0

چرا به آرزوهام نمی رسم

چرا به آرزوهام نمی رسم
اندازه متن

در زندگی آرزوهای زیادی داشتم که هرچه تلاش می کردم نشانه یا امیدی برای تحقق آنها مشاهده نمی کردم در حالی که انسان های زیادی را می دیدم که سالهاست صاحب آرزوهای من هستند.

اینکه چرا به آرزوهام نمی رسم خیلی ذهن مرا مشغول کرده بود.

آرزوهای من چیست

در دوران نوجوانی تصور می کردم آرزو کردن همان دعاهایی هستند که برای سلامتی پدر و مادرم در روضه و مراسمات از خداوند طلب می کنم یا اینکه از خدا می خواستم مرا به بهشت ببرد و از این خواسته هایی که همه از سر ترس و وحشت از خدا و زندگی بود.

وقتی بزرگتر شدم و با مشکل چاقی مواجه شدم تقریبا مهمترین آرزو و دعای من لاغر شدن بود. دعایی که نه تنها مستجاب نمی شد بلکه هر سال چاق تر هم می شدم.

رفتن سر کار دولتی، ازدواج کردن، پول دار شدن، برنده شدن در قرعه کشی و …. انواع آرزوهای من در دوران بزرگسالی بود.

هرچه بزرگتر می شدم آروزهای جدیدی به لیست آرزوهای قبلی من اضافه می شد در حالی که بسیاری از آرزوهای قبلی برآورده نشده بودند.

البته این نگرش در ذهن من بود که آرزوها قرار نیست برآورده شوند و فقط آرزو هستند و این نگرش به خاطر شنیده های من از اطرافیان بود. هزاران بار شنیده بودم که آرزو بر جوانان عیب نیست و تصور می کردم که این ضرب المثل به این معنی است که وقتی جوان هستی از سر نادانی و کم تجربه بودن آرزو می کنی و نمی دانی که آرزوها برآورده نخواهند شد.

سال های زیادی از عمرم با این نگرش سپری شد و باور کرده بودم که قرار نیست خواسته های من برآورده شوند و آرزوها فقط در حد حرف و رویاهای دست نیافتنی باقی می مانند.

به لطف خدا در سن سی و چهار سالگی با موضوع قانون جذب و فیلم معروف راز آشنا شدم و برای اولین بار در زندگیم با این موضوع مواجه شدم که آرزوهای ما به واقعیت تبدیل می شوند.

گرچه آن زمان شنیدن این صحبت ها برای من عجیب و دور از واقعیت بود اما به امید اینکه شاید آرزوی لاغر شدن من برآورده شود تصمیم گرفتم این صحبت ها را باور کرده و به آنها اهمیت دهم.

موانع رسیدن به آرزوها

چرا به آرزوهام نمی رسم

بعد از اینکه تصمیم گرفتم گفته های فیلم راز و کتاب های متنوعی که در حوزه موفقیت می خواندم را باور کنم این موضوع که اگر رسیدن به آرزوها امکان پذیر است پس چرا من به آرزوهام نمی رسم.

کشف دلیل اینکه چرا خیلی از انسانها و همچنین من به آرزوهام نمی رسم برای من خیلی مهمتر از رسیدن به آرزوهای چندساله ام شده بود چرا که می دانستم اگر دلیل اینکه چرا من به آرزوم نمی رسم را پیدا کنم نه تنها به آرزوهای انباشته شده از سال ها قبل خود می رسم بلکه به هرآنچه در آینده آرزو کنم خواهم رسید.

سال ها روی این موضوع تحقیق کردم و تمرینات ذهنی متعدد انجام دادم و برخی دلایل برای اینکه چرا من به آرزوهام نمی رسم را پیدا کردم اما این دلایل جنبه شخصی داشت و نمی تونست بعنوان اصل و اساس نرسیدن به خواسته ها برای همه انسان ها مورد توجه قرار بگیرد.

هرچه بیشتر دلایل شخصی برای اینکه چرا من به آرزوهام نمی رسم را پیدا کردم اصل و اساس نرسیدن به آرزوها برای من واضح تر شد و آن وجود موانع ذهنی برای رسیدن به آرزوها بود.

موانع ذهنی

موانع ذهنی نرسیدن به آرزوها

در دنیای واقعی موانع به شکل فیزیکی وجود دارند. به عنوان مثال سد می تواند مانع عبور آب شود، شیشه مانع عبور هوا می شود اما نور را از خود عبور می دهد.

دیوار مانع عبور هوا، نور و جدا کننده محیط می باشد.

هر مانعی در دنیای مادی به شکل خاص خود باعث ایجاد تغییر در محیط پیرامون خود می شود اما موانع ذهنی در عین حالی که دیده نمی شوند اما به طریق مختلف مانع حرکت انسان و رسیدن به آرزوها می شوند.

موانع ذهنی بر خلاف موانع دنیای مادی شکل یکسان ندارند به این معنی که دیوار در همه جای دنیا به شکل دیوار و شرایط فیزیکی و تعریف مشابه دارد اما موانع ذهنی برای هر فرد تعریف و تاثیر خاص خودش را دارد.

برای درک بهتر این موضوع اگر امکان یا شرایط رسیدن به یک خواسته را از افراد مختلف سوال کنیم پاسخ های متفاوتی دریافت می کنید. به این شکل که هر فردی بنا به نگرش و دلایل منطقی که در ذهنش دارد درباره رسیدن یا نرسیدن به آن آرزو توضیح می دهد.

در مثال مشابه می توان به موضوع لاغر شدن اشاره کرد که اگر از افراد متناسب درباره لاغر شدن سوال کنید هیچ مانعی در ذهن خود برای متناسب بودن ندارند اما افراد چاق دلایل مختلف برای چاق بودن و لاغر نشدن دارند.

سال های زیادی از عمرم با چاقی گذشت و در تمام این سالها مهمترین آرزوی من لاغر شدن بود و علیرغم تلاش فراوان برای تحقق رویای لاغری هرگز لاغر نشدم و همیشه این سوال در ذهنم بود که چرا من به آرزوم نمی رسم.

تفاوت نگرش افراد درباره رسیدن به یک خواسته یا نرسیدن به آن فقط به دلیل تفاوت در نگرش و آگاهی ذهن افراد درباره آن خواسته یا آرزوست.

بنابراین چه در مورد لاغر شدن و چه رسیدن به هر خواسته ای در زندگی باید به این نکته توجه کرد که چه آگاهی و نگرشی درباره رسیدن به آن خواسته در ذهن خود دارید و زمانی که به ان خواسته فکر می کنید به تحقق آن خواسته و احساس خوب مواجه شدن با آن فکر می کنید یا به موانع و چگونگی رسیدن به آن خواسته فکر می کنید.

افکاری که در لحظه فکر کردن به هر خواسته ای در ذهن شما مرور می شود نمایانگر موانع رسیدن به خواسته ها یا انتظار رسیدن به آن است. شناسایی افکاری که در ذهن خود مرور می کنید منشاء شکل گیری این سوال است که چرا به آرزوهام نمی رسم.

بنابراین اگر می خواهید برای ابهام ذهنی چرا به آرزوهام نمی رسم پاسخ مناسب پیدا کنید و هر خواسته ای که دارید را در زندگی خود محقق کنید، قدم اول و مهمترین قدم این است که: ابتدا محتوایی ذهن خود را بررسی کنید و ببینید که آیا آنچه در ذهن خود درباره رسیدن به آن خواسته مرور می کنید در جهت رسیدن و ایجاد انتظار برای تحقق آن خواسته است یا در جهت ایجاد موانع نامرعی اما به شدت تاثیر گذار در مسیر رسیدن به خواسته ها که در نهایت منجر به نرسیدن به خواسته ها می شود است.

چطور و چگونه

مهمترین مانع ذهنی

همانطور که گفته شد موانع ذهنی برای افراد مختلف متفاوت است و نمی توان لیستی از موانع ذهنی نرسیدن به آرزوها تعیین کرد که اگر آنها را برطرف کنیم به خواسته های خود می رسیم چون هر فرد با توجه به آنچه از گذشته در ذهن خود ذخیره کرده است درباره رسیدن یا نرسیدن به آرزوهای خود در ذهنم افکار متنوعی را مرور می کند که شناسایی این افکار فقط توسط خود فرد میسر و قابل انجام خواهد بود.

اما به دلیل شباهت محیط زندگی انسان ها و تشابه آگاهی های وارد شده به ذهن در جنبه های مختلف زندگی می توان برخی از موانع ذهنی مشترک در ذهن افراد را شناسایی کرد که اصلاح آنها تاثیر به سزایی در تغییر روند تحقق خواسته ها ایجاد خواهد کرد.

یکی از مهمترین موانع ذهنی مشترک در انسانها (مانع ذهنی چطور و چگونه) است.

همه افراد به محض مواجه شدن با خواسته ها در ذهن خود با اولین مانع در ذهن خود برخورد می کنند که آن فکر کردن به چطور و چگونگی تحقق خواسته هاست.

زمانی که شما به چطور و چگونه تحقق هر خواسته ای فکر کنید در حقیقت در حال بلندتر کردن مانع ذهنی چطور و چگونه هستید که مانند دیواری میان شما و خواسته تان قرار می گیرد و در این شرایط هرچقدر که برای تحقق خواسته های خود تلاش کنید همیشه این مانع بین شما و تحقق خواسته تان وجود خواهد داشت و مانع تحقق خواسته های شما می شود.

تفاوتی ندارد خواسته شما در زندگی چیست. آرزوی لاغر شدن داشته باشید یا آرزوی ثروتمند شدن هیچ تفاوتی ندارد مهم این است که چه افکار و نگرشی درباره رسیدن لاغری یا ثروتمند شدن دارید.

اگر همواره درباره چطور و چگونه لاغر شدن یا ثروتمند شدن فکر می کنید به جای تمرکز بر رسیدن و تقویت خلاقیت خود برای اجرای ایده های همسو با تحقق خواسته ها بر دلایل و عوامل ذهنی که به شما اثبات می کند لاغر یا ثروتمند نخواهید شد متمرکز شده اید.

رهایی از فکر کردن به چطور و چگونگه رسیدن به خواسته ها و آرزو ها مهمترین قدم برای تغییر روند تحقق رویاهایتان در زندگی می باشد.

راه حل رسیدن به خواسته ها

بهترین کاری که برای تغییر روند رسیدن به هر خواسته ای می توان انجام داد توقف فکر کردن به چطور و چگونه رسیدن به آن خواسته است.

در حالت عادی نمی توان به سادگی از شر این افکار خود را خلاص کرد چون ذهن را نمی توان خاموش کرد ولی می توان با انتخاب افکار مناسب همسو با تحقق خواسته ها به شکل موثر جلوی مرور شدن افکار مرتبط با چطور و چگونه رسیدن به خواسته ها را متوقف کرد.

داشتن برنامه منظم برای توجه کردن و دنبال کردن آگاهی های مناسب که به شما امید و انگیزه تحقق و رسیدن به آرزوهایتان را می دهد یکی از ساده ترین اقدامات برای تغییر روند تحقق آرزوهاست.

اگر رویای شما لاغر شدن است استفاده از محتوای آموزشی سایت تناسب فکری به شکل منظم و روزانه، انجام تمرینات و موضوعات مطرح شده در هر فایل آموزشی، خواندن دیدگاه های دیگران برای اینکه ذهن خود را در فضای تحقق آن خواسته قرار دهید از موثرترین اقدامات برای تغییر روند تحقق آرزوی لاغری می باشد.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.37 از 43 رای

https://tanasobefekri.net/?p=41278
برچسب ها:
4 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار صالحه
   1402/07/02 21:32
   مدت عضویت: 244 روز
   امتیاز کاربر: 29865 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 543 کلمه

   سلام برخدایی مهربان ودوست داشتنی خودم

   سلام بر استاد وهمه دوستان 

   اگه موانع  ذهنی  هودم اصلاح کنم خودبه خود لاغر میشم 

   چرا وچه دلیل من لاغر نشدم جون دائم توفکر چطور وچگونه 

   بود همیسه تمرکز روی این بخش خلاثهمیشد درحقیقت مغزم رو دیوانه میکردم‌ونمیزاستم کارش روبکنه برای خودم جایتعجب بود هست که هم برایچاقزوهپبرایلاغرسدن چون تومغزقدرتمندهست  که اینه کاره رو انجام  ‌میده ولی من خودم اون به ابن شکل  شناسایی نداشتم به اندازه چندین کامیون یا شاید بیشتر ولی توش اطلاع اشتباه درباره چاقی ولاغری پر گررم هی رژیم میگیرم که لاغر بشم پس تکلیف این همه اطلاع اشتباه چی  میشه چرا فبول دارم‌که من فابل گوش برم لاغر میشم اره با مدرک ودلیل اره لاغر میشم چون برای من شد مگه من چه کاری رو به کارهای فبلی اضافه  کردم  مگه من جزو دیدن نگاه گردن بهفایلهای وتحلیل یلدگیری روداستم هیچ ورزشی هیچ رژیمی وهیچ شک تروید به خودم راه ندادم چون شگ تردید باعث چاقی میسه چون اون نمیزاره که لاغر بشیم چون من ترس نداشتم کم کم اون ترس هم بهش اضافه میشه شنیدن تر دیدکه نکنه چاق  بشم 

   وفتی تودورهام هستم اصلا درهنگام مصرف غذا دیگه هیچ توجه به نوع وانداره وحتی مواد تشکیلی دهنده سرخ شده ته دیگ ساعت  مقدار خلاصه هر جیزی که من رو توچاقی کم میکرد رو به کناری گذاشتم‌پس وفتی اون دیوانگی که به مغزم میدادم رو برطرف گردم‌اون ارام راحت اسوده با مواد غذایی  

   برخورددارم چوم ارامش دارام فکرم هم بهتر کاره میکنه 

    وبدنم‌جواب این ارامش  رو میده ومن لاغر میشم دوست داشتن  با اهمیت داشتن‌کلی فرق داره

    چون برای ‌اهمیت داره چون لاغر شدن ازمهم ترین کارهای زندگی من هست حتی برام  انقدره ارزش داره که حتی پول دادم‌که گوشبم رو تازه ونو کنم که اردوره ام عقب نمونم حتی هدخترم گفتم بین خرید جارو برقی ریو یی وسیله که کارم رو توخونه داری خیلی راحت میکنه رو با سایت مقایسه کردم به دخترم‌گفتم‌بین‌خریداون جارو برقی که دچارمشکل شده  وکارم باهاش سخت شده وتناسب فکری بدون تردیدباقوت فلب فقط فقط تناسب فکری چون نظافت خونه برام مهم  هست ولی تناسب فکری در  درجه  اول این اهمیت قرار داره 

   من روزگذشته گوشی تازه خرید دخترم اون ریست کرده بود برای من وفتی پیام‌امد که این گوشی اعتباره نداده دخترم خیلی استرس ونگرانی گرفت که نکنه خریده اشتباهی کرده ولی من برغلاف گذشته بقدری اسون راحت به دخترم میگفتم  به خودت استرس نده ارام ودوباره   انجام بده نگران نباش درست میشه ولی اون داشت باعجله ونگرانی درعمل کردمغز داشت اختلال ایجاد میکرد ولی من کاملا در خونسردی داشتم ‌اون  ارام میکردم  برای من عحول که این مشکل ۹ ماه فبلا اتفاق  می افتادم هجوم  افکار متفی وچطور  وجکونه این مشکل برطرف کنم ‌زمان ازخودم میگرفتم  ومعزم  رو  دچار اختلال میکردم وراهکاردرست به خودم نمیدادم ولی امروز خودم ارم ‌بودم اصلا نگرانی نداشتم  داشتم دخترم روهم ارام ‌میگرد که درست فکر کاره کنه وبعداز ظهر با شرکت تماس گرفت اون گفتم مشکل نیست تا یی هفته اینده درست میشه ودخترم به من گفت که شرکت جی گفته بهش گفتم استرس داشتن افکار رو خراب میکنه  راهکارخوب از ما می گیره  با این کاره ما مغز خودمون رو دراین شکل دیوانه کرده از عمل گردش دور میکنیم‌اون دچار اختلال میکنم ‌ولی درارامش هم راهکار به خودمون میدیم وهم درست فکرمینیم درنتیجه بهتر مشکل حل میکنیم 

   خدا پشت و  پنا  هتون  یاحق  خق  نگه  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/06/26 00:08
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 16901 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 975 کلمه

   به نام خدای مهربانم که هر لحظه هادی و حامی من هست .

   چقدر این عبارت مغزت رو دیوانه نکن  در این فایل که بارها استاد به زبان اوردن برای من  تلنگر خوبی بود و به دلم نشست    و  چقدر استاد قشنگتر گفتن که هرگز  با اما و اگر  و چطور اون مغزت  رو دیوانه نکن (چون من خودم چند وقت پیش که در شرایط زیاد جالب روحی نبودم  با غدانخوردن طولانی مدت  وزن زیادی کم کردم و برای همین یکم باورهای خوبم دوباره اسیب دیدن و یکم منفی بافم فعال شده که اگر میخوای لاعر بشی باید عدا نخوری و الان مدتی هست که اون قضیه برطرف شده  و خدا رو شکر دوباره  حال روحیم   خوب شده و غدا  خوردنم در شرایط عادی مثل قبل از این ماجرا شده یکم اما دیگه یکم حس  ترس و نگرانی برم داشته و هرچیزی میخورم حس چاقی بهم دست میده و همش میگم الان چاق میشم و همش میگم چطور با این عذا خوردن الانم باید لاغر بشم نه انتظارم از خودم یکم تعییر کرده و  همش میگم  اگر چاق بشم چی و ….. و فکر میکنم به شدت نیاز دارم اساسی از اول روی دوره ها کار کنم چون فرمول نخوردن مساوی هست با لاغری و خوردن مساوی هست با چاقی در ذهنم دوباره جان گرفته چون خودم همین یکی دو ماه پیش به صورت ناخواسته تجربه ایی از این فرمول داشتم )و بعد اینکه  . واقعا مثال استاد برام خوب بود که میگفت دیدی وقتی جایی از بدن ما زخم میشه ما نمیگیم حالا چطور خوب بشه یا اینکه نمیگم چطور  باید چی کنم که لاغر بشم نه خود من بارها جایی از بدنم اسیب دیده و اما خیلی راحت بدون نگرانی اون اسیب جسمی خوب شده  اما همینجا  بازم باید اعتراف کنم منکه  در همین دوماه پیش که درگیر یه قضیه ی خاصی بودم و از شدت درگیری فکری  و بدو بدوها و یکم استرس و ناراحتی اصلا من غدا نمیخوردم و خیلی لاغر شده بودم و خودم متوجه نبودم تا اینکه بعد از کلی زمان که خدا رو شکر قضیه برطرف شد همه که من رو میدیدن  میگفتن چقدر لاغر شدی و …و بعد خودم از روی لباسها متوجه میشدم بله چقدر لباسهام برام گشاد شدن و انگشترم ازاد شده و … اما اینقدر گفتم امکان نداره در این وزن بمانم اخه چطور وزنم اینقدر پایین بمونه در حالی که خوردنم دوباره عادی  شده بود و مثل گذشته میخوردم اینقدر گفتم امکان نداره من در اون لاغری بمونم که مغزم رو به قول استاد دیوانه کردم و فکر کنم دوباره شدم همون سایز و وزن قبلی البته دقیق نمیدونم اما از روی لباسها میگم و هنوزم که هنوزه خیلی وقتها میگم با این خوردن چطور لاغر بشم نه نمیشه باورهای خوبم که تمام این مدت روی اونها کار کرده بودم یکم حس میکنم دچار افت شدن و من باید با شروع مجدد فایلهای دوره این افتها رو از بین ببرم  خصوصا که افراد نزدیک و سطح بالا که در اطرافم هستن همه دارن با ورزش و رژیم وزنهای عالی کم میکنن و من بارها میگم نه چرا تو هیچ کاری که  نمیکنی و تازه بیشتر از قبل هم میخوری پس  حتما  وزنت دوباره برمیگرده اما دوباره با خودم حرف میزنم  مگه حالا دخترم و همسرم و یا فلانی که متناسب هست ایا کار خاصی انجلم میده که لاغر هست ؟؟

    اگر نه پس تو هم با همین غدا خوردن میتونی به راحتی لاغر بشی   

    پس همینجا میخوام به بچه های سایت و استاد  بگم من هم که سالها هست در میسرم چون مدتی  هست که یکم به نسبت گدشته کمتر میام داخل سایت و یه شرایط خاص داشتم  سریع این افکار منفی به سمت من حمله کردن  و   میخوان ارامش ذهنی من رو بگیرن و میخوان بارها بگن تو نمیتونی بدون هیچ ورزش و رژیمی لاغر بشی اما من با اموزشهایی که دیدم تا جایی که در توانم باشه با ذهن نجواگرم   حرف میزنم و لاغری رو حق خودم میدونم .

   خصوصا در این دو سه روز تعطیلی در سفر کوتاهی  بودم که خیلی خوب و عالی رفتار میکردم اما نمیدونم ذهن منفی بافم  بازم چی شده  بود تا دیشب برای شام رفتیم فست فودی میگفت تو با این  سبک خوردن  که شام فست فود بخوری چاق میشی در حالی که گرسنه بودم و به اندازه نیازم  چندین برش پیتزا خوردم و من سریع جوابش رو دادم مگر غذاها قدرت دارن ؟ نه ،،مگر لاغرها شام پیتزا نمیخورن ؟؟ بله،،، مگه فشار شکمی داری ؟؟ نه ….حسابی ذهنم میخواد بگه چطوری میخوای لاغر بشی و داره مغزم رو دیوانه میکنه من با این فایل اگاه شدم و به خودم اومدم و بهش گقتم تو الکی تلاش نکن من رو چاق کنی و خلاصه  مدتی هست با خودم کلنجار میرم .

   اما حس میکنم نیاز دارم روی دوره های لاعری   با زمان بیشتری کار کنم اونها رو گوش بدم تا به چگونه ها فکر نکنم 

   من دوست صمیمی خودم که خیلی هم لاغر هست همیشه در حال رژیم و ورزش هست و هر وقت ایشون رو  میبینم در حال تلاش سخت  برای لاعری هست و با زجر هم کلی نتیجه ی لاغری در جسمش  داره و من برای یه لحظه میگم چطور من میخوام لاغر بشم بدون هیچ کاری ؟؟ من هم باید ورزش کنم یا رژیم بگیرم که مثل ایشون کلی وزن کم کنم اما دوباره به خودم میگم چرا بازم افکار اشتباه در مغزت داری ؟؟ اگاه باش  راه تو راه همه ی مردم نیست راه تو یک راه اسان و جدا از خیلی ها هست که شبیه دوستم و خیلی از افراد نیست و بارها به خودم میگم اگر راست میگی روی خودت و ذهنت کار کن  یا برو پول برای  خرید بقیه ی دوره ها ی استاد تهییه کن تا نتیجه  رو  راحت به دست بیاری .

   لاغری حق من هست  ،،عذا خوردن برای تامین انرژی جسم من باید باشه و من خیلی راحت بدون هیچ کاری به لاغری میرسم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/06/25 18:19
   مدت عضویت: 329 روز
   امتیاز کاربر: 9520 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 407 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز ،

   من هم به ذهنم و قدرتش باور دارم و میدونم بر اساس قدرت ذهنی خوبی که دارم میتونم به خواسته هام با احساس خوب برسم،

   وقتی قبلا یک خواسته ای داشتم و بهش فکر میکردم حس خوبی نداشتم همش شک داشتم که ایا منم بدست میارم و به خواستم میرسم ،

   مدت ها با این باور زندگی کردم که باید حتما از بیرون یک کسی بیاد منو شاد کنه خوشحالم کنه و احساس خوبی بهم بده ،

   ونمیدونستم که همه چیز با ذهنم و با معز خودمه اول باید اگاهی و دانش لازمش رو بدست بیارم تغییر کنم تا بتونم باور هام رو نسبت به خواسته ها و احساسم عوض کنم،

   مهمونی که میرفتم ساکت و گوشه نشین بودم و فقط نگاه میکردم و حرف نمیزدم ،

   یا در بیشتر مواقع از رفتار بقیه ناراحت میشدم و بعد همش در ذهنم مرور میکردم و از اون فرد حس بدی داشتم ،

   اما با تغییر باور هام و دیدگاهم به همه چیز با تغییر خودم و رفتار خودم و تمرین و خواستن این که ادم بهتری از خودم بشم من دیگه یادم نیست که در چیزی شک داشته باشم،

   وقتی میام توی سایت با احساس خوب میام و با اشتیاق دوست دارم که گوش بدم فایل های خوب رو و شاید حتی چندین بار من گوش میدم و تمرین هامو با حس خوب مینویسم ،

   با بهترین حال خودم در جمع حاضر میشم و اگر  چیزی اذیتم کنه سعی میکنم بحث نکنم هم کلام نشم و احساس خوب خودم رو حفظ کنم ،

   ایمان داشتن یعنی اطمینان  و من با اطمینان به ذهن خودم و قدرت افکارم میدونم که برای خواسته های خوبم برای رسیدن به اونا از موانع ذهنیم میگذرم و با حس خوب دوست دارم که در این مسیر با حس خوب پیشرفت کنم و به همه ی خواسته هام برسم،

   من امروز تصمیم گرفتم که با قدرت ذهنم انتخاب کنم بهترین باشم و خیلی درگیر عوامل بیرونی نباشم و سعی کنم بیشتر حال خودم رو اهمیت بدم بهش ،

   اهمیت بدم به رفتار خودم اهمیت بدم به احساس خوب خودم به سلامتی خودم ذهنم و افکار خودم و اهمیت بدم به باپر های داشته های خودم و اهمیت بدم به مسیر ذهنم و همه چیز های که دوست دارم در زندگی تجربه کنم و با قدرت ذهنم بهش برسم، 

   و من امروز هم دوست دارم باز هم بهترین باشم و شک و تردید نداشته باشم همیشه با اطمینان به قدرت افکارم همیشه ارزوهای خوبم رو ببینم و اهمیت بدم به هدف هام،

   باتشکرازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/06/25 13:20
   مدت عضویت: 162 روز
   امتیاز کاربر: 6755 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 415 کلمه

   سلام استاد صبح شما بخیر 

   خدایا شکرت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۲۵ توانستم این گام چرا به آرزوهایم نمی رسم را گوش بدهم 

   استاد واقعا به موضوع خیلی مهمی اشاره نمودید ما خیلی آرزو می کنیم و بعد خودمان باکلمه های چطور و چگونه  این آرزو برآورده بشه مثل ( من که الان پول  ندارم ، از کجا این همه پول میاد، چطور من لاغر میشم ، من که اصلا ورزش نمی کنم ، سختی نمی کشم ،لاغری در من استپ شده  ، مگه میشه من فکر میکنم چاق تر شدم ، اوایل خیلی خوب لاغر شدم ، آرزوی های من خیلی زمان بر است، الان اگر آرزوی من برآورده بشه اول خودم و دیگران تعجب می کنند ، میگن از کجا آورده ، گنج پیدا کرده ، خودم با این افکار دیواری بین آرزوهایم و ذهنم برای برآورده شدن می کشم و نمی دانیم که چطور خود ما باعث شدیم آرزویمان برآورده نشود و کم کم اشتیاق و امید را در خودمان از بین می بریم . و چقدر ذهن خود را درگیر این کلمات کردم که من هرگز طبق مثل استاد از ذهنم برای لاغری استفاده نکردم و خوب تمرینات را انجام ندادم که الان که ۵ ماه است دراین مسیر هستم خیلی من لاغر نشدم چون همیشه گوشه ذهن من پرخوری ، و توجه به شکم و دیگر اندامم هنوز هست و آنها را مانع لاغری می دانم در حالیکه که من ۱۰۰درصد اطمینان دارم که فقط با این روش من می توانم لاغر بشوم وهیچ روش دیگری را قبول ندارم فقط به خودم میگم تا من ۱۰۰ گام را تمام نکنم و تمام موانع را بررسی نکنم لاغر نمی شوم وشاید این اولین مانع است که انشاالله به زودی و با اشتیاق این گام‌ها راطی خواهم کرد ، من همیشه باحال خوب دوست دارم این فایلها را گوش بدهم و تمرینات و نظرات دوستان را بخوانم خیلی سعی می کنم در آرامش کامل انجام بدهم ولی بازم با ۴ فرزند و کارمند بودن وقت کم می آورم ولی همیشه حتما یک فایل را دریک روز تمام می کنم و نظراتم را می نویسم و حداقل متوجه شدم برای برآورده شدن آرزوهایم دیگه اما واگر وچرا و چگونه نیاورم وبه زندگیم را با اراده خداوند جلو ببرم و بگویم از من حرکت و از خدا برکت وقتی من سعی و تلاش کنم و با اشتیاق این کاررا ادامه بدهم و در این مسیر باشم حتما نتیجه می گیرم ، به امید روزی که تمام آرزوهای من و بخصوص لاغری من تحقق پیدا کند . انشاالله ۹👏👏👏👏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم