0

زود لاغر نشدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است

اندازه متن

35 سال از زندگی ام با چاقی گذشت و در این مدت بارها تلاش می کردم تا از طریق روش های مختلف لاغر شوم اما هرگر موفق نشدم.

موضوعی که در همه روش های لاغری مشترک بود توجه کردن به جسم و تحت فشار و محدودیت قرار دادن جسم برای لاغر شدن بود و هرگز صحبتی درباره ذهن و تغییر آن برای لاغر شدن نشنیده بودم.

هر بار که تصمیم می گرفتم از برنامه های رژیمی برای لاغر شدن استفاده کنم قبل از هر چیزی برایم اهمیت داشت که در چه مدت چه مقدار کاهش وزن خواهم داشت.

هر رژیمی که مقدار وزن بیشتر در زمان کوتاهتری را وعده می داد از نظر من برای لاغر شدن مناسب تر بود.

حتی زمانی که از ورزش کردن برای لاغر شدن استفاده می کردم به این موضوع توجه داشتم که چند روز در هفته باید ورزش کنم تا بتوانم در یک ماه مثلا ده کیلو کاهش وزن داشته باشم.

هرچه من چاق تر می شدم اشتیاقم برای لاغر شدن بیشتر می شود و هربار که در استفاده از روش های مختلف برای لاغر شدن شکست می خوردم علاقه من به یافتن روشی که به من کمک کند تا زودتر لاغر شوم بیشتر می شد.

به لطف خدا از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم به طرز عجیبی نگرش من درباره سریع لاغر شدن تغییر پیدا کرد.

از همان روز اول که تصمیم گرفتن از روش ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم هیچ عجله ای برای لاغر شدن نداشتم.

این موضوع خیلی برام عجیب بود که چرا در روش ذهنی من عجله ای برای لاغر شدن نداشتم؟

بعد از مدت ها که در حال اجرای تمرینات ذهنی بودم به این نتیجه رسیدم به این دلیل که نتیجه کار ذهنی برای من مشخص نبود من عجله ای برای رسیدن به نقطه از قبل تعیین شده نداشتم.

این موضوع را زمانی درک کردم که از زمانی که مشغول آموزش لاغری با ذهن شدم برخی از افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کردند دچار عجله در لاغری می شدند.

این عجله کردن از آنجا ایجاد می شد که این افراد نتیجه من یا دیگر شرکت کنندگان در لاغری با ذهن را مشاهده می کردند و با نیت کسب نتیجه نهایی برای شرکت در دوره های لاغری با ذهن اقدام می کردند.

توجه به نتیجه نهایی باعث عجله کردن آنها برای لاغر شدن میشد.

نتیجه عجله کردن برای رسیدن به هر هدفی در زندگی “شکست خوردن” خواهد بود.

بنابراین برای موفق شدن باید همواره مراقب حربه های ذهن منفی باف برای ایجاد عجله کردن در ما برای موفق شدن باشیم.

از آنجاکه خودم سال های زیادی از زندگی ام چاق بوده ام به خوبی احساس افرادی که اضافه وزن دارند را درک می کنم، می دانم که آنها مثل من چقدر مشتاق رهایی از چاقی و لاغر شدن هستند.

می دانم که بارها تحت تاثیر تبلیغات برای لاغر شدن سریع در مدت زمان کوتاه قرار گرفته اند اما هرگز موفق به کسب نتیجه نشده اند. از این جهت بارها در فایل های آموزشی مختلف به توجه کردن به مانع ذهنی “عجله کردن” برای لاغر شدن تاکید کرده ام.

چون اطمینان دارم یکی از مهمترین دلایل موفق نشدن افراد در لاغر شدن “عجله کردن” است.

برای درک بهتر موضوع لاغر شدن باید به این نکته توجه داشته باشید که لاغری از طریق ذهن به این صورت است که شما تغییرات فرمول های چاقی را در ذهن خود انجام می دهید اما نتیجه باید در جسم شما نمایان شود.

ذهن را می شود با تکرار بیشتر و استمرار وادار به یادگیری حجم بیشتری از آگاهی در زمان کمتر کرد اما جسم را نمی توان با تحت فشار قرار دادن مجبور به انجام کار بیشتر در زمان کمتر کرد.

تصور کنید بخواهید قلب خود را مجبور کنید از امروز تا ماه آینده هر روز دوبرابر حد معمول ضربان داشته باشد، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

لاغر شدن یک فرایند جسمی است که نیاز به انجام مراحل جسمی دارد و هرچه ما تصمیم بگیریم که این فرایند با عجله و سریع انجام شود در عملکرد جسم تاثیر نمی گذارد و جسم طبق برنامه پیش فرض خود فرایند لاغر شدن را ادامه می دهد.

عجله کردن فقط در ذهن انجام می شود و کمکی به جسم برای لاغر شدن نمی کند اما می تواند به راحتی مانع لاغر شدن جسم شود چرا که فردی که عجله دارد از نظر ذهنی خود را تحت فشار قرار می دهد و هر زمان ذهن در انجام کاری تحت فشار باشد به طریق مختلف از انجام آن کار ممانعت می کند.

برای لاغر شدن باید مهارت عبور از مانع ذهنی عجله کردن را بیاموزیم و این کار فقط از طریق تکرار شنیدن درباره این موضوع به طریق مختلف امکانپذیر است.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن


فایل تصویری احساس لاغری خانم حسنی (کلیک کنید)

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.80 از 5 رای

https://tanasobefekri.net/?p=29704
برچسب ها:
29 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1403/01/20 20:43
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   بنام خدا 

   واقعا دیر لاغر شدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است من همیشه وقتی رژیم میگرفتم یا برا مسافرت بود یا برا عروسی یا برا جلب توجه بعضی که ببینن من خوش تیپ و لاغر هستم و همیشه زمان بندی داشتم به قول استاد روزها را می شمردم هر روز وزن میکردم که باید تا این تاریخ من لاغر شوم اصلا تمام فکرو زکرم شده بود وزن کم گردن این وضع ادامه داشت یادمه گاهی خیلی عصبی میشدم میگفتم خدایا من چکار باید بکنم که نکردم هیچی نمیخورم اما دارم وزن اضافه میکنم شاید اون موقع بوده که خدا واقعا صدای منو شنید که عاجزانه دنبال راهی بودم برا لاغری و منو به این سایت هدایت کرد من از روزی که وارد سایت شدم دیگه هیچی برام مهم نه عروسی نه مسافرت نه افراد خاصی فقط مسیرم برام مهم هست نه عجله دارم نه وزن میکنم هیچ اصلا فقط هر روز تو مسیرم و دارم لذت میبرم دیروز که رفتم باشگاه مربی بهم گفت خیلی لاغر شدی سایز کم کردی مشخصه در صورتی که من هیچ کاری نکردم فقط تو مسیر هستم و از این بابت خیلی خوش حالم و تشکر از استاد روشن عزیز .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهلا
   1402/11/30 22:55
   مدت عضویت: 269 روز
   امتیاز کاربر: 6830 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 90 کلمه

   عجله ای ندارم!

   با هیچ کس در رقابت نیستم که برد و باختی در کار باشه!

   در هیچ همایش و چالش لاغری شرکت نکردم که بخوام خودنمایی کنم.!

   برای لاغر شدنم دیر نشده و عجله ای ندارم !

   روی هیچ کسی رو نمی‌خوام کم کنم.

   هیچ چیزی به هیچ کسی نمی‌خوام ثابت کنم.

   هیچ کار خاصی نمی خواهم انجام بدم که بعد از لاغر شدنم باشه و بخاطر اون بخوام به لاغریم سرعت بدم.

   پس برای لاغری عجله ای ندارم.

   برای خودم و لذت بردن از خود جدیدم دوست دارم لاغر بشم،پس هر وقت شد ،شد.عجله ای ندارم!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40250 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 132 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیر 

   خوشبختانه من در این مسیر عجله ای ندارم،با اینکه خیلی وقتها برای کارهای دیگه عجولم و همش دوست دارم فوری انجام بشه،تا خیلی ذهنم رو درگیر نکنه،

   اما کاملا درک کردم باید در این مسیر صبور باشم،

   اگه صبور نباشم چون دیگه ایمانم رو به همه ی روشها از دست دادم، بدبخت میشم 🙂

   جدی میگم دیگه هیچ باوری به بقیه ی روشها ندارم،

   و مطمئن تنها روش ماندگار فقط تناسب اندام با ذهن هستش.

   خدا رو شکر برای بودنم در این مسیر 

   میخوام اون شکست بزرگی که خوردم از عجله در زندگیم رو براتون بگم.

   من بار اولی که ازدواج کردم، وقتی که می‌خواستیم خونه ای اجاره کنیم برای شروع زندگی مشترک،هر جایی میرفتیم هر کاری میکردیم یه مشکلی سر راه بود،

   ولی من همیشه میگفتم خدایا هر جور خودت صلاح میدوی،اوجوری بشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1401/02/18 10:02
   مدت عضویت: 1417 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 449 کلمه

   سلام و درود :

   عجله  از موانع  اصلی لاغر شدن ذهنیست .اما به اشکال مختلف  خودشو نشون می ده و مانع تراشی می کنه .

   پنج حالت از عجله برای لاغری در بین هنرجوها  دیده  شده :

   اولین حالتش اینه  که بخوایم زمان خاصی رو برا خودمون در این مورد در نظر بگیریم مثلا سه ماهه  ، شش ماهه یا  حتی یکساله،    تا زودتر لاغر بشیم ▪︎

   دومین‌حالت اینکه  می خوایم زودتر لاغر بشیم که در فلان جشنی که تاریخ مشخصی داره  شرکت کنیم خوش بدرخشیم ،و در عین‌حال ، عرض اندامی کنیم‌جلوی فلانی و حالشو بگیریم  و تواناییمونو  به رخ بکشیم ،

   سومین حالت ، اینکه می خوایم زودتر لاغر بشیم که  به شکل و شمایل شخص خاصی تغییر پیدا کنیم که می شناسیمش و مثل میدان مسابقه زودتر خودمونو  به اون شخص برسونیم   و از دیدن حالت متعجب اون شخص  لذت ببریم  و ذوق کنیم ،

   چهارمین حالت :  سایز کردن با لباسایی که قبل دوره  بهمون تنگ شده بودن ،  می خوایم ببینیم  لاغر شدیم  یا نه ؟ و وقتی می پوشیم میگیم  پس چرا این لباسا هنوز به تنم تنگه  و گشاد نشدن .

   پنجمین حالت :

   مطرح کردن سوال   پس چرا من لاغر نشدم ؟  چرا  سه هفته گذشت ،یکماه گذشت ، دوره ام تموم شد  پس چرا لاغر نشدم ؟

   کلا  دلیل اصلی عجله کردن در لاغری  بخاطر  دیگرانه  و کمتر  به خواسته های شخصی خود فکر می کنیم …چون ما  معمولا با خودمون مسابقه  نمی دیم  فقط بخاطر دیگران  و افکار مربوط به اونا عجله داریم برای لاغر شدن ،،،

   منبع لاغر کننده در ذهن‌ماست که یک جایگاه نامشخص در بدن ما داره اما وجود داره  و کاملا شخصی و مخفیه  و فقط اطلاعات و نگرشی که درباره شخص خودمون داریم در ذهن نگهداری میشه … ما از طریق ذهن و تغییر فرمولهاش  قصد لاغر شدن داریم پس هدفمون از لاغر شدن باید فقط امیال شخصی  باشه نباید  رضایت دیگران ،خوش اومدن به چشمشون ،یا حال کسی رو گرفتن  بشه هدف برای لاغر شدن …..اگر هدفمون  غیر شخصی باشه  مثلا لاغر کنیم حال فلانی رو بگیریم  ممکنه موفق به لاغری بشیم و حال اون طرف رو  هم بگیریم اما   ذهن تصمیم می گیره  مارو به چاقی برگردونه  چون  موردی که بخاطرش لاغر شدیم منتفی  میشه …یعنی وقتی ما برای دیگران ، بخاطر دیگران  لاغر کنیم انگار تاریخ مصرف خاصی برا  تناسب انداممون  تعیین کردیم و بعد از گذشتن از تاریخ مصرف ،،  لاغری ما هم منتفی میشه …یعنی  ذهن اینقدر حساس و هوشمنده  و تنها خنگیش وقتی است که اصل رو از بدل تشخیص نمی ده …خداروشکر واقعا ……اگر این خصوصیت  ذهن رو برای رسیدن به اهداف مدنظر داشته باشیم  می تونیم به نفع خودمون  ازش استفاده خوبی کنیم …که این امکان با تصویر سازی  امکان پذیره ..

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/02/13 17:33
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 230 کلمه

   بنام خدا 

   خواستن توانستن هست وقتی این فایل را گوش دادم متوجه شدم تا نخوای خودت هیچی تغییر نمیکنه از زندگی بگیر تا تناسب اندام من راههای زیادی را رفتم که لاغر بشم و همیشه فکر میکردم باید خیلی عرق کنی تا چربی سوزی بره بالا و لاغر بشی و هر کی را تو باشگاه می دیدم خیلی عرق کرده می گفتم خوش به حالت چقدر عرق کردی تو زود لاغر میشی یه مدت باشگاه میرفتم بعد مدتی خسته می شدم رها می کردم

   و اعصابم خراب می شد می آمدم تو خونه ورزش می کردم بعد چند روز انگار چاقتر میشدم و رها می کردم خلق و خو نداشتم با خانواده ام اخلاق نداشتم دیگه کاری ازم بر نمی آمد تا با روش لاغری با ذهن آشنا شدم و از فایلهای رایگان شروع کردم تا به الان حتی یک بار به فکرم نرسیده که مسیرم را رها کنم با اینکه خیلی کند دارم لاغر میشم اما یاد گرفتم که مسیر لاغری با ذهن به خاطر اینکه اصولی جسم لاغر میشه حرکت خیلی کنده و باید صبر داشته باشیم و استمرار و هر روز در مسیر باشیم و یواش یواش نتیجه در جسم نمایان می‌شود اگر بخواهیم میشه فقط باید رو تصمیم و تعهدی که دادیم باشیم و مواظب نجواهای ذهنی خودمان باشیم و لیز نخوریم حتی اگر لیز خوردیم دوباره بر گردیم با این کار همه ی ما موفق می‌شویم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 83 کلمه

    سلام و درود
    شما چیزی رو تجربه می کنی که بهش عقیده داری
    اگه روند لاغر شدن خودت رو خیلی کند می دونی به این دلیل نیست که جسم شما توانایی بهتر لاغر شدن رو نداره بلکه شما انتظارت از خودت همینه
    موضوع مهمیه و باید بهش توجه کنید
    باید قبل از اینکه لاغر شدن جسمی رو در خودت ببینی انتظار لاغر شدن رو در خودت ایجاد کنی که اونو ببینی
    اما بیشتر اوقات ما انتظار لاغر شدن نداریم مگر اینکه واقعا در جسم ما تغییراتی ایجاد بشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار shahrbanou1346
     1401/02/17 00:31
     مدت عضویت: 1417 روز
     امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 175 کلمه

     سلام  استاد   وقت بخیر ،

     اینکه می فرمایید شما  بیشتر اوقات از خودت انتظار لاغر شدن نداری مگر اینکه  واقعا تغییرات جسمی در خودت ببینی ،   

     بحث بسیار عجیب ذهنیه  و به شدت قدرتمند ،

     اما یک سوال همیشه در ذهنم هست که چرا  وقتی  یک بیمار از پزشک میشنوه که این دارو چاق کننده اس اما مجبوری برای بهبودی ،اونو مصرف کنی  اثرات این هشدار و یا این اطلاع رسانی  بسرعت ظاهر میشه و به اصطلاح مانع ذهنی  اصلا وجود نداره  که بخواد مانع چاقی این شخص بشه …….اما وقتی ما که‌چاقیم و درسهای شما می تونه حکم داروی لاغر کننده داشته باشه و از طرف شخص شما این اطمینان  نه به شکل صد درصد بلکه هزار درصد به ما داده میشه  اما  در حد و اندازه اون قرص کوچولوی آقای دکتر انتظار  رو در ما بوجود نمی آره و باعث میشه کار لاغر شدن به کندی پیش بره  ….و پای انواع موانع ذهنی  می آد وسط و‌نمی ذاره ما بسرعت لاغر بشیم …

     به نظرم بحث ساز و کار ذهنی  بسیار پیچیده و عجیبه ….

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 163 کلمه

      سلام و درود
      از اینکه به شکل عالی مطالب را محک می زنید خیلی لذت می برم
      دقیقا با نظر شما موافقم و دلیل تاثیر یک قرص کوچک اینه که فرمول های ذهنی ما درباره پزشک و تاثیر قرص بر چاقی خیلی قدمت داره اما باور اینکه یک قرص بتونه ما رو لاغر کنه هیچ قدرت و سابقه ای نداره
      اگه پزشکان جهان تصمیم بگیرند قرصی رو بعنوان معجزه لاغری معرفی کنند و مدت ها روی تاثیر و نتایج اون تمرکز و اتفاق نظر داشته باشند و به مراجعین خود تاکید و توصیه کنند بعد مدتی نتایج مصرف ان دارو به شکل لاغری در افراد ظاهر خواهد شد و به مرور در جهان گسترده می شود
      موضوع اصلی انتظاری است که در فرد ایجاد می شود
      قطعا افرادی که امروز با سایت تناسب فکری آشنا می شوند و نتایج دیگران را مشاهده می کنند با باور و انتظار قوی تر از افرادی که سال قبل با این روش آشنا شدن قدم در مسیر لاغری با ذهن می گذارند

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار shahrbanou1346
       1401/02/17 16:31
       مدت عضویت: 1417 روز
       امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 614 کلمه

       سلام استاد گرامی ،

       ممنون از توضیحات بسیار خوبتون  ،،

       درست فرمودید ،،،مردم به علت  پیشینه  فرهنگی و اجتماعی  ، به  قشر پزشک  با اون روپوش سفیدشون  بیش از حد اعتماد دارن ،،،،متاسفانه   پزشکان  اونجور که مردم فکر می کنن  از آگاهی تام و تمام  نسبت به هر چیز مورد نیاز ،برخوردار نیستن …نمونه اش  اطلاع رسانی بیموردشون در مورد قرصهای چاق کننده اس …اگر آگاه بودن  لزومی نمی دیدن این  تذکر مصیبت زا و آسیب زننده ارو  به بیمار بیچاره بدن  یعنی  قصد  داشتن ابرو  رو  درست کنن  زدن‌چشم بیمارو هم  کور کردن …..چون طرف ،  اون قرص کذایی رو خورده از اون‌مریزی خاص شفا پیدا کرده  اما  با چاق شدن بعد از مصرف اون قرص به انواع بیماری های دیگه دچار شده ….

       خوشبختانه  من جزء آدمایی که با خوردن قرص چاق شدن نبودم ….من  نا آگاهانه اما با قصد قبلی به دنبال چاق کردن خودم بودم  و با اطلاعات نادرست که دریافت کرده بودم   کاملا خودمو نیازمند چاقی می دونستم  . بعدش هم به دنبال راهکارهای فکری و عملی موجود رفتم و در حقیقت بهای کالای چاقیرو  پرداختم و اونو دریافت کردم …..

       کاملا به یاد دارم که  روی چند مورد باور چاق کننده ،   استمرار فکری و استمرار در توجه  و تصویر سازی  داشتم و بالاخره شرایطش بعد از ۱۰ سال مهیا شد و اضافه وزنم شروع شد .. گاهی فکر می کنم من در مورد انتظاراتی که می تونم در مورد لاغر شدن داشته باشم کم توجهی می کنم ..▪︎

       من یک فرد کاملا متناسبی تا سی سالگی  بودم  اگر چه پنج سال اول زندگیم در کودکی نسبتا چاق بودم ولی با ورود به مدرسه لاغر شدم …

       اما این من بودم که توانایی  تغییر سیستم متناسب به چاق رو داشتم و به مقصد هم رسیدم اما الان با دلایل کاملا موجه و‌منطقی می خوام راه اومده ارو  دوباره  برگردم  پس حتما از عهده اینم بر می آم ▪︎

       منتها به آسونی چاق شدنم نیست .. چون دفترذهنم با اطلاعات ثبت شده در این مورد  خط خطی شده و دیگه یک لوح سفید دست نخورده نیست …اما کار نشد نداره  این قدرت ذهن منه که انجام هر کاری  رو ممکن می کنه …لاغر شدن سخت تر از ساخت انواع و اقسام  وسایل رفاهی  که نیست  به قول معروف  مگه می خوام آپولو  هوا کنم  ،  نباید این کارو در ذهنم سختش کنم وگرنه بهش نمی رسم ،

       ولی انصافا در مدت زمان کمتری  نسبت به مدت زمانی که برای چاق شدن طی کردم می تونم لاغر بشم شاید تا یک سوم اون زمان  ،مثلا حداکثر سه سال …به شرطی که  در ادامه این مسیر  استمرار داشته باشم وگرنه ممکنه بیش از اینا طول بکشه ..

       نمونه  افکار و رفتار لاغر کننده  توجه به مفاهیم میثاق نامه اس … که چکیده افکار و رفتار متناسب کننده  اس …

        اینبار  با  استمرار در افکار و رفتار لاغر کننده از تنها منبع  صحیح موجود یعنی سایت تناسب فکری و دوره ها  امکانش برام بوجود می آد ▪︎

       اما  این همه قرصای چربی سوز و لاغر کننده  که تبلیغاتش در انواع رسانه ها به گوشمون  رسیده و نماهنگهایی که  ساختن و ما دیدیم و‌توجه نشون دادیم   به اندازه قرصای چاق کننده  موثر نبودن 

         همه ما حتما حضور ذهن‌داریم درباره  آدمای چاقی که قرص چربی سوز حتی اونایی که گران قیمت و خارجی بودن  مصرف کردن ولی لاغر نشدن 

        اما یک‌عده موقت لاغر شدن …دلشون خوش بود که‌موقت تونستن به سایز دلخواه برسن‌،،،، 

        نمی دونم  واقعا دلیلش چیه  که محصولات چاق کننده  تاثیراتشون چند برابر محصولاتیه که به عنوان لاغر کننده تولید و  عرضه میشن  ،،،، 

        اطمینان دارم نقش ذهن منفی باف  بسیار پر رنگه و   در چاق و چاقتر کردن آدما  بسیار فعال و قدرتمند ظاهر شده  و فعلا  میدان رو در سیطره خودش داره  و آدمهای زیادی رو گرفتار کرده  …..

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1401/01/30 20:15
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 585 کلمه

   سلام

   درفایل استفاده از قوانین درعمل که استاد عزیز شرح حال مسافرتشون به شمال رو گفتند متوجه یه نکته ظریفی شدم که بارها در مسیر آموزشهای ذهنی متوجه نشدم و اون اینکه ایشون اشاره داشتن یه مسافت ۳ ساعته رو ۶ ساعت طول کشید که به مقصد شون برسن و مهم لذت از سفر بود .

   واینکه من خودم همش لذت درکارم رو همش این میدونستم که متوجه باشم هر موقع افکار منفی یا موضوعات منفی در زندگیم پیش میاد به نحو احسن مدیریت کنم .

   و مابقی امورات زندگی رو بیخود میدونستم وهمش سعی میکردم کارها رو تند تند انجام بدم و برم سروقت دوره هام .

   غافل از اینکه هرلحظه از زندگی خودش باارزش هست وسعی کنم که ازش لذت ببرم .

   تا اینکه امروز  صبح بلند شدم برم محل کارم . مسیری که من همش کمتر از ۱۰ دقیقه طی میکردم امروز نزدیک به ۲۰ دقیقه طول کشید و چقدر من آرامش داشتم و  لذت میبردم از نعمتهای زیبای خداوند . 

   عجله کردن در مسیر لاغری دقیقا همینطوری هستش . وقتی من همش استرس این رو داشته باشم کی نتیجه میگیرم . نگام مرتب به جسمم باشه . نگام به زمان باشه و..‌ ‌ من دارم لحظات زیبای زندگیمو خراب میکنم تا به نتیجه برسم .

   که این روند اشتباه منو ازمسیر خارج میکنه و دلسردم میکنه .

   اینکه اساتید موفقیت فریاد میزنن بابا تکاملتون رو باید طی کنین دقیقا همینه .

   عجله کردن یعنی طی نکردن مسیر تکامل . چه در زمینه ثروت باشه . کسی که ماهی یک تومن حقوق داره ‌ دوماه بعد نمیتونه درآمد صدمیلیونی رو تجربه کنه . بلکه بایستی آرام آرام با لذت روی باورهای مالیش کارکنه تا کم کم از لحاظ مالی رشد بکنه .

   چطوره که در زمینه لاغری میخام ۲۰ کیلو اضافه وزنم رو ماه بعد ۱۰ کیلو کم کنم و دوماهه بشم آرنولد .

   مگه غیر اینه که لاغری . ثروت . روابط عالی و سلامتی همشون کد گذاری درستش به طور خدادادی در وجود ما بود . وما با باورهای مخرب کدگذاری جدید بهش دادیم . 

   که گاها سالها طول میکشه اونها را یکی یکی پیدا کنیم و بامنطق خودمان رد کنیم .

   من باید بپذیرم که مبحث لاغری با ثروت هیچ فرقی نداره ‌ وهر دوتکاملش باید طی بشه .

   یادم اومد یکی از اساتید موفقیت حرف قشنگی زد گفتش که اگه درآمدتون ماهی یک میلیون هست ویکی بهتون پیشنهاد کاری صدمیلیون رو داد قبول نکنید . واگه قبول کنید مطمن باشید ورشکسته میشین .

   دقیقا لاغری با رژیم و دمنوش و … که همشون میخان پروسه لاغری رو دور بزنن و ما سریعتر به هدف لاغری برسیم مطمن باشیم مثل موضوع ثروت ورشکسته میشیم یعنی به نتیجه نمیرسیم .

   منم که الانا حس خوب لاغری رو دارم تجربه میکنم یادم میاد اوایل خیلی تلاش کردم که گول حربه های فیزیکی رو نخورم . خاهرم میومد بهم میگفت دوستم از دمنوش داره استفاده میکنه و خیلی لاغر شد .

   ومن با اینکه این روش رو استفاده نکردم و چون کامنتهای دوستان رو خونده بودم که این روش رو انجام دادن ونتیجه نگرفتن سراغ این روش نرفتم .

   تازه استاد در فایلهاش بارها میگفت عجله کردن باعث لیز خوردن میشه و من اکنون متوجه شدم عجله کردن یعنی طی نکردن مسیر تکامل . 

    چون به استاد وآموزشهاش ایمان داشتم چشم و گوشم رو از این حرفها بستم و ذهنم رو مدیریت کردم و این پروسه آموزش مهارت لاغری رو طی کردم و خدا روشکر مهارت لاغری رو کسب کردم و دارم ادامه میدم .

   خیلی خوشحالم و خدا روشکر میکنم که با این استاد عالیقدر آشنا شدم و به این مسیر زیبا هدایت شدم و دارم از زندگیم لذت میبرم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/10/01 19:34
   مدت عضویت: 1677 روز
   امتیاز کاربر: 28996 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,841 کلمه

   سلام  بر استاد گرامی و ارجمند و دوستان بی نظیرم 

   دقیقا با  حرف شما  استاد موافقم که ممکنه ما در این مسیر کند  تر حرکت کنیم اما نتایج ما از همه ی اونهایی که دارن برای لاغری  از راه های دیگه تلاش میکنن بزرگ.تر هست در واقع  این خیلی جالبه برای خودم که من دارم با این روش  کند حرکت میکنیم  اما نتایج من رو هیچ کس از اطرافیانم  که در راه های دیگه ی لاغری هستن  ندارن .

   منم از سال ۹۸ که در سایت هستم دیگه هیچ روشی  رو دنبال نکردم اما  قبل از اون  بارها و بارها برای لاغری تلاش میکردم و هر بار هم بسته به تلاشم به یک عدد وزنی میرسیدم که برام خوب بود ۶۷ کیلو  یا ۶۴ کیلو ویا ۷۰ کیلو و …. اما کمترین وزنم با رژیم زیر نظر کارشناس تغذیه بود که  ۵۹ کیلو بود  و من  ۶ سال پیش تجربه اش کردم و اما  در هیچ زمانی من نتونستم وزنم رو نگه دارم و همیشه  مثل یو یو در حال رفت و امد بین چاقی و لاغری بودم به جز این بار که در سایت تناسب فکری هستم و خیلی راحت در اول راه کاهش وزن و سایز خوبی داشتم که الان مدتها هست هنوزم در اون وزنم و هیچ برگشتی در کار نبوده چه بسا جمع تر هم شده باشم و اما اطرافیان من که با رژیم سخت  در زمان کم کلی کاهش وزن داشتن  میبینم که مثل گذشته ی خودم  الان دوباره چاق شدن و ناراحتن و   دوباره میگن باید  از اول شروع کنم و از اون جنس حرفهایی که واقعا مسخره هست و برای همه ی ما آشنا هستن و اما دیگه قبولشون نداریم و این جا هست که  من متوجه میشم که چقدر این راه درست  هست.و اما من باید قبول کنم که من قدرت  تغییر دادن هیچ کس رو ندارم پس درسته که دلم برای خیلیها که در مسیر نیستن  میسوزه چون  مثل گدشته ی خودم دارن با چاقی و مشکلات اون و رژیم و. .. دست و پنجه نرم میکنن ولی باید تمام تمرکزم رو بزارم روی خودم و اهداف خودم و برای خودم تلاش کنم چون چندین بار به خیلیها شون گفتم همچین راهی هست ولی یا مسخره کردن یا جدی نگرفتن یا خوششون نیومد و خلاصه به هر دلیلی رها کردن تازه بعضیاشون  میخواستن قانعم کنن که  چاقی و لاغری اینطور نیست و تو باید به دنبال راه دیگه باشی و یا دلیل علمی میاوردن و …و من هم چون توان مقابله با اونها رو نداشتم  دیگه حرفی نمیزدم برای همین میدونم کسی باید در مدار شنیدن این آگاهی ها باشه  که به خواهی به این راه هدایتش کنی حتی دختر و یا همسر من اگر نخواهن وارد این دوره های ذهنی و  این راه بشن من نمیتونم  به زور اونها رو وارد کنم و یا خود شما استاد همانطور که گفتین محال الینا خانم رو به زور وارد مسیر کنید مگر اینکه خودشون بخواهن  تغییر کنن و بعد  از شما در خواست کمک و همکاری بکنن که شما ایشون رو کمک کنید .

   چقدر  استاد در صحبتهاتون به نکات زیبایی در مورد کلاس های غیر حضوری افلاین   اشاره کردین و منم میخوام اینجا دوباره اونها رو  بنویسم چون قصد دارم در اینده (نه فعلا ) در کلاسهای غیر حضوری  آموزش زبان از یه استاد عالی که در این مسیر هستن شرکت کنم  پس تصمیم با این حرفها  قا طع تر شد که باید شرکت کنم چون  که ما به هر آموزشی  از سمت استاد برای همیشه دسترسی داریم و  ما هر آموزش رو میشه بارها  ببینیم  تا یاد بگیریم  و دیگه مشکلات رفت و امد نیست و مربی چون  با کسی از شاگردها در تماس نیست صبر و حوصله ی کافی داره و پرانرژی  تر هست و  با ارامش تمام موارد رو  آموزش  میده و ….

   و اما برای من  هم  استاد که با شما اشنایی دارم  هضم بعضی چیزها در گدشته  که در  این مسیر  نبودم سخت بود مثلا من  دورا دور شما  رو میدیم و خبر داشتم که شما لاغر شدین و لاغری رو آموزش میدین و حتی در این حد که شعل گدشته ی خودتون رو جمع کردین و  به این کار میپردازین و خیلی تعحب میکردم و  اتفاقا بارها میپرسیدم از مرجان عزیز که یعنی چی آقا رضا رژیم میدن ؟؟؟؟ دوره دیدن   ؟؟..کارشناس تعدیه هستن ؟؟؟؟و … خیلی برام عجیب بود که چرا دختر خودتون  رو الینا خانم رو از این راه لاغر نمیکنید اما حالا که خودم در این مسیر هستم و میدونم جریان چیه  و  به این راه و اصول ذهنی تا حدودی آشنایی دارم حق رو به شما میدم که بله میشه استاد آموزش لاغری با ذهن باشی و دختر شما که پیش شما هست در مسیر آموزش این هنر  نباشه و هنوز اضافه وزن داشته باشه کمای اینکه میدونم قطعا وحودتون در اون خونه  تاثیراتی بر روی خوردن بچه ها و همسرتون داشته  و خیلی هم بی تاثیر نیستید و خودتون هم اشاره کردین که یه جاهایی تاثیر گذاشتین و مطمعنا الینه خانم در آینده  به این راه هدایت میشه نمونه ی واضحش برای خودم در زندگی خودم این هست که من عاشق این مباحث ذهنی شدم و خیلی مشتاق تغییر کردن هستم و در طول روز با کو چکترین فرصتبیکاری  که پیدا کنم روی خودم کار میکنم و مینویسم و خیلی دوست دارم همسرمم داخل این مسیر باشه و دوتامون در این راه باشیم و اون اوایل  آشناییم خیلی سعی داشتم به ایشون  توضیح بدم و بگم  جریان چیه ولی فایده نداشت و می  دیدم تمام اساتید موفقیت و خود شما  به ما میگن به زور کسی رو وارد  دوره ها نکنید هر کس خودش آماده  ی هدایت به  این راه باشه بلخره یه روزی  یه  جایی هدایت میشه  و اونها همیشه  میگفتن  تو روی خودت کار کنن ادمهای اطرافت  هم  لاجرم تغییر میکنن و خلاصه اینکه کاملا  از این کار کنار کشیدم و روی خودم دارم کار میکنم و  حالا مدتی هست میبینم که ایشون با وجود مقاومتی که در مورد قانون جذب و فروش این دوره ها و شنیدن  این حرفها از زبان من  داشت یه  همکاری به تورش خورده که ظاهرا در این مسیر هست و حالا دقیق نمیدونم چی بین اونها رد و بدل شده ولی هر چی بوده باعث شده که اون همکارشون کلی کتاب در این زمینه ی قانون جذب از نویسنده های معروف و خوب به ایشون قزض بده و حالا همسر منم هر وقت بیکار باشه از اونها مطالعه میکنه و میخونه و من وقتی این صحنه رو دیدم از خوشحالی در پوست خودم نمیگنجیدم و فقط گفتم ببین صدتا روی من نمیتونست کاری کنه که ایشون وارد این راه ها باشه ولی وقتی من رها کردم و به خدا سپردم خیلی راخت و اسون ایشون دارن  به این راه هدایت میشن و من لذت میبرم از اینکه  ایشون در حال مطالعه ی کتابها یی در خصوص قانون جذب و کنترل ذهن و …..میبینم چون هر چقدر به ایشون  میگفتم  من از فلانی دوره دارم بیا گوش بده  و … نمیگفت نه ولی متوجه میشدم زیادبه این کار  راغب نیست ولی حالا به میل و رغبت خودش داره کتاب میخونه (جا داره بگم ایشون شخصیت بسیار زیبا یی دارن و بسیار انسان با ایمان و  درستی هستن و بدون اگاهی از این قوانین ولی هم جهت با انها دارن  زندگی میکنن  و من خیلی جاها تلاش میکنم مثل ایشون رفتار و یا فکر کنم  )و این مثال من عین مثال استاد برای دختر خانمشون الینا خانم هست که بلخره روزی ایشون هم  به این راه هدایت خواهند شد .

   منم دوست دارم در تربیت فرزندانم اینقدر اونها رو راحت بزارم تا خودشون خیلی از چیزها رو تجربه کنن  حالا اگر در مسیر  زند.گیشون به هر دلیلی  شکست  خوردن ناراحت نشم  اگر زمین خوردن ناراحت نشم  امید داشته باشم که دوباره بلند میشن و  به راه های درست  هدایت میشن .و موفق میشن 

   ذهن چاق همیشه به دنبال این هست که کاری انجام بده تا لاغر بشه مثلا تردمیل استفاده کنه و یا ورزش کنه و یا .. تا لاغر بشه یعنی چون صد ها بار ما شنیدم که اگر میخوای لاغر بشی باید خوردنت رو کم کنی و فعالیت رو زیاد کنی  همین حرفها باعث شده که من خیلی وقتها نجوای منفی داشته باشم تو که همه چیز میخوری کار خاصی هم نمیکنی پس چطور میخوای لاغر بشی ؟؟؟ اصلا  تو لاغر نمیشی ؟ ولی  خیلی وقته  یاد گرفتم بهش  محکم جواب بدم  مگه برای چاقی خودم کاری میکردم در گذشته ؟؟ نه من  خیلی راحت و آسون  چاق میشدم بدون هیچ رژیم و ورزشی پس برای لاغری هم باید از همین راه که چاق شدم دوباره لاغر بشم اما در سمت مخالفش یعنی اگر در گذشته با زیاد تر از نیازم خوردن من چاق میشدم پس حالا باید با به اندازه نیاز خوردنم لاغر بشم اگر در گذشته با افکار منفی و استرس و نگرانی از چاقی من چاق شدم حالا باید با افکار خوب و آرامش داشتن لاغر بشم و …..پس گول هیچ راه لاغری رو نمیخورم و نباید خودم رو چک‌کنم که ببینم لاغر شدم یا نه کاری به تعداد روزهای بودن در مسیر نداشته باش عجله نکن تا لیز نخوری برعکس قبلا خودم که وقتی رژیم بودم تاریخ میزدم مدام خودم رو وزن میکردم که ببینم چه مقدر  در چه زمانی لاعر شدم اما در نهایت چی هیچ وقت لاغر نمیماندم چون راهم غلط بود  و من خسته میشدم از این همه تلاش کردن و هر چقدر کم کرده بودم دوباره  در مدت زمان کمی بر میگشت و لی حالا هر چی بخوام میخورم در هر زمانی میخورم و کاری  به اندامهای چاق خودم ندارم  کاری به مدت زمان بودنم در سایت ندارم طوری که اون اوایل راه همسر من که همیشه شاهد اون رژیمهای سنگین من بود و  اما میدید حالا   من همه چیز با اونها میخورم تعجب میکرد و میگفت تو نخور الان چاق میشی بس که بهشون گفته بودم من اب هم بخورم چاق میشم و یا وقتی میدید شبها راحت با اونها هر چیزی باشه میخورم و یا رستوران باشه  میرم و مخالفتی ندارم و یا غدای سرخ شده و … میخورم به من میگفتاز این کارها  نکن الان دوباره میای میگی ببین چقدر اضافه کردم و من بارها براشون توصیح میدادم که این راه  محدودیت نداره هر چه بخوام میتونم بخورم و اون میگفت مطمعنی یه دفعه اوضاع خراب تر  نشه وخلاصه حالا دیگه بعد از مدتها که مقداری هم نتیجه گرفتم دیگه از اون حرفها به من نمیگن و کاری به خوردنم ندارن و دیگه براشون عادی شده و برای خودم چقدر عادی شده و از اون دوران فاصله گرفتم و هر چی باشه خیلی راحت با اونها میخورم  هر چند هنوزم باید متناسب تر بشم ولی بارها به همسرم و فرزندانم  میگم ببین بشر چقدر توانمند هست من با قدرت ذهنم تونستم به تناسب دلخواهم تا حدودی برسم پس بر هر چیز دیگه هم که بخوام میرسم حالا درسته اشتباهاتی هنوز دارم اما به مرور  رفتارهام رو بهتر میکنم چون مسیرم درسته بلخره نتیجه ی دلخواهم  رو میگیرم .

   یک ذهن چاق با بدو بدو کردن و روی تردمیل رفتن و رژیم گرفتن لاغر نمیشه باید در سایت باشه  و آموزش،ببینه  تا  تبدیل به  ذهن لاغر بشه و در نهایت جسم اون فرد   تغییر میکنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/05/09 18:55
   مدت عضویت: 1417 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 525 کلمه

       سلام و عرض ادب محظر استاد گرامی و دوستان همراه 

   _________________________

   سوال : استاد  لطفا به ما بگید       به چه دلیل عجله کردن مانع لاغر شدن می شه ؟

   به نام خدا سلام به دوستان خوبم .

   خدمت دوستان باید بگم که :

    یکی از مهمترین دلایل موفق نشدن افراد در لاغر شدن “عجله کردن” است.

   برای درک بهتر موضوع لاغر شدن باید به این نکته توجه داشته باشید که لاغری از طریق ذهن به این صورت است که شما تغییرات فرمول های چاقی را در ذهن خود انجام می دهید اما نتیجه باید در جسم شما نمایان شود.

   ذهن را می شود با تکرار بیشتر و استمرار وادار به یادگیری حجم بیشتری از آگاهی در زمان کمتر کرد اما جسم را نمی توان با تحت فشار قرار دادن مجبور به انجام کار بیشتر در زمان کمتر کرد.

   تصور کنید بخواهید قلب خود را مجبور کنید از امروز تا ماه آینده هر روز دوبرابر حد معمول ضربان داشته باشد، چگونه می توان این کار را انجام داد؟

   لاغر شدن یک فرایند جسمی است که نیاز به انجام مراحل جسمی دارد و هرچه ما تصمیم بگیریم که این فرایند با عجله و سریع انجام شود در عملکرد جسم تاثیر نمی گذارد و جسم طبق برنامه پیش فرض خود فرایند لاغر شدن را ادامه می دهد.

   عجله کردن فقط در ذهن انجام می شود و کمکی به جسم برای لاغر شدن نمی کند اما می تواند به راحتی مانع لاغر شدن جسم شود چرا که فردی که عجله دارد از نظر ذهنی خود را تحت فشار قرار می دهد و هر زمان ذهن در انجام کاری تحت فشار باشد به طریق مختلف از انجام آن کار ممانعت می کند.

   برای لاغر شدن باید مهارت عبور از مانع ذهنی عجله کردن را بیاموزیم و این کار فقط از طریق تکرار شنیدن درباره این موضوع به طریق مختلف امکانپذیر است.

    استاد چطور متوجه این مانع شدید  ؟ 

   به لطف خدا از زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم به طرز عجیبی نگرش من درباره سریع لاغر شدن تغییر پیدا کرد.

   از همان روز اول که تصمیم گرفتن از روش ذهنی برای لاغر شدن استفاده کنم هیچ عجله ای برای لاغر شدن نداشتم.

   این موضوع خیلی برام عجیب بود که چرا در روش ذهنی من عجله ای برای لاغر شدن نداشتم؟

   بعد از مدت ها که در حال اجرای تمرینات ذهنی بودم به این نتیجه رسیدم به این دلیل که نتیجه کار ذهنی برای من مشخص نبود من عجله ای برای رسیدن به نقطه از قبل تعیین شده نداشتم.

   این موضوع را زمانی درک کردم که از زمانی که مشغول آموزش لاغری با ذهن شدم برخی از افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کردند دچار عجله در لاغری می شدند.

   این عجله کردن از آنجا ایجاد می شد که این افراد نتیجه من یا دیگر شرکت کنندگان در لاغری با ذهن را مشاهده می کردند و با نیت کسب نتیجه نهایی برای شرکت در دوره های لاغری با ذهن اقدام می کردند.

   توجه به نتیجه نهایی باعث عجله کردن آنها برای لاغر شدن میشد.

   نتیجه عجله کردن برای رسیدن به هر هدفی در زندگی “شکست خوردن” خواهد بود.

   بنابراین برای موفق شدن باید همواره مراقب حربه های ذهن منفی باف برای ایجاد عجله کردن در ما برای موفق شدن باشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/05/09 19:07
    مدت عضویت: 1417 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 121 کلمه

       سلام استاد ،وقت عالی بخیر.

    استاد اگراجازه بدید از این به بعد مقاله های ارزشمند شمارو به صورت مصاحبه  پرسش و‌پاسخ فرضی با خودتون  به دیدگاهها  ارسال کنم .

    این ایده امروز به ذهنم رسیده . اولیشو فرستادم خدمتتون .لطفا نظرتونو ارسال بفرمایید .

    دیروز جمعه بود .با خودم یه تکلیف دیگه ای قرار دادم که روزای جمعه از تمرینات دوره گام اول فاصله بگیرم و بیام  مقاله های نکات طلایی رو بخونم  و برای اینکه به مطالب گران بهای  هر مقاله توجه بیشتری کنم و یه کار جدیدی  ارایه کرده باشم  حالت مصاحبه و پرسش و پاسخ بهش بدم و ارسال کنم .

    خودم از این ایده خوشم اومد .امیدوارم مورد توجه قرار بگیره .

    با تشکر از حضور ارزشمندتون در کنار هنرجویان ….. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 24 کلمه

     سلام و درود
     از ویژگی های ذهن اینه که در هر مسیری قرار بگیره ایده برای گسترش مسیر میده
     ایده شما عالی بود
     سپاسگزارم از شما

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 4 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار shahrbanou1346
      1400/05/10 06:36
      مدت عضویت: 1417 روز
      امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 30 کلمه

      سلام استاد جان .

      من در پایان این مصاحبه فرضی باید از شما به دلیل حضورتون در این مصاحبه  تشکر می کردم که فراموش شده .انشا الله دفعه آینده 🙏😃💜

      ممنون‌از توجهتون‌

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار shahrbanou1346
    1401/02/17 17:05
    مدت عضویت: 1417 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 153 کلمه

    سلام و درود :

    عجله  از موانع  اصلی لاغر شدن ذهنیست .اما به اشکال مختلف  خودشو نشون می ده و مانع تراشی می کنه .

    اولین حالتش اینه  که بخوایم زمان خاصی رو برا خودمون در این مورد در نظر بگیریم مثلا سه ماهه  ، شش ماهه یا  حتی یکساله،    تا زودتر لاغر بشیم ▪︎

    دومین‌حالت اینکه  می خوایم زودتر لاغر بشیم که در فلان جشنی که تاریخ مشخصی داره  شرکت کنیم خوش بدرخشیم ،و در عین‌حال ، عرض اندامی کنیم‌جلوی فلانی و حالشو بگیریم  و تواناییمونو  به رخ بکشیم ،

    سومین حالت ، اینکه می خوایم زودتر لاغر بشیم که  به شکل و شمایل شخص خاصی تغییر پیدا کنیم که می شناسیمش و مثل میدان مسابقه زودتر خودمونو  به اون شخص برسونیم   و از دیدن حالت متعجب اون شخص  لذت ببریم  و ذوق کنیم ،

    کلا  دلیل اصلی عجله کردن در لاغری  بخاطر  دیگرانه  و کمتر  به خواسته های شخصی خود فکر می کنیم …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/22 12:26
   مدت عضویت: 1466 روز
   امتیاز کاربر: 6867 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 265 کلمه

   با سلام 

   من به خاطر اینه که خودم اون روزهای سخت پیاده روی و رژیم و … رو برای لاغر شدن  تجربه کردم و نتیجه اش رو دیدم دیگه برای من اثبات شد که اون روشها فایده ای برای لاغرشدن نداره .

   وگرنه اگه این کارها رو نمی کردم واگه با دوستم یا از یه روشی با این دوره آشنا میشدم به زودی جا میزدم و رهاش میکردم .و دنبال روشهای زود بازده  میرفتم. 

   چند وقت پیش دوست خواهرم رو دیدم و متوجه شدم خیلی لاغر شده خیلی . رفتم خونه به خواهرم گفتم اونم گفت داره دمنوش استفاده میکنه و به منم پیشنهاد داد توهم این کار رو بکن وچون اون میدونه که من روش ذهنی رو دارم دنبال میکنم و می بینه تو این دوماه لاغرهم نشدم اما استپ خوردم رو وزنم. وچون نتیجه دوستش رو دید که زود جواب داد و من هم بهش گفتم که اون روشها زود جواب میدن و به محض استفاده نکردن طی مدت کوتاهی کل وزنش بر میگرده و پایدار نیستند .

   خواهرم چون زیاد چاق نیست و هیچ روشی رو برای لاغری امتحان نکرده نتونست حرف های منو درک کنه و بپذیره .

   اما خودم آرام آرام این مسیر رو طی میکنم و بعدش حسابی لذت میبرم . من قراره برای خودم لاغربشم که میشم .

   عجله یعنی اینکه از چیزی داری رنج میبری و داری تحمل میکنی و احساست بده و میخوای سریع از زندگیت چاقی به بیرون .

    چون لاغری حس خوبه نمیتونه با احساس بد به نتیجه برسیم چون باهاش همسو نیست. چون  لاغری حس خوبی برامون به ارمغان میاره پس منم بایستی حسم خوب باشه تا بهش برسم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1400/04/05 15:42
   مدت عضویت: 1207 روز
   امتیاز کاربر: 11038 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 302 کلمه

   بنام خدا 

   سلام دوستان و استاد عزیز 

   فایل دیر لاغر شدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است .

   از قدیم گفتن عجله کار شیطانه نه فقط برا لاغری در هر کاری اگر عجله کنی در اون کار موفق نمی شی الان ما بحثمون لاغری هستش در لاغری با ذهن عجله وجود ندارد ذهن عجله سرش نمیشه چون کارش طبیعیه هر چیزی که سیر طبیعی دارد به زمان نیاز،دارد مثلا ما یک بذر درخت را،می کاریم این بذر برای رشد و،نمو و بزرگ شدن و قد کشیدن و میوه داد.ن به یه زمان مناسب نیاز داره عجله ای نیست سیر طبیعه باید طی بشه تا ما نتیجه کار خودمون را ببینیم .لاغری با ذهن هم همینه ما تا به ذهن خودمون اموزش بدیم که لاغری چیه ،موانع چاقی را یکی یکی از سر راه برداریم خودش یه پروسه زمان بره به این نیست که مثلا من بخوام بگم خوب من روزی چند فایل گوش کنم ،و بنویسم و بخونم تا زودتر لاغر بشم نه این اشتباهه ذهن به حد طبیعی خودش برسه بیشتر و قبول نمی کنه و متوجه میشه که عجله ای در کار است در نتیجه ما شکست میخوریم 

   اما من خودم با آرامش و خیال راحت که میدونم مسیرم درسته ادامه میدم هیچ عجله ای هم ندارم گاهی هم منفی باف میاد سراغم اما من محلش نمیزارم میگم مریم ولش کن هیچ نگران زمان نباش بالاخره تو هم متناسب میشی و سریع ردش میکنم 

   خدا را شکر تا الان هم خیلی رازی هستم سایز کم کردم 

   احساسم خوبه ،شادو سر حالم و قول دادم تا وقتی زنده ام ادامه میدم تا همین الان تو بدترین شرایطم فایلمو گوش کردم از این به بعد هم همین طور ه. 

   من الان صد گام را شروع کردم نا زمانی که خوب محتویات یک،فایل را یاد نگرفتم سراغ بعدی نمیرم شاید گاهی دو روز هم طول بکشه عجله ای نیست .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1400/04/05 02:19
   مدت عضویت: 1417 روز
   امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 733 کلمه

   به نام خدا   و عرض سلام و احترام

   مقاله ای تحت عنوان  تاثیرات منفی عجله کردن در تناسب اندام 🍁🥀🌺🌷

   در ذهن ما برای لاغری موانعی وجود دارد که تاثیر بسزایی در چاق ماندن و عدم متناسب شدن ما دارند و مهمترین آنها، عجله کردن است. حتما بارها شنیده اید که عجله کار شیطان است و واقعا هم همینطور ه🥀🍀

   به اندازه ای که در رسیدن به موفقیت، در هر جنبه از زندگی ، عجله داشته باشیم به همان اندازه از میزان سعی و تلاش ما برای موفق شدن، هدر می رود.🥀🍀

   اطلاع از نحوه تاثیرگذاری “عجله” برای تاخیر در متناسب شدن به ما کمک میکند تا به شکل بسیار بهتر و موثرتری در مسیر لاغری با ذهن حرکت کنیم.🍁🍁🍁🌷🌷🌷

   ، اما نکته قابل توجه درباره تعدادی از  دوستان خوبم این است که همچنان گرفتار وسوسه های شیطان برای عجله کردن می شوند.🥀🍀

   به همین دلیل استفاده از  فایل آموزشی فوق العاده تنظیم ترازوی چاقی و لاغری  (از فایلهای جلسات دوره مقدماتی ورود به سرزمین لاغرها ) میتواند تاثیر به سزایی در بهتر عمل کردن من و  دوستان عزیزم داشته باشد تا به شکل بهتری در مسیر لاغری قرار بگیرید و به لطف خداوند نتیجه عالی کسب کنیم

   فایل تصویری “ترازوی چاقی – لاغری” را با دقت ببینید🌱🍀🍀🏕🏖

   در این روند ،هیچ جایی برای عجله و تعیین زمان خاص وجود نداره .وبه طور کل گزینه عجله برای متناسب شدن مردود و غیر قابل پذیرشه .

   ☘☘🌷🌷🌹🌹🍁🍁🌺🌺🍀🥀🥀

   چرا در روش ذهنی نباید  عجله ای برای لاغر شدن داشته باشیم ؟🥀🍀

   به این دلیل که نتیجه کار ذهنی برای ما  مشخص نیست پس نباید  عجله ای برای رسیدن به نقطه از قبل تعیین شده داشته باشیم .🥀🍀

   این موضوع را زمانی درک می کنیم که  مشغول آموزش لاغری با ذهن میشیم‌🥀🍀برخی از افرادی که از آموزش های لاغری با ذهن استفاده می کنن دچار عجله در لاغری میشن

   این عجله کردن از آنجا ایجاد می شه که این افراد نتیجه استاد  یا دیگر شرکت کنندگان در لاغری با ذهن را مشاهده می کنن و با نیت کسب نتیجه نهایی برای شرکت در دوره های لاغری با ذهن اقدام می کنن.🥀🍀

   توجه به نتیجه نهایی باعث عجله کردن آنها برای لاغر شدن میشه .🥀🍀

   نتیجه عجله کردن برای رسیدن به هر هدفی در زندگی “شکست خوردن” خواهد بود.🥀🌺

   بنابراین برای موفق شدن باید همواره مراقب حربه های ذهن منفی باف برای ایجاد عجله کردن در ما برای موفق شدن باشیم.🥀🌺

   از آنجاکه استاد گرامی سال های زیادی از زندگی اش چاق بوده به خوبی احساس افرادی که اضافه وزن دارند را درک می کند، می داند که آنها مثل خودش  چقدر مشتاق رهایی از چاقی و لاغر شدن هستند.🥀🌺

   می داند که بارها تحت تاثیر تبلیغات برای لاغر شدن سریع در مدت زمان کوتاه قرار گرفته اند اما هرگز موفق به کسب نتیجه نشده اند. 🥀🌺

   از این جهت بارها در فایل های آموزشی مختلف به توجه کردن به مانع ذهنی “عجله کردن” برای لاغر شدن تاکید کرده اند🌺🥀

   چون اطمینان دارن یکی از مهمترین دلایل موفق نشدن افراد در لاغر شدن “عجله کردن” است.🌺🥀

   برای درک بهتر موضوع لاغر شدن باید به این نکته توجه داشته باشید که لاغری از طریق ذهن به این صورت است که شما تغییرات فرمول های چاقی را در ذهن خود انجام می دهید اما نتیجه باید در جسم شما نمایان شود.🌺🥀

                نکته مهم‌

   ذهن را می شود با تکرار بیشتر و استمرار وادار به یادگیری حجم بیشتری از آگاهی در زمان کمتر کرد اما جسم را نمی توان با تحت فشار قرار دادن مجبور به انجام کار بیشتر در زمان کمتر کرد.🥀🌺

   تصور کنید بخواهید قلب خود را مجبور کنید از امروز تا ماه آینده هر روز دوبرابر حد معمول ضربان داشته باشد، چگونه می توان این کار را انجام داد؟🌺🥀

   لاغر شدن یک فرایند جسمی است که نیاز به انجام مراحل جسمی دارد و هرچه ما تصمیم بگیریم که این فرایند با عجله و سریع انجام شود در عملکرد جسم تاثیر نمی گذارد و جسم طبق برنامه پیش فرض خود فرایند لاغر شدن را ادامه می دهد.🥀🌺

   عجله کردن فقط در ذهن انجام می شود و کمکی به جسم برای لاغر شدن نمی کند🥀🌺 اما می تواند به راحتی مانع لاغر شدن جسم شود 🥀🌺چرا که فردی که عجله دارد از نظر ذهنی خود را تحت فشار قرار می دهد 🥀🌺و هر زمان ذهن در انجام کاری تحت فشار باشد به طریق مختلف از انجام آن کار ممانعت می کند.🥀🌺

   برای لاغر شدن باید مهارت عبور از مانع ذهنی عجله کردن را بیاموزیم🥀🌺

    و این کار فقط از طریق تکرار شنیدن درباره این موضوع به طریق مختلف امکانپذیر است.🌺🥀🌺🥀🌺🥀🌺🥀

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 5961 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 16 کلمه

   سلام دوست عزیز
   نوشته شما مربوط به موضوع دیگری است که ارتباطی با محتوای فایل آموزشی ندارد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1400/04/05 09:27
    مدت عضویت: 1417 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    سلام استاد ،

    چون در این فایل  صحبت از عجله کردن  شد این مقاله ارو  اینجا ثبت کردم  ممکنه مطالبی که نوشتم‌   به طور کامل مربوط به این فایل نبوده باشه .

    ولی چون عجله کردن خیلی آسیب می زنه به روند لاغری ذهنی ،خواستم که درباره اش باز یه تکرار و تمرینی انجام داده باشم .

    خیلی متشکرم که با وجود ایراد وارده با اعطای مدال مورد تایید قرار دادید 💞👌👌👌👌🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/04/02 00:02
   مدت عضویت: 1643 روز
   امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,159 کلمه

   سلام‌ وقت بخیر 

   زود لاغر نشدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است

   گاهی با خودم فکر میکنم که چرا هیچ نوع آموزشی در کودکی من در مورد ذهن وجود نداشت ، من هر آنچه در مورد خودم و دیگران شنیدم فقط در رابطه با فیزیک و عوامل مرتبط با جسمم بوده ، اینکه مراقب جسمم باشم ، چی بخورم ، چکار نکنم وووو  تنها مواقعی که در مورد مغز چیزی میشنیدم، تو کارتون ها بود ،مثلا تو کارتون پینوکیو ، وقتیکه پدر ژپتو برای پینوکیو مغز ساخت اون دیگه کارهای احمقانه انجام نداد ، یا کارتون های مشابه ، یادمه اون وقتا خیلی با خودم فکر میکردم که مغز چیه ،که وقتی برای پینوکیو ساخته شد ،زندگیش بهتر شد ؟ یا زیاد شنیدم که میگفتن ،طرف تو سرش مغز نیست کاهه 

   همیشه بهم گفته بودن اگر میخوایی موفق بشی باید باهوش باشی ،منم هوش بالارو  فقط در درس خوندن میدونستم ،یعنی اینجوری بمن تفهیم کرده بودن و زمانهاییکه نمرات خوبی نمیگرفتم خودمو یک بچه احمق میدونستم که اصلا باهوش نیستم ، از اطرافیانم هم زیاد کلمه احمقو شنیدم و در درون خودم خودمو ضعیف میدیدم 

   با اون تصوراتی که از خودم داشتم ، ذهنیت های من بسمت ترس ها و ضعف های من  هدایت شدن ،حالا ذهنیت ناتوان و ضعیف تو هر چیزی ، حتی در چاقی و لاغری ، وقتی من خودمو توانمند ندیدم ، در متناسب بودن هم ناتوان بودم 

   پس نه تنها من هیچ اطلاعاتی از ذهن و کارایی هاش نداشتم تازه ساختار ضعیفی هم در خودم ساخته بودم که پایه های اعتماد بنفس منو سست کرده بود 

   پس منیکه هیچ آگاهی از خودم و ذهنم نداشتم ،برای لاغر شدن هم ،اولین جایی که مورد هدف تهاجماتم قرار میگرفت ،همون جسمه بود که برام مهم توضیحش داده بودن ، فشارهای ورزشی ،رژیم وووو  تماما بر فیزیکم بود و اون پروسه سالهای زیادی طول کشید و بهترین دوران زندگی منو سوزوند 

   عجله برای لاغر شدن ،یکی از زیباترین قسمت های اون زمان هام بود ، هر رژیمی که اثر زودتری داشته باشه برام جالب بود و حتما اجراش میکردم با اینکه میدونستم رنج بیشتری خواهم برد ، در بدو ورودم به دوره ورود به سرزمین لاغرها ، با خودم تخمین میزدم که در  ۳ ماه اول ریزش سایزم شروع میشه و تا ۶ ماه که دیگه فیت فیت شدم😄 چونکه ۳ ماهه بعدشم میخواستم مسافرت برم ،دلم میخواست دیگه تو سفرم باربی شده باشم ، اتفاقا همون ۳ ماه اول سایز خوبی کم کردم ولی با بودن در دوره ها و آموزش ها ،یاد گرفتم دوز عجله کردن هامو کمتر کنم ،هر چند ذهنم دوست نداشت بپذیره که تایم طولانی تری نیازه ولی بلخره کوتاه اومدو ، با ادامه دادن من موافقت کرد 

   اینکه مرتب خودمونو توی آینه چک میکنیم ، از خودمون ایراد میگیریم ، خودمونو بدهیکل میبینیم و از خودمون راضی نیستیم ، نشان دهنده عجله ماست که انجام همین کارها  ، فقط حال مارو بد میکنه 

   امروز باز هم متوجه شدم قسمت هایی از بدنم‌ ریخته ، خوشحال میشم‌ ، من فردی هستم که خودم ریز ریز در حال ساختن جسم جدیدم‌ هستم ، مثل وقتیکه به نوزادت رسیدگی میکنی و شاهد رشد کردنش میشی ،،اتفاقا دوست منهم ( که در دوره مقدماتیه ) تو این مدت ریزش سایز مشهودی داشته ، امروز که با هم صحبت میکردیم ،دوستم میگفت منهم  زمانیکه نتایجم بیشتر شد  با استاد لایو مشترک میذارم و به استاد میگم که من یکی از سرسخت ترین شاگردات بودم که به هیچ عنوان ذهنم بهم اجازه تغییرو نمیداد ولی بلخره موفق شدم 

   لذت بخشه برای من تو این ۱۸ ماه که  تونستم با کیفیتر زندگی کنم ،لاغر بشم ، سلامتر بشم ،حالم خوب باشه ،حسرت هیچ خوراکی نداشته باشم‌، هر چی دوست داشتم خوردم ولی لاغرتر شدم ،خیلی از اطرافیانم هستن که سالهاست در ترس و اضطراب چاقتر شدن هستن و هیچ لذتی از زندگیشون نمیبرن ،این یعنی خوشبختی ،یعنی حال خوب 😊

   دیروز که کلاس رقص بودم و سانس قبل از ما تموم شدن و اومدن تو رختکن لباس عوض کنن و برن و من با بعضی از هنرجوها دوست هستم ، یکی از هنرجوها ،۸ سالشه و رقصنده چندین تا رقصه و بسیار حرفه ای کار میکنه ، بهش گفتم ترم چندمی ؟ گفت من کلاسام تموم شده ولی مادرم گفته باید بری که لاغر بشی .. خواستم بهش بگم که رقص لاغرت نمیکنه وگرنه تو این ۵ سال که اینهمه رقصیدی باید لاغر میشدی  ولی چیزی نگفتم و فقط تو دلم خوشحالتر شدم که من چقدر حالم خوبه که در مسیر درست هستم ،یاد خودم افتادم که ۲ سال پیش ۳ تا رقصو همزمان شروع کردم که هم آموزش ببینم و هم لاغر بشم ،در انتها که چاقتر هم شدم ، ناامیدانه فقط تو یک رقص موندم و از ۲ تای دیگه لفت دادم ، الان هم میرم که هم حال و هوام عوض بشه ،هم دوستانمو ببینم هم رقص هماهنگی بین جسم و روحه و میتونی با رقصیدن خودتو حس کنی و رها باشی 

   اتفاقا چند سال پیش منهم دوست داشتم برم دفاع شخصی به ۲ دلیل ،یک،  چونکه احساس قدرت میکردم که میتونم از خودم دفاع کنم ،دو ،بخاطر اینکه میدونستم اون ورزش بسیارسخته و میتونم حسابی تحرک و عرق کردن داشته باشم و ورزشی که عرق نمیکردمو دوست نداشتم ،حس میکردم زودتر لاغر میشم

   چند وقتیه که متوجه شدم دخترام یکمی توپر تر شدن با اینکه همیشه متناسب بودن ،ته دلم ناراحت شدم ،میدونم فرمول هایی در ذهنشون روشن شده ، بلخره اونها سالها مادرشونو در حال ترس ،رژیم و ورزش های سخت دیدن و حتما  اون ترس ها در اونها هم نفوذ کرده ، دختر دومم تازه کارت مربیگری  والیبالشو گرفته ،  دیروز داشت تعریف میکرد که رونالدو اعلام کرده نوشابه نمیخوره و میگفت منم دیگه نباید بخورم چونکه مربی م گفته غذای چرب و شیرین نباید بخورید وگرنه چاق میشید ، بهم گفت مامان ۱ هفته پیش خودمو وزن کردم ۶ کیلو تو یک سال چاق شدم ، میگفت انقدر ترسیدم که باورم نشده ،فکر میکنم ترازو اشتباه نشون داده ، یکمی باهاش صحبت کردم ، بهش گفتم فکر میکنی چرا ۶ کیلو اضافه وزن پیدا کردی ؟ گفت چونکه در دوران این ویروس ،بی تحرک بودم ،سر کار نرفتم، نوشابه خوردم ، خلاصه متوجه دلیل چاقیش شدم که فرمولها از کجا دارن ضربه میزنن ، یکمی باهاش صحبت کردم که ترس هاش کمتر بشه و لینک سایتو بهش دادم و وارد سایت شد ،بهش اصرار نکردم برای گوش دادن فایلها ، فقط پیشنهاد  ۱۰۰ گامو بهش دادم  که اگر خوشش بیاد و بیاد تو مدار شنیدن این آگاهی ها ، بتونه استفاده کنه ،میدونم نباید بهش فشار بیارم و هر زمان وقتش باشه خودش میاد و ازم میخواد که کمکش کنم ، بلخره میدونه من ۴ دوره لاغری با ذهنو دارم و هر موقع بخواد میتونه استفاده کنه ، دوست دارم زودتر به خودش بیاد که کمتر آسیب ببینه و بیشتر از این اضافه نشه 

   خدارو شکر میکنم برای بودنم در این دوره ها و خوشحالم که دوره روانشناس لاغری خود باشیدو خریدم و میخوام شروعش کنم و از شنبه برم برای دوره ورود به سرزمین لاغرها که میدونم چه اتفاقات خوبی در انتظار منه 😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار مه تاب
    1400/04/03 10:38
    مدت عضویت: 1090 روز
    امتیاز کاربر: 354 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 70 کلمه

    سلام فریده خانوم دیدگاهتون را خوندم عالی بود و من با لایو مشترک شما مصمم شدم که بیام صد گام را شروع کنم قبلا دوره را خریده بودم ولی بخاطر عجله و یه سری موانع دیگه رهاش کردم ولی بعد از لایو شما که گفتین باید ادامه داد اومدم و صد گام رو شروع کردم و امروز گام ۱۴ ام حس و حالم واقعاً عالیه خواستم از شما تشکر کنم🤩🥰

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار faridehhasani5455
     1400/04/04 10:06
     مدت عضویت: 1643 روز
     امتیاز کاربر: 23378 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 35 کلمه

     سلام خانم مه تاب عزیز

     خوشحال شدم برای شروع مجددتون 

     ادامه دادن رمز موفقیت در هر کاریه

     همونطور که وقتی خواستیم مهارتیو یاد بگیریم چندین سال تمرین داشتیم ،برای لاغر شدن هم باید راهشو آموخت

     موفق باشید دوست عزیز🌹

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1400/03/30 19:28
   مدت عضویت: 1551 روز
   امتیاز کاربر: 10834 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 602 کلمه

   سلام خدمت دوستان عزيز و استاد مهربان و پر انرژي 

    دير لاغر شدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است 

   👍🏻👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻واقعا همين جوره 

   من جند وقته توي اين دوره هستم و خيلي حال روحي و جسميم خوب شده خدا رو شكر 

   و اكه روزي با اين فايل ها نباشم فكرهاي منفي مياد سراغم 

   و اون فرمول هاي اشتباهي كه از قبل در ذهنم ثبت شده فعال ميشه 

   من دوست دارم براي هميشه و تا ابد و تا زماني كه در اين دنيا هستم با اين فايل ها باشم چون با اين فايل ها حالم خوبه بهم انرژي ميده 

   هميشه هدفون ميزارم گوش چپم و همراه با كارهاي منزل اين فايل ها رو گوش ميدم 

   خيلي از عادت هاي قبليم رو انحام نميدم 

   درسته به اون ايده الي كه ميخام نرسيدم ولي به اون رفتار زيباي كه هر فرد متناسبي داره رسيدم وهله ي خوردنم خيلي كم شده 

   وقتي سير ميشم دست از خوردن ميكشم 

   من قبلا نميفهميدم كي سير ميشم و تا جايي ميخوردم كه نفسم نمي اومد يا دل درد ميگرفتم اونم نميدونستم بخاطر پر خوريه 

   فقط ميدونستم كه بعد از خوردن حالم بده 

   هميشه دستم تو دهنم بود 

   خدا رو شكر خيلي الان كم شده خيلي 

   نميفهميدم كي گشنمه كي سير 

   همش در حال خوردن بودم 

   الان خيلي از رفتارهام تغيير كرده 

   من خيلي خوشحالم در اين مسير هستم جون در اين مسير خيلي رفتارهام  عوض شده برام خيلي مهمه 

   هميشه براي خودم خيلي ناراحت ميشدم ميكفتم جرا من اينقدر ميخورم جرا نميتونم جلوي رفتار زشتم رو بكيرم 

   الان الان به هيج غذاي علاقه ندارم فقط براي نياز بدنم غذا ميخورم 

   خيلي نسبت به خوراكي ها علاقه ام كم شده 

   خيلي خوشحالم از اين رفتار زشت و ناپسندانه دست برداشتم 

   🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

   استاد عزيزم من قبلا خيلي كارها رو ميكردم يراي لاغري 

   منم مثل دختر عزيزتون بودم 

   وقتي بهم ميكفتن باشكاه نرو فايده اي نداره ميكفتم نه من نميرم براي لاغري ولي اون ته دلم براي لاغري ميرفتم ميكفتم علاقه دارم 

   ميكفتم من به باشكاه رفتن و ورزش كردن و پياده روي رفتن خيلي علاقه دارم براي روحيه ميرم اخه روحيه ام خوب ميشه وقتي ميرم من از وقتي فهميدم اينا همش مقطعيه و تا زماني كه من ميرم پياده روي براي لاغر شدن هرگز لاغر نميشم 

   و لاغري فقط از طريق ذهن انجام ميكيره

   من دست از هر كاري برداشتم 

   حوصله ي هيجي ندارم 

   مني كه اينقدر عاشق پياده روي باشكاه بودم الان اصلا دوست ندارم 

   و دل دماغي براي اينا كارها ندارم 

   الان فهميدم داشتم خودم و گول ميزدم 

   با اين حرفا به خودم انرزي ميدادم كه برم و ادامه بدم 

   همه بهم ميكن تردميل بخر خيلي خوبه دو جرخه بخر خيلي ادم و لاغر ميكنه 

   ولي من جون هنوز تههههه ذهنم تردميل و دو حرخه و هر وسايل ورزشي برام مصادف با لاغريه دوست ندارم استفاده كنم 

   زماني ميتونم بخرم كه اين  تو ذهنم خيلي خيلي خيلي كمرنگ بشه 

   قبلاها كوهنوردي رقص كارهاي منزل پياده روي ورزش و هر كاري كه در گذشته انحام ميدادم به نيت لاغري بوده 

   اينقدر كار ميكردم ميرفتم حياط رو جارو ميزدم تا عرق كنم خوشحال بودم دارم جارو ميكنم مامانم شوق ميكرد كه منم دارم بهش كمك ميكنم و دوستش دارم ولي همه اينا بخاطر خودم بوده 

   ميرفتم تو باغجه ي خونمون تميز ميكردم 

   جون شنيده بودم باغبوني كردن خيلي ادم عرق ميريزه و ادم و لاغر ميكنه 

   همراه دوستان باشكاه به كوهنوردي ميرفتم ساعت٥صبح بيدار ميشدم كه اماده بشم و برم خواهرم بهم ميكفت حوصله داري اين وقت صبح بيدار ميشي ميكفتم اره خيلي علاقه دارم 

   جيزي كه با علاقه باشه  سختيش متحمل نميشي 

   ولي الان اصلا نميتونم برم جون ديكه فهميدم لاغري فقط از طريق ذهن هستش 

   و همه ي اونا كارها كه در گذشته انحام ميدادم بخاطر لاغر شدن بوده😀😀😀

   الان من تو خونه ميشينم راحت و اسوده 😍

   با جند تا فايل گوش دادن و تمرين انجام دادن😍 

   فرمول هاي ذهنيم رو تغيير ميدم و به اون هدفم ميرسم😍

   خدا رو شكر استاد عزيزم بابت اين اگاهي ها 

   🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرشته مهربانF.s
   1400/03/29 14:56
   مدت عضویت: 1382 روز
   امتیاز کاربر: 7576 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 926 کلمه

   با سلام خدمت شما استاد گرامی وهمگی دوستان عزیزم

   چقدر فایل های جدید دوست دارم وقتی داشتین میگفتین که دختر خودم داره از روش های دیگه استفاده میکنه یاد خودم افتادم منم زمانی که بچه بودم به خاطر پرستار بودن مادرم وشغلش خجالت میکشیدم از مریض شدن بارها شده بود که مادرم از مریض های بخششون برای من وخانوادمون صحبت کرده بود کارهاشون وگرفتاری هاشون همگی منو ناراحت میکرد وزمانی که مریض میشدم اونقدر خود درمانی میکردم وهمه چیز میخوردم چون فکر میکردم که مادرم ناراحت میشه مریضی منو هم ببینیه الانشم که الان به مادرم خیلی وقتا نمیگم مریض شدم واگه همسرم از دهنش بپره که مریض شدم تعجب میکنه حتی با اینکه خیلی مواقع بهش نگفتم مریضیمو ولی همین چند بارشم که فهمیده بهم گفته چقدر مریض میشی قبلا اصلا مریض نمیشدی حتما ضعیف شدی حالا نمیشه هم گفت که ضعیف که نشدم هیچ تازه از وقتی ازدواج کردم کمترم مریض میشم اینو من دردختر شما هم استاد به خوبی میبینم این دختر با اینکه سنی کم داره اما بسیار شما رو دوست داره وخجالت میکشه مشکل چاقیشو با شما درمیون بگذاره فکر میکنه شما حدالقل نباید نگران اون باشید برای همینم باعجله کردنش میخواد باعث افتخار شما بشه درست مثل من که با مادرم اینطور بودم والبته پدرم دوست داره زودتر لاغر بشه بعد بیاد پیش شما بگه ببین پدر من چقدر متناسبم من ژن چاقی ندارم منم مثل خواهرم متناسبم اون چند سال چاقیمم به خاطر پرخوری بوده وگرنه من لاغرم من درکش میکنم خیلی خوبه که براش درمورد این دوره وکارتون براش توضیح نمیدین بچه ها اصلا اون ارتباطی که باید برقرار کنن با مسائل والدین ندارن برعکس فکر میکنن حتما نقصی دراین زمینه دارن که پدرو مادرشون دراون زمینه صحبت میکنن یا به اندازه کافی بهشون دراین زمینه افتخار نمیکنن 

   اما درمورد این فایل عجله نکردن راز اصلی کار من به نتایج شگفت انگیزی از خودم رسیدم بدن من خودش منو متناسب میکنه حتی اگه بیشتر از نیازمم بخورم با این حال من متناسب میشم فقط نباید خودمو زجر بدم وعجله کنم این دو عامل اگه درمن درست بشه من حتما متناسب میشم یاد فراعن مصر افتادم وقتی داشتین توضیح میدادین درمورد عجله نکردن وفشار نیاوردن به خودپادشاهان مصری با شلاق مردم سرزمین هاشون وادار به ساخت هرم ها میکردن وکاخ ها وبناها وآباد کردن اون سرزمین اما نتیجه کار این شد که عده زیادی از مردم دراثر این فشار مردن وعده زیادی هم خشمگین شدن از این همه فشار وعذاب ودرنتیجه قیام وشورش کردن وفرمانروایی چند صد ساله مصر فروپاشید درست مثل بدن  من  من چند سال به بدنم رنج وشلاق زدم که بلند شو حرکت کن زدمش دعواش کردم بهش توهین کردم که ورزش کن وکلی القاب بد براش به کار بردم تا به زور تکونش بدم وساعت ها ورزش های سخت کنه پیاده روی های سخت کنه رژیم های وحشتناک تحمل کنه وبا رنج وعذاب روحی وجسمی کنار بیاد وبدنی که من میخوامو بسازه خب منم انصافا هر دفعه ۱۰ کیلو ۱۵ کیلو وحتی ۲۰ کیلو هم کم کردم وبدنم هم تا حدی ورزشکاری شده بود اما خب دووم نیاورد ومن دوباره چاق شدم وحتی بیشتر وفروپاشید این دیکتاتوری همه دیکتاتوری های دنیا محکوم به فروپاشی هستن واینم همونه دیکتاتوری با بدنمون هم همونه یه جایی از هم میپاشه الان نابود شده اون فرمانروایی وفرمانروایی جدیدی برپا شده فرمانروایی برپایه راحتی آرامش بدون عذاب وسختی بدون گرسنگی کشیدن های مداوم وتازه متوجه شدم که روش های قبلی جواب نمیده چون فرمانروایی عوض شده باید روش های اداره کردنشم عوض بشه مثلا قبلا ساعت ها ورزش وپیاده روی بود اما الان شاد وفعال بودن هست فعال بودن نه به معنی دوباره ورزش کردن وپیاده روی من قبلا برای خودم تعریف کرده بودم که یا پیاده روی وورزش سخت انجام میدم یا فایده نداره از اینجا تا سر پارک محلمون بریم وبشینیم وبرگردیم یا مثلا اگه ورزش نکنیم وعرق نریزیم که لاغر نمیشیم این باور قبلیمون بود اما خب چون ورزش میکردیم میومدیم خونه ساعت ها میخوابیدیم ولو بودیم ومنکه اونقدر پادرد وکمر درد تجربه میکردم که حتی فکر میکردم مچ پام شکسته وتا دستشویی هم خیلی مواقع لنگ لنگان میرفتم ودوساعت ورزش سخت با بیست ساعت بیتحرکی میگذروندم خوشحالم بودم جواب میده خب الان چی کار میکنم نه اونجور پیاده های طولانی وورزش های سخت میکنم نه بیست ساعت میخوابم وخودمو محکوم به تکون نخوردن میدیدم از بس که درد داشتم وخسته بودم حالا با آرامش زندگیمو میکنم بلند میشم کارای خونمو انجام میدم کارای خودمو انجام میدم میخوابم دراز میکشم میشینم وراه میرم همه چیز به راحتی انرژی کافی برای هر کاری که دوست دارم دارم چند باری رفتم پیاده روی داخل پارک نزدیک خونمون بعد رهاش کردم امروز به خودم گفتم واقعا دلت پیاده روی میخواد ولذت میبری اگه همین الان ۵۸ کیلو بودی بازم هر روز میرفتی پیاده روی اونم یک ساعت گفتم نه مگه دیوونه شدم برم راه برم که چی بشه پارک متر کنم خیلی شدت کنه هفته یکی دوبار میرم میشینم ومیگردمو وبرمیگردم خوش میگذرونم مگه دیوونم یعنی وقتی پای علاقه بیاد وسط خودم دیدم که چقدرم بدم میاد ازش یا رقصیدن اونقدر تو زندگیم برای لاغری حرکات موزون انجام دادم که الان حالم بهم میخوره از رقص چند وقت قبل داشتم یه شو میدیدم خوانندش خیلی متناسب بود وقتی داشت میرقصید لذت میبرد یکم خودشو تکون میدادوبیشتر شو خیلی ملو گذشت وتازه اون شخص که کارش اینه بازم خودش مجبور به کاری که دوست نداشت نکرده بود ودرشو های بعدیش دنسر اورده بود اشخاص دیگه ای میرقصیدن خیلی برام آموزنده بود گفتم ببین یه شخص متناسب چقدر باورهاش ورفتاراش صحیح هستن که حتی حاضر نیست خودش به خاطر کارش عوض کنه واذیت کنه 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 22 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1400/03/29 01:16
   مدت عضویت: 1213 روز
   امتیاز کاربر: 5767 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 667 کلمه

    به نام خدایی که در این نزدیکیست 💖💖💖

   سلام به همه دوستان

   زود لاغر نشدن بهتر از هرگز لاغر نشدن است. 

   منم قبل از هدایتم به این مسیر همیشه برای رسیدن به لاغری عجله میکردم و در استفاده از هر روش اول برام مدت زمان استفاده از اون روش و زود رسیدن به لاغرشدن  مهم بود و سعی می‌کردم که از روش هایی استفاده کنم که زودتر نتیجه بگیرم یادمه یه بار یه جور پودرهای لاغری تهیه کرده بودم که باید قبل از وعده های غذایی تو آب جوش حل میکردم و یک جا سر میکشیدم اونقدر بدمزه و تلخ 😩😩😩 بود که همیشه موقع استفاده غصه ام میگرفت ولی چون بهم گفته بودن که اگه مرتب یک ماه روزی سه مرتبه استفاده کنم کلی سایز و وزن کم میکنم و من به عشق لاغر شدن چشمامو میبستم و سر میکشیدم وبعدش چون می دونستم که خاصیتش این بود که میل و اشتها رو نسبت به مواد غذایی کم میکرد منم به خودم تلقین می‌کردم که که دیگه میلی به غذا خوردن ندارم و موقعی که اطرافیان می‌گفتند غذا بخور میگفتم که نه اشتها ندارم ولی الان که فکر میکنم میبینم که من فقط داشتم خود مو گول میزدم چون همیشه قبل و بعد از غذا یه لیوان بزرگ آب می‌خوردم که معدم پر بشه تا کمتر غذا 🥣🍛🥟🍴🥛 بخورم . ومدام خودمو تو آیینه چک میکردم ویا مرتب از اطرافیان میپرسیدم که لاغر شدم یا نه؟ و دوست داشتم که جواب شون این باشه که آره خیلی لاغر شدی و اگه کسی می‌گفت که لاغرشدی خیلی خوشحال میشدم و هیجان داشتم که بهش توضیح بدم که چی کار کردم و طرز استفاده از این روش چه طوریه. ولی از هیچکدوم از اون روشها نتیجه دلخواه مو نمی گرفتم ولی هیچ وقت هم بی خیال لاغرشدن نشدم همیشه به دنبال راهی برای خلاصی از چاقیم بودم تا اینکه خداوند متعال منو به این مسیر هدایت کرد 💖

   ولی در این مسیر یاد گرفتم که عجله کردن باعث نابودی تلاش ذهنی میشه و دراین مسیر احساس میکنم که صبور تر شدم وبه قول معروف گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی یعنی با صبر و شکیبایی بهترین نتیجه را می‌گیری .در روش های قبلی وقتی بعداز مدت زمان استفاده به سایز و وزن قبلیم بر میگشتم ناراحت و عصبی بودم ، همیشه استرس اینو داشتم که باز کسی نگه دوباره چاق شدی چون از شنیدن این جمله بیزار بودم . پوستم خیلی جوش میزد ، افت فشار داشتم ولی خدا رو شکر 🙏🙏🙏 از زمانی که از روش ذهنی برای متناسب شدنم استفاده میکنم به آرامش رسیدم، حال دلم خوبه ، پوست خیلی خوب شده ، جوان تر شدم ، تقریباً دردام از بین رفتن ، هنوزم خودمو تو آیینه چک میکنم ولی دیگه آرامش و ایمان دارم که به هدفم میرسم چون تو این مسیر استمرار دارم و به اندازه توانم تلاش مو میکنم بقیه شو هم میسپارم به خود خداوند . وتا الان هم کلی کاهش سایز و وزن داشتم و دارم و با گوش 👂 دادن به این فایل یاد گرفتم که درسته که در روش ذهنی نتیجه دیرتر به دست ✋ میاد ولی خیلی ارزشمند چون لاغرشدن از طریق ذهن یک هنر مثل هنرهای دیگه و زمانی که فردی هنری رو یاد بگیره دیگه اون هنر و فراموش نمیکنه و هر چقدر هم که بیشتر استمرار و تمرین داشته باشه هنرمند تر و ماهر تر  میشه و در انجام اون هنر استادانه تر عمل میکنه . و من این مسیر رو صبورانه و عاشقانه طی میکنم و عجله ای ندارم که تند تند فایل گوش 👂 کنم و بدون اینکه بفهمم مطالب و آموزش ها چیه؟ عمل کردشون چه جوریه؟ از اونا استفاده کنم. بلکه قشنگ و با آرامش از آموزش ها استفاده می کنم. و سعی میکنم که به اونا عمل کنم تا نتیجه در جسمم دیده بشه و من لذت ببرم .و به قول استاد زود لاغر نشدن بهتر از هرگز لاغر نشدنه.

     و همه تغییرات در زندگی مو مدیون استفاده از آموزش های ارزشمند استاد گرامی هستم . و قدردان زحمات بیدریغ شون هستم 🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار susanbehrad@gmail.com
   1400/03/29 01:07
   مدت عضویت: 1154 روز
   امتیاز کاربر: 6450 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 301 کلمه

   بنام خداوندمهربان. 

   سلام به استادپرازعشق ومهربانی

   سلام به همراهان وهم مسیر لاغری باذهن.

   من ازوقتی یادم هست باچاقی درحال جنگ وگریز بودم وباهرروشی که فکرش روبکنین رفتم اماهیچ نتیجه ای نگرفتم

   وهیچوت فکرلاغرباذهن رانمیدانستم

   که همچین جیزی باشد

   وقت باروشهای که هیچ اثری نداشت به خودم فشاروارد میکردم تالاغربشم 

   بعضی وقت‌ها شده بودکه نتیچه ای کسب کرده بودم ولی خیلی زود به وزن اول برمیگشتم واین در اعصاب وروانم خیلی تاثیر گذاشته بودهرچه چاقتر می‌شدم بیشتردرحال  استمرار داشتن درهررژیمی یا ورزشی راکه می فهمیدم که زودتر لاغرمیشم به طرفش کشیده می‌شدم 

   ودوست داشتم زودتر لاغر بشم واصلابه فکرسلامتیم نبودم فقط می‌خواستم خودم را به دیگران ثابت کنم که من بااراده هستم ومیتونم لاغر ومتناسب بشم واین رانفهمیدم که دارم سلامتیم راازدست میدم 

   تاحالادیدیدکه دربعضی جاها نوشتن

   به کجاچنین شتابان واقعا این سه کلمه چقدرزیباهستن 

   بقول استاد هیچ‌وقت نباید درلاغری عجله کنیم چون هیچوت به اون خواسته که داریم نمیرسیم

   اگه ماشینی رادر نظربگیرد که باسرعت

   زیاد درحرکت باشد معلوم است که نمیتونه خودش روجمع وجورکنه وبه درودیواربرخوردخواهدکرد 

   ومن هم همیشه عجله داشتم وهمیشه بارژیمهای سخت وسریع خودم رالاغرکردم 

   ومن هم کله پاشدم وباهمه بالاوپایین کردنهاوسریع لاغرشدنهاکیسه صفرایم روازدست دادم کم مونده بودجانم روهم ازدست بدم وباموندن پنج روزدربیمارستان دکترهااصلاتوجه نمیکردن ویک دکترکه خدا بهش سلامتی بده اورژانسی عملم کرد و  می گفت اگه دوسه روز هم میموندصفرام منفجر میشدالبته بگم اون دربیماستان دیگه ای عملم کرد

   کیسه صفراکوچک به یک کیلوگرمی میرسید وخدابود که رحم کردومن هنوز اینجاهستم ودرکنار شمادوستان وخانواده ام هستم ولی ازوقتی دراین مسیرزیباقرارگرفتم وخدامنوبه اینجاهدایت کرد دیگه فهمیدم که نباید عجله کنم 

   وواقعا استاد راست میگویندکه وقتی باذهن می‌خواهیم لاغر بشیم وهیچوت نبایدزمان تایین کنیم  چون ذهن هیچ فشاری راتحمل نمی‌کند 

   وباآرامش وآسایش باخوشحالی وشادی دراین مسیر هستیم وباقدمهای کوتاه آهسته وپیوسته به مسیرمان ادامه میدهیم وبااراده وقدرت خدای مهربان به راهمان ادامه خواهیم دادوحالافهمیدیم که به آهستگی لاغرشدن برای ما بهتر هست 

   واین حق ماست وماهمه دراین راه پیروزخواهیم شدبایاری خداوندوکمکهای استادعزیزمان. درپناه خداوند مهربان 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار susanbehrad@gmail.cam
   1400/03/28 23:25
   مدت عضویت: 1140 روز
   امتیاز کاربر: 103 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 183 کلمه

   بنام خداوندمهربان وبخشنده

   سلام به استادگرامی

   وهمراهان هم مسیرم

   من هم سالهای زیادی اززندگیم راباروشهای مختلف رژیم ورزش وانواع دیگرروشهاگذراندم وانواع واقسام بیماریهارا متحمل شدم.

   چون همیشه فکر این بودکه جسمم رااذیت کنم وان راکوچلو کنم.بااین کاربه خودم فکرنمیکردم.فکر وذکرم این بود.که خودم رابه دیگران ثابت کنم ‌.

   هیچوقت بسلامتی خودم فکر نمیکردم.

   وبقول استادنبایددر لاغری نبایدعجله کرد.

   همه ماکه چاق هستم هرچه چاق ترمیشدیم بیشتر عجله میکردیم که لاغر بشیم.

   اما بایداین رو به خودمان گوشزدکنیم.وهمیشه بایدبخودمان بگویم بکجا چنین شتابان🖐🖐

   وقتی ماشینی رادرنظربگیرم باصورعت زیاددرحرکت هست معلومه نمی تونه خودش رو کنرل کنه وبه درودیواربرخوردکرده وواژگون میشودوبدره سقوط میکند.

   من هم چون همیشه عجله داشتم که باسرعت خودم رالاغرکنم.وهررژیمی که میتونستم بااون بسرعت لاغربشم انتخاب اولم بود.

   به همین خاطرکله پا شدم وبالاغری های سریع باپایین وبالاشدن وزنم کیسه صفراراازدست دادم وکم مونده بودجانم راهم ازدست بدم چون کیسه صفرام به یک کیلورسیده بودواگه توسه روز هم میگذشت منفجرشده بود😥😥

   ولی یک دکترخداعمرطولانی بده اورژانسی عملم کردومن نجات پیداکردم.

   وحالا خیلی خوشحالم که بالاغری باذهن آشناشدم ودرمسیردرست قرارگرفتم.

   ولی به قول استادازوقتی دراینجا هستم خیلی آرامش دارم وهیچ عجله ای ندارم وباقدمهای کوتاه واستواروباآرامی وقدم به قدم پیش میرم ومیدانم که پیروزی ازآن من است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم