0

در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

الگوی لاغری لاغری با ذهن
اندازه متن

در هر کاری داشتن الگو می تواند در کسب نتیجه بهتر موثر باشد. در مسیر لاغری با ذهن داشتن الگوی لاغری تاثیر بسیار زیادی در افزایش شور و اشتیاق شما برای ادامه دادن و لاغر شدن دارد.

از روزی که تصمیم گرفتن از قدرت ذهن برای متناسب شدن استفاده کنم تمام سعی من به کار گرفتن تکنیک های ذهنی بود که مرا از لحاظ ذهنی برای لاغری آماده کند.

زمانی که تصمیم گرفتم آموزش های خودم را برای استفاده و به کارگیری دوستانم ارائه کنم همیشه به دنبال ارائه راهکارهای ساده تر و کارآمدتری برای کسب نتیجه بهتر توسط دوستانم بوده ام و به لطف خدا در این مسیر شگفت انگیز همواره ایده های عالی به من داده شده که در کسب نتیجه عالی دوستانم بسیار تاثیرگذار بوده است.

برخی از اعضای سایت تصور می کنند اگر دوره های آموزشی لاغری با ذهن به صورت حضوری برگزار می شد بسیار تاثیرگذار تر بود و این در حالی است که هیچ یک از آنها برای چاق شدن در هیچ مکانی جضور پیدا نکرده اند.

مهمترین نکته ای که من در به کارگیری لاغری با ذهن درک کردم این است که دقیقا به همان طریقی که چاق شده ایم باید برای لاغر شدن اقدام کنیم.

این بهترین و موثرترین طریق لاغر شدن است که از همان مسیری که چاق شده ایم به سمت لاغری حرکت کنیم.

هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست.

اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های جضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

حضور در مطب پزشک یا مراجعه به موسسه ها برای شرکت در کلاس های مختلف مربوط به لاغری و یا حتی مراجعه به مکان های مختلف برای تهیه دارو و دمنوش های لاغری سبب شده است که در ذهن این افراد لاغر شدن نیاز به حضور در مکان خاص یا فعالیتی ویژه برای قرار گرفتن در مسیر لاغری است.

لاغری با ذهن همانند چاقی با ذهن به شما آموزش داده می شود.

بدون نیاز به حضور در ساعت مشخص در مکان مشخص.

نکته مهم 1: در مسیر رسیدن به هدف همیشه ما به داشتن الگوهای موفق توصیه شده ایم اما چگونه استفاده کردن از الگوها نکته بسیار مهمی است که به آن اشاره واضحی نشده است.

در مسیر لاغری با ذهن الگوهای موفق بسیاری وجود دارد که همواره میتوان از نتایج آنها برای بهبود وضعیت خود استفاده کرد. بنابراین ضروری است که چگونگی استفاده کردن از الگوهای موفق را بدانیم تا در مسیر متناسب شدن با ذهن نتیجه عالی کسب کنیم.

زمانی که نوشته اعضای سایت در بخش دیدگاه را مطالعه می کنید باید توجه داشتید که هدف از مطالع کردن دیدگاه دیگران قرار دادن ذهن در فضای لاغری است.

متاسفانه برخی از دوستان با مطالعه نوشته های دیگران تصور می کنند باید همانگونه که دیگران عمل کرده اند در مسیر لاغری با ذهن عمل کنند و پس از مدت کوتاهی از نحوه عملکرد خود خسته شده و مسیر لاغری با ذهن را ادامه نمی دهند.

ملاک دریافت آگاهی درباره لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشد نه نوشته های دیگران.

شما باید آنچه در هر فایل آموزشی گفته می شود را دریافت کرده، برای خود تحلیل کنید و با انجام تمرینات مربوطه به هر فایل آموزشی فرمول های لاغری را در ذهن خود گسترش دهید.

خواندن نوشته های دیگران برای شما باید باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادن شود.

اگر به نکته ای در نوشته ای اشاره شده بود که باعث درک بهتر شما می شود حتما از آن بهره ببرید.

اگر طریقی گفته می شود که به شما این آگاهی را می دهد که اگر به آن صورت عمل کنید احساس بهتری خواهید داشت یا نتیجه بهتری می گیرید حتما الگو برداری کنید.

اما اگر الگوبرداری از طریقی که دیگران عمل می کنند در شما احساس بد ایجاد می کند و باعث استرس و ناراحتی شما می شود به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنید.

آموزش ذهنی برای همه اعضای سایت به یک شکل ارائه می شود اما برداشت از این محتوا به اندازه استفاده کنندگان با هم تفاوت دارد.

هر فردی در ذهن خود فرمول هایی ذخیره کرده است و زمانی که از محتوای آموزشی استفاده می کند آنچه دریافت می کند را با فرمول های ذهن خود ترکیب کرده و خروجی مختص به خود را ایجاد می کند.

در شروع کار احتمال اینکه خروجی ایجاد شده با آنچه گفته شده تفاوت زیاد داشته باشد بسیار زیاد است چن عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است.

اما به مرور که در این مسیر حرکت می کنید و استمرار و تمرین انجام می دهید فرمول های اشتباه ذهن شما کمتر می شود و آنچه دریافت می کنید را با فرمول های صحیح تری ترکیب کرده و خروجی شباهت بیشتری به آگاهی دریافتی دارد.

این طریق عملکرد ذهن در نوشته های دوستانی که در دوره پاکسازی چاقی ذهن و دوره پیشرفته لاغری با ذهن شرکت کرده اند به وضوح مشخص است.

این افراد به دلیل طی کردن مراحل ابتدایی و شناسایی بسیاری از فرمول های اشتباه ذهن خود در دوره های آموزشی بعدی به شکل بسیار بهتری آنچه گفته می شود را درک کرده و در نوشته های آنها صحیح تر بودن دریافت آنها به نسبت روزهای اول شرکت در دوره لاغری با ذهن کاملا واضح است.

بنابراین به شما دوست عزیزی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشته ای یادآوری می کنم هدف از خواند نوشته های دیگران در مرحله اول قرار گرفتن در فضای لاغری است.

زمانی که شما صرف خواندن دیدگاه های دیگران می کنید در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستید و این مهمترین تاثیر خواندن نوشته های دوستان همراه در مسیر لاغری با ذهن است.

چنانچه نوشته ای به شما درک بهتر و آگاهی بیشتری داد و سبب وضوح بیشتر شما از موضوع لاغری با ذهن شد حتما از آن استفاده کنید و در غیر اینصورت ملاک شما برای یادگیری محتوای آموزشی ارائه شده باشد.

نکته مهم 2: ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

از خواند نوشته هایی که درباره نتیجه نگرفتن یا رها کردن آموزش ها نوشته اند پرهیز کنید. آنها گزینه مناسبی برای الگوی لاغری شما نیستند.

توجه داشته باشید بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد و هر فردی به طریقی که خودش می داند از لاغر شدن دلسرد شده است اما نکته مهم این است که فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

شاید در تصور بسیاری از انسانها شکست خوردن ساده تر از موفق شدن باشد اما در واقعیت به این شکل نیست.

فردی که شکست را می پذیرد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر داده است باعث تخریب بیشتر اعتماد به نفس خود می شود. شور و اشتیاق و امیدش را از دست می دهد و احساس افسردگی پیدا می کند.

اما فردی که نتیجه نگرفته است اما ادامه می دهد و دست از تلاش برای یادگیری و عمل کردن به آموزشها بر نمی دارد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر نداده است بلکه امید و انگیزه را در خود زنده نگه می دارد.

امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است.

باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید.

در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم.

توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می شود.

از خواندن شکست ها و دلایل شکست الگوی لاغری خودداری کنید.

ما نمی دانیم آن فرد در چه فضای فکری بوده است یا با چه مسائلی در زندگی مواجه است که باعث عدم تمرکز کافی بر آموزش های لاغری با ذهن شده است و در نتیجه سبب شده که فرد نتیجه مطلوب کسب نکند.

به همین دلیل از خواندن شکست های دیگران خودداری کنید و بدانید که شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.

چرا که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه یکسان است اما راه های شکست بی نهایت است.

بنابراین همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشید و مطمئن باشید اگر از مسیر موفقیت فاصله بگیرید خودبخود شکست خواهید خورد. پس نیاز به یادگیری یا اطلاع از طریق شکست دیگران ندارید.

من زمانی که در مسیر لاغری با ذهن حرکت می کردم هیچ فردی که قبل از من از این مسیر لاغر شده باشد و بتوانم او را الگوی خودم قرار بدهم وجود نداشت و به همین دلیل اهمیت داشتن الگو در مسیر متناسب شدن را به خوبی میدانم و به دوستانم توصیه می کنم که از توضیحات این فایل تصویری برای استفاده بهتر از الگوهای متناسب شدن با قدرت ذهن استفاده کنید.

توضیحات این فایل آموزشی برای دو دسته از دوستانم بسیار مفید است، دوستانی که در دوره آموزشی لاغری با ذهن ثبت نام کرده اند و دوستانی که با روش لاغری با ذهن آشنا شده اند و در حال کسب اطلاع بیشتر هستند.

همچنین نظرات ارزشمند خود درباره الگوبرداری از افراد موفق در لاغری با ذهن ( الگوی لاغری ) را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.63 از 70 رای

https://tanasobefekri.net/?p=11076
184 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار گلی
   1403/04/15 14:03
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 2355 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 367 کلمه

   به نام خدا

   خداوند را شاکرم که من را در مسیر لاغری با ذهن قرار داد تا با یادگیری آن به سمت متناسب شدن، حرکت کنم.

   از زمانی که به طور جدی لاغری با ذهن را دنبال کردم، ۲۵ روز گذشته. در همین مدت کم، تغییرات زیادی داشتم. هم جسمی هم روحی. جسمی رو هم خودم متوجه شدم هم دیگران. روحی رو بیشتر خودم متوجه شدم. هم حس خوب دارم هم اعتماد به نفسم بالا رفته. 

   من فقط از استاد الگو برداری می کنم چون مطمئنم وقتی ایشون تونستن من هم می تونم. از نوشته های دوستان هم استفاده می کنم. گاهی اوقات نظرات دوستان باعث میشه، گره های ذهنیم باز بشه. ممنون از همگی شما. امیدوارم همگی به تناسب اندام دلخواه برسیم.

   توی جمع های که از رژیم صحبت می کنن، واقعا من خندم میگیره. اینکه چند ماه جسمت تحت فشار باشه، واقعا فاجعه هست. چند ماه نخوری و ده پونزده کیلو کم کنی، بعد ازاینکه رژیم رژیم تموم شد، خیلی زود، به حالت قبل برگردی واقعا خیلی نا امید کننده هست برای یه شخص. چون بارها بعد رژیم ها اون شخص به این نتیجه میرسه که هیچ وقت لاغر نمیشه و حتی چاق تر هم میشه به مرور زمان. وقتی آلبوم شگفتی سازان رو میبینم، خیلی امیدوار میشم و میدونم منم شبیه دوستان به نتیجه دلخواهم خواهد رسید.قطعا:)))

   می خوام از تجربه خودم در این ۲۵ روز بگم، شاید دوستان هم این مطلب رو بخونن. من به این نتیجه رسیدم که زمان خوردن هیچ وقت سخت نگیرم. خیلی راحت از مواد غذایی استفاده کنم. مدام با خودم کلنجار نرم. هیچ وقت فکر نکنیم این غذاها چاق کننده هست. هر زمان گرسنم شد، من میخورم. یه جاهایی نوشتم باید نقطه گرسنگی رو پیدا کنم ، ولی الان میگم هر وقت میلم به غذایی باشه، من میخورم. اتفاقا با این کار من کاملا آزادم و محدود نیستم. اینکه خودتو محدود کنی تا به نقطه گرسنگی برسی، ولعت بیشتر میشه. ولی قبل خوردن هله هوله همیشه سوال میپرسم، آیا جزء نیاز بدنم هست یا نه. خیلی وقتها جوابم، نه هست(من قبلتر ها هم هله هوله نمیخوردم،. ریزه خواری نداشتم) و اون هله هوله رو نمیخورم. این مدت واقعا تحت فشار نیستم و احساس سبکی میکنم. انتظارم از خودم به تناسب اندام رسیدن هست. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نرگس عبداللهی
   1403/03/31 00:24
   مدت عضویت: 65 روز
   امتیاز کاربر: 12240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   سلام استاد 

   من اولین الگوی خودم برای رسیدن به هدفم در مسیر لاغری خود شما هستید میگم استاد تونستن با این روش وزن خودشون پایین بیارن و اینقدر موفق بودن چرا من نتونم پس حتما راه درست هست فقط باید صبر کنیم 

   من کلی تغییر رفتاری در خودم میبینم 

   کلی حالم خوب شده روح روانم عالی شده و حتما در جسمم هم تغییر داده میشه صد در صد من فقط میخام به نکات مثبت توجه کنم یعنی چشم من فقط پیامهای که انگیزه بهم میده میبینم نکات منفی رو‌اصلا نمیخام بهش توجه کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1403/03/23 23:16
   مدت عضویت: 512 روز
   امتیاز کاربر: 1315 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 387 کلمه

   بزرگی هست در عالم خدا نام که دل بایاداومیگیرد آرام 

   سلام خدمت استادعزیزودوستان هم مسیر.

   در مورد الگو داشتن الگو خوب باعث بیشتر

   شدن انگیزه و اشتیاق ما برای خلق رویای 

   لاغری مون میشه ،به نظر من تو این راه بهترین

   الگو همون خود استاد هستن نمیدونم این فایل 

   مال چند سال پیشه ولی چقدر تغییرات داشتید 

   استاد بهتون تبریک میگم ،این پاداش و صبر 

   و استقامتون هست ،و شما لایقش هستی .

   در مورد اینکه ترس با ما عجین شده و هر کاری

   میکنیم ،می ترسیم و ذهن می خواد ما رو در 

   مکان اَمنمون قرار بده و هر چی مانع داره برای

   ما رو می کنه،یکی از ترسهایی من ،مثلا اینه

   که فکر میکنم لاغر بشم ،مریض میشم چون بارها

   این جمله رو از مادرم شنیدم که زن باید چاق باشه

   چاق باشی مریض نمیشی ،سعی کردم کم رنگش 

   کنم این باور رو ولی خیلی جا خوش کرده در ذهنم 

   و سفت و سخته ،یا یه مثال دیگه اینه منم مث همه

   ادما دوست دارم پیشرفت کنم ،کسب و کار خودم رو

   داشته باشم ،یه مدت به فکر این بودم که یه فروشگاه 

   اینترنتی داشته باشم ،بعد چند تا ایده به ذهنم رسید 

   هرکدوم وکه روش فکرمیکردم ،اون منفی باف درونم

   میگف این ،چه گزینه ی کی مثلا لباس بچگونه میفروشه

   یا کی لوازم رزینی میخره و چند ایده دیگه داشتم

   کلا همه رو میگف هیچکی نمیخره ،کی پول میده 

   مردم اعتماد ندارند به خرید اینترنتی ،اوه هزار تا

   بهانه دیگه ،بعدش یه پیجی رو دنبال میکردم که 

   کسایی که الگوریتم اینستا رو رعایت کردن و چه 

   فروشی داشتن ،یکی از او نتایج خیلی نظر منو 

   جلب کرد یه آقایی فروش میلیاردی زده بود با 

   فروش مو بر ،این پودر هایی گیاهی که برای 

   اصلاح بدن استفاده میشه ،وقتی اینو دیدم 

   کُلکُ و پرم ریخت ،پیش خودم گفتم پس 

   میشه همه چی فروخت من باید بتونم 

   بر ترسهام غلیه کنم و پا توی راه بزارم 

   که متاسفانه هنوز شروع نکردم فعلا می خوام 

   با لاغری با ذهن و برم  جلو تا انشالله به جایی 

   خوبی برسم ،بعد در این باره اقدام کنم ،واقعا

   چاقی اعتماد و عزت و نفس رو در من کشته 

   ضعیف شده در من باید خیلی روی خودم کار کنم 

   مثلا یکی از نجواهایی منفی من اینه که بشین 

   سر جات تو رو چه به درامد، میلیونی و میلیاردی 

   ،تو نمی تونی خودت و لاغر  کنی ،می خوای برای 

   من کسب و کار بزنی، ،منم الان دوست

   دارم با تمرکز روی لاغری با ذهن کار کنم انشالله هدف

   هایی بعدیم و یکی یکی تیک بزنم ،به امید خدا .

   انشالله به امید موفقیت همه دوستان و استاد عزیز.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,279 کلمه

   با عرض سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان گرامیم 

   استاد من گفتم چند روزی خالم خوب نیست بیمار شدم من دیشب یکم حالم بهتر شد یعنی گفتم بذار یه فایل متفاوت گوش کنم حالم بهتر بشه اومدم فایل حال خوب زندگی خوب و مربی خصوصی دانلود کردم و مربی خصوصی درگیروز تمیرنش نوشتن و فایل دوم امروز گوش دادم ..

   که درباره دکمه حالمو بهتر کن بود من نیت کردم گفتم خدایا من میخوام حالم بهتر کنم حالم خوب کنم و اطمینان دارم که وقتی دکمه حالمو بهتر کن بزنم تو منو به فایلی هدایت میکنی که پن بهش نیاز دارم و مشکلم حل میشه 

   من از سال گذشته پیش پزشک مغز و اعصاب رفتم و ایشون هم بیماری منو تشخیص دادن گفتن منییر  داری و افسردگی هم داری 

   اطرافیان من قبول ندارن که من افسردگی دارم خوب من در طول روز باید دارو مصرف کنم 

   بعد گفتن که این دکتر بدرد نمیخوره این چه دارویی به تو داده مگه تو  افسرده هستی افسردگی کسی داشته باشه اصلا حوصله نداره همش تو خودش و…

   بعد گفتن که دیگه داروهاشو نخور پن یک هفته بعد هم داروها رو خوردم و میدیم کابوس میبینم فکر کردم برای داروهاست در صورتیکه اگر برای داروها بود باید یکسال پیش که من دارو خوردن شروع کرده بودم کابوس‌های منم شروع میشد 

   خلاصه تصمیم گرفتم داروها رو نخورم و نخوردم الان سه روز که دارو نخوردم تازه داروهای سرگیجهام خوردم بعد امروز  سرگیجه گرفتم کسی خونه نبود من تنها بودم خلاصه بلند شدم به زور قرص خوردم خودم رسوندم به تخت 

   در نتیجه من تصمیم گرفتم دارو نخورم و دوباره رفتم سر جای ا ولم همون سرگیجه و…و میخواستم بگم که هر کسی فکرش برای خودش و من نباید فکر هر کسی رو برای خودم الگو قرار بدم منباید هر تصمیمی خود سرانه نگیرم چون برام ضرر داره دیگه باعث میشه روزهام فرصتی که خدا اون روز به من هدیه داده رو از دست بدم با بدی بگذرونم 

   همیشه ما انسانها همین جور بودیم همسرم میگه فلانی دیدی ورشکست شد پن باید اونو الگو خودم قرار بدم تا به مشکل اون دچار نشم و این بزرگترین اشتباهی که ما انجام میدیم 

   و باید انسانهای موفق الگو خودمون قرار بدیم تا اونا چه رفتاری داشتن به این حد از موفقیت رسیدن ما هم به شکل خودمون رفتار کنیم از ایدهای اونهادرس بگیریم یه الگو خوبی برای خودمون بسازیم 

   خیلی اشتباهه که من اومدم فکر اونا رو انجام دادم قرصم نخوردم چرا چون فلانی قرصهاشو نمیخوره هیچ اتفاقی هم براش نمی‌افته من با فلانی زمین تا آسمان تفاوت دارم من بیماری دارم که دکتر این دارو تجویز کرده پس باید استفاده کنم همزمان هم روی ذهن خودم کار میکنم و یکبار دیگه شفا الهی تجربه میکنم 

   نه اینکه حرفشونو گوش کنم یه کابوس ببینم فرم من زود جواب بده من فکر کنم الهام بور قرصم نخورم من اطلاع به ذهنم دادم طبیعی که چنین مواقعی فرمم بیاد وسط یه چیزی بگه منم به اشتباه اونو بپذیرم قرص نخورم تازه من دیدم قرص نخوردن من باعث شده من بیمار بشم باید دوباره شروع میکردم نه اینکه به این حالو روز بیافتم بعد بگم نه میخورم دکر از جون شما چقدر به خدا گفتم ازش معذرت خواهی کردم اشتباه فکر کردم 

   گفتم خدایا تو منو خوب کن از این حالت بیام بیرون دیگه حرف کسی رو گوش نمیدم آخه اون طرف که قرص نمیخوره که بیماری منو نداره اشتباه کردم و دیگه میخورم 

   من از نوشته‌ای دوستانم استفاده میکنم میخونم گاهی میبینم اتفاقات خوب نوشتن با دقت میخونم و اگر مشکلاتشون نوشتن زود رد میشم و گاهی هم ایده میگیرم اما به روش خودم عمل میکنم  

   منم وقتی دیدگاه دوستم لاله خانم خوندم نوشته بود برای کار فرداش که میخواد بره سر کار اتفاقاتی که دوست داره تجربه اش کنه رو مینویسه منم خواستم بنویسم ولی نتونستم موفق بشم که چطور باید بنویسم و تصمیم گرفتم اون دوره رو یکبار دیگه پاس کنم تا درکم بیشتر بشه راحت بتونم تصویر سازی تجسم کنم 

   درس امروز ما پاسخ سوال من بوده اما به برای لاغر شدن برای اینکه متوجه بشم هر کسی هر چیزی گفت دلیل بر درست بودنش که نیست و تو نباید فورا بپذیری اجراش کنی بعد یک شبانه روز نتونی از روی تختت بیایی پایین 

   من باید یاد بگیرم هر حرفی رو الگو قرار ندم  و درس امروزم گوشش میکنم ذخیره میشه در ذهنم شاید آینده به این مشکل برسم و من راهش یاد گرفتم اون مشکل به راحتی رد میکنم نمی‌پذیرم اش 

   منم همین طور بودم داشتم راحت زندگیم میکردم هی این گفت دارو نخور بدرد نمیخوره و اینا  اینجا نشون میده حرف مردم هنوز برای من اهمیت داره درستکه در نهایت خودم تصمیم گرفتم که نخورم 

   اما وقتی اطلاعات نخوردن به مغزم دادم ذهن هم کارش ثابت کردن منو در همزمانیهایی قرار میده که برام اثبات کنه که آره درست فکر کردی فلانی هم درست میگه تو نباید قرص بخوری ببین کابوس دیدی در صورتیکه اگر قرار بود من با خوردن قرصها کابوس ببینم باید همون اول کابوس ها شروع میشد نه یکسال بعد تازه شروع بشه تازه هر کسی که این قرصها رو نمیخوره ممکن کابوس ببینه باید میدیدم چه افکاری دارم باعث دیدن کابوس می‌شده 

   استاد همسر منم مثل این مادر من فقط گاهی خیلی کم که ایشون حرفی زده ناخداگاه گفتم چرا مثلا این کارو انجام دادی که اعصابتون خورد کنی هیچی نمیگفتی در همین حد بخدا اون آنقدر تغییر کرده آنقدر ایمانش به خداوند زیاد شده که تغییر کردن در زندگیش میگه یره کلی قرآن بوس میکنه از خدا تشکر میکنه بخاطر این تغییرش ایشون فقط گاهی که من هنذفری درست به موبایلم وصل نکرده بودم ایشون آهنگ اولشو شنیده یا گاهی هم رفتم کاری انجام دادم دوباره شروع کردم شنیده یه چیزی همون به بهترین شکل ممکن انجام داده 

   من ایمانم به خدا بیشتر شده از داستان همسر شما که در دوره از زیر صفر تا بی نهایت مطرح کردید قوی‌تر شد و الان با مادر این دوستم همسر خودم که اونا هیچ فایلی گوش ندادن این همه تغییر کردن که یکی رفتارش کلی تغییر میکنه یکی افکارش کلی تغییر میکنه یکی جسمش و در هر صورت هر سه اونها اول افکارشون تغییر کرده ایمانم قوی‌تر میشه اینم درسی که از این فایل گرفتم و ایمان داشتم برای هدایت من بود چون ا.ر اینجوری نبود من دکمه حال منو بهتر کن نمیزدم خدایا شکرت 

   من این موضو ع درک کردم که لاغری با ذهن چقدر آسونه هر کسی میتونه به راحتی تغییر کنه لاغر بشه خدایا شکرت 

    منم تصمیمی گه قبلا گرفتم دوباره اعلام می‌کنم من هم میخوام تا وقتی زنده هستم ادامه بدم میدونم چقدر لذت بخش مخصوصا هر چقدر که جلوتر میرم دوره‌ای بیشتری پاس میکنم آگاهی من بیشتر میشه درکم بیشتر میشه دریهای جدید بهتر درک میکنم ایمانم قوی‌تر میشه امیدوارتر میشم انگیزه میگیرم شاد میشم و ادامه میدم 

   و اینم گفتم من تغییرات زیادی داشتم گفتم اگر نتونستم لاغری رو اون جوری که دوست دارم تجربه کنم برای این بوده که بیشتر هواسم تمرکزم روس شفا گرفتن بوده و تغییرات ذهنی بیشماری داشتم 

   مثلا من امروز حالم خوب نبود روی تخت بودم کلی با خدا حرف زدم که من شفا الهی برای سرگیحهام برای گوشهام میخوام  و در ذهنم مرور میکردم با خدا صحبت می‌کردم یادم افتاد که استاد گفتن مهم نیست روی چی مینویسی روی سنگم بنویسی پاسخ دریافت میکنی از طرف خداوند 

   و من  هی که ذهنم میگفت چی بخور سریع میخوردم چون میگفتم  این هدایت برای خوب شدن من و خداروشکر الان خیلی حالم خوب شده 

   من برای تغییراتی که بوجود اومده یادم میاد سپاسگزاری میکنم تا زیادتر بشن شکر نعمت نعمتت افزون کند میشه 

   من به هیچ وجه دوست نداشتم چاق باشم من ۳۰ سال عمرم متناسب بودم  

   و خدارو شکر میکنم که این دورها حضوری نیستن وگرنه من این سر دنیا هستم استاد شما اون سر دنیا چطور میتونستم حدا اقل هفته‌ای یکبار بیام دزفول اینجوری هر ساعتی از سرانه روز میتونم بیام دزفول  خداروشکر میکنم غیر حضوری 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1403/02/03 11:41
   مدت عضویت: 1205 روز
   امتیاز کاربر: 6595 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,299 کلمه

   بنام یگانه پروردگارعالمیان 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن. 

   مسیر لاغری من صد گام: نکات طلایی لاغری باذهن-در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید. 

   ما برای اینکه در کاری نتیجه خوبی بدست بياوريم باید همیشه الگوی خوبی داشته باشیم. در این مسیر لاغری باذهن که می خواهیم حرکت کنیم داشتن الگوی مناسب اثر گذاری بیشتری در گسترش شوق و اشتیاق و انگیزه مان برای ادامه دادنمان و لاغر شدنمان دارد. 

   از روزی که در این مسیرزیباقرارگرفتم بخاطر متناسب شدنم از قدرت ذهن به گفته های استاد گرامی عمل کردم تا ذهنم را از هر لحاظ برای لاغرشدنم بکار گیرم. 

   خیلی‌ها فکر می کنند که اگر این آموزش های لاغری باذهن به شکل حضوری انجام می شد خیلی مآثر بود. ولی باید توجه کنیم که ما برای چاق شدنمان در هيچ کجا حضور نداشته ایم و چاق شدیم چون باید بدانیم که ما به همان شکلی که چاق شدیم باید برای لاغریمان هم اقدام کنیم موثرترین روش لاغری که می توانیم استفاده کنیم این است که از همان مسیری که چاق شدیم به طرف لاغریمان هم حرکت کنیم. 

   من خودم خیلی خوشحالم که میتونم غیر حضوری در این سایت باشم چون من از استاد وشهرشان خیلی دور هستم من در طرفهای شمال هستم و استادعزیزم در طرف جنوب هستند واین برایم امکان نداشت که بتوانم حتی شده یکی از جلساتش شرکت کنم. 

   و من بدون اینکه از خانه خارج شوم و یا کاری انجام دهم می توانم هر روز در هر ساعتی و یا هر موقع در هر کجا وارد سایت شده به فایلهای آموزشی گوش دهم و مطالبی که در سایت هستش را مطالعه کنم و تمرینات را انجام دهم و این برایم خیلی خوش آیند هستش اگر استاد می خواستند این آموزش‌ها را حضوری انجام دهند عمرا اگه من می توانستم شرکت کنم یا خبردار شوم و من باز هم میگم که خیلی خوشحالم که بدون حضور در جایی می توانم در این سایت باشم و استفاده های زیادی داشته باشم و من همیشه سپاس گذار استاد عزیزمان هستم 

   چون استاد گرامی نه تنها به فکر خودشان و یا همشهریهایشان نبودندبلکه به فکر همه‌ی هموطنان در کل دنیا بودند و این افتخار بزرگی برای هممون هستش استاد گرامی خیلی از شما ممنون هستیم.

   چون ما هیچوقت بخاطر اینکه چاق بشیم در هيچ کلاسی حاضر نشده ایم پس برگزار کردن اینجور کلاسهای حضوری برای اینکه لاغرشویم منطبق با مسیر چاقیمان نمی باشد. 

   ما همیشه برای لاغرشدنمان اون اطلاعاتی که در ذهن‌مان داریم و برای لاغرشدنمان ذخیره کردیم هستش مثل حاضر شدن در مطلب پزشک. رفتن به ادويه فروشی برای تهیه دارو و دمنوش های لاغری باعث شده که در ذهن‌مان نیاز داشته باشیم که حضوری در یک مکان خاص و یا اینکه فعالیت های خاص در مسیر لاغرشدنمان بر قرار شود. 

   پس به همین خاطر بعضی ها فکر می کنند که حضوری بودن خوب هستش فکر می کنند که باید یکی باشه به آنها بگوید که چه موقع. چه وقت. چه اندازه. چه مقدار. بايد چه چیزی را استفاده کند. 

   این لاغری باذهن مثل چاقی با ذهن به ما آموزش داده می شود. 

   بدون اینکه نیاز داشته باشیم حضور پیدا کنیم در یک مکان خاص یا در ساعت خاصی. 

   ما را همیشه برای اینکه به هدفمان برسیم برای داشتن الگوهای موفق توصیه کردند ولی برای اینکه چطوری از اون الگو استفاده کنیم به اون اشاره نکردن. 

   در این مسیر لاغری باذهن خیلی الگوهای موفق زیادی وجود دارند که همیشه می توانیم از نتیجه اونها برای بهتر شدن وضعمان مورد استفاده قرار دهیم. 

   پس خیلی ضرورت دارد که بتوانیم استفاده کردن از اون الگوهای موفق را بدانیم و در مسیر متناسب شدن و لاغر شدن با ذهن‌مان نتیجه خوبی را بدست آوریم 

   ما وقتی دیدگاه دوستانمان را مطالعه می کنیم هدفمان این است که ذهن‌مان را در فضای لاغری قرار دهیم نه اینکه با مطالعه کردن نوشته هایشان به همان صورت که آنها عمل می کنند ما هم عمل کنیم چون هیچکس نمی تواند مانند دیگری عمل کند و زود خسته شده و مسیر لاغری باذهن را رها خواهد کرد. 

   ما باید آگاهیهایی که کسب میکنیم در مورد لاغری باذهن باید فایلهای آموزشی باشه نه نوشته های دیگران. 

   ما باید به اون چیزهای که در فایلهای آموزشی گفته می‌شود آنها را دریافت کرده برای خودمان تحلیل کنیم و تمرین انجام دهیم و فرمولهای لاغری را در ذهن‌مان گسترش دهیم. 

   نوشته ها و دیدگاه دوستان سبب بوجود آمدن شوق واشتیاق و انگیزه برای ادامه دادنمان باید باشه. 

   روشی که برایمان گفته می‌شود و آگاهیهایی که دریافت میکنیم به اون شکل عمل کنیم و حس خوبی داشته باشیم و یا نتیجه خوبی بگیریم حتما باید الگو برداری کنیم. 

   هر کسی در ذهن خودش فرمول‌هایی را ذخیره کرده و هر موقع از محتوای آموزشی استفاده کند اون چیزی که دریافت بکند با فرمولهای ذهنی خودش ترکیب کرده و خروجی مخصوص به خودش را بوجود آورد. 

   ما وقتی روز به روز در این مسیر حرکت کنیم. استمرار داشته باشیم. تمریناتمان را انجام دهیم. و این مسیر را ادامه دهیم فرمولهای اشتباه ذهن‌مان کم می شود و اون چیزی که دریافت میکنیم را با فرمولهای درست و صحیح‌تری ترکیب می کنیم و خروجی شباهت زیادی به آگاهیهای دریافتمان خواهد بود. 

   دریافتی که از این فایلهای آموزشی در ما بوجود می آورد. 

   مانند لاغر شدن با ذهن خیلی راحت واسون است. 

   من می توانم مثل آب خوردن در این مسیر حرکت کنم و لاغر شوم. 

   لاغر شدن آسان‌ترین و زیباترین کار دنیا است. 

   لاغری باذهن تنها روشی است که ما را می تواند لاغر ومتناسب کند.

   استاد وقتی به این فایل گوش دادم فهمیدم که چه الگوی زیبایی برای خودم انتخاب کرده ام و در راه درست قدم گذاشتم که همه اینها حالم را خوب می کند و برای عمل کردن‌شان به من شوق واشتیاق وانگیزه زیادی می دهد. 

   مسیر موفقیت تنها یک راه دارد. مثل داشتن شوق و اشتیاق. 

   اما مسیر شکست هزاران راه داره و ما را همیشه مایوس خواهد کرد. 

   ما فقط یک راه داریم اون هم قدم گذاشتن در مسیر موفقیت. 

   و حالا من دو دستی می چسبم به این مسیر لاغری باذهن و هر روز با شوق واشتیاق فراوان به راهم ادامه می دهم و هرگز عجله نخواهم کرد و با آرامی و آرامش کامل به راهم ادامه می‌دهم چون اولین شروع من در این مسیر رسیدن به آرامش بود. 

   چون آرامش داشتن انسان را به هدفش می رساند 

   من از وقتی در این سایت هستم با گوش کردن به فایلها و صدای دلنشین استادگرامیمان و خواندن مطالب آموزنده. و انجام دادن تمرینات و عمل کردن به اموزشها توانستم لاغر شوم ولی بعضی مواقع رفتارهاوعادتها و نگرش‌هایی دارم که با متناسبهای که در اطرافم هستند کلی تفاوت دارد. من خیلی دوست دارم همیشه در حال تغییر کردن باشم و به رفتار و عملکردهای متناسبها دقت کنم و مانند آنها رفتار کنم و عمل کنم. 

   من با امید داشتن به خداوند به راهم ادامه می‌دهم و خواهم داد تا باز هم تغییراتی در من بوجود بیاید و رفتارهای عالی داشته باشم. 

   ما همیشه توانستیم با اضافه وزنی که داشتیم به زندگی خودمان ادامه دهیم ولی این اضافه وزن همیشه فشار در ذهن‌مان بود و این فشار ذهنی بیشتر از فشار جسممان بود 

   و این فشار روحی سبب می شد که اعتماد به نفسمان رو از بین ببرد و افسرده مان بکند و باعث عدم سعی وتلاشمان برای رسیدن به موفقیت و خود باوری شود. ما وقتی چاق باشیم محدودیت‌های زیادی خواهیم داشت و هر چیزی که دوست داشته باشیم و باب میلمان باشد نمی توانیم انجام دهیم. 

   و حالا بودن دراین مسیرزیبا و ادامه دادن و استمرار داشتن. و انجام دادن تمرینات و قرار دادن الگوی زیبایی مانند استاد و دوستان شگفتی ساز به راهم ومسیرم ادامه خواهم داد تا به رویای خودم که لاغر ومتناسب شدن است برسم ان شاءاللَّه 

   خدایا شکرت با هدايت کردنت به این مسیر من بعد ازسالهای طولانی توانستم مسیرم را پیداکنم ودر راه صحیح ودرستی قدم بردارم خدایا شکرت 

   لاغری باذهن آسان‌ترین راحت‌ترین زیباترین وخوشمزه ترین کاردنیاست

   هزاران بارشکرخدای مهربانم

   استاد عزیز ازشماهم هزاران بار ممنون که هم خودتان را ازچاقی نجات دادین وهم مارو نه تنها از چاقی بلکه ازتمام جنبه های زندگیمان نجات‌مان دادی هزاران بارممنون ومتشکریم

   خدا نگهدار هممون باشه 

   خداقوت سالم وسلامت باشین 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهره
   1403/01/29 16:17
   مدت عضویت: 374 روز
   امتیاز کاربر: 10540 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 600 کلمه

   به نام خدای مهربان 😇

   باسلام خدمت استاد پر مهرم و دوستان موفق، الگوهای آینده سایت 🙋‍♀️❤🥰

   در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

   من از زمانی که وارد سایت شدم بزرگترین و بهترین الگوی رو شما رو میدونم وبا دیدن فایل تصویری همیشه به خودم میگم نگاه کن ببین استاد چطور با قدرت ذهنش به لاغری رسیده واز طریق این موفقیت توانسته زندگیش رو به بهتر شکل در تمام ابعادش تغییر بده وروز به روزی برای بهبودش در حال ادامه دادن هست و پس من هم باید برای رسیدن به موفقیتهای زندگیم ادامه بدم وبه خودم و خدای خودم ایمان و امید داشته باشم 

   استاد شما انگیزه رسیدن من به لاغری و ایجاد آرامش در زندگی و موفقیت در تمام ابعاد زندگیم هستید وبا بودن در این سایت در حال دیدن الگوهای زیادی هستم و همه دوستانم رو تحسین می کنم که باعث ایجاد انگیزه در من میشن که باید ادامه بدم وبا خوندن،  نوشته های پر ارزش همه اونها در خودم مسولیت ایجاد می کنم که باید از نکاتی که برای من احساس خوب داره رو استفاده کنم وخودم هم نوشتهایی در سایت ارائه بدم تا دوستان دیگرم با احساس و انگیزه بیشتر ادامه بدن و نامید نشن 

   بله واقعا درست عرض کردین که برای شکست راههای زیادی هست ولی برای موفقیت فقط یک راه وجود داره اونهم ادامه دادن در مسیر درست رسیدن به خواستهایمان 

   استاد من این ترس میلیون هابار تجربه کردم و واقعا وقتی می خوام یک کاری رو شروع کنم زود سراغم میاید ودنبال دلیل زیاد هست که من رو منصرف کنه حتی بعضی وقتها میرم از دیگران مشورت بگیرم منتظرم من رو به انجام ندادن سوق بدن و خیالم راحت شده واز دایره امنم خارج نشم

   و الان ترفند مغزم رو میدونم وآگاهانه بر خورد میکنم 

   هر کسی در برخورد با مواد غذایی عادتهای مختص خودش رو داره و نمیشه برای ترک عادتهای ناجالب از یک روش استفاده کرد چون هرکس با روش خودش اوعادت رو ایجاد کرده وبرای ترکش هم روش مختص خودش رو داره شاید روش باهم خیلی تفاوت نکنه ولی همین جزییات کم می تونه روی احساسمون تاثیر بذاره

   مثلا برای یک فردی پرخوری در حد چند قاشق اضافه باشه و همین پر خوری برای کس دیگه یک بشقاب اضافه باشه پس تفاوت پر خوری در مقدار غذا باشه ولی در اصل هر دونفر پرخوری دارن پس روش هر دوبایدمتفاوت باشه پس من با خوندن دیدگاه دوستانم در خودم انگیزه ایجاد می کنم ودر من باعث میشه ادامه بدم واگراز روش دوستی به احساس خوبی رسیدم من هم می تونم از روش دوستم استفاده کنم 

   داشتن الگوهای موفقیت درما باورهای درست ایجاد می کنه 

   من باید دنبال کشف باورهای اشتباه چاقی در خودم باشم وبعدش دنبال کسانی باشم که مثل من باورهای چاقی داشته واکنون باورهای درست درباره لاغری در خودشون ساختن وباعث شگفتی ساز شدن دربدنشون شدن وآنها رو الگوهای درست لاغری خودم بدونم خدارو شکر خداوند من رو هدایت کرد تا در این  مسیر شگفت انگیز وارد شده وبادیدن افراد موفق در من امید ایجاد شد که وقتی این عزیزان تونستن من هم می تونم در جهان هستی موفقیت نامحدود وجود داره ومن هم یکی از تجربه کنندگان خواهم شد 

   استاد عاشقانه از خدای خودم در خواست کرده ام در زمان مناسب بتونم تمام دورهای شما را خریداری کنم و باامید و ایمان قلبی این مسیر روادامه میدم با همین فایلهای باارزش تون که به صورت رایگان در اختیار ما قرار داده اید از نظر من  اینهابا ارزش تر هستن چون بهای این ها رو خدا از طرف ما پرداخت می کنه وزندگی پر از آرامش رو براتون به ارمغان میاره،خدایا شکرت برای تمام نعمتهایمان 

   با سپاس فراوان ازاستاد عزیزم بهترین الگوی ما در این دنیای کوچکمان ❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    خدایا به امید تو 🙏🏻😇 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1403/01/06 10:01
   مدت عضویت: 1384 روز
   امتیاز کاربر: 6179 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   بنام خدا

   لاغری و الگو پیداکردن. . پیدان کردن الگو در رسیدن به موفقیت در هر راهی بهترین ومهم ترین کاری هست که میشه برای خودم انجام بدم . اما عجله کردن چیزی هست که  مانعی بزرگ برای رسیدن به خواسته هاست . ونمیشه تقلید کرد . اما میشه به شکلی دیگه از اون ها به عنوان کلید استفاده کرد. مثلا در مورد در وقفل  حیاط وکلید داخل. شاید دوتا کلید شبیه به هم باشند از نظر ظاهری اما کلیدی که تودر خونمون استفاده  میکنم باکلیدداخل خونه ی دیگری فرق داره ولی شکل وظاهر باهم تفاوت داره . تومسیر لاغری همه ی ماتوی یک مسیریم وزندگیمون شباهت های داره اما این دلیل براین نیست که همه یک نتیجه بگیریم چون  کلیدهایی که به دست می‌آوریم ویاداریم برامون فرق داره پس نتایج هم فرق می‌کنه و لاغرمیشیم یابه سختی ویا به آسانی واین بستگی به خودمون داره والگو گرفتن هم نباید به این شکل باشه که به این توجه کنیم که چه کسانی نتیجه نگرفتن تامثل اونها نشیم بلکه  باید شکلی الگو بگیریم که ما اون چیزی که می‌خوایم بشیم  مثل کسایی که توجنبه های مختلف نتیجه گرفتن چه در سلامتی درکسب وکار .و…پس لاغری هم راهنما میخواد  ویک عمل کننده  .نه فقط تابع . تابع بودن باعمل کننده بودن فرق می‌کنه . میتونم بگم دنباله رو هستم اما عمل نمیکنم .این یعنی اینکه نه فقط به عمل بلکه به راهنماهم اعتماد ندارم .وبه خودم   مهم تراز هرچیزی اعتماد ندارم اول باید این هارواز ریشه تغییر داد بعد اون زمان میشه نه تنها لاغرشد بلکه همه چیز تغییر خواهد کرد..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الی
   1402/11/30 09:02
   مدت عضویت: 179 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 252 کلمه

   به نام خدای مهربانم 

   سلام استاد عزیز 

   لاغری آسان‌ترین کار دنیاست رو باور دارم چون همیشه همیشه وقتی فکر کردم کاری خیلی سخته به آسانی انجام شده و من تا الان همیشه کارهای که برای خودم سخت میکردم به آسانی انجام شده و من لاغری رو خیلی کار سختی میدونستم و باور دارم این هم به آسان‌تر از،آب خوردن انجام میشه 

   آرزو دارم لباس‌های روشن بپوشم راحت راه برم پله هارو آروم و بدوم سختی برم بالا دنبال آسانسور نباشم 

   دوس دارم لباس دلخواهمو بپوشم دوس دارم با سلیقه خودم لباس بپوشم نه با ذهنم که هر دقیقه بهم میگه وای شکمت پیدا میشه کشاد بپوش وای ساق پات تپله مگه تو باید جین بپوشی تپل تر نشونت میده یه روزی میرسه ذهنم بهم افتخار کنه که به حرفش گوش نکردم و راه رو ادامه دادم و با کمک ذهنم تونستیم این راه رو ادامه بدیم و به خواسته خودمون برسیم تنبلی رو کنار گذاشتم و با اشتیاق ادامه میدم من همیشه میگم کاری نیست که الی نتونه انجام بده .پس اینم میتونم به لطف پرودگار مهربانم تو این مسیری که هدایتم کرده میمونم و ادامه میدم و از،شنبه قرار وارد سر زمین لاغر ها بشم چه ورودی قشنگی آنقدر ذوق دارم دیروز با ذوق کتابچشو آماده کردم چه اسم قشنگی سر زمین لاغر ها اشک ریختم برای اسمش چون من همیشه چاق صدا زده شدم حالا میخوام وارد سر زمینی بشم که لاغر بودنم حتمی و لاغر صدام میزنن .منتظر شنبه ای هستم که شروع بشه و روزهای خوبی رو شروع کنم 

   تشکر از،استاد عزیز 🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهیمه حیاتی
   1402/11/07 18:03
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 7025 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 389 کلمه

   به نام خدای هستی بخش

    الگو برداری به این معنا نیست که ما از افراد مختلفی الگو برداری کنیم وبه گفته یک فرد راهی رو شروع کنیم و با گفته فرد دیگه ای اون راه رو رها کنیم و به سراغ راه جدید بریم، الگو برداری به این معنا که موفقیت افراد رو الگو قراربدیم و با خودمون بگیم اگر این افراد تونستن پس من هم میتونم چون راه یکیه و فقط برداشت افراد باهم فرق میکنه و همین باعث میشه یکی دو سه ماهه نتیجه بگیره و یکی یک سال طول بکشه که به نتیجه برسه مهم اینه که همه به نتیجه میرسیم حالا یکی زودتر یکی دیرتر . الگو قرار دادن افراد موفق باید در راستای مسیرمون باشه که باعث بهبود عملکرد ما بشه نه ما رو دچار تردید و سردرگمی بکنه که آیا مسیری که تا الان اومدم درست بوده یا نه ؟ما فقط استاد رو باید راهنما خودمون قرار بدیم و حوصله به خرج بدیم و استمرار داشته باشیم بزاریم اون مسیری که باید طی بشه بنظر من عجله کردن برای رسیدن به نتیجه و توجه کردن به اینکه که چقدر زمان گذشته و من نتیجه نگرفتم و در مقابل دیدن افرادی که در مدت کوتاه تری از ما نتیجه گرفتن باعث میشه که با خوندن دیدگاه فرد موفق به شک و تردید بیوفتیم که عملکرد نادرست من باعث نتیجه نگرفتن من شده . استاد در هیچ فایلی نگفتن که عملکردتون باید به چه شکل باشه فقط آگاهی هارو در اختیار ما قرار میدن و بقیه شو رو به خود ما واگذار میکنن و تاکید بر استمرار داشتن دارن اگر استاد بر عملکرد تاکید داشتن و یه روال خاصی برای ما مشخص کنن پس ما باید به عملکردمون شک کنیم ولی استاد هیچ تاکیدی بر عملکرد ندارن و فقط بر این مسئله تاکید میکنن که به این آگاهی ها توجه کنیم و استمرار داشته باشیم . این ها کلید واژه ست که استاد در اختیار ما قرار میدن و اگر طبق اونا عمل کنیم به نتیجه میرسیم یعنی درک و استمرار به طور خودبخودی عملکرد درست رو به وجود میاره پس دیگه نباید ذهن خودمون رو سمت مسئله دیگه ای ببریم و بر این مسائل تمرکز کنیم و هر دیدگاه و نظری که از دیگران باعث تقویت این دو مسئله در ما میشه توجه کنیم در غیر این صورت نیاز به توجه کردن نیست .   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا گرشاسبی
   1402/10/14 21:34
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   به نام خداوند یکتا 

   سلام و درود خداوند بر شما استاد ارجمند ،

   ضمن تشکر فراوان از خدا و استاد گرامی،

   استاد سئوالی داشتم :

   ۱)من تو ذهنم احساس قدرتمند شدن و آگاهی و کنترل رو دارم حس میکنم،

   اما هنوز نتونستم تو رفتارم قوی ببینمش یا بیارمش،

   گاهی حرص و ولعم کمتر میشه یا عذاب وجدانم می‌ره اون فشار روحیم کمتر میشه، اطمینان قلبیم بیشتر میشه ،ته دلم ولی تردید میادو می‌ره انگار گیجم هنوز یا اشتهام هنوز زیاده،مندتلاشموهر روز اما ادامه میدم و می‌خوام از ته قلبم فقط امیدوار خواهم ماند خدایا کمکم کن،

   استاد 

   این ناهماهنگی ذهن و عمل در چیست درست میشه انشاالله؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 14 کلمه

    سلام و درود
    نگران چیزی نباشید و فقط با اشتیاق و تمرکز ادامه بدید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار الی
    1402/11/30 08:49
    مدت عضویت: 179 روز
    امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 79 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    من تو این یک ماهی که هستم تو سایت خوب فایل هارو گوش میدم و مینویسم 

    فقط به این رسیدم که ذهنمون خیلی تنبله میخواد ما راه جدیدی رو پیگیر نباشیم و همون راه رو ادامه بدیم و هی خطاهای رو به ما میده 

    من با همین خطا ها ادامه میدم من هنوز،پرخوری دارم اما به لطف خدا همچنان ادامه میدم و موفقیت رو میبینم و امید دارم و تو هم میتونی چون خیلیا تونستن 

    عشق بهتون دوست عزیز ❤️❤️🌹🌹

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار تینا.عالی
     1402/11/30 17:30
     مدت عضویت: 214 روز
     امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 89 کلمه

     سلام و درود خداوند مهربان بر شما دوست و همیار عزیز ،

     من خیلی خوشحالم که شما پاسخ به من دادید و مرا همیاری کردید انشاالله 

     ذهنمون و هر آنچه که مانع فرض میکنیم را با قدرت خودمون و آموزش صحیح به آن که همان دادن آگاهی صحیح و تکرار آنهاست به دست خودمون به زودی تغییر میکند و ترمزها و موانع را از جلوی راهش با صبر برمی‌داریم و او با همراه میشود و زرنگتر از قبل به امید الله .ممنونم دوست عزیز انشاالله در شگفتی سازان همو میبینیم .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/08/22 15:24
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 197 کلمه

   تمام افراد لاغر الگوی لاغری من نیستن افرادی با رفتار غذایی درست

   اصلا رفتار غذایی درست چی

   من همیشه فکر میکردم رفتار غذایی درست یعنی کم خوردن و کم و کمتر خوردن باعث میشه لاغر شیم و خوب غذام هم تو دوره خیلی کم شده بود و امیدوار بودم که لاغر شم و البته خیلی هم لاغر شدم ولی الان فهمیدم برای لاغر شدن باید از خوردن نترسید چون خود ترس از خوردن و کم خوری و گرسنه بودم باعث میشه بدن بره تو حالت قحطی و چربیها رو انباشته کنه استاد لاغرهای اطراف من همشون میخورن همیشه میگفتم خوش باحالش با اینکه میخوره لاغره و یا اینکه خوش باحالش کم میخوره ولی در واقع فهمیدم لاغر ها هم میخورن کمتر لاغری که خیلی کم بخوره که مثلا دختر عموی خودم که ۴۰ کیلوس خیلی کم میخوره ولی همیشه یر درد و عصبی و رنگ پریدس 

   در واقع رفتار درست ما با مواد غذایی کم خوردن نیست بلکه درست خوردن یعنی چون وقت ناهار صبحانه یا شامه من ملزوم به خوردن نیستم من فقط وقتی گرسنم میخورم من موقع درست کردن سالاد نباید مرتب دهانم بجنبد من نباید موقع خوردن مرتب با خودم بگم این غذا من را چاق میکند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/08/01 13:53
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,050 کلمه

   سلام استاد 

   خدا را شاکرم که توانستم در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۱ فایل به این خوبی را گوش بدهم 

   استاد در مورد اینکه از افکار و نوشته های دیگران نباید برداشت اشتباه کنیم خیلی مهمه چون بعضی از دوستان نوشتند که گول خوردیم و اشتباه کردند و بعد از چند ماه و یا سال برگشتند چون فکر می کردند در این فایلها قوانینی است که آنها متوجه نمی شوند و این اشتباهه همه بر اساس نگرش خودشان متوجه می شوند

   استاد من در این ۵ ماهگی که در این سایت هستم چقدر احساسم بهتر شده و چقدر سایز کم کردم وزنم کم نشده که چقدر بعد از تماس با شما جواب خودم را گرفتم که تناسب با ذهن با کاهش وزن یکی نیست و فقط ادامه مسیر ما را به نتایج عالی می رساند پس من فقط ادامه می‌دهم تا به وزن ایده الم هم برسم و این یک موانع ذهنی است که به‌ کاهش وزن توجه کردم  برای من که به لاغری برسم .ولی جالبه به شدت احساس سبکی دارم و خیلی از تغییرات مهم داشتم نسبت به قبلم و آگاهی های من زیاد شده 

   ۱_ من ژنتیکی چاق نیستم و چقدر این باور عالیه 

   ۲- افکاری که قبلا فکر می کردم باعث چاقی من شده است الان در ذهن من مسخره شده است چون افراد متناسبی را دیدم که آن شرایط را دارند وچاق نمی شوند 

   ۳- دیابت نوع ۲ دارم خیلی دیابت من کنترل شده است و پایین تر آمده و چربی و دیگر بیماری‌ها بهتر شده

   ۴- حرص و ولع برای خوردن بخصوص شیرینی و نان و…کمتر شده 

   ۵- سایز لباسهایم از ۵۴ به ۵۰ رسیده ابن یعنی عالیه 

   ۶- راه رفتن برای من عالی شده بدون تنگ نفس و نفس نفس زدن 

   استاد دیشب من در کرمان باغ شاهزاده بودم از اول باغ تا انتهای باغ را سربالایی را طی ۱۰ دقیقه کمتر پابه پای همسرم بالا رفتم بدون هیچ گونه عرق کردن و تنگ نفسی و چقدر خوشحال شدم و چقدر لذت بروم در حالی که اگر قبلا بود یا باید من پایین می نشستم یا عقب تر از دیگر از اعضای خانواده می رفتم چقدرمن در باغ شما را دعا کردم و به همسرم گفتم خداوند انشاالله عمر باعزت به آقای عطاری روشن بدهند 

   که ما را در این مسیر کمک کردند که لاغر بشوم . هر کس چند وقت من را ندیده باشه خیلی خوب متوجه میشه من لاغر تر شدم 

   ۷- در مورد ناراحتی و عصبانیت خیلی خوب عمل میکنم و دیگر پرخوری نمی کنم و واکنش نشان نمی‌دهم و نسبت به اتفاقات اطرافم بی توجه هستم و اطرافیانم هم متوجه شدند

   ۸- در مورد شناخت خداوند خیلی اطلاعات من بهتر شده و در زندگی من خیلی تاثیر گذار است و چقدر خوشحالم

   ۹- خیلی خوب متوجه شدم تمام اتفاقات در زندگی من از افکار من است و دیگران و خداوند بی تقصیر هستند و این خیلی مهم است برای عکس العمل من چون وقتی بدانم خودم مقصرم واکنش من خیلی کمتر و حتی به صفر می رسد🤔🤔

   ۱۰ – در مورد ناراحتی و کینه به دیگران کلا نظر من تغییر کرده و همیشه این حرف استاد در ذهنم مرور می‌شود که خودت سم میخوری و منتظر هستی دیگران ضربه بخورند آنها را به خودشان واگذار می کنم چون آنها هم مخلوق پرودگارند 

   ۱۱- در مورد درخواست نعمت از خداوند ۱۰۰٪ افکار من تغییر کرده چون هر بار می گویم از خداوندمی خواهم  طعم آن نعمت را به من هم بچشاند و احساسم بسیار خوب و با نشاط می‌شود و می دانم در دنیا فراوانی وجود دارد

   ۱۲- در مورد ترس از خوردن خیلی بهتر شده است و دیگر از خوردن ترس ندارم و خیلی از افکار من مربوط به چاقی بهتر شده و بدون ترس هرآنچه را بخواهم میخورم 

   ۱۳- در مورد فایل چشم زخم خیلی از افکار پوچ و بی اساس از ذهنم بیرون رفته و چقدر خوشحالم که متوجه شدم که زندگیم را با اراده خداوند جلو ببرم نه اراده شخصی و اشخاص در مورد اتفاقات زندگی من هیچ کاره آندو با افکارم اتفاقات را جذب می کنم

   ۱۴- عدم ورود افکار منفی شنیدن اخبار و دیگر اتفاقات اطرافم آرامش فکری خیلی زیادی را برای من آورد و نظر من خیلی مثبت شده است.

   ۱۴- در مورد آگاهی‌های عدم شناخت خداوند اطلاعاتم خیلی بیشتر شده و واقعا باور کردم از طرف خداوند به این سایت هدایت شدم برای شناخت بیشتر او 

   و چقدر از شما استاد عزیز ممنونم که راهنمای ما هستید 

   استاد در مورد مادر یکی از دوستان گفتید . من شوهر خاله ای دارم ۷۵ ساله که اصلا تحرک ندارند و خیلی کم رو هستندو اکثر روزها در منزل هستند چند وقت پیش من رفتم دیدن ایشان تعجب کردند و گفتند زهرا خانم خیلی لاغر شدی نکنه دیابت تورا لاغر کرده مواظب خودت باش عمو و من مقداری در مورد این سایت و تناسب ذهن توضیح دادم خیلی تعجب کرد ولی تمام صحبت‌های من را قبول داشتند گفتند من چطور می توانم استفاده کنم من  بیشتر فایلهای تناسب ذهن را روی فلش ریخته و برای ایشان بردم بقدری خوشحال شدند و گفتند چقدر این آقا خوب فهمیده چطور لاغر بشه و خاله ام گفت خاله عمو من را میگه بنشینم این فایلها را ببینم و خدا را دیگر این اخبارهای ماهواره و بد را نمی بیند و چقدر خوب در مورد خداوند توضیح می دهند هیچ روحانی اینها را روی منبر و روضه ها نمی گویند و مطمئن هستم که ایشان هم آگاهی های بیشتری کسب می کنند و هم لاغر می شوند 🙏🙏🙌🙌🙌

   استاد من خداراشکر تا الان که در این مسیرم احساس بسیار خوبی دارم و چقدر خوشحالم که وقتم را در این مسیر طی می کنم و جلو افکار منفی را می گیریم و خودم برای زندگی خودم تصمیم می گیرم و به آرامش فکری و ذهنی رسیدم و خانواده من متوجه شدند.

   بازم ممنون از شما و من فقط فقط شما را الگوی خودم قرار می‌دهم و چقدر ممنون از شما که وقتی به مشکلی برمی خوریم و با شما تماس آنلاین می گیریم شما پاسخ ما را می دهید و چقدر این مهم است و باعث ادامه مسیر می شود  مثل اینکه دقیقا ما حضوری در کلاس هستیم و تعلیم می بینیم و با سوال کردن از استاد جواب سوالات خودمان را دریافت می کنیم چون فقط استاد این مسیر راطی کردند نه همکلاسی‌ها چون آنها هم مثل ما در حال تعلیم هستند و نظرات شخصی خودشان را قبول دارند بازم ممنون که این فایل را گذاشتید و به خیلی از سوالات ذهن من جواب دادید 🤲🤲🤲🤲🙌🙌🙌🙌🙌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 85 کلمه

    سلام و درود
    چقدر نوشته خوش احساسی بود
    به شما دوست عزیزم تبریک میگم که انقدر عالی عمل کردید و نتایج فوق العاده گرفتید
    مهمترین نتیجه اینه که به خودت اعتماد پیدا کردی
    اینکه میتونی لاغر بشی
    اینکه میتونی آرامش داشته باشی
    اینکه میتونی بهتر زندگی کنی
    و اینکه باور کردی مسئول زندگی خودت هستی
    اینها بهترین نتایجی است که خدا رو شکر شما کسب کردید
    درباره فردی که به واسطه شما از محتوای‌ سایت استفاده می کنه خیلی خوشحال شدم و از طرف من به ایشان سلام برسونید و تبریک بگید
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار زهرا
     1402/08/02 08:39
     مدت عضویت: 458 روز
     امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 132 کلمه

     سلام استاد صبح شما بخیر و شادی

     ابتدا از شما استاد عزیز ممنون و سپاسگزارم که با دقت تمام نظرات دیگران را مظالعه و به آنها پاسخ میدهید که این خیلی باعث افزایش انگیزه و خوشحالی در دوستان میشود و این نشان میدهد که دقیقا درمسیر هستیم و چقدر خوشحالم که  گفتید: مهمترین نتیجه اینه که به خودت اعتماد پیدا کردیاینکه میتونی لاغر بشیاینکه میتونی آرامش داشته باشیاینکه میتونی بهتر زندگی کنیو اینکه باور کردی مسئول زندگی خودت هستی

     بازم ممنون استاد از شما که دراین مسیر هم الگو و راهنمای ما هستید و چقدر من و دیگران شما را دعا میکنند که انشاالله عمری با عزت و در سلامتی کامل داشته باشید 

     شما بزرگوارید . چشم حتما سلام شما را به شوهر خاله ام میرسانم بازم ممنون از شما استاد عزیز و گرامی  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1402/05/22 19:19
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 755 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست..❤️❤️❤️

   سلام به استاد و دوستان هم مسیر 🙋

   مسیر لاغری من . گام 16: در انتخاب الگوی لاغری خود دقت کنید 

   تمرین آموزشی ✍️✍️✍️

   اول خدارو شکر می‌کنم که بعد از مدتها تونستم بازم بیام و دیدگاه بنویسم و در این لحظه حسو حال خیلی خوبی دارم ☺️🥰

   بعدش خدارو شکر می‌کنم بخاطر پیشرفت علم و تکنولوژی و گسترش اون که باعث شد الان هر کدوم از ما یه گوشی دست مون باشه تا بتونیم از راه دور باهم در ارتباط باشیم به نظر منم اینکه آموزش لاغری باذهن به صورت مجازی برگزار میشه خیلی خوبه حداقل واسه من خیلی خوب و عالیه چون اگه به صورت حضوری بود من نمی تونستم در کلاس ها شرکت کنم . زمانی که ما چاق شدیم بخاطر چاق شدن مون در هیچ کلاس حضوری شرکت نکردیم که حالا بخواییم به خاطر لاغر شدن در کلاس شرکت کنیم همانطور که چاقی رو در خانواده آموزش دیدیم بارها و بارها جملات مربوط به چاقی و شنیدیم که مثلاً چاقی مون ارثیه و ژنتیکیه ، آبم بخوریم چاق میشیم ،چاقی مون بخاطر ازدواج و بارداری و زایمان و شیردهی ،…..پذیرفتیم و باور کردیم و الگوهای فراوان دیدیم بعد کم‌کم  افکار و نگرش عادتهای غذایی مون تغییر کردن و جسم مون شروع به چاق شدن کردو  در مسیر چاقی حرکت کردیم و چاق شدیم حالا باید در جهت مخالف حرکت کنیم الان همه مون دور هم از جاهای مختلف جمع شدیم و استاد رو به عنوان راهنما و الگو قبول داریم ایشون برامون توضیح میدن و مارو آگاه کردند که که ما داشتیم مسیر و اشتباه میرفتیم و راه درست و بهمون نشون دادن و ما هم  پذیرفتیم و باور کردیم و ایمان داریم و کلی الگو در آلبوم شگفتی سازان میبینیم که بدون شرکت در کلاس حضوری و با استفاده از همین آموزشها لاغر شدن و  ما هم کم کم رفتار و عادتهای نادرست مون اصلاح میشه و همه مون لاغر میشیم.

   من خودم کلی تغییر کردم مثلاً قبلاً باور داشتم که غذای نذری تبرکه و حتی اگر سیرم بودم وقتی با غذای نذری مواجه میشدم ناخودآگاه شروع به خوردن میکردم و حتی خوشحال بودم که  غذای نذری خوردم چون زیاد شنیده بودم که خوردن غذای نذری سعادت میخواد و قسمت هر کسی نمیشه ولی امسال محرم بارها با غذای نذری مواجه شدم و عکس العملم کاملا با سال های گذشته متفاوت بود مثلاً چندین بار پیش اومد که خونه برادرم جمع بودیم و اونجا غذای نذری بود و سفره پهن میشد و با اینکه من مطمئن بودم که همه سیر بودند و شام خورده بودن ولی همگی دور سفره می‌نشستند و شروع به خوردن غذاهای نذری میکردند و هرچه برادرم و بقیه به من اصرار می‌کردند که بیا تو هم بشین بخور ولی من چون سیر بودم و میل نداشتم تعارف اونا رو قبول نمیکردم  و نخوردم و جالبه وقتی در مقابل اصرار اونا میگفتم سیرم میل ندارم بقیه هم می‌گفتند ما هم سیریم ولی غذای نذری رو نمیشه رد کرد و من بهشون میگفتم خب وقتی سیر هستید چرا می‌خورید و اونا میگفتن آخه غذای نذری تبرکه و آدم هر چقدرم که سیر باشه بازم وقتی که غذای نذری باشه باید به اندازه یک پرس جا واسه خوردن داشته باشه و من خودمم قبلاً همین نگرش و داشتم و در اون لحظه با خودم گفتم هر کسی خودش مسول اعمال و رفتار خوشه و خودم درست عمل کردم و حتی مزه اون غذاها رو هم نچشیدم و نخوردم و خوشحالم بودم از عملکردم در صورتیکه اگه قبلاً بود هم  از نخوردن غذای نذری عذاب وجدان می‌گرفتم و هم اینکه بخاطر اینکه بقیه ناراحت نشن می‌خوردم. این نشون میده که تغییرات من شروع شده و من در مسیر درست دارم حرکت میکنم و به قول استاد وقتی تغیرات شروع بشه تا بی نهایت ادامه داره .

   من ایمان دارم که این مسیر درسته و نتیجه برای همه محفوظه همون طور که برای اون مادر که تصویر شونو در فایل دیدیم ایشون از راه دور با دختر شون تلفنی فقط چند جمله در مورد لاغری با ذهن شنیده بودن و اون همه تغییر کرده بودن حالا من که هر روز دارم در مسیر حرکت می‌کنم و با استفاده از مطالب آموزشی ذهنم و در فضای لاغری قرار میدم صد در صد نتیجه میگیرم و انتظارم از جسمم فقط کاهش وزن و سایز و رسیدن به تناسب اندام دلخواهمه.

   متناسب بودن ، شاد بودن ،ثروتمند بودن و سالم و تندرست بودن حق طبیعی و الهی منه ومن لایق تمام خواسته های منطقی و درست هستم.

   لاغر شدن آسون ترین کار دنیاست و چاق شدن سخت ترین کار دنیاست .👏👏👏

   با تشکر از زحمات استاد 🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 64 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    به شما تبریک می گم برای تغییرات عالی که در خودتون ایجاد کردید
    خیلی عالیه که مثال از آموزش ها رو در اطرافیانمون پیدا کنیم که برامون تایید بشه این آگاهی ها درسته
    به این شکل ذهن ما خیلی راحت تر مطالب و آگاهی درباره لاغر شدن رو می پذیره و راحت عمل میکنه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/23 21:25
     مدت عضویت: 1263 روز
     امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 74 کلمه

     سلام ممنون استاد تشویق های شما باعث میشه که من و دوستانم با اشتیاق و انگیزه بیشتر و بالاتری در این مسیر حرکت کنیم و همچنین تشکر از زحمات شما صد در صد زحمات شما برای تهیه آموزش ها و آگاهی های ارزشمند که واقعا هیچ قیمتی نمیشه روش گذاشت و تلاش ما در جهت کسب آموزش ها و حرکت در مسیر صحیح نتیجه بخشه و همه مون به مقصد و هدف مون میرسیم🙏🙏🙏🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار الهام خضرلو
    1402/05/27 10:13
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 65 کلمه

    سلام دوست عزیزم 

    ممنونم به خاطر دیدگاههای عالیتون 

    من شمارو فالو داشتم قبلا وبه نظرم تازگی ها باز فعال شدین از خوندن دیدگاهاتون لذت میبرم 

    خواستم خواهشی بکنم استاد بارها گفتن که از استیکر استفاده نکنید در نوشته هاتون 

    منم راستش وقتی نوشته ای استیکرداشته باشه اذیت میشم حسم بد میشه نمیتونم بخونم همون رعایت پاراگراف بندی به نظرم برای نوشته ها کافیه 

    خوشحالم دوستان عالی دارم  

    باز هم ممنون 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار fatmhadly85@gmail.com
     1402/05/27 11:55
     مدت عضویت: 1263 روز
     امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 96 کلمه

     سلام دوست عزیزم منم دیدگاههای عالی شما رو میخونم و از شون لذت میبرم بله گوشیم مشکل داشت نمی تونستم وارد بشم ولی در مسیر و همراه تون بودم و هستم هر روز مطالب سایت و نوشته های دوستان عزیز و می‌خوندم فایل گوش میدادم و تمرینات و برای خودم در دفترم می‌نوشتم و لذت می بردم، مشکل بر طرف شد و از این به بعد همراه تون هستم .

     البته من زیاد از استیکر استفاده نمیکنم فقط اول و آخر نوشته هام ولی خب اگه شما اذیت میشین باشه از این به بعد استفاده نمیکنم .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار الهام خضرلو
      1402/05/27 12:42
      مدت عضویت: 1787 روز
      امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 4 کلمه

      ممنونم عزیزم زنده باشی

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 10
   محتوای دیدگاه: 34 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست..❤️❤️❤️          

   خیلی خیلی خیلی خوشحالم بعد از مدتها امروز باز برای اولین بار میتونم بیام بنویسم 

   فعلا همین بعداً میام در مورد گام امروز می‌نویسم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مصی کوثری
   1402/04/13 21:47
   مدت عضویت: 408 روز
   امتیاز کاربر: 1476 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 327 کلمه

   به نام خالق بی همتایم 

   سلام خدمت استاد عزیزم و دوستان همگام 

   جهان هر روز و هر لحظه در حال پیشرفت تکنولوژی  و تبادل اطلاعات است قطعا استفاده از کلاسهای غیر حضوری امکان بهره بردن تمام افراد از آموزش‌های مختلف را فراهم می‌کند علاوه بر مزایای فراوان آن نباید به ذهن چاق اجازه دهیم که با آوردن دلایل مختلف ما را از ادامه دادن مسیر زیبای تناسب فکری بازدارد همانطور که می‌دانیم خداوند بزرگ هر انسانی را مدلی خلق کرده و همه انسانها با هم متفاوت هستند چه از لحاظ جسمی و چه ویژگی های روحی و ذهنی پس ما همیشه در انتخاب الگوی خودمان باید دقت عمل زیادی داشته باشیم چه بسا نحوه عملکرد هر کس با توجه به شرایطش متفاوت و نتیجه آن هم متفاوت خواهد بود من خودم با توجه به همین نگرش که داشتم و صحبت‌های ناب استاد عزیزم در این فایل ارزشمند بر استمرار خود در این مسیر مطمئن‌تر شدم و همیشه هدفم از خواندن دیدگاه ارزشمند دوستانم این است که از مسیر دور نشوم و نجواهای ذهن چاق مرا به بی راهه نبرد علاوه براین از برخی دیدگاه‌های جذاب دوستانم بهترین استفاده را میکنم ولی هدف اصلی من فایلهای آموزشی و نوشته های استاد روشن فکرم و الگوی تمام معنای مسیرم استاد عزیزم هستند که هر لحظه با برداشتن گامی نو نشاط و هیجانی وصف نشدنی در من شکل می‌گیرد از خداوند برای استادم بهترینها را میخواهم من در این سفر صدگامی که قدم گذاشته ام برایم حکم چالش و مقدمه ای برای خرید دوره های آموزشی است و خوب میدانم که این مسیر انتهایی ندارد و باید مدام یاد گرفت و آن را به عمل تبدیل کرد تا در مسیر موفقیت ماندگار باشیم هیچ تردیدی برای ادامه مسیر ندارم هیچ شکی در کار نیست اشتیاق من برای سیر تکامل صدگام و خرید دوره های آموزشی بسیار بالاست و تغییرات نگرشی و رفتاری ام تا به امروز بی نظیر بوده و خداوند را بسیار سپاسگزارم برای این آگاهی ها الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohsenzadehyazdi@gmail.com
   1402/02/06 21:16
   مدت عضویت: 1093 روز
   امتیاز کاربر: 1034 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   سلام استاد بزرگوار

   سلام دوستان همراه و هم قدم 

   خداروشکر میکنم که هر لحظه من رو حفاظت حمایت و هدایت میکنه❤️😊

   از بودن در این جمع پر انرژی بسیار خوشحالم

   از وقتی به طور جدی هر روز فایل های استاد رو گوش میکنم رفتارهای من موقع بر خورد با غذا تغییر کرده 

   خیلی جالبه

   من فقط سعی کردم این مدت به ندای درونم گوش کنم

   ببینم او چی میگه

   فقط تنها نقطه ضعفم که دیروز بهش بردم اینه که موقعی که خیلی ذهنم شلوغ میشه مثلا وقتی بچه ها شیطنت میکنن و یکم عصبانی میشم اینجا انگار گوش و چشمم بسته میشه و مثل یه ادم بی حس میخوام یه خوراکی بخورم یا بیشتر از یه غذایی مصرف کنم

   در کل حس و حال خیلی خوبی دارم

   من اول ورود به این دوره تازه از یه کلینیک برنامه غذایی گرفته بودم و تا یه مدت پیش میگفتم اشکالنداره همراه راهنمایی های استاد به اون برنامه هم عمل میکنم

   اما الان یک هفته ای هست که اون برنامه رو هم کامل گذاشتم کنار و اصلا بهش رغبتی ندارم

   دغدغه کالری شماری  و فکر کردن به کل غذایی ک در طول روز خوردم رو ندارم 

   شدم مثل یه برگی که روی آب رودخونه آروم قرار گرفته و همراه جریان آب داره میره تا به مقصد خودش برسه

   آزاد و رها

   من با کلاس آنلاین بسیار موافقم…از زحمات شما استاد عزیز ممنونم

   ممنونم که سخاوتمندانه آگاهی خودتون رو به اشتراک گذاشتید.

   یسری از جملاتتون خیلی طلایی هستن و تو ذهن من نقش بستن و باعث شدن که من تو همین مدت دچار تغییراتی بشم که حداقل خودم حسش میکنم.

   شاید الان به اندازه نصف حجم غذای قبل رو مصرف میکنم اما ذره ای خداروشکر روی شیر دهیم اثر منفی نذاشته

   و این عالیه

   دوست دارم که به لطف خدای مهربون و با کمک شما ان شالله برسم به اونچه که طبیعت ذاتی خودم هست و با این بار اضافه به بدنم آزار نرسونم 🌹🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز و استاد عزیزم

   اتفاقا من همیشه ذهنم پیش اموزش های مستقیم شما بوده و هست 

   اتفاقا خیلی دوس دارم برم فایل های دیگه رایگان شمارو ببینم ولی میگم من باید اول این صد قدم رو تموم کنم

   تنها الگوهای ک در رابطه با لاغری دیدم افرادی ک عکس هاشون در سایت تناسب فکری هست هستن

   بقیه افراد لاغر ک از نزدیک دیدم همه ب طور ناخوداگاه بدنشون لاغری رو بلد بوده 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 381 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوب وهمراهم

   کاملا باگفته های استاد موافقم چون هم الگوی داشتن بسیار عالیه و هم می‌تونه برعکس بد باشه….

   اول اینکه ما باید بدونیم وبفهمیم میخایم چیو الگوی خودمون قرار بدیم وبعد اعتماد کامل داشته باشیم و در آخر این نکته هم در نظر بگیریم ک قطعا همه ی افراد باهم متفاوت هستن پس نتیجه ی اوناهم باهم متفاوته …دقیقا عین همون پنج انگشت میمونه ک همیشه مورد مثال قرار میگیره…پس صددرصد این موضوع را باید پذیرفت ک نتایج افراد باهم متفاوته….

   استاد خیلی وقتا دونفر یا چن نفر همزمان باهم تصمیم ب لاغری میگیرن یا تصمیم  رفتن ب دوره ی آموزش رانندگی می کنن…تواین مدت یکی میبینی بدنش زود ب رژیم یا ورزش عکس العمل نشون بده و لاغر بشه و همراهش ک همزمان بااون فرد شروع ب رژیم یا ورزش کرده کمتر جواب بگیره یاحتی اصلا جواب نگیره چون بدن ها و ذهن‌ها کاملا باهم متفاوته…یارانندگی ممکنه یکیشون تا جلسه ی ششم مثلا کاملا فول بشه و اون یکی نیاز ب جلسات بیشتری داشته باشه ک اینجا هوش و انگیزه نداشتن استرس تاثیر داره…..بنابراین هیچ کس نباید خودشو حتی با برادر یاخاهر خودشم ک توی یه خونه زندگی میکنن هم مقایسه کنه

   استاد من خیلی این موارد و میبینم ک افراد خیلی تواین مورد گلایه دارن ک چرا فلانی زودتر ازمن جواب گرفت حالا چ لاغری یا رانندگی اما اصلااااا یک ذره منتطقشو در نظر نمیگیره وباخودش بگه بین منو اون طرف هزارتا تفاوته از چهره واندام و اعضای بدنم اخلاق و طرز فکرو ذهن بگییییر تا حتی جو خانواده و محیط اطراف….بعد اینهمه تفاوت رو نمی‌بینه اما فقط چند روز زودتر ب نتیجه رسیدن اون ب چشمش میاد…..

   من هروز ک وارد گام بعدی میشم مسممتراز قبل گام بر میدارم و باقاطعیت تمام پامو رو پله ی بالاتر میزارم و مطمعنم ب هدفم دارم نزدیکتر میشم

   و استاد نکته ی دیگه ایم ک فرمودید از نوشته های همراهان فقط ب عنوان انگیزه گرفتن استفاده کنید بسیاااااار عالی بود چون من خودمو میگم و با اطمینان میگم هنوز ذهنمممممم خیییییسیلی خیییییسیلی جا داره برای یادگیری و تازه اول راهم وحس میکنم هنوز هیییییییچیییییی یاد نگرفتم و فعلا دارم ب کمک شما ذهنمو ب آرامش میرسونم و خودمو کاملا ب مسیر موفقیت سپردم و آرام آرام دارم پیش میام و هروز ذهنمو خالی میکنم برای آموزش جدید 

   ممنون استاد خوبم روزتون عالی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/01/15 08:58
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 494 کلمه

   سلام خدمت استادم 

   استاد من چون خيلي زياد توي اضافه وزن زندگي كردم …هميشه دنبال يك رژيمي بودم كه لاغر بشم 

   اين موضوع ذهن من رو عادت داده كه من نميتونم خودم براي خودم تصميم بگيرم پس بايد يك الگو داشته باشم …چيزي كه خودتون  توي فايل هاي قبلي بهش اشاره كرديد

   و اين باعث شده من و شايد بقيه دوستان در اين سايت ، به افراد ديگه كه موفق شدن نگاه ميكنن و سعي ميكنيم از اونها الگو بگيريم 

   ولي زمان لازمه كه ما به اين باور لياقت برسيم كه خودمون كامل ترين هستيم و خداي لاغري درون هممون هست و ميتونيم اون رو الگو قرار بديم 

   شما در فايل انگيزشي لاغري ميگيد كه خداي ما بيشتر از ما ميخواد كه ما لاغر بشيم 

   اون ميخواد كه ما سرحال باشيم اون دوست نداره كه ما به خودمون ضربه بزنيم با پر خوري 

   من خودم ، همين رو براي خودم الگو قرار دادم 

   و دريافتم كه خداي درون من ، من رو سلامت و شاداب و متناسب ميخواد ..نه كه اون منو متناسب دوست داره…اون من رو با همين وزن هم دوست داره 

   ولي اون ميخواد من متناسب باشم چون اون بيشتر از خودم ميدونه كه متناسب بودن چقدر بيشتر به من كمك ميكنه 

   درباره كلاس هاي حضوري و آنلاين بگم كه من هنرجو پرو پا قرص كلاس آنلاين هستم 

   چون يكم راحت طلبم 

   و ترجيحم اينه كه توي خونم بشينم و فايل گوش بدم 

   هر جاش لازمه پاز كنم 

   هر جاش لازمه بزنم بره جلو 

   هر جاش لازمه چندين بار گوش بدم 

   به نظرم ديگه كلاس رفتن منسوخ شده و جهان ديگه حمايت نميكنه از كلاس هاي حضوري 

   چون كلاس هاي حضوري سرعت رشد رو كند ميكنه 

   جهان با سرعت زيادي داره خودش رو گسترش ميده 

   به همين دليل كلاس حضوري يك چيز دست و پا گير خواهد بود براي گسترش جهان 

   اينم نظر منه 

   حتما دوستاني هستن كه با اين نظر مخالفن

   و خوب اگر استاد تصميم بگيرن براي اونا كلاس حضوري بزارن هم  بد نيست

   استاد من توي فايل قبلي هم توضيح دادم توي اين 38 روز كه من عضو سايت شدم تغييراتي توي خودم ميبينم كه اولش فكر ميكردم توهم زدم 

   تا اينكه كامنت يك دوست ديگري رو خوندم كه ايشون هم توي مدت سه هفته نتيجه گرفته بود

   استاد از لذت اين مسير گفتيد 

   من نظر خودمو بگم 

   خود من هنوز 38 روز توي اين سايتم 

   تازه هنوز محصولي تهيه نكردم و دارم از دوره هاي رايگان استفاده ميكنم 

   سنگيني كه از روي ذهن من برداشته شده كه با دهها فايل ميليوني برداشته نشده بود

   من آرامشي كه سالها دنبالش بودم رو بدست آوردم 

   دوره زندگي با طعم خدا غوغاست

   اطميناني كه به خودم دارم رو هيچ وقت تجربه نكرده بودم 

   انقدر هميشه توي نظرات ميخوندم كه” خومو دوست دارم ” ميگفتم چه جوري ميشه كسي خودشو دوست داشته باشه 

   اصلا نميتونستم تمريناتي كه در اين زمينه هست رو انجام بدم 

   ولي با دوره زندگي با طعم خدا من عاشق خودم شدم و خودم رو لايق بهترين ها ميدونم 

   نميتونم بگم من دارم چه چيزهايي به دست ميارم 

   از كلام من خارجه 

   فقط ميتونم بگم با خدا باش پادشاهي كن از خدا برگرد اونچه خواهي كن رو با پوست و گوشتم دارم درك ميكنم

   الهي هميشه پاينده باشيد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1401/11/06 19:55
   مدت عضویت: 1239 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 439 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم و همه دوستان.

   گام۱۶:در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید.در این مسیر داشتن الگو خیلی تاثیر داره در نتیجه بهتر البته الگوی من فقط استاد هستن که با هربار دیدنشون در فایل اشتیاقم بیشتر میشه برای ادامه دادن و اگه دیدگاههای بقیه رو میخونم این برام این معنی رو میده که آره بقیه تونستن منم میتونم لاغر بشم و اگه دیدم یکی مثلاً دیدگاهش برام جالب بود ازش استفاده میکنم برای اشتیاق بیشتر یا بهتر عمل کردن ولی تا حالا نشده سبک و روشم رو عوض کنم چون من طبق آموزشها دارم عمل میکنم پس چه ضرورتی داره که سبکی که منو تغییر میده و بهم حس خوبی میده رو عوض کنم و این دیدگاهارو هم برای اینکه بیشتر تو فضای لاغری باشم میخونم و برام جالبه دیدگاههای بقیه یا تغییراتشون یا طرز فکر کردنشون و لذت میبرم از خوندنشون.آموزش ذهنی برای همه به یک شکل است اما برداشت ما از این محتوا با هم متفاوت هست به نظرم مونده به محتویات ذهنی هرکسی و یا شرایط و مشکلی که دارن متفاوت هست یکی ممکنه مشغله کاری زیادی داشته باشه و وقت کمتری روی لاغری بزاره یا ذهنش مشغول باشه اما چون مدام ادامه میده و در مسیر هست اونم جواب میده و ممکنه یکی بیکار باشه و بیشتر وقتش رو برداره برای تمرکز رو محتواها که این مسلما نتیجه اش یکم فرق کنه با اولی و همه نتیجه میگیرن حالا یکی کم و یکی بیشتر ولی به هدفه میرسن و تغییرات هم دارن ولی اونی که اصلا تلاشی نکرده برای لاغری حتی تمرین و استمرار نداشته و براش زیاد مهم نباشه خوب مسلما نتیجه نمیگیره ولی وقتی حتی یه ذره هم از محتوا استفاده کنی بازم تغییر شروع میشه چون تو کارت رو انجام دادی و تمرکز داشتی درسته حالا کم بوده ولی وقتی تغییر شروع بشه تا بی نهایت می‌تونه ادامه داشته باشه.ترس از لاغرشدن هم به نظرم طبیعی البته برای من چون من هر کاری رو که بخوام شروع کنم اولش همیشه ذهنم شروع می‌کنه به ترسوندن من ومیخواد منو منصرف کنه از انجام کاری حالا نه تنها  لاغری بلکه تو اکثر زمینه ها این خصلت هست ولی مهم تصمیم و تعهدی هست که تو داری و به نظرم اگه لاغری برات مهم باشه و بهش علاقه داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی لاغرشدن شمارو بگیره و وقتی ادامه ندی این غیر طبیعی هست.به نظرم باید به اون چیزی که گفته میشه عمل کرد وگرنه فقط دیدن و نوشتن و گوش کردن نتیجه نمیده باید مدام در ذهن تکرار کرد و در طول روز بهش عمل کرد.راه موفقیت فقط یک راه هست و اون عمل کردن هست ولی راههای شکست بی نهایت است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1401/11/06 11:08
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   سلام صبح همگی بخیرسلامتی سلام مخصوص خدمت شما استاد عزیز

   دریافت من  فایل امروز با عشقم توضیح میدوم وفتی گیاه میکارم اگه اون گیاه دوراز نورقرار بدم گیاه علفی گچ کوله وبه حالت خوابیده  رشت میگنه پس گیاعدر نور رشت بهتریداره

   این میشه مسیر نوری گیاه برای من میشه سایت تناسب فکری 

   اگه کیاه کناز گیاه رونده بزارم گیاه رونده دورش میپچه باعث 

   باعث میشه گیاه از نور رشت کم بیاره این میشه الگویی مت برای لاغریی من کسی که کارشو درست انجام نداده ومن دل سرد میکنه فکر اشتباه این افراد منازمسیر دور میکنه.

   حالا برای گیاه یی چوبی نی گنارش میزارم تااگه بادی هوایی گیاه تگان داد مواظبت کنه از خراب شدن اون گیاه برای مت میشه ادمهایموفق که ازاین دوره نتیخه شگفت انگیز گرفتن

   یعنی ادمهای مثبت که روش یاد گرفتن درست عمل کردن وبه نتجه رسیدن اون برای خودم احساس جسمم مقایسه میکنم

   اگه باحال دورنم مطابفت باروش این مسیر همسو میکنم

   مثلا برای گرسنگی من تو نظرات خوندم خانمی نوشته بودمن

   بر ای احساس گرسنگی خود سه مرحله عمل میکنه تاازگرسنگی قعطی اطلاع پیدا کنه من روی خودم امتحان کردم دیدم سر درد شدیدی گرفتم فهمیدم مرحله گرسنگی من دومرحله است اصلا ل بااون خانم فرق داره امروزصحبت این فایل بشتردرک کردم فهمیدم 

   ۱ متی که میخونم ازافردا امیدوار بخونم 

   ۲ روی خودم امتحان نکنم با خودم  مقایسه کنم با شرای خودم در مسیر تناسب انجامبدم

   ۳همیش ارارام درمسیر با پای استوار حرکت کنم تا به نتیجه برسم 

   در پنا حق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فهيمه
    1402/01/15 09:13
    مدت عضویت: 509 روز
    امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 56 کلمه

    سلام صالحه عزيز

    چقدر مثال خوبي از گياه زديد و بسيار ملموس هست براي من كه گياه دوست دارم 

    مثال گياه رونده براي من مثل ديدن تلوزيون و گوش دادن به رسانه ها و اخبار است 

    بدون اينكه ما خبر دار بشيم ميبينيم كل زندگيمونو گرفته اون گياه رونده يا اون فكرا و حرفاي منفي

    لذت بردم از متنت 

    موفق باشي

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار صالحه
     1402/01/15 15:44
     مدت عضویت: 539 روز
     امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 203 کلمه

     سلام فهمیه خانم ازابنکه یی عزیزی از متن که من نوشتم درک بهتری گرفته خداورو سپاس دارم با ورد به این سایت امرو که فایل ۹۴ رو داشتم کار میکردم متو جه لطف شما عزیز شدم ادامه بدید وفقط دلسرد نشید من تو همین بحش دارم وزن کم مبکنم  نمدونم چرا امروز که حسم عالی  متن شما رو  دیدم جون به خودم قول دادم اگه کسی ازمن راهنمای  خواست اگه در توانم باشه براش انجام بدم شما با بودن درمسیر پله پله رشت میکنیدن باید تلاشوت زیاد باشه ارام قرار نداسته باشید برای یاد گیری من اینطوری انجام دادم حلا دارم نتیجه شو میبینم حتی تو نوشتم ییتحول بزگ درش بوجود امده لایه های فکر ار فشار خارح شده ذهنم داره به فعالیت عالی میرسه فقط استمرا داشته باشید نکته طلایی این مسیر برای من استمرا بود وتلاش امید دارم شمایی عزیز هم روزی همین کاره من انجام بدید نوری باشید برای روشنایی بیشتر مسیر تناسب فکری روزی که من امد فقط داشتم به دنبال نور برای رهایی خودم میگشتم خدایاسپاس حالا دارم به همه تلاشم وامید انگیزه میرسم سما نیزعاشق گل گیاه هستی ولی بهتر از گل گیاه عشق به لاغریی که درمن تواین مسیر 

     پدیدار شد 

     خداوند پشتو وپناهتون یاحق حق نگه دارتون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار فهيمه
      1402/01/16 08:15
      مدت عضویت: 509 روز
      امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 37 کلمه

      سلام صالحه جان 

      ممنونم که پیامم رو پاسخ گفتید

      بهتون تبریک میگم که چقدر با استمرار مسیر رو طی کردید 

      خوندن پیام های شما دوستان بهم قوت قلب میده 

      ممنونم ازتون 

      شاد باشید و در مسیر تغییر موفق تر از روز قبل

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار صالحه
       1402/01/16 12:55
       مدت عضویت: 539 روز
       امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 197 کلمه

       سلام فهمیه خانم اشنایی با شما خیلی برام گواراست روز گذشته که پیام شما رو خوندن در  جو ابی که به شما دادم نیت فقط فقط کمک بودتمام من سالهی زیادی روبه سختی داشتن اضافه وزن طی کردم من تو روزهایی که ناامیدبودم با خدا وند مهربان عهد بستم اگه تو این مسیر به نتیحه برسم از هیچ کوششی برای موفق شدن دیگر ان کم نزارم اگه کمکی  تونستم انجام بدم کم  کاری نکنم بسیار خوشحال هستم به عهدم وفا کردم

        من تا حمعه تو این بخش کارم یار گیری به انید  خدا تموم  میشه  وشنبه به کمک خدا وارد دوره سر زمین لاغری میشم با بودن تویز ای ۱۲ گام وصد قدم به دست پر وارد میشم امید دارم شما عزیر رو اونجا ملاقات کنم وگرنه همین جا هم من نتیجه گرفتم خواستم کامل وبدن نقص مسیر رو یاد گیری داشته باشم اگه امکان ثبت نامتون ندارید تو کشور دیگه زیاد عجله نکیند افرادی با من شروع کردن که باعحله از مسبر خارج شدن به خودتون زمان بدید این یی کاره با ارزش توی این مسبر هست نکته طلایی  من تو این مسیر برای شمایی عزیز زمان واستمر وعجله نداشتن 

       خدا پشت وپناهتون یا حق حق  نگه ادرتون 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار فهيمه
        1402/01/17 20:55
        مدت عضویت: 509 روز
        امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
        محتوای دیدگاه: 109 کلمه

        سلام صالحه جانم 

        سپاس از دلگرمي و كمكتون

        بهتون تبريك ميگم كه در اين مسير ثابت قدم هستيد و داريد وارد دوره سرزمين لاغري ميشيد

        من هم بلاخره به شما ميپيوندم ممكنه يكم ديرتر تا راهي براي ثبت نام پيدا كنم همونطور كه ميدونيد من ايران نيستم و پرداخت برام راحت نيست 

        ولي ميدونم كه بلاخره ثبت نام رو انجام ميدم 

        چون واقعا از اين محيط خوشم اومده و من هم در اين مدت كمي كه اينجا هستم نتايجي گرفتم 

        مخصوصا در زمينه خدا شناسي كه نتايجم خيلي بزرگ هست 

        و اون برام از همه چي ارزشمند تر هست

        به اميد اينكه خيلي زود عكس شما و نتايج شما رو در آلبون شگفتي سازان ببينم 

        موفق باشيد دوستم

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شهربانو باقری
   1401/11/04 21:13
   مدت عضویت: 1467 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 689 کلمه

   سلام و درود ▪︎موضوع  فایل :   نقش الگو  در   لاغری با ذهن 

   ________________________________________________

   با تشکر از استاد گرامی بابت متن آموزشی  این فایل ،   فرمولهای با اهمیتی در این‌متن توجهمو  جلب کرد  به اختصار به  عرض می رسد :

                   ______________________با توجه به  فرامین استاد گرامی  ،یکی از گزینه های انتخابی برای الگو برداری در این‌مسیر  خواندن  دیدگاههای  دوستان هست … در این ارتباط باید به نکات زیر توجه کنیم  

               **********************

   خواندن نوشته های دیگران برای شما باید باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادن شود.▪︎

   اگر به نکته ای در نوشته ای اشاره شده بود که باعث درک بهتر شما می شود حتما از آن بهره ببرید.▪︎

   اگر طریقی گفته می شود که به شما این آگاهی را می دهد که اگر به آن صورت عمل کنید احساس بهتری خواهید داشت یا نتیجه بهتری می گیرید حتما الگو برداری کنید.▪︎☆

   توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می شود.▪︎☆

   اما اگر الگوبرداری از طریقی که دیگران عمل می کنند در شما احساس بد ایجاد می کند و باعث استرس و ناراحتی شما می شود به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنید.☆

   آموزش ذهنی برای همه اعضای سایت به یک شکل ارائه می شود اما برداشت از این محتوا به اندازه استفاده کنندگان با هم تفاوت دارد.☆

   هر فردی در ذهن خود فرمول هایی ذخیره کرده است و زمانی که از محتوای آموزشی استفاده می کند آنچه دریافت می کند را با فرمول های ذهن خود ترکیب کرده و خروجی مختص به خود را ایجاد می کند.☆

   در شروع کار احتمال اینکه خروجی ایجاد شده با آنچه گفته شده تفاوت زیاد داشته باشد بسیار زیاد است چون عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است.☆

   اما به مرور که در این مسیر حرکت می کنید و استمرار و تمرین انجام می دهید فرمول های اشتباه ذهن شما کمتر می شود و آنچه دریافت می کنید را با فرمول های صحیح تری ترکیب کرده و خروجی شباهت بیشتری به آگاهی دریافتی دارد.☆

   ● از خواند نوشته هایی که درباره نتیجه نگرفتن یا رها کردن آموزش ها نوشته اند پرهیز کنید. آنها گزینه مناسبی برای الگوی لاغری شما نیستند.☆

   ●    از خواندن شکست ها و دلایل شکست الگوی لاغری خودداری کنید.▪︎☆

   ▪︎اگر از مسیر موفقیت فاصله بگیرید خودبخود شکست خواهید خورد. پس نیاز به یادگیری یا اطلاع از طریق شکست دیگران ندارید.☆

   ما نمی دانیم آن فرد  شکست خورده  در  این مسیر در چه فضای فکری بوده است یا با چه مسائلی در زندگی مواجه است که باعث عدم تمرکز کافی بر آموزش های لاغری با ذهن شده است و در نتیجه سبب شده که فرد نتیجه مطلوب کسب نکند.

   به همین دلیل از خواندن شکست های دیگران خودداری کنید و بدانید که شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.

   عجب جمله قشنگی  :   

   شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.▪︎

   چرا که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه یکسان است اما راه های شکست بی نهایت است. 

   ●توجه داشته باشید بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد و هر فردی به طریقی که خودش می داند از لاغر شدن دلسرد شده است اما نکته مهم این است که فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   ●فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   ●  فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   ●فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   سوال  :   چرا  در واقع  شکست خوردن  ساده تر از موفق شدن نیست ؟ 

   پاسخ سوال :     فردی که شکست را می پذیرد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر داده است باعث تخریب بیشتر اعتماد به نفس خود می شود. شور و اشتیاق و امیدش را از دست می دهد و احساس افسردگی پیدا می کند.☆

   اما فردی که نتیجه نگرفته است اما ادامه می دهد و دست از تلاش برای یادگیری و عمل کردن به آموزشها بر نمی دارد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر نداده است بلکه امید و انگیزه را در خود زنده نگه می دارد.☆

   امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است.☆

   باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید.☆ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار عطا
    1401/11/05 10:47
    مدت عضویت: 559 روز
    امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 21 کلمه

    سلام بانو ممنون که با ثبت توضیحات مطالب استاد باعث میشید دوباره مطالب برامون مرور بشه
    موفق باشید . سپاس

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار شهربانو باقری
     1401/11/05 11:16
     مدت عضویت: 1467 روز
     امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 73 کلمه

     سلام  و درود ▪︎ 

     من اعتقادم  اینه که  من ابتدا به ساکن چیزی از خودم برای گفتن ندارم  سعی می کنم گفته ها و آموزشهای استاد رو دوباره  و چند باره  بخونم و نوشتن نوعی خواندنه  اما با تاثیر بیشتر ،  تا نکته های آموزشی  بیشتر و بهتر نفوذ کنه در ذهن …  نتیجه این نوع فعالیتم    ، در پاسخ به دیدگاه دوستانم منعکس میشه ….

     باز هم از شما تشکر می کنم …..

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار عطا
      1401/11/05 21:59
      مدت عضویت: 559 روز
      امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 174 کلمه

      بله . اینم روشی هست برای اینکه لاغر شدن برامون بهتر جا بیفته و البته قابل ستایش . 

       ولی من خودم به شخصه عاشق کشف کردنم . 

      یعنی اگه قرار باشه از کشف کردن و اختراع کردن یکیشو انتخاب کنم کشف کردن رو انتخاب می کنم . 

      اصل برق  کشف بود . ولی وسایل برقی اختراع . 

      من دوست دارم کاشف باشم و به نظرم استاد یه کاشف هستن . 

      چیزی که من در لاغری استاد میبینم و عاشق این شخصیتم در اصل  شخصیت کاشف بودنشونه . یعنی ایشون لاغریشون رو کشف کردن   . ولی همه ی ما به نوعی داریم شخصیت لاغریمون رو اختراع می کنیم و به شخصه از نظر خود من شخصیت کاشف جذاب تر از شخصیت مخترع هست و البته اگه همه میخواستن کاشف باشن قطعا مخترعی نبود و این همه وسایل اختراع نمیشد . پس وجود هر دو در جهان لازمه . دیگه بستگی به انتخاب خود انسانها داره . 

       ولی نظر شخصی من اینه که شخصیت کاشف استقلالش بیشتر از شخصیت مخترعه . چون کاشف به خودش قائمه ولی مخترع به دیگری . 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار شهربانو باقری
       1401/11/06 17:53
       مدت عضویت: 1467 روز
       امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 317 کلمه

       سلام .جناب آقای عطا .شگفتی ساز آینده ای نزدیک :

       احسنت به شما  ..خیلی قشنگ  راجع به برتری کاشف بودن  نسبت به مخترع بودن  صحبت کردی …   عالی بود آفرین . با نظرت موافقم….

       من عاشق  شخصیت والای استاد شدم .خیلی خوشحالم  در کسوت  شاگردی ایشون  وقت می ذارم و تلاش می کنم ..‌… در طول زندگیم تا به حال  برای هر هدفی  اهمیت قائل شدم و خستگی ناپذیر  تلاش کردم رسیدم  به این هدفم هم می رسم …..

       یه روز  که دیر و زود بودنش برام مهم نیست با یه جسم متناسب با وزن ایده آل به دیدارشون  میرم    تا برق شادی رو در چشمان پر نور و درخشان و خندانشون ببینم و لذت ببرم … نمی خوام  عجله ای داشته باشم چون از مسیر منحرف میشم ….

       مثل پزشکی که برای بیمارش نسخه می پیچه بعد چند وقت می بینتش و بهش میگه  دکتر جان  هر چی از خدا می خوای بهت بده  تو با نسخه ای که برای نوشتی کاملا خوب شدم …حتما دکتر  از شنیدن این حرفا ودیدن بیمارش که حالا کاملا سالم و سرحاله  از ته دلش خوشحال میشه و انرژی شاد ی در تمام وجودش به جریان میفته

       البته در درجه اول  رسیدن به تناسب اندام برای شخص خودمه  چون این منم که از اضافه وزنم  رنج می برم و اینو برا خودم یک نقص بزرگ می دونم‌  اما رسیدن به این هدف امتیازات ویژه جانبی برام داره  یکیش همین هست که عرض کردم اینقدر این دیدار برام لذت بخشه که استاد عزیزمو  هر جای ایران باشه  پیداش می کنم و به دیدنش میرم …شده برا یکساعت ….می تونم از این خواسته  در ذهنم فیلمشو بسازم و تماشا ش کنم واز  احساسم براش مایه بگذارم  تا  تاثیر عجیبشو به چشمم  ببینم….

       هر آهنگ  شاد و پرهیجان  میشنوم  صحنه این دیدار  و اندام متناسب خودم  می آد جلو نظرم  و براش  دست افشانی می کنم ..واقعا  به به از این صحنه    

       \"🙂\"/

        …. به امید آنروز 

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار عطا
        1401/11/08 02:36
        مدت عضویت: 559 روز
        امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
        همیاری
        محتوای دیدگاه: 558 کلمه

        سلام و عرض احترام بسیار هم عالی . موفق باشید بانو . 

        خیلی عالی تناسب اندامتون رو به صحنه نمایش  گذاشتید . 

        ضمن تایید صحبت شما من احساسم اینه وقتی به لاغری جسمم برسم  زیاد براش ذوق زده نمیشم هیجانی نمیشم . آخه قدم به قدم که دارم باهاش حرکت میکنم   پس طبیعیه که لاغر باشم . ما شایسته لاغر شدنیم . وقتی داریم این همه تمرین ذهنی می کنیم و از طرفی رفتار یه انسان متناسبم داریم انجام میدیم متناسب شدن طبیعیه . دیگه آرزوی دور از دسترسی نیست که براش اشک بریزم و شادی کنم .

        البته خانوما معمولا احساسی تر از آقایون هستن و احساس شادیتون رو درک می کنم و برام قابل تحسینه این میزان از احساس شور و نشاط 

        ولی  من خودم شخصا مگه هر روز از اینکه دارم پلک میزنم هیجان زده میشم ؟ یا برای رشد مو وناخن کارکرد قلب و … هیجانی میشم ؟ البته اینکه از سلامتیم احساس رضایت و راحتی دارم  خب خیلی بهتره تا حس بد داشته باشم 

        ولی در یکی از جلسات یادگرفتم خیلی هیجان زده نشم نه از چاقی خیلی ناراحت باشم نه از لاغری خیلی خوشحال . چون هردوش در یه سطحن برای من و این منم که دارم این دو رو انتخاب می کنم . 

        درسته که استاد همواره می گن شاد باشید که چون شایسته شاد بودن هستیم . اما این شادی و رضایت یه حال دائمیه . ولی به نظرم هیجان لاغری فقط یه لحظه است . البته انگیزه ی خیلی خوب و قابل تحسینه . تصویری که شما در ذهن آوردید خیلی خوبه اما بعد از ملاقات با استاد چی ؟ آییا باز هم همین هیجان رو دارید ؟ دیگه چه دلایل شادی از تناسب اندامتون خواهید داشت که شمارو ترغیب به ادامه دادن کنه ؟ 

        نمیدونم چطور منظورمو بگم داشتن انگیزه خیلی خوبه ولی همونطور که خودتونم اذعان فرمودید اگه به خاطر خودتون باشه به نظرم خیلی بهتره و مطمئنم در درجه اول  قطعا همینه .چون خودتونم همینو فرمودید .  

         منو ببخشید که جسارت می کنم و  بی پروا مینویسم قطعا که شما مدت زیادی هست همراه استاد هستید و تجربه تون در لاغری بیشتر از منه  . ازتون عذر میخوام ولی خب یه جور تبادل نظره . صرفا فقط نظرمو نسبت به لاغر شدن گفتم و البته منم مثل شما از شاگردان استادم و از ایشون یاد گرفتم و دارم درس پس میدم . 

        ولی به نظرم این عقیده لاغری رو برام باور پذیرتر می کنه که برای لاغر شدنم خیلی هیجان زده نشم . چون خیلی طبیعیه که ما لاغر باشیم . 

        ما فقط راهشو بلد نبودیم و الان داریم یاد می گیریم و عمل می کنیم و فهمیدیم چاقی و لاغری هر دو یک انتخاب هست و اصلا فرقی نداره کدوم رو انتخاب کنیم هر کدوم رو که انتخاب کنیم براش فرمول ذهنی میسازیم و بهش عمل میکنیم با تکرارش  عادت می کنیم و کم کم چاق یا لاغر میشیم . 

        این طبیعی ترین حالت ممکن برای هر روندی هست . پس نتیجه چیزی نیست که نشه بهش رسید . خیلی راحت خیلی طبیعی همه ما بهش خواهیم رسید . 

        دیر و زود شدنش دیگه  بستگی به یادگیری داره که هر انسانی ممکنه زمان یادگیریش میزان یادگیریش دفعات یادگیریش  با دیگری فرق داشته باشه . ولی اونقدر تکرار می کنیم تا بالاخره بفهمیم و هر وقت کسی خوب یاد بگیره قطعا به راحتی نتیجه میگیره . به راحتی آب خوردن . 

        بازم بابت پیام عالیتون ازتون سپاسگزارم 

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 5 از 1 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/04 14:51
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 1,453 کلمه

   سلام .  بازم دقیقا مطلبی در این درس ارائه شد که حیرت و البته خوشحالی منو برانگیخت . البته  دیگه حیرت زده نمیشم . طبیعیه که این مسیر عالی این همه شگفتی با خودش داره . لاغری با ذهن علمیه که همیشه جلوتر از من قدم برمیداره و من  در بهترین زمان بهش میرسم . دیروز که اندام خودمو در آیینه دیدم و خب یکم ناراحت شدم که لاعر کردن این اندام لاغر تا کی ادامه خواهد داشت و حس عجله و اندوه بهم دست داد و البته میدونستم که این ناراحتی فرمول چاقیه. چون من راه لاغری قبلی ها اومد به ذهنم  و بعد تونستم  با آموزشهایی که از شما یاد گرفته بودم هدایتش کنم به سمت لاغری  که با لاغری با ذهن بدون اینکه متوجه بشی به راحتی به خودت میای که متوجه میشی دیگه این حجم از چربیها رو نخواهی داشت و امروز هم برای بهتر شدن احساسم تصمیم گرفتم نوشته ی دوستانی که لاغر شدند رو بخونم حالا رسیدم به این فایل و متن بی نظیر شما که الگوی مناسب برای لاغریتون انتخاب کنید و در حقیقت دیدم من چقدر درمواجهه با فرمول چاقی ( چرا لاغر نمیشم) و یا (ترس از لاغر نشدن ) یا (عجله کردن )  یا (لاغری سخت ) خوب عمل کردم که الان رسیدم به این فایل عالی که دقیقا در جهت لاغری آسان من وارد مسیرم شد یا من بهش وارد شدم و این نشونه ها تایید می کنه من دارم درست عمل می کنم . 

   من شما رو الگوی لاغری خودم قرار میدم . اول اینکه لاغری رو هر روز در وجودتون میبینم . دوم اینکه هرروز دارم ازتون درس میگیرم . سوم اینکه حرفاتون دقیقا مطابق با تمام علمهاییه که من تا حالا باهاش روبرو بودم و مطمئنم در راستای تمام علومه . چهارم اینکه تونستم بسیار راحت بهش عمل کنم . پنجم اینکه همیشه در حال به روزرسانی هستید و قدم به قدم با ما همراه هستید . اینجور نیست که مثلا ما برای شما مطلبی بنویسیم و مثلا شما تکالیفمون رو اصلا نبینید یا نخونید . حرکت ما براتون مهمه و شما بهش بازخورد نشون میدید و جایی که لازم باشه راهنمایی می کنید و خیلی دلیهای دیگه . به هر حال در مسیر لاغری من بهترین الگو شمایید و مهمتر از همه ی این دلایل اینه که من در این مسیر حالم خوبه . و این حال خوب بهترین انگیزه برای ادامه ی راه منه . حال خوب منو تشویق به ادامه دادن می کنه . من از این مسیر لذت میبرم و اشتیاقم به دریافت آگاهی زیاده . من در این مسیر به آرامش رسیدم . پس شما برای من بهترین الگو هستید . 

   این فایل آموزشی ترس از لاغر نشدن رو در من از بین برد . 

   فرمول چاقی ترس از لاغر نشدن رو چقدر عالی در فایلتون توضیح دادید . بزرگنمایی نشدن ها رو چقدر عالی توضیح دادید . به نظرم اینا همه از ذهن چاقه و نیازه همش پاک بشه . 

   برای پاک کردنشم که شما فرمودید برای خودتون مثال بیارید . 

   اولین دلیل برای پاک کردن این فرمولهای چاقی اینه که من بدونم خودم هستم که اینارو انتخاب می کنم و بهش توجه می کنم . پس به راحتی با خودم میگم  چون این فرمولها در مسیر لاغری من نیستن پاکشون میکنم . انتخابشون نمی کنم . 

   من در مسیر چاقی مرتب چاقتر میشدم تهش چی شد الانم شدم دیگه بازم دارم زندگی میکنم حالا که یه راه پیدا کردم که انقدر برام شیرینتر از زندگی قبله چرا با این حرفا که میدونم از زندگی در مسیر قبلم میاد حال خودمو بگیرم . خب انتخابشون نمی کنم به همین راحتی . چون من لایق زندگی در حال خوب هستم . من لایق زندگی در آرامش هستم نه ترس . من لایق زندگی در یقین و اطمینان هستم نه شک و دو دلی . من لایق زندگی در خوشحالی هستم نه رنج . وقتی من خودمو لایق اینا میدونم این احساس لیاقت به من انگیزه میده ولی انتخاب  ترس یا توجه به نشدنها باعث چی میشه باعث موندن در ترس بیشتر . موندن در ناآگاهی . 

   من با ادامه دادن مسیر به آگاهیهای خیلی زیادی میرسم که عمل کردن رو برام راحتتر می کنه . اگه الان بیش از ده روزه دارم عالی عمل می کنم این قدرت رو توسط آگاهیهایی که دنبال کردم به دست آوردم که فهمیدم قدرت منم . لاغر شدن قدرتی نمیخواد این منم که با اختیار خودم انتخابش می کنم . 

   البته ذهن چاق منم با ایجاد این ترس ها داره به من انگیزه میده که بتونم ادامه بدم . این منم که میتونم از اون ترسها استفاده کنم برای انگیزه و اشتیاق در  امتداد مسیر لاغر  شدن یا بی انگیزه بشم و رها کنم . بازم این انتخابه . 

   آخ جون پس یه فرمول جدید کشف کردم . 

   من حتی بعد از ترس و نومیدیها بازم قدرت انتخاب دارم . 

   میتونم دوراه رو انتخاب کنم . 

   یا انتخاب کنم که این ترسها منو از راهی که انتخاب کردم جدا کنه یا نه برعکس 

   از این ترسها استفاده کنم و انگیزه پیدا کنم برای تکرار بیشتر و برای شرح بیشتر آگاهیها برای تکرار بیشتر و حرکت با انگیزه تر در جهت لاغری .

   اتفاقا این ترسها داره منو هل میده که بهتر کار کنم بهتر تمرین کنم . بهتر عمل کنم . 

    چقدر این فایلهای شما آگاهی بخشه . 

   لاغر شدن از طریق روش ذهنی خیلی آسون منو لاغر می کنه . 

   چقدر حال آدمو خوب می کنه . چقدر مسیر و راحتتر می کنه . 

   استاد من از این فایل و متنتونم واقعا ممنونم . شما و کلام شما بهترین الگوی حرکت برای منه و چی از این بهتر که این همه آگاهی ناب در مسیر پیدا می کنم که همشون حالم و عالی می کنند و به من انگیزه و اشتیاق میدن برای اینکه بهتر عمل کنم . 

   چقدر تجربه ی اون مادر که فقط با چند جمله دخترشون لاغر شدن برام شیرین بود . من حس میکنم مادر خودمم همین اتفاق براش بیفته . احساس می کنم داره تغییر می کنه . البته من باهاش صحبتی نمی کنم اون فقط رفتار منو میبینه . 

   من این مسیر رو خیلی دوست دارم . خیلی رغبت پیدا کردم . 

   از یه فرمول دیگه ی شما هم میتونم استفاده کنم توجه کردن به ابتدای مسیر و دیدن تغییرات . چالش من اینو نخوردم و توجه به تغییرات کوچیکی که من هر روز دارم به راحتی انجامشون میدم .خودمون رو با انتهای کار نسنجیم که حس بد عجله نیاد سراغمون . 

   چقدر فرمولهاتون کاربردی هستن و من واقعا از فرمولهای عالی که دارم استفاده می کنم چقدر به من انگیزه میده تا این مسیر رو با اشتیاق بیشتری طی کنم .

   مسیر موفقیت یک راه داره . تلاش کردن ، اشتیاق داشتن ، امتداد مسیر و من همه رو دارم انجام میدم ولی مسیر شکست یعنی انجام ندادن و رها کردن  مسیر موفقیت . رها کردن خوبه ولی چی رو رها کردن . ما مسیر شکست رو رها می کنیم . اینم باز از همون فرمولاییه که میشه نتیجه اش رو تغییر داد . 

   بارها شنیدیم میگن از قانون رهایی استفاده کنید ولی کدوم رهایی ؟ رها کردن مسیر شکست . ذهن رها کردن و دوست داره ولی باز اینجا منم که انتخاب می کنم کدوم مسیر رو رها کنم . مسیر شکست رو رها کنم یا مسیر موفقیت رو . حال بد رو رها کنم یا حال خوب رو . 

   خب کدوم انسان عاقلی سختیهای اضافه وزن رو با وجود دیدن آسونیهای لاغری انتخاب می کنه . 

   همین الان دو سه تا فرمولش که شروع می کنند به فعالیت دوباره فضای چاقی رو میارن تو ذهن و رنج چاقی رو به یاد میارن و این منم که از این رنج استفاده می کنم و اون رو تبدیلش می کنم به اشتیاق برای امتداد مسیر لاغری من . 

   بله من مسیر لاغریمو انتخاب کردم و انتخاب کردم که هر روز و هر روز با اشتیاق این مسیر رو ادامه بدم . عجله نکنم و خودم رو با نقطه ی شروع بسنجم و تغییراتم رو ببینم تا حالم خوب بشه نه با نقطه ی پایان که دچار عجله بشم . البته نگرش در نقطه ی پایان هم به شرطی که بازم بهم انگیزه ادامه دادن بده خوبه و چقدر قشنگ دارم میبینم که حتی اینم انتخابه که من چطور مسائل رو ببینم و نگرش داشته باشم که در جهت لاغریم بهتر حرکت کنم .

   استاد شما خیلی آگاهی به من دادید . آگاهی هایی که قدرت تعمیم دهی ذهن ، اون رو گسترش میده و حال خوب منو خوبتر می کنه . 

   من همین حالا هم شگفتیها رو در خودم میبینم . من همین الانم یه شگفتی سازم . چون میبینم که چقدر تغییر کردم . 

   خدارو شکر میکنم و ازتون تشکر می کنم که اینا همه نشانه ی  بودنِ من در مسیر لاغریمه . 

   ازتون ممنونم که انقدر حال خوب رو در بین همه ی ما گسترش میدید و مارو ترغیب به ادامه دادن این مسیر لذت بخش می کنید . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 84 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    خدا رو شکر می کنم که بهترین ها رو برای همراهی من در مسیر لاغری با ذهن به سایت تناسب فکری هدایت میکنه
    دقیقا درست گقتی که همین الان شگفتی ساز هستید
    شگفتی ساز شدن در نقطه پایان نیست بلکه هر روز باید احساس شگفتی ساز بودن داشته باشی
    و چقدر خوبه که با توجه به احساس های جدید و رفتاری که داری و مقایسه با همین دو هفته قبل به احساس شگفتی ساز شدن می رسی
    تبریک میگم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/11/04 16:45
     مدت عضویت: 559 روز
     امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 77 کلمه

     سلام ممنون از شما . در حقیقت شگفت انگیز شمایید  که شور زندگی رو در من و امثال من ایجاد کردید و  از افسردگی و زندگی تلخی که داشتیم و نمیدونستیم که انتخاب خودمونه نجات دادید و ما فقط انتخابهامون رو تغییر دادیم و من دارم میبینم که تغییر انتخابهام چقدر حال منو خوب کرده و چه مسیر روشنی رو به روم باز کرده و منو تبدیل به یک  شگفت انگیز کرده . 

     بابت پیام پرمهرتون  سپاسگزارم . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار شهربانو باقری
    1401/11/04 20:34
    مدت عضویت: 1467 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 83 کلمه

    سلام  دوست بسیار کوشا و شگفتی ساز آینده ای نزدیک ،

    من هم ،مثل استاد گرامی ، به شما تبریک میگم  که از همین ابتدای راه ، عزمتو جزم کردی شگفتی ساز بشی … این خیلی تحسین برانگیزه …  آفرین به شما ….

    برادر جان ، میشه بگی  داستان هدایتت به این سایت الهی رو  برامون  نوشتی و فرستادی  یا نه ؟‌ ؟  اگر بله  لینکش رو  برا من بفرستید ….مشتاقم داستان هدایت شما به این مسیر رو مطلع بشم …. خیلی متشکر و ممنونم‌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار عطا
     1401/11/04 22:16
     مدت عضویت: 559 روز
     امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 386 کلمه

     سلام .

     ممنون از شما . 

      روز اول دوره صدگام فقط یه توضیحاتی نوشتم . که از طریق معرفی زنعموم وارد سایت شدم . 

     و  استاد هم اولین کامنتم و پاسخ دادن و ضمن خوشامدگویی فرمودن که وقتی با یکبار گفتن ایشون شما هدایت شدید نشون میده خدا شما رو هدایت کرده  . البته زنعموم سالهای گذشته هم میگفتن ولی خب خیلی شرح نمیدادن . اون شب حدودا سه هفته پیش که  دیگران منو به خاطر خوردن و چاقیم خیلی نصیحت کردن ایشون لاغری با ذهن رو توضیح دادن و من که خیلی ناراحت بودم گفتم این راه رو برای لاغر شدن امتحان کنم . البته امید چندانی نداشتم . ولی به خاطر فشاری که از صحبتهای اونا بهم دست داده بود ؛ وارد سایت شدم تا این روش رو امتحان کنم . بعد دیدم این روش خیلی خوبه و سختی نداره . مخصوصا بعد از آغاز دوره من اینو نخوردم دیدم خیلی تمایل دارم  تغییر در رفتارم رو آغاز کنم . و فرمول اصلی خوردن من شد : هر وقت جسمت گرسنه بود بخور و هر وقت جسمت سیر بود نخور و مابقیش  دیگه باید روی فرمولهای ذهنی کار کنم تا شخصیت یک انسان لاغر رو بسازم . 

     استاد در فایل اول دوره صدگام بود که فرمودند شخصیت شما در پایان این دوره تغییر می کنه و من الان حدودا ۳ هفته است که شخصیت متناسبم رو دارم میسازم  و با انتخاب خودم دارم از شخصیت  چاقم فاصله میگیرم . البته نه به این معنا که شخصیت چاقم رو  بخوام ندیده بگیرم . اون شخصیت هم انتخاب خودم بود و من با لذت اون رو ساختم ولی خب از یه جایی به بعد از فشار جسمی ، فشار حرف مردم ، خسته شدم . میخوام زندگی در تناسب اندام رو هم تجربه کنم . اونم فقط و فقط با روش ذهنی . چون لاغر شدن به روشهای دیگه اصلا انتخابم نیست چون یا نتیجه نداره یا موقته و همینطور سختی به جسمه فشاره بیماریه ناراحتیه ریزش موست . اویزون شدن پوست اعمال زور و اجباره و مهمتر از همه انتخاب من نیست . ولی لاغری با ذهن انتخاب منه و تمام سعیم و می کنم که هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ عملی فرمولهای لاغری رو یاد بگیرم و بهشون عمل کنم تا شخصیت لاغرم رو بسازم و زندگی در لاغری رو هم تجربه کنم .  

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1401/11/05 05:20
      مدت عضویت: 1467 روز
      امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 51 کلمه

      ان شا الله  به یاری و لطف خدایی که مارو به این سایت  هدایت کرد .

      پشتیبانی  استاد عزیزمون  از هنرجویان و بروزرسانی سایت و بالاتر بردن کیفیت سایتشون   بی نظیره … خدا قوت میگم خدمتشون و برای شما ، خودم و همه آرزوی موفقیت در این مسیر زیبارو  دارم …..

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار عطا
       1401/11/05 19:32
       مدت عضویت: 559 روز
       امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
       محتوای دیدگاه: 4 کلمه

       سلام ‌ ممنون همچنین

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 810 کلمه

   به نام خالق زیبایی ها سلام

   اگه بخواهم نکات این فایل رو تیتر وار بگم نحوه درست الگو برداری و تاثیر الگو برداری در موفقیت در هر زمینه ای . آسان بودن مسیر لاغری با ذهن و پذیرش و باور به این موضوع . شناخت خود و تطبیق دادن سبک زندگی خود با آگاهی هایی که در هر فایل دریافت میکنیم . کافی دانستن آنچه که در فایل ها و نوشته ابتدای هر فایل گفته میشه و عمل به آن.  و اما برداشتم از این فایل به طور کامل میخواهم شرح بدم اول  از همه وقبل همه چی میخواهم یه نکته رو به‌ خودم یاداور کنم مریم هرآنچه که الان داری در مسیر لاغری با ذهن هر اگاهی که دریافت میکنی چه ازطريق دیدن و نوشتن چه به هر نحوه دیگه دقیقا همون چیزی هست که  تو الان بهش نیاز داری و برای تو کافی این طور فکر نکن که اگه من در دوره پولی شرکت میکردم نتیجه میگرفتم یا ای کاش میدونستم اون خانم چه نکاتی رو به مادرش گفت که این طوری تغییر کرد منم تغییر میکردم و امثال این افکار که تهش فقط حسرت و ناامیدی بیش نیست و خودت میدونی ناامیدی یعنی شکست بارها رب در قران گفته شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند در آیات مختلف به طرق مختلف در سوره های زیاد این نکته رو یادآور کرده اگه تو از آنچه که الان داری نتوانی نتیجه بگیری نتوانی استفاده کنی و از داشتنش لذت ببری در واقع داری ناسپاسی میکنی داری کفر می ورزی تو میدونی کفر در قران یعنی ندیدن نعمت ها و نتیجه واضح درجا زدن سختی کشیدن برای رسیدن به خواسته ها و در آخر از دست دادن پس حالا که این نمیخوای هر گام با اشتیاق بیشتر با این فکر که رب برای تو کافی و هرآنچه که نیاز داری در طول مسیر برای تو قرارداده بردار و ایمان داشته باش که نتایج شگفت انگیزی خلق میکنی استاد ببین الگویی برای این مسیر لاغری با ذهن نداشته و با انچه که داشته و درک کرده و فهمیده با عملی کردن آنها قدم قدم رب هدایتش کرده و به این نتیجه الان که تو میبینی رسیده تو که شرایطت خیلی بهتر از ایشون تو خداوند ایشون این دست از دستاش به عنوان راهنما برات فرستاده تا با دنبال کردن راهنمایی هاش و عمل به آنچه که بهت گفته شده به نتیجه فوق العاده ای بررسی پس به رب العالمین اعتماد و اطمینان کن عزیز دلم مریم با استعداد و باهوش من که همیشه حواست هست و در حال بهبود خودت هستی دوست دارم خدایا متشکرم برای این اگاهی ناب برای این وقت و فرصتی که بهم دادی و هدایت برای این که الان دارم با خیال راحت و آسودگی خاطر این کامنت تاثیر گزار زیبا رو مینویسم به لطف تو عشق بی همتای من به حقیقت که تو کافی هستی . نکته دیگه که در ادامه باید بهت یادآوری کنم این که در لحظه باش از همین که هستی لذت ببر از همین نتایج که تا الان گرفتی و به نتیجه هادر انتهای مسیر فکر نکن که خودش باعث میشه عجله کنی و همین عجله داشتن مانع رسیدن تو به مقصد میشه تو این در تک تک زمینه های زندگیت تجربه کردی همیشه فکر کن امروز این لحظه میتوانم چی کار کنم و مطمئن باش نتیجه شگفت انگیز هست، این ، مسیر افراد موفق هست.  بودن در این لحظه که انگیزه و استمرار در عمل برات به همراه میاره دوست خوبم ‌ . مریم جان الگو برداری یعنی این مثل همین که میگی استاد ببین با اون شرایط به این تناسب رسیده پس منم میتوانم یا اون دختر بچه در شگفت انگیزان توانسته پس منم میتوانم یعنی این که باور کنی میشه با هر سن و سال و شرایطی که هستی با هر باور و فرمول چاقی که در ذهنت داری لاغر و متناسب بشی درسته قشنگم مسیر موفقیت همان طور که استاد گفت یکی اما این اعتماد و ایمان افراد به مسیر که باعث مختلف بودن عملکرد افراد میشه و در نتیجه گرفتن نتایج مختلف یکی در مدت کوتاه تر یکی طولانی تر یکی میبینی عزت نفس بالایی داره و به این مسیر ایمان داره و هر روز با شورو شوق هرآنچه که فهمیده رو انجام میده و قدم قدم هدایت میشه و میشه همین شگفتی ساز ها در این سایت یکی این طوری ایمان نداره و جست و گریخته ویا بدون عدم اعتماد به خودش و جسمش انجام میده خوب نتایجی که باید بگیره نمیگیره و مدت زمان بیشتری طول میکشه البته که اون آدم هم داره تکامل خودش طی میکنه و می‌تواند نتایج دلخواهش بگیره اما میخواهم بگم همه چی به تو به اعتمادت به رب و این مسیر و بودن در  لحضه و آنچه که قبل این گفتم بستگی داره زیبای حقیقی .        هر کجا هستی و هر وقت که این کامنت خواندنی مطمئنم که متناسب ترو موفق تر  از الان هستی دوست دار تو  خداوند . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1401/10/18 14:20
   مدت عضویت: 615 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 377 کلمه

       “به نام خداوند بخشنده و مهربان\”          با سلام و درود به همگی؛

   گام شانزدهم : در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید.

   به لطف خدا امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱ توانستم گام شانزدهم را بر دارم.من از اینکه به طور غیر حضوری می توانم آموزش لاغری با ذهن را یاد بگیرم اتفاقا خیلی راضی و خوشحال هستم چون هر زمانی که بخواهم می توانم در سایت حضور پیدا کنم و فایل و نوشته های مربوطه را خیلی راحت ببینم و بخوانم و آموزش لازم را ببینم و یاد بگیرم و به اجرا در بیارم بدون اتلاف وقت و انرژی.از زمانی که من با این روش آشنا شده ام الگوی اصلی و حقیقی خودم را استاد عطار روشن قرار داده ام و به نظرم بهترین انتخاب برای الگوی لاغری خود استاد عطار روشن هستند و بقیه ی دوستان هم مسیر که در این راه موفق شده اند نیز می توانند برای من الگوی خوبی باشند.من با خواندن دیدگاه های دوستان خودم را در مسیر لاغری قرار میدهم و از نوشته های تاثیر گذار آنها انگیزه و انرژی می گیرم برای ادامه ی مسیر لاغری خودم.البته من می توانم خودم را نیز الگو قرار دهم وقتی که با شوق و ذوق تمرینات را انجام می دهم و هر روز نسبت به روز قبل بهتر و بیشتر در مسیر هستم و تغییرات هر چند کوچک را در خود و جسمم می بینم.الگو قرار دادن کسی یا چیزی به این دلیل است که با دیدن آن اشتیاق به ادامه ی مسیر را پیدا کنی و همچنان به راه خود ادامه دهی نه اینکه هر کار و روشی را که الگو انجام بدهد من هم دقیقا آن را انجام بدهم این کاملا اشتباه است چون محتوای ذهنی ما متفاوت است و هر کدام روش منحصر به فرد خود را داریم و باید آن را دنبال کنیم تا به موفقیت برسیم.من باید لاغری و متناسب شدن را برای خودم سخت نکنم و برعکس آن را بسیار ساده و آسان کنم و از مسیر خودم برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام لذت ببرم.لاغری آسان ترین و راحت ترین کار دنیاست.استاد و دیگر دوستان موفق ما توانسته اند از طریق لاغری با ذهن موفق شوند و لاغر شوند،من هم قطعا می توانم لاغر شوم و لاغر بمانم.شما هم می توانید دوستان عزیز.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار skhlaghe@gmail.com
   1401/10/02 03:55
   مدت عضویت: 1044 روز
   امتیاز کاربر: 3075 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 229 کلمه

   سلام وعرض ادب 

   ازاینکه این دوره ها غیر حضوری هستند خیلی خوشحالم . چون به راحتی میتوانیم در هر مکانی استفاده کنیم . در مورد عمل کردن به فایل ها و اموزش ها باید بگم مسیر درست رو استاد نشون ما دادن و خودشان بسیار در این مورد ازمون و خطا کردن و یه مسیری که راحت تر ما میتوانیم عملی کنیم را در اختیار ما قرار دادن ولی نکته اصلی عمل کردن خود ماست من دوره ۱۳ گام تا سیزده به در را پارسال اول پاییز خریداری کردم ولی هر کار کردم نمی توانستم عمل کنم هر روز یه بهانه ای  ججور میشد ولی الان دو هفته هست هم از ان دوره استفاده میکنم و هم از دوره صد گام چون این دوره صد گام رو خیلی دوست دارم در این دو هفته بدون اینکه احساس ضعف داشته باشم ویا اینکه عصبی بشم کمتر غذا خوردم و احساس ترسم از غذا ها خیلی کم شده و چند روزی هست احساس سبکی میکنم با اینکه مریض بودم و خیلی زیاد خوابیدم . 

   می خوام بگم از این دو هفته که یه هفته اش رو مریض شدم که دست درد و گردن درد دارم که حتی تایپ کردن برایم سخت هست ولی در این دوره بودن و عمل کردن به گفته های استاد خیلی حال روحی مرا خوب میکند . پس بهانه بی بهانه فقط باید عمل کنیم تا به نتیجه برسیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 237 کلمه

   با سلام و درود فراوان به استاد ارجمند 

   امروز اولین باریه که برانگیخته شدم که در سایت نظرم رو بنویسم چون میدونم که برای هر چیزی باید بهایی پرداخت و حالا که استاد بزرگوارانه دوره های رایگان رو در اختیار ما قرار داده این کمترین بهایی که من می تونم در جهت سپاسگزاری از ایشون و حمایت خودم انجام بدم .

   الگو داشتن خیلی مهم اما نکته ای که باید توجه داشت اینکه الگو فقط راهکار و اصول رو به ما نشون میده و انتظار اینکه نحوی اجرا و قدم های شما رو هم طرح ریزی کنه غیر واقع بینانه است چون به تعداد افراد روی زمین راه برای رسیدن به موفقیت است و هیچ طرح کلی ، خاص و پیشنهاد شده ای برای اون وجود نداره .

   اون چیزی که من متوجه شدم به صورت زیر است:

   اصول و قوانین و آگاهی ها یکسان است اما چون درک و مهارت های اجرایی افراد متفاوت است عملکرد و شیوه رسیدن به هدف متفاوت است اما در نهایت نتایج نیز یکسان خواهد بود .

   نکته ای که توجه به اون در مسیر موفقیت خیلی مهمه اینکه ترس مقدم بر عمل است و این طبیعت ذهن ناخودآگاه ماست .چون ذهن ناخودآگاه ما خواهان ماندن ما در وضعیت موجود است و دوست دارد جلوی تغیییر ما را بگیرد .پس ترس نباید بهانه ای برای عمل نکردن باشد .

   و در آخر میدانم و مطمئنم که اگر یکنفر حتی یکنفر توانسته پس ما هم می توانیم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 63 کلمه

    سلام دوست عزیز . متشکرم برای این که نکات فایل این. چنین خلاصه و شفاف بازگو کردی از خواندن کامنتتون لذت بردم .             در این مسیر ثابت قدم باشید انشالله.   

                                                    یا حق 🌺

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mrmr19791357@gmail.com
   1401/09/14 17:33
   مدت عضویت: 690 روز
   امتیاز کاربر: 30249 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 569 کلمه

   به نام پروردگار یکتا 

   انسانها برای هر کاری که می خواهند شروع کنند همش نگران آینده آن کار می باشند نمیدانند می توانند موفق بشوند یا نه،همش سبک سنگین می کنند عواقب آن کار رو در نظر می گیرند.

   به خاطر اینکه هم زمان برایشان مهم است وهم انرژی و هم هزینه،و معمولا فکر ما همیشه به طرف شکستها یا افراد شکست خورده می باشد وواقعا نمی‌دانم به چه دلیل ما همش دنبال افراد شکست خورده می گردیم.

   من خودم مثلا ب این فکر می کنم که ببینم افرادی که شکست خوردند دلایل شکستشان چه بوده و من این راه یا اون کارهای که باعث شکستشان شده رو انجام ندهم.مثلا زن برادرم چند سال پیش خواست مغازه آشپزی باز کند چون  خیلی علاقه به آشپزی داردو خوب هم می پزد.

   وهمان موقع که خواست مغازه باز کند به همراه دوستش یک روز جرقه باز کردن مغازه به ذهنش زده شد خیلی هم شور و اشتیاق داشت ولی من نگران بودم ولی گفتم خیلی خوبه انجام ولی در دلم نگران بودم ولی خواهرم کاملاناراضی بود وخواست منصرفش کند.

   ولی او ادامه داد ولی الان خوبه موفق است ولی درسته که خیلی خیلی کارش سخت است وهم اوضاع اقتصادی برای تهیه مواد اولیه کارش سخت می کند ولی فعلا دراین کار هست.

   در حالی که با دوستش شروع گرده بود ولی او انصراف داد ولی زن برادرم به خاطر اشتیاق وعلاقه ای که به این کار داشت ادامه داد.ودر کارش موفق هم هست.

   خوب بعضی افراد درصد ریسک پذیری شون خیلی پایینه و جرات هر کاری رو در خودشون نمی بینن و این به دلیل اینکه عزت نفس واعتماد ب نفس پایینی‌ دارند ولی آنهای که اعتمادبه نفس بالای دارند هیچ وقت از شکست نمی ترسند وب کارشون ادامه می دهند.

   من با اینکه هنوز اون ترسه از چاقی در وجودم هست ولی از یک طرف دیگه میگم این راه درست ترین راه هست مگه من باز میتونم برگردم به روشهای‌غلط قبلی؟یعنی من رژیم هم نمی گرفتم همش غذاها رو می شمردم یعنی فکر کنم ی جور اختلال رفتاری پیدا کرده بود‌م‌ که باید همه دونه ها همه قاشقها تعداد حتی مثلا لوبیارو بازدمی شمردم یعنی قبل از این دوره،اصلا فکر نمی‌ کردم من این عادت می توانم ترک کنم.

   به نظرم همین یک مورد برام خیلی معجزه بوده چون من باید تعداد قاشها رومی شمردم که دلم آروم بگیره.و الان وقتی فکر می کنم که من حتی این یک مورد را تغییر دادم برام خیلی عجیب هست.

   من وقتی دیدگاها رو می خونم اگه ی جایی ب چیز منفی برخورد کنم؛مثلا فلانی میگه من خوب شدم و ول کردم و باز وزنم برگشت و شما اشتباه من رو تکرار نکنید وخیلی موارد مشابه دیگه من مقداری حالم بد میشه ونگران می شوم ولی باز به خودم میگم نه من مثل اون نیستم‌.

   من خوب میشم و خوب هم باقی می مونم برای من اتفاقات خوبی میفته.خیلی سعی می کنم به دیدگاه‌های منفی توجه نکنم.

   چون من همون چن باری که وزن کم کردم برای خودم نوعی موفقیت محسوب می شود؛حالا بنا به دلایلی شکست خوردم ولی باز هم موفق میشوم فقط دلم میخواد این ترس ب طور کامل از سرم دور شه.

   من بیشتر ذهنم ب لاغری است چون همش می‌خواهم بروم لباس اندازه خودم بخرم به خودم میگم من که قراره چن وقت دیگه لاغر بشم به خودم فکر می کنم ایا کارم درسته الان لباس بخرم؟چون باید بندازمش دور واین طوری ذهنم رو به سمت متناسب شدن هدایت می کنم.

   در زیر سایه خداوند شادو پیروز و موفق باشید.در مسیر متناسب شدن……

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/06/03 14:49
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,283 کلمه

   سلام و درود 

   من عاشق اینم که دوره های لاغری با ذهن به صورت غیر حضوری هستن و همین گزینه باعث شده من در هر زمانی حتی روزهایی که سرم خیلی شلوغ بوده و کلی با مدرسها وبردن و آرودن بچه ها درگیر بودم با کلاس‌های  انلاین درسی ی پسرم درگیر بودم و کلی کار داشتم بلخره در اخر شب وقتی پیدا کنم و بنویسم و ازمسبرم  دور نشم در حالی که اگر حضوری بود شاید مجبورم بودم در اون تایم مشخص به کلاس  نرم و یا کلی  از کارهای روزانه ام گنسل کنم یا به خانوادم در خیلی از کارها  همکاری نکنم تا سر همین کلاس لاغری  حاضر بشم بنابراین من اصلا مخالفتی و مقاومتی با این کلاسهای غیر حضوری  نداشتم و ندارم و اگر کسی این خواسته رو داره شاید به قول استاد به خاطر این هست که سالها برای لاغری به جایی مراجعه کرده و حاضر شده که برنامه بگیره که ورزش کنه و یا حاضر بشه  بره جایی قرص و دمنوش بخره و … و حالا براش سخته که داخل خونه بدون ذره ای جابه جایی به همین راحتی فقط با تغییر باورها و رفتارها لاغر بشه و این فرد  باید روی خودش کار کنه که اره میشه همچین روش جدیدی  اومده برای لاغری  که خیلی راحت تر از گذشته خیلی آسون تر از گذشته ما رو لاغر می‌کنه و ما باید بپذیریم که میشه آسان و راحت داخل خونه باشی و بدون ذره ای تلاش جسمی. و فشار بیرونی  لاغر شد مثل خیلی از چیزها که داره روز به روز در این جهان تغییر می‌کنه و جدید میشه و کار با اونها برای ما راحت تر میشه  پس اینم یه روش جدید هست که خیلی راحت و آسون ما رو متناسب می‌کنه  همون اوایل آشنایی با سایت منم  گاهی اوقات این باورهای مخفی و داشتم که بابا به این صورت بدون اینکه هیچ کاری کنی تو لاغر نمیشی باید جایی بری باید فشاری رو تحمل کنی باید محدودیت داشته باشی اما من با در مسیر بودن و فایل گوش‌دادن و روی خودم کار کردن جلوی این نجواها رو گرفتم و کلی هم موفق شدم و بارها به خودم گفتم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست و الان دیگه هر راه دیگه که با بدو بدو. و زجر سختی و فشار باشه برام کار نادرست و خنده دار و غیر منطقی میشه .

   و ناگفته نماند استاد زمانی که وارد سایت شدم بیشترین الگو برای من شما بودین بدون اغراق بگم  کاری  به بچه ها ی سایت  زیاد نداشتم  همون دیدن شما برام کافی بود  چون شما  رو می‌شناختیم و  از نزدیک دیده  بودم  و با شما وشرایط  شما و اوضاع زندگی شما وجسم واندام شما آگاهی داشتم   و از همه مهمتر هم شهری من بودین داخل خانواده ی ما بودین  و  تمام اینها برام دلیل محکم شده بود که اگر استاد تونسته این همه تغییر کنه پس منم میتونم و همین تغیرات شما و نتایج جدید شما برای ادامه ی راه من سوخت شدن تا راهم رو پر انرژی تر ادامه بدم حالا در حین رفتن در مسیر دوستان  موفق و شگفتی ساز رو هم می‌دیدم و بازم ایمانم قویتر میشد که بله این راه درسته و من هم باید برم تا مثل بقیه واستاد به نتایج  بزرگ برسم  و اینقدر من  این راه رو باور کردم که تا به امروز که چند سال میگذره من بدون ذره ای شک و تردید در مسیر بودم و هستم و از این سبک لاغری و زندگی بسیار راضی هستم و با عشق دارم هر روز زندگی میکنم .

   من دارم میبینم که اطرافیانم که چاق هستن چقدر در زجر و ناراحتی هستن و به خودشون فشار میارن که لاغر بشن و اما چون در این مسیر نیستن من نمیتونم حرفی بزنم و بارها به خودم میگم چقدر خوبه که در این مسیرم و اینقدر راحت و در کمال آزادی دارم لاغر و خوش اندام میشم .و من از وقتی در این مسیرم حس و حالم عالی بوده و هست و  هیچ وقت به دنبال این نبودم که ببینم اگر کسی نتیجه نگرفته من هم ادامه ندم نه من هیچوقت کاری به افرادی که موفق نشدن نداشتم و  یاد گرفتم همیشه به خودم بگم اگر در راهی یک نفر تونسته موفق بشه کافیه که من هم بگم اگر اون تونسته پس منم میتونم و با باورکردن خودم وتوانایی  هام حرکت کنم و اینقدر استمرار داشته باشم و تلاش کنم تا به موفقیت برسم و ممکنه در کنار اون یک فرد موفق کلی افراد شکست خورده باشه که من هیچ کاری به اون افراد ندارم و به خودم میگم راه موفقیت همیشه یک راه هست اما بینهایت راه برای شکست خوردن هست پس من باید همیشه از افراد موفق الگو برداری کنم و ملاکم اون افراد باشه .

   من به دنبال الگوهای موفق در تمام جنبه های زندگیم هستم و برای لاغری هم همین طور و بارها میگم.:

    لاغری با ذهن خیلی ساده هست .

   لاغری با ذهن خیلی ساده هست .

   لاغری با ذهن خیلی ساده هست .

   لاغری با ذهن خیلی ساده هست 

   چون من فقط با گوش دادن به فایلها و نوشتن و عمل کرده به آموزشها تونستم کلی لاغر بشم اما هنوزم گاهی رفتاری دارم و یا نگرشی دارم که با متناسب های اطرافم تفاوت داره و دوست دارم بازم تغییر کنم و بیشتر و بیشتر شبیه متناسبها رفتار کنم و باور کنم. پس به امید خدا من با کلی انگیزه و انرژی‌ از  شنبه وارد یک دوره‌ی جدید میشم تا بازم تغییر کنم بازم عالیتر رفتار کنم .

   مثلا امروز ظهر من و دخترم با هم  حس گرسنگی داشتیم اما هنوزم غذاا آماده نبود و دخترم فقط گفت من گرسنه هستم  و گفتم غذا آماده نیست هیچ نگفت اما من هم که دقیقا در همون تایم گرسنه بودم اول رفتم چندتا میوه خوردم و بعد که روغن برنج رو دادم کمی از ته دیگ اون خالی خوردم و اما اومدم کنار به محض اینکه خورشت آماده شد به دخترم که انگار اصلا چشماش و گوشهاش و بینیش  هیچ چیز رو متوجه نمیشن خبر دادم و خیلی راحت گفت نه می‌دونی دارم فیلم میبینم فعلا نمیتونم بیام تا نیم ساعت دیگه میام میخورم و خیلی راحت تزخوردن گذشت در حالی که کاملا گرسنه بود  اما من همون لحظه که ناهار حاضر شد کشیدم و خوردم اما به اندازه نیازم و زیاده روی نکردم .

   اما بین رفتار من و دخترم کلی تفاوت بود و الان که من کامنت می‌نویسم ناهار خوردم اومدم داخل اتاقم اما دخترم هنوز که هنوز حتی پا نشده بره ببین ناهار چی هست و یا غذا بکشه و بخوره خیلی راحت انگار که اصلا گرسنه نیست داره فیلم میبینه و در دلم تحسینش میکنم  به خاطر این قدرت و تسلطی که بر مواد غذایی داره و این قدر درست و زیبا رفتار می‌کنه یعنی  عالی انتخاب می‌کنه .

   من کسی هستم که در مسیر تغییرم و دارم هر روز تغییر میکنم و با اشتیاق دارم در مسیر جدید حرکت میکنم و متناسب تر میشم و از تناسبم لذت میبرم و این وظیفه ی  من هست و من می‌خوام تلافی سالها رنج و سختی چاقی رو در بیارم و می‌خوام با تناسب اندام خودم عشق کنم و می‌خوام خالق بودن رو تجربه کنم .

   من باید آگاه باشم که من  کلی توانایی  جسمی دارم که حتی با اضافه وزن زیادم زندگی کنم اما فشار اضافه وزن به ذهن بیشتر از فشار اضافه وزن در جسم ما هست و همین فشار روحی باعث میشه  اعتماد به نفس ما رو از بین می‌بره ما رو افسرده کنه و باعث میشه ما تلاش نکنیم برای موفقیت  و خودمون رو باور نکنیم و ما با چاقی  محدودیت داریم که هر لباسی رو نپوشیم هر رنگی  رو به تن نکنیم .

   من مشتاق حضور در دوره ی جدید استاد هستم و هر روز در مسیر هستم و حرکت میکنم تا به رویای خودم که جسم لاغر و زیبا و سلامت هست برسم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Labkhande zemestan
   1401/04/14 17:50
   مدت عضویت: 1320 روز
   امتیاز کاربر: 11382 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 802 کلمه

   با عرض ادب و سلام 

   اول دیگاهمو شروع کنم با این روش اموزش ،ک واقعا عالی هست واینکه در انتخاب زمان ازادیم خیلی حس خوبی داره،با اینکه من اغلب صبح ها زود بیدار میشم ولی همیشه این مشکل رو داشتم وقتی اجبار ب کاری میشدم ک صب زود و یا تایم های خاص انجام بدم بعد از مدت کوتاهی اون کار برام جذابیت خودشو از دست میداد و دیگه شوقی برام نمیموند،مثل باشگاه رفتن تو تایم خاص یا خیلی کلاس های دیگه ثبت نام میکردم وبعد از ی مدتی ب زور و بی ذوق و شوق میرفتم،ولی الان با اینکه دیگه نزدیک دو ساله باسایت اشنام هنوزم پیگیرم ،چون ازادم وهر وقت ک دلم بخواد راحت میام واستفاده میکنم از اموزش ها،گاهی صبح سحر گاهی نیمه های شب و هربار ک اومدم با کلی اگاهی وذوق و حال خوب همراه بوده برام .

   الگوی لاغری 

   قبل ترها هر کسی ک از روشی برام حرف میزد و میگف ک مقداری وزن کم کرده من خیلی زود پیگیر میشذم واون مبشد الگوی من ،وب خودم میگفتم ببین این از فلان روش تونسته بس منم برم و میرفتم پیگیرش بدون اینکه فکر کنم ک اون روش درسته یا نه شرایط جسمی و ذهنی طرف مقابل چیه ،من کور کورانه کلی الگو برای خودم انتخاب میکردم وگاهی هم اون روش در من ب اون صورت جواب نمی‌داد وکلی هم برای خودم فرمول و باور می‌ساختم ک بدن من فرق داره سوخت و سازش ،استخون بندیش وارث و ……

   از وقتی ک وارد سایت شدم وفهمیدم ک هر کس خودش  مسئوله ،فهمیدم ک خودم باید ببینم کی چ وقت حسم خوبه وقتی حس و حالم خوبه یعنی مسیرم درسته , مدت کوتاهی اوایل دقت میکردم ک بقیه دوستان چی مینویسن چطوری رفتار میکنن و یا رفتارشون در مقابل مواد غذایی وروبرو شدن با غذا چی بود وچطور بود ،یعنی یکم تمرکز میکردم برای روش کار دوستان همین باعث حساس شدن من بود ومیگفتم خب وقتی من الان اینکاز نتونستم بکنم بس من در نتیجه ام تاثیر خواهد گذاشت و همین ترس برام میاورد ویا اینکه دوستانی از موفقیتشون میگفتن یا مینوشتن ،مخصوصا من ک در دوره رسیدن ب ارزوها شرکت کردم ومدام دقت میکردم ک دوستان چیکار کردن تا چ حد موفق شدن بعد خودمو زیر ذره بین میبردم ومیگفتم توچرا اینجاشو نتونسی چرا هنوز بهتر عمل نکردی وگاهی برام عجله پیش میومد ک حتما باید بیشتر گوش بدم برم فایلای دیگه هم گوش بدم برم فلان ساعت گوش کنم ولی بعد ها متوجه شدم ک مهم نیست چطوری ،قرار نیست منم دقیق مث بقیه باشم، من استمرار داشته باشم از دیگاه بقیه استفاده کنم برای پی بردن ب فرمول های خودم و یا نکته هایی ک می‌تونه کمکم کنه تا بهتر باشم ن اینکه ب خودم استرس بدم یا خودمو زیر ذره بین ببرم، من الان تمام دوستان موفقم در سایت الگوی من هستن ومن میگم وقتی ک فلان دوستم نوشته ک چقد حالش خوبه چقد موفق شده چقد بهتر شده این برای من هم انگیزه و شوق بیشتر رو میاره ومحکم تر و با اشتیاق تر ادامه بدم ،باید اعتراف کنم ک قبلنا حتی توی دیگاه ها زوم میکردم روی کسایی ک نوشته بودن ذوقشونو از دست دادن تغییری نداشتن و یا مدتی از مسیر خارج شدن ،و‌میگفتم نکنه منم اینجوری بشم نکنه نتونم ولی ی مدت سعی کردم ک بیشتر دیدگاه هایی رو بخونم ک مدال داشتن و یا فنی بودن واز اونها ی الگوی کلی بگیرم و خیلی حالمو خوب میکرد نوشته عزیزان , ب نظرم دنبال هر چی ک باشیم جهانم همونو جلوی راهمون میزاره اگه مدام دنبال ادم های شکست خورده وناامید باشیم و منفی نگر ،ناخوداگاه هدایت میشیم ب سمت مطالبی ک این حال بدمونو بیشتر کنه ،من همیشه با ایمان واعتماد ب این مسیر ذهنی وارد شدم وهمیشه هدایت میشم ب سمت فایل ویا حتی کامنت هایی ک خیلی کمک میکنه وحتی خیلی وقتا جواب سوال هامودریافت میکنم وکلی ذوق میکنم و میگم واااای این بود ،انگار ک فقط برای من گفته شده باشه ،ذهن من توانمنده هر کاریو انجام بده ،وقتی من حس و حالم در این مسیر خوبه راهم درسته و لاغر شدن خییلی خییلی اسونتر از اونه ک‌من بخوام مدام خودمو و‌رفتارمو زیر نظر بگیرم وترس .‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌و عجله ب خودم بدم وباعث حال بدم بشم ،وقتی من نسبت ب قبل تغییر کردم حتی نسبت ب هفته ها قبل تغییر کردم همین مهمه ،من خودموبا خودقبلترم مقایسه میکنم وتغییراتمومیبینم ولذت میبرم ،حتی من از قبل ترها برای خودم شروع کردم ب نوشتن توی دفتر برای خودم مینوشتم ک من مثلا امروز در مقابل با فلان مواد غذایی وقلان تارف چ رفتاری داشتم ووقتی اون تغییرمو مینوشتم کلی خودمو تشویق میکنم ولذت میبرم ,مثلا رفتیم بیرون وموقع غذا من گرسنم نبود ونخورذم واز این تغییرم نسبت ب قبل ک ب زورم شده مقداری میخوردم لذت بردم و همین حال خوبمو‌ مینویسم واین تغییراتو برای خودم یاداوری میکنم و شوقو لذتم بیشتر میشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 87 کلمه

    سلام دوست عزیز 

    مدتی بود به نوشتن موفقیت هام در این مسیر فکر میکردم حالا که کامنت شما رو خواندم مصمم شدم این کار انجام بدم تا هم خودم تشویق کنم هم بدونم از چه مسیری و از کجا به کجا رسیدم و بهتون موفقیت هایی که در این مسیر کسب کردید اصلا همین که در این مدت در این مسیر هستید و این چنین استمرار دارید و به دنبال بهبود بیشتر و بیشتر خودتون هستید از صمیم قلبم تبریک میگم هر کجا هستید شاد و پیروز باشید.🌺 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 26 کلمه

     سلام و درود
     به دلیل اهمیت این موضوع قسمت نشانه های موفقیت من به پروفایل کاربری اضافه شده است تا دوستان تغییرات خود را ثبت کنند.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1401/01/10 22:05
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 746 کلمه

   به نام خدایی که انتخابم کرد 

   به زمانبندی خداوند اعتماد دارم🦋

   سلام و درود بر الگوهای جهانی لاغری 

   در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید 

   اهمیت الگو داشتن در مسیر موفقیت و رسیدن به هدف بسیار مهم هست اما چگونگی استفاده کردن از الگو بسیار مهم تر است .

   خیلی از دوستان اینطور فکر می کنند که اگر کلاسها حضوری بود نتیجه بهتری می گرفتند و به این دلیل هست که در طی سالهایی که اضافه وزن داشتند برای لاغری به مطب پزشک و عطاری مراجعه می کردند و در محدوده زمان و مکان قرار می گرفتند سالهای سال برای آموزش تحصیل در مدرسه و دانشگاه حضور پیدا کردیم و در زمانی که کلاسهای آموزشی آنلاین و به صورت مجازی شدند دائم این تصور را داشتیم که نتیجه و بازدهی کم میشه !..ولی اینطور نیست اول اینکه ما برای چاق شدن در مکانی قرار نگرفتیم و مسیر صحیح لاغری همان مسیر برگشت از چاقی است و البته در محدودیت زمان و مکان قرار نمی گیریم یعنی هر کجا که باشیم محتوای آموزشی در دسترس ما هست و هر زمان از روز که فرصت داشته باشیم می توانیم از محتوای آموزشی استفاده کنیم .زمانی که باید  برای رفت و آمد به کلاس حضوری استفاده بشه به صورت بهتری می توانیم استفاده کنیم و شلوغی و ازدحامی نیست که کنترل ذهن و تمرکز ما را به هم بزنه و از جهتی چون پاسخ پرسشهای دوستان برای همه افراد به صورت محتوای آموزشی تهیه می شود می توانیم خیلی بهتر از تجربه افراد استفاده کنیم .

   خواندن دیدگاه دوستان باعث می شود ذهن ما بیشتر در فضای لاغری با ذهن قرار بگیرد و البته خواندن موفقیت و نتایج دوستان شگفتی ساز اطمینان به توانمندی و شوق و انگیزه درونی ما را تقویت می کند اما اولویت استفاده ما باید محتوای آموزشی باشد و اگر فردی عملکرد خاص خودش را داشته است در صورتی که احساس خوبی به ما بدهد می توانیم استفاده کنیم اما از اصل محتوا نباید دور بشیم چون بعد از مدتی خسته می شویم و مسیر را رها می کنیم .

   بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد ولی برای موفق شدن تنها یک راه وجود دارد✨

   توجه به نوشته های دوستانی که از مسیر خارج شدند و شکست خوردند هیچ کمکی به ما نمی کنه و البته شکست هر فردی مربوط به عملکرد خودش هست ولی موفقیت آن فرد می تواند برای خودش و دیگران پر از انرژی و انگیزه مثبت باشد .

   ترس از لاغر شدن می تواند طبیعی باشد که به مرور با استمرار و تمرین در مسیر کم می شود اما رها کردن مسیر لاغری با ذهن غیر طبیعی است .فردی که مسیر درست را رها می کند زمان و انرژی خود را تلف می کند و مشکلات مربوط به چاقی را در خود گسترش می دهد و در نهایت اعتماد به نفسش تخریب شده و دچار افسردگی می شود .

   نحوه عملکرد افراد موفق با یکدیگر متفاوت است به این دلیل که هر فردی الگوهای ذهنی مختص به خودش را دارد و آنها را با محتوایات آموزشی که دریافت می کند ترکیب می کند و خروجی مختص ذهن خود را در عملکردش ارائه می دهد.

   افرادی که تازه با مسیر ذهنی آشنا می شوند خروجی ذهن و عملکردشون تفاوت بسیاری با دریافت ورودی هاشون دارد ولی به مرور که آگاهی های بیشتری دریافت می کنند ذهنشون پاکسازی می شود و فرمولهای صحیح جایگزین می شوند 

   تبدیل کردن آموزشها به عمل نتیجه عالی و مهارت پیدا کردن در هنر لاغری را به همراه دارد  

   افکار ترس در ذهن ما غالب هستند و انگار ما آموزش دیدیم برای نگران بودن و ترسیدن اگر لاغر نشم ؟ اگر چاق تر بشم !؟نکنه فلان بشه؟!… و حتی زمانی که از دیگران هم کمک می خواهیم به طور ناخودآگاه منتظریم از شکستهایش بگوید و خیال ما راحت شود که نمی شود !…

   لاغری ذهن انقدر آسون هست که فردی بدون اینکه در کلاس حضور داشته باشد و یا تمرینی انحام دهد فقط با شنیدن چند فرمول صحیح از دخترش لاغر شده است یعنی پذیرش و اطمینان به خود و رهایی ذهن و جسم باعث نتیجه عالی در لاغری می شود 

   وقتی تغییر شروع می شود می تواند تا بی نهایت ادامه داشته باشد ….

   زندگی در این لحظه جاریست و باید هر لحظه را لمس کرد بو کرد حس کرد و این تغییر افکار و احساسات منجر به تحولات زیادی در تمام جنبه های زندگی ما می شود .

   وقتی که متناسب بشیم لذت ما هم بیشتر میشود و احساس رضایتمندی در ما گسترش پیدا می کند .

   خدایا عااااشقتم ❤️ 

   خدایا سپاسگزارم 

   سپاس از استاد و طلب خیر برای همه دوستان 

   عشق❤️به تن واحده   

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Marjannoori1363@gmail.com
   1400/11/25 21:02
   مدت عضویت: 901 روز
   امتیاز کاربر: 350 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 205 کلمه

   سلام استاد عزیز  

   من امروز گام شانزدهم را برداشتم اهمیت داشتن الگو برای لاغری

   بله ملاک دریافت آگاهی درباره لاغری با ذهن باید فایلهای دوره آموزشی باشه ودیدگاهای دوستان فقط به خاطر این است که من توجه ذهنم را بزارم روی مسیر لاغری با ذهن 

   وگرنه اگر کسی دیدگاهی مینویسه که شاید هنوز نتیجه نگرفته من جای اون شخص نیستم ونمیدونم چه کارهایی انجام داده زندگی اش در چه شرایطی بوده چقدر در انجام تمریناتش متمرکز بوده چقدر از آگاهی فایلها را درک  کرده بنابراین نباید ما اصلا تحت تاثیر چنین دیدگاهی قرار بگیریم من دیدگاه ها را میخونم واونهایی که به  من انگیزه در این مسیر می‌دهند را دوست دارم ومن را به اشتیاق میاره وحس خوب نشانه مسیر درست است واگر من با خواندن دیدگاهی حسم بد شود یا نا امید شوم نشانه مسیر اشتباه است والبته که من تا به امروز هر دیدگاهی خواندم بسیار آموزنده وبرام پر از نکات مثبت بوده اینها را به خودم میگم که اگر در ادامه مسیر به چنین دیدگاهی برخورد کردم حواسم به حسم باشه ویه جمله زیبا در این فایل برام این بود که اگر این فرد تونسته پس من هم میتونم البته که تمام گفته های استاد ارزشمند هستند

   باسپاس از شما استاد بزرگوار 

   الله متشکرم دوستت دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 456 کلمه

   به نام خدا 

   وقت بخیر عزیزان 

   من هم از اول نظرات و می خوندم بعضی وقتها و یه چیزهاییشو دوست داشتم برام جالب بود ولی یه بار تقریبا اوایل دوره بود  توی اون بخش تمرین باور نگهبان بود که من هر چی می گشتم در خودم پیدا نمی کردم و سوال کردم از بچه ها اون موقع توی تلگراف بود همه گفتن نمی شه ما بگیم حتما داری اینطوری نیست …. و در آخر من با استاد در میون گذاشتم و استاد هم گفتم اگه نداری اوکیه وسواس نداشته باش . بعضی نظرها گمرا می کنه آدم و ..

   فقط باید از نظرات ایده گرفت سبک و نباید تغییر داد همون چیزی که آدم می فهمه و درک می کنه درسته برای خودش کار می کنه ..

   ااز دیشب تا حالا من مهمون داشتم از شهر دیگه دختر خالم و خالم اومدن و صبح من صبحونه حاضر کرده بودم می پرسیدم که تخم مرغ می خورین درست کنم می گفتن خودت چی می خوری که رژیم هستی ؟ گفتم من رژیم ندارم و نون و پنیر و نون خامه و نون و کره مربا هر روزی یه چیزی می خورم اگه همسرم خونه باشه نیمرو درست می کنه منم گاهی می خورم .

   و امروز صبحونه که خوردیم منم نون شیر مال و خامه خوردم خالم می گفت وای خامه و سر شیر و این نون شیر مال ها خیلی چاق کنندس تو هر روز می خوری گفتم نه همیشه ولی می خورم .باورش به غذا ها اینطوریه می گفت یکی از فامیلهامون اون از بس از این چیزها می خوره چاق شده پاهاش و اینها بالا تنش لاغره ، 

   خلاصه یه سری. از این چیزها . 

   بعد ناهار مهمون بودن جایی رفتن منم تو خونه تنها بودم یه چایی ریختم برای خودم شروع کردم فایلها و گوش دادن یه چیز کیک هم درست کرده بودم یه خورده اوردم با جایی بخورم و خوردم یه مقدارش مونده بود دیگه به حرف فرشته درونم گوش دادم و سریع اوردم بقیشو گذاشتم توی یخچال ولی شیطونه می گفت حالا این یه ذره ولی من امروز تصمیم گرفتم به حرف فرشته درونم گوش بدم . 

   ترس بر تمام افکار ما غالباً بخشی از ذهن اینو می گه نکنه مشکلی پیش بیاد .ذهن همیشه ما رو می ترسونه دنبال اینه که ما کاری نکنیم همون چیزی که هستیم باقی بمونیم 

   راه موفقیت در هر جنبه یه راهه تمرکز کردن روی اون مسیر ،استمرار داشتن و تلاش کردن .اما راههای شکست بی نهایت است دلایل موفقیت شبییهه .تو همه دلایل موفقیت موفقیت ، سعی و تلاش هم هست ، اشتیاق و استمرار هست . در شکسته ، انجام ندادنه . من نمی تونم مقاومت داره اینم نتونست . باید از افراد موفق الگو برداری کنی نه اونهایی که می گن هنوز نتیجه نگرفتن ، تمرکز نداشتن درست انجام ندادن .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sareh.taherii123@gmail.com
   1400/11/11 22:03
   مدت عضویت: 916 روز
   امتیاز کاربر: 292 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 616 کلمه

                     

                                به نام خداوند مهربانم                  

   سلام استاد عزيز ! 

   امروز به لطف بيكران خداوند مهربانم و شما شانزدهمين گام را با موفقيت برداشتم و خدارند را از اين بابت سپاسگزارم! 

   ممنون از فايل ارزشمندتون ! اول از همه بايد بگم اين كلاسهاي غير حضوريتون به نظرم خيلي عاليه مخصوصا براي مايي كه امكان حضور در كلاسهاي حضوري نداريم! و موبيه اين فايلها اينه كه بهت زمان نميده كه صبح چشات و باز كردي بايد گوش كني!! يا شب موقع خواب!! اين استرس رو از ما دور ميكنه كه آزادنه آرامترين لحظه روزت رو انتخاب كني براى گوش دادن به فايلها اين خيلى عاليه حداقل واسه من!! چون هميشه محدوديت باعث اين ميشه خسته بشى و رها كنى!!

   استاد ديدن عكس مادري كه بدون اينكه در اين دوره حضور داشته باشه و حتى بخواد به فايلي گوش كنه يا بنويسه برام خيلي جالب بود كه تونسته بود اينقدر قشنگ وزن كم كنه! و تونست بهم خيلي انگيزه بده !! من فكر ميكنم اصلى ترين دليلش اين بود كه فكر و ذهنش رو رها كرده بود و به اصلى ترين قانون اين ماجرا كه از دخترش شنيده بود عمل كرد!! هروقت كه گشنه هستى بخور !! هروقت سير شدى از غذا دست بكش !! اون اينو الگو رفتاري خودش قرارداد و بالطبع تونست كمكش كنه! من فهميدم كه مهم اينه كه قانون رو درست اجرا كنى!! دقيقا يه هفته پيش خالم بد بود هراسان بودم كه نميتونم به فايل گوش بدم فكر كردم مسير لاغريم همش بهم ميريزه!! وقتي ازتون پرسيدم كه همه اينهايي كه تا حالها گوش كردم خراب ميشه!! برگشتين گفتين مگه مسابقه است!! مهم اينه كه اون راهش و ياد گرفته باشى !!! و دقيقااا هرچي ميرم به جلو بيشتر درك ميكنم اين مسير رو و بيشتر اين راه و قانوناش رو ميفهمم!!

   البته ناگفته نماند از اينكه بسياري از آدمها در اين راه ناموفق هستند به اين دليله كه ذهن ما دنبال راحترين راه حل ميگرده !! درواقع چيزي رو الگو خودش قرار ميده كه يه شبه بهش برسه و تموم شه كه اصولا غير ممكنه!! يا اگر در مدت كوتاهي موفق به انجامش بشه در نهايت بعد از مدتي نتيجه معكوس داره براش!! 

   شايد بزرگترين مشكل ما در اين راه اينه كه باور اين براي ما مشكله كه اين راه خيلي آسونتر  از اون تبليغاتيه كه بهش اعتماد ميكني مثلا بهت وعده خوردن قرص لاغري رو ميده ميگه تو يك ماه هشت كيلو كم ميكني!! راستم ميگن كم ميكني چون من امتحانش كردم!! اما نتيجه در نهايت چي شد!!؟ هيچي!! مگه ميتونستم تا عمر دارم قرص بخورم !!!كنار گذاشتن قرص به من نتيجه معكوس داد و روياى لاغري من رو به باد داد!!  اما در روش لاغري با ذهن اين خودتي كه روياتو ميسازي با توجه به شرايط و حال خودت !! فقط در شروع باورش يه ذره سخت كه اين راه اينقدر آسونه كه اگه استمرار داشته باشى!! اگه تمرين كنى!! اگه رو خودت كار كنى!! ميشه روتين زندگيت!! مثل حموم رفتن!! مثل خوابيدن!! بيدار شدن!! راه رفتن!!! اينقدر بهش خو ميگيري كه بعد اثلا يادت ميره كه اينكارو يه روزي انجام ميدادي كه لاغر بشى!!! ميشه يه رفتاري از زندگيت!! و اين به نظرم تحسين بر انگيز براى هر انسانى كه بتونه اين تغيير بزرگ رو در رفتار و شرايط زندگيش ايجاد كنه !! 

   هروقت كه ميخوام شروع كنم به نوشتن پيش خودم ميكم امروز چطور بايد شروع كنم؟!! دست كه مياد رو كيبورد گوشيم نوشته ها ميان از درونم از احساسى كه بايد بيان بشه !! و من عاشق اين حسى هستم كه ميتونم در اينجا براي شما و دوستانم بيان كنم! 

   با تشكر از شما استاد عزيز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متعهد بمان
   1400/09/16 11:25
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 5843 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 426 کلمه

   سلام

   بهمن که بیاد دوسال میشه که در این مسیر وارد شدم دوره خریدم و بارها تکرارش کردم، میخوام تفاوت خودم رو بگم با خواهرم که اصلا خبر از این دوره ها و مطالب نداره

   من برای اینکه توجه کسی رو به خودم جلب نکنم اصلا به کسی نگفتم در چنین دوره ای شرکت کردم و همزمان خواهرم هم شروع کرده بود لاغر بشه اون با کم خوردن من با این روش، مدتی که گذشت شاید چند ماه من فقط یه جمله بهش گفتم که تا وقتی گزسنت نشد چیزی نخور به محض اینکه سیر شدی دیگه چیزی نخور شاید یروز با 4 تا قاشق برنج سیر بشی فکر نکن حتما باید 6 تا بخوری طبق رژیم و یه روزم ممکنه با 8 تا قاشق سیر بشی، همینقدر دیگه هییییییییییییییچ چی نگفتم، اون همین یه کار و انجام داد و الان متناسب متناسب شد و من هنوز به خاطر عمل کردن و نکردن و باز هم عمل کردن و نکردن هنوز اندرخم یک کوچه ام، اون بدون خبر داشتن ازین دوره حتی بدون گوش دادن به یک فایل رایگان چه برسه محصول، لاغر شد خیلی هم عالی و شد روش زندگیش و ماههاست لاغره ولی من……. 

   بقول استاد مهم نیست چقدر فایل گوش میدی چه جوری مینویسی از کی دوره خریدی مهم فقط و فقط انجام دادن تمرین ها و تکرار و تکرار و تکرار، تکرار تا کی؟؟؟؟ تا آخر عمر، روش زندگیت تا حالا بر اساس پر خوری بوده دیگه تا آخر عمرت باید بشه به اندازه خوری، خواهرم انقدر قشنگ این تمرین و انجام داده بود که ما یه دفه به خودمون اومدیم دیدیم وا این کی لاغر شد، و خودش میگه من اصلا نفهمیدم کی لاغر شدم، حالا منی که کلی مطالب میدونم وقتی رو استمرارم مشکل دارم نتیجش میشه جسمی که الان دارم  برای چاق ها کنترل ذهن موقع دیدن غذا خیلی مهمه، اینجا ادم باید ذهنشو کنترل کنه و نزاره مثل قبل دستش بره سمت غذا و وقتی تموم شد تازه یادش بیاد تمرین ها چی بوده، باید در مواقع اینچنینی عمل کرد تا عادت بشه وگرنه که همون عادت قبلی و بخوایم انجام بدیم نتیجه هیچوقت عوض نمیشه، لاغری با ذهن یک روش آسون بی دردسر و لذت بخشه برای متناسب شدن، هرکی نتیجه نگرفته خودش درست عمل نکرده، اینو منی دارم میگم که تجربشو داشتم، انجام تمرین ها باید بشه مثل نماز مثل روزه مثل هر چیزی که مواظبیم غلط انجام ندیم تا باطل نشه، باید مواظب باشییم درست انجام بدیم باید شیش دنگ حواسمون به درست انجام دادنش باشه اینجوری امکان نداره کسی نتیجه نگیره نتیجه میگیریم فراتر از تصور

   موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/24 16:16
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 484 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و دوستان همسفر

   بسیار فایل جالبی بود

   هم در موضوع الگو ، هم راههایی شکست و پیروزی هم عامل ترس

   هر سه موضوعات که در این فایل با محوری موضوع الگوی لاغری عنوان شد دریچه هایی را در ذهنم گشود که برآیم قابل توجه بود.

   اول موضوع الگو و الگو گیری در مسیر  لاغری  باذهن  

   شاید یکی از مهمترین وجه تمایز این دوره با سایر روشها ی درمان چاقی منحصر به فرد بودن اونه.  یعنی در تمام روشهای کاهش وزن به همه گروهها یک روش رو پیشنهاد میدهند. یک قرص یک دمنوش یک مدل ورزش و،،، اما در این روش با آموزش چارچوب کار، هر کس باید خودش بره سراغ سرزمین ذهن و باورهای خودش و بر اساس شناختی که از خودش داره و بر اساس میزان صبر، استمرار، تلاش ،ابتکار، تیزهوشی و …. با ذهنش ارتباط برقرار کنه تا باورهای کهنه و پوسیده رو با افکار صحیح جایگزین کنه به همین دلیل این روش منحصر به شخصه و مثل جمله فیلم مارمولک راههای کاهش وزن مثل راههای رسیدن به خدا زیاده.

   و به همین دلیل هم تعیین الگوی رفتاری  تاثیر گذار.  نیست باید به دنبال الگوی انگیزشی و استمرار در مسیر باشیم و با خلاقیت‌های خودمان در جهان ذهنمان باورهای نو بکاریم.

   دوم راههای شکست و پیروزی

   خیلی برام جالب بود این مقایسه مثل تمام زندگی که در صحنه های مختلف دانایی، غیرت، پشتکار و امید به فرد ای بهتر مسیر پیروزی را میسازه و   هزاران بهانه عامل شکسته، مسیر زیبای لاغری هم  ببرای موفقیت به این عوامل احتیاج داره و چقدر طعم پیروزیش نزدیک و آسونه. 

   و اما موضوع ترس از تغییر

   فکر میکنم ما ایرانیها ترس از تغییر یکی از بزرگترین ترسها و ترمزهای زندگیمان شده که دایما با نوستالژی کردن گذشته و زشت نشون دادن حال و اینده آنرا تثبیت و تقویت میکنیم. در حالی که می بینیم اساس کاینات بر تغییر و نوشدنه. اگر تغییر نبود  چرا  این همه روز و شب و سال و ماه چرا همه چیز ثابت و ساکن نیست .به نظر خودم تغییر موهبت الهی به انسان برای تکامله، فرصتی که با کسب آگاهی میتونه ما رو از باورهای کهنه دور و به زندگی درست هدایت کنه، در موضوع لاغری با ذهن استاد به ما یاد دادند که در باورها مون نسبت به تناسب اندام بازنگری کنیم و با ایجاد باورهای جدید این مسیر را اصلاح کنیم حالا من می بینم که این تغییر باور  اینقدر تغییرات در مسیر زندگیم ایجاد کرده که تناسب اندام یکی از اونها ست.  تغییر ساعت خواب و بیداری، افزایش امید و اعتماد به نفس س، بهبود رابطه با همسر و فرزندان، افزایش انرژی از نگاه تایید کننده دیگران . افزایش روحیه برای کار جدید و….،، اگر این  گام درست در مسیر تکامل نیست پس چه نامی باید روی آن گذاشت؟

   من که با امید به خدا و حضور ثمربخش استاد و دوستان این مسیر را ادامه خواهم داد و از اون الگویی برای سایر جنبه های زندگی و تصحیح باورهام خواهم ساخت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ZahraKasaeipour@gimal.com
   1400/08/24 15:24
   مدت عضویت: 1180 روز
   امتیاز کاربر: 268 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 58 کلمه

   سلام و درود بر استاد گرامی و دوستان همسفر

   بسیار فایل جالبی بود

   هم در موضوع الگو ، هم راههایی شکست و پیروزی هم عامل ترس

   هر سه موضوعات که در این فایل با محوری موضوع الگوی لاغری عنوان شد دریچه هایی را در ذهنم گشود که برآیم قابل توجه بود.

   اول موضوع الگو و الگو گیری در مسیر  لاغری  باذهن  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/08/22 22:01
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,105 کلمه

   من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک 

   چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد💪🏻😇😍🙌

   سلااااام عاشقان زیبایی و نیکویی و دانایی 

   همیشه در مسیر تناسب و تعادل و میانه روی باشید 🙏🏻🌹

   الگوی موفقیت برای لاغری (یعنی ذهن من بهونه نیار میشه به آسونی هم میشه)

   از زمانی که واژه کرونا جهانی شد خیلی از آموزشها به صورت غیرحضوری شدند و کانالهای مجازی بسیار گسترده شدند و البته که کلاس ها و سمینارهای حضوری یک شوق و هیجان فوق العاده ای ایجاد می کنه و به خاطر وحدت و ارتعاشات در لحظه ی هم فرکانسی ها هست و عالیه اما آموزشهای غیرحضوری هم امتیازهای خودش را داره مثلا هزینه ها کمتره و اینکه مثلا من با توجه به داشتن بچه کوچیک و نبودن اقوام در شهر محل سکونتم همیشه یک حالت افسردگی و اسارت را متحمل می شدم می گفتم یعنی باید این بچه ۷سالش بشه تا من یک کم بتونم برای خودم وقت بزارم؟و دقیقا وقتی دخترم ۲سالش شد هدایت شدم به دوره های آموزشی قوانین جهان هستی و جذب و چقدر آزاد شدم و چقدر به لطف خداوند تونستم دانش کسب کنم و زندگیمو بسازم زمانی که برای رفت و آمد به کلاسهای حضوری از دست میره و یا شلوغی و ازدحام و سروصدا که باید دائم بگویند لطفا سکوت را رعایت کنید روزهای برفی و بارونی و غیره …و در نهایت ما استفاده کردیم و راضی هستیم و هر زمان فایلها در دسترسه و جوابه سؤالهای شخصی به صورت عمومی برای همه در دسترس قرار میگیره که بسیار راه گشاست 

   اما این هم ممکنه خودش یک الگوی ذهنی باشه مثلا مادرها بارها تکرار می کنند بچه ها هیچی یاد نمی گیرند مدارس غیر حضوری شده چون طی سالیان سال مدارس باز بوده و الان انتظار افت تحصیلی دارند خانواده ها و دقیقا همین اتفاق می افته 🤔

   برای لاغری هم افرادی همیشه در مطب حضور پیدا کردند یا عطاری یا باشگاه و ممکنه الان این فرمول ذهنی غیرصحیح را داشته باشند که غیر حضوری نمیشه نتیجه گرفت باید اصلاح بشه !🤔

   راه موفقیت یک راهه همون که خداوند فرمودند در قرآن راه مستقیم و پرنعمت یعنی باور داری مسیر صحیحه حالتم خوبه هرروز هم بهتر میشی (من موندم کی تو ذهنمون کرد راه خدا سخته که کاملا تضاد داره با این آیه و برای همین سختی میکشیم)اما راههای شکست  بسیار زیاد هستند در واقع وقتی در مسیر موفقیت نباشی در مسیر شکستی !یعنی اگر زندگی روزمرگی داریم حتما در مسیر شکست هستیم ولی برای موفق شدن (حال خوب داشتن )باید کاری انجام داد .

   در مسیر یادگیری و فرمولسازی ذهن الگوی موفق بسیار اهمیت داره در سایت تناسب فکری تصاویر بسیاری از دوستانی که در همین مسیر موفق شدند وجود داره و هر کدام ممکنه شرایطی شبیه به ما داشته باشند مثلا سن یا شهرشون یا مدل اندامشون یا تحصیلاتشون و این میتونه الگوی ذهنی خوبی باشه که ذهن ما بهونه نیاره و بگیم اگر دیگران توانستند من هم می توانم 😍🌱

   خواندن دیدگاه دوستان هم برای خود من بسیار لذت بخش هست و خیلی وقتها فرمولهای ذهنی من شناسایی شدند از خوندن دیدگاهشون و قرار بر این هست که ما ذهنمون را در فضای لاغری و یادگیری قرار بدیم نه اینکه تمام سبک اون فرد را جز عملکرد خود قرار بدهیم ملاک اصلی برای ما باید فایلهای آموزشی باشه و اگر ما راه و روشی از دوستان تقلید می کنیم باید حواسمون به احساسمون باشه اگر حالمون خوب بود به تقلید ادامه بدهیم و باید حتما درنظر داشته  باشیم بسیار نزدیک به فایل آموزشی و اصلی خودمون باشه و درغیر اینصورت ناامید می شویم و مسیرمون را گم می کنیم .

   همه ما در مسیر لیز می خوریم و ممکنه بیرون ریزی هایی داشته  باشیم اما چقدر خوبه که کمی آگاهانه بنویسیم گفتن شکست هامون یا حال بدمون چه سودی میتونه برای دیگران داشته باشه آمار نشون میده اکثر افراد نتیجه گرفتن و افرادی هستند که در مسیر لاغری استمرار داشتند و تکرار و تمرین را به خوبی انجام دادند و البته البته البته آکاهی ها را تبدیل به عملکرد کردند ما یادمی گیریم که عمل کنیم قرار نیست که کنفرانس بدیم ؟!…🤔

   یه وقتهایی هم افرادی که شگفتی ساز شدن نسبت به آگاهی دریافتیشون دیدگاه می گزارند که برای من که قدمهای اولم ممکنه قابل درک نباشه اگر بخوام اجرایی کنم نمیشه از گام اول پرید گام صد …میتونم فقط انگیزه بگیرم و مشتاق بشم و تصویرسازی ذهنی داشته باشم که منم لاغر میشم .

   همین که تغییر شروع بشه میتونه تا بی نهایت ادامه داشته باشه 😍😇🌱

   وقتی احساست تغییر کنه و خودت متوجه همون تغییرات کوچولو تو عملکردت بشی و با شوق مسیرتو ادامه بدی هرروز این تغییرات و احساس خوب بیشتر میشه و همینطور ادامه پیدا می کنه تا لاغر بشی و شگفتی ساز بشی 🙏🏻🌟 و تازه داستان شروع میشه لذت بردن از لاغری و آزادی و آزادی در انتخاب لباس در انتخاب خوراکیها در انتخاب ورزش و تفریحات و عزت نفس و اعتماد به نفس بالاتر و شادی و احساس سبکی آشتی کردن کامل با آینه و لذت بردن از دیدن خود و احساس قدرت کردن از اینکه خودم جسمم را خلق کردم اینکه طبیعی باشی  بدون ضایعه و اختلال جسمی مثل گلها و ماهی ها….

   اضافه وزن با تمام رنج و سختی و عذابش درصد کمی فشار به جسم ما وارد می کرده و بیشتر فشار روی روان ما بوده درگیری و عذاب و احساس ضعف و نتوانستن ها دوری از خود و تفریحات و شادی و محروم کردنهای خودمان همه و همه تمام میشه و ما در مسیرهستیم و حتما لاغر میشیم حتی اگر لاک پشتی بریم 🐢

   هر فردی نسبت به باورهای ایجاد شده در ذهنش این مسیر را طی می کنه یعنی آگاهی را میگیره با فرمول ذهنی خودش تطبیق می ده  خروجی روی دیدگاه و عملکردش داره و اصلا نمیشه مقایسه کرد و مسابقه هم نیست به فرض مثال بنده در کمتر از دوماه ۱۰کیلو از اضافه وزنم کم شد اما باورهای غیر صحیحی داشتم که از مسیر خارج شدم مدتی است تغییر نداشتم اما خوشحالم چون ماندگار بوده برام مهم اینه که انقدر خوب لاغری با ذهن را یادبگیریم که نتیجه ماندگار داشته باشیم و از همه مهمتر رفتار ما الگوسازی برای خانوادمون باشه و نسلمون متناسب شوند .

   همین که مسیر چاقی تو ذهنمون استپ شده یعنی موفقیت خدایا شکرت هزاران بار سپاس💖

   چقدر لذت می برم استاد با شوق صخبت می کنند یعنی با فرکانس قلبشون آموزش می دهند و شاید افرادی از ایشون تقلید کرده باشند و آموزش لاغری با ذهن داشته باشند ولی چون مسیر و رسالت خود استادجان این بوده و خودشون اضافه وزن داشتند می توانند قلبا آموزش دهند و چقدر خدارا شاکرم که هرکجا دعوت شدم اساتیدم اورجینال بودند و تاپ و این هم موهبت الهی است قلبتون آگاه و جام وجودتون لبریز از عشق الهی 🌹 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mohannaf1396@gmail.com
   1400/08/18 10:19
   مدت عضویت: 986 روز
   امتیاز کاربر: 57
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   سلام
   مجازی بودن دوره هس ک اونو منحصر ب فرد کرده واقعا هر زمان میخواهیم گوش میدم میخونم اون زمان اجباری ک باید از فلان ساعت گوش بدی نیس واقعا عالیه
   بعدش من ک کامنتها رو میخونم باید ذهنم در فضای لاغری قرار بگیره و سعی کنم از نتایج و دوستان گرفتن اشتیاقم زیاد بشه و بیشتر باور کنم ک اره این نتیجه میده
   استاد الگوی اول آخر ما اول خدا بعد شما هستین
   ک این مسیر رو درک گردید آموزش میدید
   من قبلا و سایت نبودم گوشی پر بود از کسایی ک رژیم میگیرن هی نگاهشان میکردم و چقدرمنظم میخورن وزنشون کم میشه اما من از نتیجه گرفتن اونها ب بی ارادگی خودم پی میبردم یا بیشتر پیش خودم تحقیرمیشدم بیشتر خودمو مقایسه میکردم
   امااینجا من ک میبینم یکی موفق شده اشتیاقم میره بالا
   من خودم و شگفتی سازها رو میبینم ک مدت زدید هی ذهنم میگف ببین اینا موفق شدن که تو دو ماه این نتیجه رو گرفته
   بعدش با خودم حرف زدم گفتم ذهن من با ذهن اون یکیه ولی شاید من دریافتم کمتر باشه شاید اون طوری ک باید درک نکردم یا من هنوز نتونسم از منفی ها خارج شم
   بالاخره ک موفق میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/08/04 23:04
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 974 کلمه

   روز ۳۲ تکرار 

   سلام وقت بخیر

   در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

   یکی از کارهای مورد علاقه من خوندن نظرات دوستانه ،قبلا خیلی بیشتر میتونستم بخونم ولی الان که تمام وقتم پره فقط چندتا دونه رو میخونم ،قبلا درک و دریافتم‌ از خوندن با الان متفاوت شده

   ولی یک چیزی که چه قبلا چه الان برای من مشترکه اینه که میدونستم‌ هر باوری که بچه ها در خودشون شناسایی میکنن ممکنه باور من هم بوده باشه و با خوندنشون قفل های  زیادی در ذهنم باز میشد 

   اینکه توی نوشته های تعداد کمی از دوستان ، نگرفتن نتیجه هست دلیلی نمیشه که همه هم همینطور بشن ،هر کدوم از ما افکار مخصوص به خودمونو داریم،درگیری ها، مشغولیات، حس توانمندی، مدل تربیتی ، سن چاقی، حجم چاقی،میزان  عزت نفس و اعتماد بنفس، نوع اجرای تمرینات و عمل کردن بهشون ،بستگی داره 

   یکی اومده تو دوره های رایگان با ۱۰۰ گام تازه فقط با ۴۰ گامش تونسته ۷ کیلو کم کنه ،یکی تو دوره های اصلی هست هنوز مثل اون شخص نتیجه نداره 

   مثلا دوست من با اینکه روی  دوره ها خیلی حساس نبود ،شاید ۲ تا کامنت نوشته باشه ولی تو همون دوره مقدماتی ۲۳ کیلو کم کرد ،از خود من بیشتر که اینهمه فعالیت میکنم ،من براش خوشحال شدم ، نه اینکه من کم گذاشته باشم بلخره یه گیری در من هست که اونم رفع میشه یا اصلا شاید بخاطر حساسیت بالای من بوده ،اتفاقا من دوستمو الگو قرار میدم و میگم ببین این‌ آموزش ها در ما چه تحولات عظیمی ایجاد میکنه که حتی دوست من که خیلی هم توجه نمیکرد داره لاغر میشه 

   در مورد کلاس های حضوری ، قبلا که بیشتر کلاس ها حضوری بود و منهم انرژی و جو کلاس های حضوریو دوست داشتم ، چند سالی میشه که کلاس ها آن لاین شده ،این خیلی خوبه که ما هر جایی که هستیم بتونیم کلاس هامونو ببینیم و گوش کنیم ،هم در زمان صرفه جویی میشه ،مثلا در تهران من اگر بخوام از شمالش به مثلا غرب برم حداقل ۴۰ دقیقه تو راهم ،یه ۴۰ دقیقه هم برگشتم طول میکشه ،یک ربع هم باید زودتر تو کلاس باشی ، ۲ ساعت هم کلاسه طول میکشه ،میشه ۴ ساعت 

   من روزهای ۳ شنبه و جمعه  ساعت ۵ تا ۷  دو ساعت کلاس آن لاین بصورت لایو  دارم ،اگر میخواستم ۲ روز در هفته برم کلاس هر روزش ۴ ساعت زمانم میرفت ولی الان خیلی شیک ،موقع کلاسم ،سرفیسمو وصل میکنم به تلوزیون ،میشینم راحت نگاه میکنم  

   هر چند عاشق کلاس های حضوری هم هستم و دوست دارم حداقل هر ۲ ماه یکبار یه کارگاه حضوری داشته باشیم و این قولو از اون استادم گرفتیم که یکمی جریان ویروس متعادلتر شد بتونیم در کارگاه حضوری هم  شرکت کنیم 

   مثلا همچنین  دوست دارم استاد عطارروشن یه کارگاه یک روزه چند ساعته در تهران تشکیل بدن که بتونیم از انرژی اون کلاس هم بهرهمند بشیم 

   اینکه ذهن ما مدام ساز مخالف میزنه برای اینکه در مسیر جدیدی نره ،کار جدیدی انجام نده ،بخاطر نوع جنس خودشه که دوست داره یه منطقه امنی برای خودش درست کنه ،دورش حصار بکشه و همونجا تا ابد بمونه ،برای همین با ما همکاری نمیکنه و حتی مارو میترسونه 

   یکی از اساتیدم میگفت خارج شدن از منطقه امن مثل ماهی که سالها توی تونگ بوده و حالا که بهش میگن برو بپر بیرون از تونگ ،بیرون دریا هست ،زیباتره بهتره ،اون ماهی دلش میخواد بره ولی وقتی میپره و با اون حجم آب دریا روبرو میشه وحشت میکنه و دوباره برمیگرده توی تونگش ،با اینکه سالها خودشو به دیواره های تونگ میزنه ولی ازش خارج نمیشه بخاطر اینکه با چالشی روبرو نشه 

   اگر ما به مسیرهای تغییرات ذهنی اعتماد کنیم و در آموزش ها تکرار و استمرار داشته باشیم‌،در کنارش باور کنیم که فقط و فقط با همین آموزش ها میتونیم مسیر ذهنیمونو تغییر بدیم و به هدف هامون برسیم حالا هر هدفی که داشته باشیم‌ که در اینجا منظور ما لاغر شدنه ،باید  شک نکنیم و فقط بریم و بریم و حتما به نتیجه خواهیم رسید

   تجربیاتی که من در این ۲ سال بدست آوردم ،این بوده که باید اطلاعات جدید به مغزم بدم ،تکرار کنم ،ادامه بدم ،شک نکنم، ترمز نزنم ،مراقب باشم که لیز نخورم ،اگر لیز خوردم مجدد برگردم به مسیر ،درس لیز خوردنمو بگیرم ، از تجربیاتش برای ادامه راهم استفاده کنم ، ناامید نشم ، به خودم انگیزه بدم 

   حس هالمو خوب نگه دارم ، اعتماد کنم ، قدرت های درونیمو بشناسم ،توانایی هامو به خودم  یادآوری کنم ،خودمو دوست داشته باشم ، خودمو شجاع و خاص و مهم بدونم ، بدونم که من کاریو انجام دادم که شاید ۸ میلیارد از افراد کره زمین حتی روحشون هم  خبر نداره از این روش ، به خودم افتخار کنم که تونستم‌ با افکارم بدن جدیدی برای خودم بسازم ، به قدرت ذهنم آگاه بشم ، به خدا نزدیک بشم 

   من فهمیدم که بیس وجود من تناسب اندامه و سلامتیه ،نه چاقی و بیماری ،پس حالا که راهشو پیدا کردم با اشتیاق ادامه میدم ، مگه داریم راحتر از این که به این سبک لاغر بشی ، بدون رنج ،با لذت ،با آگاهی ،با حال خوب،با اعتمادبنفس ،به هر کی بگی باورش نمیشه ،فکر میکنه باید پوستش کنده بشه تا لاغر بشه

   شاید بعضی افراد از همون سادگیش گول میخورن ،چند روز پیش که تولد رفته بودم و با یکی از اقوام در مورد لاغری با ذهن صحبت میکردم ازم پرسید بدنت نریخته ؟ منظورش این بود که شل و  آویزون نشده ؟ 

   بدن من بخاطر چاق و لاغر شدن های اشتباه و زیادم قبلا شل شده بود و لاغر شدن الانم تشدیدش نکرده و به ایشون گفتم نه بدن من شلتر نشده ،حتی صورتم هم کوچولوتر شده ولی زشت و زرد و بی رمق کوچولو نشده ،اتفاقا صورتم بیبی شده و خوشم میاد 

   خدارو شکر در مسیر صحیح هستم ،انتهای این جاده تناسب اندامه ،با هر سرعتی بریم میرسیم ،پس نگران نباشیم با اشتیاق ادامه بدیم ، چشم از جسممون برداریم ،خودمونو همینجوری که هستیم بپذیریم ،راضی باشیم تا در مسیر رضایتمندی بیشتری قرار بگیریم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار scarlet
   1400/08/04 08:14
   مدت عضویت: 1178 روز
   امتیاز کاربر: 151 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 336 کلمه

   سلام خدمت دوستان عزیز و همچنین استاد گرامی.گام شانزدهمه و داشتن الگوی مناسب برای لاغری.به گفته ی استاد برای لاغری، شرکت کردن حضوری در کلاس های آموزشی برای لاغر شدن تاثیری در نتیجه ی کار نخواهد داشت.و گوش دادن و دیدن فایلهای صوتی اگه درست عمل بشه نتیجه ی لازم رو خواهد داشت و مهمترین نکته اینه که ما در یک صورت نتیجه خواهیم گرفت و اون اینه که با گوش دادن و دیدن فایلها نتیجه بگیریم و تاثیرش رو روی کاهش وزن ببینینم.همانطوری که مابرای چاق شدن کلاس حضوری نرفته ایم برای لاغری هم نیازی به شرکت در کلاسهای حضوری نیست.ما بارها چاق شده ایم و بارها تلاش کردیم که لاغر بشیم.فقط مسسیر رو اشتباه رفتیم.امر‌وز و با قرار گرفتن در مسیر لاغری راه خودمون رو پیدا کردیم.درسته من الان اول راههم و ممکنه وزن زیادی کم نکرده باشم اما از یه چیزی خیلی خوشحالم.من راههم رو پیدا کردم.و سعی میکنم توی این مسیر قدم بردارم.اگه هر حرف مایوس کننده ای ازاطرافیان شنیدم یادوستانی رو دیدم که نتایج خوبی در این راه کسب نکردند ،اینها باعث نخواهند شد من دست از،تلاشم بردارم.پس داشتن الگوی مناسب کمک بسیار زیادی به ما در این راه خواهد کرد.نکته ی بعدی غلبه کردن به ترسی که در درونه ما وجود داره هست.همیشه توی ذهن ما ترس از شکست خوردن وجود داره.من بارها توی لاغر شدن شکست خورده ام و همین شکست باعث شد تمام اعتماد به نفسم رو از دست بدم.و همین،باعث میشد دیگه به لاغر شدن فکر نکنم.ترس دو باره از قرار گرفتن تو شرایط قبلی باعثه این کار میشد.پس باید ادامه داد.ادامه ندادن باعث شکست خواهد شد و من دیگه تن به این شکست نخواهم داد.من اعتماد به نفسم رو دوباره دارم به دست میارم.ادامه دادن و استمرار داشتن میتونه منو رو به هدفم نزدیکتر کنه.از خدای بزرگم ممنونم که من رو توی این راه قرار داد تا بتونم به خودم بیام و تواناییهای خودم رو بشناسم و اراده کنم که توی مسیر بمونم.مطمئنم موندنه تو مسیره که ما رو به هدفمون میرسونه.به امید موفقیت برای همه. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/07/25 22:39
   مدت عضویت: 1400 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 753 کلمه

   سلام

   چقدر فایل دلچسب و لذت بخشی بود.

   اولش درباره ی حضوری بودن جلسات لاغری با ذهن صحبت کردین که به نظرم الان توی این سال  ، اینم باید در نظر بگیریم که خیلی از هنرجوها حتی خارج از کشور هستن و اگه آموزش حضوری بشه باز هم اون تعداد از افراد باید به صورت آنلاین استاد رو ببینن یا بعد فیلم اون جلسه ی حضوری رو ببینن یا کلا بی خیالش بشن .البته من خودم اگه یه روزی سمینار های لاغری با ذهن شروع به برگزاری بشن حتما استقبال میکنم و میدونم که چه قدر ایده ی عالی ای هست که استاد این دوره ها رو برگزار کنن و به جهانی شدن لاغری با ذهن هم کمک میکنه اما اینکه کلا بخواد آموزش حضوری بشه و یه عده فکر میکنن اگه غیرحضوری باشه نتیجه نمیده ، این غلط هست و فقط بهونه ایه برای انجام ندادن تمرینات.

   داشتن الگوی لاغری خیلی مهمه . همونطور که استاد همیشه تاکید کردن و تمرینات مربوط به خودش رو توی دوره انجام دادیم اما نباید نتیجه ی یک نفر رو الگوی خودمون قرار بدیم ، چرا که اون فردی که نتیجه ی عالی گرفته یه سری تمریناتی انجام داده ، اشتیاقش بیشتر از ما بوده ، دغدغه های ذهنی کمتری داشته و… و ما باید نحوه ی انجام تمرینات اون شخص و اراده و اشتیاقش رو الگوی خودمون قرار بدیم . اینکه در یه دیدگاه بخونیم که یه نفر یه راه جدید برای خوردن پیدا کرده و ما هم بخوایم ازون به بعد به اون صورت غذا بخوریم اشتباهه و هیچ جای دوره به ما توصیه نشده که به این شکل الگو برداری کنیم . در ضمن ما نمیدونیم که اون شخص بعد از نوشتن اون دیدگاهی که ما الگو قرارش میدیم چند بار دیگه به اون صورت غذا میخوره اصلا شاید خود اون شخص هم بعد از یه مدت بفهمه که این روش نباید دائمی باشه و دیگه ادامش نده اما ما چون در گیر یه سری حربه ها شدیم این موضوع رو درک نمیکنیم و به اون روش ادامه میدیم و ممکنه حتی نتایج بر عکس بشن.

   پس بهتره ما همون گفته های استاد رو الگو قرار بدیم و درگیر موضوع عجله نشیم ، مطمعنا خداوند هر چیزی رو که به استاد الهام کردن برای کمک به خودشون و ما بوده که بهش عمل کنیم و در مسیر لاغری با ذهن پیش بریم و به هدفمون برسیم.

   موضوع بعدی ترس بود که دربارش صحبت های خیلی با ارزشی کردین. 

   اینکه ترس از نتیجه نگرفتن همیشه با ماست اما کسی که به این ترس دامن میزنه نتیجش دور شدن از موفقیته و کسی که با اشتیاق در مسیر درست قدم بر میداره هم که نتیجش معلومه و میشه تجربه ی طعم لذت بخش رسیدن به هدف.

   من عاشق وقتیم که این جمله رو از شما میشنوم: برای شکست خوردن مسیرای زیادی وجود داره اما فقط یه مسیره که ما رو به موفقیت میرسونه.

   این جمله خیلییی درسته. به تعداد آدمایی که دارن توی مسیره رسیدن به هدفشون قدم بر میدارن ، راه شکست خوردن وجود داره اما فقط کسانی که در مسیر درست میمونن و ادامه میدن به موفقیت میرسن درست مثله داستان سیمرغ که فقط سی مرغ به مقصد رسیدن و بقیه از مسیر خارج شدن ، هر کدوم هم به طریق مختلفی ، اما دقیقا همون افرادی که به یک شکل درست رفتار کردن به هدف رسیدن.

   همون طور که گفتید ترس داشتن خیلی طبیعیه و یکی از طبیعی ترین و رایج ترین حس هاییه که یه آدم میتونه تجربه کنه.

    یه جایی مطلبی خوندم درباره ی ترس ، میگفت انسان های اولیه با خطرات خیلی زیادی دست و پنجه نرم میکردن ، هر لحظه ممکن بوده اتفاقی براشون بیوفته و جونشونو از دست بدن مثل حمله ی حیوانات ، یخبندان و هوای سرد ، گرسنگی و خیلی عوامل دیگه و داشتن ترس در اون زمان حکم یه نجات دهنده رو داشته و ترس خوب بوده چرا که باعث میشده آدما بیشتر مراقب خودشون باشن و کارایی رو انجام ندن که ریسک زیادی داره تا بتونن از جونشون محافظت کنن و این ترس با ما تا نسل های بعدی همراه بوده و آخرین نتیجش الانه که ما آخرین نسل های انسان روی زمینیم . الانم نیازه به خودمون یاد آوری کنیم که دنیا خیلی امن تر شده و نیازی نیست انقدر از همه چیز بترسیم و بالعکس ما الان باید توی دل خطر بریم چرا که پیروزی همونجاست و ما باید به این ترس غلبه کنیم.

   ترس خوبه و ما رو از خیلی از خطرات نجات داده ولی نباید اجازه بدیم ترس از شکست خوردن ما رو از طعم لذت بخش پیروزی محروم کنه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار parham.63@yahoo.com
    1400/08/22 21:09
    مدت عضویت: 1306 روز
    امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام و درود بر شما هم مسیری عزیز 

    بسیار از دیدگاهتون لذت بردم و مخصوصا اشاره به سی مرغ و رسیدن به سیمرغ چقدر خوشحالم که همنشین افرادی هستم که از متون کهن سرزمینمون بهره مند هستند و با سخاوت می بخشند 

    روحتون عااشق و دلتون آگاه 🌹💖

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   همیشه تو همه موارد کسانی هستن که منفی بافن و یه کارهایی می کنن که دیگران هم باور کنن اگه اینجوری بشه اگه اونطوری بشه …

   خدا رو شکر خدا رو شکر من در بیشتر مواقع کارهای که می کنم به خدا می سپارم از کسی نظر خواهی نمی کنم همه هم تا الان خوب در اومده مثلا بعضی ها تو همه موارد می خوان یه خرید ساده بکنن سلمونی …. تو همه چی باید اول نظر خواهی کنن و بعدش هم منتظرن که نظر خوبی کسی نده ….

   خدا رو شکر که من بوسیله خدا به این مسیر هدایت شدم نه نظر خواهی کردم نه آشنایی داشتم که از این مسیر استفاده کرده باشه فقط نمی دونم این فایلهای رایگان به دلم نشست و شروع کردم چه جوریشم نمی دونم فقط کار کردم و نتیجه داد برای من ۶ پوند خیلی بود توی سه ماه بدون کار خاصی و بعدش دوره و تهیه کردم هنوزم از فایلهای رایگان استفاده می کنم خیلی .با اینکه سه دوره رو دارم .من هم یه بار یه سوال کردم و نظر خواستم توی دوره که بودم یه  سوالی بود که من هر چی فکر کردم در خودم ندیدم بعد نظرها رو خوندم بعد دیدم هیچ کدوم از اینها در من نیست و سوال کردم از بچه ها گفتن نه باید خیلی فکر کنی یه چیزای دیگه گفتن که نه نمی شه این و نداشته باشی حتما داری نمی دونی و بعد دیدم اینجوری نمی شه از استاد سوال کردم که گفتن اگر ندارین اوکیه دیگه وسواس به خرج ندین.

   و مثلا امروز من صبح که بلند شدم گرسنه نبودم کارام و کردم رفتم پیاده روی بعدش که اومدم صبحونه خوردم تقریبا ساعت ۱۱ و الان هم ساعت دو هستش و دارم کارام و می کنم بعضی روزها هم ممکنه صبح بلند می شم یه چیزی بخورم برنامه خاصی ندارم مخصوصا روزهایی که تنهام بیشتر دست خودمه  هر وقت گرسنه بشم چیز می خورم 

   حالا اگه گرسنم نشه تا شب وایمیسم با همسرم شام بخورم اگه گرسنه بشم یه چیزی می خورم یه خورده میوه ای چیزی بعد صبر می کنم تا شام .

   این تنها مسیر لاغر شدن و لاغر ماندن هستش بدون سختی بدون برنامه خاصی . حالا تازه الان که در مسیر لذت می بریم هیچ وقتی که دیگه متناسب متناسب بشیم لذتش بیشتر می شه هر چی می خوایم می پوشیم با هر رنگ و مدل و هر کاری بخوایم می کنیم منظورم کارهایی که قبلا انجام نمی دادیم مثلا استخر نمی رفتیم و ورزشهای دسته جمعی شرکت نمی کردیم حالا با خیال راحت می تونیم انجام بدیم که من توی این تابستون گذشته یه سری کارها که توی لیستم بود انجام دادم خدا رو شکر.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار roshaam2002@gmail.com
   1400/07/07 07:44
   مدت عضویت: 1051 روز
   امتیاز کاربر: 331 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,437 کلمه

   بنام خدای بزرگ و مهربان 

   گام 16 (تکرار1)

   داشتن الگوی مناسب در مسیرموفقیت اهمیت زیادی دارد  و برای لاغر شدن احتیاج به تمرین و استمرار هست .

   اگه کلاس ها حضوری بود ، اونطوری خیلی از افراد نمیتونستن شرکت کنن !جون از سر تا سر ایران و حتی از خارج از ایران هم شرکت کننده هست و بعدش این که ما برای چاق شدن ، توهیچ کلاسی شرکت نکردیم ، هیچ برنامه غذایی و رژیمی نداشتیم ، پس درست ترین روش هم اینه که از همین طریق هم لاغر بشیم. 

   تصور برخی از افراد  از موثر بودن کلاس های حضوری  به دلیل اطلاعات و اقدامات و همچنین بازهم فرمول هایی است که در ذهن انها ذخیره شده ! چون در ذهن این افراد لاغر شدن نیاز به حضور درمکان خاص یا انجام فعالیتی خاص برای قرار گرفتن در مسیر لاغری است .

   در هرکاری داشتن الگوی مناسب میتونه در کسب نتیجه بهتر موثر باشه در کل داشتن الگو باعث افزایش شور و اشتیاق در ما میشه .

   دیدگاه های دیگران میتونه الگوی خوبی برای ما باشه .چون ذهن در فضای لاغری قرار میگیره .

   الگو قرار دادن به این معنی نیست که مثل دیگران عمل کنیم چون بعد از مدت کوتاهی از نحوه عملکرد خودمون خسته میشیم و نمینونیم مسیر و ادامه بدیم .

   ملاک ما باید فایل های آموزشی باشه ! با انجام دادن تمرینات مربوطه به هر فایل ، فرمول های لاغری رو در ذهن خودمون گسترش میدیم .

   و خواندن نوشته های دیگران باید باعث ایجاد انگیزه و شور و اشتیاق برای ادامه دادن بشه !

   اگر اطلاعات جدیدی به ما میده ، ازش استفاده کنیم ، و … در کل اگه احساس خوبی در ما ایجاد میکنه و ما میدونیم که میتونیم از اون طریق انجامش بدیم یا با انجام دادنش حس خوب میگیریم ، حتما الگو برداری کنیم . ولی اگه حس بد به ما میده و باعث استرس و ناراحتی میشه ، به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنیم .چون خیلی از افراد هستن که میان از کسی که نتیجه بیشتر و بهتری گرفته مثل اون اقدام کنن تا نتیجه بگیرن !

   آموزش ذهنی برای همه به یک شکل است اما برداشت محتوا در افراد با هم متفاوت است .

   چون هر فردی فرمول های اشتباهی داره که  در این مسیر با استفاده از محتوای آموزشی انچیزی که دریافت میکنه و با فرمول های ذهن خودش ترکیب میکنه و خروجی مختص به خودش رو ایجاد میکنه و ممکنه که خروجی ایجاد شده با اون چیزی که گفته شده تفاوت زیادی داشته باشه .جون عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است .

   اما با مرور در حرکت و استمرار در این مسیر و تکرار و تمرین ، فرمول های اشتباه ذهن به مرور کمتر و با فرمول های صحیح ترکیب شده و خروجی شبیه به آگاهی دریافتی ایجاد میشود .

   تبدیل کردن آموزش ها به عمل باعث موفقیت میشه !چون که ما چیزیو یاد میگیریم باید به رفتار و عملمون تبدیلش کنیم و این تبدیل کردنه در افراد با هم متنفات است .

   پس هدف از خواندن نوشته های دیگران  قرارگرفتن در مسیر لاغری است .چون در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستیم.

   سبک خودمون رو با حرف های دیگران تغییر ندهیم ؛ چون برای رسیدن به نتیجه احتیاج به حرف های دیگران نداریم در فایل ها آموزش ها گفته شده ، حرف های دیگران فقط برای ما باید الهام باش !

   ترس برتمام افکار ما غالب هست و ما هرکاری و بخوایم انجام بدیم ، همیشه ی بخشی در حال محاسبه و… که اگه نشه چی !

   به قول خودمون همش نفوذ بد میزنیم ! طبیعیه که مارو میترسونه ، تا ما کاری نکنیم و همون چیزی که هستیم باقی بمونیم ، جون دوست داره !

   برای منم همیشه بوده و حتی الان هم گاهی هست  که میخوام یکاریو شروع کنم ، همش میگه اونابی که نتیجه نگرفتن ، نکنه منم مثل اونا جزع نتیجه نگرفته ها بشم و…. ولی من همیشه  خاموشش میکنم و کارامو انجام میدم و نتیجه هم میگیرم !

   یا برو بپرس نمیشه و…. و دنبال اشخاصی که شکست میخورن میگرده !

   و خیلیی از ما عادت داریم که وقتی میخوایم یکاریو انجام بدبیم یا مثلا چیزی و بخریم از دیگران میپرسیم که مثلا تو فلان ماشین و داری راضی هستی ؟ یا فلان کارو انجام میدی نتیجه گرفتی؟ و…. و ته دلمون دوست داریم بشنویم که بگه نه ، راضی نبوده و…

   چون ذهن ما دوست داره از اون کاری که میخوایم انجام بدیم منصرفمون کنه ، از اون تصمیمی که به تغییر کردن گرفتیم منصرفمون کنه ، به خصوص لاغری !

   چون با وضعیت موجود راحته و نمیخواد تغییر کنه و هرچی ما بیشتر متوجه میشیم و میفهمیم که اوضاع چیه و داریم  تغییرش میدیم ، بیشتر تلاش میکنه برای منصرف کردن ما 

   البته من خودم اینطوری نیستم و برای انجام کارام از تجربه کسی نمی پرسم .

   ذهن همیشه دنبال نشدن هاست ، بزرگنمایی نشدن ها !

   ترس از لاغرنشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

    باید در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خودمون باشیم  . از خواندن  نتایج گرفته نشده یا رها شده خودداری کنیم چون گزینه مناسبی برای الگو نیستند .

   بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد ، اما فقط یک راه برای موفقیت وجود دارد و ان تمرکز داشتن ، استمرار و دامه دادن است . 

   هرکسی به طریقی که خودش میدونه  شکست خورده و دلسرد شده !

   در مسیر موفقیت علاقه هست ، اشتیاق هست ، تکرار کردن هست و…

   ولی در مسیر شکست ، انجام ندادن ، بی میل بودن و نمیشه و …..

   برای الگو گرفان باید از افرا موفق استفاده کنیم نه اشخاصی که شکست خوردن !

   من هم یک ماه یا بیشتر شرکت کردم  و همه تمرینارو انجام میدادم ولی نتیجه نگرفته بودم ولی جا نزدم و تازه الان دو هفتس که  بعد از نمیدونم چند ماه تغییراتم شروع شده ! واقعا به خود فرد بستگی داره ! به فرمول های ذخیره شده در ذهنش !

   لاغری با ذهن خیلی آسان و راحته !

   فقط باید باور کرد چون حتی کسی هم بود که بدون اینکه فایلی گوش کنه یا تمرینی انجام بده و بنویسه با شنیدن چند تا نکته ، تغییر کرد !

   ذهن ما خیلی توانمنده برای لاغر کردن ما !

   شکست خوردن ساده تر از موفقیت نیست !

    فردی که شکست رو پذیرفته علاوه بر اینکه زمان و انرژی خودش و هدر داده بلکه اعتماد بنفس خودش رو هم تخریب کرده و شور و اشتیاق امیدش و از دست میده و احساس افسردگی میکنه.

   ولی فردی که نمیپذیره و ادامه میده و دست از تلاش کردن و یادگیری برنمیداره ، علاوه بر اینکه زمان و انرژیشو هدر نداده، بلکه امید و انگیزه رو هم در خودش زنده نگه میداره .

    امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است .

   باید اینشکل باشه که در نوشته های دیگران هرجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شد به خودمون تاکید کنیم که وقتی این فرد تونسته ، پس منم میتونم.

    چیزی که من همیشه به خودم میگم !

   توجه به الگوی های موفق باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق برای خلق رویای ما میشه .

   شکست ها و دلایل شکست  دیگران به خودشون و میزان عملکردشون و عدم تمرکز کافی  بر آموزش های لاغری با ذهن بسنگی داره که باعث شده فرد نتیجه مطلوب کسب نکنه ، وگرنه مسیر درسته !

   پس شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد میتونه برای همه رخ بده. 

   چون که مسیر رسیدن به موفیت برای همه یکسانه .

    پس باید همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشیم و مطمعن باشیم که اگه از مسیر فاصله بگیریم ، خودبه خود شکست میخوریم .پس نیازی به یادگیری یا اطلاع از شکست دیگران نداریم !

   وقتی تغییر شروع بشه تا بی نهایت میتونه ادامه پیدا کنه !و هرچقدر اشتیاق ما برای لاغرشدن بیشتر باشه ، نتیجه ما بهتر میشه !

   و این نتیجه هیچ پایانی نداره !

   باید لذت ببریم از تناسبمون ، تازه زندگی شروع میشه !باید تلافی  دوران چاقیمون و کنیم و از دوران لاغریمون لذت ببریم .

   زندگی با تناسب اندام خیلی لذت بخشه !

   اضافه وزن ما حاصل تکرار یکسری از افکارو باور و رفتار های ماست ، خودمون هم دوست نداشتیم چاق بشیم، حق کسی نیست که چاق بشه J ما اموزش دیدیم و سالهای زیادی نتونستیم اونجوری که میخواستیم  زندگی کنیم !چون اضافه وزن بر خلاف اونچیزی که میگه رو جسم تاثیر میزاره رو ذهن ما فشار میاره . چون جسم ما داره زندگی میکنه علایم حیاتی رو داره ولی اضافه وزن باعث میشه که اعتماد بنفسمون از دست بره و اونطوری که لایقش هستیم پیشرفت نکنیم و….

   زنئگی با لاغری یک زندگی کاملا جدیده و ما آزادیم ! آزادیم در خوردن هرچی که دوست داریم ، آزادیم در انتخاب و خرید لباس ، تفریح ، گردش و….

   همه تو این مسیر لاغر میشیم ، چون خیلی ها لاغرشدن !

   اگه درست انجامش بدیم خیلی راحت تر هم لاغر میشیم . 

   شاد و پیروز و متناسب باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار marzieh753@gmail.com
   1400/06/30 11:24
   مدت عضویت: 1097 روز
   امتیاز کاربر: 6512 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   سلام به همه دوستان همراه! برای اینکه در مسیر لاغری شور و اشتیاق داشته باشیم لازم است برای خودمان الگویی تعیین کنیم. با اینکه الگوهای موفق خیلی می توانند در این مسیر به ما کمک کنند اما باید یاد بگیریم چطور از این الگوها استفاده کنیم. توجه داشته باشید که خواندن دیدگاه‌های دیگران برای این است که شما در فضای لاغری قرار بگیرید و توجه تان روی لاغری باشد و لزوما به این معنی نیست که شما هم باید مثل آنها عمل کنید. ملاک دریافت آگاهی ها درباره لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشد. خواندن نوشته های دیگران صرفا برای ایجاد اشتیاق و انگیزه در شما است. اگر روشی ارائه می کنند که شما با انجام آن احساس بهتری دارید و نتیجه بهتری میگیرید، حتما انجام بدهید اما اگر برعکس در شما احساس بد و استرس تولید می کند نباید مثل آنها رفتار کنید. در ابتدای آموزش، خروجی آموزش‌ها با ورودی آنها متفاوت است چون همچنان فرمولهای ذهنی شما اشتباه است و البته این خروجی ها با توجه به تصورات ذهنی هر فرد، در افراد مختلف هم متفاوت است. ولی با تمرین و استمرار شباهت بین ورودی و خروجی بیشتر می شود. نکته دیگر اینکه ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست. از خواندن نوشته هایی که نتیجه نگرفته اند یا رها کرده اند خودداری کنید. توجه کنید که بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد اما فقط یک راه برای موفقیت موجود است و آن هم ادامه دادن است. امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است. ما نمی‌دانیم کسانی که نتیجه نگرفته اند چقدر تلاش کرده اند و در چه شرایطی بوده اند. شکست هر کسی برای خودش است اما موفقیت می‌تواند برای همه رخ بدهد. بنابراین همیشه در جستجوی موفقیت باشید و بدانید اگر از این مسیر فاصله بگیرید خود به خود شکست خواهید خورد. در انجام هر کاری یک بخش از ذهنمان را ترس از انجام دادن آن کار فرا می‌گیرد و طبیعی ذهن این است که می خواهد ما کاری انجام ندهیم! مخصوصا درمورد لاغری که ذهن بیشتر سعی می کند ما را منصرف کند. راه موفقیت در هر چیزی تمرکز کردن، توجه کردن و استمرار داشتن است. باور کنید ذهن ما خیلی آماده و توانمند هست برای اینکه ما را لاغر کند و وقتی تغییر شروع شود تا بی نهایت می تواند ادامه پیدا کند. گام امروز دقیقا برای خودم اتفاق افتاده بود. من در دوره ثبت نام نکردم و میخواستم تمام این 100 گام را طی کنم وبعدا اگر واقعا تغییر کردم و احساس کردم برایم جواب می دهد، ثبت نام کنم. هزینه کردن برای لاغری و خریدهایی که کردم و جواب نگرفتم و هزینه نسبتا زیاد این دوره باعث شده است که خیلی محتاط باشم، بعد وقتی توی سایت میدیدم دوستانی که بالای 500 روز از عضویت آنها گذشته است و تازه می‌خواهند دوباره فایلهای مقدماتی را نگاه کنند و از اول آموزش ببینند چون نتیجه نگرفته اند، مرا واقعا بدبین می‌کرد که اگر قرار بود نتیجه بگیرند توی این مدت زمان گرفته بودند و اعتمادم نسبت به این روش کم میشد و حالا با تذکر استاد متوجه شدم که نباید فقط آنها را ملاک قرار بدهم، از دوستان خوبم میخواهم که هرکسی در این دوره شرکت کرده و نتیجه گرفته برای انگیزه دادن به دیگران که تازه با این روش آشنا شده اند، از نتایج خودشان توی دیدگاه‌ها صحبت کنند. من خودم از وقتی به طور جدی 100 گام را شروع کرده ام یعنی حدود دو هفته و بعد از دریافت اولین تمرین که به گرسنگی و سیری دقت کنید، الان عملا یک وعده غذایی کمتر میخورم و سعی می کنم در وعده های دیگر هم مثل قبل عمل نکنم و مقدار کمتری غذا مصرف کنم و نگرانم که چون آگاهانه دارم تصمیم به کمتر خوردن میگیرم ذهنم این را رژیم تلقی کند. البته هنوز واقعا نقطه سیری خودم را نمی‌شناسم، چون هنوز بعد از اینکه غذا میخورم تمایل به خوردن دارم. سعی می کنم آرام تر و با لذت بردن، غذا بخورم. درمورد نوشیدنی هایی مثل نوشابه، دلستر، نسکافه، هات چاکلت و… هم طرز رفتار صحیح را نمی‌دانم اگر باور کنم که غذاها چاق کننده نیستند پس خوردن آنها در هر زمان و به هر مقدار نباید مشکلی داشته باشد ولی این برای ذهنم هنوز قابل درک نیست لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 109 کلمه

    سلام و درود
    برای باور اینکه غذاها چاق کننده نیستند به نظرم وجود این همه آدم متناسب در اطراف شما که از همین غذاهایی که شما استفاده می کنید می خورند و متناسب هستند کافی است
    اگه غذا قدرت چاق کنندگی داشت پس همه انسان ها باید چاق می شدند
    پس خیلی واضحه که هیچ غذایی قدرت چاق کنندگی نداره
    در مورد خوردن بهترین توصیه من برای افرادی که هنوز از دوره ورود به سرزمین لاغرها استفاده نکرده اند اینه که از عملکرد خودت راضی باش
    سعی کن از عملکرد خودت در خوردن مواد غذایی راضی باشی
    برنامه ریزی ذهن برای تقویت عملکرد ناخودآگاه از طریق دوره ورود به سرزمین لاغرها انجام می شود
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moradiisomaih@gmail.com
   1400/06/27 10:46
   مدت عضویت: 1237 روز
   امتیاز کاربر: 160 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام ،     دریافت من از گام شانزدهم:الگو داشتن توراه موفقیت عالیه وباعث میشه راهو بهتر پیش بریم وموفق بشیم، من الگومو استادوفایلای آموزشیشون قرار دادم ، واقعا الگوی عالی هستن وکاملا باورای ذهنمون زیرو رومیشه ، اول ذهن تغییر میکنه بعد درکنارش به عمل خوردنمونم درست میشه من خوشحالم که الگوی مناسبی برای لاغر شدنم انتخاب کردم وخداوند به من توجه ویژه داشته خدایاشکرت ، وبا خوندن دیدگاه دوستان هم انگیزه میگیرم بخصوص دوستان شگفتی سازی که ازموفقیت های متناسب شدنشون میگن ، همه ای این موارد باعث میشه من بفهمم که منم میتونم وراهمو درست انتخاب کردم ، هیچ سختی هم توی راه نیست و همه اش عشقه وآرامش ، چون قبلنا ورزش وباعث لاغری میدونستم که حالا این باورم تغییر کرده ، قبلنا نخوردن و حذف یک وعده غذایی ویا خوردن سالاد وسبزی های خام رو در وعده شام عامل لاغری میدونستم  که حالا میدونم این ذهن منه روی خوراکیا تاثیر میذاره ، قبلنا سن واستعداد وعامل چاقیم میدونستم که به ورود به این دوره و گوش دادن به فایلای استاد وخوندن دیدگاه های دوستان این مورد هم حل شد و… بله بهترین الگو رو دارم ومن موفق میشم، راحتی این دوره اینه که غیر حضوری دردست رس و رایگان هست و هر چقدر و هر زمان که بخوام گوشش میدم و متنارو میخونم ، تمریناتشم ساده و عالی و نتیجه بخشه چون دارم ازش نتیجه میگیرم ، خدایاشکرت ، 😍، درسته که ترازو رو ملاک لاغری باید ندونیم اما من بعد 21روز وزن کشی کردم بخاطر اینکه بدونم دارم درست تمارینمو انجام میدم یا اشتباه ودیدم بله درست دارم پیش میرم چون 2کیلو ونیم لاغرترشدم وخوشحالم که توی روند صحیح قرار دارم ،.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/06/24 03:33
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 392 کلمه

   سلام به استاد عزیزمان و دوستان خوبمان

   این فایل خیلی عالی و انگیزه بخش بود مخصوصا دیدن عکس مادری که بدون شرکت در دوره نتیجه به این خوبی گرفته بودند

   من فکر میکنم چون ایشان اصلا انتظاری از گرفتن نتیجه فقط به خاطر اینکه دخترشان راجع به دوره با ایشان حرف زده نداشته اند ذهنشان در آرامش بوده و این نتیجه شگفت انگیز را رقم زده است

   انتظار نداشتن و رها کردن هدف این نتیجه را به بار می آورد

   مثل زمانیکه اسناد تاکید کردند که فکر کنید در دوره ای به غیر از لاغری شرکت کرده اید آیا از بودن در آن دوره انتظار لاغر شدن دارید البته که ندارید و این کلید کار کردن با ذهن است که او را به حال خودش بگذارید و تنها با اشتیاق به فایلها گوش بدهید و تمرینات را انجام بدهید

   در احساس خوب باشید و به این دوره و قدرت ذهنتان اطمینان کنید

   عجله کردن برای رسیدن به هدف را کنار بگذارید و از بودن در مسیر لذت برده و شوق اینکه روز بعد چه موضوعی را قرار است یاد بگیرم در بودن در مسیر استمرار داشته باشید 

   در مورد دوره که بصورت مجازی است نه حضوری من خیلی برای این تصمیم شما استاد عزیز تشکر میکنم

   چون عادلانه نبود که فقط کسانیکه میتوانستند در دوره حضور پیدا کنند از این نعمت برخوردار باشند

   من و دوستانی که در خارج از کشور زندگی میکنیم و امکان آمدن به ایران برایمان نیست و یا خیلی مشکل است از بودن در این دوره شگفت انگیز محروم میشدیم باز هم ممنونم که امکان شرکت در این دوره شگفت انگیز را به ما دادید

   در مورد الگوبرداری چون ذهن ما کارش حفظ بقای ماست و نمی خواهد ما شکست بخوریم و احساس بد پیدا کنیم اتوماتیک وار ما را متوجه کسانیکه در امری شکست خوردند میکند تا اگر حتی کوچکترین امکان برای شکست وجود داشته باشد ما از تجربه کردن آن منع میکند

   در اینجاست که ما باید آگاهانه مثالهایی از افرادی که موفق شدند را برای ذهنمان بزنیم و به او اطمینان بدهیم که امکان موفق شدن هم وجود دارد

   در مورد متناسب شدن که خوشبختانه آلبوم شگفتی سازان وجود دارد که حی و حاضر آنرا تحویل ذهن محافظه کارمان میدهیم تا قانع شود که این روش درست است و دوستان زیادی از طی کردن این مسیر نتایج عالی گرفته اند و ما هم میتوانیم یکی دیگر از کسانی باشیم که عکسمان در این آلبوم زیبا گذاشته شود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryammansoori20@gmail.com
   1400/06/08 11:40
   مدت عضویت: 1103 روز
   امتیاز کاربر: 151 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 433 کلمه

   به نام خدا زيباييها

   سلام به همه دوستان زيباتر و استاد گرانقدر

   قطعا همه ما در مراحل مختلف زندگي و روزمرگي الگو داشتن و الگو برداري را به وفور تجربه كرده ايم ، بارها الگو انتخاب كرده اين و بارها به عنوان الگو انتخاب شده ايم.

   *** پس با نگاهي اجمالي به چرخه طبيعت و نحوه زندگي بشريا ميتوان دريافت كه الگو برداري امري بديهي است، حال ميزان صحيح يا ما صحيح بكار بودم الگوها در شيوه زندگي تماما به جنس برداشت و ديد ما از موضوع دارد.

   اگر دقت كرده باشيم تا قبل از ورود به مسير تناسب ذهني در همين مسير لاغري از طريق جسم

   • چند روش رژيم و ورزش درماني را الگو خود قرار داديم؟
   • چه تعداد افراد را سرمشق خود قرار داديم كه مثلا با فلان روش رژيم و دارو كاهش وزن چشمگير داشته اند و از نظر ما نتايج عالي گرفته بودند؟

   اما هيچوقت به اين دقت نكرديم كه ايا الگويي كه ما بعنوان سرلوحه و انگيزه انتخاب كرده اين ايا خود از عملكردش رضايت دارد؟

   ايا خود تو از روش يا فردي ديگر الگو برداري نكرده است؟

   پس با توضيحات استاد گرامي بايد به اين نتيجه رسيده باشيم كه تنها  كپي ، پِيست چاره كار نيست.

   اين متد مختص ربات و كامپيوتر است نه ذهن انسان،

   ذهني كه خداوند ذات و طبيعتش را به بالاترين نحو ممكن هوشمند و كمال گرا خلق كرده است.

   بله كاملا درست است: چشم ميبيند ، الگو برداري ميكند و در ذهن انچه را تو دوست داري ذخيره ميكند اما نكته اينجاست كه نحوه استفاده از ان كاملا به خود ما بستگي دارد.

   • اينكه ما دائما الگوي ذهنيمان را مورد حلاجي قرار دهيم و مزايا و معايب انرا شناسايي كنيم و انچه خوشايند ماست را استخراج كرده و انگيزه و اميد را در خود بارور كنيم

   ويا نه!!!

   فقط نقطه مقابل چشممان را ببينيم و مانند يك ربات برنامه ريزي شده فقط انچه به او تلقين شده است را دنبال كنيم

   مسلما راه دوما بسياز أسان تر و ساده تر است اما قطعا كارامد نخواهد بود.

   چون طعم شيرين و لذت بخش انچه انسان خود طبق تجربه و تلاش خود بدست اورده و با پشتكار و اميد و خواست خود قدم در ان نهاده را هرگز فراموش نخواهد كرد و اين لذت تا أبديت براي تو هر روز تازه و تازه تر خواهد شد.

   در نتيجه اانگيزه و اميد بهترين الگوي هر شخصي در هر مسيري خواهد بود

   چه خوب است اگر در اين مسير( عشق به خود ، اميد،علاقه و شور و انگيزه ) را در ميان تجربيات افراد موفق سرمشق و الگوي خود قرار دهيم نه شيوه متفاوت عملكرد انها را…

   دقيقا مانند اين جمله كه بسيار براي من نؤيد بهش و سرشار از انگيزه بود

   لاغر شدن اسانترين كار دنياست👌🏻👌🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Fateme Bologh
   1400/06/07 12:50
   مدت عضویت: 1778 روز
   امتیاز کاربر: 123 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 175 کلمه

   درود و خداقوت گام شانزدهم : من خیلی خوشحالم که این دورها به صورت مجازی چون این فایلهذ هرجا تو هر موقعیتی باشیم  میتوتیم گوش بدیم وازش استفاده کنیم این باز خودش نشون میده مسیر لاغری با ذهن خیلی راحتتره چه بسا اگه حضوری بودشاید ما که در شهرهای دیگه هستیم بهش دسترسی نداشتیم من سعی میکنم الگوی من برلی اموزش فایل استاد باشع خواندن نظرات دیگردوستان هم میتونه به من کمک کنه و زمانی که صرف خواندن نظرات دیگران میکنم به همان میزان من در مسیر لاغری قرار میگیرم یعنی ذهنم به سمت لاغری ولی این نکته که درجه دوم الگدی من افراد موفق این دورهاست و ممکنه یه عده از دوستان درنوشته هاشون گفته باشن من از این دوره نتیجه ندیدم یاقبول ندارم یا یه جور دیگه تمرین کردن  این مهم نیست پس الویت و چیزی که باید بهش گوش بدیم فایلهای استاد ه اگه سوالی شکی چیزی برخورد کردم از خود استاد سوال کنم مرحله دوم از نوشته دوستان استفاده کنم برای انگیزه شور اشتیاق بیشتر ماندن در دوره و همین طور بیشتر وقت گذاشتن تو این مسیر 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mzt.zahra.malakouti.ir
   1400/06/06 15:33
   مدت عضویت: 1502 روز
   امتیاز کاربر: 3975 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 198 کلمه

   به نام خدا

    الگوبرداری 

   داشتن الگو در هر مسیری خوبه حتی در دین هم ائمه و اولیا برای ما الگو هستند و ما سعی می کنیم شبیه اون ها رفتار کنیم .

   حقیقتا من هم خیلی گرفتار این موضوع میشدم یه جورایی الگوبرداری که نه مقایسه کردن هر وقت نوشته‌های بعضی از دوستان رو میخوندم یا تصاویر شگفتی ساز ها رو می دیدم با خودم می گفتم یعنی اینها چیکار کردن یعنی چند بار فایل ها رو گوش می کردند یعنی غذاشون خیلی کم شده کنارش ورزش هم می کردند مگه اونا چطوری گوش می‌کردند که توی این مدت انقدر زیاد کم کردند ولی من نتونستم اینقدر زیاد کم کنم در صورتی که من به روش و اندازه خودم چاق شدم از کسی کمک نگرفتم تفکرات و رفتارهای خاص خودم رو داشتم و چاق شدم و حالا هم برای لاغر شدن طبق آن چیزی که می فهم و رعایت می کنم لاغر میشم مدت و زمان مهم نیست رسیدن به هدفم مهمه

    خوندن مطالب دوستان خیلی وقت ها بهم تلنگر میزنه و نکته جالبی برای من داشته یا خیلی وقت ها شبیه حرف های دل من بوده و همه امید بخش 

   از مطالب دوستان انگیزه میگیرم برای ادامه دادن متناسب شدن و موفقیت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار znady62@gmail.com
   1400/06/04 16:03
   مدت عضویت: 1069 روز
   امتیاز کاربر: 51
   محتوای دیدگاه: 120 کلمه

   سلام استاد من واقعا امروز خوشحالم چون مانتویی که چند وقت بود راکه لای دکمه هاش باز می موند را انداخته بودم تو کمد وبدون استفاده مونده بود اما امروز رفتم سراغش تنم کردم کاملا اندازه ام بود خیلی خوشحال شدم و باور به این که من می تونم و لاغری خیلی کار راحتی در من زیادتر شد خودت رو شکر می کنم واز شما تشکر می کنم .من و خواهرم هر دو فایلها را گوش می دهیم وهر وقت به هم می رسیم در مورد گفته های شما با بحث و گفت وگو می کنیم و تمام صحبت های ما بیشتر در این ضمینه است و واقعا لذت می بریم وبرای ادامه دادن این راه بیشتر تلاش می کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/05/26 15:52
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 992 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم 

   اول اینکه بگم چقدر عالی هست که این دوره ها به صورت  مجازی برگزار میشه 

   چون من همیشه به فایلهای آموزشی دسترسی دارم و میتونم بارها حرفهای استاد رو مرور کنم و گوش بدم و محدود به زمان سر کلاس نیست .

   دوم اینکه در هر زمانی که وقت آزاد داشتم گوش میدم حتی شده نیمه ی شب فایل میزارم و گوش میدم  و محدود به زمان خاصی نیست .

   و سوم اینکه در هر شهری باشیم به راحتی در دوره شرکت میکنیم و مربوط به مکان خاصی نیست که این خودش خیلی ارزشمند هست .

   و چهارم اینکه هر وقت استاد تو ضیحی بود و یا جواب سوالی بود به صورت فایل برای همه داخل سایت میزارن و ما هم دسترسی داریم و گوش میدیم .

   پنجم اینکه زمان و وقت  ما در مسیر رفت و آمد هدر نمیره و از وقتمون خیلی بهتر استفاده میکنیم 

   و اگر ما در ذهنمون ابن هست که نه  ،،باید برای لاغری کلاسها  حضوری باشه به خاطر فرمولهای غلطی هست که از  گذشته در  ذهن ما هست چون قبلا  برای لاغری به جایی مراجعه کردیم حالا یا باشگاه یا دکتر تعدیه یا ….بوده حالا  سخته بپذیریم که به  راحتی به همین راحتی  لاغری در ما  میتونه اتفاق میفته بدون هیچ کار خاصی .

    اما در شرایط حال حاضر  جامعه و کشور که همه کسب و کارها به سمت آنلاین میره حتی آموزش مدارس و دانشگاه و …. به خاطر شرایط این بیماری مجازی شده و  چقدر خوبه که این دوره ها ی آموزشی لاغری  خودشون قبل از اینکه به مشکل الان جامعه  بربخورن و تغییر کنن از قبل  به صورت مجازی آماده شدن  و در این شرایط که همه در خانه هستیم و نمیشه خیلی بیرون بریم بهترین موقعیت برای کار کردن روی خودمون هست و با خیال راحت با یک گوشی موبایل و اینترنت بدون هیچ سختی  در خونه ی خودمون ما در مسیر تناسب حرکت میکنیم و روز به روز متناسب تر میشیم  بر خلاف خیلیها که از وقتی باشگاه ها تعطیل شدن و این بیماری اومده و خانه نشین شدن دارن روز به روز چاقتر میشن و ناراحت و افسرده هستن.  اما برای حرکت درراین مسیر باید بدونیم هر روز باید یک فایل از استاد گوش بدیم و بعد  در موردش بنویسیم  و بعد اگر وقت کردیم دیدگاه دوستان رو بخونیم تا در فضای لاغری قرار بگیریم و با خوندن کامنت بچه ها ما داریم به لاغری توجه میکنیم ولی باید مواظب باشیم در خوندن دیدگاه ها به دنبال دیدگاه افرادی بریم که  در این مسیر موفق بودن و هستن و تونستن نتیجه بگیرن و در ضمن در هر دیدگاه موفقی  با دیدن موفقیت افراد به خودمون  بگیم دیدی یک نفر دیگه هم تونسته در این مسیر موفق باشه  پس منم میتونم و برای ذهن خودمون لاغری با این روش رو منطقی تر کنیم   تا  ذهن باور کنه که میشه و اگر باور کنه نصف راه رو رفتیم   اگر بخواهیم درراین مسیر حرکت کنیم فقط از راهی  که استاد میگن باید حرکت کنیم و اگر دوستی راهی رو رفته که برای ما سخته و یا نشدنی هست و یا با زجر هست ما نباید انجام بدیم چون هر کس با توجه به محتوای ذهنی خودش برداشتی  از  فایل  میکنه و کاری میکنه که شاید برای همه کارراآمد نباشه و یا درست نباشه و فقط و فقط ما باید نگاه به موفقیت دوستان کنیم و از راه استاد و آموزشهای ایشون جلو بریم .

   و این رو بدونیم برای موفقیت افراد فقط یک راه هست مثلا همه ی افراد موفق تلاش میکنن و پشتکار و تعهد دارن و استمرار دارن و انگیزه و علاقه دارن و لی برای شکست هزاران دلیل و راه هست که افراد به نتیجه نرسیدن پس کاری به افراد شکست خورده  نداشته باش هر چند که ذهن به خاطر ویژگی ترسو بودن که داره  برای حرکت در هر راه جدیدی  میگرده ببینه کی  نتونسته در اون راه به موفقیت برسه و بگه ببین سخته و نمیشه پس تو هم نرو و دنبال نکن ولی باید ما به این ذهن آگاه باشیم و بدونیم که برای  موفقیت نباید اینطور فکر کرد  و  من  خودم بارها شده خواستم کاری بکنم از بقیه پرسیدم فلانی تو که رفتی تو این راه ،آیا سخت بوده و اگر میگفتن اره واقعا دیگه رغبت نمیکردم و نمیرفتم و اگر به جای یکی چندتا میگفتن سخته دیگه باورم میشد نمیشه ولی حالا که درراین مسیرم برعکس  گذشته هستم و فکر میکنم  اگر در راهی حتی یک نفر تونسته به موفقیت برسه میگم اگر اون نفر تونسته پس منم میتونم و به دنبال موفقیت حرکت میکنم .

   من تناسب واقعا برام لذت بخش هست چون آزادی در خوردن در خریدن و پوشیدن و فعالیت کردن و بقیه ی جنبه هه میاره چون تناسب برای من یک زندگی  به سبک جدید جدید میاره که عاشق این سبک  زندگی و خوردنم و به زودی یه اندام جدید رو تجربه میکنم .

   من خودم به شخصه دارم حسابی روی به اندازه خوردن  یا همون کنترل اشتها کار میکنم با آموزشهای استاد و دوستان موفق در مسیر و تا به اینحا یه خطاهایی کوچیک داشتم و اما رفتارهای درستم خیلی بیشتر از خطاهای من هستن و من عالی دارم رفتار میکنم پس به قول استاد چه بخوام چه نخوام من لاعر میشم .

   وافعا باورم نمیشه این خودم هستم چقدر خوردن من و دخترم شبیه به هم شده تقریبا در یک اندازه شده بدون تقلا و سختی بدون فیلم در اوردن نقطهی سیری من و گرسنگی من خیلی تغییر کرده  به صورت ناخود آگاه من دیگه غذا رو ول میکنم  و در حدی میخورم که هم احساس رضایت از خودم  دارم سیرم و هم فشار شکمی ندارم همین امروز ناهار از رستوران دلخواهم خریدم ولی انگار هیچ حرص  و  ولع که نداشتم هیچ انگار مثل قبل مزشون  برای من نبودن و خیلی راحت بعد از چند لقمه کنار گذاشتم و به خودم گفتم هر وقت خواستم دوباره میخورم حالا شاید یه ساعت دیگه باشه شاید سه ساعت باشه شاید تا عروب باشه بستگی به نیاز جسمم داره که به موقع به اون جواب میدم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5410 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 471 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   روز ۱۱۹: روز سی و دوم تکرار،  پنج شنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱

   سلام 

   با شرایط پاندمی پیش آمده تصور نمی کنم هیچ دوره آموزشی به سبک سابق و حضوری تکرار شود و بسیار عالی که آموزش لاغری با ذهن از سالها قبل بسیار مدرن و امروزی بصورت مجازی ارایه شده است ،حتی قبل از لزوم مجازی بودن آموزشها بصورت مجازی و امکان اموزش با شرایط برابر را برای هر فرد مشتاق لاغری در هر کجای جهان فراهم می کند.

   هر آنچه برای موفقیت در مسیر متناسب شدن با ذهن لازم دارم در فایلهای آموزشی گفته شده است. قرار نیست با خواندن دیدگاههای دوستان مسیرم را تغییر بدهم. سبک لاغر شدن ذهنی را نباید با دیدگاههای دیگران تغییر دهیم. برای من بارها پیش آمده که با خواندن دیدگاههای منفی و بیانگر شکست روحیه ام خراب شده و حالم بد شده است ولی بعد از کسب این تجربه دریافتم که چقدر خوب است که دیدگاهها برچسب دارد و من می توانم انتخاب کنم چه دیدگاههایی را دنبال کنم و چه دیدگاههایی را نخوانم و یا چگونه اطلاعات خودم را افزایش بدهم تا بتوانم همیار لاغری برخی دوستان باشم. 

   نکته بعدی اینکه من به این مسیر هدایت شده ام چون خداوند آگاه می داند که من توانایی موفق شدن در این مسیر را دارم. پس به یاری خداوند و توانایی خودم و صحیح بودن مسیر و کیفیت بی نظیر آموزشهای ارائه شده ایمان دارم و می دانم اگر به نجواهای بخش منفی باف ذهنم اهمیت ندهم و با استمرار و اشتیاق ادامه دهم و سعی در عملی کردن آموزه هایم در زندگی روزمره داشته باشم و سعی کنم هر روزبهترازدیروز عمل کنم قطعا موفق می شوم. باید خودم بخواهم سرعت تخریب جسمم را کاهش دهم و در مسیر صعود به قله لاغری باشم و نه اینکه با بی توجهی به رفتارم در مسیر سقوط قرار بگیرم.

   ذهن من بسیار قدرتمند است و همانطور که با آموزش چاقی مرا بسادگی چاق کرد پس هم اکنون با فراگیری لاغری مرا به آسانی آب خوردن لاغر خواهد کرد. 

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.

   می دانم متناسب شدن آرزویی بزرگ برای همه افراد چاق است و می دانم کمک به متناسب شدن سایر انسانها کاری بسیار ارزنده و صواب است. چه لذتی دارد با متناسب شدن خود و کمک به متناسب شدن دیگران سبب سبک شدن زمین دوست داشتنی مان شویم. با هر کیلو کاهش وزن حس می کنم زمین از من تشکر می کند که سبک تر شده ام و وزن اضافی به اون تحمیل نمی کنم.

   اضافه وزن بسیار بیشتر از فشار جسمی، فشار روحی دارد. شخص دارای اضافه وزن در اوج موفقیت یک حسرت بزرگ دارد که مانع درک کامل لذت و خوشبختی از زندگی می شود. 

   خوشایند و الهام بخش است که در جملات پایانی استاد می گوید: 

   نگران نباشید همگی لاغر می شوید چون در مسیر درست قرار گرفته اید.

   در پناه الله مهربان همگی  شاد  باشید و در مسیر متناسب شدن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/05/17 07:06
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 177 کلمه

   سلام استاد گرامی سلام دوستان متعهد

   دوستان من اوایل دوره حتی از عکس شگفت انگیزان هم ایراد میگرفتم و میگفتم نه این دورلین جابه جا کرده یا شکمش بسته و یا دوست متناسبی که تو گروه ازش پرسیده بودن حالا که باروش ذهنی متناسب شدی چی خوردی گفت کمی ابدوغ بدون نان اون هم چون خیلی گرمم بود با خودم گفتم این رژیم یعنی مرتب دنبال دلایلی برای رد این دوره پیدا میکردم ولی الان اصلا نمیتونم دوره رو رد کنم همه چیز برای من قبول کردن دوره است چون من اگر فقط یک بار تونستم روی غذام کنترل داشته باشم استاد من فقط با گفتن چند نکته خواهرزادم ۲۰ کیلو لاغر کردم و وقتی گفت خاله شما من لاغر کردین باورم نشد 

   استاد در مورد لاغری حضوری بگم که چون نمیخوام نام ببرم یکی از اساتید کا در سالن بزرگی همه رو جمع میکنه و در مو د لاغری و طرز غذا خوردن صحبت میکنه همه با حسی عالی هستن ولی وقتی میان بیرون کلا همه چی تموم میشه چه روشی بهتر از روشی که هر روز هست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nargesaslanian2021@gmail.com
   1400/05/14 19:15
   مدت عضویت: 1116 روز
   امتیاز کاربر: 133 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 67 کلمه

   سلام  خدمت همه عزیزان

   من سعی میکنم تمام آگاهی های لازم برای لاغر شدن از طریق ذهن رو از طریق نوشته ها و فایلهای استاد دریافت کنم  وبرای انگیزه گرفتن  ادامه مسیر وداشتن حس خوب  نوشته های دیگران بخونم ونوشتن های افراد موفق رو بخونم که چگونه موفق شدن.وامید داشته باشم وتمرینات رو انجام بدم وبعدداز تماشای فایلهاوخوندن نوشته های استاد اونها و تحلیل کنم ودربخش نظرات بنویسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/05/09 22:43
   مدت عضویت: 1467 روز
   امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 822 کلمه

     عرض سلام ،ادب و احترام 

   محظر استاد عزیر و دوستان همراه 

   موضوع این جلسه :

         الگو برداری برای لاغری 

   __________________________

   در هر کاری داشتن الگو می تواند در کسب نتیجه بهتر موثر باشد. در مسیر لاغری با ذهن داشتن الگوی لاغری تاثیر بسیار زیادی در افزایش شور و اشتیاق شما برای ادامه دادن و لاغر شدن دارد.

   بهترین و موثرترین طریق لاغر شدن است که از همان مسیری که چاق شده ایم به سمت لاغری حرکت کنیم.

   هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست

   چرا برخی افراد فکر می کنند که باید برای یادگیری لاغری از کلاسهای حضوری استفاده کنند ؟اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های جضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

   چرا دیدگاههای ،هنرجویان هر کدام مختص خودشان است و ما به عنوان خواننده ی این نظرات چگونه باید عمل کنیم تا بیشترین بهره را ببریم ؟ 

   زیرا  هر فردی در ذهن خود فرمول هایی ذخیره کرده است و زمانی که از محتوای آموزشی استفاده می کند آنچه دریافت می کند را با فرمول های ذهن خود ترکیب کرده و خروجی مختص به خود را ایجاد می کند.

   دلیل اهمیت دیدگاههای  هنرجویان با سابقه تر چیست ؟ 

   در شروع کار احتمال اینکه خروجی ایجاد شده با آنچه گفته شده تفاوت زیاد داشته باشد بسیار زیاد است چون عموما فرمول های ذخیره شده در ذهن افراد اشتباه است.

   اما به مرور که در این مسیر حرکت می کنید و استمرار و تمرین انجام می دهید فرمول های اشتباه ذهن شما کمتر می شود و آنچه دریافت می کنید را با فرمول های صحیح تری ترکیب کرده و خروجی شباهت بیشتری به آگاهی دریافتی دارد.

          ☘☘☘☘☘☘

   فایده خواندن هر دیدگاه در جلسات آموزشی چه چیزایی می تونه باشه ؟به شما دوست عزیزی که قدم در مسیر لاغری با ذهن گذاشته ای یادآوری می کنم هدف از خواند نوشته های دیگران در مرحله اول قرار گرفتن در فضای لاغری است.

   زمانی که شما صرف خواندن دیدگاه های دیگران می کنید در حال توجه کردن به موضوع لاغری هستید و این مهمترین تاثیر خواندن نوشته های دوستان همراه در مسیر لاغری با ذهن است.

   چنانچه نوشته ای به شما درک بهتر و آگاهی بیشتری داد و سبب وضوح بیشتر شما از موضوع لاغری با ذهن شد حتما از آن استفاده کنید و در غیر اینصورت ملاک شما برای یادگیری محتوای آموزشی ارائه شده باشد.

   در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

   از خواند نوشته هایی که درباره نتیجه نگرفتن یا رها کردن آموزش ها نوشته اند پرهیز کنید. آنها گزینه مناسبی برای الگوی لاغری شما نیستند.

   توجه داشته باشید بی نهایت راه برای شکست خوردن وجود دارد و هر فردی به طریقی که خودش می داند از لاغر شدن دلسرد شده است اما نکته مهم این است که فقط یک راه برای موفق شدن وجود دارد و آن ادامه دادن است.

   نتایج پذیرفتن شکست در این مسیر :

   فردی که شکست را می پذیرد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر داده است باعث تخریب بیشتر اعتماد به نفس خود می شود. شور و اشتیاق و امیدش را از دست می دهد و احساس افسردگی پیدا می کند.

   نتیجه استمرار در آموزش چی می تونه باشه ؟

   اما فردی که نتیجه نگرفته است اما ادامه می دهد و دست از تلاش برای یادگیری و عمل کردن به آموزشها بر نمی دارد علاوه بر اینکه زمان و انرژی خود را هدر نداده است بلکه امید و انگیزه را در خود زنده نگه می دارد.

   امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است.

   باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید.

   در هنگام خواندن هر دیدگاه ،باید به دنبال چه چیزی باشیم ؟

   در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم.

   توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می شود.

   چرا باید از خواندن شکست ها و دلایل شکست الگوی لاغری خودداری کنید.؟؟؟؟؟؟

   زیرا ما نمی دانیم آن فرد در چه فضای فکری بوده است یا با چه مسائلی در زندگی مواجه است که باعث عدم تمرکز کافی بر آموزش های لاغری با ذهن شده است و در نتیجه سبب شده که فرد نتیجه مطلوب کسب نکند.

   به همین دلیل از خواندن شکست های دیگران خودداری کنید .

    بدانید که شکست هر فردی مربوط به خودش است اما موفقیت هر فرد می تواند برای همه رخ دهد.چرا که مسیر رسیدن به موفقیت برای همه یکسان است اما راه های شکست بی نهایت است.

          نکته آخر (بسیار مهم )

   بنابراین همیشه در جستجوی مسیر موفقیت باشید و مطمئن باشید اگر از مسیر موفقیت فاصله بگیرید خودبخود شکست خواهید خورد. پس نیاز به یادگیری یا اطلاع از طریق شکست دیگران ندارید.♦️♦️♦️♦️♦️♦️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شقایق
   1400/05/05 11:57
   مدت عضویت: 1219 روز
   امتیاز کاربر: 495 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 510 کلمه

   گام ۱۶ در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید با سلام

   وقتی من سه سال پیش به  مسیر لاغری با ذهن هدایت شدم اولین انگیزه ام برای حرکت فایلای استاد بود که در غالب ۱۲ فایل رایگان که خواهرم فاطمه سادات در گروه خانوادگی مون ارسال می کرد با شنیدن آن فایلا انگار جهانی تازه به رویم باز می شد انگار کویری تشنه بودم که کلمات استاد مانند باران سیرابم میکرد حرفهایی که تا آن زمان نشنیده بودم  و کاملا حرفهای دل خودم بود

   من اکثر طول زندگیم را در حال رژیم بودم و زمانی هم که رژیم نداشتم در حال پرورش افکار چاقی در ذهن و دادن خوراکهای ذهنی برای چاقتر شدنم بودم و

   خلاصه که ان وقتها نه افکار خوبی داشتم و نه اندام خوبی 😁😁

   خب بگذریم ، در اوایل مسیر ذهنی  من  ، تمرینهایی که من انجام میدادم اصلا اینگونه نبود ما فقط در گروهی که موفقین لاغری با ذهن ایجاد کرده. بودن عبارات تاکیدی می گفتیم و از عکسا و کارهایی که آنها انجام میدادن انگیزه میگرفتیم و یه جمله ای هم که یادش بخیر خیلی استفاده میکردیم این بود :

   «لاغر شدن آسانترین کار دنیاست »

   که واقعا هم  همین جمله کلی مسیر رو برامون آسون میکرد

   اما همه ی اینها فقط و فقط انرژی بودند برای حرکت من در مسیر صحیح ، یجورایی حالت شارژ کننده داشتند و آن کسی که باید سعی میکرد ، تا گامها را برداره ، تا انتخاب کنه فقط خودم بودم و بس چون تنها کسی که چاقم کرد خودم بودم و فرمولای اشتباه

   از این عبارات نتیجه می گیرم الگوها فقط برای نشان دادن راه  و مسیر هدایت آمده اند حالا فرقی نمیکند چه مسیری باشد صحیح یا غلط ، الگو فقط نشاندهنده ی راه است و راهنما

   اما اصلیترین عامل فقط خودمان هستیم که کدام راه انتخاب کنیم  تا پایانش مشابه  همان چیزی  باشد که راهنمایان نشانمان دادند

   در طول تاریخ هم خداوند راهنمایان و الگوهای زیادی برای ما فرستاد تا مسیر صحیح یکتا پرستی را به ما نشان بدهنداز آدم گرفته  تا خاتم ( ص )  همه به ما نشان دادند اگر می خواهید رستگار شوید بهترین راه همین شیوه ایست که ما بکار گرفته ایم اگر می خواهید موحد واقعی باشیداگر میخواهید یکتا پرست واقعی  باشیدمی توانید   زندگیتان را بر پایه ی برنامه های  ما تغییر دهید و قطعا نتایج شما هم مثل ما خواهد بود

   اما متاسفانه در طول تاریخ این هدف گم شد و هدف اصلی فرستادگان الهی به دست انسانها به بیراهه کشیده شد

    به بحث خودمان که لاغریست بر می گردیم ،در مورد هدایت در مسیر تناسب هم همینگونه است

   اگر ما بجای  انگیزه گرفتن از دوستان موفق و قبول و پذیرفتن اینکه اگر آنها توانستند پس من هم میتوانم درگیر چگونگی رفتارهای انها بشویم و تمرکز کنیم بر اینکه هر کاری که آنها کردند ما هم همان کار را بکنیم طبیعتا نتیجه بخش نخواهد بود چرا که قطعا فرمولهای ذهنی که مرا چاق کرد یا راه هایی که من برای چاقیم طی کردم شاید در جاهایی با  آن اشخاص  مشابه باشد اما اصلا یکی نیست

   پس ما با استفاده از الگوهای موفق فقط میتوانیم از روششان استفاده کنیم  و شور و اشتیاق مضاعف ایجاد کنیم و آنها رو روی خودمان و افکارمان پیاده کنیم و به مسیر ادامه بدهیم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار marzieh753@gmail.com
    1400/06/30 11:35
    مدت عضویت: 1097 روز
    امتیاز کاربر: 6512 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام دوست عزیز متن عالی ای بود فقط در آخرین پاراگراف یه اشتباه هست که گفتین در استفاده از الگوهای موفق باید از روششان استفاده کنیم و احتمالا منظورتان از نتیجه گرفتن آنها و ایجاد انگیزه در خودمان هست، چون همین طور که خودتان هم در متن اشاره کرده اید روش هرکسی منحصر به خودش هست و ممکن است همان روش روی بقیه جواب ندهد. موفق باشید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار darya.69.ft
   1400/04/31 15:42
   مدت عضویت: 1595 روز
   امتیاز کاربر: 713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,039 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان گرامی🌹
   چقدر خوبه که دوره لاغری با ذهن حضوری نیست😊 اصولا ذهن ما راحت طلب هست و راحتی رو دوست داره و توی هر مسئله ای که اجبار در کار باشه ذهن ساز مخالف میکنه و شروع به مقاومت میکنه و تمام سعی خودش میکنه که مارو از انجام اون کار و فعالیت منصرف کنه وقتی هم کلاس حضوری باشه خواه یا ناخواه برای برخی ها  نوعی اجبار محسوب میشه .کلاس های حضوری اگه با شور و اشتیاق باشه و تمام افراد در یک سن وراستا باشن و توی یک شهر باشند عالی هست ولی روش لاغری با ذهن برای افراد شور و اشتیاق وافر وجود داره ولی  تمام افراد در یک شهر زندگی نمیکنند و تمام افراد در یک سن وراستا نیستن توی لاغری با ذهن از کودک و نوجوان گرفته تا جوان ومیان سال و مرد و زن هست و از نظر شغلی بخواهیم حساب کنیم کارمند و دکتر و  پرستار و معلم و دانش آموز و استاد و دانشجو گرفته تا زن خانه دار و شغل آزاد برای همین اگه یه ساعت خاص و حضوری باشه شاید صد تا و یکی نتونند حضور به هم رسانند و نتیجه ی عالی کسب کنند ولی الان که غیر حضوری هست خیلی عالیه😍چون تمام افراد طبق برنامه ریزی خودشون یک تایمی برای گوش دادن و انجام تکالیف در نظر می گیرند  به قول استاد لاغر شدن راحت ترین کار دنیاست و نتیجه میگیریم که نباید این مسیر راحت و دلنشین رو برای خودمون سخت کنیم و باید توی روز سر فرصت و با خیال راحت به فایل ها و تکالیفمون بپردازیم 😊 نه اینکه سر یک ساعت خاص که ممکنه سر اداره یا توی پست شغلی خودمون هزارتاکار داشته باشیم و اصلا تمرکز حواس نداشته باشیم 😔 پس برای اینکه  بهترین نتیجه رو بگیریم باید آزاد و رها توی مسیر گام برداریم😊 من خودم به شخصه فایل ها رو توی طول روز با ذوق و شوق  زمانی که فکر مشغولی ندارم گوش میدم چون تایم خاصی نیست خیلی تاثیر پذیر تر هست برام 😊  و توی دل شب‌ یا ظهر  در اوج سکوت که ذهنم متمرکز باشه تکالیفم رو انجام میدم 😊خیلی حس خوبی بهم‌ میده که هر وقت بخوام میتونم فایل گوش بدم و تکالیف انجام بدم😊 از وقتی که لاغر شدن رو برای خودم راحت گرفتم خیلی حال خوبی دارم و این مسیر خیلی برام هموار شده😊توی زندگیم هیچ وقت زندگی خودم رو با دیگران مقایسه نمیکنم چون من از عمق زندگی خودم خبر دارم و به قول گفتنی با مشکلاتی دست و پنجه نرم کردم که شاید دیگران اصلا همچنین مشکلاتی توی زندگیشون ندیدن و برعکس من ظاهر زندگی دیگران رو می بینم و از عمق زندگیشون خبر ندارم و نمیدونم با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم میکنن 😔من فقط خودم رو با دیروز خودم مقایسه میکنم نه با فردی دیگه 😊توی این مسیر هم من خودم رو با هیچکس مقایسه نمیکنم از اونجایی که استاد تمام مطالب  ها رو خیلی واضح وبا زبانی  ساده بیان کردن به قول گفتنی چراغ مسیرلاغری رو برای ما روشن کردند تا پا به تاریکی که همون نا امیدی هست روبرو نشویم و پس خیلی راحت می تونیم این مسیر رو دنبال کنیم 😊 فایل دوستان برای من بیانگر این هست که من تنها دچار باورهای اشتباه نبودم بلکه افراد متنوعی هستند که مشگل افکاری من رو داشتن و الان با تفاوت زمانی متوجه باورهای اشتباه خودشون شدن و در تلاش هستن که باورهای صحیح لاغری رو جایگزین باورهای اشتباه چاقی کنند و همه نوع افرادی با هر گونه شرایطی توانایی رسیدن به لاغری رو دارند و خیلی مستمر دارند در این مسیر حرکت میکنن پس من هم توانمند هستم و هیچ بهونه ای توی این مسیر راهی برای ورود نداره و باید مثل دوستان استمرار داشته باشم  تا به نتیجه دلخواه برسم😊تماشای عکس دوستانی که به لاغری رسیدن باعث میشه من در این مسیر شور و اشتیاق بیشتری پیدا کنم و بر‌مطمئن بودن این روش برای رسیدن به لاغری همیشگی مهر‌تایید میزنه😊و باعث میشه روحیه بگیرم که منم به لاغری و تناسب اندام دلخواهم میرسم 😊 و یقین پیدا میکنم که خواستن توانستن هست😊 فقط باید بخواهیم و در این مسیر‌محکم و استوار‌گام بر داریم😊 ذهن من در این مسیر من رو یاری میکنه چون با لاغر شدن به اعتماد به نفس فراوان و آرامش روح و روان ولایق دونستن خودم برای داشتن بهترین ها و… می رسم با یاری ذهن ،جسم من هم تغییر پیدا میکنه و تمام تلاش خودش میکنه که به لاغری برسه😊 من مطمئنم که این روش کارآمد هست و نتیجه بخشه و قشنگ درک میکنم  که چطور مادر عزیزمون که استاد تعریف میکردند لاغر شدن چون به وضوح میبینم که مادر‌ و خواهر خودم هم فقط با برخی جملات و تیکه کلام هایی که بهشون گفتیم لاغر شدن.اونا که مثل من هرروز فایل گوش نمیدن و تکالیفی هم انجام نمیدن فقط و فقط با اصلاح چند عادت غذایی اشتباهی که به لطف استاد کشف شد رو تغییر دادند لاغر شدن پس‌ من مطمئنا خیلی زود به اندام دلخواهم میرسم 😊هر چند که توی جسم خودمم آثار فراوانی از لاغر شدن مثل اصلاح شدن عادت غذاییم و نداشتن حرص و وله خوردن و گشاد شدن لباس هام و از بین رفتن چربی های اضافه در نقطه نقطه بدنم و…وجود داره😊و این بیانگر اصولی بودن و مثمر به ثمر بودن لاغری با ذهن هست😊 توی شهر‌ما یه طایفه وجود داره که خیلی با هم متحدند طوری که وقتی برای یکی از بچه هاشون مشکلی پیش میاد کل طایفه جمع می شوند و مشکل اون بنده خدارو حل میکنن  و هروقت هم یه چیزی دارند خیر داراییشون به تمام دوستان و آشنایانشون میرسونن 😊همیشه ما می گیم این طایفه به خاطر اینکه متحدند و گره از کار و مشکلات افراد باز‌میکنن خدا هم مشکلشون حل میکنه و به هر‌جایی که لایق باشن میرسونه حالا که خدا سیستم بدنی ما صد برابر این طایفه باهم متحد کرده و با کوچک ترین زخم بدنی سیستم دفاعی مجهز میشه و سریع درمانش میکنه  چرا ذهنمون رو با باور لاغری پر نکنیم و باهمت و تلاش به متناسب شدن  که لایق خودمون هست نرسیم و تا خیر لاغریمون که روحیه و انگیزه و امید و اعتماد به نفس و…هست به دیگران نرسونیم تا همه با عشق از زندگی لذت ببرند 😊پس پیش به سوی لاغری😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/29 11:40
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   سلام
   خیلی خیلی خوشحالم این اموزشها حضوری نیستن منی ک شهرستانم دور هستم اینطوری تو خونم براحتی برا فایلها دردسترس هس و واقعا خوشحالم و از استاد کمال تشکر رو دارم
   من خودم تو دیدگاهها بیشتر دنبال اینم ک یه مطلبی یاد بگیرم ببینم مثلا چ فرمولی داشته ک اگه منم داشته باشم اصلاحش کنم
   الگوی لاعری واقعا لایوها خیلی اثر گزار هستن حتمیت کار رو برا ما بیشتر و بیشتر میکنن شوق میدن و اشتیاق میدن و استاد ارامشی ک دارید رو قبل از لاغری برا خودم ارزو دارم همیشه خونسرد و ارامش دارید واقعا تبریک میگم و دوس دارم ب این حس برسم
   من خودم چن هفتس تو سایتم اخلاقهام خیلی تغییر کرده مثلا پرخوری کمتر شده تمام سعیم ب اینه ک تا نقطه سیری بخورم تا گشنه نشدم نخورم عین بچه ها مشق می نویسم و جملات تاکیدی مینویسم تا شوقم بره بالا اطمینانم بره بالا و موفقیتم رو بیشتر باور کنم و از دیروز تصمیم دارم فرمول های اشتباه رو هروز بنویسم و نقض کنم تا باور پذیریش بیشتر و بیشتر بشه برام و تمام سعیم میکنم و لاغری رو جذب میکنم من صدرصد موفق میشم من لاغرهستم
   لاغری آسانترین کار دنیاست
   استاد عزیز لطفا بیشتر لایو بزارید ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/04/07 23:37
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 787 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 470 کلمه

   سلام گام شانزدهم در مسیر لاغری من

   اولا خداروشکر میکنم که این روش غیر حضوری است و هرجا باشی با جستجو در سایت میتونی به مطالب خیلی راحت ساده دسترسی پیدا کنی و استفاده کنی هر زمان هر ساعت که خودت بخواه میتونی بهره ببری و هرکس در هرجا هر استانی باشه یا افراد خارج از کشور خیلی ساده راحت میتونن ارتباط برقرار کنن و هیچ هزینه وقتی در بر نمیگیره و راحت ساده از این روش استفاده می کنیم در این جا  از استاد عزیزم تشکر میکنم که دوره غیر حضوری گذاشته و واسه نسل های بعد از ما هم این مطالب طلایی راحت در دسترس قرار میگیره 😊☺

   من هم شروع هدایتم به این مسیر این اشتباه مرتکب شدم و یکی از دوستام که استفاده کرده بود از این مطالب و نتیجه عالی گرفته بود همش ازش میپرسیدم چیکار کردی لاغر شدی چجوری تمرین انجام میدادی و چندبار فایل گوش میدادی هر گام روزی چند بار تکرار میکردی و فکرم این بود اگه مث دوستم عمل کنم منم شگفتی ساز میشم وزن کم میکنم ولی یه مدت که انجام دادم خسته شدم رها کردم دیدم خیلی اذیت میشم و نمیتونم و شکست خوردم 

   بعدها فهمیدم که همچی کامل توضیح داده شده و چگونگی انجام تمرین همچی کامل استاد توضیح داده و من خودم اشتباه راه رفتم من باید افراد موفق و شگفتی ساز انگیزه بهم بده و مسیر با علاقه درک بهتری طی کنم 

   تنها راه شگفتی ساز شدن عمل کردن به اگاهی است که دریافت میکنیم همین 

   من همیشه در انجام هر کاری ذهنم ساز مخالف زده و فک میکردم شیطان نمیزاره یا خدا نمیخواد و سرنوشت منه و همیشه ناراحت بودم که چرا همش صدای تو ذهنم میگه نمیشه نمیتونی دیدی فلانی انجام داد شکست خورد و همش ذهنم دانبال شکستها و نشدن ها بود دانبال افرادی بود که شکست خوردن در این جنبه 

   و در این مسیر فهمیدم که ذهن از تغییر کردن خوشش نمیاد واسه همین هرکاری میکنه که پشیمونت کنه از تصمیمت واسه تغییر و باید گوش نکنی بهش راه خودت ادامه بدی و دانبال افرادی باشی که موفق شدن و هی در ذهنت تایید کنی مبینی این تونست فلانی تونست تو هم میتونی و ادامه بدی و خداروشکر میکنم که در این فهمیدم ذهن کارش چیه و باید چطور عمل کنم که موفق بشم 

   ذهن کارش بزرگنمایی سخت کردن کار است در ابتدا شروع چون از تغییر کردن خوشش نمیاد ولی اگه شروع کنه به تغییر تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه و نقطه پایانی نداره 

   پس به تغییرات خودمان توجه کنیم خوشحال باشیم که ما در حال تغییر کردن هستیم و این تغییرات تا بی نهایت ادامه پیدا میکنه و تازه اول شروع تغییرات خودمان هستیم 

   من که خیلی تغییرات کردم و خیلی خوشحالم و میدونم این تغییرات من روز به روز بیشتر میشه چون این تغییرات از ذهن شروع شده ومن یک شگفتی سازم 😊☺

   شاد پیروز موفق باشید 😊☺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sana.motalebikhah@gmail.com
   1400/04/05 18:00
   مدت عضویت: 1222 روز
   امتیاز کاربر: 172 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد ❤ سلام و درود…

   من واقعا نتایج و تغییر رو تو خودم میبینم…چند تا همکار دارم که متناسب هستن و همش رفتارشان رو زیر نظر دارم…منی که قبلاً باید. تا ته بشقاب رو می‌خوردم الان تا احساس سیری میکنم به خودم میگم نه…می‌دونم آگاهانه هستش چون من اول راه هستم و با تکرار تمرین میشه برام عادت😍تمام سعی خودمو میکنم آروم غذا بخورم و ولع نداشته باشم….قبلا یادمه وقتی کسی به یه غذای خوشمزه دست رد میزد و نمی‌خورد من همش میگفتم خوشبحالش من آرزومه یه چیو نخورم ولی نمیشه😊😁ولی الان به اون آرزو رسیدم به راحتی و آسونی خوشمزه ترین غذا رو هم جلوم بزارن سیر باشم بدون هیچ ناراحتی نمی‌خورم،چون قبلا همش میگفتم رژیم تو روحیه تاثیر داره و روحیه رو خراب می‌کنه چون دوست داری بخوری ولی نمیتونی یا میخوری ولی با ترس و لرز…..ولی الان نه نمیخورم بدون هیچ ترسی تازه با لذت نمیخورم😍تو این چند وقته خیلی موفقیت های بزرگی کسب کردم 💪💪💪🌟🌟🌟💪💪💪منی که سر کار ناهارم رو باید تا آخر می‌خوردم الان هر موقع سیر میشم دیگه نمیخورم و نمیگم حیفه وغیره…

   همش رفتار همکار لاغر و چاق خودم رو نگاه میکنم،افراد چاق همیشه زودتر پامیشن میرم صبحانه میخورن ولی افراد لاغر هر موقع واقعا گشنشون میشه و خیلی آروم ولی افراد چاق تند تند و با ولع…

   منم همش سعی میکنم آروم غذا بخورم هر موقع گشنم شد برم صبحونه بخورم و هر موقع احساس سیری کردم دست بکشم از غذا خوردن💪

   الان که روز شانزدهم هستم خیلی از خودم و موفقیت های که به دست آوردم راضی هستم چون رچحیم توش خوبه و حسرت غذا رو ندارم😊

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت به سادگی و به زیبایی و عزتمندانه به اندام ایده آلم رسیدم😍

   خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت بهترین استاد و بهترین آموزش و بهترین مسیر رو سر راهم قرار دادی😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه تاب
   1400/04/05 11:13
   مدت عضویت: 1141 روز
   امتیاز کاربر: 454 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,149 کلمه

   سلام همگی دوستان

   گام شانزدهم الگوی لاغری:

   یک سری از دوستان گفتن که اگه دوره بصورت حضوری بود بهتر بود در صورتی که دوره حضوری مشکلات خاص خودش را داره و زمان بیشتری لازم داره برای رفتن سر کلاس و حتی افرادی که در شهر های دیگه هستن امکان حضور براشون فراهم نیست، پس همین فایل ها عالی هستن و هرکسی مطابق با فعالیت های روزمره به اون ها گوش میده و آموزش ها را فرا میگیره!👍

   تمام چیزهایی که نیاز داریم برای ذهن و لاغر شدن در فایل ها گفته شده و نیازی نیست که برای این مسئله از صحبت های دیگران استفاده کنیم، خوبه که از تجربیات دیگران استفاده کنیم و انگیزه بگیریم بیشتر نه روش آن ها👍

   ما باید از افراد موفق انگیزه بگیریم!

   دوستی شرکت کرده و تغییر کرده و عکس میگذاره، وقتی ما اینو میخونیم در درجه اول موفقیت اون باید برای ما مهم باشه، سند باشه که به خودمون بگیم ببین اینم تونست یه نفر دیگه هم تونست شاید شبیه من و هم سن من باشه پس منم میتونم🥰

   اگر به جزئیات توجه کنید مسلما هرکسی از طریق خودش و ذهنش بوده و برداشتش متفاوت با دیگرانه! 

   Base کار یکیه فایلها تکنیک ها روش ها یکیه ولی چون دوره و آموزش ها ذهنیه هر فرد بنا به شرایط خودش برداشت متفاوتی داره، البته نه اینطور که یه نفر برداشت کنه سمت چپ میره و یه نفر سمت راست! برداشت ها متفاوته چون افراد نقش دارن در نتایجشون و استاد یک طرفه که نمیتونه نتایج را رقم بزنه! دوستانی ک شرکت کردن نقش بسیار مهمی دارن در اثربخشی فایل ها چون باید انجامش بدن! 

   افرادی که آموزش ها را به عمل تبدیل میکنند شگفتی ساز می‌شوند!

   این تبدیل کردن در افراد متفاوت میشه! توجه داشته باش که هرچی نیازه برا لاغر شدن در دوره گفته شده، توصیه دوستان هم از نظر انگیزه و اشتیاق در شما باید تاثیر بذاره حالا شاید یک نکته هم گفته باشه که شما بگی عه من تا حالا داشتم به این شکل رفتار می کردم و این دوست داره اینطور رفتار میکنه پس اینجا را میتونم بهتر باشم!!!

   اگر از صبحت ها و نتایج دوستان به این نتیجه رسیدین که میتونه نتایجتون بهتر باشه یا اگر به این شکل رفتار کنید راحت ترین خب حتما این کار را انجام بدین اما اگر دیدین توصیه و صحبتی که شده با مسیر شما تفاوتش زیاده یعنی دچار تردید میشی که آیا سبک خودم درسته یا سبک این دوست، نباید اون را ملاک عملتون قرار بدین و باید روش خودتون رو ادامه بدین و در نهایت که شک و تردید داشتین باید به استاد پیام بدید تا بررسی کنن و توضیح بدن!

   از نوشته های دوستان استفاده کنید برای انگیزه گرفتن و ادامه دادن سبکتون را با دیگران تغییر ندین!!

   اگه تغییرات کم باشه و به نظرت مورد قبوله ممکنه برات تاثیر گذار باشه!

   افرادی که میگن چند ماهه ما تو دوره یا سایت هستیم و همه خوشحالیم تو این روش و حسمون خوبه ولی پیام یه نفر را میبینی که میگه یک ماهه تو دوره شرکت کردم ولی تغییری نکردم، من را به شک انداخته باید چیکار کنم؟

   ببینید سیستم ذهنی ما به شکلیه که ترس بر تمام افکار ما غالبه! شما هرکاری که بخوای انجام بدی یه بخشی از ذهن مشغول محاسبه و اون ترسیه که اگه نشه چی میشه!!! در همه موارد مثلا کسب و کار و سفر ، بخشی از ذهن میگه اگه نشد چی اگه اگه اگه!

   این بخش طبیعی ذهن ماست و همیشه سعیش اینه که ما کاری نکنیم و دوست داره همون چیزی ک هستیم باقی بمونیم! حالا خودت فکر کن ببین تو زندگی هرکاری خواستین بکنید ذهنتون ساز مخالف زده که نه نمیشه! همه رفتن نشد برا توام نمیشه! برو بپرس از بقیه! ور همیشه هم ما دنبال سوال بودیم که مثلا شما دو ساله این مسیر را رفتی چیشد؟ یا مثلا دو ساله مغازه زدی راضی هستی؟ بعد ته ته دلمون هم دوست داریم طرف بگه نه من این مسیر را اومدم این مشکلات را دارم من راضی نیستم تو دیگه نیا، بخاطر اینکه ذهن ما دوست داره سریع منصرف بشیم از تصمیم جدید!

   راه موفقیت فقط یک راهه: تمرکز کردن روی مسیر، دقت کردن و استمرار داشتن!!

   ولی راه های شکست بی نهاااااایته!!

   برای موضوعی افراد شکست خورده هست که هر کدوم دلایل خودشون را دارن! اما دلایل موفقیت خیلی شبیهه مثل سعی و تلاش، علاقه ، اشتیاق، استمرار!

   در شکست ها: انجام ندادن، بی میل بودن، من نمیتونم ها، مقاومت، اون فلانی هم نتونست!!

   در این مسیر لاغری افراد موفق را الگوی خودت قرار بده نه اون هایی که میان میگن نتیجه نگرفتیم یک ماهه، بهتون اطمینان میدم که این افراد اون کارهایی که باید انجام میدادن ندادن و تمرکز کافی نداشتن!!!

   یه دوستی میگفتن مادرشون طبق تماس هایی که باهاشون داشتن یه سری اموزش ها را براشون گفتن و مادرشون طی یک مدتی بدون هیچ تمرین نوشتن و فایل گوش دادن فقط با همون چندتا نکته به تغییرات شگفت انگیز رسیده!!!

   ببین چقدر ساده است متناسب شدن با ذهن👆

   باور کن ذهنت آماده و توانمنده برا لاغر کردن و خیلی ساده و آسونه!

   دوسسسستان به نکات مثبت نوشته ها توجه کنید، به موفقیت هاشون توجه کنید، به مطالبی که استاد توی کانال و پیجشون میذارن توجه کنید!!! خوندن همین ها باعث میشه که در مسیر باشین و ذهنتون روی لاغر شدن باشه!! 

   این ها 👆 کمک میکنه که توجه و تمرکز ما روی لاغر شدن باشه👍

   وقتی تغییر شروع بشه مهم نیست میزانش چقدره این تا بی نهایت میتونه ادامه داشته باشه😍

   مثلا حرص و ولع قبل را نداشتن، یا با شام نون میخورده و دیگه میل نداره این ها یعنی تغییر شده! هر چقدر احساستون بهتر و اشتیاقتون برای لاغر شدن بیشتر باشه شما نتیجتون بهتر میشه و این نتیجه پایانی نداره!

   وظیفه ما اینه که تا اخر عمر متناسب بمونیم و لذت ببریم🥰 باید جبران سالهای چاقی را بکنیم!

   اضافه وزن فشاری ک ب ذهنمیاره خ بیشتر از جسمه چون جسم در هر صورت داره فعالیتش را انجام میده اضافه وزن اعتماد به نفس را نابود میکنه و نمیذاره کارهایی ک دوست داریم را انجام بدیم و از توانایی هامون استفاده کنیم و ما را منزوی و گوشه گیر میکنه!زندگی با لاغری یه زندگی جدیده🥰 همه لااااغر میشیم !!

   تجربه خودم:

   اون موقعی که دوره را با دوستانم شروع کردیم شور و اشتیاق زیادی داشتیم و باهم پیش میرفتیم وسطای راه کم کم حرفا زیاد میشد که تغییری نکردیم و فقط حسمون خوبه و یا حرف از خوردن میشد و میگفتیم که همه که حرف از اشتها و نخوردن میزنن پس چه فرقی داره با رژیم!! در صورتی که به اون درکی که باید نرسیده بودیم و اصلا درکی از نخوردن بصورت ناخودآگاه و میل نداشتن نداشتیم و الگو ها را به اشتباه تعیین کرده بودیم و هر حرف بقیه توی مسیر ما تاثیرگذار بود که از یه جایی یکی یکی متفرق شدیم ولی الان که برگشتم تازه میفهمم اشتباهات گذشتمو و خوشحالم که دوباره به این مسیر هدایت شدم و این هدایت آگاهانه بود نسبت به قبلی و مطمئنا از نتایج عالی برخوردار خواهم شد و خودم میشم یک الگوی لاغری😍🥰

   مه تاب الگوی لاغر و بی نظیر 💖🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam
   1400/04/05 03:16
   مدت عضویت: 1764 روز
   امتیاز کاربر: 1610 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,978 کلمه

   💜🧡💙آغاز هر کلامی نام خدای یکتا               ❤💚💖 همواره می برم من نام مقدسش را 

   سلام خدمت استاد بزرگوار و دوستان خوبم 🌺🌺🌺 

   گام شانزدهم : در انتخاب الگوی لاغری خود دقت کنید ! 

   استاد قبل از هر چیزی باید بگم که الگوی من در رسیدن به تناسب اندام شما هستید و من تا به حال حرف اشتباه یا خطایی از شما ندیدم که بترسم که از آن الگو برداری کنم و مطمئنم اگر راه شما رو برای رسیدن به هدفم ادامه بدم موفق خواهم شد مثل خودتون و اینهمه شگفتی ساز که از آموزش های عالیتون بهره گرفتند و به هدفشون رسیدند من هم به زودی شگفتی ساز میشم و خیلی خوشحالم 😍😍😍 

   صبح که از خواب بیدار میشم اولین کاری که می کنم گوشیم رو برمیدارم و سایت رو چک می کنم که ببینم شما نوشته ی دیروزم رو تایید کردید و چه مدالی بهم دادین و وقتی می بینم مدال فنی گرفتم خیلی خوشحال میشم و برای خواهرم آسیه و دوستم مهتاب و مامانم که هر سه از هنر جویان شما هستند به اشتراک می گذارم و جوابهاتون رو و نوشته های هر روز خودمون رو با هم به اشتراک می گذاریم و لذت می بریم 🥰🥰🥰 

   من روز به روز ذوق و شوقم برای انجام تمریناتم و گوش دادن به صحبتهاتون و خواندن مطالب عالی که برامون گذاشتید بیشتر میشه و سعی می کنم هر فایل رو چند بار گوش بدم تا بهتر بتونم مطالب فایل رو درک کنم و بعد از نوشتن تمرینم هم سعی می کنم تا جایی که بتونم نوشته های دوستانم در سایت رو مطالعه کنم 😊😊😊 

   حتی گاهی که مهمون دارم یا مهمونی میرم و در طول روز فرصت نمی کنم تمرینم رو انجام بدم کل شب رو بیدار می مونم و فایل اون روز رو گوش میدم و گاهاً تا ۶ و ۷ صبح در حال انجام تمرینم هستم بعد می خوابم ☺☺☺ 

   برداشت من از فایل امروز : 

    اگر شخص خاصی رو به عنوان  الگوی خودتون در لاغری قرار دادین مواظب باشید که : 

   ۱. اشتباهات اون شخص رو که منجر به شکست خودش شده الگوی خودتون قرار نید و زیاد بهش دقت و توجه نکنید و بهش فکر نکنید که چرا شکست خورد چون ما نمی دونیم که اون شخص در چه شرایطی داره زندگی می کنه و چه الگوهای اشتباهی در ذهنش وجود داشته که باعث شکستش شده ! 

    همیشه مد نظر داشته باشید که راههای شکست خوردن خیلی زیاده و بینهایت راه برای شکست خوردن وجود داره ولی راه رسیدن به موفقیت فقط یک راهه و اون هم استمرار داشتن و ادامه دادنه ! 

   مثل اینهمه راه که برای لاغری وجود داره و همه اشتباهه و هر کس هر کدوم از این راهها رو انجام بده شکست رو در زندگی تجربه می کنه 🤕🤕🤕 

   ولی از بین اینهمه راه که برای لاغری وجود داره فقط یک راهه که میشه از اون سربلند و پیروز بیرون اومد و قطعاً به موفقیت و رسیدن به هدف می انجامه و اون هم راه ذهنیه 😍😍😍 

   ۲. اگر مطالب دوستان رو خوندید و متوجه شدید که راهی که یکی از دوستان انجام داده و در اون موفقیت کسب کرده اگر با راه شما فرق داشت و خواستید همون روش رو انجام بدید باید یک نکته رو بهش توجه کنید که اگر حالتون رو بهتر می کنه و برای شما هم انجام اون کار مفیده که اشکالی نداره و می تونید انجام بدید ! 

   اما اگر قراره حالتون رو بد کنه یا به شما استرس وارد کنه به هیچ عنوان از اون روش تقلید نکنید چون در نهایت باعث میشه که شما امیدتون رو به طور کل از دست بدید و دیگه کلاً ادامه ندید 

   مثل یکی از خواهران من که با ذوق و شوق فراوان به همراه من و خواهرم آسیه و مامانم این دوره رو شروع کرد ولی تا متوجه میشد که یک نفر نتیجه گرفته میرفت توی پی ویش و مرتب ازش سوال می پرسید که چکار کردی که به موفقیت رسیدی و … 

   و چند نفر از اون دوستان هم نمی دونم چه جوابی دادی بودند که باعث شد خواهر من اشتباه برداشت کنه و کلاً از دوره فاصله بگیره و مرتب میگه تمام کسانی که از راه ذهنی لاغر شدند رژیم گرفتند و با حس خوب ادامه دادند که موفق شدند ! میگه شماها هم دارید خودتون رو گول میزنید ! 

   اما من و خواهرم آسیه و مامانم اصلاً این حرف رو قبول نداریم و این مطلب رو درک کردیم وه وقتی ذهن لاغری رو یاد بگیره به صورت ناخودآگاه الگوهای ذهنیش تغییر می کنه و صد درصد انتخابهاش هم تغییر می کنه ! 

   مثلاً من از صحبتهای خیلی از افرادی که با روش ذهنی لاغر شدند متوجه شدم که خیلیاشون در زمان چاقی عاشق شیرینی و شکلات بودند و وقتی ذهنشون تغییر کرده دیگه علاقه ای به خوردن شکلات و شیرینی نداشتند و این تغییر عادته نه رژیم ! ولی خواهرم اشتباه متوجه شده و فکر می کنه خود اون شخص خودش رو از خوردن شکلات و شیرینی محروم کرده 

   و برای اینکه خودش رو خوشحال نشون بده میگه دوست ندارم !!! با یکی از دوستان گفته بود من دو روزه میلی به غذا ندارم و فقط یک دونه خرما و یک سیب خوردم ! خوهرم هی به ما گفت ببینید اینا رژیم دارن ! خوب معلومه هر کس روزی یک دونه خرما یا یک دونه سیب بخوره لاغر میشه این با رژیم چه فرقی داره ؟ و مرتب می گفت اینا دارن خودشون رو گول میزنن ! 

   و من الان به محض اینکه صحبتهای استاد رو شنیدم به یاد خواهر خودم افتادم که چطور از حرف دوستان برداشت اشتباه کرد و دیگه روش ذهنی رو انجام نداد و الان دوباره داره همون روشهای اشتباه قبل رو برای لاغری انجام میده و بسیار افسرده و نا امیده و فقط داره خودش رو شکنجه می کنه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

   و من و آسیه امید داریم که وقتی ما شگفتی ساز شدیم اون خواهرم هم دوباره دوره رو که تنها راه لاغریشه شروع کنه و اینقدر عذاب بی فایده بر خودش تحمیل نکنه 😊😊😊 

   برداشت من از متن استاد :

   بعضی از بچه های دوره فکر می کنند اگر دوره های آموزشی لاغری با ذهن به صورت حضوری برگزار می شد بسیار تاثیرگذار تر بود ولی در جواب این افراد باید گفت که هیچ یک از شما برای چاق شدن در هیچ مکان خاصی حضور پیدا نکرده اید ! 

   مهمترین نکته ای که برای لاغری با ذهن باید در نظر داشته باشید اینه که باید دقیقاً به همان طریقه ای که چاق شدیم برای لاغری اقدام کنیم و باید از همان مسیری که برای چاق شدن طی کردیم برای لاغر شدن برگردیم ! 

   هیچ یک از افراد چاق برای چاق شدن در کلاس جضوری شرکت نکرده است بنابراین برگزاری کلاس های حضوری برای لاغر شدن منطبق با مسیر چاق شدن نیست.

   اگر برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های حضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد به دلیل اطلاعاتی است که از اقدامات قبلی خود برای لاغر شدن در ذهن آنها ذخیره شده است.

   چون این افراد قبلاً همیشه برای لاغر شدن به مطلب پزشک یا  متخصصین تغذیه یا باشگاه های ورزشی و یا حتی برای گرفتن دارو و دمنوش در داروخانه یا عطاری حضور پیدا کردند فکر می کنند که کلاً برای لاغر شدن باید در مکان خاصی حضور پیدا کنند ! 

   لاغری با ذهن همانند چاقی با ذهن به شما آموزش داده می شود و نیاز به حضور در ساعت مشخص و مکان خاصی ندارد همانطور که چاق شدن نیاز به حضور در مکان خاصی نداشت! 

   نکته مهم ۱: در مسیر رسیدن به هدف همیشه ما به داشتن الگوهای موفق توصیه شده ایم اما چگونه استفاده کردن از الگوها نکته بسیار مهمی است که به آن اشاره واضحی نشده است . 

   در مسیر لاغری با ذهن الگوهای موفق بسیاری وجود دارد که میتوانیم از نتایج آنها برای بهبود وضعیت خودمون استفاده کنیم ! 

   ما برای استفاده از این الگوهای موفق اول باید یاد بگیریم که چطور باید ازشون تقلید کنیم تا نتیجه ی عالی بگیریم و در مسیر درست لاغری با ذهن حرکت کنیم و نتایج عالی بگیریم  😍😍😍 

   وقتی نوشته های بچه های سایت رو مطالعه می کنیم باید به این نکته توجه داشته باشیم که هدف ما از مطالعه ی دیدگاه ها قرار دادن ذهن در فضای لاغریه و نباید طوری عمل کنیم که بعد از یک مدت کوتاه از این کار خسته بشیم و دیگه مسیر لاغری رو ادامه ندیم ! 

   ملاک دریافت آگاهی درباره ی لاغری با ذهن باید فایل های آموزشی باشه نه نوشته های دیگران ! 

   ما باید مطالب آموزشی هر فایل رو کامل درک کنیم و برای خودمون تحلیل کنیم و اینگونه فرمول های لاغری رو در ذهنمون خودمون ثبت و ذخیره کنیم تا کفه ی ترازوی فرمول های لاغری در ذهنمون سنگین تر از کفه ی ترازوی فرمولهای چاقی بشه و ذهنمون از فرمولهای لاغری استفاده کنه ! 

   خواندن نوشته های دیگران برای ما باید باعث ایجاد اشتیاق و انگیزه برای ادامه دادنمون بشه ! 

   اگر به نکته ای در نوشته ای اشاره شده بود که باعث درک بهتر ما میشد حتما از آن بهره ببریم ! 

   اگر روشی گفته می شود که به ما این آگاهی را می دهد که اگر به آن صورت عمل کنیم احساس بهتری خواهیم داشت یا نتیجه بهتری می گیریم حتما الگو برداری کنیم . 

   اما اگر الگوبرداری از روشی که دیگران عمل می کنند در ما احساس بد ایجاد می کند و باعث استرس و ناراحتی ما می شود به هیچ وجه نباید مطابق عملکرد دیگران رفتار کنیم . 

   مطالب فایل های آموزشی برای همه ی اعضای سایت به یک شکل ارائه میشه ولی برداشت های افراد با هم فرق داره و هر شخصی در ذهن خودش یکسری فرمول ذخیره کرده و در زمانی که از فایل های آموزشی استفاده می کنه آن درکی که از مطالب این فایل ها پیدا می کنه رو با فرمول هایی که از قبل توی ذهنش داشته ترکیب می کنه و اطلاعات جدید مخصوص به خودش رو ایجاد می کنه ! 

   ولی در ابتدای کار احتمال اینکه این که این اطلاعات جدید با اطلاعات فایل های اصلی تفاوت زیادی داشته باشه خیلی زیاده چون معمولاً اطلاعاتی که از قبل در ذهن ناخوداگاهشون داشتن اشتباه بوده ! 

   اما وقتی در مسیر باقی بمونن و به حرکتشون در مسیر ادامه بدن و در انجام تمارین و گوش دادن به فایل ها استمرار داشته باشن به مرور اشتباهات ذهنشون کمتر میشه ! 

    و با اطلاعات جدیدی که از فایل ها دریافت می کنند رو با فرمول های صحیح تری ترکیب می کنند و اون اطلاعات جدید شباهت بیشتری به اطلاعات فایل های اصلی پیدا می کنه ! 

   و این طریقه ی عملکرد ذهنه که هر چی بیشتر روش کار بشه شکل صحیح تری به خودش می گیره چون درک افراد بالاتر میره و فرمولهای اشتباه هر کسی توسط خودش شناسایی و اصلاح میشه ! 

   خواندن دیدگاه های بچه های سایت باعث میشه ذهن شما بیشتر در فضای لاغری قرار بگیره و آگاهی ما با خواندن بعضی دیدگاه ها بالاتر میره و باعث درک بهتر مطالب میشه !  

   نکته مهم ۲: ترس از لاغر نشدن طبیعی است اما ادامه ندادن مسیر لاغری با ذهن اصلا طبیعی نیست.

   در مطالعه نوشته های دیگران همیشه به این نکته توجه داشته باشید که به دنبال افزایش انگیزه و اطمینان به لاغر شدن خود باشید.

   امید داشتن مهمترین موضوع در لاغری با ذهن است. 

   باید مراقب امید خود برای لاغر شدن باشید. 

   در نوشته های الگوی لاغری خود هر کجا به تغییرات مثبت و همسو با لاغری اشاره شده بود با اشتیاق بخوانید و به خود تاکید کنید که وقتی این فرد توانسته است پس من هم می توانم. 

    توجه کردن به الگوهای موفق باعث افزایش انگیزه و شور و اشتیاق شما برای خلق رویای لاغری می کند ! 

   پس ما نیازی به فهمیدن علت شکست دیگران نداریم و نباید در مورد علت شکست دیگران کنجکاو باشیم چون افرادی که شکست می خورند الگوی مناسبی برای ما نیستند ! 

   ما باید همیشه در جستجوی مسیر موفقیت افراد باشیم و افراد موفق رو الگوی خودمون قرار بدیم تا نتیجه ی مشابه به آنها بگیریم ! 

    دوستان همیشه این رو به یاد داشته باشید که ما در مسیری قدم گذاشتیم که هیچ راهی جز لاغری نداریم پس شک نکنید و استمرار داشته باشی که موفقیت ما قطعیه 😍😍😍 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/04/03 09:27
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 625 کلمه

   سلام🙂

   هر وقت به این فایل شما میرسم و تغییرات جسمی شما رو از اون موقع تا حالا مقایسه میکنم بارها به خودم میگم اینه نتیجه استمرار داشتن و ادامه دادن

   باوجودیکه در این فایل هم از تناسب برخوردارید ولی تناسب الانتون قابل مقایسه با اون زمان نیست و به نظر من چه الگویی بهتر از خود شما👌👌👌

   👈در ادامه دادن

   👈در نحوه غذا خوردن

   👈در نترسیدن از غذاها

   👈در ساده گرفتن لاغری

   👈در آرامش و شادی و لذت بردن از لحظات زندگی

   👈گسترش لاغری با ذهن با پیدا کردن ایرادات ذهنی افراد مختلف و یافتن راه حلش

   👈دسترسی به لایه های پایینی و باورهای اولیه 

   👈مشتاق بودن

   👈کمک به همه دوستانی که در این مسیر هستن

   👈گرفتن دست همه ماهایی که لیز خوردیم و میخوریم

   👈تشویق ماها برای ادامه مسیر صحیح با دادن مدال و با دادن پاسخ به موقع

   👈برگزاری لایو با دوستانی که نتایج عالی گرفتن 

   👈بهتر کردن سایت هم در سرعت هم در امکانات و هم در دسترسی آسونتر

   👈علاقه به لاغری 

   👈واکنش منفی ندادن به اتفاقات محیط

   👈دلسوزی نکردن برای بقیه

   👈تمرکز داشتن بر هدف و مسیر و زندگی و لذت های خودت

   👈پذیرفتن خودت و جسمت در هر شرایطی

   👈همواره به دنبال آموزش و یادگیری بودن

   👈اشتیاق و علاقه به نتیجه گرفتن افراد بیشتر از لاغری با ذهن ولذت تجربه زندگی در تناسب

   👈رها کردن نتیجه و ایمان داشتن به خودت و به ذهنت و به مسیر آموزشی

   👈شهودی زندگی کردن…..

   این جمله شما رو خیلی دوس داشتم و برام درس داشت”ذهن دنبال نشدن هاست”

   “دنبال بزرگنمایی نشدنها”

   و این برای ما بارها در این مسیر اتفاق افتاده حتی در لایو دیشب با خانم صبا توجه ام روی کامنت دوستایی بود که میگفتن از نظر احساسی و رفتاری نتیجه گرفتن ولی جسمی نه😬

   منم بارها در کامنت دوستان یا وویس یا فایل تصویری که گذاشتن به دنبال نحوه خوردن و نحوه استفاده شون از فایلها بودم و به قول شما هر چه نتیجه شون بهتر بود کلامشون برام من مهمتر بود و از اینکه مثلا آجیلشونو جدا کرده بودن از بقیه برام جای سوال بود که استاد که اصلا همچی چیزی نگفتن و….

   و اینها هم حتی به نظر من مثالهایی از لیز خوردن هست با وجود در مسیر بودن

   اینها راه های فریب ذهن ماست برای همون نشدنها برای تمرکز بر تفاوتها 

   به قول شما راه موفقیت فقط اینه👈تمرکز برمسیر و هدف،عملی کردن آموزشها(تلاش)و استمرار داشتن👉

   هر مسیری غیر از این مسیر شکسته 

   پس فقط یه راه برای موفقیت وجود داره و هزار راه برای شکست👌👌👌😑😑

   در لایو دیشب نکته ای که یاد گرفتم این بود که این منم که باید لاغر شدن از ذهن رو یاد بگیرم و حتی فایلهای آموزشی هم نمیتونن منو لاغر کنن 

   و این مشکل من بود که فکر میکردم گوش دادن به فایلها منو لاغر میکنه

   و در واقع قدرت رو از ذهنن گرفته بودم و داده بودم به فایلها که جزیی از همون محیط و عوامل محیطی هستن

   در صورتیکه این قدرت دست منه منم که با توانایی ذهنم میتونم لاغر بشم من هستم که با تحلیل آموزش برای خودم باور جدید میسازم و طبق اون باور رفتار و عادت جدید بوجود میارم

   من یاد گرفتم که تا زمانی که دیدگاه من عوض نشه از لاغری خبری نیست هزار بار هم فایل گوش بدم تغییری رخ نمیده😶😶😶

   چطور دیدگاهم تغییر میکنه وقتی شخصیت من تغییر کنه و من از نظر شخصیت و کلام و رفتار و فکر شخصیت آدمهای متناسب رو پیدا کنم اونوقت لاغری شروع میشه و خبر خوب اینه که اگه تغییرات شروع بشه تا بی نهایت میتونه ادامه پیدا کنه به شرطی که من ادامه بدم و بر این شخصیت متناسب پایدار بمونم👌👌👌

   پس الگو برداری هم خودش یه جزییاتی داره که باید بدونیم ورعایت کنیم اونم اینه که با موفق شدن هر کس و با متناسب شدن هر فردی به خودمون بگیم ببین اینم تونست اون یکی هم تونست پس منم میتونم چون مسیر یکیه واگه  این همه انسان تونستن با تغییر ذهن و افکار لاغر بشن منم میتونم چون راحته اگه راحت نبود افراد کمی میتونستن🙂🙂🙂🙂

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 45 کلمه

    سلام دوست عزیز
    وقتی توضیحات شما رو خوندم کنجکاو شدم ببینم در این فایل چه شکلی بودم
    وقتی فایل رو پلی کردم دیدم به نسبت الانم توپولی به حساب می یام و خدا رو شکر کردم که همچنان دارم ادامه میدم
    به نکته عالی اشاره کردید
    سپاسگزارم از شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parsasaryna04
   1400/04/01 12:13
   مدت عضویت: 1489 روز
   امتیاز کاربر: 2963 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 493 کلمه

   باسلام  نظرمن در مورد این فایل اینه که ما باید این فایلها رو گوش کنیم وخودمون اول توی ذهنمون تحلیل کنیم وبعد مطالب دوستان رو بخونیم اونی که شباهت به افکار من داشت رو باید در نطر بگیریم چون هرکس مطالب جدیدی که یادمیگیره میاد با فرمولهای اشتباهی که داشته وهر کدوممون اون فرمولهای اشتباه به طور خاصی توی ذهنمون کد نویسی شده اند برای همین مثلا ممکن ههمون ترس از خوردن داشته باشیم ولی رفتار واکنشی مربوط به این فرمول برای هر کدوممون متفاوته وبه یک جور عمل نمیکنیم پس باید فایلها رو گوش کنیم وطبق تحلیل های ذهن خودنون تحلیل کنیم وبعد وارد عمل شویم وملاک درست بودن عملها مون هم این باشه اگه امروزم با دیروزم وحتی این هفته ام با هفته قبلم فرق میکنه وداخر از همه مهمتر به نظر من احساس خوردنتون با احساس خورون روزهای قبلتون فرق میکنه کار تمومه ودرست انجام دادیدن وتموم دیگه فکر بد نکنید وانتظار لاعری رو داشته باشید وبه برداشتهای دیگران کاری نداشته باشیم چون تیدیل بع عمل کردن این فایلها در افراد مختلف متفاوته فقط ماباید در نوشته های دیگران انگیزه بگیریم وبدانیم این نوشته ها فقط سند قطیعیت ودرست بودن این فایلها این سایت است وشاهد عینی ودرست وواقعی این سایتند پس با انرژی بیشتر وزیادتر استمرار داشته باشیم وبه یقین برسیم وتلاش کنیم وبدانیم که این حرفها همه درسته واین حرفها رو به عمل تبدیل کنیم .سبک عمل کردن هر کس متفاوته .سبک لاعری هرکس فرق میکنه .درمورد قسمت دوم فایل استاد که فرمودند بعضی ها میگن ما با طی چند ماه هیچ فرقی نکردند من میتونم به جرات بگم که این حرف کاملا اشتباه میتونم ثابت کنم حالا براتون توصیح میدم چون بعضی ها میان تغییر رو فقط فیزیکی وجسمی میدونن ویعنی فقط روی نتیجه فکر میکنن وتمرکز میکنن در صورتی که توی روش فکری فقط باید از لحاظ ذهنی کارکنی وبه نتیجه کار نداشته باشی چون تو داری بذر بامبو رو میکاری  وقتی بامبو شروع به رشد میکنه دیگه روزی قد میکسه وبلند میشه در بامبو شاید چند سال طول بکشه وفقط باید بهش اب بدی وبعد از چند سال رشد میکنه وقتی هم رشد میکنه خیلی سریع وفوری قد میکسه وجبران اون چند سال میشه یا درخت پسته هفت سال فقط رسیدگی میخواد بعد از هفت سال برداشت میشه واون هم با پول زیاد از فروشش پس نتیجه اینها فقط دنبال تغییرات جسمیه اند حتما توی احساسسون بعد از یک ماه فرق میشه حتما حداقل توی همون ساعت گوش دادند به فایل که تغییر احساس داشتند همین لحظات کچیک تغییر احساس توی هر روز میدونید چه قدر مفیده وفرق میکنه با ماه پیششون پس تغییرات شاملاحساس وافکار مثبت ونترسیدن ونگران نبودن و…. هرکدوم به هر اندازه که در ادم شکل بگیره میسه تغییر .فقط استمرار وتوجه کرون به لاعری وعمل کرون همین وبس ودراخر اعتماد وبا انگیزه واشتیاق وشادی وارامش دوباره وصد باره شروع کن ولذت ببر وخدارو شکر کن وهزار باره شکر کن ممنونم خداجون که گذاشتی زندگی ام رو خودم خلق کنم خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام دوست عزیز
    لطفا از اینتر برای جداسازی و پاراگراف بندی دیدگاهتون استفاده کنید
    به این شکل زیباتر و خواندن اون ساده تر می شه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/03/05 18:23
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 148 کلمه

    سلام خدمت استاد و دوستان عزیزم

   به نظرم در هرکاری بخواهیم موفق بشیم و بخواهیم الگوخوبی داشته باشیم  از یه شخصی الگو بگیریم که خودش تو اون حرفه موفق شده باشه .

   مثلا اگه بخواهیم در کارخیاطی یا موسیقی یا لاغری و… الگو بگیریم بایستی در این حرفه ها اول خودش  موفق باشه .

   چند وقت پیش یه خانوم تو اینستا گرام تبلیغ لاغری میکرد با مزاج شناسی . من داشتم کامنتها  رو میخوندم دیدم یکی کامنت گذاشته  که اگه مزاج شناسی راهکار لاغری هست پس چرا خودتون چاقین . و من تو همون لحظه وقتی خوندم به خودم اومدم و دیگه پیجشو دنبال نکردم .

   استاد چون خودش این راه و رفته و تجربیاتش رو داره و خودش هم موفق شده پس الگوی مناسبی هست و دلمون قرض تره به این راه.و ذهنمان هم کمتر مقاومت میکنه و یه جورایی آموزش هاش به دلمون میشینه و میگه راه درست همینه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 3
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلام با سپاس از نظرتون

    اما با احترام با نظرتون مخالفم

    مهم نیست که چه کسی حرفی میزند ، من باید بسنجم حرفی که زده میشه درست یا نادرست

    فکر میکنم با تجربیات و آگاهی هائیکه بدست آوردیم تا کنون، میتونیم بسنجیم که چه می گویند.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار solmazmilan@gmail.com
   1400/02/31 14:01
   مدت عضویت: 1239 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 329 کلمه

   با سلام.در مورد موضوع اول یعنی کلاسهای حضوری راستش منم موافق نیستم که کلاسا حضوری باش چون برای خیلیا مقدور نیست که حضور داشته باشن وقتی تکنولوژی آنقدر پیشرفت کرده چرا ازش استفاده نکنیم چرا کاری که راحت برا خودمون سخت میکنیم و به صورت مجازی باعث میشه هر موقع که وقت داشتیم و هر جا که باشیم و دوست داشتیم بتونیم فایل ها رو گوش کنیم و ازش لذت ببریم و استفاده کنیم.

   در مورد انتخاب الگوی لاغری هم من فقط استاد عزیزم الگو میدونم چون اون هم یه زمانی مثل ما بود و در شرایط ما بود با این تفاوت که خودش به تنهایی و بدون الگو توانسته این همه موفقیت کسب کنه و به راهش ادامه بده واقعا بهشون آفرین میگم و بهشون افتخار میکنم که تونستن موفق بشن.من وقتی فایلهای استاد رو گوش میدم انقدر حالم خوب میشه آنقدر اشتیاق دارم که دوست دارم تا شب به فایل گوش بدم و کارهای دیگه رو با شور اشتیاق بیشتری انجام میدم و همش تو ذهنم مرورش میکنم که آره من امروز اینو یاد گرفتم و بهش هم عمل میکنم و تمرکزم روی حرف های استاد که باید چیکار کنیم و به عمل تبدیلش کنیم.

   بعد اون میشینم دیدگاههای دیگران میخونم و انگار اشتیاقم چند برابر میشه که آره این دوست هم اینجوری داره عمل میکنه یا این نکته خیلی بهم انرژی میده یا این نظر هم جالب و واقعا کارآمد.به نظر من خوندن دیدگاه دیگران خیلی الهام بخش هم به آدم کمک میکنه که تو فضای لاغری باش و هم اشتیاق و انگیزه رو زیاد میکنه وباعث میشه یه چیزی به آگاهی هام اضافه بشه و یه نکاتی رو اضافه میکنه به اطلاعاتی که دارم.و وقتی کسی موفق میشه وعکس میزاره منم خوشحال میشم از موفقیتش و به خودم میگم منم به زودی عکس خودمو میزارم و اشتیاقی میشم برای بقیه مثل این دوست عزیزمون. بازم از استاد عزیزم تشکر ویژه دارم و هم دوستانی که دیدگاه میزارن که به من شور و انگیزه میده برای ادامه دادن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار لیلا آرام
   1400/02/25 12:59
   مدت عضویت: 1374 روز
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 453 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز و استاد گرامی

   امید

   امید

   امید

   در این فایل واقعا امید موج می زد. چه آرامشی گرفتم از جمله های آخر شما که با اطمینان به همه ما می گید که همه شما لاغر می شید! 

   اگر در شروع هر کاری امید نداشته باشیم قطعا اون کار رو اصلا شروع نمی کنیم! یا در همون قدم های اول رهاش می کنیم. این امیده که ما رو تا انتهای مسیر استوار و ثابت قدم نگه می داره و مثل عصای دست ماست! (منظورم عصایی مثل عصای کوهنوردیه. نه عصایی که ناتوان ها دستشون می گیرند). 

   وقتی امید دارم شاد هستم. احساس خوب دارم. خوشحالم. لبخند می زنم. همه کارهام رو با دقت و حوصله و با تمرکز بالا انجام می دم. مثل همین حالا که اینقدر امید دارم و اینقدر شور و اشتیاق دارم که همه کارهام رو رها کردم و فقط به لاغر شدن و تناسب اندام فکر می کنم. با اشتیاق فایلها رو گوش می دم و خودم رو موظف کردم که بعد از خوندن و شنیدن هر گام حتما یه دیدگاه بنویسم و چند دیدگاه رو بخونم. و یه تصمیم دیگه هم در گام قبلی گرفتم که به چند تا دیدگاه پاسخ هم بدم و انرژی خوبی که دریافت کردم و نشر بدم. جاری شدن انرژی به همه ما کمک می کنه. جهان رو گسترش میده و همه می تونیم در مسیر درست باقی بمونیم.

   خوندن دیدگاه های بقیه برام جذابه. دنبال نقاط مشترک می گردم و خیلی برام جالبه که خاطرات و حرف های گذشته و حال و آینده خودم رو توی همین حرف ها می خونم و به وجد میام که دیگرانی همچون من دارن به مسیر درست هدایت می شن. خدایا شکرت. خدایا شکرت که آگاهی بین همه ما داره گسترش پیدا می کنه و من هر روز آگاه تر از روز قبل میشم و هر روز بیشتر از زندگیم لذت می برم.

   شادی و سلامتی حق طبیعی منه. هیچ نوزادی چاق به دنیا نمیاد. هیچ نوزادی اضافه وزن نداره. نوزادها همه اندامی متناسب دارند. پس طبیعت جهان بر تناسب اندام تاکید داره و داره به من می گه برگرد به اصل خودت. برگرد به لیلایی که روزی که به دنیا اومد بدنی کامل داشت. سالم بود و تناسب اندام داشت. بدون هیچ اضافه وزنی. و من دارم در مسیر درست زندگی قدم بر میدارم. من دارم در مسیر الهی زندگی می کنم. و این رو از احساس خوبی که دارم متوجه میشم. درک من از جهان هستی گسترش پیدا کرده و هر روز حس بهتری دارم. هر روز زندگی من داره بهتر میشه. از هر نظر. به هر جنبه ای از زندگیم که نگاه میکنم پیشرفت رو می بینم و خیلی خوشحالم که خدا من رو هدایت کرد. خدایا شکرت.

   برای همه دوستان آرزوی سلامتی و شادی و تناسب اندام دارم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Salimeh
   1400/02/12 01:56
   مدت عضویت: 1334 روز
   امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,220 کلمه

   بنام حق❤

   بی وقفه بریم سراغ 👣1️⃣6️⃣ 🥰 در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید

   ممنون از فایل بسیار عالی، مخصوصا تصویر و تغییرات مادر محترمی که در ویدیو بود واقعاااااااا عالی بود.🙏

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   اولین نکته: آموزش حضوری یا آموزش غیرحضوری❓

   در مورد اینکه برخی از افراد تصور می کنند برگزاری کلاس های حضوری لاغری با ذهن می توانست تاثیرگذارتر باشد بنظرم سخت در اشتباه هستند و اصلا همین باور و طرز فکر می‌تواند یکی از موانع ذهنی و دلیل و بهانه ی برای عدم رسیدن به موفقیت یا همان لاغری شود.

   امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و فناوری ارتباطات، اطلاعات و دانش به سرعت و در کمترین زمان ممکن و با کیفیت عالی در سرتاسر جهان در حال تبادل می باشد.

   این تسریع و تسهیل در تمام جنبه های زندگی وجود دارد و جهان همیشه در حال ترقی و بهبود و پیشرفت در تمام جنبه ها بوده است.💯

   بخصوص در طی یکسال و چند ماهی که از وجود کرونا میگذرد فکر میکنم بشریت به لزوم این امر مهم دریافتند.

   آموزش مجازی و غیرحضوری میتواند فوایدی داشته باشد که در آموزش حضوری نمیتوان یافت:✅ مختصر و مفید

   امروزه اکثر مدرسان رشته های مختلف برای آموزش مطالب از کلاس های آنلاین استفاده می کنند . مختصر سازی مطلب در ارائه آن بسیار مهم است به همین خاطر مطالبی که  در آموزش های مجازی ارائه می شود مختصر است تا مطالب غیر مهم جانشین مطالب ضروری نشوند . برای کسانی که از استفاده ی شبکه های اجتماعی لذت می برند آموزش های آنلاین بهترین گزینه است.

   ✅ در دسترس و بروز

   آموزش های مجازی با در دست داشتن رسانه ها می توانند به آسانی نیازهای مخاطبان را برطرف کنند . . به همین خاطر شما با داشتن یک گوشی هوشمند به راحتی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به یادگیری ادامه دهید.

   ✅ محدودیت زمان و مکان وحود ندارد

    شما می توانید با استفاده از آموزش های مجازی در هر زمان و مکانی به آنها دسترسی نامحدود داشته باشید . دوره های آنلاین 60 درصد کمتر از تدریس های سنتی وقت می گیرد و مفیدتر است.

   ✅ هزینه کم و باصرفه

   دوره های آموزش مجازی (آنلاین) هزینه ای نزدیک به یک پنجم هزینه های کلاس های حضوری دارند به همین خاطر این دوره های راهی برای صرفه جویی و سرمایه گذاری مناسب می باشند.

   ✅ مناسب برای افراد شاغل و پرمشغله

   کلاس های آموزشی آنلاین نیاز به انگیزه ی بالا برای پیشرفت در دوره های مجازی دارد . این نوع آموزش ها برای افراد شاغل بسیار ایده آل و منحصر به فرد است زیرا این کلاس ها ضبط می شوند بنابراین افراد می توانند در هر زمان که بخواهند آنها را دانلود کرده و مشاهده کنند .

   مگر جز اینکه مسیر لاغری با ذهن باید مسیری راحت، آسان، در دسترس،لذت بخش باشد💯

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   نکته دوم: انتخاب الگوی مناسب

   🟣 ما برای ایجاد یک تغییر در خودمان نیازمند یک منبع هستیم که این منبع در درون ما می باشد.اما گاهی در پیدا کردن این منبع دچار مشکل می شویم و دسترسی به منبع مشکل می گردد.در اینجا ما می توانیم با استفاده از تکنیک های الگوبرداری منابعی را شناسایی کنیم که این منابع ما را در الگو برداری و رسیدن به هدفی که مورد نظرماست یاری می دهد.انسان همیشه مدل برداری را بصورت ناخودآگاه انجام داده است مانند زمانی که می خواست آسمان را تسخیر کند و پرندگان را الگوی خود قرار داد و یا حتی هر کودکی که راه رفتن را یاد می گیرد روش راه رفتن را از یکی از نزدیکان الگو برداری می کند.همین عمل را می توانیم برای کارهای بزرگتر نیز انجام دهیم در این صورت ما می توانیم یک صرفه جویی کامل در زمان ، تجربه و گاهی در پول انجام دهیم.یعنی اگر شخصی کاری انجام داد ما هم می توانیم انجام دهیم درصورتی که مانع ذهنی یا فیزیکی نداشته باشیم.

   ✅ در اینجا و بحث لاغری ذهنی اولین الگو و مدل ما استاد عزیز می باشد، و بعد دوستان پیشکسوت و شگفتی ساز 

   اوایل که با این سایت آشنا شدم وقتی بعضی نوشته های دوستان رو می‌خواندم که مثلا بعد از مدت کوتاه ۱هفته و ۲هفته و ۱ماه… تغییرات زیادی حتی در جسم خود مشاهده کردند و بیان میکردند، بجای انگیزه بیشتر به خود میگفتم پس چرا در من این تغییرات شکل نگرفت❓🤔

   ما انسان هستیم، بنظرم همانگونه که هر انسانی اثر انگشت منحصر به فرد خود را دارد، به همان نسبت هم ذهن و افکار منحصر به فرد و شرایط خاص خودش را داشت

   و قابل قیاس با یکدیگر نیستند

   افکار،باورها،فرمول های ذهنی، عادات،احساسات،شرایط زندگی،میزان درک و آگاهی شخص از فایل ها، میزان عملکرد هر شخص، اضافه وزن و… هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است و همین امر باعث نتایج متفاوتی میشود

   نتیجه نهایی برای همه یکسان و لاغری می باشد ولی این مسائل باعث تفاوت در میزان و زمان نتیجه میگردد…

   بنابراین، اول اینکه اطمینان داشته باشیم و عجله نداشته باشیم و استمرار داشته باشیم و اینکه فایل ها آگاهی لازم و آنچه که باید بدانیم را می دهند اما جهت درک و آگاهی بیشتر می‌توانیم از نظرات و عملکرد و دیدگاه های دوستان استفاده کنیم به شرطی که: آنها را غربال کنیم، اونهایی که حس خوب و انگیزه بیشتر و بهتر بهمون میده و برامون مفید هست رو جذب کنیم و بقیه رو رها کنیم….💯

   🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆🔆

   و نکته آخر: ترس😱🥶

   🔴 امتحان در قالب ترس

   💫بی‌تردید یکی از امتحانات ما ترس است و این امتحان شایع‌ترین امتحان‌هاست و در صدر یکی از مشهورترین آیات قرآن ذکر امتحانات ترس است. وَلَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْءٍ مِّنَ الْخَوفْ وَالْجُوعِ وَنَقْصٍ مِّنَ الأَمَوَالِ وَالأنفُسِ وَالثَّمَرَاتِ وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ  (155، بقره) »و مسلماً شما را به چیزی از ترس و گرسنگی و زیان مالی و جانی و کاهش محصولات می‌آزماییم، و صابران را نوید ده« برخی از استعدادهای ما در متن ترس‌های ما باید رشد کند. وقتی ما با ترس امتحان می‌شویم یعنی کشف استعدادهای پنهان ما تکامل روحی و معنوی ما در بستر ترس باید صورت گیرد.

   🔴 اولویت با ترس است

   وقتی اولین مورد از موارد امتحان ما ترس است و خداوند متعال صریحاً آن را بیان می‌کند؛ باید بدانیم که ترس به صورت تصادفی نیست. از یک ترس که رد می‌شویم به ترسی بعدی می‌افتیم. اگر به عنوان یک امتحان بدانیم همین دانایی، ترس ما را کم خواهد کرد؛ چون عوامل ترس را می‌شناسیم و می‌فهمیم که برخی عوامل فقط ترس هستند و بلا پشت سر آن‌ها نیست.

   ✅ وقتی یکی از شایع‌ترین امتحانات ما ترس باشد عوامل ترس ممکن است مختلف باشند ممکن است دشمن، ابلیس یا حتی خود ما یا رفقا و یا احمق‌های جامعه یا مشاوران نادان ما باشند. اگر نعوذبالله جامعه‌ای مبتلا به سیاست ورزان ترسو باشد، آن‌ها ما را می‌ترسانند. اگر خدا ما را بترساند و ما را از خود می‌ترساند. از خطرات جدی ما را می‌ترساند. ابلیس از خاصیت ترس انسان حسن سوءاستفاده !!! را به عمل می‌آورد و انسان را به زمین می‌زند. ترس غیر از خدا و خطر غیر واقعی استعدادهای انسان را می‌سوزاند و مرگ برای انسان خواهد آورد و آن‌ها را به مرده‌های متحرک تبدیل می‌کند. به قول معروف ترس برادر مرگ است.

   ذهن انسان همیشه راحت طلب بوده و به دنبال راحتی بوده، و در مقابل برای رسیدن به هر موفقیتی انسان در ابتدا باید بر ترس خود غلبه کند، در مورد لاغری با ذهن هم همینطور هست، وقتی از لاغر شدن بترسیم، وقتی از ادامه دادن بترسیم، شیطان جدا از ما نیست، شیطان در درون ماست و گفتگوهای ذهنی که من با او انجام می‌دهم نتیجه اش میشه ترس، ناامیدی، استرس، عدم اعتماد،بی انگیزه شدن و…و در نهایت شکست و عدم موفقیت…

   با آرزوی تناسب افکار و اندام برای تمامی دوستان🫀💪🧠

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار solmazmilan@gmail.com
    1400/02/31 12:55
    مدت عضویت: 1239 روز
    امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیز دیدگاهت واقعا عالی و به جاست ممنونم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار Salimeh
     1400/03/01 12:32
     مدت عضویت: 1334 روز
     امتیاز کاربر: 1015 سطح ۲: کاربر متوسطه
     محتوای دیدگاه: 18 کلمه

     سلام دوست من

     ممنون از محبت و نگاه زیباتون🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹

     با آرزوی تناسب افکار و اندام برای شما و تمامی دوستان🫀💪🧠

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/02/01 03:19
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,544 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست…..

   سلام.  مسیر لاغری من. گام شانزدهم :در انتخاب الگوی لاغری دقت کنید.

   الگوی لاغری داشتن تاثیر بسزایی در شور و اشتیاق داشتن برای لاغری دارد.

   اول از هر چیز خداوند رو شاکرم بخاطر پیشرفت علم و تکنولوژی و، وجود فضای مجازی.که ارتباط بین انسان ها رو خیلی راحت و سریع و اسون کرده و همچنین شکر به خاطر وجود استاد روشن که علم لاغری با قدرت ذهن رو یاد گرفتن و اونقدر بزرگواران که با دیگران هم به اشتراک میزارن وخنده و شادی و رسیدن به تناسب اندام رو به خیلی ها هدیه دادن و همچنین ممنون از استاد به خاطر راه اندازی سایت تناسب فکری و بازم تشکر به خاطر این که زحمت کشیدن و مسیر لاغری من رو برای من و دوستانم در سایت قرار دادین .

   به نظر من هم اموزش به صورت غیر حضوری خیلی بهتر چونکه در هر زمان و مکانی که باشم میتونم از مطالب سایت استفاده کنم حتی الان که 🌙 رمضونه وقتی که دارم افطار و یا سحری درست میکنم فایل ها رو با اشتیاق گوش 👂 میکنم و یا اگه بازم وقت داشته باشم نظرات دوستان رو میخونم وخیلی برام لذت بخشه ولی اگه آموزش ها به صورت حضوری بود من یکی اصلا نمی تونستم از آموزش ها استفاده کنم چون اصلا برام ممکن نبود . که بتونم به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کنم.ودر ضمن ما برای چاق شدن توی هیچ کلاسی به صورت حضوری شرکت نکردیم که چاقی رو آموزش دیده باشیم که حالا بخواییم واسه یاد گیری لاغری تو  کلاس های آموزشی حضوری شرکت کنیم.

   برای لاغرشدن از طریق ذهن استاد زحمت کشیدن و همه چیزو در فایل های آموزشی قرار دادن و ملاک ما برای یادگیری لاغرشدن باید استفاده از فایل های آموزشی باشه نه خوندن نظرات دوستان و اگه استاد تاکید دارند که حتماً نظرات دوستان رو بخونیم بیشتر بخاطر اینه که ذهن مون در فضای لاغری قرار بگیره .در لاغری از طریق ذهن آموزش برای همه یکسانه ولی برداشت هر شخص در مورد اون مطلب آموزشی با توجه به ذهنیت اون فرده و کاملا با ذهنیت شخص دیگری که همون فایل رو گوشی کرده فرق میکنه وبه خاطر همینه که نظرات دوستان کاملاً با هم متفاوت ولی معمولا در مفهوم همه شبیه هم هستند و ، وقتی که نوشته ها رو میخونی متوجه میشی که همه در مورد یک موضوع نوشتن و به همین دلیله که یکی زودتر نتیجه میگیره و یکی دیر تر نتیجه میگیره ولی خبر خوب اینکه نتیجه برای همه‌ی افرادی که آموزش ها رو یاد می گیرند و در زندگی روزمره تبدیل به عمل می کنند محفوظه و به قول معروف دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره .در روش ذهنی تلاش جسمی وجود نداره هر چی هست تلاش ذهنیه وکسی بهتر نتیجه میگیره که تلاش ذهنیه بهتری داشته باشد .خب تلاش ذهنی چطور بدست میاد ؟با تکرار و تمرین اموزش ها. یعنی هرچه بیشتر آموزش ها یی رو که می بینیم در زندگی تکرار و تمرین کنیم ذهن مون بیشتر تلاش می کنه که ما رو به تناسب مون نزدیک تر کنه.و  نتیجه بهتر  بدست میاد .پس وقتی که من از فایل های آموزشی استفاده می کنم باید سعی کنم  مطالبو خوب در ذهنم حلاجی کنم و درک کنم که توی اون فایلی که وقت گذاشتم و گوش 👂 کردم ببینم مشکل من کجای ذهنم بوده که منو به سمت چاقی برده و مانع لاغری من شده اون مانعی که باعث میشده من در زندگی روزمره رفتار نادرستی رو مدام تکرار کنم و تکرار اون رفتار تبدیل به عادت نادرستی که باعث اضافه وزن من شده رو شناسایی کنم و اون رفتار نادرست رو تبدیل به رفتار درست کنم و اونقدر اون رفتار درست رو در زندگیم تکرار کنم تا برام تبدیل به یک عادت درست بشه و این عادت درست برای من تناسب اندام رو به ارمغان بیاره . پس در روش ذهنی باید تلاش کنیم تا آموزش ها رو در زندگی تبدیل به عمل کنیم نه اینکه از صبح تا شب 🌃 فقط وقت بزاریم فایل گوش 👂 کنیم ، مطالب سایت و نظرات دوستان رو بخونیم ولی هیچکدوم و در زندگی استفاده نکنیم بعد بگیم چرا از فلان تاریخ تو این مسیر هستیم ولی لاغر نشدیم خب معلومه که نتیجه‌ نمی گیریم و تلاش ذهنی یعنی همین .

   مثلاً من خودم هر سال ماه 🌙 رمضون موقع سحری و افطاری در حد ترکیدن غذا میخوردم و با خودم می گفتم میخوام روزه بگیرم باید غذا زیاد بخورم تا جون داشته باشم و همیشه بعد افطار دیگه نمی تونستم تکون بخورم و سال های پیش در این ماه اصلا حوصله نداشتم و بیشتر روز و میخوابیدم و می‌گفتم در این ماه خوابیدن هم خودش عبادت محسوب میشه  ولی امسال دارم لذت می برم از روزه گرفتن سحر شاید فقط بتونم یه پیش دستی غذا بخورم افطار هم همینطور و احساس میکنم امسال عبادتم مورد قبول تره اصلا از این حس سبکی که دارم لذت میبرم در طول روز کلی کار انجام میدم واصلا خسته نمی شم و غذا خوردن در حد فشار شکمی رو یه کار نادرست و دور از انسانیت میدانم واین یعنی که من در مسیر صحیح هستم و همچنین دارم آموزش ها بی رو که یاد می گیرمو در زندگی تبدیل به عمل می‌کنم ولذت میبرم و کار به عمل بر آید نه به حرف و مطمئن هستم که باز هم متناسب تر از اینی که شدم میشم 

    و هدف از خوندن نظرات دوستان باید در جهت انگیزه گرفتن از اونا باشه وسعی کنیم که از افراد موفق در این مسیر الگو بگیریم که البته الگوی من خود استاد هستن که چاق بودن ودرد ما چاق ها رو میدونن واز طریق همین روش لاغرشدن و چاقی شون بر نگشته .واگر احیانا خوندن نظر دوستی ما رو دچار سر در گمی کرد ذهن مونو در گیر اون نوشته نکنیم و در مورد اون موضوع از استاد بپرسیم تا ذهن مون به آرامش برسه .

   وگرنه ممکنه که دلسرد بشیم وذهن مون ما رو از ادامه مسیر منصرف کنه چونکه هر وقت که ما بخواهیم یه تصمیم جدید بگیریم ذهن مون سعی میکنه که ما رو از انجام اون کار منصرف کنه وکار ذهن بزرگ نمایی نکات منفی من خودم چند بار تصمیم گرفتم که برم آرایشگری رو به صورت حرفه‌ای یاد بگیریم ولی ذهنم هر بار به دلایل مختلف مثل الان دیگه همه جا پر شده از سالن های آرایش ، دیگه همه از طریق اینترنت این حرفه رو کم و بیش یاد میگیرن و گلیم خودشونو از آب میکشن بیرون، هر کس مشتری های مخصوص خودشو داره حالا کو تا تو یاد بگیری و مشتری پیدا کنی، الانم که جدیداً میگه دیگه کرونا شده همه جا مخصوصا سالن ها تعطیلات. امان از این ذهن که مدام ساز مخالف میزنه حالا در مورد لاغری اونم از طریق ذهن که دیگه هر کاری از دستش بر بیاد انجام میده که مارو از رسیدن به هدف مون منصرف کنه . پس باید تو این مسیر خیلی حواس مون جمع باشه چون هر جا که کار خیری بخواد انجام بشه شیطان 😈 هم بساطشو تو اون مسیر پهن میکنه 

   تو این مسیر ترس از لاغر نشدن طبیعیه ولی ادامه ندادن به مسیر طبیعی نیست ودر لاغری ذهنی داشته امید وایمان به درستی این روش خیلی مهمه .و باید سعی کنیم که امید مونو از دست ✋ ندیدم و با دیدن موفقیت دیگران با خود مون بگیم اگه واسه این دوستان مون اتفاق افتاده پس صد در صد موفقیت نصیب ما هم میشه وما هم طعم شیرین تناسب رو میچشیم چرا که موفقیت برای همه یکسانه و شکست هر کس فقط برای خود اون فرده  . معمولاً دلایل موفقیت در افراد موفق خیلی به هم شباهت داره و تقریباً درهمه اونا شور و اشتیاق و علاقه تکرار و تمرین و تلاش و پشتکار یکسانه ولی در افراد شکست خورده دلایل بیشماری وجود داره و هر کس دلایل مخصوص خود شو داره پس ما باید از افراد موفق الهام بگیریم .و اگه در نوشته ها شون نکاتی بود که به ما کمک میکنه که بهتر نتیجه بگیریم از اون استفاده کنیم ولی اگه برامون سخت بود یا ما رو دچار سر در گمی کرد کاری به روش اون شخص نداشته باشیم و به روش خودمون ادامه بدیم.البته منکه فکر میکنم این روش خیلی راحت و آسونه وصحت این موضوع رو آلبوم دوستان شگفتی ساز که توش هم کوچک هست هم بزرگ، هم پیر هست، هم جوون، هم آقا هست ،هم خانم، حتی خانم بارداری که فقط شکم شون مشخصه که باردارن و بقیه اندام شون کاملا متناسبه، ثابت میکنه .ودر ضمن عکس اون مادر عزیزی که استاد توی فایل آموزشی گذاشتن بازم مهر تاییدی بر آسون بودن این روش . من خودم این روش رو به خواهرم توضیح دادم وایشون بدون اینکه حتی یک دونه فایل گوش 👂 کرده باشن ، فقط مطالب سایت و نظرات دوستان رو با عشق و علاقه مطالعه میکنن کلی وزن و سایز کم کردن وبه نظرم از منم دارن بهتر عمل میکنن ودارن از تناسب و زندگی جدید شون لذت میبرن چن شب پیش که خونه شون بودیم دیدم که بازم لاغرتر شده و می‌گفت که میخوام عکس مو واسه استاد بفرستم ومن وقتی که خوشحالی خواهر مو میبینم منم خوشحال می شم . چون شادی و تناسب حق همه مونه و همه مون لیاقت شو داریم ومن مطمئنم که هر کدام از ما یک شگفتی ساز هستیم . با آرزوی بهترین ها برای استاد و همه دوستان.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم