0

قانون انتظار، گنج پنهان (قسمت هشتم)

گنج پنهان لاغری
اندازه متن

انسان ها در طول زندگی خود پیوسته در حال تلاش برای تغییر شرایط خود هستند. آنها دوست دارند پیشرفت کنند و به آرزوهایشان برسند اما در بیشتر مواقع آنچه که تجربه می کنند شباهتی با آنچه که آرزو دارند ندارد.

آگاهی نداشتن از قانون انتظار سبب می شود که تلاش های ما برای تحقق خواسته هایمان حتی نتیجه عکس داشته باشد.

قانون انتظار

قانون انتظار

سال هاست در مسیر تغییر کردن و تجربه شرایط دلخواه در زندگی ام هستم. در این مدت آگاهی های متنوع از طریق کتاب ها، دوره های آموزشی و تجربه های شخصی کسب کردم.

درباره قانون انتظار در کتاب های مختلف مطلب خوانده ام و از زبان اساتید متعدد از کشورها و فرهنگ های مختلف درباره قانون انتظار شنیده ام.

اگر برای درک قانون انتظار در اینترنت یا کتاب ها جستجو کنید با نوشته های مشابه این مواجه خواهید شد:

 • انسان‌ها به دنبال راه‌هایی برای کنترل سرنوشت و جذب خواسته‌های خود بوده‌اند. در این میان، قانون انتظار به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای موفقیت و خوشبختی شناخته می‌شود.
 • قانون انتظار بر این اصل ساده استوار است که افکار و باورهای ما نقش تعیین‌کننده‌ای در جذب اتفاقات به زندگی ما دارند. به عبارت دیگر، آنچه را که به شدت انتظار آن را داشته باشیم، به واقعیت تبدیل می‌شود. قانون انتظار: راز جذب آرزوها و خلق زندگی رؤیایی شما

مقدمه:

 • چگونه از قانون انتظار استفاده کنیم؟

برای استفاده از قانون انتظار، باید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. اهداف خود را به طور واضح و مشخص تعریف کنید. دقیقاً بدانید که چه چیزی می‌خواهید به آن دست پیدا کنید.

۲. باور عمیقی به امکان‌پذیری اهدافتان داشته باشید. به خودتان ایمان داشته باشید که می‌توانید به آنچه می‌خواهید برسید.

۳. روی اهدافتان تمرکز کنید. به طور مداوم به خواسته‌های خود فکر کنید و آنها را در ذهن خود تجسم کنید.

۴. احساسات مثبت را در خود پرورش دهید. شادی، سپاسگزاری و عشق را به طور مداوم در وجود خود احساس کنید.

۵. اقدام کنید. منتظر نمانید تا همه چیز به طور معجزه آسایی اتفاق بیفتد. برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید و از فرصت‌هایی که در مسیرتان پیش می‌آید استفاده کنید.

نگرش شخصی من درباره قانون انتظار

به نظر من تنها راز جهان هستی که مایه سعادت و خوشبختی در دو جهان است (قانون انتظار) است.

انتظار هر آنچه را داشته باشید، تجربه خواهید کرد.

اما قانون انتظار را نمی توان با مطالعه آنچه در رسانه ها یا کتاب ها گفته می شود آموخت چون آنچه دیکته شده است مانند دستور العمل های آشپزی است:

اول اهداف خود را مشخص کنید، سپس باورهای عمیق نسبت به امکان پذیر بودن اهداف تان ایجاد کنید و …..

این طریق دستور العمل ها شاید برای تهیه یک وعده غذای ساده کارآمد باشد اما برای سروسامان دادن به زندگی هرگز موثر و کارآمد نیست.

اینکه ما تصمیم می گیریم یا متعهد می شویم که به فلان خواسته خود برسیم یا تصمیم می گیریم فلان کسب و کار را شروع کنیم یک تصمیم آگاهانه است که عمل کردن به آنچه برای تحقق آن نیاز است مستلزم صرف انرژی و تمرکز زیاد ذهنی و مغزی دارد. موضوعی که اصلا مورد علاقه مغز انسان نمی باشد.

صرف انرژی برای مغز مانند زنگ خطر است، زنگ خطر اتلاف انرژی. به همین دلیل است که همه انسانها در مدت حیات خود بارها تصمیم می گیرند تغییری در شرایط خود ایجاد کنند اما چند روز یا چند هفته بعد از تصمیم خود غافل می شوند.

مغز انسان تمایلی به صرف انرژی برای تمرکز کردن ندارد بنابراین یادگیری مهارت استفاده از قانون انتظار بر اساس آنچه در کتاب ها شرح داده شده است نیاز به صرف انرژی زیاد دارد و این شرایط اصلا خوشایند مغز نمی باشد.

به همین دلیل است که قانون انتظار در مغز به شکل ناخودآگاه شکل می گیرد چون هر عملی به صورت ناخودآگاه انجام شود با حداقل صرف انرژی از طرف مغز انجام خواهد شد.

چگونگی شکل گیری انتظار

قانون انتظار به دو شکل کلی در مغز انسان شکل می گیرد:

۱- شکل گیری انتظار بر اساس تصمیمات آگاهانه با صرف انرژی زیاد.

۲- شکل گیری انتظار بر اساس فعالیت ناخودآگاه با صرف انرژی بسیار کم.

زمانی که شما به هر دلیل تصمیم می گرید که زندگی خود را تغییر دهید وارد مرحله تصمیم آگاهانه برای ایجاد انتظار در مغز خود می شوید.

این تصمیم به شدت نیاز به صرف انرژی در مدت زمان طولانی دارد و از طرف مغز پذیرفته نیست.

اما زمانی که شما از طریق در معرض دیدن و شنیدن قرار می دهید با صرف حداقل انرژی قانون انتظار در مغز شما شکل می گیرد و نتایج و شرایط را در زندگی شما رقم می زند.

ما برای شنیدن یا دیدن نیاز به تصمیم آگاهانه نداریم. شاید برای رفتن به سینما نیاز به تصمیم آگاهانه برای خارج شدن از خانه و رفتن تا سینما داشته باشید اما در هنگام تماشای فیلم نیاز به تصمیم آگاهانه و صرف انرژی نیست.

بنابراین انسان در بیشتر اوقات زندگی خود، به شکل ناخودآگاه در حال شکل دادن انتظار خود از زندگی با استفاده از اطلاعاتی است که از طریق دیدن و شنیدن وارد مغز او می شود.

حتما این تجربه را دارید که ساعتها مشغول گفتگو کردن با دیگران بوده اید بدون اینکه احساس خستگی کنید اما زمانی که تصمیم می گیرید مطالعه کنید بعد از خواندن چند صفحه احساس خستگی می کنید.

چون کتاب خواندن یک تصمیم و فعالیت آگاهانه است اما برای صحبت کردن و شنیدن نیاز به تصمیم آگاهانه و صرف انرژی زیاد ندارید.

انتظارشو نداشتم
قانون انتظار

انتظارشو نداشتم!

یکی از مبهم ترین چالش های ذهن افراد مواجه شدن با شرایط و اتفاقاتی است که انتظار آن را ندارد.

بارها در زندگی در شرایطی قرار گرفته بودم که نه تنها به خودم بلکه به دیگران هم می گفتم انتظارشو نداشتم!

بارها از زبان دیگران شنیده ام که در واکنش به اتفاقی که در زندگی شان رخ داده است از عبارت انتظارشو نداشتم استفاده کرده اند.

چرا ما بارها در زندگی با شرایطی مواجه می شویم که انتظارش را نداری؟!

به این دلیل که حجم اطلاعات و آگاهی هایی که به شکل ناخودآگاه و بدون هدف وارد مغز ما می شود به مراتب بیشتر از حجم آگاهی ها و اطلاعات آگاهانه است.

بنابراین این طبعی است که با شرایطی در زندگی مواجه شویم که انتظار آن را نداشته ایم.

حتی ممکن است افراد مدت ها به شکل آگاهانه بر خواسته ها و اهدافشان تمرکز کرده باشند اما باز هم از اینکه با شرایطی مواجه می شوند که انتظارشو نداشتند شوکه می شوند.

باز هم دلیل آن بیشتر بودن اطلاعاتی است که به شکل ناآگاهانه و روزمره در ارتباط با دیگر انسانها وارد مغز ما می شود.

اگر فردی به شکل تکراری در معرض شنیدن و اطلاع از اتفاقات زندگی دیگران قرار بگیرید به شکل ناخوداگاه انتظار تجربه آن شرایط در مغز فرد شنونده ایجاد می شود.

به همین دلیل است که فرد با مواجه شدن با اتفاقات زندگی خویش از آنچه رخ داده متعجب می شود و می گوید انتظارشو نداشتم.

چون آگاهانه برای رخ دادن اتفاقات ناخوشایند برنامه ریزی نکرده یا آرزوی تجربه آنها را نداشته است متعجب می شود که چرا با این شرایط مواجه شده است.

در مشاوره هایی که با افراد مختلف داشته ام بارها با این سوال مواجه شده ام که چرا فلان اتفاق برای من رخ داد با اینکه من هیچوقت به این اتفاق فکر نکرده بودم؟!

پاسخ این است که هیچ کس به شکل آگاهانه و از سر علاقه به وقوع اتفاق بد فکر نمی کند بلکه به شکل ناآگاهانه بارها در معرض شنیدن و دیدن شرایط و اتفاقات بدی که برای دیگران قرار گرفته است قرار می گیرد بدون اینکه بداند در حال جمع آوری اطلاعات برای اساس قانون انتظار است.

نتیجه گیری

خیلی مهم است که به شکل آگاهانه برای زندگی خود برنامه و هدف داشته باشید اما اگر مراقب ورودی های مغز خود نباشید هرچقدر تلاش کنید با استفاده از قانون انتظار زندگی خود را متحول کنید موفقیتی کسب نخواهید کرد.

چون حجم اطلاعاتی که از طریق شنیدن و دیدن بدون نیاز به زحمت و صرف انرژی وارد مغز شما می شود به مراتب بیشتر آن چیزی است که با صرف انرژی و زمان وارد ذهن خودی می کنید.

از آنجا که مغز انسان تمایل به استفاده از آگاهی های تکرار شونده دارند بنابراین همیشه به صورت ناخودآگاه و ناآگاهانه از قانون انتظار در زندگی خود استفاده می کنند.

از آنجا که تصمیمات و واکنش های ناآگاهانه در بیشتر مواقع صحیح و حساب شده نمی باشند بنابراین نتیجه کلی زندگی با عدم رضایت از وضعیت و شرایط موجود همراه خواهد بود.

تکرار کردن محتوایی آموزشی باعث بهبود درک و نفوذ آگاهی در ذهن ناخودآگاه می شود.

نوشتن تمرینات باعث گسترش آگاهی در ذهن و منطبق شدن با شرایط فردی استفاده کننده می شود.

 باور و قدرت ذهن را به شدت قوی می کنم و می گم من لاغری رو به دست آوردم ولی با ذهنم سلامتی  رو به دست میارم چون دارم خالق این ذهن را به شکل خوب می شناسم. 

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن


اطلاعات محتوای این قسمت:

عنوان مطلب آموزشی: با ذهن می شود لاغر شد اما با فکر نه!  (لینک مطلب)

نویسنده دیدگاه: خانم گلی عزیز (پروفایل عمومی)

محتوای دیدگاه: ۳۹۹ کلمه (لینک دیدگاه)

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.50 از 72 رای

https://tanasobefekri.net/?p=44580
7 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار maryamdashti90@yahoo.com
   1403/04/21 18:04
   مدت عضویت: 1314 روز
   امتیاز کاربر: 2143 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 68 کلمه

   ، هدفم انجام یک پروژه ی مهم است.

    من اطنینان دارم که با توکل به خدا  تلاش خودم توانایی انجامش رادارم..

   .احساس شادی ، موفقیت  و رسیدن انرژی جهت ادانه ی این مسیر از طرف خدای خودم دارم

   . و در نزدیکتزین فرصت کارم را شروع خواهم کرد.

   خدایا شکرت، خدایا سپاس، خدایا شکرت که مرا در این مسیر قرار دادی که هر روز زندگیم بهتر می شود  و خوشحالتر می شوم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/04/21 14:22
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 627 کلمه

   سلام استاد 

   در این فایل خیلی آگاهی وجود دارد .من اوایل با حس بسیار خوبی و شور و اشتیاق در این مسیر بودم و خوب سایز کم کرده بودم ولی گاهی مواقع روی وزنه می رفتم و احساس خود را خراب می کردم چون وزن من کم نشده بود و انتظار من از خودم کم کردن وزنم بود و اصلا به تغییرات درونی و احساسم و حتی کاهش سایزم هم توجه نمی کردم ووقتی در یکی از فایلها فهمیدم که من نباید به وزنم توجه کنم واگر احساسم خوبه در مسیرم و اضافه وزن میوه ی درخت چاقی است و من باید افت درخت چاقی را از ریشه درمان کنم و  فهمیدم چقدر بین چاقی و اضافه وزن تفاوت است و وزن من هرگزاستپ نمیشه چون تا زمانی که من زنده هستم سرعت ترمیم در بدن من وجود دارد و هر بار من با پرخوری سرعت تخریب را زیاد می کنم و با این آگاهی‌ها خدارا شکر اشتیاق خود را برای بودن در مسیر زیاد کردم و عجله برای لاغری را کاهش دادم 

   استاد من تا سن ۴۶ سال ۵۰ کیلو اضافه وزن را بوجود آوردم وان هم کم کم نه یک دفعه و خدارا شکر در طی یکسال بودن در این مسیر ۲۰ کیلوکم کردم وقتی توجه کردم دیدم سرعت ترمیم در بدن من خیلی بیشتر از تخریب است چون ترمیم جلوی تخریب بیشتر را گرفته است وگرنه من در این ۴۶ سال الان باید خیلی بیشتر اضافه می کردم و اول از خداوند و بعد از شما ممنون هستم که در این مسیر همراه و راهنمای ما هستید و هر کجا که برای من سوالی پیش می آید یا همان روز و یا چند روز بعد فایل مورد نظر را می بینم و جواب سوال خودم را دریافت می کردم و ایمان دارم اگر با همین روش پیش بروم و عجله نکنم انشاالله سال آینده من ۲۰ کیلو را از دست می دهم و کم کم به وزن ایده آل خودم می رسم 

   من نباید به وزن و روند لاغری خودم زیاد توجه کنم با دقت به عکسهای خودم . در آیینه خودم را کنترل کنم . وزن کشی نکنم . به صحبت‌های دیگران در مورد خودم و چاقی توجه نکنم . خودم را با لباسهایم سایز نکنم . به نحوه کاهش چربی در بدن دقت و سوال نکنم . یه حرفهای خانم منفی باف توجه نکنم 

   .به این مسر شک نکنم و با اطمینان و ایمان مسیر را آدمه بدهم و با این کارها انتظار لاغر شدن را در خودم بوجود بیاورم 

   قانون انتظار یعنی اینکه من به هدف خودم که متناسب شدن است ایمان داشته باشم و ایمان و باور داشته باشم من از این مسیر متناسب خواهم شد و برای رسیدن به هدفم تلاش کنم هرروز فایلها را گوش بدهم .باورهای اشتباه را از ذهنم بیرون کنم و فایلهای جدید در مورد لاغری را جایگزین کنم و احساسم را برای رسیدن به لاغری شاد نگه دارم و برای رسیدن به هدفم اقدام کنم و ایمان داشته باشم که همانطور که استاد و بسیاری از دوستان متناسب شدند من هم متناسب خواهم شد فقط عجله نکنم و کم کم در مسیر اطلاعات را یاد بگیرم و گوش به حرف خانم منفی باف ندهم که  می گوید حالا که چی ؟ تو اصلا لاغر نشدی . فلانی با توفرق می‌کند.تو از این مسیر لاغر نمی شوی چون نه ورزش میکنی و نه رژیم میگیری .  و هی خواسته باشه احساس من را بد کند چون ذهن ما می خواهد با  واقعیت ظاهر وجود چاقی ما ابتدا احساس ما را بد کند و اعتماد به نفس ما را پایین بیاورد و در نتیجه ما را از مسیر خارج کند 

   پس من با ایمان و اعتماد به این مسیر که لاغری آسان‌ترین کار دنیاست هرروز در این مسیر هستم و انشاالله تا چند سال دیگه به وزن ایده آل خودم خواهم رسید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/04/19 18:10
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 794 کلمه

   سلام برخدایی بخشنده مهربان 

   سلام خدمت استاد  وهمه دوستان 

   اول به دوست عزیزم‌خانم‌ گلی تبرک میگم که‌موفق شدن  از کار روی ذهن خانم گلی هست که نتیجه خوب به خود این خانم‌ داده پس تبرک هم  حق این خانم هست چون تلاش داشتن و نتیجه خوب رو توبهترین حالت در خودشون  به وجود اوردن 

   وفتی انتظارم‌ من از خودم تناسب بشه حتما تو مدت زمان بی هیچ شکی به جسم  می رسم  چون اگه اول فبول کردم که تنهاتربن مسیر هست که تا این زمان  اون‌ نداشتم کلی برنانه بود که فشار  فیزیکی به جسم  رو در من ایجاد میکرد و اروزیی داشتن همچین مسیری رو تو ذهنم‌ پروش میدادم همیشه به خو دم میگفتم‌ ای کاش یی روشی بود که نیاز نباشه من حجم غذام تغییر خیلی کم‌ بده اون سیر شدن  رو داشته باشه من اون حس کرسنه بودن نداشته باشم چشم به حالت اجبار دنبال غذا باشه هی به خودم بگم‌ تو اجازه خوردن نداری واین کشمکش من خسته میکرد وبرکشت به مسیر فبلی درمن ایجاد میکرد 

   به شکر خدایی عزیزم از تسلیم خودم و هدایت خدایی عزیزن تومسیردرست قرار گرفتم‌ ودارم‌ کارمیکنم که نتیجه واون حس میکنم‌ کلی تغییرات عالی تو هرجنبه زندگیم داشتم وزن کم کردم من بسیار دوست دارم‌که نه فقط دارم  وزن کم میکنم  کل زندگیم رو درش تحولی خوب ایجاد شده 

   وفتی در ذهن افکاردست ایجاد بشه  اولین‌نتیجهو لاغری هست  تو چشم‌کاره اسون راحت شدنی هست  انتظار هم حتما لاغری هست چون دید کسترش پیدا کرده تو هر  جنبه ایراد رو درک‌ کرده راه خوب وایده خوب ازذهن فعال که خدایی عزیز به همه بنده عطا کرده کمک میکنه بهترین روش توارامش بهتر رو ایحاد بشه واگه راهکار برای اون کار از ذهن داده بشه راهکار درست با کمترین خطا باشه  

   از زمانی  تو این مسیر کار میکنم جندین مرحله به موانع برخورد داشتم‌ که همه ناشی از همین باره کاره فیزیکی هست که طی این همه زمان از عمل کرد خودم که داشتم که به لاغری دست پیدا کنم جون همه اون برنامه برطبق فشار وکار فیزیکی بود ویی احساس خستکی رو درکنارش داشت برای من‌ هم باوره این‌ موضوع اسون بود من به روش تکرار  وب ود ن وگوش کردن  این روش رو به شکلی اجرا کرد م 

   حالا حدود  ۳ هفته هست که ارامش بهتری رو بودن در خودم و ایحادکرده ه ونتیجه اون  هم اول ارامش بهتر وتحلیل ودرک بهتر بوده وفتی ذهن کلی  یی برنامه تو کلیز مان قرار بده انکار دچار بمباران شده دیگه اون توان دجار ایراد میشه.  هم دجاراین‌اشکال شدم‌که احساس کردم 

    هرچه تکرار  وزمان بیشتر باشه طبق همون فرمول دارم  درسترین کار رو انجام‌ میدم درسته خسته نشدم  و داشتن طبق فرموله که تو ذهنم‌ دخیره شده بود رفتار میکرد من یاد کرفتم‌که و تو بخش پاک سازی ذهن هر انچه که من‌ احساس وافکار وعمل کرد دورنش ریشه جاق هست رو اول شناسی کنم اون کمتراستفاده کنم ارام ارام از اگاهی جدید که همه تو بخش تناسب  هست استفاده کرده کمتراز  بخش فبلی استفاده کنم درنتیجه اون بخش فرمولهای فبلی رو کم رنک کرده و از بخش جدید کار کشیده بخش لاغری رو بزرگتر کنم‌و طبق قانون دارم عمل میکنم‌ دیگه هر روز یی ساعت الی دوساعت  کار میکنم نه هر روز جندین  ساعت کم یا یی فایل رو گوش کرده  یا دوتا دیدگاه تو چندین روز مینویسم که حسم‌ تو بخش بهتر به  پیش بره 

   خودم مرحله دیگه از لاغرتر شدن رو شاهد هستم وفتی من به خودم  سخت بگریم طبق این مسیر  که لاغر شدن واسونترین  کار دنیا هست عمل نکرده به خودم‌ تو هر بخش فشار اورده و اصلا این شکل درست نیست کلی برنامه راه رفتار  گفتار وعمل کرد هست  فقط خوداون فرد متوجه میشه تو بودن ادامه دادن اگاهی درستری کسب کردن‌ متوجه میشه که کودم بخش رو به شکلی داره اشتباه ازش استفاده میکنه و شکل درست رو کشف کنه که من به شخصه از هرکشف که توبخش خودشناسی و اشکل  کار رو متوجه میشم به خودم  کلی انرژی  خوب هدیه میدم‌تو جه میره سمت که چرا این  بخش رو درش چه اشکابی هست و به چه شکل اون برطر ف کنم واین‌ یی توانی خیلی خوبی در من ایجاد کرده و من‌ توامند شدم‌ برای برطر ف کردن درکنار  تناسب و کم‌ شدم وزن دارم

    برای دوستانی که به تناسب کامل میرسن  خوشحال هستم من به شخصه متوجه شدم‌ که وفتی دارم‌ دیدگاه رو مینویسم تو نوشتن هم از کلماتی استفاده کنم‌ که اول احساس خوب در خودم  و هم در خوانده  ایحاد کنه بد اصلا تو بخش فبلی نباشه در من حس مسیر فبل رو ایجاد نکنه 

    حتی تو خواندن دیدگاه هم باید توجه داشت که از چه فردی دیدگاه خوانده میشه 

   اون فرد موفقیت به چه شکل هست متوجه میشم ‌که  اون فرد به چه شکلی کاره کرده شاید بخش به کار من بیاد و من‌ نتیجه بهتری دریافت کنم 

   خدا پشت وپنا هتون یا حق حق نگه دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1403/04/19 17:25
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 830 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام به همگی دوستانم واستاد گرامی 

   اول از همه به دوست عزیزم گلی تبریک میگم وتحسینش میکنم که اینقدر نتایج عالی در کوتاه مدت گرفته و امیدوارم نتایجش ادامه دار باشه وزود از نتیجه ارضا نشه 

   منم یادمه بار اولی که دوره رو گرفتم هرروز تمرينات رو انجام میدادم خیلی حس خوبی داشتم غذام کم شده بود انتظار لاغری داشتم به دوره اعتماد داشتم شاید به خودم زیاد مطمئن نبودم ولی به دوره بیشتر مطمئن بودم اونموقع به نظر خودم مم خوب وزن وسایز کم کردم تو عکسها متوجه تغییرات میشدم با  گوشی خیلی مدل پایین تمرينات رو به سختی ولی باعشق تایپ میکردم اشتیاق خوبی داشتم هیجان زده بودم ترس هم داشتم که نتیجه نگیرم اشتباه من این بود که فکر میکردم تمام اضافه وزنم رو با دوره از دست میدم مثلا سی کیلو رو همون بار اول یا با دوره تکرار از دست میدم ولی نشد آگاهی‌هام ناقص بود درک کاملی نداشتم از دوره قدرت رو به دوره داده بودم چون اول دوره استاد گفته بود قویترین دوره لاغری هست دوره شون ولی در ادامه گفتن که شما قدرتمندین نه دوره قدرت رو به خودتون بدین ولی من خودم رو توانا نمیدیدم وندیدم دوره تکرار رو شروع کردم ولی نه با قدرت ونه منظم برآی همین نتایجم چشمگیر نشد وادامه دار نشد وشاید ثابت موند حسم از اینکه دوره رو منظم اجرا نکردم بد میشد دیگه تمرین ننوشتم برای دوره تکرار فایلهای جدید سایت رو دنبال میکردم ودوره رو پشت گو می‌انداختم 

   به نظرم مشکل من کمال گرایی بود اول چون درک درستی نداشتم وبعدش باری به هر جهت کار کردن دوره م هر دوره ای رو همون بار اول خوب انجام  میدم ولی بعدش دچار بی‌برنامگی میشدم تمرین کم مینویسم ومهمتر ازینکه من فکر میکردم دوره اثر جادویی داره مثل ورزش چربی میسوزونه من فکر میکردم قرار نیس من کاری بکنم دوره کارهارو میکنه چون اهل رژیم نبودم هیچ وقت ولی اهل ورزش بودم روزهایی که دوره رو گوش میدادم با حس خوب پرخوری میکردم چون فکر میکردم امروز گوش دادم دیگه غذا چاقم نمیکنه ذهنم اثر چاق کنندگی غذا رو میگیره  مثل روزهایی که ورزش میکردم و میومدم خونه بیشتر میخوردم چون ورزش کرده بودم وفکر میکردم چاق نمیشم .

   ولی به مرور یا گرفتم که عمل کنم درک کردم که باید عمل کنم با آموزش‌ها با فایل گوش دادن صرف لاغری به دست نمیاد شگفتی ساز نمیشی روند لاغری تکاملی هست باید هر تغییر کوچکم رو جشن بگیرم بنویسم تا رشد کنه ومهمتر اینکه باور کنم خودم رو باور کنم که میتونم نتیجه عالی بگیرم ولاغر بشم همانطور که بچه های دیگه گرفتن مثل مهرداد عزیز .

   من به نتایج مهرداد ایمان دارم والگوی خوب وعالی وباور پذیر برای من هستن بقیه دوستان رو هم باور دارم حتی استاد رو به اندازه ی آقای مهرداد باور نکردم چون فکر میکنم استاد،استاد هست با من فرق داره اون خیلی درجه اش بالاتره ولی خوب میدونم که عملگرایی استاد خیلی خوب بوده نه اینکه یک استعداد شگرف دیگه ای داشته باشن .

   من هنوز از خودم انتظار لاغری ندارم شاید حتی به خاطر کم کاری های خودم از دوره ها هم انتظارم کم شده و فکر می‌کنم خودم تنهایی باید لاغر بشم کمی احساس میکنم تنها شدم

    احساس میکنم دیگه خودم باید فکری به حالم بکنم باید فکر کنم دیگه دوره ای نیس حالا میخوای چه کار کنی الهام اونکارو انجام بده وقتی حس میکنم دوره ای نیس وندارمش بیشتر دوس دارم روی عملکردم کار کنم این حسم رو خوب میکنه یه جور محک زدن خودم. روی رفتارم بیشتر کار میکنم .

   میخوام فکر کنم الهام دیگه نه دوره ای هست نه رژیم نه ورزش چه کار میخوای بکنی الان تکلیف خودت رو با خودت مشخص کن خودتو مسخره کردی چهارساله داری درجا میزنی تازگی هاهم که حس چاقی پیدا کردی و داری به عقب برمیگردی تصمیم بگیر میخوای چه کار کنی 

   به نظرم انتظار لاغری داشتن خیلی مهمه انتظار لاغری سوخت جت لاغری ما هست هر موفقیتی اول باور وانتظار میخواد نه چیز دیگه باید انتظارت از خودت لاغری باشه تو انتظار لاغری تو نابود کردی الهام باید دوباره زنده اش کنی شاید قبل دوره نبود وشاید در دوره نتونستم به وجودش بیارم ولی الان نابود شده ولی من مطمئنم خداوند کمک خواهد کرد ومن انتظار لاغری رو در وجودم زنده میکنم وحفظش میکنم ولاغری رو جشن میگیرم.

   من از خودم انتظار لاغری دارم. 

   ویه چیز جالب استاد من وقتی متن اول فایل رو دیدن که نوشتین قانون انتظار همون لحظه فکر کردم محتوای فایل اینه که برای خواسته هاتون باید منتظر باشید وانتظار بکشید وعجله نکنید ویه لحظه خیلی حسم خوب شد قانون انتظار یعتی منتظر شدن 

   وحالا هم این به ذهنم رسيد منتظر هر چی باشی به سراغت میاد پس منتظر لاغری باش تا به سراغت بیاد 

   ممنونم استاد بابت فایلهای رایگان 

   راستش استاد من فایلهایی که می‌نویسید بهای استفاده ازون نوشتن دیدگاه هست حسم بد میشه و اون فایل رو نمیبینم تا دیدگاه ننویسم ولی این فایل رو دیدم بااینکه ننوشته بودین ولی با عشق دیدگاه نوشتم 

   اون حس آزادی رو از آدم میگیره وقتی احساس میکنی مجبوری بنویسی

   ببخشید حسم رو گفتم جسارت نشه 

   زنده باشيد 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام و درود
    انتظار باید باشه ولی اگه از حدش بگذره و خبری نشه یعنی محل ایستادن یا عمل کردن ما اشتباهه
    باید اصلاح کنیم
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مینا کریمیان
   1403/04/19 16:38
   مدت عضویت: 84 روز
   امتیاز کاربر: 620 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 32 کلمه

   سلام استاد 

   فایل امروز عالی بود.

   امروز مطالب مربوط به قانون انتظار را خواندم خیلی دوست داشتم چون خیلی وقت ها آنرا تجربه کرده بودم و حالا که آنرا خواندم برایم غریب نبود

   موفق باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1403/04/19 08:43
   مدت عضویت: 183 روز
   امتیاز کاربر: 5255 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 230 کلمه

   سلام بر استاد گرامی ..اول یه تشکر ویژه از خدای مهربون خودم دارم که به نیازم پاسخ داد ومنو به این سمت هدایت کرد .دوم بی نهایت از شما استاد گرامی بابت ارائه این فایل .وسوم با تشکر از خانم گلی .بابت آگاهی که به من دادن .استاد دقیقا من هم مثل دوستمون که نتیجه نمیگرفتن .هستم و حتی در مواقعی بر عکس نتیجه دادن مسیرم بوده قبلنا تا میدیدنم در مورد چاقی صحبت میکردن حالا دیگه با اسمس دادن در مورد اضافه وزنم  هم صحبت میکنن .خنده دارنیست؟؟؟ بارها فکر کردم چرا باید اینطور برخوردها رو تجربه کنم چرا نتیجه نمیگیرم ..والان جواب سوالم را گرفتم که من همیشه ترس از نتیجه عالی گرفتن داشتم در صورتیکه که باید توجهم روی متناسب شدن باشه ..استاد من دو مرحله از سرزمین لاغرها رو تهیه کردم و ۹۰ درصد تمرینها رو انجام دادم و الان فهمیدم که به قول دوستمون از اول تمرکزمون روی متناسب شدن باشه .وبه اون فکر کنیم ..استاد من چند روز پیش عروسی دعوت بودیم وقتی شام آوردن دقت کردم به رفتار اطر افیانم و موضوعی رو متوجه شدم اونایی که متناسب وشکیل بودن چنان با لذت غذاشونو میخوردن و هیچ ترسی نداشتن ولی بر عکس اونایی که چاق بودن با احتیاط وگاها ترس غذا میل میکردن واونجا بود که یاد حرفهای شما افتادم که میگفتید ذهن آدم حرف اولو میزنه .باید ذهنو پاکسازی کنیم با تشکر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم