0

گام ۵۹: لاغر شدن بدون اراده لاغری داشتن!

اراده لاغری داشتن
اندازه متن

سال های زیادی از عمرم با تلاش برای لاغر شدن گذشت اما همیشه عقیده داشتم که من اراده لاغر شدن را ندارم.

چرا من و همه افراد چاقی که سال هاست برای لاغر شدن تلاش می کنند عقیده داریم که اراده لاغر شدن نداریم! درحالی که بیشترین تمرکز و انرژی را صرف لاغر شدن کرده ایم؟!

در جستجوی اراده لاغر شدن

اگر عبارت (اراده لاغر شدن) را در گوگل جستجو کنید با عناوین گوناگونی مواجه می شوید که بیشتر افراد چاق از طریق جستجوی آن به دنبال افزایش اراده خود برای لاغر شدن هستند.

 • تقویت اراده برای لاغری
 • می خوام لاغر بشم ولی اراده ندارم
 • خیلی چاق شدم اصلا انگیزه واسه لاغری ندارم چیکار کنم
 • کیا اراده لاغری ندارن
 • دعا برای اراده لاغری
 • فیلم اراده لاغری
 • رژیم لاغری برای افراد بی اراده

نکته جالب توجه اینکه همه افراد چاقی که از طریق جستجوی این عبارت ها به دنبال افزایش اراده لاغر شدن هستند بارها از طریق روش های مختلف برای لاغر شدن اقدام کرده اند اما به دلیل اینکه لاغر نشده اند تصور می کنند اراده لاغر شدن ندارند.

ذکر این نکته ضروری است که لاغر شدن نقطه پایان و نتیجه مسیری است که برای لاغری طی کرده ایم در صورتی که اراده داشتن مربوط به ذوق و اشتیاق برای طی مسیر لاغری است و ارتباطی به نتیجه نهایی ندارد.

از آنجا که همه افراد چاق بارها مسیر لاغر شدن را از طریق استفاده از روش های مختلف لاغری طی کرده اند پس به اندازه کافی دارای اراده لاغر شدن بوده اند که بارها از مسیرهای مختلف برای لاغر شدن اقدام کرده اند. اما به نتیجه نرسیدن و لاغر نشدن آنها ارتباطی به اراده لاغر شدن ندارد بلکه مربوط به صحیح یا ناصحیح بودن مسیری است که برای لاغری طی کرده اند.

طی کردن مسیرهای لاغری نشانه ی اراده لاغر شدن داشتن و به نتیجه نرسیدن و لاغر نشدن نشانه ی اشتباه بودن مسیرهای لاغری است.

تنها دلیل اینکه افراد چاق با همه سعی و تلاشی که برای لاغر شدن انجام داده اند تصور می کنند اراده لاغر شدن ندارند این است که بارها از دیگران شنیده اند که دلیل چاق بودن آنها این است که اراده لاغر شدن ندارند.

۳۵ سال چاق بودم و در این مدت هزاران بار از زبان دوستان و آشنایان شنیده بودم که آدم بی اراده ای هستم که نمی توانم لاغر بشم و از آنجا که بارها برای لاغر شدن تلاش کرده بودم اما لاغر نمیشدم باور کرده بودم که اراده لاغر شدن ندارم.

اراده داشتن به چه معناست؟

به نظر من انسان با اراده به فردی گفته می شود که برای رسیدن به اهدافش سخت کوش باشد، فردی که هربار شکست خورده است تسلیم نشده و دوباره ادامه داده است، فردی که تحمل سختی و رنج زیادی را دارد، فردی که مصمم است هر طور که شده به خواسته خود دست پیدا کند.

شاید تعریف های شما از انسان بااراده مشابه توصیف من باشد و البته شاید کاملتر و حتی شما تعریف های دیگری هم از فرد با اراده داشته باشید.

از کودکی بارها به ما گفته شده که انسان باید اراده داشته باشد، باید مصمم باشد، باید سختکوش باشد.

شنیدن این تعریف ها سبب شده است که در ذهن ناخودآگاه ما تصویری از موفقیت شکل بگیرد که مسیر رسیدن به آن سخت و طاقت فرسا است.

به خاطر دارم در سال هایی که چاق بودم هر بار که تصمیم می گرفتم برنامه رژیمی را شروع کنم یا برای شروع ورزش کردن در باشگاه ثبت نام می کردم عقیده داشتم که من انسان با اراده ای هستم و حتما برنامه لاغری را دامه خواهم داد.

با شروع برنامه لاغری بسیار عالی عمل می کردم، با دقت، با اشتیاق و با احساس خوب و اطمینان از اینکه این بار حتما به شکل عالی لاغر می شوم.

اما هرچه از روزهای شروع برنامه لاغری می گذشت نیرویی درونی، مرا از ادامه دادن باز می داشت.

علاوه بر محرک های بیرونی که در مسیر لاغری من خلل ایجاد می کردند نیرویی قوی تر در درون من وجود داشت که تمام تلاش خود را به کار می بست تا مرا از ادامه دادن در مسیر لاغری منع کند.

نتیجه نگرفتن من از روش های مختلف لاغری سبب شده بود که من تصور کنم حتما اراده لاغر شدن ندارم که نمی توانم از این همه راه و روش مختلف برای لاغر شدن، لاغر شوم.

در واقع در من این فرمول ذهنی ایجاد شده بود که فردی که موفق می شود به خواسته خود برسد انسان با اراده ای است و اگر هرچه برای خواسته خود تلاش کند اما به نتیجه نهایی و موفقیت نرسد در نهایت فرد بی اراده ای است.

باور لاغر شدن

اراده لاغر شدن در لاغری با ذهن

به لطف خدا از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم، طریق عملکرد ذهن در چاقی و لاغری بیشتر برای من واضح شد و درک کردم که اراده لاغر شدن داشتن ارتباطی به نتیجه نهایی و لاغری ندارد.

اراده لاغر شدن داشتن به معنای عشق و علاقه برای رسیدن به خواسته لاغر شدن است و من بارها برای تحقق این خواسته تلاش کرده بودم و هربار که نتیجه نمی گرفتم بعد از چند روز دوباره تصمیم می گرفتم از طریق دیگری برای رسیدن به آرزوی خودم اقدام کنم.

بنابراین عملکرد من برای لاغر شدن نشان از داشتن اراده لاغر شدن بود و همه افراد چاقی که برای لاغر شدن تلاش می کنند دارای اراده لاغر شدن هستند و شکل گیری این نگرش که من انسان بی اراده ای هستم فقط به دلیل شنیده های ما از اطرافیان بوده است که گفته اند اراده لاغر شدن نداریم و این صد در صد اشتباه است.

لاغر شدن ارتباطی با اراده داشتن ندارد بلکه به صحیح بودن روشی که برای لاغر شدن انتخاب می کنیم بستگی دارد پس اگر تاکنون با تمام سعی و تلاشی که برای لاغر شدن انجام داده ایم همچنان چاق هستیم به دلیل اشتباه بودن مسیرهای انتخابی ما برای لاغری بوده است نه نداشتن اراده لاغر شدن.

تصور کنید شما برای رفتن به شهر مورد نظر بارها از مسیر اشتباه حرک کنید.

طبیعی است که هرگز به شهر مورد نظر نمی رسید.

آیا شما انسان بی اراده ای هستید که به مقصد خود نرسیده اید؟

مسلما خیر

پس دلیل اینکه به مقصد نرسیده اید چیست؟

انتخاب مسیر اشتباه برای رسیدن به مقصد.

در موضوع لاغر شدن نیز دقیقا داستان به همین صورت است.

من و بسیاری از افراد چاق بارها برای لاغر شدن اقدام کرده ایم و سختی و رنج بسیاری را متحمل شده ایم اما هرگز به مقصد خود که لاغر شدن است نرسیده ایم.

آیا ما انسان های بی اراده ای هستیم؟

قطعا اینطور نیست.

انسان بی اراده در اولین بار که شکست می خورد توان بلند شدن و ادامه دادن ندارد.

آیا دلیل موفق نشدن ما و لاغر نشدن ما انتخاب مسیرهای اشتباه برای لاغر شدن بوده است؟

قطعا همینطور است.

چرا لاغر نشدیم!

تمام روش هایی که برای لاغر شدن انتخاب کرده ایم مسیرهایی بوده اند که سر از ناکجاآباد در آوردند و نه تنها باعث لاغری ما نشدند بلکه مشکلات و مسائل جدیدی علاوه بر رنج و سختی چاقی بر ما تحمیل کردند.

چقدر از اجرای برنامه های رژیمی دچار اعصاب خوردی شدیم؟

انواع مشکلات جسمی به خاطر استفاده از قرص ها یا دمنوش های لاغری برای ما بوجود آمد.

چقدر دچار اعصاب خوردی و افسردگی بخاطر تلاش کردن برای کاهش وزن و نتیجه نگرفتن شدیم.

اینها و ده ها مورد دیگر نتایج حرکت ما در مسیر اشتباه برای لاغر شدن بوده است که برای هر فرد چاقی که قدم در این مسیرها گذاشته است کاملا واضح و روشن است.

سرگذشت ما در دوران چاقی و تلاش برای لاغر شدن سبب شده است که در ذهن ما لاغر شدن به کاری سخت و طاقت فرسا تبدیل شود. و از آنجا که نتوانستیم لاغر شویم تصور کردیم که اراده لاغر شدن نداریم.

همه افراد چاقی که به هر طریق با سایت تناسب فکری آشنا می شوند در ابتدا عقیده دارند که انسان کاملا بی اراده ای هستند که اراده لاغر شدن ندارند.

اما پس از چند روز حضور در سرزمین لاغرها و گوش دادن به چند فایل آموزشی به خودشان می آیند و متوجه می شوند که نه تنها انسان بی اراده ای نیستند بلکه بیش از هر انسان با اراده دیگری برای لاغر شدن اراده داشته اند که پس از سالها نتیجه نگرفتن از روش های لاغری همچنان در جستجوی روش دیگری برای لاغر شدن بوده اند که توسط نیروی بی نهایت الهی به سرزمین لاغرها هدایت شده اند.

واقعیت درباره ما چیست

اکنون ما می دانیم که انسانهای با اراده ای بوده ایم که بارها برای لاغر شدن تصمیم قاطع گرفته و به هر شکلی ممکن شرایط استفاده از روش های مختلف لاغری را فراهم کرده ایم.

اکنون به خوبی می دانیم که فقط  یک انسان بااراده می تواند بارها از رژیم های غذایی سخت و طاقت فرسا برای لاغر شدن استفاده کرده باشد یا ساعت ها مشغول انجام ورزش های سنگین در شرایط غیرعادی برای بالابردن سوخت و ساز بدنش باشد.

اکنون ما اطمینان دارم که انسانی هستیم که اراده لاغر شدن داشته است اما به دلیل حرکت در مسیرهای اشتباه به هدف خود که لاغری است نرسیده ایم.

نکته بسیار ریز و ضروری که می تواند باعث اختلال در مسیر لاغری با ذهن شود این است که باید هوشیار باشیم که با اراده بودن خود را به اشتباه به لاغر نشدن ارتباط ندهیم.

اگر در ذهن خود به این باور برسیم که انسان بااراده ای هستیم و از طرفی از قبل باور داریم که نمی توانیم لاغر شویم ادغام این دو فکر قوی سبب می شود که به صورت ناخودآگاه بپذیریم که لاغر شدن امری بسیار سخت است و رسیدن به آن خارج از توان و اراده بالای ما می باشد.

البته این باور از دوران گذشته و هر بار که ما برای لاغر شدن اقدام کرده و نتیجه نگرفته ایم در ما پررنگ تر شده است و اکنون می تواند با جدا کردن اراده خود از اراده لاغر شدن به نقطه اوج خود برسید.

دلیل تمام ناکامی های ما فقط و فقط باور اشتباه درباره سخت بودن لاغر شدن است.

لاغری آسان با قدرت ذهن

معجزه لاغری با ذهن

هر چقدر که شما فکر می کنید برای لاغر شدن نیاز به اراده و سختکوشی دارید به همان اندازه باور شما این است که لاغر شدن سخت و دست نیافتنی است.

از آنجایی که همیشه قدرت باورهای ما بسیار بیشتر از قدرت تصور و افکار ماست، بنابراین نتیجه نهایی بر اساس باور ما رقم خواهد خورد و ما از حضور در مسیر لاغری با ذهن نیز نتیجه مطلوب نخواهیم گرفت.

بنابراین برای لاغر شدن نیاز به اراده لاغر شدن نداریم بلکه بیشتر نیاز به استمرار در یادگیری اصول لاغری با ذهن داریم.

🔴 قانون اول حرکت نیوتون میگه: 

اگر هیچ نیروی خالص خارجی بر روی یک جسم بدون حرکت وارد نشود، این جسم همچنان بی‌حرکت باقی می‌ماند.

در تعریفی دیگر می‌توان گفت، بدون اعمال نیروی خالص خارجی بر روی جسمی که در یک مسیر مستقیم با سرعت ثابت در حرکت است‌، جسم همچنان به حرکت مستقیم خود در سرعت ثابت ادامه می‌دهد. یعنی تا زمانی که به جسمی نیرویی وارد نشود آن جسم یا تا ابد ساکن است یا اگر در حال حرکت است تا ابد در مسیر مستقیم خود حرکت میکند. 

باز هم به عبارت ساده تر 

هر جسمی که در حال سکون و یا حرکت یکنواختی باشد (حرکت با شتاب صفر یا همان سرعت ثابت)، تمایل دارد که وضعیت خود را حفظ کند، مگر آنکه تحت تاثیر نیرو یا نیروهایی قرار گیرد که وضعیت جسم را تغییر دهند. از این عبارت با قانون لختی یا اینرسی (Inertia) نیز یاد می‌کنند.

🔴 قانون دوم نیوتون میگه:

میتوان مقدار نیرویی که برای حرکت لازم است را از ضرب بین شتاب حرکت اون جسم در جرم اون جسم به دست آورد ‌. 

(حاصل ضرب جرم در شتاب یک جسم، نیروی برآیند وارد بر جسم تعریف می‌شود.)

🔴 قانون سوم حرکت نیوتون میگه:  

هر عملی را عکس العملی است؛ مساوی آن و در جهت خلاف آن که البته این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می ‌باشد. یعنی هر گاه جسمی به جسمی دیگر نیرو وارد کند جسم دوم نیز نیرویی به همان بزرگی ولی در خلاف جهت بر جسم اول وارد می ‌کند.

خب ما داریم به سمت لاغری حرکت می کنیم و نیروی لازم رو میزاریم. میخواهیم وزن جسم خود را از مثلا ۹۰ کیلو به ۷۰ کیلو کاهش دهیم . 

راحتترین حالت اینه که ما اراده کنیم چاقو رو برداریم و چربیهای اضافه رو با چاقو ببریم (تیغ جراحی) 

ولی آیا این حالت تا ابد ادامه دارد؟ یا چاقی ما دوباره بر میگردد؟ 

آیا ما به این شیوه چاق شده ایم که با این شیوه هم لاغر شویم. آیا روند حرکت چاقی ۳۰ ساله را میتوان یک شبه  از بین برد. در حالیکه نیروی چاقی درونی همچنان هست و دوباره جسم چاق را میسازد. 

تازه با توجه به قانون سوم نیوتون این نیرو عظیمتر میشود و اگر جلوی خود را نگیریم این نیروی عظیم چاقی حرکت چاقی ۳۰ ساله را در طی ۶ ماه برمیگرداند. 

پس بزرگترین اراده که سپردن خود به تیغ جراحیست در لاغر شدن صفر است. ما بزرگترین اراده را در نظر گرفتیم تا بقیه ی اراده ها که رژیم و ورزش و دمنوش و….. بود هم دیگر حساب کار خود را بکنند. 

چون باز هم بنا به قانون سوم ما هر چقدر اراده لاغر شدن داشته باشیم و نیروی ما بزرگتر از نیروی چاقی باشد و ما نتیجه هم بگیریم اما غافلیم از اینکه او هم عکس العمل نشان میدهد و مطابق نیرویی که ما به او وارد کرده ایم او نیز همان لحظه دارد به ما نیرو وارد میکند.  

ما با تلاش و اراده لاغر شدن نیرویی مطابق نیروی خود اما در جهت عکس در چاقی ایجاد کرده ایم  و  به محض رها کردن اراده لاغر شدن، چاقی که حرکتی مستمر دارد و با نیرویی که ما به او وارد کرده ایم نیروی او عظیم تر شده حرکت ما به سمت چاقی را بیشتر می کند. 

همانطور که ما بارها دیدیم بعد از پروسه ی رژیم و ورزش اگر وزنی هم کم کرده ایم مجددا بازگشت داشته و یا حتی بیشتر هم شده. چون ما به چاقی قدرت بیشتری داده ایم. 

یعنی چاقی با هر بار اراده ی ما برای لاغر شدن قویتر شده است.

پس اراده لاغر شدن داشتن تنها سبب قویتر شدن نیروی چاقی می شود. 

تنها راه لاغر شدن اینست که ما از همان طریق که چاق شده ایم لاغر شویم. 

ما برای چاق شدن اراده نکرده ایم. 

تنها راه لاغر شدن

ما چاقی را آموختیم و تکرار کردیم. وقتی آموخته ها به ضمیر ناخوداگاه ما رسید مثل آب خوردن چاق شدیم و اتفاقا تمام کارهایی که ما برای لاغری هم انجام دادیم چاقی را بیشتر برای ما تثبیت کرد و نشانه ی تثبیت و بزرگتر شدن چاقی هم این بود که انتظار ما از چاقی خودمان روز به روز بیشتر و انتظار ما از لاغری روز به روز کمتر میشد. 

تنها راه لاغر شدن اینست که ما وارد کردن هر نیرویی را متوقف کنیم. رنج از چاقی را متوقف کنیم. حسرت لاغری را متوقف کنیم. نفرت از چاقی و لاغر نشدن را متوقف کنیم. احساس قبلی خود را نسبت به چاقی و لاغری متوقف کنیم و این ممکن نمیشود مگر اینکه ما محتوای ذهنی خود را تغییر دهیم.

رنج از چاقی چرا پدید می آید چون محتوای ذهن چاق دارد در ذهن تکرار میشود.

حسرت از لاغری چرا ایجاد میشود چون اگاهی های چاق کننده دارد تکرار میشو .

توقف این فرایند چگونه امکانپذیر می شود؟

تنها و تنها با تکرار محتویات متناسب کننده. تنها و تنها با یادآوری جریان لاغری در ذهن. 

ما برای لاغر شدن لازم نیست اراده لاغر شدن داشته باشیم بلکه فقط لازم است نیروی لاغر کننده ی وجودمان را فعال کنیم. 

نیروی لاغر کننده در همه ما وجود دارد چه بسا در تمام این سالها فعال بود و کلی از اضافه وزن ما را خنثی کرده است. 

پس با توجه کردن به این نیرو و دریافت آگاهیهایی که توجه به این نیرو را در ما بیشتر میکند روند چاقی ما کم کم متوقف میشود و موانع نیروی عظیم لاغری خیلی راحت برداشته میشود و تناسب خیلی راحت بر جسم جاری میشود. 

تمامی این مفاهیم نیاز به درک کردن دارد. 

نقش قانون فیزیک در چاقی

ما از قوانین فیزیک در جهت چاق کردن خود استفاده کردیم. 

مثلا قانون اول را چطور به کار بردیم:

نیروی لاغری در وجود ما با سرعت ثابت در حال حرکت بود تا زمانیکه نیرویی به آن وارد نشده طبق قانون اول نیوتون او تا ابد به حرکت خود ادامه میدهد موضوعی که در زندگی همه افراد متناسب به وضوح مشخص است.

اما ما با یادگیری چاقی و اراده کردن برای انواع و اقسام راههای لاغری در این حرکت اختلال ایجاد کردیم و مسیر حرکت را تغییر دادیم. 

خب وقتی ما آگاهیهای چاق کننده و تکرار شونده را تغییر دهیم نیروی لاغری ذهن به مسیر اصلی باز می گردد چون نیروی تناسب پیشفرض وجود ماست و نیروی خارجی تحمیل بر آن شنیده ها ودیده ها و آموزشهایی است که ما از بیرون به آن وارد کردیم. 

پس ما از قانون اول در جهت چاقی خود استفاده کردیم و مسیر حرکت لاغری رو در وجودمون تغییر دادیم که حالا با این آگاهیها یاد میگیریم وارد کردن نیروی خارجی را متوقف کنیم. 

قانون دوم نیوتون در مورد چاقی را به این شکل می توانیم بررسی کنیم که جرم چاقی ما و شتاب چاقی ما دقیقا نشان دهنده ی نیروی چاق کننده ای است که ما در وجودمون ایجاد کردیم و به مرور زمان که هم چاقی جسم ما بیشتر میشد و هم شتاب اون نشون میده که ما هرکاری کردیم که لاغر بشیم تمام اراده های ما در جهت بزرگ کردن نیروی چاقی بود. 

وقتی اون کارها و اون اراده لاغر شدن رو متوقف کنیم نیروی چاقی کم میشود و چاقی جسم و شتاب این چاقی رو به کاهش میرود. 

ما از قانون سوم هم باز در جهت چاقی خودمون استفاده کردیم. هرچقدر که ما بیشتر لاغری رو به خودمون تحمیل میکردیم ذهن ما عکس العمل نشون میداد و همون نیرو رو به سمت ما بر میگردوند. 

اینها قوانین فیزیکه که برای ذهن ما که ماهیت فیزیکی ندارد نیز به راحتی صادق است. 

پس قوانین فیزیک در حقیقت قوانین کل افرینش هست نه فقط ماده. 

برای لاغر شدن نیاز به اراده لاغر شدن داشتن نیست.

وقتی ما نیروی چاقی را با انجام کارهایی که در بالا گفته شد متوقف کنیم:

طبق قانون اول لاغری راه خود را در پیش می گیرد.

طبق قانون دوم جرم و شتاب چاقی کم میشود.

طبق قانون سوم ذهن ما عکس العمل چاقی به ما نشان نخواهد داد و روند لاغری ما کم کم خود را نشان می دهد. 

ما فقط باید آموزش ببینیم و استمرار داشته باشیم تا بتونیم این آموزشها رو درست اجرا کنیم هر چقدر بهتر یاد بگیریم بهتر میتونیم عمل کنیم تا ذهن ما عکس العملش بشه لاغری.

چطور عمل کنیم که شتاب لاغری و جرم ما در جهت لاعری حرکت کنه و چطور عمل کنیم که اجازه بدیم لاغری در وجودمون با سرعت ثابت خودش مسیر خودش رو تا ابد ادامه بده. 

یکی از عملها دقیقا همین بود که ما اراده لاغر شدن رو متوقف کنیم. چون برای لاغر شدن ما نیاز به هیچ اراده لاغر شدن ی نداریم.

بلکه باید اراده لاغر شدن خود را برای یادگیری به کار ببریم.

برای استمرار داشتن در جهت ورودی ها و آگاهی های متناسب کننده به کار بگیریم.

اراده لاغر شدن را جهت انجام تمرینات به کار بگیریم.

ما با این کار نیروی چاقی را کم کم در خود کمرنگ کرده و بعد متوقف کرده و کم کم روند لاغر شدن در ما آغاز می شود و عکس العمل ما از چاقی تبدیل به لاغری می شود.

در فایل آموزشی “لاغر شدن بدون اراده” به طور مفصل درباره این موضوع بسیار مهم و تاثیرگذار توضیح داده ام که اطمینان دارم استفاده از این آگاهی برای عزیزانی که تصمیم گرفته اند از مسیر لاغر با ذهن رویای خود را به واقعیت تبدیل کنند بسیار مفید و تاثیرگذار خواهد بود.

✍️ تمرین آموزشی 📖

برای انجام عالی تمرین این جلسه ابتدا توضیحات نوشتاری را مطالعه کنید، سپس ویدیوی آموزشی را تماشا کنید و بعد از آن به سوالات مطرح شده به شرح انشایی در بخش نظرات این جلسه بنویسید.

 • نگرش شما درباره اراده لاغر شدن چیست؟ خودتان را دارای اراده لاغر شدن می دانید؟ شرح دهید
 • چرا در گذشته وقتی روش لاغری خود را رها می کردید احساس بی اراده بودن داشتید؟
 • به نظر شما این نگرش که برای لاغر شدن باید اراده داشت و افراد چاق به دلیل نداشتن اراده لاغر شدن چاق هستید به چه شکل ایجاد شده است؟
 • نقش رژیم ها و روش های لاغری در گسترش این نگرش که افراد چاق اراده لاغر شدن ندارند چیست؟ شرح دهید.
 • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش شما درباره داشتن اراده لاغر شدن ایجاد شده است؟
 • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا بدون داشتن اراده لاغر شدن بتوانید لاغر شوید؟ شرح دهید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.11 از 45 رای

https://tanasobefekri.net/?p=15270
92 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فریبا
   1403/03/30 14:20
   مدت عضویت: 630 روز
   امتیاز کاربر: 9045 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,239 کلمه

   سلام 

   من هم درگدشته ب خاطر رژیمهای سختی ک گرفته بودم ب با اراده بودن معروف میکردم اما بعدا همین تعریفها باعث شد با خودم بد حرف بزنم سرزنش کنم ک چرا من مثل قبل عملم کم شده

   ولی وقتی ا ومدم این راه دیدم بیشتر از اراده همراه بودن با خود هس ک کمک کننده هس باید همراه خودت باشی و جلو بری و این نیاز ب اراده نداره نیاز ب بودن داره نیاز ب اگاه بودن داره اراده کردن یعنی ی کاری سخته و تو میخوای انجامش بدی اما من تو این راه لاغری با ذهن اراده ندیدم سخت نیس ی مسیر ک بزا هرکسی هم طولش متفاوته مسلما منی ک انقدر فرمول چاقی تو ذهنم هس با کسای دیگه شاید فرق کنه اما بالاخره نتیجه برا همه هس 

   انگار تو ی مسیری رو اشتباه رفتی این مسیر اشتباه برگشت داره و زمان خودشو داره ک برای همه متفاوته چن زندگی ها متفاوته چن باورها متفاوته چن عملکرد و نگرش ادمها با هم متفاوته 

   امامن ایمان دارم ک نتیجه برا من هر لحظه هس هر موقع اگاهم تو این مسیر حسم خوبه انگاراین مسیر ب تو مراقبت از خودت رو بهت یاد میده ب طبع وقتی من حواسم بخودم هس ب احساسم هس حسم خوبه و واین ی مسیری ک تو متعهد بهش باشی همیشه حالت خوبه 

   این روش مثل روشهای دیگه نیس ک تو محروم باشی ممنوع باشی تو ازادی از هما مواد غذایی استفاده کنی 

   تو این روش تو خودتو میسازی اما تو اون روشها تو خودتو تخریب میکردی 

   تنها چیزی ک باعث میشد ما در روشهای قبلی باسیم ب نظرم هدف داشتنه انگارما دوس داریم یکی بهمون بگه چیکار کنیم و بهمون نمره بدا من این رفتار درخودم میبینم ک همیشه چک میکنم ببینم استاد چ مدالی ب من داده اما تو این روش کسی زورت نمیکنه کسی تو رو قضاوت نمیکنه تو خودتی خودت وازادی  اما خودت باید هوای خودتو داشته باشی باید یادبگیری هوای خودت رو داشتن 

   باید خوراک خوب ب ذهنت بدی باید خودت و دوباره تربیت کنی اونجوریک نتیجه ای ک دوس داری بران رقم بخوره واین رو هر روز هدف خودت فرار بدی 

   ما داشتیم میرفتیم بیرون نمیدونم چی شد تو راه ک داستم طبیعت رو میدیم و استوری استاد رومیدیم درمورد هدف 

   من فک میکردم ک هدف فقط میتونه همین وزن تعیین کردنه باشه ک من چن وزن نمیکردم هی ذهنم میگف چ فاید ه تو ک نمیفهمی جواب گرفتی یا ن 

   ی لحظه این رو دریافتم ک من میتونم هدف های دیگه هم داشته باشم ک از اینورم کمکم کنه تا تو این مسیر باشم 

   مثلا هدف من میتونه هر روز کار کردن روی ی فرمول باشه مثلا من ب حرفها اهمیت نمیدم چن خودمو دوس دارم واین رو امروز هدف قرار بدم و روش متمرکز باشم و این باعث میشه اون فرمول رو من تمرین کنم رشدش بدم  وتصمیم گرفتم ک اینجوری هر روز متنوع با هدف های متنوع برای خودم تعیین کنم این باعث میشه هم مسیر برام جالب وجذاب باشه هم من هر روز با شوق وانگیزه بیشتر ادامه میدم 

   واین مسیر خیلی دت بخشه چن تو کلا زمانیک یچیزی میفهمی لدت رو حس میکنی ومن چقدر تو این مسیر درونم رشد کرده چقدر بزرگ شدم چقدر فهمیدم چی بودم الان چیم 

   من مخروبه ای بودم ک خودم متعهد شدم این مخروبه تبدیل ب قصر کنم  من ابادی خودمو ب عهده گرفتم بیشترا ز نتیجه جسمی نتیجه روحی گرفتم 

   تصمیم گرفتم خیلی از واقعیتهای ذهنم ب نفع خودم تعبیر کنم با اینک هی این نجوا هس ک تو خودتو ب خریت میزنی وچشمت نمیبینه اما من میخوام بخاطر خودم ب خاطر خودم خودمو ب ندیدن بزنم اینجوری حداقل اولین دستاوردش حس خوب خودمهتو اون عملکرو حس بد باهامه در اون حالتم من کاری نمیتونم بکنم اما حداقلش اینجا حسم خوبه 

   من نفهمیدم کی این همه اصافه وژن پیدا کردم حتی باورش نداشتن ک انقدر چاق بشم اما شدم الانم  نمیدونم چجوری اما من ب وزن متناسب خودم میرسم این توانایی درمن هس اگه این مسیر سخت بود این همه ادم ازش جواب نمگیرفتم یا حداقل من میبینم ک چقدر حسها فرق میکنه شاید تو رژیم ها نتیجه بود اما ما میدیم ک فیکه درون خرابه اما اینجا درون ادم ساخته میشه 

   الان ارایشگا ه بودم ک واونجا اشنایی رو دیدم و درست اینه جلوی من بود ومن نگاهم بخودم افتاد و ذهنم گف ببین الان میگه این چقدر چاق شبیه فلانی هستی ببین اون چقدر لاغره چقدر خوبه چقدر لباسهاش خوشگله 

   اما فریبا جان جسم ادم نشانه جذابیت وخوب بودن ادم نیس درست همن چاقم ولی انسانم ادمم حق زندگی دارم و این حق رو ب خودم میدم تو اماکن عمومی تومهمونی همه جا میرم و زندگی میکنم چ لاعر باشم چ چاق من زندگی کردن رو انتخاب میکنم با هر جسمی کدارم من مسیول افکار بقیه نیس

   جسم من مالم نه وهیچ ربطی ب دیگران نداره ک درموردش نطر بدن یا هر چی این جسم مال من اگه در حالت چاق عذابی هس من میکشیم اگه لدتی هس من میکشم باز ب کسی ربطی نداره این جسم مال منه قابل احترامه شکم من قابل احترامه چ چاق باشه چه متناسبه ومن این احترام ب بدنم قایلم ومن خودمو دوس دارم چ چاق باشم چ لاغر من زندگی میکنم چچاق باشم چ لاعر 

   و من ب نطر بقیه اهمیت نمیدم چن من خودمو دوس دارم 

   من خودم میببخشم وادما میدم وخودمو میبوسم ومیدونم یک عمر اونجور فک کردم ناراحتم از خودم اما میبخشم وارزوی حس خوب حال خوب برای خودم میکنم 

   من جسم من نظر دادنی نیس 

   دیگران وجسم دیگران نظر دادنی نیس 

   جسم هر کس شخصیه خودشه

    جسم من شخصیه منه 

   من در اینه زیبام چ چاق باشم چ لاغر 

   فریبا الان ک هسر تو چاق وزمانی ک لاغر بود الان تو بهش نگاه میکنی ب اون چاقی توجهی داری 

   ن 

   اصلا من جسمشو شاید نبیینم 

   نمیدونم ک چرا در خودم این رو پیدا کردم ک دنبال ایراد از بقیه ام انگار از یکی از طرز رفتار یکی عقاید یکی ک خوشم نمیاد از طرز بیانش  دنبال اینم ک ی ایرادی بگیرم تا خوشحال بشم تاراضی بشم 

   فریبا جان گله شکایت ایراد همه وهمه اینها انرژی هستند وتو انرزی درونت رو معاوضه میکنی با چی ب چ قیمتی حس کن ی ثروت عظیم رو میدی ب ای چی برای چیز اندک فک کن تو ی برج داری واون برج رو میدی ی طویله میگیری 

   تو حس خوبتو میدی انرزی خوبتو میدی و تاانرژی بد حس بد تحویل میگیری فک نکن زرنگی میکنی 

   ن ب هیچ وجه این زرنگی نیس 

   این خود ظلم بخوده وهرکسی هم اینجور با خودش داره این کارو میکنی اونم زرنگ نیس 

   پس تو بیا زرنگی کن بدون اون احساسات تجربیات خودشو داشتا باشه 

   وتو روی این باور کار کن 

   من مسیول افکار این اشخاص نیستم

    من مسیول احساس خوب این افراد نیستم 

   من ب نظریات این افراد اهمیت نمیدم چن خودمو دوست دارم

    چن انرژی خوبمو دوس دارم 

   چن احساس خوب خودمو دوس دارم 

   من اونها رو میبخشم وارزوی احساس خوب وحال خوب برایا وناا دارم 

   وهمچنین من خودمو میبخشم ک چقدر ا نرزی پای دیگران وعقایدشکن راضی کردنشون گذاشتم میبخشم وارزوی ازادی حس خوب وحال خوب برای خودم دارم 

   پدر من از کوچیک هر بچه تو کوچه بازی کنه میگه دزد میاد فلان بهمام و من همیشه قایمکی از اون بازی میکردم وبپاند ک چقدرمیترسیدم 

   الان بچه خودم ک میخواد بازی کنه همین حرفها رو میزنه ومن ناراحت میشدم کی این از این حرفها دس بر میداره 

   اما دیشیب گفتم من مسیول فکر پدرم نیستم وای ک چقدر راحت شدم از این زندان رها شدم 

   حتی گاهی باید ب نجواهای ذهن خودمون هم اینها رو گف ک من گول تورو نمیخورم چن میخوام لاعر بشم 

   من گول تورو نمیخورم چن من میخوام احساس خوبمو داشته  باشم 

   من میدونم ممنونم عزیزم ولی احساس خوب خودمو بیشتر اهمیت میدم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1403/01/30 10:34
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 530 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گفته های استاد در این فایل مصداق جمله لاغرشدن آسانترین کار دنیاست! هست وقتی آموزش دهنده یک روش بگه که اصلا در این روش نیاز به اراده نیست اصلا افراد بی اراده در این راه موفق میشن این یعنی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست . همه ما تجربه اینو داشتیم که در زمینه های مختلف خواستیم شروع به کار بکنیم اون آموزش دهنده یا راهنما اولین چیزی که به ما گفته این بوده که اگه میخوای در این راه موفق بشی باید اراده داشته باشی و سخت کوش باشی همین جمله باعث سخت جلوه دادن اون کار در ما میشه و همین باعث شده که ما در خیلی از زمینه ها نتونیم پیشرفت کنیم چون ذهن ما مخالف سخت کوشی و کار سخته ذهن ما راحتی رو میخواد کاری که نیاز به صرف انرژی زیاد نباشه و انرژی زیادی از ما نگیره .در زمینه لاغری هم به همین صورت بوده که اینجوری جا افتاده که برای لاغر شدن باید اراده رژیم و ورزش داشته باشی تا بتونی برای همیشه لاغر بشی و چون هیچ وقت هیچ کس نتونسته مدت زیادی طبق روش های پیشنهادی زندگی کنه محکوم بودیم به بی اراده گی و اصلا ایرادی به روش ها وارد نمیشد .حالا استاد بعد از اون همه روشی که به ما گفتن باید اراده داشته باشی تا بتونی از این روش ها نتیجه بگیری و لاغری بشی به ما میگن نه راه لاغری این نیست ! اراده تو وقتی وارد این سایت میشی بزار کنار که کار رو بدجوری خراب میکنه .راه درست لاغری اراده نمیخواد اشتیاق میخواد برای یاد گرفتن ،برای تغییر که این اصلا از ما انرژی نمگیره اتفاقا بلعکس به ما انرژی میده اگر آموزش هارو درست درک کنیم و استمرار داشته باشیم متوجه میشیم که چقدر لاغری آسونه و من هم میتونم لاغر بشم و تمام این سالها اشتباه بهم فهموندن که لاغری علف خرس نیست که به راحتی به دستش بیاری باید براش جون بکنی و جالب اینجاست که هرچی براش جون میکندیم هم بهش نمیرسیدیم و این بار به این محکوم بودیم که به اندازه کافی اراده نکردی و جون نکندی و هیچ استانداردی برای این جون کندن وجود نداشت که چه مقدارش کافیه!!!!!!!!!ولی در اینجا استاد میگن که اتفاقا لاغر شدن علف خرسه از علف خرس هم راحت تر چون وجود داره هست فقط کافیه انرژی های اضافه رو از روش برداری.طبق قوانین نیوتون لاغری در ما جاری بوده و تا اخر عمر هم در جسم جاری می بود اگر به اون نیرویی وارد نمیکردیم و باعث تغییر جهت و شکلش نمیشدیم پس نیازی نیست کاری بکنیم نیازی نیست اراده ای به کار ببریم فقط کافیه اون نیروها رو برداریم اون اراده رو برداریم تا لاغری دوباره به مسیر خودش ادامه بده و در جسم ما جاری بشه .در لاغری با ذهن فقط داریم یاد میگیریم که خودمون باعث چاقی مون شدیم و اون نیروها رو ایجاد کردیم یاد میگیریم که این نیروها چی هستن و چطور برداشته میشن این خیلی فرق داره با روش های که همش سعی داشتیم نیرویی به نیروهای موجود اضافه کنیم در نتیجه چاقی هم پاسخی قوی تر و محکم تر به ما میداد و بیشتر خودشو در جسم ما نشون میداد .  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1403/01/19 19:35
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه
   • نگرش شما درباره اراده لاغر شدن چیست؟ خودتان را دارای اراده لاغر شدن می دانید؟ شرح دهید 

   خیر ،من اصلا فکر نمیکنم اراده لاغر شدن داشته باشم،تا وقتی که لاغر بودم فکر میکردم لاغر شدن کار آسونیه خیلی راحت با کم خوردن میتونی لاغر بشی و همیشه می گفتم من حاضرم همه چی بخورم اما کم بخورم و لازم نیست چیزی رو از وعده های غذایی حذف کنیم . اما وقتی چاق شدم فهمیدم کم خوردن و مدام ورزش کردن کار بسیار سختیه و از اراده من خارجه،و واقعا خودم رو آدم بی اراده ای می‌دیدم .

   روشهای لاغری رو برای لاغر شدن انتخاب میکردم و خب وقتی می دیدم با این روش به نتیجه نرسیدم و نصفه نیمه رها کردم برچسب بی اراده بودن به خودم زدم.

   اینجور در ذهن جا افتاده که برای انجام هر کاری باید اراده داشته باشی و لاغر شدن هم یکی از همون کارهاست و چون ظاهری هست و همیشه جسم ما به چشم میاد با لاغر نشدن برچسب بی اراده بودن خوردیم .

   من در تناسب فکری یاد گرفتم عاشق لاغری باشم،انتظار لاغری داشته باشم،اما در مورد اراده باید بگم وقتی شعار سایت اینه که لاغری آسانترین کار دنیاست ،پس برای انجامش و رسیدن بهش احتیاجی به اراده و تلاش زیادی نداریم ،همون عشق و انتظار و البته استمرار اینها کافیه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/25 20:43
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 77 کلمه

   بنام خدا مهربان و درود و رحمت خدا بر استاد ارجمندو گرامی ،

   در پیرو تکمیل کردن متن و تاکید دوباره برای خودم قبلیم :

   من اشتیاق دارم برای لاغری که آسان ترین کار دنیاست 

   ما اراده لازم نداریم چون برای چاق شدن اراده لازم نداشتیم و برای لاغری فقط اراده برای ادامه یادگیری و نگه داشتن اشتیاق در مسیر صحیح و اسان و شگفت انگیز لاغری لازم.

   خدایا شکرت بابت عطای این همه لذت و فراوانی نعمتهات.

   استاد خیلی ممنونم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/25 18:59
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,746 کلمه

   بنام خداوند مهربان همیشه حاضر و حامی و عاشق پیشرفت ما،

   و درود و رحمت و برکت ثروت و نعمت و سعادت هدایت لذت و مغفرت رأفت مودت مروت گذشت محبت و عزت و لیاقت و صداقت و معرفت و سلامت و کمال رشد نور آگاهی لیاقت و آرامش و آسایش و هر آنچه خیر و نیک و نیکویی هست از طرف خدا بسوی زندگی شما هر لحظه استاد ارجمند و گرامی جاری باش،

   *نکات طلایی از متن نوشتاری:

   ذکر این نکته ضروری است که لاغر شدن نقطه پایان و نتیجه مسیری است که برای لاغری طی کرده ایم در صورتی که اراده داشتن مربوط به ذوق و اشتیاق برای طی مسیر لاغری است و ارتباطی به نتیجه نهایی ندارد،

   به نتیجه نرسیدن و لاغر نشدن  ارتباطی به اراده لاغر شدن ندارد بلکه مربوط به صحیح یا ناصحیح بودن مسیری است که برای لاغری طی کرده اید.

   نکته بسیار ریز و ضروری که می تواند باعث اختلال در مسیر لاغری با ذهن شود این است که باید هوشیار باشیم که با اراده بودن خود را به اشتباه به لاغر نشدن ارتباط ندهیم.

   دلیل تمام ناکامی های ما فقط و فقط باور اشتباه درباره سخت بودن لاغر شدن است.

   بنابراین برای لاغر شدن نیاز به اراده لاغر شدن نداریم بلکه بیشتر نیاز به استمرار در یادگیری اصول لاغری با ذهن داریم.

   هر عملی را عکس العملی است؛ مساوی آن و در جهت خلاف آن که البته این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می ‌باشد. یعنی هر گاه جسمی به جسمی دیگر نیرو وارد کند جسم دوم نیز نیرویی به همان بزرگی ولی در خلاف جهت بر جسم اول وارد می ‌کند،پس در نتیجه:ما با تلاش و اراده لاغر شدن نیرویی مطابق نیروی خود اما در جهت عکس در چاقی ایجاد کرده ایم  و  به محض رها کردن اراده لاغر شدن، چاقی که حرکتی مستمر دارد و با نیرویی که ما به او وارد کرده ایم نیروی او عظیم تر شده حرکت ما به سمت چاقی را بیشتر می کند. 

   ذهن استاد چقدر زیبا توصیف کردید و پیاده عملی در لاغری با ذهن این قوانین را توضیح دادید  چقدر زیبا وااای عااالی بود شاخ درآوردم به خدا عاااالی بود،

   من برای درک بهتر برای خودم از زبان خودم سه قانون نیوتن را توضیح میدهم در امر چاقی و لاغریمون:

   در امر چاقی:

   قانون اول قانون اینرسی یا لختی:

   جسم من خودش لاغر بوده داشته به مسیر ادامه می‌داده یا در نقطه لاغریش ایستاده بوده ، من اومدم از بیرون موانع و نیرو چاقی به اشتباه ایجاد کردم و راه درستشو دستکاری کردم حالا یا به زور بهش گفتم ای لاغری حرکت کن رو به چاقی یا سرعتتو لاغری عوض کن اونم به اشتباه سرعتشو عوض کرده افتاد تو لاین سرعتی که مخصوص و مناسب چاقی بوده رفته تو راه چاقی با ورودی آگاهانه یا ناآگاهانه غلط من همان نیروی موانع اشتباه چاقی ،

   (حالا کلمه اشتباه را نگم بهتره )چون با چاقی در صلح رفتم کلا بهتره بگم: بدن من به نوع دیگه ای از نیرو و مسیر و سرعت رفته که غیر از لاغری و مورد نیاز بدن من نبوده ،

   قانون دوم :اومدم با تکرار به اندازه جرم و شتاب موانع ذهن چاقم به مرور نیرو وارد کردم به همون اندازه که نیاز بوده مدام نیروی حرکت در مسیر چاقی را افزایش دادم و نیرو مناسب به جرم و شتاب موانع چاقیم دادم و کم کم افزایشش دادم این شتاب و اندازه جرم رو.

   قانون سوم :قانون عمل و عکس العمل ،

   حالا اومدم به این موانع ساخته شده ذهنیم،

   سیلی محکم بزنم با اراده قویتر تا ادب بشه بایسته یا برگرده به لاغریم که چاقتر نشم،البته مثال در واقعیت تنبیهی وجود نداره منظور همون بکار بردن انرژی بیشتر که همان اراده قویتر هست اومدم به موانع ذهنم با اراده قویتر سیلی قویتر بزنم ،اونم یاد گرفت برگشت با همان نیرو محکم و قوی قدرت سیلی رو برگرداند و زد،

   یعنی هر بار اراده قویتر =با موانع ذهنی قویتر و فکر اینکه بی اراده تر هستم این بیشتر نتیجه ا ش شد.

    

   حالا قوانین لاغری را با سه قانون نیوتن شرح برای خودم بدم :

   ۱ در رابطه با قانون اینرسی و لختی برای لاغری:

   حالا ما میام موانع چاقی را با دادن آگاهی صحیح لاغری که همان وارد کردن مقدار نیرو مناسب و لازم و اطلاعات صحیح لاغری با ذهن باش در ذهنمون را وارد میکنیم تا اول باعث استپ کردن چاقی بشه، 

   و بعد بیفته در مسیر لاغری و  طبیعی بدن ما حالا دوباره یا به حالت درست سکون دربیاد یا حرکت در مسیر درست طبیعی متناسب قبلی خودشو ادامه بده و به نوعی به تنظیمات قبلی کارخانه برگرده و درست کار کنه،

   ۲حالا با توجه به قانون دوم نیوتن جرم ضربدر شتاب مساوی نیروی برآیند لازم برای حرکت یک جسم  :به اندازه ای موانع چاقی ذهنمون که جرم و شتاب پیدا کرده 

   ما در ذهنمون میایم مدام به همون اندازه جرم و شتاب اطلاعات صحیح لاغری به ذهنمون با تکرار و استمرار میدهیم تا موانع چاقی شروع به حرکت در مسیر و جایگاه دیگه ای  از ذهن ما کنند  به قول استاد حرکت کنند برن به فایلهای عقبی بی‌استفاده ذهنمون،

   و حالا که تا اینجا اومدیم با تکرار اطلاعات صحیح لاغری که تونستیم وزنشو برابر با جرم و شتاب موانع چاقی بسازیم و چاقی رو وادار به حرکت به فایلهای عقبی ذهنمون کردیم و کمرنگشون کردیم الان میایم با تکرار و استمرار و ادامه و انجام‌تمرینات اطلاعات صحیح لاغری با ذهن بر جرم و شتاب لاغریمون و  تناسبمون می افزاییم.

   ۳حالا با استفاده از قانون سوم عمل و عکس‌العمل نیوتن،

   دیگه نمیام عمل اشتباهی انجام بدهیم که عکس‌العمل اشتباهی دریافت کنیم 

   یعنی نمیایم از طریق نیرو دادن وعمل فکر کردن و  تولید انرژی منفی ویا اقدامات عملی اشتباه که یک شبه باشند و یا انتحاری از روی عجله باشن و ذهنی صحیح   آرام و  با تکرار درست نباشن و بعد راهو تازه برعکس و غلط از جسم شروع کنیم یا مثل موارد زیر باشند را ما نباید عمل کنیم چون به همان اندازه نیروی منفی با عکس‌العمل بد به ما نشان میدهند،که فکر کنیم اراده نداریم در صورتیکه استاد فرمودن لاغری اراده نمی‌خواد ما اراده خود را در یادگیری و استمرار اطلاعات صحیح بگذاریم کافیست ،و ما نباید در ادامه به موارد منفی  مثل زیر عمل فکر کردن و توولید نیروی منفی کنیم 

    مثل :

   لاغری حتما اراده میخواهد،

   نفرت از چاقی ،

   حسرت و حسادت غبطه به لاغرها 

   تحسین خود در حین دیدن افراد چاق،

   تحمل رنج و مدام منفی نگری و دیدن  نازیبایی های و زشت دیدن خود،تثور خوب نداشتم از خود،

   و یا خود را با تحقیر در آیینه دیدن و یا مدام روی وزنه رفتن و ترسیدن و تصور بد و و یا مدام با متر اندازه گرفتن خود، 

   ویا رقابت و مقایسه با کسی و یا تایید گرفتن از کسی،

   و یا از روی وابستگی و نیازمندی کمبود حس بدبختی و گیر افتادن و ناتوانی  لاغری را بخواهیم، 

   افسردگی و عجله داشتن ،

   عدم اعتماد به نفس و لیاقت 

   مقاومت داشتن بر سر افکار نامناسب و نا امیدی و…

   ترسیدن و 

   عمل به اعمال فشارهای ناگهانی یک شبه و یا کوتاه مدت راه را برعکس رفتن و فشار بر جسم از طریق رژیم و ورزش سخت وتیغ  جراحی  و 

    یا فکر کنیم لاغری اراده میخواهد و اعمال فشار اراده قویتر از قبل بطور ناگهانی به جسم در مدت زمان کوتاه و اشتباه بدون در نظر گرفتن آموزش آرام به ذهن و بدون هماهنگی بین ذهن و جسم 

   و یا برچسب زدن به خود و شاهد جمع کردن در 

    بی ارادگی و تنبلی و وچاقی ژنتیکی و مریض بودن 

    به این موارد دیگه نمیام عمل کنیم و  نیرو ببخشیم ،

   که اگر به آنها عمل کنیم آنها هم عکس‌العمل و نیروی بدتری و برابر از طریق ذهنمون بر جسممون وارد میکنند،

   ما دیگه در تله اعمال نیروی این افکار منفی که همچون آیینه به ما برمی‌گردن عمل نکنیم با فکر کردن بهشون به آنها نیرو نبخشیم و در تله اشون نیافتیم،

   با این عمل فکر کردن به موانع چاقی و برگشتن از مسیر لاغری برعکس و اشتباه که از جسم شروع شود ما به موانع نیرو می‌بخشیم و آنها عکس‌العملی قویتر از قبل و بدتری به ما نیرو وارد میکنند مثلا:

   که ما بی اراده ایم و باید برای دفعه بعدی مجبور بشیم بدتر و قویتر به خیال خودمون اراده و فشار وارد کنیم یا حمله انتحاری یک شبه اشتباه بدون هماهنگی امووزش آرام به ذهنمون و جسممون بیایم پدر روان خودمون رو دربیاریم و بگیم ما بی‌اراده هستیم و چاقی در ذهنمون قویتر بشه،

   به قول استاد اصلا اراده ربطی به لاغری ندارن 

   ما باید فقط اراده در یادگیری و استمرار صحیح لاغری با ذهن داشته باشیم و 

    بلکه بیایم به اطلاعات صحیح لاغری با ذهنمون نیرو می‌بخشیم :

   که عمل فکر کردن به اطلاعات صحیح و تکرار و مرور لاغری با ذهن باعث میشه:

   هماهنگی بیشتری با ارامش و لذت بیشتری بین ذهن و جسممون پیش بیاد 

   و حتی نیروی عکس‌العمل ذهنمون و جسممون و همکاریشون در لاغری برای ما بیشتر و بهتر و آسانترو با ارامش بیشتر ،و‌لذت ببشتر وابدی اتفاق بیفته .

   خدایا شکرت از اینکه اطلاعات عالی 

   و استاد ممنونم از اموزشهای فوق العادتون.

   • نگرش شما درباره اراده لاغر شدن چیست؟ خودتان را دارای اراده لاغر شدن می دانید؟ شرح دهید،
   • استاد درس درستی فرمودن اراده ربطی به لاغری ندارد، 
   • من اراده دارم شایستگی دارم اما در استمرار راهم اراده به ادامه مسیر برای حفظ انگیزه و اشتیاقم .
   • تا در مسیر ذهنم قوی بشه پاک‌بشه موارد چاقی کمرنگتر شوند و اطلاعت در آن ریشه کند و درخت شوند و ثمره دهند من اراده دارم اما استفاده  فقط ارادمو در مورد استمرار و پرداختن به اطلاعات صحیح خرج میکنم هم با اراده هستیم هم شجاع و با لیاقت .
   • چرا در گذشته وقتی روش لاغری خود را رها می کردید احساس بی اراده بودن داشتید؟ چون آموزش به ذهنم راه هنوز آغاز نکرده بودم مسیر لاغری را اشتباه داشتم شروع میکردم برعکس،
   • به نظر شما این نگرش که برای لاغر شدن باید اراده داشت و افراد چاق به دلیل نداشتن اراده لاغر شدن چاق هستید به چه شکل ایجاد شده است؟به دلیل اشتباه شروع کردن مسیر لاغری از جسم بوده 
   • نقش رژیم ها و روش های لاغری در گسترش این نگرش که افراد چاق اراده لاغر شدن ندارند چیست؟ شرح دهید.اونها میان مسیرو برعکس از جیم شروع میکنن
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش شما درباره داشتن اراده لاغر شدن ایجاد شده است؟عالی خسلیاقت و اراده بهم برگشت که من میتوانم به شرطی که مسیر را درست بلد شدم ا ز ذهن شروع کنم من هم اراده دارم و در استمرار مسیر ازش استفاده کنم .
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا بدون داشتن اراده لاغر شدن بتوانید لاغر شوید؟ شرح دهید.چون وقتی مسیررو درست برم نیازی نیست خودکشی کنم یا برچسب بی ارادگی به خودم بزنم 
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.مرور نکات نوشته شده ام 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/07/27 11:19
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

   گام ۵۹:لاغرشدن بدون اراده لاغری داشتن

   اشتیاق داشتن بجای اراده داشتن !

   چقدر استاد این جمله تون پر معناست!!! وقتی اشتیاق داشته باشی در هر مسیری یعنی اون مسیر برات راحت و در دسترس و خیلی راحت میتونی اونو تصور کنی ولذت و اشتیاق به دست آوردن و به هدف رسیدن رو تجسم کنی ولی وقتی کلمه اراده میاد وسط  یعنی مسیر یا هدفی که ما داریم دست یافتنیه ولی خیلی سخته و دشوار به دست میاد و خیلی خیلی باید برای اون تلاش بکنیم که به دستش بیاریم  وبه خاطر همین هروقت برای لاغری اقدام کردیم کارهای سخت و طاقت فرسا رو برای لاغر شدن در نظر گرفتیم و وقتی بعد از مدتی دیگه نتونستیم ادامه بدیم برچسب بی اراده بودن رو به خودمون زدیم چون اون کارهایی که ما برای لاغر شدن در نظر گرفتیم رو نشان دهنده اراده دونستیم و وقتی نتونستیم اونارو انجام بدیم گفتیم ما اراده نداریم .ما اصلا برای چاق شدن اراده نکردیم که بخوایم الان برای لاغر شدن اراده کنیم .خیلی راحت بدون کمترین زحمت و مثل آب خوردن چاق شدیم اصلا متوجه نشدیم چطور چاق شدیم حالا باید در مورد لاغری هم به این باور برسیم که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و برای رسیدن به اون اصلا هیچ اراده ای لازم نیست .هرچه ما بیشتر انرژی بزاریم برای لاغر شدن در واقع داریم به چاقی انرژی میدیم و چاقی با نیرو و قدرت بیشتری در مقابل ما قد علم می‌کنه .در واقع چاقی هیچ نیرو و انرژی از خودش نداره و نیرو خودش رو از ما میگیره باید با طبیعی دونستن لاغری و آسان بودن اون این انرژی رو از چاقی بگیریم تا به مرور ضعیف و ضعیف تر بشه و کلا از بین بره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/19 16:07
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 673 کلمه

   به نام خدایی که عاشق اویم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات اراده لاغر شدن 

   • نگرش شما درباره اراده لاغر شدن چیست؟ خودتان را دارای اراده لاغر شدن می دانید؟ شرح دهید
   • در گذشته که از روش‌های مختلف لاغری استفاده میکردم احساس می‌کردم اولین اصل رسیدن به لاغری داشتن اراده است چون اگر اراده نداشته باشم نمی‌توانم در جهت رسیدن به آرزویم موفق شوم و زمانهایی که از ادامه رژیم دست میکشیدم خودم را بسیار سست عنصر و بی اراده خطاب میکردم و کلی خود سرزنشی داشتم و به خودم قول میدادم در رژیم بعدی جبران کنم و اینقدر اراده به خرج میدادم که همه مرا بخاطر این اراده آهنی تشویق می‌کردند من مدتها خام گیاه خواری کردم و غذاهای مورد علاقه ام را میپختم اما با اراده نمیخوردم و انواع ورزش‌های سخت را فقط با قدرت اراده انجام می‌دادم 
   • چرا در گذشته وقتی روش لاغری خود را رها می کردید احساس بی اراده بودن داشتید؟
   • چون خودم را انسان قوی می‌دانستم و بارها و بارها این با ارادگی خودم را به نمایش گذاشته بودم اگر بعضی وقتها رژیمی را بدلیل بیمار شدن یا فرمول‌های ذهن چاقم میشکوندم خودم و سست عنصر و بی اراده خطاب میکردم و یه تنبیه شدید به خودم میدادم که دفعه بعد سست عنصر و بی اراده نباشم چون رسیدن به لاغری بزرگترین آرزوی من بود و رسیدن به این آرزو خیلی برام اهمیت داشت و دلم نمیخواست هیچ چیزی مانع من و لاغریم بشه حتی اگر اون چیز اراده من باشه
   • به نظر شما این نگرش که برای لاغر شدن باید اراده داشت و افراد چاق به دلیل نداشتن اراده لاغر شدن چاق هستید به چه شکل ایجاد شده است؟
   • منم همیشه فکر میکردم اگر کسی چاقه بخاطر بی ارادگی اون فرده چون مدام خودم و میدیدم که در حال تلاش هستم و بسیار اراده قوی برای رسیدن به لاغری دارم ولی افراد چاق دور و برم اصلا براشون چاق بودن اهمیت نداره و اگر یه ذره شرایط خورد و خوراکشون باب میلشون نباشه سریع عصبی میشن میگفتن اینا رو نگاه من یه رژیم‌هایی میگیرم  که نگو اونوقت اینا تحمل و اراده یه کم تغییر و ندارند و علت چاقتر شدن اونها رو همین بی ارادگی میدونستم و علت چاق شدن خودم بعد قطع رژیم رو هم بی ارادگی خودم میدونستم که ببین اگر عرضه داشتی رژیم و ول نمیکردی و اراده داشتی دوباره چاق نمیشدی  
   • نقش رژیم ها و روش های لاغری در گسترش این نگرش که افراد چاق اراده لاغر شدن ندارند چیست؟ شرح دهید.
   • خیلی مؤثره چون افراد چاق تا زمانی که در حال مبارزه با چاقی هستند خودشون و افراد بااراده قوی میدونن که قادرند این همه رنج و تحمل کنند و دوباره بعد قطع رژیم خودشون و آدم بی اراده ای میدونن که طاقت نیاوردند رژیم و حفظ کنند و کلا مدار ذهنی افراد چاق بر فرکانس اراده در حال گردشه و هر چیزی و به اراده ربط میدن 
   • بعد از آشنایی با سایت تناسب فکری چه تغییری در نگرش شما درباره داشتن اراده لاغر شدن ایجاد شده است؟
   • بعد ورودم به مسیر تناسب فکری فهمیدم اصلا لاغری آرزو نیست و حق طبیعی و مسلم جسم منه که بدون جنگ و راحت میشه از طریق تغییر فرمول‌های ذهنی و ورود اطلاعات صحیح بهش رسید و نیاز به هیچ ابزاری در این مسیر نیست فقط کافیه خوب یادبگیریم و اطلاعات غلط و کنار بزاریم و حافظه سلولی خودمون و با اطلاعات درست جایگزین کنیم به همین راحتی و به همین آسانی 
   • لاغری با ذهن چگونه به شما کمک می کند تا بدون داشتن اراده لاغر شدن بتوانید لاغر شوید؟ شرح دهید.
   • لاغری با ذهن به ما یاد میده که به مغزمون داده ها و اطلاعات درست وارد کنیم و حافظه سلولی خودمون و با اطلاعات درست پر کنیم و از طرفی اطلاعات و فرمول‌های اشتباه ذهن چاق و به ما نشون میده و به ما یاد میده چطور اون فرمولها رو راحت و بدون جنگ و رنج کنار بزاریم فقط کافیه در مسیر بمونیم و با اشتیاق و عشق ادامه بدیم 
   • پروردگارا تو را سپاس می‌گویم که مرا به مسیر صحیح زندگی هدایت کردی 
   • استاد سپاسگزارم برای قرار دادن این تمرینات عالی 
   •  
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/07/19 15:49
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,206 کلمه

   به نام خداوندی که من بنده اویم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   اراده لاغر شدن 

   استاد بزرگوار بسیار سپاسگزارم برای آگاهی ناب دیگر که ما را از آن سیراب کردید چقدر اشتیاق دارم از بودن در مسیر یادگیری و این جای شکر گزاری بسیار زیادی برای من دارد خدایا سپاسگزارم 

   اراده چیست ؟

   ابتداخواستن و بعد اراده داشتن چیزهایی هستند که ما رو به رویاهای ذهنیمون میرسونن

   خواستن فقط یه چیزی درون ماست ولی اراده یعنی برای رسیدن به اون خواسته باید بلند بشیم و یه سری کارها انجام بدیم تا به اون آرزو و رویای ذهنی خودمون برسیم 

   مثلا یه قهرمان ورزشی چون خواسته و اراده پولادین کرده به آرزوی قهرمانی اش رسیده و در طی کردن این مسیر سختی ها و تمرینات زیادی انجام داده و نشان اراده بالاش بوده که موفق شده 

   سالیان سال لاغری و برای ما تبدیل کردند به یک آرزو و رویا برای همین هر بار خواستیم لاغر بشیم احساس نیاز پیدا کردیم به داشتن اراده 

   و اگر اراده به خرج دادیم و سختی و تحمل کردیم تا به لاغری برسیم مغرور شدیم که چقدر ما با اراده و با جنم هستیم 

   در حالی که لاغری و لاغر شدن اصلا آرزو نیست که برای کسبش نیاز به اراده داشته باشیم 

   لاغری حق ماست طبیعت وجودی ماست 

   این همه سال با اطلاعات غلط ما رو از حق طبیعی خودمون دور کردند و به  ما اینقدر سختی و فشار  تلقین کردند که لاغری شد برامون آرزو 

   آرزویی که با صلح بهش نمیرسیم باید وارد جنگ بشیم 

   ما رو با موفقیت وارد جنگ کردند مجبور شدیم با چاقی بجنگیم و برای موفق شدن تو این جنگ از استفاده از هیچ ابزاری مضایقه نکردیم 

   ابزاری که برداشتیم اراده ،پشتکار ،تمرین،ترس ،تکرار،رژیم،ورزش،دارو،…………….افراد چاق خودشون و شکست خورده میدونن و گمان می‌کنند باید با چاقی مبارزه کنند و ترس از جنگ شکست و به همراه داره  چه بسا که در زمانهای قدیم افراد شجاع و جنگجو همیشه پیروز میدان بودند و افراد ترسو و ضعیف همیشه شکست خورده و مجروح و یا نهایتا کشته می‌شدند 

   و این همه سال ما چون از جنگ با چاقی میترسیدیم هر بار ابزار جدیدتری برمیداشتیم تا موفق بشیم ولی قدرت ترس ما رو مغلوب و شکست خورده میکردمغز ما سیستمش جوریه که از  اطلاعات و داده هایی که ذخیره کرده ، برای امورات روزمره اش استفاده می‌کنه پس اگر مراقب ورودی های ذهنم نباشم و داده های اشتباه وارد کنم نتیجه اشتباه حاصل عمل منهدرباره لاغری هم همینه، داده های اشتباه و روشهای غلط لاغری ،لاغری را کاری سخت و طاقت فرسا ثبت کرده و هر بار که قصد لاغری می‌کنیم این اطلاعات اشتباه سد راه ما می‌شوند افرادی که از روش‌های لاغری مختلف استفاده کرده اند چون کار طاقت فرسایی را انجام داده اند خودشان را افراد با اراده می‌دانند که توانسته اند آن فشارها را تحمل کنند در قوانین کیهانی قانونی هست که هر عملی عکس العملی در پی دارد هر قدر با اراده بیشتری به جنگ لاغری بریم به همون اندازه چاقی و موفقیت  با خودش اراده میاره برای پیروز شدن مثال مثل جنگ بین دو گروه پیاده نظام اگر گروه اول صد نفر شمشیر زن وارد میدان کند گروه دوم هم صد نفر شمشیر زن وارد میدان جنگ می‌کند گاهی ممکن است استراتژی به خرج بدهند و مثلا گروه اول صد نفر شمشیر زن به میدان بفرستد ولی گروه دوم به جای جنگ تن به تن ۲۰ نفر تیر انداز ماهر و ۵۰ نفر شمشیر زن به میدان بفرستد خوب مشخص است با بکار گیری استراتژی درست گروه دوم هم پیروز میدان می‌شود هم سی نفر نیروی خود را به خطر نمی اندازد پس ما نباید با تکنیک اراده و به خود قره شدن به میدان جنگ با چاقی برویم بلکه باید با یک استراتژی عالی بدون هدر رفت انرژی و توان چاقی را آچ مز کنیم و به راحتی شکستش بدهیم اصلا جنگی در کار نیست 

   باید تصور جنگ با چاقی را از ذهنمان خارج کنیم ما با استراتژی درست بدون رنج به لاغری می‌رسیم وقتی ما مغرور شویم که ما اراده فولادین داریم و در برابر یادگیری اصولی، مقاومت ذهنی به خرج دهیم دقیقا کائنات هم نیرویی به اندازه کنش ما در واکنش به ما صرف می‌کند تا ما متوقف شویم من به خودم می‌گویم تو برای رسیدن به لاغری نیاز به هیچ ابزار و ادواتی نداری چون اصلا جنگی در کار نیست

    جهان بر مدار صلح در جریان است

     و فقط باید با یک سرعت ثابت در مسیر تناسب فکری به حرکت با عشق و اشتیاق ادامه بدهی 

   و قطعا طبق قانون انرژی تا زمانی که با سرعت ثابت در حرکت باشیم پیوسته در حرکت باقی خواهیم ماند مگر اینکه مانعی در مسیر ما را دچار توقف یا نوسان نیرو کند 

   که در مسیر تناسب فکری این موانع همان افکار و ورودی های منفی هستند که اگر ما جلوی آنها را نگیریم قطعا به مشکل بر میخوریم.

    پس من جلوی تمام ورودی های منفی بیرونی را گرفته ام و همچنین جلوی تمام افکار و خاطرات منفی و انرژی‌های منفی درونی خودم را هم گرفته ام و اگر لحظه ای چیزی به ذهنم خطور می‌کند سریع آن را رفع میکنم و اجازه مانور دادن به آن را نمی‌دهم من در این مسیر تمام ابزارها را کنار گذاشته ام چون نیاز به جنگ ندیدم من با صلح به آنچه میخواهم میرسم از قدیم گفتن آدم باهوش و زرنگ با پنبه سر میبره منم چاقی و به راحتی به لاغری تبدیل میکنم 

   پس  خودم و خلع سلاح میکنم چون جنگ لازم نیست

   خلع سلاح  مثل چی ؟ مثل ورزش ،رژیم گرفتن،تفکیک مواد غذایی،انواع دارو و دمنوش،انواع ابزار لاغری ،اراده ،غرور،مقاومت ذهنی در برابر یادگیری،خستگی از مرور و تکرار ،نا امیدی از لاغر شدن،تمام انرژی‌های منفی نشدن و نرسیدن ،تمام ترسها از نشدنها و خوردن‌ها و کردن و نکردنها ،و…..من تمام این سلاح ها رو پایین میزارم و پرچم سفید صلح و به اهتزاز در میارم خودم هستم و خودم و ذهن زیبایم که در حال بروزرسانی و آپدیت به من کمک میکند من در مسیر طبیعی ذات وجودی خودم قرار دارم و بدون زحمت و زجر و به آسانی و لذت به طبیعت وجودی خودم میرسم مهم نیست کی میرسم مهم رسیدن است که اتفاق می افتد

   خیلی ها این مسیر را رفته اند پس من هم میروم استاد بدون راهنما رفتند من به کمک استاد تازه در مسیر راحت‌تر و امتحان شده تر در حرکت هستم کلی دوستان شگفتی ساز دارم که موفق شده اند پس این مسیر صعب العبور و غیر ممکن نیست همینطور که در این چند وقت این همه نتایج بی‌نظیر جسمی و روحی و دگرگونی زندگی ام تجربه کرده ام تازه وسط راه رسیده ام این همه نتایج عالی کسب کرده ام خوشا به حال من که در این مسیر انتهایی وجود ندارد و تا بینهایت برای یادگیری چیزهایی هست برای بهتر شدن چیزهای زیادی هست پس پیش به سوی زندگی بهتر پروردگارا سپاسگزارم برای هدایتم به مسیری که در آن برای رسیدن به خواسته هایم  نیاز به هیچ مکمل و ابزاری نیست و با دستان خالی و فقط با توکل به ذات مهربان تو باید قدم بردارم و به راحتی به خواسته هایم برسم 

   خدایا سپاسگزارم به من نگرشی دادی که رسیدن به خواسته هایم دیگر برایم آرزو و رویا نیست بلکه به لطف تو در نزدیکی من هستند و من در مسیر کسب کردن آنها هستم خدایا سپاسگزارم که سلامتی و آرامش دادی به خودم و عزیزانم و استادم و دوستانم خدایا ممنونم که مرا دچار روزمرگی نکردی و به من قدرت و آگاهی بهتر شدن و بهتر زندگی کردن را عنایت کردی

   خدایا سپاسگزارم که مرا به صلح با خودم و جهان هستی هدایت کردی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

   به نام خدا سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیزم.من قبل از خواندن مطالب این گام تصورم این بود که اراده ی لاغر شدن خود رادر این مسیر به کار گرفته ام و با اراده ی قوی خود این مسیر رو طی میکنم اما حالا فهمیدم طی کردن مسیر لاغری با ذهن و لاغر شدن اصلا ربطی به اراده نداره . در ذهن من اراده یعنی سخت تلاش کردن و مصمم بودن برای رسیدن به هدف . داشتن اراده ربطی به رسیدن یا نرسیدن به مقصد ندارد اراده در آغاز ودر طول مسیر مارا همراهی میکندچه به مقصد برسیم چه نرسیم پس ما که بارها تلاش کردیم تا لاغر بشیم انسانهای با اراده ای هستیم حالا چه به هدفمان رسیده باشیم چه نرسیده باشیم .پس در نتیجه اراده لاغر شدن ربطی به نتیجه ی نهایی ندارد. حالا اگر کسی خودش را انسان با اراده ای بداند و باور داشته باشد که نمیتواند لاغر شود ترکیب این دو باور باعث میشودکه فکر کند لاغر شدن کار فوق العاده سختی است. و از اراده ی او خارج است.در گذشته وقتی بعد از مدتی نمیتونستم گرسنگی رو تحمل کنم و در ورزش کردن استمرار داشته باشم فکر میکردم من آدم بی اراده ای هستم واز این طریق به چاقی قدرت دادم آخرین بار حتی نتونستم یک هفته ی کامل رژیم رو ادامه بدم. وقتی چند بار این اتفاق بیفته احساس بی ارادگی وناتوانی در انسان تقویت میشه  روش لاغری با ذهن کاری به اراده ی ما نداره یعنی ما در این راه به اراده احتیاج نداریم فقط باید با احساس خوب به صورت مستمر تکالیف رو انجام بدیم واز بودن در مسیر لذت ببریم از افکاری که لاغر شدن رو در ذهن ما سخت و طاقت فرسا نشون دادن بپرهیزیم وارد کردن هر نیرویی را که به چاقی قدرت میده متوقف کنیم آلبوم افراد لاغر شده رو نگاه کنیم و به خودمون بگیم من هم یکی هستم مثل همین افراد و لاغر شدن با ابزار ذهن آسونه. وقتی از قوانین الهی در جهت رسیدن به اهدافمون استفاده کنیم همه ی کارها از طریق ذهن آسون و لذت بخش میشه.از مطالب بی نظیرتون که در اختیار ما قرار میدهید بینهایت سپاسگذارم و همچنین از دوستان فوق العاده ام که خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم متشکرم .آرزوی بینهایت خوشبختی برای همه دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1402/01/05 09:36
   مدت عضویت: 555 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 899 کلمه

   سلام و درود 

   ما برای لاغر شدن نیاز به اراده نداریم چون لاغر شدن آسونترین کار دنیاست . 

   به نظرم ما معنای اراده رو اشتباه تفسیر کردیم . 

   اراده یعنی خواستن . 

   اما اراده ای که ما در ذهن داریم یعنی سختی کشیدن . 

   ما اراده کنیم لاغر میشیم 

   یعنی به محص اینکه بخوایم لاغر میشیم . 

   و جالبه برای چاقی مفهوم اراده رو درست به کار بردیم .

   ما می گفتیم اراده کنیم چاق میشیم یعنی به محض خواستن ما چاق میشیم .یعنی انقدر چاقی در ذهنمون راحته و تصویر سازیش راحته هر وقت بخوایم میتونیم به راحتی چاق بشیم . 

   در دنیای چاقی ما از مفهوم اراده درست استفاده می کنیم . 

   حالا در دنیای لاغری وقتی حرف از اراده میرنیم یه کار سخت طاقت فرسا که توانایی انجامش رو نداریم و باید اراده کنیم همت کنیم تلاش کنیم سختی  بکشیم عرق بریزیم تا بتونیم  وزن کم کنیم . 

   ما این فضای ذهنی رو باید تغییر بدیم این اندیشه در مورد لاغری غلطه . 

   لاغری واقعی این نیست . 

   لاغری واقعی راحتیهخدایا شکرت که هر روز با لاغری زندگی می کنم

   خدایا شکرت لاغر شدن اراده نمیخواد و من خودبه خود لاغر میشم

   خدایا شکرت که احساس چاقی رو متوقف کردم .‌

   خدایا شکرت که احساس لاغری رو به جریان انداختم

   خدایا شکرت من در تمامی لحظات احساس لاغری دارم

   لذت لاغری رو جایگزین  رنج چاقی می کنم

   خدایا شکرت روح و روان من انقدر آروم شده که  فقط به خاطر جسمم غذا میخورم

   خدایا شکرت که وقتی حوصلم سر میره برای خودم سرگرمی های دیگه میسازم

   خدایا شکرت که سرگرمی من چیزای دیگه شده .

   خدایا شکرت که نوشتن برای لاغری بهترین ارام کننده وجود منه

   خدایا شکرت  که دیگه به غذاها نیروی چاقی نمیدم و حس خوبی برای خوردن یا نخوردنشون  دارم .

   خدایا شکرت دلیل خوردنم فقط و فقط گرسنگیه

   خدایا شکرت فرمولهای ذهنی خوردن نقشی در خوردنهای فیزیکی من ندارن .

   خدایا شکرت نخوردن برام لذت شده و دوست دارم  وقتی سیرم از نخوردن استفاده کنم و لذتشو حس کنم 

   خدایا شکرت که  عصبی شدنم خیلییییی کمتر شده و اگرم گاهی بشم برای آرامشم خوردن رو انتخاب نمیکنم بلکه نخوردن رو انتخاب می کنم .

   چون خوردن فقط اعصابمو بیشتر خورد می کنه در حالیکه نخوردن بیشتر منو آروم نگه میداره .

   خدایا شکرت نخوردن برام رنج نیست

   خدایا شکرت نخوردن هم برام لذت شده

   وقتی سیرم و نمیخورم نخوردنم لذت داره

   وقتی حوصلم سر میره و از طرفی باز سیرم و نمیخورم نخوردنم لذت داره

   وقتی عصبی میشم و سیرم نخوردنم لذت داره

   وقتی غذاهای مختلف رو میبینم و سیرم نخوردن اون غذاها لذت داره

   خدایا شکرت دیگه با دیدن غذاها تحریک به خوردن نمیشم بلکه تنها دلیل خوردنم فقط و فقط گرسنگیه . 

   خدایا شکرت فکرم دیگه درگیر خوردن نیست

   خوردن در مواقع غیر از گرسنگی واقعا باعث رنج جسم و روان میشه

   خدایا شکرت من نخوردن رو هم آوردم در حوزه ی انتخابهام و  انتخاب می کنم که نخوردن لقمه های اضافه هم لذتش خیلیییییی زیاده . 

   خدایا شکرت وقتی گرسنمه و میخورم خوردنم باعث احساس رضایت از خودم میشه

   انسان لاغر خوردن و نخوردنش هردو باعث لذت و ارامش و رضایتشه

   اما انسان چاق هم خوردن اذیتش می کنه هم نخوردن

   وقتی در مدار لاغری باشیم  خوردنهامون فقط بر اساس زبان بدن هست  و خوردنها و نخوردنها هر دو مارو لاغر میکنه .

   ولی در مدار چاقی خوردنها ذهنی و بر اساس فرمولهای ذهنی و غیر واقعیه و هم خوردن مارو چاق می کنه به خاطر احساس چاقی که بهمون میوه و هم نخوردن به خاطر حس محدودیتی که بهمون میده مارو چاق می کنه

   خدایا شکرت دارم آسون لاغر میشم

   در مدار لاغری هر آنچه بخوریم مارو لاغر می کنه چون تنها براساس فرمولهای جسمی داریم غذا میخوریم .

   در مدار لاغری ما احساس محدودیت نداریم احساس ولع نداریماحساس عذاب وجدان نداریم احساس رنج و تنفر و ترس نداریم .

   در مدار لاغری حس آرامش داریم حس صلح درونی با خود حس رضایت از خوردن و نخوردن حس عشق ورزی و دوست داشتن خود حس امنیت

   خدایا شکرت تصویر ذهنی من از لاغری آسون شده و نسبت به چاق شدن سخت .

   چاق شدن سخت ترین کار دنیاست

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست

   چاقی خیلی سخته

   لاغری خیلی آسونه

   لاغری راحتیه

   دیگه لازم نیست هربار که میخوای بلند و کوتاه بشی کلی بار اضافه با خودمون حمل کنیم

   چاقی خیلی سخته

   دائما ۲۰ کیلو اضافه بار رو باید بکشیم این طرف بکشیم اون طرف

   چاقی رنجه واقعا

   ولی لاغری لذته

   سبک فرز پرواز می کنی از فرز بودن

   لاغری راحتیه

   یه آدم لاغر خیلی راحت از جا بلند میشه . راه رفتن در لاغری خیلی راحته

   کارهای روزمره وقتی لاغریم خیلی راحتتر انجام میشه

   لاغری نعمته

   خب من این تصویرها رو از لاغری برای خودم ساختم . 

   لاغری اراده نمیخواد انتخاب میخواد . 

   من لاغری رو به راحتی انتخاب می کنم . 

   چون تصویر ذهنیم در مورد لاغر شدن رو اصلاح کردم .

   لاغر شدن سختی کشیدن و عذاب دادن خودمون نیست . 

   انسانهای لاغر وقتی لاغرن عذابی نمی کشن . 

   اونا راحت لاغرن . 

   چون احساسشون در مورد لاغری خوبه . 

   چون ذهنیتشون نسبت به لاغری یه تصویر مثبته . 

   وقتی ما ذهنیت خودمون رو نسبت به لاغری یه تصویر مثبت کنیم قطعا  واکنشهامون نسبت به لاغرشدن و چاق شدن  تغییر می کنه . 

   وقتی  در مورد لاغر شدن نگرش صحیح داشته باشیم و بدونیم لاغر بودن سختی کشیدن نیست کم کم میدونیم در راه لاغری نباید سختی کشید . بلکه وقتی تصورمون از لاغری صحیح باشه ما ناخوداگاه لاغر بودن رو انتخاب می کنیم . 

   چون دیگه رنجی از لاغری نمی کشیم .  

   لاغری همش لذته . 

   ما فقط دیدگاه غلط راجع بهش داشتیم . 

   در این درس فهمیدم هر چقدر فضای ذهنمون و احساسمون رو نسبت به لاغری بهتر کنیم و بهتر درکش کنیم تا راحتیش رو کاملا احساس کنیم بدن خود به خود لاغر میشه چون لازم نیست برای لاغر بودن زحمتی بکشیم .  لاغری همش رحمته 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/23 14:12
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 581 کلمه

            سلا م بر الله ارام بخش قلبه

   من اسحله اراده گذاشتم زمین واد دروه شدم اول فکر میکردم اشتباه کردم ولیی حالا می بینم درست انجام دادم .

      ( ورده هر گونه اراده تو مسیر لاغریی با ذهن ممنوع)

   من با خودم اشتیاق احساس خوب   امید   علاقه به یاد گیری اول ورد نداشتم به مرور ایجاد شد چه ایجادی تحولی زیاد درمن پیدا شد من این مسیر رو باشادی نساط همراه کردم  اموزش بهتر یادی گیری صورت میگیره هر وفت خودم سختش کردم اون فوت  خوب ودرست متوجه نشدم میخواستم دستور عمل خودم عوض کنم ولی از یی جای اسون اسون کردم دیدم خبلی بهتر متوجه میشم یاد گیریم اسون شده 

   یاد گیری چاقی  ونیرویی لاغر رو ضعیف کردم اراده به معنی عشق وعلاقه است ولی تومسیر لاغریی با ذهن یی مانع از موانع لاغریزهست بابرطرف کردنش  نتیجه بهتر ه گرفتنه میشه  تویز این مسیر هر قدر موانع برداشته بشه بهتر به نتیجه میرسیم‌

   چند روز پیش جلوی حیابان کوچه ما دو گروه د ر حال کسمش بودن یی گروه برای ورد ویی گروه برای چلو گیری از ورد خلاصه هل کاری روی در خونه بود سر صدا زیادی درست شده بود  درباز شد گروهی که بیرون بودن واردشدن وگروه دیگه که تویز خونه بودن باشکستن چوب وجمله به گروهی که وارده شده میخواستن جلوشون قد علم کرده گروه وارد شده برتسونن غافل از اینه اون گروه اموزش دیده بودن برای دعوا 

   کار کشته بودن امورشون که همون افکار بود به رفتا  تبدیل کردن با حمله به گروه اول چوب از دست این گروه کشیدن 

   افکاربا رفتار هماهمنک کروه به عمل تبدیل گروه چوب به چبدار زدن وان نقش زمین کردن با امدن پلیسورفتمبهکلتتنی کارپایان یافت .

   ما باخودمان در مورچاقی همین کارو کردیم به جای کمک به به نیرویی لاغر کننده جسم تازه به چاقی چوب هم دادیم نیروشو بیشت  کردیم اون توجسم ما خودشو نشون داد

    ورد هر نیرویی  رو متوقف  کنیم حسرت  نفرت ار چاقی اگه متو قف بشه احساس قبلی خود نسبت به چاقی ولاغریی اجرای میشه تا محتوای ذهنی خود رو تغییر دهیم محتوای ذهن چاق کننده رنج ازچاقی پدید میاد تکرار اگاهیها چاق کننده حسرت از لاغریی ایچا میشه توقف تنها با تکرار محتوبات مناسب است یاد اوری جریان لاغریزذهن بافعال

   کردن نیرویی لاغرکننده وجودمان لتغریی اتفاق میفته نیرویی لاغر کننده در وجود داره کبا دریافت اگاهیی  این نیرو در مابیشتر میشه چاقی مت قف میشه ونتاسببهتر درحسم ما جاری میشه 

   نیرویی لاغر کننده +دریافت اگاهی بیشتربهتر + موانع عظیم لا غریی = تماسبب بر جسم جاری میشه 

   یادگیری جاقی + اراده  بر ای اقسام لاغریی= اختلال ایجاد کردن درنیرویی لاغریی 

   مسیر حرکت تغییر دهیم اگا هیایی چاق کننده وتکرار شونده را تغییر دهیم نیرویی ذهن درمسیر اصلی قرار میگیره 

   نیروی تناسب پیش فرض وجود ماست ونیرویز خارحی تحمیل براان شنیدها ودیده واموزشهاست که از بیرون  وارد کردیم برای چاقی خود استفاده کردیم 

   نیروییلاغر از مسیر اصلی خارج کردیم جالا بت دین اموزس لافریزباذهن به مسب اصلی برگشته با عملی انجام دادن در جسم لاغریی اتفاق میفته وما لاغر میشویم 

   نیرویی لاغرکننده + دریافت اگاهی بیشتر میکنیم + متوقف شدن چاقی _ موانع عظیم تناسب = تناسب بر حسم جاری شده وسرعت نیرویی لاغریی

   اموزس + استمرار + درست اجرا کردن+ هر چقدر درست یاد بگیریم + بهتر عمل کردن + چطور عمل کردن = ذهن عکس عملش  میشه لتغریی 

   اراده با انداع واقسام لاغریی تواین حرکت اختلال ایجا میکنه 

   ماچاقیرو یا گرفتیم به صمنیر ناخوداگاه رسید چاق شدیم کارهایی رو برای لاغریی انجام دادیم چاقی تثبیت شد چاقی بیشتر شد اتنظار ما ازچاقیب یستر وانتظار از لاغریی روز به زوز کمتر 

   خداوند پست پنهتون باشه با حق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/12/21 19:28
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 447 کلمه

                  سلام به نام الله ارامش بخش قلبها 

    من اسلحه اراده گذاشتم زمین وارداین دروه شدم 

   اول فکر میکردم اشتباه کردم ولی حالا میفهم کاردرست اول کار انجام دادم 

   . (وروده هر گونه اراده ممنوع تو مسیر لاغریی با ذهن) 

   چچباخودم اشتیاق علاقه  احساس خوب وامید همراه کردم تاباحس زیبا راه رو باشادی طی کنم میخوام لذت ببرم من این مسیر رو با کیف دمبال میکنم اصلابه خود م سخت نمی گیرم سعی در ساده کردن مطالب وفهم بهتر اون میکنم چون لاغر شدن اسانترین کاردنیاست 

   چند روز پیش در خیابان  ما دعوایی شکل گرفت دو طرف دعوا با سر صدا در دو سوی در درتلاش برای ورد به منزل وگروه دیگه  درجلوگیری از ورد بودن وفتی در باز شد دعوا شروع شد طرف روبر  از چوب شکستن وحمله میخواست روبروی رو بترسوونه غافل از اینکه طرف روبروزورش زیاد بود اگاهی زیاد تو ی دعواداشت  کار گشته بود   عملی رو با اموزش افکارش یکی کرده بودهماهنک شده بود  اموزش دیده بود بلد بود افکارش به رفتار تبدیل کردچوب از این گروه گرفت وبه خود چوب دار  زد واو نفش زمبن شد  خلاصه پلیس امد کار با رفتن به کلانتری ی به پایان رسید ما برای لاغریی همین کاررو کردیم با رژیم واگاهی اشتباه چوب دادیم دست چاقی به جایی لاغریی  شدن تازه قویش کردیم زورشو درجسمون نشون داده چاقترش کرده جای لاغر شدن نیرویی لاغر کننده رو ضعبف کردیم بجاش چاقی رو د جسم کسترش دادیم وجسم چاقتر شد 

    با یاد گیری چاقی نیرویی لاغریی رو ضیعف کردیم 

   اراده به معنی عشق وعلاقه است ولی در مسیر لاغریز یی مانع بزگ هستش باید زمین گذاشته شه بدون اراده بهتر نتیجه میکیریم اراده لاغریی هر نیرویی رو متوقف میکنه 

   ۱ واردکردن هو نیرویی رومتوفف کنیم رنج حسرت نفرت از چاقی احساس قبلی خود نسبت به چاقی لاغریی اجرای میشه 

   ۲ محتویات  چاق رنج ازجاقی رو پدید میاره 

   ۳ تکرار اگاهی چاق کننده حسرت از لاغریی ایجا میشه توفف 

   تنها با تکرا محتویات متناسب شدن 

   ۴ یاداوری لاغریی با ذهن بافعال کردن نیرویی لا غرکننده وجودمان لاغریی اتفاق میفته 

   ۵ نیرویی لاغر کننده درماوجود داره دریافت نیرویی عظیم تناسب خیلی راحت میشه و تناسب راحت برجسم ما جاری میشه 

   نیروی لاغر کننده + دریافت اگاهی بیشترمیکنیم + متوفق شدن چاقی _ موانع عظیم تناسب = تناسب بر جسم وادر شده وسرعت نیروی لاغریی 

   اموزش  استمرا + درست اجرا گردن + هرچقدر درست یاد بگیریم + بهتر عمل کردن + چطور عمل کردن = ذهن عکس المعلش میشه للاغریی

   اراده برای انواع واقسام لاغریی تو این حرکت اختلال ایجاد میکنه

   ما جاقی رو یاد گرفتیم  تکرا کردیم به  ضمیر نا خواگاه رسید وماچاق شدیم کارهای که برای لاغریی انجام دادیم جاقی تثبت شد چاقیب یشتر شدوانتظار ما از چاقیی بیشتر شد  وانتظار لاغریی  ما روز به روز کمتر شد .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/12/15 07:33
   مدت عضویت: 611 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 668 کلمه

      “به  نام  یکتا  پروردگار  هستی  “الله”  “

   درود به تناسب فکری های عزیز و استاد گرامی ؛

   گام پنجاه و نهم : برای لاغر شدن نیاز به اراده ندارید!

   امروز دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ به لطف و یاری خداوند مهربانم توانستم گام پنجاه و نهم را بر دارم ، خدایا شکرت .

   از همین ابتدا می خواهم با تعریف اراده شروع کنم ، اراده چیست و به چه معنی می باشد ؟! و چرا باید برای انجام دادن کار مشخصی اراده داشته باشیم ؟! به نظر من اراده یعنی تسلیم نشدن در برابر شکست های پیاپی و دست یافتن به هدف با تمام قدرت و ادامه دادن مسیر تا زمانی که به هدف خود برسیم.افراد چاق همیشه فکر می کنند که افرادی بی اراده و بی عرضه و بدون پشتکار هستند در لاغر شدن ، چون بارها و بارها از روش های مختلف تصمیم به لاغری گرفته اند و اقدام به لاغری کرده اند و با اعمال فشار به جسم خود و در آخر نتیجه نگرفتن از این روش های سخت و طاقت فرسا و رها کردن آنها به این نتیجه می رسند که فردی بی اراده هستند و نمی توانند خود را متناسب کنند و از وضعیت خود دلسرد تر از قبل می شوند .حال این سوال پیش می آید که چرا همه ی ما اتفاق نظر داریم که برای لاغر شدن باید اراده داشته باشیم ؟! مگر ما برای چاق شدن و اضافه وزن از اراده ی خود بهره برده ایم و اراده کرده ایم چاق شویم ؟! مغز ما در ابتدا مانند یک صفحه ی سفید و پاک بوده است که در طول زندگی با دیده ها و شنیده های خود شروع به نوشتن بر روی این صفحه ی سفید و پاک کرده ایم با یادگیری خیلی چیزها و آنها را در مغز خود ثبت و ضبط نموده ایم و به باورهای ما تبدیل شده اند که تمامی کارها و اعمال ما بر اساس همین باورها صورت می گیرد پس ما یاد گرفته ایم و باور داریم که برای انجام هر کاری که برای ما سخت و مشکل است باید اراده داشته باشیم حتی لاغر شدن یعنی در اصل لاغر و متناسب شدن را برای خود سخت کرده ایم و این باور را داریم که برای لاغر شدن باید اراده و پشتکار آهنین داشته باشیم اما این باور درست نیست و ما برای متناسب شدن و لاغر شدن به تنها چیزی که احتیاج نداریم همین اراده است چون ما بدون اینکه اراده کنیم چاق شده ایم و باید به این باور برسیم که لاغر شدن آسان ترین و راحت ترین کار دنیاست و من راحت تر از آنکه چاق شده ام می توانم لاغر و متناسب شوم .وقتی ما برای لاغر شدن با اراده به مبارزه با چاقی می رویم در اصل طبق قانون طبیعت در حال قدرت دادن و مقاوم کردن هر چه بیشتر چاقی در درون خود می شویم و با این کار در روند لاغری خود به صورت طبیعی که در وجود ما قرار دارد اختلال ایجاد می کنیم و خود را بیشتر و بیشتر در معرض چاقی و چاق شدن قرار می دهیم پس نباید از این طریق شروع به لاغر شدن کنیم چون نتیجه ی عکس دارد و تنها راه لاغری و تناسب اندام این است که با انتخاب مسیر درست که همان مسیر لاغری با ذهن می باشد شروع به یادگیری و آموزش لاغری کنیم و در این راه بدون هیچ نوع عجله ای و با فرصت دادن به خود و جسم خود در ادامه ی مسیر استمرار ،استمرار و استمرار داشته باشیم و آموزش های خود را گام به گام به عمل تبدیل کنیم و راحت تر از آنچه که تصور می کنیم به لاغری و تناسب اندام دلخواه خود دست پیدا کنیم .پس به خودم و شما دوستان هم مسیر یاد آوری می کنم که لطفا لطفا لطفا با زمین گذاشتن اراده ی خود و بدون هیچ اراده ای پا در این مسیر درست بگذاریم و این راه با اطمینان و باور قلبی بیشتری ادامه دهیم و به همین دلیل مطمئنا در آخر مسیر به تناسب خواهیم رسید.

   “یا حق ” 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 161 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان هم مسیر 

   خیلی حس خوبی پیدا کردم با دیدن این فایل.

    امروز به محض اینکه بیدار شدم اولین کاری بود که شروع کردم ، الان احساس میکنم کارهای دیگرم اصلا سخت نیست چون اونی که از همه مهمتره برام و انجام تمرینات تناسب اندام با ذهن است تموم شده ،

   خدا رو شکر میکنم که این انگیزه و اشتیاق رو در من بوجود آورده،

   درک کردم  که باید لاغر شدن رو واسه خودم آسون کنم و بگم که لازم نیست هیچ کار خاصی واسش انجام بدم،

   فقط کافیه هر روز فایل گوش بدم ،متنش رو بخونم و دیدگاه دوستان رو بخونم و بنویسم دیدگاهم رو،

   واسه ذهنم آسون نشونش بدم ،

   لازم نیست به اون چند کیلویی که میخوام کم کنم فکر کنم،چون کار رو سخت میکنه،

   لاغر شدن اراده قوی نمی‌خواد فقط انگیزه و اشتیاق زیاد می خواد برای ادامه دادن ،

   پس اگر از دید ما لاغر شدن آسانترین کار دنیا باشه ،

   خیلی راحت لاغر خواهیم شد.

   ممنونم از مطالب با ارزشتون استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
   1401/03/22 10:58
   مدت عضویت: 878 روز
   امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 644 کلمه

   سلام و درود بر همه دوستان عزیز و سلام و درود بر استاد گرامی 

   چقدر عاشق این سایت هستم . چقدر باید روزانه بگویم خدایا بی نهایت شکرت برای هدایتم به این سایت و دریافت آموزشها چقدر باید برای استاد عزیز آرزوی توفیق از خدا بطلبم چرا که این درسها درس دوباره زندگی کردن است اموزش زندگی و چقدر این شیوه و روش برای آشتی و صلح انسان با خودش و همین طور با کاینات است ،چقدر تعاریف و معناو مفهوم زندگی برای ما تغییر می یابد . مفاهیمی که اینقدر برای ما مورد تاکید قرار گرفته بود ، با این دیدگاه بازنگری میشه و این تعریف جدید چقدر شیرینه و بوی زندگی میده.

   از همه مهمتر تعریف خداوند که از یک قادر مطلق دوره دور که بدون ذره ای رحم فقط دستور میده و اعمال خشونت و عذاب الیم مهمترین عملکردش است . به یک خداوند دانا ، مهربان که نزدیک نزدیک مهربانتر از خودمون به خودمون و گشایشگر همه کارهاست که لذت میبره از شادی انسانها و دایما با روش های بی نظیر شما تو هر گوشه وک ناراحت برامون معجزه و جایزه گذاشته .

   تعریف بعدی تعریف انسان و زندگی دنیویشان که از یک موجود خوار بی مقدار دایم اخطار و دستپاچلفتی که در یک دنیای پیچیده بی در و پیکر گیر افتاده بدون دلیل و بی جهت تبدیل شده برام به یک موجود خاص ، باارزش ، منحصر به فرد که دعوت شده به یک سفر بی نهایت زیبا در یک مجموعه باعظمت به اسم کاینات که هر ذره اش دارای هوشمندی فوق العاده و نظم بی نظیره و همه این ذرات به امر الهی وظیفه اشون فراهم آوردن بهترین شرایط برای رشد همه جانبه انسان به عنوان عزیز دردانه الهی است.

   تغییر همین سه مفهوم یعنی ، خداوند، انسان و کاینات اینقدر زندگی رو شیرین ، پر ارزش و دوست داشتنی می کنه که دیگه احساس میکنی هر چیز که میخوای در دسترس ته،  ااصلا غم و اندوه یعنی چی ؟ مشکل و مسیله یعنی چی؟ تازه وقتی می فهمی که در طرح و نقشه الهی برای انسان هیچ نقطه ضعفی نیست . هیچ کمبودی نیست فقط شادی، خوشبختی، سلامتی، ثروت، زیبایی و هر آنچه خوبی که می توان به آن فکر کرد وجود داره، دیگه آیا می شود موضوعی حسرت باشه برای انسان؟

   وقتی معنی اراده که یک عمر آن را به عنوان یک شاخصه انسانهای موفق برامون مساوی بود با رنج و عذاب و صبر تبدیل میشه هوشمندی انسان در  مشارکت با نیروی لایزال الهی در هر کاری، آیا امید به موفقیت صدرصد نمیشه و آیا با این پشتیبان قدرتمند سختی و عذاب معنی داره؟

    من امروز دوباره لبریز شدم از شوق و شور میدونستی خداوند مهربان همیشه هوامو داره اما امروز یک بار دیگه با تک تک سلولهای بدنم این رو لمس کردم که خداوند مهربان من رو عزیز دردانه خودش میدونه و داره هر لحظه نشون میده که غرق در نعمت هستم و من هر لحظه بی نهایت میگم الحمدالله. می فهمم که برای هیچ کاری سختی نیست من استمرار را با سختی اشتباه نمیگیرم اموزش گرفتن و یادگیری را بهترین موهبت دنیا میدانم برای همین خداوند مهربان با هر پیامبرش کتابی داده که انسان بدونه آموختن و استفاده از اموزشهای مهمترین مسیولیت شه اون هم فقط و فقط برای لذت بردن و دسترسی بهتر به نعمتهای بیکران دنیا.

   من با لشکری از سلولهای فوق هوشمند که خداوند در اختیارم قرار داده دیگه غم و غصه ای ندارم با نیروی بیکران ضمیر نیمه هوشیار که نادانسته باورهای اشتباه بهش دادم و اینقدر قابلیت و توانمندی داره که با کسب باورهای صحیح تمام لشکر فوق هوشمند را به مسیر درست تناسب و زیبایی هدایت کنه چه نیازی دارم به حسرتبه لاغری و تناسب اندام که چیزی نیست من بهترین بنده خدا میشم در به دست آوردن و لذت بردن از نعمت هاشمی. 

   استاد عزیزم از اینکه دست خدا شدید در این آموزشها بی نهایت سپاسگزارم. 

   خداوند مهربانم بی نهایت سپاسگزارم برای اینکه بنده تو هستم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 7 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 30 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    خوشحالم احساس بهتری داری😊 و بار دیگر به من اثبات شد که خداوند افراد آماده رو به سمت این سایت هدایت می کنه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار zahrakasaeipour@gmail.com
     1401/03/22 13:24
     مدت عضویت: 878 روز
     امتیاز کاربر: 678 سطح ۲: کاربر متوسطه
     محتوای دیدگاه: 31 کلمه

     سلام و درود استاد عزیز بزرگوارید. امیدوارم خداوند مهربان یار و یاور همیشگی شما و همه انسانهایی نیک اندیش باد. مسلما با وجود افرادی چون شما دنیا جای بهتری خواهد بود.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/02/23 20:54
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 258 کلمه

   سلام

   دوش با من گفت پنهان کاردانی تیزهوش 

   ازشما پنهان نشاید داشت سر می فروش

   گفت آسان گیر برخود کارها کز روی طبع

   سخت می گیرد جهان برمردمان سخت کوش 

   ما چون دردنیای فیزیکی زندگی میکنیم فکر میکنیم که برای رسیدن به خواسته هامون بایستی فیزیکی کاری انجام بدهیم .

   غافل ازاینکه ما یه بعد ذهنی داریم که بایستی بوسیله اون به خواسته هامون برسیم .

   متناسب شدن هم همینطوره . آنقدر برای رسیدن به خواستم تلاش فیزیکی کردم پیاده روی سنگین در دل گرمای تابستان که زانوهام دردشدیدی میگرفت اما فقط درحد چندکیلو وزن کم کردم که کمتر از چندماه همشو از دست میدادم .

   باز عهدی محکم تر با خودم میبستم بیام با ارادم تمرینات مرگبار رو  از اول شروع کنم .

   چون بارها از اطرافیان میشنیدم که نابرده رنج گنج میسر نمیشه و منم باید غیرت واراده داشته باشم وبرای رسیدن به هدفم سنگ تموم بگذارم .

   و این عوامل ها باعث شد که پروسه لاغری ام به کندی پیش بره . چون من با این دیدگاهها میخاستم لاغر بشم  با اراده . با رنج . 

   و بعدها که متوجه شدم پروسه ذهنی از این داستانها نیست . فقط کافیه به گذشتت بنگری و باورهایی که برای چاق شدن داشتی رو شناسایی کنی و با نمونه های اطرافت رد کنی .

   آخه این کجا اراده میخاد .کجا رنج میخاد.

   کم کم پروسه لاغرشدنم سرعت گرفت والان یه کمی فاصله دارم با وزن رویاییم .

   وشناسایی این مانع بزرگ مخفی چقدر کمکم کرد که امیدوارانه و با انگیزه بیشتر تو این مسیر استمرار داشته  باشم و همچنان که از زندگی فعلیم لذت میبرم برای رسیدن به هدفم اقدام کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/11/19 14:29
   مدت عضویت: 1778 روز
   امتیاز کاربر: 5843 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   سلام به همه

   من هم وقتی تصمیم میگیرم از مثلا امروز درست رفتار کنم ناخوداگاه ذهنم من و تو محدودیت قرار میده با اینکه میدونم در این روش خوردن آزاده و هیچ محدودیت غذایی نداریم ولی از بس برای لاغر شدن من اراده کردم و رژیم گرفتم ماه ها ذهنم دیگه کلمه اراده رو به شکل محدودیت و انجام یک کار بزرگ میدونه و ناخوداگاه اعلام میکنه کار مشکلی رو باید انجام بدم و همیشه هم شکست خوردم حتی شده همون روزی که تصمیم گرفتم، واسه همین اراده فایده نداره برای لاغری فقط عشق و علاقست که اینجا تعیین کنندست که من عمل میکنم به تمرینات یا نه، اراده از روی اجباره ولی علاقه یه تصمیم دلی هست که اجباری روش نیست، کسی که عاشق لاغری باشه بدون اینکه کسی روش نظارت داشته باشه غذاهاشو چک کنه مقدار غذا براش تعیین کنه هر ماه وزنشو چک کنه خودش خود به خود برای هدفش با تمام وجود قدم برمیداره، از مسیرش لذت میبره و وقتی که به هدف رسید نمیگه تلاش کردم میگه چه مسیر لذت بخشی بود، باید در خودمون عشق و علاقه به لاغری ایجاد کنیم نه تصمیم و اراده

   40 روز دیگه سال 1400 تموم میشه و ما وارد قرن جدید میشیم، بیاین برای هدفی که عاشقش هستیم این روزهای باقی مونده با تمام وجود قدم برداریم عمل کنیم و با یه حال عالی وارد سال جدید بشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   افرادی که اضافه وزن دارن یه جورایی فکر می کنن که باید با چاقی مبارزه کنن در نتیجه شکست می خورن و ترس دارن .شجاعت مقابله با چاقی و ندارن .

   خیلی مهمه که اطلاعات درستی به مغزمون بدیم .مغز ما یه صفحه خالی بوده و بعد کم کم با این حرف‌ها و باورها پر شده و همه جا برای همه کارها از اون اطلاعات استفاده می کنه .باید مواظب ورودیهای ذهنمون باشیم به هر چیزی توجه نکنیم در مورد هر چیزی حرف نزنیم .حالا الان واقعا این مریضی که اومده که دیگه همه می دونن من واقعا به عینه چیزهایی و دیدم و به قدرت ذهن بیشتر پی بردم اینایی که صبح تا شب راجبش حرف می زدن ……

   چون این اطلاعات و باورها درباره لاغری اشتباه بوده برای همین هر بار که اقدام کردیم برای لاغر شدن شکست خوردیم و دفعه دیگه با ترس بیشتر برای همین فکر می کنیم لاغر شدن سخت ترین کار دنیاست پ چاق شدن مثل آب خوردن اصلا آب می خورم چاق می شم و همین باور ما رو به سمت چاقی بیشتر هدایت کرده .

   همیشه شنیده بودیم دیگه دور و اطراف می گفتن فلانی انقدر اراده قوی داره هر کاری می کنه انقدر این انقدر اون .

   وقتی فکر می کنید که انسان با اراده ای هستین در مقابل با چاقی به همون اندازه چاقی در برابر شما مقاومت می کنه .هر عملی ،عکس العملی داره .

   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست .باید به نشانه ها توجه کنیم که اولین نشانه خود استاد هستن که عکساشون در سایت هست که .افراد شگفتی ساز که عکساشون و داستاناشون در سایت هستش .ووقتی آدم می بینه که یه عده زیادی از این مسیر نتیجه گرفتن براش ساده تر می شه و به این نتیجه می رسه که خودشم می تونه نتیجه بگیره .ذهن به سمتی می ره که براش کاری ساده و راحت باشه .

   من که اول شروع کردم نه عکسی دیده بودم یادم نمیاد درست چون فایلها و توی یوتوپ پیدا کردم و تصویری بود بعدا که فکر کنم خریداری کردم تازه سایت و دیدم قبلش اصلا نه کسی و دیده بودم نه می دونستم این روش چیه اصلا هیچ آمادگی ذهنی نداشتم . به قول معروف به اون چیزی که نمی دیدم ایمان داشتم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/10/20 01:42
   مدت عضویت: 1690 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,511 کلمه

   روز ۶۶ تکرار 

   برای لاغر شدن نیازی به اراده ندارید

   سلام و درود به دوستان آگاه و استاد گرامی ،سپاسگذار خداوندم برای قرار دادنم در این مکان و زمان 

   برای لاغر شدن نیازی به اراده نداریم ، ولی من دقیقا برعکس این جمله رو زندگی کردم و قبول داشتم چونکه بهم گفته بودن تو لاغر بشو نیستی پس اگر میخوایی لاغر بشی باید کفش آهنین پات کنی و تا آخر عمرت تو مسیر رژیم و ورزش محکم بایستی و خسته نشی 

   اوایل برام خسته کننده نبود ،تازه نفس بودم و اشتیاق برای لاغر شدن داشتم ،هر چقدر بیشتر رنج میبردم درجه اراده مو بالاتر میبردم که کم نیارم و بتونم ادامه بدم ،آخه کی میتونه از ۱۰  تا ۳۸ سالگیش تو رژیم و ورزش و سختی باشه ؟

   کسی میتونه که از قبل ارادشو ساخته باشه و قبول کرده باشه که راه سخته و باید دووم بیاری ،تو مغز من لاغر شدن = سختی،رنج،گرسنگی، ورزش دائمی سخت ووو بود  

   بهم گفته بودن ،برای گذروندن اون پروسه ،باید سرسخت بشی ،قوی بشی که هی که خوردی زمین دوباره بلند شی و به راهت ادامه بدی ،انقدر زخم و زیلی میشی ولی کوتاه نیایی و بازم بری 

   حالا اونهمه برنامه ریزی شکست و دردسر ،اراده قوی نمیطلبه ؟ میطلبه ،من اینجوری استنباط کردم وگرنه کم میوردم و رها میکردم ،انقدر اون رفتار اشتباهو انجام داده بودم که دیگه سر شده بودم و شده بود قسمتی از آفرینش من 

   من باور کرده بودم چاق بودن و رنج کشیدن هاش ،جزء سرنوشت و خلقت منه ،پس خدا ارادشم بمن داده که برم به جنگ چاقی ،چه نیرویی میتونست به من کمک کنه که کم نیارم ؟ اراده آهنینم 

   برای همین من معروف شدم به دختر با پشتکار و با اراده خانواده که مادرم بهم میگفت فریده باید کنار ورزشگاهشون چادر بزنه و همونجا بخوابه انقدر که تو باشگاه هاست ،از چندین جای استخون هام آسیب دیده بودم ولی برای تنبیه خوده چاقم ،مجبور بودم به ورزش های سخت ، ادامه بدم 

   پس اراده در مغز وجود من قوی و قدرتمند وجود داشت تا جاییکه دیگه خسته شدم و همه چیزو رها کردم و دلم نخواست به اون سبک  لاغر بشم ،هر چند چاقیم شروع شد ولی بیخیال شدم ،دلم آزادی میخواست دلم رهایی میخواست دلم ورزش های اجباری نمیخواست دلم آزادی در خوردن میخواست

   اراده برام شده بود یه چیز منفور ،  شکست با اراده ،در مغزم کد گذاری شده بود ،میترسیدم به لاغر شدن فکر کنم ،به دنبال فکر لاغری ،یک اراده چندین ساله وصل بود که ترسناک و دردناک بود و دلم نمیخواستش و حاضر بودم درد ۳۰ کیلو اضافه وزنو به جون بخرم

   وقتی وارد دوره های لاغری با ذهن شدم ،با خودم گفتم فریده تو خیلی اراده داری میتونی از پس این متد هم بر بیایی چونکه لاغر شدنو سخت میدیدم دریغ از اینکه اول باید اون تصویر سخت لاغر شدن رو پاک میکردم 

   در ادامه مسیرم ،استاد به تکرار توضیح میدادن که این مدل لاغر شدن بسیار راحت و آسونه و باید مسیرهای قبلی لاغر شدنو فراموش کنید تا بتونید براحتی لاغر بشید

   این فایلو شاید چند بار در قبل گوش دادم ولی الان یجور دیگه ای درکش کردم ،اینکه من باید اون مسیر شکست های متعدد قبلیو  فراموش کنم تا مغزم این راهو با راه قبلی ها اشتباه نگیره 

   تمرینات زیادی در طول دوره انجام دادم و هر بار قسمتی از اطلاعات گذشته در مغزم کمرنگتر میشه و درونم شفافتر ،انگار هر بار یک پازل از لاغری ساخته میشه و پازل چاقیم تخریب 

   چقدر وجود تخریب شده م به این اطلاعات نیاز داره که بابا تو نیازی نداری انقدر برای خواسته هات دست و پا بزنی ،اراده داشته باشی و پوستت کنده بشه ،فقط کافیه این موانعو بشناسی و کمرنگشون کنی ،اونوقت راه برات باز میشه تو همه چیز ،این باورها همگی بهم مرتبط هستن ،یک مانعو برمیداری ،چندین تا مشکلت با هم حل میشه 

   با تمرین و زندگی کردن تمرین ها ،شخصیت درونیت با اعتمادبنفس تر میشه ،به قدرت های خودش آگاه میشه ،حس توانمندی میکنه ،اونوقت رسیدن به هدف هاش براش رویا نمیشه ،میشه حق الهی و طبیعیش 

   مگه گیاهان برای رشدشون جون میکنن؟ هر جنگلی آتیش میگیره بعد از مدت کوتاهی مجدد رشد و رویش به جریان میفته ،انسان ها خود طبیعت هستن و همواره در حال رشد هستن  ،اگر بد برنامه ریزی شدیم باید از اول شروع کنیم به ساختن

   خوب زندگی کردن به اراده بینهایتی نیاز نداره  به باورهای صحیح نیاز داره که در مسیرهای زیباتری قرار بگیره ،عقیده های خوب مارو به اتفاقات و شرایط عالی میبرن ،مگه اون زمان هاییکه با عقاید نادرست وارد اتفاقات و موقعیت های ناراحت رفتیم سختی کشیدیم ؟

   نه سختی نکشیدیم ،یکی اومد به من گفت بیا بریم فلان بیزینسو راه بندازیم ،منم تمام پولمو ۲ دستی تقدیمش کردم ،مدارم ،مدار شکست بود ،ایا اراده ای به خرج دادم ؟ نه 

   عقایدم درست که بشه ،نیازی به اراده نیست من خوبخود میرم تو مسیر لاغر شدن ،ثروتمندتر شدن ،سلامتر بودن ووو

   مسیرهای موفقیت در مغز من یعنی سخت کار کردن ،وقت تفریح نداشتن ،مدام کار کردن ،نگران بودن ،داشتن پرنسل های متعدد و دردسرهای فراوان 

   من بارها توی فیلم ها و سریال ها دیدم که اگر کسی موفق و ثروتمنده ،یه دفتر و شرکت بسیار بزرگ داره که صبح تا شب درگیر کار و کار در انتها هم با یک اشتباه شرکتش برشکست میشه و همه چیزشو از دست میده 

   چندین  سال پیش که با عده ای از دوستان رفته بودیم دبی و منزل یکی از آشناها بودیم ، ایشون فرد بسیار ثروتمند و قدرتمندی بود که در چندین تا کشور کشتی و بیزینس های بزرگی داشت ،در کل اون یک هفته ای که ما اونجا بودیم و با بقیه میرفتیم گردش و تفریح ،ایشون فقط گوشی به دست بود که کارهاشو مدیریت کنه 

   انقدر درگیر کارهاش بود که شاید فقط با همه همسفرها  سلام و خداحافظی میکرد و درگیر کارهاش بود  ،همونجا با خودم فکر میکردم که پولدار بودن چقدر سخته ،چقدر ناراحت کننده است ،چه فایده آب خوش از گلوش پایین نمیره، با خودم میگفتم ببین ما همگی داریم تفریح میکنیم ایشون درگیر کاراشه  

   و از این مدل آدم ها زیاد دیدم و موفق شدن برای من تعریف های سختی شده ،برای لاغری که خودم یکی از اون افراد مثال زدنی هستم که دردها کشیدم تا بتونم لاغر بشم و فکر میکنم یکی از ترمز ها و موانع  قوی در ذهنم ، همین سخت بودنه لاغر شدنه 

   مسئله اصلی لاغر نشدن ما ،کمبود اراده یا ضعف من نبود ،فقط مسیر و راه اشتباهمون بود ،در جاده شمال باشیم فقط به شمال میرسیم ،در جاده چاقی بودیم ولی انتظار لاغری داشتیم 

   مثل وقتیکه سویئچ ماشینمونو تو پارکینگ منزلمون  گم کردیم ولی توی خونمون دنبالش میگردیم ،تا ابد هم‌ بگردیم پیداش  نمیکنیم 

   چقدر مثال قوانین نیوتن بهم کمک کرد بهتر متوجه بشم که هر چقدر من در قبل به چاقی فشار میوردم ،نیروی چاقی درونم هم بمن فشار میورده و کسی که نیمه راه کم میورد ،من بودم و به محض رها کردن فشار من ،فشار چاقی  درونم بیشتر میشده و حالا دیگه اون ول نمیکرده

   تنها راه لاغر شدن این است که وارد کردن هر نیرویی رو متوقف کنیم ،رنج از چاقی ،حسرت لاغری ،نفرت از چاقی ،ترس از چاقی ووو را متوفف کنیم، چقدر نوشته های این مقاله  حس خوبی بمن میده ،چقدر خوشحالم که در حال متوقف کردن تمام رنجش ها و نفرت هام از چاقی  هستم‌ 

   و حالا نیازه که نیروی لاغر کننده ی درونمونو فعال کنیم ،وقتی آگاهی های چاقی و نیروی چاقی درونمون کمرنگتر میشن ،نیروی لاغر کننده شروع به فعالیت میکنه ،الان دیگه نیروی خارجی ،متوقف شده و نیروی بیس لاغری ما میتونه بیدار و هوشیارتر بشه 

   توقف اراده در لاغر شدن ،یکی از فشارهای خارجیه که الان باید تبدیل بشه به اشتیاق ادامه آموزش ها ،لاغر شدن نیازی به اراده نداره ،استمرار در بودن در آموزش ها ،پشتکار و صبر میخواد 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست و این روش لاغری ،بشدت آسان و راحته ،انقدر راحته که خودمونم باورمون نمیشه چجوری لاغر شدیم و داریم جمع تر میشیم ،این نشان دهنده قدرت درونی ماست که هر موضوعی که براش ساده باشه برای ما انجامش میده 

   دیگه راحتر از این که کار خاصی انجام نمیدیم ،تمام کارهای سخت قبلی ،اینجا جایی ندارن ،ورزش اجباری وجود نداره ،رژیم که اصلا نیست ، عمل جراحی ،دم نوش ،کرم های لاغر کننده ،قرص و دارو وووو هیچ کدومشون نیستن و این یعنی خوشحالی و خوشبختی 

   مگه سالها دنبال این نبودیم که راحت و بدون رژیم ،لاغر بشیم ؟ خب اول باورش کنیم تا شگفتی هاشو بهمون نشون بده ،دیگه یه دونه فایلو نگاه کردن که به اراده نیاز نداره ،تازه کیف و لذت هم داره ،گوش کن ،باور کن ،عادت کن ،رفتار کن و لاغر شو 

   سخت بود ؟ نه نبود ، پس بریم برای درک متفاوت تر از این روش ،لذت ببریم  و لاغر بشیم ،آگاه بشیم و لاغر بشیم ،جوان بشیم و لاغر بشیم 

   مگه استاد لاغر نشدن با هزاران شرکت کننده دیگه یا خود من و دوستم که اصلا باور نمیکرد به این راحتی لاغر بشه ولی داره رخ میده فقط کافیه باورشون کنیم و اجازه ورود اطلاعات جدیدو به مغز بدیم و افکار گذشتمونو خاموش کنیم 

   من اشتیاق زیادی دارم برای لاغر شدن و در این مسیر خواهم بود تا شخصیت متناسب درونم کاملا بیدار ،قوی  و هوشیار بشه 

   خدارو شکر میکنم که همه چیز عالیه و عالیتر هم‌ میشه ،خدایا ممنونم برای اینهمه لطفی که بمن داری  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/10/13 19:45
   مدت عضویت: 1113 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 475 کلمه

   سلام
   یادمه برای اولین بار ک شروع کردم ب رژیم گرفتن اونقدر اون رژیم سخت بود اونقدر محرومیت داشت ک همه تعجب میکردن من چجوری تحمل میکنم چجوری دارم ادامه میدم دکترم ک بااراده ترین فرد میدونست مامانم اطرافیانم منو ملقب کرده بودنرب با اراده ترین فرد
   اونقدر شده بود ک بعد ازدواجم من میشستم باخودم حرف میزدم میگفتم تو ک بااراده بودی چرا ادامه نمیدی دوباره شروع میکردم تا این اواخر ک واقعا دیگه ب هیچ صراطی مستقیم نبودم این اراده منو خیلی حریص کرد منو محتاج کرد محتاج ارامش محتاج دوست داشتن خودم محتاج لذت بردن محتاج زندگی کردن من محتاج شدم تهی شدم از تموم لذت ها
   چرا چن با اراده بودم کاش یبار میگفتم اراده ندارم یبار باخودم ب صلح میرسیدم و زندگی میکردم همونجوری ک بودم
   ی مسئله هس یکی خواستن و عمل کردن هستن یکی خواستن حسرت خوردن هس
   من میخواستم اولاش وعمل میکردم و نتیجه گرفتم ولی اونقدر فرمول تو ذهنمون بود ک مثل قوانینی ک استاد توضیح دادن ما رو ب جای اولمون برگردوندن با چی با تصویر سازی با فرمولهاو باورهام
   ما خودمون شکست خورده و تموم شده میدونستیم چن خودمونوقبول نداشتیم فک میکردیم توانایی نداریم و غافل بودیم ک بابا مسیر اشتباهه تو چیزیت نیس
   ما تو بازی گیر کرده بودیم مثل مارپله هی ۱ میآوردم و میرعتیم میرفتیم تا یکدفعه میومدیم ومیشستیم جاهای اولمون چون مارهای سر راهمون و باورهامون فرمولهامون در کمین بودن و در جای درست عمل کردن
   این مسیر ب اراده نیس ب یادگرفتن عاشق بودن مطمئن بودن ایمان داشتن و استمرار و باورب رسیدن باور ب نیرومند بودن باور این مسیر هس ک منو میرسونه
   خیلیا از افرادی هستن ک حتی ب غلط از راه غلط دارن ادامه میدن منم فک میکردم چن اراده دارن نتیجه میگرن اگه قضیه ب اراده بودن بود منم اراده داشتم ن قضیه اراده نیس قضیه استمراره یادگرفتنه باور پذیرش قدرت و توانایی
   اینها رو توخودشون میدیدن و موفق میشدن
   وای من لاغری از خودم دور میدیدم فک میکردم اون بالا بالا هاست ک دست من بهش نمیرسه اونقدر از خودم دور میدیدمش هنوز هم هنوزه ب سخت بودنش رو درخودم میبینم پس اگه ادامه بدم این نیرو فلج میشه
   من متعهد میشم اونقدر این مسیر ادامه بدم تا تموم باورهام و افکارم و فرمولهام تغییر کنن هیچ چیزلذتبخش ترازاین نیس
   قبلناک فیلم نگا میکردم تا ی فیلمی بود ک من قبلا دیدمش تعریف میکردیم برا بقیه و بقیم میگفتن نگو اخرشو بزار هیجان فیلم بمونه
   ولی الان ما اخر این مسیر میبینم در بچه ها در استاد و هیچ چیز لذتبخشتر از اخر این مسیر نیس
   بیاید ادامه بدیم هر کی شگفتی ساز میشه ن تنها ب خودش بلک بما کمک میکنه تا ایمانمون قویتر بشه
   قطعا من یک شگفتی سازم حتی الان چن با چاق های دیگه خیلی فرق دارم من نمیترسم من باور دارم لاغر میشم چن من متفاوت بااونها فک میکنم وعمل میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/10/09 23:41
   مدت عضویت: 1302 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,291 کلمه

    سلام بر دوستان مصمم در یادگیری

   برای لاغر شدن نیاز به اراده ندارید !…

   وقتی صحبت از اراده قوی می شود انگار یک نیرویی قوی را به کار میگیریم و به جنگ چیزی می رویم و این به این دلیل هست که ما بارها شنیدیم که انسانهای موفق خیلی با اراده هستند ولی در تمام سالهایی که از اضافه وزن و چاقی خودمون رنج می بردیم هربار سعی داشتیم با یک اراده قوی از راه و روشهای متداول لاغری برای متناسب شدن اقدام کنیم و بعداز مدتی که تحت فشار و سختی و محدودیت و منع غذایی قرار می گرفتیم و حسابی کلافه می شدیم و اتفاقا خیلی خوب هم نتیجه می گرفتیم اما حالت ماندگار نداشتیم و خیلی به سرعت تغییر حالت در جسم ما به وجود می آمد و در هربار شکست خوردن از چاقی ما خودمون را سرزنش می کردیم که حتما بی اراده هستیم و احساس ضعیف بودن در مقابل چاقی پیدا می کردیم و باعث می شد لاغر شدن در ذهن ما یک کار سختی بشه یعنی تجربه ذهن ما دائم بهمون یادآوری می کنه که به هر تعداد که خودمون تجربه کردیم و یا تجربه افراد چاق دیگری را دیدیم و شنیدیم لاغر شدن برای ما سخت شده ولی در واقع طبق قانون نیوتن که می گوید:به هر جسمی هر نیرویی وارد کنی همانقدر نیرو را از آن جسم دریافت می کنی ما داشتیم با چاقی مقابله می کردیم و سعی داشتیم که با نیروی اراده خود چاقی را از بین ببریم و در نهایت چاقی در مقابل ما قوی تر می شد و و این فقط یک اندیشه اشتباه بوده !…واتفاقا اینبار بعد از رژیم غذایی ما به سرعت بیشتری چاق می شدیم چون ما داشتیم با اراده خود نیرو و قدرت بیشتری به چاقی وارد می کردیم و کار را هر بار برای خودمون سخت تر می کردیم و این اراده که متأسفانه من هم در مقابل چاقی داشتم نوعی نیروی خشم و تنفر و البته انتقام جویی  در من ایجاد می کرد و این اواخر حس می کردم دیگه نای بلند شدن ندارم و این احساس رنج به شدت بالا و احساس ضعف کردن در برابر چاقی  بود که باعث شد از درون فریاد بزنم و خدا را صدا کنم که خسته شدم بسه !..دیگه نمی تونم و قشنگ یادمه هر جایی که من از عمق وجودم گفتم خسته شدم یعنی خیلی برای اون کار یا خواسته ام  اراده قوی به خرج دادم و خیلی مقاومت کردم یعنی نیرو وارد کردم ولی خواستم در مقابل دریافت نیرو مقاومت کنم و طبق قانون نمیشه و باعث درد شدید در خودم شده است  وهمین کار  باعث می شد در طول مدت رژیم گرفتن بسیار عصبی بشم و چقدر این موضوع خودش را روی شکستگی صورتم نشون می داد …من امروز با دقت صورت خودم را در آینه دیدم به لطف الله مهربانم خیلی جوانتر و زیباتر شدم قشنگ انگار ۱۰سال سنم اومده پایین تر و خیلی شاداب و سرزنده هستم و این در صورتی هست که یک عکس دارم از دوسال پیش که تحت فشارهای عصبی و روانی و رژیم های غذایی لاغر شده بودم تقریبا همین سایز بودم صورتم خیلی شکسته و پیر شده بوده !…

   اینکه من بارها در مسیرهای قبلی لاغری شکست خوردم ولی باز ادامه دادم و امید داشتم خیلی خوبه و یعنی من فرد متعهد و مصممی هستم درکارهام و به همین خاطر خداوند انتخابم کرده است و این توانایی و لیاقت را در من دیده که برای همیشه به آسونی در جایگاه تناسب ایده آل و طبیعی ام قرار بگیرم واگر هم در آن روشهای قبلی نتیجه ماندگار نداشتم چون راه و روشم غلط بوده و در بیراهه ها به دنبال مقصد بودم .

    اما اگر تعریف اراده این باشه که من مصمم در یادگیری هستم و استمرار دارم میتونه خیلی اشتیاق و احساس توانمندی درونم ایجاد کنه و البته رسیدن به خواسته هم در نظرم آسون و راحت میشه نوعی باور پشتشه که من موفق هستم همین الآن ✨

   مسیر لاغری با ذهن باید آسون باشه مثل همون روزهایی که چاق می شدیم و نمی فهمیدیم چی شد!…

   طبق قانون (مغز ما یک تخته وایت برد سفید هست که ما خواسته هامون را داخلش نقاشی می کشیم یا براش قصه تعریف می کنیم و همونها در زندگی واقعی ما خلق می شوند) به همین راحتی😍

   از نشونه هایی که در مسیر دریافت می کنیم میتونیم با اشتیاق و اطمینان بیشتری قدم بر داریم احساس خوب داشتن راحتی و سادگی مسیر تغییرات خودبه خودی رفتاری و نشانه های بیرونی که به ما میرسه …امروز پسرم گفت مامان لاغر تر شدی این یک نشونه بود که محتوای فکرم و کلامم داره در جسمم پدیدار میشه ولی من خوشحال نشدم نمی دونم بده یا خوبه !؟

   از یک نظر انگار طبق قانون باید اینگونه میشد و شده و طبیعیه !…

   اما از نظر دیگه خب هدف من و مقصدم و البته ایستگاه طبیعی ام وزن ۵۸کیلویی ام هست به هر حال نشونه خوبی هست چون من در مسیر تغییر قرار گرفتم دوست دارم حرفهای استاد را به خودم یادآوری کنم لاغری مثل یک گوی میمونه وقتی رهاش کنی دیگه میره تا به جایگاه طبیعی خودش برسه فقط باید ادامه بدم و با اشتیاق بیشتر و البته رهاااا و چرخ زندگی ام روانتر می شود روانتر و روانتر 😇 

    پس هرروز خیلی راحت با شوق و لذت در مسیر یادگیری مثل یک دانشجو متعهد محتوای آموزشی را یادمیگیرم و خودبه خودی پس از مدتی این محتوا به صورت شرایط جسمی ایده آل من در جسمم شکل می گیرند …

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ..

   ما برای لاغری نیاز به هیچ اراده ای نداریم قرار نیست با چاقی بجنگیم یا مقابله کنیم و بخواهیم از بدنمون بیرونش کنیم …چاقی یک شخصیتی هست که در همسایگی ما زندگی می کنه که ما خودمون اشتباهی فکر کردیم صاحبخونه است !…

   اگر در خانه کس است یک حرف بس است صاحبخونه متناسب و زیباست و کاملا با اقتدار و عزت رفتار می کنه و مدتها من بهش بی توجهی کردم و ازش دور بودم ….که همسایه را اشتباه گرفتم !…

   شخصیت اصلی من اورجیناله و سلامت و متناسب و شادو ثروتمنده و همینجا داخل وجودمه و می خوام که نمایان بشه من هرروز با دریافت محتوای آموزشی دارم انتخابم را به صورت قطعی اعلام می کنم و تصویر اصلی و فراموش شده خودم را به یاد میارم من فقط باید خودم را به یاد بیارم خودم …

   همه افرادی که شگفتی ساز شدند از جمله خود استاد عزیز که پیش قدم این روش شگفت انگیز هستند فقط خود اصلیشون را به یاد آوردند منم میتونم و با دیدن این تصاویر بارها به خودم می گم شخصیتهای متفاوتی در این تصاویر دیده می شوند که به لطف خداوند در جایگاه طبیعی و اورجینال خودشون قرار گرفتند پس هیچ بهانه ای برای ذهن من نیست اصلا مهم نیست چندکیلو اضافه وزن دارم یا چند روزگذشته یا چند روز مانده !…باید توجهم و نگاهم را از جسمم بردارم و فقط مثل یک دانشجو ممتاز و مشتاق یادگیری تمام حواسمو بدم به آموزشها و تمرینها تو قلبم و در عمق جانم از الآن دارم میشنوم و حس می کنم انقدر آسونه انقدر این لاغر شدن آسونه که نمیتونی فکرشو بکنی یعنی حیرت زده میشی که چی شد همین لحظه دارم حسش می کنم میخوام که جلوه کنه و فقط توجه میخواد عشق میخواد ایمان به اینکه هست و من مشتاق دگرگونی ام انگار کوهی هستم که باید انفجاری درش صورت بگیره و درونش اون خورشید تابنده است که میخواد نمایان بشه …..

   عشق❤️است که ما را به نهایت برساند 

   چون قطره به دریاچه وحدت برساند 

   خدایا سپاااااااسگزارتم 

   خدایا عااااااااشقتم

   شکر وجود استاد جاام وجودتون لبریز از عشق الهی 

   همیشه ساقی باشید و همواره حامی انسانهایی که رویای تغییر کردن دارند 

   حس می کنم این دعای خالصانه از عمق وجودم هدیه ارزنده ایست برای شما🍃🌸

   روح پدرو مادرتون تا ابد در عشق و آرامش الهی باشند

   🦋✨🦋✨🦋

   دوستان متعهد همواره در مسیر تغییر کردن تجربه لذت بردن از گام ها را براتون آرزومندم🌷   

    

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1400/09/04 21:30
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 419 کلمه

   سلام خدمت استادعزیز ودوستان همراه

   ازاینکه آدم با اراده ای هستم شکی ندارم و همینو تو زندگی روزمرم میبینم . خواهرم همش از چاقی خودش گله مند هست وبا اینکه اضافه وزن زیادی داره حاضرنشد تا الان یه قدم برای خودش برداره حتی اون قدم اشتباه باشه .

   میگه من از ورزش وپیاده روی متنفرم از رژیم متنفرم . ومن نمیتونم کاری که خوشم نمیاد وسخته رو انجام بدم .

   منم لاغری باذهن رو براش توضیح دادم وبهش هم گفتم نه رژیم و نه ورزش داره . و … . میگه حوصله این کارا رو هم ندارم وهمچنان با حالت نارضایتی از جسمش کارای روزمرش رو انجام میده .

   و حالا چرا من لاغرنشدم با اینهمه اراده . آیا لاغری اراده بیشتر ازاین میخاد ؟ 

   وقتی تو مسیر ذهنی یاد گرفتم که ذهن اراده نمیشناسه فقط افکار من بوده که منو چاق کرده وکافیه افکارمو عوض کنم همین .

   وچون شدت افکار چاقی آنقدر زیاد بوده که توذهنم یه غول ازش ساختم و کافیه این باور رو بشکونم و لاغری  و توذهنم ساده کنم با دیدن شگفت انگیزان لاغری و خوندن کامنتها و…

   وقتی بتونم این باور نومیدی رو به باور امید تبدیلش کنم که لاغرشدن از طریق ذهن راحت وآسان هست به راحتی میتونم ادامه بدم و تومسیر بمونم . 

   من باهمین ذهنم یواش یواش چاق شدم و باهمین ذهن یواش یواش لاغرمیشم . چونکه درابتدای خلقت فابریکمون متناسب بود و ما ناآگاهانه داده های غلط بهش دادیم . 

   حالا هم طوری نشده آگاهانه داده های درست بهش میدم و درستش میکنم . 

   من خودم به شخصه آدم تمیزی هستم وقتی میبینم ذهنم داره هر روز تمیزتر میشه واقعا لذت میبرم .

   من خودم وقتی کلی وزن کم کردم وکلی لباسهام گشاد شد تعجب کردم که شکمم زیاد تغییر نکرد وداشتم لیز میخوردم که خدا روشکر باورغلطش رو پیدا کردم تا اینکه دیشب دیدم استاد تو اینستا گرام پست هایی که گذاشتند یه تصویرش همراه با فرزند دختر وپسرش بود که دیدم استاد هم چاقی شکمش نسبت به کل بدنش بیشتر بود و عکس بعدی رو دیدم که اثری نبود وکلی حسم خوب شد که نگاه استاد هم همینجوری بود والان از شکمش هم اثری نیست .

   دیدن تصاویر اثر فوق العاده ای برام داره و یه جورایی باور پذیریم رو بیشترمیکنه . 

   یا یه موقع هایی که یه جورایی کم میاوردم لایو ها رومیدیدم واز زبان شگفت انگیزان نتایج رو میشنیدم روند لاغری رو برام خیلی راحت میکرد .

   پس لاغرشدن اراده نمیخاد فقط کافیه ورودی درست به ذهنم بدم که ذهنم بپذیره که حتمن نتیجه میده و کار راحتیه . تا با اشتیاق بتونم مستمرا آموزشها رو دنبال کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/08/01 14:53
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 24037 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 169 کلمه

   سلام و درود بر استاد عزیزمان و دوستان گرامی

   یک آگاهی ناب دیگر حرف از اراده قوی داشتن برای لاغر شدن نزنید چون این نشان دهنده سخت بودن لاغر شدن میشود و ذهن دوست ندارد کارهای سخت انجام دهد

   پس به خودمان بارها و بارها بگوئیم 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست

   برای اثبات آن هم به آلبوم شگفتی سازان رجوع کنیم تا ذهنمان آرام شود و نتیجتا تمایل به انجام کار راحت پیدا کند

   از بچگی به ما گفته بودند که برای پیشرفت باید شخص با اراده ای باشیم تا بتوانیم سختی ها را تحمل کرده و جا نزنیم

   حتی ضرب‌المثل هم داریم که 

   نابرده رنج گنج مسیر نمیشود

   چه احساس خوبی به ما دست میدهد که یاد میگیریم که با شادی و نشاط و آسان باید لاغر شویم همانطوریکه به راحتی و مثل آب خوردن چاق شدیم پس باید همان راه را در جهت مخالف طی کنیم 

   هرچقدر لاغر شدن را در ذهنمان آسانتر کنیم راحت تر به نتیجه می رسیم 

   چقدر این آموزش به ما آرامش میدهد

   ممنونم استاد عزیز برای این فایل عالی و بسیار انگیزه بخش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/07/26 13:26
   مدت عضویت: 1253 روز
   امتیاز کاربر: 12008 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 275 کلمه

   بنام خدا .

   عرض سلام خدمت دوستان و استاد روشن 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست. 

   منم همیشه خودم را انسان بی اراده ای میدونستم در هر کاری میگفتم اراده ندارم نمیتونم اصلا مغزم نمی کشه در لاغری هم همین طور بود میگفتم آدم باید اراده قوی داشته باشه که ادامه بده و لاغر بشه .

   اما از وقتی وارد سایت شدم و شروع به یاد گرفتن آموزشهای لاغر ی کردم این فکر نمیکنم چون ایمان دارم که میتوانم از همان اول کار .

   من همیشه این جمله که آب میخورم چاق میشم ورد زبانم بود و خیلی چاقی را تو ذهنم آسان کرده بودم و لاغری را خیلی سخت کرده بودم ولی الان برعکس لاغری را باید برای خودمان خیلی ساده کنیم و واقعا هم خیلی اسونه.

   مغز ما یک واحد خالی است اما هر اطلاعاتی که بهش بدیم طبق اون افکار عکس العمل به ما نشان میده مثلا اگر ما اخبار و اتفاقات نگران کننده را دنبال کنیم و اطلاعات اشتباه بهش بدیم زندگی روزمره ما طبق این افکار رقم میخوره .در مورد لاغری هم همین طور است اگر ما افکار اشتباه و لاغری را خیلی سخت کنیم نمیتوانیم لاغر بشیم ما در تمام روشهای قبلی که نتیجه نگرفتیم علت این بوده که مسیر را اشتباه رفتیم نه اینکه ما نتونستیم مسیر اشتباه همیشه اشتباهه حتی وقتی میخواهیم از شهر خود به شهر دیگه سفر کنیم اگر مسیر را اشتباه بریم باید برگردیم. برا لاغری هم باید از مسیری که ما را چاق کرده دوباره لاغر بشیم مثلا افکار =گفتار =جسم .افکار لاغری ،گفتار لاغری ،در نهایت در جسم خودش را نشان میداد ‌

   دوستان من خیلی وقته اراده را کنار گذاشتم و با اشتیاق دارم میرم به سمت لاغری .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/07/25 00:54
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,709 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوبم 

   من جز معدود افرادی هستم که  از همون  سالهای اولی که چاقی رو در جسمم دیدم شجاعت مقابله کردن با اون رو داشتم و به شدت به دنبال شکست دادن و بیرون کردن  اون از جسمم بودم و فقط هم  از راه  رژیم و ورزش در سالهای مختلف میخواستم اون رو از بدنم بیرون کنم و انصافا  به هر سختی هم بود من موفق میشدم اما هیچ وقت نتیجه برام  ماندگار بود .پس خوشحالم که همیشه جز افراد شجاع بودم که چاقی رو نپذیرفتم .

   مغز من یه واحد خالی هست که هر ورودی بهش بدم از اون اطلاعات استفاده میکنه و به من نتیجه رو  تحویل میده پس خیلی مهم هست که چه ورودی به اون میدیم پس حتما  کنترل ورودی ها داشته باشیم اما خیلی از افراد هستن که اخبار و حوادث و صحنه های ناگوار رو دنبال میکنن و وقتی میخوان اقدام به انجام کاری کنن مغز ما با همون ورودیهایی که داره میگه  نمیشه اوضاع بد و یا خطر ناکه و یا … و نمیزاره ما کاری انجام  و برای لاغری هم چون بارها در گذشته من از راه های سخت  اقدام به لاغری کرده بودم و نتیجه ماندگار نبود ذهن  من در  بارها بعدی که اقدام به لاغری  میکردم به من میگفت چه فایده  نتیجه ماندگار نخواهد بود و بارها میگفت   راه سختی در پیش داری و من این اواخر چون سریع وزنم برمیگشت  دیگه کم میوردم و فکر میکردم لاغری سخت ترین کار دنیا هست البته من با هر سختی بود لاغر میشدم اما لاغر نمی ماندم و واقعا  من فکر میکردم لاغر ماندن سخت ترین کار دنیا هست که من از عهدش برنمیام و توانش رو ندارم و فکر میکردم انگار  بدن من یه مشکلی داره که من نمیتونم  لاغر بمونم  برای همین تقصیر رو گردن اشتها و کم کاری تیروید و مواد خوراکی و فعالیت جسم و داروی دیگه که مصرف میکردم مینداختم و چاقی خودم رو توجیه میکردم  در حالی که متوحه نبودم بابا من چاقی رو یاد گرفتم و  مغزم  داره بر اساس اون فرمولهای چاقی دستور صادر میکنه و رژیم  و ورزش که نمیتونن محتویات ذهنی من رو تغییر بدن و  فقط به جسمم فشار میارن برای همین دوباره چاق میشم و حالا که در این مسیرم متوجه میشم چون در گذشته  راهم اشتباه بوده هیچ وقت به مقصد نمیرسیدم یا اگر میرسیدم سریع از دستش میدادم  و من لاغر نمی ماندم 

   من قبلا چون بارهای زیادی لاعر میشدم و اما لاعر نمی ماندم در ذهن من رفته بود که بابا هر چقدر تلاش کنی فایده نداره برای مقطعی لاغر میشی و اما  سریع برمیگرده و تو برای  همیشه لاغر نمیشی  و من احساس  ناتوانی میکردم و احساس میکردم اراده ام ضعیف هست برای مقابله کردن با چاقی اما همین  جا به خودم میگم اراده از این بیشتر که من سالها بیش از ۱۷ سال در تلاش برای لاغری بودم و با چنگ و دندون همیشه خودم رو در یه حالت نرمالی قرار میدادم من حتی  اخرین بار ۳۰ کیلو وزن کم کردم و این نشان از توانایی جسمم و اراده  هست 

   قانون این هست هر عملی  عکس العملی داره اگر من با هر اراده ای  بخوام چاقی رو از بین ببرم چاقی به همون مقدار  در مقابل من قد علم میکنه .(وای طبق قانون در گذشته چقدر کار رو  برای خودم سخت کرده بودم و خبر نداشتم  برای همین با زجر لاغر میشدم چون واقعا اراده به خرج میدادم )

   کلا در تمام موضوعها همین طور هست به همون اندازه که من اراده بخرج بدم موفقیت هم در مقابل من نیرو وارد میکنه حالا هی من نیرو وارد میکنم که به اون برسم و اونم نیرو وارد میکنه که نیاد سمت من پس هر چه نیرو و اراده داری برای لاغری اونها رو زمین بزار و با دست خالی و بدون اراده برو به سمت لاغر شدن تا موفق بشی.

   در باور من الان لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست برای همین نیاز به اراده و هیچ سختی و محدودیتی نداره همین الان خونه مادرم در حالی که هیچ شام نخورده بودم  یه نصفه بستنی چوبی  و یه تیکه کلوچه خوردم و اما ذهن منفی بافم همش میاد میگه پس تو چرا  اینها رو خوردی الان چاق میشی شب نباید بخوری باید بستنی نخوری چون چاق کننده هست چرا کلوچه خوردی چاق میشی  اما من با صدای بلند تر  بهش میگم در این مسیر محدودیتی  نیست سختی نیست زجری نیست من شام نخورده بودم و رفتم اونجا این خوراکیها رو از بین چند مورد انتخاب کردم و خوردم و اصلا برای بدن من مهم نیست چه مواد غدایی میخورم برای اون به اندازه خوردن مهم هست  پس با صدای بلند با خودم حرف زدم که اون افکار قدرت نگیرن و برن و گفتم لاغری که نیاز به حساب و کتاب و کالری شماری و گرسنگی کشیدن نداره  این کارها همون اراده میشه و کار من رو سخت تر میکنه نه منم باید مثل خیلی از متناسبهای اطرافم به راحتی هر خوراکی که نیاز داشتم بخورم و اینقدر نگرانی و استرس نداشته باشم .در واقع  من نباید اراده داشته باشم و گرنه کار برای من سخت میشه .

   و من چون مدتها هست در سایتم دارم به راحتی و بدون اراده  در این راه جلو میرم (و خیلی هم موفق بودم ولی هنوزم باید متناسب تر بشم)   و من باور کردم لاغر شدن آسانترین  کار دنیا هست .و دارم ادامه میدم و میدونم نیاز به هیچ اراده ای نیست که سختی و زجر و محدودیت و گرسنگی بکشم و حتی میدونم امشب  خونه  ی مادرم من کار درستی کردم که هر چی خواستم به اندازه نیازم خوردم و هیچ مقاومتی نکردم و تفکیک مواد عدایی و کالری شماری و …نکردم و مطمعنم لاغری اراده نمیخواد .

   ذهن ما اصلا کارهای سخت رو انجام نمیده و هزار بهونه میاره که انجامش نده ولی اگر کاری برامون ساده باشه ،ساده انجامش میدیم  مثلا در  تدریس انلاین  خیلی از مادرهای اطرافم رو میبینم که در زجر و تقلا و سختی برای تدریس   بچه هاشون  هستن و انصافا کار براشون سخت میشه ولی هر کس رها تر و ازادتر و با حال خوب و  بدون سختی داره فرزندانش رو  درس میده  انصافا موفق تر هم هست و من بارها  شده از اونها پرسیدم  کار سختی نیست گفتن نه ،خوب دیگه داریم  انجامش میدیم چه سختی  …. به خاطر نگاه متفاوت اون فرد هست که اون موضوع دشوار و یا اسان میشه پس من باید در ذهنم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست رو منطقی کنم چطور ؟؟؟ پس اول به نشانه ها توجه کنید و اون افرادی که در این مسیر موفق شدن رو نگاه کنید و نمونه ی اولش خود استاد هست که باید همین جا بگم چقدر استاد شما در مسیر تناسب موفق هستین انصافا الان لاغررتر هستین و اینجا اضافه وزن بیشتری دارین که همین به من امیدواری میده که ببین اینم نتیجه ی بودن در این مسیر هست که در نهایت به تناسب میرسی  که ذهنم میگه ایشون خودش استاده باید اینطور باشه ولی بهش میگم پس دوستان شگفتی ساز چی ؟؟؟ و من دوم اینکه همین امروز عکس یکی از دوستان شگفتی ساز رو که  استاد استوری کردن دیدم  و  واقعا لذت بردم از این اندام لاغر ایشون و منم بارها به خودم گفتم منم  به این اندام لاعر  میرسم و باور دارم که  میرسم و حتی چند اسکرین شات از روی عکس  ایشون با اجازه از ایشون گرفتم که هر روز بهش،نگاه کنم تا برام منطقی تر بشه منم میتونم به این حد از لاغری برسم چقدر این دوستمون عالی لاغر شده بودن هم از پایین تنه هم از بالا تنه بسیار ظریف و لاغر بودن و من بار دیگه همین جا ایشون رو تحسین میکنم و تبرییک میگم و  دوست عزیزم نوش جونتون این اندام عالی و زیبا که جدیدا به شما هدیه داده شده .و اینها برای من نشانه هست که لاغری آسانترین کار دنیا هست .و به خودم گفتم اگر این دوست عزیز تونسته پس منم میتونم در این حد لاعر بشم وپایین تنه ام به این حد از ظرافت برسه پس میشه با این روش به این اندام عالی برسم اگر استاد تونسته این همه متناسب تر بشه پس منم میتونم و نیاز به هیچ اراده ای ندارم چون لاغری آسان هست و اگر در گذشته نتونستم لاغر بمونم چون راهم غلط بوده اما من الان با این روش جدید مثل آب خوردن دارم هر ماه لاغر تر میشم چون دارم اون رو یاد میگیرم و به آموزشها عمل میکنم همین امشب  که میخواستم برم خونه مادرم گرسنه نبودم و اما یه نجوا گفت مگه میشه بدون شام از خونه بیرون بری  بیا حتی اگر سیری بخور و بعد برو اما من بهش،گفتم مگه چه اتفاقی میفته من یاد گرفتم از روی ترس اینکه مبادا غدا نباشه من به زور غذا وارد بدنم نکنم پس میرم اگر گرسنه شدم همونجا هر چی بود میخورم و یا اگر پسندم نبود میام خونه میخورم و حرفهام رو عملی کردم و شام نخورده رفتم اونجا اتفاقا شام پسندم نبود و نخوردم و اما مادرم کلوچه داشت و بستنی و چوبی  داشت  منم از هر دو به اندازه نیازم خوردم و دیگه اومدم خونه و  شام  خونه رو هم دیگه  نخوردم و این همون عمل کردن به آموزشها هست پس  منم متناسب میشم .و کاری ندارم چطور  چربیهام اب میشن ؟؟ به من چه من دوست دارم لاغر بشم و میشم و فقط هر روز دارم قدم برمیدارم و مینویسم تا افکار لاغری در من به وجود بیاد و بعد تبدیل بشه به گفتار لاغری و بعد تبدیل میشه به جسم لاغری در من و این عالی هست .

   و بارها بگو  لاغری هیچ اراده ای نمیخواد و لاغری ساده هست و بازم میگم دوست شگفتی ساز امروز فوق العاده بود و من بیشتر از قبل باور کردم که میشه به این حد از لاغری در  جسمم با این روش برسم و از خودم بیشتر  لذت ببرم و نیاز به هیچ کار سختی نیست و یادم میاد در گذشته من بارها میگفتم  اب بخورم چاق میشم چون در ذهنم  چاقی  اسون و لاعری سخت بود اما الان دیگه اینطور فکر نمیکنم و همش میگم لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست و ذهن من به سمت تناسب داره حرکت میکنه و در واقع من بارها به جای اینکه  بگم اراده دارم برای لاغر شدن  میگم من اشتیاق دارم برای لاغر شدن .

   خدایا شکرت که در این مسیر هستم و به زودی جسم جدیدی رو تجربه میکنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/05/23 09:37
   مدت عضویت: 1674 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 417 کلمه

   سلام🙂

   استاد چقدر نسبت به زمان ضبط این فایل لاغرتر شدین…این خودش گواهی هست بر اینکه مهمترین کاری که باید انجام بدیم استمرار داشتنه و اونم فقط با اشتیاق داشتن ممکنه….

   خیلی جالب بود توضیح قوانین فیزیک در ارتباط با چاقی …خیلی عالی بود 

   قانون اول فیزیک که میشه اگه نیرویی بر شی وارد نشه با همون سرعت به حرکتش ادامه میده دقیقا مشابه این حرف شماست که میگید ما ارثیمون از خدا لاغریه ذات و طبیعتمون لاغریه …کاملا درسته همه ما در بدو خلقت متناسب بودیم و با دستکاری به این فرم جسمی در اومدیم واگر این دستکاری صورت نمیگرفت همه ما تا آخر عمر متناسب بودیم نمونه واضحش هم هزاران نفری که از ابتدا تا انتهای عمر متناسب هستن….

   قانون سوم نیوتن هم که قانون عمل و عکس العمل هست رو با نیروی اراده خیلی عالی توضیح دادین

   آنچه که ما به عنوان اراده برای غلبه بر چاقی به کار میگیریم در واقع نیرویی هست که بر اون وارد میکنیم و هرچه نیروی بیشتری وارد کنیم چاقی هم مقاومت بیشتری نشون میده و این یعنی لاغر شدن سخت تر میشه 

   مثتل واضحش همه ما هستیم که با روشهای مختلف اعمال محدودیت یا عرق ریختن و رنج کشیدن میخواستیم چاقی رو از بین ببریم ولی اتفاقا چاقی بیشتر و بیشتر در ما موندگار شده و بعد از مدتی ما به این باور رسیدیم که لاغر شدن سخته چون نتیجه تلاشهای ما این رو ثابت کرده …و باور هم چیزی جز تجربه آنچه قبلا دیده ایم یا شنیده ایم نیست…..

   قبلا در فایلی گفته بودین برای رسیدن به خواسته دو راه وجود داره یا حلقه باور رو بزرگ کن یا گوی خواسته رو کوچیک کن و خاطر نشان کرده بودین که کوچیک کردن خواسته خیلی راحت تر از بزرگ کردن باور هست و راحت تر ما رو به خواسته میرسونه

   اینجا با کنار گذاشتن اراده در واقع داریم خواسته مون که لاغری هست رو کوچیک میکنیم چون وقتی لاغر شدن برای ما راحت باشه پس نیازی به هییییچ اراده ای نیست و ما برای انجام کار سخت نیاز به اراده داریم در صورتیکه لاغر شدن آسانترین کار دنیاست…..

   پس همه اراده ها رو بذاریم زمین و با اشتیاق و امید لاغر شدن رو ادامه بدیم که با اینکار چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم فقط کافیه فایل اون روز رو گوش بدیم نوشته ها رو بخونیم و تمرین خودمون رو هم بنویسیم و با این کارها تمرکزمون رو میذاریم بر لاغری و اونوقت لاغری خیلی آسون و آروم در جسم ما ظاهر میشه بدون اینکه ذره ای محدودیت رو تحمل کنیم یا قطره ای عرق بریزیم🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/05/08 19:58
   مدت عضویت: 1282 روز
   امتیاز کاربر: 458 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 190 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیزم و دوستان همراه گام ۵۹ برای لاغر شدن نیاز ب اراده ندارید .اراده ب معنای عشق و علاقه برای رسیدن ب خواسته است ،من یکی از جنگ و جدلای ک از درون با خودم دارم ک منفی باف میگه نمی تونی دوره رو شرکت کنی نصف و نیمه ولش میکنی اراده نداری تا آخر بری لاغرم نمیشی  پولتم خرج کردی همش منو میتر سونه ولی الان استاد گفتن افراد بی اراده بهتر نتیجه میگیرن خیلی خوشحال شدم چون زود ب زود خسته میشم از کاری ک تصمیم میگیرم انجامشون بدم ،ما باید برای ذهنمون لاغری رو آسان جلوه بدیم منطقی توضیح بدیم ک لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و نمونه هم نشونش بدیم مث استاد و شگفتی سازان عزیز و موفق.یکی از دلایلی ک ما در روشهایی قبلی شکست میخوردیم این بوده ک ما لاغر شدن رو کار سختی میدونستیم و ب جنگ چاقی میرفتیم در نتیجه چاقی دوبرابر اون نیرو رو ک وارد میکنیم ب ما بر میگردونه ک بگه من قوی ترم ان شالله همه دوستانی ک در این راه هستن طعم متناسب شدن رو بچشن الهی آمین .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zary.ahmadi
   1400/04/16 09:00
   مدت عضویت: 1448 روز
   امتیاز کاربر: 10112 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,868 کلمه

   باسلام:گام۵۹

   لاغر شدن نیاز به اراده ندارد 

   اراده یعنی چه؟ تلاش برای رسیدن به هدفی که داریم و مصمم بودن به خواسته، اراده ما را قویتر می کند برای رسیدن به هدف. حالا ممکن است اراده داشته باشیم اما به هدف نرسیم..مثل سالها که برای لاغر شدن تلاش و کوشش کردیم و هر رنجی را می پذیرفتیم که فقط به وزن ایده ال خود برسیم و هر دفعه هم به نتیجه نمی رسیدیم و باز دوباره از اول و با اشتیاق شروع می کردیم   به نظر من افرادی که اراده و پشتکار دارند بالاخره به هدف می رسند مثل ماها که سالها تلاش کردیم به شگلهای مختلف همراه با کلی ناراحتی روحی و فیزیکی و به هدف نمی رسیدیم و همچنان ادامه دادیم و هیچ گاه تسلیم نشدیم تا بالاخره خداوند ما را در مسیر درست هدایت کرد تا به نتیجه برسیم و خدا را شکر که با زحمات استاد و همت خودمون به آنچه دوست داریم می رسیم همانطور که تا حالا کلی تغییرات در ما شکل گرفته باز هم تغییر خواهیم کرد باید ادامه بدهیم استمرار داشته باشیم تا همانگونه که چاقی را از طریق های گوناگون آموختیم که در ضمیر نا خودآگاه ما نهادینه شده و هیچ رنجی برای آن نکشیدم و راحت وزن اضافه کردیم و با تمام کارهایی که انجام دادیم و ترس از چاقی داشتیم نه تنها لاغر نمی شدیم بلکه بیشتر چاقی را تقویت می کردیم تنها راه لاغر شدن هم همینه رنج چاقی را متوقف کنیم و حسرت لاغری را هم متوقف کنیم و فقط لاغری را یاد بگیریم و ادامه دهیم تا در ضمیر نا خودآگاه ما نهادینه شود و راحت و آسان به مقصد برسیم 

   دلیلی که تا حالا به مقصد نرسیدیم چه بوده ؟مسیر اشتباه بوده آدم بی اراده ای نبودیم راه را بلد نبودیم اتفاقا برای همه ما مشخص شد که خیلی هم با اراده و مصمم بوده ایم یعنی اراده بسیار قوی و باور نکردنی داریم. (تبریک به همه به خاطر اراده قوی) 

   به خاطر داشته باشیم اگر برای رسیدن به مقصد مسیره اشتباه را بریم هر چقدر اراده قوی داشته باشیم به مقصد نمی رسیم مثل این می ماند که رفتیم جایی بیرون از خونه و یک چیزی را گم کردیم وبعد داریم تو خونه دنبال آن می گریم امکان ندارد پیداش کنیم !!؟چرا؟چون جای اشتباهی را نگاه می کنیم -درسته مثل لاغری که سالها در مسیر اشتباهی که بودیم فقط فشار به جسم و روح خود می آوردیم د. صورتی که مسیر درست در ذهن ما بود 

   و اکنون که مسیر درست را پیدا کردیم به این آگاهی رسیدیم که لاغر شدن نیاز به اراده ندارد بلکه بیشتر نیاز به استمرار در یادگیری و اصول لاغری با ذهن 

   قانون اول نبوتون هم میگه:

   اگر هیچ نیروی خالص خارجی بر روی یک جسم بدون حرکت وارد نشود این جسم همچنان بی حرکت باقی می ماند 

   در تعریف دیگر می توان گفت بدون اعمال نیروی خالص خارجی بر روی جسمی که در یک مسیر مستقیم با سرعت ثابت در حرکت است جسم همچنان به حرکت مستقیم خود و سرعت ثابت ادامه می دهد تا موقعی که به جسمی نیرو وارد نشود آن جسم تا ابد ساکن است یا اگر در حال حرکت است تا ابد در مسیر خود حرکت می کند 

   به عبارت سادتر 

   هر جسمی که در حال سکون و با حرکت یکنواختی باشد (حرکت با شتاب صفر یا همان سرعت ثابت )تمایل دارد که وضیعیت خود را حفظ کند مگر آنکه تحت تاثیر نیرو یا نیروهایی قرار گیرد که وضعیت جسم را تغییر دهد که این عبارت با قانون لختی یا اینرسی (inertia) نیز یاد می کنند 

   قانون دوم 

   مقدار نیرویی که برای حرکت لازم است را از ضرب بین شتاب حرکت اون جسم در جرم اون جسم به دست آورد (حاصل ضرب جرم در شتاب یک جسم نیرویی برآیند وارد بر جسم تعریف می شود )

   قانون سوم

   هر عملی را عکس العملی است ،مساوی آن و در جهت خلاف آن که البته این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می باشد هر گاه جسمی به جسمی دیگر نیرو وارد کند جسم دوم نیز نیرویی به همان بزرگی ولی در خلاف جهت بر جسم اول وارد می کند 

   خب ما داریم به سمت لاغری حرکت می کنیم و نیروی لازم را میزاریم می خواهیم وزن جسم خود را از مثلا ۵۸کیلو ۵۰کیلو کاهش دهیم 

   راحت ترین حالت اینه که اراده کنیم چاقو را بر داریم و چربیهای اضافه را با چاقو ببریم (تیغ جراحی) آیا تا ابد این حالت ادامه دارد ؟خیر     با چاقی ما دوباره ب می گردد.؟بله  اتفاقا برادر من درست یکسال و دو ماه پیش جراحی شکم و پهلو کرد اولش خوب بود ولی الان برگشته 

   ایا ما به این شیوه چاق شده ایم که با این شیوه لاغر شویم آیا روند حرکت چاقی ۳۰ساله را می توان یک شبه از بین برد 

   در حالی که نیروی چاقی درونی همچنان هست و دوباره جسم چاق را میسازدتازه با توجه به قانون سوم تیو تون این نیرو عظمیتر می شود و اگر جلوی خود را نگیریم این نیروی عظیم چاقی حرکت چاقی ۳۰ساله را در طی ۶ماه بر می گرداند

   پس بزرگ‌ترین اراده که سپردن ما به تیغ جراحیست در لاغر شدن صفر است ما بزرگ‌ترین اراده را در نظر گرفتیم تا بقیه اراده ها که رژیم  ورزش. و دمنوش و.              

   بود هم دیگر حساب کار خود را بکنند

   چون باز هم بنا به قانون سوم ما هر چقدر اراده کنیم لاغر شویم و نیروی ما بزرگ‌تر از نیروی چاقی باشد و ما نتیجه هم بگیریم اما غافلیم از اینکه او هم عکس العمل نشان می دهد و مطابق نیرویی که ما به او وارد کرده ایم  او نیز همان لحظه دارد به ما نیرو وارد می کند  ما با تلاش و اراده برای لاغر شدن نیرویی مطابق نیروی خود اما در جهت عکس در چاقی ایجاد کرده ایم و به محض رها کردن به چاقی که حرکتی مستمر دارد و با نیرویی که ما وارد کرده ایم نیروی او عظیم تر شده و حرکت به سمت چاقی را بیشتر می کند

   همانطور که بارها دیدیم بعد از پروسه ی رژیم -و ورزش اگر وزنی هم کم کرده ایم مجدا باز گشت داشته و حتی گاهی بیشتر هم شده چون ما به چاقی قدرت بیشتری داده ایم 

   یعنی چاقی با هر بار اراده ای ما قویتر شده است پس اراده کردن برای لاغر شدن تنها سبب قوی تر شدن نیروی چاقی می شود 

   تنها راه لاغر شدن اینه که از همان طریق که چاق شده ایم  لاغر شویم 

   ما برای چاق شدن اراده نکرده ایم. ما چاقی را آموختیم و تکرار کردیم وقتی آموخته ها به ضمیر نا خودآگاه ما رسید ما مثل آب خوردن چاق شدیم و تمام کارهایی که برای لاغری هم انجام دادیم چاقی بیشتر برای ما تثبیت کرد و نشانه ی تثبیت و بزرگ‌تر شدن چاقی هم این بود که انتظار ما از چاقی خودمون روز به روز بیشتر و انتظار ما از لاغری روز به روز کمتر می شد

   تنها راه لاغر شدن اینه که با وارد کردن هر نیرویی را متوقف کنیم. رنج از چاقی را متوقف کنیم. حسرت لاغری را متوقف کنیم. نفرت از چاقی و لاغری را متوقف کنیم  احساس قبلی خود را نسبت به چاقی و لاغری متوقف کنیم و این ممکن نمی شود مگر اینکه محتوای ذهنی خود را تغییر دهیم

   رنج از چاقی چرا پدید می اید ؟چون محتوای ذهن چاق دارد در ذهن تکرار می شود 

   حسرت لاغری چرا ایجاد می شود؟چون آگاهی‌های چاق کننده دارد تکرا. می شود 

   این توقف چگونه ممکن هست ؟تنها  و تنها با تکرار محتویات متناسب کننده. تنها ‌و تنها با یاد آوری جریان لاغری در ذهن 

   ما برای لاغر شدن لازم نیست اراده کنیم ما فقط باید نیروی لاغر کننده ی وجودمون را فعال کنیم نیروی لاغر کننده در ما وجود دارد چه بسا در تمام این سالها فعال بود ‌کلی از اضافه وزن ما را خنثی کرده است 

   پس با توجه کردن با این نیرو و دریافت آگاهی‌هایی که توجه به این نیرو را در ما بیشتر می کند روند چاقی ما کم کم متوقف می شودو موانع نیروی عظیم تناسب خیلی راحت بر داشته می شودو تناسب خیلی راحت ب. جسم جاری می شود 

   تمامی این مفاهیم نیاز به درک کردن دارد 

   ما از قوانین فیزیک در جهت چاق کردن خود استفاده کردیم

   مثلا قانون اول را چطور به کار بردیم نیروی لاغری در وجود ما به سرعت ثابت در حال حرکت بود تا زمانیکه نیرویی به آن وارد نشده طبق قانون اول نیوتون او نا ابد به حرکت خود ادامه می دهد اما ما با یادگیری چاقی و اراده  کردن برای انواع و اقسام راههای لاغری در این حرکت اختلال ایجاد کردیم و مسیر حرکت را تغییر دادیم

   خب وقتی ما اگاهیهای چاق کننده و تکرار شونده را تغییر دهیم نیروی لاغری ذهن به مسیر باز می گردد چون نیروی تناسب پیشفرض وجود ماست و نیروی خارجی تحمیل بر آن شنینده ها و دیده ها و اموزشهابیست که ما از بیرون به آن وارد کرده ایم

   پس ما از قانون اول در جهت چاقی خود استفاده کردیم ‌مسیر حرکت لاغری رو در وجود مون تغییر دادیم که حالا با این اگاهیها یاد میگیریم وارد کردن نیروی خارجی را متوقف کنیم

   قانون دوم نیو تون رو در مورد چاقی اینطور میتونیم بررسی کنیم که جرم چاقی ما و شتاب چاقی ما دقیقا نشان دهنده ی نیروی چاق کننده ایی که ما در وجودمون ایجاد کردیم و به مرور زمان که هم چاقی جسم ما بیشتر می شود و هم شتاب اون نشون می‌دهد که ما هر کاری کردیم که لاغر بشیم تمام اراده های ما در جهت بزرگ کردن نیروی چاقی بود 

   وقتی اونون کارها و اونون اراده ها را متوقف کنیم نیروی چاقی کم می شود و چاقی جسم و شتاب این چاقی رو به کاهش می رود ما از قانون سوم هم باز در  جهت چاقی خودمون استفاده کردیم هر چقدر که ما بیشتر لاغری رو به خودمون تحمیل می کردیم ذهن ما عکس العمل نشون میدادو همون نیرو رو به سمت ما بر می گردوند 

   تازه این ها قوانین فیزیکه که برای ما که ماهیت فیزیکی ندارد نیز به راحتی صادق است

   پس قوانین فیزیک در حقیقت قوانین کل آفرینش هست نه فقط ماده 

   برای لاغر شدن نیاز به اراده نیست وقتی ما نیروی چاقی را با انجام کارهایی که در بالا گفته شد متوقف کنیم طبق قانون اول لاغری راه خود را می‌رود طبق قانون دوم جرم وشناب چاقی کم می شود و طبق قانون سوم ذهن عکس العمل چاقی به ما نشان نخواهد دادم روند لاغری ما کم کم خود را نشان می دهد 

   ما فقط باید آموزش ببینیم و استمرار داشته باشیم تابتوانبم این اموزشها رو درست اجرا کنیم هر جقدر بهتر یاد بگیریم بهتر می توانیم عمل  کنیم و بدونیم چطور باید تحمل کنیم که ذهن ما عکس العملش بشه لاغری ، چطور عمل کنیم که شتاب لاغری و جرم ما در جهت لاغری حرکت کند و چطور عمل کنیم که اجازه بدیم لاغری در وجودمون با سرعت ثابت خودش مسیر خودش رو نا ابد ادامه بده

   یکی از عمل ها دقیقا همین بود که ما اراده کردن رو متوقف کنیم چون برای لاغر شدن ما نیاز به هیچ اراده ای نداریم. اراده ی خود را برای یاد گیری به کار ببریم برای استمرار در جهت ورودی ها و اگاهیهای متناسب کننده جهت انجام تمرینات. ما با این کار نیروی چاقی را کم کم در خود کمرنگ کرده و بعد متوقف کرده و کم  کم روند لاغر شدن در ما آغاز می شود و عکس العمل ما از چاقی تبدیل به لاغری می شود 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 33 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فاطمه سادات
    1400/04/17 00:29
    مدت عضویت: 1771 روز
    امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    محتوای دیدگاه: 80 کلمه

    سلام دوست عزیز . 

    چقدر خوندن نوشته شما برام مفید بود
    اتفاقا همین چند روز قبل به این موضوعات کلی فکر کردم و اتفاقا در دیدگاه خودم برای این نوشته همین مطالب رو نوشته بودم.
    اول از مشابه بودن نوشته شما با دیدگاه خودم تعجب کردم و راستش یه کم ناراحت شدم ولی خیلی زود به خودم اومدم و گفتم خوبیش اینه که دوباره اون آگاهی ها برات مرور شد.
    اتفاقا مثالی که درباره برادرت زدی برام جدید بود و خیلی خوب بود
    با تشکر

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب موفق
   1400/04/09 21:45
   مدت عضویت: 1226 روز
   امتیاز کاربر: 14044 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,124 کلمه

   گام ۵۹لاغرشدن نیاز به اراده ندارد به نام خدا💞💞هراطلاعاتی که به مغز می دهیم از همان ها استفاده می کنیم پس خیلی مهمه که اطلاعات درست بهش بدهیم .خبرها و صحنه های نگران کننده که طبیعت انسان رو تهدید می کنه وقتی دنبال بشه ، وقتی بخواهیم برای هرکاری اقدام کنیم اون پیام ها میاد جلو و میگه ببین چقدر اوضاع خطرناکه ، وضع خرابه …و مانع انجام کار میشه .درمورد لاغری با ذهن هم همینه به تعداد دفعاتی که تلاش گردیم و متناسب نشدیم اطلاعاتی را در ذهن ذخیره کردیم وبعد که می خواستیم رژیم بگیریم باترس بیشتری ادامه می دادیم .وبرامون لاغری سخت ترین کار دنیا میشد .🔴وقتی در ذهن ما این اطلاعات اشتباه هست خود به خود واکنش مغز ما برای یادگیری ، برای حرکت ، برای لاغری خیلی سخت میشه .اشتباهی که افراد چاق دارند اینه که فکر میکنند خیلی بااراده هستند ولی برای لاغر شدن موفق نمی شوند .چراا ؟وقتی ما در ذهنمون این فکر رو ایجاد می کنیم که انسان بااراده ایی هستیم برای مقابله باچاقی به همان اندازه چاقی در مقابل ما قد علم میکند .اراده در مقابلش یک واکنش ایجاد میکنه که جسم را مقاوم میکنه در مقابل متناسب شدن .✳برای متناسب شدن هیچ اراده ایی لازم نیست چون لاغری آسان ترین کار دنیاست .✅چطور ذهن اینو باور کنه باید به نشانه ها توجه کرد مثل استاد و دوستان شگفتی ساز و تصاویر و متن هاا….برای لاغرشدن اراده نمی خواهد اراده رو برای کارهای دیگه بذارین چون مسیر حرکت درسته .🔴اصلا به مقدار وزنی که می خواهیم کم کنیم توجه نکنیم بگویم میخواهیم متناسب بسویم به جزئیات دقت نکنید .بدن کار خودشو بلده .فقط فایل گوش بدین وببینید و تمرین کنید ✅.ذهن باید آرام باشه وآرامش داشته باشه براش با نشانه ها منطقی کنید که لاغرشدن آسانه .از هرراهی که چاق شدیم باید لاغربشیم برای چاق شدن اراده نکردیم هزاران بار گفتیم آب بخوریم چاق میشیم و ⏪چاق شدیم .🔴بگویید من اشتیاق زیادی برای لاغر شدن دارم .✅اراده به معنای عشق و علاقه برای رسیدن به خواسته است که چون خواسته من لاغر شدن بود، بارها برای تحقق این خواسته تلاش کرده بودم و هربار که نتیجه نمی گرفتم بعد از چند روز دوباره تصمیم می گرفتم از طریق دیگری برای رسیدن به آرزوی خودم اقدام کنم.تصور کنید برای رسیدن به مقصدمسیراشتباهی را حرکت می کنید طبیعی است که هرگز به شهر مورد نظر نمی رسید .آیا ما انسان بی اراده ای هستیم که به مقصد نرسیده ایم ؟ در موضوع لاغرشدن نیز دقیقا داستان به همین صورت است .بسیاری از ما که چاق هستیم اکنون عقیده داریم که انسانهای با اراده ای بوده ایم که بارها برای لاغر شدن تصمیم قاطع گرفته و به هر شکلی بوده شرایط استفاده از روش های مختلف لاغری را فراهم کرده ایم.اکنون به خوبی می دانیم که فقط  یک انسان بااراده می تواند بارها رژیم های سخت را گذرانده باشد یا مدتها ورزش های سنگین انجام داده باشد.🔴 ما اطمینان دارم که انسان با اراده ای هستیم که در لاغر شدن موفقیتی کسب نکرده ایم.⛔باید هوشیار باشیم که باراده بودن خود را به اشتباه به لاغر نشدن ارتباط ندهیم.✳✳اگر باور داریم با اراده ایم از طرفی باور داریم که نمی توانیم لاغر شویم ادغام این دو فکر قوی سبب می شود که به صورت ناخودآگاه بپذیریم که لآغر شدن امری بسیار سخت است ورسیدن به آن خارج از توان واراده بالای ما می باشد .دلیل تمام ناکامی های ما فقط وفقط باور اشتباه درباره سخت بودن لاغرشدن است .بنا به قانون سوم نیوتن ما هر چقدر اراده کنیم لاغر شویم و نیروی ما بزرگتر از نیروی چاقی باشد و ما نتیجه هم بگیریم اما غافلیم از اینکه او هم عکس العمل نشان میدهد و مطابق نیرویی که ما به او وارد کرده ایم او نیز همان لحظه دارد به ما نیرو وارد میکند.  ما با تلاش و اراده برای لاغر شدن نیرویی مطابق نیروی خود اما در جهت عکس  در چاقی ایجاد کرده ایم  و  به محض رها کردن ، چاقی که حرکتی مستمر دارد و با نیرویی که ما به او وارد کرده ایم نیروی او عظیم تر شده   حرکت به سمت چاقی را بیشتر میکند . ✅همانطور که ما بارها دیدیم بعد از پروسه ی رژیم و ورزش اگر وزنی هم کم کرده ایم مجددا بازگشت داشته و یا حتی بیشتر هم شده . چون ما به چاقی قدرت بیشتری داده ایم . ⛔یعنی چاقی با هربار اراده ی ما قویتر شده است .🔴پس اراده کردن برای لاغر شدن تنها سبب قویتر شدن نیروی چاقی میشود . ✳تنها راه لاغر شدن اینست که ما از همان طریق که چاق شده ایم لاغر شویم . ✅ما برای چاق شدن اراده نکردیم . ✅ما چاقی را آموختیم  و تکرار کردیم  وقتی آموخته ها به ضمیر ناخوداگاه ما رسید ما مثل آب خوردن چاق شدیم و اتفاقا تمام کارهایی که ما برای لاغری هم انجام دادیم چاقی را بیشتر برای ما تثبیت کرد  تنها راه لاغر شدن اینست که ما وارد کردن هر نیرویی را متوقف کنیم . رنج از چاقی را متوقف کنیم . حسرت لاغری را متوقف کنیم . نفرت از چاقی و لاغری را متوقف کنیم . احساس قبلی خود را نسبت به چاقی و لاغری متوقف کنیم و این ممکن نمیشود مگر اینکه ما محتوای ذهنی خود را تغییر دهیم .⛔رنج از چاقی چرا پدید می آید چون محتوای ذهن چاق دارد در ذهن تکرار میشود. .⛔ حسرت از لاغری چرا ایجاد میشود  چون اگاهیهای چاق کننده دارد تکرار میشود . این توقف چگونه ممکن است .تنها و تنها با تکرار محتویات متناسب کننده . تنها و تنها با یاداوری جریان لاغری در ذهن . ما برای لاغر شدن لازم نیست اراده کنیم ما فقط بایدنیروی لاغر کننده ی وجودمان را فعال کنیم . چه بسا درتمام این سالها فعال بوده و کلی از اضافه وزن ما،راخنثی می کرده .✳پس با توجه کردن به این نیرو و دریافت آگاهیهایی که توجه به این نیرو را در ما بیشتر میکند روند چاقی ما کم کم متوقف میشود و موانع نیروی عظیم تناسب خیلی راحت برداشته میشود و تناسب خیلی راحت بر جسم جاری میشود وقتی ما نیروی چاقی را متوقف کنیم طبق قانون اول لاغری راه خود را می رود. طبق قانون دوم جرم وشتابچاقی کم میشود وطبق قانون سوم ذهن ماعکس العمل چاقی به ما نشان نخواهد داد وروند لاغری ما کم کم خود رانشان می دهد .✅چطور عمل کنیم که شتاب لاغری و جرم ما در جهت لاغری حرکت کنه ؟یکی از عملها دقیقا همین بود که ما اراده کردن رو متوقف کنیم. 🔴چون برای لاغر شدن ما نیاز به هیچ اراده ای نداریم .⏪ اراده ی خود را برای یادگیری به کار ببریم . ⏪برای استمرار داشتن در جهت ورودی ها و اگاهیهای متناسب کننده. ⏮جهت انجام تمرینات . ما با این کار نیروی چاقی را کم کم در خود کمرنگ کرده و کم کم روند لاغر شدن در ما آغاز می شود و عکس العمل ما از چاقی تبدیل به لاغری می شود. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikian4040@gmail.com
   1400/04/08 00:21
   مدت عضویت: 1149 روز
   امتیاز کاربر: 310 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   از کودکی خیلی این کلمه رو شنیدیم که برای انجام هر کار باید اراده داشته باشیم و مطمئنم همه انسانها لاافل من این جوری بودم که فکر میکردم  باید   شاخ غول رو بشکنم و اون کار برام خیلی سخت میشد و من  همیشه این حرفها رو از اطرافیانم شنیدم که اراده داشته باش کمتر بخور ،به هیکلت نگاه کن خجالت بکش و این حرفها علاوه بر خود چاقی راه ما رو سخت تر می کنه و در ذهن لاغری چقدر سخت و طاقت فرسا میشه اراده داشتن یعنی انجام کار سخت که من توانائئ انجام اون کار رو ندارم  و فقط بعضی از افراد که قدرت ماورائئ دارن قادر به انجامش هستن تصور من از اراده داشتن همیشه همین بود تا اینکه استاد راه درست و تفکر درست رو بمن نشون دادن و امروز خیالم راحت شد که حداقل جایی هست که افراد بی اراده رو می پذیرن و من احساس قدرت کردم  که من هم می تونم لاغر بشم و نیازی نیست زجر بکشم ورزشهای سخت انجام بدم رژیم‌های سخت بگیرم تا دیگران منو به عنوان یک انسان با اراده بشناسن و مثل همیشه استاد زمین ذهن من رو زیر و رو کردن ،و بذر جدیدی رو کاشتن و من باید این بذر رو با تمام وجود آبیاری کنم تا به درخت تنومندی تبدیل بشه

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/29 21:41
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   سلام بر همگی

   منم قبل از ورود به دوره قصد داشتم که دوباره عزممو جزم کنم و با اراده بالا تمریناتی  که به قول خودم مرگبار نام گذاشتم و حسابی با چاقی بجنگم رو اجرایی کنم که به لطف الهی تو این مسیر لاغری باذهن قرارگرفتم .

   مسیری که فقط کافیه زبانش رو یاد بگیریم زبانش نا آشنا نیست قبلا این زبان رو بلد بودیم منتها مانند راننده ای که تو جاده خوابش میگیره مسیر رو رد کردیم و فقط بایستی دور بزنیم و برگردیم .

   هرجا اسم اراده میاد بلافاصله تو ذهنمان حک میشه تلاش . سختی زیاد و طاقت فرسا که ممکنه من نتونم تا آخرش برم ترس از موفق نشدن و نهایتا شکست .

   برعکس بقیه روشهای لاغری که احتیاج به اراده قوی داشت  چون قرار بود جسم با ذهن بجنگه و اراده میخاست برای مهیا شدن برای جنگ پیش رو مبارزه با چاقی . چون مسیری رو که قبلن انتخاب کردیم مورد تایید ذهنمان نبود و همش سختی بود و خستگی و شکست. 

    این روش اراده ای نمیخواد چون  یه نوع آشتی هست بین ذهن و جسم. چون قرارنیست هیچ سختی به جسممون بدیم و ذهن وجسم با همدیگه و در تعامل باهم وبا اشتیاق تمام به هدفشون یعنی تناسب اندام می رسند.

   فقط کافی موانع ذهنی رو برداریم اونم با انجام یه سری آموزشها و باورها و تمرینات ذهنی . 

   مثل آب خوردن چاق شدیم پس طبیعی هست مثل آب خوردن لاغر بشیم.  

   برای چاق شدن استمرار داشتیم پس برای لاغر شدن هم بایستی استمرار داشته باشیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام به همگی 

   من شجاعت مقابله با چاقی را دارم چونکه لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 

   اصلا چاقی چیز بزرگی نیست که نتونم باهاش مقابله کنم و برای رسیدن به لاغری نشانه های خوب در زندگیتون مورد توجه قرار بدیم.

   و وقتی من تونستم قبلا ۱۵ کیلو کم کنم صد درصد باز هم میتونم این وزن رو کم کنم و حتی بیشتر هم میتونم کم کنم و براحتی این لاغرشدن صورت میگیره و به این باور برسم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاستو لاغری هم چیزی نیست که بهش نرسم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1400/02/17 12:00
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 3816 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   سلام 

   گام ۵۹ 

   لاغرشدن اراده نمیخواهد . 

    

   🔴قانون اول حرکت نیوتون هم میگه : 

   که اگر هیچ نیروی خالص خارجی بر روی یک جسم بدون حرکت وارد نشود، این جسم همچنان بی‌حرکت باقی می‌ماند. در تعریفی دیگر می‌توان گفت، بدون اعمال نیروی خالص خارجی بر روی جسمی که در یک مسیر مستقیم با سرعت ثابت در حرکت است‌، جسم همچنان به حرکت مستقیم خود در سرعت ثابت ادامه می‌دهد. یعنی تا زمانی که به جسمی نیرویی وارد نشود آن جسم یا تا ابد ساکن است یا اگر در حال حرکت است تا ابد در مسیر مستقیم خود حرکت میکند . 

   باز هم به عبارت ساده تر 

   هر جسمی که در حال سکون و یا حرکت یکنواختی باشد (حرکت با شتاب صفر یا همان سرعت ثابت)، تمایل دارد که وضعیت خود را حفظ کند، مگر آنکه تحت تاثیر نیرو یا نیروهایی قرار گیرد که وضعیت جسم را تغییر دهند. از این عبارت با قانون لختی یا اینرسی (Inertia) نیز یاد می‌کنند.

    

   🔴قانون دوم نیوتون اینست که میتوان مقدار نیرویی که برای حرکت لازم است را از ضرب بین شتاب حرکت اون جسم در جرم اون جسم به دست آورد ‌. 

   (حاصل ضرب جرم در شتاب یک جسم، نیروی برآیند وارد بر جسم تعریف می‌شود.)

    

   🔴قانون سوم حرکت  نیوتون   

   هر عملی را عکس العملی است؛ مساوی آن و در جهت خلاف آن“ که البته این قانون به قانون کنش و واکنش هم معروف می ‌باشد. یعنی هر گاه جسمی به جسمی دیگر نیرو وارد کند جسم دوم نیز نیرویی به همان بزرگی ولی در خلاف جهت بر جسم اول وارد می ‌کند.

    

   خب ما داریم به سمت لاغری حرکت میکنیم و نیروی لازم رو میزاریم . میخواهیم وزن جسم خود را از مثلا ۷۰ کیلو به ۵۰ کیلو کاهش دهیم . 

   راحتترین حالت اینه که ما اراده کنیم چاقو رو برداریم و چربیهای اضافه رو با چاقو ببریم (تیغ جراحی) 

   ولی آیا این حالت تا ابد ادامه دارد ؟ یا چاقی ما دوباره بر میگردد ؟ 

   آیا ما به این شیوه چاق شده ایم که با این شیوه هم لاغر شویم . آیا روند حرکت چاقی ۳۰ ساله را میتوان یک شبه  از بین برد . در حالیکه نیروی چاقی درونی همچنان هست و دوباره جسم چاق را میسازد . 

   تازه با توجه به قانون سوم نیوتون این نیرو عظیمتر میشود و اگر جلوی خود را نگیریم این نیروی عظیم چاقی حرکت چاقی ۳۰ ساله را در طی ۶ ماه برمیگرداند . 

   پس بزرگترین اراده که سپردن ما به تیغ جراحیست در لاغر شدن صفر است . ما بزرگترین اراده را در نظر گرفتیم تا بقیه ی اراده ها که رژیم و ورزش و دمنوش و….. بود هم دیگر حساب کار خود را بکنند . 

    

   چون باز هم بنا به قانون سوم ما هر چقدر اراده کنیم لاغر شویم و نیروی ما بزرگتر از نیروی چاقی باشد و ما نتیجه هم بگیریم اما غافلیم از اینکه او هم عکس العمل نشان میدهد و مطابق نیرویی که ما به او وارد کرده ایم او نیز همان لحظه دارد به ما نیرو وارد میکند .  ما با تلاش و اراده برای لاغر شدن نیرویی مطابق نیروی خود اما در جهت عکس  در چاقی ایجاد کرده ایم  و  به محض رها کردن ، چاقی که حرکتی مستمر دارد و با نیرویی که ما به او وارد کرده ایم نیروی او عظیم تر شده   حرکت به سمت چاقی را بیشتر میکند  . 

    

   همانطور که ما بارها دیدیم بعد از پروسه ی رژیم و ورزش اگر وزنی هم کم کرده ایم مجددا بازگشت داشته و یا حتی بیشتر هم شده . چون ما به چاقی قدرت بیشتری داده ایم . 

   یعنی چاقی با هربار اراده ی ما قویتر شده است .

   پس اراده کردن برای لاغر شدن تنها سبب قویتر شدن نیروی چاقی میشود . 

    

   تنها راه لاغر شدن اینست که ما از همان طریق که چاق شده ایم لاغر شویم . 

   ما برای چاق شدن اراده نکردیم . 

   ما چاقی را آموختیم  و تکرار کردیم  وقتی آموخته ها به ضمیر ناخوداگاه ما رسید ما مثل آب خوردن چاق شدیم و اتفاقا تمام کارهایی که ما برای لاغری هم انجام دادیم چاقی را بیشتر برای ما تثبیت کرد  و نشانه ی تثبیت و بزرگتر شدن چاقی هم این بود که انتظار ما از چاقی خودمان روز به روز بیشتر و انتظار ما از لاغری روز به روز کمتر میشد . 

    

   تنها راه لاغر شدن اینست که ما وارد کردن هر نیرویی را متوقف کنیم . رنج از چاقی را متوقف کنیم . حسرت لاغری را متوقف کنیم . نفرت از چاقی و لاغری را متوقف کنیم . احساس قبلی خود را نسبت به چاقی و لاغری متوقف کنیم و این ممکن نمیشود مگر اینکه ما محتوای ذهنی خود را تغییر دهیم . رنج از چاقی چرا پدید می آید چون محتوای ذهن چاق دارد در ذهن تکرار میشود . حسرت از لاغری چرا ایجاد میشود چون چون اگاهیهای چاق کننده دارد تکرار میشود . این توقف چگونه ممکن است . تنها و تنها با تکرار محتویات متناسب کننده . تنها و تنها با یاداوری جریان لاغری در ذهن . 

   ما برای لاغر شدن لازم نیست اراده کنیم ما فقط بایدنیروی لاغر کننده ی وجودمان را فعال کنیم . 

   نیروی لاغر کننده  در ما وجود دارد چه بسا در تمام این سالها فعال بود و کلی از اضافه وزن ما را خنثی می کرده است . 

   پس با توجه کردن به این نیرو و دریافت آگاهیهایی که توجه به این نیرو را در ما بیشتر میکند روند چاقی ما کم کم متوقف میشود و موانع نیروی عظیم تناسب خیلی راحت برداشته میشود و تناسب خیلی راحت بر جسم جاری میشود . 

    

   تمامی این مفاهیم نیاز به درک کردن دارد . 

   ما از قوانین فیزیک در جهت چاق کردن خود استفاده کردیم . 

   مثلا قانون اول را چطور به کار بردیم نیروی لاغری در وجود ما با سرعت ثابت در حال حرکت بود تا زمانیکه نیرویی به آن وارد نشده طبق قانون اول نیوتون او تا ابد به حرکت خود ادامه میدهد اما ما با یادگیری چاقی و اراده کردن برای انواع و اقسام راههای لاغری در این حرکت اختلال ایجاد کردیم و مسیر حرکت را تغییر دادیم . 

   خب وقتی ما آگاهیهای چاق کننده و تکرار شونده را تغییر دهیم نیروی لاغری ذهن به مسیر اصلی باز می گردد چون نیروی تناسب پیشفرض وجود ماست و نیروی خارجی تحمیل بر آن شنیده ها ودیده ها و آموزشهاییست که ما از بیرون به آن وارد کردیم . 

   پس ما از قانون اول در جهت چاقی خود استفاده کردیم و مسیر حرکت لاغری رو در وجودمون تغییر دادیم که حالا با این آگاهیها یاد میگیریم وارد کردن نیروی خارجی را متوقف کنیم . 

    

   قانون دوم نیوتون رو در مورد چاقی اینطور میتونیم بررسی کنیم که  جرم چاقی ما و شتاب چاقی ما دقیقا نشاندهنده ی نیروی چاق کننده ایه که ما در وجودمون ایجاد کردیم و به مرور زمان که هم چاقی جسم ما بیشتر میشد و هم شتاب اون نشون میده که ما هرکاری کردیم که لاغر بشیم تمام اراده های ما در جهت بزرگ کردن نیروی چاقی بود . 

   وقتی اون کارها و اون اراده ها رو متوقف کنیم  نیروی چاقی کم میشود و چاقی جسم و شتاب این چاقی رو به کاهش میرود . 

   ما از قانون سوم هم باز در جهت چاقی خودمون استفاده کردیم . هرچقدر که ما بیشتر لاغری رو به خودمون تحمیل میکردیم ذهن ما عکس العمل نشون میداد و همون نیرو رو به سمت ما بر میگردوند . 

    

   تازه اینها قوانین فیزیکه که برای ذهن ما که ماهیت فیزیکی ندارد نیز به راحتی صادق است . 

   پس قوانین فیزیک در حقیقت قوانین کل افرینش هست نه فقط ماده . 

    

   برای لاغر شدن نیاز به اراده نیست . وقتی ما نیروی چاقی را با انجام کارهایی که در بالا گفته شد متوقف کنیم طبق قانون اول لاغری راه خود را میرود طبق قانون دوم جرم و شتاب چاقی کم میشود و طبق قانون سوم ذهم ما عکس العمل چاقی به ما نشان نخواهد داد و روند لاغری ما کم کم خود را نشان می دهد . 

    

   مافقط باید آموزش ببینیم و استمرار داشته باشیم تا بتونیم این اموزشها رو درست اجرا کنیم هرچقدر بهتر یاد بگیریم بهتر میتونیم عمل کنیم و بدونیم چطور باید عمل کنیم که ذهن ما عکس العملش بشه لاغری . چطور عمل کنیم که شتاب لاغری و جرم ما در جهت لاعری حرکت کنه و چطور عمل کنیم که اجازه بدیم لاغری در وجودمون با سرعت ثابت خودش مسیر خودش رو تا ابد ادامه بده . 

   یکی از عملها دقیقا همین بود که ما اراده کردن رو متوقف کنیم . چون برای لاغر شدن ما نیاز به هیچ اراده ای نداریم . اراده ی خود را برای یادگیری به کار ببریم . برای استمرار داشتن در جهت ورودی ها و اگاهیهای متناسب کننده . جهت انجام تمرینات . ما با این کار نیروی چاقی را کم کم در خود کمرنگ کرده و بعد متوقف کرده و کم کم روند لاغر شدن در ما آغاز میشودو عکس العمل ما از چاقی تبدیل به لاغری میشود . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 29 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/02/13 13:51
   مدت عضویت: 1690 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,179 کلمه

   گام ۵۹،،، سلام وقت بخیر ،،،برای لاغر شدن نیاز به اراده ندارید،،،یکی از خصوصیات بارز من اراده داشتن بوده و هست ،از نظر من پشتکار داشتن در کاری اراده گفته میشه ،اون زمانها که ،خدای اراده بودم  ،هر کسیو میخواستن در ارداه داشتن ،در رژیم مثال بزنن من همیشه نفر اول و خاص بودم، همه میدونستن من تمام وقت در رژیم و سختی هستم و خم به ابرو هم نمیارم ،البته تو بیشتر کارها اراده من قوی بود، تنها کسی بودم که چند نفری زبان انگلیسیو شروع کردیم و فقط من تا انتها ادامه دادم ،تو همین دوره های ذهنی چند نفری شروع کردیم و فقط من مصمم هنوزم هستم ،مسئولیت پذیری بالایی دارم ،در ورزش های مختلف سالها فعالیت میکردم اونم هر روز ،بدمینتونیست قدری  بودم که زمانیکه من و پارتنر بدمینتونم گیم داشتیم تمام بچه ها مینشستن و بازی مارو نگاه میکردن، ۸ سال ادامه دادم و بخاطر آسیب کمر و زانو به دستور دکتر ،ورزش برام ممنوع شد ،البته من توجهی به حرف دکترم نکردم و از ۲ سال پیش تا حالا بصورت حرفه ای تنیس ،رقص حرفه ای و انعطاف میکنم ،،خلاصه بنده در امر اراده و پشتکار دستی بر آتش دارم و نمادی از این صفت در کل خانواده م هستم ولی از ۷ سال پیش دیگه نتونستم و نخواستم که اراده ای در رژیم گرفتن داشته باشم ،احساس ضعف میکردم و مسئولیت سنگینی بود که بخوام مجدد برای رژیم و ورزش های سنگین اقدام کنم ، الان که تنیس و رقصو میرم برای دل خودم میرم ،هفته ۱ بار میرم نه هر روز هفته ،گاهی هم که کاری پیش میاد نمیرم ،،به خودم فشار نمیارم ،هر چند تنیس ورزش سنگینیه ولی قصد من فشار آوردن به خودم و بدنم نیست میخوام لذت ببرم ،،دیگه از اراده م نمیخوام در لاغری استفاده کنم ،،،دقیقا در ذهن من هر کاری که به اراده ربط داشت همراه بود با سختی با درد و رنج ،،این باوره رنج کشیدن برای رسیدن به موفقیت ،در مورد پول و ثروت هم در من پررنگه ،عقیده دارم برای رسیدن به زندگی عالی باید سختی بکشم ،تلاش زیادی داشته باشم ،کارهای خارق العاده انجام بدم ،و همین افکار باعث میشه بترسم به سمت خواسته هام برم ،،هر چند من به هر انچه رسیدم براحتی رسیدم ولی ذهنم میگه ،یه خونه و ماشین و زندگی معمولی که اره برات راحت انجام میشه ولی برای زندگی عالیتر ،تو نمیتونی ،سخته ،تو که استعدادی نداری،تو که حساب کتاب های بزرگو بلد نیستی و جالبه منهم میدونم که اینها باورهای مخرب من هستند و خدارو شکر مدتیه در حال شناسایی و رفعشون هستم ،،اتفاقا من انسان بسیار مشتاقی  هستم در مورد ادامه دادن و تکرار ، که بعد از سالها رژیم و ورزش باز هم در مسیر لاغری موندم و باز هم تلاش میکنم ،بر اثر خواستن من بوده که به اینجا هدایت شدم ،اشتیاق  دارم که ۵۲۰ روزه ،هر روز  دارم فایل گوش میکنم،مینویسم ،میخونم، اشتیاق دارم که هر روز جور دیگه ای به خودم و بدنم و خورد و خوراکم فکر میکنم، من با خیلی از آدم های اطرافم فرق بزرگی دارم ،وقتی همه در حال انجام کارهای شبیه به هم هستن من در حال برنامه ریزی جدیدی برای ذهنم هستم که منو به مسیرهای متفاوت هدایت میکنه ،،من همونی هستم که سالها از چاقی رنج بردم ولی کوتاه نیومدم و گفتم حق من تناسب اندامه ،من هیچ فرقی با بقیه ندارم ،،من همونی هستم که بجای ننه من غریبم بازی ،بلند شدم و برای خودم کارهایو انجام دادم که هرکسی انجام نمیده ،،همه منو سالهاست هندزفری به گوش میبینن، من کسی هستم که تصمیم گرفتم ،ذهنم و محتویاتشو گوش نکنم و خود نو و جدیدی بسازم ،،خیلی سخته که در زندگیت ،بخوایی جور دیگه ای نگاه کنی ،جور دیگه ای فکر کنی ،خود قبلیتو خاموش کنی ،،من سالهاست دارم تلاش ذهنی و فیزیکی میکنم تا یه شخصیت دیگه ای از دل خود قبلیم بسازم ،یه شخصیت متناسب،یه شخصیتی که به فراوانی اعتقاد داشته باشه ،یه شخصیتی که خودش و قدرت هاشو بشناسه ،من سالهاست دارم تلاش میکنم از شخصیت قربانی خودمو استفاده  نکنم ،،من خیلی تغییر کردم،من اون خانم ۴ سال پیش نیستم ،انقدر عوض شدم که خود قبلیمو یادم رفته ،، انقدر باید شخصیت جدیدمو برای خودم تعریفش کنم که این هویت جدیدم پذیرفته بشه و من هر روز این جملاتو با خودم با سند و مدرک تکرار میکنم ،،جالبه با گفتن چندتا موفقیت های ورزشیم ،امروز ،در تمرین تنیسم ، تونستم یه بازی عالی ارائه بدم ،،اینها یعنی تفاوت  ،یعنی تفاوت با دیگران  پس نتایج متفاوت حق منه ،،،،، اولین بار که در مورد دلیل لاغر شدن شنیدم این بود که پر خوری باعث چاقی میشه و کم خوردن باعث لاغر شدن و این کد در تمام زندگیم اجرا شد و بعد از اون دونه دونه دلیل های متنوع در مغز من ساخته شد و منهم پذیرفتم که الگوهای من بهترین اطلاعات رو دارن و منهم باید چشم و گوش بسته بپذیرمشون ،پس محتویات مغز من پر شد از اطلاعات اشتباه ،از اون به بعد دستوراتی که به بدن من داده میشد در راستای افکار و عقاید اطرافیان من بود که نتیجه ش شد چاقی یا بیماری یا فقر یا روابط شکست خورده ووووو  و من سالها با اون محتویات داغون، دلم خواسته لاغر باشم ،پولدار باشم ،سالم باشم ،،مثل زمانیه که در مموری کامپیوترمون برنامه فتوشاپ بریزیم ولی منتظر خروجی نقشه کشی ساختمان باشیم ،تو اون کامیپوتر فتوشاپه ، اگر فتوشاپ نمیخواییم باید پاکش کنیم و برنامه مورد نظرمونو وارد کنیم ،ما هم سالها از درونیات چاقمون ،لاغریو میخواستیم که دیدیم نشد ،چونکه در ما برنامه چاقی بصورت سفت و سخت ریخته شده بود و الان در حال تغییر برنامه چاقی به لاغری هستیم که ۱۰۰درصد خروجی ما لاغری خواهد بود ،جالبه انقدر محتویات ناسالم در ما شکل گرفته که با وجودیکه الان در دوره هستیم و در حال شناسایی موانعیم ،باز هم منفی باف مدام از نرسیدنه ما ، مارو میترسونه ،،که باید آگاهانه به خودمون مرتب یادآوری کنیم که ما در مسیر درست هستیم پس نتیجه هم بدست خواهیم آورد،،،،اتفاقا دیدن استاد که تونستن این مسیرو طی کنن  تازه بدون لیدر و راهنما ، بدون تمرین    ،الان برای ما تمام تمرینات آماده ست ،استاد تنها بودن ولی موفق شدن ما که دیگه باید مثل آب خوردن لاغر بشیم ،،،اون زمان ها که میخواستم لاغر بشم ،فکر میکردم باید اراده قوی داشته باشم‌ تا از پسش بر بیام ،میدونستم راهم سختو دشواره و در انتها شکست مجدد داره ،باور کرده بودم ،باید رژیم بگیرم و ورزش بکنم و به محض رها کردن چاقیه برمیگرده و این جریان  تکرار و تکرار میشد پس تو ذهنم اراده نقش مهمی داشت که بتونم مرتب باشم در اون مسیر ،،،البته از ۷ سال پیش که خسته و درمانده برای لاغر شدن شده بودم ،احساس کردم  دیگه مثل قبل اراده سختی کشیدن رو ندارم و واقعا هم نداشتم چونکه قبل از شروع این دوره ها،یه رژیم سختو با فشار و ناراحتی شروع کردم ولی ۱۵ روزه رهاش کردم و مطمئن شدم دیگه نمیخواهم اون مسیرو ادامه بدم ،،،من اشتیاق فراوانی دارم برای لاغر شدن ،،لاغر شدن آسانترین کار دنیاست، چونکه استادم لاغر شده و هزاران نفر دیگه هم در این راه موفق شدن   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 35 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1400/02/11 23:17
   مدت عضویت: 1651 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,125 کلمه

   به نام خدای مهربانبا سلام محضر استاد عزیز عطار روشن و دوستان شگفتی سازم

   دقیقا همینطوره افرادی که اضافه وزن دارن هم از چاق شدن می ترسن و هم از مقابله با چاقی و همیشه خودشون را از مقابله با چاقی عاجز و شکست خورده می دونن و شجاعت مقابله با چاقی را ندارن خود من وقتی با این روش آشنا شدم در ابتدا خیلی تردید و ترس داشتم که آیا شروع کنم یا نه؟ با خودم می گفتم من که ده ها روش را اجرا کردم و هی شکست خوردم ممکن نیست بتونم لاغر بشم و حتما ایندفعه هم مثل دفعات قبل شکست می خورم، چون بارها و بارها وقتی از هیچ روش و رژیمی نتیجه نگرفته بودم به خودم گفته بودم که بی فایده س و من نمی تونم لاغر بشم و در اثر تکرار در ذهنم ثبت شده بود که مبارزه با چاقی یا غیرممکنه و یا اگر هم امکان پذیر باشه خیلی سخته و من دیگه توان این مقابله و مبارزه را ندارم و اینبار هم شکستم حتمیه….متاسفانه بیشتر ما آدم ها حالا یکی از مواردش چاقیه اما در مورد هیچکدام از مسایل زندگی مون به ذهنمون ورودی های خوبی نمیدیم و اونها را کنترل نمیکنم و هر موضوع مضر یا تخریب کننده و یا ناامید کننده ای را  به راحتی وارد ذهن مون می کنیم و ذهن مون که مثل یک وایت برده، سطحش سفید و ساده س این ورودی های ناامید کننده بر روی اون ثبت میشه و همه ی تلاش ها و زحمات ما را بی ثمر و بی نتیجه می کنه و آنچه را که بر سطح سفید ذهن ثبت کردیم عینا در زندگی مون اجرا می کنه چون ذهن تشخیص نمیده اونچه که بهش فکر می کنیم یا درباره ش حرف می زنیم را دوست داریم در زندگی مون اجرایی بشه یا نه؟ اون فقط آنچه را دریافت میکنه بدون تجزیه و تحلیل و درک خوبی یا بدی اون در جسم ما اعمال میکنه بهمین دلیل هست که همیشه باید ورودی های خوبی را که دوست داریم به ذهنمون بدیم تا آنچه را که مفید و لازم هست برای بدنمون اجرا کنه…اگر دائم اخبار ناراحت کننده و حوادث غم انگیز و ترسناک را پیگیری کنیم در ذهنمون پیامهایی مبنی بر وجود خطرات بیشمار ذخیره میشه و وقتی می خوایم برای هر کدام اقدام کنیم اون پیام ها مانع از هر حرکت صحیح و اصلاحی میشن و دائم اون افکار جلو میان و مانع میشن و ما را از انجام هر حرکت درستی می ترسونن و مانع میشن…در مورد لاغری هم دقیقا همینطوره به تعداد دفعاتی که سعی کردیم لاغر بشیم و نشدیم اطلاعات و باورهای نادرستی را در ذهنمون ایجاد کردیم یعنی هر بار که برای لاغری اقدام کردیم با ترس و نگرانی بیشتری بوده و وقتی این کار زیاد انجام بشه ما علیرغم اینکه از چاقی رنج میبریم و عذاب می کشیم،دیگه شجاعت روبرو شدن با چاقی را از دست میدیم و دیگه شجاعت لاغر شدن را نداریم و فکر میکنیم لاغر شدن سخت ترین کار دنیاست…هر بار که اقدام کردیم و موفق نشدیم این اطلاعات اشتباه را به ذهنمون دادیم و دفعات بعد که برای متناسب شدن اقدام کردیم این اطلاعات در مقابل ما سدی ایجاد می کردند که تو اصلا نمی تونی موفق بشی، این سابقه ته، تو شروع نکنی بهتره، و ما با ترس و نگرانی بیشتری رژیم می گرفتیم و نتیجه هم البته معلوم بود…اشتباهی بزرگی که ما در چنین موقعیتی انجام می دادیم و کار متناسب شدن مون را خیلی سخت تر میکردیم این بود که با خودمون می گفتیم با وجود اینکه آدم قوی و با اراده ای هستیم و در خیلی از کارها مثل درس خوندن و گرفتن مدرک و آموزش مهارت های مختلف موفق بودیم اما نمیدونیم چرا در مورد لاغری هر چقدر با اراده ی قویتری عمل می کنیم موفق نمیشیم؟در حقیقت ما وقتی می خوایم با اراده ای قوی تر کاری را انجام بدیم داریم به ذهنمون این پیام را میدیم که این کار خیلی سخته و برای انجامش خیلی باید انرژی صرف کنیم در نتیجه ذهن ما هم در مقابل کارهای سخت مقاومت میکنه و حاضر نیست انرژی مصرف کنه و نمیذاره که اون کار انجام بشه و ما لاغر بشیم در واقع تصمیم با اراده ی ما برای لاغری خودش مانع لاغر شدن بوده و هر بار ما شکست می خوردیم و ناامیدتر از قبل میشدیم و خودمون را درمونده و ناتوان در مقابل چاقی احساس میکردیم…ما وقتی می خوایم با اراده ی آهنین به جنگ چاقی بریم چاقی هم همونقدر در مقابل ما مقاومت میکنه این همون قانون عمل و عکس العمله که مثلا با هر سرعتی با دیوار برخورد کنیم همون نیرو به ما وارد میشه و با همون سرعت برمیگردیم…هر چقدر فکر کنیم که برای لاغر شدن نیاز به اراده ی قوی داریم به همون میزان شکست می خوریم و این قانون نه فقط در مورد لاغر شدن که در تمام جنبه های زندگی وجود داره….اراده یک نیرو در مقابلش بوجود میاره که جسم را در مقابل لاغر شدن مقاوم میکنه و تلاش های ما برای لاغری بی نتیجه میشه…برای متناسب شدن باید هر چه اراده داریم زمین بگذاریم و متناسب شدن را آسون و کوچک کنیم برای ذهنمون تا در مقابل ما مقاومت نکنه…

   «لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست»برای اینکه به این باور برسیم باید به نشانه ها توجه کنیم ، افرادی که با این روش متناسب شدن توجه کنیم مثل خود استاد عزیز که با این روش به سادگی تونستن مقدار زیادی از وزن خودشونو کم کنن بدون هیچ زحمت و رنجی و موفقیت های زیاد دیگه ای هم بدست بیارین…..وقتی این همه افراد تونستن متناسب بشن پس حتما منم می تونم…اگر تا حالا در مقابل چاقی شکست خوردیم چون مسیرمون اشتباه بوده…مثلا بالا رفتن از یک کوه ممکنه کار سختی باشه اما از یک مسیر دیگه میشه به راحتی از کوه بالا رفت…برای انجام هر کاری صحیح ترین و آسون ترین راه را انتخاب کنیم تا به هدف برسیم..لاغری با ذهن آسون ترین و صحیح ترین راه برای متناسب شدنه…چون اول ذهنمون آرامش پیدا میکنه و با آرامش ذهنی خیلی راحت می تونیم متناسب بشیم در حالیکه در روش های دیگه بخاطر داشتن استرس و نگرانی ذهنمون آشفته س و ذهن آشفته در مقابل متناسب شدن مقاومت میکنه و هم چنین هر کار دیگه ای با ذهن آشفته به هدف نمیرسه..اول باید به آرامش ذهنی برسیم تا خیلی آسون و راحت و بدون زحمت به هدف برسیم. برای خود من اولین و مهم ترین نتیجه ای که از شرکت در این دوره نصیبم شد رسیدن به آرامش بود و به همین دلیل اطمینان پیدا کردم که روش لاغری با ذهن همون مسیریه که منو به هدف میرسونه و من با این روش به لطف خدا و استمرار داشتن و ایمان و اطمینان به رسیدن به هدف متناسب خواهم شد.به امید روزی که همه به هدف های عالیشون برسن🙏موفق باشین

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 549 کلمه

   سلام دوستان واستاد گرامی گام ۵۹موضوع امروز مناسب شدن ساده میکنه رسیدن به هدف سادتر میکنهدفکر کنید که مغز ما ی تخته وایت برد سفیده وقتی شما هر چیزی رو روش بنویسی وقتی بخوای از اون استفاده کنی باید چیزی رو که روش نوشتی بخونی این کاملا روشنه وخیلی مهمه که اون چیزا که نوشیتیم در واقع همون اطلاعاتیه که به مغز دادیم اطلاعات درستی باشن از همون استفاده کنیم که به مغزمون دادیمودلیل اینکه خیلی افراد به اهدافشون نمیرسن از قبل اطلاعاتی که به مغزشون دادن یعنی روی  تخته نوشتن چی بوده اون موقع هیچ هواسشون به ورودی مغزشون نبوده اخبار اتفاقات بد حرف وحدیثها خبرها وصحنهای که ترس اوره نگران کنندهست رو دنبال کردن در مورد لاغر شدنم همین طوره به تعداد دفعاتی که ما تاش کردیم برتی لاغر شدن موفق نشدیم اطلاعاتی رو در ذهنمون ذخیره کردیم بارها برای لاغر شدن دفعات بعد با ترس ونگرانی اقدام کردیم وقتی این کار زیاد انجام بشه در صورتیکه فرد از چاقی رنج میبره وزجر میکشه اما توانایی روبرو شدن با لاغری رو نداره واون فکر میکنه لاغر شدن سخترین کار دنیاست وقتی بعضیها فکر میکنن که انسانهای بااراده ای هستن وکلی موفقیتهاشونو میگن کهدبگن ما با اراده هستیم وقتی تو ذهنمون این باور ایجاد کنیم که من انسان با اراده ای هستم در برابر چاقی به همون اندازه چاقی در بربر شما مقاومت میکنه وقتی میگی من با اراده هستم ومیخوای با اراده به مبارزهدچاقی بری به همون اندازه چاقی رو تقویت میکنی وچاقی در برابر شما مقاومت میکنه وبرای لاغر شدن هیچ اراده ای از خودمون نشون ندیم اگر در باور ما لاغر شدن اسانترین کار دنیا باشهدچه نیازی داریم که ادم با اراده ای باشیم بهتره در ذهنمون چاقی کوچیک کنیم تا به راحتی از حلقه باورمون رد بشه اگر در ذهن شما لاغر شدن سخت باشه شما فکر میکنید باید برای لاغر شدن ارادت سخت داشته باشید حالا چطور میتونیم لاغر شدن در ذهنمون اسون کنیم خوب برای کسی که تازه وارد سایت شده لاغر شدن سخته باید به نشانه ها توجه کنیم ویکی از نشانهای بارز استادمون هستن اما اگر در دهنمون لاغر لاغر شدن اسونترین کار دنیا باشه ذهن خیلی راحتردمیتونه انجامش بده مثلا اسباب کشی منزل برای ی نفر خیلی ساده واسونه برای یکی دیگه سخترین کار دنیاست تفاوت در نگاه اونهاست وقتی ببینیم که دوستانمون لاغر شدن واسادمون لاغر شده باور کردن لاغری اسون میشه که میشه راحت لاغر شد ونوشته های دوستان بخونیم باورش ساده میشه اگر ما چند بار اقدام کرده باششیم که برای لاغر شدن نشده باشه فکر میکنیم این لاعر شدنه که سخته در صورتیکه مسیر اشتباه بوده وقتی مسیر درست باشه لاغر شدن اسونه ولاغر شدن نیاز به اراده نداره وبه این فکر نکن چقدر باید وزن کم کنم این چربیها چجوری میخوان اب بشن نه بهش فکر کن نه تحقیق کن کاری نداشته باش چجوری خودش اب میشه فقط هر روز باید گوش بدی تمرین کنی بنویسی خودبه خود لاغر میشیم تا به نتیجه رسیم ما از همون راهی که چاق شدیم باید لاغر بشیم برای چاق شدن اراده به خرج ندایم عین اب خوردن چاق شدیم چون هزار بار گفتیم اب بخورم چاق میشم یعنی در ذهنمون چاق شدن اسونه ولاغر شدن سختهدمن اشتیاق دارم برای لاغر شدن یعنی به راحتی با لذت میخوام لاغر بشم ولذت متناسب شدن بچشیم به امید ان روز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mokhtari.sab7781
   1400/01/20 20:06
   مدت عضویت: 1396 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 550 کلمه

   سلاااامچه قدر خوب بود این فایل:توی تمام رژیمایی که میگرفتم _ مخصوصا رژیم دکتر *** _ تاکید بر این بود که باید با اراده به جنگ چاقی بریم و تنها سلاح ما توی این جنگ ارادمون هست که با اون میشه چاقی رو شکست داد. توی رژیم دکتر *** بهمون یه پکیج میدادن که توش کلی کتاب درباره ی لاغری و سوالات افراد چاق و جدول کالری ها و یه ترازوی کوچولو هم توش بود.
   خیلی برام جالبه ، الان که داشتم فایلتون رو می دیدم یادم اومد که یه کتاب جداگانه نوشته بودن که توش کامل درباره ی اهمیت اراده توضیح میداد و اتفاقا یادمه من با خوندن اون کتاب تصمیم سفت و سخت گرفتم که به جنگ چاقی برم ولی چند ماه بیشتر دوام نیوردم و ازین روش هم دل زده و خسته شدم.
   الان دارم میفهمم که همون طور که خودتون گفتید جنگ آدم رو خسته میکنه و ذهن ما جنگیدن رو دوست نداره، در واقع جنگیدن با نیاز های روح ما همسو نیست، پس ذهنم هم تمام تلاششو میکرد که در اون روش ها منو متقاعد کنه دیگه اون روش رو ادامه ندم در نتیجه وزنم بر میگشت به جای اولش.
   خیلی گفته های استاد برام جذابیت داره مخصوصا جاهاییش که میفهمم روش لاغری با ذهن دقیقا بر عکس تمام روش های قبلیمه و وقتی به این فکر میکنم که من از تمام اون روش های قبلی انتظار لاغری داشتم ، واقعا خندم میگیره.فهمیدم اگه بخوام برای به دست اوردن یه چیز مثلا لاغری، اراده به خرج بدم یعنی اون کار خیلی سخته و من میخوام با اراده و پشت کار و برنامه ریزی سفت و سخت به اون هدفم برسم در صورتی که لاغری واقعا آسونه.
   لاغری مثل آب خوردنه. من برای آب خوردن از قبل هیچ برنامه ای ندارم و وقتی میخوام برم یه لیوان آب بخورم تمام عزم و ارادمو جمع نمیکنم که این کارو انجام بدم چون تنها کاری که باید بکنم اینه که از جام پاشم و برم آب بریزم توی لیوان و بخورم. همین! همچنین فهمیدم ادامه دادن خیلی مهم تر از اراده داشتنه. استمرار استمرار استمرار کاملا بدیهیه اگه در کاری که عاشقشی استمرار داشته باشی ، با انجام یه سری تمرینات حتما به هدفت میرسی. تا وقتی از قانون پیروی کنم هر آن چیزی که میخوام فرا خوانده میشه چون قانون قانونه. خداوند هم قانونه.
   طبیعت هم قانونه. منم جز این قانون ها هستم و قراره مثل رشد یک دونه که به راحتی انجام میشه ، منم به راحتی لاغر و متناسب بشم مگر اینکه بخوام قانون رو دور بزنم و اونوقته که به هدفم نمیرسم.همون طور که استاد گفتن، توجه به نشانه ها خیلی راهنمایی کنندست. من هر روز دیدگاه های افراد شگفتی ساز رو میخونم یا عکساشونو میبینم. و فایلای استاد رو هم که هر روز گوش میدم. تمام اینا منو توی مسیر درست قرار میده. و من هر بار به خودم میگم استاد تونستن 40 کیلو کم کنن من هم قطعا میتونم 13 کیلو کم کنم ولی میدونین چیه؟ مهم نیست که من حتما 13 کیلو کم کنم یا کمتر یا بیشتر، همین که من در مسیر درستش هستم و دارم متناسب میشم کافیه، مهم اینه که من متناسب بشم تا از اصل زندگیم لذت بیشتری ببرم و تمام نیاز های روحم رو برآورده کنم.خدایا شکرت که در بهترین مسیر هستمخدایا شکرت که دارم هر روز بهتر میشم
   منونم استاد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Vafraze12
    1400/02/11 03:32
    مدت عضویت: 1563 روز
    امتیاز کاربر: 11046 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 254 کلمه

    با سلام خدمت استاد گرامی  و دوستان عزیزم

    تکرار روز ۶۶

    قبل از هر چیز باید بگم که من خیلی چیزها از این فایل یاد گرفتم و وقتی رفتم نظرات را خواندم بیشتر یاد گرفتم اول از همه بدانیم که ذهن ما خیلی قدرتمند هست و ما با هر چقدر توانی که داریم حتی توان دوبرابر حتی توان هزار برابر در مقابل ذهن هیچ شانسی نداریم پس نباید با ذهن مقابله کرد چجوری با ذهن مقابله می کنیم وقتی که می گوییم که من می خو اهم برای لاغری اراده کنم این یعنی سختی و ذهن ما از سختی بیزاره و در مقابلش می ایسته و ما اینجوری مسیر اشتباه را پیش رفتیم و مسیر غلط ما را به ناچار به جای اولمان بر می گردونه پس همون طور که چاق شدیم لاغر می شوم ما برای چاقی راحت عمل کردیم و با ذهن مقابله نکردیم چون ذهن خوراکش راحتی و آسونیسیت لاغر شدن خیلی راحته چه جوری به این حرف برسیم با خوندن مطالب دوستان در سایت با دین استاد بزرگوار  همه و همه به نوعی برای ذهن نا منطقی می کنه این امر را که ااغری آسونه و ما با این کار در لوح سفید مغزمان مطلب درستی را حک کردیم و وقتی در ذهنما لاغری را سرچ می کنیم چون اطلاعات درست بهش دادیم و با دیدن دوستان متناسب متوجه شدیم که کار ساده ای است ذهن هم واکنش مثبت می دهد و چون سادگی و آسانی  را دوست دارد  با ما همراه می شود . خدایا شکرت بخاطر استاد عزیزمان خدایا شکرت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/01/10 20:00
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,386 کلمه

   خیلی از دوستان میگن ما باید با چاقی مبارزه کنیم و اما در نهایت شکست میخورن .(مثل قبلا خودم که با چاقی مبارزه میکردم و میخواستم چاقی رو از بین ببرم پس بر اونها هیچ ایرادی نیست چون قبلا من هم اینطور بودم . )

   در نظر بگیرید مغز ما یک واحد خالی هست مثل یه تخته وایت برد که سفید هست که هر چیزی رو روی اون میشه بنویسید و اما زمانی که قصد خوندن تخته رو داریم فقط همون نوشته ها رومیتونیم بخونیم پس مغز ما هم مثل همون تخته هست خیلی مهم هست اطلاعات درست به مغز بدیم و باید حواسمون به ورودیهای مغز ما باشه و حوادث و اخبار و … رو دنبال نکنیم چون اگر دنبال کنیم مغز ما همیشه میگه وضعیت بد و خطرناک هست و همیشه ترس داره و میگه بهتر هست کاری انجام ندیم (همچین فردی که در حال دادن ورودیهای نامناسب به ذهنش هست به احساس یاس و ناامیدی میرسه و سن و سال هم نداره این قضیه به خاطر همین افرادی هستن که با وجود سن کم اینقدر دنبال این نخواستها و اتفاقات و اخبار بد رفتن تا ذهن اونها در وضعیت بدی قرار میگیره و به هیچ چیز امیدوار نیست و بعد از یه مدت که ذهن این افراد در حالت بدی قرار گرفت سپس جسم اونها هم دچار بیماری و مریضی میشه و در نهایت در سن کم به مرگ میرسن پس ورودیهای ذهن رو کنترل کنید مثل بقیه ی افراد به دنبال همه چیز نرید تا ذهن ما ناامید و خسته و غمگین از این دنیا نباشه )

   و درمورد لاغری هم همین طور هست هر وقت خواستم لاغر بشم مغز به ما گفته کار سختی هست و انجام نده و فکر میکنیم لاغر شدن سخت ترین کار دنیا هست .(من هم همیشه فکر کردم لاغر شدن سخت هست و از اون سخت تر لاغر ماندن هست چون من هر بار اقدام به لاغری میکردم نتیجه میگرفتم و اما هیچ وقت در نتیجه نمیموندم و همین اذیتم میکرد هرچند این اواخر که مانعهای ذهنی ام زیاد شده بودن چون قرص و دارو میخوردم و بارهاشنیده بودم که این داروها چاق میکنن من به سختی لاغر میشدم و هیچ وقت به اندازه سعی و تلاشم دیگه لاغر نمیشدم و همیشه میگفتم چرا اینقدر لاغری سخت هست و لاغر ماندن کار سختی هست و در ذهن من این فرمولهای چاقی بود که من به سختی نتیجه میگرفتم )

   اشتباهی که بعضی افرا دارن و کار رو سختتر میکنن این هست که این افراد عقیده دارن که لاغر شدن کار سختی هست که اراده میخواهد و همیشه میگن با این همه موفقیتها که دارم نمیدونم چرا در لاغری موفق نمیشم؟(منم قبلا میگفتم من انسان بسیار با اراده ای هستم و خیلی از زبون اطرافیانم هم میشنیدم که تو چه انسان با اراده ای هستی که میتونی اینقدر خوب کنترل کنی و غدا نخوری و یا فلان چیز رو نخوری و منم خوشحال میشدم و میگفتم بله لاغری اراده میخواد و هچنان با اراده به جنگ لاغری میرفتم )

   وقتی افراد در ذهن خودشون این فکر رو دارن که ما انسان بااراده ای هستیم در برابر چاقی پس چاقی در برابر شما قد علم میکنه چون در قوانین فیزیک هر عملی عکس العمی داره .(پس هر چقدر من میخواستم با اراده ی بیشتر لاغر بشم به همون میزان هم لاغر شدن برای من سخت تر میشد و من رو اذیت میکرد و اما قوانین رو نمیدونستم برای همین در اواخر رژیمم کار برای من سخت تر شده بود چون با اراده ی بیشتر اقدام به رژیم گرفتن کرده بودم تا جایی که حتی اشک من رو هم در میورد و پدر من رو هم در اورده بود ولی آخرشم من لاغر نمی ماندنم و لاغر نمیشدم )

   هر چفدر بگی لاغر شدن اراده میخواد اراده هم به همون میزان در مقابل شما نیرو وارد میکنه یعنی اراده در مقابل اون یک واکنش ایجاد میکنه و جسم رو مقاوم میکنه در مقابل اون
   تا حالا هر چقدر اراده داشتی دیگه نمیخواد برای لاغر شدن اراده داشته باشی اونها رو بزار زمین (واقعا از روزی که فهمیدم جریان چیه دیگه خیلی راحت برخورد میکنم البته سعی میکنم بهتر هم باشم هر جا گرسنه بودم میخورم‌نبودم نمیخورم از خوردن و غذاهای معمولی ترس خیییلی کمتری دارم و هر طور که احساسم خوب بود رفتار میکنم و از ترس چاقی هیچ چیزی رو حذف نمیکنم مگر واقعا سیر باشم و خلاصه نیاز به کار خاصی نیست مگر آموزش لاعری که از طریق نوشتن و گوش دادن به فایلها در اون ها مهارت بیشتری پیدا میکنم )

   و هر کس خیلی اراده داشته باشه در مقابل چاقی پس چاقی در ذهنش خیلی سخت هست اما اگر در ذهن شما لاغر شدن آسان باشه دیگه خیلی اراده نیاز نیست پس اراده کار رو سخت میکنه و اشتباه هست و یه فرد بدون اراده باید وارد این مسیر بشه(واقعا اراده مال کار های سخت هست مال وقتایی که خیلی باید سخت کار کرد و چیزی برامون سخت باشه اراده ی خودمون رو به کار میگیریم و اما در ذهن من لاغر شدن آسان هست پس اراده نیاز نداره حالا ممکنه نجوایی باشه که لاغر شدن سخت هست ولی خیلی ضعیف تر از نجوای ذهنی من هست که لاغر شدن آسان هست و لاغر شدن در ذهن من آسان هست و چاق شدن سخت هست چون با زیاده روی حالم بد میشه و شکم درد میگیریم پس لاغری آسان هست و چاق شدن سخت هست و من با لاغر شدن سبک میشم و در لباسها رها میشم پس لاعر شدن راحتتر هست و چاق شدن سخت تر هست چون در لباسها احساس تنگ و اذیت بودن میکنم و ناراحت میشم پس چاق شدن سخت هست و بازم لاغری اسان تر هست چون حال روحیم عالی میشه و اما با چاقی حال روحیم بسیار بد و افسرده و ناراحت بود و …)
   و باید لاغر شدن آسان هست رو باور کنید چطور ؟به نشانه ها توجه کنید مثلا بگو استاد از وزن ۱۳۷ به وزن زیر ۱۰۰ رسیده و حدودا ۴۰ کیلو کم کرده و هیچ اراده ای نداشته فقط استمرار داشته .
   به اندازه ای که من اراده کنم لاغر بشم یعنی متناسب شدن سخت هست و ذهن اون رو انجام نمیده چون ذهن از کارهای سخت فرار میکنه وای اگر در ذهنت لاغر شدن آسان باشه ذهن انجامش میده و در هر جنبه ذهن همین طور هست (ذهن ما همیشه به سمت راحتی و آسانی حرکت میکنه و هر وقت چیزی برای ما سخت باشه ذهن ما دوست نداره انجامش بده و از اون فرار میکنه و من خودم به شخصه بارها گفتم به اطرافیان و خودم که چاق شدن خیلی راحت هست و اما برای لاغری باید زجر بکشم و سختی بکشم تا لاغر بشم و وقتی کمی رژیم رو ول میکردم میدیم اون مقدار وزنی رو که من با سختی در چهار ماه یا پنج ماه کم کردم در یک ماه نصف بیشترش رو اضافه کردم و بیشتر برام قابل لمس میشد که لاغری سخت هست و چاقی آسان هست برای همین ذهنم خیلی راحت به سمت چاقی حرکت میکرد چون این فکر من بود و این باور من بود .)

   به هر موضوعی در زندگی هر طور نگاه کنی مثلا سخت یا آسان نگاه کنی انجام اون موضوع هم سخت یا آسان میشه .(من همیشه به چاقی به عنوان یک کار سخت و به لاغری به عنوان یک کار آسان نگاه کردم و اما در اواخر لاغر ماندن برام سخت شده بود چون مرتب نوسان وزن داشتم و دوست داشتم لاغر بمانم )
   پس برای آسان شدن لاغری به افراد موفق در این مسیر نگاه کنید و بعد دوستان شگفتی ساز رو نگاه کنید که یه عده تونستن این کار رو انجام دادن پس بگو منم میتونم و انحام بده .(من به اخرین عکس که استاد از دوست شگفتی ساز گداشتن نگاه کردم و بارها گفتم به خودم ببین این فرد تونسته در دوماه ده کیلو کم کنه پس کاهش وزن در زمان کم هم اتفاق میفته اگر من خوب عمل کنم به اموزشها و جلو برم و بارها به خودم گفتم استاد در این مسیر تونسته ۴۰ کیلو تا حالا کم کنه پس من با ۶ یا ۵ کیلو اصافه وزن به راحتی باید بتونم متناسب بشم و این ۶ کیلو که چیزی نیست باید من به راحتی کم کنم .)

   وقتی نوشته های افراد رو بخونی بیشتر برات باور پذیر میشه که میتونی لاغر بشی و به خودت بگو اگر بقیه تونستن پس منم میتونم و از طرفی لاغری اراده ی آهنین نمیخواد و اراده رو بزار زمین (من یاد گرفتم فقط به افراد موفق در مسیر نگاه کنم و بگم اگر بقیه تونستن پس منم میتونم و گفتم لاغری خیلی آسان هست و من به اون میرسم چون دارم یادش میگیریم من خیلی چیزها رو با آموزش یاد گرفتم مثل رانندگی و ارایشگزی کار با کامپیوتر و موبایل و میگم اگر اونها رو تونستم با اموزش یاد بگیریم پس لاغری رو هم یاد میگیرم و الگو و نمونه هم تمام دوستان شگفتی ساز استاد عزیز هست )

   اگر قبلا بارها تلاش کر دی و متناسب نشدی فکر نکن چاقی سخت بوده نه مسیر اشتباه بوده
   مثلا اگر بخوایی پیچ رو با دست بازکنی کار سخت هست اما با پیچ گوشتی به راحتی باز میشه پس ابزار باعث راحتی کار میشه (من بارها تلاش کردم و موفق هم شدم اما نتیجه ماندگار نبوده چون راهم غلط بوده پس حالا در مسیر درست هستم و دارم روز به روز نتیجه ی بهتری میگریم و قطعا نتیجه ماندکار هست برای من و این خیلی ارزشمند هست و اگر دوست دارم لاغری رو در جسمم بببینم باید به آموزشهای استاد عمل کنم تا نتیجه رو عالی ببینم )
   .
   اگر شما چند بار اقدام کردید فکر نکن سخته باید بدونید لاعر شدن نیاز به اراده ی سنگین نداره و باید برای لاغری اراده ات رو با خودت نبری و تنها برو برای لاغری حرکت کن و به خودت بگو من باید متناسب بشم و کاری به کیلوهای اضافه نداشته باش و چطور آب شدنش نداشته باش تا میتونی لاغری رو ساده کن فقط کافیه هر روز قدمها رو برادربد فایلها رو گوش بدی و تمزیناا رو انجام بدی تا افکار تبدیل به گفتار و گفتار تبدیل به اعمال ما بشن(من دوباره به خودم میگم لاعری اصلا نیاز به اراده نداره چون ساده هست و من تا حالا بدون هیچ کار خاصی و فعالیت خاصی فقط با قدرت ذهنم تونستم چندین کیلو رو کم کنم پس ساده هست و همچنان هم من کم میکنم تا در وزن جدیدم قرار بگیریم و لاغر بشم و اصلا من کاری به چطور لاغر شدن خودم ندارم من نباید سخت بگیریم حالا چطور و چقدر باید کنم من فقط میگم لاغری آسان هست و من لاغر میشم و همینطور که تا حالا تونستم وزن کم کنم دوباره هم میتونم وزن کم کنم اگر برای ذهنم مانع درست نکنم و جلوی روند لاغری جسمم رو نگیرم و بزارم جسمم کار خودش رو بکنه و به سمت لاغر شدن حرکت کنه )

   پس به عنوان یه انسان بدون اراده که دوست داره راحت برای لاغر شدن اقدام کنه حرکت کن
   باید اول در ذهن ما ارامش ایجاد بشه که لاعر شدن ساده هست و چیزی نیست بهش نشانه و الگو بده با تصاویر و دیدن استاد و دوستان و بگو لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .(من دیگه بدون هیچ اراده ای دارم هر روز لاغرتر میشم چون بارها به خودم میگم لاغرشدن آسان هست و کار بسیار راحتی هست چون استاد و دوستان تونستن و منم میتونم و در این مسیر از همون روزهای اول این مسیر آرامشی دارم که همین ارامش رو به هیچ چیز دیگه نمیدم قبلا کارم فقط استرس و ناراحتی و زجر و لذت نبردن از هیچ خوردنی بود و حتی دیگه از خودمم لدت نمیبردم که از وقتی وارد این مسیر شدم همه چیز برعکس شده و فقط ارامش دارم و در کنار اون اگاهی هایی که به من داده میشه رو به راحتی به اونها عمل میکنم و همین کار باعث میشه نتیجه ی عالی برای من رقم بخوره )

   من از هر طریقی که چاق شدم باید لاغر بشم هیچ کدوم از ما اراده نکردیم چاق بشیم همه ی ما گفتیم آب بخوریم چاق میشم یعنی در ذهن ما چاق شدن بسیار ساده هست و لاغر شدن سخت هست و ذهن به سمت کار ساده میرود پس لاغری رو آسان کنید .(لاغری هم پروسه ای داره مثل چاقی اول از فکر ما چاقی شروع شده بعد به گفتار در ما تبدیل شده و بعد در نهایت با عمل کردن به گفته ها در جسم ما چاقی پیدا شده و حالا هم باید همین پروسه رو برای لاغری شروع کنیم که استاد با دورها از تغییر افکار ما شروع کردن به لاغری در ما و بعد در نهایت با نوشتن کامنتها میخوان ما در مورد لاغری حرف بزنیم و با خواندن کامنتها ما در مورد لاغری بخونیم و بعد ما باید با عمل کردن به گفته ها ی فایلها لاغری رو در جسممون به وجود بیاریم )

   من به جای گفتن اراده برای لاغری دارم باید بگم من اشتیاق برای لاغری دارم اراده مساوی هست با جون کندن و سختی اما اشتیاق یعنی با لذت هست .
   من که اشتیاق لاغری رو دارم و دوست دارم زندگی جدید رو تجربه میکنم .(من اشتیاق دارم لاغر بشم من اشتیاق دارم هر روز یک قدم برای لاعری بردارم من اشتیاق دارم به اموزشها عمل کنم من اشتیاق دارم یه متناسب شگفتی ساز بشم من اشتیاق دارم هر روز از اگاهی های عالی استاد در این مسیر یک نکته رو متوجه بشم و برای خودم اجرا کنم تا جسمم لاغر بشه )
   لذت لباس خریدن رویک فرد متناسب که چاق بوده درک میکنه نه فردی که همیشه متناسب بوده (من عاشق لاغر شدنم )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/02 11:37
   مدت عضویت: 1674 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 435 کلمه

   سلام🙂
   اراده داشتن هم از نظر من یعنی سخت کوش بودن یعنی بارها شکست خوردن ولی کنار نکشیدن یعنی مصمم بودن
   چون بارها برای من انسان با اراده کسی بود که بسیار سختی کشیده بود و سالها زحمت کشیده بود اونم فیزیکی و بدنی و سالها نادیده گرفته شده بود تحقیر شده بود و بعد از مدتها مزد سالها تلاش خودش رو دیده بود
   با اراده بودن در ذهن من معادل موفقیت بود و از اونجاییکه موفق شدن با رنج و سختی زیادی تعریف شده در ذهن ما خیلی از ما قید موفق شدن رو میزنیم و به معمولی بودن رضایت میدیم چون حوصله این همه سختی رو نداریم .
   بعد از اینکه با موضوعات ذهنی آشنا شدم کم کم متوجه شدم اگه در ذهنت موضوعی رو درست کنی و اسون کنی اصلا نیازی به رنج و عذاب و سختی نیست و میتونه موفقیت توی جوانی و در مدت زمان خیلی کوتاهتری به دست بیاد
   و اتفاقا وقتی این موضوع اتفاق می افته باور خیلیها تغییر میکنه و بعد از اولین نفر افراد بسیار زیادی در مدت کوتاهتر با روشهای ساده تر ی به موفقیتهای خیلی بیشتری دست پیدا میکنن
   در موضوع چاقی همه ادمها فقط رژیم و ورزش رو به عنوان روشهای درست متناسب شدن میدونستن و از اونجاییکه هیچ کدوم هم اسون نیستن همیشه ادمهای چاق دنبال روشهای ساده تر و کوتاهتری برای لاغر شدن بودن حتی اگه موندگاری کمی داشت و همین مساله باعث بوجود اومدن یه صنعت پولساز شد و یه عالمه قرص چربی سوز و کاهنده اشتها و گن لاغری و ویبرو شیپ و…اینا که اثری هم در لاغری ندارن و عوارض زیادی هم دارن به بازار اومد
   تا اینکه به لطف خدای مهربان استاد هدایت شدن به اینکه موضوعات ذهنی رو در مهمترین مساله زندگیشون که اضافه وزن بوده امتحان کنن و از اونجاییکه هر موضوع درست و صحیحی خود به خود گسترش پیدا میکنه افراد زیادی با این روش آشنا شدن و خیلی سریعتر از استاد متناسب شدن
   اونم با روشی که هیچ رنج و عذابی نداره و عرق ریختن هم نداره و برعکس سایر روشها هر روز که میگذره اشتیاق بیشتر میشه وعوارض که نداره هیچ ،عزت نفس ،سلامتی،زیبایی، جوانی ،ارامش،شادی درونی و شناخت درست از خداوند هم به انسان اضافه میشه
   یکی از بزرگترین مزیتهاش هم اینه که هیچ اراده ای هم نمیخواد
   فقط کافیه با همون اشتیاق ادامه بدیم و فایلهای استاد رو گوش کنیم و درکمون رو از این فایلهای عالی بنویسیم و نظر دوستامونو بخونیم و در هر حال فضای ذهنمون رو در تناسب قرار بدیم
   دیگه از روش اسونتر هم هست مگه
   منکه عاشق این روشم و تا فایل اون روزم رو گوش ندم اروم نمیشم❤❤🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ☺️s-moazamiy0🤗
   1400/01/02 01:47
   مدت عضویت: 1280 روز
   امتیاز کاربر: 734 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 948 کلمه

   سلامممم😍😍🖐️
   فایل ۵۹از مسیر لاغری من(برای لاغر شدن نیازی ب اراده ندارید)🤔🙄🧐⁉️
   اول بیاییم ببینیم ک اراده یعنی چی ⁉️
   و کجاها میشه و تونستیم ازش استفاده کنیم⁉️🧐
   موافقیت بزنید بریم👣👣
   بنظر من اراده یعنی شوق ، خواستن و دوست داشتن..‌تو زندگی اراده چ کارهایی رو داریم⁉️🧐🤔
   گرفتن گواهینامه ، یادگرفتن زبان های خارجی (انگلیسی ، فرانسه ، و …)سخنرانی در جمع ، خوانندگی ،بازیگری.
   قبل از آشنایی با قدرت ذهن وراه و روش درست ..اراده رو تول لاغر شدن هم میدونستم و هنوزم هستن افراد بسیار بسیار زیادی ک بالین اراده دست و پنجه نرم میکنن و خودشون رو درمسیر اشتباه زندگی یا یه هدف انسان بی اراده ای میدونن….در حالی ک برای لاغر شدن نیازی ب اراده نداریم .چون در پروسه چاق شدن ماهیچگونه اراده ای نداشتیم ک اراده کنیم و چاق و چاقتر بشیم.
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   ترس از چاقی ⁉️🧐 ما همیشه در مدت زمانهایی ک دنبال روش بودیم برای لاغر شدنمون ترس از چاقی و چاقتر شدن رو داشتیم…روش های رژیم غذایی رو شروع میکردیم و حتی ازون مقدار غذا کم ومحدود هم ترس داشتیم .ک نکنه این مقدار این موقع شب چاق یا چاقتمون کنه.
   ما برای چاق شدنمون هیچ تلاش فیزیکی انجام ندادیم ، هیچ رژیم وورزشی نکردیم ،برعکس ما چاق شدن رو بالذت و آرامش پروسه شو طی کردیم ، خیلی راحت و بدون نگرانی …
   اما زمانهایی ک میخاستیم لاغر کنیم ب خودمون عذاب میدادیم ،درد و رنج داشتیم بخاطر همین این تصور رو در ذهنمون ایجاد کرده بودیم ک اگ میخایم لاغر بشیم باید با چاقی مبارزه کنیم ….و دراین شکی نیست ک ما همیشه بازنده بودیم چون مگ میشه با ذهن در افتاد.‌‌
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🤔🤔
   مغز ما انسانها مثل یک لوح سفید وپاک هست …این مغز چون از اول از بدو تولد با ماست ، سهم ماست ما مجازیم ک هر اطلاعاتی رو اعم از کوچیک و بزرگ ، ریزو درشت ،صحیح و اشتباه رو واردش کنیم ،و هر اطلاعاتی رو دراین مغز (ذهن)ذخیره کنیم ب هنگام استفاده همون اطلاعات رو باز بینی میکنه و در اختیار ما قرار میده..‌کافی ک ما سرچ کنیم..پس چ بهتر ک اطلاعات درست و صحیحی رو وارد ذهن مون کنیم و مواظب ورودی های ذهنمون باشیم ک چ افکار و باورهایی رو وارد این مخزن میکنیم ،این افکار شامل (ترس ها ، دلهره ها ، نگرانی ها ، دلشوره ها ، فکر و خیال ها ، نشدنها ، ) ….
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   هستن افرادی ک بخاطر راه و روش اشتباه و نشدنهاشون برچسب بی اراده رو بخودشون زدن و رها کردن تلاش هاشون رو .و چاقیشون رو پذیرفتن ک تاهمیشه بااونهاست…این افراد ذوق داشتن برای لاغر شدن و خواستن ک لاغر بشن پس شروع کردن ب رژیم گرفتن وورزش کردن اما چون بارژیم وورزش محدود بودن و محروم از مواد غذایی دوسش نداشتن و ی حالت زور و اجبار و فشار و در نهایت رها کردن..و همیشه دچار ترس و نگرانی چاق و چاقتر شدن هستن و این رفتار و ترس ها واکنشی سخت میشه برای ذهن برای تغییر…و ذهن نمیپذیرع تغییری رو ک براش سخت باش و آرامشو بهم بزنه.
   ما در زندگیامون اراده موفقیت های زیادی رو داشتیم..‌اما برای لاغر شدن نیازی ب اراده نداریم..وقتیک لاغر شدن آسانترین کار تو دنیاست
   باید باور کنیم لاغر شدن آسانترین کار تو دنیاست.باید ب نشانه ها دقت کنیم ، باید ادامه بدیم ،
   هر چقدر اراده کنیم برای لاغر شدن لاغر شدن سختر خواهد بود..پس بهتره ک برای ذهنمون منطقیش کنیم ، بهش الگو نشون یدیم و لاغر شدن رو براش لذت بخش کنیم ، بهش امنیت بدیم تا با ما همسو بشه و با ما راه بیاد.‌
   چطور براش منطقیش کنیم استاد عزیزمون رو ک تنهاازین روش و مسیر نتیجه گرفته. دوستانی ک ازین مسیرنتیجه گرفتن و راه استاد رو طی کردن ، منطقیش کنیم ک خیلیا تونستن پس ماهم میتونیم دیدگاههای دیگران بخونیم ،بنویسیم تا باور پذیرتر باشه ،آسونی و امنیت راه رو نشون بدیم ..ک دیگ خبری از رژیم وورزش نیست ،خبری از عرق ریختن و چربیسوزی نیست ،رنج و سختی درکار نیست.اگ تااون موقع ک رژیم میگرفتیم و در رنج و عذاب بودیم و نتیجع ای کسب نمیکردیم بخاطر این بوده ک مسیرمون اشتباه بوده ،روشمون اشتباه بوده .واگرنه للغر شدن خیلی راحتراز چاق شدنه….انجام کار بستگی ب مسیر داره…اگ ما بخایم از ی شهر ب ی شهر دیگ بریم اگ مسیرمون اشتباه باشه ماهیچ وقت ب اون مسیر نمیرسیم ،،بلک بدتر عصبانی و پرخاشگرتر میشیم ، کلافه میشیم و باید بالاخره دیر یا زود ازون مسیری ک رفتیم دور بزنیم برگردیم تا ب شهر مقصد خودمون برسیم.
   ووقتیک ما ی مسیری رو شروع میکنیم میدونیم مقصد کجاس ارادع نمیکنیم..‌در مسیر لاغری باقدرت ذهن هم همینطوره مانیازی ب اراده نداریم.‌و اصلا ب مقدار کم کردن فکر نکنیم ک چند کیلو اضاف وزن داریم..ما شروع کنیم ،باور کنیم ادامه و استمرار داشته باشیم خودش کم میشه…حالا میخاد دود بشه بخار بشه ،دفع بشه.‌‌..مافقط میخایم چاقی بره .‌🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   ماباید لاغر شدن رو برای ذهنمون ساده و راحت کنیم ..مااز طریقی ک چاق شدیم باید لاغر بشیم ، مابرای چاقی اراده نکردیم برای لاغر شدن هم نیازی ب اراده نیست وقتیک ذهن برنامه ریزی بشه برای لاغر شدن معلوم نیست ک تاکحا پیش میرع مثل رها کردن ی توپ در سرازیری
   بهتره برای لاغر شدن بجای اراده اشتیاق داشته باشیم و ادامه بدیم تا ب هدف خودمون ایستگاه خودمون برسیم …با صبر واشتیاق و حال خوب .لاغر شدن واقعا واقعا آسانترین کار تو دنیاست..‌ووقتیک در مسیر لاغری با قدرت ذهن لاغر شدن رو تجربه کنیم میتونیم بهترین لباس ،رنگ لباس و مدل رو تن جسم عزیزمون کنیم.. با اعتماد ب نفس بالا هر جایی ک لیاقتمون بود حاضر بشیم.و کیف کنیم از تناسب افکارمون و همچنین انداممون ک ترسی از مهمونیآ ،عروسیآ،دورهمئآ و خوراکی ها نداریم ،و رقم میزنیم روزهایی خوب و خوشیرو وپراز لذت و آرامش رو کنار عزیزان دلمو ن.. انشاءالله 🙏
   باارزوی موفقیت و تناسب اندام برای همه ی دوستان عزیز و همسیرم🤩🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1399/12/30 18:07
   مدت عضویت: 1501 روز
   امتیاز کاربر: 590 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 466 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان متناسبم😍😍😍😍😍
   به به !جلسه 59 یکی از فایلای مورد علاقه چونکه خیلی چیزا یاد گرفتم ازش و بار اول که گوشش دادم انگار یه کوله بار سنگینی از روی دوشم برداشته شد تمام خستگیای چندسال پیشمو ازم گرفت . یجور خیلی عالی برام منطقی شد که لاغرشدن مثل همون پیچ باز کردنه بوده من سعی داشتم بادست پیچ و باز کنم و نمیتونستم (تمام رژیمایی که بدون حتی فکر کردن بهشون که برای سلامتیم اعصابم ارامشم خوبه یابده شروع میکردم از هرکی میشنیدم حتی طرف سطح سواد و آگاهیش شاید از من پایینتر بود اما من اون رزیمی و که باآب و تاب تعریف میکرد و میگرفتم و خودمم سخت ترش میکردم با ناشتا خوردن لیمو ترش و سرکهسیب و …. بااون حال غروبا ورزش سنگین و شامم که نمیخوردم . اگه به اراده بوده من و تمام دوستان باارررررراده ترین بودیم پس همین جا با قاطعیت تمام میشه گفت لاغری هیچ ارتباطی بارژیم و ورزش نداشته و نداره وگرنه الان همه ی ما باید 50 کیلو بودیم )خلاصه غافل ازین بودم که تنها چیزی که نیاز داشتم یه پیچ گوشتی خوب (روش لاغری باذهن)بوده و بس!!!!!!!
   و اینکه فقط بگیم لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست کاری از پیش نمیبریم باید برای ذهنمون منطقیش کنیم ثابت کنیم چجوری؟بادیدن الگوهایی که توی سایت عکسشون نوشته هاشون صداهاشون موجوده و نفر اول سایت استاد عزیز هستن .انقدر نگاه کنیم تا ذهن باورش بشه اینهمه آدم فقط و فقط با گوش دادن فایل و عمل به اون لاغر شدن اونم چی درحالت نشسته یا حتی در راحت ترین حالت ممکن دراز کشیدن و فایل گوش دادن 😆😆دیگه ازین راحت تر و آسون تر نمیشه چیزی رو ثابت کرد . پس انجام هر کاری بستگی داره به مسیرهایی که انتخاب میکنیم اگه نتیجه دلخواهمون نیست یعنی راه اشتباه و سخت و انتخاب کردیم که ذهن به هزار بهونه مانع میشه . من از باراولی که فایل و گوش کردم اراده های آهنینمو گذاشتم زمین و تمام اون وقتی که با سختی و استرس میزاشتم برای روش های غلط الان میزارم برای بیشتر درفضای لاغری بودن . ببینید چقدر این مسیر و باور دارم که حتی روز عید با دل و جون جلسه امروز و شنیدم نوشتم خوندم و لذت بردم از اینکه تااین حد دارم تغییر میکنم این ها همه معجزه ی استمرار داشتن درمسیر درسته . عید امسال بدون هیچ فشار و ذهنیت منفی به خوراکی ها و اضافه وزن باحال خوب و انرژی سر سفره ی هفت سین نشستم و آرزوی اولم موفقیت خودم و تک تک دوستان سایت، اول در زمینه ی تناسب اندام بود و بعد آرزوهای دیگمو گفتم. امسال رو باخط درشت برای خودم سال شادی و تناسب اندام نام گذاری کردم توی دفترم . استاد از خدا براتون بهترین هارو درسال جدید میخوام . 🌸🌸🌸🌸🌸💖💖💖💖💖💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار F:sh
   F:sh
   1399/12/30 01:00
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری داشتن
   محتوای دیدگاه: 457 کلمه

   سلام گام 59 برای لاغر شدن نیاز به اراده نداریم. ما برای لاغر شدن نیاز به اراده نداریم چون هرچقدر فک کنی نیاز به اراده داریم واسه لاغر شدن با چاقی بیشتری مقابله میکنیم و همین کار عدم رسیدن به لاغری میشه. ما قبلا چون مسیر اشتباه می‌رفتیم شکست می‌خوردیم در ذهن مان لاغر شدن خیلی سخت بود واسه همین فک میکردیم باید برای لاغر شدن خیلی اراده به خرج بدیم خیلی باید تلاش کنیم سختی بکشیم رژیم ها سخت انجام بدیم تا لاغر بشم و برای همینم همیشه شکست میخوردیم چرا چون چاقی در ذهن مان سخت بزرگ میکردیم و ذهن طبق قانون خودش کار می‌کنه هرکاری براش سخت باشه انجام نمیدع وکارها راحت انجام میده چاقی واسه ما راحت بود بدون تصمیم اراده چاق میشدیم پس ما نیاز به اراده نداریم واسه لاغری و اراده ها بزاریم کنار از همین الان ولاغرشدن در ذهن مان آسان کنیم چطوری با نشانه گذاری الگو قرار دادن افرادی که در این مسیر حرکت کردن و متناسب شدن مث استاد مث دوستان در آلبوم شگفتی سازان پس این افراد تونستن لاغر بشن ما هم میتونیم لاغر بشیم و لاغر شدن برای خودمان کوچیک کنیم آسان کنیم کاری نداشته باشیم چطور میخواهم لاغر بشیم چجوری میشه که لاغر شد ما فقط باید حرکت کنیم هر روز گام مربوط اون روز گوش بدیم بنویسیم تمرین انجام بدیم عمل کنیم همین خیلی ساده مث دوستان شگفتی ساز میشیم پس تا میشه باید لاغر شدن در ذهن مان کوچیک کنیم آسان کنیم واقعا لاغر شدن آسان است نمیخاد هیچ کاری کنی فقط بنویس گوش بده ببین عمل کن همین پس کاری نداشته باشیم چجوری باید لاغر بشیم و ساده بهش نگاه کنیم و اراده هامون بزاریم کنار چون مانع متناسب شدن ما میشه و لاغرشدن در ذهنمان سخت دشوار می‌کنه و ما شکست میخوریم همین اینم یکی از موانع واسه لاغر شدن پس نمیخاد اراده داشته باشی لاغرشدن در ذهن مان آسان کنیم باور کنیم که آسان است لاغر شدن با دیدن استاد دوستان شگفتی ساز و با آموزش ها پیش بریم و کاری به بقیه موارد نداشته باشیم خود به خود لاغر خواهیم شد واسه همین میگیم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست کلا هرچی واسه ذهن آسان کنیم ذهن آن کار انجام میده 

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/12/18 20:54
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 82 کلمه

   سلام و خدا قوت عزیزان ..همیشه همه چی رو برای خودمون سختش میکنیم چون راهش رو نمیدونم منم فکر میکردم لاغر شدن کار سختیه خدایا چ جوری همیشه بهش فکر میکردم الان با آشنا شدن با این دوره فهمیدم هیچ چیز سخت نیست باید راهش رو فهمید منم خیلی اشتیاق و علاقه دارم ب تناسب اندام دل خواهم برسم عجله نمیکنم فقط با اشتیاق ب راهم ادامه میدهم استاد بزرگوار هر کجا ک هستید سالم و تندرست باشید در پناه حق تعالی🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/17 08:15
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 16468 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 909 کلمه

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست (۲ ) افرادی که چاق هستند به شدت از چاقی ترس دارند وبخاطر همین ترس فکر میکنند که باید با چاقی مبارزه کنند و باید برای این مبارزه اراده قوی داشته باشند چون اطلاعاتی که به مغز اشون دادند از کودکی تا به حال این بوده که باید برای رسیدن به اهداف اراده قوی داشت واین اراده داشتن را در کارهای گذشته اشان در مورد تحصیلات کسب وکار وغیره به کار بردند ولی در مورد چاقی چون ترس از چاقی دارند این اراده را سخت تر میخواهند اجرا کنند چرا این افکار را در ذهن اشون دارند ؟ چون چاقی را آسان میپندارند چون چاق شدن آسان به دست میاید ولی لاغر شدن را سخت میدانند بخاطر همین ذهن کار سخت را دوست ندارد و به سمت کارهای آسان میرود هرچقدر در ذهن امان لاغری را سخت بدانیم به همان اندازه از لاغری فاصله میگیریم ما باید به ذهن امون با مدرک و دلیل لاغر شدن را آسان جلوه بدهیم وباور کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست
   من خودم اومدم به ذهن ام دلیل ومدرک دادم که چاقی واقعا سخته چرا سخته وقتی ما چاق میشویم دیگر چابک نیستیم کارهای روزمره را سخت تر انجام میدیم دچار بیماری های متعدد میشویم هر لباسی را که دوست داریم نمیتوانیم بپوشیم از رنگهای شاد نمیتوانیم استفاده کنیم دچار افسردگی میشویم و ارتباطمون با افراد جامعه کم میشود وبیشتر دوست داریم گوشه نشینی کنیم اعتماد به نفس امون را از دست میدیم وهزار مشکل دیگر با چاق شدن برای ما پیش میاید پس چاق شدن واقعا سخته با روح ما سازگار نیست این دلایل به ذهن ثابت میکنه که چاقی سخت ترین کار دنیاست
   به جای آن برای ذهن ام دلایلی آوردم تا ثابت کنم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست
   لاغر شدن باعث سبکی وزن وچابکی برای من میشود واعتماد به نفس ام زیاد میشود هر لباسی با هر رنگی که دوست دارم میتوانم بپوشم ولذت ببرم ارتباطتم با افراد بیشتر میشود شادتر میشوم دچار بیماری های ناشی از چاقی نمیشوم روحیه ام خوب میشود چون روح من با لاغری که پیش فرض ذهن امه سازگاره خوشحال به امور زندگی ام میرسم وهزاران دلیل دیگر برای لاغر شدن میشه آورد که بتوانیم از زندگی امون لذت ببریم
   پس واقعا لاغر شدن آسانترین کار دنیاست من به این جمله ایمان دارم وقتی بخواهیم اراده به خرج بدیم یعنی چاقی را در ذهن امون بزرگ کردیم و متناسب شدن را سخت میکنیم وقتی دیدگاه امون را راجع به هر موضوعی از جمله چاقی ولاغر شدن تعقیر بدیم میتونه ما را به هدفمون برسونه وقتی درک میکنیم که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست به نشانه های آن توجه کنیم مثلا خود استاد که لاغر شدند ویا دوستان که در آلبوم شگفت انگیزان لاغر شدند واین ها همه مدرک ودلیل برای این مورد که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست لازم نیست اراده قوی داشته باشیم اگر در گدشته موفق نشدیم چون مسیرمون اشتباه بوده حالا که راه را پیدا کردیم فقط کافیه اطلاعات صحیح را به ذهن امون بدیم وتکرار واستمرار در تمرینات داشته باشیم چون لاغری با ذهن از روشهای سختی که در گذشته داشتیم آسانتر ه به راحتی با آرامش وآسایش فقط گامها را برداریم وبا صبوری در این مسیر پیش بریم آنوقت میبینیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ما فقط میتوانیم از طریقی که چاق شدیم لاغر شویم ما در افکارمون چاق شدیم بعد در جسممون چاق شدیم حتما فراموش نکردین که بارها این جمله را گفتیم که من مثل آب خوردن چاق میشوم وچاق شدن برای ما آسان بوده حالا باید مسیر چاقی را برگردیم وبگوییم من مثل آب خوردن لاغر میشوم لاغری را باید در ذهن امون کوچک کنیم ساده کنیم وآسان لاغرشدن که چیزی نیست ما قبلا خیلی کارهای سختری را انجام دادیم ولاغر شدن در مقابل آن کارها چیزی نیست خیلی ساده وآسانه و مورد دیگر این که کاری نداشته باشیم که چطور میخواهیم لاغر شویم وچه بلایی سر این چربیهای اضافه میاید به ما ربطی نداره چون بدن ما خودش هوشمنده وطریق آب کردن چربی ها را خودش میدونه مگه وقتی که میخواستیم چاق شویم فکر کردیم که چربی ها چطور تشکیل میشوند ودر کجاها ذخیره میشوند خیلی راحت بدون فکر کردن چاق شدیم وحالا برای لاغر شدن هم نیازی نداریم فکر کنیم چطوری میخواد این چربیها آب شوند کلا باید لاغر شدن را آسان گرفت چون پیش فرض ذهن ما لاغری وسلامتیه ما خیلی راحت میتونیم به سمت لاغری بریم با آموزش درست لاغری با ذهن وانجام وتکرار تمرینات
   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست
   موفق باشید استاد گرامی ودوستان عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1399/11/01 23:01
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 14953 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 126 کلمه

   بنظر من هر كاري رو اگه از راه درستش انجام بدي اسونه ،خيلي وقتا شده شير اب خراب شده وهمسرم وقتي مي خواد عوضش كنه خيلي طول مي كشه كلي خودش واطرافش رو خيس مي كنه تا عوضش مي كنه تازه مي بيني چيكه مي كنه زما وقتي يه اوستا مياد با دو تا حركت عوضش مي كنه خيلي راحت چرا /چون باتمرين واستمرار اينكار رو از طريق درست يادگرفته ،پس لاغري هم باذهن كه تنها راه وروش اصوليشه خيلي اسونه وهرچقدر دراين مسير پيش بري برات اسون واسونتر وتازه لدت بخش تر مي شه چون هيچ خبري از نخوردن وورزش نيست براي منكه خيلي لذت بخشه اصلا ادم هدفمند مي شه صبحت رو با فايل پر انرژي صبحگاهي شروع مي كني قابل وصف نيست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/16 06:43
   مدت عضویت: 1439 روز
   امتیاز کاربر: 19557 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   فایل “برای لاغر شدن نیاز به اراده ندارید! “:

   لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست. به نظر من اینکه من الان در این دوره هستم ، تحت سایه اراده و خواست خداوند بوده است. چگونگی عملکرد من در این دوره به خاطر نیروی عشق یا احساسات قلبی و عاطفی من است نه ا راده من. من فقط به هدفم میاندیشم چون اراده خودم را به اراده حق سپرده ام. لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست. من دارم هر روز تمرینها یم را در زندگیم عملی میکنم. من هر روز اگاهتر ميشوم. لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار emangholi azade
   1399/09/25 00:22
   مدت عضویت: 1771 روز
   امتیاز کاربر: 1650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   به نام خدا سلام
   اولین باری که این فایل رو گوش دادم خیلی برام سخت بود که باور کنم لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ولی الان به خوبی وبا تمام وجودم این آسانی ولذت رواحساس میکنم به نظر من مسیر لاغری باذهن راحتترین ودرستترین مسیر برای تناسب اندام است وفقط استمرار وماندن در مسیر میتواند هر کسی را به رویای لاغری اش برساند واصلا نیازی به قدرت واراده نیست من کوهی از دراده بودم ولی هیچوقت نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم ولی حالا با آرامش ولذت هرروز به رویای لاغری ام نزدیک تر میشوم وایمان دارم که روزی به هدفم خواهم رسید دیگر لاغری برای ذهنم آنقدر کوچک وساده شده که هیچ ترسی از نرسیدن به آن راندارم وبا اطمینان وعشق زیاد هرروز به فایلهاگوش میدهم وتمریناتم راانجام میدهم ومیدانم که من هم روزی مانند تمام شگفتی سازان این مسیر شگفتی ساز خواهم شد
   خدایا شکرت به خاطر هدایتم به این راه آسان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan
   1399/09/17 12:12
   مدت عضویت: 1751 روز
   امتیاز کاربر: 4426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   با سلام
   لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام همیشگی راحت ترین کار دنیاست. این روزها که به اندازه نیازم می خورم و دیدم لباسهام به من گشاد شدن این باور در من داره قوت می گیره که لاغر شدن و خوش اندام بودن اصلا کار سختی نیست منکه کاری نمی کنم دارم زندگی مو می کنم هرروز هم به اندازه خودم غذامو می خورم حالا که یادش گرفتم می بینم وقتی به غذا تمایل ندارم اصلا سمتش نمیرم و به همین آسونی دارم به اندام متناسبی که خدا من ر و با اون خلق کرده برمی گردم میگم خب واقعا که کاری نداره وقتی یاد دوستای متناسبم می افتم می گم آخه کاری نمی کنه که انقدر خوش اندام واقعا کاری نداره. بله لاغر شدن راحت ترین کار دنیاست و برای باورش کافیه توی مسیر بمونی و تکرار کنی و وقتی یادش گرفتی می بینی قبلا چقدر با عذاب داشتی زندگی می کردی و چقدر به خودت و بدنت آشغال تحمیل می کردی. لاغر شدن و رسیدن به تناسب اندام همیشگی آسان ترین کار دنیاست چون تو با طبیعت بدن خود داری عمل می کنی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/09/13 22:43
   مدت عضویت: 1507 روز
   امتیاز کاربر: 23018 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 649 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز & دوستان گرامى در سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز شصت و ششم تكرار ,
   🔸فايل , براى لاغر شدن نياز به اراده نداريد !
   ” لاغر شدن , آسان ترين كار دنياست ”
   من اين عبارت رو به ميثاق نامه ام اضافه كرده ام و هر روز با اجراى ميثاق نامه , تكرار مى كنم . هر روز به خودم يادآورى مى كنم “ لاغر شدن , آسان ترين كار دنياست ”
   من در اين مسير متوجه شدم كه براى لاغرشدن و تناسب اندام , كافى ست كه هر روز با استمرار , ميثاق نامه رو اجرا كنم , فايلهاى روزانه رو ببينم و سپس گوش بدم و تمرينات نوشتارى و ذهنى رو انجام بدم , و همچنين به چيزاى خووب توجه و تمركز كنم , توجه به افراد متناسب و لاغر اندام و خوش اندام , و هر روز آهسته و پيوسته به مسيرم ادامه بدم 🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️ 🚶🏻‍♀️تناسب فكرى و لاغرى با ذهن يه دوره ى محدود نيست , بلكه من بايد هر روز با اين روش زندگى كنم . در اين روند , باورها و افكار ذهنى صحيح و درست به صورت خودكار , آرام آرام جايگزين افكار و باورهاى اشتباه ذهنى م مى شن , و رفتارهاى غذايى م نيز اصلاح مى شه . همين امشب همسرم چند تا چيپس و پفك بزرگ خريده بود , البته منم مقدارى پفك خوردم و بدون اينكه تصميم بگيرم , به طور طبيعى و خودكار , ديگه به خوردن ادامه ندادم , برام خيلى جالب بود , متوجه رفتار طبيعى خودم شدم , حتى چيپس هم نخوردم . اگه قبل از اين مسير بود , ممكن بود پفك بيشترى مى خوردم و يا يه بسته چيپس ‼️و همين نشانه هاى هر چند كوچك نشون مى ده كه الگوها ى ذهنى اشتباه من در حال كمرنگ شدن هستن . حتى تغييرات ذهنى م مثلا در رابطه با شناخت ذهن منفى باف , مسيرم هموارتر مى شه . براى ايجاد احساس خوب , بايد موانع ذهنى رو در اين مسير رفع كنم .
   قبل از مسير فكر مى كردم كه با دوره ى پيشرفته , دوره ى تناسب فكرى و لاغرى با ذهن تموم مى شه‼️اما وقنى وارد مسير شدم , دريافتم كه اين دوره پايانى نداره و هر روز زندگيم بايد در جهت هدفم زندگى كنم , بخاطرِ اينكه هدف من كوتاه مدت نيست , هدف من بلند مدت است . پس افرادى در اين دوره شركت مى كنن كه مى خوان هميشه لاغر اندام و متناسب زندگى كنن و نه براى كوتاه مدت . سالهاى سال , نگرانِ مسئله هاى زندگى خودم و يا ديگران بودم , و در پى آن , با وجود نعمتها و رحمتهايى كه خداوند مهربان به من در زندگيم داده بود , اما من لذت نمى بردم ! اما خداروشكر و سپاس از وقتى در اين مسير قرار گرفتم , شناخت ذهنِ منفى بافى كه سالها مانع از شادى و لذت بردن من از زندگيم مى شد , رو شناختم و الان هم نگران و ناراحت مى شم اما ادامه نمى دم و راهى براى ايجاد احساس خوب در خودم پيدا مى كنم و يكى از اون راهها اينه كه در مسير باشم و ادامه بدم .🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️سرزمين لاغرى با ذهن , منطقه ى امن منه و من خوشحال و سپاسگزارم . در اينجا من مى تونم از نگرانى ها و مسئله هاى زندگيم از اخبارا , و … در امان باشم چون اين مسير به سوى حال خوب , احساس خوب , شادى , سلامتى و تندرستى , لاغرى و تناسب اندام و … است . من از همون راهى كه چاق شدم , از همون راه هم بايد لاغر بشم . بله , درسته , اينجا راه و مسير منه , راهى كه از مسير چاقى به مسير اصلى م برگشتم . بله , اينجا منطقه ى امن و آرامش منه .
   با تشكر فراوان , شاد و پرتوان باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/09/05 11:56
   مدت عضویت: 1623 روز
   امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   سلام بر پروردگار عشق و مهربانی 💖💖
   سلام براستاد گرامی و دوستان💖🌹💖
   قبل از این همیشه فکر میکردم ک یک شخص بی اراده هستم وقتی ک گذشته خودم را مرور کردم دیدم که کارهای زیادی را انجام دادم و نتیجه گرفتم.
   الان ک میخام متناسب بشم چون خیلی راحت وآسون دارم فرمول ها رو یاد میگیرم نیاز ب اراده قوی نداره،هر کاری را ک در ذهن من آسان جلوه بدم ب بهترین شکل ممکن برام آسون میشه و انجام دادنش برای ذهن خیلی راحت میشه،
   وقتی داری با زور ب کسی حرفی را ثابت کنی و اون هم همون قدر مقاومت میکنه ک حرف تو اشتباهه،
   ولی اگ باهاش بحث نکنم کارهاش کنم خودش متوجه اشتباهش میشه
   من برای ذهنم نشانه ها رو نشونش میدم تا یاد بگیره ک همون گونه ک دیگران تونستن خیلی راحت ب هدفم شون برسون وبرای همیشه متناسب بشن من هم میتونم ،من ایمان دارم ک میتونم خیلی راحت بدون رنج وسختی متناسب بشم ومتناسب بمانم .

   جالبه من با اینکه تو خیاطی خیلی ایده از خودم میدم چند وقته ک میخاستم ی پالتو بدوزم و مرتب ی نجوایی ذهنی بهم میگفت ک پالتو دوختن خیلی سخته آستر کشی کردن اون مدل ک میخای سخته خوابش میکنی،وبا دیدن این فایل متوجه شدم چون خودم تو ذهنم دوخت پالتو را سخت گرفتم نتونستم دوخت کنم و تصمیم گرفتم ک مثل تمام لباس های شیک ک دوختم پالتو هم بدوزم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shine bright like a sky
   1399/09/04 18:44
   مدت عضویت: 1402 روز
   امتیاز کاربر: 99
   محتوای دیدگاه: 89 کلمه

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. وقتی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست نیازی به اراده قوی و محکم نیست. به راحتی و با آرامش لاغر میشیم. معمولا وقتی فکر میکنیم یک کاری سخته و میخوایم انجامش بدیم فکر میکنیم که باید الان اراده داشته باشیم که انجامش بدیم ، ولی وقتی در ذهن ما آسان باشه نیازی به اراده و سختی نیست.
   اتفاقا چاق شدن سخت ترین کار دنیاست.
   همیشه به خودم میگم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. من عاشق آسان بودنم پس به آسانی لاغر میشوم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/09/04 02:33
   مدت عضویت: 1611 روز
   امتیاز کاربر: 9998 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 188 کلمه

   هر مسیری که برای لاغری شروع کردم اراده، پشتکار و مقاومت لازمه ی نتیجه گرفتن بوده.. و با شروع هر رژیم این کلمات رو می‌شنیدم که باید همراهم باشه.
   لاغری با ذهن، تنها راهی بود که گفت هیچی جز اشتياقت با خودت نیار.
   مثل اینکه منو دعوت به سفری کردن و گفتند هیچی نیار همه چیز با ماست و حساب شده و امکانات عالی برای شما درنظرگرفته شده. فقط بیاید و لذت ببرید. و برداشتن یک کوله پشتی از عشق و انگیزه تنها توشه ی من برای شروع تغییر جسم و زندگیم بود. گاهی برمیگردیم به گذشته نگاه میکنیم و می‌بینیم تصميم هایی که گرفتیم که اون زمان نتیجه اش برای ما واضح نبود و یا شاید شک هم داشتیم که در اون مسیر قدم بگذاریم یا نه. اما وقتی میبینیم که چه قدر نتایج عااالی داشته ذوق میکنیم و به خودمون افتخار می‌کنیم برای شجاعتی که به خرج دادیم و خداروشکر میکنیم برای هدایت ما به مسیری که جهت زندگی مون رو تغییر داد. هربار به انتخاب تناسب فکری و لاغری با ذهن فکر میکنم دقیقا همین احساس به من دست میده و غرق سپاسگزاری و احساس خوب میشم..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/08/15 22:20
   مدت عضویت: 1503 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 178 کلمه

   من برای لاغر شدن اصلا اراده ندارم ، شاید در کارهای دیگه فرد با اراده ای باشم اما برای متناسب شدن ارادمو به کار نمیگیرم چون اصلا نیاز نیست لاغر شدن به صورت طبیعی در من شکل میگیره از طریق اموزش و نیاز نیست من اراده داشته باشم یا کار سختی انجام بدم خیلی تلاش کنم نه
   مگه وقتی جایی از بدن ما زخم میشه ما با اراده اون زخم رو ترمیم میکنیم؟نه اون زخم به صورت طبیعی ترمیم میشه این روند بدن ماست و الان هم با یادگیری به صورت طبیعی لاغر میشیم به همین راحتی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست لاغر شدن مثل اب خوردنه یا حتی از اونم اسون تر ….
   و این همه افراد متناسب در دنیا وجودداره پس من هم میتونم برسم به لاغری این همه افراد از این روش لاغر شدن پس منم میشم و خدایا شکرت زندگی با طعم لاغرشدن چه قدر لذت بخشه خدایا شکرت وه من هم در مسیر صحیح و اسان لاغر شدن هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/08/15 09:32
   مدت عضویت: 1416 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   سلام به استاد محترم و دوستان خوبم…
   بله.من بارها تونوشته هام‌ گواهی دادم که لاغرشدن آسانترین کار دنیاست…پس وقتی کاری اینقد آسونه دیگه نیازی به اراده نداره.من یه متنی تهیه کردم و‌چسبوندم به آینه و نوشتم چرا من هر روز لاغرو لاغرتر میشم؟
   جواب:
   _اولین پاسخش اینه چون لاغری آسونترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/08/12 14:16
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,291 کلمه

   واقعا الان خیلی به راحتی میتونم میگم لاعر شدن آسانترین کار دنیاس اما قبلا چاق شدن برای من راحت بود مثل اب خوردن ولی لاعر شدن سخت بود به همه هم میگفتم و این فرمول رو چون بارها تکرار کرده بودم خوب به خورد دهنم رفته بود و اون هم به سمت راه اسون که چاق شدن بود حرکت میکرد ولی حالا حتی اینقدر برام بدیهی شده که من راحت لاغر میشم که گاهی اوقات یادم میره برم داخل ایینه و خودم رو بررسی کنم یا یادم میره که نگرانی یا استرس داشته باشم که این ماه چطور شدم لاعر شدم یا نه ؟ یا نگران خوردن فلان عدا باشم که چربه که سرخ شده هست اصلا لاعر شدن رو حق مسلم خودم میدونم و مال خودم میدونم که به اون میرسم فقط عجله نداشته باشم که کارم رو خراب میکنه

   لاعر شدن اراده نمیخواهد ولی قبلا خودم رو که به یاد میارم خیلی با اراده بودم در لاعری همه به من میگفتن و من لدت میبردم که چقدر خوب اراده داری که لاعر شدی و چه اراده ای داری که هر عذایی نمیخوری یا فلان چیز رو که دوست داری نمیخوری و با اون اراده اومدم داخل این مسیر ولی سریع تفاوت رو فهمیدم که این راه نیاز به اراده نداره چون خیلی راحت هست پس به عنوان یه انسان بدون اراده برای متناسب شدن اقدام کردم و انصافا نتیجه عالی داره طاهر میشه من برای دهنم نشانه میارم که لاعر شدن اسانترین کار دنیاس چطور ؟هم استاد و هم بچهای البوم شگفتی سازان رو تگاه میکنم تا ببینم چقدر راحت بچها لاعر شدن با این دورها پس منم میتونم و ادامه میدهم راحت هست و یا با گوش دادن به فایلها و …

   من به راحتی آب خوردن لاعر میشم و وقتی دهن ببینه اینقدر لاعر شدن ساده هست به سمتی که راهش ساده تر هست حرکت میکنه

   من به جای اینکه بگم اراده دارم برای لاعر شدن میگم اشتیاق دارم برای لاعر شدن یعنی خیلی راحت و با لذت لاعر میشم چقدر این جایگزینی عالیه من اشتیاق دارم برای لاغر شدن چقدر از گفتن من اراده دارم برای لاعر شدن حسم بد میشه واقعا استاد دست شما درد نکنه به چه نکته هایی اشاره میشه چون با این جمله انگار میخوام کار سختی رو انجام بدهم و دهنم زودتر میترسه و من رو همراهی نمیکنه و سختی و عذاب برای من میاد در نبود این هماهنگی بین دهن و جسم ام من نمیخوام اراده داشته باشم من میخوام اشتیاق داشته باشم و با هماهنگی که ایحاد میشه به سمت لاعری حرکت کنم

   انصافا دیگه برام چاق شدن سخت هست چطور ؟
   وقتی سیرم نمیخورم که دل درد بگیرم یا حالت تهوع زجرم میده اینکار

   عذای خیلی سنگین مثل کله پاچه و یا عداهای خیلی چرب رو که قبلا میخورم دیگه حالا دوست ندارم زیاد بخورم چون معدم درد میگره حالم بد میشه و این احساس رو بعد از عدا دوست ندارم

   خوردن چیپس و پفکهای زیاد هر شب به تنهایی مثل اون موقع برام لدت نداره و سخته که دیگه بخوام اون طور بخورم

   خوردن شیرینی و مخصوصا کلوچه محلی دزفولی که واقعا جز علاقه مندی های من بوده و از بین تمام شیرینی ها من با خوردن کلوچه قبلا خیلی لدت میبردم و اگر داخل خونه داشتیم باید همه رو میخوردم که خیالم راحت باشه ولی الان حرص و ولع ندارم الان دوهفته ای هست که همسرم خریده و من فقط صبح ها اگه خواستم بدون دره ای عداب وجدان خوردم با شیر و لدت بردم و بقیه روز هوس نکردم و یا عصر حالا هر چقدر که نیاز داشتم خودم انتخاب کردم چقدر و در چه زمانی بخورم و این کارم لدت بخشه که اسیر و برده ی هیچ غذایی و تنقلاتی نبستم که اون خوردنی برای من مشخص کنه چقدر و کی بخور پس لاعر شدن لدت بخش و راحت و ارامش داره و هر چی که بخواهم میخورم

   واقعا لاعر شدن راحت ترین کار دنیاس چون چقدر خرید کردنم و لباس خریدنم کفش خریدنم راحت شده ودر چاقی چقدر این کار سخت و زجر آور بود برام

   در چاقی چقدر به خاطر زیاد خوردنم من زجر میکشیدم که همیشه گرسنه بودم و دنبال عدایی بودم که بخورم و سیر بشم و اگر بیرون خونه بودم و کسی جلوی من چیزی میخورد من واقعا ادیت میشدم دوست داشتم همین الان منم بخورم و سریع خودم رو به خونه و یا جایی میرسوندم تا عدا بخورم ولی الان به نیاز بدنم توجه دارم و همیشه دستور خوردن رو ندارم فرق بین گرسنگی و سیری و تحریک شدن و … همه رو اگاهم و تشخیص میدهم و از بیرون رفتم حالا لدت میبرم از سفرم از تفریحام از عید نوروزم و خونه ی مادرم و بقیه جاها من الان با این اگاهی و شناخت نیاز جسم ام حالا لدت میبرم و چقدر لاعر شدن اسان هست و چاق شدن قبلا راه سخت و زجر دهنده ی بود

   من قبلا با پرخوری های که مثلا در ماه رمصان به دلیل ترس از نبودن عدا در وعده ی بعدی میکردم چقدر دل درد و حال بد را تا صبح تجربه میکردم که همه از سختی و زجر چاقی بوده که مرتب دستور خوردن میداده و من رو میترسونده و لی حالا لاعر شدن چقدر راحت و لدت بخش هست که بعد از هر بار خوردن سبک و ازاد هستم و امسال ماه رمصان خوبی رو تجربه خواهم کرد اگه که زنده بودم به یاری خدا

   چقدر چاق شدن سخت بود هر روز داخل ایینه تنگ شدن لباسهام رو نگاه میکردم و حالم بد میشد و افسرده میشدم و اون روزم دیگه روز نبود برام ولی با لاعری چقدر لباسهام به تنم قشنگ و آزاد شدن و من لدت میبرم از دیدن خودم در آیینه و حال خوب بیشتری نصیبم میشه

   با چاقی کلی درد و بیماری زانو و کمر داشتم و چقدر سخت و ازار دهنده بود ولی به لطف خدا با لاغری اصلا خبری از اون کمر درد و زانو درد دیگه نیست چقدر لاعر شدن لذت بخشه و چاق شدن سخته

   با چاقی چقدر من جلوی همه روی سفره تند و تند و با حرص و ولع غدا میخوردم که خودم بعصی جاها خجالت میکشیدم از بقیه و لی دست خودم نبود ولی حالا آروم آروم و با کلاس غدا میخورم و اصلا عجله ندارم و چقدر لاعر شدن لدت بخشه

   لاغر شدن خیلی لدت بخشه چون خیلی خوش لباستر و خوشتیپ تر شدم شلوار جین خوشرنگ دلخواهم رو خریدم و در اولین فرصت میپوشم ولی قبلا در چاقی حق انتخاب و خرید جین و با هر رنگی رو نداشم چاقی سخت و زجر اور هست

   من با لاغری صورت شاداب و حوان و چهر ای زیبا پیدا کردم خیلی ها در تعجبن وقتی من رو با دخترم میبینن میگن خواهرین ؟؟و من تو دلم یه ذوقی میکنم و خوشحالم و میدونم لاعری ادم رو جونتر نشون میده اما در چاقی چهره نازیبا بود و هر جا با خواهر بزرگترم که لاعر بود میرفتم بیرون مخصوصا داخل باشگاه میگفتن تو بزرگتری و من ناراحت میشدم بازم لاعر شدن خیلی راحت و لذت بخشه

   اگه بخوام بنویسم هنوزم دلیل دارم ولی وقت بقیه و استاد رو نمیگیریم و همین رو بگم که لاغر شدن حق من و سهم من هست و بسیار راحت و لدت بخشه و من دارم ذره ذره به دستش میارم من عاشق لاغریم و اشتیاق لاغر شدن رو دارم و این اشتیاق رو برای همه ی شما از خدا میخواهم که این شور اشتیاق نصیب هر کسی نمیشه و هر کس که داره از راه صحیحش به لاغری خواهر رسید همانطور که استاد و بقیه بچها رسیدن و من هم دارم میرسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/08/10 10:57
   مدت عضویت: 1633 روز
   امتیاز کاربر: 18283 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   منم قبلا اصلا حواسم به ورودی های ذهنم نبود و مدام اخبار، حرف و حدیث و اطلاعات نگران کننده به ذهنم میدادم. به خاطر همین اطلاعات اشتباهی که به ذهنم داده بودم، درگیری های ذهنی زیادی داشتم و به هدفم نمیرسیدم. یکی از اطلاعات اشتباهی که داشتم در مورد متناسب شدنم بود چون از هر روشی که واسه لاغر شدن استفاده میکردم نتیجه نمیگرفتم دیگه کاملا از لاغر شدن ناامید شده بودم و این تصور در ذهنم ایجاد شد که من واسه لاغر شدن اراده ندارم و من لاغر بشو نیستم.
   اما خداروشکر از وقتی که با لاغری با ذهن آشنا شدم کلی از موانع ذهنیم رو شناختم و تونستم این موانع رو برطرف کنم.
   واقعا برای لاغر شدن نیازی به اراده نداریم فقط باید اشتیاق و استمرار داشته باشیم چون هر هدفی با استمرار داشتن بدست میاد.
   وقتی ذهن ما کاری واسش آسون باشه اونو راحت قبول میکنه و ذهن باهامون همکاری میکنه.
   وقتی من باور دارم که لاغر شدن آسونترین کار دنیاست، دیگه چه نیازی به این همه اراده دارم؟
   نشونه های این که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست این هست که کسانی از این مسیر رفتن و نتیجه گرفتن مثل استاد، مثل بقیه دوستان شگفتی ساز، مثل خودم که با روش ذهنی نصف اضافه وزنم رو کم کردم😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribab313
   1399/07/30 22:20
   مدت عضویت: 1541 روز
   امتیاز کاربر: 3043 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام

   راحت ترین کار وقتی میگیم لاغری خیلی اسونه اسون تر از اب خوردن خب برای اب خوردن ک احتیاجی ب اراده نیست.
   من هم فکر مکردم اراده کمی دارم و فک مکردم نمیتونم لاغر بشم خدارشکر ک این فایلو دیدم وقتی ک راحت فرض کنی راحت میشه الان ک میبنم همچین سختم نیست خیلی راحته اینهمهههه ادم تونستن منکه حتما میتونم نشونه هاشم ک داره شروع میشه خدارشکر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Hedieh
   1399/07/18 20:24
   مدت عضویت: 1763 روز
   امتیاز کاربر: 2160 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   سلام
   چه فایل خوبی بود واقن حالمو خوب کرد واقن منم میخواستم با اراده شروع کنم چند روز ولی الان فهمیدن اراده نمیخواد مگه ما واس کارای معمولی زندگیمون مثل خرید کردن بیرون رفتن نیاز به اراده داریم خیلی لاغر شدن آسون مثل آب خوردن از امروز فقط میخوام بگم لاغر شدن مثل آب خوردنه و سادس
   وقتی داری تو مسیر درست حرکت میکنی راحت حرکت میکنی نیاز به اراده نداری و از امروز همیشه به نشانه ها که استاد و همراهان در این دوره به راحتی متناسب شدن توجه میکنم وقتی اونا به آسونی تونستن منم میتونم
   من عین آب خوردن لاغر میشوم❤️
   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست ❤️
   من اشتیاق دارم لاغر بشم ❤️
   من با لذت آسونی میخوام لاغر بشوم ❤️
   من عاشق این مسیر لاغر شدنم چون خیلی آسونه ❤️
   من عاشق لاغر شدنم ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/07/08 07:18
   مدت عضویت: 1597 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 129 کلمه

   به نام خدا
   لاغر شدن اسان ترين كار دنياس قبلا نميدونسنم جه سختي هايي كه نكشيدم هميشه ميكفتم خدايا جرا اينقدر لاغر شدن سخته
   جرا بايد براي لاغري اينقدر زجر بكشيم ولي جاق شدن خيلي اسونه
   امروز به اين اشتباهم پي بردم و فهميدم كه لاغر شدن اسان ترين كار دنياس مكه جيه لاغري جرا اينقدر بزرگش كرديم اين همه ادم هاي لاغر در اين دنيا وجود دارن روزانه جقدر اين ادما رو مي بينم بهشون تحسين و افزين ميكم و ميكم منم مي تونم لاغر بشم مثل اين افراد و الان ديكه در ذهنم اين رو پذيرفتم كه لاغر شدن چقدر راحت و اسونه و برام جيزي نيس و دارم كم كم گرم به گرم وزن كم ميكنم
   خدايا شكرش كه منو به اين مسير درست هدايت كردي🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/07/01 00:34
   مدت عضویت: 1714 روز
   امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 912 کلمه

   سلام
   جدیدا یک تصویری میاد تو ذهنم که بدن انسان را یک دستگاه پخش کننده فیلم میدونم و سرشو مکانی که اون اسلاید داخلش گذاشته میشه تا پخش بشه

   خیلی مثال درستی

   هر تصویری بدی توی ذهن ارتعاش همونو بدن ساطع میکنه

   باید عروسکشو برای آموزش قانون جذب به بچه ها ساخت💃

   حالا من قبل دوره وقتی به لاغرشدن فکر میکردم مسئول بایگانی ذهنم سریع کلی تصاویر ورزش و دویدن و زجر نخوردنو برام بیرون میکشید و می آورد تو ویدئو پخش میزاشت
   منم میدیدم این میگفتم ولش کناااااا
   😂😂

   واقعا در اهدافی که بهش رسیدم شوق عامل اصلی بوده
   بالاخره باید یک حرکتی صورت میگرفته
   یک انرژی
   یک ارتعاشی
   یک فرکانسی توی کائنات تولید میشده
   اما حاصل شوق بوده تماما
   نه حاصل رنج
   مثل قبولی کنکورم
   شاید واس ۸۰ درصد آدما روزی ۸ساعت درس خوندن سخت باشه
   ولی من با شوق حتی ۱۴ ساعتم میخوندم
   شوق
   شوق
   شوق
   و نکته این هست که فریبای عزیزم یادت باشه ذهن هرگززززززز نمیزاره کاری که سختت هست را انجام بدی

   مثلا میترسم از کارمند غریبه گرفتن
   ذهنم نمیزاره
   چون هدفش بقای من

   ممنون که انقدر ریز به ریز آموزش دادید
   🌸🌸🌸🌸

   وات ایز اراده؟؟؟
   دارم فکر میکنم از کی توی ذهنم رفته
   بچه بودم مادرم میگفت تو اراده نداری شبا مسواک بزنی بعد بخوابی
   منم چقدر سختم بود این کار
   اکثرا هم خانواده سختی و تحمل و رنج اینا بوده
   در صورتی که بعد آشنایی با قانون فهمیدم اراده خلاف جهت رودخانه رفتن بوده
   یکجور تقلا
   پارو زدن
   یاد گرفتم کاری را انجام بدم که حسمو خوب کنه
   و اگر حسم خوب نیست انجامش ندم
   از یک سنی که سفیدی دندونام برام مهم شده حتما روزی سه بارو میزنم
   و برام یک کار لذت بخشی
   واقعا مثال عالی زدید
   وقتی میگیم برای لاغری اراده میخواهیم چون توی ذهن ۹۹ درصد ما هم مفهوم سختی کشیدنه، جهان هم میگه فرمانبردارم سروروم و سختی میده
   و مهمترز همه اینا ذهن نمیزاره کاری که برات سخت هست را انجام بدی

   🌹🌹🌹🌹

   وقتی میگی من با اراده ام
   زبان بدنت چی؟
   💪💪💪💪

   خب معلومه که چه ارتعاشی میفرستی
   جهانم همونو بهت میده
   فرمانبردارم سرورم
   حالا مگه با همین ژست میشه لاغر شد
   میشه به هدف رسید؟؟
   خیر
   چون اصلا در مسیر هدف نیستی
   توی بیراهه ای

   من واقعا شوق بسیار زیادی اول دوره داشتم
   زندگی یک رنگ و بوی جدیدی و پررنگی گرفته بود
   درخشان
   🌹🌹🌹
   یکی از کارهایی که تو برنامه هامه انجام بدم این یک لغت نامه جدید بنویسم برای دوستانی که در مسیر قانون جذبن

   یادمون باشه کار آسون که انرژی زیادی نمیخواد
   آسون دیگه
   مثل آب خوردن
   واقعا منم نفهمیدم چطور لاغر شدم
   از تیرماه که عکسمو تو سایت گذاشتم دوباره لاغرتر شدم
   حدود دوماه پیش بوده
   الان شکمم جمع تر شده دوباره
   و تا رویام فاصله ای ندارم
   با اینکه واقعا از نظر خودم اونقد مراعات نکردم بخاطر ترسم
   میوه خوردم بدون توجه به نیازم
   قبلنا حتی ۱ چای هم با حضور میخوردم
   ولی تابستون بخاطر ترسم چشامو بستم و میوه خوردم
   🌹🌹🌹

   این خیلی مهمه که تا یک کاری را برای ذهن آسون نکنیم انجامش نمیدهد
   نمیزاره آقا
   نمیزاره

   چقدر این نکته مهم بود که تازه با این دوره فهمیدم
   استاد شما چرا دوره ثروت نمیزارید؟؟
   حیف بخدا
   🌹🌹🌹

   حالا چطور میشه لاغر شدن رو آسانترین کار دنیا کرد؟

   توجه به افرادی که از این مسیر به نتیجه رسیدن
   یک کتابی خوندم ذهن ما نورونهای آینه سان داره
   الگو برداری کار این نورونهاست
   مثلا من خیلی برام سوال بود همیشه چرا وقتی تو یک کوچه یک نفر میره نمای خونه شو رومی میکنه خیلیا همین کارو میکنن؟؟
   اگر به درآمد چرا نماهای دیگه نمیزنن
   یا چرا ما ترجیح میدیم از برندایی لوازم برقی بخریم که مثلا خونه اقوام هست
   در کل کارهایی که اطرافیان انجام میدنو اغلب بدون فکر تقلید میکنیم
   اصلا یک مستند الان یادم اومد در این باره دیدم
   که شاید در بدو ورودت به یک جامعه یک رفتاری برات غیر هنجار باشه ولی بعد یک مدت اونو به عادتات اضافه کردی خود بخود
   یا یک استادی میگف برای ثروتمند شدن باید تو محیط ثروتمندا بری
   انجام یک کار بستگی دارد به مسیرهایش
   ….و اینکه چقدر اون کارو ساده کنی برای مغز
   استاد من تو فروش این کارو کردم
   البته خیلی تو کلاسای فروش بهمون میگفتن هنر فروش تو ساده سازی ولی من با دوره شما دلیلشو فهمیدم
   یک تستی زدم و یک محصولو خیلی کودکانه خروجی گرفتم و زدم به میز فروشم
   واقعا فروش بالا رفت
   مشتری هم مغزش مثل همه است
   اصلا پول دادن مطرح نیست
   فقط باید ذهنش بپذیره
   از اولشم بروشورای شرکتو رو میز نمیزاشتم
   چون مثل کتاب کلیله و دمنه یک تفسیر احتیاج دارن
   واقعا این ساده سازی تو فروش دیدم
   الانم یکی از الویتام برای خرید نزدیک و راحت بودنه
   اصلا جهان به این سمت داره طی تکامل میکنه
   خیلی به پولش فکر نمیکنم
   اینا همه شاهد مثالهایی از این صحبت شماست که میگید اگر سختش کنی ذهن انجام نمیده
   🌹🌹🌹

   واقعا کی من هی گفتم میخوام شکمم بزرگ شه
   برنامه ریختم
   استراتژی داشتم
   فکرشم خنده داره
   من پدر و مادرمو دیدم ونورنهای آینه سانم همونو برام بوجود آورده
   چون راحت بوده
   چون عادی بوده
   چون عادی بوده
   چون بارها دیدم
   به همین راحتی
   ما خانوادتا اصلا چاق نیستیم
   فقط شکم
   جالبه
   بارها خدارا شکر کردم که با این دوره آشنا شدم
   البته دوماهی به تضاد خوردم
   ولی بازهم راضیم
   با اینکه یک جایی را تو ذهنم باید خودم اصلاحش کنم و ربطی به دوره نداره
   راهشو پیدا نکردم هنوز
   اما با این وجود راضیم
   و نتیجه ای که بوسیله قدرت ذهنم
   بوسیله تغییر متافیزیکم از تناسب گرفتم باعث شده بگم ببین ذهن جان من واس لاغری اومدم اول احساسمو تغییر دادم و انقد ادامه دادم تا تبدیل به ماده شد
   اصلا نمیتونستم ادامه ندم
   چون اشتیاق زیادی داشتم
   پس با تغییر احساسم نسبت به پول لاجرم ثروت و فراوانی وارد زندگی ام خواهد شد
   استاد دوره شما خیلی کامله
   ریز به ریز هر چی به ذهنتون اومده که ممکن بوده ترمز باشه رفعش کردید
   عاشقانه واقعا تکاملو طی کردید
   از شما بخاطر تمام احساسات خوبم نسبت به لاغر شدن ممنونم
   فقط ازتون درخواست دارم یک فایل یا مقاله هم برای تضادی که من درگیرشم درست کنید
   این هم یک تضادی که برای من بعد دوره پیش اومده و هنوز نتونستم اصلاحش کنم
   واقعا انتظارم از شما این بود تو این مورد هم راهنما باشید برای ادامه مسیرم

   🌹
   ۳۰ شهریور ۹۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/04/28 12:37
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   درود به شما عزیزان و استاد محترم
   من فکر می کردم که واقعا اراده قوی می خواد برلی لاغر شدن و با شنیدن این فایل به اشتباه خودم پی بردم و چون لاعر شدن اسانترین کار دنیاست از ایزد یکتا سپاسگزارم . 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/04/28 12:35
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   درود به عزیزانم بسیار مسرورم و خواندن نظرات عالی بود و منو به شعف آورد واقعا آسون گرفتن هم آدم و شاد می کنه هن تشویش ذهنی رو کم می کنه و اینکه کانون توجهاتت به وجود خودت باشه هنه درگیری ها رو بریزی دور . و بزن بر طبل بی عاری که آن هم عالمی داره حرص و جوش خدردن برای دیگران همانا و از خود و دنیای زیبای خود دور شدن همانا . آروم باشیم و با اشتیاق به فایلها گوش بدیم و به ندای فرشته درون توجه کنیم . سپاس بودنم را سپاس و در مسیر قرا😋😋😋ر گرفتنم را سپاس .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nana
   1399/04/28 11:41
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   درود به شما عزیزان و استاد محترم
   من فکر می کردم که واقعا اراده قوی می خواد برای لاغر شدن و با شنیدن این فایل به اشتباه خودم پی بردم و چون لاغر شدن آسانترین کار دنیاست از ایزد یکتا سپاسگزارم . 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fthesami85
   1399/04/16 10:03
   مدت عضویت: 1621 روز
   امتیاز کاربر: 359 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   با سلام برای من لاغری آسانترین کار است برای من مثل آب خوردن این شعار من است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Niikii
   1399/04/11 02:39
   مدت عضویت: 1751 روز
   امتیاز کاربر: 2176 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 40 کلمه

   با سپاس از این فایل عالی، من بسیار بسیار مشتاق تناسب اندام و لاغری همیشگی خود در کمال سلامتی و شادی و لذت و آسانی هستم. من فکر میکنم در این خصوص انضباط فکری داشتن مهمتر از اراده داشتن هست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار nana
    1399/04/28 11:43
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    بله دوست عزیز انظباط فکری عالیه و تکرار ان در میثاق نامه شرایط اطراف مرا تغییر داد واقعا

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1399/04/02 19:00
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   ممنونم استاد از فایل عالی تون
   بهترین احساس رو به من منتقل کردین با جمله لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست
   متشکرم
   خدایا سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/03/25 10:06
   مدت عضویت: 1570 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   سلام متشکرم استاد فوق العاده بود .من واقعا مشتاق متناسب شدن هستم وهر روز باخوشحالی وذوق فراوان فایلها را گوش میکنم.چقدر نکته عالی راگفتید من همیشه فکر میکردم که باید اراداه قوی داشته باشم دقیقا الان که فکر میکنم متوجه میشم که لاغری در ذهن من یک هدف سخت بوده با وجودی که قبلا خیلی وزن کم کردم ولی ورودی های اشتباهی که در این سالهای اخیر گرفتم این باور در ذهنم نقش بسته بود که لاغر شدن سخته ونیاز به اراده قوی داره ولی چه احساس فوق العاده ای پیدا کردم که شنیدم نیاز به ارده قوی نداره چون دیگه اراده ی قوی ندارم وخیلی هم خوشحال شدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار باران
   1399/03/13 11:30
   مدت عضویت: 1715 روز
   امتیاز کاربر: 3756 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   سلام
   واقعا لاغری با روش ذهنی خیلی خیلی اسان هست.
   فقط کافیه اشتیاق و استمرار داشته باشیم و هر روز تمرینها رو انجام بدیم و مدام شرایط ایده ال نهاییمون رو تصىور کنیم، همین چند نکته خیلی راهگشا هست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sheyleen
   1399/03/01 18:46
   مدت عضویت: 1772 روز
   امتیاز کاربر: 1914 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 118 کلمه

   سلام استاد واقعا خیلی این فایل عالی بود من همیشه با خودم می گفتم من برای لاغر شدن به یک اراده قوی نیاز دارم ولی من ندارم و همین که لاغر نمیشم حالا با شنیدن این فایل عالی به خودم می گم چه بهتر همین که اراده قوی نیاز ندارم و لاغری با ذهن خیلی آسان تر هست و روی اشتیاقم باید کار کنم و لباس سایز کوچکم را تو کمد نگه داشتم تا به اون وزن و سایز برسم با این که من حدود ۱ ساله تو دوره هستم و وزنم زیاد کم نشده ولی خدا رو شکر که اضافه وزن هم نداشتم ولی به فایل گوش کردن دارم ادامه می دم تا به نتیجه دلخواهم برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/03/01 18:07
   مدت عضویت: 1608 روز
   امتیاز کاربر: 21060 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 353 کلمه

   سلام به استاد عزیز ، وااای چه فایل جالبی ، عاشق پیرهنتون شدم با جمله لاغر شدن آسونترین کار دنیاست ، من چقدر در گیر این جمله بودم وقتیکه فایلهای رایگان گوش میدادم ، این جمله را نوشته بودم و به در کمد زده بودم و هر روز بارها تکرارش میکردم اما نمیتونستم حسش کنم ذهن من اینو قبول نمیکرد میگفتم مگه میشه که لاغر شدن آسونترین کار دنیا باشه ، من این همه سال روشهای سخت مختلف امتحان کردم و نتیجه مقطعی گرفتم و همیشه روز ازنو روزی از نو بود وخیلی کار سختی بود و نیاز به اراده قوی داشت که من اراده نداشتم و همیشه شکست میخوردم ، شوهرم همیشه میگفت اگه آدم با اراده ای بودی چاق نمیشدی خب مثل من خوردنتو کنترل کن اراده داشته باش و من هر بار ضعیفتر و ناامیدتر میشدم وقتی دروه را شرکت کردم خیلی خوشحال شدم چون تنها روشی بود که نیاز به اراده نداشت به خاطر اینکه آسون بود نمیخاست رژیم سخت بگیری ، ورزش زیاد یا پیاده روی های طولانی انجام بدی دقیقا این روش با ذهن من منطبق بود چون ذهنم مقاومت نمیکرد اذیت نمشید مثل روشهای گذشته تحت فشار نبود آزاد و رها بود الان بعد از ۳ ماه که دوره لاغری را میگذرونم واقعا درک میکنم که لاغر شدن آسونترین کار دنیاس اینقدر ساده س که باورش برای همه سخته چون ذهن آدمها قبول نمیکنه که کار ساده نتیجه بزرگ داشته باشه ، من چند ماه فایلهای رایگان گوش میکردم اما لاغر نشدم فقط باعث شد که چاقتر نشم بعد خداوند کمکم کرد و شرایط خرید می‌کنم براحتی برام فراهم شد تازه تخفیف دوره هم برای تولد آیدا جان تموم شده بود و من تو تخفیف شرایط خرید نداشتم اما ناراحت نشدم چون اینقدر اشتیاقم برای لاغر شدن زیاد بود که دیگه به قیمتش فکر نمیکردم و الان هم از نتیجه بسیار راضی هستم و این دوره را به همه دوستان پیشنهاد میکنم اگر مشتاق باشین پولش براحتی جور میشه ، استاد عزیز واقعا از شما ممنونم بخصوص بابت این فایل که باعث شد روی خودم مروری داشته باشم و انگیزه ام برای ادامه راه قویتر بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 367 کلمه

   سلام خدمت استاد لزیز و دوستان خوبم
   واقعا لاغری با ذهن اراده قوی نمیخواد تنها باید هر روز استمرار به خرج بدیم من حدود یکسال هست که در این دوره هستم و یادم نمیاد تو هیچ زمطنه ای از اون اراده به خرج داده باشم خودم دو خیلی راحت گذاشتم و حتی برای کم شدن غذام اراده ای به خرج ندادم اصلا خود به خود غذام کم شد درصورتیکه من قبلا سابقه های رژیم رو به دفعات دارم که اونجا مثلا اراده هم به خرج میدادم ولی این اراده هم دیری نمی پایید و تموم میشد و من یا نتیجه قابل توجهی نمیگرفتم یا برمیگشتم .اما الان بدون داشتن اون اراده و سختی کشیدن بدون ورزش و همه اینها وزن خیلی زیادی کم کردم و اصلا خیلی از قسمتهای نافرم بدنم اب شده و حتی شکمم که اوایل فکر میکردم حتی با لاغر شدنم ازبین نمیره الان خیلی تغییر قابل توجهی داشته در صورتیکه خوب یادم هست در یک دوره که من هم رژیم سفت وسخت داشتم و هم هفته ای سه روز به باشگاه میرفتم و خیلی تمرینهای سنگین زیر نظر مربی انجام میدادم و واون موقع لاغری من برام خیلی عالی بود و خیلی از خودم تعریف میکردم به خاطر ۹ کیلو کم کردن وزن توی حدود ۷یا ۸ ماه بود فقط ۹ کیلو با این همه رژیم و ورزش و اب کرفس و قهوه تلخ و …..
   اما الان توی دوره نه رژیم داشتم نه حسرت خوردن چیزی به دلم مونده و هر وقت هرچی حوس کردم خوردم ،اصلا اصلا حتی یک پیاده روی ساده هم نکردم خیلی بیشتر از اون موقع وزن کم کردم و هیکلم قشنگ تر از اون موقع شده وقتی میخواستم برم باشگاه عزا میگرفتم 😂 حالا گاهی تو رختخواب دراز کشیدم فایل گوش میدم .
   واقعا خیلی اسونه این لاغر شدن با ذهن .چون همه سختیهایی که توی همه کارها داریم به خاطر اینه که ذهنمون همراه مانیست و ما به خاطر راه مخالف رفتن لا ذهن باید خیلی اراده داشته باشیم تا با ذهنمون یه جورایی بجنگیم که اخرش هم ذهن برنده میشه .
   اما الان اولین کاری که کردیم موافقت ذهنمون رو جذب کردیم و به همین خاطر ذهن خودش بدون سختی کارها رو ردیف میکنه .
   خیلی عالیه .خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/02/25 13:05
   مدت عضویت: 1674 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   سلام ممنونم استاد بابت اینکه اینقدر عالی این باور رو درما میسازید که لاغرشدن اسانترین کار دنیاست
   همه چی باوره همه چی باوره ،کاملا درسته حرفای شما و کاملا باهاش موافقم و چقدر حس خوبی میده تنبلانه و با لذت ولی با اشتیاق به تناسب برسیم،اراده داشتن همون مقاومت داشتنه،تمرکز بیشتر بر چاقی داشتنه،وسخت بودنه مسیره ،در صورتیکه تمام هدف از خلقت ما لذت بردنه،اسون گرفتنه،در لحظه بودنه،پذیرفتن بدون مقاومته همییییین،به خدا فقط همینه همیشه از اساتید میشنویم که تو فقط بخواه چگونگیش به تو مربوط نیست و اونو فقط به خدا بسپار برای لاغری هم به محض اینکه بپذیریم که خیلی ساده و راحت و با لذت اتفاق می افته کم کم نشانه ها رو میبینیم و ادامه میدیم ❤❤

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 114 کلمه

   اراده داشتن مال چیزهای سخته ! لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست فقط باید با اشتیاق و استمرار بهش برسیم ایشالله !
   ذهن همیشه به سمتی می ره که براش اسونتره !پس باید لاغر شدن و در ذهنمون کوچیک کنیم این همه آدم لاغر شدن پس من هم می تونم فقط با اشتیاق باید مسیر و طی کنیم و لذت ببریم در طی راه از همه چی !
   بازم من دیشب موقع شام یه قاشق از غذام و نخوردم هر چند شیطونه می گه یه قاشق که چیزی نیست ولی الان چند روز هست که دوباره به حرف فرشته درونم گوش می دم یعنی تا می گه و دست می کشم و ادامه نمی دم دیگه!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/02/10 21:39
   مدت عضویت: 1759 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام استاد عزیز ودوستان گرامی خسته
   اخی ش خدا را شکز ک برای لاغری احتیاجی ب اراده نداریم وراحتر میتونیم ادامه بدیم ومثل اب خوردن ب لاغری برسیم
   فقط بایدبرای لاغری استمرار داشته باشیم شوق واشتیاق رادرخودمون بیشتر کنیم
   با دیدن عکسهای شگفتی سازان ب ذهن مون مدرک نشون بدیم ویاد اوری کنیم همانطوریکه دوستان عزیرمون ب راحتی ومثل اب خوردن لاغر شدن من هم میتونم لاغر بشم
   برای لاغر شدن هیچ احتیاجی ب سختی کشیدن نداریم ونباید مدام ب خودمون باید ونباید کنیم وازادش بزاریم
   چون اگر اذیت ش کنیم خسته وناامید میشود وخودشو در مقابل چاقی ناتوان می بیند فقط ادامه بدهیم با گوش دادن ب فایلها وانجام تمرینات ونوشتن
   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست
   همانطوریکه ب راحتی چاق شدیم همانطور هم مثل اب خوردن لاغر میشویم
   استاد سپاسگذارم
   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/02/05 21:15
   مدت عضویت: 1611 روز
   امتیاز کاربر: 9998 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 118 کلمه

   سلام. گام شصت و ششم :
   برای لاغری اراده لازم نیست، استمرار لازم است.
   اثبات این جمله: افراد سخت کوشی که در زندگی خیلی سختی کشیدند و با اراده ی محکم، پیروز شدند ولی چاق هستند. اگر اراده موثر بود آنها با آن نیرو می‌توانستند لاغر شوند اما نشدند.
   من برای لاغری با ذهن، استمرار فوق العاده ای دارم.
   باور دارم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.
   نشانه :دیروز مامانم منو دید و گفت تو واقعا لاغر شدیا. ?
   نشانه :استاد که هر فیلم و لایوی که می‌گذاره تغییر مثبت در چهره و اندام شون مشهوده. کافیه فیلم های سال قبل رو با امسال مقایسه کنید.
   شگفتی سازان نشانه و تاییدی محکم بر راحت بودن و مطمئن بودن لاغری با ذهن هست.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1398/12/23 13:56
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 583 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراهم
   استاد صحبت های شما در این فایل هم نشانه ای بر صحت صحبتهاتون در اون فایل پندار نیک – گفتار نیک و کردار نیک است . چون ما در پی شکست های مکرر در کاهش وزن اول با خودمون فکر کردیم لاغر شدن چقدر سخته و بعد به خودمون و همه می گفتیم که هر کاری انجام می دهم لاغر نمی شوم و بعدنتیجه افکار و حرفهام در جسم من ظاهر شد .در مورداستفاده از واژه اراده گفتیدکه چه عولقب بدی داره .به نظر من ما وقتی از این واژه استفاده می کنیم که یک کاری را سخت بدونیم و بخواهیم یک جنگی را شروع کنیم و در طی فایل ها شما بارها گفته اید که اگر منفی باف اومد گفت نمی تونی این روش هم جواب نمیده باهاش نجنگ و بگو آره تو درست میگی چون اگه باهاش بجنگی و بگی نه یک روشی پیددا کردم چنین و چنان .و اون حرفتن که گفتید چرا سخت می دونید چون راه اشتباهی قبلاً انتخاب کرده بودید هم کاملاً درست .من موقع گوش کردن فایل در حال آشپزی کردن بودم .به همبن جای صحبت های شما که رسیدم که روش اشتباهی انتخاب کردید وگرنه لاغری آسانترین کار دنیاست ، یادم اومد از وقتی ازدواج نکرده بودم و مامانم در تابستان سبزی قورمه سبزی می گرفت و ما چند روز درگیر پاک کردن و خُرد کردن و سرخ کردن اون بودیم .و برای من همیشه تهیه سبزی قورمه سبزی زمستان مشکل ترین کار بود اما الان که سبزی را سرخ کرده می خرم وخودم به کمک کارگر روی اجاق گاز بزرگ سرخ می کنیم سبزی سرخ کردن خیلی برام راحته .پس قبلاً روش تهیه این ماده غذایی سخت بوده .حتی بعضی اوقات که من وقت ندارم از تولید کنندگانی که به تمیزی و بالا بودن کیفیت محصولشان اطمینان دارم سبزی سرخ کرده آماده میخرم .اگر توجه کنیم خیلی از کارها به خاطر عوض شدن روش تهیه شان امروزه خیلی آسانتر شده و و برای ما دیگه سخت نیست .در زمانهای اجداد ما رفتن به مکه یک سال طول میکشید و سفر به حج خیلی سخت و شاید بی بازگشت بود .ولی الان بعضی از اشخاص در سال ممکنه چند بار مشرف شوند . حالا دیگه لاغری برای من هم به استناد لاغری شما و ده ها شگفت انگیز آسانترین کار دنیاست و اراده پولادین لازم نداریم .مثال باز کردن پیچ را که فرمودید یاد وقتی افتادم که درب یک شیشه را نمی تونیم باز کنیم ، وقتی تجربه نداشتیم چاقو می اوردیم و دستمونو می بردیم و بعد یاد گرفتیم زیر شیر آب گرم بگیریم انبساط پیدا میکنه به راحتی باز میشه بدون هیچ تقلایی .الان هم همینه تقلا لازم نیست .خیلی راحت وزن میاد پائین .این روزها مانتوی 5 سال قبلم را می پوشم و کِیف می کنم که روز به روز هیکلم داره کوچکتر میشه بدون هیچ زحمتی و در حالی که هر چیزی را که میل دارم می خورم اما به وقت ندای گرسنگی بدنم شروع می کنم و به محض پیام سیری دست می کشم .نمی دونم چرا حرص نمی زنم زیاد بخورم ، شایدیکی از دلایلش این بود چون قبلاً می ترسیدم بعداً به خاطر رژیمی دیگر من منع بشم تا جایی می تونستم می خوردم بدون توجه به طعم و لذت بردن از اون . از خدا و از استادعطار روشن بسیار سپاسگزارم که باعث شدند من به راحتی زندگی کنم و از زندگی و خوردن غذاها لذت ببرم و زندگی شادی را تجربه کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار faridehhasani5455
    1399/02/08 19:13
    مدت عضویت: 1690 روز
    امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 242 کلمه

    روز ۶۶تکرار
    سلام‌
    از بچگی که رژیمو شروع کردم ومیتونستم ساعت های زیادیو گرسنه بمونم وبعدش لاغرتر میشدم ،احساس کردم من دختر با اراده ای هستم ،هر جا صحبت از ارده و رژیم وسختیش بود منو مثال میزدن ومن هم باور کرده بودم لاغر شدن سخته واراده قوی میخواد واسه همین همیشه از چاقتر شدن میترسیدم که مجبور بودم اراده بیشتری بخرج بدم وپدر خودمو در بیارم ،الان هم تو هر کاری که سختی داره میگن اراده فقط فریده ومن باور کردم برای هر کاری باید سختی بکشم ،والان دارم یاد میگیرم که لاغر شدن آسونترین کار دنیاست مثل آب خوردن واین برای ذهن قدیم من تعریف نشده ،ورد زبونم این بود که من سریع چاق میشم ودیر لاغر والان باید این فرمولو عوض کنم وباید قبول کنم که لاغر شدن راحته،طبیعته بدن منه،بیس بدن من تناسب وسلامتیه وچه حس اطمینانی بهم میده که دیگه نمیترسم ،خیالم راحته،به بدن و ذهنم اعتماد میکنم ومیدونم منو به هدفم میرسونه
    من یه فرمول مخرب که داشتم این بود که هر سفر ۳روزه منو ۴کیلو چاق میکنه وهمیشه میترسیدم و واقعا هم ورم میکردم وچاقتر میشدم ولی این دومین سفر منه تو این ۴ماه ونیم که از شروع دوره م میگذره،الان که تو سفرم حواسم به سیری وگرسنگیم هست اگر گرسنه نباشم با همسفرام غذا نمیخورم ،اگر میل نداشته باشم میوه،چای،تنقلات نمیخورم ،خیالم راحته که حتی زمان هاییکه تو سفرم ،بدنم کار خودشو بلده ومنم آسوده به لذت بردن از سفرم میرسم
    لاغر شدن آسونترین کار دنیاست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16070 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 124 کلمه

   اشتیاق زیادی دارم برای متناسب شدن و با لذت و به راحتی می خوام لاغر شم!
   من اولین نشونه و در خودم دیدم اون هم با گفتن اطرافیان بهم که چقدر لاغر شدی!
   من قبل از دوره هیچ نشونهای ندیده بودم از کسی و خودم اولین نفر بودم که اینو با فایلهای رایگان شروع کردم و یه جوری چون ساده بود به دلم نشست چون رژیم خاصی نبود برای من سخت بود که برای خودم غذا جدا درست کنم و برای همین خیلی به دلم نشست با اینکه وقتی شروع کردم مجبور بودم یه سفر چند روزه داشته باشم و همش غذای بیرون بخورم ولی خیلی خوب بود اوایل خیلی گرسنه می شدم دم به ساعت ! ولی حالا می شینم به انتظار گرسنگی!?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار angelikia4040
    1399/07/05 22:55
    مدت عضویت: 1430 روز
    امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 68 کلمه

    سلام استاد گرامی،چقدر این فایل زیبا بود من حدود دو ماه دارم فایلهای رایگان شما رو گوش میدم و شش کیلو کم کردم این رو باور کردم که لاغری آسانترین راه برای لاغری ، چند وقتی با خودم فکر میکردم من چقدر آسون گرفتم داشتم به خودم شک میکردم که این فایل به دادم رسید و من مطمئن شدم دارم درست حرکت میکنم ممنونم ازتون ، خدایا شکرگذار

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/10/14 21:28
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 376 کلمه

   روز شصت و ششم تکرار:
   برای لاغر شدن نیاز به اراده ندارید:
   منم جزو کسانی بودم که خودمو در مقابل چاقی شکست خورده می‌پنداشتم و فکر می‌کردم که با اینهمه اراده که باعث شده من در سایر موارد زندگیم موفق باشم در مقابل چاقی کم اوردم.
   خوشبختانه حالا میدونم که برای متناسب شدن فقط باید روی ذهنم‌ کار کنم و بپذیرم که چقدر اسون ذهنم میتونه همونطور که منو تانیمه ی راه رسونده به تناسب نهاییم هم برسونه.
   هر کدوم از ما به شنیدن بارها و بارهای جمله‌هایی نظیر:
   لاغر شدن خیلی آسونه.
   لاغر شدن نباید با رنج و سختی همراه باشه.
   هیچکدوم از ما با سختی و رنج چاق نشدیم.
   واقعا نیاز داریم تا باورهای غلطی رو که برای سال‌ها در درون ما ریشه دووندن اروم اروم بتونیم کاملا خنثی کنیم. برای همینه که شنیدن مداوم و تکرار فایل‌ها انقدر حس خوبی بهمون میده. در حالیکه معمولا تکرار مطالب قبلا شنیده یا خونده شده در سایر موارد حوصله‌ی ادمو سر میبره ولی در مورد فایل‌های ما این موضوع صدق نمیکنه و حتی ادم فکر می‌کنه بعضی چیزا رو برای اولین باره که میشنوه.
   من فکر می‌کنم شنیدن چندین‌باره‌ی این مطالب باعث میشه باورهای جدیدمون عمیقتر در لایه‌های ذهن ما نفوذ کنه و قدرت کسب کنه و چون الان ذهن‌ما مشتاق لاغریه تکرار به نظرمون خوش‌آیند میاد. من خودم اگه در شروع دوره هر فایلو یه بار گوش میدادم و فکر می‌کردم کافیه الان ممکنه دو بار یا سه بار گوش بدم و بازم احساس کنم تکرارشون لازمه.
   چقدر خوبه که متناسب شدن نیاز به اراده و سختی و رنج و تلاش فراوان نداره و استمرار و داشتن حس خوب به تنهایی کافیه.
   من به‌شخصه تمام مدت حواسم به حسم هست که خوب باقی بمونه و هر جا هر اتفاقی هر موضوعی باعث بشه من ناراحت بشم یا استرس بگیرم زود زنگ خطر برام به صدا در میاد که دارم به چیزی توجه می‌کنم که ارزش توجه نداره و اصلا فرقی نمیکنه که مربوط به تناسب باشه یا نه.الان دیگه معیار توجه و پیگیری مسائل برای من با گذشته خیلی متفاوته و همش برمیگرده به اینکه در راستای ایجاد و تداوم احساس ارامش و لذت و شادی باشه.
   شاید کنترل کامل روی خودم نداشته باشم اما صرف آگاه بودن به معنای حرکت در راستای مسیریه که مایل به ادامش هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار من میتوانم
    1399/02/05 17:52
    مدت عضویت: 1611 روز
    امتیاز کاربر: 9998 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 115 کلمه

    سلام موضوع تکرار کردن که شما بهش اشاره کردید و من خیلی لذت بردم چون در خودم میبینم که من علاقه ای به تکرار نداشتم و معمولا سعی می‌کردم درس هام رو هم بار اول دوم یا بگیرم. اما الان بیشتر از یکسال و نیم هستش که من واقعا با عشق به فایل هایی که بارها گوش دادم بازم گوش میدم. هنوز مینویسم حتی تمرین هایی که قبلا نوشتم اما باز هم دوست دارم بنویسم و بنویسم و تکرار کنم و استمرار داشته باشم. این راه خیلی با روح و ذهن من هماهنگ و یکیه چون ازش سیر نمیشم و همیشه دوست دارم ادامه بدم و بیشتر و بهتر نتیجه بگیرم و باز ادامه بدم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سپیده منیعی
   1398/10/14 16:42
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 11269 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,058 کلمه

   من ی خاطره دارم از حدود ۵ماه پیش که این فایلو استاد گذاشتن دقیقه در بهبه اسباب کشی بودم دست تنها و کلافه اصلا نمیدونستم از کجا باید شروع کنم چون تا حالا اسباب کشی هم نکرده بودم و حتی خواهرم که قبلا امید داشتم لااقل کمک فکری بهم میکنه مسافرت بود ی جوری وسط اثاث مونده بودم که دلم میخواست فرار کنم شبا از زور اینکه چطوری اینارو جابجا کنم گریه میکردم حالا جالبه من هم داشتم از مستاجری راحت میشدم هم خونه جدید ،خونه ی رویاهام بود،خودم همه چیشو دیزاین کرده بودم ولی عوض لذت بردن از شرایطی که سالها آرزوم بود گریه میکردم?‌بعد بازم از دست خودم عصبانی میشدم که چرا اینجوریم من.خلاصه حدود دوهفته قبل از تاریخ باربری این فایل مثل ی نیروی برق قوی ذهن منو روشن کرد که بابا اینم ذهنیه،مثل همون چاقی که تو فقط دنبال فشار و استرس بر جسم بودی و موفق هم نمیشدی.دقیقا دوتا جعبه جمع میکردم بعد خسته و افسرده میشدم و ولش میکردم و چون زمان محدود بود ، فکر کار نکرده و وقت نداشته منو بی اعصابتر و خسته تر می‌کرد در نتیجه هیچ کاری نمیتونستم بکنم عین رژیم گرفتن که دوروز رژیم میگرفتم و روز سوم خسته میشدم و ولش میکردم ،و چون همیشه تایم و عدد وزن تعیین میکردم و میدیدم نمیشه و نمیرسم استرس میگرفتم و بدتر می‌شد اوضاعم.ولیییییی این جمله :ی کاریه دیگه چندروز کار داره بعد تموم میشه به همین راحتی )منو خیلی تقویت کرد جوری که اصلا آدم سابق نبودم و اصلا فکر نمیکردم دارم چی کار میکنم ،وای چی میشه،اونو چه کنم.دقیقا متمرکز میشدم رو ی کار بدون فکر اضافه و با خودم تکرار میکردم به قول کمپانی نایک؛فقط انجامش بده (چقدر نوشتن تمرین تاثیر داره در ریز شدن و حلاجی مشکلات ذهنی من)استاد مرسی که این بسترو فراهم کردید?خلاصه من اینقدر زبل شده بودم و ساحل امن نمیتونمو ترک کرده بودم که ظرف دوروز کل خونه جدیدو به تنهایی چیدم و حتی پلن مسافرت هم ریختم و خیلی اتفاقی در اوج شلوغی ‌کار وهزار داستان ی مسافرت عالی هم رفتم و اون تجربه تلخ و کابوسو دقیقا با همین ی فایل ۲۰دقیقه ایی من به ی خاطره شیرین تبدیل کردم و خداروشکر واقعا که در زمان مناسب من این راهو پیدا کردم و اصلا کلا مسافر سرقفلی این سفر شدم و امکان نداره بتونم بی این دوره زندگی خوبی داشته باشم…الهی شکر واقعا .به قول شمس تبریزی؛هرچی بیشتر شکر کنی،چیزهای بیشتری برای شکر گذاری خواهی داشت?شاید خود شمس تبریزی هم چاق بوده که تونسته به این بعد از عرفان برسه?هیچ وقت فکر نمیکردم روزی به خاطر چاقی خداروشکر کنم‌،من حتما و قطعا اگه چاق نبودم اینقدر آدم درگیر فکریات نمیشدم چون چرایی در ذهنم شکل نمیگرفت که چرا من اینجوری چاق آفریده شدم و مثلا دختر خالم لاغر که دنبالش برم و در نهایت این راه برام بازشه ،الان که دارم این خاطره رو مرور میکنم دقیقا میفهمم چون من تا حالا اسباب کشی نکرده بودم فقط ی تصویر که سخته در ذهنمه بود خیلی راحت بد از شنیدن ی جمله نگاه من هم عوض شد و اون حلقه باورم بزرگ شد ولی در مورد چاقی اگه اغراق نکنم من بالای هزار بار شکست خورده بودم‌برای همین خیلی سریع تصویر عوض نمیشه و زمان میبره اصلا صبر کنم ببینم??واسه همینه که استاد اینهمه فایل در دوره قرار میده چون اگه من ی نگاه اشتباه داشتم مثل اسباب کشی با همون ی فایل اول اصلاح شده بودم .عجب:گاهی زبانم قاصره از اینهمه شگفتی.استاد خدا قوووت❤️❤️از حال خوب امروزم بگم اصلا چند روزه کلا چرخ دنده های زندگی خیلی راحت‌تر برام میچرخه و دقیقا کافیه من چیزیو بخوام یا بهش فکر کنم دقیقا انجام میشه ی جوری که از خودم میترسم اصلا ،اصلا میترسم فکر ناجور بکنم نکنه سریع واقع بشه که البته این باورم دارم که جهان خیلی دیرتر به فکر منفی جواب میده.اوه اوهه اینو بگم که من از شروع دوره تکرار با خودم قرار گذاشتم که تختمو مرتب کنم‌و ای نشونه ایی باشه برای اینکه من میخوام به انضباط فکری برسم یا مثلا یخچال نشونه ایی برای من توجه کمتری به مواد غذایی دارم.خلاصه طی ی ماه گذشته که دوباره چاقی بر من عارض شده بود همرو انجام میدادم ولی خیلی محو یعنی تختو درست میکردم(اینم بگم من دقیقا بعد از ۳۴سال سن تختمو درست میکنم و فقط اوایل برای نشونه بود ولی الان عادت شده )و حس خوبی میده بهم،امروز حالا من این کارو کردم و جمله رو تکرار کردم یهو در حین ناهار درست کردن داشتم غذایی میپختم که همیشه جز نقاط ضعفم بود چیز خاصیم نیستااا ی پاستای معمولی و یعنی من اگه زمانی پاستا میپختم و ازش باقی میموند شب خوابم نمیبرد تا برم اونو تا تهش بخورم و خیالم راحت شه ،ی مدت خودمو منع کردم از پختنش بعد جوری ولع پیدا کرده بودم که نصفه شب منی که کلا زیاد اهل آشپزی نیستمو ی نیرویی بلند می‌کرد ی قابلمه گنده درست میکردم تا تهش هم میخوردم .گاهی اینقدر زیاد میپختم که دیگه خفگی اجازه عمل نمیداد که ادامه بدم زنگ میزدم دوستم یا خواهرم که تروخدا بیا من اینو پختم ببرید شما شام بخورید من دیگه حالم داره ازش بهم میخوره،بعد ی مدت شروع کردم به اینه منع ،ولع میاره.بیا مثلا جای گوشت مرغ بریز توش یا سویا.با سبزیجات حجمشو بیشتر کردم،روغن اصلا نمیریختم که کالایش کمتر شه ولی ..اصلا بابا موضوع چیز دیگه ایی بود اصلا فرقی نمیکرد خوشمزه باشه یا بدمزه .هرچی بود من باید تا تهش میرفتم.دقیقا داشتم به گذشته ام و رابطه ام با این غذا فکرمیکردم و همین فایل هم داشت پلی می‌شد،آقاااااا من یهو به خودم اومدم دیدم دارم از تو هال گردن میکشم تختو نگاه میکنم و میگم من میخوام به انضباط فکری دست پیداکنم???واااای که چه حالی کردم.اصلا دیگه همه ی فکرای بد رفت و ی ارامش ملایم جاشون گرفت و من با اینکه بسیار گرسنه بودم و ۶صبح صبحانه خورده بودم و تا ۳هیچی نخورده بودم خیلی راحت ته بشقابمو که اندازه دوتا قاشق بود نتونستم بخورم و گفتم این آشغاله دیگه و گذشتم به همین سادگی و زیبایی?خدای من لذتی که در سیری به اندازه هست به خدا که در هیچ چیز دیگر نیست.و دقیقا بعدش با خودم با صدای بلند گفتم من همینجوری غذا بخورم آب میشم به زودی و دقیقا خودمم تایید کرد و خندید.من و خودم امروز با حال بهتری از دیروز داریم زندگی می‌کنیم که اصلا ی جوری خوبه که هیچ وقت تصورشم نمیکردم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سپیده منیعی
    1398/10/14 21:10
    مدت عضویت: 1764 روز
    امتیاز کاربر: 11269 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 18 کلمه

    وااااای واااای به به.چه لذتی داره که آگاهی جدید هدیه بگیری???بی صبرانه منتظر شنیدنش هستم استاد نازنینم❤️❤️❤️خدا قوت????

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار nana
     1399/04/28 12:20
     مدت عضویت: 1760 روز
     امتیاز کاربر: 463 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 55 کلمه

     بسیار بی ریا و معصومانه خودتونو به تصویر کشیدید که گاها تصویری از ماها هم بوده ویا هست . انظباط فکر عجب جمله ایه . عالیه و سپاس بخاطر آرامش ذهنی بخاطر حس لذت سیری و منع خوردن و ولع خوردن . سپاس بخاطر آگاهی و حس شمس تبریزی در نوشته شما عزیز همسفر 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/10/14 15:15
   مدت عضویت: 1783 روز
   امتیاز کاربر: 24037 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 124 کلمه

   سلام استاد عزیز و گرامی و دوستان خوبم
   چقدر این فایل انگیزه دار است چقدر قشنگ و دلنشین است مخصوصا وقتیکه استاد میگویند اراده تان را همراهتان نیاورید این دیگر لاغر شدن را راحت تر از آنکه قبلا فکر میکردیم کرده است به چاقی فکر نکن راجع بهش حرف نزن بقیه کار خود بخود درست میشه کار نداشته باش چطوری انجام میشه فقط ازش لذت ببر لاغر شدن را برای خودت آسان کن تا ذهنت باهات همکاری و همراهی کند ☺??
   دانستن اینکه لاغری اینقدر ساده است باور کردنش سخت است ولیکن ما که الان با جون و دل این روش را باور داریم فقط کافیه که استمرار داشته باشیم و صد در صد به نتیجه میرسیم
   ممنونم استاد عزیز برای این آموزشهای ارزشمند ????

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 110 کلمه

   باسلام خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم
   واقعا خوشحالم که لاغری اراده قوی نمیخواست چون من از اون ادمهای بی اراده ای هستم که تو هیچ کاری اراده نداشتم وهر کاری که به من سختی وارد میکرد واذیت میشدم رو به خاطر اراده کم خودم انجام نمیدادم ونیمه کاره رها میشد اما لاغری باذهن انقدر اسان هست و انقدر شیرین ولذتبخش هست که اصلا معتاد ادامه دادن شدم واستمرار به خرج دادم وخیلی راحت دارم لاغر میشم .همانطور که چاق شدنم رو نمیفهمیدم چطور و کی به اون حد چاقی رسیدم .الان نمیفههم چطوری دارم لاغر میشم وبرام مهم هم نیست که چطور فقط خوشحالم که دارم عالی ومتناسب میشم
   ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Homira
   Homira
   1398/04/31 12:57
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   اراده لاغری داشتن
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   این فایل واقعا عالیه
   و منم تا اینجای کار خیلی آسون وزن کم کردم با این دوره‌ی شگفت انگیز نه تنها به همراه سختی نبوده بلکه راه بسیار لذت‌بخشیه
   از اینجا به بعد هم میدونم حتی بهتر از این خواهد بود
   من وقتی کاملا به تناسب دلخواهم برسم در همین مسیر باقی میمونم و از همین راه برای رسیدن به هدف‌های دیگه استفاده می‌کنم
   لاغر شدن آسون‌ترین کار دنیاست
   مقایسه می‌کنم سال‌های قبلو که چقدر برای رفتن به رستوران عذاب وجدان داشتم یا غذاهای دلخواهمو خیلی کم تو برنامه‌ی غذاییمون میذاشتم چون برام سخت بود که در مقابلشون مقاومت کنم
   اما الان برام هیچ فرقی نداره کجا و چه غذایی بخورم میدونم که بدنم مناسب‌ترین مقدارو برای سلامتی و متناسب کردن من تشخیص میده و من فقط کافیه به پیام بدنم توجه کنم و همه چی در بهترین حالت خودش پیش خواهد رفت
   مرسی استاد??
   شما بی‌نظیرید
   چقدر خوشحالم که شانس اینو داشتم در این مسیر قرار بگیرم
   خوش به حال من و همه‌ی کسانی که این فرصت رو به جسم و روحشون میدن که مسیر صحیح رو ببینن و انتخاب کنن و باقی عمرشونو در رفاه آسایش آرامش لذت و صد البته متناسب بگذرونن

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم