0

لاغری با ذهن – راهنمای جامع ۱۲ جلسه ای

لاغری با ذهن
اندازه متن

لاغری با ذهن تنها روشی است که می تواند به شما کمک کند تا بدون استفاده از رژیم غذایی، ورزش کردن و سایر روش هایی که تا کنون استفاده کرده اید لاغر شوید.

جوامع انسانی سال هاست با مشکل چاقی مواجه شده اند و از این رو پیدا کردن روشی برای لاغری اولویت اول بسیاری از کشورهاست.

چرا لاغری با ذهن؟

روش های مختلفی به منظور کمک به افراد چاق برای لاغر شدن توسط افراد و شرکت ها ارائه شده است که با توجه به وضعیت فعلی چاقی و گستردگی آن در جهان مشخص است که کارایی لازم را نداشته اند.

انواع رژیم های غذایی به همراه برنامه های ورزشی و انواع داروها و دمنوش های مختلف بعنوان راهکارهای مناسب برای لاغر شدن ارائه شده است اما تجربه افراد چاقی که از این روش ها استفاده کرده اند واضح می کند که هیچکدام از آنها راه حل مناسبی برای لاغر شدن نمی باشند.

به منظور آشنایی با روش های مختلف لاغری در سراسر جهان مجموعه مستند های بررسی رژیم ها و روش های لاغری در سایت تناسب فکری ارائه شده است که اگر همچنان فکر می کنید با استفاده از یک روش رژیمی یا ورزشی می توانید لاغر شوید توصیه می کنیم حتما این مستندها را با دقت تماشا کنید.

داستان چاقی من

من رضا عطارروشن هستم که از کودکی دچار اضافه وزن بوده ام و روند چاق و چاق تر شدن من تا سن ۳۲ سالگی ادامه داشت و وزن من به بیش از ۱۳۵ کیلوگرم رسیده بود.

از دوران دبستان متوجه تفاوتم با همکلاسی هایم شدم و آزار و اذیت های چاق بودن از همان موقع شروع شد.

هرسال که به کلاس بالاتر می رفتم،‌ وزن و سایز من هم رشد می کرد و به کلاس بالاتر می آمد و مشکلات زندگی با چاقی بیشتر و پررنگ تر می شد.

از دوران راهنمایی به پیشنهاد معلم ورزش اولین اقدام خود برای لاغر شدن از طریق رژیم غذایی شروع شد و هر ساله روش های بیشتری را برای لاغر شدن استفاده می کردم اما نتیجه نهایی چاق و چاق تر شدن بود.

این روند ادامه داشت تا سال ۱۳۹۴ که در سن ۳۵ سالگی من با نیروی جذب و قدرت ذهن آشنا شدم و پس از چندماه که در این حوزه مطالعه و جستجو می کردم جرقه استفاده از قانون جذب و قدرت ذهن برای لاغر شدن در ذهن من زده شد.

جرقه ای که هیچ منبع سوخت و راهکاری برای به نتیجه رساندن آن سراغ نداشتم اما احساسی قوی در من شکل گرفته بود که مرا ترغیب به تحقیق و جستجو برای لاغر شدن با قدرت ذهن می کرد.

لاغری با ذهن آخرین روشی است که از سال ۱۳۹۴ برای لاغر شدن مورد استفاده قرار داده ام و بر خلاف نتایج سایر روشهای لاغری که تا آن روز استفاده کرده بودم نتایج این روش نه تنها باعث تناسب اندام و شگفتی من شد بلکه در چند سال اخیر به لطف خدای مهربان باعث متناسب شدن هزاران نفر از هموطنانم در سراسر جهان شده است.

محتوایی که در ادامه در اختیار شما قرار خواهد گرفت نتیجه چند سال تحقیق و تمرین برای یادگیری استفاده از قدرت ذهن برای لاغر شدن است. این آگاهی در هیچ کتاب یا دوره آموزشی گفته نشده است و برای اولین بار در دنیای مادی توسط من در سایت تناسب فکری ارائه شده است.

لاغری با ذهن

برای یادگیری این روش از کجا شروع کنم؟

برای لاغری با ذهن باید از مسیر چاقی حرکت کنید.

شاید به نظر عجیب باشد که چگونه می توان از مسیر چاقی برای لاغری اقدام کرد اما تنها طریق لاغر شدن اصولی و همیشگی حرکت از مسیر چاقی است. این مسیر از دوره لاغری با ذهن رایگان شروع می شود.

با یک مثال مشابه می توان بهتر این موضوع را درک کرد.

تصور کنید وسیله نقلیه شما خراب شده باشد و شما هیچ اطلاعی از مسائل فنی خودرو نداشته باشید. اگر به صورت اتفاقی مشغول تعویض قطعات خودرو شوید احتمال رفع عیب و روشن شدن ماشین بسیار کم خواهد بود در عین حالی که هزینه و زمان زیادی برای تهیه و تعویض قطعات باید صرف کنید.

اما اگر ابتدا از متخصص امور فنی خودرو کمک بگیرید و نقص ایجاد شده در ماشین را تشخیص داده و سپ اقدام به تهیه قطعه معیوب کنید، هزینه و زمان بسیار کمتری برای رفع عیب خوردو صرف خواهید کرد.

برای برطرف کردن چاقی که همان نقص فنی جسم ما محسوب می شود باید ابتدا علت نقص فنی جسم خود را بدانیم تا با صرف هزینه و زمان کمتری نتیجه مطلوب از سعی خود برای لاغری کسب کنیم.

همانطور که در خرابی ماشین به دنبال عیب فنی خودرو در قطعات آن هستیم برای رفع چاقی به دنبال رفع عیب جسم خود هستیم اما نکته قابل توجه این است که در مورد جسم شرایط پیدا کردن نقص فنی مشابه خودرو نیست.

تمام سعی شما برای لاغری در سال هایی که از چاقی رنج می برید، جستجو و تلاش برای رفع عیب جسمتان بوده است درحالی که علت نقص فنی جسم که همان چاقی، بیماری، افسردگی و … می باشد در ذهن است و نه در جسم. و به همین دللیل افرادی که اضافه وزن دارند با اینکه تلاش زیادی برای لاغری کرده اند اما همچنان چاق هستند و از آن همه تلاش و سعی برای لاغری نتیجه مطلوب کسب نکرده اند.

لاغری با ذهن
نتیجه لاغری با ذهن رضا عطارروشن

داستان لاغری من بعد از ۳۵ سال

برای لاغر شدن از روش لاغری با ذهن باید ابتدا ذهن خود را آموزش دهید و سپس در زندگی به آموخته ها عمل کنید تا به راحتی به آرزوی لاغری خود برسید.

در سالهایی که اضافه وزن داشتم از روش های مختلفی برای لاغر شدن استفاده می کردم، رژیم می گرفتم، باشگاه می رفتم، در پارک با سختی زیاد می دویدم، قرص های چربی سوز مصرف می کردم و هرکاری که به نظرم می رسید می توان با آن لاغر شد را انجام می دادم.

اما نتیجه چشم گیری کسب نمی کردم و از آن بدتر، طولی نمی کشید که مقدار کم شده از وزن من بر می گشت و دوباره چاق می شدم.

به همین دلیل زمان هایی که مقداری تغییر می کردم و دیگران متوجه می شدند و به من می گفتند که لاغر شدی، خیلی خوبه، ادامه بده، چند روز بعد که دوباره با هم ملاقات می کردیم به من می گفتند: باز که نتونستی جلوی خودت رو بگیری و چاق شدی!

و من واقعا نمی دانستم چرا برای مقداری لاغر شدن آنقدر سختی و رنج را تحمل کنم، اما بدون هیچ تلاشی دوباره چاق می شوم.

شاید چالش ذهنی من سوال شما هم باشد

واقعا چرا ما هیچ تلاشی نمی کنیم و چاق می شویم، اما هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم؟

پاسخ خود را در بخش نظرات همین صفحه درج کنید.

چگونه این روش محبوب شد!

سال های زیادی به دنبال روشی بودم که از چاقی رها شوم و این جستجو باعث هدایت من به روش لاغری با ذهن شد وقتی از این روش برای لاغری استفاده کردم و تغییرات شگفت انگیزی داشتم مورد توجه اطرافیانم قرار گرفتم.

عده ای کنجکاو بودند تا بدانند راز لاغر شدن من چیست؟ و عده بیشتری در انتظار چاق شدن مجدد من بودند چون سابقه ای که از چندین سال زندگی من داشتند گواه این بود که من دوباره چاق خواهم شد.

اما به لطف خدای مهربان این بار از روشی کاملا اصولی و شگفت انگیز با نام لاغری با ذهن در مسیر لاغر شدن قرار گرفته بودم و افرادی که بعد از مدتی دوباره مرا می دیدند متعجب بودند که چرا من چاق نشدم!!

این تعجب آنها سبب شد که به روشی که این بار برای لاغر شدن انتخاب کرده ام اطمینان کنند و تصمیم گرفتند از این روش برای متناسب شدن استفاده کنند.

هربار برای فردی که اضافه وزن داشت درباره روشی که استفاده کرده بودم توضیح می دادم تعجب می کرد که چگونه می شود به این راحتی وزن کم کرد! و با شک و تردید تصمیم می گرفتند از روش لاغری با ذهن شانس خودشان برای متناسب شدن را امتحان کنند.

نتایج استفاده کنندگان

به لطف خدای مهربان افرادی که به آنچه به آنان گفته شد توجه کردند و تمرینات را انجام دادند تغییرات بسیار خوبی را تجربه کردند و بعد از چندین سال مبارزه برای لاغری این بار با روشی آسان و لذت بخش لاغر شدن را تجربه کردند.

موفقیت دوستانم در استفاده از روش لاغری با ذهن سبب شد تصمیم بگیرم این روش را به افرادی که تمایل دارند برای همیشه متناسب باشند آموزش دهم.

به همین منظور کانالی در تلگرام ایجاد شد و به لطف خدا در مدت زمان کوتاهی افراد از شهرهای مختلف افراد عضو این کانال شدند و از فایل های آموزشی لاغری با ذهن ارائه شده استفاده می کردند و بعد از مدت کوتاهی نتایج شگفت انگیزی از اجرای تمرینات و گوش دادن به فایلهای صوتی کسب کردند.

تصویر تعدادی از شرکت کننده ها که اجازه انتشار تصاویر قبل و بعد از استفاده از این روش را به ما داده اند را در قسمت آلبوم شگفتی سازان می توانید ملاحظه کنید.

به مرور بر تعداد افرادی که تمایل به استفاده از روش لاغری با ذهن داشتند اضافه شد و افرادی که از این روش نتیجه گرفته بودند مهر تاییدی بر تاثیرگذار بودن این روش زدند و سبب جذب افراد بیشتری به سمت این روش شگفت انگیز  برای لاغری می شدند.

افزایش علاقه افرادی که از اضافه وزن رنج می بردند به استفاده از این روش برای لاغری و از طرفی عدم اطلاع داشتن از چگونگی تاثیرگذاری روش لاغری با ذهن سبب شد تا مجموعه ۱۲ جلسه ای آموزش رایگان لاغری با ذهن (همین دوره که در حال مطالعه نوشته های جلسه اول آن هستید) که شامل دوازده جلسه تصویری است برای علاقمندان به استفاده از این روش برای لاغری تهیه کنم.

آنچه در این دوره می آموزید

 • در دوره آموزشی لاغری با ذهن دلیل اضافه وزن شما توضیح داده می شود، موضوعی که تقریبا همه افرادی که اضافه وزن دارند از آن بی اطلاع هستند.
 • موارد تاثیرگذار بر اضافه وزن شرح داده می شود و تمریناتی بسیار کاربردی برای شناسایی دلایل اضافه وزن شما ارانه می شود.
 • با گوش دادن به فایل های فایل های لاغری با ذهن و انجام تمریناتی که داده می شود به راحتی از تاثیرگذار بودن ذهن خود در روند چاق شدن، اطمینان پیدا می کنید.
 • توضیحاتی درباره نحوه استفاده از نیروی ذهن برای لاغر شدن داده شده است که با به کارگیری آنها به راحتی می توانید تاثیر ذهن را در تغییر احساس و کاهش حرص و ولع خوردن و حتی کاهش وزن در طی چند روز استفاده از این دوره در بدن خود احساس کنید.

با استفاده از فایل های این دوره آموزشی شما با اصول کار ذهن خود آشنا خواهید شد و با نحوه تاثیرگذار بودن ذهن در اضافه وزنی که سال ها باعث ناراحتی شما شده است آشنا خواهید شد.

همچنین با انجام تمرینات گام به گام دوره لاغری با ذهن به صورت ناخودآگاه ذهن خود را برای لاغری برنامه ریزی می کنید و بعد از چند روز به صورت کاملا واضح احساس می کنید توانایی لاغر شدن را پیدا کرده اید و امید و انگیزه لاغری به شکل کاملا متفاوت با سایر روش هایی که تابحال استفاده کرده اید در شما شکل می گیرد.

یادگیری روش لاغری با ذهن به تمام افرادی که اضافه وزن دارند توصیه می شود و به شما دوست عزیز که تا این قسمت از توضیحات را دنبال کرده اید تبریک می گویم که نسبت به شرایط خود احساس مسئولیت کرده و تمایل دارید در شرایط بهتری زندگی کنید.

دست آوردهای شما از این دوره

به شما اطمینان می دهم با استفاده از این فایل های آموزشی لاغری با ذهن، دیدگاه شما درباره اضافه وزن خود به طورکلی تغییر خواهد کرد و شما در ابتدای مسیری شگفت انگیز برای متناسب شدن قرار خواهید گرفت

شما با استفاده از این مجموعه آموزشی به وضوح به تاثیرگذاری آموزش ذهنی در لاغر شدن پی خواهید برد و با اطمینان از کسب نتیجه عالی می توانید برای استفاده از دوره آموزشی ورود به سرزمین لاغرها اقدام کنید

دوره ای که شامل تعداد زیادی فایل های صوتی و تصویری آموزش لاغری با ذهن است و به استفاده کنندگان کمک می کند تا پس از سال ها تلاش بی ثمر برای لاغر شدن از مسیری صحیح، آسان و لذت بخش به سوی هدف خود حرکت کنند و رویای لاغری خود را به واقعیت تبدیل کنند.

آموزش های گام به گام و تاثیرگذاری که از صفر تا صد لاغری با ذهن را به شما آموزش می دهد.

✍️ تمرین آموزشی 📖

لاغری با ذهن بر پایه تمرینات ذهنی انجام می شود. بنابراین لازم است در هر جلسه به سوالاتی که مطرح می شود به صورت کامل و شرح انشایی پاسخ داده شود. به این صورت می توانید ابتدا فرمول های ذهنی خود را شناسایی و سپس نسبت به اصلاح آنها اقدام کنید.

همه ما تجربه استفاده از رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی را داشته ایم. بنابراین تا به امروز زمان، هزینه و انرژی زیادی صرف لاغری کرده ایم درحالی که نتیجه مطلوب کسب نکرده ایم.

برای کسب نتیجه عالی از روش لاغری با ذهن نیاز به صرف زمان، انرژی،‌ تمرکز و هزینه داریم با این تفاوت که این بار نتیجه از زمین تا آسمان با گذشته متفاوت خواهد بود.

حتما به خاطر دارید زمان هایی را که صرف تهیه غذای مخصوص به خود کرده اید چرا که تصور می کردید با خوردن آن غذاها لاغر خواهید شد.

همچنین به خاطر دارید زمان هایی را که صرف رفت و آمد و تمرین در باشگاه کرده اید به امید اینکه لاغر شوید.

همه ما ساعت های زیادی از زندگی خود را صرف تلاش برای لاغر شدن کرده ایم اما متاسفانه تمام آن ساعت ها نه تنها به لاغر شدن ما کمک نکرده است بلکه به دلیل نتیجه نگرفتن سبب شد که بیشتر از قبل احساس ناامیدی و حسرت نسبت به لاغر شدن در ما شکل گرفته و نسبت به چاقی احساس عجز کنیم و نتیجه این فرایند چاق تر شدن بوده است.

اکنون در مسیر لاغری با ذهن نیاز به صرف زمان داریم اما نه برای تهیه مواد غذایی یا رفتن به باشگاه و ورزش کردن بلکه برای سر و سامان دادن به افکار پریشان خود درباره چاقی و عدم توانایی لاغر شدنی که طی سالها چاقی و تلاش برای لاغر شدن در ذهن ما ایجاد و تثبیت شده اند.

به همین دلیل در اولین قدم از دوره آموزشی ۱۲ گام لاغری با ذهن نیاز است به خودتان تعهد دهید که با صدها برابر اشتیاق و انگیزه ای که سالها قبل داشتید تا از طریق ورزش کردن و رژیم گرفتن لاغر شوید اکنون در مسیر لاغری با ذهن حرکت خود را برای لاغر شدن آغاز و تا رسیدن به تناسب اندام ایده آل به تعهد خود پایبند باشید.

متن تعهد خود که شامل نام، سن، شهر محل سکونت (جهت ایجاد همبستگی)، وزن فعلی، قدمت چاقی، وزن مورد نظر و شرح تعهد خود برای حرکت در مسیر لاغری را در بخش نظرات همین صفحه بنویسید.

نمونه متن تعهد:

اگر من با شرایطی که در سال ۹۳ داشتم امروز با مسیر لاغری با ذهن آشنا می شدم اینگونه متن تعهد خود را می نوشتم:

من رضا عطارروشن در سن ۴۳ سالگی ساکن شهر دزفول با وزن ۱۳۷ کیلوگرم و قدمت چاقی ۳۴ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۵۲ کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن ۸۵ کیلوگرم را ادامه دهم.

من از امروز مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

در ادامه شرح مفصل از عمل کردن به تعهد خود را بنویسید.

منتظر خواندن نوشته و تعهد شما برای یادگیری و عمل کردن به روش لاغری با ذهن هستم.

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 3.77 از 481 رای

https://tanasobefekri.net/?p=9608
برچسب ها:
247 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار 💖نرگس💖
   1403/04/03 07:01
   مدت عضویت: 74 روز
   امتیاز کاربر: 2735 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 460 کلمه

              به نام حق 

   سلام به همه 👋🏻

   سلام استاد 🌹

   الهی شکر که امروز دیگه شروع کردم

   آخه خیلی وقته میخواهم شروع کنم اما هی امروز و فردا میکردم  

     

   یا الهی خودم را و پایان کارم را به تو میسپارم 

   از من حرکت از تو برکت     

   الهی به امید خودت که هدایتگری…

   یک سوالی هست که میشه گفت در ذهن تمام افراد چاق وجود داره

   و بیشتر افراد چاق همیشه با خودشون درگیرند و جواب درست و حسابی نمی‌تونن به این سوال بدند

   اونم اینه :

   واقعا چرا ما هیچ تلاشی نمی کنیم و چاق می شویم، اما هرچه تلاش می کنیم لاغر نمی شویم؟

   من این جوابو می‌دونم

   درست برای این سوال اینه که توی ذهن یه سری چیزها هست که لاغرها ندارند و برای همینه که چاقی رو در خودشون نگه داشتن

   اگر ذهن خودمون را تغییر بدیم و پاکسازیش کنیم ما هم می‌تونیم خیلی راحت لاغر باشیم

   فقط همت می‌خواد و استمرار و ادامه دادن این مسیر

   حالا می‌خوام متن تعهدم رو بگم:

   من نرگس در سن ۱۴ سالگی ساکن شهر کرمان با وزن ۴۵ کیلوگرم و قدمت چاقی ۴ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۵ کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن ۴۰ کیلوگرم را ادامه دهم.

   من از امروز مورخ ۳ /۳/ ۱۴۰۳ تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   من می‌دونم که خیلی زمان‌ها کلافگی هست، خستگی هست

   اما هنر اینه که با هر چقدرم که خسته باشی و کلافه باشی بازم مسیرتو ادامه بدی و من می‌دونم که این کارو انجام میدم

   می‌خوام همین الان به خودم یک چیزی بگم که ترسی نداشته باشم اگر یک روز کاری برام پیش اومد و نتونستم گام اون روز را انجام بدم بدون ترس و دلهره اون رو صبحش انجام بدم

   فکر نکنم که این گام‌ها معجزه می‌کنه، نه این گام فقط راهنماست منم که باعث می‌شم که خودم لاغر بشم البته با کمک الله بزرگم

   یکی از مشکلات و ترس‌هایی که من دارم همین بود

   که احساس می‌کردم هر طور که شده باید روزی یک گام رو بردارم و با هر سختی که بود برمی‌داشتم و انگار که با این کارم باعث می‌شدم یک اجباری در کارم به وجود

   اما از الان به خودم میگم که ذهن من هیچ وقت اجبار رو نمی‌پذیرد

   برای همین از ورزش و رژیم گذشتیم و به این مسیر اومدیم

   پس باید در این مسیر نهایت لذت و آزادی رو احساس کنیم

   و هیچ ترسی نداشته باشیم

   پس من با آرامش و اشتیاق این مسیر را انجام میدم نه با ترس و اجبار

   ممنونم استاد مهربون و بزرگوار

   زندگیاتون سرشار از تغییر کردن‌های عالی

   یاحق مدد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 67 کلمه

    سلام و درود
    خوشحالم احساس بهتری داری😊
    اگه نگفته بودی ۱۴ سالته هرگز از محتوایی که نوشتی نمیتونستم متوجه بشم که چند ساله هستید
    فوق العاده است
    اینکه در سن نوجوانی در این سطح از آگاهی هستید که به فکر برنامه ریزی ذهنت برای بهبود عملکردت در زندگی هستی عالیه
    به شما تبریک میگم و خوشحالم که سن آگاهی داره روز به روز پایین تر میاد.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار 💖نرگس💖
     1403/04/04 09:50
     مدت عضویت: 74 روز
     امتیاز کاربر: 2735 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 36 کلمه

     سلام ممنون از تعریفتون 

     خوشحالم که در این سایت هستم

     ممنونم و امید وارم که هرچه زودتر یکی از شگفتی سازان بشم 

     انشالله 

     استاد واقعا ممنونم که چنین مطالبی رو در اختیار ما گذاشتین 

     و خدا رو شکر میکنم که اینجام

     \"😍\"/
     \"🤲🏻\"/
     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مونا
   1403/04/01 17:28
   مدت عضویت: 4 روز
   امتیاز کاربر: 75
   محتوای دیدگاه: 71 کلمه

   من مونا۳۶ ساله ساکن شهر تهران با ۶۹ کیلو وزن و قدمت چاقی ۱۰ ساله که در آن چندین بار لاغر شده اما پس از یک سال مجدد برگشتم و سال اخر به این وزنی که تا الان نداشتم رسیدم تصمیم قاطع گرفتم از امروز ۱ تیرماه ۱۴۰۳ ۱۲ کیلو از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید را با وزن ۵۷ کیلو ادامه دهم. الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار نوشین
    1403/04/02 22:59
    مدت عضویت: 70 روز
    امتیاز کاربر: 3058 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 115 کلمه

    سلام من نوشین ۴۴ ساله از ملایر با وزن تقریبی ۸۰ کیلو و قدمت چاقی ۲۵ ساله تصمیم قاطع گزفته ام تا ۲۰ کیلو از وزن خود را به روش لاغری با دهن کم کنم و در وزن ۶۰ کیلو برای همیشه،به زندگیم ادامه بدم .
    من از امروز دوم تیر ماه ۱۴۰۳ تلاش خود را آغاز میکنم و تعهد میدم که قاطعانه مسیر لاغری با دهن رو ادامه بدم و نظرات خودم رو هر روز به اشتراک خواهم گذاشت و حتما در ایمن مسیر شگفتی ساز خواهم شد.
    من هر روز در سایت فعالیت خواهم کرد و به نحو احسنت از فایلهایی که توسط استاد گرامی ،جناب عطار روشن در اختیار من قراردادند استفاده خواهم کرد….

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رویا سعیدی
   1403/03/25 17:05
   مدت عضویت: 207 روز
   امتیاز کاربر: 1415 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 47 کلمه

   با سلام 

   من رویا۴۵ ساله از امروز ۲۵خرداد۱۴۰۳ متعهد میشوم ۷ کیلو وزن اضافه ای که دارم رو با آگاهی لاغری با ذهن  کم کنم،من الان ۶۷ کیلو هستم 

   قدمت چاقی من ۵ سال هست وبا انجام تمرینات به وزن ایده آلم خواهم رسید با تشکر از استاد گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 7848 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 109 کلمه

   به نام خدا 

   شبنم ❤️

   من شبنم گل بن در سن ۲۲ سالگی ساکن شهر کرج فک میکنم با وزن حدود ۶۰ کیلو و قدمت چاقی ۱۵ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۷ کیلو گرم از وزن خود را کم کنم و ادامه ی زندگی جدید خود را با وزن ۵۳ کیلو  و سایز ۳۶  ادامه دهم ♡

   من از امروز مورخ ۲۰/۳/۱۴۰۳ تا روزی که به شرایط ایده ال برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز به عنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوطبه جلسات اموزشی را در بخش نظرات ثبت میکنم تا ردپایی از تعهدم و گذاشته باشم ❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رؤیا
   1403/02/01 10:38
   مدت عضویت: 81 روز
   امتیاز کاربر: 190 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 278 کلمه

   به نام خالق زیبایی ها 

   سلام به استاد عزیزم و همه هم دوره ای ها

   اینجانب رویا میانکاله در سن ۲۸ سالگی ساکن شهر مازندران امیرکلا باورت ۶۶/۵کیلوگرم و قدمت چاقی یکساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۶کیلو نیم وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود را با وزن ۶۰کیلوگرم ادامه دهم.

   من از امروز تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۰۱تا روزی که به شرایط ایده آل بریم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و عمل به تعهدم مربوط به هر جلسه در بخش نظرات ثبت کنم .

   شاید دوستان بگن خوب انقد که اضافه وزن نیست و طول قدمت کمه 

   ولی همین رویا دو تا زایمان پشت همداشته فکرش کاملا آزاد بوده از وزن ۸۷ کیلو رسید به وزن ۶۰ و کاملا عادی و راحت بدون اینکه غذاش کم کنه یه فکر لاغری باش 

   ولی از پارسال تا الان نمیدونم چی شده این فکرم از کجا شروع شده که با اینکه کلی رژیم سالم خوری چند ماه بدنسازی و تحرکات بالایی که دارم ۵ سال والیبال میرم وزنم بالا میره همش در حال چک کردن وزنم شدم و هر غذایی که میخورم حس میکنم چاق کننده انقد که همه بهم میگن لاغر شدی ولی روی ترازو میرم میبینم وزنم بالاتر رفته و مطمئنم که همه چی به ذهنم مربوط میشه همین رویا قبلا خیلی بیشتر غذاش می‌خورد ولی وزن کم کرد در حالی که تو این یکسال همون کارهای بالا که ذکر کردم انجام داد و دوباره وزنش بالا میره .میخ ام هزر روز تو بحث ذهنی کار کنم تا به لطف خدا به وزنم ایده الم برسم در کنارش به زندگی و خوردن عادی ادامه بدم.

   سپاسگزار از همه در پناه حق شاد سلامت ثروتمند باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار میعاد علوی
   1403/01/28 19:41
   مدت عضویت: 71 روز
   امتیاز کاربر: 145 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 445 کلمه

   سلام من میعاد هستم . 

   من سالها برای لاغر شدن تلاش کردم .

   خیلی ناامیدم حس و حال چاقی خیلی آزارم میده . 

   نمیتونم غذامو کم کنم . 

   نمیتونم ورزش کنم .

   اصلا حس و حال انجام هیچ کاری رو ندارم . 

   شاید حتی حس و حال گوش دادن به فایلها رو هم   ندارم  .

   چند روزه وارد سایت شدم . مطالب رو خوندم . نمیدونم چطور میشه یه آدم چاق که با تمام وجودش نسبت به مصرف مواد غذایی ولع داره بتونه  از غذاها بگذره و نخوردشون ‌ . چرا همه میخوان غذاها رو از ما بگیرن ؟ اصلا چرا ما اینجوری شدیم ؟ شما میگید ذهن ما . نمیدونم اصلا ذهن چی هست ؟ چرا ذهن من دستور به خوردن میده .

   ذهن من در ۲۴ ساعت شبانه روز دستور به خوردن میده ‌ اصلا نمیدونم  چرا من همیشه دلم میخواد بخورم . گاهی فکر می کنم این بیماریه که من دارم . مثلا صبح از خواب بیدار میشم میخورم زیادم میخورم شاید روزی یه دونه نون سنگک صبحانه بخورم .دو سه تا لیوان چایی با شکر فراوون ‌ .بعد ۲ ساعت بعدشم دوباره گرسنمه . راستی چرا من سیر نمیشم . از هرکی میپرسم میگن ما اگه مثل تو غذا بخوریم تا چند روز سیریم ولی من دوساعت بعد گرسنه ام میشه ‌ 

   یعنی اینا تو ذهنمه ؟ 

   نمیدونم من فعلا درکی ندارم ‌ . اما دوست دارم به جز خوردن به چیزای دیگه هم فکر کنم اما همچین که بهم میگن نخور من باز دلم میخواد بخورم . خط قرمز من غذاهامه . نمیخوام کسی غذامو ازم بگیره ‌ 

   نمیدونم چرا انقدر نسبت به غذاها وابسته شدم . 

   من غذا رو خیلی دوست دارم اما همچین که بهم میگن نخور من چند برابر میخورم همچین که میگن رژیم بگیر من چند برابر میخورم . وزنمم ۸۰ هست . 

   نمیدونم جزء دسته چاق هستم یا نه . اما همه میگن اینجوری که تو میخوری تا چند سال دیگه حتما میترکی ‌. 

   من مشکلی با غذا خوردنم ندارم اما چون دیگران هی بهم میگن نخور چاق میشی من بیشتر دلم میخواد بخورم . 

   یعنی من تا چند سال دیگه خیلی چاق میشم ‌ ؟

   حالا سایت رو میخونم خدا کنه بتونم خوردنای خودمو کنترل کنم . ولی چطوری ذهنمو تغییر بدم که دستور به خوردن نده  

   من هرچیزی که میبینم و خوردنی باشه دلم میخواد بخورمش ومیخورمش . خب وقتی ذهنم میگه بخور خب چرا نخورم ؟ 

   چی میشه مگه  ؟

   چرا ما افراد چاق نباید بخوریم ؟ 

   مگه بدن ما با بدن بقیه چه فرقی داره ؟ 

   اصلا چرا بدن ما چاق میشه ؟ 

   من با این همه سوال فعلا تعهد نمیدم . 

   چون هنوز نمیدونم باید چیکار کنم . فعلا در حال خوندن مطالب هستم  . اگه با این روش اوکی شدم و تا حدی تونستم غذامو کم کنم ادامه میدم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 95 کلمه

    سلام و درود
    حضور شما را در سرزمین لاغرها خوش آمد می گم
    نوشته شما شرح حال همه افراد چاقه
    وقتی نوشته شما رو می خوندن همش به خودم فکر می کردم و کاملا با حرفهای شما موافق بودم.
    اینکه الان نمی دونی ذهن چیه و اصلا قراره چه اتفاقی رخ بده اشکال نداره
    باید ادامه بدی تا یواش یواش درک شما از محتوای‌ لاغری با ذهن بیشتر بشه.
    با اشتیاق و انگیزه ادامه بده و اصلا فکر نکن قراره چه اتفاقی در لاغری با ذهن رخ بده
    فقط ادامه بده و تمرینات رو انجام بده
    موفق باشید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار میعاد علوی
     1403/01/31 19:29
     مدت عضویت: 71 روز
     امتیاز کاربر: 145 سطح ۱: کاربر مبتدی
     محتوای دیدگاه: 805 کلمه

     سلام چند روزه غذام به شدت زیاد شده . 

     دلم هر چی خواست خوردم . خیلی بدتر از قبل . حس می کنم این سایتم میخواد غذاهامو از من بگیره و به من بگه نخور . ولی غیر از این مطالب دیگه هم داره . اونا رو خوندم حالم بهتره . 

     امروز بعد از ظهر به خودم گفتم آخه که چی که تو انقدر گرسنت میشه و به محض اینکه توی وجودت یه حس خوردن میاد درجا میخوری چرا انقدر همش برای خوردن داری برنامه ریزی می کنی . 

     راستش حس می کنم من و ذهنم وارد یه گفت و شنودهایی شدیم .  امروز وقتی یه برنامه میدیدم از بستنی حرف زدن من با خودم گفتم راستی بستنی یادم باشه رفتم بیرون بستنی بگیرم . ولی بعد انگار یه نفر با حالت تحقیر از درونم گفت واقعا خسته نشدی انقدر خوردی . خب این همه بستنی خوردی چی شد 

     گفتم خب دوست دارم لذتشو بردم . لذت من از خوردن مثل لذت من از دیدن طبیعت آب دریا رودخانه جنگل و … است ولی چرا هیچ وقت به ما نمیگن طبیعت نرو دریا نرو رودخانه نرو و … هیچ وقت نهیمون نکردن اما در مورد خوردن همه همش میگن کم بخور کم بخور . خب من به خوردن علاقه دارم نمیتونم کم بخورم . همش حس از دست دادن دارم . 

     امیدوارم بتونم این حس از دست دادن غذا رو اینجا کم کنم . چون من به مطالعه هم علاقه دارم کتابهای روانشناسی هم میخونم . ولی هیچ کدوم از راههاشون برای درمان اعتیاد رو قبول ندارم . راستش من انجمن دوازده قدم هم مدتی شرکت کردم اما اونجا هم میخواستن من غذاهام رو کم کنم . من هیچ راه چاره ای ندارم . حس می کنم من و این حس  تا آخر عمر با همیم و از ترس غذا نخوردن از ترس از دست دادن غذاها فقط میخوام بخورم  . از نخوردن و گرسنگی به شدت هراس دارم حس میکنم انقدر که بهم میگن چاق میشی چاق میشی من در آینده ای نزدیک تا ۲۰۰ کیلو هم برسم . 

     این تصویرها بیشتر بهم ترس میده . 

     هر کتاب روانشناسی در مورد اعتیاد پرخوری هم خوندم فایده نداشته چون من غذا خوردن رو خیلی دوست دارم و اگه عشق به غذا نباشه شاید من اصلا از خواب بیدار نشم تنها چیزی که منو  میترسونه چاقیه . من از چاقی بدم میاد و متاسفانه با این رویه همه بهم میگن تو چاق میشی . در سایت علتهای خوردن رو تا حدی متوجه شدم ‌ 

     فهمیدم یه سری الگوهای تکرار شونده در سر هستند که دستور به خوردن میدن . یعنی یه جورایی به خاطر علاقه ای که من به غذاها دارم این تصاویر در ذهن من شکل میگیره . 

     باشه سعی می کنم مطالعه رو ادامه بدم و هر وقت فرصتشو داشتم چند خطی مینویسم .باشه هیچ آینده ای در این راه برای خودم متصور نمیشم اینکه قراره لاغر بشم یا نه . اینکه چه اتفاقی قراره بیفته . چه مطالبی قراره بخونم . خب تا حدی که فهمیدم اینه که شما هم مثل بقیه نظرتون بر اینکه  خوردن های تکرار شونده رو از ذهن پاک کنیم . 

     ولی من این قسمت از مطالب رو که میخونم بازم ناامید میشم که اینجا هم مثل بقیه باز میخواد غذای منو به صورت خیلی مخفیانه ازم جدا کنه شاید این قضاوت اشتباه باشه . میشه همین اول راه اینو بهم بگید که آیا شما هم میخواین  غذاهای منو ازم بگیرید ؟

     شاید باورتون نشه ولی من از ترس اینکه غذاهامو ازم نگیرن شبها توی رختخواب با خودم نون میبرم یا خوراکی که هروقت به هوش اومدم از نون یا خوراکی بخورم . 

     اینو به هیچ کسی نگفتم چون میدونم به هرکی بگم میخنده . ولی من تا این حد به غذاها وابسته ام وقتی میخورم حس عجیب آرامش دارم دلم میخواد فقط از غذا بنویسم . حالا فکر کنید به همچین آدمی با این سطح از اعتیاد فقط یکبار بگن نخور چه حالی میشه . 

     اینا رو نوشتم که بدونید با چه آدم معتادی روبرو شدید . امروز من تا الان  ۵ تا نون لواش و ۳ تا  ساندویچ و یه پیتزا و کلی تنقلات و بیسکوییت  خوردم  و الانم بازم گرسنه هستم . تو خودم میگم نخور ولی با هر بار نخور گفتن به خودم میلم به خوردن بیشتر میشه . آیا من بیمارم ؟ 

     آیا من روان پریش هستم ؟ 

     در انجمن مدام باید خودمون رو پرخور معرفی میکردیم . خیلی ها موفق شدن ولی من جزء موفقین نبودم . به آینده دیگه فکر نمی کنم و فقط مطالب رو میخونم و به هرحال انتظارم از شما هم این هست که بهم بگید انقدر زیاد نخور ولی حداقل به خاطر مطالب دیگه که توجهم جلب کرده اینجا می مونم و میخونم  . فعلا که تا این حد تونستم از خودم بنویسم . تا ببینیم روزهای آینده چی میشه . سعی می کنم به پیشنهاد شما هیچ تصوری در موردش نکنم  و فقط به مطالعه ام ادامه بدم . در پناه خدا 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 136 کلمه

      سلام و درود
      از ده سال قبل لاغری با ذهن داره آموزش داده می شه در عین حال خودم دارم هر روز روی این موضوع کار می کنم.
      در طی این ده سال هیچ غذایی رو از زندگی روزمره حذف نکردم
      شاید خودبخود تغییراتی در دوست داشتن هام ایجاد شده باشه ولی این نبوده که به زور یک غذا حذف و غذایی کم یا زیاد یا جایگزین بشه
      فقط پیشنهاد من اینکه که عبارتی که درذهنت درمورد غذا داری رو اصلاح کنید.
      به جای این عبارت که من عاشق غذا خوردن هستم این عبارت رو جایگزین کنید که من عاشق انتخاب غذا هستم.
      عشق در وجود من جاری است و من اول از همه عاشق خودم هستم
      سپس عاشق غذاها
      و این زوند رو ادامه بدید، آموزش ها رو دنبال کنید و نگران هیچ تغییری در خودت نباش
      موفق باشید
      منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 10 از 2 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار میعاد علوی
       1403/02/01 23:24
       مدت عضویت: 71 روز
       امتیاز کاربر: 145 سطح ۱: کاربر مبتدی
       محتوای دیدگاه: 14 کلمه

       باشه ممنون

       به مطالعه ادامه میدم
       من اول عاشق خودم هستم بعد عاشق انتخاب غذاها

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    آواتار نوشین
    1403/04/02 23:06
    مدت عضویت: 70 روز
    امتیاز کاربر: 3058 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    با سلام
    میعاد عزیز .
    فقط امیدوار باش و به خدا توکل کن.
    مطمین باش این بهترین روش دنیا برای تعییر کردنه.
    و لاعری و کنترل غذا خوردن کمترین چیزی هست که بدست خواهی آورد.
    در پناه خدا باشی

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار بی همتا
   1403/01/23 06:04
   مدت عضویت: 1592 روز
   امتیاز کاربر: 9678 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 411 کلمه

   سلام من فاطمه هستم. ۲۶ ساله از تهران.

   از حدود ۸ سالگی جسم من شروع به چاق شدن کرد و الان در وزن ۹۰ هستم .میخوام کاهش وزن ۳۰ کیلویی داشته باشم و به وزن ۶۰ کیلوگرم برسم.

   در حال حاضر این عدد (۶۰) خیلی برام دور و دست نیافتنیه..همونطور که هیچ وقت باور نمی کردم روزی فقط ۱۰ کیلو تا سه رقمی شدن وزن فاصله داشتم ولی این اتفاق افتاد پس برگشتن مسیر و طی کردن یکی کی اعداد و رسیدن به ۶۰ و حتی کمتر ( وزن ایده آلم ۵۴ )

   هم ممکنه..بستگی به انتخاب های من داره ..

   انتخاب هایی کوچک در روزمره که نتایج بزرگی دارند.

   یک‌مثال بزنم ؛ اپلیکیشنی برای گوش دادن به موسیقی دانلود کرده بودم و چند روز پیش دیدم میشه جدول فعالیتم و ساعت هایی که بود را ببينم طی چند ماه استفاده من از برنامه به اندازه ی طی کردن ۵ بار مسافت تهران تا شیراز بود.

   خیلی شوکه شدم چون فکر نمی کردم عدد انقدر بزرگی باشه ولی در طی چند ماه حتی ۱۰ دقیقه در روز استفاده از برنامه باعث جمع شدن این عدد بزرگ شده بود.

   به خاطر سنگینی افکار منفی و اهميتی که ما به اونها میدیم باعث میشن خودمون رو از موفقیت در زندگی دور ببينيم. برای من در این برهه از زندگی موفقیت در لاغر شدن و سلامتی خلاصه میشه چون جسم چاق و ذهنی که باری بیشتر از اضافه وزن روی جسم رو به من تحمیل میکنه عزت نفس و اعتماد به نفس رو در من بسیار کاهش داده و برای تجربه ی حس شادی نیاز دارم که اونها رو تقویت کنم.

   از دوره ی ۱۲ گام میخوام استفاده کنم تا به تمرین کردن و فایل گوش دادن استمرار داشته باشم.

   تعطیلات عید و دورهمی ها به نتایجی رسیدم که فایلی که استاد گذاشتن درباره ی دنیای کوچک خودمون و شباهتش با برداشت های خودم برای من بسیار جالب بود.

   کسی که در بیرون حرف منو متوجه بشه وجود نداره،

   پس جایی حرفم رو میزنم که بسیاری از دوستانم هستند و باهم خیلی راحت میتونیم صحبت کنیم.

   اینکه برنامه ی روتین و تکرار شونده و خاص خودم داشته باشم که هرروز برای شادی خودم انجام بدم بسیار‌اهميت داره.پس دوست دارم که این هدیه زیبا رو هرروز به با ارزش ترین فرد زندگیم تقدیم کنم.

   من امروز ۲۳ /۰۱/ ۱۴۰۳ متعهد می شوم که برای تجربه ی لاغری همیشگی تمرینات رو انجام بدم و فقط به فایل گوش دادن اکتفا نکنم ، نظرات دوستانم را مطالعه کنم، و برای عملی کردن آموزش ها در زندگی روزانه ام تلاش کنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریماه
   1403/01/09 19:39
   مدت عضویت: 1289 روز
   امتیاز کاربر: 11595 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 87 کلمه

   سلام

   من فریماهم چندروزیه که 21 سالم شده و تقریبا تا 19 سالگیم چاق بودم

   اواسط 18 سالگی با این سایت آشنا شدم و خیلی لاغر شدم ولی هنوز به وزن ایده آلم نرسیدم

   حقیقتا دوسه سالی هست که نرفتم روی وزنه و عدد وزنم را نمیدونم اهمیتی هم برام نداره خیلی 

   ولی میخوام 57 کیلو بشم و از ان ام خودم لذت ببرم 

   پس همینجا متعهد میشم که با عشق شروع دوبارم را جشن بگیرم و ادامه بدم تا به نتیجه ایده آلم برسم چون من به این راه ایمان دارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Reza
   1402/12/29 15:20
   مدت عضویت: 479 روز
   امتیاز کاربر: 19536 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 361 کلمه

   با نام و یاد خدای مهربان دوباره و برای همیشه شروعی مجدد دارم برای آموزشهای لاغری با ذهن چون با تموم وجودم درک کردم که نه برای یکبار بلکه هر لحظه باید در این مسیر باشم حرکت کنم و ادامه دهم.

   یکسال پیش به صورت خیلی جذاب و معجزه وار با استاد و تناسب فکری آشنا شدم و از اون زمان زندگیم در همه جنبه ها تغییر کرده 

   نتایجی بدست آوردم که حال با یک حساب سرانگشتی حتی نمیشه خودم را با قبلم مقایسه کنم.

   اون زمان من آدم دیگری بودم و الان آدم دیگری

   لاغری و تناسب اندام فقط یکی از دستاوردهای من بوده ولی هزاران نتایج محشر کسب کرده ام که الان تصمیم به شروع مجدد و از ابتدای دوره ۱۲ قدم گرفته ام.

   دیروز با لطف خداوند جلسه آخر دوره پیشرفته را تموم کردم و با خودم عهد بستم بلادرنگ امروز دوره ۱۲ قدم را شروع کنم و بعد از اون دوره ۱۰۰ گام ،شروع دسته بندی های لاغری،ورود به سرزمین لاغرها و هر بار ادامه دادن این مسیر شگفت انگیز که الان با لطف خداوند اینجا هستم و شروع کردم.

   من با ادامه دادن و استمرار در این مسیر به خودم ثابت کردم که زندگی چقدر زیباست و چقدر آسون و راحت هر آنچه که میخواهم میتوانم کسب کنم.

   یک تعهد دیگر هم به خودم دادم و اینکه تا برای هر جلسه یک کامنت بنویسم این تعهد را اینجا اعلام میکنم که چون یکم برام سخت هست و پاشنه آشیلم هست ولی بسیار با نوشتن نتیجه کسب کرده ام اینکه افکارم رابنویسم بسیار کمکم‌ کرده

   پس از مسیر و روشی که بسیار نتیجه بدست آوردم حرکت میکنم و برای خودم آسونش میکنم.

   به تمام دوستان پیشنهاد میکنم این دوره ۱۲ قدم را با جدّیت و تمام وجودشون انجام دهند و باور کنند چون نقطه عطف شروع لاغری هست.

   خوشحالم که این مسیر باز برایم باز شد که میتوانم باز نتایج متفاوتی از خودم رقم بزنم.

   من تمام تلاش خودم را انجام‌ میدهم تا تناسب فکری سبک زندگی من شود و جزئی از زندگی روزمره و همیشگی من باشد.

   من برای خودم بدنی ایده آل در نظر گرفته ام بدنی کاملا عضلانی با شکمی تخت و سیکس پ 

   که الان بسیار نزدیکش هستم و چند قدمی باهاش فاصله دارم و از آن من هست

    ۱۴۰۲.۱۲.۲۹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 60 کلمه

    سلام و درود
    از اینکه متعهد و مشتاق هستید خوشحالم
    استمرار داشتن رمز رسیدن به درک عمیق و مخصوصا خودشناسی است
    هرچه بیشتر در مسیر مورد علاقت استمرار آگاهانه داشته باشی درک بهتری از شخصیت و عملکرد خودت پیدا میکنی
    و این تصمیم شما نشان از هوشمندی و ارزشی است که برای خودت قائل هستی
    تبریک می گم و منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار اسما غضبان
   1402/12/16 15:05
   مدت عضویت: 1362 روز
   امتیاز کاربر: 6149 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 233 کلمه

   بنام خداوند جان

   باسلام من اسما غضبان درسن27سالگی درتاریخ 17اسفند 1402 تعهد میدم که خودم رواز وزن فعلی به وزن 54برسونم و در این راه از هیچ تلاشی سرباز نزنم وبرای رسیدن به نتیجه دلخواهم . عجله نکنم تا دراین مسیر دچار لغزش نشم و متزلزل و ناامیدنشم . باهمه ی وجودتمرینات گوش میدم ومی بینم فکر میکنم و عمل میکنم تا نتیجه بگیرم و ازبودن در مسیر لذت ببرم ایمان دارم تنها راه لاغرشدن ولاغرموندن روش لاغری با ذهن هست چیزی که نتایجش رودیدم و میدونم که میتونم عمل کنم .وعمل میکنم و نوشته های هم مسیرانم رو میخونم و هرروز یک گام برای رسیدن به لذت تناسب اندام و خواسته ام قدم برمیدارم و تمام شجاعت خودم روبه کارمیگیرم  واز مسیرم به خاطر ترس از چاق شدن نمی‌ترسم و رها نمیکنم وصبور وباایمان تمام عمل میکنم . لاغرشدن ولاغرموندن برای نیمه ی دیگه زندگیم رومیخوام قراربدم تا بتوانم مفید بودن و تغییرشخصیت خودم روشاهد باشم . وعهدی به یادماندنی باخودم وخدای خودم بستم . ودراین مسیر یا می میرم یالاغرمیشم.  وباوجود چاق بودن ادامه میدهم واز حقیقت هایی که دراین مسیر با اونها رو به رومیشم فرارنمیکنم .چون به محض شروع کردن واستفاده کردن از این مسیرها همه ی حقایق یکی بعداز دیگری رو میشن ومن باید بپذیرم .تک تک حرفها وجملات رو وهمه چیز رودراین مسیر تابتونم نه فقط لاغری که شخصیتی کاملا جدید برای خودم داشته باشم.   باتشکر فراوان🌹🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989017420272
   1402/11/30 22:42
   مدت عضویت: 127 روز
   امتیاز کاربر: 70
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   سلام من رقیه قلج خانی ۴۷ ساله با وزن ۸۸ کیلو خیلی سعی کردم که لاغر بشم وچند روش هم امتحان کردم اما هر بار شکست خوردم اما الان میخ اهم با توکل به خدا ویارئال شما به وزن ایده آل ومناسب اندام دلخواهم برسم ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 77 کلمه

    سلام و درود
    به جمع شگفتی سازان خوش آمدید
    انشاالله نتیجه عالی می گیری
    وارد هر جلسه شدی با دقت متن اون رو مطالعه کنید و سپس ویدیو رو ببینید و بعد درباره مطالبی که گفته شده دیدگاه و نظرت رو در بخش نظرات بنویس و زمان آزادی که در روز داری رو صرف خوندن نوشته های دیگران در اون جلسه کن
    به این شکل به مرور برنامه لاغری با ذهن رو در وجودت ایجاد میکنی.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار 989017420272
   1402/11/30 22:33
   مدت عضویت: 127 روز
   امتیاز کاربر: 70
   محتوای دیدگاه: 36 کلمه

   سلام خدا قوت نمی دونم چی باید بنویسم اما خیلی دوست دارم به تناسب اندام برسم برای همین از خداوند متعال یاری می جویم واز شما استاد عزیز میخواهم که در این را کمکم باشید ممتشکرم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار تینا.عالی
   1402/11/29 22:30
   مدت عضویت: 191 روز
   امتیاز کاربر: 12043 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 617 کلمه

   بنام خداوند مهربان یکتا و فرمانروا و همیشه حاضر و شنونده شاهد و دانا و  همیشه عاشق و و حامی و خواهان پیشرفت ما،

   و درود رحمت و برکت قدرت و نعمت و هدایت و لذت و شادی و سلامتی و هر آنچه سعادت خیرو نیکی و کمال  هست و ارامش آسایش روانه هر لحظه زندگی شما استاد گرامی و عالیقدر باش از سوی خداوند مهربان،

   سئوال:واقعا چرا هیچ تلاشی نمی‌کنیم چاق میشویم اما هر چقدر تلاش میکنیم لاغر نمی شویم ؟الان که متوجه شدم و آگاه شدم بخاطره فرمول‌های ذهنی که به لاغر شدن ایمان نداشتیم و مطمئن بودیم از چاقی،

   تعهدنامه:

   به یاری و هدایت و حمایت الله یکتا مهربان،

   من تینا گرشاسبی ۳۷ ساله با قد ۱۷۰ و وزن ۸۰ کیلوگرم ساکن شهر تهران تعهد میدهم با قدمت چاقی دقیقا شش ساله تصمیم گرفتم از مسیر لاغری با ذهن وزن خود را ۲۳ کیلوگرم کاهش دهم و ادامه زندگی خود را با وزن ۵۷ کیلوگرم ادامه دهم،

   من از امروز مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ بهمن ماه روز یکشنبه در ساعت ۲۲:۰۴ دقیقه شب تا روزی که به شرایط  ایده ال خود برسم به حرکتم در مسیر لاغری با ذهن ادامه دهم و هر روز به عنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   پیرو درخواست استات برای شرح مفصل از عملکرد خود در آینده برای موفقیتم در لاغری با ذهن ،

   هر روز انجامش خواهم دادم در حد توانم چرخه هدایت و نیروی موفقیت را قطع نخواهم کرد،

   آرام آرام به خودم قول میدهم بدون هیچ محدودیتی با لذت از مسیری لاغری با  قدرت ذهن از طریق آموزشهای استاد من حتما به اذن الله به سبک خوردن سالم و شایسته خودم خواهم رسید،

   سعی میکنم به هیچ عنوان خودمو تحقیر و سرزنش نکنم حسرت نخورم و برای رقابت و تایید دیگران هیچ کاری نکنم 

   ناامید نشم حتی حرفهای دیگران را نشنوم و عملشون در مورد خودم را نبینم،

   بلکه با عزت و ارامشو احترام و  لیاقت و شایستگی  و اعتماد به نفس با ایمان و باور از ته دل و ارام بر طبق قوانین الهی سیر تکاملی خود را نه تنها در این مسیر بلکه در همه مسیرهای موفقیت زندگیم با وقار سنگین با منش و با بخشش و احترام و رفتار بزرگوارانه و‌شایسته و والا و اخترام‌به بدن و روح گرانبهایم که فقط ارزش خوشبختی و کمال و رسیدن به خدا را دارد و سعادت دو جهان و ثروت مادی و معنوی و لذت و شادی و سلامتی وعمری با لذت را و در حق خودم رفتار کنم و پیش بروم،

   مسئولیت خودم را بپذیرم از خداوند عذرخواهی کنم و در صدد جبران و انجام و یقین و تعهد و عمل برآیم،

   ترمزها و فرمول‌ها ذهنی خود را شناسایی کنم با درایت و به وضوح تا پاکسازی اشان کنم و فرمول‌های درست لاغری با ذهن را یاد بگیرم و پررنگ در استفاده کنم تا با نگه داشتن حرمتها و رعایت و هماهنگ با قوانین خدای مهربانم قدم‌های سنجیده و درست بردارم،

   میخواهم طوری آزاد و با لذت و پیشرفت و خس خوب اطمینان به خداوندم زندگی منم که هر موقع ملکه موت گفت برویم وقت رفتن هست بگویم به روی چشم من از این نعمتها لذت بردم و توانستم بنده با کمال و شمر گزار و دست گیرنده و بخشنده و کمک کننده  خدایم شوم‌ انشاالله در جهان آخرت و دیگر هم همینطور بهم‌خوش بگذره اونم دوباره در برکت حضور الله یکتای مهربانم . 

   خدایا در این مسیر تا آخر عمر دستانت را از من جدا نکن همواره مرا در آغوش مهربان خودت نگه دار و با تو یکی  باشم همیشه،

   تا نه تنها در این مسیر بلکه در تمام مسیرهای زندگیم موفق و رو سفید شوم و تو‌از من خشنود باشی،

   خدایا شکرت استاد خیلی خیلی ممنونم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار یاس کریمی
   1402/11/27 16:55
   مدت عضویت: 130 روز
   امتیاز کاربر: 2585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 181 کلمه

   به نام آفریننده من 

   من یاسم 18 ساله با استعداد چاقی و درشت هیکل و با استخوانبندی درشت کمی قدم کوتاهه 

   از ابتدای 8 سالگی تا چند وقتی رژیم داشتم و رهاش کردم تا این سن چندین رژیم و انواع ورزش هارا امتحان کردم و اواخر به این نتیجه رسیدم ذهن من مانع شده باید از ذهنم شروع کنم .

   به دلیل کنکور به وزن 95 رسیدم و آرزوی یک بدن عضلانی و بدون نقص دارم

   از مردادماه 1402 تا به حال رژیم غذایی دارم و هروز ورزش میکنم حدودا 12 کیلوگرم کم کردم با این حال مدتیه مثل سابق کاهش وزن ندارم و به نتیجه رسیدم این راهو امتحان کنم . از خدا ممنونم که بدنی سالم بهم داده تا خودمو به تکامل برسونم امیدورام بهمن 1403 همین روز به وزن دلخواه خودم و البته بدنی که آرزوشو دارم برسم .

   من در سن 18 سالگی  با وزن 83 کیلوگرم و قدمت چاقی 10 ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن 28 کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن 55 کیلوگرم را ادامه دهم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سارا آبکار
   1402/11/15 20:15
   مدت عضویت: 161 روز
   امتیاز کاربر: 5145 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 121 کلمه

   من سارا آبکار  در سن ۵۰ سالگی .باوزن ۷۵ وقدمت چاقی ۱۸سال  از شهر کرج .تصمیم قطعی گرفته ام که در مسیر لاغری با ذهن ۱۵ کیلو از وزن خود را کم کنم .وادامه زندگی جدید خودر ا باوزن ۶۰دکیلو ادامه دهم.من از امروز تا رسیدن به وزن ایده آلم این مسیر را ادامه خواهم دادوهروز تمیرینات خودرا متعهدانه انجام خواهم داد و به خواست خدا ی مهربان  دیدگاهم را ثبت خواهم کرد ..و ذهن خودرا از افکار وباور منفی پاک خواهم کرد به امید خدا ی مهربان.وسعی میکنم دراین مسیر آرامش خود را حفظ کنم و پایبند تعهدات خود باشم خدایا شکرت بابت نعمهایی که در مسیرم قرار میدهی تا با دیدن انها تورا به یاد بیاورم وشکر گزارت باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عاطفه عباسی زاده
   1402/11/06 22:51
   مدت عضویت: 215 روز
   امتیاز کاربر: 65
   محتوای دیدگاه: 182 کلمه

   به نام خدای نور

   سلام به استادعطارروشن عزیز

   من عاطفه عباسی زاده درسن۱۸سالگی ساکن شهر اهوازباوزن۵۴(فکنم ۵۴ باشم یا ۵۲)کیلوگرم و من از بچگی کلا نسبت به همسن و سالام پرتر بودم چاق نبودما پر تر بودم با اینکه غذا ی کمتری نسبت به بقیه دوستام میخوردم و یسری دوستایی دارم که با اینکه همچی میخورن و زیادم میخورن ولی چاق نیستن همیشه برام سوال بود که چطوره من کمتر میخورم و لی خیلی پرترشونم و خیلیم دوست داشتم مثل اونا باشم و شکم تختی داشته باشم که الان تصمیم قاطع گرفته ام که تا از مسیر لاغری باذهن وزن خودم رو کم کنم و به اون هیکل ایده آلم برسم من نمیدونم چقدر وزن کم کنم خوبه و فعلا میگم حدود ۸ کیلو فکنم اوکی باشه و میخوام به اون هیکل ایده الم برسم که همیشه ارزوشو داشتم ومیخوام ادامه زندگی خودم رو با وزن جدید و هیکل جدیدی که عاشقشم ادامه بدم الانم عاشق خودمم ولی قراره خییلی بیشتر عاشق خودم باشم و عزت نفسم و اعتماد بنفسم خییلی بیشتر باشه.

   خدایاسپاسگذارم که به این مسیر هدایتم کردی خداجونم عاشقتم.

   شاد،سلامت،موفق و ثروتمند باشید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الناز خدایی
   1402/11/01 08:44
   مدت عضویت: 157 روز
   امتیاز کاربر: 6390 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 149 کلمه

   سلام 

   الناز خدایی هستم ۳۵سال سنم از،شهر کرج با وزن ۸۶کیلو وقدمت چاقی ۱۳ساله تصمیم قاطع گرفتم تا از مسیر لاغری با ذهن۲۶ کیلو از،وزنم رو کم کنم  ادامه زندگی قشنگم رو با وزن ۶۰ کیلو باشم .

   من از امروز ۱بهمن ۱۴۰۲ تا روزی که به شرایط ایدآل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم دادو هر روز به تعهدم به تمرینات  مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   من همیشه بابته اضافه وزنم خیلی اذیت شدم وخیلی موقع ها در مهمانی ها احساس میکنم ظرف غذای منو نگاه میکنن و از مهمونیا گرسنه برمیگشتم خونه و غذا روم نمیشد بخورم چندین ساله لباس‌های که دوس دارمو نمیتونم بپوشم دیگه خسته شدم و مطمئنم که با لاغری ذهن میتونم به آرزوی خودم برسم .با آرزوی موفقیت برای همه .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منیره.ف
   1402/10/19 23:48
   مدت عضویت: 1738 روز
   امتیاز کاربر: 11871 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 31 کلمه

   استاد باورم نمیشه شما ۵۲ کیلو کم کردین فکر کنم رکورد بیستر لاغری بدون رژیم و البته ماندگار رو زدین

   فکر نمیکنم با رژیم هم کسی اتقدر لاغر شده باشه موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار نوشین گل
   1402/10/10 09:32
   مدت عضویت: 177 روز
   امتیاز کاربر: 435 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 112 کلمه

   من نوشین در سن ۴۱ سالگی با وزن ۶۷ کیلوگرم و قدمت چاقی ۲۶ ساله در تاریخ دهم /دی/۱۴۰۲ تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۱۱ کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه ی زندگی جدید خود را با وزن ۵۶ کیلوگرم ادامه دهم.

   چون به قانون جذب اعتقاد صد در صد دارم مطمینم که با تغییر دادن محتویات ذهن و باورم میتونم به نتیجه ی دلخواهم برسم و از این بابت به شدت خوشحالم.  تمام تمرین هام رو به دقت انجام میدم و تمامی شون رو علاوه بر دفترم، در سایت هم ثبت میکنم و نتیجه ای که میدونم حتما بهش میرسم رو اعلام میکنم 🥰🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فرزانه
   1402/10/05 07:59
   مدت عضویت: 327 روز
   امتیاز کاربر: 15105 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 536 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز

   تمرین آموزشی گام اول

   من چرا چاق هستم؟چون استعداد ژنتیکی دارم و مادر و خانواده مادری اضافه وزن دارند. بابام متناسبه ولی اون از دوران نوجوانی اکثر روزا ورزش می‌کرده و به دورانی مربی شنا بوده و با وجود اینکه زیاد غذا می‌خوره ولی تغذیه‌ی مناسبی داره.

   چون بی تحرک بودم و همش می‌نشستم درس می‌خواندم الان هم همش دوست دارم بشینم چون زیاد میخورم و ریزه خواری دارم یعنی دوست دارم چیزایی که هوس میکنم مثل شیرینی و قهوه فوری و کشک و شوری اینا بخورم چون شام رو ساعت ۱۱ شب می‌خوردم چون آب کم می‌نوشم میوه و سبزی منظم نمی‌خوردم گاهی می‌شد که فست فود هفته ای دو سه بار بخورم.

   شب دیر میخوابم و مقدار خواب کمی دارم تند تند غذا میخورم و در عرض پنج ده دقیقه غذا رو تموم میکنم لقمه های بزرگ بر می‌دارم و غذا رو خوب نمی‌جوم انگار که حوصله غذا خوردن ندارم.

   حتی وقتی سیر شدم باز دوست دارم غذا بخورم خورشت و نون و برنج زیاد می‌خوردم متابولیسم بدنم پایین اومده. چون ورزش نمیکنم چاق شدم.

   چون باور پیدا کردم هر چی که بخورم چاق میشم دوست دارم هر بار که بیرون میرم یه چیزی کافی شاپی بخورم

   دوست دارم هر بار که بیرون میرم یه چیزی کافی شاپی بخورم آدم بد شانسیم که هر چی دوست دارم بخورم چاقم می‌کنه ولی بقیه راحت غذا می‌خورن ولی چاق نمیشن

   در دو سال آخر تحصیلم به علت سبک زندگی نامناسب، خواب ناکافی و نامنظم، استرس، پرخوری، خوردن غذاهای مضر و شیرینی و فست فود ۱۲ کیلو چاق شدم در حالی که قبل از اون با وجود تغذیه عادی و ورزش نکردن وزن ثابتی داشتم.

   از چه سنی چاقی شما شروع شد؟از سه چهار سال قبل کنکور چاقی من شروع شد قبل از اون در دوران ابتدایی لاغر بودم ، راهنمایی اندام و وزنم متناسب بود ولی از دبیرستان شروع به چاق شدن کردم به طوری که بعد کنکور ۷۸ کیلو بودم.

   خاطرات شما از چاقی چیست؟قبل از چاق شدن شنیدن بودم مادر و خانواده مادری استعداد چاقی دارند و من هم اگه در آینده رعایت نکنم چاق میشم. اگه بی تحرک بشم و ورزش نکنم و زیاد بخورم چاق میشم.آدم راحت چاق میشه ولی سخت لاغر میشه. رژیم های لاغری رو باید تا آخر عمر رعایت کنی و اگه ادامه ندی دوباره چاق میشی.اگه هر چیزی رو کم و به اندازه بخورم چاق نمیشم همه‌ی آدمای لاغر خوش اندام یه رژیم سخت و ورزش سنگین انجام میدن.

   چاقی چه مشکلاتی در زندگی شما ایجاد کرده؟خیلی از لباس هام دیگه اندازم نمیشه یا دکمه های لباس بسته نمیشه یا آنقدر به بدنم می‌چسبد که منظره بدی پیدا می‌کنه.ورزش کردن برام سخته یعنی سخته یه سری حرکت ها رو انجام بدم مثل حرکاتی که وزن بدنم باید روی دستم باشه از دیدن هیکلم توی آینه بدم میاد و حس بدی پیدا میکنم. توی خریدن لباس اغلب مشکل دارم و سایزم نمیشه غر زدن و سرزنش‌های خانواده رو می‌شنوم که میگن هیکلت خوب نیست. موقع غذا خوردن عذاب وجدان دارم که الان بخورم چاق میشم به خاطر هیکلم اعتماد به نفس پایینی دارم و فک میکنم که به خاطر ظاهرم ممکنه کسی از من خوشش نیاد.

   از اینکه چاقی برام در آینده باعث بیماری بشه میترسم حس میکنم به خاطر وزنم حرکت دادن بدنم سخت تره.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 386 کلمه

   به نام پروردگار

   من تکتم دَمشناس هستم 34سال سن دارم ساکن شهر مشهد هستم با وزن 70کیلو و قدمت چاقی 8ساله تصمیم قاطع گرفتم تا در مسیر لاغری با ذهن 20کیلو وزن کم کنم

   و با وزن 50کیلو به بقیه ی زندگی و عمر با ارزش خودم ادامه دهم.من از امروز مورخ1402.9.27 تا روزی که به شرایط ایده آل خود برسم ادامه میدهم و هر روز به عنوان تعهد تمرینات آموزشی هر جلسه را در قسمت نظرات ثبت میکنم تا هر روز رد پایی از تعهدم به جای بگذارم.

   شاید در کل به نظر خیلی ها این مقدار وزن برای یک خانم با داشتن دو بچه وزن زیادی نباشد و اصلا چاق حساب نشود ولی از آنجایی که من از کودکی تا قبل از فرزند دومم جزو اون دسته از انسان های لاغر و خوش اندام بودم این روند رو به چاقی در این هشت سال اخیر بسیار مورد نگرانی من شده چون از طرفی با داشتن پدر و مادر و خوهر و برادر های چاق به این فکر میکنم که نکنه من هم به حدی برسم که مثل اونا بارها انواع رژیم و باشگاه و …رو امتحان کنم و نتیجه نگیرم و بیخیال بشم البته خودم هم بارها امتحان کردم و نتیجه هم گرفتم اما چاقیم بازگشت داشته و از اونجایی که متاسفانه پدرم در سن میان سالی55سالگی به دلیل چاقی و سکته از دنیا رفتند تصمیم گرفتم از این مسیر خودم و بقیه اعضای خانواده ام رو زندگی دوباره ببخشم و همان طور که یهو چاق شدم و همه این سوال را میپرسیدن که چه شد میخواهم لاغر شوم و بعد روش لاغری ام را به همه بگویم تا کسانی که دوستشان دارم و سلامتشان برایم مهم است با دیدن تغییر من دیگر نتوانند بگویند که نه این که اصلا جواب نمیده و یا هر چیز دیگه …

   و از خدا میخواهم تو این قسمت زندگی هم مثل همیشه هوام رو داشته باشه و کمکم کنه تا بتونم به وزن دلخواهم برسم و لذتی رو‌که قبلا داشتم باز هم تجربه کنم و ماندگار باشه و من هم با عمل بتونم خیلی ها رو تشویق به لاغری و سلامتی کنم و همچنین از استاد عزیز جناب روشن تشکر میکنم که ما رو در این مسیر حمایت میکنند و با صبر و روی خوش به ما پاسخ میدن ممنون از همتون که وقت با ارزشتون رو برای خوندن مطلبم گذاشتید…سپاسگزارم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/09/10 17:02
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 711 کلمه

   سلام بر خداوندی که سال فبل رو توشرایط،بسیارسخت که ازچاقی خودم  هیج را چاره دیگه نداشتم من رو با درخواستم خودم که ازخودش خواستم که راه علاجی برام‌ درن ظر بگیره من ازخانم حضرت زهرا(ص ) خواستم‌ که واسطه این امر بشه تا من ازراین شرایط رهایی پیدا کنم وبا نوشتن کلمه  کسی هست که با ذهن لاغرذه باشه این‌ مسیر دل نوازم برام من روشن شد  ازاون تاریکی که هیچ نورامید.ی برای رهایی ارابن خمه مشکل پیدا شد   

   امسال گفتم بیا برای این مسیر ا زاول دیگاه بنویسم سال گذشته من این مسیر رو طی کردم‌ ولی آزارش نوشتن دیگاه هیچ اطلاعی نداشتم. بخاطر همین من هیچ دبگاهی تواین بخش. ندارم. 

   من آگاهی زیبای توابن بخش وبخشهای دیکه به یاری خداوند کسب کردم دوست داشتم بیا با تکرار این بخش شاید اگه کسی مثل خودم‌ وارد این‌ مسیر شد  اون کمکی رو که دوست  داشتم‌ تو زمان وردم کسی به من بکنه رو انجام بدم 

   من یاد گرفت که برای این مسیر باید اول دوست داشتی باشی که لاغر بشی دوست داشته باشی که ازمشکلات چاقی رها بشی همه دوست داشتن که من سالهای زیادی داشتم‌ اما مسیرهای زیادی روطی کردم بی راه زیاد رو طی کردم کمی موفق بودم ولی زمان‌خوشحالی زیاد نیود برکشتم ورشکست خوردن کلی احساس اشوقته خراب روبه پرونده خودم‌ااضافه کردن ولی بازم‌ کوتاه بیا نبودم آنقدر تلاش کردم ولی وفتی از خداوند درخواست گردم واین دراوج ناتوانی وتسلیم صورت گرفت به بهترین مسیر هدایت شدم‌ و خداوند حمایت کرد که بمونم استمرا  داشته باشم و این زمان ثمره ابن کاره رو دارم به جسم تجربه میکنم وکم شدن وزن رو دارم‌ تماشا میکنم هنوز خیلی کارههست که باید انجام بدم‌به اون هدفم‌دنرسید. ولی  وزنم‌. کم شده این باره این کم شدن رو همراهی ذهنم‌که بسیار پرقدرت توامند بود و هر انچه من  رشته بودم‌ چون  با رضایت این  بخش  صورت  نگرفت همه  رو پنبه کرد واین باره اول همه سعی تلاشم گذاشتم‌که اول اون راًی کنم این خیلی مراحل دات که طی شد به همین آسونی سرسر نشد   آسون بود چون ذهنی بود چون من یاد گرفتم‌ اول هر زآنچه تو. مسیر اگاهی که باید کسب کنم رو به شکل واقعی کسب کنم‌ نه فقط گوش کردن‌ رعد شدن 

   به قول استاد من‌ ماشین وجودی خودم رو تو دستگاه کامپیوتری گذاشتم عیب یابی کردم فهمیدم کجاهای این مسیر رو اشتباه طی  کردم‌ که  به چاقی ختم  شده  چه اشتباهاتی رو داشتم‌که با به کارگیری چاق و،چاقتر شدم‌ جه ترسهای از غذا داشتم که نباید داشته باشم که باهش به این مشکل رسیدم‌ خلاصه کلی زمان گذاشتم‌ ولی برای من‌ نتیجه خوبی روبه  همراه داشت هنوز  هم دارم‌. با تکرار گردن اون آموخته خودم رو تو ذهنم‌ بیشتر کردده که اگه باره اول کمی تو هر فایل یاد گرفتم‌ هم۶ فایل روباره اول کلا پت جه نشدم ابن زمان به درک بیشتر از اون فایل میرسم  

   من این تعهد نامه روبه شکرخدا با این باره شاید بشه ۴ یا ۵ بار مهم عهدی هست که من با خودم‌میبندم ابن عهد با خودم هست که با کاراش اون قولی که به خودم دادم رو توذهنم قویتر میکنم که من باید ازهرانچه چاقی برام مشکل  به وجود اورده کلی احساسم بد به من داد وکلی  کارهای که چاقی اجازه انجام دادنش رو به من نداد ازرش پس میگیرم من ازچاقی و اضافه وزن  زیاد طلب دارم همه رو به شکرخدا پس میگیرم 

   من صالحه مهدیزاده  سکان  شهرری  تهران تعهد میکنم که خودم رو از وزن  که حالا نمیدونم چند کلیو  هست چون هیچ وزن کشی نداشتم به هیچ عنوان نه سایز ونه وزن کشی نداشتم تو ماه ۲۳/ ۱۰. /۱۴۰۱ آخرین وزش کشی بود برای تعهد اول تومسیر  ۱۰۰ قدم رایگان ۱۲۸ کلیو که حدود یی سالی هم بود که رژیم  داشتم‌و گرنه وزن‌اولی ۱۳۹ بیشتر بود تا ۱۴۴ هم  رسیده بود تعهد میدم یعنی چیزی حدود ۶۸ کیلو رو کم‌کنم  که ازاین وزن به وزن ۶۰ کلیو برسم من میدونم که میرسم جون به این مسیر ایمان دارم‌یقین دارم اون اطمیان فبلی من تواین مسیر من‌رو به هدفم میرسونه چون استادمسیر بسیار دلسوز مهربان دارم با اگاهی ویادگیری که ازایشان به من رسیده 

   چنان‌تحولی در زندگی من رخ  داده که از تصور خودم خارج هست من‌ کلی تغییر عالی داشتم همه وهمه رو اول خداوند وبد از نگاه وا فکار دلسوانه وتشویق های ایشون دارم 

   خدا پشت وپناهتون یاحق حق.  نگه. دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حیرت انگیز
   1402/09/02 13:19
   مدت عضویت: 386 روز
   امتیاز کاربر: 816 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 158 کلمه

   به نام خداوند مهربانم 

   سلام خدمت استاد ارجمند و دوستان همگام 

   لاغری با ذهن 

   خداوند بزرگم را بی نهایت سپاسگزارم که در حال استفاده از آموزش‌های اصولی ذهنی برای لاغری ام هستم .

   و از خداوند مهربانم می‌خواهم که مرا در این مسیر یاری نماید .

   من حیرت انگیز هستم  در سن ۳۸ سالگی ساکن شهر تهران با وزن ۸۸ کیلوگرم و قدمت چاقی ۱۴ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۳۰کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن ۵۸ کیلوگرم را ادامه دهم.

   من از امروز تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   خدایا از تو سپاسگزارم که مرا به این مسیر زیبا هدایت کردی 

   الهی به امید تو 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 26 کلمه

   من سمانه کرمی ساکن شهر تهران با وزن حدودا ۵۶-۵۷ قدمت چاقی حدودا ده سال تصمیم قاطع گرفتی با روش لاغری با دهن ب وزن۴۹کیلو برسم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار عاطفه
   1402/08/27 09:45
   مدت عضویت: 302 روز
   امتیاز کاربر: 1780 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 139 کلمه

   سلام من عاطفه رئیسی ۳۱ ساله ساکن اهواز با وزن۶۵ کیلو هستم و قدمت چاقی ۲۱ ساله هستم و تصمیم قاطع گرفتم که از طریق لاغری با ذهن ۱۵ کیلو کم کنم  و ادامه زندگی جدید خود را با وزن ۵۰ کیلو ادامه بدهم و زندگی کنم خیلی دوست دارم طعم زندگی واقعی را بچشم من از امروز در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۲۷ تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز تمرینات خود رو انجام می‌دهم و به عنوان تعهد در قسمت نظرات مینویسم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن را در این صفحه گذاشته باشم به امید خدایی که راه نشانم داد و دستم را گرفت و در این مسیر قرارم داد و با کمک‌های استاد عزیز،

    شاد باشید و در مسیر لاغری 🤩🤩🤩

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ستایش
   1402/08/25 18:18
   مدت عضویت: 802 روز
   امتیاز کاربر: 385 سطح ۱: کاربر مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 221 کلمه

   خدا هست 

   سلام  و خسته  نباشید به استاد عزیز و همراهان سایت

   من ستایش عس در سن ۱۸ سالگی ساکن رامسر با وزن ۷۳ کیلوگرم و قدمت چاقی ۱۰ ساله  تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری ذهن ۲۵ کیلوگرم از وزن خودم را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود را با وزن ۴۸ کیلوگرم ادامه دهم .

   من از امروز پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲ متعهد میشوم تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم  تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت میکنم تا در پایی از تعهد در مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   .هر روز هر چند کم من موظف هستم به فابل های صوتی گوش کنم 

   .من از روش هایی که دیگران هی پیشنهاد می‌کنند استفاده نمیکنم چون من بدون پیشنهاد کسی چاق شدم به بدون پیشنهاد و نظر کسی به مسیر لاغری برمیگردم 

   .در این مدت به قضاوت های دیگران توجه نمکنم 

   .در ناامید و سختی و هر شرایط دیگه به تعهدم عمل میکنم و بهانه تراشی نمکنم 

   .بهانه هایی مثل وقت نکردم فلان شد بهمان شد در این تعهد نامه قابل پذیرش نیس

   .یادم باشد با پای بند بودن به این تعهد نامه سال دیگه در ۲۵ آبان ۱۴۰۳ شرایط نسبت به الان زمین تا آسمان فرق کرده 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 28 کلمه

    سلام و درود
    به سرزمین لاغرها خوش آمدید
    با علاقه و اشتیاق در این مسیر حرکت کنید
    انشاالله نتایج عالی می گیرید
    حتما تمرینات رو انجام بدید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 10 از 2 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Mohammad Moghari
   1402/08/20 16:06
   مدت عضویت: 227 روز
   امتیاز کاربر: 245 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 86 کلمه

   به نام او

   من محمد موغاری در سن ۲۰ سالگی،ساکن شهر تهران با وزن ۹۳ کیلو گرم و قدمت چاقی ۱۲ سال،تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۱۰ کیلوگرم از وزن خود کم کرده و ادامه زندگی جدید خود را با وزن ۸۳kg ادامه بدهم.

   من امروز در تاریخ ۱۴۰۲/۸/۲۰ تعهد میدهم که پیوسته.پیوسته.پیوسته.

   مستمر.مستمر.مستمر

   در این مسیر حرکت کنم،چه ۱۰ دقیقه در روز چه ۱ ساعت در روز تمرین ها را به طور مستمر و پیوسته انجام دهم و متعهد هستم که استمرار داشته باشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار منير
   1402/08/20 11:25
   مدت عضویت: 455 روز
   امتیاز کاربر: 2620 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   اول سلام به شما استاد بزرگوار و اعضای محترم سایت دوست دارم قبل از نوشتن تعهدم از ارامش ذهنی که با خضور در این سرزمین فوق العاده بدست اوردم بگم من خیلی خوشحالم که اینحا هستم و‌مطمینم با توکل به خداوگوش دادن و عمل به این فایلهای فوقالهاده که استاد سخاوتمندانه اونو در اختیار ما قرار دادن به زودی به وزن وجسم‌ متناسب و‌زیبایم میرسم من عاشق این مسیر زیبا هستم واز خدا میخام تا به زودی شرایط تهیه همه ی فایلهای استاد رو برام‌فراهم کنه و مطمینم خدا کمکم‌ میکنه ومن به هدفم میرسم.
   من منیر خدایی در سن ۴۳ سالگی با وزن۹۹ کیلو گرم‌وبا قدمت چاقی حدودا ۱۸ ساله تصمیم قاطع وجدی گرفتم تااز مسیر لاغری با ذهن۳۵ کیلو گرم از وزن خود کم کنم وادامه زندگی جدید خودم رابا وزن۶۴کیلوادامه دهم ومن از امروزتعهد میدهم تاروزی که به شرایط ایده ال خودم برسم در این مسیربه حرکت خود ادامه میدهم وهر روز به عنوان تمرین و عمل به تعهدم تمرینات مربوط بههر جلسه اموزشی را در بخش نظرات وثبت کنم تارد پایی ازتعهدم و موفقیتم در مسیر لاغری با ذهن‌ از خود گذاشته باشم .
   با ارزوی سلا متی و‌شادی وموفقیتبرا استاد عزیزوهم مسیران گرامی

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 91 کلمه

   سلام من سایه. پ درسن 37 سالگی ساکن شهر مشهد باوزن 71 کیلوگرم وقدمت چاقی 37ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری باذهن8کیلوگرم از وزن خودراکم کرده وادامه زندگی جدید خودراباوزن 63 کیلوگرم ادامه دهم

   من ازامروز مورخ1402/8/11 تاروزی که به شرایط ایده آل برسم دراین مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هرروزبه عنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را دربخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد ومسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم ممنون از آقای عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار امنه سالاری
   1402/08/08 19:10
   مدت عضویت: 239 روز
   امتیاز کاربر: 1680 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 186 کلمه
   • باعرض سلام و احترام خدمت شما بزرگوار که آنچه رو بازحمت و مطالعه وتلاش به دست آوردید در اختیار انسانهای روی زمین قرار میدهید ابتدا از خداوند مهربانم بهترین وشادترین و عمیق‌تر ین طعم ارامش رو نصیب تون کنه من سالاری از مشهد متولد۱۳۴۵ و۹۳ کیلوگرم وباقدمت چاقی ۳۸ ساله تصمیم قاطعانه گرفته‌ام تا از مسیر لاغری باذهن۳۰ کیلو وزن کم کرده و ادامه زندگی جدید رو با وزن ۶۳ کیلو ادامه دهم من از امروز دوشنبه۸ آبان ۱۴۰۲ تا روزی که به شرایط ایده‌آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد وهر روز تمرینات مربوط به هر جلسه رو انجام داده و نظر خود م رو ثبت میکنم تا رد پایی از تعهد موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.. تازه با سایت شما آشنا شدم واز مطالعه ای که در نظرات کاربران خوندم احساس ذوق و شوقی عجیبی در وجودم احساس میکنم وقلبا مطمئن هستم که موفق میشم…. با راهنمایی‌های شما بزرگوار که خدای مهربونم منو با سایت شما آشنا کرد این هم از لطف پروردگار هست در انتها برایتان بهترینهای جهان هستی را میخواهم    وممنون از لطفتون
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار حسن شهبازی
   1402/08/01 22:53
   مدت عضویت: 1454 روز
   امتیاز کاربر: 6245 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 489 کلمه

   بسم الله الرحمن الرحیم

   با سلام به استاد عطار روشن عزیز

   بنده حسن شهبازی هستم ازقم از بچگی کنار اسم حسن اسم چاق و تپل  چاق و هر صفتی که نشون بده چاقم هم یدک من بود حالا ۱ درصد اطرافیان ۹۹ درصد ذهنم اینطوری میتونم بگم که هیچ وقت ارامش ذهن  نداشتم طوری که این ذهن چاق نمیذاشت تمرکز و توجه به کاری که دوست داشتم داشته باشم و یا کلا ارامش داشته باشم، تابستان میشد با عرق کردن گرمم میشد با عرق کردن و خیس شدن لباس ، تو حرکت نفس زدن نتونستن پیاده روی کردن ، وای وای موقع خرید لباس هیچ وقت یادم نمیره بزرگترین عذاب من خرید لباس بود من لباس اسپرت و تنگ دوس داشتم ولی وزن و شکم گندم نمیزاشت که لباس هایی که دوست دارم بخرم ولی بازم از رو نمیرفتم لباس تنگ میخریدم میرفتم تو مرحله دکمه پرون و دکمه لباسم دیگه خودشو میترکوند بهترین و زیباترین شلوارها تو سایز ۴۰ تا ۴۴ بود ولی من مجبور بودم سایز ۵۰به بالا بخرم، یسره بوی بد عرق یسره وقتی با همسرم بودم غر غر همسرم که چرا اینقدر عرق میکنی از بچگی بخاطر وزن و شکمم استخر نمیرفتم همیشه وقتی سرم پایین بود شکمم بولد بود سرتون رو درد نیارم کل کل کل ذهنم رفتارم حرف زدن های توی ذهنم خود خوریام فقط و فقط چاقی بود و چاقی و چاقی.

   من حتی رژیمی رو انجام دادم از سایز ۲ ایکس شدم مدیوم و لارج ولی ترس از چاقی درست نشد که نشد همش میگفتم اگر رژیم رو قطع کنم برمیگردم یا نه یسره ترس تو ذهنم بوده و هست ولی الان انشالله تصمیم گرفتم ریششو خشک کنم یعنی سعی کنم ریششو خشک کنم .

   اگر من اینقدری که به این چاقی و اصافه وزن فکر کردم و تمرکز داشتم بهش ، نصف این تمرکز رو تو این ۳۸ سال میزاشتم تو بحث فراوانی و ثروت الان کلی سرمایه نقدی و ملکی داشتم چونکه فقط خودم میدونم چه تمرکز و توجهی رو چاقی دارم مثلا همزمان دارم با ده نفر حرف میزنم ولی تمرکز ذهنم تو چاقی هستش ذهنم درگیر اضافه وزن هستش و عذاب وجدان هایی که میاد سراغم.

   امروز به این نتیجه رسیدم اگر فقط این مشکل چاقی و تفکر چاقی رو از ذهنم پاک کنم حداقلش اینکه ذهنم ازاد میشه و اجازه پیدا میکنه به چیزهای دیگه هم فکر کنه  و برای همیشه از این تفکرات سمی چاقی ازاد شه امیدوارم.

   من حسن شهبازی در سن ۳۸ سالگی متعهدانه به خودم قول میدم تو این سایت بمونم و تو این مسیر برای لاغری و ازاد سازی ذهنم از چاقی و ترس از چاقی تمام تلاش خودم رو کنم و اینکه به خودم بقبولونم هیچ ماده غذایی من رو چاق نمیکنه فقط و فقط ذهنم منو چاق میکنه و تمام تلاش خودم رو بزارم تا خودم رو متناسب کنم و متناسب نگه دارم ،چندین ماه هستش که وزن نکردم خودمو ولی گمونم وزنم ۸۶ کیلو باشه و قدم ۱۷۳ .

   فعلا تا کامنت بعدی خدا نگهدار.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صالحه
   1402/07/21 21:06
   مدت عضویت: 517 روز
   امتیاز کاربر: 36566 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 616 کلمه

   سلام خدایی مهربان 

   سلام براستاد وهمسیران دانال لاغریی بل ذهن که اول اون به شکل دنبال هست ودرطی مسیراون تودیدمن که شد کل  زندگی وجهان  من 

   چرا من هیچ تلاشی میکردم‌ راحت  آسوده چاق میشدم ولی هرچه فشاربه خودم میاوردم  لاغری رو نمیتواستم به دست بیارم 

   وفتی به گذشته خودم‌ نگاه دمیکنم  وفتی اولین نشانه چاقی رو درخودم دیدم اویل چون تومحیط اون زمان ما به این شکل بچه رو کمتردچارمسخره کردن هم سن های خودم نمیشیدم شاید می‌شد من حواسم‌نبود برای حرف دیگران به اون شکل برام مهم نبود اولین  باری که این حرف تو یی مهانی که حاضر شدم از پشت در که ماتو  اون  منزل بودیم‌ یی بچه شیطون ازپشت در داشت خرفهای  میزد که من رو متو جه اضافه وزن کرد اون با مسخره کردن من پشت در اولین نگاه رو به خودم‌ انداختم که چرا اون کودک داره این کاره رومیکنه واین درادامه بیشتر وبیشتر شد من طی ساله  داشتم با هیچ کاری درکمال راحت دچار اضافه وزن  شدم‌  اصلا کاری نمیکردم‌ فقط مواد غذایی روبا لذت دراول مسیر چاقی میل میکردم وفتی که وزن بیشتر شد متوجه نشدم چرا به این راحتی چاق اون زمان شروع کردم به رژیم‌گرفت وزن کم‌ کردن ولی درنهایت تعجب خیلی سریع و در زمان کوتاه چنان وزن برگشت می‌کرد که خودم میوندم چرا چاقی راحت بی‌دردسر ولی لاغر شدن با کلی سختی مشکلات گاهی نبود ولی اگه  بود با فشارهایی که به بدنم می‌آوردم به سرعت  باد برکشت نیکرد انکارمسابقه برگشت وزن داشتم‌که اون خودش به من با سرعت میرسون چاق شدن چه آسون لاغر شدن چه مشکل حالا که دارم‌  وزنم‌.  رو کم‌. میکنم  تو ذهنم این فرمول عوض شدم چاق شدن چه سخت لاغرشدن چه  آسون  واقعا با این مسیر من‌دکه دارم وزن کم میکنم در حقیقت  دارم از اون چاقی انتقام‌ میگیرم  چون  کارم‌ تومسیر  برکشت هست تودیدم‌ هم‌اون چاق شدم روخیلی سخت میبینم‌ چون من با هیچ کاری که انجام بدم خیلی راحت آسون دارم  وزنم  رو. از. دست میدم چون هیچ فشاری روی جسم  ندارم  دارم  تو ذهنم‌ کار میکنم ونتیجه این کار درجسم من جسم من تجربه میکنه و حالا خوب میشه چون کل کارم توذهنم رو فشارش تو این بخش جسم بود وحالا حقدر آسون راحت لاغر بشه چون اون دوست داره تجربه روحم  وذهنم‌ که با هم  شدن رو توخودش حس کنه 

   آره  من‌ اویل  روی  بارها خودم خیلی کارکردن اویل کمی بر طرف  کردن  این باورها برای من‌ سخت  بود  اون مرحله این مسیر برام‌ کمی سخت بود ولی دربرابرچیزی که دریافت کردم هیچ نیست چون بععضی زمان میگم‌. من که هیچ کاری نمیکنم‌چه خوب دارم‌. وزن کم میکنم چقدر این   زمانم‌  رو دوست دارم چون دارم‌هرچی چاقی ازمن گرفت کم کم به شکل خیلی  بزرگتری ارزش پس میگیرم‌ تو زمان  کم که گذشته  خیلی  تودید خودم 

   رشت  تو هر بخش  زندگیم  دارم بعضی زمان چنان محو مسیر واثری که درمن‌گذشته واون بزرگی که به هیچ وج شاید تودید خودم نبود رو به خودم‌ دادم دیدم بازتر شده افکار مرتب شده امروز به فاضله  چنددقیقه دچار افکار منفی  شدم به فوری خودم روبا رشهای که تو. این‌ مسیر یاد گرفتن ازاون افکاربیرن کشیده خودم دو تواغوش افکار  مثبت و فکرهای خوب وحس خوب دیدم‌. سال گدشته اگه توبخش اول که واددمیشدم شاید خیلی اگه زرنگ بود بازم  شاید تا یی ساعت تو اون فضا وقت میگزارندم‌ وفتی  به خودم میمومدیم کلی حالم خراب احساسم خراب وکلی نامیدی رو به من میداد ولی امروز با فوری سریع  بیرون  شدن  از بخش منفی ورفتن به بخش مثبت اول که کلی حالم دلم عالی میشه بعدازتمام شدن حرفهای من با این بخش اون حس عالی  اون انگیزه واون اشتیاقی که داشتم  شعله ورمیشه ونمیدونم که پیروز این میدان خودم هست که به هدفم میرسم 

   خدا پشت  وپنا هتون  یا حق.  حق  نگه. دارتون 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار شمیم
   1402/07/17 22:52
   مدت عضویت: 282 روز
   امتیاز کاربر: 3570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 106 کلمه

   من شمیم .ن هستم در سن ۴۱ سالگی ساکن شهر مشهد با وزن ۸۵ کیلوگرم و قدمت چاقی حدودا ۳۱ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۲۵کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن ۶۰ کیلوگرم را ادامه دهم.

   من از امروز مورخ ۱۴۰۲/۷/۱۷ تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا کریمی
   1402/07/13 16:46
   مدت عضویت: 264 روز
   امتیاز کاربر: 2080 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 306 کلمه

   سلام درمورد سوالی که پرسیدید چرا بدون تلاش چاق میشیم و با زجر و مشقت لاغر 

   بنظرم چون ما چاق شدن برامون شده راحت ترین کار دنیا و حتی ناخودآگاه با خوردن خودمون رو ارضا میکنیم 

   مثلا عصبانی میشیم…میخوریم و آروم میشیم 

   ناراحت هستیم …میخوریم و شاد میشیم . منکه واقعا همینجوری بودم و هستم اگه ناراحت باشم و برم یچیزی بخورم انقدر حالم خوب میشه که میگم گوربابای دنیا 

   چاق شدن برای ما یچیز طبیعی شده و پذیرفتیم که آره من آب هم بخورم چاق میشم 

   یه عالمه دلیل بیخود هم داریم مثلا ما ارثی چاقیم 

   ما استعداد چاقی داریم  ما چاقمون بامزه تره  از همه بدتر بعضی ها میگن همسرم منو چاق دوسداره  همشون دروغ محض 

   ما لاغر بودن رو برای خودمون غول کردیم و همیشه فکردیم واقعا خیلی سخته در صورتی که خیلی از آدم هایی که برعکس ما لاغر هستن و ار از لاغریشون بدشون میاد اگه دوشب خوب نخوابند قشنگ لاغر تر میشن نمونه اش رو تو زندگیم کم ندیدم 

   همونطور که ما از چاقی مون می‌ترسیم 

   خیلی ها هستن از لاغری شون بیزارند 

   *********و اما تعهد من********

   من زهرا کریمی با ۲۶ سال سن قد ۱۶۳ س م وزن ۷۵ ( البته تا دوماه پیش ۸۲ بودم و خودم ۶ ک کم کردم) میخوام اینجا متعهد بشم به خودم که ۲۰ ک دیگه کم کنم با استفاده از این سایت و استاد مهربان تا به وزن ایده آلم ۵۵ ک برسم و برای همیشه تو همون وزن باقی بمونم ثابت مگر اینکه بخوام یه بچه دیگه بدنیا بیارم .

   من به خودم قول میدم تمام مطالب این دوره عالی رو بخونم و حتما دیدگاه بزارم و حتما به اطلاعاتم عمل کنم . 

   من خیلی خوشحال هستم از پیدا کردن این سایت من استاد عصار رو از سایت استاد عباسمنش پیدا کردم و بهشون تبریک میگم و تحسینشان میکنم بخاطر تمام این موفقیت ها واقعا خوشحال شدم ‌.

   به امید الله بریم برای تناسب فکری🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهرا
   1402/07/11 15:57
   مدت عضویت: 435 روز
   امتیاز کاربر: 12430 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 136 کلمه

   سلام 

   خدایا شکرت که توانستم در تاریخ ۱۴۰۲/۷/۱۱ برای بار دوم دوره تکرار را انجام دهم تا انشاالله در این مسیر موفق شوم و به وزن ایده آل برسم 

   من زهرا در سن ۴۶ سالگی ساکن شهر یزد با وزن ۸۹ کیلوگرم و قدمت چاقی ۴۶ ساله تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری با ذهن ۴۰کیلوگرم از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود با وزن ۵۹ کیلوگرم را ادامه دهم.

   من از امروز مورخ ۱۴۰۲/۷/۱۱تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در شهر مقدس مشهد متعهد می شوم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز بعنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبآ مختاری
   1402/07/05 22:54
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 192 کلمه

   من صبا مختاری ساکن شهر تهران با وزن 60 کیلوگرم و با قدمت چاقی 13 سال ، تعهد میدم که تا زمان رسیدن به وزن ایده آلم که 45 کیلوگرم هست در مسیر لاغری با ذهن بمونم و با استمرار و تمرین در این مسیر، خود برتر و قشنگ تر و شکوفا شده ام رو به دنیا نشون بدم . 

   من متعهد میشم از این به بعد دیدگاه و برداشت خودم رو از هر فایلی که می بینم یا گوش میدم در قسمت نظرات اون بخش بنویسم، تا تغییرات خودم رو بعد از مدتی بررسی کنم و روند پیشرفتم رو با چشم هام بتونم ببینم و در ذهنم بررسیش کنم.

   من قول میدم در این مسیر هویتم رو کسب کنم و انسانی بشم که به خودش افتخار میکنه و به خودش عشق میده و وجودش در این دنیا ارزشمنده.

   من قول میدم تمام موانع رو کشف کنم و ازشون عبور کنم ، هیچ چیز نمیتونه جلوی منو بگیره تا من به تناسب اندام ایده آلم برسم و همه چیز دست در دست میده تا من موفقیت بزرگی رو برای خودم به دست بیارم و انسان برتری بشم نسبت به کسی که الان هستم.

    با عشق؛ صبآ

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   با سلام اینجانب اسماعیل خوشرو ساکن شیراز با وزن 108کیلو وبا قدمت پنجاه سال متعهد میشوم که تمام تلاشم را با انجام صحیح تمرینات این دوره بکار ببندم وبا وزن ایده آل 80 کیلو به زندگی خود ادامه دهم.سلام به دنیای لاغرها

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 42 کلمه

   من مهدیه از مشهد  با ۹۲ کیلوگرم جرم در سن سی سالگی متعهد میشوم که با چاقی که در این سی سال همراه من بوده برای همیشه خداحافظی کنم و ما بقی عمرم با جرم ۵۵, ادامه بدم. سلام به دنیای لاغرها 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   من تهمینه ۴۹ ساله با۶۲ کیلو وزن با قدمت ۱۵ سال تصمیم قاطع گرفته ام تا از مسیر لاغری ذهن ۱۲ کیلو از وزن خود را کم کرده و ادامه زندگیم را با ۵۰ کیلو وزن ادامه دهم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Zahra
   1402/06/26 20:24
   مدت عضویت: 321 روز
   امتیاز کاربر: 6770 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   من زهرا در سن ۳۸ سالگی، ساکن زنجان با وزن ۷۵ کیلو و چاقی ۵ ساله در تاریخ ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ متعهد میشم تا ۱۳ کیلو از وزنم را کم کنم و تا آخر عمرم با وزن ۶۲ کیلو زندگی کنم، در این مسیر فوق العاده شگفت انگیز با احساس خوب به حرکتم ادامه بدم و در این راه از هیچ سعی و تلاشی کوتاهی نکنم و به خودم قول میدم که هر روز با عشق و اشتیاق بسیار نه تنها تا وزن ایده آلم بلکه تا ابد در این مسیر قدم بردارم. 

   لاغری با ذهن آسانترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار negarmalekzade2377@gmail.com
   1402/06/12 14:06
   مدت عضویت: 1084 روز
   امتیاز کاربر: 3627 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 638 کلمه

   به نام خدای مهربان

   سلام به استاد عزیز و دوستان گرامی سایت.

   لاغری با ذهن تنها روشیه که میتونه بهم کمک کنه تا بدون استفاده از رژیم غذایی، ورزش کردن و سایر روش‌هایی که تا الان استفاده کردم لاغر بشم.

   برای لاغری با ذهن باید از مسیر چاقی حرکت کنم،چون تنها راه لاغر شدن اصولی و همیشگی حرکت از مسیر چاقیه،

   مثلاً اگه وسیله نقلیه من خراب شده باشه و من هم هیچ اطلاعی از مسائل فنی خودرو نداشته باشم،اگه به صورت اتفاقی مشغول تعویض قطعات خودرو بشم، احتمال رفع عیب و روشن شدن ماشین خیلی کمه،در عین حالی که هزینه و زمان زیادی برای تهیه و تعویض قطعات باید صرف کنم.

   اما اگه از همون اول از متخصص امور فنی خودرو کمک بگیرم و نقص ایجاد شده در ماشین رو تشخیص بده و بعد اقدام به تهیه قطعه معیوب بکنم، هزینه و زمان خیلی کمتری برای رفع عیب خودرو صرف خواهم کرد.

   برای برطرف کردن چاقی که همون نقص فنی جسمم محسوب میشه،باید اول علت نقص فنی جسمم رو بدونم، تا با صرف هزینه و زمان کمتری، نتیجه مطلوب از سعی خودم برای لاغری کسب کنم.

   همونطور که در خرابی ماشین به دنبال عیب فنی خودرو در قطعات اون هستم، برای رفع چاقی به دنبال رفع عیب جسمم هستم،اما نکته قابل توجه اینه که در مورد جسمم شرایط پیدا کردن نقص فنی مثل خودرو نیست.

   باید بدونم تموم این سال‌هایی که از چاقی رنج میبردم و داشتم برای لاغری تلاش می‌کردم،جستجو و تلاشم برای رفع عیب جسمم بوده،در حالی که علت نقص فنی جسمم که همون چاقی، بیماری و افسردگی هست در ذهنمه نه در جسمم،به خاطر همین بود که با این همه تلاش‌های زیادی که می‌کردم اما همچنان چاق بودم و از اون همه سعی و تلاشم هیچ نتیجه‌ای کسب نکردم.

   برای لاغر شدن از روش لاغری با ذهن باید اول ذهنم رو آموزش بدم و بعد در زندگی به آموخته‌ها عمل کنم تا به راحتی به آرزوی لاغری خودم برسم.

   باید بدونم که ساعت‌های زیادی از زندگیم رو صرف تلاش برای لاغر شدن کردم، اما متأسفانه تمام اون ساعت‌ها نه تنها به لاغر شدنم کمک نکردن، بلکه به دلیل نتیجه نگرفتن باعث شدن که بیشتر از قبل احساس ناامیدی و حسرت نسبت به لاغر شدن در من شکل بگیره،و نسبت به چاقی احساس عجز کنم و نتیجه این فرایند هم برام چاق‌تر شدن بوده،

   الان که در مسیر لاغری با ذهن هستم بازم نیاز به صرف زمان دارم،اما نه برای تهیه مواد غذایی، یا رفتن به باشگاه و ورزش کردن،بلکه برای سر و سامان دادن به افکار پریشان خودم درباره چاقی و عدم توانایی لاغر شدنی که طی سال‌ها چاقی و تلاش برای لاغر شدن در ذهنم ایجاد و تثبیت شدن.

   من بهجت در سن ۴۰ سالگی، ساکن بندرعباس با وزن ۷۸ کیلو و چاقی ۲۰ ساله در تاریخ ۱۲ /۶/ ۱۴۰۲ متعهد میشم تا زمانی که به وزن ۶۰ کیلو برسم، در این مسیر شگفت انگیز و لذت بخش به حرکتم ادامه بدم و در این راه از هیچ سعی و تلاشی کوتاهی نکنم و به خودم قول میدم که هر روز به نهال لاغریم عشق و انرژی بدم، تا به راحتی و با لذت رشد کنه و منو به وزن ایده آلم برسونه.

   من دو سال قبل با شرکت توی دوره قانون سلامتی تونستم از وزن ۸۲ کیلو خودم رو به وزن ۶۴ کیلو برسونم،البته با زجر و سختی خیلی زیاد،ولی دیگه نتونستم دوره رو ادامه بدم و رهاش کردم و تقریباً ۱۵ کیلو از وزنم دوباره برگشت با فشارهای ذهنی شدیدتر از قبل،الان وقتی کسی منو میبینه از نظر ظاهر زیاد اضافه وزنم مشخص نیست و هر کسی منو میبینه میگه الان خیلی عالی هستی،

   ولی اصلاً کسی نمیدونه که چقدر از درون دارم زجر میکشم و فشار چاقی چقدر داره اذیتم میکنه،

   الان هم به خودم قول میدم که مسئولیت چاقی خودم رو بپذیرم و در این راه برای رسیدن به آرامش ذهنی و اندام ایده آلم تلاش کنم تا به هدفم برسم.خدایا خودت کمکم کن.🙏🙏🙏🙏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سکینه
   1402/06/09 00:22
   مدت عضویت: 300 روز
   امتیاز کاربر: 4520 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 104 کلمه

   بنام خالق زیبایها

   سلام خدمت استاد وتمام دوستان 

   خداروسپاسگزارم که امروز تونستم وارد سایت بشم و امیدوارم با توکل بر خداوند و استفاده از آموزه های استاد عزیز بتونم زندگیمو در تمام جنبه ها تغییر دهم به سمت بهترینها 

   من سکینه از نورآباد با وزن ۶۸ کیلو و قدمت چاقی ۱۵ سال تصمیم گرفتم که با توکل بر خدا وبه کمک آموزه های  استاد روشن عزیز و تلاش خودم از روش لاغری با ذهن وزنمو به ۵۸ کیلو برسانم وتعهدم میدهم در این مسیر همگام با استاد وتمریناتش باشم تا به هدفم برسم 

   سپاس از استاد عزیز بابت این دوره رایگان وتمام آموزشهای بی نظیرش در این سایت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 51 کلمه

   من مرضیه هستم از اصفهان. وزنم 76 کیلوهست  ومیخواهم باکمک خداوند این راه رو شروع کنم وبه وزن 65 کیلو برسم. دلم میخواهد خدا اراده منو در این راه محکم کنه تا بتونم پیش برم چون تا حالا راههای زیادی رو رفتم و نتیجه نگرفتم. الهی به امید تو . 1402/6/7

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 62 کلمه

   به نام خداوند بخشنده و مهربان
   من زهرا آقچه لو با وزن ۸۲کیلوگرم سن۲۴سالگی ساکن شهر ساوه و قدمت چاقی ۲۴سالگی تعهد میدهم که با استفاده از قدرت لاغری با ذهن ۲۷کیلو گرم از وزن خودم را کم کرده و به وزن ۵۵کیلو گرم برسم با توکل به خدای یگانه و تلاش و همت خودم و استفاده از آموزه های آقای عطار روشن

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 135 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز تناسب فکری🙋‍♀️

   من تصمیم گرفته ام شرح تعهد خودم را بنویسم.📝

   من زهره خدا بنده از اصفهان ۳۵ ساله با وزن ۷۷😱 کیلوگرم و قدمت چاقی ۳۵ ساله😭 (تصمیم قاطع) گرفته ام که ۲۳ کیلو از وزنم را کاهش بدهم و زندکی جدیدی را آغاز کنم با وزن ۵۴ 🤗کیلو گرم.

   من از امروز ۳۱ مرداد هزار و چهارصد و دو این مسیر را آغاز میکنم و امیدوارم این بار موفق شوم.

   من برای اینکه تعهد خود را به صورت عملی نشان بدهم هر روز مطالب را مطالعه میکنم و شرحی از تمریناتم را اینجا با دوستان تناسب فکری به اشتراک میگزارم تا انشاالله🤲 همه با هم این مسیر را با لذت و آرامش و شادی 💃💃طی کنیم و به مقصد که تناسب جسمی و فکری هست برسیم و در تناسب باقی بمانیم. ❤️❤️🌷🌷

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/05/29 17:25
   مدت عضویت: 312 روز
   امتیاز کاربر: 9635 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 3 کلمه

   سلام‌واحترام‌به‌مهربانترین‌وفعالترین‌استاددنیا. عاشقانه‌سپاسگزارم‌که‌دیدگاه‌مراخواندید‌ومراتشویق‌به‌ادامه‌دادن‌کردید.🙏❤️🙏 من‌متعهدانه‌وباانگیزه‌وباذوق‌وشوق‌نهال‌لاغریم‌رازیرنظرشمااستادتوانمندوکاربلدپرورش‌میدهم‌وباعشق‌واشتیاق‌آن‌رارشدمیدهم‌وبه‌درخت‌زیبای‌تناسب‌اندام‌تبدیل‌میکنم‌اینو‌من‌به‌خودم‌قول‌میدهم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 12 کلمه

    سلام به شما دوست عزیز انشاالله که در این مسیر موفق بشوید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار سحر
     1402/05/31 20:21
     مدت عضویت: 312 روز
     امتیاز کاربر: 9635 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 17 کلمه

     سلام به روی ماهت زهره جان. ازلطف ومهربانیت بی نهایت سپاسگزارم امیدوارم شماهم ازاین مسیرنتایج عالی بگیری❤️❤️

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/05/29 06:15
   مدت عضویت: 312 روز
   امتیاز کاربر: 9635 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 15 کلمه

   به‌نام‌آنکه‌عشق‌راآفرید. باسلام‌وخداقوت‌به‌استاد‌. عطارروشن‌وعاشقان‌سایت‌تناسب‌فکری. من‌سحرزنددرسن56سالگی‌باوزن90کیلوگرم‌‌وچاقی56ساله‌همینجادرتاریخ29/5/1402.متعهدمیشوم‌تازمانی‌که‌40کیلوگرم‌ازوزنم‌راکاهش‌دهم‌دراین‌‌مسیرشگفت‌انگیز‌ولذتبخش‌به‌حرکت‌خودادامه‌دهم‌.ودراین‌راه‌ازهیچ‌سعی‌وتلاشی‌کوتاهی‌‌نکنم‌وبه‌خودم‌قول‌میدهم‌که‌هرروزبه‌نهال‌لاغریم‌عشق‌وانرژی‌دهم‌تابراحتی‌وبالذت‌رشدکندومرابه‌وزن‌ایده‌‌آلم‌برساند. من‌کلاس‌اولیم‌ودرترم‌دوم‌ادامه‌تحصیل‌میدهم. ترم‌اول‌رابادوره100گام‌شروع‌کردم‌‌ودرآخرین‌گام9کیلوازوزنم‌کم‌شده‌بودودرمقابل9صفت. آرامش. شادی. لذت. انگیزه. اشتیاق. توانمندی. اعتمادبه‌نفس. عزت‌نفس‌وصبردرمن‌رشدکرده‌است.درترم‌قبلی‌چون‌تازه‌کاربودم‌فقط‌فایل‌هارامی‌دیدم‌وگوش‌میدادم‌ونظرات‌ودیدگاه‌هارامی‌خواندم‌وتمرینات‌راانجام‌میدادم‌ونمی‌دونستم‌چطوری‌دیدگاه‌بنویسم‌. برای‌همین‌ازدیدگاهای‌بچه‌های‌سایت‌نکته‌برداری‌میکردم‌‌ودردفترم‌مینوشتم.من‌زیادکارکردن‌بامبایل‌رابلدنیستم‌ولی‌تصمیم‌گرفتم‌دراین‌دروره‌دیدگاهم‌راهرچندساده‌درسایت‌ثبت‌کنم‌ومطمعنم‌باادامه‌دادن‌درانجام‌آن‌مسلط‌میشوم‌وهرجاکه‌کم‌بیارم‌خداهست.استادهست.سایت‌تناسب‌فکری‌هست.وایمان‌دارم‌خدای‌لاغری‌دراین‌مسیردوست‌داشتنی‌راهنمایی‌وهدایتم‌میکندتابهترین‌خودم‌باشم.خدایاسپاسگذارم‌که‌هستی‌وبه‌من‌هستی‌میخشی❤️❤️❤️

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام و درود
    هم از خوندن نوشته شما لذت بردم و هم از نتیجه عالی و هم از اشتیاق و ذوق تغییر کردن
    تبریک میگم و خوشحالم احساس بهتری داری😊 و در سرزمین لاعرها همراه من هستید
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فریبا
   1402/05/17 11:33
   مدت عضویت: 337 روز
   امتیاز کاربر: 2675 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 257 کلمه

   هر چقدر که بیشتر راجع به انسان و قدرت نهفته در وجودش فکر میکنم شگفت زده میشوم.انچه که خیلی دوستش دارم قدرت ذهن است.گاهی فکر میکنم چاقی من شاید راهی بودتا به قدرت ذهن توجه کنم.و مهمتر نحوه ی کارکردن با این چراغ جادو رو یاد بگیرم تا به ارامش و ازادی برسم..

   منم مثل تمام اهالی این سرزمین خسته و کوفته از نبرد بی امان بین خودم و چاقی هستم و حس درماندگی و ناتوانی رو عمیقا شناختم و همیشه شرمنده ی خودم بودم چون پشتکار نداشتم،چون نمی تونستم،…

   الان فهمیدم نمی تونستم،چون اگاهی نداشتم.نرسیدم،چون راه رو اشتباه رفتم.متوجه شدم من انسان پیگیری بودم،متوجه شدم تناسب برای من مهم بوده چرا که راههای زیادی رفتم و به نتیجه نرسیدم اما بازم دنبال راه حل بودم.پس ایییییییول به خودم😅

   و حالا رسیدم به جایی که راه درست رو شروع کنم.

   پیش نیاز این شروع شور و اشتیاق و باور هست.

   علیرغم خستگی رفتنها و نرسیدنها،به اعتبار دیگرانی که در این مسیر رفتند و رسیدند با شور و اشتیاق وباور عمیق پا تو این مسیر زیبا و شگفت انگیز میزارم.تصمیم دارم تو این مسیر زخمهای کهنه و عمیق خودم رو درمان کنم.طرز گفتگوی درونی خودم رو تغییر بدم.تصمیم دارم تو این مسیر قوی و توانا شوم اصلا تصمیم دارم ازاد و اسوده شوم.

   پس من فریبا با وزن ۸۶تصمیم گرفتم در این مسیر ۳۰ کیلو به یادگار بزارم .از امروز۱۷ مرداد۱۴۰۲ تا رسیدن به شرایط ایده ال تو این مسیر میمونم و برای اثبات حضورم و عمل به تعهدم تمریناتمو در بخش جلسات ثبت میکنم.تا رد پای من در این مسیر زیبا دیده بشه👣👣👣👣💕

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 26882 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 368 کلمه

   به نام خدای مهربان

   سلام به همه عزیزان

   من فاطمه نیکوزاده در سن ۲۲ سالگی ساکن شهر مشهد با قد ۱۵۰سانتی‌متر و وزن “؟؟؟؟” ( نمیدونم چند کیلو هستم چون تعهد دادم رو ترازو نرم) و قدمت چاقی ۶ یا ۷ ساله تصمیم قاطع گرفته‌ام تا از مسیر لاغری با ذهن “؟؟؟؟؟” (هر چقدر وزن که بدنم میدونه) را کم کرده و ادامه زندگی جدید خود را با هر وزنی که به اندام دلخواهم برسم ادامه دهم. 

   من از امروز مورخ ۱۴۰۲/۵/۱۵ تا روزی که به شرایط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز به عنوان عمل به تعهدم تمرینات مربوط به هر جلسه آموزشی را در بخش نظرات ثبت میکنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم. 

   من حرف هیچکس درباره لاغری را به غیر از استاد باور نمیکنم. چون فقط باعث سردرگمی و خارج شدن از مسیر لاغری با ذهن میشه. 

   سعی میکنم در روزهایی که ممکنه حالم گرفته باشه و از لاغری ناامید باشم هم به مسیرم ادامه دهم. 

   هر زمان که به اندام دلخواهم رسیدم باز هم به فایل گوش کردن ادامه میدم. 

   سعی میکنم لاغری با ذهن و مثل یک کار روزمره و همیشگی ببینم که آدم بدون هیچ مقاومتی هر روز انجامشون میده. 

   سعی میکنم فقط ادامه بدم، گوش کردن به فایل‌ و تمرینات رو اولویت بر خستگی و ناامیدی قرار بدم. به قول یک نفر که گفت تا ته ناامیدی رفته و دیده هیچ خبری نیست. 

   به حرف هیچکس درباره اینکه چاق شدی لاغر شدی زشت شدی ضعیف شدی فلان شدی بهمان شدی پر و بال نمیدم.

   سعی میکنم از مسیر لذت ببرم. حتی اگر روزهایی لذت نمیبردم بازهم ادامه میدم. 

   به حرف‌ها و افکار ذهنی که میگه چرا لاغر نشدی، فلان قد ماهه که به خوبی تمرین مینویسی و عمل میکنی پس چرا تغییر نکردی اهمیت نمیدم. چون راه دیگه‌‌ای برای لاغری به غیر از این نیست. بقیه همه کشکن. 

   هدفم ادامه دادن هستش. میخوام شب که میخوابم فایل گوش دادن و تمرین نوشتن و عمل کردن اون روزم و انجام داده باشم. اگر روزی بنا به هر دلیلی نتونستم فایل گوش کنم خودم و سرزنش نمیکنم، انگار نه انگار که اتفاقی افتاده. 

   میخوام ذهن آرام و سالم داشته باشم با بدن سالم. 

   با همراهی خدا ادامه میدم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   سلام 

   الهام هستم از مشهد متولد ۱۳۷۱ که در حال حاضر ۸۶ کیلو هستم و امیدوارم تا پایان سال ۱۴۰۲ به وزن ۷۲ کیلو برسم

   از کودکی توپر بودم ، از دوران راهنمایی مورد تمسخر قرار گرفتم و از وقتی یادم میاد دنبال رژیم ورزش و معجزه بودم ، البته ورزش به بهانه ی لاغر شدن باعث حس خوب و کنار اومدن با قضیه شد اما کامل حلش نکرد ، بدنم همش به ورزش عادت میکرد ، رژیم کانادایی ، کتو ، اتکینز حتی خامگیاهخواری رو تجربه کردم و هر بار با پایان دادن به رژیمم چند برابر وزنم برگشت

   خسته از قرص های لاغری گلوریا و گن ساعت شنی و رژیم های گوناگون و ترس از عمل های لاغری و سرچ های متعدد برای روش های لاغری ناخداگاه منو به این سایت رسوند و اینو بعنوان یک موهبت تلقی میکنم و امیدوارم با عزم راسخ و بهره از مطالب این دوره به زندگی و افکارم نظم بدم تا مغزم از این معضل رها بشه و من هم حس خوبی به خودم داشته باشم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/04/02 07:50
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 347 کلمه

   باسلام به استاد عزیزم ودوستان همراهم!

   خب ابتدا لازم می دونم که درباره ی خودم یه توضيحات کوتاهی بدم و اینکه چرا خودم رو لايق صحبت کردن وآموزش دادن لاغری با ذهن می دونم.

   من متولد سال ۱۳۵۹ هستم و از همون کودکی اضافه وزن داشتم یعنی از وقتی که یادم میاد اضافه وزن داشتم و وقتی عکس های دوران کودکیم رو هم دیدم اثبات می کرد که بله من بچه ی تپلی بودم، از وقتی که به دنیا آمدم.

   خب این اضافه‌ وزن سال ها ی زیادی همراه من بود و مسائل بسیار مختلفی رو برای من به همراه داشت که لازم نیست درباره ش توضیح بدم چون همه ی شمایی که این فایل روتماشا می کنین حتما خودتون مسائل مختلف چاقی رو تجربه کردین و دیگه تکرار کردن اون خیلی خوشایند ما نیست و این مسئله باعث شده بود که سال‌های زیادی از عمرم رو تلاش کنم برای لاغر شدن،

   روش های خیلی زیادی رو استفاده کردم، روش هایی که حتما خیلی از شما هم اون رو تجربه کردین وشاید حتی خیلی بیشتر از من سعی و تلاش کرده باشین که لاغر بشین ولی خب نتیجه ی همه ی سعی وتلاش من برای لاغر شدن، این بود که برای یک مقطع کوتاهی، یک تغییراتی در خودم ایجاد می کردم ولی خب  به مرور بعداز گذشت چند هفته يا نهایتا چند ماه، همه‌ی اون چیزی رو که از دست داده بودم، دوباره به دست می آوردم و خیلی وقت ها، حتی یک مقدار بیشتر از قبل از اقدام برای لاغری دوباره من چاق میشدم، 

   این لاغر و چاق شدن های مکرر واقعا منو خسته کرده بود؛

   اینکه من تلاش می کردم، خیلی سعی می کردم برای اینکه لاغر بشم اما می دیدم  چقدر راحت، چقدر بدون دردسر بدون اینکه من سختی بکشم، دوباره در طی چند هفته، من به وزن قبلی بر می گشتم و دیگه هر کسی منو می دید مثلا یه مقطعی یه مقدار جمع وجور شده‌ بودم، حتمآ می گفت، که، باز که‌ داری تلاش بی خودی می کنی! وشنیدن این جمله واقعآ یک بار سنگینی رو، روی دوش من می گذاشت که باید این بار موفق بشم.

   ادامه دارد….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/03/30 13:49
   مدت عضویت: 381 روز
   امتیاز کاربر: 9532 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,615 کلمه

   سلام به دوستان عزیزم و استاد عطار روشن عزیز و گرامی که بیانشون در تمامی توضیحات فایل ها بسیار شیوا و عالیه 

   من از تاریخ ۲۲ ام خرداد ماه سال ۱۴۰۲ وارد این سایت بینظیر شدم.تا الان چندین فایل رایگان رو گوش دادم و مطالبشون رو مطالعه کردم و تصمیم گرفتم که از این دوره برای کنترل ذهنم و اصلاح برنامه های ذهنی خودم که متوجه شدم چقدر مانع پیشرفت من در سایر جنبه های زندگیم هم شدن،شروع کنم.و تا به الان تا قدم اول این دوره رو کار کردم و تمرینشو انجام دادم اما احساس کردم که باید کامنت بنویسم که اصلا چی شد اومدم تو این سایت عضو شدم..من ۳۳سال سن دارم،سال ۱۴۰۰حدود ۵۹ یا ۵۹و نیم کیلو وزن داشتم در حالی که قدم ۱۵۶ هست هر کسی که منو میدید میگفت متناسب هستی ولی من راضی نبودم چون از دوران راهنمایی و دبیرستان همیشه اندامم رو حجیم دیدم و وقتی خودم رو با خیلیا مقایسه میکردم خیلی لاغرتر از من بودن.درتمام طول دوران دانشجویی در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد وزن من ۶۳ کیلو بود و اصلا تغییر نکرد البته من ورزش میکردم منتها رژیم نمیگرفتم.خلاصه از اون تصویر همیشگی که از اندام خودم داشتم اصلا راضی نبودم و دوست داشتم وزن کم کنم و تصمیم گرفتم کاهش وزن خودم رو بعنوان یه چالش یا پروژه در نظر بگیرم واز همون موقع شروع کردم به ورزش روزانه و پیاده روی و همزمان رعایت کردن خوردو خوراکم اینکه مصرف نون و برنج رو خیلی کم کردم و شیرینی جات رو بشدت بشدت کم کردم اولش برای انجام این کار ذوق داشتم چون روند کاهش وزن و سایزمو به وضوح میدیدم و همه بهم میگفتن که خیلییی تغییر کردی لاغر شدی و من بیشتر ذوق میکردم تا اینکه وزنم رسید به ۴۷ کیلو و من از اندامم و شکل چهره ام در حالت لاغری بسیار لذت بردم و این نکته هم بگم که من هر ماه خودم رو وزن میکردم و با متر هم دور اعضای مختلف بدنم رو اندازه میگرفتم اما داستان به اینجا ختم نشد دوستان،از اسفند ماه سال ۱۴۰۱ تا همین خرداد ماه امسال من احساس کردم این کارا کافی نیستن و یه جورایی به هول و ولا افتادم که چیکار کنم برنگردم به وزن سابقم چون اصلااا از اندام گذشته ام خوشم‌نمیومد و ترس از چاق شدن در من بسییااار شدت گرفت و اضافه شدن چند گرم ب وزنم یا چند میلیمتر یا سانتی متر به سایزم برای من فاجعه بود دچار وسواس فکری شدید و ترس شدید از غذا و هر ماده خوراکی شدم بماند که چقدددد ورودی منفی در خصوص تاثیر مواد خوراکی بر وزن تو همه این دوسال به خودم دادم و چه برنامه های ذهنی وحشتناکی که برام تشکیل نشد…وسواس فکری من به حدی بود که خواب شبانه ازم گرفته شد نمیتونستم بخوابم اونم من ک قبلنا تا سرمو میذاشتم رو بالشت راااحت میخوابیدم البته اینم بگم ک من در همون سال ۱۴۰۰ شروع کردم رو خودم کار کردن و خودشناسی و آرامش فکری بهم برگشت خواب شبانه من خیلییی عالی شده بود اما این ۴ ماه اخیر متوجه شدم که دیگه راحت به خواب نمیرم این ترس از چاقی یه وجه قضیه بود که بشدت از مواد خوراکی ترس داشتم چون اونا رو عامل چاقی میدونستم و مساله دیگه که برام پیش اومد متوجه شدم نسبت به مواد خوراکی ولع شدید پیدا کردم اشتهام خیلی زیاد شد به حدی ولع من زیاد شد که به جرات میتونم بگم ۹۹و ۹دهم تمرکز روزانه من صرف فکر کردن به خوراکی میشد کیک و شیرینی و انواع و اقسام میوه و غذا همه اش تو فکرم بود میزان خوردن من بیشتر شد نسبت ب قبل اما خوردنی که با ترس همراه بود و اصلاااا لذاتی نداشت دوستان وضعیت من ب حدی بود که مثلا فلان مواد خوراکی تو یخچال بود اما تصویرش طعمش تو ذهنم بود به حدی ک خواب شب رو ازم میگرفت وقتی میرفتیم مهمانی یا دور همی هممممه فکرم سمت خوردن بود اونم با ولع و حالت ناراحتی جوری بودم ک هیچ خوردنی سیرم نمیکرد این وضعیت منو به ستوه آورد خیلی به احوالات خودم فکر کردم خودم رو با یک سال پیشمم مقایسه کردم دیدم اخه من هیچوقت اینجوری اشتها نداشتم اینجوری ولع نداشتم اخه چی شد یه هو؟؟؟میرفتیم پارک میدیدم بعضیا اومدن هواخوری و فقط یه بطری آب کنارشون هست و با خونسردی دارن صحبت میکنن و از بودن بیرون لذت میبرن اون موقع من با حسرت نگاهشون میکردم میگفتم اخه چطور به یه بطری آب قانع شدن و میتونن ایبینقد آرامش داشته باشن به هر کسی که برای خوردن ولع نداشت حسرت میخوردم و میگفتم خوش بحالش به هررر کسی که یه لقمه غذا یا یه بیسکوییت و کیک رو با ارامش میخورد حسرت میخوردم…من آرامشم رو از دست داده بودم متوجه شدم زندگی روزمره ام کاملا مختل شده واین نکته رو هم بگم که از وقتی من بشدت فکرم درگیر این مسائل شددرآمدم به صفر رسیده و هیچ ورودی مالی ندارم میخوام بگم که این مساله چقدددد همه جوانب زندگی مارو تحت تاثیر قرار میده.یه مساله دیگ هم که متوجه شدم من در تمام این مدت اخیر لذت اندامم رو نبردم باور کنید وقتی لباس اسپرت جذب تنم میکنم دقیقا شبیه مربی های ورزشی ب نظر میام اما چشم من این اندام رو نمیبینه تازه همون لحظه ک خودمم رو میبینم تو آینه میگم چه فایده اینکه برام نمیمونه من کلیییی تلاش کردم پیاده روی رژیم ورزش روزانه شدم این اما کافی نیست این کارا و از طرفی من خسته ام از این همه فشار یه روز اگ‌پیاده روی نکنم عذاب وجدان منو میکشه ی تیک کیک بخورم همون موقع ترس شدید میگیرم ک چاق میشم …..من جوری شدم که روزانه یا هفتگی دور ران و شکم و بازومو متر میکردماز اول خرداد ماه مدام ی صدایی تو قلبم میشنیدم که سحر یه چیزی اینجا داره اشتباه پیش میره و من دیگ نمیتونم این اوضاع رو تاب بیارم تمرکز صفر در حدی ک من میرفتم محل کارم ارباب رجوع داره شرح حال میده ولی من تو فکرم تصویر و مزه خوراکی ها و در عین حال قدرت چاق کنندگی اونها داره رژه میره،خواب شبم مختل شده….منی که شاغلم منی که یه آدم سحر خیز بودم این اواخر بزووور ساعت ۱ظهر از خواب پا میشدم دوست نداشتم بیدار شم چون کل روزو با ترس و وسواس فکری سپری میکردم مدام میخواستم ی راهکاری برای خودم پیدا کنم اما عاجز بودم تا اینکه از ته دلم شبانه روز از خدا کمک و هدایت خواستم و گفتم من به خیری که از تو به من برسه فقیرم من نمیدونم چطور خودم رو کمک کنم خودت یه کاری برام بکن دیگ خسته شدم دیگ نمیتونم و الا کلااا زندگیم به فنا میره به خودم میگفتم خدا درستش میکنه تا اینکه منو خواهرام که داشتیم در مورد رژیم و سختیش صحبت میکردیم و میگفتیم اما تا کی و منو خواهرم داشتیم میگفتیم اخیرا چقد ولعمون زیاد شده خواهرم گفت راستی آقای عطار روشن تو سایتش در مورد لاغری با ذهن صحبت میکنه و مقاله رایگان هم داره یه چیزی تو قلبم گفت گوش کن این هدایت خداست گفتم واااقعا رایگان مطلب و فایل داره؟در مورد لاغری صحبت میکنه گفت اره برو ببین(اینم تو پرانتز بگم که منو خواهرام استاد عطار روشن رو از طریق سایت استاد عباس منش میشناسیم و همیشه کامنتها شون رو میخونیم و بخصوص سری فایل های استاد عطارروشن در بخش نتایج دوستان که من عاشقشون هستم رو دیدم و اعتماد به ایشون شکل گرفته بود منتها جالب اینجاست که من تو صحبتهاشون شنیدم که فرمودن من سایت دارم اما سرچ نکردم حوزه فعالیتشون چیه تا اینکه خواهرم گفت و وارد سایتشون شدم) من ۲۲ ام خرداو وارد سایت شدم و مطالب رو خوندم کامنت خوندم دیدم همممه از دغدغه های من گفتن از مشکل من حرف زدن و بشدت ذوق کردم گفتم خدایااااا این چه هدایت دقیقیه اخه داری چیکار میکنی با من؟؟؟؟این همه مدددت من کجا بودم ولی گفتم حتما لازم بود این مسیرو طی کنم تا الان اینجا باشم.خدارو شکر میکنم که تو سایت ثبت نام کردم کامنت یکی از دوستات رو همون اول که وارد شدم خوندم نوشته بودن بعد مدتی متوجه شدم که ولعم به صورت ناخودآگاه کم شده و من بدون اینکه تصمیم بگیرم میزان خوردنم رو کم کنم دیدم چقد کمتر خوردم حتی همسرشون بهشون گفته بود بیشتر بخور تو چیزی نخوردی اما ایشون گفتن کافیه و سیر شدم سالاد ماست مونده بود در حالی که قبلنا بقیه غذای بچه هاشونم میخوردن من اینو خوندم گفتم خدااایا خوش بحالشون یعنی میشه به صورت ناخودآگاه ولع کم بشه؟؟؟و آرزو کردم منم بهبود پیدا کنم.

   استاد عزیزم و دوستان گرامی منو ببخشید خیلییی کانتم طولانی شد اما لازم میدونم اینو بگم من با وجود اینکه در حال حاضر یه گرم اضافه وزن ندارم اما این مشکلاتی که پیش اومده لازم دیدم بیام اینجا و آموزش ها رو شروع کنم چون دیدم این مساله زندگی روزمره منو مختل کرده من داشتم رو جنبه های دیگه از زندگیم و خودم کار میکردم اما با این مساله و مشکل که ریشه در بچگی من داره دیدم نمیتونم ادامه بدم هرررر اموزش دیگه ای رو تعطیل کردم و گفتم لازمه از اون مشکلی شروع کنم که زندگی روزمره منو مختل کرده و کل تمرکزمو از بین برده شروع کنم اول اینو باید اصلاح کنم و خدارو هزاران بار شکر میکنم که وارد این دوره شدم.من تو این چند روز یعنی ۲۲ ام خرداد تا به امروز که ۳۰ ام هست فایل اول دوره لاغری با ذهن و چند فایل رایگات دیگه رو بارها و باااارها شنیدم و تمرینات رو دارم انجام میدم و چون این کامنت خیلیی طولانی شد در گام بعدی از بهبود های خودم براتون مینویسم وااااقعا خدارو شکر میکنم که اینجام و از استاد عزیزم استاد مهربون و دلسوزم خالصانه تشکر میکنم بابت آموزش های عالی تون.در گام بعدی براتون مینویسم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/28 07:57
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,083 کلمه

   سلام و درود به استاد عزیزم ودوستان همراهم! 

   صبح زیباتون به خیر! 

   امروز براتون بهترین ها رو آرزو میکنم! 

   امیدوارم سفارش ها تون رو از خدا تحویل بگیرید!

   آنچه از سایت تناسب فکری در بدو ورود به من کمک کرد وآگاهی هایی ناب بود که شاید در لحظه شنیدن ساده به نظر بیاد( که البته ساده هم هست) ولی پرباره 

   وفقط وقتی متوجه با ارزش و پر بار بودنش میشیم که به اونها باور داشته باشیم و بهشون عمل کنیم ودر زندگیمون به‌کار ببریم ودرمقابل تمام باورهای غلطی که قبلا دراین زمینه ها داشتیم قرارشون بدیم واز ذهنمون در مقابل افکار اشتباه قبلی محافظت‌ کنیم و به عبارتی جواب توجیهات اشتباه ذهن ما در گذشته رو بده.

   ۱_ انسان در هر شرایطی باید متناسب باشه > درجواب :

   به دلیل مصرف دارو چاقم، 

   به دلیل ژنتیک منه وچاقی من  ارثیه ،

    به دلیل ازدواج، 

   به‌دلیل بارداری،

    به دلیل شیر دهی، 

   به خاطر افزایش سن منه که چاقم،

    به دلیل کم‌تحرکی وپشت میز نشینی، 

   به دلیل پرخوری، 

   به دلیل یائسگی، 

   به دلیل پایین بودن سوخت وساز و متابولیسم و….

   تمام این دلایل رو با مثال برای خودم رد کردم و به خودم ثابت کردم که هیچ کدوم از این ها دلیل چاقی من نیست، 

   دلیل چاقی من ، ذهن چاق منه 

   افکار چاق کننده منه.

   ترس من از چاقیه .

   گوش ندادن به صدای جسم خودمه .

   راه رفتن کبک گونه خودم بوده  که باعث شده راه رفتن ساده و درست خودم رو از یاد ببرم . 

   کوتاهی من در دادن آگاهی های درست به ذهنم بوده 

   از وقتی خواستم با کلاس باشم و بخواهم رژیم بگیرم . البته دوست نداشتم واز رژیم متنفرم ولی حالا که فکرش رو میکنم از خودم در عجبم که چطور این همه سال به این ادا واصول ها فکر نکردم . 

   یکی نبود به من بگه : بابا اونی که از این حرف ها میزنه ، خودش هم تو مسیر اشتباهه ، خودش خبر نداره .

   خودت باش . خودت به آگاهی برس .

    خودت راهتو پیدا کن. 

   بسوزه پدر ناآگاهی و بی اطلاعی . 

   فرقی نمیکنه چقدر درس خوندی 

   مدرکت رو از کدوم دانشگاه وکدوم شهر گرفتی  . دکترا داری یا فوق تخصص. 

   وقتی این مسایل وچیزهایی که به دست آوردم به درد خودم وبقیه نخوره ، بیسوادم. خدا وکیلی کسی نیست ، خودم هستم و وجدانم. حتی بالاترین مدرک بدرد نخوره وقتی در کنار اون، عمل به آموخته هام نباشه . درد جامعه من اینه :

   همه دارن تقلید می کنن ( البته بجز عده ی انگشت شماری ) ، می دون مدرک بگیرن،  خودشون رو بالا بکشن ، 

   نفس کار خوبه، ولی روش اشتباهه . نه به درد خودشون می خوره و نه به درد بقیه. 

   میدونید چرا اینو میگم :

   چون مطابق آموخته هاشون عمل نمی کنن. چون یاد نگرفتن در شا’ن آموخته هاشون عمل کنن. هر جا میرن پشت مدرکشون قایم میشن واز اون اعتبار میخوان ودلشون میخواد مردم بهشون احترام بزارن . ولی مدرک اعتبار نمیاره .

   دلم میخواد داد بزنم بگم: مردم عزیزم! 

   همشهری های عزیزم ! 

   هم وطن های عزیزم! 

   هم سیاره ای های عزیزم! 

   وایسین ، این راه اشتباهه. بن بسته. تهش هیچی نیست. مدرک تنها فایده نداره . اگه صد تا کتاب خونده باشی وحفظش کرده باشی و نمره عالی گرفته باشی ولی به آموخته هات عمل نکنی ، تغییر مثبتی در تو ودنیا ایجاد نمیکنه. به ارزش خودت ودنیا اضافه نمی کنی. به‌درد خودت و هیچ کس دیگه ای نمیخوره. 

   خودمونیم ، خودت رو هم راضی نمیکنه. هی تقلا میکنی،  واسه اینه که راضی نشدی. 

   روحت خداییه.پاکه. دنبال راه درسته. دنبال پیشرفت واقعیه به حرفش گوش بده . ترمز رو بکش . بزن کنار ، به صدای دلنشین طبیعت دل بسپار. با خودت  خلوت کن . به آرامش می رسی عزیزم . 

   بخدا دوستت دارم .روح ناآرامت رو دوست دارم ، و دوست دارم به آرامش برسی .

   حتی نمی شناسمت.نمی خوام تحقیرت کنم. 

   حتی نمیدونم چه پست و مقامی داری. کجای زندگی وایسادی، ولی دوستت دارم چون فطرت پاکت رو می بینم ، چون روح خدایی تو رو می بینم.برات آرزو میکنم از ته دلم  که غرق لذت آگاهی بشی و در آغوش خدا ، آرامشی رو که لیاقتشو داری تجربه کنی! 

   حرفم به درازا کشید. آخه میدونید چه لذتی داره آدم یه گوش شنوا پیدا کنه؟ کسی یا کسايی که حرفاشو بفهمن. به نظر من لذتی بالاتر از اون توی دنیا نیست.

    از این به بعد هرکسی با هر مدرکی ودر هر جایی( اگر توی تلویزیون باشه ، تو هر کتابی از هر نویسنده ای باشه با هرمدرکی  وباهر لباسی وژستی) بخواد به من تلقین کنه که‌ اینها دلیل چاقی من هستن  و ادای دلسوز منو دربیاره وبهم راه حل نشون بده که با فشارآوردن بی فایده به جسم عزیزم ، مثلا به من کمک کنه واز ناآگاهی من بخواد سو، استفاده کنه ؛

    با خودم میگم : دیگه باور نمی کنم.  هرکی هستی ، باش محترمی . نظرت رو برای خودت نگهدار چون بی پایه واساسه و حتی به درد خودت هم نمی خوره . 

   من دیگه تغییر کردم ، آگاه شدم ، دیگه این آگاهی از من گرفته نمی شه.دیگه یادگرفتم. دیگه بیشتر از هرکسی به خدای درونم و استاد عزیزم اعتماد دارم. دیگه راه درست رو پیدا کردم 

   قبلا زیاد شنیده بودم که صراط مستقیم کوتاه ترین و ساده ترین راهه. ولی فقط شنیده بودم ؛ 

   اما حالا فهمیدم و باورش کردم.

   حالا می فهمم که دور زدن از مسیر چاقی وبرگشتن به مسیر لاغری یعنی چه؟ 

   وقتی بخوام دور بزنم اول سرعتم رو کم می کنم و آرام آرام ترمز چاقی رو می‌کشم .نزدیک دور برگردون فرمان رو به سمت درست بر می گردونم وباز هم ملایم جلو میرم . در مسیر معکوس، که مسیر لاغریه،  و موازی ودر خلاف جهت مسیر چاقیه،  قرارمی گیرم و آرام ادامه میدم و یواش یواش گاز میدم .

   ووقتی تو مسیر درست قرار گرفتم با خیال راحت جلو میرم  به آهنگ مورد علاقم گوش میدم واز بودن در این مسیر لذت می‌برم. مسیرم درسته . ادامه میدم .

   اگه خواستم سر راهم خرید کنم بدون ترس میزنم کنار ، خوراکی های مورد علاقمو می خرم و هر وقت میل داشتم نوش جان میکنم واز خوردنش لذذذت می برم. ازهیچی نمی ترسم .خیالم راحته. دارم بر می گردم به سرزمین رویایی خودم ، به تنظیمات کارخانه . مطمئنم در مقصد اندام متناسبم با یه لباس شیک وخوشبو و با وقار،  با یه دسته گل  زیبا ، بی صبرانه منتظر منه و من بی قرار تر از اونم ، که بهش برسم ودر آغوش بگیرمش. خدایا چه لحظه ی با شکوهی، لحظه دیدار من ، بامن رویایی خودم. 

   پس با احتیاط جلو میرم واز بودن در کنار همسفر عزیزم و استاد دوست داشتنیم که دستان مهربان خداونده ، که برای یاری رساندن به من امده  ، لذت می‌برم واز چشمه معرفت جاری در وجودش مست میشم .

    از شما دوستان عزیزم که دراین سفر همراهم هستین ممنونم. راهمون درسته . پس ادامه میدیم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 22 کلمه

    سلام و عرض ادب

    چقدر درست و عالی نوشتید

    و 

    چقدر آرام بخش و روح نواز بودند

    مطالب خوبتون

    دست تان پرتوان

    قلم تان به نیکی جاری

    مانا باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    چقدر درست و عالی نوشتید

    و 

    چقدر آرام بخش و روح نواز بودند

    مطالب خوبتون

    دست تان پرتوان

    قلم تان به نیکی جاری

    مانا باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار گلستان
     1402/04/17 17:34
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 27 کلمه

     سلام زهرای عزیزم ، بانوی بزرگوار! 

     ممنونم از محبت شما و دعای خیرتان! 

     خیلی خوشحالم که در این مسیر خدایی دوستان خوبی دارم که مایه ی دلگرمی من هستن.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/28 06:17
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 326 کلمه

   سلام به استاد گرامی و دوستان عزیزم !

   من گلستان ۴۸ ساله از سیاره زمین با وزن فعلی۷۴کیلو و داشتن ۱۶ کیلو اضافه‌ وزن به مدت ۲۳ سال تصمیم قاطع گرفته‌ ام تا از طريق لاغری با ذهن ۱۶ کیلو از وزن خود را کم کرده و زندگی جدید خود را با وزن ۵۸ کیلو ادامه دهم.

   من از امروز مورخ۱۴۰۲/۳/۲۷ تا روزی که به شرايط ایده آل برسم در این مسیر به حرکت خود ادامه خواهم داد و هر روز به عنوان عمل به تعهدم، تمرينات مربوط به هر جلسه ی آموزشی را در بخش نظرات‌ ثبت‌ می کنم تا ردپایی از تعهد و مسیر موفقیتم در لاغری با ذهن از خود گذاشته باشم.  

   نوشتن ونوشتن و نوشتن . خواندن و خواندن و خواندن ودیدن هر روز فایل های تصویری و گوش دادن هر روز فایلهای صوتی هرجلسه ، برای من از اهم واجبات است و  مثل عبادت وبا لذتی روز افزون انجام می‌دهم.

   در این مسیر خستگی معنا ندارد. عجله معنا ندارد. حتی به انتظار لاغری نمی نشینم چون خواسته ام را به خدا گفته ام ودر دست اقدام است ، در نتيجه خیالم راحت است که بزودی تناسب اندام من از راه می رسد.

    به این مکان که برایم مجازی نیست بلکه عین واقعیت است نقل مکان کرده ام واز بودن در اینجا لذت می‌برم وانقدر سرم به آگاهی های این سایت گرم است که گذر زمان را حس نمی کنم .دیگر حتی به لاغری فکر هم نمی کنم . چاقی اکنون را نیز از یاد برده ام. 

   فقط به تغییر فکر می‌کنم آن هم در همه زمینه ها.

   تنوع موضوعات در این سایت مانع از خستگی ذهن می شود به گونه ای که برای زنگ تفریح فقط کافی است موضوع مورد مطالعه را تغییر بدهی ونیازی به خارج شدن از این سایت که باغی زیباست نمی باشد.

   خیلی کتابی شد . برای تنوع خوب بود. چون تعهد محضری دادم وباید در دفترخانه سایت ثبت میشد، کتابی نوشتم.

   ممنونم که وقت گذاشتید ومتن تعهد منو خوندید.دوستتون دارم .حالم عالییییه…. ادامه میدم….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز‌…حس میکنم شاید ی‌ک تصادف بود که من در یوتیوب فایل های لاغری شما رو پیدا کردم…خسته از همه جا.‌…خسته از هر رژیم تکراری با چندین کیلو کاهش وزن که دوباره برمیگشت….و من….روز به روز خسته تر از دیروز بودم…چند ماه پیش یک قسمت از فایل های لاغری شما رو گوش داده بودم اما تا آخر گوش ندادم و رد کردم…تا اینکه امروز یعنی ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ به صورت تصادفی شما به یادم اومدید و علاقه مند شدم فایل صوتی سایت شما رو گوش بدم …و گوش دادم…استاد عزیز من خسته از راه های‌تکراری مثلِ خودِ شما انگار نیازمند یک نور بودم…که قضاوت نکنه ، سرزنش نکنه و حقیقت رو بگه و در فایل صوتی شما بود….حقیقت بود….من تازه در شروعِ این مسیرم و باور….میدونم که این دفعه فرق داره‌‌‌….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 41 کلمه

    سلام و درود
    به جمع شگفتی سازان خوش آمدید
    اینجا همه مهمان هستیم
    همه از طرف خداوند دعوت شدیم تا قدرت وجودمان را درک و تجربه کنیم
    با اشتیاق و اطمینان شروع کن و ذوق و شوق تجربه کردن داشته باش
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/18 08:37
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 398 کلمه

   خدا به من گفت:” اول باید باور کنی که من درون تو هستم، باید باور کنی که من بهترین ها رو  برای تو میخوام 

   و

   مرحله دوم: باید انتخاب های خودت رو طوری انجام بدی که با خواسته های من هماهنگ باشه…

   وقت انتخاب غذا به اندازه ای بخور که نیاز داری، نعمت های من همیشه هست، نگران نباش. 

   وقتی به آینده ت فکر می کنی باور کن که متناسب  میشی، چون من باهات هستم و میخوام  که متناسب باشی.

   وقتی  درباره خودت حرف  می زنی، خودت رو  سرزنش نکن و بدون  که من  درون تو هستم و از شنیدن حرف های  تو ناراحت  میشم. 

   تو  نماینده  من روی کره زمین  هستی؛ پس باید بهترین انتخاب رو  هماهنگ با چیزی که من برای تو می  خوام داشته  باشی…

   سرم رو پایین انداختم ، از خدای درونم معذرت خواهی کردم، برای شرایط نامتناسبی که برای خودم و اون ایجاد کرده بودم وبهش قول دادم  جسمی که در اختیار  من قرار  داده رو به  بهترین  شرایطش  بر گردونم. 

   الان  چند  وقته دارم  سعی می کنم  انتخاب هام هماهنگ با خواست  خدا باشه….

   دارم سعی می کنم درباره ی خوبی های خودم حرف بزنم که خدای درونم رو شاد کنم. 

   دارم تلاش می کنم به جسمی که خدا رو درونش داره احترام بذارم وبهش کمک کنم که به اون شرایطی برسه که‌ خدا دوست داره….

   هر روزم رو به این امید شروع میکنم که یک قدم دیگه خودم رو به خواسته پروردگارم نزدیکتر کنم وخدا رو شکر می کنم که همیشه منو حمایت و هدایت میکنه که در مسیر درست حرکت کنم؛ 

   مسیری که منو به رویاهام می رسونه، 

    مسیری که برای من تولدی دوباره ست،

    مسیری که آرامش، لذت از زندگی، خوشبختی و سلامتی رو به ارمغان میاره….

   شما هم اگه از خواست خدای درونت فاصله داری، بدون که خدای تو هم عین خدای منه ، 

   خدای تو هم دوست داره که تو در بهترین شرایط باشی،

   خدای تو هم عاشقته واز اینکه تو در جسمی زندگی می کنی که دوستش نداری، ناراحته. 

   شما هم باید انتخاب کنی که با خواست خدای خودت هماهنگ باشی 

   شما هم میتونی هر روز یک تصمیم هماهنگ با خواست خدای خودت بگیری .

   شما هم می تونی از این لحظه به خدای درونت سلام کنی وازش معذرت بخوای ‌که این همه مدت اون رو در جسمی حبس کردی که خودت هم دوستش نداشتی. 

   از امروز متعهد باش خودت، جسمت وخدای درونت رو عاشقانه دوست داشته باشی و هر تصمیمی که می گیری برای متناسب کردنت باشه.

   از امروز تصمیم بگیر که مایه افتخار خدای درونت باشی. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/04/20 19:49
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 108 کلمه

    سلام گلستان عزیز ….از اینکه  فایل صوتی خدای لاغری رو به متن برگردوندی  و فرستادی  خیلی سپاسگزارم    الان با خوندنش کلی حس قدردانی  نسبت بهت پیدا کردم حیفم اومد که اظهارنکنم ..سال گذشته  شایدم عقبتر من این فایلو به متن خواندنی تبدیل کردم  اما چون اون موقع  دیدگاهها  لینک نداشت  نمی دونم کجا  ثبتش کردم …اما  با وجود این امکان جدید  چند هفته قبل  لینک این دیدگاه طلایی شمارو  در نوت بوک  گوشیم ثبت کردم و هر وقت  از خدا توفیق حاصل بشه  یه دور می خونمش و کلی انگیزه و انرژی ازش می گیرم برای ادامه راهم  به سمت و سوی متناسب شدن ..

    خیلی  سپاسگزارم …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار گلستان
     1402/04/21 00:01
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 26 کلمه

     سلام دوست عزیزم! 

     خوشحالم که تونستم در شما احساس خوبی ایجاد کنم!

     و خداوند رو از این بابت سپاسگذارم!

     براتون سلامتی و آگاهی روز افزون آرزو می کنم !

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/18 06:35
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 346 کلمه

   سلام به استاد عزیزم ودوستان همراهم! 

   الان وقتی این متن به روز شده رو دیدم و مطالعه کردم احساس خیلی خوبی پیدا کردم؛ 

   یه جور دلگرمی ، یه جور پویایی، یه جور احساس آرامش، یه جورایی حس همراهی استاد عزیز با منی که قدم در این راه گذاشتم ودیگه به پشت سرم نگاه هم نمی کنم، حتی برای یک لحظه.می دونید چرا ؟ 

   چون کلمه به روز شده به من این حس رو داد که‌این سایت واقعیه. خیلی واقعی.نه مثل هر سایت دیگه ای که دنبال تبلیغات و دنبال کننده و هر هدف دیگه ایه.

   تو این سایت خدا حضور داره، من حسش کردم ، بهم سلام کرد. دلم  رو قرص و محکم کرد و بمن دلگرمی داد .

   خدا به من گفت: راهت درسته، ادامه بده ، من هواتو دارم.

   شک نکن . تو هر شرایطی که باشی، من کمکت می کنم. می دونم که دلت با منه و همه جا دنبال من می گردی و به عشق یه نگاه من تا قله ی قاف هم اگه لازم باشه میری .

    من تو رو خلق کردم و خوب میشناسمت . حالا که به آرزوت رسیدی و نگاه منو پیدا کردی ؛ پس لیاقت بهترین ها رو داری.

    کافیه از ته دل از من بخوای  . من پشت وپناه و تکیه گاه تو هستم ، دستت رو تو دست من بگذار و بقیه کارها رو به من بسپار ،  وقتی تو مسیر درست هستی دیگه غمت نباشه.

   گر تو را نوح است کشتی بان ز طوفان غم مخور

   …… اشک تو چشم هام جمع شده بود، میدونم اشک شوق بود‌.دلم می‌خواست این لحظه جاودانه بشه و تا ابد در آغوش خدای هستی بخشم  به آرامشی بی انتها خودم رو میهمان  کنم .

   گفتم :” خدایا! من دلم می خواد تو همین لحظه بمونم وگرمای حضور تو رو تا ابد در وجودم حس کنم.

   خداگفت : من همیشه به وجود تو گرمی می بخشم ودر تک تک سلول های جسمت حضور دارم. فقط کافیه به یادم باشی من راهتو روشن میکنم. …

   و هنوز از عطر حضور خدا مستم .دیگه قدم هام رو محکم تر از همیشه بر می دارم و ادامه میدم چون:

   هستم اگر می روم، گر نروم نیستم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم و خدا رو شکر که ایده بهبود این دوره به این سرعت با احساس خوب شما پاسخ داده شد.
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/17 08:16
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 285 کلمه

   سلام به شما استاد  عزیزم و همه عزیزان همراهم !

   بهش گفتم :”خدایا! من چه گناهی کردم که باید چاق باشم؟ 

   خدا چند لحظه ای سکوت کرد:…

   بنده ی من ! 

   اگه بگم از وضعیتی که داری منم رنج می برم چی؟ 

   اگه بگم ناراحتم که نمی تونی با لذت از نعمت های من بخوری چی؟ 

   اگه بدونی که منم رنج میبرم که شاد نیستی واز زندگی لذت نمی بری چی؟ 

   نگاش کردم، جوابی نداشتم.

   میدونستم خدا عاشق منه و مطمئن بودم که نمی خواد من در این شرایط باشم، ازش سوال کردم :

   پس چرا کاری نمی کنی؟؟؟!!!

   اون گفت: ” من تو رو آزاد خلق  کردم که هرجور میخوای تصمیم بگیری ، من نمی تونم در وضعیتی که خودت ساختی دخالت کنم.

   خدا به من گفت: ” متناسب بودن برای همه هست اما، تو فقط خوردن رو انتخاب کردی، 

   بدنی سالم داشتن برای همه هست اما تو فقط بیماری رو انتخاب کردی، 

   زندگی شاد و لذت بخش برای همه هست؛ اما تو فقط افسرده بودن رو انتخاب کردی ،

   لباس های شیک و رنگ شاد برای همه هست اما تو فقط  لباس های رنگ تیره رو انتخاب کردی….

   حرفشو قطع کردم، دیگه نمی تونستم بیشتر از این درباره انتخاب های خودم بشنوم. 

   پرسیدم: ” چطور می تونم انتخاب های خودم رو همسو با خواسته های تو کنم؟ 

   گفت: ” باید انتخاب هاتو تغییر بدی ؛ 

   من برات متناسب شدن رو میخوام اما این تو هستی که باید 

    انتخابش کنی.

   من برات سلامتی رو میخوام اما این تو هستی که باید انتخابش کنی.

   من برات شادی رو میخوام اما این تو هستی که باید انتخابش کنی.

   خدا به من گفت:” 

   اول باید باور کنی که من درون تو هستم، 

        باید باور کنی که من بهترین ها رو برای تو میخوام. 

   و

   مرحله دوم :

   باید انتخاب های خودت رو طوری انجام بدی که با خواسته های من هماهنگ باشه.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 8 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1402/03/18 15:52
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 781 کلمه

    دوست عزیز  خانم گلستان  سلام  گرم و پر از مهر من رو پذیرا باش … درود بر شما  و به این احساس زیبای شما  …

    من این فایل که فکر کنم اسمش خدای لاغری هست رو قبلا چند بار شنیدم  حتی یادمه که به گفتار برگردون کردم و نوشتم  اما  خیلی وقت هست که بهش به شکل صوتی گوش ندادم  و نمی دونم متنش رو در کجا  ثبت کردم  … 

    همین چند دقیقه  پیش  داشتم اشگ می ریختم  تصور کردم  استاد عزیزمون  روبروم نشسته  دارم بهش میگم  استاد  احساس می کنم یواش یواش دارم کم می آرم آخه من سه ساله که در این سایت و در این‌مسیرم  و دارم می نویسم و می خونم و از  وقتی  با رفتارهای صحیح آشنا شدم دارم تلاش می کنم درست رفتار کنم  اما یه جورایی انگار داره صبرم تموم میشه  دیگه نمی دونم باید چکار کنم  گفتم گاهی خیلی احساس سبکی دارم  گاهی خیلی به هیجان می آم و شادم و امیدوار به گرفتن نتیجه  اما گاهی  هم بی انگیزه میشم  و دلم می خواد بی خیال همه چی بشم  و برم کنار داشتم می گفتم  من می دونم که اگه این میانوعده  هارو  خیلی کم و حتی حذف کنم  بسرعت لاغر میشم  ولی  نمی دونم چرا خدا کمک بیشتری بهم نمی کنه  آخه من که  وعده هارو  کم نمی ذارم  بلدم  نقطه سیریم کجاست  رعایت می کنم  پس اینکه سه ساعت بعد دوباره  گرسنگی فشار می آره  کلافه ام می کنه  و چون می دونم این حالت طبیعی نیست و کاذبه  نمی خوام تسلیم بشم و برم بیفتم به خوردن    ….خدا چرا کمک نمی کنه این حس گرسنگی بشه هر ۶ ساعت نه هر سه ساعت   ..آخه اگه هر سه ساعت  بخوام بخورم پس این بدن من چه وقت می خواد اضافه هارو  به شکل چشمگیر  خارج کنه  تا من  راحت بشم .از سنگینی و بدفرمی شکمم خلاص بشم  و مثل آدمیزاد زندگی کنم  ..همینجور با  استاد حرف می زدم و اشگ می ریختم گفتم استاد یادتونه  اون داستان  دوخت و دوز خیاطیمو  وقتی  با اون همه ساعت انرژی و وقت و هزینه گذاشتم و بیستمین نمونه  با اشکال مواجه شد  عصبی شدم چرخ خیاطی و پارچه و الگو هارو  همه ارو جمع کردم گذاشتم توی کمد درشو سه قفله کردم  که حالاحالاها  سراغشون نرم  برم استراحت کنم  واقعا خستگی  آزارم می داد  اما هنوز ته  دلم یه روشنایی ضعیفی بود که  می گفت  نا امید نباش یه راهی پیدا میشه  یه  چند روز با بی خیالی  موردی رو که می خواستم  توی نت  جستجو  می زدم  یهو  انگار معجزه شد اون سایت پیدا شد و مشگلم حل شد این کار خدا بود  با خوشحالی  پول جور کردم یه چرخ ژاپنی خریدم  و یه مدت خیاطی کردم که کرونا  شد و بساطمو جمع کردم   .  …حتما  حکمتی داشت که باید اونقدر  با زحمت جلو می رفتم  نتیجه نمی گرفتم بعد تسلیم می شدم و بعد  امداد الهی  به کمکم می اومد و مشگلو حل می کرد …. امروز دوباره چشمم به الگوهام افتاد  به خودم گفتم  بیا دوباره شروع کن  سه میلیون  دادی چرخ خیاطی  هیچ استفاده هم نمی کنی ….انشا الله از هفته آینده شروع کن … احتمالا همینکارو هم خواهم کرد .حتی می تونه به لاغر شدنم کمک کنه   چون حواسمو  می دم به الگو و برش و دوخت و دوز   خوردن یادم  میره …

    حالا  برای  لاغر شدنم هم داره همونجور میشه  …دلم خیلی نازک شده  زود اشگم به تلنگری  سرازیر میشه  میگم  خدایا  دیگه عقلم به جایی نمی رسه   پس کی می خوای  این میل لعنتی رو  این افکار  پوسیده و مسخره ارو  از بین ببری  ؟ به خدا حاضرم  هر بار فقط به اندازه ای بخورم که فقط زنده بمونم  من  نمی خوام  زیادتر  بخورم  …مگه  خدایا  چیز  نشدنی ازت خواستم  …

    این حرفارو  از قلبم گذروندم رفتم  گوشیمو برداشتم  ایمیلهارو چک کردم  دیدم  استاد  به  خانم گلستان  جوابی دادن مبنی بر تشویق و دلگرمی ..همیشه این پاسخهای استادو  پی گیری می کنم ببینم  دوستان چی نوشتن که  استاد اینطور  با روی گشاده  و زبانی محبت آمیز دارن  باهاشون حرف می زنن  ..بعد از خوندن  پاسخ و دیدگاه خانم گلستان آمدم دیدگاه بعدی  با این متن مواجه شدم …دوباره اشگم  روان شد  جواب سوالاتمو  از خدا  گرفتم  خدایی که از زبان و قلم توانای استاد عطار روشن با ما حرف می زنه .. دیگه جای هیچ گله و شکایتی  باقی نموند برام ….ایمان دارم بزودی  عکسم  در  قسمت شگفتی سازان سایت به ثبت خواهد رسید …  قلبم گواهی  میده  احساسم  بهم دروغ نمیگه  …این اشگها  این راز و نیازها  پاسخ داده میشه  .. اصلا اگه من  نتیجه نگیرم  پس کی می خواد نتیجه بگیره ….

    از شما دوست خوبم  و همچنین از استاد گرامی که این امکانات  رو در سایت بوجود آوردن  بی نهایت سپاسگزارم …

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار گلستان
     1402/03/21 06:40
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 534 کلمه

     سلام وصبح  زیباتون به خیر ! 

     شهربانوی عزیز!

     دوست خوبم از اظهار لطف وتوجه شما بسیار سپاسگذارم!

     فقط به خیاطی و خواندن در سایت ونوشتن فکر کن.

     چرا برای خوردنت ساعت می‌گذاری؟ 

     من این حرف استاد تو گوشم رفته که:” هر وقت گرسنه بودی بخور وتا وقتی هم که لذت میبری و بهت مزه میده بخور. نترس. به بدنت وبه حرف استاد اعتماد کن . 

     من هروقت خوراکی رو میبینم یه مکث میکنم واز خودم می پرسم : گرسنه هستی  ؟ و گوش میدم ، اگه صدای غار و غور شکمم رو شنیدم میخورم.اخر خوردن هم باز یه مکث کوچولو می کنم واگه صدایی بهم گفت چند لقمه دیگه میخوام بهش میگم پس دیگه گرسنه نیستی عزیزم . دیگه نمی خورم و از این کنترل که دکمه ش دست خودمه لذت میبرم. چون من آدمی هستم که دوست دارم کنترلم دست خودم باشه وکسی بهم نگه اینو بخور اونو نخور، یا کی بخور و کی نخور . واسه همین از رژیم بیزار بودم .

     دیگه راهشو از استاد یادگرفتم .

     من اولین بار که این جمله رو از استاد شنیدم ، انگار گمشدمو پیدا کردم ، کل ترس هام از خوراکی‌ها ریخت. دیگه بعداز خوردن هم خودم رو سرزنش نمی کنم. آخه قرار نیست هر روز جلوی آینه برم و هی به خودم بگم پس چرا بدنم تکون نمی خوره ولاغرنمیشم؟ 

     وقتی راهم درسته ، لاغری خودش میاد شک ندارم .

     من براش لباس می خرم، با بدن متناسبم حرف میزنم ، خودم رو نوازش میکنم  .باهاش عشق بازی میکنم. دوستش دارم.

     هر بار که میرم جلوی آینه روی شکمم دست می کشم ومیگم انرژی لاغری من! ممنونم که داری کمکم میکنی خوش تیپ بشم .ممنونم که این همه سال صبورانه باهام اومدی وهمراهم بودی! باهات خاطره های زیادی دارم. درموقع به وجود آمدن سه فرزندم عاشقانه کنارم بودی وبا وسعت وجودت به فرزندانم زندگی بخشیدی .

     زیر تیغ رفتی به خاطر این که من لذت مادرشدن رو بچشم و روزهای زیادی نا آگاهی های من رو تاب آوردی. عزیزم دوستت دارم وقول می‌ دم برات جبران کنم…

     من از استاد یاد گرفتم که خواسته خودم رو از خدا بخوام ورهاش کنم ودیگه بهش فکر نکنم.  هر روز توی سایت میرم گردش ، گل ها رو بو می کنم واز چشمه های لذت بخش معرفت در گوشه و کنار اون مست لذت میشم. تمام روز یا دارم میخونم یا می نویسم یا گوش میدم ویا به آموخته های جدیدم فکر می کنم .

     موقع آشپزی ، پای ظرفشویی  ،وقت گردگیری و مرتب کردن خونه  ، وقتی دخترم رو میبرم مدرسه که امتحان بده و خلاصه هر موقع وقت دارم  هندز فری توی گوشمه و گوش میدم . واز این حال خوبم غرق لذتم واز خدای عزیزم با تک تک سلول هام سپاس گذاری می کنم. تنها چیزی که یادم نیست لاغر شدنه. خیلی وقت ها یه موضوع رو توی چند بار ودر زمانهای متفاوت مینویسم. چون سه تا فرزندم رو هم باید رسیدگی کنم . دخترم امسال کنکوریه ولی ادامه میدم .تازه هربار که بچه هام منو می بینن بدو  اینکه من به اونها حرفی بزنم با دیدن شوق و پشتکار من ، میرن سر درس و امتحان شون و انگیزه پیدا میکنن. 

     عاشق این سایتم  وطبع بلند استاد عزیزم بهم شوق ادامه دادن رو میده واز احساس حضور شما دوستای آگاهم سرشاراز لذتم دوستتون دارم …و…ادامه میدم ….‌

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار شهربانو باقری
      1402/04/29 04:16
      مدت عضویت: 1445 روز
      امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 207 کلمه

      سلام  دوست خوب و متناسبم  خانم گلستان  ..بسیار سپاسگزارم برام وقت گذاشتی و این همه حرفای خوب و دلنشین نوشتی …  حرفاتو تایید می کنم گلم  ،  اما شرایط بدنی و سنی و ذهنی  هر کدوم از ما با هم کلی متفاوته ….   قطعا سن من  خیلی بیش از شماست و کوله بار فرمولهای چاقی من  سنگین تر …..  از اینا گذشته  من  آدم بسیار خوش خوراکی بودم    و به شدت تحت تاثیر کانالهای بویایی  شنوایی و  بینایی  دنبال لذت از خوردن بودم  …  و از طرفی  مشکلات گوارشی مثل نفخ و ورم   ترش کردن  و ریفلاکس  و اسیدی بودن معده  همیشه  حتی از کودکی  منو رنج می داده  …  از طرفی  با آگاهی های  دوره شناخت مغز به این نتیجه  رسیدم که  مغز تحت تاثیر اطلاعات و برنامه های اشتباه  دستور گرسنگی های کاذب  میده و من خیلی وقتا   نمی تونم به  احساس گرسنگی هام  اعتماد کنم  و اونارو   واقعی فرض کنم …تنها راهی که به ذهنم رسبده برای  توانایی کنترل بیشتر روی رفتار غذاییم  اینه که  برای خودم  زمان خاص در نظر بگیرم  ….. امیدوارم  این راه بهم کمک کنه  انتخابهامو   روزبروز کمتر کنم و شاهد کاهش وزن قابل قبول   باشم  …  

      از شما عزیز  بسیار  سپاسگزارم ▪︎ 

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار گلستان
       1402/04/29 16:18
       مدت عضویت: 404 روز
       امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 586 کلمه

       شهربانوی عزیزم سلام! 

       امیدوارم هرجا هستید سلامت باشید!

       از وقتی وارد سایت شدم یاد گرفتم که اما و اگر ها مانع پیشرفت هستن حالا در هر زمینه ای ، فرقی نداره . مسئله اینه که وقتی گفتیم: اما سن من ، اما شرایط ذهنی و بدنی من ؛ دیگه شاید اینجوری خودمون رو قانع کردیم که: نه دیگه ، از من گذشته، نمی تونم، و یه جورایی تسلیم شدیم. 

       عزیزم  شما فقط ۵۷ بار دور خورشید چرخیدی و من ۴۷ بار ویا مثلا هر سنی که داریم. من سن تقویمی رو قبول ندارم. اون فقط یه شناسه و عدد توی شناسنامه س. 

       من همیشه به شوخی با دوستام میگم:” من آلبالوی امسال رو که بخورم تازه ۱۸ سالم میشه،  شما رو نمی دونم”. و به نظرم وقتی مغزم اینو از من می‌شنوه که نمی دونه، شوخیه یا جدی. فقط منو به باورم نزدیک می‌کنه و انرژی ۱۸ سالگی من رو یادش میاد و انرژی من چندین برابر میشه. من که از این روش نتیجه گرفتم. 

       ذهن از عجایب آفریده های خداونده و وجودش مایه ی شکر گزاری!

       به نظرم سلامت بودن ، سر حال بودن و متناسب بودن در هر سن وشرایطی حق ماست و باید از خداوند طلبش کنیم.

       اینکه من سنم ۴۷ باشه دلیل نمیشه که بیماری رو بپذیرم و طبیعی بدونم. نه،  من سلامتی رو انتخاب می کنم.

       این دلیل نمیشه که نتونیم هر کار درستی که دلمون خواست رو انجام بدیم چون سنمون بالاست .اگه به همون روش استاد و با اون فرمولی که برای رد دلایل چاقی استفاده کردیم. شرایط سنی ، بدنی و ذهنی رو برای خودت رد کنی ؛ راه رو برای شکوفا شدن روز افزون خودت باز می کنی. 

       من کسی رو می شناسم که تو ۶۰ سالگی کنکور داد. کسی رو می شناسم که ۷۰ سالشه و طوری می رقصه که هیچ جوانی به پاش نمی رسه. این حرف ها توجیهه ؛ البته با کمال احترام ؛

        این حرف ها رو به حساب دوست داشتنم بگزارید. کوله بار سنگین رو هم ، میشه زمین گذاشت و فقط باید بخوای. 

       شاید در محیط زندگی ما و در میان اطرافیان ما کسانی باشن که خیلی سرشون تو کار بقیه س و به هر رفتار و برخورد ما گیر میدن،  فقط کافیه توجه نکنیم. مثلا ممکنه به من بگن نیگاش کن ۴۷سالشه ولی مثل دخترای نوجوان لباس می پوشه  ولی من گوش نمیدم و هر جور به نظرم درست بیاد و بهم حس خوبی بده لباس می پوشم. آدم تو هر سنی باید شیک پوش باشه.البته به نظر من. 

       امیدوارم با بهبود روحیه تون و کسب آرامش بیشتر مشکلات گوارشیتون هم برطرف بشه. به قول استاد “ خداوند برای هر مشکلی راه حلی گذاشته فقط کافیه راه حلشو پیدا کنیم\”.

       به یاد حرف خدای لاغری افتادم: که می‌گفت:

       “ از امروز تصمیم بگیر که مایه ی افتخار خدای درونت باشی .”

       وقتی روح ما خداییه ؛ پس پیری، بیماری ، ناتوانی ، ناامیدی با وجود ما جور در نمیاد. چون خداوند پیر نمیشه و بیماری و ناتوانی و نا امیدی از شیطانه وما وظیفه داریم اونو از خودمون ، وجودمون و جسممون دور کنیم. 

       من دوست دارم مطالبی رو که یاد میگیرم بهشون عمل کنم.

       مهم نیست چند وقته وارد سایت شدین. به نظر من اگه زمان نگیری ومنتظر نتیجه نباشی راحت تر وبا ذوق و شوق بیشتر ادامه میدی.

        قطعا نسبت به اوایل شروع این مسیر تغییرات خوبی داشتی ونسبت به روز اول پیشرفت کردی. اگر اونها رو به یاد بیاری و به خودت یاد آوری کنی ، بهت انرژی میده برای ادامه دادن. نتیجه داره میاد و هر روز بهت نزدیکتر میشه . فقط باور کن ، از صمیم قلبت واعماق وجودت .

       دوستدار شما : گلستان

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/16 06:07
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 332 کلمه

                    به نام خدای ای لاغری

   امروز میخوام درباره نیرویی برای شما صحبت کنم که درون همه ما هست،

    میخوام درباره نیرویی صحبت کنم که، ازقبل از تولد با من بوده و الان م با من هست و بعد از مرگ هم با من خواهد بود.

   نیرویی که هیچ وقت از من جدا نمیشه.

   امروز میخوام درباره نیرویی با شما صحبت کنم که

    من اسمشو گذاشتم “خدا” ؛ 

   خدایی که درون همه ما هست.

   خدایی که برای من بهترین ها رو در نظر گرفته :

   بهترین زندگی ، بهترین سلامتی، بهترین جسم، بهترین احساس، … بهترین هر چیزی که فکرش رو میکنم.

   خدایی که درون من هست در خلق جسمی که برای خودم ساختم نقشی نداشته، 

   این خدا برای من مقدر نکرده که چاق باشم،

    این خدا دوست نداشته که افسرده و ناراحت باشم، 

   این خدا هیچ وقت منو تشویق نکرده که بیشتر بخورم.

   این خدا از منزوی بودن من خوشحال نمیشه.

   این خدا ژنتیک منو دستکاری نکرده که من در این وضعیت باشم.‌

   این خدا عاشق منه، یه عاشق با معشوق خودش این کارها رو نمیکنه.

   این خدا عاشق اینه که من بیشترین لذت رو از زندگیم ببرم

   این خداخیلی دوست داره که من بتونم هر کاری که دوست دارم رو انجام بدم.

   این خدا دوست داره که من ترسی از چاق تر شدن نداشته باشم.

   این خدا دوست داره که من از نعمت هایی که خلق کرده وحشت نداشته باشم.

   این خدا میدونه که من فکر میکنم که همه این مشکلات تقصیر اونه.

   این خدا یه روز به من گفت “ من برای مشکلاتی که داری مقصر نیستم.” 

   اون به من گفت:” چرافکر میکنی من دوست نداشتم تو متناسب باشی؟ 

   چرا فکر میکنی من جسم تو رو طوری برنامه ریزی کردم که هرچی میخوری به وزنت اضافه میشه؟

   بهش گفتم:” خدایا از وقتی خودم رو شناختم چاق بودم

   از وقتی که خوب و بد رو شناختم از رفتار بد بنده هات آزرده بودم، ازاینکه منو سرزنش می کردن برای اتفاقی که خودم رو مقصر اون نمی دونستم، برای جسمی که اصلا” دوستش نداشتم، بهش گفتم:

   خدایا! من چه گناهی کردم که باید چاق باشم؟

   خدا چند لحظه ای سکوت کرد…….

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/12 10:19
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 768 کلمه

   سلام وصبح بخیر خدمت استاد عزیز ودوستان خوبم! 

   بعد از چند هفته‌ای که از آشنایی من با این سایت رویایی والهام بخش میگذره هنوزم مثل بار اولی که چشمم به سایت افتاد ومطالب اونو خوندم ، ذوق زده میشم هربار که به اون فکر می کنم ، وهرشب با این فکر به خواب میرم که فردا یقینا” شگفت زده خواهم شد و باز هم مثل تشنه ای که آب حیات رو پیدا کرده ، هر روز و هر لحظه جرعه ای از اون می نوشم وروحم رو صیقل میدم. 

   سال های زیادی از عمرم رو باسوال های بی جوابی گذروندم و به هر دری زدم واز هر کسی پرسیدم اما جوابی که منو قانع کنه پیدا نکردم ولی خسته نشدم و رها نکردم ، گشتم ودوباره گشتم . همه جا رو گشتم ، اما پیدا نشد. میان آدم های فامیل و دوستانم ، همکلاسی هام، استاد های دانشگاهم . پزشکانی که می شناختم، همکارانم ، درکوچه وخیابان لابلای حرف آدم های خوش صحبت و محترمی که احساس می‌کردم شاید حرفی برام داشته باشن. تومسافرت ها و از همسفرهای عزیزم.  اما اون جوابی رو که می خواستم هیچ جا نشنیدم و به جای اون ، بعضی جاها با تعجب نگاهم می کردن، بعضی ها به من میگفتن چه آدم عجیبی هستی؟ بعضی افراد می گفتن چه سوال های عجیبی می پرسی!!! دنبال چه چیزهایی هستی!!! 

    بعضی ها از من فاصله می گرفتن و خلاصه بگم اون گمشده من که اسمش رو گذاشته بودم “ کلمه نجات” هیچ کجا نبود. اما ناامید نشدم فقط تجربه پیدا کردم و فهمیدم که هر سوالی رو از هر کسی نمیشه پرسیدو

   سال ها دل طلب جام جم از ما میکرد     وآنچه خود داشت ز بیگانه تمنامیکرد 

   گوهری کز صدف کون و مکان بیرون بود

          طلب از گمشدگان لب دریا میکرد

                       

    به اندازه تک تک آدمهای روی کره زمین ، دنیا وجود داره، دنیایی که هر کدومش مال یه نفره. وهیچ دو تا دنیایی پیدا نمیشه که عین هم باشه ویا خیلی شبیه هم باشن. 

   پس به تعداد تک تک آدم های روی کره زمین راه و روش وجود داره که هیچ کدومش راه من نیست وراه من منحصر به فرده.من در نوع خودم تک هستم وشبیه هیچ کس نیستم این خودم هستم که باید راه ومسیر درستم رو پیدا کنم و……

   بعداز جستجوهای پی گیر و مداوم

   به اینجا رسیدم :

   از خود بطلب هر آنچه خواهی، که تویی! 

   و رفتم سراغ خدای خوبم ، خدایی که درون منه  واز رگ گردن به من نزدیکتر !

   که همیشه صبورانه ومهربانتر از مادر به حرفام گوش میده وبا اون حرف زدم و از اون پرسیدم : خدایا مسیر من کجاست؟ راه کجاست ؟ چکار کنم؟ کمکم کن!

   یه حسی از درون مدام در گوشم زمزمه میکرد: بخوان، کتاب بخوان ، زیاد بخوان، هرلحظه بخوان. هر فرصتی که بدست میاری بخوان. هر کجا بودی بخوان. …

   هرمطلبی رو هر جا میدیدم می خوندم .

    یه دفترچه کوچیک همیشه تو کیفم داشتم وهر جا مطلبی میدیدم که ارزش نگه داری وتکرار وتفکر داشت رو توی اون یاد داشت میکردم ،  رو دیوار مطب ها ، مغازه ها، کتاب فروشی ها ، رو داشبورد تاکسی ها،  رو در و دیوار های شهرم وخلاصه هر جایی که رد پایی از تفکر ، پیدا میکردم .

   سال ها خوندم ، سال ها گشتم. خستگی معنا نداشت .عطش من هنوز سیراب نشده وهنوز دارم میخونم. 

   اما از وقتی گوشیم رو عوض کردم شکل خوندنم تغییر کرده و علاوه بر کتاب های خطی ، تو گوشی هم یا صوتی ویا تصویری باز هم میخونم وادامه میدم.

    اون کلمه نجات شاید برای هر کسی اسم متفاوتی داشته باشه، اما باورم اینه که وجود داره وباید پیداش کنم. 

   تا رسیدم به اینجا و این سایت، جایی که وقتی در حال و هوای اون هستم ، حالم خوبه،  هوای دلم لطیف میشه. حس می کنم اینجا خودم هستم ، بدون هیچ نقابی ، که رنگ و بویی از جنسیت ، نقش های اجتماعی ، تعارف ها، باید ونباید های مسخره و دست وپا گیر و ملاحظات روتین بدون هیچ پشتوانه فکری و فقط صرف، وبدور از دغدغه های روز مره .

   از خدای خودم سپاسگزارم که منو به این سایت هدایت کرد وبا این استاد عزیز آشنا کرد. 

   بین فطرت آدم ها فاصله وجود نداره، معنا نداره، 

   من هیچ کدام از شما عزیزان رو نمیشناسم اما انرژی مثبت شما رو احساس میکنم و از حضور در جمع شما حس خوب “ خود واقعی خودم ” رو دارم وایمان وباورم به من میگه که در مسیر درستی هستم ، پس ادامه میدم با همراهی شما دوستان با ارزشم.

      به امید روزی که همه ی ما برسیم به آرزوهای خدای درونمون ، همون خدایی که وقتی حسش میکنیم  آرامشی جاودانه رو در وجودمون پذیرا میشیم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5966 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام و درود
    به جمع شگفتی سازان خوش آمدید
    از خوندن نوشته شما لذت بردم و خدا رو شکر می کنم که بهترین ها رو در زمان مناسب به سمت سایت تنتاسب فکری و همراهی من هدایت میکنه
    منتظر خبرهای عالی شما هستم👌

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار گلستان
     1402/03/13 20:11
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 38 کلمه

     سلام بر شما استاد عزیزم ! ممنونم از خوش آمد گویی دلگرم کننده و صمیمی شما ! 

     باعث افتخار منه ،کسی رو که توی آسمون ها دنبالش میگشتم روی زمین پیدا کردم.

     وبه شاگردی شما بر خودم میبالم! وبسیار خرسندم! 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار گلستان
   1402/03/05 17:16
   مدت عضویت: 404 روز
   امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 345 کلمه

   سلام به همه دوستان! امروز جمعه ۵خردادماه به طور رسمی دوره دوازده گام رو شروع کردم .البته قبلا اونو مطالعه کردم ولی تمرینات رو از امروز شروع میکنم.الهی به امید تو وبا کسب  اجازه از محضرجناب استاد:

   درجواب این سوال که چرا ما هیچ تلاشی نمی کنیم وچاق میشیم؟

   ۱_ چون به‌هیچ وجه متوجه اون نمی شیم واز آمدن اون بی اطلاع هستیم مثل یه برنامه ای که قبلا در ذهن ما وارد شده ودیگه به طور خودکار جلو میره .با یه مثال توضیح‌بدم مثلا اگر ما برای پیاده روی از خونه بیرون بریم در مسیر برگشت اصلا نیاز نیست که خیلی حواسمون باشه کدام طرفی میریم چون مسیر خانه تو ذهن ماهست وحتی بدون اینکه آگاهانه بهش فکر کنیم  می رسیم در خونه.

   ۲- چون چاق شدن برای ما هیچ زحمتی نداره ، سختی نداره ، خستگی نداره، خیلی آرام و لاک‌پشتی وزن ما زیادمیشه.

   ۳_ ما به خودمون نمیگیم باید چاق بشم وذهن ما احساس اجبار نمیکنه که بخواد مقاومت کنه .

   شاید ما خبر نداشته باشیم ولی به طور ناخودآگاه ذهن ما با بدنمون با هم همدست وهمسو شدن وبا هم همکاری میکنن.

   برای چاق شدن.

   ۴- خود کلمه تلاش برای ذهن ما هزینه داره درنتیجه مقاومت میکنه در برابر لاغر شدن .بفرموده استاد مابدون اینکه اول با ذهن خودمون یه جلسه بگذاریم واون رو با جسم خودمون هم مسیر کنیم ، تنها با فشار آوردن به جسممون میخوایم به نتیجه برسیم و لاغر بشیم ولاغر بمونیم که این یه امر محاله، چون ذهن ما همیشه تلاش میکنه فشار رو از روی جسم برداره وازطرفی علاقه ای به باید و اجبار نداره ، در نتیجه دوره های تحمیلی دارو ، ورزش…..  روبرنمی تابه وبعداز یه زمان مدت دار بر می گرده به تنظیمات کارخانه و جناب چاقی دوباره پیداش میشه و تلاش ما بی نتیجه می مونه. ما می مانیم ویه دنیا غصه ، که ما شکست خوردیم و یه سوال بی جواب( البته تا قبل از آغاز هدایت ما به این سایت مفید  و محضر استاد عزیز)

   ممنونم از حوصله ای که به خرج دادین ونوشته منو خوندین.

   لاغری دیگه رویا نیست. من می بینمش و دارم باهاش زندگی میکنم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/02/29 10:25
   مدت عضویت: 592 روز
   امتیاز کاربر: 4810 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 402 کلمه

         “ به نام خداوند مهربانی ها و زیبایی ها ”

   درود به تناسب فکری های عزیز و استاد گرامی ؛

   مقدمه ( ۱۲ گام ) : لاغری با ذهن رایگان ؛

   پروردگار خوبی ها ، از تو سپاسگزارم که همواره مرا یاری میدهی و پشت و پناهم هستی . امروز ۲۹ ارردیبهشت ۱۴۰۲ به لطف و یاری خدواند این گام را بر داشتم ، خدایا شکرت.

   از اینکه یک بار دیگر می خواهم این دوره را سپری کنم بسیار خوشحال هستم. من دیروز دوره ی مسیر لاغری من (۱۰۰ گام) را به اتمام رساندم و امروز بلافاصله این دوره را برای بار دوم شروع کردم و می خواهم آن را به نحو احسن به پایان برسانم و بیشترین استفاده را از آن بکنم .لاغری با ذهن روشی بسیار  آسان و راحت و در عین حال لذت و بخش و زیباست برعکس تمامی روش های دیگر لاغری ،که سرشار از سختی و رنج و بسیار طاقت فرساست و انسان هر چه بیشتر این روش ها را ادامه می دهد بیشتر تمایل دارد که هر چه زودتر آن را تمام کند و راحت شود اما روش لاغری با ذهن به گونه ای است که می خواهی بیشتر و بیشتر در این مسیر بمانی و آن را انجام دهی و آگاهی های خوب و مفید را دریافت کنی و بدون رنج و زحمت در آخر به راحتی و آسانی به تناسب اندام و لاغری مورد نظر خود برسی .از خداوند مهربان می خواهم که مانند همیشه به من کمک کند تا بتوانم به راحتی دوره ی ورود به سرزمین لاغرها را تهیه کنم و بهتر و متمرکز تر مسیر لاغری با ذهن را ادامه بدهم.از عزیزانی که به تازگی با این روش آشنا شده اند می خواهم و پیشنهاد می کنم که فقط شروع کنید بدون هیچ تردید و نگرانی و به زودی پی خواهید برد که این روش بهترین و راحت ترین روش لاغری است که می توانید از آن به راحتی و آسانی به تناسب اندام و لاغری برسید. با قاطعیت می توانم بیان کنم که در هیچ روش دیگری که تا اکنون برای لاغری وجود داشته هیچ کدام مانند این روش پر از آگاهی و آرامش و حس خوب و دست یابی راحت به قدرت درون خود و باور توانایی های خود نیست و چه روشی بهتر از این.من که این روش و مسیر را خیلی دوست دارم و به آن باور و ایمان دارم پس همچنان ادامه می دهم .

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 229 کلمه

   با نام و یاد خدای مهربان 

   سلام استاد عزیز و دوستان هم مسیرم 

   من پارسال ۵بهمن ۱۴۰۰ شروع کردم به مطالعه ی مطالب رایگان در سایت تناسب فکری.

   خوشبختانه هر روز اشتیاق و انگیزه ی من برای ادامه دادن بیشتر شد .

   احساس میکردم چیزی که سالها دنبالش بودم رو الان پیدا کردم .

   خداوند مرا هدایت کرد در اوج نارحتی و ناامیدی ، به سمت این مسیر با ارزش هدایت شدم .

   خیلی خوشحالم که تا امروز شکر خدا نتایج بسیار زیادی کسب کردم .

   اعتماد بنفسم خیلی  بیشتر شده، احساس امید به زندگیم بسیار عالی شده ، به صلح رسیدم با خودم ، هدف بسیار مقدسی وارد زندگیم شده که رسیدن به تناسب اندامه ، از دیدن خودم در آینه لذت میبرم ، عاشق خودمم ، عاشق خانوادم هستم ، هر روز حس وزن ایده آل رو دارم چون رویام شده و سعی میکنم جوری زندگی کنم که الان در همون وزن هستم ، افکارم مثبت شده دیدم به زندگی ، خودم رو درگیر مسایلی میکنم که حالم رو خوب کنه ، برای خودم وقت میزارم ، برای خودم ارزش قائلم ، احساس بسیار خوبی دارم .

   حدودا ۳ماهی میشه در دوره ی ورود به سرزمین لاغرها شرکت کردم ، بسیار مطالب عالی رو توضیح میدن استاد و لذت میبرم ، مطمئنم به رویایم میرسم .

   آرزوی شادی،سلامتی و تناسب اندام دارم برای همه شما عزیزان ، در پناه خداوند موفق باشید .

   ممنونم استاد گرامی .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 23 کلمه

    سلام نشمیل عزیز دیدگاهتان را خواندم.فقط یه سوال گفتید طوری زندگی میکنید که انگار در وزن ایده ال خودتون هستید.بیشتر توضیح میدید؟ممنونم ازتون.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 173 کلمه

     سلام هم مسیر گرامی 

     امیدوارم که شاد و سلامت باشید 

     کم کم با این مطالب بیشتر آشنا میشید و خودتون این آگاهی ها رو مستقیم از استاد میگیرید .

     من طوری زندگی میکنم انگار در وزن ایده آلم هستم ، وزن ایده آل برام ۶۵کیلو هستش،تجسم و تصور میکنم ۶۵کیلو هستم ،

     همین حالم رو عالی میکنه 🙂

     سعی میکنم کارهایی که تا الان بخاطر اضافه وزن انجام ندادم رو انجام بدم و خودم رو بخاطر وزنم محدود نمیکنم ، مثل استخر رفتن ، پوشیدن لباس رنگ روشن ، رقصیدن ، بازی یکم با تحرک همراه دخترم و …

     کلا از وقتی تو این مسیرم ، از دیدن خودم در آینه لذت میبرم و خودم رو جذاب و زیبا میبینم .

     تا زمانی که از جسم الانمون خوشمون نیاد لاغر نمیشیم ،

     من جسم الان خودم رو دوست دارم ولی بخاطر سلامتی ،زیبایی و جذابیت بیشتر از ذهنم میخوام به من کمک کنه که جسمم رو به اون وزن ایده آل برسونم .

     خوشحال شدم از آشنایی با شما میترا خانم عزیز 

     به امید بهترین نتایج در این دوره ی با ارزش .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      آواتار گلستان
      1402/03/05 18:03
      مدت عضویت: 404 روز
      امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
      محتوای دیدگاه: 131 کلمه

      سلام به شما همراه گرامی! من از وقتی که بااین سایت آشنا شدم با خودم مهربان تر شدم. با شما موافقم که باید جسمم رو دوست داشته باشم واذیت نکنم. تحقیرش نکنم. متناسب ها رو تو سرش نزنم.وقتی جلوی آینه می ایستم با بدنم حرف می زنم .اونو نوازش میکنم. ازش عذر خواهی میکنم به خاطر تمام سال هایی که در کنار خودم آزارش دادم. تو اتاق پرو بهش حرف زدم . قایمش کردم تا کسی اونو نبینه.مدام سرزنشش کردم به خاطر گناهی که نکرده وتقصیر من بوده .تقصیر نا آگاهی من بوده .چون بیشتر از اون برای رضایت دیگران وقت گذاشتم وتعادل رو در تقسیم وقت برای جسمم و دیگران رعایت نکردم .وبهش قول دادم که جبران کنم براش وبرای همین قوله که الان اینجام تا وقتی که نفس میکشم.

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 0 از 0 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
       محتوای دیدگاه: 83 کلمه

       سلام هم مسیر عزیز 🙂

       خوشحالم که هر روز افراد بیشتری با این مسیر بی نظیر استاد آشنا میشن و به جمع ما شگفتی سازان می پیوندند 🙂

       درست گفتید ما خودمون مقصریم و الان که درکمون بیشتر شده ، تمام مسئولیت چاقی خودمون رو به عهده گرفتیم و قطعا لاغر خواهیم شد ،

       هر چقدر زمان بیشتری رو سپری میکنم،مطمئن تر میشم که تنها راه لاغری ، فقط و فقط لاغری با ذهنه .

       امیدوارم هر روز با عشق و علاقه ادامه بدهید ،

       خدا نگهدارتون .

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 0 از 0 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
        آواتار گلستان
        1402/03/13 20:17
        مدت عضویت: 404 روز
        امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
        محتوای دیدگاه: 50 کلمه

        سلام به شما نشمیل عزیزم! 

        چه اسم زیبایی داری، دوست دارم معنی اسمت رو بدونم. 

        تا حالا این اسم رو نشنیدم.

        ممنونم از توجه شما به دلنوشته من ! 

        به امید خداوند و راهنمایی استاد بزرگوار ، با هم ودر کنار هم با شوق وامید ادامه میدیم! 

        به امید کسب روز افزون آگاهی های خداگونه!

        برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
        امتیاز: 0 از 0 رأی
        افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
         امتیاز کاربر: 40660 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
         محتوای دیدگاه: 61 کلمه

         سلام دوست عزیزم 

         لطف دارید …

         اسم من کردی ست .

         راستش رو بخواید به معنی زیبا و خوشکل هست ،

         همین الان هم تو‌ اینترنت زدم ببینم چی مینویسه ،

         نوشته بود :

         ۱_زیبای دلکش و نازک اندام 

         ۲_خوشگل 

         نازک اندامش رو ان شاالله در آینده ، البته به زودی بوجود میارم :))

         خوشحال شدم 🙂

         به قول استاد ، در پناه خداوند باشید و در مسیر تغییر کردن .

         برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
         امتیاز: 0 از 0 رأی
         افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1401/11/30 17:18
   مدت عضویت: 1182 روز
   امتیاز کاربر: 6560 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 876 کلمه

   بنام خداوند  جان و خرد

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی

   آموزش لاغری باذهن(مقدمه ۱۲گام)

   من درتمام زندگی خودم که ازخداوندمهربان ۵۶سال عمرگرفتم

   همیشه چاق بودم وباچاقی زندگی کردم وحالاکه دوسال است دراین مسیرزیباقرارگرفتم واقعانمیدانم چگونه توصیفش کنم

   چون من درتمام عمرم باسپری

   کردن کلی مشکلات واسیبهای روحی وجسمی وکلی فرازونشیبهای که داشتم بالاخره راهم ومسیرم روپیداکردم

   من تقریبایک سال وچندماه میشه که گوشیم خراب شده بود

   ونتونستم درسایت بنویسم ودراخرین بارگوشیم خیلی اذیتم

   کردوباتلاش زیادبه مدت سه روز طول کشید منوبه گریه انداخت

   وچون استادگفته بودن که وقتی

   ناراحتی دارین ادامه ندهید 

   ومن به استادپیام دادم که گوشیم خراب شده است و نمیتوانم بنویسم واستادگفتندکه ناراحت نباش وتمریناتت رادردفترادامه بده ومن باخیال راحت باگوشی همسرم تمریناتم رادردفترادامه دادم

   وامروز من گوشیم رو عوض کردم باتمام مشکلات زیادی که داشتم یک گوشی خوبی تهیه کردم وباخوشحالی دارم درسایت مینویسم و میدانم که بازخداکمکم میکنه که بتونم دورههاروهم تهیه کنم وازاستفاده کردنشان لذت ببریم

   من دراین مسیرهستم و خواهم ماندتابه زندگی و اندام دلخواهم برسم چون لاغرشدن آسان‌ترین راحت‌ترین بهترین زیباترین وخوشمزه ترین کاردنیاست

   مابرای این کاربایداول ذهن‌مان رااموزش دهیم وسپس به انچه که می‌آموزیم عمل کنیم تابه آسانی و به راحتی آب خوردن‌ به آرزوی لاغری خودمان برسیم

   من از موقعی که در رحم مادرم بودم یک جنین درشت بودم چون بارها از مادرم شنیده بودم که می‌گفت تووبرادربزرگت پدرم رودراوردین 

   من موقع تولدم یک نوزاد۵کیلوی بودم درسته اون موقع نه بیمارستان بستری می‌شدن نه وزنه‌ای بودهمونطوری که میدین می‌فهمیدند که بایددرچه وزنی باشیم 

   من نمی‌دانم چطوری وچگونه فرمولهای چاقی در من شکل گرفته وچگونه درمغزم خطورکرده که من درشت بدنیابیام 

   من باهمون درشتی بزرگ شدم ورشدکردم 

   واززمانی که فهمیدم که لاغری چه حسنی و چه زیبایی داردیعنی از۸الی۹سالگی که اضافه وزن داشتم خیلی از روش‌های مختلف برای لاغریم استفاده کردم انواع و اقسام رژیم های مختلف ورزش‌های سبک و سنگین قرصهای چربی‌سوز گیاهی و شیمیایی انواع دمنوشها افشرده های تلخ و بدمزه دکترتغذیه. خامگیاه خواری آب درمانی و هرکاری که به نظرم می‌آمد که می‌تونستم بااون خودم را لاغرکنم انجام دادم به جزجراحی ودستگاه های گران قیمت ودرخیلیهانتیجه میگرفتم وکاهش وزن از۴گیلوتا۴۰گیلوکم میکردم

   ولی خیلی طول نمی‌کشیدکه همون مقداروزنی که باسختی  و

   دشواری بدست می‌آوردم درعرض چندماه دوباره بازمی‌گشت

   وهرموقع که خودم رولاغرمیکردم

   هرکسی که من رومیدیدن بهم میگفتندکه خیلی لاغرشدی مواظب باش دوباره چاق نشی

   ووقتی برای باردیگه که میدیدن بهم میگفتن که بازچاق شدی وهمیشه میگفتن که ژنتیکی چاق

   هستی تولاغربشونیستی اینقدرتلاش بیهوده نکن 

   بقول استادان باتمام تلاشی که انجام میدادموباسختی ودشواری خودم رالاغرمیکردم ولی بدون اینکه اصلآ درچاق شدنم هیچ تلاشی نمی‌کردم اماچاق میشدم 

   به قول استاداین در ذهن من هم بود که چرا هیچ تلاشی انجام نمیدم چاق میشوم ولی هرچه سعی وتلاش میکنم لاغرنمیشوم؟؟

   امروزبه این نتیجه رسیدم که ماچاقها چاقی رااموزش دیدیم بارها حرفهای راشنیدیم وخیلیهارو

   دیدیم و ذهن‌مان راباانهااموزش دادیم وبالذت چاق شدیم وباتنفری که ازچاقی داشتیم فقط جسممان رادرفشاروسختی قراردادیم وبه همین دلیل امکان نداشت که بتوانیم لاغرشویم 

   وامروز من دراین مسیرهستم و ۳روزاست که ۲سالگیم تمام شده و من هنوزدارم ازاین مسیرلذت میبرم 

   چون خیلی تغییرات زیادی داشتم اول ازهمه در همون اوائل به آرامش ذهنی رسیدم و بعد از اون احساساتم تغییرکرد 

   من پرخوری عصبی داشتم یعنی وقتی استرس واضطراب داشتم خیلی پرخوری میکردم هميشه  دراون موقعهااشتهای کاذب پیدامیکردم واین پرخوری ازبین رفت بعدریزه خواریهام ازبین رفت ناخنک زدنهام ازبین رفت 

   مهم ترازهمه حرص و ولعم ازبين رفت واقعانمیدانم چگونه وبه چه 

   طریق همه اینهادرمن تغییرکرد اگه این تغییرات شگفت‌انگیز نیستن پس اسمشو چی باید گذاشت

   من وقتی به خودم اومدم یعنی درهمون روزهای اول سال۱۳۹۹/۱۱/۲۷همشون ازبین رفتن شاید بعضی مواقع باشه اماخیلی کمرنگشده و این باعث خوشحالی من است 

   من باتمام این تغییراتی که داشتم هنوزجسمم زیادتغییرنکرده وزنم کمی کاهش پیدا کرده ولی 

   خیلی کاردارم چون لاغری باذهن زمان براست و نبایدعجله کنیم چون باعجله کردن کارست میشه

   من دراین مسیرزیباقرارگرفتم تابه کنکاش خودم بپردازم تابه اون جسم زیبای خودم برسم ومن باداشتن این همه تغییراتدرمسیردرست و صحيح هستم ومیدانم دراین راه و مسیربه زندگی واندام دلخواهم میرسم چون دراین سالها نتوانسته بودم که این‌همه تغییرات داشته باشم امامن بااین همه تغییرات شگفت‌انگیز به لطف خداوند متعال بااین روش کاملآ اصولی درمسیر لاغری قرارگرفتم

   مابایددراین مسیرفقط به انچه گفته‌ میشه توچه کنیم فایل گوش کنیم مطالب آموزشی که داده شده رامطالعه کنیم ديدگاه همراهان رابخوانیم وتمریناتمان راانجام دهیم

   تکرارکنیم تکرارکنیم استمرارداشته باشیم وادامه دهیم واون موقع است تغییرات جسمی خیلی‌خوبی راتجربه خواهیم کرد

   باتوضیحاتی که درموردنحوه استفاده کردن نیروی ذهن برای لاغری داده می‌شود که بابکارگیری آنها به آسانی می‌توانیم تاثیرذهنمان رادرتغییراحساسمانوکاهش حرص و ولعمان وحتی کم کردن وزنمان درطی چندروزاستفاده کردن ازاین دوره هادربدنمان احساس کنیم 

   که من این حسهاروداشتم وخدایم راهزاران بارشکرمیکنم 

   مابااین فایلهای دوره آموزشی بااصول کارذهن خودمان آشنا می شویم وباتاثیراتی که ذهن‌مان درافزایش وزنمان که درتمام این سالهاایجادناراحتیمان شده اشنامیشویم وباانجام دادن 

   تمرینات قدم به قدم دراين دوره به طورناخوداگاه ذهن‌مان رابرای لاغری برنامه ریزی میکنیم وسپس این حس درمابوجودمیایدکه ماتوانایی لاغرشدن راداریم و امیدواشتیاق لاغرشدن به صورت کاملا متفاوت با وسایل که تابه امروزاستفاده کردیم صورت می‌گیرد 

   من درتمام این۲سال حتی یک روزهم نشده که ز این مسیرخارج شوم من دراین مسیرماندم میمانم و خواهم ماندتابه اندام دلخواهم که۶۰گیلوهست برسم

   من دراین۲سال تغییرات شگفت‌انگیز داشتم ومیدانم حالا که گوشیم رو عوض کردم بازهم خداوند متعال کمکم خواهدکردتابتوانم دورههارویکی یکی خریداری کنم وازمسیردرست.صحیح.راحت ولذت بخش‌ به سوی هدف خودم حرکت کنم ورویای لاغری خودم رابه واقعیت تبديل کنم

   واین خیلی دورنیست

   چون لاغرشدن آسان‌ترین راحت‌ترین بهترین زیباترین وخوشمزه ترین کاردنیاست ومن میدانم همه ماکه دراین مسیرزیباقرارگرفتیم و ادامه می دهیم به اون نیچه عالی و فوق‌العاده خواهیم رسیدبااطمینان قلبی و باایمان به خدای مهربان

   من ازخدای وجودم وازاستادعزیز

   دوستان همراهم نهایت تشکررادارم وسپاسگزارم وهمه شماروبه دستان قدرتمندخدامیسپارم 

   خدایارویاورتان خداقوت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   انقد حرف های شما در این فایل ها صادقانه و دلسوزانه بود که منی که پر از تردید بودم سریع تصمیم گرفتم که دوره هارو شرکت کنم و ایمان دارم خدا منو به این مسیر آورده چون دوستم داشته پس منم از فرصتم استفاده کردم چون همیشه میگن شانس یه بار در خونتو میزنه😉

   و این چند روز که فایل هارو گرفتم و دارم گوش میدم واقعا خوشحالم از انتخابی که کردم، فقط 5 روز گذشته ولی دیدگاه من به مسئله چاقی و اضافه وزن خییییییییلی تغییر کرده و قطعا و حتما این تغییر بیشتر و بیشتر میشه تا انتهای دوره 🌹😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 103 کلمه

    سلام الهه عزیز خیلی عالیه که شما به هدایت خداوند گوش دادی و در حال حاضر دارای حس خوبی هستید.ضرب المثلی که زدی در مورد شانس من رو وا داشت که دیدگاهم رو براتون بنویسم:باور درست اینه که اگر شما در مسیر ذهنی درستی باشید خدا همواره کمکتون میکنه و هدایتون میکنه و دلیلی نداره که فقط یک بار این اتفاق بیفته.درواقع دنیا مثل ماه ادم ها نیست که اگر یکبار صداش رو نشنیدیم قهر کنه.بلکه تا زمانی که ما در حال لذت بردن هستیم اون به ما کمک میکنه

    امیدوارم این باور رو در خودتون تقویت بکنید چون در دیدگاهتون کاملا مشهود بود

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     امتیاز کاربر: 0
     محتوای دیدگاه: 16 کلمه

     سلام به شما، خیلی ممنون از توصیه عالی و به‌جای شما، حتما همینطوره که شما میگین🤗

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار گلستان
     1402/03/05 17:50
     مدت عضویت: 404 روز
     امتیاز کاربر: 1585 سطح ۳: کاربر پیشرفته
     محتوای دیدگاه: 44 کلمه

     سلام به آقا سبحان بزرگوار! با این حرف شما موافقم چون بارها خداوند لطف خودش رو شامل حالم کرده ودست منو گرفته پس بارهاوبارهای دیگه هم به لطفش ایمان دارم که لطفش رو شامل  حالم کنه.یکی دیگش همین که به این سایت هدایتم کرد.

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/04 14:44
   مدت عضویت: 1468 روز
   امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 272 کلمه

   سلام! 

   سلام سرزمین لاغرها سلام استاد عزیز ودوستان متناسبم

   سلام ذهن عزیزم 🥰

   آماده هستی تا اینجا هم از رویاهامون بگیم از احساس خوبی که در شرکت در دوره داریم از انرژی که از خوندن میثاق نامه در جلوی آینه قدی با صدای خودم لذت لبخند در صورتم محبت نگاهم وعشق به خودم بگیم

   ذهن عزیزم مااینجا هستیم تا به اون دسته از افرادی که دوست دارند دراین دوره شرکت کنند انگیزه بدیم بهشون بگیم راه درست همین جاست 

    بیا دوست خوبم این راه پراز روشنایی ،پراز زیبایی ،پرازاراده ست ، پراز انرژی وقدرت ،پراز افراد شجاع با رویای قشنگ تناسب

   افرادی که سال های سال متناسب بودن و مثل خودم ولی با انتخاب یک باور اشتباه توی مسیر چاقی افتادن وبرای رهایی ازش کلی پیاده روی کردن ولی میدونی دوست خوبم انتخاب میتونه توی زندگی خیلی مهم باشه اینکه تو انتخاب کنی روشی و استفاده کنی که بارنج و سختی همراه هست و هیچ تضمینی براش وجود نداره

   و میتونی انتخاب کنی وارد سرزمین لاغرها بشی و توی جمع ما به رویاهای قشنگت دست پیدا کنی

   پس رویاهات رو رها نکن ،آرزوهات رو رها نکن ، زیبایی هات رو رها نکن

   دوست خوبم

   با خودت تکرار کن من به این دنیا نیومدم تا رنج و سختی بکشم ،من به این دنیا نیومدم تا مدام با چاقی مبارزه کنم

   من به این دنیا اومدم تا متناسب باشم ، من به این دنیا اومدم تا سرحال وپراز انرژی باشم ، من به این دنیا اومدم تااززندگیم لذت ببرم ،من به این دنیا اومدم تا شاکر خداوند مهربونی باشم که منو از هیچ خلق کرد 

   خداوند متعالی که وقتی صداش کردم صدامو شنید

   ومنو دراین مسیر هدایت کرد مسیری پراز شگفتی وخلق رویا کلی موفقیت کسب کردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 71 کلمه

    بسیار یاور های خوبی در مورد خدا ولذت بردن دارید و بهتون تبریک میگم

    یکی از تکنیک های تجسم کردن و همینطور بالا بردن عزت نفس تمرین اینه هست و خواستم از کاربرد های دیگه اش هم براتون بگم

    شما جلوی اینه میایستید و از خوبی هاتون میگید طوری که یه مغازه دار از جنساش تعریف میکنه

    و بعد هم خودتون رو در اندام دلخواه تجسم میکنید تا براتون قابل دسترس تر بشه

    موفق باشید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار somi13700
     1401/11/21 13:31
     مدت عضویت: 1468 روز
     امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 406 کلمه

     سلام دوست عزیز

     خیلی خوشحالم که شما رو اینجا میبینم شما جزو افراد برگزیده خداوند هستید خیلی خوشحالم که به جمع ما اومدید 

     بسیار ممنونم بابت توضیحاتتون کاملاً درست میگین دوستی با آینه با اینکه از کودکی بهمون گفتن توآینه زیاد نگاه نکن چون دیوونه میشی و باخودت حرف نزن ولی از نظر علمی 80درصد انسان با خودش صحبت میکنه اثبات کرد همش بیهوده و چرت بوده یک گام خیلی موثر برداشتم 

     خیلی خوش اومدین اینجا سرزمین آرزوهاست

     خودم به شخصه اینجا موفقیت هایی کسب کردم که فقط باید تجربه کنید

     افرادی که متناسب هستن مشکلاتی دارند که نمیتونن حل کنن

      دوست گرامی دراینجا علاوه بر تناسب در بسیاری از مشکلات خودکفا میشید 

     باورتون میشه چاقی درمن یک فرصت بود تابیام اینجا و نهایت لذت از زندگی ببرم موفقیت هایی کسب کردم آگاهی هایی بدست آوردم که کیفیت زندگیم چند برابر شده

     بذارید براتون خاطره ای تعریف کنم

     یک روز که برای جلسه اولیا و مربیان دعوت شدم از هر فرد خواستن تا نظری درباره بهبود انگیزه در کودکانمون صحبت کنیم

     هر فرد نظری داد ومن هم گفتم رویا پردازی

     معلمشون آقای جمالی بسیار فرد کوشا ومحترمی بودن

     بهم گفتن اداره این کار و منع کرده و کار اشتباهی میدونه یعنی چی رویا پردازی

     همه خندیدن

     ومن لحظه ای صبر کردم تا همه ی صدا ها بخوابه

     وگفتم من برای گفته ام دلیل دارم اگه اجازه بدید مطرح کنم وگفته های استاد رو بیان کردم 

     آیا شما میدونستین که گوشی دست شما زمانی رویای یک فرد بوده والان در دستان شماست

     قدرت رویا بینهایت است و از دیوار منطق عبور میکند و به واقعیت تبدیل میشود

     آرزوها بارویاها تحقق پیدا میکنن ومسیر رسیدن به هدف هستن وهمین آرزوها باعث ایجاد تلاش و انگیزه برای رسیدن به موفقیت در هر فرد میشن

     وهمه با تعجب و حالتی متفکر بمن نگاه میکردن

     ومعلم نظر من مبنی بر ایجاد انگیزه یادداشت کرد

     این فقط یکی از لذت های تجربه من در زندگیم هست

     دوست عزیز فرصت ها رو از دست نده تو فقط یکبار به این دنیا میای پس نهایت استفاده و لذت رو از زندگیت ببر اینجا یاد میگیری عاشق خودت باشی ازاعتماد به نفس بالایی برخوردار خواهی شد و به امروز خودت افتخار خواهی کرد از دوره های شگفت انگیز استاد تهیه و استفاده کن وخودت شگفت زده خواهی شد مسیر هایی دراینجا هست که میشناسی واز طی کردن اونها لذت میبری هر چقدر بنویسم بازم کمه واگر ادامه بدم به اندازه روزهایی که اینجا سپری کردم ورق ها پرخواهد شد فقط خودت باید تجربه کنی اینجا معیار میزان رضایت و احساس خوب قابل اندازه‌گیری نیست 

     موفق باشید دوست عزیز 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 10 از 2 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
      امتیاز کاربر: 0
      همیاری
      محتوای دیدگاه: 123 کلمه

      خیلی ممنون بابت استقبالتوت از بنده

      ساا ها پیش با ارنولد که در اوج دوران بازیگری خودش قرار داشت مصاحبه کردن و بهش گفتن در یک کلمه بگو چی باعث شد تا این همه پیشرفت کنی و در هر زمینه ای که میری موفق باشی؟!

      اون گفت:رویا!!!

      اما به این قانع نشد و بعدش شروع به توضیح دادن کرد و از اتفاقات و تجربیات خوبش گفت.

      وقتی من داشتم کامنتتون رو میخوندم شباهت جالبی بین نوشته شما و مصاحبه ارنولد پیدا کردم.، لطفا شما هم قانع نشید و حتی به صورت شفاهی هم که شده همین امروز یکبار دیگه نتایج ورود به سایت تناسب فکری و از همه مهم تر اشنا شدن با این نوع طرز فکر رو با خودتون مرور کنید.

      پر باشید از عشق و انرژی🌺

      برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
      امتیاز: 5 از 1 رأی
      افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
       آواتار somi13700
       1401/11/24 23:50
       مدت عضویت: 1468 روز
       امتیاز کاربر: 8493 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
       همیاری
       محتوای دیدگاه: 105 کلمه

       سلام دوست گرامی

       شما خیلی لطف دارین واین تشبیه تون خیلی منو خوشحال کرد با اینکه مصاحبه رو ندیدم ولی احساس خوب از حرفهای شما باعث دلگرمی بیشتری در من شد

       شما هم موفق وپرانرژی باشید دوست عزیز به امید روزهای خوشی که همه شگفتی ساز بشیم و هم اینجا بهم تبریک بگیم امیدوارم همه ی خواسته هاتون خاطره شن و برای تحقق فقط کافی در سرزمین تناسب بذر رو بکارید تا نهالی تناسب به خوبی در وجودتون رشد کنه اون وقت پراز احساس خدا میشین

       و شگفت‌ زده از تغییرات اشک شوق خواهید ریخت

       بی نهایت لذت میبرید و به خودتون افتخار میکنید

       به امید موفقیت روزافزون برای شما✨

       برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
       امتیاز: 5 از 1 رأی
       افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 59 کلمه

   من مرجان تازه با این سایت آشنا شدم واحساس می کنم با این روش موفق شوم من دلیل چاقی خود را خوردن بیش از نیاز بدن می دانم و این که همیشه این نگرانی هست با اینکه به نظرم زیاد پرخوری نمی کنم ولی بدن اجازه نمی دهد سیر غذا بخورم که این مساوی با چاقی هست برای من

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار طاهره فروغی
   1401/09/16 17:28
   مدت عضویت: 1067 روز
   امتیاز کاربر: 34167 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 214 کلمه

   سلام خدای مهربونم 

   سلام ایتاد عزیز و دوستان هم مسیرم من چند وقته باز در کنار دوره اام دارم دوره های رایگلن رو هم مرور میکنم که واقعا هیچ فردی این اطلاعات ناز رو رایگان در اختیار کسی قرار نمیده و فک. میکنم استاد زکات علم الهی شونو دارن با این دوزه ها میدن 

   من زمانی بد این سایت اشنا شدم که همه سیمهام بهم وصل شده بود و اتصالی کرده بودم و واقعا انسان عصبی بودم و از خودم به خاطر این رفتارم خسته شده بودم و چاقیم هم از طرف دیگه و پا درد و کمر دردم از طرف دیگه منو خسته کرده بود

   من وقتی وارد این مسیر شدم انگار به سرزمین رویاهای بچگیم وارد شدم که همه چیزها و حرف ها و جمله ها جادویی بود و حالم رو خوب میکرد و ادامه دادم این ماشین خراب رو دست یک تعمییر کار ماهر دادم و همه مشکلاتم حل شد و نه پا درد و کمر درد و نه اعصاب خراب و نه دیگه چاقی برام مونده بلکه یک زندگی دوباره بهم داده شده 

   من دوباره متولد شدم و خداوند رو برای این فدرت بزرگ به نام ذهن و نیروی قدرتمند اراده و شجاعتی که برای ادامه این مسیر بهم هدیه داده بینهایت سپاسگزارم 

   خداوندا در این مسیر مرا هدایت و حمایت کن 

   در پناه خدا باشید 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه رضائی
   1401/08/06 23:51
   مدت عضویت: 616 روز
   امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 774 کلمه

   سلام  رفقا ! چطورین شما ؟

   داشتم مطالب بالا رو میخوندم ، رسیدم به قسمتی که استاد راجع به نقص  فنی یک ماشین صحبت کردند . خواستم بگم این مثال دقیییییییقاً مصداق منه !

   یعنی بهتون  بگم وسیله ی  برقی توی خونه نداریم که خراب شده باشه من توش دست به آچار نشده باشم !!!  حالا بماند به چه بدبختی ، با انوای پیچ گوشتی دوسو و چارسو ، با آچار آلن ، با انبردست ، دم باریک و … بازش میکنم .

   خوب حالا باز شد ؟ دوحالت پیش میاد : 

   یا میبینم سر  یه سیم یا خازن جدا شده ، که سعی  میکنم به یه سیم دیگه یا صفحه اصلی بچسبونمش ، که در انتها وقتی فاتحانه ، فکر کردم نقص  رو حل کردم ،و درب رو با یه مصیبت دیگه برعکس موقع باز کردن  بستم ، فقط  کافیه بزنمش به برق . یکدفعه بووووم !!! دیگه راجع به اینکه صدا از  دستگاه میاد ، یا کنتور برق برای بار ۱۷۸۹۶۵۴ مین بار  پریده ، توضیح اضافی ندم ! 

   یا وقتی بازش  کردم اینقدر سیستمش پیچیده و پراز قطعات عجیب غریب و ریز و درشت هست که چشمم که بهش میوفته  خیلی  متواضعانه ، به آرامی ،  درب رو که دیگه حتی جا نمی‌افته چه برسه به اینکه بسته بشه ، با یک کش ! یا سیم خود دستگاه ! می بندم  و  میبرم تعمیرگاه ! 

   از غرغرهای  آقای  همسر و سایر اتفاقات بعد هم دیگه فاکتور میگیرم  که خاطر عزیزتون رو مشوش نکنم !

   داشتم توضیحات مقدمه ۱۲ گام  رو میخوندم یکدفعه ، مثل شبیه همین لوگوی زیبای سایت تناسب فکری ، یه لامپ  توی ذهنم روشن شد !!! بینگ !!!

   ای دل غافل … من با بدنم هم این  چند سال که اضافه وزن دارم همین کار رو کرده بودم !!! 

   هر رژیمی که از هر دکتر و متخصص و کارشناس تغذیه گرفتم ، هر توصیه ای که هر کسی برای لاغری بهم کرد  ، هر روشی که کم کردن وزن بهم پیشنهاد شد ، هر نوشیدنی زهرماری که صبح ناشتا خوردم  ، هر مدل ورزشی که برای شکم و پهلو  کردم ،  هر مدل قرصی که اتفاقاً بقول تبلیغاتش همه شون هم  معجزه آفرین !!! بودند رو با قیمت های سرسام آور خریدم و خوردم ، هر دارویی که از عطاری گرفتم ، هر کمربند لاغری و لرزاننده و خورد کننده‌ چربی !!! که خریدم ، هر جلسه ماساژ لاغری که رفتم و آخر سر له و لورده و کبود ، دولا و خمیده به خونه برگشتم ، یا هر اعتصاب غذایی ! که به اسم رژیم انجام دادم  ، و … هر کار دیگه ای توی این زمینه که می‌سپارم خودتون به انتهای این لیست اضافه کنین ؛

   همه شون همون تلاش های بیهوده ، همون ابزارهای مختلف ، همون انبر و پیچ گوشتی و آچار های مختلفی بودند که بدون اینکه علم و آگاهی اش رو داشته باشیم دونه دونه شون رو ، روی بدن عزیز و بی گناهمون به کار بردیم . هر بار با استفاده بی مورد از هر کدوم ، به خیال رفع نقص چاقی ، آسیب هایی به بدن نازنین مون زدیم که گاهی غیرقابل جبران بود ، مثل ناراحتی‌های گوارشی ، بالا رفتن یا پایین اومدن فشار خون ، ناراحتی های کبد ، یا کلیه ، یا حتی ناراحتی های اعصاب و روان و … خیلی درد های جسمی و روحی دیگه که بدلیل نامناسب  اون روش‌ها یا ناآگاهی از اثرات آتی شون ، دقیقاً مثل یک ماشین که دچار نقص شده و هر کی رد میشه یه نظری میده و ما هم  گوش میگنیم و انجام میدیم ، بهشون عمل کردیم . غافل ازاینکه نه تنها مشکل حل نمیشه بلکه داریم ایراد جدیدی  در سیستم بدن مون بوجود میاریم .

   خودمو میگم که به بقیه بر نخوره : من الان تو همون مرحله هستم که  گفتم درب دستگاه رو با کش و سیم می بندم  و میبرم تعمیرگاه !!!

   این بدن خسته و شکنجه شده و آسیب خورده که هزارتا بلا سرش آوردم تا به زعم خودم لاغر و متناسب اش کنم رو آوردم کمپانی تناسب فکری !

    تا با بهترین روش ها ، با عالی  ترین آموزش ها ، با برترین تکنیک ها و باکاربردی ترین تمرین های ذهنی و عملی ، به اون آرزوی هر ساله ، یعنی کم کردن وزن و تناسب اندام ،  که هر سال موقع نوشتن اهداف سالیانه توی سررسید سال نو ، بدون اینکه مثل بقیه اهداف خط بخوره  ، به عنوان اولین هدف در سررسید سال جدید  دوباره جا خوش میکنه برسم ! تا دوباره مثل روز اولی که خدا بهم امانت دادش  ، سلامت و متناسب و خوش فرم و روبراه بشه ! همون حالت تنظیمات کارخانه ! 

   آره ، میشه ، میتونم  ، مطمئنم ! 

   پس بزن بریم گام بعد و فایل بعد …

   یا حق .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 0
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 111 کلمه

    خیلی از انگیزه ای که در وجودتون ایجاد شده شگفت زده شدم و بهتون پیشنهاد میکنم که از اهرم رنج و لذت استفاده کنید تا همواره در مسیر باشید

    در مورد هدف هر سالتون هم که لاغری و تناسب اندام بود ولی بهش نمیرسیدید:انسان ها با رسیدن به اهدافشون باعث افزایش عزت نفسشون میشن و همین عزت نفس میتونه در رسیدن به دیگر اهداف زندگی نقش کلیدی رو بازی کنه و حتی اهدافتون هم در اون زمینه ها بزرگ تر مینه

    پس حتما حتما تناسب اندام رو که هدفی بوده در ذهن شما در طی سالیان کسب کنید تا از چند جهت پیشرفت کنید و به قولی با یک تیر چند نشون بزنید

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهه رضائی
     1401/11/21 23:15
     مدت عضویت: 616 روز
     امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 39 کلمه

     درود دوست عزیز .

     سپاسگزارم از توجه شما .

     و خیلی ممنونم از ثبت نظر و تشویق دلگرم کننده تون . 

     بله . با شما کاملاً موافقم . حتماً مؤثره. فقط باید با اشتیاق ادامه داد . تشکر از محبت تون .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 49 کلمه

    سلام بانو 

    من کلی لذت بردم و حس کردم واقعا از اون بانوان با اراده ای هستی که حتما به خواستت میرسی و با شروع سال ۱۴۰۲ وقتی سر رسید سال قبل رو باز میکنی محکم خودت رو بغل میکنی میپری بالا میپری پایین و میگی خدایا سپاس گذارم 😍😍😍😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار الهه رضائی
     1401/12/02 07:11
     مدت عضویت: 616 روز
     امتیاز کاربر: 9980 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
     محتوای دیدگاه: 113 کلمه

     سلام از ماست رویا جان ، که چقدر هم اسمت زیباست 

     من همین الان هم کلی ذوق کردم و دارم بالا و پایین می پرم . بخاطر داشتن دوستان خوبی مثل شما که اینقدر به من لطف دارند و اینقدر با محبت و علاقه و توجه تمام نظرات سایر دوستان رو میخونند و اونها رو برای رسیدن به هدف تشویق و ترغیب می‌کنند. 

     براتون بهترین ها رو آرزو میکنم . امیدوارم تا انتهای این مسیر لاغری ، و رسیدن به انتهای جاده و دستیابی به سرمنزل تناسب و سلامتی ، تا اون روز شادی بزرگ ،کنار هم گام های موثر و هدفمندی برداریم و از این کنار هم بودن در این راه لذت ببریم.

     آمین .

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 27397 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 774 کلمه

   با سلام به تناسب فکریها مقدمه لاغری با ذهن 

   من قبل از اینکه با این آگاهی‌ها آشنا بشم کلی بیماری داشتم کلی رابط متشنج داشتم وکلی مشکلات داشتم ودر این اوضاع تیروئید هم اضافه شد استرس چاق تر شدن هر روز هم اضافه شد ومن موندم چاقی کلی مشکلات 

   من زمانی با تناسب فکری آشنا شدم که همه این مشکلات ومشکلاتهای دیگه رو هم داشتم من  یادم که آخر ناراحتی آخر نا امیدی آخر بدبختی بودم که این تیروئید  هم اعصاب منو خورد کرده بود از خدا خواستم که یه راهی جلوی پای من بذار ونمیدونم چند وقت بعد شاید یکی دو روز با سایت آشنا شدم وشروع کردم به جمع آوری اطلاعات از خوشحالی هم دوره لاغری با ذهن میگذرونم هم زندگی با طعم خدا خیلی یادم نمیاد محتواش چی بود فقط یادم میاد که در زندگی با طعم خدا گفته شده بود بنویسید ومن با دردی که داشتم با بی‌حالی وکسلی سستی بی جونی که داشتم فقط می‌نوشتم نه روی کاغذ من روی تخت خوابیده بودم روی لحاف روی دستم هر جا که انرژی کمتری از من می‌گرفت می‌نوشتم وخدایی  حاجت میگرفتم 

   مثلا می‌نوشتم خدایا خدایا خدایا کمکم کن منو از این بیماری نجات بده کمکم کن که دیگه من اصلا اصلا اصلا سرگیجه نگیرم وهر بیماری که داشتم می‌نوشتم کمکم کن زودتر خوب بشم وهر چی اون لحظه به ذهنم میومد می‌نوشتم آخرش هم از خدا تشکر میکردم خدایا شکرت خدایا صدهزار مرتبه شکر خدایا کرور کرور شکر وخددایی حالم بهتر میشد ومیتونستم یکم از رخت خواب جدا بشم 

   بعد من با این آگاهی‌ها انس گرفتم حالم کم کم خوب شد آرامش گرفتم احساسم خوب شد وکلی تغییر دیگه داشتم وتصمیم گرفتم که آنقدر ادامه میدم تا با تمام این آگاهی‌ها آشنا بشم واونوقت این آگاهی‌ها رو تکرار میکنم وتمام دورها رو تهیه میکنم وپاس میکنم وبعد تکرار میکنم آنقدر ادامه میدم تا آخرین روزی که زنده هستم 

   ومن نتایج های زیادی کسب کردم

   اینکه من سرشار از اعتماد به نفس شدم اینکه من به آرامش ذهنی رسیدم درسته خیلی تو زندگی من پیش میاد که آرامشم بهم میخوره اما اینو خوب یاد گرفتم که نگذارم زیاد تو این حس بد بمونم وسعی میکنم زودتر خودم از این حس بیرون بیارم یا فایل گوش میدم یا مینویسم مشکلی که دارم واز خدا کمک میخوام وخدایی به بهترین شکل کمکم میکنم طوری که به نفع من پیش میره یا سعی میکنم یه فکر خوب داشته باشم چون من عاشق پول هستم سعی میکنم که به پول فکر کنم مثلا اگه یک میلیارد داشته باشی چطور خرج میکنی پن عاشق اینم که پول داشته باشم فکر کنم که چطور خرجش کنم وخیلی زود خرجش میکنم تو ذهنم 

   وخیلی نتایج دیگه هم گرفتن مثلا من آدمی بودم که هر چیزی گیرم میومد میخوردم اما الان هر چیزی رو نمیخورم انتخاب میکنم چی بخورم اون چیزی که بیشتر دوست دارم میخورم اینکه یاد گرفتم چه افکاری رو مرور کنم واگر بخوام بنویسم کلی میشه 

   من تو این سایت یاد گرفتم که تو هر چی بخوای میشه فقط باید بخوای واین تنها از طریق ذهن امکان پذیر واینو یاد گرفتم از طریق ذهن بیماریت تموم میشه از طریق ذهن تو میتونی به تمام خواسته هات برسی واینا الکی بدست نمیاد باید ادامه بدی دوره تهیه کنی از محتوای رایگان استفاده کنی وهر روز یک قدم برای رسیدن به اونها برداری وقتی تو فایل گوش میدی تمرین مینویسی تکرار میکنی دیدگاه دوستانتون میخونی یک گام برداشتی 

   من مطمئنم که تنها راهی که میتونه منو از چاقی رها کنه لاغری با ذهن زیرا که من قبلا راهای بسیاری رو طی کردم که هیچ کدام به نتیجه نرسید از قبیل انواع رژیم انواع دمنوش انواع قرص وحتی اینکه دائم در حال رژیم بودن همیشه رعایت میکردم وهر چیزی رو نمیخوردن اما متناسب نشدم فق برای مدت کوتاه 

   اما الان به لطف خدای مهربانم واستاد عزیزم الان نه سختی میکشم نه گرسنگی میکشم نه اینو نخور اونو بخور دارم نه دمتوشهای تلخ وبی مزه میخورم نه قرصهای تند میخورم نه رژیم میگیرم اما خدا رو شکر هم حالم بهتر هم آرامش دارم هم احساسم در بیشتر اوقات روز خوبه هم هر چیزی که دوست دارم میخورم ودارم متناسب میشم روند لاغریم شروع شده اینجا بهشته ما آدمهای چاق وهر چه بیشتر تو این بهشت بمونی وادامه بدی هم آرامش بیشتری داری هم بهت بیشتر خوش میگذره ومن تا آخر ین روز عمرم تو این بهشت میمونم تا به هر آنچه باید برسم من تا حالا نرسیدم یا کم رسیدم به بهترین شکل باید برسم وادامه میدم تا به تناسب ایدهالم برسم واز اون به بعد یه زندگی جدید رو آغاز کنم یه زندگی که پراز آرامش پراز شادی پراز امید پراز انگیزه پراز نشاط پراز پول پراز سلامتی پراز خوشبختی تجربه کنم‌به امید روزی که همه به خوشبختی برسن ایشالا 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 18 از 4 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فاطمه سادات
   1401/07/28 21:45
   مدت عضویت: 1752 روز
   امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 671 کلمه

   سلام . 

   من خیلی شادم که در این سایت هستم . 

   مسیر لاغری با ذهن که در اینجا ۱۲ گام لاغری هست

   برای پی ریزی اطلاعات ذهنی تنظیم شده و ریشه و اساس اطلاعات چاق کننده رو به ما نشون میده .

   این که ترس از چاقی با ما همراهه یا امید به لاغری ؟ 

   نگرانی از چاقی با ما همراهه یا اطمینان به لاغری ؟ 

   ناراحت بودن از چاقی با همراهه یا خوشحال بودن از اینکه وارد مسیر لاغری شدیم . 

   ما در اینجا یاد میگیریم که کالبد احساسی خودمون رو تغییر بدیم و به جای نگران بودن و ترس و ناراحت بودن از چاقی از اینکه در مسیر لاغری قرار گرفتیم خوشحال و امیدوار و مطمئن باشیم . 

   هر چقدر در طی روز با این احساسات بیشتر زندگی کنیم مسلما کالبد جسمی ما متناسبتر خلق میشه  . 

   چیزی که هست و باعث میشه من سالها اینجا بمونم و بنویسم اینه که استاد هیچ وقت هیچ کسی رو تایید یا تکذیب نمی کنند فقط میگن احساستو ببین اگه احساست خوبه بدون که در مسیری و اگه احساست به هر دلیلی بده بدون که از مسیر تناسب خارج شدی . 

   پس تاکید مهم استاد در هر فایلی اصلاح کالبد احساسی ماست که جسم رو میسازه . 

   احساس ما از طریق الگوهای ذهنی ساخته میشن و الگوهای ذهنی از طریق ورودیها . 

   پس اگه الگوهای ذهنی ما حس بدی به ما میدن باید اونا رو رها کنیم و در حال خوب زندگی کنیم . 

   نگرانی در من گاهی اوقات اونقدر شدید میشه که من حتی نگران برداشت دیگران از حرفامم هستم . 

   و چون باورم بر اینه بیشتر انسانها به افکار منفیشون توجه می کنند حس می کنم نکنه حرفام باعث بشه حس بدی در کسی ایجاد کنه . 

   در حالیکه امروز یاد گرفتم مهم آرامش خودمه . البته نخوام به عمد کسی رو ناراحت کنم ولی در ذهن خودم انقدر تشویش خاطر درست نکنم  و عزت نفس داشته باشم و برداشت دیگران و به خودشون واگذار کنم . 

   این مساله و  داشتن عزت نفس باعث میشه بین خودم و دیگران خودمو انتخاب کنم و نظر خودمو در ذهن خودم مهمتر از دیگران بدونم تا حال خوبم بهتر و بهتر بشه . 

   این دوره به من کمک می کنه تا بهتر و بهتر در مسیر لاغری ثابت قدم بشم . الگوهای بی نظیری در هر فایل نهفته و واقعا اونقدر عالی ترتیب بندی شده که به راحتی میتونه نتایج عالی برامون به ارمغان بیاره . 

   لاغر شدن از طریق ذهن خیلی راحته . 

   به شرطی که با حال خوب بنویسیم و تحلیل کنیم و هیچ عجله ای نداشته باشیم و کاملا ازاد و رها تمرینات رو انجام بدیم و اشتیاقمون اونقدر حال مارو خوب می کنه که ناخوداگاه دوست داریم تمارین رو به ترتیب انجام بدیم . 

   من وقتی اینجام اولین اتفاقی که برام میفته حال خوبمه که در من جاری میشه و دوم تفکرات مثبته که بیشتر در وجودم جاری میشه . 

   امید به رسیدن به همه آرزوهام و نه فقط لاغری در این سایت در من جاری و ساری میشه و میدونم که استاد هیچ وقت هیچ کسی رو قضاوت نمی کنند پس با خیال راحت بنویسید و هرچی دلتون خواست بگید تا بتونید از تفکرات غالب خودتون اطلاع پیدا کنید و کم کم سعی کنیم این الگوها رو تغییر بدیم و از الگوهای این سایت بیشتر استفاده کنیم . 

   البته الگوهای متناسب کننده در این سایت  زیادن و باید ببینیم کدومش مطابق حال ماست . البته که هممون از همش استفاده می کنیم اما در زمانی که بهش نیاز پیدا می کنیم و جالبتر از اون اینه دقیقا همون زمانی که بهش نیاز داریم خودشو بهمون نشون میده و نیازمون خیلی راحت رفع میشه و این به خاطر توجه ماست که این اتفاق رخ میده . 

   ۱۲ گام در ۴ سال پیش برای من بهترین تاثیر رو داشت و اون زمان من با همین گامها ۱۴ کیلو وزن کم کردم و خیلی تاثیر عالی روی ذهنیت و حال من گذاشت .

   من با اشتیاق تمرینات رو دنبال می کردم و اطمینان لاغر شدن در من به هزار درصد رسیده بود 

    و من نتایج عالی از دوره رایگان گرفتم . 

   هنوزم خیلی دوسشون دارم و دوست دارم هر وقت شد دوباره مرورشون کنم . 

   خدایا شکرت . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 315 کلمه

   به نام خداوند جان و خرد 🤍

   سلااااام سلااااام سلاااااام 🌸

   من سنا بانو هستم😍🥰😍

   امروزم روز اول ورودم به اینجا هستش💪

   اومدم که پر قدرت و پر انرژی این راه رو ادامه بدم و توش کلی موفقیت کسب کنم و بدرخشم🌟

   چون من می‌خواهم میتوانم میشود💎

   من قدرتمندم💪🌟💪

   🌸من سنا هستم یه دختر بهاری🌸💮🏵💐🌹🌺🌼🌷⚘️

   سنا به معنی روشنایی هست و من وارد هر راهی بشم اون راه رو روشن میکنم و تا انتهایش رو میرم و موفق میشم💪🌟💎

   من  اومدم که  بهترین نتایج رو بگیرم…

   من اومدم که باور های اشتباهی که از گذشته و خانواده و جامعه توب ذهن من هستش رو تغییر بدم…

   من اومدم که شگفتی ساز بشم…

   من اومدم که به خودم نشون بدم که تواناییم خیلی بالا هستش…

   من اومدم که تا آخر عمر متناسب باشم،کلی لباسای رنگ رنگی بپوشم،با لذت کلی غذاهای خوشمزه بخورم،اومدم که از زندگیم لذت ببرم😍

   من هیچ وقت پیدا نکردم که چه زمانی چاق شدم…

   چرا چاق شدم…

   ذهن پاک من چرا پذیرفت که ت چاقی…

   چرا به حرفای بقیه گوش داد😊چون من یه دختر کاملا متناسب به دنیا اومدم حدود ۳ کیلو نیم بودم

   الان که نگاه میکنم اکثر نوزادان تغییربا همین وزن رو دارن ولی نمیدونم چرا رو من اومد که سنا به دنیا اومد انقددددددددددد چااااااااااااااق بود🙃

   خودتون برید نگاه کنید یه نوزاد سه کیلویی انقد چاقههههههههه🤪

   بزرگ و بزرگ تر هم که شدم این حرف که سنا چاقهههههه همش بود

   در صورتیکه من خیلی متناسب بودم

   عکس هام رو نگاه میکنم کاملا متناسب بودم

   شما بگید یه دختر با قد ۱۶۸ و وزن ۵۰ کیلو انقدددددد چااااااقه؟؟؟؟؟

   ولی همش این حرفا بود و تو ضمیر ناخودآگاه آگاه من شکل گرفت و باعث شد از یه جایی به بعد واقعا من روند چاق شدن رو طی کنم 

   ولی الان اومدم آگاهانه فرمول های لاغری رو به ذهنم بدم😊

   الان اومدم خودم رو بپذیرم که سنا تو بهترینی😍

   اومدم خودم لوح پاک ذهنم رو برنامه ریزی کنم

   و حتما حتما موفق میشم

   چون من قدرتمندم 

   من روح پاک خدا هستم

   و موفق ترین شگفتی ساز خواهم شد🌟🌟🌟🌟🌟

   لاغری آسان ترین کار دنیا هستش 😊😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رضا عطارروشن
   1401/07/06 12:38
   مدت عضویت: 1147 روز
   امتیاز کاربر: 6845 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 288 کلمه

   دیدگاه تستی

   هر ساله انسان های بی شماری در سراسر دنیا در تلاش برای لاغر شدن با استفاده از این روش ها هستند اما آمار جهانی حکایت از افزایش روزافزون مشکل چاقی در جامعه انسانی دارد.

   سال هاست انسان ها به ناکارأمد بودن روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اند پی برده اند، اما نداشتن آگاهی از روش صحیح سبب شده که بارها برای لاغر شدن از روش های مختلف اقدام کنند و هربار که شکست می خورند خود را سرزنش و تحقیر کرده و ناامیدتر از قبل به دنبال یافتن طریق دیگری برای لاغری هستند بلکه از شر اضافه وزن خلاص شوند.

   اگر در حال خواندن این کلمات هستید به شما تبریک می گویم چون رؤیای لاغر شدن شما را به مکانی هدایت کرده است که از سال ۱۳۹۴ به انسان های زیادی در سراسر دنیا کمک کرده است تا رؤیای لاغری خود را محقق کنند.

   آنها با یادگیری زبان لاغری از طریق آموزش‌های لاغری با ذهن لاغر شدن را آموخته و سال هاست زندگی با تناسب اندام ایده آل را تجربه می کنند.

   اینجا سرزمین لاغرهاست، سرزمینی که ساکنان آن همه یک هدف دارند و آن تغییر کردن است.

   تغییر جسم، تغییر ذهن، تغییر نگرش و در یک کلام تغییر زندگی.

   دوره لاغری با ذهن رایگان شامل ۱۲ جلسه آموزشی است که برای اولین بار به شکل اصولی و البته عملی و تاثیرگذار شما را با موضوع چاقی روبرو می کند. موضوعی که سال ها از آن فراری بوده اید.

   در این دوره می آموزید چگونه با چاقی خود روبرو شده و پس از اصلاح نگرش و فرمول های ذهنی تمرکز ذهن خود را از چاقی برداشته و بر موضوع مورد علاقه تان که لاغری است متمرکز شوید.

   تجربه شگفتی های بی شماری در این دوره را به شما دوست عزیز وعده می دهم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 23 از 5 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رضا عطارروشن
   1401/07/05 16:26
   مدت عضویت: 1147 روز
   امتیاز کاربر: 6845 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 250 کلمه

   دیدگاه تنست

   تصور کنید وسیله نقلیه شما خراب شده باشد و شما هیچ اطلاعی از مسائل فنی خودرو نداشته باشید. اگر به صورت اتفاقی مشغول تعویض قطعات خودرو شوید احتمال رفع عیب و روشن شدن ماشین بسیار کم خواهد بود در عین حالی که هزینه و زمان زیادی برای تهیه و تعویض قطعات باید صرف کنید.

   اما اگر ابتدا از متخصص امور فنی خودرو کمک بگیرید و نقص ایجاد شده در ماشین را تشخیص داده و سپ اقدام به تهیه قطعه معیوب کنید، هزینه و زمان بسیار کمتری برای رفع عیب خوردو صرف خواهید کرد.

   برای برطرف کردن چاقی که همان نقص فنی جسم ما محسوب می شود باید ابتدا علت نقص فنی جسم خود را بدانیم تا با صرف هزینه و زمان کمتری نتیجه مطلوب از سعی خود برای لاغری کسب کنیم.

   همانطور که در خرابی ماشین به دنبال عیب فنی خودرو در قطعات آن هستیم برای رفع چاقی به دنبال رفع عیب جسم خود هستیم اما نکته قابل توجه این است که در مورد جسم شرایط پیدا کردن نقص فنی مشابه خودرو نیست.

   تمام سعی شما برای لاغری در سال هایی که از چاقی رنج می برید، جستجو و تلاش برای رفع عیب جسمتان بوده است درحالی که علت نقص فنی جسم که همان چاقی، بیماری، افسردگی و … می باشد در ذهن است و نه در جسم. و به همین دللیل افرادی که اضافه وزن دارند با اینکه تلاش زیادی برای لاغری کرده اند اما همچنان چاق هستند و از آن همه تلاش و سعی برای لاغری نتیجه مطلوب کسب نکرده اند.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 13 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار رضا عطارروشن
   1401/07/05 15:11
   مدت عضویت: 1147 روز
   امتیاز کاربر: 6845 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

   نشان های دریافت شده

   سطح مبتدی
   محتوای دیدگاه: 196 کلمه

   دیدگاه تست

   ان های بی شماری در سراسر دنیا در تلاش برای لاغر شدن با استفاده از این روش ها هستند اما آمار جهانی حکایت از افزایش روزافزون مشکل چاقی در جامعه انسانی دارد.

   سال هاست انسان ها به ناکارأمد بودن روش هایی که برای لاغری استفاده کرده اند پی برده اند، اما نداشتن آگاهی از روش صحیح سبب شده که بارها برای لاغر شدن از روش های مختلف اقدام کنند و هربار که شکست می خورند خود را سرزنش و تحقیر کرده و ناامیدتر از قبل به دنبال یافتن طریق دیگری برای لاغری هستند بلکه از شر اضافه وزن خلاص شوند.

   اگر در حال خواندن این کلمات هستید به شما تبریک می گویم چون رؤیای لاغر شدن شما را به مکانی هدایت کرده است که از سال ۱۳۹۴ به انسان های زیادی در سراسر دنیا کمک کرده است تا رؤیای لاغری خود را محقق کنند.

   آنها با یادگیری زبان لاغری از طریق آموزش‌های لاغری با ذهن لاغر شدن را آموخته و سال هاست زندگی با تناسب اندام ایده آل را تجربه می کنند.

   اینجا سرزمین لاغرهاست، سرزمینی که ساکنان آن همه یک هدف دارند و آن تغییر کردن است.

   تغییر جسم، تغییر ذهن، تغییر نگرش و در یک کلام تغییر زند

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 397 کلمه

   درود به استاد عزیز و تمام همسفران این دوره ی شگفتی ساز
   وقتی وارد دوره شدم متوجه شدم چه افکاری داشتم که باعث شده از خودم لذت نبرم به ظاهر شاید خودم رو دوست داشتم ولی در باطن اینجور نبود اینو زمانی فهمیدم که وارد فروشگاهی شدم تو آینه خودمو که دیدم بدون مکث خودم رو کشیدم کنار همین چند روز پیش این اتفاق افتاد این زمانی بود که من با میثاق نامه آشنا شدم با یکم فکر برگشتم جلو آینه به خودم یه لبخند زدم و کمی از خودم تعریف کردم اضافه وزن من در حد ۵ کیلو هست ولی عیب کار رو فهمیدم و با واقعیت حرف های استاد آشنا شدم
   الان که این متن رو مینویسم در کمال آرامش هستم خیلی راحت غذا میخورم بدون استرس الان راحت احساس سیری میکنم البته هنوز جا داره آموزش ها رو باید دنبال کنم هنوز هم گاهی وقتا زیاده روی دارم با اینکه احساس سیری میکنم ولی یکی از مشکلاتم که خیلی عالی برطرف شد با عرض معذرت مشکل یبوست بود مشکلی که خودم و خواهرم رو چند سال درگیر کرده بود و الان زمانی که با هم وارد دوره شدیم متوجه شدیم هر دومون این مشکلمون برطرف شده رسیدن به اون ارامش درونی و حس خود دوست داشتن بهمون کمک بزرگی کرد
   شاید اول دوره یک بار وزن کردم ولی الان حتی به سمت وزنه هم نمیرم
   یادمه زمانی که در باشگاه ورزش های سنگین مبکردم چقدر چشمم به وزن روی ترازو بود زمانی که رژیم میگرفتم هر روز صبح ناشتا وزن میکردم اگه یکم بیشتر میخوردم احساس سنگینی تا گلوم میومد ولی الان راحت راحتم من به تناسب اندام میرسم ولی از الان و تو همین شرایطی که هستم خودم رو دوست دارم
   زمانی که عقد کردم هیچ اضافه وزنی نداشتم ولی همه فامیل منتظر چاق شدنم بودن نزدیکای عروسی یکی از اقوام خندید و گفت صبر کن بعد عروسی چاق میشی تو زمان عقد خیلی با حرفشون مقابله کردم ولی بعد از عروسی انگار برام واقعیت پیدا کرد و من ۵ کیلو اضافه کردم و الان خدا رو شاکرم که این مسیر سر راهم قرار گرفت تا برای همیشه به تناسب اندام برسم و خودم رو یک بار برای همیشه به خودم ثابت کنم من میتوانم و قطعا در این مسیر یک شگفتی ساز فوق العاده خواهم شد
   خواهر عزیزم به اراده ی بی نظیر تو هم ایمان دارم
   با هم موفق میشویم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1401/07/08 02:28
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    همیاری
    محتوای دیدگاه: 194 کلمه

    سلام دوست عزیز ،وقت بخیر 

    دیدگاه قشنگ شما رو خوندم چیزی به نظرم رسیدکه منتقل کنم .

    یه چیزی برام عجیبه .چرا افکار چاق کننده خیلی زود حتی وقتی قبولش نداریم تبدیل به باوری تاثیر پذیر در چاقی ما میشن ولی افکار همسو با لاغری به این زودیها در ذهن ما جاسازی نمیشن و خودشونو در جسم ما ظاهر نمی کنن ؟

    در این دیدگا ه برامون نوشتی وقتی شنیدی که بعد از عروسیت چاق میشی از این  حرف خوشت  نیومد و قبولش  نداشتی ولی در کمال تعجب بعد از عروسیت  پنج کیلو اضافه کردی …

    .شایدم نخواستی به ما بگی وقتی بهت گفتن بعد از ازدواجت چاق میشی ترسیدی و گفتی

    نکنه  واقعا چاق بشم ؟ و این ترس کار دستت داده …و ما نمی دونیم بین عقد که اون پیش‌بینی هارو می شنیدی تا عروسیت چند ماه فاصله بود ؟ میخوام به جواب  سوالم برسم که بین ایجاد حس ترس از چاق شدن تا بروز واقعیش چقدر فاصله اس  ؟

    و بعد به این سوال جواب برسم که بین حس شادی و امید به لاغر شدن تا ظهور واقعی لاغری در جسم چقدر فاصله میفته و آیا میشه بین این دو حالت رابطه ای  وجود داشته باشه ؟ 

    .

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار فاطمه سادات
     1401/07/28 21:22
     مدت عضویت: 1752 روز
     امتیاز کاربر: 3766 سطح ۴: هنرجوی مبتدی

     نشان های دریافت شده

     سطح مبتدی
     همیاری
     محتوای دیدگاه: 253 کلمه

     سلام . به نظرم همش بستگی به باورهای ما داره . 

     اگه باور داشته باشیم که  بین ترس از چاق شدن و خود چاق شدن فاصله ای نیست و یا فاصله کمی وجود داره  این فاصله کم میشه و اگه باور داشته باشیم بین احساس شادی و امید به لاغری با خود لاغری فاصله ی زیادی داره همین باور رخ میده . 

     چیزی که مشخصه بین خلق  تفکر ، احساس و جسم حتی کسری از ثانیه فاصله نیست . 

     پیامهای عصبی در کسری از ثانیه از مغز به سلولها فرستاده میشن . 

     اما این پیامها حاوی چه اطلاعاتی هستند ؟ 

     هر لحظه ما چه اطلاعاتی رو داریم به سمت سلولها و البتته کائنات ارسال می کنیم ؟ 

     هرچی توی ذهنمون باشه رخ میده و اولویت با آفرینش اون الگوییه که در ذهن ما غالبه و ما بیشتر ازش استفاده کردیم و ما اینجا با این تکرار و تمرینها داریم یاد میگیریم بیشتر از الگوهای متناسب کننده استفاده کنیم تا الگوی غالب ذهن ما و متعاقب اون جسم ما براساس تناسب اندام باشه . 

     ترس از چاقی در ما هست و امید به لاغری هم در ما هست . 

     در طول یک روز بیشتر از کدوم الگو داریم استفاده می کنیم ؟ 

     این یعنی خلق جسم بر اساس اون الگو . 

     شاید کسی بگه نه من ترسی ندارم اما نگرانه . خب این نگرانی باز همون الگوی چاق کننده است . 

     به هر حال الگوی غالبی که بیشتر داریم ازش استفاده می کنیم لحظات بیشتری داره به جسم انتقال داده میشه در نتیجه جسم ما مطابق دستورات و پیامهای عصبی غالب ما شکل میگیره . 

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 5 از 1 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 103 کلمه

   سلام . امروز که وارد سایت شدم، دیدم من 51 روز پیش می خواستم این کارو انجام بدم، اما شک کردم و باز یه حرکت دیگه زدم، اما وقتی عاقلانه فکر میکنم واقعا میبینم همه چی از ذهن منه، ذهن من نهایت قدرته الکی نیست شدم اشرف مخلوقات ، وقتی میتونم خواسته هامو جذب کنم ، لاغری برای ذهنم آسون ترین کاره، و این بار مطمعنم که برای همیشه آروم میشم، با اینکه طبق اصول فقط8 کیلو اضافه وزن دارم، اما بار روانیش برام بیشتر از این هاست و می خوام برای خودم قدمی بردارم و شرمنده خودم نباشم. الهی به امید تو

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار شهربانو باقری
    1401/07/08 11:44
    مدت عضویت: 1445 روز
    امتیاز کاربر: 22276 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 40 کلمه

    سلام عزیزم  ، بدون تردید شروع کن ، منم مدتیه که شروع کردم  شک ندارم این راه ، تنهاترین  و  تنهاترین و تنهاترین  راه  لاغری آسان بدون رنج رژیم و ورزش اجباریه ، 

    برای خودم و شما موفقیت روز افزون خواهانم 

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 98 کلمه

   درود بر استاد گرامی و هم دوره ای ها
   مطمعنا در مسیر موفقیت قدم گذاشتیم
   من هم با رژیم های مختلف کاهش وزن داشتم اما به دلیل تمرکز بیش از حد روی چاقی و اضافه وزن و ترس از چاقی دوباره وزنم برگشته
   با اراده به همراه خواهرم وارد دوره شدم و بی صبرانه منتظر شروع شگفت انگیز از روز شنبه ی متفاوت هستم .
   مطمعنا شنبه ای که در راه است با شنبه هایی که هیچ وقت نیامد و یا آمد و نادیده گرفته شد متفاوت است .
   با امید به خدا شروع میکنیم و موفق میشویم 💪

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار صبا
   1401/03/22 06:06
   مدت عضویت: 1377 روز
   امتیاز کاربر: 12761 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 409 کلمه

   سلام

   من اینجام تا این دوره ی کوتاهو شروع کنم و به خودم یه سری بدیهیات رو یادآوری کنم.

   من خیلی سعی کردم خودمو دوست داشته باشم ولی شکست خوردم ، انقدر کم بودم برای خودی که میتونست بهرین باشه که الان حتی نمیتونم خود متوسطمو هم پیدا کنم الان همه چی زیر دست و پای خود کوچک تر و حقیرترم گم شده همونی که خودشو کم میبینه و یه جوری رفتار میکنه که انگا  منی وجود نداره ، میدونین؟  اونقدر ضعیفه که حتی نمیذاره کسی بهش محبت کنه و خودشو لایقش نمیدونه اما همونقدرم قدرتمنده که تونسته یه تنه تمام من هایی که توم وجود دارنو بزاره زیر پاش و زندانی شون کنه ، پس آخر قوی هستم یا ضعیف؟

   من خودمو نمیشناسم و نمیگم اگه خودمو مشناختم متناسب بودم ، نه ، چون خیلی از متناسبا خودشونو نمیشناسن ولی اگه یکم با خودم بودم و بیشتر به خودم توجه میکردم شاید اونقدر به بهترین بدنو داشتن توجه نمیکردم و همینکه سالم بودم و هیچ قسمت اضافه ای توی بدنم نبود خوشحال میشدم .

   خیلی از ایدل های کره ای چاق بودن و با یه مدت طولانی رژیم های سخت گرفتن و ورزش های شدید تونستن لاغر و خوش اندام بشن و هنوزم متناسبن دقیقا همونطوری که من دوست دارم ولی همش به خودم میگم آیا اونا تو اون مسیر، شناختی از خودهاییشون که دور انداخته بودن پیدا کردن؟ یا فقط لاغر شدن؟ الان دیگه همه دوسشون دارن؟ الان دیگه کسی به خاطر چیزی نمیتونه تحقیرشون کنه؟ الان راضین؟

   و جوابشو نمیدونم . اما حداقل چیزی که راجع به لاغری میدونم اینه که تنها مسیری که از بودن توش لذت بردم همین لاغری با ذهن بود برام مهم نیست نتیجه کی قراره اونی بشه که من دنبالشم ولی همه ی آدما دنبال آرامشن و من جایی جز این سایت آرامشی که همه دنبالشن رو پیدا نکردم .

   اینجا برام مثه یه مبدا شده انگار هر بار که از این سایت دور میشم از هدفام دور میشم و هر بار باهاش در ارتباطم احساس میکنم به هدفای دیگم هم میتونم راحت تر برسم.

   من یه آدم قدرتمندم همین که آدمم یعنی یه وجودی دارم و بهم داده شده که واقعا خاصه ، من میتونم برای بقیه چیزای خوب بخوام و فقط بخوام نه کار دیگه ای و اون وقت میبینم که توی زندگی خودم هم اتفاقای خوب داره میوفته.

   من عاشق مسیرمم و رضایت دارم ، از خودم و تمام دنیا یا شاید اینجام که واقعا این جمله رو یه بار از ته قلبم بگم

   خدایا شکرت

   ممنونم استاد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها