0

گام ۱۵: انتظار لاغر شدن داشته باشید

انتظار لاغر شدن
اندازه متن

همه افراد چاق برای لاغر شدن تلاش می کنند اما از آنجا که انتظار لاغر شدن از خود ندارند هرگز لاغر نمی شوند.

همه ما، قبل از اینکه چاق شویم انتظار چاق شدن را داشته ایم. حتی بعد از چاق شدن همیشه قبل از اینکه چاق تر شویم انتظارش را می کشیدیم.

نقش انتظار چاق شدن

چاقی من از دوران کودکی شروع شده بود به شکلی که من هیچ تصویر متناسب از خودم ندیدم و همه خاطراتی که از اطرافیانم درباره کودکی من شنیده ام حاکی از چاق بودن من از همان ماه های اول تولد است.

بنابراین نمی توانم ادعا کنم که قبل از چاق شدن انتظار آن را داشتم اما به وضوح می دانم که همیشه انتظار چاق تر شدن را در تمام سال های چاقی ام داشته ام.

انتظار چاق شدن

سال های زیادی از عمرم درگیر اضافه وزن و ترس از چاق تر شدن بوده ام و به خوبی انتظار چاقی داشتن را تجربه کرده ام.

هر سال قبل از ایام عید نوروز مطمئن بودم که بعد از تعطیلات من چاق تر خواهم شد.

همین احساس را قبل از ماه رمضان داشتم چون می دانستم بخاطر خوردن زولبیا و بامیه، شله زرد و غذاهایی که مربوط به این ایام است حتما بعد از ماه رمضان چاق تر می شوم.

هرچه بیشتر چاق می شدم انتظار برای چاق تر شدن بیشتر می شد تا جایی که حتی از شرکت در مراسم جشن عروسی و خوردن یک پرس شام عروسی انتظار چاق تر شدن را داشتم.

انتظار چاق تر شدن بخاطر ایام خاص، شرکت در مهمانی، مسافرت رفتن، خوردن یک وعده شام و خیلی موارد دیگر را همه افراد چاق تجربه کرده اند و به خوبی می دانند انتظار چاق شدن چیست.

آرزوی لاغر شدن

تاثیر انتظار لاغر شدن

همه افراد چاق به شکل های مختلف ترس از چاقی و انتظار چاق تر شدن را تجربه کرده اند و اگر از هر فرد چاقی سوال کنید که آیا انتظار چاق تر شدن از خودت داری؟ قطعا پاسخ او مثبت خواهد بود. حتی افراد چاقی که مدت هاست چاق تر نشده اند عقیده دارند که اگر در خوردن رعایت نکنند و کارهایی که برای جلوگیری از چاق تر شدن است را انجام ندهند خیلی سریع چاق تر خواهند شد.

همه افراد چاق درباره انتظار چاق تر شدن می دانند اما همه ما چیزی درباره انتظار لاغر شدن نمی دانیم.

البته به شکل ناصحیح انتظار لاغر شدن را به واسطه استفاده از روش های مختلف لاغری در خود ایجاد کرده ایم که البته نتیجه ماندگاری نداشته است. چون آن انتظار لاغر شدن به واسطه تلاش برای لاغر شدن از طریق اجرای برنامه رژیمی یا ورزشی ایجاد شده است و طبیعتا بعد از رها کردن رژیم یا ورزش انتظار لاغر شدن هم فراموش شده است.

همه ما این تجربه را داریم که وقتی از هر روشی برای لاغر شدن استفاده کرده ایم به واسطه استفاده از آن روش و به میزانی که به آن روش اعتقاد داشته ایم و در اجرای آن مصمم بوده ایم مقداری انتظار لاغر شدن در ما ایجاد شده است و نتیجه ای که از آن روش کسب کرده ایم به واسطه مقدار انتظار لاغری بوده که در ما ایجاد شده است.

خیلی وقت ها در استفاده از برنامه های رژیمی در هفته های اول نتایج عالی کسب می کردیم اما به مرور روند کاهش وزن ما کند و سپس متوقف می شد چون انتظار لاغر شدن ما تغییر می کرد. به این شکل که هرچه از اجرای برنامه رژیمی می گذشت و ما مقداری تغییر می کردیم به اشتباه تصور می کردیم برای ادامه روند لاغر شدن باید کار بیشتری انجام دهیم.

رژیم را به شکل سخت گیرانه تری ادامه دهیم یا با توان و انرژی بیشتر برای زمان طولانی تری باید ورزش کنیم و چون نمی توانستیم نگرش های اشتباه خود را اجرایی کنیم انتظار لاغر شدن ما کاسه می شد و روند لاغر شدن متوقف می شد.

از آنجاکه انتظار لاغر شدن به دلیل استفاده از روش بیرونی (رژیم، ورزش، مصرف دارو و دمنوش و …) در ما شکل گرفته است به محض اینکه دوره مصرف تمام می شد یا مدت رژیم به پایان می رسید به صورت خودبخود انتظار لاغر شدن ما کمرنگ می شد و با انتظار چاقی که از قبل خیلی پررنگ و واضح بود جایگزین می شد.

دلیل اینکه بعد از هر بار استفاده از برنامه های لاغری دوباره به وزن و سایز قبل و شاید بیشتر بر می گردیم این است که انتظار لاغر شدن به دلیل اتمام مدت رژیم یا ورزش یا هر چیزی در ما از بین می رود و از آنجایی که عقیده داشتم برای لاغر شدن باید از روش خاصی استفاده کنیم بنابراین انتظار لاغر ماندن یا حفظ مقداری که از وزن و سایز ما کاهش پیدا کرده بود را نداشتیم بلکه مطمئن بودیم که دوباره چاق خواهیم شد.

این اطمینان از دوباره چاق شدن به خاطر فرمول های ذخیره شده در ذهن ناخودآگاه ما می باشد که انتظار چاق شدن را در ما ایجاد می کنند.

در روش لاغری با ذهن از طریق ارائه فایل های آموزشی دوره ورود به سرزمین لاغرها و همچنین انجام تمرینات نوشتاری و مطالعه مطالب درباره لاغر شدن اطلاعات جدید و صحیح درباره لاغری را در ذهن خود ذخیره می کنیم.

این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد می کند و با استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن انتظار لاغر شدن قوی تر از انتظار چاق شدن در ما می شود و روند لاغر شدن ما شروع می شود.

رهایی از چاقی

روش لاغری با ذهن

یکی از موانع ذهنی لاغری شدن در افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنند این است که انتظار لاغری از این روش ندارند.

آنها با اشتیاق از مطالب آموزشی استفاده می کنند و هر روز تکرار و تمرین می کنند اما در ذهن ناخودآگاه آنها لاغر شدن از طریق روش هایی که قبلا بارها استفاده کرده اند یا درباره آن شنیده اند امکانپذیر است بنابراین با اینکه در مسیر لاغری با ذهن با شوق و انگیزه عالی حرکت می کنند اما نتیجه چندانی کسب نمی کنند چون آنها از این روش انتظار لاغر شدن ندارند.

باید به این نکته دقت کنید که لاغر شدن مانند چاق شدن از ذهن شروع می شود و به واسطه آنچه در باره چاقی یا لاغری در ذهن خود ذخیره می کند انتظار لاغر شدن یا چاق شدن در شما شکل می گیرد.

بنابراین همانگونه که در چاق شدن بدون استفاده از برنامه غذایی یا دارویی خاص به راحتی چاق شدید با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن و بدون استفاده از برنامه غذایی یا دارو و ورزش می توانید به راحتی لاغر شوید.

چرا انتظار لاغر شدن ندارم

شاید برای شما سوال باشد که:

چرا با اینکه من از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنم انتظار لاغر شدن در من ایجاد نمی شود؟

پاسخ این است که چون شما درباره روش های لاغر شدن در ذهن خود اطلاعات ذخیره کرده اید و اتفاقا چون درباره آن روش ها بارها آگاهی کسب کرده اید باور کرده اید که برای لاغر شدن باید از روش هایی که دیگران استفاده می کنند شما هم استفاده کنید.

روش هایی که به شما گفته شود به چه میزان و از چه نوع مواد غذایی باید مصرف کنید. برای شما تعیین شود که هر روز باید چه مقدار ورزش کنید.

شما تصور میکنید اگر فرد یا گروه دیگری برای شما تعیین کند به چه شکل غذا بخورید یا فعالیت کنید حتما لاغر می شوید احساس آرامش می کنید که خوب پس نیازی نیست من کار اضافه ای انجام دهم. این گروه یا فرد گفته که با اجرای همین برنامه ها لاغر خواهم شد.

از آنجایی که  روش لاغری با ذهن از لحاظ گسترش و شهرت در بین افراد چاق بسیار کمتر از روش های معمول لاغر شدن مرسوم است بنابراین باور اینکه با روش ذهنی می توان لاغر شد برای بسیاری از افراد چاق دور از ذهن می باشد.

به همین دلیل حتی زمای که در مسیر لاغری با ذهن هستید و به ظاهر تصمیم گرفته اید از این روش برای لاغر شدن استفاده کنید اما گاهی های قبلی و عقیده هایی که درباره لاغر شدن دارید سبب می شود که از تلاش خود در مسیر لاغری با ذهن نتیجه خاصی کسب نکنید.

نحوه ایجاد انتظار لاغری

برای رفع مشکل نداشتن انتظار لاغر شدن و جلوگیری کردن از هدر رفتن زمان و انرژی خود در مسیر لاغری با ذهن باید بارها به خود یادآوری کنید که روش های مختلف لاغری نتیجه مطلوب و ماندگار ندارند و روش لاغری با ذهن است که به صورت اصولی طریق لاغر شدن را به ما می آموزد.

به دلیل اهمیت این موضوع در فایل های آموزشی مختلف سعی کردم به ناکارآمد بودن سایر روش های لاغری تاکید کنم تا اعتباری که در ذهن خود به آن روش ها می دهید را کم رنگ کنم.

هرچه بیشتر بپذیرید و برای شما منطقی شود که سایر روش های لاغری نتیجه مطلوب و ماندگاری ندارند بیشتر در مسیر لاغری با ذهن نتیجه خواهید گرفت.

با مطالعه نوشته های افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده کرده اند و دیدن تصاویر افرادی که شگفتی ساز شده اند می توانید این باور را که روش لاغری با ذهن روش صحیح و ساده برای لاغر شدن است را در ذهن خود پررنگ کنید.

همچنین مراقب افکار منفی ذهن خود باشید که همزمان با استفاده از روش لاغری با ذهن قصد تخریب انگیزه شما را دارند.

افکاری که به شما نوید شکست را می دهند.

افکاری که به شما یادآوری می کنند برای لاغر شدن باید رژیم غذایی داشته باشی یا ورزش های سنگین انجام دهید.

اینها افکار مزاحمی هستند که به دلیل توجه به روش های مختلف لاغری در ذهن ما ایجاد شده اند.

هربار که به دنبال روش جدیدی برای لاغر شدن بوده ایم یا درباره روشی که فردی برای لاغر شدن استفاده کرده است تحقیق و پرس و جو کرده ایم یا زمانی که درباره روش لاغری از رسانه ها شنیده ایم در حال ذخیره آگاهی درباره روش های لاغر شدن در ذهن خود بوده ایم.

اکنون که به تازگی با روش لاغری با ذهن آشنا شده ایم و درباره آن از دیگران چیزی نشنیده ایم طبیعی است که قدرت و تاثیر این روش در ذهن ما کمرنگ باشد.

با توجه به افرادی که از این مسیر نتیجه گرفته اند و همچنین دوستانی که همراه ما در مسیر لاغری با ذهن هستند باید توجه به این روش را در ذهن خود بیشتر و پررنگ تر کنیم.

طبیعی است که در رسانه ها یا گفتگوی افراد چاق چیزی درباره لاغری با ذهن نخواهید شنید.

حتی اگر درباره این روش با دیگران صحبت کنید شما را مسخره و سرزنش خواهند کرد.

بنابراین مسئولیت افزایش باورپذیری لاغر شدن از طریق روش لاغری با ذهن را باید به عهده بگیرید چون کسی در این مسیر به شما کمک نخواهد کرد.

اهمیت موضوع ایجاد انتظار لاغر شدن همزمان با استفاده از مسیر لاغری با ذهن و همچنین مواد مهم دیگر سبب شد تا از طریق این فایل آموزشی مطالب مهمی را با شما دوستان عزیز به اشتراک بگذارم.

✍️ تمرین آموزشی 📖

آموزش از طریق دیدن، شنیدن و تمرین کردن صورت می گیرد بنابراین برای یادگیری لاغری با ذهن بهترین طریق تماشای بادقت محتوای آموزشی و انجام تمرینات مطرح شده است.

 • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است.
 • بعد از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.
 • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟
 • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است شرح دهید.
 • درباره اینکه چگونه باید انتظار لاغر شدن در خودتان ایجاد کنید شرح دهید.
 • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید.
 • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.36 از 87 رای

https://tanasobefekri.net/?p=24834
200 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار نادیا همتی
   1403/04/20 16:25
   مدت عضویت: 62 روز
   امتیاز کاربر: 3215 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   با سلام به نام الله یکتا 

   با تشکر از شما استاد عزیز 

   من استاد اهل نوشتن نیستم بیشتر کلامی ام 

   اما از لاغری با دهن چیز های زیادی یاد گرفتم 

   خواستم تشکر کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلی
   1403/04/15 10:31
   مدت عضویت: 505 روز
   امتیاز کاربر: 2275 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه

   به نام خدا

   خداوند را شاکرم که من را در مسیر لاغری با ذهن قرار داد تا با یادگیری آن به سمت متناسب شدن حرکت کنم.

   یه سری اطلاعات و انتظارات اشتباه در طول سالها با ما بوده. ما نمی تونیم یه شبِ اطلاعات غلط رو پاک کنیم و اطلاعات درست رو وارد کنیم. وقتی رژیم می گرفتم در طول رژیم فقط به چاق نشدن فکر میکردم. تمام مدتی که به خودم فشار میاوردم و جلوی خوردنم رو میگرفتم، من به چاق نشدن فکر می کردم. در حقیقت همیشه در حال وارد کردن اطلاعات نادرست بودم. ذهن که چشم نداره ببینه، بنابراین اطلاعات رو ذخیره میکرد. تنها انتظاری که بعد پایان رژیم از خودم داشتم، چاق نشدن نبود. هیچ وقت انتظار لاغری دائم رو نداشتم. مطمئن بود بعد رژیم در مدت، یکی دو ماه یا بیشتر، همه چی به حالت اولیه و بلکه بیشتر برمیگرده. اگه غذایی نمی خوردم انتظار داشتم که چاق نشم، نه اینکه لاغر بشم. ما با رژیم دمنوش دارو ورزش به چاق تر شدن خودمون کمک کردیم. چطور امکان داشت من با خوردن ۲۵۰ گرم مواد غذایی یک کیلو اضافه کنم. مگه با خوردن آب، کسی چاق میشه!! خودم با افکار اشتباهم باعث چاقی خودم شدم. اگر چاق تر از این نشدم، به خاطر اینه تا این اندازه از خودم انتظار چاق شدن رو داشتم. شاید ساهای بعد، شکل دیگه ای تصور میکردم و انتظارم از خودم بیشتر میشد…..بارها پیش اومده بود که با خوردن یه وعده غذای مهمانی، با خودم بگم من چاق میشم!! همین عادتهای اشتباه، باعث بوجود اومدن انتظار چاقی در من شد. وقتی لاغری با ذهن رو کار می کنی، مطمئن هستی، در مسیر درست گام برداشتی و انتظار لاغر شدن از خودت رو داری. کاملا مطمئنی دیر یا زود این تغییرات در جسم دیده میشه. لاغری با ذهن کمک می کنه، اول نگرشت تغییر کنه. نگرش روی مغز تاثیر میزاره. مغز هم طبق آگاهی جدید پیش میره که همون لاغری هست. 

   هنوز هم یه سری آگاهی های اشتباهی وجود داره. با خوندن و دیدن و استمرار در این مسیر، اونا شناسایی میشن و آگاهی جدید ثبت میشه….. 

   من در این مسیر مطمئنم به تناسب اندام میرسم، شبیه بقیه دوستان شگفتی ساز. شبیه افرادی که اضافه وزن داشتند و با استفاده از محتوای این سایت به تناسب اندام رسیدن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/04/06 22:30
   مدت عضویت: 61 روز
   امتیاز کاربر: 11820 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 164 کلمه

   سلام بر استاد 

   در گذشته من هم مثل بقیه افراد چاق رژیم‌های متعدد باشیوه های جور وا جور می‌گرفتم بعداز مدتی هیچ‌تغییری نمی‌کردم و فقط شکست میخوردم ناراحت و غمگین رنج چاقی از بچگی با من بود  یادم میاد رژیم کتوژنیک بدترین خاطره رژیم بود فقط باید چرب و گوشت بقدری اکراه داشتم از خوردن این دوتا که وقتی روز تموم میشد خداروشکر میکردم که شب شده و روز تمام شده و دیگه من مجبور نیستم از اون غذاها بخورم بشدت اذیت میشدم ودر انتظار لاغری ولی هیچ فایده ای نداشت خرج این رژیمها زیاد بود 

   دیگه برام مقدور نبود و همیشه تو ذهنم سوال بود چرا با وجود اجرا کردن دقیق بازهم نتیجه نمیگرفتم 

   با ورود به سرزمین لاغری تمام سوالات من به مرور پاسخ داده شد پی به رازهای بزرگی بردم در مورد لاغر نشدم 

   خیلی خوشحالم از این پیشرفتی که در زندگی شخصی من پیش اومد و تونستم در زمینه ارتباط بهتر با خدای مهربان باشم با خودم بیشتر دوست باشم وجسمی سالم داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1403/03/17 22:43
   مدت عضویت: 508 روز
   امتیاز کاربر: 1315 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 467 کلمه

   بزرگی هست در عالم خدا نام که دل با یاد او می گیرد آرام 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه.

   اون موقعه هایی که رژیم می گرفتم مطمئن بودم 

   که لاغر میشدم ،هفته هایی اول که خیلی خوب 

   جواب میداد ،خوب جمع جور میشدم ولی ،بعد

   از یکی دو هفته ،اروم اروم اعصابم خورد 

   میشد ،عصبی میشدم ،اروم ،اروم،دیگه یک در

   میون توی وعده ها رعایت می کردم بعدش 

   که دیگه نمیدونستم چطوری رهاش کردم و

   با کلی حس هایی بد و نجواهایی منفی که 

   تو نمی تونی ،تو فلانی ،تو بهمانی ،شروع 

   می شد ،بعدش عین میگ میگ در عرض یه 

   هفته وزنی رو که کم کرده بودم بر میگشت 

   و باز هم یه تو نمی تونی ،تو چاقی ،تو اراده

   نداری دیگه به پروندمون اضافه می شد .

   خیلی دلگرم کننده بود که گفتید،شمایی

   که در مسیرید اگر نتیجه نگیریدپس کی 

   می خواد نتیجه بگیره ،باور کنید ،اینقد

   خسته ام از روشهایی قبل ،بعضی اوقات 

   میگم ،همین آرامش کافیه که نمی خوام 

   هی استرس چی درست کنم و چی بخورم 

   کم یا زیادی و داشته باشی ،همین الانم نجوا

   هایی دارم که وقتی چشمم میخوره به جا هایی 

   چاق بدنم ،اون منفی باف درونم میگه برو بابا

   تو لاغر بشی، اوه کو تا تو لاغر بشی پیش خودم 

   میگم،نه عزیزم این منفی بافه ،می خواد تو رو 

   منحرف کنه ،تو باید یاد بگیری ،زبان لاغری رو 

   اگرم اشتباه می کنی اشکال نداره ،یادگیری زمان

   میبره باید تمرین کنی،این طوری که میگم یه 

   کم اروم میشم ولی هم چنان منفی باف کار خودش

   رو می کنه .منم وقتی رژیم می گرفتم ،می دونستم 

   لاغر میشم ،و لاغرم میشدم ،ولی وقتی ول میکردم رژیم 

   می دونستم که حتما چاق میشم ، انتظار چاقی رخنه 

   کرده در عمق نا خود آگاهمون ،مثلا من امروز ناهار 

   خورده بودام بعد از چند ساعت گرسنه شدم وقتی

   پیش خودم گفتم برم چیزی بخورم ،ترسیدام ،بعدش

   با خودم گفتم چرا می ترسی تو الان گرسنه ای ،بدنت

   نیاز به انرژی داره ،غذا خوردن نیاز بدنه ترس نداره عزیزم

   بعدش حالم خوب شد رفتم با خیال راحت یه انبه خوشمزه 

   رو پوست کندم و با خیال راحت نوش جان کردم،

   حالا این ترس از خوردن و انتظار چاقی هست که 

   باید خیلی روش کار بشه ،وقتی بهش فکر میکنم 

   میبنم میلیونها بار من این حرف ها و کلمه ها

   رو شنیدم اینو نخور چاق میشی ،شیرینی نخور چاق 

   می شی ،برنج نخور چاق میشی ،گوشت نخور چاق 

   میشی ،بستنی نخور چاق میشی ،میوه نخور قند داره

   وای بعضی اوقات فکر میکردم میگفتم خدایا من 

   چی بخورم ؟چرا من هر چی میخورم چاق میشم 

   حالا باید میلیونها بار به خودم بگم عزیزم ،هر موادی 

   رو موقع که احتیاج بدنت هست رو  به اندازه

    نیاز بدنت می تونی بخوری تا اروم اروم اون 

   حرفا کم رنگ بشه ،وقتی تو حرفاتون گفتید 

   دیدگاه بچه ها رو بخونید ،بنویسید ،حتی

   در مورد چاقیتون باشه ،شما دارید در این 

   مسیر لاغری حرکت میکنید ،افتادم یاد ،این 

   جمله از خداوند مهربان ،که گفتن قسم به قلم 

   وآنچه که می نویسد ،با نوشتن  تمرکز ما روی 

   اون خواسته مونه و انشالله که هممون طعم

   شیرین متناسب شدن رو بچشیم 

   ودر اخر ممنون از استاد بزرگوار، و دوست داشتنی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار یلدا
   1403/02/29 12:21
   مدت عضویت: 264 روز
   امتیاز کاربر: 650 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 320 کلمه

   سلام وقتتون بخیر

   من یلدا هستم و ۷ سال هست که با این دوره و این روش اشنایی دارم ولی خب متاسفانه این اولین دیدگاه من هست و بخوام راستش رو بگم بخاطر اینکه گفتید بهای استفاده از این فایل هست بلاخره ترغیب شدم و تونستم شجاعت بخرج بدم و دیدگاهم رو بنویسم.

   من بار دومی هست که دوره ۱۰۰ گام رو استارت زدم و اینبار کمی جدی تر باخوندن متن ها و نوشتن تمارین دوره شروع کردم و این دوره رو خیلی دوست دارم و ازش نتایج فوق العاده ای گرفتم .باانجام تمارینی که بعد از هر فایل هست من تونستم باورهای جدیدی پیدا و ایجاد کنم و تونستم باورهای اشتباه قدیمی رو پیدا کنم و تونستم روش حلشون رو درک و اجرا کنم و موجب شد نتایجم و افکارم و باورهام فوق العاده بشن و از دوره تاثیر و اموزش های لازم رو بگیرم و تاثیرش رو در زندگیم به طور واضح مشاهده کنم.

   و اگاهی های این فایلها بسیار عالی و تاثیرگزار هستو من از استفاده از اون ها هرروز اگاهی های جدیدی پیدا میکنم.

   و من ازشون چیزهای فوقالعاده ای یاد گرفتم و همیشه سر موقع تلنگر های زیادی برام داشته دقیقا وقتی که چیزی ذهنم رو درگیر کرده یا نیاز ب شنیدن جمله ای برای انگیزه گرفتن دارم .

   در رابطه با اگاهی این فایل که مفهوم اصلی و کلیش داشتن انتظار لاغر شدن بود برام بسیار لذت بخش و قوت قلبی بود و باشنیدن فایل احساس خیلی خوبی بهم دست دادو اگاهی جدیدی کسب کردم و عاشق جمله اگر منی که تو این دوره و مسیر هستم قراره نتیجه نگیرم پس کی قراره نتیجه بگیرع و ب نظرم واقعا هم همینطوره و همونطور که من مسئولیت چاقی خودم رو قبول کردم باید خودم رو هم لایق تناسب اندام بدونم و انتظارش رو هم از خودم داشته باشم.

   بله درست من باید همانطوری که بدون تلاش مضاعفی چاق شدم همانطور هم لاغر بشم و 

   لاغرشدن اسانترین کار دنیاست.

   باتشکر از اگاهی های زیباتون.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1403/02/03 19:37
   مدت عضویت: 630 روز
   امتیاز کاربر: 9045 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 683 کلمه

   سلام وقت بخیر

   در گذشته هر زمان ورزش نمیکردم هر زمان رژیم نداشتم انتظار چاق شدن داشتم هر زمان شیرینی سرخ کردنی و درراواخر دیگه هرچی میخوردم انتطار چاقی داشتم چن مدام تو پیج های رژیمی بودم و و تمرکزم روی کالری بود و این هی من این رو نشون میداد ک چاق کننده هس ومن هر موقع میخوردم انتطار چاقی داشتم

    در حالی ک الان زندگیم میبینم افراد متناسبی ک هر روز از اینها استفاده میکنند و متناسبند 

   هر زمان استفاده میکنند متناسبند هر وعده استفاده میکنند و متناسبند

    هیچ فرد متناسب نمبیبنم در اطرافم ک شیرینی نخوره یا فست فود یا سرخ کردنی یا برنج یا نون 

   اونها خیلی عادی دارن زندگی میکنند و از خوردنشون لذت میبرند اما من قبل درست کردن ی پروسه دارم هنگام درست کردن خوردن بعد خوردن 

   همه اینهاست ک در ما جا کرده و ما باید با مدام تکرار کردن و دیدن این افراد برا خودمون باور پذیر کنیم 

   اطراف من پرا ز ادمهایی است ک تا دودقیقه همو میبینند درمورد چاقی لاعری حرف میزنند 

   ومن تصمیم گرفتم اصلا تو این بحثها وارد نشم 

   انتظار چاقی درمن ب خاطر شنیده ها و دیده ها شکل گرفت و همینطور میتونه برای لاغری شکل بگیره من اصلا هیچ تلاش وزجر کشیدنی برای چاق شدن نداشتم خیلی راحت چاق شدم حالا خیلی راحت با همون توجه و تمرکزی ک شبانه روز درمورد چاقی داشتم رو بزارم روی لاغری من خیلی اسون بدون زجر لاغر خواهم شد 

   کلید این کار استمرار و تکرار هس

   ما انسانها اصلا باورهای مزخرف برای خودمون ساخیتم مثلامن خودم در مادرشوهرم میبینم ک با اینک جوونه اما داره پیری ناتوانی نتونستم رو در خودش باور پذیر میکنه یا مادرم با دیدن مادر بزرگم مدام اینو میگه دیگه پیر شده این مریضیها از اونه وباید قبول کنه 

   اما چرا منی ک جوونم منم مریض میشم چرا ما همه چیزی رو ربط میدیم ب پیری و سن 

   من خودم در فضای مجازی افراد پیری میبینم ک توانمند ودر کمال اون حس جوونی دارند زندگی میکنند و این مسئله بیشتر این رو برای من باور پذیر میکنه همه چی باور و ذهنه 

   وهیچ کس تو این مسیر همراهت نیس جز خودت اینو بپذیر و بدون باید خودت پاشی خودت کاری برا خودت بکنی وانتظاری از این نداشته باشی ک یکی دیگه تغییر کنه تا اوضاع وفق مراد تو بشه ن عزیزم باید خودت برا خودت کاری کنه اونقدر این باور در ما ریشه دوانده ک حتما باید یکی دیگه کمکم کنه و خود ب خود این انتطار در ما شکل میگیره درحالی ک اون یکی دیگه هم ادمه انسانه مشکلات و تضادهای خودشو داره هرروز در دنیای خودش غرقه باید دنیای خودشو سرو سامون بده

   ب نظرم انتطار چاقی زمانی تبدیل ب انتطار لاغری میشه ک مابیایم مدام درمورد غذا ها باخودمون حرف بزنیم و تاکید کنیم ک غذا ها هیچ قدرتی ندارند در چاق کردن یا لاغر کردن ما و خوردن ی مکانیسم خوردن برای لذت بردن نیس در حالی ک ما کل زندگیمونو کمبودهامونو عقده هامونو شادیمونو حالمونو همه و همه چیمونو گره زدیم ب خوردن 

   درحالی ک خوردن مثل نفس کشیدن مثل پلک زدن یا هر اتفاق طبیعی بدن

    ی اتفاق طبیعی در بدن هس 

   و برای ادامه بقای انسان برای بودن انسان هس 

   خوردن توان حل مشکلات تو رو نداره 

   خوردن نمیتونه حال تو رو خوب کنه مسئله تو رو حل کنه 

   شاید در عرض چن وقیقه حستو خوب کنه اما ایا اون مشکل اون حال حل شده 

   ن فقط سرکوب شده 

   و با شدت بیشتر برمیگرده

   خوردن اصلا ما نباید کنترلی روش داشته باشیم خود بدن با ما حرف میزنه الارم میده و ما ب اون پاسخ میدیم ولی چرا ما داریم همه چیز رو با خوردن پاسخ میدیم 

   دیروز من حوصله نداشتم حال نداشتم مدام ذهن من دستور ب خوردن میداد فک کن اون حاله ی طرف اون نجوای ذهنی ی طرف واقعا دیوانه کننده بود 

   ب نظر دست ب قلم بودن بزرگترین کمک ب انسان هس برای باورپذیری برای لاغری برای حال خوب

   ی رفیق

   انگار ک شنیده میشی دیده میشی

   ودر عین حال با کودک درونت هم کلام میشی و توصیه ام ب خودم و دوستان نوشتن هس  

   مدام بنویس فریبا ابنک تورو اروم میکنه هوشیار میکنه ن خوردن 

   این نوشتن ک از توش راه حلها میاد بیرون ارامش پیدا میکنی هر چقدر داغون باشی 

   با ارزوی موفقیت برای هممون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1403/01/29 17:20
   مدت عضویت: 497 روز
   امتیاز کاربر: 20426 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 474 کلمه

   در همین ایتدای فایل و این جمله که بیان شد از یکی از مخاطبان که نقطه سیری را متوجه شده و اینکه گفتند اگه بخواهند بر اساس نقطه سیری عمل کنند رفتارهاشون تغییر میکنه توجه به این جمله وتحلیل و بررسی حرف استاد که میگفتند هر کسی وارد دوره های لاغری میشه خود به خود کلی تغییرات در زندگیش ایجاد میشه و لاغری کمترین نتیجه آن هست این همون لحظه ای هست که گفته میشه همه دوست دارند به بهشت بروند ولی هیچ کس حاظر نیست بمیرد و دقیقا داستان همینه و خودمون را به بهانه ها و توجیه های مختلف راضی به رفتار قبلمون میکنیم و تا زمانی که طبق افکار و رفتارهای قبل برخورد کنیم همان نتایج قبل را میگیریم 

   دقیقا امروز به این نتیجه رسیدم همه خواستار چیزهایی هستیم و هر روز در انتظارش به سر میبریم ولی این خودمون هستیم که سر راه خواسته هامون ایستادیم 

   جمله کلیدی بعدی 

   اون چیزی  را که میدونم عمل کنم تا ادامه آن

   همیشه دوست داریم همه چیز را بدونیم مطمئن بشیم بعدش هیچی نیست و بعد شاید انجام دادیم من همه چیز را هم بدانم ولی عمل نکنم فایده ای نداره و تلنباری از اطلاعات شده ام که دارم در شک و دودلی زندگی میکنم و هر بار باعث رنج و اذیت درونی خودم میشم ولی در همان ابتدای کار و شروع بتوانم به هر آنچه که متوجه میشوم و درک میکنم عمل کنم نتایج خیلی متفاوت تر از هر انچه میشود که بخواهم همه چیز را با هم بدانم ولی عملی نداشته باشم 

   من در این لحظه میدانم که باید این لقمه را نخورم خوب انجام بدهم به دانشم و اون چیزی که یاد گرفته ام عمل کرده ام عمل هم نکنم میشوم عالم بی عمل و به دنبال ان هزاران سوال و جوابی برایم پیش می آید که چراااا نمیشه در صورتی که عمل کنم به انچه باید انجام دهم بقیه هم خیلی راحت انجام میشه

   همیشه انتظارمون از خودمون چاق تر شدن بوده و تموم کارهایی که می کردیم برای جلوگیری از چاقی و یا چاق تر شدن انجام میدادیم برای لاغری نبوده بلکه برای این بوده که به اون چیزی که میخواهیم برسیم حالا میتونم از اینجای کار دوباره حواسم را جمع کنم و دوباره چاق نشوم ولی در کنارش ترس از چاقی هم اضافه میشد 

   چند باری که تلاش کردم لاغر بشم از ابتدای کار این در ذهنم بود که هر کاری میکنم لاغر میشم و وقتی که بهش رسیدم دیگه حواسم هست و رعایت میکنم ولی از همان آغاز راه من چاقی را در ذهنم ثبت کرده ام و هر کاری هم کنم باز به اون چیزی که برای خودم اثبات شده هست میرسم 

   پس انتظار چی را میکشم؟؟؟

   مدت هاست انتظار لاغری در من ثبت شده من برای همیشه متناسب میمانم بخاطر اینکه از روشی لاغر شده ام که هیچ بازگشتی ندارد مگر اینکه خودم تغییر کنم 

   خدایا تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1403/01/29 12:52
   مدت عضویت: 1201 روز
   امتیاز کاربر: 6595 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,175 کلمه

   بنام خداوندمهربان 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   صد گام لاغری باذهن = گام ۱۵: انتظار لاغر شدن را داشته باشید. 

   تمام افرادی که چاق هستند برای لاغر شدنشان سعی وتلاش می‌کنند. ولی چون انتظار لاغری از خودشان را ندارند هیچوقت لاغر نمی شوند. 

   هممون قبل از اینکه چاق بشیم انتظار چاقی از خودمان را داشته ایم. حتی بعد از اینکه چاق بشیم همیشه قبل از چاق شدنمان انتظارش را داشتیم. 

   من خودم چاق بدنیا آمده بودم و هیچ تصویر متناسب از خودم را ندیدم. حتی خانواده ام هم ندیده بودند. چون همیشه صحبت از چاقی من می کردند. وبه این خاطر نمی توانم ادعا کنم که قبل از چاقی ام انتظار چاقی را داشته ام ولی این رو می دانم همیشه انتظار چاق تر شدن از خودم را داشتم در طول مدت زندگیم که چاق بودم. 

   من یادم نمیاد که فکر کنم در ایام عید ویا تعطیلات چاق تر شوم. اما بعد از تمام شدن ماه رمضان مطمئن بودم که چاق تر خواهم شد و این اتفاق هم می افتاد بخاطر اینکه من انتظار چاقی را می کشیدم. 

   فقط یک بار برادر شوهرم از یک نفر یک برنامه رژیمی مخصوص ماه رمضان را برایم آورد. و من طبق اون برنامه روزه گرفتم و در عرض یک ماه ۸ کیلو لاغر شدم و خیلی خوشحال شدم اما چون می دانستم که تا اون برنامه رژیمی تمام بشه من هم دوباره چاق خواهم شد. و این یعنی انتظار چاقی را کشیدن است که ما از خودمان داشتیم. 

   هممون به شکل‌های گوناگون هم ترس از چاقی و هم انتظار داشتن از چاق تر شدن را تجربه کرديم و جواب همه ما از سوالی که از مون پرسيده بشه که آیا انتظار چاق تر شدن از خودتان را دارید؟ هممون بدون هیچ معطلی جواب مثبت خواهیم داد. 

   حتی کسانی را می شناسم که چند وقت است که لاغرشدن وچاق نشده اند ولی وقتی ازشون می پرسم که چه خوب که دیگه چاق نمی‌شی این خیلی عالی هستش. اما همیشه جوابشان این است که اگه در خورد و خوراکم رعایت نکنم و مثل قبل عمل کنم خیلی زود تر از قبل دوباره چاق تر می شوم. 

   هممون در مورد انتظار چاق تر شدن را می دانیم ولی هیچکدام در مورد انتظار لاغر شدن را نمی داند. 

   ما این انتظار لاغر شدن اشتباه را بخاطر استفاده اشتباه از روش‌های گوناگون لاغری در خودمان بوجود آورده ایم چون هر زمان استفاده کردیم لاغر شدیم چون تا استفاده کردن از اون برنامه انتظار لاغری داشتیم و لاغر شديم و بعد از رهاکردن دوباره چاق شدیم و هیچوقت اون نتیجه دلخواهمان رابدست نیاوردیم. 

   چون انتظار لاغر شدنمان بخاطر تلاش برای لاغرشدن از روش برنامه های رژیمی یا ورزشی بوجود آمده بود و همیشه بعد از رهاکردن رژيم و ورزش انتظار لاغر شدن هم فراموش می شد. 

   ما درباره چاق تر شدنمان به واسطه فرمولهای ذخیره شده در ذهن ناخوداگاهمان بود که انتظار چاق شدن در ما را به وجود می آورد. 

   ما حالا اینجا هستیم و در جای درستی قرار گرفتیم یعنی در سرزمین لاغری باذهن و با انجام دادن تمرینات نوشتاری گوش کردن به فایلها و مطالعه کردن مطالب آموزشی و خواندن دیدگاه دوستان اطلاعات و آگاهیهای جدید و صحیحی در مورد لاغری در ذهن‌مان ذخیره می کنیم. 

   این اطلاعات و آگاهیها روز به روز در ما انتظار لاغر شدن را بوجود می آورد و با استمرار و تکرار و ادامه دادن در مسیر لاغری باذهن انتظار لاغر شدن قوی تر از انتظار چاق شدن در ما می شود و روند لاغریمان شروع می شود 

   بعضی ها هستندکه یک مانعی که در ذهنشان وجود دارد که از آموزش‌های لاغری باذهن را استفاده می کنند ولی انتظار لاغری از این روش را ندارند. 

   چون با ذوق و شوق از مطالب آموزنده استفاده می کنند و هر روز تکرار وتمرین انجام می دهند ولی در ذهن ناخودآگاهشان لاغر شدن از طریق روش‌هایی که قبلا همیشه استفاده می کردند یا در موردشان شنیده بودند ممکن بود. و با اینکه در مسیر لاغری باذهن با شوق واشتیاق و انگیزه عالی حرکت می کنند ولی نتیجه چندانی کسب نمی‌کنند چون انتظار لاغر شدن از این روش راندارند. 

   باید توجهمان به این باشد که لاغرشدن هم مثل چاق شدن از ذهن‌مان شروع می شود و بخاطر اون چیزهای که در مورد چاقی مان ویا لاغریمان در ذهن‌مان ذخیره می‌شود، انتظار لاغر شدن و چاق شدن در ماصورت می‌پذیرد. 

   پس همانطور که در چاق شدنمان بدون اینکه از برنامه یا داروی خاصی استفاده نکردیم وبه آسانی چاق شده ایم 

   پس با استفاده از آموزش‌های لاغری باذهن و بدون اینکه از برنامه غذایی وورزش یا داروی خاص می توانیم خیلی راحت واسون لاغر شویم. 

   در روش لاغری باذهن از اینکه گسترش و شهرت در میان عده‌ای که چاق هستند خیلی کمتر از روش‌های معمولی لاغر شدن هستش پس باور کردن با روش ذهنی که می توان لاغر شد برای خیلی از عده چاقها دور از ذهن هستش.

   ما برای اینکه بخواهیم مشکل انتظار لاغر شدن را در خودمان رفع کنیم و زمان و انرژی خودمان را هدر ندهيم باید همیشه به خودمان یادآوری کنیم که روش‌های گوناگون لاغری برایمان هیچ نتیجه خوبی و ماندگاری ندارد و فقط وفقط روش لاغری باذهن هستش که به شکل اصولی روش لاغرشدن را به ما آموزش می دهد 

   ما با خواندن دیدگاه دوستان وبا دیدن تصاویر دوستانی که شگفتی ساز شدند می توانیم به این باور برسیم که روش لاغری باذهن روش درست و صحیح و اصولی و راحت برای لاغریمان است وباید این را در ذهن‌مان پررنگتر کنیم. 

   ما همیشه باید مراقب افکار منفی ذهن‌مان باشیم که همزمان با استفاده کردن از روش‌های لاغری باذهن می خواهد تخریب انگیزه ما باشد 

   فکرهایی که همیشه به ما می‌گوید که شکست می‌خوری. 

   فکرهای منفی که یادآوری می کند که برای لاغریمان باید رژيم غذایی بگیریم ورزش بکنیم. پیاده روی بکنیم. 

   اینها فکرهایی منفی هستند که بخاطر توجه کردنمان به روش‌های گوناگون لاغری در ذهن‌مان بوجود آمده اند. 

   ما همیشه سراغ روش‌های جدیدی رفتیم و برای لاغریمان از بعضی افراد که از اون روش استفاده کردند پرس و جو کردیم و یا در مورد روش لاغری از رسانه ها شنیده ایم و همیشه در حال ذخیره کردن اطلاعات و آگاهیهایی در مورد طريقه ها و روش‌های لاغرشدن در ذهن‌مان بوده ایم و حالا که جدیدا با این روش لاغری باذهن آشنایی پیدا کردیم و در مورد آن از کسی چیزی نشنیده ایم خوب معلوم است که قدرت واثر این روش در ذهن‌مان کمرنگ باشه.

   ما باید خودمان تلاش کنیم که این روش لاغری باذهن را در ذهن‌مان پررنگتر و شفافتر کنیم چون برایمان آشکار شده که جز این روش در هيچ روش لاغری ماندگار نمی باشد 

   ما در روش‌های دیگر وقت و زمانمان را تلف می کردیم و به جسممان آزار و اذیت می رساندیم این را باید در ذهن‌مان حک کنیم. 

   ما باید مسئولیت و بیشتر شدن باور پذیری لاغریمان را از طریق روش لاغری باذهن را به عهده بگیریم چون می دانیم که در این مسیر هیچکس کمکمان نخواهد کرد. 

   ما باید اینقدر در این مسیر استمرار داشته باشیم. تکرار کنیم و ادامه دهیم تا با این روش انس بگیریم و سرمشق زندگیمان باشد و با این روش زندگی سالم و سلامتی داشته باشیم و به نتیجه عالی و خوبی که می خواهیم نه در مورد لاغری بلکه در تمام جنبه های زندگیمان برسیم ان شاءالله به امید تنها پروردگارعالمیان 

   یاحق.حق نگهدارتان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/01/27 17:46
   مدت عضویت: 370 روز
   امتیاز کاربر: 10520 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,056 کلمه

   به نام خدای مهربان 😇

   سلام به استاد خوبم و دوستان همراهم🙋‍♀️❤

   گام ۱۵ : انتظار لاغر شدن داشته باشید 👌👌👌😃

   همیشه به لاغر شدن فکر می کردم و دوست داشتم به لاغری گذشتم برگردم ولی انگار این لاغری رو از خودم دور می دونستم و انتظاردوباره لاغر شدن رو نداشتم انتظارم چاق تر شدن بود و اون ربط داده بودم به خوردن وچون ما انسانها باید برای زنده بودن غذا بخوریم پس لاغر شدنم را محال میدونستم ولی چرا اصلا به این موضوع توجه نداشتم که قبل از چاق شدنم شکم  من هم غذا می خوردم و همیشه به غذا فکر می کردم ولی اصلا چاق نبودم تازه کمبود وزنم داشتم پس چطور شد ه که بعدا همین غذا من رو چاق کرده خدارو شکر دلیل چاقی رو فهمیدم که به خاطر باور چاقی که در ذهنم قبولش کردم و منطقی شد که بعد از دوران ازدواج و زایمان من چاق خواهم شد واین باور بود که من رو به به چاقی سوق داد ودر من انتظار چاقی رو ایجاد کرد واکنون از همون مسیر اشتباه باور چاقی بر می گردم وبرای خودم باور لاغر رو ایجاد می کنم تازه لاغر شدن اصل وجودی انسانهاست و راحت تر وسریع تر از چاقی لاغر می شون و سلامتی تمام اعضای بدنم رو بدست میارم وقتی شکم ام صاف وتخت بشه دیگه از ورم  معده و کبد چرب و ناراحتی های قلبی خبری نخواهد بود ومن از طریق لاغری به سلامتی رو بدست میارم ولذت سلامتی و اندام زیبا وسبکی واز همه مهم تر احساس خوب ارزشمندی رو در خودم بوجود میارم و ایمان و اعتماد به خالقم دو چندان خواهد شد وباورهای درست در من محکم تر شده ویقین  به خالق زندگی بودن در من  تقویت میشه خدایا سپاس گذار تمام داشته هام هستم 

   قبل از چاقی انتظار چاق تر شدن داشتم و حتی بعد از نمایان شدن اندکی چربی در بدنم این انتظار قوی تر شد تا اینکه این اواخر سرعت چاقی شکمی در من زیاد شده بود و وقتی لباس جذب تر می پوشیدم از شکمم بدم میآمد و زود لباس رو در میآوردم و دیگه نمی پوشیدم احساس بد وترس از چاق شدن در من زیاد شده بود و توجه ام رو غذاها بیشتر بود ولی نمیشد برای همیشه از این ها استفاده نکنم وپیش خودم می گفتم من که زیاد غذا نمی خورم چرا باید چاقی شکمی رو تجربه کنم وبا منطقی کردن این که زایمان سزارین باعث شکم آوردن شده و همین که در ذهنم مسولیت چاقی ام رو گردن زایمان انداختم در سراشیبی چاقی افتادم و بعدش دلایل چاقی بیشتری برای خودم جمع کردم مثل چربی شکمم سفته وبعدش قبولم شده بودکه من هم به خاله هام گشیدم ومدل چاقی من شبیه اونهاست وروز به روز دلایل جمع می کردم که ثابت کنم من قربانی شرایط بیرونی هستم وخودم رو مسئول چاقی ام نمی دونستم و همین ها باعث شدن تا انتظارم از خودم چاقی باشه 

   واز زمانی که با لاغری با ذهن آشنا شدم خیلی برام درس داشت و دلیل چاقی ام رو فهمیدم 

   دلایل چاقی من فقط خودم بودم با باور و نگرش های اشتباهم و حالا در حال ساخت باور و نگرش های درست هستم اول از همه من مسئول لاغری و چاقی هستم واکنون انتظارم از خودم لاغری و تمام باورهای اشتباهم رو در ذهنم ومنطقم پاک میکنم ودر حال ساخت باور درست هستم که من خواستار لاغری در ذهن و جسم هستم وقتی به هر چیزی توجه کنی درانتظارش رو داشته باشی و خداوند تو رو هدایت می کنه و سلولهای بدنم در راستای سلامتی و لاغری کد سازی می کنن وخود به خود بدنم رو لاغرتر  میسازند مثل آب خوردن 

   قبلا خوردن رو عامل چاق تر شدن میدونستم ولی نخوردن رو هم عامل لاغر نمی دونستم بلکه عامل چاق تر نشدن می دونستم ولی اکنون خوردن رو فقط عامل گرفتن انرژی و رفع سیری میدونم و اگه کمی چرب باشه ویا زیاد بخورم واحساس بدی داشته باشم در همون لحظه مهم که انتظار چاقی نداشته باشم چون افراد لاغر زیادی هستن گاهی زیاد روی می کنن ولی هرگز در ذهنشان انتظار شون چاقی نیست فقط احساس خوبی از عمل کردشون ندارن وهر گز به چاقی فکر نمی کنم چون اونها چاقی رو باور ندارن فقط لاغری!رو میشناسن و انتظار شون لاغری هست برای تمام عمرشان لاغر موندم رو پذیرفتن 

   افراد چاق حتی با فکر کردن به چاقی نا خودآگاه باعث چاقی در خودشون میشن 

   باید به این روش ایمان و اعتماد و یقین داشته باشم تا باورش نکنیم لاغر نخواهیم شد چون همین باور که مارو راحت به خواسته هامون می رسونه وقتی من هنوز روش های مرسوم لاغر شدن رو باور داشته باشم نمی تونم با این روش لاغر بشم 

   مانع اصلی لاغر نشدن این هستش که انتظار لاغری از این روش نداشته باشیم 

   خدارو شکر ایمان دارم تنها روشی هستش که من رو به لاغری شکمم می رسونه نه هیچ روش دیگه ای 

   همچنین مراقب افکار منفی ذهنم باید باشم که همزمان با استفاده از روش لاغری با ذهن قصد تخریب انگیزه من رو داره 

   گاهی شده در ذهنم نجواهای رو دارم که میگه هنوز شکمت بزرگ فایده نداره ولی من زود بهش جواب میدم مگر چاق شدن شکمم یک روز و چند ماه اتفاق افتاد بلکه سالهاست در من شکل گرفته ولی من در مسیر لاغری صبور هستم وخیلی زود تر لاغر میشم وهر گز رها نمی کنم 

   و مراقب افکار ی باید باشم که نوید شکست میدن یا دعوت به رژیم میدهند باید توجه نکنم اینها افکار مزاحمی هستن که به دلیل آگاهی های که از روش های گذشته در ذهنم دارم متولد میشن واین تولدها باید همون لحظه از بین ببرم  چون من اونها رو در ذهنم رد می کنم و قبول ندارم 

   خدا رو شکر دارم از این مسیر نتیجه میگیرم 

   چون لاغری رو برای خودم می خوام تجربه کنم نه دیگران پس در آرامش و بدونه عجله کردن دارم گرم گرم از چربی های اضافه رو دفع میکنم وورم معدم به زودی فرو گش می کنه چون سلولهای معدم دارن بدونه کد بیماری خودشون رو ترمیم می کنن و معده سرد رو از ذهنم حذف کردم سلولهادر سلامت کامل در حال همسو شدن در مسیر اهدافشان که سلامتی در کل بدنم هستش رو برام به ارمغان میارن

    با سپاس فراوان از استاد عزیزم بابت ارائه آگاهی ها درست برای رسیدن ما به خواستمون واقعا با تمام وجودم خواستار لحظاتی سر شار از احساسات فوق العاده براتون دارم استاد عزیزم🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤🥰

   خدایا برای هدایت من به سوی لاغری و سلامتی و خوشبختی با تمام وجودم سپاس گذارم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989185931304
   1403/01/05 13:22
   مدت عضویت: 120 روز
   امتیاز کاربر: 1035 سطح ۲: کاربر متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

   با سلام ودرود خدمت استاد عزیز وهمراهان‌گرامی 

   در گذشته من وقتی ورزش میرفتم انتظار داشتم لاغر بشم ..یا رژیم ..که البته رژیم رو بیشتر لز یک ماه نمیتونستم ادامه بدم ..چون اصلا برام قابل قبول نبود که من دوست داشتم ۱۰ قاشق بخورم اون نوشته بود ۵ قاشق..ومدام با ذهنم در جنگ وجدان بودم …ولی بیشتر من ورزش رو ترجیح میدادم چون هم ب ا سلامتی میرفتم هم برا لاغری

   اوایلش سایز کم میکردم ومقدار وزن دوباره استپ میشدم وتاثیر گذار نبود

   ولی به جاش تا دلت بخواد انتظار چاقی داشتم ..هر غذای چربی نگاه میکردم افکار زیادی مرور میکردم .

   اینکه این چرخه..پر کالریه ..ضرر داره ..رگها رو میبنده ..باعث سکته میشه…و…..هزارن فکر دیگه ..ولی الان اینطور نیست نگرش به خوراکیها عوض شده ..مثلا داشت تو تلوزیون مسقط   شیراز رو نشون میداد…اومدم که مثل قبل فکر کنم ..که فکر هم اومد ..گفت وای این پر از شکره …پر از نشاسته …آخه به جه دردی میخوره ..آدم چاق میشه …بخوره ..و…اومدم گفتم نه اینم یه شیرینیه خوشمزه آست ویه خوراکی مثل بقیه …منم اگه دوست داشتم وخرید ازش به مقدار نیاز میخورم وهیچ اتفاقی نمیوفته ..چون فهمیدم آدمای متناسب اصلا به خوراکیان به این دید نگاه نمیکنن..اونا میبینن ومیخرن ومیخوام ولذت میبرن..نه تفسیر میکنن ونه انتظار چاقی دارن از خودشون واز خوراکیا

   آخه چرا من باید اینطوری فکر کنم …چرا به خوراکیان قدرت بدم این‌منم که با افکارم انتظار لاغری دارم .

   چون مسیرم رو پیدا کردم …تلاش می‌کنم وهر طور شده روزی یک الی دوساعت هر طور شده تو سایت تناسب فکری وقت میزارم تا فرمولهام رو غوص کنم 

   دیدگاه بچه ها رو میخونم ..فایل گوش میدم وتوجه رو از رو نا خاسته برمیدارم ومیزارم رو خواسته …آخه چرا من اینقد این چند کیلو اضافه وزن رو برا خودم بزرگش کردم 

   وانتظار نداشتم لاغر بمونم ..همین سال گذشته من ۶ کیلو کم کردم ..ولی هر که بهم گفت چه خوب شدی ..گفتم آره خوبم ولی چون غدا نخوردم لاغر شدم دباره 

   چاق میشم وشدم وبیشتر شدم 

   ولی الان دارم درست فکر میکنم ومسیرم رو دوست دارم فارق از نتیجه ..ونمیدونم نتیجه خودش میاد اگه من جدی باشم واشتیاق داشته باشم 

   سپاس از استاد عزیز

   امید به لاغر شدن در من بسیار زیاده

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الی
   1402/11/28 12:08
   مدت عضویت: 175 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 325 کلمه

   به نام خدای مهربانم 

   سلام به استاد عزیز 

   همه ما که اینجا گرد هم جمع شدیم یه زمانی از،خودمون انتظار چاق تر شدن رو داشتیم و علی رغم این که دوس نداشتیم اما در ذهن خودمون به چاقتر شدن فکر می‌کردیم و ترس اینو داشتیم که یه روز،چاقتر بشیم همین فکر کزدن به چاقی بود 

   و حالا که اینجا هستیم من خودم به شخص خیلی مشغله دارم هم خاندار هستم هم شاغل و هم دختری دارم که باید به کارهای اون برسم و همه ما طوری داریم زندگی می‌کنیم که وقتمون پر این وسط،خودم رو مجبور کردم که خودم مهم تر از مشغله هام هستم پس وقتی رو خالی میکنم تا حداقل کاری که برای خودم میتونم و پیداش کردم که مطمئن هستم کار درستی هست سر زدن به این سایت و ساعتی از،روز رو اینجا میگذرونم و کل سایت رو زیر و رو میکنم و وقت میزارم نوشته های بچه هارو میخونم و این وقت خالی کردن و وقت گذاشتنه باید نتیجه بده خب من زحمت کشیدم من وقتمو خالی کردم من به خودم احترام گذاشتم قرار نیست کس دیگه نتیجه کار منو ببینه قطعا من به نتیجه که میخوام میرسم .بارها شده کار پیش اومده مهمون داشتم کارهای بیرونم زیاد بود و وقت نداشتم خودم رو موظف دونستم ساعت بزارم و ساعت ۵صبح بیدار شم و وارد سایت بشم و بنویسم و تکالیفم رو انجام بدم .پس به لطف خدا نتیجه این کار مال منه ‌دیر و زودش مهم نیست مهم این که وقتی شلوار رنگ روشن میبینم دلم میره براش و پس در نهایت من به آرزوم میرسم 

   خداروشکر میکنم که منو در مسیر تناسب اندام و فکری و روحی هدایت کرد .

   و این پیشرفت رو تو خودم دیدم این ۲۸روزی  که اینجام که دیگه با هیچ کس در مورد چاقی حرف نمیزنم و تا حرف چاقی پیش میاد یا ترک میکنم اون مکان رو یا حرف رو عوض میکنم .و رویایی لاغری خودم رو در ذهنم می‌میپرورونم تا به واقعیت بپیونده.

   تشکر میکنم از،استاد عزیزز 🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/11/16 09:48
   مدت عضویت: 315 روز
   امتیاز کاربر: 7610 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 697 کلمه

   با سلام 

   اول یه تبریک ویژه بگم به شما استاد عزیز که بدون پیش زمینه قبلی و آموزش و … خودتون رو از چاقی مفرط رسوندین به مرحله لاغری،واقعا اولین شگفتی در این سایت خود شمایید .

   روزی که برای لاغری توی نت سرچ کردم و با واژه جالب «تناسب فکری» به این هدایت شدم بعضی مسایل برام سوال بود و فک میکردم شما هم مثه بقیه مربی های ذهن و تغییر زندگی  فقط فایل صوتی تصویری نوشتاری دارین و چند تا تمرین اما وقتی عکس قبل و بعد شما رو دیدم ایمان آوردم که لاغری با ذهن هم مثه تمام موفقیت های دیگه که از طریق ذهن انجام میشه ،واقعیه واقعیه و به  قول معروف کیک نیست_⁩⁦(≧▽≦)⁩

   استاد من در چند سال اخیر از طریق کار با ذهن زندگیم عوض شده و به قدرت ذهن قبلا ایمان آوردم ،و وقتی وارد سایت شما شدم هم مطمینم که لاغری من دوباره برمیگرده و دوباره قدرت ذهن خودشو به من نشون میده و میتونم اونو توی زندگیم لمس کنم.

   به نظر من لاغر شدن با ورزش با رژیم با دارو هم امکان پذیره اما به شرطها و شروطها و تنها شرطش تغییر ذهن هست و تغییر لایف استایل ،و جالبه که پیش زمینه تغییر لایف استایل هم تغییر ذهن هست .

   پس همه چیز بر میگرده به ذهن و مغز !

   (همون چیزی که خود من به شخصه قدرتش رو خیلی دست کم گرفته بودم تا چند سال پیش!)

   این که میگم لاغری با رژیم هم امکان پذیره اما با شرط و شروط، دیدم که میگم:

   یکی از خانومای فامیل ما که سن نوجوانی چاق اما خوش‌تیپی داشت با رژیم تصمیم گرفت لاغر بشه و شد و هنوز هم لاغره و بسیار خوش تیپ تر از سابق،من هیچ وقت در مورد لاغریش باهاش صحبت نکردم اما از وقتی با سایت شما آشنا شدم همش تو ذهنم رفتارهایش رو تحلیل می کنم و دیدم که کلا لایف استایلش از بعد رژیم و در اومدن از دوران نوجوانی و رسیدن به استقلال جوانی عوض شده. ورزش نمیکنه اما روش خورد و خوراکش و برخوردش با غذا کلا تغییر کرده. با شناختی که ازش دارم چون قبلا چاقی رو تجربه کرده الان از «لاغریش لذت میبره »و فقط به خوش‌تیپی و خوش پوشی فکر می‌کنه .

   و این که قدر داشته هات رو بدونی و شکرگذارشون باشی خیلی مهمه،من هم وقتی تو سن اون بودم همیشه لاغر بودم ،اما قدرشو ندونستم،لذت می‌بردم اما گاهی همون یه ذره شکم اذیتم می کرد ،اعتماد بنفسم پایین بود،نگران بودم که نکنه خوش تیپیم موندگار نباشه و با بالا رفتن سن تموم بشه.

   از چند سال پیش یه تغییر اساسی کردم و می دونم اگه شکرگذار داشته هام نباشم ازم گرفته میشه و به آنسان شکرگذار داده میشه،

   استاد من بابت این تغییرات ذهنی که  در چند سال اخیر بدست آوردم تاوان بزرگی دادم ،سلامتیم رو دادم و الان چند سال هست که مبتلا به ام اس هستم ،هر چند خدا رو شکر علایم ظاهری و مشهودی نداره،اما به ازای از دست دادن سلامتیم چیزهای زیادی یاد گرفتم ،تغییرات ذهنی زیادی در خودم به وجود آوردم که بتونم به بیماریم غلبه کنم و خدا رو شکر تا الان موفق بودم،نذاشتم و نخواهم گذاشت ام اس رییس بدنم بشه ،هنوز هم رییس منم و کنترل بدنم دست خودمه و ایمان دارم که چربی ها و ورودی های معده ام هم مثل ورودی های مغزم  در کنترل من هستن با همون شرط تغییر لایف استایل و تغییر ذهن !

   ۱-یکی از کارهایی که برای لاغر شدن انجام میدم سر زدن به سایت هست و اینجوری با خواندن و گوش دادن به فایلها و خوندن  نظرات دیگران واقعیت لاغری با ذهن ملکه ذهنم میشه و تکرار هر روزه این مطالب و اینکه چشم و گوش و ذهن من در معرض این مطالب قرار میگیره اطلاعاتم رو بالا می‌بره و بالا رفتن اطلاعات خود بخود باعث تغییر در نگرش و فکر میشه.

   ۲-دیدن شگفتی سازان برام خیلی جالب و هیجان انگیزه و حتی عکس خودم  تصور میکنم که چند ماه دیگه مابین عکس این شگفتی سازان هست،(حتی عکسی که قراره بعنوان قبل تغییرات بدم رو هم انتخاب کردم)

   ۳-چند ساله از پوشیدن لباس چسب خودداری کردم بخاطر چاقیم اما الان حسن نسبت به بدنم عوض شده و دیگه بدم نمیاد لباس چسب بپوشم 

    و اینکه دیگه حس بدی از دیدن بدنم در آیینه ندارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا رحمانی
   1402/10/20 15:43
   مدت عضویت: 238 روز
   امتیاز کاربر: 650 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   بنام خدای یکتا 

   باز هم خدا رو شاکرم که مرا در این مسیر قرار داد

   ما قبل از اینکه در این مسیر کاری کنیم باید اول ایمان کامل به این مسیر داشته باشیم یعنی اینکه روش های دیگه ای که برای لاغری انجام دادیم قبلا به کل فراموش کنیم و بریزیم دور تا بتونیم تو این مسیر موفق تر باشیم ما تو این مسیر هر چی بکاریم برداشت میکنیم یعنی هر چی فایل بیشتر ببینیم بیشتر نوشته ها رو بخونین و بیشتر بنویسیم باعث میشه که در ذهن ما پر بشه از افکار لاغری و افکار چاقی رو از ذهن پاک میکنیم وقتی ما افکار لاغری در ذهنمان بیشتر باشد این افکار به رفتار تبدیل میشود و این رفتارها بدون شک به لاغری و ما باید تو این مسیر خیلی مهم ثابت قدم باشیم پس صبر داشتن در این مسیر ما رو به آرزویمان که لاغری هست و سالها برای آن تلاش و سختی ها کشیدیم میرساند باز هم از شما تشکر میکنم استاد عزیز که باز مارا در این مسیر همراهی کردین😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/14 20:05
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 529 کلمه

   به نام خداوند مهربان و خواهان پیشرفت همه بندگانش در همه زمینه ها و 

    درود خداوند مهربان بر استاد و نور و هدایت و دست کمک کننده خداوند از بنده های دیگرش سلام استاد محترم ارجمندو گرامی ،

   اول بگم خدایا شکرت منو و مارو  آنقدر شگفت انگیز آفریدی و همه کنار هم مثل زن و جهان اطرافمم پر از خیر و برکت و پر از  عشقو کم و یادگیری و برای کمال من و ما آفریدی خدایا شکرت که اصلا پروردگار ما شدی که واقعا لایق خدایی هستی،

   خدایا منو ببخش بابت نامهربانی‌هایم و بدرفتاری و سخت گیرهایم بر اثر یادگیری غلط ونادانی با بدنم با ذهنم با روحم با اخلاق و منشم و من تولد دوباره با پاک‌کردن تمام خاطراتم از خداوندم می‌خوام یادگیری و عادتهای جدید رو از خداوندم خواستم و دارم جواب میگیرم خداوند داره پاسخ بهم میده از طریق بندگان خوب دیگه اش ممنونم از خداوند و همه بندگانش به خصوص استاد ارجمند و آگاه و بی نظیر در این زمینه ممنونم از خداوند و شما 🙏

   خداوندا تعادل و تناسب و حس خوب  را در وجود ما قرار گذاشته خدایا شکرت،

   در پاسخ به سئوالات استاد عزیز:

   .در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است؟ به سخت‌ترین حالت ممکن با سخت‌ترین رژیمها و ورزش‌ها و عجیب و غریب.

   • بعد از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.؟ ترس وحشت بدتر از قبل برای چاقتر شدن.
   • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟العی برنگرده هیچوقت اون روشهای قبلی، نه استاد  امکان پذیر نیست دیگه نمیخوام اصلا باشند تمام روانم مجروح از یک جنگ سرد روانی در این  ۶ سال هست .
   • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است شرح دهید.
   • کمی غذا بیشتر خوردم 
   • غذای ممنوع را خوردم 
   • امروز یک‌کالری بیشتر شد 
   • پر خوری ولع حرص بیشتر خوردن اونم با عصبانیت خشم نفرت و کینه از غذا و خودم 
   • امروز کمتر ورزش کردم واااای 
   • زمان رو از دست دادم این مهمانی و این سال رو هم از دست دادم 
   • ناامیدی مداوم از خودم 
   • تعادل نداشتن در هیچی
   • خلق بد اخلاق بد و افسرده
   • توجه نکردن به نیاز واقعیم در گرسنگی و زمان سیری 
   • حال بد وحشت و ترس و عذاب وجدان مداوم 
   • سرزنش هر زمان هر لحظه و تحقیر و توهین به خودم 
   • نتونستم خرید مناسب لباس و و و ….
   • درباره اینکه چگونه باید انتظار لاغر شدن در خودتان ایجاد کنید شرح دهید.
   • من میتوانم من از خداوندم من قدرتمند و توانا هستم خداوند کمکم کرده آرام آرام با صبوری با یادگیری درست و ایجاد عادت صحیح و آگاهی و رشد درست 
   • با خودم مهربان آرام صبور منطقی و اسان دیدن لاغر شدن متناسب شدن‌راه شیرین پیمودن مسیر لاغری یادگیری و آگاهی مداوم و تشکر از خداوند و بندگان خویش متعادل شدن تمرکز توجه به کار و ذهن و فکر درست و اقدام عملی متعادل و امید دادن به خودم پاکسازی ذهنم و حس خوب شادی 
   • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید. مرور همین جواب سئوالات شما و تکرار فایلهاتون.
   • من الله توفیق استاد 🙏🙏🙏
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/09 14:03
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 169 کلمه

   به نام خداوند یکتا و درود و برکت خدا هر لحظه جاری به سوی شما استاد گرامی،

   استااااااد نگم نگم ولی بگم استاد:

   استاد من از ۲۶ آذر ماه دیدم پیج شمارو معجزه وار،

   امروز ۵ دی ماه من چند روز بدون استرس غذا می‌خورمو لاغر می‌شوم تازه دارم زندگی میکنم تازه زندگی برای شیرین شده خدا عمرتون بده 

   می‌خورمو لاغر میشم اصلا من چرا دیگه حریص نیستم؟!!!

   چرا نمی‌ترسم !!!چرا هر روزم شیرین‌تر و با اشتیاق و با آرامش بیشتر از قبل زندگیم‌ شده، استاد هر روز صبح با بدنم حرف میزنم میگم حقته آفرین تو طبیعی و زیبا بودن در ذات توست،زندگی شیرین و استفاده درست اسراف نکردن نعکتهاش تعادل داشتن در استفاده از نعمتهای خدا  فکری عادی معمولی غذا بخوری اطمینان به خداوند درونم به صدای قلبم که مثلاً الان میگه مورد نیازم و الان دیگه مورد نیازم نیست غذا و من مریض نیستم دیگه ولع ندارم دیگه  از خدا بابت نعمتهاش و لذت چشیدن خوردن با آرامش با شیرینی و عشق خدایا چطوری بگم ممنونم ازت استاد ممنونم ازتون . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/10/06 08:20
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 949 کلمه

   سلام استاد 

   خداراشاکرم که درتاریخ 1402/10/06 توانستم فایل درخود انتظار لاغری داشته باشید را گوش دهم

    من از وقتی با این سایت آشنا شدم حداقل روزی 2 ساعت دراین سایت هستم ابتدا متن ابتدای فایل را به خوبی میخوانم و بعد فایل گوش میدهم و نت برداری میکنم و سپس از حرفهای استاد و مطالب قبل از فایل هرآنچه که درذهنم تحلیل کردم را درقسمت نظرات ابتدابرای خودم و دیگر دوستان مینویسم چون با نوشتن درک بهتری نسبت به مطالب برای من به وجود می آید .

   کاملا منطقی است که سالیان سال با آموزش درخانواده – مدرسه – اطرافیان ما چاق شدن را یاد گرفتیم و این باور که من هرچیز بخورم هرروز چاق تر میشوم را درخودمان تقویت کردیم .و الان هم باید با یاد گرفتن و آگاهی دادن به مغز خود باور و انتظار اینکه من با این روش و بودن دراین مسیر لاغر خواهم شد و هرچقدر که اطمینان به این مسیر داشته باشیم به همان اندازه نتیجه لاغری درما بهتر و بیشتر خواهد بود . چون لاغر شدن حق طبیعی همه افراد چاق است فقط اگر عجله نکنند و دراین مسیر باقی بمانند .

   ما ابتدا باید آگاهی ها درمورد لاغری را یاد بگیریم و بعد آنها را به صورت باورهای قوی درذهن تقویت و نگهداری کنیم و همه ی اینها باعث میشود که در خودمان تغییر نگرش نسبت به لاغری و رفتار صحیح هنگام خوردن و مواجه شدن با مواد غذایی درما بوجود آید 

   باید از خود و خدای خودمان سپاسگزار باشیم که ما را دراین مسیر قرار داد چون بودن دراین مسیر باعث لاغری درمن خواهد شد چون اول این کارها برای خودم بسیار مفید خواهد بود و ذهنم را به سمت لاغری سوق میدهم و باید همیشه با خودم زمزمه کنم چون من دراین مسیر هستم و هرروز دارم آگاهی جدید یاد میگیرم پس انتظار لاغر شدن درخود داشته باشم و بدانم لاغر شدن یک چیز طبیعی برای من خواهد بود . 

   نتیجه کار در این روش جدا از گوش دادن و انجام تمرینات نیست نباید که مثلا ورزش و رژیم را به این کارها اضافه کنم تا نتیجه بگیرم فقط باید درست گوش بدهم و با ذهنم تمرینات را تحلیل کنم خود به خود لاغر میشوم فقط عجله نکنم و از خودم هم فقط انتظار لاغری داشته باشم چون پایان مسیر لاغری است .

   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است. درمن انتظار لاغری تا موقعی بود که رژیم وورزشها را انجام میدادم و با اطمینان می دانستم بعداز رها کردن ورزش و رژیم من دوباره چاق خواهم شد 
   • بعد از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.تا موقعی که زیاد رعایت میکردم و ترس از چاق تر شدن باعث میشد من خیلی از غذاها را نخورم مقداری لاغر میماندم و به محض رها کردن و مراقب نبودن من به سرعت چاق میشدم و اصلا انتظار لاغر شدن درمن شکل نگرفته بود 
   • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟ خیر چون اصلا درمورد انتظار لاغر شدن و بودن دراین مسیر اصلا صحبتی نمیشد و فقط با بودن درمسیر رژیم داشتن وورزش سخت لاغری بود و اگر رها میکردید چاقی را به دنبال داشت 
   • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است شرح دهید.بارها رژیم گرفتیم و مقداری از وزن خود را کم کردیم ولی با رها کردن رژیم وورزش دوباره درمدت کوتاهی چاق شدیم و حتی از وزن قبلی هم بیشتر شدیم و این باور چاقی ارثی است و من نمیتوانم کاری برای لاغری خود انجام دهم درذهن من تقویت و قویتر میشد 
   • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید.
   • هرروز باید طبق برنامه ای که استاد گفتند فایل را گوش دهیم 
   • هرروز همان فایل و یا فایلهای قبلی را گوش دهیم عجله نکنیم که فایلهای بعدی را تندتند گوش دهیم 
   • نوشته های قبل از فایل را با دقت بخوانیم و مقایسه کنیم با افکاری که درذهن ما است و برای تغییر این باور ها تمرین و تلاش کنیم 
   • بدانیم تمام رفتارهای افراد چاق و به قولی زبان چاقی همهی افراد یکسان است 
   • بنویسید تا درک شما نسبت به لاغری افزایش یابد و مدت زمان بیشتری را درسایت لاغری با ذهن باشید 
   • هرچه بیشتر دراین سایت باشید . بخوانید و بنویسید و از نظرات دوستان استفاده کنید و تمرینات را انجام دهید بیشترین زمان را به لاغری اختصاص دادید و از افکار چاقی فاصله میگیرید 
   • با احساس خوب و آرامش دراین مسیر هستی و دراین زمان از افکار منفی چاقی خبری نیست 
   • با دادن این آگاهیها کمتر ترس از چاقی داریم و کمتر خودمان را سرزنش میکنیم 
   • سطح فکر و آگاهیهای ما نسبت به باورهای اشتباه چاقی درذهن ما هرروز بیستر و بهتر خواهد شد
   • با بودن دراین مسیر و خواندن نظرات دیگران انتظار لاغر شدن درما تقویت میشود 
   • وقتی میبینیم که درنوشته ها استاد و دوستان به یکدیگر پیام میدهند باعث ایجاد انگیزه و ادامه دادن این مسیر با هم مسیرهاخواهد شد 
   • وقتی بعد از مدتی بدون ورزش و بدون رژیم دیدیم که چاقی دربدن ما متوقف شده چقدر این باعث خوشحالی و انگیزه بیشتر برای ما میشود 
   • دیدن دوستان در قسمت شگفت انگیزان و استاد میتواند بهترین الگو برای ادامه دادن و بودن دراین مسیر باشد 
   • با یاد گرفتن آگاهی دراین سایت علاوه بر لاغری درهمه جهات زندگی  این اگاهیها تاثیر گذار خواهد بود مثل روابط- کسب و کار – ثروت – خانواده – قطع چاقی از نسل ما و….
   • اگر ما درهرکاری روزی 3 ساعت مداوم کار کنیم به مرور زمان درآن کار استاد و ماهر خواهیم شد پس درلاغری هم همینطور است کم کم ما درلاغری با ذهن استاد خواهیم شد اگر آموزشها را خوب یاد بگیریم .
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/05 21:48
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 373 کلمه
   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است.
   • سخت ورزش کردن و رژیم گرفتن میلیمتری و خطا نکردن حتی یکدونه مثلا برنج
   • بعد از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.
   • بدبخت شدی دوباره دوباره برمیگرده واقعیت دوبرابر و بدتر تو نمیتونی و بی عرض ای مثل همیشه بدتر از قبلی. 
   • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟
   • نه به هیچ عنوان حالمو بدترم می‌کنه از ناامیدی بد اخلاقی اسارت و بدتر شدن تو همه زمینه های زندگیم 
   • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است شرح دهید.
   • رژیم و ورزش نکردن باعث چاق شدن تو این مواد غذایی  رو خوردی تموم دیگه خداحافظی کن با لاغری.
   • درباره اینکه چگونه باید انتظار لاغر شدن در خودتان ایجاد کنید شرح دهید.
   • نگاه کنم به افراد لاغر تازه منم همون غذا رو میخورم تازه بیشتر فعالیت میکنم و دارم علم کسب میکنم و انگیزه دارم و تلاش میکنم منم حق منه طبیعت بدن من لاغری سلامتی عمر طولانی زندگی شاد چشیدن طعم خوب غذا با آرامش بدنم سالم متابولیسم من کمی ندارد از کسی.منم آدمم و بنده خدام. و من باید مدام با تکرار و قویتر کردن باورم صادقانه با خودم و مغزم و ذهنم و جهان هستیم و خدایم هر روز استمرار داشته باشم .تمرین تکرار تمرین تکرار تمرین تکرار .
   • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید. هر روز به فایلها و از خدا کمک فهم و باور قویتر داشته باشم و آرامش بیشتر با خیال راحت تر بخورم و آگاهانه تر شادتر .
   • از محتوای ویدیوی آموزشی برای خود تمرین ایجاد کرده و در بخش نظرات تمرینی که باید انجام دهید را بنویسید نگاه به افراد لاغر سالم و تکرار و تمرین فایلها و با خودم صحبت کنم و با ذهنم حرف بزنم چطور صعود داره وزنم نزول چرا نداشته باش تازه بدنم سالمه و خواستم و انتخابم لاغری و نوشتن نکات و تکرارشون هماهنگی خودآگاه و ناخودآگاه بدون هیچ اجبار ذهن و خواسته اش با رفتار بصورت متعادل  .
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/05 21:30
   مدت عضویت: 210 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 215 کلمه

   به نام خداوند یکتا و درود و برکت خدا هر لحظه جاری به سوی شما استاد گرامی،

   استااااااد نگم نگم ولی بگم استاد:

   استاد من از ۲۶ آذر ماه دیدم پیج شمارو معجزه وار،

   امروز ۵ دی ماه من چند روز بدون استرس غذا می‌خورمو لاغر می‌شوم تازه دارم زندگی میکنم تازه زندگی برای شیرین شده خدا عمرتون بده 

   می‌خورمو لاغر میشم اصلا من چرا دیگه حریص نیستم؟!!!

   چرا نمی‌ترسم !!!چرا هر روزم شیرین‌تر و با اشتیاق و با آرامش بیشتر از قبل زندگیم‌ شده، استاد هر روز صبح با بدنم حرف میزنم میگم حقته آفرین تو طبیعی و زیبا بودن در ذات توست،زندگی شیرین و استفاده درست اسراف نکردن نعکتهاش تعادل داشتن در استفاده از نعمتهای خدا  فکری عادی معمولی غذا بخوری اطمینان به خداوند درونم به صدای قلبم که مثلاً الان میگه مورد نیازم و الان دیگه مورد نیازم نیست غذا و من حریص نیستم فکرم به غذا خوردن نیست همش، حالم و حسن خوب و  دیگه واقعا ولع ندارم عذاب وجدان ندارم دیگه  از خدا بابت نعمتهاش و لذت چشیدن خوردنیهاش با آرامش با شیرینی و عشق خدایا چطوری بگم ممنونم ازتون استاد خیلی ممنونم واقعا یاد گرفتم تمرکز و توجه به راه درست به استمرار به تعهد و افزایش توانایی هام در راه درست و تکرار تکرار تکرار تمرین تمرین تمرین و ادامه ادامه ادامه . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار افسر
   1402/09/20 13:53
   مدت عضویت: 335 روز
   امتیاز کاربر: 2650 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 417 کلمه
   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است.
   • من قبلا چند بار رژیم گرفتم و وقتی لاغر میشدم خیلی خوشحال بودم ووقتی رژیم غذایی را ترک میکردم ولی کمتر غذا میخوردم که چاق تر نشوم ولی در ذهن خودم که باز فقط به چاق شدنم فکر میکردم این بدن من همان چاقی خودش را انجام میداد چون به لاغر ماندن خودم فکر نمیکردم به چاق نشدنم فکر میکردم و این فکرموفق تر بود در ذهنم 
   • از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.
   • من بعد از  رها کردن برنامه رژیمی  مطمئن بودم که بعد رها کردن ان دوباره چاق میشم و من که همیشه نمی تونم چیزی نخورم ووقتی رژیم میگرفتم برادرم به من میگفت خواهر همیشه که نمی توانی تا اخر عمرت نخوری بعضی از چیزها فقط خواهر کمتر کن غذاهات را و شیرینی هم کمتر بخور. ولی کو گوش شنوا ومن چند وقت بعد از رها کردن رژیم این کار ها را انجام میدادم ولی فکر میکردم که حالا لاغر میشم ولی این اتفاقات برای من هم رقم نخورد و من هم چنان چاق تر شدم 
   • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟

   نه استاد چون ذهن من بعد چند وقت لاغری دوباره به سمت چاقی حرکت میکنم چون از رژیم های قبلی نتیجه ی خوبی نگرفتم 

   • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است توضیح دهید 
   • من همیشه به خودم میگفتم باز ببین که با این رژیم هم تو لاغر نشدی چون اراده برای این کار نداری وتو همیشه ناموفق هستی در کارهایت و نمی توانی لاغر شوی و تو دوباره به وزن قبلیت باز میگردی 
   • درباره اینکه چگونه باید انتظار لاغر شدن در خودتان ایجاد کنید شرح دهید
   • من خیلی خوشحال هستم که در این مسیر الهی قرار گرفتم و با گوش دادن به فایل ها روی ذهن خودم کار میکنم که دیگر به سمت چاقی نروم و همیشه میگویم لاغر شدن اسانترین کار دنیاست 
   • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید.
   • اول اینکه هروز به چاقی خودم فکر نکنم و همیشه به لاغر شدن خودم فکر کنم بعد هرروز فایل ها را گوش بدهم و ان ها رادرست انجام دهم و از خوردن هم ترس نداشته باشم و هر چیزی که میخورم بگویم بدن من به این مواد نیاز دارد 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/08/16 17:00
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 803 کلمه

   به نام خداوند شکیبایم

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   حل تمرینات انتظار لاغر شدن 

   • در گذشته که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده کرده اید به چه صورت انتظار لاغر شدن در شما ایجاد شده است.
   • در گذشته که از روش‌های مختلف لاغر شدن استفاده میکردم اصلا انتظار لاغر شدن نداشتم و فقط تلاش میکردم که چاقتر نشوم و هر بار که از این روش‌ها اقدام میکردم و شکست بزرگتری میخوردم انتظار لاغری از من دور و دورتر میشد و من مطمئن تر میشدم که من لاغر بشو نیستم .
   • بعد از اتمام یا رها کردن برنامه رژیمی یا برنامه ورزشی انتظار شما درباره لاغر شدن یا چاق شدن به چه صورت بوده است.
   • بعد از تمام شدن برنامه های رژیمی و ورزشی که با سختی زیادی آنها را انجام می‌دادم چون می‌دانستم دوباره به همان سبک قبلی زندگی ام برمیگردم و باز هم پرخوری های قبلم را ادامه می‌دهم فقط و فقط انتظار چاق شدن داشتم و بعد قطع دوره رژیمی سعی میکردم که با زور زیاد مدتی کم تر بخورم یا کمتر از آن برنامه رژیمی فاصله بگیرم اما آنقدر قاشق به قاشق خورده‌ایم اضافه میشد که یکباره متوجه میشدم که از قبل گرفتن رژیم هم بیشتر میخورم و حتی ولع من نسبت به خوردن بیشتر هم شده و دیگر هیچ انتظاری بجز چاقی بیشتر از خودم نداشتم .
   • آیا انتظار لاغر شدن یا چاق شدن با انجام روش های قبلی امکانپذیر است؟
   • با روش‌های قبلی لاغری اصلا انتظار لاغر شدن برای من وجود نداشت و فقط من دنبال چاقتر نشدن بودم و میخواستم کنترل چاقی ام را دست بگیرم چون باور کرده بودم که لاغری من غیرممکن است ‌.
   • درباره طریق هایی که در گذشته انتظار چاق شدن در شما ایجاد شده است شرح دهید.
   • در گذشته هر بار که از روشی استفاده میکردم تا لاعر شوم انگار داشتم یک مهر تایید بزرگ و پر رنگ روی خودم میزدم که ببین این روش هم روی تو جواب نداد ،دیوی تو لاغر بشویم نیستی 
   • و تمام آن روش‌ها انتظار چاق شدن من را افزایش میداد 
   • مثلا وقتی قرص لاغری خریدم که تضمینی لاغر می‌کرد ولی من لاغر که نشدم هیچ تازه چاقتر هم شدم فهمیدم من فقط باید منتظر چاقی باشم .
   • درباره اینکه چگونه باید انتظار لاغر شدن در خودتان ایجاد کنید شرح دهید.
   • من در گذشته اصلا نمی‌توانستم به لاعر شدن فکر کنم چه برسد به اینکه انتظارش را داشته باشم 
   • اما به شکر خدای هدایتگرم با ورودم به سایت تناسب فکری الان فقط انتظار لاغر شدن دارم چون خوب میدانم که بالاخره با تغییر فرمولهای ذهنی لاغری در من اتفاق می افتد .
   • میدانم همه چیز از مغز و ذهن شروع می‌شود من همانم که به آن می اندیشم پس انتظاراتم فقط لاغری است 
   • لیستی از مواردی که به نظرتان باید هر روز انجام دهید تا انتظار لاغر شدن در مسیر لاغری با ذهن در شما ایجاد شود را بنویسید.
   • مهمترین اصل و اساسی ترین کار ماندن و ادامه دادن است نباید بیدی باشم که با هر بادی بلرزم و میدان را خالی کنم.
   • باید قوی و پر قدرت در مسیر بمانم و با عشق و اشتیاق و انگیزه قوی حرکت کنم .
   • چون تنها روش لاغری با ذهن قادر است من را به لاغری ماندگار  برساند .
   • پس جلوی ورودی های منفی را می‌گیرم حتی آگاهانه .
   • و فرمول‌های اشتباه ذهنم را شناسایی میکنم 
   • باورهای جدید و مفید می‌سازم و باورهای صحیح قبلی وجودم را هم فعال میکنم .
   • موانع ذهنی ام را شناسایی میکنم و آنها را آرام و بدون عجله رفع میکنم
   • شتابزده عمل نمیکنم ،عجله برای تغییر جسمی نمیکنم و توجه و تمرکز خودم را روی تغییرات ذهنی و رفتاری ام می‌گذارم. 
   • اینطوری انتظار من فقط و فقط لاغری خواهد بود .
   • الهی و ربی من لی غیرک 
   • امروز اتفاق جالبی برایم افتاد من همیشه رب انار از بیرون میخرم و هیچ وقت هم از کیفیت رب راضی نبودم و هر بار از جایی میخریدم تا شاید رب مرغوب پیدا کنم 
   • طی این سالها از بس شنیده بودم درست کردن رب انار سخت است ،آمد و نیامد دارد و ……
   • کلی ترس در درونم بود که اگر خراب شود چه ؟اگر و اگر و اگر …….چه؟
   • ولی بر این ترسها به یاری خدا پیروز شدم و گفتم نه من انتظار دارم یک رب انار بی نظیر درست کنم و می‌توانم و می‌شود 
   • شروع کردم به خرید انار و تهیه رب انار و یادگیری طرز تهیه آن از اینترنت 
   • و دیدم تهیه آن خیلی راحت بود و چه رب مرغوبی درست شد طوری که باز هم قصد دارم درست کنم انتظار من رب مرغوب بود و همان را هم کسب کردم و تمام افکار و باورهای اشتباه گذشته را له کردم .
   • پس همانطور که توانستم رب انار درست کنم و روی تمام باورهای بدم پا گذاشتم پس به راحتی هم لاغر میشوم و روی باورهای چاقی ام پا می‌گذارم انتظار من فقط لاغری است .
   • خدای خوبم خدای بی همتایم سپاسگزارم که نعمتی دادی تا تجربه کنم کارهایی را که قبلا جرات انجامشان را هم بدلیل ترسها و باورهای اشتباه نداشتم .
   • الهی به امید تو 
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1402/08/14 08:29
   مدت عضویت: 405 روز
   امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 568 کلمه

   به نام خدا سلام به استاد عزیزم و دوستان  

   انتطار لاغری 

   وقتی تو گذشته رژیم میگرفتم که لاعر بشم این انتظار رو داشتم تا جایی که بتونم پایبند به رژیم و ورزش باشم لاعر میمونم ولی اگر روزی اراده ام کم بشه بازم چاق میشم و فقط تا زمانی که پایبند بودم به اون رژیم طاقت فرسا میتونم لاعر بشم حتی از یه جایی به بعد انتطار از اون رژیم هم تغییر می‌کرد و فک میکردم دیگه اینم جوابگو نیست و باید سخت ترش کنم 

   وقتی به این فکر میکردم که برای چاقی باید چیکار کنم این به ذهنم می‌اومد که خیلی راحت مثل آب خوردن میتونم چاق بشم کافیه چند روز اضافه و فست فود بخورم و تحرک نداشته باشم تا چند کیلو چاق بشم ولی اگر بخام همون رو کم کنم باید زجر بکشم و عرق بریزم حسرت خوردن رو بخورم تا شاید بتونم درصدی از اون وزن رو کم کنم 

   همیشه انتطار برای چاقی بود هر حرکتی میزدم حتی اگر ورزش میکردم  میگفتم چه فایده اومدم بعدش فلان چیز رو خوردم من لاعر نمیشم 

   وقتی با این مسیر آشنا شدم هم باور نمیکردم فقط با فایل گوش کردن و انجام تمریناتش میتونم لاعر بشم برای همین در کنارش ورزش  میکردم و هر بار میخواستم بگم این نتایجی که گرفتم بخاطر کار کردن رو خودم هست ذهنم شروع می‌کرد چه کار کردنی تو ورزش کردی نتیجه ی اونه انجام ندادن ورزش باعث می‌شد عداب وجدان داشته باشم با اینکه بارها به خودم میگفتم من ورزش رو برای لاعری انجام نمیدم ولی فقط خودم میدونم که بعد اینکه یه ماه خوب ورزش کردم و پایبند به برنامه بودم در کنارش روزهایی هم پیاده روی میکردم وقتی بعد از یک ماه خودم رو وزن کردم و دیدم یه کیلو یا دو کیلو هم اضافه شدم چقدر حالم بد شد به کل مسیری که میرفتم شک کردم

   هر روز فایل ها رو گوش میکردم تمرینات هم انجام می‌دادم رو باورهامم کار میکردم ولی انتطار در من شکل نمی‌گرفت چون این مسیر رو اونجور که باید باور نکرده بودم کلا این داستان چاقی رو برای یه مدت رها کردم و دیدم هر بار سر هر موضوعی ذهنم منو میکشه به سمت این موضوع تا اینکه با شما آشنا شدم  عضو  سایت شدم ولی در مدارش نبودم شاید گذشت تا زمانی که وقتش شد

   یعنی انگار باید بهم ثابت میشد که اون راه ها نتیجه نمیده همه سوالم این بود اگر میگن نیاز به کار خاصی نیست و ۹۵ درصد کار کردن رو ذهنپس چرا من باید روی سرعت خوردنم و مقدارش تمرکز کنم چرا باید ورزش هم بکنم وقتی به لطف خدا دوره صد گام رو شروع کردمدیدم چقدر این آموزش ها فرق داره اینجا یه خبر دیگه بود 

   انتطاراتم آرام آرام عوص شد همیشه فکر میکردم برای تغییر نگرش باید کار خاصی کنم دنبال تکنیک خاصی بود میگفتم خدایا کار کردن رو خودت یعنی چی ؟یعنی باید چیکار کنم ؟

   تا اینگه به این درک رسیدم که من باید ورودی خوب بدم کار من اینه متعهد باشم که این مسیر رو ادامه بدم و حتما نتیجه میاد شاید نشه زمانش رو تعیین کزد ولی حتما میاد باید این انتظار در من شکل بگیره و این امر امکان پذیر نیست مگر با ادامه دادن و درک این آگاهی ها  

   خدا رو شکر میکنم در این مسیر هستم و وقتی تو فایلهای جدید از استاد شنیدم که این دوره رو آپدیت کردن بیشتر خوشحال شدم که چه زمان مناسبی هدایت شدم به این دوره ایندفعه که کار لاغری با ذهن رو شروع کردم با اطمینان بیشتری قدم در این مسیر گذاشتم و به لطف الله ایمان دارم که می‌شود می‌شود میشود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shabnamsarmadi@gmail.com
   1402/08/05 21:33
   مدت عضویت: 1083 روز
   امتیاز کاربر: 955 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 623 کلمه

   در گذشته همیشه ترکیبی از اینکه حتما باید یه چیزایی رو نخورم و ورزش کنم باعث شده فکر کنم میتونم لاغر شم . در مواردی حذف گلوتن؛حذف نان؛حذف کربوهیدرات..در دوره ای رژیم کتو… دوره ی کوتاهی خام گیاهخواری دوره ی دیگه ترکیب نکردن کارب و چربی…در دوره ای شام رو حذف کردم در دوره ی دیگه سعی کردم فستینگ کنم…و هر بار مورد جدیدی ذهن آدم رو تحریک می کنه که دلیل چاقی من حتما اینه پس این راه رو امتحان کنم..هر بار که این برنامه هارو دنبال می کردم انتظارم از خودم لاغر شدن بوده و هر بار برنامه هارو ول کردم مستقیما و بدون ذره ای شک منتظر چاقتر شدن بوده م.

   فکر میکنم انتظار چاق و لاغر شدن با این روشها دیگه به نظرم منطقی نیست چون باور کردم که غذا خوردن نمی تونه چاقم کنه… در این مدت به رفتارهای غذایی و باورهای اطرافیان نسبت به غذا هم خیلی دقیق شدم..و به راحتی می بینم که تناسب اندام همه ی اطرافیانم نسبت مستقیم داره  با تصور اونها از چیزی که میخورن یا میزان تحرکی که دارند. به این معنی که بعضی اصصصلا به چاق شدن فکر نمیکنند ..راحت و حتی بعضا زیاد هم میخورند و نگران تحرکشون هم نیستند..اونها لاغرن و باورشون همراستا با بدنشوم..از طرف دیگه دوستانی دارم که هر روز ورزش میکنند..کم غذا میخورند یا خود رو تنبیه میکنند و این دوستانم چاقند یا درگیر با اضافه وزن..بنابراین غذا یا تحرک عامل چاقی و لاغری نیست و این دیگه به من ثابت شده!

   فکر میکنم در گذشته هر بار رژیمی رو ول کردم منتظر چاقتر شدن بوده م…هر بار سفر رفته م منتظر چاقتر شدن بوده م…هر بار تعطیلی خاصی بوده فکر کردم حتما روی وزنم تاثیر میذاره چون چیزهایی رو خواهم خورد که عملا در ذهنم ممنوعه هستند.هر بار وقت نشده ورزش کنم فکر کرده م حتما تاثیر خواهد داشت روی روند لاغریم…هر بار رژیمی رو ول کردم که مثلا توش نباید چربی رو با کربوهیدرات میخوردم بعد از اینکه اون رژیم خاص رو ول کردم همیشه منتظر چاقتر شد بوده م.

   فکر میکنم با چیزهایی که یاد گرفتم مبنی بر خوردن غذا برای رفع نیاز بدن؛اصلاح کردن الگوها و باورهای قدیمیم نسبت به غذا ؛با برطرف کردن ترس نسبت به ماده ی غذایی ؛مقدار زیادی از الگوهای رفتاری قدیمم برطرف شده ن..مثلا من قبلا زیاد هله هوله میخریدم…زیاد پیش میومد گشنه نباشم و چیزی بخورم…زیاد پیش میومد غذای درست نخورم طول روز ولی به جاش حجم زیادی آت و آشغال بخورم که شدید بهم بعدش عذاب وجدان و انتظار چاقی بده.دیگه الان اگر چیزی هوس کنم هم موردی میخرم..ولع ندارم نسبت به یک سری از خوراکی ها…کمتر پرخوری میکنم…نمی گم کامل درست شده ولی بخش زیادیش رو فهمیده م و تحت کنترلمه..بدنم تحت کنترل منه نه من تحت کنترل بدنم.

   فکر میکنم من کم به لاغری فکر میکنم…بیشتر از چاقی حرص میخورم…شاید اگر بتونم اون لحظه هایی از روز که از چاقی کلافه و عصبانیم اون احساس رو در لحظه با حس بهتری جایگزین کنم این موضوع بهم کمک میکنه بتونم بیشتر احساس خوب رو جذب کنم به سمت خودم. می تونم تو لحظاتی که تو آینه دارم به خودم نکاه می کنم از جمله های مثبت و انرژی زا استفاده کنم.. به خودم یادآوری کنم که این یه مسیره..و تو این مسیر باید صبور بود…چون یادگرفتن نکاتش مثل هر چیز دیگه ای زمان می بره تا جا بیفته.فکر میکنم شکرگذاری هر روزه برای بودن تو این مسیر می تونه خیلی کمک باشه چون به آدم روحیه می ده..

   تمرینی که می تونم بهش فکر کنم اینه که مثلا ببینم چندبار در روز موفق شدم حس عصبانیت یا غم چاقی رو به حس بهتری تبدیل کنم؟به چه جیزهایی می تونم فکر کنم که حس لاغری رو توم تقویت کنه یا بهم روحیه بده که دارم راه رو درست می رم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/07/24 17:48
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 747 کلمه

   به نام خدای مهربانم که هر لحظه هادی و حامی من هست .

   خدا رو سپاسگزارم که بازم فرصت برای تحقق رویاهام  در این دنیا  رو دارم پس محکم و پر انرژی تلاش میکنم  تا خالق زندگی خودم باشم .

   هر چقدر  بیشتر زمان بگذره جهان رشد و پیشرفت بیشتری داره .اگر دقت کنیم می بینیم بچه های یک ساله ی این دوره با بچه های یک ساله ی چند سال پیش خیلی  تفاوت دارن و خدا میداند انسان تا کجا پیش  خواهد رفت .این روند پیشرفت  در همه ی  جنبه های  زندگی هست .

   من بسیار متفاوت از قبل دارم زندگی میکنم پس باید نتایج متفاوت تری از قبل داشته باشم من نزدیک چهار پنج سال هست هر روز وارد سایت میشم و برای خودم فایل گوش میدم و می نویسم و به اونها عمل میکنم قطعا نتایج بهتری خواهم گرفت و من لاغر خواهم شد در حالی که همون چند سال پیش که این مسایل رو نمیشناختم طور دیگه از وقتم استفاده میکردم همش به بطالت و بیهودگی میگشت و در نهایت  کار مفید من برای خودم  این بود که  رژیم و ورزش سختی داشتم که هیچ کدوم هم دوست نداشتم و به زور  انجام میدادم  و  این اواخر لاعر هم  که نمیشدم هیچ بلکه  داشتم چاق تر هم میشدم .

   من از وقتی در این مسیر هستم و  دارم اگاهی کسب میکنم لاغری رو حق خودم میدونم و بارها میگم من باید لاغر بشم چون دارم ورودی خوب میدم و دارم افکلر و رفتارم رو جهت میدم و قطعا من لاغر میشم  و کی این لاغری حاصل میشه مهم نیست نباید عجله کنیم  ،،مهم این هست که در مسیر هستیم پس ادامه میدیم تا به هدف برسیم .

   من باید بگم  در حال حاضر خیلی درک بهتری از این مسیر دارم به نسبت اون اوایل اشنایی ام با این سایت و تمام این تغییرات به خاطر استمرار من در این راه هست که باعث میشه من درکم و اگاهی ام بهتر باشه و چقدر حالم خوبه که خدا من رو به این راه هدایت کرد چون دارم از راه اسان و راحت لاعر میشم در حالی که در گدشته زجر میکشیدم و لاغر هم نمیشدم .خدایا شکرت .

   من  یاد گرفتم از هر چیر خوب در زندگیم تشکر کنم و این تعامل با جهان  چقدر داره به من کمک میکنه حالا گاهی اوقات از رفتار خوب و زیبای یک   فردی هست که شاید به خود اون فرد بگم یا شاید هم  شرایط طوری باشه که  نشه  رو در رو  بهش بگم ولی قطعا در دلم از اون فرد به خاطر رفتار زیبایش با من  تشکر میگنم و بسیار بازخورد خوبی هم گرفتم و این رفتار تا حدود زیادی  جز عادت های من شده .

   اگر من  از این راه نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره من به اندازه ای که روی خودم کار میکنم و اونها رو به عمل تبدیل میکنم انتظار نتیجه هم باید داشته باشم .و من باید لاغرتر بشم  بدون اینکه من هیچ روش دیگه رو داشته باشم من لاغر و لاغر تر میشم من  معتقدم فقط با تغییر درون خودم میتونم لاغر بشم و نیاز به هیچ عامل دیگه ای نیست من اگر هر روز  یک قدم بردارم بعد از مدتی نتایج شگفت انگیزی خواهم داشت که در تصور خیلی ها نمی گنجد من با قدرت ذهنم لاغر شدم چون این راه برای خیلی ها شناخته شده نیست و از اون هیچ اطلاعی ندارن. در ضمن در ذهن عموم جامعه این هست برای چاقی باید ورزش کرد و رژیم گرفت حالا چطور قبول کنن که بدون این دو به راحتی با گوش دادن به فایل ها میشه ما لاعر بشیم   ؟؟؟   برای همین خیلی ها این راه رو قبول نمیکنن ولی  برام مهم نیست ،،من کاری به هیچ کس ندارم  چون من یاد گرفتم شلوغی راهی دلیل بر درست بودن اون راه نیست پس من این راه رو قبول دارم و به تک تک حرفهای استاد ایمان دارم و سعی من این هست هر روز بهتر از دیروز خودم باشم ..

   من هر وقت به اطرافم نگاه میکنم خیلی راحت تک تک حرفهای استاد رو در رفتارهای افراد چاق و لاغر میبینم اصلا چرا جای دوری برم گذشته ی چاق  خودم با الان لاغر  خودم کاملا با حرفهای استاد مطابقت داره و نشون میده که چاقی و لاغری  زبان های  مشترک بین همه ی چاق ها و لاغرها هستن که  فارع از سن و جنس و تحصیلات و نژاد و ملیت و تمام این حرف ها در وجود انسان ها هستند…

   ممنونم از استاد که دارن با این اموزشها  زبان لاغری رو به ما یاد میدن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1402/06/08 15:28
   مدت عضویت: 537 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   با سلام 

   ممنون از استاد گرامی.من اوایل که تازه با سایت آشنا شده بودم خیلی عجله داشتم که زودتر وزن کم کنم و همین عجله باعث شد ک زود مسیرمو گم کنم ولی الان ک دو سه هفته ست تمرینا رو شروع کردم دارم متوجه قضیه میشم ک من باید سیر تکاملیمو طی کنم چون من ی هفته ای و دو هفته ای لاغر نشدم ک بخوام زود هم لاغر بشم پس باید صبور بود با اینکه به نظر خودم لاغر نشدم فعلا ولی دارم یاد میگیرم ک به موقع نیاز و به اندازه ی نیکو غذا یا تنقلات بخورم دارم یاد میگیرم ک غذاها و ماد غذایی خلق شدن ک نیاز گرسنگی منو برطرف کنن و از همه مهم تر اینکه به اندازه ریگ بیابان فراوونی غذا و خوراکی هست اگر امروز برای ناهار پیتزا بود و من دو یا سه تکه خوردم و دیگه پیتزایی سر میز اضافه نیومد برای شب هم میتونم دوباره پیتزا بخرم یا درست کنم و بخورم یاد گرفتم ک حرص و ولع خوردن نداشته باشم.اگر من لاغر نشم با این افکار پس کی میخواد تغییر کنه و لاغر بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس اندازه نگه دار که اندازه نکوست.ب اندازه و به وقت نیاز غذا میخورم ک احساسمو خوب نگه دارم و عذاب وجدان نداشته باشم ک چرا اشتباه کردم ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه
   1402/06/04 12:17
   مدت عضویت: 340 روز
   امتیاز کاربر: 6985 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 343 کلمه

   سلام استاد 

   گام 15 : انتظار لاغر شدن داشته باشید 

   اول از هرچیزی میخوام از شما استاد عزیز بابت این فایل و همچنین فایل ها قبلی تشکر کنم که با استفاده از این فایل ها آگاهی های زیادی رو در اختیار ما قرار میدین وبابت این ازتون بسیار ممنونم ، من حدودا یک ماه میشه که فایل های رایگان رو دنبال میکنم و هر روز استمرار دارم و تغییرات خوبی داشتم و خیلی آروم و گام به گام داره تغییرات من بیشتر میشه  ومن هر روز تمریناتم رو در دفتر خودم ثبت میکردم ولی با شنیدن فایل امروز تصمیم گرفتم که تو سایت تمرینم رو انجام بدم و اینجا بنویسم که انرژی که از فایلهاتون دریافت میکنم رو اینجا بگم و ازتون تشکر کنم .

   همه ما چاق ها همیشه انتظار چاق شدن داریم با ترس از خوردن غذا یا ترس بعضی از غذاها و یا متنفر بودن از خودمون وحتی وقتی که درحال نخوردن هستیم هم انتظار لاغری نداریم و پشت نخوردنموم اینکه که چاق نشیم یعنی اصلا ما انتظار لاغر شدن رو نداریم و زمانی که رژیم هستیم برای مدتی که رژیم هستیم مدت کوتاهی انتظار لاغر شدن در ما ایجادمیشه چون انتظار داریم که وقتی رژیم هستیم لاغر بشیم ولی بعد از اینکه رژیم ما تموم میشه دوباره انتظار لاغری ما کمرنگ و کمرنگ تر میشه و دوباره ترس از چاق شدن یواش یواش شروع میشه  تا جایی که دوباره انتظار چاقی در ما ایجاد میشه چون در ذهن ما اینه که ما دیگه رژیم نیستیم پس طبیعیه که دوباره چاق بشیم و حتما دوباره چاق میشم و به حالت اولیه برمیگردیم . 

   من از امروز نتیجه گرفتم هرچند قبل تر از این هم به این نتیجه رسیده بودم که با دنبال کردن سایت تناسب فکری و استمرار داشتن حتما به لاغری می رسم ولی از امروز تصمیم گرفتم که انتظار لاغری رو در خودم بیشتر کنم چون طبق گفته استاد اگه من لاغر نشم کی باید لاغر بشه ؟>

   لاغری سهم و حق من چون دارم براش تلاش میکنم پس باید بهش برسم هر تلاشی ثمر و نتیجه ای داره نتیجه من هم لاغریه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/05/31 20:39
   مدت عضویت: 1102 روز
   امتیاز کاربر: 3747 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 18 کلمه

   سلام استاد عزیزم

   واقعا ممنونم بابت راهنمایی تون.

   چشم،

    حتما سعی خودم رو میکنم.

   بازم بابت تک تک فایلهاتون بی نهایت سپاسگزارم💖💖

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/05/29 20:33
   مدت عضویت: 1102 روز
   امتیاز کاربر: 3747 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 2,944 کلمه

   به نام خدای مهربان🌺

   سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی سایت تناسب فکری💖

   گام ۱۵:  انتظار لاغر شدن داشته باشید.

   همه افراد چاق برای لاغر شدن تلاش می‌کنن،اما از اونجایی که انتظار لاغر شدن از خودشون ندارن، هرگز لاغر نمیشن،همه ما قبل از اینکه چاق بشیم انتظار چاق شدن رو داشتیم،حتی بعد از چاق شدن همیشه قبل از اینکه چاق‌تر هم بشیم،انتظارش رو میکشیدیم.

   افراد چاق خودشون مطمئنن که مثلاً بعد از تعطیلات عید حتماً چاق‌تر میشن،و این احساس رو هم حتی قبل از ماه رمضان هم دارن که در این ماه به خاطر خوردن زولبیا بامیه، شله زرد، و غذاهایی که مربوط به این ایامه ،بعد از ماه رمضان چاق‌تر میشن، و  اینا هر چقدر که بیشتر انتظار چاقی رو داشته باشن، چاق‌تر میشن.

   و همه افراد چاق به شکل‌های مختلف ترس از چاقی و انتظار چاق‌تر شدن رو تجربه کردن و اگر هم ازشون بپرسیم که آیا انتظار چاق‌تر شدن از خودت داری؟؟ جواب اون مثبته،حتی افرادی هم که مدت‌هاست چاق‌تر نشدن، عقیده‌شون اینه که اگه خوردنشون رو رعایت نکنن و کارایی که برای جلوگیری از چاق‌تر شدن هست  رو انجام ندن، خیلی سریع چاق‌تر میشن.

   خیلی از ما انتظار لاغر شدن رو هم به شکل‌های نادرست وبا  استفاده از روش‌های مختلف لاغری در خودمون ایجاد کردیم که نتیجه ماندگاری هم برامون نداشته،اون انتظار لاغر شدن که به خاطر تلاش از طریق اجرای برنامه رژیمی یا ورزش ایجاد می‌کردیم، بعد از رها کردن رژیم یا ورزش انتظار لاغر شدن هم فراموش میشد،و همه ما وقتی که از اون روش استفاده می‌کردیم، به اندازه ای که به اون روش اعتقاد داشتیم و در اجرای اون روش‌ها مصمم بودیم، مقداری انتظار لاغر شدن در ما ایجاد میشد،و نتیجه‌ای که از اون روش کسب کردیم به خاطر مقدار انتظار لاغری بوده که در ما ایجاد شده بود.

   در خیلی از مواقع که از این برنامه‌های رژیمی استفاده می‌کردیم،هفته‌های اول نتیجه‌های عالی رو به دست می‌آوردیم، اما کم کم کاهش وزنمون کندتر میشد،بعد هم متوقف میشد،چون انتظار لاغر شدنمون تغییر میکرد،به این شکل که هر چقدر که از اجرای برنامه رژیممون می‌گذشت و ما مقداری تغییر می‌کردیم به اشتباه فکر می‌کردیم برای ادامه روند لاغر شدنمون باید کار بیشتری انجام بدیم،رژیم رو به شکل سختگیرانه‌تری ادامه بدیم،یا با توان و انرژی بیشتر برای زمان طولانی‌تری باید ورزش کنیم،و چون نمی‌تونستیم این نگرش‌های اشتباه خودمون رو اجرایی کنیم،انتظار لاغر شدن ما هم کم میشد و روند لاغر شدنمون هم متوقف میشد.

   و از اونجا هم که انتظار لاغر شدنمون به دلیل استفاده از روش‌های بیرونی بود، مثل رژیم، ورزش، مصرف دارو و دمنوش، وقتی که مدت رژیممون به پایان می‌رسید به صورت خود به خود انتظار لاغر شدن ما کمرنگ میشد و با انتظار چاقی که از قبل خیلی پررنگ و واضح بود جایگزین میشد.

   دلیل اینکه بعد از هر بار استفاده از برنامه‌های لاغری دوباره به وزن و سایز قبل یا شاید هم بیشتر برمی‌گشتم این بود که انتظار لاغر شدن، به دلیل اتمام مدت رژیم یا ورزش یا هر چیزی در من از بین می‌رفت و از اونجایی که عقیده داشتم که برای لاغر شدن باید از روش خاصی استفاده کنم، برای همین انتظار لاغر موندن، یا حفظ مقداری از وزن و سایزم که کاهش پیدا کرده بود رو نداشتم،

    بلکه مطمئن بودم که دوباره چاق میشم،این اطمینانی که دوباره چاق میشم، به خاطر فرمول‌های ذخیره شده در ذهن ناخودآگاهم بوده که انتظار چاق شدن رو در من ایجاد می‌کردن،در روش لاغری با ذهن با استفاده از فایل‌های آموزشی، انجام تمرینات نوشتاری، اطلاعات جدید و صحیحی درباره لاغری رو در ذهنم ذخیره می‌کنم،

   اون وقت این اطلاعات به مرور در من انتظار لاغر شدن ایجاد میکنه و با استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن، انتظار لاغر شدنم قوی‌تر از انتظار چاق شدن میشه و روند لاغر شدنم شروع میشه.

   یکی از موانع ذهنی لاغری در افرادی که از این آموزش‌های لاغری با ذهن استفاده می‌کنن اینه که انتظار لاغری از این روش رو ندارن،اونا با اشتیاق از مطالب آموزشی استفاده می‌کنن، تمرین و تکرار می‌کنن،اما توی ذهن ناخودآگاهشون لاغر شدن از طریق روش‌هایی که قبلاً بارها استفاده کردن یا  درباره اون شنیدن امکان پذیره،برای همین با اینکه توی مسیر لاغری با ذهن با اشتیاق دارن حرکت می‌کنن اما نتیجه چندانی نمی‌گیرن،چون اونا از این روش انتظار لاغر شدن ندارن،

   باید به این نکته دقت کنم که لاغر شدن، مثل چاق شدن از ذهن شروع میشه و به واسطه اونچه درباره چاقی یا لاغری در ذهنم ذخیره میشه،انتظار لاغر شدن یا چاق شدن در من شکل می‌گیره.

   پس همونطور که در چاق شدن بدون استفاده از برنامه غذایی، یا دارویی خاصی به راحتی چاق شدم،با استفاده از آموزش‌های لاغری با ذهن و بدون استفاده از برنامه غذایی، یا دارو، و ورزش میتونم به راحتی لاغر بشم.

   اگه این سوال برام پیش بیاد که چرا با اینکه از آموزش‌های لاغری با ذهن استفاده میکنم انتظار لاغر شدن در من ایجاد نمیشه؟؟جوابش اینه که چون من درباره روش‌های لاغر شدن در ذهنم اطلاعات ذخیره کردم،و چون درباره اون روش‌ها بارها آگاهی کسب کردم،باور کردم که برای لاغر شدن باید از روش‌هایی که دیگران استفاده می‌کنن باید منم استفاده کنم،روش‌هایی که بهم بگن به چه میزان و از چه نوع مواد غذایی باید مصرف کنم،برای من تعیین بشه که هر روز چه مقدار ورزش کنم،و تصورم اینه که اگه یه فرد یا گروه دیگه‌ای برام تعیین کنن که به چه شکل غذا بخورم  یا فعالیت کنم، حتماً لاغر میشم،احساس آرامش دارم که خب پس نیازی نیست که من کار اضافه‌ای انجام بدم، 

   چون این گروه یا این فرد گفته که با اجرای همین برنامه‌ها لاغر میشم.

   و چون روش لاغری با ذهن از لحاظ گسترش و شهرت در بین افراد چاق خیلی کمتر از روش‌های معمول لاغر شدن مرسومه،برای همین باور اینکه با روش ذهنی بتونن لاغر بشن برای بسیاری از افراد چاق دور از ذهنه،برای همینه که حتی زمانی که توی مسیر لاغری با ذهن هستن و به ظاهر تصمیم گرفتن که از این روش برای لاغر شدنشون استفاده کنن،اما آگاهی‌های قبلی و عقیده‌هایی که درباره لاغر شدن دارن،باعث میشه که از تلاش خودشون در مسیر لاغری با ذهن نتیجه خاصی نگیرن،

   برای رفع مشکل نداشتن انتظار لاغر شدن، و جلوگیری کردن از هدر رفتن زمان و انرژیم در مسیر لاغری با ذهن،باید بارها به خودم یادآوری کنم که روش‌های مختلف لاغری، نتیجه مطلوب و ماندگاری ندارن،و روش لاغری با ذهنه که به صورت اصولی طریق لاغر شدن رو بهم یاد میده.

   با گوش دادن مرتب این فایل‌ها می‌تونم اعتباری که در ذهنم به اون روش‌ها دادم رو کمرنگ کنم،هر چقدر بیشتر بپذیرم و برام منطقی بشه که سایر روش‌های لاغری نتیجه مطلوب و ماندگاری ندارن بیشتر توی مسیر لاغری با ذهن نتیجه می‌گیرم.

   با مطالعه نوشته‌های افرادی که از آموزش‌های لاغری با ذهن استفاده کردن، و دیدن تصاویر افراد شگفتی ساز می‌تونم این باور رو که روش لاغری با ذهن روش صحیح و ساده‌ای برای لاغر شدن هست، رو در ذهنم پررنگ کنم،

   همچنین مراقب افکار منفی ذهنم باشم که همزمان با استفاده از روش لاغری با ذهن تخریب انگیزه منو داره،

   افکاری که به من نوید شکست رو میدن،

   افکاری که به من یادآوری می‌کنن  برای لاغر شدن باید رژیم غذایی بگیرم،یا ورزش‌های سنگین انجام بدم،

   اینا افکار مزاحمیه که به دلیل توجه به روش‌های مختلف لاغری در ذهنم ایجاد شدن،

   هر بار که به دنبال روش جدیدی برای لاغر شدن بودم یا درباره روشی که فردی برای لاغر شدن استفاده کرده تحقیق و پرس وجو کردم،یا زمانی که درباره روش لاغری از رسانه‌ها شنیدم،در حال ذخیره آگاهی درباره روش‌های لاغر شدن در ذهن خودم بودم.

   پس الان که تازه با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و درباره اون از دیگران هم چیزی نشنیدم،طبیعیه که قدرت و تاثیر این روش توی ذهنم کمرنگ باشه.

   باید بدونم که وقتی که دارم از این آگاهی‌ها و مطالب استفاده می‌کنم و اون‌ها رو گوش می‌کنم،این‌ها باعث میشن که متفاوت از قبلم رفتار کنم،وقتی که متن می‌خونم، فایل می‌بینم، و زمان برای این کار میذارم، نوشته‌های دیگران رو میخونم، فایل‌ها رو تکرار می‌کنم،وقتی که دارم متفاوت از هفته‌ها و ماه‌های قبلم از زمانم استفاده می‌کنم و زمانم رو صرف یاد گرفتن این آگاهی‌ها می‌کنم،یعنی دارم مطالب جدیدی رو هر روز دریافت می‌کنم،و قطعاً این مطالب جدید هم در من نتیجه میذاره،و باید حتماً برام منطقی باشه که لاغر میشم،راه دیگه‌ای وجود نداره،

   مثل اینه که من دارم هر روز چند قدم به سمت یه شهری حرکت می‌کنم،هر روز چند کیلومتر یا چند گام دارم به سمت یک مقصدی حرکت می‌کنم،خب معلومه که حتماً به اون مقصد میرسم،پس وقتی هم که دارم توی مسیر لاغری با ذهن حرکت می‌کنم و تمریناتش رو انجام میدم،پس اطمینان داشته باشم که لاغر میشم و این حق طبیعی منه.

   اونایی که توی این فضا نیستن نتیجه نمیگیرن،ولی من که توی این فضا هستم خب قطعاً نتیجه می‌گیرم،فقط باید هر روز این کارو تکرار کنم،هر روز متن‌ها رو بخونم،فکر کنم،تحلیل کنم،فایل‌ها رو ببینم،نوشته‌های دیگران رو بخونم،اینطوری ذهنم رو در فضای جدیدی میبرم و با این کار، حتماً به نتیجه میرسم.

   نمونه‌های مشابهش،مثلاً اینه که چند روزی برم کلاس خیاطی شرکت کنم،بعد از چند روز توی ذهنم افکار خیاطی میاد،شاید اولش نتونم اون لباسی رو که دیدم الگوش رو بکشم و بدوزم،ولی میفهمم جریان چیه،درکم تفاوت داره،و اگه یه مدت کلاس خیاطی رو برم، اونوقت دیگه خودم میدونم که چه جوری لباس برش زده شده، الگوش چیه، چه جور دوخته شده،چون حرکت کردم در این مسیر و آگاهی من بیشتر شده،و مغزم از اون چیزی که دارم بهش میدم استفاده می‌کنه،راه دیگه‌ای نداره.

   توی لاغری با ذهن هم همینه،قبل از این دوره هر روز عوامل چاقی رو در مغزم مرور می‌کردم،افکار بد،ترس از غذا خوردن،حرف و حدیث‌های دیگران،ترس از چاق‌تر شدن،پس وقتی که این همه افکار توی مغزم بودن، خوب معلومه که نتیجه‌اش چاق‌تر شدن بوده،

   ولی الان که دارم هر روز یه فایلی مربوط به لاغر شدن، افزایش توانمندی،احساس لیاقت در خودم،اینکه باید چه جور حرکت کنم،اینا رو گوش میکنم،اینا میشه ورودی جدید برای مغزم،و مغز من هم میاد این ورودی‌های جدید رو استفاده میکنه در ادامه زندگی.

   فقط باید هوشیار باشم، مغزم تا این‌ها رو بپذیره و عملشون کنه یه مقدار زمان میبره،اینکه الان چاقم، فردا چاقم، پس فردا هم چاقم،توی ذوق من نخوره،چون من تازه دارم یاد می‌گیرم،زمان میبره تا اون چیزی که یاد گرفتم در مغزم تحلیل بشه،درک بشه،و بعد به عمل در بیاد،و جسمم تغییر کنه،باید اینو بدونم که زمان میبره،فقط باید ادامه بدم.

   باید بدونم اون زمان‌هایی رو که دارم مینویسم، در اون زمان‌ها کلاً فضای فکرم لاغریه،حتی اونجاهایی که دارم مثال از چاقی میزنم،مثال درباره روش‌های چاقی میزنم،بازم تمرکزم بر لاغریه،چون برای لاغر شدن دارم این کارها رو انجام میدم و خیلی فرق میکنه که من برای چاق‌تر شدن یه کاری رو انجام میدم،

   وقتی که دارم این تمرین رو که روش‌هایی که برای چاقی استفاده کردم یا برای لاغر شدن استفاده کردم و نتیجه نگرفتم رو مینویسم،این کمک می‌کنه که درکم از لاغری با ذهن بهتر بشه.

   و گوش دادن به تمام این فایل‌ها و خوندن نوشته‌ها، باعث میشه که من در خودم تغییر احساسی ببینم،در خودم تغییر نگرش ایجاد کنم،

   وقتی که دارم از این محتواها استفاده می‌کنم، یواش یواش چه بخوام چه نخوام، نگرشم عوض میشه نسبت به اون چیزی که دارم میشنوم و چیزی که قبلاً شنیدم.

   سعی کنم یک ارتباط ذهنی با افرادی که به من کمک کردن برقرار کنم،مثلاً اگه یک دیدگاهی خوندم که بهم حس خوبی داد، یه گره ذهنی رو باز کرد، نگاهم رو واضح‌تر کرد، بهم کمک کرد یاد بگیرم،بابت اون چیزی که کمکم میکنه یا حسم بهتر میشه، یا راه برام نشون داده میشه، ازش سپاسگزار باشم و تشکر کنم،و این انرژی رو جواب بدم،و همین تعامل با جهان، بهم کمک میکنه و خدمات بهتری رو بهم میده.

   پس این اطمینان رو هم در خودم به وجود بیارم که وقتی دارم از این محتواها استفاده می‌کنم حتماً نتیجه می‌گیرم،و اینو یک میلیون بار به خودم بگم که اگه من قراره نتیجه نگیرم،پس کی قراره بگیره؟؟خب من دارم کار می‌کنم،به اندازه‌ای که کار می‌کنم نتیجهمی‌گیرم.خیلی ها هستن که خوب کار می‌کنن، ولی بازم انتظار نتیجه رو ندارن،پس از همین ابتدا انتظار نتیجه رو هم داشته باشم،هر چقدر که بهتر روی محتوا کار کنم نتیجم بهتر میشه،اصلاً فکر نکنم که نتیجه جدا از این کاره،

   چون بعضی‌ها اینجورین،خوب فایل گوش میدن،خوب تمرین انجام میدن،ولی نمی‌تونن قبول کنن که همین کار باعث لاغریشون میشه و همش توی فکرشون اینه که همراه با این روش لاغری با ذهن از روش رژیمی خودشون هم استفاده کنن.

   به اندازه‌ای که از این دوره استفاده می‌کنم نتیجه می‌گیرم،اما اونایی که انتظار نتیجه ندارن،کنار این فایل‌ها میان کارهای دیگه هم انجام میدن و میگن من اون رژیمه رو بگیرم،من اون ورزش رو دوست دارم، اون ورزش رو هم کنار این فایل‌ها انجام بدم برای لاغر شدن، اونوقت بهتر نتیجه می‌گیرم.

   اگه شما درست برداشت کنی،این مسیر رو درست درک کرده باشی، اینکه شما هر روز روی خودت کار می‌کنی، در نهایت برای شما نتیجه خوبی داره،و همین کار نتیجه‌اش لاغریه،لاغری رو جدا از این کار ندونید،که خب آره دیگه من فایل گوش میدم، روی خودم کار می‌کنم، تمریناتم رو هم انجام میدم،ولی باید ورزش هم انجام بدم،بالاخره باید رژیمم رو هم رعایت کنم،این یعنی که شما لاغر شدن رو جدای از این مسیر می‌دونی،اینا با همن،شما به مرور همه چیز توی ذهنتون درست میشه،عجله نکنید،از این مسیر لذت ببرید  نتایج عالیهم می‌گیرید.

   🪴🪴استاد عزیزم بابت تک تک فایل‌هاتون از صمیم قلبم ازتون سپاسگزارم،واقعاً کمک خیلی بزرگی به ما کردین،من واقعا بعد از دوره قانون سلامتی توی وضعیت خیلی بدی بودم،واقعا داشتم توی جهنم زندگی می‌کردم، خیلی حالم بد بود،وقتی از روش‌های قبلم که نتیجه نمیگرفتم به راحتی رهاشون میکردم، دیگه زیاد  هم ناراحت نبودم که نتونسته بودم اون روش‌ها رو انجام بدم  و سریع بیخیال می‌شدم.ولی یک سال شد که من این دوره قانون سلامتی رو انجام دادم،اولاش برام زیاد سخت نبود،ولی آخراش دیگه واقعاً داشتم اذیت می‌شدم، هر کاریم می‌کردم اصلاً نمی‌تونستم این دوره رو رها کنم،ذهنم به شدت مقاومت می‌کرد،انقدر خودم رو تخریب و سرزنش می‌کردم،اینقدر به خودم ناسزا می‌گفتم که خاک تو سرت ،چرا نمی‌تونی از این دوره نتیجه بگیری، ببین همه دارن نتیجه می‌گیرن، پس تو چرا نمی‌تونی،و با اینکه تقریباً ۲۰ کیلو کم کرده بودم ولی اصلاً از لاغریم خوشم نمی‌اومد،به شدت ریزش مو گرفته بودم،اصلا آرامش نداشتم، کم حوصله شده بودم، فکرم همش درگیر غذا بود که حالا امروز چی درست کنم،به شدت احساس ولعم بیشتر شده بود، خیلی دلم می‌خواست غذاهایی  که برای خانواده درست میکردم رو بخورم،ولی به شدت ذهنم  مقاومت می‌کرد.

   حتی دوره رو هم که می‌خواستم رها کنم و دیگه انجامش ندم، ذهنم انقدر اذیتم می‌کرد، انقدر گفتگوهای منفی داشتم که نه تو اگه اینو بخوری اینجوری میشه، کربوهیدرات اینطوریه، خطرناکه،اینقدر هم خودم رو سرزنش می‌کردم که برو ببین چیکار میکنی که نمی‌تونی انقدر نتیجه خوب بگیری و آرامش داشته باشی،ّببین اشتباهت کجاست که اینقد موهات میریزه.ببین چقدر دارن میان از نتایجشون میگن،شاید هزاران بار من اون فایل‌ها رو گوش کردم، تموم اون فایلهارو کلمه به کلمه نوشتم،ولی از نظر اعصاب واقعاً داشتم دیوونه می‌شدم،تا خدا را شکر دیگه به سمت سایت شما هدایت شدم،من دو سال پیش هم به طرز عجیبی به سایت شما هدایت شده بودم،ولی زیاد توی سایت شما نبودم، چند تا فایل فقط گوش کرده بودم که دوره قانون سلامتی اومد،بعد از اون هم که دیگه سایت شما رو رها کردم رفتم قانون سلامتی رو شروع کردم،رها کردنش برام زجر بود،

   همش فکر میکردم من مشکل دارم و نمیتونم درست انجام بدم که نتیجه نمیگیرم،به خدا الان که یادم میفته چقدر خودم رو اذیت کردم واقعاً گریه‌ام می‌گیره،چند ماه قبل هم به طرز معجزه آسایی دوباره به این سایت هدایت شدم.

   اولش که انقدر حالم بد بود که فقط فایل گوش می‌دادم،فایل اول و دوم از صد گام و فایل قدرت غذا یا قدرت ذهن خیلی آرومم می‌کرد و در طول روز بارها من فقط این‌ها رو گوش می‌دادم، کامنت می‌خوندم، تا چند ماه مرتب فقط فایل گوش می‌دادم تا تونستم یکم خودم رو آروم کنم.

   بعد هم که خواستم تمرینات فایل‌ها رو انجام بدم دیدم من واقعاً اصلاً انگار چیزی از لاغری با ذهن نمی‌دونم،چون هر چقدر هم که فایل‌ها رو گوش داده بودم اصلاً چیزی توی ذهنم نبود، جواب دادن سوال‌ها واقعاً برام سخت بود،واقعا خودم رو مثل یک بچه کلاس اولی می‌دونستم که رفته سر کلاس و هیچی از حروف الفبا و حتی نوشتنشون هم بلد نیست و چند تا سوال گذاشتن جلوش میگن این‌ها رو جواب بده و اونم هاج و واج داره به سوال‌ها نگاه میکنه و من خودم رو واقعاً اینطور می‌دیدم،

   با اینکه چند ماه فایلها رو گوش داده بودم ولی هنوز مقاومت ذهنم خیلی زیاد بود، 

   همش یه چیزی میگفت این حرفها بیخوده برو همون قانون سلامتی،

   برای همین یه ایده‌ای به ذهنم رسید که بیام فایل‌ها رو بنویسم،برای همین الان مدتیه که فایل‌ها رو برای خودم می‌نویسم،اون‌ها رو خلاصه برداری می‌کنم،چقدر مطالب قبل از فایل‌هاتون واقعاً عالیه،اون‌ها رو طوری که واقعاً بتونم خودم متوجهشون بشم برای خودم می‌نویسم، فایل‌ها رو هم به صورت خلاصه برای خودم می‌نویسم و بعد به صورت یک فایل صوتی درشون میارم و در طول روز گوش می‌کنم ،واقعا نمی‌دونم چطور از شما تشکر کنم بابت این احساس خوبی که دارم، بابت این آرامشی که به دست آوردم،استاد عزیزم به خدا نمیدونم چطور از شما تشکر کنم،

   من از اون موقعی که دارم فایل‌ها رو می‌نویسم و به صورت خلاصه برای خودم می‌نویسم تازه دارم می‌فهمم که لاغری با ذهن یعنی چی و چه کارهایی رو باید انجام بدیم،چون واقعاً در مورد لاغری با ذهن اصلاً چیزی نمی‌دونستم،قبلاً که توی دوره آکادمی لاغری با سراج بودم، در مورد لاغری با ذهن صحبت میشد، ولی اصلاً این حرفا اونجا نبود،اون زمانی که من بودم فقط یه چند تا فایل بود که می‌گفتن این‌ها رو شب‌ها بذارید توی گوشتون و بخوابید، یا چند تا جمله رو می‌گفتن که این جمله‌ها رو سعی کنید در طول روز تکرار کنید،

   بعد هم که جویدن هر لقمه غذا تا چهل یا پنجاه بار و پیاده روی های زیاد،که اونو هم نتونستم و رهاش کردم.

   واقعا استاد اینو راست میگید که نوشتن خیلی کمک می‌کنه،من از زمانی که شروع کردم به نوشتن، با اون زمانی که فایل‌هاتون رو فقط گوش می‌دادم، 

   درکم واقعاً فرق کرده،چقدر آگاهی‌های عالی رو قبل از فایل‌هاتون می‌ذارید که واقعا با خوندن بعضی از این آگاهی‌ها واقعاً گریه‌ام میگیره و نمی‌دونم چطور از شما تشکر کنم.

   بینهایت سپاسگزارم استاد مهربانم🌺🌺🌼🌼🦋🦋🦋

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 78 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    خیلی خوبه که با اشتیاق و انگیزه داری ادامه میدی
    هرچقدر بیشتر گذشته رو رها کنی نتیجه شما بهتر میشه
    نه سرزتش کن نه مقایسه و نه قضاوت
    هر روشی رهروان خودش رو داره و نتایج مختلف بوجود میاره
    هرچه بوده فقط یک تجربه است و اون تجربه منجر به تجربه جدیدی که تناسب فکری است شده پس رها کردنش بیشتر بهت کمک میکنه تا بررسی و به یادآوری اش
    موفق باشید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
     1402/05/31 20:27
     مدت عضویت: 1102 روز
     امتیاز کاربر: 3747 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 18 کلمه

     سلام استاد عزیزم

     واقعا ممنونم بابت راهنمایی تون.

     چشم،

      حتما سعی خودم رو میکنم.

     بازم بابت تک تک فایلهاتون بی نهایت سپاسگزارم💖💖💖

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/25 14:44
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 682 کلمه

   سلام بر استاد عزیز و دوستان همراه

   انتظار لاغر شدن

   من آنچه از خانواده ومحیط پیرامونم در مورد لاغر شدن آموختم این بود که لاغر شدن سخت هست یامحال  و الگوهایی که میدیدم یا در موردشان می شنیدم این باور رو برای ذهنم منطقی میکرد.

   بعد کنکور سراسری وقبول شدنم در آن کم کم وزنم بیشتر شدواین رو از لباسهام متوجه میشدم اگرچه چشمگیر نبود و برام طبیعی بود چون سنم داره میره بالا. واقدامی هم نمیکردم

   اما بعد مدتی ‌که این افزایش وزن چشمگیر شد و میخواستم اقدلم کنم اتتظارم طبق باورم این بود که من یه راه پروپیچ وخمی وسخت رو باید طی بکنم تا لاغر بشم 

   الحق هم سنگ تموم گذاشتم و تونستم ۵ کیلو کم کنم.

   البته زیاد رژیم سنگین نمیتونستم بگیرم چون معده ام اذیت میکرد .

   اما از خرداد ماه تا اواخر مهر تو گرمای تابستان ساعت ۳ بعدازظهر توی گرما میرفتم پیاده روی بعدش داخل اتاقم بدون پنکه وکولر می رقصیدم وباشگاه هم مرتب میرفتم وقهوه میخوردم و … تونستم ۵ کیلو کم کنم . بماند قیافم کلا بهم ریخت .و بعد رها کردن طی دوسه ماه ۷کیلو اضافه کردم وبعد مدتی دوباره ۷ کیلوی دیگه اضافه کردم.

   دوباره حرف وحدیث شروع شد وطعنه وکنایه و کلی باورهای مخرب دیگه و…

   کلافه و خسته شده بودم و دوباره خاستم تمرینات مرگبار پیاده روی رو برای لاغری شروع کنم که خدای بزرگ هدایتم کرد به این مسیر زیبا.

   میخام بگم اگر باور نداشته بودم که لاغرشدن سخته و الگویی هم نداشته بودم دچار این دردها و رنج ها نمیشدم .

   الگویی هم نداشتم که به راحتی لاغرشده باشه ومن راهش رو دنبال کنم .

   یادم میاد میخاستم گواهینامه رانندگی بگیرم آنقدر بهم القا شده بود که گواهینامه سختی داره وافسرها گیر الکی میدن و چندبار ردشدن که طبیعی هست و برای منی که توخانواده ای بزرگ شدم که پدرم ماشین نداشت محال میدونستن وانتظارم این بود که این کارسختی هست ولی از اونجایی که من خودم رو فرد قوی میدونستم و میخاستم حتما ماشین بخرم گفتم سختیهاشو به جون میخرم و میگیرمش .

   باراول که ثبت نام کردم آنقدر رد شدم که رها کردم . 

   بعد مدتی باخودم خلوت کردم وباخودم گفتم پسر همسایم که پدرش رو در کودکی از دست داد و سطح تحصیلاتش هم پایین هست پس اون چطور تونست پایه ۱ بگیره و راننده کامیونه . 

   وهمینطور مرتب برای خودم مثال میاوردم فلانی اینجور پس چطور اون تونست و… وانتظارم از گرفتن گواهینامه از سختی به آسانی تغییر کرد و دوباره مجددا ثبت نام کردم و بعدش قبول شدم وآنقدر انتظارم قوی شده بود که ماشینم رو زودتر از دریافت کارت گواهینامه خریدم .

   در مورد اکثر کارهام الان اینطوری شد اگه کسی بهم بگه فلان کار سخته به این دلایل . سریع برای خودم الگو میارم و اجازه نمیدم که زندگیم طبق باورهای مخرب پیش بره و سختی بکشم .

   چون هر باوری انتظارمیاره و انتظار هم نتیجه رو رقم میزنه .

   مثلا لاغرشدن سخته . نتیجش چی بود جز هدایتم به یکسری روشهای طاقت فرسای لاغری که  برام جز تحمل رنج وسختی چیزی نداشت  .

   یا گواهینامه گرفتن سخته . نتیجش چی بود جز هدایت شدم به مربی بی تجربه ای که به جای اینکه منو به سمت داخل شهر آموزش بده میبرد سمت کمربندی . و میگفت بزار دنده چهار بزار پنج .که الان به هرکی میگم باور نمیکنن. 

   یا پول درآوردن که باید پوستت کنده بشه وهدایت بشم سمت شرکتی که به اندازه چند تا نیرو  ودر حد مدیر مالی کارکنم وحقوق یک کمک حسابدار ساده رو بهم بدن .

   بله دوستانم من چوب باورهامو خوردم ولی باخودم عهد بستم نسبت به کلمه سختی حساس باشم و نپذیرمش ‌ چون زندگیمو نابود میکنه و تقلاهای الکی .

   خدا روشکر در هر شاخه ای الگوهایی هست که بهم ثابت کنه دنیا روالش آسان پیش رفتن کارهاست نه سختی .

   یه لاغرشدن بود که الگو نداشتم و خدا رو شکر از استاد عالیقدر تا دوسنان شگفت انگیز این باور رو درمن ایجاد کرد که لاغرشدن هم آسان هست وانتظار من هم لاغرشدن آسان هست و تقلاهای الکی و طاقت فرسای رژیم . ورزش و…  نمیخاد .

   خدایا شکرت که منو هدایت کرد به مسیر آسان .

   تشکر از استاد عزیز که مسیر آسان لاغرشدن رو بهم آموزش داد تا من انتظارم بشه راحت لاغر شدن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tala.kh25@yahoo.com
   1402/05/20 15:47
   مدت عضویت: 1297 روز
   امتیاز کاربر: 4421 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 641 کلمه

   به نام خدا

   برای اینکه باورم بشه:

    بدن بسیار هوشمنده

   بدن تواناست میدون چکار انجام بده

   بدن خودبخود برای ترمیم و رفع اتفاقات غیر عادی و درمان هر اختلالی برنامه ریزی شده 

   در مورد مراحل ترمیم زخم سرچ کردم. بسیار دیدگاه هامو تغییر داد.

   چاقی یه چیز غیر طبیعیه یه اختلال که بدن خوب بلده چجور رفعش کنه.

   مراحل ترمیم زخم :

   ۴ فاز زخم عبارت است از:فاز هموستاز

   هموستاز مرحله ای از مراحل ترمیم زخم است که با قطع خونریزی شروع می شود. وقتی قسمتی از بدن، خونریزی می کند اولین مرحله شروع مرحله ی هموستاز و انقباض عروق خونی است که باعث کاهش خونریزی می شود.

   سپس پلاکت ها برای پوشاندن دیواره ی عروقی آسیب دیده به هم می چسبند و انعقاد رخ می دهد. تعداد زیادی پلاکت با چسب فیبرینی به هم می چسبند و مانند یک تور سلول های قرمز خون را به دام می اندازند و خونریزی را قطع می کنند. پروسه هموستاز خیلی سریع اتفاق می افتد. بعد از آن اولین داربست فیبرینی در زمان ۶۰ ثانیه با چسب فیبرین تشکیل می شود و چون از حالت مایع به حالت ژله ای برای تشکیل لخته خون درمی آید و پروترومبین را آزاد می کند. تشیکیل ترومبوز یا لخته، پلاکت ها یا سلول های خونی را در ناحیه زخم نگه می دارد.

   ترومبوز اگرچه در مرحله ی ترمیم زخم مهم است اما خود باعث بروز مشکلاتی می شود، به طور مثال اگر لخته از دیواره عروق جدا شود و وارد گردش خون سیستمیک شود، امکان ایجاد سکته و آمبولی ریه و یا حمله قلبی را ایجاد می کند.

    فاز التهاب

   التهاب فاز دوم در ترمیم زخم است و بلافاصله بعد از آسیب دیدن رگ های خونی و نشت مواد موجود در رگ های خونی ( که شامل آب، نمک و پروتئین است )، به بیرون رگ شروع می شود و علت ایجاد تورم موضعی نیز می باشد. التهاب هم سبب کنترل خونریزی می شود و هم از عفونت جلوگیری می کند. در طی مرحله ی التهاب، سلول های سفید خونی، فاکتورهای رشد، مواد مغذی و آنزیم ها به سمت منطقه ی آسیب دیده حرکت می کنند که خود این عمل منجر به تورم، قرمزی، درد و حالت های مختلف مرحله التهابی می شود.

   التهاب یک بخش طبیعی از پروسه ی ترمیم زخم است و فقط در مواردی که مشکل ایجاد شود، باعث طولانی شدن این مرحله از درمان زخم می شود.

    فاز تکثیر

    فاز تکثیر در ترمیم زخم، زمانیکه در زخم بازسازی و نوسازی بافت جدید شکل می گیرد، شروع می شود. بافت جدید با کلاژن و ماتریکس خارج سلولی ساخته می شود، علاوه بر آن یک شبکه جدید از رگ های خونی باید ساخته شود و یک بافت گرانوله ی سالم با اکسیژن رسانی کافی و تغذیه مناسب تولید می شود.

   مایوفیبروبلاست باعث می شود زخم منقبض شود. لبه های  زخم با استفاده از سلول های ماهیچه ای دودی که به هم فشار می آورند موجب بسته شدن زخم می شوند. در فازهای ترمیم و درمان زخم، مرحله ی گرانولاسیون بافت قرمز یا صورتی است که بافت ناهموار و ناصاف دارد و بافت گرانوله ی سالم به راحتی خونریزی نمی کند. بافت گرانوله ی تیره می تواند نشانه ی کم آبی باشد.

   فاز بلوغ

   فاز بلوغ که به آن فاز ریمودلینگ نیز گفته می شود. فاز بلوغ زمانی است که کلاژن نوع III به نوع I تغییر و تبدیل می شود و زخم کاملا بسته می شود. سلول هایی که در این مرحله نیاز نیستند به سمت آپوپتوز یا مرگ برنامه ریزی شده، حرکت می کنند. در فاز بلوغ، کلاژن در طول خطوط فشاری دوباره جذب می شوند و بنابراین فیبرهای کلاژن می توانند به هم نزدیک و نزدیک ترو متراکم شوند.

   متراکم تر شدن فیبرهای کلاژن، اسکار ضخیم زخم را کاهش می دهد، در اصل ریمودله شدن از روز ۲۱ بعد از آسیب شروع می شود و تا یک سال بعد ادامه دارد. حتی زخمی که ترمیم شده و پوست آن بسته شده باشد، در زیر پوست ریمودله شدن همچنان در حال انجام است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1402/04/19 17:23
   مدت عضویت: 370 روز
   امتیاز کاربر: 10520 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 478 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه در این جهان هستی که در مسیردرست مستقیم گام برداشته ایم و آرزوی موفقیت برای شما خودم و استاد عزیز که کلمه خواستن توانستن هستش رو صرف کرده اید وبا تمام سلول های بدنم از استاد عزیزم سپاس گذارم واز دوستانی که مطالب وآگاههای رو که درک کرده با ما به اشتراک می گذارند سپاس گذارم 

   ما تازه ۴هفته هست وارد سایت شدم و شروع کردم به آموزش 

   دیدن من از وقتی که وارد شدم ایمان به این روش پیدا کردم و دیدم واقعا همین راه درست من قبلا ا ز هیچ روشی برای کم گردن استفاده نکرده بودم چون فقط دور شکم دارم وفکر  باورم این بوده به خاطر سزارین هست و دلیل دیگه سردی معده اس و این باور در من قوی بود ولی ا ز آگاهیهای که پیدا کردم دیگه این باور در ذهنم در حال پاک شدن هست  واز اول به رژیم گرفتن اعتقاد نداشتم چون در اطرافم مدیدم بعداز رژیم چاق تر میشن پس دنبال این کارا نبودم و حالا میفهمم چقدر خدا من دوست داشته تا با راحترین راه وزن ایده آل رو بدست بیارم چون در خانواده بیشتر ما متناسب بودیم واگر اضافه وزنی در ما شکل گرفته خیلی کم اون هم به خاطر باور های اشتباه از جامعه مثل سزارین ،ازدواج  ،غذا های شیمیای،سن ، ولی الان من دیگه آگاه شدم سپاس گذارم از خداوندم که من رو بااساتید مثل عباس منش استاد عطار روشن آشنا کرد ودیگر انسان های آگاه 

   من ازاین گام انتظار لاغر شدن داشته باشید به این درک رسیدم که خدواند به کسانی که در راه درست باشند پاداش خواسته شان رو حتما میده این نشون میده باید به خدای درونمون اعتماد کنیم امیدوارانه ادامه مسیر بدیم 

   باید در همین شرایط و لحظه خودمان رو متناسب ببینیم وبه احساس خوب برسیم چون ما خواستمون به خدا گفتیم واطمینان داریم خدا کار خودشو بلده وباآرامش درحال لذت بردن از نعماتش باشیم وبه نعمت های خداوند خوشبینانه نگاه کنیم در دنیا جز خیر چیزی نیست این ما هستیم با باورهایمان به شر توجه کرده ودر زندگی مون پدید آوردیم 

   حالا من از همه غذا ها با آرامش وبا لذت استفاده می کنم درحد نیاز بدنم و انتظار لاغر شدن هستم 

   چون حالا با دادن’آگاهی درست به ذهنم، نجوای ذهنم کمتر شده وبا تکرار در این مسیر نگرش تغییر کرده ونا خودآگاه با مواد’غذای درست برخورد’می’کنم وبه انتظار لاغری میرسم چون لاغر شدن آسان ترین کار’دنیاست ومن لایق زیباییها هستم چون خدا خالق زیبای هست و دوست داره تا من شکمی تخت مثل قبل داشته باشم چون من به ناخواسته توجه کردم ناسپاس بودم برای خودم چاقی رقم’زدم و حالا در مسیر درست’هستم ودر شرایط سپاس گذار م خداوندهستم چون اون قدرتمند ترین نیروی جهان است واون که همه چیز رو رشد وپرورش’میده ومن می دونم جسم من رو به شکل درستی ترمییم می کن 

   با آرزو موفقیت برای همه دوستان هم مسیرم

   و سپاس از استاد همیشه درمسیر خودشناسی تا خداشناسی❤👏👏👏🙏🏻 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی کوثری
   1402/04/12 15:05
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 758 کلمه

   به نام خالق آفرینش 

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام

   انتظار لاغر شدن جمله ای که مدام در حال واکاوی جنبه های مختلف آن بودم دیدگاه‌های دوستانم را می‌خواندم و فایلها را تکرار میکردم تا اینکه چیزی که من از دیدگاه‌ها فهمیدم و واکاوی خودم متوجه چیزهایی شدم دوستان فکر می‌کنند هر روز با خواندن و نوشتن و گوش دادن تنها باید موفق شوند به نظر من این کارها عالیست و تکرار آنها قطعا نتیجه خواهد داد اما اما و اما 

   اگر می‌خواهیم بهتر نتیجه بگیریم باید عمل کنیم من نظرم این است تا درک درستی از عمل به فایلها بدست نیاورده ایم نباید گام بعدی را برداریم باید گام‌های قبل تکرار شوند کسب نتیجه به تعداد گام‌های رفته یا زمان بودن در مسیر تناسب فکری نیست بلکه به تغییر نگرش‌ها و رفتار ماست من کامنتها را حتما می‌خوانم و سعی دارم در گامهایی که برمیدارم صد در صد کامنتها را بخوانم و در طول روز که تایم آزاد دارم برمیگردم به گام‌های قبل و کامنت‌هایی نخوانده را می‌خوانم طی لین چند روز متوجه شدم خیلی از دوستان ابتدا با اشتیاق شروع کرده اند ولی به مرور دنبال انتظار لاغری بودند و یا رها کردند یا شک کردند صحبت من این است دوستان خوبم در تمام مدتی که روزهای مسیر را می‌شمرید و عجله دارید که هر روز بگذرد و روز جدید و گام جدیدی بیایید و دنبال معجزه تغییر کردن هستید دارید به ذهن چاق خود توجه میکنید در این مسیر اگر قدم گذاشتید بیشترین تمرکز باید روی اصلاح باورها و نگرش‌ها باشد لاغری خودش خود به خود بوجود خواهد آمد 

   خودتان  را اینگونه چک و بررسی کنید که 

   از روزی که در این مسیر قدم برداشتم چقدر از رفتارهای بدم کنار رفته؟ 

   چه رفتارهای خوبی جانشین آن شده ؟

    احساسم چگونه شده ؟

   انتظار لاغری  داشته باشید نه نا امیدی و پرورش انتظار چاق تر نشدن بله چاقتر نشدن ؛

   در کامنت‌هایی که می‌خواندم میدیدم افرادی که مدت زیادی است در دوره هستند ولی هنوز نتیجه مطلوب خودشان را کسب نکرده اند البته من نمی‌دانم نتیجه مطلوب در ذهن آنها چیست اما متوجه یک چیز شدم بعضی ها می‌گفتند ما می‌خواهیم به نقطه گرسنگی توجه کنیم و تا احساس گرسنگی نکرده ایم و قار وقور شکم نیامده چیزی نخوریم بعضی ها از سفر یا مهمانی یا نوع غذاها هنوز ترس داشتند و اکثر کسانی که این مدلی بودند بعد مدتها هنوز هم نتیجه دلخواهشان را نداشتند دلیل اینها همه یک چیز است آنها هنوز با تمام وجود به این مسیر ایمان ندارند آنها دارند مثل زمانهای رژیم گرفتن ذهن و جسمشان را محدود می‌کنند و ذهن آنها در برابر تناسب مقاومت می‌کند چون در زجر است آنها مدام در جنگ بین ذهن و رفتارشان هستند آنها هنوز به صلح با خودشان نرسیده اند البته همینجا اضافه کنم که بعضی‌ها از آن طرف بام افتاده اند و فکر می‌کنند خوب من دیگر ترس از مواد غذایی ندارم و ….و هر جور دوست دارند می‌خورند و انتظار دارند فقط با شنیدن و تمرین ذهنی به نتیجه دلخواه برسند من این چند روزی که در این گام تمرکز داشتم کلید عدم کسب نتیجه دلخواه این افراد را پیدا کردم و تلاش کردم خودم این اشتباهات را انجام ندهم .دوست عزیزی که میخواستی بایستی ببینی کی صدای شکمت در میاد بعد غذا بخوری من امتحان کردم یک روز از صبح منتظر  این حس بودم تا ساعت نه شب من هیچ حس گرسنگی نداشتم حتی ورزش مورد علاقه ام را هم انجام دادم کارهای منزل را هم انجام دادم و کلی هم انرژی داشتم اما اما فردای این آزمایش ذهنم داشت وارد جنگ میشد متوجه شدم ذهنم بخاطر فشار جسمی در حال آزار دادن من است و دیدم این روش برای من و یا حتی برای بقیه هم غلط است من هر روز با عشق کنار خانواده و دوستانم می‌نشینم غذایی که نعمت خداست را فقط و فقط به اندازه نیاز جسمم در حد یک فرد متناسب و احساس سیری که به آن رسیده ام میخورم نه از مهمانی اینطوری فراری ام نه از سفر نه از خانواده نه از خوراکی ها من هر روز خودم انتخاب می‌کنم که چه چیزی به چه اندازه ای بخورم بدون ترس بدون جنگ بین ذهن و جسمم و یقین دارم که به نتیجه میرسم هر چند با توقف این چند روزم در این گام دیگر نتیجه برایم کوچکترین اهمیتی ندارد و دارم از تغییرات رفتارم در این سفر هیجان انگیز لذت میبرم اینقدر در این سفر جذاب از تک تک و جز به جز لذت میبرم که کسب نتیجه و زمان رسیدن به آن معنایش را برایم عوض کرده و همه اینها را مدیون خداوند هدایتگرم و استاد روشنگرم هستم الهی شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مهدیه
    1402/06/08 16:44
    مدت عضویت: 537 روز
    امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    با سلام و درود خدمت شما

    بسیار لذت بردم از تجربه ای ک ثبت کرده اید.بسیار هوشمندانه فکر و عمل کردید. بسیار لذت بردم از چیزی که به من آموختید.بسیار خرسند شدم ک با شما هم مسیر هستم و از همه چیز مهم تر بسیار خرسندترم ک دستی از دستان خداوند به من ایده های ناب میده.بسیار خداوند رو شاکرم که دوستان و استادی اینچنین پر قدرت دارم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/06/08 17:18
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 26 کلمه

     سلام دوست متناسبم 

     باعث افتخار من است که شما دوست خوبم وقت گذاشتید  و نوشته من را خواندید برایتان از خداوند بهترینها را خواستارم شاد ومتناسب باشید 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار s99malekan
    1402/08/13 13:13
    مدت عضویت: 1416 روز
    امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 169 کلمه

    سلام بر دوست عزیزم

    اول اینکه تشکر میکنم ازت چقد روان و صریح تجربه زیباتو در اختیارمون قرار دادی.‌منم اوایل اینجوری بودم.نیست که تو دوره ورود به سرزمین لاغرها یکی از تمرینات استاد برای مبتدی ها اینه که برای دریافت پیغام‌گرسنگی واقعی حتما وایسیم درک پیغام گرسنگی با عوامل جسمی انجام بشه مثل ضعف معده و قار و قور شکمی…چون  ما چاق های مهربون هیچوقت قبل این دوره گرسنگی واقعی رو درکش نکرده بودیم و نمیدونستیم چقددددد لذت بخشه.ولی بعد که تمرینات اضلفه شد و من زمان طولانی در مسیر بودم تونستم قبل فشار جسمی هم پیغام گرسنگی و هم سیری رو درک کنم .چقد  عای شد.‌بله دیگه با خانواده غذا میخورم.‌از همون غذای اونا میخورم.البته خیلی وقتام براحتی میگم میل ندارم و بعدا میخورم.اصلا باید درگیر نتیجه نشی.مهم اینه.‌فایلا رو گوش کنی.‌بخونی حتما.‌بنویسی حتما حتما و فقط ادامه بدی.‌بخدا گاهی من هیچکاری نمیکنم .هیچکاری .فقط حالم خوبه و میبینم داره نتایج خودش میاد. استاد میگه تو این دوره سنگم باشی نتیجه میگیری…

    مرسی دوست گلم….بازم برامون به همین زیبایی بنویس

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار حیرت انگیز
     1402/08/14 00:51
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 180 کلمه

     سلام دوست متناسبم 

     انشالله در بهترین حالات خودت باشی ،ممنونم که وقت گذاشتید و کامنت من را خواندید 

     از بیان تجربیاتتان لذت بردم ،بله در گذشته چاق خودمان هرگز معنا و مفهوم سیری و گرسنگی را نمیدانستیم اما به لطف هدایت پروردگارمان به این مسیر زیبا و آموزش‌های استاد بی همتایمان ما هم اکنون مثل سایر انسانهای طبیعی و متناسب قدرت درک احساس سیری و گرسنگی را کسب کرده ایم و می‌توانیم به راحتی کنار عزیزانمان از خوردن و آشامیدن نعمات الهی لذت ببریم و خودمان را مثل زمان‌های رژیم تافته ای جدا بافته از خانواده و دوستانمان در هنگام صرف غذا نبینیم و با آنها با عشق هم سفره شویم و به اندازه نیاز جسممان بخوریم و از سبکی و اضافه نخوردنهایمان سرشار از احساس خوبی و رهایی شویم .

     انشالله همگی ما به زودی نتایج شگفت انگیز خودمان را در سایت ثبت میکنیم و الگویی می‌شویم برای سایر دوستان هم دردمان تا آنها هم با طی کردن مسیر لاغری با ذهن از رنج چاقی رها شوند .

     در پناه خدای بی نظیرم همواره شاد و سلامت و متناسب باشید 

     الهی به امید تو 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/03/30 21:29
   مدت عضویت: 454 روز
   امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 590 کلمه

   سلام استاد 

   من با دیدن این فایل امیدوار شدم که انشاالله من تغییر می کنم و به تناسب اندام خواهم رسید بشرط اینکه من فایلها را به نوبت گوش کنم و علاوه بر گوش دادن و تصویری دیدن فایلها بتوانیم هر آنچه از دیدن فایلها درک کردیم را در قسمت نظرات بنویسیم و همچنین تک تک نظرات دیگران به خوبی بخوانیم و برای خودمان درک داشته باشیم تا انشاالله ذهن و عملکرد که دوتا چیزهایی هستند که با هم کاربرد دارند عملی شود .

   و از خودم انتظار لاغر شدن داشته باشم و اصلا عجله نداشته باشم که چرا من سریع لاغر نمی شوم چون من ۴۶ سال چاق بودم و زمان میبره تا من همانطور که گرم گرم چاق شدم گرم گرم من بسوی متناسب شدن پیش بروم 

   استاد خیلی ممنون که این گونه فایلهای انگیزشی را می گذارید که هم باعث می‌شود که انگیزه ما در این کار بیشتر شود و هم وقتی فکر منفی باف به سراغ ما میاد شما فایلی را می گذارید که دقیقا جواب فکر منفی باف ما است و واقعا این نظر لطف خداست که شامل حال ما می‌شود 

   من واقعا در تصویرسازی ذهنی خودم را در وزن ایده آل می بینم و خیلی خوشحال هستم که انشاالله ۴۰ کیلو کم میکنم و علاوه بر متناسب شدن به سلامتی واعتماد به نفس میرسم الان استاد من ۴۶ سال است همیشه چاق بودم و دقیقا تا ۱۱۰ کیلو رسیده بودم و خدا را شکر وزن الان من ۹۰ کیلو است تا وقتی که با تناسب ذهنی آشنا شدم چقدر علاوه بر سبک شدن وزن فشار جسمی به بدن و مغزم کمتر شده برای پیاده روی برای از کوه بالا رفتن و در منزل کار کردن بدون تنگ نفس و عرق ریختن چقدر عالی است بارها بعد از انجام دادن کارها متوجه شدم که خستگی کمتری دارم و احساس بهتری از خودم دارم و وقتی فکر میکنم که وقتی به وزن ۷۰ کیلو برسم چقدر سبک تر و چالاک تر شدم خیلی خوشحال میشوم و چند روز پیش رفتم خرید شلوار همیشه ساعت ۳xرا باید سفارش میدادم وقتی که سایز xlرا پوشیدم و اندازه بود به قدری ذوق زده شدم که دوتا خریدم و از خدا شکر گزاری کردم که بدون وزن کردن که مثل میم برای من است متوجه شدم که چقدر لاغرتر شدم و کسانی که چند وقتی است من را ندیدن همه می گویند چقدر لاغر شدی و خودم متوجه شدم که لپهام خیلی کوچک تر شده و دیگر آنقدری نیست که بشه آن را بکشند و من از خودم دقیقا انتظار لاغر شدن دارم واصلا به هیچ رژیمی فکر نمی کنم و از خوردن خودم هم خیلی لذت می برم و ترس از خوردن بعضی از غذاها برای من کمتر شده . استاد باورتان میشه من یادم نمیاد کی کره و مربا را صبحانه خورده باشم چون همیشه از این نوع غذای چرب و شیرین ترس فراوان داشتم و می گفتم من اگر این را بخورم به اندازه یکهفته که من نون پنیر و خیار سبز بخورم من را چاق میکنه ولی الان به راحتی و به اندازه و با لذت می خورم و چقدر مزه میده وقتی که با خودت میگی اصلا این غذا برای من چاق کننده نیست و با لذت و به اندازه میخورم 

   از شما استاد ممنون که به من آگاهی دادید که هیچ یک از نعمتهای خداوند برای انسان‌ها مضر نیستند و فقط ما انسانها آنها را تفکیک به غذاهای بد و خوب و سالم و ناسالم می کنیم 

   من از خودم یقین و  انتظار دارم که انشاالله با این روش تناسب اندام با ذهن به تناسب عالی میرسم ، انشاالله 👏👏👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار s99malekan
    1402/08/13 13:42
    مدت عضویت: 1416 روز
    امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 267 کلمه

    سلام دوست عزیزمتناسم

    مطمینم الان که من دارم این متن رو‌مینویسم و پنج ماه از کامنت شما گذشته حتما متناسبتر و زیباتر شدی و به سرزمین لاغرها وارد شدی. چقد زیبا و بی ریا نوشتی. منم سالها کره مربا و کره عسل نخورده بودم. بقران مزه عسل رو فراموش کرده بودم. وارد زندگی هنسرم شدم خانوادگی سالانه کیلو کیلو عسل میخوردن و از فوایدش میگفتن و تعجب میکردن که من نمیخورن. میگفتن ما هر چی شنیدیم خوبی عسله تو چرا میگی نمیخوری. نمیدونستن من سالها از عسل میترسیدم.‌چون تو ذهن من چاق کننده بود.‌شیرین بود.‌وای چیز شیرین نه تحریمه کلا. ولی شکر خدا الان مدت هاست ارام و بی صدای شیطان منفی باف ذهنم هر چی دلم بخواد میخورم‌.به اندازه میخورم.‌یه دوره حتی فکر میکردم بایددددددد گشنه بشم بخورم ولی الان میدونم حتی میشه به هوای دلم چیزی بخورم بشرطی که دیگه تو ذهنم تحلیلش نکنم. این تفاوت ذهن چاق و ذهن لاغره.‌لاغرها از غذا نمیارسند چون بعد خوردن تحلیل به چاق شدن ندارن. به مضر بودن اون غذا ندارن و به هیچ وجه چاق نمیشن.‌حتی پفک وچیپس و نوشابه و فست فود میخورن اگه میلشون بکشه. شاید بخورن بگن اینا ضرر داره و ارزش غذایی ندارن و ال و بل ولی هیچ وقت نمیگن چاق کننده ست و ای وای پفک خوردم چاق میشم….این برخورد یه لاغر واقعیه…ما باید به این حد ارامش ذهنی و لاغری ذهنی برسیم .این درجه نهایی لاغریه.‌و من دیگه ترس از غذاها ندارم.‌نمیگم فراموش کردم.کمرنگ شدن. گاهی مرور میشن ولی اثری ندارن.دوست خوبم نوشته شما سراسر نور بود و عشق….

    امیدوارم ادامه بدی و بازم برای ما بنویسی…من عاشق نوشته های ناب تونم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار زهرا
     1402/08/14 08:56
     مدت عضویت: 454 روز
     امتیاز کاربر: 13270 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 78 کلمه

     سلام دوست عزیز 

     . خیلی ممنون از شما بابت نظری که دادید .خیلی خوشحالم که نوشته هایم را دوست دارید و آنها را مطالعه میکنید . انشاالله همه دوستانی که دراین مسیر هستیم به سرزمین لاغرها برسیم و وزن ایده آل خود را تجربه کنیم و بتوانیم خیلی از غذاهایی که از آنها ترس از خوردن داشتیم مثل کره ومربا – عسل و مربا -و…. را با لذت و بدون محدودیت بخوریم بازم ممنون از لطف شما دوست عزیز 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 465 کلمه

   سلام به استاد عزیزم 

   در مورد آجیل خوردن من یادم پارسال رفتیم سه جا عید دیدنی من تو هر خونه مقدار خیلی کمی آجیل خوردم موقع برگشتن ب خونه به همسرم گفتم ک وای ک چقد گشنمه 

   همسرم گف همین الان کلی اجیل خوردیا بحثمون شد ب دعوا و گریه پارسالم عید باشگاه نمیرفتم

   من کلا هیچوقت با آجیل سیر نشدم ب قول شما چقد آجیل بخوری ک حالا سیرتم بکنه 

   همیشه تو هر خونه نهایت پنج تا دونه اجیل بزارم دهنم 

   استاد داستان اینه ک شوهر من وقتایی ک من نمیرم باشگاه شروع میکنه ب گیر دادن ب خوردن من 

   ک چرا این بستنی رو میخوری بعد رو در یخچال نوشتی لاغری آسانترین کار دنیاست😒

   من گفتم من خودم میدونم دارم چیکار میکنم 

   منکه عادت ندارم هر روز بستنی بخورم ولی خب حالا ک بحث خوراکی و این چیزاس گاهی وقتا وقتی گرسنه نیستمم هوس خوراکی میکنم یا دلم ی چیز خنک مثل بستنی میخواد 

   خلاصه تا برم باشگاه شوهرم اصلا ب خوردنم کار نداره ولی نرم میگه

   حالا من این هفته خواستم برم شهریه باشگاه بدم رفتم دیدم گرون شده شوهرمم گف خیلی گرونه دوستمم گف تو هر کاری کنی منم هستم من گفتم ب شوهرم دوستم میگه عب نداره نریم باشگاه عوضش بریم پیاده روی بازم راضی نشد خلاصه نظرش اینه من همیشه برم باشگاه و عرق بریزم قشنگ مشخصه ک میترسه من چاق شم 

   منم نمیتونم حرفی از شما بزنم چون ب ذهنو این چیزا اصلا اعتقادی نداره 

   واقعیت من آدم تنبلی نیستم خودمم علاقه دارم به باشگاه رفتن و همیشه یه هفته ای عادت میکنم ب این روال 

   من نمیدونم با شوهرم چیکار کنم واقعا😑😑

   استاد منکه نمیتونم ب خودم دروغ بگم من تو قضیه غذا خوردن عالی شدم یعنی اصلا دیگه کاری ب کالری و فلان ندارم ولی تو قضیه تحرک تو عید اصلا تو ذهنم نبود زینب باشگاه نمیری حالا داری چاق میشیا

   ولی بعد عید چرا این حس اومده سراغم همش حس میکنم رونام چسبیده تر شده باز 

   شمام یادم تو یکی از فایل هاتون گفتین ک اصلا تحرکی ندارین ک 

   ولی خیلی هم متناسبین

   اینم میدونم تو گوش دادن فایل ها خیلی هم فعال نیستم یعنی مرتب و هر روز نیست

   حالا ک شوهرم ول نمیکنه و اسرار داره که من حتما باشگاه برم 

   منم ناخودآگاه ذهنم لاغری رو ب ورزش سنگین ربط میده 

   در صورتی ک هم زمان با ورزش من فایل ها رو گوش میدادم 

   ولی نکته جالب توجه اینجاس ک 

   خانم هایی ک با من میومدن باشگاه ب راحتی من سایز کم نمیکردن و این نشونه میده ک من با ذهن لاغر شدم 

   پس لاغری من کاملا ذهنی بوده 😊

   در مورد

   و من در این چند روزی ک نبودم ذهنم متاسفانه منفی شده بود 

   ی استاد جدید معرفی کردن به من ک خیلی خوب رابطه ذهن با بدن و چاکرا و سیستم ایمنی بدن رو توضیح میده 

   ذهنم منم همش داره سعی میکنه به لاغری ربطش بده ک اینکه چقد راحت ادم میتونه با ذهنش با بدنش ارتباط برقرار کنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 467 کلمه

   سلام استاد روزو روزگارتون خوش

   سلام همراهان گرامی

   من از این فایل ب درک تکامل رسیدم ینی ما باید ب قدرت تکامل ذهن لاغر برسیم دقیقا عین تکامل طبیعت ….مثلا از وقتی خورشید طلوع می‌کنه امکان نداره یکساعت بعدش شب بشه وتاریک بشه وشب شدن خیلی زمان می‌بره …اول طلوع پیش میاد کم کم خورشید ب وسط آسمون میرسه و کم کم ب سمت غروب می‌ره وبعداز غروب کردن شب میشه ….یا مثلا تو اوج گرما وسط فصل تابستون یهو برف نمیاد….کم کم هوا خنک میشه وارد پاییز میشیم وسه ماه بعدش وارد زمستون میشیم و ب برف میرسیم …اینها دارن ب ما یاد میدن ک باید وارد هر مسیری میشیم صبوری کنیم و ب تکامل اون مسیر برسیم و اگر بخایم راحتترو زودتر از این مسیر عبور کنیم ب اون فردی ک داره مارو هدایت می‌کنه گوش کنیم و عمل کنیم چون اون فرد این مسیرو طی کرده و حتی مسیرو برگشته و باز گشته ببینه از کدوم سمت رفت راحتترو نزدیکتره ب مقصد…ومن این اعتمادو دارم و کاملا خودمو ب استاد سپردم تمام کارایی ک میگنو انجام میدم اصلا دیگه مثل قبل پیگیر چاقیم نیستم غذامو راحت میخورم ویا تو آینه بخودم گیر نمیدم و از کسی نمیپرسم من چاقتر نشدم؟؟؟… گام ب گام دارم پیش میرم و خدارو هزاران بار شاکرم ک کلمات استاد رو کاملا درک میکنم چون خیلی ساده و روون صحبت میکنن و منطقی هم هست…

   و مرتب ی چیری درونم بهم میگه ب نتیجه میرسم وحس میکنم ندای خداوندم هست…

   احساس میکنم ذهنم کم کم داره ب آرامش میرسه تاقبل ازاین خیلی درگیر بود وهمش تو فکر بودم ک اینبار چ روشی پیش برم برا لاغری کدوم رژیمو بگیرم کدوم دکتر برم ای کاش باشگامو عوض میکردم …وانقد با خودم در کلنجار بودم ک همش حالم بد بود و حتی بخودم میگفتم بااینکه میدونم بااون رژیم یاورزش ک لاغر بشم قابل برگشته اما یه مدتم لاغر شم خودش خوبه…

   امروز دوستمو دیدم بهم گفت تپولتر شدی خب مثل دفه های قبل حرفش تاثیر نداشت باخودم گفتم یا خطای دید داشته یا حتی اگرم درست میگه خودش خبر خوبیه نشون میده ک من توی مسیرم …شاید تعجب کنید اما حقیقت داره چون دوسه هفتست ک من وارد شدم و تصمیم قطعی ب این مسیر گرفتم راحت غذامو میخورم اصلا باذهنم در جنگ نیستم ک ن نباید بخورم این بده اون خوبه خودمو رهنمود آزاد گذاشتم تا خودش ب نتیجه درست برسه من بهش قول دادم هروقت دستور داد میخورم و هروقت دستور داد دست از خوردن بکشم و بهش حق میدم ک الان ولع داشته باشه چون همیشه من در حسرت قرارش دادم اجازه میدم آزاد باشه و بهش زمان میدم چون سالهاست رفتار چاقی رو داشته و کاملا طبیعیه ک زمان لازم داشته باشه ک تغییر کنه…

   ذهن خوبم منم بهت قول میدم درکنارت باشمو کمکت کنم با یاری هم ب مقصدمون برسیم ….

   ممنون استاد خوبم🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/01/15 07:05
   مدت عضویت: 505 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 489 کلمه

   سلام به استاد عطار عزيز

   من از اينكه به فايل ها گوش ميدم تغييراتم رو بگم

   در يك ماه گذشته كه من هر روز فايل گوش دادم و تمرين حل كردم تغييرات چشم گيري در خودم ميبينم 

   ما آخر هفته ها ميريم رستوران و من ميبينم كه به نصف غذام كه ميرسم احساس سيري ميكنم و بقيه غذا رو نميتونم بخورم 

   قبلا من در تمام روز در حال خوردن بودم ولي الان خيلي كمتر شده و سريع احساس ميكنم سيرم و نميتونم بخورم 

   حتي پيش اومده نصف پرتقال رو همسرم بهم تعارف كرده و بهش گفتم نميتونم بخورم

   براي خودم بسسسيييار عجيبه اين اتفاقات

   حتي زمان هايي كه رژيم غذايي ميگرفتم هيچ زماني رو يادم نمياد كه بدنم دستور داده كه نميخواد چيزي رو بخوره

   آخه مگه ميشه فقط توي يكماه 

   همين ديروز من توي رستوران غذايي كه خيلي وقت بود نخورده بودم رو سفارش دادم و در چنين مواقعي من كل غذام رو ميخوردم و اصلا احساس دل درد نداشتم

   اما ديروز از نصفه غذام احساس كردم سنگ ريختن توي معده ام و ديگه نتونستم بخورم 

   اومديم خونه انقدر دل درد داشتم كه يادم نمياد كي از پر خوري شديد اينجوري شده بودم

    ساعتهايي زيادي كه بيرون هستيم گرسنه ام نميشه 

   قبلا كلي خوراكي با خودم ميبردم توي ماشين كه دقيقه به دقيقه بخورم 

   ولي الان فقط آب و يكم آجيل كه اگر خيلي گرسنه م شد يكم بخورم 

   ولي قبلا گرسنه هم نبودم هي ميخورم نان استاپ

   و در كل ذهنم موقع خوردن بهم فرمان ميده كه بسه ديگه بقيه شو نخور مثلا اگر دارم تنقلات يا دسر ميخورم 

   بسيار اين تغييرات برام جالبه 

   البته من موقع غذا خوردن كه ديگه نميتونم بخورم واقعا دست ميكشم از غذا خوردن 

   اما براي تنقلات هنوز وقتي ذهنم ميگه نخور بسه بازم ادامه ميدم و نميدونم چرا 

   چون من معتقد بودم اگر ذهنم تغيير كنه همه چي حله ديگه 

   ولي يكم گيجم درباره اين بخش

   استاد يك نكته بگم براي اينكه شما اشاره كرديد كه چرا بعضي بچه ها كامنت هاي مفصل نمي نويسن 

   من فكر كنم هر كي كه مثل من خسته شده باشه از شرايط موجود واقعا هر كاري ميكنه كه شرايطش رو تغيير بده 

   و من آرزو ميكنم دوستاني كه اين كامنت رو ميخونن بدونن كه من فقط يكماه جدي دارم هر روز فايل ميبينم و تمرين حل ميكنم و طوري تغييرات رو دارم توي ذهنم ميبينم كه شاخام در اومده 

   و انقدر خودم شاهد تغييرات ذهنيم هستم و شكافتم ذهنم رو كه متوجه شدم من هنوز توي دسر و تنقلات كمي ضعف دارم 

   ميخوام بگم شك نكنيد به اين روش 

   من جملاتي رو به زبون ميارم كه هميشه با تعجب از دوستان لاغر خودم ميشنيدم 

   جملاتي مثل “ نه نميتونم بخورم ” 

   “من زود سير شدم ” 

   يا 

   “من ميتونم چند ساعت چيزي نخورم ”

   من با هزاران تعجب از خودم اينها رو دارم به زبون ميارم و از ده روز پيش اين جملات به زبونم ميان غير اراداي

   خدايا هزاران بار شكرت 

   من نميدونم چه كار خوبي براي خدا كرده بودم كه هدايت شدم به اين سايت 

   استاد نميتونم توصيف كنم از آرامشم 

   از خدا ميخوام هر روز شاد تر و سلامت تر از روز قبل باشيد در كنار خانواده عزيزتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلی
   1401/12/08 16:23
   مدت عضویت: 505 روز
   امتیاز کاربر: 2275 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 317 کلمه

   خدا رو شاکرم منو در مسیر لاغری با ذهن  قرار داد.اولین کامنت من در این سایت سلام و عرض ادب خدمت استاد عزیز.بعد از سه هفته متوجه یه سری تغییرات شدم. البته من زمانی که وارد سایت شما شدم  در مسیر متناسب شدن قرار گرفتم و این روزها تغییرات رو به خوبی متوجه شدم.من لایق متناسب شدنم هم تغییرات در جسم هم تغییرات در ذهن.ماها یه عمر اشتباه فکر کردیم.اشتباه برچسب زدیم.اشتباه رفتار کردیم.باعث شد روز به روز چاق تر بشیم. هیچ وقت انتظار نداشتم لاغر بشم. ولی با حرفهای استاد روز به روز حالم بهتر شدحرص و ولع گذشته رو ندارم. درست و اندازه غذا میخورم. اگه تنقلات و شیرینی جات باشه اصلا میل ندارم. بدون اینکه سختی بکشم جلوی اشتهام گرفته شده لاغری با ذهن خیلی آسونه. قصد داشتم اولین کامنت رو زمانی بنویسم که واقعا تغییر کردم. امروز بعد سه هفته خودم رو وزن کردم. البته تصمیم داشتم هیچ وقت خودمم رو وزن نکنم. ولی تغییراتم خیلی زیاد بود و روی وزنه رفتم و از ته دل خوشحال شدم من خیلی حالم خوبه. از زمانی که با این سایت آشنا شدم از نظر روحی حالم خیلی خوبه. فکرم چاق نیست و متناسب شده.فکر چاق من باعث شده بود زمان غذا خوردن عصبی بشم و انتظار چاق شدن داشته باشم.ولی الان یاد گرفتم به غذاها برچسب نزنم. هر زمان گرسنه بودم بخورم هر زمان فرمان سیری داده شد، از غذا دست بکشم.تغییرات من شروع شده و من تا انتها در این مسیر قرار میگیرم یکی از شگفت انگیزان من هستم.من به قدرت لاغری با ذهن پی بردم و به این مسیر ادامه میدم.دوستانی که نتیجه نمیگیرن کم کاری از خودشون هست. هر کاری رو استاد میگن رو باید انجام  بدن. هر روز فایل ها رو گوش بدین و کامنتها رو بخونین و تمرینات رو انجام بدین(من از استاد عذر خواهی می کنم که تمرینات رو اینجا ننوشتم‌. ولی من هر روز دیدم و نوشتم ).متشکرم از کامنتهای دوستان محترم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/15 07:11
    مدت عضویت: 505 روز
    امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 103 کلمه

    سلام گلي جان 

    از اينكه شما هم مثل من در مدت كمي تغيرات رو در خودتون احساس كردم اميدواريم بيشتر شد كه من توهم نزدم 

    اصلا باور كردني نيست اين تغييرات در اين مدت كم

    من زماني كه وارد سايت شدم ميدونستم با ذهن هر كاري ميشه كرد ولي اينكه انقدر سريع اين تغييرات ظاهر بشن واقعا برام جاي تعجب داره 

    تا اينكه كامنت شما رو خوندم كه بعد از سه هفته كه تغييرات رو حس كرديدكامنت گذاشتيد

    من هم بي نهايت به اين روش ايمان دارم و مطمئنم اين مسير فقط متناسب شدن و آرامش به همراه داره

    خيلي خوشحال شدم كامنتت رو خوندم و بهت تبريك ميگم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/05 20:55
   مدت عضویت: 535 روز
   امتیاز کاربر: 37651 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   سلام وخسته نباشی اقایی استاد

   حدود یی ماهی هست که وارده دوره شما شدم

   معنی انتظار منی که ۵۶ سالمه خوب می فهمم انتظار از نظر من مثل گیاهی که تازه گاشته شده شما به پاش آب میرزی   مواظبت میکنی  که نهالت مشگل پیدا نکنه بعد گیاهت افت نزنه رشت کنه برگ بده و وقتی جوانه زد تازه خودش نشون میده من چون عاشق گل گیاه هستم زیاد انتظار گشیدم برای به ثمر نشستن گباهم پس صحبت شما رواز چون دل حس میکنم من از یی برگ گیاه حدود دو سال مواظبت کردم انتظار کشید تا نتیجه داد وبه گیاه جدید تبدیل شد

   پس چطوراز خودم انتظار داشته باشم باروش اشتباه این ههه اضافه وزنم پیدا کردم با روش اشتباه در مسر اشتباه حرکت کردم خودم نامتناسب کردم وحالا با عجله وسریع به نتیجه برسم .

   من دوره ۱۲ گام با لذت از صبح ساعت ۶ شروع کردم تمام موارد انجام دادم بعد تعهد دادم امضا کردم همه موارد مو به مو انجام دادم حتی نصف شب قایل شما گوش دادم روزبا خودم تکرار چمله

           لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 

   اولش خیلی سخت بود ولی حالا که که دوروزه عملی انجام میدم  قبول این اسون شده

   حتی کلمه میل ندارم  واقعا سخت هستس ولی انجام میدم

     وارد مرحله ۱۰۰ گام شدم همه مرحله رو همان طوری شما گفتیید انجام دادم بدون گم کاست به ترتیب نوشته متن  دیدن فایل تحلیل در مغز نوشتن خلاصه متن فایل انجام تکالیف خوندن دیگاه بچه ها بعضی روز حدود ۳ ساعتی میکشه بعضی فایل عقب جلو میکنم که همه متوجه بشم

   پس من نتیجه میگرم حدود ۲ روزه عملی انجام میده حتما نتیحه می گیرم.  من نتیجه نگیرم کی نتیجه بگیره

    من هیچ رژیمی این حال خوش به نداده

   سبگ بال شدم حس پرواز دارم با همه سنگینی که دارم خواستم از خوشحالی من شما اطلاع داشته باشید

   من در نا امیدترین روزههای زندگی باسایت شما اشنا شدم

   ازخدایی خودم سپاسگزارم من باسایت شما اشنا کرد خدا شماروبرای افراد خانواده ات وبرای ما نامتناسب نگه داره در پناه حق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    و خدا رو شکر بهترین ها رو در زمان مناسب به سایت تناسب فکری هدایت میکنه
    اینکه چند سالتونه مهم نیست این مهمه که تصمیم گرفتید تغییر کنید و زمان خود رو صرف آگاهی مناسب می کنید
    اگه خودتون رو با هم سن و سالای خودتون مقایسه کنید متوجه تفاوت مشغولیات ذهنی خودتون با افراد دیگه می شید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1401/11/04 20:23
   مدت عضویت: 1235 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 502 کلمه

   به نام خدای بخشنده.سلام و درودی دیگر به همه.

   گام۱۵:انتظار لاغر شدن داشته باشید.

   من قبل از آشنایی با سایت همیشه انتظار چاق شدن داشتم مهمونی میرفتم انتظار چاقی داشتم عید میشد بازم انتظار چاقی داشتم سفر میشد بازم همین طور اصلا هر کار جدیدی و هر شرایط جدید رو که من تجربه میکردم انتظار چاقی از خودم داشتم حتی سرکار رفتن میگفتم‌با خودم که اونجا چیزی نمیتونم بخورم و همین که بیام خونه حرص و ولعم برای خوردن زیاد میشه در نتیجه پرخوری بیشتر میشه و من چاق تر از قبل میشم و این طور هم شد در عرض یک سالی که سرکار بودم حدود ۲۰ کیلو اضافه وزن داشتم.اما به لطف خدا از وقتی با این سایت آشنا شدم هر روز انتظارم از خودم این هست که دارم روز به روز لاغرتر میشم چون من طبق برنامه دارم کار میکنم متن ابتدای هر گام رو میخونم یه بار می‌نویسم که برام درکش بهتر بشه بعد یک‌بار فایل تصویری میبینم و یه بارم می‌نویسم و یه بار دیگه هم اگه وقت کنم بازم میبینم و جالب اصلا دوست ندارم صوتی گوش بدم همش دوست دارم چهره استاد رو ببینم چون بهم انگیزه و اشتیاق میده برای ادامه دادن و بعد چند دقیقه ای دیدگاه دیگران رو میخونم و کامنت میزارم.جالب اینجاست که اولش بخش منفی بافم بهم میگه خوب همه رو نگاه کردی الان چی میخوای بنویسی و سعی در منصرف کردن من داره ولی من تا می‌خوام بنویسم انگار بهم الهام میشه مثل این میمونه که جلوی سدی رو باز کنی انگار قفل ذهنم باز میشه و همه مطالب رو می‌نویسم بعد که خودم میخونم تعجب میکنم چقدر اطلاعات تو ذهنم داشتم.من هر روز در مسیر لاغرشدن حرکت میکنم پس اطمینان دارم که لاغر میشم من لاغر نشم پس کی لاغر بشه اونی که تلاشی برای لاغری در مسیر درست انجام نمیده؟و هر چقدر بیشتر تمرین کنم و مخصوصا به عمل تبدیل کنم و در ذهنم تحلیلش کنم خوب بهتر نتیجه میده برام درضمن من از وقتی در این مسیر قرار گرفتم خدا شاهده حتی یک بار و یک لحظه هم به روشهای دیگه فکر نکردم حتی یک بار هم از این مسیر یکم دور شدم ولی دوباره به این مسیر برگشتم چون مطمین بودم روش صحیح همینه فقط باید دوباره ادامه بدم و شروع کنم که خدارو شکر دارم دوره رو از اول شروع میکنم و مطمئن هستم که به اندام دلخواهم میرسم من به انتخاب خدا ایمان دارم نه تنها در مورد لاغری بلکه در جنبه های دیگه زندگی هم با این روش من پیروز میدان میشم فقط باید روی خودم کار کنم و با احساس خوب و پر از انرژی ادامه بدم و در مسیر باشم حتی دوره زندگی با طعم خدا رو هم شروع کردم که خیلی برام شگفت انگیزه و پر از نتایج عالی که خودم روی خودم کار کردم و نتیجه شم دارم میبینم خدایا شکرت از این هدایت عالیت که در مورد من انجام دادی تا با این روش بتونم با یه تیر همه جنبه های زندگیم رو عوض کنم که رو به خوشبختی هست. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/15 07:19
    مدت عضویت: 505 روز
    امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 182 کلمه

    سلام سوليكا عزيز

    دست در دست شما با شما موافقم كه ما اگر لاغر نشيم پس كي ميخواد لاغر بشه 

    منم مثل شما فقط دوست دارم فايل هاي تصويري از استاد رو ببينم دقيقا مثل شما احساس ميكنم تاثير بيشتري روم داره 

    اون اوايل يكبار به ذهنم رسيد كه يك رژيمي رو به مدت كوتاه داشته باشم در كنار اين روش 

    و سريع ياد استاد افتادم كه گفت اگر به هر چي غير از اين روش فكر كنيد هر روز داريد باورهاي چاقي بيشتري توي ذهنتون پرورش ميديد

     همون شد كه ديگه اون فكر رو استاپ كردم توي ذهنم 

    و هر روز به خودم گفتم من لياقت دارم به راحتي به تناسب اندام برسم 

    و برام جا افتاد كه من اگر به هر رژيمي فكر كنم ، به خودم دارم ميگم من لياقت ندارم به راحتي لاغر بشم و بايد رژيم بگيرم 

    همين بحث و بررسي در ذهن من تغييرات بزرگي ايجاد كرد و يه جورايي بهم برخورد كه رژيم بگيرم 

    و به همين ترتيب من يكي يكي دارم باورهاي چاقي رو خلع سلاح ميكنم در ذهنم 

    خدا رو ميليون بار شكر براي اين نعمت 

    براي اين آگاهي ها 

    برات آرزوي موفقيت ميكنم دوستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سولیکا
     1402/07/15 12:56
     مدت عضویت: 1235 روز
     امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 10 کلمه

     سلام عزیزم ممنون که دیدگام  باعث افزایش آگاهیت شده خوشحالم.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/03 23:16
   مدت عضویت: 555 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 967 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم .

   فرمول این قسمت : انتظار لاغر شدن داشته باشیم . 

   انتظار به معنای چشم به راه بودن، همراه با امید و بسترسازی برای پیروزی نهاییست . 

   خب این فرمول یه فرمول لاغریه چون  وصل میشه به فرمول دیگری که تنها راه لاغر شدن لاغری با ذهنه . 

   رژیم و ورزش فرمول چاقیه پس به راحتی کنار گذاشته میشه . چرا ؟ چون زور و اجبار و سختیه و با هدف آسانی ذهن همسو نیست . به همین راحتی . 

   من تمام فرمولها رو مثل سیمهای برق به هم متصل می کنم و چراغ من روشن میشه . تمام قوانینی که شما میگید از لحاظ علم فیزیک . ریاضی . شیمی کاملا قابل اثباته و من چون رشته ام علوم ریاضی بوده با علم خودم کاملا این فرمولها رو منطقی می کنم و چراغ روشنایی رو در سرم روشن می کنم . 

   الان میفهمم که چقدر برق خوندن من جهت فهمیدن و درک بیشتر مفاهیم گفته های شما به دردم خورده . 

   حتی برق خوندن من باعث شده من مفاهیم ساده ی لاغر شدن رو درست مثل یک فرمول ریاضی یا فیزیک یا  شیمی حل کنم  و برام کاملا منطقی بشه که تنها راه لاغری ، لاغری با ذهنه . 

   برای همین این راه آسونه . قابل گسترش و تعمیمه . متنوعه و انعطاف داره  و میتونی به راحتی به فرمولهای  مکملش تبدیل بشه . 

   ترکیب شیمیایی که من روز اول تغییر عادت با هم قاطی کردم خیلی خوب داره واکنش میده . همشون با هم به من محصول لاغری میدن . سیمها خوب به هم اتصال داده میشن و چراغ لاغری من به خوبی روشن میشه . من فرمولها رو پیدا کردم و به راحتی دارم ازشون استفاده می کنم و روز به روز در زندگیم گسترده ترشون می کنم . حتی فیلمهایی که میبینم باز حواسم به کشف فرمولهای لاغری و چاقی و تشخیص اونها از همدیگه است . 

   فرمولهای لاغری نتیجه لاغری و فرمولهای چاقی نتیجه چاقی دارن . وقتی میگیم انتظار لاغر شدن داشته باشیم . یعنی بدون که وقتی مواد اولیه واکنشها رو تغییر دادی قطعا محصولات و نتیجه ها تغییر می کنه و وقتی کاملا بر خلاف مسیر چاقی داری حرکت می کنی یعنی دقیقا روی تو به سمت مقصد لاغریه . 

   در فایلتون در مورد روش حرکتمون بازم توضیح دادید و اینکه حتما برداشت خودمون رو زیاد بنویسیم تا فرمولها بیشتر و بیشتر تکرار بشن . فرمودید نظرات دوستان و بخونیم و از اونایی که استفاده کردن تشکر کنیم . 

   فرمول تشکر کردن در این فایل توجهم رو جلب کرد . پس تشکر کردن هم یه فرمول در جهت لاغر شدنه . 

   حالا چطور تشکر کردن می تونه منو لاغر کنه . من وقتی تشکر می کنم که حالم خوبه و راضی هستم . و لاغری هم که حالمو خوب کرده و باعث رضایت من از زندگیم شده . پس کسی که لاغره شکرگزاره . الان با  علم هندسه من ثابت کردم شکرگزاری یه فرمول لاغریه . 

   یادمه یه روزی اون اوایل نوشتم این راه علمی نیست و جالبه امروز خودم با تمام علوم دارم به خودم ثابت می کنم لاغری با ذهن یک روش کاملا علمیه 

    چون من از همه علومی که یاد گرفتم می تونم این روش رو به خودم ثابت کنم . 

   قرآن در لاغری با ذهن هست . دینی هست . ادبیات هست . علوم اجتماعی و تاریخ و جغرافی هست . حتی از طریق علم ستاره شناسی هم میشه لاغری با ذهن رو ثابت کرد . امروز یه فیلم میدیدم که گفته بود تا حالا تصویر  منظومه شمسی رو از روبرو میدیدن که فکر میکردن حرکات دوار دارن و خورشید ثابته ولی وقتی دوربینها رو تغییر دادن و از زاویه ای دیگه به منظومه نگاه کردن دیدن خورشید هم در طول کهکشان راه شیری به سرعت در حال حرکته و  مدار کرات به دور خورشید همزمان با حرکت خورشید تغییر می کنه . یعنی امسال ما تکرار پارسال نیست و مدار جدیدی رو داریم میپیماییم . اصلا فوق العاده بود این فیلم میتونید سرچ کنید و ببینید و من فهمیدم تغییر دیدگاه چقدر تونسته واقعیات رو به ما بهتر نشون بده . ما دوربینها رو تغییر دادیم  و کلا مفاهیم علمی رو جابجا کردیم . لاغری با ذهن هم دقیقا همون تغییر دیدگاه و مفهوم چاقی غیر قابل حل رو برامون تبدیل به واقعیت بی نظیر لاغری کرده .  من لاغری با ذهن رو با ریاضی هندسه فیزیک شیمی هم ثابت کردم . زیست هم میبینم در اون هست و ورزش هم هست و مهم تر از همه انضباط . من از روزی که وارد این مسیر شدم فکر و عملم داره منضبط میشه و کلا کارنامه من در حال تغییره . تمام علوم در لاغری با ذهن هست و حتی رشته دانشگاهیم هم که برقه باز در لاغری با ذهن میبینم . پس گفته اون روزای اولم که گفتم لاغری با ذهن علمی نیست رو کاملا نقض می کنم و به خودم با تمام علومی که خوندم ثابت می کنم لاغری با ذهن یک روش کاملا علمی و مبتنی بر تمام علوم هست . نه تنها یک علمه که تمام علوم رو در بر داره . حتی روانشناسی و مشاوره هم میبینم در لاغری با ذهن هست . اصلا این روش تنها راه لاغر شدنه  و من هر چی بیشتر می گذره بیشتر حرکت خورشید (عقل و دل )  و سیاره های وجودمو (حواس پنجگانه ) در کهکشان لاغری  مشاهده می کنم . 

   استاد ازتون واقعا تشکر می کنم که اینقدر عالی به ما یاد میدید و راه صحیح لاغری با ذهن رو برای ما اینقدر خوب توضیح میدید . 

   خدایا من از تو هم ممنونم که منو هدایت کردی . دوستان تناسب فکری از همه ی شما هم متشکرم که هر کدوم با مطلبهایی که میزارید راه روشن منو روشنتر می کنید . در حقیقت استاد خورشیده و شما ستارگان  و سیارگانی هستید که همراه با حرکت خورشید و گرداگرد او در کهکشان لاغری در حال حرکت هستید . از همه ی شما و خودم متشکرم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 50 از 10 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/15 07:32
    مدت عضویت: 505 روز
    امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 260 کلمه

    سلام عطا عزيز

     از كامنت هاتون لذت ميبرم

    من از خيلي وقت پيشا متوجه شدم جهان هستي با سرعتي بيشتر داره خودش رو گسترش ميده و به همين دليل هم عوامل فيزيكي كه سرعت رو كم ميكنن دارن يواش يواش كاربردشون رو از دست ميدن 

    مثلا شما به اندازه رم ها توجه كن كه چطور دارن كوچيكتر و پر حجم تر ميشن 

    اين يك مثالي از همونه كه من بهش رسيدم كه جهان داره با سرعت گسترش پيدا ميكنه 

    همين باور باعث شده من به راحتي اين تغييرات با ذهن رو درك كنم و قبولش كنم

    اين من نيستم كه خواستم يه روزي با ذهنم لاغر بشم 

    اين خواسته شعور كيهاني بوده كه چيزهاي دست و پا گير كم بشن و ما كه اشرف مخلوقات هستيم و قدرت اينو داريم كه با ذهنمون همه كاري بكنيم …حالا بياييم  با ذهنمون لاغر هم بشم 

    اين در حالي هست كه ما توي اين روش لاغري با ذهن ، با وزنه خداحافظي كرديم 

    اين يكي از وسايل فيزيكي كه بايد از بين ميرفت و دست و پا گير بود

    ما مثل رژيم كالري شماري كه حتما بايد يك وزنه آشپزخانه باشه تا همه چيو وزن كنيم و كالريش رو دربيارم عمل نميكيم 

    و ترازو آشپزخانه هم براي ما از بين رفت

    ما نياز نداريم حتما و صد درصد بريم باشگاه تا لاغر بشيم 

    با يك پياده روي حتي در منزل هم ميتونيم نياز بدن به ورزش رو حل كنيم 

    باز ميبينيم كه نياز به باشگاه هم از بين رفت

    و خيلي چيزهاي ديگه كه اگر نگاه كني در بخش هاي مختلف زندگيت ميتوني پيداشون كني

    در تكميل كامنت شما كه درباره كهكشان بود نظرم رو اضافه كردم 

    موفق باشي دوستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 15 از 3 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1402/01/16 01:39
     مدت عضویت: 555 روز
     امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 22 کلمه

     سلام و درود ممنون از متن آگاهی بخشتون . مطالب خیلی خوبی مطرح کردین بانو . کاملا قبول دارم و سپاسگزارم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,466 کلمه

   به نام خالق هدایتگر سلام . خدایا متشکرم برای این که به سمت این سایت وواین آگاهی های فوق‌العاده عالی هدایتم کردی. همیشه اول باید فایل کامل گوش داده باشم و نوشته اول هر فایل بخوانم و دیدگاه های بچه ها رو تا اونجا که امکان داشتم بخوانم بخوانم بعد شروع کنم به نوشتن کامنتم اما امروز بر خلاف همیشه تنها با گوش دادن فایل اونم تا وسطاش یه حسی بهم گفت بیام تا همین جا که گوش کردم برداشتم کامل بنویسم استاد متشکرم برای تهیه این فایل وقتی داشتید راجب این که محتوا تهیه می کنید این قدر خوب و از طرفی نوشته های ابتدای فایل ها خودش هزار و خورده ای کلمه هست که میشه برداشتمون براش کامل بنویسیم و نباید کم کاری کنیم و در حد چند خط بنویسیم با این که اغلب کامنت های نسبتا بلند میزارم اما برام یه تلنگر بود که اون جور که باید و شاید تحلیل می کنم قشنگ برای ویدئو و نوشته اول ویدئو کامنت مینویسم بررسی میکنم دیدم نه میشه بهتر از این هم بود میشه صبر و وقت بیشتری بزارم کامل تر مرتبت تر و تحلیل های بهتری از آنچه که میبینم و می‌شنوم و می‌خوانم داشته باشم پس اولین اقدامم نوشتن این کامنت شد . خوش حالم که نسبت به این مسیر این حد از تعهد دارم که به فکر بهتر کردن عملکردم هستم خدایا شکرت شکر . موضوع سپاس گزاری از دوستان به خاطر نوشتن کامنت هم برام جالب بود و به یادم آورد که چند وقت پیش یکی از دوستان به کامنت من در مورد سرد شدن دما بدن وقتی لاغر میشی پاسخ داده بود و پاسخ ایشون جواب من در همون روز بود وقتی کامنتتون دیدم و چه یادآوری عالی برام شد . پس از این لحظه به خودم قول می‌دهم تا اونجایی که میشه وقتی کامنتی می‌خوانم ازشون تشکر کنم یا نظرم بگم و بهش امتیاز بدم تا به یادبیارم که من در این مسیر تنها نیستم و همراهانی فرکانسی دارم هر چند که از نظر مکانی دوریم ولی ذهن هامون بهم نزدیک و همه به دنبال اهداف مشترک هستیم خدایا متشکرم . و اما در مورد انتظار داشتن وقتی به جهان نگاه میکنم و میبینم که داره این چنین در جهت بهبود رشد و پیشرفت میکنه وقتی بیاد آوردم که من قبل از تولد یک جنین بودم که هنوز اندامم شکل نگرفته بود و هنگامی که به دنیا اومدم بینایی خوبی نداشتم و کم کم بینایی کامل به دست آوردم و دندان درآوردم و سیستم ایمنی بدنم روز به روز قوی تر از قبل شد و هر چی زمان گذشت من چه جسمی چه روحی رشد کردم و بزرگ شدم کامل تر شدم درکم بیشتر از محیط اطراف شد رفتارم پخته تر شد و‌…… چرا باید از یه سنی به بعد فکر کنم که بدنم دیگه عملکرد سابق رو نداره ؟ چرا باید فکر کنم از یه تایمی به بعد رب میگه خوب بسه دیگه خیلی جوان بودی و پوست خوبی داشتی و انرژی خوبی داشتی و….. آلان دیگه باید روند پیری طی کنی و حافظت ضعیف بشه و رفتارت مثل یه بچه و یادگیری ت و….. کلا دیگه استپ کنه و افت  آخه چرا واقعا من این هارو پذیرفتم هرچی بیشتر فکر میکنم میبینم این طرز فکر یه باور غلط که اکثر افراد جهان باهاش روبرو هستند اصلا برخلاف قوانین این جهان جهانی که داره خودش در جهت بهبود گسترش میده چرا باید این جسم عملکردش برعکس کند و بگه این استثنا هستش چرا باید این جسم تا وقتی من در آن منزل کردم از یه جایی به بعد افت کنه و این افت کردن جسم تنها در جواب انتظار من نسبت به پیری هست و برای خودم مثال زدم این همه شخصیت معروف در جهان همین عمو پورنگ و خاله شادونه و امثال این ها از وقتی به یاد داریم همین شکلی هستند و هرسری می‌بینیم جوان جون هستند یا بسیاری از افراد دیگه که میشناسم پس این یه باور غلط جسم من بخشی از این جهان پس باید همان طور که الان سلول های پیر جاشون به سلول های جوان میدن هر ماه یک معده و کبد جدید ایجاد میشه بدن که من بفهم پس هر چی زمان میگذره و تا وقتی من در این جسم هستم باید شاداب تر قوی تر سالم تر از لحظه قبلش باشه این باور عامه که رشد متوقف میشه و بعد افول میکنه بر خلاف قوانین هست و نتیجه این باور هر روز همه داریم می‌بینیم.  پس انتظار من از جسمم از خودم این که هر روز بهتر از دیروز باشم چرا که هر لحظه که میگذره تجربه و زیبایی بیشتر دارم لمس میکنم و وارد زندگیم میشه و ربم رب بي انتهاست صاحب فضل عظیم خودش گفته که بر اساس قوانینش آنهایی که بهش ایمان دارند بی حساب روزی میده خداجونم بینهایت متشکرم.  خوش حالم که روز به روز اندامی متناسب تر دارم و بدنم درحال بهبود خودش اصلا من به این دنیا اومدم تا از صفر حرکت کنم تا به بی نهایت برسم تا روزی که زنده ام و این مسیر ادامه بدم و زیبایی بیشتری در جهان دگر تجربه کنم باید دیدگاهمون راجب مرگ و پیری و سلامتی و ثروت و از همه مهم تر رب عوض کنیم تا نتایج متفاوتی از بقیه بگیریم .

   راستی در این مدت که در این مسیر زیبا هستم و گام هارو دارم برمیدارم دقت کردم دیدم حق باشما است نگرشم و احساساتم تغییر کرده دیگه احساس بدی بعد از خوردن غذا ندارم حتی اگه یه موقع زیاد تر از حد نیازم بخورم نگرانش نیستم بیشتر در رفتار اطرافیانم نگاه میکنم تا ببینم از چه باوری نشات میگیره و نگران چاق شدنم نیستم از فکر این که چی بخورم چی نخورم نکنه دوباره چاق بشم و ….. دور شدم و ذهنم از این جهت آرام شده و جاش داده به این فکر که باید تمرین های امروز انجام بدم باید کامنت ها رو بخوانم و فکر کردن به فایل ها در طول روز و تحلیل آنها در ذهنم متشکرم برای تهیه این فایل های عالی .

   انتظار داشتن . مردم.  می‌توانند به مدت طولانی در زیر آب بمانند و کار این مردم ماهیگیری است و با تحقیقات انجام شده متوجه شدن طحال این مردم بزرگ تر از افراد دیگر است این مردم انتظار دارند بتوانند مدت بیشتری در زیر آب باشند و کار و تفریحشان ماهی گیری است پس از کودکی یادمیگیرند شنا کنند و در آب هستند و خودشون به چالش می‌کشند چون انتظار دارند بتوانند مدت بیشتری در آب باشند در نتیجه در این زمینه حرکت میکنند و در جهت این پاسخ طحال این مردم بزرگ تر از افراد دیگری تا راحت تر در آب باشند . من وقتی شروع به یادگیری هنر و حرفه ای میکنم و در این راه استمرار و پشت کار به خرج میدهم با شوق و علاقه طبیعی که انتظار داشته باشم در انتها بتوانم اون حرفه رو بلد باشم و انجام بدم پس الان که در مسیر هستم و هر گام دارم سعی میکنم بهتر از قبل بردارم و تمرین هاشو انجام بدم پس طبیعی که گفت و گوها و نگرشم و رفتارم تغیییر کنه و لاغری و رهایی از دست چربی های اضافه باید اتفاق بیافته و نباید انتظاری جز این داشته باشم . به نسبتی که من خودم باور داشته باشم به همون نسبت نتیجه رو میبینم  و من باید بارها به خودم یادآور کنم که روش های دیگه نتیجه پایداری ندارند و حتی مشکلات بسیاری دارند با مثال زدن الگو های مختلف اما در روش لاغری با ذهن نتیجه نهایی اثبات شده و ثابت هست خبری از بیماری و ضعف نیست این روش درست و منطقی هست بر خلاف روش های دیگه و بهترین مثال استاد و شگفت انگیزان هستند . اتفاقا در فامیل فردی کلی وزن زیر نظر دکتر و باروش و رژیم و ورزش اصولی که برای ایشون و بر اساس آزمایش هایی که داده بود براش نوشته شده بود و ایشون اجرا میکرد و نتایج خوبی هم گرفت اما بعد یک ماه که دیدمش از اندام متناسب که بدست آورده بود کمی فاصله گرفته بود و دوباره شروع به کوه نوردی و عمل به آن رژیم میکرد و چند وقت پیش دیدم ایشون هیکلش چاق تر از آخرین باری بود که دیدم . این موضوع با خودم به یادآوردن که تنها راه تناسب اندام همین مسیر و ماندن در این مسیر هست و بقیه راه ها درست و ماندگار نیست . خوبی این مسیر این که مسئولیت چاقی و لاغری با من دست من هست و با پذیرش این موضوع من بیشتر و بهتر روی خودم کار میکنم و امید دارم به گرفتن نتایج عالی که از همین ابتدا آرامش بعد غذا و لذت بردن از غذا خوردن بدون نگران چاق و لاغر شدنم نتایج ابتدایی هست که این مسیر برام داشته و دلیل درستی این مسیر هست ‌ خداجونم بی نهایت متشکرم برای این مسیر راحت و شگفت انگیز .

                                   یاحق

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 392 کلمه

    به نام رب بی‌همتا سلام . برای این که هماهنگی بین ذهن و جسم من به وجود بیاد نیاز به زمان داره که نتیجه این هماهنگی تغییر شخصیت من هستش و من نباید نگران این موضوع باشم . باید به این موضوع جوری نگاه کنم که احساس بهتری داشته باشم نسبت به قبل و به خودم بگم افراد متناسب اصلا از این که زیاد خوردن گله و شکایت می‌کنند نه پس منم نباید شکایتی و خود گویی با خودم داشته باشم تمرکزم روی مسائل  دیگه بزارم .

    در مورد رفتن به مهمانی و سیری و گرسنگی میشه این مسئله رو مدیریت کرد مثلا من میدونم ۱ ظهر ناهار به جایی دعوت شدم ساعت ۹ که از خواب پاشیم به هر حال بدنم میشناسم دیگه تا ۱ فقط نوشیدنی میخورم مثل شیر یا یک لقمه کوچیک یا یه خوراکی کوچیک که  تا حدودی جلوی گرسنگی میگیره  نه این که کامل سیر بشم و صبر میکنم ناهار برم اون جا غذا بخورم.  اونم به اندازه نیازم یا این که از قبل برنامه زندگی خودم می دونم و شرایط بررسی میکنم و دعوت رد میکنم یا ميندازم برای یه تایم به غیر از ناهار وقتی بخوایم به آنچه که میدونیم عمل کنیم بی نهایت راه وجود داره .

    واقعا خیلی مهم که در ذهن ما چی میگذره در مورد موضوعات مختلف چه نگرشی داریم فهمیدم که من نگران خوردن و نخوردن میوه بودم با این فکر که اگه نخورم بدنم ویتامین مورد نیازش از کجا باید تامین کنه بعد به خودم گفتم هرچی بدن نیاز داشته باشه خودش تامین میکنه همین طور که نگران رفتم ضربان قلبم نیستم نباید نگران این موارد باشم . 

    وقتی بتوانم ذهنم مدیریت کنم در واقع توانستم به راحت ترین روش ممکن جسمم رو هم مدیریت کنم . من مخلوق توانمند رب العالمین ام هستم من حبیب خدام و اوهم حبیب من است . خدایا بی نهایت متشکرم.   

    داشتم کامنتی که دیروز نوشتم می‌خواندم که یادم اومد شما گفتید کامنت های قدیمی و با جدید باهم مقایسه کنید و وقتی این کار انجام دادم به خصوص وقتی با این کامنت مقایسه کردم به خودم گفتم واقعا اگه قرار من نتیجه نگیرم پس کی باید نتیجه بگیره . بعدشم باید به یاد داشته باشم که رب هزار مرتبه برای این که در مسیر هستم حالا چه کند چه تند سپاس گزار باشم و از مسیر لذت ببرم باید یادبگیرم در لحظه باشم خدا یا متشکرم .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   سلام با تشکر فراوان بابت صحبت های خیلی خوب شما که تفکرات اشتباه را از ذهن ما خارج می کنید من دو بار ۱۲ گام را گوش کردم والان گام ۱۵ را گوش کردم و گاهی پیام ها را می خوانم ،راستش آنچه را که تا به حال متوجه شدم خیلی شبیه به راهکارهای خودم بود سال های قبل که من اضافه وزن پیدا کردم حدودا ۱۳سال پیش با کم خوردن بدون هیچ رژیم خاصی به وزن مناسب رسیدم والان بعد از گذشت سال ها وزن خودم رو تقریبا حفظ کردم ودقیقا با همین دیدگاه که روش زندگی را باید عوض کردم موفق شدم اما متاسفانه افکار نادرست ژنتیک در وجود من بود من حتی برای بیماری های خودم ژنتیک را مقصر می دانم ولی فکر می کنم فقط به خاطر فکروتلقین اشتباه مشکلاتی برایم به وجود آمده ،پس همه را دور ریختم وفکر می کنم قلبا به این باور رسیدم که این خود من هستم که همه چیز،خوب وبد را می سازم واگر متمرکز باشیم همه ی خوبیها در انتظار ماست به امید خدا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/17 18:30
   مدت عضویت: 611 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

             “به نام او،که زیباست و زیبایی را دوست دارد”

   درود و سلام‌؛

   گام پانزدهم : انتظار لاغر شدن داشته باشید.

   خدایا شکرت که امروز شنبه ۱۷ دی ۱۴۰۱ توانستم یک گام ‌دیگر یعنی گام‌ پانزدهم ‌را بر دارم.من هم قبلا که در مسیر چاقی حرکت می کردم دقیقا مانند افراد چاق دیگر از آمدن عید نوروز،ماه رمضان،رفتن به عروسی،رفتن به مهمانی،رفتن به مسافرت،گردش ،تفریح،در درون خودم یک حسی داشتم که باز من چاق تر می شوم چون مثلا در عید نوروز به دلیل وجود زیاد آجیل،شیرینی،شکلات، هم چنین دید و بازدید و مهمانی رفتن و مهمانی گرفتن بحث خوردن داغ تر از همیشه وجود داشت و در من این انتظار به وجود آمده بود که باز من در این ایام چاق تر می شوم و دقیقا همان نیز می شد یعنی من چاق تر می شدم.یادم می آید اگر از روشی برای لاغر شدن استفاده می کردم به طور مثال خوردن سیر له شده در آب جوش همراه با عسل به صورت ناشتا،در خودم این انتظار را می دیدم که من لاغر می شوم،لاغر هم می شدم اما به محض رعایت نکردن آن دوباره چون انتظار داشتم چاق تر شوم،چاق تر می شدم. پس چرا الان که در مسیر لاغری با ذهن گام بر می دارم و حرکت می کنم این انتظار را نداشته باشم؟!یعنی انتظار لاغر شدن و متناسب شدن.البته من از زمانی که با این روش منحصر به فرد آشنا شده ام ودر دوره های رایگان آن شرکت کرده ام به طور عجیبی انتظار دارم که لاغر می شوم وبه تناسب اندام میرسم و الان‌ که گام پانزدهم دوره ی ۱۰۰ گام را می گذراندم به خوبی در جسمم تغییرات را احساس می کنم و از این بابت بسیار خوشحالم واز خدای مهربان و آقای عطار روشن بسیار سپاسگزارم.پس من در مسیر لاغری هستم و انتظار لاغر شدن نیز دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 228 کلمه

   سلام استاد خیلی دوست دارم دیدگاه ثبت کنم ولی نمی دونم چطوری و چگونه بنویسم این فایلهایی که میزارید واقعا عالیند چندین بار گوش میدم سعی میکنم بهش عمل کنم الان چندین روز که من هرروز مرتب دارم فایلها ا گوش میدم و بهش عمل میکنم ومیدونم خیلی تو رفتارم تغییر ایجاد شده مثلا الان دیگه منتظر چاق شدنم نیستم از خوردن و از غذا نمی‌ترسم پرخوری ندارم ریزه خواری ندارم دیگه دنبال رژیم ورزش ویا هر راه دیگه ای که مربوط به لاغری با‌ه نمیگردم فقط تمرکزم رو لاغری با ذهن هستش هرروز که فایلهای شمار گوش میدم یا دیدگاه دوستان را میخونم بیشتر علاقمند میشم که ادامه بدم وخیلی خوشحالم که دارم تو این مسیر ادامه بدم  میدونم که مطمعنم نتیجه میگیرم از شما استاد گرامی تشکر میکنم که بلاخره به اون آرامشی که میخواستم رسیدم چون چندین سال بود که آرامش نداشتم همش تو رژیم بودم از خودم متنفر بودم وحالا اینجوری نیستم دیگه حسرت هیچی نمی خورم ولع خوردن چیزی هم ندارم قبلا که رژیم میگرفتم وقتی جایی شیرینی یا تنقلاتی میدیم با ترس ولرز میخوردم ولی الان دیگه با ترس ولرز که چی بگم اصلا میلی به شیرینی و تنقلات ندارم اصلا دوست ندارم بخورم وقتی بیشتر فکر میکنم در رفتارم دقیق میشم واقعا رفتارم تغییر کرده ومیدونم که همانطور که رفتارم تغییر کرده جسمم نیز تغییر خواهد کرد ومن متناسب خواهم شد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 117 کلمه

   سلام استاد در پرسش و پاسخ گفتید ک اجیل میشه در زمان سبکی هم میشه خورد لازم نیس گرسنه بشیم 

   ولی استاد معده من یکیه همه چیم تو اون میره زمانی ک گرسته نیستیم لازم نداره حالا ادمهای چاقم هم امروز دلش آجیل میخواد فردا پفک پس فردا میوه واینا بنطرم این نظر کلی فرمول داره چن مثل این میمونه بهونه کنم بگم اجیل و یا میوه اینا غذا نیس ک میتونم بخورم 

   چ فرقی میکنه اونهام ورودی هستن اونها وارد معده میشن هضم و جذب میشن معده دلیل نمیفهمه ک روندش اینطوری نیس ک بگه این غذا نیس 

   میشه راهنمایی کنید من فهمیدم منطور شما ب اینک در حالت سبکی خورده بشه ولی ب نطرم این گیج کننده است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 5 کلمه

    سلام و درود
    توضیحات ویدیو کامله

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/06/01 13:48
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,167 کلمه

   سلام و درود بر استاد عطار روشن گرامی 

   من واقعا  کی هستم که رویای تغییر کردن دارم و خوشحالم که در این مسیر هستم و دارم هر روز قدم برمیدارم .

   من از سال ۹۸در مسیر هستم و در این مدت کلی تغییرات عالی داشتم و کلی درک و اگاهی من از چاقی و لاغری تغییر کرده و من نگرشم به خیلی ازموضاعات  اطرافم تغییر کرده و من سطح درکم به خیلی از مسایل  در زندگیم تغییر کرده و مطمعنم چون  همچنان  در مسیرم هی این قضیه برای من  بیشتر و بیشتر میشه و این قانون جهان هست که همیشه رو به پیشرفت  و کمال هست .به قول استاد بچه های امروزی حتی  با بچه های یک سال پیش هم فرق دارن اونها در اون سن کم کلی کارها انجام میدن که در گذشته شاید بچه ها در همون سن قادر به انجامش نبودن  و اینها همه به خاطر پیشرفت جهان هست و خدا میداند انسان تا کجا پیش خواهد رفت  .

   باید بگم من خودم حتی با خود چند روز پیشم کلی تفاوت دارم حالا بماند به یک سال پیش خودم و این تغییر  رو نه تنها خودم بلکه اطرافیانم هم بهم بارها گفتن اتفاقا همین دو شب پیش مهمانی داشتم که بارها و بارها داخل جمع جلوی تمام اون افراد به من و بقیه با کلی تعریف و تمجید میگفت چقدر تو تغییر کردی چقدر شبیه گذشته ی  خودت نیستی من میبینم که اخلاقت و  رفتارت و‌گفتارت و حتی می‌گفت طرز فکرت تغییر کرده و چون تا حدودی می‌دونه من داخل سایت شما فعالیت میکنم و چون شما رو هم می‌شناسه چند باری گفت اگر فعالیت در سایت استاد عطار روشن اینطوری می‌کنه  و آدم اینقدر تغییر می‌کنه  خوبه من هم برم و اتفاقا کلی از تغیرات جسمی ام و کلی از ظاهرم که میگفت که  انگار دختر ۱۵ ساله ای شدی و بسیار از من و  این همه تغییراتم خوشحال بود و خوشش اومده بود و  …  خدا شاهده اینقدر  از ورژن جدید من گفت که نگو و من شاید کمی اولش خجالت شدم  اما بعدش چقدر در دلم لذت بردم که وای من اینقدر روی خودم خوب کار کردم و  تغییراتم به این حد بوده که بقیه هم (البته نه همه بعضیا )متوجه اون شدن چون من رویای تغییر کردن دارم  برای همین این حرفها رو زدم که بگم. خود من از وقتی در سایت اومدم کلی تغییرات عالی داشتم که بارها مورد تشویق حتی  شما استاد قرار گرفتم و این روند به من این نوید رو میده که من در آینده ی نزدیک شرایط عالی  دلخواهم رو تجربه خواهم کرد  هم در زمینه ی لاغری هم در بقیه ی جنبه های زندگی .

   من اینقدر با عشق و علاقه دارم در این سایت تلاش میکنم و به اونها عمل میکنم که بارها به خودم میگم اگر من تغییر نکنم و لاغر نشم پس کی میخواد لاغر بشه و تغییر بکنه  من مدتها هست ساعات  کل روزم رو برنامه ریزی کردم برای بودن در این مسیر هم برای تغییر در جسمم هم برای تغییر در بقیه ی جنبه های زندگی در حالیکه در گذشته همین ساعتها و روزها رو به بطالت میگذرونم با حرفهای بیهوده و یا با تماسهای تلفنی الکی و یا با بیرون رفتنهایبی هدف و یا با تلویزیون دیدن های الکی و مزخرف و یا پای صحبتهای افراد سطح پایین در اطرافم  میگذروندم و یا با زیاد خوابیدن  و …..  زمانم   رو میگذروندم ومتوجه نبودم دارم چیکار میکنم و فکر میکردم خب زندگی همینه دیگه دارم درست زندگی میکنم و سرنوشت من هم از قبل نوشته شده هست و من نمیتونم کار دیگه بکنم پس هر چه پیش آید خوش آید و من کار دیگه  ای ندارم اما الان هرگز به سبک گذشته ی خودم زندگی نمیکنم  پس منطقی که زندگی من تغییر کنه جسم من تغییر کنه اطرافیان من تغییر کنن و اتفاقهای زندگیم تغییر کنن و اصلا  راه دیگه ای نداره جهان پاسخ این همه تلاش من رو میده و من قطعا به جسم رویایی خودم و زندگی رویایی خودم خواهم رسید چون فضای ذهنی من تغییر کرده من دیگه از افکار چاقی گذشته در ذهنم  ندارم از اون ترسها و نگرانی ها ندارم  پس دستورهای مغزی من تغییر کردن چون به ذهنم ورودی جدید دادم ومپبینم که خروجی جدید دارم  و من اگر هنوز به ایده ال خودم نرسیدم از این هست که هنوزم باید روی خودم کار کنم آگاهی جدید بدم تا خروجی جدید بگیرم و به لطف خدا این خواسته رو من چند هفته ای بود که داشتم و میگفتم ایکاش از بقیه ی آگاهی های استاد  هم میتونستم استفاده کنم و از ته قلبم این خواسته رو داشتم که خدا ی مهربانم بازم خواسته ی من رو بی‌جواب نگذاشت و لطف و رحمتش شامل حالم شد و من خیلی راحت بدون هیچ هزینه ی جدیدی با به روز رسانی یک دوره از سایت من   به کلی از آگاهی جدید  استاد در چند روز آینده دسترسی خواهم داشت و با تمام وجودم به خودم تعهد خواهم داد. روی اونها کار کنم تا خبرشگفتی سازشدنم رو بیام داخل سایت به همه بگم .

   و من مطمعنم که خودم با گوش دادن و نوشتن باعث تغییر افکارم و باورهام میشم و هیچکس نمیتونه این کار رو برای من انجام بده و تنها خودم هستم که مسول تغییرات در تمام جنبه ها هستم پس باید با انرژی و با هدف و با انگیزه و استمرار در دوره ی جدید شرکت کنم و سعی کنم به آموزه ها عمل کنم تا موفق بشم و خود من کسی هستم که چند سال پیش با عمل کردن و با استمرار داشتن در آموزشها کلی تغیرات عالی درجسمم داشتم پس به خوبی درک میکنم من خالقم و میتونم شرایط دلخواهم رو خلق کنم به شرط اینکه در مسیر درست باشم و استمرار داشته باشم .

   استاد من چقدرخوشحالم که در گذشته دچار اضافه وزن شدم که اومدم داخل این راه  من در گذشته برای برطرف کردن چاقی وارد این مسیر شدم و اصلا نمی‌دونستم موضوعات ذهنی چی هستن ؟؟ اما حالا برای تغییر کل  زندگیم دارم تلاش میکنم  و چقدر خوشحالم  از طریق شما و عزیزان  دیگه در این راه قوانین جهان رو دارم  درک میکنم و من به وضوح  متوجه میشم خودم دارم اتفاقا ت زندگیم رو رقم میزنم و  چقدر زندگی من سراسر اتفاقات خوب شده سراسر شادی و عشق و آسانی شده البته بگم تضادها هم هستن اما اینقدر  من رشد و پیشرفت شخصیتی داشتم که اونها برام کوچیک شدن و اصلا اذیتم نمیکنن و به راحتی از پس اونها بر میام و می‌گذرم و رها میکنم پس بازم از خدای مهربونم و از استاد عطار روشن بی نهایت سپاسگزارم .

   و می‌خوام هزاران بار بگم 

   اگر من نتیجه نگیرم پس کی نتیجه بگیره 

   اگر من نتیجه نگیرم پس کی باید نتیجه بگیره 

   اگر من نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره 

   ……

   من در مسیر رشد و پیشرفت و تغییر کردن هستم و همین زمانهایی که صرف گوش‌دادن به فایلها و نوشتن و عمل کردن به اونها میکنم  باعث لاغری من میشه و من به دنبال هیچ راه و روش دیگه نیستم و من مطمعنم با دوره های جدید  ،لاغری دلخواهم  رو به آسانی به آسانی به دست میارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 29 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mkhnilofar@gmail.com
   1401/05/26 09:31
   مدت عضویت: 930 روز
   امتیاز کاربر: 2786 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   به نام خدا 

   دفعه های قبل که از طریق ذهن میخواستم لاغر بشم تمام کارهایی که استاد میگفت رو انجام میدادم ولی دریغ از یک گرم لاغر شدن اینبار به این نتیجه رسیدم هر چیزی در زندگی ما بستگی به باورهای ذهنی داره و فقط باورهای ذهنی من مانع از لاغریم هستن باور اینکه مگه میشه بدون سختی لاغر شد باور اینکه من هر کار کنم لاغر نمیشم و …اما اینبار میدونم قدرت ذهن یه قدرت خدایی و بزرگی هست تو این دنیا بالاتر از قدرت ذهن نداریم واگر بتونیم ذهنمون رو کنترل کنیم همه زندگیمون عوض میشه تمام افکاری که راجع به لاغری و چاقی داریم فقط باور هستن یک سری جمله که ما بهشون جان دادیم پس باید باورهای لاغر کننده وارد این ذهن مر قدرت بشه و جان بگیره تا نتیجه آنچه که ما میخواهیم بشه پس من منتظر لاغر شدن هستم من روند روزانه زندگیم را تغییر دادم و دارم در مسیر لاغری قدم بر میدارم پس صد در صد باید نتیجه بگیرم این یه قانونه هر عملی عکس العملی داره فقط باید حواسم به گفتگوهای ذهنیم باشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/04/21 20:56
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 232 کلمه

   به نام خدا

   الان دوسه روزه برادرم بهم میگه تو چقد لاغرشدی . انگار ۱۸ ساله شدی . ومن پاسخی نمیدادم چون اصلا تو این وادی ها نیست .

   تااینکه دوباره ازم با تعجب پرسید تو باشگاه که نمیری پس چطور اینهمه لاغرشدی ؟  خیلی جوان ترشدی وکلی تعریف .

   بهش گفتم با لاغری با ذهن لاغرشدم.

   ازنگاش معلوم بود که باور نکرده بود . و رد شد .

   اکنون دارم روزهای عالی روتجربه میکنم اوایل که کامنت مینوشتم بیشترخاطرات گذشته رو مینوشتم ومرور میکردم .

   الان سیر به گذشته ومرور خاطرات چاقی هم برام سخته وهم اذیت کننده .

   دلم میخاد ازاین روزها بتویسم و به خودم بارها یادآورشوم که من تونستم با قدرت ذهن خودم و باالهامات الهی و آموزشهای استاد نازنین کاهش وزن چشمگیری داشته باشم .

   حس وحال خوبی دارم وچقدر خوبه که خودم رو توانا ببینم برای حل مسایل زندگیم .

   احساس شجاعت میکنم که من تونستم شادی رو به خودم هدیه بدم . پارسال همین موقع ها حس وحال چندان خوبی نداشتم و با ترس وامید وارد دوره شدم .

   اطمینان داشتم که میتونم لاغربشم خوب وقتی خوداستاد وکلی دوستان شگفت انگیز تونستن باقدرت ذهن این لذت رو به خودشان هدیه بدهن پس منم میتونم .

   خیلی هم سخت نیست . فقط استمرارمیخاد وعشق به متناسب شدن . وقتی عاشق باشی سختی راه رو میتونی طی کنی و هر روز برات لذت بخش ترمیشه وامید واحساس خوب بهتر وبیشتر .

   همانا متناسب شدن لذت بخش ترین کاردنیاست .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Shahrbanou
    1401/06/02 15:52
    مدت عضویت: 1463 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 648 کلمه

    فروغ جان ، دوست خوبم سلام ، وقت بخیر ،

                 ●●●●●

    از دیدگاه عالی شما لذت بردم‌…بله درسته  من و شما  و دوستان هم مسیر و پرتلاش لاغر نشیم پس چه کسی بشه ؟

    ما فقط باید در انجام رفتارهای صحیح استقامت داشته باشیم ..

    بخوبی آگاهیم که یکی از راههای بسیار بسیار مهم برای متناسب شدن  اندازه خوردنه که باید  بخوبی رعایت کنیم و  از اضافه خوردن  ، روهم خوردن  ، قاطی خوردن  و بدتر از همه پرخوری کردن  کاملا بپرهیزیم …..

    ما مدتهاست پرخوری نمی کنیم چون  به عواقبش کاملا آگاهیم و اینو یک‌رفتار زشت و چاق کننده می دونیم  اما هنوز شاید چند لقمه اضافه ارو می خوریم  و‌گاهی ممکنه چندتا چیز رو که با هم ناسازگارن با هم‌ بخوریم  ….و حتی چندتا چیز که با هم سازگار هم هستن نباید با هم خورده بشن …به نظرم در زمانهایی که  رژیم می گرفتیم  یکی از اصول  این بود که مثلا برای  صبحانه  هر بار فقط یک‌چیز  رو می نوشتن مثلا فقط  نون  و پنیر   اگر بنا بود کره  مصرف کنیم  نباید پنیر هم کنارش میگذاشتیم    اصلا کاری به این ندارم که رژیم یه روش نادرستی بوده  برای چاقهای پرخور و جواب نمی داده  ولی  رفتارهای صحیح رو هم  یاد می گرفتیم ….  ولی چون کمتر از نیاز  بود به مزاق ما خوش نمی اومد  و بعد از مدت کوتاهی  این روش رو رها می کردیم …

    در یکی از فایلهای آموزشی  دوره  روان شناسی لاغری   استاد راجع به قاطی خوری صحبت کردن  و از اون به عنوان یک رفتار چاق کننده  یاد کردن  و تاکید کردن در مسیر لاغری ذهنی  باید رعایت بشه  و به بچه های خودشون که  موقع خوردن  پیتزا یا فست فود چند جور سس قاطی می کردن و روی ساندویچشون می ریختن   تذکر  میدن که  اینکارو نکنن ..من   متوجهم که  نباید موقع صبحانه  کره و پنیر  قاطی هم خورده بشه  …

    خلاصه که رفتارهای غذاییمون  باید درست بشه  که اگر درست بشه و به تکرار بهشون عمل بشه  پس باید منتظر لاغری و تناسب اندام باشیم …

    فروغ خانوم  یادته  یک بار برات نوشتم که هر گاه  بیش از نیاز بخوریم  میشه پرخوری و چاق و چاقتر میشیم  ،  اگر به اندازه بخوریم  متناسب میشیم نه چاق نه لاغر ،و هر گاه  کمتر از نیاز بخوریم لاغر میشیم ،

    از این جملات  خیلی خوشت اومد  و‌نوشتی که خیلی لذت بردی از آگاهی نسبت به این فرمولها   …. حالا می خوام بگم  کمتر از نیاز خوردن هم  می تونه  سخت‌نباشه …به نظرم با روش جدیدی که می خوام به اجرا بگذارم  می تونم کم کم به کمتر خوردن  عادت کنم یعنی با یه شیب ملایم خودمو به این رفتار درست نزدیک کنم 

    به اندازه خوردن که اصلا چیز سخت و رنج آوری نیست هر کس همت کنه  و عزمش جزم باشه برای متناسب شدن  می تونه به

    ش عمل کنه  ….

    بتازگی  یک روشی رو می خوام در پیش بگیرم که فکر می کنم برای کاهش وزن ذهنی  درست ترین  باشه  

    اونم اینکه  زمانی به خودم اجازه خوردن بدم که  شکمم به سر و صدا برسه  به اصطلاح قار و قور کنه  بعد بیام واسه خودم غذایی که  فکر می کنم کاملا سیر میشم بکشم بعد سرشو خالی کنم  به حدی که ذهن چاق بهم بگه  نه دیگه خالی نکن  سیر نمیشی  اینجا  بگم خوب این مقدار خوبه  و بعد برای آرامش ذهنم بهش بگم  نگران  نباش من اینو که‌میگی کمه سیر نمیشی رو می خورم  ۱۰ دقیقه صبر می کنم اگر بازم کشش داشتم  یه مقدار دیگه می خورم …

    اینجوری هم من آرامش می گیرم هم ذهنم … توکل به خدا  به این طریق برم جلو ببینم چی میشه ..  به فرمول  نفخ و سوزش  =  خوردن   بهایی  نمی دم  چون این حس  گرسنگی کاذبه  و باید درمان بشه با خوردن اوضاعش بدتر میشه  …از این به بعد فقط سر و صدای شکم می تونه  برام مجوز اقدام به خوردن  باشه  و نه‌هیچ چیز دیگه ….

    برات آرزوی موفقیت دارم …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 8 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Labkhande zemestan
   1401/04/11 19:45
   مدت عضویت: 1316 روز
   امتیاز کاربر: 11382 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 840 کلمه

   سلام خدمت عزیزان متناسبم 

   منم مثل اغلب دوستان هم مسیرم قبلا همیشه از خودم انتظار چاقی داشتم چون پربودم از آموزش های چاقی و فرمول ها وباورهای چاقی، و همون ها هم انتظار چاق وچاق تر شدن رو برام میاورد ،مسافر .عید وماه رمضون ومهمونی وعروسی و استرس و……همه همه برای من انتظار چاقی بوجود میاورد و وقتی من از بدن خودم مدام انتظار چاق شدن داشتم وهی تکرار وتکرار و استمرار روی باور خودم داشتم بدنمم چاره ای نداشت جز چاق شدن ،من چن روز غذای برنجی میخوردم از خودم انتظارم چن کیلو چاقی بود ویا نونی ویا شیرینی خلاصه ک ترس از اونواع غذاها  وباورهای چاق کننده  ک نسبت ب غذاها داشتم ،و یا روش های لاغری من از تمام روش های لاغری با اینکه روش های درست نبودن وسختی ها ومشکلات وفشارهای زیادی داشتن ولی من هر روش جدید ک پیدا میکردم و میشنیدم ک کسایی از اون روش لاغر شدن انتظار لاغری در من هم بالا میرفت واون روش روش روشروع میکردم و مقدار قابل توجهی هم لاغر میشدم ولی از اونجایی ک تمام روش های بیرونی رونمیشه همیشه ادامه داد ی جایی ک ادامه نمیدادم از همون روزی ک من در اون روش متوقف میشدم هر روزترساز چاقی وانتظار چاقی در من بیشتر وبیشتر میشد،ک مثلا الان رژیموقط کردی یا فلان دمنوشو ک برا لاغری بود نمیخوری،یا فلان قرصچربی سوزرو نخوردی یا تموم کردی و یا باشگاه نمیری بس بازم چاق میشم ،وهمین انتظار چاقی بود ک منو باز هم در مدت خیلی کوتاه ب چاقی برمیگردوند ،چون فرمول ها ونگرش های چاقی من سرجاشون بودن ، ترس از مقدار غذا ونوع غذا وانتظارم از جسمم وباور ژنتیک وهمه وهمه سرجاش بود وهمه ی اونها برام انتظاری جز چاقی دوباره نداشت،قشنگ یادمه ک اوایل کرونا ک باشگاها تعطیل شد من هر روز ترس از چاق شدن داشتم اصلا کامل انتطارم این بود ک اگه ی مدت برم باشگاه وبعد نرم چاق میشم واین حرفو اینقد شنیدع بودم ک یه باور قوی بود برام و همیشه هر چقدر هم سخت وپر مشقت ولی ب زور خودمو میکشوندم باشگاه وورزش های مختلف ودوره عای مختلف روانجام میدادم وحالا باشگاه ها تعطیل بودن با سختی وترس از بیماری کرونا با دوتا ماسک را میافتادم برا پیاده روی ،و چون اوایل حتی محدودداخل شهر هم بود ونمیتونستم با ماشین تا پارک یا سمت کوه برم ،از همون دم در شروع میکردم ووقتی برمیگشتم کلی مصیبت ضدعفونی و این چیزا داشتم ، و تا ی جایی توتستم و بعدش ک نشد برم اون پیاده روی رو ومشکلات و ناراحتی های عاطفی هم داشتم و من انتطارم همیشه از ناراحتی وفشارهای عصبی واسترس چاق تر شدن بود،من در ابن دوران شاید عرض دوماه چندین کیلو وزن اضافه کردم ک واقعا برام وحشتناک بود ولی خب اون چاقی انتظاار من بود چون من چندین فرمول چاقی داشتم و همه ی اونها ب یکباره برام اتفاق افتادع بود ،خونه نشین شدن ،نداشتن تحرک عصری بودن استرس و ….. همه این ها رو من یکجا داشتم بس انتظارمم بدون اینکه خودم متوجه بشم طبق آموخته های قبلیم چاقی بود،وجسمم هم همونو ب نمایش میزاشت، و با هدایتم ب این مسیر. واستفاده از فایل های این سایت ب مرور ارامش بهم برگشت وپذیرفتن مسئولیت صد در صدی ،ک خیلی ب من کمک کرد ،وقتی ک میپذیری مسئول خودتی دیگه عوامل اروم اروم کنار میرن و همینطور ترس ها، البته ب یکیاره نباید این انتظار روداشت ک ترس های چندین ساله ی شبه کنار بره ولی من وقتی هر روز گامی برمیدارم وقتی ب مسیرم اطمینان دارم و میپذیرم ک این تنهاترین مسیره  ودرست ترین  پس انتظارمم هم لاغر شدن هست ،منوقتی مسیرهای غیر درست وسخت .باکلی فشار رو ازش انتظار لاغری داشتم وتا وقتی انجام میدادم انتظارم لاغری بود ولاغر هم میشدم خب بس وقتی از طرف خدا ب مسیر همیشگی و درست هدایت شدم و با وجود لغزش ها مسیروترک نکردم و هر روزگامی برای یادگیری لاغری ویا عمل کردن ویا اطلاعات کسب کردن از طریق خوندن نوشته دوستان برمیدارم بس مقصد من ک لاغری هست قطعا بهش میرسم وقتی جاری هستم وحرکت میکنم ودارم از مسیرم لذت میبرم شادم ارومم دارم اروم اروم وگام ب گام این ایستگاهای لاغری وسایزها روب سمت تناسب بیشتر ولاغری زیباتر ادامه میدم بس لایق متناسب شدن هستم .انتظارم باید متناسب شدن باشه ،غذا برای انرژیه ن انباشته شدن اصلا جسم من قدرت انباشتگی نداره چون فقط ذهنم هست ک با انتظار من از قدرت غذاها از اونها تصویر انباشتگی نشون میده والان وقتی ذهنم همراه منه و داره همسو با من میاد بس ترسی ندارم وقتی من متناسب رفتار میکنم همسو با خواسته ام ک لاغر شدن هست، هستم بس دیگه نیازی نیست مدام خودمو زیر نظر بگیرم وقتی باور کردم و ایمان اوردم ک تناسب و لاغری طبیعت جسم منه بس انتظارمم اینه ک وقتی تخریبش نمیکنم بقیه راه ک ترمیم کردنه جسمم خودش انجام بده,من در این مسیر هر روز با اگاهی هایی ک کسی میکنم انتظارم برای تناسب وزیبا شدن بیشتر میشه وباور میکنم ک حق طبیعی منه ک لاغر و متناسب بشم 

   خدایا شکرت برای این تناسب و زیبایی دائمی ک همراه با ارامش هست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,038 کلمه

   سلام ✋️روز همگی خوش🌹

    سلام خدمت استاد عزیز آقای عطارروشن✋️🙏 

   واقعیت اینه که من همیشه انتظار لاغر شدن رو دارم  چه زمانی که رژیم می گرفتم و چه زمانی که باشگاه میرفتم و برای لاغر شدن ورزش خاصی رو میکردم همیشه میدونستم که لاغر میشم و هیچ وقت یادم نمیاد که قبل از شروع برنامه خاصی برای لاغری بدونم لاغر نمیشم اتفاقاً برعکس من همیشه مطمئن بودم که لاغر می شم

    راستشو بخوای شاید متفاوت از بقیه بچه ها بخوام تو این تمرین چیزی بگم ولی واقعیت اینه که من از روزی که با این مسیر و با این سایت آشنا شدم از همون روز اول انگار میدونستم که این مسیر منه 💞و میدونستم که درستش اینه اول میدونستم که همه راهها اشتباه بوده فقط نیاز به این داشتم که کسی این مسئله رو بگه و تایید کنه😎

    استاد کارتون خیلی سخت بوده💪 زمانی که در مسیر ما قدم برداشتید بدون اینکه کسی باشه تایید بکنه این روش رو با اعتماد ادامه دادین و موفق شدید شما فوق العاده اید.💪💪

    برای ما خیلی راحت تره حداقل برای کسایی که این انتظار رو داشتند ولی مسیر و بلد نبودند و یا کسی نبود تایید بکنه..حالا با وجود استاد مسیر هموارتره.

   🤲 خدا را شکر می‌کنم که من همیشه به خاطر اعتماد به نفسی که داشتم حتی زمانی که وزنم بالاتر از اون چیزی بود که تو دوره های قبل زندگیم بوده باز میدونستم اگه بخوام میتونم لاغر شم😍 نمیدونم چرا !؟ولی همیشه میدونستم میتونم لاغر شم !!!!

   اما ذهنم منو گول می زد که همیشه فرصت هست برای لاغری و من تناسب رو به تعویق می انداختم

   🌹روزی هم که با این سایت آشنا شدم وقتی که حرف های استاد عطار روشن رو گوش دادم 👂بیشترین خوشحالیم از این بابت بود که خداروشکر 🤲پس میشه باتغییر طرز فکر لاغر شد 💪

   🌹🌹من مطمئنم که لاغر میشم تو این مسیر و مطمئنم که میتونم موفق باشم

    همانطور که توی سه روز اول شروع کردن مسیر لاغری، با اینکه هنوز نمی دونستم باید ترازو رو کنار بزارم خودم را وزن می کردم و می دیدم که در کمال تعجب رفتارهای غذایی من تغییر کرده و وزنم کم شده .

   🌹🌹🌹یه نکته جالب دیگه بگم :

    بعد ۱۷ یا ۱۸ روز که در این مسیر بودم الان وقتی که کسی راجع به چاقی صحبت میکنه یا چرا چاقیم خیلی قشنگ  توضیح میدم که فقط فکرتو تغییر بده عادت های غذایی بد تو تغییر بده و خودمو مثال میزنم شاید توی ظاهر زیاد نشون نده که من لاغر شدم بااینکه اتفاقاً همسرم حتی بدون اینکه اطلاع داشته باشه من در این مسیر هستم اظهار کرد که گویا وزن کم کردی 

   دوستان ،گاهی اوقات باید برای یاد گرفتن بیشتر خودمون و یا باور کردن یک مسیر باید اون مسیر رو به دیگران نشون بدیم و  مهمترین مسئله ای که باعث موفقیت و استمرار استادمون شده اینکه ایشان در این مسیر همونطور که یاد گرفتن به ما هم یاد میدن و راهنمایی میکنن ما هم این مسیر رو برای دیگران کسایی که میدونیم آرزوی لاغری دارن انگیزه دارن توضیح بدیم و اونها رو بااین مسیر آشنا کنیم براشون شرح بدیم تا تو ذهنمون بخاطر تکرار و تمرین  بیشتر ملکه بشه .

   من به طور ناخودآگاه وقتی فکر کردم متعجب شدم از رفتار خودم،😳 

   وقتی همسرم قبلا راجع به اضافه وزن صحبت می‌کرد یا مقدار غذایی که خورده میشه همیشه به من میگفت تو غذایی نمیخوری پس علت اینکه چاقی چیه؟

   دقیقاً سوالی که شاید همیشه خودم از خودم می پرسیدم و جوابی که داشتم ولی نمیتونستم به زبون بیارم، میگفتم هله هوله میخورم ،تحرک ندارم یا دلایل چاقی که همگی تو ذهنم نقض شدن .

   اما💞

    جواب رو استاد خیلی قشنگ دادند بله عادت های بد غذایی داریم و افکار اشتباه موجب چاقیه که باعث میشه چاق بشیم 

   چون تمام مدت داریم به چاقی فکر می کنیم.

   دقیقا زمانی که من یک مقدار فکر می کنم که حسم بده و دارم چاق میشم انگار دقیقاً چاق میشم .🥺

   ولی توی این دو هفته اخیر حقیقتاً کمتر از سابق غذا نخوردم ولی فقط اندازه‌ای که مورد نیاز بوده خوردم ولاغر شدم .💪😍

   من به خاطر علاقه ای که خانواده ام همسرم و بچه ها به دسر و کیک و شیرینی داشتند مدتی در یک برنامه آشپزی عضو شدم و هر روز یا یک روز در میون تقریباً من یک دسر شیرینی یا کیک درست می کردم و جالب اینکه خودم هم موقع تهیه میخوردم و هم موقع سرو جالب اینجاست که بعد از یک ماه که در این کانال عضو بودم احساس کردم که پنج کیلو وزن اضافه شده و چاق شده بود،وقتی با استاد آشنا شدم در یکی از تمرین‌ها فرمودند که در این کانال عضو نباشید بعد که به مرور جلوتر رفتیم و یاد گرفتم که عادت من اشتباهه و نه اون سایت آشپزی .

   الان همچنان سایت رو دارم و شاید دو روز پیش کیک درست کردم و در کمال تعجب که اگه من در روز همون کیک یادسر که آماده کرده بودم رو میخوردم  شب مجدد با همسر می خوردم اما حالا خیلی قشنگ یاد گرفتم که وقتی که در طی روز خوردم دیگه شب نیاز ندارم بخورم اصلا میل ندارم .

   همین دیشب کیک رو برای خانواده آوردم ولی من خودم تمایلی نداشتم چون در طی  روز سهم و اندازه خودم رو خورده بودم .

   🌹🌹🌹🌹🌹🌹

    دقیقا می فهمم این تغییر رفتارو توی خودم رو

   ✋🤲 خدا رو شکر می کنم🙏

    فقط خواستم بگم که انگار وقتی باور قلبی داشته باشی و انتظار واقعی داشته باشی از اینکه لاغر بشی ناخودآگاه به زبانت میاد و برای دیگران هم عنوان می کنیم بی اونکه فکر کنیم حتی راجع بهش.

   انگار شستشوی مغزی میشیم تا بهترین عادت ها افکار در ما شکل میگیره و زندگیش میکنیم و به زبون میاریم .

   خیلی پرگویی کردم😄 فقط خواستم حقیقتی که اتفاق افتاده رو بگم برای دیگر دوستان که بدونید واقعاً میشه و من در طی این ۱۸ روزی که گذشته از عضویت در این سایت خیلی جالب بدون که بدون ترازو با لباس ها فهمیدم که سایز کم کردم خدا رو شکر می کنم🤲

    از استاد عزیزم خیلی ممنونم

    که بهمون یاد داد این حلب🛢🛢🛢 های روغن اضافی رو هر روز با خودمون حمل نکنیم مثالی که هر روز تو ذهنم میاد و خیلی واقعی تصویر چربی‌های اضافی رو که همراهم بوده تداعی میشه.

   و باید بهشون بگم که استاد صورتتون همیشه❤️ انرژی خوب داره لبخند داره میدونم قلبتون🫀 همین قدر مهربونه امیدوارم اندازه وسعت قلب و مهربونیتون خداوند نگهدار تون باشه و آرزوهاتون برآورده و سلامت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 66 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    خدا رو شکر سایت تناسب فکری با حضور افرادی که توسط خداوند انتخاب و هدایت می شوند به سرزمین امن و تحقق رویای لاغری تبدیل شده و این موهبتی برای همه فارسی زبانان دنیاست که با استفاده از محتوا و نوشته های دوستان تغییری در احساس و زندگی خود ایجاد کنند.
    منتظر نتایج عالی شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 0
     محتوای دیدگاه: 65 کلمه

     ✋️ارادت و سپاس🙏 از این همه توجه و دقت شما بزرگوار .

     ممنونم قطعا ،با قدرت و اطمینان پیش میرم و انشالله بزودی از اعضای سرزمین لاغرها هم میشوم تا نتیجه ی عالی را دائمی کنم. 

     حقیقتا ‌با وجود استادی با این همه لطف و مهربانی باید شاگردان تنبلی باشیم که نتیجه ی مطلوب نگیریم😅

     🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹دست خداوند همراه همیشگی احوال شما و دوستان عزیزم در مسیر تناسب فکری.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 0
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 102 کلمه

    به نام خالق هدایتگر سلام به مژگان عزیز 

    بهت از صمیم قلبم بابت این عزت نفس ی که داری تبریک میگم این که خودت لایق تناسب اندام میدونی و به خاطر همین در این مدت کوتاه این نتایج عالی گرفتی و از اول به این مسیر ایمان داشتی . بسیار تحسین برانگیز هستی و امید وارم به یاری رب  در این مسیر زیبا نتایج شگفت انگیز دیگری بگیری و با ما اشتراک بزاری تا بی نهایت لذت ببریم.  با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز ‌ .

                                یاحق 🌺🦋

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 41760 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 325 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان عزیز
   یه مدتی هستش که تغییری رو در خودم احساس کردم ،خیلی حس خوبیه،
   قبل اینکه با معده م احساس سیری کنم ، ذهنی اشباع میشم و راحت دست میکشم،
   نمیگم همه وعده ها اینجوریم ولی بیشترشون اون احساس رضایت رو دارم و نیازی ندارم بیشتر بخورم .

   تو این فایل یاد گرفتم اگه روزی به ه دلیلی نتونستم گوش بدم و تمرینات رو انجام بدم نباید دو گام رو با هم برم یعنی نباید فایل۲جلسه و تمریناتش رو تو یه روز انجام بدم.
   اگه وقت داشتم بجاش مرور انجام بدم.
   نکته :
   اون چیزی که از محتوا درک میکنم بنویسم .
   به این نتیجه رسیدم که من ۱۰۰درصد نتیجه خواهم گرفت و لاغر خواهم شد،
   چون من وقت میگذارم و تکالیفم رو انجام میدهم،
   چون دارم حرکت میکنم و حق طبیعی من است که متناسب بشم .
   اگر من نتیجه نگیرم پس کی نتیجه میگیره!
   من دارم ذهنم رو به فضای جدیدی میبرم ، هر روز افکار مثبت و خوب رو به ذهنم میدهم ، ورودیهای جدید ،
   یه مقدار زمان میبرد تا وقتی که اون چیزی که یادگرفتم تحلیل بشه و درک بشه و به عمل تبدیل بشه .
   یواش یواش نگرشم به گذشته عوض میشود.
   اگر ما بابت هر منفعت ، نعمت و چیزی که بهمون میرسه شکرگذار باشیم و تشکر کنیم ،
   خیلی آسان جهان به ما خدمات میرساند ،
   و با این کار باعث پیشرفتمان میشویم .
   ❤قبلا عقیده ای داشتم که از نتیجه ان لذت
   نمیبردم الان عقیده ام را عوض میکنم تا نتیجه اش عوض شود . ❤

   خیلی خیلی مهم :
   استاد گفتند که بحث کار ایشون ذهنیه ولی یه توصیه کردند که نزدیک وعده ی غذاییمون یعنی چسپیده به پرخوریمون چیزی نخوریم مثلا میوه ، آجیل و …

   باید انتظار لاغر شدن رو در خودمون ایجاد کنیم .

   همیشه مواظب افکار منفی باشیم .

   با مطالعه ی نوشته ها و دیدن تصاویر شگفتی ساز میفهمم که روش لاغری با ذهن روش ساده و صحیح برای لاغر شدن است و آن را در ذهن خود پررنگ میکنم 🙂

   خسته نباشید استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/01/09 22:28
   مدت عضویت: 1513 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 372 کلمه

   سلام

   از وقتی که وارد این دوره شدم وآموزشها رو دنبال میکردم و آرام آرام با آموزشهای دوره تونستم کمی از باورهای مخربم رو شناسایی کنم کم کم ترسهام از چاقی کمتر شد و نور امید درونم برای لاغر شدن بیشتر شد که اشتیاقم رو برای ادامه دادن بیشتر وبیشتر کرد  . 

   اگرچه این ترس وامید باهم بودن و چاره ای نداشتم جز اینکه کم کم وارد ترسهام بشم و گفتم من این روش رو انتخاب کردم پس دقیق مطابق آموزشهای استاد پیش میرم و پیش رفتم .

   احساس خوبی که هرسری در آموزش بهش دست میافتیم  باعث شد گامهام رو محکم تر ازقبل بردارم و ادامه بدم .

   ناگفته نماند که تصاویر شگفت انگیزان و لایوها هم خیلی خیلی کمکم کرد تا مغلوب نجوای ذهنی قرار نگیرم اینها بیشترش برای سه چهار ماه اول هست بعد که کم کم نتایج دیده میشد قوی تر شدم برای ادامه .

   میدونستم راه همینه . چون دیده بودم شما به عینه نتیجه گرفتید اما به خاطر اینکه این فرمولهای ذهنی در گوشه های ذهنم بود و به ذهنم منطقی نکرده بودم که اینها همش آموزشهای اشتباهی هست که من از محیط پیرامونم وارد ذهنم کردم خیلی منو اذیت میکرد .

   گرچه بعد اینهمه کاهش سایز ولی وقتی برنامه آشپزی شما رو اوایل میدیدم  واقعا میترسیدم که نکنه دوباره من تحریک بشم و یه چند ثانیشو میدیدم .

   اما الانا که میبینم واونهمه روغن رو میبنم که تابه رو پرمیکنید و غذا درست میکنید یا آب گوشت رو با برنج میخورید متوجه شدم من هنوز باید روی خودم کارکنم . 

   واقعا شگفت انگیزه .و تحسین برانگیزه .

    خودتون که اینهمه رنج چاقی رو کشیدید و بدون ترس اینجوری غذا درست میکنید و میل میکنید و همون استایل رو دارین .

   لاغری با ذهن قابل اعتماد ترین روشی هست که میتونیم با کنترل ذهنمون روی ورودیهای محیط پیرامونمون و همینطور شناسایی فرمولهای مخرب چاقی. طعم زیبا و به یادماندنی متناسب شدن رو به خودمون هدیه بدیم . 

   من که تا الان دو تاسایز کم کردم اینطور لذت میبرم وعشق میکنم خدا میدونه وقتی به سایز دلخواهم برسم چه لذتی رو تجربه میکنم .

   خدا رو شکر میکنم که به این مسیر زیبا هدایت شدم.

   از استاد عزیز سپاسگزارم بابت آموزشهای ناب وطلایی.

   واز تمامی دوستان وهمراهان که بهم کمک کردیم برای موندن و ادامه دادن دراین مسیر بی نظیر .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/11/24 23:29
   مدت عضویت: 897 روز
   امتیاز کاربر: 350 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 281 کلمه

   سلام استاد عزیز

   من امروز گام پانزدهم را برداشتم 

   استاد من هنوز از این دوره انتظار لاغری ندارم وفکر میکنم به خاطر این است که تا به حال تجربه اش نکرده ام

   یادم می‌آید روزی که با خامگیاهخواری آشنا شدم  خیلی افراد را می‌دیدم که با این روش به کاهش وزن رسیده انداما تا خودم تجربه اش نکردم به درک درستی در اون روش نرسیدم اما هر بار شروع به اون روش میکردم انتظار لاغری داشتم وکاهش وزن هم داشتم وفکر میکنم وقتی کمی در این مسیر نتیجه بگیرم دیگه از این مسیر هم انتظار لاغری دارم 

   یه جورایی تا چیزی را خودم تجربه نکنم کاملا برام قابل درک نمیشه 

   ودیگه اینکه فکر میکنم خودم باید این روش را بپذیرم تا نتیجه بهتر بگیرم 

   استاد در مورد توانایی‌های آیدای عزیز چون شما ومادرش پیشرفت داشتید وآگاه تر بودید آیدای عزیز توانمند وباهوش است من این را در خانواده‌ های اطرافم میبینم ودرک میکنم که آگاهی‌های پدر ومادر به جنین منتقل می‌شود اگر شما باز بچه دار شوید باهوش تر از آیدا می‌شود چون آگاه تر از قبل شده اید بچه ها امتداد پدرومادرهایشان هستند البته در کوچکی بعد که بزرگ می‌شوند می‌توانند فراتر از پدر ومادرشان رشد کنند 

   من تا این قدم چیزهای زیادی یاد گرفتم وبهترینش برام این است که من کاملا سالم هستم وفقط عادت‌ها ورفتارهای اشتباه دارم وخیلی خوشحالم که خودم را درک میکنم ودلیل خوردنهای بی موردم را هم درک کردم که اینها نباید من را عصبی کنه یک عادت اشتباه است که به مرور رفع میشه 

   در فایل به حس سپاسگزاری وصبر هم اشاره کردید من هر دو را دوست دارم وهر کدام زیبایی خود را دارد 

   سپاس فراوان از شما استاد بزرگواربابت این دوره وتمام تلاشهایتان در مسیر لاغری با ذهن 

   خدایا متشکرم دوستت دارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sareh.taherii123@gmail.com
   1400/11/10 19:11
   مدت عضویت: 912 روز
   امتیاز کاربر: 292 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 369 کلمه

               

                          به نام خداوند مهربانم  

   سلام استاد عزيز! 

   امروز تونستم ١٥ گام رو به لطف بيكران خداي مهربانم  و شما بردارم و خداوند رو واقعل سپاسگزارم! 

   مرسى از بابت فايل ارزشمندتون   !! استاد من فكر ميكنم يمي ازدلايلي كه ميتونه ديدگاهها نسبت به لاغري با ذهن تعقير كرده باشه و دوستان خيلي وسيع تر و گسترده تر از از زماني كه شما شروع كرده باشين اينه كه  قدرت ذهن امروزه خيلي بيشتر از گذشته جا افتاده ميان ما انسانها ! كه بازتاب زندگي ما نتيجه رفتار و صحبت و انرژى هستش كه رها ميكنيم!! 

   شايد اوني كه مياد سوال ميكنه با دودلى هنوز به اين باور نرسيده!! اين خيلبي طبيعيه كه بارها براي من هم پيش اومده چه تو زندگي چه طي اين دو هفته كه تو ايم مسير بودم!!   من ميتونستم اين انرژى منفيم رو بيشتر سوق بدم و از  مسير بايستم !!اما به جاى اينكار سعي ميكنم خودم رو كنترل كنم خودم رو مثلا تو آينه نگاه كنم و با همين لاغر شدنم حالمو بهتر كنم! چندين بار تو اين دوهفته برام پيش اومده يه گرسنگى وجودمو گرفته كه فكر ميكردم نميتونم مهارش كنم!! اما اول سعي كردم خودم رو آروم كنم بارها با روى خوشايند به خودم گفتم چرا هولي؟! هرچى ميخواي ميتوني بخورى ! آروم باش همه چيز رو تو ميتونى بخوري همينطور كه زيبا دارى هر روز لاغرتر ميشى ! بدون ترس!! پس چرا هراسانى؟! ناخوداگاه آروم ميشدم دوباره به اندازه نياز بدنم ميخوردم!! 

   ذهن خيلى به كنك شخص ما نياز داره!! اين ما هستيم كه ميتونيم اجازه نديم سيگنالهاى منفى مغزمون بتازونه!! نبايد فقط بشينيم بگيم ذهن خودت ميدوني لاغري ما!!! ما مسئوليم در قبال خودمون!!! بايد بتونيم به خودمون كمك كنيم و انرژي مثبت درست به خودمون بديم بازتابش ميشه رسيدن به روياى خوش هيكلى ! و من اون روزهارو به خودم خيلي نزديك ميبينم, چون من به عنوان يه انسان مسئول ذهن خودم ! مسئول خودم هستم!! اين منم كه انتخاب ميكنم دريچه هاى ذهنم انرژي منفى رو به خودش وارد كنه يا مثبت!! بالطبع من با جان و دل انرژى مثبت رو ميپذيرم چون لايق بهترين نوع زندگي با افكار مثبتم هستم…

   با تشكر از شما استاد عزيز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/09/15 11:45
   مدت عضویت: 1778 روز
   امتیاز کاربر: 5843 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 501 کلمه

   سلام به همه عزیزان و استاد نازنینم

   هر روز میگم استاد دیگه چی مونده مثلا در مورد لاغری تو فایلهای هدیه بخواد بگه ولی باز میبینم خیلی موشکافانه در مورد مطلب مهمی دارن صحبت میکنن

   خب من واقعا از خودم انتظار چاقی دارم یعنی این انتظار از 12،13سالگی در من به وجود اومد و تا قبل از اون من اصلا نمیدونستم چاقی چی هست،و این انتظار هر سال قوی تر شد و من بیشتر منتظر چاقتر شدن شدم، همین دیشب داشتم شیرینی میخوردم و از این شیرینی انتظار چاقی داشتم درصورتیکه خواهرزادم خیلی راحت هر روز و هر ساعت حتی نصف شب شیرینی میخوره و لاغره، خب این ترس از غذاها باعث شده ما ازشون انتظار چاقی داشته باشیم و این موضوع خیلی ریشه ای هست و نمیتونیم از خودمون توقع داشته باشیم ترسمون کلا بریزه در عرض چند ماه، هر سال ماه رمضون مطمئن بودم چند کیلو چاقتر میشم و میشدم ولی دامادم بیشتر از من میخورد ولی 10 کیلو کم میکرد،هر سال عید مطمئن بودم چاقتر میشم و میشدم ولی لاغرای خانوادمون همچنان لاغر میموندن، انتظار من از ازدواج و بارداری چاقی بود و چاق هم شدم در حد ترکیدن، من قبل از اینکه شیرینی رو بخورم ازش انتظار چاقی دارم چه برسه وقتی خوردمش، وقتی غذایی رو زیاد بخوریم همون لحظه استرس میگیریم و میگیم هیچی کلی چاق میشم در صورتیکه هنوز یه دیقه از تموم شدنش نمیگذره ولی این انتظار چاقی کار خودشو میکنه و به وزنمون اضافه میشه، بعضی لاغرا به اندازه میخورن که هیچی ولی اونایی که دو برابر من میخوردن همش برام سوال بود این غذا کجا میره واقعا نگو اونا از غذا انتظار چاقی نداشتن خب چاقم نمیشدن ولی من….. 

   استاد یه جایی گفتن تو کار درست و انجام بده اصلا به نتیجه فکر نکن لاغری خودش بخوای نخوای در جسمت به وجود میاد، این بهترین راهه برای چک نکردن و ریختن ترسمون از غذاها، و بهترین راهه برای اینکه انتظار لاغری در ما به وجود بیاد، و مهمتر اینکه باید به استاد ایمان بیاریم، بگیم اینها وحی منزل هستن که از زبون استاد خدا داره بهمون میگه وقتی اینو بپذیریم مطمئنم نتیجه خیلی عالی تر رخ میده، من تا دو هفته پیش یه جور دیگه رفتار میکردم پس درست بود انتظارم از خودم چاقی باشه الان دو هفتست دارم جور دیگه رفتار میکنم پس مسلما نتیجه متفاوتی باید بگیرم و اون تناسبه

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی به اندازه میخورم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی به غذا فکر نمیکنم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی با آرامش غذا میخورم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی آشغال وارد بدنم نمیکنم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی در سایت فعالیت میکنم و تمرینهامو انجام میدم

   انتظارم از خودم لاغریه وقتی خسته از همه جا هدایت شدم به این روش

   انتظارم از غذاها لاغریه، انتظارم از جسمم تبدیل غذا به انرژی و دفعشون هست، به هیچ عنوان چیزی رو به عنوان چربی نگه نمیداره وقتی من رفتارم درسته

   بچه ها بیاین به نتیجه فکر نکنیم از مسیر لذت ببریم نتیجه خودش خود به خود حاصل میشه اینجوری نه به هدف چسبیدیم نه از روند کار خسته شدیم

   همگی موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 62 کلمه

    به نام خالق زیبایی ها 

    سلام دوست عزیز بابت مثل ها و جملات تاکیدی که نوشتید و یادآوری حرف استاد در مورد فکر نکردن به نتیجه ولذت بردن از مسیر سپاس گزارم .  

    در پناه رب العالمین متناسب تر از اکنون باشید و همیشه در این مسیر لذت بخش و زیبا جاری چون آب زلال و روان 

    با آرزوی بهترین ها یا حق 🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tala.kh25@yahoo.com
   1400/09/01 10:21
   مدت عضویت: 1297 روز
   امتیاز کاربر: 4421 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 747 کلمه

   سلااام💕🌈
   چیزی که به فکرم رسید بااین فایل مینویسم.(فکرام عین حرفای شما نبود)
   درون من یه بچه ست(ذهن) که هیچ نظری از خودش نداره.یه بچه ی کنجکاوه میخواد هرچیزی رو بدونه.یه بچه ی خیلی باهوشه که هرچی رو میبینه یادمیگیره.
   این بچه خیلی خیلییی قدرت داره خیلییی قدرت داره هرچی بخواد میشه به هرچی فکر کنه همون اتفاق براش میوفتهه

   فقط انرژیشو نمیدونه چجوری استفاده کنه!

   هرچیزیو بشنوه میچسبه بهش تا بیشتر ازش سردربیاره میره دنبالش ببینه چقدرواقعیه دنبال اطلاعات درموردش میگرده و هی اطلاعات پیدا میکنه و هی یادش میگیره و عملیش میکنه.هی بهش فکرررر میکنههه و بعدیه مدت همون چیز براای من اتفاق میوفتهه.‌..
   این بچه تاثیرمستقیم داره رو زندگی من رو اندام من

   من وظیفه ام چیه؟
   وظیفه ام تربیت این بچه ست باید به قدرتش جهت بدم تا چیزایی که میخوام توزندگیم اتفاق بیوفته.
   من ولش کردم تا به هرچی میخواد فکرکنه
   این بچه خبرنداره چه قدرتی داره اما من خبردارم.
   یه مدت طولانی از تربیتش غافل بودم سپردمش دست خانواده ام ، خودش رفت تو اجتماع با این اون صحبت کردو هرلحظه هرچی میشنید از ادما صاف یادش میگفت و میرفت دنبالش دنبال یادگیریش و عملی کردنش و…
   حواسم بهش نبودو میشست جلوی تلویزیون.

   چرا من چاق هستم؟

   چون سرسفره که نشستیم بچه کنارم نشسته بود مامان گفت زیاد نخور چاق میشی
   خاله هم که تپل بود حرف مامانو تایید کرد گفت از ما گذشت توباید بفکرخودت باشی و ادامههه…
   بچه رو نگاه اونم به خاله نگاه کرده که غذا میخوره اونم یه لحظه نگاهش افتاده به خاله که بااشتها داره غذا میخوره.

   اما من بهش نگفتم به عمه کنار خاله عمه نشسته نگاه که داره غذارو میخوره و متناسبه.منم هیچی نگفتم و بچه فکرکرد هرغذایی بخوره چاق میشه.
   از روزای بعدش ماه های بعدش لباسام برام تنگ تر شد به همین راحتی.

   ازین به بعد میخوام با این بچه ی قدرتمند رفیق بشم دوسش داشته باشم بذارمش روی پام نذارم جای دیگه بره سفت بغلش کنم و فاصله ای رو بینمون احساس نکنم.
   درگوشش خودم زمزمه کنم.بهش یادبدم
   حرفای جدید بزنم.اصلا بهش نمیگم ازین به بعد هرچی من بگم درسته نه! چون اون هرچی بشنوه صاف قبول میکنه اصلا فکرنمیکنه.نینیه دیگه😁😍
   بهش میگم ببین فلانی رو هرغذایی دوس داره میخوره لذت میبره سیرمیشه و اندامشو نگاه چه زیباست.
   بهش میگم کلی دوست جدید پیدا کردیممم
   دستشو میگیرم میبرمش تو قسمت شگفتی سازها
   بهش میگم
   این فرشته ها به بدنشون اعتماد دارن.میدونن بدنشون کارشو خوب بلده خودش حواسش به انرژیش هست سالمه درسته (سوخت و ساز)میدونن که زیاد بخوابن همش دراز بکشن هرغذایی بخورن ، بدنشون اصلا شکل خوشگله خودشو تغییرنمیده.اونا به بدنشون اعتماد دارن.اونا اصلا انتظار ندارن بدنشون تغییرکنه.
   اونا با غذاها دوستن چشاشونو میبندن و از خوردنشون لذت میبرن وقتی هم سیر شدن میذارن کنار.اونا ازادن هرکاری دلشون بخواد میکنن و برای غذا خوردن زندگی نمیکنن اونا همیشه شادی درونی دارن غذا بخورن شادن دیربخورن شادن
   بدنشون هرطوری باشه دوسش دارن
   اگه زخم شده باشه دوسش دارن و به بدنشون اعتماد دارن که دوباره به حالت اولش برمیگرده.
   اگه یه وقتی اشتباه فکر کنن و بدنشون چاق شه،میدونن بدنشون همیشه متناسبه شکلش و بهش اعتماد دارن که خودش رسیدگی میکنه و اضافات رو حذف میکنه.
   💕💕💕💕💕💕💕
   من به هرچیزی بخوام میرسم.
   این جمله ناقصه باعث میشه مسیرو اشتباه بریم.
   درستش اینه:
   من به هرچیزی مداوم بخوام میرسم.
   خواسته چیه؟آیا اینکه من میگم میخوام فلان چیزو یادبگیرم بهش میرسم؟
   خواسته این نیست که مستقیم بگم میخوام کنکور قبول بشم.
   وقتی هرروز از صبح که پامیشم تا چندین ماه شروع میکنم به خوندن درس تئوریشو حفظ میکنم تمریناشو انجام میدم این یعنی خواسته ی من قبول شدن در کنکور هست.(که یجوردیگه شاید شنیدیم به اسم بها دادن اما من بیشتر اون تعریفو دوس دارم)
   من هرفکری که در لحظه دارم میکنم و هر رفتاری که انجام میدم مشخص میکنه خواسته ی من چی هست.حتی اگه زبانی و خوداگاه تصمیمم برخلاف خواسته ام باشه.
   من هرلحظه مواد غذایی رو که دیدم فکر کردم اینا چاق میکنه
   پس خواسته ی من چاق بودن بوده و چاق شدم.
   من هردفعه خانواده ام رو دیدم به چاقی اندامشون نگاه کردم فکرکردم منم باید شبیه اونا باشم چون فکرمیکردم همه ی اعضای خانواده شبیه همن.
   پس بدن منم شبیه اونا شده.و…..
   این بچه همونطور که گفتم یه فکرو شنیده بعد رفته دنبالش تحقیق دوباره اون فکرو از زبان یه نفر دیگه شنیده کم کم به این نتیجه رسیده همین درسته بعدش براش طبیعی شده که اره باید اینجوری باشه.اما حالا بهش میگم:
   قانونه که متناسب باشم
   قانونه که متناسب باشم
   فیزیک انسان متناسبه و تحت هیچ شرایطی شکلش تغییر نمیکنه.(پس چرا چاق شدم؟چون خدابهم اختیار داده که هرطوری میخوام بدنم شکل بگیره وگرنه درصورت طبیعی متناسب هستم)

   درسته که باید الگو های مخالف باورمو بخونم اما این عباراتو هربارمیگم خیلی لاغری رو توذهن من طبیعی میکنه.
   ممنون💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 34 از 7 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار moradiisomaih@gmail.com
    1400/09/09 02:44
    مدت عضویت: 1233 روز
    امتیاز کاربر: 160 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    سلام دیدگاهتو دوست داشتم وتاآخرشو خوندم. پیشبه سوی موفقیت 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 4 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 0
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 138 کلمه

    سلام دوست عزیزم 

    متشکرم برای به اشتراک گذاشتن این کامنت زیبا با ما منم یه مدتی به ذهنم به عنوان یه بچه نگاه میکردم بچه ای که تنها باید درکش کنی و باهاش بازی کنی و از این طریق خوب و بد و نشونش بدی و با هر بار دعوا و سرزنش کردنش از خودت دورش میکنی درحالی که با تحسین و تشویق خیلی راحت باهم دوست و همراه می شید به لطف شما دوباره این نگرش که بسیار کمک کننده هست به یار آوردم رب العالمین ام به خاطر این که شما. رو به سمت نوشتن این کامنت و من رو به سمت خواندش و تفکر در آن هدایت کرد بی نهایت سپاس گزارم 

    هر جا هستید غرق در نعمت ها و آگاهی های الهی باشید 

    با آرزوی بهترین ها برای شما دوست عزیز .        یاحق 🌷🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/08/21 21:09
   مدت عضویت: 1302 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,269 کلمه

   سلام و صدسلام بر استاد پرنور و همکلاسی های فعال😊

   با انتظار لاغری صد درصد لاغر می شویم 🌟

   در تموم سالهایی که اضافه وزن داشتم بابت هر موضوعی از خودم انتظار چاقی داشتم اگر پرخوری می کردم می گفتم چاق می شوم اگر می خوابیدم زیاد هم منتظر بودم چاق بشوم و البته که عید نوروز (همین امسال که درهمین دوره هم بودم برای اولین بار نزدیک عید نگرانی من شروع شد که الآن چیکار کنم برم اونجا منزل مادرشوهر نمیشه بگم من سیرم که !بعد یکسره خوراکی می آورند و غذاهای سنتی دیگه باید بخورم و دائم انتظار چاقی را در خودم تقویت کردم و در نهایت دوروز اول فقط عملکرد خوبی داشتم و بعد لرگشتم به سیستم قبل و هرروز فایل گوش می کردم اما خودمو گول می زدم انگار به زور بود دیگه شوق نداشتم )و مسافرت و شام مفصل و خوردن کیک تولد و دورهمی ها به صورت انتظار چاقی در ذهن من تقویت می شدند و دقیقا همین روال پیش می رفت در تمام بازه های زمانی هم که می خواستم از روش بیرونی مثل رژیم و ورزش سخت و روزه گرفتن و غیره لاغر بشم خودم می دانستم که اگر این مسیر را رها کنم باز چاق میشوم و قادر به ادامه اون مسیرها نبودم چون برای من محدود کننده و سخت و طاقت فرسا بود .

   انتظار چاقی در ذهن عاملی است که نمی گذارد لاغر شویم 🌟

   باید انتظار لاغری را در خودمون ایجاد کنیم چه طوری ؟

   با گوش دادن به فایلهای آموزشی و خواندن و نوشتن می توانیم هرروز این انتظار را در ذهن خود ایجاد کنیم 

   اگر به پشت سر نگاه کنیم ما تا چند هفته پیش فقط آرزوی لاغری داشتیم ولی الآن در مسیر لاغری با ذهن هستیم یعنی برای رسیدن به خواستمون داریم هرروز قدمی بر می داریم و کاری انجام می دهیم مثل این میمونه که بخواهیم به شهری سفر کنیم و هر روز چند کیلومتر در مسیر صحیح آن حرکت کنیم پس حتما به مقصد می رسیم اگر ما نرسیم کی می خواد برسه؟!

   اون فردی که آه می کشه و هیچ کاری برای خودش نمی کنه !!!

   پس این انتظار لاغری باید در ذهن من تقویت بشه با آگاهی هایی که هرروز دریافت می کنم که مسیر من صحیحه و حتما نتیجه اون لاغریه .

   خب اول راهم دارم الفبای لاغری را یاد میگیرم نباید انتظار داشته باشم سریع نتیجه بگیرم و مدام خودم رو چک کنم باید گام به گام این آگاهی ها به ذهنم تزریق بشه تا به عمقش نفوذ کنه با ملایمت 😊

   اگر هنوز باور داشته باشم که رژیم و ورزش و روشهای قبلی می توانند نتیجه سریعتری به من بدهند این انتظار لاغری از این مسیر شگفت انگیز در من به وجود نمی آید ؟!

   خواندن دیدگاه دوستان و دیدن تصویر شگفتی سازان بسیار میتونه مؤثر باشه برای ایجاد انتظار لاغری در ذهن هر چقدر مشتاقانه با سایت همراه بشم توانمندی و خودباوری و امید بیشتری در من احیا میشه و خواندن دیدگاه دوستان بسیار عالیه از جهت مشکلات فکری مشترکی که داریم و خیلی وقتها کدهایی براشون در ذهنشون باز شده که اتفاقا رمز موفقیت ماست .

   نوشتن خیلی کمک کننده است البته نوشتنی که با تجزیه تحلیل فکری صورت بگیره و باعث درک مطلب بشه و هر چقدر بیشتر زمان بزاریم برای یادگیری و تفکر ،دیدگاه بهتری میتونیم داشته باشیم 

   جسارت نباشه ولی بعضی از دوستان خوب این مطلب را متوجه نشدند یعنی فکر می کنند فقط باید تعداد کلمات نوشته آنها بسیار زیاد باشه !گاهی فکر می کنم دوستی هدست توی گوشش بوده و نوشته یعنی یک کپی رایت کامل ?!!!

   چقدر ذهن ما بلده منم پارسال می گفتم زیاد بنویسم استاد مدال بده دقیقا یاد اول دبستانم افتادم که برامون ماه و ستاره می چسبوندند روی دفترمون 😁البته خیلی این طرح استاد فوق العاده است و انگیزه بخشه و نشون میده براشون فرقی نمی کنه که دوره رایگان باشی یا پولی و وقت می زارند و می خونند اما به خودم که رجوع کردم گفتم قراره چی دریافت کنم ؟!یادگیری یعنی چی؟!یعنی به صورت شاهد خودم و رفتارم را زیر نظر بگیرم ببینم الآن این آگاهی برای کجای رفتار و عملکرد منه خودمو بسنجم و بیارم روی کاغذبپذیرم و برای اصلاحش اقدام کنم 

   این نوشته های قبل از فایل برام خیلی ارزشمند هستند کلی کد داخلشون هست(سپاس استاد عزیز که زمان میزارید) 

   این کد برای من امروز باز شد که من باید انتظار لاغری را در خودم بسیارتقویت کنم و گفته بودم برای بار دوم در تکرار این مسیر هستم و چند ماه این مسیر را رها کرده بودم من انتظار چاقی بسیاری دارم از پرخوری خودم (و همین که پرخورشدم احساس سنگینی کردم و برگشتم )و انتظار چاقی از ترک مسیر که الگوی اشتباه از مسیرهای قبلی لاغریم داره که رژیم را رها کنی چاق می شی (ولی اون عامل بیرونی بود و فرق داره با آموزش ذهنی ؟!البته من خیلی شاگردم و باید زمان بیشتری اینجا باشم تا استاد لاغری بشوم )به خودم گوشزد می کنم من برای لذت و هم فرکانس شدن با متناسب ها اینجا میمونم 😊به قول یکی از اساتید (تو فقط با پولدارها شنا کن پولدار میشی)پس این یک سبک فکری هست کبوتر با کبوتر و باز با باز انتخاب منه که با متناسبها باشم تازه مسیرشم لذت بخش و آگاهی دهنده و آسونه 💖باید یک سحر بیدار بشم یک جلسه دونفره با خودم بزارم و یکبار برای همیشه حلش کنم …🤔

   البته من مطمئن به این مسیر هستم و سری قبل هم نتیجه عالی گرفتم ۱۰کیلو از اضافه وزنم در کمتر از دوماه کاهش پیدا کرد و انتظار لاغری هم به لطف خداوند در مورد مسیر برام ایجاد شده و همین الآن حس می کنم لاغر شدم و شدم چون دیروز برای لحظه ای چشمم افتاد به آینه قدی و متعجب شدم 😍

   ولی سریع گفتم من فعلا در مراحل اولیه آموزش هستم   

   که (ذهنم بازی در نیار و بخواد هی چک کنم خودم را یا برم لباس سایز کنم ؟!)چقدر موج آگاهی و بیداری در این مدت کرونایی زیاد شد و چقدر کرونا بیدارکننده بود برای من و البته جامعه بشری و ایران من خدارا هزاران بار شکر .(انسانها خواستند آموزش ببیند و بپذیرند که یک چیزایی سر جای خودش نیست مثل خودم )

   خود من که در تکرار هستم الآن فایلها برام تازگی دارند و خیلی بهتر کدش برام باز میشه به دورو برم هم که نگاه می کنم نگرش و بینش افراد بسیار تغییر کرده و چقدر عالی که استاد هر بار این دوره ها را به روز رسانی می کنند و مسیرش آسون تر میشه و این خیلی عالیه یعنی مسیر کوتاهتر و ساده تر میشه .و اگر به قوانین جهان هم بیندیشیم چون ایشون برای رسالت و مسیر لاغری با عشق و علاقه وقت می گزارند و تلاش می کنند باید پیشرفت کنه سایتشون و این نتیجه از شگفتی ساز شدن ما به وجود می آید .💪🏻💪🏻😍

   روحیه سپاسگزاری داشتن توفیقی است الهی که از خداوند بیشتر درخواست می کنم باعث احساس خوب میشه باعث توجه به داشته ها و موهبتها میشه باعث صلح و دوستی میشه .

   بارها میبینم افرادی در اینستا پستها را میبینند و نه لایک می کنند و نه کامنت می زارند یعنی شبیه یک دیوار رفتار می کنند 🤔منم اینطوری بودم ولی از خودم پرسیدم اگر مطالب خوب بود و لذت بردی و جهان برات داره نشونه میاره حداقل از خدا تشکر کن یک ❤️بزار چرا نمی زاری چقدر خوبه این چرایی؟آدم از خودش جوابهایی دریافت می کنه که از افکار خودش متعجب میشه 🤔…

   از پروردگارم تو این لحظه از زمان و مکان سلامتی و تناسب و ثروت و شادی برای تمام بشریت و اساتید عزیزم وهمه شما هم مسیری هام طلب می کنم 🙏🏻و از خداوند می خواهم درک حقیقی تری از سپاسگزاری بهم بده و توفیق و تربیت سپاسگویی بر من بیاموزه 

   خدایا شکرت عاشقتم ❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مصی کوثری
    1402/04/12 13:19
    مدت عضویت: 404 روز
    امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    سلام به شما از خواندن نوشته شما لذت بردم امیدوارم همیشه در مسیر متناسب شدن موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 3 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Arezo
     1402/04/22 20:06
     مدت عضویت: 1302 روز
     امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 110 کلمه

     سلام و درود بر شما دوست عزیز 

     خدارا شکر که قلم احساسم باعث لذت رزق آسمانی شما شده است.

     می خواستم ازتون تشکر کنم به طور اتفاقی به سایت سری زدم و پیام شما را دریافت کردم و این در حالی بود که چند روز بود درگیر پرخوری شدید شده بودم موضوع فایل انتظار لاغری بود با خودم فکر کردم دیدم آره انگار انتظار لاغری ندارم و به بن بست رسیدم همین شد که دیدگاه خودم را خوندم و کمی درگیرش شدم و به چند روز نکشید که به لطف خداوند پس از هشت ماه به سایت برگشتم و حس و حالم عالیه .

     ممنونم دست خدا شدین همواره راه گشا باشید (:

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار مصی کوثری
      1402/04/23 14:29
      مدت عضویت: 404 روز
      امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 197 کلمه

      سلام دوست خوبم خوشحالم که مجدد وارد مسیر شدید انشالله همیشه پر انرژی و سلامت باشید و در سفر هیجان انگیز متناسب شدن بهترین لذت‌ها نصیبتون بشه

       بله قطعا اگر فاصله بگیریم از سایت و آموزش‌ها چون ذهن متناسبمون هنوز اونقدر قوی نیست که بتونه جلوی ذهن چاق قد راست کنه ممکنه لغزش کنیم و طبق ذهن چاق رفتار کنیم من خودم ابتدای راهم و گاهی متوجه میشم که ذهن متناسبم که مثله یه  دختر کوچولوی بازیگوشه گاهی وقتها شیطنت میکنه ولی من کمی دعواش میکنم و بعد با آرامش باهاش حرف میزنم از قشنگیهای مسیر تناسب فکری و هدفمون باهاش صحبت میکنم از اینکه اگه عجله نکنه بزرگ میشه و یه پرنسس زیبا میشه پس از الان که کوچولوئه باید سعی کنه مثل یه شاهزاده رفتار کنه چون اون قراره به چیزی برسه وقتی بزرگ شد که آرزوی خیلی هاست حتی بهش گفتم دختر زیبای من ،من برای اینکه بهترینها رو برای تو میخواستم بارها از راه‌های اشتباه به جسمم و تو فشار آوردم اما الان قرار نیست همدیگر و اذیت کنیم قراره با هم تو این سفر حسابی خوش بگذرونیم 

      به امید موفقیت همه دوستان همگامم و شما دوست عزیزم و درخواست بهترینها برای استاد عزیزم 

      پاینده باشید 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار Arezo
       1402/04/24 08:27
       مدت عضویت: 1302 روز
       امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
       محتوای دیدگاه: 21 کلمه

       سپاسگزارم از شما بسیار عالی  تعبیر زیبایی به کار بردین.

        بسیار لذت بردم .همواره در مسیر زیبایی و نیکویی و دانایی باشید(:

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/21 10:10
   مدت عضویت: 1176 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 302 کلمه

   سلام و درود هزاران بار بر استاد گرامی و دوستان خوش فکر

   انتظار لاغری، انتظار زیبایی، انتظار ثروت ، انتظار خوشحالی و خوشبختی و ….

   بعد از گذشت چند ماهی که همراه شما هست، و کسب نتایج فوق‌العاده در جسم و روحم میخواهم اقرار کنم که از خودم ، و بدنم و روحم و ذهنم باید عذرخواهی کنم. که تا اینجایی زندگی 48 سالم براشون وقت نگذاشته بودم. در تمام زندگیم انتظار رو جور دیگر معنی کرده بودم و فکر میگردم نباید برای خودم انتظاری داشته باشم نه از خودم نه از دیگران اصلا انتظار داشتن کار خوبی نیست.!!!

   حالا به معنی واقعی وقت گذاشتن برای خودم و انتظار اتفاقات مثبت و شیرین داشتن در زندگی پی بردم و در اصل خدمت کردن و مسیولیت پذیری در قبال خودم.

   به دوستان عزیزم مژده میدم  که شیرینترین سفر عمرشان را آغاز کردند و انتظار سوغاتیهای هیجان انگیز رو داشته باشند در هر منزل . سوغاتی های خوبی مثل اگاهی، شجاعت، صبر، ارامش، لذت بدون ترس زندگی کردن، بدون حسرت شدن، شادبودن، لذت بردن از جشن دنیا  وو هزاران هزار سوغاتی راستی تناسب اندام و لاغری همیشگی که سورپرایز این سفره

   دوست دارم تجربه خودم رو به اشتراک بگذارم. اینکه تو این سفر مثل همه لحظات زندگی شما با افراد دیگر برخورد خواهد کرد و آنها هم نظراتشان را به شما ارایه می دهند پس انتظار این موارد رو داشته باشید و پاسخ مناسب رو اگر دوست دارید و براتون مهمه آماده کنید:

   1 پس چرا لاغرتر نشدی نکته سرکاری؟

   2 صورتت لاغر شده بهت نمیاد! 

   3 نکته بعدا بفهمی این روش دایمی نیست!!

   4کاش فقط موضعی لاغر میشدی

   5 اینطور که تو رفتار میکنی مریض نمیشی ؟

   و…..

   فقط به انتظار لاغری، شادی و خوشحالی باشید . به این حرفها و واکنشها لبخند بزنید نیازی به پاسخ نیست .اونها نمیدونند ما تو چه حس و حالی هستیم تو چه مداری از آگاهی هستیم. 

   موفق باشید.

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مصی کوثری
    1402/04/12 13:25
    مدت عضویت: 404 روز
    امتیاز کاربر: 1311 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 76 کلمه

    سلام به شما دوست خوبم چقدر زیبا گفتید من هم برای اینکه دیگران درکی از این موضوع ندارند اصلا درباره روشم توضیح نمی‌دهم و به واژه ها و تایید دیگران بی اهمیت شده ام چون به مسیر خودم ایمان دارم و با خودم قرار گذاشته ام وقتی شگفتی ساز شدم راز خودم را به کسانی که جویای کشف حقیقت هستند بگویم تا آنها هم هدایت شوند پس به امید شگفتی ساز شدن همگی هم مسیران متناسبم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/16 12:32
   مدت عضویت: 982 روز
   امتیاز کاربر: 57
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   سلام
   من ب این درک رسیدم و اول و آخرش خودمو ذهنم
   و استاد و دوستان فقط راهنما و کمک کننده هستم
   من هر روز فایل گوش میدم میخونم مینویسم پس من دارم تلاش میکنم برا خواستم برا چیزی ک درون من هس و من خودم باعث شدم کم رنگ بشه اما حالا فرصت دارم فرصتی گرانبها ک خدا بهم داره
   خدا این فرصت داره تا من ک خودمو ناتوان و هیچ میدونستم یا کلا الان در برهه ای از زمان هستیم ک همه انسانها از توانایی و قدرتی و خدا بهشون داره ناآگاه هستیم
   و خدا با نشون دادن استاد و دوستان ب من فهموند ک من قدرتشو دارم
   وقتی میرم دیدگاههای قبلمو میخونم میبینم و چقدر آگاه شدم اصلا باورم نمیشه اینا رو من نوشتم انگار ک اولین بار میخونم
   من از خودم انتظار لاغری دارم و مطمئنم و میشم چرا چن من از طرف خدا انتخاب شدم هدایت شدم
   من ب این ایمان و باور رسیدم ک مقصر چاقی خودم هستم وقتی ب افراد متناسب اطرافم نگاه میکنم میبینم ک چقدر باور کردم چیزهایی ک اونها اصلا نمیدونم چیه من باور دارم و تغییر میکنم و از خودم ممنونم و هر روز دارم خودمو بیشتر و بیشتر وصل میکنم
   من از تموم وقتهای اضافه استفاده میکنم برای لذت بردن
   ی زمانی میگفتم خدا من شفای روحی از تو میخوام
   و میبینم ک چقدر عوض شدم پس اگه این تغییر نیس پس چیه
   من الان فریبایی شدم ک قبلا ارزوشو داشتم
   و میدونم و رفته رفته بهتر و اگاهتر میشم و درک میکنم و نتایج جسمی هم میاد بالا
   من الان میبینم اونطور ک باید ب صلح با خودم نرسیدم اونطور ک باید کنترل ذهنم دست خودم نیس
   پله پله تا موفقیت
   منم موفق میشم چن میخوام ک بشم
   از دیدن شگفتی ساز هاخوشحال میشم
   از اینک دوره رو ندارم ناراحتم
   میدونید فقط فقط بخاطر اینک تشنه مطالب این سایتم هر کدوم از این فایلها منو ب آگاهی بیشتر و بیشتر میرسونه و دوس دارم ک داشته باشمش و میدونم ک خدا این نعمت رو ب من میده صدر صد
   من همیجنا از کامنتهای خانوم فریده و فروغ جون خیلی اطمینان آگاهی کسب میکنم و ازشون تشکر میکنم ک فرصت استفاده از این مطالب ب من میدن
   میدونم ک اون اطمینان هنوز اونقدر زیادنیس ب نظرم همونقدر ک مطمئنم ک شب میشه باید همونقدر مطمئن باشیم ک لاغر میشم ولی تموم تلاشمو میکنم و این اطمینان بیشتر بیشتر بشه جوری ک با پوست و استخوان جذبش کنم
   استاد عزیز ممنون ک برا ما وقت میزارید و این آگاهی های ناب رو ب ما میرسد
   یک زن باردار با اینک نه ماه زمان میبره تا بچشو ببینه اون بچه رو حس میکنه اون بچه رو زندگی میکنه مراقبشه باهاش حرف میزنه داستان میگه و فلان با اینک نه ماه معلوم نیس چی بشه نشه ایمان داره ک بچشو بغل میگیره
   منم مطمئنم ک لاغری درونمو میارم بالا و جسمم اونو نشون میده
   وهروز هر وقت خودمو میبینم ک چاقم میگم این چاقی مهمون ناخوندس من جوابش کردم اون میره و هروز در ایستگاههای ی چیزو میندازه بیرون تا اینک در ایستگاه ی ک دیگه هیچ نشانی ازش نمیمونه پیاده میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 19 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار scarlet
   1400/08/01 22:20
   مدت عضویت: 1174 روز
   امتیاز کاربر: 151 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 347 کلمه

   سلام خدمت دوستان و استاد گرامی.گام پانزدهمه.و اینکه توی مسیر لاغری قرار گرفتن خودش باعث میشه لاغر بشیم چون ذهن رو توی این مسیر قرار دادیم.قراره ذهن ما مطالبی رو ببینه و مطالبی رو بخونه که همش صحبت از لاغری و تناسب اندامه و همین مطالب باعث میشه ذهن ما درگیر فرمولهای لاغری بشه و همین سبب لاغریه ما میشه.از روز اولی که توی این مسیر قدم میذاریم نباید انتظار داشته باشیم که با قدم گذاشتن توی هر مرحله وزن کنیم نه اینطور نیست.ممکنه که بیست روز هم بگذره و ذره ای وزن کم نکیم اما نباید امید خودمون رو از دست بدیم .همینکه توی این مسیر قرار گرفتیم به مرور باعث لاغریه ما خواهد شد.چون به ذهنمون یاد میدیم تا چیزهایی رو درباره ی لاغری یاد بگیره که هیچ وقت یاد نداشته.مطالبی رو یاد بگیره که هیچ وقت ملکه ی ذهنش نشده.حالا اینکه به ذهنمون بسپریم که اینا رو یاد بگیره بستگی به تلاش خودمون داره.اینکه تمرینها رو درست انجام بدیم و مطالب و نوشته های دوستان رو هم بخونیم.ما باید یاد بگیریم که انتظار لاغری از خودمون رو داشته باشیم.ما میتونیم لاغر بشیم همونطوری که میتونیم خیلی از کارها رو انجام بدیم و نتیجه بگیریم.هر چه بیشتربه اینن باور برسیم که روشهای دیگه در لاغر شدن مثه گرفتن رژیم یا ورزشهای سخت یا قرص و دمنوش باعث لاغریه دائمی ما نخواهد شد و ما رو دچار عذاب وجدان شدید خواهد کرد به همان اندازه  لاغری با ذهن باعث نتیجه ی مطلوبی روی ما و باعث لاغری خواهد شد و همین امر باعث نتیجه گیری بهتر و پیروزی ما در این مسیرخواهد شد. شاید لاغری با ذهن برای عموم جا نیافتاده باشد و شنیدن اینکه چنین راهی برای لاغری باشد برای دیگران مسخره و قابل شکست به نظر بیاید اما این نباید ما رو از ادامه مسیر منحرف کنه و نباید اجازه بدیم تو تصمیم ما خللی وارد بشه.من مطمئنم این مسیریه که خدا جلوی پای ماگذاشته.و اینجا جا داره از استاد عزیز که اینهمه زحمت کشیده و فایلها رو ضبط و جمع آوری کرده تا ما گوش بدیم تشکر کنم.به امید موفقیت همه ی دوستان. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,360 کلمه

   به نام الله

   سلام به دوستان مسیر تناسب 

   حرفهای زیادی از ذهنم‌میگذره و واقعا نمیدونم از کجا شروع کنم 

   اول از ترس شروع میکنم شاید این یکی از بزرگترین موانعی هست که من اون رو تجربه کردم و میکنم اولین بار به صورت واقعی با شیوع ویروس کرونا باهاش مواجه شدم اولش از بیمار شدن ترسیدم ولی بعدها این ترس خیلی دیگه از جنبه های زندگی ما رو درگیر کرد مثل تعطیلی کسب و کارها ترس از دست دادن عزیزان ترس از بیماری و گونه های جدیدش و ترس از چاق شدن به خاطر ورزش نکردن و کم تحرکی 

   اصلا متوجه شدید در این ۱۸ ماه از بروز این بیماری چقدر مردم اضافه وزن پیدا کردن حتی کسانی که ورزش هم نمی‌کردند بر اساس این باور که کم تحرک و دورکار شده اند وزن اضافه کرده اند من هم با این ترسها مواجه شدم ولی بعد از ورود به سایت اگاهانه با ترسهام روبرو شدم من به  واسطه دوری از خونه پدری همیشه ترس از سفر رو داشتم مسافرت در ذهن من یعنی چاقی به خاطر شمالی بودنم و اینکه میگفتن شمالی ها به خاطر برنج خوردن چاق هستند از برنج میترسیدم از دوران قاعدگی بارداری شیردهی و همه چی میترسیدم برای همه شون الگو و دلیل و نمونه عینی داشتم لاغری برام مساوی بود با زحمت، تلاش ،کم خوردن و البته مقدار زیادی شانس و ژنتیک خوب به هیچ عنوان خودم رو لایق لاغری نمیدونستم و با اختلال در هر یک از فعالیت های معمولی منتظر چاق شدن بودم و هیچ راه فراری براش متصور نبودم محکوم به این سرنوشت ادامه میدادم.

   تا اینکه همه چیز عوض شد و من با سایت اشنا شدم راستش الان که فکر میکنم یادم نمیاد چی شد که اومدم به این سایت و اون رو یکی از معجزات زندگی ام میبینم دوره رایگان رو گوش کردم بعد وارد سرزمین لاغرها شدم با استاد دوره کردم و رسیدم به مرداد ماه که در اون ماه درگیر کرونا شدم و چند کیلویی کم کردم و باز هم در اثر یک باور اشتباه و شنیدن حرف یکی از دوستام اضافه وزن من برگشت فقط به خاطر یک حرف حس کردم تمام بنیادهای فکری من فروریخت اونجا دوباره فهمیدم اول راه هستم یک هفته ای حالم بد بود و عصبانی که چرا اینجوری شد .

   با اومدن شهریور سعی کردم به خودم مسلط بشم ولی هنوز ترس از خوردن و سفر باهام بود و من اونا روسرکوب میکردم هنوز برای غذا ها دسته بندی داشتم خودم در اینه چک میکردم روزهای بودن در  سایت رو چک میکردم و خلاصه با این ترسهای نهفته سر میکردم 

   یه مثالی هست تو فارسی که میگن بی خبری خوش خبری اینجا هم صدق میکنه هر چی میزان آگاهی بالاتر میره کشمکش درونی شما و درگیری بین ذهن ناخوداگاه و دهن خودآگاه بالاتر میره و البته در اوایل منطق بر ما پیروز میشه و ما جاهایی تسلیم میشیم یا به اصطلاح لیز میخوریم 

   شهریور هم با این ترسها و سرزنش ها سپری شد حتی یادمه آخرین روز شهریور از ترس چاقتر نشدن فایل پیاده روی رو خریدم ولی یه احساسی بهم میگفت شروعش نکن انگار کاهش وزنم مشروط شده بود به پیاده روی 

   البته قبل از اون دوره روانشناسی لاغری خودت باش رو تهیه کرده بودم و مشغول گوش دادن بودم ذهنم پر از تضاد و درگیری بود میگفتم چه اتفاقی داره میفته و کلا درگیری ذهنی بالایی داشتم و البته اینها نتیجه شکستن فرمولهای قدیمی و جایگزینی فرمولهای جدید بود چون مغزم در حال سیم‌ کشی جدید بود و مقاومتهای درونی من ادامه داشت 

   فایلهای روانشناسی کمک بزرگی بهم کرد و از اون به بعد وقتی برمیگشتم و فایلی رو گوش میکردم در مدار و سطح جدیدی از آگاهی قرار داشتم ساعتها بهش فکر میکردم و اون رو با خودم تجزیه و تحلیل میکردم 

   از اواخر شهریور دوباره وارد دوره صد گام شدم و انگار اولین باربود که فایلها رو گوش میکردم کاملا متفاوت از قبل 

   یادمه اون موقع برای اینکه همه دوره ها رو رفته باشم وارد میشدم ولی الان خوداگاه و کاملا اختیاری و با میل خودم وارد شدم هیچ اجباری در کار نبود 

   اتفاقا هفته قبل در یه تعطیلی سه روزه به شهر زادگاهم رفتم حس میکردم ترسهام خیلی کمتر شده یادمه اون روز تو ماشین اخرین فایل دوره روانشناسی رو گوش کردم که منبع وسیعی از اطلاعات بود مگه غذا هایی که من اونجا میخوردم چه فرقی با خونه خودم داشت ؟ سعی کردم با ترسم منطقی روبرو بشم و به سفر رفتم تقریبا رفتارهام درست بود و جز در موارد ناچیز اشتباهی نکردم ولی باز هم میترسیدم و انتطار چاق شدن رو داشتم از برخوردم با مواد غدایی متوجه ترسهام میشدم یادمه در مسیر برگشت همسرم جایی توقف کرد و چای گرفت و یک تکه  از کیک خونگی ولی من با اینکه گرسنه بودم امتناع کردم ولی یه لحظه از خودم پرسیدم چرا نمیخوری چون میترسی؟

   اگه قراره غذا نقش انرژی دهنده داشته باشه چه فرقی میکنه چی باشه چرا هنوز دسته بندی میکنی و میترسی و اون لحظه یک تکه کیک برداشتم و بدون ترس با چای خوردم از همسرم پرسیدم میخوری گفت نه من رژیم رو بهم‌نمیزنم چون سه ساله بی وقفه باشگاه میره ولی هنوز از یه تکه شیرینی میترسه 

   اون موقع متوجه ترس خودم و اون شدم و دیدم من دارم درست رفتار میکنم

   هدفم از نوشتن این مطالب این بود که بگم بزرگترین ترس من لاغر نشدن بعد از حدود یک سال از بودن در سایت بود من سر این مساله با خودم تعارف داشتم همش میگفتم عالیه من دارم ادامه میدم انگیزه دارم ولی تو دلم اون ته ته دلم یه ترس بزرگ بود میپرسیدم اگه لاغر نشی جی اگه اموزشها جواب ندن چی انگار هر چی جلوتر میرم لایه های جدیدی از ترسها رو شناسایی میکنم و آنالیز میکنم

   اون روز وقتی برگشتم مشغول مرتب کردن وسایلم شدم سایت رو باز کروم و فایل مقصر کیست رو پلی کردم اصلا نفهمیدم چقدر زمان گدشت که من فایل رو گوش کردم در عالم هپروت بودم یه لحظه به خودم نگاه کردم گفتم چیکار کردی تو خیلی از رفتارهای اشتباهت رو درست کردی نقطه سیری رو پیدا کردی هیجانی غذا نمیخوری برای خوردنت دلیل داری از روی بیکاری یا تامین ویتامین یا عادت چیری نمیخوری پس مشکلت چیه

   باز هم یه تلنگر بهم خورد نمیخوام بگم بزرگترین چون میدونم باز هم از این تلنگر ها میخورم دفعات قبل یادمه مثل اون شخصیت معروف میگفتم یافتم یافتم ولی الان نه میفهمم دارم به جلو حرکت میکنم یاد حرف خانم حسنی می افتم میگفت هر چقدر جلوتر میرفتم باورهای جدیدی از من رو میشد حالا با صبر و آگاهی و پختگی بیشتری به مراحل نگاه میکنم با عمق بیشتر ،انگار دارم به بلوغ میرسم من با بزرگترین ترسم یعنی عجله روبرو شدم البته ممکنه روزهای بعد ترسهای دیگه ای هم رو بشه ولی فعلا اینو کشف کردم قبلا هم کشفش کرده بودم ولی الان ریشه ای تر و عمیقتر کاملا متفاوت از قبل 

   قبلا خیلی سرسری میگفتم عجله ندارم ولی الان اگاهانه تر و پخته تر عمل میکنم 

   یه نمونه اش برمیگرده به فایل های پیاده روی 

   من پارسال در دوران کرونا پیاده روی میکردم عادت داشتم مسافت سنج گوشی رو فعال کنم و هر روز بیشتر از قبل برم که لاغرتر بشم و نتیجه هم گرفته بودم 

   قبل از خرید می‌کنم به استاد پیام دادم که میترسم این دوره رو بخرم و کاهش وزن رو به اون مرتبط بدونم و ایشون گفتن نه اینطور نیست

   بعد از خریدن دوره دو هفته صبر کردم و روز ۱۵ مهر اولین بار رفتم شاید بگم یکی از لذت بخش ترین تجربیات عمرم بود اصلا متوجه گذر زمان نشدم چون قبلا عادت داشتم چشمم به گوشی و ساعت باشه و گام ها و کیلومترها رو بشمرم ولی اون روز اصلا تو این حال و هوا نبودم  

   ولی چیزی که میخوام بگم اینه که فرق این دوره با قبل در اینه که من یاد گرفتم و به خودم تاکید می‌کنم این پیاده روی برای لاغری نیست چون پارسال اگه یه روز بارونی یا سرد بود من عصبی میشدم و میگفتم اه امروز حتما چاقتر میشم ولی الان بدون هیچ ترسی چند روز بینش وقفه میندازم و اصلا برای لاغری پیاده روی نمیکنم دارم یاد میگیرم غذا چیزی جزمنبع انرژی نیست و ورزش وپیاده روی برای سلامتی و شادابی و کارکرد بهتر عضلات هست بدن من قابلیت لاغری و متناسب بودن و متناسب ماندن رو داره حالا هر اتفاقی میخواد بیفته

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار parham.63@yahoo.com
    1400/08/21 20:10
    مدت عضویت: 1302 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام و درود بر شما 

    آفرین به شهامتتون و اعتراف و مسئولیت پذیریتون بسیار عالی توضیح دادید کاملا فنی بود و با تجزیه تحیلیل فوق العاده تبریک می گم بابت تناسب ذهنتون که حتما خودشو در جسم نمایان می کنه 

    عالیترینها نصیبتون 😊💖

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 0
     محتوای دیدگاه: 12 کلمه

     سلام دوست عزیزم

     بسیار مایه افتخاره که شما دیدگاه منو دوست داشتید 🙏🙏🙏

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/07/14 17:11
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 113 کلمه

   سلام استاد من همیشه انتظار میکشیدم که پیری و تنهایی به سراغم بیاد ولی الان دیگه این رویا یادم رفته جالب اینجاست تمام انتظاراتم منفی بود و هیچ انتظار مثبتی نداشتم یادم خواهرم مستاجر بود و وقتی با ذوق خونش تمیز میکرد و یا حتی برای خونش چیزی میخرید تعجب میکردم و در عرض شش ماه خانه دار شد چون امید داشت من همیشه انتظار داشتم چاق شم وقتی باردار شدم یک نفر به من گفت که تو بارداری هفته های اخر هفته ای پنج کیلو اضافه میکرد و من هم دقیقا هفته ای پنج کیلو اضافه کردم و هر چیز خوب یا بدی که نصیبم شد انتظار من بود که بهش رسیدم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/07/06 12:46
   مدت عضویت: 1047 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,411 کلمه

   بسم الله الرحمن ارحیم 

   گام 15( تکرار 1)

   همه افراد چاق قبل از اینکه چاق بشن ، انتظار چاق شدن رو داشتن. تو این مسیر ما باید انتظار لاغر شدن رو داشته باشیم .

   ما هیچی از انتظار لاغرشدن نمیدونستیم ، البته به شکل های ناصحیح انتظار لاغرشدن از طریق روش های مختلف ( رژیم ، ورزش و…) داشتیم ، که ماندگاری نداشت !

   بخاطر همین هروقت که ما از هر روشی برای لاغرشدن استفاده کردیم و به همون میزانی که  به لاغر شدنمون در اون روش اعتقاد داشتیم و و مصمم بودیم که باید لاغر بشیم ، انتظار لاغر شدن در ما ایجاد شده بود و نتیجه هم به واسطه انتظار لاغری ما  در ما ایجاد شده بود .و به خاطر اینکه نتیجه لاغری ما به دلیل استفاده از روش های بیرونی ( رژیم و ورزش و…) در ما شکل گرفته بود واضح است که بعد از کنار گزاشتن و یا به پایان رسیدن دوره استفاده ، به مرور انتظار لاغر شدن در ما کمرنگ بشه و دوباره انتظار چاق شدن در ما پررنگ بشه!

   پس تنها دلیلی که بعد از اتمام برنامه های لاغری وزن و سایز برمیگشت این بود که انتظار لاغر شدن به دلیل اتمام مدت رژیم ، ورزش و یا …در ما از بین میرفت و چون عقیده داشتیم که برای لاغر شدن باید از روش خاصی استفاده کنیم ، بنابراین انتظار لاغر ماندن یا حفظ اون وزن کم شده در ما نه تنها کمتر میشد بلکه انتظار دوباره چاق شدن هم در ما بیشتر مبیشد !

   و این اطمینان از دوباره چاق شدن به خاطر فرمول های ذخیره شده در ذهن ناخودااه ما میباشد که انتظار چاق شدن رو در ما ایجاد میکنه .

   ما در لاغری با ذهن ،با انجام تمرینامون  اطلاعات جدید و صحیح درباره لاغری رو در ذهن خودمون مون ذخیره میکنیم و این اطلاعات به مرور در ما انتظار لاغر شدن ایجاد میکنه و با استمرار ما در این مسیر، روند لاغر شدن ما شروع میشه .

   یکی از موانع ذهنی لاغر شدن در افرادی که تو این مسیر هستن اینه که اونا انتظار لاغری از این روش رو ندارند وهر چقدر با اشتیاق و تکرار و تمرین در این مسیر هستند چون در ناخوداگاشون لاغر شدن  از طریق روش هایی که قبلا انجام دادن یا دربارش شنیدن امکانپذیره، به همین دلیل نتیجه جندانی کسب نمینند .

   لاغر شدن مثل چاق شدن از ذهن شروع میشود  و ما به واسطه اون چیزی که درباره لاغری یا چاقی در ذهنمون ذخیره میکنیم انتظارش در ما شکل میگیره . 

   پس همانطور که ما بدون استفاده از هر برنامه یا روشی چاق شدیم ، از همین طریق هم میتونیم لاغر بشیم . 

   در این مسیر بیایم انتظار لاغر شدن از روش هایی که نتیجه میگرفتیم و فراموش کنیم و فقط به خودمون یاداوری کنیم که روش های مختلف لاغری نتیجه مطلوب و ماندگار ندارند . این انتظار در ما سبب میشه که ما در مسیر لاغری با ذهن نتیحه خاصی کسب نکنیم و انرژی و زمان ما هدر بره  . و روش لاغری با ذهن تنها ترین و اصولی ترین طریق لاغرشدن رو به ما می اموزد .

   باید مواظب افکارمون هم که میخوان مارو منصرف کنن باشیم افکاری که به ما یاداوری میکنن برای لاغرشدن باید رژیم گرفت و ورزش کرد و.. 

   من این افکار و به کل در خودم خاموش کردم شما هم میتونید .

   مسیولیت افزایش قدرت لاغری با ذهن رو در ذهن خودمون باید به عهده بگیریم چون کسی تو این مسیر به ما کمک نخواهد کرد .

   افرادی که آمادگی بیشتری دارند به این مسیر هدایت میشن 

   هرچقدر جهان پیش میره ، همه چیز در حال پیشرفت است.همه چیز درحال بهبود پیداکردن است . 

   حنی در افراد هم سطح عملکرد و هوشیاری با گذشت زمان بیشتر میشود .

   وقتی ما استمرار داریم . هر روز داریم متفاوت عمل میکنیم پس باید نتیجه بگیریم ، اگه ما نگیریم پس کی باید بگیره ! هر کسی سزای اعمال خودش و به دوش میکشه دیگه .

   پس باید برامون منتقی بشه ما لاغر میشیم چون راهه دیگه ای نداره ، جون ما هر روز داریم برای هدفمون زمان میزاریم ، مثل بقیه روزا که برای لاغر شدن چند ساعت ورزش میکردیم و میدونستیم که لاغر میشیم ، این فایل ها هم مثل هموناس ، صد در صد نتیجه میگیریم ! اصلا امکان نداره که نتیجه نگیریم !!!

   لاغر شدن حق طبیعی ماست و ما باید به این اطمینان داشته باشیم ! 

   چون که ما در اون مسیر حرکت کردیم  و آگاهی بیشتری دریافت کردیم و مغزما از آگاهی که بهش دادیم داره استفاده میکنه  و راه دیگه ای نیست !

   همنطور که ما قبلا افکار چاق کننده و ترس از خوردن و… در ذهنمون داشتیم و چاق شدیم و جالا برای لاغر شدن در ذهنمون داریم ورودی جدید میدیم و در زندگی ما نتیجه  میده .

   فقط باید هوشیار باشیم چون که تا مغز ما ورودی های جدید و بپذیره و عمل کنه ، ی مقدار زمان میبره و اگه الان چاقیم و هنوز لاغر نشدیم ، تو ذوقمون نزنه !

   ما تازه داریم یاد میگیریم و زمان میبره ، چیزی که تازه یادگرفیتم در مغزمون تحلیل و به درک تبدیل بشه و سپس به عمل دربیاد و جسم ما تغییر کنه.

   منم اوایل اینطوری بودم که تا گام 30 ام 32ام هنوز تغییری نکرده بودم نتیجه ای نگرفته بودم و تازه الان حدود 1 هفته س که نتیجه هام شروع شده و داره پر رنگ تر میشه .!

   من خودم اون اولا که با روش لاغری ذهنی آشنا شده بودم ، وقتی استاد میگفت بنویسین ، نمیدونستم چطوری باید بنویسم ، چی باید بنویسم یا الان اینی که نوشتم درسته یا نه؟ و حتی تو دفتر هم مینوشتم بعد مثال ها و آگاهی های خیلی جالبی داشتم که خیلییی دوست داشتم با بقیه اونارو به اشتراک بزارم و از اون زمان تصمیم گرفتم تو سایت دیدگاه بزارم . و از وقتی هم که تو سایت شروع به نوشتن کردم ، نتیجه هام بیشتر شد و دوست ندارم همین موضوع برام فرمول ذهنی بشه .!

   وقتی ما داریم مینویسم تمام تمرکزمون رو لاغریه حتی زمانی که داریم برای چاقیمون هم مثال میزنیم !چون قرق میکنه که ما بخوایم ب ترس از چاقی و .. لاغر بشیم تا از چاقی برای لاغر شدن استاده کنیم اصلا این دوموضوع احساس های مختلفی به ادم میده ، اولی حس بد و دومی حس خوب و امیدوار کننده در ما ایجاد میکنه .

   همش به خودمون بستگی داره !در این روش آرام آرام در ما تغییر احساسی، تغییر نگرش و … ایجاد میشه چه بخوایم ، چه نخوایم!

   تعامل داشتن بهمون خیلی کمک میکنه ! من خودم همینطوریم که هروقت تو اینستا چیز جالبی میبینم یا چیزی که  بهم حس خوب میده ، نظر میزارم  و مینویسم که چقدر عالی و … یا تشکر میکنم .

    حس خیلی خوبی میده !

   همیشه هرکس هرکاریو برای خودش انجام میده .برای پیشرفت خودش یکاری و انجام میده . ماهم به خودمون داریم کمک میکنیم .

   پس عجله نداشته باشیم 

   نتیجه جز لاغری برای ما نخواهد بود!

   منم نقطه گرسنگی و سیریمو متوجه میشم و همیشه براساس نقطه گرسنگیم غذا میخورم ولی بعد از گام نقطه سیری ، گرسنگی خیلی تلاش کردم که وقتی اون حس گرسنگی برطرف شد ، دیگه ادامه ندم و دیدم نتونستم و بدتر هم میشد ، پس راحت گذاشتمش و الان خودش تغیر کرده، الان دیگه سعی نمیکنم که بعد از اینکه برطرف شد نخورم ، بلکه خودم به طور ناخوداگه دست میکشم و هیچ اجباری نیست 

   همیشه هرچیزی متناسبش خوب و زیباست . من هم عاشق صورت لاغر و استخونی و کشیده هستم و هرک میاد به من میگه صورت پر خیلی بهت میاد ، میگم ببخشید صورت منه و خودم مشخص میکنم چی بهش میاد چی نمیاد!

   هیچ چیز چاقی خوشگل نیست  و اینها همه بهونه ی افراد چاقه تا از رنج چاقیشون کم کنن، وگرنه من که خودم  اصلااا از صورت گرد و پر خوشم نمیاد .

   میشه تنقلات رو در زمانی هم که گرسنه نبود خورد چون اگه بخوایم براساس گرسنگی و سیری عمل کنیم حداقل 2 وعده در روز برامون کافیه و دیگه مصرف تنقلات امکانپذیر نیست !پس هیچ مشکلی نیست که اگه ما دلمون خواست یچیزی بخوریم ، ازش به مقداری که برامون رضایت بخشه مصزف کنیم .

   سعی کنیم که تنقلات و میوه و چسبیده به پرخوریو غذاخوردن  نخوریم ! چون نه چاق کننده اند نه …. ،ربط به  به رفتارخودمون با خودمون داره که ما چحوری داریم رفتار میکنیم!

   هر کس به اندازه عملش تو این مسیر نتیجه میگیره .

   من هم انتظار اینو که بعد از طی کردن هرگامی  ،افکارم بیشتر و جسمم هم تغییر کنه و لاغر بشه رو دارم، چون اگه همچین اتفاقی نیفته ، غیرطبیعیه ! ذهن چیزیو که یاد بگیره  در حال گسترش دادن اونه و فراموش نمیکنه !

   شاد و پیروز و متناسیب باشید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
    1400/08/21 09:44
    مدت عضویت: 1176 روز
    امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 7 کلمه

    سلام دوستان

    خیلی عالی نوشتی مرحبا موفق باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/06/29 10:30
   مدت عضویت: 1093 روز
   امتیاز کاربر: 6412 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 310 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! برای لاغر شدن باید انتظار لاغر شدن را در خود ایجاد کنیم. همان طور که تا حالا از همه رفتارهای غذایی مان انتظار چاق شدن داشته ایم. تاکنون هر بار به هر روشی اقدام به لاغری کرده ایم به میزان اعتقادی که به آن داشتیم و مصمم بودن خودمان انتظار لاغری در ما ایجاد شده است و به واسطه همان انتظار لاغری بوده که نتیجه گرفته ایم و بعد از پایان این روشها اانتظار لاغری کم رنگ و مجددا انتظار چاقی که در ما وجود داشته، پر رنگ و واضح می‌شود. با آموزش دیدن لاغری و استمرار داشتن در مسیر لاغری با ذهن انتظار لاغر شدن قوی تر از انتظار چاق شدن در ما می‌شود و روند لاغر شدن ما شروع می شود. لاغر شدن هم مانند چاق شدن از ذهن شروع می‌شود، باید باور کنید با توجه به تلاشی که دارید انجام می‌دهید و وقتی که می گذارید، حتما لاغر میشوید و اطمينان داشته باشید که لاغر شدن حق طبیعی شماست. فقط باید در این مسیر استمرار داشته باشید و بدانید زمان می‌برد تا چیزی که مغز آموزش می بیند به درک و عمل تبدیل شود. با گوش دادن به فایلها و تمرین کردن باعث تغییر نگرش خودتان می شوید و با این کار روی لاغری تمرکز می کنید. باید به ذهنتان عادت بدهید که کارها نباید سخت پیش برود و لاغری هم نباید برای ذهن شما سخت باشد. با افرادی که در سایت هستند با اعلام نظر و تشویق و… ارتباط ذهنی برقرار کنید. به این شکل هم برای خودتان شاهد ذهنی ایجاد می کنید و هم مسیر برایتان هموار تر می شود و در واقع این هم یک روش برای کمک کردن به خودتان است. با خودتان دائما تکرار کنید اگر من نتیجه نگیرم پس چه کسی قرار است نتیجه بگیرد؟ از همان ابتدا انتظار نتیجه داشته باشید تا به نتیجه برسید. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moradiisomaih@gmail.com
   1400/06/22 11:30
   مدت عضویت: 1233 روز
   امتیاز کاربر: 160 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   سلام  انتظار لاغریداشتن. این من هستم که دارم لاغریو اموزش میبینم ویادمیگیرم باخوندن گوش دادن نوشتن تحلیل کردن وتکرار کردن وحس خوب . تا قبل دوره چون عوامل بیرونیو ودلایل مثل ورزش نکردن  وژنتیک وغذا و…عامل چاقیم میدونستم بنابراین انتظار چاقی داشتم ، اما حالا که توی این مسیر دارم حرکت میکنم انتظارم لاغریه چون ذهنمو شناختم چون فهمیدم که همه چی از ذهن من شروع میشه از باورهای من شروع میشه ، چون دارم فرمولهای لاغری دائمیو به کمک فایلا ونوشته هایو استاد یادمیگیرم وبا خوندن دیدگاه دوستان انرژی میگیرم وبرام تثبیت میشه این مسیر پس انتظار من لاغریه، اگه من انتظار لاغر شدنو نداشته باشم پس کی باید ا ین   انتظارو داشته باشه . ؟انتظار لاغریو دارم چون طبیعتمن لاغر شدنه، انتظار لاغریو دارم چون جسم من دوست داره لاغر بشه، انتظار لاغریو دارم چون لیاقت من لاغر شدنه، انتظار لاغریو دارم چون تناسب اندام وخوش اندامی سهم من هست ، انتظار لاغریو دارم چون خداوند پیش فرض منو اندامی ایده ال ساخته، وخداوند عادل ترینه، انتظار لاغری دارم چون استاد ودوستان شگفتی ساز همین مسیرو رفتن ولاغر شدن.خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/05 18:51
   مدت عضویت: 1498 روز
   امتیاز کاربر: 3975 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 451 کلمه

   به نام خداوند بخشنده و مهربان 

   سلام خیلی زیاد از خوندن متن لذت بردم و چقدر جالب منم همیشه قبل از عید و ماه رمضون از خودم انتظار چاق‌شدن رو داشتم و به همه هم میگفتم که همه توی ماه رمضون لاغر میشن ولی من چاق میشم چون خیلی زولبیا و بامیه میخورم.

    وقتی که تازه دوره تناسب شرکت کرده بودم نمیدونستم لاغری ذهنی یعنی چی و فکر می کردم ما با تلقین لاغر میشیم شاید در ظاهر می گفتم که من انتظار لاغر شدن دارم من مطمئنم که لاغر میشم ولی واقعاً چنین باوری را در خودم احساس نمی کردم وقتی که تو همون دوره‌ی تناسب روزی ۱۵ دقیقه ورزش می کردم اون روزها چرا از خودم انتظار لاغر شدن داشتم و لاغر می شدم یا وقتی که یه مقدار خوب حجم مواد غذایی‌ام کم شدن نسبت به قبل میدیدم که من خیلی کمتر میخورم اون موقع باز هم انتظار لاغری داشتم یعنی انتظار لاغری همیشه در حالت رژیم و ورزش برای من به وجود می‌آمد تا بعدا که اسیر این باور شدم که بدن در یک دوره‌ای متوقف میشه و دیگه عادت میکنه و دیگه هیچ تغییری نمیکنه و دقیقا همین اتفاق برای من افتاد و استپ کردم و به همین خاطر به دوره‌ی فوق العاده ۱۰۰ گام هدایت شدم.

   الان فهمیدم که لاغری با ذهن چطوره ما حجم غذامون کم شده درسته ولی واقعاً احساس سیری می کنیم با حسرت و با گرسنگی دست از غذا نمی کشیم من واقعا بعضی وقتا چندتا لقمه اضافه‌تر میخورم معده‌ام اذیت میشه در صورتی که قبلاً باید دو برابر این غذا رو می خوردم تا معده‌ام اذیت بشه. الان میدونم که باورها ،رفتار ،افکار و شخصیت من عوض شده و با رفتارهای  درستی که انجام میدم  لاغر میشم.

    بیشتر از یک ساله که من هر روز در مسیر لاغری و لاغر شدن هستم. فایل گوش میدم تمرین می کنم مطالب دوستان رو میخونم توجه می کنم فکر می‌کنم پس دارم  روز به روز به سمت لاغری حرکت می کنم و قطعاً هم به لاغری میرسم.

    فقط استاد یه سوال داشتم  فایل اینکه چاقی نباید برای ما طبیعی و عادی باشه فوق العاده بود مطالبش خیلی به دلم نشست احساس می‌کنم واقعا نیاز داشتم و بعد از گوش کردن فایل دیگه وقتی به چاقی های خودم نگاه می‌کردم می‌گفتم نه اینا طبیعی نیست نباید این جور باشه باید تخت و صاف باشه باید مثل  انسانهای عادی باشه ولی الان مشکلی در من ایجاد کرده الان وقتی که جلوی آینه وایمیسم بیش از حد توجهم به شکمم هست و احساس خوبی از خودم ندارم وقتی که تو آینه خودمو نگاه می کنم  به شکمم نگاه میکنم و حس بدی بهم دست میده دوستش ندارم و این حس منو اذیت میکنه خواستم ببینم که باید چیکار کنم؟

   ممنون از شما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5976 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام و درود
    در مورد موضوعی که سوال فرمودید در دوره ورود به سرزمین لاغرها مفصل درباره اش توضیح داده شده و تمرینات لازم ارائه شده است.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Fateme Bologh
   1400/06/04 14:53
   مدت عضویت: 1774 روز
   امتیاز کاربر: 123 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 514 کلمه

   درود و خداقوت :

   گام پانزدهم 

   در فایل گذشته گفتیم ما در انتظار هرچیز باشیم جهان هستی به ان پاسخ میدهد و ما ان راجذب میکنیم 

   وقتی انتظار ما از خودمان و رفتارمان چاقی است پس چاقی راحذب میکنیم امروز در مورد باور و انتظار لاغری صخبت میکنیم چقد در انتظار لاغری هستیم ؟ 

   سالهای زیادی ترس از چاقی داشتیم و اضافه وزن هرغذایی که میخوردیم هر مهمانی و شام مفصلی که میخوردیم در انتظار چاقی  بودبم  حتی همیشه باور داشتیم در ایام عید یا بعد از ماه رمضان ما چاق تر میشویم و این انتظار رو از خودمان داشتیم  و ان را جذب میکردیم و چاق شدن رو بلد بودیم 

   ولی ما از انتظار  برای لاغری چیزی نمیدانیم از هر طریقی و دوره ای ای مه مربوط به لاغری بود دمنوش .ورزش .رژیم خاص این انتظار ما بود که این دوره به ما جواب میده و باعث میشد ما یه میزانی نتیجه ببینیم  این دوره و رژیم نبود که مقداری وزن مارو کاهش میداد بلکه اون انتظاری مه از دوره و ورزش داشتیم به ما پاسخ میداد برای همین است که ما بعد از قطع رژیم یا دوره خاص  باز کاهش وزن استب میشد یا حتی بیشتر چاق میشدیم دلیلش این بود با اتمام رژیم انتظار ماهم از لاغری تموم میشد برای همین دیگه نتیجه خوبی نمیدیدیم .

   در روش لاغری باذهن ما با گوش دادن فایل ها و تمرینات و نوشتنهی ها یک سری اطلاعات درست رو در ذهنمون ذخیره میکنیم

   گاهی از افراد درمسیر لاغری باذهن خیلی با ذوق و انگیزه شرکت میکنند تمرینات رو به خوبی انجام میدهند ولی نتیجه خیلی خوبی دریافت نمیکنند و چون به این روش اعتمینان ندارند و انتظار ندارند  که این روش اونهارو به لاغری میرسونه

   نتیجه خوبی نمیگرند هرچند که تمرینات رو انجام بدن  باید انتظار داشته باشیم که این مسیر مارو به متناسب شدن میرسونه با گوش دادن فایلها خواندن نظرات دیگر دوستان این مسیر دیدن عکسهای افرادی که شگفتی ساز شدن و تکرار تکرار این موضوع که تنها موردی من رو به متناسب شدن میرسونه  روش لاغری با ذهن است 

   که این در ذهن ما ذخیره بشه و حک بشه و ما عمیقا باورش کنیم .

   و اگه در این مسیر قرارداریم ولی بازهم فک میکنیم با ورزش و با گرفتن یه رژیم در کنار این مسیر ما زودتر به موفقیت میرسیم اشتباهه چون هنوز فرمولهای درست جایگزین فرمولهای اشتباه ذهنی ما نشدند 

   و خدارو شکر که ما امروزه داریم از این فایلها استفاده میکنیم حهان هستی بسیار گسترده است هرچی به جلو بریم به چیزهای بهتری دست پیدا میکنیم و ماها نسبت له افراد نسل قبلی توانایی یاد گیری بیشتری داریم و خود این فایلها پر محتوا ترشدند نسبت له فایلهای اولیه این دوره 

   پس همه اینا نکاتی است که مارو بهتر و بهتر به موفقیت میرسونه 

   من انتظارداشته باشم  که به لاغری میرسم چون حق مسلم من است 

   من باوردارم و انتظار دارم که تنها این مسیر منو به موفقیت میرسونه باصبر .تحمل و اموزش گام به گام 

   و توجه نکردن  به بعضی از فرمولهای چاقی اشتباه که گاهی اوقات باز به سراغم میاد 

   در کل انتظار من از جسمم لاغریاست  چون من توانایی رسیدن بهش رو دارم .و باورم نسبت به این دوره 

   خدایا شکرت 💞

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار znady62@gmail.com
   1400/06/03 16:27
   مدت عضویت: 1065 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام با تشکر از استاد خوب من واقعا با این فایل ها حال می کنم فکر و ذکر من شده همین فایل ها برای من مثل یک کلاس دانشگاه که اگر توجه بهش نشون بدم برای آینده ام خوب هر جا می روم توجه می کنم به تفاوت رفتاری افراد چاق با افراد لاغر و سعی می کنم مثل افراد لاغر رفتار کنم و وقتی پیاده روی می کنم یا کارهای خونه را انجام می دم خودم را در قالب یک جسم کاملا متناسب تجسم می کنم و همیشه به این فکر می کنم که من آدم موفقی هستم من در ضمیمه های رفتاری دیگه ای مثل رفتار با فرزندانم هم تغییر کردم وبا صبر و حوصله بیشتری با بچه ها رفتار می کنم واز این که یک غذا را با تمام لذت می خورم و عذاب وجدان برای چاقی ندارم ارامش در من به وجود اومده من تازه فهمیدم که قبلا با تمام وجود لقمه هایی را که در دهان می گذاشتم حس نمی کردم و تند تند می خوردم برای همین دیر سیر می شدم ولی الان با دقت ولذت غذا می خورم و زودتر هم سیر می شوم خلاصه خیلی ممنون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/05/25 16:13
   مدت عضویت: 1724 روز
   امتیاز کاربر: 30551 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,416 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان عزیزم  

    استاد که  سالها هست در این مسیر هستن میگن  سطح درک  هنرجوها ی جدید  از قدیم خیلی بالا تر  هست و روز به روز این سطح درک بالاتر میره و کاملا مشخصه که این افراد زود موفق میشن .این یعنی جهان روز به روز داره پیشرفت میکنه و تغییر میکنه و هرکس خودش رو مطابقت نده با این پشرفتها شکست میخوره و حذف میشه پس ما هم که جزیی از این جهانیم هر روز باید از روز قبل آگاه تر دانا تر و در مسیر تر باشیم تا به زودی موفق بشیم و همسو با جهان در حال تغییر کردن به سمت بالا و پیشرفت کردن  باشیم .

   منی که هر روز دارم متفاوت از قبل رفتار میکنم و کلی رفتارهای جدید و عالی دارم  چرا نتیجه نگیریم من نگیریم پس کی بگیره ؟؟(قابل توجه ذهنم  من باید نتیجه بگیریم چون در مسیر لاغر شدن هستم )

   من اگر فرصت کنم و یک ذره احساس کنم وقت خالی دارم میرم سراغ  خواندن کامنت ها و من به خصوص   عاشق خوندن کامنتهای یچه هایی هستم که در دوره ی ورود به سرزمین لاغرها شرکت دارن چون سراسر آگاهی هست برای من و من از اون نوشته های دوستان مطالب جدیدی دریافت میکنم و برای کسی که اینقدر پیگیر هست راهی نیست جز لاعر شدن  در واقع من مثل کسی هستم که دارم هر روز برای رسیدن  به شهر مقصد یک قدم برمیدارم  و به زودی به مقصد میرسم و اطمینان دارم نتیجه میگیرم ولی هر روز باید این  کار رو بکنم و فایل گوش بدم و بنویسم و نوشته های دوستان رو بخونم تا نتیجه بگیرم .

   چون مدتها هست در این مسیر حرکت میکنم  دیگه تا حدودی به این روش ذهنی دارم آگاه  تر میشم  و اون رو بیشتر درک میکنم و دارم روی احساس لیاقت و  درک توانمندی های خودم وطبیعی بودن نعمتها  .. کار میکنم .و اما زمان میبره تا من نتیجه رو ببینم و نباید ناراحت بشم و در واقع از وقتی که آگاهی ها رو دریافت میکنم تا درک کامل  کنم یه زمانی رو  طول میکشه  پس هرگز ناامید نشو و از مسیر خارج نشو .

   من با نوشتن در این سایت ، فضای فکری خودم رو در لاغری میبرم و خیلی خوب نتیجه میده و چه بخوام چه نخوام نگرشم عوض میشه و من لاغر میشم .

   وقتی من هر روز در این مسیر باشم و یک فایل گوش بدم و در موردش مینویسم خیلی به لاغری من کمک میکنه و یا   وقتی به دوستان عزیز هم مسیرم پیام میدم که نوشته ی شما خوبه و من خوشم اومده دارم برای خودم شاهد جمع میکنم و دارم بهتر در این مسیر حرکت میکنم  پس همیشه در خواندن و نوشتن کامنت و تشویق بقیه ی دوستان مشارکت داشته باشیم .

   همیشه به خودت بگو کار نباید سخت پیش بره و هر جا دیدی کارت سخته قبول نکن و بگو نه این راهش نیست و یه ایرادی داره و  باید راه من  ساده و آسون باشه و راهش رو پیدا کن  تا موفق بشی .

   من وقتی از کسی سپاسگزاری میکنم هم در خودم و هم در اون فرد حس خوبی به وجود میارم پس همیشه تشکر و قدردانی کنید بابت اون چیزی که به تو کمک میشه و یا حس بهتر  به تو میده و یا راه رو  برای تو آسونتر میکنه و …انجام بده و در راه لاغری هم همینطور هست هر جا دیدی نوشته ای به شما حس خوبی میده سریع بگو و تشکر کن  .

   افرادی که مشتاق استفاده از این آگاهی ها هستن به این راه هدایت میشن و با ذوق و شوق مینویسن و این افراد اول به خودشون کمک میکنن و بعد به دیگری .

   و در این مسیر سعی کنید هر روز یک گام بردارید و اگر وقت اضافه داشتید قدم های  قبلی رو مرور کن و نرو جلو و عجله نکن و بارها بگو  من اگر نتیجه نگیرم پس کی میگیره ؟؟من قطعا تا اخر این دوره شگفتی ساز میشم مطمعنم به تناسب ۵۹ کیلویی میرسم مطمعنم به وزن دلخواهم میرسم چون دارم روی خودم کار میکنم پس قطعا نتیجه میده  و شکی در اون نیست اگر بهتر کار کنم بهتر نتیجه میده .

   من قبول کردم با عمل کردن به آموزشها لاغر میشم و به دنبال هیچ کار دیگه ای نیستم مثل رژیم و ورزش و … نه خیر من مطمعنم با درست کار کردن روی خودم به زودی لاغر میشم و این لاغری با کار کردن روی خودم به وجود میاد و هر دو با هم هست .

   من هم مثل خیلی از دوستان زمانی که تازه وارد سایت شده بودم شجاعت نوشتن در سایت رو نداشتم و حقیقتا خجالت میکشیدم  اون موقع در دفتری برای خودم تمام تمرینات رو انجام میدادم و کل حرفهای استاد رو مو به مو در دفترم مینوشتم و من با این کار سر رسیدها پر کردم  یادم میاد چقدر خودکار و دفتر  تموم میکردم که همسرم میگفت مگر چیکار میکنی و من سه  چهار روزی یک خودکار و دفتر  تموم میکردم و چقدر من  مشتاق تغییر کردن بودم بدون اینکه به استاد حرفی بزنم میشه یا نه من این روش رو باور کرده بودم و با اطمینان صد در صد که میشه حرکت کردم  و این دوره های رایگان رو  شروع کردم  و هر چی استاد میگفتن انجام میدادم و اما یه جاهایی هم اشتباهاتی داشتم که برای اول راه طبیعی هست  مثلا فکر میکردم  باید تمام این حرفها رو حفظ باشم تا لاغر بشم و یا اینکه اگر فایلی گوش دادم دیگه خود به خود در من اتفاقی میفته و من لاعر میشم و یا فکر میکردم تجسم کردن خودم در اندام ایده ال باعث میشه من زودی به اون وزن برسم و چقدر خوب تجسم میکردم ولی هر چقدر جلوتر رفتم اگاه تر شدم و بیشتر متوجه قضیه شدم و خیلی عالی روند تکاملی خودم رو طی کردم  و  نتایج خوبی گرفتم و بعد از خریدن دوره ی  کوتاه  ۱۳ گام  شروع به نوشتن کامنت کردم و چقدر تشویقای استاد باعث شد بیشتر و بیشتر در نوشتن مشارکت کنم و بعد در چالش  من این رو نخوردم شرکت کردم و اونجا هم بارها استاد من رو تشویق کرد هم تو خصوصی پیام دادن هم تو سایت و من  چون کلی متناسب تر شده بودم و استاد هم من رو تشویق میکرد در مسیر درستی و عالی جلو میری دیگه انگیزه ی بیشتری در من به وجود اومد که هر روز در سایت اگر شده یک فایل گوش بدم و بنویسم  تا بازم بر اگاهی های من اضافه بشه و بعد هم که استاد شروع کردن به دادن مدال  طلا و من پشت سرهم مدال میگرفتم و  چقدر از گرفتن این مدالها ذوق میکردم و  همین باعث شد با  جدیت بیشتر کار کنم و خلاصه  در این مدت هرچی بوده برای من انگیزه ی بیشتر تلاش بیشتر و تکرار بیشتر و تعهد بیشتر بوده و هیچ وقت از مسیر خارج نشدم و لیز نخوردم و اگر هر وقت  نجوای منفی  داشتم خودم اون رو ساکت کردم و گفتم من در مسیر درستم و به زودی نتیجه میگیریم و هیچ وقت با کوچکترین فکر و حرفی جا نزدم و حتی برای یک روز این راه رو ول نکردم و منی که اینقدر بهای زمانی و بهای مادی هم تا حدی پرداخت کردم بهای اتگیزه و اشتیاقی که داشتم رو و پرداخت کردم اگر نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره ؟؟؟؟؟.

   واقعا حق من هست و من عالی دارم جلو میرم و هیچ فاصله ی زیاری با تناسب ندارم و به زودی زود  زود به سرزمین لاغرها میرسم و در اونجا ساکن میشم چون کلی اگاهی جدید دارم که به من کمک‌میکنن و یک دوره ی جدید دیگه خریدم که تمرینات عالی داره و دقیقا پاشنه ی آ شیل من بوده به نام  حذف فاصله ها و  کنترل اشتها اگر اشتباه نکنم و  خیلی با جدیت زیاد در کنار دوره ی ۱۳ گام و این دوره های رایگان دارم کار میکنم و احساس تناسب بیشتری از درون و بیرون دارم و مطمعنم این همه تغییر رفتار در من بی جواب نیست و به زودی در جسمم من این تغییرات رو خواهم دید .

   من  هم مثل استاد مشتاق خواندن کامنت بچه های ورود به سرزمین لاغرها هستم بچها بیایین بنویسید و واقعا برای کسی که داره روی خودش کار میکنه  مثل من این کامنتها ارزشمند هست و من به شخصه از خیلیای اونها لذت میبرم مخصوصا اون اوایل ورودم به سایت به خواندن کامنتهای خانم سادات عزیز  خیلی خوشحال میشدم چون اگاهی دهنده بودن و حالا هم کلی دوست خوبه دیگه دارم که واقعا عالی دارن کار میکنن .

   سپاسگزار استاد عزیز هستم که این دوره ی صد گام رو طراحی کرد.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/16 16:50
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 11961 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 399 کلمه

   سلام استاد گرامی و دوستان متعهد

   امروز با خودم گفتم که فکر کن امروز که اواخر مرداد چشم به هم بزنی عید شده اگر لاغر نشی چی که ناگهان تصمیم گرفتم بهتر عمل کنم و به کانالهای عصبی بیشتر دقت کنم و موقع خوردن غذا بیشتر با خودم تکرار کنم که این غذا برای لاغری و سلامتی من و خیلی تعجبی که وقتی بارها گفتم که این غذا برای سلامتی و لاغری من ناخوداگاه دستام رفت بالا و خدا رو شکر کردم خدای مهربونم استاد خیلی وقت بود که برای بهترین غذاها هم شکر نمیکردمش اصلا چرا باید شاکر میبودم از نظر من غذا اومده بود من چاق و بدبخت کنه و من هم که قدرا کنترل خودم نداشتم پس شکر چه معنایی داشت ولی امروز با ابنکه غذای ساده ای هم برای نهار بود سوپ بود واقعا خدتا رو شکر کردم برای نعمتی که گرسنگی من برطرف میکنه من سالم میکنه و به تناسب میرسونه 

   استاد اگر هر روز یک گام برداری پس به نتیجه میرسی و اصلا هم خسته نمیشی پس الان که من دارم گام به گام جلو میرم اونی که لاغر منم

   در مورد ایدا کوچولو یادم دبیرستان بودیم و یکی از بچه ها موبایل باباش اوارده بود اشتباهی مدرسه و مرتب زنگ میزد و ما نمیتونستیم خاموش کنیم خوب دبیرستان ما تهران شهرک غرب بود نه تو یک روستای دور افتاده حتی بلد نبودیم خاموش کنیم چه برسه که بخوایم باهاش کار کنیم 

   مامانم همیشه میگفت بچه های الان باهوش ترن چون تو نور بزرگ میشن قدیم ها برق نبود بچه ها فقط تاریکی میدیدن

   بارها شده برای تشکر کردن دیگران کاری انجام دادم ولی اون فردی که تشکر کرده از سمت من محبت بیشتری دریافت کرده منی که یک بنده کوچکم خدا هم خودش تو قران گفته شکر نعمت نعمتت افزون کند

   استاد من بارها گفتم ‌که دوره شما خیلی متعهد خیلی کامل و خیلی انلاین و زنده در جریان میجوشه و هر سوالی به ذهنت بیاد اینجا براش یک پاسخ ممنون از اینکه مثال میزنید فایل میزارید و متن مینویسید ممنون که از روزی که تناسب شدید خواستید با دیگران تقسیمش کنید

   استاد توجه من هنوز به غذا خیلی و روزهایی که دستی کنترلش میکنم فرداش خیلی لاغر میشم ولی این کار برام سخت هنوز به مرحله ای نرسیدم که خوردنم اتوماتیک بشه البته خیلی رفتارهای غذاییم خوب شده ولی باز هم جای تامل داره ممنون از پاسخگوییتون و ممنون که میخواین زیاد بنویسیم چون موقع نوشتن استرس ندارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار خدیجه اکشته
   1400/05/04 01:05
   مدت عضویت: 1718 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 609 کلمه

   بنام خدای مهربان 

   سلام دوستان عزیزدرسایت تناسب فکری

   وسلام استاد عزیز

   من با گوش دادن این فایل میخواهم چند سطری بنویسم انتظار لاغری داشتن البته قبلش اعتراف کنم من زیاد انشاء خوبی ندارم ولی انچه که از این فایل یاد گرفتم میخواهم بنویسم  ما توجهان هستی انتظار هرچی رو داشته باشیم بهش میرسیم وبه این امر کاملاواقف که جهان نسبت به آرزوهای ما واکنش نشان میده اگه من انتظار سلامتی داشته باشم صدرصد سلامتم ودسلامتی باقی میمانم واگر انتظار ثروت …جوانی …شادابی……وهرچه روبه کائنات سفارش بدم دریافت میکنم وحال آنکه بستگی به خود ما داره که چقدر برای رسیدن به خواسته مون تلاش میکنم من برای رسیدن به ثروت وفراونی چقدر ذهنم همسو با ثروت کردم چقدر در مورد افراد موفق وثروتمند تحقیق کردم چند تا کتاب درمورد ثروت وفراوانی خوندم پس اگه این کارها رو کرده باشهم کتاب تحقیق بی شک باید منتظرباشم که من درمدار ثروت قرار گرفتم .حالا درمورد انتظار لاغری وقتی که من هرروز فایل گوش میدم ونظرات دوستان میخونم تمرین انجام میدم همش تو فکرم درموردلاغری هست رفتارم دارم همسو میکنم با لاغری وفرمولهای غلط چاقی یکی یکی پاک میشه وجاش به باورهای لاغری میده .من ۳ سال پیش واری دوره شدم بدون اینه فایلهای رایگان کامل گوش بدم چند تا فایل رایگان سرسری گوش دادم وبعد که دیدم زندایی وخالم تو دوره هستند ونتیجه روهرچند کم بود اون اول تو ظاهرشون توجسمشون  دیدم مشتاق شدم ودوره روتهیه کردم وبعدازتهیه کردن جزوه شروع کردم به فایل گوش دادن وتمرین کردن وهرروز تکلیفهام مینوشتم ولی توبعضی تمرینها با حس خوب مینوشتم وبعضی وقتها به خاطر رفع کردن تکلیف از سرم مینوشتم میرفتم وهرروز منتظر معجزه بودم فکر میکردم وبلند میشدم از خواب اتفاق خواصی قرار بیفته نوشته های دوستان توتالار گفتگو تو تلگرام میخوندم همش میگفتم چرا این تغییر تو من اتفاق نمیفته وغافل از این بودم که اونها تمرین وکار زیاد کردن ونسبت به تلاششون برداشت کرده  بودند من آخر دوره حدود من ۵الی ۶ کیلو کم کروم ولی از این نتیجه خوشحال نشدم فکر میکروم بت پایان دوره قرار من به اندام رویایی خودم برسم حالا که بعد از ۳ سال به لطف خدا از این مسیر جدا نشدم ودوالی ۳ کیلو بیشتر اضافه نشدم به خطر اینکه من بذرم خوب ازش محافظت نکردم وهمون درابتدای ریشه بذرم خراب شد به لطف خدای مهربان دوباره با چند تا از دوستان عزیز تو واتستاپ گروه زدیم البته قباش تو تلگرام فعالیت میکردیم ارتعاش میدادیم جمله های تاکیدی مینوشتیم وهمین باعث شده بود که من زیاد فراموش نکنم فرمولهای بی جون بازم خداروشکر الان که تو مسیر هستم وبااحساس خوب اومدم امشب توسایت برای اولین باره فکر کنم تکلیف انجام بدم من میخواستم دوره لاغری با شما شروع کنم نعهد هم دادم ولی دیدم همزمان ازدوتا خیابان نمیتونم رد بشم با خودم گفتم هیچ وقت برای لاغری باذهن دیر نیست اول فایلهای رایگان استاد صد گام شروع کردیم با دوستان والان به لطف خدای مهربان وشما استاد گام ۱۵ روهم گوش دادم من باید ّبذر لاغریم ایندفعه خوب ازش محافظت کنم البته من زیاد توسایت نمیرسم بیتم ونظرات دوستانی که تو واتساپ هستند درمورد گامها مینویسند میخونم ولی بازم تومسیر هستم فایل چند بارگوش میدم مینوسیم برداشتم ویس میگیرم برای دوستان پس من اگه نتیجه نگیرم کی باید نتیجه بگیره چون من تومسیر لاغری هستم وهرروز براش یک قدم بر میدارم درسته دوباره شدوع کروین ومثل ایدا جون تاتی تاتی میکنیم ولی به لطف خدای نهربان وشما اسناد دلسوز من هم گامهای بلند تومسیر برمیدارم وقطعا میدونم که انتظار لاغری دارم میکشم ولاغر میشم ممنون استاد ممنون از دوستانم تو وانساپ شقایق جان ۴اطمه سادات جان انءشالله خدابراشون بهترینها رو رقم بزنه انءشالله تونسته باشم استاد مهربان شماروهم خوشحال کروه باشم با نوشتون توسایت خدایار نگهدار همگی باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شقایق
    1400/05/06 00:04
    مدت عضویت: 1215 روز
    امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    اگر ایمان دارید که لاغری با ذهن اسانترین و صحیح ترین روش برای لاغریست قطعا 

    پاداش شما لاغریست و لاغیر 

    امیدوارم با تلاش و شور و شوقی که اینبار دارید و ارام ارام بدون عجله در حال طی کردن مسیر با هم هستیم  همگی به  تناسب افکار و تناسب اندام و تناسب احوال برسیم 

    متشکرم دوست خوبم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار آسیه رفیعی
    1400/05/06 16:30
    مدت عضویت: 1761 روز
    امتیاز کاربر: 23950 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری