0

لاغری با قانون جذب

اندازه متن

احتمالا جدیدترین روشی که برای لاغری ارائه شده است لاغری با قانون جذب است.

روشی که اگرچه بر مبنای استفاده از قدرت ذهن بنا نهاده شده است اما عده زیادی از آن مانند یک رژیم غذایی استفاده می کنند. از این رو نتیجه چندانی از این روش کسب نمی کنند.

اهمیت لاغر شدن

لاغری اغلب به عنوان معیاری برای زیبایی و تناسب اندام در نظر گرفته می‌شود، اما اهمیت آن فراتر از این‌هاست.

لاغر شدن فواید متعددی برای سلامتی جسمی و روانی دارد و می‌تواند به طور قابل توجهی کیفیت زندگی شما را ارتقا دهد.

لاغر شدن به طور چشمگیری می تواند خطر ابتلا به انواع بیماری ها را کاهش دهد.

به سلامت قلب و سیستم ایمنی بدن شما کمک می کند و همچنین باعث کاهش فشار به مفاصل، به خصوص مفصل زانو و لگن خواهد شد.

مبانی لاغری با ذهن

لاغر شدن باعث افزایش سطح انرژی بدن و موجب شکل گیری احساس شادابی و سرزندگی بیشتر خواهد شد.

لاغر شدن، می‌توانید کیفیت خواب شما را بهبود دهد و از خوابی عمیق و آرامش‌بخش بهره‌مند شوید.

لاغر شدن می‌تواند اعتماد به نفس شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد. زمانی که از ظاهر و اندام خود احساس رضایت بیشتری داشته باشید، عزت نفس شما نیز ارتقا می‌یابد.

لاغر شدن با کاهش سطح هورمون استرس (کورتیزول) در بدن مرتبط است. با کاهش وزن، می‌توانید سطح استرس و اضطراب خود را نیز کاهش دهید.

لاغر شدن در ذهن افراد چاق کار آسان نیست، اما اگر اشتیاق و انگیزه داشته باشید با استفاده از دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها می توانید در مدت زمان منطقی به وزن و سایز ایده آل خود دست پیدا کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که در این مسیر تنها نیستید و می‌توانید از کمک و حمایت مربی خصوصی لاغری نیز استفاده کنید.

با این حال، لازم به ذکر است که لاغر شدن برای همه افراد مهم نیست و تعریف “وزن ایده آل” می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. مهم ترین چیز این است که با بدن خود احساس راحتی و سلامتی داشته باشید.

قانون جذب

قانون جذب چیست؟

قانون جذب بر این اصل استوار است که افکار و باورهای ما، زندگی ما را شکل می‌دهند. به عبارت دیگر، هر آنچه را که به طور مداوم به آن فکر می‌کنیم و به آن باور داریم، به سمت خود جذب می‌کنیم.

در سال های اول آشنایی با قانون جذب تصور می کردم، قانون جذب روش یا تکنیکی است که با استفاده از آن می توانم مانند یک جادوگر هر تغییری که دوست دارم در زندگی خودم ایجاد کنم.

در حقیقت تصور نمی کردم که برای بهبود شرایط زندگی، من باید تغییر کنم بلکه نگرش من این بود که اگر رمز و راز قانون جذب را یاد بگریم به شکل معجزه وار شرایط من در زندگی تغییر خواهد کرد.

هرچه بیشتر در زمینه یادگیری و درک استفاده از قانون جذب پیش رفتم متوجه شدم که این قانون یا روش چیز جدیدی نیست که من باید آن را یاد بگیرم.

قانون جذب در واقع ویژگی یا امکانی است که خداوند در وجود همه انسانها قرار داده است مانند توانایی صحبت کردن یا توانایی یادگیری و دیگر توانایی های انسانی.

مساله اصلی این است که ما از این توانایی به ضرر خودمان استفاده می کنیم همانطور که بارها تجربه کرده اید از توانایی صحبت کردن تان به ضرر خود استفاده کرده اید یا از توانایی فکر کردن به شکلی استفاده کرده اید که در نهایت موجب نارضایتی و ضرر و زیان شما شده است.

قانون جذب هم دقیقا همچین شرایطی دارد.

همه انسانها به شکل پیش فرض در حال استفاده از این قانون برای شکل دادن به شرایط زندگی خود هستند اما اطلاعی از آن ندارند.

اطلاع نداشتن از این ویژگی انسانی سبب شده است که همه ما از آن به شکلی استفاده کنیم که موجب نارضایتی ما در زندگی شده است.

بنابراین یادگیری قانون جذب به این منظور که باید چیزی که نمی دانیم را بیاموزیم نیست بلکه چگونگی استفاده کردن صحیح از آن به شکلی که موجب رضایت و خوشنودی ما در زندگی شود را باید یاد بگیریم.

تست مجهز بودن به قانون جذب

یک راه حل ساده برای بررسی اینکه مجهز به قانون جذب هستید یا خیر وجود دارد. از این طریق می توانید مطمئن شوید که تا به امروز در حال استفاده از این قانون در زندگی روزمره خود بوده اید.

به این شکل مطمئن می شوید که از قبل مجهز به ویژگی قانون جذب در وجود خود بوده اید و اکنون فقط باید نحوه استفاده صحیح از آن را بیاموزید.

زندگی خود را بررسی کنید. مسائلی که در زندگی شما تکرار می شوند نشانگر استفاده شما از قانون جذب است.

هر موضوعی که در زندگی تان تکرار می شود به این معنی است که شما با استفاده از قانون جذب آن شرایط را به سمت زندگی خود جذب می کنید.

اگر در زندگی خود بارها با افرادی مواجه شده اید که نسبت به شما لطف و محبت ابراز داشته اند به این معنی است که شما از قانون جذب برای جذب این افراد به زندگی خود استفاده کرده اید.

اگر در زندگی خود بارها اجناب مختلف را با تخفیف های خوب خریداری کرده اید، شما از این قانون برای جذب تخفیف استفاده کرده اید.

اگر هر چند وقت یکبار وسیله ای را گم می کنید و هر بار باید انرژی زیادی برای پیدا کردن آن صرف کنید از قانون جذب برای تجربه این شرایط استفاده کرده اید.

اگر در رانندگی زیاد جریمه می شوید شما از قانون جذب برای قرار گرفتن در موقعیت جریمه شدن استفاده می کنید.

اگر در روابط با دیگران بارها به مشکل بر می خورید از این قانون برای جذب شرایط نامناسب عاطفی استفاده می کنید.

اگر به شکل مکرر بیماری را تجربه می کنید شما از این قانون برای جذب بیماری استفاده می کنید.

اگر بارها برای لاغر شدن از طریق روش های مختلف اقدام کرده اید و نتایج خوبی گرفته اید اما دوباره چاق شده اید شما از این قاون برای جذب شرایط چاقی به زندگی خود استفاده می کنید.

نکته جالب توجه اینکه ما در جنبه های مختلف زندگی همواره در حال استفاده و بکارگیری قانون جذب هستیم اما هیچ اطلاعی از چگونگی استفاده از آن یا عملکرد این قانون نداریم.

به همین دلیل است که در زندگی بسیاری از انسانها اتفاقات و شرایط نادلخواه بیشتر از شرایط دلخواه رخ می دهد چون به دلیل عدم اطلاع از چگونگه عمل کردن قانون جذب در بیشتر مواقع به شکلی از آن استفاده می کنیم که منجر به تجربه شرایط نادلخواه می شود.

بنابراین همه ما مجهز به این قانون هستیم و همیشه در حال استفاده از آن برای خلق شرایط زندگی خود هستیم و اکنون فقط کافی است چگونگی استفاده از این قانون را یاد بگیریم. به این صورت می توانیم شرایط زندگی خود در جنبه های مختلف را بهبود دهیم.

چاقی با قانون جذب

همه افراد چاق با استفاده نادرست از قانون جذب، شرایط چاقی را به زندگی خود جذب می کنند در حالی که به شکل فیزیکی برای لاغر شدن تلاش می کنند.

از آنجا که هیچ کار فیزیکی قادر به مقابله با قدرت قانون جذب نیست بنابراین مهم نیست چقدر برای لاغر شدن از طریق روش های مختلف تلاش می کنید چون در نهایت شما با استفاده از قدرت ذهن تان چاقی را به زندگی خود دعوت می کنید.

اساس کارکرد قانون جذب با استفاده از افکار است.

بیشترین افکاری که در ذهن انسان مرور می شود باعث فعال شدن قانون جذب برای ایجاد شرایط و موقعیت های مشابه با افکار هر انسان در زندگی او می شود.

به همین دلیل است که افراد یک خانواده با اینکه در یک خانه زندگی می کنند اما شرایط مختلف از نظر سلامتی، روابط، ثروت، تناسب اندام و …. را تجربه می کنند.

اگر اضافه وزن دارید به این دلیل است که منبع ذهن شما مملو از افکار و نگرش های چاق کننده ای است که منجر به فعال کردن قانون جذب برای ایجاد یا گسترش چاقی در جسم شما خواهد شد.

همه اطلاعات و نگرش هایی که از طریق والدین و اطرافیان درباره احتمال چاق شدن وارد ذهن شما شده است مواد اولیه چاق شدن در ذهن شما محسوب می شوند.

شما با استفاده از این اطلاعات به شکل مرور کردن باعث شده اید که از قانون جذب برای چاق شدن خود استفاده کنید بدون اینکه از این موضوع اطلاع داشته باشید.

البته افرادی که در سالها قبل به دلایل مختلف دوست داشته اند چاق شوند بهتر این موضوع را درک می کنند که چطور از طریق فکر کردن به چاقی باعث چاق شدن خود شده اند.

همه آنچه درباره تاثیر مواد غذایی بر چاقی وارد ذهن تان می شود در واقع خوراک قانون جذب برای گسترش چاقی در جسم شما می شوند.

افکار و نگرش هایی که درباره دلایل چاقی خود در ذهنتان ایجاد شده است مانند اینکه چاقی من بخاطر کم تحرکی است، چاقی من بخاطر پایین بودن سوخت و ساز بدن است و …. همه خوراک مناسب برای قانون جذب جهت گسترش چاقی در جسم شما می باشند.

هر آنچه درباره تناسب اندام می شنوید یا می بینید که در شما انتظار چاقی را ایجاد می کنند در واقع مواد اولیه یا خوراک مناسب برای قانون جذب هستند که منجر به گسترش یا تداووم چاقی در زندگی شما خواهند شد.

لاغری با قانون جذب

در دنیای پرشتاب امروز، بسیاری از افراد به دنبال راه‌هایی آسان و سریع برای لاغر شدن هستند. رژیم‌های غذایی سخت، برنامه‌های ورزشی طاقت‌فرسا و داروهای لاغری، همگی راه‌حل‌هایی به ظاهر کارآمد برای لاغر شدن هستند اما تجربه استفاده از این روش ها نشان می دهد که، برای بسیاری از افراد، کارآمد و مخصوصا پایدار نیستند.

آنچه استفاده از هر روشی برای لاغری را ناکارآمد می کند مجهز بودن ما به قانون جذب است.

استفاده از قانون جذب برای لاغری

برای تجربه لاغری با قانون جذب، باید بر روی ایجاد باورهای مثبت در مورد وزن و اندام خود تمرکز کنید. به جای اینکه دائماً به کمبودها و نقص‌های خود فکر کنید، باید بر نقاط قوت و زیبایی‌های اندام خود تمرکز کنید.

در اینجا چند نمونه از جملات تاکیدی مثبت که می‌توانید برای لاغری با قانون جذب از آنها استفاده کنید، آورده شده است:

 • من اندامی سالم و متناسب دارم.
 • من به بدنم عشق می‌ورزم و از آن مراقبت می‌کنم.
 • من هر روز انتخاب‌های غذایی سالمی انجام می‌دهم.
 • من به وزن ایده‌آل خود می‌رسم و آن را حفظ می‌کنم.

لازم به ذکر است که استفاده از این عبارت ها به شکلی که فقط به صورت جملات تکراری استفاده شوند تاثیری بر تغییر نگرش و بهبود استفاده از قانون جذب برای لاغری نخواهد داشت.

تنها زمانی می توانید لاغری با قانون جذب را تجربه کنید که این نگرش ها و موارد مشابه به باور و عقیده شما تبدیل شوند.

استفاده مؤثر از قانون جذب برای لاغری:

برای اینکه لاغری با قانون جذب را به شکل ساده تر و موثرتری تجربه کنید لازم است به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • نگرش های خود را عمیقاً باور داشته باشید:

برای اینکه قانون جذب به طور مؤثر عمل کند، باید به این نیرو در وجود خود عمیقاً باور داشته باشید. اگر فقط به عنوان یک ترفند ذهنی به آن نگاه کنید، نتیجه‌ای نخواهید گرفت.

زمانی که در مسیر لاغری با قانون جذب قرار می گیرید آنچه می شنوید و می بینید در تعارض با آنچه از قبل درباره لاغر شدن شنیده و تجربه کرده اید در تضاد قرار دارد بنابراین به راحتی می تواند شک و تردید نسبت به لاغری با قانون جذب در وجود شما ایجاد شود.

بنابراین برای کسب نتیجه عالی از لاغری با قانون جذب باید عمیقا به این روش و آنچه در آموزش های لاغری با ذهن دریافت می کنید اعتماد و اعتقاد راستین داشته باشید.

 • احساسات خود را درگیر کنید:

در شرح تاثیر احساس در لاغری با قانون جذب می توان به مثال تاثیر نمک در مزه دار کردن غذاها اشاره کرد.

حتما شنیده اید یا عقیده دارید که غذا باید خوش نمک باشد به همین صورت باید افکار و نگرش هایی که در مسیر لاغری با قانون جذب در خود ایجاد می کنید خوش احساس باشد.

ترکیب احساس با نگرش های جدید باعث تقویت و تشدید استفاده از قانون جذب برای لاغری می شود.

هنگامی که جملات تاکیدی را بیان می‌کنید یا از تجسم لاغر شدن استفاده می‌کنید، سعی کنید احساسات مثبت مانند شادی، عشق و سپاسگزاری برای لاغر شدن را در خود ایجاد کنید.

 • صبور باشید:

تغییر باورها و عادات زمان می‌برد. انتظار نداشته باشید که یک شبه به وزن ایده‌آل خود برسید.

نگرش بسیاری از افراد به لاغری با قانون جذب مانند رژیم گرفتن یا ورزش کردن برای لاغر شدن است. آنها انتظار دارند در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی از وزن آنها کاسته شود در صورتی که لاغری با قانون جذب با هر روشی دیگری برای لاغر شدن تفاوت دارد.

همانطور که هیچ فرد چاقی یک شبه و یک ماهه چاق نشده است بنابراین انتظار نداشته باشید که در مدت زمان کوتاهی لاغر شوید.

اما این نوید را به شما می دهم که لاغری با قانون جذب به مراتب سریع تر از چاق شدن با قانون جذب است.

تصور کنید وزنی که من در طی سی سال به جسم خود اضافه کرده بودم را در کمتر از ۳ سال کاهش دادم. لازم به ذکر است این نتیجه در لاغری با قانون جذب در شرایطی بود که هیچگونه تمرین یا آگاهی تدوین شده ای در اختیار من نبود و همه آنچه امروزه به صورت دوره های آموزشی در اختیار علاقمندان به لاغری با قانون جذب قرار گرفته است را با آزمون و خطا در طی مدت زمان طولانی کسب کرده ام.

بنابراین سرعت لاغر شدن در روش لاغری با قانون جذب به مراتب سریعتر و مهمتر از آن ماندگار تر از هر روشی دیگری می باشد.

 • اصلاح نگرش های محدود کننده

بسیاری از افراد دارای باورهای محدودکننده‌ای در مورد وزن و اندام خود هستند. این باورها می‌توانند مانند سدی در برابر تلاش‌های شما برای لاغری عمل کنند. شناسایی و از بین بردن این نگرش ها تاثیر فراوان بر آسان تر شدن و روان تر شدن مسیر لاغری با قانون جدب دارد.

در بخش رفع موانع ذهنی لاغر شدن بسیاری از نگرش های که در ذهن افراد چاق مانند مانع در مسیر لاغری با قانون جدب هستند شرح و چگونگی اصلاح آنها توضیح داده شده است.

سخن پایانی:

لاغری با قانون جذب یک روش قدرتمند و مؤثر برای رسیدن به تناسب اندام است. با استفاده از این روش، می‌توانید باورها و عادات خود را تغییر دهید و به وزن ایده‌آل خود برسید و از سلامتی و شادابی بیشتری در زندگی خود بهره‌مند شوید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.58 از 40 رای

https://tanasobefekri.net/?p=44557
13 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 887 کلمه

   به نام خالق مهربانم

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر

   ✓ قانون جذب ✓

   من خودم بسیار بسیار باور عمیقی نسبت به قانون جذب پیدا کردم از وقتی تو این مسیر هستم چون تمام سالهایی که خودم چاقی رو جذب کردم اومد جلو چشمام و متوجه شدم پس اینه ،پس افکار خودم باعث شد .

   از سن ۱۴سالگی شروع کردم به ورزش ،از ترس چاقی و چاقتر شدن ،همیشه تابستانها وقت بود و با شروع مدرسه بازم وقت چندانی برای ورزش کردن به صورت منظم نبود ، این هم خودش بازم انتظار چاقی رو در من ایجاد می کرد ،سالهای سال از مواد غذایی ترسیدم ، همیشه در حال تفکیک مواد غذایی بودم که کدوم ها چاق کننده هستند و کدوم ها نیستند .من همیشه با ترسی که از مواد غذایی ، چربی غذاها،شیرینی جات ، کم تحرکی و ورزش نکردن داشتم ، چاقی رو جذب کردم ،چون همیشه بهش فکر کردم و طبق قانون جذب ، افکار به اجسام تبدیل میشن .بخاطر ترس از چاقی رشته ی تربیت بدنی رو انتخاب کردم ،سالها از ترس چاقی جسمم رو تحت فشار قرار دادم ، اذیتش کردم ،بخاطر این همه فرمول اشتباهی که در مورد چاقی و لاغری در ذهنم بود ،مربی شدم و بازم فشار بیشتری رو به جسمم دادم ، به زوور وادارش کردم بیشتر تلاش کنه ، این همه ورزش قدرتی ، هوازی ،استقامتی رو انجام دادم .هیچ وقت یادم نمیره که موقع امتحانات دانشگاه بود ،یکدفعه تصمیم گرفتم رژیم بگیرم ، قند رو همه جوره حذف کرده بودم از زندگیم و باعث شد فشارم بیوفته ، خیلی کار اشتباهی بود ، تو یه شهر غریب ، تو یه خونه با کلی پله ،داشتم میرفتم امتحان ،طبقه ی ۳ بودم که فشارم افتاد و خدا رحم کرد از اون همه پله نجات پیدا کردم ،خیلی سختی کشیدم بخاطر ترس از چاقی و رژیم های زیادی رو امتحان کردم که مدت کوتاهی لاغر میشدم و دوباره وزن برمیگشت .

   اوج داستان چاقی من در دوران بارداری ام بود ،بسیار نگران بودم که من دیگه کم کم نمیتونم این ۹ ماه رو اونجوری که سالها ورزش سخت انجام دادم انجام بدم و این همه افکار منفی و ترس از چاقی  خودش ۲۵کیلو وزن ایجاد کرد در من ، بعد اونم که ۲ سال شیردهی اصلا وقت چندانی نداشتم و چون باورم این بود که تنها راه لاغرشدن ورزش سخت و رژیم هست پس وزن چندانی کم نکردم .

   شکر خدا الان حدودا ۲سال نیم هست که با سایت تناسب فکری آشنا شدم و مطمئنم هیچ راه صحیحی غیر از لاغری با ذهن برای لاغر شدن وجود ندارد پس باید همین مسیر رو با عشق ادامه بدم .

   اما الان شکر خدا کلی نتایج عالی گرفتم با وجود این سایت با ارزش.

   ۱_ ترس از مواد غذایی در من خیلی خیلی کم شده .یعنی آرامشی که الان موقع خوردن دارم ۳۴ سال نداشتم و همیشه با استرس  نگرانی ، حسرت و عذاب وجدان خوردم .۲_حرص و ولع خوردن در من به حداقل رسیده ،شکر خدا .۳_این آرامش درونی کن الان دارم ، سالها نداشتم و شاید فقط افرادی که مدتها در این سایت بودن این حرف من رو متوجه بشن ، که چقدر آرامشمون بیشتر شده در مقایسه با قبل ورودمون به سایت .۴_اعتماد به نفسم بسیار بیشتر شده .۵_عذت نفسم خیلی خیلی بالا رفته و عاشق خودمم .۶_ ارتباطم با همه خوبه و با هیچ کسی مشکلی ندارم .۷_ در برخورد با مسائل زندگی بسیار رلکس برخورد می کنم و اصلا بخاطر اشتباه دیگران خودم و افکارم رو اذیت نمی کنم تا جایی که بتونم .۸_ خوردن مواد غذایی به عنوان لذت بسیار کمتر شده در من .۹_از دیدن هر چیز مثبتی مثل تناسب اندام دیگران ، ثروتمندی دیگران و… احساس خوبی دارم ،براش خوشحالم و با خودم میگم من هم می تونم چون اون شخص تونسته .۱۰_برای تمام نعمت هایی که دارم و دریافت کردم در این سالها سپاسگذار خداوند مهربانم هستم و یادگرفتم شکرگذاری کنم ،همیشه با خودم میگم شکر نعمت، نعمتت افزون کند و …۱۱_تونستم این قدرت رو بدست بیارم که افکار منفی رو رها کنم ،مثبت اندیش شدم شمر خدا .۱۲_ وقتی مشکلی برای کسانی پیش میاد که دوستشون دارم ، سعی میکنم اول خودم رو کنترل کنم و بعد اگر کاری از دستم بر بیاد مثل دلداری دادن و امید دادن بهشون انجام میدم .۱۳_ مهارت کنترل ذهن رو پیدا کردم .

   ۱۴_عاشق داشته هام هستم .۱۵_میل به خوردن در من کمتر شده .۱۶_تعریف و تمجید از مواد غذایی در من بسیار کم شدن در حالی که قبلا بسیار در موردشون میگفتم و همین باعث جذب خودم به خوردن بیشتر میشد .۱۷_ پیغام سیری رو دریافت میکنم و یه لحظه از خوردم دست میکشم .۱۸_ من همیشه در حال یادگیری آگاهی های جدید برای لاغرشدن هستم و دارم با افکار جدیدم که لاغرکننده هستند لاغری رو جذب میکنم .

   ۱۹_من افراد متناسب رو الگوی خودم قرار دادم و همیشه هر جایی که میرم از توجه و تمرکز روی  افراد چاق منصرف میشم و بجاش توجه به افراد متناسب میکنم .

   ۲۰_ برای خودم ارزش قائلم و وقت میزارم تا به مهمترین تصمیم زندگیم که تناسب اندام ایده آلم هست برسم .

   ✓من اندامی سالم و متناسب دارم.

   ✓من به بدنم عشق می‌ورزم و از آن مراقبت می‌کنم.

   ✓من هر روز انتخاب‌های غذایی سالمی انجام می‌دهم.

   ✓من به وزن ایده‌آل خود می‌رسم و آن را حفظ می‌کنم.

   استاد گرامیم سپاسگذارم برای فایلهای عالیتون و امیدوارم همیشه با عشق ادامه بدید و در کنار خانواده سلامت و شاد باشید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 20 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 20 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نتایج عالی و اشتیاق شما برای ادامه دادن لذت بردم
    مبارکتون باشه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 17 کلمه

     ممنونم استاد عزیزم ،

     سپاسگذارم برای پاسختون و بیشتر کردن انگیزه ی من برای ادامه دادن ،

     خدا نگهدارتون.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,629 کلمه

                        بنام خدایی که آگاهی را آفرید 

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد فایل قانون جذب بارها گوش دادم نکات مهمش هم نوشتم واقعا ما قانون جذب بلد هستیم چطور وقتی هی چاق و چاقتر می‌شدیم از قانون جذب استفاده می‌کردیم هر وقت میرفتیم روی ترازو عدد ترازو می‌دیدیم چقدر ناراحت می‌شدیم بعد از چند روز به اون عدد عادت میکردیم این دفعه انتظار وزن بالاتر داشتیم هی در ذهنمون مرور میشد الان شدم ۶۰ کیلو نکنه بشم ۶۱ کیلو  هر روز این افکار در ذهن خود مرور می‌کردیم این ترس در ما بیشتر و بیشتر می‌شد تا بلاخره ۶۱ جذب میگردیم چند روز برای ۶۱ ناراحت بودیم این دفعه نگران ۶۲ کیلو داشتیم چند روز یا هفته این نگرانی ادامه داشت ترس داشتیم نکنه بشیم ۶۳ بالاخره ۶۳ و ۶۴ و…رو جذب می‌کردیم و این روند ادامه داشت 

   الان درک میکنم بیماری رو هم جذب میکردم اون روزا سرگیجه بود بعدش بی‌حالی و کسلی رو داشتم خوب بعد از سرم و آمپول اینا طبیعی بود این بیماری بود اما فکرش در من کم نمیشد ترس از سرگیجه ادامه داشت و بازم این اتفاق می‌افتاد این بار میگفتم بی‌حالی چند روز طول کشید هی بیماری هی بی‌حالی جذب میکردم تا روزی میشد که یه سرگیجه سه هفته بی‌حالی داشت من فقط روی تخت یا نهایتا در پذیرایی افتاده بودم تا کسی یه لقمه نونی یه آبی یه قرصی به من بده 

   خداروشکر اینا گذشت من متوجه شدم خداوند شفا میده شنیدم که نباید درباره بیماری صحبت کنم فکر کنم به کسی بگم و باید توجه ام از بیماری بردارم به شفا الهی بدم دیگه به بیماری فکر نمیکردم بیمار بودم ولی میگفتم خدا شفا میده به شفا فکر میکردم خداروشکر امروز بهتر از دیروز شدم خدارو شکر حالم امروز از دیروز بهتر و…و همین روند باعث شد این دفعه کم کم شفا رو جذب کنم و تجربه و زندگیش کنم 

   من ایمان دارم که قانون جذب ما بلد هستیم و ایمان دارم که قانون جذب قانون خداوند و در تمام انسانها وجود داره یک توانایی مثل قدرت تصور قدرت تجسم مثل اعتماد به نفس مثل استعداد یه توانایی که در من وجود داره بستگی داره من چطور ازش استفاده میکنم 

   اگر تمام توجهم بذارم روی منفی ها اتفاقات بد زشتی‌ها مثلا اتفاقاتی مشابه اینها رو جذب میکنم وارد زندگیم میشه و تجربش میکنم 

   من ایمان دارم هر چیزی که من بهش توجه کنم تبدیل میشه به افکار در من وقتی من افکار در ذهنم مرور کنم تکرار کنم تبدیل میشه به زندگی من و من اونو تجربش میکنم حالا هر چیزی میخواد باشه میتونه سلامتی و شفا الهی باشه میتونه بیماری باشه میتونه ثروت باشه میتونه فقر باشه میتونه شادی باشه میتونه غم باشه همشو خودم جذب میکنم 

   چاقی هم جذب من چه افکاری درباره چاقی دارم اونا باعث میشن من چاقی رو جذب کنم مثلا دارم پیتزا میخورم از طرفی دلم خیلی میخواد پیتزا بخورم از طرفی ذهنم میگه میدونی چقدر کالری داره از طرفی نمیتونم نخورم و میخورم  و افکار بیشتر میشن خوردی همش خوردی نوشابه هم خوردی اینا فکر باعث چاقی میشه و من چاقی بیشتر با همین افکارهام جذب میکنم 

   وخداروشکر میکنم که من هیچ کدام از این افکار الان درباره خوردن پیتزا نوشابه فست فود ندارم در صورتی که من بشدت ترس داشتم از خوردن فست فود عقیده داشتم فست فود آدم چاق میکنه شنیده بودم و همین شنیدها  همین عقایدشان باعث جذب چاقی بیشتر من میشدن .

   و خداروشکر الان با خیال راحت هر چیزی میخورم گاهی میشه که موقع خواب گرسنه میشم دو تا ساندویج نون و پنیر میخورم که برابر با یه نون تافتون با یه تیکه ۵ سانت در ۵ سانت پنیر میخورم بعدش مسواک میزنم میخوابم بدون هیچ فکری که در دهنم مرور بشه خوب منم اولش اینجوری نبودم جرات داشتم ساعت ۸ یا ۹ شب به بعد چیزی بخورم گلی افکار در ذهنم مرور میشد که اون غذا هر چیزی که بود کوفتم می‌کرد با کلی عذاب وجدان

   استاد من چند روز پیش رفتم باغ اتفاقا یادم رفت گوشیم ببرم به همسرم گفتم برم بیارم گفت ولش کن تا ظهر برمیگردیم 

   خوب رفتیم باغ همسرم میخواست  باغ آب بده اینو نگفتم همون جا گفتم توکل به خدا خدایا دیوی میخواستم برم بردارم نگذاشت من رفتم باغ همسرم رفت دنبال آب خیلی با من فاصله نداشت ولی صدای من بهش نمی‌رسید صبح زود بود میترسیدم باغ ما هم دقیقا پای گوه میترسیدم حیوانی بیاد همون جا سه تا نفس شکمی انجام دادم درست و حسابی هم نه خدای درونم احساس کردم دیگه آرام شدم 

   اول رفتم آلبالو بچینم یکم چیدم سالم پر نشد یادم افتاد دخترم گفت گوجه سبز بچین چند تا درخت هست که گوجه سبز جنگلی داره ریز اما برسه کرم دار میشن و خیلی سال بود میوه نمی‌داد اما امسال قدرت خدا خیلی میوه داشت 

   طوری که آدم به عظمت خدا پی می‌برد از طرفی برگ داشت از طرفی مثل قورمه گوجه سبز خدایا شکرت برای این نعمت منم هواسم پرت شد به خودم درسم عظمت خدا میوه سپاسگزاری شاید همه اینها نیم ساعت نشد همسرم اومد 

   ولی خیلی لدت بخش بود این یادم افتاد گفتم بگم از خوبیهای رفتن باغ تعریف کنم ربطی به درس امروز شاید نداشته باشه که داره من با توجه کردن به خدای درونم  احساس خوب خیال راحت که تنها نیستم جذب کردم با آرامش کارهام انجام دادم 

   الان بیشتر درک میکنم وقتی یه چیزی مسئله‌ای رفتار شخصی اتفاقی موضوعی در زندگیم تکرار میشه به‌خاطر اینکه خودم جذبش کردم خودم بهش خیلی توجه کردم درباره اش با خودم فکر کردم به اطرافیانم گفتم  دربارش کلی صحبت کردم و بدین وسیله من اون اتفاق یا رفتار ناخوشایند و.‌‌رو جذب کردم 

   اگر یادتون باشه گفتم همسر من به دخترم خیلی پول می‌داد به من نمی‌داد  منم بشدت ناراحت بودم کلی این موضوع ذهن منو درگیر خودش می‌کرد  ای بابا هر چی بگم انگار نه انگار بچه رو لوس نمیکنن این دختر پس فردا باید یه خانواده رو اداره کنه  آخه یه بچه آنقدر پول میخواد چکار ببین ببین آنقدر بهش پول دادی دنبال چیزهای غیر ضروری اون وقت من نمیتونم چیزهای ضروری برای خودم بخرم اینا همش توجه به بدی‌ها بود در نتیجه جذب این رفتار 

   بعد من تصمیم گرفتم کمتر به این موضوع توجه کنم در نتیجه تصمیم گرفتم این اتفاق دیگه جذب نکنم  تصمیم گرفتم کمتر توجه کنم خداوند هم کمکم می‌کرد دیگه خیلی اتفاق نمیتفتاد که همسرم جلوی من به دخترم پول بده منم تمرین‌های خودم انجام می‌دادم وقتی میدیدم توجه من کمتر شد یعنی جذب کردن اون رفتار در من کمتر شد 

   نهایتا الان اون رفتار تکرار میشه ولی اون روزا خیلی زیاد تکرار میشد الان کمتر یا حداقل جلوی چشمان من نیست کارت به کارت میکنه من متوجه نمیشم  یعنی من دیگه اون اتفاق جذب نمیکنم خدارو شکر 

   من در روابط مشکل دارم از وقتی پدرم اون رفتار داشت همسرم خیلی رفتارش با من بد شد الان متوجه شدم خودم دارم بهش توجه میکنم اینکه وقتی کسی زنگ میزنه همسرم باشه جواب تلفن نمیدم بعدا عذر خواهی میکنم این یعنی من دارم هنوز اون اتفاق جذب میکنم  اینکه سعی میکنم کمتر برم شهرستان اینم یعنی من هنوز دارم اون اتفاق جذب میکنم 

   و میخوام این شرایط این روابط تغییرش بدم این دفعه هر وقت هر کسی حرف زنگ زد جواب میدم یا میرم شهرستان اینکه فکر بدی نمیکنم که عه الان که دارم میرم شهرستان نکنه پدرم با مادرم ببینم نکنه به من بگن شب بمون بیا خونه ما من چی باید بگم اینا رو نمیکنم تا این رفتار تموم بشه 

   دیگه ترس ندارم همسرم چه رفتاری خواهد داشت همش من دارم قبلش پیش بینی میکنم یه جورایی قبلا دارم اتفاقات رو برای خودم جذب میکنم یا رقم میزنم که خدایا من میخوام برم شهرستان چه اتفاقاتی برای من رخ بده 

   اینو هم درک کردم اگر کسی پولدار اما در عوض بیمار یا بچه اش مثلا فلج هیچ ربطی به هم ندارن اینا هر کدام یه واحد یا یک اتفاق جدا از هم هستن وقتی کنار هم قرار میگیرن ما فکر می‌کنیم بهم ربط دارن اما در اصل ربط ندارن اون شخص در جنبه ثروت خیلی خوب تونسته از قانون جذب از توانایی فکر کردن که خداوند در وجودش قرار داده استفاده کنه و پیشرفت‌های چشمگیری تجربه کنه خدایا شکرت 

   اما در جنبه‌ای دیگه زندگیش مثل بیماری خودش یا بیماری فرزندش نتونسته از قانون جذب بخوبی استفاده کنه و الان در اون جنبها مشکل داره 

   و الان درک کردم هر موضوعی که در زندگیم تکرار بشه یعنی من دارم اونو به سمت خودم جذب میکنم یعنی من دارم بهش توجه میکنم به اون موضوعی که در زندگیم وجود داره مثلا بیکاری دربارش فکر میکنم خدایا من شغل ندارم که درآمد ازش کسب کنم منم پول نیاز دارم نمیتونم همش به همسرم بکم منت بکشم شاید به من پول بده و…با این کار دارم بهش توجه میکنم در نتیجه اتفاقاتی رخ میده که همسرم تمایلی به پول دادن به من نداشته باشه منم به پول نیاز دارم برم بوتیک لبای که دوست دارم سایز من هست داشته باشه نتونم بخرم با این افکار دارم بیکاری بیشتر رو برای خودم جذب میکنم بی پولی بیشتر دارم برای خودم جذب میکنم دارم خودم همزمان میکنم با اتفاقاتی که باعث میشن من بگم ای بابا اگر پول داشتم اینو میتونستم بخرم 

   استاد یه قسمت از این فایل متوجه نشدم گفتید ما به نیرویی در وجودمون داریم که ازش داریم استفاده می‌کنیم برای جذب چاقی بیشتر آنان هم باید همون نیرو استفاده کنیم برای متناسب شدن منظورتون خدای درون نمونه 

   اینم می‌پذیرم هیچ نیروی بیرونی مثل ورزش رژیم و…نمیتونه جایگزین افکار چاقی من بشه افکار چاقی رو فقط و فقط میشه با جایگزین کردن افکار چاقی با افکار لاغری تغییر دادو نتایج فراتر از انتظار تجربه و زندگی کرد 

   استاد من عاشق فگقانون جذب هستم آنقدر دوست دارم درباره هاتون حذب بیشتر بدونم مخصوصا الان که متوجه شدم قانون جذب مثل یکی از ویژگی‌های انسانهاست که خداوند برای اونها قرار داده تا مسیر صحیح زندگی پیدا کنن جلو برن کم کم زندگیشونو دگر گون کنن خدایا شکرت .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ط.ه
   1403/04/18 01:35
   مدت عضویت: 186 روز
   امتیاز کاربر: 5330 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   به نام خدای بزرگ 

   با سپاس از استاد عطاروشن 

   ما هر چی در زندگی داریم جذب گردیم ولی نمیدونیم چطور جذب شده بعضی هارو خودمون میدونستیم با قانون جذبه بعضی هارو با قانون جذب که اطلاعی نداشتیم 

   من خودم بارها در مورد چاقی باورهای اشتباه رو جذب کردم و میگفتم من هر چی میخورم چاق میشم میگفتم به خواهرم من اگر تمام عمرم رژیم نبودم الان صد کیلو بودم چون سوخت و ساز ندارم و از این حرفا ولی در زندگیم محل زندگیم یا محل کارم رو میخواستم و جذب کردم و همونطور شد ولی این دوتا رو دوست داشتم و جذب کردم 

   قانون جذب خیلی قویه خیلی باید مراقب باشیم چه چیزی رو جذب میکنیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1403/04/17 12:06
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 976 کلمه

   سلام برخدایی عزیز ومهربان

   سلام خدمت استاد محترم وهمه دوستان هم مسیر 

   وفتی من‌ تو این مسیر  به شناخت این قانون رسیدم و دارم به شکرخدایی عزیزم‌ تو هرجنبه بهش نگاه میکنم‌ کلی تغییر خوب روبه خودم‌ هدیه میدم جون با شناخت این قانون اول متوجه شدم این قانون توجسم هر بنده هست  بکله کلی قانون به انواع مختلف به شکلهای دیگه توکل جهان هست اون به شکل طبیعی خودش به فرمان خدایی عزیزم بودن تو جه به هیج عوامل بیرون نداره به شکلی عالی کارش انجام میده وفصلها وسالها طی شده ادامه داشته به اینده هم خواهد رسید  

   انسان جون قدرت توجه رو داره این قانون درباره انسان کلی فرق داره جون ایحاد احساس میکنه وایحاد احساس انتظار و به وجود میاره تو هربخش اون انتظار نتیجه اون  اینده اون وفرد رو تشکیل میده

    اگه من درحال حاضر فردی متناسب نیستم دلیلش مال امروزم‌ نیست دلیلش مال افکار کل سالهای زندگی من  هست جون توجه کلا تو بخش چاقی بودن و روشهای برطرف کردن  نتیجه احساس هم طبق قانون جذب به من  برکشت کرده ازمن دور نشد اون شد جاقی. جون

    زیاد به این موضوع توجه داشتم زمانی زیادی تو این بخش بودم ونتیجه شکلی جسم من بود

   حالا دارم توبخش لاغری هم کسب اگاهی خوب داشتم وهم  تحلیل و هم رفتار وعمل کرد و حسم خوب انتظارم  نتیجه وازاون زمان یی سال خوردی ی که گذشته داره کم‌ کم‌ نتیجه بزرگ بزرگتر میشه وجسم من داره  تناسب ارام ارام رو دریافت میکنه در نتیجه اگه همین زمان من کل توجه هست تناسب این تناسب دراینده  طبق قانون جذب در وجودم من هست

    چون من‌ اینده از همین امروزهای خودم دارم میسازم  جون بهش توجه دارم   من همین امروزن هست که من کل تو جه گذاشتن تو بخش لاغری نتیجه واینده من هر روزم تشکیل میده این جیزی عجیب قریبی نیست 

   جون من  یاد گرفتن تو هربخش این‌ توجه و احساس من هست که نتیجه برای من  رقم میزته  اگه احساس خوب باشه نتیجه اون حس به من میرسه واگه احساسن بد باشه نتیجه اون دریافت میکنم حالا میخواد تو بخش تناسب سلامتی رابطه ارتباط با اطراف و حتی تو بخش خداشناس هم به همین شکل هست جنان این قانون کنارهم جیده میشه به شکلی عالی با تحلیل متوجه عمل کرد برای خودم  شدم  که جقدر این قانون وسعت عملی داره تویی بخش نیست این از اگاهی خوب استادهست که من‌ متوجه این قانون کاربردی تو هربخش دار میشن هنراموزش اسون راحت ایشون هست که امروزم  یی تخلیل عالی برای خودم  توبخش رابطه احساس ایحاد   اشد که برای خودن کلی شگفتی ساخت

    این کشف کردنهای من  چنان انکیزه من  زیادمیکنه که ازادامه دادن کلی لذت به من میده این هنر من فبلا اصلا به هیج عنوان نداشتن وفتی به شک تسلیم واقعی شدم هدایتشرن   به این‌ مسیر  هیج شناختی از هیج قانونی رو واقعا نداشتم  

   حالا که درباره این قوانین صحبت میکنم خودم دریافت این اگاهی کلی تعجب دارم که جطورتواستم به شکر خدایی عزیزم به این اسونی این قانون رو یادگرفته توکل جنبه های زتدگیم واون احرایی کنم و نتیجه بزرگی تو کل بخشهای زندگی من داره رقم میخوره  فقط  به تناسب تنها ختم نمشه امید که درست درک گرده باشمو انقدر شادی درک امروزم برای زیبا دلچسب هست من‌کلی توبخش سخاوت ازیی گل درس گرفتم که متوجه شدم چقدر یی گیاه  به جشم ساده با عمل کردن تو قانون خداوند  ک۶ددورتش قرار داره چتان سخاوت بخشش رو برای من  اجرا کرده که خودم  از تحلیلش حال دلم عالی بود عالتر شد 

    من توجیاط منزلم تو باعچه گل  درخت میوه  چندتایی دازم دارم  دوتا گل کاغذی دارم‌که حدود ۱۱ سالی هست که توباغجه منزلم‌ هست تو این همه سال زمان‌گل دهی این‌گل تو فصل  تابستان اخرهای  تیر همین زمان شروع به گلی دهی داشت سال فبل من‌ تغییرات تو کود این‌ گیاه دادم به طور عجبی برای سال اول تواول بهار شروع به گل دادن اون تو مقدار بسیار زیاد که هیچ‌گل کاغذی  تو محل ما اصلا هیچ‌ گلی نداد  اول توحیاط  این گل افشانی رو انجام دادم کل دلی من  شاد کرد قد کشید تا ارتفاع ۶ متری بالا رفت ایوزن  شد تو حیاط گل فراواتی تحویل من داد وبد گل گلهاش ریخت وفتی چند ماه فبل باد تندی شدید وزدید  این‌گیاه خودش  روی نرده خونه همسایهدانداخت که شکل پیچهای بلند خودش بالا برد  به شکل تاقه نصرت خودش روی نرده خونه همسایه شکل داد  توحیایط،منزل من هم که همسر سیم‌کشید بود  توحیاط جلوی در پارکنیک  همین رفتار رو انجام  دادن‌تو سطح پاینتر که حیاط یی تاق نصرت برای جشم‌ من ایحاد کرد اول کمی من گفتم حیف شد دیگه گلهاش نخواهم دید  بیشترش تو گوجه خواهد بود کمترش  تو حیایط  حالا گیاه هم داره گل میده واون به مقدار زیاد هم ازسخاوتش هم حیاط پزاز گل هست تازه جلوی در پارکنیگ که دررفت امد ازیز . تاقه نصرت گلهای کاغذی رعد شده کلی کیف میکنم  هم تو سر دیوار  ازد بیرون گوجه فابل دیدن وشده که کلی حال تماشا کننده روخوب میکنه اول هر روزم با دیدنش تو کیف میکنم‌ شاهد بودن  که توکوجه هر فردی که رعد میشه از تماشایی این گیاه لذت مبره این بخش سخاوت گیاه هست که من تحلیل رفتار این‌گیاه طبق قانون که خداوند در وحودش قرارداده حس کردن  بهش رسیدم تازه رور گذشته متوجه شدم تو گوجه ما با گیاه من‌ دو تا خونه با فاصله جند خونه  واین صحنه زیبا در گوچه ایجاد کرده که افرد بیشتر لذت ببرن از تکرار دیدن  وجالبتر  هردو گیاه هم رنک‌ هستن این هم زمانی هم رنکی صحنه قشنگتری رو تو محیط رقم زده  ولی فبل فقط اون یی گل دادن تنها میدم وهیج از این حرکات این‌ گیاه متوحه نمبشدنم فقط دوستش داشتم همین 

    این یعنی دنیای تغیبر برای  من‌ لذت بیشتر بردن از این نگاه کردن  وتوجه به اطرفم که حسن دورنش عالتری بشه وانتظارم هم توبخش خوبش باشه پس فقط تونگاه قانون جذب همش به چاق ولاغر ی ربط نداره توخیلی جنبه جواب میده  

   خدا پشت وپنا هتون یا حق حق نگه  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1403/04/17 08:28
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 790 کلمه

   سلام استاد 

   آشنایی با قانون جذب را چندین سال قبل شنیده بودم و یکبار فیلم دوبله شده ی راز هم را دیدم و خیلی از صحبتها درفیلم راز برایم جالب و جذاب بود و الان متوجه میشوم که قدیمها هم به نوعی ازاین قانون باخبر بودند که میگفتند نباید زیاد به چیزی توجه و فکر کرد چون دقیقا ان اتفاق برای تو نیز رخ خواهد داد و به قولی بهش میگفتند منایی نکن تا به ان مبتلا نشوی 

   من با آگاهی از این قانون متوجه شدم وقتی از چیزی بدت بیاد و زیاد به ان موضوع فکر کنی که به ان گرفتار نشوی چون توجه به ان فکر کردیم و ان موضوع را درذهن خودمان تصویر برداری و مرور کردیم و چون ذهن اصل و بدل را ازهم تشخیص نمیدهد دقیقا همین اتفاق برای ما رخ خواهد داد مثل چاقی چون وقتی الان هم برای رویایی با مواد غذایی با خودمان تکرار کنیم من هرچی بخورم به مغز و بدنم دستور میدهم ان را برای من به سلامتی و تندرستی تبدیل کنه چون در پیش فرض ذهن ما هنوز به چاقی فکر میکنیم این مواد غذایی مارا چاق میکند ولی افراد متناسب ذره ای این فکر که درموقع خوردن چی باید بگویند و یا به چه چیز فکر کنند را ندارند بدن به صورت پیش فرض غذا را دربدنشان به انرژی تبدیل میکند .

   من باید این جملات را به صورت باور درذهن خودم ثبت کنم نه کلمات تکراری و بدون توجه به مفهوم کلمات 

    0  من اندامی سالم و متناسب دارم.

   • من به بدنم عشق می‌ورزم و از آن مراقبت می‌کنم.
   • من هر روز انتخاب‌های غذایی سالمی انجام می‌دهم.
   • من به وزن ایده‌آل خود می‌رسم و آن را حفظ می‌کنم.
   • و یا فکر کردن به اتفاقات گذشته و پیش بینی برای انجام اتفاقات براساس فکر و نظریه گذشته دقیقا چیزی برای ما اتفاق میافتد که از ان ترس داریم و حتی ان را دوست نداریم درحالی که این اگاهی را نداریم که این اتفاقات را خودم با فکر کردن جذب کردم و ان را به بدشانسی و حتی سرنوشت از قبل نوشته شده توسط خداوند ربط میدهیم

   در زندگی ما خیلی از اتفاقات میافتد و ان مربوط به نقطه جذب میشود . 

   درمورد بچه دار شدن من از خانواده ای هستم که خدارا شکر همه  بانوان بچه دار میشوند با اینکه چاق هستند من وقتی ازدواج کردم چون چاق بودم و خانواده همسرم متناسب و بعضی از خانمهای متناسب ان طایفه بچه دار نشده بودند به من گوشزد شد که زود بچه دار شوم و من اصلا توجهی نکردم چون خانواده ما همه بچه داشتند و الان خدارا شکر 4 فرزند سالم و صالح دارم و این را میدانم که این مورداز نقطه جذب که طایفه ما همه بچه دار میشوند بدست امده و یا درمورد ادامه تحصیل – کسب و کار- خوشبخت بودن دخترها چون خدارا شکر درطایفه ی ما طلاق خیلی کم است چون اعتقاد داریم دخترهای ما همه خوشبخت میشوند واصلابه طلاق و یا زندگی بد فکر نمیکنیم – قانون جذب بیشتر مثل یک اهن ربای قوی عمل میکنه ما به هرچیز فکر کنیم ان را به سوی خودمان جذب میکنیم پس باید الان با توجه به این اگاهی همیشه احساس خود را خوب و شاد نگه داریم تا همیشه شاد و سالم زندگی کنیم و از زندگی دراین دنیا لذت ببریم – من برای ارتقای شغلی درمحیط کارم باید بیشتر روی نقاط مثبت خودم کار کنم و آینده ی شغلی خوب را برای خودم ترسیم کنم تا کم کم شرایط این ارتقا برای من بوجود بیاید و من بتوانم به ان دست پیدا کنم .

   برای رسیدن به نقطه جذب باید شرایط ذیل را رعایت کنیم 

   1- نگرش خود را عمیقا باور داشته باشیم 

   یعنی درمورد هر اتفاقی عمیقا ان باور را قبول داشته باشیم و دچار شک و تردید نشویم و با تصمیم قاطع نسبت به موضوع فکر کنیم من عمیقا این باور را قبول دارم که فقط از مسیر تناسب ذهن متناسب خواهم شد 

   2- احساست خود را درگیر کنید 

    ما درطول روز خیلی چیزها را میبینم ولی چیزهایی در ذهن ما ثبت و تصویر برداری میشود که با احساسات ما ادغام شده باشد پس باید بسیار به این موضوع اهمیت بدهیم که احساس خود را خوب نگه داریم تا اتفاقات با تصویر خوب درذهن ما ثبت و مرور شود نه با احساس بد و تصویرات بد 

   3- صبور باشیم 

   تغییر عادات و باورها در هر شرایطی نیاز به زمان دارد تا تکامل پیدا کند پس با عجله کردن و ایجاد استرس و احساس بد مانع رسیدن به هدفمان نشویم چون استرس احساس را بد و یاس و ناامیدی را درما زیاد میکند 

   4- اصلاح نگرش محدود کننده 

   بسیاری از باورها و نگرشها اشتباه است و ما باید ابتدا  سعی کنیم باورهای اشتباه در ذهن را شناسایی کنیم و برای رفع این موانع اقدام کنیم تا هرچه سریعتر به این اهداف دست پیدا کنیم مثل من به صورت ارثی چاق هستم و….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1403/04/17 08:19
   مدت عضویت: 334 روز
   امتیاز کاربر: 11115 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 442 کلمه

   به نام خالق مهربان❤️

   با سلام خدمت استاد گرانقدرم و هم مسیران گرامی🌹

   قانون جذب یکی از مهمترین و قویترین قوانین جهان هستی است که تاثیر به سزایی در رسیدن ما به خواسته هایمان و حتی آنچه را که نمی‌خواهیم دارد و ستون اصلی قانون جذب افکار ماست که حالت ارتعاشی دارند و به هر چه بیشتر فکر و توجه کنیم می‌شود فکر غالب ما و شروع می‌کند به جذب کردن انرژی های مشابه خود و وقتی فکر ما با انرژی های مشابه به هم وصل می‌شوند تبدیل میشوند به یک تودهٔ انرژی و هرچقدر ما بیشتر روی این افکار متمرکز شویم این تودهٔ انرژی فشرده تر میشود و به شکل ماده در می آید و در دنیای مادی خلق می‌شود پس ما با متمرکز کردن نیروی درونمون روی چیزی که بیشتر در حال فکر کردن به آن هستیم سبب جذب آن میشویم بنابراین ما موجودات ارتعاشی هستیم که دائماً در حال جذب افکار غالب مان هستیم البته افکاری که بتوانند احساس ما را درگیر خودشان کنند و وقتی این افکار را در ذهن مان مرتب تکرار و مرور میکنیم ذهن ما شروع می‌کند به برنامه ریزی کردن و ساختن تصاویری برحسب فکر غالب ما و مغز ما بعد از دریافت این تصاویر ما را در شرایط و همزمانی هایی قرار میدهد که آن فکر غالب را جذب و تجربه کنیم و اگر از جذب خودمون راضی نیستیم به این معنی است که از قدرت جذب خودمان بصورت درست استفاده نمی‌کنیم بنابراین اگر می‌بینیم با اینکه عاشق لاغری هستیم اما روز به روز چاقتر میشویم این نشانگر این است که ما توجه وافکار غالبمان به سمت چاقی است برای همین چاقی را بیشتر از لاغری جذب میکنیم و مهمترین عاملی که سبب خنثی شدن نیروی جذب در ما میشود عجله کردن است که با ایجاد ترس در ما سبب نرسیدن و دور شدن ما از خواسته مان می‌شود و این پیام را از طرف ما به نیروی قدرتمند الهی می‌دهد که ما از جذب و خلق این خواسته منصرف شدیم به همین خاطر است که وقتی در مسیر دریافت خواسته مان در حال حرکت هستیم باید استمرار داشته باشیم و ادامه دهیم 

   یکی از فیلم های معروف در مورد قانون جذب فیلم علاءالدین و چراغ جادوست و جادو در اصل همان قدرت بی نهایت درون ماست که سبب جذب و خلق هر آنچه که به آن فکر و توجه میکنیم می‌شود و آنجا که علاءالدین برای بدست آوردن آرزویش شروع می‌کند به پاک کردن و دست کشیدن روی چراغ جادو،نماد تکرار و استمرار در راه خلق خواسته اش است پس ما برای جذب هر چیزی باید صبور باشیم و مشتاقانه ادامه دهیم

   بسیار از استاد مهربانم ممنونم که همیشه به فکر رشد آگاهی در ما هستند🌹❤️🌹❤️🌹❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/04/16 12:28
   مدت عضویت: 65 روز
   امتیاز کاربر: 12240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 307 کلمه

   سلام و درود برا ستاد بزرگوار که هر روز با شنیدن و دیدن فایلهای فوق العاده و ارزشمند ایشون به آگاهی بیشتری در مورد شگفتیهایی که درونم هست پی میبرم ودر موردش تفکر میکنم ونگرشم نسبت به خودم و دنیای پیرامونم تغییر میکند

   استاد به نظر من قانون جذب آنقدرها هم پیچیده نیست چون در روند زندکی همه افراد هست مثلا فکر کردن به اتفاقات روز مره هر آدمی میشه تفکرات ذهنش و جذبش می‌کنه و به صورت رویداد براش اتفاق خواهد افتاد .

   یادم میاد در بچگی وقتی مثلا یه اتفاق ناگواری برای یه اقوام میفتاد و من همش ازش حرف میزدم و بهش فکر میکردم و ناراحت میشدم مادر من بهم میگفت بهش زیاد فکر نکن چون برای خودت هم اتفاق میفته ومن نمی‌دونستم این حرف ایشون چه معنایی داره ولی همیشه توذهنم مونده بود که مثلا دلسوزی کردن برای دیگران وزیاد فکر کردن در موردش برای من هم همون اتفاق پیش میاد 

   بعد از ورود به دوره لاغری اطلاعات زیادی در این مورد کسب کردم وقتی بهش فکر میکنم میبینم که دقیقا همینطور هست یعنی روند زندکی هر شخصی همونی میشه که داعم بهش فکر می‌کنه ودر ذهنش بزرگ‌نمایی می‌کنه واز آنجایی که انسان در جذب موارد منفی بیشتر توانا هست اکثرا دچار اتفاقا ت ناخوشایند در زندکی خودمون هستیم ودررانتظار وقایع ناگوار وهمه این ناملایمات رو از چشم خداوند میبینیم و به شانس و قسمت ربطش میدهیم من در گذشته بارها شاهد این بودم که اگر در مورد یه مسعله ای در زندکی مثبت فکر میکردم 

   دقیقا به دلخواه من اون کار درست میشد و الان به قدرت ذهنم بیشتر ایمان آوردم وباور کردم که یقینا  همون حسی که درون ما هست خروجی ش هم همون میشه ذهن هر انسانی بسیار قدرتمند هست نمیتونه با افکار درست و عمل کردن بهش به تمام خواسته های خودش برسه  از شما استاد عزیز سپاسگزارم برای آگاهی دادن به من

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اکبر
   1403/04/16 11:53
   مدت عضویت: 341 روز
   امتیاز کاربر: 1575 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 88 کلمه

   سلام براستاد عزیز وهمراهان 

   دقیقا وقتی بعضی اوقات فکر میکنی که من دیگه فول فول هستم وهمه چیزروبعداز چندسال درمسیرتناسب بلدم و استادشدم بهو یه فایل جدید و یک آگاهی مثل همین فایل یک تلنگر عجیب ایجاد میکنه که خیر  این خبرا نیست 

   باخودت میگی ای بابا  کلا اشتباه فکر میکردی وخوبیش اینه که اگر چه مثل بازی ماروپله میری سر خط ولی یادمیگیری که راه وروش درست واصولی چیه ودوباره تلاش وتلاش برای ادامه دادن وماندن وپیشرفت کردن عالی بود استادعزیزوگرانقدر عجب درکی عجب آگاهیه نابی سپاس بی کران 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بتول احمدی
   1403/04/16 11:49
   مدت عضویت: 79 روز
   امتیاز کاربر: 2675 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   من با جذب بهترین زندگی واسه خودم تشکیل دادم پس با جذب بهترین و زیبا تزیین میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آینا
   1403/04/16 11:22
   مدت عضویت: 1246 روز
   امتیاز کاربر: 27069 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 200 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان همراه

   سالهای زیادی در صدد ،درک قانون جذب بودم،از

    کتاب‌های کاترین پانذر شروع کردم،رسیدم به کتاب‌های

    متعدد از نویسندگان مطرح،وچقدر از دید خودم تلاش 

   میکردم ، میخونم،مینوشتم.تمرین زیاد ،مدیتیشن های

    مختلف ….،ولی دریغ از درک معنای اصلی…

   تا اینکه بصورت معجزه بقول استاد هدایت شدم به

    سایت،و از طریق فایلها و تلاش استاد  تازه معنای جذب

    رو درک کردم..

   یعنی اول تک،تک،فرمول‌های غلط و اشتباه حک شده در

    ذهنم توسط خانواده،بزرگترها،رسانه ها،

    دکترها،دوستان،مدرسین…رو به کمک استاد شناسایی

    کردم،و چون از آغاز خلقت توسط خدای مهربان،

    ،فرمول‌های صحیح در ما تعبییه شده،سریع تونستم،

    حقیقت رو بپذیرم،و تازه درک کنم که جریان چیه؟

   واز این رو از استادم نهایت تشکر و سپاسگزاری رو دارم.

   و جالب اینه که من متناسب و در سایز ۳۸ بودم وارد این

    سایت شدم،به خیال اینکه فقط شکمم تخت و صاف بشه

   و بعد حدودا چهارسال هر روز ساعتی رو در این فضای

    آموزشی در حال یادگیری هستم..و با اطمینان میگم که

    این جز،روتین برنامه همیشگی من شده و خواهد بود.

   و در این فایل جدیدمشاهده کردم که استاد،واقعا کل

    قانون جذب رو بصورت واضح و ساده  و روشن بیان کردند.

   امیدوارم که این آگاهی‌های درست به کل مردم جهان

    برسه و با درک اونها، شاهد جهانی پر از آرامش ،دوستی

   و رسیدن به خواسته ها و اهداف ،وصلح در جهان باشیم.

   آمییییین

   استاد همواره سپاسگزارتون هستم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا آقچه لو
   1403/04/16 11:03
   مدت عضویت: 47 روز
   امتیاز کاربر: 1490 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 349 کلمه

   به نام خداوند جان و دل 

   سلام خدمت شما بزرگوار و همه عزیزان من فعلا مطلب را خوندم و فایل را هنوز گوش نکردم ولی مطلب نوشته شده در این صفحه واقعا عالی بود و ارزش بارها بارها خواندن و نوشتن را دارد همچنین لاغری با قانون جذب واقعا عالی هست . چه جمله جالبی نوشته بودید که شما قدرت و نیروی قانون جذب را دارید و فقط به عنوان یک ترفند ذهنی بهش نگاه نکنید بلکه این قدرت در وجود شما هست خب واقعا هم همینه مثلا بخوام چند نمونه از قانون جذب را در زندگی خودم مثال بزنم من گذشته همیشه تجسم میکردم که موقعیتی پیش بیاد که اکثر اوقات تنها باشم و با گذشت زمان و ازدواج شوهر من اکثر وقتها سرکار هست و من زمان زیادی را تنها سپری میکنم که این بیشتر اوقات عالی هست البته گاهی هم باعث ناراحتی میشود.خب من قانون جذب را خیلی قبول دارم بخصوص بعد از گذشتن دوره دوازده قدم لاغری که خیلی رفتارهای غذاییم بهتر و بهتر شده و امیدوارم که وزن و اندام ایده آلم را بدست بیاورم شاید باورتون نشه ولی من همش چهل روز هست که از این آگاهی ها استفاده میکنم و کلی تغییر در رفتار و نگرشم بوجود اومده و یک کیلو هم وزن کم کردم خدا را شکر 

   من حالا یدونه پیشنهاد دارم لطفاً یک فایل با صدای خودتون ضبط کنید با موزیک بی کلام یا هرچی و ذهن ما را به حالت آلفا ببرید و در آن حالت تجسم لاغری درموردش صحبت کنید تا ما بتوانیم راحت تر و بهتر تجسم کنیم البته من میدونم که ما در هر لحظه در حال استفاده از قانون جذب و قدرت تجسم هستیم اما میدونم اینطور فایل هم تاثیر بسیار زیادی دارد اگر برای مدت طولانی هر روز حداقل یکبار آن را انجام بدهیم امیدوارم متوجه شده باشید که چجور فایلی را میگویم چون خودم نمی‌دونم که نوشته ام چقدر واضح هست خب حالا بگذریم و من از شما سپاسگزارم بابت این فایل های. رایگان و زیبا و خداوند را بابت هدایت من به این فایل ها بسیار زیاد سپاسگزارم خداجونم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم