0

لاغر شدن را آسان کنید (نهم)

لاغر شدن آسان
اندازه متن

همه افرادی که اضافه وزن دارند به دنبال راهی برای لاغری آسان هستند اما همواره در حال تلاش و تحمل رنج و سختی برای لاغر شدن هستند.

اگر در ذهن خود همواره سوالاتی مانند این را دارید شما در مسیر لاغر شدن آسان قرار ندارید.

 • مسیر لاغر شدن با رژیم غذایی را چگونه بهتر طی کنم؟
 • چطور در مسیر لاغر شدن انگیزه ام را از دست ندهم؟
 • چگونه در مسیر لاغر شدن بهتر عمل کنم تا سریع تر لاغر شوم؟

همه افرادی که اضافه وزن دارند دوست دارند روش لاغری آسان ی را سپری کنند اما همیشه درباره چگونه لاغر شدن دچار ابهام و شک و تردید بسیار هستند.

روش های مختلف لاغری

زمانی که از روش های مختلف برای لاغر شدن استفاده می کردم همیش به دنبال راهکار دیگری بودم تا با انجام دادنش بهتر و سریع تر لاغر شوم. در واقع می خواستم لاغر شدن آسان را تجربه کنم.

به عنوان مثال در حال اجرای برنامه رژیم غذایی بودم اما تحقیق می کردم چطور میتوانم چربی سوزی بدنم را بیشتر کنم؟

و برای سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن و سایز از داروهای عطاری برای بالابردن چربی سوزی استفاده می کردم.

به عبارتی سعی می کردم با ترکیب کردن روش های مختلف نتیجه بهتری کسب کنم و هر بار که از تلاش و سعی خودم برای لاغر شدن نتیجه ای نمی گرفتم احساس سرخوردگی می کردم و تصورم این بود که من نتوانسته ام به شکل صحیح برای لاغری اقدام کنم و خودم را مقصر لاغر نشدنم می دانستم.

همیشه فکر میکردم روشی که من انجام دادم صحیح بوده چون فلان پزشک تجویز کرده، یا در تبلیغات افراد زیادی را نشان می دادند که چقدر لاغر شدن آسان ی را تجربه کرده اند و نتیجه عالی گرفته بودند.

این افکار باعث می شد که من بیشتر از خودم و عملکردم برای لاغری ناراحت و ناامید شوم و سعی کنم روش دیگری پیدا کنم که بتوانم به شکل عالی آن را اجرا کنم و من هم به آسانی لاغر شوم.

این روندی بود که طی سالها تلاش برای لاغر شدن دنبال می کردم و در نهایت من ماندم و چاقی بیشتر و احساس شکست و ناراحتی از لاغر نشدن.

اهرم رنج و لذت در لاغری

اهرم رنج و لذت در چاقی و لاغری

هرچه لاغر شدن در ذهنم سخت تر می شد راحت تر تحت تاثیر تبلیغات و توضیحات افراد درباره روش های لاغر شدن آسان قرار می گرفتم.

به خاطر دارم زمانی که هفته ای سه جلسه برای لاغر شدن به باشگاه می رفتم و تقریبا هر جلسه با همه وسایل موجود در باشگاه کار میکردم تا حسابی سوخت و ساز بدنم را بالا ببرم و از شر چاقی رها شوم.

چند هفته ای بود این روند را ادامه می دادم و از اینکه با تعهد دارم تمرین می کتم راضی و خوشحال بودم.

در همان ایام بود که وسیله ای جهت دراز و نشست در منزل از طریق رسانه ها معرفی شد.

در توضیحات آن وسیله ورزشی گفته می شد این وسیله روش لاغر شدن آسان است. با روزی پانزده دقیقه استفاد از این وسیله در یک ماه فلان مقدار کاهش وزن و سایر داشته باشید.

افراد مختفلی را نشان می داد که با استفاده از آن وسیله در طی چند هفته به مقدار قابل توجی و به آسانی کاهش سایز و وزن داشتند و چقدر خوشحال بودند و توصیه می کردند بینندگان حتما از این وسیله برای لاغر شدن آسان استفاده کنند. چون خیلی استفاده از این وسیله راحت، لذت بخش و مهمتر از همه اینکه در منزل می شود به راحتی از آن استفاده کرد.

در واقع آنها از روشی برای لاغر شدن آسان استفاده کرده بودند و بسیار رضایت داشتند و آن روش را به افراد در حال تحمل سختی و رنج چاقی پیشنهاد می دادند.

با دیدن بارها و بارها توضیحات رسانه ای درباره مزایای این وسیله شور و اشتیاق زیادی برای خریدن آن وسیله در من شکل گرفت در حالی که قدرت خرید آن را نداشتم و خانواده من از آنجایی که اعتقاد داشتند چاقی من ارثی است و هر کاری کنم من لاغر نخواهم شد، حاظر به خرید آن وسیله نبودند.

از آنجایی که فرمول “لاغر شدن خیلی سخت و رنج آور است” در ذهن من وجود داشت،‌ شنیدن توضیحات رسانه ای درباره لاغر شدن آسان با دستگاه لاغری دراز و نشست شد که از باشگاه رفتن منصرف شوم و دیگه ادامه ندادم.

جالبه که اصلا به این موضوع فکر نکردم، من که هفته ای سه روز در باشگاه با انواع وسیله های بدنسازی بیش از یک ساعت تمرین انجام می دهم و در یک ماه هیچ تغییری نکردم چطور ممکن است با استفاده فقط روزی 15 دقیقه ای یک وسیله و یک حرکت ورزشی در یک ماه چند سایز تغییر خواهم کرد.

لاغری در خانه

ورود به مسیر لاغری با ذهن

به لطف خدا زمانی که در مسیر لاغری با ذهن قرار گرفتم آگاهی ناب و خالصی درباره عملکرد ذهن کسب کردم.

آگاهی که سبب شد هر روز بیشتر به توانایی و نقش ذهن خودم در شرایط زندگیم باور پیدا کنم.

در مسیر لاغری با ذهن دریافتم که ذهن ما اشتیاق عجیبی برای آسان کردن کارها دارد.

به این معنی که وقتی انجام کاری سخت و طاقت فرسا باشد،‌ ذهن با قبول نکردن آن شرایط قدرت خلاقیت ما را وادار می کند روشی برای آسان کردن انجام آن کار پیدا کند.

این ویژگی ذهن سبب تمام پیشرفت های دنیای مادی شده است.

هر وسیله ای که امروز در اختیار ما قرار دارد و به راحتی با استفاده از آن نیاز خود را برطرف می کنیم به دلیل اشتاق ذهن انسان برای انجام راحت تر کارها اختراع شده است.

به هر وسیله ای که در زندگی روزمره استفاده می کنید توجه کنید متوجه می شوید که قبل از اختراع آن وسیله گذشتگان ما به چه طریقی همین کار را با شرایط سخت تر انجام می دادند.

زمانی که از این ویژگی ذهن خود مطلع شدم تصمیم گرفتم از این قدرت خلاق برای لاغر شدن آسان استفاده کنم.

سعی و تلاش من برای انجام تمرینات ذهنی ساده تر و تاثیر گذارتر برای لاغر شدن سبب شد تا دوره ی آموزشی ورود به سرزمین لاغرها به عنوان گام اول و زیربنای لاغری با ذهن تهیه و ارائه شود.

در ذهن همه افرادی که اضافه وزن دارند ابتدا چاق شدن ساده و آسان تعریف شده است و سپس روند چاق شدن آن فرد شروع شده است.

چرا لاغرها چاق نمی شوند

دلیل اینکه افرادی لاغر هستند و هرچه تلاش می کنند مقداری چاق شوند موفق نمی شوند این است که در ذهن آنها چاق شدن بسیار سخت است و لاغر ماندن بسیار ساده و راحت.

دلیل اینکه هرچه بیشتر برای لاغر شدن تلاش می کنیم، لاغر شدن برای ما سخت تر می شود اما بدون هیچ تلاشی همواره چاق شدن برای ما ساده تر می شود این است که برای چاق شدن از عوامل بیرونی مثل رژیم گرفتن و ورزش کردن و …. استفاده نمی کنیم بلکه همه چیز درونی صورت می گیرد.

 • با فکر کردن به چاقی،‌ قدرت افکار چاق کننده را تقویت می کنیم.
 • با صحبت کردن درباره چاقی، تصاویر چاقی ذهن را واضح تر می کنیم.
 • با نگرانی از چاق تر شدن،‌ احساس ناتوانی بیشتر دربرابر چاق شدن در خود ایجاد می کنیم.
 • با حسرت خوردن درباره لاغر نشدن،‌لاغر شدن را در ذهن خود دست نیافتنی تر و در سمت مقابل آن که چاق تر شدن است را برای خود واقعی تر می کنیم.
 • با مرور این افکار و افکار مشابه آن ما ابتدا چاقی را قوی و پررنگ می کنیم و سپس انتظار چاقی را در خود ایجاد می کنیم.

به عبارتی در ذهن ما چاق تر شدن کاملا منطقی می شود.  و طبق قانون جهان هستی به هرآنچه رسیدن به آن برای ما منطقی و اثبات شود دیر یا زود خواهیم رسید.

اکنون که طریق عملکرد ذهن خود را می دانیم باید از همین روش برای منطقی کردن لاغر شدن آسان است استفاده کنیم.

لاغری آسان تر

لاغر شدن را آسان کنید

باید آنقدر از طریق گوش دادن فایل های لاغری با ذهن اطلاعات صحیح و مفید درباره لاغر شدن به ذهن خود بدهیم تا به مرور افکار جدیدی درباره لاغر شدن در ذهن ما ایجاد شود.

با استمرار در این مسیر افکار ایجاد شده تقویت می شوند و به مرور تصاویر لاغری در ذهن ما ایجاد می شود.

با صحبت کردن (نوشتن)‌ درباره لاغری به افکار و تصاویر ایجاد شده قدرت می دهیم و در نهایت انتظار لاغر شدن در ذهن ما ایجاد و به مرور تقویت می شود.

اگر این مراحل را انجام داده و استمرار داشته باشید “چه بخواهید چه نخواهید” شما لاغر خواهید شد.

عبارت چه بخواهید و چه نخواهید را درباره چاق شدن به خوبی تجربه کرده ایم. چرا که همه ما دوست نداشتیم چاق و یا چاق تر شویم و بسیار تلاش کردیم که مانع این اتفاق شویم اما تلاش فیزیکی و بیرونی ما مانع رخ دادن نتیجه ای که مطابق با انتظار ما می باشد نشده است و ما در عین حالی که نمی خواستم همواره چاق تر شده ایم.

در سایت تناسب فکری مسیری که خودم در این چند سال برای لاغری از طریق ذهن طی کرده ام را به صورت اصلاح شده و کاملا صحیح و دقیق برای شما از طریق فایل های مختلف آموزشی ترسیم کرده ام.

چرا که من به تنهایی قدم در این مسیر شگفت انگیز گذاشتم و هیچ راهنما و نقشه ای از قبل تهیه شده به من داده نشده بود.

بارها در این مسیر به اشتباه وارد مسیرهایی شدم که مرا از مسیر اصلی و رسیدن به لاغری با ذهن منحرف کرد و بارها احساس شکست و ناامیدی از موفق شدن برای لاغری در من شکل گرفت اما به لطف خدا با توجه کردن به همان نتایج به ظاهر کوچکی که در برابر سالها رنج چاقی ارزش و اهمیتی نداشتند به یادگیری و کشف قدرت ذهن در لاغر شدن ادامه دادم.

گام به گام از مسیرهای اشتباه به مسیر اصلی وارد می شدم و با تمام شک و شبه هایی که برایم ایجاد می شد ادامه می دادم تا به لطف خدا نتایج لاغری من واضح تر شد و به مرور مسیر اصلی برای من واضح تر می شد و اشتباهات من کمتر شد و برای مدت بیشتری در مسیر اصلی حرکت می کردم.

اهمیت استمرار داشتن

تنها عامل موفقیت من ادامه دادن بود.

در حال حاضر هم تنها عامل موفقیت سایت تناسب فکری و روش لاغری با ذهن ادامه دادن است.

به شما دوستان عزیزی که رویای لاغر شدن دارید تاکید بسیار می کنم به مسیر خود ادامه دهید.

با هر احساسی دارید که باعث اتلاف شوق و انگیزه شما می شود ادامه دهید.

با هر نجوای ذهنی که به شما می گوید تلاش تو بی فایده است و تو لاغر نمی شوید ادامه دهید.

با هر صحبتی که در اطرافیان درباره چاق تر شدن یا تغییر نکردن خود می شنوید و به احساس ناامیدی می رسید ادامه دهید.

موفقیت فقط در گرو ادامه دادن است.

با ادامه دادن لاغر شدن خود را تضمین کنید.

بارها ویدیوی آموزشی این قسمت از چالش من اینو نخورم را ببینید و به آنچه گفته می شود فکر کنید.

بارها ببینید و به خودتان تایید کنید من در مسیری هستم که مقصد آن مشخص است. مسیر برای من واضح و مشخص است.

فقط باید قدم به قدم در مسیری که به لطف خداوند به سمت آن هدایت شدم با اشتیاق و احساس خوب به حرکت خود ادامه دهم تا به مقصد نهایی برسم.

سپاسگزارم خداوند مهربان

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.96 از 26 رای

https://tanasobefekri.net/?p=22888
56 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/10 21:17
   مدت عضویت: 214 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 389 کلمه

   به نام خداوند مهربانم و همیشه حاضر و حمایتگرم و عاشق پیشرفت ما،

   و درود رحمت و برکت هدایت سعادت لذت ثروت نعمت عزت آگاهی رشدنور خدا شادی ارامش آسایش سلامتی و عمر طولانی و هر آنچه که از خدا میخواهید و رضایت خداوند تقدیم و جاری در هر لحظه به زندگی شما استاد ارجمند و گرامی ،

   استاد لاغر شدن برای من آسانترین پر شوقو ذوقترین راه شده و چقدر خوشحالم هر روز بیدار میشم به شوق و با ذوق زیاد وصف نشدنی برای گوش دادن و دیدن و نوشتن فایلها و آموزشها و از طریق موضوع چاقی من دارم اینهمه مطالب در و الماس و با ارزش و گوهر می‌شنوم یاد میگیرم خدایا شکرت از این حال خوبی که به من عطا کردی ،اصلا ذهنم خودش میگه بدو بدو پاشو صبح شده فایلها آموزشها رو بزار ببینم الله اکبر خودم در تعجبم و چقدر خوشحال ،

   استاد من اصلا کاری نه به حاشیه دارم نه ترمز ها نه سئوالات عجیب غریب نه یکسری عوامل بیرونی مثل بیا زود لاغر بشی یا اطرافیانم بگم چرا چاق شدی اصلا دیگه وزن نمیکنم خودمو منی که هر روز صبح رو‌ وزنه بودم نه نگرانی دارم نه دیگه تحت تاثیر و گوش شنوا برای هیچ چیز ‌ هیچکس هر لحظه داره به قلبم گواه میده این فایلها همون منطبق با قانون آفرینش ذهن تو 

   تعهد اقدام عملی استقامت ایمان و صبوری و ادامه دادن با امید و شکرگزاری با لذت پذیرش صلح با تمام نعمتهای خدا که همه خیر هستن ،

   فقط توجه و تمرکز کردم بر یادگیری قدرت ذهن ،

   اصلا نمیدونم چهلو چند روز من چطوری گذشته!!! همسرم میگه چت شده خیلی آرومی مدام تو ذهنت مرور انگار داری می‌کنی چیزیو خوبی؟

   میگم‌بله عالی هستم و حتی نرفتم امثال دم عید رژیم بگیرم ا خه یک اطمینانی دارم وصف نشدنی ،

   و نرفتم ا صلاح ثبت نام کنم برم باشگاه که هی  بدوم ،

   من تو خونه با حس خوب ورزش میکنم نه دیگه برای لاغری برای لذت خودم برای اینکه حس قدرت میکنم حال بدنم بهتر میشه همین و بس،

   اصلا خوردنم تغییر کرده بعضی روزها گرسنمه میخورم تا نقطه سیری و بعضی روزها یک وعده شده اونم بدون حرص و فکری و ولعی یادم می‌ره از ذوق آموزشها و کارهای دیگه ام که پیش میاد ،

   خدایا هزاران بار شکرت مرا هدایت کردی استاد هزاران بار ممنون دارید مارو در این مسیر آموزش میدهید ممنون شما هستم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/08/26 14:35
   مدت عضویت: 458 روز
   امتیاز کاربر: 13430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 391 کلمه

   سلام 

   خداراشکر در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۲۵ این فایل را گوش می دهم 

   من باید روش لاغری با ذهن را برای ذهن خودم آسان و راحت نشان دهم چون اگر لاغری با هرروشی برای ذهن من سخت و دشوار باشد ما شاید چند صباحی آن روش را انجام دهیم ولی عاقبت فکر منفی باف برما غلبه خواهد کرد و ما از این روش هم خسته شده و مثل روش‌های قبلی رها خواهیم کرد پس باید این روش را از طریق منطقی کردن برای ذهن آن را آسان و راحت جلوه دهیم که بتوانیم همیشه با اشتیاق و احساس خوب در این مسیر باشیم بدین گونه که این روش لاغری با ذهن چقدر خوبه نه رژیم غذایی داره . نه ورزش سخت . نه پیاده روی . نه هزینه بابت ثبت نام و انجام دادن ورزش‌ها و نه احساست بد میشه و چقدر خوبه هرکس تورا می بینه میگه باریکلا این بار خیلی لاغر شدی . چقدر خودمان سبک شدیم چقدر لباس پوشیدن برای من راحتر شده . چقدر خوشگلتر شدم و دیگه نباید روی مقدار غذا . حجم غذا . زمان خوردن و نوع غذایی را که باید بخوریم فکر کنیم و منتظر باشیم تا دیگران برای نوع غذا خوردن ما برنامه بدهند این در حالی است که من خودم این هیکل را چاق کردم و الان از دیگران می خواهم برای جسم و نوع خور دن من برنامه بدهند این یعنی عین بی اعتمادی به خود که من خودم اراده ای ندارم لطفا شما به من بگویید چطور غذا بخورم تا چاق نشوم پس در این مسیر اولین چیز داشتن اعتماد به نفس بالا لازم است که من خودم می دانم چه چیز برای بدن مفید است و چه چیز مضر و چقدر بدن من لازم داردو آن را می خورم و من خودم یکبار این مسیر را طی کردم پس دوباره خودم این مسیر را برمی گردم چون خودم بیشتر و بهتر از دیگران می دانم از کجا مسیر را اشتباه آمدم و باید مسیر را درست بروم پس لاغر شدن با ذهن آسان‌ترین روش لاغری است و من به آن اعتماد دارم و همیشه در این مسیر می مانم و الان من الگو دارم آن هم آقای عطارروشن است که قبلا این مسیر را رفتند و به نتیجه رسیدند پس این مسیر بهترین و آسان‌ترین مسیر برای لاغری است و استاد ممنون از شما که این آگاهی را به ما می آموزید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/07/21 21:46
   مدت عضویت: 344 روز
   امتیاز کاربر: 6820 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 289 کلمه

   به نام خدا 

   سلام به همه دوستان

   قبلا لاغری برای من کاری برابر با کار معدن بود که باید همش در رنج و سختی باشم مثل دیگران غذا نخورم تا لاغر شوم و لاغر بمانم

   خوب یادمه برای اینکه بتوانم در مدت دوماه لاغر شوم ابتدا از کم کردن غذای خودم شروع کردم بعد یک هفته برای اینکه نتیجه زودتر در جسمم دیده شود ورزش سخت دوساعته را به کم خوری اضافه کردم هر روز در اینترنت سرچ می کردم که بعد ده روز یک معجونی مخلوط عسل و سیر را پیدا کردم که میگفتم باعث لاغری سریع تر میشه اون رو هم به کم خوری و ورزش اضافه کردم بعد مدتی دمنوش مخلوط با فلفل قرمز آب لیمو و چند تا گیاه درست می شد که حتی با مزه کردن آن به حال مرگ افتادم

   قرص های دست سازی درست کرده بودم که هر روز از اون چند تا میخوردم و در نهایت لاغر شدم اما چه لاغر شدنی پوستم از هر قسمتی آویزان شده بود، انگار خستگی در جسمم لونه کرده بود هر کسی من رو میدید فکر میکرد مریضی خاصی گرفتم 

   بعد از رها کردن این روشها با هر قاشق و لقمه غذا حس میکردم چاق شدم همش نگران بودم و استرس داشتم

   اما از وقتی که لاغری با ذهن دیگه مثل قبل نگران نیستم و استرس ندارم چون غذام با دیگران فرقی ندارد هیچ عذاب و رنجی نکشیدم تغییرات زیادی در نگرش هام و باورهای ایجاد شده و هر روز اشتیاق دارم که امروز چه نکته جدیدی در خودم کشف خواهم کرد جدیدا حس می کنم که ذهنم باهام صحبت می‌کنه انگار قبلا قهر بوده الان آشتی کرده و نکاتی که در طول این مدت یاد گرفتم در موقع خودش بهم گوشزد می‌کنه اوایل تعجب میکردم ولی الان خیلی خوشحال میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1402/06/08 19:29
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   سلام و درود به همگی 

   من هم همیشه  در زندگی سعی میکنم خودم رو درگیر مشکلات نکنم و  میگم من کار خودم رو میکنم و خدا هم کمک میکنه کارم به درستی انجام بشه البته  اینجور مواقع یکم تلاش و سعی بیشتر میخواد اما نباید ناامید شد .

   در ذهن تمام افراد چاق این هست که لاغر شدن سخت هست و اما  در ذهن افرادی  که لاغر هستند این هست که  میگن چاق شدن سخت هست و اما به خاطر اینکه چاق ها اینطور فکر میکنند هر تبلیعات  لاغری داخل تی وی و یا  فضای مجازی و یا هر کجای دیگه رو که میبینن سریع گول میخورن و میخوان با اون روش لاعر بشن اما بدونید با هر عامل بیرونی مثل دارو و قرص و کرم و رژیم  و  … نمیتونیم لاغر بشیم و این راه ها لاغری ماندگار نمیدهند چون ذهن ما مملو از فرمولهای چاق کننده هست اما در این راه ما این فرمولهای چاقی رو باید پیدا کنیم. و به جای اونها فرمول های لاغری رو جایگزین کنیم .من خودم هنوز ته ذهنم شاید کلی باورهای چاقی داشته باشم که مانع حرکت من به سمت لاغری شدند مثلا من باور دارم باید کمتر غدا بخورم که لاعر بشم یا غداهای خاص رژیمی  بخورم که لاعر بشم  یا اینکه هنوزم ته ذهنم باور دارم که باید ورزش کنم تا لاغر بشم و …..خصوصا که در این یک ماه غیبتم در سایت به دلیل یه موردی اصلا میل به عدا نداشتم و بعد از یک ماه متوجه شدم چقدر لاغر شدم تمام لباسهام گشاد شدن  و  چقدر همه میگفتن فلانی نصف شدی و به خودم اومدم دیدم اره خیلی لاعر شدم و همونجا این باور علط که باید کم خوری کنی تا لاعر بشی به شدت در من جون گرفته باور اینکه باید گرسنگی بکشی تا لاعر بشی در من جون گرفته و یا عداهای سبک و کم روغن بخوری تا لاعر بشی در من جون گرفته اما  من دارم با نجواهای ذهنیم میجنگم که هرگز اینطور نیست و اگر هم باشه راه درست و اصولی نیست و باعث صدمه به بدن میشه و باعث میشه یه جایی ادم رها کنه و دوباره یه شرایط قبل برگرده و بارها به خودم میگم این راه اصولی و درستش نیست .تنها راه لاعری درست و آسان همین لاعری با ذهن هست .

   من باید به دنبال یادگیری لاغری باشم چون این مسیر لاغری ساده و قابل درک هست پس قدم به قدم با اموزشها جلو برید تا ببینید رفتارهای شما و انتخایهای شما چقدر راحت تغییر میکنه پس برای خودت منطقی کن با این روش خیلی راحت و ساده من لاغر میشم .من زمانی که با این راه اشنا شدم خیلی راحت و ساده وزن کم کردم و همین برای من کافیه که من باور کنم .لاعر شدن خیلی راحت و آسان هست .

   من باید با منطقی کردن اینکه من با این مسیر به تناسب اندام میرسم جلوی نجواههای منفی ذهن رو بگیرم چون ذهن همیشه از این نجواهای ناامید کننده داره پس من باید همیشه روی خودم کار کنم تا لاغر شدن رو برای خودم منطقی کنم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/12/02 15:27
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,344 کلمه

   سلام و درود .

   لاغری را آسان کنید ، لاغر میشوید . 

   لاغر شدن آسونه  . چون انسانهای زیادی هستند که در حالت عادی و طبیعی لاغر هستن . 

   پس لاغری طبیعی و آسون خیلی راحته . 

   اگه لاغری برای ما سخت شد چون ما راه طبیعت رو طی نکردیم . 

   ما راههای سخت زیادی رو برای لاغر شدن امتحان کردیم و تمام این راهها هیچ تاثیری در لاغر شدن جسمی نداشت فقط باعث شد چاقی برامون ساده تر بشه و از اون طرف لاغر شدن سخت . 

   بزرگترین موانع لاغری از نظر من پرخوری ، کم تحرکی ، کم خوری و ورزش هست . 

   پرخوری چون حس چاقی در من ایجاد می کنه و مانع لاغریم میشه . 

   کم خوری چون لاغر شدن رو برای من سخت نشون میده . 

   ورزش چون فشار به جسم میاره و لاغر شدن رو هم برام سخت نشون میده  

   کم تحرکی هم چون احساس چاقی در من ایجاد می کنه و مانع میشه بتونم احساس لاغری کنم . 

   این ۴ عامل برای من مانع لاغریم محسوب میشن و در ذهنم لاغری رو کردن غول . 

   خب من در تمریناتم یاد گرفتم پرخوری انسان رو چاق نمی کنه . پس بعد از انجامش احساس چاقی نکن . از طرفی با این رفتار به صلح برس تا کمتر تکرارش کنی . 

   یاد گرفتم کم خوری فقط فشار جسمیه و لازمه من به زبان بدنم توجه کنم و بر حسب سیری و گرسنگی جسمی غذا نخوم یا بخورم . 

   یاد گرفتم ورزش مانع لاغریه و من بهتره تا زمانیکه لاغر نشدم ازش استفاده نکنم تا فرمولهای ذهنیم درست بشه و بعد که خواستم ورزشی رو انتخاب کنم نیتم فقط کسب یه تجربه و لذت باشه و یه جور امورات روزمره رو گذروندن  نه لاغر شدن . چون ما فرمولهای لاغری سخت رو در ذهنمون دادیم که یکی از عواملش ورزشه و ما با ورزش کردن اون فرمولها رو فعال می کنیم و لاغری خودمون رو به ورزش کردن وابسته می کنیم . 

   یاد گرفتم بی تحرکی در من فقط یه باوره غلطه که از باور من تنبل هستم ایجاد میشه . اگه واقعیت رو ببینم که در طول روز بدن من خودبه خود داره چقدر کار می کنه و از طرفی خود من چقدر نشست و برخاست دارم و کارای شخصیم و خودم انجام میدم و تازه اگه فرصت کنم به دیگرانم کمک می کنم همه این حرکات فعالیته و من اصلا انسان تنبل و بی تحرکی نیستم و حتی روزایی هم که میل به استراحت در من پدید میاد  و نیاز بدنم هست قطعا قبلش یه فشار جسمی و خستگی به خودم وارد کردم که بدنم نیاز به استراحت پیدا کرده و یاد گرفتم حتی حرکت خودم رو بنا به نیاز بدنم در نظر بگیرم . 

   وقتی بدنم میل به خواب داره و از خوابیدن حالم خوب میشه بخوابم . به قدری بخوابم که نسبت بهش حس خوب دارم . به قدری بشینم که بهش حس خوب دارم و به قدری فعالیت کنم که بهش حس خوب دارم . خب وقتی بر اساس زبان بدنم برای حرکت استفاده کنم در نتیجه دیگه خودمو بی تحرک و تنبل نمیدونم بلکه درست مثل خوردن که بر اساس زبان بدنم دارم اصلاحش می کنم حرکتم رو هم بر اساس زبان بدنم اصلاح می کنم و این ۴  مانع لاغریم رو در ذهنم پاک می کنم . 

   حالا دیگه لاغری برای من مانعی نداره و هیچ ربطی به موانعی که گفتم نداره . پس راه لاغری برام یه راه راست و سلیس میشه که راحت و خودبه خود انجام میشه . 

   من یاد گرفتم کار من اینه فقط دو درصد نیروی خوداگاه ذهنم  رو تغییر بدم در نتیجه با تغییر این دو درصد ذهن خوداگاه  جهت حرکت ماشین ناخوداگاه رو تغییر میدم و به راحتی لاغر میشم . 

   وقتی لاغر شدن رو طبیعت بدن خودم بدونم که همه غذاهایی که میخورم اکسید میشن و میرن لاغر شدن رو آسون میدونم . 

   به خودم میگم فکر کن غذایی که میخوردی چاقت نمیکرد چه رفتاری باهاش داشتی ؟ 

   یا  فکر کن تو هر چی غذا می خوری چاق نمیشی چه احساسی داشتی ؟ چه کار میکردی 

   یا فکر کن اصلا هیچ وقت تو چاق نمیشدی چه کار می کردی ؟ چه حسی داشتی ؟ زندگیت چه تغییری میکرد ؟ 

   میدونم پاسخ به این چند سوال حالم و خیلی خوب می کنه .  اگه غذا منو چاق نکنه من خیلی خوشحال میشم . یه جورایی به آرامش میرسم . دیگه نگران نیستم . دیگه از غذاها و خوردن غذاها نمیترسم . دیگه نگران نیستم . از آینده نمیترسم . از تلف شدن عمرم نمیترسم . اگه غذا یا خوردن غذا یا حتی پرخوری دیگه منو چاق نکنه یا حتی مندیگه اصلا چاق نشم و چیزی به نام چاقی دیگه در من وجود نداشته یا فکری به نام چاقی دیگه در سرم وجود نداشته باشه من تمام انرژی که برای ترسهام گذاشتم باقی می مونه . من فرصت پیدا می کنم زندگیمو مطابق شرایط دلخواهم تغییر بدم . 

   خب من اگه چاق نباشم لاغرم یا متناسبم دیگه از نگاه مردم نمیترسم . دیگه از قضاوت شدن نمیترسم . وقتی چند نفر دارن با هم حرف میزنند نمی گم دارن در مورد من حرف میزنم . 

   به سراغ علائقم میرم . کارهای مورد علاقمو می کنم . شاید کمتر فرصت نوشتن پیدا کنم ولی نوشتن به من انگیزه میده . 

   خب تو تمام این فکرای چاقی رو از سرت برداری میبینی چقدر پرانرژی تر میشی . 

   اما اندام چاقت رو که تو آیینه میبینی انگار که آب پاکی رو میریزی رو دست خودت که لحظاتی که بدون فکر چاقی سپری کردی همش دود میشه میره هوا . انگار که از رویا بیرون میای و دوباره با این حجم از چربی مواجه میشی . 

   دوباره ناامیدی میاد . 

   اما همینجا هم باید به خودم بگی تو  تک تک این چربی ها رو با فکر چاقی نگهشون داشتی وقتی به مرور عادت کنی که چاقی رو از ذهنت پاک کنی تمام این چربیها آزاد میشن و میرن . 

   این راهی بود که خودت انتخابش کردی و سالهاست داری تکرارش می کنی . ناامید نباش و فقط حرکت کن . در مسیر لاغری حرکت کن . 

   باور کن هیچ غذایی تو رو چاق نمی کنه . 

   باور کن پرخوری  عامل چاقی نیست اما به راحتی مانع لاغریت شده . . 

   باور کن کم تحرکی عامل چاقی نیست اما به راحتی مانع لاغریت شده . 

   باور کن کم خوری و زجر کشیدن عامل لاغری نیست . بلکه عامل چاقتر شدنه چون  چاق شدن رو در نظرت راحتتر جلوه میده . 

   باور کن ورزش کردن تو رو لاغرت نمی کنه فقط به راحتی مانع لاغریت میشه 

   حالا فقط کافیه تو این  موانع رو برداری . 

   هم در سطح فکر هم در سطح احساس هم در سطح گفتگوهای ذهنی خودت هم در سطح گفتگو با دیگران .هم در سطح رفتار و عمل . 

   همین چند تا مانع رو برداری زندگیت کلی تغییر می کنه . 

   فکر کن  هیچ غذایی چاقت نمی کنه . 

   وقتی این همه عوامل چاقی و عوامل لاغر نشدن  رو پاک کنی و دیگه بهشون اعتقادی نداشته باشی  باور کن ناخوداگاه تمام رفتارهات بر اساس نیاز بدنت میشه . 

   الگوهای خوردنت پاکسازی میشه . دلایل نخوردنت زیاد میشه . 

   از طرفی وقتی دو تا قدم راه میری برای لاغری نیست فقط برای کسب لذت و تجربه کردن و خوش گذرونیه . 

   در کل این جور راحت لاغر شدن واقعا ساده است . 

   فقط در مسیر تغییر فکر و ذهنت استمرار داشته باش . 

   در تغییر برخوردت با مواد غذایی استمرار داشته باش . براساس نیاز بدنت بخور . یعنی گرسنگی و سیری . 

   بر اساس نیاز بدنت حرکت کن . خسته ای بخواب . سرحالی بلند شو  . 

   الگوهای فکریتو در مورد اینا پاکسازی کن . 

   اون وقت میبینی کم کم به این سبک زندگی عادت می کنی و لاغر شدن روز به روز برات راحت و راحتتر میشه . 

   چجوری برام لاغری راحت میشه ؟  تو اولش آگاهانه انجام میدی شاید تغییر عادت برات سخت باشه ولی با تمریناتی که از طریق چالش من اینو نخوردم انجام میدی تغییر عادت برات ساده شده .  بعد از مدتی استمرار ذهنت این رو میپذیره و به راحتی لاغرت می کنه .

   هر وقت لاغر شدن برات امری عادی و طبیعی شد لاغری برات آسون میشه .

   پس سعی کن چنین نگرشی رو در خودت تقویت کنی که لاغر شدن کار عادی طبیعی و  ساده و راحتیه . 

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست . 

   لاغر شدن از طریق سایت تناسب فکری آسانترین کار دنیاست . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عطا
   1401/11/03 21:43
   مدت عضویت: 559 روز
   امتیاز کاربر: 11525 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,422 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم 

   سلام . 

   چقدر لاغر شدن برام راحت شده . اصلا شبا که دیگه میخوام بخوابم با آرامش دارم میخوابم . امید به لاغر شدن اونم لاغر شدن دائمی تمام نگرانی های منو تموم کرده . 

   امروز یه فیلم میدیدم . یه خانوم لاغر دایم داشت شیرینی توی دهن خانوم چاقه میزاشت . 

   خانوم چاقه هم عین خیالش نبود و زده بود به بی عاری . حالا همین خانوم چاق چند وقت پیش عمل کوچیک کردن معده رو انجام داده بود و کلی هم لاغر شده بود ولی الان دوباره مثل همون حالت قبل از عملش شده . 

   حرفای شما واقعا درسته استاد . 

   من کاملا فرمولهای چاقی اون خانوم چاق رو میدیدم فرمولهایی که حتی عمل معده هم نتونسته بود تغییرش بده و دوباره همون ادم چاق بود چون فقط مدتی جسمشو تحت فشار قرار داده بود ولی ذهنش همون آدم چاقه بود  که بود . 

   من الان روح و روانم آروم شده . دیگه نیازی به لاغری ندارم . دیگه تحت هیچ عنوانی نمیخوام از هیچ روشی حتی حرف بزنم . تمام اون راهها غلطن . 

   تنها راه لاغر شدن لاغری با ذهنه . من این مسیر رو خوب درک کردم . به راحتی دارم لاغر میشم . شاید سرعتش کند باشه ولی همیشگیه . من آروم آروم قدرت چاقتر شدنم متوقف شده و حتی کمی دارم لاغر شدن رو حس می کنم . البته همینم دیگه نگرانشم نیستم . من دیگه به لاغری نیاز ندارم . چون فهمیدم لاغری یک امر کاملا خودبه خودیه و همونطور که چاقی خیلی راحت به وجود اومد لاغری هم از اون راحتتر به وجود میاد . من الان دارم مسیر متناسب شدن رو طی می کنم و تا سال دیگه این موقع من یه انسان متناسبم که دیگه تناسب در جسمشم نمایان شده .  که تا اخر عمرم فقط متناسبتر میشه . البته من الانم خودمو متناسب میدونم چون واقعا دارم افکار و رفتارم رو شبیه انسانهای متناسب می کنم و مسلما بعد از مدتی این افکار و رفتار خودشو در جسمم کاملا نشون میده . این حرفا رو با یقین دارم می گم . 

   امروز به مادرم گفتم مامان دیگه برای من فعلا لباس نگیر من تا سال دیگه لاغر لاغر میشم و این لباسها همه رو دستم می مونه . فعلا این یک سال و با همینا می گذرونم اگه هم خواستی بگیری سایز کوچیک برام بگیر  . 

   چون دارم میبینم چطور افکار و رفتارم تغییر کرده . چقدر راحت تغییر کرد . بدون اعمال زور و اجبار . در کمال سادگی . 

   خب امروزم یه ویژگی دیگه از ذهن رو یاد گرفتم . آسان طلبی . 

   اول انعطاف 

   بعد تنوع 

   بعد تعمیم دهی 

   و حالا آسان طلبی . 

   این قدرتهای ذهن همه در چاقی به کار میرفت و حالا اومده که در راه لاغری کمکم کنه . دمشم گرم . 

   خب آسان طلبی باعث میشه من راه سخت رو انتخاب نکنم و الان چقدر دارم خدا رو شکر می کنم که نمیتونستم رژیمها رو ادامه بدم چون این نیرو در وجودم بود و میگفت اون راه غلطه وگرنه چرا الان با این راه آروم آرومه . 

   چون شما همیشه به ما میگید  برای خودتون آسون کنید لاغر شدن و . 

   جلوی خودتون رو نگیرید . جلوی خودتون رو بگیرید راه خودتون رو سخت میکنید و مثل رژیم عمل می کنید . 

   پس ساده اش کنید . 

   لاغر شدن راحته و من این روزها چقدر راحت دارم لاغر شدن رو تجربه می کنم . 

   البته تو جسمم هنوز خیلی مشاهده نمی کنم . اما توی افکار و رفتارم خیلی مشاهده می کنم . این راحتی رو خیلی خوب دارم درک می کنم . فرمول ذهنی و رفتاری ها خیلی روم اثر کرده و حتی دارم رو خانوادم اثر میزارم . بهشون چیزی نمیگم ولی خودشون از رفتارم دارن یاد می گیرن  مادرمم داره روش خوردن غذاشو تغییر می ده و میگه سیر شدم و تا ته بشقاب نمیخوره  . انگار که افکار و رفتارم داره روش اثر میزاره . 

   و اونم فهمیده این آسونی رو . چون میفهمه به خودم فشار نمیارم . میفهمه وقتی سیرم میگم دیگه نمیخوام . وقتی گرسنمه هم از همون غذای اونا میخورم . فرمولهای ذهنیم رو روش کار میکنم که در جهت لاغری باشه . امروز که خودمو جلو آیینه که دیدم خب هنوز از چاقیم یکم رنج می کشم . 

   ولی با خودم گفتم این رنج از چاقی یه فرمول چاقیه . من نباید از چاقیم رنج بکشم خب سالها افکار و رفتار چاق کننده داشتم . سالها انتخابم چاقی بوده . چاقی رو انتخاب میکردی چون راه لاغری رو بلد نبودی . ولی مهم اینه راه اصلی رو پیدا کردی و تاثیر افکار و رفتار لاغر کننده تا سال دیگه این موقع دیگه به جسمتم رسیده . 

   این اندام چاق حاصل ادامه دادن سالها افکار و رفتار چاق کننده بوده . حاصل سالها انتخابهای چاق کننده . 

   ولی حالا یاد گرفتی همون طور که انتخابهای چاقی رو به آسونی گرفتی میتونی راحت لاغری و فرمولهای لاغری و افکار و رفتار لاغری رو انتخاب کنی . 

   تو انتخابهات دیگه لاغری شده و نتیجه ی این انتخابها راحت لاغر شدنه . 

   همون موقع حالم خوب شد و به سراغ کارام رفتم . 

   بله درسته . کم کم این افکار و رفتارهای جدید وارد جسمم میشه چون شخصیت لاغر بیشتر و بیشتر شناخته میشه و این شخصیت لاغر به آسونی جسم لاغرم و بهم هدیه میده . 

   جسم لاغر نتیجه افکار و رفتار و شخصیت لاغره . 

   از خودم انتظار لاغر شدن دارم ولی عجله نمی کنم . فرمول ناراحت شدن از چاقی رو تغییر میدم و با چاقیم هم به صلح میرسم همون طور که با رفتار پرخوریم به صلح رسیدم . مطمئنم همونطور که دیگه رفتار چاق کننده در وجودم تکرار نمیشه چاقیمم دیگه تکرار نمیشه و حتی اگه تکرار بشه چون فهمیدم انتخاب خودمه . اگه خودم بخوام دوباره چاق میشم اما اگه دلم نخواد و همچنان راه لاغری رو در افکار و رفتارم ادامه بدم . به راحتی افکار و رفتار لاغر کننده منو لاغر نگه میداره . 

   من قدرت آسان طلبی ذهن رو مثل سایر ویژگیهای ذهن که از مسیر چاقی گرفتم و در مسیر لاغری استفاده کردم  در جهت لاغریم به کار میبرم . چون واقعا دارم میبینم که به راحتی لاغریم داره ساخته میشه و شخصیت و جسمم در مسیر لاغر شدن قرار گرفته . 

   نکته ی بعدی فرمول ادامه دادن بود . 

   این مسیر ، مسیر موفقیته و ادامه دادن این مسیر یعنی موفقیت همیشگی . 

   پس اگه میخوایم همیشه یه آدم موفق باشیم همیشه باید روی افکار و رفتارمون کار کنیم که در مسیر لاغری جریان پیدا کنه . 

   به صلح رسیدن با اندام فعلی یکی دیگه از راههایی بود که امروز به راه زرشکی عادت پرخوری اضافه کردم . 

   درسته که انتخابم دیگه چاقی جسم نیست ولی فعلا هنوز افکار و گفتارم کوچولو هستن . گربه کوچولوی من فعلا در حال بزرگ شدنه و این بزرگ شدن طول می کشه تا تبدیل به شیر قوی بشه . ولی میدونم این گربه کوچولوی من روزی تبدیل به شیری میشه که عکسش رو پروفایلمه . وعده ای که شما روز اول بهم دادید . 

   من در پرورش این  بچه شیر می کوشم و تلاش من نتیجه میده و شیر من بزرگ و بزرگتر میشه . اون به راحتی بزرگ میشه و با قدرت از خودش محافظت می کنه . اون قدر قوی میشه که خیلی کمتر از الان به مراقبت نیاز داره چون دیگه خودش پرقدرت و جسور شده . 

   من  امروزم عالی عمل کردم . 

   من چند لقمه آخر والک پلو رو نخوردم . 

   من ماست تا آخر کاسه نخوردم . 

   من  سه چهارم سیب نخوردم . 

   من صبحانه نخوردم .

   من قند نخوردم .

   من شیرینی بزرگ نخوردم .

   من نصف شیرینی نخوردم .

   من سه چهارم نارنگی نخوردم . 

   من شام نخوردم . 

   نمیخورم چون سیرم . 

   نمیخورم چون دوست ندارم .

   نمیخورم چون میل ندارم .

   نمیخورم چون میخوام لاغر بشم .

   نمیخورم چون سرد شده .

   نمیخورم چون مونده است . 

   نمیخورم چون زیاده .

   نمیخورم چون سوخته .

   نمیخورم چون دلم و زده .

   نمیخورم چون شوره .

   نمیخورم چون شیرینه و شیرینی زیاد دلمو میزنه . 

   نمیخورم چون شوره و شوری زیاد دلمو میزنه . 

   نمیخورم چون سنگین میشم .

   نمیخورم چون خوابم می گیره .

   نمیخورم چون خوابم میتد .

   نمیخورم چون تشنمه و من آب میخوام نه غذا . 

   نمیخورم چون گرسنه نیستم .

   نمیخورم چون خیلی گرسنه نیستم . 

   نمیخورم تا احساسم بهتر باشه .

   نمیخورم چون حس سبکی دارم . 

   نمیخورم چون دوست دارم که نخورم . 

   نمیخورم چون از نخوردن لقمه های اضافه لذت میبرم . 

   نمیخورم چون تنهام . 

   نمیخورم چون سهم من نیست . 

   نمیخورم چون روزیم نیست .

   نمیخورم چون از گلوم پایین نمیره . 

   نمیخورم چون انتخابم نیست . 

   روزای اول هیچ دلیلی برای نخوردن نداشتم ولی حالا این همه دلیل پیدا کردم که همه اینا وقتی تکرار بشن شیر کوچولوی منو قوی و قویتر می کنند . 

   من این مسیر رو امتداد میدم چرا که ادامه دادن یکی از فرمولهای اصلی مسیر لاغریه . 

   استاد واقعا از آموزشهاتون سپاسگزارم که انقدر حالم و خوب کرده . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1401/11/04 18:44
    مدت عضویت: 1468 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 236 کلمه

    سلام  و صد سلام به شما برادر گرامی ،

    واقعا آفرین به شما  ….چقدر جالب و لذت بخشه  لیستی که از چرا های نخوردن هات نوشتی …. کار شما   بسیار عالیه …

    من از وقتی وارد این سایت و دوره ها شدم  بارها شنیدم  و تکرار کردم که  ما  برای این چاق شدیم که  بهانه های زیادی برای خوردن داشتیم … و تا متناسب  ایده آل نشدیم  باز هم ادامه خواهند داشت ..منتها با شدت کمتر و کمرنگتر …

    پس چه خوب میشه که  همچین لیستی برا خودمون  بنویسیم  که شما  نوشتی …  ما باید برای نخوردن  دائم دلیل بتراشیم …که عین ثواب و پیشرفته ….یعنی برای نخوردن بهانه  بیاریم  حتی اگر ممکنه  گاهی این دلیل تراشی ها  واقعیت نداشته باشه  …

    چیزی که باعث بشه نخوریم یا کمتر بخوریم  اون از طرف  فرشته و خداست …خدای لاغری درون ما  …. اون که آگاهه  بدن انسان توسط مغزش  فرماندهی میشه و زنده بودنش به حیات مغزشه  و این عضو شگفت انگیز  با این همه کار و  وظیفه ای که به عهده داره  هر بار که اعلام نیاز به انرژی می کنه  دقیقا  به کم مصرفیه  ، یک لامپ  ۶۰ واته    ….  پس ما نباید فکر کنیم  هر چی بیشتر مثلا میوه بخوریم  ، دمتوش گیاهی بخوریم  و یا کلا خوراکی هایی که  اعتقاد داریم واسه سلامتی خیلی خوبن‌ قوی تر و سالمتریم ….. مغز فقط  ۶۰ وات انرژی  می خواد نه بیشتر …

    از شما دوست خوبم ، سپاسگزارم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار هلما
     1402/09/25 16:50
     مدت عضویت: 341 روز
     امتیاز کاربر: 600 سطح ۲: کاربر متوسطه
     محتوای دیدگاه: 29 کلمه

     سلام وقت بخیر یک سوال برام پیش اومده اینجا نمیخورم چون خوابم میگیره آیا این دیدگاه درسته یا باور.وقتی غذا میخوریم سنگین میشیم خوابمون میگیره آخه منم همینطور هستم 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1402/09/27 05:59
      مدت عضویت: 1468 روز
      امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 771 کلمه

      سلام خانم هلما  امیدوارم عالی باشید در مسیر تغییر کردن 

      سوال خوبی پرسیدی  چون باورها و اعتقادات فکری ما  نسبت به عمل طبیعی خوردن نقش مستقیم  و بلامنازع در جهت چاقی یا تناسب اندام  دارن …

      لاغرهای طبیعی  باورهایی درباره خوردن و مواد غذایی دارن که به لاغری  اونا منتهی شده  ممکنه  باورشون کاملا درست و یا کاملا اشتباه باشه  اما  هر فکری که می کنن  لاغرن  و چون در حالت طبیعی  یک انسان به سر می برن درست یا غلط بودن باورهاشون  فرقی به حالشون نمی کنه  .. در هر صورت لاغرن  …

      چاقها هم همینطور  باورها و افکاری درباره  خوردن  و مواد غذایی دارن که   بدنشون  با چاقی نسبت به این افکار و باورها  واکنش  و نتیجه داده  و چون چاقی همواره  باعث رنج و ناراحتی و بیماری های گوناگونه  پس اون افکار و باورهاصد در صد غلطه و به ضررشون تموم شده ..

      جالب اینجاست که چاقها و لاغرها  در مواردی  باورهای مشترک و یکسان دارن   مثل  ارتباط خواب با چاقی و لاغری 

      لاغره  میگه  از بس می خوابم  لاغرم  چاقه میگه  از بس می خوایم  بدنم سنگین و چاق شده 

      خواهری دارم ۳۵ ساله که اصلا از لاغریش خوشش نمی آد  بارها و بارها با صرف هزینه  به  انواع مطب دکترهای کلاسیک و طبی و سنتی   رفت و آمد کرد بلکه  نسخه هاشون براش موثر بشه و چند کیلو چاق بشه  ولی نشد ِآخرین پزشک سنتی که رفت یه معجون پودری بهش داده بود که اینو توی شیر حل کن روزی چندبار بخور  بعد از دوماه  با دل درد به همون دکتر مراجعه کرد   دکتره  بهش گفته بود فایده نداره شما هیچ رقمه استعداد چاقی فعلا نداری شاید جزء افرادی هستی که چهل سالگی به بعد کم کم چاق میشن  همین خواهرم وقتی ازش می پرسم فکر می کنی علت لاغریت چیه  میگه  بسکه می خوابم  میگه بارها از خواب بیدار میشم می بینم گشنمه ولی خوابیدن رو به خوردن ترجیح می دم …میگم جالبه  خیلی ها چاقن و یکی از علل چاقیشونو  خوابیدن می دونن ..

      به خواهرم میگم  دیگه چه افکاری داری واسه لاغر بودنت  میگه  تحرکم زیاده  سوخت و سازم بالاست و کار کردن  منظم کردن و بشور و بساب رو به خوردن ترجیح می دم 

      اینجا یه نکته هست اونم اینکه  مسئله خوردن  برای لاغرها در درجه چندم اهمیت قرار داره نه اولویت فکری و رفتاریشون  و از همه مهمتر اینکه به کالری غذاهلشون هیچگونه  اهمیت و توجهی نشون نمی دن ..اینا از هر بهانه ای برای نخوردن  استفاده می کنن  و این رمز لاغریشونه  …افکارشون  به تناسب اندامشون منجر شده  نگرش لاغر کننده به خود دارن  مثلا میگن  ما استعداد چاقی نداریم اما استعداد لاغر موندن  داریم  بردیم به فلانی  ارثی لاغری داریم سوخت و سازمون بالاست  و خواب زیاد لاغر کننده اس…همین خواهرم  با اینکه اعتقاد داره علت لاغریش تحرک زیادشه و به شکل وسواس گونه تو خونه بشور بساب می کنه اما فکر می کنه که زیادهم می خوابه و این فرصت خوردن در بیداری رو ازش گرفته و کم می خوره  اشتها نداره و نمی تونه چاق بشه 

      خلاصه  دوست عزیز  جسم ما ساخته و پرداخته فکر ماست  ….چه فکری چه نگرشی نسبت به خودم دارم ؟ چه فکری به مواد غذایی دارم ؟ چه فکری نسبت به خوردن دارم   اینا همه تاثیر مستقیم  در  شکل فیزیکی جسم ما  دارن ….  

      اگر می خوایم  راحت و آسون لاغر بشیم باید ببینیم یک لاغر طبیعی  چه می کنه و چه افکاری   و  نگرشی نسبت به خودش داره  در این صورت از خیلی کارهای  بیهوده  و رنج آور برای رسیدن به تناسب اندام دست برمی داریم     ما فقط و فقط با تغییر نگرش و افکارمون  می تونیم راحت لاغر بشیم چون مسیله میزان خوردن ارتباط مستقیم به همین افکار و نگرشها داره    یعنی باورها و افکار روی چقدر خوردنهای ما کاملا تاثیر گذارن  می تونن اتوماتیک باعث پرخوری  یا اندازه خوری یا حتی کم خوری بشن      در ۹۰ درصد موارد چیزی که از نظر فیزیکی روی لاغر شدن اثر می ذاره کم خوردنه که با تغییر نگرش و افکار اتفاق میفته  و درصد کمتری  هستن که  با زیاد خوردن  باز هم  لاغرن که مربوط به شدت  باورهاشونه   اما ماهایی که با پرخوری چاق شدیم قطعا با کمتر خوردن  کم کم لاغر میشیم و با کم خوردن صد در صد لاغر …و این  با برنامه ریزی های  سخت و اجباری  نمی تونه به شکل دائمی مارو لاغر کنه  این اتفاق  باید از طریق فرمانهای مغزی و ناخودآگاه  عملی بشه  ..اما ماها وظیفه داریم آگاهانه تا جایی که می تونیم کمتر بخوریم  و فراموش نکنیم  انرژی مورد نیاز مغز برای اعمال حیاتی و ایجاد تناسب اندام در هربار تغذیه کم و  فقط اندازه یک لامپ ۶۰ واته    موفق باشید 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سمیه
   1401/02/06 17:32
   مدت عضویت: 922 روز
   امتیاز کاربر: 8399 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 222 کلمه

   با عرض سلام و ادب 

   فایل امروز درباره چگونگی آسان کردن لاغری بود 

    برای من جالب بود که اگر سوالاتی مثل موارد ذکر شده در متن فایل ، در ذهن من باشه در مسیر لاغر شدن آسان قرار ندارم.

   جالبیش اینه که من قبلاً چنین سوالاتی در ذهن داشتم و با در دوره قرار گرفتن،نمی‌دانم چگونه این سوالات را دیگر با خودم تکرار نمیکنم و این نشان دهنده یک تغییر در ذهن من است. امروز از اینکه این نکته را متوجه شدم خیلی لذت بردم ‌شاید اگر ابتدای دوره بودم تمام این موارد را از خودم می پرسیدم ولی یادم نمی آید که چه وقت این افکار از ذهن من بیرون رفتند.

   ذهن من دوست دارد که کارها را ساده تر انجام دهد تا انرژی کمتری استفاده کند و کارهای سخت را برای خودش با خلاقیتی که دارد آسان می کند و دلیل صحت این امر هم ،اختراعات بشر می‌تواند باشد.

   می‌دانم که ذهن من در حال تغییر کردن است و تنها عامل موفقیت در گرو ادامه دادن است. ادامه می دهم و میدانم به نتیجه خواهم رسید.

   باید اطلاعات درست را با گوش دادن مداوم به این فایل های لاغری به ذهن خود بدهم و با استمرار داشتن در این مسیر افکار جدید ام را با خودم مرور کنم. افکاری که تصاویر جدیدی در ذهن من ایجاد می کند و مسیرم برایم ساده تر می شود 

   با سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatmhadly85@gmail.com
   1401/01/31 14:47
   مدت عضویت: 1263 روز
   امتیاز کاربر: 5807 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 638 کلمه

   به نام خدایی که در این نزدیکیست ❤️❤️❤️

    سلام 🙋

   لاغری را در ذهن خود آسان کنید 🌹🌹

   منم قبلاً که چاق بودم فکر میکردم که لاغر شدن سخته ولی چاق شدن خیلی آسون و راحته واقعا هم چاق شدن آسون بود چون برای ذهنم آسون تعریف شده بود وقتی من بارها شنیده بودم که ما خونوادگی چاقیم ، ما آبم بخوریم چاق میشیم ‌‌‌‌‌ولی اگه هیچیم نخوریم و از گرسنگی هم  بمیریم بازم  لاغر نمی‌شیم خب این یعنی چی ؟ یعنی ما مثل آب خوردن چاق میشیم ولی اگه خود مونم بکشیم لاغر نمی‌شیم و چون لاغر شدن و  برام سخت تعریف کرده بودند و همچنین آموزش دیده بودم و یاد گرفته بودم که تموم دلایل چاقی من مربوط به عوامل بیرونی هستند همیشه به دنبال یک راه راحت و آسون برای لاغری در بیرون از خودم می‌گشتم و اصلا فکر نمی کردم که لاغری رد وجود خودمه به قول معروف آب در کوزه ما تشنه لبان میگردیم و  چقدر در این راه گول تبلیغات لاغری رو خوردم و از هر روشی برای رسیدن به لاغری استفاده میکردم البته مقداری از وزن و سایز و کم میشد ولی افسوس که ماندگار نبود تا اینکه به لطف خداوند به مسیر درست هدایت شدم و ایمان دارم که این مسیر و این روش درست ترین مسیر و درست ترین روش برای رسیدن به لاغری و تناسب اندام دایمی و پایدار و ماندگاره چون در روشهای دیگه فشار فقط روی جسمه و خبری از تغییر دادن فرمول‌های ذهنی نیست یعنی داری از یک روش برای لاغری استفاده میکنید مقداری از وزن و سایزت کم میشه لاغر شدی ولی انتظار نداری که تا ابد لاغر بمونی و ایمان داری که اگه اون روش و رها کنی دوباره چاق میشی چرا چون فرمول‌های چاقی  هنوز در ذهن به صورت ساری و قوی هم چنان سر جای خود شون محکم و پا بر جا هستد  در روشهای دیگه ما نمیایم مسله رو حل کنیم فقط میاییم از راه های مختلف به جواب میرسیم ولی در روش ذهنی میاییم مشکل و از پایه و اساس و منطقی حلش می‌کنیم و خیلی راحت و آسون به جواب درست میرسیم چون چاقی ذهنیه نه جسمی و در این روشم همین کار انجام میشه یعنی اول از ذهن شروع میکنیم و زمانی که ذهن تغییر کرد و به تناسب رسید جسم هم کم کم تغییر میکنه و متناسب میشه و اینه که خیلی لذت بخشه چون بدون رنج کشیدن و سختی کشیدنه و خبری از رنج و فشار بر روی جسم نیست و ذهن هم همین و میخواد از سختی کشیدن بیزاره و چون از راه و روش خودش وارد عمل می‌شیم پس حکم لاغری مونو صادر می‌کنه و ما خیلی راحت و آسان متناسب می‌شیم و تا ابد متناسب می مونیم و من عاشق این روش و آموزه‌های ارزشمند این روش هستم .در کمال آرامش فایل گوش میدم ، مطالب سایت و مطالعه میکنم ،تمرینات مو می‌نویسم ، آموزش هارو تکرار و تمرین میکنم و مطمئنم که ۵۸کیلو شدن مو در نهایت آسونی و لذت و آرامش تجربه می‌کنم .😘🥰

   من در مسیر هستم و دارم با صبر و شکیبایی و لذت و آرامش در این مسیر حرکت میکنم پس اگه من به مقصد و هدف نرسم و متناسب نشم پس کی میخواهد لاغر بشه؟ لاغر شدن حق طبیعی و حق الهی منه و من لیاقت تناسب اندام همیشگی رو دارم من تلاش مو میکنم بقیه شو میسپارم به خدا و ایمان دارم که خداوند هوا مو داره و نه تنها در جنبه لاغری بلکه در تموم جنبه های مختلف زندگیم کمکم می‌کنه و من درحال تغییر کردن و لذت بردن از زندگی هستم .😍🥳

   در آخر بازم وظیفه ی خودم میدونم که از زحمات شما استاد گرامی و بزرگوار تشکر کنم استاد ممنون که در کنار مون هستید و هر کجا احتیاج به کمک داشته باشیم راهنمایی میکنید تا بهتر و راحت تر بتونیم این مسیر رو ادامه بدیم .🙏🙏🙏🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1401/01/21 08:46
   مدت عضویت: 1400 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 505 کلمه

   سلام 

   من چند وقت بود که تصویرای ذهنیم تصویر های چاق کننده شده بود و هر کی رو میدیدم اول به اندام و بدنش نگاه میکردم اگر متناسب بود حسرت میخوردم و اگرم چاق بود ازش بدم میومد و هر دوتای این رفتار ها در من تغییر احساسی به وجود میورد و من به خودم میگفتم ببین چقدر لاغری دور و دست نیافتنیه اما به خدا گفتم من میخوام تغییر کنم و آدمای متناسبو بزار جلوم که بهم درس بدن و دقیقا این چند وقته خیلی از خواننده هایی که دنبالشون میکردم بچه دار شدن و یه مدت بدنشون تغییر شکل داده بود و دیگه به متناسبی قبل نبودن و من در دورنم ازشون بدم میومد که دیگه لاغر نیستن در واقع ربطی به اونا نداشت من هیچ وقت کسیو به خاطر بدنش قضاوت نمیکنم در واقع اینا به خاطر این بود که من از خودم بدم میومد و دلم نمیخواست دنیا کسایی رو نشونم بده که شبیه خودمن و میخواستم از خودم فرار کنم … اما از وقتی این چالشو شرکت کردم و دوباره دارم تصویرای ذهنیمو اصلاح میکنم ، خیلی اتفاقی یه عکسی از همون خواننده ها توی مراسما میبنم که حتی متناسب تر از قبل شدن و بدنشون کاملا متناسبه و چقدر زیبان. اولش تعجب کردم که واقعا چطور ممکنه انقدر بدنشون بعد از بچه دار شدن برگرده به حالت طبیعیش و حتی زیبا تر بشه و بعد به خودم گفتم: چون لاغری آسونه! 

   دقیقا به خاطر همینه که اونا تونستن 

   یکی از همین خواننده هایی که دوسش دارم بعد از زایمانش توی استوریش گفت که من تازه بچه دار شدم و الان میخوام تمرکزمو بزارم روی بچم و نمیخوام حتی ورزش کنم که لاغر شم و میخوام به خانوادم برسم و بدنم برام مهم نیست و تغییر کرده و همینطوری دوسش دارم. من ناخودآگاه وقتی اینو میخوندم به خودم گفتم که اوکی من دیگه خواننده مورد علاقمو با بدن قبلیش نمیبینم و یه جورایی یه حسی داشتم چون اون زمانا دقیقا همون زمانایی بود که خودم احساس چاقی میکردم و هر کی رو دور و اطرافم میدیدم چاق بود و حتی هر کدوم از آدمای توی خیابون که به چشم میومد چاق بودن خلاصه من یه حس بدی پیدا کردم اما الان توی همین چند هفته ی اخیر چند تا عکس ازش دیدم و به خودم گفتم: همینه! دقیقا دنیا همینطوری کار میکنه و من میتونم دنیای خودمو تغییر بدم وگرنه چرا من باید با خواننده ای آشنا میشدم و دنبالش میکردم که دقیقا همزمان با من چاق بشه و اون حرفا رو بزنه و بعد که من حالم بهتر شد اونم متناسب تر از قبل برگرده؟ من اونو جذب کردم و مسئولیت حال خوبمو به عهده میگیرم و خوشحالم از خودم.

   برای همین نمیخوام لاغری رو سخت کنم . من قطعا لاغر میشم اصلا مگه میشه که نشه؟ وقتی بعضی وقتا این فکر میاد تو ذهنم که وای اگه لاغر نشم چی؟ این به این معنیه که وااای اگه بشه چه قدر خوب میشه! من ادامه میدم همیطور که گفتید . ته این مسیر برای هر کس ادامه بده تناسب اندام کامله.

   خدایا شکرت

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 15 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1401/01/20 19:32
   مدت عضویت: 1444 روز
   امتیاز کاربر: 19597 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 587 کلمه

   فایل ” لاغری را اسان کنید (قسمت نهم ):”

   ذهن ما اشتیاق عجیبی برای اسان کردن کارها دارد. من وقتی با پدر و مادرم زندگی میکردم، متوجه میشدم که انها برای خیلی از امور زندگی خود، با  سختی و رنج کار را انجام میدهند.

   من ان موقع دانشی نسبت به قدرت ذهن نداشتم، اما الان دوست دارم لیستی از کارهایی که پدر و مادر من به سختی و رنج انجام میدادند و من در شرایط کنونی، انها را به اسانی انجام میدهم، را در زیر بیاورم.

   البته این را هم بگویم، قدرت خرید ما تاثیر زیادی در تهیه وسایلی که در زیر از انها نام میبرم، ندارد چون ما با مدیریت درامد خود، میتوانیم همه این وسايل را در دسترس خود، داشته باشيم.

   من خودم یادمه که پدر و مادر من چقدر برای موارد غیر ضروري پول خرج میکردند، ولی برای راحتی زندگی خودشان بلد نبودند که هزینه کنند: مثلا برای مهمان هزینه ها و تدارکاتی میدیدند که برای فرزندان خود نمیکردند.

   لیست کارهایی که من الان انها را انجام میدهم و زندگیم را اسان کرده است، ولی پدر و مادر من انها را انجام نمیدادند :

   1. من هر وقت از نظر کاری سرم شلوغ باشد،  ماشین ظرفشویی را برای شستن ظرفها روشن میکنم تا هم ظرفها را بشوید و هم خشک کند، ولی پدر و مادر من همچنان همیشه با دست،  ظرفها را میشویند.

   2. من همیشه ماشین لباسشویی و خشک کن را برای شستن و خشک کردن لباسها استفاده میکنم.  من هیچوقت از اتو استفاده نمیکنم،  چون خشک کنی که من دارم،  با قدرت زیاد چروک لباسها را میگیرد.

   من سالهاست که لباسی را به خشک شویی نداده ام،  ولی، پدر و مادر من با وجود دست و پا و کمر درد،  همچنان لباسهای خود را در تشت حمام،  با دست میشویند.

   3. من برای خودم وسیله نقلیه مجزا از همسرم دارم و برای نیاز خودم همیشه رانندگی میکنم،  ولی، پدر و مادر من همچنان برای رفتن به مکانهای مختلف،  از اتوبوس و یا گاهی اژانس استفاده میکنند.

   4. من برای تجدید قوای فکری و روحیه ام، هر دو سه ماه به مسافرت رفته و برای هتل گرفتن، هزینه میکنم ولی، پدر و مادر من همچنان با هزینه بقیه اطرفیان و یا همراهی انان، به مسافرت به خانه دیگر افراد فامیل میروند.

   5. من برای تغییر فکرم، انقدر جستجو کردم تا نهايتا سایت تناسب فکری را پیدا کردم و مسیر زندگی خودم را در جهت مثبت عوض کردم، ولی، پدرو مادر من همچنان بابت اضافه وزن خودشان، افسردگی و بی انگیزگی، زندگی کسل اوری را تجربه میکنند و منتظرند، که دیگران انها را درک کنند، چون پیر شده اند.

   6. من برای تربیت پسرم، همواره مشتاق و شاد، روحیه خودم را نگه میدارم ولی، پدر و مادر من، همچنان هر روز توقع خودشان را از دیگران، مخصوصاً فرزندان خود، بالاتر میبرند.

   7. من هر روز لبخند زدن و دوست داشتن خودم و ديگران را تمرین میکنم، ولی، پدر و مادر من همچنان اخم کردن ، دعوا کردن با ديگران و بد خلق و طلبکار بودن، را سرلوحه زندگی خود قرار داده اند. 

   مسیر لاغری با ذهن خیلی اسان و ساده است:

   هر روز یکی دو ساعت، فایل گوش میدهی ، مطلب مینویسی، تمرين را به اتمام میرسانی ، با انگیزه، مصمم و وفادار، تمرین را به طور عملی در زندگی روز مره، انجام میدهی.

   بعد، هر روز کارهای گفته شده را عملی میکنی تا زمانیکه همه فرمولهای چاقی تو، به لاغری تبديل شود و در عین حال با شادی و خوشحالی، تمرینهای روز بعد را به روز قبلی متصل میکنی و در این مسیر انقدر ادامه میدهی، تا لاغر و متناسب شوی.

   همه چیز واضح و ملموس و مشخص است.  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/01/04 01:25
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 826 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان هم مسیرم 

   من رویای تناسب اندام همیشگی و دلخواهم رو دارم 

   من برای هدفم قدم برمیدارم و بقیه‌اش روبه خدا میسپارم .

   برای منم درگذشته لاغر شدن کار سخت و دشواری بود  و از اون سخت تر برای من در گذشته  همیشه لاغر ماندن بود   چون خودم به شخصه بارها با رژیم طعم تناسب اندام رو چشیده بودم اما هیچ وقت نتونستم اونم رو حفظ کنم یعنی با چنگ و دندون و مبارزه لاغر میشدم ولی خیلی راحت واسون از دستش میدادم .و برای همین  بعد ازدواجم  لاغر  ماندن برای همیشه  برای من یه رویای سخت و دست نیافتنی بود.برای همین هر کاری در اطراف من پیشنهاد میدادن که سریع و راحت  ادم لاغر میشه  من دوست داشتم امتحان کنم و بعضیا رو هم تا حدودی  امتحان کرده بودم 

   یادم میاد اوایل ازدواجم که در زمان کمی متوجه   اضافه وزنم شده بودم و دوست داشتم خیلی راحت اون اضافه وزن رو  از دستش بدم به تبلیغ شخصی که یک راه سریع برای لاغری  سراغ داره  من  مجبور شدم  زیر دستگاه های برقی با حس بسیار دردناک و زننده برم  که بس اذیت شدم دیگه ادامه ندادم 

   و یا  چای سبز  مرتب  خوردم که کلی عوارض برای من داشت 

   افشرده لیمو  میخوردم. که بسیار تلخ و بد مزه بود 

   شکم بند طبی میبستم که خیلی زجر آور بود .

   ….

   و یا میخواستم قرص لاغری که خیلی ها  تعریف میدادن  و یا دمنوش لاغری بخرم که خدا کمکم کرد و  دیگه من نخوردم.

   یعنی  در گذشته من به دنبال چیزی از بیرون بودم که لاغرم کنه اما باید می‌پذیرفتم که من خودم رو با همین  ذهنم    و با همین عادتهام چاق کردم و خودمم باید خودم رو ‌با عادتها و ذهن جدید لاغر کنم .و غیر از این روش  امکان ندارد  من  به  لاغری دایمی برسم .

   من خودم بااستفاده ازاین روش مدتها هست در نزدیکی وزنم ایده الم قرار دارم اونم با آزادی وحال خوب واصلا خبری از اون حال بد  و نگرانی ها  برای چاقی و چاقتر  شدن نیست.

   همین امروز ظهر من در مکانی زیبا در  اطراف شهر بودم  و در اونجا با خانواده ی همسرم  ناهار بسیار متنوعی و رنگی رو روی سفره  گذاشتیم چون هر کس غذایی با خودش آورده بود و کلی سفره تنوع داشت  که من  سعی کردم مغلوب این تنوع مواد غذایی نشم  ولی باید بگم تا حدودی شدم و یکم با تست کردن چند مدل غذا زیاد تر ازنیازم خوردم اما اصلا ناراحت نیستم چون همین مقدار ناهار  امروز که میگم  بیشتر خوردم از گذشته‌ی خودم  که در این مسیر نبودم   خیلی کمتر  خوردم  و مطمعنم من دارم هر روز بهتر رفتار میکنم و اتفاقا خانم تپلی با ما بود که بسیار   در مسیر رژیم و این حرفها هست و امروز با دیدن  این سفره ی رنگین اینقدر خورد  و زیاده روی کرد تا اینکه  بعد از ظهر بالا آورد و من دقیقا یاد گذشته ی خودم افتادم که  بارها در اوج رژیم و محدودیت به این حالت زشت و زننده ی پرخوری میرسیدم تا حدی که بالا میوردم و همه بهم میگفتن به خاطر رژیم   هست که اینطور شدی چون معده ی تو نمی‌کشه چون معده ی تو کوچیک شده  و ازاین حرفها ولی حالا خوب می‌دونم نه خیر بالا آوردن من در گذشته تقصیر رفتارهای پرخوری خودم بود پس هر چقدر امروز من بازم اون عادتم که علاوه بر نیازم خوردم  با من بود و یک راه جدید رو اجرا نکردم ولی ناراحت نیستم  و از انحامش دلخور نیستم چون می‌دونم با استمرار  مهارتم بهتر میشه و همون لحظه یکم ناراحت شدم اما سریع یادم رفت و تازه اینم بگم بعد ناهار هر چیزی در اطراف من  بود حتی چیبس من دلم نخواست و هوس نکردم حتی یک دونه بردارم و بخورم و بیخیال همه شدم و راحت. راحت گذشتم اصلا یادم نبود که در اطراف من وجود دارند که بخوام بردارم و ….. پس بازم عالی بودم  بازم از تکرار عادتم ناراحت نیستم و بسیار پذیرای  اون در وجود خودم هستم چون باعث شده  خیلی حس های خوبی رو تجربه کنم .

   پس لاغری با ذهن خیلی آسان هست .و من خیلی راحت دارم لاغر میشم و هر روز   خیلی راحت دارم متناسب تر میشم .

   من مطمعنم با این مسیر خیلی راحت به تناسب اندام دلخواهم میرسم چون امروز در مقابل این همه مواد غذایی متنوع  اونم در مکان تفریحی و فضا سبز  و در ایام عید و سفره ی رنگین و … که قبلاً تمام اینها عواملی  برای  پرخوری من میشدن که من بالا بیارم و  چاق بشم و ناراحت بشم و … اما الان   من فقط  یکم بیشتر از نیازم خوردم و این فوق العاده عالی و امید بخش، هست و من مطمعنم چون در مسیر درستم قطعا به مقصد و هدف خودم میرسم ..

    و با اینکه دیشب مهمان داشتم و کلی غذاهای عالی و خوشمزه درست کردم ولی از تمام اونها به اندازه نیازم خوردم چون من در مسیر لاغری با ذهن هستم و هر روز عالیتر از دیروز رفتار میکنم و من هر روز به سمت تناسب حرکت میکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 42375 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 207 کلمه

   سلام استاد گرامی
   خوشحالم که امروز هم تونستم به لطف خدا و با کمک شما انسان ارجمند این ویدیو رو گوش بدم و از آن نهایت استفاده رو ببرم.
   یاد گرفتم ما باید مسیر لاغری رو برای خودمون آسان کنیم،
   من این مسیر رو شروع کردم ، دارم روی چالش من اینو نخوردم کار میکنم، رفتارم داره تغییر میکنه،احساسم داره تغییر میکنه،تونستم انتخابهای دیگه ای داشته باشم،از خودم راضی هستم،خوشحالم که دارم خوب پیش میرم و در نهایت داره منو لاغر میکنه.
   باید به نجواهای ذهن منفی باف گوش ندیم،
   فقط ادامه بدیم مسیر رو.
   همه ی افراد چاق به دنبال راهی هستند که لاغری آسان رو تجربه کنند .
   ذهن ما اشتیاق عجیبی برای آسان کردن کارها دارد.
   پس از قدرت خلاق ذهن برای لاغر شدن آسان
   استفاده میکنیم .
   طبق قانون جهان هستی به هرآنچه رسیدن آن برای ما منطقی و اثبات شود دیر یا زود خواهیم رسید .

   ❤تنهاعامل موفقیت من ادامه دادن است❤

   بارها ویدیو ها رو ببینیم و به خودمون تایید کنیم ما در مسیری هستیم که مقصد آن مشخص است و مسیر برای ما واضح است.
   فقط باید قدم به قدم در مسیری که به لطف خداوند به سمت آن هدایت شدیم با اشتیاق و احساس خوب به حرکت خود ادامه دهیم تا به مقصد نهایی برسیم.

   ان شاالله موفق باشید دوستان
   خسته نباشید استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ebikzbhmb@gmail.com
   1400/11/20 13:13
   مدت عضویت: 893 روز
   امتیاز کاربر: 14000 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 259 کلمه

   سلام به استاد عزیز و همه دوستان همراه لاغری با ذهن .این جمله اسناد که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست رو باید طلا گرفت .جمله ای که اولیل حتی نمی توانستم بیانش کنم چه برسد به درک آن . به لطف خدا با ادامه دادن تونستم علاوه بر بیان این جمله درک بسیار زیبایی هم از آن داشته باشم .از این فایل یاد گرفتم که به ذهن ناخودآگاه خود احترام گذاشته و با او حرف بزنم با او دوست بشم تا بتونیم در کنار هم یه مسیر بسیار عالی را با موفقیت به سرانجام رسانده و تا همیشه تا نفس هست آن را ادامه دهیم . استاد ممنونم که من رو با جسمم آشتی دادی ازش متنفر بودم اما الان بهش عشق می ورزم و ازش عذرخواهی میکنم بخاطر اینگه مواظبش نبودم بخاطر اینکه با روش های نادرست داغونش کردم این امانت الهی رو خودم با دستای خودم خدشه دار کردم الان به لطف خدا که معجزه خودش بود من اومدم تو این مسیر . دوباره خودم خود خودم مسیر رفت که همان چاقی است را دور زده و به مسیر برگشت که لاغری است و در واقع اصل و طبیعت آفرینش من هست حرکت میکنم و یقین دارم به مقصد اصلی تناسب اندام وزن ۶۵ کیلو میرسم . این فایل انقلابی در من بو جود آورد اینقدر جسمم رو با همین شرایط الانی که ۳۵ کیلو اضافه دارم دوستش دارم که نگو و نپرس عاشقش هستن و با کمک ذهن عزیزم این مهمان ناخوانده را با احترام بیرون می کنیم . اسناد ممنونم . خدا جونم ممنونم. شکرررررررررررررررررر

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریماه فقری
   1400/11/17 23:10
   مدت عضویت: 1311 روز
   امتیاز کاربر: 11695 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 470 کلمه

   سلام 

   من توی این دوهفته از خیلی ها بازخورد داشتم که لاغر شده ام‌ و قبلا ذهنم میگفت فایده ای نداره هیچکی بهت نمیگه لاغر شدی حالا که چندنفر بهم گفتند این ذهن میفرمایند که نه اگه لاغر شده بودی لباسات گشاد میشد خلاصه یه پیرزن حسودیه که به همه چی حسودی میکنه و هیچوقت من از دستش خلاصی ندارم اما مهم اینه که 

   من توی بهترین دوره ای که وجود داره شرکت کرده ام همواره تمام سعیمو کردم که فایلها رو گوش کنم و تمرینات رو انجام بدم بابت شرکت توی دوره پول هم دادم و شاید اون اوایل مستمر نبودم اما الان دوهفتس که کاملا مستمرانه دارم ادامه میدم و خیلی از ادما رو جلوی چشمم میبینم که با همین کارایی که دارم انجام میدم لاغر شدند خب پس منم لاغر میشم یه چیز واضحیه و بسیار هم اسون 

   پس الان برای خودم مسیرمو کاملا مشخص میکنم من دارم این چالش را انجام میدم و هرروز فایلهاشو گوش میکنم و تمارینشو انجام میدم و همزمان باهاش رفتارهای لاغر کننده ی زیادی دارن توی وجودم شکل میگیرن و من دارم هرروز لاغر تر میشم بعد از این چالش ادامه ی دوره لاغری با ذهن را میرم و فایلهارو گوش میکنم تمرسنات رو انجام میدم و همزمان هرروز به راحتی و اسانی یک گام به لاغری و تناسب اندام ایده الم نزدیک میشم تا جاییکه به تناسب اندام ایده الم میرسم و چونکه این ادرس رو کسایی بهم دادن که خودشون از این مسیر رفتند و به مقصد رسیدند من هم به راحتی با حرکت توی این مسیر به مقصدم میرسم 

   من هم مثل تمام افرادی که عکسشون توی البوم شگفتی سازهاست و البته دوست عزیزم صبا که بارها از نزدیک دیدمش و شاهد تغییراتش بوده ام 

   در مسیر لاغری که انها حرکت کرده اند حرکت میکنم و این مسیر گوش دادن مستمرانه ی فایلها و انجام دادن همیشگی تمارین و عمل کردن به اموزشها و ادامه دادن است تا من هم تبدیل به یکی از شگفتی سازان شوم‌ مانند انها و از مسیری که انان به من پیشنهاد داده اند به مقصد لاغری میرسم چیزی کاملا واضح 

   من مستمرانه در این مسیر حرکت میکنم تا به هدفم برسم 

   لاغری اسانترین کار دنیاست من هم رانندگی بلدم که درواقع توانایی گوش دادن و تحلیل کردن و نوشتن و استفاده از اینترنت است و هم مسیر را میشناسم و در اختیار دارم که در واقع چالش من اینو نخوردم و دوره ی ورود به سرزمین لاغرها است و هم بسیاری را میشناسم که همان البوم شگفتی سازان به اضافه صبا هستند را که قبل از من از این مسیر به مقصد که همان لاغری است رسیده اند پس دلیلی نیست که من لاغر نشوم من با حرکت مستمرانه مطمعنا به هدف خود میرسم و برای همیشه تناسب اندامی ایده ال خواهم داشت 

   من ادامه میدهم و لاغری اسانترین کار دنیاست اگر در این مسیر اسان ادامه دهم

   خدایا شکرت  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سنا سعادت
   1400/11/12 09:57
   مدت عضویت: 1775 روز
   امتیاز کاربر: 347 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 4 کلمه

   چقدر این حرفها درسته

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1400/11/08 10:37
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 218 کلمه

   سلام برهمگی

   دریکی از آموزشها استاد فرموند که تو مسیر لاغری همیشه خودتان رو با نقطه شروع بسنجید این احساس بهتری درشما ایجاد خواهد کرد و زمانی که من اوایل دوره بودم وخیلی ذهن منفی باف منو اذیت میکرد این مطلب رو تو ذهنم مرور میکردم و خودم را با نقطه شروع که نامید بودم و پذیرفته بودم که دیگه نمیشه کاری کرد جز روش فیزیکی تا مادام العمر .

   مقایسه میکردم انگیزم دوچندان میشد . 

   که من الان دیگه ترسی از خوردن ندارم . ترس از چاق تر شدن ندارم . امید واشتیاق به لاغری دارم وهمین سوخت اول راهم بود ومرتب بهم انرژی میداد تا درمسیربمونم .

   بعد مدتی کم کم که از سایز لباسهام متوجه شدم که گشاد شده فهمیدم چقدر لاغری با ذهن راحته . آسونه . بدون رنج وسختی .وهمین مجدد یه انرژی مضاعفی بهم داد برای ادامه دادن .

   و هرسری نتایجم رو با روز شروع در این آموزش مقایسه میکنم نه با نتیجه پایان کار . چون اونجوری احساس منفی برمن غلبه میکنه وعلیرغم همین نتایج منو از ادامه مسیر باز میداره .

   پس من پذیرفتم باهمین ذهنم چاق شدم و با همین ذهنم لاغرمیشم . پس دیگه تلاش فیزیکی معنایی نداره .

   پس لاغرشدن با روش ذهنی آسان وراحت هست چون احتیاج به هیچ تلاش فیزیکی نداره . فقط تعهد میخاد که ادامه بدی و نتیجشو ببینی.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار pooldarjazzab@yahoo.com
   1400/10/15 11:40
   مدت عضویت: 955 روز
   امتیاز کاربر: 549 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 566 کلمه

   سلام بر متناسبین جذاب پولدار 

   این متن خیلی عالی بود . 

   آشان لاعر شدن . 

   یه جایی از متن گفتید چرا ما دنبال لاغری آسان هستید ؟ چون باورمون اینه لاغری سخته و به این ترتیب خیلی راحت ما باور ذهنیمون رو پیدا کردیم . 

   چرا ما برای به دست اوردن اهدافمون خودمون رو مجبور می کنیم کارهای سخت انجام بدیم چون باور داریم  رسیدن به اهداف به راحتی انجام نمیشه .

   اما این باورها الکی ایجاد نمیشن . در زندگی ما اتفاق افتاده و بعدش ما باور کردیم . 

   خب من اولش که میخواستم لاغر بشم تصوری از لاغر شدن در ذهنم نبود وقتی غذامو کم کردم و دیدم چه فشاری بهم اومد این تصور در ذهنم تشکیل شد که لاغری سخته و چون لاغری سخته من نمیتونم لاغر بشم ولی هر وقت بی محابا خوردم به راحتی چاق شدم خب با دیدن این وضعیت این باور در ذهن من تشکیل شد که چاقی راحته و من خیلی راحت چاق میشم . 

   خب من چیزی که دیدم رو باور کردم . حالا باید کاری کنم که وقتی میخوام لاغر بشم دچار فشار نشم . باید راحت بگیرم به خودم . نباید عجله کنم . راحت باشم . در مسیر لاغری راحت باشم .  

   نخوردن در ذهن من رنج تعریف شده برای همین یه مقدار که غذام رو کم میکنم خب میبینم بهم رنج و سختی وارد میشه . پس نباید اون قدری غذام رو کم کنم که بهم فشار بیاد . 

   پس باید آسون کنم برای خودم . هر بار آسونترش کنم . 

   باید اونقدر آسون باشه که اصلا برام محسوس نشه . اون وقت به خودم میام میبینم کلی لاغر شدم 

   ولی از طرفی چگونگی راحت بودن این مسیر برای ذهن ما قابل درک نیست . آخه چطور من راحت لاغر بشم . 

   گفتیم لاغری تمایله . 

   ما با خواندن و نوشتن و مرور مطالبی که نیاز داریم برای لاغر شدن بدونیم تمایل ذهن خودمون رو میبریم سمت لاغر شدن . 

   به نظر من اصلا نباید تمرینات رو به خودمون تحمیل کنیم باید مطابق نیازمون حرکت کنیم . اولش که ما از لاغری دوریم وقتی مطابق نیاز حرکت کنیم و شیرینی لذت آسون لاغر شدن رو حس کنیم کم کم حس لذت لاغری میاد . بعد ما تمرینات رو از روی لذت انجام میدیم . 

   ما باید لاغری رو مثل چاقی برای خودمون متنوع کنیم . برای خودمون شیرین کنیم . ازش به به و چه چه کنیم . 

   عجب دنیاییه این دنیای لاغری . 

   اما دنیای چاقی لذت خوردن رو داشت که ما برای خودمون متنوعش میکردیم اما دنیای لاغری  دنیای لذت در خوردن نیست . 

   ما به خوردن معتادیم . البته من از دیروز سعی کردم اعتیادم رو کم کنم . اما یکم که اذیت میشم دوباره ذهنم میره سمت چاقی . میفهمم به خودم سخت گرفتم که دوباره ذهنم منو برده سر مسیر چاقی . 

   پس باید آسونش کنم . چون لاغر شدن راحته . اگه برای ذهن سختش کنیم ذهن اجازه نمیده لاغری ایجاد بشه . 

   من دوست دارم لاغر بشم  . من دوست دارم آسون لاغر شم ولی باورم اینه مسیر لاغر شدن سخته  . پس باید باور کنم مسیر لاغر شدن آسونه چجوری آسونه اینکه تو درست از همون مسیر چاقی استفاده کنی . 

   اول ذهنت رو ترغیب کردی تمایلت تغییر کرد و بعد چاق شدی . 

   الانم ذهنم رو به لاغری ترغیب کنم تمایلم تغییر می کنه و بعد لاغر میشم . 

   حالا امروز فکر می کنم مسیر لاغری رو چطور برای خودم راحت کنم ‌ . 

   حالا شب میام و نتایج نوشته های امروزم رو می نویسم . 

   فعلا خدانگهدار 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهام خضرلو
   1400/10/02 11:03
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 20493 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 550 کلمه

   سلام.استاد عزیزم 

   من دیروز فایل هفته هفتم روز سه.شنبه بودم شما تو اون فایل قدرت رو از دوره گرفتین وبه خودمون دادین گفتین که دوره هیچ قدرتی نداره شما هستین که به دوره قدرت میدین قدرت خودتون هستین باید به توانایی لاغری خودتون ایمان بیارین باید باور کنید که می تونید لاغر بشید .

   دیروز با خودم همش فکر میکردم مشکل من اینه که باور لاغر شدن در من کم رنگ هست برای همین لاغر نمیشم.اگر باور.کنم منم میتونم لاغر بشم من راحت لاغر میشم لاغری با باور من میتوانم لاغر بشم راحت میشه.

    اگه نتونیم باور کنیم لاغری سخت میشه وبه نظرم این مشکل من هست که بااینکه رفتارم هم تغییر کرده لاغر نشدم .وبه این نکته پی بردم که من لاغری با ذهن هم برای ذهنم سخته و باور دارم طول می‌کشه و زمان بره وقتی میبینم خواهرم دوماه رژیم گرفت نصف اضافه و زنش رفته دیگه نمی تونه زیاد بخوره باردار هم شد فقط شش کیلو زیاد شد بااینکه مثل من چاق بود قبل رژیم .

   خیلی با خودم کلنجار رفتم که ذهنم رو قانع کنم که لاغر شدن اگه راحت نباشه سخت هم نیست. شبیه چاق شدن هست همانطور که فکر میکنم چاقی راحته چرا باور نکنم لاغری هم راحته مثل چاق شدن .چاقی و لاغری در راحت بودن مساوی هستن

   به قول استاد برای لاغری هم باید همون مسیر چاقی رو برگردیم پس چرا من فکر می‌کنم لاغری سخته درحالی که همون مسیر چاقی هست ولی مسیر برگشت مسیر رفت و برگشت که یکیه چرا پس من تو ذهنم لاغری سخته و چاقی راحت .

   استاد میگن چون بارها شکست خوردیم والا من وقتی نوشته هام رو خوندم در ثبت موفقیت‌های لاغریم خیلی راحت واسان لاغر شدم پنج ماهه با کم کردن برنج ونان و پنج دقیقه دراز نشست لاغر شدم مانکن شدم تو پنج ماه

    .چندین بار رفتم باشگاه بیشتر از سه ماه مداومت نداشتم راحت سه چهار کیلو کم میکردم خوبم میخوردم این کجاش سخت بوده

    من هر وقت تصمیم میگرفتم کاری برای لاغری بکنم واقعا راحت لاغر شدم زیادم از طریق ورزش بود اصلا به خوردنم کاری نداشتم فقط تو ماه رمضان گرسنگی می کشیدم اونموقع هم چند کیلویی لاغر میشدم اینها شکست نیست موفقیته 

   خوب من چرا پس باور کردم نمیتونم لاغر بشم یا لاغری سخته من که آدم زود باور وساده ایم چرا همه چیزو زود باور میکنم ولی لاغری رو نمیتونم زود باور کنم که راحته ومن می تونم اینو فرشته درونم گفت گفت تو که زود باوری اگه راس میگی  پس بیا لاغر ی رو زود باور کن 

   خیلی فکر کردم بازم باید فکر کنم .

   فرشته ام گفت کارهایی که از اول تولد کردی رو بنویس توانایی هایی که یاد گرفتی مثل راه رفتن حرف زدن نوشتن خواندن وغیره رو یادت بیار تا لاغری رو هم باور کنی وبرات راحت بشه .

   باور لاغری، لاغری رو راحت میکنه نه چیز دیگه 

   از خدا خواستم بیشتر کمکم کنه تا لاغری رو هم راحت باور کنم تنهایی نمی تونم واقعا

   بازم باید کار کنم فکر کنم بنویسم تا باور کنم.

   اینو هم الآن ذهنم اومد چون خیلی شنیدم لاغری سخته و چاقی راحت برای همین باور نمیکنم میتونم لاغر بشم

   وباید خیلی به خودم بگم وبشنوم که لاغری هم خیلی راحته وساده  هست وخیلی بایدبشنوم همانطور که خیلی شنیدم از سختی لاغری 

   و استاد یک جایی گفتن 

   هر اندازه لاغری رو باور کنی به همان اندازه لاغر میشی 

   پس من باور نکردم لاغرم نشدم 

   و تمام مسأله این است 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/07/26 08:39
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 504 کلمه

   سلام🙂

   اهرم رنج و لذت یکی از روشهایی هست که برای موفقیت استفاده میشه و طبق اون هرچه برای ذهن سخت و رنج آور باشه ذهن تمایلی به انجامش نداره و موافقتی برای انجامش نمیکنه برعکس هرچه برای ذهن آسان و لذت بخش باشه به راحتی با انجامش موافقت میکنه

   و از اونجایی که این ذهن ناخودآگاه هست که محل ذخیره تمام فرمولهای ذهنی ما است و همین باورها هستن که نتایج ما رو در جنبه های مختلف رقم میزنن و هر آنچه با این باورها هماهنگ و همراستا باشه ما خیلی راحت انجامش میدیم و مقاومتی براش نداریم 

   در ضمن ذهن هم آسون پسنده و این آسانی همون هماهنگی با ذهن هست پس هر چه آسان به نظر برسه ذهن براش انرژی بیشتری آزاد میکنه …

   قبلا من فکر میکردم که این اهرم به این شکل هست که با استفاده از نتایج خوب و شادی آوری که با بدست آوردن یه نتیجه حاصل میشه میشه اهرم لذت رو برای ذهن فعال کرد یا با روبه رو کردن ذهن با نتایج سخت و ناراحت کننده نرفتن به یه مسیر اهرم رنج رو فعال کرد و در این صورت ذهن رو برای انجام یه کاری آماده کنیم در واقع اساتید هم اینجوری توضیح میدادن

   ولی امروز متوجه شدم که  کسب نتیجه قسمتی از این تمرین هست و مهم مسیری هست که قراره طی کنیم و این مسیر باید آسون و لذت بخش و بدور از هر رنج و سختی باشه تا ذهن با انجامش موافقت کنه…چون نحوه طی کردن مسیر خیلی مهمتر از کسب نتیجه است و وقتی مسیری اسون و لذت بخش باشه و سختی و رنج و محدودیتی نداشته باشه ادامه اش میدیم و به قول شما تنها فاکتور موفقیت هم همین ادامه دادن هست

   ولی کی ما ادامه میدیم؟؟؟؟؟ وقتی مسیر اسون و لذت بخش باشه….‌

   من خودم بارها درطی مسیر لاغری با ذهن دچار نا امیدی شدم وهربار با تلنگری از شما یا با راهنماییتون دوباره ادامه دادم چون مسیر آسونه چون فقط آموزشه فایل گوش دادنه رنج و سختی نداره و با خودت میگی حالا سختی که نداره کافیه هر روز فقط یه قدم بردارم یه فایل گوش بدم یه تمرین بنویسم نخوری که نداره ورزش هم که نداره محصولی رو هم که نباید بخرم دارو و دمنوش تلخ که نباید بخورم از تخت خوابم هم لازم نیست بیام بیرون ….پس چرا انجامش ندم….؟؟؟و همین شد که دیروز با وجود نا امیدی باز هم فایلم رو گوش کردم تمرینم رو نوشتم و اتفاقا بعد از نوشتن حال و احساسم هم بهتر شد….بعدشم که یه فایل از استاد عباسمنش گوش کردم درباره اینکه این مسیر تغییر همیشگی هست و گفتن خودشون با وجودیکه اینهمه تغییر در تمام جنبه ها داشتن اگه چند روزی از مسیر خارج بشن دوباره همون عادتها همون عصبانیتهای زود هنگام همون مدلهای ذهنی قبلی برمیگرده پس این آموزشهای ذهنی راز تاثیر گزاریش در ادامه دادنشه

   ادامه دادن هست که باعث کشف ریز عادتها و عادتهای به ظاهر سالم یا بی تاثیر میشه که به مرور زمان تاثیرات مخربی گذاشتن و اگه مسیر ساده باشه ادامه میدیم و همین ها رو هم برطرف میکنیم

   چرا که نه….💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1400/07/13 17:54
   مدت عضویت: 1760 روز
   امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 204 کلمه

   سلام استاد گرامی و پر تلاش و متعهد

   چند روز پیش احساسم بد بود یعنی احساس میکردم که گرم گرم دارم چاق میشم درست مثل احساسهای بعد رژیم و بعد از صرف نهار با خودم گفتم چی کار کنم برای لاغر شدن چی کار کنم منکه نهار کم خوردم دیگه کمتر از این نمیتونم و جلوی گرسنگی هم نمیشه گرفت و یهو به خودم اومدم که وای منیره چه قدر این افکار اشنا و البته غریب و من مدتهاست به برکت دوره این افکار فراموش کرده بودم بلکه این همان احساس و افکاری که من تمام عمر درگیرش بودم استاد واقعا احساس رها شدن پیدا کردم و گفتم اصلا مهم نیستم لاغر شم یا نه مهم اینکه از این همه افکار عذاب دهنده راحت شدم 

   و این جمله که چه بخوای چه نخوای لاغر میشی واقعا خیلی خوب توضیح داده شده که ما یک زمانی با اینکه نمیخواستیم چاق شدیم چون تمام فرمولها رو داشتیم و الان هم چه بخوایم چه نخوایم لاغر میشیم چون تو مسیریم 

   چرا لاغر شدن سخت چون یک عمر انقدر روش ها و رژیمهای سخت بهمون دادن و کارهای عجیب و غریب و رفتن روی ترازو که برترین کار و فکر کردیم لاغر شدن سخت در حالیکه روند طبیعی بدن لاغر شدن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار منیره.ف
    1400/07/13 18:08
    مدت عضویت: 1760 روز
    امتیاز کاربر: 11971 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 69 کلمه

    انتخاب کردم که بعد از خوردن سهمم از سفره دوباره نکشم یک عمر عادت داشتم که دوباره بکشم ولی الان از تکرار این کار لذت نمیبرم من واقعا با حجم غذایی که میکشم سیر میشم این نتیجه خیلی مهمی که از چالش من این نخوردم به دست اواردم و خیلی این روز ها حس خوبی دارم و به خاطر این انتخاب احساس میکنم خیلی بهتر در مسیر لاغری هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار kouroshzamany95@gmail.com
   1400/06/16 12:22
   مدت عضویت: 1071 روز
   امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 189 کلمه

   با سلام و درود خدمت استاد گرامی  

   من دوره مسیر لاغری من 

   و چالش من این و نخوردم 

   و زندگی باطعم خدا رو دارم میبینم و تمرینانتشون رو انجام میدم البته گاهی اگر حس کنم لازمه چندروز رویه فایل میمونم و باره گوش میدم تا اینکه چندموضوع همزمان به خوبی تو ذهنم جا بگیره 

   و با اینکه دوتا بچه کوچیک و خیلی شیطون دارم و فشار کار روی من زیاده ولی از دیدن فایلها و تمرینات نمیگذرم به خاطر حس خوبی که در من ایجاد میکنه 

   و تا زمانی که زنده ام امیدوارم بتونم روز به روز دیدم نصبت به زندگی بهتر و بهتر بشه و 

   آگاهانه زندگیمو بگذرونم از روزهام آگاهانه استفاده کنم 

   جالب بود برام موضوع اجازه گرفتن از ذهن ناخوداگاه 

   من درموردش چندین کتاب خوندم و حتی یکی دوبار انجام دادم ولی کاملا باورش نداشتم تا اینکه از زبون شماهم شنیدم الان من هم معتقد شدم و باورش کردم انگار نیاز داشتم شخصی که حرفش رو قبول دارم برام تاییدش کنه 

   استاد یه سوال 

   شما ای اف تی و ضربه تراپی رو هم تایید میکنید؟

   من درمورد اونم زیاد خوندم ولی سوالی که برام پیش میاد اینه که جملات منفی گفتن چطور حالم رو بهتر میکنه؟ 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود
    من از روشی که برام نتیجه بخش بوده و به هزاران نفر کمک کرده زندگیشون رو تغییر بدن اطلاع دارم
    به همین دلیل در مورد روش های دیگه تحقیق نمی کنم و علاقه ای به تجربه کردنش ندارم.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار kouroshzamany95@gmail.com
     1400/06/20 12:31
     مدت عضویت: 1071 روز
     امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 74 کلمه

     من به روشهای شما ایمان دارم و و دلم میخواد همه ازش استفاده کنند 

     همه 

     ولی دلیل تحقیق من از روشهای دیگه پسر پنج سالمه که خیلی لجباز و نا آرومه 

     و کتاب کودک روش ای اف تی رو خریدم ولی این سوال برام پیش اومد که چطور گفتن افکار منفی حال آدم وبهتر میکنه! 

     اگر راهی بود که از روش شما برای آرامش کودکان هم استفاده میشد خیلی خوب بود 

     اگر میشه اینکار هم انجام بدید لطفا ..،🙏 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 47 کلمه

      سلام و درود
      آرامش کودک ارتباط مستقیم با آرامش اطرافیان مخصوصا والدین داره
      هرچه بیشتر روی آرامش خودتون کار کنید نتیجه رو در فرزندتون مشاهده میکنید.
      کودکان سرشار از آرامش هستند و خیلی وقتها جنب و جوش و کنجکاوی بچه ها از نظر بزرگترها ناآرامی عنوان می شه که اشتباهه

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار kouroshzamany95@gmail.com
       1400/06/21 11:45
       مدت عضویت: 1071 روز
       امتیاز کاربر: 1850 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 10 کلمه

       سلام خدمت شما استاد بزرگوار 

       تشکر میکنم از توجه و پاسختون 

       سپاس

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Somayeh
   1400/05/02 09:29
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   با سلام

   استاد من یه پیشنهاد دارم 

   میشه تو قسمت تمرینات گرینه ای باشه که ما بتونیم تصویر بفرستیم .

   الان تصمیم داشتم یک دونه انجیل بخورم گرفتم پوستش کردم و فقط تونستم نصفشو بخورم اونم آروم آروم  اگه روزهای قبل بود چند تا رو یکسر میخوردم خیلی این صحنه برام لذت بخش هست 🤗

   دلم میخاست با دوستانم اشتراک بزارم تا اونها هم ببینند ولذت ببرن  منتها این قسمت اون گزینه رو نداره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 46 کلمه

    سلام دوست عزیز
    از اینکه احساس بهتری دارید خوشحالم
    وقتی توضیح شما رو خوندم به شکل واضح تصویری که می خواستی به اشتراک بذاری رو در ذهنم مشاهده کردم
    اگه میتونستی تصویر ارسال کنی دیگه به این خوبی شرح نمی دادی
    شرح تصویر خیلی تاثیرگذار تر از خود تصویره
    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Somayeh
   1400/05/02 09:22
   مدت عضویت: 1517 روز
   امتیاز کاربر: 6887 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 195 کلمه

   با سلام

   چالش بازی لاغری با ذهن 

   من یادم میاد که وقتی سال اول دبیرستان میخاستم تعیین رشته کنم ومن خیلی رشته ریاضی وفیزیک رو دوست داشتم چون یه جورایی ریاضی تا مطالب حفظیجات ریاضی برام لذت بخش تر بود .

   علیرغم اینکه دوربریهام بهم میگفتند رشته سختی رو انتخاب کردی وشاید نتونی از پسش بربیای و… .

   ومن چون علاقه داشتم حاضربودم حتی اگه کاری سخته چون برای من لذت بخشه من همونو انتخاب میکنم. و واقعا هم نمرات خوبی آوردم .

   یا موقعی که بازی شطرنج رو داشتم یادمیگرفتم چون بازی فکری هست و یا چیدن پازل و امثال بازی ذهنی رو خیلی دوست دارم و لذت میبرم.

   لاغری با ذهن هم برام یه بازی فکری هستش که از بازی کردنش لذت میبرم واصلا توجه نمیکنم اینکه کی نتیجه میگیرم من خوب بازی میکنم مثل شطرنج و نتیجه هم مطمنا کیش ومات کردن افکار وباورهای غلط هست که بهم لذت میده .🙂

   مگه وقتی که بازی رو دوست دارم هی به زمان نگاه میکنم کی تموم میشع که به جسمم نگاه کنم و زمان تعیین کنم برای لاغریم . تو بازی مهم لذته . وخاطره خوب . لاغری با ذهنم برام یه بازی با لذت خوب و خاطره خوب 😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار parham.63@yahoo.com
   1400/03/30 13:13
   مدت عضویت: 1306 روز
   امتیاز کاربر: 10303 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 953 کلمه

   سلام خانواده ی لاغری من 😍

   همه ی افراد چاق به دنبال لاغری آسان هستند و این در صورتی است که همواره در تلاشند که با رژیم گرفتن و ورزش کردن و فشار به جسم از چاقی رها شوند و سختی و درد و رنج رو متحمل می شوند.

   در سالهایی که اضافه وزن داشتیم در هرروشی که برای لاغر شدن قرار می گرفتیم سعی می کردیم در ترکیب اطلاعاتی خود در جهت سرعت بخشیدن و آسان شدن مسیر بهره ببریم .یادم میادزمانی که از برنامه رژیم غذایی استفاده می کردم بدون اطلاع و هماهنگی کارشناس تغذیه از تجربیات دیگران  و اطلاعات ذهنی خود نیز استفاده می کردم که سریعتر به نتیجه برسم صبحها قهوه ی تلخ به صورت ناشتا می خوردم گاهی زمان ورزشم رو دوبرابر می کردم و نیم ساعت قبل از غذا آب و لیموترش می نوشیدم و هرچه لاغر شدن در ذهن ما سخت شده بود رسانه ها و تبلیغات از شناختی که نسبت به یک ذهن چاق داشتن استفاده می کردند تا محصولات خود را به فروش برسانند.به اینصورت که در بیشتر تبلیغات از سادگی لاغرشدن به وسیله ی اون محصول که دمنوش یا قرص و یا وسیله ورزشی بود صحبت می کردند و زمان هم قرار می دادند و از اونجا که افراد چاق برای رسیدن به لاغری بسیار عجله دارند موضوع به سادگی و به سرعت در زمان بسیار تحریک کننده بود و ما سریع گول می خوردیم و محصول رو با شوق خریداری می کردیم ولی بعد از استفاده کردن و یک مدتی به نتیجه ی دلخواه نمی رسیدیم و مسیر رو رها میکردیم و شکست می خوردیم و احساس ناتوانی می کردیم که حتما من مشکلی دارم که نمی تونم پسر چرا اون افراد متناسب در تبلیغات تونستند ⁉️

   و به همین دلیل به اندازه ی سالهایی که ما اضافه وزن داشتیم و به اندازه طی کردن روشهای لاغری قبلی در ذهن ما یک باور قدرتمند ایجاد شده که لاغر شدن سخت است و به همین دلیل هم در همان روشهای قبلی لاغری هم ،به سختی شاید تغییری در ما ایجاد می شد ولی ماندگار نبود.

   اما در ذهن افراد لاغر، چاق شدن سخته🙄 …

   و ذهن ما تمایل به کارهای ساده و راحت داره و به خوبی ما رو همراهی می کنه و به همین دلیل هم پیشرفت تکنولوژی باعث شده که با اختراع و تولید وسایلی ،کارهای روزمره ساده تر بشوند .صحبت در مورد چاقی ما را چاقتر می کنه نگرانی در مورد چاقی و فکر کردن به چاقی ما رو چاقتر می کنه ‼️ 

   ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاستو اینکه در مسیر صحیح قرار داریم دقیقا مثل زمانیکه برای سفر از مبدا به سمت مقصد حرکت می کنیم و جای نگرانی و عجله کردن هم نیست چون مسیر آزادراه و تابلوها مشخصه و ما مطمئن هستیم که به مقصد میرسیم باید بدانیم که ساده ترین روش لاغری ،فقط روش لاغری با ذهن است و نشونه ی مسیر صحیح هم احساس خوب داشتنه و تغییراتی که در رفتار ما و واکنشهامون به مواد غذایی ایجاد شده ⭐️

   برای آسان کردن لاغری در ذهنمون باید اطلاعات صحیح لاغری رو با استفاده از فایلهای اموزشی و دیدن و شنیدن و خواندن و از همه مهمتر نوشتن آنها هرروز و قدم به قدم به ذهنمون بدیم و اجازه ندادیم نجوای ذهنیمون فضایی داشته بگه که الان یک هفته گذشت پس چی شد؟می دونی چندکیلو اضافه وزن داری ؟مگه میشه آخه؟و ما رو از مسیرمون منحرف کنه و بالعکس ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که من دارم آموزش میبینم و تغییرات رفتاری داشنتم و احساسم خوبه و با دیدن تصاویر شگفتی سازان و خوندن دیدگاه دوستان متناسب و ادامه دادن در این مسیر باعث میشه فرمولهای صحیح در ذهن ما پررنگ تر بشوند و فضای آرامی برای ذهنمون درست بشه و در هر حالتی(بی انرژی و بی انگیزه و …) فقط ادامه دادن مسیر می تونه کمک کننده باشه و فقط افرادی که می خواهند به رویای لاغری خودبرسندو در مسیر صحیح خود باشند حتماا ادامه خواهند داد .

   من امروز خیلی احساس قدرتمندی می کنم خدارو شکر 

   انتخاب های جدیدی  داشتم در مواردی با گفتن جمله معجزه آسای من سیرم انتخاب جدید داشتم و دیگری من حق انتخاب دارم  بسیار عالی دارم تغییرات رفتاری ایجاد می کنم من تونستم ماکارانی رو به پسرم پیشنهاد بدم و خودم انتخاب دیگری داشته باشم من تونستم چایی رو تلخ بنوشم و یک کار خوب دیگه اینکه با سلولهای هوشمندم صحبت کردم با منزل جانانم گفتم من عااشقتم و بهت قول میدم که دیگه بهت خسا رت نزنم و اصلا اولویت اول و مهم زندگی من احساس خوب داشتنه خیلی دوستانه و ازت می خوام باهام هماهنگ بشی به اندازه ی نیاز غذا مصرف کنم و نقطه ی سیری در من پررنگ بشه و خیلی جالبه اضافه غذا هم میمونه و من باقدرت دور میریزم و هربار احساس ارزشمندی در من پررنگ تر میشه 😍زمان خواب ظهرم رو اول نیم ساعت به تاخیر انداختم و دیروز ظهر بیدار موندم و هر بار دقیقا مثل یک موجود زنده با ذهنم صحبت می کنم میگم باشه عزیزم اصلا من این عادتو خیلی هم دوست دارم اما می خوام تجربه ی جدید داشته باشم و این کارو انجام بدم بعد هم حسابی از احساس خوبم لذت میبرم و از ذهنم تشکر می کنم که باهام همکاری می کنه و این آشتی بودن این صلح یک دنیا می ارزه .من فکر می کنم که اصلا عادت خوب و بد نداریم ولی واقعاا هر رفتاری که خیلی تکرار میشه آزار دهنده میشه و چقدر تنوع خوبه چقدر به حالت طبیعی و ذاتیمون نزدیکه همون قانون تغییره دیگه بهش عزرائیل هم می گند 🤫😇😄هماهنگی با ساختار جهان هستی 👍

   طلب خیر برای استاد عزیزم که با آگاهی هاشون مسیر ناهموار رو هموار می کنندو به جای سخت بودن سهل بودن رو می آموزند🌷🌷🌷

   خدایا شکرت 🕊🕊🕊عاااشقتم ♥️  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/03/15 15:46
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,226 کلمه

   از گذشته در ذهن ما مسیر لاغر شدن سخته و در واقع  در ذهن ما سخت جلوه داده شده مثلا به ما بارها گفتن از این روش از این وسیله و … استفاده کن تا شاید لاغر بشی 

   وقتی برای شما مسیری سخت جلوه داده بشه و به شما راهی آسون  پیشنهاد داده بشه شما قطعا  از اون  راه آسون استفاده میکنید و برای خیلیها لاغر شدن بسیار سخت هست و یک رویا و آرزوی دست نیافتنی هست و این افراد خیلی راحت جذب اون افرادی میشن که وسیله ای برای لاغر شدن آسان دارن 

   پس کاری به تبلیغات  و .. نداشته باشید شما خودتون با همین ذهن و با همین جسم و همین عادتها چاق شدین و حالا هم خودمون  هم  باید با ذهن  لاغر  بشیم و این لاغری با هر روش بیرونی  ماندگار نخواهد  داشت .

   با استفاده از فرمولهای پاکسازی ما خودمون رو به شخصیت متناسب کننده تبدیل میکنیم اول باید شخصیت ما تغییر  کنه ما باید برای خودمون منطق بیاریم .

   از هر  شهری و مبدا یی به هر کجا بخواهیم حرکت کنیم میدونیم یک مسیر مشخصی  داره و کار سختی نیست و میدونیم باید این مسیر ساده رو بریم تا به مقصد برسیم  .

   پس برای خودت منطقی کن با گذروندن  دوره ها و چالش من رفتارم داره تغییر میکنه و انتخابهام تغییر کرده و من در نهایت لاغر میشم  باید برای خودت ساده اش کنی .

   پس  بگو با استفاده از این مسیر من خیلی راحت به تناسب اندام میرسم چون در زمان شروع این دوره ها  چاق هستیم ذهن منطقی میاد ما رو ناامید میکنه و با توجه به چاقی که الان  با ما هست ما رو دلسرد  می کنه ولی من با منطقی کردن اینکه من به راحتی و سادگی با آرامش قدم ها رو به سمت تناسب برمیداریم  اون رو آروم میکنم .

   تا وقتی که ذهن من به شکل کامل  پاکسازی بشه 

    پس آدرس رو تعریف کن برای ذهنت که من دارم چالش و دوره ها رو  استفاده میکنم و دارم از یک مسیر امن و آرام استفاده میکنم تا لاغر بشم .

   برداشت من از فایل :

   من بارها به خودم گفتم که من از روش خیلی جدیدی  به اسم لاغری با ذهن میخوام لاغر بشم که هنوز خیلیا آشنا نیستن و دارن به روشهای قبلی که  پر از سختی و زجر و رنج  … بود لاغر میشن و  اما من به این روش بسیار اعتماد یا همون ایمان دارم چون  خوب میدونم بهترین روش برای برگشتن از شهر مقصد  به سمت مبدا همون راهی هست که اومدیم به سمت شهر مقصد ولی  باند مخالفش  در واقع من برای چاقی هیچ کار خاصی نکردم فقط از اطرفیانم  چاقی  رو آموزش دیدم و بارها  شنیدم و تکرار کردم اون آموزشها رو و لذت بردم و ادامه دادم و درمورد چاقی خودم با اطرافیانم حرف زدم و به اون توجه کردم و تصویر ذهنی و باورهای جدید در ذهنم ایجاد کردم  و به وسیله ی اونها خوردن من تغییر کرد و کلی عادت و رفتار جدید پیدا کردم  و در نهایت چاق شدم و اما حالا برای لاغری میخواییم با روشهای که نیاز به عوامل بیرونی داریم به جسممون فشار بیاریم که لاغر بشیم  مثل قرص،و ورزش،و رزیم و …و این غلطه و  اما  کسی  در اطراف من که در این مسیر لاعری با ذهن باشه هم  نیست که بخواهد من رو آموزش بده و یا در مورد لاغری ورودی جدید و خوب و باورهای درست بده (تمام اطرافیان من در حال رژیم سخت و ورزش هستن که واقعا برای من کار مسخره و بسیار بیهوده و کار بیخودی هست و تازه نتیجه هم نمیگیرین و موفق نیستن  بماند که چقدر در زجر و سختین و حالشون بد هست )پس من وارد سایت تناسب فکری شدم و از طریق اموزشهای استاد عطار روشن  عزیز  و خوندن  کامنت بچه ها و نوشتن کامنت خودم دارم این  آموزش رو به ذهنم میدم و هیچ عجله ای هم نمیکنم همانطور که برای چاقی عجله نداشتم  و نگران و ناراحت نبودم و نفهمیدم چطور چاق شدم  حالا هم  با حال خوب و بدون عجله ادامه میدم تا دوباره بشم فروغ لاغر قبل از ازدواجم و انصافا به من خوش میگدره از بودن در سایت لدت میبرم پس هیچ عجله ای نیست هر روز یک قدم برمیدارم با دوره های رایگان و ثبت نامی خودم تا به هدفم نزدیک بشم

   و اطمینان دارم  با این دوره ها من لاغر میشم و لاغری حق من هست مثل استاد و دوستان شگفتی ساز و حتی خودم که چقدر جسمم تغییر کرده و کلی ریزش سایز و وزن داشتم پس طبیعی که من بازم  لاغر بشم و به وزن دلخواهم برسم .آخه من دارم لاعری رو اموزش،میبینم مگر میشه بهش نرسم و با تکرار اموزشها که مهارتم بیشتر بشه لاعری خیلی سریعتر در جسم و ذهن من اتفاق میفته و من شخصیتم داره تغییر میکنه پس قطعا جسمم هم تغییر میکنه چون من از درون متناسبم پس بیرون من باید با درونم هماهنگ بشه چه من بخوام چه من نخوام و من بازم انتطارم از خودم لاغری هست چون کلی رفتارهای متتاسب گونه دارم که خودم بعدا که فکر میکنم میبینم چقدر عالی برخورد کردم عین یه متناسب پس لاغری رو تجربه خواهم کرد . 

    .و  اما اگر  به آموزشهای استاد عمل نکنم واقعا هیچ کاری نکردم و فقط گوش دادم یا نوشتم و  یا خوندم  و اما اینها خوبه ولی تا وارد عمل نشم و تغییر رفتار نداشته باشم جسم من هم تغییر نمیکنه در واقع تغییر باورها و اگاهی های ذهنم در کنار تغییر رفتارهام عالیه این دو که هماهنگ باشن لاغری خود به خود به وجود میاد پس هم افکارت و هم رفتارت رو همزمان تغییر بده 

   من الان کلی تغییر  رفتار دارم و خودم انتخاب میکنم از چه غدایی در چه زمانی به چه اندازه بخورم  مثلا : امروز ساندویچ چیز برگر داشتم  و من از یه ساندویچ تقریبا  سه لقمه آخرو ش رو نخوردم و اضافه موند نمیتونستم بخورم و منم به زور وارد جسمم نکردم همینکه به زور وارد جسمم نکردم معلومه ذهنم داره برنامه ریزی میشه برای لاغری و به اندازه خوردن و این هماهنگی بین ذهن و خو استه که لاغری هست باید اتفاق بیفته تا من به هدفم که لاعری هست برسم .

   و یا دیشب تولد پدرم بود و کلی شیرینی و بستنی بود و اما من خودم انتخاب کردم یه برش از یه بیسکوییت و یک چهارم یک بستنی چون خیلی از اون مدل شزرینی  و بستنی خوشم نمیومد پس به زور وارد جسمم نکردم بازم همین عالیه که ذهنم اینقدر قشنگ داره برنامه ریزی میشه که به اندازه بخورم و زیاده روی نکنم و همه بهم میگفتن بابا بسه رژیم نگیر بیا بخور ولی من خندم گرفت که بابا  اصلا بحث رژیم نیست من این مدل شیرینی و بستنی رو  دوست ندارم پس نمیخورم و هیچ میل و رغبتی به خوردن اونها نداشتم و در حد یه ذره  برداشتم همین .

   پس مسیر من برای لاعری :بودن در سایت تناسب فکری و استفاده از تمام فایلهای رایگان و دوره ی ثبت نامی و خوندن کامنتهای بجه ها و نوشتن نظر خودم و تعهد داشتن برای  بودن در این مسیر و انگیزه و اشتیاق و وتکرار باعث  رسیدن به هدفم میشه .من با این چالش دارم روی لقمه هایی که اضافه بر سیری میخورم کار میکنم و انصافا تا اینجا موفق بودم و به زور وارد جسمم هیچ چیزی رو نمیکنم و سبک از پای میز غذا بلند میشم پس طبیعی هست که من دوباره لاغر تر بشم و سایزم کمتر بشه و من کلی لدت بیشتر ببرم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار laleh_rhmn
    1400/04/31 21:00
    مدت عضویت: 1412 روز
    امتیاز کاربر: 583 سطح ۲: کاربر متوسطه
    محتوای دیدگاه: 567 کلمه

    بارها و بارها به خودم یادآوری میکنم که من در مسیری هستم که مقصد آن مشخص است. مسیر لاغری برای من واضح و مشخص و  آسان هست. 

    فقط باید قدم به قدم در مسیری که به لطف خداوند به سمت آن هدایت شدم با  احساس خوب به حرکت خود ادامه دهم تا به مقصد نهایی و موفقیت  برسم.

     تکرار جملات (ادامه دادن در مسیر لاغری آسان و مطمعن است) باعث می‌شود که مطمعن تر قدم بردارم 

    همین امروز با یکی از بهترین دوستانم که چند روز بود عمل بای پس معده انجام داده بود صحبت می‌کردم و ساعت ها  نشستم پای صحبت هایش که برایم رنج آور بود، اینکه به من توصیه لاغری میکرد، که تو هم باید فلان چیز رو بخوری، فلان مقدار در ماه وزن کم کنی، فلانی رو میشناسی شده باربی و لاغر اندام… 

    با شنیدن این صحبت ها هر چه بیشتر در من حس بد بوجود می‌آمد، باعث شد بعد یکسال دوباره پرخوری عصبی رو انتخاب کنم، اینکه من ناتوان ام، من نمیتونم، من بی عرضه ام در پس سرم می چرخید و باعث شد انتخاب های اشتباهه ی را براساس اهرم رنج از چاقی و لاغری و ایجاد حس ناامیدی داشته باشم، و تمام تمرکزم را می‌کردم که به موفقیت ها و تغییر ذهنیتی که در این یکسال بدست آورده ام فکر کنم و ادامه مسیر را برای خودم پر از موفقیت ببینم و مسیر را راحت و آسان کنم و تمام افکار نامید کننده را از خودم دور کنم و بر خودم و ذهنم تسلط پیدا کنم، دیگر نمیخواستم دچار محدودیت ذهنی بشوم چون هر چیزی که سخت و محدود تعریف شود بدون  انگیزه برای ادامه و بدون نتیجه رها می‌شود و هرچیزی باید در ذهن آسان شود تا ادامه پیدا کند 

    و ذهن ما تمایل به کارهای ساده و راحت داره و به خوبی ما رو همراهی می کنه 

    و صحبت در مورد چاقی ما را چاقتر می کنه، و نگرانی در مورد چاقی و فکر کردن به چاقی ما رو چاقتر می کنه

    ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست و اینکه در مسیر صحیح قرار داریم دقیقا مثل زمانیکه برای سفر از مبدا به سمت مقصد حرکت می کنیم و جای نگرانی و عجله کردن هم نیست چون مسیر آزادراه و تابلوها مشخصه و ما مطمئن هستیم که به مقصد میرسیم باید بدانیم که ساده ترین روش لاغری ،فقط روش لاغری با ذهن است و نشونه ی مسیر صحیح هم احساس خوب داشتنه و تغییراتی که در رفتار ما و واکنشهامون به مواد غذایی ایجاد شده

    ما باید برای ذهنمون منطقی کنیم که من دارم آموزش میبینم و تغییرات رفتاری داشتم و احساسم خوبه   و ادامه دادن در این مسیر باعث میشه فرمولهای صحیح در ذهن مون پررنگ تر بشه

    تمام اطرافیانم در حال رژیم سخت و ورزش هستن و تازه نتیجه هم نمیگیرن و  چقدر در زجر و سختین و حالشون بد هست )و به جای آن همه سختی من آموزش ذهنی تناسب فکری را به ذهنم میدم و هیچ عجله ای هم نمیکنم همانطور که برای چاقی عجله نداشتم  و نگران و ناراحت نبودم و نفهمیدم چطور چاق شدم  حالا هم  با حال خوب و بدون عجله ادامه میدم، من دارم  با تکرار کردن  آموزشها  مهارتم را افزایش میدم،  من شخصیتم داره تغییر میکنه پس قطعا جسمم هم تغییر میکنه چون من از درون متناسبم پس بیرون من باید با درونم هماهنگ بشه چه من بخوام چه من نخوام این اتفاق خواهد اوفتاد

     من بازم انتظارم از خودم لاغری هست. 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 5981 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 25 کلمه

     سلام دوست عزیز
     به اشتباه دیدگاه خود را در پاسخ به دیدگاه دوست دیگری نوشتید
     لطفا دقت کنید در بخش مربوط به درج دیدگاه خودتون دیدگاه بنویسید

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Labkhande zemestan
   1399/11/24 14:54
   مدت عضویت: 1320 روز
   امتیاز کاربر: 11382 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 412 کلمه

   سلام خدمت عزیران
   لاغری با ذهن آسونترین و راحت ترین مسیره و مثل آب خوردن میشه لاغر و‌متناسب شد همینجوری ک بدون سختی و‌فشار و ب آسونی تونستیم وزن اضافه کنیم ، وقتی ذهن من هماهنگ باشه و ب طبیعت خودش برگرده و باورهای اشتباهشو کنار بزاره ب لاغری و تناسب میرسه ،باورهایی ک سالها ب آسانی تونستن منو ب اضافه وزن برسون ،مثل باور چاق کردن بعضی غذا یا تحرک نداشتن و‌ژنتیک و کلی از این باورها در حالی ک استاد در فایلای قبل گفتن ک‌ بدن ما انبار نیست انباشه نمیکنه چیزیو و هضم میکنه و‌بالافاصله بعد وارد شدن غذا ب بدن معده ب صورت اتوماتیک شروع ب هضم میکنه بس باور من هست ک باعث چاقی میشه ن سیستم بدن من چون طبیعت بدن من متناسب بودن و تبدیل هست ، و سالها از بیرون خواستیم فشار بیاریم و خودمونو لاغر کنیم ،استاد همین وسیله هایی ک برای دراز نشست و کمربند حرارتی و گن و رژیمای مختلف و‌داروها رو فک‌کنم اغلب ما تجربشو‌ داشتیم و نتیجه ای هم اگه گرفتیم خیلی گذرا بوده و خیلی زودتر از اون چیزی ک فکر میکردیم ب وزن قبلی و‌حتی بیشتر برگشتیم ،بس بیرون از ما هیچ چیزی نیست ،وقتی من اصرار کنم ک بخاطر ارث و اینکه مامانم اینا استخون بندیشون درشته و‌منم ب اونا کشیدم چطوری میتونم با ورزش و رژیم خودمو لاغر کنم چون هر بار ک مامانم و‌خونواده مادریو میبینم خودمو در شکل اونا تصور میکنم ، من باید خودم مسئولیت چاقیمو بپذیرم و قبول کنم ک اینی ک هستم حق منه چون دارم نتیجه اون باورهای خودمو میبینم بس اگه بخوام ک تغییر کنم باید همین مسیرو دور بزنم و همینجوری ک با احساس خوب شروع ب چاق شدن کردم با احساس خوب و صلح با الان خودم شروع ب لاغر شدن بکنم چون ب گفته استاد لاغر شدن اسانترین کار دنیاست ،استاد زنداداش من سالهاست میخواد فقط سه چهار کیلو چاق بشه و نمیتونه چون از نظر اون چاق شدن خیلی سخته و اون چون ب عمش کشیده همیشه قراره لاغر بمونه و سوخت ساز بدنش زیاده و مشکل تیروئید و ….کلی برای خودش باور داره ک با خوردن زیاد هم نتونسته چن کیلو رو چاق کنه ، بس با خوردن و نخوردن و ورزش و رژیم نمیشه لاغر یا چاق شد باید باورهامون رو‌تغییر بدیم ایمان بیاریم ک لاغری اسونترین کار دنیاس و هر چیزی ک ب اندازه نیاز بدنمون میخوریم تبدیل ب انرژی میشه و زمان خوردن و نوع خوردن هیچ تاثیری نداره

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Faezeh.senobari.59
   1399/11/12 19:23
   مدت عضویت: 1574 روز
   امتیاز کاربر: 505 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   سلام استاد عزیزم ودوستان همراهم در این چالش عالی😍😍
   همین قدر که من به راحتی چاق شدم بدون هیچ تلاش سختی پس باید به راحتی هم لاغر بشم به همین سادگی…😉😉😉
   برای چاق شدنم عوامل بیرون از خودم دخالت نداشتند .پس برای لاغر شدنم هم دخالت ندارند.
   🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
   اگه یک نفر تونسته از این مسیر به راحتی لاغر بشه پس منم میتونم.البته در بعضی موارد اولین نفر شاید من باشم😉😉😉😉😉
   🌼🌼🌼🌼🌼
   من چون در حال کارکردن روی قوانین جهان هستی هستم میدونم وایمان دارم وقتی روی چیزی تمرکز کنی جهان هستی وظیفه داره تو رو به اون برسونه وباور توست که مشخص میکنه که اون مسیر راحت باشه یا آسون….من ایمان دارم که لاغر شدن مثل نفس کشیدن است.
   به قول استاد عزیزچاق شدن از تغییرات کوچیک شروع شده وبا ادامه دادن اون مسیر نتیجه چاقی نمایان شده ولاغر شدنم هم با تغییرات کوچیک من شروع میشه فقط کافیه ناامید نشم وموفقیت های کوچیکم را ببینم وادامه بدم ..
   فتح کردن قله اورست هم با قدمهای کوچیک وممتد امکان پذیره…..
   خدایا سپاسگزارم بابت این همه شور واشتیاق وایمان.
   یک تغییر کوچولو وموفقیت کوچیک امروز من
   من بیرون که بودم هر موقع که گرسنه می‌شدم انتخابم هله وهوله بود‌…..ولی امروز انتخاب دیگه ای داشتم…..😍😍😍😍😍
   من تونستم انتخاب جدید داشته باشم آفرین وایول به فائزه👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ریحانه دوست محمدی
   1399/11/09 10:36
   مدت عضویت: 1309 روز
   امتیاز کاربر: 425 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 162 کلمه

   سلام استاد….منم چن وقته به خوش گزرونی در سفری که خدامنو دعوت کرده هستم… مقصد سفر من تناسب اندام و زیبایی اندامه…. هم مقصدم زیباست هم گزر مسیرم…. مثل سفر شمال که مقصد دریاس، اما درطی مسیر کلی جاهای قشنگ و دیدینی داره برای عکس گرفتن و تفریح کردن و لذت بردن… مقصد منم کلی گزرگاه های زیبا داره که هرقسمت یه چادر میزنم و عکس میگیرم و خاطره ای از اون تفریحم مینویسم وکلی لذت میبرم و روزمو دراون تفریح گاه به شب میرسونم. تفریح گاه های سفرِ من همین فایل های آموزشیه که هرروزباتماشا کردن و انجام تمریناتش، کلی لذت میبرم تا به مقصد نهایی خودم که تناسب اندامه برسم…. و همیشه اینو تو ذهنم تکرار میکنم ( دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است) خداروشکر که منو به یه سفر عالی هدایت کرد تا کلی تجربه های ناب و دیدنی رو لمس کنم و لذت تجربه هامو با دیگران به اشتراک بزارم …. ممنونم استاد. عمرتون بابرکت… یاعلی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 287 کلمه

   سلام به دوستان مسیر تناسب
   شاید اگر ما در عصر بمباران اطلاعات نبودیم با تکیه بر فطرت الهی خود راحت میتوانستیم به مسیر طبیعی زندگی برگردیم و از اینهمه فشار بر جسم و روح خود بکاهیم
   انسان وقتی در موقعیت ناخوشایندی قرار میگیره به هر حربه‌ای برای رهایی از این شرایط متوسل میشه تا دوباره شادی رو بدست بیاره حتی منطقی ترین ادمها هم ممکنه به جادو و خرافات رو بیارن تا راهی به سوی روشنایی و حل مسئله پیدا کنن و اصلا نباید اونها رو بابت چنین چیزی قضاوت کرد چاقی یکی از اون شرایط بغرنجی هست که انسان را وادار به انجام هر کاری میکنه و اینجاست که در دام تبلیغات می افتیم و از اونحایی که هدف رو دست یافتنی و اسون جلوه میدن پس برای بدست آوردن اون ابزار تلاش می‌کنیم چه پولها که هدر دادیم و چه زجرها که مس از نا امیدی کشیدیم همه اینها
   شاهدی بر اشتباه بودن همه همون مسیرهاست همون پیچ های اشتباهی که مارو به قعر ناامیدی و افسردگی سوق داد
   عامل دیگه عجله اس عجله همون تیر ناپنهان شیطانه که دائما به ما میگه جی شد چرا نرسیدی چرا فایده نداشت و بهانه های رنگارنگی که توجیه پذیر به نظر میان
   با نگاهی به رفتارمون راحت میتوتیم دلیل همه خطاها را تشخیص بدیم و باید با سعه صدر و آرامش اول بر شیطان غلبه کنیم به مسیر اعتماد کنیم و اشتیاق خودمون رو به هیچ وجه از دست ندیم
   لاغزی اسونترین کار دنیاست اگر فقط اون رو تو ذهنت آسون کنی نه فقط به زبان
   هماهنگی ذهن و زبان مهم تر از یه ورد و یا یه مانترا یا عبارت تاییدیه
   نشخوارهای ذهنی رو باید متوقف کرد بلید جلوشون رو بست و اونها را با چیزهای مثبت جایگزین کرد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/08/20 13:28
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 277 کلمه

   در ذهن من لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست و خیلی راحت مثل اب خوردن هست دیدین آب خوردن چقدر راحت لاغری هم همین قدر راحت هست مثل نفس کشیدن که چقدر راحت هست که دیگه یادمون میره بهش توجه کنیم یا پلک زدن یا سلول سازی یا گردش خون و کلی کار دیگه که بدنم به راحتی هر روز داره انجام میدم و حق من هستن برای زنده بودن و در سلامت بودن پس جسم من مشتاق که لاغری رو هم به من بده چون حق من هست
   این همه ادم لاغر که به راحتی و با لذت غدا میخورن در هر اندازه که بخوان میخورن در هر زمانی و لاغر هستن پس منم یکی مثل ا ونها
   فقط باید موانع رو برداریم تا راحت لاعر بشیم
   موانع زیاد هست مثل حسرت لاعری خوردن نیاز داشتن به لاعری و متنفر بودن از جسم ام و چاقیم و ….

   من باید باورهام رو تغییر بدهم و بپدیرم دارم روز به روز لاغر تر میشم تا اتفاق بیفته
   از طریق این چالش و دورهای رایگان و خوندن کامنت بقیه و نوشتن کامنت خودم و دورهای کل سایت من دارم مسیرم رو طی میکنم تا به هدفم برسم
   به همین راحتی بدون رژیم بدون ورزش کردن سختی کشیدن و بدون احساس عداب وجدان و بد و با آرامش و لذت بردن مسیرم رو ادامه میدهم تا به یه ذهن متناسب برسم با جسم متناسب هر چند الانم خوبم ولی ادامه میدهم تا دهنم کاملا پاک بشه از فرمولهای چاقی و ذهن متناسبی داشته باشم در جسم متناسب

   من عاشق این مسیرم هستم و باشادی و ارامش ادامه میدهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shine bright like a sky
   1399/08/03 15:51
   مدت عضویت: 1406 روز
   امتیاز کاربر: 99
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   لاغر شدن آسون تر از چاق شدنه. این جمله و به خودم میگم. و واقعا هم این و به چشم خودم دیدم.
   وقتی که به این مسیر هدایت شدم یعنی دیگه باید بهش بچسبی و ولش نکنی.
   خدا من و خیلی دوست داشته که منو به این راه هدایت کرده و باعث شده غذابم از بین بره. منی که هر روز میگفتم چرا لاغر نمیشم الان دارم لاغری و میبینم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/06/29 21:17
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 352 کلمه

   من یاد گرفتم کاری به عادت قبلی ام نداشته باشم و انتخاب های جدیدی داشته باشم تا عادت های جدیدی در من به وجود بیاد تا حالا تصمیم داشتم چاق بشم ولی حالا تصمیم گرفتم لاغر بشم مثل این هست که تا حالا در مسیر رفتن به مشهد بودم ولی حالا میخوام برم به سمت شیراز در واقع من میخوام تغییر کنم ولی با پیدا کردن راه جدیدی برای رسیدن به مقصد جدید که لاغری هست و کاری به راه و مسیر قبلیم که به کجا میرسیدم ندارم
   و هیچ وقت برای تغییر کردن کاری به تغییر عادتها نباید داشته باشیم اونها رو دارم باید اطلاعات حدید وارد ذهنمون کنیم و از اونا استفاده کنیم که تغییر کنیم
   من در این چالش میخوام عادت جدید به وجود بیارم و وعادت ریز ه خواری رو انتخاب کرده بودم
   و خیلی جالبه که من امروز پیتزا داشتم و اصلا نتونستم یه نصفه اش رو هم بخورم چون تا همین چند هفته پیش با نصفه پیتزا سیر میشدم ولی طهر من با سه اسلاید کوچیک سیر شدم و دم عروب که دوباره کمی احساس گرسنگی داشتم یه دونه دیگه خوردم و هنوز به نصفه نرسیده و من سیر هستم پس در کل روز با نصف کمتر پیتزا سیر هستم چون واقعا تمرکزم روی نیاز جسم ام بود اگه قبلا بود که یه دونه راحت میخوردم وحالا تا یه ماه پیش یه نصفه رو برا یه وعده میخوردم ولی امروز برای شام و ناهار روی هم یه نصف شاید به حساب بیاد نمیدونم شایدم کمتر من خوردم و در تعجبم که چقدر قشنگ دارم راهم رو تغییر میدهم و به سمت تناسب حرکت میکنم
   تغییر کردن رو کاملا حس میکنم و خوشحالم و حس خوبی دارم که مثل یک متناسب با غذا برخورد میکنم
   شاید این دیدگاه رو برای قسمت ۱۲ چالش باید مینوشتم ولی چون در دیدگاه قبلی این قسمت گفته بودم میخواهم عادتم رو تغییر بدهم و با اگاهی که کسب کردم متوجه شدم اشتباه هست و باید بگم میخواهم عادت جدید به وجود بیارم و کاری به عادت قبلیم ندارم اومدم تصحیحش کنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار mary.myb1300
    1399/07/17 19:54
    مدت عضویت: 1384 روز
    امتیاز کاربر: 115 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 29 کلمه

    چقدر خوب بیان کردین، انتخاب میکنی لاغر بشی پس لاغر میشیم
    انتخاب کنیم چاق شیم پس چاق میشیم
    دقیقا حرف شما کاملا درست بود دوست عزیز و باور قشنگی هست

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/06/25 20:43
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 319 کلمه

   سلام
   مسیر لاغری رو همیشه به ما گفتن و دیدیم و شنیدیم که سخت هست و وقتی برای ما چیزی سخت جلوه بده ما دوست داریم یه میانبری پیدا کنیم که راحت به آن برسیم

   ولی دیگه منم هیچ عامل بیرونی رو موثر در لاغری نمیدونم و فقط از طریق ذهن میتونم به لاغری برسم

   و حالا میگم لاغری با ذهن آسانترین کار دنیا هست و برای خودم در این چالش به یه سری جمله های طلایی رسیدم تا جایی که یادم هست مینویسم شایدم چیزی از قلم بیفته نمیدونم ولی با استمرار و تکرار ملکه ی ذهنم میشن

   و من با استفاده از این چالش و دورهای رایگان ارزشمند لاعری و نکات طلایی و مقاله های استاد و دوره ی خریداری شده ۱۳ گام تا ۱۳ به در دارم به خوبی مسیرم رو جلو میرم و برای خودم هنوزم منظقی ترش میکنم لاغری با ذهن رو با تکرار تمام آموزشها
   از خودم خیییلی راضیم و در مسیر تغییر هستم و بعصی جاها خودم تعجب مینم از رفتارم ولی میدونم دارم متناسب میشم

   من مسیر منطقی رو برای دهنم مشخص کردم :
   ۱:اول عادتم رو که ریزه خواری هست شناسایی کردم
   ۲:با این عادتم به صلح رسیدیم که این عادت عادت بدی نیست وتازه برای من لذت بخش بوده که تکرار کردم ولی اگه از تکرارش خوشم نمیاد باید از دوره استفاده کنم تا یاد بگیریم تکرارش رو کم کنم وبعد هم حذفش کنم
   ۳:در اینجای مسیرم یاد گرفتم یک راه یا تغییر در عادتم به وجود بیارم نه که حذفش کننم
   ۴:به جای اشتها دارم بگم حق انتخاب دارم
   ۵:و از جمله ی جادویی من سیر هستم استفاده کنم
   ۶:از معدم به جای یخچال استفاده نکنم هر چی بود نخورم از ترس نبودن غذا در وعده ی بعدی غذا
   ۷:همیشه در مسیر باشم و تکرار کنم و استمرار داشته باشم و عحله نکنم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamabdollahi
   1399/06/25 18:07
   مدت عضویت: 1615 روز
   امتیاز کاربر: 5455 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 400 کلمه

   با سلام وعرض ادب🌺💐
   من مریم همین جا و با تعهد وپیوندی دوباره در محضر آفریدگارم وفرشته درونم واستاد عزیز ودوستان همنوردم ، اعلام می نمایم ، که این تنها راه ، نه بزرگراه رسیدن به مقصد رویایی تناسب اندام خواستنی ام است . واما دلایل من به این باور وایمانم:
   ۱-قرار گرفتنم تحت خواست پروردگارم وهدایتم در جایی که من دنبال موضوعی دیگر ، وب گردی میکردم واتفاقی با سخنان مجذوب استاد، در این راه قرار گرفتم ، منی که بارها از خدایم خواسته بودم ومیدانستم که همه راه های رفته ام مرا به مقصد نرسانده ، چون همسو با قانون ونظم جهان هستی نبودند، ولی ، یکدفعه که به خود آمدم دیدم در مسیری قرار گرفتم ، که حتی ، تامل ویا فکر موفق نشدن هم به ذهنم خطور نکرد،وبلافاصله ثبت نام نمودم ، واز همان ابتدا قلبم از شوق ، ورود به دنیای سرشار از اشتیاق می طپید👌🏻❤️💃💃
   ۲- من به این مسیر روشن ایمان دارم ، چرا که از ابتدای مسیر نقشه مقصد رابدستم سپردند (میثاق نامه) که با اجرای هر روزیش مسئولیت(مقصر بودن چاقیم) ومقاومت ( در برابر موانع ومشکلات مسیر) واشتباق( باشوق موانع را پذیرفتن)وقدرت تشخیص(شناخت منفی درون، وفرشته مهربون) ونظام فکری واحساس عالی وتاییدم( با نگاه کردن ودیدن خودم در هر اینه) ولیاقتم را درزیباترین موجودبودن وشگفتی ام را به اثبات میرساند.
   ۳- من در راهم وایمان دارم چراکه:
   هر روز با احساس عالی وآرامش خواب راحت شبانه ، با شوق فراوان به طلوع وزیبایی خورشید لبخند میزنم وغرق در اشتیاق لاغری به فایلها وسخنان از دل بر امده وبه جان نشسته ، گوش میدهم.🌞🌼🌻
   زندگی وروابطم با همسر وفرزندانم تحت نظم وعاطفه، عاشقانه تر شده
   مشکلات زندگی برایم گذرا وشکلات شده.❤️❤️
   بامنفی درونم نمیجنگم وبه الهامات فرشته درونم لبخند میزنم .👌🏻❤️
   تمرکزم از درد ورنج وبیماری ها و…برداشته وبه احساس خوبم وشاد بودنم متمرکز شده.💃💃
   رویای خواستنی ام در ذهنم فعال است وعدد ترموستات وزنی ام (۵۸) تیک خورده وهروز باسفر کردن به نوار زمان ، خودم را در ایستگاه اخر غرق اشک شوق شدن وبودن خواسته ام میبینم،👌🏻👌🏻💃💃👏❤️
   با فرشته درونم ، سوار بر بالهای گسترده هدهد مهربونم به درگاه خداوند رسیدیم وزانوزدیم ومتعهد شدیم که خانه مجلل روحم را به زیبایی ابتدای خلقتم( احسنالخالقین) به یاری خودش به او تحویل دهیم.❤️👌🏻
   ۴-من با وجود امضای این تعهد نامه وضمانت اجرا های پشت آن دیگر چه بخواهم چه نخواهم در مسیری هستم که بر گشت ندارد ، آری:
   «یا می میرم یا متناسب میشوم»👌🏻👌🏻
   جرا که، دیگر:
   «لاغر شدن آسانترین کار دنیاست»👏👏💃💃💃💃🌺🌺🌺

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s99malekan
   1399/06/24 11:58
   مدت عضویت: 1420 روز
   امتیاز کاربر: 7470 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 8 کلمه

   شما بینظیری استاد…این فایل محشره. کلی انگیزه گرفتم….مرسی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/06/20 17:19
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 23453 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   سلام وقت بخیر
   برای منکه از بدنیا اومدن تپل بودم و چاقی و درشت بودن استخونامو جزئی از خلقتم پذیرفته بودم گزینه متناسب بودن در فکر وباور و ذهنم جایی نداشت ،اصلا نمیدونستم من هم میتوانم لاغر بشم و لاغر بمانم ،باور به شدنی شدن این موضوع نداشتم،فکر میکردم من یه شخص ناخوبی هستم که تمام بدی های جهان در من تعبیه شده،خودمو دوست نداشتم،احساس ارزشمندی نداشتم،در امتداد اون مسیرها مسلما اعتماد بنفس ضعیفی داشتم که یک جمله قوی در ذهن من نقش بسته بود به اسم (من نمیتوانم) و بخاطر این باور تضعیف کننده به سختی میتونستم به موفقیت هام برسم ،تلاش زیادی نیاز داشتم‌ ،انجام کارها برام سخت و نشدنی بود ،اون روزها نمیدونستم دلیلش چیه و الان متوجه شدم تا ذهن ناخوداگاه موافق کاری نباشه انجامش نمیده ،برای من لاغر شدن هدف دور و دست نیافتنی بود که من انتظارشو نداشتم ،به مراتب از ۵کیلو تا ۳۰ کیلو لاغر شده بودم ولی بمحض رها کردن رژیم و ورزش بازگشت وزنم بسرعت اتفاق میفتاد ،این مسئله ناراحتی های زیادی در زندگی روزمره من بوجود آورده بود
   در دوره مقدماتی یاد گرفتم اول باید موافقت ناخوداگاهمو جلب کنم،لاغریو براش راحت و آسون تعریف کنم ،تکرار کنم،استمرار داشته باشم ،لاجرم ذهنم در مسیر لاغری خواهد آمد ،همونطوری که تو ماه سوم تغییرات جسمی من شروع شد
   منفی باف هر لحظه کنارمه و هر چی آجر برای ساختن ساختمان
   بنای جدید جسم و ذهنم جمع میکنم ،دوست داره که ازم بگیره و بمن نشون بده تو کار خاصی نکردی ،البته تا حدود زیادی مراقبش بودم ولی زمان هاییکه میبینه واقعا داره نتایجم بیشتر میشه اونم بیشتر فشار میاره و میخواد منو دلسرد کنه ولی من همچنان در مسیر تناسب فکری هستم ،آگاهی های ذهنیو دوست دارم و میخوام این دانسته ها به عمل تبدیل بشن ،رفتارهای من ،از من هویت جدیدی میسازه و منو در مسیر تناسب فکری و جسمی قرار میده ،یک نیروی بسیار قدرتمند در درون من هست که اگر بشناسمش میتونه کارهای خارق العاده انجام بده ،فقط باید فرمول‌های جدیدی در ذهنم دانلود کنم،اونوقت اون فرمول ها منو هدایت میکنه در مسیر صحیح
   آسان کردن کارها برای ذهن عامل موفقیت ما در همه جنبه های زندگیمونه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار lidamajidian0813
   1399/06/18 14:01
   مدت عضویت: 1432 روز
   امتیاز کاربر: 3379 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 60 کلمه

   سلام
   من به خواست خداوند، توسط دوستی به این مسیر هدایت شدم ،تصمیم گرفتم و طبق آدرس در مسیر هستم با دقت، عمل و احتیاط حرکت می کنم و از مسیر لذت می برم و به تجربه و اطلاعاتم اضافه می شود و به زودی و به سلامت به مقصد خواهم رسید مقصدی شیرین با طعم تناسب اندام.
   به همین آسانی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azita
   1399/06/17 20:41
   مدت عضویت: 1770 روز
   امتیاز کاربر: 6648 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 146 کلمه

   بعداز زایمان اول که وزنم زیاد شده بود و با رژیم کاهش پیدا کرد ولی دوباره برگشت یادمه همزمان تبلیغ ماهواره درمورد کمربندلاغری نظرمو حسابی به خودش جلب کردو منم خریدم ولی دریغ از یه ذره لاغری چندسال بعد ابروکت خریدم و توی تبلیغش می دیدم چه شکم عضلانی داره و می گفتم منم میتونم همینقدر لاغربشم اما اونم بی فایده بود الان با اطمینان میگم بهترین و آسانترین راه برای لاغرشدن همین لاغری با روش ذهنی است.چون به وضوح می بینم که بدون هیچ رژیم وسختی وتنها با روش ذهنی باورهای اشتباهم داره درست میشه، حرص و ولع خوردنم کم شده و ریزه خواری هام قطع شده واین مسیری که راهنمای خوبی مثل استادعطار روشن کنارمان است و به موقع با علائم راهنمایی مسیر را برامون واضح تر می کنه مسیری که خیلیا توش به مقصد رسیدن مطمئنا منو به مقصدمتناسب شدنم می رسونه. استادسپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 453 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 246 کلمه

   با سلام 😍
   مسئله ای که مطرح کردید نه تنها در لاغری بلکه در تمام مراحل زندگی به پیشرفت ما کمک میکنه وقتی من مشکلی برام بوجود میاد اگر با یه دید ساده به اون نگاه کنم وبگم چیزی نیست این رو هم حل میکنم اون مشکل به راحتی حل میشه ولی وقتی از کاه کوه بسازم واون مسئله رو برای خودم بزرگ کنم مسلما به سختی حل میشه به قول معروف که میگن
   💢 سخت میگیرد جهان بر مردمان سخت گیر

   من بارها ادمهایی رو دیدم که همه چی براشون اسونه ومیگن کاری نداره مشکلی نیست حل میشه وزندگیشون خیلی راحت پیش میره واتفاقا مشکلاتشون رو هم با خوشحالی حل میکنن وخیلی بیشتر از بقیه از زندگی لذت میبرن ولی درمقابل ادمهایی هستن که حتی برای جابجایی مبل خونشون عزا میگیرن وزندگی پر تنش وسختی دارن حالا میخوام ربطش بدم به لاغری با ذهن اگر بتونیم مدام با خودمون تکرار کنیم که لاغر شدن کاری نداره واسانترین کار دنیاست مطمئنا خیلی راحت لاغر میشیم ولی اگه چاقی رو خیلی توذهنمون گنده کنیم وفکر کنیم که از پسش برنمیایم کارمون خیلی سخت میشه وچاقی روز بروز در ظاهر وذهن ما بزرگتر میشه چون بهش بها دادیم پس باید دنبال یه راه اسون باشیم چون در امتداد مسیر لاغری منتظرمونه وباید اروم اروم در مسیر چاقی رو جا بزاریم ولاغری رو در آغوش بگیریم

   با ایمان وباور صحیح ابتدا پیش میریم بسوی ساختن باور های درست لاغری وجایگزینی با باورهای چاق کننده ورسیدن به رویای لاغری 💗 خدایا شکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/06/17 13:52
   مدت عضویت: 1728 روز
   امتیاز کاربر: 30711 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 544 کلمه

   سلام به همگی
   برای من هم قبلا اینطور بود که لاغر شدن سخت بود و چاق شدن خیلی راحت و خود به خود اتفاق میفتاد
   وقتی مسیری هم برای ما سخت باشه هر کس هر چیزی گفت راحت میپذیریم که راه ما رو آسانتر کنه
   ولی حالا متوجه شدم هیچ چیز بیرونی در لاغر شدن من دخالت ندارد تا وقتی که درون من و فرمول های ذهنی من تغییر نکرده وشخصیت من تغییر نکرده محال به تناسب همیشگی برسم
   من حالا دارم از مسیر لاغری با دهن لاغر میشم و رفتار هایی مثل ریزه خواری که داشتم قبل از ناهار یا بعد از ناهار یا در شب بعد از شام حالا در هر زمانی داشتم رو تغییر میدم و احساس قدرت و توانایی خیلی خوبی پیدا کردم مخصوصا که در یک سفر چند روزه هم بودم و عالی تونستم جلو برم و زیاده روی نکردم و ترس از گرسنگی نداشتم و ریزه خواری نکردم و هر وقت گرسنه بودم خوردم هر جا هم نبودم نخوردم حالا یه جاهایی هم به خاطر تغییر شرایط کمی بیشتر خوردم ولی بازم خوشحالم چون رفتارهای درستم بیشتر بود از رفتارهای اشتباهم
   من با استفاده از این چالش و اموزشهای لاغری با دهن مطمعنم به هدفم که تناسب اندام هست میرسم
   مثال :
   من دیشب به خونه ی مادرم رفتم ولی اصلا اون حرص وولع قبل رو برای خوردن غذا رو نداشتم با اینکه غذای مورد علاقه ام رو مادرم داشت ولی خیلی راحت تونستم نخورم و استاد با انتخاب های جدیدم و توجه به اینکه سیر هستم پس میتونم هر چیزی رو نخورم چون خوردنی هست
   من با آموزشهای لاغری با ذهن رایگان و و بقیه مطالب سایت وچالش من این رو نخوردم خیلی از رفتار ها و عادت های غذای ی ام داره تغییر میکنه که خودم لذت میبرم و بعدش متوجه میشم اه چه جالب که من دیشب خونه مامانم شام نخوردم یا تمام ته دیگ رو دیروز ناهار نخوردم یا فست فود بچه هام اخر شب خریدن من در حد یک دونه سیب بیشتر نخوردم نه که بخواهم و نخورم نه اصلا میل نداشتم و یا دیگه بخواهم بگم از رفتار های جدیدم خیلی راحت یه غذا رو اشتراکی با شوهرم در مسافرت میخوردم و سیر میشدم
   حالا فهمیدم که چقدر کلمه ی من اشتها دارم من رو وادار به خوردن میکرد یا چقدر جمله ی من سیر هستم در من تاثیر گداره و جلوگیری میکنه از خیلی خوردن های الکی یا عادت خودم رو شناسایی کنم و چند راه به اون اضافه کنم و تغییر ایجاد کنم مثلا در زمان خوردنم یا اندازه اش چقدر لذت بخشه یا اینقدر از گرسنگی ترس نداشته باشم اتفاق خاصی نمیفته که حتما باید غذا بخورم و بعد برم بیرون که بتونم خودم رو کنترل کنم که هر چیزی نخورم و یا هر وقت سیر شدم دیگه نخورم و یا اینکه معده ی من یخچال نیست که من بخواهم داخل اون غذا دخیره کنم واین کار بی فایده هست و کلا من دارم انتخاب میکنم چه چیزی رو در چه زمانی بخورم واین برای من خیلی ارزشمند هست
   من دارم تغییر میکنم من یک شخصیت متناسب دارم پس جسم متناسب هم خواهم داشت و دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/06/17 10:29
   مدت عضویت: 1678 روز
   امتیاز کاربر: 3426 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 586 کلمه

   سلام استاد اول ممنون از شما که در هر شرایطی فایل ضبط میکنید و برای استفاده ما ها روی سایت قرار میدین
   دوم در مورد تبلیغات مخصوصا مدل ماهواره ای که با آسون جلوه دادن لاغری با روش خودشون ماها رو ترغیب میکنن به خرید محصول یادم اومد که زمانی که پدرم توی خونه ماهواره داشتن از اونجایی که مادرم اضافه وزن داشتن از هر راهی که ایشون رو به تناسب برسونه استفاده میکردن که مثلا دستگاه ویبرو شیپ یا همین دستگاه دراز نشست خونگی که اسمش اب راکت بود یا انواع دمنوش رو میخریدن که بالاخره به هر طریقی شده ایشون لاغر بشن ،مادرم بارها وبارها رژیم گرفتن و هربار وزن اضافه تر از قبل شده ،ده سال ورزش رفتن دریغ از یک کیلو کاهش وزن والان که فکر میکنم میبینم که تلاش پدرم و خود مادرم نه تنها باعث کاهش وزن مادرم نشد باعث شده سه تا فرزندشون هم الان دچار اضافه وزن بشن و حالا من درک میکنم که علت ژنتیک ما نیست و تمام این سالها توجه خانواده من روی چاقی بوده ونتیجه هم کاملا مشخصه
   الان من از ذهنم بسیار سپاسگزارم که دنبال یه راه اسون و ساده و لذت بخش برای لاغری بوده و درنهایت من با سایت شما آشنا شدم که با یادگیری لاغری به هدفم برسم نه با محدودیت و عرق ریختن وخوردن دمنوشهای تلخ و بدمزه و استفاده از کرمهای لاغری و….
   ادامه دادن ،…….چقدر همه ما به این یادآوری همیشه نیاز داریم که راه درسته،مسیری که هدایت شدیم درسته فقط باید ادامه بدیم و ممنونم از شما که جا به جای آموزشهاتون این مسئله بسیار مهم رو تذکر میدین.امروز داشتم یه فایل از استاد عباس منش گوش میدادم در مورد الهام و شهود الهی بود گفتن خداوند همیشه مارو هدایت میکنه اینجور نیست که بیاد و اون خواسته رو به ما بده اون ما رو به سمت اون خواسته هدایت میکنه و مثالشون هم خیییییلی زیبا بود گفتن خداوند مثل کسی هست که توی یه هلکوپتر از بالا داره ما رو نظاره میکنه و از بالا تمام مسیر ما رو میبینه و هدایت میکنه ما رو که از چه مسیری بریم به هدفمون میرسیم ولی ما چون از روبرو فقط داریم میبینیم و انتهای مسیر برامون مشخص نیست خیلی وقتها به این الهام و هدایت اعتماد نمیکنیم ،شما بارها و بارها گفتین که تمام افرادی که به این سایت اومدن همگی هدایت شدن از طرف خدا و انتخاب شده هستن منطقی اش اینه که الان که به این مسیر هدایت شدیم و خدا ما رو ابتدای این راه قرار داده ادامه بدیم،ادامه بریم و ادامه بدیم هدف لاغری در نهایت به همه ماها داده میشه💪💪😍😍🎁🎁
   دیروز داشتم یکی از فایلهای نکات طلایی در مورد ترمز حسرت لاغری رو گوش میکردم و وقتی نظرات رو میخوندم و به نظر خودم که اردیبهشت نوشته بودم رسیدم دیدم چقدر الان رفتارم فقط در رابطه با همین موضوع حسرت لاغری تغییر کرده و آخر هفته گذشته توی جمعی بودم که پر از افراد متناسب ولاغر بود و من خیییییلی خیلی توی اون جمع راحت بودم و توجه ام به شدت روی اندام افراد کم شده و دلیلش هم این میدونم که یه حس اطمینان فوق العاده ای دارم که منم به این اندام میرسم چون توی مسیرم و همین حس حسرت رو خیلی کم کرده در صورتیکه مادر من بارها وبارها به من گفتت ببین چقدر همشون لاغرن،خوش به حالشون،ببین همه چی هم میخورن ،ببین همه غذاشونو هم خوردن و…. و من کلی به خودم افتخار کردم که چقدر این رفتار در من کمرنگ شده😎😎😎
   ممنونم از شما استاد عزیز به خاطر فایلهای ارزشمندتون🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zari_dousti
   1399/06/17 09:10
   مدت عضویت: 1694 روز
   امتیاز کاربر: 3588 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 208 کلمه

   با درود بی پایان
   استاد عزیزم این فایل فوق العاده عالی و دلگرم کننده بود
   اگر هر یک از ما که در این مسیر زیبا قدم گذاشتیم با دقت متوجه خودمان باشیم خواهیم دید که واقعا به آسانی و راحتی بعضی از احساس‌های ما و رفتارهایمان به سمت متناسب شدن در حرکت است
   خود من بدون اینکه متوجه چگونگی این مسئله شوم ولع خوردن را از دست دادم که این خود یکی از آرزوهای من بود
   همچنین خدارو شکر پیام سیری را دریافت میکنم و زمانی که احساس سیری میکنم حتی یک لقمه هم نمیتوانم بخورم
   در این مسیر من انتخاب کردن را یاد گرفتم یاد گرفتم که لازم نیست از هر آنچه روی میز است را بخورم و تنها از غذایی که دوست دارم به اندازه نیازم استفاده میکنم
   و در نهایت اینکه خیلی خوشحال‌تر از قبل زندگی میکنم مدام در فکر خوردن نیستم و استرس اینکه مثلا این چیزی که خوردم خیلی چاق کننده است را ندارم با آرامش و شادی هر چه بخواهم به اندازه نیازم میخورم و اینها برای شادی درونی و اعتماد به نفس من بسیار موثر است
   از شما استاد عزیزم سپاسگزارم که ما را در این مسیر حمایت و هدایت میکنید آرزو دارم آنقدر زندگی کنم که روزهای متناسب شدنم را هم تجربه کنم
   سپاس سپاس سپاس

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار shahrbanou1346
    1399/06/22 19:53
    مدت عضویت: 1468 روز
    امتیاز کاربر: 22376 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 76 کلمه

    دوست عزیز سلام وقت بخیر
    این جمله ی آخریت منو به گریه انداخت : اینکه دوست داری اینقدر زندگی کنی که‌متناسب شدنت رو ببینی
    واقعا همینطوره ۵۲ سال از خدا عمر گرفتم دلم می خواد اینقدر زنده بمونم که متناسب شدنمو ببینم و جشن بگیرم با خوشحالی به نگاه متعجب خانواده و دوستان و فامیلم به سوالشون جواب بدم که چطوری
    این همه تونستم لاغر بشم یک لاغری بی بازگشت

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahla mahmoudi
   1399/06/17 04:04
   مدت عضویت: 1787 روز
   امتیاز کاربر: 24057 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 97 کلمه

   سلام استاد عزیز و دوستان خوبم
   چقدر این فایل قشنگ و دلگرم کننده و آرامش بخش است باید بارها و بارها آنرا گوش داد تا در عمق وجودمان ثبت شود
   مسیر لاغر شدن را برای ذهنمان طراحی کرده و آسان بودنش را تاکید کنیم و با تکرار و تکرار بیشتر ذهنمان متقاعد شده و در این مسیر زیبا به حرکتش ادامه میدهد و نتیجه اش متناسب شدن ما خواهد بود
   سپاسگزارم استاد عزیز ما وقتیکه شما را بعنوان راهنمای دلسوز در کنارمان داریم که دوش به دوش ما حرکت میکند شور و اشتیاق و دلگرمی به ما میدهد 🙏🙏🙏🌹🌹🌹😍😍😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم