکر از،خدای مهربانم و استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 194 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری حتی اگر ظاهرش اینه که ناامیدی و حوصله نداری
    چون هستی و داری ادامه میدی فقط به این دلیله که احساس بهتری نسبت به گذشته داری
    افراد چاق روش های زیادی برای لاغری رو دنبال کردن و چون هر روش یا هر حرف تاثیر بر ذهن ما می ذاره وقتی در مسیر لاغری با ذهن هستیم در روزهایی که به هر دلیل ثبات احساسی نداریم اولین حسی که در ما شکل میگیره شک و تردیده که نکنه اشتباه‌ میکنم.
    تنها راهی که می شه این روند رو کند یا کاهش داد اینه که با هر شرایطی که داریم مسیر رو ادامه بدیم و سرک به روش ها یا توصیه های دیگه نزنیم تا یواش یواش اطلاعات قبلی در ذهن کمرنگ بشه
    به مرور این نگرش که باید قوی بشم تا زورم به چاقی برسه از ذهنت پاک میشه
    تو در مبارزه یا زورآزمایی با لاغری نیستی بلکه داری به سمتش حرکت میکنی و اون هیچ گریزی از تو نداره
    به اندازه ای که لاغری در ذهنت ساده بشه در وجودت هم به همین سادگی نمایان میشه پس ادامه بده تا از نظر ذهنی لاغری برات آسان و خودبخودی بشه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الی
     1402/11/14 14:58
     مدت عضویت: 157 روز
     امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     سلام استاد عزیز

     ممنون که با حوصله نوشته هامو میخونید و همین بهم انگیزه میده تا بهتر ادامه بدم .

     تشکر که دلسوزانه برامون وقت میزارید .

     ممنون به خاطر دورهای رایگان که در خدمت ما گذاشتید .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/10/18 18:18
   مدت عضویت: 351 روز
   امتیاز کاربر: 10100 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 963 کلمه

   به نام خداوند سر شار از آرامش و سلامتی 🥰

   سلام به استاد عزیزم و دوستان همراهم 🙋‍♀️

   آرامش ذهنی در لاغری گام۱۱

   تاثیر آرامش ذهنی بر لاغر شدن 

   یک فرمول مهم دیگه برای رسیدن لاغری آرامش ذهنی داشتن است و مانع لاغری استرس و عجله کردن برای لاغری اس که درنهایت به چاق تر شدن ما کمک می کند 

   عوامل تحریک کننده ای که به راحتی می تواند آرامش ذهنی در لاغری را دچاره اختلال کند عجله کردن است 

   عجله کردن به تنهایی میتونه آرامش ذهنی من رو برهم بزنه و تمام سعی تلاشم من برای یادگیری اصول لاغری با ذهن رو خنثی کنه واقعا این عجله در من هم به نوعی بود هی می گفتم چند ماه در مسیر لاغری هستم پس چرا لاغر نشدم و گاهی احساسم بد می شد ولی به لطف پروردگارم از مسیر خارج نشدم ومیدونم برای رسیدن به هر موفقیتی باید تکاملمو طی کنم و عجله نداشته باشم 

   عجله کردن می تونه به سادگی، انگیزه و اشتیاق هر کسی رو برای لاغر شدن از بین ببره ونداشتن آرامش ذهنی سبب میشه ازادامه دادن منصرف شیم   

   عجله کردن عامل اصلی اختلال در آرامش ذهنی در لاغری هست 

   همه افراد چاق،هیچ عجله ای،برای چاقتر شدن ندارن اما وقتی تصمیم به لاغری می گیرند عجله دارن تا در کمترین زمان لاغر شون به همین دلیل هرگز لاغر نمی شن دلسرد شده از تصمیم خود غافل شده وبه روند چاقتر شدنشان ادامه می دن 

   عجله کردن برای لاغر شدن از ویژگئ های ذهن چاق هست 

   و باور این که می تونن لاغر شون اما نمی تونن از لاغری خودشون مراقبت کنن 

   مسیر لاغری با ذهن را باید بدونه عجله ادامه داد تا به نتیجه دلخواهمان برسیم واین کار با دیدن فایلهای آموزشی و عمل به گفته‌های استاد واین کار نیاز به استمرار دارد نه عجله 👌

   به قول استاد اگه سنگ هم ازدوره لاغری با ذهن استفاده کنه لاغر میشه 😄

   برای غلبه کردن بر عجله کردن در لاغری باید نجواهای ذهنمان رو شناسایی کرده وآگاهانه قدرت تکرار کردن آنها را  در ذهنمان را ندهیم وبه جای آنها احساس خوب و اشتیاق و ادامه دادن را در ذهنمان  ایجاد کنیم 

   تمرین 

   لاغری با ذهن چیست وچگونه به شما کمک می کند تا لاغر شوید ؟

   یک دوره شگفت انگیز و تنها راه اصلی برای لاغر شدن است که از طرف خداوند به استاد الهام شد و خداوند مارا هم هدایت کرد به این مسیر درست الهی وبه باور این که لاغری اصل ما بوده خدایا سپاس گذارم 🙏

   لاغری با ذهن با دادن اطلاعات وآگاهی های درست درما باورهای درست رو ایجاد می کنه وبا این کار ناخودآگاه مارو با خواستمون که،لاغری هست همسو می کنه تا قدرت درونی ما به ترمیم جسمون پرداخته وبه راحتی لاغر شویم واین تغییر نگرش درما، عادتهای ما رو تغییر می ده وبه راحتی وبدونه گرسنگی وفشار جسمی وروحی لاغر میشیم 😍

   تفاوت روش لاغری با ذهن با روشهای قبلی که استفاده کردید چیست ؟

   روش لاغری با ذهن هیچ محدویت غذایی و تحمل گرسنگی نداره

   از فشار روحی و جسمی خبری نیست 

   از وزن کردن واحساس بد و استرس خبری نیست 

   از هیچ برنامه بدمزه غذایی خبری نیست 

   از چاق تر شدن بعد از رژیم خبری نیست وعجله ای در کار نیست 

   از ورزش های سخت خبری نیست 

   همش احساس خوب و امیدواری و آرامش خیال و سرشار از شادی وآزادی در خوردن آرامش روحی ،عشق ورزیدن به خود اینها دستاوردهای ما در مسیر لاغری با ذهن هست

   به امید خدا لاغری در،جسممان نمایان میشود 😍

   از زمانی که با لاغری با ذهن آشنا شده اید چه تغییری در خود مشاهده می کنید ؟

   تغییری اساسی  در نگرشم نسبت به کارکرد ذهنم وجسمم  ونگرشم نسبت به رسالت انواع غذاها  تغییر کرد ونگرش،درست پیدا کردم وبه آرامش رسیدم که در جهان هرآنچه خداوند آفریده است خیر وخوبی اس 

   نگرانی از وجودم رفت و جاش شادی و امید وارد شد 

    عادتهای غذایی نادرستم کمتر تکرار میشن 

   زودتر از قبل، از خوردن سیر میشم 

   دنبال تنوع غذایی ودورچینهای غذا ها ولذت بیشتر نیستم 

   چربی شکمم من از حالت سفتی ،شل شده ودر حال جمع شدن هست کل انتظارم لاغری شده 😊

   افکار تغییر کرده وتوجم به لاغری معتوف شده 

   درباره چاقی صحبت نمی کنم 🤐

   عاشق خودم شدم واز سرزنش  خبری نیست 

   افکار منفی در من کمتر شده و بیشتر افکار مثبت در ذهنم مرور میشه

   در روشهای مختلف که برای لاغری استفاده کردید چه مواردی رااز دست دادید؟

   آرامش ذهنی رو نداشتم همش احساس بد رو تجربه می کردم وترس،از بیماری در من بیشتر میشد 

   به هنگام غذا خوردن احساس چاق تر شدن و ترس از خوردن داشتم 

   امیدمو از دست داده بودم و چاقی در من طبیعی شده بود و ترس از بیماریها روز به روز در من بیشتر میشد 

   در روشهای اشتباه گذشته من امیدم از دست داده بودم و چاقی رو قبول کرده بودم و  رسیدن به سلامتی رو دور میدیدم 

   آرامش روحی و جسمی رو از دست داده بودم 

   با روش لاغری با ذهن چه چیزهای رو بدست آورده اید ؟

   امید به لاغر شدن رو بدست آوردم واین باور در من قوی شده که هرگز از این مسیر خارج نمی شم 

   احساس آرامش وخیال آسوده که لاغری اصل همه انسانهاست 

   وبه راحتی لاغر میشم 

   احساس شادی که می توانم آزادی در پوشیدن لباسهای روشن و جذب را تجربه کنم وشکمم تخت و زیبا دیده شود وبه سلامتی که می خواستم برسم 

   چربی شکمم شل شده ودر حال لاغری هستم

   جوانی وشادبی واحساس قدرت پیدا کردم 

   احساس خلاق بودن و خلق کردن لاغری در جسمم را دارم 

   چرا لاغری با ذهن تنها روش لاغر شدن برای همیشه است ؟

   چون ما با افکارمان، زندگیمان را خلق می کنیم قبلا با افکار چاقی ،چاقی رو خلق کردیم و باور کردیم چاقی طبیعت ماست واکنون فهمیدیم آنها دروغی بیش نبودن وبا تغییر افکار در ذهنمان وبار گزاری کردن افکار درست در ذهنمان و کنترل ذهنمان از افکار چاقی می توانیم لاغر شویم ولاغر باقی بمانیم تنها راه لاغری از طریق ذهن است هر چی رو باور کنیم وتوجه کنیم بدست می آوریم واو هم با آموزش های لاغری باذهن ایجاد میشه نه با رژیمها ورزشها وفشارهای جسمی و…….

   خدایا به امید تو 🙏🏻

   سپاس گذارم استاد عزیزم 🙏🏻❤🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 1235 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 174 کلمه

   سلام خدمت دوستان و استاد ارجمند 

   من میخوام تشکر کنم و اینم بگم من حدود یکماه لاغری با قدرت ذهن  شروع کردم و۵ روزیم میشه که توی سایتم  من خودم حس میکنم لاغر شدم خونه خواهرم رفتم رو ترازو دیدم ۶۸ نشون میده دلسرد شدم گفتم من تو این یک ماه با ترازوی خودم ۴ کیلو لاغر شدم حتما ترازو خونه خواهرم خرابه ولی اونطوری نبود به نظر من ترازو یه اعدده خواستم ادامه ندم ولی به حسم توجه کردم و گفتم من خودم حس میکنم لاغرتر شدم دوباره با اشتیاق و با تکرار دوباره ادامه دادم من به راحتی لاغر میشوم لاغری آسان ترین کار دنیاست و افکار من تغییر کرده ممنونم از همه دوستان  من عاشق شیرینی بودم الان انگار نه انگار در صورت نیاز یه کوچولو بخورم البته اگر میل داشته باشم میلی نداشته باشم بر نمیدارم این منو خیلی خوشحال میکنه که خیلی پیشرفت کردم خدا رو شکر میکنم  من هیچ عجله ای برای لاغری ندارم چون میدونم میتونم به تناسب اندام جوانیم برسم با کمک این سایت امید به خدا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرزانه
   1402/10/15 10:02
   مدت عضویت: 326 روز
   امتیاز کاربر: 15105 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 712 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز

   تمرین آموزشی جلسه یازدهم

   لاغری با ذهن،  راه بازگشت از مسیر چاقی است. تغییرات جسم ما تحت تأثیر ذهن و باورهای ماست.

    لاغری با ذهن میاد به جای فشار آوردن و تغییر جسم، ذهن رو تغییر میده.

    با تغییر ورودی‌ها به ذهن، افکار روزانه‌ی ما هم تغییر می‌کنه و کم کم باورهای جدیدی در ما شکل میگیره، این باورها منجر به شکل‌گیری رفتارهای جدید در ما میشه و تکرار این رفتارها ، عادت‌های ما رو می سازه.

    با ایجاد عادت‌های جدید در زندگی، آرام آرام شرایط بیرونی ما که در اینجا جسممون هست هم تغییر می‌کنه. و چون ذهن در این مدت منطقی شده و عادات جدید در ما به وجود اومده، نه صرفا تغییر نتیجه‌ی بیرونی که لاغر شدن هست، پس نتیجه‌ی پایدارتری خواهد داشت.

   روش‌های لاغری قبلی که استفاده کرده بودم، اصلا علت چاقی رو ذهن نمیدونستن، میگفتن خب پرخوری کردی، غذاهای چاق کننده خوردی، ورزش نکردی، چاقی رو از خانواده به ارث بردی، سوخت و ساز بدنت پایینه، جذب غذا در تو بالاست ، ریزه خواری می‌کنی و …تا به حال از کسی یا از سایتی نشنیده بودم که علت چاقی ذهنیه و باید باورهای چاق کننده رو اصلاح کرد، همگی فقط روی جسم متمرکز بودن، در حالی که ذهن به شدت در برابر این روش‌ها مقاومت نشون می‌داد و به معنای کامل عذاب کشیدن بود.

   از زمانی که با لاغری با ذهن آشنا شدم، چیزهایی رو شنیدم و خوندم که تا به حال نه دیده بودم، نه شنیده بودم. هر زمان که باورهای اشتباه در مورد چاق شدن مثل تاثیر ارث، نوع ماده غذایی، میزان خوردن، ریزه‌خواری، سوخت و ساز و … رو می‌شنیدم، احساس بدی پیدا می‌کردم، انگار چیزی از درونم می‌گفت نه! یه جای کار میلنگه! ولی نمی‌تونستم بفهمم کجای کار ایراد داره، با خودم می‌گفتم لابد بقیه که اینا رو رعایت می‌کنن اراده دارن و چون اراده من ضعیفه این حس بد رو پیدا می‌کنم، یعنی همش علت رو در خودم و بی ارادگی و ناتوانیم جست و جو می‌کردم. اما وقتی که جملات و مطالب سایت لاغری با ذهن رو دریافت کردم، انگار گم‌شده‌ی خودم و چیزی رو که طی سال‌ها باعث احساس بدم می‌شد رو پیدا کرده بودم. یک احساس آرامش، شور و اشتیاق و انگیزه بهم دست داد، حس می‌کردم چیزی رو فهمیدم که اکثر افراد از درک اون عاجز هستن و باورش نمی‌کنن، و اون تأثیر ذهن بر چاق شدنمان بود. بارها خودم و دیگران گفتیم که چاق شدیم به فلان علت ها ولی یه نفر نگفت چون ذهن چاق کننده پیدا کردی داری این نتیجه رو میگیری، و این سایت اولین مکانی بود که این مطالب جدید رو شنیدم، و چقدر ذهنم آرامش گرفت، هر چند بعد از چند ساعت از خوندن مطالب در سایت، دوباره ذهنم فعال میشد و می‌گفت اینا الکین و دروغن! ولی به مرور که مطالب رو تکرار می‌کردم و ویس ها رو گوش میدادم ، میزان این نجواهای شیطانی کمتر میشد و اگر یه مدت طولانی به مطالب سایت برنمی‌گشتم دوباره این ذهن منفی نگر قوی میشد و عذابم میداد.

   در روش های قبلی که برای لاغری استفاده میکردم؛ آرامش روانی، لذت غذا خوردن، لذت ورزش کردن، لذت بردن از زندگی و از خودم رو از دست دادم. همش ضعف می‌کردم و احساس گرسنگی داشتم و لحظه شماری میکردم که کی به وزن دلخواهم میرسم و میتونم این رژیم رو رها کنم و هر چی دوست دارم بخورم. در طول رژیم عصبی تر بودم و حال و حوصله نداشتم، نمی‌تونستم زیبایی های زندگی رو ببینم و خیلی منفی نگر و خود تخریب شده بودم.

   اما در روش لاغری با ذهن، آرامشم به مراتب بیشتر از قبل شد، امیدوار تر شدم، زندگی برام قشنگ تر شد، زیبایی‌های خودم رو دیدم، با لذت غذا خوردن رو تجربه کردم، متوجه عادات مخفی چاق کننده در خودم شدم، حسم خیلی خوب شد و نجواهای ذهنیم کمتر شد.

   علت دائمی چاق شدن، ذهن و عادت هاست، ولی چون در روش های لاغری اصلا کاری با ذهن ندارند، ذهن و عادات چاق کننده دست نخورده باقی می‌ماند و فقط جسم تغییر می‌کنه، و بعد از مدتی جسم خودش رو با باورهای ذهنی چاق کننده تطبیق میده و به حالت اول برمی‌گرده ، اما اساس روش لاغری با ذهن، تغییر باورهای ذهنی هست یعنی میاد روی ریشه‌ها کار می‌کنه نه فقط روی شاخ و برگ میوه‌ها برای همین تا زمانی که روی ذهن کار بشه، نتیجه دائمی میشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/09/18 13:21
   مدت عضویت: 385 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 929 کلمه

   به نام خداوند صبورم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   قسمت یازدهم 

   همه ی ما به دلیل سالها گرفتار رنج چاقی بودن ذهنمان دچار آفت‌های زیادی است .که این آفت‌ها همان ابکار و باورهای اشتباه چاق کننده در درون ذهن ماست .

   وقتی دقت کنیم میبینیم در طی سالهای چاقیمان با اینکه ورودی خوراکی ها هزاران تن بوده اما چاقی ما محدود و در حد چند ده کیلو است و بدن ما به صورت ذاتی تمام آن اضافات را دفع و رفع کرده است .

   با مرور این نکته متوجه می‌شویم این کند بودن روند چاقی چه کمک بزرگی به ما کرده است .

   زمانهایی که رژیم می‌گیریم متوجه می‌شویم که چقدر جسم ما علاقه و تمایل به لاغری است و ما خیلی سریع در عرض چند ماه می‌توانیم چاقی چندین ساله خودمان را برطرف کنیم .

   ولی اشتباه همین جاست ما همیشه می‌خواستیم اضافه وزن و چاقی خودمان را رفع کنیم و هر بار با رفتن روی دینامیکی قوی به نام ترازو ؛ ترموستات ذهنیمان را روی عدد نمایش داده شده روی ترازو تنظیم میکنیم و چون کار ذهن بسط و گسترش مسائل است تلاش می‌کند تا عدد روی ترازو را برای ما بیشتر کند و بر طبق آن فرمول‌های مغزی صادر می‌کند و ما رفتارهای چاق کننده از خودمان بروز می‌دهیم. 

   نکته مهمی که در مسیر آموزش‌های ذهنی وجود دارد تمرین و استمرار است .هر مهارتی که تا کنون آموخته ایم نتیجه زحمات بسیار و تکرار و تمرین و استمرار ما بوده است .مثلا مهارت خیاطی،آشپزی ،رانندگی،تحصیل و …..

   و مهمترین چیز در داشتن این استمرار این است که عجله نکنیم و گول نجواهای ذهنیمان را نخوریم و مراقب باشیم این نجواها احساس ما را خراب نکند و ما را به دام نیندازند .

   عجله کردن در این مسیر باعث می‌شود ما گمراه شویم و از نتیجه گرفتن از این روش نا امید شویم و به بیراهه برویم .

   بیراهه رفتن نتیجه ای جز گمراهی ندارد .

   من هم سالها پیش قبل از آشنایی ام با سایت همیشه میگفتم ای کاش یک روشی بیایید و یک خواب مصنوعی بوجود آورد و بتوانند افراد چاق را با این روش مدتی در کما نگه دارند تا لاغر شوند و بعد از لاغری به زندگی عادیشان برگردند .

   یا بعضی وقتها آرزو داشتم بیماری موقتی بگیرم که لاغر شوم .

   و هیچ وقت قدر نعمت بزرگ سلامتی که خداوند به من عنایت کرده بود را نمی‌دانستم البته زبانی میگفتم اما ایمان قلبی است که مهم است نه لب و دندان .

   سالها در گمراهی و جهل روزگار می‌گذراندم و هیچ چیزی به اندازه لاغر شدنم روی مخم نبود .

   آنقدر برای لاغری عجله داشتم که تن به هر کاری میدادم تا لاغر شوم .

   اما با هدایتم به مسیر تناسب فکری زندگی چهره واقعی و زیبای خودش را به من نمایان کرد و من تازه معنا و طعم و لذت سلامتی و زنده بودن و نعمات بی کران پروردگارم را متوجه شدم .الهی شکرت .

   هیچ مسیر اشتباه به مقصد درست ختم نمی‌شود. 

   پس باید دست از عجله کردن برداشت و تمرکز خودمان را روی طی کردن مسیر ذهنی لاغری بگذاریم و یقین داشته باشیم با استمرار در مسیر و تلاش برای تمرین و تکرار آموزش‌ها خیلی آرام آرام لاغری در درون ما اتفاق خواهد افتاد .آنقدر آرام و لذت بخش که تلافی سالهای چاقی و رنجهای آن را جبران می‌کند. 

   تمرین شماره ۱

   • لاغری با ذهن چیست و چگونه با شما کمک می کند تا لاغر شوید؟
   • لاغری با ذهن مثل هر هنر و مهارت ذهنی آموختنی است و نیاز به تمرین و تکرار دارد تا در ذهن ناخودآگاه ما ثبت شود .و ما در این روش با شناسایی فرمول‌ها و موانع چاقی ،رفتارها و تمایلات و عاداتمان به صورت خودبخودی تغییر می‌کند و ما لاغر می‌شویم.
   • تمرین شماره ۲
   • تفاوت روش لاغری با ذهن با روش های قبلی که استفاده کردید چیست؟
   • در روش‌های قبلی ما با تحت فشار قرار دادن جسم قصد تغییر داشتیم در حالی که چاقی ما از ذهنمان آغاز شده و تا ذهن ما متناسب نشود هیچ لاغری ماندگاری را نمی‌توانیم تجربه کنیم .
   • تمرین شماره ۳
   • از زمانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اید چه تغییری در خود مشاهده می کنید؟
   • من تغییرات فراوانی کرده ام .
   • آرامشم بیشتر شده .
   • اعتماد به نفسم خیلی افزایش پیدا کرده .
   • حال جسمی ام به سمت تناسب و سلامتی در حال پیشرفت اسن
   • احوالات روحی ام بسیار عالی تر شده
   • ذهنم آرامش بیشتری دارد و شادتر هستم .
   • دیگر خاطرات گذشته را کالبد شکافی نمیکنم .
   • و خیلی تغییرات زیاد دیگری هست که من مجال نوشتن ندارم .
   • تمرین شماره ۴
   • در روش های مختلفی که برای لاغری استفاده کردید چه مواردی را از دست دادید؟ (وزن،‌ آرامش ذهنی، سلامتی، شادی و …)
   • در روش‌های اشتباه گذشته ام برای لاغری من مقداری کاهش وزن را تجربه کرده بودم اما در کنار آن سلامتی ام بارها تهدید شد و به مشکلات جسمی زیادی مواجه شدم که حتی الان هم گریبانگیر من هستند .
   • از لحاظ روحی حالم بد بود و آرامش نداشتم و شاد نبودم چون خیلی زجر کشیده بودم تا لاغر شوم .
   • تمرین شماره ۵
   • در روش لاغری با ذهن چه مواردی را به دست آوردید؟
   • در این روش من زندگی را به بهترین شکل زندگی کردم .
   • هر چقدر از خوبیها و مزایای روش ذهنی لاغری صحبت کنم باز هم کم می آورم .
   • همین حد بگویم که این روش از من انسانی بهتر ساخت .
   • تمرین شماره ۶
   • چرا لاغری با ذهن تنها روش لاغر شدن برای همیشه است؟
   • چون با این روش بدون فشار و رنج به خیلی چیزها میرسیم .
   • چیزهایی که شاید اولین بار باشد حتی خودم تجربه کرده ام .
   • اینجا خدا جریان دارد .

   خدای مهربانم از تو سپاسگزارم که به من صبر عنایت میکنی و من را از عجله و شتاب زدگی بی مورد باز میداری الهی شکرت. 

   استاد ممنونم برای آگاهی این جلسه در پناه خداوند مهربانم شاد باشید 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار امنه سالاری
   1402/09/14 18:17
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 1680 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 374 کلمه

   سلام وخسته نباشید امروز موفق به دیدن فایل یازدهم شدم بازم مثل بقیه فوق‌العاده بود…لاغری با ذهن چیست و چگونه به شما کمک می‌کند تا لاغر شوید ؟اگاهی داشتن به جسم و آنچه در درون من هست که همون فرمول‌های اشتباهی که درباره چاقی در ضمیر ناخودآگاه ما ثبت شده که اینو بخور لاغر میشی واین بخوری چاق میشی واین که آگاهی نداشتن از جسم مون که خودش رو بازسازی می‌کنه ومن فکر میکردم باید برای سرپا موندن جسمم باید فلان چیز رو بخورم تا ویتامین‌ها املاح و.‌….به اش برسونم ویا اینکه موقع استرس پر خوری  میکردم تا آروم بگیرم همه اینها اشتباه بود ومن یاد گرفتم تا ابتدا آرامش داشتن رو پیدا کنم واین رو با آگاهی از گوش دادن به فایلهای بدست آوردم تفاوت روش لاغری با ذهن و روشهای قبلی که داشتم اینه که قبلاً به جسمم رنج گرسنگی وچشم براه موندن ساعت موعد برای رفع گرسنگی ولی حالا اصلأ خبری از تنظیم ساعت وبرنامه چیدن غذا خبری نیست دیگه دغدغه درست کردن غذاهای رژیمی رو ندارم آسوده خاطر وبا آرامش هرآنچه پیش بیاد اگر بدنم نیاز داشت به اندازه که بخواد میخورم وگرنه با یه کلمه زیبا و دلنشین میل ندارم تموم میشه وراحت هستم آرامش دارم دلهرهام تموم شدند و بقولی آرامش ذهنی سلامتی و شادی دارم حس خوبی هست ان شاالله نصیب همه انسان‌هایی که آرزو دارند بشه همون‌طور که من رو خدا هدایت کرد اونا هم هدایت به این سایت بشن واز این نعمت الهی که بوسیله استاد عطارروشن به بنده هایش خدا لطف کرده استفاده کنند ولذت از غذا خوردنشون ببرند وترسهاهاشون تموم بشه چونکه من تموم راه های لاغری رو تجربه کردم وموفقیت کاذب داشتم ولی بعداز مدتی بیشتر ازقبل وزن اضافه کردم و همه ما این تجربه هارو داریم توی این مدتی که با سایت تناسب فکری آشنا شدم شاید از نظر جسم لاغر نشدم ولی از نظر روحی و روانی در آرامش هستم نمی‌دونم چه طوری ولی به این حس رسیدم و همینکه ترسی از خوردن وچاق شدن ندارم وتنفر از چاقی خودم هم ندارم و کنار اومدم وبا جسم خودم دوست شدم برام کافیه هر وقت جسمم خودش خواست به تناسب برسه میرسه عجله ندارم فقط همین آرامش برام بمونه کافیه وممنونم از شما استاد بزرگوار و موفق و پیروز باشید یاحق 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار امنه سالاری
   1402/09/13 18:13
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 1680 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   با سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی امروز نمی‌دونم چرا فایل یازدهم تصویری باز نمیشه میشه راهنماییم کنید ممنون از لطفتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام و درود
    اصلاح شد
    مرسی اطلاع دادید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tayebeh Forootan
   1402/08/22 13:22
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 1140 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 207 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی

   منم اوایل که با دوره لاغری ذهنی آشنا شدم انتظار داشتم سریع لاغر بشم اما الان هر چی بیشتر فکر میکنم میبینم همونطور که اروم آروم چاق شدم درستش هم اینه که آروم آروم لاغر بشم.

   از زمانی که من با این سایت اشنا شدم ۱۰_۱۲ روز میگذره و من دارم دوره رایگان رو ادامه میدم و واقعا از شما ممنونم بابت این دوره بسیار عالی.من در این مدت ولعی که نسبت به غذا خوردن داشتم کم شده و این برام خیلی ارزشمنده.

    استاد عزیزفقط یه مشکلی که دارم اینه که در میان وعده ها خیلی احساس گرسنگی میکنم، میشه یه راهکاری بهم بدین که چطور این گرسنگی رو کم کنم؟ چون باعث میشه من باز به سمت غذا خوردن کشیده بشم یا اگه  جلوی خودم رو بگیرم و چیزی نخورم در زمان وعده های اصلی باعث میشه پرخوری کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید

   سوال دیگه که داشتم اینه که از کجا بفهمیم واقعا سیر شدیم  و غذا خوردن رو ادامه ندیم  چون گاهی چند دقیقه بعد از اینکه غذا رو تموم میکنم متوجه میشم بیش از حد خوردم و گاهی کم غذا میخورم و چند دقیقه بعد انگار دوباره گرسنه هستم. یا شاید گرسنگیه کاذب باشه 

   ممنون میشم راهنماییم کنید و ممنون بابت دوره با ارزش و عالیتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    هر زمان گرسته شدید به اندازه ای که از عملکرد خودت راضی باشی می تونید غذا بخورید
    با ادامه دادن قطعا مهارت و عملکرد شما بهبود پیدا خواهد کرد
    ضمنا پیشنهاد می کنم از دوره ورود به سرزمین لاغرها استفاده کنید که اصولی و گام به گام لاغری با ذهن رو به شکل عملی یاد بگیرید.
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/08 10:17
   مدت عضویت: 321 روز
   امتیاز کاربر: 6770 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 255 کلمه

   سلام به همه دوستان

   من خودم عادت عجله کردن در هر کاری رو دارم و همیشه به دنبال روش‌هایی هستم که سریعتر من رو به هدفم برسونه ولی نزدیک یکسال هست که این عجله کردن بیشتر عذابم میده همش به کارهای گذشته ام فکر  می کنم این عجله کردن باعث ده یک کری رو نتونم درست و حسابی و تا آخرش انجام بدم اگر برای یک کاری دو ماه تلاش کنم و نرسم اون کار و هدفم رو رها میکنم دیگه حوصله ام نمی‌کشه ادامه بدم 

   در مورد لاغری هم همین عادت رو بارها انجام دادم که مثلا دارم یک برنامه ورزشی یا رژیمی رو دنبال میکنم و کنار اون دنبال روش‌هایی هستم که نتیجه زودتر دیده بشه و این کارها باعث شده تا به استخوانهام و  پوست صورتم آسیب زیادی وارد کنم و حتی این عادت زمان خوردن هم وجود داره که باعث شده غذا رو تند و سریع بخورم حتی اگه غذا داغ داغ باشه زود میخورم.

   من زمانی که با سایت تناسب فکری آشنا شدم دو روز اول دنبال روشی بودم که این عادت عجله کردن رو رها کنم بعد چند روز با خودم گفتم که بزار این دوره های رایگانی که استاد قرار دادن شروع کنم و قدم به قدم پیش برم این دوره های رایگان واقعا باارزش هستن و من از شما تشکر میکنم چون من با دوره ها دقت که میکنم عجله کردنم خیلی کم شده و مطمئن هستم با استمرار و تمرین زیاد میتونم کمتر هم بکنم پس عجله نمیکنم و این مسیر با اشتیاق زیادی که دارم، لذت می برم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/06/11 11:59
   مدت عضویت: 312 روز
   امتیاز کاربر: 9605 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 765 کلمه

   به نام قدرتِ پُرازعشقِ هستی❤️❤️❤️

   • باسلام ودرودخدمت استادوهمراهان لاغری باذهن
   • گام یازدهم:آرامش ذهنی درلاغری
   • آرامش به من قدرت تسلط و اطمینان می‌دهدو عجله کردن به من حسِ تنبلی وناتوانی می دهد. 
   • ذهن همیشه ازتغییرکردن می ترسدو دوست دارددرشرایط فعلی خودثابت بماند.بنابراین ازدو راه مانع حرکت مامیشود.
   • یکی اینکه مارو وادار به عجله کردن می‌کند. مثلاًمیگه:این گام رودیدی برو گامِ بعدی اینجوری سریع تر دوره رو طی میکنی وزودتر ازبقیه یادمیگیری و… اینامقاومت ذهن ماست که نمیخوادما چیزی رواصولی یادبگیریم برای اینکه مجبوربه تغییرنشه. عجله کردن خلاف قوانین الهیه وبرای یادگیری هرچیزی باید روندتکاملش طی بشه.
   • یااینکه آنقدرکاررو برات سخت جلوه میده که تواصلاً شروع نکنی ودرصورت شروع کردن آنقدر روندحرکت تورو کُندمیکنه که توخسته وناامیدشوی ورهاکنی. من یادمه توی دورهٔ100گام استادتوی یکی ازفایلهابه این مقاومت ذهنی اشاره کردند وگفتند:که بعضی هاحتی محتوای صحبت های فایل روهم کلمه به کلمه مینویسندوگفتندکه لازم نیست این کارو انجام دهید. همین که فایل اون جلسه روببینیدوتمریناتشوانجام دهیدودیدگاهتون روبنویسیدکافیه. برویدگام بعدی. بعضی هافکرمیکننداگه روی یک گام چندروزمکث کنند، بهتریاد می‌گیرند. این مقاومت ذهنیه که حرکت کردن ماروکُندمیکنه. 
   • به هرحال آهسته وپیوسته حرکت کردن به ماکمک میکنه که گرفتارتله های ذهنی نشویم.واقعاًلاغری یک هنره که مانندهرهنردیگه ای باتکرارواستمرارمیتونیم یادش بگیریم. 
   • دررژیمهایی که مابرای لاغرشدن استفاده کردیم همش بحث زمان واستفادهٔ محدودازموادغذایی وورزش کردن ودارو مصرف کردن و… بودوبااینکه خیلی سختی کشیدیم ورنج بردیم وگرسنگی کشیدیم ولی بازم چاق شدیم.
   • آموزش ذهنی درسته زمان‌بره اماانجامش راحته ونتیجه اش دائمیه.درلاغری باذهن مابافکرمون لاغرمیشوم بدون هیچ سختی ومحدودیتی وبه خاطرهماهنگی که بین ذهن وجسم بوجودمی آیدمایادمیگیریم که چگونه نجواهای ذهنی وافکارمنفی راکنترل ومهارکنیم وبااین کارموانع ذهنی برطرف میشوندومابراحتی لاغرمیشوم.
   • چاق شدن برخلاف قانون طبیعت ماست. چاقی مجموعه ای ازفرمولهایی است که درمغز ما خیره شده که نتیجهٔ فعالیتشون میشه اضافه وزن. پس ریشهٔ چاقی درمغزماست.
   • من زمانیکه باروش لاغری باذهن آشناشدم که درواقع هدایت شدم. ابتدابادورهٔ100گام لاغری شروع کردم وبطورمنظم ومستمرتمرینات را انجام می‌دادم وتغییراتی که داشتم این بودکه ابتدا آرام شدم. بعدحرص وولعم کم شد. بعدتوجه ام به موادغذایی کم شدودیگربرایم مهم نبودچی بخورم چی بپزم چقدربخورم.تاجایی که میلم میکشیدازهرغذایی که بودمیخوردم البته این رفتارهاهمراه بانوسان بود بیشتر روزها خیلی خوب رفتارمیکردم وبعضی وعده ها هم کمی اضافه خوری میکردم. امامثل قبل خودمو سرزنش نمیکردم وجالبه که ازخودم حمایت هم میکردم ومیگفتم:اشکالی نداره. نگران نباش. توتقصیری نداری. به خاطرفرمولهای اشتباست. درست میشه. وهمین واکنش رفتاریم باعث شدحساسیتم نسبت به خوردن موادغذایی کم بشه ودیگه حس چاقی به خوردنم نمی‌دادم وباآرامش ولذت تاجایی که میل داشتم غذا میخوردم وخیلی آرام وراحت احساس سیری رادر یافت میکردم واگرچیزی رودوست نداشتم ومیل نداشتم حتی بااصراردیگران هم نمیخوردم. ودرآخردوره 9کیلووزن کم کردم بدون رژیم وسختی کشیدن وبدون محدویت وبالذت وراحتی وآرامش.الان هم درانتهای دوره 12گام احساس میکنم سبک‌ترو جمع ترشدم ولباسام بازم گشادترشدن وبه راحتی بلندمیشوم وبه سبکی راه میروم واشتیاقم برای ادامه دادن بیشتر شده وواقعاًلاغری بافکرخیلی راحت وآسونه. 
   • استادمن فکرمیکنم اکثرآدمابانقطهٔ شروع مشکل دارندهمونجاکه شیطان بساطشو پهن میکنه وماروگرفتارِنجواهای ذهنی میکنه. چون ذهن میدونه ما آدما عجول وکم طاقت هستیم برای همین همیشه ماروتشویق میکنه به طی کردنه راه های کوتاه وبی نتیجه چون میدونه که اگرماآرام آرام ومستمرحرکت کنیم چه بخوادچه نخوادمجبوره تغییرکنه.
   • من یه جایی خوندم که:0=17و21=21 وجالبه درتوضیحاتش نوشته بوداگه شما17بارمطلبی روبخونیدبرای ذهن به این معنیه که هیچی نخوندی واگه 18باربخونی برای ذهن یکبارحساب میشه واگه 19باربخونی برای ذهن2بارحساب میشه واگه20باربخونی برای ذهن 3بارحساب میشه واگه 21باربخونی برای ذهن21بارحساب میشه. ومن برداشتم ازاین مطلب این بودکه:درشروعِ کار ذهن خواستهٔ جدیدرونمیپذیره وباتکراروادامه دادن يواش يواش نرم میشه ودرآخروقتی میپذیره سرعت حرکتش بقدری زیاد میشه که جبران کم کاریشو میکنه ومیشه21=21
   • وقتی من دورهٔ12گام روشروع کردم ایده ای به من داده شد که دیدگاهم رو درسایت بنویسم ومن حتی درست تایپ کردن رو هم بلدنبودم اگه دیدگاههای منو درابتدای دوره ببینیدخیلی ناخواناو بهم چسبیده است که جاداره همینجاازاستادفهیمم تشکرکنم که بامهربانی وصبوری منو حمایت وهدایت و تشویق به ادامه دادن کردندومن باادامه دادن هم تسلطم درتایپ کردن بهترشد وهم درکم ازآگاهی ها بیشترشد. 
   • ومانع خیلی بزرگی که جلوی شروع وادامه دادنِ خیلی هارومیگیره اینه که چشم وگوش واحساسشون رو زندانیه تلویزیون وماهواره واخباروحوادث واینستاگردی و…کردند وایناهمشون انرژی خوارندو دیگه انرژیی برای انجام تمرینات نمیمونه. کلیب های بی محتوایی که توی فضای مجازی وواتساب به همدیگه انتقال می‌دهیم، ایناهمه تله های شیطانه که لحظه به لحظه ساعت به ساعت روز به روز ماه به ماه وسال به سال تو روبه عقب بکشونه ونذاره شروع کنی به حرکت کردن به سمت خواسته ات.
   • مبینیدذهن همانطور که آرام آرام وباتکراریادمیگیره، وقتی هم مقاومت میکنه آرام آرام وباتکرارلحظه های ماروحروم میکنه وقدرت حرکت رو ازمامیگیره پس مقاومت های ذهنی روجدی بگیریدوباآموزشهای لاغری باذهن موانع ذهنی روبرداریدولاغری رو زندگی کنید.
   • به نظرمن لاغری باروش ذهنی راحتترین ولذتبخشترین وماندگارترین روش است ومن ایمان دارم که بااین روش براحتی لاغرمیشوم واحساسِ زیبای لاغری راعاشقانه درخودم خلق وتجربه میکنم وشگفتی سازمیشوم. 
   • باشکرِ خالقِ مهربانم وباتشکرازاستادِروشن ضمیرم باآرامش ومشتاقانه ادامه می‌دهم. 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/09 15:42
   مدت عضویت: 1494 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 493 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   همانطور که من برای چاق بودنم عجله نداشتم و یک شبه از وزن نرمالم به این وزنم نرسیدم بلکه آهسته وار با ایجاد باورهای مخرب  باعث حرکت در مسیر چاقیم شدم  و خودم رو لایق چاقی کردم .

   حالا هم تو این مسیر باید تکاملم رو طی کنم و عجله نداشته باشم و آرام آرام باشناسایی این باورهای مزاحم و پاکسازیشون دوباره به اندام ایده الم برسم .

   تکامل فقط زمان نیست بلکه هرچقدر تمرکز بیشتری روی آموزشها وعمل به اون بزارم وبتونم رها باشم نتیجه بهتری میگیرم .

   استفاده از روشهای لاغری مانند رژیم و ورزش و… مانند اینه که آب یک حوض که لجن هست رو کاسه کاسه بریزیم بیرون اما ورودی حوض همچنان آب لجن باشه . آخرشم خسته میشیم و یاس و سختی واعصاب خوردی نصیبمون میشه . 

   اما روش لاغری با ذهن میاد ورودی های حوض رو چک میکنه و جلوی آب لجن رو میگیره ونمیزاره وارد حوض بشه .

   وبرای همیشه آب تمیز داریم فقط باید مراقب این حوضمان باشیم و اگه موقعی احساس کردیم که آب داره کدرمیشه سریع بریم و ورودی ها رو چک کنیم .

   از اونجاییکه اراده خداوتد آسانی در کارهاست نه سختی .

   این دوره ذهنی دقیقا همون معجونی هست برای من که به آسانی به رویای متناسب شدنم برسم . نه سختی و رنج

   وچقدر فایل ها ترتیب بارگذاریشون مناسب بود . در فایل گذشته یاد گرفتیم دیگه از چاقی بیزار نباشیم و دراین فایل یاد گرفتیم داشتن آرامش ذهنی شرط لازم برای استارت لاغری هست .

   چون تا زمانی که من از چاقیم بیزار باشم خوب آرامشی ندارم که بخام ادامه بدم . تمام حواسم به چاقیم هست  وتنفر از اون .

   من خودم رو همینطور با تمامی ایرادات میپذیرم و خودم رو متعهد به درست کردن ساختمان تناسب اندامم میبینم  .  وکمترین لذتش متناسب بودن هست وحس آزادی و رهایی نتیجه استمرار من دراین مسیره که باعث میشه از زندگیم بیشتر لذت ببرم .

   من قبلا هم این گامها رو  چند بار مرور کرده بودم و این چند روزه که دوباره دوره رو شروع کردم ترمزهای جدیدی در درونم پیدا کردم که با تغییرات درونیم که  این چند ماه ای اتفاق افتاد نشات گرفت و خدا رو شکر میکنم به راحتی اونها رو شناسایی کردم و مثل قبلا هم تمرینات نوشتاری و هم عملی رفعش میکنم .

   چقدر خوبه به آسانی در اتاق خودت بشینی و باخودت خلوت کنی و به اتفاقات نگاه کنی و ریشه های جدید چاقی رو که هنوز تازه هستند و سست . از ریشه بکنی و چمنزار متناسب بودنت جون بگیره و رشد کنه .

   ممنونم از استاد عزیز که این مسیر رو عاشقانه طی کردندو الگویی شدند برای من که حرکت کنم و زندگیمو لذت بخش تر کنم . 

   استاد عزیز جا داره اینجا بابت فایل های بی نظیر پیاده رویتون تشکر کنم که فوق العاده هستند و منی که با تجسم خواسته ها مشکل داشتم اما در تمرینات پیاده روی انگار خواسته من حقیقت زندگیمه و آنقدر نشاط و سرزندگی بهم میده که وصف ناپذیره ازتون بی نهایت سپاسگزارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/03/23 13:14
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 708 کلمه

           “ به نام خداوند هستی بخش مهربان ”

   درود به هم مسیران عزیز و استاد گرامی ؛

   گام یازدهم : آرامش ذهنی در لاغری ؛

   پروردگار عزیز و مهربانم ، از تو سپاسگزارم که امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ مرا یاری دادی تا بتوانم گام یازدهم را بردارم ، خدایا شکرت .

   آرامش ذهنی در لاغری تاثیر مستقیم دارد و برای رسیدن به آرامش ذهنی باید متعهد باشیم و هر روز آگاهانه سعی کنیم در شرایط احساس خوب باشیم .

   از عوامل تحریک کننده ای که به راحتی می تواند آرامش ذهنی در لاغری را دچار اختلال کند “ عجله کردن ” است.

   عجله کردن به تنهایی می تواند تمام سعی و تلاش ما برای یادگیری اصول لاغری با ذهن را خنثی کند.

   عجله کردن می تواند به سادگی انگیزه و اشتیاق ما برای لاغر شدن را از بین ببرد و ما را از ادامه دادن منصرف کند .

   عجله کردن از موثرترین راهکارهای ذهن منفی باف است تا ما را برای لاغر شدن دلسرد و ناامید کند.

   عجله کردن عامل اصلی اختلال در آرامش ذهنی در لاغری است .

   من هم دقیقا یادم می آید که زمانی با خودم فکر می کردم ای کاش یک بیماری می گرفتم که از طریق آن وزنم بسیار کم می شد و بعد از خوب شدن  دیگر اجازه نمی دادم که چاق شوم و لاغر می ماندم .

   این افکار از ویژگی های ذهن چاق است که چون باور ندارد می تواند به شکل عادی و خود به خودی لاغر باشد می خواهد از لاغری مراقبت کند و یا تلاش کند لاغری را حفظ کند.

   نکته : پافشاری شیطان بر عجله کردن برای لاغر شدن همواره انجام می شود .

   نکته : لاغر شدن لذت بخش ترین کار دنیاست .

   نکته : لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست .

   نکته : لاغری با ذهن تنها روش صحیح لاغری است.

   توجه : چاق شدن بر خلاف طبیعت جسم است .بر خلاف خلقت خداوند است که انسان در مسیری حرکت کند که به خودش صدمه بزند و به همین خاطر روند آن خیلی کند است و به آرامی صورت می گیرد .

   شما چاق هستید یا اضافه وزن دارید ؟!

   در تمام این سال ها ما به دنبال برطرف کردن اضافه وزن خود بودیم و فکر می کردیم که دچار اضافه وزن شده ایم و مشکل ما اضافه وزن است غافل از اینکه ما چاق بودیم و باید چاقی را از ذهن و جسم خود برطرف کنیم .

   نکته : اضافه وزن با چشم دیده می شود اما چاقی فقط احساس می شود .

    ما با هر بار رفتن بر روی ترازو باعث می شدیم که عدد وزن روی ترازو در ذهن ما ثبت شود و هر سری انتظار دیدن آن عدد و یا بیشتر از آن را داشتیم و به همین خاطر به طور ناخودآگاه ذهن ما جسم ما را به سمت همان عدد سوق می داد.

   نکته : برای لاغر شدن باید یاد بگیریم چگونه ترموستات وزنی ذهن خود را تغییر دهیم .

   لاغر شدن از طریق ذهن نیاز به استمرار دارد اما نتیجه فراتر از انتظار ما خواهد بود و البته ماندگار.

   توجه : عجله کردن مهم ترین بهانه شیطان برای منصرف کردن ما از ادامه ی مسیر لاغری است .

   **آرامش ، احساس خوب ، شادی درونی ، رهایی از افکار منفی پارامترهای بسیار مهم برای متناسب شدن هستند.

   **اعتماد به نفس ، بهبود روابط ، شادی درونی ، سلامتی ، خواب راحت و تناسب اندام نتیجه ی آموزش های دوره ی لاغری با ذهن است .

   خداوند در قرآن می فرماید من شفا می دهم و این خیلی بالاتر از درمان است و هر چیزی را تحت شعاع قرار می دهد. 

   استفاده از روش لاغری با ذهن هم نه تنها در لاغری بلکه در تمام جنبه های زندگی ما تاثیر گذار است و موثر واقع می شود .

   ** لذت آزادی در زندگی را با لاغر شدن تجربه کنید .

   ** ارزشی که به واسطه ی سعی ما برای لاغر شدن به ما اضافه می شود قابل محاسبه نیست .

   نکته : همه ی ما از چاق شدن لذت بردیم پس با لذت هم می توانیم لاغر شویم .

   انقدر از لاغر شدن لذت می بریم تا تمام رنج سال های چاقی را جبران کنیم .

   ** اطمینان دارم اگر بتوانیم بر نجوای ذهنی درباره ی عجله کردن برای لاغر شدن غلبه کنیم و با اشتیاق و احساس خوب مسیر لاغری با ذهن را دنبال کنیم چه بخواهیم و چه نخواهیم لاغر خواهیم شد .

   “ یا حق ” 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/03/18 15:46
   مدت عضویت: 1182 روز
   امتیاز کاربر: 6560 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,811 کلمه

   بنام خالق یکتا 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   ۱۲جلسه لاغری باذهن (قسمت یازدهم)

   آرامش ذهنی در لاغری 

   با آرامش داشتن در لاغری، برای اینکه به آرامش ذهنی برسیم باید متعهد باشیم و هر روز آگاهانه کوشش کنیم در شرایط حس عالی باشیم 

   ما به خدایمان ایمان داریم، ما به قدرتمندی خودمان ایمان داریم و به خاطر هدایت درست خداوند که ما رادر این مسیر درست و صحیح قرار داده و با لطف و عنایتش این مسیر را ادامه خواهیم داد و به رویاوارزویمان که لاغرشدن ومتناسب شدن است برسیم 

   ما هممون پرخوری را تجربه کرديم و مواقعی که حسمان بد بوده و پرخوری کردیم را به خوبی می دانیم و با حس بددرحال حرکت کردن به طرف چاق تر شدن بودیم

   استرس داشتنمان یک حال خیلی بدی بود که همه ما تجربه کردیم و در شرایط مختلف زندگیمان اون را تجربه کردیم مواقعی مثل کنکور. بگو مگو و…..واین فشار عصبی باعث تغییر در واکنشهای غذایمان شده و سبب چاقیمان شده است 

   داشتن آرامش ذهنی در لاغری یک موضوع بسیار با اهمیت است که در ضمیر ناخوداگاهمان که با گوش دادن به فایل های آموزشی به عنوان یک فرمول مهم در سپری کردن مسیر لاغری باذهن ذخیره می‌شود 

   یکی از عاملهای تحریک کننده که می تواند آرامشمان را به آسانی در لاغر شدن باعث اختلال بکند عجله کردن است 

   امان از این عجله کردنهایمان در لاغری 

   عجله کردن خودش به تنهایی می تونه تمام تلاشمان را برای آموزش دیدن درست لاغری باذهن را از بین ببرد 

   عجله کردنمان خیلی راحت و آسون انگیزه و شوق و اشتیاق مان را برای لاغرشدن را از میان ببرد وما را از ادامه دادن مسیر لاغری منع کند 

   عجله کردن اثر گذار ترین راههای ذهن منفی بافمان است که ما را برای لاغرشدن دلسرد و ناامید می کند این عجله کردن یک عامل مآثر اختلال در آرامش متناسب شدن است 

   نمونش دخترعمویم بود که بخاطر عجله داشتن و کم حوصلگی اش حتی حاضر نشد که یک فایل هم گوش کند وبخاطر اینکه زود لاغر بشه عمل معده انجام داده و عضو زیبای بدنش رو ناقص کرده درحالیکه که اگه با من شروع می کرد جسمش حالا درحال متناسب شدن بود چون من نزدیک به دو سال چند ماه است که در این مسیرزیباقرارگرفتم ودر آرامش دارم به سمت متناسب شدن حرکت می کنم و اون هم میتونست در این مسیر  رویای خودش را تحقق ببخشد و هرموقع که صحبت این مسیر را کردم گفت که من حوصله ندارم انجام دهم اعصابم نمی کشه در حالی که در طی این دو سال ده کیلو هم به وزنش اضافه شده بود و جراحی معده اش را انجام داد ما وقتی پیشش رفتیم درسته که می‌گفت شانزده کیلو کم کرده بود بخاط اینک حت  نتونست یک فال خیلی کوچلو از هندوانه را بخورد اونجا بود که شکر گذار خداوندمهربان شدم که منو به این سایت هدايت کرده و شکرگزار حمایت های استاد عزیزم شدم 

   چون من در این مسیرزیباقرارگرفتم واقعاکلی تغییرات شگفت‌انگیز داشتم و با اینکه کلی لذت می برم هم از خوردن موادغذای. وهم آزادی در انتخاب که می تونم برای خودم انجام دهم.

   ودوباره تکرار می کنم که امروز من از خدای خودم ممنونم واز استاد گرامی آقای عطار روشن، که با هدايت خداوند وبا حمایت‌های استادم دارم روزبه روز به تناسب اندام دلخواهم میرسم و خیلی خوشحالم 

   شاید بعضی مواقع اون فرمولهای قبلی بالا می آیند و نجواهایی شروع به گفتن می کنند که منو منصرف بکنند اما من با صبر و آرامش اونها رو آرام می کنم و در خودم حل وفصل می کنم و با گام‌های آهسته راهم ومسیرم را دنبال می کنم وبا عشق این مسیر را طی می کنم خدایا شکرت 

   هیچ یک از ما برای چاق شدنمان عجله و اصرار نکردیم ولی وقتی خواستیم لاغر شویم خیلی دوست داشتیم که در عرض یک هفته ای و یا یک ماهه لاغر بشیم و چون این اتفاق هیچوقت رخ نمی افتد ما ناامید شده و از خواستمون غافل می شویم واین روند چاقی را ادامه می دهیم 

   من همیشه در لاغر شدن هام عجله داشتم و دوست داشتم که خیلی زود لاغر شوم و دوست داشتم هر سختی جسمی‌ ام را تحمل کنم و در مدت زمان کوتاهی لاغر بشم 

   ولی امروز این آگاهی را بدست آوردم که این فکرها از ذهن چاقیمان است که نشأت می‌گیرد چون هیچگاه باور نداشتیم که بصورت طبیعی و خود بخودی می توانیم لاغر بشیم چون ما می خواستیم از لاغریمان مراقب کنیم و سعی و کوششمان این بود که لاغر یمان را حفظ کنیم 

   من هردفعه که با روش‌های مختلف خودم را لاغر می کردم و دوباره چاق میشدم. همه منو با اراده می‌دانستند اما در ذهن خودم،خودم رو بی اراده می دانستم وخودم رو سرزنش می کردم که من نتونستم اراده کنم و لاغر بمانم من باورکرده بودم که لاغر می شم اما نمی توانستم از لاغریم مواظبت کنم 

   تمام این موارد وفرمولهای غلط که‌ در مورد چاقیمان در ذهن‌مان ذخیره و ثبت شده باعث عجله کردن مان در لاغری بشه ما هممون بخاطر عجله کردن هايمان برنامه های لاغریمان را رهاکردیم 

   اما لاغری باذهن از روش یاد گیری ذهنی انجام می شود و برای آموزش دیدن و بوجود آوردن فرمولهای ذهنیمان احتیاج به زمان و استمرار داریم پس موضوع عجله کردن یکی از عاملهای تهدید کننده برایمان به حساب می آید ‌که از روش لاغری باذهن آرزوی لاغری خودمان را به واقعیت تبديل کنیم 

   خیلی ها هستندکه با شوقواشتیاق وارد این مسیر می شوند و خیلی خوب به فایلها گوش می دهند و تمرین انجام می دهند ولی این شوقواشتیاق خیلی زود فروکش می کند و این مسیر زیبا را ترک می کنند چون می خواهند زود لاغر شوند واین از حربه های شیطان است که پافشاریش برای عجله کردن لاغر شدنمان بکار می برد و خیلی ها هستندکه به خاطر عجله کردنشان این مسیر را رها کرده و خارج می شوند ولی بعد از مدتی دوباره به این مسیر لاغری باذهن بر می گردن و در این مسیر به راهشان ادامه می دهند چون تنها در این مسیر است که لاغرشدن فیکس و دائمی و ماندگار است نه روش‌های دیگر 

   خداراشکر من هیچگاه نه لیز خوردم ونه ازاین مسیر خارج شدم 

   ما با روش‌های دیگر تلاش های بیهوده انجام دادیم و هیچوقت به‌ نتیجه مطلوب نرسیدیم چون عجله کردیم چون اون روشها اشتباه بودن. 

   فقط روش لاغری باذهن بهترین و کارآمد ترین روش لاغری است وبس 

   من دوسال وچندماه است که در این مسیرزیباقرارگرفتم و ایمان و اطمينان دارم که فقط با این روش می شه لاغر شد و لاغر ماند چون نتیجه ای که می گیرم برایم واضح و آشکار است من در هيچ روشی چند ماهی نتونستم دوام بیاورم اما دوسال وچندماه است اینجا هستم و هنوز هم دارم ادامه می دهم 

   من حالا برایم واضح شده که استمرارداشتن و تکرار کردن و ادامه دادن می توانم به لاغری ماندگار دست پیدا کنم اون موقع ها هم می‌گفتند که به آرامی لاغر شدن برایمان خوب هستش ولی چون من عجله داشتم نمی توانستم قبول کنم وبا فشار آوردن به جسمم، خودم را درعرض چندماه لاغر می کردم و سايز و وزنم را کم می کردم و دوباره بازمی‌گشت ولی حالا نمی دانم هرماه چند کیلو وچقدر کم می کنم چون خودم رو وزن نمی کنم ولی هرروزشاهد جمع وجور شدن جسمم هستم و این برایم خیلی خوش آیند است و می دانم با استمرار، ایمان، اطمينان، ادامه دادن وتکرار کردن به اندام دلخواهم که۶۰گیلوهست می رسم و جوان تر وزیبا ترخواهم شد با عمل کردن به اموزشها هرروزشاهد جمع وجور ترشدنم می شوم و گشاد شدن لباسهایم می شوم من دراین مسیر هیچ کار خاصی انجام نمی دهم چون من به این مسیر ایمان راسخ دارم من دیگه به این فکر نمی کنم که پیاده روی نکردن باعث چاقیم میشه یا ورزش نکنم چاق میشم چون همه اینها اصلآ در لاغرشدنمان تأثیری نداشته ونخواهد داشت 

   من به هر چیزی که فکر می کردم با خوردنش و انجام دادنش چاقم می کند حالا دیگه به اون فکر نمی کنم وبا خیال راحت انجام می‌دهم و نتیجه شگفت‌انگیز می گیرم 

   من با عشق و لذت دراین مسیر گام برمیدارم چون در گذشته همیشه در حال رژيم گرفتن وورزش کردن و پیاده روی کردن بودم‌ وجسمم رو همیشه در فشار قرار می دادم و همیشه می‌خواستم که اگه لاغر نشم چاق هم نشم و وزنم ثابت بماند 

   من با هدايت شدنم به این مسیر هم آزادی. هم لذت. هم عشق. هم آرامش ذهنی .  زیبایی جسمی.و خیلی چیزهای با ارزش دیگر شدم

   من در مواقع گرفتن رژيم حالا چه سخت چه راحت بعد از رهاکردن شان همیشه حرص و ولع خوردنهام زیاد تر می شدند و هیچوقت سیرمونی نداشتم و در ذهنم مرور می شد که دوباره چاق می شوم اما هیچگاه نمی‌توانستم جلوی خودم را بگیرم 

   وامروز به لطف و عنایت خداوندمهربان خیلی از اون زمان فاصله گرفتم من دیگه اون آدم سابق نیستم ونخواهم بود و این بخاطر بودن دراین سایت زیبا است 

   من خیلی مواقع خطاهای دارم چون خیلی این خطاها راانجام دادم و تکرارشان کردم 

   ولی میدانم با آموزش‌های این سایت واستاد عزیمان اینها روزبه روز کم رنگتر خواهد شد ومن نتایج عالی کسب خواهم کرد 

   چاق شدنمان خیلی سرعتش کندتر از لاغر شدنمان است چون چاقی غیر طبیعی است ولاغرشدن طبیعت بدنمان است چاق شدن اعتماد به نفس. روابط. سلامتی. و آرامشمان را تحت‌الشعاع قرار می دهد ما با چاق شدنمان آرامش نداشتیم 

   اما لاغری باعث افزایش رابطه خوب با اطرافیان. اعتماد به نفس. سلامتی. وآزادی 

   وبیشترازاونها آرامش داشتن است وخیلی چیزهای دیگر 

   لاغری باذهن یک هنر است مثل هنر های دیگه که با تکرار کردن و استمرار داشتن وآموزش دیدن و انجام دادن مهارتمان بیشتر شده ونتایج عالی کسب خواهيم کرد 

   من دیگه به نجواهایم اصلآ پروبال نمیدهم و نخواهم داد واونها هرروز کم رنگ تر می شوند و اگر بعضی مواقع نجوایی باشد من با قانع کردنش اون نجوا را نقص می کنم وزود از ذهنم ردش می کنم 

   استاد شما درست گفتید که خدا شفا می دهد نه دوا چون شفا دادن از طرف خداوند است و دوادادن ازطرف دکترها پس این خدا است که جسممان را شفا می دهد

   ومن دارم با لذت این سلامتی جسمم را میچشم و دارم به سلامتی جسمم می رسم 

   زانو هام که آرتروز داشتن کم کم خوب می شوند و راه رفتن برایم آسان تر شده و من واقعا خوشحال هستم 

   خدایا عاشقت هستم چون خدای وجودم غیر از اون خدای است که می شناختم 

   من خدایم رادراین مسیر با فایلهای آموزشی استادم شناختم وعاشقش شدم استاد از شما ممنونم متشکرم وسپاسگزارم 

   من در این مسیر به ازای رسیدم چون قبلا همیشه در رژیم بودم و از خیلی چیزها محروم بودم خیلی چیزها که دوست داشتم بخورم اما نمیتوانستم بخورم لباس‌هایی که‌ دوست داشتم بپوشم نمی توانستم بپوشم

   ولی اززمانی که در این مسیر هستم دارم میخورم. میپوشم. میگردم و لذت دنیارا میبرم و هرروز لاغرترومتناسب ترمیشوم 

   من تمام اینها را(ازادی خرید. آزادی مکان )و…..رامدیون استادوسایتش هستم 

   من دارم دراین مسیر به اون لذت آزادی. سلامتی. پوشیدن وخوردن و….وخیلی چیزهای دیگر را می برم 

   من تمام اون چیزهای که چاقی ازم گرفته بود دارم پس میگیرم و دارم موفق میشوم 

   خدایا شکرت 

   خدایا هممون که داریم در این مسیر استمرار تکراروادامه میدهیم هممون را به رویاوارزویمان که لاغرشدن ومتناسب شدن است برسان با تمام وجودم این آرزو را برای تک تکمان دارم خداهمراهتان دوستتان دارم 

   خدایارو یاورتان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/02/06 20:21
   مدت عضویت: 487 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 827 کلمه

   سلام خدمت استاد عزيز عطار روشن گرامي

   از شما بي نهايت براي تهيه اين فايل هاي تصويري سپاسگذارم 

   به چه نكته ي جالبي اشاره كرديد

   من هنوز پر خوري ميكنم اما همون موقع كه دارم پرخوري مي كنم يك صدايي توي سرم ميگه اين كار درست نيست

   استاد من هم اين صدا رو زياد ميشنوم توي اين مدت ، اما فكر ميكردم اين صداي شيطانه و ميخواد به من بگه برو سراغ يك رژيم لاغري

   ولي شما گفتيد كه تغيير فرمول هاي ذهني باعث اين صداهاست

   انقدر صداها براي من زياد هست كه توي هفته گذشته كه رفتم خريد هفتگي براي خونه ، خوراكي هايي كه در نظرم چاق كننده بود رو نخريدم… 

   خريد زياد كردم ، اما نكته اش اين بود كه قاتي پاتي نخريدم

   به نظر خودم چيزهايي خريدم كه اگر به اندازه خورده بشه باعث چاقي نميشه

   مثلا تنقلات زيادي نخريدم…يك نوع چيپس خريدم اونم براي يك غذاي مكزيكي خريدمش نه براي اينكه به عنوان تنقلات بين روز خورده بشه …

   ميوه زياد نخريدم

   سبزيجات زياد خريدم

   گوش و مرغ زياد خريدم

   آبميوه نخريدم

   و حتي نشستم برنامه غذايي نوشتم تا دو هفته آينده چه غذاهايي درست كنم

   اينم به خاطر فايل شماره هشت بود كه گفتيد ديگه تمركزتون رو برداريد از روي مواردي كه دعوت ميكنيد چاقي رو …من توجهم روي كانال هاي آشپري بود

   گفتيد، ديگه به چيزهايي كه باعث ميشه شما بريد دنبال خوردن هاي متنوع رو استوپ كنيد و به جاش دنبال اطلاعاتي باشيد كه به تناسب اندام شما كمك ميكنه

   من اومدم تصميم گرفتم براي دو هفته آينده بنويسم چيا ميخوام درست كنم و براش خريد كردم 

   چرا؟

   چون ميخواستم كلا ديگه ذهنم رو رها كنم از فكر كردن به چي بخورم چي بخورم هر روز

   در اين بين صداهاي توي سرم هم آروم ننشست و هي ميگفت استاد گفته توجه نكنيد به غذاها …بعد تو رفتي براي دو هفته آينده ليست نوشتي

   اما من خودمو ميشناسم

   ميدونم اگر برنامه ريزي نكنم ممكنه از مسير خارج بشم و دچار ولع بشم

   الان كه تا دو هفته آينده برنامه دارم خيلي راحت تر ميشينم و تمريناتم رو انجام ميدم 

   استاد چقدر جالب گفتيد براي ترموستات ذهن براي چاق تر شدن

   من از وقتي وارد اين سايت شدم ديگه روي ترازو نرفتم

   توي نظرات بچه ها متوجه شدم كه روش اين سايت اينطور نيست كه بريم روي ترازو

   واسه همين اصلا نرفتم روي ترازو

   و الان برخوردم به اين فايل كه توضيح داديد رابطه ترازو و باور ذهن من رو .

    هر وقت ميرم روي ترازو طبق قانون انتظار من انتظار وزن بالا رو داشتم

   و ترازو هم عدد بالاتر به من نشون ميداد

   استاد مثال درخت رو زديد براي چاقي و لاغري 

   دقيقا اين مثال دو روز پيش از ذهن منم گذشت 

   وقتي حس كردم وزنم بالاتر رفته 

   اونم از روي لباسام متوجه شدم 

   به خودم گفتم من يك درخت تنومند از مهمان ناخوانده در خودم دارم 

   اون درخت ميخواد درخت كاج باشه 

   ميخواد درخت چنار باشه 

   ميخواد يك درخت كاكتوس بزرگ باشه 

   در هر صورت سايه داره 

   و همين سايه حتما ميوفته روي بذر لاغري من و از اين امر فراري نيست 

   من فقط بايد از بذر لاغريم مراقبت كنم

   بايد توجهم رو بزارم روي بذر لاغريم 

   طبق قانون به هر چي توجه كنم از همون جنس وارد زندگيم ميشه

   توجهم رو از روي درخت مهمان ناخوانده برميدارم 

   بهش توجه نميكنم تا خودش بار و بنديلشو ببنده بره جاي ديگه

   خبر خوب اينكه، بذر لاغري خيلي رشد سريعي داره چون بر خلاف چاقي ، كه مسير طبيعي بدن نيست …مسير لاغري و تناسب اندارم ، مسير طبيعي بدن هست و تمام سلول هاي ما اون مسير طبيعي رو بلدن

   ما با بدنمون مثل يك ماشيني رفتار كرديم كه دنده عقب ميبرديمش….در هر صورت ماشين دنده عقب ميره، اما هر كي با ماشين دنده عقب رفته باشه ميدونه من از چه سختي و استرسي دارم حرف ميزنم …..شما فك كن بخواهي يك خيابون طولاني رو دنده عقب بري…درسته كه ميرفتيم و در حركت بوديم…ولي به چه قيمتي

   ما با بدن همين كارو كرديم…چيزيكه طبيعت بدن ما بوده ، مسير مستقيم بوده ولي ما دنده عقب برديمش

   حالا كه ما ماشين بدن رو ميندازيم توي جاده و ميگيم مستقيم برو ..تصورش هم لذت بخشه كه بعد از اون مسير طولاني دنده عقب …الان مستقيم رفتن چقدر لذت بخشه

   من هفته اول خيلي خيال بافي كردم و گفتم سر يك ماه من كلي لاغر ميشم چون ذهن من خيلي قويه 

   ولي رفته رفته اون عجله از من گرفته شد و پذيرفتم كه ذهن من زمان لازم داره و اين رو مديون آموزش هاي شما و اين سايت هستم

   استاد لذت بردم از انرژي بالاي شما در اين فايل 

   دوست دارم ساعت ها بشينم فقط انرژي بالاي شما رو در اين فايل ببينم

   وقتي اين فايلتون رو دو بار پشت سر هم ديدم …جمله هايي از شما كه ازتون شنيده بودم توي سرم در حركت بود

   پررنگ ترين جمله اي كه توي سرم چرخيد اين بودش كه گفته بوديد…شما براي تغيير خودتون ارتش يك نفره به پا كرديد

   اشتياق شما رو توي اين فايل همراه كردم با اون جمله تون ..و هي تحسينتون كردم كه چطور خودتون تونستيد به خودتون همچين انرژي اي تزريق كنيد كه اينطوري جلوي ما حاضر ميشيد

   تمام قد تشويقتون ميكنم 

   اميدوارم شاگرد خوبي باشم و ازتون ياد بگيرم

   بي نهايت سپاسگذار خداوند هستم كه در اين برهه از زندگيم دارم از زبان شما پيام خدا رو ميشنوم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1401/12/19 12:45
   مدت عضویت: 518 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 131 کلمه

   اوست ک می ماند.خدارو شاکرم ک توی مسیر لاغر شدن ب راحت ترین روش ممکن بدون گرسنگی و نجواهای ذهنی آزاردهنده هستم.خدایا شکرت ک با حرفای آرامبخش استاد راحت‌تر تونستم مسئولیت چاقی خودمو قبول کردم و با راهکارهای ساده ولی موثر تونستم خودمو کنترل کنم و پرخوری الکی نکنم.خدایا شکرت ک از ب اندازه غذا خوردن لذت میبرم.خدایا شکرت ک حالم خوبه.خدایا شکرت ک احساس خوبی ب خودم دارم.خدایا شکرت ک هر روز لباس فرم محل کارمو میپوشم میبینم ک توی یک ماه و نیم تقریبا و فقط با فایلهای رایگان لباسم بهم آزاد شده و از جذب بودن دراومده.خدایا شکرت ک همیشه هوامو داری و ساده ترین راهکارها رو بهم نشون میدی

   سپاس و قدردانی میکنم از خدای خودم و خدای استاد روشن ک مسیر لاغر شدن رو بهم نشون دادن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/20 17:46
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 284 کلمه

   سلام!

   من هم ازشما سپاسگزارم استاد بخاطر زحمات بی دریغ تون بخاطر روحیه بالا و دادن انگیزه و رغبت در من که روز به روز بیشتر علاقه مند میشم تا اطلاعات بیشتری از ذهنم کسب کنم شما موظف نیستین ولی خیلی بامحبت هستین وقت میذارین و زحمت میکشین یکی از سختی هاش اجرا در محیط آروم و بعد ادای جملات وحفظ لبخند وزحمات بعدش بخاطر همه چیز ازتون بسیار سپاسگزارم

   ومن باعشق وعلاقه به همه ی فایل ها گوش جان میدم 

   نمیتونم این مسیر رو رها کنم در بدترین شرایط روحی هم وقتی میام اینجا تماماً حالم خوب و امیدم بیشتر میشه وآنچنان لذت میبرم که بیشتر مشتاق هستم تا استفاده وبه اهدافم برسم 

   درخت تناسب 

   ازاین جمله خیلی خوشم اومد 

   رشد و نمو درخت تناسب خیلی سریعتر از درخت چاقی 

   اگر من در مسیر صدمه زدن به جسمم باشم روند کند پیش میره چون به لطف خداوند مهربان برخلاف قانون هستی و غیر طبیعی هست بخاطر همونم رشد درخت تناسب خیلی سریعتر هست

   اضافه وزن با چشم دیده می‌شود

   اما چاقی فقط احساس می‌شود  

   ترازو باعث تنظیم ترموستات ذهنی میشه چقدر جالب یک آگاهی دیگه اضافه شد

   دیدن عدد در ترازو به عنوان کوپن تصویری واحساس بد و تنظیم ترموستات ذهنی باعث چاق تر شدن میشه 

   پارامترهای مهم درتناسب 

   آرامش ، شادی درونی، احساس خوب ، رهایی از افکار منفی 

   استاد گاهی وقتی دارم تمرینات رو انجام میدم.گوش میدم حالت کسلی و خواب آلودگی دارم وقتی همین توضیح درباره ی عجله کردن میرسم و گفته هاتون رو میشنوم یهو ذهنم هوشیار میشه و کلا از اون حالت خارج میشم و ی جور آگاهی که به خودم میگم عه ببین مشکل همین عجله کردن بوده هااااا وکلی لذت میبرم تا یک مشکل دیگه در ذهنم رو حل میکنم وبا اشتیاق بیشتر ادامه میدم

   الهی شکرت 🕊️🥀

   ممنون استاد 🌼✨

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 30 کلمه

   سلام.من دوره لاغری رایگان رو گوش کردم.

   عالی بود

   خدا خیرتون بده استاد.

   میخواستم ببینم برای دوره اصلی راهی هست برای کسانی که شرایط مالیشون جواب نمیده واسه ثبت نام؟مثلا قسطی یا تخفیف

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود
    دوره ورود به سرزمین لاغرها (گام اول) امکان خرید مرحله ای داره
    میتونی در ۵ مرحله مبلع رو پرداخت و از محتوای آموزشی استفاده کنید
    به توضیحات این محصول مراجعه کرده و دکمه خرید مرحله ای رو کلیک کنید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 896 کلمه

   سلام و درود 

   من هنوز راهی برای شرکت تو دوره اصلی رو پیدا نکردم اما همچنان امیدوارم و تا اون موقع بارها و بارها از دوره رایگان استفاده میکنم چون واقعا هر بار انگار چیز جدیدتری متوجه میشم که دفعه های قبل متوجه نشدم ! خیلی جالبه انگار یه چیزهایی میشنوی که تا حالا نشنیدی ! با اینکه قبلا گوشش کردی ….

   من قبلا یه بار نصفه نیمه از تو یوتویوب این دوره رو گوش دادم بعد سایت رو پیدا کردم و از طریق سایت این بار دوم هست که دوره رو گوش میدم و نمیدونم بگم نتایجی رو دیدم یا نه چون هنوز مطمئن نیستم البته جسمم زیاد نشون نمیده اما رفتارهام واقعا متفاوت شده مثلا من سالها پرخوری شبانه داشتم یعنی شب چندین باربیدار میشدم و میخوردم ! جدای از اضافه وزن خدا میدونه چه بلایی سر دندونام آوردم و هر بار فقط عذاب وجدان بیشتر رو تجربه میکردم ولی نمیتونستم دست بردارم انگار دست خودم نبود هر بار با خودم تصمیم میگرفتم دیگه این رفتار رو تکرار نکنم دقیقا برعکس میشد و اونشب بیشتر از شبای قبل میخوردم و به جایی رسیده بودم که اگر شب چیزی نمیخوردم  اصلا خوابم نمیبرد یا دچار بیقراری پا میشدم ! اونقدر تو جام جابجا میشدم تا برم یه چیزی بخورم تا خوابم ببره ! این یکی از کابوس های بزرگ من بود چون هر رژیمی میگرفتم هم فایده نداشت  حتی یه بار یکی از متخصص های تغذیه که پیشش رفته بودم بهم گفت یه ظرف بزرگ از سالاد درست کنم بزارم تو یخچال و هر بار شب گرسنه شدم از اون بخورم و میدونید چی شد؟ من که قبل از اون واسم مهم نبود چی بخورم بعد از این حرف واسم مهم شه بود که فقط غذا بخورم و همیشه از غذای شب اضافه میزاشتم که نصفه شب از خواب بیدار بشم و بخورمش ! یعنی دقیقا ذهنم در جهت مخالف تصمیماتم حرکت میکرد هر چی رو که فکر میکردم بدتر میشد چون من داشتم اونو بیشتر جذب میکردم و نمیدونستم! خصوصا اگر شام رو زود خورده بودم یا شامِ به قولی حاضری خورده بودم که دیگه شبش افتصاح گرسنه میشدم ، انگار هیچ راهی واسه خلاصی من نبود هر رژیمی هم گرفتم راهکاری واسه این بهم ندادن اتفاقا تاکید میکردن که شام رو ساعت اولیه شب بخوریم  دیگه چیزی نخوریم و هربار تو رژیم ها این باعث میشد ولع من دوسه برابر بشه 😔و بگردم راهی پیدا کنم و خیلی اوقات تو رژیم ها من صبحانه نمیخوردم ناهار رو کمتر از مقدار معین میخوردم عصرونه هم نمیخوردم کالری هاشو حساب میکردم تا اونا روشب بخورم ! تا به خیال خودم عذاب وجدان نداشته باشم البته نتیجه بخش بود و وزنم کم میشد اما چه فایده که دوباره برمیگشت سر جاش و من باز خودمو رو به بی عرضگی متهم میکردم !

   اما حالا بعد از تقریبا ۴۰ روز مداوم که دوره رو گوش دادم و نوشتم و نوشتم ونوشتم به طرز معجزه آسایی شب خوری من از بین رفته من حالا مثل یه آدم متناسب شب هر ساعتی هم شام خورده باشم قبل از خواب مسواک میزنم و میخوابم ذهنم کاملا از شب خوری آزاد و خالی شده البته هنوزم گاهی اتفاق میافته که شب دلم بخواد چیزی بخورم شاید هفته ایی یکبار و چون اولش هست من خودمو سرزنش نمیکنم ، و فقط صبورانه تمرین هامو انجام میدم برای من باورش امکان پذیر نبود یه شب بخوابم تا صبح بدون خوردن چیزی اونم بدون تلاش و تصمیم یا حتی فکر کردن ! حتی فکرمم درگیر خوراکی ها نمیشه یا غذایی که از شام اضافه مونده،  خوب این معجزه منه مگه معجزه چیز دیگه ای میتونه باشه ! من سالها تلاش کردم این عادت غلط رو از بین ببرم و هر بار تصمیم گرفتم نه تنها از بین نرفت بلکه فقط شدتش بیشتر شد ! اما حالا بدون هیچ کار خاصی دارم نتیجه میگیرم البته عجله نمیکنم هنوز راه زیاده من اول راهم و از اونجا که هنوزم راهی برای شرکت تو دوره اصلی پیدا نکردم از خیلی از نکات و آموزش های ناب جامیمونم ولی نا امید نمیشم ! 

   نکته بعدی عجله هست من واقعا اولش عجله داشتم اونقدر که حتی ناامید شدم و بار اول که از یوتویوب داشتم گوش میکردم بیخیال شدم و چون فکر میکردم قراره معجزه بشه و من شب بخوابم و صبح بیدار شم ببینم لاغر شدم از ادامه دادن نا امید شدم و بیخیال شدم اما بعد نتونستم از فکر کردن به حرفای استاد و دوره بیخیال بشم هرچی فکر کردم دیدم راه دیگه ایی نیست من همه راهها رو رفتم و الان تقریبا ته خطم پس باید ادامه بدم نمی دونستم ترازو اونقدر تاثیر بد داره تا تو فایل ها استاد بهش اشاره کردن و من ترازو رو برداشتم تا وزن نکنم خودمو …من این روزها با خودم عهد بستم عجله نکنم با خودم عهد بستم ادامه بدم بدون جازدن! بدون خستگی! بدون کم آوردن !بدون ناامیدی !

   تصمیم گرفتم قاب عکسی رو که از خودم رو دیوار ذهنم آویزون کردم و سالهاست من رو فقط تو یه شکل نشون میده رو بردارم برای همیشه ، چون ایمان آوردم میتونم تغییر کنم و قطعا عکس های جدیدتری از خودم خواهم گرفت تا تو ذهنم ثبت کنم …

   خدا رو چه دیدی شاید تونستم به افسردگیم هم غلبه کنم و دیگه دارو نخورم ! 

   استاد کاش یکم در مورد ترموستات ذهن بیشتر توضیح میداید  خیلی واسم جالب بود ! تراز و ترموستات ذهنی حسابی ذهنمو درگیر کرد! دوست دارم بیشتر بدونم ….

   توکل به خدا 

   یا علی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 51
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   سلام استاد عزیز و همراهان مسیر لاغری با ذهن 

   درمورد من هم عجله اومد سراغم .

   به طوری که نمی تونم روی چیز دیگه ای تمرکز داشته باشم و دائم دارم به لاغری و رسیدن بهش فکر می کنم. کاری به غیر از فکر به لاغری و فایل گوش دادن و نوشتن  انجام نمی دم، .به زبان ساده دارم بخودم فشار میارم و می دونم که این کار باعث می شه که بعدا کم بیارم ،واین بخاطر نتیجه گراییه .

   من فکر می کنم که اگه دائم به لاغری  فکر کنم زودتر لاغر می شم ،انگار توکلم رو ازدست دادم .

   خدا می گه اگه تو در مسیر لاغری باشی ،نتیجه رو بمن بسپار؛  .با فشار آوردن که نتیجه عکس می گیری .

   راستی ،مگه غیر ازینه که لاغری یعنی نمود تناسب فکر ؛وقتی ما در ذهنمون تناسب و تعادل فکری داریم ،در ظاهر خودش رو به صورت تناسب اندام نشون می ده ،این که خود لاغری هم سوژه ای بشه برا برهم زدن تعادل فکر ،یه وسیله ایه که مسیر رو بسیار لغزنده و لیز می کنه .چون فکر می کنیم داریم کار درست رو می کنیم ،داریم فایل گوش می دیم ومی نویسیم، کار غلطی نمی کنیم ،غافل ازینکه مسیر مستقیمی برای لاغری وجود نداره .

   نتیجه اینکه تناسبه فکره که حاصلش تناسب اندامه 

   ما مستقیم نمی تونیم خود لاغری رو داشته باشیم تا زمانی که تناسب فکری نداشته باشیم 

    شرکت در دوره تناسب فکری>>تناسب فکر >>تناسب اندام 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1401/08/24 15:33
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 146 کلمه

    سلام خانم صلاحی ،

    دیدگاه خوبی نوشتی .چند جمله هم من میگم :

    وقتی تناسب جسم نداریم یعنی در افکار و رفتار من اشکال هست …

    باید برم کارو از سر چشمه درست کنم …

    فرمول تناسب اندام به این شکله :

    تناسب فکری  + تناسب رفتاری  =  تناسب جسمی 

    از آخر به اول  :  تناسب جسم نداریم  پس رفتارمون درست نیست در خط تعادل قرار نداره  یا زیاده روی می کنیم یا کند روی   اما اگر بخوایم  رفتارمون درست بشه باید بریم از سرچشمه که اصلاح افکار ، باورها و اعتقاداتمون شروع کنیم   ….. افکار و باورهای چطور درست کنیم ؟ با طی کردن مسیر تناسب فکری با دیدن ، خواندن ، نوشتن و گوش کردن  فایلهای آموزشی  ..این مرحله به حد نصاب برسه  رفتار خودبخود تا حد زیادی درست میشه ۸۰ درصد خودبخود ۲۰ درصد آگاهانه  ،  

    هیچ راهی جز تناسب فکری برای رسیدن به هدف نداریم 

    موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 262 کلمه

   سلام به همراهان عزیز و استاد عزیزم 

   لذت بردن از غذا چه حالتی است لذت بردن زمانی اتفاق می افتد که تمام وجودمان غذارو بخواد  . تا جایی که عشق کنی با غذا تا جایی که فکر و خیال و  مسئله وا بستگی تو ذهنت، موقعی که با غذا هستی نیاد جلو.  میخورم چون دارم لذت می برم. (توی روابط مان هم باید این مسئله رو دقت کنیم که لذت بردن از دوستی ها و رابطه ها تا زمان مشخصی هستند از میزان زمانی مشخصی که میگذرد میشه وابستگی اما اگه آگاهانه دوستی کنیم میتونیم این لذت و عشق را دائماً تجربه کنیم ). حالت تموم شدن لذت و خوردن بخاطر وابستگی  چه حالتیه؟اون حالتی که  مزه غذا برایت عادی شده اما به خاطر اینکه نیاز احساس می کنی به غذا اون هم نیاز کاذب میخوای بخوری. شاید حضرت علی به خاطر این علائم پایان دادن غذا را داشتن میل به غذا معرفی کردند به خاطر اینکه وقتی تو میل به غذا داری هنوز نشون میده که نیاز اصلی و لذت تموم شده و نیاز کاذب شروع شده و اعلام میزان غذا برای لذت بردن یک مقدار تقریباً ثابتیه. وقتی بستنی میخوریم در گاز اول طعم شکلات و شیر و وانیل را کاملاً احساس می‌کنیم و در گاز دوم این طعم و کمتر میشه و تقریباً تا نصف بستنی این طعم و بو ها و لذت بردن تمام میشه و ما نصف  بقیه رو به علت های مختلف که پول مون هدر نره ، حیفه بزار بخورم لذتش رو ببرم. غافل از اینکه دیگه لذتی نمی بری و فقط به طعمش وابسته شدی .  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/02/04 19:22
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,342 کلمه

   سلام به همگی 

   من به مدت دو سال و خورده ای هست که در این مسیر هستم و به معنای واقعی ایمان آوردم که میشه از این راه لاغر بشم  چون نتایج الآن خودم گویای همه چیز هست چون من قبل از وارد شدن به این  سایت در یه اندام دیگه بودم واز وقتی وارد این مسیر شدم یه جسم زیبای دیگه دارم  پس  اطمینان دارم با استمرار در این راه بودن بازم  من خوش اندام تر و زیبا تر  و جوانتر وسالم تر خواهم شد چون من کسی بودم. که با شرایط خاصی  وارد  این  سایت شدم   و شرایطم این طور بود که به خاطر  حرفهای به سری پزشکان و حتی کارشناس تغذیه ام  که این اواخر که زیر نظرش بودم  مجبور شدم دو مدل دارو بخورم. چاقی  رو برام طبیعی کردن و گفتند تو از این به بعد چاقتر  میشی و من  لاغر که  با چنگ و دندون و سختی از راه رژیم سخت در وزن ۵۹ کیلو بودم یک دفعه  زیر و رو شدم و دیگه نه تنها  خبری  از لاغری نبود بلکه  هر ماه شاهد افزایش وزن خودم بودم و اصلا من وزن ثابتی نداشتم و فقط تنها آرزوم این بود که با هر مقدار اضافه وزن که دارم  راضیم فقط ثابت بمونم و دیگه بیشتر از این وزن اضافه نکنم  و این در حالی بود که من تحت رژیم و ورزش. سنگین بودم و هیچ کار دیگه ای از دستم بر نمیومد. و این اواخر خسته  و ناامید و با حال بد  هر روز رو سپری میکردم تا با این سایت آشنا شدم ومن با آموزشها هر لحظه زندگی میکردم و به اونها عمل می  کردم و میدیدم اطرافیانم بهم میگفتن انگار جمع تر شدی و بعد خودم متوجه شدم انگار لباسهام برام گشاد شدن و بعد به  درستی  این راه بیشتر ایمان آوردم چون هیچ کار خاصی نمی‌کردم حتی  یک پیاده روی ساده. رو هم انجام نمی‌دادم و تازه هر آنچه دلم میخواست رو می‌خوردم ولی نتایچ شگفت انگیز ی داشتم که در گذشته برام ارزو  بود  و برام در گذشته محال ممکن بود که اینچنین. با لذت و راحتی و با عشق. در مسیر تناسب باشم  و حتی من در گذشته حاضر بودم همیشه در رژیم و ورزش سنگین باشم فقط وزنم ثابت باشه و دیگه بالا نره و اما خدا چندین برابر بیشتر از خواستم به من داد هم جسم زیبا  ولاغر و هم آزادی و هم لذت و ارامش،و ‌‌.. کلی چیز دیگه که بارها گفتم من با این روش به اونها رسیدم یعنی من خیلی هدایتی زمانی که با این سایت آشنا شدم برای لاغری  وارد شدم اما حالا کلی نتایج بزرگ و ارزنده دارم واصلا  انگار  اطمینان دارم که به لاغری کامل  به زودی خواهم رسید و من دارم  برای خلق بقیه ی خواسته هام قدم بر میدارم  .

   من در گذشته یه آدم همیشه  گرسنه بودم که حرص،و ولع خوردن داشتم و در بیشتر اوقات منتظر فرصتی بود مثل مهمانی و روز  تعطیلی  و تفریح و تولد و  رستوران و سفر و … که پرخوری کنم و اما بعدش هم کلی عذاب وجدان و حال بد و … داشتم همیشه استرس و  نگرانی داشتم همیشه ترس از چاقی بیشتر داشتم و .. همیشه هم اضافه وزن بیشتر رو تجربه میکردم و اما حالا به لطف خدا تمام اون حالتها رو ندارم و یا خیلی کمرنگ دارم و الان که دارم مقایسه میکنم یادم میاد در گذشته چه بودم والان چه هستم واقعا من یه شخصیت جدید پیدا کردم با کلی افکار و رفتار جدید که همه رو مدیون این  سایت ارزشمند هستم اما هنوزم باید تغییر کنم هنوزم باید عالیتر بشم و  من با تکرار به هر آنچه که بخوام میرسم چون تکرار مادر تمام بادگیری ها هست .

   من در حال حاضر مثل متناسبهای اطرافم فکر میکنم و یا رفتار میکنم و به جاهایی خطایی دارم نمیگم ندارم چون سالها در گیر اضافه وزن بودم ولی ناراحت نیستم با استمرار در این راه من  اون فرمول‌های اشتباه  رو  کمرنگ  میکنم و به زودی  به نتایج جدیدی خواهم رسید .

   چاق شدن در بدن ما سرعتش خیلی  کندتر از لاغر شدن هست چون چاق شدن  یه روند غیر طبیعی هست که بدن با اون هم جهت نیست .و اما لاغر شدن چون روند طبیعی جسم ما هست خیلی راحت و ساده و زودتر در بدن ما اتفاق میفته ..

   من یادم میاد سالها به خاطر چاقی اعتماد به نفس لازم و روابط خوب با اطرافیان و سلامتی و ارامش،و  حال خوب و …. رو نداشتم و من چون داشتم مدتها به چاقی توجه میکردم چاقی بیشتر رو هم جذب میکردم مثلا با وزن کردن من داشتم خودم رو چاقتر میکردم یادم میاد این اواخر که دکترها گفتن تو چاق خواهی شد به خاطر  کنترل کردن چاقیم و به خاطر اینکه نزارم چاق بشم ترازو خریدم و هر هفته خودم رو وزن میکردم و در نهایت چاقی بیشتر  رو تجربه میکردم و حال بدتر و نگرانی بیشتر و استرس بیشتر رو تجربه میکردم و اما از زمانی که وارد سایت شدم حتی یک بار نشده خودم  رو وز ن  کنم حتی هنوزم نمی‌دونم چه وزنی دارم و انصافا نتیجه اش برام  آرامش و  حال خوب بوده و هست و چنان برای من نتایجش پر رنگ بوده و لذت بخش، که  از وقتی در این مسیرم حتی یک  بار  نشده من این کار رو مثل گذشته انجام بدم و هنوزمثل روز اول به تمام تعهدات پایبند هستم و با عشق در این مسیر گام برمیدارم و من مطمعنم با تمرین و استمرار در این راه نتایج  عالی بگیرم .

   لاغری با ذهن یک هنر هست مثل سایر هنرهای دیگه که من با تکرار این آموزشها در انجام اونها مهارت بیشتری  پیدا میکنم و نتایج عالی  رو رقم میزنم و من خیلی وقت هست که به نجواهای ذهنی خودم  پر و بال ندادم و نمیدم و اونها بسیار کمرنگ و کم شدند و اگر هم نجوایی باشه که بخواد من رو گمراه کنه با دلیل و یا نمونه نشون دادنش اون حرفش رو نقض میکنم چون ممکنه یه وقتهایی یه چیزی بخورم که اون منفی بافی بیاد بگه وای فلان چیز رو خوردی پس چاق میشی و من با دلیل که  نوع غذا تاثیری بر جسم من  نداره و این  افکار من هست که تاثیر داره و بعد با دلیل و نمونه که فلان فرد متناسب با من خورد پس چرا من چاق بشم اون لاغر ؟؟ باهاش  حرف میزنم و سریع دیگه ساکت میشه و من دیگه نجوایی نخواهم داشت .پس من  چون مدتها هست  به  اون نجواها بال وپر نمیدم اونها هم بسیار کمرنگ شد ن و  در مواقع خیلی   خاصی شاید  از اونها داشته باشم .شایدم نداشته باشم .

   وای استاد عاشق این حای صحبتهای شما شدم که خداوند شفا میده نه دوا  و من هم جز کسانی هستم که مزه این سلامتی روچشیدم و هنوزم باید بچشم و به سلامتی کامل و بیشتر ازالانم برسم  من عاشق این خدای خودم هستم که در این راه شناختمش  و بهش رسیدم .

   وای من عاشق احساس ازادی در این  راه هستم چقدر لاغری  با این  موضاعات ارزشمند هست من دارم با این راه عشق میکنم چون سالها بود که من به خاطر رژیمم  خیلی از  مواد غذایی رو نخورده بودم که به لطف این راه دارم میخورم و لاغر تر هم شدم و یا آزادی در خریدن که نگم براتون  چقدر ارزشمند هست و  برای من بسیار بسیار  لذت بخش  هست و برای تک تک عزیزان سایت  آرزومندم 

   و اتفاقا در زمینه ی  سلامتی باید بگم  تقزیبا  دو ماه پیش پیش من یه آزمایش خون کامل سه صفحه ای دادم که به لطف خدا هیچ گونه مشکلی نداشتم مگر تیروییدم که اونم  زیر نظر پزشکی دارم پیگیری میکنم و هر دفعه ازمایش  میدم ازدفعه ی قبل خودم بارها و بارها بهتر شده طوری که پزشکم شوکه شده و مطمعنم به زودی به سلامتی کامل تمام اندامها ی بدنم میرسم 

   در واقع من دارم با لاغری کامل تلافی تمام اون سالهای  رنج و چاقی خودم رو و اون همه استرس و  حال بد و نگرانی و محدودیت در میارم هم در خوردن و هم خریدن و هم حال خوب و هم پوشیدن و هم سلامتی و  هم ….من دارم تلافی میکنم و لذت میبرم و از تمام لحظاتم لذت  میبرم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/01/31 17:29
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 7 کلمه

   ممنون استاد حتما اون فایل گوش میدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1401/01/31 08:56
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   سلام استاد گرامی

   من چند ساله دوره ورود به سررمین لاغری تهیه کردم

   اول با دوره رایگان شروع کردم و یادم به قدری حرفهاش برام جدید و الهام بخش بود تا صبح تمام ۱۲ فایل گوش دادم و بعد یک هفته همه به میگفتن لاغر شدی و من از فرداش در رفتارم تغییرات عالی ای دیدم و البته در احساسم همون شب پرونده چاقیم برای همیشه بسته شد و خیلی سریع دوره مقدماتی خریدم و الان با وجود دوره مقدمه دوره پیاده روی

   دوره رسیدن به ارزوها و سیزده گام هنوز میام اینجا چون اینجا در واقع پله اول بود برای من 

   در مورد لاغری باید بگم به نتایج عالی رسیدم ولی هنوز به ایده الم نرسیدم

   اما تغییرات دیگه ای کرده زندگیم که سرعتش خیلی بیشتر از باور من و متاسفانه یک مانع ذهنی برام ایجاد میشه که مرتب میگه چشم میخوری ممنون میشم تو این زمینه کمکم کنید و متاسفانه مانع همسرم میشم تا بعد سالها ماشین مورد علاقش بخره و میگم یک مدل پایین تر بخر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 1 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 124 کلمه

    سلام و درود
    اگه اونهایی که فکر می کنی شما رو چشم می زنند در بهبود شرایط زندگی شما تاثیر داشتند بلکه حق با شماست و بهتره مراقب چشم و قدرت اونها باشید
    اما اگر بررسی کردی و دیدی افراد و اطرافیان نقشی در بهبود شرایط زندگی ات نداشتند و شرایط فعلی شما اول بخاطر خواست خودت بوده و بعد به لطف خدا به مسیرهای بهتر هدایت شدی و در نتیجه الان شرایط بهتری در زندگی داری پس دیگه نگران چشم خوردن از دیگران بودن فقط یک توهم و بخاطر گفته هایی است که از قبل شما بارها شنیدی و از نظر من عقیده داشتن به چشم خوردن شرک و بی اهمیت شماردن قدرت خداوند است
    از محتوای چشم زخم که در سایت هست استفاده کنید
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 93 کلمه

   سلام و عرض ادب خدمت دوستان و
   استاد عزیز
   من احساس میکنم تغیرات کمی در میلم به شیرینیجات و غذا شده،
   و کاملا امیدوارم و مطمئنم که میتونم ادامه بدم و موفق میشم چون بهش ایمان دارم که فقط مسیر شما درسته،
   ممنونم ازتون که گفتید اگه کسی نتونه تو دوره آموزشی اصلی شرکت کنه باید مرتب این ۱۲ فایل رایگان رو تکرار کنه،
   فعلا که من پولش رو نمیتونم جور کنم،
   بازم از اول فایلهارو گوش میکنم و تمریناتش رو تو دفترم انجام میدم،
   ان شاالله همیشه موفق ، سلامت ،شاد و در مسیر متناسب شدن باشید :))

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1401/01/31 08:58
    مدت عضویت: 1738 روز
    امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 35 کلمه

    اگر دوره ها رو بخری عالی

    ولی بودن کسانی که با دوره های رایگان بیست کیلو کم کردن به شرطی که متعهد باشی و هر روز فایل گوش کنی نظرت بنویسی و نظرات بقیه رو بخونی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 9 کلمه

     ❤سلام دوست عزیز
     ممنونم از راهنماییتون
     خوشحال شدم
     شاد و سلامت باشید❤

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/07/04 22:37
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 321 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   من هم هر روز و هر لحظه سپاسگزارم که خداوند منو به این مسیر هدایت کرد و همینطور سپاسگزارم برای شما استاد عزیز و بزرگوار که همیشه در حال به روز رسانی فایل ها هستین هر روز آگاهی های جدیدی به ما می دین .

   من هم این حرفهای فایلها در یه زمان‌هایی خیلی برام مرور می شه . عجله نداشتم اصلا تو این دوره ولی نمی دونم الان دوست دارم سرعتم بیشتر بشه ….

   من هم در این مسافرت اخیر که بعد از دو سه سال رفته بودم همش سلف سرویس بود ولی من دو سال توی دوره بودم و اون موقع که من شروع کردم دیگه خورد به این مسایل و جایی مهمونی و مسافرت نرفتیم به غیر از عروسی دختر خالم که همون اوایل دوره بودم .ولی با این همه غذاها ولی من بیشتر موقع ها سیر بودم و خیلی چیز زیادی نمی خوردم فقط از اون چیزهایی که دوست داشتم به اندازه می خوردم یکی دودفعه هم چیز کیک خوردم که خیلی عالی بود اصلا با تمام اونایی که قبلا خورده بودم فرق داشت .

   من کلا از اول تمام پرخوری هام یادمه توی خونه بود بیشتر وقتی بیکار بودم و همینطور از غذای بیرون خیلی ترس داشتم و همینطور شام خوردن مخصوصا دیر شام خوردن فکر می کردم چاق کننده هستن فکر می کردم هر روز باید ورزش کنم سخت و عرق بریزم .

   حالا این نکته ای که اشاره کردید دوره ای دارن که لاغری و نگه داره من ندیده بودم همچین چیزی برای همین بود که رژیم تموم می شد دوباره کم کم چاق می شدم..

   این ترازو هم که دیگه نگین من واقعا معتاد بودم ولی حالا خیلی کمتر شده هنوز رفع نشده به طور کامل .

   فرمولها عوض شده هر وقت دوست داشته باشم می رم پیاده روی برای احساس خوب یه دوری می زنم حالم بهتر می شه الان هم باید شروع کنم کم کم یوگا هم انجام بدم برای حال خوبم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار *Somayeh*
   1400/06/04 18:30
   مدت عضویت: 1045 روز
   امتیاز کاربر: 45
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام برهمگی

   من خودم از اون دسته افرادی بودم که همش به عجله کردن معروف بودم خصوصا در خونه . ومادرم همش منو باخاهرکوچیکترم مقایسه میکرد که اون چون دقت میکنه تو کارها کارهاش تمیزه اما تو نه همش تند تند وباعجله انجام میدی .

   من نه تنها در کارهای خونه بلکه در راه رفتن . غذا خوردن . درصحبت کردن درپذیرایی از مهمان و.. همش عجول بودم حتی کنکور سراسری همون باراول تعیین رشته کردم ورفتم دانشگاه. 

   وجالب اینجاست که خاهرکوچیکم بااینکه کارهاشو به آرامی انجام میده همش وقت زیاد میاره اما من نه .

   اما از موقعی که در دوره شرکت کردم و حواسم به رفتارهای غذاییم شد و آرامتر غذا میخورم آرامتر کارهامو هم میرسم آرامترصحبت میکنم آرامتر راه می روم و کلی درشخصیت رفتاری من هم تاثیر گذاشت .و آرامش خوبی در زندگیم دارم تجربه میکنم 

   این دوره هم برام همینه منی که اوایل عجله داشتم روزی چندتا فایل رو تند تند بخانم وزود تموم بشه الان چندبارگوش میدم ویس های دوستان و کامنتها رو میخونم و چون تجربه کرده بودم که عجله فقط استرس میاره و استرس آرامش ذهنی ما رو بهم میزنه تصمیم گرفتم با لذت پیش برم تا به نتیجه دلخواهم برسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/05/17 14:09
   مدت عضویت: 1074 روز
   امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   سلام استاد عزیز، از فایلهایی که زحمت کشیدید و به طور رایگان در اختیار ما گذاشتین استفاده کردم و بسیار عالی هستن اما در بعضی صحبت‌ها با یک سری تناقض روبرو شدم در فایل قسمت یازدهم شما میفرمایید قبلا که چاق بودین اصلا به اینکه چی میخورین توجه نداشتین و به راحتی هرچیزی را میخوردی، اول این که در مورد من اصلا این طوری نبود و کلا همان موقع هم با عذاب وجدان و ترس غذا میخوردم، دوم اینکه مگر شما الان نمیفرمایید باید ذهن رو از ترس و عذاب وجدان در مرحله اول خارج کرد و به آرامش رسید که روی مواد غذایی حساس نباشیم پس اگر چاق ها این ویژگی را دارند چرا لاغر نشده اند؟ موارد دیگری هم از تناقض هست که اگر صلاح بدانید خدمتتان عرض می کنم، با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام و درود
    به تناقض های ذهنت توجه نکن
    به آنچه می خوای تجربه کنی توجه کن و به دنبال آن در مطالب آموزشی باش
    هرچه بیشتر ادامه بدی تسلط شما بر موضوع لاغری با ذهن بیشتر شده و تناقض ها کمتر میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/04/28 16:58
   مدت عضویت: 1705 روز
   امتیاز کاربر: 30041 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 871 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم 

   من هر روز با عشق داخل سایت کامنت میزارم و لذت میبرم از اینکه در مسیر صحیح متناسب شدن هستم و خوشحالم که این همه انگیزه واشتیاق من نتیجه داده و کلی من متناسب شدم و هنوزم متناسب تر خواهم شد چون تعهد و استمرار و انگیزه ی زیادی دارم .

   من واقعا از این دوره و کل مطالب سایت راضی هستم و ایمان دارم هر کس شرکت کنه نتیجه میگیره همانطور که خودم تونستم با بودن در این مسیر نتیجه بگیرم ..

   من از وقتی وارو سایت شدم کل زندگیم متحول شده و آنچان من لذت میبرم از این همه تغییر ات و این همه راحت بودن لاغر شدن که بینهایت خوشحال هستم چون قبلا هر بار تلاش برای لاغری میکردم من نتیجه ی ماندگار نمیگرفتم. و اما بعد از چند وقت و وارد شدن به این مسیر من دارم هر روز به جسم دلخواهم نزدیکتر میشم و مطمعنم به زودی به تناسب دلخواهم میرسم .

   من  به محض  وارد شدن در سایت و شروع این دوره کلی نتایج اولیه کسب کردم و کلی تعییر رفتار و تعییر احساس داشتم و دارم و اما من دیگه تک نفره جلو نمیرم یه صدایی در ذهنم هست که هر جا  من خطا برم به من گوشزد میکنه و ذهن من خیلی عالی من رو داره راهنمایی میکنه که چه رفتارراز تو درست هست و چه جایی غلط هست و من دیگه اون حرص و ولع و پرخوریهای گدشته رو ندارم  .

   وقتی استاد این راه رو رفته و تونسته پس منم میتونم اگر استمرار و تعهد  داشته باشم .چون در همه ی افراد چاق حس ناتوانی وجود داره اما ما با این دوره ها به این  جا  میرسیم که من  هم میتونم تعییر کنم فقط باید مراقب این باورها ی جدید  که در ما به وجود اومدن باشیم که از بین نرن و  بر عکس جوانه بزنن و رشد کنن و اما خوب بدونید روند پیشرفت باورهای صحیح در ما خیلی ببشتر از باورهای علط در ما هست چون طبیعت جسم ما به سمت لاغری هست   .

   استمرار و تکرار  باعث میشه ما پیشرفت کنیم .

   چاقی با اضافه وزن تفاوت اره ؟؟؟ بله داره ما در تمام سالها  به دنبال برطرف کردن اضافه وزن بودیم اما ما باید چاقی رو برطرف کنیم چون چاقی مجموعه ای از فرمولهای غلط هست  که در ذهن ما هست  و  دیده نمیشه  که  بر طرفشون نمیکنیم و ما همیشه اون اضافه وزن رو در لباس و ترازو  و…  رو میبینیم  و میخواهیم  اونها  رو برطرف کنیم .

   هر وقت ما روی ترازو بریم و احساسمون بد بشه ذهن ما چاقی  رو  در بدن ما بیشتر و بیشتر کرده و این کار فقط  به خاطر رفتار خودمون هست پس بایدوزن کردن رو کنار بزارید .

   متناسب شدن با استمرار به دست میاد و به یکبار دیدن این فایلها  اکتفا نکنید و هر اموزش ذهنی تمرین میخواد مثل آموزش رانندگی و یا یاد گرفتن زبان انگلیسی ..

   ما باید این آگاهی ها رو به عنوان اگاهی جدید بپذیریم و مغز ما بر اساس اونها دستور جدید صادر کنه .همزمان با کار کردن روی ذهنت و اطلاعات جدید دادن شیطان میاد که ما  رو منحرف کنه و اگر ما بهش گوش کنیم و حالمون رو بد کنیم خیلی راحت بهش اجازه دادیم سعی و تلاش ما رو برای لاعری از بین ببره .

   پس به این نجواهای منفی گوش نکنید.و ما با این  دوره ها به آرامش  و حال خوب و همه چیز میرسیم و اصلا لاغررشدن حاصل همین تغییرات در ما هست و کسی که اعصاب ضعیف داره هر چقدر تلاش کنه بی فایده هست  به همین علت  هر کس وارد این دوره ها میشه میبینه اعتماد به نفس و روابط و سلامتی و خودباوری و …. به وجود میاد که خیلی اینها ارزشپن هستن مخصوصا سلامتی که به خاطر تعادل بین ذهن و جسم  که افکار منفی وجود نداره به وجود میاد.

   خداوند در قران گفته من شما رو شفا میدم نه دوا پس اگر درست عمل کنید مزه ی سلامتی رو هم درک خواهید کرد .

   من قبلا شکست و ناتوانی و محدودیت و افسردگی و رو به خاطر چاقی زیاد پیدار کرده بودم و اما حالا به خاطر این روش من کلی چیز عالی و ارزشمند کسب کردم مثل آرادی و نشاط و شادی و سلامتی و احساس خوب و … کسب کردم  اینها همه لطف خداوند هست که ما رو به این راه هدایت کرده .

   عاشق لاغر شدن هستم .

   هیچ کس با زجر و ناراحتی چاق نشده همیشه با لدت ما در مسیر چاقی قرار گرفتیم و ارام ارام ما چاق شدیم و زمانی که خیلی چاق شدیم رنج اون‌چاقی ما رو اذیت کرده و حالا هم داریم با لذت زیاد لاعر میشیم  تا تلافی اون روزها در بیاد.

   من هر روز سپاسگزار خداوند هستم که در این مسیر درست هستم و از خدا میخوام‌کمکم کنه تا بتونم به اون وزن دلخواهم برسم و جدیدا هدایت شدم به یک دوره ی کوتاه از شما ولی واقعا بینطیر  و عالی هست و امیدوارم با عمل کردن هر روز به اون اگاهی های جدید که واقعا خدا هدایتم کردم من تناسب کاملم رو به دست بیارم و موفق بشم  من عاشق این سبک و این روشم و هر روز مشتاقتر  میشم که وارد سایت بشم و از تمام مطالب مفید شما استفاده کنم .

   شاد شاد شاد باشین استاد عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f1362badremonir@gmail.com
   1400/04/05 22:10
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   باسلام و درود خدمت استاد بزرگوار وهمه ی همراهان

   من طی ۱۱جلسه آموزش رایگان نکات بسیارناب وارزشمندی را یاد گرفتم که تابه حال کسی اینگونه نتوانسته بود مسیر واقعی زندگی را برایم بازگو کند درست است که به  ی سری اعتقادات پایبند بودم اما آنگونه که باید درعمق وجودم  ایجاد نشده بود دراین مسیر هرچه بیشتر رو به جلو میروی  اشتیاقت برای ادامه مسیر بیشتر و بیشتر میشود هرچیزی را بدون دلیل واقعی یاد نمی‌گیری تازه دارم با قدرت و نیروی فوق‌العاده ذهن آشنا میشوم نیرویی که سالیان دراز در کنارم بود اما حضورش را حس نمی‌کردم من یاد گرفتم که چگونه خودم را باور کنم ودوست داشته باشم برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب نیازی به عجله نیست همه چیز در مسیر درست با شور و اشتیاق دنبال می‌شود آنچه مهم است آرامش درونی است که باغلبه ی برافکار منفی حاصل میشود چقدر لذت بخش است وقتی در مسیر درست قرار میگیری وموانع راشناسایی کرده با فرمول‌های صحیح قدم در سرزمین لاغرها میگذاری وچقدر ازاین همه تغییر شگفت زده خواهی شد فقط کافیست درانجام تمرینات استمرار داشته و باور کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ازخدای مهربان و استاد عزیز سپاسگزارم که دیدگاه مارا نسبت به جهان هستی تغییر داد با تلاش و پشتکار دراین مسیر باقی خواهم ماند به یاری خداوند .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatemehboskabadiii@gmil.com
   1399/11/19 15:09
   مدت عضویت: 1266 روز
   امتیاز کاربر: 224 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   سلام من تازه اول راهم و دفعات اوله که فایلارو گوش میدم اونم با چه مشکلاتی وقتی نت ضعیفه اصن فایل بالا نمیاد و من شاید دو روز دو روز نتونم فایلای جلسه بعدش رو گوش بدم ولی همیشه ذهنمو درگیر لاغری میکنم و با خودم میگم راه همینه و کم کم و طبیعی متناسب میشم وعجله ایی ندارم در حالی که خیلها بهم گفتن چاقتر شدی چن وقته ولی من ذهنمو درگیر نمیکنم میگم مهم اینه از درون احساس سبکی میکنم و کم کم در ظاهر پیدا میشه من دلم میخواد که بتونم ارامش درونیم رو حفظ کنم ولی متاسفانه شکست میخورم ولی باز هم از اول شروع میکنم من مطمئنم که با باور و ذهنیت درس به تناسب اندام و همچنین آرامش ذهنی میرسم به تمام دوستانی که مثل من توانایی توان خرید می‌کنمای اموزشی را ندارند میگم دوستان در همین دورهای رایگان استمرار داشته باشید هیچ کاری در دنیا نشد نداره ومطمئنم به نتیجه میرسیم ناامیدی کاره شیطانع

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/10/21 08:10
   مدت عضویت: 1579 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 527 کلمه

   با سلام
   من هميشه دوست داشتم مريض بشم تا لاغر بشم و داشتم به اين و اون ميكفتم من حاضرم بميرم و به درد سختي مبتلا بشم كه لاغر بشم اخه وقتي ادمهاي رو مي ديدم كه بر اثر يك بيماري وزن زيادي كم ميكردن خودم و تو اون شرايط مي ديدم كه ميشه منم مريض بشم اينقدر وزن كم كنم تا اين حد لاغري برايم ارزش داشت كه دوست داشتم بخاطرش رو تخت بخوابم و از خواب و خوراك بيفتم كه وزن كم كنم
   جون فقط از اين طريق ميشد جلوي اشتهامون رو گرفت 😀
   يا بعضي وقتها با خودم ميكفتم ما رو بايد ببرن حبس ابد اونجا ديكه ميتونم دست از خوردن بكشم
   يا ميكفتم دليل خوردن زياد من نشستن در خونه هس
   اخه ما جون زياد تو خونه هستيم هي دوست داريم يه حي بخوريم
   يعني خوردن زيادم رو مقصر هر عاملي ميدونستم
   حاضر بودم هر كاري كنم تا از اين خوردن هاي بي مورد و الكي كه حالم و بد ميكرد دست بكشم ولي نميشد
   تا اينكه به لطف خدا با يك گروه عالي و ارزشمند و دوست داشتني اشنا شدم
   كه تونستم زندكيم رو از نو بسازم اونم جه زندكيه ،
   زندكيه اي كه سرشار از توام از شادي ارامش شادي عشق تولدي دوباره صبر از همه مهم تر صبر
   من هميشه براي هر كاري خيلي عجله ميكردم و دوست داشتم سريع نتيجه ببينم
   به باشكاه ميرفتم و تا يكي دو هفته كه ميشد اكه وزن كم نميكردم نكران مبشدم دلسرد ميشدم ميكفتم جند وقته ميام انكار تكون نخوردم فقط ميخاستم زودي به نتيجه برسم و همش عجله داشتم
   در رزيم گرفتن هم همبن جور خيلي عجله داشتم با جند روز رزيم گرفتن به دنبال نتيجه بودم و دوست داشتم بعد از جند روز همه بهم بكن و جون كسي جيزي نميكفت ميكفتم نه فايده نداره

   يعني به هر كاري دست ميزدم زياد زيادش شايد دو ماه طول ميكشيد بعد رهاش ميكردم يعني همين عجله نميزاشت كاري رو ادامه بدم و مرا منصرف ميكرد كه اينم نه فايده نداره ولش كن

   خيلي خوشحالم ١٠ماهه در اين دوره هستم و صبر فراوان دارم و اصلا عجله نميكنم خسته نميشم از بودن در اين دوره هر روز اشتياقم بيشتر ميشه براي ادامه ي مسير

   ،،،،،،بعضي وقتها اون منفي باف هست و بهم ميكه حالا تا كي به ايده الت ميرسي خيلي طول كشيده ا باز برميگردي به اون وزن قبلت تو نميتوني موفق بشي
   اما من ساكتش ميكنم و ميكم نه اين دوره مثل بقيه دوره ها نيس من باورش دارم و مطمينم اين دوره همان جيزي بود كه من ساليان سال دنبالش بودم اين همان راز خوشبختي منه
   مكه ما يكدفعه جاق بوديم كه بخواهيم يكدفعه لاغر بشيم ما بايد هر روز يك گام به سوي موفقيتمون برداريم و قدم به قدم به اون ايده المون برسيم
   من باور دارم قدم هاي كوجك روزانه در انتهاي راه منجر به نتايج بزركي مي شوند 🙏🏻🥰
   خدايا شكرش كه در اين راه ارام هستم و با صبر و اشتياق دارم به سمت ارزوم حركت ميكنم و هر روز با استمرار ادامه ميدم
   استاد ممنونم بابت فايل هاي ارزشمند و عالي
   ان شاالله كه خداوند پشت و پناهتون باشه و هر جه از خداوند طلب كنين بهش برسين 🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌷🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fereshtehgeranpayeh
   1399/10/18 00:04
   مدت عضویت: 1629 روز
   امتیاز کاربر: 18727 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان و استاد عزیز
   من در تمام زمانی که با این سایت و فایل های صوتی و تصویری و متن های ارزشمندش اشنا شدم برای رسیدن به نتیجه که همان تناسب اندام است عجله داشتم ولی طبق گفته های استاد چون می دانستم که حربه منفی باف است سعی کردم این عجله را با اشتیاق و انگیزه جایگزین کنم البته هنوز کاملا موفق نشدم ولی چون هنوز در حال گوش دادن به فایل ها و انجام تمرین ها هستم پس هنوز یک قدم از منفی باف جلو هستم و به این زودی ها پا پس نمی کشم و تا رسیدن به هدف خودم دست از تلاش بر نمی دارم ۱لبته استمرار در این مسیر خیلی مهمه ولی باید همراه با اشتیاق و حال خوب باشه من هر موقع که حالم خوب باشه اشتیاق و انکیزه بیشتری برای ادامه مسیر دارم و به طبع اون نتایج بهتری میگیرم ولی اگر حالم خوب نباشه شور و شوقم کمتره و نتیجه خوبی برام نداره و بیشتر عجله می کنم چون می ترسم که خسته و نا امید بشم و راهم رو نیمه تمام رها کنم ولی چون در این راه با خودم متعهد شدم و قسم خوردم تا آخر مسیر برم نتیجه دلخواهم رو بگیرم دست از تلاش بر نمیدارم و مطمئنن یه روز غول چاقی رو به زانو در میارم و شکستش میدم و چقدر این پیروزی لذت بخشه و احساس آزادی وآرامش برام خواهد داشت وقتی بهش فکر می کنم خیلی ذوق زده میشم و سر از پا نمیشناسم به امید ان روز💪💪💪💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/10/04 10:43
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 633 کلمه

   سلام به استاد عزیزم و دوستان گرامی من می‌خوام یه اعترافی کنم من هم دفع قبل تو همین دوره لاغری با ذهن همین اشتباه کردم که عجله کردن بود تا فایل چهارم خوب پیش رفتم یهو وسوسه شدم خودم وزن کنم همین که دیدم وزنم تغییر کرده واومده پایین خیلی ذوق زده شدم و باورم نمیشد حتی تو تمرین قبلا هم نوشتم استاد من تغییر کردم باورم نمیشد اخیه من کاری نکردم تازه اول دوره هم هستم اونم دوره رایگان خلاصه اومدم تند تند فایل گوش دادم که زود تموم بشه برم باز وزن کنم و خیلی عجله داشتم که به لاغری برسم و به دیگران ثابت کنم تونستم و دهن بقیه ببندم 😂 تا فایل ده بود پیش رفتم باز خودم وزن کردم تا همونم و اصلا تغییری نکردم گفتم تا دوره تموم کنم حتما تغییر میکنم و یکمم ناراحت بودم از ت دلم چرا کم نشدم فایل ها تموم شد رفتم وزن کردم دیدم نیم کیلو هم اضاف کردم و خیلی دلسرد شدم ولی بعداً که فایل ها رایگان در مورد موانع لاغری مطالعه میکردم فهمیدم من چندتا اشتباه داشتم یکی عجله بود دومی نیاز به لاغری بود واسه جلب توجه سوم وزن کردن و چهارم باورنمیکردم بتونم لاغر شم وتهه دلمم یه چیزی می‌گفت این راه ادامه بده این راه درستیه و جوری بودم که حتما باید روزی یبار تو سایت مطالعه میکردم یجور آرومم میکرد خلاصه من گفتم باید از اول شروع کنم با صبر حوصله که شروع کردم و وقتی رفتم شروع کردم اصلا انگار روز اولم بود انگار هیچی بلد نبودم و متوجه اشتباهات قبلا هم میشدم که استاد تو فایلم گفتن ولی من اصلا انگار نابینا بودم وکلا حرفهاش تازه متوجه میشدم من از ۱۲ابان ماه شروع کردم و الان که ۴دی ماه است تموم کردم یازده جلسه لاغری با ذهن تو این مدت خودم وزن نکردم عجله نکردم و روی خودم کار کردم می‌دونم هنوزم اشتباهاتی دارم نمیگم که استاد شدم ولی خب بهتر از قبلا هستم آرامش ذهنی دارم و بازم دوره تکرار میکنم و یکی یکی موانع از بین مبیرم من قبلا متوجه نبودم که ذهنت مشغول دیگران کنی به نتیجه دلخواه خودت نمیرسی و اینم یکی دیگه از موانع خودم می‌دونم در راه رسیدن به هدفم چون وقتی من بیشتر فکرم روی مسایل مشکلات حرفها دیگران باشه احساسم بد میشه و احساس بد مساوی اتفاق بد است باید ذهنمون خالی کنیم از اخبار حرفها منفی دیگران رفتارها آن ها و بهشون واکنش نشون ندهم و تمام ذهنم بزارم روی خودم تا احساسم خوب شه و جذب های خوب داشته باشم اگه من افسرده نگران ناامید باشم هیچوقت به لاغری نمیرسم پس بیخیال دیگران تا الان واسه دیگران حرفها دیگران زندگی کردم دیگران ناراحت نشن عه بنده خدا تصادف کرده عه اون این حرف بهم زده بیخیال همه اینها مانع من میشه برای رسیدن به هدفم اگه می‌خوام شاد باشم باید خودم احساسم کنترل کنم و بزاری روی خودم تا روز به روز شگفت زده شم استاد از شما خیلی ممنونم تو این همه مدت که زندگی کردم هیچکس اندازه شما زندگی کردن به من یاد نداده لیسانس گرفتم ولی تا حالا نشنیدم یه استاد بگه همچی ذهنی است همیشه مارو ترسوندن اگه میخواه کار کنی باید پارتی داشته باشی….. و همیشه مانع نهادن جلو پاه ما حتی نصف شما به ما درس زندگی کردن ندادن از جامعه بگیر اخبار بگیر استاد ها بگیر کلا واسه رسیدن به هرچیزی مارو دور کردن با حرفهاشون حتی از خدا که من امیدی دیگه به خدا نداشتم ولی شما واقعا زندگی آسون کردید واسه من منی که دیگه هیچ امیدی به خودم نداشتم روز به روز امید وار تر میشم حسم بهتر میشه خدا بهتر میشناسم و ازتون ممنونم هرکاری کنم در برابر شما هیچ است من تا ابد شاگرد شما هستم و خواهم بود خیلی هم ازتون ممنونم استاد معجزها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 220 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی اول از همه از شما کمال تشکر دارم بخاطر در اختیار گذاشتن فایلهای رایگان جلسه ۱۱ لاغری بله واقعا اگر با عشق وعلاقهدتمریناتمونو انجام داده باشیم الان به نتایج اولیه باید رسیده باشیم ممنون درسته من وقتی بعضی وقتا پرخوری میکنم ی نجوا ذهنی بهم هی میگه انقد پشت سر هم نخور ای کار درست نیست وخوشحالم بابت این نجواها چون استادم گفته این نجواها نشانه تغییر کردنه ومن دارم تغییر میکنم خدارو شکر وخدارو صد هزار مرتبه شکر بله درست همه مابه یک شکل چاق شدیم درسته یکی از بچه گی بعد از زایمان یکی هم بعد از ازدواج اما نتیجه یکیه همه ما فرمولها مون تغئر کرده وباعث چاقی ما شده وما با دوره کردن فایلها وشرکت در دورها به نتیجه نهایی میرسیم چون لاغری با ذهن تنها روش صحیح لاغریهخدارو شکر منم از وقتیکه عضو گروه لاغری شدم‌حال روحیم وبیماریم خیلی خیلی بهتر شده الان پنج ماه ونیم که درگیر بیماری هستم و هر چی دکتر میرم هیچ کس دردم نمیفهمه چیه من سرگیجه وحالت تهوع وفشار خون پایین دارم‌ودوست دارم از طریق ذهن اونو درمان کنم یعنی شفا بگیرم از خدا ولی بلد نیستم چجوری از استاد عزیزم عاجزانه کمک میخوام که منو راهنمایی کنن وامیدوارم که تمام دوستانیکه از این دوازده جلسه استفاده کردن بهترین نتیجه رو گرفته باشن شاد باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1399/07/18 14:24
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 216 کلمه

   سلام . روز یازدهم تعهد من با لاغری
   داشتن آرامش ذهنی و عجله نکردن خیلی میتونه اثرگزار باشه .
   من برای آرامش ذهنی خودم یه باور دارم که اگر در مدار لاغری و توجه کردن به لاغری باشم خدا منو لاغر میکنه . خدا منو هدایت میکنه به سمت افکار و گفتار و رفتار لاغر کننده .
   خدای وجود ما باورسازه . احساس خوب تولید میکنه و رفتار خوب خلق میکنه . این بُعد از وجود ما که همون بُعد روحانی وجود ماست فراتر از بُعد ذهنی ماست و قادره به راحتی فرمولهای اون رو تغییر بده .
   وقتی میگم خدا منو لاغر میکنه ایمان دارم خدا منو به راهی هدایت میکنه که لاغری رو برام به ارمغان میاره .
   اینجوری به آرامش میرسم . دستامو توی دست خدا حس میکنم و به جای استرس داشتن به آرامش میرسم . به جای عجله کردن به صبر جمیل و لذت بردن از مسیر میپردازم . دغدغه از توی وجودم میره . خدا از خواسته ی من حمایت میکنه . قدرت دست خداست . قدرت دست فکر و باور و احساس و عمل نیست . خدای منه که اینهارو میسازه و وقتی به او توجه کنم به هرچی که بخوام میرسم .
   پس تمرین میکنم برای داشتن آرامش ذهنی به بُعد روحانی وجودم بیشتر نزدیک بشم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/06 10:31
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   واقعا متناسب شدن بیشترین تاثیر رو در زندگی ما داره و نقش بسیار مهمی در خوشبختی، سعادت، سلامتی و بسیاری از جنبه های مختلف زندگی ما داره. بنابراین هر موضوعی که برامون مهم هست باید براش وقت بذاریم چون هر هدفی در زندگی با استمرار داشتن به دست میاد. لاغری هم نیاز به تمرکز و استمرار داره.
   خداروشکر که با این دوره فوق العاده آشنا شدم واقعا این دوره لاغری با ذهن زندگی من رو متحول کرد.
   استاد از این که با خلوص و صداقت تمام، دانسته‌هایتان را به من آموختید بی نهایت از شما سپاسگزارم. بی شک شما یکی از تاثیرگذارترین و بهترین اشخاص زندگیم بوده‌اید و خواهید بود.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 2996 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم
   استاد عزیز بخاطر فایل هایی که برای ما اماده می کنید ممنونم خیلی زحمت کشیدید باید بگم فایل های شما تکه دکتر روان شناس هم نمی تونه مثل شما فایل درست کنه من چندتا از فایل های دکتر روانشناس گوش کردم خوشم نیومد انگار داش از روی کتاب میخوند خودش نظری نداشت و هیچ خاطره ایی نمی گفت ولی فایل های شما پر از خاطره است منو می بره توی خاطره خودم خاطرهامون مثل همه استاد یکدونه ای
   من فکر می کنم استمرار دارم پای قولی که به خودم دادم ایستاده ام دو سال و هفت ماه که دوره لاغری با ذهن را خریدم از سال ۲۷ بهمن ۹۶ از همون زمان تا حالا همیشه به فایل هام گوش میدم و عمل می کنم بعد از چند ماه پاک سازی ذهن را خریدم و حالا باید پیشرفته را بخرم خیلی حالم خوبه و شاد هستم خودمو هم خیلی دوست دارم و خودمو نوازش می کنم جلوی آینه و به متناسبا خیلی توجه می کنم غذا هم با لذت می خورم و دیگر نگرانی ندارم سایز کم کردم از روی لباسهام می فهمم و مطمعنم به هدفم می رسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/04/31 12:03
   مدت عضویت: 1656 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 458 کلمه

   سلام استاد عزیزم
   سپاسگزارم از شما بابت فایلهای فوق العاده دوره رایگان لاغری با ذهن
   سپاسگزارم که اینقدر با اشتیاق فایلها رو آماده میکنید
   سپاسگزارم که نظرات همه ما رو میخونید و تایید میکنید
   سپاسگزارم که این مسیر فوق العاده رو طی کردین و به ندای درونتون گوش دادین و با قرار دادن این فایلها خدمت بزرگی به تمام افراد چاقی کردین که دیگه از خودشون و از تمام سرزنشها و از تمام روشهای مختلف لاغری خسته شدن
   استاد به قدری من مشتاق گوش دادن فایلها و نوشتن نظر خودم و خوندن نظرات بقیه هستم که صبح خوابم نمیبره و چون یه هدف عالی دارم ذهنم برنامه اش رو میچینه و کاملا ناخودآگاه منو بیدار میکنه که وقت کافی برای انجام تمرینات داشته باشم
   اینقدر مشتاقم که دیشب گوشیم رو خونه مادرم جا گذاشته بودم برای اینکه از تمرینات وگوش دادن فایلها جا نمونم سریع صبح رفتم گوشیم رو آوردم که بشینم پای صحبتهای دلنشین شما
   هرچی که میگذره مطمئنتر میشم که این تنها روش صحیح لاغری هست و عاشق این مسیرم و عاشق لاغری ام اونم لاغری با ذهن واقعا خیلی لذت بخشه با آزادی ،با احساس خوب ،با شادی و با ارامش لاغر بشی
   استمرار یکی از مهمترین فرمولهایی هست که شما بارها وبارها یادآوری کردین و اتفاقا وقتی میمونی توی این مسیر بعد از یه مدت ناخوداگاه استمرار هم جزیی از زندگیت میشه چرا؟چون مسیری که با لذت ،آزادی،شادی ارامش و احساس خوب باشه رو ذهن حتما ادامه میده چون ذهن ما همیشه به دنبال فرار از رنج و رسیدن به لذته
   عجله کردن یکی از مهمترین فرمولهای اشتباهی هست که تا پایان مسیر تناسب همراهمونه و همیشه با این نجوا همراهه که پس کو اینهمه فایل گوش دادی یکماه،دوماه ،سه ماه ،الان۷ ماهه داری گوش میدی وبه تغییرات جزیی کردی که اصلا به چشم نمیاد دلت رو خوش کردی و….
   ولی منی که ۳سال ونیمه که توی مسیر آموزش ذهنی هستم میدونم که تغییر فرمولهای ذهنی یکم زمان میبره ولی چون نتایج فوق العاده است می ارزه و بالاخره با ترفندهای مختلف از این تله ذهنی به سلامت رد میشم
   و خدا بارها در قرانش گفته که به صابرین بغیر حساب روزی میدیم و ابن وعده خداست و خدا هرگز خلف وعده نمیکنه
   شگفتی ساز شدن بسیار اسونه،به راحتی،به زیبایی و عزت مندانه به تمام کساییکه ادامه میدن به عنوان یه پاداش داده میشه،همه کساییکه شگفتی ساز شدن اذعان میکنن که خودشون هم نمیدونن چطور به راحتی عکسشون در این آلبوم بسیار زیبا قرار گرفته ،فقط فایل گوش دادن و تمرین کردن و ادامه دادن با وجود همه روزهایی که حالشون خوب نبوده،امیدی نداشتن ولی بازهم ادامه دادن ودر نهایت این هدیه زیبا با کلی هدیه های همراه مثل افزایش اعتماد به نفس،جوانی،زیبایی،ارامش،آزادی و احساس قدرت و لیاقت بهشون داده شده به ما هم داده میشه به سادگی فقط کافیه ادامه بدیم😊😊😊😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار m_6882
   1399/04/30 20:51
   مدت عضویت: 1440 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز
   استاد از بچگی به من گفتن برنج چاق کننده است .ایا اگر این باور را با این باور که خوردن برنج باعث لاغر شدن میشود تعغییر دهم و به اندازه همیشه برنج مصرف کنم ایا این باور جدید نتیجه ای خواهد داد؟ممنون.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/04/03 04:14
   مدت عضویت: 1765 روز
   امتیاز کاربر: 15775 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   وقت شما بخیر عزیزان
   اتفاقا این چند روزی که خالم اینا اومده بودن که خیلی هم می گفتن من لاغر شدم و اینا ولی بعدش خالم گفت خدا کنه که دیگه بر نگرده من یه ذره نگران شدم اولش بعد گفتم نه این روش مثل روش های دیگه نیست و سعی کردم حواسم و پرت کنم و پر و بالش ندم !
   و اینکه شما گفتین این روش ذهن و درگیر این حرف‌ها می کنه که توی فایله و تا دو سه روز اینا توی ذهن هستش و من هم شده دارم می خوابم نصف شب یا صبح یا در هر زمان از روز به صورت رندوم یه سری از گفته های فایلها میاد توی ذهنم و ممکنه چند روز هم تکرار بشه که البته مربوط به اون روز نیست مال قبل هستش!
   چاق شدن برخلاف طبیعت جسم هستش ، برای همین هم روندش کند بوده و این لطف خداست خدایا شکرت
   این مسیله ترازو وای خیلی صحیح هستش که آدم و چاقتر می کنه منم یه موقع واقعا معتاد بودم به ترازو !
   و این روش چون با تمرین کردن ثبت می شه توی ذهن برای همینه که همیشگی هست و فراموش نمی شه !
   فقط نباید عجله کنیم و من پارسال این سری فایلها رو واقعا سه ماه تموم روش کار کردم یادم نیست چیکار کردم ولی تاریخش و یادداشت کرده بودم بعد از سه ماه دوره رو شروع کردم به لطف خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/03/21 09:55
   مدت عضویت: 1671 روز
   امتیاز کاربر: 23418 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه

   سلام دوستان و استاد
   خدارو سپاسگذارم که تونستم برای بار دوم این دوره گوش کنم،یادمه ۶ماه پیش که این مطالبو گوش میکردم خیلی ذوق زده بودم ،خوشحال از اینکه راهیو که دوست داشتم پیدا کردم ،هر کلمه ای که استاد میگفت من ولع گوش میدادم ،مینوشتم ومطمئن میشدم گره کار من همون جاست ،پرواز میکردم ،آروم وقرار نداشتم تا دوره هارو بخرم ،۱۵روزی طول کشید که سایتو گوش دادم و بعد از وصل شدن نت که سراسری قطع بود ،دوره هارو خریدم ،چه لذتی داشت ،شناختن خودم، اینکه مطمئن شدم من اول ذهنی چاق شدم که جسمم از ذهنم پیروی کرده بود ،یاد گرفتم چطور ذهنمو متناسب کنم با مطالعه خودم ،با شناخت باورهام وانقدر این جابجایی ریز انجام شد که من متوجه نبودم ،اون زمان ها التهاب دیدن نتیجه رو داشتم ،ولی بهمون یاد دادن آروم باشیم ،تناسب اندام کوچکترین نتیجه این دوره هاست ،من متوجه شدم که راز در ماندگاریست ،پس ماندم و تکرار وتکرار کردم
   حالا متوجه میشم ذهنم داره تغییر میکنه ،یعنی برنامه های جدیدو پذیرفته ،خدارو شکر جسم نازنینمم تغییر کرد از همون ماه سوم و هنوزم داره سایز کم میکنه ،دیشب دوست خواهرم منو تو خیابون دید ،تعجب کرد گفت چکار کردی انقد لاغر شدی ،البته من خودم خیلی متوجه نمیشم یا ذهنم مقاومت داره که بپذیرم،در حد کمشو میپذیرم ولی بیشترشو نه ،حتی چند روز پیش که رفتم آرایشگاه دخترم ازتوی آینه اونجا از خودم عکس سلفی گرفتم و خودمم تعجب کردم وبه دخترم گفتم آینه اینجا چه لاغر نشون میده ،دخترم گفت تو لاغر شدی که لاغر نشون میده وبعد رفتم عکسمو با عکس ۵ماه پیشم که دقیقا همون بلوز تنم بود مقایسه کردم و تفاوت کاملا مشخص بود که چقد لاغرتر شدم ،اولش خوشحال شدم ودلم خواست ۲تا عکسامو بفرستم واسه استاد که ببینه ولی بازم منفی بافم گفت نفرست اونجا آینه شون مشکل داشته و اومدم خونه مجدد جلوی آینه از خودم با همون بلوز عکس گرفتم تا مطمئن بشم که تغییرات چشمگیری داشتم ،دوست خواهرم دیشب اصرار میکرد که بهم بگه تو دم نوشی چیزی میخوری بهش گفتم من همه کارامو با ذهنم انجام میدم ،فقط نگاهم کرد ،شاید فکر میکرده من دیونه شدم😀با خودم گفتم حالا در آینده نزدیک میبینید که به سایز دلخواهم رسیدم وبازم همتون تعجب میکنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/12 23:39
   مدت عضویت: 1733 روز
   امتیاز کاربر: 9709 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 81 کلمه

   باسلام ودرودخدمت دوستان واستادعزیز
   من باشرکت دراین دوره چیزهای خیلی زیادی یادگرفتم خیلی ازموانع ذهنی راکه اصلاقبلابهش فکرهم نمیکردم ونمیدونستم که اینقدرمهم هستندتوی کارهای روزمره ورفتارواخلاق وپیشرفتم روابطم وخلاصه هرچیزی که فکرکنیدبجزلاغری این باورهاوموانع درتمام جنبه های زندگی من تاثیرداشتندوقتیکه مسئله ای برام پیش میادازروشهایی که استادگرامی فرمودنداستفاده میکنم میبینم که این فرمولهادرتمام جنبه هاصدق میکنه وبه من خیلی کمک میکنه که تصمیم بهتری بگیرم خداوندبزرگ رابابت این همه لطف ومهربانی واین هدایت عظیم شکرمیگویم وسپاسگزارم وهمچنین ازاستادعزیزم تشکرفراوان دارم خدایاسپاسگزارم شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zeynab7771
   1399/03/02 16:10
   مدت عضویت: 1497 روز
   امتیاز کاربر: 100 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 76 کلمه

   خیلی خوشحالم که وارد این دوره شدم .. بعضی وقتا متنفر میشم از‌شیرینی اصلا اصلا دوست ندارم دیگه… قبلنا وقتی غذاهای خوشمزه رو مرور میکردم گشنه میشدم هوسش میکردم ولی الان نه وقتی بهشون فک میکنم نه گشنه میشم نه اهمیتی دارن برام.. یجورایی غذا خوردن و نیاز بدن شده لیست آخر زندگیم .. و غذا خوردنم خیلی کم شده کمتر از نصف یه بشقاب. خیلی زود احساس سیری میکنم . و حس خوبی دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 270 کلمه

   بنام رب یکتا…
   ?سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراهم در مسیر زیبای تناسب?
   استاد عزیز شما با این دوره ی ارزشمند خیلی از سئوالاتم را جواب دادید. قبلا که با سایت شما اشنا نبودم همش با خودم میگفتم اینکه میگن کافیه باورت رو در مورد اضافه وزن عوض کنی تا متناسب بشی یعنی چی؟!… ??
   مگه من چی تو باورمه که باعث ایجاد این اتفاق در من شده…گیج بودم… سخت بود برام که چطور میشه باورامو در مورد اضافه وزن تغییر بدم…?
   وقتی حرفای شما رو شنیدم تازه برام قابل فهم شد که لاغری با ذهن یعنی چی… و فهمیدم مشکل من کجای کاره…?
   روزهای اول آشناییم با شما و صحبتاتون خیلی رو هوا بودم…???
   انگار کلی بار از دوشم برداشته شده بود و سبک شده بودم.???
   احساس میکردم کنترل همه چیز دستمه…? تازه اون وقت بود که احساس می‌کردم چقدر از خودم دور شده بودم… چقدر توانایی داشتم که خودم ازش بی‌خبر بودم.چقدر خدا بهم نزدیک بوده و من ازش بی‌خبر بودم. ???
   من با دوره ی شما با خلقت پر از شگفتی ام آشنا شدم…
   خیلی آگاه تر شدم…
   خیلی واضح تر شدم…
   تکلیفم با خودم روشن شد…
   تکلیفم با دیگران روشن شد…
   خیلی خوشحال ترم…
   خیلی حالم خوبتره…
   خیلی خیلی خیلی خدا رو سپاسگذار ترم…???
   هر روز خدا رو شکر میکنم که ثابت قدم در مسیر تناسب در حرکت هستم و مطمئن از درستی این مسیر با ایمان رو به جلو در حرکتم…???
   خدا رو شکر میکنم برای این دوره ی ارزشمند که زندگی مرا متحول کرد…???
   از استاد عزیز نهایت تشکر و قدردانی دارم که این آگاهی و این مسیر زیبا را رو سخاوتمندانه به ما عاشقان تناسب آموزش دادند?????????
   ?بهترین آرزوها رو برای تمام شما دوستان عزیز دارم?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azar mahboob
   1398/07/24 17:06
   مدت عضویت: 1732 روز
   امتیاز کاربر: 121 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   سلام به دوستان خوبم و استاد عزیز
   بعد از اینکه فایل ۱۰ رو دیدم و تمرینش رو انجام دادم نمیدونم چه اتفاقی افتاد کلأ عوض شدم انگار همون آدم قبلی شدم من که اون همه اشتیاق داشتم از فایل ها استفاده کنم اون همه پر انرژی فایل هارو دنبال میکردم دیگه انرژی نداشتم همین جور رفتار های اشتباه رو تکرار میکردم انگار دیگه ذهنم به پایان خط رسیده بود دیگه اشتیاقی نداشتم نا امید شده بودم واقعا نمیدونم چی شده بود با اینکه این همه نتیجه ی خوب گرفته بودم دیگه اشتیاقی به دنبال کردن فایلها نداشتم و رفتارهای اشتباه رو انجام میدادم انگار تا حالا هیچ فایلی رو گوش نداده بودم ذهنم خالی شده بود همه چیز رو فراموش کرده بود تا بلاخره بعد چند روز دوباره به خودم اومدم و فایل ۱۱ رو گوش کردم واقعا دلنشین بود و همون کمکی بود که لازم داشتم استمرار داشتن عجله نکردنو مراقب نجواهای شیطان بودن
   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نازنین
   نازنین
   1398/04/15 09:36
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام استاد عزیزم ، از تمام زحماتتون بی نهایت سپاسگزارم…
   و خدا رو بی نهایت شکر میکنم که با شما و سایت بی نظیرتون آشنا شدم … استاد نمیدونم چطور میتونم ازتون تشکر کنم بابت این همه حس خوب ، این همه آرامش ، این همه تغییر در افکار و احساسم … قبل از اینکه از این دوره استفاده کنم از خودم بیزار میشدم گاهی اوقات! اما الان به لطف خدا و شما عاشق خودمم و روز به روز دارم بیشتر در مسیر لاغری و تغییر قرار میگیرم … خیلی از عادتهای اشتباهم کمرنگ شدن و اگه هم کم و بیش میخوان تکرار بشن آگاهم به این مسئله و جلوگیری میکنم از پررنگ شدنش …
   تا روزی که بتونم در دوره آموزشی شرکت کنم ؛ همچنان دوره رایگان رو با عشق ادامه میدم و تحقیق میکنم … ?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لاله
   لاله
   1397/07/25 06:31
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   سلام به شما استاد گرامی وقتتون بخیر
   این فایلتون هم بسیار عالی و آموزنده بود
   واقعآ احساس لذت بردن از لاغر شدن رو بخوبی بما منتقل میکنین نکته نجواهای ذهنی خیلی به دلم نشست مثلآ من خودم قبلآ که آشپزی میکردم به بهانه چشیدن غذا یا تست کردن برنج مقدار قابل توجهی استفاده میکردم ولی الآن یه چیزی تو گوشم میگه با دو تا سه تا دونه برنج هم میشه اونو تست کرد واین نجوا مثبته نجوای منفی هم دارم که البته بهش توجه نمیکنم تا بره پی کارش چون خداروشکراشتیاقم به متناسب شدن بسیار قویتر از اون نجواهای منفی ذهنمه
   از شما خواهشی داشتم درباره وابستگی ما به گوش کردن فایلها یه راهنمایی ونصیحتی بکنین که آویزه گوشمون بشه یعنی ما باید همیشه وهمیشه این فایلارو گوش بدیم وتمرینات رو انجام بدیم یا بالاخره یروزی میتونیم مستقل بشیم وروی پاهای خودمون بایستیم چون یوقت بدلایلی نشه اینکارو انجام بدیم یعنی انقدروابسته شدم باور کنین هر موقع به صحبتاتون گوش میکنم دلم نمیخواد سمت یخچال برم ومیوه ای پوست بگیرم ولی مثلآ اگه بدلایل مشغله بعضی روزا نتونم فایل گوش بدم احساس میکنم نجوای منفی ذهنم دوباره سراغم میادکه البته زود ردش میکنم اگه لطف کنین یه توضیح دراین باره بدین ممنون میشم
   استاد روشن گرامی من با آموزشهای شما به کلام مولا علی( ع)پی بردم وبا همه وجودم لمس کردم که فرمودند دو نوع رزق وجود داره یکی رزقی که ما به دنبالش میریم ویکی رزقیکه اون به دنبال صاحبش میگرده البته بعد باطنی هم داره که در این مقال نمیگنجه ومن فهمیدم که اگه چشم دل وروح انسان سیر باشه غذاها از ما میخوان که مارو تناول کن نه اینکه ما با حرص وولع همه جا دنبال غذا باشیم وشما به بهترین شکل این حالت رو در ما به تعادل وتناسب رسوندین
   ضمنا میخواستم بپرسم آیا تاثیر گذاری فایل تصویری با صوتی فرق میکنه چون من فقط از صوتی استفاده میکنم؟ممنونم اگه پاسخ بدین
   صمیمانه از زحماتتون تشکر میکنم وبهترین برکات رو در زندگیتون از خداوند متعال خواهانم.?

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/22 11:13
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 403 کلمه

   سلام . همه ی عباراتی که در این سایت نوشته اید قدمی در راه تناسب است و من هر روز یکی از آنها و یا بیشتر را برای ذهنم تحلیل می کنم و به آن توجه میکنم تا قدمی در راه تناسب بردارم . در این نوشته عبارت زیر را برای ذهنم بسط می دهم:
   “””””عجله نکردن که مهمترین عامل منحرف کردن افراد از مسیر متناسب شدن است و هرچقدر درباره این موضوع صحبت کنیم باز هم می توان بیشتر صحبت کرد و آگاهی بیشتری نسبت به این موضوع کسب کرد.””””
   من به خودم فرصت میدهم و از مسیر تناسب لذت میبرم.
   من هر روز یک گام در جهت تناسب بر میدارم .
   هر چقدر فرصت های بیشتری را در مسیر تناسب باشیم فرمولهای تناسب، بیشتر در ذهن جای می گیرند و عمیق می شوند .
   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست و من تا آخر عمرم در مسیر تناسب می مانم و در این راه با لذت حرکت میکنم .
   من به بدنم و رفتارهایم فرصت ترمیم و تصحیح می دهم و هر روز در مسیر تناسب زندگی خواهم کرد .
   متناسب شدن و قدم در راه تناسب لذت بخش ترین کار دنیاست و هر روزمان را هم که در این مسیر زیبا باشیم زیبایی های بیشتری از این مسیر کسب میکنیم . پس من به خودم فرصت می دهم تا هر روزم در این مسیر زیبا باشد.
   ترمیم بدن فرصت میخواهد و این حق بدن من است .
   صحیح شدن رفتارها در جهت تناسب فرصت می خواهد و من به ذهنم فرصت می دهم تا فرمولهای تناسب را در ذهن عمیق کند تا همه ی رفتارهایی را که به بدن صادر می کند در مسیر تناسب قرار گیرد.
   مهم حرکت من در مسیر تناسب است که حتی اگر شده یک قدم هر روز در این مسیر گام بردارم .
   من و خواهردو قلویم با هم تصمیمی گرفته ایم که هر روز به هم گزارش میدهیم . دفتری تهیه کردیم و نام آن را گذاشته ایم : قدمهایم در مسیر تناسب. هر روز هر اقدامی که در مسیر تناسب انجام می دهیم را در آن می نویسیم و بعد برای هم می خوانیم و انرژی و انگیزه به هم می دهیم تا هر روزمان در مسیر تناسب باشد .
   ما به خودمان فرصت متناسب زندگی کردن را می دهیم .
   ما شاد هستیم . امیدوار و در جهت تناسب حرکت می کنیم. ما به ذهنمان رفتارهایمان و جسممان فرصت متناسب شدن می دهیم . چون ما یک متناسب هستیم .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/21 20:26
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 331 کلمه

   استاد شما در این دوره ی عالی با فرمایشاتتان فرمولها و افکار چاقی رو به ما شناساندید و فرمودید فرمولها افکار و گفتار و عشق و توجه به تناسب را جایگزین افکار چاق کننده کنید و برای تثبیت اونها هم تمارین عالی ارائه فرمودید که ما با استمرار در این تمرینات در جهت تناسب در حرکتیم . استاد حالا که توجهم رو روی رفتار متناسب گذاشتم به این نتیجه رسیدم که توجه به رفتار متناسب را علاوه بر اینکه برای متناسب شدن جسم انجام میدهیم باید هدف دیگری را نیز در ذهن پررنگ کنیم تا رفتار متناسب را بهتر انجام دهیم و آن هم اینست که این رفتار را در جهت تثبیت فرمولهای تناسب در ذهن انجام دهیم . هرچه ما رفتارهای متناسبمان بیشتر شود توجه ما به تناسب بیشتر است . احساس ما در جهت تناسب است و افکار متناسب بهتر جایگزین میشوند . یعنی رفتارها چون عمل هستند و از فکر ما به ظهور میرسند با توجه به نوع رفتار متناسب فرمولها را بیشتر در ذهن تثبیت میکنیم . رفتار در جهت تناسب باید برای ما شیرین و لذتبخش شود وگرنه ذهن آن را نمیپذیرد . پس جملات زیر را میتوان به کار برد.
   رفتار متناسب لذتبخش است .
   متناسب شدن رفتار آسانترین کار دنیاست .
   رفتار من در جهت تناسب است .
   رفتار من متناسب است .
   و برای آنها دنبال شاهد عینی باشیم .
   اما رفتار متناسب چیست ؟ و چه عواملی باعث لذتبخش شدن آن میشود ؟ البته چند تا رفتار رو در پیام قبلم نام بردم و راه لذتبخش شدنش رو برای خودم نوشتم . اما ذهنم در این مورد فرمولهای کمی دارد . چون توجهم تا حالا به آن کم بود . ان شاء الله با آگاهی بیشتر فرمولهای بهتر و لذتبخش تری برای رفتار متناسب می یابم تا رفتار متناسب برای ذهنم کاملا روشن شود و ذهن دستورات رفتار متناسب را صادر کند. به امید خدا من میتوانم . امید زیادی دارم . “””””چون من یک متناسب هستم .”””””

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/21 18:14
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 809 کلمه

   سلام . فایل ۱۱ خیلی عالی بود . نجواهای ذهنی ما با استمرار در راه تناسب تغییر میکنند . من امید دارم خیلی زیاد . خیلی زیاد . وقتی ذهن استمرار ما را در مسیر تناسب ببیند ، تکرار و توجه ما در تثبیت فرمولهای تناسب را ببیند فرمولها را میپذیرد . حتی اگر هنوز رفتارهای اشتباه داریم ناراحت نباشید خیلی خوب فرمودید عجله نکنیم . صبر کنیم . بله باید استمرار داشته باشیم . رفتارهای ما از مغز ما فرمان میگیرند . من از وقتی فایل ۱۰ را گوش دادم و باور متناسب بودن در ذهنم ثبت شد حالا به دنبال رفتارهای اشتباهم میگردم . البته به این رفتارها سی و چند سال است عادت کرده ام . ولی الان میدانم که اشتباه است . در این سه ماه هم تغییرات خوبی در رفتارهایم مشاهده کرده ام و امیدوارم خیلی امیدوارم که همگی اصلاح شوند. چون باور کردم که من یک متناسب هستم و رفتارهای متناسب از یک فرد متناسب سر میزند . پس رفتارهای من هم با استمرار در رفتارهای متناسب با گذشت زمان در جهت تناسب میشوند . نکته ی خیلی جالبی در مورد لذت فرمودید . بله دقیقا ما با لذت چاق شدیم . پس اگر میخواهیم عاداتمان متناسب شود باید باید باید لذت را در رفتارهای متناسب همراه کنیم . پیاده روی میکنیم با لذت . من برای این کار بر روی تردمیل قرآن میخوانم . اتفاقا کلی هم آرامش میگیرم و چون دیدگاهم کمی تغییر کرده در حد خودم دریافت آیات برایم بهتر شده . پاهایم راه می رود اما ذهنم مشغول آیات است و یهو در یک آیه به چنان لذتی میرسم که ناخودآگاه سرعتم بیشتر میشود .اعداد و ارقام میزان کالری یا ساعت که نگاه کردن به آنها قبلا خیلی اذیتم میکردند یا ضربان قلب را سه ماه است کنار گذاشته ام . یعنی با قرار دادن قرآن روی تردمیل اعداد و ارقام پنهان میشوند و من با لذت بدون درگیری با این اعداد با لذت قرآن میخوانم و وقتی به آیاتی که زیبایی آن را درک میکنم برمیخورم ، شادی و لذتم دو چندان میشود . موقع خوردن هم به یک نکته ی خوب دست یافته ام به جای آنکه بگویم موقع گرسنگی میخورم و ذهن گرسنگی بیشتری را جذب کند میگویم هنوز سیر هستم . وقتی به سیری خودم توجه کنم ذهن باور سیری را به بدنم القاء میکند و این فرمول باعث میشود دیرتر سراغ غذا روم ؛ یا زودتر سیر شوم . رفتار خوب دیگر هم که در این سه ماه انجام دادم و در جهت تناسب بود آرام خوردن غذا آن هم برای لذت بردن از هر لقمه است . یعنی آرام خوردن= لذت . رفتار خوب دیگر کنترل هیجانات روحی به وسیله ی لذتهای دیگر مثل نوشتن ، پیاده روی کردن ، خوابیدن ، فکر کردن به راه حل ها ، تنفس عمیق و…. خلاصه این چند روز که حواسم را به درست کردن رفتارهایم داده ام میبینم در این سه ماه که تمرکزم روی افکار و احساسم بود ناخودآگاه بعضی از رفتارهای غذاییم متناسب شده است و من دارم بهشون عادت میکنم . البته هنوز بعضی از رفتارها را در خود نمیپسندم ؛ اما در مقابل آنها هم به نکته ی خوبی رسیدم آن هم اینکه توجهم را به رفتارهای متناسب شده ام بدهم و مدام آنها را برای ذهنم پررنگ کنم تا باور متناسب شدنِ رفتارهایم نیز در من تثبیت شود که البته یقین دارم با استمرار در راه تناسب و مهمتر از همه لذت بردن هرچه بیشتر از این راه زیبا این باور نیز با توجه من به رفتارهای متناسبم بیشتر و بیشتر رفتارهایم را در جهت تناسب میبرد و این باور در وجودم ثبت میشود . من سه ماه است که باور کردم متناسب شدن آسانترین کار دنیاست و چند روز است که باور کرده ام من یک متناسب هستم و ان شاء الله به این باور هم میرسم که رفتارهای من همه در جهت تناسب است . خدای من شکرت که اینقدر عالی با راهنمایی از استاد گرامی مرا در مسیر تناسب پیش میبری . خدایا ازت متشکرم . استاد ازتون بی نهایت سپاس جملات آخر فایلتون بی نهایت لذت بخش بود که شما با لذت بخش تر کردن مسیر تناسب ، لذت غذا در مسیر چاقی را تلافی میکنید . وای که این جمله چقدر عاااااااالی بود البته عین جمله ی شما رو بیان نکردم ولی همه ی وجودم سرشار از شادی و لذت شد . منم به تبعیت از شما همین کار را میکنم و مسیر تناسب را تا میتوانم با احساس خوب لذت امید عشق اشتیاق شور و نشاط ادامه میدهم و ایمان دارم به لطف خداوند عزیزم و راهنماییهای شما استاد گرامی به بهترین نتایج دست خواهم یافت . ازتون بابت این دوره رایگان که اینقدر نکات عالی در اون داشت بی نهایت سپاسگزارم . خدا قوت . در پناه الله شما هم همواره شاد شاد شاد شاد بمانید .

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهاره
   بهاره
   1397/07/21 12:08
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 92 کلمه

   باسلام خدمت دوستان متناسبم وسلام وخسته نباشید خدمت جناب آقای عطار روشن عزیز!
   من نجوی های شیطانی که در گوشم شنیده میشه زمانی بیشتره که بیکار هستم .باید سرمو به یه چیزی گرم کنم وگرنه بیشتر ذهنم توی کمد خوراکی ها ست ومن به خاطر داشتن دوفرزند توی خونه نمیتونم از خوراکیهای خوشمزه خریداری نکنم همونا باعث میشن که من در تنهایی و مخصوصا بیکاری نجوی ذهنی داشته باشم میخواستم بدونم بعد از تمرینها میتونیم در کنارش ورزش هم داشته باشیم جوری که بتونیم با لذت انجامش بدیم نه به خاطر لاغری

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/21 11:23
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 399 کلمه

   طبق اون فایلی که در کانالتون از استاد عباس منش گذاشتید خواستم برای خودم نه برای هیچ کس این صحبتهای ایشون رو بنگارم . چون این قسمت مربوط به فایل شیطانه و چون خاطره ای بد در اینجا ثبت کردم و البته شما با بزرگواریتون اون رو تایید نکردید قرار دادم که هروقت به اینجا مراجعه کردم این سخنان جایگزین بشه ‌
   استاد عباس منش که شاید کمتر از یکماه است با سایت ایشان آشنا شده ام میفرمایند:
   بسیار مهم است که بدانید، رابطه تان با خودتان مهم ترین موضوع زندگی شماست و همه ی چیزهایی که در بیرون از خود تجربه می کنید، از دوستانی که دارید… از اتفاقات خوبی که تجربه می کنید… از خواسته هایی که هر روز به راحتی رخ می دهند… از کادوهایی که دلتان می خواسته و دریافتشان می کنید و… همه و همه نتیجه رابطه شما با خودتان است…
   بچه که بودم، نمی دانستم وقتی با حسرت به کادو تولد دوستم نگاه می کنم، یعنی در حال دور شدن از خواسته ام هستم.
   نمی دانستم وقتی بخاطر نداشتن چیزی ناراحتم، یعنی در حال دور شدن از آن هستم.
   نمی دانستم وقتی درباره خواسته ام احساس نگرانی دارم، یعنی در حال دور شدن از آن هستم.
   نمی دانستم وقتی به بچه هایی حسادت می ورزم که به راحتی همان چیزی را دریافت می کنند که تمام آروزی من است یعنی به خواسته ام چسبیده ام و نمی دانستم که چسبیدن به خواسته ها فقط و فقط آن را از من دور و دورتر می کند…
   “به هر شیوه ای که می توانید”، خودتان و چیزهای خوب اطرافتان را تحسین کنید و با اینکار میان ذهنتان و روح هماهنگی برقرار کنید… به هر شیوه ای که می توانید (با تغییر زاویه دیدتان) به احساس خوب برسید… و بعد همه ی چیزهایی که به دنبالش هستید، راهشان را به سوی تان پیدا می کنند…
   مرتب به خودتان یادآوری کنید که” تنها کارِ زندگیِ من ایجاد هماهنگی میان ذهنم و روح است” به نحوی که به آرامش و شادی بیشتری برسم…. وقتی آن اطمینان قلبی را دارید، وقتی آرام هستید، وقتی احساس شعف می کنید یعنی نه تنها با خودتان در صلح هستید، بلکه راه آن رشد، پیشرفت و نعمتی که خدا به شما داده است را به روی خود گشوده اید… این حاصل همان چیزی است که آن را هماهنگی میان ذهن و روح می نامم…
   این بهترین هدیه ای است که می توانید در زندگی دریافت کنید.‌..
   سید حسین عباس منش

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سادات
    سادات
    1397/07/21 17:13
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    آرامش ذهنی
    محتوای دیدگاه: 206 کلمه

    سلام . از لطف شما سپاسگزارم . بله باید عشق و مهربانی را گسترش دهیم . امروز صبح که از خواب بیدار شدم بعد از شنیدن فایلی که در کانال قرار دادید خیلی از رفتار دیشب خودم ناراحت شدم . فایل ۱۶ زندگی به طعم خدا رو گوش دادم . سایت استاد عباس منش رو هم دیدن کردم . فایل جابجایی خیمه از شما رو هم گوش کردم و اشک ریختم . یعنی این فایل کهنه هیچ وقت کهنه نمیشود و با هراحساسی به آن مراجعه کنیم آرام میشویم . به این نتیجه رسیدم باید در این صفت که رنجم میدهد هم خیمه ام را جابجا کنم . یعنی از سرزمین کینه و خشم به سرزمین عشق و مهربانی نسبت به این بانو کوچ کنم تا خودم آرام گیرم و تصویرهای خوبی برای خودم بسازم . از شما هم خیلی ممنونم که اون نظرم را تایید نکردید . حالا که از اون سرزمین کوچ کردم نگاهم به آن بانو کاملا تغییر کرده و حالا با این دیدگاه پاسخشان را خواهم داد . البته باز هم نه برای ایشان که ایشان راه خود را یافته اند برای خودم که مهربانی و عشق در وجودم تثبیت شود . از شما استاد گرامی بی نهایت سپاسگزارم .

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ندا معتمدنژاد
   ندا معتمدنژاد
   1397/07/20 16:02
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 41 کلمه

   عالی بود…..
   بسیار بسیار جامع و کامل بود….
   امیدوارم بهترین نتیجه را دوستان از معرفی دوره mwl,از فایل صوتی کامل استاد گرفته باشند…
   مثل من…..
   که با دوره لاغری ذهن بتمام نتایج وموفقیتهایی بسیار بزرگتر از تناسب اندام رسیدم.
   بهبود روابط….
   سلامتی کامل….
   اعتماد بنفس….
   ارتباط با خدای مهربانم…..
   عااااشقتونم….
   خدانگهدار.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سادات
    سادات
    1397/07/21 17:23
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    آرامش ذهنی
    محتوای دیدگاه: 142 کلمه

    سلام ندای عزیزم . امیدوارم حال دلتان همواره اینچنین خوب و عالی باشد . نتایجی که شما از دوره ها کسب کردید بسیار عالی هستند و یقینا بهترینهای بیشتری را برایتان به ارمغان خواهند آورد . خوشحالم که در کنار دوستان عزیزی چون شما هستم که بهترین نتایج غیر از تناسب اندام را از دوره های استاد کسب کرده اند . امیدوارم همواره در پناه خداوند و با راهنمایی بندگان خوبی چون استاد گرامی و شمای بزرگوار و سایر دوستان ما هم با تغییر باورهایمان به تناسب مورد نظرمان دست یابیم و چون شما عزیزان ، غیر از تناسب اندام دائمی ، بهترین نتایج را کسب کنیم و باورهای درست را در ذهن خودمان ثبت کنیم . قطعا اینچنین خواهد شد و من از همراه بودن با دوستان خوبی چون شما بسیار شادم . در پناه خداوند مهربانمان برقرار باشید .

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/07/20 14:31
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   آرامش ذهنی
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سلام . سپااس از متن فوق العادتون . البته هنوز فایل رو گوش نکردم ولی متنتون عالی بود . بله درسته ناامیدی و افسردگی و دل سردی و احساسات دیگه مثل وسواس ، ترس ، نفرت همگی نشانه های شیطان هستند . نمیدونم گاهی اوقات اونقدر این احساسات شدید هستند که آدم رو ضعیف میکنند و در مقابلشون فقط باید به خدای عزیزمون پناه ببریم . اعوذ بالله من الشیطان الرجیم .
   استاد راستی یه قسمت متنتون رو متوجه نمیشم فرمودید:
   بی توجی به شیطان عواقب سنگینی به بار می آورد، که دلسرد شدن، افسرده شدن، ناامید شدن از بارزترین نتایج توجه به این مخلوق از درگاه رانده شده است. در جمله ی اول منظورتون رو از عبارت بی توجهی به شیطان عواقب سنگینی به بار می آورد را متوجه نمیشم. البته جمله ی بعدی نوشتید توجه به این مخلوق . فکر میکنم منظورجمله ی اول هم همون توجه به شیطان باشه که این عواقب رو برای ما به بار میاره . درسته؟ اگر در این مورد توضیح بفرمایید ممنون میشم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم