0

ویروس چاقی خطرناک تر از کروناست

اندازه متن

به نام خدای مهربان

از زمانی که به لطف خداوند در مسیر لاغری با ذهن قدم گذاشتم و برای اولین بار در زندگی تجربه لاغری آسان و بدون بازگشت را تجربه کردم تمام جنبه های زندگی من تحت تاثیر قرار گرفت، و این موضوع سبب شد که خیلی بیشتر از زمانی که اضافه وزن داشتم به تاثیر چاقی در زندگی خودم پی ببرم.

همانگونه که یک ویروس چند کیلوبایتی می تواند تمام سیستم یک کامپیوتر را بهم ریخته و در عملکرد آن اختلال ایجاد کند، چاقی هم مانند ویروسی ویرانگر تمام زندگی مرا تحت تاثیر قرار داده بود.

سلامتی من را تحت تاثیر قرار داده بود، عزت نفس مرا تخریب کرده بود، شور و اشتیاق من برای زندگی کردن را نابود کرده بود، کسب و کار من را تحت تاثیر قرار داده بود، روابط من با همسرم و اطرافیان را مخدوش کرده بود و تاثیرات مخربی که هر کدام از ما تجربه کرده ایم.

شناسایی ویروس چاقی، کار سختی نبود چون علائم ابتلا به آن به وضوح در جسم و روح من مشخص بود، اما پیدا کردن راه مقابله با آن کاری سخت و طاقت فرسا بود.

سالها در جستجوی راهی برای مقابله با این ویروس خانمانسوز بودم، راه های مختلفی را تجربه کرده بودم اما هر بار ناامیدتر و ناتوان تر در برابر ویروس چاقی میشدم.

باور کرده بودم که قادر به شکست دادنش نیستم و سرنوشت من با این ویروس کشنده گره خورده است.

در تمام 35 سال زندگی توام با اضافه وزن با تمام سختی ها و شکست هایی که از چاقی خورده بودم اما هرگز عبارت رایج بین افراد چاق “همینی که هست” را نپذیرفتم و همین یک باور صحیح که مانند دیگران قبول نکردم “همینی که هست” سبب شد که به لطف خدای مهربان به مسیر لاغری با ذهن هدایت شوم.

وقتی با این روش لاغری آشنا شدم از همان روز اول اطمینان داشتم می توانم با قدرت ذهنم لاغر شوم چون تقریبا همه روش های لاغری را امتحان کرده بودم و اگر چه هیچ نتیجه ای در شروع مسیر لاغری با ذهن نگرفته بودم اما از ناکارآمد بودن سایر روشها مطمئن بودم و همین اطمینان سبب شد که با اشتیاق و انگیزه ی موفق شدن مسیر لاغری با ذهن را طی کنم و نتایج لاغری من از طریق قدرت ذهن به حدی عالی بود که نه تنها زندگی خودم بلکه زندگی افراد بسیاری را دگرگون کرد.

یادگیری اصول عملکرد ذهن سبب میشود مهارت ما برای زندگی کردن افزایش پیدا کند، دیگر مانند دیگران نخواهی بود، افکار شما متفاوت خواهد بود، عملکرد شما به نسبت اطرافیانتان تغییر میکند و در نتیجه تمام جنبه های زندگی شما تحت تاثیر قرار می گیرد.

عادت کردن یا پذیرفتن، یکی از ویژگی های عملکرد ذهن برای کاهش فشار روحی و استرس ناشی از مواجه شدن با موضوعی است که سخت و رنج آور است، این ویژگی ذهن برای کاهش بار منفی افکاری است که به شدت به عملکرد ایمنی بدن را مختلف میکند

اما این عملکرد فوق العاده ذهن برای تسکین درد و رنجها در مورد چاقی به این شکل عمل نمیکند و توضیحات این فایل تصویری درباره این ویژگی مهم ذهن در مواجه شدن با چاقی است.

ایمان دارم استفاده از این فایل آموزشی و عمل کردن به آنچه گفته شده است تاثیر فوق العاده ای در عملکرد شما برای شناسایی ویروس چاقی دارد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.50 از 4 رای

https://tanasobefekri.net/?p=20463
برچسب ها:
4 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/09/27 15:11
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 659 کلمه

   یکی از ویزگیهای ذهن ما عادت کردن هست
   ذهن بعد از مدتی هر شرایطی رو هر چند سخت و ناگوار و رنج اور رو میپدیره و عادت میکنه چرا ؟
   برای اینکه جسم ما صدمه نبینه و تخریب نشه .
   ذهن به هر چیزی عادت میکنه و میپدیره به خاطر اینکه فشار رو کم کنه و تخریب روی بدن صورت نگیره انگار که یه هورمونی به نام بی خیالی در بدن ما ترشح میکنه تا ما اسیب نبینیم .
   وقتی در یک استرس و نگرانی زیاد باشیم ذهن بعد از مدتی این حجم فشار و و رنج و سختی رو کم میکنه و ذهن میپدیره اون شرایط رو چون اگر انسان در اون سطح بالای نگرانی بمونه عمر زیادی نخواهد کرد و از دنیا میره بنابراین ذهن کاری میکنه که اون سطح نگرانی و استرس رو پایین بیاره با عادی شدن اون موضوع و نگرانی .

   حالا اگر ما یه دفعه چاق میشیدم و نگرانی ما بالا میرفت بازم ذهن باید یه کاری میکرد که از اون سطح استرس و نگرانی خا رج بشیم اما نه چاقی ارام ارام هست و ما متوجه نمیشیم و در ضمن در مسیر چاقی ما فقط لدت بردیم و خوشحال بودیم و هیچ کس با رنج و سختی که چاق نشده همه ی ما با لذت و ارامش چاق شدیم درسته دیگه وقتی کار به جای باریک کشیده شده و خیلی چاق شدیم اعتماد به نفس نداشتیم از خودمون بدمون اومده و یا حال بدی داشتیم اما در مسیر چاقی با سختی و زجر و ناراحتی چاق نشدیم بنابراین ذهن با چاقی خیلی به عنوان چیز بدی و سخت و رنج اوری برخورد نمیکنه .
   دلبل اینکه با چاقی برخوردی نمیکنیم چون فشار روانی اون همیشه با ما نیست حالا یه جاهایی که کسی حرفی میزنه یا نتونیم کار خاصی کنیم و و یا …. کمی ما تحت تاثیر و فشار قرار میگریم اما چند ساعت یا چند روز بعد دوباره یادمون میره .
   چاقی پذیرفتنی هست در واقع یکی دو روز ناراحتیم اما دوباره خودمون میشیم یکی دو روز کسی چیزی میگه ولی دوباره خودمونیم
   در مورد چاقی هم باید مثل ویروس کرونا که شرایط فعلی جامعه هست به عنوان چیز خطرناکی نگاه کنیم تا راه حلش رو پیدا کنیم ولی دست از تلاش نکشیم و از هر راهی که به نظر خودت صحیح هست اقدام کن ولی چاقی رو نپذیر چون ذهن عادت میکنه به چاقی نپدیر من چاقم و همینه که هست نه باید تلاش کنیم و راه درست رو پیدا کنیم
   منم سالها تلاش کردم از راه ورزش و رژیم سخت و … میخواستم لاعری رو به دست بیارم و اصلا نمیتونستم بپدیریم چاقی حق منه و منم اینطور خلق شدم پس دیگه همینه که هست نه ناراحت میشدم یا گریه میکردم ولی همچنان تلاش میکردم و دنبال راه ای میگشتم و همش از خودم سوال میکردم چرا من نباید مثل خیلی از متناسبها بخورم و زندگی کنم و لاعر هم باشم و اینقدر به دنبال کسب تجربه ی لاعری بودم و پیگیری میکردم تا با این روش و راه درست لاعری با ذهن آشنا شدم و به این مسیر عالی هدایت شدم
   من از راه درست لاغری با ذهن میخوام به لاعری برسم و هر روز تلاش و سعی خودم رو میکنم که به فایلها و دورها گوش کنم و حتما عمل کنم
   فقط باید راه درست رو پیدا کنیم
   من به دنبال تجربه ی لاغری هستم و میدونم خیلی تجربه ی شیرینی هست
   هر لباسی و هر رنگی رو میپوشم
   درد و بیماری ها نیست
   سنگینی رو نیست
   افسردگی رو نیست
   حرص و ولع و زیاد خوردن رو نیست
   و…

   و هر کسی این تجربه ی شیرین رو نخواهد داشت فقط یه فرد چاق که در این مسیر درست قرار بگیره میتونه این لدت لاغری رو پیدا کنه
   من به دنبال این تجربه ی لاعری و این سبک زندگی هستم و میدونم خییلی بیشتر از یه فرد متناسب فابریک لدت میبرم و ارزشش رو میدونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/07/09 18:36
   مدت عضویت: 1125 روز
   امتیاز کاربر: 5870 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 235 کلمه

   سلام بر استاد و دوستانی که آرزوی متناسب شدن دارن….
   استاد شاید یه وقتایی از سر درموندگی موقت گفته باشم همینی که هست.سرنوشت من اینه .باید چاقی رو بپذیرم‌…ولی نه. ته وجودم قبول نداشتم.‌دا؛م توی اینستا و اینترنت دنبال رژیم های لاغری بودم .با وجود اینکه هزینه شو فقط پرداخت میمردم وته دلم ناامید از اجراشون بودم ولی فقط کورسوی امیدی بود تا اینکه تو همین سرچها تو اینستا شما رو دیدم.‌بخدا هنوز فقط متن یکی از فایلاتونو خونده بودم داشتم از خوشحالی و اشتیاق ضعف میکردم. عین بچه ها بالا پایبن میپریدم.‌فایل اول رو که گوش کردم دنیام عوض شد. یادمه شب بود.‌با یه احساس آرامش و سبکی خوابیدم که نگو.‌نظر کرده خدا منم‌ .خدا صدای ناله ها و ناامیدی مو شنیده بود.الانم که دارم فعلا دوره رایگان رو یک ماهه گوش میدم چنان آرامش و اشتیاقی دارم .هر روز صبخ زود بیدار میشم که قبل بقیه بیدار شن یه فایل رو گوش بدم و بنویسم.منم یه بار مچقت طعم لاغری البته نه تناسب اندام ایده آل رو چشیدم. تموم حرفاتونو‌ میفهمم. رفتم تو‌یه مغازه و هر چی آورد رو پوشیدم و از ذوقم همه رو خریدم.‌حیف وصد حیف که یک سال بیشتر دووم نداشت اون لاغری.‌ولی الان قبول دارم بهترین راه لاغری با ذهنه. من مسیر لاغری با ذهن رو‌خودم انتخاب کردم وبا جان و دل ادامش میدم.شعار من…میخونم گوش میدم مینویسم عمل میکنم واستمرار دارم….
   استاد بزودی عکس شگفتی مو واستون میفرستم….خوشحالم باشمام….خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار qazal.jahangiri.73
   1399/01/05 14:24
   مدت عضویت: 1289 روز
   امتیاز کاربر: 12
   محتوای دیدگاه: 44 کلمه

   وقتایی که کار داریم دوست داریم خونه ریلکس کنیم و کارهایی رو عقب افتاده ای که دوست داریم انجام بدیم الان که بهتره خونه بمونیم مدام دلتنگ خرید و مهمونی میشیم کلا ذهن ما دوست داره ساز مخالف بزنه باید افسارشو دستمون بگیریم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1398/12/24 01:30
   مدت عضویت: 1441 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   سلام
   دراین شرایط قرنطینه و موندن توی خونه به جای پرداختن به اخبار و پالس های منفی می تونیم با حفظ رعایت بهداشت دیگه این مسائل رو رها کنیم و به کارهای عقب مونده خودمون برسیم کلی مطالعه کنیم کلی کارهای خونه انجام بدیم از بودن کنار اعضای خانواده لذت ببریم از خوابیدن صبح، خوردن صبحانه بدون عجله، نرفتن سرکار ،یوگا کردن با دل و فرصت ،دیدن فیلمهای خوب و تلفن کردن به دوستای قدیمی ،خواب بعد ناهار ،پختن غذا بدون عجله ،بازی با فرزندت باهاش درس خوندن و کلی کارهای خوب دیگه که توی این مدت انجام میدم و ازش لذت میبرم .نیمه پر لیوان رو ببینیم و توکل کنیم به خدا .این هم میگذره زمان داره سپری میشه و جهان فضا زمان انیشتنی انقدر عجیب و بزرگه که نه ارزشو داره و نه وقتشو داریم به این چیزهای منفی فکر کنیم ما در برابر این گیتی لایتناهی هیچیم .خداروشکر که فرصتی بهمون داده شده که جزی از این پهناور بی انتها باشیم پس در این اندک زمان عمر طمع زندگی رو با لذت بچشیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم