0

زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)

اندازه متن

خداوند به عنوان خالق جهان هستی همواره در حال رشد و گسترش جهان مادی است. این ویژگی خداوند را نه تنها در طبیعت به وضوح می توانید مشاهده کنید بلکه در شرایط زندگی انسان نیز با توجه کردن به رشد و سرعت گسترش وسايل و امکانات زندگی قابل مشاهده است.

هرآنچه در جهان اطراف خود مشاهده می کنید چه به شکل طبیعی باشد و چه به صورت اختراع دست بشر همه از یک جنس و ماهیت برخوردار هستند و آن هم اراده خداوند برای رشد و گسترش جهان هستی می باشد.

استفاده از نعمت های بیشتر

یکی از ویژگی های مغز انسان منطق گرا بودن آن است که سبب می شود در هر شرایطی زندگی می کنید بودن در آن شرایط را برای شما منطقی کرده اما بودن در شرایط بهتر و بالاتر را محال و غیرممکن جلوه می دهد.

چرا در مغز انسان سقوط کردن و از دست دادن همیشه منطقی اما رشد کردن و پیشرفت کردن در اکثر مواقع غیرممکن است؟

به این دلیل که به واسطه از دست دادن فرد از شرایطی که دارد به شرایط پایین تر و یا قبل تر از خود بر می گردد و چون نسبت به آن شرایط از قبل اطلاعات در ذهنش ذخیره شده است از دست دادن برای مغز ما منطقی است اما به دست آوردن و پیشرفت کردن به این دلیل که اطلاعاتی از آن در مغز ما وجود ندارد همیشه سخت و محال ممکن به نظر می رسد.

نکته جالب توجه اینکه هرآنچه اکنون در اختیار دارید و یا در هر شرایطی هستید در گذشته وجود نداشته است و بودن در این شرایط هم ممکن است در گذشته برای شما محال ممکن به نظر رسیده باشد اما اکنون شما در آن شرایط هستید.

بنابراین رسیدن به شرایط بهتر یا برخورداری از نعمت های بیشتر را با مغز خود بررسی نکنید چون معمولا رسیدن به آن را منطقی نمی داند.

برای تغییر شرایط خود باید از قدرت تخیل ذهن خود استفاده کنید چون ذهن بی نهایت است و بی نهایت تصویر ذهنی می توانیم در ذهن خود ایجاد کنیم و برای ایجاد تصاویر ذهنی نیاز به دلیل و منطق نداریم به همین دلیل برای فکر کردن به شرایط بهتر یا دریافت نعمت های بیشتر از طرف خداوند باید از قدرت ذهن و تخیل خود بهره ببرید.

استفاده از قدرت ذهن

برای استفاده از قدرت ذهن نیاز نیست مهارت خاصی داشته باشید یا حتی از دوره های آموزشی استفاده کنید چون همه انسان ها به طور پیشفرض قابلیت استفاده از قدرت ذهن خود را دارند.

اما نکته مهم و سرنوشت ساز در استفاده از قدرت ذهن این است که باید از وارد کردن اطلاعات نامناسب به ذهن خود خودداری کنید. چون اگر اطلاعات نامناسب وارد ذهن خود کنید موقع استفاده از قدرت ذهن خود برای تخیل یا فکر کردن به خواسته ها تصاویری که در ذهن شما ایجاد می شود بر اساس اطلاعات نامناسب وارد شده به ذهن خواهد بود و به همین دلیل نمی توانید به خواسته ها و آرزوهای خود دست پیدا کنید.

همه انسان ها در دوران کودکی به راحتی به خیلی از خواسته های خود دست پیدا می کنند. کودکان به خوبی از قدرت ذهن خود برای خلق خواسته هایشان استفاده می کنند و از آنجاکه اطلاعات نامناسب وارد ذهن خود نمی کنند تمرکز و اتصال آنها به منبع جهان هستی بسیار قوی و شفاف است و به همین دلیل خواسته های آنها به سادگی و در زمان کم برآورده می شود.

اما هرچه بزرگتر می شوند به دلیل اضافه شدن اطلاعات نامناسب از طریق مختلف در مغز آنها به مرور منطق مغزی آنها رشد کرده و برای رسیدن به خواسته ها با منطق مغزی خود مواجه می شوند که تحقق خواسته ها را محال و غیرممکن می داند.

از این جهت اولین قدم برای بهبود عملکرد ذهن در مسیر خلق خواسته ها و تغییر زندگی مدیریت اطلاعات ورودی به ذهن است. اینکه حواسمان باشد ذهن خود را در معرض چه اطلاعات و آگاهی قرار داده ایم؟

فرایند ورود اطلاعات از طریق چشم و گوش به شکل های متنوع از طریق دیدن تصاویر، گفتگو کردن با دیگران،‌ گوش دادن به محتوای مختلف و … انجام می شود.

بنابراین لازم است نسبت به اصلاح و انتخاب ورودی های مناسب به ذهن خود اقدامات لازم را مبذول فرماییم. 😊

سرآشپز زندگی خودت باش

با عملکرد سرآشپز در رستوران ها تا حدودی آگاهی داریم. از این شغل لذیذ می خواهیم در لذیذ کردن طعم های زندگی خود استفاده کنیم.

برای اینکه مانند یک سرآشپر که منوی رستوران را تنظیم می کند و مواد اولیه برای تهیه غذاهای قرار داده شده در منوی رستوران را تهیه می کند باید ما هم ابتدا مشخص کنیم که چه طعم هایی را دوست داریم در زندگی تجربه کنیم و سپس مواد اولیه تهیه این طعم ها را به شکل آگاهی وارد ذهن خود کنیم.

بعنوان مثال من دوست دارم طعم داشتن ماشین لسکوز nx200 اسپورت را در زندگی ام تجربه کنم.

باید اطلاعات و آگاهی درباره خواسته خود را به شکل آگاهی وارد ذهن خود کنم.

از طریق تحقیق کردن درباره این خودرو از جنبه های مختلف.

از طریق دیدن ویدیوهای توضیحی درباره این خودرو.

همچنین در طی انجام مراحل تحقیق و جستجو درباره اطلاعات مربوط به این خودرو سعی کنیم احساس داشتن و استفاده کردن بر اساس اطلاعاتی که کسب مکنیم را تجربه کنیم.

به عنوان مثال وقتی درباره کیفیت چرم صندلی این خودرو مطلب می خوانید یا ویدیو تماشا می کنید احساس نشستن روی این صندلی به شکل نرم بودن و راحت بودن و …. در ذهن خود تجسم کنید.

به این شکل شما در حین جستجو برای پیدا کردن مواد اولیه از طریق تصویرسازی ذهنی احساس استفاده و برخورداری از این نعمت الهی را تجربه می کنید.

تصور کنید به جای وارد کردن اطلاعات نامناسب که به شکل روزمره از طریق مختلف مخصوصا استفاده از شبکه های مجازی وارد ذهن خود می کنید برای مدت چند ماه اطلاعات و آگاهی مناسب درباره خواسته ها و طعم هایی که دوست دارید در زندگی تجربه کنید را وارد ذهن خود کنید.

تصور کنید ذهن شما چه تغییری از نظر نوع افکاری که با خود مرور می کنید خواهد کرد.

چه تغییری در گفگوهای شما با دیگران ایجاد خواهد شد و چه احساسی در طول روز به شکل پایدار در شما شکل خواهد گرفت.

به اندازه ای که با انجام این تغییر در سبک زندگی شخصی خود احساس شما تغییر کند شرایط و نعمت های متفاوت از طریق مختلف وارد زندگی شما خواد شد.

تجربه هنرجوای زندگی با طعم خدا

سلام استاد عزیز وبزرگوارم و همسفران زندگی با طعم خدا
استاد عزیزم سپاسگزارم واقعا از شما سپاسگزارم
خدایا شکرت بابت اردوی زیبای با طعم خدا چقدر این اردو لذت بخشه همراه با استاد ودوستانم .

تازه این اول راه اردو هست توی این اردو هرکی درسها رو بهتر یاد بگیره وتلاش بکنه و تمرینات رو قشنگ تر انحام بده نتیجه و پاداش بیشتری میگیره

منم سعی میکنم با عشق وعلاقه ی فروان با آرامش بیشتر به تمریناتم عمل کنم و درسها رو عالی یاد بگیرم و به بهترین نحو تمریناتم رو انجام بدم.

استاد عزیزم وقتی از رستوران وطعم های مختلف اون حرف میزنی بسیار لذت می برم چون مدتی هست که من عاشق یه رستوران شدم وحاضر نیستم به هیچ رستوران دیگه ای برم وحتی طعم غذاهای اونها رو بچشم .

بله استاد عزیزم عاشق رستوران الهی با منو وطعم های عالی هرکی یک بار اون طعم ها رو مزه کنه قول میدم هیچ جای دیگه نره واسه غذا .

آدرس رستوران کتاب قرآن هست .

در طول این ۴۰سال به رستورانهای زیادی رفتم وطعم غذاهای اونها رو چشیدم حتی بارها هم به رستوران الهی هم اومدم وغذاهای متنوعی رو هم خوردم رایگانه رایگان . اما وقتی از رستوران بیرون می اومدم به صاحب رستوران توجه نمیکردم فقط یک تشکر میکردم وبیرون می رفتم به دنبال روزمرگی های خودم ،

اما صاحب رستوان اینقدر مهربان بود ومیگفت دوباره میاد منتظرش می مونم .هروقت دستم خالی میشد گرفتار میشدم ناراحت میشدم میرفتم به رستوران الهی وکلی گلایه وشکایت میکردم وصاحب رستوران به همه ی حرفهای من گوش میکرد وجواب حرفعامو میداد اما من اینقدر ناراحت وعصبانی بودم که حرفهای اون نمی شنیدم و غذامو میخوردم بیرون میرفتم بدون اینکه از صاحب مهربان وبخشنده رستوران تشکر واقعی کنم

اما بازهم صاحب رستوران با محبت تمام میگفت عزیزم بازهم منتظرتم بیا چون من عاشقت هستم بیا پیش خودم هر نوع غذا با هر طعمی رو بخوای من عاشقانه بهت میدم .

چند وقتی هست نظرم رو عوض کردم وخودم رو تغییر دادم سعی میکنم بیشتر به این رستوران بیام وطعم های لذت بخشش رو مزه کنم صاحب رستوران هم به تمام گارسونها دستور داده هر وقت میرم به رستوران همه ی گارسونها سعی میکنن بهترین خدمات رو ارائه بدن صاحب رستوران خیلی خوشحاله که من اونجا میرم برای همین هرطعمی رو من سفارش میدم اونها برام آماده میکنن

چند وقتیه به رستوران که میرم دیگه ایراد نمیکیرم وگله شکایت نمیکنم با شادی و با لبخند میرم رستوران . صاحب رستوران هم دستور داده هر طعمی رو که من سفارش میدم دقیقا همون طور باشه نه نمکش کمتر ونه بیشتر شیرینیش به همون اندازه ایی که من میخوام اگه ترشی دوست دارم کنارش بزارن اگه از طعم های تلخ هم خوشم اومد بازهم برام بزارن هیچی رو تغییر ندن ،

ولی من که تازه طعم های اینجا رو چشیدم تمام سعیم بر اینه بهترین طعم ها رو بچشم هر بار که طعمش رو می چشم انگار خوشمزه تر از قبل هست وسعی میکنم سفارش بهتری بدم واز صاحب رستوران و گارسونهاش بیشتر و بیشتر تشکر و سپاسگزاری کنم چون هر چه بیشتر سپاسگزاری کنم سری بعد عاشقانه تر به من خدمت میکنند و تمام تلاش خودشون رو انجام میدن که طعم بهتری رو ارائه کنند.

خداوندا از طعم های عالی را از بدو تولد تا کنون آنهارا دریافت کرده ام خالصانه وعاشقانه سپاسگزارم خداوندا سپاسگزارم خداونداسپاسگزارم خداوندا سپاسگزارم.

(نوشته مه گنج عزیز در بخش نظرات)

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.28 از 50 رای

https://tanasobefekri.net/?p=12438
115 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار نادیا همتی
   1403/04/23 10:21
   مدت عضویت: 66 روز
   امتیاز کاربر: 3255 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   به نام الله یکتا 

   دورود بر استاد عزیز 

   خداروشکر بخاطر زندگی با طعم این حجم از آگاهی درست 

   من هم از امروز شروع میکنم به نوشتن طعم هایی که می خواهم در زندگی بچشم طعم خواسته هام 

   با تشکر از شما دوستان عزیز 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب ندرلو
   1403/03/25 13:40
   مدت عضویت: 409 روز
   امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 534 کلمه

   با نام خدای مهربان 

   امروز میخوام منوی یه روز عالی با احساس خوب رو بنویسم 

   مواد لازم بیدار شدن با حس خوب و شکرگزاری 

   تمرکز به نکات مثبت 

   توجه به خواسته ها

   دادن آگاهی های قدرتمند کننده 

   تغییرنگاه به اتفاقات زندگی جوری که حسم خوب بشه 

   اول از همه با حس خوب بلند میشم و به خدا سلام میدم 

   دفترم برمیدارم و اتفاقاتی که دوست دارم امروز برام بیافته رو توش مینویسم 

   بابت داشته هایی که دارم و زندگیمو لذت بخش کرده از خدا تشکر میکنم بابت فرصتی که امروز بهم داده تشکر میکنم 

   میرم برای آماده کردن صبحانه ای خوشمزه 

   باید یه نون تازه بگیرم 

   نانوایی که تو محلمون هست نان بربری عالی میپزه 

   بابت اینکه اینقدر این نانوایی بهمون نزدیگ خدا رو شکر میکنم 

   صبحانه یه نیمرو خوشمزه با نان تازه رو نوش جان میکنم 

   میام سراغ سایت و از خدا هدایت میخوام که بهم کمک کنه فایلی که امروز باید ببینم رو ببینم و هدایت میشم به دوره زندگی با طعم خدا 

   با دقت فایل رو گوش می‌کنم چقدر نکته های مهمی گفته شد 

   همشون رو در دفترم مینویسم و از درک خودم یه ویس میگیرم 

   در‌کتار گوش کردن فایل کارهای خونه رو انجام میدم و خونه رو دست گل میکنم 

   حالا وقتشه که برم مغازه رو باز کنم 

   شروع میکنم انرزی خوبم رو تو کل معازه به جریان انداختن 

   اول حسابی تمیزش میکنم 

   چون امروز قرار ولی مشتری برام بیاد 

   بعدم گوشی و دفترم رو میبرم اونحا تا با خیال راحت فایل هامو گوش کنم 

   اولین مشتری اومد و خرید خوبی داشت 

   اینکه تو مغازه هستم و جلو دزش دخترم داره بازی میکنه خیلی خوبه چون من راحت تر فایل هامو گوش می‌کنم 

   تا ظهر ۵ نفر اومدن و خرید داشتن اونم به راحتی 

   جاریم زنگ زد و برام واریزی از محصولاتی که خریده بود انجام داد

   مدام دارم با خودم افکار مثبت مرور میکنم 

   و با خودم میگم اون خدایی روزی رسان من هر جا باشم پیدام میکنه ک روزیم رو بهم میرسونه کارش حرف نداره 

   حالا باید بیام خونه و ناهار آماده کنم 

   امروز وقتی با مادرم صحبت کردم فقط از نکته های مثبت پدرم صحبت کردیم 

   آنقدر حالم خوبه که حد نداره حس میکنم به بالاترین حالت رصایت در زندگی هستم 

   حالا وقت نوشتن خواسته هام هست 

   از نرسیدن یا دیر رسیدن به هیچ کدوم ناراحت نیستم 

   وقتی به گل های مریم که تو حیاط کاشتیم نگاه میکنم 

   حس ثروتمند ترین آدم دنیا رو دارم 

   من خدایی رو کنارم دارم که هر روز دارم بهش نزدیک تر میشم 

   تو حیاط میشینم و با یه آهنگ ملایم با خدای خودم فارسی صحبت میکنم 

   از خواستهدهام بهش میگم از داشته هام بهش میگم 

   حسابی ازش راضی ام 

   اگه همین امروز فرصت زندگیم تموم بشه من راضی ام 

   من وجودش رو کنارم حس کردم 

   من خودمو در آغوش خدا دیدم 

   قلبم پر از آرامش 

   افکار منفی رو مروز نمیکنم 

   تو سرم فقط داره این جملات میچرخه نه تو دوست داشتنی هستی 

   تو میتونی موفق بشی 

   تو لایق بهترین ها هستی 

   همسرم از سرکار میاد 

   و برام هدیه ای گرفته 

   دقیقا همون مداد رنگی که میخواستم 

   مداد ۶۰ رنگ فابر کاستل 

   خدایا شکرت 

   این نتیجه احساس خوب امروزم هست 

   همسرم بهم گفت که هدیه ای که شرکت پیخواست بهش بده رو امروز براش واریز زدن باورم نمیشه 

   گفت ۳ میلیون رو برای من واریز میکنه 

   این پاداش حال خوب امروز من هست 

   بلافاصله میام تو سایت ودوره رسیدن به خواسته ها رو تهیه میکنم 

   خدایت بی نهایت ازت متشکرم 

   امروز خیلی عالی بود و مطمئنم فردا با دوره ای که خریدم و آگاهی های نابش عالی تر از این هم میشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1403/02/21 22:58
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   با نام و یاد خدا

   به شکر خدا اون زمین بغل رودخونه رو تو شمال فلنامه کردیم و همه چیز خیلی زودتر از اونچیزی که فکرش رو میکردم اتفاق افتاد

   یدونه خونه حبتط دار زیبا تو تهران که تمام امکانات رو داره با اتاق های مستر و بالکن بزرگ و حیاطی واقعا زیبا چه قدر خریدنش راحت بود

   یک باق در اوشون فشم خیای خنک و با صفا 

     یک ماشین امیکو نارنجی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/10/11 23:17
   مدت عضویت: 539 روز
   امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,069 کلمه

   سلام بر استاد و همه  دوستان 

   چند روز پیش دختر برام ادویه تهیه کرد چون ظرف تازه برای ریختن این ادویه‌های هم  خرید که به شکل مرتب  توکشو قرار بدم داشتم این ظرف رو پر می کردم  وسط اون کاره یی لحظه گفتم خدای  چقدر گسترش نعمت چقدر ادویه تو جهان هست که با استفاده از اون  تو غدایی ما طمع جالب‌ تری به اون به غدایی خودم میدم  

    تازه  بعضی ساقه هست بعضی ریشه وبعضی برک وچه عطر چه بوی وچه رنگهای اولوان رو تشکیل میده  یی رنگ  عنچه کل محمدی که برای جای استفاده می کنم چقدر باغ هست که این‌دگلهای خوشبو  تو کاشان کشت میشه بعضی تو ایران هست بعضی توکشورهای همسایه حتی بعضی  تو کشورهای  دیگه هست  با هر کدوم  طمع  عالی رو به ما میده آیا من این زیبای طمع وحود خداوند تو. زندگی رو اضافه  کردم و  دارم  اول  وحود  خداوند رو درهمه بخشهای زندگیم  بینم 

   من برای سفر خوب اول مکان سفر رو در نظر می گیرم که بدون اون کشوره چه چیزهای داره که من با  بدون توش اون کشور چه جیزی رو خواهم دید من برای نوار  زمانم‌ چندین  کشور رو در نظر دارم‌ که تو مسیر هدفم‌که با کم شدن  وزنم و گرفتن شفایی تناسب وبعد شفایی سلامتی انجام‌ خواهم داد

    اولین شهری که تو نوار نوشتم‌ که خواهم  رفت به امید خداوند کربلا و.زیارت حضرت امام حسین( ع) و حضرت  ابولفضل  هست بعد زیارت حرم امام مظلوم امام علی( ع) هست که برام خیلی شیرن هست جون‌ این زیارت  رو خیلی دوست دارم  با جسم سالم برم اروزیی  این زیارت رو می کشم حتی چنددماه پیش دختراسرار داشت که من با این وضعیت  آمروزم  به این زیارت  ببره چون خانوداه ۳ نفری آنها با هم به زیارت مشرف شدن دختر اسرا داشت من‌ گفتم  منتظر طمع شفایی دست پخت خداوند هستم که به من برسه اول  تو بخش لاغری  و بعد تو بخش سلامتی  بینم‌ دست   پخت خداوند چطور مزه ای  برای من داره  و چشیدن  این دست پخت رو برای همه  آروز دارم‌ هرکسی برای جیزی که دوست داره داشته باشه باید ازدست پخت خداوند بچشه یکی مثل شما اون توویلا می بینه یی تو سفر. زیارتی دیگری چیزی که توذهنش هست بسته به هرانسان انتظاز ر یی دست پخت ویژه ازخداوند دار

   خداوند هم انتظار درخواست بنده از خودش داره وفتی من درخواست خودم‌ به خدادوند دادم که دوست دارم‌ آز لیست که به لاغری جسم میشه می خوام بچشم به کودم‌ مسیر باید برم که از این لیست بچشم میدونم که تو لیست خداوند طمع های بی نظری هست که تو هیج لیستس اصلا وجود  ندارد  حالا که ازرخودش  خواستم‌ اون به درخواست من جواب داد. سال پیش توهمی روزهای من به این‌مسیر هدایت کرده و بعد من رو حمایت کرد که باشم  ادامه  بدم که نتها ازیی لیست این دست پخت بهره نبرم‌ بکله اول خودش ولیست که داره رو متوجه بشم بعد اون به درک من داده من رو به جلو راهنمایی  میده که بینم پخت این همه دست پخت خداوند تو جهان هستی طبق چه مواد چه، قانونی  چه نعمت‌ های که خداوند اون خلق ،کرده هست   بعد با ترکیب این مواد چه کارهایی رو  میشه کرد  یادم نیست این فایل  رو کی دیدم  ولی وفتی آمروز برای باره دوم‌ دیدم اصلا دریافتی من  با باره  اول صد درصد  فرق داشت  اون روز هرجی به ذهنم فشار. اوردم که منظور شما رو  تو این فایل  درک‌ کنم چیزی  دست گیرم  نشد خواستم یی مطلب از در خواستم‌ بنویسم جیزی زیاد به ذهنم نرسیدم‌

   گفتم  باشه تا به اگاهی این فایل برسم  اگه زمانش  شد بازم  قسمت شد روی این فایل کاره می کنم امر وز دکمه حال خوب کنم‌  شد این  فایل من  دریافتم‌که منظور شما فقط پخن‌ پز نبود بلکه منظور شما و شناخت خالق این هستی وطریقه درخواست وطریقه دریافت بود  جطور درخواست کردن ازخداوند بود توجه درخواستم‌ میرسیم‌ جطور رفتار کنم‌ جه جیزی رو بینم چه نگاهی رو داشته باشم چه  افکار روی  مرور  کنم که باورهای اشتباه نباشه احساسم خوب باشه روی افکارم تسلط داشته باشم روی بخش متفی ورد نکنم کلی حرف تازه تو این فایل بود. مثل روزم بود برای من اون روز نتواستم رمز این فایل رو کشف کنم‌ آمروز رمزگشایی کردم که جطور در خواست کنم اون تو. نگاهم  واضح بینم که خداوند اون داره واضح مبینه که من چی می خواهم درخواست من به پیشگاه خداوند رسیده من فرستادم به خداوند رسیده منتظر پاسخ  هستم  انتظار دارم‌ که  خداوند جواب کامل تری به خواستم بده

   باید کلی روی  خودم‌ کاره کنم‌ نگاهم رو تغیبر بدم با نگاه جدید وفتی دست پخت خداوند  رو دریافت کردم اون زمان قدرودان ابن طمع که به زندگیدم رسیده باشم 

     توحج واجب روز که خانه خدا ازآب بیرن تو خلق زمین ازآب بیرن میاد فکر کنم درحر العرض‌ بود من روزه بودم یی دوستی فرزندش ازدست داده بود وفتی مت خواستم آب بنوشم‌دکه روزهام  باز کنم اون دوستم به من‌ گفت به نیت پسر اون خانم‌ اون آب رو بنوشم وفتی آب رو نوشیدم جنان طمع و عطری وچنان مزاه  داصت که تا هیج زمانی هم تایی اون مزه رو نچشیدم  بودم به واون و خانم‌ گفتم‌ چیزی تو اب ریخته بودی  اب باطری یباره مصرف بود درش  محکم بسته بود خودم  بازش کردم  گفت نه گفت آخه مزه آب نمی‌ داد خیلی شیرن بودولی بازمکمزه شیرنی نمی‌داد یی مزه عجبی داست خیلی خوشایندی بودو اون خانم به من گفت فرزندانش فردی ب اایمان بود که تومسیر درست حرکت می کرده با شکوه داشته ولی از دنیا. رفته هرزمان به نیت اون به کسی جیزی رو تعارف میکنه هموه به من همین صحبت شما رو میکن اون افراد  اقوام من هستن خواستم بینم شما که هیج اشنایی. یا. فرزندنم‌ من ندارید هم همین صحبت رو می کنید شما خیلی بیشتر  ازطمع مزه وبوی اب تعریف بیشتری کرده 

   من دست پخت خداوند رو برای اون جوان چشیدم طمع بی نظری رو حس کردم که برای دو باره اون طمع من‌ دپکلی انتظار می کشم کجا دوباره  اون طمع به من برسه امیدوارم تو این مسیرزمن دوباره اون عطر طمع مزه رو به دست بیارم که بسیار زیباد بود با یاد آوری این خاطره زیبا احساس می کنم حق مطلب رو ادعا کردم این یی الهام از سوی خداوند بود که آمروز از صبح انتظار شو رو داشتم تا این ساعت به این قشنگی هیج الهامی به من نرسیده بود بسیار دلچسب گوار بود 

   یاد اون خانم و پسرش که شاید راضی نباشه  اسمش ببرم گرامی باد 

   خدا پشت و پنا هتون یا حق  حق  نگه  دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1403/01/20 11:54
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    صالحه جان هر وقت مشرف شدی من رو دعا کن منیره هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار صالحه
     1403/01/21 10:20
     مدت عضویت: 539 روز
     امتیاز کاربر: 37816 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 766 کلمه

     سلام دوست عزیز 

     این  خاطراه مسافرت حج واجب  ۱۹ سال  پیش من هست انشالله که اول قسمت خود شما دوست عزیز بشه اون زمان که قسمت من‌ شد خودم  اصلا تصور توفیق بزرگ  رو برای خودم نداشتم ارزو داشتم دلم برای بودن تو اون فضا پرمیکشید هرفردی که عازم‌ می‌شد من خودم رو باهش همراه میدیم امرورز با نوشتن این ومتن برای شما یی ایده به من رسید که برای رفع مشکلی که دارم باید به همین شکل درخواست ارسال کنم‌ به خدایی عزیزم از ته قلبم این درخواست رو بفرستم  که جواب رو دریافت کنم‌ اون اطمینان با شکل حال دیگه اون اروز و  درخواست رو می فرستادم تو ذهنم‌ یقین رفتن رو برای خودن ایجاد کرده بودم اصلا رفتم روبرای خودم  به شکل واقعی فبول کرده بودم

      ولی برای این‌ مشکلم اون افکار کلا شدن رو برای خودم ندارم  با این پیامک خدا به من یاداوری کرد اون زمان برات انجام دادم یعنی من خدای اون زمان بودم حالا نمیتوانم  این افکارت هست که مانع هست اون درست کن من هستن همیشه بودم تو نباشی  بازم‌ من هستم برای دیگران چرا فکرکردی که توسنت بالا رفته من تو از یادم بردم اگه نه تو اینجا نبودی  

      متو جه شدم من خدای زمان جوانیم رو توانمندتردیدم تادخدای زمان پیرم رو چون من سنم بالا رفته برای  من به شکل جوانی شاید نتوانه کاری کنه وای که چه باوره رو بهش رسیدم چقدراگاهی خوبی تواین پبامک و بود که با یاد اوری اون  به درک دیگه از این مسیر دست پیدا کردم تشکراز شما دوست  عریز که واسطه این درک شدید و چون در خواستن بودن رو هی ارسال میکردم و  اون با یقین که من لایق اون فضا  هستم اون طمع رو طالب داشتم خدا اون طمع رو به من چشوند   قسمت شد حتی حا لا یاد میادکه چقد تکرار کردم که چه خوب اون زمان رفتم حالا با این مشکلم امکان‌ رفتن برای من دیگه اصلا نیست واین اون افکارمشکل دارم توبخش سلامتی جسم رو بیشترکسترش دادم ومشکلم من هی بزرگ‌ و بزرکتر شد  

     برای باره سوم تکرار  دوره ورد به سرزمین لاغرها رمن این دورهام رو به این بخش قرار دادم اگاهی اون دریافت میکنم پس این باوره اشتباه روداشتم ولی اون کم رنگ میدیدم متوجه شدم این باوره نشدن درحقیقت اون سلامتی اون شفا نشدن رو توذهنم دارم بایداون وبرطرف کنم چه کمک بزرگی به من‌ کردید  

     برای شما دوست عزیرم که این آگاهی با با این پیامک تودذهنم‌ من.ایجادکردی تشکرار دارم ازته فبلم برای شما بودن تواین این فضا رو طلب میکنم به امید خدای خودم من با دست یابی به سلامتی از دست رفته اون  خودم مسئولیت این بخش رو هم به عهده گرفتم من سلامتی کامل  رو به‌دست بیارم تواین فضا بازم باشم تازه اون طمع رو با شکلی بهتر با درک بزرگتر وبا فهمی عالتری بهش برسم 

     حتی اگه من تواین فضا دوباره قرا نگرفتم انشالله زمانی که شما  تواین فضا بودید یادی از من تو افکارت باشه همین هم‌ کلی برای من حال تازه ایجاد خواهدکرد 

     اروزی رفتن شما ودیگران  دوستان رو که دوست دارن طلب میکنم انشالله زمانی باشه که دارید دست به پرده خانه خدا می کشید بین حخره اسود ومقام ابراهیم‌ درحرکت هستید یا بین صفا ومروه تورفتن آمدن هستید  وهرجای که حال دلتون عالی هست اون زمان که حال دلتون بسیا زیبا هست توبهترن حس هستید یاد من‌ وهمه دوستان کنید  من دارم  شما روتواون مکان مبینم 

     جه حس خوبی رو در من ایجاد گردید خیلی حال دلم زیبا شد براتون بهتر ها ر اروزدارم اون درست شب عید فطر درست شبی که هر زمان دلم برای رفتن ماه رمضان  تنگ می‌شد چندسالی هست که بخاطر مشکلم نمتوانم روره بگیرم اون  حس رو از دست داده بودن با این پیامک شما برکشتن به اون حال هوا  شما واسطه این دریافت شدید  

     چند روز بودکه وهی  میگفتم‌ چرا ایده و الهامات به من تواین نگاه تازه نمیرسه باید منتظر باشم یا رها کننم مشکلم رو  گفتم رها کن مشکل رو  توزمانش برات میاد راهکار برات میاد 

     تا اینجا که نوشتم‌گفتم بینم من تواین دیدگاه چه ارزوی داشتن متو جه شدم من‌ سفر  برزگی دیگه روهم طلب داشتن باوره نمیشه من فقط خطهای آخر رودیدم‌که به سفر خونه خدا مربرط می‌شد با خوانداون بخش به ابن‌ افکار رسبدم درصورتی که تو سطرهای بالا بازم چه اررویی دیگه رو  درخواست کردم  با همون حس حال رو دارم تازه متو جه شدم شما چه اروزی دیگه من برای خودتون خواستید ولی من شما رو تو مکه  دیدم ازخدای مکه طلب کن همه این آروزهای  من  رو اگه خودت دوست داری بی کم‌کاستی بهت برسه وای که چقدرحال دلم عالی شد برات بهتره  اروز دارم 

     خدا پشت وپنا. هتون یا حق. حق. نگه دارتون 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار منیره.ف
      1403/01/22 22:28
      مدت عضویت: 1760 روز
      امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 9 کلمه

      عزیزم ممنونم واقعا نوشته شما و انرژی شما ستودنی

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/21 18:52
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 6820 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 213 کلمه

    به نام خدا 

   سلام 

   تمرین امروز یکی از لذت بخش ترین تمرینات عمرم هست و از شما استاد عزیز به خاطر طرح این تمرین تشکر میکنم و خدای مهربانم بی نهایت سپاسگزارم که مرا به این مسیر عالی هدایت کرد

   خوب حالا بریم سراغ تمرین دلچسب امروز

   من دوست دارم طعم داشتن ویلا رو بچشم

   مواد لازم: پیدا کردن ویلا و پرداخت هزینه ان

   ویلایی که من دارم در جایی قرار که به راحتی همه امکانات شهری دسترسی دارم اما بدون سر و صدا هست وقتی در رو با ریموت باز می کنم انگار در بهشت باز شده انواع درختان میوه از جمله هلو، انجیر بادام و گردو پسته گیلاس و انار وجود داره در قسمتی انواع سبزیجات و صیفیجات رو کاشتم فضای بیرون با چراغهای پر نوری تزیین شده که شب رو زیباتر از روز می‌کنه

   وقتی از در ورودی ساختمان وارد میشم در قسمتی از طبقه همکف آشپزخانه مجهز و بزرگ وجود داره در این طبقه پذیرایی و نشیمن مبله که کاغذ دیواری با گل‌های ریز صورتی داره طبقه بالا چند اتاق وجود داره  که همه اتاقها  با امکانات رفاهی عالی و طبقه زیر زمین هم استخر و جکوزی قرار داره که در هر فصلی از سال شنا در اون میچسبه، پول خرید این ویلا در حساب من وجود داشت و من به راحتی آن رو پرداخت کردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/06/31 14:16
   مدت عضویت: 334 روز
   امتیاز کاربر: 11115 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 528 کلمه

   به نام خالق طعم های زیبا ❤️❤️❤️

   با سلام خدمت استاد گرانقدرم و دوستان همراه🌹

   چه تمرین خوشمزه ای.😋

   دستِ گُلت پُر از طعم خوبِ خدا استاد جان عجب تمرینی دادی.👌

   یکی از خواسته های من استقلال مالی است راستش من خیلی دوست دارم که یک مغازهٔ بزرگِ پوشاک زنانه داشته باشم برای همین از میانِ طعم های زندگیم که نوشتم ودر جعبهٔ زیبای آرزوهام قرار دادم این طعم رو برای تمرین این جلسه انتخاب کردم🌺

   خب برای شروع من باید مواد اولیهٔ این طعم لذت‌ بخش رو تهیه کنم. درابتدای کار من به یک مغازهٔ نسبتاً بزرگ جنوبی که همکف باشه ودر یکی از خیابان‌های اصلیه شهر باشه، نیاز دارم پس اول مغازمو پیدا میکنم و با قیمت مناسب اونو نقدی میخرم بعد با خیال راحت میروم تهران و باشوق وذوق لباس‌های زیبا و خوشمزه ای رو میخرم وقبل از چیدنِ لباسها،

   داخلِ مغازه رو یه سر و سامونی می‌دهم. 

   اول کفِ آن را با سرامیک لیموییِ براق میپوشونم و بعد دیوارهای مغازه رو کاغذ دیواری شیری رنگ میزنم و برای سقف از پوشش رنگ سفید استفاده میکنم و جدیدترین چراغها به همراهه نور پردازی های درخشان روی سقف میزنم و همینطور سیستم گرمایشی و سرمایشی رو در جای مناسب روی دیوار نصب میکنم بعد قسمتِ انتهای مغازه رو به فاصلهٔ 2متر با ام دی اف دیوار میکشم و از فضای داخل آن دو تا اتاق پرو درست میکنم و داخل آنها آینهٔ قدی نصب میکنم و از بقیهٔ فضای باقی مانده برای انبار جنس هایم استفاده میکنم و چند تا صندلیه لیمویی رنگ برای نشستن کنار دیوار اتاق پرو میچینم بعد در یک قسمت مناسب مغازه یه ویترینِ شیشه ایِ دیواری نصب میکنم و چند تا نیم تنهٔ پلاستیکی زنانه در آن قرار می‌دهم و از نمونهٔ تاپ و زیرپوش ها تنشون میکنم بعد یه میز شیشه ایِ دو طبقه به طول دو متر جلوی  این ویترین دیواری قرار می‌دهم و داخل طبقات آن جوراب و لباس زیر رو به همراه شال روسری و وسایل زینتی زنانه مثل کشِ مو و گیرهٔ سر و…میچینم و در قسمتِ جلوی مغازه نزدیکِ در ورودی،یک میز پیشخوان از جنس ام دی اف قرار میدهم و یک دستگاه نرم افزار حسابداری و دو عدد کارتخوان روی آن میگذارم رگال ها را در وسط مغازه قرار می‌دهم و با چوب گیره به آنها لباس آویزان میکنم و قسمتی از دیوار مغازه را با قفسهٔ لباس میپوشونم و بقیهٔ لباسها را تا میکنم و در قفسه ها میچینم و چند تا مجسمهٔ تمام قد زنانه پشتِ شیشهٔ مغازه ام می‌گذارم و خوشرنگترین لباسها را از توی جنس ها گلچین و تنِ مجسمه ها میکنم و با زیور آلات بدلی و شال و روسری تزینش میکنم یه اسمِ خوشگل هم برای مغازه ام انتخاب می‌کنم و با چراغهای نور پردازِ چشمک زن روی شیشهٔ مغازه نصب میکنم و روی درِ ورودیِ مغازه هم مینویسم لطفاً با لبخند وارد شوید😊

   یک فروشنده برای پوشاک و یک فروشنده برای لباس زیر و یک صندوق دار برای مغازم استخدام میکنم

   و یک دستگاهِ پخش نوار سی دی توی مغازه می‌گذارم تا آهنگ های شاد و دلنشین پخش کنه و با یک اسپری خوشبو کننده فضای داخل مغازه رو معطر میکنم

   مغازهٔ زیبا و خوش طعمِ من آماده است. خوش آمدید امیدوارم از طعمِ خریدتان راضی باشید❤️🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا فروغی
   1402/05/28 15:32
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 15985 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 864 کلمه

   باسلام خدمت شما استاد عزیز 

   میخوام منوی طعم های یک مسافرت خوب و دلخواهم رو در این تمرین بنویسم ،

   مواد لازم : احساس خوب و تصمیم به رفتن یک سفر خوب،اول برای رفتن به جای که دوست دارم برنامه ریزی کردم من دوست دارم به کیش سفر کنم و این مکان رو که ندیدم تاحالا برم از نزدیک ببینم و تفریح کنم و لذت ببرم،

   بعد برای قسمت بعد نیاز داریم به: یک مقدار پول که برای راحتی بدون نگرانی باهاش تمام هزینه های سفر رو پرداخت کنیم،

   من دوست دارم این وسط ادیویه ی خوش بوی احساس خوب رو اضافه کنم و روی سفر خوش طعم خودم ،

   یکی دیگه از مواد لازمی که در این مسافرت خوب لازم دارم لباس‌های زیبا و قشنگ و راحت هستند که در  چمدونی سبک و راحت تا کنم و بزارم تا در طول سفر از اون‌ها به راحتی استفاده کنم و برای عکاسی لباس خوش پوشید باشم،

   دوست دارم که وسیله نقلیه‌ام هواپیما باشه پس برای تهیه بلیط به مکان مورد نظر مراجعه می‌کنم و بلیط خودم رو برای رفتن سفر خوب در طول یک هفته تهیه می‌کنم،

   قبل از رسیدن به مقصد م نقشه‌های زیبا و مکان‌های قشنگ تفریحی مقصدم یعنی کیش که دوست دارم به اونجا سفر کنم رو نگاه می‌کنم و لوکیشن‌های مورد نظر رو یادداشت میکنم تا زمانی که به کیش رسیدم برای لذت بردن بیشتر آنجاهایی رو هم که مکان های زیبا تری هست رو ببینم ،

   بعد تصمیم میگیرم که در طول سفر از امکانات رفاهی خوبی برخوردار باشم مثل غذای خوشمزه ،منظره های زیبا،داشتن دورین عکاسی برای ثبت لحظات زیبام ،و داشتن امنیت سفر ،

   مواد لازم از شروع راه این بود و حالا شروع سفر،

   یک روز که تصمیم گرفتم از هفته ی پیش و تمام موارد لازم رو اماده کردم برای یک پخت غذای سفر دلخواهم حالا بوبت اجرای مراحل است،

   اول کمی احساس خوب رو درون بدن و ذهن و رح خود میریزیم و با کمی شوق و ذوق مخلوط میکنیم این طعم دهنده ی اصلی سفر ماست،

   سپس با برنامه ریزی روی وسایل لازم تمرکز میکنیم، من دوست دارم وسایلم زیاد نباشه تا سفر راحتری داشته باشم و نیاز نباشه که سنگین سفر کنم ،

   وارد هواپیمای مورد نظر میشم و با اطمینان به امنیت سفر گرینه ی سریع و سیر رو انتخاب میکنم و از این که در مسیر لذت میبرم خوش میگذره رو هم قاطی مواد مورد نیاز میکنم،

   وقتی که به شهر مورد نظرم نزدیک می‌شم احساس هیجان چاشنی غذای من میشه و شاید یکم هیجان لازم باشه برای طعم بهتری که از درون می‌خواهم پرواز کنم از بس که هیجان دارم و خوشحال هستم،

   اینجا بالای آسمان‌ها و هنگام فرود از ابرها که پایین و پایین‌تر می‌آیم یک مقدار شهرو واضح‌تر می‌بینم و بهتر و زیباتر می‌بینم به فرودگاه که می‌رسیم یکم استرس شیرین قاطی غذای ما میشه و باعث هیجانی خوب برای طعم غذامون لازم است،

   مواد مورد نیاز در اینجا این است که کمربندهای خود را باز کنید و از هواپیما پیاده شوید اما با احساس خوب این کار باید انجام بدیم و زمانی که بر روی زمین وامیستیم امنیت ما بیشتر می‌شه پس هیجان ما کمتر می‌شه و میزان شوری و شیرینی غذامون به  میزان خوبی با هم ترکیب می‌شوند،

   خوب الان تقریباً نصف منوی غذای مورد نیاز خودم رو دارم و تا اینجا می‌دونم که آخر غذا چی هست ،

   یک ماشین آخرین مدل که راننده من هست و قرار بوده من رو به هتل مورد نظر برسونه دنبالم میاد و منو سوار میکنه و تا خود هتل من تمام مناظر زیبای شهر رو که تاحالا نرفتم و ندیدم میبینم و کیف میکنم، 

   زمانی که نزدیک هتل می‌شیم راننده ماشین وارد پارکینگ نمی‌شه و اول از همه من رو جلوی در هتل پیاده می‌کنه و در رو برام باز می‌کنه، 

   بعد ماشین رو وارد پارکینگ می‌کنه و میاد تا چمدون‌های من رو به طبقه مورد نظر برسونه من دوست دارم که طبقه دهم باشم تا کل شهر رو ببینم و لذت ببرم،

   طبقه دهم اتاق من یک تراس بزرگ داره و روبروی من دریاست و ساحل رو می‌تونم به راحتی ببینم 

    اینجا روی صندلی راحتی می‌شینم و دمنوش خوش طعم خودم رو می‌خورم استراحتم می‌کنم و از سفر لذت می‌برم از اینجا نگاه می‌کنم به زیبایی و عظمت جهان و می‌گویم که قدرت خداوند چقدر زیاد است و چه مناظر زیبایی و کیف می‌کنم،

   سفر یک هفته‌ای من شروع میشه و به مکان‌هایی که برای عکاسی و تفریح جستجو کرده بودم در روزهای مختلف میرم و لذت می‌برم، 

   من برای خودم یک هفته کیف میکنم و لذت میبرم و از سفر خودم به  نفع خودم لذت میبرم و در طول سفر نوشته های خوبم رو مینویسم و فایل های خوبم رو گوش میدم،

   تقریبا به اخر سفر نزدیک میشم پس باید برای بازگشت به خونه اماده شم ،

   دوباره بلیط های من اینجا باید به مواد اضافه بشن و من یک ساعتی بعد وارد هواپیمای خودم میشم، 

   چون مدت هاست با هواپیما سفر نکرده بودم پس بزام لذت بخشه و اولین تجربه ی من از هواپیما هیلی خوبه و از برگشت هم از مسیر لذت میبرم و کم کم به مقصد نزدیک میشم،

   با کلی خاطره ی قشنک برمیگردم خونه و کلی لذت های خودم رو ثبت میکنم ، در اخر با یک طعم خوب سفر به کیش  به خونه میام و از این غذای سفر میچشم و در ارامش به زندگی ادامه میدم،

   باتشکرازشما

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1402/04/21 15:38
   مدت عضویت: 541 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   خدایا شکرت ک طعم‌های مورد علاقه مو دارم پیدا میکنم.خدایا دلم میخواد ک ب همین زودی طعم پست مدیریت داخلی قسمت مونو بچشم.حقوقم افزایش چشمگیری داشته،سابقه ی بسیار خوبی توی محیط کارم پیدا کردم،همه ی همکارام بهم احترام زیادی میذارن و مدیرانم از اینکه توانمند دارم کارها رو جلو میبرم بسیار راضی هستن و مدام بهم پاداش های خوبی میدن.خدایا دلم میخواد ک بهترینها توی این پست مدیریتی نشون بدم.خدایا شکرت ک امروز قرارداد خوبی رو امضا کردم.خدایا شکرت ک توی محیطی ب دور از دغدغه و استرس و حاشیه کار میکنم

   طعم بعدی ک میخوام هرچه زودتر بچشم،داشتن ماشین ۲۰۶ سفید رنگ ک در حد نو هست و چند ماهه ک از کارخونه اومده بیرون،خیلی تمیز و شیک و عالیه،ب راحتی همه جا باهاش میریم.مسافرت اول مون هم باهاش میریم شیراز،خدایا شکرت ک این ماشینو بهم دادی،خدایا شکرت ک هر لحظه ی زندگیم پر از عشق و احترام و مهربونیه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1402/04/21 10:03
   مدت عضویت: 541 روز
   امتیاز کاربر: 5630 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 99 کلمه

   ب نام خداوند طعم‌های خوشمزه

   خدایا میخوام ی مسافرت چهارروزه ب قشم با هواپیما داشته باشم،دلم میخواد توی این چهار روز سفر ب قشم ب ی هتل پنج ستاره شیک و باکلاس برم،دلمی میخواد توی این سفر،سه روز رو گردش کنم ب اطراف جزیره و ب رستوران‌های خوب و با کیفیت برم،ی روز سفرمون رو هم خرید لباس‌های خوب و باکیفیت کنم،دلم میخواد بهترین لحظه‌های زندگیمو توی این سفر در کنار همسرم داشته باشم،دلم میخواد این سفر توی آبان ماه باشه ک هوا بسیار دلچسب و مطبوعه،شبا بریم لب ساحل و آرامش داشته باشم و روزا هم بریم جاهایی مثه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/03/24 07:30
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 330 کلمه

   سام استاد صبح شما بخیر و شادی 

   استاد وقتی شما در مورد طعمها صحبت کردید اینطور به نظرم رسید که یک رستورانی در نظام هستی وجود دارد که کائنات گارسونهای انها هستند و ما هر سفارشی بدهیم در رستوران کائنات برای ما آماده میشود چقدر خوب که ما از طعمهای خیلی خوب استفاده کنیم . استاد من چند وقت قبل در یک سایتی خواندم که آرزوهای خود را بنویسید و تصویر آن را نیز داشته باشید و به آن نگاه کنید تا خداوند به شما بدهد در یکی از روزها کلیه آرزوهای خود را دریم فایل ورد به نام فیلم زندگی تهیه کردم و هر روز صبح به انها نگاه میکنم و از خداوند میخواهم که در رستوران کائنات من بتوانم طعم اینها را بچشم 

   1- اولین طعم در زندگی سلامتی و به تناسب اندام رسیدن من است که اگر این طعم را به خوبی بچشم میتوانم از دیگر طعمهای زندگیم به راحتی و با دلخوش استفاده کنم 

   2- طعم من در زندگی داشتن باغ خیلی سرسبز و پرآب در بهترین منطقه در یزد می باشد چون پدرم کشاورزبود و چندین ده داریم من خیلی از خداوند میخواهم که یک باغ به من بدهد که انشاالله به زودی برآورده میشود 

   3- طعم من داشتن خانه ای بزرگ و ویلایی با 5 اتاق خواب است چون 4فرزند دارم و دوست دارم که فرزندانم اتاق مستقل داشته باشند خداراشکر من اصلا طعم مستاجری را نچشیدم و الان هم خانه ای سه طبقه دارم 

   4- طعم من داشتن ماشین خیلی خوب و عالی باشد به لطف خداوند الان هم ماشین داریم ولی من میخواهم طعم ماشین 2008 را بچشم و با آن رانندگی کنم 

   5- طعم من در زندگی داشتن داماد و 3 تا عروس خوب است که انشاالله همه فرزندانم خوشبخت بشوند 

   6-طعم من از زندگی که انشاالله امسال پسر بزرگم پزشکی و دخترم در دانشگاه فرهنگیان برای معلمی قبول شوند کنکوری هستند 

   7- طعم من در زندگی این است که چندین سال است که همسرم آرزوی خریدن بنز تک دارد که خداوند انشاالله این طعم را به او بچشاند 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 124 کلمه

   سلام و درود بر استاد عطار روشن عزیز و دوستان گرامی 🌹

   من یاد گرفتم در باره کمبودها و ناخواسته حرف نزنم و به آنها توجه نکنم و یاد گرفتم در باره طعم های زیبا و خوشمزه و شگفت انگیز صحبت کنم و به آنها توجه کنم تا وارد زندگیم شوند 

   من طعم ماشین ۲۰۶ مشکی یا مسی رنگ دنده اتومات زیبا را دوست دارم و وقتی در خیابان می بینم میگم خدایا زندگی با این ماشین زیبا چقدر قشنگت تره 

   طعم زیبای سفر به جزیره قشم با همسرم طعم رفتن به مشهد با همسرم و ادا کردن نذرهایم طعم خرید کردن طعم رفتن به یک هتل شیک طعم زیارت و راز و نیاز کردن با امام رضا ع 

   طعم داشتن ویلای زیبا طعم داشتن ثروت و آرامش 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1401/12/27 07:43
   مدت عضویت: 509 روز
   امتیاز کاربر: 6225 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 414 کلمه

   سلام خدمت استاد  عطار روشن عزيز

   من به عنوان آشپز زندگيم ميخوام يكي از طعم هايي كه خيلي زياد دوست دارم سريع تر وارد زندگيم بشه رو اينجا اضافه كنم

   من طعم زندگي در يك خانه نوساز كاملا مستقل سه خوابه با متراژ 1500 متري رو ميخوام با يك حياط پر درخت و سرسبز كه هر روز صداي گنجشك ها و پرنده ها توش بپيچه ..در يك محله آرام و سر سبز و با همسايه هايي عااالي از هر نظر ..منطقه از هر نظر عالي باشه

   ميخوام خونمون نوساز باشه 

   ميخوام آبنما توي حياط داشته باشيم

   ميخوام سيستم گرمايشي سرمايشي از كف باشه

   ميخوام سقف خونه بلند باشه 

   ميخوام خونمون دو تا گاراژ داشته باشه

   ميخوام 4 تا پاركينگ ماشين مجزا مسقف داشته باشه

   ميخوانم آشپزخونه ام حداقل 40 متر مربعي باشه با كابينت هاي ممبران

   پنجره هاي خونمون بلند باشه و رنگ داخل خونه تركيبي از رنگ هاي شيك و كاغذ ديواري باشه

   يك گست هوس هم توي خونه داشته باشيم ( خانه مهمان ..كه جدا از خانه اصلي است ..مثل يه سوييت هست)

   براي اين طعم قدم اول رو برداشتم و نوشتم چي ميخوام

   براي قدم دوم سرچ كردم و عكس چيزهايي كه ميخوام رو دانلود كرد و يك فايل پاورپوينت ازش درست كردم

   براي قدم سوم يك موزيك عالي روش ميزارم و هر روز نگاش ميكنم

   براي قدم چهارم توي اون محله مورد نظرم بيشتر ميرم و خونه هايي كه نماشون شبيه چيزي هست كه من ميخوام رو ميبينم و خدا رو شكر ميكنم كه انقدر زيادن

   قدم پنجم، هر روز خدا رو سپاس ميگم كه اين خونه اي كه توش هستيم رو هم به راحتي آب خوردن و در عين ناباوري در عرض يك روز برامون آماده كرد …خونه رو گذاشتن براي اجاره من يك ساعت بعدش خونه رو ديدم و به مالك گفتيم ما ايجا رو پسنديديم و گرفتيمش به همين راحتي 

   اينم بگم كه اين وسطا شايد نجواهاي شيطان هي بياد ولي من سعي ميكنم بسپارم به خدا تا هر چي كه برام عاليه همون رو برام آماده كنه 

   من مشكلم اينه كه براي تغيير خونمون از ته دل هنوز قصد نكردم و چون با اين خونه ميخوام چند تا كار انجام بدم يعني هم كارم رو توش گسترش بدم هم خونمون باشه ، يكم همه اش دچار تريد ميشم درباره خونه هايي كه ميبينيم…واسه همين نياز دارم با خودم يكپارچه بشم كه چي ميخوام و يكدفعه قال قضيه رو بكنم 

   و البته مهم ترين قدم باور فراواني و باور لياقت را هم بايد روش كار كنم كه مهم ترين هست ..مطمئنم اينكه هي من دو دل ميشم ربط داره به اين دوتا باور

   از خدا ياري ميخوام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 454 کلمه

   بنام خدای هدایتگر

   سلام خدمت شما استاد عزیزم و هم فرکانسی های دوست داشتنی 

   موضوع مجتمع نان محمدی

   مجتمع نان محمدی در شهرک صنعتی یزد به متراژ بیست هزار مترمربع که بیش از سه هزار نفر از بهترین و عالی ترین افراد در این مجتمع مشغول بکار هستد که درب ورودی مجتمع به شکل لوگو محمدی ست که کارکنان پس از ورود از درب اصلی مجتمع وارد قسمت رختکن شده که برای خانم ها و اقایون مجزاست که پرسنل هر بخش از مجتمع لباس مخصوص به خود رو دارند به طوری که هر شخص از رنگ و نوع لباس ش مشخصه پرسنل کدوم بخش از مجتمع هست

   ما در ابتدا گندم رو ازکشاورزان خریداری کرده و در قسمت سیلو مجتمع نگهداری میکنیم و بعد گندم ها از قسمت سیلو به کارخانه جنب سیلو که کارخانه ارد محمدی ست هدایت می شوند و در کارخانه ارد محمدی تبدیل به ارد می شوند وبعد ارد تولیدی به کارخانه جنب کارخانه ارد که کارخانه تولید نان هست هدایت می شوند که تبدیل به انواع نان می شوند و کیفیت نان ما به یاری الله روز به روز عالی تر هست

   ما در این مجتمع کارگاه تولید کارتن برای بسته بندی نان ها داریم 

   کارگاه تولید انواع سبزیجات خشک که از خشک کردن سبزیجات تا اسیاب مثل جعفری شوید پیاز سیر موسیر و ….

   کارگاه طراحی و چاپ لیبل های نصب شده روی محصولات

   بخش تعمیرات برق و تاسیسات و مکانیک

   بخش انتظامات و نگهبانی مجتمع که مجهز به دوربین های مداربسته و اتاق کنترل

   بخش اداری مجتمع 

   بخش حمل ونقل مجتمع

   که ما در این مجتمع سالیانه دو برنامه تفریحی داریم که هر شش ماه برگزار میشه یکی برنامه به این شکل هست که جشنی برگزار میشه که در این جشن از کارکنان برتر هر بخش تجلیل می شود و برنامه دوم سالیانه یک سفر چهار روزه برای پرستل در نظر گرفته می شود

   من الان که این مطالب رو می نویسم در یک کارگاه کوچک شصت متری استارت کارم رو زدم و به مدت شش ماه هست که با نام نان بهشت محمدی مشغول کار هستم و به یاری الله در این بازاری که همه گله و شکایت می کنند من روز به روز اوضاع کاریم عالی و عالی تر میشه و الان یک کارگاه صذ متری  اجاره کردم چند دستگاه پیش خرید کردم و بعد از به یاری الله سه نفر نیرو تبدیل به شش نفر می شوند و همین جوری تکاملم رو بدون هیچ عجله ای طی میکنم تا سفارشی که به الله دادم اماده بشه و بتونم یک مساله ای در این دنیا حل کنم و قطعا به دنبال حل مسایل ثروت و نعمت و فراوانی خواهد بود

   خیلی خیلی خدارو شاکرم که به من فرصت داد تا در بین شما عزیزان باشم و از انرژی خوبتون استفاده کنم

   در پناه الله مهربان شاد سلامت و ثروتمند باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   سلام خدمت همه عزیزان

   طعم خانه حیاط دار و پر از پنجره قدی

   بهار هست و صبح شده و نزدیک طلوع آفتابه من از در  آشپزخانه که به حیاط باز میشه میام بیرون و به خیاط با صفای خونه ام نگاه میکنم و نفس عنیقی میکشم و‌چشامو می بندم و میگم خدایا شکرت برای این آسایشی که به ما عطا کرده ای  میرم و با درختان حیاطم حرف میزنم  در سگوت بین گلها و درختها راه میرم و با خدا نجوا میکنم طلوع زیبای خورشید و نظاره میکنم و یک دمنوش خوشمزه میخورم و روزم رو شروع میکنم بعد به  رسیدگی به ایمیلهام و جواب به سوالات میپردازم

   لباسهای ما در بالکن های بزرگی که داریم در مقابل آفتاب زیبا خشک میشن و وقتی لباسها رو جمع مطکنن بوی خورشید میدن همه اتاقهامون پنجره های بزرگ دارند و بالکن دارند پذیرایی مون پنجره های قدی مشرف به حیاط دارند که می تونم ساعتها مقابل پنجره بشینم و بیرون رو نگاه کنم

   ه روز برلی پ نه ها غذا میریزم و دسته دسته گنجشک ها میان و با سرخوشی میخورند و هوا پر میشه از صدای اونها

   صدای فواره آب حوض حیاط روحم رو نوازش میده

   گاهی روی تخت چوبی بالکن می نشینم و بساط ناهار و شام رو مهیا میکنم

   خانه ام ُساده ، آرام و دلنشین هست و پر از لحظات با هم بودنهای زیبا پر مهمان و پر از صدای زندگی

   هر روز ساعتی رو به رسیدگی به باغچه اختصاص میدم با گلها و درختها حرف میزنم سیستم آبیاری قطره ای داریم زباله های ما به زیبایی بازیافت میشه در حیاطمون 

   چه مخله دلباز و با صفایی .خانه ها همه ویلایی و بزرگ خیابان‌ پهن و دلباز با ساکنین اصیل و مهربان

   خدایا شکرت

   خدایا شکرت

   خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   سلام خدمت همه عزیز ان همراه

   طعم دیدن لبخند رضایت و شادی بر لبان فرزند

   خدایا شکرت شکرت شکرت بر ای شاد کردن دل فرزندم

   خدایا آبرو اعتبار تمام والدین را نزد فرزندانشان هر لحظه بیشتر و بیشتر کن

   چقدر طعم قشنگی ست که دخترت چیزی رو میخواد تو در حایگاه مادر میتونی راحت براش بخری

   چه طعم دلچسبی ست که دخترت چیزی رو پسند میکنا و تو به اندازه کافی پول در کارتت داری تا ا ن رو براش بخری

   چه قدر دلنشین ست و چه طعم لذت بخشی ست که میبینی دست دخترت پر شده از خرید و کمد لباسهاش نو شده

   چه قدر غرور افرین ست که دخترت تو رو اونقدر قبول داره که ازت میخواد براش چیزی بخری

   چه طعم دلچسبی ست وقتی خریدهای دخترت زو در کمدش جابحا میکنی و دخترت ذوق زده  ست و داره برنامه ریزی میکنه که فردا چه لباسی بپوشه

   چقدر قشنگه که دخترت آبرومند در بین دوستانش ظاهر میشه

   خدایا اینهه همه از فضل توست افتخارش مال توست

   خیلی ماهی خداجون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 107 کلمه

   سلام خد مت همه عزیزان همراه

   منوی انتخابی و طعم انتخابی من در مورد سفر به جزایر جتوب

   رزرو بلیط هوا پیما برای قشم برای سه نفر 

   رزرو بلیط برلی برگشت به تهران ۴ روز بعد

   رزرو هتل برای سه شب در قشم ۴ستاره ریحان 

   رزرو هتل برای دو شب در بندرعباس ۴ ستاره

   برنامه های گردشدر قشم:

   گشت جزیزه هنگام

   گشت درگهان

   گشت جزایر ناز

   گشت جنگل های حرا

   گشت مراکز تجاری قشم

   خرید سوغات

   خوردن غذاهای دریایی تازه و محلی

   گشت ژیو پارک قشم و پارک کروکودیل ها

   گشت در زمان غروب و طلوع خورشید  در ساحل

   برنامه گردشی بندر عباس:

   گشت در جزیره هرمز

   گشت در شهر بندرعباس

   خرید سوغات

   خوردن غذاهای محلی و دریایی

   گشت در ساحل و  و نگاه کزدن به غروب دریا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سولیکا
   1401/10/27 20:42
   مدت عضویت: 1239 روز
   امتیاز کاربر: 10935 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 566 کلمه

   سلام به استادم و همه دوستان حاضر در این محفل گرم رسیدن به خواسته ها.

   زندگی با طعم خدا جلسه یازدهم:باید یک منو از طعم هایی که دوست داریم تجربه کنیم رو بنویسیم.

   من به عنوان سرآشپز زندگیم کلی طعم میشناسم که می‌خوام تو زندگی منم بیان و خدا هم به عنوان تهیه کننده همه اون طعم‌هایی که باب سلیقه من هست رو در اختیارم قرار میده.طعم برنده شدن در قرعه کشی ایران خودرو ماشین پژو پارس.

   مواد اولیه:ثبت نام در سایت ایران خودرو ثبت مشخصات که این کار انجام شده.بعد انتخاب ماشین مورد نظر که پژو پارس سفید رنگ هست،مرحله بعد خرید خودرو و دریافت کد پیگیری 

   حالا مواد بالا رو با هم ترکیب میکنیم به ترتیب و منتظر پیامک برنده شدن میمونم و صبر میکنم تا خدا این طعم رو در اختیارم قرار بده و منو برنده جایزه کنه.وقتی خدا منو برنده کرد من از هیجان و خوشحالی به هوا پریدم و مدام خدارو شکر میکردم که همچین طعمی رو وارد زندگیم کرد بعد اومدم ماشین رو توسط برادرم حواله کردم که مبلغ۱۰۰میلیون تومان سودش وارد حساب بانکی بانک رفاهم شد.من با۲۰میلیون پولش تونستم بینی ام رو عمل کنم اونم پیش دکتر محمودرضا طاهری و بینی که میخواستم رو تونستم به دست بیارم و خیلی خوشحالم از این تغییر بعد تونستم با۱۰میلیون تومان به یک سری از مشکلات پوست صورت و بدنم رسیدگی کنم و اون پوستی که می‌خوام رو داشته باشم که خدارو شکر در اختیارم قرار گرفت بعد بامبلغ۲۵میلیون تومان تونستم لپ تاب بخرم و دوره وب مستر ثروت ساز رو یاد بگیرم و خیلی زود سایت خودم رو راه اندازی کردم و خدارو شکر الان روزی یک سایت طراحی میکنم یا کارهای دیگر اینترنتی و روزی یک میلیون تومان درآمد دارم اونم حداقل خدارو شکرگذارم بابت این طعم لذیذ و خوشمزه که دارم میچشم.بعد تونستم یه سری از مهارتهایی که دلم میخواست رو خریداری کنم و یاد بگیرم مثل رانندگی که البته گواهینامه دارم و می‌خوام چند جلسه فشرده کار کنم و تمرین کنم تا راحت بتونم رانندگی کنم یا شنا من شنا کردن رو خیلی خیلی دوست دارم و می‌خوام یادبگیرم شنا کردن رو و اونم۲میلیون دادم و در استخر ولایت دارم یاد میگیرم در۱۲جلسه و کلی لباس قشنگ استخر هم برای خودم خریدم و دارم لذت میبرم از این طعم و کلی مهارتهای دیگه.بعد خریدن کمد برای اتاقم که کلی از وسایلام رو بزارم در اون تا اتاق منو و برادرم جدا باشه البته وسایلاش و من با خیال راحت و در آزادی کامل وسایلام رو بتونم استفاده کنم که تونستم با دادن۱۵میلیون هم کمد و هم میزارایش سفارش بدم.بعد دارم تمام دوره های استاد رو خریداری میکنم و ازشون استفاده میکنم و زندگیم رو رنگین تر میکنم همچنین دوره های عباس منش.بعد کلی برای خودم وسایل شخصی خریدم اونم از بهترین منطقه شهر که شیخ تپه هست مخصوصا مانتو کفش و کلی به خودم و ظاهرم رسیدگی کردم و یه تیپ عالی زدم برای خودم.بعد با ذهن و تمرینات کششی تونستم ۱۵سانت افزایش قد داشته باشم و الان قدم شده۱۶۰سانتی متر که این طعم هم برام خیلی لذت بخش و خدارو بی نهایت سپاسگزارم که این طعم هارو  بهم داده بعد می‌خوام دوره عشق و مودت رو هم تهیه کنم تا بتونم همسری که دلم میخواد با خصوصیات دل خواهم انتخاب کنم و وارد مسیر زندگیم بشه و یه زندگی سرشار از عشق و محبت رو تجربه کنم.میخوام ذهن آرامی داشته باشم که هرگز طعم های تلخ در اون جایی نداشته باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fariba
   1401/09/13 14:58
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 15985 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 342 کلمه

   منوی طعم های خوب من در یک روز خوب زندگی بدون ناراحتی و بدون غم وهمراه شادی بااین طعم ها شروع میشه:

   مواد لازم :

   برای داشتن یک روز خوب در زندگی صبح که ازخواب بیدار میشم اول می گویند که خدایا شکرت که یک روز دیگر رو به من هدیه دادی تا در کنار تو طعم های خوبی که دوست دارم رو تجربه کنم و ببینم، 

   در مرحله بعد برای بهتر شدن طعم دستوری غذامون تخته خواب خود را مرتب می کنیم چون انسان با مرتب بودن به آرامش ذهنی میتونه برسه و تمرکز بیشتری داشته باشه ،

   در مرحله بعد که از اتاق خارج میشویم اول قبل از خارج شدن روبروی آینه می رویم و با خودمون میگیم که خدایا بابت این همه سلامتی و زیبایی که در من از شوک و بایک  حس خوب از اتاق خارج می شویم ،

   در مراحلی دیگه که برای دستور یک روز خوب لازم است این اصل با یک دیدگاه مثبت به زندگی نگاه کنیم و به دنبال طعم های خوب در آن روز خوب باشید و آن طعم خوب میتونه یک غذای خوب یک ناهار آماده خوشمزه و خوشبو باشند و یک طعم خوب را تجربه کنیم و یک غذای خوب بخوریم ،

   در مرحله ی بعد ما نیاز داریم که کمی با یک دیگر معاشرت کنیم با پدر یا مادر خود حرف بزنیم و درباره اتفاق های خوب و خشک و یا چند حرف خنده دار زندگی و خاطرات خود برای هم بگوییم و دور هم کیف کنیم ،

   در مرحله بعدبرای بهتر شدن یک روز خوب میتونیم به اون کمی احساس خوب دیدن بزرگتر یا رو اضافه کنید و با احساس خوب به دیدن آنها برویم و در یک مرحله دیگر برای یک روز خوب فقط کافیست که به آن روز با حس خوب عشق به خدا و با توجه به طعم های خوبت اون روز نگاه کنی اون روز میتونی یک روز شاد خوب بدون  ناراحتی و غم را داشته باشی، 

   و این بود دستور پخت یک روز خوب خوش طعم در زندگی من و شما هم میتونید از این منوی خوب استفاده کنید 

   با تشکر از شما 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,171 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیزم ودوستان گرامی 

   استاد من خیلی تحقیق کردم در مورد سفر  در مورد خونه اینا تونستم یه تحقیق خوبی داشته باشم ولی در مورد روابط خوب در مورد شغل در مورد سلامتی نتونستم خیلی خوب بنویسم 

   من تصمیم گرفتم در مورد سفر به شیراز براتون بنویسم 

   ما هر وقت اگر تونستیم مسافرت بریم رفتیم شمال دوست دارم اما از اینکه همیشه یه جا میریم جایی نمی‌بینیم اینا خیلی دوست ندارم برم شمال 

   سلام خدا جون سلام خدای مهربونم من دوست دارم سفر کردن به شیراز با هواپیما رو تجربه دارم واز رفتن به اونجا لذت ببرم خدایا شکرت که میشه به راحتی سفر کرد ولذت برد

   ما میخوایم بریم شیراز ما پنج نفر هستیم من وهمسرش دو تا دخترهای وهمسر دخترم بریم شیزگراز وبرای هر نفر باید بلیط تهیه کنیم که برای هر نفر ۹۲۷۵۰۰ برای هر نفر باید بابت بلیط پول بدیم وخیلی می‌خریم راهی میشیم برای سفر 

   بعد تا فرصتی که داریم آماده سفر میشیم ویه ساکی حاظر می‌کنیم بالاخره روز موعود فرا میرسه وما راهی مسافرت میشیم  بعد یه اسنپ میگیریم وراهی میشیم میریم تهران فرودگاه مهرآباد سه ساعت قبل از سفر تو فرودگاه حاضر شدیم وتا نوبت پرواز ما اعلام بشه بعد میریم وبرای اولین بار با خانواده راهی سفر به شیراز میشیم 

   بعد سوار هواپیما شدیم هواپیما حرکت کرد ما راهی شد وبعد از مدتی رسیدیم به فرودگاه دستغیب شیراز پیاده شدیم از هواپیما وبعد از فرودگاه خارج شدیم تو فرودگاه خیلی جالب بود کلی مغازه های شیک بود کلی صنایع دستی بود من با دیدن اون کلی لدت بردم تو فرودگاه یه مجله گردشگری به ما دادن تا ما بوسیله اون راحت مسیرمونو انتخاب کنیم 

   بعد از هتل اومدیم بیرون یه ماشین بگیریم واز روی مجله یه هتل زیبا ودل نشین انتخاب کردیم هتل هما بعد ماشین گرفتیم رفتیم به هتل رسیدیم مراحل دریافت اتاقها رو طی کردیم رفتیم تو اتاقمون وسایل گذاشتیم یه دوشی گرفتیم یه استراحت کردیم تا فردا صبح سفر رویاییمونو شروع کنیم 

   صبح همه حاضر شدیم لباس پوشیده صبحانه تو هتل خوردیم آماده سفر شدیم میریم که جاهای دیدنی رو ببینیم لذت ببریم عشق کنیم لذت ببریم سپاسگزار خداوندم باشیم 

   اول رفتیم باغ ارم شیراز یه باغ یبا سرسبز بنای زیبا ولذت بخشی داره میریم داخلش عکس میگیریم تا یادگاری برامون بمونه اولین سفر رویاییمون 

   وچون گوشی من از گوشی همه بهتر بود تصمیم گرفتیم با گوشی من عکس بندازیم بعد باغ ارم رفتیم آرامگاه حافظ وبعد اطراف اونو گشتیم از مغازه وبازار دیدن کردیم لذت بریدم کلی خرید کردم سوغاتی خریدم بعد به یه رستوران لاکچری رفتیم غذا خوردیم وهر جا که میرفتیم عکس مینداختم تا از لحظه به لحظه سفر لدت ببریم کلی سپاسگزار خداوندم شدم بخاطر اولین سفر رویایی 

   بعد شب رفتیم تو هتل شام خوردیم واستراحت کردیم ومن مثل یه انسان متناسب رفتار کردم‌تا فردا صبح یه روز پر از شادی ولذت دیگه رو تجربه کنیم 

   بعد رفتیم باع دلگشا یه بار زیباییه عمارت زیبا با یه حوض آبی جلوی عمارت بعد داخل شدیم واز تمام جاهای عمارت دیدن کردیم ومن بابت هر جایی که رفتم سپاسگزار خداوندم بودم بابت هر چیرگزی که خوردم سپاسگزارم باشم بابت هر زیبایی که دیدم بابت همه چیز سپاسگزار باشم 

   بعد رفتیم دروازه قرآن  بعد هم رفتیم باغ پرندگان خیلی زیبا بود جای بزرگ وزیبا که پرندگان همه آزاد بودند وبرای خودشون زندگی میکردن خدایا شکرت بابت دیدن این طاووس زیبا که در کنار خانواده به راحتی زندگی میکنه خدایا شکرت 

   بعد رفتیم حمام وکیل اونجا یه سری مجسمه با لباسهای محلیهمه مرد بودند نشسته بودند وخیلی بنای زیبایی داره با یه حوض بزرگ خدایا شکرت هر جا میرم فقط زیباییها رو میبینم وخدا رو شکر که تو خونه هم هستم زیباییها طعم‌های خدا رو میبینم خدایا شکر 

   بعد در همون نزدیگها یه پیتزا فروشی بود که رفتیم ناهار بخوریم بعد از خوردن غذا رفتیم مزه آب بعد هم خانه‌ای تاریخی دیدم خیلی زیبا بودند تقریبا سنتی و وقتایی بودند کف خیابونها سنگ فرش بود خونه ها کاه گلی بودند یه رودخونه زیبا هم در سمت چپ جاده روان بود صداش شر شر آب یه آرامش عجیبی به ما میداد از اونجا لذت می‌بردیم وتصمیم گرفتیم شام همون جا بخوریم ونزدیک اونجا یه کلیسا بود من مسلمان هستم ولی دوست دارم کلیسا ببینم رفتیم دیدم بع رفتیم برای شام کلی غذاهای محلی داشتند کلم پلو هویچ پلو وکلی غذای دیگه که تصمیم گرفتیم هر کسی یه چیزی انتخاب کنه تا طعم غذهای محلی رو بچشیم 

   بعد رفتیم هتل واستراحت کردیم وتا فردا بریم جاهای دیدنی بیشتری ببینیم من عاشق اینم که برم روستاهای رو ببینم ببینم چه لباسی دارن خونه هاشون چجوریه و‌… 

   بعد رفتیم تو بازار شیراز سوغاتی بخریم من برای اولين کسانی که سوغات خریدم شما وخانواده محترم بودید برای تک تک خانواده یکی یکی لباس محلی خریدیم مردانه وزنانه بعد رفتم جلوتر یه سرویس فنجون نعلبکی با قوری قندون منبت کاری شده دیدم اونو برای شما خریدم میدونستم که شما دوست ندارید تنقلات هدیه بگیرید وبرایراهل خونه هم مقداری مسقطی  بادام سوخته شیرینی کاک با هم یوخه خریدم وسعی کردم برای بقیه هم ساعات بخرم یکم تنقلات با یه وسیله منبت کاری خریدم خیلی لذت بخش بود تو بازار بودن آنقدر طعم‌های زیبا ودوست داشتنی بود که آدم گیج میشد برای کدوم سپاسگزاری کنم وهر جا میرفتم طعم فراوانی رو به وصوح میدیدم 

   بعد تو بازار قسمتی بود که عرقیات داشت خیلی زیبا بود عرق بید مشک داشت تو یه شیشه زیبا با یه شاخه بید مشک داخل شیشه که نشانه اینکه این شیشه عرق بید مشک خیلی برام لذت بخش بود وایده ها برام لذت بخش تر 

   بعد رفتیم یه چشمه دیدیدم بنام چشمه نفش پیر که تلفیقی از طبیعت وتاریخ بود بینهایت زیبا بود بینهایت آرامش دهنده بود بینهایت دیدنی بود با سنگهای آبی که وقتی از دور می‌دیدی انگار فیروزه در سنگ بود ولی رنگ سنگها آبی بود

   بعد یه کتاب شعری دیدم هنر دست اسناد قلم کار بود وخیلی زیبا نقاشی عرفانی شده بود خیلی لذت بردم خدارو شکر کردم بخاطر این ایده زیبا که خداوند با این استاد داده بود خدایا شکرت بابت ایده‌ای خارق‌العاده 

   بعد رفتیم باع نارنج بوی عطر نارنج همه جا رو پر کرده بود وآدم محو این بو میشدم لذت می‌برد خدایا چه بوی عطر زیبایی همه جا رو پر کرده خدایا شکرت من اونجا لباسهای محلی زیادی دیدم وتصمیم گرفتم برای خودم هم لباس محافلی بخرم هم یادگاری هم یه لباس شیک برای عروسی و دوست داشتم رقص شیرازی هم یاد بگیرم  

   وشب شد اومدیم هتل شام خوردیم استراحت کردیم ونسبت برگشت به خونه بود خیلی خوش گذشت خیلی لذت بخش بود عاشق این سفر شدم اولین سفر رویاییمو تجربه کردم خدایا شکر بابت اولین سفر رویایی خدایا شکر بخاطر هتل خدایا شکر بخاطر تک تک خریدهایی که کردم خدایا شکر بخاطر پولی که داشتم تا بتونم بهترین سفر تجربه کنم خدایا شکرت بخاطر غذاهای خوشمزه‌ای که خوردم خدایا شکرت بخاطر همه چیز 

   این منو سفر من با خانواده به شیراز بود وکلی عکس انداختم وهر وقت میبینم یادم میافته به سفر من تا حالا به شیراز نرفتم من تحقیق کردم کلی عکس از گوگل گرفتم واز روی عکسها نوشتم خدایا شکرت خدایا ممنونم خدایا سپاسگزارم بخاطر این تمرین دلنشینی که نوشتم خودم که عاشقش شدم کلی لذت بردم خدایا ممنون وسپاسگزارم ایشالا قسمت همه مون بشه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار زینب ندرلو
    1403/03/21 14:22
    مدت عضویت: 409 روز
    امتیاز کاربر: 6810 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 127 کلمه

    سلام فرزانه عزیزم 

    سپاسگزار خدا هستم که آنقدر زود پاسخ میده 

    دیروز این جلسه رو شروع کردم 

    ولی نمیدونستم چطور دقیق این تمرین رو انجام بدم 

    از خدا هدایت خواستم و به کامنت شما هدایت شدم 

    و چقدر کار خدا دقیق

    آنقدر زیبا نوشته بودید آنقدر با احساس بود که من تا آخر کامنتت شما فک میکردم شما رفتید شیراز و دارید سفرنامه خودتون رو تعریف می‌کنید 

    من دو هفته پیش به شیراز سفر کرده بودم و چون تو واقعیت دیده بودم اینا رو تعجب کردم اولش واقعیت که چقدر با جزئیات نوشتید

    با خودم گفتم همینه دقیقا من باید برای این تمرین وقت بزارم 

    حتی یادمه قبل سفر منم وقت گداشتم و تو نت سرچ کردم ولی از شما یاد گرفتم آنقدر با جزئیات وقت بزارم و بنویسم 

    ممنونم بابت این کامنت پر احساسی که نوشتید 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

     نشان های دریافت شده

     سطح مبتدی
     محتوای دیدگاه: 60 کلمه

     با عرض سلام خدمت زینب خانم دوست عزیز گرامیم 

     خوشحال شدم که تمرین من به شما آنقدر کمک کرده من هیچ کجا سفر نکردم فقط طبق گفته‌ای استادم تمرین نوشتم و خداروشکر میکنم امیدوارم که شما بهتون خوش گذشته باشه خوشحالم که شما تونستین به این سفر برید همیشه به شادی همیشه به سفر باشه براتون آرزو بهترینها رو براتون دارم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fariba
   1401/08/11 14:17
   مدت عضویت: 624 روز
   امتیاز کاربر: 15985 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 140 کلمه

   دستور پخت من از سفرمورد نظرم:

   موادلازم: یک عدد ماشین خوب و عالی برای طی کردن مسیر سفر                     

   یک عدد مقصد زیبا و قشنگ مثل کلبه ی جنگلی در شمال 

   لباس های خوب و به تعداد روز های سفرم  

   غذاهایی با طعم های عالی    

   یک عدد یا چند هم سفر خوب و شاد و خوش سفر  

   مسیر سفر خوب جاده ی جنگلی و درختان سرسبز  

    رسیدن به مقصد و تماشای جنگل  

   یک عدد اهنگ ارامش بخش و یک استراحت لذت بخش میشه مواد لازمی که من در طول این سفر لازم دارم

   احساس های خوبی که در طی این سفر دارم و میتونه سفر رو برام عالی تر بکنه و من بارها شمال و جنگل رفتم و باز هم لذت میبرم تا برم و هر دفعه زیبایی های زیادی به چشمم میخورد  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1401/08/05 16:11
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 897 کلمه

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم):

   سلام به همه هم مسیرانم‌

   دوست دارم در اینجا به آنجای آنکه دستور پخت های متفاوتی برای خواسته هایم را بنویسم، راجع به این فایل، دیدگاه و  مطلبی را که از این فایل، درک کرده ام را بنویسم. اصل این است:«  ما میتوانیم انتخاب کنیم. » من و شما میتوانیم زندگی خودمون را انتخاب کنیم. ما حتی به عنوان یک زن، میتوانیم زندگی خودمون را انتخاب کنیم؛ در صورتیکه والدینم به من گفته بودند:«  وقتی ازدواج کردی، هر چه همسرت گفت تو بایست قبول کنی. » این فایل به نظرم فایل ازادی است. این فایل، فایل زندگی است. فایل انتخاب زندگی بر حسب طعم دلخواه زندگی است. من آزادانه میتوانم دستور پخت هر خواسته خودم رابر طبق میل خودم تنظیم کرده، سپس از زندگی خودم لذت فراوان ببرم. این یک قانون است که اگر من ازش تا حالا مطلع نبودم، الان مطلع شدم. این را باور کنیم؛  هر چند برای ما از همان کودکی متفاوت گفته اند. مثلا گفته اند که :« سرنوشت تو را روی پیشانی ات نوشته اند. » یا اینکه :« تو باید در زندگی همه اتفاق‌های ناگوار را بپذیری و غیره. »

   الان که خوب میاندیشم، میبینم حتی پدر و مادرهایی مثل والدین خودم،  از روی نااگاهی گاهی کفر گفته اند: مگر میشود که خداوند درانسان که اشرف مخلوقات است، قدرت انتخاب برای زندگی را نگذاشته باشد؟ مگر میشود خداوند ما را فقط و فقط و فقط؛ برای کمر خم کردن در برابر ناملایمات زندگی، آفریده باشد؟ مگر میشود که خداوند نسبت به خواسته های ما؛ بی تفاوت باشد و ما را برای تحمل سختی، رنج و زحمت آفریده باشد؟ عزیزان من، بار دومی است که این دوره و این فایل را میگذرانم؛ ولی این فایل، حرف‌هایی در دل خودش دارد که در جایی قبلا نشنیده بودم. حرف‌هایی در این فایل است که مخالف هر آنچه بود که در ذهنم باور داشتم. این حرف‌ها به دلم نشست، چون از دل برمیاید. چون این حرف‌ها به من می‌گوید که خداوند عاشق من است. خداوند مرا فرستاده است روی زمین تا تجربه هایی را که دوست دارم، را حس کنم. خداوند با عشق منتظر من است تا درخواست کنم. بیایید ما متفاوت با فرزندان خود رفتار کنیم. بگذاریم که آنها دید گاه و نگرش مورد نظرخودشون را دنبال کنند. بیایید زندگی خودمون را با طعمهای مورد دلخواه خودمون بپزیم.

   اگر حتی متاهل هستید و همسر دارید، دید خود را متفاوت کنید. زندگی خود را دنبال کنید. من در این فاصله چند روزه، دقت کردم ومتوجه شدم که گاهی برای کارهای کوچک با همسرم مشورت میکنم. البته که مشورت کردن خوب است؛ ولی دلیلی ندارد که من برای بیشترکارهایم با همسرم مشورت کنم. من شروع کردم به انجام خواسته هایم، حتی اگر کوچک بود. منکه به خاطر دختر بودن بارها توسط والدین و مخصوصا مادربزرگم؛ سر زنش شده بودم، احساس زیبایی از ازادی و حق انتخاب در ابن چندین روز متوالی بعد از تمرین کردن فایل، بهم دست داد. الان میفهمم که نتیجه این همه استمرار چیست. دوستان گلم، من سالها است ساکن ایران نیستم، اما باورهای ما در ذهن ما هستند و هرجایی که ما ساکن باشیم، آن باورهایی که در کودکی در ذهن ما به اشتباه برایمان تکرار شده است و ارزش گذاری شده اند؛ با تغییرمکان جغرافیایی به سرعت تغییر نمی یابند. به قول استاد:« تا زمانیکه ما با تمرین کردن فایلها و استمرار باورهای اشتباه خودمون را تغییرندهیم، دیدگاه و نگرش ما تغییری نمیکنند. » ما حتی اگر به فضا برویم و از دور کره زمین را مشاهده کنیم، باورهای ما تغییری نمی یابند. حتی اگر در آزادترین کشور دنیا با عدم محدودیت قوانین زندگی کنیم، باورهای ما تغییری نمی یابند؛ شاید خیلی محدود به خاطر اجرای قوانین،  تغییری سطحی در آنها ایجاد شود، والا از ریشه تغییری ایجاد نمیشود.

   تا زمانیکه باورها و افکار ما روی عدم انتخاب و حق نداشتن حتی در جزیی ترین کارها و خواسته ها تنظیم باشد، زندگی ما تغییری نمیکند. الان حس میکنم که دوباره متولد شده ام. میتوانم؛ نفس بکشم، آزاد باشم و زندگی دلخواه خودم را بسازم. من حتی درانتخاب‌هایم برای خواسته هایم، دیگر کاری به نظر پسر و همسرم ندارم، بلکه دوست دارم که هر خواسته ای را که دارم، بنویسم و روی ندای قلبی خودم لحظه ای تمرکز کرده و خودم را برای یک زندگی زیبا و پر از هیجان آماده کنم.

   من از همین الان عاشق خودم شده ام، چون دیگر در اسارت باورهاو افکار گذشته ام نیستم. این ازادی ذهن از نظر من، ازادی مطلق است چون ازادی اندیشه ها است. من خودم را از هر آنچه قبلا شنیده ام، رها کردم. من دارم مینویسم راجع به خواسته های لذت بخشی که دوست دارم تجربه کنم. دوست دارم منوی زندگیم که شامل محیط کار و سطح درآمد ی که خودم دوست دارم تعیین کنم، باشد. دوست دارم در منوی زندگیم خانه رویایی ام به آن شکلی که من مورد نظرم است، سرراهم قرار گیرد. دوست دارم در منوی زندگیم ارتباط من با خدا ی عالم تنگاتنگ باشد و به محض نیاز من به معبودم، او مرا در آغوش امنیت خودش بگیرد. من میتوانم الان ساعتها، راجع به خواسته های خودم بنویسم. این حس لذت انتخاب و ازادی، غذای خوشمزه زندگی مرا آماده میکند. با افتخار میگویم که این فایل را تا زمانیکه زنده هستم، دنبال میکنم و از زندگیم لذت میبرم؛ چون همان زندگی را تجربه میکنم که خودم مواد اولیه آن را تهیه کرده ام.

   روزپنج شنبه ۵ آبان ماه سال ۱۴۰۱ هجری شمسی مطابق ۲۷ ماه اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 12 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/11/16 13:29
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 284 کلمه

   سلام
   انتخاب طعم
   خیلی از ماها بهتزین طعمها دورمون هستن ولی ما نمیبینمیشون چن طعم دیگه ای ک میخوایم و نداریم
   ولی خدا میگه تو بیا از این طعمهایی ک دادم لذت ببر بعد من طعم های دیگه رو هم میدم
   گاهی ما میریم رستوران ولی اونی ک دلمون میخواد سفارش نمیدیم چرا ب خاطر دیگران چرا چن اون میگه بیا این طعم بچش یا در موردش حرف میزنه منم میرم دنبال خواسته های اون خودمو درگیرش میکنم و کلا از مسیر خارج میشم کلا اون طعم از من دور میشه طوری ک یه تصویر ک ازمن دوره رو حس میکنم ک از من دوره نمیتونم
   اما یادم میره ک اون رستوران هرچی بخوای صاحب رستوران قادر اونه بده ب من فقط کافیه من بخوام باور کنم اون برای من حاضر میشه پس چرا باید ناراحت باشم نگران باشم بترسم
   خدا در قران می فرماید
   کسی ک قدرت خدارو باور داشته باشع
   خدا میگه غم نخور ک من تو رو ب اسایش می‌رسانم
   اسایش کسی داره ک ب باور و ایمان ب خدا برسه
   ب قدرت خدا ایمان داشته باشه ن بندگان و نگران نباشه و
   توکل سپردن ونگران نبودن میشه نتیجش رفاه واسایش
   ارباب توکل باید در همه حال خوش و ناخوش بر خدا توکل کند
   باید در دل اون خواسته باشه با تموم وجودت در عین حال باور داشته باشی ک میشه
   ماها خیلی وقتها جرات بیان خواستمونو نداریم چن ک میبینمش بهش میخندیم چن با شرایط الانمون مقایسه میکنیم

   من ک تصمیم گرفتم خواسته هامو ب بهترین شکل بنویسم و مطمئنم ک میام ی روز اینجا مینویسم ک من فلان خواستمو نوشت و بهش رسیدم
   من ب کرم صاحب رستوران ب بخشنده بودنش ایمان دارم
   خدا برای من کافی است چن اون اول و اخر است اون اصل است

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریده حسنی
   1400/10/20 22:30
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 938 کلمه

   جلسه ۶۶ تکرار ،جلسه ۱۱ زندگی با طعم خدا 

   سلام و درود به دوستان عزیز و استاد گرامی 

   خدارو شکر میکنم برای هدیه امروزمون که دیدن و تجربه کردن تمام زیبایی هاست 

   در جلسات گذشته در مورد طعم های مختلف نوشتیم و یاد گرفتیم ،که با توجه کردن به هر چیزی ،اون چیز به زندگیمون وارد میشه 

   تمرین ساده ای که ما بهتره انجام بدیم تا بریم به دنیای تجربه کردن خواسته هامون ،اینه که به هر آنچه میخواهیم توجه کنیم ،مثلا من میخوام متناسب بشم ،بیام‌ تو دوره های آموزشی و گوش و چشم‌ خودمو بذارم در اختیار یادگیری ،بنویسم ،بخونم ،مشارکت کنم و به آموزش هام فکر و عمل  کنم 

   با انجام این تمرین یواش یواش فرمون ذهن ما تغییر جهت میده بسمت لاغر شدن ،یا وقتی میخواییم‌ به پول بیشتری برسیم‌  با همون مقدار پولی که داریم ارتباط بگیریم ،بهش حس خوب داشته باشیم پول یک انرژیه چه ۱۰۰۰ تومن چه ۱۰۰۰ دلار فرقی نداره ،پول هوشمنده  حتی اگر به یه ۱۰۰۰ تومنی هم توجه کنی ،گسترش پیدا میکنه 

   پس راه چشیدن طعم های خوشمزه ،به نوع نگاه کردن ما بستگی داره که هر لحظه حواسمون باشه ،توجهمون به کدوم سمته  خواسته ها یا ناخواسته ها 

   هر لحظه به یاد میاریم به خودمون بگیم  به به خدارو شکر که همه چیز عالیه ، خدایا شکرت میکنم که در مسیر آموزش هستم 

   خدایا شکرت که تمام زندگیم‌ معجزه است ،فقط کافیه ببینم ،آیا معجزه نیست که من الان از کلاس اومدم و دارم با لذت تایپ میکنم و فایلمو گوش میکنم؟ آیا معجزه نیست که امروز رو  هم تجربه کردم ؟ با عزیزانم صحبت کردم ، با دوستم توی کلاس امروز کلی صحبت کردیم‌ و خندیدیم ،اینها معجزات زندگی ما هستن ولی ما نسبت بهشون بی خیال شدیم و به دنبال یه اتفاق گنده هستیم ،اگر این معجزات کوچک را ببینیم به بزرگتر هم‌ هدایت میشویم 

   چند وقته پیش دفتری از توی کشوی کمدم پیدا کردم و چندتا ورقشو نگاه کردم ببینم چی نوشتم ( از اونجاییکه من زیاد مینویسم و دفترهای زیادی دارم )  یکی از صفحات دفترو که خوندم دیدم چیزای جالبی نوشته بودم 

   تازه تاریخ هم زده بودم ،اون نوشته ها مال ۴ سال پیش بود ،یکی از خواسته هام این بود که خدایا من میخوام یه سفر خوب به فلان کشور برم و خیلی بهم خوش بگذره و من دقیقا ۴  ماه بعدش اون سفر و سفرهای بیشتری هم‌ رفته بودم 

   یا نوشته بودم  ،دوست دارم یه فردی بیاد تو زندگیم که این‌خصوصیاتو داشته باشه و چند ماهه بعدش من وسط تجربه کردن اون خواسته بودم و اصلا یادم رفته بود که من چه خواسته هایی نوشتم 

   خیلی از داشته های الانمو که دارم ،خواسته های قبلم بودن که بهشون رسیدم و حواسم نیست که سپاسگذارشون باشم 

   الان هم دلم میخواد مستقل بشم و بتونم برای خودم یک آپارتمان مجزا در منطقه یک تهران بگیرم  با تمام امکانات ۱۵۰ متری ،سه خواب  ،با تراس حداقل ۱۰ تا ۲۰ متری ،در طبقه ششم ،نو ساز با تمام وسایل و امکانات رفاهی 

   اینجا هم این خواستمو نوشتم که ردپاهای بیشتری از خواستم باشه که یه روزی بیام بنویسم که من به اون خونه مورد نظرم رسیدم هر چند خونه ای که الان نوشتم خیلی دور از دسترس ذهنم نیست ،خیلی زیاد به زندگی در ایران فکر و برنامه ریزی نمیکنم چونکه دلم میخواد مهاجرت کنم و فقط به مستقل شدن خونم از مادرم در ابتدا فکر میکنم و برای بعدتر ،برنامه های دیگه ای در سر دارم 

   طعم هاییکه من دوست دارم ،دلم‌ میخواد در زندگی مستقلم ،پر از آرامش باشم ،آزادی در عمل داشته باشم ،ثروتمند باشم و لذت بیشتری ببرم ،دوست دارم بقیه عمرمو در سفرهای دور دنیا باشم‌ و دلم‌ نمیخواد تو یک جا مستقر باشم 

   دوست دارم کلی تجربه کسب کنم ،با فرهنگ های بیشتری آشنا بشم ،با آدم ها ارتباط بگیرم ، رسم و رسوماتشونو بشناسم ،غذاهاشونو بشناسم ،دوست دارم فرد محبوبی باشم و یک کار ارزشمند برای آدم‌ ها انجام بدم و کمکشون باشم‌ ، در کل کار آموزشو دوست دارم 

   دلم رفاه و زندگی مدرن در جاهای خاصو میخواد چونکه این جهان به افتخار من بوجود اومده تا من تجربه کنم ،لذت ببرم و تمام‌ خواسته های بزرگ من که برای خداوند سر سوزنی هم نیست ،از قبل در جهان وجود داشته است و فقط کافیه من خودمو برسونم تو اون فرکانس 

   دوست دارم سلامت و جوان باشم ،سرحال و قبراق ،ورزش های مورد علاقمو داشته باشم ،دلم میخواد یه روزی در سالن های بزرگ خارج از ایران اجراهای گروهی رقص  داشته باشم ،دوست دارم سایزم ۳۸ باشه و هر لباسی دلم میخواد بپوشم و لذت ببرم 

   دلم خنده و شادی بیشتر میخواد ،دوست دارم اعتمادبنفسم بالاتر بره و خودباوری هام رشد کنه ،میخوام رابطه های اجتماعی موثر داشته باشم و به عنوان یک خانم موفق مطرح بشم  و خیلی خواسته های دیگه هم دارم 

   شاید بنظر ذهن من خواسته هام زیاد باشه و بهم بگه تو نمیتونی به اینهمه خواسته برسی ولی من مطمئنم تمام خواسته ها در جهان بصورت انرژی وجود داره فقط باید با توجهاتمون این انرژی هارو تبدیل کنم به ماده و خواسته 

   دلم پول ،سلامتی ،تناسب اندام ،خونه مستقل ،آرامش ، مهاجرت وو  میخواد و مطمئنم اگر من باورشون کنم ،به فراوانی باور پیدا کنم ،موانعو بشناسم و تمرین و تکرار و عمل کنم ،میتونم به خواسته های بظاهر بزرگم هم برسم ،چونکه این نعمت ها آفریده شدند تا ما استفاده شون کنیم 

   برای خدا چه فرقی میکنه اینهارو بمن بده یا به اون آدم پولداره ،اون تونسته خودشو ارزشمند و لایق پول بدونه ،به اقتدار خودش ایمان داشته و پولدار هم شده 

   منم باید  ایمان بیارم و مسیر فکری و احساسیمو تغییر بدم و رسیدن به خواسته هامو تو ذهنم کوچیک کنم و خودمو بزرگ

   سپاس گذار خداوندم برای به یاد آوردنم که هر بار بهم یادآوری میکنه که‌ حواست باشه تو * اشرف مخلوقاتی* 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1400/08/01 08:23
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 350 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان همراهم

   من یک سال و نیم پیش این تمرین نوشتن خواسته ها را انجام دادم و سه خواسته نوشتم و توی یک قوطی شیشه ای گذاشتم 

   امروز که این فایل را گوش کردم اون قوطی را آوردم و یکی از ورقه هایم را باز کردم و خواندم

   خواسته ام یک چیز فیزیکی مثل خونه یا ماشین و امثال اینها نبود بلکه نوشته بودم که میخواهم یک رابطه عاشقانه با همسرم داشته باشم

   وقتیکه این نوشته را خوندم خنده ام گرفت چون همش نوشته بودم که میخوام او چطور تغییر کنه او چه کارهایی را انجام بده و یا انجام نده که مطابق میل من باشه حتی یک جمله از اینکه من چکار بکنم در این ورقه نبود

   الان من با آموزشهایی که از دوره های مختلف تناسب فکری دیده ام میدونم که من نمیتوانم بخواهم که کس دیگر عوض شود تا من به خواسته ام برسم یعنی یک جورهایی همسرم را مقصر نداشتن رابطه عاشقانه می دانستم

   الان یاد گرفتم که من باید روی خودم کار کنم اگر رابطه عاشقانه میخوام باید دست از گله و شکایت بردارم حتی برای خودم آنها را مرور نکنم 

   رفتارهایی از او را که باعث اعصاب خرد شدنم میشود را مورد تمرکز قرار ندهم

   وقتی زوج هایی که با هم رابطه عاشقانه دارند را می بینم حسرت نخورم که بیشتر همسرم را ملامت کنم بلکه تمرکزم بر این باشد که اگر دیگران اینطور هستند پس ما هم میتوانیم همانطور باشیم 

   نتیجه این طرز فکر به دست آوردن احساس خوب شده و انرژی مثبت به کائنات داده میشود و همان را من تجربه میکنم

   در مقابل گله و شکایت کردن و حسرت خوردن که ایجاد احساس بد شده و در نتیجه همان احساسها بیشتر شده و انرژی منفی ساطع میشود 

   البته متوجه شده ام که من آموزشهایی را که دیده ام تا آنجایی که توانستم به اجرا گذاشتم و رابطه ام نسبت به یک سال و نیم قبل بهتر شده است اما میخواهم که از این هم بهتر شود 

   الان تصمیم گرفتم همین خواسته را بار دیگر بنویسم و اینبار از آموزشهایی که دیده ام استفاده کنم

   این بار تماما در مورد اینکه من چکار کنم تا رابطه بهتری داشته باشم خواهد بود

     

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 27 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kouroshzamany95@gmail.com
   1400/06/16 17:34
   مدت عضویت: 1071 روز
   امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 236 کلمه

   با سلام و درود 

   چقدر جالب بود این تمرین 

   من تمرین قسمتهای قبل رو که انجام دادم خود به خود تصورم این بود که دلم میخواد یه کاغذ بردارم وخونه و ماشین و چیزایی رو که میخوام و جزییاتشون رو دونه به دونه داخل کاغذ بنویسم 

   انگار این تمرینا خود به خود آدم و به این طرف سوق میده و این حس اطمینان رو به من میده که راهی ک دارم میرم کاملا صحیحه 

   طعم هایی که من دوست دارم بچشم:یه خونه دوبلکس وسط شهر خودمونه و تقریبا تمام دکورش هم انتخاب کردم مثلا کابینتش چوبی یا طرح چوب و مدلش کلاسیک باشه .دیوار حیاطش از خورده سنگ های طبیعی پوشیده باشه بالکن طبقه بالاش شیروانی داشته باشه 

   نرده پله هاش چوبی باشه یه قسمت هایی از دیوار خونه از خورده سنگهای دایره ای سفید و کرم پوشیده باشه 

   دیوار رو به حیاطش از بالا تا پایین پنجره دو جداره باشه یه قسمت دنج و با دید زیبا برای میز غذاخوری در نظر گرفتم 

   میخوام دوتا آشپزخونه داشته باشه و آشپزخونه اصلی مخفی باشه  

   میخوام کل خونه نور داشته باشه 

   از گلهای بزرگ با برگهای بزرگ تقریبا مثل درخت موز برای بعضی گوشه های خونه استفاده کنم  

   حیاطش رو یه طراح طراحی کنه پر از گل و درخت خوشگل کفپوش سنگ باربیکیو داشته باشه و تنور زمینی وچندتا صندلی خوشگل و برای درختها هم سیستم ابیاری گذاشته بشه یه حوض و فواره خوشگل سنگی میخوام و یه تاب خوشگل 

   خدایا شکرت بابت این طعم خوشمزه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amir.univers2@yahoo.com
   1400/05/19 18:44
   مدت عضویت: 1196 روز
   امتیاز کاربر: 106 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 61 کلمه

   برای رقم زدن طعم های خوبی که مد نظرمان هست در زندگی ابتدا می بایست مانند یک دستور پخت غذا که شامل مواد اولیه و شیوه پخت هست، برای آن طعم نیز امکانات اولیه مورد نیازش و سپس چگونگی طی مسیر برای رسیدن به آن را برای خود مکتوب کنیم تا طبق آن عمل کرده و به هدف خود دست یابیم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/05/18 12:19
   مدت عضویت: 1117 روز
   امتیاز کاربر: 1406 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   سلام
   واقعا ادم با دیدن فایلها حس میکنه دنیا چقد زیباست اطرافیان من دنیا یجوری در دید من محدود و ناقص پراز بدی کردن ک واقعا زیبایها رو نبیبنم وقتی این فایلها رو گوش میدم ذهنم روحم اروم میشه
   زندگی زیباست من از خدا طعم زندگی کردن رو میخوام
   من از خدا طعم خونه دارشدن میخوام
   من از خدا طعم لذت بخش سلامتی میخوام
   من از خدا طعم زیبای ماشین خوب داشتن میخوام
   من از خدا آرامش میخوام
   من از خدای خودم طعم زیبای در مدارمثبت بودن میخوام
   من از خدای خودم طعم زیبای تناسب فکری لاغری رو میخوام
   من از خدای خودم طعم زیبای شادی میخوام
   من از خدای خودم طعم زیبای لبخند میخوام
   من از خدای خودم طعم آگاهی و هدایت میخوام
   من از خدا خودشو میخوام
   همه اینها رو تو آشپزخونه خدا شروع کردم ب تهیش میدونم اگه روزی من این فایل شده یعنی میشه خدا خواسته بشه ک من اینجا هدایت شدم
   خدا قدرتش خیلی زیاده این ماییم ک قدرت بی انتها ید خدا رو نمیبینیم
   خدا خدا مهربونه خدایی ک تو اوج تابستان بارون میده مهربون مهربوناس خدایی ک این همه بدی ها رو میبینه ب روم نمیاره خیلی مهربونه ازش بخواییم خواستن از خدا رو ب ما یاد ندادن من با خدا غریبه شدم از همه خواستم الا اون
   خدابا منوببخش ک ندبدمت
   منو ببخش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار nahid_omidtorshiz@yahoo.com
   1400/04/22 13:30
   مدت عضویت: 1105 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 170 کلمه

   باسلام خدمت استاد عزیزم .

   خداروهزاااان بارشاکرم که بااین سایت واین دیدگاهها ونظرات جالب وگاهی عجیب برای خودم ،آشناشدم.راستش من تقریبا یکماهی هست بااین سایت آشناشدم وواقعا درحال حاضرهنگم ازین که ۳۰سال باچه طرز فکر سختگیرانه ودوست نداشتنی برای خودم درمورد خدا داشتم والان با آشناشدن با دوره زندگی باطعم خدا واقعا درحیرتم ازین احساس خوبی که درهمین مدت کوتاه باخدا ودنیای اطرافم دارم…واقعا ممنونم ازشما استاد عطارروشن عزیزوخداروهزاروهزار بارشاکرم که منوبه این مسیرهدایت کرد.

   من خیلی خیلی حرف دارم واسه گفتن اما فعلا یک سوال ذهنمو درمورد این جلسه درگیر کرده ممنون میشم اگه دوستان واستادعزیزم کمکم کنن.درجلسات دوم یاسوم اززندگی باطعم خدا باید خواسته هامون رو اصلاح میکردیم که به واقعیت زندگیمون نزدیک باشه.ودرواقع باید خواسته هامون روکه مینویسیم زیاد خیالی ودور ازما نباشه ومن اینکار روانجام دادم.اما درتمرین این جلسه ازما خواسته شده طبق گفته استادعزیزم که آرزوهامونو بدون درنظرگرفتن اینکه شرایطشو درحال حاضرداریم بنویسیم.حالا سوال من اینجاست آرزوها وخواسته هامون رو باید براساس واقعیت زندگی وپیرامونمون انجام بدیم یانه طبق آرزوهایی که ازبچگی یا خیلی دورازدسترس هستن بنویسیم!؟🙄

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 43 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه احساس بهتری دارید خوشحالم
    برای هر جلسه طبق روشی که گفته شده تمرینات رو انجام بدید
    شاید نیاز باشه بیشتر از یک بار فایل آموزشی رو استفاده کنید به این صورت درک بهتری نسبت به محتوا و تمرین پیدا می کنید.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

     نشان های دریافت شده

     سطح مبتدی
     محتوای دیدگاه: 82 کلمه

     سلام استاد من فایل آموزشی چهار پنج بار گوش میدم یعنی تمرینم اشتباه نوشتم  مال جلسه ۱۱ زندگی با طعم خدا رو من خیلی سعی کردم که طبق گقته های شما تمرین بنویسم یعنی  اینجوری نباید می‌نوشتم  میشه اشکال کارم بگین  من خیلی خوشحال بودم که بهترین تمرین من نوشتم وهی میومدم سر میزدم ببینم چه مدالی دریافت میکنم به نظر خودم یه مدال طلایی با یه مدال فنی میگرفتم لطفا اگه میشه اشکالی بگین باز سازی ش میکنم با تشکر فراوان 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 10 کلمه

      سلام و درود
      تمرکزت روی محتوای اموزشی و کار خودت باشه

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 28932 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

    نشان های دریافت شده

    سطح مبتدی
    محتوای دیدگاه: 114 کلمه

    سلام دوست خوبم ناهید خانم 

    فکر کنم که فایل خوب گوش ندادید قسمت توضیح تمرین نوشتن استاد گفتن که نمیخواد بر اساس شرایطی که الان دارید تمرین بنویسید بر اساس چیزهایی که دوست داری در آینده برات اتفاق بیافته بنویس چه طعمهایی دوست داری تجربه کنی اونها رو بنویس مثلا دوست داری یه خونه داسته باشی بنویس که خونت میخوای چند متری باشه چند اتاق داشته باشه حیاطش چجوری باشه مبل خونت چه رنگی باشه چه مدلی باشه آشپزخونه چند متر باشه مدل کابینت اون چی باشه چه یخچالی دوست داری چه فرشی دوست داری داشته باشی پرده اتاق خوابت چه شکلی باشه پرده پذیرایی چجوری باشه وهر چیزی که دوست داری بنویس با جزئیات 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار FARIDEH. T
   1400/04/19 18:17
   مدت عضویت: 1339 روز
   امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 917 کلمه

   با نام خدا،سلام استاد  عزیز وهمراهان گرامی ، 

   خدا تنها روزنه امیدی است که هیچگاه بسته نمی شود ،تنها کسی است که با دهان بسته هم می توان صدایش کرد وبا پای شکسته در آغوشش رفت.

   روزم را با نام تو آغاز می کنم واز تو می خواهم که حضور روحانی تو در زندگی معنوی ودنیای من باشد .

   هر روز  ولحظه های ما اگر با طعم خدا شروع نشود ونگذرد پس ما چگونه می توانیم بر پای خود بایستیم ،زندگی تنها با طعم خدا شیرین می شود وبا هیچ طعمی در دنیا قابل قیاس نیست، 

   با طعم خدا زندگی کردن یعنی همه چیز ، هر ناممکنی ،ممکن می شود ،وهر نابسامانی در زندگی سامان داده می شود .،تنها کافی است که با باور اینکه او عاشق ماست واین کائنات را برای آسایش وآرامش ما افریده، 

   به این نتیجه برسیم که هر طعمی بخواهیم درجهان هستی وجوددارد هر گونه زندگی که بخواهیم تجربه کنیم.کما اینکه این زندگی در جهان ما وجودداردوخیلی از انسانها در حال استفاده کردن از این طعم‌ها هستند.وماهم به این اطمینان رسیده ایم که هرچیزی را که بخواهیم تجربه کنیم هم اکنون در جهان پیرامون ما وجود دارد،کافی است که خودت را درمداری که هستی ارتقا بدهی وکانون توجه خودت را تغییر بدهی تا ببینی که چه راحت با انجام تمرینات وارد زندگی می  شود.

   بطور مثال سالها ی بعد از انقلاب دلم می خواست از ایران بروم ودلم می خواست در کشوری آزاد زندگی کنم ،بدون هیچ محدودیتی واساتید ، با اینکه همسرم کاملا مخالف عقیده من بود ،ولی خوب من در خاطرم مرور می ک دم که یه روزی من از ایران می روم وبه کشورهای زیادی مسافرت می کنم ،وهر موقع از جلوی آژانس‌های هواپیمایی رد می شدم ،خودم را می دیدم که درحال خرید بلیط هواپیمایی خارج از کشور هستم ،ودر همان موقع احساس شور وشعف می کردم ،با اینکه هیچ روزنه امیدی وجود نداشت . وهیچگاه هم به خودم نمی گفتم ،کی؟ چگونه؟فقط می خواستم !

   یا اینکه همیشه دلم می خواست که فرزندانم درخارج از کشور بروند وتحصیل کنند وهمگی ما در آنجا دور هم زندگی کنیم ، در صورتیکه کاملا با نظرات همسر م مخالف بود ،ولی من توجه نمی کردم ودنبال آرزوهای خودم بودم ،تا اینکه شرایط به گونه ای شد که من می خواستم ،وبطور معجزه آسا وناگهان شرایطی پیش آمد که دخترم ازدواجی درسطح خیلی بالا کرد واز ایران رفت ودرلندن ماندگارشد ومراتب تحصیلی خودش را گذراند واکنون به کار دندانپزشکی در آنجا مشغول می باشد، واینو هم  بگم که سفرهای من هم چه از طریق خواهر برادرم در آمریکا وچه از طریق دخترم  شروع شد ،بدون اینکه همسر سابقم در آن دخیل باشد ومن می دانستم که خدای مهربانم وکائنات و همچنین جهان هستی به ندای درونم پاسخ داده است !

   خداروشکر که الان در شرایطی هستیم که خیلی خوب طعم مزه های جدید را می شناسیم وبه طعم های بد فکر نمی کنیم.ونخواهیم که آنهارا چشید! 

   هرچقدر قدردانی ما از لطف پروردگار بطور عادت وعلاقه ما از نعمتهایی که داریم مثلا سلامتی ،تک تک اعضای بدن گرفته تا وجود همسرو فرزندان واشیا پیرامونمان ووجود عزیزانمون بطور مستمر وروزانه جاری باشد نمی دانید که به همان نسبت چه معجزات واتفاقهای دلپذیری در زندگی رخ می دهد ،کافی است که  موضوعات خوب زندگیمان را بررسی کنیم وبه موفقیتها وخوشی های زندگی مون بیشتر توجه کنیم ،تا لحظه  های بد زندگی.

   وبه قول استاد آگاهانه موضوعات لذت بخشی را درزندگی برای ابراز کردن انتخاب کنیم.

   وباز یک خاطره لازم دونستم که بگم برای شما دوستان، من هنگامی که دخترم را علیرغم مخالفت‌های پدرش برای ادامه تحصیل به خارج از کشور بردم ،وپس از اینکه ،کار ثبت نام در دانشگاه وگرفتن خوابگاه وکارهای دیگرش را در عرض سی روز کردم ،آنموقع دخترم ۱۸ سال بیشتر نداشت ومن بعد از یکماه مجبور بودم برگردم ،یادمه شب آخر اولین باری بود که می خواستم از او جدا شوم یادمه سر به آسمان بردم واز صمیم قلب دعا کردم وبه خدای مهربانم گفتم ،خدایا تا این لحظه امانت دست من بود ،ولی از این به بعد امانت را به خودت می سپارم ،خود دانی این تو واین فرزندت ،ببینم چیکار می کنی ،دست خودت سپرده ،وبعد کمی آروم شدم وفردا ی آن روز برگشتم ، به چیزی طولی نکشید که دخترم در آنجا خواستگار ی پیداشد که هم رشته خودش دندانپزشک بود وبا پدرومادرشون تا بستون همانحال به خواستگاری آمدند وداستان کوتاه کنم که هردو باهم عروسی کردند ،فارع التحصیل شدند واکنون در بلژیک ساکن هستند ومنتظر فرزند دومشان هستند.

   واین است زندگی کردن با طعم خدا ، من پس از آن سفرهای زیادی به خارج از کشور کردم وطبق تصویری که در ذهنم بود همیشه در سفر بودم ،همانی که می خواستم البته بگم به همین راحتی ها هم که میگم نبود ،ولی من طعم زندگی با خداراچشیده بودم  ومی دانستم هر مزه ای را که من بخواهم برای من فراهم می کندوایمان قلبی داشتم که او هر ناممکنی را ممکن می کند،هرچقدر  توجه ما بیشتر روی طعم‌های خوشمزه باشد یادت باشد ،در جهان آفرینش وکائنات آن را بیشتر وارد زندگیت می کنی. ! 

   برای تهیه یک غذای خوب ودلخواه باید از طعم‌هایی که دوست داری انتخاب کنی.

   ملکوت یک چیز فوق‌العاده  برایت دارد.قبل از اینکه معجزه اتفاق بیفتد،تسلیم نشو، کوتاه نیا! تو بیش از آنچه که فکرش را بکنید به آرزوهایت نزدیک هستی….

   گاهی خدا خوشی های دوراز انتظار برایت دارد…..ذهن ودل خودرا برروی هر امکانی باز کن وبدان لیاقت بیشتر از اونی را  دارید که درخواست می کنید.

   هرچقدر خودمان را بیشتر دوست بداریم وبه خود احترام بیشتری بگذاریم در هر کاری که انجام بدهیم ،موفق تر خواهیم شد

   با خدا بودن وطعم خدارا چشیدن یعنی پادشاهی کردن …وبه خود واقعی رسیدن ! 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 30 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 26 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از خوندن نوشته شما و تجربیاتی که به اشتراک می گذارید لذت بردم
    خدا رو شکر در همه حال حامی و هدایت کننده انسان هاست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار FARIDEH. T
     1400/04/19 22:58
     مدت عضویت: 1339 روز
     امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     با سلام به استاد خوبم،

     ممنون از لطف شما ،من خیلی دلم می خواهد که در این آگاهی‌ها به وسیله تجربیاتم ،سهمی هرچند اندک داشته باشم . بهرحال یکدنیا ممنون از شما با این آموزش‌های بسیار عالی!

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار متناسب موفق
    1400/05/16 14:26
    مدت عضویت: 1230 روز
    امتیاز کاربر: 14054 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 217 کلمه

    سلام فریده جان 

    پسر من خداروشکر اهل درسه و خیلی تلاش میکنه تا رتبه عالی درکنکور به دست بیاره ورشته پزشکی قبول شه .وقتی خسته و ناامید میشه پیش من میاد من هرچی از استاد آموختم رو براش به کار میبرم حالش خوب میشه و ادامه میده .

    دیروز ناامید شده بود میگفت درس فلان رو مشکل دارم .منم داشتم فایل ۱۰زندگی باطعم خدا رو گوش میکردم هنوز میخواستم جوابش بدم یکدفعه صدای فایل به اینجا رسید که طعم های که اطرافت داری بچش و لذت ببر شیرینی اون رو استفاده کن .سپاسگزار خداوند باش .تا طعم های دیگه رو بهت بچشونند .باتعجب گفتم ببین استاد داره جواب تو رو میده .داره میگه اگه ادبیاتت رو ۸۰درصد زیست رو ۷۰درصد عربی رو عالی میزنی .اینها رو بچش بگو خدایااا شکرت که زندگی بااین طعم ها رو به من چشاندی .تا اون ۳۰درصد اشکالت درست بشه .تو فقط روی ضعفهات توجه میکنی .

    خلاصه تاآخر فایل رو گوش کرد وبه لطف استاد حالش خوب شد .

    امروز خودم نگرانش بودم هی میگفتم اینقدر بچه ام زحمت میکشه نکنه به آرزویی که برای خودش در نظر گرفته نرسه .که دیدگاه شما خیلی روی من تاثیر گذاشت .

    منم هرچی طعم شیرین وخوبه برای فرزندم میخواهم و اونو میسپارمش به خودش .

    ممنون فریده جان از ارشادی که از زبون شما برای من جاری شد .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار FARIDEH. T
     1400/05/17 04:18
     مدت عضویت: 1339 روز
     امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 170 کلمه

     دوست خوبم،

     ممنون از اظهار لطفتتون، راستش من چیزی را که درکل زندگیم آموختم طبق تجربه های بی شمارم ، هرچقدر وجود خدا را در زندگی باور داشته باشید وبه عشق ومحبتی که به ما دارد ،خواسته های به حق تان  را اجابت می کند وکافی است صبور باشید وعجله نکنید ،هرخواسته ای زمان خودش را می طلبد ،همیشه آنطوری که ما فکر می کنیم اتفاق نمی افتد ،ناامیدی وناسپاسی بدترین حربه های شیطان درونمان است که سعی می کند بدینوسیله اعتمادوتوکل ما به خدا کم شود ،وهرچه از خدا دور شویم بیشتر در مشکلاتمان غرق می شویم ،در هر شرایطی که هستید با حال وحس خوب تنها کافیه که امیدوار وشکرگزار باشید ویقین بدانید که خداوند نقشه بهتری برای شما دارد ،واین تنها درسی است که من در زندگیم آموختم . حال شمارا کامل درک می کنم وهمچنین احساس مادری شمارا، ولی کافیه که به ایمان واعتماد نسبت به خدا ادامه دهید .برای پسر عزیزتون از صمیم قلب دعا می کنم وایمان دارم که به خواسته خودش خواهد رسید  امین

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/04/01 23:07
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 12173 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 370 کلمه

   بنام خدا 

   سلام به همگی 

   تو این ۳ تا فایل آخری یاد گرفتم چطوری طعمها را پیدا کنم چه طعم هایی باشه بهتره ،چطوری از خدا بخوام ،با چه حسی ،به چه میزانی خیلی عالی هستن این فایلها چقدر چیزهای مهمی یاد گرفتم 

   یاد گرفتم تو زندگی همیشه طعمهای شیرین را انتخاب کنم وقتی بیرون میرم یا تو خونه هستم به طعمهای زیبای اطرافم نگاه کنم و به خاطر ان اول شکرگزاری کنم و بعد ان را در زندگی خودم آرزو کنم .یاد گرفتم اول طعمهای  اصل زندگیم را شکرگزاری کنم و بعد از خدا بهترش را بخوام یاد گرفتم اینها طعم های پیرامون زندگی مون هستن وبه وفور در جهان هستی هستن .یاد گرفتن باید،با احساس خوب از خدا بخواهیم چون خدا احساس داره و وقتی از خدا خواستی و،بعدش حالت خیلی خوب بود بدان که دیر،یا زود به این خواسته خواهی رسید و من یاد،گرفتم که هیچ وقت با گریه و،زاری شکایت دعا کردن وووو از خدا چیزی نخوام چون بهم داده نمیشه فقط با احساس خوبه که همه چیز سر،وقت خودش بهت داده میشه ‌.من یاد گرفتم از موفقیت همکار ،دوست و دیگران خوشحال باشم مثل این چند روز پیش دو تا از همکارام شورای شهر شده،بودن راستش اول یکم حالم گرفت اما سریع به خودم اومدم و فوری پیام تبریک براشون فرستلدم چقدر لذت بردم از این کار خودم یا هر،کی را می بینم وضعش،خوبه حتی اگه غریبه باشه میگم خدایا شکرت چقدر این ماشین بهش میاد اصلا مثل قبل حسودی نمیکنم و خوشحالم میشم  .

   من هر روز اگه نباشه ولی دو الی ۳روز یه،بار لیست ارزوهام را مینویسم تو دفترم اول از،تمام داشته هام شکر گزاری میکنم و بعد از خدا هر چی را دوست دارم میخوام..

   یکی دیگه اینکه به خاطر وجود خودم از،خدا سپاسگزاری میکنم و از داشتن نعمت بزرگ چشمها .گوش ،دست و پا سالم که با آنها میبینم ،میشتوم، کارهایم را انجام میدم ،لقمه در دهانم میزارم اوووووو خدایا ملیارده شکر .

   خدا یا ازت سلامتی کامل میخوام .دوست دارم وقتی برم سنو گرافی بدم بگه مشکلی نداری و یا اصلا برات خطری نداره .

   خدایا من به پسرم گفتم میخوام یه لیست از ارزوهامون آماده کنیم و اونم کمکم کنه بنویسیم و داخل یه صندوقچه که آماده کردم بندازیم تا سر وقتش بهمون داده بشه انشاالله 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار FARIDEH. T
    1400/04/19 13:45
    مدت عضویت: 1339 روز
    امتیاز کاربر: 4883 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    با سلام به شما دوست عزیز، 

    من مطمئنم که شما دیر یا زود به خواسته هاتون می رسید زیرا من هم به هرآنچه که در تصورم بود در زندگی رسیدم وخدای مهربان وبا محبت تمام آنهارا برایم مهیاکرد، کافی است که باورکنید وادامه بدهید .

    با آرزوی موفقیت و پیروزی شما درهمه عرصه های زندگی 🙏🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1400/02/28 18:59
   مدت عضویت: 1400 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 846 کلمه

   سلاااام

   انقدر امروز پر از عشقم که نمیدونم باید چجوری حسمو بیان کنم. وقتی پر این احساس میشم تنها کاری که میتونم بکنم اینه که با بقیه به اشتراکش بزارم. دلم میخواد داد بزنم و به هر کس دیدمش بگم دوستت دارم. این احساس یهویی برام پیش نیومده. من یه مدته خیلی زیادیه که دارم روی موضوع عشق به خودم کار میکنم ولی تا همین امروز فکر میکردم چندان موفق نبودم اما امروز فرشته ی درونم بلند تر از همیشه باهام حرف میزد و یه ندایی درونم بود که به شدت داشت به من عشق میداد بهم میگفت چقدر عالی هستم و دوست داشتنیم. من چند روز بود که داشتم مسیر انحرافی میرفتم و دوباره شروع کرده بودم به مقایسه خودم با بقیه و همش به خودم میگفتم من اونطوری که میخوام نیستم ولی نمی زاشتم این حس توی خودم موندگار بشه و با کمک فرشته ی درونم خودمو قانع میکردم ولی هر چند وقت یه بار این حس ها به سراغم میومد. دیگه امروز خسته شدم به خودم گفتم تو وقتی با این روش ها و زندگی با طعم خدا و قدرت ذهن آشنا نبودی همین رفتارو نشون میدادی و احساس بد داشتی و حسرت میخوردی و احساس ناتوانی داشتی ، الانم که با این روش ها و آگاهی ها آشنا شدی و داری تمرینشون میکنی هم همین رفتارو نشون میدی؟؟؟ و شروع کردم به یادآوری کردن تمام طعم های خوبی که همین الان هم درونم وجود داره. امروز خواستم فقط برای یه روز چیزی جز اینایی که دارم نخوام. میخوام برای امروز چیزای بهترو نخوام. میخوام فقط خودمو کشف کنم و از بودن کنار خودم لذت ببرم. دیدم که درسته بدنم شبیه اون کسی نیست که اندامشو دوست دارم اما اندام خودمم خوبه. دیدم دستام به لاغری اون مدل ها نیست ولی خیلی خاصن و تا حالا کسی رو ندیدم که دستاش مثل من باشه و با همین دست هامم میتونم تمام کارامو انجام بدم؛ میتونم بنویسم ، باهاشون غذا بخورم، موهای برادرمو باهاشون نوازش کنم و طعم های دلچسب دیگه . وقتی نشستم و تک تک جنبه های مثبتمو زیر نظر گرفتم خیلی حالم خوب شد. دوباره برگشتم به همون فایلی که توش گفته بودید اصلو باید درک کنیم تا چیزای بهتر بهمون داده بشه. منم امروز همین کارو کردم. خیلی هم کار خوبی بود. من عشقی رو که کمرنگ شده بود برداشتم و دوباره برای خودم مقدسش کردم. باید اعتراف کنم که یه چند روزی اصل رو یادم رفته بود و خیلی عجله داشتم که سریع تر نتیجه بگیرم.  همش میرفتم فایل گوش میدادم از همین سایت و فکر میکنم همین آگاهی ها بود که منو به مسیر درست بر گردوند . الان من دوباره توبه کردم. توبه به معنی بازگشته. منم از مسیر اشتباهی که در پیش گرفته بودم برگشتم و الان پاک پاک هستم و خدا هم خیلی خیلی دوستم داره چون خدا خودش گفته کسانی که توبه میکنن و به مسیر الهی برمیگردن رو خیلی دوست داره. 

   من دلم میخواد از نوشتم عشق رو دریافت کنید. چون من الان در عاشق ترین حالت ممکنم هستم و امیدوارم حال خوبم به شما هم منتقل بشه چون من عاشق همه هستم. میخوام به همه عشق بدم بدون اینکه حتی انتظار بازگشتشو داشته باشم.

   الانم میخوام از تمام طعم های دنیا ، چند تاشو که به درد من میخورن و من مشتاق تجربه کردنشون هستم رو بنویسم و میدونم به وفوووور در دنیا وجود دارن این طعم ها . خدا مثل یه اقیانوس خیلی بزرگه که هر کس میتونه به اندازه ی نیازش از آب اون اقیانوس برداره. یک نفر میتونه یه سطل آب برداره ، یک نفر به اندازه یه گالن بزرگ . منم میخوام به این اقیانوس لوله کشی کنم تا هر وقت دلم خواست شیر آب رو باز کنم و به مقدار نیازم از خدایی که همیشه در دسترسمه استفاده کنم:))))

   خیلی خوشحالم.

   خب اولین طعمی که از منو میخوام؛

   کنکور: من دوست دارم توی این 40 و خورده ای روز دیگه تمام درس هایی که لازمه رو بخونم و دو هفته ی آخر فقط تست بزنم. از خدا طعم حافظه ی عالی رو میخوام که سر جلسه تمام مطالبی که خوندم یادم بیاد و شهود هم میخوام که چیز هایی رو که نخوندم بهم الهام کنه چون اون دانای کله. میخوام سر جلسه آرامش داشته باشم و با اطمینان امتحانم رو بدم. و یه چیز خیلی مهمی که میخوام اینه که لیاقت قبولی در دانشگاه عالی رو بهم بده. و کمکم کنه در مسیری که میخوام قدم بزارم چون هنوز کلی راه باید برم و وظیفه ی سنگینی به عنوان یه هنرمند روی دوشمه و میخوام کمکم کنه به خوبی از پسش بر بیام.

   بدن: من از منوی بی نهایت الهی طعم لذت بخشه تناسب اندام رو انتخاب میکنم. دوست دارم قدم بلند تر بشه و بدنم کاملا سالم و متناسب باشه. دوست دارم وقتی توی آینه به خودم نگاه میکنم هیچ چربی اضافه ای نبینم. من از خدا سلامتی کامل بدنم رو میطلبم . دوست دارم تمام دستگاه های داخلی بدنم به عالی ترین شکل ممکن کار کنند و قلبم با هر تپش عشق تراوش کنه. و من بتونم به کل کائنات عشق بدم.

   و خواسته ی معنویم هم آگاهیه. دوست دارم خدا بشم.

   دوستتون دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 24 از 6 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 384 کلمه

   سلام به همه دوستان پرتلاشم

   همیشه بدنبال طعم های خوب در زندگی باشیم چون طعمی نیست که در دنیا وجود ندوشته باشهو این به قدرت خود شخص بستگی داره که برای رسیدن هر طعمی چقدر تلاش کنه و در مسیرش قرار بگیره

   من در زندگی طعم های زیادی رو چشیدم که نسبت به اون بی تفاوت بودم چونکه در ذهنم کمرنگ بود  اما الان که بهش فکر میکنم خیلی از لذت های زیبای زندگی رو دیدم و چشیدم.

   بدنبال طعم های لذت بخشی که خدا در جهان قرار داده باشیم .

   من خیلی از طعم های لذت بخش زندگی رو چشیدم و بودن در اون لحظه رو تجربه کردم مثل طعم داشتن خونه که مال خودت باشه ،طعم داشتن ماشین ،طعم داشتن ثروت و جواهرات همه اینهارو تجربه کردم اما خیلی از طعم های دیگه هم هستن که میخوام بهشون برسم من در کنار همسرم دارم میرم به خارج از ایران جایی که همسرم اونجا مشغول به کار هست و ویزای من هم آماده شده و برای همیشه میتونم بمونم در کنارش و یه خونه خوشکل خریدیم و با سلیقه خودم چیدمانش کردم ،خونمون ویلایی هست و یه طرف خونه درختهای میوه قرار داره و یه قسمت خونه جای پارک ماشینمون هست و لندکروزم زیر سایبونش پارک شده از وسط حیاط چندتا پله میخوره تا به ساختمون اصلی برسیم و کناره های پله با گل های زیبا تزیین شده دوطرف درب هال دو تا درب دیگه هست که یه قسمتش مسیر ورود به آشپزخونه هست و یه قسمت دیگم نشیمن و داخل هال هم سه قسمتش با مبل تزیین شده و با سه پله هال با قسمت بالایی جدا شده و اونجا هم یه سرویس دیگه مبل گذاشته و قسمت انتهای هال هم با میز نهار خوری تزیین شده و کنار درب ورودی آشپزخونس ،یه آشپزخونه بزرگ با کابینت بندی خاکستری و طلایی و هرچی از وسایل آشپزخونه هست داخلش وجود داره و اتاق های خواب طبقه دوم قرار داره ۴تا اتاق خواب بزرگ با پنجره های بزرگ و هرکدوم سرویس بهداشتی های جداگانه داره

   یکی از اتاق ها مختص دخترمه یکمی هم مال پسرم یکی برای من و همسرم و یکی هم برای مهمان  من هم کارم شروع شده و میخوام برم سر کار با حقوق عالی و خدارو شکر یه زندگی خیلی عالی دارم و خیلی خوشبختم با بچه های سالم و صالح و همسری بینظیر و خداروشکر میکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zohre.taheri.345
   1400/02/11 23:08
   مدت عضویت: 1655 روز
   امتیاز کاربر: 985 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 836 کلمه

   به نام خدای مهربانبا سلام به استاد عزیز عطار روشن و دوستان پرتلاش

   «مبنای خداوند در آفرینش بر فراوانی و وفور نعمته» چقدر شنیدن این جمله به آدم احساس آرامش و امنیت میده🙏وقتی که می بینم در جهان همه چی به فراوانی یافت میشه گر چه در اختیار من نیست خدا را شکر می کنم و تازه می فهمم که چون  من در مدار اون نعمت نیستم در اختیارم نیست نه اینکه نعمت های خدا کم باشه یا نباشه…من باید با داشتن احساس خوب و شکرگزاری و توجه و تمرکز روی نعمات الهی که دوست دارم داشته باشم خودم را به مدارهای بالاتر ارتقاء بدم تا آنچه را که دوست دارم خدای مهربان و جهان هستی در اختیارم قرار بدن…از استاد عزیز آموختم که برای نعمت های بیکرانی که در اختیار دیگران هست و من  هم دوست دارم که داشته باشم حسرت نخورم غصه نخورم با خدا قهر نکنم خودم را بدشانس ندونم حسادت نکنم عصبانی نشم به خودم و مردم و دنیا و خدا بد و بیراه نگم دائم گله و شکایت نکنم برای همه از نداشتن هام حرف نزنم غر نزنم روی نداشته هام تمرکز و توجه نکنم و…که همه ی این ها مرا از نعمت های مورد نظر دور و دورتر میکنه و اون نعمت ها برای من دست نیافتنی تر میشه…بلکه با احساس خوب و با توجه و تمرکز بر این نکته که نعمت های خداوند بیکران است و برای من هم هست و اگر به دیگران نعمت داده از خزانه ی بیکران الهی چیزی کم نشده و نمیشه،باید برای دیگران که نعمت های الهی را در اختیار دارن صمیمانه خوشحال باشم لذت ببرم بهشون تبریک بگم و از صمیم قلب خدا را بخاطر نعمت های بیکرانش شکر کنم.چقدر شکرگزاری کار خوب و لذتبخشیه..من ی عادتی دارم که وقتی مشغول انجام کاری هستم و مخصوصا مواقعی که تنها هستم همیشه با خودم حرف می زنم قبل از آشنایی با این دوره معمولاً روی خاطرات تلخ و رنج آور زندگیم تمرکز میکردم و اون خاطرات را با جزئیات کامل برای خودم واگویه میکردم و خودم را در اون شرایط قرار میدادم و غصه می  خوردم و خودم را عذاب میدادم و یا خودم را دائم سرزنش میکردم و یا دیگران را مقصر می دونستم و توی دلم محاکمه شون میکردم و چون نمی تونستم مجازاتشون کنم و می دیدم همه چی گذشته و دیگه کاری نمیشه کرد عصبانی میشدم و معمولا به خدا و خانواده و دوستان و اقوام گیر میدادم و ازشون حرص می خوردم و باهاشون دعوا میکردم و معمولا حالم بد بود حس انتقام و طلبکاری نسبت به خدا و بقیه داشتم و معمولا عصبانی و بی حوصله…و به لطف خدا و راهنمایی های استاد عزیز الان بیشتر مواقع که تنها هستم مشغول شمردن نعمت های بیکران زندگیم و شکرگزاری هستم. البته بعضی مواقع خانم حسود منفی باف دوباره اون کمبودها را بیادم میاره و شروع میکنم تمرکز روی نقص ها و کمبود ها ولی خوشبختانه خیلی سریع حواسم جمع میشه و شروع میکنم به خندیدن اگر چه بی مورده ولی حالم را خوب میکنه و باز شروع میکنم به شکرگزاری کردن شروع میکنم یکی یکی با صدای بلند نعمت های خدا را شمردن و بخاطرشون خدا را شکر کردن اونوقت خدا شاهده خیلی زود حالم خوب میشه و تمرکزم میره روی نعمت های که دارم و بابت همه شون خدا را شکر می‌کنم و ایمان دارم که خداوند از همه ی اون نعمتهای عالی برای من هم در نظر گرفته و این من هستم که باید با ارتقاء خودم به مدارهای بالاتر اون نعمت ها را جذب کنم.جهان هستی مثل یک رستوران خیلی بزرگه که سرآشپزش اون یعنی خدای مهربون انواع و اقسام طعم های خوب و لذتبخش را در اون به فراوانی آفریده و در اختیار ما انسان ها قرار داده….اگر همه ی انسان های روی کره ی زمین از اون طعم ها بهره مند بشن هرگز از طعم های رستوران خدا چیزی کم نمیشه و باز هم به وفور هست این ما هستیم که باید بلد باشیم چطوری از این طعم های عالی و لذت‌بخش بهره مند بشیم…باید طعم های خوب را انتخاب کنیم روی اونها تمرکز کنیم  بخاطرشون شکرگزاری کنیم از اینکه دیگران اون طعم ها را در اختیار دارن شاد باشیم و شکر کنیم که اینهمه فراوان هست و ایمان و اطمینان داشته باشیم که حتما دریافت میکنیم اصلا باید اونها را دریافت شده بدونیم تا بتونیم به مدارهای بالاتر ارتقاء پیدا کرده و شایستگی دریافت اون طعم ها را کسب کنیم…از همون روزهای اولی که با دوره آشنا شدم یک دفتر مخصوص برداشتم و طعم هایی را که دوست دارم داشته باشم با تفصیل و توضیح کامل نوشتم و می نویسم با اطمینان و ایمان به اینکه حتما اونها را دریافت میکنم.عجله ای ندارم و مطمئنم که خدای مهربون در زمان مناسب اون ها را در اختیارم قرار میده و من اون طعم های لذت‌بخش را می چشم…خدای مهربونم شکرت بخاطر همه ی نعمت های بیکرانت بخاطر همه طعم های خوب و عالی که آفریدی و شکرت که مرا لایق دونستی و به مدار لذت بردن از اون طعم های عالی هدایت کردی.هزاران بار شکر🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Vafraze12
   1400/02/10 20:37
   مدت عضویت: 1567 روز
   امتیاز کاربر: 11046 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 676 کلمه

   تمرین روز ۶۶ تکرار

   با سلام خدمت همه سرواران

   من می خواهم دو تا از طعم هایی که می خواهم در زندگی آن را تجربه کنم را برای شما دوستان بنویسم طعم اول من داشتن دو تا پسر دوقلو هست. من از همان ماههای اول اصلا ویار ندارم و به دکتر مراجعه می کنم و دکتر برایم یک سونوگرافی می نویسد . من به همراه همسر و دخترم ستایش به سونوگرافی می رویم خیلی شلوغ هست من با دخترم روی صندلی می نشینیم  و همسرم یک نوبت برای من می گیرد یک نیم ساعت منتظر شدم دخترم از من می پرسه مامان اینجا می گن که شما بچه دار شدید من دخترم را بغل می کنم و می گم بله گلم دعا کن هر چی باشه خیر باشه من را منشی صدا می زنه می روم داخل و دکتری که آنجاست یک خانم بسیار زیباست من دراز می کشم و دکتر کار سونوگرافی را انجام می دهد با لبخند به من می گوید تبرطک می گویم شما دوقلو حامله هستید و به احتمال زیاد هر دو پسر هستند و شما الان ۲ ماه هست که بار دارید  از خوشحالی فقط گریه می کنم از خانم دکتر تشکر می کنم و با خوشحالی می روم پیش همسر و دخترم دخترم را بغل می کنم و به چشمان هر دو نفرشون نگاه می کنم و می گم من بار دار هستم دو قلو وایییییی خدای من  من دو تا پسر سالم و خوشگل دارم تا ماه نهم اصلا معلوم نمی شود که حامله هستم ولی همین که توی ماه نهم وارد شدم کاملا مشخص می شه که بار دارم روزهای اول  ماه نهم تا روز بیستم خیلی راحتم کارهای خودمو خودم انجام می دهم و اصلا مشکلی ندارم بعد از روز ۲۰ ماه نهم فقط در خوابیدن مشکل پیدا می کنم که نمی توانم پهلو به پهلو بشوم دقیقا ۹ ماه و ۹ روز که گذشت رفتم بیمارستان و به صورت طبیعی وضع حمل کردم هیچ کس باور نمی کرد من خوابیده بودم که بروم اتاق عمل ولی سر تخت بدون کمترین دردی بچه هایم به دنیا آمدند دو تا پسر خوشگل و ناز وایی چقدر ناز بودند قیافه هاشون کلا به پدرم رفته بودند مثل سیبی که از وسط دو نیم کرده باشن همون چشم ها و همون بینی و قیافه وایی خدای من وقتی آمدم بخش خواهرام و همسرم و ستایش جان آنجا بودند بچه ها سالم سالم هستند و ما ۱۲ ساعت دیگر از بیمارستان مرخص می شویم من به همسرم می گویم نامهایشان را منعم و مطعم بزارند اولی ۲ دقیقه زودتر به دنیا آمد اسمش را منعم می زارم و مطعم اسم دومی هست خدای من چقدر شبیه هم هستند فقط مطعم یک خال بالای لب داره . من دارم آماده می شوم که از بیمارستان به خانه مادرم بروم بچه ها یکی دست حمیده هست و یکی دست سمیه من سوار ماشین جعفر برادرم می شوم و به سمت خانه حرکت می گنیم تمام بچه ها خانواده توی خونه منتظر ما هستند دخترم ستایش از ذوق زیاد نمی دونه جی کار بکنه خونه مرتب و هست و بوی خوب اسفند در فضا پیچیده د یک گهواره دو طبقه خریدم و هر گدوم را توی گهواره می زارن من دراز پی کشم و به تمام لحظات قشنگ این روز زیبا دقت می کنم به مادرم که سوپ را برایم آماده کرده به افسانه که داره شیرنی ها را آماده می کنه به ستایش که از کنار گهواره دور نمی شه به مبینه و سونیا که دارند مرتب عکس می گیرند تا کلیپ تولد درست کنند و بزارن تو گروه واتساپ به همسرم که از بس دیشب بیدار مونده چشماش قرمز قرمز شده یک چای خوش طعم مادرم به من می دهد که خیلی بهم انرژی می دهد همکارانم برایم پیام تبریک می فرستند و من بعد از یک هفته سر پا می شوم و می روم سر کار .

   خدایا بخاطر داشتن این نعمت عزیز و بزرگ از تو سپاسگذارم .

   خدایا به خاطر منعم و مطعم از تو سپاسگذارم.

   خدایا به خاطر استاد رضا عطا روشن از تو سپاسگذارم.

   استاد از شما بخاطر تجربه این حس قشنگ سپاسگذارم.🌹💐⚘🌷🌻🌼🌺😊😊☺☺🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sofiashirazi667
   1399/12/18 20:24
   مدت عضویت: 1381 روز
   امتیاز کاربر: 3599 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 53 کلمه

   بنام خداوند بخشنده و مهربان🌹💗خواسته های زیادی از خداوند میخوام اولش سلامتی باشه بعدش آرامش در زندگیم داشته باشم و بتونم آرامش و شادی ب اطرافیانم هم بدم از خدا میخوام ک چند سال هستش بهش فکر میکنم بتونم از خونه ای ک الان هستیم بلند بشیم و بریم یه خونه ی دیگه..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه
   1399/12/03 20:49
   مدت عضویت: 1745 روز
   امتیاز کاربر: 234 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,020 کلمه

   باسلام جلسه ۱۱ زندگی با طعم خدا
   همه ما خواسته های زیادی داریم که می خواهیم به انها برسیم وهمیشه انها رابصورت رویا در ذهن نگه میداریم .
   گاهی ان خواسته ها دور از دسترس هستند وما امیدی به رسیدن به انها نداریم وبا نا امیدی از خدا انها را طلب می کنیم درواقع باحال بدی بیان می کنیم که انگار چون شایسته ان نیستینم شاید یدهد شاید ندهد وبالتماس به درگاه خدامسرانه انرا طلب می کنیم غافل ازاینکه مرادمون کنار گوشمون هست نه راه دور فقط ما نمی دانیم که چگونه ان را وارد زندگیمان کنیم .انسان اشرف مخلوقات است وهمه چیز برای راحتی وارامش او افریده شده چرا ما نمی توانیم به خوبتر ها وخواسته هامون برسیم یا زودتر برسیم وچرا فکر می کنیم به ما نمی دهند ومالیاقتش را نداریم وبا سرخوردگی از رسیدن به خواستمون دست از خواستن وبدست اوردن بر می داریم .برای رسیدن به خواسته ها باید انرا بیان کنیم وبا احساس خوب تصور کنیم که ان راداریم وازان استفاده می کنیم درواقع فرکانسهای حال خوب داشتن خواسته رابا حرف زدن درمورد  ان و تصور بودن دران موقعیت با حس خوب را بعنوان ارتعاش خواسته به جهان هستیم را بفرستیم تا کائنات بدانند که اولا ما خواسته داریم ودوم چه خواسته ای داریم که حالمان راخوب می کند تابرای ارامش ما ان خواسته را تدارک وکم کم با همسو شدن ما با ان خواسته وارد زندگیمان کنند .بهتر است تصورمان کامل باشد یعنی خواسته رابنویسیم شکلی از ان بکشیم یا تصویری از ان واطلاعات کاملی از خواسته بدست اوریم وبنویسیم ویا در هر جایی می بینیم با حال خوب از داشتن واستفاده کردنش لذت ببریم .خداوند طعم ها ونعمتهای بسیاری به ماداده که مهم ترین ان سلامتی است اگر ما برای حفظ طعم های داده شده تلاش کنیم یعنی قدر نعمت داده شده را می دانیم وبه طریقی شکر ان را می کنیم عالم هستی دارای شعور است ووقتی میبیند که طعمی را که داده شده هرچند کم قدر انرا میدانیم وبه همان مقدارکم راضی هستیم و ازان درست وبا حال خوب استفاده می کنیم فرمان ورود نعمتهای زیادتر رابرایمان صادر می کنند وما می توانیم طعم های بیشتری داشته باشیم .پس برای بدست اوردن طعم های دلخواه ویک زندگی عالی باید درمسیر خواسته ها قرار بگیریم تا درمدار ان نباشیم نمی شود انی به ان برسیم بلکه باید درفاز ان مدار پله پله بالا رویم تا هم ردیف مدار خواسته باشیم تا ان را به ما بدهند درواقع تا ما درک درستی از داشتن ان طعم نداشته باشیم وقدر ان را ندانیم ونیاز به داشتنش را باتمام وجود حس نکنیم ان را به ما نمیدهند.
   اگر اطمینان داشته باشیم که از طعمی که ما می خواهیم دردنیا است وباور کنیم که همه نعمتها از ان خداست وبه وفور از هرکدام دارد به هرکس که لایقش شود میدهد وچیزی ازش کم نمی شود حرص وحسرت بردیگران نداریم چون میدانیم اگر ماهم بخواهیم میتوانیم به مدار دریافت ان طعم برسیم وبرای منم هست باید ارتعاش خودم رابالا ببرم تا با ان طعم هم ردیف شوم انوقت وارد زندگیم می شود وبه من هم میدهند.پدر من همیشه از داشته های دیگران خوشحال می شد از انجام کارهای خیر وخوشبختی دیگران خداروشکر میکردوبهشان تبریک می گفت حتی کسانی که شاید برای ما خوبی نمی خواستند همیشه به پدرم می گفتیم چرا برای اینها هم خیرو خوبی میخواهی ودعا میکنی واز پیشرفت وموفقیتشان خوشحالی پدرم می گفت نیتتان خیر باشد خدا همه چیز رابهت میدهد ازشادی دیگران شاد باش خود به خود خیرو برکت وارد زندگیتان می شود وواقعا هم برای پدرم تا به امروز برکت ووفور وفراوانی که گاهی نمی داند از کجا امده وارد زندگیشون شده.برای رسیدن به مدارهای بالا وبدست اوردن خواسته هامون باید از انچه داریم لذت ببریم وخوشحال باشیم وبه طعم های خوبی که چه داربم وچه نداریم توجه کنیم وبه طعم های بد توجه نکنیم .جهان هستی وکائنات هر احساسی که داشته باشیم را به ما برمیگردانند .گله وشکایت از روزگارمون ونداشته هامون وحسرت برانچه دارند که لایقش نیستیم درواقع اعتراض به خداوند وعالم هستی است که شما نمی دانید چه چیز را به چه کسی بدهید واین علاوه بر توهین به شعور عالم هستی است ناسپاسی از داشته هایمان نیز هست .طعم های بد را از ذهنمان بیرون کنیم درموردشان با کسی حرف نزنیم از سختیها ومشکلات زندگیمان برای کسی تعریف ودرد دل نکنیم  مشکلات دیگران راوارد ذهنمان نکنیم      مروری برهیچ جریان واتفاق وخبر بد نداشته باشیم .جهان هستی پر از طعم های خوب هست🏵که برای رسیدن به انها فقط باید با داشتن اگاهی از عملکرد ذهن واحساسمون درمدارشان قراربگیریم .باید خواستمون را واضح وروشن با تمام جزئیات کاملا احساس خوب ازداشتن ان طعم طوریکه انگار انرا داریم وطعم انرا می چشیم بیان کنیم واز خدا بخواهیم وبعد رها کرده وصبر کنیم کائنات دست به دست هم دهند تا ما در مدار ان خواسته قرارگیریم وان وقت خواسته مارا به مابدهند اگر مرتب برروی داشتن خواسته یاداوری وپا فشاری کنیم عجله در خواستن خواستمون کردیم وکائنات را هم وادار به عجله کردن در طی مراحل رسیدن ان طعم به ما میکنیم که ان وقت طعم مناسبی به ما نمی دهند .جهان هستی حتما خواسته مارابه مامیدهدودیر یازود رسیدن به خواسته وهمینطور دقبق به ان خواسته برسیم یا نزدیک به ان بستگی به حال خوب واحساس خوب ما درمورد داشته ها ونداشته هایمان وصبر در بدست اوردن ان طعم است . درکلاس یوگا که می رفتم مربیمان بهمون گفته بود که از خدا بخواهید وخواسته تان را دردفتری بنویسید ورها کنید به وقتش به شما میدهند در طی دوسالی که اینکار را انجام دادم با اینکه تازه نمی دانستم باید با جزئیات خواسته را بنویسم ویا علت نرسیدن به خواسته یا دیر بدست اوردنش چیست امادوتا از خواسته هایم را طی هرکدام ۶ ماه بدست اوردم ویکی از انها هم که برایم بسیار مهم تر بود را ازوقتی طعم زندگی با خدا رو شروع کردم ۵۰ در صد انرا بدست اوردم امیدوارم که بزودی با پیداکردن طعم های خوب وحال واحساس خوب بتوانم بقیه انرا بدست اورم .
   خدایا بابت تمام نعماتت شکرت واز شما استادگرامی هم که دراین زمانه واویلا که خیلیا سردرگم شدند که راه صحیح چیه لطف کردید وصادقانه انچه حاصل زحماتتان است رابرای بهبود وضع روحی وجسمی وعقاید مردم دراختیارمان می گذارید بسیار سپاسگزارم طول عمر باعزت وسلامتی وتوفیقتان را درمسیر تغییرات عالی تر از خدا طلب می کنم 🖐🖑

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا عظیمی ویشته
   1399/11/16 09:34
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 16498 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,303 کلمه

   زندگی با طعم خدا جلسه ۱۱ فایل ۶۶ تکرار ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰
   برای داشتن یک زندگی ایده آل با طعم های دلخواه باید در مدار خواسته ها قرار بگیریم نمیشه الان که تو مدار خودمون هستیم یهو سه پله یا سه مدار بالاتر بریم باید این مراحل یا پله ها را یکی یکی طی کنیم تا به زندگی که دوست داریم تجربه کنیم برسیم ولی باید این باور هم را داشته باشیم که هر چیزی را که میخواهیم تجربه کنیم الان در جهان هستی وجود داره وخیلی ها دارند از ان استفاده میکنند ولی اگر در دسترس ما نیست بخاطر این است که ما الان در آن مدار نیستیم با آگاهی یافتن از قوانین هستی میتوانیم پله به پله خودمون را در مدار های بالاتر برسانیم اولین چیزی که باید یاد بگیریم این است که در زندگی به طعم های خوب توجه کنیم وبه طعم های بد زندگی توجه نکنیم چون کائنات از هر چیزی که احساس کنیم همان را به ما میدهد حالا که این قانون را درک کردیم سعی کنیم احساسات امون در مورد توجه به اتفاقات زندگی آگاهانه باشد و توجه به اتفاقات خوب داشته باشیم اگر موردی مثلا یک تصادف را دیدیم نیایم در باره اش کلی توضیح بدیم چون کائنات از همان را در زندگی ما به وجود میاورد مثلا از یک خانه ویلایی که عکسی یا فیلمی دیدیم وآرزوی داشتنش داریم بیام برای دیگران تعریف کنیم با احساس خوب بگیم که آن خانه را دوست داریم ودر باره اش با آب وتاب برای دیگران تعریف کنیم تا در جهان هستی شاهد زیاد پیدا کنیم وجهان هستی را وادار کنیم تا از آن طعم وارد زندگی ما کند پس از این به بعد سعی کنیم توجه به اتفاقات خوب داشته باشیم واز آن آنها با لذت بنویسیم وتعریف کنیم
   آشپزخانه الهی پراز نعمت های الهی است ومیتوانیم از این نعمت ها استفاده کنیم ولی باید در مدار آن ها قرار بگیریم با داشتن آگاهی ومرحله به مرحله یعنی وقتی میریم رستوران منو غذا را میآورند این منو دارای غذای های مختلفی است اول باید ببینیم چی دوست داریم بخوریم واز خوردن آن غدا میخواهیم لذت ببریم تا آماده شدن غذا باید چند دقیقه ایی صبر کنیم این آماده شدن وصبر کردن ( همان رفتن به مدار بالاتر جهان هستی است و صبر کردن همان تکامل یافتن آرزو است ) اگر بخواهیم به سر آشپز بگیم زود باش غذای منو بیار صد در صد یک غذای ناپخته خواهیم خورد ولی برای آماده شدن اون غذا وقتی صبر کنیم میتوانیم یک غذای خوشمزه نوش جان کنیم که با ذایقه ما هم جور در بیاد
   حالا اگر خودمون بخواهیم تو خونه آشپزی کنیم اول باید مواد اولیه را آماده کنیم بعد این مواد را به ترتیب پخت بپزیم وبعد صبر کنیم تا غذا جا بیافته وبعدش از طعم دلپذیرش لذت ببریم حالا اگر برای شروع آشپزی احساس خوب وعشق به کار ببریم طعم غذامون هم خوشمزه تر میشه
   حالا بیایم این مثال را در رابطه با خواسته ها ویا آرزوهامون قرار بدیم
   برای رسیدن به هر خواسته ایی ویا هر آرزویی که دوست داریم طعمش را بچشیم باید در مدار اون خواسته وارزو قرار بگیریم وقتی مدار جهان هستی امون را تعقیر میدیم تمام امکانات اون مدار دیر یا زود به راحتی وارد زندگی امون میشه ولی قانون جهان هستی اینو میگه مرحله به مرحله باید بیایی بالا وبرای بالا رفتن اولین چیزی که لازم داره اینه که باید احساس خوب از داشته های فعلی امون داشته باشیم واز آن کاملا لذت ببریم وسپاسگذار باشیم وبعد آرزوی داشته باشیم که به مدار فعلی امون نزدیک باشه وبرای دست یافتن به این آرزو قدم برداریم این آرزو ها با یک جا نشستن و دعا کردن به دست نمیاید بقول معروف میگویند خدا میگه از تو حرکت از من برکت به همین یک جمله دقت کنید یکی از مهمترین قوانین هستی را ساده داره بیان میکنه خدا میگه تو حرکت کن ببینم تو استحقاق داری تا من بهت برکت بدم اگه آرزوی ویا خواسته ایی داریم که میخواهیم طعمش را در زندگی بچشیم اول در ذهن امون اونو باید طراحی کنیم درست مثل همان مثال آشپزی کردن که باید اول مواد اولیه را آماده کنیم وقتی فکر آرزویی در ما شکل میگیره بقول استاد قمشه ایی یعنی ما استحقاق اون آرزو را داریم اول در ذهن امون طراحی اش میکنیم بعدش میتوانیم اون آرزو را بنویسیم چون نوشتن حکم سند را در جهان هستی داره وتاکیدی به جهان هستی است که من دوست دارم طعم این آرزو را با همچنین مشخصاتی بچشم وبعد از نوشتن این آرزو بیایم نشانه هایی از آن آرزو را به واقعیت تبدیل کنیم مثلا من دوست دارم یک ماشین مدل بالا بخرم اول آرزو میکنم در ذهن ام و پیش خودم آن ماشین را تصور میکنم رنگش مدلش تودوزی اش ضبطش فرمونش حتی رانندگی با آن را تصور میکنم بعد آن ارزو وطراحی آن را مینویسم ودر جعبه آرزو ها میگذارم حالا نشانه های آن را تبدیل به واقعیت میکنم مثلا میرم یک جاسویچی نو میخرم خوشگل اون جور که لایق ماشین جدیدم باشه ویا یک عروسک فانتزی برای جلوی آینه داخل ماشین ویا حتی ی جعبه شیک دستمال کاغدی توی ماشین خلاصه چیزهایی را که دوست دارم وقتی ماشین خریدم داخلش داشته باشم این طوری به مدار بالاتر میرم وحالا موقع صبر وتکامل این آرزوست سعی میکنم هر روز در فضای بدست آوردن آرزو م باشم تو اینترنت ماشین های مشابه آن را پیدا میکنم ودرباره اش اطلاعاتم زیاد میکنم تا در فضای آن مدار باشم تا یهو کاینات منو پرت نکنه بیرون چون وقتی دوست داری طعم یک آرزو را بچشی باید در فضای آن ارزو ویا تو رستوران نشسته باشی تا غدات را بیارن یهو نیایی بیرون بعد بگی چرا غذام را نیاوردن پس در فضا ان خواسته بودن خیلی مهمه درست مثل آموزش لاغری با ذهن ما دوست داریم لاغر بشیم از طریق ذهنی اول آرزو کردیم وبعد از طریقی با لاغری با ذهن آشنا شدیم اومدیم اونو در ذهن امون کنکاش کردیم تا با مستندات اون آرزو به یقین رسیدیم بعدش ثبت نام کردیم ( این همان حرکته ) بعد ثبت نام آموزش دیدیم ( همان آماده شدن ) وبعد در فضای لاغری با ذهن قرار گرفتیم ( همان صبر کردن وبه تکامل رسیدن ) وبعدش میبینیم که کاملا به ایده آل وخواسته امون میرسیم چون در مدارش قرار گرفتیم وادامه دادیم صبر کردیم آگاهی پیدا کردیم تا بهش برسیم
   تمام آرزوها روند تکامل را باید طی کنند وعجله کردن فقط آرزو را عقب میاندازه باید با احساس خوب وصبور بودن این پروسه را طی کرد تا طعم های خوب زندگی را دریافت کنیم
   موفق باشید استاد گرامی ودوستان عزیزم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شیرین محصلی
   1399/11/14 12:59
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 14963 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 394 کلمه

   من خواسته ودرخواستهای زیادی دارم وکردم وبرای تمرین چندتاش رو می نویسم ،من خونه دارم والان خونه بزرگتر دوست دارم ،من یه خونه سر نبش می خوام که مساحتش 200-300متر مربع باشه ،من دوست دارم کلنگی باشه که خودم بکوبمش وبسازمش ،حالا می خوام چه امکاناتی داشته باشه ،می خوام یه قسمت خونه یه پنجره ی خیلی بزرگ رو به باغچه وآفتابگیر داشته باشه که زمستون وپاییز واوایل بهار بشینم پای پنجره واز دیدن بارون ومنظره باغچه لذت ببرم البته یادم نره بگم یه دست میز وصندلی راحت وقشنگ پای پنجره می چینم ،شوفاژم نزدیک می ذارم که سرد نباشه ،دوطبقه ش می کنماتاق خواب خودم وبچه ها پایین می ذارم وبرای اتاق خواب خودم وهمسرم یه درسینگ روم درست می کنم به همراه حمام وسرویس بهداشتی ودر بین اتاق خودم وبچه ها کشویی می ذارم که شب بازش می ذارم تا بچه هام نترسن وتوی تخت خودشون بخوابن ،یه حمام ترکی جمع وجور وقشنگ طبقه ی بالا می ذارم ویه اتاق بازی برای بچه ها می ذارم ویه اتاق مطالعه وکار هم می ذارم ،اینبار اتاق پذیرای رو جدا می ذارم وآشپز خونه وحال رو باهم درست می کنم ،حالا بریم سراغ باغچه درخت میوه توش می کارم ،مثل لیمو وپرتقال ونارنج ویه دونه درخت انگور ویه دونه گلابی وبقیه ش گل ی کارم گل محمدی ورز وگل نسترن ،یه قسمت حیاط هم برای بچه ها سرسره وتاب می ذارم که بازی کنن وحالش رو ببرن ویه گوشه رو برای منقل که با آجر درست می کنن می ذارم ومن می خوام که این خونه توی محله ی خودمون وخیلی نزدیک خونه ی فعلی خودمون باشه ،من مسافرت رفتن رو خیلی دوست دارم ودوست دارم اینبار برم یه منطقه هست تو ترکیه بهش می گن رایز در آیدر که مناظرش خیلی بکر وقشنگه ویه هتل داره که اتاقاش حالت سویته و رو به کوه خیلی منظرش قشنگه مخصوصا منظره زمستانیش اگه ببینی عاشقش می شی من دوست دارم باماشین خودمون به همراه خانواده شهر به شهر از وان ترکیه شروع کنم تا ایدر برم یه دوهفته کافیه،از جاهای دیگه که دوست دارم برم کیش دوست دارم با تور از تبریز به کیش با پرواز ماهان برم ویک هفته بمونم وهتل ترنج که نقش ترنجه وروی خلیج فارسه ساکن بشم وبرم ودلفین ها رو ببینم وبرم جزیره مقام وچند جزیزه اطراف کیش وهمه ی هرمزگان رو بگردم چون ساحلهاش خیلی بکر وقشنگن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1399/10/28 01:00
   مدت عضویت: 1443 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 944 کلمه

   فایل زندگی با طعم خدا جلسه یازدهم :

   من امروز روز شنبه که روز هفتاد و هشتم تکرار است توانستم این تمرین را تمام کنم. این تمرين خیلی لذت بخش بود. ممنونم استاد. 😊

   ما در خیلی از چیزها حق انتخاب داریم. مواردی از قبیل محل زندگی ، خانه ، ماشین ، دوستانمان ، غذا ، تفریحاتمان ، مسافرتهایمان ، ازدواج ، ادامه تحصيل ، نوع ورزش، تفکراتمان ،شغل و غیره.😀

   ما وقتی میخواهیم ازدواج کنیم، به طور جدی به فرد مورد نظری که میخواهیم با او ازدواج کنیم فکر میکنیم . ما دوست داریم دختر یا پسری را انتخاب کنیم که شایسته ما باشد. 😁

   ما وقتی میخواهیم ادامه تحصیل کنیم ، به طور جدی به رشته های موجود و مورد علاقه مان فکر میکنم.ما نهايتاً رشته ای را انتخاب میکنیم که دوست داشته باشيم.😂

   ما وقتی میخواهیم شاغل شویم ، به طور جدی به شغلهای موجود و مورد علاقه مان فکر میکنم. ما نهايتاً شغلی را انتخاب میکنیم که دوست داشته باشيم.😃

   لیست دستور پخت من برای خرید خانه :

   من خانه ای که دوست دارم بخرم را به صورت زیر برای خودم تصویر کردم :🏡

   خانه من خانه ای شمالی ، جنوبی است. خود خانه در سمت راست و پارکینگ یا گاراج ان جداگانه و مجزا سمت چپ و چسبیده به خود خانه است. جلوی پارکینگ هم یک زمین به اندازه 100 قدم فاصله تا خیابان جلوی خانه ميباشد. این زمین 100 قدمی یک سقف دارد که هر زمان که ما خواستیم 2 ساعت به خانه بیاییم و دوباره بیرون برویم ، ماشین را داخل پارکینگ نیاریم و زیر این سقف ماشین را پارک کنیم. یک میله بسکتبال هم گوشه چپ زمین وجود دارد که همه سال بشود بسکتبال بازی کرد ، حتی اگر باران بیاید چون این میله زیر سقف است ، ما خیس نمیشویم. داخل پارکینگ به غیر از ابزار همسرم در گوشه ای ، باشگاه کوچکی برای خودمان به چشم میخورد و میز بیلیاردی هم در کناری قرار دارد. این پارکینگ دری به اشپزخانه داخل خانه دارد تا بتوانيم به راحتی ما خریدهای خود را از ماشين به داخل اشپزخانه ببریم. 🏡

   از در ورود ی وارد میشویم که بالای سر در یک. مجسمه سرحیوان شیر گچکاری وجود دارد. سمت راست ورودی یک هال پهن که دراز نیست وجوددارد. یک دستشویی هم که مخصوص مهمان است. سمت چپ ان یک کمد است که مهمانها میتوانند لباسهای خود را در ان اویزان کنند. چند قدم جلوتر ، هال تمام میشود و روبه رو، یک پذیرایی مستطیل شکل قرار دارد که سمت راست ان یک راهرو است که منتهی به اتاق خواب میشود. داخل اتاق ، حمام و دستشویی قرار دارد. این اتاق 2 پنجره دارد یکی به سمت خیابان و یکی به سمت خانه همسایه کناری. سمت چپ راهرو اتاق کار من قرار دارد که تا زمانیکه قرار است از خانه کار کنم محل کار من است. داخل اتاق میز و صندلی کار من به اضافه لوازم التحریرم قرار دارد. این اتاق به سمت حیاط پشتی خانه پنجره دارد. 🏡

   حالا بر میگردیم به سمت در ورودی و پذیرایی مستطیل شکل. گوشه های پذیرایی و اتاقهاو کل فضاها با شمع های گچبری تزیین شده چسبیده به سقف است. جلوی در ورودی هم یک اسپری اتوماتیک گلاب قرار دارد که هر چند دقیقه فضای خانه را با عطر گلاب پر میکند. همچنین دو تا مجسمه طاووس و یک فرش دستباف با نام خدا بین دو تا طاووس بالای سر در ورودی خانه نصب شده است. یک مناجات زیبا توی قسمت پذیرایی روی دیوار نوشته شده که دورش را قاب گرفته ایم. پیانوی پسرم هم گوشه چپ پذیرایی قرار دارد. این پذیرایی یک در بزرگ 4 لنگه تا زیر سقف به سمت حیاط پشتی دارد که سر تا سرش شیشه است و وقتی از در بیرون میروی، یک پاسیوی بزرگ و سایبان و میز و صندلی مخصوص بیرون ، سمت راست حیاط ، یک گریل گازی و استخر که با سقف تور پوشیده شده و از نورشدید خورشید جلوگیری میکند میبینید و سمت چپ باغچه بزرگی که همسرم باغبانی کرده میبینید. باز انطرفتر سمت چپ حیاط ، چند درخت میوه و چمن مصنوعی میبینید که زمین مخصوص مینی گلف خانوادگی ماست. ما یک دارت را سمت راست حیاط به دیوار زده ایم تا مرتب موقع ورود به حیاط دارت بازی کنیم. 🏡

   دوباره برگردیم به در ورودی داخل خانه و وارد پذیرایی شویم. قسمتی که دیوار پذیرایی تمام میشود ، یک راهرو به سمت چپ وجود دارد. ما وارد اشپزخانه میشویم که میز ناهارخوری و کابینتها قرار دارد. تلویزیون هم روبروی میز ناهارخوری به دیوار نصب شده است. کنار اشپزخانه به گاراج یا پارکینگ بغل خانه وصل میشود. گوشه سمت چپ اتاق غذاخوری به اتاق خواب پسرم وصل میشود که ان اتاق هم حمام و دستشویی مخصوص خود را داردو به سمت حیاط پشتی پنجره دارد. 🏡

   سقف خانه ما شیروانی است و روی ان پنلهای خورشیدی برای تولید برق قرار دارد. در ورود ی ما یک در فلزی بزرگ قهوه ای رنگ است. جعبه نامه های ما به رنگ نارنجی جلوی خانه مان است که اسم خودمان را روی ان نوشته ایم تا پستچی راحتتر نامه های ما را در ان بیندازد. 🏡

   جلوی خانه همسرم یک درخت لیمو ، پرتقال و نارنگی کاشته است. یک درخت بید بزرگ هم جلوی خانه است که برای اينجا که بیشتر سال، هوا گرم است تولید سایه کند. گلها ی کاغذی زیبای قرمز و صورتی در فضای جلوی خانه و باغچه حیاط پشتی به چشم میخورند. در اخر بگویم کنار پارکینگ هم یک در بزرگ ماشین رو به سمت حیاط پشتی وجود دارد که حتی ار وی (RV) از ان رد میشود. 🏡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 1369ehsan
   1399/10/04 12:02
   مدت عضویت: 1472 روز
   امتیاز کاربر: 236 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 497 کلمه

   سلام
   ما تمام چیزهای را که می خواهیم الان نداریم و چون انها را نداریم خواسته ما هستند و خواسته های ما می توانند در مدار بالاتر یا پایین تر از ما باشند . ما که به قوانین آگاه شدیم قطعا دیگه باید خواسته هایی داشته باشیم که در مدار بالاتر هستند. در مداری که الان هستیم همین امکانات امروزی را داریم پس برای دستیابی به خواسته های در مدار بالاتر باید ابتدا از نظر ذهنی در مدار بالاتر قرار بگیریم وقتی از نظر ذهنی هماهنگ شدیم و برحسب قانون تکامل به مدار بالاتر حرکت می کنیم دوستان این قانون تکامل را حتمن باید در نظر داشته باشیم خیلی از خواسته های ما در مدارهایی خیلی بالایی هستند پس باید تکامل طی شود و نگران نباشید که زود اتفاق نیوفتادن من برای خودم دستور غذا هایی را می نویسیم که از نظر فاصله مداری نزدیک باشند با مدار امروزم و بعد از دستیابی به آنها دستور غذای بهتری می نویسیم.
   مثلا یکی از دستور غذایی من یک خونه اجاره ای با قیمت مناسب تر و در طبقه های 4 و 5 که دید خوبی داشته باشد و بتوانم لذت ببرم از فضای بیرون و همچنین انبار ،پارکینگ ،همسایه ،اسانسور و…. داشته باشد. وقتی به این غذا دست یافتم و درامدم بیشتر شد سمت غذای با طمع خرید خانه با همین شرایط را می روم .
   من هر چقدر غذا هایی که دوست دارم تست کنم و طمع آنها را بچشم بیشتر به انها علاقه پیدا می کنم. و درونم احساسی عجیب برا دستیابی به آنها شکل می گیرد.
   یک نکته دیگه: اگر نمی دانیم خواسته های ما چی هستند یا اینکه نمی دانیم در مورد خواسته چه ویژگی های را بنویسیم باید از قانون تضاد استفاده کنیم مثلا دوست نداریم خانه مورد نظرمون در فلان قسمت شهر باشد،یا در طبقه همکف باشد .

   راه رسیدن به غذاها وقتی در مسیرش قرار بگیرم خیلی راحت مشخص می شود درب ها یکی یکی باز می شوند مثلا برای رفتن به سرکوچه که غذا ماست باید ابتدا از درب خانه بیرون بیایم نه اینکه بشینیم تو خونه فقط بگیم چطور من باید برم تا سرکوچه .
   خیلی وقت ها ما طمع غذا هایی رای می نویسیم اما حرکتی ندارم و هیچ گاه به انها نخواهیم رسید.
   مثلا استاد طمع ویلا را می خواهد خب کاملا منطقی است ایشون خونه ای که دوست داشتند با کمک خدا خریدن و درامد بالایی 60 میلیون تومان را دارن پس طمع ویلا منطقی است و برای ان دارند گام بر میدارند و منتظر هستند تا در زمان مناسب به ان برسند .

   درکل بنظر من 1- باید قانون تکامل را بپذیرم و قبول کنیم که قوانین ثابت هستند نه طبق میل ما تغییر می کنند2- برای دستیابی به خواسته باید حرکت کنیم و اینکه چطور به آن می رسیم مرحله به مرحله مشخص می شود یک مسیر از پیش مشخص شده نیست3- در مداری که هستیم خواسته های جدید با توجه به امکانات این مدار نسجنیم چون خواسته ما در مدار بالاتری است .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شیرین محصلی
    1399/10/30 16:02
    مدت عضویت: 1787 روز
    امتیاز کاربر: 14963 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 24 کلمه

    بهتون تبریک می گم که به سطح از آگاهی دست پیدا کردید ،من خیلی از خواندن نوشته ی شما لذت بردم آفرین به شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 35 کلمه

   سلام خانم ریاحی نوشته شمارو خوندم خیلی ایده گرفتم میگن هر کله ای ی عقلی داره اینه درسته خواستم ازتون تشکر کنم وبهتون تبریک بگم به این طرز فکرتون منکه خیلی خوشم اومد موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   سلام دوستان تمرین جلسه ۱۱ زندگی با طعم خدا میخوام منو ماشین براتون بنویسم ی ماشین میخوام که وانت نباشه حتما سواری باشه ۲۰۶یا پاترول یا ریو باشه رنگش سفید باشه نو باشه لاستیک نو باشن تو دوزی شیک داشته باشه فرمونش هبرولیک باشه ترمزش جدید باشه ظبتش کامپیوتری باشه صندلیهای نر و جدید باشه دزد گیر داشته باشه چراغ ترمزشو از این جدیها میذارم‌سپرشو شیک میذارم چراغجلوشو فویل میذارم نورش بیشتر بشه دنده اتوماتیک باشه کفش از این کفپوشها داشته باشه سه پایه های مخصوص میذارم برای گوشی ی هند زفری بدون سیم هم میگیریم راحت باشم پشت فرمون خدارو شکر گواهینامه هم دارم ماشینم بیمه هم میکنم سایه بونم میذارم دیگه سندشم به اسم خودم میکنم دیگه ماشین امادست که بریم دور دور مسافرت حالا ی شهری انتخاب میکنیم ماشین که داریم هتلم رزو میکنیم چند تا تیکه لباس برمیداریم بزن بریم شمال ماهی کبابی اکبر جوجه ورستوران توراهی همه منتظرمن هستن سفا سیتی لذت با خانواده خیلی لذتبخشه ایشالا قسمت شما هم بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/10/01 02:02
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,133 کلمه

   در رستورانها سرآشپز منوها رو دسته بندی میکنه
   مثلا دسرها جدا و غذا ها جدا و پیش غذا ها جدا و … کلا دسته بندی میکنه بر اساس یه سری پارامترها .
   من هم طعم هایی رو که در این دنیا دوست داشتم تجربه کنم اون جلسه نوشتم و من هر طعمی رو که دوست دارم باید بدونم همون طعم در جهان هست و خیلی ها با اون طعم دارن زندگی میکنن پس هر چی رو که دوست دارم در این دنیا هست و وجود داره ولی من در مدارش نیستم فقط با قرار گرفتن در اون مدارهای بالا اون نعمتها و طعمها ی خوب و خشمزه خیلی راحت و به موقع وارد زندگی من میشه .

   پس ما یاد گرفتیم به طعمهایی که دوست نداریم تجربه کنیم توجه نکنیم و حرف نزنیم با یه مثال توجه نکردن رو قابل لمسش،کنیم مثال :هیچ وقت ما بادوربین موبایل یا عکاسی خودمون نمیاییم از لحظه هایی که برای ما مشکل به وجود اومده یا ناراحت هستیم یا مریضیم و یا …عکس بگیریم فقط از لحطهای شاد و قشنگمون و اون لحظهایی رو که دوست داریم عکس میگیریم پس توجه کردن به طعم های خوب هم همینطور هست مثل عکس گرفتن هست باید به طعمهای خوب و و طعمهایی که دوست داریم توجه کنیم
   و دیدیم که چقدر در انتخاب عکس هایی که گرفتیم حساس هستیم که کدوم عکس زاویه ی بهتر یا چهره و نور و منظره و … خوبه و با دقت خاصی عکسی رو انتخاب میکنیم که از همه جنبه ها عالی باشه پس در انتخاب طعمهای زندگیمون هم باید اینقدر حساس باشیم و یه طعم عالی رو که از هر نظر خوبه رو انتخاب کنیم .

   پس ما باید هر فیلم و اهنگ و اخبار و گفت و گویی رو و … دنبال کنیم که کار بسیار خطرناکی هست و ما باید اگاهانه طعم های خوب رو انتخاب کنیم برای تجربه کردن .

   چه طعم هایی رو دوست داریم در زندگی تجربه کنیم ؟

   خداوند همه ی طعم ها رو در اختیار ما قرار داده فقط ما باید طعم دلخواه رو انتخاب کنیم و استفاده کنیم و سرنوشتها و اتفاقهای خوشمزه رو تعیین کنیم
   چرا ادمها همیشه طعم های بد رو انتخاب میکنن ؟؟ مثلا وقتی یه تصادف رو افراد با آب و تاب میان تعریف میکنن در تمام اون لحظات افراد دارن آشپزی میکنن غذای خودشون رو با اون طعمی که تو جه کردن واین یه غدای بد مزه میشه و قطعا کسی اون رو دوست نداره و ما فقط طعم های خوشمزه رو دوست داریم پس توجه نکنید و اتفافهای بد رو رقم نزنید.

   خوب حالا میخواییم یه غدای خوشمزه تهییه کنیم پس باید مواد اولیه رو با هم قاطی کنیم و یه عدای خوسمزه رو درست کنیم
   پس در مورد طعم های دلخواهت بیا حرف بزن مثلا بگو دوست داری چطور طعم یه سفر خوب رو بچشیم ؟مواد اولیه سفر خوب من چی هست ؟و در اینجا باید براساس باور فروانی خدا و بی نهایت نعمت داشتن خدا بنویسیم .
   پس مواد لازم برای سفر عالی میشه :
   داشتن بلیط هواپیما و بعد شهرت رو انتخاب کن
   و بعد هتلت رو انتخاب کن و نحوه ی گشتن در اون شهر رو انتخاب کن و…. بنویس
   اینها دستور پخت یه سفر قشنگ هست که استاد برای ما مثال زد .

   دستور پخت اتفاقهای دیگه رو هم میتونید بنویسید مثلا :
   دستور پخت یه ویلا
   دستور پخت یه ماشین
   دستور پخت یه خونه ی شیک
   و…
   وباید وقت بزارید تحقیق کنید و چندین دستور رو پخت رو بنویسید و بزارید داخل یه جعبه به عنوان جعبه ی ارزوها و کلی دستور پختهای اتفاقهای خوشمزه رو بنویسید
   و با این کار راحت میتونید ذهن رو برای رسیدن به آرزوها هماهانگ و اماده کنید

   من میخوام دستور پخت یه شخصیت زیبا از خودم رو بنویسم :
   میخوام یه ورژن جدید از خودم داشته باشم با علم و اگاهی های به روز و زیاد میخوام و دانایی داشته باشم که همیشه در کنار اگاهی و علمم باشه و کمک کننده ی من باشه و من رو به سعادت و کمال برسونه و دوست دارم همیشه
   تمرکز م بر جنبهای شاد و مثبت این جهان باشه و درواقع گزارشگر خوبیهای این دنیا باشم و بسیار مستقل و آزاد و به دور از هر وابستگی به هر شخصی خودم زندگی کنم و دوست دارم قدرت بیان و حرف زدن بسیار خوبی داشته باشم که به راحتی بتونم حرفهای خودم رو به کسی منتقل کنم و دوست دارم هم شنونده و هم گوینده ی عالی باشم و از این قدرت ذهن که اگاهی پیدا کردم همیشه برای خلق زندگی دلخواهم استفاده کنم و میخوام مثل خدا باشم بخشنده و غنی و مهربان و دانا و اگاه و … و هیچ وقت آبروی خدا رو نبرم
   دوست دارم ایمانم و توکلم به خدا همیشه و هر لحظه بیشتر بشه و بهترین رابطه رو با خدای خودم داشته باشم و یه انسان به تمام معنا باشم که این دنیا رو به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل کنم حالا به هر طریقی و اینقدر ثروتمند بشم که روزی رسان خیلیها بشم و به تمام اطرافیانم عشق بدم و همه رو عاشقانه دوست بدارم و بدون توقع به هر کس که میخواستم کمک کنم و در زندگی فردی و اجتماعی خودم بسیار موفق باشم و اینقدر رابطه ام با خدا عالی و قوی باشه که شهود و الهام الهی رو هر لحظه دریافت کنم و دوست دارم باورهای توحیدی من بسیار بسیار قویتر بشن طوری که هیچ حرف و حادثه و اخبار و هیچ شخصی برای من مهم و تاثیر گدار در سرنوشت من و زندگی من نباشه و فقط و فقط خودش تنها و تنها زندگی من رو اداره کنه و مادری لایق و همسری بی نطیر باشم که بهترین رابطها رو تجربه کنم و بتونم از بودن در کنار اطرافیانم لدت ببر م و اونها هم از بودن در کنار من لدت ببرن و یه درآمد عالی و مستقل داشته باشم اما بدون زحمت خاص فیزیکی و دوست دارم در جمع به راحتی حرف بزنم و نظریه و حرفهای خوب و عالی ارایه بدم و دوست دارم به بهترین راها هدایت بشم و در راه درست و خدایی حرکت کنم در نهایت یه شخصیت پر از عشق و اگاهی و دانایی و خوبی و ثروت و ارامش و شادی و حال خوب میخوام و امیدوارم با این شخصیت جدیدم سالیان سال سلامت و متناسب و شادو موفق و ثروتمند باشم و در این دنیا فقط طعمهای خوب وعالی رو خلق کنم خدا یا سپاسگزارم برای این شخصیت زیبا با این همه ویژگی مثبت که دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 14 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شادى
   1399/09/12 05:17
   مدت عضویت: 1511 روز
   امتیاز کاربر: 23068 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 647 کلمه

   سلام و درود , استاد عزيز& دوستان سرزمين لاغرى با ذهن😊
   روز شصت و ششم تكرار ,
   🔸فايل زندگى با طعم خدا ,
   من امروز قبل از شروع به نوشتن طعم هاى شيرين زندگيم , نوشته هاى دوستان عزيزم رو خوندم و لذت بردم . در اين ايستگاه , احساس خيلى خوبى دارم و تصميم دارم در اين ايستگاه , كمى بيشتر استراحت كنم و از آرامش و احساس خوبى كه از اين فايل دارم , لذت ببرم .
   خداى من‼️آنطرف تَر , رستورانى بود كه من متاسفانه سالها , اونجا مى رفتم بخاطر اينكه اين رستوران زيبا رو نديده بودم‼️ من متاسفانه از روى ناآگاهى به اون رستوران مى رفتم و از منوهاى اون رستوران سفارش مى دادم , منوهاى اون رستوران توجه به اخبارا , اوضاع اقتصادى , توجه به فقر , كمبودها و اتفاقات گوشه و كنار جهان بود كه در پى آن , حال و احساس بد , در من بوجود مى اومد و من نگران از اين اوضاع , غرغر و گله و شكايت مى كردم و حاصل آن افكار منفى و نجواهاى ذهنى , چاقى و اضافه وزن و … بود , وقتى در اين مسير قرار گرفتم , متوجه شدم كه سرآشپز اون رستوران ذهنِ منفى باف بوده كه من به درستى نمى شناختمش‼️
   اما يه روز , دوستى عزيز , رستورانى كه منوهاى فوق العاده شگفت انگيزى رو ارائه مى داد , به من معرفى كرد , و من اونجا رفتم , همه چى عالى و فراتر از تصور ذهن من بود , من مى خوام , طعم هاى شيرين و طعم هاى متفاوت ديگه اى از اين منو را انتخاب كنم , خداى من , همه چى اينجا وجود داره , هر چى كه مى خوام و دوست دارم . طعم سلامتى و تندرستى , طعم لاغرى و تناسب اندام , طعم شادى , آرامش و احساس خوب , همه چى در سايزهاى متفاوت با هر رنگ و طعمى , مطلوب و دلپذير , آماده ى سفارش است . . منوى اصلى مخصوص سرآشپز اين رستوران احساس خوبه ,
   اگه احساسم خوب باشه مى تونم از منوهاى بيشتر و بزرگترى سفارش بدم . من طعم هاى شيرين رو خيلى دوست دارم اما طعم هاى ديگه ى اين رستوران هم فوق العاده است . من منوى شادى , احساس خوب , آرامش و سلامتى رو انتخاب كردم , بخاطرِ اينكه مى خوام به همه چى با شادى و احساس خوب برسم . البته بستگى به ذهن من داره تا چه ميزان انتخاب كنم , فكر مى كنم بارها و بارها بايد به اين رستوران بيام بخاطرِ اينكه مى خوام از زندگيم لذت ببرم و هر روز زندگيم با شادى , آرامش , سلامتى و تندرستى زندگى كنم . هر آنچه در زندگيم نياز دارم در اين منوها است , منوى ثروت , منوى روابط خوب و عالى , منوى خانه هاى زيبا در هر منطقه اى كه دوست داشته باشم , منوى ماشين , منوى ويلا , منوى جشن و عروسى , منوى رقص و شادى , منوى وسايل خونه , منوى سفر هاى لذت بخش و …
   فكر مى كنم بهتره هر روز به اين رستوران بيام . من تصميم دارم فقط اين رستوران بيام بخاطرِ اينكه شبانه روزى ست و همه چى هم اينجا است . اما براى سفارش اين منوها بايد استمرار داشته باشم و مرتب به اين رستوران بيام . خداى من , اين يكى ديگه باورنكردنى ست , براى دريافت صورت حساب اين رستوران تنها كارى كه بايد انجام بدم اينه كه از دريافت سفارش منو , سپاسگزار باشم .
   از خداوند مهربان , سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم . من به كارگردان اين رستوران اعتماد💯 دارم .
   از وقتى كه به اين رستوران مى رم , خيلى احساس بهترى دارم . من تصميم دارم هر روز طعمى متفاوت رو در جعبه ى زيبايى كه دارم , بزارم .
   با تشكر فراوان , شاد و خوشبخت باشيد🧡🧡

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribapiri5
   1399/09/05 12:15
   مدت عضویت: 1627 روز
   امتیاز کاربر: 3019 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 241 کلمه

   ب نام خداوند بخشنده و مهربان 💖🌹
   سلام براستاد گرامی 💖🌹💖🌹💖🌹من ی دفتر گذاشتم و از خیلی وقت پیش هر چیزی رو ک میخاستم از خداوند عزیزم می نوشتم.وخیلی نتیجه میگرفتم .مینوشتم کارهاش میکردم دیگه اصلا بهش سر نمیزدم .بعد نا خاسته میدیدم ک اون چیزی ک نوشتم بهش رسیدم .ولی الان میخام ی جعبه آرزوها برای خودم درست کنم و تمام خاسته هام رو بنویسم و داخلش قرار بدم
   خدای مهربونم من از تو یک تناسب اندام ایده آل میخام با شکمی تخت ران هایی سفت وکوچک ،بازوهای ظریف وزیبا،صورتی زیبا وسفید،بدون غب غب زیر گلو،گردنی باریک وسفید ،پهلو ها وزیر بغل صاف بدون هیچ اضافه هایی ،موهای بلند وپر پشت، خدایا تناسب اندامم بزرگترین رویای من هست
   داشتن ماشینBMW با تودوزی آبی و چراغ های بنفش خدایا چقدر لذت بخشه،
   خدایا من یک باغ ویلا یی ب متراژ۲۰۰۰متر با استخر سرپوشیده ،آشپزخونه با کابینت صورتی وسفید ،جلوی ظرف شویی یک پنجره بزرگ ریلی باشه ک نمای باغ را درحین ظرف شستن ببینم ولذت ببرم ،ی سالن بزرگ با مبلمان راحتی،ی میز ناهار خوری ۱۲ نفره شیک وعالی،۴تااتاق خواب ،حمام بزرک با وان بزرگ ،از کنار سالن ی پله گرد داشته باشه ب سمت طبقه بالا وبالا یک بالکن بزرگ با سرپوش و یکدست مبلمان حصیری برای نشستن ولذت بردن از دیدن اون منظره زیبا و درختان باغ و خوردن چایی در کنار خانوادم ،خدای من چقدر لذت بخشه، خدای من
   وخیلی خیلی چیزهای دیگه ک تصمیم دارم بنویسم .تو جعبه آرزوهام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghazalgolipur
   1399/08/15 03:39
   مدت عضویت: 1507 روز
   امتیاز کاربر: 3496 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   چه قدر خوشحالم و حس خوبی دارم وقتی میخوام هی خواسته هامو بنویسم ، خدایا شکرت ….
   که یاد گرفتم باید توجه کنم به چیزایی که میخوام باید حرف بزنم در مورد چیزایی که میخوام باید ببینم چیزایی که میخوام رو و همه تمرکز خودم رو ،روی خواسته هام بزارم بارها بندیسم و حس خوب بگیرم ، و سپاس گذار باشم ، سپاس گذار خدایی که این همه طعم هایی که میخوام در دنیا در اختیار ما گذاشته ‌.‌خدایا شکرت که از هر طعمی که بخوام تو این دنیا هست و من باتوجه یه خواستم میتونم بهش برسم
   غذای خوشمزه:خونه خوب
   موادلازم:در منطقه خوب شهر ، خونه با متراژ بالا ،
   ویو زیبا ،با پنجره هایی که رو به خیابون باز میشه
   سه تا اتاق خواب داره، حیاط بزرگ و پر از درخت
   چند طبقه ، دیوارا کاغذ دیواری قشنگ ، در بزرگ و زیبا و….‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Parsa Ash
   1399/08/04 14:59
   مدت عضویت: 1786 روز
   امتیاز کاربر: 42
   محتوای دیدگاه: 434 کلمه

   به نام خداوند ثروت ساز
   خداوند قدرتش و وسعت آفریده هایش بی انتهاست
   الان که شروع به نوشتن کرده ام یه هوای پاییزی خنک و پرند ها هم شروع به خوندن کردند یه موسیقی عالی از طبیعت با تمام وجود حس میشه
   سلام خدمت استاد عزیز و بچه های دوره ی فوق العاده زندگی با طعم خدا
   من اومدم با استفاده از مطالب استاد که گفته روی خواسته ها تمرکز کنید و کانون توجه در زندگی شما خیلی مهم چون اتفاق هایی از همون جنس وارد زندگی شما میشود به خاطر همین من مثلا روز شنبه رو فقط اختصاص میدم به طعمی که دوست دارم مثلا تیبا ۲ سفید رنگ با آینه های جانبی تاشو و مانیتور و باله عقب با تمام امکانات که داره و با جزئیات اون رو میخونن و فیلم و عکس راجع به این ماشین تو اینستا و یوتیپ و آپارات نگاه میکنم و از خواسته ام عکس میگیرم و اسکرین شان میگرم و نگه میدارم و طبق تمرین استاد عزیز شب خواسته ام رو روی کاغذ با تمام جزئیات که میخواهم داشته باشم رو می نویسم و در آخر از خداوند به این طعم فوق العاده تشکر میکنم و خواسته ام رو توی جعبه آرزوهایم قرار میدم با احساس عالی و مطمئن هستم که خداوند خواسته ام رو می خونه و برآورده میکنه زیرا همه چیز خداوند است و طبیعی که نعمت ها وارد زندگیمان شوند.
   روز بعد یعنی یکشنبه میرم سراغ طعم بعدی آیفون ۷ پلاس با اپل واچ و تمام روزم رو به اون اختصاص میدم و دوباره همون کارها رو انجام میدم این کارها رو برای یک هفته انجام میدم و آخر هفته تمام اون عکس هایی رو که از خواسته هام در طول هفته جمع کرده ام یه آهنگ باحال روی اون عکس ها می ذارم و صبح و شب نگاه میکنم و لذت میبرم این پروسه رو مدام برای خودم تکرار میکنم تا آگاهانه کانون توجه ام سمت خواسته هایم باشه و اون لحظه فقط به خواسته ام و لذت بردن از اون طعم توجه میکنم و اصلا به خواسته ام نمیچسبم و فقط از دیدن اون لذت میبرم و خدا رو شکر میکنم به خاطر این طعم های فوق العاده و خداوند رو جوری سپاسگذاری میکنم انگار خواسته هایم را به من داده و با دیدن هر نشانه از خواسته هایم خدا را شکر میکنم و می گویم خدایا شکرت که تمرین ها و احساس خوب و تمرکز بر خواسته ها با لذت داره جواب میده و با سپاسگذاری کم کم خواسته های اصلی وارد زندگیم می شود.
   زندگی خالی نیست
   مهربانی هست سیب هست نعمت های بی انتهای خداوند هم هست
   به امید برآورده شدن تک تک خواسته هایم…………

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribab313
   1399/07/30 21:49
   مدت عضویت: 1545 روز
   امتیاز کاربر: 3043 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   سلام
   من جعبه ارزوها دارم ولی عقيده من جور دیگه ای هست راجب جعبه م من دفتر خاططرات اینده دارم من هر چیزی ک بخام تو اون مینوسم دقیقا مثل گفتهای استاد من دستور پخت مینوسم سپاسگذاری مکنم و خیلی زود بدست میارمشون. من انقد نوشتم و بدست اوردم ک ایمان دارم دفترم جادویی هست ینی نوشتن من جادویی هست من تقریبا چند سالی هست دفترم رو دارم و هنوزم ازش استفاده مکنم طبق گفته استاد امروز میخام ی دستور پخت جدید راجب تناسب اندامم بنویسم.
   شصت کیلو گرم.
   خداروشکر مکنم الان ب وزن دلخواهم رسیدم واز زندگی م لذت میبرم البته لذت بیشتری خدارشکر مکنم ک از بهترین راه ب وزن دلخداهم رسیدم دیگه مطمنم ازدواج کنم بچه دار بشم حتی صد سال دیگم من شصت کیلو میمونم شاید هم کمتر بشم ولی شصت کیلو بهترین حالت ممکنه خدایا شکرت ک انقد منو قدرت مند افریدی خدایا شکرت ک انقدر سریع باقدرت ب وزن دلخواهم رسیدم خدارشکرت که احساس سبکی وجوانی میکنم حالا دیگه یک نوزده ساله واقعی شدم مهم اینه من لذت میبرم و زندگی من با خوشی جریان داره. خدایا شکرت امصا فریبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1399/07/08 09:32
   مدت عضویت: 1575 روز
   امتیاز کاربر: 8423 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 172 کلمه

   سفارش : یه ماشین خوب برا خودم
   مواد لازم:
   رنگش سفید،ضبط با کیفیت،کولر بخاری عالی،تر تمییز و برو،کیفیت خوب،قیمت مناسب،رو پا،برازنده،چرخهاش اسپورت.
   طرز تهیه:
   این مرحله با من نیست،این مرحله را میسپرم دست سرآشپز ماهر.
   قصد من (هدف خدای مهربون از خلق من)اینه که سفارش بدهم ،و با آرامش خیال و اطمینان و اشتیاق و در حالت شکرگذار (هماهنگی روح و ذهنم) در حالیکه خواسته را دست خدا سپردم و اطمینان قلبی دارم که برام با بهترین روشهای خاص خودش فراهم و آماده اش میکنه برام .
   وظیفه من این نیست که برم دنبال چگونگیه تهیه این سفارش ،این به من ربطی نداره،من فقط باید هماهنگیمو حفظ کنم همین.
   و هر جایی نیاز بود من کاری انجام دهم( منی که در واقه خود خدا هستم)در حالت هماهنگی ،بمن الهام میشود و من انجام میدم،
   خدا در وجود تمام آنچه در زمین و آسمان هست وجود داره،دیگه جایی نیاز به پیگیری و نگرانی نیست.اگر من بندگی خودم را خوب ادا کنم خدا هم همون خدایی میشود که خودش وعده داده: تمام آنچه در زمین و آسمان است مسخر توست بنده من.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/07/08 06:34
   مدت عضویت: 1601 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 102 کلمه

   به نام خدا
   سلام ،من از خداوند اين منوي كه درخواست كردم خواستارم و منتظر اتفاقات خوب زندكيم هستم حال خوب،احساس خوب،تناسب اندام ،سلامتي،ذهني ارام،ثروت ،
   و خداوند همه رو به بهترين شكل براي من ميخاد تمام جيزاي كه سفارش دادم رو دارم تجربه ميكنم 🙏🏻
   جقدر خوشحالم كه به اين رستوران كه پر از عشق و مهر و محبت هستش اومدم و هر جه رو از سراشپز بخوام برام مهيا ميكنه
   جه جايي بهتر از اين رستوران
   جايي ارام تر و لذت بخش تر از اين رستوران نديدم و نخواهم ديد 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
   جقدر خوبه كه هر روز به اين رستوران سر بزني 👏🏻🙏🏻

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1399/07/07 08:53
   مدت عضویت: 1575 روز
   امتیاز کاربر: 8423 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 55 کلمه

   خداوند،هر لحظه منتظره که بهش سفارش بدیم
   از هر چیزی که بهترینه
   این ماییم که سفارش دهنده خوبی نیستیم،وگرنه همه چیز مهیاست…فقط کافیه یاد بگیریم که چطور سفارش بدیم،کاری که در این دوره در حال اجراست،همین یادگیری،که فکر میکنم یکی از مهمترین درسهای زندگیه،که باید دورش پاس بشه.

   خدایا شکرت که ما را به این مسیر هدایت کردی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razieemohammadi
   1399/07/07 08:50
   مدت عضویت: 1575 روز
   امتیاز کاربر: 8423 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   جمله ای زیبا از جلو استیون:
   اگر حال و هوا و افکار روزت را تعیین نکنی
   افکار منفی این کار را برای تو می کنند…
   اینهم دقیقا مصداق همین حرفهای این فایل هست
   باید اگاهانه هرروز متعهد باشیم که باید خط مشی بدیم به زندگیمون،همینجوری زندگی نکنیم،اگه میخوایم عادی نباشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zari_dousti
   1399/07/06 00:28
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 3588 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 747 کلمه

   با درو بی پایان
   یک روز که در خانه نشسته بودم و مشغول گوش دادن به فایلهای زندگی با طعم خدا بودم که زنگ خانه به صدا در آمد وقتی گوشی اف اف را برداشتم صدایی خواست که بروم و پاکتی را تحویل بگیرم
   خیلی تعجب کردم فکر کردم چه کسی برایم پاکت فرستاده به هر حال لباس مناسبی پوشیدم و رفتم پاکت را تحویل بگیرم
   وقتی جلو در رسیدم آقای خیلی برازنده ای را دیدم که با ادب و مهربانی بعد از پرسیدن نامم پاکتی به من داد و گفت این برای شماست و قبل از اینکه بپرسم از طرف چه کسی فرستاد شده رفت
   من که خیلی هیجان داشتم زودتر ببینم درون این پاکت چیست به سرعت به خانه برگشتم یک پاکت بسیار زیبا با یراق‌های طلایی و خطی بسیار زیبا و خوانا نام من را روی پاکت نوشته بودند
   متن نامه خیلی جالب بود و از من دعوت شده بود روز جمعه ساعت ۲ بعد از ظهر به رستورانی که آدرسی هم نداشت بروم البته در نامه ذکر شده بود که خودشان ماشین میفرستند و نیازی به ماشین بردن من نیست کمی مردد شدم برم نرم خلاصه چون دلم گواهی بد نداد تصمیم گرفتم که حتما بروم
   نام رستوران
   🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️رستوران آرزوها🧚🏻‍♀️🧚🏻‍♀️بود
   با این وجود دل توی دلم نبود پیش خودم گفتم نکنه کسی میخواد منو سر کار بذاره یا دارن با من شوخی میکنن
   خلاصه با هیجان زیاد منتظر جمعه شدم روز جمعه از صبح در فکر بودم که چی بپوشم چند لباس را نگاه کردم و در نهایت یکی از زیباترین لباسهایم را انتخاب کردم و آنرا آماده کردم کیف و کفش مناسب هم حاضر کردم و حدود ساعت ۱شروع کردم به آماده شدن لباس پوشیدم آرایش مختصری کردم و چندین بار خودم را در آینه برانداز کردم و دیدم خیلی خوب و شیک به نظر میرسم
   احساس خوبی داشتم و سر ساعت مقرر از خانه خارج شدم و دیدم ماشینی بسیار شیک منتظر من ایستاده چون همان آقایی که نامه را آورده بود بعد از دیدن من بلافاصله پیاده شد و بعد از سلام و احوالپرسی در ماشین را برایم باز کرد و من سوار شدم
   در راه به سوالات و کنجکاویهای من جواب‌های مختصر میداد و بیشتر لبخند میزد نمیدانم چرا من اینقدر آرامش داشتم و احساس امنیت میکردم
   به هر حال بعد طی مسافتی به خیابان زیبایی که دو طرفش را درختان و گلهای زیبایی احاطه کرده بود وارد شدیم و کمی جلوتر عمارت زیبایی نمایان شد که شاید در خواب هم نشود تصورش را کرد
   وقتی ماشین از حرکت ایستاد متوجه شدم که رسیدیم
   همان آقا در ماشین را باز کرد و گفت لطفا بفرمایید رسیدیم
   من پیاده شدم و ابتدا از حیاط بزرگی که با باغچه های زیبا و گلهای که تا به آنروز نمونه اش را ندیده بودم با استخر بزرگی که غوغای سپیدی در آن مشغول شنا بودند گذشتیم واز در شیشه ای بزرگی وارد رستوران شدیم فضای آنجا هیچ شباهتی با رستوران‌هایی که تا آنروز دیده بودم نداشت هیچ صدایی به گوش نمیرسید و سکوت کامل حکمفرما بود
   من مردد بودم که کدام میز را انتخاب کنم چون میزهای زیادی آنجا بودو روی بعضی از آنها هم اشخاصی نشسته بودند و مشغول نوشتن
   که خانم بسیار زیبایی به استقبال من آمدند و بعد از خوشامدگویی گفتند هر کجا دوست دارید بنشینید
   من بعد از تشکر میزی را که نزدیک پنجره قرار داشت و از آنجا میشد منظره زیبای حیاط را دید برای نشستن انتخاب کردم
   بعد از چند دقیقه که نشسته و محو تماشا بودم همان خانم زیبا آمدند و دفتر و قلمی به من دادند که چیزی روی آن نوشته نشده بود من تعجب کردم گفتم این منو رستوران است چیزی روی این منونوشته نشده است
   و ایشان که تعجب مرا دیدند کنار من نشستند و با مهربانی شروع کردند برایم توضیح دادند که بله اینجا شما خودتان هر آرزویی که در این دنیا دارید را با جزییات مشخص میکنید و سرآشپز برایتان همانطور که دستور بدهید آماده میکند
   و با خوشرویی و مهربانی گفتند که اصلا عجله نکنید تا هر وقت که بخواهید میتوانید اینجا باشید و به نوشتن ادامه دهید
   راستی یادم رفت آن خانم که حالا من فرشته میناممش چون متوجه شدم که روی زمین راه نمیرفت و با دو بال کوچک زیبا پرواز میکرد
   فقط به من گفت که زمان تحقق یافتن و آماده شدن آرزوهایت را به سر آشپز بسپار و اصلا عجله نداشته باش
   و من که عاشق این مکان شده ام حالا حالاها قصد ترک اینجا را ندارم و هنوز مشغول نوشتن آرزوهایم هستم
   استاد عزیزم و دوستان همراهم از اینکه حوصله کردید و نوشته مر خواندید بسیار سپاسگزارم♥️♥️♥️♥️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار فائزه کیان
    1399/07/27 11:36
    مدت عضویت: 1615 روز
    امتیاز کاربر: 6938 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    سلام دوست عزیز
    کامنت شما رو خوندم و خیلی جالب و بامزه بود و حس خوبی بهم داد …
    این تخیل نزدیک به واقعیت خیلی جالب بود برام
    و تحسین میکنم شما رو به خاطر قلم زیباتون …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار شادى
    1399/09/10 03:09
    مدت عضویت: 1511 روز
    امتیاز کاربر: 23068 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    دوست عزيز ,
    وقتى در حال خوندن نوشته ى زيباى شما بودم , احساس كردم منم اونجااام😍خيلى لذت بخش بود , موفق باشيد🥰

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا:)
   1399/07/03 11:24
   مدت عضویت: 1718 روز
   امتیاز کاربر: 1688 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 193 کلمه

   سلام
   نکته کلیدی این فایل: اون چیزهایی که میخواهی هست…..در مدارش باید قرار بگیری
   من بار قبل از این تمرین خیلی نتیجه گرفتم
   و تا الان اکثر چیزایی که نوشتم و داخل جعبه انداختمو در یافت کردم
   جالب بود
   یک فرشته کوچولو هم گذاشتم جلوی جعبه بالای کمد…که نماد فرشته درونیمه
   هدایتی از تو کشو پیداش کردم
   ذهنم واقعا مقاومت نداره به جعبه قرمز
   میگه این تو انداختم دیگه میشه
   چه جالب
   یک بازی خیلی قشنگیه
   واقعا زندگی کلا به سادگی یک بازی بشرطی که دست از پارو زدن برداریم
   تو این چندسالی که روز قانون تمرکز کردم واقعا آشنایی با ما نقطه عطفی بوده برام
   چون از شما من خیلی نتیجه ها گرفتم
   یک چیزی ته دلم میگه با این استاد شدنی
   چون اولین نتیجه ای که از شما گرفتم سکوت ذهنی عالی بود
   بعدش تمرین جعبه قرمز که در کمال تعجبم نتیجه عالی داد
   تا حدی که مشتری بهم گفت خانم من امروز 3 جا رفتم نتونستن اینو برام ثبت کنن
   اونجا یقین پیدا کردم مدار
   الهی شکر بخاطر این تمرین زود بازده
   من که کاملا بهش اعتقاد دارم
   به این میگن منطقی کردن قانون
   نتایجی که گرفتیم را مرور کنیم تا ذهن باور کنه
   برم یک صفحه به تمرینای روزانه ام اضافه کنم و هر روز نتایجو مرور کنم
   الهی شکر
   3 مهر 99

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mohsen Dr
   1399/06/30 23:48
   مدت عضویت: 1445 روز
   امتیاز کاربر: 33
   محتوای دیدگاه: 13 کلمه

   دستور پخت من با نوشتن شروع میشه و با تجربه کردن ختم میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 18
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   سفارش خوب بده تا حال خوب پیدا کنی .من می‌خوام تناسب اندام داشته باشم تو مسیر درست زندگی باشم وهیشه خدا در وجودم بمونه .من منوی خودم رو دارم می‌نویسم .از شما استاد گرامی ممنونم بابت همراهی شما برای ایجاد این همه حال خوب که به همه گروه میدید . سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار laleh_rhmn
   1399/06/25 07:53
   مدت عضویت: 1412 روز
   امتیاز کاربر: 583 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   خدارو شاکرم که با این دوره آشنا شدم، این دوره ای که استاد عطا روشن با تمام حس شون در کنارمان هستن تا خدای مهربونی ها را لمس کنیم، این تمرین یه موضوع جدیدی هست، تا حالا خیلی جاها آرزوهام رو نوشته ام و تو دید گذاشتم تا بهشون فکر کنم، ولی این اولین بار هست که میخوام نقشه راه براش بکشم و از اونجایی که به سر آشپزی علاقه دارم فکر میکنم بتونم یه دستپخت خوب بنویسم، فقط یه سوال از استاد عزیز دارم، من نمیتونم در مورد مسائل مادی فکر کنم… مثلا دلم میخواست خدا بهم دست شفا بده… و بتونم با دعا و حس خوب بیماران لاعلاج رو درمان کنم… ولی نمیدونم نمونه اش وجود داره و چطور باید نقشه اش رو بکشم، و با مشکل آرزو مواجه شدم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هديه شكيبايي
   1399/06/15 00:55
   مدت عضویت: 1782 روز
   امتیاز کاربر: 126 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 219 کلمه

   سلام به استاد بينظير و دوستان بسيار خوبم چقدر از شنيدن اين فايل لذت بردم و امروز دو بار پشت سر هم پلي كردم و حسابي لذت بردم از خوندن نظرات دوستانم بسيار كسب فيض كردم و خداي خوب و مهربانم را شاكرم كه در چنين مسير سبز و رويايي در سير و سياحتم در فايلهاي اوليه استاد اشاره كردند شما بعد ااز اتمام اين فايلها تغييراتي رو شاهد خواهيد بود كه الان قابل تصور نيست و يادمه گفتيد طعمهايي رو ميچشيد وشاهد تغييرات عظيمي خواهيد بود و گفتيد منم نميدونم چگونه و چطور به ان دسترسي بيدا ميكنيد ولي با انجام درست و ايجاد باورهاي صحيح حتمي الوقوع است … من امروز بارقه هاي اين تغيير بسيار بزرگ را در زندگي خود شاهدم و واقعا از جايي اين استارت زده شده كه يك در ميليونيم هم نميتونستم تصورش رو بكنم باميد خدا وقتي به ثمر رسيد حتما خبرش را تا قبل از پايان اين فايلها بهتون ميگم خدايا بخاطر همه دادها و همه الطافت با تك تك سلولها و اعضا و جوارحم يكصدا و يك ندا فرياد ميزنم كه بسيار سپاسگزارم و بالاتر از همه از حضورم در اين دوره شگفت انگيز شاكر وقدردان و سپاسگزارم استادشما بينظيري و باز هم شكر و سپاس و شكر و سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 150 کلمه

   وقت همه شما بخیر عزیزان
   خداوند از هر طعمی بینهایت برای همه ما داره فقط ما باید توجه‌مون و به سمت چیزهای خوب و لذت بخش ببریم و قشنگی ها رو ببینیم به طعمهای که دوست نداریم توجه نکنیم و دربارش حرف نزنیم همه چیز و بسپریم به خدا!
   تا اینطوری به مدار بالاتر بریم از نعمتهای بیشتری استفاده کنیم چیزهای خوب وارد زندگیمون بشه و به خر چی می خوایم برسیم انشالله
   من هم هر روز سعی کی کنم به چیزهای خوب توجه کنم ولی یه موقع ها شیطونه می گه چقدر خودخواهی فلانی اونجور تو همش فکر خودتی سعی می کنم توجه هم و بدم به چیز دیگه ولی خیلی وقتا شیطونه عذاب وجدان بهم می ده و سرزنش می کنه منو این روزا
   من هم تو این جعبه آرزوهام یه سری طعمهای برای دخترم نوشتم و چیزهای دیگه فکر کنم سه چهار تا هستش که دوست دارم تجربه کنم انشالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار gh.hojat
   1399/04/12 10:27
   مدت عضویت: 1577 روز
   امتیاز کاربر: 124 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   سلام. خدمت استاد عزیز و تمام دوستان همراه..
   من فایلها رو گوش میدم. بارها و بارها.. و خیلی از پیام‌های دوستان رو هم مطالعه میکنم که خیلی بهم کمک میکنه.. این فایل رو که گوش دادم خیلی خوب بود.. اما وقتی نوشته ها رو خوندم واقعا لذت بردم و عجله دارم که هرچه زودتر یه جعبه برای آرزو هام آماده کنم و همه خواسته هام رو با جزئیات بنویسم و به همه شون برسم.. خصوصا اون پیام دوست عزیزی که جزئیات سفر به کیش رو نوشته بودند. وقتی خوندمش نمیدونید چه آرامش و لذتی به من داد. انگار که واقعا منم همچین سفری رو رفتم آنقدر که قابل تصور و لذت بخش بود.. خواسته هام رو مینویسمو سفارش میدم و منتظرم که به همه شون دست پیدا کنم..
   ممنونم از خدای مهربونم و شما…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Niikii
   1399/04/11 01:50
   مدت عضویت: 1755 روز
   امتیاز کاربر: 2176 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   با سلام، خیلی دوست دارم این کار را انجام بدهم و چون نزدیک تولدمم هست با احساس خاصتری میروم به دنبال انجامش. ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mirza
   1399/04/03 17:39
   مدت عضویت: 1758 روز
   امتیاز کاربر: 2629 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 37 کلمه

   سلام به استاد و دوستان همراه
   واقعا از شنیدن این فایل سیر نمی شم عالی بود . از وقتی روش سفارش دادن رو شنیدم در حال سرچ در مورد خواسته هام هستم تا بهترین شکلشو سفارش بدم
   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه قدیریان
   1399/04/01 15:28
   مدت عضویت: 1756 روز
   امتیاز کاربر: 477 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   سلام همسفران عزیز و استاد عطاروشن
   با گوش دادن به فایل های زندگی با طعم خدا نگاه جدیدی به زندگی وسهم و قسمت نعمت ها پیدا کردم و الان میدونم از همه آنچه در عالم هست میتوانم سهمی داشته باشم. خدایا سپاسگزارم به خاطر دیدن این همه زیبایی و نعمت در دسترس که میتونیم استفاده کنیم
   سفارش من به منوی الهی زندگی آرام و پراز آرامش
   سلامتی کامل پاهایم وورزش های هیجان انگیز
   موفق شدن در مسیر تناسب اندام و ذهن و شگفتی ساز شدن
   ماشینی با امکانات عالی و زیبا و مسافرت های عالی تر
   خوشبختی همه اطرافیانم
   و خلاصه همه آنچه میبینم ولذت میبرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/03/25 08:45
   مدت عضویت: 1574 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   سلام حتما این تمرین را از امروز شروع میکنم.ایمان دارم که به هر چیزی که در زندگی توجه کنیم اونو به سمت خودمون جذب خواهیم کردپس چه بهتره که لیستمون را مشخص کنیم وبه اون توجه کنیم.بجای اینکه روی چیزهای ناخواسته توجه کنیم…

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار khandan614
   1399/02/19 21:53
   مدت عضویت: 1612 روز
   امتیاز کاربر: 21060 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 145 کلمه

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوب هم مسیر ، خدا راشکر در جهانی زندگی میکنم که بینهایت طعم خوب وجود داره که سر آشپز طعمها خدای مهربونه که ی منوی باز گذاشته جلوی من و میگه فقط انتخاب کن هر چی سفارش بدی به بهترین شکل برات آماده میکنم اما من تاکنون سفارشات خوبی نداشتم همه ش گله و شکایت بوده همراه با احساس بد و خب نتیجه هم مشخص بود یک غذای بد مزه ، تواین مدت تمرین خوبی انجام دادم سفارشهای زیادی از طعمهای مختلف سلامتی ، ثروت ، شغل ، روابط زیبا ، مسافرتهای عالی ، با جزییات از منوی باز الهی با احساس خوب و آرامش دادم و صبر میکنم و از لحظات زندگیم لذت میبرم تا این سفارشات آماده بشه خیالم هم راحته مطمعنم که به بهترین شکل اماده میشه خدایا شکرت استاد ممنونم به خاطر این تمرین عالی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طوبی حاج احمدی
   1399/02/10 14:30
   مدت عضویت: 1763 روز
   امتیاز کاربر: 3344 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   سلام خداجونم
   خداجونم یکی از ارزوهای من داشتن یک خانه بزرگ وشیک ومدرنه
   یک خانه با چند اتاق خواب پذیرایی بزرگ وشیک اشپزخانه مدرن ک سنگ میز اشپزخان ب رنگ سبز باشه گاز بزرگ وشیکی داشته باشه یخچال فریزر جدید شیک وبزرگ ب رنگ فسفری با کلی وسایل اشپزی جدید وشیک
   پنجره های مدرن با نور خوب وپرده های شیک
   مبلمان شیک وراحت تابلوهای وزیبا با فرشهای ارزشمند مجسمه های زیبا وسایل سنگی وجوبی جدید
   گلدانهای سبز وبزرگ گلهای رنگی وزیبا در گلدانهای کریستال
   ظرفهای خوشگل وشیک میز وصندلی راحت وزیبا
   رنگ خونه کرم وطوسی
   درهای زیبا وشیک
   کف خانه سنگ حمام دستشویی بزرگ وزیبا با کلی حولهای نرم با جنس خوب
   اتاق خوابهای بزرگ با تختهای عالی برای استراحت روتختی زیبا با کلی کوسن های کرم وطلایی
   لوسترهای کریستال بزرگ وشیک
   فضای سبز بزرگ وزیبا
   خدایا شکرت ب خاطر ارزوهای قشنگ وامیدی ک ب ما میدی خداجونم خیلی دوستت دارم
   خداجونم سپاسگذارم
   خدا جونم شکرت
   استاد سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/02/08 18:22
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 152 کلمه

   روز ۶۶
   سلام وقت بخیر
   زندگی با طعم های قشنگ، لذت بخش،شاد،رفاه،ثروت،سفر،سلامتی،تناسب اندام،حال خوب

   من بیشتر اوقات توی سفر قبلیم که هستم سفر بعدیمو انتخاب میکنم ،زمستون که کوبا بودم ،ژاپن انتخاب کردم برای دیدن ،البته اگر اوضاع جهان درست بود الان دیگه در حال گرفتن ویزاش بودم ،من عاشق سفر رفتن هستم ،دوست دارم در آینده دور دنیا رو بگردم ،دوست دارم در فلوریدای آمریکا ویلای بزرگ ،زیبا ،سرسبز داشته باشم با استخر وبرکه ،دوست دارم آر وی داشته باشم وخیلی راحت سفر کنم،دوست دارم مثل الان که یه همسفر عالی دارم اون موقع هم همسفر عالی وپایه ای داشته باشم،دلم ماشین لوکس میخواد،دلم روابط عالی میخواد،دلم فرزندان خوب میخواد،دلم احترام میخواد،احساس ارزشمندی میخواد،تناسب اندام میخواد،سلامتی کامل میخواد،دلم میخواد تو تنیس قوی بشم،دلم میخواد تو رقص قوی بشم،دلم میخواد تو کنترل ذهن قوی بشم،دلم میخواد خونه زندگی مستقل داشته باشم ،دلم زندگی با طعم خدارو میخواد ،خدا که فقط عشق وبخشندگی وثروت وسلامتیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتوانم
   1399/02/05 17:40
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 10028 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 475 کلمه

   سلام. امروز میخوام منوی مورد علاقه ی زندگیم رو بنویسم و چیزهایی رو که الان دوست دارم مینویسم و خیلی لذت بخشه که من دوباره دوره رو شروع کنم و به تمام خواسته هام رسیده باشم و دنبال رسیدن به اهداف، آرزوها و خواسته های جدیدم باشم. ???
   من دوست دارم که خوشبخت باشم حالا خوشبختی از نظر من یعنی چی؟ یعنی آرامش همراه با شادی و امکان تهیه ی هرچیزی که دوست دارم داشته باشم.
   من در دفترم خیلی مفصل در این باره مینویسم اما به عنوان تمرین خلاصه ای از چندتا از خواسته های خودم رو اینجا منتشر میکنم.
   من دوست دارم ازدواج کنم و همسرم یک فرد ایده آل و مناسب من باشه. که حرف همدیگر رو درک کنیم، بهم علاقه زیاد داشته باشیم و باهم در زندگی پیشرفت کنیم و موفق و موفق تر بشیم. میخوام که خیلی عالی این فرد سرراهم قرار بگیره و همه چیز به بهترین وجه و عالی ترین شکلش اتفاق بیوفته. میخوام که در لباس عروسم لاغر و خوش هیکل باشم. ??
   من دوست دارم در خانه ای با چهار اتاق زندگی کنم.
   اتاق خواب من بزرگترین اتاق خانه باشد و بسیار شیک و آرامش بخش باشه. دوست دارم که دکور خونه ی من و همسرم، سفید و صورتی باشه. و از رنگهای شاد خیلی استفاده کنم جوری که هرکس نه، خودم و همسرم لذت ببریم و شاد باشیم. دوست دارم وسایل آشپزخونه ی من مدل های خوب و با کیفیت و صورتی کم رنگ باشند. و آشپزخانه ی بزرگی هم داشته باشم.
   من دوست دارم ماشین سفید i30 داشته باشم برای خودم و همسرم هم برای خودش ماشین داشته باشه.
   من دوست دارم خونه ام، شخصی باشه و حیاط و پارکینگ و استخر داشته باشه.
   من دوست دارم گوشی اپل رزگلدهمراه با ایرپاد با رنگ سفید داشته باشم.
   من دوست دارم تمام دوره های استاد عطارروشن رو تهیه کنم البته خداروشکر چندتایی ش رو تهیه کردم.
   من دوست دارم مسافرت زیاد برم همراه همسرم. تفریحی، زیارتی و… و کل دنیا رو بگردم و با فرهنگ های مختلف آشنا بشم. خیلی دوست دارم ایران عزیزمون رو هم سفر کنم و از جاذبه های طبیعی فوق العاده ش لذت ببرم. خیلی دوست دارم به قطب جنوب همراه همسرم سفر کنم و از دیدن مناظر برفی و پنگوئن های بامزه و زیبا لذت ببریم.
   من میخوام که پول و پس انداز زیادی داشته باشم و خیالم راحت باشه و وضعیت مالیم عالی باشه.
   من دوست دارم که در خانه باشم و علاقه ای به بیرون کار کردن ندارم اما میخوام که در عین حال خیلیم ثروتمند باشم.
   به امید خدا به این خواسته هام که رسیدم خواسته های جدیدی رو مینویسم و چون الان نمیدونم اونها چی هستن نمیتونم درباره شون توضیح بدم اما میدونم رویاهایی بزرگتر، زیباتر و دست‌یافتنی تر هستند.
   ممنون از اینکه نوشته ی من رو مطالعه کردید.
   با آرزوی سلامتی و رسیدن به اهداف زیباتون ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بهار تهرانی
   1398/12/23 13:27
   مدت عضویت: 1742 روز
   امتیاز کاربر: 691 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 188 کلمه

   سلام
   می گویند وقتی آرزوی داشتن یک چیزی یا رسیدن به یک خواسته ای به دلت می افتد حتماَ برآورده میشه وگرنه به دلت نمیفتاد. این فایل ثابت میکنه اون حرف درسته .واقعاً به همین راحتی بوده ولی ما اونقدر خودمونو زجر میدادیم و آخر هم معلوم نبود میرسیدیم به اون یا نه . گذاشتن آرزوها در جعبه آرزوها یعنی آرزو کنیم و درخواستمونو به خدا بگوئیم و رها کنیم .خدا کار خوشو بلده .تمرین این فایل خیلی لذت بخش است . می گویند وصف شادی رسیدن به یک آرزو نصف شادی واقعی لذت داره اما من وقتی مجسم می کنم طوری لذت می برم که انگار واقعی است .اونقدر این حرفهای شما را باور دارم استاد که دوست دارم الان زود برداشتم را بنویسم و برم دنبال نوشتن آرزوها چون باور دارم اونا منتظر من هستند .استاد از اینکه فایل های زندگی با طعم خدا را در اینجا گذاشته اید مجدداً تشکر می کنم .این خواسته من بود که دائم می گفتم خیلی دلم می خواد این فایل ها را گوش بدهم ولی تنها دو فایل را تونسته بودم گوش کنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sanaatparisa
   1398/11/12 17:05
   مدت عضویت: 1667 روز
   امتیاز کاربر: 314 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام استاداین مجموعه طعم خدا جلسه اولش کجاست من از جلسه ۱۱ به بعد یافتم ?

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 16160 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 115 کلمه

   خیلی جالب بود این فایل و من حتما ا ارزوهامو می نویسم قبلا فکر می کردم دیگه هیچ آرزویی ندارم غیر از سلامتی همه خانواده ولی الان می بینم با اون تمرین طعم های خوب ارزوهام زیاد همش هم مادی نیستش !
   اون تمرین طعم ها من هر روز یادم هست و هر جا که به کسی یا چیزی بر خورد می کنم یادم میافته
   مثلا امروز یه آقا و خانم خیلی مسن اومده بودن دارو خانه دارو بگیرن اقاهه فکرکنم شنواییش کم بود ولی خانمه انقدر قشنگ بهش می گفت با کلمات خوب و قشنگ نه اینکه داد بزنه و عصبانی شه و من خیلی لذت بردم از دیدن این دو تا زوج مسن!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 895 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 407 کلمه

   سلام خدمت استاد هزیز ودوستان خوبم
   انجام این کار ونوشتن دستور پختهای خوشمزه برام خیلی جالب بود .من برای اولین دستور پخت طعم خوب زندگی یک مسافرت کیش رو در نظر گرفتم ودوسه روز هم درگیر بودم توی اینترنت نظر بقیه رو در مورد هتلها میخوندم ومیخواستم تمیزترین وبهترین هتل رو پیدا کنم ولی هر هتلی هم ازش تعریف شده بود وهم ازش بد گفته شده بود ونتونستم بالاخره بهترین هتل رو پیدا کنم اما خوب موافقهای هتل فلامینگ بیشتر از حتی هتل داریوش ومرجان بود .
   به خاطر همین من اسم هتل رو انتخاب نمیکنم وفقط شرایطی رو که میخوام داشته باشه به خدا میگم
   خدای خوبم من یک مسافرت میخوام یه مسافرت ۳نفره با همسرم وپسرم به کیش .با ۳ تا بلیط رفت وبرگشت با هواپیمایی کیش ایر ومیخوام ۴ روز اونجا باشم .وقتی رسیدیم کیش میخوام هتل ترانسفر داشته باشه وخیلی زود وراحت به هتل بریم .برای هتل یه سوییت ۳ تخته میخوام با تختهای خوب وتشکهای راحت وملافه های خیای تمیز .کف اتاق موکت نباشه ،سرامیک باشه ودمپایی های یکبار مصرف داشته باشه .کیفیت تلوزیونش خوب باشه .اینترنت پرسرعت رایگان داشته باشه .توی اتاق کتری برقی وسرویس چایی خوری داشته باشه .
   سرویسهای بهداشتیش خیلی تمیز باشه .دوست دارم ساختمان هتل نوساز باشه واتاقهاوسرویسهای بهداشتی جدید باشه .توی حمام سشوار داشته باشه .هتل هیتر برقی هم داشته باشه تا اگه خواستیم باشه .خشکشویی لباس داشته باشه .دوست دارم اتاق یه بالکن هم داشته باشه ترجیحا روبه دریا ومیز وصندلی توی بالکن داشته باشه تا بشه غروب خورشید رو دید .یخچال اتاق تمیز باشه ونو .ورفتار پرسنل اونجا هم عالی باشه وخوش برخورد وخوش اخلاق باشن .هتل رستوران داشته باشه وصبحانه ناهار وشام داشته باشه با تنوع غذایی و غذاهای باکیفیت وسراشپزهای خوب وتمیز وغذاهای خوشمزه .هتل کافی شاپ هم داشته باشه باقیمتهای مناسب .
   وبرای تفریحات دریایی اونجا پاراسل ،شاتل وغواصی رو میخوام وگشت دور جزیره بایه قایق خوب .دوست دارم با همسروپسرم اونجا دوچرخه سواری هم بکنیم .وساعتها با همدیگه کنار ساحل باماسه ها بازی کنیم .
   ودوست دارم یکی از جنگهای شبانه اش رو که خیلی خوب باشه وسراسر شادی وخنده برم .
   میخوام برای خودمون وسوغات خریرهای خوب داشته باشم .
   هوای اونجا برای ما بهاری باشه .نه گرم ونه سرد که اذیت نشیم .
   وپول کافی برای خرج کردن راحت وبی دغدغه در اونجا رو هم میخوام .ومیخوام خیلی بهمون خوش بگذره وساعات شادوخوشیرو کنار خانواده ام باشم .
   همین الانش هم بهم خیلی خوش گذشت حتما خبر رفتنم به کیش رو همینجا بهتون میدم ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عشق
   1398/10/14 23:00
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 4297 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 185 کلمه

   روز شصت و ششم تکرار:
   چقدر خوشحالم که اتفاقات به گونه‌ای رقم خورد که گوش دادن به فایل‌های زندگی با طعم خدا در دستور کار برنامه‌ی تکرار دوره‌ی مقدماتی منظور شد. اینو به حساب جمله‌ی جادویی همه چیز برای من فراهم است و من نگران هیچ چیز نیستم میذارم چون اگه به من بود به هیچ وجه این سری فایل‌ها رو حتی باز نمی‌کردم چه برسه به دیدن یا گوش کردن. اما از اونجایی‌که همه چیز به بهترین شکل خودش برای من رقم می‌خوره زیرا که انتظار من از زندگی اینه به انجام این تمرین‌ها و گوش دادن به فایل‌ها هدایت شدم.
   چقدر راضی و خوشحالم چون از این طریق می‌تونم کارهایی رو که با ورود به دوره و با الهام از تمرین‌های دوره‌ی لاغری مقدماتی برای سایر جنبه‌های زندگیم برنامه‌ریزی کرده بودم به شکل عالی‌تر و اصلاح‌شده‌تری انجام بدم. خوش به حال من…
   برای امروز من اولین خواسته‌ای رو که دارم به شکلی که در این جلسه اموزش داده شده با شرح و تفضیل روی ورق کاغذی نوشتم و در جعبه‌ی مخصوصم قرار دادم و خیال دارم هر روز یکی از خواسته‌هام‌ رو به همین شکل بنویسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1398/10/14 09:07
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 223 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوست داشتنی و تمام دوستان گرامی
   این فایل خیلی جالب و هیجان انگیز بود مخصوصا تمرین نوشتن خواسته ها و آنها را در یک جعبه نگهداری کردن از پیشنهاد کمک گرفتن از بچه ها خیلی خوشم آمد البته من باید از نوه هایم کمک بگیرم اینرا بعنوان یک بازی به آنها معرفی میکنم تا ببینم چه ایده هایی به من میدهند فکر کنم از سوژه مسافرت استفاده کنم ???
   یکی از خواسته های مادی من داشتن یک ماشین کاروانی لوکس است که ظرفیت اسکان و جای خواب حداقل شش نفر را داشته باشد تا به همراه همسرم و دو یا سه زوج دیگر که با هم جور هستیم به مسافرت دور استرالیا برویم و از جاهای دیدنی شهرهای مختلف لذت ببریم و از بودن دور هم روزهای خوشی را سپری کنیم خوبی مسافرت با کاروان این است که دیگر نگران جای خورد و خوراک و خواب نیستیم و آزادی بیشتری داریم برای چه مقدار رانندگی کنیم و کی توقف کرده و استراحت کنیم
   حالا در اینترنت جستجو میکنم و این کاروان ماشینی با مشخصات عالی که دوست داشته باشم را پیدا میکنم و حتی عکسی از آن پرینت میکنم و داخل جعبه ای که باید تهیه کنم می گذارم ☺????
   چه تمرین قشنگ و هیجان انگیزی است چه بازی خوبیه احساس خوب و شادی به آدم میده ممنونم استاد عزیزم ???

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه.
   فاطمه.
   1398/04/13 04:37
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 165 کلمه

   سلام به همه ی دوستانم و استاد عزیزم
   سفارشات زیبای من به جهان :
   قبول شدن در رشته ی مورد علاقه ام که معلمی هستش..
   خانه ای زیبا و ویلایی دو طبقه با حیاط بزرگ و استخر
   که در هر طبقه سه تا اتاق دوتا آشپزخانه، سرویس های بهداشتی با کف های سه بعدی با طرح ساحل و اقیانوس..
   اتاق آینه یعنی اتاقی که سراسر کمد باشه با لباس های بسیار زیبا، کفش های شیک و رنگارنگ، کیف های متنوع، و..
   که در کمد ها تماما آینه باشه و اتاقی زیبا رو شکل بده..
   اتاق مطالعه و دنج با کتابخانه ای سفید و میز مطالعه و صندلی راحتی بسیار شیک..
   مبل های صورتی و راحتی. به همراه مبل های سفید و طلایی رسمی..
   اتاق خواب با پنجره ی قدی بزرگ که صبح ها نور تمام اتاق رو فرابگیره..
   به همراه دوتا ماشین عالی در حیاط..

   بخشی از سفارشات من به خداوند عزیزم و صاحب فضل و بخشش بی کران بود که برای شما دوستان عزیزم تحریر کردم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   فریبا
   1398/01/23 12:40
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 170 کلمه

   سلام آقای روشن عزیز
   من تا جلسه ۱۳ گوش کردم ولی تمرینا رو انجام ندادم و بعد حدود یک ماه استارت زدم.
   از تعطیلات نوروز بگم که قبلا ساعت تحویل و روزهای نو برام خیلی خاص بود اما بعد جملات عالی شما که گفتید خدا زمان خاصی ندارد چون اصلا خدا در درون ماست…دیگه برام خیلی ویژه و اثرگذار نبودن…تو این مدت تعهد دادم این دوره رو ازابتدا دارم مرور میکنم و مشتاق شنیدن ۷ جلسه باقیمونده هستم….راستش آقای روشن عزیز من با شما تصویر نادرستم از خدا رو پاک کردم و دارم خدای حقیقی رو میشناسم ولی کمالگرا بودنم کمی فاصله انداخت طوری که فقط برای یک خواسته تمرین جلسه ۱۱رویکماه پیش انجام دادم ولی دارم غلبه میکنم و ادامه میدم… حسم خوبه که تو مسیر تغییر هستم و آگاهیهای قشنگی از شما یاد گرفتم….صفحه شمارو تو سایت استاد عباسمنش تو این هفته دیدم و خیلی انرژی گرفتم از اینهمه تغییرات عالی…سیوش کردم و با خوندنم ایمانم قویتر میشه…سپاس گزارم از خداوند که در مدار آگاهیهای شما قرار گرفتم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پناه
   پناه
   1397/11/11 16:49
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوارم?????????
   چقدر این فایل به دل نشست،چقدر حس خوب و حس ارامش داد.فوق العااده بود واقعا.
   تمرین:
   یک موقعیت شغلی عالی که با معیارهی ذهنم و حقوق کافی و یک محل کار امن که با خیال راحت برم سر کار،مسیرش نزدیک خونمون باشه و اصل کار جوری باشه که کاملا از پس اون کار بر بیام.

   یک زندگی شاد و پر از انرژی مثبت که باید اول از همه خودم بخوام و‌ تلاش در جهت بهبودی و پیشرفت خودم داشته باشم.

   ازدواج با همسر ایده ال خودم باید جذب مثبت داشته باشم و باور کن که اون من رو برای ایندش انتخاب کرده و در مدار جذب مثبت قرار بگیرم.

   یک سفر خوب تا قبل از عید نوروز درون استانی به همراه عزیزانم برای این سفر نیاز به یک شهر و منطقه خوب،وسایل مورد نیازمون فراهم بشه مثلا بنزین کافی بزنیم،غذای مناسب اون منطقه رو ببریم.

   داشتن خانه ای در تهران برای آینده ی بعد از ازدواجم دوست دارم آپارتمانی در مناطق غرب تهران،سه خوابه باشه،کلید اول باشه،دوتا حال جدا ازهم داشته باشه،بالکن بزرگ و دلباز و تو حیاط باغچه و درخت های زیبای داشته باشه.

   یک سفر مجردی زنونه به مشهد با هواپیما باشه در یک هتل عالی نزدیک حرم،در هوای خوب نه سرد نه گرم.

   داشتن یک زندگی رویایی و بی نظیر در اینده به همراه همسرم.وجود ارامش،وجود گذشت،مهربانی،پاک بودن،درک کردن همدیگر،توجه و محبت به همدیگر از لوازم و طعم های سازنده ی این زندگی رویایی هستش.
   داشتن یه دختر و یه پسر سالم و خوشگل و صبور.
   داشتن یه عروسی عالی و‌تکرارنشدنی در شهر خودم،در یک سالن بزرگ و بسیار شیک،ارایشگاه و‌لباس عروس فوق العاااده.

   داشتن روابط صمیمانه در جمع فامیل و دوستانم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار هانا
   هانا
   1397/10/23 10:20
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   خدارو شکر من و همسرم 23 تا 29 اسفند 97 یه سفر رویایی به کیش و بندرعباس داریم. با هواپیمایی ماهان رفتیم و بر گشتیم. همه چیز به موقع و عالی بود. تجربه متفاوتی داشتیم. 3 شب هتل داریوش اقامت داشتیم. قواصی و بالن سواری رفتیم. خیلی خوش گذشت. خدایا شکرت
   خدارو شکر که کسب و کار آنلاینم رو با یک ایده ساده و خلاقانه که خدای مهربانم بهم الهام کرد شروع کردم. کاربرهای خوبی دارم. خیلی محصولات عالی و با کیفیت تولید می کنم. استقبال خیلی خوبی شده از محصولاتم و خیلی تأثیرگذار هست. به معنای واقعی کلمه آزادی رو احساس می کنم. هر جا دوست دارم می تونم برم و زندگی کنم. خدایا شکرت

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسیه
   آسیه
   1397/07/27 18:40
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 238 کلمه

   من این فایل رو بارها و بارها گوش دادم و هر بار غرق در لذت بیشتری شدم اما برای نوشتن خاسته هام خیلی تردید و وسواس داشتم که شاید درست بلد نباشم منوی طعم هایی که میخام سفارش بدم رو بنویسم
   اول صوتی رو خیلی گوش دادم و تصویریش رو هم بارها دیدم و بسیار برام جالب بود و هربار انگار نیروی بیشتری میگرفتم و سرم پر میشد از خاسته هایی که میخاستم سفارش بدم ولی همیشه هم هواسم به این بود که مبادا چیزی سفارش بدم که دردسر ساز بشه برام چون مطمئنم هر چی سفارش بدم بدست میارم برای همین خیلی رو این فایل وقت گذاشتم و منم درجعبه شگفت انگیز آرزوهام کاغذها رو نوشتم لوله کردم و چسب زدم و داخل کیف تستری که عاشقشم و پراز عطره قرار دادم هم مادی و هم معنوی و کلی حس خوب دارم و مطمئنم تمام آرزوهام برآورده میشه و برای خدا کاری راحته و کاملا طبیعی
   و اگر تا حالا اون چیزهایی که میخاستم بهش نرسیدم چون تا به حال درست سفارش نداده بودم و حالا منتظر تحقق تمام رویاهام هستم ممنونم از نظرات و دیدگاههای جالب همگیتون و برا تک تکتون آرزوی موفقیت و دستیابی به تمامی طعم هایی که سفارش دادید رو دارم و حالا که خودمم سفارشاتم رو نوشتم خیلی خیلی آرامش دارم و پر از حس خوبم خدا جونم بازم شکرت و ممنونم از استاد خوبیها و گرانقدرم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار آسیه
    آسیه
    1397/07/28 12:36
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام استاد خوبم و خدا قوت به شما ? بسیار ازتون متشکرم
    منظورم همون چیزهایی بود که تو فایلهای قبل فرمودین مثل همون خانه بسیار بزرگ با داشتن اتاقهای زیاد که باعث دردسرن تا رفاه یا سفرهای خیلی زیاد که اونم لذتی نداره و یا خواسته های نا معقولی داشته باشم که شما بهش اشاره کردین و منم بهشون کاملا باور دارم یه جور وسواس بی مورد بود
    ولی آموزشاتون فوق العادست و کاملا ما رو در مسیر درست هدایت و راهنمایی میکنید و خیلی لذت بخش و آرامش دهنده هستن بازم ممنونم

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم یوسفی
   مریم یوسفی
   1397/07/21 19:23
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 166 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان گل
   اتفاقا من ماه اینده دنبال طعم شیرین یک سفرم . دلم یک طعم هیجان انگیز برای این سفر میخواد با کمترین هزینه بیشترین لذت رو از این سفر ببرم. در یک هتل عالی با طعم افتاب تابان ک بسیار اتاقم و در روز پرنور کنه و غذاهای مخصوص اون کشور ک برایم بسیار لذیذ و لذت بخش باشه با یک پرواز عالی و سریع و درجه 1 ک بسیار عالی باشه. و خیابونها وکوچه هایی ک موسیقی های سنتی و محلی در اونها پخش میشه و بوی شیرینی های محلی ک از دور میشه طعم خوشمزه شون و حس کرد . طعم بازدید مکانهای تاریخی این کشور ک باید عالی باشه ک همشون و با تصویر سازی و عکس گرفتن ازشون ثبت میکنم تا برای همیشه طعم اونها با دیدنشون برام یاداوری بشه و این سفر به عنوان یکی از بهترین طعمهایی ک در زندگیم تجربه کردم در خاطرم میمونه و بابت این همه طعم عالی خدا رو شکر میکنم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مه گنج‌
   مه گنج‌
   1397/06/22 22:15
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 725 کلمه

   سلام استاد عزیز وبزرگوارم ودوستان وهمراهان وهمسفران زندگی با طعم خدا
   استاد عزیزم سپاسگزارم واقعا از شما سپاسگزارم
   خدایا شکرت بابت اردوی زیبای با طعم خدا چقدر این اردو لذت بخشه همراه با استاد ودوستانم . تازه این اول راه اردو هست توی این اردو هرکی درسها رو بهتر یاد بگیره وتلاش بکنه وتمرینات رو قشنگ تر انحام بده نتیجه وپاداش بیشتری میگیره منم سعی میکنم با عشق وعلاقه ی فروان با آرامش بیشتر به تمریناتم عمل کنم ودرسها رو عالی یاد بگیرم و به بهترین نحو تمریناتم رو انجام بدم .استاد عزیزم وقتی از رستوران وطعم های مختلف اون حرف میزنی بسیار لذت می برم چون مدتی هست که من عاشق یه رستوران شدم وحاضر نیستم به هیچ رستوران دیگه ای برم وحتی طعم غذاهای اونها رو بچشم .بله استاد عزیزم عاشق رستوران الهی با منو وطعم های عالی هرکی یک بار اون طعم ها رو مزه کنه قول میدم هیچ جای دیگه نره واسه غذا . آدرس رستوران کتاب قرآن هست .در طول این ۴۰سال به رستورانهای زیادی رفتم وطعم غذاهای اونها رو چشیدم حتی بارها هم به رستوران الهی هم اومدم وغذاهای متنوعی رو هم خوردم رایگانه رایگان . اما وقتی از رستوران بیرون می اومدم به صاحب رستوران توجه نمیکردم فقط یک تشکر میکردم وبیرون می رفتم به دنبال روزمرگی های خودم ،اما صاحب رستوان اینقدر مهربان بود ومیگفت دوباره میاد منتظرش می مونم .هروقت دستم خالی میشد گرفتار میشدم ناراحت میشدم میرفتم به رستوران الهی وکلی گلایه وشکایت میکردم وصاحب رستوران به همه ی حرفهای من گوش میکرد وجواب حرفعامو میداد اما من اینقدر ناراحت وعصبانی بودم که حرفهای اون نمی شنیدم وغذامو میخوردم بیرون میرفتم بدون اینکه از صاحب مهربان وبخشنده رستوران تشکر واقعی کنم اما بازهم صاحب رستوران با محبت تمام میگفت عزیزم بازهم منتظرتم بیا چون من عاشقت هستم بیا پیش خودم هر نوع غذا با هر طعمی رو بخوای من عاشقانه بهت میدم .چند وقتی هست نظرم رو عوض کردم وخودم رو تغییر دادم سعی میکنم بیشتر به این رستوران بیام وطعم های لذت بخشش رو مزه کنم صاحب رستوران هم به تمام گارسونها دستور داده هروقت میرم به رستوران همه ی گارسونها سعی میکنن بهترین خدمات رو ارائه بدن صاحب رستوران خیلی خوشحاله که من اونجا میرم برای همین هرطعمی رو من سفارش میدم اونها برام آماده میکنن چند وقتیه به رستوران که میرم دیگه ایراد نمیکیرم وگله شکایت نمیکنم با شادی وبا لبخند میرم رستوران . صاحب رستوران هم دستور داده هر طعمی رو که من سفارش میدم دقیقا همون طور باشه نه نمکش کمتر ونه بیشتر شیرینیش به همون اندازه ایی که من میخوام اگه ترشی دوست دارم کنارش بزارن اگه از طعم های تلخ هم خوشم اومد بازهم برام بزارن هیچی رو تغییر ندن ،ولی من که تازه طعم های اینجا رو چشیدم تمام سعیم بر اینه بهترین طعم ها رو بچشم هر بار که طعمش رو می چشم انگار خوشمزه تر از قبل هست وسعی میکنم سفارش بهتری بدم واز صاحب رستوران وگارسونهاش بیشتر وبیشتر تشکر وسپاسگزاری کنم چون هر چه بیشتر سپاسگزاری کنم سری بعد عاشقانه تر به من خدمت میکنند وتمام تلاش خودشون رو انجام میدن که طعم بهتری رو ارائه کنند. خداوندا از طعم های عالی را از بدو تولد تا کنون آنهارا دریافت کرده ام خالصانه وعاشقانه سپاسگزارم خداوندا سپاسگزارم خداونداسپاسگزارم خداوندا سپاسگزارم .
   خداوندا من یه طعم خوش مزه تر از خودت میخوام طعم آرامشی که به ابراهیم خلیل دادی میخوام تو تنها دوست وخلیلم باشی مثل موسی کلیمم باشی مثل محمد الهامات تو را دریافت کنم وبه اونها عمل کنم ملکی مانند سلیمان که به وهابی خودت به اون دادی به من هم بده مانند یوسف زیبایی میخوام مانند مریم مائده آسمانی مانندمانند نوح عمر با عزت داشته باشم مانند علی بینش وباورهای صحیحی داشته باشم و….واز همه ی طعم هایی که الان دارم مثل طعم عشق طعم خانواده طعم فرزند طعم خونه طعم شغل طعم درآمد وثروت طعم ماشین طعم زندگی وطعم سلامتی طعم قدرت طعم خلاقیت و….خداوندا از تو ممنون ومتشکر وسپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارمخداوندا سپاسگزارم از طعم هدایتت و از طعم ارتباط وشناخت خودت اما بقیه طعم های لذت بخش رو خداجون می نویسم ودر جعبه جادویی تو میزارم می دونم وایمان دارم که منو شگفت زده می کنی بیشتر از اون طعمی رو که من دوست دارم به من میدی تا من بچشم وبخورم واز اون طعمها لذت ببرم . استاد عزیزم سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم .

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار راضیه
   راضیه
   1397/06/13 20:46
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 227 کلمه

   به نام خدا.
   سلام.انقدر شنیدن این فایل برام لذت بخش بود که همون روز اول که استاد محترم فایل رو‌گذاشتن بارها و بارها گوش دادم و لذت بردم.
   این روزها کم کم تمام جلسات گذشته در من به یک باور تبدیل میشه٬نمیدونم شاید خیلی دیر باشه برای شکل گیری این احساس ولی من ازش لذت میبرم از این تغییر آرام و لذت بخش سرشار از حس خوش‌میشم.
   از صمیم قلب دلم میخواد که خدا هر لحظه در زندگیم باشه٬دلم میخواد هر نفس حسش کنم٬حسی از ته دل٬پر ازشوق٬پر از عشق٬دلم میخواد با تمام دل و جانم خدارو حس کنم و اورو داشته باشم٬دلم میخواد در فکرم در ذهنم در نگاهم خدا جریان داشته باشه ٬دلم میخواد گوشهام صدای حضورش رو بشنوه٬چشمام پذیرای نگاهش باشه٬کلامم عطر نفسهاش رو داشته باشه٬دلم میخواد خدارو در درونم پیدا کنم٬و بپرستم وجود لایتناهیش رو ٬هر لحظه سر به سجده عشق بگذارم ٬دلم میخواد مشامم رو عطر خوش بودنش نوازش بده٬در آغوش پر مهرش آرام بگیرم٬دلم میخواد در روابطم دستم در دستانش باشه٬دلم میخواد هر قدم زندگیم همراهم باشه٬یا شاید بهتر بگم توی هر قدم همراه خدا باشم٬مسیر رو‌او مشخص کنه٬همه ی مسیرهای زندگیم به او ختم شه٬در جز به جز طبیعت اورو ببینم٬کلامش رو قرآن با عظمتش رو با جان و دل و روح و روان درک کنم و بپذیرم٬دلم در جز به جز زندگیم خدارو میخواد٬خدایی که محبتش ٬عشقش٬پشتیبانیش٬و بخشش او٬تمامی نداره.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طیبه(مهربان)
   طیبه(مهربان)
   1397/06/12 23:33
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 116 کلمه

   سلام دوستان و سلام به استاد بی نظیرم
   استاد واقعا بهتون تبریک میگم که ذهنی خلاق دارید چه فایل دلچسبی بود خیلی از گوش دادنش کیف کردم ، خیلی به خاطر خودم خوشحالم که در محضرتون درس یاد میگیرم خدا بهتون عمر با عزت و طولانی بده که حالا حالا ها دست کسانی مثل من را بگیرید و راهنما باشید ،استاد من هم میخواهم مثل شما یک صندوق شگفت انگیز آرزوها درست کنم چه کیفی میده حتی نوشتنش مثل اون نوار زمان بسوی تناسب و حتما به همه ی آرزوهام میرسم ،خیلی ممنون از وقتی که برامون میزارید ،خدایا سپاسگزارم به خاطربودن در این جمع دوستان خدایا شکرت ،شکر به اندازه ای که خودت میدونی

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهرین
   مهرین
   1397/06/11 16:49
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 80 کلمه

   سلام سادات جان
   و سایر دوستان
   ممنونم از اینکه بهم انرژی مثبت میدی.منم سعی دارم ازدل سخت ترین لحظاتم بگذرم.شاید کمی آنطرفتر،خدای مهربان به انتظارم ایستاده باشه….راستش جز خدا و حرف زدن با او دلمشغولی دیگری ندارم.اگر اونبود وبه حرفهای دلم گوش نمیداد اماشکر که او هست و میشنود و می بیند و مینداند و میخواند.اگرحاصل اینهمه بیداری وصال یار باشد،چه زیباخواهدشد.خداوند تنها یار وفادارو تنها مونس دل بیقرارمن است.امیدوارم رهایم نکند و همیشه هوای دلهای پاک را خودش داشته باشد….آمین

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سادات
    سادات
    1397/06/11 23:43
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    موفق باشی دوست گلم . پیامت عالی بود و پر از طعم شیرین و دلچسب خدای مهربونمون

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهرین
   مهرین
   1397/06/11 01:39
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 100 کلمه

   سلام
   بگدار بروم سراصل مطلب…وقتی فایل ۱۱را گوش میدادم.حال و اوصاع روحی ام خیلی بهم ریخته بود.دوشبی بود که نخوابیده بودم.و مدام اشک میریختم…فقط گوش دادم به صحبتهای استاد
   به یکباره در دلم گفتم،من خواسته ام مالی و مادی نیست من خواسته ای ورای مادیات دارم.شاید همین باعث ازردگی خاطرم هست…باخدا دوباره حرف زدمو حرف زدمو حرف زدم….و چه عالی بود که قلب ناارامم ارام گرفت.و توانستم بعداز تقریبا دوشب و سه روز یکساعتی بخوابم.انهم باقلبی ارام.طرزتهیه احساس ارامی قلبم را توشتم و در جعبه ای گداشتم.امیدوارم یه روز در همین صفحه براتون بنویسم
   رسیدم به انچه در ارزویش هستم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سادات
    سادات
    1397/06/11 12:59
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
    محتوای دیدگاه: 314 کلمه

    سلام مهرین جون قربونت برم . تو عاشق شدی . عاشق خودتی . شاید خودت ندونی ولی عاشقها خوابشون کم میشه . همین که با خدا حرف زدی وآروم شدی نشون میده عزیزم تو عاشق وجود خودت منشا خودت آفریننده ی خودت و خود خود خودت شدی . نمیدونم این نخوابیدن از چند وقت پیشه ولی یقین دارم و خودتم گفتی عزیزم مادی و دنیایی نیست . پس به فال نیک بگیر و ازش فرار نکن . بپذیرش که تو در حال کشف گنجینه ای در درون خودت با نام خودت هستی . خواب زیاد خوب نیست مطمئن باش بدنت هروقت که نیازش باشه بدون اینکه تو بخوای میخوابه چون خداوند عشقم عزیزدلم این رو برای بندگانش خواسته . پس بیخوابیت رو به فال نیک بگیر ازش هراسی نداشته باش نگرانش نباش و سعی کن در همان لحظات به کشف درون بپردازی . اندیشه کنی در کائنات . با حس عالیت با خداوند صحبت کنی .
    عزیزم عاشقان خواب به چشمشون نمیاد و تو چه زیبا عاشق شده ای . پس از بیداریت استفاده کن و ذهنت را کشف کن احساساتت را کشف کن . کودک درونت را ببین . در وجودت سیرکن . در پی کشف مثبتها از دل منفی ها باش و از لحظاتت لذت ببر. تو در مدار عاشقی هستی پس مطمئن باش هرکاری کنی به زور خوابت نمیبره و چون ذهنت آگاه شده نمیتونی از مدار عاشقی جدا بشی . چون این مدار پر از لذته . از بیداریت استفاده کن و به دنبال لحظات شادی بگرد کارهایت را بکن تمرینات مسیر تناسب را انجام بده و فکر کن روز تو طولانیتر از بقیه است و شب تو کوتاهتر . این نعمت قشنگ خدا را بپذیر و از آن نهایت استفاده و لذت و شوق زندگی را ببر . نعمت به این بزرگی مبارکت باشد عزیزم . حقیقت تو از دل همین نعمت تو سربرمی آورد . مبارکت باشد عزیزم

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طناز
   طناز
   1397/06/10 19:00
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 54 کلمه

   سلام دوستان سلام استاد عزیزم.
   از وقتی ک روی فاسل ها کار کردم ته قلبم احساس میکنم همه چیز ب نفعم در حرکته انگار برای من حرکت میکنه و در روند کارم سرعت بخشیده شده.
   دلم ب پشتیبانی خدا قرص شده.خدا رو شکر.
   تمرینات رو انجام میدم و خدا رو کمک خواستم تا ب خواسته هام برسم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار سادات
    سادات
    1397/06/11 12:47
    امتیاز کاربر: 0

    نشان های دریافت شده

    زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    سلام چه احساس خوبی طناز جون منم دقیقا همین احساس رو پیدا کردم ولی شما با بیانی شیواتر فرمودید.

    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سلما
   سلما
   1397/06/10 18:17
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان،من دوست دارم خداوند یه خانه ویلایی بزرگ حیاط دار بهم بده داخل حیاط یه باغچه بزرگ و پر از درخت و گل داشته باشه انواع گل هاداشته باشد و روی گل ها پروانه بشینه و استخر هم داشته باشدوآلاچیق هم در حیاط داشته باشه برای مواقعی هوا خوبه میز چیده باشدو باخانواده عصرانه اونجا میل کنیم،یه سرویس بهداشتی در حیاط باشدو درب منزل برقی کنترلی باشد،و داخل که میشویم حال و پذیرایی بزرگ داشته باشد روبروش ال ای دی بزرگ نصب شده باشه آیفون تصویری اکازیون و صفر باشد و انواع لوسترهای شیک داشته باشد نورگیر خونه عالی باشه،سه خوابه باشد وهمه اتاقهاش کمد دیواری شیک داشته باشد وپنحره داشته باشند داخل پذیرایی یه سرویس بهداشتی شامل فرنگی و معمولی داخلش باشد و یه حمام بزرگ جدای از سرویس داشته باشد حمامش خیلی بزرگ وان بزرگ داخلش باشد،واونطرف پذیرایی اشپزخانه خیلی بزرگ با کابینت های بروز و نماکاری شده شیک و زیاد باشد و اپن خیلی شیک داشته باشد که میز ناهار خوری داخل اشپزخانه جاشودو جای یخچال ساید بای ساید و گاز و …داشته باشد شیرهای اهرمی چشمی داشته باشدو وسایل شیک داخل خانه م بچینم در کنار خانواده م همراه با سلامتی باحضور خداوند زندگی کنیم،خدایا برای این خانه سپاسگزارم

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار neda
   neda
   1397/06/10 16:22
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   با سلام،بسيار عالي بود،ممنونم از وقتي كه ميگذاريد.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا زلکی نژاد
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/06/10 15:57
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 69 کلمه

   من دلم میخاد یه سفر رویایی وخاطره انگیز به همراه همسر و فرزندانم به خارج کشور داشته باشیم اتفاقا دختر یه هتل زیبا رو به دریا با یه ویو عالی دیده و بلیط وبقیه کارا رو اینترنتی انجام داده و قراره یک هفته همگی اونجا خوش باشین از همین حالا دارم این حس قشنگو دارم با تمام وجودم احساس میکنم ??بقیه کارا با خدای خوب ومهربونمه ????

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سهیلا زلکی نژاد
   سهیلا زلکی نژاد
   1397/06/10 15:29
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 56 کلمه

   سلام خدای خوبم ?سلام خدای مهربونم ?ممتونم از تو از طعمای خوب و دوست داشتنی ?زندکی باطعم خوشبختی زندکی با طعم عاشقی ?زندکی پراز لذت وآرامش خدایا امید آن رو دارم که تمام طعمهای خوب وعالی رو به من وخانواده ان بچشانی ?امیدوارم که خیلی زود طعم خوشبخت شدن دخترم وموفقیتش در تمام کاراشو بچشیم ??

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سادات
   سادات
   1397/06/10 14:12
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 308 کلمه

   من آرزو دارم بتونم خداوند رو در تمام مدارهای انسانها بیایم .
   آرزو دارم با انسانهایی که مدارشان از من بالاتر هست بیشتر روبرو شوم تا رشد و ترقی بیشتری بیابم .
   آرزو دارم بتوانم بدون دریافت انرژی منفی در مدار انسانهایی که در مدار منفی ها هستند وارد شده حق را در نهاد آنان ببینم و به آنها انرژی مثبتی بدهم که بتوانند زیباییها را ببینند و حتی اگر مایل به تغییر مدار نیستند در مدار خودشان لذت ببرند .
   آرزو دارم در وجودم صلحی بیش از پیش برقرار شود .
   آرزو دارم صفات خداوند در وجودم بیش از پیش به جلوه بیاید.
   آرزو دارم بتوانم به تمام عالم کمک کنم تا آنها هم مثل من معنای آرامش و لذت بردن از داده هایشان را بفهمند و دیگر هیچ انسانی رنج نکشد .
   آرزو دارم انسانهایی که داری فرکانس عالی هستند همواره در مسیرم قرار بگیرند .
   آرزو دارم موانع ذهنی از مسیر دریافت من کنار برود و من بیش از پیش قدرت دریافت مثبتها را داشته باشم.
   آرزو دارم همواره انرژی های مثبت را دریافت کنم . حتی از چیزها یا کسانی که فکر میکنم منفی هستند ؛ مثبت بگیرم . آنها منفی نیستند . من در درون خود هنوز جای خالی برای احساسات منفی دارم که هنگام برخورد با آنها انرژی منفی آنها را جذب میکنم . آنها در مدار خود گرد خدا میگردند . شاید خودشان آگاه نباشند اما من خدای آنها را میبینم و با جذب خدای آنها انرژی منفیشان را پس میزنم .
   من به لطف شما استاد روشن خداوند را یافته ام و آرزوهای من همه در نزد خداوند است . وجود من سرشار از حس مثبت است که خداوند هر روز و هر لحظه به من هدیه میدهد. روز من سرشار از شادیست و من لحظاتم را خودم خلق میکنم . خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت . آقای عطار روشن بی نهایت سپاسگزارم.

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار Zari_dousti
    1399/07/05 23:00
    مدت عضویت: 1694 روز
    امتیاز کاربر: 3588 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 139 کلمه

    دوست عزیزم سادات جان مهربان
    تمام خواسته های قشنگت خواسته های قلبی من هم هست بعلاوه من خواسته های مادی هم دارم
    دلم میخواهد در جعبه جادویی خودم برای خدای مهربانم بنویسم که خدای خوبم به من ثروتی بده که بتوانم یک صندوق کمک برای کسانی که دستشان خالیست داشته باشم و به کسانی که نیاز دارند و هنوز نمیدانید چطور باید به رستوران خدا سر بزنند و طعم های مورد علاقه شان را سفارش دهند وام بلاعوض بدهم و از تماشای شادی و آسایششان من هم لذت ببرم واقعا خوش به حال خدا که چه لذتی میبرد وقتی شادی و آرامش و آسوده‌ گی بندگانش را میبیند
    خدایا نورت را بیش از پیش به دلم بتابان از بخشش و مرحمتت به من هم بده
    عزیزم خیلی چیزهای دیگر هم هست که میخواهم
    برایت رسین به تمام آرزوهایت را آرزومندم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهی
   طاهی
   1397/06/09 18:21
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 79 کلمه

   من دوست دارم یک ویلا درجای خوش آب‌وهوا داشته باشم حیاط اون چمن داشته باشه گل‌های رز داشته باشه درخت‌های شیک وبا کلاس داشته باشند تا مرغ خروس وگوسفند نیز وجود هم داشته باشه دریاچه با ماهی اوزان برون داشته باشه پنج سرویس بهداشتی داشته باشه باشگاه خانگی داشته باشند اطاق خواب وبا پرده‌های قرمز وسالن بزرگ پذیرایی داشته باشه خدایا سپاس گزارم خدایا سپاس گزارم خدایا سپاس گزارم که بهمن عطا می‌کنی چون تو بسیار عطا کنندهای

   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f57.dlipouygmail.com
   f57.dlipouygmail.com
   1397/06/08 22:15
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   زندگی با طعم خدا (جلسه یازدهم)
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   با سلام وخدا قوت خدمت استاد عزیز
   طبق معمول لذت بردم از فایل جدید زندگی با طعم خدا
   خدا رو سپاس گزارم بابت در مسیر درست قرار گرفتنم واشنایی با گروه شما
   از روزی که طعمها رو شناختم ویاد گرفتم از طعمهای خوب وخوشمزه استفاده کنم تاثیراتش رو تو زندگیم نیز دارم تجربه میکنم تو گذشته ی من دائم در طول روز فکرها وطعمهای تلخ ودوست نداشتنی زیاد بود اما از وقتی توجهم روبه خودم گذاشتم به محض اینکه فکرم سمت طعمهای تلخ میره سریع به خودم میام وافکارم رو عوض میکنم ومیرم به سمت طعمهای خوب مثلا افکارم در مورد همسرم خیلی سمت طعم بد میرفت انقد تو اون افکار میموندم تا یه بهونه جور کنم وباهاش قهر کنم ولی چند وقتیه که دیگه اجازه نمیدم افکار وطعمهای تلخ وارد ذهنم بشه دیگه از دعوا وقهر کردن خبری نیست خیلی شاد شدم شوخیهامون تو خونه زیاد شده رفتار همسرم کلی تغییر کرده البته فکر میکنم این تغییر من بوده که روی رفتارای اونم تاثیر گذار بوده دیگه اینکه وقتی کسی راجع به یه ماجرای تلخ در حال صحبت کردنه خیلی راحت حواسشون رو از اون ماجرا پرت میکنم وحس وحال جمع رو عوض میکنم که اینها رو از حرفهای ناب شما یاد گرفتم
   بابت این همه تغییر خدا رو سپاسگزارم
   در مورد فایل این بار هم میخوام از شما تقلید کنم ویه جعبه ی شگفت انگیز برا خودم درست کنم البته من طعمهای خوب رو تو یه دفتر نوشتم ولی اینکه جلو چشم ادم باشه دوباره طعمهای خوب هی برا ادم تکرار میشه واین حال عالی رو میخوام تجربه کنم
   ازتون بسیار سپاسگزارم وبراتون ارزوی سلامتی وارامش دارم که ارامش رو به زندگیهامون هدیه دادی
   سپاس مرد با خدا

   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم