0

کنترل چاق شدن (قسمت نهم)

کنترل چاق شدن
اندازه متن

کنترل چاق شدن مهمتر از لاغر شدن است اما سالهاست افراد چاق به دنبال لاغر شدن هستند.

لاغر شدن از کنترل چاق شدن شروع می شود اما تمام روش های لاغری بدون توجه به این امر مهم با تحت فشار قرار دادن جسم به دنبال لاغر شدن سریع هستند.

اهمیت کنترل چاق شدن

اگر می خواهید لاغر شوید اما از چاقی متنفر هستید شما هرگز لاغر نخواهید شد.  

همه افراد چاق به دلیل رنج و ناراحتی از چاق بودن همیشه به دنبال روش های برای لاغر شدن هستند و اگر از آنها سوال کنید که چرا به جای لاغر شدن سعی نمی کنید چاق شدن خود را کنترل کنید، آن را کار بی هوده ای می دانند.

اهمیت و در برخی موارد نیاز افراد به لاغر شدن سبب می شود تا اهمیت کنترل چاق شدن نادیده گرفته شود.

برای تغییر جهت دادن در مسیری که در حال پیمودن هستیم لازم است که ابتدا حرکت در جهت ناخواسته (چاقی) را متوقف کرده و سپس نسبت به تغییر جهت حرکت خود در مسیر دلخواه (لاغری) اقدام کنیم.

مسیر لاغری ذهنی

اگر در حال حرکت به سمت شمال هستیم نمی توانیم همزمان در جهت مخالف آن یعنی جنوب حرکت کنیم.

باید ابتدا حرکت به سمت شمال را متوقف کرده و سپس حرکت به سمت جنوب را آغاز کنیم.

این یک قانون غیرقابل تغییر در تمام جنبه های زندگی است.

با چند مثال این قانون را بهتر درک کنیم

 • اگر در رابطه با همسر،‌ فرزند، همکار،‌ دوست یا هر انسانی مشکل دارید و تصمیم گرفته اید با تغییر فرمول های ذهنی و کار کردن روی افکارتان اقدام به تغییر شخصیت خودتان کنید.

اولین نشانه تاثیرگذار بودن نحوه عملکرد شما ایجاد رابطه ای عاشقانه و سرشار از محبت و دوستی با اطرافیان خود نیست.

بلکه کمتر یا متوقف شدن اختلال در روابط شما به دیگران مانند کاهش دعوا و بگومگو با دیگران، فاصله دار شدن بین مشکلاتی که با دیگران بوجود می آید، کمتر عصبانی شدن یا درگیر شدن با دیگران نشان از تاثیر عملکرد ذهنی و صحیح بودم مسیر حرکت شما دارد.

 • اگر در شرایط مالی خوبی نیستید و تصمیم گرفته اید با تغییر فرمول های ذهنی و ایجاد شخصیت ثروتمند در خود به اوضاع و شرایط خود سر و سامانی بدهید.

اولین نشانه تاثیرگذار بودن نحوه عملکرد شما بهبود شرایط مالی،‌ افزایش سرمایه، افزایش فروش، افزایش پس انداز و … نخواهد بود.

بلکه کمتر شدن مشکلات و مسائل مالی مانند کاهش ضرر و زیان در معاملات، کاهش بدهکاری، کاهش مشتری های بد حساب یا نسیه، کاهش چک های برگشتی یا درگیری با طلبکاران نشان از صحیح بودن مسیر حرکت شما برای تغییر وضعیت مالی تان دارد.

 • لاغر شدن هم دقیقا مانند موارد ذکر شده است.

اگر مدت هاست از چاقی رنج می برید و نگران چاق تر شدن هستید و از خوردن مواد غذایی ترس دارید شما در مسیر چاق تر شدن حرکت می کنید.

حال اگر دوست دارید لاغر شوید و برای علاقه خود تصمیم قاطع گرفته اید باید یادگیری لاغری با ذهن را آغاز کنید.

باید هر روز از محتوای ارائه شده در سایت تناسب فکری استفاده کنید،‌ تمرینات را انجام دهید،‌ نوشته های مربوط به لاغر شدن موجود در سایت را مطالعه کنید.

در این صورت اولین نشانه های صحیح بودن عملکرد شما کنترل چاق شدن خواهد بود.

با ادامه دادن آموزش های لاغری با ذهن،‌ کنترل چاق شدن منجر به ثابت شدن وزنتان برای چند روز یا چند هفته خواهد شد این درحالی است که تا قبل از شرکت در دوره های آموزشی لاغری با ذهن سابقه نداشته است برای چند روز یا چند هفته وزن شما ثابت بوده و افزایش نداشته باشد.

پس از این مرحله جسم شما بخاطر تغییر فرمول های ذهنی تغییر جهت داده و حرکت خود را در مسیر لاغر شدن آغاز می کند.

از این پس هرچه شما بیشتر در مسیر لاغری با ذهن استمرار داشته باشید،‌ ذهن شما تمایل و اطمینان بیشتری برای ادامه دادن مسیر لاغری خواهد داشت و جسم شما لاغر و لاغر تر می شود تا جایی که به تناسب اندام ایده آل خود می رسید.

فقط با طی این مسیر شما برای همیشه در تناسب اندام ایده آل خود باقی می مانید.

مگر اینکه خودتان دوباره تصمیم بگیرید مسیر حرکت خود را تغییر داده و به سمت چاقی حرکت کنید.

لازم به تاکید دوباره است که کنترل چاق شدن اهمیت بسیار بیشتری از لاغر شدن دارد بنابراین به جای عجله کردن برای لاغر شدن تصمیم بگیرید با استفاده از آموزش های لاغری با ذهن و تغییر فرمول های ذهنتان بر کنترل چاق شدن متمرکز شوید.

در این صورت به شما اطمینان می دم نه تنها روند لاغر شدن شما شروع خواهد شد بلکه تا رسیدن به تناسب اندام ایده آل ادامه پیدا خواهد کرد.

چرا روش های مختلف باعث لاغری نمی شوند

در تمام روش هایی که تا قبل از آشنایی با روش لاغری با ذهن برای لاغر شدن استفاده کرده بودم من تصمیم می گرفتم لاغر شوم. در حالی که ذهن ناخودآگاه من تصمیم به این کار نداشت.

من با اعمال فشار به جسم از طریق برنامه های رژیم غذایی،‌ برنامه های ورزشی،‌ مصرف دارو و دمنوش های لاغری و … تلاش می کردم لاغر شوم.

اما ذهن من همچنان مملو بود از فرمول های چاق کننده قبلی بود و از آنجایی که با اعمال فشار به ذهن نمی توان فرمول های چاقی را تغییر داد یا ذهن ناخوداگاه را مجبور به کنترل چاق شدن کرد،‌ تلاش های من برای لاغر شدن همواره با شکست مواجه می شد.

به این دلیل که جهت حرکت ذهن ناخودآگاه من با جهت حرکت جسم من همسو نبود.

جسم من در حال تلاش و تحمل رنج و سختی برای حرکت در جهت لاغری بود اما ذهن ناخودآگاه من بدون هرگونه تلاش و به شکل کاملا آسان در جهت چاق تر شدن حرکت می کرد.

از آنجایی که با تلاش جسمی نمی توان به ذهن ناخودآگاه غلبه کرد،‌ هیچ وقت من با تلاش فیزیکی موفق به کنترل چاق شدن و سپس لاغر شدن نشدم.

آرزوی لاغر شدن

تحقق رویای لاغری

درتحقق بخشیدن به رویای لاغر شدن اولین و مهمترین قدم جلب رضایت ذهن ناخودآگاه برای همراهی ما در مسیر لاغری ایجاد تمایل در ذهن برای کنترل چاق شدن است.

این امر مهم از طریق انجام تمرینات هفته دوم دوره ورود به سرزمین لاغرها به شکل عالی صورت می گیرد.

عزیزانی که این دوره را تهیه کرده اند از انجام تمرین مربوط به تشیخص جلب موافقت ذهن ناخودآگاه برای کنترل چاق شدن و سپس حرکت در مسیر لاغر شدن شگفت زده شده اند.

چنانچه می خواهید از اشتیاق و تمایل ذهن ناخودآگاه خود برای چاق نشدن پی ببرید به این نکته توجه کنید:

حرکت طبیعی و خودبخودی جهان هستی به سمت اصلاح کردن خرابی ها است.

به این معنی که هر خسارتی به جهان هستی توسط انسان یا وقایع طبیعی وارد شود به شکل خودبخود اصلاح می شود.

اگر این اصلاح توسط چشم ما قابل دیدن نیست بخاطر سرعت ترمیم جهان هستی است که بسیار کندتر از حالتی است که توسط چشم ما دیده شود.

نکته قابل توجه و بسیار مهم برای شما که تصمیم گرفته اید از مسیر لاغری با ذهن خرابی  و خسارت های وارد شده توسط چاقی به جسم خود را اصلاح و ترمیم کنید این است که:

از آنجایی که جسم ما جزئی از طبیعت است در هر لحظه در حال ترمیم خرابی ها و صدمات ناشی از بی احتیاطی ها و ناملایماتی است که توسط ما بر جسم تحمیل شده است.

از آنجا که سرعت ترمیم جسم بسیار کند و قابل روئیت توسط چشم نیست بارها پیش آمده که زخم یا خراشی که بر روی بدن ما ایجاد شده است بدون اینکه بدانیم چگونه و چطور ترمیم و اصلاح شده است.

اما اشتباهی که بسیاری از افرادی که اضافه وزن دارند و تصمیم قاطع برای لاغر شدن با قدرت ذهن خود گرفته اند مرتکب می شوند این است که هر روز میزان تغییرات جسمی خود را با ترازو و … اندازه گیری می کنند.

و چون سرعت ترمیم جسم بسیار کندتر از سرعت انتظار آنها برای لاغر شدن است دچار یاس و ناامیدی شده و از مسیر صحیح لاغر شدن دائمی خارج می شوند. این درحالی است که ذهن ناخودآگاه آنها در اولین قدم مشغول برنامه ریزی برای کنترل چاق شدن است.

اما عدم اطلاع از این موضوع مهم و عجله کردن برای لاغر شدن به دلایل مختلف باعث لیز خوردن آنها در مسیر لاغری با ذهن می شود.

راز لاغر نشدن

چاقی غیرطبیعی است

چاقی برای بدن ما یک حالت غیرطبیعی است و بدن ما همواره در حال دفع اضافه وزن و رسیدن به حالت تناسب اندام است. اما اگر این وضعیت قابل مشاهده نیست به این دلیل است که ما همواره در جهت چاق تر شدن حرکت کرده ایم و تلاش خودبخودی و همیشگی جسم برای متناسب شدن را خنثی کرده ایم.

برای ترمیم شدن جسم خود تنها کافی است موانع ذهنی لاغر شدن را در ذهن ناخودآگاه اصلاح کنیم.

در اینصورت ابتدا کنترل چاق شدن را تجربه می کنیم و سپس لاغر و لاغر تر شدن را تجربه خواهیم کرد.

توصیه میکنم با دقت فایل جلسه نهم را تماشا کنید و درباره موضوع مطرح شده تامل کنید و به دنبال دلایل تایید نکات گفته شده در زندگی خود باشید.

با این کار شما ذهن خود را برای چاق نشدن آموزش می دهید و شرایط مساعد برای تغییر جهت حرکت به سمت لاغر شدن را ایجاد می کنید.

✍️ تمرین آموزشی 📖

اگر از همه افراد چاق سوال کنید که چاق شدن آسان است؟ قطعا جواب آنها مثبت خواهد بود و همچنین اگر سوال کنید که لاغر شدن سخت است؟ همه آنها تاکید می کنند که دقیقا همینطور است.

نگرش ما درباره آسان بودن چاقی و سخت بودن لاغری در نتیجه تلاش ما برای لاغر شدن صد در صد تاثیر مستقیم دارد.

بنابراین لازم است نگرش صحیح درباره لاغر شدن در ذهن خود ایجاد کنیم.

عبارت (لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست) شگفت انگیزترین عبارتی است که می توان در مسیر لاغری به ما کمک کند تا نتیجه عالی کسب کنیم.

دقت کنید این یک عبارت تاکیدی نیست یا قرار نیست صدها بار این عبارت را در روز بنویسم.

این یک نگرش است و نگرش با گفتن یا نوشتن تفاوت دارد.

نگرش به معنای عقیده ای قلبی و قوی است که باعث ایجاد انتظار در شما میشود.

به این عبارت دقت کنید: نگرش باید منجر به شکل گیری انتظار در فرد شود.

تا وقتی که یک عبارت در شما انتظار ایجاد نکند هیچ تاثیری در تغییر زندگی شما نخواهد گذاشت.

بنابراین نیاز است که عبارت شگفت انگیز (لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست) را به شکلی برای خودتان منطقی کنید که باعث شکل گیری انتظار لاغری شدن به آسانی در شما شود.

برای اینکه بتوانیم یک عبارت را به نگرش و انتظار در خود تبدیل کنیم باید باید از طریق منطقی کردن آن عبارت احساس خوب تجربه کردن آن عبارت را در خود ایجاد کنیم.

به زبان ساده تر باید بتوانیم احساسی که اگر به دنیای واقعی شرایطی که انتظارش را داریم رخ دهد چه احساسی خواهیم داشت را همین الان بتوانیم در خود ایجاد کنیم.

این فرایند از طریق نوشتن و شرح دادن درباره تاثیر نتیجه آن عبارت در احساس و زندگی روزمره امکان پذیر است.

بنابراین با دقت و شرح انشایی به سوالات زیر پاسخ دهید.

 • نگرش خود درباره عبارت (لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست) را بنویسید.
 • اگر به شکل آسان و راحت لاغر شوید چه احساسی خواهید داشت.
 • مواردی در زندگی که به هر طریق توانسته اید به راحتی مقداری کاهش وزن داشته باشید را به خاطر آورده و شرح دهید چه احساسی از آن مقدار لاغر شدن داشته اید.
 • زمانی که به آسان ترین شکل ممکن لاغر شوید چقدر احساس رضایت از خود و روش لاغری خواهید داشت.
 • به نظر شما لاغر شدن به شکل آسان و راحت تا چه حد می تواند ماندگار باشد.
 • درباره عبارت (لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست) هرچه دلت می خواهد بنویسد تا احساس و شعف تجربه کردن آن را در خود شعله ور کنید.

برای کمک به باور کردن این عبارت به توصیه های ارائه شده در فایل تصویری عمل کنید و نتیجه انجام مراحل را در بخش نظرات بنویسید.

منتظر خواندن نوشته های شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن


نتایچ برخی از هنرجویان لاغری با ذهن

خانم رها از گلستان       دانلود

خانم مریم از اصفهان       دانلود

خانم فاطمه از فارس        دانلود

 

با دادن ستاره به این مطلب امتیاز بگیرید.

امتیاز 4.29 از 79 رای

https://tanasobefekri.net/?p=11470
برچسب ها:
122 نظر توسط کاربران ثبت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

اندازه متن دیدگاه ها
   آواتار سکینه
   1402/06/21 21:52
   مدت عضویت: 22 روز
   امتیاز کاربر: 870 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 523 کلمه

   بنام خالق زیبایها 

   سلام خدمت استاد عزیزم وتمام دوستان گلم که تجاربشون را با ما به اشتراک می ذارن

   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست 

   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست 

   متناسب شدن آسانترین کار دنیاست

   این جمله جادویی چقدر به من احساس خوبی میده وچقد دوسش دارم هر بار که تکرار ش میکنم برام راحتتر ولذت بخش تر میشود

   برای تغییر در هر زمینه ای ابتدا باید مسیر اولی را متوقف کرد وبعد وارد مسیر جدید شدبرای لاغر شدن هم ابتدا ما باید چاقی را متوقف کنیم وبعد کم کم وارد مسیر لاغری شویم وبرای این کار باید ذهن ناخود آگاه را همسو با جسم کنیم تا نتیجه پایدار باشد وگر نه اگر فقط با تحت فشار دادن جسم با رژیمهای متفاوت بخوابم لاغر شویم، لاغر میشویم چون جسم همواره دوست داره که متناسب بشه واین روند طبیعی جهانه که هر چیزی در جهت ترمیم و بهتر شدن هست ،ولی خیلی زود چاقی بر میگرده چون ذهن ناخودآگاه هماهنگ نیست و فرمولهای چاق کننده داره که طبق آنها عمل میکنه

   من چندین بار لاغر شدم با روشهای متفاوت ویادمه اون روزا هر چند محدود وبازجر فراوان به اون لاغری رسیده بودم ولی حس خوبی داشتم وخودمو خیلی دوست داشتم و روحیه ام شاد بود وچون از درون شاد بودم به همه اطرافم عشق می‌ورزیدم  وامید به زندگی برام خیلی بیشتر شده بود و جلو آینه میرفتم وخودمو تحسین میکردن و حالا که به امید خداوند قراره بدون زجر وبه آسانی  به این تناسب اندام برسم که دیگه خیلی خوشحال وبا اشتیاق هستم

   طبق گفته ی استاد عزیز ما با خوندن نوشته های دوستان ودیدن عکسای آنها و شنیدن صداشون و همچنین استفاده از نوشته ها وفایلهای استاد در سایت میتوانیم جمله دوست داشتنی( لاغر شدن آسانترین کار دنیاست )را برای خودمون منطقی کنیم واین جمله، جمله تاکیدی نیست بلکه یک نگرش هست که باید باعث ایجاد انتظار واحساس در ما شود تا نتیجه بدهد و ضمیر ناخود آگاه ما چون از همان روز اول با آسانی برنامه ریزی شده هر کاری که براش سخت باشد را نمی تواند انجام دهد و یه جورایی راحت طلبه وما هم باید کارا را براش راحت کنیم که انجام دهد چون فقط حس را میگیره و شوخی و جدی را از هم‌تشخیص نمیده من با نگاه کردن به اطرافم وتمام پدیده های ساده اطرافم به خودم میقبولونم که انجام هر کاری آسان هست و همچنین در قرآن هم گفته شده که کارا را براتون آسان کردیم را به خودم یاد آوری میکنم مثلا مثال ساده خشک شدن لباسها روی طناب بدون اینکه زجری بکشن لباسها با کمک خورشید وباد راحت خشک میشن ،یا غذا من به راحتی تمام مواد در آرامپز می ریزم و روی گاز می ذارم به راحتی یه غذای خوشمزه به من میده ودرست کردن چای و رویش دانه ها ،رسیدن میوه و بارش باران که ابرها با برخورد باهم باران به وجود میاد وخیلی مثالها که خودمو راضی میکنم که همه کارا راحت انجام میگیره وما با باورای اشتباهمون سخت‌میگیریم همه چیزو، پس لاغر شدن هم مانند همه پدیده های موجود در طبیعت به راحتی انجام میگیره مانند تمام مثالهای که استاد درمورد بدنمان فرمودن 

   خدایا بابت این آگاهیهای ناب واین استاد عزیز که دستی از دستان خودت برای هدایت ماست سپاسگزارم ،سپاسگزارم،سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار سحر
   1402/06/09 10:21
   مدت عضویت: 33 روز
   امتیاز کاربر: 1570 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   به نام آنکه مرابه آسانی و

   باعشق آفرید.❤️❤️❤️

   سلام به استاد فهیمم وهمسیران گرامی. 

   گام نهم:کنترل ذهن چاق. 

   لاغرشدن آسان‌ترین کاردنیاست. 

   این جمله یک کُددستوری است که استادروشن بصورت ماهرانه آنرا طراحی کردن تاسرعت حرکتِ ماروموشکی بالاببرند.

   سیستم طبیعیه خلقتِ خداوندبر پایه راحتی وآسونیه لاغری چون اصل طیبعت ماست، راحت و آسونه اماچاقی چون توهمِ ذهنِ خودمه، رنج وعذابه. 

   برای همین جسم مامشتاقه که زودترلاغر وطبیعی بشه. 

   چاقی محدودیته. لاغری آزادیه. چاقی بیماریه. لاغری سلامت بودنه. چاقی غمه. لاغری شادی وشادابیه.

   پس لاغرشدن آسان‌ترین. لذت‌بخش ترین وزیباترین کاردنیاست ومن عاشقشم. چون انتخاب وسلیقهٔ خداونده برای من وخداوندهمیشه راحتی وآسونیه روبرای من می‌خواهد. 

   من اگه لاغربشم لذت میبرم ازبودنم وخوشبختی رابه زیبایی لمس میکنم وعالیترین هاراهمراه باعشق بینهایت خدا تجربه میکنم. 

   برای اینکه لاغریمون دائمی باشه بایدموافقتِ ذهنِ ناخودآگاهمون روبدست بیاوریم.

   بازورگویی وفشارآوردن به جسم نمیتونیم لاغربشیم.

   ذهنِ ناخودآگاهِ ما همون احساسات ماست وقدرتِ خلق داره اماجسم ماقدرتِ خلق نداره وفقط میتونه چیزی روکه ذهن احساس میکنه روتجربه کنه. 

   برای ذهن ماکارسخت ورنج آور یعنی مرگ.پس برای همسو کردن ذهن توی این مسیرفقط کافیه موانع لاغری رو برداریم تاحرکت برای ذهن راحت وروان بشه تابااشتیاق ماروهمراهی کنه. ومابه آسانی لاغرشویم.

   من اگه قبلاًاین آگاهی ها روداشتم سه سوته لاغرمیشدم.

   ولی من بارژیمِ سخت گرفتن لاغری روبرای ذهنم سخت ورنج آورکردم چشمگیرترین کاهش وزن من وقتی بود که درمدتِ یکسال40 کیلو وزن کم کردم. کُلِ اقوامم هنگ کرده بودندومیگفتند:چه استقامتی داشتی یکسال سرساعت غذا خوردن و خوابیدن وراه رفتن و… کاره هر کسی نیست چطوری طاقت آوردی؟! 

   وتحمل اون همه سختی ثابت کرد که من چقدرلاغری رودوست داشتم وجسمم چقدرمشتاق بود برای ازدست دادنِ این وزنِ اضافه. 

   من اون موقع که لاغرشده بودم یه حس وحالِ دیگه ای داشتم به راحتی شاد میشدم حساسیت‌های اخلاقیم کمتر شده بودهمیشه دوست داشتم لباسهای شاد ورنگ روشن باکفشهای پاشنه بلندبپوشم. چون عاشقِ جسم زیبا ولاغرم بودم

   ولی حتی علاقه من به لاغری هم نتونست جلوی فرمول‌های چاقی رو توی مغزم بگیره ومن دوباره برگشتم سرجای اولم وچاق شدم. 

   والان به این آگاهی رسیدم که کنترل چاقی ازلاغرشدن مهمتره ولاغرشدن ازکنترل چاق شدن شروع میشه واین دستِ ذهنِ ناخودآگاهم رومیبوسه. وتنهاکاری که من میتونم انجام دهم، تمرین وتکرارواستمراره تااینجوری بتونم ذهن ناخودآگاهم رو دراین مسیرباخودم همسوکنم.چون ذهنِ مامنطق نداره وراحت طلبه. اماهمین که حس کنه لاغرشدن آسان‌ترین کاردنیاست، سریع دست به کارمیشه که این کارِآسون روانجام بده وماهم باگفتنِ مستمرِلاغرشدن آسونترین کارِدنیاست، سرعته حرکتشو به سمتِ لاغری بیشترمیکنیم. 

   پس تامیتوانیداین جملهٔ هوشمندانه وقدرتمندروتکرارکنید. 

   لاغرشدن آسان‌ترین کاردنیاست. 

   ومابه آسانی ومشتاقانه ادامه می‌دهیم. 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1402/05/07 15:30
   مدت عضویت: 1216 روز
   امتیاز کاربر: 5267 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 627 کلمه

   سلام بر استاد عزیز ودوستان همراه

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست .

   اکه نگاهی به دوربرر خودم بیاندازم می بینم که افراد لاغر برای لاغری خودشان کاری نکردند یعنی رژیم نگرفتند . ورزش سنگین نکردن . پیاده روی تو گرمای تابستان مثل من نکردن . دمنوش های تلخ نخوردن. جراحی معده نکردن .

   جالبه همه جا گفتم این کارها رو نکردن .

   پس چی کار کردن ؟

   فقط مراقب ورودی های ذهنشان بودن . اونهم به خاطر علاقه به خودشان واهدافشان .

   هر موضوعی که گفته شد به راحتی باور نکردن .

   پس لاغرشدن یعنی همین . به همین راحتی .

   وقتی هر چقدر روی باورهام کار میکردم ومتوجه میشدم من اشتباه فکر میکردم و این باور من اشتباه بوده تازه متوجه میشدم من چقدر بیراهه رفتم و حرفهای استاد حقیقت بود .

   کم کم که متوجه شدم لاغرشدن آسان بود و من با این باورهای مضحک سختش کرده بودم موانع های ذهنی لاغری هر سری بیشتر شناسایی میکردم و مسیرم برای متناسب شدن شدت بیشتری گرفت .

   الان وقتی به خواهر زادم تازه ده سالشه یه موضوعی رو میگم فکر میکنه بعدش میگه کی گفته دوستم آرتا فلان و…‌

   یعنی سریع نمونه میاره و همچی رو قبول نمیکنه .

   لاغرشدن آسانترین کاردنیاست .

   …..یریدالله بکم الیسرا ولایرید بکم العسر

   اراده خداوند برای شما آسانی هست وخداوند برای شما سختی نمیخواهد .

   گفتن این عبارت لاغرشدن آسانترین کار دنباست به من کمک میکنه که

    من دیگه دنبال روشهای مختلف لاغری نرم و هرکاری بهم احساس بد وسختی  در لاغر شدن میده رو رها کنم .

   و دوم زودتر الهامات درجهت لاغرشدن بهم گفته بشه تا زودتر به لاغری برسم و پروسه لاغریم طولانی نشه . الهامات همون باورهای مخرب پنهانی هست که سالها به خورد ذهنم دادم .

   و تصاویر و فیلم شگفت انگیزان لاغری هم بهم بیشتر اثبات میکنه که ببین درسته حتی اونهایی که بیراهه رفتند درمسیر تناسب . باز هم با تغییر کانون توجه تونستن متناسب باشن و چقدر حالشون خوبه .

   مثل استاد که ۳۵ سال با افکار چاقی زندگی کرده و بعدش با تغییر کانون توجه بدون مربی و فقط جهت کنجکاوی مطالب ذهنی برای لاغرشدن تونست فقط کمتر از یک سال ونیم به خواسته اش برسه .

   لازم نبود ۳۵ سال صبرکنه و بدنش یواش یواش متناسب بشه ایشون در بدترین شرایطی که حتی یک الگو نداشته وحتی نمیدونسته میشه یا نه  تونسته موفق بشه . ما که وارد دنیایی از مطالب آموزشی و الگوها ونمونه ها ومشوق وحامی هستیم مثل آب خوردن میتونیم لاِغر بشویم .

   اینها دل داری دادن به مریض نیست که جلوش بگیم چیز خاصی نیست ولی تو دلمون بگیم بنده خدا نمیدونه آخر خطه نه .

    حقیقت محضه که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست . 

   چونکه جهان داره با قوانین اداره میشه . با سیستم هوشمند الهی که میتونیم هرجور خواستیم زندگیمون رو خلق کنیم فقط با کنترل ورودی های ذهن .

   خدا روشکر که وقتی این اصل رو در زندگیم پذیرفتم خصوصا در زمینه لاغر شدن .هم اشتیاقم برای گوش دادن فایلها وانجام تمرینات چه نوشتاری وچه عملی بیشتر شد و هم کلی آگاهیهام در زمینه شناسایی موانع لاغری شدت گرفت .

   من الان که دوباره مرور  دوره رایگان  رو مجددا شروع کردم موانعی رو شناسایی کردم که لول اون درسطح بالاتری از قبل هست . فقط همین ۸ تا فایل

   علاوه بر باورهای قبلی که سمپاشی کردم باورهایی مخربی مثل شخصیت فرد در تناسب اندام وی نقش دارد رو هم پیداش کردم .

   من صفات فرد مهربان . فرد دست ودلباز . فرد خوش اخلاق . وفردی که در زندگی آرامش داره و اعتماد به نفس داره  رو در چاق میدیدم .

   و تونستم  این باورها رو در مرور این دوره پیدا کنم وچقدر حالم خوبه که بدنم داره دوباره ریست میشه برای تناسب اندام بهتر .

   بدون ورزش و دمنوش وپیاده روی و……فقط کافیه یه چندتا نمونه پیدا کنم و روزی ۵ دقیقه در موردشون باخودم صحبت کنم . وبا دوره پیش برم .

   الهی شکر . تشکر از استاد عزیز ودوستان هماهم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم
   1402/03/17 10:44
   مدت عضویت: 314 روز
   امتیاز کاربر: 4260 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,075 کلمه

        “ به نام خدایی که خدایی برازنده ی اوست ”

   درود به همراهان عزیز و استاد گرامی ؛

   گام نهم : توقف چاق شدن ؛

   خدای خوبی ها ، خدای مهربانم ، از تو ممنون و سپاسگزارم که امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ توانستم گام نهم را بر دارم ، خدایا شکرت .

   لاغر شدن بخشی از چاق شدن است .

   شروع لاغر شدن از چاق نشدن است و در مسیر تکامل لاغر شدن را به دنبال دارد تا جایی که ما به حالت تناسب اندام ایده آل خود خواهیم رسید.

   نکته : اگر می خواهیم لاغر شویم اما از چاقی متنفر هستیم ما هرگز لاغر نمی شویم .

   برای تغییر جهت دادن در مسیری که در حال پیمودن هستیم لازم است که ابتدا حرکت در جهت ناخواسته ( چاقی ) را متوقف کرده و سپس نسبت به تغییر جهت حرکت خود در مسیر دلخواه (لاغری)  اقدام کنیم .

   نکته : این یک قانون غیر قابل تغییر در تمام جنبه های زندگی است.

   به طور مثال اگر در شرایط مالی خوبی نیستیم و تصمیم گرفته ایم با تغییر فرمول های ذهنی و ایجاد شخصیت ثروتمند در خود به اوضاع و شرایط خود سر و سامانی بدهیم اولین نشانه ی تاثیر گذار بودن نحوه ی عملکرد ما بهبود شرایط مالی ، افزایش فروش ، افزایش پس انداز و … نخواهد بود، بلکه کمتر شدن مشکلات و مسائل مالی مانند کاهش ضرر و زیان در معاملات ، کاهش بدهکاری ، کاهش مشتری های بد حساب یا نسیه ، کاهش چک های برگشتی یا درگیری با طلبکاران نشان از صحیح بودن مسیر حرکت ما برای تغییر وضعیت مالی مان دارد.با یاد گیری لاغری با ذهن اولین نشانه های صحیح بودن عملکرد ما چاق نشدن است و با ادامه دادن مسیری که برای یادگیری لاغری با ذهن انتخاب کرده ایم ، چاق نشدن به ثابت شدن چاقی تبدیل می شود. پس از آن جسم ما به خاطر تغییر فرمول های ذهنی تغییر جهت داده و حرکت خود را در مسیر لاغری آغاز می کند.

   در این صورت هر چه ما در مسیر لاغری با ذهن استمرار داشته باشیم ، ذهن ما تمایل و اطمینان بیشتری برای ادامه دادن مسیر لاغری خواهد داشت و جسم ما لاغر و لاغر تر می شود تا جایی که به تناسب اندام ایده آل خود می رسیم .فقط با طی این مسیر ما برای همیشه در تناسب اندام ایده آل خود باقی می مانیم.

   چرا روش های مختلف باعث لاغری نمی شوند؟!

   در تمام روش هایی که تا قبل از روش لاغری با ذهن برای لاغر شدن استفاده می کردیم ما تصمیم می گرفتیم لاغر شویم در حالی که ذهن نا خود آگاه ما تصمیم به این کار نداشت.

   ما با اعمال فشار به جسم از طریق برنامه های رژیم غذایی ، برنامه های ورزشی ، مصرف دارو و دمنوش های لاغری و … تلاش می کردیم لاغر شویم .اما ذهن ما همچنان مملو بود از فرمول های چاق کننده ی قبلی و از آنجایی که با اعمال فشار به ذهن نمی توان فرمول های چاقی را تغییر داد یا ذهن ناخود آگاه را مجبور به چاق نشدن کرد ، تلاش های ما برای لاغر شدن همواره با شکست مواجه می شد.

   نکته : به این دلیل که جهت حرکت ذهن نا خود آگاه ما با جهت حرکت جسم ما همسو نبود.

   جسم ما در حال تلاش و تحمل رنج و سختی برای حرکت در جهت لاغری بود اما ذهن نا خود آگاه ما بدون هر گونه تلاش و به شکل کاملا آسان در جهت چاق تر شدن حرکت می کرد.

   از آنجایی که با تلاش جسمی نمی توان به ذهن ناخودآگاه غلبه کرد ، هیچ وقت ما با تلاش فیزیکی موفق به چاق نشدن و سپس لاغر شدن نشدیم.

   نکته : برای تحقق بخشیدن به رویای لاغر شدن اولین و مهمترین قدم جلب رضایت ذهن ناخودآگاه برای همراهی ما در مسیر لاغری است.

   نکته : حرکت طبیعی و خود به خودی جهان هستی به سمت اصلاح کردن خرابی هاست .به این معنی که هر خسارتی به جهان هستی توسط انسان یا وقایع طبیعی وارد شود به شکل خود به خود اصلاح می شود .اگر این اصلاح توسط چشم ما قابل دیدن نیست به خاطر سرعت ترمیم جهان هستی است که بسیار کندتر از حالتی است که توسط چشم ما دیده شود. در مورد لاغر شدن هم این امر دقیقا صدق می کند.

   توجه : چاقی برای جسم ما یک حالت غیر طبیعی است .

   نکته : برای ترمیم شدن جسم خود تنها کافی است موانع ذهنی لاغر شدن را در ذهن ناخودآگاه اصلاح کنیم . در این صورت ابتدا چاق نشدن را تجربه می کنیم و سپس لاغر و لاغر تر شدن را تجربه خواهیم کرد.

   یکی از بزرگترین موانع ذهنی لاغر شدن که در افراد چاق وجود دارد این است که باور کرده اند نمی توانند لاغر شوند.

   باور اینکه طبیعی است که من چاق باشم نیز یکی از موانع ذهنی افراد چاق است .

   باور من نمی توانم لاغر شوم مانند این است که من هر روز زخم خود را بکنم و اجازه ندهم عمل ترمیم خود به خود انجام شود .

   چطور و چگونه باید بتوانیم این باور را از بین ببریم؟!

   ۱) اول باید باور کم رنگ بشود .

   ۲) کم کم باور از بین برود و تغییر کند.

   “ لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست .”

   توجه کردن به احساس خود و نجواهای ذهنی در هنگام‌ گفتن جمله ی “ لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست .” نشان می دهد که باورهای من ‌چقدر ریشه دارند.

   من با باور کردن این که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست ، باعث می شوم که مغزم و ذهنم آن را به عنوان یک فرمول ، عملکرد جدید قبول کند و طبق آن شروع به عمل کند.

   ما باید برای لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست دلیل بیاوریم و به خود ثابت کنیم و این کار با دیدن آلبوم شگفتی سازان ، خواندن نوشته های آنها ، گوش دادن به صوت دوستان و استفاده از دیگر امکانات موجود در سایت امکان پذیر می باشد.

   هر چقدر به دنبال نمونه هایی که با این روش لاغر شدن باشیم ما بیشتر به این باور می کنیم که “ لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست .”

   نکته : ذهن ما اگر کاری برایش سخت باشد تمام تلاش خود را می کند که ما آن کار را انجام ندهیم .

   خیلی لازم و ضروری است که اول کار این فرمول را در ذهن خود ثبت کنیم که “ لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.”

   توجه : لاغری با قدرت ذهن همیشگی است چون پروسه ای که در این روش صورت می گیرد برای همیشه در ذهن ثبت و حک می شود و به فرمول ذهنی تبدیل می شود.

   “ لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست .”

   “ یا حق ”

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Susan behrad
   1402/03/02 19:50
   مدت عضویت: 904 روز
   امتیاز کاربر: 2535 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,508 کلمه

   بنام خداوندمهربان 

   سلام به استادگرامی ومهربانم وهمراهان وهم مسیرهای گرامی آموزش لاغری باذهن 

   ۱۲جلسه لاغری باذهن (قسمت نهم)

   توقف چاق شدن 

   شروع لاغر شدن از چاق نشدن است مادراین مسیر لاغر تر شدن می رسیم تا جایی که در این مسیرزیباقراربگیریم به تناسب اندام ایده آل خودمان میرسیم 

   ما اگر بخواهیم لاغر شویم ولی ازچاقی متنفر باشیم هیچوقت لاغر نمی شویم 

   برای عوض شدن مسیر حرکتمان که در حال پیمودن باشیم لازمه که اول حرکتمان را در  سمتی که دلخواهمان نباشد یعنی همون چاقی را متوقف کنیم و بعدش به حرکتمان به طرف مسیر دلخواهمان که همون لاغری است اقدام کنیم 

   ما وقتی در حال حرکت به طرف شمال باشیم نمی توانیم در همون موقع به طرف سمت مخالف که جنوب باشه حرکت کنیم .باید اول حرکت به طرف شمال را متوقف کنیم و بعد حرکتمان را به طرف جنوب را شروع کنیم 

   این قانون غیره قابل تغییر در همه جنبه های زندگیمان وجود دارد 

   ما می توانیم چند تا مثال بزنیم برای درک بهتر 

   اگر در رابطه با همسرمان. فرزندانمان. دوست وهمکارو…..مشکلی داشته باشیم و تصمیم بگیریم با عوض کردن فرمولهای ذهنی و کار کردن در فکرمان شروع به عوض شدن شخصیت مان کنیم 

   ابتدا نمی توانیم با اثرگذاری در نحوه عملکرد مان در بوجود آورد رابطه عاشقانه و پراز محبت و دوستی با اطرافیان داشته باشیم 

   با کم یا متوقف شدن اختلال در رابطه مان با دیگران. مثل کم شدن دعوا وبگو مگو با اطرافیان. فاصله گرفتن از مشکلاتی که با دیگران ایجاد می شود 

   .عصبانیت کمتر و یا درگیری کمتر تأثیر گذار عملکرد ذهنی و درست بودن مسیر حرکتمان است 

   مثل خودم که چند سال قبل همیشه با همسرم اختلاف داشتم و شروع به تغییر خودم کردم مهربان شدم خودم را خوشحال نشان می دادم و….وانتظار داشتم که اون هم تغییر بکنه و رفتار هایش عاشقانه باشه ولی اصلآ اینطوری نمیشد و از وقتی در این سایت هستم تازه فهمیدم که راهم درست نیست وحالا دارم کم کم راه درست را پیدامیکنم اگه قبلا ها هرروز دعوا و مشاجره داشتیم حالا هفته ای یا ماهی دعوا داریم اون هم خیلی کم.

   در امور مالی هم همینطور است و مشکلات روز به روز کمتر و کمتر می شود 

   و در لاغری هم دقیقا مثل مورد های بالا است

   من وکسانی که خیلی زمان است که از چاقیمان رنج بردیم و برای چاق شدنمان نگران بودیم و ترس از مواد غذایی. ترس از چاقی بیشتر داشتیم یهنی ما در مسیر چاق تر شدنمان حرکت می کردیم 

   حالا که می خواهیم لاغر شویم و برای علاقه مندی خودمان تصمیم قطعی گرفتیم باید آموزش دیدن لاغری باذهن را شروع کنیم 

   ماهر روز از محتوای که در سایت تناسب فکری ارائه میشه استفاده کنیم. تمرینات مان را انجام دهیم مطالب آموزنده سایت را بخونیم فایل های آموزشی را بارها گوش کنیم ديدگاه دوستان را بخونیم که خیلی کمک کننده است برایمان. واستمرا داشته باشیم وتکرار کنیم و ادامه دهیم مسیرمان راتا چاقی بساطش را جمع کند و تشریف ببرد

   وبخاطر عملکرد درستمان چاقیمان متوقف خواهد شد 

   وبا ادامه دادن در این مسیر زیبا که برای آموزش لاغری باذهن انتخاب کردیم چاق نشدنمان به ثابت شدن چاقیمان تبدیل می شود وبعد جسممان بخاطر تغییر کردن فرمولهای ذهن‌مان تغییر جهت می دهد و حرکت خودش در مسیر لاغری را شروع می کند. 

   ما هرچه‌قدر زیادتر در این مسیر لاغری باذهن استمرار داشته باشیم ذهن‌مان با اطمینان زیادتری برای ادامه دار شدن مسیر لاغری خواهد داشت. وجسممان لاغر و لاغرتر میشه تا اونجایی که به تناسب اندام ایده آل خودمان برسیم ما تنها با سپری کردن این مسیر است که برای دائمی در تناسب اندام ایده آل خودمان خواهیم ماند. مگه اینکه که خودمان بخواهیم دوباره مسیر حرکتمان را عوض کنیم و به طرف چاقی حرکت کنیم 

   چرا روش‌های گوناگون سبب لاغریمان نمی شودند؟؟

   در همه روش‌های مختلفی که قبل از اینکه از روش لاغری باذهن برای لاغریمان استفاده کردیم خودمان تصمیم می گرفتيم که لاغر شویم در حالی که ذهن ناخوداگاهمان اصلآ تصمیم این کار را نداشت 

   ما با فشار آوردن به جسممان از روش برنامه های رژیم غذایی. ورزشی. استفاده از داروها. دمنوشهای لاغری و…..سعی می کردیم که خودمان را لاغرکنیم 

   ولی ذهن‌مان همانطور پربوداز فرمولهای چاق کننده قبلی. وچون با فشار آورده به ذهن نمی توانیم فرمولهای چاقیمان را عوض کنیم و این سعی کردنهایمان همیشه با شکست مواجه می شد.چون جهت حرکت ذهن ناخوداگاهمان با جهت حرکت جسممان همسو نبود جسممان در حال سعی کردن و تحمل کردن رنج و سختی برای حرکت در جهت لاغری بود ولی ذهن ناخوداگاهمان بدون هیچ گونه سعی وبه صورت کاملا راحت واسون در جهت چاق تر شدن حرکت می کرد 

   ما چون با سعی جسممان نمی توانیم در ذهن ناخوداگاهمان غلبه کنیم هیچوقت با سعی فیزیکی موفق به چاق نشدن وبعد لاغر شدن نمیشویم 

   تحقق رویای لاغری 

   دررویای لاغری شدنمان اولین وبا اهمیت ترین گام باید رضایت داشتن ذهن ناخوداگاهمان برای همراهیمان در مسیر لاغری باذهن را جلب کنیم 

   همیشه حرکت طبیعی و خود بخودی جهان هستی به طرف درست کردن خرابی است 

   وقتی خساراتی از طرف آدمها صورت می‌گیرد به صورت خود بخودی اصلاح می شود 

   سرعت ترمیم جهان هستی خیلی کندتر انجام میشود که برای چشممان قابل دیدن نیست 

   یعنی اگه ما یکجایی که چمن رویده است بکنیم بعد از چند روز دوباره اون قسمت شروع به رشد می کند 

   ویا اگه برگ درختی را بکنیم دوباره بعد از چند روز برگ های تازه جوانه می زند اما اگه هر روز بخواهیم این کار را انجام دهیم ما به جهان هستی اجازه ترمیم به اون درخت را نخواهیم داد و اون درخت را خالی از برگ خواهیم کرد 

   جسم ما هم جزئی از طبیعت است و همیشه در حال ترمیم خرابی ها و صدمات ناشی از بی احتیاطی خودمان است که بر جسممان وارد می کنیم 

   چون ترمیم خیلی کند و  قابل دیدن توسط 

   جسممان نیست خیلی مواقع پیش آمده که 

   دستمان را بریده ایم یا خراشی بر بدنمان وارد شده است بدون اینکه متوجه شویم اصلاح شده است 

   اشتباهی که خیلی از عده‌ای که اضافه وزن دارند و تصمیم قطعی برای لاغرشدن با قدرت ذهن خودشان می گیرند مرتکب می شن اینکه هر روز مقدار تغییرات خودشان را با ترازو و سانتیمتر و….اندازه گیری می کنند 

   واین اشتباه را روز های اول داشتم ولی خودم را وزن نمی کردم اما با پوشیدن لباسهایم می‌خواستم ببینم که گشاد شدن یانه و به مرور به اشتباه خودم پی بردم 

   چون سرعت ترمیم جسممان خیلی کند تراز سرعت انتظارمان برای لاغرشدن است دچار یأس و ناامیدی می شویم و از مسیر درست و صحیح و زیبای لاغری دائمی وهمیشگی خارج می شویم 

   ولی اصلآ من اینطوری نشدم من دراین دو سال چند ماه نه لیز خوردم ونه ناامیدشدم 

   چون می دانستم که به مسیر درست هدایت شدم اطمینان کامل داشتم با اینکه روز های اول روز به روز وزنم اضافه میشد ولباس هام تنگ می شد وطوری شد که مانتو هام تنم نشدن واستاد پیام دادم و استاد فقط چند کلمه نوشتن که دوست عزیز ادامه بده فقط همین. 

   واین روبگم چون من از خامگیاه خواری بیرون اومده بودم و مثل قبل غذایی پخته می خوردم وزنم روز به روز اضافه شد من فقط با چند کلمه استاد ادامه دادم و یک روز بعد بود که بافایلی رو به رو شدم و وقتی گوش کردم دقیقا برای من بود 

   اون فایل این بود که اگه چاق شدی خوشحال باش 

   یعنی به من اینقدر امید داد که با شوقواشتیاق به مسیرم ادامه دادم 

   یعنی اینجا که باشی اگه به هر مشکلی‌ بربخوری یه فایلی رو به روت قرار میگیره  که می تونی مشکلت روحل کنی 

   دوباره برگردیم سرموضوع خودمان‌ 

   چاقی برای جسممان یک حالت غیر طبیعی است 

   بدنمان همیشه در حال دفع اضافه وزن و رسیدن به حالت متناسب است ولی اگه ما این وضعیت را مشاهده نمی کنیم به این خاطر است که ما همیشه در سمت چاقتر شدن حرکت کرديم وسعی خود بخودی ودایمی جسممان برای لاغرشدنمان راخنثی کردیم

   ما برای ترمیم جسممان فقط کافیه که موانع ذهنی لاغریمان رادر ذهن‌مان رادوست کنیم 

   به ایم شکل اول چاق نشدن را تجربه میکنیم وبعد لاغرولاغرترشدن را تجربه میکنیم

   ماباید همیشه یک عبارت رادر خودمان ایجادکنیم و بارها وبارها اون رو تکرار کنیم واون عبارت اینکه لاغرشدن آسان‌ترین راحت‌ترین و بهترین کاردنیاست ومن چند کلمه به اون اضافه کردم و خیلی هاهستند که نمیتونن باور کنند که لاغری آسان‌ترین کار دنیا است 

   چون عده‌ای که چاق هستند چاق شدن را آسان‌ترین کاردنیا میدانند ولاغری را سخت میدانند چون اونها براحتی چاق شدن وبا سختی و دشواری زیاد لاغر شدن 

   ما تغییر باید از ذهن‌مان شروع کنیم وحالا با تغییرات به این باور رسیدیم که لاغر شدن آسان‌ترین و زیباترین و راحت‌ترین کاردنیاست 

   ذهن‌مان اگه کاری برایش سخت باشه همه تلاشش رو بکار می بره که اون کاررو انجام ندیم 

   ما وقتی در این مسیرزیباقرارگرفتیم داریم از لاغری لذت می بریم و تا آخر زندگیمان باور خواهیم کرد که لاغر می شویم 

   ما باید بارها برای خودمان بگویم که این چاقی هیچی نیست وهمیشه با داشتن آرامش به اندازه بخوریم بخوابیم وبه راحتی لاغر شویم چرا؟؟

   چون لاغری طبیعت بدنمان است وما لیاقت لاغری و تناسب انداممان را داریم این چاقی است که غیر طبیعی است 

   ماهیچوقت نباید استرس واضطراب داشته باشیم ما باید بااطمینان کامل وبا ایمان راسخ به سمت لاغری حرکت کنیم 

   چون همه کارهای بدنمان بطور طبیعی انجام میشه مانند تنفس کردن گردش خون. ضربان قلب و…..

   ما نباید دربدنمان خلل ایجاد کنیم وخیلی راحت و آسان به سمت لاغری در حرکت باشیم 

   چون لاغرشدن آسان‌ترین و زیباترین و راحت‌ترین و بهترین کاردنیاست 

   خدایا شکرت 

   همتون رابه خداوندمهربان و یکتا می‌سپارم 

   به امید متناسب شدن یکا یکمان

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فهيمه
   1402/01/31 07:59
   مدت عضویت: 209 روز
   امتیاز کاربر: 6105 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 524 کلمه

   سلام خدمت استادم 

   استاد از بيماري گفتيد و از اينكه سيستم طبيعت اينطوريه كه خودش هي خرابي ها رو ترميم ميكنه

   همه ما حتما تجربياتي داشتيم كه بيمار شديم و چند كيلو از وزنمون رو از دست داديم

   مثلا اگر سه روز تب و لرز داشتيم حتما شاهد كاهش وزنمون بوديم 

   ميخوام چي بگم 

   ميخوام بگم چون چاقي براي بدن ما غير طبيعيه و هنگاميكه مريض ميشيم بدن به انرژي بيشتري نياز داره براي ترميم خودش …پس بدن هوشمند ما مياد اولين مانع سلامتي رو برميداره و اون چيزي نيست جز اضافه وزن ما 

   با توضيحات شما اين موضوع از ذهنم گذشت كه در بيماري ها معمولا افراد وزنشون كم ميشه 

   قبل از اين ما ميگفتيم بيماري ما رو لاغر كرده و باورمون اين بوده بيماري ما شديد بوده 

   در حاليكه الان به ذهنم رسيد نه اين شدت بيماري نبوده 

   اين روال طبيعي بوده كه با كاهش وزن ما  در دوران بيماري…طبيعت ميخواد سرعت سلامت شدن ما رو بيشتر كنه

   من بايد موانع ذهني رو بردارم تا مسير تناسب اندام خودش به كار خودش برسه

   يكي از مهم ترين موانع ذهني كه من رو دچار اضافه وزن كرده اينه كه :

   من باور كردم نميتونم لاغر بشم

   در واقع من باور داشتم اين طبيعي نيست كه من با اين همه غذايي كه ميخورم لاغر باشم

   من باور داشتم كه كم تحركي من باعث اضافه وزن من شده

   ولي با آموزش هاي اين سايت مثال هايي پيدا كردم از كسايي كه تحرك ندارن و اضافه وزن هم ندارن 

   يكيش استاد عطار روشن كه تحرك نداره و لاغر هست

   مثالي پيدا كردم از كسي كه بيشتر از من غذا ميخوره و لاغر تر از منه

   چطور بايد اين مانع رو كم رنگ و سپس از بين ببرم ؟

   ميدونم كه يك شبه نميتونم اين باور ها رو از بين ببرم 

   اول بايد باور هايي كه درباره اضافه وزنم دارم كم رنگ بشه سپس از بين بره 

   يكي از روشهاي كم رنگ كردن باورهاي ضعيف كننده اينه كه باوري خلاف اون رو تكرار كنيم 

   بايد از يك جمله مخالف اون باورم استفاده كنم

   مثلا باور “ لاغر شدن آسان ترين كار دنياست ”

   بايد موقعي كه اين جملات رو ميگم به احساسم توجه كنم 

   اگر احساس خوبي ندارم يعني  اون باور ضعيف كننده در من خيلي قوي هست و نياز دارم بيشتر تكرار كنم

   اعتراف:

   من در اين مدت 54 روز نتونسته بودم اين جمله رو تكرار كنم 

   ميديدم بچه ها نوشتن ولي فقط چشمي ميخوندم و از روش رد ميشدم 

   الان كه شما درباره اش توضيح داديد و گفتيد تكرار كن من متوجه شدم تكرار اين جمله برام سخته

   يعني هنوز خيلي خيلي بايد روي خودم و باور راحت لاغر شدن كار كنم

   من انقدر كه خودمو سرزنش كردم در اضافه وزن ، ضمير نا خود آگاه من نميتونه اين جمله رو به زبونم جاري كنه 

   اي ي ي ي ي ي واااااااي ي ي ي ي ي ي من 

   يعني واقعا من همين جمله رو هم نتونستم دو بار پشت هم تكرار كنم

   ببين باورها چطوري چسبيدن به كله ام

   بعد من توقع داشتم با اون همه رژيم سخت ، اون همه آزار ذهني كه به خودم ميدادم…ذهن از من انتقام نگيره …همون انتقام ذهن بود كه بعد اينكه رژيم رو رها ميكردم سريع وزنم برميگشت….

   بله 

   بله 

   من هموني هستم كه نتوستم با شما اين جمله “ لاغر شدن راحت ترين كار دنياست ” رو تكرار كنم 

   و فايل رو دوباره گوش كردم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مهدیه
   1401/11/26 16:17
   مدت عضویت: 240 روز
   امتیاز کاربر: 1990 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 39 کلمه

   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست.چقدر حالم خوبه با نوشتن و گفتن این جمله.بسیار شکرگزار خداوندم ک منو ب مسیر درست هدایت کرد و با این سایت و استاد گرامی آشنا شدم.بسیار راحته ک میگم متناسب شدن آسان‌ترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زینب
   1401/11/26 00:36
   مدت عضویت: 234 روز
   امتیاز کاربر: 2940 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 168 کلمه

   سلام به همه دوستان عزیز و استاد عزیزم 

   من یه اشتباه ک تازه دوره رو شروع کردم داشتم اونم این بود ک بله درسته لاغر شدن پروسه ای داره پس نم نم بدن من روز ب روز لاغر میشه بعد هی مرتب چک میکردم انداممو میدیدم تغییر خیلی زیادی نکردم 

   آخر این مطلب از استادم فهمیدم ک نه ذهن هم پروسه خودشو داره و 

   (با این کار شما ذهن خود را برای چاق نشدن آموزش می دهید و شرایط مساعد برای تغییر جهت حرکت به سمت لاغر شدن را ایجاد می کنید)

   دوستان توجه کنن ک استاد اول گفته ذهن باید اول آموزش ببینه ک دیگه مسیری ک طی هفته های پیش رو داشته رو فراموش کنه و یاد بگیره که دیگه از من بعد رشد نکنه بعد ک ذهن پذیرفت حرکت به سمت لاغری آغاز میشه 

   فقط کاری ک ما باید میکنیم به بدنی ک خدا آفریده هیچ گونه شکی نداشته باشیم 

   که بدن ما عاشق لاغر شدن و متناسب شدنه پس با ایمان و صبر میشه به همه چیز دست پیدا کرد😊😍

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار somi13700
   1401/11/19 02:16
   مدت عضویت: 1190 روز
   امتیاز کاربر: 8368 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 565 کلمه

   سلام! 

   برای حرکت به سمت لاغری باید مسیر چاقی رو متوقف کرد 

   پیاده روی در چهارراه‌هایی که کیلومترها طولانی بود فکر میکردم که هرچقدر مسیر طولانی تر باشه و فعالیت بدنم بیشتر باشه عملکرد من عالی انجام میشه در صورتی که میزان تحمل من برای رنج و سختی وتلاش و فعالیت بدنم از پیاده‌روی نه تنها هیچ نتیجه ای نداشت بلکه تاثیر بالعکس میذاشت وتکرار این اشتباه ومسیرغلط باعث میشد تا خسته بشم چون به محض رها کردن تلاشم وزنم باشدت بیشتری بر میگشت چون ذهنم گرسنه بود ومن در برابر فرمان مغزم چاره ای جز تسلیم شدن نداشتم ومن چقدر شجاع بودم با اینکه میدونستم دوباره و دوباره باید تکرار کنم شوق رسیدن به تناسب باعث میشد تا ناامید نشم

   حالا ی جمله شگفت انگیز شنیدم که دوست دارم اون رو به تابلو تبدیل کنم وبه دیوار نصب کنم نه تنها خودم بلکه دوست دارم به دخترم و همسرم هم یاد بدم

   لاغری آسون ترین کار دنیاست

   لاغری آسان ترین کار دنیاست

   لاغری آسان ترین کار دنیاست

   جلوی آینه ایستادم به جسمم سلام دادم باهاش صحبت کردم ازش تشکر کردم بخاطر وجود جسمم هست که من الان دراین دنیا زندگی میکنم وکلی از زندگیم لذت میبرم

   بهش گفتم منو ببخش عزیزم لمسش کردم همزمان تکرار میکنم 

   لاغری وتناسب آسانترین کار دنیاست

   ناخودآگاه انرژی درتمام جسمم احساس میکنم و همین برام کافی چون جسمم هم بامن هم عقیده شده و میخاد تغییر کنه 

   ازجسمم بخاطر سرزنشش برای تموم سال های ناراحت کننده و پرخاش وتنفر معذرت خاستم

   خودمو بغل کردم اشک درچشمام جمع شد بهش گفتم خیلی دوست دارم و ازاین به بعد عاشقت خواهم بود

   تمام افکار و باورهای من نتیجه نامطلوب جسمم شده نه جسمم نه خدا و  نه نعمت هایی که مصرف میکنم هیچ تقصیری ندارند 

   برای اینکه مسیر درست رو انتخاب کنم اول باید روشم در رسیدن به تناسب رو متوقف کنم که همون توقف چاقی 

   وبجای تحمل سختی میزان رضایتم از خودم واحساسم رو تقویت کنم تا شگفتی رخ بده 

   اضافه وزن بدنم غیر طبیعی  چون طبیعت بدنم به طور غریزی متناسب و جسمم ویژگی فوق‌العاده در درمان و ترمیم خودش داره که جزئی از جهان هستی محسوب میشه و از ویژگی های شگفت انگیز طبیعت درجهت بهتر کردن به جلو حرکت میکنه جسمم دوست داره لاغری وتناسب رو دارا باشه چون یکی از صفات غریزیش محسوب میشه 

   جسمم همواره در برطرف کردن اضافه وزنم است برای جلوگیری از ورود بیماریها و درد وناهماهنگی بین اعضای بدن تمام تلاش خودش رو انجام میده 

   حالت طبیعی جسمم و همسو شدن جسمم برای کاهش وزنم در دوره ای که تلاش میکردم برای ایجاد سلامتی و تندرستی و هماهنگی در ارتباط با اعمال حیاتی بدن بی‌نهایت کالری میسوزونه و مواد غذایی رو به انرژی تبدیل میکنه 

   ولی چرا برمیگشت ؟

   من متوجه شدم

   تنها مانع برای ثابت نگه داشتن وزنم در سایز دلخواهم فقط ذهنم بوده اگر من موافقت ذهنم برای رسیدن به هدفم نداشته باشم هیچ فایده ای ندارد و میزان رضایتم از خودم وشکل ظاهری و احساسم فقط تنها راه درستی هست که اگرکند هم پیش برم بازم به مقصد میرسم 

   دستورالعمل جدید و فرمول اصلی

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست 

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   از طریق همین باور میخوام تمام جسمم رو تراش بدم

   قدم اول دیدن دوستانی که در آلبوم شگفتی سازان هستن

   قدم دوم خوندن نوشته های دوستان شگفتی ساز

   وقدم بعدی شنیدن نظرات صوتی

   گام سوم خوندن نظرات و مطالب درسایت ارزشمند دوره بیندیشید و به تناسب اندام برسید

   واین دوره کاملترین و کارآمد ترین دوره برای تناسب اندام است ومن اطمینان دارم تا ازاین روش نتیجه مطلوب کسب میکنم

   ممنون استاد عالی بود 🌼🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار الهه رضائی
   1401/08/27 20:37
   مدت عضویت: 338 روز
   امتیاز کاربر: 9930 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,011 کلمه

   سلام سلام سلام

   میدونین این فایل رو شنیدم چی تو ابر بالای سرم می بینم ؟

   یه قرقره و یه طناب !

   دیدین توی یک فیلم سینمایی حلقه های بزرگ طنابی توی یه کشتی رو نشون میده ، که به یه صید متصل شده و تند تند باز میشه و میره تو دریا ؟

   انگار دور تا دور بدن من تا قبل از این آگاهی ها ، یه طناب بود که سایز بدنم بود و هر وقت وزنم بالاتر میرفت و ابعاد بدنم بزرگتر میشد ، این طناب هم به تناسب همون ابعاد از یه قرقره ، تند تند شل میشد و آزاد میشد تا دوباره به اندازه ی بدن جدیدم که بزرگتر شده بود بشه .

   یه طناب بی انتها که یک سرش دور بدن من بود و سر دیگه اش توی ذهنم که می‌گفت;

   _ تو که لاغر بشو نیستی ! ول کن بابا .

   _ فکر کردی این رژیم رو بزاری کنار همینطوری میمونی ؟

   _ تمام خیابونای تهران رو با قدم هات متر کردی ! پس کو نتیجه اش ؟

   _ یعنی این معجون کاهش وزن بدبو و بدمزه که دماغت رو میگیری میخوری ، اثر داره ؟

   _ تمام بدنت آبکش شد از سوزن های طب سوزنی !  لاغر هم شدی یعنی ؟

   _ این قرصا که میخوری قرص اشتها است ، یا قرص اژدها ؟!!!  با اینا قراره کم کنی ؟

   و با هر فکر و هر ذهنیت غلط و هر فرمول اشتباه ، بند بیشتری از قرقره افکار و باورهای من آزاد میشد و دور من میپیچید که هم جسم تنومند و خارج از سایز من رو ناتوان میکرد و هم گره بر دست و پای اراده و توانایی و اعتماد به نفس من میزد . 

   و این قصه ادامه داشت تااااااااا …

   تا حدود دوماه پیش .

   روز آخر شهریور ۱۴۰۱ ،  بعد از اینکه به سختی زمین خوردم مچ پای راستم خورد شد .

   بعد از بستری و انجام جراحی حساس و ظریفی روی مچ پا ، و نگه داشتن استخونهای خورد شده با چندین پین و پیچ ،  دکتر جراحم دستور اکیدی صادر کرد مبنی بر استراحت مطلق !

   تمام مدت توی تختم دراز کشیده بودم در حالیکه پایم از سطح قلبم بالاتر بود و تکان نمیخوردم . 

   روزی که بخاطر کاهش درد، به غیر از داروهایی که استفاده میکردم دنبال تکنیک ها و روش‌های ذهنی بودم تا به کاهش درد و التیام سریع تر آسیب دیدگی ام کمک کند ، در یوتیوب به صورت اتفاقی ، در بین مطالب مختلفی که در خصوص قدرت ذهن بود ، یکدفعه با ویدئویی مواجه شدم که راجع به لاغری با ذهن بود .

   مطلبی که هم برایم جدید بود هم عجیب بود و هم غیر قابل باور !!!

   چند ویدئو را پشت هم دیدم و اشتیاق شنیدن و دانستن در من جان گرفت . یکباره  اینترنت دچار مشکل شد و قطع و وصل و کار نکردن فیلتر شکن هم اضافه شد و دیگه نتونستم به یوتیوب وارد بشم . من که انگار از سراب روش های قبلی برای کاهش وزن ، به سرچشمه زلال و خنکی از آگاهی رسیده بودم ناراحت از اینکه فایلها رو از دست دادم مستاصل بودم . یکدفعه یادم اومد استاد عطار روشن چند جا در صحبت هاشون به یک سایت اشاره کردند . اسم سایت هم یادم نبود .ولی با سرچ در گوگل بالاخره پیداش کردم و وقتی وارد شدم …

   وای خدای من …!!! این همه فایل و مطلب و ویدئو و متن و دوره و … میدیدم و میخوندم و میشنیدم و …

   انگار همونجا بود که ناگهان یه گره بزرگ دور طناب قرقره ذهنم افتاد و تند تند باز شدن طناب یکباره متوقف شد !!!

   و اولین فکری که در ذهنم نقش بست این بود که : دیگه به هیچ وجه و به هیچ صورت وزن من اضافه نمی شه ! هیچ غذایی برای بدنم ضرر نداره ، تازه هر غذایی که میخورم منو لاغر هم میکنه ! 

   و این همون توقفی بود که در ابن فایل استاد بهش اشاره کردند . هم توقف و بالاتر نرفتن وزنم .

   و مورد دیگه هم بهبود استخوان های شکسته ام  بود . دوماه گذشته و من گچ پام رو باز کردم . دکتر اجازه نمی‌داد پام رو حتی از سطح بدنم پایین تر بزارم ، الان دستور راه رفتن و تمرینات ورزشی عضلات و فیزیوتراپی داده ! 

    بنظرم این چیزی نیست جز نشان بارزی از ترمیم خود بخود بدن و همسویی با طبیعتی که بدن من هم جزئی از اونه برای رسیدن به کمال و تناسب . 

   چی پای منو خوب کرد ؟ چی درد منو کم کرد ؟ چی استخوان های خورد شده ام رو دوباره به پیوند داد و باعث شد من دوباره بتونم راه برم ؟ چی زخم عمیق جراحی روی پای منو بهبود داد ؟ 

   در چند ثانیه ، شکست و در چند هفته التیام پیدا کرد . این همونی که در این فایل هم از استاد شنیدیم ترمیم در طبیعت طول میکشه و مثال برگ درخت رو زدند .

   من کاملاً لمسش کردم و از اونجا که هیچ اتفاقی ، اتفاقی نیست ، قطعاً یکی از موهبت های این اتفاق برای من این بوده که برای کسب نتایج کارها و اهدافی که دادم، دیگه عجله نداشته باشم . 

   استمرار ، تکرار و ادامه دادن … خلاصه که در مسیر بودن ، حتماً و قطعاً ما رو به نتیجه میرسونه . موردی که بعد از سه بار خوندن کتاب “ اثر مرکب ” نفهمیدم ولی الان و با این اتفاق و ترکیب آن با این آگاهی های جدید کاملاً درک شون میکنم .

   و میدونم اون موقع است که قرقره ذهنم هم شروع میکنه به برعکس پیچیدن و جمع کردن طناب های زیاد و اضافی قبلی که دیگه بخاطر ابعاد جدید بدنم و لاغری ام و کاهش وزن زیاد من و تناسب اندامم دیگه نیازی بهشون ندارم . 

   لاغری آسون ترین کار دنیاست !

   خوشحالم که وقتی جلوی آینه تکرارش میکنم لبخندی آکنده از احساسی خوب و عمیق روی لبم نقش می بنده . 

   اینقدر تکرارش میکنم که خورده باقی مونده های تردید هم کم کم ، کمرنگ بشن و محو بشن و  از بین برن .

   امیدوارم به روزی برسم که وقتی این عبارت رو میگم با ایمان و اعتماد کامل و نقش زیبای باور و از عمق جانم ، بر ذهن و زبانم جاری بشه.

   لاغری آسونترین کار دنیاست !

   لاغری آسونترین کار دنیاست !

   لاغری …

   یا حق . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 38 کلمه

   سلام استاد

   من برای سومه که این دوره رو گوش میدم و به راحتی و با لبخند هرروز میتونم بگم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست . و من میتونم لاغر بشم 

   سپاس از خدای خوبم و استاد عطار روشن 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 410 کلمه

   سلام 

   در مورد فایل نهم احساس میکنم  هرچی بگم به اندازه همین یه جمله لاغر شدن آسانترین کار دنیاست تاثیر گذار  نخواهد بود …

   همین که تونستم با حس خوب و به راحتی و بدون ترس بارها این جمله رو به خودم بگم ، حتی موقع گفتن ناخودآگاه یه لبخند روی لبهام نشست که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست واسم مثل رد کردن یه مرحله سخت از یه بازی میمونه …

   چون من سالها از لاغر شدن غولِ بی شاخ و دمی برای خودم ساختم که هرچه کنم نمیتونم شکستش بدم وهر چه تلاش کنم فقط چند ضربه به این غول میتونم بزنم و اون مجدد برمیگرده به حالت اولش و خدا میدونه چقدر ناامیدی و یاس بر من غالب میشد ….و مدام خودم رو سرزنش میکردم که حتی از عهده یه کارم برا خودم و سلامتیم برنمیام و چقدر این داستان تراژدیک سالهای زیبای زندگی من رو تبدیل به کابوس کرد ! 

   سالهایی که من با شکنجه ی روحی دنبال راهی برای شکست این غول بودم راه هایی که همشون شبیه هم بودن و تهش داستان به یه نقطه اونم شکست من ، ختم میشد ! و اونجا تازه سرزنش و متهم کردن خودمو شروع میکردم چون اونقدر که از جواب دادن اون راهها مطمئن بودم خودم رو مقصر جواب ندادنش میدونستم …

   ولی تمام این سالها من داشتم وارونه عمل میکردم به جای اینکه از بن و پایه شروع کنم از انتها شروع میکردم و به جسم مهربونو همیشه همراهم فشار میاوردم در صورتی که همه چیز تو ذهن من بود ! 

   چقدر غافل بودم ، جواب تمام علامت سوال هام تو ذهنم بود و من ؛  به قول شاعر آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم ….

   اما حالا فقط با گفتن جمله لاغر شدن آسانترین کار دنیاست اون غول برام کوچکتر و کوچکتر میشه میدونم که دیدن  نتیجه تو جسمم آخرین مرحله از این شروع جدیده و باید صبر کنم چون باید اول باورهایی که تو ذهنم ریشه دار شده و مثل علف هرز همه جا پر شده رو ریشه کن کنم تا حرکتم به سمت چاقی متوقف و بعد به سمت لاغری تغییر جهت بده ….

   اگر من ذهنم رو درست کنم و بتونم همراهش کنم بقیه چیزها خودکار درست میشه فرمان لاغری که صادر بشه جسمم به بهترین نحو کار خودشو میکنه …

   و من صبورانه فقط تلاش میکنم؛ زمان  مهم نیست ، حرف دیگران مهم نیست ، فقط حس خودم مهمه و صبور بودن و استمرار ….مطمئنم نتیجه ی عالی منتظر منه و با اشتیاق به سمتش قدم برمیدارم …

   یا علی 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار zhrardamyyn6@gmail.co
   1401/02/28 12:50
   مدت عضویت: 494 روز
   امتیاز کاربر: 45
   محتوای دیدگاه: 382 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام به استاد عزیز که شدین حرفاش و فایل های صوتی و تصویریش از انجام هرکاری برای من شرین تر و اشتیاق آور تره 

   من از زمان 12 سالگی اضافه وزن پیدا کردم و خب تا سن 15 سالگی برام مهم نبود اما یواش یواش با بزرگتر شدنم حرفا و نصیحت های اطرافیانم شروع شد و باعث شد که من همش دنبال راه هایی باشم برای خلاص شدن از این مهمون ناخونده اما نتیجه تمام رژیم ها، ورزش ها، دمنوش ها و هزار راه عجیو غریب دیگه که همهٔ ما به خوبی باهاشون آشنا هستیم یچیز بود و اونم این که چند گرم از وزنمون کم میشد و دوباره به حالت قبل برمی‌گشت یا حتی شایدم بیشتر همیشه از مادرم می پرسیدم که چرا من چاقم هر بار یک چیز میگفت یا میگفت ارثیه ما خانوادتن چاقیم یا میگفت تو چاق نیستی فقط استخوان بندیت درشته این نشان از قوی بودن و سلامتيت هست یا میگفت تو کم تحرکی و من واقعا این حرفشو اصلا درک نمیکردم چون من از سن پانزده سالگی شروع به ورزش کردن و چند بار در هفته باشگاه رفتن کردم و تحرک چیه مگه؟ مگه من نمیرم باشگاه سخت تمرین میکنم؟ 

   و یا میگفت نگا فلانی با اینکه لاغره ی کوچولو شکم داره پس از مواد غذایی و هزار تا دلیل دیگه که گفتن و شنیدنشون برامون خوشایند نیست چون که ما این دلایلو خیلی وقته رد کردیم 

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست 😊

   لاغر شدن آسان تر از دویدن و نفس کم آوردنه جوری که حتی بیشتر اوقات پاهامون درد می‌گرفت و سینمون خس خس می‌کرد و به سرفه میوفتادیم 

   لاغر شدن با ذهن آسان تر از اینه که ما همش جلوی خودمونو می‌گرفتیم که خوراکی یا غذای مورد علاقمونو که عاشقش بودیم نخوریم یا اگه می‌خوردیم حالمون از خودمون که چرا اراده رژیم گرفتن نداریم بد میشد و خودمونو ترد میکردیم اگه نخوردیم هم ناراحت بودیم که چرا من نمیتونم راحت چیزی بخورم 

   لاغر شدن از درس‌ خوندن راحت تره 

   لاغر شدن از هر چیزی که فکرشو بکنید راحت تره 

   من 6 ماهه دارم از همین دوره رایگان بارها استفاده میکنم و در سن 17 سالگی از وزن 58 کیلو خودمو به وزن 51 رسوندم پس میتونم لاغر بشم و هیچ کاری از لاغر شدن آسان تر نیست 

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست 

   متناسب شدن راحت ترین کار دنیاست 

   خدایا شکرت 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amirali2020110@gmail.com
   1401/02/03 16:49
   مدت عضویت: 957 روز
   امتیاز کاربر: 6548 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 234 کلمه

   با سلام خدمت دوستان  و استاد روشن 

   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست 

   من این جمله را در چند جا از خانه نصب کردم و هر روز با خودم تکرار میکنم و از تکرار آن لذت میبرم 

   وقتی جایی از بدن ما خراشی یا زخمی بر می داره بدن بعد چند روز آنرا ترمیم می‌کند و به حالت اول بر می گرده ما شاید یه چسب زخم روی آن قرار بدیم بقیه کارو خود بدن انجام میده سلول سازی میکنه با عفونت و میکروب مبارزه میکنه پوست نو در میاره اینها عملياتي هستن که ما نمی بینیم فقط بعد چند روز زخم رو به بهبود هست این در صورتی است که ما آنرا دست کاری نکنیم و اجازه بدیم که کار ترمیم صورت بگیره در مورد درخت هم همین روال است که اگه آسیب ببینه توسط ما انسانها بعد مدتی دوباره جوانه میزنه 

   لاغری هم همین طور است جسم ما همواره دوست داره که لاغر بشه اما ما با تکرار فرمول های چاقی اجازه متناسب شدن را نمی دهیم به جسم و جسم ما هم همواره چاق و چاق‌تر میشه ما باید موانع لاغری را برداریم تا جسم ما حرکت خودش را به سمت لاغری شروع کنه یکی از راه کارهای ما برای حرکت به سمت لاغری استفاده از جمله بسیار زیبا و کار ساز لاغر شدن اسانترین کار دنیاست با تکرار این جمله لاغری در ذهن ما آسان میشه و ما راحتر به سمت لاغری حرکت می‌کنیم . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1401/02/02 18:42
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,857 کلمه

   سلام به همگی 

   من بازم امروز فرصت پیدا کردم که به جلسه ی دیگه از لاغری با قدرت ذهن رو ادامه بدم .و بسیار خوشحالم از بودنم در این مسیر زیبا .

   من از آموزشها ی  این فایل یاد گرفتم که اول به سمت چاقی حرکت نکنم و بعد خود به خود به سمت تناسب هدایت میشم .برای همین من مدتها هست به دنبال هیچ راهی برای لاغری نیستم به دنبال هیچ کار  بیرونی برای لاغری خودم نیستم و کاری به هیچ کدوم از آدمهای اطرافم ندارم که دارن با تمام وجود برای لاغری تلاش میکنن و اما  بگم موفق هم نیستن و تازه علاوه بر اینکه موفق نیستن کلی از پارامترهای  بسیار بد و منفی هم مثل بی اعصابی و حال بود و نگرانی و استرس و محدودیت و حرص  و ولع شدید و محدودیت  … هم دارند که خیلی در وجود اونها آشکار هست و من به  راحتی متوجه اونها میشم که چقدر تحت فشار هستند و بارها به خودم میگم  تنها راه لاغری برای من لاغری با قدرت  ذهن هست  و چقدر با دیدن این افراد به خودم می بالم که در این مسیر الهی و درست هستم .

   چاقی در بدن ما یک حالت غیر طبیعی  هست و جسم ما همواره تمایل داره این اضافه وزن رو برطرف کنه دقیقا مثل زمانی که ما دست و یا قسمتی ازبدنمون  رو می‌بریم اما دوباره راحت  ترمیم میشه  خود من حدود یه ماه پیش  به صورت اتفاقی با شیشه دستم رو. بریدم و اتفاقا عمیق هم بود و یکم نگران شدم و تا مدتها سوز میزد و من حس میکردم کمی از  شیشه داخل دست من هست و اما با گذشت زمان  این زخم من  به قدری عالی ترمیم شد که دیگه اثری از اون نیست و یا مثلا کوتاهی موهای دخترم چند ماه پیش موهای بلند دخترم رو بسیار کوتاه کردم و اما حالا میبینم که دوباره داخل گردنش اومدن وبلند دارند میشن و با کش  مو  می‌تونه اونها رو   ببندشون و  یا اینکه یه نگاه به تنفسم و یا ضربان قلبم و یا پلک زدن و و یا گردش خونم میکنم و میبینم هر لحظه بدن  من داره برای زنده مون تلاش می‌کنه و تا زندم   هیچ توقفی در کار این فعالیتهای جسمی  من نیست و  اتفاقا جهان هستی هم به همین صورت هست هر روز  طلوع و غروب خورشید وهر سال تغییر فصلها و  یا کوچ پرنده ها و … رو داره و هیچ وقت در اونها خللی  ایجاد نمیشه  پس برای من هم که جزیی از این جهان هستی هستم  همیشه روند تناسب و سلامتی و شادی و آرامش و… به صورت پیش  فرض وجود داره و جسم من تمایل داره به سمت اونها حرکت کنه  البته اگر من جلوی این  روند طبیعی  جسمم رو با باورها و رفتارهای اشتباهم  نگیرم .من بارها به خودم میگم جسم من همواره داره تلاش می‌کنه من رو به سمت تناسب ببره چون من خودم با  انجام ندادن چندین کار خیلی راحت سایز و وزن کم کردم  پس  جسم من همراه من بوده و هست اگر بهش فرصت بدم  اما من هنوزم تمایل دارم یه مقدار جزیی اضافه وزنم رو کم کنم که می‌دونم من  در گذشته یه مانع داشتم که انگار کاهش وزن من استپ کرده و دیگه  برای من سخته که وزن کم کنم و اما مدتها هست با دلیل میگم به خودم همچین چیزی امکان ندارد و این حرف من مثل این هست که من بگم فعالیت نفس کشیدن و یا گردش خون  و یا سلولسازی و یا …در بدن من متوقف شده که اگر اینطور باشه جسم من از بین می‌ره و من میمیرم پس روند کاهش وزن من با قدرت ذهن هر گز استپ نمیشه  مگر من ازاین دنیا برم  پس کاهش وزن در من  وجود داره و هر روز  جسم من داره برای تناسب من تلاش میکنه  مثل  هر فعالیت دیگه در جسم من  مثل پلک زدنم و مثل نفس  کشیدنم و ….و از وقتی اینها رو درک کردم . دیگه این حرفها رو باور ندارم  احساس، میکنم کلی جمع و جور تر شدم سایزم بهتر شده اما خیلی وقتها هنوزم ممکن با یه رفتار نادرست کلی افکار بد رو مرور کنم که بازم مانع تناسب من میشه و اگر من در این کنترل افکار و رفتار م مهارت پیدا کنم نیاز به هیچ برنامه ی غذایی و هیچ کار خاص بیرونی ندارم .

   من قبلاً از دیر وقت شام خوردن ترس داشتم و اگر این اتفاق میفتاد به شدت افکار منفی داشتم که دیگه جاق میشم و نمیشه لاغر بشم وای اشتباه کردم و…‌‌ اما مدتها هست به خودم میگم جسم من در هر ساعتی از شبانه روز به خوبی فعالیت‌هایش و انجام میده و محدود. به زمان  و مکان خاصی نیست پس من اگر گرسنه باشم  در هر ساعتی غذا  بخورم  اگر به اندازه بخورم جسم من به راحتی  اون رو هضم می‌کنه و به بدنم انرژی میده و اما اگر زیادتر از نیازم  بخورم جسمم بازم اون رو هضم می‌کنه و  به اندازه  نیازش  از اون می‌بره  و مابقیش رو تبدیل به چربی می‌کنه پس مهم اون به اندازه خور ن در هر شرایطی و هر   زمانی هست. نه اینکه چه غذایی در چه ساعتی بخورم  نه این کاملا غلط هست .پس اینم یه مانع دیگه  بود  که در ذهن من بود که با دلیل و دیدن نمونه  رفعش کردم  .

   و اما من در گذشته باور داشتم نمیتونم  برای همیشه لاغر بشم بعنی  تلاش میکردم و خودم رو لاغر میکردم اما قبول داشتم ماندگاری اون سخته چون میگفتم منم اینطور خلق شدم که  چاق باشم و با اون همیشه بجنگم که شاید کمی لاغر تر بشم. و دیگه راه چاره ای ندارم و این اواخر فکر میکردم به خاطر  دارو که میخورم حتی من افزایش وزن خواهم داشت و وزن ثابتی ندارم   اما همیشه میگفتم  نمی‌دونم چقدر و تا چه زمانی من شاهد افزایش وزن خودم خواهم بود. برای همین هر چقدر تلاش می‌کردم. فایده ای نداشت چون باور کرده بودم نمیتونم لاغر بشم و اصلا نمیتونم ثابت بمونم و برای همین دستورهای خور دن من متفاوت  بود و اما به محض وارد شدن در این سایت و ازبین رفتن تمام دلایلم برای چاقیم من کاهش،سایز و وزن رو عالی تجربه کردم و تازه کلی باور جدید پیدا کردم که لاغر شدن و لاغر ماندن آسانترین کار دنیا هست و خدایی دیگه برام چاق شدن و چاق ماندن سخت  ترین کار دنیا شده  پرخوری برام سخت و زجر دهنده هست و محدودیت و رژیم و ورزش  برای لاغری زجر دهنده هست و من لاغری  با قدرت ذهن رو بسیار ساده و راحت می‌دونم و بارها میگم تنها راه دایمی لاغر ی همیشگی من همین راه هست  .و کاملا لاغری  همیشگی  برام دست یافتنی و کار راحت و ساده.  و  راه نزدیکی‌هست و من کاملا اطمینان دارم میتونم به لاغری دلخواهم برسم و از تکرار جمله بسیار حالم و حسم خوب  هست و من در هر شرایطی و در هر زمان و مکان این جمله رو به خودم میگم و اتفاقا الان که در ماه مبارک رمضان هستیم میبینم که چقدر این مسیر  لاغری ما  شبیه به چیزی هست  که خداوند در قرآن خواسته ما در یک ماه به این صورت زندگی کنیم یعنی در گرسنگی کامل غذا بخوریم و  بر خوردنمون کنترل داشته باشیم واسبر هیچ غذایی نباشیم  و…..من خوشحالم که با بودن در این مسیر هر روز  میتونم مثل یه فرد روزه دار زندگی کنم چون در رمضان باید تمرین اراده کنیم هر چیزی روبه زور وارد جسممون نکنیم هر خوردنی در اطراف ما بود نخوریم و اگر یه فرد چاق بتونه در یک ماه روزه بگیره پس از یک ماه هم می‌تونه به این صورت زندگی کنه البته  اگر به این راه الهی  در این سایت هدایت بشه راه براش راحت تر  میشه   خدا میخواد ما در این یک ماه به جسمون احترام بزاریم  در این یک ماه پرخوری که بسیار کار زیان آوری هست انجام ندیم و ..‌‌.پس من با تمام وجودم میگم لاغر شدن معنوی ترین کار دنیا هست .لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .لاغر ماندن برای همیشه  با قدرت ذهن بسیار کار راحت و کار ارزشمند و الهی هست .

   من عمیقا  به این آگاهی رسیدم من با بودن در این راه هر روزم  رو دارم به خودم احترام می‌زارم و به خودم احساس ارزشمندی میدم چون  در این  مسیر الهی هستم  و  به خدا نزدیکترم  و انسان درست تری هستم .و….

   من در گذشته که تازه شروع به بودن در این راه  کردم  کلی  نجواها ی منفی داشتم که تو چطور میخوای لاغر بشی آخه کار خاصی که نمیکنی تو که هیچ کاری نمیکنی پس چطور میخوای لاغر بشی و لی حالا نه تنها از این نجواها ندارم بلکه به این نجواها که در گذشته داشتم خندم میگیره و میگم آخه لاغر شدن هیچ ربطی به هیچ کار بیرونی نداره بلکه  باید از درون من از ذهن من لاغری شروع بشه و من با فشار به جسم که لاغر نمیشم باید از منشأ که ذهن من هست  من خودم رو درست  و لاغر  کنم .و من  با دیدن هر فرد شگفتی ساز  در سایت و دیدن خود استاد و ویس بچه های سایت که چقدر تغییر کردند باورم رو  قویتر کنم  که من با این راه میتونم به راحتی به  لاغری  دلخواهم برسم و زمانی که خودم نتایج عالی گرفتم بیشتر باور کردم  که. میشه  نتیجه بگیرم میشه نتیجه ی دلخواهم  رو از این راه بگیرم و با خود باوری و اطمینان بیشتری به این راه ادامه دادم و هنوزم  دارم ادامه میدم و بسیار از خودم راضی هستم .

   و من حتی بارها. با خواندن کامنت های  بقیه ی دوستانم در این سایت به خودم گوشزد میکنم لاغری و لاغر ماندن  به  راحتی  و ساده   برای من قابل اجرا شدن هست و هر چقدر من بیشتر بپذیرم لاغری آسان هست اون بیشتر به سمت من میاد چون اگر چیزی برای ذهن سخت باشه ذهن از اون فرار می‌کنه  و شروع می‌کنه. به کاری که شما به اون   هدفتون که سخته نرسین و یا اگر اون کار رو شروع کردین. ولی با عصبانیت و پرخاشگری واسترس اون رو انجام میدین ولی  من کسی هستم که با ارامش،وحال خوب و آزادی و لذت دارم هر روز عالیتر و بهتر وجمع وجورتر میشم. من از وجود خودم لذت میبرم 

   من بارها به خودم میگم لاغر شدن و لاغر ماندن برای من آسانترین کار دنیا هست 

   لاغر شدن و لاغر ماندن برای من آسانترین کار دنیا هست 

   لاغر شدن و لاغر ماندن برای من آسانترین کار دنیا هست .

   لذت تناسب برای من اینقدر زیاد هست که دوست دارم تا آخر عمر در این تناسب باشم .

   من همین دیشب در جایی بودن که حرف زده شد و گفتن خیلی  از غذای ریزه ریزه به ما جمع میشه و اما ما یه جوری میخوریمشون  که اسراف نشه و من گفتم نه من اگه غذای اضافی چند. روز بهم جمع بشه که دیدم کسی نمیخوره میرزیم  برای پرنده ها و …و اونها گفتن وا چه کاریه خوب خودت خالی خالی بخورشون  و یا به جای صبحانه  بخورشون و یا اینکه بردار تو فریزر برای دفعه ی بعدت ولی من در دلم گفتم هر گز امکان نداره به زور چیزی بخورم چون کار سخت و رنج آوری هست ومن دوست ندارم  این کار رو بکنم من لاغری با راحتی و لذت رو می‌خوام .و نتیجه اش رو دارم میبینم که سلامت تر و شاد تر و متناسب تر هستم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار متناسب شاد
   1400/12/02 19:25
   مدت عضویت: 1216 روز
   امتیاز کاربر: 5267 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 632 کلمه

   سلام 

   منم که اوایل که با آموزشهای دوره پیش میرفتم یه روزهایی بود که اشتیاق وحس خوب داشتم وباور این رو داشتم که میتونم لاغرشم . ویه روزهایی بود که حس نومیدی منو میگرفت خصوصا وقتی نگاهم به شکمم می افتاد .

   البته خودم مقصر بودم چون دلم میخاست اول شکمم آب شه بعدش جاهای دیگه . این موقع ها میومدم لایوها رو میدیدم لایو فریده جان عزیز و زوج های شگفت انگیز رو بعدش حالم خیلی خوب میشد .

   میگفتم اونها تونستن وچقدر هم خوشحالن انگار تازه وارد جهان شدن ومیخان زندگی کنن خیلی خوشحال میشدم و با انرژی زیاد دوباره ادامه میدادم .

   بارها شده بود یعنی اوایل دوره که روند چاقیم متوقف شده بود و لاغریم هنوز خودش رو نشان نمیداد و با سرزنش اطرافیان روبه رو میشدم ولی نمیزاشتم حسم بد شه واین راهی که شروع کردم نصفه نیمه رهاش کردم . چون میدونستم حس بد ونومیدی کل انرژی آدم رومیگیره و نمیزاره من طعم متناسب شدن رابچشم .

   ادامه دادم ومرتب تمرینات رو انجام میدادم وهر سری یه باورهایی رو شناسایی میکردم که مربوط به دوران کودکی بود و خاطرات قدیم میومد جلوی چشمم وتازه متوجه میشدم که حق من این چاقی بود چون هرچی میشنیدم چشم بسته قبول میکردم 

   یادم میومد که کلاس اول ابتدایی بودم معلم مهر صدآفرین رو به صورتم میزد چون یه دختر سفید روبودم باصورت پهن . و میومدم خونه مامانم اینا میدیدن وکلی ذوق میکردن و هرجا میشستن تعریف میکردن و من هم کلی خوشحال میشدم .

   یا همش بهمون میگفتن درس خوندن انرژی شما رو میگیره وما این روباور میکردیم و تمایل به خوردن غذای بیشتر داشتیم تا خوب درس ها تو ذهن ما جا بیافته وزود خسته نشیم و زودتر یاد بگیریم .

   وداستان های اینچنین با طی کردن مراحل آموزشی از ذهنم میومد بیرون . منم سریع نمونه پیدا میکردم که دخترفلانی شاگرد اول بود وچاق بود اگه درس خوندن انرژی میگرفت پس چرا اون چاق بود .

   الانا هم گاها میشه وقتی زیاد مطالعه میکنم ناخودآگاه زود گرسنم میشه اما الان دیگه اونوقتها نیست زود مچش رو میگیرم و با ذهنم صحبت میکنم و اون متقاعد میشه .

   کلا این دوره علیرغم اینکه استاد با آموزشهای شیرین ودلچسبش مسیر رو برامون کلا هموار میکنه و چاله چوله ها را به ما میگه ما هم باید حواسمون خیلی باشه .

   ایشون که تو محیط پیرامون باما نیست که به ما هی تذکر بده .که اگه دنیا این امکانات رو داشت مطمنا ایشوت مضایقه نمیکردن .

   مثل پدری که زمستان که میشه کلی لباسهای گرم برامون میخره وما را با سرویس راهی مدرسه میکنه و دیگه تو مدرسه باما نیست که بدونه ما آب بازی میکنیم وخودمون خیس میکنیم که سرما میخوریم . 

   ایشون با آموزشهاشون ما را مجهز به همه چی میکنن وما را راهی محیط پیرامون میکنن دیگه یه سری مراقبت ها بر عهده ماست .

   مثلا امروز زدم شبکه مستند وداشتم مستند ستاره گان رو میدیدم دیدم اون دانشمند وستاره شناس متناسبن سریع به خودم یادآوری کردم نگاه کن اونها تحصیلات عالی وآکادمیک دارن ولی متناسبن وموهای سرشون هم پرپشته وداشتن تحصیلات بالا باعث از دست دادن مو نمیشه یا به خاطرشغل عالی وضعیت رفاهی خوبی دارن ولی متناسبن .

   کل مستند من توجهم به مو و تناسب اندامشون بود والبته لذت بردم .

   یا تو خیابان وقتی سوار تاکسی میشم به خودم میگم اینا که ازصبح تا شب روی صندلی نشستن و دارن رانندگی میکنن و تحرک ندارن وچقدر خوب متناسب و لاغرن .

   یا رفتگران رو درخیابان میبینم میگم اینها که در گرمای تابستان وسرمای زمستان دارن خیابون جارو وتمیز میکنن پس چرا چاقن؟

   یا بانک میرم کارمندای بانک رو میبینم که اکثرا متناسبن 

   یا مغازه دارهایی که متناسبن .و از این مثالها 

   با همین طرز افکار ونگاهها متوجه شدم لباسهام هر روز گشادتر میشن .

   وقتی این طوری روی این مسایل ریز میشم و میبینم بدنم داره واکنش میده و جمع میشه به یقین رسیدم که لاغرشدن آسان ترین و راحت ترین کاردنیاست . 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 39 کلمه

    سلام و درود
    از خوندن نوشته شما لذت بردم
    اینکه انقدر عالی آموزش ها را به عمل تبدیل می کنید
    از اینکه به دنبال اثبات آنچه گفته شده است در محیط پیرامون خود هستید
    این بهترین طریق باورسازی است
    منتظر خبرهای عالی شما هستم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار زهراجلالی
   1400/11/26 22:25
   مدت عضویت: 717 روز
   امتیاز کاربر: 155 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 70 کلمه

   سلام استادواقعااین جمله حس قشنگی به من دادلاغر شدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست لاغرشدن آسان ترین کاردنیاست متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghaderianashmill@gmail.com
   1400/11/19 18:42
   مدت عضویت: 596 روز
   امتیاز کاربر: 31415 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 83 کلمه

   سلام
   لاغرشدن آسانترین کار دنیاست
   تناسب اندام آسانترین کار دنیاست
   عزیزان خسته نباشید و به امید خدا هممون با موفقیت این مسیر زیبا و با ارزش رو طی میکنیم و به آرزومون خواهیم رسید،
   خیلی جالب بود وقتی استاد میگفت بگید
   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست خیلی حس خوبی داشتم و هر بار میخندیدم،
   و بنظرم آسانترین کار دنیاست،
   برای من که الان بهانه ی حاملگی و ۲سال شیردهی و… وجود نداره واقعا آسان شده،
   خیلی زیباست.
   توکل به خدا ادامه میدم
   بازم سپاس فروان استاد عزیز
   خدا یار و نگهدارتون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ملکه عشق
   1400/11/07 23:00
   مدت عضویت: 1006 روز
   امتیاز کاربر: 10153 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,619 کلمه

   سلام و درود دوستان عزیز 

   لاغر شدن بخشی از چاق شدن است 

   شروع لاغری از چاق نشدن شروع میشه همانطور که ما در مسیرمون به سمت شمال اگر تصمیم بگیریم به جنوب برویم باید توقف کنیم و بعد تغییر مسیر بدهیم در مسیر لاغری هم اول باید در مسیر چاقی توقف کنیم یعنی نشونه ای دریافت کنیم که چاقترشدن ما متوقف شده و بعدبه سمت لاغری و لاغرتر شدن در حرکت باشیم .

   در تمام مسائل و شرایط جنبه های زندگی هم اگر به دنبال اصلاح آن باشیم و البته همراه آموزه های ذهنی به همین صورت هست یعنی اگر در روابط عاطفی ما دعوا و مشاجره بسیار زیادی وجود دارد نباید انتظار داشته باشیم به یکباره روابط عاشقانه و لطیفی شکل بگیره !…اصول و درستی مسیر صحیح به اینگونه هست که اول فاصله های بین مشاجره و دعواها بیشتر میشه و به یک جایی می رسه که جروبحثی نیست و بعد روابط آرام آرام بهبود پیدا می کنه و البته در مسائل کاری و شرایط مادی هم به همین صورت است و باید مسیر تکامل خود را آرام آرام طی کند .

   تا زمانی که ما از چاق شدن متنفر باشیم هرگز نمی تونیم لاغر بشیم و از طرفی ترس ازچاقتر شدن یا ترس از خوردن مواد غذایی و نگرانی و دردو رنج از چاقی نشان دهنده این هست که ما در مسیر چاقی همچنان در حرکت هستیم.بنابراین در ابتدا باید با دریافت محتوای آموزشی لاغری که هرروز  به ذهنمون می دهیم مهارت و یادگیری کنترل ذهن و احساس خود نسبت به جسم و غذاها را پیدا کنیم تا آرام آرام سرعت ما در مسیر چاق شدن کم بشه و درنهایت توقف کنیم و البته اگر با اشتیاق در مسیر لاغری با ذهن آموزه ها را به صورت روزانه دریافت کنیم و به خوبی با استمرار تمرینات مربوط به هرروز را انجام دهیم محتوای ذهنی و فرمولهای صحیح لاغری در ذهن ما  بیشتر میشه و حرکت ما به سمت لاغری بسیار آسان و خودبه خودی انجام میشه و نتیجه میشه لاغر شدن.

   اولین گام در مسیر لاغرشدن جلب موافقت ذهن ناخودآگاه است ✨

   اساتید دوره های موفقیت تکنیکهای مختلفی برای جلب رضایت ذهن ناخودآگاه ارائه می دهند که میتونه اهرم رنج و لذت یا حالت آلفای مغز و ….باشد اما مسئله اصلی اینجاست که ما باید در نظر بگیریم به یک بچه داریم توضیح می دیم و باید کاملا براش روشن کنیم که چرا نمی خواهیم چاق باشیم؟! و البته دردو رنج و ترسها باید کاملا براش روشن بشه یعنی دلایل به اندازه کافی محکم باشند و احساسی قوی پشتش باشه و حالا چرا می خواهیم  لاغر باشیم ؟!و چه پاداشی لاغری برای ما داره و چه لذتهایی نصیب ما میشه …،،، 

   در تمام سالهایی که ما تلاش می کردیم با روشهای متداول بیرونی مثل رژیم و ورزش و دمنوش و جراحی و غیره لاغر بشیم در واقع ما تصمیم گرفته بودیم که لاغر بشیم و این در حالی بود که تصمیم ناخودآگاه ما در مورد لاغری با ما هماهنگ نبود البته ما با فشاری که به جسم می آوردیم نمی توانستیم بر قدرت تصمیم ناخودآگاه غلبه کنیم وجنگ و جدالی بین بخشهای وجودی ما شکل می گرفت که منجر به پرخاشگری و حالتهای عصبی در ما می شد و  اغلب اوقات با نتیجه ای کوچک  باز شکست می خوردیم .

   حرکت و ساختار جهان هستی و طبیعت بر پایه ترمیم و بازسازی است و این جسم ما هم جزئی از طبیعت به حساب می آید همانطور که جنگلی سوخته از نو جوانه می زند یا خراشیدگی های پوست ترمیم می شوند جسم ما هم به صورت تکه ای از این عالم ماده و طبیعت مشمول به قانون بازسازی و ترمیم هست اما چون نسبت به دید ناظر ما سرعت کندی دارد متوجه تغییر لحظه ای آن نمی شویم  یعنی چاقی یک حالت غیر طبیعی برای جسم ما به شما می رود و همواره جسم در تلاش است که خودش را به حالت طبیعی که تناسب هست برساند اما به دلیل فرمولهای ذهنی و افکار و دلایلی که ما در ذهنمون داریم سد راه آن می شویم یعنی خودمون با محتویات ذهنمون مانع لاغری خودمون می شویم .

   باور به اینکه جسم ما خودش مشتاق هست که متناسب بشیم میتونه یک تغییر بینشی در ذهنمون ایجاد کنه چرا که در طی سالها قبل هم باوجود اینکه در مسیر غیر صحیحی ما سعی داشتیم با فشارو محدودیت جسممون را لاغر کنیم البته جسم خیلی خوب با ما همکاری می کرد اما اگر نتیجه ماندگار و به دلخواه تناسب نداشتیم به خاطر مسیر اشتباه و پر درد و رنجی بود که انتخاب کرده بودیم ولی در مسیر لاغری با ذهن به آسونی محتویات ذهنمون را تغییر می دهیم و به صورت اصولی لاغر میشویم و در لاغری ماندگار زندگی می کنیم .

   اما باور به اینکه من نمی تونم لاغر بشم و البته چک کردن وضعیت جسمی خود هرروز و البته وزن کردن و سایز کردن و نظر خواستن از دیگران در مورد تغییرات جسمی همه یعنی اختلال در روند ترمیم و بازسازی جسم .اگر خراشیدگی های روی پوست را دائم کنترل کنیم مدتها زمان میبره که ترمیم بشه اما وقتی باور داریم که پوست ترمیم میشه رها می کنیم و بدون اینکه متوجه بشیم بازسازی صورت می گیرد در مورد طبیعت هم به همین صورته اگر جوانه های یک درخت را هرروز بکنیم دیگه فرصتی برای ترمیم به آن درخت نداده ایم که جوانه بزند بنابراین نابود می شود .

   اما فردی که هرروز جسم خود را چک می کند  دچار یأس و ناامیدی می شود و در نهایت فرد  مسیر لاغری با ذهن را رها می کند و با چاقی همچنان در کنار افسردگی و دردهایش دست و پنجه نرم می کند .

   لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ….

   این جمله بسیار شگفت انگیز است و جادویی هر کلمه آن حساب شده به کار رفته است که احساس خوب و توانمندی در انسان ایجاد می کند وقتی اسم آسانی می آید دلمان قنج می رود و لبخندی ناخودآگاه روی لبمان می نشیند و اما چون اسم کار را که می شنویم نوعی فعالیت در ذهنمون تصویر سازی می شود بلافاصله بعد از کلمه کار از دنیا استفاده میشود یعنی آسونی لاغری به اندازه بزرگی دنیاست اولین بار که این جمله را در سایت تناسب فکری شنیدم همان لحظه یک عالمه امید در دلم زنده شد احساس اقتدار پیدا کردم .البته خیلی سریع صدای نجواهای منفی باف هم بلند شد اوایل مثل بچه های لجباز بهش گوش نمی کردم یه جورایی صداشو خفه می کردم یعنی جنگ در درون فریاد می زدم نمی خوام گوش کنم برو !……خب خیلی روزها گذشت و تجربه و شناختی نسبت به این موضوع پیدا کردم شنیدن صدای منفی باف البته در کمال آگاهی و آرامش و اقتدار میتونه یک موهبت الهی باشه که داره مین های کار شده در ذهن را نمایان می کنه و اتفاقا باید با دقت گوش کنی  چی میگه و یادداشت کنی و بتونی فرمولهای ذهنی چاق را شناسایی کنی .

   دقیقا بعد از مرحله ی شناسایی فرمولهای ذهنی چاق هست که باید بیاییم لاغری و طبیعی بودنش و پاداشهاش و البته راحتی و آسونیش را به ذهنمون اثبات کنیم یعنی سالها با یک عالمه دلیل طبیعی بودن چاقی را در  ذهنمون ثابت کردیم و حالا کارمون اینه که با دریافت محتوای آموزشی و دیدن تصویر شگفتی سازان و البته خواندن دیدگاه دوستان هرروز و بارها به خود ثابت می کنیم که لاغری حالت طبیعی بدن ماست و بسیار هم در مسیر صحیح آسون هست و تمام زمانی که صرف می شود تا این محتویات صحیح در ذهن ما جمع آوری بشوند پروسه تغییر در ذهن ما و به صورت تصویر ذهنی لاغری انجام می شود.

   لاغری باید برای ذهن آسون باشه چون به طور کلی اگر کاری در ذهن ما سخت باشه به هیچ عنوان ذهن ما همکاری نمی کنه و دائم مانع تراشی می کنه و نمیزاره روند آموزشی و یادگیری ما خوب پیش بره بنابراین می توانیم جمله ی شگفت انگیز ✨لاغر شدن آسانترین کار دنیاست را به صورت نشانه در جاهای مختلفی که روزانه با آن برخورد داریم نصب کنیم و با خود تکرار کنیم تا به مرور زمان تکرار و احساسی که از گفتن این جمله در ذهن ناخودآگاه ما ایجاد میشه تصویر ذهنی لاغری در ذهن ما شکل بگیرد و روند تغییر جسم در ما ایجاد شود.

   🍃🍃🍃🍃🍃

   و من یک عالمه دلیل دارم برای اینکه لاغر شوم 

   ۱/با تجربه هایی که از مسیر زندگیم تا امروز دریافت ردم و البته آشنایی با آموزه های ذهنی و نتایج بیشمار این مدت باور دارم تنها راه لاغری آسان و ماندگار آموزش ذهنی لاغری است 

   ۲/ساعتی از زمان روزانه من بابت پرداخت بهای این خواسته صرف میشه و طبق آیه قرآن ذره خردلی کار نزد خداوند گم نمی شود 

   ۳/انتخاب شده هستم خداوند در من این توانمندی و لیاقت را دیده که هدایتم کرده به این سایت و خداوند فقط برای موفق شدن منو همراهی می کنه 

   ۴/تغییر بینش من حتما تغییر نتیجه ای متفاوت دارد 

   ۵/من جزئی است طبیعت هستم که کاملا سلامت و متناسب هست پس باید در حالت طبیعی خود قرار بگیرم 

   ۶/جسمم کاملا مشتاق و توانمند هست برای متناسب بودن کلا بدن من شفاگر خودش هست 

   ۷/دوستان در آلبوم شگفتی سازان سند معتبر و الگوهای موفق من در لاغری هستند 

   ۸/به اراده و لطف خداوند پارسال ۱۰کیلو از اضافه وزنم کم شده است 

   ۹/بسیار تغییرات شگفت انگیزی در تمام جنبه های زندگی ام ایجاد شده است که حاصل جلب رضایت ناخودآگاهم بوده است 

   ۱۰/تصاویر کودکی ام تا ۱۰سالگی کاملا در تناسب و قدر کشیده موجود و برای ذهنم معتبر است 

   ۱۱/در این مسیر کاملا آزاد هستم و هیچ منع و محدودیت غذایی یا ورزش های اجباری ندارم و از انجام تمریناتم لذت می برم نشونه احساس خوب را دارم.

    ۱۲/تصمیهای جدیدی اتخاذ کردم که نشونی از صلح با شرایط فعلی جسمم هست و کاملا به لطف خداوند در اقتدار خود هستم و محتاج لاغری نیستم

   سپاس از دستان پر مهر خدا 

   سپاس از استاد و این آگاهی های ارزشمند و این فضای امن 

   دوستان عزیز دل آرام  و بیدار دل باشید 🍃🌸  

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 9 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار من میتونم تغییر کنم
   1400/11/04 12:27
   مدت عضویت: 816 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 194 کلمه

   سلام
   قبلا اصلا لاغر شدن روبرای خودم نمیدونستم در ظاهر همش رژیم بودم ولی درونا اصلا ایمانی نبود ب لاغری
   اما از وقتی اینجام میدونم ک لاغری طبیعت منه وبدن من همیشه در حال ترمیم چاقی من هس و این زمانی اتفاق میافته ک من با ترازو وزن نکنم چک نکنم
   موانع روازبین ببرم
   تا روند چاق تر شدن و چاق شدن من گرفته بشه و لاغر و لاغر بشم
   لاغری اسونترین کار دتیاست اولین بار ک این جمله تکرار کردم ناخوداگاه خندیدم ی خنده ایک انگار مسخره میاد براش
   اما الان باورش دارم دهنم خیلی رامتر شده نسبت ب این جمله
   لاغر شدن طبیعت وجود من هس
   لاغر شدن هر روز هر لحظه در من در جریان است
   بدن من خر روز درحال ترمیم جسم من است ترمیم اسیبهای وارد حالت غیر طبیعی
   من لان حتی شده درصدی ایمان دارم ک لاغری در من هس
   من ب مسیرم ادامع میدم ایمان دارم اخر از اول تا اخر این مسیر زیباست هر قدمش ی خیر و برکتی برا من داره
   دیروز نگا کردم و دیدم حتی ادمهای خیلی لاغر عین من شیرینی خوردن و حتی دوتا برداشتن پس این نشون میده ک شیرینی چاق نمیکنه و اینم یکی از موانع من بود

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار amiali2020110@gmail.com
   1400/09/14 17:18
   مدت عضویت: 659 روز
   امتیاز کاربر: 160 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   بنام خدا 

   گام ۸۰ چاق شدن را متوقف کنیم .

   سلام خدمت دوستان و استاد عزیز .

   برای لاغر شدن اول باید چاقی را متوقف کنیم با شناسایی موانع لاغری این کار امکان پذیر است .سالهای زیادی برای لاغری از مسیرها زیادی استفاده کردیم و موفق نشدیم و داشتیم به جسم خودمان فشار می‌آوردیم و چند کیلویی هم کم میکردیم و باز برمی گشت چون چون ریشه اصلی که نمی زاره ما لاغر بشیم در ذهن ما هست همان افکار اشتباهی که از سال‌های قبل توسط والدین ،دوستان ،خودمان در ذهنمون ذخیره شده بود و الان به صورت چاقی ظاهر شده،و ما تحت فشار چاقی قرار داده . و ما الان با اموزشهای لاغری با ذهن این موانع را یکی یکی از سر راهمان برمی‌داریم و جسم ما یواش یواش اول چاقی را میکنه و بعد به سمت لاغری حرکت میکنه و ما هر روز لاغر و لاغرتر می‌شویم. 

   لاغر شدن اسانترین کار دنیاست این جمله زیبا را خودم درچند جا ازخانه نوشتم که هر جا برم جلوی چشمم باشه و من از خواندن این جمله اعتماد به نفسم بالا میره و هر روز بیشتر باور میکنم که لاغر شدن اسانترین کار دنیاست و همچنین با دیدن تصاویر دوستان شگفتی ساز این باور را قوی‌تر میکنم که میشه از طریق ذهن به تناسب اندام رسید .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار azamhoseinzadeh0180@gmail.com
   1400/08/30 06:59
   مدت عضویت: 756 روز
   امتیاز کاربر: 189 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 237 کلمه

   سلام به استاد گرامی و همراهان عزیر

   گام ۸۰ توقف چاق شدن

   نشانه های صحیح بودن مسیر من 

   چاقی ام متوقف شده

    من قبلا هر موقع می رفتم رو ترازو وزنم اضافه شده ولی در این مدت اوایل که روی ترازو می رفتم خدارو شکر اضافه وزن ندارم

   از چاقی دیگه متنفر نیستم

    دیگه از خودم بدنم و چاقی بدم نمیاد جلوی آینه میرم و خودم رو همین جوری تحسین می کنم و دوست دارم

   اعتماد به نفسم افزایش پیدا کرده

   حال دلم عالیه

   دیگه از کارها و فعالیت های روزانه بدم نمیاد و با اشتیاق انجام میدم کارهای خونه ام رو دوست دارم

   حسادت ام خیلی کمتر شده و بیشتر بقیه رو تحسین می کنم

   ……….

   پس تغییرات در من شروع شده ولی آروم که خودم متوجه نشدم الان که فکر می کنم شگفت زده میشم 

   اینقدر این تغییرات رو دوست دارم و حالم عالیه که هر روز بااشتیاق به فایل ها گوش میدم و می نویسم 

   جسم من ترمیم و اصلاح رو شروع کرده و داره ادامه میده فقط من باید تمام کارها رو به بدنم بسپارم خودش کاملا مهارت داره و درست میکنه به بهترین شکل من فقط فرمول ها رو تغییر میدم

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   لاغر شدن آسان‌ ترین کار دنیاست

   هر روز این جمله جادویی رو تکرار می کنم 

   این جمله روی آینه نوشتم که هر روز هر وقت برم جلوی آینه ببینم 

   این جمله روی موبایلم می نویسم تا ذهن ناخودآگاه من راحت تر قبول کنه که لاغری آسان ترین کار دنیاست 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/08/19 19:38
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,611 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان خوب و پر تلاشم 

   منم جز افرادی بودم که سالها ی سال تلاش میکردم چاقی رو در جسمم به لاغری تغییر بدم اونم  فقط،و فقط از طریق  رزیم و ورزش که فشار به  جسمم بود من  میخواستم این کار رو انحام بدم و انصافا هم مو فق میشدم اما نتیجه برام ماندگار نبود مگر این یکی دوسال اخر دقیق یادم نیست اما فکر کنم یکی دوسال قبل از اشنایی با سایت بود که دیگه هر چی تلاش میکردم بی فایده بود و بلعکس هر ماه کلی وزن اضافه میکردم و حالا  متوجه میشم و میدونم چرا  اینطور بودم ؟فقط به خاطر حرف چند پزشک که بهم گفتن این داروها چاق کننده هست اما حالا که در  این مسیر  درست هستم اول ما  این تغییر رو از ذهن شروع میکنیم و  بعد نتیجه رو در جسم میبینیم  .

   من بعد از ورود به سایت با همین آموزشهای رایگان تونستم روند چاقی خودم رو متوقف کنم و بعد از مدتی متوجه شدم که کلی ریزش سایز و وزن داشتم و کم کم اطرافیانم بهم میگفتن فلانی چه خوب لاغر شدی با وجود اینکه باشگاه نمیری ولی تو انگار لاغر تر شدی و منم میدونستم که این کاهش وزن جدید  نتیجه ی کار کردن روی خودم به صورت ذهنی هست .پس من خیلی وقت  هست که تونستم با  این دوره ها اول چاقی رو در جسمم  متوقف کنم و بعد به سمت لاغری حرکت کردم اما هنوزم باید متناسب تر بشم و یه مقدار دیگه کم کنم که با اشتیاق و استمرار دارم روی خودم کار میکنم تا نتایج جدید رو ببینم .در واقع من انتظارم از خودم این هست که باید لاغر باشم و هیچ اضافه ای نداشته باشم و این تناسب و لاعری  رو برای جسمم طبیعی میدونم و این تغییر رو برای خودم اینطور منطقی میکنم که همه چیز در جهان به سمت بهبود و اصلاح شدن هست حتی جسم خود من همواره به سمت سلامتی و بهبودی در حال حرکت هست بارها شده خود من ناخنم رو از ته گرفتم و چقدر اولش  دردم گرفته و چقدر چون  زیادی کوتاه شده  زشت بوده اما چند روز بعددوباره ناخنم رشد کرده و کلی بلند شده و یا من بارها شده موهام رو کوتاه کردم اما دوباره  خیلی زود اونها بلند شدن و یا خیلی وقتها شده دست من زخم شره و یا سوخته و اما بعد از چند روز خود به خود خوب شده پس این چاقی هم در بدن من یه حالت غیر طبیعی هست که اگر به بدنم فرصت بدم اون خود به خود ترمیمش میکنه و این ترمیم در بدن من همیشگی هست تا زنده هستم جسم من به دنبال بر طرف کردن اون هست مثل سایر ترمیمها در بدنم که میبینیم چقدر عالی تا آخر عمر در بدن ما جریان داره و ما بارها شده بیمار شدیم و اما  بدن ما تمام تلاشش رو میکنه تا دوباره ما  سلامت بشیم  پس جسم من همواره به دنبال تناسب هست و دوست داره لاغر بشه و اضافه وزنش رو از دست بده  و خود من نمونه ی واضح این حرف هستم چون سالها از راه غلط من برای لاغری تلاش میکردم و وزنهای عالی در حد ۳۰ کیلو و یا ۲۵ کیلو و یا ۱۸ کیلو و یا ۲۰ کیلو کم میکردم اما اینکه چرا ماندگار نبوده چون راهم اشتباه بوده و اما خدا رو شکر ایمان دارم این دفعه در این مسیر  درست من برای همیشه لاغر میشم و به تناسب دلخواهم میرسم  البته به شرطی که همیشه چاقی خودم رو مرور نکنم و به اون توجه نکنم و رهاش کنم تا بدنم بتونه خودش رو ترمیم کنه .

   البته من باید میزان خسارتی که به جسمم وارد میکنم از سرعت ترمیم بدنم بیشتر نباشه که بدنم من رو متناسب کنه حالا این خسارت میتونه کلی رفتارهای اشتباه باشه میتونه کلی افکار و باورهای غلط و یا تصویر ذهنی نا درست باشه اینطور در روند ترمیم جسم من  اختلال ایجاد میشه و این جسمم تمام انرژیش رو صرف میکنه تا اختلالها رو از بین ببره و به تناسب نمیرسه پس نمیخواد کارهای خاص و جدیدی بکنی که متناسب بشی کافیه موانع رو برداری تا متناسب بشی و تمام موانع ذهنی هستن حتی اون رفتار غدایی نادرست هم که  در بالا گفتم ذهنی هست چون دستور خوردن از مغز میاد پس بنابراین تمام موانع ذهنی هستن که اگر برشون داری متناسب شدن خود به وجود میاد .

   مثلا من یک مانع ذهنی دارم اونم این هست که علاوه بر نیازم چند لقمه اضافه تر ممکنه بخورم که مطعنم این دستور از معز من میاد و من داخل یک دوره برای کنترل اشتها شرکت کردم و خیلی بهتر شدم اما هنوزم وقتی عذایی خوشمزه باشه و به سلیقه ی من بخوره کمی در خوردنش  زیاده روی میکنم که باید اول این  حالت رو برطرف  کنم و بماند که اگر هنوز خیلی جاها افکارم و باورهام باید بهتر بشن و ترس از خوردنم بازم کمتر بشه که من با تمرین کردنو استمرار داشتن و تعهدم به این اموزشها  مهازتم  به مرور بیشتر میشه .

   من خیلی وقته دارم روی این  مانع کار میکنم که میشه از این راه لاغر شد و منم یک فرد  متناسب باشم  بدون هیچ زجر و سختی و با آزادی کامل من به تناسب میرسم برعکس قبلا که میگفتم منم دیگه اینطور خلق شدم که چاق باشم  و این به خاطر  مشکل جسمی هست  که دارم و یا چون اشتها دارم و … پس من باید چاق باشم و یادم هست این اواخر به خاطر این مانعهای ذهنیم  خودم رو مغلوب اضافه وزن میدونستم و روند چاقی شدید رو  در خودم هر ماه میدیدم و همین باعث شده بود ساعتها گریه کنم و ناراحت باشم و همش به بقیه میگفتم این چاقی دست من نیست و خود به خود داره بیشتر میشه و کاری از دستم برنمیاد  چون هم ته رژیم بودم هم ته ورزش ولی هر  ماه شاهد چاقتر شدن خودم بودم و همین باعث ناراحتی و حال بد من در بیشتر اوقات شده بود و من همیشه میگفتم ای کاش در یک وزنی بمونم و بیشتر نشم اخه تا کی هرماه بیشتر بشم اما افسوس چون من چاقی رو باور کرده بودم و ترسیده بودم از اون هی چاقی بیشتر رو جذب میکردم .

   پس اول باید باورهای من کمرنگ بشه بعد از بین بره اولین نشانه ی تعییر باورها تغییر در احساس من هست و اگر حالم بهتر شد معلوم هست باورهای من تغییر کردن . و من باید بگم  بعد از ورود م به سایت همون اوایل حالم بهتر شد انگار حلقه ی گمشده ی خودن رو پیدا کرده بودم و بسیار آرامش داشتم و شادابتر شده بودم و انگار مطمعن بودم به نتیجه میرسم ولی خوب  باورم از همون اول خیلی  قوی  نبود و به مرور با تمرین کردن اموزشها مهارتم بیشتر شد و بهتر پدیرفتم که لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست و چون خودم کسی بودم که به راحتی و در کمال آزادی و آرامش و حال خوب و بدون سختی و زجر درراین مسیر وزن کم کردم  برام بیشتر باور پذیر شده که لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست ممکنه نجوایی ضعیف بگه اگر راست میگی پس چرا هنوز اضافه وزن داری ؟و من با صدای بلند بهش میگم من میتونم متناسب بشم فقط باید ادامه بدم در نهایت چه بخوام چه نخوام من لاغر میشم همانطور که استادتونسته و منم در گدشته تونستم پس دوباره هم میتونم به لاغری برسم و فرکانس قویتر برای لاعری  به جهان صادر میکنم .

   پس با قدرت میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست و خیلی با اطمینان میگم لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست 

   با حال خوب میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست 

   با ایمان میگم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   و بارها میگم لاغر شدن خیلی اسان هست بدون زجر و سختی و کار خاص نست مثل  تمام متناسبهای اطرافم منم میتونم به تناسب برسم و لذت برم و این کار بسیار ساده و راحتی  هست و اینقدر میگم تا نجواهی منفی در من ضعیف بشن و تبدیل به امید  در من بشن .

   من خیلی وقت هست از چاقی بیشتر در خودم ناامید شدم  تا این حد باوزهام تغییر کرده ولی خوب از این ور هم بگم هنوزم باید لاغر تر بشم و باید همچنان ادامه بدم تا به لاعری دلخواهم برسم .

   لاعر شدن برای من راحت  ترین کار دنیا هست و کلی دلایل برای این حرفم دارم و برعکس دیگه هیچ دلیلی برای چاقی خودم ندارم .و من همیشه به خودم میگم اگر دوستان شگفتی سازم تونستن اگر خود استاد تونسته اصلا اگر خودم در گذشته تونستم با این مسیر  لاغر بشم پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .و من همیشه با خوندن کامنتهای بچه های موفق این باورم رو قویتر میکنم و من اگر فرصت کنم به صوت دوستان هم گوش میدم تا این باورم قویتر بشه .

   و من تمام آگاهی های این سایت رو چندین بار برای خودم گوش دادم و سعی کردم کامنت بزارم تا این باورم بازم قویتر بشه .

   و من بارها میگم تمام افراد لاعر در اطراف من واقعا ذهنشون درست هست و هیچ کار خاصی نمیکنن و منم اگر فرمولهای ذهنیم درست باشه قطعا به نتیجه میرسم .

   ذهن من اگر  انجام کاری براش سخت باشه تمام تلاشش رو میکنه کهاون رو  انجام ندم و اگر لاغری برام در گذشته  سخت بوده قطعا ذهن من موافق لاعر شدن نمیشه و من رو میخواد  منصرف میکنه و همش مانع برای لاغری من ایجاد میکنه .

   ولی خدا رو شکر از وقتی وارد این مسیر شدم و  ذهن من  آزادی و شادی و آرامش این مسیر و دیده لاغری براش اسان شده و با من خیلی خوب همراه شده و انصافا دستورهای خوردن من که  از مغزم از سرچشمه میگیره  کمتر شده و من حرص،و ولعم کمتر شده و دیگه پرخوری مثل قبل ندارم که این بینهایت برای من ارزشمند  هست .و من  به زودی متناسب میشم 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/07/09 15:35
   مدت عضویت: 816 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 334 کلمه

   سلام
   ما برای لاغر شدن باید چاق شدن رو متوقف کنیم چحوری با ازبین بردن و کمرنگ کردن موانع دهنی
   موانع ذهنی من ب شخصه زیاد بودن
   خواب زیاد و شیرینی و چربی قرص بیماری ژنتیک و ازدواج بارداری
   موانع ذهنی باعث شدن ک من همیشه در ترس باشم ترس از خوردن ترس از چاق شدن همه اینها باعث شدن ک من توجه ام ب چاقی زیاد باشه و چاق و چاقتر بشم توجه ب چاقی از طریق رژیم های مختلف و تنفر از خودم و ترس از خوردن محروم کردن خودم
   باعث شدم ک جسم رو مد نظر بگیرم هی لاغر و چاق شم چرا لاغر نموندم چون ک من نتیجه رو میدیم اینک لاغر شم ولی نمیدونسم ک باید نقشه ذهنی در نظر بگیرم و ایستگاهها رو یک ب یک طی کنم ن یک ماهه سه ماهه تا نتیجه پایدار باشه
   باید برنامه ریزی ذهنی داشته باشم با فایل گوش دادن وتکرار و استمرار و نوشتن و خوندن
   با فیلم ندیدن بااخبار منفی و گوش ندادن و صحبت نکردن تو مسیر بمونم و رها باشم
   با اینها من اگاهی درست ب مغز در مورد لاغری ب ذهنم میدم
   مثل زمینی ک همش علف هرز توشه برای آبادیش یک شبه نمیشه از اینا خلاص شد باید با تدبیر جلو رف اطلاعات صحیح رو در مورد آفت کش و اینا جمع اوری کنم بخرم و با روش صحیح پیاده کنم تا بعد مدتی نتیجه دلخواه ب دست بیاد و من از شر علف های هرز راحت شم و زمینم پر کنم از محصولات زیبایی چن شادی و حس خوب حال خوب و بعد لاغری
   من برای لاغری خیلی کارها کردم و از هر کدوم نتیجه گرفتم اما پایدار نبوده پراز رنج و سختی و حال بد حس بد محروم بودن ترس داشتن چاقی بوده
   اما از روش ذهنی شروع کردم و حس خوب و حال خوب دوست داشتن خودم پذیرش خودم انتظار و امید لاغری ب دست اوردم و میدونم ک لاغر میشم نمیدونم کی وبعد چ مدت ولی میدونم ک صد در صد میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار hassanradin105@gmail.com
   1400/06/25 18:14
   مدت عضویت: 753 روز
   امتیاز کاربر: 78
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 408 کلمه

   بدنت هر چیزی رو که ذهنت می گوید باور میکند. 

   ذهنت را زیبا کن❤️ 

   اگر می‌خواهیم مسیرمان را از از چاقی به سوی لاغری تغییر بدیم باید اول مسیری را که به سوی چاقی در پیش داریم رو متوقف کنیم. بعد به سمت لاغری تغییر مسیر بدهیم.

   خب توی این مسیر موانع زیادی سر راه ما قرار گرفتند که تا حالا ما نتونستیم لاغر بشیم. این موانع چه چیزهایی هستند؟🤔 

   این موانع همه در ذهن و افکار ما هستند.همون دلایلی که در جلسه اول برای چاقی خودمون آوردیم و بعد در جلسات بعد اونها رو نقض کردیم. حالا باید این موانع رو در ذهن خودمون از ببین ببریم.یاد گرفتیم که دیگه در مورد چاقی نه حرفی بزنیم و نه در فکرمون جایی برایش داشته باشیم.تا اون موانع کم رنگ و سپس از بین بروند و در عوض باز هم با خلق افکار و ذهنیات زیبا از خودمون فرمول های زیبا و  درست بسازیم. چون افکار ما و هر چیزی که در ذهن ما باشه به واقعیت تبدیل میشن.

   یکی از فرمول‌های جدید ذهن من اینه که 

   لاغری آسون ترین کار دنیاست.🥰 

   من میرم جلوی آینه و از بدن خودم تشکر میکنم که تا حالا من رو سالم و سر پا نگه داشته و ازش معذرت خواهی میکنم که تا حالا با افکار منفی اذیتش کردم و اون رو از حالت طبیعی و زیبای در آوردم.بدن خودم رو لمس میکنم و میگم نگران نباش من تورو همون طوری که باید باشی تبدیل میکنم .لاغری آسون ترین کاری هست که من می‌خوام انجامش بدم. متناسب شدن خودم رو جلوی آینه تصور میکنم و کیف میکنم. و چون ذهن ما تصویری هم هست توی برگه های رنگی نوشتم لاغری آسون ترین کار دنیاست. نوشتم فکرش رو بکن وقتی لاغر بشی میری دوچرخه سواری که همیشه آرزویش رو داشتی. نوشتم تو وقتی لاغر بشی خیلی زیبا میشی. نوشتم لاغری خیلی بهت میاد.نوشتم شکمم خدا نگهدار برای همیشه و این نوشته ها رو جلوی سینک ظرفشویی و جلوی آینه زدم تا زیاد جلوی چشمم باشن که اگه یادم رفت بگم با دیدن اونها یادآوری کنم .شب ها سعی میکنم برای خودم شمع روشن کنم و برم رویا پردازی و ذهنم رو تغییر بدم و این روش هم آرومم می‌کنه و هم بهم امید میده و بیشتر فرمول‌های  ذهنم فعال میشه برای لاغر شدن. و این تکرار کردن باعث میشه چیزهایی که از اندامم می‌خوام و با لاغر شدن به دست میارم توی ذهنم باقی بماند و با گذشت زمان تمام موانع ،دیگه اثری ازشون باقی نماند. 

   لاغری آسون ترین کار دنیاست🥰

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/06/19 10:57
   مدت عضویت: 1378 روز
   امتیاز کاربر: 3326 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,053 کلمه

   سلام🙂

   یکی از قویترین ترمزهای ذهنی افراد چاق این باور هست که لاغر شدن سخته   یا این باور که من نمیتونم لاغر بشم.در تمام افراد چاق یکی از این دو باور یا هر دوی اونا وجود داره دلیلش هم اینه که اونا چاقن….اگه این باور رو نداشتن که متناسب بودن دیگه چاق نبودن….

   سخت بودن لاغر شدن هم از اینجا میاد که ما بارها دیدیم در اطرافیانمون که رژیمهای سخت و سنگین گرفتن یا مدتها باشگاه رفتن و عرق ریختن یا مدتها پیاده روی کردن و دیدیم نخوردنهاشونو محدودیتهای غذاییشونو اینکه برنامه خوردن و ورزش اونا مشخصه نمیتونن مثل بقیه از خوردن غذاها و شیرینیهای مختلف لذت ببرن یا آزادی زمانی ندارن و حتما باید تایم بذارن برای پیاده روی و باشگاه بعدها هم که خودمون به اضافه وزن رسیدیم باز هم وارد همین پروسه شدیم و رژیم و نخوری و ورزش و عرق کردن و…‌خلاصه محدودیت زمانی و محدودیت در خوردن و چیزی در دنیا بدتر و سخت تر از این نیست که آزادی آدم گرفته بشه در هر جنبه ای ….حالا در افراد چاق این محدودیت وجود داره که در خوردن محدودیت دارن هم به خاطر چاقی و هم به خاطر بیماریهای مختلفی که به خاطر چاقی در جسمشون به وجود اومده در حرکت کردن و نشست و برخاست معمولی محدودیت دارن و زود خسته میشن و به نفس نفس می افتن یا زانودرد و کمردرد میشن.در انتخاب لباسهای مورد علاقه شون هم در سایز هم در تنوع و هم در رنگ محدودیت دارن و نمیتونن هرسایز و رنگ و مدلی رو بپوشن در در مقدار خوردن و در نوع خوراک هم محدودیت به خاطر خجالت خودشون و به خاطر اینکه بارها سرزنش یا تحقیر شدن هم خودشون رفت و آمد و مهمانیها و دورهمیها رو کم میکنن تا از این چاقی و اضافه وزن رنج کمتری ببرن 

   حالا به خاطر رژیم و ورزش هم کلی محدودیت دیگه بهشون اضافه میشه و خود همین مسائل در طول سالیان عمر ما باعث شده ما باور کنیم لاغر شدن سخته…بعد از تمام این سختیها هم میبینیم در نهایت نه خود ما و نه اطرافیان چاق ما نتونستن این کاهش وزنی که با اینهمه رنج و سختی به وجود اومده رو نگه دارن و ته اش همه ما هنوز چاقیم و هر چقدر با رنج و سختی وزن کم میکنیم خییییییلی راحت در مدت کوتاهی همه اون اضافه ها برمیگرده و حتی بیشتر از قبلش…و باز هم در ذهن ما این باور محکمتر میشه که چاق شدن راحت و لاغر شدن سخته…

   باور من نمیتونم هم باز همین طوری بوجود اومده مثلا همزمان با دوستی یا آشنایی تصمیم به استفاده از یه روش برای لاغری میگیریم بعد میبینیم ما مثل اون حتی سخت تر از اون داریم رعایت میکنیم ولی وزن ما خیلی کند و آهسته و مورچه ای تغییر میکنه ولی اون فرد با وجودیکه مثل ما سختی نمیکشه و کاملا هم رعایت نمیکنه خیلی راحت تر از ما و در زمان کوتاهتری وزن بیشتری رو کم میکنه و این مقایسه همیشگی ذهن ما ما رو نا امید تر و غمگین تر و افسرده تر میکنه تا در نهایت این نا امیدی ما رو از ادامه مسیر منصرف میکنه و ما بیشتر باور میکنیم که من نمیتونم لاغر بشم.

   بعد از آشنایی با شما بارها از شما میشنویم که چاقی ذهنی هست و لاغری ذات و طبیعت اصلی ما است و لاغر شدن فقط با حذف موانع ذهنی امکانپذیره و اینجوری هم موندگار و همیشگی هست و هم بسیار آسونه .

   نه رژیمی نه محدودیتی نه ورزشی نه پیاده روی هییییییچ کدوم از اینا رو نداره لازم نیست هیچ قرص و دمنوشی بخوریم لازم نیست حتی یه قدم از جامون تکون بخوریم لازم نیست هیچ ماده غذایی رو حذف و حتی کم کنیم لازم نیست هیچ باشگاهی بریم لازم نیست هیچ خام خواری یا گیاه خواری رو استفاده کنیم فقط کافیه که ذهنمون رو تغییر بدیم فایل گوش کنیم فکر کنیم درک کنیم تمرینمون رو بنویسیم و به آموزشها عمل کنیم فقط همین…

   اونوقت ذهن ما که اینقدر لاغر شدن رو سخت و غیر ممکن میدونسته حالا روبرو میشه با شرایطی که میگن اصلا لاغری آسونترین کار دنیاست هییییییچ سختی نداره خیییییلی راحته …انگار این حرف برای ذهن ما خیلی گرون تموم میشه شوک میشه برای همین میزنه به سیم آخر و از سه راه وارد میشه برای اینکه ما رو از ادامه مسیر آموزش لاغری با ذهن منصرف کنه یا میگه این آموزشها همش الکیه و دروغه 

   یا میگه عطار روشن دروغ میگه و اینکاره نیست و یه قلق و ترفندی داره و رو نمیکنه و فوت کوزه گریش رو نمیگه 

   یا میگه نه تو اینکاره نیستی و با این اموزشها تولاغر نمیشی …

   چون وقتی حرفای شما رو میشنویم مثل آبی بر آتش هست با خودمون میگیم اآااااره این بوده دلیل چاقی من اینه راه درست لاغر شدن ذهن منه که ایراد داره مشکل از جسم من نیست غذاها ترسی ندارن همشون نعمت خدان برای لذت بیشتر من و.نور امیدی برای لاغر شدن در ما روشن میشه 

   ذهن هم احساس خطر میکنه چون ساختارش رو داره از دست میده ساختاری که نه به تعداد سالهای عمر ما بلکه به تعداد قرنهایی که از ابتدای خلقت اولین انسانها میگذره و در DNA همه ما نسل به نسل به ما منتقل شده وجود داره  حالا این ساختار چند هزار ساله داره تخریب میشه معلومه که مقاومت میکنه چون اونم انرژی هست و انرژی نابود نمیشه فقط از شکلی به شکل دیگه تبدیل میشه و ما داریم با این آموزه ها شکلی جدید به این ساختار میدیم و بالاخره اینرسی و مقاومت طبیعیه…

   ولی این اینرسی در برابر قدرت خواست من چیه؟؟؟؟؟ سنگریزه ای در برابر کوه..‌‌ این قدرت در من نهاده شده که هر چی رو خواستم خلق کنم ساختار همه چیزهایی که دوست ندارم رو عوض کنم و بکوبم و از نو بسازم…..

   مسلم اینه که در ابتدای این مسیر من قرار نیست لاغر بشم قراره کم کم جلوی سرعت چاق شدن رو بگیرم و کم کم کمش کنم تا برسه به توقف….

   اونوقت توقف ثابت بشه 

   بعد از اون کم کم شروع کنه به حرکت به سمت لاغری..‌و اگه ادامه بدم به قول استاد حتی ایستگاه مورد نظرم رو هم رد میکنم…..

   پس نا امیدی جزیی از رشد ما است جزیی از تکامل ما است جزیی از این مسیره …واگه اتفاق نیوفته یعنی تو کاری نمیکنی ….اگه مقاومت داری اگه نا امید میشی اگه لیز میخوری اتفاقا خیلی هم خبر خوبیه ….عزیزم تو داری مسیر رو کاملا درست میری فقط ادامه بده که خوب داری میری….👌👌👌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryamkhazaie0000@gmail.com
   1400/06/18 12:43
   مدت عضویت: 986 روز
   امتیاز کاربر: 358 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 159 کلمه

   بنام خداوند بخشنده مهربان سلام ب استاد عزیز و دوستان همراه گام ۸۰ توقف چاق شدن .

   توقف چاق شدن یکی از بهترین اتفاقای ک دوس دارم برام بیفته چقد این جمله خوش آینده واسه یک فرد چاق،طبق حرفایی ک استاد گفتید من ذهن ناخودآگاهم هنوز نمی خواد ک من لاغر بشم چون ک انرژی آزاد نمی کنه ک من با اشتیاق ب سایت بیام و تمارینم رو انجام بدم ی چیزایی هست ک هنوز نامعلومه براش و من نمی دونم اونا چیه باید چی کارم کنم من فقط ادامه میدم و بقیه شو میسپرم ب خدا ،من اصلا وقتی ب خودم تو آینه نگاه میکنم اصلا حسم خوب نیس نمی تونم حس مو خوب کنم چاقی مو دوس ندارم و تو متن نوشته بود ک اگر از چاقی تون متنفرید پس لاغر نمیشید ،هزار تا سوال تو مغزمه ،نمی دونم خیلی گیجم ،خدایا ازت ممنونم ک ب زودی زود دوره ورود ب سرزمین لاغر ها رو میخرم ان شاالله

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1400/06/06 02:36
   مدت عضویت: 1487 روز
   امتیاز کاربر: 11240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 358 کلمه

   به نام خدا

   وقت بخیر عزیزان

   باید حرکت به سوی چاقی و متوقف کنیم اول تا بعد به سوی لاغری حرکت کنیم و این کار کلا ذهنی انجام می شه.لاغری هم حالت طبیعیه بدن ماست چاقی برای بدن ما غیر طبیعیه . و باید این حرکت از ذهنمون شروع بشه و لاغری خود به خود خودش میاد . منتهی ما با کارهایی که می کنیم باورهای که داریم مانع برای لاغر شدن ایجاد کی کنیم نمی زاریم که روند طبیعی طی بشه هی هر روز این رفتارها و تکرار می کنیم. مثلا سلامتی طبیعیه لاغری طبیعیه بدن ولی ما هر روز خسارت وارد می کنیم نمی زاریم این بدن حالت طبیعیشو طی کنه سرعت تخریبمون بیشتره در نتیجه بدن نمی رسه که این تخریب‌ها و برطرف کنه و ترمیم کنه به اون سرعت.

   احالا الان یه چیزی یادم اومد من اوایل دوره خیلی زود به زود گرسنه میشدم و می خوردم غذا ولی هنوز ترس داشتم از غذاها مخصوصا غذای بیرون ولی الان ترس از غذاها اصلا ندا رم هر کی هم منو می بینه می گه لاغرتر شدی هی از دفعه قبل ولی هر چند چندیدا فکر می کنم دیگه کم نکردم ولی عکسام و نگاه می‌کنم یه تغییرات ریزی می بینم .

   خیلی از موانع ها بر طرف شده حالا این مهم‌ترین مانع که شما امروز ذکر کردین که فکر می کنیم نمی تونیم لاغر شیم لاغر شدن سخته ولی باید همش بگیم به خودمون و باور کنیم که لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست .

   این یاداوری خیلی خوبی بود .

   من هم گاهی نتایج  هنرجو ها و میخونم صداهاشون و می شنوم و عکسا و نگاه می کنم .و همینطور عکسای خودم و هم خیلی نگاه می کنم .این خانم هم که گفته بودن کهیر می زدن و خوب نمی شدن خیلی جالب بود برای الان من که توکلم به خدا بیشتر بشه و شیطونه انقدر اذیتم نکنه 

   من هم الان دیگه بعد از دوسال باورم قوی شده هنوز خیلی ها سوال کردن از من ولی شروع نمی کنن نمی دونم منتظر چی هستن این دوره  رایگان صد گام هم هست خیلی آگاهی‌های خوبی داره که من دارم انجام می دم خیلی هم عالیه 

   زودتر شروع کنین عالیه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار *Somayeh*
   1400/06/01 14:07
   مدت عضویت: 767 روز
   امتیاز کاربر: 45
   محتوای دیدگاه: 21 کلمه

   سلام برهمگی

   یه سوال داشتم چی جوری میشه درمتن نوشتاریم کادر آبی یاقرمز درست کرد یا فونت ها رو رنگی کرد ؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 31 کلمه

    سلام و درود
    امکان رنگی کردن متن وجود نداره
    ولی می تونید بخشی از نوشته رو انتخاب کرده و گزینه ;; (ویرگول رو انتخاب کنید)
    اون بخش از نوشته شما کنارش خط دار میشه

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 5 از 1 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار *Somayeh*
   1400/06/01 14:04
   مدت عضویت: 767 روز
   امتیاز کاربر: 45
   محتوای دیدگاه: 359 کلمه

   سلام برهمگی

   چرا لاغری با ذهن آسانترین کاردنیاست !!!

   جواب این سوالم رو فقط کافیه یادم بیاد که توضلع گرما ساعت ۳.۴ بعدازظهر مجبور بودم برم پیاده روی. ویک ساعت پیاده روی کنم . 

   وبرای اینکه کسی از آشنایان منو نبینه یه مسیری که خارج از محوطه آشنایانم بود روانتخاب میکردم و اونجا پیاده روی میکردم بعدشم شب پاهام درد میگرفت . 

   خوردن قهوه تلخ قبل پیاده روی مشکلمو دوچندان میکرد وکلی کاراای دیگه . نتیجش همش استرس ونگرانی واحساس بدو چاق ترشدن .

   اما لاغری با ذهن فقط کافیه باورهای مخرب خودتو پیداکنی همینطور گام به گام با دوره استاد پیش بری و زوم کنی به گذشتت یکی یکی به ذهنت میاد به همین راحتی .

   کافیه درطول روز حواست به توجهات باشع 

   وقتی جهان خودش به سمت خیر میره وقتی سیستم بدنمان طوری طراحی شده که به سمت متناسب شدن میره که کاربرامون راحت ترمیشه .

   تازه کلاس حضوری هم نداره که کلی از وقتت روبگیره و خسته باشی.

   احتیاج به رژیم نداره هرچی دلت خاست میتونی بخوری 

   احتیاج به وزن کردن هم نداره که استرس بگیریم .

   همین که تمرین داره و استاد هم تمرین ما رو میخونه  ذهن تنبل ما روبه کنکاش وامی داره  بر لذت بردن از این دوره آموزشی اضافه میکنه .

   تازه علاوه برتناسب اندام کلی دستاورد دیگه هم داره توذهنمون چه خبره نمیدونم ولی من خودم به شخصه چندتا مشکلم همزمان با دوره  حل شد که یکیشو میگم .

   من نزدیک به چندماه بود که گوشم مثل تلفن زنگ میخورد ودکتر هم رفتم بعدکلی شنوایی سنجی و… گفتش گوش شما سالمه و آدامس بجو . ومن این کار رو کردم وفایده ای نداشت و رو اعصابم بود . وقتی چند روز تو دوره بودم کم کم صداش کمتر وکمتر وکم کم محوشد . وکلی مسایل دیگه و…

   من خودم که مدتی هست ترس از غذا خوردنم خیلی کم شده خیلی. واحساس سبکی میکنم اصلن هم دلم نمیخاد وزن کنم چون دلم میخاد یهو سوپرایزشم .

   من کلی باورهای دیگه رو با چاقی گره زده بودم و خوب مسلمه این موضوع حل بشه اونا هم خودبه خود رفع میشه .

   پس لاغری با ذهن آسانترین  وشیرین ترین کار دنیاست .

   ممنون از استاد عزیز به خاطر لذت بخش کردن محتوای آموزشی که روند آموزش رو برامون ساده وشیرین میکنن.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار asmagazban
   1400/05/21 10:00
   مدت عضویت: 1083 روز
   امتیاز کاربر: 8169 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 389 کلمه

   بنام خدا 🌹 

   لاغرشدن با عشق آسانترین کاردنیاست 

   لذت بردن  اززندگی  اسا نترین کاردنیاست لاغرشدن ولاغر موندن آسانترین کار دنیاست تنها چیزهایی که داره در ذهن من مرو میشه .این لذت دوست شدن با بدن و توجه کردن به احساس و توجه کردن به افکار لذت غذاخوردن بدون احساس پشیمانی و لذت فهمیدن نیاز همه ی اینها در لاغری با ذهن طی زمانیکه تلاش میکردم برای لاغری کتاب  هایی درموردکاهش وزن  ذهنی  خوندم که  همه اذعان داشتن که لاغرشدن باید درونی باشه خودخواسته وقتی اونهارومیخوندم و حرفهای شما روگوش میدادم استادگرامی من می‌دیدم که حرفهای شما کامله واونها هم خوب و عالی هستن اماحرفهای شما براونهاغالبه و اون  جای خالی دراونها روپرمیکنه والان دارم می فهمم که چطور میشه بدن رودست داشت  بدن عزیزم من به خاطر تمام  سالها باتورمثل یک انباری رفتار کردم و مثل یک سطل اشغالی ازت معذرت می‌خوام چون هرچیزی بود ومن واردت میکردم و دراخرهم تورو مقصرمیدیدم وقتی میرفتم جلوی آینه احساسم بدمیشدو رفتارم باهات بدمیشد ولی حالا میدونم که مقصر من بودم .وهمه ی این کارها ومن به تنهایی کردم و  مسو لیتش  رو پذیرفتم . من می‌دونم درطی این زمان رنج زیادی کشیدی اما باز همیشه کنارم بودی ومن به توظلم کردم و درحقت بی انصافی .عزیزم  مرا ببخش  تا باهم ودرکنارهم خوب و یکصدا گام برداریم . الان همین امروزین این پی بردم که من با مغزم هم مثل انباری رفتار کردم چون هرچیزی رو واردش میکردم وبعد خودم ریز ریزش میکردم وبعد بازیافتش میکردم به خاطر همین هم بود که در تمام بخش های زندگی بود چون من اونو به شکلهای مختلف بازیافت کرده بودم وواردزندگیم شده بود و تمام زدگیمو در بر  می گرفت  . موضوع فقط چاقی نبود خیلی چیزهای دیگه بودن  من یادنگرفته بودم  که خودم رو بشناسم و بخاطرهمین هر باردچاریاس و ناامیدی میشدم. ناامیدی ازمسیر اماالان دارم یاد میگیرم  که خوب باشم باخودم اول باخودم ارتباط برقرار کنم وبعد بااطرافیان  لاغرشدن. آسانترین کاردنیاست چون زندگی گردنه چون همه‌ی اونایی که لاغرند هیچوقت به  لاغری فشاری بهشون نمیاد و دردی  رو تحمل نمیکنن برای اینکه  لاغرن چون غریضه ی اونها لاغر یه و درحد  نیاز بدنشون میخورن نه  کمتر نه بیشتر  لاغرشدن آسانترین کاردنیاست چون خدا باهاته و کمکت می‌کنه که به خواست خودت. برسی لاغرشدن آسانترین کاردنیاست چون چیزی به اسم لاغری سخت وجود نداره ولاغری سخت هم پایانش معلومه اما لاغری آسان یعنی زندگی و پایداری.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار sea.dive.mn@yahoo.com
   1400/04/29 22:02
   مدت عضویت: 797 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 46 کلمه

   استادگرامی کلمه کلمه صحبتهای شما سرشارازامید واگاهی تسبت به وجود پرارزش انسان است. خدارا حمدوسپاس برای آفرینش انسانهایی شریف ومهربان وانساندوست.به همین شیوایی واسانی کاری روکه درنطر همه همه سخترین کاردنیاست تبدیل کردید با آسانترین کار دنیا

   لاعری آسانترین کاردنیاست .لاغری آساترین کاردنیاسن

   درپناه خداوتد استاد گرامی وشزیف

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribadeghani1371@gmail.com
   1400/04/28 23:04
   مدت عضویت: 816 روز
   امتیاز کاربر: 1306 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   سلام خدمت شما استاد گرامی و گرانقدر
   واقعا بهتزین فایلی بود ک تا حالا شنیدم من دومین باره ک دارم گوش میدم این فایل نسبت ب بار اول خیلی احساسم فرق کرده
   اولین بار ک تو این فایل گفتید لاغری اسانترین کار دنیایت هر دفدفه من ی صدایی درونم میگف نمیشه و احساس بدی دااشتم ولی برا باردوم میبینم ک چقد پیشرفت کردم چقد از گفتن این جمله حالم بد نمبشه بلکه میخندم وبا تک تک سلولهای بدنم حسش میکنم انگار ک جذبش میکنم دعوتش میکنم وخیلی خوشحالم واقعا فایل بینظیری بود مرسی استاد عزیز منک عاشق این فایل شدم و صدها بار گوش خواهم داد وامروز تصمیم گرفتم ک ساعت کوک کنن سر هر ساعت تکرار کنم ب مدت ۵ مین لاغری آسامترین کار دنیاست ولذت ببرم واین جمله بره تو وجودم وقسمتی از وجودم بشه واز خداوندگار عزیزم ممنونم ک امروز این فایل روزی من شد و من لدت بردم واقعا این حرفها کم از معجزه نیستن
   سپاسگزارم خداوند عزیزم
   سپاسگزارم استاد عزیز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Laleh
   1400/04/27 02:07
   مدت عضویت: 1143 روز
   امتیاز کاربر: 14887 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 753 کلمه

   فایل “گام هشتادم: توقف چاق شدن”:

   لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست.

   من امروزکه این فایل را گوش دادم، در هتل بودم.  همسرم برای صرف صبحانه خیلی اصرار داشت که اولین نفر در محلی باشیم که صبحانه راسرو میکنند.

   برایم جالب بود که من اصلا عجله نداشتم.حتی وقتی به محل صبحانه هتل رفتم؛ برخلاف گذشته ،اصلا تمایل نداشتم که از تنوع زیاد مواد غذایی استفاده کنم.

   یاد دو داستان واقعی که استاد از تجربه های خودشون تعریف کرده بودند ،افتادم. من قبلا هتل را به خاطر خوردن صبحانه اش دوست داشتم و مثل استادکه در سفرهای کاری به تهران زود بیدارمیشدند، من هم مثلا ساعت 5 صبح بیدارمیشدم و تا ساعت 6 اینقدر همسر و پسرم را صدا میزدم که “دیر شده بریم صبحانه بخوریم” که انهادرحالت عصبانی و خواب الود، مجبور میشدند مرا همراهی کنند؛ ولی امروز انها نشستند تا من این فایل را به انتها برسانم و انها از من، بیشتر برای رسیدن به محل صبحانه و خوردن صبحانه عجله داشتند. واقعا برایم جالب بود.

   جالب اینجا بود که منهم مثل استاد که در سفر انتالیا، خیلی تنوع غذایی برايشان مهم نبود ، در این هتل برای اولين بار خیلی از تنوع زیاد مواد غذایی لذت نبردم و فقط با مقدار کمی از مواد غذایی با انتخاب تعداد کمی از تنوع مواد غذایی، لذت بردم.

   وقتی چند ساعت بعد از صرف صبحانه،از ساحل به هتل برگشتیم و ویدیویی که پسرم از من و باباش گرفته بود را دیدم، خیلی ناراحت شدم.  در یک ان به خودم گفتم وای چقدر هنوزم من چاقم و دوباره نجواها شروع شد.

   منکه اینقدر خوب تا الان سایز کم کرده ام، چون در ویدیو کنار همسرم که مرد متناسبی است و تازگیها خیلی هم وزن کم کرده است قرار گرفتم ، دوباره برای یک ان، لیز خوردم و شروع کردم به قضاوت خودم و مقایسه کردن جسم خودم با همسرم.

   همسر و پسرم به من گفتند که “در ویدیو همیشه ما چاقتر میافتیم و لباس تو مدلش اصلا چاقتر، نشانت میدهد.”

   چند ساعتی گذشت. واقعا مسیر لاغری با ذهن خیلی لیز است و دقت ما بایست بسیار زیاد باشد.  تمام فایلها و تمرینها در ذهنم تا چند ساعتی مرور شد با انکه در مسافرت و در گردش بودیم.

   بعد که پسرم و همسرم تصميم گرفتند از تلویزیون هتل فوتبال تماشا کنند، با گذاشتن هدفون در گوشم، به صدای نازنین خانم رها در این فایل گوش دادم و کمی ارام شدم.

   خیلی عجیب بود تا حالا این طور نشده بودم و لیز نخورده بودم، ولی خوب تجربه است دیگر.

   متناسب شدن راحت ترین کار دنیاست.

   بعداز ان ،وقتی صحبتهای خانم مریم را شنیدم، برایم باز هم جالب بود که ایشان به “گوهر ارزشمنددرون وجود مون” اشاره کردند.

   من الان احساس میکنم که من ،چند سالی مثل یک پرنده در قفس، پشت میله های زندان اسیر بوده ام.  الان بعد از 346  روزی که در این سایت ساکن هستم، با انکه بیرون از قفسم ؛ ولی هنوز بر اساس عادت وتکرار ،انگار بین پرواز کردن و پرواز نکردن ، روی قله کوه ای در تفکرم که ایا پرواز کردن و رها کردن را انتخاب کنم یا دوباره برگردم و در قفس تكرار فرمولهای ذهنی اشتباه ام، اسیر زندگی خسته کننده ای باشم، که تا الان داشته ام.

   دوستان عزیز، گاهی ما انقدر درگیر واسیر زندگی روزمره و تکراری خودمون هستیم که حتی در تغییر اسیری به ازادی شک میکنیم.

   من امروز وقتی برای چند ساعتی صدای نجواهایم بلند شد، بهتر خودم را مشاهده کردم که در این مدتی که ساکن سرزمین تناسب فکری هستم، در ازادی مطلق بوده ام.

   تغییرات برای من خیلی زیاد بوده است ولی همه ان تغییر ها در جهت مثبت بوده مثل رشد و تکامل زندگی روحانی ، جسماني و انسانی من.

   تغییر در جهت شكستن زندگی تکراری و خسته کننده بوده است و بعلاوه بر ان، تغییر در جهت به دست اوردن ازادی بوده است.

   لاغر شدن اسان ترین کار دنیاست.

   درانتها هم ،صحبتهای خانم فاطمه بسیار جالب بود.  خدای ما درون ماست و ما سالها مثل همه افراد ديگر، دنبال ارزوهایمان در دنیای بیرون خودمون میگردیم.

   من بسیار مفتخرم که درعین یادگیری فایلها و تمرینها، از دوستان هم مسیرم هم؛ درس میاموزم.  از تجربه های انها استفاده میکنم و فرصت این را دارم که با انکه ساکن ایران نیستم ،زندگی را از دید ایرانیان ساکن ایران بشنوم و از تجربه های انان استفاده کنم.

   همیشه این را گفتم و میگویم که خاک ایران بسیار مقدس است، پس باز هم به خودم مفتخرم که از راه دور هنوز این احساس مقدس و خالص را از دوستان خوبم هر روز می گيرم و همیشه برایشان دعای خیر می کنم.

   در پناه حق شاد و متناسب باشید.

   متناسب شدن راحت ترین کار دنیاست.

   روز شنبه 26 تیر ماه سال 1400 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار razavikolsom@gmail.com
   1400/04/25 18:22
   مدت عضویت: 806 روز
   امتیاز کاربر: 6
   محتوای دیدگاه: 23 کلمه

   باسلام خدمت استادگرامی من جمله لاغرشدن اسانترین کاردنیاست روضبط میکنم وهرشب تاصب گوش میدم عالیترین روش هست بنظرمن مثل یک ساب عمل میکنع 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/04/24 17:25
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,942 کلمه

   به نام خدای مهربان 

   سلام خدمت استاد عزیز و دوستان خوبم .

   اگر میخواهیم از چاقی به سمت تناسب حرکت کنیم ابتدا باید حرکت به سمت چاقی رو متوقف کنیم و بعد حرکت به سمت تناسب رو شروع کنیم .

   و این تغییر حرکت از چاقی به لاغری باید ابتدا از ذهن باشه و به راحتی در جسم نشون داده میشه .

   وقتی چاقی  متوقف بشه لاغری حرکتش شروع  میشه.

   همه چیز در جهان در حال ترمیم هست و جسم انسان هم همینطور هست هر جا در اون خسارتی  وارد بشه سریع اون رو ترمیم میکنه و حرکت جهان و جسم ما به سمت بهبود و ترمیم هست .

   خیلی وقتها بیماری در بدن ما به وجود میاد اما جسم ما  خیلی سریع به سمت بهبود و اصلاح اون خسارت حرکت میکنه که حالا یا اون خسارت اگاهانه و یا نااگاهانه هستو ما اصلا خبر نداریم مثل وارد شدن میکروبی در بدن ما .

   چاقی برای بدن ما یک حالت غیر طبیعی هست  و جسم ما همواره تمایل داره که این اصافه وزن رو برطرف کنه مثل اینکه زمانی که دست ما بریده میشه بدن ما خود به خود اون رو ترمیم میکنه و بعد از مدتی خیلی عادی به شکل اولش در میاد بدن ما در مورد اضافه وزن هم همین طور هست و تمایل داره هر لحظه به سمت تناسب حرکت کنه برای همین وقتی بیمار بشیم دوست داریم به حالت عادی دربیاد .

   جسم من همواره دوست داره لاغر تر بشه برای همین هر وقت اقدام کردم برای لاغری  جسم من تغییر کرده ولی چرا ماندگار نبوده ؟چون مسیر درستی نبوده و مسیر سختی بوده .

   چه چیزی نمیزاره بدن ما اضافه وزن رو از خودش دور کنه ؟؟. حتما موانعی هست که نمیزاره تصور کنید بر دست شما زخمی هست اگر اون رو رها کنیم بدن اون رو ترمیم میکنه  ولی اگر هر روز جای زخم رو فشار بدی بدن ما نمیتونه اون رو اصلاح کنه چون ما نمیزاریم و بدن نمیتونه اون رو ترمیم کنه در طبیعت هم همینطور هست اگر برگهای درخت رو هر روز بکنیم درخت خالی میشه چون ما هر روز پیوسته داریم خسارت وارد میکنیم .

   اگر من هر روز میزان خسارت به جسمم بیشتر از سرعت ترمیم باشه ما ننیتونیم لاعر بشیم ولی اگر موانع رو برداریم لاغر شدن خود به خود اتفاق میفته .

   و نیاز به هیچ کار خاصی مثل دارو و رژیم و ورزش نیست .موانع همه ذهنی هست حتی پرخوری هم ذهنی هست چون دستورش از مغز میاد پس باید اونها رو برداریم تا متناسب شدن خود به خود به وجود میاد .

   یکی از مهمترین موانع این هست که افراد باور کردن نمیتونن لاعر بشن چرا ؟؟به خاطر حرفهایی که شنیدن مثلا چاقی من ژنتیک هست یا من چون سوخت و سازم پایین هست یا اینکه من چون  شانس ندارم و این خلق خدا هست و یا اینکه چون دارو مصرف میکنم و یا چون که من اشتهای زیادی دارم و  ….و تمام این افراد در ذهنشون کلی دلیل داره که نمیتونن لاغر بشن و در ذهنشون پذیرفتن که نمیشه لاعر شد  و یا در بهترین حالت در وزن ثابتی میمونن و نمیتونن لاغر بشن .

   حالا چطور این مانع رو در ذهن خودمون کمرنگ کنیم اولین تعییر از احساس به وجود میاد و احساس آرامش میکنیم و بعد از جمله ی مخالف اون بارها استفاده کنیم و بارها بگو با خودت لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   و ببین با تکرار این جمله چه صداهایی در ذهنت میشنویی صدایی میگه اره اسونه یا نه میگه کجاش آسونه شتر در خواب بیند پنبه دانه .

   اگر احساس خوبی نداری و خیلی با این جمله دوری باید خیلی روی خودت کار کنی ولی اگر با تکرار این جمله احساست خوب شد معلومه خوب روی خودت کار کردی .

   بارها تکرارکن این جمله رو تا ذهن شما این رو به عنوان دستورالعمل جدید بپذیره و به دنبال فرمول اصلی مغز ما در میاد .

   لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   به مقداری که من از متناسب شدن شکست خوردم درک این موضوع  برام سختر میشه ولی بلخره با تکرار درست  میشه و چاقها دیگه خودشون رو سرزنش نمیکردن و حرکت به سمت چاقی کمتر میشه .

   اول که بگی لاغری  آسان هست ذهن کلی بهانه میاره که کجاش آسان هست اگر اسان بود که من این همه سختی نمیکشیدم   ابن همه ادم چاق نبود ولی ما باید این نجواها رو مهار کنیم و تبدیل به یاس و ناامیدی نشن ..

   متناسب شدن آسانترین کار دنیا هست اگر با تکرار کردن این جمله هنوز راحت نیستی باید بیشتر تکرارش کنی و با حال خوب و لبخند بگی و به دنبال اثباتش باش چون ما سالها برای چاقی دلیل اوردیم که ما نمیتونیم لاغر بشیم و چقدر گفتیم که من نمیتونم لاغر بشم پس حالا که میخوام لاغر بشم بازم باید به دنبال دلایل تاییدش باشم چطور ؟با نگاه کردن به آلبوم شگفتی سازان و دیدن تصویر  افراد  خوندن نوشته های افراد داریم به ذهنمنون اطلاعات صحیح میدیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست  پس دیدن تصاویر افرادو بعد خوندن نتایج افراد که لاغر شدن و بعد گوش دادن به صوت افراد که نتیجه گرفتن باعث میشه ما بهتر درک کنیم لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   هر چقدر بیشتر به دنبال نمونه ها باشید این جمله برای شما باور پذیرتر میشه .

   ذهن ما اگر انجام کاری براش سخت باشه تمام تلاشش رو میکنه که شما انجام ندی و اگر هر بار شما اقدام کردی برای لاغری و موفق نشدی چون در ذهن شما لاغررشدن کار بسیار سختی بوده و یه اتفاقهایی میفته که شما انجام ندید و شما بیشتر ادیت میشید چون ذهن شما با انجام کاری که برای شما سخت باشه کنار نمیاد پس اول کار در ذهنت بگو لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست و. واقعا لاغر شدن در این راه  نیاز به هیچ کار خاصی مثل رژیم و ورزش،و دارو نداره .

   لذت متناسب شدن و لاغری اینقدر زیاد هست که تا ابد باور کنی لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   تمرین :

   چه کارهایی  انجام دادی که به خودت اثبات کنی لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .؟؟

    بازم میگم من به خاطر اینکه مدتها هست و بر روی خودم کار میکنم خیلی راحت میتونم این جمله رو بر زبان بیارم که لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست و احساسم خوب هست و نجوای منفی زیادی ندارم و بارها به خودم میگم لاعر شدن با این راه بسیار آسان هست و نیاز به هیچ کار خاصی نیست چون طبیعت بدن من بر  روی تناسب اندام هست و اگر من چاق هستم این برای بدن من عیر طبیعی هست و اون هر روز داره تلاش میکنه چاقی  رو از بدن من از  بین ببره اگر من به اون فرصت بدم چطور ؟ با نداشتن افکار منفی و به جاش با داشتن کلی باور و رفتار  خوب میتونم این روند رو سریعتر کنم و همچنین با نگاه کردن به استاد و افرادی که در این راه موفقیت کسب کردن بهتر میتونم باور کنم که میشه لاعر شد و اصلا نیاز به کار خاصی نیست .مگر هر روز گوش دادن به فایلها و عمل کردن به اونها و تعهد و انگیزه داشتن ر در این مسیر .

    پس من باور دارم لاعری در جسم من اتفاق میفته چون جسم من عاشق لاغری  هست .

   پس من باور دارم لاعرشدن در جسم من اتفاق میفته چون دارم ذهنم رو اماده میکنم برای تناسب و لاعری رو از ذهن شروع میکنم .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من اتفاق میفته جون به درستی دارم به نیاز جسمم که سیری و گرسنگی هست  پاسخ میدم .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من  اتفاق میفته  چون خدای درونم مواطب من هست که من به زور غدا وارد جسمم نکنم .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق میفته چون  ذهن من داره با هدفم و خو استم همسو میشه و از لاعری در جسمم لذت میبره پس براش کار راحت و اسانی هست .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق میفته  چون من دارم لاعری رو اموزش میبینم و از درون احساس تناسب میکنم 

   من باور دارم الاعر شدن در جسم من اتفاق میفته چون هیچ دلیلی مثل قرص و دارو و زنتیک و اشتها و … برای اضافه وزن ندارم و فقط خودم  هستم که خودم رو چاق و یا لاغر میکنم  و خودم هم تعهد دادم به خودم کمک کنم پس قطعا لاعر میشم .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من اتفاق میفته چون  از هیچ مواد غدایی ترس ندارم و با لدت غدا میخورم و برعکس نوع رفتار من  با مواد غذایی هست که ترسناک هست و باید روش کار کنم با تعهدی که دادم و پرخوری نکنم و تا حالا هم  خیلی عالی دارم رفتار میکنم .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق میفته چون هیچ غذایی قدرت چاق کردن من رو نداره و فقط برای تامین انرزی جسم  من و سلامتی جسم من وارد بدنم میشه .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من اتفاق میفته چون خواست خدا بر شادی و سلامتی و تناسب من هست و من نداسته خودم رو از این نعمت تناسب و سلامتی  با افکار و باور غلط دور کردم  و اما حالا دوباره به دستش میارم ..

   من باور دارم لاغر شدن در من اتفاق میفته چون اسیر و برده ی هیچ غدایی نیستم و هیچ غدایی من رو کنترل نمیکنه و اختیار و قدرت دست خودم هست و چیزی به نام اشتها در من دیگه وجود نداره و من به جاش،قدرت انتخاب دارم  که چه مقدار غدا در چه زمانی بخورم .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من اتفاق میفته چون هر روز در مسیرم و به خودم یاد آوری میکنم با قدرت ذهن من لاغر خو اهم  شد مثل دوستان و استاد .

   من باور دارم لاغر شدن در جسم من اتفاق خواهد افتاد چون هیچ حرص،و ولع در خوردن  و پرخوریهای گدشته رو ندارم و بسیار اندام بهتری پیدا کردم پس اگر ادامه بدم  بازم  متناسب تر خواهم شد همانطور که تا حالا تونستم لاغر بشم .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق خواهد افتاد چون مواد خوراکی اطراف من هیچ قدرتی برای جاقی من  ندارند و من هیچ توجهی به اونها ندارم فقط توجهم بر نیاز جسمم هست .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق خواهد افتاد چون لدت زود گدر پرخوری  هیچ مواد غدایی رو بر لدت تناسب اندامم ترجیح  نمیدهم .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق خواهد افتاد چون تصویر ذهنی از تناسب اندامم در دوران لاغری ۵۹ کیلوی خودم در گوشیم دارم و هر روز  به خودم نگاه میکنم .و میگم این وزن مال من هست که به خاطر راه غلط از دستش دادم اما دوباره از راه درست  به دستش خواهم اورد و لدت خواهم برد .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق خواهد افتاد چون فقط از طریق دهانم عدا میخورم و کاری به هیچ کانال عصبی دیگه ندارم و تحریک به خوردن نمیشم و اگر گاهی هم بشم خیلی مقدارش ناچیز هست و قابل مقایسه با گذشتم نیست .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق میفته چون به چاقی توجه نمیکنم مثلا  در مورد هیچ راه و روش لاعری تحقیق نمیکنم  و  در مورد خوردنم که چی میخورم و یا نمیخورم و .. توجه ندارم و به جاش به لاعری که به دست اوردم تا حدودی توجه دارم و  سپاسگزار اون هر روز  هستم .

   من باور دارم لاعر شدن در من اتفاق میفته چون عاشق خودم و اندام خودم هستم و چاقی رو در بعضی اندامهای خودم مثل مهمان ناخوانده ای میدانم که به زودی از بدن خواهد رفت .

   من باور دارم لاعر شدن در جسم من اتفاق میفته چون تا حالا هر چقدر چاقی داشتم   برای جسم من چیزی نبوده  و اون  رو به راحتی  از بین برده و حالا این  ۵ کیلو رو  هم به راحتی از بین میبره.

   من باور  دارم لاغر شدن در جسم  من به راحتی اتفاق میفته چون جسم من 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار moradiisomaih@gmail.com
   1400/04/15 13:20
   مدت عضویت: 936 روز
   امتیاز کاربر: 60
   محتوای دیدگاه: 22 کلمه

   سلام استاد من توی قسمت آلبوم شگفتی سازان روی هر عکسی کلیک میکنم وضربه میزنم هیچ متن نوشته ای نمیاد دیلیش چیه؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 11 کلمه

    سلام دوست عزیز
    آلبوم شگفتی سازان فقط شامل تصاویر افراد می باشد.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ainakaveh@gmail.com
   1400/04/13 12:06
   مدت عضویت: 945 روز
   امتیاز کاربر: 18824 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 420 کلمه

   سلام..وقت بخیر

   گام هشتاد…توقف چاق شدن

   با اینکه این فایل رو قبلا هم دیده بودم ولی الان احساس میکنم که بیشتر متوجه مطالب آن میشوم.

   یعنی دفعه قبلی موضوع رو گرفتم وپیگیری هم کردم ولی گویا یه مدت که بگذره واقعا بقول استاد نیاز است که از دوباره فایلها دوره بشه..‌

   در این فایل متوجه شدم که لاغری آسانترین کار دنیاست.وبا تکرار فراوان ذهنم هم اینو درک میکنه وچون اون عاشق انجام کارهای سهل وراحته این رو کاملا قبول میکنه….

   پس با اطمینان به اینکه چاق شدنم متوقف شده….با خیال راحتودر آرامش بدون نگرانی واسترس ومخصوصا بدون عجله.هر لحظه با فکر وخیال تناسب اندام وانجام تمرینها دیدن فایلها  .خواندن متنها…وهمچنین نوشته های دوستان ونوشتن خودم.پیش به سوی لاغری وتناسب اندام هستم.وکاملا این رو بخاطر میسپارم که هیچ ماده غذایی.وهر زمان خوردن آنها هیچ ترس واسترسی نداره…چون دیگه بعد از ماهها در این مسیر بودن ذهنم متوجه شده و بموقع اعلام سیری میکنه ومن به اندازه غذامیخورم…ریزه خواری وهله وهوله خوری مطلقا ندارم.از همه مهمتر وقتی سیر میشم دیگه از هر چی خوراکی بدم میاد. در آرامش خاطر هر روز با نشاط وشوق در حرکت در این مسیر درست وعالی هستم.

   در این مسیر بود که کم کم یاد گرفتم که از وجود خودم راضی وخشنود باشم وفقط چشمم ایرادها رو نبینه.شکر گزار خداوند مهربانم باشم.از غر زدن ونداشته هایمان وفکر کردن دایمی به آنها پرهیز کنم وکلا حواسم به چیزها وموهبتهایی که دارم باشه که شکر خدا تعدادشونم زیاده…خدا رو شکر

   وبدین ترتیب با سپاسگزاری فراوان ودیدن نعمتهای موجود.در نهایت آرامش وصبوری وبخاطر سپردن فرمولهای درست وانجام فرامین استاد در وقت وزمان خودش به اهدافم میرسم.وهمونی میشه که دلم میخواد زیرا سخت مشغول کار وکوشش روی این برنامه هستم وبقول استادم کوچکترین وقت رو هدر نمیدم وتنها..تنها در این مسیر ساعتها وقت میگذرانم وحتی اگر بیرون هستم فکرم در حال مرور تمرینها وحرفهای استاد است…بقولی اگه من نتیجه نگیرم کی بگیره…تنها کسانی به نتیجه مطلوب میرسند که با اطمینان وباور در آرامش و بدون در نظر گرفتن زمان پیش بسوی اهداف هستند.

   و وقتی اینهمه و استاد به نتایج عالی رسیدند منم با وجود این ذهنم که گویا مطالب درش حک شده مثل سنگنوشته های زمان نخستین در دل غارها….اما خلاصه با تکرار وتمرین زیاد به هدف میرسم.

   با تشکر از استاد با اینهمه پیگیری و توضیحات بسیار برای درک بیشتر ما و همچنین تشکر فراوان از بچه های گروه که با خواندن نوشته های آنها بیشتر به درک ومفهوم مطالب پی میبرم و در آخر به این نتیجه عالی میرسم که پس این کار شدنی هست زیرا برای بسیاری از دوستان شده وبهش رسیدند.

   به امید موفقیت برای همه🌱🌱🌱

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آرمیتا صدیقی
   1400/04/09 13:58
   مدت عضویت: 822 روز
   امتیاز کاربر: 77
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 847 کلمه

   به نام خدای مهرباااان

   سلام استاد گل و دوستان عزیزم.

   من طی آموزه هایی سال های قبل یاد گرفتم با مسیر تکامل آشنایی دارم.

   تکامل یعنی بهبود مستمر و همیشگی منجر به موفقیت میشود اما با برداشتن قدم های کوچک

   پس در روند تکاملی لاغری هم به همین صورت باید عمل کنیم تا موفق شویم.

   اگر من از هر روش دیگه هم میخواستم لاغر بشم ابتدا از چاق تر نشدن من شروع میشد و کم کم به سمت لاغری میرفت و در اخر به تناسب اندام میرسید.

   همونطور که در جلسه هشتم یاد گرفتیم اگر میخوایم در مسیر لاغری حرکت کنیم ابتدا باید رفتن به مسیر چاقی رو متوقف کنیم.دقیقا مثل زمانی که داریم در مسیر A حرکت میکنیم ولی میخوایم به مسیر B بریم.پس ابتدا حرکت به مسیر Aرو متوقف میکنیم و سپس قدم برمیداریم به سمت مسیر B 

   البته لازم به ذکر است که این راه برای تمامی جنبه های زندگی قابل استفاده است که در متن اولیه به طور کامل با مثال های عالی توضیح داده شده.!❤

   حالا اگر من ترس از چاق شدن دارم،از مواد غذایی میترسم و در کل نجواهای ذهنم منفی ست پس در مسیر چاقی حرکت میکنم..

   اما اگر من ارامش و اطمینان خاطر داشته باشم،از مواد غذایی ترسی نداشته باشم پس معلومه که دارم مسیر چاقی رو متوقف میکنم^_^

   موضوع جلسه نهم درباره تغییر مسیر از چاقی به لاغری‌ست

   کاری که کاملا ذهنی صورت میگیره چون من قبلا راه هایی برای لاغری رفتم و نتایج ماندگار نداشته ،پس الان به این آگاهی رسیدم که چون ذهن من با جسمم همسو نبوده من اصلا به سمت لاغری حرکت نمیکردم فقط جسم عزیزم رو در سختی قرار میدادم..

   بنابراین تغییر حرکت از چاقی به لاغری از طریق ذهن انجام میشه.

   گام اول برای این تغییر مسیر تکرار و کار کردن روی جلسات قبله که از همین امروز شروع کردم و برمیگردم و دوره میکنم.

   نکات طلایی جلسه نهم: 

   در جهان هستی همه چیز به شکل (خود به خود) به سمت اصلاح و بهبود میرود.مخصوصا در طبیعت ! اگر من گلبرگی رو بِکَنَم برگی تازه جایگزین اون میشه 

   درباره جسم هم این مورد صدق میکنه،اگر به هر دلیلی من دستم رو زخم کنم خیلی راحت بعد از چند روز اون زخم التیام پیدا میکنه.چرا؟! چون ما انتظار بهبود خود به خودی زخم رو داریم و مطمئنیم که یک امر طبیعی‌ست،هم واقعااا حرکت جهان هستی چه درباره طبیعت چه جسم انسان به سمت بهبوده..

   به طور منطقی هم که فکر کنیم چاقی برای بدن ما یک حالت غیرطبیعیه،((کلمه بیماری به کار نمیبریم چون تصویر ذهنی و خاطره خوشی از بیماری نداریم))

   جسم ما هم که همواااره تمایل به رفع این حالت غیرطبیعی داره و میخواد متناسب بشه چون سلامتی و لاغری حالت طبیعی بدن ماست.

   دقیقا مثل همون بهبود زخم بدن لاغری هم به ((همون اندازه)) آسانه

   حالا چرا من هیچوقت درباره بهبود زخم شک نکردم؟ چون اگر بچگی میوفتادم زمین  و پام زخم میشد مامانم میگفت چند روز دیگه خوب میشه و ردش میره تو نباید کاری انجام بدی ،منم باور میکردم‌….

   اما درباره چاقی تصویر ذهنی من فهموند که نه!!!! حتما باید کاری کنی تا لاغر بشی و…

   اما کم کم این تصویرذهنی ها کمرنگ میشه و از بین خواهد رفت.

   چه موانعی وجود داره که جسم من به راحتی نمیتونه لاغر و متناسب بشه؟!

   دوباره مثال میزنم اگر دستم زخم بشه من اونو رها میکنم و اون خود به خود خوب میشه،حالا اگه گیر بدم بهش و هی زخمشو باز کنم قطعا تا ۱۰۰ سال اینده هم زخمم خوب نخواهد شد!!!!

   یا اگر گلبرگ های یک گل رو هر روز برم و بِکَنَم در پایان هفته دیگه از گل خبری نیست،از بین میره..

   چون من خسارت رو تشدید میکنم

   اگه جسم من نتوسته تغییر کنه دلیلش اینه که من هر روز میخواستم یک کاری کنم تا لآغر بشم(برخلاف حالت عادی بدنم) با این کار هر روز میزان خسارت وارد شده رو بیشتر از سرعت ترمیم میکردم.

   حالا اگر موانع ذهنم رو اصلاح کنم و کار خاصی نکنم همههههه چیز درست میشه.

   مثلا باور اینکه نمیتونم لاغر بشم،چاقیم ارثیه،لاغر بشم بدتیپ میشم،بلوغ دخترها باعث چاقیه،یبوستم باعث چاقیمه،دوران پریودی صورتم تپل میشه،من خیلی شکمو هستم و….

   پذیرش این موانع ذهنی باعث میشه که بدنم نتونه بهبود پیدا کنه 

   وقتی موارد بالا رو باور کنم ذهن من اون رو باور میکنه بعد به مغز فرمان کارهایی رو میده که در مسیر چاق شدن هست سپس نتیجه هم جز چاقی نیست:)

   حالا چطور موانع رو کمرنگ کنیم؟

   اولین نشونه حس ارامش و ایمانِ اگر در من شکل گرفته باشه ((که گرفته)) پس یعنی درحال رفع موانع هستم.

   بعد عبارت راحت و باورپذیر: لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست رو بار ها با خودم تکرار کنم و روی بکگراند کامپیوترم بزارم و روی برگه زیبا بنویسم و بچسبونم روی میزم که هربار چشمم بهش بخوره😍

   خداروشکر احساس من موقع گفتن این جمله عالی بود،پر از ارامش و اطمینان خاطر و این یعنی من باور های خوبی درباره لاغری دارم و در مسیر تکاملم هستم..

   خدارو میلیاردها بار شکر شاید این حسو کمتر کسی داشته باشه🙁

   از همین حالا دنبال اثبات این جمله هستم از طریق شنیدن و دیدن نتایج دوستان و خواندن نوشته های اونها😍 

   من مطمئنم که موفق میشم.اگه من نتیجه نگیرم پس کی باید بگیره؟؟؟ 

   خدایا شکرت که لاغری اسان ترین کار دنیاست 

   استاد ممنونم بابت آموزه های عالی این جلسه واقعا لذت بردم و بارها گوش دادم و گوش خواهم داد

   صفا باشید💚

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار s.mohammadi8195
   1400/04/08 17:25
   مدت عضویت: 1216 روز
   امتیاز کاربر: 5267 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 167 کلمه

   سلام 

   بارها و بارها شده که قسمتی از بدنمان آسیب میدید وخود به خود ترمیم میشد بدون آنکه ما زحمتی بکشیم درمورد بدنمان هم همینطور هست همینطور چاقی.  اما چون ما با یه سری باورهای غلط که در ذهنمان ایجاد کردیم مانع ترمیم خود به خودی بدنمان شدیم .

   حال اگه این اینها را شناسایی کنیم و برطرف کنیم دوباره ترمیم بدنمان به بهترین شکل انجام میشه و دوباره میتونیم متناسب بشیم .

   و یکی از این باورها اینه که نمی تونیم بپذیریم که با این روش میتونیم لاغرشویم.  چون که بارها و بارها روشهای متعددی رو امتحان کردیم و نتیجه نگرفتیم دیگه ناامید شدیم و باورش سخته که بتونیم که دراین روش که کاری نمی کنیم نتیجه بگیریم .

   و اگر روی این باور یه کم کارکنیم با گوش دادن ویس های شگفت انگیزان سرزمین لاغری . به اینکه خود استاد  هم تونست نتیجه بگیره وبا تکرار عبارت لاغری آسون ترین کار دنیاست میتونیم این باور رو بشکنیم و راحت تر درمسیر تناسب اندام قدم برداریم .

   لاغر شدن آسانترین کاردنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار f1362badremonir@gmail.com
   1400/04/01 18:59
   مدت عضویت: 941 روز
   امتیاز کاربر: 33
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 614 کلمه

   باسلام و درود خدمت استاد بزرگوار و همراهان همیشگی لاغری با قدرت ذهن.

   موضوع این جلسه:توقف چاقی

   برای رسیدن به لاغری مهمترین گام این که مسیر چاقی متوقف شود.این موضوع درست مانند اینکه شما درحال حرکت به سمت شمال هستیدوهمزمان نمیتونیدتغییرمسیرداده ودرجهت مخالف آن یعنی جنوب حرکت کنید ابتدا باید حرکت به سمت شمال را متوقف کرده و سپس مسیررا تغییر دهیم.این یک قانون است و در تمام جنبه‌های زندگی کاربرد دارد در مورد جسم نیز وضع به همین صورت است یعنی ابتدا باید چاقی متوقف شود سپس لاغری  خود به خوداتفاق میافتد.حال چرا روش های مختلف باعث لاغری نمیشود؟چون مسیر، مسیرغلط واشتباهی است.درست است که با گرفتن رژیم جسم ما به طور مقطعی و کوتاه مدت تغییر میکند اماچون درذهن وباور ماموضوع چاقی واینکه من نمیتوانم لاغر شوم ثبت شده پس این اتفاق صورت نمی‌گیرد.اگر به جسم خود توجه کنیم می‌بینیم که جسم ما توانایی تغییر کردن را دارد اما بدلیل اینکه این تغییر در مسیر درست اتفاق نیفتاده پس نمی‌تواند دایمی و همیشگی باشد.بادقت درطبیعت وجهان هستی متوجه این موضوع میشویم که همه چیز درطبیعت قابلیت ترمیم و بهبود یافتن رادارد مثلاً اگر برگ یا شاخه ای  از درخت را بکنیم میبینیم بعداز مدتی آن درخت شروع به جوانه زدن وترمیم میکند واین روند یک اصل طبیعی است در مورد انسان نیز این موضوع صدق میکند ذهن ما همواره تلاش میکند تا جسم مادر حالت تناسب وسلامتی باشد واین امری کاملاً طبیعی است یعنی اگر خللی در بدن ما ایجاد شود وعضوی از بدن آسیب ببیند سیستم عامل وجودی انسان توسط خداوند یکتا گونه ای طراحی شده که خود به خود قابلیت ترمیم رادارد وبه راحتی میبینیم که عضو آسیب دیده بعداز مدتی بهبود میابداماهمین عضو یابافتی از بدن که آسیب دیده اگر توسط انسان دستکاری شود روند درمان آن کاملاً برعکس میشود وار حالت طبیعی خود خارج میگردد.درمورد چاقی نیز این موضوع کاملاً صدق میکند وقتی ما با گرفتن رژیم ودلایل متعدد برای چاقی خود مانع از روند طبیعی و عادی جسم که حالت تناسب اندام است میشویم در واقع مسیر رابه سمت چاقی که حالت غیر طبیعی برای ماست هدایت میکنیم وهر چه ذهن ما تلاش میکند برای داشتن تناسب اندام موفق نخواهد شد.بنابراین برای رسیدن به لاغری مهمترین کار این است که این موانع بر طرف شود وار جمله آنها باور کردن چاقی است.این که من با پذیرفتن دلایل متعددی که طی جلسات قبل درباره آنها صحبت کردیم مثل ژنتیک،خوردن دارو،بارداری و….باور کردیم که این عوامل باعث چاقی میشود در واقع جلوی عملکرد صحیح وروندطبیعی فرمانهای مغزی را گرفتیم درنتیجه به چیزی که می‌خواستیم نرسیدیم.پس برای حرکت صحیح در مسیر لاغری لازم است که ابتدا اصولی نبودن این دلایل را(دلایل چاقی )یاد بگیرم سپس گام به گام وقتی فرمول‌ها تغییر کردن در مسیر لاغری قدم برداریم.برای این کار کافی است جملاتی را هرروز تکرار کنیم و احساس خود را نسبت به آن بفهم .هرروز بگوییملاغری آسان ترین کار دنیاست واین جمله رادر صفحه گوشی یا هرجای دیگری که در معرض دید است بنویسم وببینم وانرا با دلیل بپذیرم چرا میگویم آسانترین چون تمام روشهای قبلی سخت بودند و بی‌نتیجه وچرا دنیا رابه کار می‌بریم برای این که دنیا در ذهن ما ی کلمه ی بزرگ است و هرچه این بزرگنمایی را بیشتر کنیم بهتر میتوانیم در مسیر لاغری گام برداریم.نکته مهم و قابل توجه دیگر اینکه هرروز آلبوم شگفتی سازان را ببینیم و توضیحات آنها رادرمورد لاغری خوب گوش کنیم که همین دیدن و شنیدن باورمارابرای رسیدن به لاغری تضمین می کند هر چقدر این باور درماپررنگتر شود نتیجه ی آن احساس خوب ،ارامش ودر نهایت تغییردر  جسم میشودوما میبینیم که بدون اینکه کار سختی را انجام دهیم فقط با تغییردادن مسیر وفرمولهای ذهنی میتوانیم به آرزوی خودمان که همان تناسب اندام همیشگی  است برسیم واین چقدر شیرین ولذت بخش است.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 38 کلمه

    سلام دوست عزیز
    خوشحالم که در مسیر صحیح در حال ادامه دادن هستید
    لطفا از اینتر کردن برای پاراگراف بندی و جداسازی قسمت های مختلف نوشته استفاده کنید
    به این شکل نوشته شما زیباتر و خواندنش راحت تر میشه
    سپاسگزارم از شما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1400/03/10 00:49
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 17013 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,641 کلمه

   گام ۸۰ ،،،، توقف چاق شدن ،،  سلام وقت بخیر ،،توقف چاق شدن ،چقدر این جمله دلنشینه ، سالها بدنبال توقف چاقیم بودم اونم  بدون رژیم ،بدون ورزش ،دوست داشتم منم نرمال باشم ،منم مثل همه آدم ها مدام از چاقتر شدنم نترسم ، فقط تو فکر خوراکی های کم کالری نباشم ،دلم یه دل سیر آرامش میخواست که تا اون موقع تجربه ش نکرده بودم ،به تکرار ، وزن های بالای ۲۰ یا ۳۰ کیلو کم کرده بودم ولی موندگارنبودن ،دلم واقعا توقف چاقیمو برای همیشه میخواست ،نه اینکه با ترس چند ماه با نخوری و کم خوری چند کیلویی کم کنم و دوباره همه چیز برگرده به قدیم ،،،ولی نشد ،تلاش بی وقفه کردم  ،چند جا چند جا ورزش میکردم ،خوراکیمو کمتر میکردم ولی دوباره همه چیز مثل سابق میشد ، اولین اتفاقی که برام تو دوره مقدماتی رخ داد ،  اونجوری که خودم هم  متوجه نشدم ،یعنی من سرگرم تمرینات بودم که دیدم ۲ ماه و نیم گذشته و من سایزم‌ کم شده ، یعنی من حتی توقف چاقیمم متوجه نشدم ،یدفعه رفتم تو کم کردن سایز ،، از همون زمان بود  که خیالم راحت شد که منهم لاغر میشم و یاد گرفتم که از چاقیم متنفر نباشم ،یاد گرفتم آرام باشم ،صبور باشم ،عجله نکنم و خیلی چیزارو یاد گرفتم ،خودمم نفهمیدم چی شد که اینجوری شد ،امروز داشتم به دوستم میگفتم  ،ما چجوری لاغر شدیم ؟ آیا زجر کشیدیم؟ نخوری کشیدیم؟ ناراحت بودیم؟ حسرت خوردیم؟ نه نه ،پس چه اتفاقی افتاد؟  محتویات ذهنمون تغییر کرد،فرمان ها عوض شدن ، رفتار ها پیرو فرمان ها و شکل فرمانها شدن ،جسم ما به رفتارها نگاه کرد و رفت تو مسیر تناسب ، جوری که ما نفهمیدیم ، فرمان صادر شد که نترس از قرمه سبزی که بهش علاقه داری ،میتونی به اندازه ای که سیر میشی بخوری ،آخه این غذا همونه که خواهرتم میخوره و لاغره ،تو هم بخور و لذتشو ببر ، اولش از این جور صداها تو سرم میترسیدم ،میگفتم یعنی شب هم میتونم غذا بخورم ؟ یعنی دلم بیسکویت خواست بخورم؟ دیروز داشتم به خواهرم یاد میدادم که چجوری توی سایت بتونه بنویسه، بهم گفت از وقتی میبینم استاد در استوری براحتی از غذا خوردنشون فیلم میذارن ،فهمیدم خوردن مشکلی نداره ،ولی نمیدونم چرا چاقتر شدم ،بهش گفتم ،یعنی تو از استاد فقط یاد گرفتی که راحت همه چیز بخورید ولی چرا آموزش های دیگه شونو نمیبینی ؟انجام نمیدی ؟ اول عقیده شو بساز توی ذهنت ،بعد اون رفتارهارو انجام بده ،مثل وقتیه که ما میخواییم خونه داشته باشیم‌،هنوز خونه رو نساختیم میریم تو بیابون میشینیم‌ میگیم ااا پس خونمون کجاست ؟ اول باورشو بسازیم بعد انجامش بدیم ،هنوز باورهاشو نساختیم فقط خوردنمونو زیادتر کردیم ،اینکه درست نیست ،،اونوقت میگیم چرا چاق شدیم ،، اتفاقا اگر این تمریناتو درست انجام بدیم حجم غذامون به اندازه سیر شدنمون میشه ،نه کمتر نه بیشتر ،دیگه نمیتونی بیشتر بخوری ،، البته افرادی که از دوره ها خبر ندارن ،حق دارن ،نمیدونن استاد به چه قصدی از غذا خوردن و پختنشون فیلم میذارن ،،،،،،     یادمه یه روز عصر،  که تازه چند روز بود تو دوره اومده بودم  ،  دلم بیسکویت با چایی میخواست ،نخوردم ،بهم فشار اومد ،به استاد پیام دادم، استاد من  دلم بیسکویت میخواد ۱ دونه بخورم؟ استاد جواب دادن اگر دلت میخواد بخور ،انتخاب با خودته ،، با خودم گفتم ،انتخاب با منه؟ 🤔به خودم گفتم ،حالا بخورم یا نه ،؟🙄 گیج شده بودم😄یادمه ۱ دونه با ترس خوردم ،،، مثلا از عصر هی به خودم و گرسنگیم توجه میکردم ببینم کی پیام گرسنگی بهم داده میشه ،دلم میخواست گرسنه بشم ،مخصوصا شب ها ،انگار ذهنم بهم میگفت ، حتما شام بخور که شکل رژیم‌ نباشه ، آرام آرام متوجه شدم تایم سیر بودن هام طولانی تر شد ،حجم غذام یه روزایی کمتر از یه روزای دیگم بود، اون حالت انتظار گرسنه شدنم ، از بین رفت ،انگار سال اول داشتم بالانس میشدم ، مثل هواپیمایی که مدام با برج مراقبت چک میشه ، منهم در حال کم و زیاد کردن چیزهایی در  وجودم بودم ،داشتم تراز میشدم و هنوزم در حال تراز شدنم ولی شدت تکون هام کمتر شده و الان حس جالبیه ،اینکه خودت داری درونیاتتو میسازی ،خلق میکنی و لذتشو میبری ،، مثلا الان که ساعت ۱۱ شب بود و من شام خورده بودم دلم یدونه رولت خواست ،با لذت خوردم ،اصلا هم نترسیدم ،عذاب وجدان هم نگرفتم ، ،،،، در این راه ،اولین اتفاقی که برای ما رخ میده ،توقف چاقیه ،وقتی اولین بار این فایلو شنیدم ، خیلی بهش فکر کردم و خوشحال شدم که ،چاقی من متوقف شده ، بعد از توقف ،وقت دور زدن مسیر چاقی به لاغریه ، و در آخر رفتن در جاده تناسب و حرکت در اونه ،الان من در مسیر رفتن هستم ،،،، تقریبا ۳ سال و نیم پیش که کنترل ذهن رو  شروع کردم،البته نه لاغری با ذهن  و ۳ ماه ویس گوش کرده بودم‌ و هیچ اتفاقی برام نیفتاده بود ،ناامید شدم و برای ۳ ماه رهاش کردم ، نمیدونم چی شد که دوباره برگشتم به مسیر ،دقیقا بعد از ۶ ماه ،مسائل ناراحت کننده من کمتر شدن، اتفاقات بد کمتر رخ میداد ، آرامتر شده بودم ،بعد از ۸ ماه مسائل مالیم بهتر و بهتر شد، بیشتر تایمم در تفریح بودم ، خودم متوجه شدم که در مدار بهتری قرار گرفتم ،مدل آدم های اطرافم تغییر کردن ، مدل مسافرت هام با کیفیتر شد ،خریدهای بیشتری داشتم وووووو   ولی تمام این اتفاقات آرام آرام شکل گرفتن ،،،، سالها برای لاغر شدن به اشتباه به جسمم فشار آوردم ،البته درونیاتمم اذیت میشد ،اعصال و روانم مخدوش بود ،حالم گرفته بود ،نگو جای دیگه ای ایراد داشته، جسمم به سمت لاغر شدن میرفت و ذهنم بسمت چاقتر شدن و هیچ وقت این ۲ دو با هم همسو نشدن ،اگر همسو بودن که منهم متناسب بودم ،،،، وقتی پی بردم که‌ ،بیس اصلی جهان هستی روی گسترش و خیر است ، یعنی جهان هم به بهتر شدن ها کمک میکنه ، تا حالا هزاران بار جنگلها آتیش گرفتن ولی بعد از مدتی ،رویش صورت گرفته ،بارها بدن ما مریض شده ولی خودشو ترمیم کرده ،  بهبودی زخم و بریدگی در بدن ما نشانه نیت  ترمیم  بدن و خداوند است ، در بدن ما داروخانه قدرتمندی وجود داره که بیشتر داروهارو از روی الگو برداری  مواد ترمیم کننده ای  که در بدنمون وجود داره ساختن ،پس جهان و بدن ما برنامه ریزی شده هر لحظه   بر سلامتی ،عشق ،گسترش ،، حواسمون باشه که سرعت ترمیم جسم‌ کمه و باید این آگاهی ها در اون دانلود بشه و بعد از اون ،جسم‌ شروع به ترمیم خودش میکنه اونم بصورت هوشمندانه نه به زور ،نه با رنج ،،، بدن ما جوری تنظیم شده که همواره ضایعاتو از جسم خالی کنه ، ولی چونکه  سمت حرکت ما بطرف چاقی بوده ،پس تلاش ما بی اثر میمونده ،،، شناسایی موانع لاغری کمک بزرگی به ما میکنه و با شناخت هر کدوم از اونها ،انگار نوری در دل تاریکی میتابونیم ،با تابش نور به تاریکی ، تاریکی کمرنگتر میشه و یواش یواش از بین میره ،،نوشتن باورهای مخرب و نقض اونها ،اولین تغییر در ماست ،،، اینکه من بدونم ،دلیل چاقی من ارثی بودنش نیست ،ژنتیک،نوع استخون بندی ،پرخوری ، ازدواج،تیروئید ووووو نیست  ،و بعد گفتن اعتقادات جدید و نو به خودمون ،با حس خوب با دلیل و برهان ،تا ذهن من بپذیره ،،مثلا من اعتقاد داشتم ،در وعده شام غذاهای ممنوعه بخورم چاق میشم ،باید  برم افرادی رو پیدا کنم و ببینم که سالهاست شام برنج و نون میخورن ولی لاغرن ،   من پذیرفتم که چاقی من ارثیه ،پس چرا خواهر من این ارثو نداره ؟ باور کردم که ازدواجم باعث چاقیم بوده ،پس اینهمه مزدوج شده هست که لاغرن ، میگم زایمان و بارداری باعث شده پس چرا خواهر من موقع زایمانش که همه فکر میکنن باید خیلی چاق بشن‌  ،ایشون ۵۰ کیلو شده بود ،اگر قرص های ویتامینه چاق کننده است ،چرا اینهمه آدم این قرص هارو میخورن ولی لاغر هستن،، کارهاییکه برای بودن در مسیر لاغر شدن باید انجام بدیم ،گوش دادن فایلها بصورت دائمی ،نوشتن نظر خودمون که با نوشتن ،کلی ذهنمون شخم میخوره و ناخالصی هاش بیرون میاد ، خوندن نظرات دوستان بسیار کمک کننده است ،دیدن لایوها ،استوری و بودن در این محیط باعث میشه ذهن در مسیر لاغر شدن قرار بگیره ،دیشب خواهرم ازم پرسید برای چی اینهمه مقاله تو سایت هست ،بهش گفتم فکر میکنی  استاد بدون دلیل اینهمه مقاله نوشتن و مینویسن ؟ خب معلومه برای خوندن ما نوشتن که با خوندن ذهن ما در مسیر لاغری بیشتر قرار بگیره و هر چقدر بیشتر بشنویم و بخونیم بیشتر برنامه ریزی میشیم ،، یکی از راههای ساختن باورهای ترمیم کننده  ،گفتن جملاتی که حس خوب به ما میده هست ، اونم با دلیل ،مثلا وقتی به خودم یادآوری میکنم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ،باید واسش دلیل بیارم ،که بله که آسونه ،راه های قبلی اشتباه بودن ،حالا فهمیدم مسیر درست کدومه ،در مسیرش هستم،ذهنم داره در تناسب آسان و راحت برنامه ریزی میشه  و حتما نتایج عالی دریافت میکنم چونکه دارم ریشه هامو ترمیم میکنم ،،۱ سال و نیمه  جمله لاغر شدن آسانترین کار دنیاست رو نوشتم روی کاغذ بزرگ و چسبوندم روی دیوار اتاقم جلوی تختم ،،،بر اثر سالها بودن در رژیم  ، ورزش های سخت و شرایط ناراحت کننده ،ذهن ما ترسو شده و اسم لاغر شدن میاد فکر میکنه دوباره باید اذیت بشه،رژیم بگیره ،ورزش کنه ،دارو بخوره ،محدود باشه  و  تن به درد و رنج نمیده و مارو در مسیر چاقی قرار میده   ،پس حواسمون باشه که ذهن  کارهاییکه با لذت همراه نباشه انجام نمیده و به ما کمک نمیکنه ،، واقعا این مدل لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ،سختی نداره ،حالت خوبه ،شادی ،خوشحالی که بلخره درست شد ،ممنوعیت وجود نداره ،ورزش کردن به هر قیمتی نداره و در کل عالیه ،،،   خوشحالم و از خودم راضی هستم که ۸۰ گام از ۱۰۰ گام را با افتخار و سربلندی هر روز گوش دادم ،نوشتم و در مسیر ساخت میوه های سرحال لاغری خودم هستم 😇

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 10 از 2 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 0
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 1,318 کلمه

   سلام استاد  دوستان گرامی گام ۸۰‌  جلسه قبلداین بود میباییت حرکت به سمت چاق شدن اول متوقف کنیم وبعد حرکت به سمت لاعر شدنو شروع کنیم وبرای اینکه حرکت به سمت چاق شدن متوقف کنیم میبایست این کارها رو انجام میدادیمداول اینکه باید به هیچ وجه درباره چاقی با کسی صحبت نکیم واینکه اگر کسی هم صحبت کرد ما دنبال نکنیم دوم اینکه دنبال راهکارهای برای رفع چاقی نباشیم دنبال روشهای لاعری نباشیموسوم اینکه در معرص اطلاعات تحریک کننده قرار نگیریم وعضو هیچ کانال اشپزی کیک پزی وشیرینی پذی نباشیم ونشانشم این بود که اول ارامش پیدا میکردیم بعد نگرانی از چاقتر شدنمون کمتر میشد وقتی نگران یت کم بشه ارامشت بیشتر میشه استرست کمتر میشه تصاویر دهنیت از چاقی به لاغری تبدیل میشن ودر نتیجه جسم شما تغییر میکنه با اینکارها حرکت به سمت چاق شدنمون توقف میشه وامروز حرکت ه سمت لاعر شدنو شروع میکنیموواین کارها کلا ذهنیه ودر جهان همه چیز خود به خود به سمت اصلاح شدنه مخصوصا ر طبیعت اگر شاخای بشکنیم یا برگی رو بکنیم اون درخت خودش خودشو ترمیم میکنه وی شاخه جدید وی برگ دید به خودش اصافه میکنهوودر مورد جسم انسان به همین شکله اگر دستمون بریده بشه جسممون خود به خود اونو ترمیم میکنه وچند روز بعد نگاه کنی هیچ اثر بریدگی در اون وجود ندارهدیعنی در جهان همه چیز به مت بهبودهدخیلی وقتا بیمار میشیم وفوقش ی قرص میخوریم وبیماری برطرف میشه خیلی وقتا هم ویروسی تو بدن ما میاد وبدون اینکه ما متوجه بشیم سیستم دفاعی بدن اونو از بین میبره وما نمیفهمیم وچاقی هم ی حالت غیر طبیعیه وجسم ما همواره تمایل داره این چاقی برطرف کنهووقتی دستمونو میبریم ما فقط ی چسب میزنیم در بعضی از مواقع که شدت بریدگی بیشتره وجسم بقیه کارها رو انجام میده سلول سازی میکنه جوش میخورهوهمه رو بدن خودش انجام میده وبعد از جند روز هیچ اثری باقی نمیمونه بدن ما در مورد اصافه وزنم به همین شکل عمل میکنه بدن ما تمایل دارهوبه حالت متناسب شدن در میاد چون حالت متناسب شدن حالت طلیعی بدن ماستدما در سلامتی باشیم در ارامش باشیم احساس خوب داشته باشیم اینا حالت طبیعیه بدن ماهستند ووقتی ما رژیم میگرفتیم وزن کم میکردیم جسم ما همواره در تلاش که رو به سمت لاعری ببرهدبه سمت سلامتی ببرهدچرا ماندگار نبود چون روشمون صحیح نبود مسولی ایندفعه مسیرمون درسته وحالا چه چیزی نمیداره بدن اصافه وزن مارو از خودش دور کنه وبه حالت متناسب قبلیمون برگردونهدی سری موانع داریم که نمیداره متناسب بشیمیر سختی ود وذهن ما هم کار سخت انجام نمیده مثل این میمونه که دستمون خراش برداشته وما هر روز بیام این خراش باز کنیم ونداریم جوش بخوره وهیچ وقتم جوش نمتونه بخوره چون تو داری هر روز اونو بز میکنی ونمیداری جوش بخوره ومانع از خوب شدنش میشی واگرم به اون خراش کاری نداشته باشی میبینی که بدن کار خودشو بخوبی انجام داده وتو اصلا نفهمیدی کی خوب شده ودرباره جسممونم همین شکله اگر جسمت نتونسته به تناسب اندامت برسه بخاطر اینکه تو داری ی کارهایی میکنی ی رفتارهای داری ی فکرهایی داری که نمیذاره بدنت کار خودشو انجام بده وهر روز میزانوخسارتی که که به خودت وارد میکنی بیشتر از سرعت ترمیم بدنشه واگر موانعها رو فقط برداریم لاعر شدن خود به خود بوجود میاد نمیخواد کار خاصی بکنیم نمیخوای غذای جدیدی بخوری داروی خاصی بخوری وحالا موانع چه چیزهایی هستند همین درسهاییکه تا حالا گرفتیم ترس از غذها خوردن ترس از تغییر کردن ترس از بیماری باور نکردن اینکه میتونی لاعر بشی اینا موانع هستند ویکی از مهمترین اونها بزرگترین موانع اینکه ما نمیتونیم باور کنیم که ما میتونیم لاعر بشیم چرا نمیدونم باور کنیم که ما میتونیم لاعر بشیم چون ما بخاطر صربه هایی که از چاقی خوردیم هی رژیم گرفتیم هی لاعر نشدیمووی سری حرفا شنیدیم ی سری باورهای شتباه داشتیم که چاقی ارثیه من شانس ندارم خدا اینجوری خواسته و…وخیلیهام باورشون اینکه من دارو مصرف میکنم چاق میشم وچون باور داریم قبول داریم نمونه م یدیم حتما بسرمون میاد چون من این تجربه رو داشتم وقتی قرص تیروئید مصرف میکردم علاوه براینکه چاقتر شدم بلکه سرعت چاقتر شدنمم زیاد تر شده بود واینم تشدید میکرد باور منو که من نمیتونم لاعر بشم ی سری هم میگن من افسردهام ومن قبل از ورود به سایت ی جورایی افسرده شده بودم دیگه دنیا بران تموم شده ود هر کاری یکروم لاعر نمیموندم دیگه خسته نا امید شده بودم که خدا منو انتخاب وهدایت کرد به سمت سایت واینا همش گهمه باعث میسه که فکر کنیم من نمیتونم لاعر بشم وچون اینو پدیرفتیم بدن ما نمیتونه بدن ما نمیتونهدترمیم انجام بده واین باور مثل اون میمونه که ما هر روز زخم ودمونو باز میکنیم وقتی شما باور کنی که نمیتونی لاعر بشی ذهن چکار میکنه مغز ما بر اساس این باور میاد هر روز فرمان صادر میکنه وچرا معز اینجوری دستور داده چون ما باور کردیم که نمیتونیم لاعر بشیم وحالا چطور باید این مانع از بین ببیریم اول باید کمرنگش کنیم بعد از بین ببیریمواگر میتونستیم دوره تهیه کنیم که خیلی راحتر اصولی وزودتر این مشکل برطرف میکردیم برای همیشه وحالا چطور این اور مخرب که من نمیتونم لاعر بسم تغییر بدیم اول باید ی جمله مخالف اونو پیدا کنیم باید ی عبارتی بجوجود بیاریم  به خودت بگی لاعر شدن اسانترین کار دنیاست بارها بخودت بگو خیلیها نمیتونن بگن وقتی این جمله و میگی چه احساسی داری صورتت چه شکلیه من میتونم بگم ولی صورتم عادی خوشحال وشاد نیست وقتی این عبارت میگی چه نجواهایی میشنوی که میگه اره رسته لاعر شدن اسونترین کار دنیاست یا میگه اگر میتونستی که تا حالا لاعر شده بودی من فعلا نجوایی ندارم باید مرین کم اونوقت ببینم ببین قتی این جمله رو میگی چه احساسی داری اگر احساس خوب داری واگر حس میکنی با این جمله نا اشنایی ازت وره مشخصه که باورهای چاق کننده خیلی قوی هستند وباید روی خودت کار کنی وبا تکرار کردن این جمله احساست خوب میشه اطمینان پیدا میکنی که تو هم میتونی لاعر بشی معلومکه خوب اری روی خودت ار یکنی حالا تکرار اون چه فایدهای اره با تکرار کردن دهن ما این عبارت بعنوان ی فرمول جدید میپدیره وی فرکانس جدید داری میفدستی وباه اندازهایکه تکرار میکنی وبدنبال اثبات این فرکانس باشی این فرکانس قویتر میشه وبه عنوان فرمول اصلی در هنت ر میاد واونوقت تعییر رفتاری شما بر ساس این فرکانس صورت میگیره ومغز ما اینو بعنوان فرمول جدید در نطر میگیره ومرحله بعد چیه بدنبال دلایل اثباتش باش چون ا سالها برای چاقیمون لیل اوردیم من چاقم من نمیتونم لاعر بشم من نمتونم کار کنم هر کاری کردم نشد اگر میخوای باور کنی که لاعر شدن اسونترین کار دنیاست باید بدنبال دلیل براش باشی چطور دلیل براش پیدا کنیم اول اینکه البوم شگفتی سازان ببینیم با دقت عکسهای قبل وبعد ببینیم همین زمانیکه اری صرف میکنی برای یدن عکسها داری داری دلیل پیدا میکنی دباور میکنی که لاعر شدن اسونترین کار نیاست برید نوشتهای اونا و بخونید هر تصویر کلیک کنی نوشته ش میاد مرحله بعود گوش ادن به صوت اونهاست  قدم اول ینکه اول بریم دین تصاویر افرادیکه لاعر شدن هر چقدر یشتر ببینیم وهر چقدر بیشتر تصویر ببینم باورمون قویتر میشه مرحله بعدی گوش دادن به صوت اونهاست برید به قسمت محصولات برید پایین نظرات شرکت کننده ا رو بشنوید بارها بشنویت تا باورتون نسبت به اون جمله قویتر بشه مرحله سوم استفاده ز سایر مطالب سایت واین عبارت همیشه جلوی چشماتون بداری زیر میز کار روی در یخجال کمد کابیت بچسبونیم ونشانه گذاری کنیم ه لاعر شدن اسونترین ار دنیاست واین جمله بخ خودت بگو تکرار کن بنویس بعنوان تصویر زمینه تصویر صفحه اصلی گوشیت استفاده کن واین جمله هر کلمهش ی تصویری در دهن شما ایجاد میکنه لاعر شدن که زیباترین تصویر رو ایجاد میکنه اسانترین تصویر راحتی وسادگی ایجاد میکنه کار دنیا در دهن ما فعالیته فعالینی پروسه ست دنیا هم که بزرگ نمایی میکنهوواین عبارت شگفت انگیزهوووقتی به اعری برسی لدتش انقدر زیاده که تا ابد باور میکنی که لاعر شدن اسانترین ار نیاستووچون پروسه طی میکنه امکان نداره تغییر کنهدهر چقدر بنویسی احساست خوبتر میشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1400/02/08 17:24
   مدت عضویت: 1165 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 1,202 کلمه
   • سلام سلام 😌☺️😍👣.                  گام 80مسیر لاغری من   🙋                  توقف چاقی                                  واسه رسیدن به هر خواسته ای باید اول موانع و باور ها اشتباه راجب اون خواسته برداری و باور صحیح بدی تا به هدفت برسی.   👇🤷                                مثلا میخواه ثروت بیاد تو زندگیت اول باید ببینی چه دیدگاهی راجب ثروت داری پول در آوردن تو ذهنت باورت سخته یا آسان از آدم ها پول دار خوشت میاد یا میگی اینها از دزدی به ثروت رسیدن نظرت اینه پول توجامعه است اقتصاد خوبهه یا نظرت اینه پولی نیست همه بدبخت فقیرن خلاصه محتوا ذهنت راجب ثروت بنویسی هر دیدگاهی که داری میفهمی ذهنت برای رسیدن به ثروت چه موانعی داره باید یکی یکی اونها رفع کنی بعد ثروت خودش میاد نهه اینکه صبح تا شب بنالی بگی نیست فلان بعد بگی چرا خدا به من پول نمیدی خب خودت نمیزاری‌.   🙆🤦                                      اولا باید بدونی که جسم تو قسمتی از طبیعت است و ویژگی طبیعتم اینه خودش خودش ترمیم می‌کنه مثلا درخت آتیش میزنی بعد مدتی باز جوانه میزنه رشد می‌کنه زمستان میشه برگ ها هم خشک میشه درخت‌ها طبیعت خشک میشه ولی بهار که میشه همجا سرسبز میشه درختان رشد میکنن شکوفه میدن   🌺🌱                 👯   جسم ما خودمان بارها مریض شدیم تصادف کردیم موهامون کوتاه کردیم ولی باز بدون تلاش فیزیکی خودش ترمیم کرده شده مث روز اولش بارها نخواسته دستهامون زخم کردیم جسم خودش زخم مامون ترمیم کرده سوختگی ها خلاصه هرکاری سرش اوردیم اون باز ترمیمش کرده این چاقی همه یک ضایع است که اگه بزاریم بدنمان خودش قدرت ترمیمش داره میتونه جسم مارو متناسب کنه ولی این ماهیم که جلو جسم گرفتیم برای متناسب شدن   🤦                             همیشه اومدیم از اخر به اول شروع کردیم همیشه دانبال نتیجه بودیم همیشه دانبال روش ها فیزیکی واسه لاغرشدن و یه نتیجه هم میگیرفتیم ولی چون روشمون اشتباه بود باز برمیگشتیم به نقطه اول و باز چاق تر از قبل و این باورها مخرب و شکست ها باعث به وجود اومدن تصویر ذهنی چاق تر از خودمان میشد و ذهن میومد تمام تلاشش میکرد که مارو شبیه کنه به تصویر ذهنی که خودمان از خودمان داشتیم و ما چاق چاق تر میشدیم و باور اینکه نمیتونم لاغر بشم و لاغر شدن سخترین کار دنیاست در ما به وجود میومد و دلیل محکمشم شکست های خودمان بود چاقی جلو چشمان که هر روز داشت بیشتر بیشتر میشد و باور اینکه من نمیتونم لاغر بشم قوی تر میشد  🙆                                       👼    خب حالا قانون ذهن چیه هرکاری واسه ذهن سخت کردی اون انجام نمیده چرا جسم تغییر نمی کنه چون فرمان از مغز میگیره مغزم تحت تاثیر ذهن ماست وقتی چاقی براش آسان باشه و تصویر ذهنی ما هم چاقی بیشتر باشه دستور میده به مغز واسه چاقی بیشتر مغزم فرمان خوردن بیشتر میده و ماهم واسه هرکاری از خوردن استفاده میکنیم حس حالمون بده خهستیم خوشحالیم بیرونم تفریح مهمانی نگاه سریال میکنیم نگاه فوتبال خلاصه هرکاری میخواهیم کنیم از خوردن استفاده میکنیم و روز به روز چاق تر میشیم                                 حالا واسه توقف چاقی باید چکار کنیم👈 باید در مورد چاقی چقدر چاقم شدم حرف نزنیم باید وزن نکنیم باید در معرض اطلاعات کلیپ ها کانال ها آشپزی قرار نگیریم واسه تحریک خوردن بیشتر باید از خودمان متنفر نباشیم چاقیمون بپذیریم دوست داشته باشیم جسممون باید دانبال روش ها مختلف واسه لاغری نباشیم خب وقتی این کارها انجام بدیم و به مرور تکرار کنیم چاقی ما متوقف میشه دیگه چاق تر نمیشیم   😌🤩                                   حالا چکار کنیم که لاغر بشیم باید بزرگترین موانع ذهنی برداریم نمیتونم لاغر بشم برداریم باغر شدن سخت است برداریم این مانع ذهنی رو.         با آگاهانه عمل کردن با هر روز فایل گوش دادن تمرین کردن نوشتن باید آگاهی و باور ها جدید در ذهن مان بکاریم و درصورتی این آگاهی صحیح در ذهن مان به تصویر ذهنی و بعد در جسمان نمایان میشود که لاغر شدن در ذهن مان آسان کنیم راحت کنیم چون قانون ذهن اینه تا کاری براش آسان راحت نباشه انجام نمیده                  خب حالا چطور ما لاغر شدن در ذهن مان آسان کنیم با جمله طلایی لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست😍.    خب حالا چجوری این باور در خودمان به وجود بیاریم همیشه گفتیم از راهی که رفتیم از همون راه باید برگردیم ما چجوری باور کردیم چاق شدن آسان است با دیدن خودمون با دیدن افراد چاق که خیلی راحت چاق میشن با تکرار کردن این جمله چاقی آسان است حالا باید با دیدن افرادی که از این راه لاغر شدند و خواندن متن هاشون و گوش کردن به حرفهاشون به خودمان ثابت کنیم این همه آدم لاغر شدند از همین راه منم میتونم جسم من توانایی لاغر شدن داره من خودم نذاشتم مسیرم اشتباه بوده یعنی من که میتونم تا حالا این همه ضربه زدم به جسمم و جسمم بدون ذره ای کم کاری ترمیم کرد و شدم مث روز اول الانم میتونم بدن من خودش عاشق متناسب شدن هست حق طبیعیش است متناسب شدن من نذاشتم من راه برای خودم سخت کردم من لاغری در ذهنم سخت کردم موجب شکستم شدم الانم به شکر خدا به این مسیرهدایت شدم خداوند این قدرت در من دیده که من میتونم لاغر بشم جسمم عاشق لاغر شدن است و ذهنم قابل آموزش دیدن راهم صحیح ترین راه جهان پس دیگه چی می‌خوام منم مث همه این عزیزان لاغر میشم با دیدن افراد در آلبوم شگفتی سازان به خودم تایید میکنم که لاغرشدن آسان ترین کار دنیاست که این فرد با این سن وزن تونست منم میتونم فقط باید خودم باور کنم باید برای ذهنم آسان کنم لاغری رو باید هر روز با تعهد قلبی در مسیر باشم عمل کنم و به آنچه گفته میشه عمل کنم حق من لاغر شدن متناسب شدن شاد شدن همیشه به خودت بگو اگه لاغر بشم چی میشه 🤩😍💖اعتماد بنفسم از صفر به صد میرسه بهترین لباس ها قشنگترینش میخرم به تن میکنم خیلی راحت می‌رقصم به خودم عشق می ورزم تو جمع شرکت میکنم همه بهم میگن چه عالی شدی چیکار کردی چقدر صورتت صاف روشن شده چقدر ایدال شده اندامت دختر ترکوندی ها افتخار میکنم به خودم موقع خوردن هیچ استرس ترسی ندارم که آیا کسی من نگاه می‌کنه یا نه راحت میرم کوهنوردی پیاده روی از خودم عکس میگیرم از دیدن خودم لذت میبرم محشر میشه وقتی فکرش میکنم دیونه میشم 🤩😍💖💝روزی هزار بار به خودت بگو لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست من قدرت لاغر شدن دارم من میتونم چی من از بقیه کمتره‌🤩😍💖
   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan05@gamli.com
   1400/02/05 15:38
   مدت عضویت: 938 روز
   امتیاز کاربر: 27
   محتوای دیدگاه: 160 کلمه

   سلام به همسفران به سمت لاغری 🤗💖🤗 ذهن افراد چاق درطی سالها قبل این قبول کرده که این بدن همیشه به همین شکل باقی می ماند حتی اگر بارها با رژیم مختلف وورزش باشگاه تغییرات انجام شده ولی چون روی ذهن کار نشد دوباره به حالت قبل بازگشته اضافه وزن صورت می گیرد وشکست دیگر وسرخورده دیگر ،😑باید بتونی قدرت ذهن بالا ببری روی ذهن کار کرده بارها بارها بهش بگی لاغری آسونترین کار دنیاست وباور ذهن قوی کنی به نظر من ذهن فَرار مدام در حال فرار از واقعیت واین درست نمی شود فقط با تمرین وتکرار من می تونم لاغربشوم وعادت گذشته مثل پرخوری وخفگی کنار گذاشت و ذهن به انداره خوردن  عادت داد باور لاغری ملکه ذهن خود بکنی واین با تکرار وپشتکار این موضوع انجام میشه وهر باخسته ونامید مشوی دوباره بارها تمرین کن تا ذهن باهات همسو بشه تا شگفتی افرین بشوی البته باکمک از ایزد منان مارابه این سمت کشونده ویاری استاد وهمت خودمون🤘💖👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1400/02/02 11:30
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   دیدگاه فنی
   محتوای دیدگاه: 3,182 کلمه

   اگر میخواییم از چاقی به سمت متناسب شدن حرکت کنیم اول باید حرکت  به سمت چاقی رو متوقف کنیم اما با تلاش ذهنی این کار رو انجام بدین . دلیل اینکه من  هر بار که رژیم و  ورزش  داشتم  و لاعر میشدم اما لاغر نمیماندم چون  می خواستم حرکت جسمی رو به سمت چاق شدن رو با تلاش فیزیکی متوقف کنم و  موفق نبودم .

    اول حرکت به  سمت چاقی رو متو قف کن و بعد  حرکت به سمت لاغری رو آغاز کن .(بله هر طور فکر کنیم میبینیم نمیشه همزمان به دو سمت حر کت کنیم یا به سمت چپ یا به سمت راست باید حرکت کنیم انتخاب با ما هستحرکت به سمت چاقی متو قف کن و بعد حرکت به سمت لاعری خود به خود شروع مبشه و  از ذهنت اول شروع کن   مثلا در مورد چاقیم با کسی حرف نمیرنم و یا خودم رو سرزنش نمیکم و یا به چاقی خودم در ایینه و لکسها توجه نمیکنن و یا از خودم و جسم چاقم تنفر ندارم و بلکه عاشقانه دوست دارم و یا هیچ پیج آشپزی رو دنبال نمیکنم و یا روی ترازو نمیرم و یا  ….به وصوح میبینی بعد از مدتی چاقی اون متوقف میشه .).

   ما میبینیم تمام  حرکت جهان به سمت  بهبودی هست و جسم  ما اگر بیمار بشه بیشتر مواقع   بدون هیچ اقدام خاصی اون بیماری برطرف میشه .و خیلی ویروسها در بدن ما خود به خود دفع میشن بدون اینکه ما به بیمارستان و جایی بریم .سیستم دفاعی بدن ما خود به خود بدن ما رو با سمت خوبی و بهبود میبره .(بدن انسان همواره به سمت سلامتی و تناسب  حرکت میکنه حالا  اگر افکار  و باورهای درست و همسو با لاغری و سلامتی داشته باشیم  نتیجه رو میبینیم در جسم  خودمون ولی اگر همسو نباشن نتیجه پیدا نمیشه و ما به  سختی و بیماری و چاقی میرسیم پس خیلی مهم هست ذهن خودمون رو همسو کنیم با تمام خواسته ها )

   چاقی یک بیماری هست غلطه چون در ما احساس بد ایجاد میکنه بگو اصافه وزن یک  حالت غیر طبیعی در بدن ما هست و حسم ما همواره تمایل داره این حالت غیر طبیعی رو برطرف کنه .(من همیشه میگم این چاقی مثل یک مهمان ناخوانده در بدن هست که اگر خیلی بهش توجه نکنم خودش از بین میره و این مهمان ناخوانده زورش کمتر میشه  و در نهایت شکست میخوره و از بین میره در مقابل لاعری و من پس هیچ وقت نمیگم چاقی یک بیماری هست میگم من و چاقی در کنار هم هستیم اما چون من نمیخوام با من همراه باشه من به خودم و لاعری و اون ایده الم توجه میکنم و با عشق خودم رو بعل میکنم که من به زودی در جسم جدید خودم قرار میگیریم ون این  مهمان ناخوانده داره از جسم من بیرون میره و به زودی من میمونم و لاغری خودم  چرا چون به هر چیز توجه کنی در تو گسترش پیدا میکنه  )

   مثل زمانی که دست ما میبره  و زخم میشه تمام کارها رو بدن خود به خود انجام میده و ما نهایتا یه چسب بزنیم و میبینیم اونجا خود به خود جوش میخوره و سالم میشه بدن ما تمایل داره اضافه وزنش،رو از دست بده چون حالت متناسب شدن حالت طبیعی بدن ما هست  پس وقتی بیمار  میشیم اون غیر طبیعی هست و جسم ما تلاش میکنه تا از اون حالت رها بشه (جسم من یک مجموعه عظیم و پیچیده هست که تحت نیروی بی نهایت بزرگی داره اداره میشه و هر مشکلی براش پیش بیاد خلاف سیستم این جسم من هست و اون تلاشش رو میکنه برطرفش کنه مثل همین چاقی که خلاف طبیعت جسم من هست و اون هر روز داره تلاشش رو میکنه از بین ببرش پس باید به این جسم ایمان داشته باشیم که میتونه خودش خود به خود متناسب بشه اگر بهش باور و اط،مینان   داشته باشیم و اگر  از طریق قدرت ذهن  اقدام کنیم صد در صد نتیجه ی عالی میگیریم  من ایمان دارم به زودی در جسم جدید ۵۹ کیلو ی خودم قرار خواهم گرفت )

   ما هر وقت تلاش کردیم با رژیم  و ورزش لاغر بشیم ما عالی وزن کردیم و  این نشون میده جسم ما خیلی عالی دوست داره متناسب بشه  و جسم ما ادامه داده تا تغییر کنیم اما چرا ماندگار نبوده چون مسیر درستی نبوده و سخت بوده .(من بارها از طریق ورزش،و رژیم اقدام کردم و عالی هم نتیجه گرفتم حتی شاید بیشتر از ده بار من  ابن کار رو کردم و این نشان از توانمندی من و جسم من هست  که هر بار من رو  عالی لاعر کرده پس حالا هم که در مسیر صحیح هستم با من همکاری میکنه تا خیلی عالی من لاعر بشم و من دارم ذهنم رو برای همسو شدن با این خواسته تربیت میکنم تا هر چه زودتر نتیجه بگیریم پس بارها میگیم این اصافه وزن من هر چقدر هست اصلا زیاد نیست و من به راحتی بر اون علبه میکنم و چاقی رو شکست میدم و اصلا مواد عذایی قدرت ندارن و فقط من با قدرت ذهنم  هر روز دارم لاعر تر  میشم تا به ایده ال خودم برسم  )

   چه چیزی نمیزاره بدن ما به شکل عالی به تناسب اندام برسه 

   و یا بهتر بگیم  چه چیزی مانع از این اتفاق میشه ؟؟

   حتما موانع هست که نمیزاره تصور کنید دست شما بریده و زخم بشه اگر رهاش کنی بعد از چند روز ترمیم میشه اما اگر بعد از مدتی هی جای زخم رو باز کنی و فشار بدی جسم من نمیتونه اون رو ترمیم کنه چون من نمیزارم  بدن کار خودش رو انجام بده .

   اگر هر روز از در خت برگ بچینی اون در خت رو خالی میکنی و پیوسته به اون  خسارت میزنی و اون درخت  اصلا فرصت ترمیم پیدا نمیکنه چون مانع روند  طبیعی برگ سازی در درخت شدیم .

   اگز جسم مانتونسته به تناسب برسه چون هر روز من یه کارها و فکرها و رفتاری دارم که نمیزارم متناسب یشه و این سرعت خسارت بیشتر از سرعت ترمیم هست .

   پس اگر موانع رو فقط برداریم خود به خود لاعر میشیم 

   نمیخواد کار جدیدی بکنیم که غدا و یا ورزش خاصی کنید فقط کافیه موانع لاغر شدن رو برداریم و همه ی اونها دهنی هستن (پس  قطعا کار دست برداشتن موانع هست من میگم این اصافه وزن من  که شاید فکر کنم ۶ کیلو هست  چیز زیادی نیست و من انتطار دارم لاعر بشم اما نباید هر روز داخل ایینه خودم رو چک کنم و یا ترس از زشت شدن چهر ه ام داشته باشم و یا ترس از خوردن مواد عدایی که پر کالری هست و یا دیروقت هست داشته باشم و یا …. من با این کارها دارم به چاقی توجه میکنم و به اون قدرت میدم و اونهم درون جسم من میمونه و اما اگر میخوام انتطارم و یا باورهای درست داشته باشم پس اصلا نگران این چاقی خودم نباید باشم با خیال راحت از هر چیزی در هر زمانی میخورم و اصلا به غداها بر چسب نمیزنم چون  اونها هیچ قدرتی ندارن و  فقط ذهن من قدرت داره و در کل هر کس بگه  چاق شدی و یا داخل اینه برم منفی باف بگه انکار لاعر تر نشدی انگار استپ کردی باید کاری کنی برای خودت  من بهش میگم  امکان نداره من در مسیر درست لاعر شدن هستم و جسم من هر روز داره برای لاعری من کار میکنه و  خود جسم من  کار رو بلد هست و  چون قدرت ذهن در کنار اون نیرو هست   پس  به زودی زود من متناسب میشم و اصلا نگران هیچ چیز نیستم چون مطمعنم به تناسب میرسم فقط باید قدم بردارم و به توصیه های استاد عمل کنم  )

   حتی پرخوری کردن دستورش از مغز میاد و ما پرخوری میکنیم و تمام موانع ذهنی هست و اگر اونها رو بر داریم متناسب شدن خود به خود به خود به وحود میاد .(من یادم میاد یک مانع داشتم که اشتهام زیاده و همین باعث شده بود من همیشه در حال پرخوری باشم با مواد کم کالری اما از زمانی که متوجه شدم همچین چیزی در بدن من  نیست  انگار خوردن  من زیر رو رو شد فقط در مواقع گرسنگی به حد رفع نیاز بدن میخورم و در مواقع سیری از هیچ خوردنی لدت نمیبرم تا زه حالم بد میشه حتی اگر کسی جلوی من پر خوری کنه  در این حد تغییر کردم  و اصلا حرص و ولع ندارم برای هیچ ماده ی خوراکی و بسیار راحت با تمام مواد غذایی برخورد میکنم  )

   یکی از مهمترین موانع این هست :

   باور کنیم نمیتوتیم لاعر بشیم (چرا باور کردیم) ؟؟

   به خاطر حرف هایی که شنیدیم  مثلا  چاقی ما ژنتیکی هست و یا به خاطر مصرف دارو هست و یا به خاطر اینکه من اینجوریم و خدا من رو اینطور خلق کرده و یا اینکه من اشتهام  زیاده چاق هستم و یا اینکه من ادم افسرده ای هستم و یا اینکه من ….اینا همه کمک میکنه به اون احساس بدی که ما رو از متناسب شدن منع میکنه .

   تمام افرادی که این رو پدپذیرفتن بدن اونها نمیتونه عملیات ترمیم رو انجام بده .(منم قبلا بارها میگفتم چون اشتهام زیاده چاقم چون دارو میخورم چاقم چون کم کاری تیرویید دارم چاقم ولی از وقتی نقضشون کردم اصلا انگار اون خوردنها همه از بین رفتن هیچ حرص و ولعی ندارم خیلی عالی به نیاز جسمم جواب میدم همین من رو شگفت زده میکنه من باور دارم میتونم لاعر بشم چون خودم از همین راه کلی تا حالا وزن کردم و استاد و دوستان هم تونستن کم کنن و من باور دارم از درون دارم متناسب میشم ذهن من و رفتارهای من داره متناسب میشه و من مثل یک فرد متناسب دارم در هر وعده با مواد غذایی برخورد میکنم و این بسیار عالی هست و من لدت میبرم از رفتارهای لاغر ی که دارم . )

   وقتی باور کردی نمیتونی لاغر بشی مغز ما بر اساس این باور فرمان خوردن میده که چقدر بخوری چون من باور کردم نمیتونم لاغر بشم و مغز من همواره فرمانهای چاق شدن رو صادر میکنه و یا در بهترین حالت من در وزنی ثایت میمونم و چاقتر نمیشم .(مغز من الان اصلا فرمان پرخوری که نمیده هیچ تازه بسیار زود پیغام سیری رو دریافت میکنم و در حد یک متناسب عالی میخورم ولی بیشتر مواقع بعد از گرفتن پیعام من چند لقمه اضافه تر میخورم شاید این پاشنه ی اشیل من باشه ولی بازم به خودم میگم این غدا هیچ قدرتی نداره و هر چقدر زیاد بخورم بازم  از گذشته ی خودم که در رژیم بودم دارم کمتر میخورم و من اصلا کاری به مقدار خوردن ندارم کاری به اون حس سنگینی و سیری بعد از عدا دارم  باید از این به بعد در حدی بخورم که وقتی سیر شدم دست بکشم و اون دو لقمه اصافه رو هم دیگه نخورم ک ه اون فشار شکمی رو حس نکنم اینجور من خیالم راحت هست به اموزشها عمل کردم  )

   پس یک دفعه این باور مهم  رو نمیتونید از بین ببرید پس باور رو اول کمرنگ کن و بعد از بین ببر اول هم از تغییر احساس میتونیم بفهمیم داره باورها و تصویرها  عوض میشه

   باید یک عبارت به وجود بیاری و بارها بگی من گفتم :لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست بگو ببین میتونی بگی 

   لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست .

   چه احساس داری و چه صدایی رو در ذهنت میشنویی ؟

    میگه اره یا میگه شتر در خواب بیند پنبه دانه  کدومش ؟؟؟.

   دقت به اون حس نشون میده شما در کجای مسیر هستی 

   اگر احساست خوب هست و اطمینان داری که تو میتونی بدون خوب روی خودت کار میکنی .

   تغییر باید از ذهنت شروع بشه و ذهنت این رو به عنوان دستور العمل جدید بپذیره .

   این فرکانس به مرور قویتر میشه و به عنوان دستور العمل در میاد .

   هر چقدر زودتر بپذیری به صورت فرمول در میاد .

   وقتی این جمله رو میگی چرا احساس میکنی نه اینطور نیست چون ما خیلی از لاعر شدن رنج بردیم و خیلی سختی کشیدیم(من اوایل کمی باور این جمله  برام سخت بود اما حالا تنها باور قوی در وجود من هست  که هر بار  منفی باف  میخواد من رو شکست بده که پاشو کاری کن و یا همه چیز نخور  تا لاغر بشی من خیلی راحت بهش جواب میدم نه خیر لاعر شدن بسیار راحت هست و اصلا کار سختی نیست و من فقط با قدرت ذهنم اون رو به دست میارم نه با قدرت تلاشهای فیزیکی که بسیار سخت و رنج اور بودن و پر از محدودیت بودن نه من همیشه میگم لاغر شدن اسان هست و این یک متد جدید هست که استاد و دوستان تونستن و خودم هم تا حالا تونستم پس قطعا نتیجه ی عالی میگیریم  من بارها به خودم میگم این راه درسته و این جمله  که لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست  درسته چون به قول قران ما افریده نشدیم که در رنج و سختی باشیم و ما شما در راحتی قرار دادیم   پس به خودم میگم من باید از راه اسان به جسم ایده الم برسم و لدت ببرم پس لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست و خدا هم گفته   پس مطمعنم و خودم در این مدت که متناسب شدم یک ذره رنج نکشیدم  و تنها ناراحتی من زمانی میاد که خلاف اموزشها عمل کردم اما دوبراه به تودم میگم ناراحتی نداره به مرور  رفتارهای صحیح من از علطها بیشتر مبشه و مثل هر هنری مهارت من هم در لاعری بیشتر میشه و رفتارهای بهتری خواهم داشت و الانم کفه ی ترازوی  رفتارهای لاعری و دهن لاعر  در من بیشتر هست    )

   ما هر چقدر تحقیر شدیم و خودمون رو سرزنش کردیم و بارها گفتیم هر چی میخواد بشه  بشه و بارها گفتم بزار هر بلایی که میخواد سرم بیاد اصلا اینجور راحت ترم و رنج چاقی رو سرکوب میکردم و تخریب میکردم و سرعت چاقی بیشتر میشد .

   پس وقتی این جمله رو شنیدم گفتم چطور لاغر شدن آسانترین کار ونیا هست ؟چون وجه منفی باف میاد و ما رو منحرف میکنه و لی باید اونها رو کنترل کنیم و تبدیل به امید بشن نه به یاس و ناامیدی .

   وخیلی وقتا ما اقدام کردیم به لاغری ولی دوام نیوردیم  و دوباره چاق شدیم و اون رو  رها کردیم ام.

   متناسب شدن اسانترین کار دنیا هست .

   اینقدر بگو تا احساس آرامش در شما ایجاد بشه و به دنبال اثباتش باش 

   با خودت فکر کن ببین چقدر در ذهن خودت دلیل محکم آوردی و تلقین کردی و تاکید کردی من نمیتونم لاعر بشم .

   حالا که نمیتونی باور کنی پس بازم به دنبال دلایل تاییدش باش مثلا :برو داخل آلیوم شگفتی سازان رو نگاه کن و همین زمان که من نگاه میکنم به فرد متناسب در من این باور پر رنگتر میشه که من میتونم لاغر بشم .

   و بیشتر باور کن لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست 

   دیدن افراد  لاغر  اولین گام هست 

   خوندن نتایج دوستان  لاغر دومین گام هست 

   گوش دادن به صوت دوستان  گام بعدی هست .

   و شنیدن در مورد لاغر شدن این باور رو تقویت میکنه و مرحله اخر استفاده از بقیه ی مطالب سایت هست و این باور رو پر رنگتر میکنه .(من خودم بارها با نگاه کردن به دوستان شگفتی و خصوصا استاد و اون دوستی که در دو ماه ده کیلو کم کرده بود به خودم بارها میگم حالا که اینها تونستن پس منم میتونم و من که خیلی اضافه ندارم و به راحتی من اون رو از دست میدم و یا حتی استاد  در عرض دو ماه یا سه ماه لباسش کلی گشاد شده براش پس منم میتونم اگر باور کنم لاعری هر روز در جسم من جریان داره و من هر روز دارم لاعر تر میشم و ذهن من با اموزش لاعر شده فقط باید موانع رو بردارم)

   دوستان در این مسیر لاعری با دهن میتونن خیلی راحت نتیجه به دست بیارن .

   هر چقدر بیشتر به دنبال نمونه ها باشی بیشتر این باور رو تقویت میکنی لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست .

   ذهن ما اگر انجام کاری براش سخت باشه تمام تلاشش رو میکنه که این کار رو انجام ندی و اگر من بارها اقدام کردم و موفق نشدم از راه رژیم چون اعتقاد داشتم لاغر شدن خیلی آسان  هست و با این باور شروع به لاغری کردم و ذهن من شروع به مانع تراشی میکنه و ما در نهایت چاق میشیم .و هر بار داریم رزیم میگیریم بیشتر عصبی و پرخاشگر میشیم چون ذهن ما با کاری که براش سخت و رنج اور هست کنار  نمیاد .( واقعا من این اواخر از رنج رژیم و محدودیت هاش اذیت بودم و از شدت ورزشهای سنگین اذیت بودم و متنفر بودم و برام لاعری کاری سخت  و رنج آور شده بود و به همه میگفتم و هی سخت تر برام نتایج  اتفاق میفتاد ن و من هی بیشتر محتاج اون میشدم اما حالا اصلا نیازی ندارم و من میگم به خودم دوست دارم اون ایده ال ۵۹ کیلو رو تجربه کنم و اون لدتش رو ببرم اما الانم در حال خوب و لدت هستم و دارم زندگی میکنم با این اگاهی ها که دارم هر روز از روز قبل عالیتر زندگی میکنم حالا شد که چه بهتر نشد هم من که  زندم و دارم زندگی میکنم )

   این جمله رو بارها بگو لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست وبه رژیم  ورزش و دارو نیست همینجور خود به خودی هست چون تصویر این جمله هم  در ذهن ما عالی  هست و این عبارت شگفت انگیز هست .و خیلی لذت بخش هست .

   وقتی در مسیر لاغری و تناسب اندام قرار بگیری لذت لاغری به اندازه ای هست که تا ابد باور کنی میتونی لاغر بشی . ببین چه باوری به این جمله داری و بگو چه کارهایی داری انجام میدی که این جمله رو تایید میکنه هم حرفها و تصویر و صوتهای دوستان رو نگاه کنید و هم اطلاعات سایت رو گوش بده و این باعث میشه این جمله ی درست در ذهن شما شکل بگیره و احساس شما رو خوب میکنه .

   (لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست چون قدرت ذهنم  با همکاری جسمم خیلی سریع هر چه چربی در بدن دارم از بین میبره و اصلا این قدرتهای جسم و دهن  کاری به نوع غدا و ورزش،و فعالیت و دارو نداره فقط کافیه ذهنم با خواسته ام که لاعری هست هماهنگ بشه  نتایج به وجود میان .لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست چون روند جهان به سمت اسانی و راحتی هست قبلا برای هر کاری بشر در سختی بود اما الان همه چیز پیشرفت کرده و بسیار اسان و سریع شده از اشپزی با وسایل خاص مثل مایکرو ویو و سولار دام و … بگیر تا حرکت کردن در خشکی با ماشینهای پیشرفته  که مسافتها رو کم کرده و یا حرکت در ابها که با وسایل پیشرفته ما کشتیهای عظیم ساختیم  و یا در هوا که به هواپیما و موشکهای غول اسا رسیدیم پس در زمینه ی لاعری هم به جون کندن نیاز نیست خیلی راحت با کنترل افکار و تربیت ذهن من لاغر میشم پس به خودم بارها میگم هر چقدر اضافه دارم اصلا چیز خاصی نیست راحت به اندازه  بخور و بخواب  و ارامش داشته باش چون بهش،میرسی و اطمینان داشته باش میرسی چون لایقی چون حق طبیعی تو هست چون خداوند گفته و اطمینان کن و باور کن بدن تو میتونه  پس هرگز استرس و نگرانی نداشته باش خودت رو چک نکن و نترس که روند لاغری تو استپ شده هیچ وقت این روند استپ نمیشه مثل این هست که بگم صربان قلبم و یا گردش خونم استپ شده خوب این علط هست مگر با افکار منفی مانع درست کنم و اجازه ندم بدن کارش رو خوب انجام بده  )

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 5 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1400/01/24 11:32
   مدت عضویت: 1378 روز
   امتیاز کاربر: 3326 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 827 کلمه

   سلام🙂

   مسیر طبیعی دنیا ترمیم و اصلاح کردنه

   هرجایی که آسیب ببینه حالا چه با دستکاری انسانها چه به صورت فرآیندهای طبیعی بعد از مدتی میبینیم که اصلاح و ترمیم داره دراون اتفاق می افته و چند مدت بعد دوباره به شکل اولیه در اومده

   مثل اتش سوزی جنگلها که یا به خاطر گرمای شدید یا به خاطر سهل انکاری انسانها رخ داده بعد از مدتی دوباره جوانه ها زده میشه و ترمیم شروع میشه حتی جایی شنیدم که خود همین اتش سوزی و نشست خاکستر بر روی زمین باعث غنی شدن خاک اون جنگل میشه و باعث میشه درختان بهتر و سرحالتر و سالمتری رشد کنن

   بدن ما هم جزیی از این طبیعته و اونن طبق قوانین این طبیعت کار میکنه به همین صورت بدن ما هم هرجایی خراش ببینه سوختگی رخ بده شکستگی اتفاق بیفته یا با عمل جراحی قسمتی از اون بافت رو بردارن خیلی عالی طبق یه نظم مشخص سلولها در مراحل مختلف میان و اون قسمت رو ترمیم و بازسازی میکنن

   اصلا اینکه جراحیهای پزشکی با این وسعت داره انجام میشه و پیشرفت میکنه فقط وفقط مدیون این سیستم بازسازی و ترمیم بدن هست که خداوند به شکل خارق العاده و معجزه وار در بدن تک تک ماها قرار داده و هر سلول وظیفه خووش رو به تنهایی مثل یه مغز متفکر بلده و در همکاری و هماهنگی با سایر سلولها هم نقشش رو به بهترین وجه ایفا میکنه

   خوب حالا چرا اینهمه فرد چاق داریم توی جهان ؟؟؟؟مگه این قانون نباید در بدن هم به شکل ترمیم و اصلاح فرم بدن اتفاق می افتاد؟

   بله درسته ولی از اونجاییکه تمام فعالیتهای بدن تحت تاثیر فرمانهای مغز هست و فرمانهای مغزی هم تحت تاثیر تصاویر ذهنی هست و تصاویر ذهنی چاق رو ما آگاهانه یا ناخودآگاه از طریق ورودیهای ذهنمون و دیده ها و شنیده ها از نزدیکانمون در ذهنمون  شکل دادیم مغز دستورهایی میده که ما رو به اون تصاویر برسونه مثل فرمان پرخوری یا تاخیر کند شدن  ترمیم و هماهنگ نبودن ترمیم و دفع با مقدار و دفعات خوردن

   و از اونجاییکه بالاخره این انرژی وارد شده یه جوری باید یا مصرف بشه یا ذخیره ،مقدار مورد نیاز بدن مصرف میشه و بقیه در قسمتهای مختلف ذخیره میشه تا در موارد قحطی ازش استفاده بشه و به عنوان منبع انرژی مصرف بشه

   این یه قسمت رو خدا اختیارش رو داده دست خودمون که اونم ما داغون کردیم😶😶😑😑

   خوب حالا ما در لاغری با ذهن چه میکنیم؟ ؟؟

   با شناخت اینکه چطوری تصاویر چاق در ذهنمون بوجود اوردیم و شناسایی فرمولهای چاق کننده میایم این دفعه این فرمولها رو تغییر میدیم و تصاویر متناسب از خودمون میسازیم و اونوقته که موانع تناسب برداشته میشن و جسم روال ترمیم و باز سازی رو شروع میکنه 

   که ابتدا روال چاقی کند و سپس متوقف میشه و بعد از اون  قطار جسمی ما در جهت لاغری شروع به حرکت میکنه اوایل سرعت پایینتره ولی به تدریج با استمرار ما در این مسیر و تکرار آکاهیهای جدید تصاویر تناسب پر رنگتر میشن احساس ما بهتر میشه خودباوری ما بیشتر میشه و اطمینان بیشتری میکنیم به این روند ذهن و جسممون و اونوقت راحت تر و روانتر میریم به سمت ایستگاه تناسب که متعلق به خودمون هست🤩🤩🤩🤩

   برای اینکه این باور ریشه دار که ما نمیتونیم لاغر بشیم چون” لاغر شدن خیلی سخت هست” رو کمرنگ کنیم عبارت زیبا و شیرین “لاغر شدن اسانترین کار دنیاست ”رو تکرار میکنیم مثل روند قبلی که باتکرار این جمله توسط بقیه یا با تجربه خودمون از خاطرات تلاشهای بی ثمرمون این باور در ما شکل گرفت

   الانم با تکرار این جمله جدید این دفعه توسط خودمون وبه صورت کاملا آگاهانه سعی میکنیم احساس جدید در خودمون بوجود بیاریم و کمی از قدرت باور قبلی کم کنیم

   مسلم اینه که اوایل که این جمله رو میشنویم خیلی در برابرش مقاومت داریم و به نظر ذهن منطقی ما خیلی هم مسخره است ولی به تدریج که در این مسیر میمونیم و هر از گاهی که این فایل رو مجدد گوش میدیم تصاویر شگفتی سازان رو میبینیم نوشته هاشونو میخونیم   وویسهاشونو با اون  همه احساس خوب و اشتیاق و اشک شادی گوش میدیم خودمونو در اون موقعیت تصور میکنیم و برامون باور پذیرتر میشه این جمله

   من مدتها تصویر قبل و بعد و جمله لاغر شدن اسانترین کار دنیاس رو به عنوان پس زمینه موبایلم قرار دادم یا تصویر تن یه مدل لباس که بلوز و دامن بسیار زیبایی تنش بود و اندام فوق العاده بود رو گذاشته بودم تا کم کم ذهنم بپذیره که لاغر شدن اسانترین کار دنیاس

   بعدها که تغییرات ظریف بدنت رو متوجه میشی که بدون هیچ ورزش رژیم و محدودیت و رنجی اتفاق افتاده” فقط با گوش دادن فایلها و تکرار اونا”خیلی خیلی بیشتر باورت میشه که “لاغر شدن آسانترین کار دنیاس”

   به مرور که در این مسیر هستی و تغییرات کمی واضحتر میشه و ایندفعه اطرافیان هم تک و توک بهت میگن انگار کمی جمع و جورتر شدی دیگه خیلی از تکرار این جمله لذت میبری که”لاغر شدن اسانترین کار دنیاس”

   به مرحله ای میرسیم همگی که به قول استاد اگه بپرسن چجوری اینقدر خوب لاغر شدی نمیدونی چی بگی چون کار خاصی نکردی😍😍😍🤗🤗🤗🤗

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار جاودانگی
   1400/01/22 00:35
   مدت عضویت: 1204 روز
   امتیاز کاربر: 490 سطح ۱: کاربر مبتدی
   مدال طلایی
   محتوای دیدگاه: 716 کلمه

   سلام این قسمت رو باید جز تمرینات هرروزمون قرار بدیم واقعا بینظیره هم متن و هم فایل صوتی تصویریش . من که چندبار این قسمتو گوش داده بودم  ولی اینبار انقد تاثیر گزار بود که کلمه به کلمه اش رو درک کردم لذت بردم  حقیقتا تکرار و استمرار باعث میشه میزان درکمون حتی با روز قبل هم کلی فرق کنه. امشب این انرژی زیادی که گرفتم باعث شد چندساعت بدون خستگی وقت بزارم باعشق این جلسه رو گوش بدم تمرین کنم.دقیقا دیشب این جمله ی فوق العاده رو بااحساس خوب موقع دیدن عکس شگفتی سازان عزیز بارها تکرار کردم شاید بیش از دویست سیصد بار بدون اینکه بدونم فایل این جلسه چیه و امرونتیجه ی اون حس خوب نتیجه اش شد اینهمه آگاهی درجه یک 😍لاغر شدن آسانترین کار دنیاست 😍💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖شروع لاغرشدن از چاق نشدنه و در مسیر تکامل لاغر و لاغرتر شدن رابه دنبال دارد .اگر از چاقی متنفر باشیم اما خواهان لاغرشدن ،هرگز لاغر نمیشیم. بلکه ابتدا باید جلوی حرکت به سمت ناخواسته رو بگیریم که چاق شدنه و به سمت خواستمون (لاغری )حرکت کنیم .این یک قانونه در تمام جنبه های زندگی . پس باید کارهایی که باعث تخریب بیشتر میشه رو ترک کنیم یکبار برای همیشه .مث نگرانی از چاق تر شدن یا ترس از مواد غذایی ،این یعنی حرکت بسمت ناخواسته .🍃🍃🍃🍃🍃 ولی اگر مشتاق لاغری هستیم باید هرروز از محتوای سایت استفاده کنیم و خلاصه در فضای لاغری قرار بدیم ذهن رو .که نشانه اولیه توقف چاقیه باادامه دادن، این چاق نشدن تثبیت میشه و با استمرار دراین مسیر فرمول های جدید حک میشن در ذهن و تغییر حرکت به سمت😍😍😍😍 لاغری 😍😍😍😍آغاز میشه . خدایا شکرت بخاطر اینکه این نشونه هایی که دریافت کردیم پس داریم صحیح عمل میکنیم.ازاینجا به بعد هرچی ادامه بدیم ذهن اطمینان و تمایل پیدا میکنه به موندن دراین مسیر و جسم لاغر و لاغرتر میشه .به امید خدا به این مرحله هم میرسیم 😍😍😍😍😍😍✔✔✔✔✔✔✔✔اگر در روش های قبلی نتیجه نگرفتیم برای این بوده که رضایت ذهن رو جلب نکردیم و از آخر به اول داشتیم عمل میکردیم یعنی نتیجه رو میخواستیم تغییر بدیم با فشار و تلاش فیزیکی.درحالیکه ذهن مملو بوده از فرمول های چاق کننده . لاغری اول باید درذهن اتفاق بیفته تا در جسم هم بتونه خودشو نشون بده و موندگار باشه .پس ذهن باید با جسم همسو باشه و این هم درنظر بگیریم که ترمیم و اصلاح  کند صورت میگیره نباید ناامید و مایوس بشیم و عجله کنیم مدام جسم رو چک کنیم .باتوجه به اینکه حرکت جهان همواره رو به بهبودیه و جسم ماهم جزئی از همین جهان و طبیعته پس بدن ما هرلحظه درحال ترمیم خودش هست فقط ما با موانعی که ایجاد کردیم (فرمول های چاق کننده :چاقی من ارثیه ،کم تحرکم،بخاطر مصرف دارو،تیروئید، و …..)جلوی ترمیم رو گرفتیم مثل تازه کردن زخم روی دست نمیزاریم اصلاح بشه جسممون .👈برای ترمیم شدن تنها کافیست موانع ذهنی را اصلاح کنیم دراینصورت ابتدا چاق نشدن سپس لاغر و لاغرتر شدن را تجربه خواهیم کرد👉چون چاقی یه حالت غیرطبیعیه برای جسم و اون تمایل داره همواره به شکل متناسب دربیاد .حالا مهمترین مانع چیه ؟باور به اینکه من نمیتونم لاغر شم !بخاطر دیده ها و شنیده هامون از دیگران و شکست های پی در پی خودمون برای لاغر شدن و نتیجه نگرفتن این باور درما پررنگ شده .ابتدا باید با یه جمله مخالف این باور ،اون رو در ذهن کمرنگ کنیم .با گفتن جمله ی لاغرشدن آسانترین کار دنیاست .. من خودم این جمله رو باعشق هم تکرار میکنم هم همه جای اتاقم بک گراند گوشیم گذاشتم و خلاصه جزیی از زندگیم شده .😍😍😍😍😍😍😍 اوایل شاید نجواهای ذهنی نزارن ارتباط برقرار کنیم و حسمون بد شه  بااین جمله که اونم بستگی به میزان باورهای مخرب داره به تعداد سال هایی که اضافه وزن داشتیم و تلاش کردیم و نتیجه نگرفتیم .اما  انقدر تکرار کنیم و اثبات کنیم برای ذهنمون تا با تکرار ش احساسمون خوب شه و بهمون آرامش بده .ازاینجا به بعد این باور میشه جمله کلیدی در ذهنمون و فرمان های جدید صادر میشه . برای اثبات این جمله هم که عکس دوستان رو بادقت میبینیم نوشته هاشون رو میخونیم به صوت دوستانی که نتیجه گرفتن گوش میدیم از محتویات سایت استفاده میکنیم . تا واقعا باور کنیم لاغرشدن راحت ترین کاره دنیاست .ذهن اینجوری دیگه باهامون همراه میشه و کار واقعا آسون میشه عین آب خوردن …..🍃🍃🍃🍃استاد یک دنیا سپاس🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 11 از 3 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار مریم حیدری
   مریم حیدری
   1400/01/14 19:46
   امتیاز کاربر: 0

   نشان های دریافت شده

   کنترل چاق شدن
   محتوای دیدگاه: 402 کلمه

   سلام به استاد و دوستان خوبم من،امروز فایل نهم دوره رایگان را برای چندمین بار گوش دادم من هر،روز یک فایل را گوش نمیکنم بلکه چند روز روزی ۲الی ۳بار فایل را گوش میکنم تا ملکه ذهنم بشه و،بعد سراغ فایل بعدی میرم تو،دفترم متن قبل از فایل،را اول میخونم بعد مینویسم و از روی نوشته هام میخونم از این فایل و متن قبل از آن یاد گرفتم که لاغر شدن بخشی از چاق شدن است اگر ما از چاقی خودمان متنفر باشیم هرگز لاغر نمیشویم. اول باید حرکت خودمان به سمت چاقی را متوقف کنیم بعد یه،سمت لاغر شدن حرکت کنیم به عنوان مثال اگر ما در حال حرکت به سمت شمال هستیم نمیشه همزمان به سمت جنوب حرکت کنیم پس متوجه هستیم که اول حرکت به سمت چاقی را متوقف کنیم بعد به سمت لاغری حرکت کنیم.

   با ادامه دادن مسیری که برای یادگیری لاغر ی با ذهن انتخاب کرده ایم ابتدا چاقی ما متوقف میشود و ما دیگه چاق تر نمیشویم و جسم ما به خاطر تغییر دادن فرمول های ذهنی تغییر جهت داده و حرکت خود را در مسیر لاغری آ غاز میکند بنابرین هر چه ما تو مسیر استمرار داشته ذهن ما تمایل بیشتری برای ادامه دادن مسیری لاغری خواهد داشت و جسم ما لاغر و لاغرتر میشود .
   در تمام روشهایی که قبل از لاغری با ذهن استفاده کردیم و شکست خوردیم اینکه ذهن ما همچنان مملو از فرمول های چاق کننده بوده و ما فقط جسم تحت فشار قرار داده ودر نهایت هم شکست میخوردیم .
   برای حل این مشکل مهمترین قدم جلب رضایت ذهن نا خود آ گاه برای همراهی ما در مسیر لاغری است که،از،طریق تمرینات به شکل عالی صورت میگیرد .
   یه مورد دیگه اینکه اشتباهی که بسیاری از افرادی،که اضافه،وزن دارند و تصمیم گرفتن با قدرت ذهن لاغر شوند اینکه این افراد هر روز میزان تغییرات بدن خود را با ترازو و سایز گرفتن اندازه گیری میکنند و انتظار دارن که سریع لاغر شوند اما از،آنجایی که لاغری با ذهن یواش یواش بدون در نطر،گرفتن زمان صورت میگیرد این افراد دچار یاس و ناامیدی میشوند واز مسیر صحیح خارج میشوند .
   دوستان لاغر شدن آسانترین کار دنیاست من این جمله زیبا را در چند نقطه از منزل گذاشتم تا یادم نرود لاغر شدن آسانترین کار دنیاست. ممنون استاد
   در آ خر یه غرضی داشتم استاد من نیاز دارم یک،مشاوره با شما داشته،باشم چطوری میتونم با شما تماس بگیرم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .

   امتیاز: 3 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 10 کلمه

    سلام دوست عزیز
    پاسخ سوال شما در فایل های آموزشی است.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mojgan05@gamli.com
   1399/12/13 14:48
   مدت عضویت: 938 روز
   امتیاز کاربر: 27
   محتوای دیدگاه: 233 کلمه

   سلام خدمت استاد ودوستان خوش اندام ، لاغر شدن اسانترین کار دنیاست،تناسب اندام آسانتر ین کار دنیاست ،خداوند بزرگ همه موجودات را خوش اندام خلق کرد واین اضافه وزن انسانها با خود حمل می کنند در مرام خدا نیست ایا شما در حیات وحش دیده اید حیوانی اضافه وزن داشته باشد وبه ندرت همچین اتفاق می افتد، چون آنها به اندازه غذا می خورند تا گرسنه نباشند به شکار نمی روند و باقی مونده غذا شون بقیه حیوانات می خوردند برعکس ما ادمها همه چیز برای خودمو می خوام ودر مورد همه چیز زیاده رویی می کنم . به قول استاد سخت برامون که بگیم لاغر شدن آسانترین کار دنیاست چون من خودم به شخصه بارها لاغر شدم ولی دوباره شکست خوردم به غیر از جراحی همه راهها را امتحان کردم ولی بدون نتیجه 😑ولی این روز چند با استاد وروش فوق العاده شون آشنا شدم فهمیدم لاغری با ذهن آسانتون ترین کار دنیاست البته من نزدیک به بیست سال اضافه دارم ذهنم چند سال به سمت این همیشه چاق می می مونم بود ودیگه لاغر نمی شم بوده وحال حالا کار داره باید ارام ارام ببرمش به مسیر درست البته با استمرار و گوش دادن به فایل ها استاد گرامی وکمک اون خالقی که مرا سوق داده به این مسیر به امید اون روز که منم جزئ یکی از شگفتی ها آلبوم شگفت انگیزان این دوره باشن انشاالله🤘☺پس لاغری آسانترین کاردنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fatemehboskabadiii@gmil.com
   1399/11/10 19:26
   مدت عضویت: 988 روز
   امتیاز کاربر: 124 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 134 کلمه

   باسلام من امروز با گوش دادن این فایل به این درک رسیدم که خداوند هرچیز را درحالت طبیعی قرار داده و همچنین انسان هم از همین طبیعت نشعت گرفته انسان های متفاوت اما با حالت طبیعی یکسان واین حالت یعنی انسان متناسب و هر انسان غیر متناسب یعنی غیر طبیعی من باتمام وجودم از بدنم عذر خواهی میکنم که تا به قبل اشنایی با این دوره من با بدنم همون کاری کردم که استاد گفتن مانند ناخنک زدن به زخم و نگذاشتم به حالت طبیعی که ترمیم پیدا کنه من مجدد قول میدم که خودم و ذهنم با طبعیت بدنم همراه میشم و اون رو به بهترین حالت ممکن در طبیعت خدادادی در
   می اورم
   من باور دارم که تناسب اندام حق منه و لاغری اسان ترین کار دنیاس بشرطی که من بخوام

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار samanesharifiiiii@yahoo.com
   1399/11/09 17:57
   مدت عضویت: 967 روز
   امتیاز کاربر: 109 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 17 کلمه

   سلام وقتتون بخیر
   یک سوال داشتم
   دیدن عکس خودم در اوج لاغری چطور؟اون بهتر نیست که بهش نگاه کنم؟

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    امتیاز کاربر: 5851 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 54 کلمه

    سلام دوست عزیز
    وقتی عکس های خودت رو می بینی و در آینه با خودت مواجه میشی احتمال اینکه تصویر متناسب که از دیدن عکس های خودت ایجاد شده از بین بره خیلی زیاده
    ولی وقتی تصاویر افرادی رو می بینی که متناسب هستند و فقط تصویر تناسب اونها رو می بینی ماندگاری این تصویر بیشتره

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار angelikia4040
   1399/11/02 21:35
   مدت عضویت: 1134 روز
   امتیاز کاربر: 217 سطح ۱: کاربر مبتدی
   محتوای دیدگاه: 215 کلمه

   (اشتیاق، احساس خوب، توجه به تغییرات، استمرار)
   .
   سلام استاد گرانقدر ،من با تمام وجودم فریاد میزنم لاغری آسان ترین کار دنیاست چون این رو با گوش دادن همین چند فایل درک کردم من قبلا دائم گرسنه میشدم الان چند روزی هست که تحمل گرسنگی برام آسون شده ریزه خواری نمیکنم غذای من بسیار کم شده اگر توی یخچال کیک شکلاتی هست ولع. برای خوردنش ندارم دیگه همش بفکر غذا نیستم غذا رو با آرامش می خورم ترسی ندارم وقتی یک کم سیر شدم یک ندائئ درونم میگه خوردن بسه و چقدر لذت بخشه و باورم نمیشه،، شور و انرژی وصف ناپذیری درونم هست دائما دوست دارم پیاده روی کنم فعالیت داشته باشم احساس سرزندگی میکنم انگار دوباره متولد شدم به بدنم قول دادم خودم رو به همون حالتی که بودم برگردانم هرروز جلوی آینه قربون و صدقه خودم می رم و با کمال تعجب امروز متوجه شدم دکمه پالتوم که چند روز پیش بسته نمی شد براحتی بسته شد ولی یک چیز رو فهمیدم هر چیزی که تو دنیاست قانون داره اگر بی قانونی کنی بر میگردی به جای اولت ، دو سه بار مثل گذشته که اگر سیر هم بودم قانون شکنی کردم و غذا خوردم احساس کردم دارم بر میگردم به گذشته چاق ،نمیدونم راهم درسته یا نه دوستان لطفا راهنمایی کنید ممنونم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faribab313
   1399/10/19 22:28
   مدت عضویت: 1245 روز
   امتیاز کاربر: 2943 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 74 کلمه

   سلام
   من این فایل ارزشمند رو گوش دادم و لذت بردم از اطلاعات مهمی ک در اختیار ما گزلشخین من ب عنوان تمرین این جلسه تمام تصاویر شگفتی یازا رو دیدم بارها جمله شگفت انگیز رو تکرار کردم و تمرینات دوستانم رو خوندم.
   من تصمیم جدی گرفتم ک به هدفم تمام کمال برسم مثل این دوستان عزیز ک چقدر عالی تغییر کردن من هم دوست دارم عکس م رو در آلبوم شگفت سازان ببینم.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار samanesharifiiiii@yahoo.com
    1399/11/10 20:47
    مدت عضویت: 967 روز
    امتیاز کاربر: 109 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 78 کلمه

    جالب بود نظرتون منم از زمانی که ۱۲ فایل رو گوش میدم نظرم نسبت به سبک غذا خوردنم و غذا تا حدودی تغییر کرده .گاهی به بقیه هم میگم اگر سیر شدید نیاز نیست به خفگی برسید .دست بکشید.و جالبترین قسمت اونجاست که یک پالتو پشمی دارم که بسیار دوسش دارم چند روز پیش بسته نمیشد الان کاملا بسته شد و با خوندن پیام شما به خودم اومدم که این اتفاق واسه منم افتاده و اصلا حواسم نیست😍

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار maryam1398rahimi
   1399/10/11 09:02
   مدت عضویت: 1301 روز
   امتیاز کاربر: 8304 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 483 کلمه

   با سلام
   من هنر جوي دوره ورود به سرزمين لاغرها هستم هشت ماهي در اون دوره بودم و الان كاملا برام مثل روز روشنه و باور دارم كه لاغر شدن اسان ترين كار دنياس خيلي اسونه در اين راه هيج زحمتي نكشيدم همش با اسوني بوده با شوق و اشتياق روزهايم رو سپري ميكردم عذايم رو با لذت ميخوردم از رفتار خودم در مقابل مواد غذايي لذت مي بردم مثل متناسب ها رفتار ميكردم خودم رو دوست داشتم براي خودم ارزش قايل بودم هر اشغالي رو وارد بدنم نميكردم هر روز فايل گوش ميدادم و نوشته هاي دوستان رو ميخوندم احساس خيلي خوب بهم دست ميده از خوندن نوشته هاي دوستان استمرار دارم براي هميشه ادامه دادن 😍
   در اين راه همش اسوني بود راحتي بود تولدي دوباره هس در اين مسير بودن اصلا سختي نداره من قبلا خيلي سختي كشيدم خيلي اذيت شدم خيلي موانع سر راهم بوده كه همش در حال بد بودم از خودم متنفر بودم و قبول كرده بودم كه سرنوشت من ديكه اينجوريه بايد بپذيزيش مريم بايد بپذيرش
   اخه مريم تو هر جه نلاش كني نميشه تو جاقيت ارثيه شكمت مال زايمانته ديكه جربي شكم دير اب ميشه ديكه هم ميخاهي بجه بياري اكه خودت و لاغر كني بازم برميكردي سرجات همش بايد در سختي باشي و تحمل كني اين جسم جاق رو
   تو نميتوني لاغر بشي لاغر شدن خيلي سخته اما جاق شدن مثل اب خوردنه
   من هميشه تحقير ميشدم هيج كار خوب خودم رو بخاطر اضافه وزنم قبول نداشتم و نميديدم همش به كارهاي بد و رفتارهاي بدم توجه ميكردم و باورهاي اشتباهي كه درباره ي خودم رو در ذهنم داشتم روز به روز تاييدترش ميكردم كه ببين اين فكري كه داري درسته تو نميتوني اينجور باشي تو نميتوني خوش اندام باشي تو ديكه كارت ساخته هس و خلاص
   —————————–
   همش تصويرهاي جاق از خودم در ذهن داشتم و باور نداشتم كه روزي ميتونم مثل اب خوردن لاغر شم
   الان متناسب شدم زيبا شدم دوست داشتني هستم براي خودم ارزش قايلم لباس هاي زيبا و مورد علاقه ام رو مي پوشم همه ي دوستان از تناسب من شكفت زده شدن و ميكن هر بار كه مي بينمت از دفعه ي قبل لاغر تر ميشي يكي از دوستان بهم كفت مريم تو تيروييد نداري اخه روز به روز لاغر تر ميشي 😀من تو دلم شادي ميكردم 😀🙏🏻
   ديروز كه به فروشكاه رفته بودم يكي از دوستان عزيز ديكه منو ديد ميكفت نشناختمت بس كه كوجيك شدي فكر كردم خواهرتي 😀
   خيلي خوشحال خوشحالم دوستان عزيزم اميدوارم تك تك شما دوستان عزيزي كه به اين سايت هدايت شدين در اين مسير زيبا به اسوني و با ارامش و به اندام ايده التون برسين و مطمين باشين كه در اين راه ميتونين باور كنيد كه مي تونيد لاغر بشيد همانطور كه استاد عزيزمون و دوستان زيادي منناسب شدن پس باور كنيد هر كي بخواد از اين روش استفاده كنه ميتونه
   منناسب شدن خيلي راحته خيلي مثل اب خوردنه
   🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار fereshtehgeranpayeh
   1399/10/09 16:33
   مدت عضویت: 1351 روز
   امتیاز کاربر: 10757 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 441 کلمه

   با سلام
   از زمانی که با این سایت آشنا شدم با دلیل و برهان مطمئن شدم که تمام موانع لاغر نشدن ما ذهنی است و ریشه تمام عادتهای غذایی غلط از ذهن ما است و ما برای از بین بردن عادتهای غلط باید اول موانع ذهنی را شناسایی کنیم تا بتوانیم متناسب شویم. یکی از این موانع ذهنی که از نظر من مهمترین آنهاست باور نداشتن به این نکته است که ما میتوانیم لاغر شویم وبه گفته استاد ما انتظار لاغری را از خودمون نداریم من که خودم فکر می کنم که این باور غلط و مخرب در من بسیار قوی است و تا به حال مانع بزرگی برای رسیدن به تناسب اندام در من شده است ولی خدا را شکر می کنم که تونستم اون رو شناسایی کنم و سعی در بر طرف کردن اون دارم و از نکاتی که در این فایل گفته شد استفاده می کنم و دیگه برام ثابت شده که چاقی من نه به ارث و یا بیماری ومصرف داروی خواص و یا افسردگی و یا پایین بودن سوخت و ساز بدن و یا …..نداره و این باورها فقط باعث میشه که ما الگوهای غلطی رو در ذهن خودمون بسازیم و از این الگوها برای پر خوری استفاده کنیم و این کارها باعث میشه که ما بدنمون رو تخریب کنیم بیشتر از اون که بدنمون بتونه خودش روترمیم کنه و بدن بیچاره کم میاره . احساس خوب وشادی باعث امید به لاغری و تاثیر در لاغر شدن ما داره. من خودم وقتی بیشتر شاد و خوشحال هستم احساس می کنم دارم لاغرتر میشم و احساس سبکی می کنم و از دیروز که جمله جادویی( لاغری آسانترین کار دنیاست )رو می گم به طور عجیبی احساسم خوب میشه و حس خوبی پیدا می کنم و ازامروز روزی چند بار اون رو با خودم و جلوی ایینه تکرار می کنم و اون رو حتما روی کاغذ می نویسم و جاهایی که زیاد رد میشم می زارم تا هر موقع دیدم تکرارش کنم و حالم بهتر بشه و فکر می کنم وقتی این جمله رو می گم یک قدم به تناسب اندام نزدیکتر میشم. من حتما هر چند روز یکبار عکس شگفتی سازان رو میبینم و عکس خودم رو در بین اونها تجسم می کنم . فقط استاد من هیچ نوشته ای از سرگذشت این دوستان در سایت ندیدم دلم می خواست ماجرای هر کدون از دوستان رو در کنار عکسشون می خوندم چون این عزیزان رو به اسم نمیشناسم ولی فکر می کنم سر گذشت این دوستان خیلی باید جالب باشه و کمک به متناسب شدن من و بقیه دوستان می کنه اگه لطف کنید بگید کجا می تونم نوشته اونها رو بخونم ممنون میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/09/24 08:37
   مدت عضویت: 1165 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 895 کلمه

   سلام به استاد معجزه گر و دوستان گلم 😊 ماقبلا مث یه آدم نابینا بودیم که از چاله در میومدیم میفتادیم تو چاه چون مافقط دانبال این بودیم زوری هم شده لاغر بشیم و هیچوقت به این فک نکردیم که اصلا اصل مشکل ما کجاست اومدیم یسری توجیهات که همه واسه چاقی خودشون میارن ما هم آوردیم و دانبال این نگشتیم ببینیم راسته یا دروغ و اینم برامون راحت بود که خودمون گول بزنیم وتقصیر بندازیم گردن بقیه عوامل بیرونی واسه همین اومدیم جسممون فشار آوردیم بهش خب معلومه وقتی تو با چشمت با زبانت با کلامت چاقیت تأیید کنی ذهنم براساس این توجه تو و تصویری که از خودت داری میشه بگی انتظاری از خودت داری جواب میده تو حالا هرچی میخاه تلاش کن جز شکست ناامیدی چیزی به دانبال نداره مث این میمونه تو بخوای بری دریا ولی از راه کویر بری خب تو حالا هرچقد میخاه برو رانندگی کن حست خوب کن آهنگ شاد گوش بده به دریا نمیرسی ناامید میشی و میگی دریا نیست نمیگی من راه اشتباه رفتم ماهم قبلا جای اینکه بگیم راه اشتباه رفتیم میومدیم می‌گفتیم لاغری نیست سرنوشت من اینه معلومه میپذیرفتیم تا ابد چاقیم وچاق خواهیم موند طبیعی شده بود برامون که بنظرم بزرگترین مانع لاغری همین طبیعی بودن چاقی است واسه همین خیلی تصویر های چاق تر از خودمون در ذهنمون به وجود آوردیم قبلا برای منم سخت بود اصلا بخوام به اندادم ایده الم فکر کنم تجسم کنم چه برسه بگم حتما من لاغر میشم ما بخاطر شکستها قبلا این ناامیدی این فرمول در ذهنمون ایجاد شده که باور نداریم میتونیم لاغر بشیم چون راه اشتباه رفته بودیم من اگه بخوام آش رشته درست کنم و جای رشته برنج بریزم خب معلومه آش رشته درس نمیشه ومیشه یه غذای دیگه ما هم اومدیم ذهنمون از تصویر های چاقی پر کردیم و هر روزم داریم تایید میکنیم با تمام اعضای بدنمون بعد میخام زوری لاغر شیم معلومه نمیشه تو ذهنت هرچی بریزی همونم برداشت می‌کنی مث محصول کشاورزی است 😊 ما قبلا خیلی سختی کشیدیم خیلی فشار آوردیم از خودمون بیزار بودیم همه تو ذهنمون محبوب بودن جز خودمون وخیلی شکست خوردیم واسه همین لاغر شدن سخت بوده چاق شدن آسون ولی من وقتی دقیق بهش فک کردم ما این برداشت بخاطر مسیر اشتباه کردیم و باورمون شد ولی الان مسیر درسته نمیخاد خودت آزار بدی صبح زود با حس بد زوری بلند بشی ورزش کنی نمیخاد خودت مجبور کنی به کم خوردن نمیخاد دانبال روش های دیگه باشی بابا همچی دست خودته خودت ذهنت بریز دور اون فرمول های اشتباه رو منم قبلا این باور داشتم ولی الان میگم لاغر شدن خیلی آسونه 😍😍 چون تو دیگه بدنت نمیخاد زجر بدی نمیخاد سختی بکشی فقط باور هاتو عوض کن انتظارت از خودت ببر بالا هرچی خوبهه بخواه چون بنده خدایی عزیز دل خدایی خدا خواسته به هدفت برسی که این راه نشونت داده این استاد معجزه گر سر راهت قرار داده استادم مث ما قبلا این مشکلات داشته اون تونسته ما هم میتونیم اینکه توقصه نیست واقعی است من میگم لاغر شدن خیلی آسونه چون مابا رفتار اشتبامون باور کردیم سخته ولی وقتی تو خونت نشستی هیچ کار خاصی نمیخاد کنی فقط باید توجه کنی رو چیزی که الان نیست همین باید توجه کنی به خودت فرمولهات تغییر بدی جهان هستی ذهن ما خودش بقیه کارها می‌کنه خدا وکیلی این سخته کار اینکه پس چیشد کیه من میرسم نداشته باش مطمعن باش راه درست اومدی به شرایط ایده الم میرسی لاغری زندگی کنیدبه قصد لذت بردن نهه خودنمایی واسه دیگران من که همیشه سایر مطالب سایت میخونم ومینویسم یعنی برنامم اینجوریه یه فایل که فهمیدم نوشتم تموم کردم یه نکته طلایی می‌نویسم که مانع لاغریم بوده قبلا می‌نویسم بعد میرم فایل بعد من که خیالم راحته به همچی میرسم چون راه درسته مهم نیست الان برسم یا شیش ماه دیگه ولی میرسم و این برام مهمتره تا بخوام یه راه اشتباه هزار بار برم بی نتیجه باشه واقعا اگه فک کنید میفهمید لاغر شد خیلی آسونه خیلی راحته 😊😍 از این راحت تر که خود به خود اشتهات کم شده ریزه خواریت کم شده احساس بهتری به خودت داری خودت وتانوایت تازه شناختی که نه فقط لاغری به همچین میرسی تو آینه با عشق خودت نگاه می‌کنی بابا لذت ببر از این همه احساس خوب آرامش خدایی تو کدوم روش تونستی اینجوری باشی هیچکدوم چون تو زوری اجباری بوده کارهات لذت ببر زندگی کن شاد باش به خودت بگو من لیاقت بهترین ها دارم خداوند من آفرید که لذت ببرم نهه حسرت بخورم خودم کم ببینم این ذهن به همه ما داده تو هرسنی هستی این متوجه شدی راه برگرد و از راه درست برو بخدا یه روزم از عمرت باقی مونده باشه تو راه درست قدم برداری اندازه عمرت که گذشته لذت میبری از تهه دل بگو آسونه لاغری چون واقعا هم همین جوره 😊😊😊 ببخشید زیاد طولش دادم ذهنم رفت تو عمق حرفهام و خهستتون کردم استاد معجزه گرم ازت ممنونم تو لایق پرستشی چون زندگی ما رو نجات دادی اصلا بگم زندگی کردن نشونمون دادی هرکاری کنم هرچقدر بگم نمیتونم ذره ای از محبت هاتون در حق خودم که من از بیراه از فلاکت نجات دادید جبران کنم 🌺🌹🌸🌼🌺🌹🌸🌼

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار fatemehboskabadiii@gmil.com
    1399/11/10 21:38
    مدت عضویت: 988 روز
    امتیاز کاربر: 124 سطح ۱: کاربر مبتدی
    محتوای دیدگاه: 9 کلمه

    خیلی عالی بود منکه زیاد انگیره گرفتم افرین برشما

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 199 کلمه

   سلام به دوستان سایت سلام به زندگی سلام به شاد بودن من امروز ی فایلی گوش دادم که اسمش یادم نمیاد ولی فایل فوق العاده ای بود محشر بینظیر بودخیلی استاد با نشاط بودن شاد سرشاراز ارامش شادی بودن منو متحول کرد دیدم من ۴۸سالمه مثلا دارم زندگی میکنم اما ی لبخندم رو لبام نمیاد هر کاری کردم که با لبخند بگم لاغر شدن اسانترین کار دنیاست اما فقط میگفتم باور داشتم اما نتونستم وقتی که جزو زنده شدگان هستیم باید بتونیم شاد باشیم تصمیم گرفتم برنامه ریزی کنم ذهن ناخداگاهمو برای شاد بودن ارامش داشتن سلامتی اینو فهمیدم که اول از همه باید باورکنم که من مبتونم شاد باشم بعد ی جمله انگیزشی پیدا کنم مثل شاد بودن مهمترین کار دنیاست بعد تکرارش کنم بنویسم اثباتش کنم تا ملکه ذهنم بشه و ذهنم اونو بعنوان ی فرمول جید قبول کنه بعد منم ی ادم شاد بشم ایشالا به امید خدا وتمام چیزهایی که تو زندگیم هست ومن احساس خوبی ندارم از داشتنش تغییر بدم با این روش اول از خدا ممنونم که منو با سایت واستاد اشنا کرد وبعدشم از استاد ممنونم که تمام دانششو رایگان در اختیار ما قرار داد بهترینهارو براتون ارزو دارم ی دنیا ممنون

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 138 کلمه

   سلام دوستان من جلسه ۹ لاغری هستم واستاد گفتن که سایر مطالب سایت استفاده کنید خوشبختانه من از اول که با سایت اشنا شدم از این فایلها استفاده کردم وسعی کردم همش تو زندگیم رعایت کنم‌والانم فایل برنامه ریزی ذهن گوش دادم خیلی عالی بود با دقت تمام گوش دادم وفهمیدم هیچ کاری بدون برنامه ریزی ذهنی امکان پدیر نیست اما من فقط از فایلهای رایگان استفاده کردم واینم بگم ادم فرصت طلب وسود جو ونا مردی نیستم اگر برام امکان داشت حتما از دورها استفاده میکروم ارزوم که این کار بکنم واستاد گفتن با فایلهای رایگانم میشه ذهن برنامه ریزی کرد فقط باید یاد بگیریم وبعد در تمام امور زندگی اجرا کنیم ی دنیا ممنونم از استاد عزیز که الن فایلهارو در اختیار ما گذاشتن تا ما هم به اردوی چندین وچند سامون برسیم بهترینهارو براتون ارزومندم‌

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 368 کلمه

   سلام دوستان جلسه ۹تمرین لاغری با ذهن من چند وقت بود که خیلی گیج شده بودم بخاطر اینکه تمرین نداشت این قسمت عین کلاس اولیها عادت کرده بودم به تمرین خلاصه انفد گوش دادم ونظرات دوستان خوندم تا فهمیدم چطور باید تمرین بنوسم من خدارو شکر میکنم که خدا به ما ذهن داده تا بتونیم باهاش مشکلات وحتی اضافه وزنمونو برطرف کنیم البته باکمک استاد گرامی وارجمند ی دنیا ممنونم ما باید به امید خدا وبا کمک استاد تمام مانعهاییکه در مسیر ما قرار دارن یکی یکی برداریم تا جسم نا خود بخود لاغر بشه استد میگفت یکی از مهمترین مانع اینکه ما باور نداریم که میتونیم لاغر بشیم البته من باور دارم که میتونم لاغر بشم ولاغرم بمون چون فهمیدم که تمام روشهایی که برای لاغر شدن انتخاب کرده بودم اشتباه بوده و تنها روش مناسب لاغری با ذهن که من موفق شدم یکم از وزنم کم کنم بخاطر این روش صحیح برای اینکه بتونیم مانعه ها رو برداریم اول باید کمرنگشون کنیم وسپس از بین ببریمشون با پیدا کردن کلمه مخالف اون کلمه یعنی میگیم لاغر شدن سخته وما نمیتونیم لاغر بشیم میگیم لاغر شدن اسانترین کا دنیاست وما میتونیم به راحتی لاغر بشیم بعد برای از بین بردنش باید دلیل بیاریم ثابت کنیم که میشه که هر کس برای خودش راهکارهایی داره من اول تمام صفحات دفترمو این جمله زیبا و دوست داشتنی وانرژی زا نوشتم درشت که لاغری اسانترین کار دنیاست بعدش یک صفحه این جمله ونوشتم وتکرار کردم وتصمصم دارم فایل لاغری اسانترین کار دنیاست رو هم گوش بدم عکساهای شگفتی سازانم هر روز با دقت میبینم نظراتشونم میخونم ولی بلد نیستم ونفهمیدم چجوری میشه کهقایل صوتیشونو بشنم ومتنیشونو بخونم وبه من ثابت شده که تیروئیده کم کارو دارو بیماری هیچ مانع دیگه نمیتونه منو از هدفم دور کنه ومن از الان از سایر مطالبم استفاده میکنم که ثابت کنم برای خودم که لاغر شدن اسانترین کار دنیاست وبه ما قبلا هم ثابت شده که ما میتونیم لاغر بشیم وقتی رژیم گرفتیم وورزش کردیم دارو مصرف کردیم باشگاه رفتیم واز این کارا انجام دادیم هر دفعه چند کیلویی وزن کم کردبم واین بما ثابت میکنه که لاغر شدن اسانترین کار دنیاست به امید درمسیر لاغر شدن وتغییر کردن قرار بگیریم روز خوش

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 156 کلمه

   سلام دوستان جلسه ۹لاغری با ذهن درسته موانع ذهنی زیاد داریم که یکیش باور داشتن ناتوانی برای لاغر شدنه اما من از اولم باور داشتم که من میتونم به راحتی لاغر بشم واز این عبارت تاکیدی زیبا استاد خیلی خوشم اومد به ادم انگیزه وامید وشجاعت قدرت میده که لاغری اسانترین کار دنیاست من باورش دارم برای اینکه بارها وبارها بهش رسیدم اثبات حرفم وقتی رفتم پیش دکتر کرمانی ۲۰ کیلو وزن کم کردم وبه وزن ایده الم رسیدم ثابت شد که لاغری اسانترین کار دنیاست وقتی پیش دکتر مشیدی رفتم و۵ کبلو وزن کم کردم وقتی سونا خشک رفتم ۸کیلو وزن کم کردم ووقتی پیاده روی میکروم ۵ کیلو وزن کم کردم اینا ثابت میکنه که لاغری اسانترین کار دنیاست ون از امروز البوم شگفتی سازان میبینم اما بلد نیستم نوشته هاشونو کجا برم بخونم فایلهای صوتیشونم گوش دادم واز فایلهای دیگه هم حتما استفاده خواهم کرد به امبد روزیکه همگی لاعر بشیم وشگفتی ساز

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 87
   محتوای دیدگاه: 29 کلمه

   سلام دوستان شبتون بخیر میگم من بلد نیستم چجوری میتونم دسترسی داسته باشم به متن نوشته دوستان شگفتی ساز لطفا لطفا هر کس بلده منو راهنمایی کنه ممنون میشم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/08/14 15:23
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 1,203 کلمه

   اول اینکه ببخشید چون دیدگاه ی که از من در پایین نوشته شده مال قسمت قبل یعنی هشتم بوده ولی اشتباها اینجا نوشتم

   من تا به اینجای دوره یاد گرفتم هیچ فکر یا باوری رو مانع لاعر شدن خودم قرار ندهم مثل اینکه
   فلان قرص مانع لاغری من میشه
   یا اینکه من نمیتونم لاغر بشم
   جسم من توانایی لاعر شدن ندارد
   لاعرشدن بسیار سخت هست
   یا اینکه نوع غدا خوردنم رو مانع لاعریم بدونم
   یا اینکه کم تحرکیم رو مانع لاغر شدن بدونم
   و
   ……
   ….

   در واقع در جلسه های قبل من این مانع ها رو با دلیل نقص کردم و دیگه مانع خودم برای لاعری ندوستم
   و حالا من باید جمله ی مخالف جمله های بالا رو پیدا کنیم تا مانع کمرنگ بشه مثلا جمله ی مخالف لاعرشدن سخت ترین کار دنیا هست باید بگم لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست
   اگه با تکرار این جمله حالت خوب شد و اون رو پدیرفتی و به نطرت درست بود سریعتر لاِغری رو میبینی ولی اگه نه نتونستی به راحتی بپدیری و منفی باف اومد و گفت کجا این جمله درسته خیلی هم سخته پس به لاغری هم سخت میرسی یا نمیرسی
   در واقع هر چقدر ما از متناسب شدن شکست خوردیم درک و پدیریش این جمله برای ما سخت میشه

   خیلی از افراد چاق چون بارها تلاش کردن و لاعر نشدن میگن اصلا نمیشه لاعر شد و حرکت به سمت چاقی در اون افراد سریعتر میشه
   پس ممکنه ما در مرور بار اول یا دوم این جمله منفی باف بیاد بگه کجا لاعر شدن اسان هست ولی ما باید این نجواها رو بشناسیم و نزاریم امید و اشتیاق ما رو به یاس و نامیدی تبدیل کنن
   من اینقدر تکرار میکنم متناسب شدن اسانترین کار دنیاس تا بدیهی بشه برای من
   چقدر دلیل اوردم که من نمیتونم لاعر بشم ؟؟اینا همه اثبات چاقی هست
   و حالا برای اثبات این جمله لاعری اسانترین کار دنیا هست باید :
   من با دیدن البوم شگفتی سازان برای خودم لاعری رو اسون کنم پس با دیدن افرادی که لاعر شدن
   وبعد خوندن نتایج دوستانی که لاعر شدن
   وبعد گوش دادن به صوت دوستانی که نتیجه رو به صورت صوت فرستادن
   و استفاده از بقیه مطالب سایت
   که باعث میشه باور ما پر رنگتر بشه که لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست
   ذهن ما اگه کاری براش سخت باشه تمام تلاشش رو میکنه که تو انجامش ندی و از همون روز اول شروع میکنه به مانع تراشی و اگه بخوای اون برنامه رو اجرا کنی عصبی میشی و ناراحت میشی چون ذهنت نمیخواد همکاری کنه
   پس باید اول این مسیر رو برای دهن راحت و اسان کنیم تا ذهن با ما همکاری کنه و با ما هماهنگ باشه
   لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست
   و با این روش اینقدر لاعر شدن در ذهن ما اسان و راحت ثبت میشه که تا ابد در این مسیر میمونیم

   و حالا چه کارهایی انجام میدهم که برای خودم اثبات کنم لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست :
   با لاعر شدن اعتماد به نفسم بالا میره و راحت در همه جا حصور پیدا میکنم با هر لباسی که دوست دارم و این یعنی لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست

   با لاعر شدن دیگه عدا خوردن برام راحت میشه و به جسم ام فشار نمیارم و حالم رو بد نمیکنم و به اندازه میخورم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   با لاغر شدن همیشه روحیم عالی هست و احساس خوبی دارم چون در لباسهام احساس آزادی و رهایی دارم واز گشاد بودن در لباسهام خیلی حس و حالم خوب میشه پس لاغر شدن اسانترین کار دنیاس

   با لاغر شدن رفتارهای غذایی جدیدی خو اهم داشت که خیلی با کلاس و با پرستیز هست پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست

   با لاغر شدن بهترین خریدهای پوشاک و کفش رو از بهترین جا در کمترین زمانها دارم و حتی سایز مانکن رو میتونم بخرم و بپوشم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   با لاغر شدن هر مواد غذایی در اطرافم بود سریع بدون فکر نمیخورم چون خوردنی هست اول به نیاز جسمم توجه میکنم و اگر نیاز داشتم میخورم پس جسمم رو تبدیل به سطل اشغال و پارکینگ بیماریها نمیکنم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   با لاغر شدن هر وقت سیر بودم در جمع و مهمانی به راحتی نمیخورم حتی با تعارفهای بقیه و میگم میل ندارم و نمیزارم کسی برام تعیین کنه که من کی بخورم و چقدر بخورم و احساس قدرت میکنم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   و هر وقت سیر شدم دست از غذا میکشم و اصلا به اسراف شدن و حیف شدن عذا فکر نمیکنم و خودم رو اسیر و برده ی غداها نمیدونم پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست

   هر وقت بیرون از خونه بودم و رفتم تفریح تمام لذت تفریحم در خوردن خلاصه نمیشه و از اون فضا و مکان و اطرافیانم لذت میبرم و فقط منتظر خور ن نیستم پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست

   در خونه به اندازه ی خانوادم اشپزی میکنم نه زیادتر از ترس اینکه نکنه گرسنه بمونم و غذا درست نخورم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   غذای باقی مانده ی بقیه اعصای خانواده رو در طرف رو دیگه من نمیخورم چون خیلی باارزش و شایسته تر از این حرفهام که بخواهم غدای دهنی جلوی کسی رو بخورم پس لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست

   هر وقت جایی بودم مثل کافه یا هتل یا رستوران
   که پول غذا رو دادم تا جایی که میتونم و نیاز دارم میخورم و اصلا به پولی که دادم فکر نمیکنم و هر جا سیر شدم دست میکشم واون عذا رو مثل یه غول زشت میدونم که از حالا به بعد که سیر هستم میخواد من رو چاق کنه پس نمیخورم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   در هر سفر ی که باشم اصلا از همون اول شروع به خوردن نمیکنم و دنبال خوردن نیستم و یا رستوران رفتن نیستم فقط هر جا واقعا نیازم بود میخورم چون لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست

   و من با دیدن عذا دست بقیه و بوی غذا تحریک به خوردن نمیشم و اذیت نمیشم که انگار هیچی داخل معدم نیست و حالم بد بشه چون جلوی من غذا نیست و راحت با این قضیه برخورد میکنم پس لاعر شدن اسانترین کار دنیا هست

   هر وقت حوصلم سر رفت سریع به دنبال اشپزی و یا خوردن یا رفتن به داخل پیجها و شبکه ی اموزشی نمیشم و یا خرید کردن از هایپر مارکت ها نمیشم چون با چیزهای دیگه خودم رو سرگرم میکنم پس لاغر شدن اسانترین کار دنیا هست

   اصلا هیچ زور و اجباری به خوردن غذا در بقیه افراد خانواده نیست که چقدر بخوررن چون خودم دوست دارم آزاد باشم در خوردن پس برای اونها هم مینطور میخوام پس لاعر شدن آسانترین کار دنیا هست

   من خیلی خوشتیپ و خوش لباس میشم و لباسهای رنگ شاد با جینهای خوشرنگ میپوشم پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست

   خیلی ارام و اهسته و بدون حرص و ولع و عجله غدا میخورم که خیلی کار با کلاسی هست پس لاغر شدن آسانترین کار دنیا هست
   و….

   من هنوزم فکر میکنم به اینکه لاعرشدن اسانترین کار دنیا هست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار فروغ ریاحی
   1399/08/12 00:03
   مدت عضویت: 1427 روز
   امتیاز کاربر: 16786 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 459 کلمه

   اول باید حرکت به سمت چاقی رو متوقف کنیم که بتونیم به سمت لاعری حرکت کنیم
   حالا چطور حرکت به سمت چاقی رو متوقفش کنیم
   باید تصویر دهنی خودمون رو از چاق به لاعر تغییر بدیم چون دهن ما کاملا تصویری هست این ثابت شده و هر تصویری که از خودمون در دهنمون داشته باشیم دهن ما هم به اون سمت میره و اون رو بیشتر میکنه
   حالا برای تغییر تصویر دهنی باید چند کار رو انجام ندیم
   ۱:از حرف زدن با کسی یا خودمون در مورد چاقیمون پرهیز و دوری کنیم
   ۲:دنبال هیچ راه و روشی برای رفع چاقی خودمون نباشیم
   ۳:به هیچ عنوان پیج یا کانال یا شبکه اشپزی رو دنبا نکنیم که باعث تحریک ما به چاقی میشه
   در هر سه کار بالا ما به چاقی بیشتر توجه میکنیم و به هر چه توجه کنی بیشتر وارد زندگیت میشه و حالامن قبلا از این دوره کاملا اگاهم که داشتم به چاقی توجه میکردم و چاقی بیشتر رو جدب میکردم در صورتی که فکر میکردم دارم کاری میکنم که به لاعری برسم
   ۱:در مورد اول من همیشه به خودم و اطرافیانم توصیح میدادم که هیچی نمیخورم ولی چاقم نمیدونم چرا اینطور شدم و همیشه از نخوردنم و از اصافه وزنم که چقدر اصافه کردم به خودم و بقیه گفتم و مرتب با وزن کردن و توجه به مقدار عدام و کالریشون خواستم لاعر بشم و همیشه داخل ایینه به نافرمی های جسمم نگاه کردم و کلی هم حال بد و ناراحتی داشتم ولی همچنان این کارها رو میکردم حتی عداب و جدان بعد از هر خوردنی و ترس از خوردن رو که خیلی شدید داشتم

   ۲:همیشه در باشگاه و دکتر تعدیه به دنبال راه خوبی بودم که لاعر بشم به راحتی و همیشه از هر کس که خوب وزن کم کرده بود میپرسیدم که چی کار کرده که منم انجام بدهم ودر مورد عداها که چطور و چه موقع بخورم خیلی تحقیق میکردم و چقدر ورزش کنم و چه ورزشی کنم و حتما عرق کنم و سنگین باشه ورزشم و …هزار روش دیگه که چی بخورم که چربی سوزی داشته باشه و …

   ۳:در خصوص مورد سوم خیلی دنبال نکردم ولی این اواخر که اینستا اومده بود خوشم میومد داخل پیجای اشپزی بچرخم و ببینم چطور غدا رو درست کردن و چه کار جدیدی کرده و یا دستور فلان عذا رو که تعریف میدن رو پیدا کنم و تزیین عدا ها رو ببینم واز این کارا که باعث تحریک بیشترم به خوردن شده بود ولی حالا که خوب فکر میکنم این اواخر چند پیج فست فودی داشتم که عذاها ی پنیر دار رو که نشون میداد پنیرشون کش میاد من خوشم میومد و نگاه میکردم و هوس هم میکردم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار آسیه رفیعی
   1399/08/05 23:01
   مدت عضویت: 1465 روز
   امتیاز کاربر: 22090 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,277 کلمه

   🌹بنام خدای مهربان🌹
   🌹 با سلام و خدا قوت ویژه خدمت استاد گرانقدرم بخاطر تغییرات سایت و همچنین سلام به دوستان شاد و متناسب و فعال 🌹

   🌹تمرین فایل نهم دوره رایگان لاغری با ذهن🌹
   من برای نوشتن این تمرین متاسفانه دچار یه فاصله زمانی شدم و نشد که بنویسم و خیلی از انجام ندادن تکلیفم ناراحت بودم ولی تو این مدت مدام در حال دیدن فایلهای نکات طلایی و بقیه فایلهای جدید بودم چون تو این مدت از خواهرزاده ام ویروس گرفتم و حال روحی مناسبی برای نوشتن نداشتم و تنها چیزی که به من کمک کرد دوباره سر پا بشم و حالم خوب بشه همین فایلهای ارزشمند شما بود و نهایت استفاده رو بردم☺️
   بعد از تمرین فایل هشتم با جواب فوق العاده ای که به من دادین و الان در سایت نمیبینمش و خیلی از پاسخ هایی که به دوستان داده بودین رو نمیتونم ببینم نمیدونم این مشکل از گوشی منه یا کلا پاسخ هاتون پاک شدن از سایت چون من به شدت از پاسخ های فوق العادتون استفاده میکردم و لذت میبردم ولی یهو دیدم کلی از پیامهای شما پاک شدن استاد متاسفانه 😔 ولی خوشبختانه اسکرین شات گرفتم و دارمش مدام پاسخ ارزشمندتون رو میخونم و تکرار میکنم و لذت میبرم و تاثیر گزار هستن

   من بعد از اون پاسخ خیلی خیلی تغییر کردم و عکسها و کلیپ های آشپزی اصلا دیگه مورد علاقه من نبود و به طور معجزه آسایی باعث تغییر من شدن و از تو گالریم پاکشون کردم و حس فوق العاده شیرین و لذت بخشی داشت برام اینهمه تغییر سریع ☺️ حتی من در اینستاگرام خیلی وقتم هدر میرفت که خدا رو شکر عوض شدم و حس میکنم بهای لاغری رو باید بپردازم بهایی لذت بخش و شیرین 😍
   در مورد موانع ذهنی به یک مساله ای تو این مدت برخوردم که بخاطر کم شدن انتخابم به غذا بی نهایت بی میل بودم و هر بار سفره غذا انداخته میشد به حدی که تهوع داشتم و خوردن غذا برام زجرآور بود که خودم ترسیده بودم هر چند این ترس رو دوست نداشتم ولی توجه بیش از حدم که نمیتونم بخورم حالم رو بد کرده بود و ترس شدید دقیقا عین لاغرای بدغذا😳 حتی صبحانه هایی که در استوری صبحگاهی میل میکردین رو نگاه میکردم تو ذهنم این نجوا تکرار میشد که خوش به حال استاد با چه لذتی صبحانه میخورن 😂 ولی خواهرمم که خونشون بودم نزدیک به دو ماه😅 مدام تکرار میکرد خوش به حالت که اشتها به غذا نداری من جای تو بودم لاغر شده بودم ولی خودم همچین حسی نداشتم و هنوز این فرمول در ذهنم قویه که نخوردن منو لاغر نمیکنه چون من قبلا هم خیلی کم میخوردم و اراده به شدت قوی داشتم از نخوردن ولی لاغرم نمیشدم فقط حس میکردم معده ام کوچک شده بخاطر سوابق طولانی نخوردنم از طریق منفی باف و حس های بد و سریع نجوای فرشته درونم به من میگفت تو اون موقع باورات غلط بود و اشتباه فکر میکردی الان کلی عوض شدی پس چه بخوای چه نخوای جسمت هم به زودی بعد از تغییر عادتهات عوض میشه و میدونم این باورسازی نیاز به انجام تمرینات بیشتر و تکرار مداوم و لذت بخش و شیرین ذهنی داره و متناسب شدنم حتمیه به لطف خدای مهربون و هدایتگرم به سمت استاد و راهنمای فوق العاده ام و تمامی دوستان همراهم در این سرزمین بسیار زیبا و سرسبز برای تغییرات همه جانبه زندگیم ☺️

   الانم خدا رو شکر حالم خوب شده با کمک استادم با فایلهای شگفت انگیزشون و تنها دکتر و داروی من استاد بودن و میلم نسبت به غذا خوردن به حالت عادی برگشته و فقط به اندازه نیاز بدنم میخورم و اون ترس بیخود از وجودم رفته خدایا شکرت ☺️😍 و استوریهای فوق العاده صبحگاهیشون که من نگرانی هام خیلی خیلی کم شده و به زودی کلا از بین میرن خیلی ممنونم از زحمات و لطف شما استاد بی نظیر🌹🌹🌹چون حتی روزهایی که استوری صبحگاهی نداریم اونا رو پشت سر هم نگاه میکنم و میخونم و غرق در خوشبختی میشم

   گفتن جمله لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست برای من فوق العاده شیرین و لذت بخش بود چون سریع یه ندایی از درونم میگفت دقیقا آسان ترین کار دنیاست وقتی از طریق ذهن انجام بشه و با همه وجودم غرق در لذت و شادی میشدم و لبخند عمیقی سرتاسر وجودم رو میگرفت و شادی هیجان انگیزی داشتم از تکرارش و با هر بار تکرار این فایل که شاید در این مدت ۱۰۰ بار این فایل رو به صورت تصویری و صوتی دیدم و شنیدم همونجور لذت بردم و تصویر رویایی خودم رو بیشتر حس میکردم و خیلی لذت بخش و شیرین بوده برام و هست 😍☺️ طوری که هر بار انگار اولین بارم بود این جملات رو با شما تکرار میکردم استاد عزیز 🌹

   و اگر قرار بود با روشهای سابقم برای لاغر شدن تلاش کنم اصلا لذت بخش و آسون نبود 😂 بلکه زجرآور و شکنجه بی نتیجه روحی بود

   🌹لاغر شدن به روش ذهنی مطمئن ترین و آسان ترین کار دنیاست 🌹

   ویسهای فوق العاده دوستان رو شنیدم و چون دانلود نداشت متاسفانه با گوشی خودم پخش میکردم و از گوشی مامانم ویس ضبط میکردم ولی اصلا کیفیت نداشت کاش لطف میکردین و برای این ویسهای عالی هم لینک دانلود قرار میدادین 😍 تا بتونیم دانلود کنیم و همیشه قابل دسترسی باشن و بدون نیاز به مصرف نت تکرار کنیم البته اگر امکانش براتون مقدوره استاد گرامی

   متن فوق العاده صفحه شگفتی سازان و مثال شیلنگ آب خیلی خیلی فوق العاده بود و دسته های افراد که به شدت برام قابل لمس و کاملا در ذهنم باورپذیرتر کرد و اون متن عالی رو هم بارها و بارها خوندم و با هر بار تکرار خوندنش غرق در لذت و اشتیاق شدم ولی هر چی رو عکس شگفتی سازان زدم داستانشون رو ندیدم و فقط تمرینات فوق العادشون رو بعد از متن تا انتها خوندم و لذت بردم و متشکرم از همه دوستان ☺️ و این فرصت عالی و فوق العاده که در اختیار ما قرار میدین استاد عزیز خیلی سپاسگزارم ☺️

   الان خیلی حس خوب و عالی دارم که بالاخره تونستم این باور که حس میکردم انجام دادن این تمرین برام طلسم شده رو بشکنم خدایا شکرت 😂😂😂😂😂 خیلی وقت بود از تجربه این حس عالی دور شده بودم منو اینهمه خوشبختی کاملا طبیعیه و طبیعت همیشه در حال خوب شدن و بهتر شدنه اوضاع و احوال و بیماریهاو خرابی هاست واقعا و رشد موجودات زنده است و کاملا باور دارم ممنونم بخاطر آموزشات عالی چون واقعا قبلا به شدت افسرده بودم 😅 دکتر اعصاب و روان کلی برام دارو نوشت ولی گفتم دارو نمیخورم گفت باید بهت برق وصل کنیم و شوک الکتریکی بدیم 😂😂😂 حالا اینچنین اوضاع روحی عالی دارم و عاشق خودم شدم 😍😍😍😍😍و زمانی که پاهام شکسته بود و تو گچ بود هر کسی رو میدیدم راه میره چنان با حسرت نگاه میکردم بهشون که انگار کلا خودم هیچوقت نه راه رفتم نه میتونم دیگه راه برم و خیلی ناامید بودم ولی با وجود همه این نا امیدی ها دوباره رو پاهای خودم ایستادم و خوب شدم پس در جهان همه چیز به صورت طبیعی رو به بهبوده و لاغر شدن با روش درست هم به همین صورته مطمئنم سرعت تخریب روشهای غلط خیلی بیشتر از ترمیمه و خستگی های روحی و روانی از نتیجه نگرفتن ها باعث میشه آدم دلسرد بشه و روز به روز بیشتر خودشو تخریب کنه و نمیشه با شکنجه تا ابد ادامه داد ولی در روش ذهنی روز به روز لذت و اشتیاق بیشتر و بیشتر میشه و حس امید و روحیه ای که از تغییرات نصیب روحمون میشه فوق العادست و ادامه دادن قطعی و لذت بخشه🌹🌹🌹

   🌹در جهانم همه چیز زیبا و نیکوست 🌹۵۰ کیلویی شدنم حتمیه 🌹من احساس خوشبختی دارم بی نهایت 🌹
   🌹🌹🌹سپاسگزارم 🌹🌹🌹

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار shahrbanou1346
   1399/08/04 20:42
   مدت عضویت: 1167 روز
   امتیاز کاربر: 21746 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 1,530 کلمه

   سلام استاد سلام دوستان و خوانندگان گرامی
   امروز تمرین جلسه نهم‌رو که درباره ی توقف چاقی است رو ارسال می کنم
   لاغر شدن زمانی آغاز می شود که چاقی متوقف شده باشد
   چاقی را چگونه متوقف کنیم ؟
   برای متوقف کردن چاقی برطرف شدن نگرانی از چاقتر شدن و ترس از مواد غذایی بسیار مهم است
   باید بتوانیم از راهکارهای موجود در سایت تناسب فکری بهره ی کافی ببریم تا این دو مانع بزرگ لاغری را از ذهنمون حذف کنیم
   طبق فرمایشات استاد روشن زمانی که بتوانیم موانع ذهنی لاغر شدن رو برطرف کنیم خودبخود لاغر میشیم نیاز به انجام هیچ کار خاصی نداریم
   ترس از چاقتر شدن و ترس از غذا از مهمترین موانع لاغری ما هستن
   مسیری که تا به حال آمده ایم مسیر چاقی بوده و لاغری در امتداد همین مسیر قرار دارد به شرط اینکه چاقی را متوقف کرده باشیم در اینصورت لاغری شروع میشود درست از نقطه ای که‌چاقی متوقف شده است
   وقتی با استمرار در تمارین گفته شده چاقی متوقف بشه سیستم بدن مدتی در این حال باقی می مونه که مدت زمان این توقف در افراد مختلفه اما بالاخره لاغری شروع خواهد شد باید صبور باشیم باید در برطرف کردن موانع ذهنی جدیت و پشتکار داشته باشیم تا اینکه بالاخره از طریق ضمیر ناخودآگاه مجوز لاغری صادر بشه
   و تا این‌مجوز رو نگیریم محاله لاغر شیم
   باید با دلایل محکم و منطقی فرمولهای لاغری رو جایگزین فرمولهای چاقی ذهنمون کنیم
   اولین نشانه های صحیح بودن عملکرد ما در مسیر لاغری این است که دیگر چاقتر نشویم چاقی متوقف شده و وزن ثابت بماند پس از مدتی که از تمرینها گذشت جسم ما بخاطر تغییر فرمولهای ذهنی تغییر جهت می دهد و حرکتش را در مسیر لاغری آغاز می کندو ما می توانیم روزبروز لاغرتر شویم و به تناسب ایده آل خود برسیم
   اگر ذهن ما مملو از باورهای چاقی باشد و در جهت تغییر آنها تمرین نکنیم محال است با تحت فشار گذاشتن جسممان بتوانیم لاغر شویم
   موفق هم که بشیم چند کیلو لاغر کنیم پایدار نخواهد بود
   تغییرات چاقی و لاغری تحت آموزه های ذهن انجام می شود
   اگر ما چاقیم چون باورهای چاقی ذهن بر سیستم بدن‌ما حاکم است
   و برای لاغر شدن باید فرمولهارا تغییر دهیم نه وارد آوردن فشار بر جسم با رژیم و باشگاه و دمنوش و قرص و کپسول
   سرعت تغییرات جسمی در جهت لاغر شدن به اون سرعتی که ما انتظار داریم نیست ولی حتمی و به تدریج است
   بزرگترین اشتباه از سوی کاربران لاغری با ذهن استفاده ی مرتب و مکرر از ترازوی وزن است
   ترازو رو باید به طور کل کنار گذاشت
   عدد روی ترازو می تواند مایوس کننده باشد و انگیزه ی لاغری با ذهن را نابود کند
   چون عدد روی ترازو اگر بیش از انتظار ما باشد به شکل یک تصویر چاقتر از خودمان در ذهن نقش می بندد و این تصویر ماتعی می شود برای لاغر شدن
   ما برای لاغر شدن به تصویری لاغرتر از خود نیاز داریم و ترازو به این تصویر سازی آسیب می زند
   باز هم تکرار می کنم ترس از چاقتر شدن یک فرمول ذهنی چاقیست و ما را وادار به رفتارهای خاصی می کند مثل وقتی مرتب با نگرانی میریم رو وزنه …عدد روی وزنه در ذهن‌ماندگار میشه و جلوی پیشرفت لاغری رو می گیره
   ما باید رفتارهایی مثل اینو که‌‌از فرمولهای چاقی ذهن منشاء می گیرن رو شناسایی کنیم و به اونها پایان بدیم
   من پس از خوندن متن آموزشی و گوش دادن به فایل این جلسه یک نکته ای به ذهنم رسید که برام خیلی جالبه البته امیدوارم درست یا اشتباه بودنشو استاد بیان کنن از این جهت سپاسگزارم

   نکته اینه
   اگر در ذهن ما دلایلی برای چاقی وجود داشته باشه که چاقی مارو توجیه کنه و طبیعی جلوه بده ذهن فرمان چاق شدن رو صادر می کنه و ما هم که به توسط شنیده ها و دیده هامون همیشه غذاهارو عامل چاق شدن می دونیم بنابر این به دو
   عامل چاقی گرفتار میشیم اولی اصلی ودومی فرعی ….
   چرا میگم غذاها برخلاف آموزه ها عامل فرعی ذهنی چاقی هستن نه اصلی توضیح می دم خدمتتون

   مثلا شخص چاقی رو در نظر بگیرید ازش بپرسید چرا ابنقدر چاق شدی مثلا میگه چون سن و سالی ازم گذشته چاق شدنم طبیعیه کاری نمی تونم کنم چون سن و سالم رفته بالا هر غذایی می خورم چاقترم می کنه ولی وقتی بهش بگیم فلانی هم سن و سال شماست ولی چاق نیست میگه خوب لابد تحرکش زیاده باز میگی خوب اینو میگی تحرکش زیاده فلان آقا یا خانوم سن و سالی ازش گذشته تحرک هم نداره همه اش توی خونه اس دست و‌پا درد هم داره اصلا حتی پیاده روی آرام و کم هم نداره اون‌چرا لاغره میگه لابد خوراکش کمه میگیم نه اونم از همین غذا حتی بیشتر از شما می خوره دیگه‌می مونه چی بگه

   من می خوام یک نتیجه ای رو از این صحبتا بگیرم که عامل غذایی برای چاقی یک عامل ثانویه اس نه عامل اصلی و اگر خوب بهش فکر کنیم اصلا عامل ثانویه هم نمی تونه باشه چون لاغرها هم‌از همین غذاها می خورن و‌چاق نمیشن

   نظر من اینه برای اینکه ترس از غذا رو بتونیم کنار بذاریم باید این مقایسه هارو مکرر در ذهنمون مرور کنیم و به این نتیجه برسیم که غذاها ابتدا به ساکن چاق کننده نیستن هیچ گروهی از مواد غذایی

   چه چربی ها چه شیرینی ها ‌چه کاربوهیدراتهای دیگه
   اینارو ما با قدرت ذهنمون چاق کننده کردیم نه بر اساس خصوصیت فطریشون
   شکر فقط یک‌ماده ی شیرین و انرژی زاست روغن یک ماده گرم کننده و انرژی بخشه و و و و
   اینا واسه چاق کردن خلق نشدن بوجود نیامدن
   دلیل اصلی چاقی باورهای ذهنی ما هستن که بعد ما با باور کردن اون دلایل واهی چاق میشیم حتی اگر هیچ ایده ی چاق کنندگی برای غذاها قایل نباشیم بازم چاق میشیم
   به یاد بیاریم افرادی که چاقند و میگن آبم که می خوریم چاق میشیم‌

   چرا ما این لذتهای طبیعی خدادادی رو به خودمون زهر کردیم ؟

   متاسفانه و متاسفانه تحصیل کرده های ما در علوم تغذیه به این درک و آگاهی که استاد عطار روشن رسیده نرسیدن و برای پایین آوردن وزن افراد فورن دستور محدودیت غذایی می دن
   استاد من تا یادم نرفته یه درخواست از شما دارم با توجه به اینکه در تصاویر شگفتی سازان تصویر چاقی شما رو در کنار تصویر متناسبتون دیدیم هنگام ضبط فیلمهاتون اجازه بدید ما هر بار تصویر کلی شمارو هم ببینیم بعد به دوربین نزدیک بشید این کار شما به ما کمک می کنه که تصویر لاغری و امکان لاغر شدن با ذهن برامون پررنگتر بشه ممنون میشم حداقل در ضبط فیلمهای جدیدتر اینو لحاظ کنید ….
   یکی از باورهای مهم درسریعتر لاغر شدن ثبت شدن باور لاغر شدن آسانترین کار دنیاست در ذهنه

   وقتی با تغییر چند فرمول ذهنی همراه با دلایل ثابت شده و محرز و منطقی میشه راحت لاغر شد پس می تونیم بگیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست
   چاقی و اضافه وزن یک امر غیر طبیعی برای بدنه که‌ما با دلایل واهی اما محکم‌‌ باعث شدیم راحت برامون اتفاق بیفته
   پس حالا باید باور لاغر شدن آسانترین کار دنیاست رو به ذهن ثابت کنیم که اثباتش به انجام راهکارهای زیره
   یک دیدن تصاویر قبل و بعد افرادی که در دوره تناسب فکری شرکت کردن به شکل روزانه
   هر مقدار برای اینکار صرف کنیم تصاویر لاغری به شکل آسان در ذهن پررنگتر میشه و لاغری آسان اتفاق میفته
   دوم خواندن توضیحات متنی دوستان لاغر شده با ذهن

   سوم گوش دادن به فایلهای صوتی که این عزیزان برای ما ضبط کردن

   چهارم استفاده از تمام مطالبی که به شکل متن صوت و فیلم در سایت تناسب گذاشته شده

   پنجم تهیه کارتهایی با عنوان لاغر شدن آسانترین کار دنیاست و در جاهای مختلف نصب کردن کارتهای رنگی با خط خوش و درشت

   با این کارها فرمول لاغر شدن آسانترین کار دنیاست به اثبات می رسه
   و بنا به قانون مهم اهرم رنج و لذت لاغر شدن به یک کار آسان و راحت در ذهن نقش می بنده و به این صورت لاغر شدن در سرازیری جاده واقع میشه و ما به سرعت می تونیم لاغر بشیم …

   بنا به توصیه استاد می تونیم هر روز بیاییم در قسمت دیدگاهها ثبت کنیم که امروز چه کارهایی کردیم چه چیزهایی دیدیم و شنیدیم که نشون داد و ثابت کرد لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ..

   پایان تمرین آبان ماه ۱۳۹۹
   خانم شهربانو ۵۳ ساله از تهران

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Tavassoli
   1399/07/03 06:17
   مدت عضویت: 1337 روز
   امتیاز کاربر: 14618 سطح ۶: هنرجوی پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 393 کلمه

   سلام به استاد و دوستان عزیز
   چاقی و اضافه وزن یک حالت غیرطبیعی برای بدن ماست و جسم ما همواره و در هر لحظه تمایل داره که این اضافه وزن و حالت غیر طبیعی رو بر طرف کنه چون متناسب شدن و در سلامت بودن، حالت طبیعی بدن ماست.
   جسم ما دوست داره همواره متناسب باشه.
   اما اگه جسم نتونسته به تناسب برسه به این دلیل هست که میزان خسارت وارد شده به بدن، بیشتر از روند ترمیم هست.
   اگه موانع لاغری رو که همگی ذهنی هستند برطرف کنیم خود به خود لاغر میشیم.
   یکی از مهمترین موانع ذهنی لاغری، این هست که “باور کردیم نمیتونیم لاغر بشیم”.
   باورهایی مانند: دیگه سن و سالی از ما گذشته، چاقی ارثی خانواده ماست، ما شانس نداریم، من آدم افسرده ای هستم و …
   این باورهای مخرب، “تشدید کننده عدم متناسب شدن هستند”.
   با پذیرفتن این باورها، بدن نمیتونه عملیات ترمیم سازی رو انجام بده ( پذیرفتن این باورها مثل کندن چسب زخم هست که مانع ترمیم سازی میشه).

   چطور باید این مانع رو کمتر و سپس از بین ببریم؟
   اول باید از یک جمله مخالف استفاده کنیم.
   مثل این جمله👇
   ” لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست”.
   مرحله بعد به دنبال دلیل اثبات این جمله بالا باشیم.
   همونطور که قبلا چقدر دلیل محکم میاوردیم که ما نمیتونم لاغر بشم الان هم باید دلیل محکم بیاریم که ” لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست”.

   راه های اثبات “لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست” ؟
   اول، در قسمت آلبوم شگفتی سازان، تصاویر شگفتی سازان رو ببینیم. این دیدن، باور لاغر شدن رو در ما پررنگ میکنه.
   دوم، نتایج دوستانی که لاغر شدن رو بخونیم.
   سوم، صوت دوستانی که لاغر شدن رو گوش بدیم.
   چهارم، استفاده از سایر مطالبی که در سایت هست چه متنی چ غیر متنی.

   ❤هر چقدر که بیشتر به دنبال اثبات لاغری باشیم بیشتر این باور لاغری در ما تقویت میشه❤
   چون ذهن اگه انجام کاری براش سخت باشه، تمام تلاشش رو میکنه که ما رو منصرف کنه.
   ذهن شروع میکنه به مانع تراشی برای ما، و همین امر موجب میشه که در ذهن ما درگیری زیادی ایجاد بشه چون ذهن با کار سخت و دردآور کنار نمیاد.

   همه این زمان هایی که صرف میکنیم تا اطلاعات درست به ذهنمون بدیم باور میکنیم که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست.
   نشانه های لاغری هم ” احساس ما ” هستند.
   احساس آرامش و نشاط بیشتری داریم و نگرانی و استرس ما کمتر میشه.

   من متعهد میشم که به نکات گفته شده این فایل عمل کنم و همیشه به تعهدم پایبند باشم😊.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ریحانه عطریزاده
   1399/06/19 14:38
   مدت عضویت: 1440 روز
   امتیاز کاربر: 2701 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 171 کلمه

   سلام خدمت استاد گرامی و دوستان همراهم فایل نهم را چند بار گوش کردم و از گفتن لاغر شدن آسانترین کار دنیاست خیلی دوست دارم و لذت می برم من ۲ سال و ۶ ماه که با استاد اشنا شدم و زندگیم خیلی تغییر کرده هر روز به فایل ها گوش میدم و لذت می برم و چیزهایی که در این مسیر پیدا کردم شمردنی نیست و خیلی خوبه و آرامش بخش است یک روز اگر فایل نتونم گوش بدم انگار یه گم کرده دارم عادت کردم هر روز گوش می دم و حالم خوبه غذا هم به اندازه نیازم می خورم وقتی سیر بشم دیگر نمی تونم چیزی بخورم من همیشه دونبال چیزی می گشتم که نتونم بخورم که پیدا کردم دیگر مثل گذشته ها ولع برای خوردن ندارم دیدم به غذا عوض شده دیگر برای تفریح و سر گرمی غذا نمی خورم و همیشه خدا را شکر می کنم که منو توی این مسیر قرار داد و از استاد خوبم سپاسگذارم که درست زندگی کردن را یادم داد

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار farkhondeshahrivar280
   1399/06/01 19:28
   مدت عضویت: 1165 روز
   امتیاز کاربر: 687 سطح ۲: کاربر متوسطه
   محتوای دیدگاه: 405 کلمه

   سلام استاد عزیزم ودوستان با گوش دادن به این فایل نهم خیلی بهم انرژی داد وخیلی راحت برام گفتن جمله لاغرشدن راحت ترین کار دنیاست و با استاد میگفتم و لبخند رو لبم بود واسه من به این خاطر راحته آسونه وبهش یقین پیدا کردم شاید باورهای هنوز داشته باشم واونجوری که باید بشم وخودم فرمول هام تغییر بدم هنوز بهش ترسیدم ولی من کلا ۱۷روز بود که با این سایت آشنا شده بودم و رفتم همین جوری که به خودم ثابت کنم ببینم کارم درس انجام دادم یا نهه و سر کنجکاوی خودم وزن کردم و یک کیلو نیم لاغر شده بودم با اینکه اگه بخواستمی مث قبلا با روش دیگه لاغر بشدمی ماهی نیم هم کم نمی‌کردم واسه همین این جمله بهم اثبات شده است که لاغر شدن راحت ترین کار دنیاست و تا الان خودم وزن نکردم ولی خب بعضی ها بهم میگن خیلی خوب شدی نسبت به قبلا ولاغرتر شدی استاد عزیزم من اینقدر شوق داشتم که روصفحه گوشیم نوشتم لاغر شدن راحت ترین کار دنیاست چون من بیشتر وقتم سرم تو گوشیه حتی اومدم تو زمینه صفحه واتساپم باز عکس از این جمله نهادم روی آینه ها تو اتاقم نوشتم روی دفتری که واسه این سایت برداشته بودم نوشته روی کرم هام نوشتم چون روزی دو سه بار میزدم نوشتم که تو چشمم باشه و روی کاغذ بزرگ با ماژیک نوشتم زدم تو اتاقم حتی روی کارتن توی اتاقم نوشتم که وقتی نگام بهش میفته تکرار کنم من عکس ها دیدم و خیلی بهم انرژی داد چندتا فیلم ها نگاه کردم اون کلیپ هایی هم که روش آهنگ گذاشته بودید وعکس خودتون هم دوستان بود هم نگاه کردم و یه مقاله نوشته بودید لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست گوش دادم رویای لاغری گوش دادم من فقط نتونستم فایل ها صوتی پیدا کنم استاد عزیز من وقتی خودم دیدم که تو 17روز جوری لاغر شدم که تو یکماه با هر روشی نمیشدم واین خودش بهم خیلی کمک کرد که این جمله شگفت انگیز بپذیرم من با اطمینان کامل میگم لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست با تشکر از همه عزیزانی که میخونن این مطالب

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار aghaghia_sa
   1399/05/14 11:13
   مدت عضویت: 1166 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 43 کلمه

   سلام روزتون بخیر ، چرا قسمت 10 و 11 لینک دانلودها برای من نمیاد و میگه باید ثبت نام کنید و وارد بشید … در حالیکه من همین الان هم وارد سایت هستم ولی فقط لینک دانلود این 2 قسمت بران نمیاد !!

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار aghaghia_sa
    1399/05/14 19:11
    مدت عضویت: 1166 روز
    امتیاز کاربر: 0
    محتوای دیدگاه: 19 کلمه

    چندین بار امتحان کردم ولی فقط برای قسمت 10 و 11 این پیام میاد و لینکها رو نشون نمیده

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار royaalimohammadi89
   1399/05/04 21:02
   مدت عضویت: 1192 روز
   امتیاز کاربر: 0
   محتوای دیدگاه: 119 کلمه

   سلام. خسته نباشید. من مدتی هست که دوره رایگان لاغری با ذهن رو شروع کردم به استفاده کردن جلسه نهم دوره هستم در حال حاضر خیلی حسم نسبت به این دوره که اتفاقی باهاش آشنا شدم عالییییه و فایلا خیلی برام دوست داشتنی هستن. میخواستم یه درخواستی بکنم اگه دوره آموزشی شرایطی داشته باشه که مثلا بشه ماه به ماه خریدش کرد خیلی از افراد دیگه هم میتونن از دوره استفاده بکنن. من چندماه پیش هم یه دوره قانون جذب رو خریداری کردم چون مبلغ یکجاش بالا بود ماه به ماه امکان خرید رو گذاشته بودن و من هم موفق شدم تهیه بکنم. ممنون میشم این مورد رو بررسی کنین. بابت زحمتاتتون و اینکه وقت گذاشتید بی نهایت سپاسگذارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار amireai87
    1399/06/23 04:07
    مدت عضویت: 1206 روز
    امتیاز کاربر: 33
    محتوای دیدگاه: 4 کلمه

    منم باهاتون خیلی موافقم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار saberizahra80
   1399/04/28 11:33
   مدت عضویت: 1378 روز
   امتیاز کاربر: 3326 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 288 کلمه

   سلام
   لاغر شدن آسانترین کار دنیاس
   لاغر شدن آسانترین کار دنیای
   لاغر شدن آسانترین کار دنیاس
   چقدر تکرار این عبارت لذت بخشه،چقدر شنیدن این عبارت لذت بخشه،چقدر دیدن این عبارت لذت بخشه،چقدر خواندن این عبارت لذت بخشه،چقدر نوشتن این عبارت لذت بخشه😍
   چقدر دیدن تصاویر شاد و جوون و زیبای افرادی که از لاغری با ذهن نتیجه گرفتن لذت بخشه😍
   چقدر گوش دادن فایلهای صوتی استاد با اون لبخند همیشگی زیبا لذت بخشه😍
   چقدر لاغر شدن خود به خود لذت بخشه😍
   چقدر خوندن نظرات دوستانی که از این طریق به تناسب رسیدن لذت بخشه😍
   چقدر همراهی با اعضای این سایت لذت بخشه😍
   چقدر دیدن و خوندن کامنت تایید استاد از کامنت من لذت بخشه😍
   چقدر دیدن افراد متناسب لذت بخشه😍
   چقدر توجه به رفتارهای افراد متناسب لذت بخشه😍
   چقدر دریافت احساس سیری لذت بخشه😍
   چقدر لاغر شدن بدون رژیم لذت بخشه😍
   چقدر لاغر شدن بدون ورزش لذت بخشه😍
   چقدر بیدار شدن هر روز با هدف لاغرشدن لذت بخشه😍
   چقدر دیدن ‌لاغری بدون افتادگی پوست در افرادی که از طریق ذهنی لاغر شدن لذت بخشه😍
   چقدر آزادی در خوردن همه مواد غذایی لذت بخشه😍
   چقدر شنیدن صدای پرشور و اشتیاق افرادی که از لاغری با ذهن نتیجه گرفتن لذت بخشه😍
   چقدر پوشیدن لباسهای شاد و زیبا ک سایز کوچیک لذت بخشه😍
   چقدر آزادی در انتخاب لباسها لذت بخشه😍
   چقدر نوشتن کامنت در این سایت لذت بخشه😍
   چقدر پوشیدن لباسی که برات آزادتر شده لذت بخشه😍
   چقدر خریدن لباس با سایز کوچیکتر از سایز قبلیت لذت بخشه😍
   وهمین لذتهاست که ذهن رو مجاب میکنه که تصاویر متناسبتر رو بسازه و جسم هم طبق فرمان مغز براساس اون تصویر ذهنی تراشیده بشه و به شکل زیباتری فرم بگیره و این مسیر لذت بخشه وقتی که استمرار داشته باشی و عجله نکنی و از مسیر لذت ببری و خیلی خیلی ساده جسمت رو ببینی که در ایستگاه وزن مورد علاقه ات هست😊😊

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 4 از 1 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار tarlan370
   1399/04/03 09:47
   مدت عضویت: 1268 روز
   امتیاز کاربر: 42
   محتوای دیدگاه: 1,033 کلمه

   تا به الان یادگرفتیم که برای اینکه بتونیم در مسیر لاغری قرار بگیریم باید اول حرکت به سمت چاقی رو متوقف کنیم و بعد به سمت لاغری حرکت کنیم که تنها از طریق ذهن امکان پذیرست.(به هرچیزی توجه کنیم اساس همون چیز وارد زندگیمون میشه،احساس بد هنگام خوردن، هنگام لباس پوشیدن، تحرک کردن، خودمون رو دیدن…چاقی بیشتر رو وارد زندگیمون میکنه وبالعکس اگر توجهمون روی لذت بردن باشه و احساس خوب داشته باشیم وقتی از بدنمون تشکر کنیم و تحسینش کنیم وقتی موقع لباس پوشیدن احساسمون رو خوب کنیم اساس اون رو وارد زندگیمون می کنیم یعنی تناسب بیشتر و این آگاهانه و با کنترل ورودی ها ممکنه،برای همین هنه جیز منشاش ذهنه)

   در جهان هستی خود به خود همه چیز رو به اصلاح شدنه،به سمت بهبود پیدا کردنه(مثال زخم دست)….اضافه وزن یه حالت غیر طبیعی برای ماست و جسم ما همواره تمایل داره این حالت غیر طبیعی رو برطرف کنه…

   چون حالت تناسب شدن و در سلامتی بودنمون حالت طبیعی بدن ماست و جسم هر لحظه داره تلاش می کنه برای حفظ تناسب و سلامتی

   ⏪چه چیزی نمیزاره بدنمون به حالت عالی اون اضافه وزن رو از بین ببره؟
   اگر جسم شما نتونسته روند تناسب شدن رو انجام بده یعنی شما هرروز فکرهایی داری که اختلال ایجاد می کنی در کار بدنم…موانع رو حذف کنی خود به خود لاغر میشی چون کار بدن تناسب شدنه
   تمام موانع ذهنی هستند
   زمانی که قسمتی از بدنمون زخم میشه بدن خودش خودکار شروع به ترمیم میکنه و این حالت طبیعی بدن هست ولی زمانی که ما هی زخم رو باز می کنیم و شدت خسارت رو بیشتر می کنیم، درسته که بدن همواره درحاله تلاش برای ترمیم و اصلا وقفه نمیندازه توی کارش ولی سرعت آسیب زدن ما بیشتر از سرعت ترمیم کردن بدنه، چاقی هم به همین طریقه، پس اول باید دست از اسیب زدن برداریم و اجازه بدیم بدن کار خودش رو انجام بده و این زمان میبره به اندازه ای که ما آسیب زدیم

   ⏪موانع ذهنی چه چیزی هستند که نمیزاره بدن به کار تناسب شدن ادامه بده؟
   یکی از بزرگترین موانع لاغری در ذهن افراد چاق اینه که اوتا باور کردن که نمیتونند لاغر بشه…به خاطر حرف هایی که شنیده
   ارثی بودن، استعداد چاقی دارم،بالارفتن سن و کاهش سوخت و ساز، شانس ندارم و خدا منو اینطور آفریده، به خاطر نصرف داروها اضافه وزن پیدا کردیم، آدم افسرده ای هستم(چنان حالت بدی در ما ایجاد می کنه که باعث تشدید میشه)
   وچون اینو پذیرفتن بدن اونها نمیتونه عملیات ترمیم رو انجام بده وطبق این باور مغز شما فرمان میده برای چاقتر شدن

   ◀️◀️حالا چطور باید این مانع رو کمرنگ و از بین ببریم؟
   اول باید از جمله مخالف اون استفاده کنی و بارها با خودت بگو؛

   💗💗💗💗💗💗لاغر شدن آسانترین کار دنیاست💗💗💗💗💗💗

   توجه کنید به احساستون و نجواهای ذهنیتون که ببینید کجای کار تناسب شدن هستی
   به اندازه ای که این فرکانس رو ارسال کنی و به دنبال نشانه های اثبات کننده ی آن باشی زودتر ذهن شما این عبارت رو به عنوان فرمول در نظر
   میگیره

   ⏪به دنبال دلایل اثباتش باش،،،چقدر به خودت تاکید کردی که نمیتونی لاغر بشی…
   خیلی تاکید کردم، هروقت که سعی کردم کم بخورم و بعد چند روز به جوری ضعف میکردم که اگه الان به بدن غذا نرسونم میمیرم و در نهایت هی سرزنش که تو عرضشو نداری…جاهایی که میخواستم لباس بخرم، گاهی سایز کوچکتر میگرفتم تا به هوای اون لاغر کنم ولی نمیشد چون رو نتیجه دست گذاشته بودم ودر اخر حس بد از بی عرضگی…جاهایی که گشنم بودو میخواستم غذا بخورم مخصوصا خونه مادرم که همیشه الارم داری چاق میشی و مواظب باش من بودن همشون و من کلی بهونه میاوردم که نمیدونم ضعف دادم صبحونه نخوردم نهار نخوردم و الان توی قاعدگی هستم و هزاران بونه دیگه،الان که بهشون فکر می کنم خندم میگیره، که چرا انقدر فشار ترس و استرس رو تحمل میکردم چون فکر میکردم بی عرضه ام و نمیخواستم دیگران هم دربارم همچین چیزیو درک کنن و ابن تو خانواده مادرم بیشتر بود ولی تو خانواده پدریم که همون خانواده همسرمم میشن نه چون اونا خیلی چاقتر از منن و داشتن اندام من ارزوشون بود ومن اونجاهم میخوردم ولی نه با حال بد وهزاران نمونه دیگه که یکیش که خیلی ادیتم میکرد این جمله بود که چربی شکم و پهلو دیرتر از همه جا اب میشه و سختت تر از همه جا و امیدمو ناامید میکرد،یا همین که یه بامیه بخوری باید یه ساعت پیاده روی کنی تا اثرش از بین بره

   ⬅️قسمت شگفتی سازان…نوشته هاشونو بخونید…اطلاعات صحیح به ذهنت بده
   ⬅️گوش دادن به صوت دوستان نتیجه گرفته دد بخش محصولات قسمت نظرات شرکت کنندگان
   ⬅️استفاده از سایر مطالب درسایت

   پروسه ای که برای لاغر شدن طی می کنی حتما در مغزت حک میشه و
   دیگه ممکن نیست برگردی….

   ✅✅بعداز دوباره شروع کردن این دوره به صورت جدی، دقیقا از همین فایل بود که برگشتم از اول، چون واقعا وقتی میخواستم بگم لاغر شدن آسانترین کار دنیاست ذهنم تواناییشو نداشت چه برسه به زبونم که با وقفه و تعلل میگفت، ولی امروز که این فایلو گوش میدادم و همراه استاد تکرار میکردم این جمله طلایی لاغرشدن آسانترین کار دنیاست متوجه شدم که چقدر راحت و لذت بخشه ، همراه با یه لبخند عمیق و واقعی و قلبی سرشاراز لذت وحس خاص که به تمام بدنم نشر میکرد،درواقع انجام دادن تمرینات فایلهای قبل و گوش دادن بارها و گرفتن مطلب اصلی باعث شده که انقدر حس زیبایی رو تجربه کنم، و اینکه برای افرادی مشابه من که لاغر بودندو چاق شدن و یه زمانی لاغری رو زندگی کردن با یاداوری اون زمانها و رفتارهاشون میتونند به این درک برسند که لاغر شدن آسانترین کار دنیاست، و من اینو دارم هرروز زندگی و تجربه می کنم، زمانی که احساس سیری دارم بدون توجه به زمان و مکان و اینکه میا وعدست یا وعده اصلیه خیلی راحت میگم که میل ندارم و ساعت ها غرق لذت میشم که همچین چیزیو تجربه کردم
   واقعا لاغرشدن آسانترین کار دنیاست اگه چند نکته رو درنظر بگیریم
   ۱.اصلا به زمان توجهی نداشته باشیم
   ۲.دست از آسیب بیشتر برداریم و اجازه بدیم بدن کار خودش رو بکنه
   ۳.به خدا اعتماد کنیم که بدن مارو سیستمی هوشمند افریده که به کار خودش آگاهه و برنامه ریزی شده برای متناسب بودن و سلامتی
   ۴.به بدنمون اعتماد کنیم و دوستش داشته باشیم چون باتمام آسیب هایی که بهش زدیم خواسته و ناخواسته دست از ترمیم برنمیداره، هرروز ازش تشکر کنید و تحسینش کنید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار saberizahra80
    1399/04/28 11:40
    مدت عضویت: 1378 روز
    امتیاز کاربر: 3326 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 17 کلمه

    سلام دوست عزیز چقدر از خوندن کامنت شما لذت بردم،افرین که تمرینات رو اینقدر عالی انجام میدین👏👏👏

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار پونه عدل تهرانی
   1399/04/01 07:18
   مدت عضویت: 1487 روز
   امتیاز کاربر: 11240 سطح ۴: هنرجوی مبتدی
   محتوای دیدگاه: 304 کلمه

   وقت شما بخیر!
   لاغر شدن آسان‌ترین کار دنیاست یاداوری خوبی هر از گاهی آدم اینو تکرار کنه البته من روی در یخچال زدم از اول دوره هر دفعه چشمم بهش میافته!
   امروز من مهمون داشتم خالم اینا بعد از مدتها منو دیدن دوباره به هم گفتن که خیلی لاغر تر شدی از دفعه قبل ولی نمی دونم چرا بعضی وقتا این فکر میاد به سراغم که من خیلی وقته تغییری نداشتم !!
   امروز مامانم چند جور غذا درست کرده بودند که با اینکه من همه رو دوست داشتم فقط از یه نوع غذا که از همه بیشتر دوست داشتم کشیدم اونم کشک بادمجون بود و بعد خالم اینا شیرینی آورده بودن که من اینا رو گذاشتم تو ظرف و اوردم رفتم چایی بریزم اومدم دیدم نون خامه ای ها تموم شده بود و همسرم یکی دستش بود که نصفشو خورده بود منم بقیشو خوردم چون نون خامه ای دوست داشتم و البته اینجا توفیق اجباری بود مثل اینکه و همون نصفه رو خوردم در صورتیکه اگه قبلا بود ممکن بود چون خامه ای تموم شده بود من از بقیه بخورم ولی امروز اصلا میلم نکشید خدا رو شکر !
   امروز یه بلوزی و که داشتم پارسال آستیناش و خودش بهم خیلی می چسبید می پوشیدم دستمو نمی تونستم تکون بدم ولی امروز پوشیدم دیدم چقدر آزادتر شده برام آستیناش مخصوصا دیگه نمی چسبه !
   ولی من هر روز تغییرات و در رفتار م می بینم ولی نمی دونم چرا بعضی وقتا جدیدا به نظرم میاد تغییر خاصی نکردم!
   و حتی دخترم هم لاغر تر شده البته اضافه وزن نداشت و مامانم بهش گفت که لاغر تر شده دیدم گفت اخه مامانی بی خودی نمی خورم قبلا حوصلم سر می رفت هی چیز می خوردم دیدم نا خودآگاه اون هم عادتش عوض شده بدون اینکه من چیزی گفته باشم یا اون این فایلها رو گوش داده باشه

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمد صادق
   1399/03/23 08:17
   مدت عضویت: 1241 روز
   امتیاز کاربر: 84
   محتوای دیدگاه: 3,790 کلمه

   سلام به هم فرکانسی های عزیزم
   نکاتی که از قسمت نهم لاغری با ذهن دریافت کردم:

   اگر میخواهیم مسیرمون رو از چاقی به متناسب شدن تغییر بدهیم ابتدا باید حرکتمون به سمت چاق تر شدن رو متوقف کنیم و سپس حرکت به سمت متناسب شدن رو انجام بدهیم. و این کار پروسه ای کاملا ذهنی هست. زیرا ما سالها تلاش کردیم از طرق مختلف حرکت جسمیمون رو تغییر بدهیم تا متناسب بشیم اما نشدیم و موفق نبودیم.

   هر بار که از برنامه های رژیمی استفاده کردیم و تصمیم گرفتیم که دیگه از امروز میرم باشگاه و تصمیم گرفتیم که از امروز باید جور دیگه ای غذا بخورم و زندگی بکنم و من باید لاغر بشم و نشدیم دلیلش این هست که خواستیم حرکت جسمی مون رو از چاق تر شدن به سمت لاغری تغییر بدیم و چون به صورت «««ذهنی»»» این کار رو انجام ندادیم و ازش اطلاع نداشتیم یا هر چی در این کار ناموفق بودیم.

   تغییر حرکت از سمت چاقی به لاغری «از ذهن ما شروع میشه» و خیلی راحت خودش رو در جسم ما نشون میده.

   این جلسه به ما کمک میکنه که گام مهمی برای حرکت به سمت لاغری برداریم بنابراین جلسه قبلی باید خوب گوش داده بشه و چندبار تکرار بشه تا یادبگیریم چطور حرکت ذهن به سمت چاقی رو متوقف کنیم و از این جلسه حرکت به سمت لاغری رو شروع کنیم.

   یادآوری خلاصه تمرین های جلسه گذشته:
   ۱- از امروز دیگه در مورد چاقی صحبت نکنید، اگر خطا کردید دوباره یادآوری کنید و یادتون بیاد و تکرار نکنید. (استمرار منجر به ایجاد این عادت میشه که دیگه صحبت نکنیم.)
   ۲- دنبال تحقیق برای روش های دیگر لاغری نباشید (فرار کردن از لاغری و مبارزه با آن)
   ۳- از کانال ها و صفحات آشپزی بزنید بیرون اگر شغلتون نیست دلیلی نداره خودمون رو با تصاویر تحریک کنیم مگر ما آشپز هستیم؟

   در جهان هستی همه چیز به شکل خود به خود به سمت اصلاح شدن هست. مخصوصا در طبیعت. یعنی اگر شما شاخه درختی رو بشکنی اون درخت به رشد خودش ادامه میده و شاخه جدیدی سبز میشه.

   اگر چمنی رو بکنی دوباره اونجا چمن سبز میشه. در جسم انسان هم به همین شکل هست اگر به هر دلیلی دستتون رو ببرید خیلی راحت اون قسمت ترمیم میشه و بعد از چند روز اثری از اون باقی نمیمونه. این ها نشون میده که حرکت جهان هستی چه در طبیعت و چه درجسم انسان به سمت بهبود پیدا کردن هست.

   خیلی وقت ها بیماری هایی مبتلا میشویم و اقدام خاصی هم نمیکنیم و مراقبت های سطحی انجام میدیم و بیماری ها برطرف میشه و خیلی از میکروب ها وارد بدن ما میشن و بدون اینکه ما متوجه بشیم توسط سیستم ایمنی بدن از بین میرن. اینها نشون میده که سیستم بدن انسان و ما هم دائما در حال بهبود پیدا کردن هست و اصلاح کردن خسارت هایی که بهش وارد میشه

   اضافه وزن برای بدن ما یک حالت غیرطبیعی هست و جسم ما «همواره» تمایل داره این اضافه وزن رو برطرف کنه و این حالت غیرطبیعی رو برطرف کنه مثل سایر مواردی که در جسم ما رخ میده مثل اینکه دستمون رو میبریم و تنها کاری که انجام میدیم چسب زخم میزنیم و باقی فعالیت ها خود به خود توسط سیستم بدن انجام میشه از جلوگیری از خونریزی تا سلول سازی تا جوش خوردن بافت و .. همه ی این اتفاقات در بدن ما شکل میگیره و خیلی عالی اون قسمتی که ما خراش ایجاد کردیم دوباره به شکل اولش صحیح و سالم درمیاد.

   در مورد اضافه وزن هم بدن ما چنین تمایلی رو داره که اضافه وزنش رو برطرف کنه و به حالت متناسب شدن در بیاد چون حالت متناسب بودن حالت طبیعی بدن ماست. اینکه ما در سلامتی باشیم حالت طبیعی بدن ماست و به همین دلیل وقتی ما بیمار میشویم بدن ما تمام تلاشش رو به کار میگیره که از اون بیماری خلاص بشه وبه حالت سلامتی بیاد.

   اضافه وزن یک حالت غیرطبیعی برای بدن ما هست و جسم ما همواره تلاش میکنه از این حالت خارج بشه و به تناسب اندام برسه. در تمام دفعاتی که اقدام کردی بری لاغری یک مقدار همسو شدی با جسم ات و یک مقدار سعی کردی در خوردنت تغییر ایجاد کنی و یک مقدار سعی کردی فعالیتت رو بیشتر کنی دیدی خیلی خوب نتایج بدست اومده و سایز کم کردی و این نشون میده جسم شما همواره دوست داره لاغر تر بشه و به همین خاطرم هست که هر وقت شما اقدام کردی جسم شما این اقدام رو ادامه داده و تغییر کرده

   اما سوال اینجاست که چرا ماندگار نبوده؟ چون از مسیر نادرستی رفتیم و مسیر سختی بوده و به لطف خداوند مهربان اینبار از مسیر درست و خیلی راحت میتونیم به تناسب اندام دلخواهمون برسیم

   چه چیزی نمیگذاره که بدن ما به شکل عالی اضافه وزن رو از خودش دور کنه و به تناسب اندام برسه؟ گفتم که حالت طبیعی بدن ما این هست که به سمت متناسب شدن حرکت کنه و اگر جندین ساله این اتفاق در بدن شما رخ نداده باید ببینی چه چیزی مانع از این اتفاق میشه. در واقع وقتی یک چیزی باید خود به خود انجام بشه و انجام نمیشه یک سری موانع هست که نمیگذاره اون کار انجام بشه.

   تصور کنید به هر دلیلی خراشی روی دست شما ایجاد شده و اگر اون رو رها کنید و کاری بهش نداشته باشید میبینید که بعد از چند روز زخم کاملا ترمیم پیدا میکنه و هیچ اثری و آزاری از اون نیست اما اگر شما هر روز جای زخم رو تشدید کنی و دوباره باز کنی بدن شما تا صدسال دیگه مگه میتونه اون قسمت رو اصلاح کنه؟ خب نمیتونه!‌ چرا؟ چون شما نمیگذاری. چون هر بار میای این زخم رو باز میکنی و خسارت رو تشدید میکنی و بدنت نمیتونه اون قسمت رو ترمیم کنه.

   در طبیعت هم به همین شکله. اگر شما به درختی خسارت وارد کنی و یک شاخه رو ببری و چندتا برگ رو بکنی اون درخت به راحتی دوباره برگ جدید بوجود میاره. اما اگه هر روز بری تعدادی از برگ های درخت رو بکنی ممکنه شما بتونی در طی چند روز یک درخت رو از برگ خالی کنی. چرا؟ چون اجازه نمیدهی روند بهبود به شکل عالی کارش رو انجام بده چون شما داری به صورت پیوسته خسارت وارد میکنی.

   اگر درختی در حال جوانه زدن هست و شما تند تند بری اون جوانه ها رو بکنی هیچ وقت اون درخت نمیتونه میوه داشته باشه چون شما مانع روند طبیعی برگسازی در درخت شدی.

   در جسم ما هم به همین شکله. اگر جسم شما نتونسته به تناسب اندام برسه به خاطر این هست که شما هر روز داری یک کارهایی رو انجام میدی و یک فکرهایی رو داری و یک رفتارهایی رو داری که نمیگذاری بدنت کار متناسب شدن رو انجام بده.

   هر روز میزان خسارتی که به خودت وارد میکنی بیشتر از سرعت ترمیم بدنته و به همین دلیله که شما نتونستی متناسب بشوی و فقط شما کافیه موانع رو برداری و لاغر شدن «خود به خود» بوجود میاد و نمیخواد کار جدیدی انجام بدی برای اینکه لاغر بشوی. تنها کافیه موانع لاغر شدن رو برطرف کنی.

   موانع چه چیزهایی هستن که اجازه نمیدهند بدن ما متناسب بشه؟ خیلی زیاد هستند و تنوع دارند و در دوره لاغری با ذهن مفصل روی موانع ذهنی کار میکنیم و خیلی تمرینات تخصصی و جالبی داره که شگفت زده میشوی از موانعی که در ذهن خودت پیدا میکنی چه چطور این مانع نگذاشته که شما متناسب بشوی. و طی تمریناتی به مرور تمام موانع برداشته میشه

   در این دوره میخوام یکی از مهمترین موانع رو برای شما توضیح بدم و اگر شما این موضوع رو خوب درک کنی و بتونی خوب انجامش بدی مطمئن باش که به شکل عالی در مسیر متناسب شدن قرار میگیری و به لطف خدا در ادامه هم تصمیم قاطع خودت رو میگیری از دوره آموزشی استفاده کنی و این روند رو ادامه بدی

   یکی از بزرگترین موانع ذهنی لاغر شدن در ذهن افراد چاق این هست که اونها باور کردن نمیتونن لاغر بشوند.

   طرف نمیتونه باور کنه که میشه لاغر شد. چرا باور کرده نمیشه لاغر شد؟ به خاطر حرف هایی که شنیده. تمام اون باورهایی که ما داریم که:

   ۱- چاقی ما ژنتیکی هست این باعث میشه اون باور طبیعیه که من چاق باشم در ذهن اون افراد قوی تر بشه
   ۲- ما سن و سالی ازمون گذشته سوخت و سازمون اومده پایین این هم باور عدم متناسب شدن رو تقویت میکنه
   ۳- من شانس ندارم اینجوری خلقم کرده خدا و این جسم من خلق خداست و من نمیتونم در خلق خدا دست ببرم. این هم موردی هست که تشدید میکنه باور عدم متناسب شدن رو.
   ۴- ما به خاطر مصرف دارو اضافه وزن پیدا کردیم که اینم باز تشدید میکنه باور عدم متناسب شدن رو.
   ۵- من افسرده هستم. خیلی آدم ها بی دلیل خودشون رو افسرده میدونن و خیلی راحت و بدون دلیل خودشون رو افسرده میدونن و میگن خیلی حالم گرفته است و احساس میکنم افسرده شدم و همین احساس میکنم افسرده شدم چنان حالت منفی ای در بدن ما بوجود میاره که بعد از یک مدتی میبینی آره بابا اصلا داره تشدید میشه. و این ها همه داره کمک میکنه به اون احساس بدی که ما رو از متناسب شدن منع میکنه

   این باور در ذهن خیلی از افراد وجود داره که «اونها نمیتوانند لاغر بشوند» و چون این رو پذیرفتن «بدن اونها نمیتونه عملیات ترمیم روانجام بده» و این باور مثل این میمونه که شما بخوای هر روز زخم بدن خودت رو باز کنی.

   وقتی شما باور کنی که نمیتونی لاغر بشی بنابراین ذهن و مغز شما بر اساس این باور «هر روز میاد فرمان ارسال میکنه» که شما واکنشتون نسبت به مواد غذایی چطور باشه و باید خوردنتون به چه میزانی باشه و باید برنامتون برای چاق تر شدن به چه شکل باشه

   چرا مغز به این شکل فرمان داره؟ ‌چون شما باور کردی که نمیتونی لاغر بشوی.

   بنابراین چون نمیخوای عملیات ترمیم رو انجام بدی و اجازه نمیدی، مغز شما داره همواره فرمان های چاق کننده تر رو صادر میکنه و در بهترین حالتش این هست که شما در وزن بالا ثابت میمونی مثلا در وزن ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ میرسی و چاق تر نمیشی اما به هیچ وجه نمیتونی لاغر بشوی

   چطور این مانع رو کم رنگ و سپس از بین ببریم؟ فکر نکنید که بتونید یک باور به این شکل نهادینه شده در ذهنتون رو یک روزه و یک شبه طی دو سه روز از بین ببرید. پروسه به این شکل هست که ابتدا باور باید کمرنگ بشه و اون وقت از بین میره. نشانه موفقیت در این کار هم همیشه گفتم نشانه موفقیت در تغییر باورها و تصویرهای ذهنی تغییر احساسته. وقتی احساست بهتر میشه امید پیدا میکنی که میتونی متناسب بشوی و اینها همه نشون میده که تصویرها داره تغییر میکنه و باورها داره عوض میشه.

   چطور باید این باور بسیار مخرب نمیتونم لاغر بشوم رو تغییر بدهی؟
   اول باید از یک جمله مخالف اون شروع کنی و یک عبارت رو بوجود بیاری و اون رو بارها تکرار کنی. من از این عبارت استفاده کردم «لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست» بارها اینو به خودم گفتم. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. وقتی این جمله رو میگی چه احساسی داری؟ (تکرار اول:‌احساس خوبی ندارم. تکرار دوم خنثی از تکرار دوم به بعد احساس خوب داره شکل میگیره که میتونم لاغر بشم، آلبوم شگفتی ساز و استفاده کردن از آن به عنوان الگو برای تغییر نجواهای ذهنی در هنگام بیان عبارت لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست معجزه میکنه)

   وقتی میگی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست چه حالتی در صورتت داری؟ (گاهی خندان گاهی نرمالم که احتمالا یک لبخند ملیح هست) وقتی میگویی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست چه صداهایی درون ذهنت میشنوی؟‌ (هنوزم میگه نه بابا! فکر کنم سخت باشه. آخه چطور؟ اگه لاغر شدن آسان ترین کار دنیا بود پس چرا خانوادت چاق هستند؟ اونها نمیگذارن. یکی از باورهای ریشه ای من در مورد خانواده ام هست که از رضای عزیز درخواست میکنم یک راهکاری برای رفع این باور ریشه ای به من بده که مرتب اونها رو به عنوان مانع در نظر نگیرم) (در تکرار های بعدی چون الگو توی ذهنم داره میشینه انگار که نمیتونه جواب بده و داره قبول میکنه که پس واقعا میشه لاغر شد. در مورد به آسانی لاغر شدن هنوز مقاومت هایی در برابر تغییر داره که به امید خدا اینم درست میشه) یک صدا میاد که آره تو میتونی لاغر بشی یا صدا میاد بابا شتر در خواب بیند پنبه دانه اگه تو میتونی لاغر بشوی که تا الان شده بودی. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. توجه کنید به احساستون و به نجواهای ذهنیتون وقتی این جمله رو تکرار میکنید. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. دقت کنید به اون احساس که به شما نشون میده که شما در کجای مسیر متناسب شدن هستی. اگر احساس خوبی نداری و شما با این جمله ناآشنایی و دوری مشخصه که باورهای چاق کننده شما خیلی قوی هست و باید خیلی روی خودت کار کنی. اگر با تکرار کردن مداوم این جمله احساس شما بهتر شد و اطمینان پیدا کردی که شما هم میتونی متناسب بشوی معلومه که خوب روی خودت کار میکنی.

   شاید بگی تکرار این جمله چه فایده داره من که هنوز کاری انجام ندادم و نمیدونم باید چی کار انجام بدم؟ ‌پاسخ این هست که شما هیچ کار خاصی نیست انجام بدی گفتم تغییر باید از ذهن شروع بشه. وقتی شما بارها تکرار کنی که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست ذهن شما اینو به عوان یک دستور العمل جدید داره میپذیره و یک فرکانس جدید داری به مغزت میدی و به اندازه ای که فرکاس رو تکرار کنی و دنبال نشانه های اثبات اون باشی این فرکانس قوی تر میشه به عنوان فرمول اصلی مغز شما در میاد و اون وقت هست که تغییرات رفتار شما بر اساس دستور العمل های مغزتون که با این فرمول جدید صادر میشه خیلی ساده تره.

   لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   هرچقدر این جمله رو بیشتر تکرار کنی و هرچقدر بیشتر بشنوی و هرچقدر بیشتر به دنبال اثبات اون باشی مسلما زودتر نتیجه میگیری و زودتر ذهن شما و مغز شما این عبارت فوق العاده زیبا رو به عنوان یک جمله کلیدی در نظر میگیره و به عنوان یک فرمول در نظر میگیره

   چرا وقتی میگی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست یک مقدار با اون باور اصلی شما تفاوت داره؟ یک مقدار حس میکنی میگی ولی احساست وب نیست و انگار درک نمیکنی و باورش نمیتونی بکنی؟ به خاطر این هست که به تعداد سالهایی که شما اضافه وزن رنج بردی شما سخت تر میتونی این جمله رو باور کنی. چون شما خیلی از اضافه وزن رنج بردی و بارها تلاش کردی که کری رو انجام بدی که لاغر بشی و موفق نشدی و به تعداد بارهایی که شما شکست خوردی در متناسب شدن درک این جمله و پذیرش اون براتون سخت تر میش.

   فکر نکنید که نمیشه. میشود. متاسفانه افراد چاق به خاطر اینکه با چاقی مبارزه کردن و انقدر به خاطر چاق تحقیر شدن و انقدر به خاطر چاقی خودشون رو سرزنش کردن به جایی رسیدن که باورشون شده اصلا نمیشه لاغر شد بزار هر چی میخواهد بشه

   خود من واقعا خسته شده بودم (رضای عزیز) گفتم بزار هربلایی میخواد سرم بیاد. اصلا همینه که هست. اصلا من چاقی رو دوستش دارم. اصلا همینه که هست. یعنی خیلی جاها وقتی بهم میفتن مراقب باش رضا از دفعه قبل که دیدمت چاق تر شدی گفتم بزار هر چی میخواد بشه اصلا اینجوری قشنگ ترم. و اینجوری بیشتر حال مینم با زندگیم. یعنی می اومدم این رنج خودم رو به عنوان سرکوب خودم به کار میگرفتم و بیشتر خودم رو تخریب میکردم. در این شرایط تصویرهای ذهنی چاق کننده پررنگ تر میشه و حرکت به سمت چاقی سریعتر میشه. و وقتی من شروع کردم به پذیرفتن این جله که:‌ «لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست» واقعا نمیتونستم اون رو قبول کنم و یک چیزهایی در ذهنم می گفت آخه چطور آسان ترین کار دنیاست. اگر آسان ترین بود که این همه آدم چاق نبود. اگر آسان ترین بود که تو این همه تا الان تلاش کرده بودی به نتیجه میرسیدی و کلی بهانه می آورد این نجواهای ذهنی که نمیخواد بزاره ما آب خوش از گلومون پایین بره. اتفاقا در مورد این وجه منفی باف درونی در دوره لاغری با ذهن مفصل صحبت یکنیم و مفصلا تمرین میدیم که چطور نجواها رو شناسایی کنیم و چطور نحواها رو منحرف کنیم به صوتری که به امید در ما تبدیل بشه نه به یاس.

   متاسفانه در افراد چاق این نجواها خیلی زود تبدیل میشن به یاس و ناامیدی بیشتر. چون سابقه چاقی رو که داری خاطرات چاقی رو هم که داریم ناامیدی هم داریم هر وقتم میخوایم اقدام کنیم برای متناسب شدن به محض اینکه این نجواها شروع میشه خیلی راحت تبدیل میشه به یاس و ناامیدی. دیدیم که ما بارها اقدام کردیم به متنسب شدن و خیلی هم دوام نیاوردیم. چون این نجواها شروع کرده به صحبت کردن و تحقیر کردن و سرزنش ما و ما اون روش رو رها کردیم.

   ما می آییم در دوره آموزشی نجواهای ذهنی رو تبدیل میکنیم به امید و اشتیاق که مسیر رو عالی ادامه بدیم. دوباره تکرار کنیم با هم دیگه که «لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست»

   مرحله بعدی این هست که به دنبال دلایل اثباتش باشیم. چون ما سالهاست چاقی خودمون رو اثبات کردیم و انقدر دلیل برای خودمون آوردیم که به این دلیل به اون دلیل من اینجوریم من اونجوری ام من چاقم نمیتونم کاری کنم با خودت فکر کن ببین چقدر برای ذهن خودت دلیل محکم آوردی که من نمیتونم لاغر بشم. چقدر به خودت تلقین کردی و تاکید کردی که من نمیتونم لاغر بشم. خب همه ای اینها اثبات چاقی هست دیگه. حالا که میخوای متناسب بشی و میخوام باور کنی متناسب شدن آسان ترین کار دنیاست بازم باید دنبال دلایل تاییدش باشی.

   تمرین:
   ۱- دیدن تصاویر افرادی که لاغر شدن (آلبوم شگفتی ها – به نظر من معجزه میکنه) وقتی شما زمان میگذاری و تصاویر افرادی رو میبین که متناسب شدن در شما این باور تایید میشه که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.

   ۲- برید نوشته هاشون رو بخونید و اینطوری شما درای اطیلاعات صحیحی در مورد آسان تر شدن لاغری به ذهنت میدی و بیشتر میتونی باور کنی لاغر شدن آسان ترین کاردنیاست. (من در آلبوم شگفتی ها رفتن و این کار رو انجام دادم و کلیک کردم اما متنی باز نشد خیلی دوست دارم نظرات زیبای دوستانم رو بخونم و خیلی تاثیرگذار هست پیشنهاد میکنم این مورد هم اصلاح بشه)

   ۳- گوش دادن به صوت دوستانی هست که استفاده کردن از دوره ها و به صورت صوتی نتایجشون رو برای ما ارسال کردن. بروید و در قسمت محصولات سایت و محصول لاغری با ذهن رو انتخاب کنید و در قسمت نظرات شرکت کنندگان بشنوید بارها صحبت ها رو (چشم -رضای عزیز در اون قسمت هم لطفا لینک دانلود رو قرار بده تا اونها رو دانلود کنیم و گوش بدیم)

   ۴- این عبارت رو روی کارت مقوایی بنویسید.جاهای که تردتون زیاده مثل آشپرخانه و محل کارت باشه. روی شیشه میزت روی بگ گراند مانیتورت. روی بگراند صفحه موبایلت این عبارت شگفت انگیز رو بنویس که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست

   ذهن ما اگر انجام کاری براش سخت باشه تمام تلاشش رو انجا میده که شما اون کار رو انجام ندی. دلیل اینکه شما هربار اقدام کردی برای تناسب شدن و ذهنت تمام تلاشش رو کرده از اون کار منصرف بشی همین هست به خاطر خاطرات شما از لاغر شدن هست به خاطر محتویات ذهنی این بوده که لاغر شدن خیلی سخته.

   تمام افرادیکه اضافه وزن دارن باورشون این هست که لاغر شدن خیلی سخته. وقتی با این باور و اطلاعات ذهنی وارد مسیر متناسب شدن میشی و برنامه رژیمی و ورزشی رو شروع میکنی ذهن شما شروع میکنه ببه مانع تراشی و زمین و زمان دست به دست هم میده که شما نمتونی طبق برنامه ات پیش بری و هر روزی که سعی میکنی برنامت رو انجام بدی ذهنت درگیری بیشتری بوجود میاره و بیشتر اعصابت خراب میشه و عصبانی و پرخاشگر میشی که داری با محدودی ایجاد کردن به موفقیت میرسی چرا که ذهن شما با انجام کری که برای شما دردآور و رنج آور باشه اصلا کنار نمیاد و تمام تلاشش رو انجام میده که شما رو منصرف کنه.

   بنابراین خیلی مهمه این فرمول رو در ذهنت ایجاد کنی که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. به طرق مختلف این جله رو به خودت بگو. روی برگه ینویس. جاهای مختلف قرار بده. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. بازم تاکید میکنم این کار نه رژیم گرفتنه نه دارو خوردنه همین هست که شما تصور رو به ذهنت میدی.

   لاغر شدن شدن آسان ترین کار دنسات درسته از چند تا کلمه تشکیلشده اما در واقع هر کدومش یک تصویری رو در ذهن شما بوجود میاره و لاغر شدن که زیباترین تصویر میتونه باشه برای فردی که اضافه وزن داره.

   آسان ترین یک تصویر در ذهن ما مرور میشه که نشان از راحتیه، وقتی ما میگیم آسان کلی تصاویر در ذهنمون مرور میشه که نشان از راحتی و سادگی داره. کار دنیا هم یک پروسه و انجام کارهایی هست. دنیا رو چرا به کار میبینیم؟‌به خاطر اینکه بزرگنمایی کرده باشیم. دنیا در ذهن ما یک حالت بزرگه. آسان ترین کار دنیاست یعنی آسانیش رو داریم بزرگ میکنیم در ذهنمون. این عبارت کاملا شگفت انگیزه و حساب شده. چقدر لذت بخشه این عبارت. وقتی به لطف خداوند شما در مسیر لاغری قرار میگیرید وقتی به تناسب اندام برسید لذت لاغری لذت متناسب شدن انقدر زیاد هست که تا ابد باور کنی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و به همین دلیل هست که لاغری با قدرت ذهن همیشگی هست. چون پروسه ای که شما طی میکنی برای لاغر شدن در مغزت ثبت و حک میشه و امکان نداره تغییر کنه. سعی کنید این جمله رو باور کنید. شاید الان فکر کنی باورش کردی ولی چند ساعت بعد این جمله رو تکرار کن ببین چه احساسی داری؟ (دقیقا نجواها وجود دارن باید پروسه کار کردن رو ادامه بدم) ببین چه باوری نسبت به این جمله داری؟

   در قسمت کامنت ها بنویس چه کارهایی رو انجام دادی که به خودت تاکید کنی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست؟

   من آلبوم شگفتی ها رو دیدم مخصوصا افرادی که نتایج عالی تر گرفته اند و تکرار کردم با خودم که این الگوها شهادت میدن که لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست و تنها کاری که من باید انجام بدم این هست که اینو باور کنم بعدش هدایت میشم.

   تمرینات این جلسه:
   مطالب دوستان رو بخونید، تصاویر شگفت انگیزها رو ببینید. صداشون رو گوش نکنید. سیار فایلهای سایت رو ببینید و گوش کنید. و همه این زمان هایی که شما صرف میکنید برای دادن اطلاعات صحیح به ذهن باعث میشه این جمله شگفت انگیز در مغز شما تثبیت بشه که باور کنی لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست. هرچقدر لازمه این جمله رو بنویس احساست رو خوب میکنه. لاغر شدن آسان ترین کار دنیاست.

   سپاسگزارم بابت زمانی که برای خواندن این نوشته گرفتید و آرزو میکنم به سعادت دنیا و آخرت، هماهنگی، صلح با خود و هر روز به زیبایی های بیشتر هدایت بشوید و در اهدافتون ثابت قدم و به آسانی به اونها دست پیدا کنید.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار محمد صادق
    1399/03/24 10:05
    مدت عضویت: 1241 روز
    امتیاز کاربر: 84
    محتوای دیدگاه: 80 کلمه

    سلام رضای عزیزم.
    خداروشکر که مسیر رو دارم خوب پیش میرم و از شما بابت آموزش های عالیت سپاسگزارم.
    دقیقا همینطوره. همه ی افراد چاق شبیه به هم فکر میکنن و به همین دلیل هم هست که نتیجه چاقی رو تجربه میکنن. و همه ی ما میتونیم در شرایط تناسب اندام و عالی زندگی کنیم. در همه ی جنبه های زندگی میتونیم با تغییر دادن افکار و باورهامون در جهت درستش به نتیجه دلخواهمون برسیم.
    خداروشکر به خاطر هدایتم به این مسیر.

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار محمد صادق
   1399/03/21 22:46
   مدت عضویت: 1241 روز
   امتیاز کاربر: 84
   محتوای دیدگاه: 72 کلمه

   سلام به رضای عزیز. پیشنهاد میکنم که فایلهای صوتی نتایج شرکت کنندگان دوره لاغری با ذهن رو دکمه دانلودی براش قرار بدهید تا بتونیم دانلود کنیم و بارها گوش بدیم چون بسیار تاثیرگذار هست. مثل اون خانمی که میگفت صبح از خواب بلند میشم به خورشید سلام میکنم دست و صورتم رو میشورم به خودم سلام میکنم و احساس خوبی دارم و از نتایجش گفته بود تاثیر گذاری زیادی داشت برای من.

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار faridehhasani5455
   1399/03/18 10:19
   مدت عضویت: 1393 روز
   امتیاز کاربر: 17013 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 503 کلمه

   سلام و وقت بخیر
   اگر تمام باورها وآلودگی های ذهنی برداریم ولی هنوز باور داشته باشیم که ما نمیتونیم لاغر ومتناسب باشیم ،لاغری انجام نمیشه چون سد بزرگی به نام( من نمیتوانم لاغر شوم ) جلوی تمام اون باورهارو میگیره ،پس اول باید قبول کنیم ،باور کنیم که من هم میتوانم براحتی و آسانی لاغر بشم،همونطور که استاد لاغر شد،همونطور که دوستان شگفتی ساز لاغر شدن وقتی به استاد اعتماد کنیم وروش و متدو قبول کنیم وتعهد بدیم ،مسئولیت چاقی خودمونو بپذیریم ذهن هم کمکون میکنه برای متناسب شدن،ذهن برای کارهای سخت انرژی آزاد نمیکنه ،قبلا لاغر شدن برای ذهن ما رنج آور تلقی شده،میخواستیم ۱کیلو لاغر بشیم ،باید ۱ماه رژیم سخت میگیرفتیم،باشگاه میرفتیم،عرق میریختیم،محرومیت های شدید داشتیم ،احساس ترس از چاق شدن و شکست مجدد داشتیم ،احساس سرزنش داشتیم ،احساس زشت بودن داشتیم،عزت نفس درب و داغون ویه عالمه مموری ناهنجار داریم،معلومه ذهن کمکمون نمیکنه ،فکر میکنه بازم همون مسیرو باید بره ،وقتی تو دوره شرکت میکنی ،میبینی خبری از فشار وترس ونخوردن نیست ،شاد بودنه تو مسیرو یاد میگیری ،اولین بار که جمله لاغر شدن آسانترین کار دنیاست شنیدم ،خندم گرفت ،گفتم اگه آسونه پس چرا من چاقم،آدم ها چاقن،،،،جمله رو نوشتم روبروی تختم چسبوندم،، الان بعد از ۶ماه وقتی دارم تکرار میکنم،ذهنم میخنده و میگه ،معلومه لاغر شدن آسونه،مثل آب خوردنه ،،،،،،چونکه تو این ۶ماه ذهنم آموزش دید ،برنامه ریزی مجدد شد ،داره شکل افراد متناسب برنامه ریزی میشه، خودمم خیلی کمکش میکنم،آموزشارو مثل گردنبند به گردنم آویزون کردم وهر لحظه ازشون استفاده میکنم، افسار نجواهای منفی م دستمه ،خیلی موارد دیگه یاد گرفتم که چه رفتار وبرخوردی با خودم داشته باشم ،الان مطمئنم تو جاده صحیح هستم،اگر میخوام برم چالوس ،اول باید آگاه باشم که تو جاده چالوسم،،وقتی مطمئن شدم دیگه با هر سرعتی برم ،در انتها به مقصدم میرسم،یه روزی که استاد این جمله رو گفتن،ذهنم دینگ کرد ، به استاد اعتماد کردم ،بهش اجازه دادم راهنماییم کنه،میدونستم ایشون این راهو رفته ،پس منم میتونم از رد پاهاشون استفاده کنم،من انقد خوشبخت بودم که خود راهبرم جلوی من داره میره و منم با خودش میبره ،دیگه آسونتر از اینم مگه داریم ،تازه هر جایی بخواییم استراحت کنیم بهمون آذوقه هم میرسونه،امید هم میرسونه ،دوباره با هم شروع میکنیم ،استاد وقتی میگن بچه ها این راهو بیایید انتهای این جاده قشنگ من و بعضی از دوستان منتظر شما هستیم ،یه حس شعفی میگیرم ،احساس میکنم میخواییم یه سفر ماجراجویی بریم که کلی همسفرای خوب داریم ،اینجوری انرژی میگیرم وادامه میدم ،البته که من تو این ۶ماه همیشه پر انگیره بودم و هستم ومیدونم این راهیه که باید همیشه رفت
   تغییرات زیادی داشتم هم سایزی هم درونی،هم فکری ،هم تو جنبه های دیگه زندگیم ،دیشب خواهرم بعد از ۱ماه منو دید تعجب کرد گفت نصف شدی ،البته خودمم هر چند وقت یکبار میبینم یدفعه یه حجمی ازم کم شده واین حس بهترین حس دنیاست که هر زمان شلوارتو میپوشی ،میبینی چقدر بهت گشاد شده ،دیگه دارم به سایز ۴۲ نزدیک میشم🙂 وقتی شلوارک صورتی کوتاه میپوشم این روزا حس بسیار بینظیریه
   خدارو سپاسگذارم برای بودن در این مسیر زیبا

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   مشاهده پاسخ ها
    آواتار باران
    1399/03/20 01:48
    مدت عضویت: 1419 روز
    امتیاز کاربر: 3176 سطح ۳: کاربر پیشرفته
    محتوای دیدگاه: 15 کلمه

    فریده جان همیشه از خواندن نظراتت لذت میبرم و از دیدن صورت زیبات موفقباشی عزیزم

    برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
    امتیاز: 0 از 0 رأی
    افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
     آواتار faridehhasani5455
     1399/03/20 17:22
     مدت عضویت: 1393 روز
     امتیاز کاربر: 17013 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
     محتوای دیدگاه: 22 کلمه

     ممنونم باران عزیز ،من هم از خوندن نظرات دوستانم لذت میبرم
     یکی از راه های باورسازیام از همین طریقه ،مرسی باران جان ⚘

     برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
     امتیاز: 0 از 0 رأی
     افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار Maryam Piri
   1399/03/11 12:03
   مدت عضویت: 1455 روز
   امتیاز کاربر: 9444 سطح ۵: هنرجوی متوسطه
   محتوای دیدگاه: 212 کلمه

   سلام به همه دوستان واستادعزیزم
   دقیقامن هم مثل استادکه دیگه میگفتم من همینم که هست دیگه چیکارکنم و…هرجامهمونی بودودورهمی همش حرف چاقی بودوپندواندرزهای بقیه وکلی استرس ونگرانی بعدازمهمونی وازهمون موقع فکرهای منفی وحس بدودوباره دنبال لاغرشدن ولی باحس بدوبخاطرحرف دیگران که دفعه بعدکه مهمونی باشه دیگه همه بگندچقدرلاغرشدی ولی هیچ روشی فایده نداشت که نداشت وهمش سختی ورنج ودردبودخدایاشکرت که اون دوران به پایان رسیدومن رابه این مسیرهدایت کردوالان درکمال آرامش بدون توجه به حرف دیگران وبدون استرس به مهمونی وبیرون میرم وخیلی هم بهم خوش میگذره خداراشکریادمه همیشه برای بیرون رفتن خیلی باشوهرم بحث میکردم واصلادوست نداشتم جایی برم خیلی سخت بودوحتی بعدازبیرون رفتن حال خیلی بدی پیدامیکردم وسردردعجیبی میگرفتم وانگارهمه اینهارایادم رفته بودوالان داره یادم میادودرحال حاضرخودم پیشنهادتفریح ومهمونی وبیرون رفتن رامیدم وخیلی ازاین بابت خوشحالم وبیشترازقبل دوست دارم که تفریح برم خدایاشکرت بابت این همه حال خوب باورکردم که لاغرشدن آسانترین کاردنیاست والان که همراه استادعزیزم این جمله راتکرارمیکردم بسیارحال وحس خوب اشتیاق بیشتریه حس شادی درونی مثل اینکه یک ظرف گوجه سبزنمک زده ببینی دهنت آب بیفته همچین حالی پیداکردم ودارم ازتکراراین جمله ی ناب وبینظیرلذت میبرم ازخداوندمتعال درخواست میکنم که همه افرادی که نیازبه این تغییرات دارندبه مسیردرست هدایت بشندوطعم خوب زندگی رابچشندوازلحظه لحظه زندگیشون لذت بینهایت ببرندوسرشاراعشق وشادی وثروت وتناسب اندام وسلامتی وتندرستی بشند🤗😍
   لاغرشدن آسانترین کاردنیاست خدایاشکرت

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mbaharam65
   1399/02/02 20:58
   مدت عضویت: 1257 روز
   امتیاز کاربر: 3
   محتوای دیدگاه: 398 کلمه

   باسلام.من به دقت حرفهای استاد رو گوش میکنم و مدام مینویسم وتکرار کنم هنوز فکر نکنم ده روز شده که با این سایت آشنا شدم ولی به شدت حرص وولع خوردن رو از دست دادم و به حد نیازم میخورم نه اینکه نخوام بخورم نه، نمیتونم که بیشتر بخورم و دراصل میل ندارم.سخنان دوستان و اکثر مطالب رو هم میخونم تا جایی که وقت دارم و امروز جمله معجزه آسای (لاغری آسان ترین کاردنیاست) رو شنیدم و دارم تکرار میکنم. به حرفای خانم فاطمه از فارس گوش دادم و متوجه شدم که شرایط من هم بسیار بسیار شبیه این خانم بوده و خیلی از حرفاشون انرژی گرفتم خیلی، باورکنید الان چند روزه که روزه هستم ولی الان که دارم تایپ میکنم یک ساعت بیشتره که اذان گفتن ولی من دوتا خرما با چایی خوردم و میخوام نماز بخونم و سرفرصت شام رو بکشم ولی قبلا اینطور نبودم یادمه ماه رمضون که میشد از صبح که پا میشدم به فکر این بودم که چه غذای خوشمزه ای درست کنم دسر چی درست کنم تنقلات چی باشه و برای تمام ساعات افطار تا سحر برنامه داشتم چون فکر میکردم روزه میگیرم بدنم ضعیف میشه پس مجازم همه چی به مقداردلخواه بخورم و وقتی سیر سیر میشدم کلی عذاب وجدان داشتم و به خودم بدوبیراه میگفتم که چرا زیاد خوردم و چاق میشم و نتیجش این میشد که ماه رمضون که تموم میشد من بودم و کلی چاقی و احساس بد که هراس داشتم مهمونی برم یا کسی رو ببینم.و فکر میکردم چی بپوشم تا هیکلمو بپوشونم و خیلی جاها چادرمو در نمیاوردم که دیده نشم. وای که چه حس های بدی بود.و بدترین چیزی که اذیتم میکرد این بود که خیلی بزرگتراز سن واقعیم نشون میدادم و بزرگتر از شوهرم نشون میدادم. هم عروس بزرگترم از من 5 یا6 سال بزرگتر بود ولی چون لاغر بود و جثه ریزی داشت انگار بچه من بود.خیلی حس های بدی داشتم درصورتیکه من از همه اطرافیانم بیشتر رعایت میکردم درغذا خوردن و بسیار زیاد ورزش میکردم چه در خونه وچه درباشگاهو…….خلاصه بگم که ده روزه بسیار احساس سبکی میکنم کلی حس های منفی و فکرهای نامتناسب از من دور شده بی استرس و نگرانی غذا به حدنیازم میخورم و همه رو مدیون خداوند مهربانی هستم که به من لطف کرد و منو با این سایت و افکار استاد روشن عزیز آشنا کرد.خدارو بی نهایت شاکرم. آری متناسب شدن آسان ترین کاردنیاست.موفق باشید

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار jahandide.220
   1399/01/21 11:47
   مدت عضویت: 1272 روز
   امتیاز کاربر: 2826 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 202 کلمه

   استاد عزیزم من هم چاق بودم ومرتب از ۹۰ کیلو میومدم روی ۸۳ کیلو استپ میشدم وهم با پیاده روی هم با ورزشهای مداوم وشدید باشگاه
   حتی یادمه مرتب با مربی باشگاه که دکترای تربیت بدنی بودن بحث میکردم که با هیچ عقل سلیمی جور درنمیاد که چرا من قبلا که ورزش نمیکردم لاغر نمیشدم الان هم که اینقدر دارم ورزش میکنم و هر روز ۲ساعت تو باشگاه عرق میریزم هم هیچی تغییر نمیکنم میگفت باید هرروز بیای ۵روز درهفته کمه .هرروز درجنگ و جدال بودم با خودم دیگه باشگاه را بعد ازسه سال ول کردم و طبق این باور غلط که اگر ورزش نکنی چاق میشی باز به ۸۹ کیلو برگشتم درعرض ۶ماه .والان مطمئنم که هیچ روش بیرونی قادر به لاغر کردن ما نیست جز اینکه ما خودمان بخوایم و کنترل ذهنمون را به دست بگیریم و اونو مدیریت کنیم .باز هم ممنونم اول ازخدای مهربان که صدای منو شنید و دوم ازشما استاد گرانقدر که اینقدر عالی و شیرین مطالب را بیان میکنید.استاد عزیزم من صبحها خیلی دیر و بی انگیزه از خواب پامیشدم اما ازوقتی با سایت شما اشنا شدم اول صبح به عشق گوش دادن صحبتهای شما بلند میشم .براتون ارزوی شادکامی و سلامتی دارم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار jahandide.220
   1399/01/21 11:40
   مدت عضویت: 1272 روز
   امتیاز کاربر: 2826 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 133 کلمه

   بسیارعالی بود استاد عزیزم
   من هم بانگاه کردن به عکس شگفتی سازان سایت هم نگاه کردن مدام به عکس های عروسی خودم که چقدر لاغر و خوش اندام بودم به این باور رسیدم که میشه که میتونم فقط نباید عجله کنم کم کم و آروم وآروم همه چیز درست میشه و آرامش عجیبی دارم احساس میکنم اون کار همیشه نیمه تمام ذهنم تمام شد ومن درمسیر درست قرار گرفتم .من با شنیدن صدای دوست عزیزمون رها ازگلستان که گفت کت و شلوار سفید خریدم اشک تو چشام جمع شد و گفتم خدایا شکرت یعنی میشه منم بتونم انشالا حتما میشه چون لاغری آسانترین کار دنیاست .من صدای دخترخالمو همیشه تو گوشمه که رژیم گرفته بود بدون هیچ ورزشی و دیگه چندین ساله که لاغره .و همیشه میگفت لاغر شدن اسانترین کار دنیاست

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار ghandian5
   1398/11/28 08:48
   مدت عضویت: 1323 روز
   امتیاز کاربر: 3713 سطح ۳: کاربر پیشرفته
   محتوای دیدگاه: 163 کلمه

   با سلام خدمت استاد عزیز و دوستان محترم .
   من همچنان به گوش دادن مکرر فایل ها ادامه میدهم و اون حس پرخوری و ولع برای زیاد خوردن از همان اوایل گوش دادن به فایلها در من از بین رفت و همچنان به راهم ادامه میدهم . جمله لاغر شدن آسانترین کار دنیاست . را با یه عکس خندان از خودم پس زمینه گوشیم قرار دادم تا مرتب اونو ببینم . دیروز با صدای بلند چند بار فریاد زدم که میتونم لاغر بشم تا این باور در من پررنگ بشه تا دربرابر نجواهای منفی مقابله کنم واقعا اشکم درومد .پسر کوچکم تعجب کرد که چرا دارم فریاد میزنم . فک کنم برای ایجاد این باور هر کاری که لازمه باید انجام داد. از تو سایت عکسهای شگفتی سازان رو دیدم و اگه اشکال نداره چن تاشو ذخیره کنم تا همیشه جلو چشمم باشه . صحبتهای بقیه دوستان رو گوش دادم خیلی مفید و جالب بود.
   بازم از دوستان و استاد گرامی تشکر میکنم .

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   آواتار mostamand.rz
   1398/11/05 22:27
   مدت عضویت: 1409 روز
   امتیاز کاربر: 15
   محتوای دیدگاه: 101 کلمه

   با عرض سلام
   استاد من حدود یک سال است همراه آموزش های شما هستم و با راهنمایی هاتون به راحتی توانستم 6 کیلو کاهش وزن داشته باشم در حالی که تا کنون که 40 سال سن دارم اصلا نتوانسته بودم بیشتر از 2 کیلو وزن کم کنم و حتی اسم رژیم که می آمد دقیقا دو برابر قبل میخوردم من فرمول های اشتباه ذهنی زیادی داشتم که شش ماه روی آنها کار کردم و بعد از آن هر ماه به راحتی یک کیلو وزن کم کردم
   و همچنان این مسیر سلامتی و تناسب را دنبال میکنم ممنون از مطالب مفیدتان، سپاسگزارم

   برای ثبت امتیاز ، روی ستاره موردنظر کلیک کنید. ثبت امتیاز
   امتیاز: 0 از 0 رأی
   افزودن به علاقه مندی این دیدگاه را خواندم
   امتیاز کاربر: 48
   محتوای دیدگاه: 651 کلمه

   بنام رب یکتا…

   ?سلام خدمت استاد عزیز و دوستان هم قدمم در راه زیبای تناسب?

   واقعا راه زیبای تناسب سراسر زیباییست…این راه زیبا شما رو به هدفتون که متناسب شدن هست میرسونه… در این مسیر فقط لذت رو تجربه میکنی…به عبارتی لذت امیخته با تناسب.
   راهی که مطمئنی دیر یا زود به هدفت خواهی رسید… واقعا…. ???
   من این راه رو هر روز دارم طی میکنم و راحتی این راه رو به وضوح جلوی چشمام دارم میبینم.
   فقط هر روز با خودم تکرار میکنم این مسیر آسونترین و راحتترین راه رسیدن من به هدفمه که هیچ کدوم از اون سختی های مسیرهای اشتباه قبلی که دیدم رو نداره.???

   خیلی برام جالبه که الان دارم پیش چشمم میبینم که میتونم به تمام خواسته ها و آرزوهای دیگمم با طی کردن همین مسیر برسم….
   جالب و هیجان انگیزه که خواسته  های من یکی پس از دیگری در حال رخ دادن هستن. اولین خواسته ام توی هفته ی اولی که فایلها رو مدام گوش میکردم داشتن یک هدفون بود.چون با هندزفری یکم گوش دادن سخت بود.هم که به گوشی وصله و هم نمیتونستم راحت به انجام کارای دیگه ی تو خونه برسم. جالبه که این خواسته حتی از زبانم هم بیان نشده  فقط تو دلم بود که اگه بود خوب بود همین….همسرم خودش برام یک هدفون خوب خ